KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Bruno Manzano Tegnap 10:23 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 12:39 pm-kor
írta  William Douglas Pént. Szept. 06, 2024 9:23 pm
írta  Egon Candvelon Csüt. Szept. 05, 2024 6:40 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Szept. 02, 2024 9:44 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:23 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bruno Manzano
Szerkesztők irodája - Page 2 I_vote_lcapSzerkesztők irodája - Page 2 I_voting_barSzerkesztők irodája - Page 2 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Szerkesztők irodája - Page 2 I_vote_lcapSzerkesztők irodája - Page 2 I_voting_barSzerkesztők irodája - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Szerkesztők irodája - Page 2 I_vote_lcapSzerkesztők irodája - Page 2 I_voting_barSzerkesztők irodája - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Szerkesztők irodája - Page 2 I_vote_lcapSzerkesztők irodája - Page 2 I_voting_barSzerkesztők irodája - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
Szerkesztők irodája - Page 2 I_vote_lcapSzerkesztők irodája - Page 2 I_voting_barSzerkesztők irodája - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Szerkesztők irodája - Page 2 I_vote_lcapSzerkesztők irodája - Page 2 I_voting_barSzerkesztők irodája - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Szerkesztők irodája - Page 2 I_vote_lcapSzerkesztők irodája - Page 2 I_voting_barSzerkesztők irodája - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Szerkesztők irodája - Page 2 I_vote_lcapSzerkesztők irodája - Page 2 I_voting_barSzerkesztők irodája - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Szerkesztők irodája - Page 2 Empty
 

 Szerkesztők irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7324
◯ IC REAG : 8930
Szerkesztők irodája // Szomb. Dec. 15, 2012 5:35 pm

First topic message reminder :

Szerkesztők irodája - Page 2 Tumblr_or0t1bSvi31uuir2po3_r1_500

Egy nagy terem, tele zsúfolt íróasztalokkal és számítógépekkel. A teljes stáb itt grasszál általában, és bármennyire ütközik törvénybe: állandó jelleggel úszik a kávé és dohányszagban az egész helyiség. Ez a terem mindig nyüzsög, valaki mindig kiabál valakivel, vagy telefonál, adott esetben a gépelés zaja roncsolja a belépők idegeit.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 18, 2014 1:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Szerkesztők irodája - Page 2 Empty
Szerkesztők irodája - Page 2 Empty
Szerkesztők irodája - Page 2 Empty
Szerkesztők irodája - Page 2 Empty
Szerkesztők irodája - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Erin Carter
Ember
Erin Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 257
◯ IC REAG : 223
◯ Lakhely : New York, Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : általában mindenhol feltűnést kelt
Szerkesztők irodája - Page 2 Rachel
Re: Szerkesztők irodája // Szer. Nov. 04, 2015 1:55 pm

Bár Sergei alapvetően nem egy agresszív állat, mégis indulat volt ül ki az arcára, amikor Eugéne mellém lépve átölelt.
Hat éven át hitegetett azzal, hogyha majd eljön az alkalmas pillanat, elválik a nejétől, de még túl kicsi a gyerek, még nem akarja ezzel felbolygatni az életét. Mintha bármit is jelentett volna, amikor Minszkbe hagyta, és évente csak egyszer járt hozzá haza.
Tekintetem a felemelt kezére siklott, amint még mindig látszott a karikagyűrű nyoma, amit soha nem vett le a kezéről, akkor se, amikor együtt voltunk.
- Foglalásunk van. Hol szálltál meg?
Szólaltam meg kissé megenyhülve. Most már nem is tudom hányadik alkalom ez, amikor a vacsora környékén valami közbejön. Mintha valaki odafent nem akarná, hogy ez az interjú elkészüljön.
- A Holiday Innben. Holnap vacsora?
Megráztam a fejem.
- Ebéd, délben…
Láthatólag nem örült, de kénytelen volt belemenni, mert vagy ez, vagy semmi. Kétlem, hogy a hotel éttermében jelenetet rendezne, ahhoz túlságosan forgalmas dél környékén. Ráadásul az ebédidőre hivatkozva bármikor felállhatok az asztaltól, ha úgy érzem, hogy itt és most nekem elég volt a társalgásból.
- Rendben.
Tekintete pár pillanatra Eugéne-re siklott, mintha mondani akarna neki valamit, de aztán mégse szólalt meg.
- Akkor holnap.
Dugta zsebre a kezeit, majd sarkon fordulva indult meg gyalogszerrel. Larry látványosan utána fordult, majd a virág szárait betuszkolva egy szemetesbe biccentett oda Eugéne-nek.
- Menjünk.
Léptem oda a kocsihoz, aztán beülve az anyósülésre, tettem a táskámat az ölembe. Amikor elindultunk, néhány pillanatig csak magam elé bámulta, majd Eugéne felé fordultam.
- Azt a csokrot te vetted nekem. Hogy került Sergeihez?
Elég valószínűnek tartom, hogy amíg mindketten rám vártak, beszélgetésbe elegyedtek, főleg mert érzem Eugéne szövetkabátján is a frissen égett dohány szagát.
- Fogalmam se volt arról, hogy ide fog jönni.
Nem magyarázkodásnak szántam, csak még mindig a történtek megdöbbentő hatása alatt vagyok, és akkor még nem is tudom azt, amit Eugéne tud.
A táskámban rezegni kezdett a mobilom, majd felcsipogott… jelezve az sms-t.
- Ezt nem hiszem el…
Persze első gondolatom Sergei volt, amikor elővettem a telefont a piros lámpához érve, ám a kijelzőn Larry neve szerepelt a boríték alatt.
„Ne felejtsd el megkérdezni arról, amiről beszéltünk! Jó étvágyat!”
- Larry szeretné, ha megint segítenék az öngyilkos irodalmárok ügyében…
Vissza az elejére Go down
Eugéne Fortier
Ember
Eugéne Fortier

