KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Kis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapKis utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barKis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Kis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapKis utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barKis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Kis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapKis utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barKis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Kis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapKis utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barKis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Kis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapKis utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barKis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Kis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapKis utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barKis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
Kis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapKis utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barKis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
Kis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapKis utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barKis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Kis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapKis utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barKis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Kis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapKis utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barKis utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
 

 Kis utcák, sikátorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Kis utcák, sikátorok // Csüt. Dec. 15, 2011 12:09 pm

First topic message reminder :

Kis utcák, sikátorok - Page 2 Flat,550x550,075,f
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Jake Westmoreland
Harcos
Jake Westmoreland

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 456
◯ IC REAG : 495
◯ Lakhely : Fairbanks
Kis utcák, sikátorok - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Kis utcák, sikátorok // Kedd Feb. 14, 2012 4:23 pm

- Nem tesz semmit…
Nekem ez valóban nem megerőltető. Neveltetés, és persze jellem kérdése. De a jómodorral sosem volt gondom.
Mikor Ana a szemembe néz, nem fordítom el a fejem, viszonzom a pillantását. Engem nem hoz zavarba, ha a beszélgetőpartnerem rám néz.
Azon nem csodálkozom, hogy ebben a városban mindenkinek ismerős lehetek, elvégre az újságban is benne volt a képem már az érkezésem napján.
- Ahogy magának kényelmesebb…
Nem ragaszkodom már a formális megszólításhoz, úgy tűnik itt sokaknak csak kellemetlenséget okoz. Mondjuk még Bostonban sem szívesen használták a marha hosszú vezetéknevemet.
- Igazából bármiről beszélhet, ha nincs kedve hallgatni.
Engem nehéz untatni. Megtanultam hallgatni, és minden érdekel, legalábbis ha valaki beszél hozzám. Ha valakinek figyelhetem közben a gesztusait, az arckifejezései változásait, akkor akkor is le tud kötni, ha maga a téma egyébként érdektelen lenne számomra.
- Nem gond. Szívesen elkísérem. Merre tart?
Végtére is nem árt tudni, hogy merre kell indulnunk. Közben hagyom eltávolodni. Ahogy mozdul, lazul a karom a dereka körül, szabadon mozoghat, nem tartom vissza. Ha már nincs szüksége a támaszra, akkor teljesen elengedem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Kis utcák, sikátorok // Csüt. Feb. 16, 2012 8:27 pm

- Köszönöm, bár általában nem szoktam csak úgy az ostobaságaimmal lerohanni az embereket, ha nem muszáj – a mosolyom egyre magabiztosabbá vált, emlékeztetve arra, amilyen általában szokott lenni. Persze ezt a férfi nem tudhatta, ezáltal valószínűleg azzal sem volt tisztában, hogy kezdek szépen lassan helyrejönni. Ez nekem nagyszerű hír volt, mivel gyűlölöm, ha esendőnek tűnök, vagy gyengének. Én egy erős, és talpraesett nőszemély vagyok, aki olykor még veszélyes is tud lenni, már ha valaki magára haragítja. Az elmúlt néhány percben azonban ennek az ellentétét mutattam.
- Igazán figyelmes – mondtam őszintén, miközben megtettem az első lépést. Még nem mertem ugyan eltávolodni tőle teljesen, ugyanis jól esett az, hogy fogta a derekamat, mert biztonságérzetet keltett bennem. Nem nagyon, de annyira mindenképpen, hogy még hagyjam magam egy kicsit támogatni. Ha máskor nem is szoktam segítséget kérni, néhány kivételes esetben igazán megtehetem, nem? Egyébként sem tűnt olyannak, aki visszaélne a helyzettel.
- Egyébként éppen hazafelé igyekeztem. A város határához közel lakom… tudja, ahol a házak már kezdenek ritkulni – miközben magyaráztam neki, a kezeimmel is gesztikuláltam, mint ahogyan általában szoktam. Nem tehetek róla, ez nálam már megszokás, az pedig, hogy ez kit zavar, és kit nem, már nem az én gondom, igaz?
- Maga merre lakik? – kérdeztem kíváncsian, és mielőtt válaszolhatott volna, még hozzátettem. – Remélem, hogy nem veszi tolakodásnak, csak azért kérdezem, hogy nem kell-e túlságosan nagyot kerülnie miattam… - alig láthatóan bár, de elhúztam egy picit a számat. Én aztán igazán nem akartam ugráltatni őt, már így is sokkal tartoztam neki azért, hogy megmentette az életemet. Korábban még soha nem volt ilyenben részem, de be kell, hogy valljam, piszkosul jó érzés volt, ahogyan a tudat is tetszett, hogy a rend őrei tényleg vigyáznak ránk. Vagy csak én voltam olyan szerencsés, hogy kifogtam az egyetlen kötelességtudót…
Vissza az elejére Go down
Jake Westmoreland
Harcos
Jake Westmoreland

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 456
◯ IC REAG : 495
◯ Lakhely : Fairbanks
Kis utcák, sikátorok - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Kis utcák, sikátorok // Csüt. Feb. 16, 2012 10:58 pm

- Muszájnak nem mondanám, de a lehetőséggel bármikor élhet.
Már én is látom, érzem rajta, hogy kezd visszatalálni önmagához, és múlik a zavarodottsága. Nagyon helyes, nem kell aggódni miatta, és nem kell győzködni, hogy mégis nézesse meg magát egy orvossal a sokk utóhatásai miatt.
- Ez csak természetes.
Persze, hogy figyelmes vagyok. Erre neveltek, és én is akkor érzem jól magam, ha segítségére lehetek másoknak.
Enyhén furcsa érzés úgy sétálni vele az utcán, hogy a kezem még mindig a derekán, de amíg szüksége van a támogatásomra, vagy csupán a jelenlétem nyújtotta biztonságérzetre, addig nem én leszek aki eltávolodik. Ezt meghagyom neki, de nem sürgetem.
A helyzettel eszemben sincsen visszaélni. Én semmit nem nyernék vele, különben sem teszek ilyet soha.
- Az északi határához közel?
Azért az még egy bő negyed órás séta, én meg utána még mehetek vissza a hotelhez, de tulajdonképpen nem számít. Az elmúlt három napban stabilan megvolt az öt óra alvásom, úgyhogy egy kis csúszás nem számít a programban.
Ha jól sejtem, melyik részen lakik akkor pedig még képben is vagyok, hová kell mennünk.
A kérdésre nem kellett sokáig várnia a választ.
- A Holiday Inn Expressben. Holnapig legalábbis. Akkor átköltözöm egy bérlakásba.
Előre fázom a dologtól, elvégre ha nincs aki mosson, takarítson rám, hamar káosz alakul ki körülöttem, lévén csak a munkámmal foglalkozom. Az alvásra szánt kevés időt nem szívesen pazarlom házimunkára.
És nem, nem vettem tolakodásnak a kérdést, de azért megpróbálom megnyugtatni.
- Ne aggódjon. Szívesen elkísérem. Nem okoz gondot.
Ha tudná a rendőrökről, amit én tudok! (Legalábbis párukról) Nem sétálna ilyen nyugodtan mellettem. Én pedig őszintén fájlalom, hogy vannak a rendőrség kötelékében, akik miatt szégyellhetem magam…
- Elárulja, min gondolkozott olyen mélyen?
...hogy besétált egy autó alá? De a végét persze már nem mondom hangosan, nem akarom, hogy feddésnek vegye, mostantól csak jobban odafigyel majd magától is...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Kis utcák, sikátorok // Szomb. Feb. 18, 2012 4:35 pm

- Tényleg nagyon figyelmes… - bólogattam mosolyogva, majd folytattam is a fecsegést. – Tudja, a legtöbb ember már nem rendelkezik ilyen jó modorral. Lehet, hogy más nem rántott volna vissza az autó elől… ezért nem lehetek elég hálás – a szavaim őszinték voltak, és ugyan még mindig nem tudtam, hogy ki mellett sétálgatok olyan nyugodtan, valami azt súgta, hogy ismernem kéne őt valahonnan. Nagyon nem szeretem, ha nem vagyok tisztában minden aprócska részlettel.
- Igen, pontosan ott – válaszoltam kicsit elmélázva, de azért szerencsére nagyon jól tudtam, hogy miről is beszéltünk az előbb. Hiába kalandozok el olyan gyakran, közben tudok ám figyelni a környezetemre is, amit nagyon jó tulajdonságomnak tartok. Sőt, mi több, az összes nőnek remek tulajdonsága, ha már itt tartunk, hiszen meggyőződésem, hogy a nememből fakad, ez a különleges képességem. Már ha lehet annak nevezni…
- Ó… - mindössze ennyit tudtam kinyögni, miután megtudtam, hogy hol szállt meg. Egyáltalán nem voltam meggyőződve arról, hogy ez a legjobb hely neki, de amint közölte, hogy csak holnapig fog ott tartózkodni, kicsit máris nyugodtabbá váltam. Tudtam jól, hogy kinek a tulajdonában van a hotel, ebből kifolyólag nyugtalanná tett mindig, hogy védtelen emberek szállnak ott meg. Akár van fegyvere, és a rend elkötelezett őre, akár nem. Van, amivel szemben egy ember képtelen megvédeni magát, ez tény. Olyan tény, amit ő nyilvánvalóan nem tud. Remélhetőleg nem is fog megtudni.
- És tudja már, hogy az hol van? – közben óvatosan lépkedtem, vigyázva, hogy még véletlenül se csússzak meg a helyenként jeges járdán, habár a támaszom még mindig megvolt, az oldalamon sétáló férfi személyében. Mennyivel könnyebb, ha egy kicsit rábízhatom magam másokra. Kár, hogy ez csak szökő évente egyszer történhet meg, és nem többször.
- A balesetkor? Illetve majdnem baleset… - tettem hozzá gyorsan, és hatalmas mosollyal ajándékoztam őt meg, újfent. – Csak azt hittem, hogy valaki követ, de nem hinném, hogy tényleg így volt. Néha nagyon el tudnak ám kalandozni a gondolataim – próbáltam ismét nagyon meggyőző lenni, és szerencsére még hazudnom sem kellett. Egyszerűen csak nem mondtam el mindent, többek között azt, hogy Őrző vagyok, és a városban lévő farkasok figyelmének középpontjában vagyok én is, hiszen lényegében részem van, az új Őrzők toborzásában. Elég hihetetlen mese lenne, annyi biztos.
Vissza az elejére Go down
Jake Westmoreland
Harcos
Jake Westmoreland

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 456
◯ IC REAG : 495
◯ Lakhely : Fairbanks
Kis utcák, sikátorok - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Kis utcák, sikátorok - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Kis utcák, sikátorok // Szer. Feb. 22, 2012 5:12 pm

Azt hiszem a legjobb taktika, ha többször nem válaszolom azt, hogy nem tesz semmit, mert újra kötelességének érzi elmondani, hogy hálás nekem a segítségért és figyelmességért is, én pedig nem azért teszem, hogy hálálkodjon. Inkább a jómodor témájához szólok hozzá, talán kicsit elkanyarodik a téma.
- A szüleimnek fontos volt, hogy jólnevelt gyerek legyek, elvégre csak akkor lehet belőlem előzékeny és illemtudó felnőtt. Mindemellett szerintem más is visszarántotta volna, ha képes elég gyorsan reagálni.
A baj inkább az, hogy az emberek már nem tanulnak meg észrevenni dolgokat, és időben reagálni rájuk, mert úgy érzik magukat biztonságban, ha inkább elfordítják a fejüket. Legalább őket nem éri akkor baj. Sulykolják beléjük a rémségeket, meg hogy farkastörvények uralkodnak, és ennek következtében nincsenek is sokan, akik másokért is ki mernének állni…
A válaszára biccentek egyet, és már mehetünk is. Nem lesz ez olyan túl nagy kerülő nekem.
- Nem kedveled a szállodákat?
Az az „ó” nem úgy hangzott, mintha irigykedne rám, amiért fényűző hotelben lakom a zsarufizetésemből. Ami így persze nem is igaz, mert az eddig megtakarított pénzemet csappantotta meg alaposan a pár hét Holiday Inn-beli tartózkodás.
Ha Ana tudná, hogy Castor már egy alkalommal kicsipkézte a bőröm, és én is tudom, kicsoda a tulajdonos valójában, akkor talán kevésbé aggódna értem.
- Igen, már megvan a lakáskulcsom is. Van házsor a külváros belső peremén, amiket csak bérelni lehet. Azok közül költözöm az egyikbe.
Nekem nem nagyon kell figyelnem hová lépek, a rendőrbakancs recés talpa csak komoly méretű tükörjégen tud veszélyesen megcsúszni.
A kérdésre bólintok.
- Igen, akkor…
A válaszon elgondolkodom egy kicsit. Túlságosan próbálja elbagatellizálni ezt a dolgot. Vagy tényleg követte valaki, vagy valami másról van szó. Mindenesetre elég nyilvánvaló, hogy nem akarja, hogy foglalkozzak a dologgal.
- Legközelebb azért jobban figyelj oda! – csak kérem, nem utasítok. Azt nem is tehetném. – És ha úgy gondolod, hogy tényleg baj van, felhívhatsz bármikor
Amennyiben mutat bármilyen hajlandóságot az ilyesfajta segítség elfogadására, adok neki egy névjegykártyát, bár sok információ nincs rajta, csak a nevem a rangom, és egy mobilszám.
Vissza az elejére Go down
Paul MacMurth
Ember
Paul MacMurth

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 152
◯ IC REAG : 165
Re: Kis utcák, sikátorok // Hétf. Márc. 19, 2012 7:26 pm

