KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Ma 11:01 am-kor
írta  Catherine Benedict Tegnap 7:44 pm-kor
írta  Bianca Giles Tegnap 3:58 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_lcapEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_voting_barEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_lcapEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_voting_barEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_lcapEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_voting_barEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_lcapEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_voting_barEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_lcapEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_voting_barEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_rcap 
Alignak
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_lcapEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_voting_barEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_lcapEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_voting_barEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_lcapEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_voting_barEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_lcapEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_voting_barEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_rcap 
William Douglas
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_lcapEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_voting_barEeyeekalduk menedéke - Page 5 I_vote_rcap 

Megosztás

Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
 

 Eeyeekalduk menedéke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Eeyeekalduk menedéke // Szomb. Dec. 17, 2011 2:58 pm

First topic message reminder :

Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Tumblr_ol2mphDkHu1uuir2po2_r1_500


A hozzászólást Alignak összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 29, 2017 10:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Empty
SzerzőÜzenet
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Eeyeekalduk menedéke // Vas. Jan. 27, 2013 12:33 pm

Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Cooltext834921243_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Tanja Emerson
Tanja Emerson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 8
◯ IC REAG : 10
Re: Eeyeekalduk menedéke // Kedd Feb. 12, 2013 7:34 pm

Mr.Emerson Razz

Az egész napom unalmasan, és lajhár tempóban telt. Lakberendezőként egész könnyű dolgom van. Szerencsére az ügyfeleimnek a többsége olyan mérhetetlenül durva ízlésficamban szenved -amitől esküszöm, sírva tudnék fakadni, vagy ott helyben képes lennék lekaparni a falról a vakolatot-, hogy miután elborzadva véleményt nyilvánítók a háborús övezet sújtotta kinézetű házukról, addigra ők már túlságosan is szégyellni szokták általában magukat ahhoz, hogy megengedhessenek maguknak bármilyen féle beleszólást a munkámba. Jó ízlésemnek köszönhetően soha nem tart sokáig a lakások "reparálása". Éppen egy, a nagyanyám ízlésének megfelelő -Isten nyugosztalja!-, nappalinak az újra rendezésénél aktívkodtam, dirigáltam az embereimnek, és próbáltam nem felrobbanni az idegtől, amit az ott lakók váltottak ki belőlem az állandó ellentmondásaikkal, amikor telefonom rezegni kezdett a zsebemben. Egy üzenet volt az, még pedig nem mástól, mint Claytől. "Lehet nyomot fogtam! Találkozzunk otthon. Most! Sz..."
Nem volt szükségem magyarázatra ahhoz, hogy tudjam, talán rábukkant a bolhás öccsének a bűzlő nyomára. Nem volt kérdés, hogy azonnal hazajövök! Egyetlen adandó alkalmat sem vagyok képes elszalasztani, amikor arról van szó, hogy talán elkaphatjuk azt a szemetet! Mikor hazaértem, Clayton már otthon várt a megfelelő öltözetben, állig felfegyverkezve, és volt olyan kedves, hogy még az én fegyvereimet is készenlétbe helyezte, hogy mire hazajövök, nekem már csak annyi dolgom legyen, hogy átöltözzek...

-Fordulj le jobbra! A másodiknál! - Kapom fel az eddig az ölemben olyan görcsösen szorongatott ezüst golyókkal tele töltött Glockomat, csövével az előbb oly' lázasan emlegetett irány felé mutogatva.
-Mondom jobbra! Ez neked mióta jobb oldal, Szivi? Hogy engedhettek át a kresz vizsgán? - Koppintom hozzá szándékosan többször is egymás után fejemet az ülésa támlájához, szemeimben elszánt, gyilkos csillogással nézve farkasszemet Claytonnal a visszapillantó tükörben
-Esetleg más terved van? - Érdeklődöm, továbbra is a visszapillantó tükörben szemezgetve vele, kényszerítve magam arra, hogy ezennel már egy sokkal nyugodtabb hangnemet üssek meg, ami nem tagadom, elég nehezen megy, amikor nem rég szembesültem a ténnyel, hogy a férjem még a mai napig nem tanulta meg, hogy melyik a jobb és bal oldala.
Vissza az elejére Go down
Clayton Emerson
Clayton Emerson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 101
◯ HSZ : 24
◯ IC REAG : 27
Re: Eeyeekalduk menedéke // Kedd Feb. 12, 2013 8:10 pm

Mrs. Emerson Wink


Ramon aranyat ér... de tényleg! Talán még többet. Ha nem kérem meg, hogy kicsit nyomozgasson, kövessen egy farkast, akkor nyilván nem jutunk el odáig, ahol most is vagyunk. Ramon remek nyom követő, így elég volt egyszer megéreznie a fivérem szagát, máris a nyomába tudott eredni anélkül, hogy az komolyabb fejfájást okozott volna neki. Egy nap után már azt is megtudta állapítani, hogy milyen útvonalon közlekedik, mikor vadászik, milyen a jelenlegi viselkedése... és mit ne mondjak, semmi jót nem közölt velem a szentem. Nem elég, hogy a házunk körül ólálkodik, de még csak nem is jókedvében jár erre, hogy köszöntse a bratyóját, és kedves sógornőjét.
Nyújtózkodva, koránt se zavartatva magam a gyorsaságot illetően, kezdem magam harci szerelésbe varázsolni, miután küldtem Tanjanak egy sms-t, hogy szagot fogtunk Ramonnal. Sikerült megsebesíteni a gyereket, így nem csak a lába nyoma, de a vére is segíteni fog minket az előre jutásban.
Amint tetőtől talpig bőrszerelésben díszelgek, előkészítem kicsi feleségem fegyvereit, mivel megint csak az lenne a gondja, hogy itthon ültem egész nap, és arra már nem is vettem a fáradtságot, hogy legalább a fegyvereket előszedjem. Hát tessék, itt van minden, kedvére válogathat.
Elkerekedett szemekkel, szürkébe váltott arccal nézem végig azt a csodálatos jelenetet, ahogy felbőszült vad módjára ront be a bejárati ajtón - mondanom se kell, kis híján bebarnítottam - majd a szobába vetve magát, alig két perc után már fordul is ki onnan.
- Bezzeg az ágyban nem vagy ilyen gyors - rázom elégedetlenül, komisz vigyorral a fejemet.

Mikor a kocsiban felszólít arra az egyik elágazásnál, hogy forduljak jobbra, már csak azért se teszem meg, helyette inkább a hegynek felfelé vezetem a méretes járgányt, mit kifejezetten erre a célra vettünk. Nagy csomagtere van, így van hova pakolni a fegyvereket, valamint telepjáró révén nem tart neki sokáig felmászni még a köves úton felfelé a hegyekbe.
- Cica, ne hisztizz már! Szerinted egy farkas az ösztöneitől vezérelve hova megy? A tisztásra, vagy fel a patakhoz? - fordulok felé kíváncsi tekintettel, majd a váltóról a combjára csúsztatom a kezemet.
- Ne idegeskedj, árt a szívednek - kacsintok rá egy gúnyos vigyorral, s megcirógatva a combját, tekintetem újra az útra szegeződik. Rázkódva, ficánkolva a köves úton, küszködöm fel a böhöm járgányt egészen az erdőben folydogáló patakig, hol leparkolom a behemótot. A kocsikulcsot a biztonság kedvéért kiveszem a helyéről, bár nem látom esélyét annak, hogy valaki megjelenik és vinné a kocsit a fegyvereinkkel együtt. Ennek ellenére jobb az elővigyázatosság.
- Ramon azt mondta, hogy itt sokszor megfordul. Hogy miért nem tudja, minden esetre itt sokat pihen... más szagot az övén kívül nem talált, ami jelentős lenne. Vért nem ontott, szóval vagy csak pihen, vagy eleve itt szokott éjszakázni - lépek oda a csomagtartóhoz amit egy laza mozdulattal nyitok fel, s csapok le a méretes, ezüst golyóval töltött fegyverre, valamint egy íjpuskára.
Vissza az elejére Go down
Tanja Emerson
Tanja Emerson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 8
◯ IC REAG : 10
Re: Eeyeekalduk menedéke // Kedd Feb. 12, 2013 8:49 pm

