KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Michelle Tedrow Csüt. Okt. 03, 2024 1:23 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 29, 2024 10:25 pm
írta  Egon Candvelon Vas. Szept. 29, 2024 3:01 pm
írta  Bruno Manzano Vas. Szept. 29, 2024 11:25 am
írta  Jackson Carter Vas. Szept. 29, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
Bruno Manzano
Okmányiroda - Page 2 I_vote_lcapOkmányiroda - Page 2 I_voting_barOkmányiroda - Page 2 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Okmányiroda - Page 2 I_vote_lcapOkmányiroda - Page 2 I_voting_barOkmányiroda - Page 2 I_vote_rcap 
Michelle Tedrow
Okmányiroda - Page 2 I_vote_lcapOkmányiroda - Page 2 I_voting_barOkmányiroda - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Okmányiroda - Page 2 Empty
 

 Okmányiroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Okmányiroda // Szomb. Dec. 15, 2012 5:17 pm

First topic message reminder :

Minden, ami okmányokkal, bevándorlási, munkavállalói és egyéb iratokkal kapcsolatos. Általában ez az a hely a városban, ami mindig tömve van, így a teremben elhelyezett széksorok mögött szép számban sorakoznak fel szendvics és italautomaták.

A "kiszolgálás" olyan, mint egy bankfiókban. A dolgozók egy egybefüggő pult mögött ülnek a számítógép és irathalmazok között, velük szemben pedig egy kényelmes szék várja az ügyintézésre érkező polgárokat.

Okmányiroda - Page 2 Kyotoimmigration
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
Okmányiroda - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Aleesha Mirabelle Rains
Kölyök
Aleesha Mirabelle Rains

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 29
◯ HSZ : 200
◯ IC REAG : 174
◯ Feltűnést kelthet : Világtalan a szentem
Okmányiroda - Page 2 Tumblr_nryhn9Ydna1swonpwo1_500
Re: Okmányiroda // Vas. Dec. 21, 2014 11:25 pm

Elmegyünk. Oké, értem én, ez valami olyan mértékű lelki hadviselés, amiből szerintem jobb kimaradnom, teszem azt, amit Ethan mond, és kész, bőven elég ennyi, kár volna másként hozzáállnom, tönkretenni nem fogom a műsort, vélhetőleg kiprovokálnám, hogy itt hagy a fenébe, innen meg nagyjából sosem találnék vissza.
Elmosolyodom, miként lesimítja a ruhám, megelőzve, hogy én tegyem meg, attól még, hogy látni nem látok, érzem, hogy miként ráncolódik a szoknya anyaga a lábaimon, mindenesetre nem számít, melyikünk igazít rajta. Amennyit eddig láttam ebből a Nora nevezetű nőstényből, ide a rozsdás bökőt, hogy bedől neki. Túlságosan kedves, túlságosan jólelkű. Az ilyen személyiséggel megáldott lelkeken a legkönnyebb átgázolni. Nekem kapásból eszembe jut róla a nővérem, aki más értelemben meg a húgom, franc tudja, hogy melyik számít inkább.
Tényleg mozdul, s még én is kihallom az első szavaiból, hogy nem tűr ellentmondást, igazság szerint, tök mindegy, hogy mondja, Ethan már elérte, amit akart. Holt biztos, hogy a kellemes hangú nő érzi rosszul magát jelen pillanatban, pedig nem neki kellene. Hazafelé bizonyosan egy csinos kis tapssal fogom jutalmazni Ethan műsorát. Eszem elszáll, de komolyan. Tudom, hogy engem is manipulál, könnyebb másoknál kiszúrni, csakhogy az nem érdekel, addig legalábbis semmiképp, amíg az esetek nagy részében jól érzem magam közben.
Amikor azonban még ő kér bocsánatot, kicsit úgy érzem magam, mintha valami elbaszott szappanoperában lennék. Hát ez nagyon kész, de ez továbbra sem az én jól eltervezett színdarabom, hagyom, hagy intézzék el egymás közt, én csak egy pár hónapos kölyök vagyok egyébként is, a kicsik meg ne szóljanak bele a nagyok dolgába, nemde?
Amúgy, komolyan kell ezt nekem hallgatnom? Mármint, nem elég nekem, hogy ott van Anica? Most már erről a Noráról is tudnom kell, aki füllel hallhatólag fontos? Elvégre, bízik benne, máskülönben nem kérné ilyesmire, reményeim szerint azért nem vetne oda bárkinek, mint valami megunt kis játékbabát.
Én nem ülök vissza, fog a fene itt ugrálni minden hangulatingadozás közepette, megállok az ajtó közelében, falnak, asztalnak, akárminek támasztva a hátsómat, és várakozom. Ha alá kell írnom valamit, majd szólnak, az talán még menni fog, csak előtte ordítsa valaki a fülembe az új nevemet. Én nem akarok senkit befolyásolni, nem mondok hát semmit arra sem, hogy szükségem van-e rá, vagy nincs, amit kellett, elmondtam. Maximum azért lenne érdekfeszítő a dolog, mert tőle tán megtudhatnék mér ezt-azt Ethanről, bár tőle is kérdezhetek minden nap, de ez azért nem ugyanaz, ki tudja, mikor kábít valamivel.
- Igazából, inkább éhes vagyok.
Tudom én, hogy ugráltatni akarja megint, hogy valami aljasat műveljen, rúgjon bele még egyet, és hát bevallom, szerintem eleget kínozta már, ugyanakkor hiszem, hogy ez a mai nap valami nagyobb cél felé vezető lépcsőfok, és nincs jogom ahhoz, hogy Ethan kártyavára aljából kezdjem el kihúzgálni a lapokat.
- De jól esne egy pohár víz is.
Anica emlegetésére azonban az addigi könnyedségem elillan, dacosan fonom össze mellkasom előtt a karjaimat, és nem asszisztálok tovább a jelenethez. Nem érdekel a néma, a testvérem, most épp, néha felüti fejét bennem a kisangyal, de mindig, életem utolsó percéig arra fog emlékeztetni, hogy én nem voltam elég.
Vissza az elejére Go down
Nora A. Wilde
Felderítő
Nora A. Wilde

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 204
◯ HSZ : 143
◯ IC REAG : 158
Okmányiroda - Page 2 Tumblr_n7t74bY3F61r2ocy3o5_r1_250
Re: Okmányiroda // Szer. Dec. 31, 2014 12:25 am

Egy rövid pillanatra ismét ott érzem magam. Ott a hatalmas rezidencia falai között, amikor nem voltam más, csak holmi cseléd, aki mindeni kénye kedve szerint ugrált. Aki nem szólt, aki hallgatott és csendben tűrte, ahogyan utasítják vagy éppen megszidják. Úgy ugráltam, ahogyan a nagyok fütyültek. Most sincsen másképpen. Ethan a nagy, én pedig a kicsi és ezúttal mást sem hallok, csupán a füttyszavát és nem tudok mást tenni, mint ugrani. Mindig is irtóztam attól, hogy ismét olyan báb legyek, mint Malcolm oldalán. Most mégis az leszek. És miért? Mert változni szeretnék. Mert egész egyszerűen szükségem van rá. Akarom őt. Naivan pedig abban hiszek, hogy ő is szeretne engem. Hogy engem akar, nem pedig azt, hogy az ocsmány játékainak a részese legyek.
Nem tudom, mit gondoljak, vagy hogy mit higgyek. Ismét túl sokat gondolkozom. Olyan nagy probléma lenne, ha az én nevem kerülne a papírra? Mi történne utána? Semmi. Engedd el a múltat, hogy élhesd a jelent és formálhasd a jövőt.
- Ismét csak annyit tudok ígérni neked, hogy megpróbálom - emelem fel a tekintetem, aprónak érzem magam, parányinak, mintha nem csak a fejem kellene magasra emelnem, hogy a szavaim eljussanak hozzá. Ó, ha tudnád, hogy én szinte semmiben sem vagyok biztos! Fogalmam sincsen, hogy fel vagyok-e készülve, fel vagyok-e készülve erre az egészre. Rád. Tudom, hogy éppen elég ideig volt hozzám türelmes, de meg kell értse, hogy egy cseppet sem könnyű nekem. - Ha ez neked nem elég, akkor ezúttal nem állok az utadba.
Még az ajtóból is félreállok, övé a választás. Ezúttal nem fogom visszatartani, ha úgy dönt, hogy nem képes tovább várni, ha éppen elég időt elvesztegetett már rám. Meg fogom érteni, tudhatja nagyon jól. Elég a meggyötört barnáimba pillantania. Én meg fogom próbálni. Ékes bizonyítéka ennek az, hogy visszatartottam. Hogy nem hagytam, hogy elmenjen. Ha neki ennyi nem elég, akkor valóban jobb, ha mostantól valóban külön válnak az útjaink.

Bólintva veszem át a papírt. Könnyebb lett volna, ha odaírja az én nevemet is, így ismét döntés elé kerülök. Mindenféle habozás nélkül nyúlok azonban tollért, hogy a saját nevem írja az üresen hagyott részhez. Tessék, Ethan.
A kérdést hallva Mirára pillantok, majd a választ hallva mindenféle szó nélkül állok fel, hogy két percre magára hagyjam a kis társaságot. Egy pohár vízzel és egy tányér sós süteménnyel térek vissza.
- Parancsolj. Ennyi, amivel szolgálhatok - teszem le a tányért és a poharat a lány elé, hogy utána ismét visszaüljek a székemre. Az újabb papírt a kezem közé fogva összeszorított fogakkal veszem tudomásul a dolgot. Nem csak Mira, hanem egy másik lány is. A tollért nyúlok és gyors mozdulatokkal kerül a nevem erre a papírra is.
- Nem érted teszem, Ethan. Hanem a lányokért - emelem a tekintetem a hímre, lejjebb eresztem a pajzsomat, érezze csak a szivárgó dühöm csípősségét.
- Gyere velem, Mira - állok a lány mellé, hogyha segítséget igényelne, akkor segíthessek. Amennyiben boldogul, úgy a szomszédos szobába vezetem, hogy elkészíthessük a fényképet. Jelen pillanatban az sem érdekel, ha Ethan velünk jön. Jöjjön csak, ha úgy tartja kedve, volna bármennyi beleszólásom is a dologba? Nem tudom elhinni, hogy ezt teszem. Hogy ilyen hatással van rám. Hogy képes vagyok rosszul érezni magam miatta, holott ha logikusan végiggondolnám, rájönnék, hogy nekem van igazam. De képtelen vagyok, mert olyan görcsösen ragaszkodom ahhoz, hogy szükségem van rá, hogy a többit nem is vagyok képes figyelembe venni. Mit csinálok?
Amint a fénykép kész, az előbbi szobába viszem vissza a lányt, hogy Ethan felé fordulva tegyem fel a kérdést, kezeimet keresztbe fonva a mellkasom előtt.
- Legfeljebb két hét és készen lesznek az iratok. Van még valami? - teszem fel a kérdést, ha ő maga nem szólalt meg. Részemről én befejezettnek tekintem ezt a találkozót és ha nincs más, ezzel a néhány szóval bocsátom őket útjukra.

// Nem tudom, tervezel-e még valamit, amennyiben nem kívánsz több darabra széttördelni, úgy köszönöm szépen mindkettőtöktől! Very Happy Ezt is imádtam! :tarol: <333333 //
Vissza az elejére Go down
Ethan O'Neill
Falkatag
Ethan O'Neill

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 169
◯ HSZ : 235
◯ IC REAG : 188
◯ Lakhely : Fairbanks
Okmányiroda - Page 2 Fdx9ud
Okmányiroda - Page 2 1414878052578558_animate
Re: Okmányiroda // Pént. Jan. 30, 2015 11:51 pm

A lehető legszeretetteljesebb mosolyban részesítem, csak magamnak hazudom üressé, talán több van benne, mint akarom. Odavetném, hogy a próbálkozás nem elég, nem érem be annyival, hogy igyekezni fog: vagy csinálja vagy ne tegyen semmit se, de végül csak hálás pillantást kap a kemény szavak helyett, mert tudom, hogy erre van szüksége. És talán nekem is.
- Köszönöm.
Suttogom el a beleegyezésemet. Aprón biccentek, hálás vagyok, a gondolataim filmjét úgy rendezem, hogy belássam, micsoda nehézség, micsoda áldozat lehet számára mindez. Fájó emlékeket perzsel fel a fiatal gyermek léte, újra a közelében lehet annak a családnak, amit olyan mohó vággyal ragadtam el tőle. Akkor még nem tudtam, hogy jobbat adok neki egy napon, de most már arra sarkall minden gőgöm, hogy biztos legyek abban: csupán nyert azoknak a hamis kellékeknek az elvesztésével. Valós gyermeket, farkasvérűt: tőlem. Mindketten pótolhatunk valamit, amit elragadtak tőlünk.
Amikor félreáll, teszek egy határozott lépést az ajtó felé, de csupán azért, hogy kissé megijesszem, és hogy még egy lépéssel közelebb lehessek hozzá, az illatfelhőhöz, amit már rég lekapartam a saját bőrömről. Érintésre emelem a kezem kissé, kézfejéhez nyúlnék annyira, hogy hüvelykemmel megsimítsam: békét ígérek, hálát rebesgetek. Nem fogod megbánni.

