KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Bianca Giles Vas. Szept. 29, 2024 10:25 pm
írta  Egon Candvelon Vas. Szept. 29, 2024 3:01 pm
írta  Bruno Manzano Vas. Szept. 29, 2024 11:25 am
írta  Jackson Carter Vas. Szept. 29, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bruno Manzano
Tupilek könnye - Page 5 I_vote_lcapTupilek könnye - Page 5 I_voting_barTupilek könnye - Page 5 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Tupilek könnye - Page 5 I_vote_lcapTupilek könnye - Page 5 I_voting_barTupilek könnye - Page 5 I_vote_rcap 

Megosztás

Tupilek könnye - Page 5 Empty
 

 Tupilek könnye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Tupilek könnye // Pént. Aug. 02, 2013 9:06 pm

First topic message reminder :

Tupilek könnye - Page 5 Idyllic-alaska-by-walt-k

A legenda szerint, mikor az elsők közt felütötte fejét a trónbitorlási vágy, s Alignak könyörületet nem ismerve roppantotta össze ellenségeit, Tupilek minden halottér könnyeket hullajtott, minél idősebb, nagyreményűbb volt egy farkas, annál többet. Az ő gyásza és fájdalma töltötte meg a tómedret.
A víz felszíne mindig tükörsima, sose zavarja fel semmi, a környék háborítatlan és békés...
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
Tupilek könnye - Page 5 Empty
SzerzőÜzenet
Allison Black
Falkatag
Allison Black

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 111
◯ HSZ : 301
◯ IC REAG : 295
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Tupilek könnye // Vas. Ápr. 20, 2014 7:53 am

A válasza után, eltüntetem a rést a pajzsomon, hogy nyugodtan nyögjek fel kéjesen, mikor a meleg vér a pofámba folyik. Bár, a hús kissé rágos, de attól még meglehet enni. Jó, sokáig eszem a húsból, de csak a felével végzek, a másik felét ott hagyom. Elmegyek a tetemtől, és mosakodni kezdek, hisz a vértől ragacsos a pofám. Mosakodás után, a társamra nézek, aki talán még mindig mozsdik. Én, eldőlök és a hóban hempergek, ami nagyon jó érzés. Mivel, már nem eszem, ezért ismét megnyitom résnyire a pajzsomat, és meg várom, hogy a társam javasol e valamit, vagy egyáltalán szeretne e valamit, még csinálni, így farkas bőrben, ha nem felőlem, akár mehetünk is vissza a ruháinkért.
Vissza az elejére Go down
Isabelle Davis
Mentor
Isabelle Davis

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 212
◯ HSZ : 249
◯ IC REAG : 260
Tupilek könnye - Page 5 Tumblr_mdwswxl2Bs1qh502no1_500
Re: Tupilek könnye // Vas. Jún. 22, 2014 6:21 pm

Mosakodás közben a másik nőstény is befejezi a lakmározást és tisztálkodni kezd. Jó volt ez a kis vadászat, az emberi oldalam teljesen kikapcsol ilyenkor és átadja magát a szabadságnak. Ezért is szeretek farkas bőrben lenni. Olyankor nem gondolok az emberi gondokra, a munkára. Csak a természetre, a békére, nyugalomra és adott esetben a vadászatra.
Persze az is igaz, hogy nem tudnék így több napig maradni. Már hozzászoktam a kényelemhez, a meleg ágyhoz, egy pihentető fürdőhöz.
Miután eleget pihentünk felállok a földről és közelebb sétálok a nőstényhez.
~Vissza indulhatunk?~
Teszem fel a nagy kérdést, és ha benne van akkor már hátat is fordítok és lassú rohanásba fogva indulok vissza a tóhoz, a ruháinkhoz. Amint odaérünk a holmijaimat megkeresve már vissza is változom, hogy pár perccel később már emberi alakban, felöltözve sétáljak a reményeim szerint szintén felöltözött lányhoz.
-Köszönöm szépen neked ezt a kis vadászatot. Jól éreztem magam, de most már ideje lenne visszamennem. Örültem a találkozásnak! Szia!-Még egy kis aprócska mosolyfélét is kap tőlem, majd szépen hátat fordítok neki és hazamegyek.

//Bocsánat, amiért ilyen sokáig várakoztattalak a válasszal! Köszönöm a játékot Tupilek könnye - Page 5 1839924927//
Vissza az elejére Go down
Allison Black
Falkatag
Allison Black

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 111
◯ HSZ : 301
◯ IC REAG : 295
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Tupilek könnye // Kedd Jún. 24, 2014 12:25 pm

Mozsdás után, kapok a csajtól egy kérdést, mire farkasként, csak bólintok. Aztán, megyünk is vissza a ruhánkért. Én, is gyorsan vissza vedlek emberi alakomba, és indulok vissza oda ahol annak elötte ülök. Tényleg meg kéne kérdezni, hogy hogyan is szólithatom őt. Nem sokára ő is meg jelenik, és meg is köszöni a vadászatot.
- Én is köszönöm. Kár, hogy el mész, mert... Mindegy hagyjuk. Remélem, hogy még fogunk találkozni egymással. - Mondom, neki majd kapok tőle, egy apro kis mosojt, majd megfordul, és elmegy. Én, ott maradok egyedül, miközben távolodik tőlem, még azért rá nézek formás fenekére, és közben megnyalom száraz ajkamat.

//Én is köszönöm a játékot. ^^ //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Tupilek könnye // Szomb. Jún. 28, 2014 5:57 pm

Tupilek könnye - Page 5 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Michelle Tedrow
Vérvonalfő
Michelle Tedrow

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 354
◯ HSZ : 258
◯ IC REAG : 222
◯ Lakhely : Holiday Inn Express
◯ Feltűnést kelthet : égési sérülésből származó heg a háton
Tupilek könnye - Page 5 Dgp3lk
Tupilek könnye - Page 5 Tumblr_o3fh0tvEmp1ux2jboo2_500
Re: Tupilek könnye // Szomb. Júl. 12, 2014 12:44 am


Alexei & Tanya


Jó vagyok. Nem csak hiszem, tudom is – elvégre már legalább egy hónapja itt vagyok, Fairbanksben, és mindeddig sikeresen elkerültem a bátyám társaságát. Illetve, javítom magam. Nem csupán elkerültem, a tudta nélkül, amikor épp ráértem, figyeltem. Szépen, sunyin, meglapulva, felhúzott pajzzsal, úgy, hogy a szél se zavarjon be… És épp ezért igyekeztem eddig kerülni az egykori őslakos területeket is, annak ellenére, hogy semmi bajom nem volt velük. Ismerem én az ilyet, összevonás ide vagy oda, a többség valószínűleg nehezen barátkozik meg a gondolattal, enged fel, és szívesebben tartózkodik a sajátjai között, az egykori saját területeken.
Levelem megírtam, akarom mondani rajzoltam még idejövetelem előtt, s hacsak nem valami ritka szar és lassú a postaszolgálat Alaszkában, már pár hete a bátyám kezében kell, hogy legyen az a darab papír, ami látszólag csak két hétköznapi dolgot rejt – egy kézzel rajzolt portrét a legidősebb bátyámról, a hátoldalán pedig a legfiatalabb bátyám aláírását, valójában nagyobb célokat szolgált. Hogy mit? Hogy megtévesszen. Kérdéseket ébresszen, elgondolkodtasson. Hogy reményt adjon. Hogy reményt adjon, amit valószínűleg az első találkozásunk alkalmával el is tiprok, hisz ki tudja, mit fog reagálni Alexei, ha a hőn várt kisöccse helyett valójában a húga fogadja?
Nem ígértem, idővel mégis jelentkeztem, egy második levél képében, azonban ebben sem bántam bőkezűbben a szavakkal. Hogy ez mit rejtett? Egy dátumot, ami épp Petrov születésnapjára esik, úgy hiszem, hozzá illően egoista választás – június 30., 16:00 – és egy helyszínt – Tupilek könnye, kék ház a parton – hogy megkíméljük a várost az árvíztől, amennyiben drága Alexei-em meglátva örömkönnyekben törne ki… Annyit csak nem fog bőgni a meghatottságtól, hogy innen, a völgyből is kiöntsön a víz.
Előzőleg már felmértem a terepet, hogy kiválasszam az legideálisabb helyet, ahol majd a fivéremet várom. Megnéztem a lehetséges megközelítési útvonalakat, hogy merről fúj a szél, milyen hamar veszti el az üde gyep az arra járó farkasok illatát… Nem tudom, a bátyám felismert-e volna még csak az orrára hagyatkozva, azonban nem kockáztathattam. Mivel aznap szabadnapos voltam, így már órákkal a megbeszélt időpont előtt kimentem a helyszínre, ha esetleg Alexei-t is a kíváncsiság hajtaná és korábban jönne, nehogy pont akkor fussunk össze. Kár lenne a sok szervezésemért. Így viszont, miután meggyőződtem róla hogy tiszta a terep, nemes egyszerűséggel letelepedtem a tóparti házikóban, kényelmesen elhelyezkedve az egyik fotelben, az ajtónak háttal.
Nem volt más dolgom, mint várni. Biztosra vettem, hogy a bátyám jönni fog, hisz miért ne jönne, amikor reményt adtam neki, hogy újra találkozhat a saját vérével? A kérdés már csak az, hogy mennyivel előtte fog befutni. Nem hinném, hogy késne, egy ilyen helyzetben, de ha mégis, nagyot fogok csalódni benne. Tik-tak… Tik-tak… Hol vagy már?
Vissza az elejére Go down
Nicholas Strauss
Falkatag
Nicholas Strauss

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 360
◯ HSZ : 499
◯ IC REAG : 502
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : sérülések a testen, tetoválások által elrejtve, a lenyomatuk farkasalakban is látszik
Tupilek könnye - Page 5 Badb15d04d77
Re: Tupilek könnye // Hétf. Júl. 14, 2014 3:53 am

Tupilek könnye - Page 5 Arrow-oliver-queen-stephen-amell-willa-holland-green-arrow-thea-queen-speedy

After three century, we reunite.

Mit ne mondjak, eléggé meglepődtem, amikor a postás az egyik reggelen egy csomagot hozott nekem. Nem vártam semmit, őszintén talán utoljára évtizedekkel korábban kaptam csak úgy valamit. Elgondolkoztam rajta, hogy csak nem Sarah lepett meg valamivel, de amikor kinyitottam a csomagot és megnéztem a csomag tartalmát, valami azt súgta, hogy nem így van. A képen a rajzolt önmagam nézett vissza rám. Pár percig tanulmányoztam majd tényleg kizártam Sarah-t, mint küldőt. Ahogy kinéztem rajta, így még szerintem ő se látott. A hajam jóval hosszabb volt, kevesebb szőr volt az arcomon… ráadásul… fiatalnak tűntem rajta. Jóval fiatalabbnak. Meg mertem kockáztatni, hogy ez még nagyon a kölyök korom, esetleg az emberi időszak. Aztán amikor megfordítottam a lapot, akkor láttam meg az aláírást. Macskakaparás volt, de ráismertem Petrov írására… illetve a nevére is. Hatalmasat dobbant a szívem. Petrov… hát él? El se hiszem. Annyi év után újra feltűnt… kezdem elhinni, hogy Fairbanks tényleg valami múltújraélő hely. Ahogyan jönnek vissza az emberek a múltamból… Faye, Aimée, Kate… Sarah… és most még Petrov is… Tupilek a Szellemvilágba, ha kiderül, hogy még az öregem is él, én tényleg veszek egy kalapot csak azért, hogy megegyem! Elmondhatatlan öröm vett rajtam erőt… pár óra erejéig, talán pár napig. Mellékes. Szóval eltelt egy kis idő a következő levélig… ugyanaz az írás, egy konkrét hellyel. Ezen már összevontam a szemöldökömet. A hely, amit megjelölt, a régi falkám területére esett. Na most Petrov vagy őrültebb lett az évek során, mint volt, vagy annyira vak vagyok, hogy eddig nem futottam össze vele és már falkatag. Na ez érdekes lesz. Aztán eljött a találkozás napja, én pedig elindultam. Igyekeztem pontos lenni, szóval időre oda is értem találkozási helyhez. Igazából nem tudom, mit várok ettől a találkozástól. Igen, örültem neki, hogy a testvérem élhet ennyi idő után, de aztán komolyan elgondolkoztam. A helyzet az, hogy Petrovval annyira nem voltam jóban. Igen, a testvére voltam, megvédtem, ha kellett de… elég sok ellentétünk volt. Volt egyszerűen valami a viselkedésében, ami már nekem is sok volt… valami… na ezen a ponton megfelelő közelségbe értem és megcsapott egy energia. A megbeszélt helyen egyetlen személyt érzékeltem. De volt egy kis gond ezzel… egy nőstényt érzékeltem. Megtorpantam. Ez meg mégis mi. Viszont utána megéreztem a falkaszagot is. Akárki is az idegen, a falka tagja, ergo ez nem csapda… elvileg, de igazából veszélyt se éreztem a levegőben. Viszont eléggé feldühödtem. Dühös léptekkel indultam tovább, amolyan most már csak azért is utánajárok. A kezdeti bizakodásom, kétkedésem a múlté vált. Ki merészel így megvezetni?! Kinyitottam a ház ajtaját, amikor odaértem. Szegény kilincs megsínylette, de végül a helyén maradt. Becsuktam magam mögött, majd a nappali felé fordultam… egyenesen a nekem háttal levő fotelre szegezve a tekintetem. A benne ülő szinte érezhette, hogy átdöföm a tekintetemmel. Talán túlságosan is, de mostanában az ingerületre fokozottan érzékeny voltam… rohadt elvonási tünetek.
- Nem tudom, ki vagy te, de nem az öcsém – szólaltam meg, rég nem hallott hangot hozva a nőnek. – Azt ajánlom, most azonnal kezdj el beszélni.
Nagyon nehezen sikerült palástolnom a hangomban megbúvó ingerültséget, de egyedül a falkaszag volt az, amiért nem támadtam szó nélkül. Tudni akartam, miért volt szükség erre az egészre… aztán meglátom, mit kezdek a nővel…
Vissza az elejére Go down
Michelle Tedrow
Vérvonalfő
Michelle Tedrow

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 354
◯ HSZ : 258
◯ IC REAG : 222
◯ Lakhely : Holiday Inn Express
◯ Feltűnést kelthet : égési sérülésből származó heg a háton
Tupilek könnye - Page 5 Dgp3lk
Tupilek könnye - Page 5 Tumblr_o3fh0tvEmp1ux2jboo2_500
Re: Tupilek könnye // Vas. Júl. 20, 2014 8:50 pm

Lábaimat feldobtam a kopott fotel előtt lévő asztalkára, én pedig a ház berendezését bámulva vártam, hogy megérezzem a bátyám közeledtét. Nem is kellett túl sokáig várni, pontosan érkezett, igaz, én már vagy egy órával előtte is szinte lélegzetvisszafojtva vártam, hogy vajon nem-e fog előbb érkezni? Nos, nem… Sőt, ahogy közeledett a megbeszélt időpont, egyre inkább azon kezdtem aggodalmaskodni, hogy csak ne késsen, vagy ha késik is, csak jöjjön el…
És akkor megéreztem. Bár fiatal korunkban nem volt szerencsém hozzá vérfarkas valójában, csupán Kanadában és az elmúlt pár hétben nyomoztam utána, figyeltem meg, de egyből ráismertem az energiáira. Ahogy lassan megéreztem a felőle áradó haragot, már alig bírtam elfojtani a vigyoromat. Áh, a fenébe is, nem is próbáltam! A lábaim újra a földön landoltak, én pedig izgatottam kihúztam magam ültömben, várva a kilincs jellegzetes, nyikorgó hangjára, majd ahogy meghallottam a tőlem néhány méter távolságban elhaló lépteket, az ideges lélegzetvételt, a fenyegetést…
-Nem, valóban nem az öcséd vagyok… -tápászkodtam fel ráérősen a fotelből, hogy aztán lassan megkerülve, a bátyám előtt álljak meg, szemtől szembe, arcomon a már fiatalkorunkból ismert szemtelen mosollyal -Ugyan, Alexei, tényleg ezt szeretnéd? Tudod, ha én egyszer elkezdek beszélni… remélem, legalább egy hétre való hidegélelemmel készültél. -feleltem nevető hangon, de aztán elindultam felé, néhány lépésnyit közelítve a tékozló fiúhoz -De remélem, tisztában vagy vele, hogy nem csak én leszek az, aki mesélni fog, én is kíváncsi vagyok rá, hogy mi minden történt veled, merre jártál. Ó, és mielőtt még belekezdenénk a nagy mesedélutánba… -tártam szét a karom ölelésre, aztán egy könnyed lépéssel leküzdöttem a köztünk lévő távolságot, hogy aztán az utolsó pillanatban ölelés helyett egy pofont keverjek le neki, hogy csak úgy csattanjon. Meglepetés!
-Ezt azért kapod, mert annak idején képes voltál úgy lelépni, hogy tőlem még csak el sem köszöntél. -feleltem durcásan, tettetett daccal, karba tett kézzel, hogy aztán egyik pillanatról a másikra ismét kisimuljanak a vonásaim, és a más jól ismert csibészes mosoly vegye át a helyét.
-Na gyere ide, te, most már tényleg…-tártam szét ismét a karjaim, ám ezúttal eszem ágában sem állt pofozkodni, annál inkább megölelni ezt a gazembert. Ó, ha tudná, milyen nehéz volt távolról követnem az életét, úgy, hogy magamat nem leplezem le… Milyen nagy volt a kísértés többször is, hogy odakiáltsak neki, hogy „Alexei, én vagyok az, a kishúgod. Én vagyok, teljes életnagyságban. Gondoltad volna, hogy valaha még újra látjuk egymást?
Vissza az elejére Go down
Nicholas Strauss
Falkatag
Nicholas Strauss

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 360
◯ HSZ : 499
◯ IC REAG : 502
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : sérülések a testen, tetoválások által elrejtve, a lenyomatuk farkasalakban is látszik
Tupilek könnye - Page 5 Badb15d04d77
Re: Tupilek könnye // Hétf. Júl. 21, 2014 1:10 am

Vártam a választ a kérdéseimre és érezhetően képes lettem volna támadni. Nem voltam humoromnál, nem lehetett volna csak amolyan indokokkal kielégíteni a kíváncsiságomat, hogy tádááá, vicc volt, ugye milyen jó? Első mozdulattal hajítom ki a csukott ajtón keresztül és talán még az se érdekelt volna, hogy nő. Nem szerettem alapjáraton, ha indokolatlanul szórakoznak velem, megvezetnek, csak úgy, brahiból. Főleg, hogy az amúgy az én reszortom, mint illuzionista. Naja, senki se szereti, ha megetetik vele a saját eljárásait. Edd meg, amit főztél, szokás mondani... hát rohadj meg, velem csak ne játssza el senki ugyanazt, amit én szoktam. Szóval vártam, hogy mit hoz fel mentségére, ami megmentheti az életét. Csak hogy szemléltessem, mennyire dühös voltam, készen a támadásra: Ikina odabent harcra készen állt, vicsorgott, mint egy rohamozni készülő fenevad. Jól szemléltette azt a dühöt, amit éreztem. Amikor kimondja a nyilvánvalót már ott voltam, hogy rendben van, most kapsz, léptem volna előre... amikor a nő felállt. Megtorpantam. Ez a hajzuhatag... ez a termet... valahonnan nagyon ismerős volt, még így dühösen is. Aztán ahogy lassan megfordult és odalépett hozzám... a dühöm gyakorlatilag egyetlen pillanat alatt párolgott el és adta át a helyét a megrökönyödésnek. Ez most vicc? Ez most valami nagyon rossz vicc? Egy másik illuzionista szórakozik velem? Vagy az az este megivott, palack bor ütötte meg jobban a tudatomat? Hogy még most is kihat rám és nem vagyok teljesen józan... hogy csak egy emlékkép mászott elő a tudatomból és igazából otthon fekszek, részegen a lakásom padlóján és képzelődök. De nem, a ruhái modernek... áááh, ez csak egy álom lehet. Igen, ez az, csak álmodok és ez igazából nem történt meg. Csak a tudatom szórakozik! Gyerünk Nicho, ideje felkelni. Kelj fel... kellj már fel baszod!
~Testvér, rohadtul nem álmodsz~ - hallottam Ikina hangját.
"De, ez csak álom lehet, ez nem lehetséges..."
~Cseszd nem álom, ha mondom.~
"De... de akkor..."
~Testvér, ki ez? Nem emlékszem rá, hogy valaha láttam volna, de te úgy viselkedsz majdnem, mint amikor Sarah-t megláttad Fairbanks-ben.~
Álom... álom álom álom! Egy tetves álom! DE... ha ez álom akkor... miért tűnik ennyire valóságosnak? Miért érzem súlyosnak Ikina szavait? Miért érzem úgy, hogy amikor a nőstény megszólal, megfagy ereimben a vér, döbbenek le teljesen, mert túlságosan is ismerős a hangja, még ha nem is oroszul szól? Miért érzem úgy, hogy mint egy részem, melyet annak idején elhagytam a szülőszobában, most újra előkerült volna? Hogy... valahol a döbbent belsőmben, mely ugyan nem fogja fel a szavakat, kezd kicsírázni magjából az öröm? Ez… ez túlságosan… kellett az a pofon. Ahogyan az arcom kimozdul oldalra, a falat bámulva, kimegy belőlem a döbbenet. A döbbenet, mely miatt eddig nem tudtam reagálni a szavaira, most elpárolog. Nem hiába van az, hogy ha sokkot kap valaki a harctéren, akkor rendszerint egy hatalmas pofonnal kell észhez téríteni. Elképesztő ereje van… viszont éppen annyira meg is tudja sérteni az ember büszkeségét. Éreztem azonnal, ahogyan Ikina csápjai kinyúlnak a tudatom felé, mint amikor át akarja venni az irányítást.
~Te büdös kurva, mit képzelsz magadról?! Ezért megnyúzlak és…~
”HA MÉG EGYSZER LE MERED KURVÁZNI A HÚGOMAT, KINYÍRLAK!!!”
Ikina először ledöbbent attól, amit hall, majd.
~A… a húgod?~
Régen láttam már tőle, hogy gyakorlatilag nyüszítve húzódik vissza a tudatom mélyére, de most ez történt… én pedig lassan ránéztem a húgomra. Mert ő volt az. A tekintete, a beszéde, a szavak, amiket használt… valóban ő volt az, erre mérget mertem volna venni… persze teljesen nem voltam meggyőzve, de…
- Látom vannak dolgok, amik sosem változnak meg.
Amikor széttárja a karját, egy pillanatra nem teszek semmit, hagy higgye azt, hogy valami rosszat tett… pedig tény, valahol az arcom nem csak a pofontól ég. De aztán nem kell sokáig várnia, ahogy a karjaim a karcsú test köré fonódnak és magamhoz húzom, megölelve úgy… mint egy testvért. Érezhette, hogy még a földtől is elemelkedik és nem eresztettem. Régi emlékként tőr rám a testvéri ölelés melege, melyet oly rég éreztem. Hasonlított ahhoz, mint amikor nemrég Sarah-t öleltem magamhoz, de valahol mégse volt ugyanaz. Nem jobb, nem rosszabb… de határozottan jó érzés.
- Tanya… sosem gondoltam volna, hogy egyszer újra látni foglak. De örülök, hogy végül nem így lett.

Tupilek könnye - Page 5 Tumblr_mqv77r6SSS1rt1ok0o1_500
Vissza az elejére Go down
Michelle Tedrow
Vérvonalfő
Michelle Tedrow

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 354
◯ HSZ : 258
◯ IC REAG : 222
◯ Lakhely : Holiday Inn Express
◯ Feltűnést kelthet : égési sérülésből származó heg a háton
Tupilek könnye - Page 5 Dgp3lk
Tupilek könnye - Page 5 Tumblr_o3fh0tvEmp1ux2jboo2_500
Re: Tupilek könnye // Szer. Aug. 06, 2014 8:50 pm

Lehet, hogy kedves bátyám képes mások fejében babrálni, hála az illúzióinak, de nehogy azt higgye, hogy olyan egyszer dolga lenne, ha egyszer szembe kéne néznie velem. Hmm… Kíváncsi vagyok, képes lenne-e rá egyáltalán, vagy még mindig a törékeny, ember húgocskájának tekint?
Ahogy felkelek és felé fordulok, már csak azt sajnálom, hogy nem készítettem be egy kamerát korábban, hogy megörökítsem. A pillanat megfizethetetlen, minden másra ott a MasterCard. Szinte látni, ahogy az érzelmek, a gondolatok kiülnek az arcára, én meg csak széles mosollyal, elégedett en veregetem magam vállon gondolatban, hogy milyen jól kitaláltam ezt az egészet.
Ami azonban elsőre mulatságos, hamar unalmassá válik, ahogy Alexei úgy áll ott lefagyva a szoba közepén, mint egy kint felejtett marharépa -50 fokban. Csak ha felenged – magához tér – nehogy elájuljon itt nekem… Vagy sírjon. Ha sírni fog, biztos letagadom!
Tényleg kellett az a pofon, hogy végre felébredjen. Vajon az Álmodó többi leszármazottja is ilyen álmodozó-révedező? Érzem, ahogy megugrik az energiaszintje, de mielőtt még reagálhatna rá a farkasom, már le is kushad… ezt nevezem én érzelmi ingadozásnak!
A megjegyzésére, miszerint némely dolgok sosem változnak, csak lesütöm a pillantásom, miközben halovány mosoly kúszik az ajkaimra. Hát… majd meglátjuk, édes bátyám, majd meglátjuk. Remélem nem fogsz nagyot csalódni bennem, ha rádöbbensz, valójában milyen sokat is változtam, mióta búcsút intettél az otthonunknak oroszhonban.
Ahogy Alexei viszonozza az ölelést, és még csöppet a földtől is elemel, csak tehetetlenül lóbálom a lábaimat, miközben a viszont ölelem a nyakába kapaszkodva
-Sokáig én sem hittem volna… -felelem, azt viszont már nem említem neki, hogy Kanadában sem sokon múlt, hogy nem lepleződtem le előtte. Akkor csak a szerencsémnek köszönhettem, utána viszont tudatosan is követtem, a nyomában voltam. Gondolta volna? Vajon dühös lesz, ha egysze megtudja?
-Úgy tűnik, vannak még csodák. Számunkra is. Mondd csak, mi szél fújt ide téged erre az északi vidékre? Csak nem az otthonunkra emlékeztet? -dünnyögtem még ölelés közben, majd lassan lehámoztam a kezem a nyakáról, elengedve hátráltam néhány lépést. Egy laza mozdulattal elforgattam a fotelt, hogy aztán a karfájára letelepedve hallgassam meg a választ.
-Mire gondoltál, amikor megkaptad a levelemet?
Nem titkoltam különösebben, hogy én írtam, pláne a mostani találkozónk után… hülye lenne, ha másra gyanakodna. Sajnos azt nem követhettem szemmel, amikor átvette és először vetett rá pillantást, de tagadnom sem kell, hogy érdekel, mi járt a fejében. Mire számított? Miben reménykedett? Számított rá, hogy az öccse helyett valaki más fog várni rá?
Vissza az elejére Go down
Nicholas Strauss
Falkatag
Nicholas Strauss

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 360
◯ HSZ : 499
◯ IC REAG : 502
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : sérülések a testen, tetoválások által elrejtve, a lenyomatuk farkasalakban is látszik
Tupilek könnye - Page 5 Badb15d04d77
Re: Tupilek könnye // Hétf. Aug. 11, 2014 10:15 pm

Valamit szerintem azért nem árt leszögezni. Engem nem olyan könnyű meglepni. Lassan már 350 év van a hátam mögött, megéltem két világháborút, láttam államokat lehanyatlani és felemelkedni, annyi harcon vagyok túl, hogy talán az még egy korombeli farkas esetében is soknak számít. Nem csoda hát, hogy az érzékeim már olyannyira ki voltak élesedve, hogy tudok reagálni a hirtelen történésekre, esetekre? Najó, annyira nem vagyok csúcsra járatva, mint Chulyin gyermekei, de szépen kifejlődtek az érzékeim az évek során. Így maradnak az olyan kuriózumok, amikor abban a hitben vagyok, hogy ilyen nem lehet, de mégis. Azok még tényleg okozhatnak meglepetést. Sarah halálból való visszatérése… Aimée és Faye feltűnése… Kate jelenléte a városban… most pedig… hát gyerekek, most komolyan. Jelentkezzen már nekem az az ember, aki halottnak hiszi immáron háromszáz éve a családtagjait, biztos benne, hogy már az életben nem fogja látni őket, erre… beszambázik az életébe a kishuga, még ha nem is szószerint. Szerintem a minimum, hogy úgy megfagy az ember, mint ha nyakonöntötték volna valami gyorsfagyaszótval. Tanya… kishugom Oroszországból, legkisebb gyerek a Vorosil családból, akit mindenki szeretett, mert nem lehetett rá haragudni. Most pedig ott állt előttem… s azok után, hogy Aimée-nek pont ecseteltem, már senki se élhet a családomból… na igen, kellett a pofon, mert különben élő szoborcsoportot rendezhetett volna itt belőlem sunyin a kiscsaj.
- Mindenkire számítottam volna, csak rád nem.
Úgy tűnik, hiába vagyok az Álmodó gyermeke, vannak olyan dolgok, amire én már csak gondolni se merek, mert szeretnék élni a két, esetleg négy lábamon szilárdan és nem elrugaszkodni. Elvégre, álmokban élni nem nagyon vezet előre. S hoppá, lehet megérte volna. Bár ezt már Sarah esetében is megtanulhattam volna. Közben Ikina előmerészkedik a kushadásából, ahogyan kíváncsian közelebb merészkedik Tanya farkasához, hogy érdeklődve forgatva jobbra-balra a fejét vizslassa a nőstényt.
- Naja, pedig az élet szeretné néha bebizonyítani, hogy mégse.
Közben megérzem a szabadulási szándékot, szóval lerakom a talajra a leányzót, hogy hátrálhasson. Amikor elforgatja a fotelt hát… annyira abszurd tőle ez a jelenet hogy megmosolygom.
- Hááát… nemigen – jegyzem meg, miközben odasétálok egy másik fotelhez, de én a tövébe ülök le, a földre. – Tudod… rengeteg minden történt velem, mióta eljöttem tőletek. Talán túlságosan is sok és rengeteg olyan van, amire egyáltalán nem vagyok büszke így utólag belegondolva. Aztán… pár éve eljutottam arra a pontra, hogy szeretném az egészet magam mögött hagyni, új életet kezdeni… Fairbanks pedig azon a területen van, ahonnan az egész fajtánk származik. Nem láttam ennél jobb helyet – micsoda nosztalgia. – No és te? Csak nem szerény személyem vonzott ide?
Azok után, hogy így előkészítette ezt az egészet, meg merem kockáztatni, hogy nem kevés tervezése volt mindebben. Ez pedig feltételezi, hogy egy ideje már kerülgetett. Na valljál csak húgocskám.
- Őszintén? Miután megnéztem, hogy ki rajzolta és átestem az első meglepettségen, elgondolkodtam azon, hogy az a fakezű Petrov hol tanult meg rajzolni – kuncogok. – Sejthettem volna, hogy te vagy mögötte, mindig ügyes voltál a ceruzával. De… mond csak… mi történt, miután elmentem?
Valahol mindig is érdekelt, mi történt a Vorosil családdal. Gondoltam rájuk gyakran, miközben vándoroltam, de aztán szépen lassan, ahogy teltek az évszázadok, kissé elfeledtem, honnan jöttem… most viszont újult erővel tört rám az érdeklődés.
Vissza az elejére Go down
Michelle Tedrow
Vérvonalfő
Michelle Tedrow

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 354
◯ HSZ : 258
◯ IC REAG : 222
◯ Lakhely : Holiday Inn Express
◯ Feltűnést kelthet : égési sérülésből származó heg a háton
Tupilek könnye - Page 5 Dgp3lk
Tupilek könnye - Page 5 Tumblr_o3fh0tvEmp1ux2jboo2_500
Re: Tupilek könnye // Szomb. Aug. 16, 2014 10:07 pm

Ezt vártam, kérem szépen. Nem hiába az én bátyám! Ahogy bevallja, hogy nem voltam a gyanúsítottjai között, egyből büszkén húzom ki magam ültömben. A másik farkas közeledésére az enyém is kíváncsian nyújtogatni kezdi a nyakát, de elég lusta ahhoz, hogy maradjon a helyén és megvárja, hogy a másik közelebb merészkedjen.  Azért valahol vicces, hogy bár Alexei a bátyám, kettőnké közül az én farkasom az idősebb, még ha csak pár jelentéktelen évvel is.
-Ha ez számít valamit, engem is meglepett, amikor megtudtam, hogy élsz… elsőre hinni sem akartam a szememnek. -osztottam meg vele én is némi információmorzsát, magamtól biztos nem fogok nekiállni regélni, mert… mert nem. Azok az idők már rég elmúltak.
Ahogy a bátyám helyet foglal a szomszéd fotel lábánál, én is lehuppanok az ülőalkalmatosságra, törökülésbe helyezkedve, úgy hallgatva a kérdésemre adott válaszát, hogy miféle szelek fújták erre a vidékre.
-Szóval új életet kezdeni, mi? És hogy látod, mennyire sikerül megvalósítani az elképzeléseidet? Megérte ide jönnöd? -kérdezek vissza némi gondolkozási idő után, mielőtt még az ő kérdéseire válaszolnék - Azt élveznéd, mi? Amúgy el kell keserítselek,  jöttem én is a falkámmal együtt erre a helyre, értesüléseim szerint még jóval előtted csak egy baleset megakadályozott benne. -és ebből már azt a következtetést is levonhatja, hogy a chicagói falkához tartozom - Bár azt meg kell hagyni, hogy örültem a „két legyet egy csapásra” bónusznak, miután kiderült, hogy te is itt rontod a levegőt. Ettől már csak az lett volna szebb, ha előtte nem az őslakosok táborát erősítetted volna. -jegyeztem meg, igaz, miután a falkaösszevonás után érkeztem, nekem aztán édes mindegy volt, hogy ki az, aki az utóbbi két évben csatlakozott hozzánk, és ki az, aki őslakos farkas volt korábban. Vagyis… az nem igaz, hogy nem mindegy, de igyekszem nem különbséget tenni köztük és másképp viselkedni, ha már most már egy, nagy csapat vagyunk.
-Jól sejtetted, nem tanult meg az 300 év alatt se rajzolni… -legyintettem Petrov rajztehetségére, amikor pedig rákérdezett, mi történt, csak vállat vontam, mint ha olyan hétköznapi dolgokról beszélgetnénk, mint a káposztafőzelék receptje, vagy hogy hogyan kell krumpliból vodkát főzni…
-Ó, sok minden, csupa jó dolog. Utazgattunk, tanultunk, meghódítottuk a világot, térdre kényszerítettük a gyengéket, körbehajóztuk a Földet, bankot raboltunk… Ha elkezdeném, egy hét múlva ilyenkor sem érnék a végére, és egyébként is, te sem árultál el semmi konkrétat, ííígy aztán azt javaslom, hogy játsszunk. Mit szólsz ahhoz, hogy felváltva mondunk egy évszámot, és a másik elmondja, hogy abban az évben épp merre járt, vagy akkoriban mi maradandót alkotott? Nos? Gondolom, neked is van történeted bőven… -dőlök hátra elégedetten a javaslatomtól, valamit valamiért. Szerintem korrekt ajánlat.
-Nos, ha benne vagy, akkor kezdem is én… Mit szólsz 1712-höz? -mondtam hasraütés szerűen az első számot, ami így hirtelen eszembe jutott. Kíváncsi vagyok, mennyi idő kell hozzá, hogy valami különösen extrém dologba trafáljak bele. Tiszta orosz rulett, lebutított verzióban.
Vissza az elejére Go down
Nicholas Strauss
Falkatag
Nicholas Strauss

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 360
◯ HSZ : 499
◯ IC REAG : 502
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : sérülések a testen, tetoválások által elrejtve, a lenyomatuk farkasalakban is látszik
Tupilek könnye - Page 5 Badb15d04d77
Re: Tupilek könnye // Kedd Aug. 19, 2014 12:48 pm

Látom rajta a büszkeséget, mire én rosszallóan, de azért halvány vigyorral az arcomon csóválom meg a fejemet. Valamiben biztos megváltozott, de hogy még mindig az a játékos kislány valahol, akit egykoron magam mögött hagytam a messzi Volgográdban... vagy Tsarityn-ben, ahogy akkoriban hívták. Emlékek kúsznak a fejemben abból a korból és én csak mosolygok, miközben a farkasom összevonja a szemöldökét a lusta nőstény láttán és még közelebb somfordál. Módfelett kíváncsi lett erre a vöröses nőstényre, aki végső soron testvérnek számít és mégse. Vajon milyen lehet?
- Hááát... most nyugtassalak meg azzal, hogy mostanában elég sokan jutottak el erre a felismerésre? Az elmúlt évem ezekből a felismerősekből telt el majdhogynem. Ki örült neki, ki nem... de hát ez van, szokásom csak úgy megjelenni, mint egy szellem - ha már apám Keelut-nak, azaz Szellemnek nevezett el, akkor legyen valami utóhatása is. - Mióta voltál már a nyomomban amúgy?
Érezhetően inkább kíváncsiságból kérdeztem, mint fojtott méregből, hogy mi a jó manóért csak most keresett meg engem. Abban viszont nagyon remélem, hogy nem azért, mert félt volna a szemem elé kerülni. Tanya mindig is az a fajta volt, akire nem lehetett haragudni... persze emberként, aztán a fene tudja még, mit tett vele a farkaslét... mint velem.
- Nos... még itt vagyok, szóval beválni látszik. Még a falkának is a tagja vagyok, holott egyszer megfogadtam, hogy soha az életben nem leszek a tagja egynek sem. Szóval ebből a szempontból elég jó választás volt. Emellett - nézek fel a plafonra. - Tudod... van egy kis stiklim... helyesbítek, nagy stikli. S ezt próbálom most kikezelni, több kevesebb sikerrel.
Naja, én meg a vérmániám. Miért érzem úgy, hogy ennek még meglesz valamikor a böjtje?
- Óóó, pedig már kezdtél abba a hitbe ringatni, hogy mégis[/b - kuncogok. - [b]Szóval akkor te Castorékhoz tartoztál. Hááát... Chichago-ba még sosem jártam, szóval elég nehezen tartoztam volna oda. Meg az is csoda, hogy egyáltalán tartozom valahova, szóval... mondjuk elég szép lett volna, ha eléldegélünk egymás mellett pár évtizedig.
A hangomból érződött, hogy nem tulajdonítok nagy jelentőséget az eredeti hova tartozásának. Hiába csatlakoztam az őslakosokhoz anno, én igyekeztem távol tartani magam mindig is az ügyeiktől és mivel a falkaidőmet is odakint töltöttem... egyszerűen nem éreztem magamnak ezt a konfliktust. Ezért is volt az, hogy éppen ugyanolyan normálisan tudtam közeledni mind a betolakodókhoz, mind a hegyiekhez. Viszont amit mond, azon összevonom a szemöldökömet.
- Ezt most úgy mondtad, mint ha élt volna annyit.
Na az még szép lenne, ha az egész família életben van valahol. Mondjuk igazából a kérdésem is erre vonatkozott. Hogy mi történt a családdal, miután elmentem. De most vagy kellemetlen a téma, vagy átsiklott felette, mert más lesz belőle. Viszont ezt sokkal érdekesebbnek találom. Lutri, hogy mikor mibe húz bele az ember... hát rendben van.
- Állok elébe - kacsintok.
Na aztán megtudom a dátumot, én meg visszagondolok, majd arcomra és vigyor ül ki, ahogyan ültömben odahúzódok Tanya foteljának aljába. Felé nyújtom a kezem, mintegy invitálóan, bár ültőben kissé fura lehet. Mindenesetre akár adja a kacsóját, akár nem, kinyúlok felé az erőmmel, ahogyan belevízionálok egy emlékképet a fejébe. Persze, csinálhatnám egyszerű emlékmegosztással is... de akkor meg milyen bátyó lennék, ha nem vágnék fel neki az erőmmel? Egy falut láthat a semmi közepén, zöld mezőkkel és egy nagy tóval körülvéve. Emberek sokasága vette körbe és gyakorlatilag érezhette, ahogyan pezseg az élet, ahogyan megérinti őt a szél, a jellegzetes illatok. Valahol ezért is használtam inkább a képességemet: könnyebb volt megmutatni a történéseket így.
- 1712 tájékán egy falka tagja voltam, még kölyökként - hallhatta közben, mint valami narrátor, miközben kedvére sétálgathatott az emlékképben. - Ekkor már pár évtizede vérfarkas voltam. Igaz, nem voltam pont a falka kedvence - mintegy zárszóként sétál ki az egyik kunyhóból, kezében egy felaljzásra váró íjjal. - Omegaként éltem, kevesen álltak velem szóba önszántukból. Bár annyira nem is zavart. Szóval inkább vadászattal töltöttem az időt. A falka előszeretettel kereskedett prémekkel, szóval íjjal jobban megérte vadászni, meg utána megnyúzni is könnyebb volt a tetemeket a részemről. Igyekeztem magam hasznossá tenni végső soron.
Egy darabig még benne tartottam őt a vízióban, életképeket mutatgatva a falka életéből, történésekből, vadászatokról. Na meg abból is, ahogyan a drága tesókája kis híján kikaparja egy másik kölyök szemét és ezért korbácsolással jutalmazzák. Itt szépen lassan kifehéredik a kép, majd visszajutunk a faházba. Én meg csak vigyorgok.
- Bocsi, ha kicsit furcsán érzed magad, néha az illúziók nagyon tömények tudnak lenni olyanoknak, akiket nem gyakran érintenek. Na de most te jössz - elgondolkodok. - Mit szólnál... 1669-hez? Najó, csak vicceltem. Legyen 1836.
Vissza az elejére Go down
Michelle Tedrow
Vérvonalfő
Michelle Tedrow

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 354
◯ HSZ : 258
◯ IC REAG : 222
◯ Lakhely : Holiday Inn Express
◯ Feltűnést kelthet : égési sérülésből származó heg a háton
Tupilek könnye - Page 5 Dgp3lk
Tupilek könnye - Page 5 Tumblr_o3fh0tvEmp1ux2jboo2_500
Re: Tupilek könnye // Csüt. Aug. 21, 2014 2:05 pm

-Én nyugodt vagyok, de azért mesélj… kiket takar az az „elég sok”? –érdeklődöm kíváncsian, amikor pedig visszakérdez, hogy mióta követtem, csak oldalra billentem a fejem - Van valami tipped, hogy mióta? -kérdezek vissza, de mielőtt még elárulnám az igazat, megvárom, had találgasson egy kicsit, még győzködöm is, ha kell - Montréálban vettelek észre.
Tovább nem is ragozom a dolgot, ő is tudja, mikor járt ott, hogy én mi ügyben jártam arra, az meg más téma.
-Látom, ezek szerint  igazán „szavahihető” ember lett belőled… -cukkolom egy kicsit, igaz, nem valami eget rengető dologról van szó, meg gondolom a több száz év alatt ő is változott, de valahol akkor is igaz. A stikli említésére viszont érdeklődve fészkelődök a helyemen, a karfára könyökölve, a tenyeremen megtámasztott állal várom, hogy a bátyám bővebben is kifejtse. Vagy ha nem, hát itt is noszogatom egy kicsit.
-Erre kíváncsi vagyok, mesélj!
Elmés megállapítás, amikor levonja a lényeget a szavaimból, csak megerősítően bólintok egyet.
-Ennek igencsak „irónia-szaga” volt…? Te vagy ilyen problémás, vagy engem tartasz ilyen elviselhetetlennek? Mondjuk sokat nem számít, ha Chicagóban nem is voltunk falkatársak, itt igen, remélhetőleg több évtizedig is ki fog tartani a dolog, szóval tessék, végül csak megláthatod, hogy tudunk megélni egymás mellett. -gondolkoztam hangosan, amikor pedig megjegyzést tesz Petrov kapcsán, olyan nyugodtan válaszolok neki, mint ha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.
-Nem csak annyit, többet is.
Ó szegény, ezek szerint még csak nem is sejtette? Mi meglepetések lesznek még itt, te jó ég, mindjárt libabőrös lesz a hátam is az örömtől, ha láthatom az arcát, ahogy végre megérik benne a felismerés…

Kezdődik az élménybeszámoló, én pedig kíváncsian hallgatom Alexei meséjét… sőt, nem is csak hallgatom, az illúzió részeként szinte egy egykori falkatagjaként élem meg az egész helyzetet és azt hiszem, már értem, honnan jött az a régi elhatározása, hogy egy életre elég volt a falkákból… Igazat adok a többieknek annyiban, hogy néha tényleg elég nehéz eset tud lenni, de hogy Omega legyen? Hát ez azért meglepő…
-Áruld el nekem, mivel érdemelted ki ezt a kivételes titulust? -kotyogok közbe még az illúzió hatása alatt, nem tudom, mennyire zavarja meg a koncentrálásban közte, de ennyi idősen azért bízok benne, hogy már megtanulta rendesen használni… Lehet, hogy Omega volt, de mostanra azért annyira már nem tűnik elveszettnek. Vagy csak azért, mert megelőzték és itt Natan kitúrta a „posztról”?
-Ó, nekem tetszett. Eddig legalábbis, de azt hiszem, nem akarnék rosszban lenni veled. -legyintek a mentegetőzésére,  amikor azonban meghallom, ő milyen évszámot választ, első reakcióként csak grimaszolok egyet.
-Kac-kackac. Drágám, 1669-ből elvileg több emléked van, mint nekem, tekintve, hogy akkor időm nagy részét evéssel és alvással töltöttem… No de akkor 1836, lássuk csak, lássuk csak… áh, meg is van! Ausztrália… Előre is bocsánat, hogy nem tudok olyan látványos prezentációval szolgálni, mint te, de talán ez is megteszi… -utalok arra, hogy tőlem csak egyszerű emlékképeket fog látni, nem illúziót… és ezáltal azt is elkönyvelheti magának, hogy nem egy vérvonalhoz tartozunk. Igaz, hogy én kinek az örökségét hordozom, azt egyelőre még nem árulom el.
-Szóval Ausztrália… Akkorra már egészen otthonosan mozogtunk a kontinensen, sikerült egy falkát is találnunk, amihez csatlakozunk… -kezdtem bele, majd a felvezetést követően mutattam néhány egyszer életképet, amin Petrov is ott szerepelt… gyakorlatilag együtt éltük le majdnem az egész életünk, bajos lett volna nélküle előadnom az egészet, no meg ha már úgy is utaltam rá, hogy sokáig élt, miért tagadjam?
Közös vadászat a sivatag szélén, sziklák között rejtőzködés, kereskedőkkel való üzletelés, és hasonló képek következtek, egyik a másik után, majd tovább folytattam a mesélést.
-Vicces, hogy beletrafáltál… Az élet iróniája, hogy te Omegaként éltél, mi nem sokkal 1836 után mint Alfa és Béta vezettük a falkát… -jegyzem meg elmerengve, majd mutatok még néhány képet abból az időből is, amikor mi irányítottuk a falkát – ha már utaltam rá…
Aztán mint ha elvágták volna, egyik pillanatról a másikra maradt abba a „mozizás”.
-Azt hiszem, ízelítőnek ennyi is megteszi. Legyen 1888 a következő!
Vissza az elejére Go down
Nicholas Strauss
Falkatag
Nicholas Strauss

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 360
◯ HSZ : 499
◯ IC REAG : 502
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : sérülések a testen, tetoválások által elrejtve, a lenyomatuk farkasalakban is látszik
Tupilek könnye - Page 5 Badb15d04d77
Re: Tupilek könnye // Pént. Aug. 29, 2014 3:12 am

Eltűnődök.
- Hááát… lássuk csak… nemegy jó ismerős, akikhez volt szerencsém a múltban… egy vérszerinti unoka… na meg a reménybeli, jövendőbeli sógornőd… szóval volt jópár. Mint ha a város szeretne mindenáron szembesíteni engem a múltammal és azért rakosgatja őket állandóan az utamba.
A visszakérdezésére halvány vigyor jelenik meg a képemen. Ajj, Tanya… tényleg él még benned a játékos, kíváncsi kislány, akármi is történt veled 300 év alatt.
- Lássuk csaaaak… fél éve? – teszem meg a tétemet, de ehhez képest nyakon legyint engem a valóság. – Nane… azt ne mond nekem, hogy már egy éve kerülgetsz, mint macska a forró kását. Miért nem jöttél hamarabb? – kérdezem kissé csalódottan.
Semmivel se lett volna kisebb az örömöm az irányába, ha egy évvel hamarabb jön, sőt, talán még valamelyest kiegyensúlyozott állapotban is találkozhattunk volna, mint ahogyan most kell látnia a bátyját. Fura… miért is érdekel engem annyira, hogy milyen állapotomban lát engem? Mióta érdekel ez engem basszus? Lehet csak szeretném megtartani a tekintélyemet, mint idősebb testvér? Eléggé nosztalgia érzésem lett itt hirtelenjében, ahogyan drága hugicám megjelent a színen. A megjegyzésén viszont csak sejtelmesen mosolygok. Húgocskám, ha tudnád, hogy egy illuzionista mennyire szavahihető tud lenni, vagy pont ellenkezőleg.
- Nos… valamit elcsesztem korábban. Az első gyilkosságom elég rosszul sült el. Háború volt, parancsba kaptunk, hogy mészároljunk le egy csapatni vöröskabátost. Eleget tettem a parancsnak, támadtam. Ám amikor a vére a számba került, valami beindult. A farkasomnak, Ikinának megízlett és rákapott… és mivel háború volt, jutott bőven. Mire végeztünk a harcokkal, már vérfüggőként tértem vissza a falkához. Egész életemben elkísért, mint valami átok… most pedig itt Fairbanks-ben igyekszek leszokni róla. Ezeket használom.
Benyúlok a kabátom belső zsebébe és egy fiolát veszek elő belőle, mely színültig van vörös folyadékkal.
- Nem olyan jó, mint az emberé, de segít elnyomni a szomjamat… nem gondoltad volna, hogy így fogod viszontlátni a bátyádat, mi?
Na ha eddig ő aggódott azért, hogy én mit fogok szólni az ő dolgaihoz, most bennem is előjön ez az érzés. Naja, látszik, hogy testvérek vagyunk. Bár félek, én a saját renomémat már nagyon régen elrontottam nála azzal az ominózus szerencsepróbálással és elmenetellel. Fairbanks tényleg a múltammal akar szembesíteni. Máskülönben aligha gondolkozhattam volna el ezen a dolgon.
- Mikor nem voltam problémás? – kérdezek vissza félvigyorral. – Nem emlékszel, amikor még Tsaritynben összeverekedtem a szomszéd gyerekkel, csak mert csúnyán nézett rád? Apánk utána elég szépen ellátta a bajom – régi szép idők. – Több évtized, Tanya? Végső soron, egyszer 15 évet már leéltünk egymás mellett. Lássuk meg tudjuk-e dönteni.
Mondjuk tényleg jó lenne. Fairbanks egy olyan város, mellyel tudnék tervezni hosszútávra, Sarah-val megbékéltünk – megbékéltünk, nem összejöttünk -, s most még a húgom is tiszteletét tette… tényleg kezd otthonos lenni minden… miért érzem úgy mégis, hogy nem fog sokáig tartani ez az idill?
- Mennyit? S… valaki még él?
Ebből is sejthette, hogy igazából Petrov most annyira nem is érdekel a képletben. Oké, öcsém volt, de legkisebb és mindig is ellenszenv volt köztünk. Persze, érdekelt, hogy mi volt vele, de annyira az ő témája nem hozott lázba engem.

Még odabent tartottam, amikor meghallottam a kérdését, szóval élvezhette egy darabig a nem mindennapi mozit. Éppen a nyúzás szépségeit jelenleg.
- Mert különböztem tőlük. Azok még eléggé kezdeti idők voltak, nem mérhették fel annyira a vérfarkasok, milyen vérvonalak léteznek, mint mostanra. Az egész falkán belül egyedül én voltam, aki az illuzionisták örökségét hordozza. Ráadásul kölyök. Könnyű volt belőlem valami „torzszülöttet” csinálni, aki más, ezért gyűlölni kell és mélyen tartani. Meg is gyűlöltem érte a falkát… főleg a végén.
A mai napig átkozva tekintek rájuk, persze kivételnek számítottak azon kevesek, akik hajlandóak voltak engem farkasszámba venni. Mindenesetre azt leszűrheti, hogy egyáltalán nem okoz nekem már problémát az ilyen „átfedés”. 300 év intenzív gyakorlatával a hátam mögött gyönyörű lenne, ha ilyen dolgok ki tudnának zökkenteni a koncentrációmból.
- Tanya, a testvérem vagy, elkerülhetetlen, hogy „rosszban” legyünk – kuncogok, de kétlem, hogy mi ketten olyan messzire elmegyünk egyszer. – De amúgy jól látod. Varázslatos, de szörnyű erő az, amelyet egy illuzionista birtokol. Főleg egy olyan, aki tisztában is van a hatalmával.
Hogy én tisztában vagyok vele? Természetesen. Máskülönben már nagyon régóta halott lennék. Viszont a kis tréfám beválik, én legalább is jót nevetek a reakcióján.
- Meg azzal, hogy mindig felvetesd magad valamelyik bátyáddal – árulok el egy kulisszatitkot.
Na de utána kezdődik az emlékkép, én meg jólnevelt – reped a plafon – fiúként szemlélem. Lehet, hogy nem árulnak el olyan sokat, mint az illúzióim, de nem zavar. A húgom emlékei, ha unalmasak lennének akkor is érdekelne. A helyszínen eléggé meglepődök, főleg egy felismerés után… de annak majd hangot is adok később. Na viszont azt az életben nem gondoltam volna, hogy az a kis nyikhaj Petrov egyszer alfaként fog tetszelegni… vicces, a húgomból a bétaságot hamarabb kinéztem belőle, mint ezt a pozíciót belőle. A sors iróniáján pedig csak megforgatom a szemem.
- Lehet, bár én annyira nem bánom. Semmi motivációt nem érzek magamban ahhoz, hogy valaha is alfa legyek. Ahhoz valami nagyon meghatározónak kell történnie – vicces nem, hogy domináns létem ellenére nem vágyok ilyesmikre? – Miért pont Ausztrália? Vonzott téged a messzi táj szépsége, titokzatossága? Na és hogy sikerült ilyen magasra jutnotok?
Vicces, Ausztrália azon kevesen területek közé tartozik, ahol az életben nem jártam még… lehet pont azért, mert Tanyáék is ott voltak időközben? Az élet néha érdekes egybeeséseket produkál, vagy direkt széthúzásokat. Mindenesetre az emlékképek hamarosan elapad, majd meghallom a dátumot és… hát lemerevedek gyakorlatilag, ahogyan pislogok rá. Lottóznod kellene, drága hugocskám.
- Ne értsd félre, fogok válaszolni, csak… nem tudom, hogy kezdjem – mondom jó egy perces hallgatás után.
Végül megtalálom a nyelvem, megint megfogom Tanya kezét és behívom a kis illúzióvilágomba. Egy erdős területen találhatja magát, nem messze egy folyótól. Érezheti a klasszikus erdős dolgokat… az illatokat… majd az egyik avarból előjön egy szürke farkas… ha már én láthattam az ő farkas alakját, most meglátja ő is az enyém.
- Egyik legrosszabb időm. Volt egy párom. Már nem voltam falkatag, de az intrikájuk miatt hosszabb időre elszakadtam tőle, mint terveztem, s már csak a halálhíre fogadott, mire visszaértem hozzá. – közben pedig érezheti az illúzió-énből szivárgó depis hangulatot. – Ő volt számomra a NŐ, szóval emiatt eléggé magamba fordultam. Éveken át vándoroltam ilyen állapotban – közben az avarból mögülem egy fehér farkas jön elő. – Ő ott Faye, hasonló mértékű lelki teherrel, mint én, vagy talán többel is. Együtt jártuk Franciaországot jópár évig, míg a kérésére elválltak útjaink… számomra pedig eljött a bosszú ideje.
Magáról a bosszúról, vagy ami előtte történt, nem mutogatok neki képeket. Inkább a vándorlásra koncentrálok, ám ha kíváncsi és rákérdez, akkor érezheti, nem fogom válasz nélkül hagyni őt. Mindenesetre azt a jelenetet megmutatom neki, amikor Sarah halálhírét közlik velem, én meg annyira lesápadok, mint még sosem. Ezt még az elején, de csak azért, hogy megértse, miért voltam, amilyen… bár nem tudom, látott-e már ilyen állapotban. Aztán, amint túlvoltunk a vándorlás részletein, újra lassan kiemelem őt az illúziók közül. Igyekszek ekkor már mosolyogni. Ami volt, az elmúlt.
- Kíváncsi vagyok, hogy élted meg azt a naaaaagy világvégét. 2000.[/i]
Vissza az elejére Go down
Michelle Tedrow
Vérvonalfő
Michelle Tedrow

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 354
◯ HSZ : 258
◯ IC REAG : 222
◯ Lakhely : Holiday Inn Express
◯ Feltűnést kelthet : égési sérülésből származó heg a háton
Tupilek könnye - Page 5 Dgp3lk
Tupilek könnye - Page 5 Tumblr_o3fh0tvEmp1ux2jboo2_500
Re: Tupilek könnye // Hétf. Szept. 08, 2014 1:27 pm

-Unoka? -kérdezek vissza meglepve, bár utólag meggondolva, magam sem értem, mit csodálkozok, mégiscsak a bátyámról van szó, mégiscsak férfi… - Kérdezném, hogy rendes családként éltetek-e, esküvő, nagy tervek, meg ilyenek, de tekintve, hogy vérfarkas vagy, meg tőlünk is minden szívbaj nélkül leléptél, inkább „besikeredett” gyerekre tippelek. Amúgy él még? Az unokaöcsém? Vagy húgom? Azt nem is kérdezem, hogy ő is itt van-e, ha már nem említetted, gondolom, hogy nem. -fordattam ki a szavait, mert az nagyon ment, és akár tervezett, akár nem, valahol mégiscsak rokon.
-Remélem, azért majd bemutatsz neki. Nekik. -utaltam arra a bizonyos unokára, majd a leendő sógornőre is, ha már ők is a család részei, vagy azok lesznek, nem árt, ha megismernek engem is.
-Nocsak, csak nem tönkrement a hallásod öreg korodra? -kérdeztem vissza szemtelenül, miután elismétli a szavaimat, de aztán csak pimaszul vigyorgok a kérdésére – Nem értem, mi olyan meglepő ebben. Volt fontosabb elintézni valóm is, meg amúgy sem tudtál rólam, én meg felderítő vagyok, utána akartam járni, mennyit változtál mióta nem láttalak… fél év ide vagy oda, őszintén, számít bármit is? –emeltem a plafon felé a tekintetem.
-Ikina…? -vontam fel a szemöldököm -Nem elég, hogy vérfüggő vagy, de még skizofrén is, fiam?! -utánoztam édesanyám hanghordozását, ahogy meglóbáltam a mutatóujjam, mint ha épp ő szidna minket -Amúgy meg nem tudom, mit vagy úgy oda, vérfarkasok vagyunk, ragadozók, annyira nem nagy defekt, ha bejön a gyilkolás meg a vér íze. Szerintem. A napfényt azért még bírod, ugye? Nem lesz belőled vámpír? Meg a napon se fogsz csillogni, ugye? -húztam tovább az agyát, mert nem is én lennék, ha nem tenném. Nem tudom, valójában mennyire komoly ez a függősége, de egyelőre nem tűnik vészesnek. Mindenesetre az üvegcsét kikapom a bátyám kezéből.
-Szabad? -teszem fel a kérdést, de a választ meg se várva már le is pattintom a tetejét, hogy magam is megízleljem. Mint valami borász, ízlelgetem a vörös folyadékot, miközben beleszagolok az üvegcsébe, meglötykölöm kissé, hogy az állagával is tisztában legyek.
-Bölény. Felnőtt példány, úgy 3 nappal ez előttről. -nyeltem le végül, majd visszazárva a fiolát visszaadtam függő bátyámnak, mielőtt még nagyon remegni kezdene érte.
-Valóban nem. Azt hinné az ember, hogy ennyi év után legalább kicsit kifinomultabb lett az ízlésed, erre…? -csóválom meg a fejem, amikor pedig mesélni kezd, csak lassú bólogatásba kezdek, jelezve, hogy rémlik valami az esetről.
-Lehet, de még így is te voltál a kedvence. Tudnád, hogy maga alatt volt, miután leléptél itthonról. -tettem hozzá némi féltékenységgel a hangomban, nemhiába… az elsőszülött fiú a családban, apánk büszkesége, szeme fénye, reménye…
-Ismered a mondást – megszoksz vagy megszöksz. –jegyeztem meg csak úgy mellékesen, majd meglátjuk, így, felnőtt fejjel hogy tudjuk elviselni egymást. Lehet, hogy már egyszer leéltünk 15 évet, de gyerekek voltunk… amúgy is, lemaradt a lázadó fiatalkoromról!
-Sokat. Pár éve dőlt ki a ringből. Azt hitte, hogy erősebb, mint a főnök. -feleltem, a következő kérdésre pedig csak kérdő tekintettel tártam szét a karom - Mi vagyok én, információs iroda? Őszintén, nem tudok róla. -feleltem, volt jobb dolgom is az elmúlt 350 évben mint a családfa-kutatás…

-Erre mondják, hogy szar ügy. Pedig a ti vérvonalatokban is jó lehetőségek rejlenek, idióta, aki ezt nem látja, vagy nem fél tőle. Remélem, legalább megmutattad nekik, mit tudsz. -feleltem, amíg tartott az illúzió, arra pedig, hogy lehetetlen rosszban lennünk, már csak a vérségi kötelék miatt is, csak széles mosolyra húzódott a szám. Nagyszerű, ezt megjegyeztem! S majd nem felejtem el felhozni, ha úgy hozza a sors…
-Most miért? Az tök jó buli! Ha ennyire hiányolod, majd néha átkopogok hozzád, hogy lééééééécci, bátyó, vegyél már fel a nyakadbaaa! -böktem oldalba nevetve.
-Amúgy nekem sem hiányzik. Az a hatalmas felelősség, az a rengeteg munka, szervezés, irányítás… Ha nem Petrovval együtt mozogtunk volna, akkor én sem tepertem volna érte. -feleltem vállat vonva, amikor pedig rákérdez Ausztráliára, ismét vállat vonok - Mert a nagy szökésünk közepette épp egy olyan hajóra sikerült feljutnunk, ami oda tartott. Végül is jobb, mint ha Kínában kötöttünk volna ki. Szenvedtem így is eleget mire megtanultam az arabot, nem hiányoztak volna utána egyből a kis húzott szeműek hieroglifái… Az angol azért határozottan könnyebb volt, meg nagyobb hasznát is veszem. Hogy a hogy sikerült ilyen magasra jutnunk kérdésre is válaszoljak… drága kisöcsédben annyira dolgozott a tesztoszteron hogy nem bírta már tovább elviselni a többiek bénázását és az élre tört. Én meg protekcióval kerültem mellé. Amúgy szerettem a kontinenst. Megvan a maga hangulata. -feleltem, amikor pedig a választott dátum után a bátyám csak ül, mint pocok a lisztben, némán kuksolva, csak várok… és várok, és várok, amikor pedig mentegetőzni kezd, csak legyintek, hogy semmi baj. Gondolom jó nagy szarba sikerült tenyerelnem fájdalmas pontra sikerül rátapintanom.
-Az unokád nagyanyja?-kotyogok közbe egy pillanatra, miután újabb illúzióba csöppenek és Alexei beszélni kezd, utána azonban hagyom, had meséljen tovább. De úgy marad félbe a történet, hogy azt a legjobb sorozatírók is megirigyelhetnék, én pedig vagyok annyira kíváncsi, hogy ne menjek el szó nélkül a dolog mellett:
-Milyen bosszú? -kérdezek rá, mást nem ha nagyon nem akar beszélni róla, akkor ennyi volt, legalább megpróbáltam. Amikor azonban meghallom az ő dátumát, csak megvakargatom a tarkómat.
-Különösebben nem készültem rá. Chicagóban éltünk, és bár nem volt teljesen zökkenőmentes az élet a falkával, de azért megvoltunk. Ha meg konkrétan a nagy világvégére vagy kíváncsi, mivel nem volt számítógépem így nem rettegtem attól, hogy juj, vajon nem mondja-e fel a szolgálatot, csak mert nem tud 1999-ről 2000-re váltani a dátum számlálója… Abban az évben kivételesen nagy tűzijátékkal készült a város, így aztán nem meglepő, hogy be lettem osztva szolgálatra. Akkoriban  már tűzoltóként dolgoztam. -magyaráztam és már vártam a meglepett tekintetet, amit szinte mindig kapni szoktam, ha megosztom valakivel, hogy mi a foglalkozásom…
-Mit szólsz 1969-hez? -adtam meg a következő évszámot, lássuk, mi történt a bátyámmal abban az évben amikor betöltöttem a 300-at.
Vissza az elejére Go down
Nicholas Strauss
Falkatag
Nicholas Strauss

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 360
◯ HSZ : 499
◯ IC REAG : 502
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : sérülések a testen, tetoválások által elrejtve, a lenyomatuk farkasalakban is látszik
Tupilek könnye - Page 5 Badb15d04d77
Re: Tupilek könnye // Vas. Szept. 14, 2014 2:54 pm

Fújok egyet, bár ebben inkább több az indulat, mint az erőgyűjtés.
- Normális család? Frászt. A nagyanyja egy boszorkány volt és ezt most szó szerint értsd. Egy egyéjszakás kaland során valahogy beadott nekem valami bájitalt, amivel magához kötött jópár évre én meg úgy éreztem, hogy saját kötődést érzek iránta. Aztán meghalt, belőlem kiment a szer és ott álltam a fiammal egymagamban. Mondhatod, hogy régi gyakorlatot követtem, de a gyereket otthagytam a nagyszüleinél. Sokkal jobb életet biztosíthattak volna neki, mint amit én valaha adhatok neki.
Amikor rákérdez, hogy él a még… hát, van egy olyan érzésem hogy ha egyáltalán volt még valami tekintélyem a szemében, mint idősebb testvér szépen lassan lebontódik ez. Nem tudom, gondolt-e volna rá, hogy egyszer ilyen mértékű szégyent fog érezni áradni belőlem, de tagadhatatlan: sütött belőlem.
- Nem, nem él… én magam vetettem véget az életének, még ha nem is azért, mert végezni akartam a saját véremmel.
Csoda talán, hogy Kate a mai napig utál engem? El vagyok én átkozva azért az életért, amit éltem, ami voltam, de mindez már aligha számított. Ami történt, megtörtént, nekem pedig mindezzel kell tovább élnem, mert az okoskodás már nem segít.
- Persze, be foglak, de előre szólok: az unokám még nálam is nehezebb eset és ne lepődj meg, ha a viselkedése hagyni fog némi kívánnivalót. Mellesleg őrzőé és Kate-nek hívják, ha addig összefutnál vele.
Ezt az apró információt azért jónak láttam elhinteni, mielőtt azt hinné, hogy valami tinédzser kislányról van szó, holott Kate már minden tekintetben felnőtt nő… még ha vannak olyan dolgai is, amiket évtizedek alatt se volt képes kinőni.
- A „sógornődet” pedig Sarah-nak hívják, vele lehet összefutottál már. A falka tagja, de nem a chicagoból érkezettek közül. Ő vezeti az Uppert a kölykével – na meg eszembe jut valami. – Tudom, milyen szót használtam, de azért egyelőre ne vedd kézpénznek, nem vagyunk jelenleg együtt. Nagyon… labilis még a kapcsolatunk.
Lehet fogalmazhattam volna radikálisabban is, de felesleges lett volna. Nem voltunk rosszban Sarah-val, sőt, a Vörös Hold óta újra közelebb kerültünk egymásoz. Fontosak vagyunk egymásnak, ez érezhető, de még nem tartunk ott és nem is siettetem a dolgot, minden kívánalmam ellenére. Szeretném fokozatosan kiépíteni a dolgot, ha egyszer újra együtt lehetünk, mint egy pár. Bááár… ha ezek ketten egyszer összefognának ellenem… ajjaj…
- Ne pimaszkodj hugi, vagy megmosom a fejed odakint – vigyorgok gonoszul. – Azért örültem volna neki, ha hamarabb szólsz, lehet akkor nem kellett volna ilyen instabil állapotban látnod- utalok itt arra a hirtelen változásra, ami még neki is szemet szúrt. – Aha, szóval még kémkedtél is utánam? Akkor azért éreztem úgy mostanában, mint ha még a falnak is szeme lenne. De mond csak, hogy kerültél a falkába?
Gyakorlatilag eddig csak én beszéltem, most már szerettem volna hallani valamit tőle is. Ne érezze úgy, hogy nem érdekelnek a dolgai, nagyon is kíváncsi voltam, miért pont ebbe a falkába került be drága kis hugocskám. Meg azért ekkor véletlent se szúrt még Amerika.
- Öreganyád térdekalácsa. Ikina a farkasom és mielőtt megkérdezed, nem én neveztem el így, maga választotta – mintegy megerősítésként Ikina felemeli az egyik mancsát és odaint a hugi bundásának. – Gondolod, Tanya? Gondolod olyan normális úgy élni, hogy amikor kimegyek az emberek közé és megérzem az ereikben lüktető vért, már legszívesebben elkapnám a delikvenst, berángatnám a bokorba és széttépjem, csak mert így hozzájuthatok a vérhez? Pláne, ha végül tényleg megízlelem és rájövök, hogy mágikus, ami még jobban kívánatosabbá teszi? Egyesek a drogot tudják nehezen letenni, mások a cigarettát… én a vért. Betegesen akarom olykor, kiszámíthatatlanná tesz… könnyen lehet, hogy ha nem te játszod ezt el velem, már rég az illető nyakán lennék. Nagyon rég vettem már magamhoz emberi vért – sóhajtok, majd megforgatom a szemem. – Haha, nagyon vicces, látom megvan neked is az ideálod. Valld be, hogy azzal a könyvvel alszol éjszaka a párnád alatt.
Ha már testvérek vagyunk, miért ne csipkelődnénk, mint a régi szép időkben. Elvégre, ez a testvér lét egy alapeleme, igazam van vagy igazam van? Na de azért nem remegek meg, elvégre nem ember vére van az üvegcsében.
- Már értem, miért pont felderítő vagy, úgy beszélsz, mint valami helyszínelő. Csak nem az NCIS-ből szabadultál, hugocskám? – kuncogok, miközben én is beleiszom az üvegcsébe. – Muszáj vagyok. Vagy ez, vagy az őrzők rugdosnak ki Fairbanks-ből vagy ölnek meg. A nagytestű állatok vére valamiért meg tökéletesen megteszi pótléknak.
Persze, azért tökéletesen nem, mert akkor éjjel nappal bölényeket szopogatnék, a végén meg a drága vadőr urak vakarnák a fejüket, hogy hoppá, hová lett a csorda?
- [b]Igen… sejtettem, hogy mély űrt hagyott a távozásom. Főleg azok után, amennyi energiám belém ölt
– valahol megbántam, hogy egykoron elmentem, ez hallatszódott…de akkor meg jó eséllyel már rég elkapartak volna a föld alá. – Kérdés hagynál-e megszökni – vigyorgok, de nem mint ha el akarnák előle.
Miért tenném, a változatosság kedvéért nem valami haragosomról van szó, hanem a saját testvérkémről.
- Főnök? Melyik? Csak nem Castor? – kérdezek vissza, mert ez esetben Petrov nagyobb hülye volt, mint amennyire emlékszem. – Süsdmeg, te maradtál ott tovább. Csak láttad őket meghalni vagy életben elmenni valamerre. Főleg a szüleinket. Na és Nikolaj?

