KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Tegnap 11:01 am-kor
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Bárpult - Page 2 Empty
 

 Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Bárpult // Szer. Júl. 24, 2013 12:08 am

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Elhelyezkedése: a szokásos helyén találja meg mindenki, ám ezúttal önkiszolgálóan ki van rá pakolva minden svédasztal szerűen - s nem csak italok, de sütemények (édesek, sósak) is találhatóak itt, hátha valaki desszertezne a vadászaton ejtett lakoma után kicsit még.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Bárpult - Page 2 Empty
Bárpult - Page 2 Empty
Bárpult - Page 2 Empty
Bárpult - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Alexander Marrey
Tark
Alexander Marrey

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 223
◯ HSZ : 246
◯ IC REAG : 281
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Bárpult // Szer. Aug. 28, 2013 6:42 pm

[Sam, meg aki még ott maradt, azaz én]

-Bocs
Samet sikerült telibe vernem egy üveggel, de én nem így akartam, azok az üvegek beugrottak elém, mert hogy amikor én a pultra lendültem, nem voltak ott, az biztos. Vagy igen? Romlik a látásom, kelleni fog egy szemüveg, jól fogok kinézni.
Sheila ruhája meg, na az a másik, felajánlom, hogy kimosom, erre mit csinál? Levetkőzik. Erre még nekem is leesik az állam, főleg hogy csak egy bugyi van rajta. Öcsécském, hát ha ezt tudom, előbb öntök rá valamit. Nem szívbajos nőstény, ez biztos, és még jó, hogy Shane elvonult, mert hogy ezért is engem vágna nyakon az nem kérdés. Mehetek mosni, ő meg elvonul, csodás.
Bevállaltam, úgy kell nekem, tehát irány a mosdó, ahol nagyjából kilögybölöm az egészet, és visszatérek a pulthoz... vagyis ez nem ilyen egyszerű, mert ittam whiskey-t, pezsgőt és nem tudom mit, de azért a villámalakzat az megy.
A pult is, azaz a pultnál lévők, mert mire kiérek, hát mindenki lelép. Úgy állok ott Sheila ruhájával, mintha egy kibaszott halotti leplet cipelnék, ráadásul társaság nélkül. Csodás.
Valamit hallottam James versenyéből, de az nekem halott ügy, többet nem ihatok, mert ki visz majd haza? Megvan, hát a főnööök. Előkeresem a telefonomat, ennek örömére belegabalyodok a ruhába is, és ádáz küzdelmet vívok vele karate rúgásokkal megspékelve, mire legyőzöm, és az én kis szeretett telefonom a kezembe kerül.
Olyan áhítattal és vigyorral szemlélem, mintha soha többet nem látnám, de most jön a neheze, megpróbálom felhívni Darrent. Nyomok én mindent, mire sikerül őt megtalálnom, de nyerek, mert már csörög is. Nekem meg tök mindegy, felveszi vagy nem, mert én pofázni kezdek.
-Főnök, értem jössz? Pult, ruha, üveg, én, van mindeeeen.
Koordinátákat is adok, és a lehető legegyedibb dolgokat, amiről megismer. Ja, hogy nem terepen vagyok? Mindeeegy, ezt tanultuk. Ha eltévedsz, és össze kell szedni, akkor olyan valamit mondj, amiről könnyen be lehet azonosítani. Én minden tőlem telhetőt megtettem, és ha már így itt hagyott mindenki, akkor jobb híján a pultot támasztom. James már az érkezésénél is hátat fordított nekem, a jelzése egyértelmű volt, nem vagyok kívánatos személy arrafelé.
Viszont találok egy üveget, hogy mi van benne? Nyóc, azt kezdem el iszogatni, és idült vigyorral a képemen veszem tudomásul, hogy az elveszettnek hitt ingem is ott figyel rám. Magamhoz ölelem, most már az is vizes, hiszen Sheila ruhája csöpög. Ja, kicsavarni nem sikerült, még eltéptem volna.
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Bárpult - Page 2 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Bárpult - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Bárpult // Csüt. Szept. 05, 2013 3:30 pm

[Alex - és Ryan meg James]

