KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 9:23 pm-kor
írta  Rebecca Morgan Tegnap 12:37 pm-kor
írta  Jackson Carter Tegnap 8:50 am-kor
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Júl. 25, 2024 10:17 am
írta  Bianca Giles Szer. Júl. 24, 2024 11:11 pm
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bruno Manzano
Ablak melletti boxok I_vote_lcapAblak melletti boxok I_voting_barAblak melletti boxok I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Ablak melletti boxok I_vote_lcapAblak melletti boxok I_voting_barAblak melletti boxok I_vote_rcap 
Bianca Giles
Ablak melletti boxok I_vote_lcapAblak melletti boxok I_voting_barAblak melletti boxok I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Ablak melletti boxok I_vote_lcapAblak melletti boxok I_voting_barAblak melletti boxok I_vote_rcap 
Alignak
Ablak melletti boxok I_vote_lcapAblak melletti boxok I_voting_barAblak melletti boxok I_vote_rcap 
Jackson Carter
Ablak melletti boxok I_vote_lcapAblak melletti boxok I_voting_barAblak melletti boxok I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Ablak melletti boxok I_vote_lcapAblak melletti boxok I_voting_barAblak melletti boxok I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Ablak melletti boxok I_vote_lcapAblak melletti boxok I_voting_barAblak melletti boxok I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Ablak melletti boxok I_vote_lcapAblak melletti boxok I_voting_barAblak melletti boxok I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Ablak melletti boxok I_vote_lcapAblak melletti boxok I_voting_barAblak melletti boxok I_vote_rcap 

Megosztás

Ablak melletti boxok Empty
Ablak melletti boxok Empty
 

 Ablak melletti boxok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7321
◯ IC REAG : 8928
Ablak melletti boxok // Szer. Júl. 24, 2013 12:13 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Elhelyezkedésük: a szokásos. A díszítésnek hála (hófehér és krémszín anyagok képeznek falat a boltíves feljáró két oldalán a képen) most remek búvóhely, ha valaki némileg elvonulna a tömegesen belátható terektől, de nem akar lemondani a zenéről és az elkapott beszélgetésekről.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Samuel Darrowney
Renegát
Samuel Darrowney

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 363
◯ IC REAG : 402
◯ Lakhely : Most éppen New York
Re: Ablak melletti boxok // Csüt. Júl. 25, 2013 8:40 pm

Na jó, a nap első kérdése: Honnan volt nekem pénzem ilyen öltönyre. A válasz igazából meglepően egyszerű: sehonnan. Sue apjának az egyik régi öltönyét kértem el, tiszta nyolcvanas évek az egész cucc, csak éppen a világító szalagok hiányoznak róla. Na jó, negatívkodásról ennyit, ma nem szabad lógatni az orromat. Csak azt tudnám, hol a fenében van Ash… Egy ideje nem láttam, nem beszéltem vele, még csak nem is láttam. Á, a közeljövőben elmegyek hozzá. Még az is lehet, hogy ma este.
A beszédet vigyorogva hallgatom, aztán persze gratulálok én is, de nem tudom, mennyit jelenthet. Elvégre, kicsi vagyok még én, valószínűleg sok ilyet fogok látni, de ha ez fontos, akkor örülök a boldogságuknak. Már ha Shane ettől vigyorgott, és nem attól, hogy részegebb, mint némelyik osztálytársam péntek esténként. És akkor még a fiatalság a romlott… Na jó, ennek a gondolatmenetnek se füle, se farka. Behúzódok inkább az egyik boxba, és onnan figyelem a többieket. Mivel sikerült némi alkoholra is szert tennem, így előbb-utóbb biztosan olyan állapotba kerülök, ahol már én is fogom élvezni a dolgot, legalább annyira, mint ők. De a viagrát most kihagytam a repertoárból.
Figyelem, ahogy Yetta behúzza Ryant a táncparkettre, és el is mosolyodok, amikor meglátom a láncot a nő nyakában. Eldöntöttem, valamikor megyek, és felkérem egy táncra. Ha valami lassabb, számomra is barátságosabb szám lesz a porondon, mert addig max megröhögtetnék mindenkit. Nem mennek ezek a modern táncok, na, nem kell nekem esni. Tudom, elcseszett egy tizenhét éves vagyok…
Fejemet hátrahajtom, amikor megiszom az utolsó kortyot is. Hmm, kezdem érteni, a többség miért szereti a pezsgőt… Aztán körbenézek, és vadászom, kihez csapódhatnék hozzá. De ahhoz még kell egy ital, mert különben valami lehangoló látvány lennék, attól félek. Bár önmagamhoz képest egészen vidámnak tűnök, nem tudom, miért parázok. Tessék, még vigyorgok is. Jó dolog itt lenni a falkával…
Vissza az elejére Go down
 

Ablak melletti boxok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ablak melletti boxok
» Ablak melletti boxok (O'Connors)
» Fal melletti boxok
» Boxok a hátsó helyiségben
» Hátsó boxok (O'Connors)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek :: Shane & Eden lakodalma-