KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Egon Candvelon Tegnap 7:30 pm-kor
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:58 am
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:57 am
írta  Catherine Benedict Szer. Júl. 03, 2024 1:36 pm
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bruno Manzano
Thea lakása - Page 3 I_vote_lcapThea lakása - Page 3 I_voting_barThea lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Thea lakása - Page 3 I_vote_lcapThea lakása - Page 3 I_voting_barThea lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Thea lakása - Page 3 I_vote_lcapThea lakása - Page 3 I_voting_barThea lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Thea lakása - Page 3 I_vote_lcapThea lakása - Page 3 I_voting_barThea lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Thea lakása - Page 3 I_vote_lcapThea lakása - Page 3 I_voting_barThea lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Thea lakása - Page 3 I_vote_lcapThea lakása - Page 3 I_voting_barThea lakása - Page 3 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Thea lakása - Page 3 I_vote_lcapThea lakása - Page 3 I_voting_barThea lakása - Page 3 I_vote_rcap 

Megosztás

Thea lakása - Page 3 Empty
 

 Thea lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Thea lakása // Pént. Feb. 06, 2015 8:33 pm

First topic message reminder :

Thea lakása - Page 3 1jn5uv

Thea lakása - Page 3 1puow6

Thea lakása - Page 3 Mkddgw

Thea lakása - Page 3 1qqvys
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Thea lakása - Page 3 Empty
Thea lakása - Page 3 Empty
Thea lakása - Page 3 Empty
SzerzőÜzenet
Destiny Maeve Bluefox
Tatkret
Destiny Maeve Bluefox

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 451
◯ IC REAG : 382
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : lapockáján és a csuklóján lévő tetoválás
Thea lakása - Page 3 Tumblr_inline_ogpmsfc8hQ1tk5evm_250
Re: Thea lakása // Csüt. Jún. 23, 2016 11:30 pm

Nem akartam ellökni magamtól, de talán mindegyes találkáknál valahogyan mégis csak sikerült. Talán az volt a gond, hogy megszoktam már azt, hogy magamra vagyok utalva, s hogy nem túlzottan számíthattam senkire se. A régebbi falkámban is csak egy-két farkassal voltam igazán jóban, de a mentoromon kívül szerintem kevesen ismertek igazán. Hagytam, hogy az élet áradata vagy éppen az események hozama formáljon. Korábban is tanultam már idősebbektől és szerettem volna tőle, hiszen a múltkori produkciója után eléggé nyilvánvalóvá vált, hogy érti a dolgát és remekül tudja használni azt, amit kaptunk az élettől, de valahogyan talán egy aprócska érzés mindig előtérbe került és emiatt újra, s úja vélhetően ellöktem magamtól akaratlanul is. Emiatt talán csalódás érte őt, vagy fájt neki legbelül, de akkor se tudtam mit csinálni. Én így lettem összerakva az évek alatt, de ugyanakkor féltem attól is, hogy egyszer már túl késő lesz mindenhez…
- Talán nem olyanba, mint előtte volt, de lehet még békésebb két emberi kapcsolat… Még akkor is, ha a sose véget nem érő Vörös Hold újra hamarosan a nyakunkra köszönt. – pillantottam rá komolyan. A legtöbb farkas jelenleg még gyászol, próbálja felfogni azt, ami történt, a társaikon segíteni. Vélhetően Stephennek is van jobb dolga jelenleg, mint engem megkeresni és ezért szerintem senki se hibáztathatná őt. Egy napja tértünk még csak magunkhoz, pár órája érkeztünk még csak vissza. Így érthető volt szerintem valamennyire a felfogásom ilyen téren.
Szavaira csak óvatosan bólintottam, hiszen éreztem azt, hogy azt mondja ki, amiben én is hinni akartam és talán valamennyire tudtam is, de nem eléggé. Tudtam, hogy szükségünk van álmokra, s hogy tenni kell a célunkért. De falkán belül nem akartam feljebb teperni, nem akartam más lenni. Én örültem annak, hogy gyógyító lehetek, hiszen az is eléggé fontos egy falkán belül. Főleg egy ennyire háborgó vidéken, másrészt meg részben bizalom is kellett hozzá. Nem megyünk olyan orvoshoz, akiben nem bízunk.
Vélhetően a szavaim nem nyerték el tetszését, vagyis gondolom. Pedig nem bántani akartam őt, nem ellökni továbbra se, de egyszerűen nehezen tudnék közel engedni olyat, aki magához se enged közel. Én mutassam meg azt, hogy milyen is vagyok, mi lappang mélyen a lelkemben, de úgy érzem, hogy minél többet mutatnék, ő annál több ajtót zárna be és nem értem, hogy miért.
Szavai meglepnek, de sietve állok fel. Figyelem őt, habozok, hiszen talán sose fogom látni már őt. Magam sem tudom. Talán viharosabb ez a találkozás, viszont, mint amilyen a viszonyom Stephennel… Már magam sem tudom. Ajkaim válaszra nyílnak, de könnyedén tűnik el, mire csak a hajamba túrok és elindulok, de még mielőtt kilépnék az ajtón még visszapillantok, de nem lelem sehol se. – Én is és neked is… - suttogom alig hallhatóan, majd pedig az ajtó könnyedén csukódik be mögöttem.  Sietve indulok el a lak irányába, de még magam se voltam abban biztos, hogy ott fog-e kikötni, vagy inkább máshol.

/ Én is köszönöm a játékot, nagyon élveztem anyu! <33
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: Thea lakása // Pént. Jún. 24, 2016 4:46 pm

Thea lakása - Page 3 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Thea lakása //

Vissza az elejére Go down
 

Thea lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Thea szobája és a Jelmezkölcsönző
» Sam lakása
» Satyaki lakása
» Aidan lakása
» Victor lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek-