KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Michelle Tedrow Csüt. Okt. 03, 2024 1:23 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 29, 2024 10:25 pm
írta  Egon Candvelon Vas. Szept. 29, 2024 3:01 pm
írta  Bruno Manzano Vas. Szept. 29, 2024 11:25 am
írta  Jackson Carter Vas. Szept. 29, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
Bianca Giles
Sétány padokkal - Page 11 I_vote_lcapSétány padokkal - Page 11 I_voting_barSétány padokkal - Page 11 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Sétány padokkal - Page 11 I_vote_lcapSétány padokkal - Page 11 I_voting_barSétány padokkal - Page 11 I_vote_rcap 
Michelle Tedrow
Sétány padokkal - Page 11 I_vote_lcapSétány padokkal - Page 11 I_voting_barSétány padokkal - Page 11 I_vote_rcap 

Megosztás

Sétány padokkal - Page 11 Empty
 

 Sétány padokkal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Sétány padokkal // Csüt. Dec. 15, 2011 12:14 pm

First topic message reminder :

Sétány padokkal - Page 11 2003416_988942445


A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 24, 2014 10:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
Sétány padokkal - Page 11 Empty
SzerzőÜzenet
Zachary Quinn
Ember
Zachary Quinn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 53
◯ IC REAG : 46
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Sétány padokkal // Szomb. Ápr. 11, 2015 3:44 pm

Lester és Zach

- Biztos, mert hiányol, hogy minden reggel otthagyod. – nekem ezekkel bajom nincs, ezért nem is úgy hangzik tőlem. A boldogság boldogság, a cukkolás cukkolás.
Felnevetek a gumi”labdára”.
- Hja, visszapattansz mindenkiről. – elképzelem és nem bírok ellenállni a nevetésnek.
Ránézek, ahogy szárnyazik és töprengve nézek rá.
- Hát… biztos, hogy nem voltál olyan helyen? Nekem fűvel és matricával is hiányzik a képzetem, hogy denevér vagyok. – kipukkan belőlem a nevetés. A gyökérre és a neandervölgyire csere, ha már szervát kaptam.
- A bluest? – csodálkozok rá. Hűha, nagyon király csávó én egyből kés után nyúlnék, akármelyik szám után. – A raggie barátom a raggie. Az az éltető napfény. A konzervdobozok csörömpölését meghagyom dauerolt barátaimnak. – utalok a metálra. Nem mondom, vannak király számaik, de csávókáim nem érik el a boldogsági ingerküszöbömet.
- Hozhatok hajszárítót, hogy melegebb legyen. – dobom oda hirtelen, láthatóan helyzetpoénnak. A szivárványos haverokkal szál gondom se. Kész cukkerek, amikor egymással beszélgetnek.
A backflip csak félig fog menni, de legalább ellökni el tudom, már ez is valami. Időnyerés.
A felmentő sereg egy háromajtós szekrény személyében meg is érkezik. De… nem biztos, hogy a legjobb dolog.
~Wooooo, sirály, menekülnek, nem is annyira mókusa… ó de sirály…~
Nem érkezek vissza állva, a fegyvert nem látom, csak a mozdulatot, ami arra utalhat. Sokat láttam már az életben. A földön tenyerelek, a súlypontot arra a vállamra teszem, amelyikbe szekrényes barátom nem tenyerelt és egy nagyon fincsi lábsöprést teszek, mert aki fegyvert rántott, az nem más, mint a backflipes csóka. Csak legyen mázlim, hogy eldől mint a nyárfa viharban.
A végeredmény elég jó eddig, és feltételezem a két csóka, aki a furgon felé tart, az nem tőlem gyulladt be. Háromajtós havertől nekem is a frász lenne az első pillantásra. És a másodikra is.
Egy a földön, az állát nem éppen a helyére tettem, a fegyveres madárka fegyvere ellandolt, ő meg a földön. Nem mozdul. A harmadik álló meg a pánikhangulatot emeli tanácstalan ácsorgásával.
A távolban már hallani a tűzoltó szirénákat, engem a fekvő madárka vonz és hogy nehezen kapok levegőt.
- Húzzunk a francba! – rántják meg szavakkal a harmadikat, aki gyáva kukac kupac módjára a furgon felé veszi az irányt.
Felállok, a levegővétel elég nehéz, a loholás utánuk nem igazán fog menni, muszáj vagyok megkapaszkodni a mellkasomban. A heroság nem az én műfajom, a hév kapott el. Nem fogok tudni utánuk menni, futótársamat keresem, mikor a földre kerülök ismét. Az állát fogdosó ipse elkaszált, nem vettem észre, arrébb gurulni talán megy, de a másik háromról már lekéstem. ~Hol a fegyver?~

Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Sétány padokkal - Page 11 2wq5ouh
Sétány padokkal - Page 11 6edceb
Sétány padokkal - Page 11 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Sétány padokkal // Vas. Ápr. 19, 2015 4:09 pm

- A rasztaszív örökké dobog, persze. Próbáltad már úgy hallgatni, hogy nem lapulsz a fűben, mint egy drogos nyuszi?
Az se egy új műfaj, láttam elterjedni és a mai napig nem értem, mit lehet enni azon az unalmas lötyögésen. Mint egy hinta, aminek elszakadt az egyik kötele, körülbelül annyira izgalmas. Ellenben a blues-ban ott van a férfierő, ahogy a rockzenében is, ezért a szívem csücske.
Miután tettem egy kört és időlegesen megszabadultam az egyre idegesítőbb szógyártótól, a visszatérésem már épp az akció közepén történik meg. A határozott fellépésem és a körvonalaim elég jó hatást gyakorolnak a gazfickókra és Zach lábmunkája is kihúzza alóluk a szőnyeget. Az egyik szépen padlót fog, a másik elejti a lőfegyvert, ami a közelharcra gyáváknak való. Persze nem ennyire egyszerű a képlet, de az biztos, hogy nekem ugyan nem kell sörétes puska vagy minipisztoly. Nem attól várom az erőt, hanem magamba építem. Ezerszer biztosabb.
Úgy látom, az edző úr kapott egy isteneset és most úgy tápászkodik fel, mint sérves lajhár a hajnali ébredéskor. A fegyver nincs tőle túl messze, ha elég ügyes, még megkaparinthatja és sakkban tarthatja ezt neves társaságot, akik isten tudja, hogy mire készültek. Egy a lényeg, az én nevem megdicsőül ma, mint a rendőrség munkáját ismét segítő hősies állampolgáré. Ezt is megérem...
Zach-re kacsintok, hogy tartsa itt a frontot, aztán rohanok a menekülő sofőr után. A fáról letört ág olyan 8 cm átmérőjű és fél méter hosszú. Latolgatom az esélyeimet, hogy a nyargalót tarkón dobva mit érek el ezzel. Csak emberi maximumot adok bele, nem farkaserőt és fejmagasságban elindítom a dobást. Úgy repül a bot, mint egy bumeráng, szépen pörögve, vízszintes röppályán. Hangos koppanással találja nyakszirten a fickót, aki veszít a lendületéből. Nagyobb baja nem történik, de én pont ezt a pillanatot használom ki. Elrugaszkodom, mintha csak a homokot céloznám meg távolugró módjára és a karjaimmal karjait fonom hátra. Olyat zuhanunk, hogy ha ezt talajon csinálnánk, még kráter is keletkezne. Így marad egy bordatörés a rabló számára, aki ordítana, de gyorsan elharapja, mert már ez is fáj neki. Nem tudott tompítani, mivel hátul az én markom jelenti a bilincset a csuklóin, ráadásul a teljes testsúlyom is a hátán volt, úgyhogy ezt bizony megérezhette.
A pirosan vijjogó locsolókocsi közeledik, balról az egyik mellékutcából közelít, pont abból az irányból, amerre repült a konténer. A rosszfiúkat össze kell gyűjteni és ízléses csomagolásban átadni az egyenruhásoknak. Ettől rettegtünk krimigimisként, most már a másik oldalon állok. Jelenleg éppen így van és egész előnyös ez a szituáció.
Vissza az elejére Go down
Zachary Quinn
Ember
Zachary Quinn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 53
◯ IC REAG : 46
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Sétány padokkal // Pént. Május 01, 2015 9:26 pm

Lester és Zach

- Miért? Te vagy a vadász a hooossszúúú, sörétes puskáddal? El ne durranjak… - felnevetek.
Nehéz levegőt venni, de tudom, hogy engedni fog, engednie kell. A kacsintásra csak a hüvelykujjamat tartom felfelé, jelezve, hogy minden okés. Mert az. Miért is lenne másként? A levegő meg majd jön magától, bízom én az életösztöneimben.
A földet ismét megpuszilom, az anyaföld mindig is vonzott. A fegyver megvan, még elérem, de nem fogom meg, hanem jó messzire elrúgom egy ollórúgással a földön fekve, landol is az egyik bokorba, mintha mindig is oda tartozott volna, én pedig a lendülettől igyekszem felállni, hogy aztán a falnak támaszkodjak és kényszerítsem magam kihúzni.
A szirénára megkönnyebbülök, aztán mégse. Kihívtam a tűzoltóságot és lehet, hogy tűz sincs. Fizethetem a kivonulási díjat.
- Nem mozdulnék a helyedben haver. – nyögöm. Annyi van még bennem bőven, ez nem olyan nagy cucc, hogy ne tudnék ismét akcióba lendülni. Kell is, így egy rúgással muszáj leszek a bokorba küldeni, a másik irányba, nehogy a fegyverhez jusson. De addigra már ide is ér a piros slagos kocsi.
- A rendőröket hívd, haver. – mutatok a kamera felé felfelé. – Ezeknek itt elég hosszú kávészünetük volt, még a telefont sem vették fel. – fogom az oldalamat, már kezdem érezni.
Királyul kidumálhattuk magammal izombarátommal a zsarukáknak is. Persze, a mostani nevét használom háromajtós kollegámnak, meg azért na, bevallom ez a név jobban megy hozzá. Még kibuliztuk azt is, hogy ne kelljen még egyszer felvenni a vallomásunkat az őrsön. A mentősöket azonban már nem sikerült arról ledumálnom, hogy legalább egy röntgen erejéig furikázzunk egyet.
- Fú pajti, még egy ilyen reggeli kocogást kérek, ez felér minden maratoni távval! – csapok Lester tenyerébe, majd felszisszenek. – Majd azért néha engedd le a sok levegőt a tenyeredből, visszapattan a kezem. Jössz furikázni? Tesóékkal megdumáltuk, hogy nénózva megyünk. Jó buli lesz! – már az ülésről hajolok felé, nem foglalkozva azzal, mennyire fáj a mellkasom, a vigyorom a régi.
Akárhogy is dönt Lester, én bizony betámaszkodom a két ülés közé és élvezem a nénós robogást a kórházig. Csípem a gyerek buráját, kár hogy a napesti fény visszacsillan rohambili kobakján.

//Nagyon köszönöm a játékot, frenetikus volt, benne vagyok a következő menetben Sétány padokkal - Page 11 3458505197 //
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Sétány padokkal - Page 11 2wq5ouh
Sétány padokkal - Page 11 6edceb
Sétány padokkal - Page 11 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Sétány padokkal // Szomb. Május 02, 2015 1:34 pm

Úgy látom, Zach pápának képzeli magát és megcsókolja a földet, amire érkezett. Aztán a rituális tisztogatás keretein belül elrúgja a fegyvert, amivel kukoricára térdepeltethette volna a korán kelő kasszafúrókat. Egy pacifista harcművész, elég paradox ez is, akárcsak a nyelvész pankrátor. Nem tud elég gyorsan mozdulni a tűzoltók érkezésére is figyelő alak ahhoz, hogy ezt megússza. Zach fogja az oldalát, sejtem és ha nagyon szimatolok, akkor tudom is, mi zajlik benne. Megdolgozott a dicsőségért és nála nagyobb ára volt, küzdelmes út vezetett oda, mint az én esetemben. Ez persze nem publikus, így én is éppúgy bezsebelem majd a kitüntetést, pénzjutalmat vagy amit a bank és a helyi bűnöldözők felajánlanak. Elítéltből rendőrök partnere leszek úgy, hogy nem is tűztem ki célul, csak a kártyáimat helyesen forgattam, mint Zsugás Jimmy a royal flush előtt. Ez ám a nem várt fejlemény!
- Az isten szerelmére! Ha nincs tűz, miért minket hívtak? - fakad ki a kocsiról leugró lánglovag csípőre tett kézzel.
A gyökérfejűt nem kell félteni, nem az a típus és én se vagyok a nagy testvér, aki árgus szemekkel figyel, hogy odaverjen, ha bántják a kisebbet. Épp ellenkezőleg, én szeretem bántani a kisebbeket. De amit ez az egyenruhás mond, az lecsapja a biztosítékot nálam is, mert semmibe veszi az én fáradozásaimat. Pedig nem lett volna kötelező a futóedzést bankrablók kiütésével összekötni! Ezért megbecsülés jár, nem az a fajta beszédstílus, amivel a székbe belehízott portások élnek, mikor nagy ritkán le kell akasztaniuk egy kulcscsomót a szekrényből.
- Hé, Red Bull! - szólítom a komor vörös bikát. - Az nem tűnt fel, hogy elég parázs téma, ha kirobbantják egy épület oldalát? Amúgy most védtük meg a város rendjét, amiért maguk is küzdenek hivatásuk szerint, ha jól tudom. Szívesen!
A bajszos életmentő csak sóhajt egyet és kiadja a parancsot, hogy nézzenek körül. Zach és én addig beszélünk, míg megússzuk az ingyen fuvart a kihallgató szobába. Van kamera, vannak járókelők, akik megtekintették a műsort belépőjegy nélkül, ne minket vallassanak. Elég volt nekem Golyóstoll után bekerülni egy ilyen szobába, le is akartam harapni annak a nagyfülű tisztnek a kagylóját és rossz vége lett. Két év szobafogsággal a hátam mögött már nem szívesen ülök újra rendőrségi tárgyalóasztalhoz.
- Kitettünk magunkért, poliphajú! - mondom röhögve, mikor feltartom a tenyeret, hogy belecsapjon, ha nem fél, hogy karját töri, höhö.
Való igaz, hogy a szertorna miatti ellenérzéseimet ilyenkor szőnyeg alá tudom söpörni. Sportteljesítmény volt a javából, amit véghez vitt és a mindent lebíró akaratát is megmutatta. Biztos puffinlekváron szocializálódott, persze a zöld, de nem penészes ízesítésűn.
- Te hallgasd csak hordágyra szíjazott Odüsszeuszként a szirénák énekét, én befejezem a kört, aminek nekikezdtem. Aztán ha a csontjaidat helyükre lökték a szervizben, akkor összemérjük erőinket az edzőterem fényeskedő parkettaringjén is.
Ha le nem csukják a vérvétel eredményét meglátva. Szerintem az ő ereiben már valami zöld folyadék folyik, szóval a füvében van egy kis vér. Ezt nem felejtem el, de sokat nőtt a szememben a mai után. Mikor Zach távozik a fehér autóval, nekem még váltanom kell a kékekkel is pár szót, majd a pirosak paraszt parancsnokának még egy beszólást küldök útravalóként. Aztán a maximális emberi tempómmal száguldok visszafelé az úton, mert elütöttük az időt a bankrablókkal együtt és már iparkodnom kell. Elég erős vis major lenne az egyetemen elmesélni, hogy azért késtem, mert széftolvajokat rúgtam szájba, de inkább időre érkezem, mint hogy ilyen akciódús reggeli matinét vezessék elő a trubadúrlíra-órára minden bizonnyal álmos kíváncsisággal érkező nebulóknak.

// Szintén nagyon élveztem, köszi a játékot! Folyt. kövről mindjárt küldök pm-et. Smile
Zárónóta //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Sétány padokkal // Csüt. Május 14, 2015 9:31 pm

Sétány padokkal - Page 11 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Lucas Flynn
In Memoriam
Lucas Flynn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 299
◯ HSZ : 301
◯ IC REAG : 241
Sétány padokkal - Page 11 6edceb
Sétány padokkal - Page 11 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Sétány padokkal - Page 11 Tumblr_n0vybqbD1A1qmx8nto4_250
Re: Sétány padokkal // Kedd Május 19, 2015 2:06 pm

Előzmény: Okmányiroda

Egy ideig kanyarogtunk a különböző utcákon, de egy szóval sem mondtam neki, mi az, amit még tervezek a számára, de az az igazság, hogy némileg felkeltette a figyelmemet ez a bűvészkedős cucc, emlékszem, a faterral anno remek hamiskártyások voltunk, valahogy azt az időszakot juttatja eszembe. Szerettem. Kíváncsi vagyok, manapság hogyan művelik ezt azok, akik úgymond ezzel keresik a napi betevőt, az pedig még inkább érdekel, hogy mennyire lehet sikeres vele. Meglehet, némileg rögtönözni kényszerül majd szegény, hiszen nincsen itt semmiféle felszerelése, de az nevezhető igazi művészetnek, ha a semmiből alkotunk valamit, nemde? Roppant mód kíváncsi leszek, meg aztán, mikor az imént kérdezte nagy naivan, hogy bűvészkedni fogunk-e, nem aggódott azért, hogy nincs nála a cucca. Vagy csak jól el van rejtve, tudja a fene, kifejezetten nem érdekel, megoldja majd, ahogy tudja.
Végül találok egy parkolóhelyet a sétány közelében, úgyhogy be is állok, küldök sms-t a parkoló díjról, erre legalább jók ezek az idióta kütyük.
- Célállomás.  
Jelentem ki, aztán ismét az utcát taposom a cipőmmel, és ha kiszállt, beriasztom a járgányt, majd elindulhatunk az emberek közt, és egészen addig megyünk, amíg nem találok egy üres helyet valamelyik padon. Na, oda teszem le magam, és felpillantok a hímre, talán mostanra már kisakkozta, hogy miről van szó, és megmutathatja, hogy mi az, amiben úgy jó, hogy élvez is.
~ Lássuk, mennyire vagy elemedben ezzel a parasztvakítással kapcsolatban.~  
Ezzel persze kettős célom van, szeretném tudni, mennyire tehetséges mások átverésében, mert attól is függ, hogy nekünk mennyire kell majd adott esetben figyelni rá. Magamból kiindulva nem fogom abba a hitbe ringatni magam, hogy biztos olyan ártatlan, mint a ma született bárány ezzel a fizimiskával. Kényelmesen elhelyezkedem, mintha közöm sem lenne a sráchoz, túl sok mondjuk valóban nincs, én csak a munkám végzem. Ha falkatag lesz belőle, az már más kérdés, akkor családtag lesz, és ugyanúgy számítani fog, mint mindenki közülünk. Bevallom, meglehetősen kíváncsi voltam…
Vissza az elejére Go down
Anguta
Szellem
Anguta

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 826
◯ HSZ : 430
◯ IC REAG : 417
Sétány padokkal - Page 11 Dz7d5t
Re: Sétány padokkal // Szer. Május 20, 2015 4:32 pm

Szerencsére nem kellett tovább bizonyítania, úgy látszik éppen ennyi elég is volt, hogy képbe kerüljenek Jason ért-e ahhoz, amit állított magáról. Nem mondhatná, hogy nagy szívfájdalommal hagyta ott az okmányirodát, de lehet egyszer majd még vissza kell térnie, bár az is előfordulhat, ha falkatag lesz, megkéri Norát, hogy csináljon már neki még egy személyit, meg a többi vele járó iratot. Persze úgy könnyen le tudnák nyomozni a bankszámlát, és elméletileg Jason templomegere anyagi szinten áll, így ez nem tűnt túlságosan nyerő ötletnek. Majd legföljebb felveszi az alakját és úgy jut be ide észrevétlen, bár ahhoz, hogy pontosan le tudja utánozni a hanglejtést, járást, mimikai jellegzetességeket több időt kellene vele eltöltenie.
- Izgalmasabb? – kérdezte kissé megütközve, de mivel nem kapott rá (egyértelmű) választ így csak követte Lucast, akármerre is akarta vinni. Volt néhány sejtése hova készülhetnek, mint például földalatti bunyó, vagy épp föld feletti, ez igazán csak részletkérdés, de akár valami asztalosműhelybe is betoppanhatnak, ahol faragnia kell valamit, vagy éppen összedobni egy széket. Számára ez jóval izgalmasabb volt, mint okmányirodában ténykedni, de fene tudja Lucas értelmezésében mi vonatkozhat erre a szóra.
Enyhe idegességgel ült az anyósülésen, miközben ujjait szaporán járatta combjain. Próbálta megfejteni hová tarthatnak. Mindketten csöndben voltak és nem is nézett Lucasra egészen addig, amíg ki nem jelentette, hogy megérkeztek.
- Itt? – húzta fel szemöldökét, de nem sokat teketóriázott. Kicsatolta a biztonsági övet, és kilépett a betonra. Emberek mászkáltak mindenfele, végezve a napi rutinnal egybekötött dolgaikat, vagy éppen csak ültek a padokon én élvezték a kellemes időt, miközben jókat nevettek, vagy éppen sztoriztak a hallgatóságuknak. Persze voltak magányos alakok is, akik lehet csak pár percre pihentek meg, de a lényeg, hogy nem látott sem asztalos műhelyt a közelben, sem olyan lepukkant épületet, amiből ki lehetne nézni némi illegális verekedős helyet. A látszat persze sokszor csalhat, és többnyire csal is.
Egy darabon Lucas mellette ment, aztán egyszer csak leült az egyik üres padra és várakozással telepatikus hangjában ösztökélte némi „parasztvakításra”. Nyilván előbb is leeshetett volna neki, de Jason idegességében bele sem gondolt, Anguta pedig túl sokat kombinált, így elsiklott az eléggé nyilvánvaló felett. Vagyis, most már nyilvánvaló, bár két perce még elég ködös volt. Akárhogy is arcára őszinte mosolyt vitt, ahogy megértette miért is hozta ide Lucas. Bár inkább volt az vigyor, izgatott energiákkal párosulva, amit még csak meg sem kellett játszania, mivel a bűvészkedés mindig szórakozás volt számára.
Sajnálatos módon kártya paklit nem hozott magával, de néhány érme lapult nála, azzal is lehet kezdeni valamit, ráadásul, ha jól emlékezett a kölcsönkapott tárcában is van néhány dollár. Pulcsija jó lesz lepelnek, ha olyat akar előadni, de ezt még kissé kevésnek gondolta így izgatottan Lucashoz szólt – Mindjárt jövök – majd lendületes léptekkel megindult, aztán lefékezett és visszalépett – Mármint… szabad? – kérdezte reménykedő pillantások közepette. Ha megkapta az engedélyt, akkor elindult, ha nem, akkor kevéske eszközével állt neki a bűvészmutatványoknak.

Ha Lucas engedte, akkor elindult és fürkésző pillantásokkal nézte végig a kukákat, hátha tartalmaznak valami igazán izgalmas bűvész alapanyagot, és közben a gazdátlan padok mellett vagy éppen rajta hagyott jelentéktelen apróságok után kutatott. Flakonok, üres sörös, vagy éppen kólás dobozok, bármi, amit el lehet tüntetni, vagy meg lehet változtatni. Nemsokára visszatért egy félliteres palackkal, egy kis csokor kidobott virággal – nyilván valaki kedvesének nem tetszett – és a helyi lap két példányával. A legtöbb kellék előre le van gyártva, hogy az illúzió simán mehessen, de az utcai bűvészek élete nem ilyen egyszerű, főleg nem, ha improvizálni kell, de éppen ez a szépsége az egésznek. Egyszer el tudja sütni a klasszikus újságszéttépős manővert, de azt akkora tartogatja, ha nagyobb közönsége lesz, addig meg elbohóckodik az érmékkel, meg a csokor virággal. Na persze a virág előadása végére tönkre fog teljesen menni, de már amúgy is halott szóval nem nagy kár érte.

Amikor belekezdett a mutatványokba nem sok érdeklődő vette körül, aztán egyre többen, míg elérte az állandónak mondható 15 fős létszámot, ami néha megugrott néha pedig lecsökkent. Nem nagyon láthattak át gyors mozdulatain, ahogy egyik pillanatról a másikra tenyeréből eltüntetett egy negyeddollárost, majd egy ötdolláros bankjeggyé változtatta, de persze ezek elég olcsó trükkök voltak. Az igazán ütős illúzióját viszont nem vethette be. Nyilván Lucasnak is elállna a lélegzete, ha előadná a Melbourne-i sikerszámát, az alakváltoztatós „trükköt”. Sajnos azonban, amit a színpadon csupán illúziónak gondolnak, szabadtéren már ijesztően sokkoló hatású lenne. Mint például David Copperfield repülős száma. Mindenki elképedt, és ugyanakkor mindenki tudta, hogy csupán nagyon ügyes trükk, de ha ezt a szabadan csinálta volna előzetes felhívás nélkül, nyilván az FBI mesterlövészei szedték volna végül le az égről.
Az idő gyorsan telik, ha az ember jól szórakozik, és ez Jason esetében is így volt. Nem sokat keresett, talán 25-30 dollárt a háromnegyed órás produkcióval, de úgy érezte kár tovább folytatni, mivel már csak az eddigieket tudta volna mutogatni, ráadásul a virág eltüntetős szám miatt a csokor már elég viseltes lett. Az újság széttépős és összerakós számot is eljátszotta, ami a rögtönzött előadás csúcspontja volt, és egy harmadik Daily News-Miner példány hiányában megismételhetetlen.
Az előadás végén meghajolt, elfogadta a szerény tapsot nézőközönségétől, majd felnyalábolta a díját és leült Lucas mellé, valamint reménykedett, hogy az adóhatóság nem épp most fog lecsapni rá, illegális jövedelemszerzés címszóval.
- Milyen volt? – kérdezte vigyorogva. Remélte nem túlságosan unatkozott, de ha valaki nem vevő az ilyesmikre, akkor baromi szar lehet végigszenvedni a mutatványokat.
Vissza az elejére Go down
Lucas Flynn
In Memoriam
Lucas Flynn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 299
◯ HSZ : 301
◯ IC REAG : 241
Sétány padokkal - Page 11 6edceb
Sétány padokkal - Page 11 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Sétány padokkal - Page 11 Tumblr_n0vybqbD1A1qmx8nto4_250
Re: Sétány padokkal // Csüt. Május 21, 2015 10:21 am

Érzem én, hogy ideges, de nem tudok vele mit kezdeni, kétszer már elmondtam neki, hogy ne parázzon, nem szándékozom agyoncsapni, semmi olyat nem tett. Igazság szerint bosszantóan könnyen ugrik minden szavamra, de betudom annak, hogy nagyon falkatag akar lenni, szóval még ezért meg is értem. Kifejezetten nem mozgat egyébként, hogy mit érez, de a combon való ujjdobolás kicsit frusztrált. Még szerencse, hogy ilyen halvérű vagyok, nem támadt kedvem tarkón vágni miatta.
- Itt.  
Ha már egyszer célállomást mondtam, nem fogunk arrébb menni, de legalább egy füst alatt megnyugodhat abban a tekintetben, hogy nem az agyaraimat kívánom csattogtatni neki, és fölöslegesen a földbe döngölni, tiszta sor, hogy mi lenne az eredménye, szóval értelmetlen erőfitogtatás lenne csupán, nem vagyok az a típus.
Amikor elvigyorodott, majdnem mondtam, hogy ennyire azért ne legyen jó kedve, mert ez mégiscsak egy teszt volna, vagy mi a bánat, de úgy döntöttem, hogy üsse kavics, én ettől nem leszek szegényebb, vigyorogjon csak.
- Persze, úgy oldod meg, ahogy tetszik.  
Nem volna szép, ha nem használhatná a szabadban fellelhető segédeszközöket az előadásához, a találékonyságot, a jó helyzet felismerési képességet értékelem, szóval nem hiszem, hogy túl nagy baj lenne itt, de azért várakozó pillantással nézek utána. Igaz, sokkal inkább azért, hogy vajon mit fog produkálni. A kukázás mondjuk olyasmi volt, amiért nem dicsérném meg, ha ugyan tennék egyébként ilyesmit, de mindenki abból dolgozik, amiből tud. Ennek lehetek most a szemtanúja, és különösképpen nem zavar, hiszen nekem is voltak olyan éveim, mikor abból tengődtem, amit az utcán találtam, és amit lenyúltam magamnak. Nem volt egyszerű, ez tény és való, és most már közöm sincs ahhoz a sráchoz, de az emlékeim nem fakultak meg. Szép számmal szedi össze a kacatokat, lesz miből produkálnia magát úgy hiszem, bár én magam a kártyatrükköknél tovább sosem jutottam, azzal is szépen lehet hülyíteni a népet...
Én magam egész jól szórakoztam, a legtöbb trükköt persze ismertem már, és ezzel a népesség nagy része is így volt, újat, és ütőset nehéz mutatni, ugyanakkor egészen kecsegtető lett volna ama gondolat, hogy építsünk köré egy műsort a színházban, oda még nem tettük be a lábunkat. Ha vannak ennél durvább trükkök is a tarsolyában, márpedig megfelelő felszereléssel lehetnének is, akkor igen szépen lehetne kaszálni, és ez az, ami elsősorban felhívhatná Castor figyelmét vele kapcsolatban. Garancia azonban semmire sincs, maximum a fiatal hím szava, de őszintén, annak jelenleg még nem kell sokat érnie a szemünkben.
- Elgondolkodtató.  
Talán más szívfájdalom nélkül lenyúlta volna a megszerzett pénzét, én úgy voltam vele, hogy elég csóró szerencsétlen, hagy egyen legalább ma rendes vacsorát, vagy tudom is én, mire költené szíve szerint. Nem sok, csepp a tengerben a falka esetében, neki viszont sokat számíthat.
~Lejelentem a történteket az Alfámnak, ő fog döntést hozni rólad, könnyen lehet, hogy találkoznod kell majd vele is.~  
Nem mondom, hogy nem vállalnám érte a felelősséget én magam is, rendes gyereknek tűnik, de mivel elsősorban csatlakozni kíván, és abban az esetben egyébként is be kellene hódolnia Castornak, ezért nem látom értelmét, hogy én adjam az áldásomat ilyesmire. Fizetni holt biztos, hogy nem tudna, be lehetne indítani ezt a bűvész dolgot, ebben biztos vagyok, de annak is csak akkor lenne értelme, ha közénk való lehetne.
- Addig is, barkácsolj egy kicsit Henryéknél, kíváncsi vagyok, hogy ahhoz mennyire értesz, és onnan is eljut majd a kellő információ hozzánk.  
Ehhez kétség sem férhet, felküldhettem volna Darrenhez a hegyre, de fölösleges túráztatás lenne, biztos Henryéknél is akad olyan, amit helyre lehet hozni, ha nincs, majd csinálnak, nem féltem őket.
- Gyere, elviszlek!  
Azzal fel is álltam, és újra kocsiba vágódhattunk, hogy aztán nem sokára Henryék háza előtt pakoljam ki, és köszönjek el, ennek a jó pár órának hála kicsit elcsúsztam a teendőimmel, és még jelentést is kell tennem.


//Köszi szépen a játékot, elengedlek, hogy mehess Castorhoz. Smile //
Vissza az elejére Go down
Anguta
Szellem
Anguta

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 826
◯ HSZ : 430
◯ IC REAG : 417
Sétány padokkal - Page 11 Dz7d5t
Re: Sétány padokkal // Csüt. Május 21, 2015 1:30 pm

Igazán örült, hogy szabad kezet kap a bűvészkellékek felkutatásában, és egy suta – Köszönöm! – után már indult is, hogy használható tárgyak után kutasson. A háromnegyed óra minden pillanatát élvezte, amíg az előadása tartott és egyáltalán nem akarta izgatottságát leplezni, hiszen a bűvészkedést igazán szerette, még akkor is, ha csak alapmutatványokra futja jelenlegi kelléktárából.
Kérdésére Lucas eléggé visszafogottan válaszolt, amire saját lelkesedése is kissé alább hagyott. Szívesen visszakérdezett volna, hogy mi ebben az elgondolkodtató, de inkább nem tette. Igazán nem akart hálátlannak tűnni, és ha úgy veszik Lucas személyi testőrként volt jelen, ha esetleg egy szemfülesebb falkatagnak eszébe jutna belekötni a területükön folytatott pénzszerzés miatt. A harminc dollárt nem kérte el, ő pedig fel sem ajánlotta, bár utólag elgondolkodott rajta, hogy lehet fel kellett volna, de elhessegette az aggasztó gondolatot. Nem valószínű, hogy ezen csúszna el a csatlakozása.
- Értem – üzente vissza szintén gondolatban, némi feszült energialökettel megtoldva. Jason nyilván nem lehet túl boldog, hogy a város első számú farkasa előtt kell megjelenni, viszont Angutának ez némiképp segítségére volt. Ha sikerül megegyeznie vele, akkor gyakorlatilag szabadon járkálhat úgy, hogy a falka zöld utas állapotával tisztában lesz. Remélte tudnak valami ütős kis történettel előrukkolni, hogy ne kelljen minden egyes órájában a falka budijait sikálni, vagy összetört bútorokat helyrepofozni. Ha Lucas a bűvészkedést is megemlítené talán néha fellépései is lehetnének, ami igazán lenyűgöző lenne., bár ebben nem nagyon reménykedett, mert abban a pillanatban, amikor Castornak elmondja, hogy a morfok alapító atyja minden előzetes tervezgetést el fog nyelni egy masszív feketelyuk, amiből csak a szellemek a megmondhatói mi fog végül kisülni.
- Oké – telepatikus hangja megint kicsit lelkesebbé vált, a barkácsolás mindig jó móka, főleg, ha valami kreatívat kell szerkeszteni, és nem egy uncsi széket, vagy asztalt. Bár azokat is lehet cifrázni. – Majd lefényképeztetem Henryvel, aztán majd valahogy eljuttatja – vagy feldobja Facebookra, vagy elküldi emailban. Számos lehetőség áll rendelkezésére, de még akár Lucas is ellátogathatna hozzájuk.
- Megyek – mondta, majd a rögtönzött bűvészshow kellékeit az egyik kukába hajította, a pénzt a tárcába csúsztatta, és sietős léptekkel követte, majd beszállt az anyósülésre. Amikor megérkeztek kiszállt, elköszönt, és enyhe mosollyal az arcán integetett. Fel kell hívnia Henryt, hogy ne szobrozzon tovább a hotel közelében, ha egyáltalán még ott volt, és nem ment el unalmában inni néhány korsó sört.

//Köszi én is a játékot, nagyon élveztem Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Sétány padokkal // Hétf. Május 25, 2015 10:44 am

Sétány padokkal - Page 11 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Claude F. Deveraux
Nem Játékos Karakter - Wagabond
Claude F. Deveraux

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 471
◯ HSZ : 138
◯ IC REAG : 129
Re: Sétány padokkal // Pént. Júl. 17, 2015 11:58 pm





Nem jöttem még teljesen helyre, még ha sztoikusan is fogadtam egyelőre mindent, mert úgy gondolom, hogy a dolgok előbb-utóbb mindig megoldódnak, azért többszörösen nem vagyok jól. A hasonmásommal való találkozásunkról készült képet azonnal elküldtem Scalettnek, de mivel már közben elköltöztem tőle, nem tudtam, miként fog reagálni. Ott hagytam két havi lakbért, és még egy keveset, hogy rendbe tudja hozni a rombolást, ha nem akarja, hogy én hozzam helyre. Éreztem, hogy nem kéne ott maradnom. A táskám eltűnt, az irataim és a kulcsok, a mobil megmaradt, mert azok a zsebeimben voltak. Nem keseregtem volna azokért sem. Minden pótolható, még én is.
A műhelyben húztam meg egyelőre magam, amíg megfelelő házat nem találok, vagy pedig elköltözök, más városba, vagy államba, országba, végül is mindegy. Kóborként tudom, ma még úgy látom, akár több hónapot is maradok, de fél óra múlva már lehet, hogy az országút talál rám, ahogy éppen jó időre magam mögött hagytam a várost.
De még várok. Nem csak azért, mert utazni még nincs erőm, hanem mert tudom, hogy minden nagyobb hullám és vihar idővel csendesedik és aminek el kell rendeződnie, az meg is fog történni. Ha viszont nem vagyok itt, akkor esélyem sem lesz rendezni mindezt.
Most azonban ülök az egyik padon és élvezem a napsütést, mert nagy szükségem van rá. Nem tagadom, látni rajtam az elmúlt hónapok nyomát, de nem tört meg, csupán lábadozom. Sokféle értelemben.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Sétány padokkal - Page 11 700full
Re: Sétány padokkal // Szomb. Júl. 18, 2015 1:16 am

Claude & Scarlet



Hard to say I'm sorry


Milliószor - ha nem többször - megnéztem már a képet, amit küldött. A föld alól kellett kikaparjam magam, oda süllyedtem le szégyenemben. Mégse vett rá az öreg isten se - akiben nem hiszek - hogy felkerekedjek és egy egyszerű "ne haragudj"-féleséggel indítva visszakönyörögjem a Mallory-lakba. Semmi esetre sem hiszem, hogy tárt karokkal fogadna, s bár minden reggel úgy kelek, hogy elég volt a bőgésből, ahányszor elmegyek apámék régi szobája előtt, ami számomra visszavonhatatlanul Claudehoz tartozik már, elszorul a torkom, s kell egy kiadós arcmosás ahhoz, hogy ne sírjam el magam, s lehiggadjak.
Nem normális az, amit művelek, elegem van magamból. Pontot kell tegyek az ügy végére, hagynom kell elmenni, ha tényleg arra vágyik, s talán úgy én is képes leszek majd elengedni, ha azt érzem: megtettem mindent, bocsánatot kértem és nem hatott.
Fogom hát magam, s egy türkiz nyári ruhába bújok, hozzá magasra fűzhető sarut veszek fel, hajamat lazán kiengedve hagyom, mert nem akarok játszadozni vele. Munka után van időm elmenni a műhelyhez, s eszembe jut, hogy talán be kellene jelentkeznem, de nem akarom megadni az esélyét annak, hogy már telefonon rideg falakba ütközzem. Felvértezem magam a nemhitt jószerencsével, s rákanyarodok a műhelyhez vezető útra.
Megtorpanok. Valamiért azt hittem, hogy lesz egy kopogásnyi időm, mielőtt elé kellene álljak, de mivel kint ül a padon, így ennek tökéletesen elveszett az esélye. Egy pillanatra lehunyom szemeimet, kényszerítem lábaimat arra, hogy maradjanak a normális sétatempónál és ne rohanjam le Claudeot. Megfontolt léptekkel toppanok elé, tétován fonom rá mindkét kézfejem ujjait a magam előtt lógatott kistáska fülére.
- Szia! - suttogom szinte alig hallhatón.
A fejemben valahogy hangosabbnak tűnt, de olyan képtelen a helyzet, hogy torkot kell köszörüljek, mielőtt újra szóra tudnám nyitni ajkaimat.
- Megkaptam a képet. Megengeded? - bókok fejemmel a padra, jelezve ezzel, hogy leülnék mellé.
Valahogy így bazári majom módra imitált ácsorgással nem tudnék a lényegre térni. Vagyis.. tudnék, de nem szeretnék, ha nem muszáj. Olyan érzés, mint szidásra váró gyereknek lenni az igazgatói irodában, ez meg valahol azért röhej.
Vissza az elejére Go down
Claude F. Deveraux
Nem Játékos Karakter - Wagabond
Claude F. Deveraux

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 471
◯ HSZ : 138
◯ IC REAG : 129
Re: Sétány padokkal // Vas. Júl. 19, 2015 11:18 pm



Még az előtt megérzem, közeledik, hogy elém állna. Érzem, nincs szükségem erre se Akira, se a farkasom érzékelésére. Nem ott érzem. Mégsem fordítom felé a fejem, s tekintetem. Hagyok neki és magamnak időt, hogy a kellő időben ránézhessek és az önkéntelen halvány mosoly ott legyen a képemen.
Megdöbbent és fáj, hogy így látom. Nem akarok én senkit sem megtörni, elbizonytalanítani, megszégyeníteni. A sors és az élet amúgy sem kegyes érzeletű, a szeszélyét érezzük mindannyian.
- Szia! – arrébb mozdulok, éppen a fejmozdulatával egyszerre.
- Persze. – úgy ülök, hogy felé fordulhassak félig, hogy lássuk egymást rendesen, de ne is legyen kínos mindez.
Látta a képet. Várható volt, ha eljött ide.
- Elfogadom, hogy nem hittél nekem. De mégis, miért hazudtam volna neked, mondd? Hazudtam neked valaha is? Mit éreztél az alatt az egy hónap alatt? Főleg úgy, hogy onnan kaptad az információt. – ha úgy veszem, azóta, hogy a műhelybe indultam, jó sok hete, nem is beszéltünk rendesen.
- Azt mondták, nem jöttél megnézni. – halk a hangom. Hiányzott hogy nem jött el, és többek között ez is sokat nyomott a latban azon, hogy szó nélkül álltam fel és távoztam.
- Nem értelek, Scarlett. Segítesz nekem ebben? – komoly a hangom, nem lekezelő.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Sétány padokkal - Page 11 700full
Re: Sétány padokkal // Hétf. Júl. 20, 2015 12:30 am

Számítottam a kérdéseire, de nem kellemes hallani őket. Már az első levegővételénél talán fel kéne állnom, s a világ végére szaladnom, mert ebből jól nem jöhetek ki. De mégis, itt vagyok, mert itt szeretnék lenni, hát nem sütöm le a szememet, egyenesen az arcába nézek, miközben érzem, hogy ég a fülem, mint amikor szidást kapok.
- Azt nem mondanám, hogy hazudtál, de nem mindig osztottad meg velem az igazat. Gondoljunk csak arra, amikor hozzám költöztél, vagy szó nélkül eltűntél. Mindegy.. - legyintek.
Nem akarom kiosztani, ezek régi csontok és ezerszer lerágtuk őket. Egyszerűen csak ösztönös a visszavágásom, ha én hibáztam, akkor is.
- Te mit hittél volna a helyemben? Ott álltam veled szemben, aki nem te voltál és még az életben nem találkoztam olyannal, hogy valakiből van egy másik szakasztott ugyanolyan, s még csak nem is ikrek. - megadón széttárom karjaimat.
Talán vágyom arra, hogy megértsen, hogy igazat adjon nekem, hogy elfogadja amit tettem. Fájdalomból született és sértettségből. De ismer, tudja, hogy milyen vagyok. A reakcióm hát kiszámítható volt, a maga kiszámíthatatlanságában. Bár ez sem teszi szebb színűvé.
- Hogy mit éreztem? - kérdezek vissza, mert ez megy rögvest, egy szuszra.
Pengevékonyra szorulnak ajkaim. Nem akartam kifakadni, nem azért jöttem ide, mégsem tudom visszafogni magam. Idegesen túrok bele hajamba, majd megint az ölemben tartott táska fülének babrálásába kezdek beszéd közben.
- Kezdjük inkább az elején. Nem várom el, hogy elfogadd az álláspontomat, de szeretném, ha tudnál mindent. - kezdek bele. A táskát magam mögé rakom a padon, oldalvást fordulok, hogy minél inkább "szemben" legyek Claudedal.
- Szeretlek. Ez volt az, amit el szerettem volna mondani, amint az Innből hazajössz. Úgy gondoltam, hogy személyesen mégis csak pofásabb elmondani. Bár így ebben a formában most is röhejes, de mindegy. - elhúzom a szám.
Hiába, mindig tudtam hogy kell keverni a szezont a fazonnal. Nem ezt akartam neki mondani, de mégis így sikerült. Ebből kell építkezzem, hát megpróbálom kevésbé hadarva folytatni tovább.
- Nem jöttél haza én meg nem mehettem el hozzád. De ezt már mondtam. Mindegy. A lényeg, hogy akkor találkoztam azzal a másikkal és nézd el nekem, de azt hittem te vagy. Örültem neked, neki. Úgy tett, mint aki ismer, hogy aztán a végén tulajdonképpen a lényeget tagadja le. Azt, ami volt köztünk. Nem adtam neki esélyt a magyarázkodásra, ahogy neked sem.
Meg voltam sértve, de ezt szerintem elég egyértelműen a tudtára adtam. Hogy azóta mire vártam? Nem tudom. Erre nincs válaszom.
- Nem tudom, hogy így érted-e. Talán nem is fontos. Csak azért jöttem, hogy bocsánatot kérjek.
~És azért, mert nem akarlak elveszíteni.~
- Ne haragudj, hevesen reagáltam. De megvolt rá az okom. - teszem hozzá, mert így gondolom.
Talán nem ezt akarta hallani.
- Miért nem jöttél haza, s magyaráztad el nekem? Küldeni egy képet az olyan.. - megvonom a vállamat, elhúzom a szám.
- ..személytelen.
Nem tudom mit vártam. Vagyis de, tudom. Azt szerettem volna, ha hazajön, ha meggyőz arról, hogy igenis szeret, hogy lássam be nem ő volt, hogy felejtsük el, beszéljük meg, akármi. De ahogy én nem kerestem, úgy ő sem keresett engem. S végül megint ki törte meg a csendet? Én. Mert fontos nekem. De ha menni akar, el fogom engedni, mert nem hiszek abban, hogy nekem jár a szerelem. Most is olyan "remekül" sikerült eddig.
Vissza az elejére Go down
Claude F. Deveraux
Nem Játékos Karakter - Wagabond
Claude F. Deveraux

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 471
◯ HSZ : 138
◯ IC REAG : 129
Re: Sétány padokkal // Hétf. Júl. 20, 2015 8:17 pm





- Megértem, hogy rosszul esett, hogy nem mondtam el mindezt. És te is tudod, mennyire szükséges az, hogy titkot tartsunk. És kóbor vagyok... szokatlan, hogy valakinek el is mondhatom, hova megyek.
Csak védekezik, csak csapkod. Még így is, hogy nyugodtan tekintek rá, még akkor is, ha rossz így látni az egészet.
- És mit hittél? – nem magyarázkodom, nem fejtegetek, mert rá vagyok kíváncsi. A hangom is ezt sugallja és a figyelmem is. Mert csupán csak a sértettséget érzem, semmi mást.
- Igen. – bólintok. Szeretném tudni, de még inkább azt, hogy mondja ki magából az érzéseit. Így nem tudok neki segíteni, hogy helyére tegye a dolgokat, csupán a vagdalkozást és a sértettséget látom. A megoldást nem.
Végignézem, ahogy rákészül és legszívesebben átölelném. Minden mozdulatát falom szinte, hiányzott és nem csak a látványa, ahogy mozdul, az illata, a tekintete. Minden, ami ő.
- Rendben, figyelek. –  kölcsönösen úgy helyezkedem, hogy jelezzem, ez is a szándékom. Még ha egyes mozdulat, tartás még nem is megy, úgy is helyezkedem.
Az első szó teljesen beborít. Nem vagyok érzelgős lelkű, mégsem tudok megszólalni.
- Egyáltalán nem az. – mosoly bújkál a hangomban, de hagyom, hogy folytassa.
Úgy tűnik, bizonyos szokásokról még mindig nem tudok. Ezek szerint az Inn csak a farkasok részére fenntartott hely lehet, ha őrző nem léphetett be. Pedig éppen ez lett volna az igazi összetartás. Nem hánytorgatom, hogy miért nem, mert valójában nem akarom megérteni ezt, elfogadni még kevésbé. De inkább meghagyom ezt a véleményt magamnak és magamra veszem a bűnbak szerepét, legyek én az értetlen, és inkább hagyom.
Aztán csak sóhajtok egyet.
- Mindenkinek jár a magyarázat lehetősége. Így döntöttél, s cselekedtél, s ne csodálkozz, ha aztán a dolgok így történnek meg. – halvány mosoly jelenik meg az arcomon.
- Jó tudni, hogy örültél, amikor megláttál. – halk a hangom.
- Megértem. Elfogadni nehezebb, dolgozom rajta. Bocsánatot kérni mindig nehéz, és erős jellemre vall. –  komolyság van a szemeimben.
A haza szóra megkukulok. A kezeire nézek, nyelek egyet. Majd ismét a szemeibe nézek.
- Kidobtál és az számomra azt jelenti, hogy nincs visszaút. A szükség pedig addig tartott, míg a lábamon el tudtam hagyni a házadat. Megvan a te elméleted, a te világlátásod és gondolkodásod, s a szerint cselekedtél, mert helyesnek tartottad. Mint ahogy számomra az a helyes tett, ha kidobnak, akkor távozom, és nem nézek vissza többé. – hallgatok egy rövid időre, majd elfordulok és inkább a távolba nézek.
- Még akkor is, ha fáj. Megtanultam, hogy mindenki életében a jelenlétem csak másodlagos, átmeneti. Még akkor is, ha a szívemet hagyom ott, ha távoztam. – nem könnyű kimondani, de még nehezebb érzés, mióta kidobott. A gyógyulást is azért igyekeztem gyorsítani, hogy Scarlett kedvére tegyek és eltűnjek, minél előbb a házából.
De itt van, velem és érti, megértette, mi történt. Bocsánatot kért.
- Az indulat és a fájdalom beszélt belőled akkor. Hiszen magyaráztam neked, elmondtam, és nem akartad elfogadni, lepattant rólad. Süket fülekre találtak a szavaim. És ha ez van, akkor abbahagyom. Nem győzködök, az igazság mindig kiderül. Így vagy úgy. Mint ahogy azt is megértettem, hogy nem bíztál bennem. A szavaimnak. Nekem.
Most már testtel is felé fordulok, jelezve, hogy nagyon fontos lesz a válasz, amit várok a következő kérdésre.
- Mit szeretnél, Scarlett? – én tudom, mit akarok, de előbb tőle szeretném hallani, hogy mire jutott.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Sétány padokkal - Page 11 700full
Re: Sétány padokkal // Hétf. Júl. 20, 2015 8:41 pm

- Nem azt, hogy hová. Csak hogy egyáltalán.. el. - vállat vonok.
Talán nem markáns különbség, de szerintem az. Ezért is kívántam helyreigazítani. Hogy megértse végre rendesen azt, hogy a szó nélkül való távozásában mi zavart igazán. Azon felül, hogy nem volt velem. De ebbe meg ne menjünk bele.
Elmondom, hogy mit hittem. Mindent elmondok neki, amiről úgy gondolom, hogy idetartozik. Pedig nem tenném, ha tudnám, hogy csak támadásnak véli, hogy jogtalan védekezésnek. Sértődötten fújnám fel az arcomat és libbennék tova, ha össze is török belé. Nem kell megtegyem viszont. Bár az összetörés azért így is befigyel.
Nem arról van szó, hogy nem mehet őrző az Innbe. Az a tény, hogy vannak ott őrzők, akiknek ott van dolguk. De mivel én tanonc vagyok, nekem a mentorom mellett volt a helyem, neki kellett az egyetemen segítenem és sehogy nem tudtam volna kivitelezni, hogy elmenjek Claudehoz. Hogy kértem volna engedélyt úgy, hogy ne tűnjek link alaknak tőle, olyannak akit nem érdekelnek a kötelességei csak a hülye magánélete? Arról nem is beszélve, hogy Dimit kellett volna megkérdezzem. Az meg több soron elég furán vette volna ki magát.
Elhúzom a szám. Nagyjából ezzel a "megértem"-mel azt is mondhatta volna, hogy megérti, de nem érdekli. Vagy nem számít már, mert elrontottam mindent. Erős jellemre? Csodálatos dicséret, épp csak nem volt rá szükségem. Nem erre van szükségem, s ha valaki hát ő igenis tudja, hogy mégis mire. Mikor, mire. Most akkor miért tartunk itt? Kellemetlenül érzem magam, megbántva és ez akkor is így van, ha tudom, hogy én dobtam ki. De miért nem érti meg, hogy nem azért tettem, mert nem szeretem, hanem mert aztg hittem, hogy ő nem szeret?
- Szóval akkor ennyi? Nem akarsz visszanézni többé?
Kifut a vér az arcomból. Kimondom a kérdést, de rettegek a választól.
- De ha szeretsz engem, miért nem küzdöttél jobban? Lemondtál rólam. Pedig ha nem szeretnélek, nem haragudtam volna ennyire. - jegyzem meg csendesen.
A válaszomon nincs mit gondolkodjam. Talán szégyellnem kellene magam, mert lehetetlenre áhítozom, de akkor is ki fogom mondani. Mert ha valamit megtanított nekem az élet az az, hogy nem lehet tudni van-e holnap. Hát ma kell megtudnia, akkor is, hogyha nincs már jövő innen tovább.
- Téged.
Csak egyetlen szó, de ezzel együtt az egész lelkem is. Vajon mit kezd vele? Rajta áll. Én pedig elfogadom, ha fájni fog, akkor is.
Vissza az elejére Go down
Claude F. Deveraux
Nem Játékos Karakter - Wagabond
Claude F. Deveraux

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 471
◯ HSZ : 138
◯ IC REAG : 129
Re: Sétány padokkal // Hétf. Júl. 20, 2015 9:06 pm







A vállvonás rosszul esik. Igyekszem és alkalmazkodom hozzá, de még mindig csak kifogásokat keres, hogy miben vagyok én hibás. Másokat hibáztat, a helyett, hogy rákérdezne, megmondaná neki. Inkább besértődik, főleg, hogy tovább gondolja mindezt magában és saját maga dönti mindezt el. És végül kiderül, hogy valójában nem is erről van szó.
Scarlett a ki nem mondott gondolataimra is megadja a választ, amire nem tudok reagálni, mert gondolatot olvasni nem fogok mások elméjéből, ha nem muszáj, és ha tudnám, hogy mi is történik, végtelenül rosszul esne, hogy mindenre keresi a mentségét. Nem volt ott, nem jött el, de még telefonon sem keresett. Ha ez fordítva történne, elmentem volna, elvégre nyíltan nem volt tiltva. Ha pedig a munka kész, akkor megyek. Nem tartom mindezt önzésnek, mindenki foglalkozott azzal bizonyára, aki kedves a szívének, és látni akarta, hogy van, de mivel másként látjuk mindezt és gondolatot sem válaszolhatok meg, ha nem olvasom ki, így ez örök homály marad a számomra.
És ismét nem mondja ki, mit érez, csupán a kérdésemre hajlandó nyilatkozni. Azt hiszem, talán kezdem érteni Scarlettet és ha ez így lesz, nem tudom mi lesz. Tudom, hogy az idősebb és a bölcsebb én vagyok, nekem kéne kifundálnom valamit, hogy működjön a dolog. Nagy levegőt veszek magamban. Most én gondoltam túl. Megnyugszom.
- Visszanéztem. Különben most nem lenne tető a fejed felett. – felelem magától értetődően.
- És még itt vagyok. Nem mentem el a városból. –  teszem hozzá.
A következőkre felnevetek. Muszáj.
- Figyelsz te arra, amit mondasz egyáltalán? Te miért nem küzdöttél? Csak vádaskodtál, felelősségre vontál és kidobtál. Te mit tettél volna, ha ugyanezt teszik veled? – nyomom meg a te szókat és minden vád hangsúlya nélkül teszem fel a kérdéseimet és kijelentésemet. Hogy várjam a választ.
- Igyekszem észben tartani. –  bólintok. – Tehát, ha haragos vagy és ordítasz velem, akkor szeretsz. –  a halvány mosoly mutatja, hogy bár komolyan mondom, mégsem mondom komolyan.
Az egyszavas válaszra felé hajolok és megcsókolom, kezemet a tarkójára simítom.
- Nem kérdezted, de elmondom. Én pedig téged. – suttogom, s újabb csókkal fojtom belé a szavakat. Azoknak most nincs helyük.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Sétány padokkal - Page 11 700full
Re: Sétány padokkal // Kedd Júl. 21, 2015 11:10 pm

Az a jó bennünk, hogy kölcsönösen rosszul esünk egymásnak amellett, hogy jók is vagyunk együtt. Már ha ezt együttnek lehet egyáltalán nevezni, ami van közöttünk. Ha én makacs vagyok, akkor ő sem egy ma született bárány, szóval amennyire nekem nem lenne létjogosultságom a szemére vetni semmit, úgy neki sem lenne szabad ugyanezt megtennie velem. És bizonyos dolgokat okkal nem mondok ki, de odáig már nem terjed az elképzelésem, hogy ezzel valószínűleg ő is így lehet.
- Jól van na! - csattanok fel, megfürödve a szégyenben.
- Nem kifejezetten az volt életem legjobb ötlete. És visszanézés alatt nem azt értettem, mert bár köszönöm, hálás vagyok érte, de amint jobban lettél ugyanúgy elhagytál.
Elhagyott? Hülyeség. Nem is voltunk együtt, nem volt kit elhagynia. Meg mit úgy egyáltalán. De nem tudom nem így felfogni a dolgot.
- Nem fogod fel, hogy azt hittem, te vagy? Hogy azt hittem, hogy mégsem szeretsz, s ebbe beledöglöttem egy kicsit?   - dühösen fújtatok, legyintek.
Felesleges magyaráznom, ezt úgysem fogja megérteni. Csak vádnak fogja fel és nem nézi az én oldalamról. Mint ahogy én sem az övéről, de ez fel sem tűnik.
- Is. Akkor is. - engedek meg magamnak egy mosolyt.
Halvány, talán nem is kellene, hogy ajkaimra üljön, de mégis megszületik. Nehéz jellem vagyok, de ő sem egyszerű, állapítsuk meg így magunk között.
Tüske bennem van, de ettől még azt kell mondjam neki, ami a lelkem húrjait tépi. Hogy kell nekem. Őt akarom. És talán nem fog működni, de ez most nem érdekel.
- Nem, mert féltem, hogy mit válaszolnál. - hajtom homlokomat vállgödrébe, nem akaródzva távolodni tőle a viszonzott csók után. Nem érdekel, hogy mennyire lehetetlen ez a testhelyzet így.
- Most akkor működünk, vagy nem működünk? - használom az "ő" és "én" helyett a "mi"-t ekképp.
Ez megint csak olyan kérdés, aminek félek a válaszától, de ahogy én sebzettnek érzem magam, úgy kezdem átérezni, hogy neki hogy eshetett. Hát muszáj tisztáznunk a dolgokat. Az egymás akarása nagyon jó, de nem elégséges a továbbiakhoz azt hiszem. Segíti viszont.
Vissza az elejére Go down
Claude F. Deveraux
Nem Játékos Karakter - Wagabond
Claude F. Deveraux

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 471
◯ HSZ : 138
◯ IC REAG : 129
Re: Sétány padokkal // Hétf. Júl. 27, 2015 10:20 pm








- Azt mondtad, addig onnan nem megyek sehová, amíg fel nem épültem. Vagyis ha felépültem, akkor mehetek szellemek hírével. Mi mást tehettem volna, hogy amint lábra tudok állni és menni két lépést, elhúzzak onnan?
Komolyan nézek rá.
- De. Felfogtam. Azt viszont te fogd fel, hogy még most is azt érezteted velem ezzel kapcsolatban, hogy én vagyok a paraszt. Egyáltalán nem figyelsz arra az oldalra, amin én állok, csak fújtatsz, mint egy dühös ló. – intek felé, elvégre éppen az előbb fújtatott.
- És amit nem tettem meg, azért nem tudok bocsánatot kérni. Egy félreértés volt, de te úgy ragaszkodsz az egészhez, mint a nem tudom mi.
A válaszon egyrészt elmosolyodok, aztán elkomolyodok, végül elhúzódom kissé, hogy felé tudjak fordulni.
- Ezt ne tőlem kérdezd. – majd a kezem a mellkasára teszem, a szíve fölé. – Ezt érezned kell.
Halk a hangom. Veszkődik velem, utánam jön, letépi a fejem, gondoskodik rólam, hogy aztán ismét belém kössön. Én tudom, hogy ez mit jelent a részemről, mert még itt vagyok. Vajon hajlandó meghallgatni a saját szívét?
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Sétány padokkal - Page 11 700full
Re: Sétány padokkal // Kedd Júl. 28, 2015 12:39 am

Alsó ajkamba harapok, hogy ne válaszoljam azt, amit ma már elmondtam egy párszor, verkli szerűen. Mit tehetett volna? Marad. Küzd. Értem. De szerintem ő is pontosan tudja, hogy ezt közölném vele.
Próbálok higgadtan létezni, de hacsak nem akarom véresre rágni ajkamat, úgy hagynom kell magamból kitörni az indulatot.
- Egy szóval nem mondtam, hogy te lennél a paraszt! Mármint persze, akkor és ott a konyhában tettem rá célzást, de azt is hittem. Az előzmények tükrében nem csoda. - fújtatok, pedig nem akartam dühös bikává változni, de valahogy mindig ezt hozza ki belőlem.
Temperamentum magas fokon. Talán ezért nem csoda, hogy nem volt még komoly kapcsolatom.
- Mert.. - kezdek bele, de elakadok. Viszket a tenyerem, de kivételesen nem őt, hanem magamat pofoznám fel.
- ..mert..
Nem tudok mit mondani. Ő sem tudja, hogy miként ragaszkodom, én sem. De kötni az ebet a karóhoz, s belefeledkezni a sértettségbe sokkal egyszerűbb, mint hagyni, hogy az érzelmek keresztülrohanjanak rajtam.
- ..fájt. - pattanok fel dacosan, hogy vissza is csüccsenjek ezzel a lendülettel mellé.
Épp marnék, hogy akkor mégis ki a nyavalyától kérdezzem, amikor folytatja a mondatot. Érintésébe éppen úgy beleborzongok, mint ahogy azt az első alkalommal tettem, hiába nincs ebben semmi erotikus színezet, azokban pedig akadt, nem is egy. Hatással van rám, s ha innen nézzük, akkor őmiatta van az, hogy ilyen szinten ragaszkodtam a sértett szerepemhez. Mert nem akartam beleszeretni, de megtörtént. És elképesztően rosszul érintett az, ami történt. Ahogy az is, hogy elment végül, s én voltam az, akinek utána kellett jönnie. Pedig nem vagyok híres a pasiutánloholásban, egyáltalán.
- Ne haragudj. Én nem akartalak bántani, tudom, hogy te sem engem. Akkor nem tudtam, s ismersz már, legközelebb is ugyanígy reagálnék szerintem. - ha engedi, akkor átölelem, elfeledkezve az óvatosságról. Ennyit arról, hogy nem akarok fájdalmat okozni. Nem. De nyilván fogok. Lelkileg mindenképp, de az biztos, hogy ő is nekem.
- Nagyon szépen kérlek, gyere haza. Nem akarom azt, ami úgy kezdődik, hogy nélküled.
Még számomra is nyálasan hangzik az, amit mondok, de ha azt kérte szavak nélkül, hogy adjam ki a lelkemet, hát tessék, ez az.
Nem merek kibontakozni az ölelésből, mert nem akarom látni, ha esetleg felvont szemöldökkel fogadja szirupos kirohanásomat. Nem mondtam egy szóval sem, hogy nem lesznek problémáink, hogy életünk végéig működni fog, mint ahogy ő sem kért hogy legyek a felesége, vagy hasonlók. De most őt akarom, s most hiszek benne, hogy ez nem fog változni. Ha pedig mégis? Benne van a pakliban. De azzal foglalkozzunk akkor, amikor ott vagyunk. Már feltéve.. ha tényleg visszajön velem a felperzselt úton, saját jelen-hátunk mögé.
Vissza az elejére Go down
Claude F. Deveraux
Nem Játékos Karakter - Wagabond
Claude F. Deveraux

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 471
◯ HSZ : 138
◯ IC REAG : 129
Re: Sétány padokkal // Kedd Júl. 28, 2015 4:33 pm





A mármintra félmosollyal rántom fel az egyik szemöldököm. Egy beismerés, aztán részemről a megértés egy bólintás keretében.
- Igyekszem megérteni az érzéseidet. – felelem komolyan. – Még akkor is, ha nem tudom mindig elfogadni.
Várakozva nézek rá, hagyom, hogy kibökje. Érzem, hogy ki akarja bökni. A felpattanásra maradok, ahol vagyok, nem igazán megy még az ugrálgatás. A lábadozás (inkább újbóli lábadozás) és a műhelyben végzett munkákkal kezdtem visszatérni ahhoz az önmagamhoz, aki vagyok. Azt hiszem, a derűs, vagy megértő nyugalom, ami rám aggatható és most is ez sugárzik rólam.
- Nem akartam fájdalmat okozni... – az átölelésre válaszolok, egy viszont átöleléssel, még ha nem is megy annyira a mozgás, néha el is fintorodom.
- Nem haragszom. Fájt. – kihagyok egy lélegzetet a mozdulattól, ahogy a hátán felfelé simul a kezem. – S hasonlóképpen fogok én is reagálni, szerintem.
Tűröm a fájdalmat, nem érdekel. Itt van velem Scarlett, utánam jött és a karjaimban tartom. Itt hagytam a szívem, de már ismét vele vagyok. Mellette.
- Haza... – suttogom rekedten. Aki mondta ezt utoljára nekem.
- Fogalmad sincs, mennyit jelent ez nekem. – felemelem az állát, s nem akarok mást, csak megcsókolni. Hogy érezze, mennyit jelent nekem. Hogy utánam jött. A szavai. Hogy itt van velem.
- Menjünk ... haza. – újabb adag csókok, még ha nehéz is megtenni. Nem érdekel.
- Szeretlek. – átölelem, nem akarom elengedni. Ha lehet, akkor sosem. Hazaértem.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Sétány padokkal - Page 11 700full
Re: Sétány padokkal // Hétf. Aug. 03, 2015 4:39 pm

- Csak azt ne mondd nekem, hogy tisztelem a véleményedet, de nem értek egyet vele, mert letolok egy önsegítő könyvet a torkodon! - válaszolom indulatosan, de a végére elnevetem magam.
Messzire kerülök az egész hülye helyzettől, csak azzal szeretnék foglalkozni, hogy megtartsam őt, ha ez ugyan még lehetséges. Na nem, mintha valaha a tulajdonom lett volna, s nem is lesz soha, elvégre én előbb halok, mint ő - remélhetőleg - de azért na. Van, ami sosem változik, ha felfogásról van szó.
- És megint csak parttalan vita lenne közöttünk. - mosolyodom el keserűen, de mégis valami furcsa, könnyed beletörődéssel.
- Haza.
Ahol én vagyok, az az ő otthona is, hiba volt elküldenem. Vagyis nem, nem volt az, hittem akkor, hogy hazudott nekem. De mivel rá kellett jöjjek milyen nagyot is tévedtem, nem szeretném, ha nem lenne velem. valamit ajánlottam neki akkor a Főtéren, s talán csak légből kapott marhaság volt, mégis életem egyik legfontosabb részévé nőtte ki magát.
- Oszd meg velem, hadd tudjam. - súgom ajkaira, majd hagyom magam belefúlni a szerelembe és a csókokba is. Most először hallom tőle a szeretleket úgy, hogy nem félek válaszolni rá. Leomlottak a falak, a könnyek, a tűz elvitte őket.
- Én is szeretlek! - belepihenek az ölelésbe, hogy ne figyeljem tovább az időt. Mindegy nekem, hogy mikor indulunk el, tudom, hogy hová tartunk kéz a kézben. Ahogy mondtam, haza. A kettőnk világába, mely egy otthont jelent.
Nem hiszem, hogy nem lesznek döccenők a nekünk szánt jövőben, de életemben először érzem azt, hogy olyan helyen vagyok, ahonnan nem szeretnék visszalépni. És ez jó, hagyom, hogy kitöltsön.

//Köszönöm a játékot! Sétány padokkal - Page 11 1839924927//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Sétány padokkal // Kedd Aug. 04, 2015 9:34 pm

Sétány padokkal - Page 11 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Erin Carter
Ember
Erin Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 257
◯ IC REAG : 223
◯ Lakhely : New York, Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : általában mindenhol feltűnést kelt
Sétány padokkal - Page 11 Rachel
Re: Sétány padokkal // Vas. Okt. 18, 2015 3:24 pm

Eugéne & Erin



Több nap eltelt már, s belevetettem magam az új munkámba… lekötött a sok újdonság, ami hirtelen körülvett a szerkesztőségben, mégis azon kaptam magam időnként, hogy a monitor derengő fényében a lustán villogó kurzorra meredek az üres szövegszerkesztő felületen.
Az új kollégák kivétel nélkül kedvesek velem, amit az első időszakban elég nehéz volt hova tennem, mert a Times-nál azt láttam, hogy folyamatosan egymást ölték és rivalizáltak a jobbnál jobb munkákért. Itt a csapat összetart, és segítik egymást, hogy mindenki ki tudja hozni magából a legjobbat… még ha csak segítséggel is.
- Miért nem mész már haza? Azelőtt itt voltál, hogy megérkeztünk volna, és már majdnem mindenki elment, de te még mindig itt kuksolsz a monitor előtt.
Larry lazán az asztalom elválasztó panelére könyökölt, úgy pillantott le rám mosolyogva. Ő volt Charlotte mellett aki a leginkább képben volt a munkáival, és azzal, amiket meghagyott az utódjára, így vele töltöm a legtöbb időmet idebent.
Hátra dőltem az irodai forgószékben, s megigazítottam magamon kötött fehér pulcsimat.
- Még meg akartam írni valamit előtte.
- Na és ez? Összeírtad a kérdéseket?
Hajolt be, és kapta fel az asztalomról a homokszín dossziét, majd a sarkaira húzott fekete gumikat lehúzta, és tekintetével átfutotta. A nyomtató által rávitt két nappal ezelőtti dátum láttán felvonta a szemöldökét.
- Két napja itt áll az asztalodon, és még nem kerested fel a dokit? Ugye tudod, hogy hétfőn nyomdába kell küldeni az interjút?
Vonta össze a szemöldökét értetlenül, majd visszanyújtotta a mappát.
- Lazítanod kéne Erin. Gyere, elviszlek… beülünk valahova, megiszunk valamit. Ez így nem állapot!
Húzott ki a székkel együtt az asztalomtól.
Tudom, hogy bejövök neki. Már az első nap észrevettem, hogy méreget.
Elegánsan felszökkentem a székről, majd bokacsizmái sarkai halkan koppantak a járólapon, ahogy visszaléptem az asztalomhoz.
- Köszi, de nem. Igazad van. Le kell tudom ezt az interjút.
- Oké. Akkor legalább hadd vigyelek el. Folyton taxizol.
Lassan vontam fel a szemöldökömet, miközben bezártam a szövegszerkesztőt, és kilépve a rendszerből kinyomtam a monitort. Hát ez meg honnan tudja ilyen jól?
Nem akartam vele cipeltetni a hátsómat, hátha biztatásnak veszi, de valamiben muszáj engednem, mert túl fáradt vagyok ahhoz, hogy vitatkozni legyen kedvem. Rábólintottam a fuvarra, aztán összeszedtem a holmiimat, és felnyaláboltam a mappát is.

- Kösz a fuvart!
Szálltam ki a kocsiból, majd szorosabbra húztam magamon a vastagon bélelt kabátomat. Sötét volt már, és a partközeli épület ablakaira felpillantva pont láttam, hogy lekapcsolják a villanyt. A járdára fellépve tettem le a közeli padra a mappámat, majd kérdőn hátra fordultam, amikor meghallottam az öngyújtó kattanását. Larry fél méterre állt meg tőlem, s egyáltalán nem úgy tűnt, mint aki haza szándékozik menni. Látva értetlenségemet emelte meg felém a cigijét.
- Megvárom veled a dokit. Nem hagylak itt egyedül. Ilyenkor már alig járnak erre.
Fújta ki lassan a füstöt, ami gomolyogva szállt a levegőbe.
- Felesleges, tényleg! Ez nem New York, csak egy alaszkai kisváros. Ha valaki belém köt, össze ismertetem a cipőm sarkával.
Emeltem meg a lábamat, és ráztam meg finoman a lábfejem, miközben lepillantottam a bokacsizma magas… hegyes sarkára.
Larry kihasználva a pillanatot lépett be a személyes terembe, kezével az állam alá nyúlt, és hajolt is volna le hozzám, hogy rámenősen lopjon csókot, de én elutasítóan kaptam el oldalra a fejem, miközben csuklójába martak az ujjaim, hogy eltoljam magamtól. Eugéne szövetkabátos alakja ekkor került a látóterembe, ahogy lendületes léptekkel pont felénk tart.
Vissza az elejére Go down
Eugéne Fortier
Ember
Eugéne Fortier

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 51
◯ HSZ : 234
◯ IC REAG : 221
◯ Lakhely : Anchorage belvárosa
Re: Sétány padokkal // Vas. Okt. 18, 2015 4:01 pm

Nem kereste a nőt az elmúlt héten, és nem csak azért, mert a munka összecsapott a feje felett. A három új kliens mellett végül csak meggyőzte a dékán, és habár nem vállalta el a katedrát teljesen, hajlandó volt heti egy előadás erejéig a fiatal nemzedék tudásbővülését szolgálni. Az első óráján az előadó színültig megtelt, számos közgazdász huszonéves lányka áthallgatott a saját szakjából, mi inkább az ismert professzor középkorú sármjának volt köszönhető, mint a kognitív pszichológia varászának. Mindemellett ha akarta volna, hívhatta volna. De nem tette. És mérhetetlenül értékelte a dolgot, hogy a nő sem zaklatta. Fogalma sem volt, mit kezdjen az egész helyzettel. Habár a másfél nap, mit vele töltött, akár felhőtlennek is lehetett volna nevezni, nem tudta elképzelni, hogy a fiatal nő a mindennapjainak szerves része. És ha még habot akart volna a tortára, Elisével sem volt könnyű. Léptei sietősen vitték a lakása felé, jól tudva, húga fent várja. Valamikor három körül hívta zokogva, hogy találkozzanak, de nem volt hajlandó többet mondani. Elisé nem az a típus volt, aki jelenetet csinált volna, ha arra nincs nyomós oka. Valami baj volt, és az istenért sem tudta kiszedni belőle. Hosszú léptei sietősen húzták hazafelé, ösztönösen pillantva fel saját ablakára, hol a mennyezeti lámpa épp elhalványodva adta át helyét valami kellemesebb, csendesebb fényforrásnak. Talán észre sem veszi a nőt, ha pár méterrel odébb áll, és nem pont a kapuban, azonban a lezajló jelenetet így nem volt nehéz értelmezni. Egy pillanatra elfeledve húgát, és a lehetséges problémák latolgatását, lépett a pároshoz.
- Bocsáss meg, hogy késtem. – futott balja a nő karcsú derekára otthonosan, majd magához vonva ejtett csókot az előbb még oly makacsul elforduló ajkakra, miközben bensőséges mozdulattal simított ki egy szőke tincsek a nő arcából, hogy utána forduljon csak a tolakodó férfi felé.
- Üdvözlöm! – nyújtott kezet. – Eugéne Fortier. Köszönöm, hogy hazahozta, nagyon hálás vagyok. Gondolom Ön… - szakította meg szavait kérlelhetetlen fölénnyel tartva a másik tekintetét, legalább egy névre és egy zavart bocsánatkérésre várva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Sétány padokkal //

Vissza az elejére Go down
 

Sétány padokkal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

 Similar topics

-
» Sétány

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Mindennapi élet :: Utca-