KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Catherine Benedict Ma 1:36 pm-kor
írta  Rebecca Morgan Tegnap 2:20 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 12:14 pm-kor
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Abigail Cecile Kenway Vas. Jún. 23, 2024 10:40 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bianca Giles
Napfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_vote_lcapNapfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_voting_barNapfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Napfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_vote_lcapNapfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_voting_barNapfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Napfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_vote_lcapNapfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_voting_barNapfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Napfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_vote_lcapNapfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_voting_barNapfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Napfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_vote_lcapNapfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_voting_barNapfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Napfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_vote_lcapNapfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_voting_barNapfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Napfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_vote_lcapNapfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_voting_barNapfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 I_vote_rcap 

Megosztás

Napfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 Empty
 

 Napfényes/holdfényes tisztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Napfényes/holdfényes tisztás // Vas. Ápr. 08, 2012 10:35 am

First topic message reminder :

Napfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 17176343_b0d56b791542346dc6680e3e32b02b6b_l


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 20, 2012 9:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Napfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 Empty
Napfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 Empty
Napfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 Empty
SzerzőÜzenet
Donovan Morgan
Falkatag
Donovan Morgan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 299
◯ HSZ : 102
◯ IC REAG : 91
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Állandóan kesztyűt hord a bal kezén.
Napfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 Tumblr_nit188H6aA1r2me0jo5_250
Re: Napfényes/holdfényes tisztás // Szomb. Feb. 04, 2023 11:55 am

Volt pár dolog az életemben, amiről egyáltalán nem, vagy elvétve beszéltem, és akkor is megválogattam, hogy a három-négy súlyosabb ügyből ki mit ismert. Senki se mindent - erre ügyeltem. Ezt leszámítva alapvetően sose okozott gondot mesélni, kiváltképp, ha szemmel láthatóan nem untattam a másik felet. Tudtam, ki vagyok és milyen, az, hogy ezt megosztottam vele, nem jelentette önmagam feladását, sem fegyvertényt a másik kezében. Ami azzá válhatott volna, azon is dolgoztam.
Nem az a tökéletes védelem, ha bezársz és senki semmit nem tud rólad, hanem az, ha minden tudás ellenére is képtelenek fogást találni rajtad. Akkor rendben vagy. Én ettől odébb voltam, de minden szóval, minden "kiadott" információval kicsit könnyebb lettem. A puszta tény, hogy tudok róla beszélni, megnyugtatott. Persze, ehhez Lynx nagyban hozzátett. Másnak talán kevéssé nyíltam volna meg még ilyen téren - neki viszont tudnia kellett, hogy mivel jártam egyelőre.
Láttam, éreztem, hogy megért, és ettől halvány mosoly árnyéka jelent meg szám szegletében.
- Oké - mondtam ki hangosan, mert ezzel akartam nyomatékot adni a beleegyezésnek, ennek a szövetségnek, nyúzott pofa ide vagy oda.
Döntöttem, végérvényesen, és bár ő, ők még nem ismertek hozzá eléggé, én tudtam, hogy ez nem fog változni. Semmi köze nem volt ennek makacssághoz, szimplán... elhatározás kérdése volt. A Vadász élénken járkált, energiáim is elevenebbek voltak, egy pillanatra se zárkóztam el Lynxéitől. Elkezdtem elhinni, hogy sikerülhet.
Békén hagytam az emlékeit, amiket mesélés útján osztott meg velem. Hittem neki, benne, őszintén adta, és ahogy annak idején, még a szétesésem előtt nem szedtem el emlékeket az írektől, amikor sztoriztak, úgy most sem. Megvoltam a magam útja-módja, hogy ha a másik számára nem is észlelhetően, de kifejezettem a tiszteletem. Harc közben más volt, és ahogy minderre a Vadász rezonált bennem, tudtam, hogy rendben leszünk. Az összhang ritmusa volt ez, és mindezt a Tark indította el. Ennél fogva is a lehető legtökéletesebben ejtem ki első, igazi nevét, már amennyire ez első hallás után lehetséges volt.
Hálás vagyok neki és a többieknek is, ezt pedig nem esik nehezemre elismerni. Nem úgy szocializálódtam, hogy minden magam oldjak meg, és amit csak lehet zárjak el a környezetem elől. Nem éreztem még igazán őket a magaménak, de abban biztos voltam, hogy ha jön a szükség, meg se fordulna a fejemben hátat fordítani nekik. Ismerős és jó érzés volt.
~ Hát azért... ~ ingattam óvatosan a fejem, mert de, részemről még igenis járt a köszönet. Még mindig ott volt az a vonal köztem és köztük, de már szinte rajta tapostam. ~ Hiszek neked. Különben nem hiszem, hogy még itt lenne, nem olyan típusnak tűnik ~ mondtam a béta kapcsán.
Ahogy odajött hozzám, és ép felemnek dörgölte a pofáját, meglapogattam kissé nyaka oldalát. Már most alig vártuk a következő alkalmat. Akkor még jobbak leszünk!
Feltápászkodtam, egy friss maréknyi hóval, amit amolyan szuvenír gyanánt magammal vihettem. Haza... Elnéztem a Lak irányába. Kíváncsi voltam, mikor és mennyire fogom tényleg az otthonomnak tekinteni a helyet hosszabb átmeneti időre szóló szállásnál.
~ Viszem a kabidat, te borbélyok gyöngye! ~ üzentem vissza nevetősen, majd ahogy megindult, elballagtam ledobott kabátjainkért és felmarkoltam mindkettőt, vigyázva, hogy azért ne vérezzem össze őket.
Mélyet lélegeztem a fagyos téli levegőből, és irigykedve néztem Lynx után. A Vadász bennem mordult, de még türelemre intettem - mi is fogunk így rohanni. Hamarosan, ígérem.

//Én is köszönöm, szintén imádtam - főleg, hogy visszajöhetett a "színem"! Ö_Ö Aztán járok a nyomodban, ahogy jó tanonchoz illik. Very Happy Napfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 1839924927 //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: Napfényes/holdfényes tisztás // Szomb. Feb. 04, 2023 1:21 pm

Napfényes/holdfényes tisztás  - Page 12 6oNLSFF
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Napfényes/holdfényes tisztás //

Vissza az elejére Go down
 

Napfényes/holdfényes tisztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 Similar topics

-
» Tisztás, környező erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Hegyvidék - White Mountains :: A hegyi farkasok területe-