- Jacob Hell -

Leparkolom a kocsit az első helyen, amit látok. Körülnézek, hogy nem fizetős-e, de úgy tűnik most az egyszer szerencsém van. A kocsit jól bezárom magam után csak azt a táskát veszem ki, amelyben a készpénzzel teli táska van. A teljes félretett pénzem. Azt hiszem egy darabig most kölcsönökön kell élnem. Magamban vigyorogtam azon, hogy mit fog reagálni Lily és baromira örültem, hogy nincs elég közel ahhoz, hogy nyakon vághasson. Persze szeretem azt a lányt, talán jobban, mint kellene, de tény és való, hogy vészesen nagyot tud ütni. Én hülye meg még hagyom is neki.
Teszek pár óvatos lépést az utcán, próbálom felmérni, hogy ki is lehet az alak, akit keresek. Bár az utcát sem nagyon tudom, hogy hol lehet, ami komolyabb probléma. Bár volt egy címem, hogy hová kellene mennem, de nem ismertem igazán ezt a helyet. A járókelők intenzív kérdezgetésével végül sikerült eljutnom oda, ahová akartam. Ott egy alakot láttam, akihez odaléptem és kezem nyújtottam neki.
- Üdvözlöm, Paul MacMurth vagyok, az ingatlant jöttem megnézni. Ön az, akit keresek? – kérdeztem és vártam a választ.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Kis utcák, sikátorok // Hétf. Márc. 19, 2012 8:38 pm

- Paul MacMurth -

Eljött az üzlet napja. Nem hittem volna hogy lesz olyan balek valaki hogy megveszi tőlem, bár nem kértem érte irreális árat, az értékével egyenlőt, így még logikus is lehet hogy valaki vásárláson gondolkodik. Bár, én ha mesterember is volnék tovább adnák rajta, hiszen, egyáltalán nincs kedvem hónapokat tölteni a javíttatással. Inkább megszállok majd a szállodában, viszont, ha valóban kocsma lesz egyszer ebből a helyből azt ki kel használnom. Már egy ideje a városban vagyok, de nem kezdtem bele az üzletbe, ebből a pénzből pedig megvásárolhatom a készleteket amit majd árulnom kell.
Megpillantottam a férfit, ahogy az ingatlan előtt állt, valóban ő volt az akivel üzletelni akartam, interneten és telefonon keresztül beszéltem még csak vele, de ahogy ott ácsorgott teljesen megbizonyosodtam róla.
-Jó estét. Igen engem keres, Jacob Hell vagyok.
Magam is felé nyújtottam a kezemet, majd egy gyors kézrázás után, úgy döntöttem itt az ideje, ha már üzletet kötünk, megbeszélni a részleteket.
-Nos, nézzük meg az ingatlant. De előtte leszögezném hogy csak készpénzzel üzletelek, egy összegben nem részletben.
Fontosnak tartottam ezt elmondani, ugyanis, a tőkére nekem most volt szükségem. Mikor idejöttem, nem számoltam bele hogy nincs időm szépen kellemesen pénzt keresni, a farkasok frissek a városban, ha még most terjeszkedni kezdek, kompromisszumokat kötök, akkor uralhatom is akár a piacot.
Vissza az elejére Go down
Paul MacMurth
Ember
Paul MacMurth

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 152
◯ IC REAG : 165
Re: Kis utcák, sikátorok // Hétf. Márc. 19, 2012 8:52 pm

Őszinte leszek: mikor először láttam meg a házat kissé elbizonytalanodtam. Bár ennyi pénzért azt hiszem nehezen kaphatnék jobbat. Fontos volt úgy okoskodnom, hogy maradjon némi tőkém a felújítások elkezdésére. Istenem, ennél még Irakban is jobbat láttam egy bombázás után! Mindenesetre eltökélt ember voltam, és ha jól láttam, minden fala megvolt a helynek, így aztán legalább nem kell azzal szórakoznom, hogy újakat húzok fel.
- Bizalomgerjesztő név – vigyorogtam a férfire. Minekutána rájöttem, hogy a kicsusszant megjegyzés nem a legmegfelelőbb kezdés, így aztán a továbbiakban próbáltam megnyerő képet vágni. – Persze, készpénz is van nálam, én sem vagyok híve a bankoknak és a csekkeknek.
Követem a férfit a ház belsejébe. Amikor meglátom próbálom nem kimutatni, hogy mennyire megdöbbenek az állapotán. Igazából valami ehhez hasonlóra számítottam, amikor meghallottam az árát, de csak most jöttem rá, hogy mennyire reális is a dolog. A dolgok valódibbá váltak, amikor szétnéztem.
- Nos – mondom -, nem is annyira rossz. Persze elleszek vele egy darabig, de a sereg után ez kéjutazás… Mondja az árat és adja az adásvételi szerződést, uram, ha megkérhetem. Essünk túl a dolgon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Kis utcák, sikátorok // Kedd Márc. 20, 2012 4:41 pm

Úgy látszik, a férfi egy poén elsütésével próbálkozott, amikor épp meghallotta a nevemet, amit úgy tűnik rosszul választottam. Nem akartam eredeti nevemen beszélni itt az emberekkel, mivel a sajtó karrierem miatt, páran könnyen az életem után nézhetnek. Jobb ha egy új Betolakodó falka tagnak néznek csak. De esküszöm, ha minden bemutatkozásnál meg kell hallanom egy ilyen poént, akkor falra mászok. Tekintve, hogy van más elfoglaltságom is, egyszerű civakodásnál, pontot akarok rakni az ügy végére. Enyhe mosolyt azért villantok, hogy ne a fapofa üzletembert tisztelje bennem.
-Remek! Ha jól sejtem, azt tartalmazza a táska.
A házba beérve, kíváncsian fürkésztem hogy mit reagál, ehhez a nyomortanyához. De úgy látszik, az eladás mégis csak sikeres lesz, hiszen már az árat kéri. Elővettem közben pipámat, amibe egy kis dohányt tömködtem, már csak a nosztalgia kedvéért. Az üzletet, ezzel fogom ünnepelni, bár valóban kellemes élmény volna, nem tömtem bele ópiumot, sem marihuanát, bár azt túlságosan nem is kedvelem. Miután megforgattam a számban a füstöt és kieresztettem, úgy döntöttem az árra térek.
-Egyezzünk meg 250 000 dollárban, tekintetben a hely milyenségére. Se lentebb se föntebb, ha van magánál elég pénz, azonnal aláírhatjuk a papírokat.
Vissza az elejére Go down
Paul MacMurth
Ember
Paul MacMurth

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 152
◯ IC REAG : 165
Re: Kis utcák, sikátorok // Kedd Márc. 20, 2012 5:27 pm

Úgy tűnik az úriembernek nem tetszett a viccem. Hiába no, az emberek nem igazán szeretik, ha a nevük kerül terítékre poén gyanánt… Na mindegy. Még mindig elfátyolosodik a szemem, ha körbenézek ezen a helyen. Azt hiszem mégiscsak közelebb leszek ezzel szerény kis álmom megvalósításához, mint voltam teszem azt pár évvel ezelőtt, de nem kellemes érzés látni, hogy honnan kell indulnom. Szimbolikus jelentéssel is felruházhatnám ezt a romhalmazt, csak ahhoz találnom kellene valami jó dolgot, amivé változtathatnám gondolatban.
- Két és fél rongy? – kérdezem, a szemöldököm pedig magasba szalad. A táskában háromszázötvenezer van, szóval még viszonylagosan jól is jönnék ki a dologból. Azonban most, hogy láttam a ház belső állapotát kezdem úgy érezni, hogy Lilyt halálra kell szipolyoznom pénzügyileg, hogy bármit is kihozzak belőle. Beletörődötten sóhajtok. Mindig is sejtettem, hogy ez nem lesz valami húdekönnyű menet, de azt nem hittem volna, hogy ennyire keménynek ígérkezik. – Rendben. Adja a papírokat, ha aláírtam, már számolom is le a pénzt.
Kissé félni kezdek, amikor belegondolok, hogy én ezért Lilytől mit fogok kapni. Jót nem, az biztos. Az a lány mindig enyhén szadista volt velem szemben, de tartok attól, hogy ha rájön, mekkora marhaságra bólintottam rá az imént, letépi a golyóimat és célbalövést fog játszani a fejemmel.A fenébe, még én is nehezen hiszem el, hogy tényleg beleegyezek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Kis utcák, sikátorok // Pént. Márc. 23, 2012 2:49 pm

Kicsit elbizonytalanodok, amikor megint megforgatom a füstöt a számban, amikor meglepődve kérdez rá az árra. Úgy látszik kevesebbre számított, elképzelhető hogy meghátrál, így a számban gomolygó füst se tölti ki akkora lendülettel az ópium hiányát, mint az előző pillanatokban. A sikeres üzlet lehetősége, kissé felismertette velem a minden jó élményt amit ez a drog nyújtott nekem. De hál istennek a szívem megnyugodhat, ugyanis a papírokról kezd érdeklődni. Ismét boldogabban forgatom a számban a füstöt, aztán elő is kerítem a kabátom belső zsebéből a papírokat amik a pénz beszerzéséhez szükségesek. Egy tollal együtt nyújtom jobb kezemmel a 250 000-ret érő papírokat.
-Ezt itt aláírja és meg is vagyunk. De megkérdezhetem, mit tervez a hellyel?
Erre kíváncsi voltam, nem láttam benne túl nagy jövőt, gyakorlatilag mindenre alkalmatlannak találtam. Nem épp egy álmaim otthona, vagy ki tudja mije. De hogyha ennyit hajlandó rászánni egy ilyen épületre az illető, valószínű hogy nem épp komolytalan kis alkalmi kéglinek szánja, hanem valami üzlet féleségnek. Elvégre, ha házat akar akkor rácsap még százat és már kap egy viszonylag átlagos helyet, amit egyből be is lakhat, nem kel rengeteget bütykölni vele, de még az se kizárt hogy itt kártevők élnek. De eddig szerencsére nem futottam beléjük, most már nem is az én problémáim. Szépen mosolygok, távozok, kérek egy szobát a hotelban, aztán neki állhatok komolyabban ráfeküdni az üzletre. Elvégre a most bejövő pénzből is ahogy elkezdtem tudok egy egyszerű szobára és kosztra küldeni, de ha komolyabban rá megyek akkor akár belakhatok egy királyi lakosztályt is. Ha pedig meg lesz az első millióm belőle, ami még iszonyatosan távoli jövő, akkor építtetek egy házat saját ízlésem szerint.
Vissza az elejére Go down
Paul MacMurth
Ember
Paul MacMurth

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 152
◯ IC REAG : 165
Re: Kis utcák, sikátorok // Vas. Márc. 25, 2012 10:58 am

Amikor a papír elém került, egy pillanatig tétováztam. Tényleg akarom én ezt? Ez a hely sok pénzt fog követelni tőlem, és talán találnék helyet olcsóbban is. Na persze, de az valószínűleg vagy rossz helyen lenne, vagy ennél is nagyobb lebuj lenne. Nem, ez a jó hely, azonban mégis… Nem veszek túl nagy terhet a vállamra ezzel? Képes leszek elbírni, véghez tudom vinni, amit elterveztem? Remélem, hogy igen.
- Tessék – mondom, és aláfirkantom a nevem. Pár perc alatt leszámolom a kért pénzt. – Tudja, kocsmát akarok nyitni. Rendbe kell hoznom ezt a helyet, utána meg… fene se tudja, hogy mi lesz utána. Nem terveztem ennyire előre.
Fenéket nem tudtam. Egész egyszerűen nem akartam a fickó orrára kötni, és személy szerint úgy gondolom, hogy egészen jól sikerült palástolnom azt, hogy elhallgatom előle a dolgokat. Ez a pasas nem tetszett nekem, volt benne valami gyanús, valami, amitől felállt a szőr a hátamon. Nem tudom, hogy miért, de szerettem volna már kívül tudni, még akkor is, elvégre ez már az én helyem volt.
Mit éreztem az egésszel kapcsolatban? Volt bennem némi öröm. Karnyújtásnyira került tőlem a kocsma! Jó, alapvetően baromi nagy karnyújtásnyira, de akkor is csak karnyújtásnyira. Tudtam, hogy elérhetem, amit akarok. Féltem is egy kissé, hisz most már végleg egy új életbe kedztem. A hidak többségét, amik a múltamhoz kötöttek felégettem, már nem volt visszaút. Már csak Lilyt kellene fölráncigálnom ide, és akkor minden tökéletes lehetne. Hamar úgyis ismertségeket fogok kötni a városban.
- Végeztünk? – kérdeztem Jacobtól.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Kis utcák, sikátorok // Vas. Márc. 25, 2012 8:26 pm

Ismét kétségek jelentek meg a fejemben, amikor megláttam hogy Paul tétovázni kezd. Talán eldobja a papírt, aztán kinek kell ez a sz*r mondattal elhagyja a helyszínt? A tüdőmbe leáramló gomolygó füst, megnyugtatott kissé, de még mindig, igen csak ideges voltam hogy nem fog sikerülni. Természetesen, valami mást könnyedén tovább adok. Például egy normális telket, ha valaki kételkedik akkor takarodhat, de egy ilyen lepukkant kéglit eladni szinte már művészet. De mikor aláfirkantsa, boldogság hormonok szabadulnak fel bennem. A pipámból, folyékony boldogságot szippantok magamba, aztán, meg is kapom a jól megérdemelt pénzt. Vagy nagy céljai vannak ennek a férfinak, vagy színtisztán bolond hogy belement ebbe az üzletbe.
-250 rongyot kidob azért, hogy egy ilyen ócska lebujt vegyen tervek nélkül? Ez kissé meglepett. Bocsánat a fogalmazásért, de most hogy túl vagyunk az üzleten, eléggé meglepődtem.
250 ezret ad ezért az épületért, tervek nélkül. Őszintén szólva is sokkolt a hír, bár én is hasonló hülyeséget csináltam, de hozzá kell azt is tennem hogy nem néztem meg az épületet. Talán úgy megvenni valamit még nagyobb hülyeség volt, de túl nagy önbizalommal érkeztem. De most végre, neki állhatok az üzletnek, nem piti sarki dílerként, még ha város szerte ismert drogkirályként se indulhatok el ebből. De majd egyszer arra is sor fog kerülni.
-Persze, ha nem akar még valamivel tisztában lenni, akkor kész vagyunk, én pedig távozok.
Vissza az elejére Go down
Paul MacMurth
Ember
Paul MacMurth