Már meg sem lepődöm, hogy olyan csípős megjegyzéssel köszönt -amint szinte ajtóstul berontok a házba-, mint amilyen ez a mostani is volt. El kell, hogy keserítsem, nincs időm most az olyan gyerekes csipkelődésekhez, amikre Ő -fogalmam sincs, hogy hogy csinálja, de igazán megoszthatná velem is!-, valahogy mindig tud időt szakítani, teljesen mindegy, hogy milyen helyzetben is vagyunk éppen. Ha ő halna meg előbb, tuti, hogy valami stand up comedyt rendeznék a tiszteletére egy érzelgős, sírós ismerősökkel teli temetés helyett. Mindenesetre, egyenlőre nem kell ilyenek miatt törnöm a fejem, szóval, jobb ha nem festem az ördögöt a falra!
-Igen, mert félek, hogy kiújul a lumbágód! Tudod, elég bizarr, amikor nem tudom, hogy az ágy vagy a csontjaid nyikorognak annyira... Csak vigyázok az egészségedre! - És részemről egyenlőre ennyi elég is volt ebből az örökké űzött, soha véget nem érő hatalmi játszmából. Egy meglehetősen idegesítő, arrogáns félmosolyt azért még megengedek magamnak, mindezt egyenesen drága uram felé címezve, majd teletöltöm mind a két pisztolyom tárát, és bedugva őket az övemen lógó, két-két fegyvertartóba, előre török, meg sem állva a kocsiig, ahol aztán átadom neki a vezetés lehetőségét, ami mint hamarosan kiderül, rossz döntés volt. Persze, hogy megint rossz oldalon fordult le! Már nem csak csontkovácsot fogok keríteni neki, de egy optikust és szemészt is, az már egyszer fix!
-Akárhova! Mostanság a városba is egyre sűrűbben lemerészkednek a merészebbek... - Csúszok lejjebb az ülésben, tekintetemmel megcélozva kezét, amint rátalál vele a combomra. Testem azonnal reagál az érintésére. Még mindig ugyanolyan intenzíven lobog bennem a szenvedély, iránta érzett vágyam lángja, mintha csak ma lett volna, hogy először megláttam. A gondolatok sokaságára talán még egy halovány mosoly kezdemény is átfut az arcomon, majd csak egy mély, fáradt, gondterhelt sóhaj marad utána, az ülésben úgy helyezkedve, hogy felé fordulhassak, hátamat az ajtónak döntve.
-Haha! De vicceskedő kedvében van valaki! Majd akkor is ilyen leszel, ha ma sem fogunk abszolút semmi nyomra bukkanni? - Ugranak szemöldökeim homlokom tetejére, majd lemondóan megrázom a fejem, és innentől kezdve némaságba burkolózva, csakis arra koncentrálok, hogy végre megkaparinthassam azt a nyomorultat és szitává lőhessem. Olyan régóta várok már arra a pillanatra! Olyan régóta gyötör már a bosszúvágy keserűsége! Mikor lesz már vége? Egyáltalán, vége lesz ennek bármikor is? A néma csendben -amikor már csak a motor erőlködő búgását, és a kerekek alatt megcsikorduló kövek zaját lehet hallani-, oldalra pillantok Claytonra, profilból kezdve el fürkészni arcát, egészen addig, ameddig le nem fékez. Ekkor rázódom csak vissza a jelenbe, és jövök rá, hogy végre célt értünk. Szinte még le sem állt a motor, én máris vágódom ki a kocsiból, hátra somfordálva a csomagtartóhoz, arra várva, hogy Clay végre felnyissa, és elővehessem még belőle a rám váró íjamat.
-Túl sok a "vagy". Ezer oka lehet annak, hogy sűrűn megfordul erre. Mi van, ha megérezte, hogy Ramon a nyomában van, és ez az egész csak egy csapda? Lehet többen vannak... - Biztosítom ki mind a két fegyveremet, miután az íjamat a hátamra dobtam.
-Induljunk! Ha még nincs itt, lehet nem ártana, ha megelőznénk és meglepnénk sötétedés előtt... - Tartom ki magam elé mind a két fegyveremet, így indulva meg előre, mindennek a sűrűje felé, szemeimmel megfontoltan, alaposan körül pásztázva a környékünket, igyekezve minél kisebb zajt csapni.
Vissza az elejére Go down
Clayton Emerson
Clayton Emerson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 101
◯ HSZ : 24
◯ IC REAG : 27
Re: Eeyeekalduk menedéke // Kedd Feb. 12, 2013 10:08 pm



Vigyorogva nézek végig rajta, ahogy teljes harci szerelésben áll előttem, és pimasz, idegesítő módon megemlíti a lumbágómat.
- Nagyon vicces. Nem mellesleg mondtam már ezerszer, hogy vegyünk új ágyat, de te ragaszkodsz a nyikorgásához... a lumbágóm pedig köszöni szépen, jól van! - kérem ki magamnak sértett hangnemet megütve, ennek ellenére inkább szórakozok jól, mint valóban sértettséget táplálva.
- Igen, ez tény, de Sebastianhoz minden nyom az erdőkbe és a hegyekbe vezet. Koránt sem lefelé. A hegyekből jön le, egészen a városig, majd az mellé a mi házunkig. Onnan egy kerülő úttal megy vissza, mintha tudná, hogy a megszokott útvonalon a nyomára bukkanhatnánk. Aztán a következő nap újabb vonalakat ír le, és ide tér vissza.
Magyarázom, miközben cirógatni kezdem a combját. Látom arcán, mit is gondol erről az érintésről, így egy, immáron sokkal lágyabb mosolyt címezve neki, ezzel is jelezve, hasonlóan érzek.
Sok ismerősömtől hallottam már, hogy az évek múltával, a szerelem tüze szépen lassan kialszik bennük. A testi vágy, az odaadó, szeretet és az örökös tenni akarás. Sokan nem vágynak már a másikra, elegük van abból, hogy évek, évtizedek óta ugyan az az ember van mellettük, aki mind végig volt. Megszűnik létezni közöttük a kapocs, ami összekötötte őket. És bár lehet, hogy a kapcsolatuk az nem romlik meg, valami mégis eltörik. Nálunk ez fordítva van... illetve nem teljesen, mivel nincs rossz kapcsolatunk, csak mint mindenhol, itt is vannak viták. Lehet, hogy kicsit magasabb szinten, mint egy normál házasságban, de míg tudjuk kezelni a helyzetet, addig nincs gond. A testi vágy, amit egykoron éreztünk, még mindig meg van. Ugyan olyan erős, ha nem erősebb, mint évtizedekkel ez előtt.
- Ó, én teljes mértékben biztos vagyok benne, hogy ma több, mint nyomot fogunk találni... - vigyorodok át a szélvédőn, végül lefékezve a járgányt, Tanja meg se várja, hogy leállítsam azt, már ugrik is ki. Mély sóhaj kíséretében forgatom a szemem, ahogy a visszapillantó tükörben igen csak pattogó, sürgő-forgó párom tekintetét kezdem el keresni. Amint megtalálom azt, már ki is nyitom az ajtót.
- Nem mondták már, hogy a türelem farkast terem? - húzom közelebb magamhoz a derekánál fogva, hogy egy csókot nyomhassak a szájára.
- Aztán nem combon lőni megint jó? - mutatok rá a kezében tartott fegyverekre. Nem olyan régen, talán egy-két hónapja, elég ügyesek voltunk ahhoz, hogy keresztbe tegyünk egymásnak a csapdáinkkal, így míg ő felkötötte magát a fára, addig én kaptam egy golyót a lábamba. Csodálatos látványt nyújthattunk mind ketten, főleg ő, ahogy fejjel lefelé csüngött a több méter magas monstrumról. Nem csodálom, hogy nem a kedvenc témája. Elhúzódva tőle, cirógatom meg az arcát, majd két ezüst tőrt a csizmámra erősítek, egy pisztolyt az övembe, az íjpuskát pedig magam mellett tartom, amíg lezárom a kocsi csomagtartóját, és beriasztom azt.
- Minél többen vannak, annál jobb. Amúgy nem hiszem. Tudod, hogy Ramon jó nyomkövető. Nem tenne keresztbe nekünk azzal, hogy nem álcázza a szagát. Nyugi - nézek mélyen a szemébe, ezzel próbálva nyugalomra bírni. Na most, hogy ez mekkora hatást ér el nála, nem tudom.
- Sötétedésig nem fog vissza jönni... - mondom, bár feleslegesen, mivel méterekre előttem jár már - jobb lenne, ha kivárnánk a sorunkat - teszem hozzá sóhajtva, motyogva, mutogatva, vagyis ő már nem hallhatja.
- Nőkkel ne kezdjen az ember - megnyomkodva a halántékomat, indulok el utána. Persze odafigyelek a lépteimre, arra, hogy ne csapjak túl nagy zajt, de a fegyvert nem teszem úgy magam elé, mint Tanja mivel tudom, hogy az őzeken és a nyulakon kívül más nincs itt... még.
- Nem akarsz megvárni? Asszony.
Vissza az elejére Go down
Tanja Emerson
Tanja Emerson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 8
◯ IC REAG : 10
Re: Eeyeekalduk menedéke // Szer. Feb. 13, 2013 7:54 pm

-Tudod, ezt még sokáig ragozhatnánk, de az a rohadék nem hiszem, hogy meg fog várni minket. - Igen, nagyjából ez az a pont, amikor már koránt sem bírok a szópárbajunkra figyelni, hát még akkor milyen nehezen megy, amikor mind a két pisztolyom a kezembe kerül, és egyre hangosodni kezd bennem a bosszúvágy okozta visszhang. Már-már viszket a tenyerem, hogy ha kell, akkor puszta kézzel marjak bele annak az ordas dögnek a tetves bundájába. Így máris elmondhatnám, hogy szó szerint elkaptam a grabancát. Mindez azonban csak a távoli terveim közé sorolható egyenlőre. Mióta elvette tőlünk Larát, azóta nem láttuk sehol. Mindig csak nyomokat hagy maga után, de mire utolérnénk, addigra ő már mérföldekkel messzebb jár tőlünk. A helyzetünket ráadásul csak nehezíti a szinte állandóan, megállás nélkül szakadó hó, ami miatt van, hogy napokig még a saját udvarunkra sincs lehetőségünk kimozdulni. A vérem akkor kezd csak el igazán pezsegni az ereimben, mikor már a kocsiban zötykölődve tartunk a külváros felé.
-Vajon nem fél, hogy egyszer rajtakapom, miközben éppen lehugyozza az egyik fánkat az udvarba és véletlenül le találom lőni a heréit? - Cinizmusból -úgy ahogy bosszúszomjas, gyilkos, gyűlölettel átitatott tervekből- sosem elég!
Egy gyors mozdulattal csőre töltöm a kis Glockomat, és két kézzel megmarkolva, egyenesen a szélvédő felé kapom a csövét, egyik szememet be is hunyva, hogy jobban tudjak célozni. A ravaszt természetesen nem húzom meg. Annyira még nem ment el az eszem! Egyébként sem tudnánk most egy szélvédőcserét finanszírozni, úgy érzem. Mindenesetre, jól esett, hogy erre az egy percre odaképzelhettem Sebastian képét, amint becéloztam a fegyverrel. Ennyire azért mégse kéne beleélnem magam. Még a végén tényleg elsül. Amint sikerül elhitetnem magammal, az agyammal, hogy még igen csak messze vagyunk a már évek óta keresett célunktól, leengedem a fegyveremet az ölembe, és innentől kezdve már nem koncentrálok semmi másra, csakis az érintésére. Hiába romlott meg a kapcsolatunk, a házasságunk, ezzel az egy kis gesztussal minden rosszat képes elfeledtetni velem.
-Állj! Tudsz valamit, amit nekem esetleg elfelejtettél elmondani? - Ugrok fel hirtelen, és csak a biztonsági öv az, ami egyedül megóv attól, hogy a hirtelen mozdulatok közben ne fejeljem meg élből a műszerfalat. Ha valaki, hát Clayton tudhatná, hogy nem tanácsos titkolózni előttem, főleg olyanokról nem, amiknek köze lehet ehhez a senkiházihoz is. Egészen addig mereven, őszinte beszédre kényszerítve bámulom, ameddig le nem fékez, és ki nem kényszerülünk a kocsiból. Amint a friss hegyi levegő megcsapja az orrom, és feltárul előttem a csomagtartó, az adrenalin hirtelen gyors folyamként kezd el áramlani az ereimben, és már ahhoz is túl türelmetlenné válok, hogy minden fegyveremet rendesen, kapkodás nélkül elhelyezhessek méltó helyén.
-Nem hallottam még elégszer! - Villantok egy játékos félmosolyt, és mindkét kezemmel átkarolom a derekát, amint közelebb húz egy vérpezsdítő csók erejéig.
-Ma már senkiben sem bízhatsz! És őszintén, nem csípem én ezt a Ramont! Észrevetted azt a kis megbújó sunyiságot a szemeiben? - Kérdezem érdeklődően, aztán hozzá koppintom a fegyverem csövét az imént általa említett végtagjához, majd sejtelmesen megnyalom számszélét, egy utolsó kacsintás még hátra rá a vállam felett, aztán elindulok, egyenesen előre, be az erdő sűrűjébe.
-Azt akarod mondani, hogy jó esély van arra, hogy itt alszunk? - Fordulok felé felvont szemöldökökkel, suttogva szólva hozzá, meg is állva, hogy utolérhessen.
-Még egy ilyen megszólítás és a te tökeid lesznek az elsők, amiken elsütöm a fegyverem! - Veheti ezt akár fenyegetésnek is! Komolyan mondom! Bááár, abból nekem is csak hátrányom származna. És, ha már őfelsége ennyire ragaszkodik az egymás mellett haladáshoz, nem gyorsítok, hanem próbálom az ő tempójában szelni az ösvényt.
Vissza az elejére Go down
Clayton Emerson
Clayton Emerson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 101
◯ HSZ : 24
◯ IC REAG : 27
Re: Eeyeekalduk menedéke // Szer. Feb. 13, 2013 8:38 pm



Szememet forgatva rázom meg a fejem, s egy elégedetlen sóhajt hallatva a párom felé fordulok.
- Nem kell, hogy megvárjon minket. Majd mi lépünk először, míg ő szépen belesétál az ízletes kis csapdánkba... - mutatok rá egy fogas csapdára, mit általában vastagon beszoktak borítani avarral, hogy az arra bóklászó, jobb esetben farkasok vagy medvék ne lássák, és az rászoruljon a lábukra. Elég kellemetlen, de ha ez kell ahhoz, hogy elfogjuk a fivéremet, akkor kénytelen leszek megtenni. Ha nem is durrantom szét az agyát, akkor is beszélni akarok vele, hogy mégis mi a fenét akar tőlünk, és miért tette azt amit Larával. Viszont sajnos van egy olyan érzésem, hogy Tanja hideg vérrel fog rá lőni mind addig, míg csipkés abroszt nem farag belőle. Reménytelen nőszemély. De elvégre ezért vettem el nem?
- Nem tudom... nem szoktam farkas aggyal gondolkodni már megbocsáss - szegem fel az orrom, mintha kikérném magamnak azt, amit nem is állított. Még csak véletlenül se említett meg engem, ennek ellenére úgy hatott a kérdés.
- Hé, te! Tanja! Vedd le onnan azt a glockot, vagy kiraklak és gyalogolhatsz mögöttem! Most lett megjavítva a kicsike motorja, szóval kéretik nem pisztollyal fenyegetni, oké? - sipákolok mint egy kasztrált macska. Tudja jól, hogy a kocsi az egyik gyenge pontom, és mind ahányszor karcot látok rajta, hörgő medveboccsá változok, és képes vagyok azonnal szerelőhöz vinni, hogy takarítsa el róla azt a nyomorult karcot. És most, ha véletlenül meghúzná a ravaszt, szinte biztos, hogy nem egy karcolás esne rajta, hanem egy jókora lyuk, ami tízszer annyiba kerülne, mint az előző kis lyuk kijavítása.
- Mi-mi? Nem... mi? Dehogy! Semmit nem tudok, csak bízok Ramon képességeiben és abban, hogy jó nyomon járunk. És ha jó nyomon járunk, akkor már nem csak farkashugyot fogunk találni a fák törzsén és szőrt az aljnövényzeten, hanem farkast is. Hogy mifélét, azt nem tudom, minden esetre nagyon szépen megkérlek rá, hogy ne kezdj el eszedet vesztve lövöldözni jó? - pillantok az arcára könyörögve, elvégre nem azért jöttünk, hogy minden második farkast lyukasra lőjük. Csak egy kell nekünk, egy méretes fehér dög.
Ahogy kiszállunk a kocsiból és kézhez vesszük a fegyvereket, egy játékos pillanat erejéig megszakítom a véres küldetésünket, így magamhoz húzva Tanjat, megcsókolom. Orromat végighúzom az állkapcsának felületén, majd elvigyorodva megjegyzésén, a szemeibe nézek.
- Talán azért, mivel lenyúltalak tőle? - biccentem félre a fejem - ne mond, hogy nem tűnt még fel, hogy fülig beléd van zúgva, mert akkor itt helyben kiherélem magam! - hangom határozott, bár inkább felháborodott, de amint elhúzódik tőlem és a válla felett visszakacsint rám, befejezem a morgást. Helyette elindulok utána.
- Nagy valószínűséggel itt fogunk aludni, igen - bólintok, ahogy félrehúzok az utunkból egy nagyobb ágat.
- Van egy olyan érzésem, hogy nem csak én járnék rosszul vele. Vagy tévedek? - pajkos mosolyt villantva akasztom le a vállamról az íjpuskát, amit immáron határozottabban tartok magam elé, egy esetleges, váratlan betolakodó hatástalanítására.
- Remélem tudod, hogy itt kereszttűzbe kerültünk?! Ha itt megjelenik háromnál több jószág, akkor ott gondok lesznek - épp ezért csörgetem meg a magunkkal hozott csapda négyest, melyeket szépen lassan elkezdem az állatok által megjelölt fák tövébe lerakni, és pontosan kibiztosítani azokat. Félrelökve az avart, nyitom szét az ezüstből készült csapdát, amit kifeszítve, az előbb elsöpört levelekkel temetek be. Ezt négyszer játszom el, s mint aki nagy fizikai munkát végzett, drámai hatást keltő sóhajjal törlöm le a homlokomról a nemlétező verejtékcseppeket.
- Most pedig várunk...
Vissza az elejére Go down
Tanja Emerson
Tanja Emerson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 8
◯ IC REAG : 10
Re: Eeyeekalduk menedéke // Csüt. Feb. 14, 2013 9:17 pm

-Nagyon remélem, hogy ezennel neked van igazad! - Morgom az orrom alatt, továbbra is komoly összpontosítással mérve be Sebastian magam elé képzelt ocsmány fejét, azon belül is a homlokát, hogy biztos célt érhessen képzeletben a golyóm, és hogy tutira átfúrhassa a koponyáját, hogy aztán célt érve, felismerhetetlenné roncsolja össze az agyát, és mindent, amit csak ér morbid, nem kicsit véres útja során. Már most, előre elégedett mosoly kerül az arcomra, amint belegondolok abba, hogy milyen érzés lesz majd belerúgni, és kellően megtaposni a halott testét, utána pedig még szét is marcangoltatni valamelyik fajtársával, csakhogy ő is úgy végezze, ahogy Larának is kellett annak idején. Az nem lehet, hogy ez a mocsadék kíméletesebb halált haljon, mint Ő!
-Lazíts Baby, nem lövök! Kocsiba nem! - Teszem végül le az ölembe mégis csak a kicsikét, hogy nehogy itt nekem a volán mögött kapjon szívrohamot. Nem tudnám időben megoldani azt, hogy kitúrjam a helyéről, és átvegyem a kocsi felett az irányítást, szakadékban, holtan pedig nem akarom végezni. Előtte mindenképp el akarom törölni a föld színéről azt a férget! Gondolataim csak akkor terelődnek el a fejemben már oly' sok éve forralt édes bosszúról, amikor meghallok Clay száján valami igen csak figyelem felkeltő mondatot távozni, ami azt sugallja, hogy... hogy talán tud valamit, amit én nem, és amit nekem is el kellett volna mondania, csak egészen "véletlenül" elfelejtette. Mostanában egyre sűrűbben fordul elő ez! Így az együttműködés is egyre nehezebben megy. Néha már nem érzem azt, amit régen. Nem érzem, hogy egy összekovácsolódott duó lennénk. Inkább, mint két idegen, akiket formálisan egymás mellé osztottak be egy feladat elvégzéséig. Akárcsak régen, a kezdetek kezdetén. Nem akarom ennyire visszaforgatni az időt!
-Nagyon irigyellek érte, hogy azok után, amik történtek még képes vagy bizalmat adni bárkinek is! - Sóhajtok fel, majd félre biggyesztett szájjal -hogy ne láthassa arcomon a váratlanul felbukkant keserűsége, fájdalmat-, az ablak irányába fordítom a fejem. Igazából, teljesen mindegy, hogy hagyom-e leolvasni neki az érzelmeket az arcomról, vagy sem. Az évszázadok alatt olyan jól összekovácsolódtunk már, hogy szinte teljesen rá vagyunk hangolva egymás érzelmi világára. Kár lenne bármit is eltitkolni egymás elől. Úgyis rögtön rájövünk! A pillanatnyi gyengeségem csak addig tart, ameddig rá nem jövök, hogy eljött a felderítés ideje. Ekkor viszont -mintha kicseréltek volna-, már vágódom is ki a kocsiból, a csomagtartónál állva azért még megengedek neki egy csókot, de semmi több! Előbb a munka, utána jöhet a többi!
-Mi van? Ne, ne kezdjük már megint kérlek szépen! Ne legyél már ennyire átkozottul féltékeny! - Ennyi tulajdonképpen elég is volt ahhoz, hogy előhívja a nem kívánatos borús fellegeket a fejünk fölé. Ez az örökös féltékenysége már az őrületbe kerül! Tudhatná nagyon jól, hogy ha ez alatt a majdnem száz év alatt egyszer sem kacsintgattam más pasi felé -na jó, azért egyes ügyfeleknek a hátsóját néha szemügyre szoktam venni, hűséget fogadtam, nem vakságot!-, akkor nem most fogom elkezdeni! Ramon egyébként meg még annyira sem érdekel, mint egy rakás madár ürülék! Mivel a maradék kedvemet is sikeresen elrontotta, nem teszek semmit, egyszerűen csak eltolom magamtól a mellkasánál fogva, és csalódottan fejet rázva elfordulok tőle, így erősítve magamra a maradék fegyvereimet.
-Pazar! Hol a hálózsák? - Kérdezem egy kisebb adag cinizmust is vegyítve hangomba, miközben átugrok a patak másik partjára, ott megállva egy pillanatra, hogy bevárhassam Clayt.
-Tévedsz! Elvégre, ott van még nekem Ramon... - Nézek hátra teljes komolysággal a vállam felett rá, nem takargatva az arcomra kiült sértettségemet, amit a hangom is magában hordoz.
-Gondok? Nem hiszem! Esetleg ők kerülnének gondba! - Töltöm csőre egyik fegyveremet olyan határozott mozdulattal, mint aki képes lenne akár az egyik fát is addig lőni sorozatban, ameddig ki nem dől a helyéről. Mégsem teszek semmit, csak figyelem, hogy Clay éppen hova tesz csapdákat. Azért jó lenne, ha legalább mi tudnánk, hogy hova vannak letéve. Egyikbe sem akarok belelépni!
-Gondolod, hogy ide fog jönni, ha megérzi a szagunkat? - Kérdezem kíváncsian, majd újra körbejáratom a helyen a szemeimet, végül egyszerűen csak megállapodom az egyik hatalmas fa vastag törzsének a tövében, így ülve le, térdeimre fektetve az egyik ezüst végű nyilamat, azt kezdve el fényesítgetni egy rongy darabbal.
-Néha kezdem elveszíteni a reményt. - Fordítom felé a tekintetem váratlanul. Ha máskor nem, legalább ilyenkor had beszélgessek már vele egy kicsit!
Vissza az elejére Go down
Clayton Emerson
Clayton Emerson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 101
◯ HSZ : 24
◯ IC REAG : 27
Re: Eeyeekalduk menedéke // Csüt. Feb. 14, 2013 9:58 pm