- Jól látod. Szörnyű erő az, amit egy illuzionista birtokol, minden szépsége ellenére. Melankóliából ránthatja ki az embert, emelheti magaslatokba, de akár a legvidámabb embert is a földbe, hanem a pokolba taposhatja másodpercek alatt. S ne félj, megmutattam nekik, mire vagyok képes. Páran kerültek „érdekes” állapotba, mikor már nagyon mérges voltam.
Régi, szépnek egyáltalán nem nevezhető idők.
- Megbeszéltük – nevetek én is.
Ah, Tupilekre, annyira idillinek tűnt most minden. Mint ha még mindig Volgográdban lennénk, a szülői házban és egymás vérét szívnánk napi szinten. Naja, csak hát azóta eltelt párszáz év már.
- Petrov mint alfa? Valahogy nem tudom elképzelni azt a kis nyavalyást ebben a szerepkörben. Belőled inkább a bétát, mint belőle az alfát. Egyszer amúgy megmutathatnád nekem a kontinenst, még sosem jártam ott. Na várj… arab? Hogy… na várj, ne mond, majd sakkozok.
Nem akarok nagyon belekotyogni, elvégre most ő mesél, neki akarok lehetőséget adni. Meg akarom tudni, mivel töltötte az elmúlt háromszáz évet Tanya, ha már így egymásra, pontosabban ő talált rám.
- Nem, ez még az előtti és ő amúgy farkas volt – mutatom meg neki Sarah arcát. – Ismerős? Ő Sarah, akit már említettem. Nagyon régre nyúlik vissza az ismeretségünk.
Na az lett volna a szép még, ha Sarah-t teherbe ejtem a kapcsolatunk idején. Vicces, mert tudom, hogy gyakorlatilag lehetetlen. Még ha sikerül is, nem marad bent a mag.
- Azokra a farkasokra sújtottam le, akiket felelősnek véltem Sarah és hozzá néhány közel álló farkas halálért. Beépültem közéjük, éveken keresztül szőttem a szálaimat, mint valami pók, tettem a szépet… mígnem…
Itt vált a kép és egy eléggé kegyetlen emléket mutatok neki. Azt, ahogyan egy erdőben éppen három igencsak magatehetetlen farkast kínzok, akikből nyílvesszők állnak ki, a kezemben levő ezüstkés pedig újra és újra húsba márt, mígnem a halálsikolyok végül elmúlnak azoknak a szarháziaknak az életeivel együtt. Érezheti a halál bűzét, ahogyan belengi a tetthelyet. Aztán szétesnek a képek.
- Akkor, lássuk… szabad-é megtudni, mi volt 1724-ben?
Vissza az elejére Go down
Michelle Tedrow
Vérvonalfő
Michelle Tedrow

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 354
◯ HSZ : 258
◯ IC REAG : 222
◯ Lakhely : Holiday Inn Express
◯ Feltűnést kelthet : égési sérülésből származó heg a háton
Tupilek könnye - Page 5 Dgp3lk
Tupilek könnye - Page 5 Tumblr_o3fh0tvEmp1ux2jboo2_500
Re: Tupilek könnye // Kedd Szept. 16, 2014 1:59 pm

-Te jó ég… Ez kezd rosszabb lenni, mint valami családi dráma. Nem is tudom, hogy melyik lenne a „jobb”, ha kiderülne, hogy a sógornőm egy őrző volt, vagy hogy drága bátyám ráharapott Baba Yaga csalijára… Már nem azért, drágám, de hogy lehettél ilyen balfék, hogy éveken át „pórázon” tartottak? Úgy, hogy fel sem tűnt? Ha legalább észreveszed és úgy szabadulsz ki belőle, de ez… Ha megfogadsz egy tanácsot tőlem, mások előtt nem sűrűn reklámozod, mert elég szégyen. -fordítottam komolyra a szót, a többivel azonban nem is nagyon tudtam, és akartam vitába szállni, pedig úgy megnéztem volna egy olyan hirdetést – egyedülálló vérfarkas hím dajkát keres totyogóskorú csemetéje mellé…
-Na, szép. Gondolom abban az évben sem te nyerted az „Év Apukája” címet. Én meg lecsúsztam az unokaöcsiről… -dünnyögtem az orrom alá csalódottan, de ha már így alakult, nincs mit tenni. Marad a kérdezősködés - Csak egyet árulj el nekem… ha nem akartál végezni vele, akkor miért tetted? Baleset volt? -kérdeztem vissza, mert más megoldást meg nem jutott eszembe ez ügyben.
-Ne aggódj, akármennyire is szeretnéd, de annyira nem vagy nehéz eset. -paskoltam meg a bátyám buksiját együtt érzően - De azért jó tudni, hogy ilyen bájos leányzó az unokád… kellemesebb tulajdonságokat nem tudott volna örökölni tőled? Mondjuk a szép kék szemeidet, vagy a szőke hajadat, a bicepszeidet… Na jó, azt talán mégsem, egy nő ilyen izomzattal elég visszataszító tud lenni.-csóváltam a fejem elégedettlenül - Szóval őrző… újabb „boszorkány” a családban. -sóhajtottam, de aztán annyiban is hagytam a dolgot, majd szemrevételezem magam is, hogy mit tud a kisasszony.
-Sarah… Sejtettem, hogy nem chicagói, hisz akkor 90%, hogy én is ismerném. Emlékszel, én is onnan jöttem… Szülinapodra szeretnél Cavintont? Vagy egy notesz is megteszi? -kérdeztem vissza szemtelenül, mert biztos a bátyám is ismeri a mondást, „akinek nincs esze, legyen notesze...”.
-Kár, pedig már kezdtem volna töprengeni rajta, hogy mi legyen majd a nászajándékotok… Amúgy ha lehet egy indiszkrét kérdésem, miért labilis? Két dudás egy csárdában effektus? Vagy haragtartó a kicsike? Vagy rajtakapott, hogy félreléptél? Vagy ő hűtlenkedett és neked gurult el a gyógyszer? Vagy nehezen viseled mások kölykeit…? -álltam elő már megint a jobbnál jobb ötletekkel, mert nem árt tudnom, mi az oka a kapcsolat labilisságnak… csak hogy ha esetleg én is képbe kerülök, tudjam, ha esetleg Sarah engem is fél kanál vízbe szeretne folytani, akkor az a bátyám számlájára írandó.
-Kevés vagy te ahhoz, bátyó. -nyújtom a nyelvem válaszképp, de aztán csak vállat vonok - Tudod, olyan ez, mint az adóellenőrzés… sosem tudod, mikor számíthatsz rá, mert ha tudnád, akkor naná, hogy úgy készülnék, hogy a legjobb formádat mutasd, hogy külső szemlélőnek úgy tűnjön, minden a legnagyobb rendben. Csak ez marhára nem fedi a valóságot, egy satnya, elkeseredett illúzió, önhitegetés, szóval… ha engem kérdezel, nem bánom. Így legalább tisztában vagyok vele, mi a helyzet, és nem hónapok múlva kell kiakadnom rajta. Tudom, mire számítsak.-osztottam meg a véleményemet vele, és nem, nem fordult meg a fejemben, hogy adóellenőrnek álljak, akkor már előbb lennék nyomozó, azzal is minden gond nélkül lehet kínos helyzetbe hozni másokat.
-Aham, ahogy mondod. Azt hittem, már sosem fog leesni. -bólintottam a kérdésére, amikor pedig arról kérdez, hogy kerültem a falkába, csak színpadiasan széttárom a kezeimet -Tudod, az úúúgy volt, hogy… Odaálltam Castor elé, közöltem, hogy csatlakozni szeretnék, aztán nem sokkal utána már falkatag voltam. -osztottam meg vele a rövidített verziót, aminél rövidebbet ha akartam, se nagyon tudtam volna kitalálni, de aztán, hogy kielégítsem a kíváncsiságát, kicsit részletesebben is beavattam - Nos… miután Amerikában partra szálltunk, úgy döntöttünk, hogy hazamegyünk Oroszországba. Aztán eltévedtünk, és miután Dallas bankjainak nagy részét kirámoltuk, Chicagóban kötöttünk ki. Aztán innentől már ismered a történetet. Hiányzott a falka, szóval csatlakoztunk. -magyaráztam, amikor azonban szidni kezdte a felmenőimet, szigorú tekintettel pillantottam rá - Szidod a nagyanyámat, te utolsó senkiházi gazember?! Aki mellesleg a te nagyanyád is, szóval… jah. Értem. Öntudatos kis szőrgombóc. Ha képes lenne rá, azt hiszem, a nadrágot is ő hordaná kettőtök közül… -eresztettem el egy újabb szemtelenkedős megjegyzést, majd a bundásom is „pacsira” nyújtotta a mancsát, megünnepelve a beszólást.
-Most miért, Alexei? Szerinted normális úgy élni, hogy minden teliholdkor alakot váltasz és kiszőrösödsz, a Hold fényénél járod az erdőt, hogy csillapítsd a vérszomjadat, és még sorolhatnám? Vérfarkasok vagyunk… És nem, nem könyvvel alszok éjszakánként, mást őrizgetek a kispárnám alatt. -legyintettem nyakon finoman.
-Azért vagyok felderítő, mert ehhez értek leginkább. De így pár 100 év távlatából gondolkozok azon, hogy falka téren is munkát váltsak, ne csak a civil életben… Tudod, a tűzoltóság előtt sokáig festettem. Azt a váltást sem bántam meg. Lehet, itt is ki kéne próbálnom magam más terepen, pláne, hogy felderítőből már így is annyi van a falkában, mint a szemét. Amúgy meg ne aggódj, a vadőr urak valószínűleg minden lelkiismeret-furdalás nélkül postáznák ki a számlát a hotel címére, némi pénzügyi támogatásért. – én legalábbis biztos azt tenném a helyükben, ha már ekkora falka lófrál a városban, valamiből finanszírozni kell az utánpótlást is.
-Ő a főnök, nem? -forgatom a szemeim a visszakérdezésére, de aztán már témát is váltunk, család…
-Anya és apa meghaltak, nem sokkal azután, hogy elmentél. Nikolaj hozzád hasonlóan elvonult, katonának, hogy az álmait kergesse, néhány levél után sosem kaptunk több hírt felőle. Petrovot meg már úgy is tudod… Úgy tűnik, ketten maradtunk. Kíváncsi vagyok, kettőnk közül ki húzza majd tovább. -húzódott pimasz félmosolyra a szám, ám mielőtt még félreérthette volna a dolgot a bátyám, megadóan emeltem fel a kezem –Ne aggódj, eszem ágában sincs álmodban megmérgezni, vagy hasonló… -feleltem nevetve.
Arra, amit Petrov alfaságára válaszol, mit mondhatnék?
-Ha hosszú évtizedekig irányított egy falkát, annyira béna azért nem lehetett. Nem gondolod? -kérdeztem vissza, mert bár voltak fenntartásaim elhunyt testvéremmel kapcsolatban, mégiscsak a testvérünk volt… És mégiscsak én voltam az, aki majdnem egy egész életet leélt mellette.
A további kérésekre, kérdésekre, csak bólogatós kutya módjára bólogatok a fotelemben terpeszkedve, mígnem jöhet az újabb illúzió, a bátyám emlékével. Sarah… megjegyzem magamnak a vonásait, bár rémlik, hogy mint ha már láttam volna párszor a falkában. Szóval ő lenne az?
-Látom, azért annyira téged sem kell félteni. Tudsz te sunyi lenni, ha akarsz! -lapogattam meg a bátyám vállát, majd amikor meghallottam a következő dátumot, egy pár pillanatra lehervadt a mosoly az arcomról.
-Szabad. Nem épp a kedvenc időszakom, drágalátos Teremtőm épp akkoriban döntött úgy, hogy most már egyedül is képes vagyok boldogulni. Csessze meg, hogy pont olyan falka gondjaira bízott, aminek nem beszéltem a nyelvét, így mit ne mondjak, vért izzadtam, hogy megértessem magam… Igen, az arab… akkoriban tanultam meg, miközben folyt a kiképzésünk. Asszaszinként. De rég is volt már… néha még mindig hiányoznak az ottani évek, igaz, nem a kezdetek, hanem miután már belejöttünk az ottani életbe. Részben ezért is gondolkozok a váltáson… hogy kipróbáljam magam más posztban, nem csak felderítőként. Hogy őszinte legyek, a végrehajtón gondolkozok...
Vissza az elejére Go down
Nicholas Strauss
Falkatag
Nicholas Strauss

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 360
◯ HSZ : 499
◯ IC REAG : 502
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : sérülések a testen, tetoválások által elrejtve, a lenyomatuk farkasalakban is látszik
Tupilek könnye - Page 5 Badb15d04d77
Re: Tupilek könnye // Vas. Szept. 21, 2014 3:47 pm