Édesen muzsikál a toll sercegése a papíron, ezúttal Lányom karját érintem, biztatva szorítva rá kissé. Látod? Érzed? Most már minden rendben lesz. Adok neked valakit még magamon kívül, akit szerethetsz, akit gyűlölhetsz, aki felemel és óv majd, ha én már nem leszek melletted.
A durva kijelentés halk sóhajt bont a fogaim hegyéről, de nem bánom. Hiszen ez a cél, ezt akarom, tegye értük, higgye csak el, hogy velük cselekszik jót. Szeresse őket, éljen értük és üldözze általuk a múlt, amíg csak él. Leereszti a pajzsát, állom a dühét: megsebzett vadként állok előtte, beszélgessünk. Dühébe nem keveredik más, mint beletörődés, sajnálat és egy csipetnyi öröm. Nem érzem tőle rosszul magam. Sem tőle, sem magamtól, némán tátogom el, hogy tudom, aztán hagyom őket elvonulni.
Míg távol vannak, messzire száll a képzelet: oda, ahol csak Ők vannak, oda, ahol én már nem létezem és oda, ahol túl későb döbbennek rá arra, hogy nem tudnak, nem akarnak nélkülem élni. Özvegyeket hagyok hátra akkor, megroppant, megtört lélekkel.
Mint akit álmából ébresztenek, úgy kapom fel a fejem és fordulok jöttük irányába, amikor Alison hozzám szól. Nem felelek, közelebb megyek, mintha csak a Lányomért lépnék, de csalok. Lassú próbálkozással hajolok hozzá, óvatos csókot hintve az orcájára, kzel az ajka szegletéhez: ám ha kitérne, úgy szomorúan veszem tudomásul zárkózottságát, és elhajolok, útjára engedem.
- Ha megbékéltél, látogass meg bennünket. A címemet tudod. - hiszen ott van kétszer is, két papíron, kétszeresen kényszerítve őt arra, hogy a számítógépbe felvigye és ne felejthesse el soha - És tényleg köszönjük, igaz, Mirabelle? - nem nézek felé, miért is tenném, hiszen úgy sem látja - Laurelle nevében is. - apró szünetet hagyom, tartom a pillantást, feszítem, mint a hegedűhúrt az őrült zenész, aztán Mira vállára csúsztatom hosszú karom egyikét - Gyere, kedvesem. Ne tartsuk fel Norát, biztosan rengeteg dolga akad még.

//Megkésve bár, de törve nem: köszönjük szépen <3333//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Okmányiroda // Kedd Feb. 03, 2015 12:05 am

Okmányiroda - Page 2 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Lucas Flynn
In Memoriam
Lucas Flynn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 299
◯ HSZ : 301
◯ IC REAG : 241
Okmányiroda - Page 2 6edceb
Okmányiroda - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Okmányiroda - Page 2 Tumblr_n0vybqbD1A1qmx8nto4_250
Re: Okmányiroda // Szer. Május 06, 2015 10:39 am

Előzmény

- Nem, de ha esetleg unatkoznánk, észben tartom ezt a lehetőséget is.
Igazából nem, ez most nem erről szól, utcai mutatványosként elég nehéz jól keresni, és hasznosnak lenni. Sokat lát és hall az ember, az tény, de mindez nem biztos, hogy elég. Mulattatott némileg az izgatottsága, ezek szerint a bűvészkedés közel állt a szívéhez, meg is értem, kellőképpen szórakoztató tevékenység lehet meghülyíteni a népet magunk körül.
- Bocs, hogy csalódást okozok.
Észre véltem venni, hogy olyannyira nem lelkes a feladat miatt, de én határozottan nem azért vagyok itt, hogy bárkinek is örömet okozzak, abban nincs semmi pláne. Végül én vezettem, ő meg beszélt, én már Nashvillenél elgondolkodtam, vélhetőleg az ottaniaknak ismerniük kellett volna, talán nem ártana leinformálódni arról az oldalról is, bár egy ideje nem hallottam a bagázsról, ki tudja, mit művelt velük Dante. Farmville említésére nem nézek olyan hülyén, bár olykor láttam a tűzoltóságon játszani azzal a trágyalével kollégákat, mindet tarkón is vágtam, mi az a műsor, hogy facebookon szórakoznak munkaidőben. Amúgy nem tudtam, hogy van ilyen város, de nem fogok kerekedő szemekkel nézni, mintha totálisan sötét lennék, egy infóval több, majd utánanézek, mert zavar, hogy nem vagyok képen, de hát képtelenség minden várost fejből ismerni. Megjegyzem a városokat, ahol tartózkodott, bár nehéz úgy, ha falkatag viszont sosem volt, de nem baj, ez nem hátráltató tényező, csak épp ebbe is bele kell majd tanulnia, ez pedig nem lesz túl egyszerű, mondjuk, amennyire félszegnek és meghunyászkodónak tűnik, nem biztos, hogy lesz komolyabb baja, de ez nagyon képletesen értendő még.
- A Teremtőddel mi történt?
Ez amolyan kényes kérdéskör nálam mindig, bár rossz válasz nincs, én véletlenül megöltem az enyémet, annál lejjebb ilyen téren szerintem nincs. Legalább így akartam volna… Apropó, Michael valahogy feltűnően kussban van most, pedig az ilyen kis kölyökképű tagokat szereti a figyelmembe ajánlani a fizimiskám miatt. Pedig itt van, és figyel, érzem, de valami okból kifolyólag nincs hozzáfűznivalója, már-már kezdek aggódni miatta.
- Ez még jól is jönne a különböző felújítási munkálatok során.
Bólintok rá a dologra, a bűvészkedéssel maximum elszórakoztatni tudná a többséget, vagy csak én nem tudom elképzelni, hogy lehet azzal nagyot szakítani. Végül megállunk az okmányiroda mögött, és ismét felcsörgetem Norát, jobb az ilyesmit nem nyilvánosság előtt intézni, szóval kizárt a főbejáraton való közlekedés.
- Megjöttünk!
Én magam ki is szállok, s ha Jason is így tesz, beriasztom a járgányt, aztán megvárjuk Norát, akinek jelenleg csupán biccentek, noha szeretném megölelni, de eszemben sincs külsősök előtt felfedni, milyen mélysége is van az ismeretségünknek.
- Szia! Ő az, akit említettem. Le tudjuk akkor tesztelni, mennyire megy neki a dolog?
Szegeztem a nősténynek a kérdést, és ha igen volt a válasz, már indultunk is befelé, de innentől Nora irányította a dolgokat, legalábbis addig, míg Jason munkához nem láthatott, utána eleresztettem a dolgára, biztos nincs ideje egész álló nap velünk foglalkozni, de ha mégis, hát én csak örültem a társaságának.

//Kiabálok Norának, hogy akkor jó volna, ha itt csapódna kicsit, szerintem várd meg majd őt is. ^^//
Vissza az elejére Go down
Nora A. Wilde
Felderítő
Nora A. Wilde

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 204
◯ HSZ : 143
◯ IC REAG : 158
Okmányiroda - Page 2 Tumblr_n7t74bY3F61r2ocy3o5_r1_250
Re: Okmányiroda // Pént. Május 08, 2015 1:43 am

Igazság szerint kicsit letört a dolog, amiért Lucas felkeresett, no persze nem azért, mert bármi kifogásom lett volna a kóbor hím tesztelésében, csupán nem igazán tartottam fontosnak az ilyesmit, hiszen itt voltam én, mindennemű ilyesmi dolgot el tudtam eddig intézni és hogy őszinte legyek, nem igazán volt és lesz szükségem segítségre. Ráadásul azt sem tudom, miféle programmal, vagy rendszerrel dolgozik az illető, itt, az okmányirodában nekem meglehetősen könnyű dolgom van az itteni programokat és adatbázist használva. Persze igent mondtam, hiszen először lássuk, mit tud a fiú, aztán a többi majd kiderül, onnantól Lucasé a terep, én csak tesztelek. Persze ha úgy adódik, egészen biztosan elmondom neki a véleményem, de nem írom le előre a fiút, hiszen még csak nem is tudom, hogy kiről van szó.
Már a hátsó kis irodák egyikében készítettem elő a terepet, amikor megcsörrent a telefonom. Egyből indultam is, hogy a hátsó ajtót kinyitva lépjek az érkezők elé és habár én magam is szívesen tártam volna ölelésre a karjaimat, inkább csak biccentettem Lucas felé.
- Lucas - pillantásom ezután a fiúra siklott, neki kezet nyújtottam - Szia! Nora volnék - ráztam meg a kezét, ha kinyújtotta felém, majd bólintottam Lucas szavaira. - Persze, gyertek. Ne húzzuk az időt.
Meg is indultam befelé, mutatva az utat nekik, a második ajtón már be is fordultunk, magunk mögött pedig be is csuktam. Kicsiny kis iroda, középen asztallal és négy székkel, oldalt pedig egy íróasztal, rajta a már halkan brummogó számítógéppel.
- Nem kertelek, Jason, itt van a gép, lássuk, hogy mit tudsz - nem adok semmiféle támpontot, ha ért hozzá, akkor ennyi is bőven elég lesz, hogy feltalálja magát és nekilásson a dolognak. Persze ha kérdése van, akkor szívesen válaszolok rájuk, de bízom benne, hogy egyedül is menni fog, elvégre ezért vagyunk itt, nem igaz? Mögötte állok meg, amennyiben leül, hogy láthassam a képernyőn végbemenő folyamatokat. Nem hagyom itt őket, mert egyrészt szeretném látni, Jason mit alkot, másrészt örültem Lucas jelenlétének, akkor is, ha beszélni nem is nagyon van lehetőségünk, akkor is jólesik egy kis pihenő. Egyetlen pillantást engedek meg magamnak a hím felé, ügyelve rá, hogy a kis jövevény ne láthassa, de tudom jól, hogy Lucas ennyiből is érteni fogja; nem rajongom túlságosan ezért az egészért.
Vissza az elejére Go down
Anguta
Szellem
Anguta

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 826
◯ HSZ : 430
◯ IC REAG : 417
Okmányiroda - Page 2 Dz7d5t
Re: Okmányiroda // Szomb. Május 09, 2015 2:36 pm

- Hát, oké – Anguta szerint eléggé ki lehetett érezni a csalódottságot hangjából, ami azért nem kis mértékben őszinte is volt. Jobb szeretett volna inkább bűvészkedni, mint okiratot hamisítani, de persze nem lehet mindig az, amit szeretne, így elfogadta a dolgot és azon kezdett agyalni, hogy vajon hogyan is néz ki egy alaszkai személyi. Abban egy percig sem hit, hogy Lucas valóban unatkozna, így a kártyatrükkök bemutatásának lehetősége igencsak messzire szállt.
- Semmi gond – vont vállat egy mosoly kíséretében, bár nem hitte, hogy a hím ezt valóban komolyan is gondolja, de nem fog nekiugrani álszentségéért. Meg egyébként is nyilvánvalóan nem Jason mulattatása a dolga, hanem a tesztelés, hogy képes-e bármi hasznosat felmutatni. Egy okmányirodában nem valószínű, hogy nehéz dolga lenne néhány érvényes iratot kreálni, persze van néhány dolog, amit számításba kell vennie.
- Hát – vakargatta meg kelletlenül tarkóját, közben egy időre kibámult az ablakon. – Egy lift leszakította a fejét – beszéde akadozó, hangja pedig lehangolt lett - amikor a kábelek megadták magukat. Ő még ugyan ki tudott ugrani, amikor az egyik fék aktiválódott, de amikor értem akart nyúlni egy szinttel lejjebb zuhant a lift, és csak a második fékszerkezetnek köszönhettem, hogy nem csapódtam be. Gondolom ő sem tudta, hogy több pontos biztonsági rendszere van annak a liftnek – ez az információs hiányosság az életébe került Jason nem létező teremtőjének, ami elég szerencsétlen halálnem, de hát bizonyosan fordult már elő ilyen halandó emberekkel is. Legalábbis néhány film tanulsága szerint.
- Gondolom ez akkor talán jó – nézett kissé vidámabb képpel. Ha nem is bűvészkedhet, legalább barkácsolhat valamit a falka számára, vagy segédkezhet felújítási munkálatokban. A lényeg, hogy legyen valami haszna, ami által felvételt nyer a falka sorain belülre. Aztán szépen ki tudja nyomozni végre, hogy miért hívta a kör vagy… nem, de az legyen a később problémája.
Úgy tűnik elérték a célállomásukat és ezt Lucas is megerősítette. Telefonált, és mint, akik rosszban sántikálnak a hátsó ajtót használták, hogy besurranjanak az épületbe. Amikor Lucas kiszállt a kocsiból Jason is követte példáját, majd hallotta a riasztó csipogását a háta mögül, ahogy figyelme a nyíló ajtó felé terelődött. A nő kedvesen fogadta őket, majd kezet is nyújtott, miközben vezetéknevét is elárulta. – Jason Fellmore, örvendek – biccentett kissé félszegen, mialatt kezet ráztak. Nem igazán törődött a nőből áradó vegyes érzelmekkel, szinte fel sem fogta azokat. Gondolatai az alaszkai személyik körül jártak. Vajon mennyire azonos a többi állambelivel? Végül is, ez talán nem lesz gond, ha már egy okmányirodában csinálják, nyilván lesz valami sablon.
- Rendben – nézett lelkesen és energiái is erről árulkodtak, de valójában marhára nem volt kedve az egészhez. Azt sem tudta, hol kéne elkezdenie hirtelen. Ettől eltekintve leült és megkeresett egy kérvényt, amivel az egészet el kellett kezdenie, és a PDF fájlt kinyomtatva egy tollat a kezébe véve elkezdte kitöltögetni a nyomtatványt. Erre sajnos szükség van, mivel ha nincs meg a hivatalos módja, akkor egy járőr is kiszúrhatja, ha a rendszerben utána néz. Persze, ha nem, akkor egy formailag megfelelő személyi is tökéletesen lenne, de ha már egyszer egy okmányirodában hamisítanak, akkor miért ne lehetne teljesen hivatalos? A 478-as kérvény adatait kitöltögette, és ha már úgyis benne volt, akkor jogosítványt is igényelt. Ezt persze problémásabb lesz a rendszerbe felvinni, de nem megoldhatatlan, bár ebben lehet, majd kell Nora segítsége. Lakcímnek Henryék háza éppen megfelel ezért minden további nélkül lekörmölte azt. A társadalombiztosítási számmal egyelőre nem tudott mit kezdeni, annak utána kellene nézni és beregisztrálni egy teljesen újat, mivel a régit ugyebár nem használhatta. Gondolkozott rajta, hány évesnek írja magát, de megmaradt a huszonegynél, hogy gond nélkül ihasson whiskyt, ha kedve tartja. Így a szülői/gondozói részét a nyomtatványnak hanyagolhatta. A végén aláírta az űrlapot, majd Norához fordult kérdésével.
- Mi az iroda száma, és mi az azonosítód? Vagy bárkinek, aki itt dolgozik és nem fog feltűnni neki, hogy az aláírása és az azonosítója lett használva. Meg jó lenne, ha láthatnám az aláírást is – ez igen jól jönne, és ha Nora segítséget nyújtott ezekben, akkor az aláírást tökéletesen megjegyezve egyszer kipróbálta egy papírdarabon, csak hogy lássa, mennyire hasonlít, aztán a nyomtatványon is megtette ugyanezt. Az íráskép egyezett, így abba már nem fognak belekötni.
- Hozzáférhetek a rendszerhez adminisztrátori jogkörrel? – érdeklődött kíváncsian. – Kellene beregisztrálnom egy biztosítási számot, leginkább az adózásom miatt, mivel a régimet nem használhatom sajna – grimaszolt kelletlenül. Ha megkapta, akkor a rendszerben regisztrált egyet és kitöltötte a megfelelő adatokat Jason számára, és hivatalosan is létező személy lett, ha kértek pluszban még adminisztrátori kódokat, akkor Norától ezeket megkérdezte, majd véglegesített. Szerencsére már máskor is csinált ilyet, igaz volt annak már vagy hét éve, de lényegében a procedúra nem sokat változott. Ha volt a hátsó irodában fényképező is, akkor azt Norára bízva saját maga beült a fülkébe és várta, hogy csattanjon a gépezet. Miután végzett a kérvényt megcsinálta, előkerítette a megfelelő programot, amivel felvihette a „kedves ügyfél” adatait, és a rendszerbe tovább küldte legyártás céljából. Ezzel a résszel nem akart tovább foglalkozni, bepipálta még, hogy az ügyfél kifizette a 15 dolláros díjat, így már semmi akadálya nem volt, hogy idővel a személyit kipostázzák neki.
Végre neki állhatott a valódi hamisításnak, ami igazából nem is volt hamisítás, csupán előrehozatala a már amúgy is folyamatban lévő dolognak, de jó lesz minél előbb papírral rendelkeznie. És ezen a ponton főtt meg teljesen. Fogalma sem volt az illegális dolgokat mivel szokta Nora készíteni.
- Amúgy, melyik programmal szoktál szerkeszteni? És, ha láthatnék egy alaszkai igazolványt, az sokat segítene – bár fene tudja, lehet bizonyítani ez is elég volt. Végül is szakszerűen kitöltötte a kérvényt, valamint láthatták mennyire szépen hamisít aláírásokat. Persze, ha szeretnék folytatni, ő nem lesz a dolog elrontója, csak amíg az állami rendszerek nem változnak nagyon, addig szabadúszó programok folyamat fejlődnek, így időbe fog telni, amíg mindenre rájön. Persze neki volt ideje, Lucasnak és Norának már lehet kevésbé.

//Hááát... nem tudom így jó lesz-e, de majd mondjátok, ha oltári hülyeségeket írtam a személyivel kapcsolatban xDDD No idea what i am doing //
Vissza az elejére Go down
Lucas Flynn
In Memoriam
Lucas Flynn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 299
◯ HSZ : 301
◯ IC REAG : 241
Okmányiroda - Page 2 6edceb
Okmányiroda - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Okmányiroda - Page 2 Tumblr_n0vybqbD1A1qmx8nto4_250
Re: Okmányiroda // Csüt. Május 14, 2015 8:23 pm

Feltűnt, hogy nem repes az örömtől az én verziómat illetően az esetleges hasznosságáról, de ez mifelénk úgy működik, hogy nem a csatlakozni vágyó elképzeléseinek teszünk eleget. Szép is lenne.
Amikor hallgatom a Teremtője halálának körülményeit, akaratlanul is elkomorulok, hisz eszembe jut a sajátom, aki hasonlóan szerencsétlenül távozott el, csak épp a hülye, része fia által. Szar ügy. Túlzottan nem áll szándékomban részvétet nyilvánítani, ennyire empatikus nem vagyok, és tényleg nem az a feladatom, hogy pátyolgassam, de azért biccentek egyet komor képpel, hogy vettem. Biztos szar volt neki, nekem is, de nyilván ez most a kutyát sem érdekli.
- Igen, ez elég jó.  
Bólintok, egyébként mást nem reagálok, nyugtáztam a hallottakat, többet azt hiszem kevesek várhatnának tőlem. Az viszont tény, hogy a barkácsolási tehetsége jól jöhet, egyesek kifejezetten szeretik átalakítani a szobáikat, meg hát, vérfarkasok vagyunk, sokszor előfordul, hogy egy-egy falban rejtélyes módon keletkezik egy-egy lyuk.
Hagyom, hogy bemutatkozzanak egymásnak, figyelem Nora vonásait, és igyekszem némi pozitív energiát közvetíteni felé, mert nem szeretném, hogy ilyen értelmetlen dolog miatt rosszul érezze magát. Tudom én, hogy nem esett jól neki, én nem is mondtam, hogy különösképpen szükségét érzem bárkinek, aki besegít neki, de tartalékos sosem árt. Mi az istent csinálnánk, ha épp lerobbanna, és szükség lenne papírokra? Ez közel sem jelenti azt, hogy bárki értéktelennek, lecserélnivalónak gondolná őt, illetve a munkáját. Isten ments, remélhetőleg ő is tudja, hogy én lennék az utolsó, aki eljut erre a pontra vele kapcsolatban, és ami engem illet, szerintem nem is képes hanyag munkát kiadni a kezéből.
Hagytam, hogy Nora vezesse a kis csoportosulásunkat, aztán hamar a kis irodában találtuk magunkat, tipikusan olyannak tűnt, ami a kutyát sem érdekli, és ritkán használják. Én ehhez hullára nem értek, szóval engem úgy cseszne át bárki a hamis papírjaival, mint annak a rendje. Szóval meghagyom Norának az egész lebonyolítását, mert tényleg gőzöm sem lenne róla, hogy amit készít a fiatal hím, az valóban megállná-e a helyét bárhol. Nem esik nehezemre elcsípni a pillantását, és csak biccentek, jelezvén nagyon jól tudom, miként érinti ez a kérdéskör, igencsak jól ismerem. Ám a rossz érzései nem változtatnak azon, hogy a feladatom letesztelni a hímet, hogy hasznosnak bizonyulna-e a sorainkba. A dolgot még az is tetézte, hogy láthatólag Jason sem kifejezetten rajongott a dologért, következésképpen erre csak nagy nehezen lenne használható, mintha a fogát húznák nagyjából… Ezt azért megjegyzem, másra úgyse nagyon tudok figyelni ebbéli tudás hiányában.
Válaszolni sem tudok a kérdéseire, szóval csak állok hátamat a falnak vetve, és várok. Úgyis Nora ítélete érdekel majd elsősorban ebben az ügyben, nem másé, még csak nem is a sajátom, idegen tollakkal csak ne ékeskedjünk. Éppen ezért mást jobbára nem csináltam, mint bólintottam Norának, ha valamivel kapcsolatban megerősítést várt, így jelzem, hogy mehet, ne akadályozza, mert bár alapesetben ezeket mind magának kellene intéznie, de ha falkatag lenne, úgyis olyan pozícióba lenne rugdosva, hogy hozzáférjen a szükséges adatokhoz.
Minta igazolvány biztos van a fájlok közt a gépen, de mivel nem én dolgozom itt, és csak úgy sejtem, hogy kellene lennie, valami gyökér névvel, mint a Minta Béla, vagy tudom is én. Ha engem kérdeztek, nem tudnám ezt csinálni, nekem kell valami ütős, a tűzoltás tökéletes, két legyet egy csapásra, ahogy mondani szokás.
Mindegy, meddig tart, Norának is, és nekem is, első a falkaérdek, következésképpen nem akarom, hogy el legyenek mismásolva a dolgok, mondjuk, nem nekem fontos, hogy felvegyenek a falkába, egy ideje már ott vagyok, szóval a pontatlan, trehány munka is egyfajta válasz a kérdésre, de szerencsére eddig még ilyesmit nem nagyon tapasztaltam. Lehetséges, hogy már csak a poén kedvéért is el kéne vinnem egy-két órára bűvészkedni, kideríteni, mennyi pénzt tud összeszedni, aztán holnap elküldöm Darrenhez, hogy kiderüljön, a barkácsolás terén mekkora ász. Nem vagyok egy empatikus alkat, de azért lehetőség szerint azt szeretném biztosítani a falkatagoknak, hogy olyan munkát végezzenek, amit kedvelnek is, legalább egy kicsit. Más kérdés, hogy nem mindig sikerül ezt megvalósítani, vagy épp Castor, esetleg Dante másként gondolják.

//Gőzöm sincsen, sosem hamisítottam. XD Nekem jó egyébként, szerintem Nora még írjon egyet, aztán eresszen utunkra. :DD //
Vissza az elejére Go down
Nora A. Wilde
Felderítő
Nora A. Wilde

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 204
◯ HSZ : 143
◯ IC REAG : 158
Okmányiroda - Page 2 Tumblr_n7t74bY3F61r2ocy3o5_r1_250
Re: Okmányiroda // Szomb. Május 16, 2015 12:19 pm

Éreztem a lelkesedését, amivel belevetette magát ebbe a folyamatba, ami igazándiból akár pozitívum is lehetett volna, most azonban mégsem tudtam rá így gondolni, mert csak egy újabb púp, de elküldeni nem fogom őket. Egyrészt Lucas miatt, másrészt pedig a falka oldaláról nézve valóban nem rossz, ha van egy tartalék, vagy bárki, aki szükség esetén helyettesíthet, ha én lerobbanok. Csakhogy ugyebár én minden ilyen jellegű munkát itt végzek az okmányirodában, ide benyomni a fiút pedig még szerintem én is képtelen volnék, szóval ha más környezetben nem boldogul, akkor nem sokat ér az, ha én itt most azt mondom, hogy igenis van haszna annak, amit csinál. Kíváncsi lennék, hogy olyan környezetben, ahol nem adottak a körülmények és nincsen semmi ilyesmi kelléke, vajon hogyan boldogul.
Csak csendben figyeltem, ahogyan nekilátott, nem szóltam semmit, hiszen az volna a cél, hogy felmérjük, mennyire képes önmagától megcsinálni ezt az egészet, úgyhogy addig nem is nyitom ki a számat, amíg nem kérdez valamit.
- Ha megengeded... - hajolok előre és ha átadja a klaviatúrát, akkor én magam gépelem be a megfelelő helyre az iroda számát és az én azonosítómat is, egyszerűbb így, mint lediktálni a számokat. - Az aláírásom pedig... - papírt és tollat keresek, hogy gyorsan lefirkantsam a nevem rá, ami az ilyen dokumentumokra is kerülni szokott és átnyújtom a fiatal hímnek - itt is volna.
Mellkasom előtt keresztbe font karral figyelem, ahogyan elvégzi a további feladatokat, kicsit rossz érzés látni, hogy pont az én aláírásomat hamisítja meg és ha megjegyzi, akkor ezentúl is használhatja majd, de annyi baj legyen, ha falkatag lesz, akkor kétlem, hogy megpróbálna ilyen módon aláásni nekem, nem hinném, hogy rá nézve jó vége lenne, ha kiderülne. Úgyhogy nyugalom.
- Persze - bólintok ismét és megadom a lehetőséget, hogy hozzáférhessen az adminisztrátori jogkörrel a dolgokhoz, ismét én pötyögök, azért ezek olyan jelszavak, amiket nem szívesen adok oda senkinek, aki nem falkatag és jelen pillanatban az sem biztosítás, hogy majd az lesz belőle. Azért ez, véleményem szerint, sokkal nagyobb volumenű dolog, mint egy aláírás.
Amint a megfelelő ponthoz érünk, egy pillanatra rabolom csak el a fiút, a szomszédos szobába totyogva, hiszen ott van a masina, amivel lőhetünk egy képet. Visszaérve a kis irodába azt is megmutatom neki, hol találja meg a rendszerben az elkészült képet, így már könnyedén folytathatja a munkálatokat.
- Az ott a program - bökök a képernyőn a megfelelő ikonra -, és ott pedig találsz mintaigazolványokból képeket - böktem egy másik ikonra, ezeket egészen nyugodtan használhatja, bár szerintem éppen eleget láttunk, hogy ne kelljen tovább csinálnia. - Jól van, Jason, igazándiból szerintem bőven eleget láttunk, nem is gyötörnélek tovább - nem is tudom pontosan, mióta vannak itt, de jó ideje már biztosan. - Tetszik, amit láttam, értesz hozzá, ez nem vitás, én az áldásomat adom rád - mosolyodtam el haloványan, további mondandót azt hiszem nem is kellett hozzá fűznöm. Lucas tudja jól, hogy mit gondolok erről az egészről, hiszen ismer, ha szükséges, akkor mélyebben is kielemzem majd neki a fiút és a tudományát, meg a véleményemet erről az egészről, de a nemtetszésem akkor sem módosít azon a tényen, hogy a hím helyt állt és tudja, mit kell csinálnia egy ilyen helyzetben.
- Nem tudom, van-e még bármi más, amit el kellene intéznünk, amennyiben nincsen, úgy gondolom nektek is akad bőven dolgotok - nem kidobni akarom őket, dehogyis, Lucas-nak mindig örülök, ha olykor betoppan pár percre is, az is sokat számít, de neki a fiúval kell foglalkoznia, rám pedig vár a munka, szóval ha tényleg nincsen más elintéznivaló, úgy útjára engedem a hímeket is, hogy én magam pedig visszatérhessek a feladatomhoz.

// Köszönöm, fiúk, szerintem is tökéletes volt! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Anguta
Szellem
Anguta

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 826
◯ HSZ : 430
◯ IC REAG : 417
Okmányiroda - Page 2 Dz7d5t
Re: Okmányiroda // Vas. Május 17, 2015 12:02 am

A munka ment és bár jól elvolt a hamisítással, ami gyakorlatilag már nem is lett hamisítás, mire a végére ért, de persze jobban is el tudott volna szórakozni. Azért élvezte a csekélyke kihívással kecsegtető feladatot, már csak azért is, mert így egy lépéssel közelebb kerül ahhoz, hogy a falka szépen befogadja. Nora előzékeny volt, és mindenben segített neki, bár az adatokat saját maga pötyögte be időkímélés miatt, de ez igazán nem zavarta Jasont.
- Köszönöm – mosolyodott el kissé bátortalanul, amikor a nő az aláírásával is hozzájárult a sikeres igazolványkészítéshez. Felfogta, hogy a lány nem viseli a dolgot túlságosan jól, de nem reagált rá semmi különöset, csak a szokásos bátortalanság érződött rajta, persze munkaközben ez meg lett toldva egy nagy adat elszántsággal is.
Áttolta a billentyűzetet Nora elé, hogy beírhassa a jelszavakat és még el is fordult, hogy ne érje a leskelődés gyanúja. Persze azért feltűnésmentesen fülelt, és próbálta megjegyezni a billentyű lenyomás hangját, és bár hallása messze jobb volt, mint két ideiglenes társának együttvéve, sajnos sem a klaviatúra nem volt számára ismerős, sem a lány ujjainak pontos ereje, amivel gépelt, így ha később módjában is állna a billentyűzet hangjait szépen kiismerni, sem gondolta, hogy rekonstruálni tudná a jelszót, amit beírt. Persze ettől eltekintve azért próbálkozott, de elég reménytelen volt, pedig igazán jó lenne most már egy olyan igazolványt kreálni, ami a David Blandern névre hallgat. Persze, ha szerez munkát, amiben jól megfizetik, akkor nem túlságosan nagy probléma, hogy nem fér hozzá a bankszámlájához.
A fényképet közös erővel elkészítették, és Nora megmutatta hol találja az elkészült képet, és gyakorlatilag már szinte meg is volt mindennel.
- Óh – mosolyodott el kedvesen – köszönöm – már neki látott volna egy jó kis hamisításnak is, de egyáltalán nem tiltakozott, amiért az akció le lett fújva. Nem vett fel önelégült mosolyt magára, inkább csak némi sikerélményes tekintetet produkált és óvatosan Lucasra nézett, hogy vajon elégedett-e a halottakkal.
Akad bőven dolguk, de Jason nem mondta ki, hanem várta, hogy Lucas reagáljon, és ő annak megfelelően fog cselekedni, mint engedelmes csatlakozni vágyó. Azért van annak bája, hogy az embernek megmondják, mit csináljon, hova menjen, mit szabad és mit nem. Elég egyszerű élet, amiből Angutának ritkán jut ki, bár nyilván huzamosabb ideig frusztráló lenne számára, most viszont jót mulatott legbelül, amiből a két falkatag semmit sem érezhetett. Várakozással telten állt fel a székből, hogy Lucas következő próbája vajon milyen jellegű lesz, ha egyáltalán lesz. Azért egy kis bűvészkedést el tudott volna viselni, vagy némi farigcsálást.
- És, akkor most hogyan tovább? - kérdezte miközben a hímet vizslatta.
Vissza az elejére Go down
Lucas Flynn
In Memoriam
Lucas Flynn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 299
◯ HSZ : 301
◯ IC REAG : 241
Okmányiroda - Page 2 6edceb
Okmányiroda - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Okmányiroda - Page 2 Tumblr_n0vybqbD1A1qmx8nto4_250
Re: Okmányiroda // Kedd Május 19, 2015 2:05 pm

Nora szerencsére nem az a típus, aki bármiben is akadályozná az embert, annak nem örülök túlzottan, hogy ennyire nincs kibékülve a helyzettel, de elhiheti, nem én találtam ki, hogy a fiatal hím hamisításban tündököl. Castor kérése volt, hogy mérjem fel, miben válhatna a falka hasznára, és még mindig ez tűnt a legértelmesebb kezdési lehetőségnek, de látva, hogy sem a nőstény, sem pedig a jelentkező nem rajong a dologért, meglehet, elvetendő ötlet, de ha már itt vagyunk, hát szenvedjük végig, ha mást nem, legalább azt leteszteljük, hogy valóban ért-e hozzá, mert azért olykor különbség van aközött, hogy mit gondolunk mi, és esetleg milyen mélységű a valódi tudás mögötte. Attól még nyilván hazugságról nincs szó, maximum téves önismeretről.
Végül megkegyelmez a jelöltünknek Nora, bár jó sok körről kimaradtam közben, mert felcsörgettem a hegyieket, hogy súgják már meg, akadna-e a hegyen bármi olyan mindenkinek büdös meló, amit rá lehetne testálni. Az mindig van, most sem kell csalódnom, szóval nem fogom pluszban rátestálni még Darrenre is, az úgyis rohadt hamar kibukna, ha nem ért ehhez sem. Mire visszalépek a szobába, már valahol ott tartunk, hogy Norának tetszik, amit látott, és szükség esetén használható lenne ilyesmire a srác. Hurrá, legalább nem kell mínusz ponttal indulnia némi kis füllentés miatt.
- Nem, nincs más, menj csak nyugodtan a dolgodra.  
Mondanám, hogy majd beszélünk, de sosem tartottam okos ötletnek a másokhoz fűződő viszonyomat a nyilvánosság elé tárni. Nora pedig kellőképpen fontos nekem ahhoz, hogy rajta keresztül ártani lehessen nekem. Tudom én, hogy nagylány már, bár bevallom, néha egész másként gondolom, de ostobaságokat mindenki hajlamos művelni, de ettől még féltem, és nem hiszem, hogy ez valaha megváltozna.
- Gyerünk, menjünk, levezetjük a kellemetlenségeket valami izgalmasabbal.  
Nem akartam én halál jó arc lenni, de ha már mindenki torkán lenyomtam a keserű pirulát, jöjjön egy kis bónusz is, amivel mondhatni mindenki jól jár, ő is, meg a falka is. Kiérve rögtön indultam az autó felé, bízva abban, hogy követ, és nem kell fölöslegesen jártatnom a számat. Túl hosszú már ez a nap, örvendenék, ha véget érne.

Folytatás:  Sétány padokkal
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Okmányiroda // Kedd Május 19, 2015 4:43 pm

Okmányiroda - Page 2 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Josh Colston
Desertor
Josh Colston

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 234
◯ HSZ : 64
◯ IC REAG : 61
◯ Lakhely : Anchorage - Fairbanks
Re: Okmányiroda // Kedd Aug. 25, 2015 11:49 am

   
Emma & Josh


Időpontra jöttem, mégis már félórája ücsörgök az egyik széken. A várakozás az élet megrontója, vagy a türelem elvesztésé, teljesen mindegy, nálam fogyóban van. A cég ügyeinek intézését alkalmazottakra bízom, nem akarok vele foglalkozni, meg elveszni az olyan ügyintézésekben, ami nem a vezetők dolga, arra azért vannak ők. Magánéletemmel kapcsolatos ügyek intézését személyesen teszem, elvégre hazudok, mint a vízfolyás, a koromat, születési helyemet, végzettségemet és minden egyebet illetően. A kabátot a lábamra dobtam összehajtva, markomba kapom, ahogy a kijelző feldobja a sorszámom. A fogytán lévő türelmem ellenére bájos mosolyt szedek elő, gyorsítandó az ügyintézést, mázlimra csajhoz kerültem. A zöld ing, pár napos borosta, határozott fellépés eredménye egy nagy adag papírköteg, amit máris tölthetek ki, és soron kívül adhatom be, ha befejeztem a kitöltését. Mintha bővült volna a lapok száma az utóbbi átigazolásokhoz képest. Toll van, türelem kevésbé, az idő meg nem sürget, van pár száz évem kitölteni. Szendvicset markolok fel, legalább kettőt és egy nagy adag kávét kérek, az ablak melletti magasított asztalhoz ülök és elkezdem kitölteni. Korán megtanultam memorizálni információkat, szükséges volt a túléléshez, és többször használtam élesben ezt a tudást, mint kellene, eddig még megúsztam. Dühösen morranok egyet, megint elírtam a családi állapotot, holott nagyon régen volt már a Mariaval töltött időszakom. Fél perc alatt beszerzek még egyet, csábító mosollyal fűszerezett kérés kíséretében. Özvegy vagyok hivatalosan, nem tudom, mit nehéz ezen elfelejteni. Jegygyűrű az ujjamon, nősként, nem vőlegényként, ezüstből, kell a kondi, mint ahogy a nyakláncom is ezüst, mellette a dögcéduláim, mindegyik nevemmel, amikor katonaként szolgáltam, mindig visszaloptam, vagy lopattam, miután már nem volt rá szükség. Elérhetőségnek a cég és a szálloda címét is megadom, majd csak elfogadják valamelyiket, mobil még anchoragei, egyszer majd szolgáltatót váltok, ha éppen kedvemben leszek. Azt sem tudom, mi lesz még, a helyi falkát is körbe kéne ugrálnom, amit nem fogok megtenni, az ugrálást illetően egyértelmű, kapcsolatfelvétel viszont muszáj. A muszájt és a kellt pedig kifejezetten gyűlölöm, heves vakarózási roham támad meg a gondolatától is, márpedig jóban akarok velük lenni, elvégre nem három hetes nyaralásra jöttem botot lógatni a vízbe. A reptér, főleg gépparkkal a kezemben, kifejezetten kényes pont lehet a szemükben, bajszot összeakasztani direktben nem akarok, sok mindent az aktuális helyzetre hagyok, ha előre gondolkodnék, már rég nem szőke lenne a hajam, ha lenne egyáltalán. Egyre kevesebb papír vár még kitöltésre, mégis kezdem unni, ennyit még sosem kellett, állóképességem van, türelmem kevésbé. Nem stílusom görnyedve az asztalra tehénkedni, a katonalét, a neveltetésem és jellemem túlzottan is egyenes derekat és gerincet adott, ami eléggé feltűnő lehet a jelenlévő görnyedten járó és ülő emberekhez képest. Még szerencse, hogy az előző városban már végigmentem hasonló procedúrán, rendelkezem azokkal a papírokkal, amik kellenek a papírok kitöltéséhez.
Valakinek hirtelen változik a légzésritmusa és a szívverése is. Kedélyesen pillantok fel rá, és újra visszatérek a papírokhoz, bizonyára izgul, vagy elszúrt egy papírt, akármi. A helyzet nem változik, sőt, kitart. Felnézek, mozgolódás is kezd kialakulni, a jelenetre csapom le a tollat a papírra és ugrok a helyemről a széken levegőért kapkodó idős embernőhöz. Megnyugtatom, elmondom neki, hogy elsősegélynyújtó vagyok, és úgy teszek, mintha pulzust mérnék, valójában már tudom, hogy szívrohama van. Lefektetem a székeken hosszában, nem kedvesen arrébb tessékelve a rajta ülőket. Hivatalos elsősegélynyújtóként megtehetem és kérek mentőt is, közben nekiállok ellátni, hogy életben tudjam tartani. Röpkeéletű és törékeny az ember, volt alkalmam megtapasztalni.
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 175
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
Okmányiroda - Page 2 Iei050
Okmányiroda - Page 2 Fdx9ud
Okmányiroda - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: Okmányiroda // Kedd Aug. 25, 2015 3:42 pm


Josh & Emma


Beugrottam Norához egy könnyed ebédet elfogyasztani, miközben összehoztunk néhány hiányzó iratot Cassienek, mert én személy szerint szeretném, hogyha önmegvalósításba kezdene az edzések mellett, mert tudom, hogy ha munkába öljük az időnk egy részét, az sok mindenre megtanít még emberként is. Ő pedig elég kreatív szerintem ahhoz, hogy igenis kezdjen magával valamit, és egyről a kettőre jusson emberi életében is. Nem fogom cserbenhagyni, csak szeretném, ha továbbra is értéke lenne a szemében a dolgoknak, ő még túl fiatal ahhoz, hogy másként gondolkodjon.
- Köszönök mindent, Nora, angyal vagy!  
Búcsúzom két puszival a nősténytől, amióta én voltam a váll a számára, kicsit közelebbi a viszonyunk, bár sokat nem lelkizünk, mert egyrészt arra ott van Lucas, másrészt amúgy is utálom. Nem az én terepem, előbb itatok le bárkit, minthogy pátyolgassam, szerintem a szesz is tökéletes búfelejtő.
Épp kifelé sétálnék dolgom végeztével, amikor egy idősebb nő elterül a székben, még szerencse, hogy nem a padlón, az ő korában egy ilyen találkozás már rendkívül kellemetlen tud lenni. Nagyon bízom benne, hogy nem patkol itt el nekem, olyan kellemetlen valaki haláltusáját végignézni. Érzéketlen lennék? Biztosan. Mégis érdekes, hogy én vagyok az első, aki a telefonja után nyúl, és hívja a mentőket. Kicsit arrébb sétálok, hogy diszkréten intézhessem a dolgot.
- Idős nő szívroham gyanújával összeesett az Okányiroda első emeletén az ügyfélfogadó ablakok előtt. Még magánál van. Persze, Emma Ridley. Köszönöm!  
Bontom a vonalat, jó eséllyel maximum csak a közelemben állók hallották, mit beszéltem a diszpécserrel, a kutyának sem hiányzik, hogy szegény asszony pluszban bepánikoljon még, és rontson a helyzetén.
- Küldik a mentőt, azt mondták, maximum öt perc.  
Sok ott az őrző, jól végzik a dolgukat, szerencsére a fairbanksi kórházra nem mondható el, hogy tojnak a betegeikre, bár én sosem voltam benne, de több falkatag is dolgozik ott, rosszat még nem hallottam róla. Ismét közelebb lépek közben, de nem annyira, hogy az zavaróvá váljon, tekintettel arra, hogy én nem fogom pesztrálni, mint a hím, a jelek szerint ugyanis vérfarkas, és valahogy nagyon nem ismerős, no de egyelőre nem ez élvez prioritást. Amiben segíteni tudok, hogy elhessegetem a környékről azokat, akik a kíváncsiságuk révén el akarják szívni az oxigént az idősebb hölgy elől. Neki most minden korty számít.
Vissza az elejére Go down
Josh Colston
Desertor
Josh Colston

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 234
◯ HSZ : 64
◯ IC REAG : 61
◯ Lakhely : Anchorage - Fairbanks
Re: Okmányiroda // Szer. Aug. 26, 2015 11:14 am


Még aszpirint sem lesz időm a nőnek beadni, hogy rágja szét, mire megtenné, félig ájult lesz. Zavar és tanácstalanság nélkül kezdem ellátni, farkasom felkapja a fejét és figyel, más farkas is van a helységben és ismeretlen. Ez egyáltalán nem meglepő, új vagyok a városban, mindenki újnak számít nálam és fordítva. Hagyom, hogy figyeljen, addig a nővel foglalkozom. Az emberek nagyon szemérmesek, nem téphetem szét a felsőjét ok nélkül, szívet masszírozni ezen a vékony anyagon keresztül is lehet, mégis kigombolok egyet a szív felett, ahol nekikezdek életben tartani az ájult nőt. – A mentő már úton, hamarosan kiér, addig tarts ki. – szóval nem tartom, ha eljut hozzá tudattalanul, az csak jó, és akarom hinni, valóban eljut az agyhoz és értelemhez a mondanivaló, míg tudattalanul fekszik valaki. Hallani biztosan hall, a többit elintézi az agy. Figyelem a légzést, többször odahajolok, majd folytatom a masszírozást. - Öt percet ki lehet bírni. –  ütemesen alakul a válaszom közben. Fehér bundásom figyeli a nőstényt, ebben az érdeklődés az elsődleges és a készenlét a másodlagos, veszélytelennek nem tartja és résen van a kíváncsisága mellett. Hamarabb kiér a mentő, mint öt perc, átadom nekik az ellátást, hátrébb lépek, helyet adva nekik és elmondom, mi történt, mit tettem, míg kiértek. Bediktálom a nevem is, az éppen aktuálisan használtat, az elérhetőségemmel együtt.
A másik farkas felé sorolom magam, ha még jelen van. – Most már jó kezekben van. –  igazítom vissza az ingem ujját és az órámat, amit nem vettem le, zavart is, minden másodperc számított az elsősegélynyújtás közben. - Kellően tapasztalt vagy, kevesen mozdultak segíteni. – a cuccaim felé megyek, tovább intézni a dolgaim. A bámulás lepereg rólam, amit az emberektől kapok, a farkasom máját némileg hízlalja is, a figyelem középpontjában imád lenni, legyen az éppen jó vagy rossz helyzet. – Ismered a nőt? – dekoratív nőstény, határozott kisugárzással, ki lenne olyan bolond, hogy nem néz rajta végig? Farkasom figyel, bármire készen, és büszkén, fennhordott orral, kedvére való, amit lát, nem rejti véka alá. – Mostanában jöttél te is? –  a tollam elgurult, az iratkupac alól kaparom ki, nem kezdek neki kitölteni. Magázás a bokorban, azt a feletteseimnek tartogattam, senki nem tudva, hogy az utálatomat fejezem ezzel ki minden esetben a másik felé, arra sem méltó, hogy tegezzem. – Szép neved van. – a Josht is hallhatta, nem fáradok a bemutatkozással.
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 175
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
Okmányiroda - Page 2 Iei050
Okmányiroda - Page 2 Fdx9ud
Okmányiroda - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: Okmányiroda // Szer. Aug. 26, 2015 3:38 pm

Közben a nő még el is ájul, ami azért összességében nem jól jel, de nem fogok elkezdeni görcsölni rajta, jön a mentő, majd megoldják, ez a dolguk, én orvos nem vagyok. Vicces belegondolni, hogyha Sura itt lenne, milyen könnyen el tudná intézni a problémát, más kérdés, hogy nem látnám okát, hogy csak úgy jobbra-balra osztogassa a képességét. Ezzel még az sem biztos, hogy valamelyik Mártírnak érdemes lenne foglalkoznia, egy szívroham azért nem vicc.
Mikor végre megérkeznek a mentősök, csinálok nekik utat, mert az emberek még mindig bámészkodnak, és eléggé ellehetetlenítik a bejutást. Én komolyan nem értem olykor az embereket, eszement mód ostobák tudnak lenni, én meg türelmetlen, szóval elhessegetem őket szépen, tudják már, hogy útban vannak.
Oldalt sandítok a szépfiúra, amikor hozzám szól, és a rend kedvéért azért megdobom egy mosollyal, mostanában finomabban közelítem meg az ismeretlen farkasokat, ilyen kedvem van. Primmel is tök kedves voltam magamhoz képest, igazán nem lehetett oka panaszra, bár szerintem nem kedvelt meg. Noha nem is kértem rá, jobb így neki. Egyébként, fura, de soha egy hímről sem az jutott eszembe, hogy amúgy szívesen lefotóznám, de valahogy vele kapcsolatban ott motoszkál ez is a fejemben.
- Mert mindenki azt hiszi, hogy majd valaki más megteszi helyettük, amit meg kell. Én már jó ideje nem így gondolkodom.  
Ez az emberek rákfenéje, ha itt sikoltozna valaki, a kutyát sem érdekelné, mert egyszerűen félnek, inkább meghúzzák magukat, minthogy bárki felé segítő szívvel forduljanak. Tisztelet, mélységes tisztelet a kivételeknek, komolyan.
- Nem, soha nem láttam még, de azt hiszem, ez nem is fontos, a mentősök úgyis értesítik a családját.  
A fekete zöld szeműm körbeszaglássza a fehérséget, megnézi magának, láthatóan büszke teremtés, mind a százhatvanhat évünk ellenére. Érdeklődő, de távolságtartó is, hiszen nincs ismerős szaga, nem árad felőle az otthon érzete, épp ezért bizalmatlan, de ez így is van rendjén. Magányosokkal nem állunk le feltétlenül bratyizni, megtudjuk, mit keresnek itt, aztán meglátjuk, mi lesz velük. Ha a városban maradnak, hivatalosan, a falka áldását élvezve, akkor talán valóban érdemes lesz megismerni. S én, az emberi felem nagyon is élvezi, hogy végignéz rajtam, elvégre azért öltözöm úgy, ahogy, hogy megnézzenek, ez nekem fontos. Ezért vagyok az esetek 95%-ában elegáns, csinos, s igen, a szoknya és a magas sarkak is kötelező darabnak számítanak nálam, utóbbi nem meglepő tekintve alacsony termetemet.
- Attól függ, mit értünk mostanában alatt. Egyébként két és fél éve. Ezek szerint te új vagy errefelé. De vajon mennyire új?
A kérdésfeltevésből elég egyértelmű volt a dolog, de azért levonom hangosan a következtetésemet.  S kérdezek is, továbbra is a mosolygás békés terepén lavírozva, simulékonyan, mert én ilyen vagyok. Adom, amit kell, hogy megtudjam, amit kell.
- Köszönöm szépen, te sem panaszkodhatsz, nem csak a nevedet illetően...  
Sosem szokásom tagadni a nyilvánvalót, és olykor a változatosság kedvéért nem árt egy könnyedebb csacsogás is a ki, s mit akar a városban témakörét érintve.
- Ritkán látok magunkfajtát a hivatalban sorban állni.  
Állapítom meg, noha magányosként más eszközök nem feltétlenül állnak a rendelkezésére.
Vissza az elejére Go down
Josh Colston
Desertor
Josh Colston

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 234
◯ HSZ : 64
◯ IC REAG : 61
◯ Lakhely : Anchorage - Fairbanks
Re: Okmányiroda // Szomb. Aug. 29, 2015 1:46 pm

Megigazítom az ingem is, teljesen felgyűrtem szívmasszázs közben, kicsúszott a derékrészből is. A sandítást elkapom, a mosollyal együtt, viszonzom. Egy jó küllemű és talpraesett nőstény mosolya önkéntelen mosolyra gerjeszt, aki nem teszi meg, annak más egyéb tulajdonságai lehetnek, amivel nem rendelkezem. – Volt szerencsém tapasztalni. Az emberek ilyenek, sokat változni úgysem fognak, azért mindig van egy-két fazon, aki ilyen helyzetekben a tettek mezejére lép, rajtam kívül. –  keresnem kell majd egy törlőkendőt is, ragadvány beidegződés orvos koromból. – Szerencsére, mert minden perc számított. –  köszönni nem nekem kell, ha kell, meg se tenném. – Ahogy mondod. –  mentős az életbe nem leszek, ami elég hamari kijelentés a lehetséges hosszabb életet tekintve, ezért ilyet nem is mondok, ráadásként a tapasztalat elsődleges számomra.
Farkasom fiatalabb, mint a nőé, rövid kivárás után szintén szaglászni kezdi a másikat, tisztes távolságból, túl közel nem megy hozzá. Az embereket szokta meg, farkas lényét sosem tagadta meg, s nekem sincs eszemben elfojtani. Kedvére való, amit lát a farkasban is farkasom, ki is fejezi farok csóválásban és fejtartásban, még ha a büszkeség, az a fene nagy, továbbra is benne van. – Az sem túl hosszú idő. Ennyire látni? –   elsomolyodok, okmányirodába sok okból lehet jönni, ma azonban az új lakhely igényemet is be kell adnom, majdnem záros határidővel. – Úgy tíz éve... –  hagyok egy kis időt, aztán folytatom, a reakcióra azonban kíváncsi vagyok. – megfordulok errefelé, járatokban utazok, három napja vagyok itt és maradni tervezek, ezért áteszem a székhelyemet ide. –  magam kedvéért a terv, s nem mások engedélye folytán fejezem ki magam így. Információk jönnek, információk mennek, csinos nőstényekkel kifejezetten kedvelem a terepfelmérő beszélgetéseket is, ellazult testtartásom és közvetlenebb hanghordozásom feszültségtől mentes, ahhoz sok tapasztaltam már. – Érdekel a város, fel akarom fedezni, kiismerni. –  a légtér különösen, az időjárási viszonyok kihívásaival. A viszont dicséretre sokat sejtetően nézek rá. – Nem is szokásom panaszkodni a megjelenésemre, kivéve, amikor gondot okoz a könnyen felismerhetőség. Aminek a tapasztalásában nem vagyok egyedül, véleményem szerint. –  tekintek rá. Ekkor szoktam centisre lenyírni a hajam, egyen fejet nyerve és beolvadva a szürkeségbe, és a katonaság soraiba általában. - Mint ahogy téged sem foglak egykönnyen elfelejteni. –  szavaim őszinték, a szemeiben, megjelenésében van valami, amit meg szoktam jegyezni.
Farkasom inkább leül, és csendes unatkozásba kezd, a felénk nézegetés nem érdekli, engem sem túlzottan, hamar el fognak fordulni tőlünk. – A titkáromat megkímélem a felesleges információk fejben tartásával. –   értve a felesleges alatt a nem valós információt. – Itt dolgozol? –   elég határozottan fejtette ki ezt a véleményét, megállapítását, ez akár jöhet abból is, falkaként másként intéznek ügyeket. – Miért döntöttél úgy, hogy itt maradsz? Megerősített ebben az elmúlt pár év? –  felemelem a bögrét, meginnám a kihűlt ital felét, a kezem viszont még nem tiszta. Sima vizet vételezek és pár szalvétát elvéve, akkurátusan kezdem letisztítani a kezem, ha már nincs folyóvíz és szappan. Falkában még sosem voltam, s érdekel, ki miért tartja vonzónak ezt a létet, mert ami számukra furcsa bennem, az furcsa bennük számomra. Azért annyira nem foglalkoztat, hogy órákig tudjak erről beszélni.
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 175
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
Okmányiroda - Page 2 Iei050
Okmányiroda - Page 2 Fdx9ud
Okmányiroda - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: Okmányiroda // Csüt. Szept. 03, 2015 12:17 am

A bundásom azért tisztes távolságtartással fordul a hím felé, mert hát, nem falkatag, velük meg csak óvatosan, nem lehet bízni abban, hogy nem akarnak bántani minket, előfordult már, nincs feltétlenül fairplay, bár most a közeg miatt nem aggódom.
- Nem, csak a megfogalmazás módodból gondoltam.  
Elvégre, úgy kérdezte, hogy én is új vagyok? Tehát neki is annak kellene lennie elméletileg. Mikor azonban elém dobja, hogy tíz éve, azért elnyúlik az arcom, és máris lázasan kutatok a vonásai után, de egész biztos vagyok benne, hogy róla nem tudunk. Ez gáz. Nagy gáz. Tíz év? Még csak azt sem mondhatom, hogy mit műveltek eddig az őslakosok, hisz már a Betolakodók is itt vannak jó ideje.
- Akkor jól elbújtál. Eddig merre éltél? És… miért pont Fairbanks? Itt, az isten háta mögött... Ennyire jó biznisz utaztatni a népet?  
Még mindig nem győzöm elhinni, hogy tíz év alatt senkinek sem sikerült fülön csípnie, határozottan kínosnak érzem a problémát, főleg mert nem tűnik árnynak, egyáltalán nem rejti véka alá a dolgait. Bírom, hogy laza, és nem feszeng, nem is szeretem, ha arról kell győzködnöm a másik felet, hogy nem akarok én semmi rosszat. Van, akit bántani is alig tudnék. Én magam sem szoktam semmire rágörcsölni, egyszerűen az a tipikus élj a mának típus vagyok, bár mióta csatlakoztam a falkához, azért olykor már szoktam előre is gondolkodni, Cassiet nem rángathatom minden hülye ötletemtől vezérelve magammal.
- Nem, időnként valóban váltani kell.  
Egy ideig szőke voltam, azt is bírtam, de mégiscsak a barna a szívem csücske, bár szerintem ha legközelebb el kell tűnnöm kicsit a nyilvánosság elől, rövidebb és szőkébb leszek, az bejön. Azt inkább nem említem, hogy ezért állok a kamera másik oldalán, és nem vagyok mondjuk színésznő, pedig abban zseniális lennék, az holt biztos.
- Szokásom maradandó élményt hagyni másokban.  
Jegyzem meg derűsen, és itt határozottan nem a kezem jegyére gondolnék, de például Prim is biztos megjegyzi egy időre személyemet, mert én nem kertelek, ha úgy van, bárkinek a szemébe mondom a véleményemet, az sem érdekel, ha ezért negatív légkör alakul ki. Egyébként meg, nagyon is tisztában vagyok az erényeimmel, értékeimmel, mind kívül, mind pedig belül, és ettől vagyok olyan fene magabiztos is.
- Isten ments, megőrülnék, ha papírokat kéne tologatnom egész nap.  
Komolyan hülyét kapnék, én ennél sokkal kreatívabb és szabadabb lélek vagyok, a négy fal közé bezárva is ritkán szeretek dolgozni, nyáron nem is vállalok műtermi fotózásokat, télen viszont ritkán sikerül kijutni a szabadba.
~Régen az apám volt az Alfa ebben a falkában, érdekelt, hogyan és hol élt. Meg amúgy is, falkába születtem, majdnem egész életemben abban éltem. Aztán mikor lejárt a türelmi időm, inkább a városban maradtam, de azzal járt a csatlakozás is. Abszolút, én imádom, de nyilván nem való mindenkinek. Példának okáért te sem tűnsz olyannak, aki örömmel vetődne egy falka kötelékébe…~  
Talán tévedek, de meglehetősen egyértelműen árulkodik erről ama tény, hogy ez idáig nem tudott róla a falka, tehát nem csápolt oly hevesen, hogy hahó, itt vagyok, esetleg mit kéne tennem azért, hogy eltűrjétek a jelenlétemet… Eztán valószínűleg másként lesz, hiszen kifejtette, hogy maradni tervez, következésképpen kicsit meg fognak változni a körülmények.
Vissza az elejére Go down
Josh Colston
Desertor
Josh Colston

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 234
◯ HSZ : 64
◯ IC REAG : 61
◯ Lakhely : Anchorage - Fairbanks
Re: Okmányiroda // Csüt. Szept. 03, 2015 7:33 pm

A reakció be is következik, először a szemem válik derűssé, aztán fel is kacagok, önfeledten és derűsen, nem zavartatva magam a rosszalló pillantásoktól. Nem a nőstényt szándékszom kinevetni, egyszerűen ennivaló volt a látvány és a fogadtatás. – Az első terminál átlépésem három napja volt. Addig, ha jöttem is, sosem hagytam el a kifutópályát vagy a pilóták számára fenntartott szállórészt a reptér területén belül. Ami ritkán adatott meg, tankolás és ellenőrzés után máris fordultam vissza. Talán –   vetem fel a fejem gondolkodva. – az Airlines pár járatánál volt lehetőségem négy óránál többet itt tartózkodnom. Valóban jól elbújtam, mondhatni a bokorban voltam, itt inkább ott sem. –  nem akarom megnyugtatni, előbb-utóbb ki fog derülni, elvárnám egy falkától, hogy utána kutatnak személyeknek, ha érdekli őket, másrészt meg minek tagadjak le bármit is ebből? Vannak jóval rejtegetni valóbb dolgaim, mint ingázás, gépben alvás és várakozás. – Sokfelé, főleg levegőben. Ha jól saccolom, a Csendes-óceánon voltam többet. –   az asztalra fektetem a két alkarom, enyhén felé dőlök. – A téli időjárás kifejezetten megmozgatja a fantáziámat tűrőképesség terén, mégpedig a levegőben, kisgéppel. Igen, nagy biznisz. –  elégedetten felelem, vissza, kiegyenesedve. Nem rajtam múlik, vannak nálam sokkal képzettebbek és tehetséges üzletemberek, nekem csak a tőkét kellett biztosítanom.
- Ebben nem kételkedem. –  mérem ismét végig, kihagyva a szemeimmel felfalom részt, elismerőek a pillantásaim. – Nem is penészvirágnak tűnsz. –   biccentek. Szabadságot nézek ki belőle, barátkozás terén is. De miért érdekel ez? Az embereket jobban ismerem jellemben, mint a farkasokat, nem kéne rájuk húznom az ott tapasztaltakat, pláne úgy, hogy előbb igazodok ki egy izometriás rajzon, mint az emberek arcán.
A gondolati kommunikációra elsőnek pislogok, úgy látszik, nagyon dívik a farkasok között, amikor közöttük vagyok, és a közöttük embereket is jelent, előszeretettel nyúlnak ehhez a képességhez, engem meg kifejezetten irritál, a múltamra emlékeztet, amikor majdnem eljutottam odáig, hogy inkább eldobjak mindent, ehhez a párom halála is sokat adott hozzá. Nyelek is egyet, visszagyűrve az ingert a morgásra, és figyelek. – Mindig is emberek között voltam. -   ~ sosem voltam falkában. ~   - Megszoktam közöttük, azt nem mondanám, hogy határozottan csak az egyik felé tendálok, ha választásra kerülne sor. Szokatlan lenne a falka lét, -   ~ Az emberszaghoz és jellemekhez szoktam hozzá. ~  - és választás után nincs visszaút, márpedig a szabadság nálam a kötöttségek nélküliséget jelenti.  – elutasítástól mentes a hangom, és elmondom, mert el akarom mondani. ~ Közelebb kerültél hozzá? ~  utalok az apjára. ~ Miért ezt a falkát választottad végül? Miért jöttél el az előzőből? ~  az érdeklődésem nyílt, iróniától mentes.
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 175
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
Okmányiroda - Page 2 Iei050
Okmányiroda - Page 2 Fdx9ud
Okmányiroda - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: Okmányiroda // Pént. Szept. 04, 2015 2:29 pm

- Mindig is tudtam, hogy rendkívül szórakoztató jelenség vagyok.  
Nem vagyok rest elmosolyodni, a szívemre venni nem fogom, ennél komolyabb dolgokat sem szokásom, nem vagyok az a típus. Azt hittem, az utaztatás azt takarja, hogy van valami kisgépe, amivel repteti a népet, de nem ő maga vezeti. Úgy fest, tévedtem.
- Szóval pilóta vagy? Az menő. Mindig is meg akartam tanulni valami kisgépet vezetni.  
Nyugtázom ennyivel a dolgot, négy óra, hümm, elgondolkodtató. Vajon annyi idő alatt kiszúrná bárki? Ki kellene, nem Árny, következésképp nem tudja elrejteni magát. Utólag viszont már kár azon lamentálni, hogy mikor, és ki hibázott, valószínűleg ennyivel még Castor sem foglalkozna, bár azért erre nem tenném a fejemet. Azt meg már nem is tudom, kivel beszéltük, hogy egyszer megvalósítjuk, talán Jennyvel, de annyit tudok pofázni, hogy ki emlékszik már arra…
- Télen biztos lényegesen veszélyesebb, pláne amennyi hó tud itt esni.  
Nem értek a témához, könnyen lehet, hogy közel sem ennyire gázos a helyzet, bár ha kihívásnak tartja, akkor biztosan jól gondolom, és nem olyan egyszerű áthidalni a felmerülő problémákat.
Penészvirág valóban nem vagyok, csak egy mosollyal dobom meg, nem tagadom meg önmagam, attól, hogy elkötelezett vagyok valaki iránt, sem vak nem lettem, és azt sem díjazom kevésbé, ha mások megnéznek. Nőstény vagyok, kell a visszaigazolás, akinek nem, az vagy hazudik, vagy… nos, nem tudom elképzelni, mi másért ne hízelegne az ilyesmi egy nőnek.
Magamban nyugtázom, hogy nem csípi a gondolati kommunikációt, attól még nem fogok elkezdeni cifra körmondatokban beszélni, hogy elmondjam, amit akarok, egyszerűbb, gyorsabb, nem ad okot félreértésre. Mindenesetre a kifejezésmódjából is elég egyértelműen kiderül, hogy a mentális téma nem menő nála. Érdekelnének ennek okai, de olyan bensőséges viszonyba soha az életbe nem fogunk kerülni szerintem. Pláne, hogy a jelek szerint a falka dolog épp annyira fekete folt az esetében.
- Értem. Fura. Ezek szerint sosem éltél olyan helyen, ahol van ilyen csoportosulás?  
Ez nem volna meglepő, vannak, akik tudatosan kerülik, a kisebb városokban meg aligha van értelme egy falkának, Fairbanksben szerintem már túl sok a farkas, nagyon nagy a falka az egyesülés óta, meg itt vannak a vérvonal alapítók is, nem beszélve jó pár fiatalabb magányosról. Mintha mindenki érezné, hogy valami nagy dolog készülődik.
- Ezen elv alapján aligha tudom elképzelni, hogy valaha felénk dőljön a mérleg nyelve, hisz az kötöttséget jelent.  
Azt kötve hiszem, hogy be kellene neki mutatnom, mit jelent egy falkában élni, még ha nem is tapasztalta soha, ismerősei csak akadnak, akik megéltek már hasonlót. Közben finoman puhatolózom mentálisan kicsit a korát illetően, mert érdekel, mennyi az annyi, meg aztán, nem árt, ha kicsit az energiái is ismerősek lesznek, mert elmondása szerint maradni tervez, következésképpen oda kell figyelni rá.
~Nem, már rég halott.~  
Ez a téma nem épp olyasmi, amiről szeretek beszélni, már csak azért sem, mert mondhatni véletlen, indulatból elkövetett beharapás áldozata lettem, és azóta világossá vált a drága teremtőm szellempofájából, hogy akadjak le róla, mert nem tart igényt rám. Kellemetlen, de már nem hat meg, csak az orrá alá akartam dörgölni, hogy mit veszített azzal, hogy ott hagyott.
~Az előzőben kényszerűségből voltam, mert lepasszolt a Teremtőm. Itt azért vagyok, mert itt szeretnék lenni, és mert annak ellenére befogadtak, mert amúgy a drága apám egy őrült szemétláda volt. Na jó, ez egy kicsit szentimentális lesz… világ életemben úgy gondoltam, hogy valójában ide kellett volna tartoznom, mivel ezt a falkát vezette egykor.~
Ez így igaz, más kérdés, hogy amikor megtudtam, hogy halott, behúztam a kéziféket, és hónapokig agyaltam azon, jó döntés-e a Teremtőm híre ellenére maradnom. Nem bántam meg, hogy nem léptem le.
- Na szóval, biztos tudod, hogy megy ez a magunkfajták közt… Ha maradni akarsz, annak sajnos vannak feltételei.
Azt a szívességet megteszem neki, hogy ezt már halkabban mondom, nem mentálisan, de azt nem szeretném, hogy boldog-boldogtalan füleljen.
- Egyelőre ugye még nem született döntés a részedről, amit nem csodálok, általában senki sem dönt gyorsan, kivéve, ha nincs választása, mert mondjuk még a fenekén van a tojáshéj. Szóval, két lehetőségünk maradt a megegyezésre. Megtűrtként maradhatsz a városban, amennyiben a, hajlandó vagy olykor segítő kezet nyújtani, ha szükség van rá, ez afféle rendelkezésre állást jelent, bár lehetetlent sosem kérünk, b, megfizeted az árát.
Tudom, tudom, telibe rúgtam a kellemes csevejünket, de már így is több mindent árultam el magamról, mint szerettem volna, szóval jobb, ha rátérek a miért vagyok még mindig itt, ha már végeztem a dolgommal kérdéskörre. Mi sem egyszerűbb, a személyében más tennivalóm akadt.
Vissza az elejére Go down
Josh Colston
Desertor
Josh Colston

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 234
◯ HSZ : 64
◯ IC REAG : 61
◯ Lakhely : Anchorage - Fairbanks
Re: Okmányiroda // Pént. Szept. 04, 2015 4:43 pm

Rövid, újabb nevetés után válaszolok. – Bájos volt a kifejezése, ellenállhatatlan. –   eltöprengek a további válasz hallatán. – Talán valahol megvan még az engedélyem rá. Kemény oktató hírében állok, aki nálam végez, az garantáltan kiváló pilóta lesz. –   az önbizalmam az egekben, repülést illetően, szó szerint és átvitt értelemben is. Nem véletlen, elvégre kevesen mondhatják el magukról, „Már az első világháborúban is vezettem repülőt.” – A hó nem is a fő veszélyforrás. A hideg és a szélörvények. –    megveszek a kihívásokért és teljesen lázba hoz, már a kezemben érzem a kormányt és ahogy rángatja az alumínium-tepsinek csúfolt kisgépet a szél. Csak egy nagy levegőt veszek, realizálva, elragadtattam magam.
A nők imádják a dicséretet, az elismerő tekinteteket, amit sosem vagyok rest kinyilvánítani, amennyiben valóban kijár, márpedig aki itt ül velem, annak bőven kijár. – Volt. –   megvakarom oldalt az államnál az arcom, ahogy felsorolom először magamban, merre is. – London, Morgan City környéke, New Orleans, pff, hol még? –   emelem fel a tekintetem a plafonra. – New York és Sydney. –    tekintek vissza Emmára. – Csak a halál biztos. –   laza vállvonás, mindenféle fellengzősség és sötét árnyékok nélkül. Még sosem voltam falkában, nem tudom milyen. Érzem, ahogy tapogatózik, erre vágok egy képet. – Megkérdezni nem lehet? Szóban? Kettőhuszonöt és fakír. –   ez valami divat lehet a bundások között és még ha a farkasom fiatalabb is, a múltban történtek miatt, azt sem fogom letagadni, nem csak azért, mert még most is vannak abból a korból kapcsolataim, hanem mert az is én vagyok.
Néma maradok a válaszra, a részvétnyilvánítás nekem keserű ecet, Mariára emlékeztet. A szentimentálisra újra mosolyba rendeződik az arcom, kis híján megint hangot adok a hirtelen jött jókedvnek, az őszinte válaszokat mindig is nagyra értékelem, még ha legtöbbször a hajamra kenni is kevés volt. ~ Jó indoknak hangzik. Az is, hogy befogadták. ~   Erről Maria és a családja jut eszembe, majd a huszadik század nagyon is békés eleje, amikor úgy éreztem, valóban tartozom valahová. Annál rosszabb volt elveszíteni, ez is tehetett egy lapáttal ahhoz, ha eddig nem voltam, ez után se keressek ilyen kötődést. ~Fordultam már meg pár helyen életemben.~   a komoly dolgok sosem érdekeltek, ha a szabadságomat szolgálták, odadobtam, ha nem, akkor meg elvetettem és álltam tovább. Ezért sem gyaloggalopp új helyre mennem. Talán ezért is vonzott a háború is, a teljes kötetlenség, volt mire hivatkozva ide-oda cikázni a világban. - Részemről? –    döntöttem és maradok. Vagy másra értette? Inkább kérdezek. Megtűrt. Másoknak szidalom a szó, számomra muzsika, pontosan azért, mert ez a kötetlenséget hordozza magában. - Segítség nyújtása. -   a pénz az papír, embertelen. – Egy, repülőgép; kettő, vezetek repülőgépet; vagy három, orvoslás. Igen, doki is vagyok. A vezetés rész annyiban kiegészül, hogy vannak bizonyos helyzetek, amikor nem fogok ugrani, ez pedig a mentés közben, útban valahová, mivel értelemszerűen nem fogok tudni segíteni. Orvosként pedig az embert helyezem előtérbe, elsőbbséget élveznek. –   a folytatást tudja, a farkassal szemben. Sokkal törékenyebbek, éppen ezért őket fogom ellátni elsőnek. – Lesznek helyzetek, amikor értelemszerűen nem, ez helyzetfüggő lesz amúgy is. –   diskuráltam eleget és elégszer ezzel kapcsolatban más városokban, más falkákkal, értek az alkudozáshoz és élvezem is. Ez pedig azt jelenti, hogy ez az ajánlat nem végleges, bolond lennék foggal-körömmel ragaszkodni ezekhez, ám ezt nem mondom ki, a reakció is érdekel.
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 175
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
Okmányiroda - Page 2 Iei050
Okmányiroda - Page 2 Fdx9ud
Okmányiroda - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: Okmányiroda // Hétf. Szept. 07, 2015 8:07 pm

Kissé megemelve a szoknyám szélét pukedlizek egyet a szavai hallatán, ha már bájosnak tituláltak, viselkedjek ias úgy, nemde?
- Ez esetleg egy ajánlat lenne, amivel élhetnék a jövőben?  
Kellemeset a hasznossal. Jó pasitól tanulni még érdekesebb lenne, az kétségtelen, és egyébként adott esetben tényleg hasznos lehet, bár arról nincsenek ismereteim, hogy a falkában mennyien bővelkednek ilyen tudással.
- Igazából, ebben nyilván a kihívás a lényeg, az már majdhogynem mindegy, min próbálunk épp felülemelkedni.  
Jelen esetben leginkább önmagunkon kell felülemelkednünk, mert a határainkat folyamatosan feszegetjük egyébként is.
- Akkor igen sok helyen megfordultál. Művészet lehet már számodra elkerülni a csoportosulásokat.  
Bár rejtély, hogy az ilyen nagyvárosokban miként úszta meg a falkatagságot, de meglehet, hogy sehol sem töltött huzamosabb időt. Én biztos, hogy vándormadár lennék magányosként, bár tudom, ez nem jelenti azt, hogy más is így van ezzel. Ez csak még inkább megerősíti bennem azt, hogy nem potenciális csatlakozó. Kár, elnézegetném olykor, még ha semmi egyebet nem is kezdenék vele.
- Így érdekesebb, és nem csak én vagyok kíváncsi.  
Már-már bocsánatkérő mosolyt villantottam rá, elég egyértelmű, hogy a metafizika nem tetszik neki, de én abszolút nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy valaki tökéletesen nyílt lapokkal játsszon. Nem jellemző, én magam sem tenném, még úgy sem, hogy tudom, viszonylagos fiatalságom okán egész sokan képesek lennének átverekedni magukat a pajzsomon. Megtehetné, hogy elrejtőzik előlem, nem tudnék meg semmit, de talán a pajzstól is épp annyira irtózik, mint a mentális kommunikációtól. Épp ezért értékelem, hogy ilyen lazán bevallja a korát, fura mód szimpatikusan egyszerűek vele a kötelező körök. Olykor kifejezetten jól esik, ha nem kell minden morzsáért megküzdenem.
A saját dolgaimról már nem beszélnék, ha nem muszáj, nem kifejezetten rajongok a múltam egyes darabjaimért, beszélni sem vágyom hát róla, mint ahogy nyilván neki is megvan a maga keresztje.
- Remek.  
Számomra sokkal szimpatikusabb, ha valaki legalább ennyiben hajlandó közösködni a falkával, azokat annyira nem szívlelem, akik inkább fizetnek.
- Azt kell mondjam, hogy ez tökéletesen helyzetfüggő.
Falkán kívül és belül egész más a helyzet, de attól még lehetnek olyan gondok, amikor igenis előre kell sorolni az itteni helyzetet, mert mindenkinek az az érdeke. Ezt ő még vélhetőleg nem tudja, ha más nem, majd jövőre világos lesz számára, hogy igencsak durva dolgok zajlanak a városban. A mi szemszögünkből a falka az első, bár egy műtétről még úgy sem rángatunk ki senkit, az azért megoldhatatlan az esetek nagy részében. Az azonban meglehetősen durván megüti a fülem, hogy ez emberek elsőbbséget élveznek.
- Hivatástudatból? Vagy más okból? Nem tudtam nem észrevenni, hogy olyan, mintha zavarna a jelenléte.  
A farkasé, az mindegy, hogy a sajátja, az enyém, vagy bárki másé, de eddig minden olyan dologgal falakba ütköztem, aminek köze van a farkasokhoz.
~Szóval, ha előtted van egy ember, és egy a saját fajtádból, mindketten ugyanúgy halálos sérülésekkel, és tiszta sor, hogy csak az egyiket mentheted meg, az ember lenne az?~
Talán nem szép, meglehet, a múltjába is beletenyerelek vele némileg, de nem tehetek róla, ez a dolgom, vannak olyan sarkalatos pontok, amiket muszáj érintenem, erre eszembe sem jutott volna rákérdezni, ha nem mondja azt, amit.
- Mondtam, lehetetlent nem szoktunk kiérni senkitől, mindenkivel előfordul, hogy nem tud mozdulni, ha szükséges volna, de ezek a helyzetek mindig utólag kerülnek elbírálásra, ez gondolom elég egyértelmű.  
Velem persze csak akkor esik meg, hogy nem lehet rám számítani, ha sérülten vergődöm, de egyébként lazán ott hagynám bármelyik fotózásomat. Erre mondjuk még nem volt példa, de nem is vagyok testőr, kanguyakként sokkal szabadabb vagyok ilyen téren. Na meg nőstényként is, bár annak nem örülök, hogy ez bármiféle jelentőséggel is bír.
- Viszont, mindezért a szabadságért cserébe gondolom nem nagy ár gondoskodni arról számunkra, hogy olykor a maga gondozásában lévő gépeket igénybe vegyük.  
Igen, ebben az is ott rejlik, hogyha ő nem tud gondoskodni a szükséges fuvarról, akkor alternatív megoldást biztosít a számunkra.
Vissza az elejére Go down
Josh Colston
Desertor
Josh Colston

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 234
◯ HSZ : 64
◯ IC REAG : 61
◯ Lakhely : Anchorage - Fairbanks
Re: Okmányiroda // Kedd Szept. 08, 2015 4:18 pm

Jót derülök a pukedlin, ha valaki veszi a lapot, kifejezeten tudom csípni, vissza is kacsintok válaszul.
– Lehet annak is venni. Ha bírja valaki a kiképzést és a szigorú módszereimet. –   képzek, de jóval szigorúbb vagyok a legtöbb oktatónál. – Kinek mi a kihívás. –   rántok vállat. A falkaügy nem az számomra, mert érdektelen. A pilótaság már nem. Sokat sejtetően nézek felé, félig felvont szemöldökkel. – Miért akartam volna elkerülni? A kölcsönös megegyezés híve vagyok. –   persze, úgy faragom, hogy az sokkal inkább az én malmomra hajtsa a vizet, teszem indezt észrevétlenül.
- Ki még? –   nézek rá félig értetlenül. A falka biztos tudni fogja, amit nem kell tudniuk, úgysem fogják, ha mazsolázni akarnak, kapnak eleget a múltbeli dolgaimból, de eddig sem tudott senki megfogni, ezután sem fog. A táncot én vezetem, s teszem úgy, hogy aki keringőre pattan velem, ne csak élvezze, de észre se vegye. A titkokkal baj nincs, a hazugsággal igen, mindig elfelejtem, mit hazudok. Viszont nem kérdezek, ha valaki viszont mesél magáról, azt nevezem igazi érdeklődésnek, és jelenleg egyirányú vonalat érzékelek, így egy részét bukta a közvetlenségnek a továbbiakban a szépség, persze van, aki nem szeret a múltjáról dumálni. – Ebben egyetértünk. –   éhes vagyok, kérdezés nélkül kezdek falatokat csipegetni. Felfalhatnám két másodperc alatt, volt részem benne rendszeresen, de ez most nem az a helyzet. – Minek a jelenléte? –   a ködösítést hagyjuk piros péntekre arccal nézek rá. ~ Szóval, ha van egy halálosan sérült farkas és egy halálosan sérült ember, akkor nekik ugorjak, a helyett, hogy azokat menteném meg, akiknek van esélyük is az életre? Aki haldoklik, az haldoklik, mindegy, hogy ember vagy farkas, meg fog halni. ~   mosolyogok közben elégedetten és egyben nyilvánvaló képet vágva. A halál az halál, nem válogat. Annak tudok esélyt adni, akinek van is esélye. Akarhatom életben tartani a haldoklót, akkor is meghal, közben pedig mások kerülnek addig halálközeli állapotba, amíg vesztegettem rá az időt. Kegyetlen, de ez a valóság. – Utólag? Nem, ez némi magyarázatra szorul. –   továbbra is az asztalra támaszkodom alkar, könyékkel, eléggé felcsigázta ez az érdeklődésem, ilyenről még nem hallottam, mint ez.
Felsóhajtok, hiszen pont azt mondja el árnak, amit előtte felsoroltam. – Ez volt a legelső felajánlásom, idézem: „Egy: repülő.” –   mosolygok rá, feltartva a hüvelykujjam. A jogi és üzleti részét szakavatottra bízom, kár esetén, ők a profik benne.
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 175
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
Okmányiroda - Page 2 Iei050
Okmányiroda - Page 2 Fdx9ud
Okmányiroda - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: Okmányiroda // Szer. Szept. 09, 2015 8:55 pm

- Igencsak jól bírom a kiképzést.  
Állapítom meg, és nem is hazugok, vagy gondolok nagyot magamról, sajnos, nem sajnos, igencsak sokszor volt szerencsém megízlelni az élet erőszakos oldalát, mostanra ennek megvannak a hátulütői is, de arra legalább megtanított, hogy vajmi kevés dolog van az életben, amire ne lennék képes, ha igazán akarom.
- Nyilván, mindenkinek mások a határai.  
Biccentek, számára nyilvánvalóan a repülés terén vannak ilyen, nekem… nos, ez jó kérdés, leginkább abban lelem örömömet, hogy hamarabb kiismerjek másokat valamelyest, mint azt ők feltételeznék rólam. Könnyed beszélgetésbe csomagolt tapogatózás, nem érdekel valójában ő, mint személyiség, mert egyelőre nem kell, hogy érdekeljen. Amíg falkán kívül van, számomra csak egy feladat, hogy lesz-e másként a jövőben, az majd kiderül. Egyikünk sem fog falnak menni, ha most látjuk egymást először és utoljára. Na jó, azért repülni tényleg szívesen megtanulnék.
- Ez kész örömhír, egész sokan nem azok.  
Mostanság azért nem voltak nagyobb problémák, hacsak nem számítjuk az Alapítók jelenlétét, akik ellen képtelenség hadakozni, és csak a megalkuvás marad, ami rohadt kényelmetlen tud lenni. Én mélységesen tisztelem Surát, s felnézek rá, de azért nem mondom, hogy nem nyomasztó némileg a jelenlétük.
- Ez komoly kérdés?  
Ma nem lehetek a legjobb formámban, hogy ennyire nem jön át, amit mondani akarok, válasz helyett csupán annyi történik, hogy a fekete bundásom megemelkedik kecses ültéből, és megrázza a farkát, jelezve, róla volna szó. Épp ezért nem kérdeztem, hanem az erőmet használva próbáltam felmérni, kiféle-miféle. Én így működöm, nekem a farkasom a társam, egy velem, a végtelenségig rajongok érte, sokat köszönhetek neki. Amit ő akar, azt akarom én is, amit én akarok, azt akarja ő is. Szerencsém van vele. Jelenleg más nem kíváncsi rá az enyéim közül, hisz még nem is tudunk róla, de ami késik, nem múlik.
~A farkasoké.~  
Közlöm tényszerűen, de ha így állunk, hát a továbbiakban nem fogom megkímélni attól, hogy nem beszélek vele mentálisan, mert a jelek szerint, ha valamit csupán emberi nyelven próbálok átadni, azzal nem járok sikerrel. Másodszor rúgtam luftot a dologgal, szóval nem erőltetem.
~Miért teszel úgy, mint aki nem érti, mi volna a kérdés lényege? ~
Igazából csak költői a kérdés, nem kell kiszínezni azt, ami valójában teljesen egyszerű, inkább arról lehet szó, hogy jobbnak látja ködösíteni, mintsem lazán a képembe vágni, hogy az emberi faj többet számít neki, mint az, ahová már igen rég tartozik.
~Dezertőr vagy, igaz?~  
Kérdezek rá könnyedén, nem mondom, hogy megértem, de elítélni sem fogom, ő dolga, előttem aztán nem kell mosakodnia a dolog miatt, nem mintha rohanna megtenni, pusztán érdekel, mint részinformáció. Ám, ha nem válaszol, akkor is készpénznek fogom venni a dolgot az eddigiek alapján.
- Mi sem egyszerűbb. Ha szükség van rád, és valamire hivatkozva nem jössz, annak utána fogunk járni. Ha kamuztál, annak meglesznek a következményei. Így már érthetőbb?  
Tényleg nem megy ez ma nekem, vagy csak a dögös hímek zavarják össze a fejemet, s lám, ismét sikerült hülyét csinálnom magamból. Oda se neki. Nem mintha attól lennének rémálmaim, hogy valaki kattant tyúknak tart.
- Csak a pontosítás végett. Maga nélkül is.  
Kötöm azt a bizonyos ebet a karóhoz, a mi fajtánk körében sosem lehetünk biztosak abban, hogy amit kimondunk, a mögött nem lapul-e valami sunyiság. Kinézem belőle, van benne némi sunyiság, olyan, aki kihasználja a kiskapukat, és nem lesz miatta bűntudata. Moshatná a kezeit, azt megtette, amit megbeszéltünk.
- Emellett, természetesen még akadhat olyan, ami miatt szükség lehet rád, egyéb kvalitásaidat figyelembe véve. ~Ez azonban már nem az én hatásköröm, mint ahogy arról sem én fogok dönteni, hogy megtűrtként fogunk-e számon tartani.~  
Ez adja magát, egy csoffadt kis 166 éves nőstény nem lehet egy falka élén, vagy igen, de az elég szánalmas egy társaság lenne.
Vissza az elejére Go down
Josh Colston
Desertor
Josh Colston

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 234
◯ HSZ : 64
◯ IC REAG : 61
◯ Lakhely : Anchorage - Fairbanks
Re: Okmányiroda // Pént. Szept. 11, 2015 9:14 pm

- Alig várom. – villantok rá egy rövid mosolyt. Szkeptikus vagyok, és egyben nem. Az embereket jobban ismerem, mint a saját fajtámat, a második VH pedig több ízelítőt adott a bátor, majd egy nap múlva halott pilótákból, mint akartam volna. A más határra csak biccentve intek. – Csúnya, rossz kóborok. – vigyorodom el arra, hogy sokan nem együttműködőek. Mivel éppen engem faggat, s az együttműködésemről van szó, ezért úgy veszem, a kóborokra érti. – Nem mindenkinek ugyanaz a nyilvánvaló. – vonok vállat. – Az ami nekem felhő, és egy köpésre van, másnak több kilométer messze lévő hegy lehet.
A farkasokra egy áhá szájmozgás és képvágás társul. – Elég baj lenne és skizo helyzet, ha a sajátom jelenléte zavarna. – mosolyodom el elégedetten. Nem tudja, melyik vérvonalé voltam előtte, s mások jelenléte a fejemben zavaró, s nem a látványa. Talán, ha eléggé érdekli és elég régóta ismerjük egymást, elmondom neki. Érdekes hallgatóságnak tűnik. Minden áron rám akar kenni valamit, a költői kérdése erre utal, ezért nyílt kíváncsisággal tekintek rá, s hagyom válaszolatlanul az első, kőltői kérdését, hagyom, hogy a nyúl kiugorjon a bokorból. Egy ex-katonát és katonaorvost kérdezett arról, hogy ki feláldozható és ki nem, és ott egészen mások a játékszabályok, mint a civil életben. Ennek megfelelően adtam a választ is. Ha másképp válaszoltam volna, az lenne hazugság. – Miből gondolni, hogy az vagyok? Lehetnék wagabond is. A válaszom pedig, igen, az vagyok.  
Az ital az elfogyott, a papírral nem haladok, mintha érdekelne is.
- Érthető volt előtte is, szeretek szép hangszínt hallgatni. – vigyorgok rá. Ha ennyire paranoiásak, az már nem az én gondom, legalább annál többet találkozhatok a szőke szépséggel, remélhetőleg őt küldik ki szaglászni. – Ismétlem még egyszer: egy, repülőgép; kettő, vezetek repülőgépet; vagy három, orvoslás. A második eset jelenti, hogy repülőgép és én, mint annak vezetője, ezzel kizárva ezáltal magamat az első esetben, amennyiben nem tudok rendelkezésre állni, és van megfelelő gép, ami használható, igénybe lehessen venni. – az ismétlések sosem okoztak gondot számomra, pilótaként sok helyzetben kellett eseményt elismételni, még vészhelyzetben is, hogy biztosan a protokoll szerint tudjunk haladni, elkerülve a rossz végkimenetelt. Ez a nyugalom és összeszedettség, hogy megértsük egymást, egyértelműen kiérződik a hangomból, mentes minden negatív hangéltől, edzett vagyok ilyen helyzetekre. – Milyen kvalitás? – kapok be egy újabb falatot és érdeklődve tekintek rá. Lassanként érlelődik bennem a vacsora meghívás.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Okmányiroda //

Vissza az elejére Go down
 

Okmányiroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Mindennapi élet :: Közigazgatási épületek :: Bíróság és Hivatalok-