KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Étterem és kávézó  - Page 10 I_vote_lcapÉtterem és kávézó  - Page 10 I_voting_barÉtterem és kávézó  - Page 10 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Étterem és kávézó  - Page 10 I_vote_lcapÉtterem és kávézó  - Page 10 I_voting_barÉtterem és kávézó  - Page 10 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Étterem és kávézó  - Page 10 I_vote_lcapÉtterem és kávézó  - Page 10 I_voting_barÉtterem és kávézó  - Page 10 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Étterem és kávézó  - Page 10 I_vote_lcapÉtterem és kávézó  - Page 10 I_voting_barÉtterem és kávézó  - Page 10 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Étterem és kávézó  - Page 10 I_vote_lcapÉtterem és kávézó  - Page 10 I_voting_barÉtterem és kávézó  - Page 10 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Étterem és kávézó  - Page 10 I_vote_lcapÉtterem és kávézó  - Page 10 I_voting_barÉtterem és kávézó  - Page 10 I_vote_rcap 
Alignak
Étterem és kávézó  - Page 10 I_vote_lcapÉtterem és kávézó  - Page 10 I_voting_barÉtterem és kávézó  - Page 10 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Étterem és kávézó  - Page 10 I_vote_lcapÉtterem és kávézó  - Page 10 I_voting_barÉtterem és kávézó  - Page 10 I_vote_rcap 
William Douglas
Étterem és kávézó  - Page 10 I_vote_lcapÉtterem és kávézó  - Page 10 I_voting_barÉtterem és kávézó  - Page 10 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Étterem és kávézó  - Page 10 I_vote_lcapÉtterem és kávézó  - Page 10 I_voting_barÉtterem és kávézó  - Page 10 I_vote_rcap 

Megosztás

Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
 

 Étterem és kávézó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Étterem és kávézó // Szer. Dec. 14, 2011 2:38 pm

First topic message reminder :

Étterem és kávézó  - Page 10 Restaurant-room
Reggeli-ebéd-vacsora, nem csak a hotel szállóvendégei számára. A főétkezések között kávézó jelleggel működik.


A hozzászólást Admin összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 24, 2014 10:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
Étterem és kávézó  - Page 10 Empty
SzerzőÜzenet
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Étterem és kávézó  - Page 10 24wr02t
Étterem és kávézó  - Page 10 Giphy
Re: Étterem és kávézó // Hétf. Jún. 09, 2014 11:37 am

/ Rocky & Nia – Days of vengeance /

Nia az ujjaival is mutatja, hogy kell neki most az összekapcsolódás. Egymásbafonódnak a kezeink és ez nagyon jó. Kis finomság, de az ilyenek sokat számítanak és nagyon értékelem ezeket, ahogy ő is. Érzem, ahogy a felbugyogó nyugtalanság kezd visszaszorulni és a helyébe pozitív érzések tolulnak. A bilincsen nevetgélünk egy kicsit, mert az nem a mi temperamentumunknak való, nikább olyan Shonte-féle. Nia mondta már, hogy szép szemeim vannak és én is többször megdícsértem az övéit, mert tényleg csodásak. Kékek, mint a tenger és hasonló mélységeket látok bennük, olyan mélységeket, amikben öröm elmerülni. Kicsit megkönnyebbülök, mikor kimondja, hogy ő is boldog velem. Közös hullámhossz. Nem csak úgy éreztem, hanem tényleg megvan. Nem valami régóta bujkáló dologról lehet akkor szó, hanem egy hirtelen érkezett, mindent felforgató eseményről. De mégis mi a fene az? Érzem, hogy egyre jobban van és egyre távolabb kerül a problémától, ahogy közel hajolunk egymáshoz. A frizurájának a megcsodálását pedig észrevette már korábban is. Hiába, a nők hihetetlenül jók ebben. Ennek örülök, de érdekel, hogy miért is vagyunk itt? Széles mosoly mögött aggódva várom, hogy mi lesz a megoldás. Amikor jön a sóhaj és kéri elengedni a kezét, akkor csak egy rövid másopdercig tartóztatom, utána szabad. Már a borítéknál felszalad a bal szemöldököm és hunyorgok, hogy mi lehet ez? A régi életemből valami? Esetleg valamelyik farkassal a tárgyalás, amikor az informálódásnál közelebb voltam a kelleténél? Mostanában nem volt ilyen, még a Nia előtti hetekben sem. Illetve talán egy, de ott garantáltan nem volt senki. Éreztem volna és ki is nyírtam volna az illetőt vagy ha nem én, akkor a nőstény. El nem tudom képzelni, mit rejthet a nagy barna szörny a gyomrában. A másik pedig az, hogy hogyan került hozzá? Hátrahúzom a fejemet, ahogy elmondja, hogy a címére postázták, feladó nélkül. Zsarolás? De ki áll mögötte, miért csinálja? A hogyant mindjárt megtudom, ahogy kinyitom a borítékot és kiemelem a tartalmát. Hat fotó van benne és lassan lapozom őket, közben pedig bámulok hol a képekre, hol Nia-ra. Ha egyszer bejelentik, hogy a földönkívüli életformákra bizonyítékot találtak, akkor se lepődnék meg jobban. Az arcomon nem csak a meglepettség játszik, hanem a düh és az aggódás is. Ez nem egy szimpla féltékenységi alap, hanem hatalmas kavarás, mögötte sok munkával és ismeretlen szándékokkal. Azt se tudom, pontosan meddig jutott el az illető, aki a háttérben mozgatja a szálakat. És ez a szöveg... Az első az, hogy megnyugtassam Nia-t, de utána a dolgok végére kell járni. Ha ketten tudnánk ezt csinálni, az lenne a legjobb, de ha máshogy nem megy és valóban megrendeült a bizalom, akkor egyedül teszem meg. De ezt nem szeretném. Nem szeretném, ha egy pár kép egy manipulált élethelyzetről romba döntené azt, amit együtt felépítettünk. Leteszem a képeket az asztalra és hátradőlök, majd legalább akkorát sóhajtok, mint Nia, mikor elővette a borítékot. Gondterhelten kezdek bele, ráncolt szemöldökkel és a párocskám tengerkék íriszeibe nézve:
- Fuhh. Emlékszem erre. Amit mondani fogok, az alibinek, magyarázkodásnak elég ócska lenne. A te döntésed, hogy el tudod-e hinni nekem, de bízom benne, hogy képes vagy rá. Nia, az igazat mondom el – kezdem és bizalmat sugároz az arckifejezésem, nem ideges, csak egy kicsit aggódó. - Ez 3 nappal ezelőtt történt. Mikor bejöttem dolgozni, ez a csaj úgy várt engem a parkolóban, mint te, mikor jöttél megbeszélni a Lawrence-ügyet. Néven szólított, erre odafigyeltem és megálltam. A nyakamba ugrott és elkezdett csókolgatni. Én eltoltam, a karjánál fogva – mutatok a képekre, amiken látni, hogy tényleg markolom a karjait - , de többször is próbálkozott és alig tudtam lerázni. Láttál már akcióban, de ez nem életveszély volt, nem akartam leütni vagy kirúgni alóla a lábait. Az volt a legfurább benne, hogy nem mondott semmit, csak a számra ugrott és pár kísérlet után egyszercsak lelépett, mintha elvágták volna a filmszalagot. Én csak álltam ott és néztem, hogy ez mi a fene volt? Szóval ezt örökítette meg valaki...
Most már egész idegesen kopogtatom az asztalt a félig ökölbe szorított markommal. Meg volt szervezve. A csajt felbérelték, hogy szúrjon ki velem és valaki lesben állt. Nem emlékszem fotósra. A sok reggeli, parkolói szag közül nem is ismerném fel utólag, hogy ha érezném. A kamera esetleg segíthet, ha másban nem, a gyanú eloszlatásában, de bízom benne, hogy elég az adott szavam. A többit, amire ez az egész következtetni enged, el kell mondanom. Kezeimet összefonom és így dőlök előre, félrefordított fejjel, aggodalmas tekintettel beszélek Nia-hoz:
- Ez csak az egyik fele. A másik az, aki ismer téged és engem, tudja a nevünket, a címedet, a munkahelyemet és „véletlenül” pont ott volt egy fényképezőgéppel, mikor ez az eset történt. Nem tudom, hogy ki ez és miért áll érdekében, hogy ezt csinálja, de nem szeretném hagyni, hogy továbbmenjen és csúnyább eszközökhöz is nyúljon. Ki fogom kérni a kamerafelvételeket, hátha meglátjuk az illetőt. Nia, valaki el akar minket választani, nagyon aljas módon ássa alá a boldogságunkat. Nem fogjuk hagyni, igaz? - fejezem be és nézek rá egy összeszorított ajkú mosollyal, majd a kezét is megfogom. Utána megint a képekre nézek, majd vissza Nia-ra:
- Ezeken sajnos nem látszik rendesen az arca, de a felvételekről meglesz. Ha a fotóst nem is látjuk meg, a csajt meg tudjuk keresni a segítségeddel, ugye? Jaj, annyira sajnálom, hogy ilyenekkel kell foglalkozni.
Arról nem beszélek, hogy ha meglesz a tettes, akkor mi vár rá. Nem ölöm meg, kivéve, ha tud a vérfarkas identitásomról is. Ha addig nem jutott el, akkor viszont csak egyszerűen elintézem, hogy minden kicsússzon alóla. Megélhetés, lakás, egészség, barátok, család és így tovább. Csináltam már ilyet, ha valaki okot adott rá. Kívánni fogja a halált, de nem adatik meg neki. Én úgy érzem, hogy ellenem szól ez az egész. Egy körmönfontabb magányos farkas lenne, akit egyszer bejelentettem? Vagy valaki a múltamból? Ezt még nem tudom, de ki fogom deríteni és kő kövön nem marad, az biztos... Rossz emberrel kezdett ki.
Vissza az elejére Go down
Nia Jensen
Ember
Nia Jensen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 268
◯ IC REAG : 326
◯ Lakhely : Jensen Villa
Étterem és kávézó  - Page 10 T_zb00_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Étterem és kávézó // Hétf. Jún. 09, 2014 12:56 pm

/ Rocky & Nia – Days of vengeance /

Tisztában vagyok vele, hogy Stephen kiváló parti a nők szemében. Látom milyen sóvár pillantást vetnek felé, ha elhalad mellettük. Olyan jelenség, akit nehéz nem észrevenni, mert alattomosan vonzza a figyelmet. Elvégre jóképű, sármos, intelligens, humoros, elegáns. Magabiztos kisugárzása lehengerlő, és amikor hűvös, akkor is vadító. Ezen felül a hotel életében betöltött pozíciója is figyelemre méltó, annak, aki kizárólag az anyagiakra pályázik.
Igazából még hosszan lehetne sorolni a jó tulajdonságokat, amiket imádok benne, de egyszerűen mondva Stephen ízig-vérig igazi férfi, olyan, aki képes kizökkenteni a szürke mindennapokból, és akit könnyű csodálni. Tulajdonképpen be kéne tiltani, hogy bárki ilyen legyen.
Hm. Mindemellett a ragadozó jellegnek még mindig fenntartok egy listavezető helyet. Eddig magamban sem mertem megállapítani, de Danielnél éreztem ugyanezt. Tudom, hogy Stephent nem lehet egy lapon emlegetni azzal az őrülttel, de van valami titokzatos hozzávaló az egész lényében, ami kissé megfoghatatlanná teszi. Még egyetlen férfi sem hatott rám úgy, mint ő. Ahogy egyre jobban belefolytunk egymás életébe, észre sem vettem, hogy megigézett. Csak a sátorban döbbentem rá. A benzinkútnál, a kezdetek kezdetén erősen gyanakodtam, hogy veszélyes alak és valami nem stimmel vele. Talán már akkor éreztem a „vesztem” tudat alatt. Mikor legelőször, a kerékcsere alatt néztem közelről a kékes árnyalatú, nagyon halvány íriszeibe, olybá tűnt, mintha szavak nélkül azt kérdezné tőlem: „Szia, bárány, levághatlak?”
Akkor még semmi pénzért nem vallottam volna be, de ez tetszett.
Az a nő meg nem is nő, akire nincs hatással, és akinek a szeme nem akadna meg Stephenen. Nem zavar, hogy utána lesnek, vagy ha az étterem közeli asztalaitól méregetnek minket, mint például most is. Gondolom, engem a fenébe kívánnak, de nem rendít meg különösebben.
Az úton idefelé azon töprengtem, vajon ki fotózott, vagy ki figyeltette Stephent. A rendőrségen még mindig nem tudják, hogy a bilétás fickóval járok. Legalábbis nem reklámozom, de az nem jelenti, hogy nem szemfülesek a kollégák. Bár azt kizártnak tartom; hobbiból kövessenek valakit, hogy lencsevégre kaphassák. Ha ki is szagoltak valamit, vagy ha megláttak minket a városban, mert megláthattak, nem bújkálunk, akkor azt a szemembe mondanák, és nem névtelenül küldözgetnek képeket az otthonomba. Ezért tartom furcsának ezt az egészet. Mi a célja ezeknek a képeknek? Hogy Stephennel szakítsunk? Ha ezen a vonalon megyek tovább, akkor azt mondom, hogy valamelyik kedves szállodavendég vagy alkalmazott az elkövető, aki szemet vetett Mr. Szépszeműre. Végülis a képek mind itt készültek lent a parkolóban.
Érdekelne ki akar keresztbe tenni. Addig viszont felesleges aggódom, míg Stephen maga nem mondja, hogy szakítana, mert talált mást.
Ahogy Stephen belekezd a dolgok tisztázásába, csöndben hallgatom és figyelem az arcát. Tényleg aggasztja és feldúlja, ami történt.
Kedvesen elmosolyodom.
- Néhány gagyi fotó nem elég ahhoz, hogy kitöröljem a számod. Csak tőled akartam hallani, mielőtt bármit is feltételezek. Nekem a te szavad elég. – duruzsolom, miután Stephen beszámolt a parkolós incidensről. Más férfinak egy ilyen mesét biztosan nem hinnék el.
- Úgy hangzik, mintha direkt küldték volna rád. – esek gondolkodóba. Így, Stephen nézőpontjának ismeretében már valóban többértelműek a fotók.
Rohadt nagyot sóhajtok. Hatalmas kő esett le a szívemről. Végülis csak ezt akartam hallani, hogy nincs másik nő a láthatáron.
Stephen idegesen dobol az ujjaival az asztalon. Engem nem húzott fel ennyire a képsorozat. Bennem csak az ütő állt meg egy pillanatra, de szerencsére okosabb vagyok annál, hogy mindenfélére hirtelenből nekiálljak kombinálni.
Rövid nevetést hallatok.
- Még mindig amondó vagyok, hogy nálunk csodaszámba megy egy normális, zökkenőmentes találka. – megrázom a fejem, hogy a copfom ide-oda leng a hátamon.
Összekulcsolódó kezeink fölött elérzékenyülve rámosolygok Stephenre.
- Nem, persze, hogy nem hagyjuk.
Csúnyább eszközök? Igazából csak apám fülébe jusson el, hogy valaki áskálódik a lánya boldogsága ellen. Megeshet a rosszakarómmal, hogy bebetonozzák egy épület alapjába. Nem ő lenne az első, aki beleköt a friss betonba egy építkezésen. Persze nem miattam.
A tettesre váró büntetésről én sem beszélek. Gonoszdi vigyorra rándul a szám. Hiába. Kívülről egy angyal vagyok, de belülről Jensen vér fűt. Vannak esetek, amiket én sem tudok csak úgy eltűrni.  Ez pont egy olyan. Valaki azzal szórakozik, hogy szétválasszon minket. De miért? Ez az ember sincs az eszénél.
- A fotós gondolom elbújt a kocsik között. Akárki bérelte fel, tutira meg akar halni… - mondom baljós hangon. A sötét mosoly még mindig ott ólálkodik az arcomon. Családban, szerelemben nem ismerek kegyelmet.
– Ha rájövök ki az, a Holdon sem lesz biztonságban. A csajt bízd ide. Csak egy kép kell az arcáról, és megtalálom.
Ahogy elnézem Stephent, szerintem ő is hasonlókon agyalhat. Már az elkövető temetésénél tarthat. Hát, nem tudom pontosan mire képes Mr. Szépszemű, de sejtem, hogy nem kispályás és nem fog pironkodni a bosszú közben. Biztosan megvannak az összeköttetései. Ha le akar vadászni valakit, akkor az meg is lesz előbb-utóbb. Én meg örömmel besegítek.
Közben feltűnik egy vörös hajú fiatal nő négy asztallal arrébb, Stephen háta mögött. Egyre minket figyel. Hosszúkás arcát rövid, hullámos haj keretezi. Az álla feltűnően csontos, és szögletes. Sűrű gondozott, fekete szemöldöke alatt zöld szemek csillognak.
Oda-oda sandítva méricskélem. Halványrózsaszín, hosszú kötött ruhát visel fekete sztreccs legginggel. és fekete tűsarkú bokacsizmával. Az alakja magas és vékony. Pici, húsos száján önelégült mosoly sejlik fel, ahogy egy szalvétát húzogat az ujjai közt szép lassú, már-már kéjelgőnek nevezhető kézmozdulatokkal.
Tekintetem visszatér Stephen arcára és inkább rákoncentrálok. Biztos feltűnt neki, hogy a válla fölött nézelődök. Eddig sem zavart, hogy körbeveszik a nők, ez után sem fogok ettől becsavarodni.
Ekkor észlelem, hogy a pincér odamegy hozzá, és váltanak pár szót. A srác kitakarja a vöröskét. Nem hallom a kettejük párbeszédét, de az az érzésem, hogy Stephen a tárgya.
A pincér aztán alig egy perc múlva idesétál hozzánk és óvatosan Stephen elé csúsztatja a félbe hajtott, fehér szalvétát, ami az imént még a csaj ujjai közt csúszkált. Ahogy letette, szétnyílt. Ezzel távozott.
Az asztal túloldaláról simán látom mi van ráírva a szalvétára jókora, kerek betűkkel: „Köszönöm a virágot! Este ugorj be, várlak! 203.”
A tekintetem elkapom az üzenetről, elvégre nem nekem küldték. A szemöldökeim meglepetten felugranak a homlokomra, miközben hátradőlök a széken.
Lehunyom a szemem, és mély lélegzetet veszek. Mikor másodpercek múlva ismét kinyitom, már csak mosolyogva rázom a fejem. Mekkora ribancnak kell lenni ahhoz, amit ez a vörös művel? Biztos látja, hogy Stephen nincs egyedül, a barátnőjével van, és még ez sem tartja vissza attól, hogy felhívja a szobájába úgy, hogy a barátnő is tudjon róla.
Kizárt, hogy láthatatlan vagyok.
Annyira abszurd ez a szitu, hogy elnevetem magam.
- Mi folyik itt? Nem hiszem el, hogy ez történik… Stephen… Jó vicc. Hol a kandi kamera? – tudakolom higgadtan. Az orrom előtt hívták a páromat szobára. Mit izguljak? Ugyan, ez semmiség!
Bájos mosolyomba belevegyül a vegytiszta értetlenség. Már két csaj is adott. Előbb a prosti a fotókon, most meg a vörös. Valami nagyon nem kóser.
Nem létezik, hogy ennyire félreismertem volna Stephent. Soha semmi, de semmi jelét nem mutatta, hogy átverne. Mégha szavakkal nem is mondja állandóan, a legapróbb rezdülései mindig azt mutatják, hogy oda van értem. Nem kell ahhoz nyomozónak lenni, hogy az ember lánya megneszelje, ha gáz van egy kapcsolatban. Nálunk minden rendben volt egészen idáig.
Ismét odanézek Stephen mögé, a kijárathoz közeli asztalhoz, de a vöröskének hűlt helye.
Kíváncsian várom, Mr. Szépszemű ezt vajon mivel magyarázza.
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Étterem és kávézó  - Page 10 24wr02t
Étterem és kávézó  - Page 10 Giphy
Re: Étterem és kávézó // Hétf. Jún. 09, 2014 2:23 pm

/ Rocky & Nia – Days of vengeance /

Arra kell gondolnom, hogy aki itt szórakozik, az engem elég alaposan ismer. Megtehette volna, hogy Nia-t támadtatja le ilyen alakokkal és én kapom a fotókat. Mintha tudta volna, hogy én nem hiszek ilyen hülyeségeknek és inkább a csajt próbálta meg ellenem fordítani, mint engem ő ellene. Eljátszom a gondolattal, hogy mi lenne, ha tényleg találnék ilyet a postaládámban. Szagminta, ez a minimum. Aztán kinyomoztatnám, hol lett feladva és elúbb-utóbb eljutnék az illetőhöz. Nia pedig a rendőrségen dolgozik. Ezt nem tudja a titokzatos szarkeverő? Mi ketten már hetek óta rejtőzködő pszichopatát és évtizedek óta gyilkoló őrült házaspárt is füleltünk már le a kapcsolatainkkal és az eszünkkel. Pont ő lenne a kivétel? Vagy nem tudja, kikkel áll szemben vagy neki is elég jók a kapcsolatai, ha nem egy komplett idiótáról, egy amatőrről van szó. Ha az érzelmi oldalát vesszük, persze én is elmennék Nia-hoz megbeszélni, hogy mit láttam, de még annyi körítést sem tennék, mint ő ma. Kiszagolnám, ha hazudna nekem. De egyáltalán nem számítanék ilyesmire. Benne jelent meg először a nyitottság illetve... Nem is tudom, melyikünknél kezdődött előbb. Ott a benzinkútnál semmi jelét nem adta még minimális vonzódásnak sem. Örült, hogy lovagiasan segítek neki kocsit bütykölni, de ennél többet nem éreztem. Aztán a parkolóban már inkább, de a farmon hangolódtunk igazán egymásra. Hajmeresztő történet az, hogy milyen ügy alatt ismerkedtünk meg és hogy jöttünk össze, de jó vége lett. Hogy Nia miért szólózott eddig, arra csak az igényességében látom a magyarázatot. Átlát a férfiakon és nem jó neki akárki. A biológiai szükségleteit biztos megoldotta valahogy, de ennél tovább nem nagyon engedett senkit. Nekem is sok idő kellett, amíg a bizalmába fogadott. Ha nem lettünk volna annyira egymásrautalva, talán még most sem tartanánk itt. Gyönyörű, lenyűgözően intelligens és megnyerő, kedves jelenség, de makacs és válogatós. Már csak ezért sem hinnék ilyen béna fotóknak, ha róla készültek volna. Most is azt érzem, hogy csodál engem, oda van értem meg vissza.
Mikor tisztázom magamat, érzem, hogy hisz nekem. Őszintén beszél. Megint azt érzem, hogy nagyon erős nő, akinek nem csak az esze, hanem a szíve, az érzelmi intelligenciája is a helyén van. Rámosolygok egy hatalmasat.
- Megint megmutattad, milyen különleges vagy. Vannak házisárkányok, akiknek még fotó sem kell, hogy vádaskodjanak, te viszont nem az vagy. Még így sem rontottál ajtóstul a házba. Köszönöm hogy megelőlegezted a bizalmat – mondom neki és hallhatja a hangomon, láthatja az arcomon, hogy tényleg hálás vagyok. Sok nőnél egy ilyen elég lenne a szakításhoz. Elönti az agyukat a vér, a bűnbakkeresés és sutbadobják azt, akivel együtt voltak. Szerintem ez sokszor a kapcsolatról is elárulja, milyen ingatag lábakon állt és nálunk épp ezért nem vált be. Mi jó erős alapot raktunk és arra építkeztünk. Nem csak úgy összeálltunk, hogy lesz, ami lesz, ha egyszer nincs jobb. Szívvel, de mégis tudatosan választottunk. Azt hiszem, ezt ki is kell nyilvánítanom.
- Igen, nagyon is így néz ki. Viszont hibázott, akárki is tette. Okozott neked pár kellemetlen percet vagy nem tudom, mennyi időt és jól tetted, hogy rögtön felhívtál. Szerintem nem járt utánunk elég alaposan és ez persze jó is. Ennyi nem elég neked, hogy szakíts velem és ha fordítva lenne, én se tenném. Ez egy gyenge próbálkozás volt a részéről és szerintem arról sincs fogalma, hogy mi már ennél nagyobb dolgokat is kiderítettünk együtt. Vagy ha van, akkor sokat gondol magáról és azt hiszi, ő nem lesz meg. Pedig meglesz – mondom és a szavaimnak most van egy kíméletlen mellékzöngéje. Nia az enyém és aki ez ellen munkálkodik, az nagyon határozott fellépésre számíthat. Ezek után pedig olyanra, amit inkább ki sem mondok. A párocskám láthatja rajtam, hogy ölni tudnék az eset miatt. Érzem, hogy ő nagyon megkönnyebbül, most ugrik le a komplett Sziklás-hegység a szívéről. A nevetésére elmosolyodom, aztán belőlem is kijön egy kisebb kacaj.
- Hát vannak érdekes randik nálunk, az igaz. Ki hinné el, ha elmesélnénk, hogy egy dilinyós család utáni nyomozás hozott össze minket? Esetleg Wright és meg is írna belőle egy nagy love story-t.
Nézem a haját, ahogy csóválja fejrázás közben. Most már újra egybefonjuk az ujjainkat és erősen szorítjuk. Nem engedjük el egymást, mintha csak ezzel is nyomatékosítanánk, hogy nem állít meg minket pár fotó és egy cselszövő. Látom Nia-n, hogy hasonló dolgokat képzel el az intrikus számára, mint én. Na jó, azért szerintem finomabb lenne és nőies. A szavaival is erre utal és már fűzi is tovább a nyomozás részleteit. Megint azt csináljuk, amiben a legjobbak vagyunk. Én csak bólogatok és átgondolom, mi lesz. Leszólok a biztonságiaknak, hogy valaki alám akar fűteni és kell a felvételnek az a része. Gond nélkül meg fogják mutatni. Ha szerencsém lesz, látom a fotóst is és a csajt is. Egy pár kimerevített kép, amit átküldenek, én pedig lököm is át Nia-nak, hogy lecsekkolja őket. Ha csak a csajt találjuk meg, szerintem az is elég. Ő csak egy fizetett szereplő ebben és bosszant, persze, hogy bosszant, ott is bosszantott, de nem vele fogok szívózni. A fotóssal sem, hacsak nem ő a nagyfőnök. Ők csak kapnak egy kis vallatást, persze abban sem lesz köszönet. Szerintem Nia-val ketten megyünk el hozzájuk. Feltűnik, hogy Nia nagyon nézeget hátrafelé. Én is nézegetnék, mert az a palacsinta be van készítve, csak eddig egyszerűen nem volt alkalmas pillanat. Talán most már lesz. Meglepődök, mikor idejön a pincér. Még nem is szóltam! Nem szoktak ennyire szorgalmasak lenni. Nem tányért hoz, hanem egy szalvétát, rajta üzenettel. Elolvasom és a fejem szinte lángba borul. Szerintem Nia nem látott még ilyennek. Lecsapom a szalvétát az asztalra és felállok. Körbenézek. Nem kell kérdeznem semmit, szag alapján meg fogom találni, ki küldte. Gyilkos tekintettel járatom körbe a szemeimet az éttermen. Egy-két ember el is kapja a tekintetét. Vissza kell vennem. Nem hiányzik egy balhé itt a szálloda éttermében. Talán pont ezt akarta elérni a fazon. Nem, nem adom meg neki ezt a kegyet. A pult mögül rámnéznek és még mindig dühös vagyok, de bólintok, hogy jöhet, amit megbeszéltünk. Attól tartok, itt ma már nem lesz jó pillanat, csak kevésbé rossz. A szag tulajdonosa már elment. Utánarohanhatnék, de inkább majd lecsekkoltatom. A palacsintát még megvárom, de utána javasolni fogom, hogy keressünk másik helyet. Olyat, ahol kettesben lehetünk. A pincérhez fordulok:
- Ki küldte ezt?
A fiatal, mindig udvarias alkalmazott kicsit zavarba jön. Először csak néz rám, aztán így felel:
- A hölgy megkért, hogy ne mondjam el, csak adjam át a szalvétát.
Nem szeretek főnökösködni, mert nem is vagyok az, csak tanácsadó. Más kérdés, hogy mindenről tudok, ami a szállodában zajlik és befolyásom is van. Rúgattam ki embereket, másokat pedig soron kívül felvetettem, pozitív és negatív visszajelzéseket is továbbítok mindig. Arcról ismerniük kell és névről is. Komor arccal nézek a kinyalt hajú srácra és közel hajolok a füléhez, hogy ne alázzam meg mások előtt. Ő aztán végképp nem érdemli meg. Érzem benne, hogy fél, mert részese lett valami kellemetlennek, pedig csak a dolgát végezte. A vendég kért valamit, ő teljesítette. Nem is csesztetem, csak elárulom, miért kell tudnom, amit kérdezek.
- Tudja, ki vagyok, ugye? Értékelem, hogy lelkesen kiszolgálja a vendégeket, de itt másról van szó. Én, mint Stephen Chesterton, a Holiday Inn menedzsment tagja szeretném tudni, ki küld nekem üzenetet fiktív virágokról és ki hív randira, mikor épp a barátnőmmel vagyok – mondom a srácnak és a végén Nia-ra nézek. Először idegesen tekintek oda, aztán viszont rámosolygok. A szemei! Viszahoznak a földre. A pincér egyre zavartabb, de válaszol:
- Egy hölgy, még nem láttam itt. Vörös haja volt, elegánsan jött és annál az asztalnál ült – néz a pincér az asztalra, amelyiknél történt az eset. Biccentek neki, hogy köszönöm és jelzek, hogy elmehet. Visszaülök Nia-val szembe és nagy gondterhelten terpeszkedem az asztalnál. A kérdésére szinte nem is figyeltem, csak futólag. Ahogy ránézek, egy kis mosoly belefér. Hamar eltűnik. Halkan beszélek, de érthetően és most már nagyon tárgyilagosan:
- Ez nagyon komoly szervezés. Azt a nőt nézted a vállam fölött? Kandi kamera nincs, de biztonsági van. A pincér megmondta, hogy nézett ki és melyik asztalnál ült. Ez a felvétel is ki lesz kérve. A szalvétát meg átadom bizonyítékként, hátha van rajta ujjlenyomat. A 203-asnak pedig utána fogok járni. Lehet, hogy nincs lefoglalva, csak ideírták. De ha ráérsz este, lecsekkolhatjuk. Nia, azt hiszem, ez többről szól, mint szétválasztásról. Engem akar valaki minél kellemetlenebb helyzetbe hozni. Láttad, mennyire felkaptam a vizet. Egy étteremben, ahol vendégek vannak, nem igazán illik így viselkedni. Szerintem épp ezt akarta elérni az illetőt vagy még többet. Most viszont várj még egy kicsit, mert lesz valami jó is ezen a délutánon – fejezem be és végre elmosolyodom. Hamarosan érkezik a palacsinta. Nem fog akkorát durranni, mint vártam, de reménykedem, hogy kicsit oldja majd a drámát.
Vissza az elejére Go down
Nia Jensen
Ember
Nia Jensen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 268
◯ IC REAG : 326
◯ Lakhely : Jensen Villa
Étterem és kávézó  - Page 10 T_zb00_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Étterem és kávézó // Hétf. Jún. 09, 2014 4:07 pm

/ Rocky & Nia – Days of vengeance /

- Kinek előlegezzem meg, ha nem neked, Stephen? – vonom feljebb a fél szemöldököm, miközben csintalanul mosolygok.
Sok mindenen mentünk keresztül együtt, és ő az életemet mentette meg a farmon. Azt a kalandot sosem fogom elfelejteni.
Néhány hete vagyunk együtt, de elképesztő, hogy a kapcsolatunk már most, a „kezdeti stádiumban” is ilyen erős. Én bízom Stephenben, ez nem vitás. A múltjában helyet kapott nők nem aggasztanak, ahogy a jelenében szerepet játszó munkatársak, alkalmazottak és nőnemű barátok sem.
De ha egyszer úgy alakulna, hogy Stephen mégis leváltana, elengedem szó nélkül. Xar érzés lesz, de nem rendezek purparlét, ha már nem úgy működnek a dolgok, hogy mindkettőnknek jó.
Ez a mostani eset viszont merőben más. Valaki direkt szétválasztana minket, vagy legalábbis Stephen ellen hangolna. Így ez már vért kíván a szememben. És ahogy látom, Stephen zsebében is kinyílt a bicska.
- „Pedig meglesz.” – ismétlem meg Stephen szavait egy kéjenc perverz vigyorával és vágyakozón felsóhajtok. – Imádom ahogy ezt mondtad. Szóval levadásszuk… - harapom be az alsó ajkam. Különös, sötét élvezet nyújt a gondolat, hogy a rejtélyes rosszakaró nyomába eredünk.
- Nem biztos, hogy nincs tisztában azzal, hogy a rendőrségnél dolgozom. Talán épp ezért nem oda postázta a képeket.  Tarthatott tőle, hogy ott helyben mindjárt beadom őket a laborba. Így viszont… tudhatta, hogy egyenesen hozzád rohanok.
Ez már azért tényleg regénybe illő, minket milyen hülye dolgok hoznak össze, akár egy-egy találkára.
- Én már nem is álmodom egy szokványos – idézőjelet formálok az ujjaimból. – „uncsi” randiról. Ennek akkora az esélye, mint kriptonitot találni Fairbanksben.
Wright emlegetésére halkan elnevetem magam.
- Majd felkeresem az ötlettel. – heherészem.
Mikor a pincérsrác odalép hozzánk, és leteszi a szalvétát, Stephen markáns arca rákvörösre gyúl a benne feltörő indulattól. Felpattan az asztaltól. Igazán dühösnek még nem láttam soha azelőtt. Ilyesmit nem lehet csak úgy eljátszani, tényleg mélyen érintette. A pillantása, amivel végigsöpört az étteremben, egy kegyetlen gyilkosé. Hűha… Nem lennék az ellenlábasa helyében.
Szegény pincért vallatja, annak megugrik az ádámcsutkája, ahogy nyel egy nagyot. Tart Stephentől, én is csak lapítok. Felkönyökölök jobb kezemmel az asztalra, és félig behajlított ujjakkal az öklöm a szám elé érintem.
A pillantásom Stephen és a pincér közt cikázik. Bár inkább Stephent figyelem, nem akarom a fiút zavarba hozni, így is biztosan kínos neki a szituáció, pedig teljesen ártatlan.
Stephen címez nekem egy röpke mosolyt, miután a pincér fülébe belesúgta az ellentmondást nem tűrő szavakat.
Viszonzom, ahogy a tekintetünk egybeolvad. Remélem megenyhül.
Amint visszaül, közelebb hajolok hozzá, hogy válaszoljak a kérdésére.
- Igen, őt. Kb 176 cm magas, modell alkat, rövid vörös haj, apró, telt száj, zöld szem, rózsaszín kötött tunika és fekete cicanadrág. – pontosítom a pincér leírását somolyogva.
Most az én ujjaim siklanak simogatón Stephen kézfejére, és ott időznek. Apró köröket rajzolgatok ujjhegyeimmel a bőrén.
- Nyugi. Nem történt semmi. Legalább megvan, miért nem a rendőrségen kaptam kézhez a képeket. Az illető azt akarta, hogy itt legyek, amikor a csaj szobára hív. Nézd meg mekkora, tiszta, gondosan megformált betűkkel írt. Az volt a célja, hogy el tudjam olvasni… Ha tényleg alád akar valaki vágni, akkor addig jó, amíg „csak” minket akar szétzavarni. Komolyabb károkat is okozhat, ha nagyon elszánt. Ellened fordíthatja a barátaidat, a munkahelyeden is keverhet, az életed bármely területét megcélozhatja. Van olyan akire gyanakszol? Szerintem írd össze a lehetséges jelölteket. Kezd a gyerekkori szomszéd kiskölyökkel, akit rendszeresen elagyaltál. – mondom ezt vigyorogva, viszont komolyan gondolom. – Aztán leszűkítjük a kört. Aki versenyben marad, annak alaposan utánanézek. Kiderítem mivel foglalkozik, hol él, cipő-, bugyiméret, vércsoport, mikor vesztette el a szüzességét, és mi a legvadabb félelme. Egyszóval mindent megtudok. Ne aggódj... Velem jobb, ha nem szórakozik. – küldök egy meleg, biztató, szerelmes mosolyt Stephennek. – Ez a délután már attól jó, hogy együtt lehetünk.
Kíváncsi vagyok Stephen mit tervezett. Arcvonásaim egészen megnyílnak, ahogy kérdőn pislogok a páromra.
Kisvártatva ismét megjelenik az asztalunknál az előbbi pincérsrác.
- Köszönöm! – mosolygok fel rá hálásan a kiszolgálásért, miközben leteszi elém a tányért, az evőeszközöket és a fehér szalvétát, amin a hotel lógója díszeleg.
Jóleső nevetés ráz meg a nutellás palacsinta láttán. Nahát! Erre tényleg nem számítottam.
- Hihetetlen vagy, tudod? – csóválom meg a fejem szélesen vigyorogva a meglepetés fölött.
Vágok egy darabot, és feltűzöm a fényesre törölgetett villára. Az első falatot Stephennek kínálom és felé fordítom a villát.
- Kérsz?... Mellesleg igen, ráérek este. A tiéd vagyok. - csacsogom Stephen kék szemeiben elmerülve, miközben várom a palacsinta sorsát.
Vissza az elejére Go down
Flora Ashwood
Informátor
Flora Ashwood

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 51
◯ HSZ : 188
◯ IC REAG : 120
◯ Lakhely : Salt Lake City (Utah)
◯ Feltűnést kelthet : Sárga VW Beetle típusú személyautóm, bájos szempilláival ;)
Étterem és kávézó  - Page 10 Avatar_victoria_justice_mtv_s_eye_candy_promo_19L6Xy0q.sized
Re: Étterem és kávézó // Hétf. Jún. 09, 2014 4:44 pm

/ Rocky & Nia – Days of vengeance (avagy egy reag erejéig becsörtetek, mint elefánt abba a bizonyos porcelánboltba) /

Hogy milyen a napom? Rohangálós. Ki se látszom a feladatokból, köszönhetően annak, hogy a főnök ma nincs bent. Szökőévente egyszer fordul elő ilyen, és akkor a nyakamba szakad minden. Nem zavarna, ha gyakrabban lenne belátásom az aktuális dolgokba, de így hirtelen azt se tudom hova kapjak. Nem viselem a szokásos szakácsegyenruhát, hanem barackszínű kiskosztümben rohangálok fel-alá, amire ki van tűzve az a kis névtábla, ami eddig csak egyszer volt rajtam, mióta itt vagyok. „Séf-helyettes”.. hirdeti a gravírozott apróság.
A telefonom persze folyton csörög, a beszállítók keresnek az alapanyag egyeztetés miatt, és valami rendezvényszervező is pont ma talált be egy esküvői menü kapcsán, amiről Vittoria szerintem elfelejtett szólni nekem, ezért szinte feltúrom az asztalát, mire érdemben tudok válaszolni a menüvel kapcsolatban feltett kérdésekre.
Átnyargalok most már ki tudja hányadszor a mai nap folyamán az éttermen is, nem mulasztom el mosolyogva üdvözölni a vendégeket, és jó étvágyat kívánni nekik, mert ez is a feladataim közé tartozik. Véletlenül szúrom ki Stephent az egyik asztalnál, egy fiatal nővel folytatnak bizalmasnak tűnő beszélgetést. Ha lenne időm, talán oda is mennék hozzájuk, hogy pár szót váltsak Stephennel, de akkor végképp elúsznék minden teendőmmel, ezt a luxust meg igazán nem engedhetem meg magamnak. Azért ha észrevesz, széles mosollyal az arcomon odaintek neki is, és a partnerét is üdvözlöm egy vidám fejbiccentéssel, mielőtt ismét eltűnnék a lengőajtó mögött.
Odabent elkapom az egyik szakácsot, és megkérem, hogy a desszertes hűtő alsó polcán levő süteményből szervírozzon fel kettőt. Nincs az étlapunkon. Annyira izgultam a mai nap miatt, hogy éjjel nem tudtam aludni, ezért nekiálltam sütni otthon. Szlovénia legnépszerűbb süteményét, a Bledi vaníliakrémes készítettem el, és behoztam magammal, hogy a kollégáknak legyen mit nasizni a pihenőidejükben. Elég nagy sikere van, mindenkinek ízlik.. ezért bátorkodom megkínálni belőle kedves ismerősömet, és asztaltársát is.
Pár perc múlva az egyik pincérünk kilép az étterembe, kezein a két tányért egyenesen Stephen és Nia asztalához víve.
- Hölgyem, Uram! Elnézést kérek a zavarásért, de ezt a két kremšnita-t a séf-helyettes küldi önöknek. Szabad? – Ha a pincér engedélyt kap rá, akkor szervírozza is a süteményeket.
- Szlovén vaníliakrémes. – Teszi hozzá, hogy világossá váljon, miféle sütemény is ez. – Jó étvágyat! – Köszön is el, majd megy tovább a dolgára, hogy ne zavarja tovább a beszélgetőket.
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Étterem és kávézó  - Page 10 24wr02t
Étterem és kávézó  - Page 10 Giphy
Re: Étterem és kávézó // Hétf. Jún. 09, 2014 5:19 pm

/ Rocky & Nia – Days of vengeance /

Nia-nak igaza van. Nem is lett volna muszáj kiemelni ezt. Nagyon jó érzés, hogy tényleg ennyire szeret. Azt hiszem, nincs sok ember a Földön, akiért tényleg odáig van. Az apja, Shonte és én, amennyire tudom. Érett nő, a koránál is sokkal érettebb, ezért értjük meg egymást ilyen jól. Arra nem gondolok, hogy milyen lesz, ha egyszer elmúlik, ami most lángol és megunjuk egymást. Nem szeretném, ha ez eljönne. Élvezni kell a pillanatot, amíg tehetjük. Ahogy Nia lecsap a bosszúszomjtól csöpögő mondatomra, elismeri, hogy tetszik neki ebben a férfierő megnyilvánulása. Igen, megmutatom, hogy újra megvédem őt és immár kettőnket, ha kell. Ahogy egy hímhez illik. Szerintem az is tetszik neki, hogy bennem sem kíméletességet lát és még az érzéseibe se kell belenézni, már az arcára kiül, hogy ő is „vért” kíván. Megtorlást. És amúgy is szeret ilyen ügyeket megoldani. Rámosolygok és ennyit mondok erre:
- Ez a rejtélyes machinátor eddig semmi törvénytelent nem tett, csak aljas dolgokat. Szerintem mi is ugyanígy járjunk el. Szemet szemért. Igazad lehet. Akkor viszont számít rá, hogy megtaláljuk, ezt bele kell kalkulálnunk. Csak egy kis időt nyert, de lehet, hogy újabb akciók következnek ezalatt.
Jókat nevetek a kriptoniton. Először nem esik le, mi az, aztán eszembe jut, hogy abban a Supermanes mesében ez volt, az egyetlen, ami ártani tudott a földönkívülinek. Érdekes párhuzam. Az meg még viccesebb, hogy Nia megkeresi Wrightot. Igen, annyira jóban lettünk vele, tényleg. Biztos örülni fog, ha előadjuk, mennyire imádjuk egymást. Á, szerintem már rég túlvan a dolgon és románcolnak Amanda-val. Mikor a szalvétát kapom, érzem, hogy egy kicsit elszalad velem a ló. Még Nia-t is megijesztem, azt pedig már végképp nem akarom. Ahogy a szemeibe nézek, csökken a düh és kezdek megnyugodni. Ő még részletesebben leírja a nőt. A pincért nem vallattam sokáig. Hadd tegye a dolgát, nekem jó lesz a kamera is, ha már tudom, melyik asztalnál kell keresni az újabb bérencet. Az én kedvenc fantomképrajzolóm viszont most is tette a dolgát.
- Nagyon jó! Majd átküldöm az ő képét is.
Az érintéseivel tényleg meg tud nyugtatni. Ilyen még nem is volt, hogy én voltam az idegesebb. Általában tudok magamon uralkodni, de most egy apafarkas védőösztönével pattantam fel. Szinte kimasszírozza az apró kis kezeivel az idegességet. Tudnak mást is azok a kezek, kellemesebb dolgokat és az enyéim is. Ezt viszont le kell rendeznünk, hogy nyugodtan tudjunk majd aludni. Ránézek az írásra, ahogy mondja, hogy mit lát benne. Nagyon okos. Tényleg, fel sem tűnt, hogy pont ezért vannak itt akkora betűk, hogy szemből is el lehessen olvasni. Én mást is látok ebben. Amiket Nia utána mond, azokat valós veszélynek érzem.
- Szerintem ez csak a kezdet. A legérzékenyebb pontomon kezdte a támadást, de szerencsére ezt a két csatát mi nyertük – mosolygok Nia-ra, miközben megszorítom a kezeit. Igen, nem rendült meg a bizalom, bár volt egy rövid hatása a történteknek. - Megint azt kell mondanom, hogy kitervelt, alattomos, de nem tökéletes a stratégia. Ha kisebb betűkkel lett volna írva, ugyanígy felálltam volna, de a szalvétát akkor is megmutattam volna neked. Ezzel nem számolt? Vagy elhanyagolható veszély. Rendben, össze fogom írni, hogy kik lehetnek. Biztos is vagyok abban, hogy mindent kiderítesz. Amúgy is, de most főleg. És igazad van, a sok hülyeség ellenére is jó együtt. Komolyan, melletted még idegeskedni is jó. Csak rádnéztem az előbb is, mikor a pincért faggattam és máris megenyhültem – fejezem be nevetve. Nia-n látom, hogy nagyon felcsigáztam. Annyira aranyos ilyenkor. Máskor is, de most meg tudnám zabálni, persze csak a szó romantikus értelmében. Az előző pincért küldték ki. Nem tudom, mennyi kedve volt idejönni azok után, hogy leteremtettem. Belenézek, de nem látok semmi különöset. Se félelmet, se rosszkedvet. Profi vendéglátós, megértette, mit látott és a munkáját most is rendesen végzi, ahogy eddig is. Ezt megjegyzem. Így is kell a Holiday Innben. Csak vidám és most már nyugodt mosollyal nézem Nia-t, ahogy megörül a nutellás palacsintának. Megleptem és mégis sikerült megtalálni azt az időpontot, amikor a várt hatást érte el a figyelmesség. Széles mosollyal és egy rövid kacagással nyugtázom.
- Tudom. Most elfogadom, köszi! Jó étvágyat! - mondom a páromnak és elveszek egyet az asztalokra eleve bekészített szalvéták közül, hogy a bal kezembe fogjam. A jobbal pedig egy villát húzok ki ugyanonnan és rászúrom a kis falatot, alátartva a szalvétát. Most én is megkóstolhatom Flora Ashwood híres süteményét. Elismerően hümmentek egyet. Már értem, hogy Nia miért volt oda tőle ennyire. Ahogy nekilátunk, érkezik még egy pincér. Mi a fene van ma? Rosszat sejtek, valami újabb galád trükköt. Ahogy azt mondja, hogy a séfhelyettes küldte a süteményt és kettőnknek, már látom, hogy nincs baj, csak Flora volt rendkívül figyelmes. Lehet, hogy a pincér beszámolt arról is, hogy mi ment itt? Igazából örülök, hogy nem maga Flora jött ide. Semmi bajom vele, de ma nem lenne szerencsés, ha elkezdené itt előadni magát. Máskor szerintem Nia meg is kedvelné őt, ha találkoznának, de a mai napra már elég volt az idegen nőkből, akik engem kerülgetnek kedveskedve. Az előbb nem vettem észre, nem intettem neki. Máshol járt az eszem. Mindenesetre intelligensebb annál, hogy zavarjon, miközben a barátnőmmel vagyok és csak küldött egy kis finomságot. Nia-ra nézek és ha ő is elfogadja, akkor köszönetet mondok a pincérnek és megnézem ezt a süteményt. Szlovén vaníliakrémest is felszolgálunk? Nem mondom, hogy töviről hegyire vágom az étlapot, de ez mintha nem lenne egy alap édesség. Nem kezdek lapozgatni, majd máskor utánanézek vagy megkérdezem Flora-t, mikor megköszönöm neki. Most pedig én is elkezdek enni és igen finomnak találom a krémest. Nia véleményét is ki fogom majd kérni és ha neki is nagyon ízlik, akkor felvetem, hogy bővítsük a palettát. Első osztályú, ezt rendszeresíteni kell.

/ Köszi, Flora!  :cheers: /
Vissza az elejére Go down
Nia Jensen
Ember
Nia Jensen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 268
◯ IC REAG : 326
◯ Lakhely : Jensen Villa
Étterem és kávézó  - Page 10 T_zb00_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Étterem és kávézó // Hétf. Jún. 09, 2014 6:28 pm

/ Rocky & Nia – Days of vengeance (avagy köszönjük, Flo a sütit! szívecskék   /

- Persze. – bólintok vigyorogva. – Megtudjuk ki az, és szépen visszaijesztegetjük. Biztosan számít ránk, ezért érzi most úgy, hogy helyzetelőnyben van, és tuti nem sokára meglépi a következő szemétségét is. Én a helyében mindenhova bérenceket küldenék, és a távolból irányítanám a szálakat, hogy véletlenül se kerüljek a gyanú árnyékába. Hm… Azt hiszem, a számodra legártalmatlanabbnak tűnő emberre is gondolnod kell. Olyanra, aki nem része a közvetlen környezetednek. Ő most valahonnan felbukkant a semmiből, és gyanítom, régóta készül a vendettára, akármit is követtél el ellene. Nagyon agyafúrt, ha ezt a mai aknát így betelepítette nekünk.
Csak elmélkedek, ahogy szoktam. Próbálom elképzelni az illetőt, egyáltalán azt kitalálni, hogy nőről vagy férfiról beszélünk.
- Szerintem biztosra akart menni a nagy betűkkel. Nem tudhatta, hogy megmutatod-e vagy sem. Az is benne volt a pakliban, hogy eldobod anélkül, hogy megmutatnád. Valószínűleg erre készült, ezt várta tőled… Jól ismerhet. Az ilyenek nem egy-két napos ismeretségre vallanak. Több évnyi közös múltatoknak kell lennie. – vonom meg a vállam. Ez csak újabb tipp, de talán segít leszűkíteni a kört.
Elvigyorodok. Akár gúnyosnak és szemétnek is hathatnak a vonásaim, de eszembe jutott valami. Kicsit kivallatom Stephent, persze az ügy érdekében. Muszáj feltennem pár kérdést, hátha segít a tettes kilétéhez eljutni.
- Volt olyan nő, akivel esetleg egy másik miatt toltál ki, és csúnyán otthagytad? Ne haragudj… - nevetem el magam halkan, és megrázom a fejem. Engem még mulattat is ez a beszélgetés, pedig ártatlan szándékok vezérelnek a faggatózásban. - …nem vallatlak, de mindenkire gondolnunk kell. Egy régi bosszús szeretőt sem tartok kizártnak. Lehet, hogy 100 éve rágja a körmét, mert nem kapott tőled magyarázatot.
Beharapom az alsó ajkam, és Stephent lesem.
Jót kacarászok azon, hogy mellettem még idegeskedni is jó.
- Ez oda-vissza működik, ha észrevetted. Amikor én pörgök be, akkor te szoktál engem megnyugtatni.
Igazság szerint a legjobbkor jött a palacsinta. Megtanultam már rég, hogy a rossz dolgok között mindig a jót kell megtalálni. Stephen figyelmességétől a minket körülvevő probléma már el is törpült. Az én tudatalattim és elmém a pozitívumokra van rászoktatva. Ez a titkom.
Örülök, hogy Stephen elfogadta a kóstolót.
- Ugye milyen mennyei? A következő ember, akit Wright után elrabolok, az Flora lesz. – magyarázom, miután bekaptam az első falatot és alaposan kiélveztem az ízét.
Alig nyelem le a palacsintát, odasétál hozzánk egy másik pincér két tányérral. Látom, hogy Stephen arcán a meglepettség suhan át. Biztosan valami újabb fondorlatra számít. Mintha azt várná, hogy valami robbanjon.
- Óh! Köszönjük szépen! – mosolygok élénken a pincérre, ahogy elém teszi a krémest. A rávetett első pillantástól is beindul az ember nyáltermelése, olyannyira guszta. Tökéletes mestermű.
Most duplán megleptek. Gondolom, hogy ebben nem Stephen járt közre, mert úgy pislogott a pincérre, mintha bombát hozna. De ez hamar elmúlt nála. Szinte azonnal megnyugodott, ahogy a srác ecsetelte mi ez és honnan jött.
- Hogy állsz a telt csajokkal? – teszem fel az újabb kérdést. Engem is érint, mert ha ez a sütiztetés így megy tovább…
A krémesről Stephen kék szemeire siklik a pillantásom, és kibukik belőlem a jóleső nevetés, nem tudom visszatartani. Isten látja a lelkemet, hogy próbálkozom, de nem megy.
Újabb gyanúsított a listán: egy bosszúszomjas exbarátnő, aki azt hiszi, hogy a súlya miatt lett menesztve.
Csak egyetlen másodpercre vagyok képes komoly képet vágni. Tovább nevetgélek, miközben a villámmal belehasítok a sütemény puha, habos krémjébe.
- Nem tudom eldönteni melyiket egyem előbb. – vallom be, és elmerülök a krémes édességében. – Nagy emberrablások lesznek még itt… - lehalkítom a hangomat, hogy pimaszmód komolyan megfenyegethessem Stephent. – Este dupla annyi eksönre számolj. Le kell mozognom a plusz kalóriákat.
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Étterem és kávézó  - Page 10 24wr02t
Étterem és kávézó  - Page 10 Giphy
Re: Étterem és kávézó // Hétf. Jún. 09, 2014 7:59 pm

/ Rocky & Nia – Days of vengeance /

Nia kimondja azt, amire én is gondoltam. Valahol egy szép nagy irodában szervezi az életem szabotálását ez a valaki a múltamból, aki most került elő. Azért paranoidba nem megyek át. Nem fogok szúrós szemmel nézni az utolsó takarítónőre és egyebekre. Otthon meg nem jár más, csak én és Nia. Nem vagyok az a nagy vendégeskedős típus. Gyakorlatilag sose volt még nálam házibuli, vendégség, legfeljebb az aktuális csajaimat hívtam oda. Bólogatok, hogy agyafúrt. Igen, az, de nem eléggé.
- Figyelni fogom a jeleket, de azért az „ááárnyak” emlegetéséig nem szeretnék eljutni – mondom nevetve, ahogy idézem Wrightot. Mikor ki volt ütve és elnyújtotta ezt az idétlen megnevezést, az emlékezetes maradt. Nia el is nevette magát akkor. - Okos az emberünk és ötletes, de nem csak megfigyeléseken alapulnak a tervei, hanem feltételezéseken is. Ahogy mondod. Ezt nem tudhatta, nem nyomozott annyit, hogy tudja. Gondol rólam valamit, van egy elképzelése, ami kicsit sötétebb a valóságnál. Ezen kell elbuktatni.
Nézem, hogy Nia mit vigyorog ilyen sunyin és hogy miért vannak benne megint kellemetlen érzések. Ahogy belekezd, már értem. Kicsit kínosan én is nevetek. Megkérdezni se jó az ilyesmit, de megválaszolni se. Nia előtt nyílt lapokkal szeretnék játszani. A vérfarkas életmódomról még nem tud, mert az azért elég durva dolog. A többit, az itteni életemet Stephen Chestertonként viszont megismerheti. Mikor azt mondja, hogy 100 éve rágja a körmét egy sértett exem, belegondolok, hogy ez sem lehetetlen. Farkasok között is akad, aki nem karmokkal és harapásokkal, hanem ilyen kis simlikkel harcol, ahogy én is teszem, mikor valaki nagyon nem tetszik. Például a night clubból a sebhelyest, aki Nia-t meg akarta táncoltatni, lenyomoztam. Edgar Springfield a neve és alvilági körökben elég ismert fegyverkereskedő. Volt, amíg véletlenül le nem jelentettem a nevét egy megfelelő helyen lévő ismerősnek. Tudtommal azóta lekapcsolták és már a felesége is tanúskodott, hogy mik mentek otthon és mikről tudott. A börtönben majd megél pár finomságot, plána ha kiderül, mennyi nemi erőszak és gyilkosság kötődik hozzá. A dutyiban nem szeretik az ilyeneket. Megvakarom a halántékomat és elkezdem mesélni, ami eszembe jut. Nia-ra nézek és kis sóhajjal kezdek bele:
- Világos, nem is rovom fel ezt neked. Akkor se, ha látom, hogy kicsit élvezkedsz is közben – nevetem el magam. - Nem, az a helyzet, hogy ha valakit meguntam, akkor nem húztam sokáig. Ha közben másik nővel lett is telefonszámcsere, azzal a lendülettel már szóltam is az előzőnek, hogy fejezzük be. Két ilyen eset volt, Jennifer Briggs, aki megértette és Ella Levinson, aki nem. Mindkettejüknél egy hónap után jöttem rá, hogy végtelenül unom őket. Huhh, eszembe jut még egy. Ne röhögd magad halálra, de volt egy Ellen Wright nevű csaj. Nem A-val, hanem E-vel. Nem hiszem, hogy rokona az író barátunknak. Nagyon vonzó lány volt és nem érte be velem. Nem kellett fotó sem és semmi ilyesmi. Elmentünk egy táncos helyre és kiszúrt magának egy pasit, engem otthagyott. Nem vertem ki a balhét ott nyilvánosan. Az a másik is megéri a pénzét, ha ilyenbe belemegy, de úgy gondoltam, meg is járja. Ő is le lesz cserélve. Néztem őket egy ideig, aztán hazamentem. Másnap Ellen felhívott, hogy miért hagytam ott. Kérdeztem, hol van, azt mondta, hogy ennél a pasinál, de amúgy engem SEM akar dobni. Megmondtam, hogy én viszont itt a végét látom és így is tettem. Mikor meglátott mással, ő lett féltékeny. Jó, mi? Nem volt túl okos lány, tuti, hogy ezt nem ő csinálja. Csak elmeséltem. Nia, ha tudnád, mennyire válogatós vagyok... Téged hihetetlenül nagyra becsüllek és áldom a sorsot, hogy elémhozott – fejezem be a nosztalgiázást, megfogva a kezét. Így is van. Mindig voltak nőim, de egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan intelligens, érett, szép és szerethető volt köztük, akiben nagyítóval kell keresnem a hibát még nekem is, aki tényleg elég szőrszálhasogató vagyok ebben a témában. Justine volt az első ilyen, utána még ketten követték, de meghaltak. Emberek voltak, nem haraptam be őket. Tudták a titkomat, együtt tudtak élni vele és szerettek úgy is. Ez az, ami még Nia-nal kétséges. Neki nagyon erős az igazságérzete és az empátia óriási benne. Ha megtudja, hogy én képes vagyok brutális mészárlásra és azt a fajt védem, amelyik ezt rendszeresen meg is teszi... Jólesett, amit a hegyen mondott, hogy elfogad engem a titkaimmal, de nem tudom, hol húzódik a tolerálható titkok határa.
Bólogatok, hogy általában fordítva van. Igen, észrevettem, hogy milyen könnyen meg tud nyugodni Nia mellettem. Most pedig viszonozza. Sokat beszélt törlesztésről, hát ezt például fel lehet fogni annak is, bár én egyszerűen csak szeretetnek hívom, mert az is. A palacsintával pedig végképp elűzzük a sötét felhőket.
- Igen, kiváló. Nem vagyok igazán édesszájú, de most már jobban értem, mit éltél át legutóbb.
Nia le is csap az apró figyelmességre. Az is tökéletes. Jól néz ki és tényleg nagyon finom. Minden arányosan van elosztva benne. És ez a kis levélke mellé. Igazi ínyencfalat. Párocskám kérdésére elnevetem magam. Ez csak fokozódik, ahogy látom, hogy ő nem akar nevetni, nagyon nem akar, de kitör belőle. Ez olyan igazi magával ragadó nevetés. Mikor egy kicsit szüneteltetjük a röhögést, akkor válaszolok a könnyeimet törölgetve.
- Hát olyan sok volt, aki mondogatta, hogy milyen kövér. Még így csipkedte is magát – mutatom, ahogy szokták a bordák fölött húzogatni a bőrt. Az emberrablásra megint nevetnem kell. Most már nyoma sincs az aggódásnak és a többinek. Túlvagyunk rajta.
- Ahogy gondolod. De mielőtt elrabolnád, szólj és kiírjuk táppénzre. Este pedig állni fogom a sarat. Kőkemény edzést fogunk tartani – nézek rá kéjes vigyorral. Mindig jó volt, minden este örömteli volt, de ha most még ráteszünk egy lapáttal, az klassz. Nagyon klassz lesz. Ez az árnyékban rejtőző manipulátor nem is tudja, de még jobban összehozott minket. Még nyíltabban beszélünk még mélyebb témákról és remélem, ez így is marad, sőt egyre inkább elmélyül a kapcsolatunk. Szeretném. Nagyon szeretném. Nia-val nem csak az eksön jó, hanem minden más is. Csak nézni, ahogy eszi a finom falatokat, ez is remek. És hogy ne köpjenek bele még jobban a levesünkbe, minél hamarabb meg kell találni az én nagy ellenfelemet. Ma délután még van dolgom a szállodában, de a kamerák felvételeit ki fogom kérni. Az este pedig Nia-é. Ledolgozzuk a kalóriákat és még sok mást is csinálhatunk, ami jó. Vagy ha már lesz eredmény, akkor rögtön megyünk bevetésre is. De csak „edzés” után...
Vissza az elejére Go down
Nia Jensen
Ember
Nia Jensen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 268
◯ IC REAG : 326
◯ Lakhely : Jensen Villa
Étterem és kávézó  - Page 10 T_zb00_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Étterem és kávézó // Hétf. Jún. 09, 2014 9:04 pm

/ Rocky & Nia – Days of vengeance  /

- Ha az árnyakat emlegetnéd, az már tényleg a vég lenne. Majd gondodat viselem akkor. – nevetgélek Stephennel.
Beindultak a fogaskerekek az agyamban, ahogy beszélgetünk a sütemények fölött.
- A feltételezései adódhatnak abból, hogy több éve nem láttátok egymást, nem tudhatja mennyit változtál és milyen irányba ez idő alatt.
Nem tudhatom, hogy Edgar Springfield, a kopasz sebhelyes a klubból, Stephen baráti közreműködésének köszönheti a one-way ticket-jét a sittre. Szép bűnlajstroma volt annak a mocsok nőerőszakolónak. Évek óta nem tudták elkapni, most sikerült.
Közben élénk érdeklődéssel várom Stephen meséjét az exekről. Nem zavar a téma, inkább jól esik, hogy ezekről is lehet beszélni anélkül, hogy valamelyikünk megsértődne vagy dühbe gurulna.
Ellen Wright-nál, hiába figyelmeztetett, hogy ne nevessek, kár volt a próbálkozásért. Épp bekapni készülök egy újabb szeletke krémest, mikor megpendíti ezt a nevet.
- Egek! Nem mondod??? – szakad ki belőlem a kacaj. Meg kell várnom, míg elmúlik a csiklandós inger a gyomromban, és csak utána vagyok képes tovább pusztítani az édességet. – Téged kísért ez a név… Az viszont tetszik, hogy így gondolkodsz. Én sem vagyok képes több vasat tartani a tűzben. Előbb elengedem a meglévő partnert, aztán kezdem csak újra mással, tiszta lappal, így fair minden érintettel… Ellen meg… - felsóhajtok. – Sajna vannak ilyen csajok. A rendes pasik általában az ilyenek miatt ábrándulnak ki a nőkből.
Jah, tisztában vagyok vele, hogy a mi oldalunkon is vannak gyenge láncszemek, nem mindig csak a férfiak a hunyók. A nők ugyanúgy képesek szemétségekre. Nah, de mindegy is. Mindenki azt kapja, amit, akit megérdemel.
Stephenre villantok egy kacér, ördögien kihívó mosolyt, amint ecseteli, hogy válogatós.
- Én is az vagyok, Mr. Chesterton. – duruzsolom és rákacsintok. – Előtted két éve volt közöm utoljára férfihoz. Tiszta apácaéletmódot folytattam. A szexuális energiámat átirányítottam a munkámhoz szükséges hajtóerőbe. Így vezettem le. Pusztítás helyett kreativitás lett belőle. Valahogy senki nem hozott lázba, és csak azért, hogy legyen valakim, nem voltam hajlandó leállni senkivel. Nekem még a lepedőakrobatikához is kell a közös hullámhossz. – vonom meg a vállam.
Stephen vonásait tanulmányozom. Most tuti hülyének néz. Hiába, régi vágású lány vagyok. Azért nekem sem mindegy ki vonaglik rajtam.
Az ő titkáról nem tudok semmit, semennyire se ástam bele magam a dolgaiba a háta mögött. Nekem elég az, amit ő elmond magától, ahogy velem bánik, ezek alapján is csodás képet festettem róla, és a belé vetett bizalmamat szinte semmi nem tudja kikezdeni. Nem tudom mi lenne, hogyan fogadnám, ha egy napon kitálalna az igazsággal, hogy ki ő valójában. Szerintem el sem tudnám hinni, egyáltalán ésszel felfogni. Fogalmam sincs hogyan reagálnék, de egyben biztos vagyok; nagyon szeretem. Az éltemnél is jobban, mégha ezt így nem is mondtam még ki.
- Extázist. – magyarázom vigyorogva, ahogy Stephen dicsérettel illeti a Flora süteményeit. – Apropó. emlékszem hogyan kóstolgattad a pillét… - heherészek halkan, annyira előttem van a jelenet és Stephen arca, ahogy forgatja a szájában a habcukrot. – Mondtam már, hogy szabadalmaztatni fogom a pille ízű propoliszos műlegyet, ami medvebarát horgászok számára lesz kifejlesztve? „Ne csak a halaknak villants, hanem az ismerőseidnek is; egy medve a haverod. Propoliszos műlégy, a grizzlyk ajánlásával.” Szerintem a természetvédők pozitív kritikával illetik majd a terméket.
Ismét elvigyorodom, ahogy Stephen csipkedni kezdi a bordáit, ahogy a tévképzetes nők szokták magukat.
Stephen az előbb kapott felvilágosítást arról, hogy miért olyan nagy a szexuális éhségem. Sokáig voltam takarékon, na. Meg vele amúgyis nagyon jó. Szóval tűkön ülve várom az esti "edzést". Van mit bepótolni.
- Kérdezhetek valamit? – ezt most szörnyen halkan sutyorgom, még szerencse, hogy nincsenek a közvetlen közelünkben vendégek. – Mi volt a legextrémebb hely, ahol… tudod…? – faggatózom, és a jobb szemöldököm csibészien felrándul, az alsó ajkamat beszívom, és egyúttal lenyalom a nyelvem hegyével a krémet róla.
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Étterem és kávézó  - Page 10 24wr02t
Étterem és kávézó  - Page 10 Giphy
Re: Étterem és kávézó // Hétf. Jún. 09, 2014 10:03 pm

/ Rocky & Nia – Days of vengeance /

Wright és az árnyai, amiket elhaló hangon, szinte károgva emlegetett. Mi ezeket az ép elme számára eléggé megterhelő ügyeket simán megoldottuk és mindig megtaláltuk bennük a humort is. A nindzsa, a Brútusz meg az áááárnyak. És amikor Wright megfenyegetett, hogy feljelenti a komplett filmes stábot, ha plagizálok. Még sokáig lehetne sorolni és nekem tetszik, hogy Nia se végezte a padlón ezek után, hanem mindent feldolgozott lelkileg. Talán, talán egyszer eljutunk oda, hogy a farkasvalómat is megismerheti. Ez persze sokkal nehezebb lesz, mert olyanhoz kötődik, akit igazán szeret. Akkor érezném magam teljesnek mellette, ha már ezt is megoszthatnám vele. Most csak jót nevetek, hogy majd gondozgat, ha demens leszek. A másikban pedig igaza van. Nem sokat változtam, de ami a nőket illeti, már nagyon rég, sok évtizeddel ezelőtt volt olyan, akivel úgy tudtam bánni, mint most Nia-val. Az igazat megvallva még az exekről is jó neki beszélni. Kitárulhatok. Nagyon remélem, hogy nem fogom megbánni, mennyi mindent elmondtam. A palacsintát már elfogyasztotta és a krémesnél tart, mikor jön az Ellen Wrightos történet. Sejtettem, hogy egy ilyen kis figyelmeztetés nem elég. Együtt nevetek vele, mert az a szerencsétlen alak jut eszembe. Mikor nyomta fel magát az asztalról és majd megszakadt. Szóval ezen jót nevetünk. Nia pedig ugyanígy gondolkodik. Nálam ez inkább önös érdekekből fakad, mint korrektségből. Így is sokat kell titkolóznom. Gyakorlatilag van egy másik életem is Stephen Chestertonén kívül és akkor az eddigi áléleteimet nem is számoltam. Emellett abszolút nem hiányzik, hogy még nőkkel is ügyeskedjek. Ha unom, akkor meg minek maradjon mellettem? Tele van a világ unalmas emberekkel, otthonra nem kell egy olyan nő, akiben izgalmat már nem találok. Pedig sokan tartanak ilyet, mint díszhalakat akváriumban. Nem sok mindenre jó, de van. Én nem az vagyok, aki erre fanyalodik.
- Érdekes, de mikor az íróval foglalkoztunk, Ellen nem jutott eszembe. Már rég túlléptem rajta. Most viszont beugrott. Én nem ábrándultam ki és szerintem nem is tudnék. Aki kiábrándul, szerintem az nem elég erős. Sokat vártam, de megérte – mondom neki ismét megszorítva a kezét.
Mikor Nia is mesél nekem a saját ügyeiről, amik egyáltalán nem ide tartoznak, csak megosztja velem, figyelmesen meghallgatom. Érdekel, hogy ő miken van túl, hogy gondolkozik, stb. 2 év? Nem semmi. Van akaratereje. Már értem, miért ment a hadnagy és a többiek agyára. Magánakciókkal pótolta az izgalmakat. Persze ez nem teljes, azért is volt úgy bevadulva, mikor egy házba kerültünk. Szerintem képes lett volna Wright orra előtt is nekemesni. Igen, most már sokkal jobban értem. Ez a bolond bosszúálló tényleg csak segít nekünk, hogy mélyebb dolgokat, titkokat is megosszunk egymással. Csak így lehet fenntartani a bizalmat, de még el is mélyítjük. Hogy tiszta lapokkal játsszak, elmondom neki, amit ebből ugyanúgy gondolok, de a különbséget is.
- Nekem mindig volt kisebb-nagyobb időre valakim. Sokszor csak egyetlen éjszakára. Ez persze akkor állt meg, mikor elmentünk sátrazni. Még semmi nem volt kimondva, úsztam a munkákban, de tudtam, hogy az nem egyetlen csók volt. Ahogy a többrészes filmekben az epizód végén: folytatás következik. Ehhez tartottam magam.
Nia is emlegeti azt a kirándulást. Örülök, hogy a szépre emlékszik belőle, nem a fenyőről lepottyanó, vérben tocsogó fejre. Jót nevetek ezen a szlogenen, amit kitalált. Meg az egész helyzeten, amit ebből el lehet képzelni. Szeretem, ha egy nőnek van humora, neki pedig van. Vigyorogva rámutatok a mutatóujjammal:
- Imádom a humorodat, ma chérie! Ebből Pete Johnson biztos leforgatna egy jó kis reklámot.
Sejtem, hogy valami olyat akar kérdezni a párocskám, ami még az eddigieknél is kellemetlenebb. Szerintem már csak kíváncsiságból, ha így kinyíltunk. A „Kérdezhetek valamit?” kérdés mindig ilyet hordoz magában. Kis, morgós nevetést hallatok és gondolkozom egy kicsit. Nem szoktam ilyesmikkel dicsekedni, bár persze vannak történeteim. 314 év alatt sokféleképpen csináltam. Marseille-ben a kártyaasztalon, bent a katonák szállásán, nem is tudom hányadikként. Azon a hivatásoson végigment egy egész szakasz, hanem a komplett század. Jól keresett. Ezt persze nem mondom el, hiszen meg kéne magyaráznom, hogy miért vagyok nagyjából egyidős a savate harcművészetével. Volt még aranybányában is esetem, de az is emberi időn kívül, még egy régi énemmel történt, James Camargo-ként. Akkor voltam Mr. James és Arthur Lawrence nem is mondott akkora hülyeséget, amekkorát akart. Aztán a többi, hogy mosógépen, konyhaasztalon, előszobában, erdőn-mezőn, ez nem túl extrém. Egy esetet viszont ki tudok emelni. Kis állvakarás után belekezdek és már az elején kajánul vigyorgok.
- Hű, hát volt egy nagyon tüzes esetem. Az a csaj nem bírta kivárni, amíg felérünk a lifttel a harmadikra, hozzám. A földszint és az első között megállította a liftet és ledobálta a ruháit. Benne voltam és ott csináltuk a liftben. A legextrémebb nem is az volt benne, hogy lentről hallottuk a méltatlankodó lakókat, hogy mi van a lifttel, sose volt vele baj, most meg nem jön. Hanem mikor véletlenül nekinyomakodtunk a kommunikátornak és egyszer csak megszólalt a gondnok hangja a beszélőből, hogy „Majd akkor is szóljanak, ha végeztek” – mesélem el és a végére el is nevetem magamat. - Na, ott majd megszakadtunk a nevetéstől edzés közben. És neked mi volt a legfurább? Mondhatnál pár szót a két évvel ezelőtti(ek)ről is. Például, hogy milyen hibát követtek el, ami miatt vége lett. Én nem szeretném azt elkövetni.
Vissza az elejére Go down
Nia Jensen
Ember
Nia Jensen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 268
◯ IC REAG : 326
◯ Lakhely : Jensen Villa
Étterem és kávézó  - Page 10 T_zb00_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Étterem és kávézó // Hétf. Jún. 09, 2014 11:02 pm

/ Rocky & Nia – Days of vengeance  /

Abba belepirulok, ahogy Stephen azt mondja, megérte várni. Elönt a forróság, szerintem a kezemen is érzi, ahogy fogja.
Jó ezt hallani. Csak mosolygok rá ábrándosan, ragyogó szemekkel. Régóta kértem egy hozzá hasonló férfit az égiektől. Amikor egymásba botlottunk a benzinkútnál, akkor még nem sejtettem, hogy ő a postázott csomag. A fiúk odafönt igen érdekesen szállították. Álruhába bújtatták.
Nyilván, hogy Stephennek sok nője volt, ez nem is kérdés. Naiv nem vagyok, és problémám sincs vele. Az viszont jól esik, hogy a túrázástól kezdve felhagyott a csajozással. Megtehette volna, hogy ugyanúgy szórakozik tovább és éli a la vida loca-t, mint előtte, hisz nem ígértünk egymásnak semmit. Ezek szerint benne is megmozgatott valamit az a csók. Bennem nagyon mély nyomot hagyott.
Mosolyogva felsóhajtok. Hja. Igazán szép pillanatok voltak odakint a csillagos ég alatt.
- Ez a Pete Johnson… - nevetek fel röviden. – Addig mondogatod a filmezést, míg tényleg összejön egyszer. Magadba szuggerálod, figyeld meg.
Igen, Stephennek is marha jó humora van. Mindig a legjobbkor mondja oda a legjobbat. Könnyen meg tud nevettetni, pedig alapvetően nem bohóc alkat. Szerintem sok mindent kihozunk egymásból.
Leplezetlen érdeklődéssel hallgatom Stephen liftes sztoriját. A gondnok beszólására elfog a nevetés, de kegyetlenül, még jó, hogy előtte nyeltem le a falatot, különben tuti félre megy és megfulladok.
- Nem vagy semmi... Mikor Wrightot mentettük, akkor éreztem ugyanazt, mint ez kiéhezett a csaj. – vigyorgok sejtelmesen az orrom alatt. - Főleg, mikor megláttalak abban a bordó ingben. Jajjj anyám… Megfordult a fejemben, hogy átugrok az asztal fölött és megerőszakollak. Azt hiszem borultunk volna kanapéstól. Wright nézett volna nagyokat… A legfurább afférom egy moziban volt. Egy spanyol sráccal mentem. És én még tényleg azt hittem, hogy megnézzük a Narnia krónikáit. Hát nem. Arra eszméltem, hogy megy a szereplőlista. Semmit nem láttam a filmből. Pár nappal később meg a kezembe akadt az újság, benne egy cikkel, hogy egy párt rajtakaptak szeretkezés közben a moziban, a kamera felvette őket. kicsit levert a víz, de szerencsére másokról volt szó. – vallom be töredelmesen. Nem premiervetítésre mentünk, hanem jóóóval később, úgyhogy szinte teljesen üres volt a terem.
Ha már az őszinteség és a kitárulkozás világnapját ünnepeljük, akkor én is mélyen magamba nézek a legvadabb emlékeim után, hogy megosszam Stephennel.
- Hát… a legnagyobb bűnt biztosan nem tudod elkövetni, mert te is szereted a szabadságot, akárcsak én. A legutolsó barátom egy igazi érzelmi terrorista volt, persze az elején nagyon jó fejnek látszott, el tudta adni magát. De a végén már csak sajnálatból maradtam vele. Valahányszor szakítani próbáltam vele, elsírta magát, de úgy, hogy potyogtak a könnyei. Magához akart kötni a nap 25 órájában a hét 8 napján, dühöngött, ha nem vele foglalkoztam. Még azt is sérelmezte, ha a postára egyedül szaladtam el. De a legrosszabb az a mániája volt, hogy percenként hívogatott még a melóhelyen is, egyre faggatózott, hogy „Szeretsz? Szeretsz? Szeretsz?” éééés… ez a szó így egy idő után értelmét vesztette, nem engedte, hogy magától kibontakozzanak bennem ezek az érzések. Fúhhh! Fél évig bírtam mellette. Nem volt könnyű leszerelni, aztán még sokáig koslatott utánam. Konkrétan menekültem előle. Olyan lett, mint az árnyékom. Így visszagondolva nem is értem, hogy bírtam ki mellette ennyi ideig. Semmi közös nem volt bennünk...
Megrázkódom, ahogy előjönnek a régi, kellemetlen emlékek. Gyorsan el is feledkezem róla. Azt hiszem ez a tapasztalat nagyban hozzájárult ahhoz, hogy inkább a magányt válasszam, minthogy belefussak egy újabb félresiklott kapcsolatba. Az eset óta sokkal óvatosabb lettem. Ha valaki birtokolni akar, rafkósan is lehet azt, hogy még izgatónak is találjam.
- Szerintem, ha az ellenlábasod megtudja, hogy milyen vidáman vagyunk, és pont az ellenkezőjét érte el annak, ami a célja volt, infarktust kap. Vagy istenesen felbőszítjük. – vigyorgok Stephenre. Nem mondom neki, nem akarok vészmadárkodni, de jó lesz vigyázni a titokzatos jóakarójával, még nem tudjuk mire számíthatunk tőle. Ez a pár fénykép és a vöröske csupán bemelegítés lehetett.
Ahogy eltüntetem a süteményt a tányérról, megtörlöm a szám a szalvétával.
- Ez valami mennyei volt! Megmondhatod Florának, hogy holnaptól emberrablás áldozata lesz jó hosszú időre.
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Étterem és kávézó  - Page 10 24wr02t
Étterem és kávézó  - Page 10 Giphy
Re: Étterem és kávézó // Vas. Jún. 15, 2014 3:08 pm

/ Rocky & Nia – Days of vengeance /

Nia tényleg csodálatos nő. Nem igazán lehet átejteni ócska bókokkal, de az igaziakat felismeri és úgy tud nekik örülni, mint egy cserépkályha a tüzifának. Most is csak úgy lángol. Tényleg megérte kivárni. Én is élvezem azt a minden porcikámat átjáró érzést, amit végre szabadon mertem engedni. Mellette nem érzem azt, hogy visszaélne ezzel és azt sem, hogy nem érné meg a fáradtságot. Ő megéri. Nagyon is megéri. Azt a kirándulást még sokáig fogjuk emlegetni és majd valamikor meg is kéne ismételni. Nem feltétlenül oda, mert akármilyen csodálatos is volt, a pszichopata szétszabdalt holtteste belerondíthat az összhatásba. Vannak még szép helyek, nem csak hegyvidék, hanem vízpart is, erdőség és egyebek. Szépen bejárjuk majd Fairbanks környékét kettesben. Alig várom.
A liftes történetre ő is nagyot nevet, de sokkal nagyobbat, mint én, mert először hallja és amúgy is nagy nevető. Csak vigyorogva bólogatok, mikor mondja, hogy nem vagyok semmi. Hát igen és ha tudná, hogy még mikre vagyok képes... Ahogy folytatja, én nevetem el magam, mert elképzelem a helyzetet. Wright már attól kiakadt, ahogy egymásra néztünk. Mi lett volna vele, ha egymásra döntjük a kanapét és nekikezdünk a „nagytakarításnak”, kipucolva magunkból a felgyülemlett dolgokat? És hogy Nia megerőszakol engem. Ez a legviccesebb az egészben. Van benne önbizaom bőven és ezt szeretem is. Az ő története számomra nem akkora durranás, de neki biztos nagy kihágás volt. Egy kicsit derülök rajta. Mikor befejezem a nevetést, akkor válaszolok:
- Szerintem azt is beleírta volna a könyvébe. Sőt talán ha megihletjük, megszületett volna a farkasemberes pornó műfaja is. Amúgy jó, hogy mondod, ha egyszer moziba megyünk, inkább előtte edzünk. Vagy jobb filmet nézünk meg.
Amit erről a volt pasijáról mesél, az nem semmi. Előbb hinném el egy nőről, hogy ilyeneket csinál. Nagyra nyílt szemekkel hallgatom a történetet és próbálom megérteni. Nia nagyon jószívű, túlságosan is jószívű. Sajnálatból maradni egy olyan bolond mellett? Emlékszem, mennyire megviselte, ami Mitch-csel történt és amiket Lawrence-éknél láttunk, de a prosti és taxis esete is, amikről csak hallott. Ha előtte kezd nekiállni az a gyengeelméjű ürge, aki ráakaszkodott, biztos megesett rajta a szíve. Fél évet lehúzott mellette, komoly teljesítmény. A mai nap eseményeire gondolva el tudnám képzelni, hogy egy ilyen figura áll a háttérben. Nem Nia exe, mert akit meg akarunk keresni, az engem ismer. Bár most, ahogy elmondta, kedvem lenne kicsit utánanyúlni ennek a lúzernek is, aki őt kínozta. Lehet, hogy nem szép dolog, de végül is azért nem teszem meg, mert Nia hagyta magát. Le kellett volna rázni az elején, de nem tette meg. Ha nem bukkan fel újra, akkor nem fogok nyomozgatni a srác után.
- Nagyon nagy szíved van, ma chérie! Lehet, hogy én könnyen mondom, de nem éri meg az ilyesmi. Aki nem hagyja, hogy igazán szeressék, annak inkább valami úrnő kell, aki leigázza. Nekem nem volt ilyen esetem. Lett volna, de nem hagytam kibontakozni. Amúgy ő lenne az első, akire a mai dolgok miatt gondolnék.
Érzem Nia-n, hogy mennyire kellemetlenül élte meg azt az időszakot. A kiábrándulás, amiről beszélt, talán pont itt indult el. És annál jobban örülök, hogy én tudtam kiszakítani ebből az állapotból és hogy elérhettünk egy olyan stádiumot, amitől mindketten az egekben érezzük magunkat. A végén visszatérünk arra, ami ma összehozott minket és Nia-nak igaza van.
- Meglehet, de amondó vagyok, hogy ez ne szegje kedvünket! Meg fogjuk tenni a magunkét és előkerítjük. Flora-nak pedig átadom és szólok, hogy készüljön holnapra – teszem hozzá egy cinkos kis mosollyal. Tényleg kiválót sütött, úgyhogy két jó véleményt is kap majd, ha találkozok vele. Már odafönt is elhintettem a hírét, de szemtől szemben is megmondom majd a pozitív értékelést. Most jólesik itt üldögélni Nia-val, de tudom, hogy van még dolog is. A szállodában sem végeztem még és utána írhatok listát. A farkasokról is fogok, de azt persze csak fejben és nem adom át Nia-nak. Azt hiszem, még nincs készen, hogy azt a részemet is elfogadja. Lehet, hogy valami régi haragosom az, aki itt machinál. Kiderítjük és ha megvan, hogy ki az, az infarktus lesz a Nia által emlegetett infarktus lesz a legkegyesebb dolog, amire számíthat...
Vissza az elejére Go down
Nia Jensen
Ember
Nia Jensen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 268
◯ IC REAG : 326
◯ Lakhely : Jensen Villa
Étterem és kávézó  - Page 10 T_zb00_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Étterem és kávézó // Vas. Jún. 15, 2014 4:07 pm

/ Rocky & Nia – Days of vengeance  /

A farkasemberes pornón jót vidulok. Csak heherészek.
- Wrighttól egészen új irány lenne. Aztán ki tudja, miről fog szólni a következő regénye. Elvégre a kreativitás nem ismer határokat...
A mozi elé beiktatott edzésre csak bólogatok somolyogva.
Szépen elkereszteltük a nagy dolgot „edzésnek”. Ez már így is marad. Mások Tv-t néznek, meditálnak, mi edzünk.
- Tény, hogy a legutolsó pasim a megtestesült két lábon járó rémálmom volt, de egyre jó volt; mellette jöttem rá milyen férfira vágyom igazán, és azóta nem adtam alább ebből a letisztult elképzelésből. – mosolygok Stephenre.
Nem hibáztatok senkit, főleg nem az életet, amiért összeakadtam azzal a fickóval. Egyedül az én felelősségem, és az én döntésem volt, hogy gazdagabb legyek egy ilyen tapasztalattal.
Ebben az utolsó, „üresjáratos” két évben nagy változáson mentem keresztül. Rengeteg emberrel találkoztam a rendőrségen az ügyeknek hála, és miközben megfigyeltem, megismertem őket, sokat tanultam is tőlük. Ez is segített abban, hogy megtudjam én  ki vagyok ebben a világban. Megtanultam, hogy soha semmivel nem kell megalkudni, és nem kötelező mindent elfogadnunk, amit az élet kínál, mert minden jogunk megvan a legjobbhoz, ahhoz, amire igazán vágyunk. Ebben a két évben sokat érett a gondolkodásom. Azt hiszem ez csak a javamra vált. Jobb is, hogy nem volt pasi a láthatáron, volt időm magamon dolgozni, hogy azzá az emberré, azzá a nővé válhassak, aki lenni szeretnék. Stephennel is csak így találkozhattam. A két évvel ezelőtti énem másabb volt, és nem vagyok benne biztos, hogy akkoriban olyan jól megértettük volna egymást, mint most.
- Na, még csak egy domina mellett borulna ki az ilyen. – duruzsolom legyintve.
Fogalmam sincs, mi lehet ezzel a sráccal, nem is érdekel különösebben. Örültem, mikor lezártuk, még az előtt, hogy apám megneszelte volna, van egy zaklatóm. Sanszos, hogy utána lőtt volna, amit persze apám csak figyelmeztető lövésnek hív.
Szerintem Stephennel viszont jól kijönne. Apámnak egy szava sem lehet. Ő a páromnál is idősebb, és olykor nálam fiatalabb csajokkal randizgat ráadásul. Meg amúgysem szokása kérdőre vonni a magánügyeimben. Nem hiába tőle tanultam meg, hogyan fogadjuk el a másik embert a döntéseivel együtt, anélkül, hogy bírálnánk.
Halkan elnevetem magam, aztán hamiskásan vigyorogva nézek a férfiúi kék szempárba.
- Kíváncsi vagyok, nálad mi számít főben járó bűnnek? Mondj 3 olyan dolgot, ami kifejezetten irritál egy nőben. Az sem gond, ha többet tudsz.
Tényleg érdekel, Stephent mi borítja ki, ha az ellenkező nemről van szó. Már az ismeretségünk legelején is feltételeztem, hogy magasra teszi a mércét, ami egyáltalán nem baj.
Az uralkodó típusú nő hallatán feljebb ugrik a szemöldököm.
- Mennyire régen történt? Hallottál azóta a hölgyről? Még az is megeshet, hogy ő áll minden mögött. Egyébként nem tudom eldönteni ki a kegyetlenebb bosszúálló: egy nő, vagy egy férfi. Mindkét nem képes remek katasztrófákat okozni a maga módján. - duruzsolom.
Közben visszakanyarodtunk a ma délután apropójához, és eszembe jutott néhány apróság még.
- Nem nézted meg a „támadód” arcát? A száját, a szemét? Nem volt olyasmi rajta, amit furcsálltál a viselkedésén kívül? Előfordulhat, hogy ez a vörös ugrott rád a parkolóban is, csak parókában? – nézegetem az asztal szélén heverő fotók egyikét, amelyik legfölül van. Az alkata és a hosszú lábai alapján ő is lehet. A képeken hosszú szőke haja van, de nem tart semeddig parókát húzni.
- A vöröskének vastag, sötét szemöldöke volt. Olyasmi fazon, mint Brook Shields-nek. Ez szőke hajjal igen szembetűnő. – nézek Stephenre kérdőn. Valami biztosan megragadta a figyelmét.
- Megvárhatnám a kamerafelvételt, de nagyon kíváncsi vagyok hány bérenccel dolgoztat a jóakaród. Ha többekkel, akkor sanszos, hogy tehetős. Úgy pedig sok kényes helyre elérhet a keze.
Na, igen, jobb félni, mint megijedni. Azért érdekelne, mi lesz a következő lépése.
- Szóóóval, mi a haditerv a nap hátralévő részére? - tudakolom. - Én teljesen ráérek már. Meg is várhatom, míg elintézed a dolgaidat.
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Étterem és kávézó  - Page 10 24wr02t
Étterem és kávézó  - Page 10 Giphy
Re: Étterem és kávézó // Vas. Jún. 15, 2014 8:31 pm

/ Rocky & Nia – Days of vengeance /

Nagyon pozitívan gondolkodik az én kis párocskám. Jól is teszi. Érzem, hogy értékeli, ami történt. Gondolom, magával foglalkozott és mindent alaposan átgondolt, hogy még egyszer ne kövessen el ilyen szarvashibát. Nem tudom, mennyire volt érett előtte. Lehet, hogy inkább egy hamvas barackhoz hasonlított, akinek nem kellett volna egy ilyen vén fószer. Most viszont már nem zavarja a korkülönbség. Annyira nem, hogy még amikor először találkoztunk és semmi oka nem volt finomkodni, akkor sem éreztette, hogy szinte a nyugger kategóriába tartoznék. A kérdése jó és meg is felelek rá. Nem kell sokat gondolkodnom. Tudom, mit nem szeretek egy nőben. Benne egyik ilyen rossz tulajdonság sincs meg. Már rájöttem volna, ha ezeket hordozná:
- Ahogy te is kiemelted, szeretem a szabadságot. Ha egy nő ezt nem tűri és folyton ellenőrizni akar, követelőzik, ki akar sajátítani, az válóok. Aztán az igénytelenség. Lehet a legdögösebb bige, ha nem fürdik és mindent szétdobál, széthagy, szóval piszkot csinál és egészségtelen, azt szintén nem tűröm. Nem vagyok a katonás rend híve, de azért szeretem az élhető körülményeket. És az intelligencia is alapkövetelmény. Ha nem lehet valakivel váltani pár szót értelmesen, mély gondolatokat megpendíteni, ha nem képes odafigyelni és felfogni a lényeget, az nagy csalódás. Legyen egyéniség, kiforrott, érett nő, aki igényes és nem zsarnok. Caro mio, elhiheted, mennyire nehéz volt ilyet találnom és hogy milyen hálás vagyok most a sorsnak.
Nia tényleg megtestesít szinte mindent, amit én elvárok egy nőtől. Valóban magasra tettem a mércét, de ő megüti ezt. Amellett, hogy bájos, ritka érett, intelligens és önálló nő, aki ismeri a határait is. Csodaszámba megy manapság az ilyen. Az újabb kérdésre nem tudok igazán választ adni. Beismerem, hogy azt az anyatigrist nem tartom különbnek, mint egy mosogatórongyot. Rég elfeledtem.
- Pfühh, már vagy öt éve volt. A nevére sem emlékszem. Egy szórakozóhelyen találkoztunk és egy éjszakát értünk meg. Másnap négyszer hívott, hogy merre vagyok, mit csinálok és hogy azonnal menjek érte, mert találkozni akar velem. Este még leültem vele megbeszélni, hogy ez így nem fog menni. Mintha a falnak beszéltem volna. Már mászott volna rám, de éreztem, hogy túlmegy a határon. Tudom, nem szép, de fogtam és kitessékeltem, megmondtam, hogy ne keressen, ne hívjon, mert nem főnököt keresek. Hívogatott még és jött is, de egy hét után megunta. Nem hinném, hogy most jutottam eszébe.
Nia-nak jó kérdései vannak. A vörös leírása és a parkolói ribi külseje pár dologban hasonlít, de nem éreztem itt azt a szagot. Két különböző nőről van szó, ebben biztos vagyok.
- Nem, neki alig volt szemöldöke. Pontosabban ki volt szedetve és alatta szemöldöktetoválást láttam, olyan gonoszra húzódóan. A szeme kék volt, a szája meg olyan széles, amivel hatalmasat tud mosolyogni. Ha azóta nem volt plasztikai sebésznél, tuti, hogy nem ő. Szóval nem lesz egyszerű dolgunk. Igazad van, messzire elérhet a keze a fantomunknak, de így szűkül a kör is. Ha befolyásos haragost kell keresnem, akkor rövidebb lesz a lista. A haditerv pedig a következő lesz. Én kikérem a felvételeket és átküldöm neked e-mailben. Még vannak ügyeim, amiket nem hagyhatok itt, de telefonon elérsz. Este pedig mindent leegyeztetünk és utána meglesz a dupla adag akció is, hogy ledolgozzuk a sütiket – mondom Nia-nak kéjesen mosolyogva. Két csapást túléltünk, de nem tudom, mi jön ezek után. El akarom kapni azt az illetőt, aki ezt csinálja és amit ő megszervezett, annál sokkal durvábbat fog visszakapni. Itt az étteremben pedig végeztünk és ahogy felállok az asztaltól, kikísérem Nia-t. Adok neki egy hosszú búcsúcsókot és megyek a dolgomra. Alig várom a hívását és az esti találkozót. Az agyam félig ezen az ügyön fog járni egész délután.

/ Köszönöm a játékot!   :cheers:  /
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Étterem és kávézó // Szomb. Jún. 21, 2014 10:05 am

Étterem és kávézó  - Page 10 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Cassandra Sheridan
Kölyök
Cassandra Sheridan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 42
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 104
◯ Lakhely : Fairbanks
Étterem és kávézó  - Page 10 Tumblr_ngrbkuH3pj1rbekqyo9_r1_250
Re: Étterem és kávézó // Kedd Szept. 23, 2014 5:08 pm




Flora & Cassie



Még csupán alig két vagy három nap telt el azóta, hogy beköltöztem a hotelba, de azt már most mondhattam, hogy határozottan nem voltam hozzászokva ehhez a kényelemhez. Jobban mondva az utóbbi másfél évtizedben nem volt benne részem, ugyanis azelőtt az apám miatt rengetegszer szálltunk meg puccosabbnál-puccosabb helyeken, ahol legalább ilyen jó volt a kiszolgálás. Vannak azért előnyei annak, ha az ember lánya egy élő baseball legenda gyerekének születik, csak sajnos most már ennek semmi hasznát nem láttam, amikor pedig voltam olyan szerencsés, hogy velük élhettem, akkor nem értékeltem eléggé. Nos, ez tökéletes iskolapéldája annak, hogy akkor jön rá az ember, hogy mennyit jelentett neki valaki vagy valami, amikor már elveszítette azt.
Mivel ma a tévében éppen apám csapata játszott a sportcsatornán, így elég volt egyetlen pillantást vetnem a képernyőre ahhoz, hogy elmenjen a kedvem a tévézéstől. Pedig nagyon jól elvoltam ám a puha ágyban, amibe keresztbe is elfértem. Általában ilyen módon töltöttem el azt az időt, amíg Emma dolgozott és nem ért rá foglalkozni velem. Időnként kimozdultam, hogy egy kicsit jobban megismerjem a várost, de ha nem volt muszáj, akkor inkább nem csámborogtam egyedül. A végén még olyan bajba kerülnék, ami nem csak nekem szül következményeket, hanem Emma fejére is bajt hozna. Azt pedig semmiképpen sem akartam.
Szóval arra a döntésre sikerült végül jutnom, hogy ideje kikászálódni, felöltözni, és egy kicsit szocializálódni odalent. Meg talán az sem utolsó szempont, hogy a hotel több pontján is voltak kitéve újságok, amikben esetleg kereshettem magamnak állást is. Nagyon szerettem volna, ha nem vagyok rászorulva Emmára. Tudom én, hogy szívesen segített, és valószínűleg annyira vészesen nem is terhelte meg a pénztárcáját az összeg, amit eddig rám költött, de nem akartam többé ráutalva lenni másokra. A magam lábára akartam állni, amennyire ez lehetséges volt a jelenlegi helyzetben.
Ezzel az elhatározással felszerelkezve indultam le a földszintre, amint sikerült felhúznom a csizmámat is. Nem kellett nagyon felöltöznöm, de azért magammal vittem a táskámat, hogy tudjak majd fizetni a kávézóban, ahová feltett szándékom volt befészkelni magam az elkövetkező legalább másfél órára. Mire felmegyek, addigra vége lesz a meccsnek, és vagy tudok majd valami rendes műsort nézni, amitől nem szontyolodok el, vagy pedig megérkezik Emma a munkából, és máris megyünk egy kicsit fejleszteni a képességeimet. Féltem az elején ettől az egésztől, de legalább annyira akartam is, hogy foglalkozzon velem végre valaki komolyabban is. Úgy, mint azokban az években, amikor még ő is Detroitban élt velünk. Velem.
Miután találtam odalent egy üres bokszot a sarokban, és a hónom alá kaptam egy-két újságot is, amiben ígértek álláshirdetéseket, szépen letelepedtem az asztal mellé. Amikor a pincér udvariasan odajött hozzám, hogy felvegye a rendelést, kértem egy hosszúkávét tejjel, egy pohár ásványvizet, és egy szelet csokoládétortát, mert az volt a kedvencem. Alig néhány perccel később már ezeknek a társaságában böngésztem a lapokban felsorakoztatott hirdetések között.
Vissza az elejére Go down
Flora Ashwood
Informátor
Flora Ashwood

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 51
◯ HSZ : 188
◯ IC REAG : 120
◯ Lakhely : Salt Lake City (Utah)
◯ Feltűnést kelthet : Sárga VW Beetle típusú személyautóm, bájos szempilláival ;)
Étterem és kávézó  - Page 10 Avatar_victoria_justice_mtv_s_eye_candy_promo_19L6Xy0q.sized
Re: Étterem és kávézó // Kedd Szept. 23, 2014 6:07 pm

Cassie & Flora




Vannak néha… gyakran furcsa napjaim. Nem, nem azok a ballábas napok, amikor az embernek semmi se jó, és semmit se képes kezdeni magammal. Nekem ezek inkább szórakozott napok, amikor különösen el vagyok varázsolva ahhoz, hogy kicsit szétszórt legyek.
Fiona és Frida már nem voltak otthon, mikor kimásztam az ágyból. A hűtőből az étel nagy része kifogyott, és a muffinok teljesen el lettek pusztítva… utóbbinál szinte biztos voltam abban, hogy Frida gyomrában landolt a nagy része. A testvérem ha nekiesik az édességnek, nehezen bír leállni. Sose zavart, sőt, jó érzéssel tölt el, hogy adhatok valamit a családi közösbe ezáltal.
Bekapcsoltam a rádiót, és zenét hallgattam, miközben letusoltam, és megmostam a fogamat.
Farmert húztam piros tornacipővel és pufi zöld kabáttal. Itt az ősz, az idő kezd megint zordra fordulni… de azért még nem kellett beindítanom a fűtést, mikor Francival elindultam a házunk elől, és a hotel parkolójába jöttem. Megálltam a dolgozók számára fenntartott parkolóban, majd széles mosollyal az arcomon beléptem a dolgozói bejáraton, ahol össze is futottam az egyik szolgálatban levő biztonsági őrrel.
- Neked is szép napot! – Viszonoztam az üdvözlését.
- Frida mind megette a muffinokat, úgyhogy ma sajna nem hoztam, de holnap hozok! – Fordultam félig vissza, bocsánatkérően intézve a biztonságiak felé a szavaimat, akiket már hozzászoktattam ahhoz, hogy valami finomsággal mindig meglepem őket.
Az öltöző felé vettem az irányt, hogy minél gyorsabban átöltözhessek. Senki nem tartózkodott odabent, úgyhogy még csak azzal se kellett elhúznom az időmet, hogy beszédbe elegyedjek valakivel.
Szépen kibújtam a ruháimból: bugyira, zoknira és melltartóra vetkőztem, aztán a tükör felé fordulva a szekrényemben lapuló fésűvel összehúztam a hajamat a tarkóhoz egy copfba, majd hajfánkkal kontyot varázsoltam a fejemre. Totál rákattantam ezekre a hajfánkokra. Sokkal egyszerűbb, és gyorsabb velük kontyot csinálni, mint gumikkal, meg hullámcsatokkal szöszölni.
Belebújtam fehér, „V” nyakkivágású pólómba, amire szívmagasságban a hotel neve és logója volt hímezve, aztán felvettem bordó, élbe vasalt nadrágomat. Belebújtam fekete, zárt bőrcipőmbe, masnira kötöttem a fűzőket, aztán kivettem a vállfán levő séfkabátomat.
Igazán elegánsan festek benne, a hotel nívójának megfelelően öltöztetik a személyzet tagjait is. Begombolom magamon a hófehér, két fekete-gombsoros séfkabátomat, aminek szegélyei bordók, mint a hotel nevének és logójának hímzése a szívünk fölötti részen… s természetesen a nevem, és a konyhában betöltött szerepem is fel volt ugyanígy tüntetve:
„Flora Ashwood
séf-helyettes”

Utolsóként a koronám… azaz a bordó séfsapka került fel a fejemre, ami azt hivatott szolgálni munka közben, hogy a hajunk még csak véletlenül se landolhasson a vendégek ételében. Az elég illúzióromboló tudna lenni, egy ilyen hotel esetében… nem vetne jó fényt, és nem lenne jó reklám se.
Első utam a kávézó felé vezetett. Volt még negyed órám műszakkezdésig, és mindenképp üdvözölni akartam Philipet. A héten megint egy beosztásba kerültünk, és kedvelem őt. Szoktunk néha beszélgetni.
Széles mosollyal az arcomon lépek be, majd indulok el a pult felé. Amikor Philip megpillant, felragyog a mosoly az arcán… aztán mosolya értetlen arckifejezésre vált.
- Szia! Mi újság? – Kérdezem tőle besétálva a pult mögé.
- Szia… ezt inkább én kérdezném tőled. Mit keresel itt? Azt hittem ma szabadnapos vagy!? – Vonta össze a szemöldökét. Döbbenetemben arcomra fagyott a mosolyom.
- Milyen nap van? – Kérdeztem zavartan.
- Kedd. – Felelte egyre szélesedő vigyorral.
- Ó te jó ég! Totál kiment a fejemből! – Csapok a homlokomra a tenyeremmel… aztán nevetni kezdek saját balfékségemen.
- Figyelj, ha már itt vagy… akkor csinálok neked mogyorós capuccino-t. Csüccs le valahova, aztán kiviszem. – Kacsintott rám.
- Jól van. Az most jól fog esni… köszönöm! – Nevettem, aztán kisétálva a pult mögül a boxok felé indultam, hogy keressek magamnak egy üres helyet. Ha már bejöttem, akkor legalább egy capuccino-ra bent maradok…
Vissza az elejére Go down
Cassandra Sheridan
Kölyök
Cassandra Sheridan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 42
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 104
◯ Lakhely : Fairbanks
Étterem és kávézó  - Page 10 Tumblr_ngrbkuH3pj1rbekqyo9_r1_250
Re: Étterem és kávézó // Szer. Szept. 24, 2014 8:42 pm

Nyugodtan ücsörögtem tovább az általam elfoglalt asztal mellett, miközben az újságomat böngésztem. Semmi érdemlegeset nem találtam sajnos, pedig nagyon örültem volna, ha rábukkanhatok végre valamilyen állásra. Ha továbbra is így folytatom, akkor soha nem leszek képes önállóan élni és a lábamra állni. Pedig minden vágyam volt, hogy ha valami csoda folytán függővé is válnék Emmától, idővel mégis a saját életemet élhessem, és talán majd nekem is legyen egy kölyköm, ha elérkezettnek látom rá az időt. Ez azonban még annyira a jövő zenéje volt, hogy kár is volt rajta gondolkodni.
Miközben átlapoztam a következő oldalra, akaratlanul is meghallottam a nem messze lezajló párbeszédet. Csupán egy pillanat erejéig kaptam fel a tekintetem, hogy megnézzem a két hang gazdáját, utána már fordultam is vissza az előttem heverő újsághoz, megpróbálva elfojtani egy mosolyt. Igazából én is hajlamos lettem volna az efféle figyelmetlenségre, úgyhogy nem is igazán kinevettem a lányt, hanem sokkal inkább mókásnak találtam ezt a kis egyezést.
Csak akkor néztem fel ismét néhány másodperc erejéig, amikor a búcsúzásuk hangja is megütötte a fülemet. Érdeklődő tekintetem hamar rátalált a közeledő alakra. Fiatalnak tűnt, mégis elnézve az öltözetét és a rá hímzett pozícióját, elég szerencsésnek mondhatta magát ennyi idősen. Egy kicsit irigyeltem, mert nekem sem ártott volna valami rendes munka, amit talán egy kicsit még szeretek is. Persze nem vagyok telhetetlen, szinte mindenfélének örülnék, de a legjobb akkor is egy cukrász állás lenne. Erről pedig az is eszembe jutott, hogy ideje újabb csokoládétorta falatot tenni a számba. Le is vágtam szépen a villámmal egy kisebb darabot a szeletből, majd jóleső hümmögések közepette hagytam, hogy majdnem magától olvadjon szét a számban. Isteni volt!
Ahogy körülnéztem, meg kellett állapítanom, hogy nem sok szabad hely maradt, és ezt bizonyára az itt dolgozó leányzó is megállapíthatta. Elgondolkoztam egy kicsit, hogy vajon ajánljam-e fel neki a velem szemben lévő szabad helyet, de végül úgy döntöttem, hogy miért is ne? Végül is, jó dolog, ha kicsit szaporítom az itteni kapcsolataim számát is, ráadásul most itt laktam a hotelben, úgyhogy lehet még többször is össze fogunk futni. Szerettem az új embereket egyébként is, az ilyen mosolygós egyedeket pedig különösképpen. Az ilyenekkel mindig könnyebben kijöttem, mint azokkal, akik morcosak és távolságtartóak.
- Ide leülhetsz, ha akarsz! – szólaltam meg, amikor már egy ember számára is hallótávolságon belülre ért. – Mármint, ha van kedved… - tettem hozzá, hogy ne tűnjön úgy, mintha mindenképpen rá akarnám erőszakolni a dolgot. Ennyire azért nem voltam magányos, hiába ücsörögtem egyedül a kávézóban. Néha kifejezetten jól esett, ha nem kellett senkihez sem beszélni, csak én voltam meg a gondolataim, de jelen esetben azt hiszem, hogy ez határozottan nem tett volna most jót.
Vissza az elejére Go down
Flora Ashwood
Informátor
Flora Ashwood

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 51
◯ HSZ : 188
◯ IC REAG : 120
◯ Lakhely : Salt Lake City (Utah)
◯ Feltűnést kelthet : Sárga VW Beetle típusú személyautóm, bájos szempilláival ;)
Étterem és kávézó  - Page 10 Avatar_victoria_justice_mtv_s_eye_candy_promo_19L6Xy0q.sized
Re: Étterem és kávézó // Csüt. Szept. 25, 2014 12:34 pm

Szeretem a nyüzsgést idebent, az mindig feldobja az én kedvemet is. Sokak talán most bosszúsak lennének a helyemben, amiért véletlenül bejöttek dolgozni a szabadnapjukon… de szerencsére ez nem törte le a jókedvemet. Hát megesik ilyen, nem? Senki se tévedhetetlen, és egyébként is. Szeretek itt lenni a hotelben. Sok arc, sok farkas… szeretem a farkasokat…
A bokszoknál ténferegve hallom meg a kedvesen invitáló női hangot. Megállok, majd a hang gazdája felé fordítom a fejem. Szőke mosolygós lányka… farkaslányka. Hm… nocsak. Őt még nem láttam eddig erre. Pár napja Will felhívott, szólt hogy van egy új kóbor, akiről jó lenne néhány dolgot kideríteni. Azok alapján, amilyen információkat előzetesen megtudtam, valószínűleg ő lehet az a lány. Az ösztöneim ritkán csapnak be.
Az invitálást nem csak azért fogadom el, hogy jó őrzőhöz méltóan teljesítsem a feladatomat… hanem azért is, mert tényleg szimpatikus a lány. Én is szeretem a vidám, mosolygós emberek közelségét. Farkasoknál is vannak ilyenek, bár náluk az idősebbekre tapasztalatom alapján már nem annyira jellemző ez az akár naivnak is nevezhető nyitás mások felé. Igen.. a külső megtévesztő lehet, ami alapján nem szabad rögtön ítélni, maximum következtetéseket levonni. A legjobb példa rá én vagyok. Őrzőtársaimon, és Castoron kívül senki se tudja, hogy kiféle-miféle vagyok, és eddig az álcámat sikerült nagyon jól fenntartanom, hiszen még nem buktam le. Óvatos vagyok, mert ha lebuknék, Will valószínűleg rögtön áthelyezne máshova a hotelből, azt meg nem szeretném, mert szeretek itt dolgozni. Persze a terveim között ott van a saját étterem nyitása, de ahhoz még anyagilag kicsit jobban össze kell kapnom magam, úgyhogy egyelőre esélytelen lenne.
- Szia! – Köszönök mosolyogva, majd a felkínált helyhez lépek.
- Köszi, ez kedves tőled! – Nem nyújtok neki kezet az asztal fölött… még mindig bennem van az a kis zavar, vagy szégyenérzet, vagy nem is tudom minek nevezzem, amikor Stephen megjegyezte egy hasonló szituáció alkalmával, hogy nem illik asztal fölött kezet fogni.
- Flora vagyok. – Mutatkozok be annak ellenére, hogy a nevem oda van hímezve a séfkabátra.
Amikor helyet foglalok a lánnyal szemben, leveszem a sapkát a fejemről, és leteszem magam mellé az ülőkére. Nem lesz rá szükségem.
- Itt laksz a hotelben? – Kérdezem természetes érdeklődéssel. Néhanapján betérnek átutazók is, akik itt fogyasztják el reggelijüket, vagy itt ebédelnek… vacsoráznak. A hotel étterme nem csak a szállóvendégek számára van nyitva, ahogy a kávézó, és a bár sem.
Ha igenleges választ kapok, akkor mosolyogva bólintok.
- Na és, hogy tetszik nálunk? Megvagy elégedve? – Pillantok a tányérjára mosolyogva. Az alapján, hogy a sütemény jó részét eltüntette már onnan, úgy gondolom, igen.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Sheridan
Kölyök
Cassandra Sheridan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 42
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 104
◯ Lakhely : Fairbanks
Étterem és kávézó  - Page 10 Tumblr_ngrbkuH3pj1rbekqyo9_r1_250
Re: Étterem és kávézó // Csüt. Szept. 25, 2014 7:38 pm

Tudtam magamról, hogy kedves és barátságos vagyok alapvetően, de azt meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg kirívó lenne az, hogy meginvitáltam magam mellé egy ismeretlen lányt. Úgy voltam vele, hogy ő is egyedül van, én is egyedül vagyok, sok helyen ültek is, úgyhogy miért is ne? Legalább új ismerőst szerezhettem, szimpatikusnak találtam, az meg már csak hab volt a tortán, hogy nem egyedül kellett megennem a süteményemet. Mindig is szerettem beszélgetni, noha az emberek társaságában óvatosságra szoktam inteni magam időnként, nehogy baj legyen. Nem vagyok agresszív, de amikor valami olyan hatás ér, akkor még mindig hajlamos vagyok sajnos kontrollálhatatlanná válni. Elég borzasztó ez nekem így is, mert annyira távol áll tőlem ez a viselkedés, mint az ég a földtől.
- Ugyan! – legyintettem egyet ugyanolyan töretlen mosollyal. Örültem neki, hogy elfogadta a felkínált helyet, tényleg. Azért is, mert ha már itt dolgozik a konyhán, hátha tudna nekem segíteni valamiféle állásajánlat felkutatásában. Nem tudtam, hogy mióta élhet itt, de bíztam benne, hogy talán ismer valakit, aki segíthetne nekem elhelyezkedni. Pedig még nem is volt biztos, hogy maradhatok a városban, de egyszerűen képtelen voltam letenni erről a dologról. Tervezgetni akartam, céljaim lettek, ahogyan Emma tanácsolta nekem. Ezeket pedig mindenképpen meg akartam valósítani, és hittem abban, hogy ha úgy állok hozzá, hogy maradhatok, akkor maradni is fogok!
- Én pedig Cassie, nagyon örülök! – mutatkoztam be, de ha már a kézfogást mellőztük, akkor én sem kezdtem nyújtogatni felé az asztal fölött. Pedig nekem aztán meg sem fordult a fejemben olyasmi, hogy ez illetlen lenne. Egészen egyszerűen feleslegesnek tartottam, ha már így szóba elegyedtünk egyből. Bár én szerintem akkor is képes lennék elbeszélgetni valakivel, ha fogalmam sem lenne róla, hogy mi a neve, vagy kiféle-miféle. Floráról sem tudtam semmit, mégis szívesen vettem a társaságát, hiszen az ember alapvetően társas lény, a farkas meg aztán pláne. Mondjuk, én erre nem szerettem gondolni, de levetkőzni sohasem fogom tudni ezt magamról, az biztos!
- Igen, néhány napja költöztem be! – válaszoltam mit sem sejtve arról, hogy éppen egy őrzővel beszélgetek. Nem ez volt ugyebár az első alkalom, amikor fogalmam sem volt róla, hogy kivel hozott össze a sors, bár Duane-nél legalább tudtam volna, ha találkozok korábban hozzá hasonlóval, és felismerem az energiáit. Flora esetében azonban szó sem volt erről, egyszerű embernek hittem. Meg sem fordult a fejemben, hogy más lehetne, és jól is volt ez így. Örültem neki őszintén, mert hasonlónak tűnt hozzám. Kivéve, hogy benne nem volt egy gyilkos fenevad nem is olyan mélyen eltemetve.
- Persze, minden szuper! – bólogattam lelkesen, és még az újságot is félreraktam. – Már voltam lent az uszodában is, meg itt is már másodszor fordulok meg. Nagyon finom minden! - dicsértem meg, mert egyértelmű volt, hogy némi köze van hozzá. Ha a maihoz konkrétan nem is, de az előző alkalommal simán lehet, hogy ő készítette el a vacsorámat. – Régóta dolgozol itt? – érdeklődtem kíváncsian, ahogyan azt szokás az új ismeretségek esetében. Ez nem volt túl személyes, de mégis érdeklődést szűrhetett le belőle.
Vissza az elejére Go down
Flora Ashwood
Informátor
Flora Ashwood

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 51
◯ HSZ : 188
◯ IC REAG : 120
◯ Lakhely : Salt Lake City (Utah)
◯ Feltűnést kelthet : Sárga VW Beetle típusú személyautóm, bájos szempilláival ;)
Étterem és kávézó  - Page 10 Avatar_victoria_justice_mtv_s_eye_candy_promo_19L6Xy0q.sized
Re: Étterem és kávézó // Pént. Szept. 26, 2014 2:18 am

Cassie… Cassandra… Hm. Visszapörgettem agyamban a Willel lezajlott telefonbeszélgetésünket, és biztosan emlékszem rá, hogy ezt a nevet említette a kóbor „kislánnyal” kapcsolatban, aki annyira nem is kislány, mármint a hétköznapi értelemben véve.
- Tényleg? Akkor azért nem láttalak még eddig. A hosszabban nálunk vendégeskedőket már ismerem arcról. Viszonylag sokat tartózkodom idekint. – Nem mondtam valótlant. Tényleg sokszor szoktam kijönni a kollégákhoz, ha épp szünetem van, és látom, hogy nincsenek elhavazva. Ha sok a vendég, akkor nem zavarom őket azzal, hogy lekötöm a figyelmüket.
Futólag az újságra pillantottam, majd vissza Cassie-re.
- Örülök, hogy jól érzed magad… és a medence is tényleg szuper! – Mosolygok rá őszintén. Igaz én még nem fürödtem benne soha, de jól néz ki. Talán majd egyszer, ha már nem itt dolgozok, hanem lesz saját éttermem. De ez egyelőre még csak vágyálom részemről. Addig kicsit furcsa lenne, ha a munkahelyemen pancsolnék a medencében. Legalábbis nekem.
- A szauna és a pezsgőfürdő környékén délután egy… és három között általában kevesen vannak. Akkor érdemes oda menni, mert nem túlzsúfolt, és kedvedre ejtőzhetsz. – Kacsintok rá cinkosan, adva neki egy tippet, ha a wellness részleget is ki szeretné majd próbálni.
Tapasztalat, hogy ebéd után a vendégek nagy része kidől. Heverészik kicsit, vagy jó nagyot sétál. Főleg az idősebb korosztályra, és a gyerekekkel érkezőkre igaz ez… hiszen senki se hagyja fent egy szállodai szobában az alvó gyerekét, hogy közben szaunázzon, meg pezsgőfürdőzzön. Normál esetben, természetesen.
- Hm, hát attól függ, hogy kinek mi számít „régótának”… - Felelem.
- Még egy éve se, de nagyon szeretek itt lenni. Nagyon jó a csapat… korrekt a főnökség, és szép a környék is. – Engem mindig is a hegyek vonzottak, életem felét hegyek között éltem le… el se tudnám képzelni azt, hogy reggel mikor felkelek, és kinézek az ablakomon, akkor ne lássam a hegyeket… akár ködben úszva, akár szikrázó napsütésben akárhogy.
Közben Philip is megérkezik a mogyorós capuccino-val, és széles mosollyal az arcán lepakolja a tálcáról elém a talpas poharat, aminek a tetején ott púposodik a tejhab, megszórva apróra zúzott mogyoródarabkákkal. Philip mesterien ért a kávék, és az italok tálalásához. Az ember már csak attól elalél, ha ránéz… az ízük pedig… arra nincs megfelelő szó, mennyire mennyei. Irigylem is ezért, és néha nyaggatom, hogy engem is tanítson meg ezekre a módszerekre, de mindig csak sejtelmesen mosolyog.
A capuccino mellé kapok egy kis tányéron kör alakú kekszeket, és egy kis pohár szódavizet is.
- Jaj Istenem de jól néz ki! Köszönöm… - Nyaltam meg a szám, felcsillanó szemekkel. Philip hülyéskedve, vagy inkább magát produkálva pörgette meg az ujján a tálcát, majd mosolyogva Cassie-re, aztán rám pillantott.
- Hozhatok még valamit a hölgyeknek? – Kérdezte tőlünk. Én megráztam a fejem nemlegesen, miközben a hosszúnyelű kanalamat a tejhabba mártottam, és egy mogyoródarabokkal keveredett részt óvatosan kiemeltem belőle.
- A titkos receptet! – Vágtam rá gondolkodás nélkül, miközben Philip nevetve megcsóválta a fejét.
- Talán majd legközelebb. – Kacsintott rám, aztán ha Cassie kért még valamit, akkor tovább is állt, hogy elkészítse, és kihozza neki.
Amikor ismét kettesben maradtunk, a lány felé nyújtottam a kanalat.
- Kóstold meg… eszméletlen! – Bátorítottam fülig érő mosollyal.
- Na és, mit csinálsz Fairbanksben? Jöttél a síszezonra? – Kíváncsiskodtam. A magasabb részeken mindig van hó, de nemsokára az alacsonyabban fekvő hegyeket is belepi a hószőnyeg.
A számhoz emeltem közben a capuccinomat, majd lassan belekortyoltam. Nem tettem bele cukrot, mivel Philip eleve cukrosan készíti nekem, tudja mennyivel szeretem, így a tejhabot se kevertem el benne a mogyoródarabkákkal. Így viszont, mikor kicsit lejjebb engedtem a poharat a számtól, tekintélyes, ámde vékony cicabajusz rajzolódott ki a szám fölött.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Sheridan
Kölyök
Cassandra Sheridan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 42
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 104
◯ Lakhely : Fairbanks
Étterem és kávézó  - Page 10 Tumblr_ngrbkuH3pj1rbekqyo9_r1_250
Re: Étterem és kávézó // Pént. Szept. 26, 2014 11:02 am

- Igen, valószínűleg – bólogattam egyetértően, de én is ugyanúgy jókedvűen mosolyogtam, mint az eddig velem szemben ülő lány is. Szerettem a vidám embereket, mindig jó és megnyugtató hatással voltak rám. A sok feszültségtől ugyanis hajlamos voltam én is azzá válni, csak éppen az én esetemben ez határozottan nem volt szerencsés dolog, hiszen veszélyt jelenthettem olyankor a környezetemre. Bármennyire is fáj nekem ezt beismernem, attól még így igaz, és nem szabad ámítanom magam mással. Majd Emma mellett talán megtanulom ezt is jobban kontrollálni, legalábbis nagyon reméltem.
- Már voltam lent ott is! – vigyorodtam el egyből. – Viszont köszönöm a tanácsot, akkor pont sokan voltak… - ismertem be. Talán még egy óra körül van is időm, de utána rendszerint hamarosan befut Emma, és akkor jön a gyakorlással töltött idő, amire sokkalta nagyobb szükségem van, mint egy kis wellnessre. Nyilvánvaló tehát, hogy azt fogom előnyben részesíteni, de ezt természetesen Florának nem mondhattam meg, tőle nagyon kedves és figyelmes gesztus volt, hogy ilyen tippet adott nekem. A többi vendég biztosan örömmel fogadta volna, vagy legalábbis kitörőbbel, mint én. Mert egyébként a magam módján számomra is határozottan pozitív volt ez a hír.
- Nem vagyok túlzottan hozzászokva ehhez a hideghez, úgyhogy a szauna olykor nagyon jól jön – vallottam be őszintén, vágva egy finom kis grimaszt mellé. Tényleg így állt a helyzet, nekem ez a klíma ismeretlen volt eddig. Nem éltem soha az ország déli területein, de azért ennél jóval kellemesebb időjárású helyeken éltem. Jó, igazából csak két helyen, de egyiken sem tapasztaltam meg már szeptemberben ilyen hideget, mint itt. Csoda, hogy nem készültem rendesen erre a nulla fok közeli hőmérsékletre? Persze Emma mondhatta volna, ha felhívom, de ugyebár soha nem értem őt el a két év alatt, mióta eljött, így hát felesleges próbálkozásnak tartottam.
- Tényleg? – kérdeztem mosolyogva, a jó csapat hallatán. Mindig is szerettem volna egy olyan helyen dolgozni, ahol jó hangulatban telik a munka. Ki tudja, hogy én még mikor jutok oda… Nem voltam teljesen tisztában azzal, hogyan is működik az átharapás, de ha megint olyan sok évbe telik majd, amíg képes leszek kicsit uralkodni az indulataimon a rázósabb helyzetekben, akkor lehet, hogy még évekig nem tudok majd a saját lábamra állni. Ez a gondolat egy kicsit elszomorított, de kezdeni nem sokat tudtam vele. – Egyébként tényleg nagyon szép a környék, még sosem jártam ennyire északon… - avattam be mosolyogva, semmit sem mutatva az előbbi rossz hangulatból. – Meg igazából olyan helyen sem, ahol hegyeket látok, ha kinézek az ablakon – tettem hozzá nevetve, miközben belekortyoltam a kávémba. Pont ebben a néhány pillanatnyi szünetben érkezett meg mellénk a pincér, akit láthatóan Flora nagyon kedvelt. Én is mosolyogtam hát, de egészen addig nem szólaltam meg, amíg nem nézett rám is.
- Én még egy kis narancslevet kérnék! – adtam le az újabb rendelésemet, mert bizony a kávésbögrém alján már épphogy lötyögött valami, közben azonban lett társaságom. Csak nem fogom udvariatlanul itt hagyni egyből! Miután magunkra maradtunk, még mondani akartam valamit, ám Flora egyből tolta is felém a kanalat. Ide éreztem a finom illatot, de arra egyáltalán nem számítottam, hogy ilyen közvetlen lesz velem. Valahol nagyon jól esett, legalább annyira, amennyire meglepődtem. Mielőtt még kétszer meggondolhattam volna, megkóstoltam a felkínált mennyiséget. – Hm, tényleg nagyon finom! – bólogattam egyetértően. – Ha holnap lejövök, akkor én is ilyet fogok inni! – jelentettem ki vigyorogva. Ehhez képest az én kávém már nem is volt olyan jó, pedig néhány perce még pont azon gondolkoztam, hogy ritkán iszok ilyen finom feketét.
- Szerintem tetszel neki! – böktem fejemmel a távozó férfi irányába, Florára szélesen mosolyogva. – Egy ismerősömet jöttem meglátogatni, igazából már nagyon régen nem síeltem… - kicsit ábrándossá vált a tekintetem, de nem szabadott, hogy az emlékek elragadjanak. Utoljára még az igazi családommal látogattunk el Aspen-be annak idején. Szép idők voltak, túl szépek a mostanihoz képest. – Nem tudom még, hogy meddig maradok, de lehet, hogy el fogok menni kipróbálni a pályát! – jutott eszembe hirtelen ötlettől vezérelve, ha már így beszéltünk róla.
Vissza az elejére Go down
Flora Ashwood
Informátor
Flora Ashwood

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 51
◯ HSZ : 188
◯ IC REAG : 120
◯ Lakhely : Salt Lake City (Utah)
◯ Feltűnést kelthet : Sárga VW Beetle típusú személyautóm, bájos szempilláival ;)
Étterem és kávézó  - Page 10 Avatar_victoria_justice_mtv_s_eye_candy_promo_19L6Xy0q.sized
Re: Étterem és kávézó // Pént. Szept. 26, 2014 11:04 pm

- Aki nem itt születik, mindenki nehezen szokik hozzá… és ez még csak a kezdet. Most még nincs is olyan hideg. – Magyaráztam, aztán rájöttem, hogy talán ezzel csak elijesztem.
- Jaj, bocsáss meg, ezzel nem elijeszteni szerettelek volna… de tényleg nem árt, ha valakinél jó meleg ruhák vannak errefelé. – Tettem hozzá bocsánatkérően.
Voltak már itt olyan turisták, akik nem nézték meg előzetesen Alaszka éghajlatát, és jellemző időjárását… a sok pénz hát nem mindig jár együtt az ésszel is, és laza ruhákkal készültek, meg néhány kabáttal. Nem kicsit sokkolta őket, mikor rájöttek, hogy nagyon mellélőttek. Persze a Bentley Mall tárt karokkal várta őket, mert persze rögtön orvosolták is ezt a kis bakit… de sokáig emlegettük őket tavasszal.
- Akkor biztos szokatlan lehet még. A hegyi levegő egyébként csodákra képes. Vannak, akik csak azért jönnek ide, hogy kicsit kiszellőztessék a fejüket, sétálgassanak… fotózzák a tájat, meg ilyesmi. – Nem mindenki a síelésért jön, persze többségében még mindig az a jellemző. Az biztos, hogy egész évben van forgalma a hotelnek… szerencsére.
- Philip-nek? – Kérdezem zavartan, visszavéve a hangerőmből, és még egy kicsit el is pirulok. Aranyos srác, és kedves… de szerintem mindenkivel az, nem csak velem.
- Ááá nem hiszem, ő mindenkivel ilyen kedves. – Hárítok, zavartan legyintve.
Még ha van is igazság abban, amit Cassie mond, én túlságosan vaksi vagyok ilyen téren ahhoz, hogy észrevegyem, ha felfigyelt rám valaki. Nem vagyok az a férfifaló típus, sőt…  lehet ha valaki zenészeket hívna az ablakom alá, és ott szerenádoznának, lehet még akkor se esne le, hogy miről van szó. Néha nem is értem, hogy lehetünk mi Fridával testvérek… ráadásul ikrek. Ő pontosan az ellentétem. Akkora férfifaló, hogy az elképesztő, és még húsz méteres körzetben se bírja elviselni a vérfarkasokat, annyira utálja őket… azóta. Fiona meg… ő az arany középút kettőnk között. Legalább van valaki, aki kiegyensúlyozott, és felelősségteljes a családban.
- Tényleg? De jó neki. Engem nem szoktak itt meglátogatni, pedig nekem is vannak ismerőseim, és… - Elnevetem magam.
- Többek között őket is Alaszka hidege az, ami visszatartja attól, hogy ide jöjjenek. – Na meg a kötelesség… hiszen bármennyire is szeretnének meglátogatni, ha egyszerűen nincs rá annyi idejük, hogy ideutazzanak, itt töltsenek több napot, aztán haza. Pedig éltem már több országban, voltam tagja több protektorátusnak is, ezért jó sok ismerőst gyűjtöttem mindenfelé. Néha eljátszadozok a gondolattal, hogy elutazom meglátogatni őket Bled-be, vagy Bergen-be… de Bergen-be nem tehetem be a lábam soha többet… Bled-be meg már nagyon kevesen vannak ott azok közül, akivel annak idején jóban voltam. Hiába… időnként előfordul, hogy elhelyezgetnek minket… és én még szerencsésnek mondhatom magam, hogy eddig mindig a testvéreimmel együtt kerültem el új helyekre. Nekem legalább itt vannak ők.
- Hát ha már eljöttél idáig, szerintem majd próbáld ki azt is. Ha tudsz síelni, azért… ha nem tudsz síelni, akkor pedig azért… vannak oktatók, akik kezdőkkel foglalkoznak… meg könnyített pályák. Tényleg nagy élmény itt síelni. Annyira szépek a hegyek… csak jól fel kell öltözni. – Mosolyogtam.
- Na és ki az ismerősöd? Fairbanks nem olyan nagy. Elég sokakat ismerek itt a városban, az is lehet, hogy őt is. – Kérdezem könnyed természetesnek ható érdeklődéssel, miközben újabbat kortyolok a capuccino-ból, és Philip is visszatér az asztalunkhoz, hogy letegye Cassie elé a kért narancslevet, illetve a kiürült kávéscsészét elvigye, hogy ne foglalja feleslegesen a helyet az asztalon.
- És te mivel foglalkozol egyébként? – Kérdezek rá. Az én munkámat… jobban mondva a munkakörülményeimet már kiveséztük az imént, most rajta van a sor.
Nem láttam, amikor leültem az asztalhoz, hogy épp az állásaprókat böngészte át, s mivel az újságot azóta félre is tette, ezért nem is láthattam azóta sem.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Cassandra Sheridan
Kölyök
Cassandra Sheridan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 42
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 104
◯ Lakhely : Fairbanks
Étterem és kávézó  - Page 10 Tumblr_ngrbkuH3pj1rbekqyo9_r1_250
Re: Étterem és kávézó // Szomb. Szept. 27, 2014 12:19 am

- Nincs olyan hideg?! – kérdeztem vissza döbbenten, még a szemeim is nagyra nyíltak a csodálkozástól. – Akkor milyen az, amikor hideg van? – elképzelni sem tudtam, hogy lehet még ennél is rosszabb, bár igazából következtethettem volna rá. Most még csak szeptember volt, az máshol őszi hónapnak számít, szóval, ha itt ilyenkor ennyire hűvös van, akkor télen bizonyára még rosszabb lesz. Sokkal alaposabban utána kell majd olvasnom annak, hogy mire számíthatok a közeljövőben. Még az is lehet, hogy az időjárás fog elüldözni, bár ebben erősen kételkedtem. Túlságosan erős volt még az elhatározásom azzal kapcsolatban, hogy szeretném, ha Emma életének része maradhatnék ezután.
- Már vettem néhányat, de ezek szerint akkor az kevés lesz. Nagyon mínuszok szoktak lenni? – kérdeztem ártatlanul, még mindig csodálkozó arcot vágva. Legalább három réteg ruhába fogok belebújni, ha kiteszem a lábamat a hotelből, az is biztos. Farkasként talán nem lesz olyan vészes, jó vastag volta bundája a bestiának, de attól még emberi alakomban igencsak kellemetlennek ítéltem ezt a környezeti változást az általam eddig megszokotthoz képest. Az ittenieknek már biztosan meg sem kottyant a mostani hűvösség.
- Tényleg sokkal tisztább, ezt el kell ismernem, de talán pont ezért tűnik néha hidegebbnek, mint amilyen valójában van… - akaratlanul is megdörzsöltem egy kicsit a karomat, mintha most is fáznék, pedig erről szó sem volt. Idebent nagyon kellemesnek ítéltem a hőmérsékletet, még ez a csizma is soknak bizonyult a lábamra, de hát ez volt éppen kéznél, ezért bújtam bele ebbe automatikusan. – Én nem vagyok valami nagy fotós – motyogtam elgondolkozva, elfogyasztva a kávém utolsó néhány kortyát is, kiürítve egyúttal a bögrét. Óvatosan odébb is tettem, közelebb az asztal széléhez, ahonnan majd könnyedén el lehet emelni.
- Igen, neki! – bólogattam, számon fülig érő mosollyal. Aranyosnak, és egyúttal roppant szimpatikusnak találtam Flora reakcióját arra, hogy szóba hoztam a pincér fiút. – Ugyan nem ismerem, de szerintem nem minden vendéggel ennyire figyelmes, hiába ez a dolga – súgtam oda én is halkan, mintha nagy terveket szövögetnénk. Titkos terveket. A lányoknál már csak így szokás, ha fiúk kerülnek szóba, nem? Régen legalábbis ez volt a módi, amikor még abban a korban voltam, hogy nagyon érdekeltek. Most inkább voltam egy túl fiatalnak látszó testbe zárt felnőtt nő. Bizonyos hiányosságokkal, amikről természetesen nem én tehettem, de attól még bosszantottak. Emma annyira más volt, néha tényleg olyan akartam lenni, mint ő, hiába mondta nekem figyelmeztetően, hogy jobb nekem, ha nem ő a példaképem.
- Akkor ezek szerint te sem itt születtél, jól értem? – kérdeztem kíváncsian. Lehet, hogy rosszul vontam le a következtetést, de ha mégsem, akkor nagyon érdekelt volna, hogy Flora mégis hogyan szokott hozzá ehhez a fagyos éghajlathoz. Biztosan lett volna egy-két jó tippje, ha rákérdezek, de talán még túl korai és túl személyeskedő lenne. Kedvesnek tűnt és barátságosnak, de mindenkinél van egy határ, amit ha átlépünk, akkor kissé távolságtartóbbá válnak. Tapasztaltam már ilyesmit, néha én is hasonlóképpen viselkedtem, bár nálam nagyban közrejátszott az is, hogy vérfarkas vagyok.
- Igen, tudok síelni. Régen a családommal sokat jártunk, úgyhogy jól megtanultam. Bár most már régen volt léc a lábamon, lehet kijöttem a gyakorlatból… - méláztam egy kicsit a régi emlékeken, és magán a lehetőségen is, hogy én felmenjek a pályára. Talán menne, csak olyan lehet, minta biciklizés nem? Nehéz elfelejteni, de nálam sohasem lehetett tudni. Néha elég szelektívnek bizonyult a kicsi fejem. – Hát, őt Emmának hívják, övé az a fotóstúdió a városban… - nem láttam értelmét annak, hogy titkoljam ezt. Amúgy is időnként megfordultam Emma oldalán a hotelben, úgyhogy biztosan látta volna, ha éppen kint tartózkodik. Duane-nek viszont inkább nem árultam el, hogy kihez jöttem, pedig nem valószínű, hogy sokat ártottam volna vele magamnak és a jelenlegi-volt-jövendő mentoromnak.
- Hát, én most éppen munkát keresek, de egyébként cukrász vagyok – egy kicsit izgatottabban meséltem, mint az indokolt lett volna. – Még nem tudom, de lehet, hogy a városban maradok huzamosabb időre. Te esetleg nem tudsz valami állást, ami nekem való lenne? – kérdeztem kíváncsian, mert pont ide akartam eljutni, Flora pedig megkönnyítette a dolgomat.
Vissza az elejére Go down
Flora Ashwood
Informátor
Flora Ashwood

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 51
◯ HSZ : 188
◯ IC REAG : 120
◯ Lakhely : Salt Lake City (Utah)
◯ Feltűnést kelthet : Sárga VW Beetle típusú személyautóm, bájos szempilláival ;)
Étterem és kávézó  - Page 10 Avatar_victoria_justice_mtv_s_eye_candy_promo_19L6Xy0q.sized
Re: Étterem és kávézó // Szomb. Szept. 27, 2014 7:20 pm

A kérdésére szívem szerint kérdéssel felelnék… Érezte-e azt már, amikor szó szerint a csontjai is fáznak… és a hidegtől fájnak? De neeem… Isten mentsen attól, hogy bárkit is elijesszek innen. Azt hiszem, Castor le is harapná érte a fejem, ha elriasztanám a szállóvendégeit. És Castor esetében a leharapás sajna szó szerint értendő. Bár nekem eddig még nem volt vele konfliktusom, de egy alfával senki se packázik, akinek van cseppnyi esze.
- Hidegebb. – Válaszolom ezért csak nagyon egyszerűen, nem fejtegetve tovább a dolgot. Együtt érzőn mosolygok rá, hiszen annak idején én se számítottam rá, hogy ennyire hideg lesz, amikor átköltözünk ide. Bergen klímája és időjárása sokkal barátságosabb volt. De mindent meg lehet szokni idővel.
- Hát… itt a tél szeptemberben kezdődik, és úgy április végéig tart… A téli középhőmérséklet -20 és -30 fok között mozog… De mesélték az idősebbek, hogy úgy ötven évvel ezelőtt volt egy nagyon extrém tél, amikor elérte a -54fokot is… és jégködök alakultak ki. – Lovallom bele magam a dologba, aztán észbe kapok, hogy pont arról akartam az imént meggyőzni magam, hogy nem szabad elijesztenem Alaszkából. Ezzel lehet, hogy sikerült, ezért gyorsan hozzáteszem.
- Nyáron plusz 15-20fok az átlagos hőmérséklet… szóval meleg, és csapadékos általában felénk a nyár… de mértek már 37fokot is… igaz azt közel száz éve. Szóval igaz, hogy a nyarak elég rövidek, akkor viszont nem repkednek a mínuszok. – Öröm az ürömben. Talán ezzel sikerült mentenem valamennyit a helyzeten.
- Nem hiszem, hogy tetszek neki. – Ráztam meg a fejem fülig pirulva.
- Az is lehet, hogy te tetszel neki! – Világítottam rá a dologra… mert miért is ne tetszhetne neki Cassie? Csinos, fiatal lány… pozitív kisugárzással. Nyugisnak tűnik, és illik rá az a jellemzés, amit Willtől kaptam telefonon keresztül.
- Nem. Én is csak pár éve élek itt a nővéreimmel. Arizona-i vagyok. Tucson-ban láttuk meg a napvilágot a nővéreimmel. Ikrek vagyunk, hármas ikrek. Sokszor előfordul, hogy nem tudnak megkülönböztetni minket, pedig azért meg lehet. – Teszem hozzá széles mosollyal.
- Szóval, ha összefutnál egy hozzám hasonló nővel a városban, és esetleg nem köszönne vissza, kérlek ne sértődj meg, mert lehet hogy Frida vagy Fiona az. – Volt már ebből konfliktus ugyanis. Volt olyan, aki zokon vette a dolgot, mert nem tudta, hogy hárman vagyunk, és összekevertek minket.
- Anyukám mexikói származású házvezetőnő volt, apu buszsofőr Tucsonban... s miután meghaltak, az Államokban utazgattunk, hogy valahol megvessük a lábunkat. Egyelőre itt ragadtunk, mindegyikőnk talált munkát… de lehet majd idővel tovább állunk, ha már Frida besokall a hidegből. Ő eléggé szereti a meleget. – Mesélek kicsit magunkról. Persze nem mondok teljesen igazat, hiszen a mostani személyazonosságunk háttértörténetét adtam elő, de van igazság abban, amit mondok, hiszen a szüleink valóban meghaltak, és tényleg utazgattunk. Csal nem az államokban, hanem eddig Európában.
- Ó ne aggódj! Olyan ez, mint a biciklizés. Ha egyszer megtanultad, nem felejted el… csak fel kell eleveníteni a tanultakat! – Biztatom.
- Emma Ridley? – Kérdezek vissza. Párszor elmentem már a boltja előtt, de még soha nem voltam benne.
- Nem ismerem személyesen, de a boltja előtt már többször is elmentem… Gondoltam is már rá, hogy a testvéreimmel csináltassunk ilyen közös képeket. Szeretem a képeket, szívesen aggatom velük tele a házunk falait. Olyan bensőségessé, otthonossá varázsolja a környezetet. – Tényleg gondoltam már rá, hogy elmehetnénk fotóshoz.
- Cukrász? Nahát! – Csillannak fel őszinte lelkesedéssel a szemeim. Tehát rokonlelkek vagyunk. Imádtam Bledben, a cukrászdai munkámat. Sokat nekik köszönhetik, amit a cukrászat terén megtanultam az ott töltött évek alatt.
- Fú, hát nem tudom, de ha szeretnéd, megkérdezhetem a személyzetist, van-e felvétel hozzánk. Aztán ha igen, akkor szólok, és szívesen beadom neki az önéletrajzod. Hányas számú szobában laksz? – Kérdezek rá, hogy ha személyesen nem is tudok felmenni hozzá, mert épp nem tartózkodik a hotelben, akkor a recepciónál hagyok neki egy üzenetet. Azt úgyis átadják neki.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Étterem és kávézó //

Vissza az elejére Go down
 

Étterem és kávézó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Kikötői Étterem
» Starbucks kávézó
» Kávézó - beltér
» Kávézó - külső terasz
» Sunrise Bagel&Espresso tér és kávézó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Holiday Inn Express :: Vendégtér-