Morgósan nézek.
- Gondolhatod, hogy ha olyan rohadt könnyű lett volna észrevenni, akkor kiszúrtam volna. Nem értek hozzá, de megtaláltam a papírjait, miután meghalt. Amennyire ki tudtam venni, természetes anyagokat használt és talán ezért nem tűnt fel elsőre. Passz, csak találgatni tudok, hogy sikerült neki, a lényegen meg nem változtat.
Ezek után mondja nekem valaki, hogy egy egyéjszakás kaland nem rejt magában potenciális veszélyeket. Hát de, én voltam rá az élő példa. A testemet nem ölhette volna meg, hát elvette a lelkemet, ha volt egyáltalán. Vagy van egyáltalán. Gyanítom, hogy nincsen. Az életemet végigtekintve sok olyan epizód van, ami erre ad következtetni. Mély lélegzetet veszek, amikor visszakérdez.
- Atyánk akarata bizonyos szempontból beteljesült. Katonának álltam, többször életem során. Akkor pont a német hadseregben harcoltam, a II. Világháború idején. Szicíliát megtámadták a szövetségesek, én pedig az alakulatommal visszavonulóban voltam a sziget másik részére. Végigküzdöttük magunkat, viszont valahogyan egy ellenséges egység bekerült elénk és megleptek minket - mély lélegzetet vettem újra. - Ezek olyan pillanatok, amikor nem mérlegelsz. Látod, szinte lassítva, ahogyan a másik tábor emberei mindjárt meghúzzák a ravaszt. A társaim nem egyike megsebesült, alig húzta a lábát... ilyen pillanatokban egy katona, aki tudja, mit kell tennie, nem habozik. Azonnal támad, én pedig rávetettem magam az egyikükre, akit találomra kiválasztottam. Mielőtt akárkit agyonlőhetett volna közülünk. Lesodródtunk a partra, ahol... - elcsuklott a hangom életem legszörnyűbb tette hatására, még ennyi idő után is nehezen ment, nem hiába okozott görcsöt, amikor Sarah-nak beszéltem róla - megfojtottam. Csak miután kilehelte a lelkét, vettem észre a hasonlóságokat és néztem meg a dögcéduláját.
Vannak dolgok, amikben az ember fejlődik, lép előre, kiheveri. Számomra ez nem volt az. Voltak napok, amikor jobban viselte, de voltak, amikor kevésbé, amikor sokkal jobban lesújtott az önvád. Hiába voltam tisztában azzal, hogy ez egy szerencsétlen véletlen volt, végső soron akárki lehetett volna, de nem sokat számított nekem. Saját vérünk meggyilkolását semmi se moshatja le. Valószínűleg ezért hagyom a mai napig, hogy Kate kényére kedvére gyűlöljön engem. Talán már rég le kellett volna csapnom érte, de az én tekintetemben nem érdemeltem felmentést erre.
- Sokkal nehezebb eset tudok lenni Tanya, mint gondolod. Te is tudod, milyen az orosz mentalitás. S igen, Kate ilyen. A legrosszabb részemet örökölte tőlem a jelek szerint - na ezen a boszorkányon nem tudok nem mosolyogni. - Jogos, de én tanítottam meg harcolni azt a boszorkányt bizonyos értelemben. Úgy éreztem, ennyivel tartoztam, amiért megöltem az apját.
Lehet farkas szemmel hagy kívánnivalót maga után néhány cselekedetem az életem során, de az ilyenekre sosem farkasként tekintettem. Maradt még bennem annyi az emberi létemből, hogy inkább azt húzzam elő, akár ha Kate, vagy Sarah volt a közelemben, vagy akármely barátom, mint azt a dögöt, aki bennem kushad.
~Testvér, tudod te kit dögözz!~
Csak egy pillanatra húzódott vigyorra a szám ezt hallva.
- Oké, de akkor egy raklappal kérek.
Na de aztán jön egy kérdés, amire… hát lassan az egész magánéletem úgy ahogy van kezd kiterítődni, de hát a tesók azért vannak, mert meg lehet velük beszélni az ilyet. Meg ha már Aimée-nek meséltem erről, akit kvázi kistesónak nézek, akkor Tanyának miért ne?
- Hm? Ja neeem, nem, nincsenek kölyök gondjaim. Yvonne amúgy is rendben van, talpraesett egy csaj. Sarah-val a labilisság, nos… kissé sokrétűbb. Még Franciaországban ismerkedtünk meg, a falkája területén éltem. Amikor először találkoztunk, annyira feldühített, hogy rátámadtam, utána pedig hetekig a nyomomban volt. Aztán az állandó morgolódás lassan elapadt, inkább már csipkelődtünk, megkedveltük egymást, végül pedig összejöttünk. Boldog időszak volt, mindkettőnk számára. Naja… csakhogy én még mindig magányos voltam, a falkája meg nem nézte jó szemmel, hogy egy ilyen kóbornak adta a szívét az alfa lánya. Megpróbáltak behódoltatni, de én akkor még ragaszkodtam a magányos léthez. Sarah apjának köszönhettem, hogy épségben elmenekülhettem a városból. De aztán visszajártam hozzá, nem akartam őt feladni. Éveken keresztül ment ez így, de aztán a falka megint megneszelte a dolgot, mi pedig kényszerszünet mellett döntöttünk. Ez viszont túlságosan elhúzódott, mire pedig visszatértem, késő lett, már nem találtam. Sarah-val… rengeteg dolog történt azóta, ami miatt, mire megint találkoztunk itt Fairbanks-ben, már nem kért belőlem. Elutasító volt, érzékeltette, hogy hagyjam békén. Persze nem hagytam, tudod milyen tudok lenni. Aztán áprilisban, a Vörös Hold után úgy döntött, hogy ad nekünk egy újabb esélyt – halvány mosoly jelent meg az arcomon. – Azóta azon vagyok, hogy újra felépítsem ezt a kapcsolatot vele. Azért mondtam, hogy labilis, mert még én se látom, mi lesz a vége. Ha rajtam múlt volna már újra együtt vagyunk, de időt akarok neki hagyni, hogy ő is akarja mindezt. Én pedig nem akarom újra elcseszni az egészet.
Direkt nem beszéltem Tanya-nak arról, hogy mi történt Sarah-val. Nekem ugyan elmondtam, de tudtam, milyen nehezen fogadott újra a bizalmába, hogy mindezt megossza velem. Majd talán neki is elmeséli, de én nem akartam kiadni a dolgait.
- Na de mesélj hugi, volt, aki elcsavarja a te fejed? – kérdezek rá szemérmetlenül most én a magánéletére, meséljen csak valami bíztatót, hogy akad-e egy sógor valahol.
Lássuk csak, huginak megvolt-e a maga keresztje ilyen téren az életében.
- Gondolod? S miből tudod, hogy már nem rángattalak ki téged a házból és éppen dugom a fejed a vízbe? – somolygok, de egyben ez figyelmeztetés is arra, hogy a közelemben nem feltétlenül az minden, aminek tűnik. – Oké, igazad van, végső soron nem számít. Megkerestél és nagyon is örülök neki, hogy így tettél. De azért remélem nem valami teljesen mást találtál, mint amire számítottál.
Már én se voltam messze az a fiú, aki elhagyta egykoron a szülői házat, aki együtt járta a várost a kishúgával, meg a többi, amit az emberi létem jelentett. Megváltoztam, többször életem során, s ha nem is jó, de nem is teljesen a rossz irányba, de teljesen másmilyenre, mint voltam.
- Hm… akkor ezek szerint Amerika se elég… MICSINÁLTÁL?! – kapcsolok, de ez inkább ilyen őszinte meglepődés, mint szörnyülködés. – Bankrabló lett belőled? Hát erre számítottam volna a legkevésbé.
De azért a hangomban csendül egyfajta elismerés is… nolám, úgy tűnik a Vorosil vér eredendően csirkefogót csinál az összes hordozójából.
- Csak egy bizonyos részét – reagálok a puffogására. – Naja, hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem ő húzott ki nem egyszer a szarból… bár legalább annyiba bele is kevert, szóval… kvittek vagyunk.
Sóhajtok egyet.
- Igen Tanya, vérfarkasok vagyunk, de őszintén szólva ez, ami velem történik, már inkább beteges. Semmi bajom nem lenne vele, ha kordában tudnám tartani teljesen, vagy csak kisebb kicsapongással, de így… sokkal jobb lesz nekem azután, ha megtanultam végre teljesen visszafogni magam. Sokkal jobb lesz utána – na, de a cikizés hadjárat a részemről se ér véget. – Aha, akkor a képével, értem.
Hogy melyik nyikhaj szereplőre gondoltam, azt rá bízom, döntsön a fantázia.
- Igen, az rémlik, hogy régen is jó tehetséged volt a rajzoláshoz. Jobban belegondolva gyanakodnom kellett volna, hogy inkább a te műved. A felderítési képességeid meg tényleg figyelemre méltóak, ha eddig a háttérben tudtál maradni, észrevétlenül. Hááát, – vakarom meg a fejem – szerintem felderítőkből sose lehet elég. A mai világ már annyira az információszerzésre épül, hogy szó szerint életet menthet néhány időben begyűjtött foszlány. De te tudod. Amúgy hogyhogy tűzoltó? Nem akarom hímsovinisztának tűnni, de nem pont egy olyan szakma, ahol nőket lehet megtalálni. Még ha vérfarkasokat is nézem.
Most pedig tekintsünk el attól, amit a Harmadik Műszakban láthattunk, mikor még ment a sorozat. A film az film, a valóság meg valóság.
- [b]Úgy. Szóval Nikolaj lépett a helyemre. Gondolom miután elmentem apa őt karolta fel
– ismerve az öreg mentalitását ebben valahogy biztos voltam. – Hogy melyikünk? Amilyen balhés életet éltem úgy lenne az igazságos, hogy te. Pár dolog miatt már érik, hogy valaki letépje a fejem a helyéről – vonom meg a vállam. – Bár az élet alapvetően igazságtalan, szóval inkább ilyenben nem találgatnék.
Amikor megjegyzést tesz Petrovval kapcsolatban, én csak megadóan felemelem a kezem.
- Te voltál ott vele, jobban tudod. Én csak arra építkezhetek, ami megmaradt nekem oroszföldből. Bár ha Castorral tényleg képes volt összeakaszkodni akkor… vele azért még én se mernék kikezdeni.
Nem mint ha én annyira gyenge lennék, de biztos voltam benne, hogy ő se a két szép szeméért van a hivatalában még mindig. Hivatalában… hát bameg Nich ez volt aztán a nyerő megfogalmazás, talán majd írói díjat i kapsz érte… jaaa, hogy már kaptam korábban.
- Illuzionista vagyok, mint mondtam. Ezzel operálok. Mások nekirohannak a csatának fejetlenül, úgy intéznek, én használom az eszemet közben, még ha sunyi is leszek miatta. De ezek a tajparasztok amúgy se érdemeltek többet. Azt kapták, amit adtak.
Ezt követően beszámol nekem az idejéről és… hát őszintén kezdek elgondolkodni rajta, miért lepődök meg újra és újra, amikor nekem is olyan változatos életem volt, amilyen.
- Aszaszin? Érdekes. Hallottam róla pletykákat, hogy állítólag túlélték a középkort a bérgyilkosok és itt-ott felbukkannak a világban, de csak mendemondának véltem. Te pedig közéjük tartoztál… az életben nem gondoltam volna, hogy egyszer aszaszin lesz a kishúgomból. Kezdesz túltenni rajtam lassan, tudod-e – mosolygok elismerően. – A teremtőink falkaválasztásával kapcsolatban pedig kezet foghatunk, mint már arra tettem utalást. Úgy tűnik családban marad az ilyesmi – a szemöldököm kissé viszont felszalad az ötletét illetően. – Te tudod, mi a jó neked, de őszintén szólva nehezen tudom elképzelni, ahogyan „eltakarítod a szennyest”. Bár még mindig nem vagyok teljesen tisztában vele, mire vagy képes, szóval tudd be testvéri naivitásnak.
Na viszont kért egy dátumot, még ha el is kushadt, szóval következik egy újabb út illúzió-földjére. Mindenhol dzsungelt láthat, magas aljnövényzettel… engem pedig az egyik fa tövében gubbasztva, könnyített egyenruhával, fegyverrel. A levegőben terjengő szagot is érezheti… esőerdő szag… vér… s égő napalm.
- 1969-ben az amerikai hadsereg tagjaként harcoltam Vietnámban. Általában ha volt egy nagyobb háború a világban, abban részt vettem. Nem feltétlenül patriotizmusból. Apánk akarata olyan szempontból célt ért, hogy vonzott a csatatér. Meg a várható vérvacsora ténye is csalogató volt. Saigon elestéig ott voltam és harcoltam, főleg a vietkongok területén portyázva kommandósként. Én voltam az, aki igyekezett szabotálni a hátországot, hogy megkönnyítsem a rangerek dolgát. Persze azok a fatökűek nem tudták, hogyan használják ki ezt és nem tudtak mit kezdeni a vietnámiakkal. Csoda talán, hogy vesztettünk?
Közben tovább mutatok neki képeket a háborúból, de sok lehetőség nem igen van. Ahogyan osonok az erdőben, célpontokat keresve… ahogyan hangtalanul likvidálok ellenséges katonákat a dzsungel mélyén… robbanó tölteteket erősítek a bázisokon, hogy aztán felrobbantsam őket… távolról szemlélem, miközben a harcigépek napalmot dobnak a dzsungelre és mindent felégetnek… ahogyan tűzpárbajt vívok a vietnámiakkal.
- Mit szólnál egy kis közös rohangáláshoz az erdőben, hugi? – kérdezem aztán. – Persze közben folytathatjuk ezt is.
Vissza az elejére Go down
Michelle Tedrow
Vérvonalfő
Michelle Tedrow

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 354
◯ HSZ : 258
◯ IC REAG : 222
◯ Lakhely : Holiday Inn Express
◯ Feltűnést kelthet : égési sérülésből származó heg a háton
Tupilek könnye - Page 5 Dgp3lk
Tupilek könnye - Page 5 Tumblr_o3fh0tvEmp1ux2jboo2_500
Re: Tupilek könnye // Hétf. Okt. 06, 2014 8:54 pm

-Akinek nem ez a szakterülete… -forgattam a szemeimet, velem biztos nem történt volna meg hasonló eset, előbb szagolom ki, ha valami oda nem illőt próbálnak az ételembe, italomba csempészni.
Hallgatom, ahogy mesélni kezd és csak kelletlenül húzom el a számat. Igen, mondhatjuk, teljesült apánk akarata… ha valami kifordított logika szerint követjük a dolgokat. De így… Ám ahogy tovább hallgatom, már kezdem sejteni, hogy hová is tart ez a történet, és a hallottak valahol engem is elszomorítanak. Mire a végére ér, csak szótlanul bámulom a megkopott padlót magam előtt.
-Sajnálom. -hallatszik halk hangom az üres viskóban, s tényleg érezheti a megbánást a hangomban. Nem csak azért, hogy ilyet kellett átélnie, saját kezűleg, véletlenül kioltania tulajdon vérének életét, de azért is, hogy már soha többé nem lesz alkalmam találkozni a férfival. Nem a legkellemesebb téma, azt hiszem, nem is erőltetem tovább. Talán majd, egyszer, ha nem lesznek ennyire felpezsdülve az indulatok, ha kicsit csillapodnak a kedélyek… Ha az unokájával is volt szerencsém találkozni, majd más szemszögből is megismerve a történéseket, visszatérhetünk rá.
-Tudom, tudom, hogy ne tudnám… -sóhajtok együttérzően a megjegyzését hallva - Szerencsétlen nő… Nem csak hogy a makacs csökönyös fafejűségedet örökölte, de még mellé gyilkológépet is csináltál belőle. Hát, ez valami fantasztikus. –újabb sóhaj, újabb fejcsóválás, ahogy hátradőltem a fotelemben. Minek nekem ide a régi család, amikor az új rokonság is csupa bájos emberből áll?
-Szóval Yvonne… értem. -bólintok megértően mint ha épp egy orvosi rendelőben ülnénk és én lennék a pszichológus, tényleg, még valami mappa kéne a kezembe, hogy közben tudjak rajzolgatni-firkálgatni, és minden totál idilli lenne. No de vissza a témához, a bátyám és az ő problémás szerelmi élete… vagyis inkább nőügye.
-Hát ez tiszta romantikus… szóval marakodós viszonyból szerettetek egymásban? -csaptam össze a két kezem elragadtatásomban, ahogy ahhoz a részhez értünk, hogy végre egymásba szerettek, de aztán csak hallgattam tovább, hogy ment tönkre minden, ami olyan szépen és jól ment. Mert az élet már csak ilyen…
-Érthető is… ez nem olyasmi dolog, amit csak úgy erőltetni lehetne. Mindenesetre sok sikert az asszony visszahódításához! -paskolom meg a vállát együtt érzően, amikor azonban az én magánéletemre terelődik a szó, csak fáradtan túrok a hajamba, ahogy hátradőlök ültömben.
-Ilyen nagy életem szerelme, mint a te esetedben, nem igazán volt… Futó kaland annál több. -vonok vállat, ám némi hezitálás után azért mégis újra megszólalok - Na jó, talán egy valaki akadt, akivel komolyabb volt ez az egész, de… az már úgy is felejtős. Petrov nem bírta elviselni, hogy ilyen jóban vagyunk, aztán a nyakába varrt valami balhét még lent, Chicagóban, mire száműzték a falkából. Egyébként Henrynek hívták, épp az ő hollétét próbáltam kideríteni, amikor a te nyomodra bukkantam Kanadában, a többit meg már te is tudod. -legalábbis azt hiszem, elég beszédes az, hogy most épp itt ülök, mellette, nem pedig valahol Európában lógatom a lábam, meg járom Hollandia utcáit… Mert azt hiszem, ott kerestem volna először, ha már eredetileg onnan származott.

