KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Bianca Giles Vas. Szept. 29, 2024 10:25 pm
írta  Egon Candvelon Vas. Szept. 29, 2024 3:01 pm
írta  Bruno Manzano Vas. Szept. 29, 2024 11:25 am
írta  Jackson Carter Vas. Szept. 29, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bruno Manzano
Tisztás, környező erdő - Page 3 I_vote_lcapTisztás, környező erdő - Page 3 I_voting_barTisztás, környező erdő - Page 3 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Tisztás, környező erdő - Page 3 I_vote_lcapTisztás, környező erdő - Page 3 I_voting_barTisztás, környező erdő - Page 3 I_vote_rcap 

Megosztás

Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
 

 Tisztás, környező erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Tisztás, környező erdő // Vas. Ápr. 21, 2013 3:14 pm

First topic message reminder :

Tisztás, környező erdő - Page 3 Q72bfaj9osc0hlng2eew
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 3 Empty
SzerzőÜzenet
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Tisztás, környező erdő - Page 3 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Tisztás, környező erdő - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Tisztás, környező erdő // Hétf. Feb. 10, 2014 7:51 pm

Ha akarom se tudom elrejteni, mennyire élvezem a helyzetet. Olyan, mint régebben... kicsit olyan, mint mikor falka nélküli időszakomat éltem. Szeretem farkasok között, társaságban lenni, hogy olyanok vesznek körül, akiket szeretek, kedvelek, vagy akikkel jól kijövök, ha kölykök is voltak, annak örültem a leginkább. A megkötéseket, kötöttségeket, túlzott falkaszigort viszont ki nem állhattam, taszított. S pont azért, mert a helyi falkánál rég nem kellett ilyesmitől tartani, tudtam szinte a kezdetektől otthonosan mozogni közöttük, fesztelenül, könnyű lélekkel.
Masa nem maradt le, ügyesen tartotta az iramot, bár az is igaz, hogy nem is akartam lehagyni. Szokatlan és meglepő lehetett neki ez az oldalam, talán el se hitte volna, ha azt mondom, hogy pedig ez az igazi, ez vagyok tényleg és egy álló napig képes lettem volna vonyítani örömömben.
Megtorpantam, átugrott, én pedig rá és bucskáztunk is lefelé a lejtőn. Amikor a nyakamat akarta harapni, felpattantam és mordultam egyet, nem dühösen, csupán figyelmeztető jelleggel.
~ Ezt nem szabad még neked, legalábbis nem okos dolog ~ magyaráztam és megráztam magam. ~ Nyakat két esetben haraphatsz... vagyis háromban. Ha ölsz, ha valakit a párodnak jelölsz, vagy behódoltatsz. ~ Orrommal megbökdöstem a fülénél, jelezve, hogy nem haragszom, csak a jövőben az ilyenekkel óvatosan.
A legkevésbé se lettem ingerült, ennek pedig én örültem a legjobban!
~ Nem vagy kajás? Megmutathatnád, hogyan állsz a vadászattal ~ mondtam némi kíváncsisággal a hangomban, amit így gondolati úton is ki lehetett érezni.
Vissza az elejére Go down
Masako Saito
Kölyök
Masako Saito

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641
Tisztás, környező erdő - Page 3 2lo4soz
Re: Tisztás, környező erdő // Vas. Feb. 16, 2014 12:08 pm

Az átharapásom napján érzékeltem azt legelőször, hogy Darren talán mégsem az a valaki, akit én képzelek. Talán túl sok mindent nem csinált akkor, de az a kis kedves gesztusa sokat jelentett a számomra, nah meg a bundásnak is. Álmomban sem képzeltem volna el azt, hogy egyszer ilyen nagy örömmel fogad majd engem, mint most. Lehet, hogy már nem ő a vezetőnk, de számomra valamilyen szinten mégis megmarad egy kicsit atanerknek. A hegyi falka vezetőjének! Így nem csak a lökött bundás, de még én is iszonyatosan örülök annak, hogy ennyire barátságosan viselkedik velem.

A nyakharapás csak a játék része lett volna, de amint meghallja a morgást máris hátra csapja a füleit és bűnbánó tekintettel mered a hímre. Miután lemászott róla ő is feltápászkodik. Fülei továbbra is hátra csapva, farkát behúzza és úgy áll meg előtte.
~Bocsánat! Legközelebb nem fordul elő!~
Ám a kis böködésre ismét vidáman farokcsóválásba kezd. A fülei felegyenesednek és örömmel pillant vissza Darrenre. A kérdésre csak még jobban fellelkesül. Vadászni! Ezt mindig is nagyon imádta, de melyik farkas nem?
~De azt hiszem eléggé kiéhezett már!~
Ha tudnék mosolyogni, akkor most megtenném, így csak a kölyök ismét odasétál mellé és megnyalja a pofáját, utána már el is indul az egyik irányba és a levegőt kezdi el szimatolni zsákmány után kutatva. Ahogy jelet fog izgatottabban kezd el fel-alá mászkálni, ugrálni, végül Darrenre pillant és várja, hogy megkapja az engedélyt.
Ha ez megtörténik, mint ágyúból kitörő golyó úgy veti be magát a fák köz, hogy kövesse a szagokat. Teljesen fel van pörögve és nem csak azért mert végre érezheti a vért, végre vadászhat, hanem azért is mert bemutathatja tudását. Mind azt, amit megtanult és ennél nagyobb lelkesítő erőt nem is kaphatna.
A szag forrásához közel érve lelassul. A földhöz lapulva tesz meg még pár óvatos lépést, míg meg nem pillantja a kisebb szarvascsordát. A sok fiatal egyed között ott van egy gyönyörű, megtermett bika. Azonnal eszembe jut egy remek ötlet.
~Darren annyit kérhetek most tőled, hogy hadd menjek egyedül? És szeretném, hogy maradj itt bármi történik is!~
Nem nem akarom megosztani velem a tervem, ezt amolyan meglepetésnek szánom, ami nem lenne sikeres, ha ő is belevetné magát a hajszába.
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Tisztás, környező erdő - Page 3 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Tisztás, környező erdő - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Tisztás, környező erdő // Kedd Márc. 11, 2014 4:35 pm

Elégedetten morrantottam egyet a bocsánatkérésre és az ígéretre, részemről ennyivel le is volt tudva a dolog, ezt pedig vele is érzékeltettem, minekután ismét farkcsóválásba kezdett.
~ Király! Nos, akkor, csak utánad ~ lengettem lustán a farkam, majd figyeltem, ahogy a kis nőstény nekiindult és ügetve a nyomába szegődtem.
Totálisan ráhagytam a vad felkutatását, nem segítettem, de nem is hátráltattam, tényleg érdekelt, hogy mire bukkan, mennyi idő alatt akad a prédára és mire fáj a foga. A csordához érve lassítottunk, a meglapultunk, ha fogadnom kellett volna, egy zsenge, vagy éppen beteg, öreg példányra szavazok, hogy azt nézte ki magának, ám a tekintete hamar elárulta, hogy ilyen aprósággal bizony nem éri be. Ráadásul egyedül akart nekimenni a megtermett bikának.
~ Légy óvatos ~ mondtam végül a kérését hallva. Nem ígértem, hogy a seggemen maradok. Mindenáron közbelépni se szándékoztam, ha balul ütne ki a dolog, az se baj, minden sérülésből, hibából lehet tanulni, azt viszont azért nem fogom egy helyben gubbasztva végignézni, hogy felnyársalja egy szarvas.
Amíg nincs közvetlen életveszélyben, csak figyelek.
A hóban lapítottam, így lestem, ahogy elindult vadászni. Változott a kölyök, és hiába volt olyan gyászos a hangulata az átharapáskor, előnyére vált az új farkas, meg persze Odie törődése. Elevenebb, nem olyan elveszett, ennek pedig örülök. Egyetlen farkas kivételével jobban szeretem az élőt, mint a holtat.
Vissza az elejére Go down
Masako Saito
Kölyök
Masako Saito

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641
Tisztás, környező erdő - Page 3 2lo4soz
Re: Tisztás, környező erdő // Kedd Márc. 11, 2014 6:08 pm

A kölyök élvezi, hogy hagyják érvényesülni, hogy most ő "vezethet". Ki is használja ám az alkalmat. Érezhető nagyon is rajta, hogy tele van energiával még mindig és iszonyatosan boldog. Bevallom őszintén én is jobban érzem már magam a bőrömben, főleg így Odie mellett.
És az, hogy még bele is megy a dolgokba még jobban felspannolja a kislányt. Én is örülök neki, hogy megadja az engedély és nagyon is bízom abban, hogy tetszeni fog neki az amit lát és amit végül kapni fog. Még mielőtt bevetné magát a hajszába nagy boldogan nyalja meg Darren pofáját, majd ismét lelapul a földre, hogy közelebb settenkedjen a csordához. Végül mikor úgy véli, hogy eljött a megfelelő pillanat elrugaszkodik a földtől és nagy sebességgel indul meg a bika felé. A szarvasok azonnal menekülőre fogják, a legtöbben egy irányban futnak el, de néhányan elszakadnak a csordától. Őket könnyebb lenne elkapni, de nem is lenne olyan szép zsákmány. Hajtom a kölyköt, hogy csakis a bikára koncentráljon, ne akarja az öregebbet, vagy a gyengébbet. Ezt most nem a tali hasért csináljuk, sokkal nagyobb jelentőséggel fog bírni, ha sikerül megvalósítani.
Pá perc kergetőzés után végül sikerül tejesen elszakítani a bikát a többi egyedtől. Már csak ketten maradtak. A kölyök és a bika. Első körben oldalról próbál belekarmolni az állat hátsó combjába, de őt is azonnal az ösztönök vezérlik, így egy erős rúgást mér a bundásra. Egy hangos nyüszítéssel kerül a földre, de azonnal fel is pattan, hogy ismét kergethesse az állatot.
~Minden rendben!~
Küldök egy gyors gondolatot Darren felé. Fájni fáj a hely, ahol megrúgott a vad, de túlélhető, így nem is foglalkozik vele túl sokat. Csak egy cél lebeg a szemei előtt és mindent megtesz érte. Most már sokkal óvatosabban közelíti meg az állatot. Igaz ismét oldalról akarja letámadni, de most megpróbálja meg is lepni a zsákmányát. Egy pillanatra eltűnik a másik szeme elől. Ha Darren jól figyel észre veheti, hogy egy kisebb emelkedőn fut a bikával párhuzamosan, úgy hogy az ne láthassa őt, ha felpillant. Ám nem játszadozik sokáig. Az egyik pillanatban még "mellette" fut a másikban már célba is veszi az állatot, hogy egy szép ugrás után végül a hátán landoljon. A fogait azonnal a szarvas bőrébe süllyeszti. A bika megpróbálja őt ledobni a hátáról, ami egy kisebb küzdelem után sikerül is, de amint földet ér a kölyök már ismét ugrik is, hogy újra beleharaphasson az állat húsába, de most már a nyaka tájékát célozta be. A fogaival egyre jobban szorítja és próbálja megtartani, megtámaszkodni, hogy ne húzza el őt. Miközben lábaival "támaszkodik" minden erejével próbálja lehúzni a szarvast a földre. Nem adja olyan könnyen magát, de centiről centire végül sikerül a művelet. Ám ezzel még nincs vége a harcnak. Még lélegzik, bár nagyok a fájdalmai. Próbál a lábával még kapálózni, de már nincs túl sok erő benne.
A kölyök végül elengedi, hogy jobban ráharaphasson a vastag nyakra. Egy erős szorítás végül a küzdelem véget ér. A földön már csak egy vérben ázó halott tetem fekszik. A bundás legszívesebben azonnal nekikezdene az evésnek, de bizony én rászólok. Nem ezért vadászta le az állatot. Megnyalja véres pofáját és úgy pillant Darren irányába farok csóválva, de nem nézelődik túl sokat. Ismét megragadja a zsákmányát és húzni kezdi a hím felé. Csak pár méterre tőle áll meg, hogy aztán félre vonulva letelepedjen az egyik fa tövében. A tekintetét nem veszi le Darrenről. Ha nem lenne egyértelmű a szándéka a bika felé vakkant egyet jelezve, hogy az már az övé. Neki választottuk ki, neki vadásztuk le, tiszteletünket adva felé.
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Tisztás, környező erdő - Page 3 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Tisztás, környező erdő - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Tisztás, környező erdő // Csüt. Márc. 13, 2014 9:12 pm

Megfeszültem, amikor a bika megrúgta Masát, felületesen követtem csak nyomon a kölyök fejlődését így nem tudtam pontosan, hogy ez mennyire ártott neki, vetette vissza vagy sebesítette meg. Az üzenete mindenesetre megnyugtatott, így maradt a helyemen, de már ülve.
Tovább kísérem tekintetemmel a vadászatot, szemmel tartva a többi vadat is, hátha valamelyik nekibátorodik és Masakónak ront, amíg ő a bikára koncentrál, de szerencsére ilyesmi nem fordul elő.
Mikor a vadászat véget ért, nem mondom, le voltam nyűgözve. Szemmel láthatóan tényleg sokat fejlődött és egy kifejlett, erőteljes szarvasbika elejtése nem sétagalopp egy kölyök számára.
Elindulok felé, amikor vonszolni kezdi a zsákmányt, nagyjából félúton találkoztunk. Egyértelművé tette, hogy nekem szánta a vadat.
~ Szép munka! ~ dicsértem meg, majd egy kurta vonyítással fejeztem ki, hogy tényleg elégedett vagyok, aztán ha már ilyen szépen fel lett tálalva a vacsora, a hasába martam és feltéptem, hogy a belsőségekhez és a friss húshoz férjek.
~ Ha kifújtad magad, egyél te is.
Most nem biztattam azonnali falásra, még a végén visszaöklendezné, kaját pedig nem pazarlunk, de nem árt, ha visszaszedi az energiát, amit a vadászat vitt el.
~ Milyen az új élet? ~ kérdeztem evés közben, hogy ha ő még pihent, akkor addig meséljen.
Engem sose haraptak át, már nem is fognak szerintem és nem is akarom, akármennyire is rühellem olykor, ez a megátalkodott dög az enyém, a részem, és nem válnék meg tőle. Ha már ennyi évet kibírtunk együtt, ne szakadjon meg a dolog. Na de éppen ezért - meg mert minden átharapáson keresztülment farkas másképp éli meg - érdekelt, hogy Masának mit jelent(ett) ez az egész.
Vissza az elejére Go down
Masako Saito
Kölyök
Masako Saito

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641
Tisztás, környező erdő - Page 3 2lo4soz
Re: Tisztás, környező erdő // Hétf. Márc. 17, 2014 6:58 pm

A dicséretnek nem csak a bundás, de én is nagyon örülök. Boldogan vakkant egyet és egy percre sem hagyja abba a farkcsóválást. Végre bebizonyíthattuk, bebizonyíthatta, hogy mire is képes. Na jó neki biztosan gyorsabban ment volna a levadászás,de jóval idősebb is nálam. Majd, ha én is ilyen öreg leszek jobban fog menni, talán még nála is jobban, de ez még a jövő zenéje, ne igyunk előre a medve bőrére ugyebár.
A hívásra a kislány azonnal nekifutamodna, de nem engedek neki. Most Darren eszik, neki járnak a finom falatok. Ő majd megeheti azt, ami maradt. Különben is tényleg jót tenne neki egy kis pihenés, bár még tele van energiával és legszívesebben még futkározna pár kört, de most mint okos kutya a seggén ülve figyeli ahogy a hím lakmározik az elejtett zsákmányból.
A kérdésre nem felelek azonnal. Még összeszedem a gondolataimat, de ez mind csak pár percet vesz igényben.
~Egyre jobb, köszönöm! Bevallom nehéz volt megszokni ezt az új farkast, más mint Jamesé…De egyre jobban kijövünk egymással és jobban is érzem már magam. Persze ettől még nem fogom elfelejteni az előző kölyköt, még most is tud hiányozni…De remélem most már nem okozok több csalódást.~
Válaszolom neki teljesen őszintén. Sokkal többet beleadok, mint korábban és ebben sokat segít Odette is. Ha nem lenne mellettem, ha nem foglalkozna ennyit velem szerintem nem lennék ilyen jól.
~Odette nagyon sokat segít nekem. Nélküle nem is tudtam volna ezt végigcsinálni. Sokat jelent, hogy van valaki mellettem.~
És most nem James ellen akarok beszélni. Igaz miután beköltöztem hozzá sokkal többet láttam őt, többet is beszélgettünk, de mégsem tudtam annyira őszinte lenni, mint Odettel. Nála valahogy könnyebben megnyílok. Talán azért mert ő is lány? Mindenesetre tényleg jót tett nekem ez az egész váltás.
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Tisztás, környező erdő - Page 3 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Tisztás, környező erdő - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Tisztás, környező erdő // Kedd Márc. 25, 2014 9:08 am

Amíg ő összeszedte a gondolatait, én ettem, de a beszédre megálltam. Ha ős evett volna közben, nem teszem ezt, de így egyszerűen bunkóságnak éreztem volna tömni a bendőm, míg ő mesél. Úgyhogy kényelmesen felemeltem a fejem és felé fordítva figyeltem szavaira. Emberként elmosolyodtam volna, így csak lustán lengettem jobbra-balra lompos, hófehér farkam.
~ Ennek őrszintén örülök ~ mondtam és még ha a pofám nem is volt képes árnyalt mimikára ilyen alakban, a tekintetem elárulta, hogy tényleg így van. Ahogyan energiáim is. ~ Nem csak... te okoztál csalódást, Masa. Az, hogy most ez a helyzet, többünk együttes hibája, csak mindig a kicsik érzik a legszarabbul magukat miatta. Meg persze mi is rájuk kenjük, mert megtehetjük és mert így könnyebb nekünk ~ mondtam félig-meddig bocsánatkérő hangszínnel az öregek nevében, akik a büdös életben nem vallanák ezt be. Igazából én se nagyon. ~ Ha elfogadsz egy tanácsot: engedd el azt, amiről úgy gondolod, hogy csalódást okoztál vele. Ne görcsölj rajta, ne foglalkozz vele. Ha olyan helyzetbe kerülsz, jusson eszedbe, de sose nézz vissza.
Életvezetési tanácsadás ala én. Hát hirtelen nem tudnám megmondani, hogy én is eszerint élek-e. Talán...
~ Azt meghiszem! ~ értettem egyet azonnal Odette kapcsán. Egy kölyök ez a minden, a legnagyobb támogatás és segítség: egy Teremtő, vagy Mentor, aki rendszeresen foglalkozik vele. James ehhez túl nagy... playboy, bohém. ~ Egy az egyben kiegyensúlyozottabbnak tűnsz. Na, de gyere, mielőtt befalok mindent ~ mordultam egyet, de nem ellenségesen, és arrébb léptem a zsákmánytól, hogy ő is odaférjen hozzá. Már kaptunk a finomságokból az ordassal, emellett ki is lettünk szolgálva, szóval jöhetett a kölyök, meg bárki más is. Tupilekre, csak ez az arrogancia ne lenne a fehér bunda alatt...
Vissza az elejére Go down
Masako Saito
Kölyök
Masako Saito

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641
Tisztás, környező erdő - Page 3 2lo4soz
Re: Tisztás, környező erdő // Kedd Ápr. 01, 2014 1:25 pm

Éreztem a hangjában, hogy valóban úgy gondolja és meg kell hagyni ez meg az én szívemnek okozott nagy örömöt. Most már teljesen más a képem Darrenről. Ezek után bátrabban fogok hozzá szólni, a közelébe menni.
~Köszönöm, hogy ezt megosztottad velem!~
Mert nagyon is jó tudni, hallani, hogy az idősebbek tényleg ilyenek. Rosszul éreztem magam ez nem vitás és tényleg azt gondoltam (még néha most is), hogy ez tényleg csak az én hibám, mivel én is beleadhattam volna többet és korábban el kellett volna fogadnom a tényt, hogy mi is lett belőlem, de úgy tűnik én azok közé tartozom, akik ezeket lassan dolgozzák fel.
~Nem te vagy az első, aki ezt tanácsolja. És hidd el próbálom is túltenni magam ezen az egészen, és igazából már nagyon is jól állok vele. A rémálmok már nem mindennaposak...Sőt több most már a vidám és nem gondolok már annyit arra a napra. Próbálok előre nézni, az új lehetőségemre, mert nem akarok újra elbukni és meghalni.~
Jó ezt így kiadni neki. Bár bele tudnék menni mélyebben is a dolgokba, de azt hiszem az túl korai lenne. Nekem már az is nagy szám, hogy ennyire őszintén beszélhetek vele.
~Köszönöm!~
És, hogy mit? Nos mindent. Azt, hogy meghallgatott, hogy itt van velem, hogy nem kergetett el, hogy segített nekem és persze azt is, hogy odaenged a zsákmányhoz! Így végül hagyom is a kislányt, hogy heves farokcsóválás közben odasiessen Darren mellé. A szemeiből a felhőtlen boldogság tükröződik ki. Egy kis vakkantás után végül már neki is fog a szarvasnak. Azonnal tépni kezdi fogaival a húst, hogy utána elégedetten nyammoghasson egy nagyobb szeleten.
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Tisztás, környező erdő - Page 3 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Tisztás, környező erdő - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Tisztás, környező erdő // Vas. Ápr. 13, 2014 4:17 pm

~ Csak ne add tovább ~ mondtam, emberként elmosolyodtam volna, így legfeljebb csak a hangomból sejthette, hogy ezt a mimikát kapná.
Hallgatom a céljait, hogy elszántabb és tényleg érzem rajta a váltás pozitív eredményeit.
A köszönetére csak biccentettem. Szeretem a kölyköket, szeretek velük foglalkozni, játszani, lógni, tanítani, csak erre az elmúlt időszakban gyalázatosan kevés időm volt. Nagyon remélem, hogy ezen tudok változtatni, mert ez a kis idő is, amit most Masával töltöttem, egyszerűen csak kellett.
Talán valahol ezzel próbáltam legitimizálni a belőlem elő-elő törő infantilizmust és a farkasom játékosságát. Akárhogy is legyen, mindenesetre jobban érzem magam. Egészebbnek, könnyebbnek. S mintha ugyanez tükröződne Masa felől is. A végén még mind rendbe jövünk és tényleg sokkal nagyobb lesz vagy már most az ennek az egyesülésnek az előnye, mint a hátránya. Hiszek benne, jó lenne, ha tényleg így lenne és nem csak az láttatná velem, hogy ezt szeretném.

Miután végeztünk a szarvas felfalásával, visszakísértem őt a lovardához. Lehet, hogy erre nem lett volna semmi szükség, de jól esett rohanni, a szabadban lenni, farkasként, egy kölyök társaságában. Amikor már látszottak az istállók, lassítottam, majd megálltam, hogy aztán vakkantsak Masakónak, jelezve, hogy ő is tegyen hasonlóképp.
~ Vigyázz magadra, kis kölyök, oké? Aztán csak ügyesen mindenben ~ megcsipkedtem egyik fülét a fogaimmal, majd intettem neki, hogy szaladjon szépen haza. ~ Üdvözlöm Odette-et! ~ szóltam még utána, majd megvártam, hogy a futtatóhoz érjen, aztán sarkon fordultam és futásnak eredtem ismét.

//Köszönöm szépen a játékot, sajnálom, hogy így elcsaptam a végét, csak nem akartam tovább húzni, de majd még játszhatunk, ha szeretnél! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Masako Saito
Kölyök
Masako Saito

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641
Tisztás, környező erdő - Page 3 2lo4soz
Re: Tisztás, környező erdő // Hétf. Ápr. 14, 2014 1:23 pm

~Nem fogom, ígérem!~
Kacsintanék is egyet felé, ha tudnék, ám mivel még mindig a bundás alakjában vagyok így csak vidáman pislogok rá és csóválom a farkam. A szavas húsa nagyon is ízletes. Míg a bendője tele nem lesz egy percre sem áll le az evéssel, csak habzsolja a finom husit, mint valami kisgyerek a cukorkákat.
Ez a kiruccanás végül nagyon is jól sikerült. Örülök is annak, hogy akkorát taknyoltam a hóban futás közben. Ki tudja, ha nem történik meg most lehet, hogy nem is futottunk volna össze, nem ismertem volna meg Darren játékos, szabad, laza oldalát.
Elégedetten áll félre és kezdi el magát tisztogatni, miután már egy falatot sem képes lenyelni. Örül a fejének, ahogy én is. Most nagyon is ügyes volt, megérdemli a dicséretet. Vidáman és továbbra is nagy lelkesedéssel, aktívsággal rohangászik Darren körül ahogy szépen visszaindulunk a lovardához. Amint megáll a bundás is követi őt, majd mellé rohan heves farok csóválással.
~Megpróbálok vigyázni és ígérem mindent megteszek, hogy ne okozzak újabb csalódást!~
Még utoljára megnyalja a hím pofáját, majd már hátat is fordít neki, hogy hazarohanhasson.
~Átadom neki!~
A futtatóhoz érve egy hangos vonyítással jelzem Odettenek, hogy visszatértem és teljesen rendben vagyok, sőt annál is jobban.

//Én is nagyon szépen köszönöm! Nagyon élveztem ls természetesen örömmel játszanék még! Tisztás, környező erdő - Page 3 1839924927//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Tisztás, környező erdő // Szer. Ápr. 16, 2014 9:55 am

Tisztás, környező erdő - Page 3 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Benjamin de La Tremoïlle
Wagabond
Benjamin de La Tremoïlle

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 499
◯ HSZ : 84
◯ IC REAG : 90
Re: Tisztás, környező erdő // Szer. Jún. 04, 2014 9:11 pm


Aimée & Benjamin



Na jó, besokalltam. Ha így belegondolok, ehhez nm volt szükségem igazán sok dologra. Az egy dolog, hogy Heinrich Anchorage-i lakását megszállták a csótányok, hogy rohadna le neki az, ami van elől is meg hátul is, legalább volt némi szórakozásom, miután kikötötték a TV-t és nem nézhettem tovább az Esmeraldát. Egészen sok dolgot meg lehet tudni ezektől a kis dögöktől, például azt, hogyan kell fej nélkül élni, és mégis hogyan lehet túlélni egy atombomba-támadást. Azonban mindenki besokall egyszer, és ez a pont akkor jött le, amikor fél teljes dollárral megemelték az epres müzliszelet árát. Hát komolyan mondom, mit képzelnek ezek magukról?
Egyébként sem szabadna egy hozzám hasonló korú fickónak egyedül élnie. A múltkor nyitva hagytam az ajtót, és csak akkor jöttem rá, amikor elvitték a falra szerelt TV-t a hálószobámból. Legalább még nem szorulok arra, hogy pelenkázzanak. Esküszöm, remélem, még azelőtt kitépi valaki a torkom, hogy az megtörténne,. na jó, ennyire ne legyen brutális… mondjuk megvonhatnák tőlem a müzliszeleteket. Abba amúgy is belehalnék, ugyanaz az eredmény.
Na, aztán közöltem Aimée-vel, hogy hamarosan egy kis meglepetésre számíthat, megkerestem a legöregebb piát a városban, majd fölpattantam egy arra haladó kamion hátsó oldalára, és elindultam Fairbanks felé. Ziher, hogy páran megnézték maguknak a potyautast, aki majdnem úgy ragaszkodott a levegőben kalimpáló hátizsákjához, mint a létrához, amibe kapaszkodott, kaptam pár dudálást is, de szerintem többnyire szerettek az emberek. Amikor már kezdtek ismerősek lenni a fák – főleg amiket anno megjelöltem –, akkor egyszerűen leugrottam az első megállónál, és integettem az elképedt kamionosnak, aki szerintem azt hitte, oroszok potyognak hátulról.
Csak a lefordulást csesztem el, mert amikor megérkeztem, nem a kapunál voltam, hanem a kerítés egyik ismeretlenebb szakaszánál, nem messze a faháztól. Elmormoltam egy halk „putain”-t, majd eldöntöttem, hogy nem megyek körbe. Van egyszerűbb megoldás is. Nem, nem a telefon.
– Aimée! – ordítottam el magam teli torokból, olyan hangerővel, hogy egy tucat madár visítva menekült a közeli fáról. – Gyere ki, van nálam pálinka!
Vissza az elejére Go down
Odile Lacroix
Renegát
Odile Lacroix

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 300
◯ HSZ : 388
◯ IC REAG : 432
◯ Lakhely : valahol a közel-keleten...
Tisztás, környező erdő - Page 3 Mb05ue
Tisztás, környező erdő - Page 3 Tumblr_njip8uakFa1rob81ao8_r1_250
Re: Tisztás, környező erdő // Csüt. Jún. 05, 2014 4:17 pm


Aimée & Benjamin




Mit ne mondjak, március elején még csak véletlenül se merült fel bennem, hogy majdnem két hónap kényszerszabadság fog jönni… rég volt már ilyen ritka szar tavaszom, meg kell hagyni. Nem elég, hogy Masát is taccsra vágták a viadalon, erre a Vörös Hold alatt engem is úgy helyben hagytak, hogy azóta is fáj, ha csak rágondolok… kár, hogy alig emlékszek valamire az egészből, az meg már csak a hab volt a tortán, hogy megtudtam, a kölyök sem unatkozott aznap este… Kár is szaporítani a szót, a lovarda ideiglenesen átváltozott rokkantszállóvá, én meg kereshettem valakit, aki intézi a dolgokat, amíg én le vagyok gatyásodva.
Nagyjából két hete döntött úgy kedvenc doktornénim, hogy teljesen felépültem, azóta szinte ki sem látszom a munkából – nem mint ha előtte teljesen kihúztam volna magam alóla, mégiscsak a mi családi lovardánk! Ez viszont azzal járt, hogy még annyi szabadidőm se volt, mint korábban, pedig az se volt sok… Szabadidő? Az meg mi?
Miután kiengedtem a lovakat a rétre, bele is vetettem magam a munkába, hogy letudjam a napi vízcserét és feltöltsem szénával az etetőket, amikor ismerős hangra lettem figyelmes. Egy pillanatra megálltam a munkában, nem-e csak képzelődtem, de aztán vállat vontam és folytattam tovább a munkát.
Nézzenek csak oda, kit fújt ide a szél… Ugráltassa a nagyanyját, ne engem. Amúgy se tudom, mi a búbánat az a pálinka. Valami epres müzliszelet márka? Vagy valami újabb undormány amire drágalátos egykori mentorom rászokott? Különösebben nem izgat a dolog, annyira még nem öreg, hogy elfelejtse az itteni járást, az energiáimat is érzékelheti, szóval majd jön, ha beszélgetni akar. Nekem még a szerszámokat is meg kell tisztítanom, rendet rakni a gyógyszeres szekrényben, szalmát pakolni, és még egy köteg papírmunka is vár, csak már ki akartam szabadulni a lakásból, eléget voltam bent a betegállomány alatt.
Vissza az elejére Go down
Benjamin de La Tremoïlle
Wagabond
Benjamin de La Tremoïlle

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 499
◯ HSZ : 84
◯ IC REAG : 90
Re: Tisztás, környező erdő // Csüt. Jún. 05, 2014 7:23 pm

Állok ott egy darabig, és már kezdem azt hinni, hogy rossz helyen vagyok. Szóval körbenézek és fölmérem a terepet. Lovak, azok megvannak. Kerítés, az is. A faház is a helyén van. Meg szerintem a dühös szőke sem lehet más, mint a drága Aimée. De se gáz, ha a ló nem megy Mohamedhez, akkor Mohamed lerombol egy toronyépületet… Csak ahhoz meg kellene legalább robbanószer, vagy egy repülőgép. de az meg nincs. Akkor a nehezebb úton jutok be mégis.
Póló és felső lekerül, kipárnázom az üveg piát a hátizsákban, mert hát nem akarom a berúgáshoz az erősen testszagú szövetet szopogatni, majd egy jól célzott dobással átvágom a kerítés fölött, egyenesen egy kupac lótrágyába, ami az állagának egészen biztosan nem tesz jót. Majd kezdhetek mászni a kerítésen. Nem, az, hogy körbemenjek még mindig nem jutott az eszembe, de még távolról sem. Átlendülök, aztán egyensúlyomat vesztve zúgok be arccal a lovarda területére. de legalább így is jobban megúsztam, mintha a táskámat követtem volna. Apropó táska…
Azért felöltözök, mielőtt továbbmennék Aimée irányába, majd a táskát azért magam mögött tartom, hogy ne érezze annyira a lócitrom kellemes illatát. Az üvegen meg egy rohadt karcolás sem esett, hát komolyan mondom, ez a nagy csoda, nem az, hogy vénségemre még átjutottam azon a kerítésen.
Salut, Aimée! vigyorgok rá, mint rosszcsont kisgyerek a régi, jó barátra, akivel minden marhaságban benne volt már a kezük. És már elő is veszem a piát, és felé nyújtom. – Üt, mint a buszkerék. Kérsz?
Megvárom, hogy elveszi-e az üveget. Öleléssel, vagy ilyesmivel nem merek próbálkozni, már csak azért sem, mert egyrészt nagy szarban vagyok, vagyis csak a táskám, de félek, annyi is elég, másrészt meg mégiscsak én voltam távol eddig, szóval meg akarom hagyni neki a módot, hogy képen töröljön.
– Egy szívességet kell kérnem, mon chéri mondom végül, kissé kelletlenül. Tény, ha ez nincs, akkor kissé késett volna a látogatásom… de jobb, ha a tárgyra térek, mielőtt kedvenc kis mentoráltam seggbe talál dörrenteni egy shotgunnal.
Vissza az elejére Go down
Odile Lacroix
Renegát
Odile Lacroix

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 300
◯ HSZ : 388
◯ IC REAG : 432
◯ Lakhely : valahol a közel-keleten...
Tisztás, környező erdő - Page 3 Mb05ue
Tisztás, környező erdő - Page 3 Tumblr_njip8uakFa1rob81ao8_r1_250
Re: Tisztás, környező erdő // Vas. Jún. 08, 2014 4:11 pm

Nem megmondtam? Úgy is idetalál, ha baja van, már a közeledő léptei hangja alapján is következtetni lehet belőle, hogy merre tart. Ettől függetlenül fülem botját sem mozdítom irányába amikor betoppan, intézem tovább a dolgom, pakolom bőszen az istálló végében lévő hatalmas dobozokat.
-Salut, Benjamin. –köszönök kimérten, de nem fordulok felé egész addig, amíg valami buszkereket nem emleget. Néhány pillanatig gyanakodva szemlélem az üvegnyi átlátszó folyadékot, de végül csak megrázom a fejem, s folytatom a munkámat, mint ha mi sem történt volna.
-Non, merci.
Kíváncsi vagyok, mikor böki ki végre, hogy minek köszönhetem a hatalmas megtiszteltetést, hogy egyáltalán vette a fáradtságot és meglátogatott. Ahogy nőtt a kíváncsiságom és ezzel párhuzamosan lassan kezdett fogyatkozni a türelmem, már épp rákérdeztem volna, hogy mégis mi a rák ette ide, de úgy tűnik, gondolatolvasó lett az öreg, megszólalt magától is. De minek…
Elég meghallanom a stílusát, és úgy vágom le a földre a dobozt a többi mellé, hogy csak úgy zörögnek-csörögnek benne a kisebb dobozok, magam pedig csípőre tett kézzel, gyilkos tekintettel fordulok a másik felé.
-Te csak ne ma chérie-zz itt nekem. –felelem felpaprikázva, de meg se vártam, hogy esetleg kijavítsa magát, már zúdítottam is a nyakába én is a mondandómat – Még van bőr a képeden azok után, hogy minden szó nélkül eltűntél?!  Hülyére aggódtam miattad, hogy mi lehet veled, te pedig még csak egy nyamvadt telefont sem voltál képes megejteni, hogy élsz és egy darabban vagy?! Azt hittem, hogy te legalább különb vagy, mint a bátyám. Úgy látszik, tévedtem. –csóváltam a fejem. Valószínűleg az is közrejátszott a jelenlegi vérnyomásomnál, hogy nem csak az egykori mentorom, a bátyám is újra eltűnt. Újra minden szó nélkül… Hogy miután felbukkanjon, ismét köddé váljon. Ha valakitől ezek után elvártam, hogy ne játssza el velem ugyanezt, az pont Benjamin lett volna, de ezek után… kész, elegem volt.
-Szívességet szeretnél kérni, mi? Csak egy valamit árulj el… ha nem lennél rászorulva a segítségemre, mikor jutott volna eszedbe, hogy életjelet adj magadról?
Vissza az elejére Go down
Benjamin de La Tremoïlle
Wagabond
Benjamin de La Tremoïlle

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 499
◯ HSZ : 84
◯ IC REAG : 90
Re: Tisztás, környező erdő // Vas. Jún. 08, 2014 5:17 pm

Hát, úgy tűnik, ivászat itt és most nem lesz. nem gáz, mindennek megvan a maga helye és ideje – a berúgásnak például az örökös „pont most” –, de várni is tudok. A kimért hangja megkongatja a fejemben a vészharangot, de nem elég hangosan ahhoz, hogy különösebben ügyeljek rá. Ilyen idősen az ember már mindenütt elkezd hangokat hallani, így a vészharang kongása az erdő közepén igazán nem hoz lázba. Hú, a legjobb az volt, amikor a fürdőkádban hallottam a versenyautók hangját. Megint ötévesnek éreztem magam, leszámítva, hogy akkor még nem igazán voltak versenyautóink. A lélek a lényeg.
Na, a dobozcsörömpölést, meg az izzó tekintetű szöszit már lényegesen nehezebb figyelmen kívül hagyni. Ha férfiúi önbecsülésem maradványait nem védeném úgy, mint a vodkát a hideg estén, esküszöm, most hátrálnék néhány lépést, így azonban nem marad más, mint a stílusváltás. Ami nem éppen egyszerű, de tudok én komoly is lenni. Ha nagyon megerőltetem magamat. Ami meg fejfájást okoz.
– Gondoltam, lelépek, mielőtt az Alfád utasít, hogy vágj ki – felelem, nem annyira komolyan, mint ahogyan a helyzet megkívánná. – Egyébként nem szándékoztam eltűnni sem előled, sem más elől, de volt egy döntés, amit egyedül kellett meghoznom, Aimée. Szánom-bánom, csinálhattam volna jobban is, de most már itt vagyok.
Nem mintha bármelyikünknek nagy szokása lenne a múlton rágódni. Hogy őszinte legyek, arra számítottam, hogy ez egyszerűbb lesz, de nem bánom, hogy így alakult. Legalább tiszta vizet öntünk a pohárba, ahogy mondani szokás – vagy előveszünk egy új müzliszeletet? Bárhogy is, kiadjuk magunkból a feszültséget. Na, és már térnék is rá a látogatásom céljára, ha nem jönne a következő kérdése, amitől majdnem az arcomba tódul a vér. Azt hiszi talán, hogy szórakozásból hanyagoltam? Azt hiszi, jókedvemben mentem el?
– Elég hamar, valószínűleg – felelem, és visszatérek a jól megszokott stílusomhoz. – Nem akartam, hogy választanod kelljen az öreg mentorod és az új falkád között, Aimée. Nem vagyok barom, tudom, nem jönnél ki belőle jól. Engem itt nem tűrnek meg hosszú távon, neked meg itt van mindez – széttárom a kezem és körbemutatok –, szóval nem vártam el, hogy hat órát tölts abban a kis kocsidban, és legyere Anchorage-be.
Vissza az elejére Go down
Odile Lacroix
Renegát
Odile Lacroix

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 300
◯ HSZ : 388
◯ IC REAG : 432
◯ Lakhely : valahol a közel-keleten...
Tisztás, környező erdő - Page 3 Mb05ue
Tisztás, környező erdő - Page 3 Tumblr_njip8uakFa1rob81ao8_r1_250
Re: Tisztás, környező erdő // Kedd Jún. 10, 2014 11:24 pm

-Nézzenek oda, milyen együtt érző lett valaki hirtelen. Mindjárt megsajnállak, de komolyan… nem kell a mártírkodás, Benjamin, nem Eeyeekalduk gyermeke vagy, hanem Eskáé. Mondjuk én hülye, miért is lepődök meg ezek után azon, hogy szürke szamár módjára eltűnsz…-szájaltam tovább, mert miért is ne? Hajlamos voltam túlzásba esni, ő is tudhatta… Élt eleget északon, volt már szerencséje hólavinához – nos, ez sem sokban különbözik.
-Azt látom, attól függetlenül legalább valami búcsúlevelet hagyhattál volna. Ezek szerint visszaköltözöl Fairbanksbe? Mert akkor sok értelme volt ennek az Anchorage-i költözködésednek. Vagy ez is csak egy villámlátogatás, teljesítem a szívességed és már itt sem vagy? –szegeztem neki egyik kérdést a másik után, türelmetlenül, könyörtelenül. Ha szerencséje van, akkor pár óra alatt túlteszem rajta magam. Ha nincs, akkor még egy hét múlva is minden szívbaj nélkül fogom végigkergetni az új pisztolyommal a lovarda területén. Nicho úgy is mondta, hogy próbáljam ki, hogy működik!
-De Benji… -kezdek bele olyan stílusban, mint ha a nagyanyámnak magyaráznék- akit mellesleg sohasem ismertem – csak szépen, lassan, tagoltan, hogy elsőre is felfogja és ne kelljen háromszor elmondani neki. Tiszteljük az öregeket, meg tudomisén…
-Miért kellett volna választanom? Jóban voltam az őslakosok Atanerkjével, még azok után is minden gond nélkül csatlakozhattunk hozzájuk Faye-el, hogy Sam milyen szart kavart a hátam mögött. És Faye-t még csak nem is ismerte korábban! -replikáztam a szavaira, de aztán kelletlenül megcsóváltam a fejem és már folytattam is- Mégis, mit hittél? Jó, nem vagy mai csirke, de attól még ugyanúgy befogadott volna a falka, hasznos tagja tudtál volna lenni. Mentorokra mindig szükség van, te is tudod… A lehetőség megvolt, szépen hagytad elúszni, ez pedig a te hülyeséged volt. Nem tűrnek meg hosszú távon… Igen, azt látom. Így is sok a vén fószer meg szatyor odafönn a hegyen, vasárnaponként nyilvános akasztásokat meg máglyán égetéseket tartunk, csak hogy kicsit kozmetikázzunk a statisztikákon, arról nem is beszélve, hogy a közös programok csak még jobban összekovácsolják a bandát. –jöttem én is a legalább akkora sületlenségekkel, mint amiket ő hordott itt össze nekem.
-Jajj, hogy egyem a kis szívedet, valószínűleg nem is mentem volna. Tudod, a Vörös Hold idején kicsit kibeleztek meg félholtra vertek, úgyhogy örülök, hogy végre nem az ágyat nyomom. Az orvosom azt mondta, egyelőre kerüljem a hosszú utazásokat. – tárom szét én is a kezeim, hozzá hasonlóan, hogy aztán magam előtt főzzem össze őket - Kibököd még ma, hogy mi a látogatásod célja? Ha már voltam olyan szemtelen és neveletlen, hogy közbevágtam… Jut eszembe, nincs véletlenül egy epres müzliszelet nálad?
Vissza az elejére Go down
Benjamin de La Tremoïlle
Wagabond
Benjamin de La Tremoïlle

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 499
◯ HSZ : 84
◯ IC REAG : 90
Re: Tisztás, környező erdő // Pént. Jún. 13, 2014 12:35 pm

– Ha Eska, akkor eltűntem a hajnali ködben – engedek meg egy halovány vigyort, hátha ezzel sikerül kicsit földobni a hangulatot. Bár, így utólag belegondolva, ez talán nem volt a legzseniálisabb ötlet a világon. na, nem baj, nem mintha annyira sok jó ötletem lett volna az elmúlt ötszáz évben. Várjunk: elmenni otthonról, összehaverkodni azzal a marhával, beharaptatni Aimée-t… Hú, még egy kezem sem kell teljesen ahhoz, hogy megszámoljam. Na jó, most depressziósan újraértékelem az életem…
– Pontosabban villámlátogatás, és ha segítesz nekem, visszaköltözöm – felelem. Nem, még mindig nem akarom kihozni a sodrából, bár tény, hogy egy ordibáló Aimée-t néha egyszerűbb kezelni. Csak el kell futni a sörétek elől, és probléma megoldva. Most viszont állnom kell a szavait, és tudni közben, hogy igaza van. Márpedig az marhára nem könnyű, még úgy sem, hogy nem vagyok egy domináns farkas, és hogy nincsen bennem annyi büszkeség, mint mondjuk száz-százötven évvel ezelőtt volt. Na, ha akkor így nekem támad, valószínűleg már egymást pofoznánk a lovak között. Most viszont csak állom a haragját, fölszegett fejjel.
– Nem a falkatagjaitokról beszéltem, és ezt te is tudod – felelem. – Hanem a kóborokról. Igen, hagytam a lehetőséget elúszni, mert akkor az tűnt jónak. Most az tűnik annak, hogy megpróbálkozzam vele újra. És ahogy te is mondtad, a mentorok mindig kellenek…
Nem tudom, pontosan miért is hagyom, hogy kitöltse rajtam a haragját. Talán azért, mert megérdemlem, talán azért, mert nem akarom, hogy egyenesen lábon lőjön. Vagy a kettő furcsa ötvözete, nem tudom. Aztán, amikor a Vörös Holdról beszél, fölvonom a szemöldököm.
– Micsoda? Ki tette? – kérdezem, olyan morranás kíséretében, ami arról tanúskodik, hogy hajlandó lennék az illető torkának ugrani, csak mert bántotta a volt tanítványom. Mentorként mindegyikük iránt kifejlődött egy hasonló ösztön, bár tény, hogy Aimée és Emelie esetében volt a legerősebb. Talán azért, mert ők nem csak tanítványok voltak, hanem barátok is… Na jó, Emelie-t megfektettem, de az más dolog.
– Van – felelem, és előveszek egyet a mellzsebemből, majd felé nyújtom. – Egyébként azt szeretném, ha összehoznál nekem egy találkozót az Alfával, ha lehetséges.
Vissza az elejére Go down
Odile Lacroix
Renegát
Odile Lacroix

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 300
◯ HSZ : 388
◯ IC REAG : 432
◯ Lakhely : valahol a közel-keleten...
Tisztás, környező erdő - Page 3 Mb05ue
Tisztás, környező erdő - Page 3 Tumblr_njip8uakFa1rob81ao8_r1_250
Re: Tisztás, környező erdő // Pént. Jún. 20, 2014 4:51 pm

Örülök, hogy neki olyan jó kedve van, hogy vigyoroghatnékja támadt tőle, nekem nincs. Karba tett kézzel hallgatom a magyarázatait, amikor pedig szó esik róla, hogy visszaköltözik, kíváncsian vonom össze a szemöldököm.
-Úgy látszik, akkor sok értelme volt egyből Anchorage-ba költöznöd. -jegyzem meg cinikusan, amikor pedig az idősebb korosztályra terelődik a szó, csak egy szemforgatással reagálok.
-Désolée… Őket a közös vacsorákon szoktuk felszolgálni, mint főfogás. -vágtam még közbe, de aztán hagytam, had mondja végig, amit akar. Haragudtam rá, hogy nem élt a lehetőséggel, amikor az adott volt, nem is tartanánk most itt, ahol, veszekedve… Ráadásul mindenkinek egy csomó energiát megspórolt volna.
-Nem tudom, nem ismerem a férfit. Valami kóbor… –vontam vállat, azzal azonban már nem dicsekedtem el, hogy milyen erős lehet a pasas, ha engem is úgy helyben tudott hagyni… Pedig Benji aztán ismer, hogy milyenek a képességeim, mondhatni tőle tanultam a legtöbbet harc terén - Volt benne annyi jó szándék, hogy legalább a falkát értesítette, pedig semmiből nem tartott volna neki, hogy megöljön, vagy akár szó nélkül lelépjen. – tudom, hülye dolog, de azok után, ahogy helyben hagyott, valahol mégis hálát éreztem iránta. Ne kérdezzétek, hogy miért, magam sem tudnék logikus választ adni rá…
-Kösz. -veszem el a müzli szeletet, azzal én is a zsebembe nyúlok, hogy Castor számát tárcsázzam - Lásd, kivel van dolgod… -dünnyögöm még oda neki, mielőtt a túloldalon megszólalna a már jól ismert hang, utána azonban már egyből a lényegre is térek:
-Szia, itt Odette. Remélem, nem zavarok. … Arról lenne szó, hogy meglátogatott az egykori mentorom, és szeretne egy találkozót tőled. … Igen, csatlakozási szándékkal. … Értem. És mikor tudnád fogadni? … Rendben, átadom. Köszönöm. Viszlát.
Eltettem a telefonom, azzal Benji fel fordultam, hogy vele is közöljem a híreket.
-Castor azt üzeni, hogy délután 4 órára vár az irodájába. Gondolom, a Hotelig eltalálsz, onnan meg majd eligazítanak, hogy pontosan merre tovább. Ja, és Benji… -vágtam földhöz a müzli szeletet, hogy aztán hisztis óvodás módjára jól meg is tapossam, a földbe döngölve- Remélem tudod, hogy ettől azért több fog kelleni. -ahhoz, hogy megbocsájtsak. Főleg idő, bár azért némi bizonyítás sem árt egy ilyen faképnél hagyós húzás után…
-Van még valami?
Vissza az elejére Go down
Benjamin de La Tremoïlle
Wagabond
Benjamin de La Tremoïlle

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 499
◯ HSZ : 84
◯ IC REAG : 90
Re: Tisztás, környező erdő // Kedd Júl. 01, 2014 7:35 am

Na jó, nem emlékszem pontosan, mikor voltunk ennyire halálosan komolyak mi ketten. Talán sohasem… Ez persze inkább nekem a gond, elvégre már teljesen el is felejtettem talán, hogyan kell komolynak lenni. De azért a legjobban játszom, viszont arra, amit mond az azonnali költözésről, muszáj megvonnom a vállamat. Már csak azért is, mert lassan úgy kéri rajtam számon, mintha házasok lennénk.
– Talán – felelem. Elmondhatnám, hogy a koromban mennyire nincs már ínyemre a szabadságom föladása, vagy azt, hogy technikailag csak azért hajlok rá, mert Aimée is itt van, és inkább veszítem el a mozgásképességem, mint a legkedvesebb mentoráltjaim és barátaim egyikét. Ezt azonban nem teszem. Elég, ha egy bolond öregembernek gondol, nem kell még szentimentálisnak is. – Mindenesetre fölösleges ezen rágódni. Nem szívesen utaznék ma vissza oda…
– Ó, akkor nincs sok gond, az öreg hús rágós hús. Pedro jobban félhetne – vigyorodok el. Tudom, valószínűleg nem a legszerencsésebb, de nem igazán tudom megállni. Ismer ő is, nem tudom, és csak remélem, hogy nem veszi zokon. Utoljára talán akkor voltam ennyi ideig komoly, amikor még odahaza voltunk, Franciaországban… És akkor sokkal súlyosabb dolgokkal kellett szembenéznünk, mint holmi kihagyott idő.
– Értem – bólintok. Azt nem teszem hozzá, hogy nem bánom különösebben, hogy nem kellett szembenéznem azzal a figurával. Ha Aimée-t lekapta a tíz körméről, akkor én, az öreg mentor nem sok jóra számíthattam volna. Talán rövidtávon, bár még azt sem kockáztatnám meg. Csak az zavar, hogy nem állhattam mellettük a szarban. – Mégis, sajnálom, hogy nem voltam itt.
Hallgatom a telefonhívást, és a végén biccentek a hírekre. Akkor, ha mégis haza kell kotródnom, vagy éjjel érek haza, vagy egy koporsóban, ez a két lehetőség adott. Nos, jobban szeretem a várost éjszaka, mint hat láb földet a fejem tetején.
– Köszönöm – mondom, és ahogy megtapossa a müzliszeletet, csak fölvonom a szemöldököm. A szavaira viszont egy apró vigyor terül szét az arcomon. – Mind a ketten tudjuk, hogy képes vagyok többet is mutatni az alfádnak, Aimée.
Nem teszem hozzá, hogy jön nekem egy müzliszelettel, azt elintézte már a telefonhívással. Majd ha nagyon részeg lesz, akkor megpróbálom megvetetni vele a dicstelen halált halt szelet pótlását.
Vissza az elejére Go down
Odile Lacroix
Renegát
Odile Lacroix

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 300
◯ HSZ : 388
◯ IC REAG : 432
◯ Lakhely : valahol a közel-keleten...
Tisztás, környező erdő - Page 3 Mb05ue
Tisztás, környező erdő - Page 3 Tumblr_njip8uakFa1rob81ao8_r1_250
Re: Tisztás, környező erdő // Csüt. Júl. 10, 2014 12:31 am

Rezzenéstelen arccal fogadom a válaszát, végül csak vállat vonok rá. Akkor ne menjen, biztos akad egy szabad hely valamelyik híd alatt a Chena parton, vérfarkas, fázni úgy se fog. Te jó ég, de görény vagyok, hogy még az istálló melegét is megtagadom tőle…
-Nem hiszem, hogy különösebben érdeklik az itteni falka ügyei. Emlékszel, felkötötte a nyúlcipőt még valamikor tavaly ősszel, miután megkavarta a szaros bödönt falka téren. Még te is itt laktál akkor. -jegyzem meg komoran, csak ne próbálja itt a saját saráról másra terelni a témát… meg amúgy is, ha annyira terelné, nem épp a legszerencsésebb egyén felé próbálkozik.
A sajnálatára csak vállat vonok. Mit mondhatnék? Hogy én is sajnálom? Hogy hiányoltam? Hogy elkélt volna a segítség? Úgy sem változtatna semmit, ami történt, megtörtént, a sajnálatával meg maximum kitörölhetem… Azt meg már pláne nem említem, hogy a terveim között szerepel, hogy ha kicsit helyreáll ez az őrültek háza itt az istálló táján és az időm engedi, esetleg én is szimatolok utána egy kicsit. Vagy megpróbálom kideríteni, ki vállalta el az ügyét, és körbeudvarolom némi információért.
-De rien. -felelem a köszönetére, mert ez a legkevesebb. Mégiscsak a mentorom volt, ha mást nem, egy esélyt megérdemel. Ha már korábban nem igényelte a segítségünket, akkor most itt a lehetőség, hogy bizonyítson, egyedül mire képes.
-Szurkolok, hogy igazad legyen. –maradok a diplomatikus válasznál. Lehet, hogy jobb, mint a korosztálya, de hogy Castornak elég lesz-e, abban nem vagyok biztos, már csak azért sem, mert nem ismerem olyan régóta, hogy ilyen kérdésekben biztosan állást foglaljak. Szükség van-e egyáltalán újabb falkatagokra? Ha igen, miben van hiány a falkánkon belül? Ezt meg tudja-e adni Benjamin? Mert hiába vagy jó szabó, és csinálod a legszebb öltönyöket, ha valójában egy zeneszerző tehetségére van szükséged…
-Akkor, ha nincs más… Örvendtem a találkozásnak. Azt javaslom, hogy kicsit rázd magad gatyába, mielőtt felkeresed a főnököt, mert ilyen kinézettel még a hotel recepcióján se jutsz túl, nem hogy az irodájába bebocsájtást nyerj… Ingyen tanács, azt kezdesz vele, amit akarsz. -felelem, azzal ha nincs más mondandója, akkor nem is pazarlom tovább az időt, az istálló felé veszem az irányt, hogy folytassam a munkát, amiből így is alig látszok ki.

// Hacsak nem lépsz valami olyat, akkor köszönöm  a játékot, és nagy kalappal a randidhoz Wink //
Vissza az elejére Go down
Benjamin de La Tremoïlle
Wagabond
Benjamin de La Tremoïlle

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 499
◯ HSZ : 84
◯ IC REAG : 90
Re: Tisztás, környező erdő // Pént. Aug. 01, 2014 10:34 am

– Ja, dereng valami. Nem volt százas a kölyök – vontam meg a vállam. Nem gyakran jut eszembe a gyerek, maximum akkor, ha látok egy oposszumot valahol az erdőben, vagy ha szembejön egy mentálisan sérült… Nem a legszebb dolgok, hogy emlékezzünk valakire róluk, de a srác mindig olyannak tűnt, akit a fejére ejtettek gyerekként. Na, vissza a jelenbe, sok itt is a tennivaló, nem érek rá azon aggódni, hol nyáladzik éppen valaki szép csendesen.
„De rien.” Bólintok, és ezzel azt hiszem, ezt is lezártuk. Nm mondom, hogy örökké hálás leszek, de a következő pár napban egészen biztosan… És végiggondolva, hogy lehet, pár óra maradt csak az életemből, ez nem annyira apró szó. Ki tudja, ha az Alfája bevesz, talán megalapítom végre azt a vadászcéget, amin gondolkodtam, mikor ideköltöztem. Abból sem lett semmi a végén. Sok ilyen dolog van, amik megakadtak útközben. Ez történik, ha látok a járda mentén egy boltot, ahol lehet kapni epres szeleteket.
– Ha tudnád, én mennyire – vigyorgok rá. nem érzek izgalmat, legalábbis nem olyasmit, amit szoktam. Elég öreg vagyok már ahhoz, hogy a „lesz, ami lesz” féle magatartást magamra vegyem a csatlakozással kapcsolatban. Ha bevesznek? Remek. Ha nem? Nem dől össze a világom. Viszont, ha kitépik a torkomat, vagy a tökömet, akkor lehet, kissé morcos leszek. Bár, így is tovább éltem, mint bárki azok közül, akikkel felnőttem gyerekként. Ilyen idősen a halál már nem annyira félelmetes kilátás.
– Köszönöm – mondom a tanácsára. Igaza van, azt hiszem, ideje lesz kifosztanom egy butikot, vagy legalábbis ellopni egy öltönyt valahonnan. nem számítottam arra, hogy már ma képes lesz lerendezni a találkozót. Bár valószínűleg jobb ez így, ha holnap vagy holnapután öltönyben kellene végigcsinálnom a mai utazós mutatványt, egészen biztosan a youtube-on, vagy min kötnék ki. Az ilyesféle hírnévre nem vágyok.
– Örvendtem a találkozásnak, Aimée – biccentek még egyszer, mielőtt megfordulnék. Az ölelést túlságosan búcsúzkodásnak érezném, na meg van rá esély, hogy le is szúrna közben, amennyire örült a viszontlátásnak. Kezembe veszem a táskám és elhagyom a lovarda területét. Ideje gatyába rázni magamat.
//Köszönöm a játékot Tisztás, környező erdő - Page 3 1839924927//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Tisztás, környező erdő // Pént. Aug. 01, 2014 11:26 pm

Tisztás, környező erdő - Page 3 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Bastian B. Baiyard
Vérvonal Alapító
Bastian B. Baiyard

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 837
◯ HSZ : 180
◯ IC REAG : 152
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Tisztás, környező erdő // Szer. Dec. 10, 2014 5:23 pm


Wild Wild West
Nem mondhatnám, hogy a modern kütyükért annyira odavagyok. Még nem. A rajongás megvan, ami néha egyenes arányban bukik a béka sejhaja alá, amint kudarcba futok. Élvezem azért a modern technológia előnyeit, még ha annyira nem is futja még rá. A kütyük azért már elkezdtek gyűlni, mint a kisgyerek matchboxai.
Olyasmire vágytam, ami a régi időkre emlékeztet, ahol otthonosan mozgok. Bevágódok a kocsiba, amiért legfeljebb annyira rajongok, hogy gyorsabb, mint egy ló. Ló. Fel is csillan a szemem. Mintha emlékeznék arra, hogy van a közelben lovarda. ~De merre?~ Visszatolatva lazán elviszem a kukát, inkább úgy hagyom a kocsit, visszaállítom a kukát és miután mindent visszadobáltam, visszacsattogok a lakásba, megnézni a helyi újságot, egészen biztosan benne van. Összegyűröm a kezemben, majd visszarongyolva a kocsihoz, a lovarda felé veszem az irányt.
A másik húde akkor jött, amikor rákérdeztek, lovagoltam-e már. Hát ja. De az nem tegnap volt. Viszont egyedül akartam menni és olyan négylábúval, aki bírja az iramot. És engem. És a sors biztos hülyéskedik velem, de az egyik patás éppen olyan volt, mint akivel szerettem lenni gyerekként, még ha nem is mertem felülni rá. Vicces kedvükben vannak a szellemek.
Le akartak róla beszélni, mondván, hogy eléggé saját feje után megy, de én éppen ezért ragaszodtam hozzá. Kicsit tovább tartott, mint számítottam, de lassanként felnyergeltem, még mindig bennem voltak a mozdulatok, majd a nyeregbe pattanva bemelegítő kör után vágtába kezdtem. Kezdtünk. Mint a gyerekek, jókat rikkantok. Nem tudom magam megtagadni, a lovaglás az egyik mániám. Hogy miért nem jöttem előbb? Még nem járunk messze, így folytatom az utat, nem éppen laza tempóban, hiába olyan a körülmény, amilyen. Figyelek azért négylábú barátomra, nem szeretném, ha megsérülne.
Hirtelen rántom meg a gyeplőt, mint ahogy társam észrevenné, hogy nem vagyunk egyedül. Ahogy megállok, figyelem a környéket, hogy ki lehet még ott, közben a ló nyakát paskolom. Az álcázott megjelenésemet adom, háromszáz körüli és a vérvonalamba tartozó. Másoknak pedig 27-29 év körüli srác, aki jól felöltözött a lovagláshoz, és nem több
.
Vissza az elejére Go down
Artemis Northwood
Suttogó
Artemis Northwood

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 167
◯ HSZ : 153
◯ IC REAG : 127
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : puszta megjelenésével bármely kevéssé előkelő helyen
Tisztás, környező erdő - Page 3 Tumblr_inline_nzqg7wGRCa1rifr4k_500
Re: Tisztás, környező erdő // Csüt. Dec. 11, 2014 2:14 pm


Hetente legalább egyszer - de igyekszem többször, csak sajnos az időm ezt nem mindig engedi - kilátogatok a lovardához. Nem panaszkodhatom, szeretett Gladysem igencsak jó helyre került itt...
Könnyed léptekkel hagyjuk magunk mögött az istállót, majd magát a lovardát is, noha érzem az alattam levő patáson, hogy futna, rohanna... ünnepnap minden egyes időszak számára, amikor kilovagolok vele, szóval miért is ne adnám meg neki, amire vágyik? Egy hótól megtakarított, egyenesebb szakaszon "megküldöm", neki vágtázva, hogy alig győzünk lassítani a szakasz végén. A fák közé azért nem kellene combosan beveretnünk. Csak szépen, nyugodtan, nem hajt senki... még az idő is kellemes ahhoz képest, hogy minuszok röpködnek, noha lehet, csupán a mozgásban melegedek ki a kobak és a dzseki alatt.
A ló mozdulna alattam, haladna tovább óvatos léptekkel az szokásos ösvényen, amin mindig is járni szoktunk, ám különös illatokat hord felém a szél, így megállásra késztetem, s fordulnék vissza vele egyetemben a tisztás irányába.
Egy magányos farkas... lóháton?! - Nem tudom, melyik tény lep meg jobban, ugyanakkor botor módon, lassú kocogásban indulok vissza, egyenesen feléje. Gladysnek mondjuk nem tetszik túlzottan a dolog, azt gondolja a drága szentem nyilván, hogy már megyünk is vissza a lovardába.

// Lesz ez még jobb is. ^^ //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Tisztás, környező erdő //

Vissza az elejére Go down
 

Tisztás, környező erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Napfényes/holdfényes tisztás
» Az erdő mélye
» Erdő széli birtok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Városhatárokon kívül :: E’Lemaître Lovarda-