Egyesek fantasztikusan tudnak időzíteni, kettesek még jobban, hármasokról már ne is beszéljünk! Épp nyitnék be a lakásomba, mikor csörög a telefonom, én meg előkotrom, kezem még a kilincsen egy jó kis mindent feledtető alvás reményében, de már a név láttán elszáll minden reményem. Láttam mennyit ivott ez a lökött már akkor, mikor Yettával beköltöztünk egy nem épp romantikus jelenetre a raktárba, ha már hív, akkor rég szét van csapatva.
Felvettem a telefont és beigazolódott, hogy nyertem:
-... jösssz? Pult, ruha, üveg, én, van mindeeeen.
Sóhajtottam egy nagyot. Marha. Kinyomtam a mobilt, sarkon fordultam és mentem is vissza a garázsba. Még volt bennem pia, de a bulihangulatom rég elszállt, szóval hajszál híján józan voltam, és nem érdekelt, hogy mi lesz, ha egy rendőr lekapcsol ittas vezetésér. Majd ha ő hazahozza a részeg Tarkom, akkor büntethet. De inkább nem festem a rendőrt az útra.
Visszakocsikáztam mindennemű lelkesedés nélkül, leparkoltam a kocsma elé és bementem.
Aztakurvamindenit!
Detoxot a népnek, mert ez a csoportos májmérgezés úgy, hogy én nem vagyok beállva olyan szinten ijesztő és szürreális, hogy te jó ég. Mondjuk valahol vicces, csak kár, hogy nem vagyok már Humor Herold kedvemben.
Célirányosan a pult felé vettem az irány, már láttam is Alexet, a közelében ott volt a nagyon részeg Ryan-James páros is - nem, nagyon nem akartam tudni, hány üveg van bennük, ha esetleg felém lestek és még megismertek, intettem nekik -, majd lefékeztem a Tark mellett. Csak egyszer állna meg egy korsó sörnél...
- Születésnapomra ezért kérek egy robotsofőrös kocsit. - Nem áltattam magam azzal, hogy erre holnap emlékezni fog, vagy most egyáltalán felfogta, nem is azért mondtam. - Na, gyere te alkeszok gyöngye!
Vissza az elejére Go down
Alexander Marrey
Tark
Alexander Marrey

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 223
◯ HSZ : 246
◯ IC REAG : 281
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Bárpult // Csüt. Szept. 05, 2013 7:32 pm

[Darren és akik még vannak]

Azt nem tudom, mennyi jutott el a beszédemből a másik félhez, de valami történt, mert aztán foglaltat jelez. Most vagy felvette, vagy más hívta, én azt meg nem mondom, de hősiesen eldarálom a mondókámat, és végül pár perces hadakozás után a zsebembe csúsztatom a kütyüt. Aztán várok... nem koppan, tehát tényleg a zsebemet találtam meg, nem mást. Sheila ruháját és az ingemet meg sem merem rázni, mert a végén csalódok, és kiderül, abba tekertem bele a szerencsétlent.
Most már pedig nincs más hátra, mint előre, vagyis várok. El nem mozdulok a pult mellől, lévén nem tudok, az tart engem én meg őt, tökéletes párost alkotva. Nagyon remélem, hogy a főnök még nem ért haza, mert ha igen, hát baszki, akkor kurva morcos lesz rám, az egészen biztos. Már ha visszajön, ha nem, azt majd észreveszem, és akkor kibélelem a pultot alvásra, az is megteszi.
Türelmesen számolom a repedéseket, a csipkéket és minden egyebet, amikor egyszer csak valaki megáll mellettem. Fókuszálnom sem kell, tudom, hogy a főnök az, de igencsak zabosnak tűnik. Bólintok, szülinap, kocsi, értem, a többi meg kimarad, de sebaj, majd megkérdezem tőle, mit is mondott pontosan, na de amikor alkeszok gyöngyének hív... hát na.
-Hééé, tod főnök, te adtad, én nem á-á, nem akartam. Ennyiiit neeeem.
Az ujjaimon kezdem mutatni, mennyit ittam. Hát volt a whiskey, aztán a whiskey, meg a pezsgő... és most valami üveg, amibe csak belenyaltam, de tényleg, fel is emelem, hogy ő is lássa. Ez másnak nem mennyiség, sört meg nem is ittam. Azért elindulok, és közben intek James-éknek is, de ahogy elengedem a pultot, és lefolyok a székről, el is tűnök mellette, valahol a földön. Az egész úgy fest, mintha éppen az egyensúlyomat kerestem volna, de neeem, én integetni akartam a kettősnek.
Na, hát ezért nem indultam el egyedül semerre, pontosan ezért. Azért felkapaszkodok, és amint sikerül felhúznom magam a pultra... kezdem szarul érezni magam. Hányni nem fogok, de a főnök túl komor, és én szentül hiszem, hogy rám pipa ennyire.
A kiskutya szemek, na azok mennek, így nézek a főnökre, és lehet, keresztbe áll, de akkor is. Nem kezdem el bökdösni, mert még mellészúrok, és akkor még idegesebb lesz, aztán tényleg itt alszom, mert itt hagy a fenébe.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Bárpult //

Vissza az elejére Go down
 

Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult (O'Connors)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek :: Shane & Eden lakodalma-