- Én is... én is - suttogom elhalóan. Nem sok embert tudok felmutatni, akik akik utálják a saját testvérüket. Tiszta szívből ráadásul. Ennek ellenére én mégis képes vagyok erre, hisz Tanja és az én gyermekemnek ontotta ki hideg vérrel az életét, amit soha nem fogok megbocsátani neki. Alapjában véve békés, jó modorú ember vagyok. Ennek ellenére még se tudom fékezni a dühömet, a fivéremet illetően...fivér? Mondhatom én még annak? Lehet, hogy egy vér vagyunk, de már koránt se az a kapcsolat él kettőnk között, ami annó. És lehet, hogy ez fáj, mégis kénytelen vagyok túltenni magam rajta ahhoz, hogy megleljem a lelki békémet. És ha ehhez az kell, hogy megöljem, akkor megteszem! Hideg vérrel.
Mikor a kocsit kezdi el fenyegetni a pisztollyal, vagy két oktávval megugrik a hangom, ezzel is jelezve kiborulásomat. Nem kevés pénzt öltünk már ebbe a négy keréken guruló dobozba, jó lenne, illetve nagyon örülnék neki, ha a továbbiakban nem kellene attól tartanom, hogy a saját nejem akarja kivégezni szegényt.
- Szivi, tudod jól, hogy Ramonnal azóta társak vagyunk, hogy bekerültem közétek. Velem volt tanonc ő is, együtt jutottunk el ide. Nem gondolhatod azt, hogy majd pont ő lesz az, aki elárul minket, és keresztbe akar tenni nekünk! Szerintem túl szigorú vagy hozzá - pillantok rá egy halvány mosollyal, ezzel is jelezve, hogy nem kekeckedésből mondom ezt. Nem akarok ám én mindig összeveszni vele. Sőt, nem is akarok, csak van amit mindig túlreagál annak ellenére, hogy teljesen más jelentéssel bírnak a szavaim.
Elkerekedett szemekkel bámulom csinos arcát, mire széttárt karokkal hagyom, hogy ellökjön magától.
- Most megint mi a francot mondtam? Milyen féltékenység? Cica, csak annyit mondtam, hogy totál rád van indulva, és bár remekül kijövök vele, mégis pikkel rám azóta, hogy engem választottál helyette. Most ki beszél itt féltékenységről hm? - értetlen arckifejezéssel, hevesen gesztikulálva beszélek hozzá, remélve, talán rájön, hogy semmi féltékenységről nincs itt szó.
- A kocsiban, de nem alszunk benne. Itt van a kocsi, az még védelmet is nyújt - világosítom fel, követve őt, megállva egy nagyobb sziklán a patak közepén.
- Remek, akkor nem is féltem a szegény tojásokat - egy vállvonással lépek még egyet, hogy ezzel a másik parton lépkedhessek tovább, hol egyesével pakolom ki a csapdákat.
- Ide fognak jönni, mert nem ismerik a szagunkat és az ő területük körül ólálkodunk. Kíváncsiak lesznek - magyarázom kipakolva a csapdákat, mikor viszont leül a fa tövében és meghallom kétségbeesett hangját, felegyenesedek.
Alsó ajkam szélét rágcsálva indulok el felé, s ledobva a földre a az íjat, mellé ülök.
- Hé - nyúlok a kezéért, hogy ujjait babrálva magyarázhassak.
- Meg fog lakolni, ígérem! Saját kezűleg fogom kibelezni - hangom határozott, ennek ellenére a végén megbicsaklik, ahogy megjelenik előttem Lara széttépett testének az emléke. Hihetetlen, hogy milyen élénken él még bennem az a pár kegyetlen óra, amit ott töltöttem vele.
Halk neszezésre kapom fel a fejem, mi tőlünk nem messze, egy odvas bokorból érkezik.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Eeyeekalduk menedéke // Pént. Márc. 01, 2013 4:07 pm

JÁTÉK FAGYASZTVA, később folytatható, ha a helyszín szabad
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Eeyeekalduk menedéke // Szomb. Márc. 16, 2013 8:32 pm

Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Tumblr_m6n5jssZlF1rpivi1o1_500
Jesse

Ashley sanyargatása után másnap reggel muszáj volt kiszellőztetnem a fejem és a farkasomra is ráfért a futás. Nem akartam a hegyen bóklászni, most jól jött egy kis egyedüllét. Ryannek megmondtam, hogy hová megyek - azért tudjanak róla, hogy nem felszívódok -, s miután sikerült meggyőznöm, hogy nem lesz semmi bajom, nagy fiú vagyok már és a többi, útra keltem. Úgy terveztem, hogy beveszem magam az erdőbe egész napra, és csak a farkasomé lesz a terep, a számításomat azonban keresztül húzta, hogy neki semmi kedve nem volt az egészhez. Ha van Lustaság Mintaszobra a földön, akkor azt nagy valószínűséggel róla mintázták.
Neki elég volt, hogy tegnap oda-vissza alakulásra bírta a kölykét, pechére viszont nekem szükségem volt arra, hogy bundásként fussak legalább egy órácskát. Az egyik fa odvába rejtettem a ruháimat, a bestia minden fintorgására fittyet hánytam és átalakultam. Bár Ash-nek is ilyen könnyen menne!
Megráztam magam, s céltalanul futásnak eredtem. A lazító bóklászás addig tartott, míg egy sebesült tulok szagát nem fújta felém a hideg szél. Lustaság ide, közömbösség oda, ez azért lázba hozta a farkasom, és egyből az ebéd felé vettem az irányt. Könnyednén csökkentettem a kettőnk közötti távot, már láttam is a prédám a patak partján, egy tisztás szélén, amikor hirtelen másféle szag is sodródott felém a levegőben.
Megtorpantam. Farkas szagot éreztem, de nem betolakodóét, nem az egyik társamét, mégis... valahonnan ismerős volt. A tulok felőlem már oda ment, ahová kedve szottyant, a figyelmemet teljes mértékben a másik, közelgő hím kötötte le. A hátamon kissé felborzolódott a szőr, arra az esetre, ha a másik esetleg támadólag lépne fel, de én magam semmi fenyegetőt nem tettem. Lassú, megfontolt léptekkel elindultam a jövevény felé, mancsom alatt friss, érintetlen hó ropogott.
Igen... ezzel az energiával már határozottan találkoztam korábban.
Borostyánsárga szemem kíváncsian méregette, orrom nem szimatolt több farkast. Hogyan került ide?
~ Rég találkoztunk... ~ küldtem felé gondolatban, s ha nem volt felhúzva a pajzsa, akkor meg is hallott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Eeyeekalduk menedéke // Szomb. Márc. 16, 2013 9:17 pm

Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Tumblr_lrtpiwtQ3A1qlt3r0o3_250
Darren Northlake

Az elmúlt este egy darabig nagyon is jól alakult, megkértem Rose kezét és ő igent mondott nekem, utána visszamentünk a hotelbe, és az egész szépen összeomlott. Azóta csak az jár a fejemben, hogy a párom elárult, átvert és felszarvazott, a párom, akiért az életem adnám, akiért elhagytam a falkám. akivel több, mint száz éve együtt vagyok és erre ötven évvel ezelőtt, átver, elárul és felszarvaz. Dühöngtem, és mivel nem akartam kárt tenni benne haragomban, otthagytam őt a hotelben miután kiderül, hogy mit tett Las Vegasban, még én melóztam.
Még sötét volt, mikor felkaptam a farmerem és a pólóm, a bőrdzsekimmel és a csizmámmal együtt, plusz az oldaltáskám, még ennyi lélekjelenlétem volt. Aztán úgy távoztam, mint valami tornádó, szerencsére senki sem akadt az utamba. Aki a hotelben járt, az bölcsen nem jött közelebb hozzám, a recepciós lány csak utánam nézett. Gondolom, kiült a képemre milyen dühös is vagyok.
A városon kívüli területekre mentem, és az első adandó alkalommal váltottam, és a ruháim, egy fa tövében a táskámba rejtve ástam el, utána farkasként mentem tovább. bestiám legalább olyan zaklatott és pokolian dühös volt, mint én, érzéseink azonosak voltak, ő is úgy érezte a párja elárulta. Rose ki tudja belőlem azt hozni, hogy elveszítsem a fejem és a hidegvéremet is, amiért másnak keményen meg kell dolgoznia. Nem gondoltam, csak utat engedtem az őrjöngésemnek, önuralmam nulla lett így a pajzsom is szépen lehullott. De nem érdekel egy cseppet sem, az első mozgó célpontra rávetettem magam, ami egy tulok volt, kirobbantam a hóból és rávetettem magam, megmarta, de levetett magáról és egy fának csattantam, viszont nem adtam fel, utána eredtem. Pontosa akkor rugaszkodtam el a földtől, mikor megéreztem a másik hím energiáit, és egy pillanattal később jött az üzenete is, ami megzavart, így a tulok megint letudott vetni magáról, és a gerincemen landoltam a hóban, az a nyomorult állat felém fordult, hogy most ő támadjon meg.
~Valóban.~ Üzenem vissza a másiknak, emlékszem rá, találkoztunk már korábban ismerjük is egymást, de most dühöngök, nem bájcsevegni akarok. ~Kapd el a torkát!~ Intézem az üzenetem Darrennek, és felpattanok a hóból, nem óhajtok itt kimúlni!
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Eeyeekalduk menedéke // Szomb. Márc. 16, 2013 9:43 pm

Ha lehetett választani viszontlátás-fajtát, akkor a füstös kis kocsmában sört kortyolgatva félét szerettem inkább, hogy aztán nyugodtan lehessen nosztalgiázni, beszélgetni vagy épp anyázni. Ez alakalommal viszont baromira nem ez volt a felállás, a Jesse felől érkező energia perzselő haragot sugárzott, amiről az első pillanatban azt hittem, nekem szólt, ám nem velem tusakodott, hanem a tulokkal.
Minden esetre a jelenlétem meglepte. Hiába, kicsi a világ.
Nem hezitáltam teljesíteni a felém küldött... kérést/utasítást (?), ha meghívnak az asztalhoz, nem kérdezősködök, csak jó vendég módjára hallgatok a házigazdára. Szavai elhaltával egyből ugrottam is az állat felé, a hó felverődött körülöttünk, a tuloknak esélye sem volt kettőnk ellen. Elvágtam az útját, s habár fogalmam sem volt, hogy Jesse mit keresett itt, volt-e köze a betolakodókhoz, ellenségek voltunk-e vagy barátok ennyi év távlatából, a farkasom nem hezitált.
A megvadult, életösztöntől hajtott pézsmatulok torkának estem, agyaraim felszakították prémes, vastag bőrét, mialatt próbáltam kitérni támadólag kapálózó patái útjából. Az oldalamba kaptam egyet, sajgott, de eb csont beforr, a farkasé meg még inkább, úgyhogy nem sokat törődtem vele. Igyekeztem lehúzni a jeges földre, fektében sokkal könnyebben el lehetett intézni, s míg én szaporán süllyedő-emelkedő oldallal tartottam egy helyben, reméltem, hogy Jesse már megcsócsálta annyira, hogy végleg feladja a küzdelmet. Csak akkor engedtem el, amikor éreztem, hogy nem lüktetett benne tovább az élet.
~ Javíts ki, ha tévedek, de nem rémlik, hogy idegbeteg fazon lennél ~ pillantottam rá, s némi vért nyaltam le a pofámról.
Nem akartam faggatni, csak tényleg furcsa volt, tőle szokatlan ez a féktelen düh, ami még a farkasomat is felpiszkálta. Továbbra se tekintettem rám veszélyesnek, ám a bestiám ha másra nem is, az ilyen fokú indulatokra mindig reagált.
Feltéptem a tulok torkát, mire friss, meleg vér ömlött a fehér hóra.
~ Hogy kerülsz ide? ~ tettem fel az egyik leginkább foglalkoztató kérdést, a másikkal még vártam, előbb biztosra akartam tudni, hogy hányadán is állunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Eeyeekalduk menedéke // Szomb. Márc. 16, 2013 10:13 pm

Általában kiválóan kontrollálom az indulataimat, és a vérmérsékletem is igen csak nyugodt. Inkább vagyok hidegvérű, mint forrófejű, egy bérgyilkosnak az előbbi vérmérséklet kell és nem az utóbbi. Ám engem is ki lehet billenteni az egyensúlyomból. Rose-nak sikerült ezt megtennie néhány órával ezelőtt. Azóta képtelen vagyok gondolkozni, csak dühöngök, úgy érzem nagyon a hátamba vágta azt a bizonyos képzeletbeli tőrt, és mikor bukik ki a dolog? Miután megkértem a kezét. Igazán nagy marhának éreztem magamat, mikor elviharzottam a hotelből. Itt kint, már inkább csak utat engedtem a haragomnak, ami igen csak perzselő lehetett.
A tulok hátát már megsebeztem, a gerincét akartam átharapni, hogy lebénítsam, farkasom inkább a torkát akarta. Szerinte az a logikus lépés, de én viszont mást akarok. Végül meg is szívtam, mert megint óriásit nyekkentem a hóban, és piszok gyorsan kellett felkelnem, hogy ne taposson el. Darren felbukkanása jelen pillanatban nem lep meg, még dühöngök, és egyelőre képtelen vagyok a logikus gondolkodásra.
Ő elkapja a tulok orrát, miután meginvitálom a reggelihez, én az egyik hátsó lábát kapom el, hogy kigáncsolhassam, és ketten együtt a földre dönthessük, utána már egyszerűbb a dolog, a háta mögé kerülök és ráugrok, hogy felülről hajoljak le a hasára. Jelenleg úgy gondolom, így kevesebb az esély, hogy megrúg. Farkasom azonban másképp gondolja, így rövid idő múlva még is szemből marcangolom a tulok hasát, viszont utolsó erejéből sikerül megrúgnia, amire felnyüszítek. Fáj, de nem fogok belehalni, viszont emiatt csak még agresszívebben tépem fel a hasát.
Épp a belsőségeket tépem ki, mikor Darren újra hozzám szól, ekkor már felemelem a fejem, és körbenyalom a pofámat, hogy a vért eltüntessem onnan, és közben a másik farkast fürkészem.
~Mindenkiben elpattanhat egyszer az a bizonyos szál.~ Üzenem, neki vissza miközben a képem nyalom megint körbe. Majd vettem egy mély lélegzetet, és csillapítottam a haragomat. Nem az ő hibája az, ami miatt őrjöngősre fogtam, így nem is őt kellene nyaldosnia ennek.
~Otthont kerestem, le akartunk telepedni.~ Válaszolom meg. Aztán megnyalom a mancsom, ami szintén véres. ~De most nem tudom hányadán állunk.~ Üzenem felé, és a másik farkast figyelem. Jó régen nem találkoztunk már.
~Te mit keresel itt?~ Nem érzem rajta azt a szagot, amit Broderick-en, tehát nem a betolakodó falka tagja.
Aztán ahogy lecsillapodok, végre felfogom azt, ami már döngeti a fejem egy ideje, Darren energiái olyanok mint Ash energiái, ő harapta volna be? És ez a szag?
~Te vagy Ash teremtője?!~ Ez félig kérdés félig kijelentés, de ahogy ez tudatosul benne, már azt is tudom, hogy Darren a másik csapatban van, ő az őslakos falka tagja lesz, a szag, az amit Ash mondott, mind összeállt végre a fejemben, és a haragom is lecsillapodott mostanra.
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Eeyeekalduk menedéke // Szomb. Márc. 16, 2013 10:42 pm

Én nem voltam kifejezetten éhes, úgyhogy csak csipegettem a zsákmányból, különben is, Jesse-nek a jelek szerint sokkal nagyobb szüksége volt rá, hogy marcangoljon és kiélje a dühét.
~ Az biztos! ~ helyeseltem, mire egyből beugrott az elmúlt több mint fél évszázad legnagyobb dühkitörése. Azt sajnáltam csupán, hogy a kiszemelt áldozatom végül megúszta, de egyszer kerüljön megint a közelembe, nem éri meg a másnapot. Bosszúsan mordultam egyet, s minden erőmmel azon voltam, hogy elhessegessem Kirill önelégült, arrogáns képét a fejemből. Túl sokszor jutott mostanában eszembe, ez pedig árt az egészségnek. Addig jó, amíg csak az enyémnek, akkor már nagyobb baj, ha másokénak, mert a környezetemen élem ki, amit rajta nem tudok.
Ember alakban elhúztam volna a szám. Fairbanks mostanság mindennek nevezhető, csak nem békés családi fészeknek. Már épp firtattam volna, hogy mire fel a múlt idő, mire meg is kaptam a választ. Igen, derengett, hogy van - vagy már csak volt? - vele egy nőstény is. Megráztam a fejem.
~ Lehet valami a levegőben, mert elszaporodtak a kérdéses viszonyok... ~ Ott volt Olen meg Jenny, most Jesse, rólam pedig már szót ejteni se érdemes. ~ A hotelben szálltatok meg?
Valójában ez inkább költői kérdés volt, csak szerettem, ha megerősítenek. Ugyan nem olyan markánsan, de éreztem felőle a másik falka szagát. Két lehetőséget láttam, vagy velük laktak, vagy a falka tagja lett, de nem egy fedél alatt húzza velük a lóbőrt. Más magyarázatot nem tudtam arra kiötölni, amit az orrom érzett.
~ Leugrottam farkast mozgatni ~ feleltem, s újabb cafatot téptem a zsákmányból, de persze sejtettem, hogy az "itt" nem kifejezetten az erdőt, hanem inkább a környéket és a várost jelentette. ~ Nagyjából hatvan éve élek itt. Európából majdnem egyenesen ide jöttem, alig volt némi kitérő. Nyugalmat kerestem és... tiszta lapot, múlt nélkül ~ vallottam be, majd szusszantottam egyet, és megráztam magam. ~ De vannak dolgok, amik mindig utolérnek és egy ideje már itt sincs nyugi.
Ha a hoteles feltevésemet igazolta, akkor abban is okkal bízhattam, hogy már valamelyest informálódott a helyi dolgok felől. Mi tagadás, nem örültem volna, ha beközli, hogy bocsesz, a chicagóiakkal pacsizok.
Ashley említésére egy másodpercre mozdulatlanná dermedtem, az épp letépni készült húsdarabot pedig kiengedtem a fogaim közül. Tekintetem lassan Jesse-re vándorolt, éreztem, hogy némi feszültség kúszott fel a gerincem mentén. Huszonnégy órája nem láttam a kölyköt, Stevennel se beszéltem még és rossz tulajdonságom, hogy ilyen helyzetekben hajlamos vagyok élből rosszra gondolni.
~ Találkoztál vele? ~ kérdeztem egy árnyalatnyi éllel a hangomban. Szívem - és bestiám - szerint inkább azt mondtam volna, hogy "ha bántani merted, a tulok után küldelek", de őrizzük a civilizáltság látszatát, elvégre mégis csak félig vagyunk állatok. ~ Pár napja haraptam be ~ feleltem végül, hogy ő is választ kapjon. ~ A falkám tagja.
Értelmetlen lett volna tagadnom, túl sok volt az árulkodó jel, s így, hogy Jesse szemmel láthatóan kezdett lecsillapodni, félrevezetni se tudtam volna, ha akarom ilyen téren.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Eeyeekalduk menedéke // Szomb. Márc. 16, 2013 11:26 pm

Nem mondhatnám, hogy nagyon ettem, néhány falat ugyan lement a torkomon, sokkal inkább csak a marcangolás kellett, hogy valamiben kárt tehessek és téphessek, marhassak, hogy a dühöm csillapodjon végre. Darren helyeselésére nem reagálok, csak marcangolom tovább a tetemet és morgok is hozzá, mintha megvesztem volna, józan ésszel ezt nem csinálnám, és maga is hülyének nézném, de most forr bennem a düh.
Képtele vagyok megérteni, hogy Rose így felszarvazott és átejtett, mikor nem volt rá oka, sosem csaltam meg, nem tettem vele semmi olyat ami miatt ezt érdemeltem volna, és még is megtette, mikor vadul és szinte vakon szeretem.
Tépem a húst, szakítom a bőrt, és ahol zúzom a fogaimmal a csontot, közben lassan kezdek lecsillapodni, különösen, hogy Darrenre is oda kell figyeljek, így rövidesen abba hagyom a marcangolást és szépen leülök a tettem mellé, hogy tisztára nyaljam a képemet és vele kezdjek el beszélgetni.
~ Igen, ott. Az tűnt a legszimpatikusabb helynek, amiről a neten tudtunk infó szerezni, jobb szeretek elsőnek egy hotelben megszállni, és csak utána keresi másik átmeneti szállást.~ Magyarázom neki, hogy az elején nem is tudtuk, hogy ott tanyázik a másik falka, csak ráböktünk a hotelre, mert Rosenak tetszettek az pluszszolgáltatások.
~Amint látod, én dühöngeni~ Mondom neki ami teljesen nyilvánvaló, hogy korán reggel itt marcangoltam egy tulkot.
~Valóban igazad van, a múlt utol ér, és a legváratlanabb pillanatokban tör rád, és vágja tönkre az örömödet.~ Morgom is mellé farkasként, de ez nem a másiknak szól, hanem annak amit mondta, amit bevallott a párom, hogy mit tett ötven évvel ezelőtt, hogyan vágott át, és döfött hátba, és szarvazott fel és ez az utóbbi ez az ami annyira nagyon fáj.
~Ash-el? Még tegnap. Nagyon maga alatt volt. Sokat változott mióta utoljára láttam, de abból ítélve amit mondott az hiszem ez érthető is.~ A lány említésére teljesen lecsillapodok. Kedvelem Ash-t.
~Tudom, mondta, hogy közel áll a falkába való bekerüléshez. Remélem egyszer még visszanyeri régi önmagát legalább részben.~ Teszem még ezt hozzá, aztán Darrent nézem továbbra is.
~ Szóval, az Őslakosok közé tartozol. Milyen érdekes… ide jövök a világ végére, úgy gondolom, itt talán letelepedhetek Rose-al és sorra érnek itt a meglepetések. Caleb, Ash, Te és Rose kicsi vallomása…. mi jön még?~ Él és gúny van egy részben a hangomban. De ez csak Rose akciójának szól. Caleb-nek örültem, Ash-t kedvelem, Darren meg, nem tudom most hova tenni, én a másik falkát néztem ki magamnak. Szóval jelen pillanatban nem tudom eldönteni vele mi is legyen.
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Eeyeekalduk menedéke // Kedd Márc. 19, 2013 8:59 pm

Magamban mosolyogtam a hoteles magyarázatán. Alapos, mint mindig, hosszabb távú szállást nem vállal be látatlanban, okos. De mit is vártam tőle?
~ Igen, nem sok esélyt hagytál a tuloknak ~ néztem végig a tetemen, majd visszakanyarodtam a másik hímre. ~ Nőstény húzott fel? ~ Azok tudják a legjobban kiborítani a férfiakat, de komolyan! Yetta kis megmozdulása és a húgaim óta ezt pontosan tudom.
Megnyugtató volt hallani, ahogy beszélt Ashleyről, minél kevesebb farkastól kell féltenem őt, annál jobb. Bár Jesse-t ismerve, tőle soha senki nem lehet maximális biztonságban, de pont ez volt a varázsa, ez tette izgalmassá, érdekessé.
~ Erős és makacs, ráadásul nincs egyedül. Idővel jobb lesz. ~ Ezt egyrészt a magam biztatására is mondtam.
Éreztem rajta, hogy valami marhára nincs rendben a háza tájékán, és mi tagadás, egyre jobban fúrta az oldalamat a kíváncsiság, szóval nem bírtam tovább megállni:
~ Mi történt? ~ Tényleg érdekelt, hűvösnek, kimértnek és megrendíthetetlennek ismertem meg, a mostani állapota pedig nagyon messze állt mindettől, ilyen változást pedig a semmi nem idéz elő.
Ha elmondta, eléggé megtisztelve éreztem magam, ha nem, akkor se dőltem a kardomba, nem mindenki beszél a lelki nyavalyáiról. Miután megtárgyaltuk a dolgokat és úgy-ahogy kidühöngte magát, a gondolataim kezdek más irányba lavírozni, és lassan megfogalmazódott bennem egy elképzelés. Ember alakban, most húzódott volna egy cseppet sem szívélyes mosolyra a szám, de ez nem Jesse-nek szólt volna.
~ Még mindig a szakmában vagy? ~ kérdeztem rá bérgyilkosi mivoltára, s ha helyeselt, végképp felhagytam az evéssel, minden figyelmemmel rá koncentráltam. Farkasként nem lehetett olyan sok mindent leszűrni az "arc" rezdüléseiből, de az energiából annál többet. Kíváncsi voltam, erre mit fog reagálni.
~ Ebben az esetben van egy megbízásom a számodra. ~ fejében csendülő hangom halálosan komoly volt, s egy pillanatig én is csodálkoztam azon, hogy mire nem vetemedek, de... egyébiránt semmi rosszat nem láttam benne. ~ Az ár nem számít ~ ha még az én pénztárcámat is kikészítő, horribilis összeget mond, legfeljebb kölcsön kérek Victortól ~, részletben és egyben is fizethetek, ahogy neked jobb, cserébe... Azt akarom, hogy öld meg a chicagói falka alfáját, Castor de Lucát.
Az a fajta testvéries idealizmus, ami kevesebb mint másfél évszázaddal ezelőtt még bennem élt, kiveszett az évek múlásával, és a Kirill iránti gyűlöletem irtotta ki végleg. A Teremtőm kapcsán jöttem rá, hogy nem a fair play számít, hanem az eredmény. Ahogy a famíliát elnéztem, mind hasonló véleményen voltunk.
Rettenetesen kíváncsi voltam, mi járhatott ezek után Jesse fejében, szívesen rákérdeztem volna, de inkább türelemre intettem magam. Nem akartam sürgetni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Eeyeekalduk menedéke // Szer. Márc. 20, 2013 8:16 pm

