KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 11:43 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Peter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_lcapPeter Mansfield irodája - Page 2 I_voting_barPeter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Peter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_lcapPeter Mansfield irodája - Page 2 I_voting_barPeter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Peter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_lcapPeter Mansfield irodája - Page 2 I_voting_barPeter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Peter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_lcapPeter Mansfield irodája - Page 2 I_voting_barPeter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Peter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_lcapPeter Mansfield irodája - Page 2 I_voting_barPeter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Peter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_lcapPeter Mansfield irodája - Page 2 I_voting_barPeter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
Peter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_lcapPeter Mansfield irodája - Page 2 I_voting_barPeter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
Peter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_lcapPeter Mansfield irodája - Page 2 I_voting_barPeter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Peter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_lcapPeter Mansfield irodája - Page 2 I_voting_barPeter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Peter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_lcapPeter Mansfield irodája - Page 2 I_voting_barPeter Mansfield irodája - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Peter Mansfield irodája - Page 2 Empty
 

 Peter Mansfield irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Peter Mansfield irodája // Szomb. Dec. 15, 2012 5:19 pm

First topic message reminder :

Peter Mansfield irodája - Page 2 Iroda_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Peter Mansfield irodája - Page 2 Empty
Peter Mansfield irodája - Page 2 Empty
Peter Mansfield irodája - Page 2 Empty
Peter Mansfield irodája - Page 2 Empty
Peter Mansfield irodája - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Gabrielle Nilsson
Harcosok Vezetője, Mentor
Gabrielle Nilsson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 87
◯ HSZ : 29
◯ IC REAG : 40
Re: Peter Mansfield irodája // Hétf. Márc. 04, 2013 6:48 pm

Hogy a kijelentése dicséret lenne... nem veszem különösebben annak, csak egy megjegyzés, amire bólintok is egyetértőn. Nincs mit hozzáfűznöm, alapvetően magam miatt csináltam, mert az ilyen jogi ügyeket alapvetően nehezen látom át, szóval nem árt, ha rendszerezve van. Ugyanígy rendben vannak a rezsi számlák is, szépen egy mappában összeszedve, hónapra lebontva, összegezve. Ilyen téren kimondottan háklis vagyok, szóval nem sajnálom a rá szánt időt.
Nem gondolom, hogy bármit amit mondok, analízisre adna okot, szerencsére nincsenek olyan mentális gátjaim, amik megakadályoznák, hogy a megfelelő személynek beszéljek magamról... természetesen csak abban a témában, ami érinti. Nem tartom magam egy különösebben bonyolult személynek, nem is akarok különösebben annak tűnni, szóval felesleges is lenne ködösíteni. Nekem kell az ingatlan érzelmi okokból és ennyi.
- Rendben, ez így korrekt. Még annyit hagy kérdezzek meg, hogy ezért a beszélgetésért egy teljes konzultáció árát számítja fel? - Kérdem kissé felvont szemöldökkel de hangsúlyomból nem igazán lehetne következtetni, hogy vajon a pozitív vagy negatív választ részesíteném-e előnyben. Majd már dőlök is előre, hogy behúzzam a táskámon a cipzárt, szemmel láthatólag eljött az ideje az indulásnak. Persze kiszúrtam azt is, amikor az órára sandított, szóval valóban felesleges lenne tovább rabolnom az idejét. Nincs is nagyon már mit mondanom.
Azzal, hogy felálljak, azért megvárom a választ, bármi is legyen az. Közben bele is túrok a hajamba, ezzel kicsit elrendezve a kusza tincseket de hát úgyis visszakerül rá a sapka, szóval oly mindegy.
Vissza az elejére Go down
Peter Mansfield
Informátor
Peter Mansfield

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 41
◯ HSZ : 98
◯ IC REAG : 111
Peter Mansfield irodája - Page 2 Tumblr_ottgffxLfN1w3ijdpo4_400
Re: Peter Mansfield irodája // Kedd Márc. 05, 2013 8:02 pm

