KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Michelle Tedrow Csüt. Okt. 03, 2024 1:23 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 29, 2024 10:25 pm
írta  Egon Candvelon Vas. Szept. 29, 2024 3:01 pm
írta  Bruno Manzano Vas. Szept. 29, 2024 11:25 am
írta  Jackson Carter Vas. Szept. 29, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
Bruno Manzano
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 I_vote_lcapArborétum rész - erdős terület - Page 4 I_voting_barArborétum rész - erdős terület - Page 4 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 I_vote_lcapArborétum rész - erdős terület - Page 4 I_voting_barArborétum rész - erdős terület - Page 4 I_vote_rcap 
Michelle Tedrow
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 I_vote_lcapArborétum rész - erdős terület - Page 4 I_voting_barArborétum rész - erdős terület - Page 4 I_vote_rcap 

Megosztás

Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
 

 Arborétum rész - erdős terület

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Arborétum rész - erdős terület // Vas. Ápr. 08, 2012 10:24 am

First topic message reminder :



A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 10, 2013 6:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Empty
SzerzőÜzenet
Eva Graham
In Memoriam
Eva Graham

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 167
◯ HSZ : 55
◯ IC REAG : 62
◯ Lakhely : Egyetem
Re: Arborétum rész - erdős terület // Csüt. Márc. 26, 2015 4:41 am

Mindent előkészítettem.
Halványsárga borítékok pihennek az éjjeliszekrényemen, szép csomaggá összekötözve egy aranyszín szalaggal. Mindösszesen ennyi mindaz, amivel foglalatoskodnom kellett. Buta borítékok! Buta, összehajtogatott papírok! Némelyik kövérkésebb, hiába, meglátszik, hogy kivel fűznek szorosabbra az évek és a kapcsolatok. Oh, és majdnem elfelejtettem! Az íróasztalfiókomból gyorsan előveszem a régi „telefonkönyvemet”, és a borítékhalmaz mellé teszem. Látszik, hogy öregszem, még azt is elfelejtem, amire már napok, sőt, hetek óta figyelmeztetem magam.
Dimitris és én még ittunk egy csésze teát. Beszélgettünk, szerettem volna az ő zabolátlan szájából is hallani, miként telnek a napjai. Nem vagyok már a mestere, mégsem szűnt meg egyetlen pillanatra sem az iránta való érdeklődésem. Sőt, senki iránt sem, függetlenül attól, hogy egy ideje már nem én áldom bőrüket a tinta hatalmával, és nem én csapkodom őket nyakon óva intve saját oktalanságuk következményeitől.
Kedvenc klasszikus dallamaimat dúdolgatva pulykasültet készítettem, párolt zöldségkörettel, desszertnek áfonyás muffint. Irtózom a mirelit, fagyasztott gyümölcsöktől, de úgy gondoltam, ez egyszer hozhatok ennyi áldozatot. Amíg az édes sütemény illata egyre karakteresebben töltötte fel a konyhát, és lassanként az alagsor többi helyiségébe is beszivárgott, jómagam végeztem a mosogatással és a takarítással. Néhány, felém kószáló torkosabb egyedet természetesen határozottan helyre kellett utasítanom, mert forrón soha sem nyúlunk a kész süteményhez, és úgy tűnt, ezt kevesen tudják a Protektorátusban.
Kipakoltam néhány tányért, evőeszközöket, aztán a kész sültben gyönyörködve arra jutottam, hogy bármilyen gondolatokkal is viaskodjak az elmúlt időszakban, ezt a gyönyörű látványt akkor sem áll jogomban megtörni. Gyorsan kentem hát magamnak egy vajas-lekváros kenyeret, és egy újabb csésze teával elvonultam a szobámba.

Már meg sem próbáltam ellenállni mindannak, ami a csendes elvonultságomat valóságos tömegtüntetéssé varázsolta. Jöjjön, aminek jönnie kell – ébredésemkor súgta meg az a kedves hang. Az meg sem fordult a fejemben, hogy kételkedjek, netalántán harcoljak ellene. Öreg vagyok, a csontomban érzem az időt, és vannak a testnek és a szellemnek olyan fáradalmai, amiket képtelen volna enyhíteni egy újabb öregedéslassító tetoválás. Látjátok? Ti édes, ti drága, ti megveszett és szőrös bestiák – ezért nem tudtalak benneteket gyűlölni soha. Sem emberi, sem őrzői szív sem értheti meg azt az öröknek tűnő pillanatot, amibe a szellemek áldása életeteket fagyasztotta.
Csak ültem az öltözködőasztal előtti puffon, és hagytam hát, hogy saját molyrágta arcom mellé hömpölygő patakként áramoljanak a többiek. Gyermekek is voltak. Felnőttek. Bajtársak, farkasok és mit sem tudó halandók. Boldogtalanok és zaklatottak. Autóbalesetek, gyilkosságok áldozatai. Mindegyiküknek tudnia kellett volna, hogy miért vannak a függöny másik oldalán, mégis értetlenül követelték a válaszokat. Sosem jó, ha valaki hirtelen, haraggal és gyűlölettel a szívben távozik. Úgy, hogy nincs felkészülve. Washington, Denver, New York… Kis- és nagyvárosok volt lakói, akiknek a szerettei örökké hazugságban élnek majd, hiszen sosem tudhatják meg egészen pontosan, miért kellett meghalniuk. És én nem leszek postás. Nem lehetek, hiszen sosem volt ez a tisztem, és különben sem bírnám már a terhelést ennyi idősen.
A körülöttem növekvő csődületre talán nagyobb erők is felfigyeltek. Ők suttogták bele az álmaimba az elkerülhetetlent. Ők pattintották fel a szemem ma reggel, és miattuk pattantam fel, hogy a ruhásszekrényből a kedvenc darabjaimat vehessem elő. Egy színes, fodrosra hímzett szoknyát öltöttem magamra. Enyhe levendulaillatot árasztott, hiszen vagy harminc éve nem nyúlt hozzá törődő, emberi kéz. A blúzomról senki sem állítaná, hogy a mai divat szerint tökéletes harmóniában volt az alsórésszel. Világoszöld árnyalata minden szálából vidámságot áraszt, ezért szeretem annyira.
És amikor a hangok harmadszorra is kimondták, hogy itt az idő, még egy utolsó vonással igazítottam a vörös rúzsomon – amit egyébként meglehetősen ritkán viselek -, aztán végigsimítottam a borítékokon. Belélegeztem a szoba illatát. Megigazítottam a párnát, és a szekrény tetejét egy ujjal végigsimítva megnyugodtam, hogy minden szép, tiszta és rendezett a lakrészemen.

- Dimikém! – kopogtatok be hozzá, és csak a vörös hajbozontot dugom be az ajtó résén – Kérlek szépen, telefonálj Abigail drágának és mondd meg neki, hogy jöjjön be, amint csak tud, jó? És Dimitris! Szeretném, ha bevásárolnál nekem. Hogyhogy mikor? Mondjuk most! Igen drágám, én épp indulni készülök, de feltétlenül fontos, hogy reggelre legyen tej a hűtőben, mert a sütéshez elhasználtam az összeset. Jaj, és Dimike!
Nem szokatlan tőlem, hogy hirtelen elhallgassak, így ha neki nem is tűnt fel, én tudtam, hogy a hóbort ma messze jár: ma csak a bizonytalan van, ami az eddigi bizonyosságomat kezdte lassan porrá törni, mindössze azért, mert a halandó lélek sosem lehet elég szilárd.
- Nem érdekes. Siess, jó? Hamarosan találkozunk! Puszillak!
Még hallom, hogy elkezdett öltözködni, és az elégedetlen morgása mosolyra késztet. Ebből tudom, hogy szeret. Minden esetre megvárom, amíg elhagyja az épületet, hogy utána rögvest a bázison állomásozó harcosok közül kettőre rábökjek, és mint itt tartózkodó rangidős, utasítsam őket arra, hogy kísérjenek el a sétámra. Micsoda dolog ez! Úgy vonulhatok, akár egy filmcsillag, két gardedámmal. Kissé sajnálom, hogy fiatalabb koromban nem voltak ilyen irányú ambícióim. A szentélynél még várakozásra kértem őket, amíg néhány perc kotorászás után végül sikerül megtalálnom egy fiolát. Gondosan a pufi, piros kabátom zsebébe süllyesztem, aztán vastag, kötött sipkát húzok. Meg-megigazgatom. Aztán megkérdezem a fiúktól, hogy miként festek, és elégedett vagyok a válaszukkal. A szemükben csillanó egyértelmű kiábrándultság és enyhe gúny elárulja, hogy a saját értékrendem szerint tökéletes vagyok. Vörös rúzzsal, színes szoknyában, piros pufidzsekiben. Kötött sipkában.

- Ne aggódjatok fiúk, a hím nem fog bántani.
Ha mégis, hát vakmerően ostobának kellene lennie, és egyáltalán nem úgy ismertem meg Darrenkét, mint aki ennyire nem képes használni az eszét. Vészhelyzetben. Velünk szemben.
- Szervusz Darren! Hogy vagy mindig?
Érdeklődöm kedves és csevegő hangon, mialatt az utolsó lépteket is megteszem William felé.
- És a kislányaid? Biztos szépek és nagyok már.
Hallottam ám róla, hogy már két gyermeket is vállalt, és meg kell mondjam, hogy ilyen rövid időn belül ez igazán szép dolog tőle. Tudom, ők már csak ilyen családcentrikusak. Éppen ezért kell pontosan tudnia, hogy én is az vagyok – hogy mi is azok vagyunk.
Az zavar csak, hogy itt mindenki olyan hangos! Hangosan az érzéseik. Hangos a bennük vergődő pánik – a farkasban az értetlenség, a harcosokban az aggodalom. Nem csodálom, én is megijednék, ha a Protektorom látszólag halottan feküdne a lábaim előtt. Vagy nem is! Hiszen pontosan ez történik, és én mégis mindent a legnagyobb természetességgel kezelek. Szegénykék. Nekik nem adatott meg, hogy felkészülhessenek.
- Drágáim, megtennétek, hogy kimentek a bejárathoz? Majd értetek küldetem Darrent, amikor bejöhettek. Hess!
Még taszítok is egyet a harcosok vállain, és pontosan tudom, mennyire nem akarnak menni mégis. Talán elhiszik, hogy megvan a tudásom ahhoz, hogy ne éppen a Protektor életével kísérletezzek. Apropó Protektor…
- Jajj, William!
A lelke alig vibrál már. Szinte látom, ahogy egyre vastagabb kéreget alkot a fizikai teste felett az energiamező, hogy felkészüljön a végső távozásra. Letérdelek mellé, leveszem magamról a kabátot és a sapkát. Egy kicsit azért izgulok.
- Hogy festek?
Mosolygok rá bátortalanul a hímre. Szeretnék szép lenni! Szeretnék… Ah, úgyis teljesen felesleges. Hiszen ahogy elnézem Williamet, hamarosan még több vér és hús lesz minden.
A fiola! Gyorsan előszedem, kipattintom a tetejét, és a feketére alvadt, ám mégis folyékony véren átnézve nyelek hatalmasat. Leeresztem a kezem az arcom elől, és megpróbálom megtalálni azt a hangot, amit minden tanoncon előszeretettel alkalmaztam, amikor kezdtek kihozni a sodromból.
- Darren! Leszel szíves most nagyon jól figyelni rám! Fontos dolgot akarok mondani, és még ezt is be kell fejeznem.
Pillantok le Williamre, és különösebben az sem érdekel, hogy esetleg az idő soványságán aggódna: én pontosan tudom, mit kell tennem. Tisztában vagyok a feladatommal, az ügy kimenetelével, tehát ilyen szempontból annyi időm van, amennyit sikerül teremtenem magamnak.
- Amikor végzek, szólj a Harcosoknak, hogy jöjjenek intézkedni, de iziben! A többit ők majd tudni fogják. Gyere közelebb.
Intek neki, megpaskolom magam mellett a havat, és ha tudom, akkor a két kezem közé fogom az arcát, hogy valóban a szemébe nézhessek.
- Ami itt történt, nem a Te hibád. Ennek így kellett lennie, megértetted, ifjú Northlake? – hiába, kétszer annyi idős, mint én, az a pajkosság a szemeiben mindig is gyermekien kedvesnek hazudta őt a szememben – Még nincs vége. Nem ez volt az utolsó. De ide hallgass! Nem menekülhettek el. Ezt a várost nem hagyhatja el egyetlen falkatag sem! Megtalál! Mindenhol megtalál, a saját elmédben sem rejtőzhetsz el előle. A magányos farkas meghal, míg a falka él. Csak úgy vagytok biztonságban, ha együtt maradtok. Muszáj! És meg ne tudjam, hogy siránkozol Darren, mert megígérem, hogy nagyon megjárod, ha így lesz! Jól van. Nos, ideje feltámasztani a Protektort. Azt javaslom, húzódj el egy kissé.



Remember Me

Drága William,
én olyan büszke vagyok rád! Minden egyes nap öröm látni azt, amit ezért a városért, ezért a közösségért teszel. Nagyon kevesek képesek erre, mert hidd el, nem minden az erő, fikarcnyit sem ér a mágia, ha nincs mögötte egy olyan szívós, szilárd ember, aki nem csak parancsot teljesít, aki képes korlátot szabni saját, vad vágyainak. Még köztünk, beavatottak közt is nehéz megértetni a társainkkal, hogy minden döntésünknek és cselekedetünknek felsőbb, magasztosabb célja van. Tudom, hogy sokszor fáj. Tudom, hogy néha elviselhetetlen, de hidd el, hogy a Szellemek mindig olyan próbák elé állítanak bennünket, amit képesek lehetünk kiállni. Mindig hagynak rá utat, mindig hagynak rá lehetőséget.
Amikor ezeket a sorokat írom neked, még nem tudom, hogy pontosan miként alakul majd kettőnk történetének vége. De tudom, hogy bármi is történjék, nem a bukott Harcost látom majd benned. Meglehet, hogy elfogult vagyok.
Már nem félek, és már nem is féltelek a jövőtől, mert tudom, hogy a bizonytalan, ingoványos talajból kőlépcsőket faragtál, használod a Föld teremtő erejét és ott is képes vagy utat építeni, ahol más csak süppedős mocsarat lát.
Kérlek, maradj ilyen! Kérlek, ne add fel ezt a várost, legalább addig ne, amíg a dolgok nem rendeződtek. Azt hiszem, hogy sokak életének fő műve lesz majd az, hogy itt lehetett, itt szolgálhatott és megélhette mindazt, amiről a Krónikák évszázadok múlva mesélni fognak. Tudom, hogy nem vársz hírnévre vagy csillogásra, de valld csak be, hogy egy Harcos mindig óhajtja a dicsőséget. Kettőnk közt szólva.
Irigylem Eleanort! Vigyázz rá, ahogy csak Te tudsz. Vigyázz mindenkire úgy, ahogy csak Te tudsz. És ne hagyd Dimitrisnek, hogy rosszba vigyen. Ha már nekem nem sikerült, akkor te vedd rá, hogy ő is nősüljön meg. Felnéz rád, férfi vagy, nem csak egy bolondos tyúkanyó. Hátha sikerül.
Ha már egy kicsit jobban érzed magad, szeretném, ha gondoskodnál a javaimról. Ossz szét mindent, amit csak lehet, azoknak, akiknek a hasznára válik majd. Ha valaki még hord olyan ruhákat, mint én, akkor nyugodtan adományozd el őket a rászorulóknak. Oh, és a könyvtár! Szeretném, ha közülünk való utódot találnál a helyemre. Ezt a feladatot személyesen rád bízom.

Ne felejtsd el, mindig veletek maradok! Találkozunk még.

Eva

Ui.: A szekrényemben van egy sál. Karácsonyra. A pulóvert már nem lett volna időm befejezni.



Ahogy a levél tartalmát felidézem, arra eszmélek, hogy egyik kezemmel Williamét szorítom, míg a másik ajkamhoz emelve tétlenkedik, reszketve kocogtatom körmeimet az ajkamhoz. Gyorsan nyúlok fel, hogy a szemüvegem mögül letöröljek egy könnycseppet. Hirtelen minden olyan megfoghatatlan lett, bizonytalan. Itt, az utolsó pillanatban az egész életem lehetne akár egy megcsúfolt komédia is, és egyre jobban félek attól, hogy minden, amiben eddig hittem, hazugság. Akkor is, ha nyers és igaz volt minden jelenés és jövendölés, amit a Szellemvilágtól kaptam. Egyszeriben nem akarom megtenni, amire már napok óta tréningezem a lelkem. Annyi mindenről lemaradtam! Sosem voltam szerelmes. Sosem lehetett sem gyermekem, sem unokám, egek, még csak férfival sem voltam soha! Tudom, hogy minden bizonnyal ez már egyébként sem történhetne meg, de… Nem lehetek ott Abigail esküvőjén. Nem láthatom a kis Alice-t felhőtlen boldogsággal, megfeledkezve az őt ért tragédiáról. Nem mondhatom el Pandorának, hogy a múmia csúnya szó, és nem köszönhetem meg neki, hogy szerintem jó hatással van Dimitrisre. Nem tudhatom meg, mi lesz Naomi életének sorsa azzal a kisfiúval és a lányával. Annyi mindenről kell lemondanom…
Minden bátorságomat összeszedem, mielőtt végső elhatározásra jutván előredöntöm megfáradt törzsemet, hogy némi elégtételt lopjak magamnak Williamtől, hogy először és utoljára szájon csókoljak valakit, és nem gondolkodom többé azon, hogy ezért a pillanatért az életemmel kell fizetnem.
Az ajkai közé suttogom a varázslat első hívó szavait. Érzem, ahogy egyre-másra élednek fel körülöttem az energiák: élők és holtak közös fonatává leszek, átjáróvá a lét és az utólét között. Felegyenesedve a fiola vérét William homlokára csepegtetem, óvón teszem tenyerem a fejére, hüvelykujjammal a homlokán lévő vércseppet szorítva. A hatalom egyre nő, az ige egyre hangosabb és határozottabb. Már nem félek.
Csak felkiáltok, ahogy az első csont reped a karomban. Kifakadó könnyekkel, szinte kántálva kiabálom ritmusra a szédítő varázst, megszólítva Eeyeekalduk hatalmát. Érzem a vér ízét, egyre hevesebben pumpálja ereimben a sérülések áradata. Már most érzem, hogy az idő fogalma semmit sem jelent: percek vagy évek voltak, mire William mellé zuhantam a hóba… Teljes mértékben lényegtelen.
Nagyon fáj. Sohasem fájt még ennyire a halandóság. De már nem tudok, és nem is akarok jajgatni többé, hiszen tudom, hogy várnak rám. Még Újhús is, és az a megannyi lélek, aki végigkísérte az életemet. Nincs sötétség, nincsen múlt. A végtelen jelen van csupán az örök fényben, és az édesszüleim, és én, a vénlány, újra gyermeknek érzem magam. A világ gyermekének, annak az éteri létének, amelyből mindannyian fakadunk.
Már nem érzem a vér szagát, sem pedig az ízét. Lassanként minden eltompul, ahogy új otthonom kapuja felé sétálok. Adjatok még időt…
Egy kicsit még érzem, hogy fázom. De tudom, hogy hamarosan el fog múlni, hiszen lassan valóban elhagyom a testem. Ott állok magunk mellett – magam mellett –, és sajnálkozás vagy undor helyett csak elégedettséget érzek. Betelesítettem a sorsom.
Léptek zaját hallom, sietős léptekét. Ez az utolsó hang, amit az élet testében még hallhatok. Elfordulok. Nem akarom végignézni. Nem akarok elkeseredést és könnyeket látni. Csak dühös lennék, hogy nem értik. Nem értik meg, hogy nincs vége. Hogy találkozunk még.

Ne jöjj el sírva síromig
Nem fekszem itt, nem alszom itt
Ezer fúvó szélben lakom
Gyémánt vagyok fénylő havon.
Érő kalászon nyári napfény,
Szelíd esőcske őszi estén.
Síromnál sírva meg ne állj;
Nem vagyok ott,
Nincs is halál.



(Bár csak egy reag volt, érdekes és kicsit megrázó élmény, de köszönöm a lehetőséget Smile *the mummy signs out and has a chance to become a real one at last*)
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Arborétum rész - erdős terület // Csüt. Márc. 26, 2015 7:18 pm

Lépteket hallottam, felkaptam rá a fejem és az érkezők felé fordítottam a fejem. Ott térdepeltem William mellett, kezem még mindig a fején, miközben úgy néztem rájuk, mintha káprázatot láttam volna. Egyszerre éreztem valamiféle megnyugvást és késztetést a sürgetésükre, ám egyetlen hangot sem voltam képes kipréselni magamból. Evát figyeltem, reményem utolsó szalmaszált, aki olyan természetes nyugalommal, bizonyossággal közeledett. Képtelen voltam eldönteni, hogy inkább rákiabálnék, vagy erőt merítenék magam is ebből a csendességből - talán mindkettő. A Harcosokat jelenlétét szinte fel se fogtam.
Értetlenül pislogtam és hebegtem kérdései hallatán, tekintetemet az idős arcról Willre kaptam, ezzel mintegy választ is adva: sehogy. Borzalmasan. De jelenleg teljesen mindegy, hogy velem mi van.
Elküldte a Harcosokat, letérdelt ő is, én pedig vártam a csodát, a mágiát, ami ezt az egészet semmissé, meg-nem-történtté teszi. Mert létezett ilyen, ugye? Léteznie kellett...
Ezen viszont nem morfondírozhattam sokáig, mivel a szigor, amivel hozzám szólt, nem engedett mást, mint feltétlen figyelmet a részemről. Jelenleg bármit megtettem volna neki, akármit, csak cserébe törölje az iménti viharos percek hozadékát. Bólogattam, értettem mindent, úgy lesz, ahogy meghagyta. Közelebb húzódtam, a bennem fészkelő félelem a legutolsó porcikámig kezessé tett, tekintetemben aggodalom, megbánás ült. Szemem elkerekedett, ahogy keze közé fogta arcom és beszélni kezdett, torkomból halk, elkeseredett nyüszítés tört magának utat egy röpke pillanatra. Hagytam, hogy ifjú legyek ismét pár másodpercre, hogy az idős asszony érintése alatt gyerek lehessek, akit nem terhelhet semmilyen bűn, vétség, mert tudatlan, nincs tisztában azzal, amit tesz. Magamba véstem a szavait, karmokkal metéltem mindet lelkem falára fehér ordasommal, az ösztön súgta, hogy fontos, hogy muszáj ezt megtennem, mert nem lesz később.
Bólintottam, megértettem mindent, Eva.
Elhúzódtában belecsókoltam a tenyerébe, néma köszönet gyanánt - egy nagyra nőtt, megszeppent gyerek hálája volt ez a félelem tornácáról. A gesztussal viszont ellenkezett okkersárga tekintetem, ami őrizte az eltelt évszázadokat és ennek megfelelő szilárdsággal tett ígéretet. A farkas ígérete az őrzőnek.
Arrébb húzódtam, ahogy kérte, onnan figyeltem a rituálét - elhűlten, ámulattól és csodálattól elnyíló szájjal. Soha azelőtt nem láttam, nem éreztem még ilyet, a mágia a bőröm alá fészkelte magát, ingerlő, mégis bizonyosságot nyújtó láthatatlan kezekkel túrt a fagyos szörnyeteg bundájába. Mintha jó ideje készült volna erre. Éreztem a lélegzetnyi megingást, a halk nesz, ami az élet után vágyott még egy kicsit, de a tettben semmi bizonytalankodás nem lakozott. Farkasommal egyként hajtottunk fejet előtte.
A sebek, amik Will életét fenyegették, Evára kerültek, az áldozat beteljesült. Éreztem, ahogy elhagyta az élet, hallottam az utolsó szívdobbanásokat, amik ugyanolyan meghatározóak mindenki életében, mint az elsők. William szíve erősebben vert minden pillanattal.
Köszönöm, Eva.
Úgy tettem, ahogy meghagyta, bár gondolatban voltam kénytelen szólni a Harcosoknak. Kimerültem, belsőm égett, ahogy saját gyomorsavam marta, s annyi erőm volt csak, hogy eszméletemnél maradjak. Úgy ültem a Protektor és a hajdani Tetoválómester mellett, mint egy őrző-védő, bár jóval kábábban. Üres tekintettel néztem őket, miközben teljesen az őrzőkre utaltam magam. Süket és vak lettem jövés-menésükre, hagytam, hogy éber álomba zuhanjak és csak tompán érzékeltem magam körül a világot.

//<333//
Vissza az elejére Go down
Emmett L. Moore
Harcos
Emmett L. Moore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 95
◯ HSZ : 276
◯ IC REAG : 222
◯ Lakhely : Fairbanks
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_o1u3jhFpgw1trbn0jo1_250
Re: Arborétum rész - erdős terület // Pént. Márc. 27, 2015 10:19 am

Valami változik. Valami más, valami furcsa. Úgy furakszik bőröm alá az ismeretlen érzés, mint a metsző hideg a kabát melege alá. Nem tudom megmagyarázni, mit érzek, mégis libabőrös leszek tőle. Nyugtalanság söpör rajtam végig, fel és alá kezdek grasszálni, majd az egész, mintha nem is lett volna, elhalványul. Nem tudok mit kezdeni a dologgal, mégis elmémbe férkőzik a gondolat, kérdések tolulnak előtérbe, ökölbe szorítom a kezem, majd kiengedem, hogy jó párszor megismételjem a dolgot. Szabadulni akarok a szobámból, ki a négy fal közül, közös helyiség felé veszem az irányt, a levegőben terjengő édes sütemény illat igencsak vonzó, ám most még csak gondolni sem tudok ilyesmire. Leülök, újságot veszek elő, ám hiába olvasom a szavakat, értelmük nem jut el tudatomig. Ismét útra kelek, másik Harcosba botlom, őt kérdezném arról, érezte ő is az előbb mindazt, amit én, ám ekkor jelenik meg Eva és utasít minket, hogy tartsunk vele. Minden szó nélkül bólintok, legalább van mit csinálnom, mintha az idős nő megérezte volna, hogy szükségem van valamire, akármire, csak had csinálhassak valamit.

A látvány teljes mértékben letaglóz, a félelem helyett inkább a düh söpör végig rajtam, bosszúszomjas énem ismét felébred, mély levegőkre van szükségem, hogy lehűtsem magam és ne csináljak semmi ostobaságot. A módszer hatásos. Csak állok ott, megsemmisültem, mert hiába vagyok itt csupán pár hete, a Protektor akkor is Protektor, méghozzá az enyém, a miénk és borzalmas ilyen állapotban látni. Mi történhetett?
Tekintetem a hímre siklik, kinek neve minden bizonnyal Darren, ha jól értettem. Túl sok a vér, túl sok a borzalom. Aggódom, hiszen nem kell orvosnak lenni, hogy bárki megállapítsa, William élet és halál között táncol. Él még egyáltalán? Nagyot nyelek, testsúlyomat egyik lábamról a másikra helyezem, tehetetlennek érzem magam, segítenék, de nem tudok és talán ez a legborzasztóbb az egészben.
Szinte meg sem hallom Eva hangját, csupán akkor eszmélek, amikor taszít egyet a vállamon. Sűrűn pislogva emelem fel a fejem, mint aki éppen álomból ébredt, ám társam már kifelé tart, minden bizonnyal ez volt a kérés, hát én is lépésre kényszerítem ólomsúlyú lábaimat. Nem akaródzik elmenni, látni szeretném, mi történik és habár maximálisan bízom Eva-ban, a hímben közel sem, még akkor sem, ha úgy néz ki, ahogy és ha Eva biztosított arról, hogy nem fog bántani. Akkor sem akarom őket szem elől téveszteni. Mégis megyek, mert mennem kell, mert ki vagyok én, hogy ellenkezzek?
Türelmetlenül toporgok az ajtó előtt, érzem, hogy történik odabent valami, nem is kell sokáig gondolkodnom, hogy rájöjjek, pontosan mi is. Megállok, leeresztem a vállaimat, elernyednek az izmaim. Megmozdul a mágiával átitatott levegő, képtelen volnék bármi mással is összekeverni ezt az egészet. Lelki szemeim előtt megjelenik tulajdon feleségem, az ágyban fekvő, sápadt fiunk. Pontosan ugyanaz történt akkor is, áldozat, hatalmas áldozat.
Tisztelet ébred bennem az idős hölgy iránt, mélységes tisztelet. Mindig is irigyeltem azokat, akik képesek arra, hogy ekkora áldozatot hozzanak valakiért. Életet az életért. Nehezen veszem a levegőt és arra eszmélet, hogy zihálok, a homlokom pedig gyöngyözik az izzadtságtól. Mély levegőt veszek, megtörlöm a homlokomat és összpontosítok. Kizárom a múltat, nem foglalkozom a felsejlő feleségem és fiam arcával. Minden idegszálammal arra koncentrálok, hogy mikor mehetek be, mikor hívnak.

Ismét a földbe döngöl mindaz, amit látok. Megrázom a fejem, nem akarok mindarra gondolni, amit a múltban elveszítettem. Most csak a jelen számít, a Protektor és Eva. Míg társam William-hez szalad, nekem ismét kényszerítem kell magamat, hogy megmozduljak. Mi a fene ütött belém?
- Fel tudsz állni? - lépek először a hím mellé, erősen ragadva meg ép kezének felkarját és ha bárminemű jelét adja annak, hogy igen, akkor segítek talpra állítani őt. Nehezemre esik, hiszen legszívesebben itt hagynám, de azt mondom neki, jöjjön velünk, segítünk neki is. Félek, hogy nem sikerült benne tudatosítanom a mondanivalóm lényegét, de nem érdekel többé, most csak William és Eva számít. A hölgy élettelen testéhez lépek, hogy csodálattal telt tekintetemmel simítsak végig arcán, aztán úgy nyúlok alá, mintha a legféltettebb, legértékesebb kincsem volna. Harcos társam már megindult William-mel, én csupán a fejemmel intek Darrennek, hogy jöjjön ő is, akár jön, akár nem, én megindulok, vissza az egyetemre.
Viszonylag gyorsan leérünk az alagsorba, mégis végtelen hosszúnak tűnik az út. Lefektetem Eva-t, ha a hím jött, őt leültetem, meghagyom a másik őrzőnek, hogy tartsa szemmel és el ne mozduljon innen, míg én máris rohanok, hogy előkerítsem Abigail-t, vagy bármelyik gyógyítót, Dimitrist, akárkit, aki sokkal inkább ura lehet a helyzetnek, mint én magam.

// Köszönöm szépen a hatalmas megtiszteltetést! <3 //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Arborétum rész - erdős terület // Vas. Márc. 29, 2015 10:40 pm

Arborétum rész - erdős terület - Page 4 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Payne Holmes
Falkatag
Payne Holmes

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 600
◯ IC REAG : 463
◯ Lakhely : Fairbanks
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Mb05ue
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po4_r2_250
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 2cqcza0
Re: Arborétum rész - erdős terület // Szer. Május 20, 2015 5:34 pm



Manech & Payne


Jó pár percig csak álltam az asztal heverő napló előtt, egész egyszerűen nem mertem kinyitni. Alapból nem kevés időbe telt, mire sikerült megtalálnom, azóta ott hever az íróasztalomon. Bélyegezzen bárki gyávának, nem érdekel. Tudom, hogy más lehet csörtetve nyálazná át az egészet és keresné ki azt a részt, amelyben az igazság lapul, de én nem akartam tudni róla. Szerettem az édesapámat és ha igaz, ami felmerült bennem, akkor édesanyám bizony megcsalta és mindeddig tévhitben éltem. Nem akartam saját magamnak fájdalmat okozni és még jobban csalódni a saját anyámban. Ráadásul ott volt az is, hogy szerettem Darrent, nekem már ő az apám, itt van a családom, én ide tartozom és ki tudja, mi fog kisülni mindebből, ha tényleg ez a Manech a vér szerinti apám. Ó egek.
Talán már tíz-tizenöt perce is álldogálok ott mellkasom előtt keresztbe font karral, amikor végül egy nagy levegő után odalépek, kezembe veszem a kis könyvet és fellapozom. Nem kell sok idő, hogy megtaláljam a helyet, amit keresek és amint elolvasom a sorokat, újabb percek telnek el mozdulatlanságban, ahogyan kipottyan a kezemből a napló, kénytelen vagyok leülni a kanapéra és csak bámulok ki a fejemből. Most mégis mi a szart csináljak? Manech nem is tud rólam, habár a legutóbbi találkozónk elég kaotikusan sikerült ahhoz, szóval egy sanda gyanúja egészen biztosan van róla, de majd.. majd kiderül. Már ha elmondom neki. Először is.. hol a mobilom?
Kikeresem az anyám számát, itt az ideje a viszont hallásnak, amúgy is megfogadtam, hogy fel fogom hívni, most még indokom is van rá. Kicsöng párszor, felveszi, én pedig beleszólok és próbálok nem fülig vörösödni a köztünk beálló kínos csend ideje alatt. Azt mondja, hogy örül, hogy hallja a hangomat, én pedig telefonon keresztül képtelen vagyok kiszagolni, hogy vajon hazudik-e, így kénytelen vagyok elhinni, amit hallok. Elmesélem, hogy jó nekem itt, hogy rengeteg minden történt velem, de megvagyok, van egy szép házam, vannak barátaim és úgy érzem, végre tényleg tartozom valahova, végre tényleg megtaláltam az otthonom. Hiába mondja, hogy örül neki, elég a hangját hallanom, hogy sajnálja, azt legalábbis biztosan, hogy itt megtaláltam azt, amit mellette képtelen voltam. Jó néhány percig még a sablon dolgokról cseverészünk, én is kérdezek a mindennapjairól és az elmúlt két évről is, aztán kerek perec közlöm vele, hogy nálam van a naplója és beleolvastam, mondja el az igazságot. Ő pedig megteszi. Haragszom rá, amiért hazudott, édesapám vajon tudott róla, hogy nem is az ő lánya vagyok? Nem hinném. Megígérteti velem, hogy nem csinálok ostobaságot és, hogy legalább két hetente egyszer felhívom, szűkszavúan elköszönök tőle és bontom a vonalat.
Jó pár mély levegőre szükségem van, mielőtt ismét a telefonomért nyúlnék, tárcsázok, ezúttal a Manech nevű hímet, aki, mint kiderült, a vér szerinti apám. Frankó.
- Szia! Payne vagyok. Beszélnünk kell.

Alig telik el egy óra, már az arborétum egy asztallal rendelkező padján lógatom a lábam. Izgatott vagyok, idegességemben az ujjamat tördelem, a kísérőmet ismét lekoppintottam, vagyis szépen fogalmazok. Megkértem, hogy maradjon a közelben, de azért hagyja meg a tisztes távolságot. Itt nincsenek sokan, nem lesz semmi baj. Azért is választottam ezt a helyet, mert itt tényleg alig lézeng valaki, nem fognak minket zavarni, másrészről pedig könnyen megtalálható vagyok. Oké, azért nem kicsi az arborétum, de szerintem eléggé vibrálnak a hűvös energiáim ahhoz, hogy jelzőbójaként álljanak a hím előtt, hogy hahó, itt vagyok.
- Szia! - köszönök neki, amikor megérkezik, meg sem próbálom leplezni a zavartságom és a kellemetlenségem, valahogy frusztráló a dolog, hogy tulajdonképpen az apám ült le velem szembe. Nem tudok rá így gondolni és valószínűleg egy jó ideig még csak nem is fogok, de úgy érzem illik tudnia a dolgot, hiszen mégiscsak.. az apám. Istenem, miért mindig velem történnek ilyenek?
- Olvasd el ezt - nem fogom húzni az időt holmi formalitásokkal, hogy mi újság, hogy szolgál az egészsége és a többi maszlag, térjünk egyből a tárgyra, valószínűleg amúgy is eléggé megijeszthettem azzal a szűkszavú telefonhívással, most meg a körbelengő energiáim... Direkt bejelöltem egy halványkék papirossal a helyet, így nem kell sokáig keresgélnem, hogy megleljem a keresett részt, máris nyitom a naplót és tolom elé, ujjammal bökve rá arra a sorra, ahonnan olvasnia kell.
Nincs túl sok dolga, anyám mindössze annyit ír le, hogy a céges utazása közben találkozott egy igencsak jóképű férfivel és maga sem tudja miért, de elcsábult. Szánja-bánja bűneit, főleg azt, hogy jó ideig arról sem volt fogalma, melyiküké a gyerek, akit szíve alatt hord. Két éves lehettem, amikor eljutott arra a pontra, hogy megőrül a tudatlanságban és elvégezte az apasági tesztet a férje háta mögött és minő meglepő, a két beadott minta abszolúte nem stimmelt. Persze ezt senkinek sem mondta el, a titok az titok, amit még a saját lánya sem tudhat meg soha.
Röviden ennyi a sztori, talán egy lapnyi lehet az egész, nem szólalok meg, csak leesett vállakkal ülök vele szemben és várom a reakcióit, legyen az bármiféle.
Vissza az elejére Go down
Tipvigut
Szellem
Tipvigut

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 842
◯ HSZ : 383
◯ IC REAG : 327
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : farkasom teljes szemgolyója ébenfekete
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_nve53yB0JW1tznrduo8_250
Re: Arborétum rész - erdős terület // Szer. Május 20, 2015 7:24 pm


Payne & Manech


A műhelyben vagyok, egy régi polski motorházteteje alá görnyedve, hogy kiszereljem belőle a régi motort és majd újjal pakoljam meg. Néhány napja egy csinos szőke nőstény állított be vele és nem mondom, hogy első blikkre nem küldtem volna a roncstelepre. Viszont neki valamiért fontos, nekem bevételt jelent, így végül elvállaltam és most ki kell hozzak belőle egy gépjárművet, ami azon túl, hogy remekül működik, elfelejt cabrio lenni. Mert jelen állás szerint még az, de maximum holnapig csak, mert akkor végre felteszem a tetőt is.
A kezem és a trikóm is fekete a motorolaj foltoktól, így amikor megszólal a telefonom a farzsebemben, előbb egy rongyot kapok fel, amibe beletörölhetem a mancsomat. Sokkal tisztább nem lesz ugyan, de legalább a készüléket nem kenem össze. Ahogy meglátom a kijelzőn villogó nevet, meglepődök, hiszen tudtommal nincs semmi dolgom ezzel a nősténnyel.
A korábban foglyul ejtett, majd tisztává varázsolt pólómat visszaadta, nem az én vérvonalam tagja és mint ahogyan azt az anyjával tisztáztam, nincs hozzá semmi olyan közöm, ami miatt esedékes lehetne ez - vagy akár egy másik - hívás a részéről.
Így aztán igen nagy érdeklődéssel szólok a telefonba, noha a hangomon ezt nem hallani.
A hangja komoly és egyértelművé teszi, hogy van olyan fontos a téma, ami nem telefonba való. Hát jó, akkor találkozzunk. Kinyomom a készüléket miután tisztáztuk a holt és a mikort, majd rájövök, hogy talán nem ártana egy zuhany, mielőtt találkoznék vele. Jó eséllyel egy kéményseprő is tisztábbnak tűnne mellettem.
Magamra veszem a bőrdzsekimet és motorra ülök, a műhelyet pedig bezárom mielőtt hazaindulnék.
Rövid idő alatt teszem meg a távot a kúriáig és nem is vacakolok sokáig otthon. A fürdőmbe megyek, gyors zuhanyt veszek, hogy a fekete foltok eltűnjenek rólam, majd egy farmert és egy pólót húzok. És ennyivel már készen is vagyok az indulásra.
Megint magamra kapom a dzsekimet és ezúttal az arborétum felé kormányzom a motoromat. Pajzsom a szokásos módon van a helyén, a mutatott koromat és a vérvonalamat bárki, aki képes rá, meg tudja állapítani.
A motort a parkolóban hagyom, mert az arborétum területére nem vihetem be, így gyalog folytatom az utamat tovább, miközben hideg és nyugodt energiáim a környezetemet pásztázzák. Leginkább azért, hogy megtaláljam a kis nőstényt. Ez pedig hamarosan be is következik, így abba az irányba fordulok amerről őt érzem.
Nem csak energiái, de a testtartása is arról árulkodik, hogy valami eléggé emészti, így aztán pláne nem értem, hogy mit akarhat tőlem, elvégre nem vagyok se barátok, se közeli ismerősök, így aztán rejtély az egész ügy. Normál tempóban sétálva közelítem meg és ülök le, miután alaposan végigmértem tekintetemmel. Van egy olyan érzésem, hogy amit mondani akar vagy fog, attól nem fogok örömtáncot járni.
- Szia! - köszöntöm őt én is és enyhén felvont szemöldökkel várom, hogy elárulja miért is hívott fel azzal a titokzatos szöveggel és mit akar nekem mondani.
Azonban ahelyett, hogy megválaszolná a fel nem tett kérdést, csak a kezembe nyom némi olvasni valót. Na ha nem lett volna fura ez az egész, most jött a pillanat, hogy abszolút annak bélyegezzem.
- Mi ez? - kissé talán mogorva arckifejezéssel nézek rá, ahogy a kezembe nyomja a noteszt vagy könyvet. Mégis mit kellene ebből elolvasnom és legfőképpen miért?! Remélem nem ódát írt a tusfürdőben megfürösztött idegenről, amit el kell olvassak, mint a remekmű megihletője, mert akkor menten lehidalok.
Mindegy is, mert azért belepillantok, leginkább kíváncsiságom okán és a szemöldökeim enyhe ráncba szaladnak össze a képemen.
Akár megválaszolja, hogy adott a kezembe, akár nem, rájövök, hogy ez egy napló, ha másból nem is, a dátumokból, amelyek a bejegyzésekhez vannak biggyesztve.
Az első pár sor nem tűnik túl érdekesnek, valaki arról nyekereg, hogy elutazott valahová és találkozott egy idegennel. Csakhogy. Ekkor látom meg a nevem, legalábbis amit jelenleg használok, immáron majdnem öt évtizede. A képem sokkal jobban elkomorul, szemöldökeim pedig még inkább összébb szaladnak és ajkaimat is összepréselem, állkapcsom megfeszül. Mégis milyen hibbant tyúk írt naplót rólam?!
Tovább olvasom a szöveget és hamarosan, ha nem is írói képekkel és kidolgozott részletességgel olvashatom el annak a nem is egy éjszakának az emlékeit, ami azt illeti az emlékeimben él halványan. Régen történt és nem ritka eset, hogy egy nőt ilyen kellemesen ismerjek meg, csakhogy a kis nőstény kapcsán legutóbb már felmerült bennem a gyanú arra, hogy lehet több közöm is van hozzá, mint amiről tudomásom van. Felhívtam az anyját, aki közölte, hogy tévedek, így rövidre zártam a beszélgetést, semmi több vagy egyéb nem érdekelt vele kapcsolatban.
Most azonban azt olvasom, hogy a találkozásunkat követő kilenc hónap után egy lánynak adott életet, akkor még nem tudva ki is a gyermek apja.
Energiáim fagyosan lengnek körbe, egyre jobban ráfonódva a testemre.
Tovább haladok és mint kiderült két évvel később tesztet kért, hogy megtudja ki a lány apja és az eredmény egyértelműen közölte, nem a férje. Így pedig a csupán egy esélyes biológia apa létezik, Én.
Nem adom vissza neki azonnal a naplót, átolvasom még egyszer az oldalt, majd íriszeimet a nőstényre függesztem. Nem szólalok meg, csupán végig nézek rajta ismét, ezúttal lassan és alaposan. Sosem ismertem el gyereket sem, miért most kellene ezt tennem?!
- Te ezt elhiszed? - szólalok meg jó pár perccel azután, hogy láthatóan abbahagytam az olvasást. Szemeim összébb szűkülnek, állkapcsom még mindig megfeszül.
- Nekem pont az ellenkezőjét állította. - telefonon keresztül, a nősténnyel való találkozásunk után közvetlenül.
Harag fortyan bennem, de nem Payne miatt, hanem az anyja az okozója, pláne, ha akkor hazudott és most ez az igazság. De vajon tényleg ez az igazság?
Vissza az elejére Go down
Payne Holmes
Falkatag
Payne Holmes

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 600
◯ IC REAG : 463
◯ Lakhely : Fairbanks
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Mb05ue
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po4_r2_250
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 2cqcza0
Re: Arborétum rész - erdős terület // Csüt. Május 21, 2015 8:17 pm

- Az édesanyám naplója - válaszoltam teljes mértékben őszintén, bár kétlem, hogy ezzel sikerült volna sokkal inkább elfogadtatnom vele a tényt, hogy bele kellene olvasnia valami olyasmibe, amit én nyomok az orra elé. Minden rezdülését figyelem, észre sem veszem, hogy már az alsó ajkam harapdálom nagy izgalmamban, hiszen mit fog hozzá szólni? Mi van, ha hazugnak könyvel el, hogy csak kitaláltam? Ha nem fogja elfogadni? Ha én járok pórul? Igazság szerint, ha nagyon őszinte szeretnék lenni, annyira.. annyira nem érdekel a dolog, amíg nem esik bántódásom, hiszem egész eddigi életem úgy éltem, hogy nem is tudtam róla, miben lenne ez most más? Akkor talán kellemetlenebb lenne, ha nem lenne családom, de nekem van, így ez azért elég sokat számít ebben az egészben, ha esetleg inkább elküld egy melegebb éghajlatra. Hogy akkor mégis miért osztom meg vele? Mert.. mert úgy érzem ez olyan dolog, amiről úgy illik, ha a másik fél is tud, reagáljon majd bárhogyan erre az egészre.
Elolvassa még egyszer az oldalt, én pedig már tűkön ülök, mégis mi a fenét fog szólni ehhez, félelemmel átitatott izgatottság jár át és jelen helyzetben azon is elfelejtek bosszankodni, hogy ezt ő is tökéletes érezheti. Hát ez van. Az viszont már zavar, hogy amikor felnéz, akkor végigmér, nem jó érzés, mintha valami vágóhídra szánt áru lennék, amit alaposan meg kell szemlélni, mielőtt megszületik a végső döntés. Zavartan fordítom el róla a tekintetem, tűrök egy tincset a fülem mögé.
- Kénytelen vagyok - siklik ismét pillantásom a hím arcára, eléggé ijesztő amúgy, azt meg kell hagyni, az összevont tekintet és látom, ahogyan feszül az állkapcsa. Nem sok jót ígér, az az igazság, mégsem hagyom, hogy a pánik eluralkodjon rajtam.
- Hahh, persze! - nevetek fel röviden és hitetlenkedően, ám a gúny nem a hímnek szól, hanem az anyámnak. - Nekem huszonhat éven keresztül hazudott a szemembe - szólalok meg ismét, hangomban továbbra is ott csücsül a gúny, ami a kedves anyámat érinti, hiszen hiába beszéltünk telefonon és hiába ígértette meg velem, hogy hívom majd, attól még nem változik meg mindaz, ami az édesapám halála után történt. No és persze azon sem változtat, hogy annyi éven keresztül hazudott nekem és élt úgy a férje mellett, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Vajon az apám tudott róla? Fogalmam sincsen és már soha nem is fogom megtudni.
- Beszéltem vele és elmondta - fűzöm még hozzá, hogy teljes mértékben világossá váljon számára - De ha gondolod, akkor felhívom megint, hogy neked is elmondja - ajánlom fel a dolgot, hogyha nekem nem hisz, akkor talán az anyámnak fog, aki remélhetőleg ezúttal nem fogja letagadni. Merthogy ezek szerint ezt tette, amikor Manech felhívta a kávézós pólóvisszaadós találkozónk után. Milyen kedves tőled, anya…
Ha kéri, akkor én tényleg felhívom az anyámat, hogy ő is beszélhessen vele és számára is egyértelművé váljon az igazság. Mit kellene mondanom? Mit kell ilyenkor mondani? Hogyan tovább? Egek, lehet nem is volt olyan jó ötlet ezt az egészet megosztani a hímmel.
Vissza az elejére Go down
Tipvigut
Szellem
Tipvigut

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 842
◯ HSZ : 383
◯ IC REAG : 327
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : farkasom teljes szemgolyója ébenfekete
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_nve53yB0JW1tznrduo8_250
Re: Arborétum rész - erdős terület // Csüt. Május 21, 2015 8:51 pm

Sarah naplója. Miért van olyan érzésem, hogy nem életem legkellemesebb olvasmánya lesz?! Viszont a kíváncsiságom nagyobb, mint az, hogy nem tetszik valaminek a gondolata, amiről még nem tudom, hogy micsoda is valójában. Pontosabban sejtéseim vannak és reméltem, hogy az anyjával folytatott legutolsó beszélgetésünkkor lezárhattuk ezt a témát. Hát úgy tűnik, hogy nem.
Kétszer is elolvasom a leírtakat. Az első érzésem az egésszel kapcsolatban, hogy élből elutasítsam - nem ez lenne az első alkalom - azonban mégsem teszem. Inkább a kis nőstényt mérem végig, egyáltalán nem titkoltan alaposan szemügyre véve. Tényleg az enyém lenne?!
Érzem energiái változását, hogy zavarja a pillantásom, hogy zavarban van, hogy megijesztem. Mégis felnevet, noha nem őszinte örömből fakadóan.
- Szóval neked meg bevallotta? - kérdezek vissza és az nem kifejezés, hogy milyen mértékű harag lobban bennem Sarah iránt. Ezt azonban nem öntöm Paynere, mert leginkább semmi köze hozzá, bár tény, hogy arcizmaim megfeszülése továbbra is látható a képemen.
- Azt hiszem az mindkettőnk számára elég egyértelmű, hogy anyád nem éppen a szavahihetőségéről híres, így azt hiszem ezek után bármit mondhatna telefonon keresztül. - nem kétlem, hogy Payne maradéktalanul hisz az anyjának és azt sem, hogy a napló nem állít igazat, de egy csapásra ilyen hirtelen a semmiből kapva eme elhanyagolhatónak nem nevezhető információt készpénznek hinni vagy gondolni én a magam részéről nem tudom.
- Tegyük fel, hogy igaz. Akkor mi a helyzet? - húzom szűkebbre a szemeimet, mert fogalmam sincs, hogy ez mekkora megrázkódtatás neki. Vagy éppen mennyire, hogy nem az. Bár ha ez utóbbi lenne igaz, akkor miért tolta volna az orrom alá a naplót?
- Mit vársz tőlem? - visszaadom a kezébe a naplót és előveszek egy szál cigit. Őt is megkínálom, majd előkotrom a zsebemből az öngyújtómat is és hamarosan felgyúl a kis láng, amibe mártva a nikotinszál vége vörösen izzik fel.
Mert őszintén a legkevésbé sem tudom, hogy mi a lószart kezdjek így most ezzel?!
Felállok és fel-alá kezdek járkálni a nőstény előtt, olykor újabb pillantásokkal illetve őt. Nem hinném, hogy kifejezetten apa-típus lennék, rohadtul nem voltam az sohasem.
- Ó, cseszd meg... - megállok és megdörgölöm a képem szabad kezemmel. Hangsúlyomból érezhető, hogy nem Payne-nek címeztem az iménti kijelentésemet, hanem sokkal inkább a helyzetnek vagy magamnak.
Hosszas szünet áll be a részemről, végül pedig nagyot szusszanva szívok a cigimbe mélyen, a fél szálat ezzel parázslásra késztetve.
- Kell egy apasági teszt. - határozok, egyértelművé téve, hogy ehhez ragaszkodom, bár sejtésem szerint kurvára feleslegesen a leendő eredményt illetően. De a menjünk csak biztosra. Aztán is ráérünk pánikolni.
Vissza az elejére Go down
Payne Holmes
Falkatag
Payne Holmes

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 600
◯ IC REAG : 463
◯ Lakhely : Fairbanks
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Mb05ue
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po4_r2_250
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 2cqcza0
Re: Arborétum rész - erdős terület // Pént. Május 22, 2015 11:44 am

- Igen - bólintok, egyszerű kérdésre egyszerű válasz, nem kell ezt túlbonyolítani. A következő szavait hallva azonban ráncolom a homlokom, mert oké, lehet, hogy az anyám hazudott, de azért.. ez nem olyan dolog, amiben így lódítana.
- Persze. De gondolj bele, hogy most hirtelen miért döntene úgy, hogy hazudik arról, ki is valóban az édesapám? Azért ez.. elég nagy dolog - nem látnám túl reálisnak a dolgot, hogy ebben hazudjon nekem. Az oké, hogy Manech-nek nem mondta el és le is tagadta a dolgot, ragaszkodott tovább a hazugságához, de én a lánya vagyok és kerek-perec rákérdeztem, miért mondta volna el, hogy a hím az apám, amikor nem volna igaz?
- Nem tudom - húzom fel a vállaimat és rázom meg a fejem, mert tényleg fogalmam sincsen, hogy most akkor mi a helyzet. Azért ez nem olyan dolog, amit megtudva egyből tisztában vagyok azzal, hogy mit akar. Fogalmam sincsen, mit akarok, ahogyan arról sincsen fogalmam, hogy a hím miként vélekedik erről az egészről és egyáltalán mit szól hozzá, bár a morcos arckifejezéséből ítélve nem repes az örömtől. Nyilván nem, mi oka lenne rá? Egyszer csak idepottyanok, azt állítva, hogy ő az apám, elég furcsa lenne, ha örömtáncot járna.
A cigarettát visszautasítom, nem élek ilyen dolgokkal, az újabb kérdését hallva viszont legszívesebben elkezdeném sorolni, hogy szeretnék egy házat, egy saját autót - leginkább ezt -, némi zsebpénzt, egy új laptopot. Ráadásul emellett már tudok járni, beszélni, ráadásul szobatiszta vagyok, szóval ilyenek miatt nem kell aggódnia. Mégsem akarok pimasz kölyöknek tűnni, így csak egy sóhaj hagyja el az ajkaimat.
- Nem tudom - nyilván nem a legjobb válasz már másodjára is ezt közölni vele a helyzetet illetően, de hát.. ez van, tényleg nem tudom. - Nekem már megvan itt a családom, a Teremtőm, ha őszinte akarok lenni igazából nem sokat számít az, hogy megtudtam az igazságot. Csupán az a kellemetlen, hogy anyám hazudott és, hogy akit eddig apámnak hittem, nem volt az. Mármint vér szerint - kezdek bele kicsit bővebben kifejteni a sztorit, mit is gondolok én erről az egészről. Remélhetőleg nem fogom megbántani a szavaimmal, bár mivel eddig sem nagyon örült neki, így valószínűleg nem éri kellemetlenül, hogy túl sokat nem nyom nálam a latba a dolog. Egyelőre persze. - Csak azért ez elég nagy dolog ahhoz, szerintem legalábbis, hogy megosszam veled, mivel te is érdekelt vagy a témában. Nem is kicsit - zavart mosoly szalad a képemre, mégis mi a fenét kellene ilyenkor csinálni? Mi a helyes megoldás, magatartás?
A fel-alá járkálása engem is frusztrálttá tesz, zavar, hogy továbbra is méreget, így inkább lesütöm a szemem és a közben becsukott és visszakapott naplót kezdem tanulmányozni, mielőtt még becsavarodnék a járkálásától. A kifakadását hallva pillantok csak fel, teljesen meg tudom érteni, igazándiból, így nem is szólok semmit, csak várok, nyilván nem öt perc lesz, amíg sikerült megbarátkozni a gondolattal.
- Oké - bólintottam, az én részemről semmi kifogás a dolog ellen, nyilván az a biztos. Valamiért furcsán nyugodtnak érzem magam, nem tudom megmagyarázni miért, inkább csak az aggaszt, hogy mondjuk Darren mit fog szólni a dologhoz. Én nem fogok gondot okozni, az biztos, legalábbis nem terveztem, de mégiscsak egy kóborról van szó…
Vissza az elejére Go down
Tipvigut
Szellem
Tipvigut

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 842
◯ HSZ : 383
◯ IC REAG : 327
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : farkasom teljes szemgolyója ébenfekete
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_nve53yB0JW1tznrduo8_250
Re: Arborétum rész - erdős terület // Hétf. Május 25, 2015 2:14 pm

Sötét íriszeim a kölyökre villannak és rajta is tartom őket. Neki az apjáról hazudott az anyja, nekem pedig a lányomról - te jó ég!! - és ez akárhonnan nézzük, mindkét esetben olyasmi, ami mellett nem lehet csakúgy elmenni.
Fogalmam sincs mit gondoljak erről az egészről. Sosem akartam apa lenni, sosem ismertem el gyermeket a sajátomként. Nem hinném, hogy különösképpen nekem való volna ez az egész. Teremtőként sem jeleskedtem sosem, akkor ez most miért lenne más?! Mert az én vérem...?
- Akkor már ketten vagyunk. - morgom az orrom alatt. Ha valóban igaz ez az egész, akkor fogalmam sincs, hogy mi van vagy, hogy mi legyen. Vagy egyáltalán mit akar majd tőlem? És én akarok tőle valamit?!
Előveszek egy szál cigit, megkínálom őt is, de nem fogadja el. Fel-alá kezdek járkálni, azt remélve, hogy ez majd segíteni fog megoldást találni. Hát nem jött be a dolog. Továbbra is ugyanolyan tanácstalan vagyok, mint az elmúlt öt percben végig.
Akkor állok meg, amikor felsorolja, hogy mennyi mindenki van körülötte, azt mondva ezzel, hogy kurvára semmi szüksége rám.
- Mégis itt vagyunk... - vetem közbe megjegyzésként, hiszen ha annyira nem számít, hogy ki is a vér szerinti apja, akkor miért vagyunk itt és miért beszélünk erről egyáltalán?! És, ha már itt tartunk, ha valóban nem akarom ezt, akkor miért nem fordultam még sarkon?! A válasz azt hiszem elég egyszerű. Se ő, se én nem léptünk még le. Gondolom nem véletlenül.
Akaratlanul is eszembe jut a Vörös Hold és az, amit az ál Tipvigut mondott. Végig keféltem az évszázadokat és eldobtam magamtól egy gyermeket, aki talán az enyém volt. Bár ebben még mindig kételkedem, azért a mondanivaló lényege megmaradt. Nekem vajon mit mondott volna Atyám, ha találkozom vele odaát? Mit olvasott volna a fejemre? Túl hosszú a lista ahhoz, hogy képes legyek erre választ adni.
Beleegyezik a tesztbe, most már csak találnom kell valakit, aki meg is csinálja.
- Remek. Keresek valakit, akiben megbízom és aki elvégzi a tesztet. - eszemben sincs egy egyszerű idegennek vagy embernek átadni bárminemű mintát magamból, amiben ott a DNSem. Van ötletem arra, hogy kit kérjek meg, de előbb meg kell kérdeznem tőle, hogy egyáltalán el tudja-e végezni a vizsgálatot és megteszi-e?!
- Pár nap múlva jelentkezem. - megfordulok, hogy lelépjek ennyivel, mert most nem hiszem, hogy okosabbak lehetnénk bármivel is, de egy lépést követően megtorpanok Egy hosszú perc erejéig csak háttal állok neki némán, képemet az ég felé fordítva és lehunyom a szemeimet. Nem gyakran esik meg, hogy megállok gondolkodni ilyen módon, de most igen. A fene egye meg...
Megfordulok és a nőstény tekintetét keresem. Ha rám pillant, csak akkor kezdek beszélni.
- Ha tényleg az vagyok, akinek hiszel... - még túl idegen, hogy az apjának nevezzem magam vagy én őt a lányomnak...
- Meg akarsz ismerni? - fejezem be végül a kérdést. Ha nem kér belőlem, akkor én sem fogom erőltetni a dolgot. Azonban, ha máshogyan dönt, ez alkalommal nem utasítom el a gyermekemet.
Vissza az elejére Go down
Payne Holmes
Falkatag
Payne Holmes