~Valóban nem.~ Most már, hogy lehiggadtam én is végig nézek az állaton, amit leterítettem, és szabályosan kizsigereltem dühöngésemben. Aztán a másik farkasra emelem aranyszín szemeimet.
~A nőstényem~ Válaszolom vissza szűkszavúan, hogy valóban nőstény van a dologban ami miatt így kifordultam önmagamból, és nem éppen a higgadt bérgyilkosra emlékeztetően cselekedtem az előbb ezt, mutatta az is, hogy elvétettem a tuloknál a célt, és segítség kellett. Vagy, hogy milyen módon és mekkora őrjöngéssel zsigereltem ki a tetemet, miközben a másik farkas éppen fojtogatta, és ami a legszebb a tetem itt fog maradni, nem fogom megenni, nem is férne belém, és az étvágyam is elment.
~ Majd megszokja és elfogadja.~ Mondom a véleményemet Ash-el kapcsolatban, el fog jönni az az idő, mikor már nem ilyen lesz, és nem úgy gondolkodik majd, ahogyan most, egyelőre túl friss neki ez az egész, és nem csodálom, hogy olyan amilyen a történtekkel a háta mögött.
Mérlegelem, hogy megosszam-e a másikkal mi is a bajom. Nem az a panaszkodós típus vagyok, leginkább megtartom magamnak és nem is szokásom így dühöngeni, de most még is megtettem, amit eddig sosem az elmúlt kétszázkilencven évem alatt egyszer sem. Végül arra jutok, hogy nem mondom, el neki nem vagyok panaszkodós típus, így csak szűkszavúan válaszolok.
~A nőstényem átvágott, cirka 50 évvel ezelőtt.~ Ennél többet nem szándékozok elárulni neki, sosem panaszkodtam, és a legtöbb esetben Rose-nak sem mondom el a mai napig, ha valami bánt, hanem magamban rágódom rajta. A panaszkodást meg nem most akarom elkezdeni, ráadásul a velem szemben lévő hím nem is a barátom, csak egyszer összefutottunk egymással egy melóm közben és segítettem neki kipakolni. Azt már tudom, hogy az ő neve Darren, Ash elárulta, de nem tudom megmondta-e neki, hogy az én nevem micsoda.
~Természetesen.~ Válaszolom meg a kérdést, miszerint még mindig a szakmámban vagyok, és ezzel keresem a kenyeremet, nem mással. Viszont nem tudom itt mi lesz a helyzet, ez nem akkora város, nincs benne annyi lehetőség az én szakmámat tekintve, mert kétlem, hogy egy kocsmai verekedéshez bérgyilkos kellene.
~Hallgatlak.~ A megbízás mindig jól jön és nem szoktam válogatni közöttük, a munka az munka, és én profi vagyok, egy profi pedig nem vacakol vagy nyafog,megkapja ki a célpont, megmondja az árat és elvégzi a munkát.
~ Előbb mondd ki a célpont, utána mondok árat.~ Nézek bele a másik farkas szemeibe és nyugodtan ülök. Kíváncsi vagyok, ki ellen bérelne fel. Azzal tisztában vagyok mennyire fezsült a helyzet, de azt nem tudom, Darren hol áll a hierarchiában, mennyire van ebben benne.
A névre a szemem sem rebben csak mérlegelem a dolgot, Castor falkájához akarok csatlakozni, Borderickkel a Bétával már tárgyaltunk, ő zöld utat engedett nekünk. Átgondolom az egészet az elejétől a végéig, majd életemben először készülök vissza utasítani egy megbízást.
~Nem. Ezt nem vállalom.~ - Nem kezdem el kifejteni, hogy a területén vagyok, a nőstényem ott van, hogy már tárgyaltam a bétával is. Egyelőre nem fogom megtenni. Jelen pillanatban több mint száz év óta elsőnek tűnik úgy, hogy stabil helyre kerülünk, és nekem is jól esne már egy kevés pihenés.
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Eeyeekalduk menedéke // Szer. Márc. 20, 2013 9:46 pm

~ Ötven év hosszú idő ~ mondtam, bár azt is elismertem, hogy vannak dolgok, amiken az idő se tud változtatni. ~ De megértem, hogy ez kiborított.
Engem is kiakasztott volna, sőt, lehet jobban is, mint őt. De persze, nem lelkizni gyűltünk össze, úgyhogy a beszélgetés halad tovább, én pedig előálltam a farbával. Ha meg is leptem Jesse-t, nem mutatta, simán elmehetett volna pókerezni, s valahol a lelkem mélyén engem sem döbbentett meg a válasz. De azért mégis... mostanában kosarakat kapok, még a végén Jamie-nek kell doppingolnia az én önbizalmamat, ami azért vicces helyzet lenne. Az én szemszögemből talán inkább elkeserítő.
~ Szóval már vannak tabuk ~ vontam le a következtetést, de se gúny, se vád nem volt a hangomban, amint elhangzott a visszautasítás, még a farkasom kezdődő izgalma is elporladt. Egyszerűen csak... mostanában valahogy senki sem úgy viselkedik vagy reagál, ahogy a röpke ismeretségből és a hangoztatottakból várnám. Ez két lehetőséget vet fel: én lettem szar emberismerő, és Fairbankst elárasztják a hangemberek. Nem tudom, melyik a rosszabb.
Csalódott vagyok? Egy kicsit. Lássuk be, ez sem mindennapi lehetőség lett volna, és kezdem unni, hogy ilyenektől esek el. Rajtam kívül álló okokból ráadásul. Inkább nem kattogok ezen tovább, mert a vége úgyis az lenne, hogy fölöslegesen felhúzom magam. Attól pedig Jesse döntése nem változna meg, legfeljebb nekem ugrani, én pedig nem voltam bunyózós hangulatban. Illetve a farkasom. De az szinte sosincs abban.
~ Azt hiszem, így már nagyon nincs miről beszélni ~ ráztam meg magam. ~ És a falkánkba is hiába invitálnálak.
Nem ejtettek a fejem lágyára, nehezen tudtam volna más okot elképzelni a visszautasításra, mint hogy már döntött, és nem minket választott.
~ Kívánnám, hogy ne bánd meg... ~ mondtam, majd megkerültem a tuloktetemet és megálltam a másik hímmel szemben ~ de akkor a sajátjaim ellen lennék.
Elmentem mellette, de még nem eredtem futásnak. Már a bérgyilkosok se a régiek... Igaz, én se vagyok már tolvaj, de ő még szakmabeli. Válogatós, szakmabeli. Igen, maradt egy kis keserű szájíz ezután, de istenem, egy bögre kakaó sok mindent megold! Csak nem teszi el láb alól de Lucát. Kár.
Nem fenyegettem meg, hogy ez meg az lesz, ha ezt meg azt megöli, fölösleges szájtépés, illetve ebben az esetben energiabefektetés a gondolati beszédhez. Azt mindenesetre elkönyveltem, hogy eggyel - vagy kettővel - ismét gyarapodott az ellenséges tábor. Nem jó hír.

//Köszönöm szépen a játékot! Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Eeyeekalduk menedéke // Csüt. Márc. 21, 2013 2:26 pm

Hosszú idő telt el azóta, hogy találkoztunk mi ketten, és egy kis ideig összedolgoztunk, mert belecsöppentünk egymás munkájába. Akkor még nem voltak előttem tabuk, de ma már, azért a leendő alfám már csak annak számít. Nem azzal akarom, nyitni az itt tartózkodásomat, hogy azonnal belemarok abba a kézbe, ami úgy tűnik be fog bennünket fogadni. Mert eddig úgy fest a dolog. A béta rábólintott arra, hogy maradhatunk, az alfa még hátra van, de talán nem lesz vele gond. A kérdés már inkább az, hogyan tudok vele kiegyezni azt illetően, milyen helyet foglalok majd el a falkában.
Nézem Darrent ahogy elmegy mellettem. Még nem tudom mi lesz ebből az egészből, hova kerülök és hová jutunk, de annyi biztos ezt a megbízást most nem fogom elfogadni.
~Meglátjuk.~ Válaszolom neki vissza, és ülve maradok, most egy kissé elbizonytalanodtam, Ash a másik falkában van, Darren is. Caleb ott, amit elsőnek kinéztem magunknak. Faramuci egy helyzet, így mindent az Alfától teszek függővé, hogy ha vele meg tudok egyezni maradunk, ha nem akkor megnézem mi a helyzet a másik falkában is.

//Én is köszönöm! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Eeyeekalduk menedéke // Szomb. Márc. 23, 2013 1:18 pm

Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Cooltext834921243_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Dr. Emily Hart
Vérvonalfő
Dr. Emily Hart

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 112
◯ HSZ : 597
◯ IC REAG : 652
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Ccc4fac0c22c95e316b23871df9b9e9d24223371
Re: Eeyeekalduk menedéke // Kedd Ápr. 02, 2013 2:45 pm

mio capo
// Időben március 25. táján. //

Fogalmam sincs, mennyi volt az idő, hogy járkál e még valaki a folyosókon, amikor kirontok a biliárdteremből és futóra veszem a lépteimet.
Annyira későn nem lehetett, a folyosón ugyanis a rendes világítás égett, nem pedig az éjszakai "lidércfények", melyek útjelzőül szolgáltak már nem egyszer Caleb szobája felé, ha átosontam.
Azoknak a napoknak úgy fest, vége. Talán végleg...
Kimondottan feketében látom a világot, de holnapra kijózanodom és talán ki is alszom nyűgömet. Minden más lesz majd, ma viszont törni, zúzni, tombolni akarok. Hallani a fájdalom édes kínjait, mások esdeklő sikolyát, mint egykoron...
Gondolataim örvényében el is süllyednék, ha nem szaladnék telibe Castor mellkasának. Ahogy elhátrálok egy lépést és feltekintek rá, úgy előbb zavart, majd riadt az ábrázatom... de végül egy szusszanással rendezem a tőlem megszokott komoly, hűvös vonásokat helyükre.
- Merre tartasz? - kérdem és ő készséggel ajánlja fel, hogy tartsak vele az erdőbe, ha gondolom. Vajon érzi rajtam hogy kapatos vagyok kissé? Biztosan...
***
A lehúzott ablaknál bevágó fagyos menetszél kijózanít, mire az erdőhöz érünk. Nem mintha ettől tisztábban látnék bármit is, vagy kevésbé lenne nehéz az a valami a szívem helyén, de legalább a világ nem forog velem olyan hányingert keltően és a fejem nem zsibog ezerrel.
Feszültségről és zaklatottságról árulkodó energiáimat meg sem próbálom leplezni. Miért tenném, mikor már a hotelban is szinte képen töröltem vele az alfámat, ahogy neki szaladtam.
Lassan elértük a megfelelő helyet, a kocsi lassított, majd a motor zúgása el is halt.
Mintegy ösztönösen pattantam ki a kocsiból és én - kis naiv, gondolván, biztos vadászni jöttünk - már ejtettem is volna le vállaimról a megtépázott, fehér, Caleb vérével épp csak megcsíkozott inget, ha nem kaptam volna el a járgány túlsó oldaláról Castor fürkésző pillantását.
- Elfordulnál? - kérem csendesen, mégis finom határozottsággal. A híresztelésekkel ellentétben még mindig nem mutogatom magamat akárkinek.
Ha pedig most azzal jön, hogy előbb áruljam el, mi a retek bajom van, esküszöm, szívem szerint cselekedek és odamegyek, majd megfejelem.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 28txe1z
Re: Eeyeekalduk menedéke // Szer. Ápr. 03, 2013 11:46 am

Vadászni tartok. Meglepő és szokatlan, de oda. A felesleges ugratást megtartottam magamnak, miután Emily a mellkasomnak ütközött, hiszen méterekről megéreztem, hogy valami egyáltalán nincs rendben vele. Nem forszíroztam a dolgot, és néma bólintással jeleztem, hogy amennyiben ilyen állapotban társaságra vágyik, jöjjön nyugodtan.