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 152
◯ IC REAG : 165
Re: Kis utcák, sikátorok // Vas. Márc. 25, 2012 9:18 pm

- Hiába no, a szerencsére bízom magam – felelem vigyorogva. Talán azt hiszi, hogy őrült vagyok. Talán nem. Kit érdekel, de most úgy őszintén? Már annak is örülök, hogy itt vagyok, annak meg még inkább, hogy nem kell a drága hotelekben éjszakáznom.
Közben körülnézek és egyre inkább meggyőzöm magam, hogy szükségem van erre a helyre. Ha erőltetem magam, már láthatom is, ahogy megtelik élettel. Jó sok képzelőerőre van persze szükségem hozzá. Nem baj, van abból bőven! Egyébként is: Rómát sem egy nap alatt építették, én meg mégis egy kocsmát szeretnék itt nyitni. Mi lesz ehhez képest az antik Róma minden dicsősége?
- Nem tud esetleg olyanokat a környékről, akik olcsón melóznak? – kérdeztem a fickót. – Ahogy elnézem itt falakat kell verni… bár, azt magam is meg tudom csinálni. Ott van még a vízvezetékek meg a fűtés kérdése, továbbá a tető sem éppen álmaim házáé, bár lehet alóla vizsgálni a csillagokat. Ha jól sejtem, ez bőven benne lesz a csillagászati kategóriában. - vigyorodok el. – Egyébként, eleget beszéltünk már rólam. Magával mi a helyzet? Mit vétett, hogy magához került ez a lebuj?
Próbálom elfelejteni, hogy éppen most szóltam le a saját tulajdonomat. Hiába, ami a szívemen, az a számon, és ez tényleg egy ótvar hely, de a fekvése viszonylag jó. Legalább a reklámra kevesebbet kell költenem. Szerzek egy neont, vagy esetleg valami szimpla reklámtáblát. Az egyetemisták úgyis benéznek: többször szedtem már össze Lilyt, miközben egyetemre járt, mint ahányszor meg tudnám számolni a két kezemen. Szerencsétlen lány nem volt éppen együttműködő csontrészegen, de hát Istenem, némi kikapcsolódást mind megérdemlünk. Mondjuk azt is érdekes volt elmagyarázni Johny őrmesternek, hogy miért van lehányva a díszegyenruhám… Régi szép napok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Kis utcák, sikátorok // Hétf. Ápr. 02, 2012 5:38 pm

Szerencse... Nem szeretem ezt a szót, sokkal egyszerűbb szilárd tényekre bízni magamat így nem kell annyira aggódnom, hacsak ki nem derül hogy az annak hit tények még sem annyira szilárdak, így talán a biztonság fejfájdítóbb lehet mint a bizonytalanság. De ki hogy van összerakva, ebbe nekem nincs jogom beleszólni.
-Hát, friss vagyok a városban nem ismerek sok embert. Nem is ezzel tervezek foglalkozni, nagyon el sem gondolkodtam az épület felújításán, szóval fogalmam sincs - ezután a másik mondatára kezdtem válaszolni - Igazából, volt egy kis befektetett pénzem és meg sem néztem az épületet vásárlás előtt. Gondoltam bárhol elalszom nem ez a lényeg, de nem pont erre számítottam szóval, inkább a szálloda mellett döntöttem. A pénz mehet jobb helyre is.
Elmosolyodtam, remélhetőleg sikerül akkora hírnevet szereznem a mocskos körökben hamarosan hogy Paul is azt hallja hogy ha kell valami keresd Jacobb Hellt, vagy még jobb, Jacob emberei bármit meg tudnak szerezni neked, olcsón, minőségit és még gyors is a kiszolgálás. Mindig biztonságos üzlet, ha azonnal be akarsz tépni menj hozzá! De ez sajnos még a jövő zenéje, nem valószínű hogy ilyet hallok másoktól holnap vagy holnap után. De 1 vagy 2, esetleg 3 év múlva ilyenről is lehet még szó.
Vissza az elejére Go down
Paul MacMurth
Ember
Paul MacMurth

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 152
◯ IC REAG : 165
Re: Kis utcák, sikátorok // Szer. Ápr. 04, 2012 7:06 pm

Rövid időn belül kiderült, hogy z első itteni ismerősöm is friss a városban. Remek, teljesen olyan érzésem lett, mintha még jobban elvesztem volna. Jó dolog olyat ismerni, aki szintén alig tud valamit a városról. Bár, biztos vagyok benne, hogy azért ő jobban kiigazodik itt, mint én, elvégre én tényleg körülbelül fél órája vagyok itt.
- Hát igen, a szálloda mégiscsak kényelmesebb! – nevetek föl gondterhelten. Számomra nem lesz az, azt már tudom. Itt maradok, bármi történjen is. Jöhet akár a hét pokol is, akkor is kocsmát csinálok ebből a helyből, Istenemre esküszöm! Persze, ezzel elleszek egy jó darabig, ez egyértelmű, de hát az embernek kell a hosszú elfoglaltság, vagy unatkozni kezd. Kérdéses, hogy a fejem ütemes veregetése a falba mennyire minősül hosszú távú elfoglaltságnak.
Gondolataim Lily felé terelődnek és arra, hogy mekkorát keverne le nekem, ha látná, hogy mit is műveltem éppenséggel. Az biztos, hogy lenyakazna, főleg, ha megtudná, hogy minden spórolt pénzem elment százezret leszámítva. Édes jó Istenem, sosem szabad megtudnia…
- Lesz még más is, Mr. Hell, vagy végeztünk? – kérdezem végül, mikor a csend már kezd túlontúl hosszúra nyúlni. Lily haragjáról szóló gondolataimat egyelőre a háttérbe űzöm, és Jacobra fókuszálok.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Kis utcák, sikátorok // Szomb. Május 12, 2012 10:35 pm

JÁTÉK FAGYASZTVA
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Cain di Notte
In Memoriam
Cain di Notte

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 280
◯ HSZ : 78
◯ IC REAG : 84
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Kis utcák, sikátorok // Szomb. Május 12, 2012 10:48 pm

Katharina

Az egyetlen hátránya annak, ha kibelezel valakit az, hogy te is bőven kapsz a delikvens véréből. Bosszantó, ráadásul világítótoronyként jelzi, hogy nemrég akadtál össze valakivel, és a másik húzta a rövidebbet. Ami önmagában nem baj, csakhogy a vérszag vonzz minden farkast. Márpedig ebben a városban egyébként se nehéz vérfarkasba botlani. Egy köztéri szökőkútban megmostam a kezem, ám a szagot ennyivel nem lehet eltüntetni. Mindegy, legalább a látvány nem ingerel senkit. Nem zűrt kavarni jöttem, nekem az a jó, ha minél kevesebben, minél kevesebbet tudnak rólam. Jobb szeretek megmaradni egy árnyéknak a számtalan másik között, mert az árnyak közül könnyebb lecsapni...
Elkalandoztak a gondolataim. Megráztam magam és a feladatomra koncentráltam. Ez a Marcus nem éppen olyan fajta, akit Mortimer szívesen látna - legalábbis eddigi ismereteim alapján a Protektorról és a kutyáról. Ha valaki ennyire el akarja söpörni az Őrzőket, arról jobb, ha az öreg is tud. Még akkor is, ha a terv nevetséges. Egy egész közösséget is nehéz félreállítani, nemhogy az egész fajt! Ez már túlment az őrültség határán, ez egyszerűen baromság volt. Főleg itt, Fairbanksben, ahol egyik falkának sem volt baja az őrzőkkel, inkább a minél jobb kapcsolatra törekedtek. Na, igen, ha valamelyik társaság mellé odaállnának, a másik menthetetlenül bukna, mert az már túl sok lenne együtt. Az Őrzők veszélyesek, erősek. A vérfarkasok dettó. De a kettő együtt még annál is durvább, ezt azt hiszem, egy magamfajta "hibrid" tudja a legjobban.
A mágia ott zubogott a bőröm alatt, a bestiám pedig élvezettel lubickolt benne.
Egy sikátoron át terveztem levágni az utat az egyetem felé. Már a kis köz felénél jártam, amikor tömény vérszag csapta meg az orrom. Ismerős véré, olyan sűrűn, hogy egy pillanatra azt hittem, Marcus valahogy elvonszolta magát idáig. Aztán megláttam a szőke nőstényt, s egyből felismertem. Jó az arcmemóriám.
- Pökhendi barátomnak ma k*rva szar éjszakája van - szólaltam meg, és megálltam, hagyva, hogy a nőstény válassza meg a távolságot. Láttam, hogy valamit szorongatott a kezében, s ahogy jobban figyeltem, már azt is láttam, hogy mit. A szám sarka finoman fölfelé görbült, ami nálam már-már egy vigyornak illett be. - Hagytál belőle valamit?
Vissza az elejére Go down
Cain di Notte
In Memoriam
Cain di Notte

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 280
◯ HSZ : 78
◯ IC REAG : 84
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Kis utcák, sikátorok // Szomb. Május 12, 2012 10:48 pm

Katharina

Az egyetlen hátránya annak, ha kibelezel valakit az, hogy te is bőven kapsz a delikvens véréből. Bosszantó, ráadásul világítótoronyként jelzi, hogy nemrég akadtál össze valakivel, és a másik húzta a rövidebbet. Ami önmagában nem baj, csakhogy a vérszag vonzz minden farkast. Márpedig ebben a városban egyébként se nehéz vérfarkasba botlani. Egy köztéri szökőkútban megmostam a kezem, ám a szagot ennyivel nem lehet eltüntetni. Mindegy, legalább a látvány nem ingerel senkit. Nem zűrt kavarni jöttem, nekem az a jó, ha minél kevesebben, minél kevesebbet tudnak rólam. Jobb szeretek megmaradni egy árnyéknak a számtalan másik között, mert az árnyak közül könnyebb lecsapni...
Elkalandoztak a gondolataim. Megráztam magam és a feladatomra koncentráltam. Ez a Marcus nem éppen olyan fajta, akit Mortimer szívesen látna - legalábbis eddigi ismereteim alapján a Protektorról és a kutyáról. Ha valaki ennyire el akarja söpörni az Őrzőket, arról jobb, ha az öreg is tud. Még akkor is, ha a terv nevetséges. Egy egész közösséget is nehéz félreállítani, nemhogy az egész fajt! Ez már túlment az őrültség határán, ez egyszerűen baromság volt. Főleg itt, Fairbanksben, ahol egyik falkának sem volt baja az őrzőkkel, inkább a minél jobb kapcsolatra törekedtek. Na, igen, ha valamelyik társaság mellé odaállnának, a másik menthetetlenül bukna, mert az már túl sok lenne együtt. Az Őrzők veszélyesek, erősek. A vérfarkasok dettó. De a kettő együtt még annál is durvább, ezt azt hiszem, egy magamfajta "hibrid" tudja a legjobban.
A mágia ott zubogott a bőröm alatt, a bestiám pedig élvezettel lubickolt benne.
Egy sikátoron át terveztem levágni az utat az egyetem felé. Már a kis köz felénél jártam, amikor tömény vérszag csapta meg az orrom. Ismerős véré, olyan sűrűn, hogy egy pillanatra azt hittem, Marcus valahogy elvonszolta magát idáig. Aztán megláttam a szőke nőstényt, s egyből felismertem. Jó az arcmemóriám.
- Pökhendi barátomnak ma k*rva szar éjszakája van - szólaltam meg, és megálltam, hagyva, hogy a nőstény válassza meg a távolságot. Láttam, hogy valamit szorongatott a kezében, s ahogy jobban figyeltem, már azt is láttam, hogy mit. A szám sarka finoman fölfelé görbült, ami nálam már-már egy vigyornak illett be. - Hagytál belőle valamit?
Vissza az elejére Go down
Katharina Kadaverin
Falkatag
Katharina Kadaverin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 216
◯ HSZ : 94
◯ IC REAG : 99
Re: Kis utcák, sikátorok // Szomb. Május 12, 2012 11:21 pm

Cain & Katharina


A dicső szerzeményemmel éppen fütyörészve tartottam hazafelé, amikor kissé túlságosan népes lett az imádott kis sötét sikátorom.
Elvileg taxival akartam hazamenni, mert már nem volt kedvem semmi máshoz, csak elrejteni az új játékszerem, esetleg kitalálni valami jópofa programot mára, ami nekem is fáj kissé, hogy felpezsdüljön a vérem. A belső combomba tőrrel faragott Habsburg ház szinte már teljesen begyógyult, már fájni sem fájt.A ruhám persze romokban hevert, a polomon a mintha kivehető volt még annyira a tömérdek vértől, hogy eszembe jusson úgy tűnik jósi képességekkel választottam ezt mára. A pink tüllszoknyám és a balettcipőm sem úszta meg, illetve úsztak a vérben... Nos igen, a vörös nem megy a rózsaszínhez, dehát istenem, nem lehet minden tökéletes... néha még én is hibázok. Illetve a hülye farkasok szúrják el a színvilágom azzal, hogy rám folyatják a vérüket.
Amikor rájöttem, hogy szegény Maddoxot otthagytam a játszótéren, akkor kissé elszomorodtam, de végül megnyugtatott, hogy szereztem helyette más játékot, ami egész jó csere volt.
Aztán érzékeltem a másik farkast, habár a tömény vérszag, ami körbelengett kissé rontott a szaglásomon. Az arcomra afféle sátán kishúga mosoly költözött, amint meghallottam a másik szavait, meg persze ahogy a fejemben összeállt a kép. Felismertem a farkast, habár nem tudtam mit keres itt ilyenkor. De egyenlőre belementem a játékba.
- Csak azt ne mond, hogy te voltál az, aki olyan művészien kiszedted a belsőségeit, annak a farkasnak csúfolt borzalomnak? Ilyen kicsi lenne a világ?
- kérdeztem felvont szemöldökkel, továbbra is ördögi mosollyal. Aztán megcsóváltam azt, amit az a fickó már nem csóvál és körbevigyorogtam a fejem hozzá.
- És ne aggódj, valamit hagytam, ha még visszavágysz... Csak azt hoztam el, amit olyan nagyon ajánlgatott nekem... Gondoltam ha ennyire szeretné, hát megteszem neki.
- vontam vállat lazán.
~ Nézzenek csak oda, miből lesz a cserebogár... ~

Közben kíváncsian figyeltem a másik farkast, ezzel a tudattal, máris kezdett érdekes figura lenni, határozottan érdekes.
Vissza az elejére Go down
Cain di Notte
In Memoriam
Cain di Notte

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 280
◯ HSZ : 78
◯ IC REAG : 84
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Kis utcák, sikátorok // Szomb. Május 12, 2012 11:47 pm

Nem is tudom, mikor álltam utoljára ilyen közel a nevetéshez. Káröröm lett volna részben? Megeshet. A nőstény szavai, és mellé a péniszes integetés viszont elég komikus volt, még az én szememben is. Az a farkas tényleg nem normális, hogy még a farkét kínálgatja,a mikor egyszer már helyben hagyták, ráadásul egy olyan nőnek, mint Calla. Tényleg nem normális.
- Én voltam - bólintottam. - Érzékeny témát feszegetett, hát én is feszegettem őt egy kicsit. - Most már kifejezetten mosolyogtam, de ez olyan mosoly volt, amit az emberek kilencven százaléka élete utolsó pillanatában láthat csak. A Geertz falka tudna róla mesélni... illetve nem, mert aki tudna, az mind halott.
- Kiéltem rajta magam, köszönöm. Ha ma éjjel újból összefutnék vele, többé más nem látná.
A hozzá hasonlók nem szokták túlélni a második randit velem. Nem tehetek róla, egyszerűen viszket tőlük a tenyerem, a farkasom pedig izgága lesz, és mindez csak akkor múlik el, ha a kiváltó okot megszüntetem. Én így intézem a dolgaim, sőt, most még úriember voltam, Mortimer se szólhat egy szót sem, Marcus még élt, amikor otthagytam, a nőstény látogatásakor is életben volt, hogy most mi van vele... fene tudja, egy biztos: csak magának köszönheti.
- Tervezel további áldozatokat, vagy a pólód ómen szerepe Marcusnál véget ért? - Csak a miheztartás végett, és hogy tudjam, mennyire kell fedezékben tartanom a farkam.
Vissza az elejére Go down
Katharina Kadaverin
Falkatag
Katharina Kadaverin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 216
◯ HSZ : 94
◯ IC REAG : 99
Re: Kis utcák, sikátorok // Vas. Május 13, 2012 12:12 am

Figyeltem a másik farkas arcát és határozottan tetszett a mosolya, volt abban valami ami megfogott. Talán egy kis tükröződés lett volna? Áh fene tudja, minden esetre érdekes volt, annyi szent.
~ Csoda történt... egy figura Fairbanksben, aki nem untat halálra! ~

- Én is így voltam vele... kínálta, én meg elvettem. Azt hiszem ennek a Marcusnak határozottan nagy igénye lehet a fájdalomra, vagy egyszerűen nem tudja, hogy nem jó életbiztosítás felhúzni a nagyokat. - közöltem teljes öntudattal, majd könnyeden megvontam véres pólóba bujtatott vállam.
És igen, legyek kutya, de volt valami a mosolyában, azt hiszem kedvem lett volna bulizni vele egyet.
~ Vittorio, ha jól rémlik... nos egyszer elkaplak egy partyra barátom... ~

- Hmmm, tehát amondó vagy, hagyjuk meg az élvezetet a későn érkezőknek is, hogy még valamit lefarigcsáljanak abból a Marcus gyerekből? Hmmm... nos nem rossz ötlet, úgy jó a munka, ha mindenkinek jut.
- közöltem sötét mosollyal, tűnődve simogatva az állam, mint aki komolyan gondolkozik, hogy hagyjuk-e élni azt a férget. Én nem hagytam volna, felhúzta az agyam rendesen, de egyenlőre beértem egy kis szuvenírrel, egyenlőre....
A szavai hatására megnéztem a pólóm ismét, mint aki most látja elsőnek. Majd megvontam a vállam és könnyedén feleltem.
- Nem, azt hiszem ennyi ereklye mára elég lesz. Egyenlőre már csak olyat terveztem, ami nekem fog fájni, de a bélyeggyűjtést szerintem csak holnap folytatom.
- közöltem flegmán.
- Habár, ha nagy a kísértés, ki tudja... - tettem még hozzá sötét mosollyal és felvont szemöldökkel.
Vissza az elejére Go down
Cain di Notte
In Memoriam
Cain di Notte

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 280
◯ HSZ : 78
◯ IC REAG : 84
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Kis utcák, sikátorok // Vas. Május 13, 2012 12:26 am

A magam részéről az utóbbira tettem le a voksom.
- Túl nagy a szája, és nem tudja, hol a határ. - Legalábbis nekem ez jött le abból a röpke ismeretségből. Cseppet sem normális, ha valaki nem képes felfogni, hogy olyasvalakivel kekeckedik, aki könnyedén a másvilágra küldheti.
Közelebb sétáltam, de csak lassan, és mindössze pár lépéssel. Nem akartam, hogy támadásnak higgye, a mai éjszakára kiszórakoztam magam vérengzés terén, és jelenleg úgy gondoltam, hogy igazán nagy kár lenne egy ilyen... tökös csajjal most összebalhézni. Okot se adott még rá, én pedig azért annyira elvetemült nem vagyok, hogy anélkül támadjak. Az már más kérdés, hogy a minimális indok is elég.
- Ha még egy magunkfajta belé botlik, szerintem többé senki sem szerez tőle szuvenírt - ráztam meg a fejem. - Mit tervez a kis Marcusszal? - kérdeztem, de egyáltalán nem kellett válaszolnia. Valójában semmi közöm nem volt hozzá, de attól még kíváncsi lehettem. Márpedig Calla határozottan kíváncsivá tett, elvégre nem minden éjjel botlik a farkas fia nemes bizsuval flangáló nőstényekbe elhagyatott, sötét sikátorokban.
- Szóval mazochista vagy? - vontam fel én is a szemöldököm, és az a furcsa mosoly megint kiült a képemre. Ha így folytatom, Vidor leszek reggelre... - Miféle fájdalmat szeretsz?
Vissza az elejére Go down
Katharina Kadaverin
Falkatag
Katharina Kadaverin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 216
◯ HSZ : 94
◯ IC REAG : 99
Re: Kis utcák, sikátorok // Vas. Május 13, 2012 11:07 am

- Hmmmm talán egyszer majd megtanulja, vagy nem marad semmije, amit elveszíthet. - vigyorogtam továbbra is rendületlenül.
Figyeltem ahogy közelebb jön, de egyáltalán nem fogtam fel fenyegetésnek. Az egészen más dolog, hogy többnyire semmit nem fogtam fel fenyegetésnek, mert nem voltam hajlandó elismerni, hogy bárki is árthatna nekem.
~ Beképzeltség lenne? Nem. Egyszerűen tisztában vagyok vele dicső vérem, dicső népem és a vadállatom ereje révén mire vagyok képes. Ilyen egyszerű. ~

Amikor megállt, immár közelebb felvont szemöldökkel végigmértem. Ő határozottan nem volt annyira vértől tocsogó, mint én, de azért kis erőlködéssel rajta is éreztem az idegen vér szagát, habár nem volt könnyű az engem borító vérfelhőn keresztül bármit is érezni.
Elvigyorodtam a gondolatra, hogy még egy ilyen kis játékot lenyom valaki Marcussal. Határozottan felizgatta a fantáziám a kép... Hmm talán vissza kéne mennem megnézni nem bandázik-e valaki Marcus fiúval. Aztán a kérdésére vetettem egy pillantást az undorító véres húscafatra és tűnődő arcot öltöttem.
- Nos nem is tudom... Lehet bekereteztetem és kirakom a falra...
- vetettem rá egy gonoszkás mosolyt, kíváncsi voltam hogyan reagál. Mellesleg tényleg gondolkoztam rajta, úgyis olyan üres a falam.
- Amúgy max Castor kezébe nyomom, hogy lássa nélküle is tudok partyzni.
- mondtam enyhe ingerültséggel a hangomban.
Az utolsó szavaira kellemes borzongás futott végig a gerincem mentén és a fehér szörnyeteg, aki bennem élt, de egy volt velem izgatottan körözni kezdett odabent a lelkem mélyén.
Figyeltem azt a sokat sejtetető mosolyt, amihez hasonló ült az én arcomon is szerintem. Aztán felvontam a szemöldököm, majd megvontam a vállam.
- Nos így is mondhatjuk, főleg az utóbbi időben szoktam rá. Kissé unalmas az élet és fel kell dobni valahogy. Az a legjobb, ha meg tudok kínozni valakit, de az is megteszi, ha nekem fáj. Hogy hogyan? Teljesen mindegy... a kreativitást mindig is értékeltem, habár többnyire csak én vagyok a kreatív.
- sóhajtottam fel. Komolyan szomorú volt, hogy egyesek dominánsnak vallották maguk mégsem tudtam elég messzire elmenni ahhoz, hogy élvezzem.
~ Szánalmas halandók... ~

Kicsit közelebb hajoltam, mint aki valami titkot akar elárulni, pedig csak szórakoztam, határozottan kezdtem élvezni ezt a kis afterpartyt.
- A válasz tehát egyszerű. Bármit ami fáj, ami nagyon fáj....
Vissza az elejére Go down
Cain di Notte
In Memoriam
Cain di Notte

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 280
◯ HSZ : 78
◯ IC REAG : 84
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Kis utcák, sikátorok // Vas. Május 13, 2012 11:35 am

Egy leheletnyit elfintorodtam arra, hogy kiteszi a falra. Úgy voltam vele, hogy akit elintéztem, azt utána elküldtem drága atyámnak. Az már más tészta, hogy a legtöbb, brutálisan kivégzett farkas abból a falkából került ki, őket pedig eltüntetni akartam a föld színéről, nem még a lakásom falán is őket bámulni. Mindemellett pedig nekem bőven megérte a látvány, ahogy apám és William hulla sápadtan néznek egy-egy karóba húzott, szétkarcolt mellkasú farkasukra. Féltek. A félelmük pedig édes volt és tovább fűtötte a gyűlöletem. Már nem kellett sok, már közel voltam, még ha jelenleg nem is ismertem a tartózkodási helyüket. Halottak. Csak még nem tudják.
- A helyedben visszaküldeném neki dedikálva. - Vállat vontam. - De nem vagyok a helyedben, szóval akár a torkán is ledughatod, ha legközelebb összefuttok. Vagy a faladon is tarthatod.
Nem lelkesedett különösebben, amikor az Alfájáról beszélt. Nézzenek oda, mik nincsenek... Képtelen voltam eldönteni, hogy szimpatikus a nőstény, vagy egyszerűen őrült, és ki akarom nyírni. Talán mindkettő. Egy biztos: beteg. De pont én ítélnék meg ez alapján bárkit is?
- Gondolom nem szívesen adnád át a trófeád. - Igen, ott kicsit mellényúltam, hogy nem szereztem a hímtől esszenciát. Illetve volt nálam vér, de azt meg lemostam. Utólag kezdtem bánni, de késő bánat. Kedven azonban fikarcnyi sem akadt, hogy visszamenjek a játszótérre, és esetleg egy másik farkassal hadakozzak a konc fölött. Nem, nem.
Calla szerzeménye viszont tökéletesen megfelelne, bár nem tudom, Mortimer mit szólna, ha valakinek a farkát dobnám az asztalára esszencia gyanánt. Márpedig ettől a farkastól nem ártott, ha valóban olyan kártékony lesz, mint amilyennek beharangozta magát.
Egyik ujjam végighúztam az állán, a mozdulat végére megjelent a karmom, s kissé megkarcoltam a bőrét.
- Okozhatok fájdalmat, cserébe kéne nekem az a pöcs. - Ó, igen, ha valamit elcsesztünk, próbáljuk biznisszel helyrehozni. Egyébiránt, ha ebbe nem megy bele, akkor is kap kínt, mert akkor több mint valószínű, hogy erővel fogom elvenni tőle ami nekem kell.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Kis utcák, sikátorok //

Vissza az elejére Go down
 

Kis utcák, sikátorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Utcák, közterek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Mindennapi élet :: Utca-