KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Egon Candvelon Tegnap 7:30 pm-kor
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:58 am
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:57 am
írta  Catherine Benedict Szer. Júl. 03, 2024 1:36 pm
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bruno Manzano
Nagymedence - Page 2 I_vote_lcapNagymedence - Page 2 I_voting_barNagymedence - Page 2 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Nagymedence - Page 2 I_vote_lcapNagymedence - Page 2 I_voting_barNagymedence - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Nagymedence - Page 2 I_vote_lcapNagymedence - Page 2 I_voting_barNagymedence - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Nagymedence - Page 2 I_vote_lcapNagymedence - Page 2 I_voting_barNagymedence - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Nagymedence - Page 2 I_vote_lcapNagymedence - Page 2 I_voting_barNagymedence - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Nagymedence - Page 2 I_vote_lcapNagymedence - Page 2 I_voting_barNagymedence - Page 2 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Nagymedence - Page 2 I_vote_lcapNagymedence - Page 2 I_voting_barNagymedence - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Nagymedence - Page 2 Empty
 

 Nagymedence

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Nagymedence // Hétf. Ápr. 09, 2012 11:02 am

First topic message reminder :

Nagymedence - Page 2 DebrecenUszoda4_resize
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
Nagymedence - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Isabelle Davis
Mentor
Isabelle Davis

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 211
◯ HSZ : 249
◯ IC REAG : 260
Nagymedence - Page 2 Tumblr_mdwswxl2Bs1qh502no1_500
Re: Nagymedence // Kedd Márc. 26, 2013 4:33 pm

A szavaira inkább nem mondok semmit, úgy tűnik nehéz a felfogása, de nem lehet ezzel mit csinálni. Megerőltetni nem fogom magam miatta. Bár az is igaz, hogy ha így folytatja nem fogok jót állni magamért és most még arra is képes lennék, hogy letámadjam őt. Csak a mi őrzőnk látná, igaz az sem pozitív és az ő munkáját sem akarnám veszélyeztetni, de még mindig jobb, mintha az emberekkel teli utcán esnénk egymásnak.
-Ne félj Robb ennél nekem több kell ahhoz, hogy kiboruljak. Egy ostoba szuka szavai nem izgatnak engem. Ha ennyire járatni akarja a pofáját, hát legyen.-Fordulok a férfi felé, miközben reagálok a szavaira. Nem áll szándékomban magamra haragítani a másik nőstényt, de nem is fogok hízelegni neki. Ha ő így beszél hozzám, rólam akkor ne várja el, hogy én ne viszonozzam ezt a stílust.
Ha az erdőben lennénk és átváltoztunk volna lehet, hogy már egymásnak estünk volna, hiszen ott sokkal több mindent megengedhetünk magunknak. Mondjuk megölni akkor sem akarnám, mert azért pár gúnyos szó nem ad okot rá. Az, hogy megölték az egyik falkatagunkat az igen, de bolond sem vagyok és tudom, hogy én is veszítenék. Lehet, hogy már nem vagyok egy fiatal farkas, de vannak nálam sokkal erősebbek is és ha még élni szeretnék pár évet inkább nem kezdeményezek semmi harcot. Az más kérdés, ha védekezés képen megyek bele.
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
Nagymedence - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Nagymedence - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_Nagymedence - Page 2 Dyodgn
Re: Nagymedence // Csüt. Márc. 28, 2013 4:47 pm

HHúha! A szuka visszaszólt. Bár van abban valami "elzavart kölyökkutya érzés", ahogyan messziről, úszkálva beszél vissza, nem pedig velem szemben, fröcsögve a szavakat, ahogy azt egy igazi farkas tenné.
Lemondóan sóhajtok, mert ezzel nem az van, hogy nem tudok mit kezdeni, hanem annyira szánalmas, hogy nem is akarok. A gyengébbet bántani nem érdem, és különbenis csak fokozná a farkasom étvágyát, ha most belefojtanám a vízbe a nőstényt, nem pedig csillapítaná azt. Majd keresek a harchoz egy hozzám méltó partnert, ez a szuka nekem kevés. Hozzám kevés.
Robbie ezt nyilván nem tudja, nem érti, mert felváltava járatja barna tekintetét rajtam és a másik nőstényen. Nevetnem kell rajtuk, habár ez részemről megint az a fölényeskedő stílus, amit nagyon utálok, most mégis önként tör fel belőlem. Sokáig visszhangzik még elhaló nevetésem.
- Szerinted ezek után nekiesnék? Ugyanmár... Egy vízipisztoly nagyobbat szól nála. - rúgok bele a vízbe úgy, hogy a hullámai, a felcsapódó víz a szukát kapja telibe. Neki ez már úgyse számít, mert eleve vizes, de nekem elég ahhoz, hogy demonstráljam magamnak az erő- és a szellemi- fölényemet, Robbienak pedig azt, hogy beértem ennyivel.
Eztán magamra tekerem a törölközőmet, és felállok. (A mozdulat közben "véletlenül" belelököm a nőstény papucsait a medencébe.)
- Szívjunk el egy cigit, 'mer sose kapunk tüdőrákot.
- Mondod te... - morogja az őrző, de azért már tartja is nekem a cigis dobozt.
- Mondom én! - vigyorgom miközben elveszek egy szálat amit meg is gyújtok útban a gépház felé, ahol majd elfüstöljük.

//Köszönöm a játékot :tarol: //
Vissza az elejére Go down
Isabelle Davis
Mentor
Isabelle Davis

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 211
◯ HSZ : 249
◯ IC REAG : 260
Nagymedence - Page 2 Tumblr_mdwswxl2Bs1qh502no1_500
Re: Nagymedence // Hétf. Ápr. 01, 2013 3:39 pm

Nem foglalkozom a nősténnyel én annál éretebbnek gondolom magam, mint hogy most a gyerekes kis cselekedeteire bármit is reagáljak. Van aki szereti fitoktatni az erejét és talán ebben az esetben a nősténynek igaza is van. Lehet, hogy alulmaradnék, hisz nem ismerem őt és idősebb is nálam, bár igaz nem sokkal. Lehet, hogy egyszerűen le tudnám nyomni és csak kis sérüléseket szenvednék. Bármi megtörténhet, de azt hiszem ez nem fog kiderülni, vagy legalább is most nem. Az, hogy az erdőben esetleg egymásnak esnénk senkit sem zavarna.
Az arcomba fröcskölő víz csöppet sem zavar, továbbra is folytatom az úszást. Látom a szemem sarkába ahogy a papucsomat belöki a medencébe, amire csak szemet forgatok. Ettől aztán tényleg nagyon megbántott. Nem is tudom, hogy hogyan éljem túl ezt a traumát.
Szerintem egy fél óráig még biztosan áztatom magam és csak az után vonulok el az öltözőbe, hogy megszárítkozzak és visszavegyem a ruháimat. Mielőtt elmennék Robbetól elköszönök és megköszönnöm neki a lehetőséget. Jó volt kicsit egyedül úszkálni és még a másik nőstény sem tudta elrontani nekem ezt a kis élvezetet.

//Én is és legközelebb majd hosszabb lesz Razz//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: Nagymedence // Kedd Ápr. 02, 2013 10:36 am

Nagymedence - Page 2 Cooltext834921243_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Leonard Haydock
Kölyök
Leonard Haydock

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 113
◯ IC REAG : 125
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Nagymedence // Csüt. Május 02, 2013 8:00 pm

Grace

Ráérő szabad idő, hallelujah, tehát itt az idő, hogy bevessem magát a városi életbe, és körbenézzek, mi mindent találok még itt. Első viszont egy kiadós úszás, az edzőtermet már megjártam, na de le is kell vezetni. Ideje, hogy a pár napot amit kihagytam, azt behozzam, hiszen nem jöhetek ki a formából, és nem azért, mert mert most a nők miatt aggódom, hanem az életvitelem a fő oka.
Eltunyulni tilos, az életem múlik rajta, ha megteszem, kondiban kell maradnom, akár tetszik, akár nem. Az öltözéssel hamar végzek, még egy telefonszámot is szerzek közben, majd felhívom a hölgyeményt, ha úgy adódik, most viszont a medencére koncentrálok, és megpróbálok olyan pályát választani, ahol nem nyugdíjas tempóban, és fulladozva úsznak.
Egy tűnik ilyennek, azt nézem ki magamnak, azért megvárom, hogy a hölgy eltávolodjon, nehogy ütközés legyen a vége.
Felmérem a távot, és mielőtt sípolnának, hogy ugrani merészelek, csak lazán beereszkedek, hogy saját tempóban induljak neki, és ússzam le az adagot. Nem tűzök ki túl sokat, nem versenyre készülök, csak kicsit lazítani.
Nekilátok a kirótt távnak, közben elgondolkodom az eddigi napokon, és azon, hogy merre tovább? Nagyjából tudom, mi hol van, azt is, mely helyeket érdemes számon tartani, a többi majd elválik. Annyira ezzel vagyok elfoglalva, hogy nem is figyelek arra, esetleg túlságosan megközelítettem az előttem lévőt, így egyenesen beleúszok.
-Mi a tököm? Á, elnézést, nem így terveztem.
Megállok, átgázolni mégsem gázolhatok át a hölgyeményen, az azért kicsit erős lenne. Mivel nem zavarunk senkit, nyugodtan támaszkodom meg a kötélen, megvárva, hogy a lány vagy elússzon, vagy ha beszélgetni szeretne, akkor megtegye. Botor lennék, ha azt mondanám, hogy nem érdekel a látvány, mert meg kell hagyni, igencsak szemrevaló.
-Esetleg nincs kedve meginni egy üdítőt velem, kiengesztelésként? A nevem Leo.
Ha már így belerongyoltam, akkor ez a minimum, és miért is ne? Ki tudja, mi sül ki az egészből. Ugyan a fejadagom ugrott, de ez legyen a legkevesebb, majd bepótolom később, időm mint a tenger.
Vissza az elejére Go down
Grace Holdman
Ember
Grace Holdman

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 98
◯ IC REAG : 104
Nagymedence - Page 2 2s8kbwj
Re: Nagymedence // Csüt. Május 09, 2013 12:26 am


Nagymedence - Page 2 Antonio-Banderas-150x150 Nagymedence - Page 2 Christina-Perri-150x150
Leonard & Grace

Nem szeretek az edzőtermekben izzadni miközben mindenki téged bámul és az izompacsirták meg próbálják bizonygatni egymásnak, hogy ő sokkal erősebb. Talán háromszor voltam egy edzőteremben, de mind a három alkalommal teljesen kiborultam az ottaniaktól. Ennyire ostoba népséggel is ritkán találkozik az ember főleg a férfiak terén. Szerintem az izzadsággal az agyuk is távozott.
Viszont azért mozogni is kell, ha nem akarom, hogy teljesen legyengüljek, így a kinti futás mellett az úszás mellett döntöttem. Amikor a suli és a meló mellett van időm az uszodát is meglátogatom egy-két órára.
Suli után ma is úgy döntöttem, hogy meglátogatom az uszodát. Mind a mellett, hogy megmozgat kikapcsol. Ilyenkor teljesen visszavonulhatok és ellazulhatok. Nem gondolok sem az iskolára, sem a munkára. Csak élvezem a békét.
A bikinim sima barna színű, nincs semmi minta rajta, vagy mindenféle dísz. Sokaknak biztosan nem tetszene, de engem ez hidegen hagy. Nem divatbemutatóra jöttem. Aki szexis, díszes ruhákat akar látni az keresse fel a pláza cicák klubját.
Nem ugrom be a vízbe, csak leülök a medence szélére, majd megkapaszkodva a perembe belemerülök. A víz kellemesen hideg. Kell egy kis idő míg teljesen megszokom, majd már indulok is. Azt észlelem, hogy utánam egy valaki szintén elmerül a vízben, de igazából nem foglalkozom vele. Ő jön mögöttem neki kell ügyelnie arra, hogy ne jöjjön nekem és úgy tűnik erről ő meg is feledkezett. Egy erősebb lökést érzem a lábamnál, amitől azonnal megállok és megfordulok.
Mérges tekintettel pillantok a férfira aki azonnal bocsánatot is kér, majd elhív kávézni? Nah ez széép! Miért kell nekem az összes ilyen pancsert megtalálnom?
-Hát ezt én sem! Azért vigyázz legközelebb. Egy idős néni lehet, hogy rosszabbul járt volna. Ha olyan gyors tempóban akarsz úszni, akkor ajánlom a hátsó részeket. Az majdnem mindig üres és pont az olyanoknak alakították ki, mint Ön.-Tudom, hogy ő magázott, de nem izgat. Nem látszik sokkal öregebbnek nálam.
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Nagymedence - Page 2 Dyodgn
Nagymedence - Page 2 Jkh91u
Re: Nagymedence // Szomb. Május 11, 2013 8:51 pm

*Lábaim verték az ütemet, ahogy szólt a rádióban a zene. Balász csak este érkezik hozzám, szóval no probléma. Nyugodtan lehet jó kedvem, hisz úgy is jön. Mindennap jön. Bár nem tudom, hogy ez most hízelgő vagy épp idegesítő, de mi tagadás, szerettem mikor ott volt. Leo meg… ma úszni ment vagy mi a szösz… Nekem sem ártana, de most komolyan törött karokkal? Vicces volna, tekintve, hogy még megrántani sem tudtam a vállam, nem még úszni. De itthon sem maradhatok… *
- Hé Karókám… Gyere velem. * Szóltam az újonnan szerzet, Corvintól kölcsönzött biztonságisnak, aki még a nevét sem árulta el, annyira megragadt a feladatában. Igazából megfordult a fejemben, hogy Corvin megfenyegette, hogy nem szólhat hozzám, csak azért, hogy megkeserítse az életem. Mondjuk, elég bénán, de végül sikerült egy törölközött bedobnom, no meg egy bikinit. Senki ne kérdezze, hogy végül hogyan fogok átöltözni, de a lényeg, hogy menni fog. Mert mennie kell.*
- Zárd be légyszi az ajtót. * Ó bizony ismertem ilyen szavakat is, csak épp nem sűrűn használtam. De nem azzal kéne önmagam adnom, aki a testi épségemért felel. Még a végén figyelmetlen lesz, merő véletlenségből és bajom esik. *

Az uszodába érve egyből az öltözőbe mentem, természetesen a díszkíséretem meg várt az ajtó előtt. Bent meg épp a takarító nő mosott fel. Ó hát nem vagyok én szégyenlős, meg is kértem, hogy segítsen átöltöznöm. Kiröhögött. Hát ez kész… mostanában mindenki röhög rajtam. Bár nem csoda… én is röhögnék magamon, ha épp nem én érezném a fájdalmat. Ami egész szépen kíséri a napjaimat. NA de azért segített, és így már teljes valóban, bikinben sétáltam be az uszoda részre, egyenesen a medencékhez. Nem meglepő, de egy szám szólt a hangszórókból. Énekelve haladtam előre, mit sem foglalkozva azzal, hogy kéne egy úszó sapka. De könyörgőm, a fenekem alá ért a hajam… nincs az a sapka ami megmarad ezen a hajkoronán, másrészt, nincs olyan ember akinek meg engedtem volna, hogy hozzá érjen. NAjó, de akadt de akkor is. *
-"This flower needs somewhere to go
No room to grow
All these dusty roads
I got two tickets and a dream
8:15 I'll save you a seat"
* Szállt az ajkamról a szöveg, vigyorogva, miközben kiszúrtam Leot egy nővel. Csak a szemeimet forgattam meg, hogy már megint csajozik. Pedig számomra még csak szépnek sem tűnt a lány. De hát ízlések és pofonok, van akinek bejön az agyontetovált fleening. Nekem nem. De szemeim vidáman táncoltak, végre kimozdultam otthonról. Ideje volt, csak a karom van eltörve, de abból mindkettő és ezek most is a mellkasom előtt voltak rögzítve. Csodás látvány lehettem… Najó, alapjaimban jól nézek ki, táncos vagyok vagy mi a szösz, oda meg azért illik kinézni valahogy, de azért ilyen kézzel elég bizarr is lehetett a látvány. De még így is magamon éreztem a fürkésző tekinteteket. De ez nem érdekelt most sem, ahogy eddig sem. Ja igen, a biztonsági őr meg aztán ott volt mögöttem, mint egy jó kutya követett mindenhova. Frusztráló volt, de ez van.*
- Drágám, a kislányt a bébicsőszre hagytam, mit szólnál ha segítenél egy kicsit? Nekem is jár a szórakozás. * Vigyorodtam el pofátlanul? Gyerek? Ugyan már… nincs nekünk olyanunk még külön, külön sem együtt meg végképp nem. De na ezt rajtunk kívül vajmi kevesen tudják. De egy fix… a nő, aki vele van nem. Azonban elkaptam a leányzó szavait és felkacagtam.*
- Ugyan, hagyd csak… javíthatatlan bénázó. Csak három dologban jó, de abban profi. *Kacsintottam a lányra, még mindig kintről nem véletlen kétértelműen megfogalmazva. Szex, Zene és fegyverek. Ebben a háromban tökéletes Leonard. De nem részleteztem, az utolsót amúgy sem mondtam volna el, kitaláltam volna valami mást. Hisz héé… hozzám is ért, és még csak nem is hazudnék. De csak annyit tettem, hogy leültem a medence szélére és lábam a vízbe lógattam, elég béna mozdulat volt meg kell hagyni. De nem csúsztam el, nem estem bele… fél siker. Ha Leo segít akkor a csak rábízom magam, ha nem, hát nekem innen is jó. De legalább nem vagyok a négy fal között.*

//A zenéhez és a szöveghez a fordítási link//
Vissza az elejére Go down
Leonard Haydock
Kölyök
Leonard Haydock

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 113
◯ IC REAG : 125
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Nagymedence // Szomb. Május 11, 2013 9:17 pm

Egyszer vagyok udvarias, akkor is félreértenek, szuper. Ez a lány kikbe futott bele eddig, azt nem tudom, de az arcára van írva, hogy már megint egy pasi van a közelében. Mégis mit vár tőlem? Elnézést kértem, és bocsánatkérésemet egy üdítővel is szerettem volna megpecsételni, na de ha félreért, arról én nem tehetek. A medencében, a víz kellős közepén még én sem szoktam csajozni, és most sem ez volt a tervem, mégis ki az az állat, aki ennyire paraszt módon akar valakit becserkészni?
Én nem, az biztos, sokkal kifinomultabb módszereim vannak erre, ekkora tapló soha nem vagyok, megadom a módját, ha arról van szó.
-Hidd el, én sem így gondoltam, belemerültem a gondolataimba, nem figyeltem a tempómra. Előtte felmértem, jól úszol, akkor nem érlek utol... tévedtem. Mielőtt félreértenél, az üdítőt nem randi meghívásnak szántam, hanem tényleges bocsánatkérésnek.
Inkább ezt is előre leszögezem, mielőtt még a fejemhez vágja, és ha már letegezett, akkor én is megteszem. Azonban ismerős hangok ütik meg a fülemet, tudhattam volna, hogy Eve egy percet sem képes a fenekén nyugton ülni. Egyelőre nem fordulok meg, csak akkor, amikor megszólít. Majdnem felröhögök a megjegyzésén, és nem veszem zokon, hogy ezzel beleköpött a levesembe, lévén tényleg nem akartam felszedni a csajt, még ha meg is állapítottam, hogy a látvány maga nem rossz.
-Drágám, dehogynem, viszont ha nem úszom le a tegnap esti vacsorádat, akkor azt vágod a fejemhez, hogy eltunyultam. Nem tehetem meg.
Gyerek... csak az van nekünk kettőnknek, több is, hogyne. Mégis áldom az eszéért, mert most kihúzott egy kínos szituációból, amikor nem igazán tudtam volna megmagyarázni a hölgynek, hogy nem akarok tőle semmit. A medence széléhez úszom, könnyedén ülök fel Eve mellé.
-Gyere. Hadd mutassam be életem értelmét, ő Eli, Eli a hölgy nevét nem tudom, azt nem mondhatom hogy 4-es pálya 25m, mert ott úsztam bele véletlenül. Az én hibám volt, nem figyeltem a tempóra, és utolértem.
Hollywood-i 32 ott van, ahogy vigyorgok, szépen festhetünk egymás mellett, így 3-masban. Eve kezei eltörve, mintha minden nap agyonütném, vagy agyhelyen, és egy olyan nő, akivel itt kerültem közelebbi ismeretségbe... vagyis a lábával. Még mindig kérdőn nézek a lányra, hogy akkor most elfogadja a meghívásomat, vagy sem? Semmi hátsó szándék nincs bennem, persze ha ő úgy ítéli meg, akkor nem tudok mit tenni.
-Megkérdezhetem, ki varrt ki? Szépen dolgozik, jó a vonalvezetése, az árnyékolása, profi.
Fordulok ismét Grace felé, mert ugyan tetovált nőket sokat láttam, de a felének olyanok voltak a varrásai, hogy inkább hagytam a fenébe az egészet. Nem volt egyedi, nem volt stílusos, csak egymásra pakolt, értelmetlen valamik.
Vissza az elejére Go down
Grace Holdman
Ember
Grace Holdman

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 98
◯ IC REAG : 104
Nagymedence - Page 2 2s8kbwj
Re: Nagymedence // Csüt. Május 16, 2013 7:33 pm

-Igen gondoltam és ez kedves tőled, de igazán nincs szükség erre. Balesetek sajnos mindig történnek és senki sem sérült meg. Majd legközelebb mind a ketten jobban odafigyelünk.-Bár most inkább csak a férfi hibája volt. Tudom nem mutatkoztam be neki, de nem igazán látom értelmét neki főleg, hogy nagy eséllyel ma fogom látni őt utoljára. Nem szándékozom vele most leállni trécselni. Úszni jöttünk ide. Az elmenésemet meggátolja egy latin nő, aki először a férfihoz intéz pár szót. Nah ezek szerint akkor ők ketten ismerik egymást. Remek! Akkor talán tényleg ideje lenne tovább evickélnem. Nem hiszem, hogy pont egy gyertyatartóra lenne szükségük. A nő utalásaira nem reagálok semmit. Bevallom túlságosan nem érdekel engem, hogy miben is tehetséges. De az jó, ha boldogok egymás mellett.
-Grace!-Mutatkozom be végül, mikor a Leoként bemutatkozott férfi erősen utal arra, hogy igen valóban illene elárulnom a nevem. Nem tudom mit fog ezzel kezdeni, de ha ennyire akarja.
-Szia Eli!-Köszönök oda azért a nőnek is, miután megtudtam az ő nevét is. Kezdem egyre kényelmetlenebbül érezni magam kettejük között. A férfi kérdésére a karjaimra pillantok, majd vissza fel rá.
-Több ember műve ez, de leginkább Karen. Talán ismerős lehet a név...Van a városban egy tetováló szalonja, ami a nevét hordozza.-Lehet, hogy látta már az üzletet kívülről. Nem reklámozni akarom, de most egy név sokat nem mondhat neki.
-Akkor ezek szerint téged is érdekelek a tetoválások?-Huu ezt a béna szöveget...De mégis mit mondhatnék nekik? Mosolyogni rájuk meg nem akarok, mint egy bolond.
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Nagymedence - Page 2 Dyodgn
Nagymedence - Page 2 Jkh91u
Re: Nagymedence // Szomb. Május 18, 2013 2:25 pm

*Leo válaszára a mosolyom vigyorrá szélesedet. Nem is tudok főzni. De ez most mellékes, ha már így vagyunk, akkor akár főzhettem is volna neki. Tényleg, én miért nem főztem? Ja igen, be van gipszelve a kezem. *
- Eltunyulni? Ennél is jobban? Az kéne még… lecseréllek két fiatalabbra, te meg sörözhetsz a karosszékben. * Kacsintottam rá. Ugyanis Leo velem egyidős, és két tizenkét és fél évessel nem mennék semmire. Sőőőt… nem vagyok gyerek pesztra. Pontosan jó nekem ez az egy nagygyerek. Ó de még milyen jó… imádtam. Ahogy oda jött és megtalálta a helyét mellettem, fejem a vállára döntöttem és már nem is érdekelt az őr, meg semmi igazából. Ámbár tekintetem a leányzón függött. Leo szavaira elmosolyodtam.*
- Ugyanmár… * Nos még mindig jobban járt Grace, hogy csak véletlen futott össze Leoval és nem Ő volt a cél. De nekem nem hazudna, szóval a csaj nem egy meló és lássuk be, véletlen neki megyek cucc már lejárt csajozási izé. Ámbár én beismerem, hogyha téves következtetést vonok le, azért mert elkaptam egy képet. A nő nevére csak biccentettem, de nem szóltam. Hűhaaa… tetoválások és egy semmit mondó válasz. Igazán érdekes téma, csak nehogy ásítanom kelljen… nem tudnám eltakarni a szám, hogy udvarias is maradjak. Nah de no… nem szól szám, nem fáj fejem. S ha csak Leo nem mászott el, végig a vállán pihentettem a fejecském, ha már nem tudtam a dereka köré fonni a karjaim. A víz lehűtötte a bőrét és ez nekem nagyon is kellemes volt. Imádtam mikor nedves a másik. Pláne a hajával játszadozni. Nah de hagyjuk is, hogy én miket szerettem a másikban, a másikon vagy épp vele csinálni. Nem mondom, széles volna a lista, de még hosszú is. Egy apró puszit leheltem a vállára, miközben kissé oldalra fordítottam a fejem. De nem akartam ám a szemébe nézni. Nem azért, mert túlságosan elvesznék bennük, az már megvolt… hanem mert az enyémben ott csillogott a fájdalom halvány szikrái. Lüktetni kezdett a kezem. Ja igen… asszem elfelejtettem bevenni a fájdalom csillapítóm. Na most már mindegy. Inkább a lábaimmal játszottam a víz felszínén, de ügyelve arra, hogy ne fröcsköljem le a nőt. Kell a frásznak egy hiszti roham… most még csak kivágni sem tudnám a nyelvét. *
- Nem tudom hogy vagytok vele, de én éhes vagyok. * Ami pech, tekintve, hogy egymagam nem tudok enni. De szavaim megis erősítette a pocak(lakóm) morranása is.*
Vissza az elejére Go down
Leonard Haydock
Kölyök
Leonard Haydock

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 113
◯ IC REAG : 125
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Nagymedence // Szer. Május 22, 2013 9:20 pm

-Főleg én, lévén én voltam aki nem hozott magával szemüveget.
Még ezt is képes vagyok elviccelni, pedig na, a lány nem úgy néz ki, mint aki nagyon vevő lenne bármi ilyesmire, de ne ítéljünk elhamarkodottan, ha egyszer nem ismerjük.
Viszont a medence széle csak biztonságosabb, vagyis elméletben senkit nem tarolok le, hacsak Eve-t nem lököm a vízbe véletlenül, de nem tervezem. Még felázik a gipsze, és akkor még a medencét is takaríthatom.
-Édesem, az már liliomtiprás, ha engem lecserélsz ilyen felállásban. Karosszékben sörözés? Erről jut eszembe, hol a távirányító? Na és a tévé?
Biztosan normálisnak nézünk ki, de kit érdekel, hogy mit gondolnak rólunk mások? Nekünk jó így. Eve és a főzés, pláne ilyen trendi szerelésben, ahogy most van. Ahhoz nem kell agytrösztnek lennem, hogy a két nőstény már alapjáraton sem kedveli egymást, pedig még nem is találkoztak, pedig mit nem adnék egy igazi női bunyóért. Mondjuk iszapbirkózás, na az már felkeltené az érdeklődésemet, de mielőtt szemmel ölnék meg egymást, inkább átölelem a kislányt, ahogy mindig is, ha így odabújt hozzám.
-Ugyanmár, ugyanmár, ez így volt. Ismersz.
Ennyire amatőr nem vagyok, hogy így próbáljak csajozást kezdeményezni, nem vagyok már gyerek, aki hajhúzással mutatja ki, mennyire szereti a társát, akit utána elás a homokban.
-Örvendek, Grace. Karen? Igen, ismerem. Portrékban profi, árnyékolása zseniális, egyedülálló. Érdekelnek persze, de még nem találtam olyan művészt, aki meg tudta volna valósítani az elképzeléseimet.
Válogatok, és ugyan vannak szép tetkók, de az enyém egyedi lesz, és Eve tudja, miről beszélek. Azt nem tű fogja okozni, ahogy eddig sem, na de ezt nem kötöm a lány orrára. Ettől függetlenül már eljátszottam a gondolattal, és képben vagyok a legjobb művészek terén is, de az az én szakmámban maga a halálos ítélet, na de miért ne lennék bevállalós?
Eve megjegyzésére bólintok, most, hogy úsztam pár hosszt, persze, hogy kajás vagyok.
-Csatlakozom, drágám, pótolnom kell a hatalmas energiaveszteséget, amit a medencébe mászás, az onnan ki evickélés okozott. Grace? Veünk tartasz?
Még nem ugrom fel, mert akkor félő, Eve tényleg a vízben köt ki, és akkor vizes lesz a haja, meg úgy mindene, és leolvad a gipsze, aztán nem szexis lesz, hanem rücskös. Még ülök, és várom, mit reagál újdonsült elgázolt ismerősöm.
Vissza az elejére Go down
Grace Holdman
Ember
Grace Holdman

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 98
◯ IC REAG : 104
Nagymedence - Page 2 2s8kbwj
Re: Nagymedence // Hétf. Május 27, 2013 12:05 am

Figyelem a számomra lökött párost. Nem is tudom felfogni, hogy miért is jöttek külön, nah meg a nő mit keres a medencék közelében, ha gipszbe van téve a keze? No mindegy. Már megtanultam, hogy nem kell megérteni a legtöbb ember logikáját, mert lehetetlen.
Miközben figyelem őket elengedem a „kötelet” és ha már vízben vagyok akkor kihasználom az időd, még ha most nem is úszok, hanem csak lebegek.
Karen munkáját jól ismerem nem kell leírnia nekem, de jó hallani, hogy mások is ilyen jól tudják, hogy hogyan is dolgozik. Nem hiába megy olyan jól az üzlet és már nem egy újságban jelent meg a neve.
-Még nem volt?-Vonom fel a szemöldököm. Nah ez már sokkal érdekesebben hangzik! A kaja ötletére igazság szerint inkább elköszönnék, de így hogy felkeltette az érdeklődésemet a tetoválás iránt már inkább csatlakozom hozzájuk.
-Mivel nagyon kíváncsivá tett így csatlakozom, ha valóban nem gond nektek!-Azzal oda is úszom a medence szélére, tenyereimet a földre helyezem és már ki is nyomom magam vízből, majd egyik térdemre támaszkodom és már ki is kászálódtam a vízből.
-Kérnék öt percet amíg átöltözöm és megszárítom kicsit a hajam. –Mert azért így fürdőruhástul nem szeretnék leülni kajálni főleg nem csurom vizesen. A törölközőmet magamra tekerem, belebújok a papucsomban, majd miután megbeszéltük a találkozóhelyet el is vonulok az öltözőbe. Ahogy azt mondtam öt perc alatt valóban elkészülök. Nem viszem túlzásba, nem vagyok az a fajta nő, aki képes órákat a tükör előtt állni és készülődni. Persze ez nem azt jelenti, hogy csöppet sem érdekel a külsőm, de egy ilyen helyen mondjuk a sminknek semmi értelmét nem látom.

-Itt is vagyok!-Most már én is kezdek éhes lenni, aminek a gyomrom is hangot ad., de ami igazán érdekel az a férfi elképzelése a tetoválásról.
-Mesélnél nekem arról a bizonyos ötletedről? Tudja én is tetováló művész vagyok. Igaz Karenhez képest még kezdő, de eddig egy vendégem sem jött vissza panaszkodni.-Nah meg az, hogy Karen mellett dolgozom is elárulja, hogy nem vagyok zöldfülű kezdő.
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Nagymedence - Page 2 Dyodgn
Nagymedence - Page 2 Jkh91u
Re: Nagymedence // Hétf. Május 27, 2013 7:49 pm

- Csak akkor követhetsz el bűnt, ha be is bizonyosodik. * Kacsintottam a férfire. Naná… mindent be kell bizonyítani, megesik az ilyesmi. Ahogy az is, hogy nem mindig sikerül. Ez miért volna másképp a liliomtiprással? Semmiért. Ámbár nekem még csak nem is az estem a fiatalok, szóval ez abszurd, ámbár szavaim igazak. *
- A szobámba felvittem, megnézed? * Pislogtam rá ártatlan szemekkel, akarom mondani mű ártatlan szemekkel és ajkaim szegletébe egy halvány mosoly húzódott. Naná… hogy nem a tv lenne porondon a szobámban. Az alvás inkább. Még mielőtt itt félreértik nekem. A szavaim meg azért vannak, hogy félre lehessen érteni. Ez van. S ami azt illeti, kevés olyan nő van, akivel én jól kijövök. De uram bocsánat, ha szóra se méltatnak, akkor minek jó pofizzak? Még ha a víznek intéztem volna a szavaim, megértem, hogy kuss van. De hogy ennyire ignoráljanak… nos megesik, ámbár most először. Tök jól elvagyok én itt Leo karjai között, hisz Ő a lényeg. Mindig is Ő volt. Szóvak csak az ölelő karok között hallgattam a tetoválást és annak művészetét. Egészen addig, míg a pocakom nem jelzett, hogy éhes, no meg a karjaim, hogy fájnak. Leo csatlakozására elmosolyodtam, de a nő szavaira csak megvontam a vállaim. Nekem aztán mindegy, egyek, az a lényeg. Bár nem terveztem messzire menni. Az úszoda küldő részén található egy büfé. Nekem tökéletesen megfelel. 5 perc? Szárítással együtt? Hát vazz… ez jó. De hát biztos speedezik a hajizéja. De nekem aztán mindegy. Mielőtt csatlakoznék az öltözőbe nyomok egy puszit Leo arcára és szúrósan nézek a drága testőrömre, aki eddig is ott álldogált felettünk. De akárhogyis nézem, bizony várniuk kellett rám. Egyrészt én nem tudom öt perc alatt megszárítani a hajam, úgy, hogy még fel is öltözök. Másrészt pedig… nem is kellett ilyennel foglalkoznom, azonban elvolt törve a karom. Szóval bizony megint a takarító néni segítségére szorultam. Voltam én aranyoskámtól kezdve minden, azonban mégis ez volt az egyetlen ami úgymond feldobta a napom. Tipikus nagymama. Ahogy kiértem Leora pillantottam. S pontosan láthatta, hogy fájdalmaim vannak. Az arcomon nem látszott, tehát a nő semmit nem vet észre belőle. De a férfi már ismert egy ideje. Jó ideje. Persze megvártam, míg a Grace befejezi, s csak aztán szólaltam meg.*
- Édes, mit szólsz egy kis Carbonara – Spagettihez? Rosa azt főzött ma. Fejébe vette, hogyha haza jössz, akkor biztos éhes leszel és ha már én nem tudlak ellátni, akkor legalább valaki lakasson jól. * Mosolyodtam el halványan. Hátha nem szólnak, hozzám ám legyen, azonban így… nos pech vagy sem, de nem szeretem az idegeneket az otthonomba. S ha tudtam volna, akkor a hasamra simítom a kezem. Mert hát… nem tudom. Ösztön, mely jelzi, hogy tényleg éhes vagyok. Remélem, hogy csak ennyi. De hova eszek ennyit?*
Vissza az elejére Go down
Leonard Haydock
Kölyök
Leonard Haydock

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 113
◯ IC REAG : 125
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Nagymedence // Kedd Május 28, 2013 6:29 pm

-Oké, akkor másképp kérdezem. Mit kezdenél te két gyorstüzelővel? Most komolyan?
Vigyorognom kell ezen, eleve tudom, hogy a kislány nem rajong a kölykökért, tehát ez a veszély akkor sem fenyegetne, ha esetleg lenne köztünk valami, azaz egy párt alkotnánk, akkor sem. Az már egészen más kérdés, hogy nem vagyok féltékeny típus, mert aki menni akar, úgy is megy. Az ötletre visszakacsintok, kihagyhatatlan ajánlat.
-Naná, este lesz valami rugby, azt látnom kell. Vagy lefestetted a képernyőt?
Biztosan meccset néznék hasonló helyzetben, de bizony most ezt tenném, vagy aludnék, mert mi mást tennék? Oké, foglalkoznék a fegyvereimmel, ez is benne van a pakliban, mert a társaim, nem hanyagolhatom el őket. Na de ezt Grace-nek nem kell tudni, ha kell marha hitelesen tudjuk előadni, hogy ténylegesen közünk van egymáshoz. Pedig nincs, csak ökörködünk, mint mindig, évek óta.
Bólintok, én semmit nem bánok, de hogy 5 perc alatt elkészül? Komolyan mondom, kész főnyeremény ez a csaj, azért is mérem az időt. Ilyet még nem láttam, hogy az 5 perc valóban annyi legyen, persze női időszámítással a fél óra is 5 perc, csak hatszor. Eve arcára viszonzom a pusziját, és én is eltűnök az öltözőben, hogy utána természetesen a lányokra várjak. Nem engednek be a női öltözőbe, ez van, a kislány kénytelen másként megoldani az öltözködést, de nem elveszett, menni fog neki.
-Á. Valahogy senkinek a munkája nem tükrözi azt a stílust, amit én keresek. Egy fickó van, akinél azt láttam, majdnem 30 évnyi tapasztalat után, hogy na igen, ez bejön. Amit én keresek, az más, mint a megszokott.
Az egyszer biztos, de nem ezekre a testtorzításokra gondolok, ami mostanában őrület lett a piacon, annak nem sok értelmét látom. Ugyan elég lenne csak néhány ellenfelemet megkérnem, ejtsenek rajtam vágásokat, de szisztematikusan, és máris kész az egyedi "tetoválásom", tinta nélkül. Kifizetődő, olcsó, és az aztán maradandó, a lézer sem szedi ki.
-Nézd, nálam egy tetkó azt jelenti, hogy az a jel az életemről szól. Lehet szidni, de azzal nem értek egyet, hogy magamra varratok éppen valami aktuálisat, és 5-10 év múlva már az a múlt, és rég nem az az, amire azt mondanám, én vagyok. Nekem ezek az anyuci, apuci, gyerek, emlék stílusok nem jönnek be. Nálam egy tetoválás egészen másról szól.
Sosem értettem az ilyesmit, az az igazság, bár lehet, én vagyok maradi, vagy nevezzenek aminek akarnak. A kiskutyám képe és ilyesmi... baromi jól fog festeni 100 éves koromban, nem mondom. Hű, milyen előrelátó vagyok... máris 100 évet jósolok magamnak? Kemény... easy rider, öcsém. Eve-re pillantok, nem kellenek szavak ahhoz, hogy értsem, mit miért mond.
-Hm... szuper ötletnek tartom. Grace, ne haragudj, a meghívást majd bepótoljuk, és beugrom a szalonotokba is, de most azt hiszem, muszáj mennünk. Örültem a találkozásnak, majd beugrom a szalonba, ha neked is megfelel.
A kislánynak fájdalmai vannak, de nem óhajtom kiteregetni, ha már ő maga is leplezni próbálja. Persze az, hogy éhes, és ennyire, felettébb furcsa, mégsem szólok egy szót sem. Grace-től elköszönök, és a célom az, hogy minél előbb hazavigyem Eve-t, hogy bevehesse a fájdalomcsillapítóját. Sejtem, hogy egy darab sincs nála. Ha nem tartanak vissza, akkor el is indulok, a testőr nem érdekel, én vezetek.
Vissza az elejére Go down
Grace Holdman
Ember
Grace Holdman

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 98
◯ IC REAG : 104
Nagymedence - Page 2 2s8kbwj
Re: Nagymedence // Pént. Május 31, 2013 1:15 pm

A meghívást elfogadom, így vissza is vonulok átöltözni. És, hogy miért fér bele öt percbe? Mert nem állok neki teljesen megszárítani a hajam, ha úgy is itt maradunk még lesz ideje bőven megszáradni és ahhoz, hogy felvegyem a ruháimat sem kell több óra.
Leo szavaira összeráncolom a homlokon. Nem értem, miért kezd el erről beszélni. Egy szóval sem mondtam neki, hogy egy hello kittyt akarok felvarratni rá, vagy valami orbitális nagy b*romságot.
-Ehm...Én sem szeretem, ha valaki egy hirtelen jött ötlet miatt varrat fel valamit magára. Az ilyeneket általában rövid időn belül megbánják. Én egyiket sem bántam meg az enyémek közül, ahogy te is mondtad nekem ezek örök érvényűek. Mellesleg meg én azt varratom fel amit kérnek tőlem! Nem fogok leállni vitázni a vendéggel. Nem értem, hogy most miért jöttél ezzel. Ezt most úgy mondtad, mintha nem tudnám, hogy mi egy valódi tetkó lényege.-Mindegy is ezen inkább nem akadok fenn. Inkább elkezdem szemügyre venni a büfé választékát és már épp kiválasztottam mikor Leo csaja az otthoni koszról kezd el dumálni.
Ez most ugye csak vicc? Ilyen pofátlan embereket sem láttam még. Így faképnél hagyni, miután kirángatnak a vízből. Mondhatom szép. Ha ennyire zavarok akkor miért nem lehetett volna szólni?
-Hát sziasztok!-Többet nem is tudok mondani nekik. Az, hogy ilyen módon ráznak le nem valami illedelmes, de hát mit várok el a mai világtól? Kevés ember ismeri a rendes etikettet, és még a végén téged néznek ostobának, ha próbálsz illedelmesen viselkedni.
Nem várom meg, hogy eltűnjenek a szemem elől. Mivel csak „miattuk” ettem volna itt, így én is fogom magam és hazamegyek. Ha ezt tudtam volna nem csatlakozom hozzájuk és még úszkálok egy keveset a medencébe.
Most biztosan egy jót röhögnek magukban....

//Köszi a játékot Smile//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: Nagymedence // Szer. Jún. 05, 2013 10:19 am

Nagymedence - Page 2 Cooltext834921243_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Nagymedence - Page 2 Iei050
Nagymedence - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Nagymedence - Page 2 Fdc5tz
Nagymedence - Page 2 Dgp3lk
Nagymedence - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Nagymedence - Page 2 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Nagymedence // Hétf. Jan. 12, 2015 11:20 pm


Panda & Nonó


Valamelyik nap megérdeklődtem Pandától, hogy nem lenne kedve néha eljárni úszni. Is. Megannyi más mellett, amit művelünk mostanság, mert hát szabadidőnk nem sok jut, az egyszer biztos, de az ilyesmire mindig akad, elvégre az úszás is testedzés, mi együtt vagyunk, és mindenki más meg örülhet, hogy nem hanyagoljuk el csöppet sem harcos létre termett kis testünket.
Úgyhogy abban maradtunk, hogy egyelőre a péntek reggeleket itt kezdjük, csak azért nem a szombatot, mert a hétvégét milyen pocsék már hajnali keléssel indítani, nemde? Szóval még csak fel sem vetettem, úgyis leszavazott volna, maradt a péntek, legalább tudjuk, hogy már csak egy nap van a dolgos hétköznapokból. Vicc, annak is pocsék, elvégre tanonckodunk, plusz tudomásom szerint a munkaadójának elég jól megy, és szinte állandóan tömve van megrendelésekkel, következésképp Panda is sok időt tölt bent, illetve nekem hétvégére ott a diszkó, ahol még mindig dolgozom ugyan, de kezdem úgy érezni, hogy valamit valamiért alapon fel kell adnom, mert nem fogom bírni.
Így eshetett meg, hogy most már ki tudja hányadik hosszt ússzuk a nagy medencében, egymás mögött, jó kiskacsákhoz méltó módon. Azt hiszem, az első negyed óra után döntök úgy, hogy ideje szusszanni egyet, szóval mihelyst a medence végére értem, megkapaszkodom az elválasztó bójában, illetve a rajtkő vasában, és bevárom a másik vöröst. Széles mosolyt villantok rá, amint felbukkan a feje a víz alól.
Annyira fura egyébként, sokszor elgondolkodom azon, hogy New Yorkban tulajdonképpen soha nem volt igazi barátnőm, csak felszínes érdekkapcsolatok, és igazából Jackson mellett nem is kellett senki, inkább rá fordítottam az összes szabadidőmet. Aztán mikor terhes lettem, és kénytelen voltam elmarni magam mellől, rájöttem, hogy mennyire hiányzik valaki, akivel tökéletesen őszinte lehetnék. Talán, ha akkor mellettem lett volna Panda, nem hagyta volna, hogy anyám így kicsináljon. Ám erre fölösleges gondolnom, egyszerűen örülök, hogy most van nekem, és kevés dolog akad, amit egyedül kellene csinálnom. Hasonlóan zakkant, mint én, szinte mindenre rá lehet venni.
- Időt kérek. Remélem, nem csak én vagyok ennyire puhány.
Az igazság az, hogy bírnék még sokkal többet, de kicsit unom magam, főleg így, hogy itt csobog mögöttem. Ilyenkor jobb szeretek beszélgetni, de ez olykor nem jön össze, most sem kellene, de hát na, egy pár perces pihenőt beiktathatunk egyszer-kétszer, nemde?
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Nagymedence - Page 2 700full
Re: Nagymedence // Vas. Feb. 01, 2015 7:00 pm

Mindig is lusta disznó voltam, hogyha sportolásról volt szó. A tánc volt az egyetlen, amit hajlandó oltam művelni, de amellett sem jártam plusz edzésekre, kondiba, semmi ilyesmi helyre. Pedig kellett volna, legalábbis mondták az edzőim, de én inkább nemes egyszerűséggel hagytam, hogy rebellisnek kiáltsanak ki. Akkor se voltam hajlandó szabadidőt áldozni olyanra, amiről úgy gondoltam, hogy felesleges.
Nonóval ez az úszás is csak azért buli, mertg vele csinálhatom és mert nem sportként gondolok rá, hanem egy alkalomként, amikor a legjobb barátnőmmel tölthetem az időm. Így sokkal kellemesebb még az is, hogy olyan puhánynak érzem magam, mint egy tengeri uborka, s momentán már a második hossz után gyalázatosan szégyenkezem a teljesítményem miatt.
- Fú, basszus! Azt hittem, hogy már sose fogysz ki a szuflából.
Támaszkodom ki minden kecsességetg mellőzve a partvonalra, legalább úgy fulladozva ott, mint egy partra vetett hal. Mit hal? Vízibálna, vagy az a randa tengeri tehén.
- Hogy van benned ennyi? Engem már csak az vitt előre, hogy ne maradjak szégyenben.
Lihegem-pihegem, már persze csak abban a pillanatban, amikor ki tudok nyögni akár egy két szótagos szót is. Ez az úszás durva. Ha eddig akármikor azt gondoltam volna, hogy elmegyek harcosnak, most adnám vissza az elhatározásomat. A reggeli úszás se megy, nem hogy a hajnali edzés. Visszasírom táncos korszakomat, de komolyan!
- Lehet, hogy nekem is el kéne mennem ehhez a félelmetes Wanghoz, akihez jársz. Talán akkor nem érezném úgy, hogy kiég az összes izmom itt a vízben. Vagy mondjuk egyszerűbb lenne, hogyha újra táncolnék. Az legalább vérpezsdítő, s nem is voltam szar benne.
Mélázom csak úgy, senki sem kérdezte alapon. Ábrándossá válik mosolyom, amint a táncot emlegetem. Hiába, még mindig a szerelmem a dolog, pedig évek óta nem versenyeztem már.
Mozgatom meg kicsit tagjaimat, mert az rendben van, hogy pihenünk, de ha nem úszik az ember, akkor ez a vízh igazán hideg, s hiába támaszkodom kint a medence szélén, muszáj néha bevizezzem a karom, ha nem akarom, hogy amikor visszaereszkedem a vízbe, akkor mind lefagyjanak.
- Van valami újság mostanság?
Kérdem. Nem, mintha nem beszélnénk naponta. Egyszerűen csak minden érdekel, ami Naomival kapcsolatos.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Nagymedence - Page 2 Iei050
Nagymedence - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Nagymedence - Page 2 Fdc5tz
Nagymedence - Page 2 Dgp3lk
Nagymedence - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Nagymedence - Page 2 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Nagymedence // Hétf. Feb. 02, 2015 8:21 pm

Nem bírom ki, hogy ne nevessek fel, amikor meglátom a vergődését. Finoman meg is csóválom a fejem, ezek szerint őt senki nem csapkodja ostorral, hogy edzettebb legyen valamivel a mostani állapotánál. Én le sem bírok állni, bár kérdéses, mikor fogok napokra kidőlni a folyamatos megterheltségtől.
- Hát, még bírtam volna.
Vakarom meg a tarkóm, nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni, de nagyrészt amiatt álltam le kicsit, mert láttam, hogy egyre lassabb. A jelek szerint nem megy ez ugyanúgy mindkettőnknek. Igazság szerint, engem ez nem zavar, ő másban sokkal jobb nálam, ez is biztos. Én csak megszoktam, mert régebben is futottam minden reggel.
- A maximalizmusom nem ismert határokat, meg ma nem futottam, maradt bennem némi energia. Meg sokat edzek… Muszáj.
Hogy miért, nos, azzal is elő kellene hamarosan hozakodnom, s így is lesz, de egyelőre nem tudom, hogy ki bírom-e bökni csak úgy a dolgot. A múltkor, mikor rávettem magam, csak a Claudeját találtam otthon.
- Akkor tényleg nem éreznéd úgy. Tényleg elég félelmetes, de a maga módján szerintem tök jó arc, és legalább megköveteli, hogy az ember odategye magát. Hát táncolj, ha az jól esik, nő lévén partnerednek sajnos nem tudok szegődni, de ha azt élvezed, akkor azt kell csinálnod. Én szeretek futni is és úszni is, valószínűleg ezért nem tűnik fel, hogy már fáradnak kéne lennem.
Az arckifejezését látva pláne biztos vagyok abban, hogy újra kellene kezdenie, és ha rajtam múlik, bátorítani is fogom rá, elvégre mindenkinek kell, hogy legyen valami szívének kedves álma. Az enyém nehezen valósítható meg, de végül megoldom majd, ez biztos.
- Ami azt illeti, van… több is, de szerintem ússzunk le még egy adagot, aztán utána kimászunk, és törülközőbe bugyolálva mesélek, az úgyis kellemesebb lesz.
Az világos, hogy nem tartható hosszútávon ez a kikapaszkodás, szóval, ha beleegyezik, akkor ismét lendületet veszek, és meg sem állok addig, amíg le nem úszom ugyanazt a távot. Nekem nem gond, de nem fogok rá ferde szemmel nézni, ha időközben kiszáll. Teljesen érthető volna. Aztán ígéretemhez híven már ki is mászom a medencéből, belebújok a papucsomba és elindulok a törülközőink felé. Mit indulok, szaladok, azaz próbálok, de a nedves talajon inkább totyogásnak hat, aztán gyorsan bebugyolálom magam, és Pandának is odanyújtom az övét, ha ugyan nem ért már oda jóval előttem.
- Van hírem Mayáról…
Végok bele a közepébe, elvégre ez jóval húzósabb téma, minthogy összefutottam a kedves lakótársával, aki mellesleg igencsak jól néz ki, nem is emlékszem, hogy ezt valaha említette volna.

:tarol: 600. :tarol:
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Nagymedence - Page 2 700full
Re: Nagymedence // Kedd Feb. 03, 2015 9:07 pm

Nos igen, aki puhány az puhány, s én az vagyok, nincs ezen mit tagadnom. Szégyellnem sokkal inkább, de az meg ugye magánügy, és alap dolog is, szóval.. hát igen. Ez van, ezt kell szeretni. Nevetek csak saját magamon.
- Alázz még, alázz! – tettetem a felháborodottat, de hallatszik a hangomból, hogy nem sértődött vagyok, csak szórakozom Naomival. Élvezem a társaságát, mint mindig, ezen szerintem soha, semmi nem tudna változtatni.
- Miért lenne már muszáj? Úgy értem persze, ami kötelező azt én is csinálom, de nem akarok harcos lenni, szóval nincs az a hatalom, hogy muszájnak érezzem ezt a dolgot. Te tán azt a vonalat nézted ki magadnak? – vonom fel kérdőn a szemöldököm. Azon kívül, hogy szívom a vérét tényleg van bennem némi őszinte döbbenet. Nem nagyon tudom a legjobb barátnőmet harcosként elképzelni. Persze nyilván lenne hozzá tehetsége és úgy is imádnám, épp csak.. azért furcsa lenne, no. Inkább olyasmit gondolnék neki, amiben az eszét és a lelkét kell használnia és csillogtatnia.
- Az egész Protektorátusban ő a fenyegetés eszköze, ha valami szigor kerül szóba szerintem rögtön csuklik, mert mindenki rá gondol, róla példálózik. Nem csinálnak kedvet hozzá, mit ne mondjak.
Nem szép dolog ítélkezni, de teszem, s szerintem nem vethet rám senki követ, mert mindenkinek szokása. Mindazonáltal elhiszem Nonónak, hogy nem rossz arc a nő, s talán egyszer én is felkeresem egy edzés erejére, de az nem mostanában lesz. Nem akarnék gyöszösen elé állni, mert amit hallottam róla az alapján tuti vagyok benne, hogy izibe’ megesz.
- Jól van te delfin! – képzelek ide egy kacsintást. Ellököm magam a medence falától, s nekilátok a koncentrációnak, hogy ne dögöljek bele a további hosszokba. Egész kellemesen feltöltött ez a kis pihenő, szóval bírom még, de azért kellemesebb kint ülni a parton – azt leszámítva, hogy megfagyok még törülközőben is az elején.
- Hűha! – kerekednek el a szemeim. Magam köré csavarom a törülközőt, leülök az egyik nyugágyra a kettő közül, amit elfoglaltunk a holminkkal akkor, amikor betettük magunkat az uszodatérbe.
- Jók vagy rosszak? – teszem fel a kérdést kissé félve. Jót nem igazán tudok elképzelni, de ezt nem akarom csak úgy odavágni neki. Elvégre a lánya, nyilván szereti. És épp ez az, ami miatt minden hírtől félek – féltem Nonót – Maiát illetőn.
// Nagymedence - Page 2 768310591 Gracca! Nagymedence - Page 2 1839924927 //
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Nagymedence - Page 2 Iei050
Nagymedence - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Nagymedence - Page 2 Fdc5tz
Nagymedence - Page 2 Dgp3lk
Nagymedence - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Nagymedence - Page 2 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Nagymedence // Kedd Feb. 03, 2015 11:08 pm

Hát erre kénytelen vagyok felnevetni, ez a nő megveszett. Felvont szemöldökkel mutatok végig magamon, vasággyal negyven, ahogy mondani szokták, bár zörgő csontjaim felett mintha itt-ott izmosodnék kicsit, a remény legalábbis megvan rá.
- Dilis vagy. Közröhej tárgya azért nem lennék. Majd megérted…
Most így nem nyögném be, hogy miért muszáj a muszáj, de hamarosan elméletileg úgyis előkerül a téma, akkor majd lábjegyzetben odaszúrom, hogy mellesleg ezért nem árt jobb kondiban is lennem, hogy majd megvédhessem a lányomat ily módon is, ha arra kerül a sor, hogy végre a karjaimba zárhatom.
- Ez tény, de legalább ellustulni sem lehet mellette. Szerintem még ő is a hasát fogná a röhögéstől, ha harcos vágynék lenni. Úristen, még én magam is. Vicc.
A második hossz is ugyanúgy megy, mint az előző etap, szeretek úszni, ez van, bár strandolni jobban, esetleg tengerparton süttetni a hasamat, erről jut eszembe… meg kell majd kérdeznem, hogy nincs-e kedvünk a nyáron elszublimálni valami rohadt meleg helyre, mert nekem a hócipellőm tele van már ettől a klímától. Sosem fogom megszokni.
- Hát, elég nagy hűha, igen.
Sóhajtok fel, még magam sem tudom, mit kellene kezdenem ezzel az egésszel, de még van időm eldönteni, lévén jelen haszontalan állapotomban nem kockáztatnám, hogy magamhoz próbáljam venni, nem lenne értelme. Talán a következő vizsgám után sem lesz, de ott lüktet bennem a félsz, hogy lekések az egész életéről.
- Nem tudom eldönteni.
Nyögtem ki végül, majd ideje volt kitálalni, szóval már kezdtem is bele a dolog felvázolásába.
- Tudod, tavaly februárban elmentünk Mandyvel New Yorkba, hogy megnézzem Mayát, messziről. Nos, ő akkor megtudott pár dolgot, amiket a vizsgám után osztott meg velem. Mayát egyszer már megtámadták vérfarkasok, de megúszta, és nem is vált azzá, viszont azóta az Őrzők vigyáznak rá, a Protektorátus védelmét élvezi, és egy Őrzőpár neveli. Szóval azt mondta, hogy elméletileg van rá esély, hogy visszakaphassam. Csak hát… nem tudok mit kezdeni ezzel az egésszel, én már belenyugodtam, hogy jó ott neki, erre kiderült, hogy ezek szerint mégsem. Talán hamis boldogság az övé, az agyába ültetett képek sora… Azóta pedig pláne nem vagyok nyugodt, hogy az öcsém mentora bekattant, és majdnem Noenak is baja esett.
Talán sehol sincs biztonságban, persze, nem is lehet, hisz jó eséllyel mágiaérzékeny, az meg elég vonzó a farkasok számára is. Újabb sóhaj. Fogalmam sincs, mit csináljak.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Nagymedence - Page 2 700full
Re: Nagymedence // Csüt. Feb. 05, 2015 8:40 pm

- Ugyan! Kicsi a bors, de erős. Hogy lesnének, ha lecukaharáznád őket, vagy mit csinálnál velük.
Jegyzem meg, összekeverve az úszásművészetet – azt hiszem legalábbis – a harcművészettel. Egyikben sem vagyok éppen jó, ahogy az már világosan kiderült. De legalább jól szórakozunk.
- Szereznél neki egy jó napot!
Nevetek fel.
- De amilyeneket hallok róla, biztos kiképezne, s olyan lennél, mint valami mini Terminátor.
Vetítem előre vázolt jövőjét, bár egy percig sem gondolom komolyan, hogy harcosnak állna. Én se tenném. Szerintem mi egyszerűen nem vagyunk olyanok, akiknek ez feküdne, s ehhez nem sok köze van annak, hogy Nonó elég vékony – nekem mondjuk van azért némi farszerkezetem, s nem fúj el a szél, de a táncban sose akadályozott, s azért kövérnek nem mondhatom magam – vagy én elég tohonya lótojás vagyok.
Bevackolom magam a törülközőbe, felhúzott lábaimat is átölelem vele, mert nem óhajtok itt megfagyni. A felütés már nem hangzik jól, feléled bennem az aggodalom azonnal. Annyira megérdemelné Naomi, hogy csak jó hírekkel legyen tele, de valahogy nem akarnak eljutni hozzá. Legalább mondjuk ez a Connor-dolog révbe ért, az is valami. Bár én attól is féltem, maradjon magunk között.
- Tudom. Már akkor is úgy voltam vele, hogy csak kínzod magad, de elmentem volna veled, ha mehetek.
Jegyzem meg. Nem ez a habos-babos igazság, de legalább igazság, s a mi barátságunk megérdemli, hogy az őszinteség legyen táptalaja. Figyelmesen hallgatom, amit mesél nekem. Durva. Nem igazság, hogy az élet folyamatosan a kését forgatja benne!
- Anyja lánya.
Szalad ki a számon, de meg is bánom, s már szívnám is vissza. Egyszerűen erről az egész őrző-vérfarkas-mágiaérzékenység dologról ez jutott eszembe, s mint mindig, megint nem tudtam lakatot tenni a pofámra. Pedig én aztán nem szeretnék az lenni, aki megint belerúg Nonóba ezt a helyzetet illetőn.
- Bocsánat!
Próbálom menteni a menthetőt, s inkább más úton-módon reagálni a hallottakra.
- És szeretnéd? Mármint szeretnéd magadhoz venni, vagy inkább hagynád békében nyugodni a dolgokat?
Nem a kislány szemszögéből nézem, hanem Naomiéból, ez egyértelmű. Nem vagyok gyerekgyűlölő, Hopeot is imádom, de ez nem jelent semmit. Nonó a barátnőm, s az ő lelke érdekel igazán.
- Beszéltetek Noeval azóta?
Lovagolom meg ezt a szálat is.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Nagymedence - Page 2 Iei050
Nagymedence - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Nagymedence - Page 2 Fdc5tz
Nagymedence - Page 2 Dgp3lk
Nagymedence - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Nagymedence - Page 2 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Nagymedence // Csüt. Feb. 05, 2015 11:01 pm

- Öööö, az nem valami torna elem? Cukahara legalábbis tornász volt legjobb tudomásom szerint.
Már hogy, élni még él, csak már egy ideje visszavonult, mert vén hozzá, mint az országút, de nem akarok túlságosan okoskodónak tűnni. Azt sem vágom, honnan maradt meg bennem, biztos olvastam valamilyen cikket.
- Ezt inkább nem képzelem el. Borzasztó lenne.
Nem, ez egy pillanatig sem szerepelt bennem jövőképként, egyszerűen nem tudom, és nem is akarom elképzelni. Nekem a mágiára kell helyeznem a hangsúlyt, ez teljesen bizonyos, és nyilván a harcosok is használnak, de közel sem olyan intenzitással. Egyre inkább formálódik bennem az is, hogy megmaradok az eleve eltervezett vonalamon, és mágusként óhajtok majd tevékenykedni a jövőben, maximum néha besegítek Abigailnek.
- Tudnom kellett, és egy darabig jó is volt, megbékéltem vele, boldognak tűnt…
Ám most, hogy tudom, hazugság van mögötte, egyszerűen nem bírom megemészteni a dolgot, nem is akarom. Nem fogom kibírni, hogy ne tegyek semmit. Lehetnék csendesen a közelében, áthelyeztethetném magam, de egyrészt nem bírnám, rendkívül lélektépő lenne, másrészt a szívem szakadna bele abba, ha itt kellene hagynom a Nagyiéket, Pandát, Connort, Mandyt… és még sok-sok barátot, akik az elmúlt másfél évben a szívemhez nőttek.
- Ne hülyéskedj, semmi baj, igazad van. Azt azért remélem, hogy nem szerelmes mellé egy 3 éves vérfarkas totyogóba, mert az aztán extrém módon durva lenne.
Annyira nem lehet nagy baj, ha poénkodok, igaz? Áhh… csak palástolok, próbálom nem túldramatizálni, erősnek maradni, holott minden pillanatban úgy érzem, hogy Mayát akarom, végre magam mellett tudni, megölelni, elmondani neki mindent, elérni, hogy megbocsásson, hogy egyszer, talán évek múlva, de szeressen. Nem hiszek abban, hogy a szíve mélyén tudja, máshoz tartozik, és előbb-utóbb rájönne, én vagyok az. Csodák nincsenek, meg kell majd küzdenem minden egyes morzsáért, ha egyszer majd a gondjaimra bízzák.
- Semmit sem szeretnék jobban annál, minthogy valóban az én kicsikém legyen. Belehalok ebbe… minden egyes nap, ami nélküle múlik el, csak növeli a fájdalmamat.
Nyelek egyet, nem fogok sírni, nem szabad már megint, és utálom, hogy ismét a problémáimmal kell, hogy traktáljam, van neki is épp elég. Mindenesetre, nem tudnám titokban tartani előtte, főleg, ha el kell majd utazzak New Yorkba, idővel meg fogom tenni, a kérdés csak az, meddig bírom még halogatni.
- Beszéltem, nagyon felzaklatták a történtek, és senki sem ért semmit az esettel kapcsolatban… Tök fura az egész. De legalább jól van és egészséges, ez a lényeg.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Nagymedence - Page 2 700full
Re: Nagymedence // Szomb. Feb. 07, 2015 7:06 pm

Szórakozottan vakarom meg vizes fejbúbomat, ami azért úszósapkában elég vicces mutatvány, lévén a szilikont vakarászni nem olyan kellemes. Még nyikorog is, szóval hamar abbahagyom.
- Hát a hócipőm se tudja. Akkor tornaelem. Én mondjuk még valami úszóizére tippeltem volna, de lehet csak azért, mert a cukahara hasonlít a csukafejesre. Bár.. – köszörülök röhögve torkot - ..így kimondva nem annyira. Seráfütty!
Újabb nevetést hallatok.
- Ami azt illeti, én se akarom elképzelni. A Terminátor rém ronda volt, te meg nem vagy ronda, szóval amúgy is esélytelen a dolog.
Itt van az a pont, amikor Nonónak ideje elképzelni egy kacsintást tőlem, ugyanis még mindig nem tanultam meg kacsintani – szerintem már soha nem is fogok – de ez a mondta megkívánná a dolgot, hát jelzem is a hanghordozásommal.
- Lehet, hogy ettől még boldog is. Gyerek, nem hiszem, hogy a történtekből olyan nagyon sokat felfog, s nem azért, mert butának akarom ezzel titulálni, hanem azért, mert a gyerekeknek alaptermészetben pozitív és könnyed a világlátásuk, ha komolyak, akkor is.
Fejtem ki ekképp nézeteimet a gyerekekről. Akaratlanul is eszembe jut Hope és az, hogy őt is boldognak látom. Nem akarom elkeseríteni Naomit azzal, hogy azt mondom cseppet sem lehet megbékülni szerintem a helyzettel, legfeljebb eltemetni magunkban. Neki még nehezebb lehet, hiszen Mayát ő hozta világra, a szíve alatt hordta, míg nekem Hope „csak” a nővérem lánya, akik a szomszédban lakik. Igyekszem tényleg csak szomszédként gondolni rá, de nem sokkal könnyebb úgy sem, ami azt illeti.
Felnyerítek azon, amit mond.
- Hát azért az beteg lenne!
Bírom, hogy van humora, s ebben a helyzetben is képes meglátni azt, amin nevetni lehet. Pedig tisztában vagyok azzal, hogy mennyire idegtépő lehet neki az egész. Nagyon szeretnék neki segíteni, de nem vehetem le a válláról a terheket, viszont adok neki akármikor egy plusz vállat, ha szüksége van rá, amire ráborulhat és egy kicsit elfelejtheti, hogy erősnek kell lennie. Ezt – is – jelenti a barátság.
- Szerintem meg tudnál adni mindent neki. Te vagy az édesanyja! Minél később vennéd magadhoz, annál nehezebben fogadná el az igazságot szerintem. – fejtem ki véleményemet komolyan. Sem sürgetni nem akarom, sem elijeszteni, épp csak szeretném, ha tudná, hogy én mit gondolok. Mert tévedhetek is, de inkább tévedjek, semmint igazam legyen, s tartsam magamban, hogy aztán később sérülés történjen belőle.
- Az a lényeg, hogy jól van! – könnyebbülök meg a hallottaktól. Az kéne még, hogy Nonó testvérének is baja essen! Nem érdemel ez a család ennyi szenvedést.
- Mandy elmondta a véleményét Mayával kapcsolatban? – kérdezek rá erre is, ugyanis nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy egy nálunk tapasztaltabb személy mit gondol a kérdéskörről. Örülök, hogy Naominak a mentora egyben a barátja is, a bizalom fontos a mentor-tanonc kapcsolatban, s az egyértelmű, hogy megvan közöttük.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Nagymedence - Page 2 Iei050
Nagymedence - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Nagymedence - Page 2 Fdc5tz
Nagymedence - Page 2 Dgp3lk
Nagymedence - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Nagymedence - Page 2 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Nagymedence // Vas. Feb. 08, 2015 12:00 am

Ez a nő még mindig tök dilis, de ha nem ilyen lenne, fele ennyire sem értenénk meg jól egymást, szóval, hála az égnek, hogy ilyen. Annak meg csak örülök, hogy szerinte nem vagyok rém ronda, igazi bók. Tudom én, nevezett már gyönyörűnek is, de a nem vagyok rondát valahogy könnyebb a magamévá tenni.
- Annak tűnt, de az egy dolog, hogy egy szerető családban, hazugságban nő fel, az meg egy másik, hogy már most kapcsolatba került a világunkkal, és előbb-utóbb ki fog ez derülni a számára is, és ha már így is, úgyis meg kell tudnia, hát tudja meg mellettem. Vagy… nagyon önző vagyok már megint, igaz? Mindenkivel ezt csinálom, Connort sem bírtam békén hagyni. Szörnyű nőszemély vagyok.
Hajtom le a fejem, majd inkább hátravágom magam a nyugágyon, szerencsére elég stabil darab, máskülönben megadná magát a heves mozdulat miatt, nem, a kilóimnak ehhez semmi köze, az szánalmasan kevés.
- Igen, úgyhogy azért teljesen ne legyen az anyja lánya.
Istenem, de fura erről beszélni, hiszen nem tudom, hogy milyen, lehetséges, hogy nem is hasonlít rám a külsejétől eltekintve, márpedig akkor nem is biztos, hogy jól kijönnénk, meg aztán, hogy is magyarázhatnám meg egy nyolc és fél évesnek, hogy miért nem mellettem élt addig. Ám az én életem eddig sem épp hemzsegett az egyszerűségtől.
- Én is így hiszem, ezért érzem úgy, hogy sürget az idő, és hogy semmiképpen sem szeretném túl sokáig halogatni. A nyáron lesz kilenc… szeretném, ha akkor már mellettem lehetne. Lehet ostobaság, de már tervezgetem, hogy megveszem a lakást, amit bérelek, van egy kihasználatlan szobája, jó lenne gyerekszobának, kis kertje is van, nagyobb két embernek úgysem kellene...
Szeretem azt a lakást, és meg tudnám venni, még ha hozzá is kellene nyúlnom ahhoz a pénzhez, amit apa csorgatott folyamatosan a számlámra, nem tudom, mennyi van rajta pontosan, de ha a bűntudatot veszem alapul, akkor rohadt sok…
- Igen, szerencsére, nem hiszem, hogy még egy csapást kibírtam volna ilyen hamar.
Augusztus nem volt ám rég, anya szinte még ki sem hűlt. Nincs nap, hogy ne gondolnék arra, mennyire elcsesztük mi ketten, és hogy már soha nem lesz lehetőségünk helyrehozni. Pocsék érzés.
- El. Azt mondta, hogy úgy gondolja, hogy egy gyereknek az anyja mellett van a helye, még a körülményeket figyelembe véve is, és ha úgy döntök, minden követ megmozgatna az ügy érdekében, ha arra lenne szükségem. Mellettem áll, ha nem így lenne, el sem mondta volna, egyszerűen titokban tartja, hisz akkor nincs belőle „probléma”.
A macskakaparás egyezményes jelét mutatom az ujjaimmal, elvégre ez közel sem probléma, de biztosan van olyan, aki szerint fölösleges macera, lelkileg és intézni való ügyeket tekintve is. Engem azonban ez jelenleg nem érdekel, csak azt tudom, hogy akarom a lányomat, és hacsak ő maga nem mondja azt, hogy nem szeretne megismerni, akkor nem fogom feladni. Még egyszer nem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Nagymedence //

Vissza az elejére Go down
 

Nagymedence

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Mindennapi élet :: Sport és wellness :: Hamme Pool Uszoda-