***

A kocsiban már kissé letisztultak a dolgok. Emily-ből sem vibrál annyira erőteljesen a feszültség, a hotelt elöntő szagok és a folyamatos nyüzsgés sem zavarja már a társaságunkat. Így sokkal áthatóbban érzem, hogy az az apró folt a ruháján az egyik Végrehajtómhoz tartozik. Vezetés közben nem nézek rá, hagyom, hogy csendben merengjen vagy rendezze magát. Nem tudom, hogy akarom-e tudni, hogy mi volt közöttük, mert hogy valami volt, az biztos. Igazából engem addig hidegen hagynak a többiek drámái, amíg nincsenek hatással a falkára vagy éppen arra, hogy a feladatukat el tudják látni. Akkor azért már kérdőre vonok. Mindazonáltal akár magamat is jól seggbe rúghatnám, hiszen én sem vagyok teljesen önmagam már egy jó ideje.
Ahogy leparkolom az út mentén az autót, egyből kiszállok. Kissé megnyújtóztatom a tagjaimat, elvégzek néhány fejkörzést. És pusztán a bizonyosság az, amiért hátra fordulok, miközben az inget gombolom le magamról. Hogy Ems egyben van még és nem akar már most őrült vágtában faképnél hagyni. A kérdésekor éppen levetem magamról az inget, bedobom a hátsó ülésre. Hasonlóan hideg mosollyal pislantok fel rá.
- Nem.
Előjöhetnék azzal, hogy bár finoman és tisztelettel kérte, amit kért, én majd eldöntöm, hogy mit fogok csinálni. De inkább csak nyugodtan befejezem a vetkőzést, becsapom a kocsiajtót, és mellette elhaladva megcélzom az erdő hívogató sötétjét. Még kissé hátra fordulva felé dobom a kocsikulcsot.
- Majd riassz be, ha végeztél.
...Aztán a kulcsot tedd be egy kő alá... Nem, bízom benne, hogy majd feltalálja magát. Én csak tovább sétálok a sűrű felé, kissé nekifutok, majd egy kisebb ugrással úgy rántom elő a Bestiát, mint a bűvész a nyulat a kalapból.
Négykézlábra érkezem meg, de nem állok meg, járatom a lábaimat tisztes távolra haladva előre, biztosítva róla a Gyógyítót, hogy nem fogok leskelődni. Helyette inkább elterülök a hóban és lihegve várom be a mai társamat. Legalább nyer még egy kis időt egyedül, ami ilyenkor talán jót tesz neki. Azt mondjuk nem tudom, hogy mik a szándékai, hogy vadászik-e velem, futni akar vagy feszültséget levezetni. Nekem teljesen mindegy, a lényeg az, hogy megmozgassam kicsit a feketeségemet.
~Ha nem vagy itt fél percen belül, unatkozni fogok!~

Küldöm felé a gondolatot, amennyiben soká tartana a felbukkanása. Oké, kicsit magam is cukkolom, de így talán a felszínre kerül majd az agresszor énje. És még merje azt mondani valaki, hogy nem teszek meg mindent a farkasaimért...
Vissza az elejére Go down
Dr. Emily Hart
Vérvonalfő
Dr. Emily Hart

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 112
◯ HSZ : 597
◯ IC REAG : 652
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 Ccc4fac0c22c95e316b23871df9b9e9d24223371
Re: Eeyeekalduk menedéke // Szer. Ápr. 03, 2013 8:31 pm

Kissé összeszűkül pillantásom kijelentésére és mosolya láttán. Fantasztikus... Ha nem lenne köztünk a kocsi, már a szemeit operálnám kifelé karmaimmal egy elejtett megjegyzés keretében, így viszont csupán a szavak maradnak:
- Nekem úgy is jó. - Felelem hűvösen, ám ezzel együtt nem mozdulok. Megvárom, míg ő maga leveti ruháit és tovacaplat, hátrahagyva a kulcsot, amit röptében kapok el - szép dobás.
Sietve rángatom le magamról az amúgy is szakadt inget, a farmeromat és a többit, dobom be a kocsiba, majd a kulcsot a közeli fenyő alacsony - és meglehetősen tüskés - avarjába rejtve, biztonság kedvéért három kisebb követ is ráhúzva hagyom magam mögött a járgányt.
Hagyom, hogy érzékeim vezessenek, hogy az erdő megannyi nesze átjárjon és hogy a szél megmutassa nekem, merre induljak alfám után.
Nem kell sokat várnom, hamar megkapom a választ a fel nem tett kérdésre, de biztos, hogy ezt akarom? Vadászgatni egyet nyugisan az éjszakai erdőben és úgy tenni, mintha nem kavarogna bennem minden, de úgy igazán, fenekestől minden? Frászt.

Alakot váltásomat követően juszt se abba az irányba indulok neki, amerre Castort észleltem az imént egészen közelről, de elmémben hangját nem kötik a tér szabályai: utolér.
~ Ha szórakoztatásra vágysz, szobaszámot tévesztettél, azt hiszem... Shila biztos szívesen kisegítene, hogy ne unatkozz. ~ Fogalmam sincs, ki osztotta be a velem szemközti szobába azt a omegát, de még viccnek is rossz volt.
Súlyos mancsaim alatt ropog a hó, ahogy a patak mentén szelem az erdőt. Nem tudom hová tartok és miért, - valójában szinte körbe futok csupán, s most Castor "őrhelye" felé nyargalok - csak azt tudom, hogy szívem szerint kiráznám bundámból, fejemből a gondolatokat örökre, s azt a hatalmas űrt, ami a biliárdszobából való távozáskor keletkezett bennem, vérrel és hússal tölteném ki. A farkasom szinte elvakultan éhezik erre a kettőre...
S lám, valami mozdul a bokrok közt. Valami közelít, én pedig az ismerős energiákra "süketen" vetődök rá éles karmaimmal, fogaimmal marva húsába, igyekezve nyakát elkapni.
Ja, hogy a capo az...
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Eeyeekalduk menedéke - Page 5 28txe1z
Re: Eeyeekalduk menedéke // Pént. Ápr. 05, 2013 9:46 am

Amennyire tiszteletlen és sértő Emily válasza, annyira szórakoztató is egyben. Talán ha nem ismerném, és tudnám pontosan, hogy milyen állapotban van, ha csak szemernyi kétségem is akadna a lojalitása felől, akkor most elkapnám a torkát, és megmutatnám, milyen érzés, amikor Omegaként egy Alfa szórakozik valakivel. Ehelyett azonban a nevetést kiváltva vakkantok egyet, s hasonlóan csípős, ám mégis könnyed választ küldök felé.
~Ugyan, kérlek. Azt a szukát még megbaszni se lehet rendesen, tehát a szórakozáshoz vajmi kevés köze van...~
Feltolom magam a fekvésből, s amerről neszezést hallok, arra fordulva indulok meg, utat vájva magamnak a kivételesen sűrű bozótosban. Fogalmam sincs, hogy mit fogunk csinálni, egyelőre örülnék neki, ha látnám egészben a másikat. Aztán egyik pillanatról a másika hallom, ahogy vadul zörren meg a növényzet, s halk morranással egybekötve valami felém ugrik, gyakorlatilag rám veti magát. Emily...
Szerintem soha nem láttam még ennyire feldúltnak. Normális esetben ilyet senki nem tesz, ő pedig szemmel láthatóan eltökélten keresi a fogást a torkomon, s próbálná rajtam levezetni az őt szétfeszítő őrületet.
Annyiból remekül csinálta, hogy abszolút nem számítottam ilyesfajta megmozdulásra a részéről, így a vérem szinte azonnal kiserken agyarai és karmai nyomán. Két lábra emelkedve ragadom meg őt a mellső mancsaimmal, s mint valami piócát, olyan vehemenciával rántom le magamról, ő pedig nyugodt szívvel tépheti ki a húsomat, ha túlságosan is mélyre hatolt volna a fegyvereivel.
~Nők...~
Üzenem neki, ahogy beledöngölöm a hóba, majd ellépek tőle, árva, hogy magához térjen és újabb támadást indítson. Nem akarok ártani neki, leszek ma box-zsák, ha ennyire akarja. Azt viszont kezdetben baromi nehéz lesz belőni, hogy csak akkora erőt fejtsek ki ellene, amibe beleizzad, de még lehet esélye felülkerekedni.
~Ennek nagyot kellett szólnia, ha még te is elveszted a fejed...~
Célzok arra, hogy gyanúsan messzire megy most, vélhetőleg Caleb miatt, legalább is ami a vérfoltot és a ruháján terjengő szagokat illeti. Ha már ki akarja adni magából, akkor csinálja rendesen, robbanjon nagyot, gyűlöljön engem is, amiért a lelkébe tiporva cukkolom fel, éles és csípős megjegyzéseket téve arra, amiről bár gyakorlatilag semmit nem tudok, szemmel láthatóan fáj neki.
~Plátói szerelem? Féltékenység? Elérhetetlenség?~
Dobálózok azokkal a kifejezésekkel, amelyekben elég nagy potenciál van, hogy bele is trafálok. Az se lepne meg, ha Emily-t elutasította volna a hím a korra és a rangkülönbségre való tekintettel, és a nőstény most emiatt zabos. Nem ő lenne az első, akivel előfordul az ilyesmi...
De támadni én magam továbbra sem támadok, csak várok és igyekszem a megfelelő erővel hárítani minden támadást, hogy a nőstény kifáradhasson anélkül, hogy csontját törném vagy túl sok vérét fakasztanám.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Eeyeekalduk menedéke //

Vissza az elejére Go down
 

Eeyeekalduk menedéke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Eeyeekalduk & Michelle
» Eeyeekalduk & Denaali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Városhatárokon kívül :: Erdős terület-