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 51
◯ HSZ : 234
◯ IC REAG : 221
◯ Lakhely : Anchorage belvárosa
Re: Szerkesztők irodája // Szer. Nov. 04, 2015 5:24 pm

Indexelve sorolt be a gyér forgalomba, majd pillantott a nőre.
- Nő nem bánt még így virággal, amit neki vettem. – mosolyodott el, majd bólintott. – Neki adtam. Előadta a sztorit, hogy eljött megkérni élete nagy szerelmét, akit hosszú ideje nem keresett, de bizonyos benne, hogy a nő igent mond, hisz minden nőnek ez az álma. Gondoltam, had legyen igazán romantikus a nyomorultja, így is olyan ideges volt, hogy szinte harapta a cigarettát. Álmomban nem gondoltam, hogy hozzád jött…valahogy nem a te… - gondolkodott el a szón, nem akarva megbántani a nőt. Mégiscsak nagy szerelem volt. - …magam után nem tudom elképzelni. – maradt csak ennyiben  véleménye, majd a nő szavaira bólintott.
- Nem szükséges magyarázkodnod. Van múltad. Nekem is. – vonta meg a vállát. – És ha hat évig volt a szeretőd…nos valóban érdemel a dolog egy beszélgetést. Még akkor is, ha nem repesek az örömtől, hogy egy héten belül két exed és az anyád is megpróbál lebeszélni rólam. – pillantott a nőre egy félmosoly kíséretében, azonban ahogy meghallotta Larry ötletét, azonnal lefagytak vonásai.
- Meg ne tudjam, hogy a közelükbe mész. – volt ellentmondást nem tűrő. - És Larrynek se kéne, de az nem érdekel. Mégis mi a francnak kéne neked részt venni ebben az egészben? – morogta, miközben lekanyarodott a folyó mentén.
Vissza az elejére Go down
Erin Carter
Ember
Erin Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 257
◯ IC REAG : 223
◯ Lakhely : New York, Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : általában mindenhol feltűnést kelt
Szerkesztők irodája - Page 2 Rachel
Re: Szerkesztők irodája // Szer. Nov. 04, 2015 6:31 pm

- Hogy mit akart?
Szerencse, hogy nem én ülök a volánnál, mert most padlóig taposnám a féket. Hangtalanul tátogok néhány lélegzetvételnyi ideig, aztán beletúrok a hajamba idegesen.
- Teljesen becsavarodott.
Morrantam mérgesen.
- Soha nem mondtam neki azt, hogy vegyen el. Csak annyit akartam… hogy ne „az egyik nő”, hanem „a nő” legyek az életében.
Persze, hogy szeretnék férjet, gyerekeket… családot. De nem most, és nem így. Fel nem foghatom, miből gondolta azt, hogy ha egy lánykéréssel robban vissza az életembe, akkor majd „ellovagolok” vele a naplementében, mint a romantikus filmek végén.
Amikor anyát és Willt említi, futólag gyilkos pillantást vetek felé. Ha anyámra… de főként Maddie-re gondolok, aki elfecsegte anyámnak a dolgokat, akkor úgy érzem, felmegy a vérnyomásom kétszázra.
Már komolyan csak az „hiányozna”, hogy még Jenkins is beállítson, és költöznék egyből Tűzföld valamelyik legeldugottabb szigetére. Még szerencse, hogy egy erre tényleg nulla esélyt látok.
Felsóhajtottam.
- Megmondtam neki előre, hogy pontosan így fogsz reagálni, ha elmondom neked a briliáns ötletét.
Vontam meg a vállamat, majd a befagyott folyóra vetve egy pillantást, fordultam vissza Eugéne felé.
- Van az a fiatal lány, akiről még beszéltem neked az olasz étterem felé menet... Aki úgy 20 körül lehet. Miának hívják, és elmondta Larry-nek, hogy terhes. Larry úgy érzi, hogy megingott, és talán ez jó alkalom lenne arra, hogy kihozzuk Lasaruss szektájából. Rólam kérdezte Larry-t, hogy én hogy vagyok… hogy viselem a „terhességem”. Állítólag nincs kivel beszélgetnie erről, ezért Larry úgy gondolta, hogy én talán hathatnék rá. Konkrét infókat is ki szeretne húzni szerencsétlenből, de legalább a segítő szándék is munkálkodik benne. Nem kéne oda visszamennem. Lasaruss-ék nem is tudnak az állapotáról. Larry szerint talán az is elég lenne, ha telefonon beszélgetnék vele…
Tenyerem Eugéne combjára simult.
- Nem tudom. Bennem van az, hogy segítenék neki… de mi van, ha valami olyat mondok, ami miatt ő lesz a következő, aki véget vet valami elborult verset kántálva az életének? Én nem vagyok lélekbúvár, nem tudok hatni az emberekre. Fogalmam sincs, mit mondhatnék neki.
Larry ügyesen manőverezett. Elérte azt, hogy lelkiismereti kérdést csináljak ebből az egészből.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7324
◯ IC REAG : 8930
Re: Szerkesztők irodája // Vas. Május 14, 2017 11:41 am

Szerkesztők irodája - Page 2 6oNLSFF
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Szerkesztők irodája //

Vissza az elejére Go down
 

Szerkesztők irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Mr. Wainwright irodája
» Deirdre Irodája
» Maeve irodája
» Főszerkesztő irodája
» Symara irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Mindennapi élet :: Közigazgatási épületek :: Daily News-Miner szerkesztőség-