KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Catherine Benedict Ma 1:36 pm-kor
írta  Rebecca Morgan Tegnap 2:20 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 12:14 pm-kor
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Abigail Cecile Kenway Vas. Jún. 23, 2024 10:40 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Catherine Benedict
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_vote_lcapSzemélyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_voting_barSzemélyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_vote_lcapSzemélyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_voting_barSzemélyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_vote_lcapSzemélyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_voting_barSzemélyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_vote_lcapSzemélyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_voting_barSzemélyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_vote_lcapSzemélyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_voting_barSzemélyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_vote_lcapSzemélyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_voting_barSzemélyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_vote_lcapSzemélyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_voting_barSzemélyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 Empty
 

 Személyzeti helyiségek és vezetői iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda // Pént. Júl. 27, 2012 10:06 am

First topic message reminder :

A személyzet számára két helyiség áll rendelkezésre, ezek méreteiket tekintve igencsak szűkösek. Nem véletlen hát, hogy más időpontban használják az étkezőt és az öltözőket az edzők és a takarítók például.

Személyzeti helyiségnek számít továbbá az a kis konyha/előkészítő a kávézó pultja mögött, ahol a süteményeket, rendeléseket szervezik, rendszerezik minden nap nyitás előtt és záráskor.
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 2uysiok
Artemis Northwood irodája az egyik folyosó végén található, nem messze a kávézótól, így a kilátás - akárcsak ott - innét is páratlan.


A hozzászólást Alignak összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 15, 2014 1:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 Empty
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 Empty
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 Empty
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 Empty
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 Empty
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 Empty
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Eden S. Grandmore
Kanguyak
Eden S. Grandmore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 232
◯ HSZ : 189
◯ IC REAG : 206
◯ Lakhely : Farkaslak
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 Tumblr_o4mo3lfpmS1s2vo0io4_250
Re: Személyzeti helyiségek és vezetői iroda // Pént. Jan. 06, 2023 8:45 pm

Pillantásom finoman firtató, mikor szükségét fejezi ki a falka általi noszogatásnak irányába, de nem kérdezek rá direktben a konkrétumokra. Ha akarja, kifejti... vagy visszatérünk rá máskor, a csákány és a véső nem az én eszközöm, hogy infót szedjek ki bárkiből is.
Halk, őszintétlen nevetést hallatok a kérése nyomán ezt követően. Hol is kezdjem...?
- Nos... mennyire hiszel a szellemekben? - Firtatom óvatos éllel a hangomban, felé sandítva, mint aki azt várja, a következő pillanatban őrültnek lesz nyilvánítva menten beszélgetőtársa által. Ami azt illeti, nem hibáztatnám érte, de válasza nagyban befolyásolja majd, milyen szinten és miképp megyek itt a részletekbe neki. A világért se untatnám vagy győzködném olyasmiről, amiben meggyőződésesen nem hisz. Sok mindennel mi magunk is így voltunk ezen a vidéken, míg saját bőrünkön nem tapasztaltuk meg a felfoghatatlan létezését, valós voltát.
Képemen a derű maradandónak bizonyul replikája hallatán, ami a gyerekriogatást illeti. Halk kis kacajjal reagálom le dörmögő hangú mondatát, s csak magamban morzsolok el egy képzeletbeli könnycseppet annak gondolatára, hogy még én is mindent bevallanék esélyesen, ha valaki ekképpen ripakodna rám a semmiből. Minő szerencse, hogy elmúlt már Halloween...
- Van egy jó hírem, hamarosan itt az újév és ha farsangot nem is szoktunk ülni, az Alyeska Fesztivállal nem kell Halloweenig várnod! - És én még tippeket is adok itt neki! Igazán csodálatos, Eden, tényleg.
A felvételeken jobbára semmi nem látszik, ami a kapcsolókat illeti, se egy virgonc kölyök, aki levágná azt heccből, sem szikra, ami végett feladta a dolog... szerintem egészen egyszerűen rádugtak valamit, ami zárlatos volt, esetleg túltelítették és az okozott kimaradást, ki tudja... informatikus vagyok, nem villanyszerelő.
A tekintetemet ugyanakkor nem kerüli el az ismerős alak a képernyőn, épp csak félig lóg bele, válla és arcéle látszik, de nehéz eltéveszteni a nyúzott pofázmányt.
- Hát... ez? - Irányul figyelmem kérdőn Donovan felé, energiáim közé finom bizalmatlanság, kérdőjelek sokasága költözik, ahogy fejben összerakom a dátumok sorrendiségét a férfi idővonalában nálunk. Nem zárkózom el véglegesen a másikéitól, de kétségtelenül óvatosabbnak tetszek - mintha csak visszatérnék a kis csigaházam fedezékébe, ahonnét az iménti könnyed szívózás kicsalogatott.
Ami a kérdéses gyermek szintén kérdéses édesanyja nevét illeti, elmosolyodom némileg, futó kis görbületként ajkaimon, az adatvezérelt társadalmunk ijesztő voltára. Ó, ha tudná...
- Mármint a nő? Vagy a gyereked? Kérlek mondd, hogy előbbi nem egy őrző volt! - Az merőben megnehezítené a dolgot. Nem mondom, hogy nem tetszene a kihívás és kattognék ezen unalmasabb pillanataimban, hogyan is találhatnám meg, de... azért jobb biztosra menni, mit is vállalok vele. A lehetetlent sosem ígérném biztosra, még egy viszonylagos idegen számára sem. Mert egyszerűen nem fair. A hamis reménykeltés.
Vissza az elejére Go down
Donovan Morgan
Falkatag
Donovan Morgan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 299
◯ HSZ : 102
◯ IC REAG : 91
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Állandóan kesztyűt hord a bal kezén.
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 Tumblr_nit188H6aA1r2me0jo5_250
Re: Személyzeti helyiségek és vezetői iroda // Szomb. Jan. 07, 2023 3:50 pm

- Mondjuk úgy, hogy nem vagyok tájékozatlan velük kapcsolatban - feleltem, mert a hitet nehéz lett volna kimondanom. Azzal nekem vallás is járt, azt pedig egyfélét ismertem el a magaménak. A szellemek sokkal inkább voltak ennek az életnek a velejárói olykor, semmint hit kérdései számomra. - Miért? - ráncoltam a szemöldököm, bár volt egy sejtésem, hogy közük lehet ezek szerint a legdurvább itteni esethez. Kíváncsian vártam a folytatást, ha megosztotta velem.
Sajnáltam, hogy a riogatásomról beszélve nem láttam a fejébe, mert akkor valószínűleg nem csak ő nevetett volna.
- Pompás! Köszönöm a tippet! - Ha sejteném, miképp átkozta épp magát...
Az iménti könnyedség érezhetően léket kapott, ahogy a biztonsági felvételeket böngészve rám akadtunk. A monitorról Edenre pillantottam. Szinte láttam azokat a súlyos ajtókat, amik mögé behúzódott, de még nem csapta rám őket, bár úgy tűnt, elég egy rosszul megfogalmazott felelet, hogy ezt tegye. Igyekeztem a korábbi hasonló hangszínt megütni és nem túl bizonygatónak tűnni, mert igazából nem is volt mit.
- Mondtam: hallottam, hogy parti lesz és benéztem. - Finoman szusszantam, majd a monitorok felé fordultam, majd egy olyanon állapodott meg a pillantásom, amin látszott, hogy milyen sokan voltak. - A kaja miatt jöttem - húztam el a számat. - Apró vadakon, mások után maradt dögön és zacskóslevesen éltem, olyasmiken, amikhez a legkönnyebb hozzá jutni vagy a legkisebb erőfeszítést igénylik részemről - magyaráztam tovább a kellemetlen valóságot. - Valami jobbat akartam kivételesen enni, de az éttermek feszélyeznek, ezért döntöttem úgy, hogy idejövök. Reméltem, hogy a terasz környékén kevesebben vannak, de svédasztal a bejárat közelében is lesz. Aztán elment az áram és mindenki felbolydult, én pedig nem bírtam elviselni a sok sistergő energiát.
Újfent Eden felé pillantottam.
- Előző nap már bejelentkeztem Lilianne-nél, és bevallom, nem hittem, hogy az alfátok ilyen hamar időt szakít rám.
Nem akartam, hogy ilyen gyanakodva és óvatosan méregessen, mintha világi gonosztevő lennék. Megvoltak a magam bűnei és hibái, valahol pedig szinte hízelgett, hogy ilyen lepusztult állapotban is tudok ilyesmit kiváltani, de a legkevésbé sem vágytam rá.
- A lehetséges gyerekem született akkor, és sajnálom, de az anyja őrző. - De még mennyire, hogy sajnálom! - Ez gond? - A saját bőrömön tapasztalva jónak semmiképp sem volt nevezhető, azt azonban nem tudtam, hogy ez mennyi nehézséget gördíthet Eden elé.
Vissza az elejére Go down
Eden S. Grandmore
Kanguyak
Eden S. Grandmore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 232
◯ HSZ : 189
◯ IC REAG : 206
◯ Lakhely : Farkaslak
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 Tumblr_o4mo3lfpmS1s2vo0io4_250
Re: Személyzeti helyiségek és vezetői iroda // Vas. Jan. 08, 2023 9:39 pm

Épp csak finoman szűkült tekintetem össze, ahogy válaszát megkapom, s érkezik vele a visszakérdezés, mire féloldalasan felé fordulok a gurulós irodai székben ülve.
- Mert minden, amit erről a vidékről mondanak, igaz. A vörös tekintetű ősfarkas szelleme valóban itt kísért és minden elbeszélés gyerekmese csupán ahhoz képest, valójában mily szeszélyes is tud lenni. Soha nem nyugvó. Megbékíthetetlen. - Súgom, hogy épp csak egy zseblámpa fénye kellene a plafonon zizegő neon helyett a teljes élményért. Sosem voltam nagy történetmondó, de azért valami ragadt rám párom mellett az együtt töltött években. A hűvös kellemetlenség időzik tarkómon egyúttal szavaim nyomán, noha igyekszem rejteni mindezt a másik elől.
Épp elég annak látványa, hogy a kijelzőkön a beálló sötétben és a felvillanó vészjelző fényében kisebb káosz alakul ki a Hálaadásnapi partin épp mögöttünk.
Válaszát ugyanakkor eme eseményen való jelenlétét illetően elégségesnek találom, így a következőkben nemes egyszerűséggel kilövöm a képernyőn a retrospektív felvételeket és ott immáron a jelenlegi, napfényes felvételek látszódnak a sürgölődő felszolgálókkal és vendégekkel.
- Minő szerencse, hogy most már nem kell beérned a maradékkal. - Húzódott lassú, mégis bátorító mosoly ismételten képemre, ahogy felé tekintettem. Pajzsom ugyan maradt félállásban, de ezúttal már nem volt jelentősége különösebben, a megszokás hozza ekképpen. Így volt kényelmes nagyobb társaságban az esetek döntő többségében, szépen lassan engedni fog idővel, hacsak akképpen nem alakul társalgásunk iránya, hogy ennek ellenkezőjének érezzem szükségét.
Arra, hogy a gyerekének születési idejét lőtte be, biccentettem, ugyanakkor megadóan dőltem egészen székem támlájáig a következő infók nyomán.
- Nos... megnöveli az árat, az biztos! - Ciccentem, s kissé megereszkedő vállakkal tekintettem felé. - Nem fogok hazudni, baromira megnehezíti a dolgot, mert a tetováltak még mindig megragadtak az őskorban, ami a digitalizálást illeti, a nyomaikat pedig elég jól el tudják tüntetni, ha akarják. Ritkán vannak elvarratlan szálak... de egy próbát megérhet. Mi a név? - Firtattam érdeklődőn.
Vissza az elejére Go down
Donovan Morgan
Falkatag
Donovan Morgan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 299
◯ HSZ : 102
◯ IC REAG : 91
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Állandóan kesztyűt hord a bal kezén.
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 Tumblr_nit188H6aA1r2me0jo5_250
Re: Személyzeti helyiségek és vezetői iroda // Vas. Jan. 15, 2023 12:02 am

- Ezért okozott akkora ijedséget a piros fény? - kérdeztem, bár ez sokkal inkább tűnt kijelentésnek. Az eddigiek alapján ezt tudtam összerakni, ha esetleg tévedtem, legfeljebb kijavít.
Akár így, akár úgy, a felbukkanásomra kimerítő választ adok - engem kimerített -, és örömmel vettem, hogy nem maradtak fenntartásai, mert ezen túlmenőleg semmim sem volt. A maradékra vonatkozó megjegyzésére elhúztam a számat, de ebben sokkal inkább keserűség volt, nem úgy az övében.
- Önként vállaltam - zártam le ezt ennyivel, és ökölbe szorítottam bal, kesztyűbe bújtatott kezem, már amennyire tudtam és lehetett.
Eltűnt a képernyőről a parti, és én is. Halványan bizsergette a tarkómat az akkori tapasztalat, az elcsent emlékszilánkok. Egy röpke pillanatra felmerült benne, hogy Edenhez hasonlóan félárbócra eresztem a pajzsomat, és engem kicsit játszani a Vadászt, de elnyomtam a késztetést, a farkas elégedetlenkedésére. Jött volna, ha nem is egyből azért, hogy másokban turkáljon, hát, hogy jobban megismerje újsütetű társait. Az önmegtartóztatást azonban továbbra is okosabbnak tartottam - de az is lehet, hogy egyszerűen féltem. Akárhogy is, nem változtattam a repedésnyi résen.
A lehetséges gyerek témánál már kifejezetten örültem, hogy nem változtattam a pajzsom állásán. Célszerűbb volt a csípős-sistergő energiákat megtartani magamnak, mert bár az arckifejezésem és a tekintetem vajmi keveset változott, a farkas büszkesége dolgozott bennem. Ha már egyszer sikerült meggyőznöm Edent arról, hogy se neki, se a falkának nincs oka tartani tőlem, hülyeség lett volna ilyesmivel aláásni ezt a képet. Kissé tudathasadásos helyzet volt.
Nem dobott fel, hogy közölte, nehezebb lesz kideríteni az igazságot, ugyanakkor hálás voltam neki, hogy nem ringatott álmokban, hanem őszinte volt velem. Halvány mosolyra húztam a számat.
- Köszönöm, hogy nem hitegetsz. - Lehet, hogy neki ez magától értetődő, de sokkal ritkább jelenség, min talán lennie kéne. - Vivianne DeGarmo az anyajelölt neve - feleltem, úgy ejtve ki a nevet, mintha a puszta szavakkal sérülést lehetett volna okozni. - Tudom, hogy sokat kérek, de nem szabad, hogy tudjon erről. Véletlenül sem. - Gyűlöltem, de véletlenül se becsültem volna alá. - És ha túl neccessé válna, inkább hagyd - tettem hozzá halálosan komolyan. Az igazat akartam, nem pedig még több kárt, nem ezért jöttem és csatlakoztam.
Félteni egyiküket se tudtam, ahhoz kötődés kellett volna, az pedig ennyi idő alatt úgy is lehetetlen lett volna, ha nem vagyok depressziós. Ennek ellenére veszélybe sodorni se akartam őt vagy bármi mást a falkából.
Vissza az elejére Go down
Eden S. Grandmore
Kanguyak
Eden S. Grandmore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 232
◯ HSZ : 189
◯ IC REAG : 206
◯ Lakhely : Farkaslak
Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 Tumblr_o4mo3lfpmS1s2vo0io4_250
Re: Személyzeti helyiségek és vezetői iroda // Vas. Jan. 15, 2023 1:29 pm

Nem kellett szóljak, egy apró biccentésnyi megerősítés elég volt kijelentésnek is beillő kérdésére hozzá, hogy bizonyosságot nyerjen igaza felől. Kellemetlen érzés kúszott fel gerincemen, bennem a bundás finom idegességgel borzolta bundáját. Sok volt a kérdés, még több a bizonytalanságom az egész helyzet kapcsán, mely kimondatlanul ült meg évek óta bőröm alatt... s miket most is oda száműzök, még ha önkéntelenül ki-ki is buggyan némi "ízelítő" belőle időnként.
Épp csak kérdő az él tekintetemben az önként vállalt éhezése nyomán, noha van egy olyan megérzésem, nem ma fogunk mi itt kitárulkozni egymásnak legbensőbb gondolatainkról, félelmeinkről. Keményebb dió a pasas, mint elsőre hittem, ami azt illeti... ennek nyomán apró, békülékeny sóhajjal kapcsolom el a monitorokról a hálaadás estéjének képét, s terelődik beszélgetésünk múltja irányába.
Energiáim is lenyugszanak, ahogy a fókusz a másikon van inkább, a kajlafülű bundás bennem nyugodt lustasággal hever el, békés energiáival burkolva be. A megkeresősdi olyan terep, mit jól ismerünk mindketten, amiben otthonosan mozgunk régóta már.
- Miért tenném? Nincs belőle hasznom. - Szélesedik meg kissé mosolyom, fejemet is megingatva felé. Nem fűz érdekem hozzá, hogy dajkamesékben ringassam, a némileg elnyert (?) bizalma pedig különösen törékenynek tetszett még így idejekorán ahhoz, hogy veszélyeztessem ilyesmivel.
A név hallatán ismételten bólintottam. Elég jellegzetes, hogy könnyedén megjegyezzem. A továbbiakra ugyanakkor önkéntelenül is elvigyorodtam. Fogalma sincs, kit bízott meg épp a feladattal és ez simogatta a kis lelkemet azért valahol, felvilágosítani pedig nem állt szándékomban a dologról.
- Ugyan kérlek, Eska vére vagyok... Megoldom, ha olyanná válna a helyzet. - Ciccentem, minden elbizakodottságtól mentesen, s kinyomva a gépet felpattantam a hozzám képest nagynak tetsző forgósszékből.
- Na gyere, nézzük meg azt a biztosítékos szekrényt, csak, hogy megerősítsük Northwoodnak azt, amit mi eddig is tudtunk! - Bízva benne, hogy velem tart, együtt hagyjuk el a személyzeti helyiséget a következőkben.

// Hacsak nincs más, úgy köszöntem és várom a következőt! :3 //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: Személyzeti helyiségek és vezetői iroda // Kedd Jan. 17, 2023 5:42 pm

Személyzeti helyiségek és vezetői iroda - Page 2 6oNLSFF
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Személyzeti helyiségek és vezetői iroda //

Vissza az elejére Go down
 

Személyzeti helyiségek és vezetői iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Síparadicsom vezetői irodája
» Parancsnoki iroda
» Ügyvédi iroda
» Igazgatói iroda - IC munkák, feladatok
» Iroda az emeleten (Upper Deck)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Szórakozás :: Northern Lights Country Club-