Hajjaj. Kész világok forognak a fejek mögött. A maga részéről már egész régi beidegződés, hogy inkább gondolati síkon mozog és csak utána cselekszik, szóval valószínűleg az idő előrehaladtával ezért fog végtelen apróságokra is olyan hangsúlyokat fektetni, ami egész helyzeteket helyez más megvilágításba. Már most "jót" tett neki ez a fajta körültekintés, megkönnyíti az életét. Akkor is, ha másokat ezek a dolgok hidegen hagynak.
A nő abszolút jogos kérdése azért nem kell számba vennie a válaszlehetőségeket. A felvont szemöldökre is egy egészen lágyan görbülős mosollyal érkezik a válasz.
- Természetesen nem. - feleli egyszerűen, aztán csak tesz egy kis kitérő mozdulatot, míg kerít egy saját névjegyet a közeli kis króm nyitott dobozkából, azt csippenti a mutatója és a hüvelykje közé, hogy a nő felé nyújtsa. Természetesen többfajta elérhetőség is szerepel rajta. Viszont majd vagy kap valamit cserébe is, de ha nem, akkor is megoldja a másik felkeresését. Meg is jegyzi: - Értesítem, amint előkészítettem mindent.
Azzal felemelkedik az ültéből, és ki is lép az asztal mögül és egyszerűen kezet nyújt. Nincs ebben semmi ünnepélyesség, csak hivatali protokoll... az meg csak egy kedves plusz, hogy meg is szólal mellé.
- Üdvözlöm Fairbanksben.
És bizony a formaságok után nem is tartaná fel a másikat, bár kétségtelen, hogy az ajtóig azért elkíséri. Még a papírjait a tárgyalóba vonulás előtt megfelelően átnézi a maradék pár percben, aztán zár. És még egy menet előtte van.

// Köszöntem hölgyem (: //
Vissza az elejére Go down
Gabrielle Nilsson
Harcosok Vezetője, Mentor
Gabrielle Nilsson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 87
◯ HSZ : 29
◯ IC REAG : 40
Re: Peter Mansfield irodája // Szer. Márc. 06, 2013 7:02 pm

A válasz hallatán aprót bólintok, de ebből megint nem igazán lehetne megmondani, hogy helyeslem-e ezt a hozzáállást, vagy sem. Egyszerűen csak tudomásul veszem. Egyébként azt is megértettem volna, hogy ha a nem éppen szakszerű belépőm ellenére teljes árat számol fel, de ha eltelt idő alapján nézzük, akkor valóban nem voltam itt sokáig. Szóval nekem így is, úgy is jó. Épp elég pénzem van a bankban, hogy fedezni tudjam a különböző jogi ügyeimet és bármit, amire épp szükség van, így nem vágott volna földhöz.
Ugyebár felállok és már fordulnék is, amikor felém nyújtja a névjegyét. Némi meglepettséggel torpanok meg és amikor realizálom is, hogy az elérhetőségét adja, persze odalépek és átveszem. De ezzel a lendülettel hajolok is az asztala felé, elveszek egy tollat, amit épp lelek, meg valami üres papírt is biztosan lelek, más nem post-it-et... végső megoldásként a mappám belső oldalát, ha nincs más. Röpke mozdulattal túrom hátra az előrehulló tincseimet és akkor felírom a nevem és a számomat. Nekem se tűnik fel, de írás közben hajlamos vagyok beharapni alsó ajkamat, bizonyára ezért olyan szép, gömbölyűek a betűim. Valóban nem írok csúnyán, a betűim kényelmesen dőlnek egymásnak, mint a jóllakott galambok a villanypásztoron.
Majd elégedetten egyenesedek fel, a toll kattan, a hegye visszabújik a helyére és le is teszem oda, ahonnan elvettem.
- Napközben ezen a számon elér. - Jegyzem meg mellé végül és ha csak nem tart fel, akkor hátramegyek a kabátomért és szépen vissza is bújok belé. Egyébként azért mondom, hogy napközben, mert két telefont tartok. Egyet munkaügyre, egyet személyes ügyekre, most megkapta a férfi az előbbit. Ezt nem nehéz kikövetkeztetni, sok ember él így.
Már a táska is visszakerül a vállamra és a sapka meg a fejemre, amikor a kezét nyújtja. Az üdvözletre pedig még el is mosolyodok, szinte már-már bájosnak nevezhető gesztussal, hiszen erre igazán nem számítottam.
- Köszönöm. - Jegyzem meg apró biccentéssel és akkor Peter előtt ki is sétálok az ajtón, természetesen egy elköszönés keretében. Léphetek is a következő napirendi pontra.

//Köszönöm Smile //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Peter Mansfield irodája // Csüt. Márc. 07, 2013 9:46 am

SZABAD TERÜLET
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Peter Mansfield irodája //

Vissza az elejére Go down
 

Peter Mansfield irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Peter Mansfield bérlakása
» Dr. Stephen Fox irodája
» Mr. Wainwright irodája
» Deirdre Irodája
» Zedekiah irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek-