KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Az erdő mélye - Page 11 I_vote_lcapAz erdő mélye - Page 11 I_voting_barAz erdő mélye - Page 11 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Az erdő mélye - Page 11 I_vote_lcapAz erdő mélye - Page 11 I_voting_barAz erdő mélye - Page 11 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Az erdő mélye - Page 11 I_vote_lcapAz erdő mélye - Page 11 I_voting_barAz erdő mélye - Page 11 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Az erdő mélye - Page 11 I_vote_lcapAz erdő mélye - Page 11 I_voting_barAz erdő mélye - Page 11 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Az erdő mélye - Page 11 I_vote_lcapAz erdő mélye - Page 11 I_voting_barAz erdő mélye - Page 11 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Az erdő mélye - Page 11 I_vote_lcapAz erdő mélye - Page 11 I_voting_barAz erdő mélye - Page 11 I_vote_rcap 
Alignak
Az erdő mélye - Page 11 I_vote_lcapAz erdő mélye - Page 11 I_voting_barAz erdő mélye - Page 11 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Az erdő mélye - Page 11 I_vote_lcapAz erdő mélye - Page 11 I_voting_barAz erdő mélye - Page 11 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Az erdő mélye - Page 11 I_vote_lcapAz erdő mélye - Page 11 I_voting_barAz erdő mélye - Page 11 I_vote_rcap 
William Douglas
Az erdő mélye - Page 11 I_vote_lcapAz erdő mélye - Page 11 I_voting_barAz erdő mélye - Page 11 I_vote_rcap 

Megosztás

Az erdő mélye - Page 11 Empty
 

 Az erdő mélye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Az erdő mélye // Szer. Jan. 23, 2013 10:52 am

First topic message reminder :

Az erdő mélye - Page 11 11c771aad89f1a089f28c208e27ebc0c
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Az erdő mélye - Page 11 Empty
Az erdő mélye - Page 11 Empty
Az erdő mélye - Page 11 Empty
Az erdő mélye - Page 11 Empty
SzerzőÜzenet
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 913
◯ IC REAG : 815
Az erdő mélye - Page 11 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Az erdő mélye - Page 11 Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Az erdő mélye // Vas. Dec. 17, 2017 1:15 pm

Őszintén fanyar nevetés bukik elő belőlem az ő tervét hallva, pillantásom csupán, mi árulkodik, szóvá nem teszem, hogy jó nagy marhák vagyunk mindketten, kiknek fogalmuk sincs,
mekkora fába vágták fejszéiket. Legalább oly elvetemült és lehetetlennek tűnő az ő elképzelése, mint az enyém volt és az igazság az, hogy éppen ezért valahol szimpatizáltam is a dologgal így első nekifutásra.
Hallgatom, s fejemet ingatom az eddig is tudott, megerősítést nyerő információk kapcsán. Arra, hogy nem akar ide jutni, csendes, elcigarettázott szavamba némi keserűség ragad meg. Ha azt várta volna, hogy megakadályozásáról teszek nyilatkozatot, csalódást kell okozzak:
- Rám pedig úgy fognak emlékezni, mint a Protektor, aki hagyta ezt megtörténni. De egyébként nem rossz az érvelés, beválhat! Ráadásul Denaalihoz is az ősin keresztül lehet a legegyszerűbben eljutni Xenakis szerint. - Egy ideje rágódunk a témán hozzá, hogy alaposan körbe legyen minden lehetőség lőve az elméleti síkon.
- Javaslom, maradjunk kontaktban ennek kapcsán, sőt, kérnélek rá, ha nem is közvetlenül veled, hanem egy másik utóddal a Körből. - Nem lenne túl szerencsés keresztbe játszani egymásnak, harcosként pedig eme "háborúban" a nyílt lapokat, az összejátszást preferáltam volna a sok titkolózással eltöltött nap után, ha már egy oldalon játszunk. Már nem csak én tudok róluk, tizenhárman vagyunk a protektorátus berkein belül is, kik ismerik személyük titkát. Miért pont az ősök megfékezésének tervét rejtenénk hát egymás előtt?
S míg ezen oldalamat jól ismerheti a másik, addig a számítót eszem ágában sincs megvillantani előtte - nem magyarázom a miértet a kis közössége kapcsán tett szavaim mögött.
- A falka ilyen szempontból hagy legyen az én gondom, Northlake. Neked is meglesz a magad csatája velük. - Zártam le ennyivel, mintegy kérdésére is választ adva, hogy jól megfontoltam-e. Két falka csatározása hívott vissza erre a vidékre, két falka ellentéte szakított el a családomtól, s mégis hittem, hogy létezik olyan forgatókönyv, melyben megférnek eme hatalmas területen több csoportosulásban is a bundások. Mert ezt a "falkát" nem az őrzők hívták a vidékre, hanem a vidék szülte, formálta...
Kérdésére jóízűbb a nevetésem, ugyanakkor válaszom megmarad a komolyság talaján mindez ellenére is.
- Ők az enyémek, Darren. - Idegenül hangozhat ez egy olyasvalaki szájából, aki sosem volt és nem is lesz farkas már, mégis így tudom számára leginkább megragadni, átadni a véleményemet a dologban. A protektorátus az én falkám. Bárki baszakszik a tagjaival, minimum velem számolnia kell cserébe.
- Ebből soha nem fogok engedni és pontosan jól tudod, miért. - Ő se tenne másképp a sajátjai kapcsán. - Szóval hagy ne jussunk odáig, hogy mit is jelent ez a gyakorlatban. - Hangom tényszerű, fenyegetésnek helye nincs, hisz nem akarnám felrúgni kettőnk barátságát és a hirtelen jött együttműködés felajánlását ily botor módon. Fel se merül bennem, hogy fenyegetőnek szánjam, csupán jobb tisztázni előre: van, amiért - akikért - felrúgnám mindezt.
Ha úgy tetszik, lefektettem egy határt, amit aztán úgy feszeget, ahogy nem szégyell, ismerve a lehetséges következményeit a dolognak. Nem is tolom túl hát, nem most fogjuk megváltani a világot - de kezdetnek jó lesz.
- Cigit? - Túrok zsebembe gyújtóért és a dobozért, mintegy zárszóul a témának.

// Hacsak nincs més, úgy köszöntem, imádás, mint mindig! :*  Az erdő mélye - Page 11 4128487724  //
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Az erdő mélye - Page 11 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Az erdő mélye - Page 11 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Az erdő mélye // Szomb. Dec. 30, 2017 1:22 pm

- A magam részéről a veletek való teljes együttműködés mellett kampányolok az Utódok között, és eddig nem akadt ellene ágálás. - Ha eredményt akarunk, hülyeség lenne az egymástól való elzárkózás. A puszta tények talaján maradva: mindannyiunknak egyformán érdeke, hogy megállítsuk Alignakot.
- Ahogy kívánod - emeltem fel, mintegy megadó kihátrálással mindkét kezem, azt pedig egy pillanatig sem próbáltam szépíteni vagy tagadni, hogy nekem is meglesz velük a magam konfliktusa. Nyilván szeretném ezt minél inkább elodázni, lehetőleg teljesen elkerülni, ám annyira naiv én se vagyok, hogy azt higgyem, ez teljesen sikerülni is fog. Mindig jöhet valami, ami bekavar - igazság szerint az Angellel kötött üzletnek hála jött is, bár azt igyekszem az egyén szintjén megtartani. Nem a csapatom ügye, nem az ő érdekeiket szolgálja, személyes az egész. Pontosan ezért nem keverném bele őket.
- Nem is kívánom a tőled való elszakadását egyiknek sem - hajtottam finoman fejet, mintegy megértésemet jelezve. - A fairbanksi Protektorátus a tiéd, ezt sose vitatnám. - Ugyanakkor ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne ágyba bújni velük - átvitt értelemben természetesen. Biztosra veheti, hogy ki fogom maxolni azt a határfeszegetést, vagyok annyira pofátlan.
Könnyed mosoly kíséretében biccentek rá a cigire...

//Én is köszöntem! Ö.Ö Az erdő mélye - Page 11 1839924927 //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Az erdő mélye // Szomb. Dec. 30, 2017 5:06 pm

Az erdő mélye - Page 11 6oNLSFF
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Az erdő mélye //

Vissza az elejére Go down
 

Az erdő mélye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

 Similar topics

-
» Erdő széli birtok
» Tisztás, környező erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Városhatárokon kívül :: Erdős terület-