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 600
◯ IC REAG : 463
◯ Lakhely : Fairbanks
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Mb05ue
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po4_r2_250
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 2cqcza0
Re: Arborétum rész - erdős terület // Hétf. Jún. 01, 2015 3:04 pm

- Persze, hogy itt, hiszen ez azért olyan dolog, amiről úgy érzem neked is jogod van tudni - jegyzem meg homlokráncolva. Mondjuk abban igaza van, hogy kicsit ellentmondásos a dolog, hiszen ha nincsen rá szükségem, egyáltalán miért jöttem el? Kivághattam volna a naplót a kukába és soha, senkinek sem kellett volna rajtam kívül tudnia erről, tehettem volna úgy, mintha meg sem tudtam volna a dolgot és élhettem volna ugyanabban a tévhitben tovább. Csakhogy az nem ment volna túl könnyen, hiszen már befészkelte magát az elmémbe a gondolat, ilyen nagy jelentőségű gondolatnál pedig képtelenség volna csak úgy kiűzni onnan.
- Oké - bólintok beleegyezően. Teljesen felesleges lenne tiltakoznom, amúgy sem tudom, hogyan működik ez a dolog, ha neki van olyan ismerőse, akiben megbízik, akkor rendben van, amúgy sem hiszem, hogy esetünkben ez intézhető lenne szimplán úgy, hogy besétálunk a kórházba. A falkában is akadnak orvosok, akiket meg lehetne ilyesmire kérni, de legyen úgy, ahogyan ő szeretné, úgyis ő az idősebb, nem fogok pattogni előtte.
- Rendben - bólintok ismét, sóhaj hagyja el ajkaimat, hogy ennyivel itt hagy és már tápászkodom fel magam is, amikor egy lépést követően megáll, tekintetem a hátába fúródik, fogalmam sincsen, mi lesz most, erősen szorítok rá a naplóra, min gondolkodhat vajon? Félek és izgulok is, egyetlen perc csupán, mégis iszonyatosan hosszúnak tűnik, mire végül megfordul és a szemeibe tekinthetek. A kérdését hallva most nekem van szükségem egy kis gondolkodási időre, mert fogalmam sincsen, mi lesz ebből. Egy kóbor a vér szerinti apám, de nekem ott van Darren, a falka, ugyanakkor igen, szívesen megismerném, de nem tudom, mit hozok ezzel a saját fejemre, vagy éppen Darrenére.
- Igen - emelem végül fel a fejemet, hogy ismét a szemeibe tekinthessek, nem tudom, mivel fog ez az egész járni, de azt hiszem, vállalom a kockázatot. Ha pedig bajba kerülök… akkor bajba kerülök. Nem tudom, szeretne-e még valamit, amennyiben nem, úgy nem sokkal azután, hogy ő is távozik, én is visszasétálok kísérőmhöz, hogy teljes csendbe burkolózva tegyük meg a hazavezető utat.

// Ha nem volna más, akkor köszönöm a játékot, Tipiapu! Very Happy Arborétum rész - erdős terület - Page 4 1839924927 //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Arborétum rész - erdős terület // Kedd Jún. 09, 2015 2:46 pm

Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 2wq5ouh
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 6edceb
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Arborétum rész - erdős terület // Szomb. Nov. 21, 2015 4:03 pm


Asami & Jay


Szabad élet, szabad madár, Jay de szép, ki szabadon jár. Még mindig nem kívánom magamra venni a hűség legkegyetlenebb béklyóját, amióta Wendy után elcsapott a letargia gyorsvonata, azóta még annyira sem. Kivételes nők akadnak, de egyelőre nem teszek kivételt, a zoknihoz hasonlóan cserélgetem őket. Alkalomadtán egy nap többet is elhasználok. Ma például az edzőteremben szereztem meg ennek a Jenna nevű csajnak a telószámát és már épp itt bóklászunk az arborétum kellemes illatokat árasztó világában, de engem inkább a köztünk lévő kémia érdekel, mint a csodásnál csodásabb virágok édes kilehelése. A telefon, mi belemászik legintimebb pillanatainkba, most is a legrosszabbkor csörren meg.
- Szia Nagyi? Micsoda, elütötte a vonat? Jézus úristen... Hol, itt vagy?
Jenna úgy kezd integetni, mintha most indulna utolsó útjára a Titanic fedélzetén. A sírás környékezi meg, nem az én sármom, őszinte sajnálatomra. Egy nénike alakja bontakozik ki a bonsai-cserjék mögül és szintén zokogó mozdulatokkal rohan a lány felé.
- Egy lerövidített beavatási szertartás keretében megosztod velem, mivégre kell felhúznod a nyúlcipőt, drága kis káposztalevelem?
A lány úgy itt hagy, mint Zsugás Jimmy a kártyabarlangot az utolsó zseton kipengetése után. A randinknak minden empátiát nélkülözően véget vet a nagymama egy családi balesetről értesítve a leányzót. Nem tud meghatni, mivel ismerem vagy fél napja és nem a családja érdekelt, főleg nem a nagyanyja, hanem az a terület, ami a szoknyája rejtekében található. A praktikus gondolkodásomnak köszönhetően még utána tudok ereszteni egy legközelebb italálkozásra biztató búcsúbókot:
- Vigyázz magadra, mint a szemem fényére és alig várom, hogy a neved feltűnjön a kijelzőmön, mint hadba hívogató tűzparancs!
A bók szépségéből nem von le, hogy a teljes nevét nem is tudom. A lány meg se fordul, úgy bólogat. A nagymamája pedig az áruház szalámiosztályán érzi magát és végigmér, mintha azon gondolkozna, 20 vagy 30 dekát kér belőlem. Láttam már szupernagyit, aki 60 évesen is alkalmas falak döngetésére, de ez itt inkább a Napon összeaszalódott sózott hering kategóriája. A lelkesedésem hamarabb eltűnik, mint a két egymás nyakába boruló rokonnőszemély a fák között.
Mi mást is lehetne ilyenkor tenni, mint felemelni egy öklömnyi, igen, énöklömnyi, azaz jó nagyra kövesedett szikladarabot, mely a gyönyörű földutat szegélyezte és tiszta erőből belevágni a fűbe, úgy, hogy lehetőleg Madagaszkáron jöjjön ki a Föld átszelése után és a trópusi pingvineket kólintsa fejbe úgy, mint engem a biorandit félbeszakító gázolás eléggé gázos esete. A lyukba még bele is köpök, hogy a lávaréteggel megküzdeni kíván kő egy kicsit lehulljon és átvészelje a bolygó keresztülásását... Kész szerencse, hogy egy olyan csajt fogtam ki, aki pontosan közölte a nagymamájával, hová megy randizni, hátha pont elüti a vonat az egyik családtagot és azonnal értesíteni kell őt. Tényleg, teljesen reális, hétköznapokban gyakran előforduló szituáció... Vágy és pusztítás, ez maradt itt most. Mi a frászt keresek én a bűzlő virágok mesterséges erdején-mezején, ha nincs ki előtt adni a lovagot?


:: Seek & Destroy ::
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Asami Ayu
Falkatag
Yoshizawa Asami Ayu

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 389
◯ HSZ : 143
◯ IC REAG : 120
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Japán megjelenés
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Sexau8
Re: Arborétum rész - erdős terület // Szomb. Nov. 21, 2015 9:37 pm



Jay & Asami

Holnap fel kell készítenem az egyik nebulómat a jövőheti vizsgájára, de kell egy kis ösztönzés neki.
Ezért is jöttem ide.
Keresek egy különleges szépséget. Nem ember és nem is farkas. Egy növény...ezért vagyok itt.
Raflézia.  Nincs szára, sem levele, sem gyökere. Egy parazita az egész. Kiselőadást tartok róla és akkor talán megjön az ifjúnak az ihlete is. Tehetséges.
De nem annyira mint Phil.
Nem érdeklődök az itt lévő dolgozóktól, hiszen a növénynek jellegzetes szaga van.
Rothadó tetemhez hasonló kellemetlen szagot áraszt. Mi farkasok könnyedén felismerjük. Farkasom beleszagolt a levegőbe, minden féle szagot érez...egyikünknek sem tetszik, de ez van. A közelben csak halandók portyáznak, egyetlen félismerős illat járja át a területet. A pajzsom ledobom, energiám berobban a másik elméjébe, ráeresztem a csengőhangot. Kivételesen a fehér lepke hiányában. Farkasom lassan csóválja farkát és óvatos, magabiztos léptekkel közelit kedvenc hímje felé. Ahogy magam is megindulok.
- Resutā no mondaiten wa, tewotsunaide ikimasu? (A baj Lesterrel jár kéz a kézben?) - érdeklődöm, mikor már kellő távolságba érkezem a magányosan álldogáló hím felé, nem vagyok faragatlan, ismerem a hímet jó ideje, még ha csak futólag is. Ráadásul érdekes hír előzte meg jelenlegi találkozásunkat.
- Igazak a hírek? - mosolyodtam el, majd apró meghajlással üdvözöltem a Kóbort. - Aki a növényeket szereti, rossz ember nem lehet. - pillantottam rá szelíden, dehogy heccelődök vele, csak jó újra látni őt. Érdekelnének a miértek. Először is, miért állt pellengére. Másodszor...mit keres egy macsó him egy nők által kedvelt területen.
Ezt nem fogom megérteni.
- Miről maradtam le? Mesélj. A többiek elég érdekesen adták elő, de szeretném tőled is hallani. - már lélekben is felkészülök a humorzáporra.
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 2wq5ouh
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 6edceb
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Arborétum rész - erdős terület // Vas. Nov. 22, 2015 11:06 pm

A vertikális diszkoszvetés műsorszáma után nem sokáig telik eseménytelenül az idő, hisz megközelít valami régről ismerős energia. Áhá, ez a Bestia legutóbb a Grand Canyon tátongó szájánál szaglászott engem és az akkori páromat, hitvesemet, Donna-t. A távol-keleti nők nemessége, a legmélyebb nyugalom ott játszott a szemei között akkor is. Intelligencia, kellem és küllem együtt. A Falka illatát árasztja, úgyhogy már nyilván tudja, most nem Vinnie Shoemaker néven kell engem emlegetni, mint biokertészt, hanem Dr. Lester J. Edison nyelvész és egyetemi tanár hordja azt a tarka farkast, akivel a csinos kis mongoloid egyszer már találkozott.
- Hindi tayo tao, hindi rin tayo hayop. BAGAY TAYO! BAGAY! - veszek elő én is egy világnyelvet.
A közös nevezőt már az elején megtaláltuk, hisz mindkettőnknek esélytelen megérteni a másikat. Fogalmam sincs, mit rejtenek a japán szavai és tudtommal fülöp-szigeteki tagalog nyelvismeret hiányában ő se fordíthatja le, hogy "Nem vagyunk emberek, nem vagyunk állatok. Dolgok vagyunk! Dolgok!" A szimpátiámat már akkor elnyerte és Donna-ét is, mivel bíztunk egymásban és a nejem tudta, nem csavarja el a fejemet csak úgy valaki, ha ő él benne. Sajnos már kiköltözött odabentről, csak skypeolunk és neki rosszabb, mert még mindig sóvárog azért, aki már másfelé kacsintgat.
- Ha minden hír igazságtartalma annyi lenne, mint a 100%-os körtelé gyümölcsaránya, már előrébb tartanánk.
Szumósterpeszt veszek fel, kezeimet összeteszem, mintha imára készülnék és derékból meghajlok. Nem gúnyolom ki, hanem úgy köszöntöm, mint az ellenfelet szokás abban a kultúrában. Pankrátorsuliban ilyenek is ragadnak ám az ember fiára.
- Én is pont így gondoltam, de ha ezt tudom, nem hoztam volna az illető hölgyeményt arborétumba, ahol szó szerint faképnél tud hagyni.
Mivel a gyönyörű táj facsoportja nem oldja a drámát. Asami kedves arca annál inkább képes rá és bele is mosolygok azokba a földöntúli békét lehelő golyóbisokba. A hírek igazak, minden falkaérdekeltség tiltott a számomra. A valódit pedig nem rejtem véka alá, még egy ilyen csinos nőstény előtt sem, mivel könnyen leellenőrizheti és ha hazug kóbort talál, még kevesebb az esélyem. Falkások közül így is csak eggyel tudtam összekavarodni, róla is hallgatok, mint mélység tömegsír a pisztrángraj alatt.
- Ha én öltöm mesei köntösbe, még érdekesebb lesz, hidd el! Az ősrobbanástól kezdjem, drága?
Lepillantok a lyukra, amit ütöttem a kaviccsal, majd elvigyorodom és arrafelé indulok, amerről Asami érkezett. Más nem jár erre, messzi fülek pedig nem hallhatnak minket, úgyhogy az egész terep a kezünkre játszik. Halványka köves út csinos, sárga virágokkal szegélyezve. Tapossuk hát az ösvényt, min együtt még nem jártunk!
- A földtúrást megelégelő parasztfelkelőként korán ébredtem rá, hogy őseim földje egyre hangosabb szavakkal hívogat. Ott aztán az egyetemi éveim alatt az idő vasfoga elrágta a házasságomat és Donna már nem jár az oldalamon egy ideje. A fülöp-szigeteki háborús helyzet pedig, amiből a tandíj erejéig profitáltam, két lehetőség elé állított és én az életet választottam. A szavakkal gyerekkorom óta űzött játékomat rendszerbe foglalva immár nyelvész és egyetemi oktató vagyok, a professzori címhez erősen közelítve. Node regéld el te is, merrefelé szaladt veled az idő némán barcogó rénszarvasa?
Lassan már egy nagyon sűrű nyírfás ligetszerűségbe érünk és eddig már alaposan szemügyre vettem a nőstényt. Én egyszerű fekete bőrdzsekiben, alatta szürke pólóban feszítek, a hajamat pedig kivételesen egész hosszúra, 8 centisre meghagytam a fejem tetején kis kacsafarokba összerendezve. Alkatom pedig a régi, úgyhogy neki is van mit néznie, ha még mindig szereti a szépet. Én szeretem, ezért is örülök módfelett a találkozásnak. Azok a kis mandulányi szemek, amik egyszerre kacagnak, nevettetnek és lesnek bele a lelkem mélyébe, olyan Bambiszerűen cirógatnivaló jelleget kölcsönöznek a légies zenetanár nőstény jelenségének.
- Kiskegyed életét merre egyengette a sors szele, míg én megjártam a világ két végét és odaát is látogatást tettem, hol a szellemek táncolnak egymással, de szerencsére engem nem akartak bevenni a buliba?
Hallhatott már róla, hogy a Vörös Hold éjjelén én is elhaláloztam és a Falka gondozgatott. Hogy ő merre járhatott, fogalmam sincs, de ott nem volt, emlékeznék rá és az is kizárt, hogy ne látogatott volna meg. Kevés ilyen csodás ismeretség születik nyaralásokon, mint az ő megismerése.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Asami Ayu
Falkatag
Yoshizawa Asami Ayu

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 389
◯ HSZ : 143
◯ IC REAG : 120
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Japán megjelenés
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Sexau8
Re: Arborétum rész - erdős terület // Hétf. Nov. 23, 2015 6:52 pm

Adok kapok dolog, nem igaz? Én kérdeztem, ő válaszolt rá hamar. Egyikünk sem értette a kérdést, no meg a választ sem, de nem is ez volt a lényeg.
Bár ennek, mint oly' sokszor, semmi köze sincs a témához.
Nagyon figyelek szavaira, mivel vannak dolgok, amiket máig nem értek. A szóviccek nem az én terepem, meghagyom a profiknak. - Nem hiszem, hogy tudnám tartani veled a ritmust, Lester... san!
Ez a bizonyos szempár felméri a terepet, befogadja az új információkat, az agyam mindeközben összehasonlításokat végez a múlt és a jelen között.
- Mintha magasabb lennél. Nőttél talán?  - érdeklődöm meghajlása után. Értékelem tiszteletét felém, jól esik mindez irányomban. Érzelmi megnyilvánulás, bármilyen aprócska is, de a lényeg, hogy van, így legalább nem egy robottal van dolgom, sem pedig egy abszolút sablonos gyilkológéppel.
Valószínűsíthető viszont, hogy gyilkológép, de legalább nem unalmas.
- Elég sok változás van itt azért... - halk, alig hallható mormogásom csak magamnak szól igazából, de észre sem veszem mindeközben, hogy hangosan szóltam, vagy legalábbis nem csak a saját tudatomon belül. - Szóval kezd onnan, ahol kedvedre való. - mosolyodok el kedvesen, tekintetébe mélyülve. Amiben el is időzök.
Ő olyan, mint én (kifejezhetetlenül leírhatatlan).
És különben is... Lester - san imádja a cica-egér játékokat, ahol ő lehet a sas. A lényeg az, ha mindegyik fél a porondon a megfelelő helyen áll. Nem igaz?
Érdeklődő tekintetemet arcára vonom, miközben hallgatom Őt, meglepődök, mikor kijelenti...nincs együtt az asszonyával. Pedig édes párt alkottak.
- Igazán sajnálom, hogy már nem vagytok együtt. - szavaim őszintén csilingelnek a kettőnk közti levegőben. - A rangos címedhez pedig csak gratulálni tudok és szorítok a sikeres feljebb kapaszkodáshoz. - oldalasan játékosan neki megyek, farkasom a hím füléhez emelkedik és megrántja azt kedveskedő morgással vegyítve. Játékos csíny.
- "Küldetésen" voltam, mely haza hívott, japánba. Nem rég érkeztem vissza, egy két napja. - válaszoltam röviden és tömören, hiszen falkás dologról nem beszélhetek még én sem egy Kóborral. Akármennyire is csipem a hímet, nem tehetek kivételt.
Én nem változtam semmit se. Évszázadok óta nem nőttem egy centit sem. Farmernadrág, bordó kabát, egy vastagabb cipő, még mindig nem hordok magassarkút.
Nem akarok magaslati levegőt szívni.
Így aztán végtelenül átlagos ruhában lévő személyről meg lehet állapítani, hogy végtelenül átlagos. Ahogyan a barna haja szintén csak átlagos. Mint ahogyan a veszélyesen villanó ezüst barna szeme szintén csak átlagos lehet.
Szóval átlagosak vagyunk mindketten.
- Az Istenek nem értik a szóvicceket. - ez lehetett az oka, hogy visszaadták Lestert nekünk, amiért én végtelenül is hálás vagyok.
- Tudod, ők fent, jobban szeretik az olyanokat, akiknek jégcsap van feldugva a farába. - tisztelem az Isteneket, de a sajátjaimat.
A Vörös Hold Istene ijesztő átkot bocsájtott a falkára, melyet még nem tudtam megemészteni. Ugyan nem voltam jelen, de kaptam a híreket a tagoktól és a kölykömtől egyaránt. Elképzelni is borzasztó volt, hát még megélni az ilyet.
- A japán Alfával konzultáltam. Aki nem ostoba ugyan, persze nem is éppen a legnagyobb koponya, de őt sem az eszéért szeretik a férfiak. Mivel a nők ugyanis őt egyáltalán nem kedvelik...Plusz a rövidtávú - ha a hosszú éppen nem is - memóriája igencsak élesre csiszolódott az alfaságban eltöltött pár éve alatt. - húztam fintorra a számat, mert hogy azzal a idiótával rendesen tárgyalni sem lehetett. - Jó volt haza menni, de itt sokkal jobb. - pillantottam fel a férfire egy mosollyal, hiszen az itt-re őt is értem.
- Oh! És ha összefutunk újra, nem felejtettelek el. Hoztam neked is valamit. - kacsintottam rá, majd elhaladtunk a téli jázmin alatt is, a keresett növényemhez meg elég közel jártunk, hiszen a szaga erősödött.

/ Arborétum rész - erdős terület - Page 4 2360309522  /
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 2wq5ouh
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 6edceb
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Arborétum rész - erdős terület // Szer. Dec. 02, 2015 9:28 pm

Ezt a felhőtlen és makulátlan higgadtságot, amit a távol-keleti nagy szigetek világáról hozott, rendkívül becsülöm Asamiban. Vajon ki lenne képes akkora húzóerőt produkálni, hogy kirántsa a béketűrésből? És engem vajon miért nem vonz az esetében a kiidegelés általam sokra tartott versenysportja, amiben jeleskedem is? Talán azért, mert előre elárulja, hogy inkább lehajtja a fejét, minthogy homlokközéppel nekemfeszüljön. Egy vigyor a jussa, hogy belátja, lemaradna a szóviccek sportágában megrendezett kihaénnem mérkőzésen.
- Csak horizontálisan - válaszolok egy szárnyteregetős mozdulattal, megvillantva a deltáimat.
Kedves kis teremtés, minden mondata csupa arany-állítmány, de inkább a szemében nőhettem, mint ténylegesen. Mivel pajzsom a bokámnál karcolja a port, érzem, hogy becsüli az apró gesztust. Meglepő ennyire pozitív energiákkal találkozni. Még Lili esetében sem éreztem ilyet, pedig a sötét oldal tőle is olyan messze áll, mint Zsugás Jimmy-től a kártyaadósságokat hírből sem ismerő életforma.
- Te pedig majd kapcsolódj be ott, hol kedved szottyan új barázdát szántani az élettörténetek rögös mezejébe!
Egy vidám mosolygás vezeti be a nagy sztorizást és úgy tapasztalom, komolyan gondolta, hogy érdekli, milyen dombokon-hegyeken vergődtem át. És mintha azt is őszintén bánná, hogy Donna-val már nem élünk olyan szimbiózisban, amilyet látott a Grand Canyon szélén.
- Én kevésbé, hisz ha már nem lobog a láng, csak tűzoltás dobálni rá a gyújtóst.
Feldolgoztam, bedobtam a gépbe, hogy ez a múlté és kiadta az eredményt, hogy nekem illik tovább lépnem. Tényleg egy nagy legyintéssel tudok beszélni a tényről, hogy ismét magánzó vagyok.
- Kösz, drága, de most tárd ki te is kapudat, hadd kerüljem házadat, ha rózsafának illatja az én szívem biztatja!
A Bestiámnak bejön ez a fülbeharapós játék és visszavicsorog, körbeugrálja a másikat, mint indiántörzs a bölényfejű totemoszlopát. Körömhegynyit oda is csapok a nyakára, hogy megkezdődjön a játékos perpatvar, ami tanítja a fajtánkat a másik kiismerésére, erőviszonyok feltérképezésére és a harc legaprólékosabb momentumaira.
- Partizánakció a felkelő nap országában? Úgy hiszem, a legkiválóbb ügynököt választotta a nagy titkos társaság! És mit tanított neked a hazád újbóli kebledre ölelése?
Ennél a pontnál le is nézek azokra a kis édes húsgolyókra, amikhez hozzápasszírozhatta szeretett anyaföldjét. Az arányosságra nem lehet panasza, minden ott és olyan mértékben fordul elő rajta, ahogy azt esztétikai és vágytól csorgó szempontok is diktálják. Emellett pedig tényleg érdekel, milyennek érezte a hazaruccanást.
- Nekem óriási katarzis volt megismerni azt a világot, amiből nagyapámék ide szöktek. A változás örök, ott is láttam és a túlélési leckéből sem lehet sosem elég, ezt is közölte velem a sors, elég plasztikusan érzékeltetve.
Azokban az "átlagos" barna szemekben elveszek egy pillanatra, mint kósza vízcsepp az óceán sótengerében. Aztán körbenézek és sasolok füllel is, de szerencsénkre elhagyatottnak látszik a kert ezen a délutánon.
- Ha ez tény és való, az én állandó bejelentett lakcímem sosem lesz a Nagyszakállú területén - mondom hahotázva, mert ha a szóvicceket nem is értik az istenek, Asami ért egy másfajta humort, amit még művelni is képes, mint rotációs kapa a kukoricaföldet.
Mókás gondolat elképzelni, hogy a túlvilági lények krémje elé állva előadtam szokásos stílusomat és inkább szóltak a kidobófiúnak, hogy pöccintse már vissza a Földre ezt az alakot, mielőtt letargiába esnek a szózuhatagtól.
- Ez valami nagyon perverz viking istenábrázolásnak hangzik - szólok még nagyobb röhögéssel.
Hihetetlen ez a nőstény, nem gondoltam volna, hogy ilyen mélységesen kreatív lélek lakozik a béke szigetének látszó szívében. A vallásáról annyit tudok, hogy zsidó-keresztény szemmel kissé nehéz felfogni, de az értékeket, a valódi értékeket nagyon is jól ismeri, talán jobban is, mint mi.
- Nőstény Alfával még nem volt alkalmam eszmecserét folytatni, de eléggé abszurd elképzelésnek tűnik. Szavaidból kitűnik, hogy neked sem lett puszipajtásod az illető, ami kóbor státusszal a nyakadban nem meglepő. Itt én is magányos erdőjáró vagyok, mint bizonyára hallottad már.
Az viszont meglepő, hogy az itteni élethez engem is társít, pedig csak január óta tartozom a város lakói közé. Tény, hogy hírem már kelt, talán inkább vagyok hírhedt, mint híres, de valami más is húzódik a háttérben. Valami igencsak kellemes és szívet, meg annál lejjebb elhelyezkedő szervet is megbizsergető érzés.
- No és a Falkában szabad rablás elkövetője avagy áldozata vagy? Esetleg találtál már bikát, ki orrkarikájához láncolta a szívedet és nem engeditek el egymást?
Aknamezőn szteppelek, ha falkataggal akarok kavarni, de megtettem már máskor is és egy ilyen tünemény esetében sem tudok parancsolni a farokcsóválás élvezetes indíttatásának. Tudnom kell, mennyi kötöttség van a vállán és hogy hívják-e valahogy az illetőt.
- Kíváncsivá teszel, még kíváncsibbá! Te jelenleg a virágokkal muzsikálsz vagy zenét ültetsz a fülekbe?
Ezt a két szakmáját ismerem, azt is el tudom képzelni, hogy egyszerre űzi a kettőt, hisz energiája és akarata bőven akad hozzá. Az illatok nekem túl sokat üzennek itt, olyan tömények, mint a tojásos nokedli fogyasztva. Asami mintha céltudatosan közeledne valami felé és én is céllal haladok persze, de nyilván két különböző jelenségről van szó.
- És itt, a zöld pázsitú, ezerszínű szirmok és végeláthatatlan lombok rezervátumában mire vadászol épp, drága útitárs? - szól a kérdésem tőlem egészen meglepő lágysággal.

/ :csokor: /
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Asami Ayu
Falkatag
Yoshizawa Asami Ayu

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 389
◯ HSZ : 143
◯ IC REAG : 120
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Japán megjelenés
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Sexau8
Re: Arborétum rész - erdős terület // Kedd Dec. 08, 2015 7:12 pm

Szélesebb lett. Noh igen...magasabb már aligha lehet, de ha több edzést bevisz még...talán lesz belőle valami. Már így is jól néz ki.
- Hogy mit tanított? - mosolyodtam el, majd megcsóváltam a fejem. - Japán még mindig gyönyörű hely, de csak az érti meg, ki a saját szemével látja. - pillantok rá szelíd kedvességgel a férfi tekintetébe, majd lassan mellkasára emelem íriszeim, végül lehunyva azokat újra elpillantok róla. - Majd eljönnél velem egyszer? - érdeklődöm, mivel nem elrabolni akarom, hanem megmutatni neki azt, amely nekem csodás volt. Kóbor. De nem falkaterületen vagyunk. Ami mindkettőnk szerencséje.
- Az élet sosem kegyes. Megszokod. Megszöksz. Megtalál. - vázolom neki, bár szerintem feleslegesen, mer tudja. Jól tanult és fiatal még. De tudja a dörgést.
Meg minden más nemdörgést is.
Azokat meg taníthatná is.
Mosolyogva figyelem a nevetését, egy apró kuncogás elhagyja az én számat is. Jól esik mindez egy régi barát társaságában. Tényleg örülök, hogy összefutottunk itt, ahol nem is számítottunk egymásra.
- Nőstény? Az illető hím. - kacsintok rá jókedvűen, szavaim mégis komolyak. - A fivérem a saját neme felé kacsintgat, de egyik sem viszonozza a kedvességét, mert nem épp Falkavezérnek való. - sóhajtottam a végére, mert az a fafej nem ismeri a család szó fogalmát.
- Igen. Hallottam. Ahogy megérkeztem, mindent címlapra pakoltak. - bólintottam, hiszen nem is értem hogy miért "száműzték", vagyis azt értem...de nem tudott volna békésebb megoldásokhoz nyúlni? Mindig csak a dominancia? Himből van ő is és a többi kakaskodó. Csak ennyi hibája van Lester sannak, különben nagyon szeretem.
Nehéz eset.
Kérdésére felvonom a szemöldököm, elsőre nem igen tudom mire is akar kilyukadni, de aztán leesik és nagyot koppan. - Nem. Még senki sem lasszózott be. - mosolyodtam el magam. Azt tudom, hogy ő szabad. Én világéletemben szabad voltam. Souhei  - kun pedig egy társ, legjobb barát cimét képviselte mindig is az életemben. Ahogy én is az övében.
Ő keresi az élete értelmét, én meg megtaláltam azt falka címszó alatt, de mindig számíthat rám. Ahogy én is rá.
- Valószínűleg mindkettő. - gondolkodok el szavai hallatán, szeretek zenélni és szeretek a virágokkal foglalatoskodni. Minden növényt ismerek. Feltudok sorolni ezt azt róluk.
- Hogy mit keresek? - hogy írjam le neki?  - Egy behemót virágot, melynek csak "feje" van és dögszaga... - vázolom fel neki, aztán végül csak sóhajtok. - A Rafleziát ismered?
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 2wq5ouh
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 6edceb
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Arborétum rész - erdős terület // Kedd Dec. 15, 2015 10:24 pm

- Amint a mosolyodat is látni kell, mert nélküle nem teljes az élet - viszonzom azzal a mimikával, amit dícsértem.
Nem sokan tudnak ilyen tisztán mosolyogni. A távol-keleti gondolkodás legnemesebbjei képesek rá, meg akik nagyon mélyről hasonló gyökerekből nőttek ki. Donna is arrafelé játszik bújócskát, de ha esetleg találkoztak, azt Asami titkolja, hisz laikusként teszi fel udvarias kérdéseit a kapcsolatunkról.
- Szeretem a világot sok különböző oldalról megtekinteni és azt a felét még nem pillanthattam meg testközelből, úgyhogy ez egy kitűnő ötlet!
Amilyen szelíd őzikének néz ki, épp olyan kezdeményező. Megelőzött, pedig hamar rá szoktam térni a témázgatásra. Egy közös út kicsit több is, mint amit mostanában nőktől és nőstényektől elvárok. Utazás a varázslat világába, már most felvillanyoz, mint Zsugás Jimmy-t a kettőhúsz, mikor kapcsolót keresve benyúlt a sötét kártyabarlangba.
- Kegyességet pedig várjon az, aki hason fekve lesi, mikor totyog be a sült galamb a szájába, lehetőleg már megrágva, hogy csak nyelni kelljen.
Ismerem a megszokást is, de a homlokegyenest szembe fordulást még inkább. A szökést a kitartás mellé sorolom, mert ahogy megtalál az élet, én is megtalálom benne a helyemet. Majdnem meglett odaát is, de végül Charon ladikja visszahozott.
- Azért ez egy elég erős dramaturgiai felvezetés volt, mielőtt megosztottad, hogy önnemű vonzalom hajtja a nagyvezír bratyódat! Hogy alakult, hogy te tudod, mivel illő a rést tömíteni, ő pedig a kanális helyett a vécépumpát keresi?
Egy pillanatra megállt bennem az ütő, de biztos forrásból tudom, hogy Asami nem csúszott félre. Az érzései a pokolnál is hevesebbek voltak, mikor meglátott és most sem egy mirelit, szóval helyén van az identitása. A tesóját pedig nem igazán kedves szavakkal illeti, úgyhogy nagyon is érdekel, miért fajultak el a dolgok, mikor ő maga az egyik legkedvesebb teremtés, akit ismertem. Atyám felesége ilyesmi típus és minő meglepő tény, szintén ázsiai...
- Szeretem a hírnevet és a dicsfényt akkor is, ha nem a koponyámat ragyogja körbe.
Nem glória kell nekem, hanem ismertség és tisztelet. Biztos vagyok benne, hogy a Falkában is értik a tökös gyerekek mentalitását és ha már ki vagyok plakátolva, főleg úgy, hogy ártatlanul lettem pénztárgépfejelésig röptetve, az mindenképp pozitív. Van kivel küzdeni, amíg elérem az utat a dicsőségbe.
- A Fülöp-szigeteken volt egy Falka, amiben az urbánus legendák szerint még élt az első éjszaka joga. Mikor befogadtak egy új tagot, az Alfa elhálhatta vele a bevezető aktust. Ezek szerint te megúsztad. És diszkrécióra pályázol vagy egyszerűen bízol a megértő lelkek pártfogolásában?
Eddig egy falkatagot sikerült megkettyintenem és az aktánkat örök időkre titkosítottuk, hogy ne sérüljön se érdek, se csont, se hús. Szóval nem hiszek én a nagy liberális gondolkodásban, az Dasmarinas-ban se működött rendesen. Tény, hogy érdekel Asami, hogy mit tud kihozni belőlem a szó szoros értelmében is, meg átszellemülve, de az a bizonyos címszó még utunkat állhatja. A lázadó szellem persze arrafelé visz, hogy ezt ne bánjam, de ha az ő épsége bánja, azt már bánnám. Fura ezt belátni, de sokat jelent nekem azután a röpke találkozás után is.
- Szirmokat pengetsz és dallamokat nyesel, széplélekre vall és természetesen cseppet sem meglepő.
Ez bizony ő maga, a kettősség, a kellem és a küllem harmóniája. Én csak lépkedek mellette egyáltalán nem néma leventeként. Gyönyörű rész ez, a színek fenntartják az élményszintemet. Egy darabig. Annyira sose mélyülnék el bennük, mint kedves nejem vagy ez az orientális szépség itt mellettem. Használati szempontok jutnak inkább eszembe, mert Donna mellett azért kitanultam, melyik mennyit iszik és miféle táplálékot kedvel.
- Emberből ismerek pár hasonlót, méretes kobakút és kiapadhatatlan bűzmirigyűt, aki mellett elmenni olyan, mint egy négygenerációs borzcsaládot az orrodhoz dörgölni. Mi célod egy ilyen biológiai bombával? - kérdem érdeklődően, hadd meséljen kedvenc hobbijáról, ha már én is bő lével csorgattam a történeteimet.
Ha orromba mászik valami hasonló illat és tudok hozzá káposztányi fejet társítani, akkor ott meg is állok csípőre tett kézzel és meredező szemekkel bámulom, mit lehet ezen keresni. Kákán is csomót, de nem fogok, mert Asami mély bölcsességében bízom és nem valami degenerált indoklásra számítok, hanem mélyértelmű és megalapozott érvelésre.
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Asami Ayu
Falkatag
Yoshizawa Asami Ayu

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 389
◯ HSZ : 143
◯ IC REAG : 120
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Japán megjelenés
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Sexau8
Re: Arborétum rész - erdős terület // Csüt. Dec. 17, 2015 5:37 pm

A hím szavai kedvesek, valóságosak és él nélküliek. Kedvelem őt. De ez már kicsit több is talán, nem tudom.  A kultúra egyformává tett bennünket: senki sem igazán fekete vagy fehér, vagy gazdag többé. Ugyanarra vágyunk. Egyénenként jelentéktelenek vagyunk.
A népek, országok, nyelvek története néhány ezer év távlatában a múltba vész, ám az ősi legendák, mítoszok, történetek, mesék kitöltik a hézagot.
A mondák maradandó nyomot hagynak, hogyha ünnepek, filmek, táncok, zenés színdarabok formájában épülnek be a mindennapi életbe.
Amikor az ész és a hit látszólag szembekerül egymással, akkor minden bizonnyal vagy a kulturális tevékenység, vagy a hitből származó reflexió túllépte saját illetékességi körét.
Lester- san típusú farkasokkal még nem találkoztam. A legelső találkozásom vele, nos meglepő volt. Még mindig összerakom a szavait, mert vannak pillanatok, mikor nem tudom eldönteni mire is akar célozni.
Az oroszlán, a zsiráf, az erszényes medve és a többiek azt teszik, amit tesznek, azok, amik, elvannak valahogy ott a ketrecben, és élik öntudatlan életüket. De embernek lenni azt jelenti, hogy tudunk, érdeklődünk és kérdezünk. Rázzuk a lét ketrecének rácsait, és a csillagok, a kövek láttán azt üvöltjük: "Mire való?", és a visszhangzó válaszokból börtönöket és palotákat építünk. Ő is az útját egyengeti, van még hová fejlődnie, mind béketűrés, mind pedig verekedés szempontjából.
Hogy a testvérem mióta szereti a férfiakat férfi létére? Honnan vettem észre?
- Hol háború kezdődik, varjak dalolnak, és farkasok üvöltenek. Mind így kezdődik. Így kezdte, így fejezte be. Mielőtt ember voltál volna, voltál fű, voltál virág, voltál fa, voltál légy, voltál cserebogár. Ló, oroszlán, Farkas, minden, minden. A fivérem ugyanígy nem titkolta vonzalmát a férfiak felé. Ha egy király nem vezeti az alattvalóit, hogy várhatná el azt, hogy kövessék őt? - az emberek között is vannak legerősebbek és leggyengébbek - olyanok, akik mindent megszereznek és olyanok, akikbe mindenki belemar. A két dolog között az a lényeges különbség, hogy a legerősebb farkas mindig a falka fennmaradásáért küzd.
Elnevetem magam halkan, mikor a hírnévről beszél. Szereti. Mindenki ezzel jön, de van, akinek elege is van belőle.
- A jellem olyan, mint a fa, a hírnév pedig, mint az árnyéka. Az árnyékra gondolunk, pedig a fa a lényeg. Napjainkban a névtelenség rosszabb, mint szegénynek lenni. A hírnév a legfontosabb dolog a kultúránkban, és egy dolgot megtanultam: ezt nem adják ingyen. Mikor képes vagy túltekinteni a hírnév és szerencse illúzióján, mikor képes vagy átlátni a materializmus ürességén, rájössz, hogy az egyetlen, ami számít, a lelki nyugalom folyamatos fenntartása. – magyarázok, jó az, ha szereti a hírnevet, csak ne essen túlzásba. Már így is ismerik az arcát, nem kellene még falkaterületen kívül is hogy vadásszanak rá. – Nem bízom a fivérem gondolkodásmódjában. Ezt neki is elmagyaráztam. Megérti vagy sem. Ha ahhoz ragaszkodik, hogy a csapata félelemmel és gyűlölettel tekintsen rá… – nem tudom mire célzott korábban, de én így gondolom. Ha kedves vagy valakihez, nem leszel az emberiség legalján. Azt jelenti: van valamid, amit megoszthatsz.
Úgy látszik, hogy az emberek megrontották a természetet, mert nem születtek farkasoknak, és lám, mégis farkasok lettek. Az Úristen nem adott nékik huszonnégy fontos ágyúkat, se szuronyokat, s mégis csináltak maguknak ágyúkat és szuronyokat, csak hogy elpusztítsák egymást. Mindenkire igaz. Emberre, őrzőkre és farkasokra egyaránt. Körforgásban háborúznak. Tönkretéve mindazt, mely fontos lehet számukra.
Bókjára elmosolyodom. Igazán kedvesek a szavai…a végén még belepirulok az egészbe. De tényleg.
A növényhez érve leguggolok a szépséghez és felpillantok a hímre. – A nebulóm hamarosan vizsgázni fog növénytanból. De allergiás pár helyi különlegességre. Ráadásul ihletet is kap tőlük, így a gitárhangok, amiket megszólaltat, gyönyörűek. Mintát veszek. Elvinni nem akarom, nem sokáig bírná. – visszapillantok a növényre. - A tökéletes virág nagyon ritka. Van, aki egy életen át keresi, s az élete nem hiábavaló. Bármilyen apróság elpusztíthatja. Minél kifinomultabb valami, annál törékenyebb. Oltalmazni kell. Egy szikla megmarad, de a virág eltűnik. Ha egy sziklát dobsz a virágra, a sziklának nem esik bántódása, de a virág elpusztul. A szeretet nagyon törékeny, nagyon érzékeny. – fel is álok, majd a hím mellé lépkedek. - Amikor kislány voltam, valóban komolyan azt hittem, hogy a fák meg a virágok ugyanolyan lények, mint a madarak, vagy az emberek. Hogy gondolkozni tudnak, és beszélgetni is szoktak egymással. És hallanánk is, hogy mit beszélnek, ha igazán megpróbálnánk. Csak el kéne távolítani a fejünkből minden egyéb hangot, egészen csöndben kéne maradni, és nagyon erősen figyelni. Néha még most is azt hiszem. Csak soha nem tudunk elég csöndben lenni... – nagyapám tanitásai célt értek, most nekem kell mindezt tovább adnom.
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 2wq5ouh
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 6edceb
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Arborétum rész - erdős terület // Vas. Dec. 20, 2015 11:56 am

Próbálom megfejteni, ennél a nősténynél mikor mit jelent a hallgatás, de túl széles az eszköztára. Lehet, hogy a kapott szöveget dolgozza fel épp vagy érdektelenségét fejezi ki, netán keresi a választárában, mit vágjon rá, de oly sokoldalú és egyedi, hogy nem bírom eldönteni. Maradok a szavainál, azokat könnyebb értelmezni, mindig is az volt.
- Szóval felszínre tört valamelyik korábbi élete, mikor nőstény nyúl volt, de biztosan nem tyúkanyó? A varjú errefelé ritka, mint a fehér holló, de farkasordító hideg az aztán van, úgyhogy ezek szerint az ultimátumot már postára adták.
Jön a háború, lassan lopakodva érkezik. Ez alatt én csak a Vörös Holdat tudom érteni, mert egyébként nem olyan vészes ez a város, mint például az Őrzők látják. Tőlem már egy kicsit bajosabb, mert tettem rossz fát a tűzre és meg is égetett. Amúgy meg érdekes az emberi melegséget reinkarnációval magyarázni, de ettől nem lesz szimpatikusabb. Asami szózata úgy hangzik, mint valami ősi vagy annak szánt idézet, de beazonosítani nem vagyok képes. Nem a távol-keleti bölcselet a szakterületem, bár volt már, amibe belekukkantottam.
- Nézd, én is tanultam meditációt, mert a legkomolyabb harcosoknak ez elengedhetetlen, de a lelki nyugalom helyett a vízbe dobott pezsgőtablettáéhoz hasonló állapotot kedvelem inkább. És nem, nem volt, nem is lesz ingyen, de az árát örömmel fizetem meg.
Nem mindenkié a hírnév rögös útja, Asami egy szürke szerzetes lenne inkább és abban nagyon is kedvelhető. El tudja érni, hogy tiszteletben tartsam a mély vallásosságát, amit életfilozófiája mosdószivacsként magába szívott. Én viszont imádok a dobogó lépcsőin mászni!
Nem a ratyi bratyó problematikáját akartam körbeugrálni, hisz látatlanban ennyire nem szeretném megkövezni. Előreszaladtam kissé és a körítés alatt elvész a fehérjegazdag hústáplálék. A nőstény megint csendben teszi zsebre a bókokat, mik lelke orcáját simogatják békés dinamizmussal. Jó ösvényen járok itt a fák, virágok, bokrok, fű között.
- Azt mondják, a mazochizmus sok műalkotást ihletett már. Allergiából dalt csiholni, olyanról viszont nem hallottam. Egyedi talentum lehet az illető!
Nyilván nem farkas, mert minket nem ér el ilyen apró-cseprő immunkór.
- Metafizikai kertészet, ez tetszik!
Donna-nak is tetszett volna, de az exet nem emlegetjük egy másik nőstény előtt, ha már ő van a célkeresztbe helyezve. És a közeledése itt a virágkülönlegesség mellett szintén eléggé egzotikus. A farkasom már Asami bestiájának a fülét harapdálja játékosan. Ilyen szintű szeretetet nem érdemel akárki. Nekem talán még sok is, viszonozni nem lennék képes oly mértékben, ahogy kapom. De az biztos, hogy vonzóbb, mint az arborétum összes csodája együtt. Kezem elindul és megsimítom Asami arcát a szemeibe mosolyogva.
- Akkor te nagyon törékeny vagy. Nos, próbáljuk meg azt a bizonyos csöndet betölteni. Hallod, amit mondok?
Nyilván nem a szavaimra gondolok, hanem arra, amit közeledő testtartásom és vágyakozó mosolyom, tágra nyílt szemeim közvetítenek. Kivételesen el tudok merülni a hallgatás tengerében és szemeim egyre lejjebb tévednek, mégpedig a nőstény szája felé.

Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Asami Ayu
Falkatag
Yoshizawa Asami Ayu

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 389
◯ HSZ : 143
◯ IC REAG : 120
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Japán megjelenés
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Sexau8
Re: Arborétum rész - erdős terület // Vas. Dec. 20, 2015 5:46 pm

A hím és szavai fontosak nekem, de van, amikor nem igazodok ki rajta. A szóhasználatai érdekesek, elmések és imádom. Van amikor szóhoz sem jutok, mint most. Csak nyelem el magamban mindazt, amit ad. Ingyen nem adnak semmit. Nem juthatunk semmihez anélkül, hogy ne kelljen adnunk valamit cserébe. Amit megszerzünk, azzal valami ugyan olyan értékűt el is vesztünk. Ő már tudja. Egész korán megtanulhatta. Még mindig fiatal és sok mindent tapasztalt.
- A legfontosabb erényed a bátorság és a hidegvér. Ne félj a veszélytől! Számíts rá! De ne keresd! – hajolok meg előtte tiszteletteljesen, hiszen tisztelem őt, hiába a korkülönbség, hiába az, hogy kóbor és nem tűrt személy a városban. Nekem ő akkor is egy fontos személy, még ha olykor nem is vallanám ezt be. Amikor egy harcos elhatározza magát valamire, mindent meg kell tennie érte, de felelősséget kell vállalnia azért, amit csinál. Akármit is tesz, először is azt kell tudnia, hogy miért teszi, majd cselekednie kell, anélkül, hogy kétkedne a tettében, vagy megbánná azt. Aki maga elővigyázatos, és ki tudja várni az ellenség elővigyázatlanságát, az győz.
Megszólalása a diákomról kissé megmosolyogtat, olykor nehéz tanárnak lenni emberek között, de ezt választottam. Az idő múlása arra szolgált, hogy lehetőséget kapjak a fejlődésre, hogy bölcsebbé váljak, kiteljesítsem önmagamat.
A farkasom játékos morgással adta a másik tudtára, hogy tetszik neki a kedvessége, amit kap. De óvatos. Mint jómagam. A hatalmas lapát keze végigsimít arcomon, a tekintetébe emelem sajátom.
Kíváncsivá tett. Senki máshoz nem hasonlított. Meg akartam érteni, megismerni, felfogni, közelebb kerülni hozzá. Jó, ha valaki lát minket, vagy képes látni minket. De ehhez bizalom kell.
Egyikünk megmozdult, és ugyanabban a pillanatban - kvantumugrás volt, merő hirtelenség - már csókoltuk egymást, és jaj, az nemhogy Kína volt, hanem maga a Paradicsom! Kezem a tarkóját ragadta meg és magamhoz húzva csókoltam.
Úgy csókoltam, mintha ő lenne a levegő, ami nélkül megfulladnék, és ő ugyanígy csókolt vissza(?). Az egész olyan volt, mint egy tündérmese - csak éppen nem mese volt, hanem maga a valóság, és mindez velem történt.
A csók nem csupán két test, de két lélek nagy összetartozásának jele.
Az Örök Szellem üzenete.
Ráadásul, ha bűnösnek is nevezhető - e csók! -, és ha oly soká vártunk rá mégis, talán végzetünk felé indulunk vele. Néha hibázunk. Ekkor két választásod van: együtt élsz vele, vagy rendbe hozod. - Ha kinyitsz egy ajtót, te vagy a felelős azért, ami átjön rajta. – motyogtam, mikor ajkunk szétvált, újfent a tekintetébe néztem. Ki tudja, hogy mi formáljuk-e a döntésünket, vagy a döntésünk formál minket? Nem kaphatom meg, nem igaz?

/ Embarassed /
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 2wq5ouh
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 6edceb
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Arborétum rész - erdős terület // Vas. Dec. 27, 2015 9:57 pm

Fejem legbelső szegletéig eljut, hogy Asami régebb óta tapossa az élet göröngyös útját és hogy igen mély bölcsességeket testközelbe hozó kultúrából érkezett, de ez a prédikáció most nemkívánatos a számomra.
- Amit nem keresek, az megtalál, de azért én nyomába eredek a nagyítóval is, hátha túl soká találna rám. Nem szeretem a sült galamb repülését várni.
Én nem az önvédelem képességéért tanultam harcolni, hanem azért, hogy villogjak a tudásommal, mint hajnali tenger víztükrén a Nap első sugarai. Másik lépcsőn megyünk le az élet aluljárójába és másikon jövünk fel, de a találkozás mégis örömteli.
A Bestiáink is egymásba csavarodnak, mint fülhallgató kábele a kabátzsebben. Asamié bolondos jószág, kellően az, mint az enyém is. Az emberi valónk is keresi a közelséget. Egy bűzlő virág ihletforrását kutatva valami mást is talál a nőstény és egy balul elsült randit én egy másikkal váltok ki, ami maga a tökély.
Kéjes morgást hallgatok, ahogy ajkai az enyéim közé érnek és apró harapásokkal kóstolgatjuk az ízeket. Nő létére olyan kezdeményező, hogy úgy érzem, páros lábbal kell a gázra taposnom. Mohón falom is apró szájacskáját és nyelvem kígyóként táncol a szájában, hogy lecsapjon és a szerelem édes mérgét belé fecskendezze. Falkatag a megtűrt bevándorlóval. Az illegalitás mocsara, amiben oly élvezetes úszni. Már nem először tempózok ilyen zavaros vízben, de ez most sokkalta tetszetősebb lápvidék.
- Hívom hát, hogy jöjjön és tudom, hogy jőni fog, mert jőni kell. Biztos lábbal ugrunk a törvénytelenség paragrafusai közé, hogy felrúgjuk őket, mint Zsugás Jimmy a kártyaasztal alá tévedt kaszinócicát.
Szemeim az ő bogárkái között kutatnak, mintha a harmadik szemébe lesnék bele, rögtön a lélek mélyébe. A közelség harmóniával párosul a mi esetünkben, már a sok évvel ezelőtti nyaralás során is megéreztem ezt és most már nincs gát, amivel vissza kéne tartani a természet erejének szabad áramlását. A vágy itt rohan velünk, a hátára kapva minket és rendesen össze kell kapaszkodnunk, nehogy lepottyanjunk. Belé is kapaszkodom és akkora ölelést kap, hogy derekát és hátát szinte össze is roppantanám. Hogy egybefonódjon az én felsőtestemmel, szinte benne legyek és ő énbennem, mint két grammatikai halmaz közös területe. Bal kezem egyre lejjebb téved, a formás hátsó lökhárítók felé, miközben csókjainkkal kinyilvánítjuk, hogy nekünk nem számítanak a farkastörvények. Főleg ott, ahol csak virágok fülei hallhatják a kéjes zihálást és a fák szemei lesznek tanúi két test közös feloldódásának. Jobbom pedig a felső alatt túr, mint kurta farkú kismalac az üveghegyen túl.

// Arborétum rész - erdős terület - Page 4 2946976086 //
Vissza az elejére Go down
Yoshizawa Asami Ayu
Falkatag
Yoshizawa Asami Ayu

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 389
◯ HSZ : 143
◯ IC REAG : 120
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Japán megjelenés
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Sexau8
Re: Arborétum rész - erdős terület // Hétf. Dec. 28, 2015 11:51 am

Lehet, hogy én csak egy nő vagyok, ő viszont csak egy férfi, és arról bizony vitatkozhatnánk, hogy melyik a rosszabb...
Viszont én is megszülettem egy adott korban, ahogyan ő is.
Hogy őszinte legyek Lester- sanban pont annyira szeretem férfias temperamentumát, mint amennyire jelenleg utálom is. Hiszen bejön, mint egy dühöngő bika, akinek sérelem érte a büszkeségét, holott ő kezdte ezt az egészet. Ismerhetne már annyira, hogy tudja én nem fogom annyiban hagyni….
Ajkai az enyémre tapadnak, a mai nap során először valóban, úgy, ahogyan eddig kívántam, s még sem vagyok, most képes megfelelően felfogni. Visszacsókolok, vadul, képtelen vagyok ellenállni. Ugyan akkor viszont saját természetesemet sem tudom meghazudtolni, halkan nyögök fel, élvezem, ahogyan birtoklóan von magához.
Persze nem így képzeltem el ezt az újra találkozást, szerettem volna ennél fölényesebben viselkedni, sokkal inkább a helyzet magaslatára kerülni. Ajkaira morranok és nyögök is egyszerre, mert azért hiányzott lássuk be. Szívesen tekerném lábaimat az övé köré, hogy így felkínáljam neki az ölemet. Szívesen venném ha belém temetkezne, a viszontlátás örömére, de hogy ilyen könnyen megadjam neki magamat? ~ Itt? - a fejébe jut el kérdésem, bár nincs is itt senki kettőnkön kívül...máshol...más körülmények között jobb lenne, de ez sem egy utolsó választás.
Megborzong a testem, ahogyan a kezei külön utat járnak, s teljesen neki simulok. Pont annyira kínoz engem ezzel az egésszel, mint amennyire saját magát. De el kell ismerjem, hogy átkozottul jól csinálja, élvezem minden pillanatát. Combommal indaként tekeredek az combjára. Szerintem már pont eleget húztuk egymás agyát...
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 2wq5ouh
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 6edceb
Arborétum rész - erdős terület - Page 4 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Arborétum rész - erdős terület // Kedd Dec. 29, 2015 8:31 pm

Még ha zoknitájékon jár is a pajzsom, nem mondanám, hogy teljesen értem és észreveszem a nőstényben kavargó érzéseket. Egy húron pendülünk, de kicsit más dallamot játszunk. Ugyanazt akarjuk és fel nem foghatom, mi a probléma, mikor a jeleket követve jutottam ide, mint turista a kulcsosházhoz.
A tapadás oly édes, hogy nem csak a szánk követi, hanem vadul marcangoló markom is. A hangok egyértelművé teszik, hogy a tettünk megítélése igencsak pozitív, úgyhogy elmével bonyolítani, hogy a tál finomság mellé odakerüljön valami romlott sajtként bűzölgő aggodalom, hát annak semmi értelme...
A szabadság drága kincsét mindketten birtokoljuk és most közösen akarunk áldozni az oltárán. Tüneményes kis arca van ennek a nősténynek és párducéhoz hasonlóan karcsú. Persze, hogy megmozgatja a fantáziámat. Is. Élvezet magamhoz rántani és együtt haladni vele a kéjes ösvényen. A mohó reakcióból ugyanezt látom, ezért is lep meg a bizonytalan kérdésével. Csodálkozóan nézek rá az újabb rohamnyi csók előtt.
~Itt és most. A harangok is értünk szólnak, szerintem te is hallod hadba hívó hangjukat!~
Némi alliterációval közlöm, hogy nem szeretnék hátraarcot, mikor már így belejöttünk. Az égadta világon senkit nem érzek a közelben és ez a fás rész már nyilván máskor is láthatott egymásnak eső szeretőket, szóval itt, igen. Hagyjunk nyomot a természetben és engedjünk az ifjonti hévnek, mi őt felém hajtja, engem pedig belé. Húsig, csontig és talán lélekig is, de azzal vigyázni kell. Kényesebb a testnél.
Illegális szerelem, de tetszik, hogy mindketten futunk a falnak és ha kell, véresre fejeljük. A jövő majd elrendezi útjait, a pillanatot kell megélni és az nekem most Asamit jelenti. A tekergő kígyót, ki már szorításba fon. Kezem a nadrágjában jár az alsó fertályt puhatolva, a másikkal pedig kezdem kicsomagolni felül, cipzárt oldva, gombot bontva, ha megy és közben a csókok már a nyakát illetik heves-jeges morgás kéjsóhajaival kísérve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Arborétum rész - erdős terület //

Vissza az elejére Go down
 

Arborétum rész - erdős terület

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Erdős hegyoldal
» Külső terület

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Kultúra és Tudomány :: Georgeson Botanikus Kert-