-Tudom. Előbb meghallanám a settenkedésed, mintsem esélyed lenne ilyesmire.-nyújtom ki rá a nyeltem, ne kötekedjen már annyit, meg egyébként is… ha engem akar meglepni, akkor ahhoz előbb fel kell kelnie. Amikor azonban kissé fülsértő tónusban visít egyet az élettörténetem hallatán, mint valami nagyothalló nagypapa, önkéntelenül is összerezzenek.
-Hé-hé-hé-HÉÉÉÉ, csak normálisan! -veszem el a kezem a fülemtől, ahogy elhallgatott végre, de aztán megerősítően bólintottam egyet - Jah… de nyugi, már abbahagytam. Amúgy ha olvastál akkoriban újságot, akkor szerintem velünk is találkozhattál a hírekben… Bonnie és Clyde? Rémlik valami? -húzódik hamiskás félmosolyra a szám. Nehogy már azt higgye, hogy amíg ő lezúzta a fél világot, addig én apáca módjára éltem életemet, mint valami szent… Ó, dehogy!
-Óóó, így szép az élet. Akkor legalább sosem unatkoztok egymással… -dőltem hátra ültömben, így hallgattam tovább a bátyám újabb sor sopánkodását is… Amivel most mit kezdjek?
-Alexei… ha ennyire zavar, akkor meg miért nem teszel ellene? Függőség, függőség… gondolom ez sem különbözik a többitől. Ha annyira le akarsz szokni, akkor hogyhogy eddig még nem ment? Az, hogy állati vérrel helyettesíted, csak egy rossz kényszermegoldás… Próbáltad már esetleg, hogy napról napra csökkented az adagodat? Vagy igyekszel egyre nagyobb időközöket kihagyni két vér-kortyolgatás között? Ha az kell neked, akkor egy szavadba sem kerül, segítek én leszokni neked… -igaz, lehet, abban nem sok köszönet lesz… Mindenesetre megnézném, milyen hamar sóvárogna újra vér után, ha némi mérget csempésznék bele és több órás rosszullétet okoznék vele… Egy próbát, na? Vajon hány napig nem állna szóba velem, miután rájött, hogy én vagyok a ludas?
-Köszönöm! És ismét csak köszönöm…-hajolok meg kétszer egymás után, de csak egy kissé, a hatás kedévéért - A rajzolást a mai napig szeretem, azóta már papírom is van róla, hogy értek hozzá. -dicsekedtem el egyetemi diplomámmal, amikor azonban a felderítő lét kerül terítékre, kíváncsian figyelek – igaz, sokkal okosabb nem leszek. Lehet, lehet, hogy az információ világát éljük, de így is annyi felderítőnk van lassan a falkában, mint égen a csillag.
-Miért, mi bajod a tűzoltósággal? Túlságosan untam a rajzolást és festést, úgy gondoltam, hogy nem árt valami pörgősebb, akciódúsabb szakma, amiben több az izgalom. Igaz, azóta egyszer már majdnem sikerült benn égnem az egyik oltás során, de… úgy tűnik, ez sem volt elég. Másfelől meg szeretek új dolgokat kipróbálni… harmadrészt meg, ez tényleg hímsovinisztának tűnt, simán vagyok olyan jó, mint bármelyik férfi kollégám, ha nem jobb.-tettem pontot az ügy végére.
-Jah, mondhatni… pár év erejéig, amíg el nem ment ő is katonának, az álmait kergetni. Aztán maradtunk négyen… aztán ketten. Aztán mi is leléptünk otthonról. -vontam vállat, az élet már csak ilyen - Jut eszembe, te voltál már azóta otthon, hogy annak idején leléptél? Vagy legalább az országunkba hazalátogattál azóta? Vagy csak nagy ívben kerülted…? -kíváncsiskodtam még egy sort, ha már felmerült a család… a családi ház. Önkéntelenül is eszembe jut, hogy amikor Amerikában kikötöttünk, oda készültünk… csak úgy eltévedtünk, hogy az valami félelmetes, és így kötöttünk ki Chicagóban… ami valahol nem is gond, hisz akkor most nem ülnénk most így… nem igaz?
-Tényleg képes volt. -erősítettem meg bátyám mondandóját, de nem is ragoztam tovább a dolgot. Arra meg, hogy nem merne kikezdeni vele, inkább nem mondtam semmit. Nem akarom véletlenül sem biztatni, más sem hiányzik, mint hogy a maradék egy szem testvéremet is így veszítsem el, mert egy gyenge pillanatában esetleg kedve támad kakaskodni…
-Ne aggódj, nem csak a ti taktikátok a sunyi támadás… Mi sem vagyunk különbek, nincs is jobb, mint a lesből támadás…-mosolyodok el cinkosul, tudom, aljas de ha egyszer így van a legtöbb esélye az ember lányának.
-Köszönöm! -nevetem el magam arra, hogy lassan túlteszek rajta - De az azért egy kicsit odébb van… Majd ha én is AB RH+ -ot szürcsölve kereslek fel téged, hogy mi a helyzet… -cikkoltam tovább, de aztán tovább figyeltem rá -Mármint, ezt hogy érted? Ő is valami olyan helyen hagyott téged, ahol még csak véletlenül sem beszélted a nyelvet? Ami azért teljesítmény, mert Európa és Ázsia határán egész sokan megértenek minket… -grimaszoltam egyet, úgy látszik, ez már csak az öregek ilyen beteg perverziója, beledobni a fiatalokat a mélyvízbe, had lássák, mit tudnak…
-Rendben, betudom. És azért köszi. -jegyeztem meg a tömör és velős véleménye hallatán, aztán pedig jöhet az újabb „mozizás”. Azt hiszem, kezdem jobban megszeretni az Illuzionistákat, határozottan kellemesebb így élvezni a képességüket, mintsem harcban, ellenfélként.
-Azért látom, téged sem kell félteni, elég sok helyen megfordultál a világban… bár azt nem értem, hogy mi olyan vonzó a háborúkban… jó, tudom, a vér, meg mellette még férfiból vagy, ez vagy a génjeidbe kódolva, de… akkor is. -jegyeztem meg miután véget ért az újabb illúzió, amikor pedig felveti a közös rohangálás ötletét, ráérősen nyújtózok egyet a helyemben ülve.
-Nem is rossz ötlet, már úgy is kezdenek egész elgémberedni a tagjaim. -keltem fel a fotelből, hogy aztán egy újabb nyújtózkodást követően nekilássak, hogy lassan megszabaduljak a ruháimtól – valamiben haza is kéne menni, szóval gondolom, a ruhákért még csak visszajövünk ide… én legalábbis biztosan, hisz nem a Farkaslakban, hanem a hotelben élek, az meg egy csöppet arrébb van - Részemről rendben, de fő a változatosság, szakadjunk el kicsit a múlttól… mik a terveid a jövőben? -érdeklődtem kíváncsiskodva, közben pedig ahogy a hátam és a karom szabaddá vált, a néhány évvel ezelőtti tűzoltóbalesetem nyomai is láthatóvá válnak...
Vissza az elejére Go down
Nicholas Strauss
Falkatag
Nicholas Strauss

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 360
◯ HSZ : 499
◯ IC REAG : 502
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : sérülések a testen, tetoválások által elrejtve, a lenyomatuk farkasalakban is látszik
Tupilek könnye - Page 5 Badb15d04d77
Re: Tupilek könnye // Szer. Okt. 29, 2014 12:21 am

Vetek rá egy sötét pillantást, amikor megforgatja a szemét. De felvágták a nyelvét a kisasszonynak az elmúlt 300 évben! Hol van már az a kis riadt szemű kislány, aki pislogott fel a bátyjaira. Hiába, változó idők.
- Tudod, Tanya, néha úgy érzem, hogy ez a büntetésem a múltamért. Rengeteg olyan dolgot tettem az életem során, amire utólag nem vagyok büszke és mielőtt megint a fejemhez vágod: tudom, hogy vérfaras vagyok. Mégis, vannak olyan dolgok ebben az életben, amit ezzel a szóval nem lehet elintézni. S ha már az ember arra kényszerül, hogy a saját vére életét vegye, az ordít a jelzésektől, valamit rosszul csinál.
Nagyon kevés dolog van az életemben, amit megbántam. Keménnyé formáltak az elmúlt évszázadok viharai, a csatamezők pokla, a magányos lét, amikor az életért kellett küzdeni, feladva a gyengeséget. S mégis, még így is megvannak azok a pontok, amivel be lehet nyúlni a hús alá és beledöfni a szívbe, hol erősebben, hol gyengébben. Persze, egy férfi legyen erős… egy férfi legyen határozott… egy férfi legyen olyan, aki lehet támaszkodni… igen, legyen ilyen… no de kedves uraim… komolyan azt hiszitek, hogy ha erőltetjük a sebezhetetlenség páncélját, tényleg azokká válunk? Lószőrt. Kevés dolog van, amit megbántam életemben… még kevesebb van, ami gyilkosság volt… de ez egy azok közül.
- Nem nevezném gyilkoló gépnek. Arra tanítottam meg, hogy fel tudja venni a harcot a vérfarkasokkal. Hogy ne haljon meg rögtön a legelső élesebb pillanat előtt, ami eléri őt. Megosztottam a tapasztalataimat, irányt adtam neki… az, hogy ő mennyire bölcsen használja fel, már a jövő zenéje… de a tudat azért vigasztal, hogy még él… még ha gyűlöl is.
Ez van, nincs mit rajta szépíteni. Sosem fogunk mi ketten jól kijönni, kétlem, hogy valaha le fogunk ülni beszélgetni egymással úgy, hogy nem hordunk egymás fejére kígyót békát akár csak a legkisebb mértékben. Örülnék neki, ha így lenne… de nem… míg élek, nem fogom kiérdemelni Kate-től ezt.
- Mint a mesében, emlékszel? Amit anya olvasott fel egyszer – fut át az agyamon a nosztalgia. – Igen, pontosan így volt. Sosem gondoltam volna, hogy az az idegesítő nőstény egyszer a párom lesz. De sosem bántam meg, hogy így történt – sóhaj. – Köszi, legalább tudom, hogy nem állok hozzá teljesen impotensen a kérdéshez.
Valljuk be, valószínűleg tényleg földöntúli a türelmem lassan Sarah-val kapcsolatban. Sokan talán nem szöszmötölnek ennyit, hanem azonnal kihasználják a lehetőséget. Főleg, ha egy gyönyörű nőről van szó. Tudom, hiszen anno én se sokat teketóriáztam, ha feszített már a hév… de ez más volt. Amikor az ember egy életre keres magának párt és egyszer már eljátszotta az esélyét, már nem lehet rohanni a falnak. Én legalább is így gondoltam, aztán lehet az orosz medve francia szívet kapott abban a jópár évtizedben. A fejemet viszont érdeklődve döntöm oldalra, amikor mesélni kezd a saját férfiügyeiről. Hohó, témánál vagyunk. Úgy tűnik ez is valami családi betegség.
- Felejtős, Tanya? 150 évig éltem abban a tudatban, hogy Sarah cafatokra tépett teteme már rég elrohadt, csupán az emléke maradt meg. Aztán januárban újra láttam és szinte átdöfött a tekintetével, az azt követő találkozásaink során is. Sosem mertem volna álmodni róla, hogy valaha még egyszer itt tartok. Ahogy arra se mertem gondolni, hogy a kishugommal itt fogok üldögélni egy hosszú élet során és a farkas élet nagy dolgairól beszélgetek – tárom szét a kezeimet. – Szóval nekem ne merd azt mondani, hogy felejtős. Túl hosszú az életed ahhoz, hogy az legyen. Ha kell, segítek neked felkutatni az ipsét… ha már miattam kellett változtatnod a terveiden.
Valahol dühített az, hogy Petrov ilyen alja dolgot csinált. Sose tartottam nagyra az öcsémet de ilyen mocsok húzást sose néztem volna ki belőle. S minél többet hallok róla a beszélgetésünk során… kövezzetek meg, tudom, hogy a család az első, de egyre kevésbé bánom, hogy már a föld alatt van. A testvérem volt… de aki ilyet tesz egy testvérrel, az nekem szálka a szememben. A segítségnyújtást pedig komolyan gondoltam, ezt láthatta rajtam. Díjaztam azt, hogy ennyi idő után nem felejtett el és visszajött hozzám, hisz a testvérek valahol mindig is összetartoznak. Ezek után az a legkevesebb, ha legalább én is adok valamit.

Sejtelmes vigyorgást láttatok.
- S miből gondolod, hogy nem azt hallanád, amit én szeretnék?
Oké, tudom, szemét vagyok, de ha a múltamat nézem bizony elég rohadék dolgokat tettem már a képességeimmel. Sosem felejtem el, amikor tanonc korában egy jobb pillanatomban megleptem Kate-t és megcsikiztem, szegény azt se tudta, honnan jövök. Utána jópár napig monoklival jártam, de bőven megérte. S mit tudnának a többiek mesélni… Aimée, Sarah, vagy akárki, akik láttak már igazán felszabadultan. Naja… illuzionistának lenni valahogy instant beutaló volt a gennyláda ügyosztályra nálam.
- Óóó, felőlem csináld csak, mindig jól jön egy kis zsebpénz – kuncogok, majd jön az őszinte meglepődés. – Hoppáré. Te aztán nem adtad kicsire. Bár ez megmagyarázza miért nem tudtak titeket sosem elkapni.
Kövezzetek meg de ez egyre jobban az ínyemre van. Oké, szerettem a húgomat már akkor is, amikor még ártatlanabb teremtés volt, de… hát nem tudom, valahol érzem a büszkeséget a dolgai miatt. Meg most komolyan, egy ilyen lókötőnek mint én legyen pont valami szentéletű tesója. A-aaa, ez kódolva van. Arra már csak vigyorgok egyet, hogy sose unatkozunk Ikinával. Naja, kár is lenne tagadni, hogy így van. Vajon a hugi farkasa mennyire lehet olyan tinglitangli jellemű? Majd sóhajtok. Komolyan, kicsit úgy érzem magam, mint annak a furcsa magyar zenekarnak a szövegében. Egyszer fent, egyszer lent.
- Hogy miért vártam eddig, nos… verni fogod a fejed a falba, de nem tudom. Mielőtt Fairbanks-be jöttem volt egy éjszakám gondolkodni az életemen és akkor valahogy borult minden. Akkor döntöttem el, hogy innentől másként csinálom – újabb sóhaj. – Az utóbbit csinálom. Napról napra elég nehéz lenne csökkenteni, azért ne úgy gondolj rám, mint aki emberi vérrel kel és fekszik. Próbálom minél tovább húzni a két határpontot a fogyasztások között… jelenleg vészesen közeledek az eddigi leghosszabb mért idő végéhez.
Amikor felajánlja a segítségét elgondolkozok. Atyám is felajánlotta… s most a testvérem is. Valahol tényleg elfelejtettem, milyen az, amikor maradéktalanul támaszkodhatsz a családodra, azt hiszem.
- Igyekszem ezt most egyedül megoldani, Tanya. Én ugrottam a szakadékba, nekem kell kimásznom… de ha már nagyon nem találom a kapaszkodót akkor elfogadom a mentőköteled.
Na ez mos nagyon hegymászós szöveg volt, de hát na. Van, aki még nálam is durvábban indul ki a saját hobbijából.
- Ne is hagyj fel ezzel a jó szokásoddal. Legyen már valaki ebben a családban, aki alkotni is képes jó dolgokat, nem csak rombolni.
Hányszor vágta ezt szegény anyám a fejemhez… de hát basszus, mit tehetne az ember fia ha már egyszer az élete kezdete óta katonának nevelik majdhogynem.
- Bajom nincs vele – biztosítom. – Csak szokatlan. A mai világban még mindig él a sztereotípia, hogy a nő ne menjen bizonyos pályákra az ilyen rendfenntartók pedig oda tartoznak. Nem a saját véleményemet mondom, nyilatkozatokra építek. Elég sokat hallom ezt, holott már a hadseregben és a rendőrségben is egyre több a nő… meg őszintén, úgy elég nehéz lenne lenézni a nőket hogy sokan a karom képesek lennének eltörni egy finomabb mozdulattal – vonok vállat.
Nana hugi, én nem mászkálok a hímsoviniszta gyűlésekre és demonstrációkkal a kezemben, táblákkal. Rossz ajtón kopogtatsz. Mindenesetre a válaszát kielégítőnek találom. Aztán a fejem megrázom.
- Csak a környező országokban. Valahogy sosem vonzott utána az orosz föld. A múlt században az utam során néha megfordultam a határon, de nem léptem át – majd ezzel kapcsolatban nekem jut eszembe egy kérdés. – Hol temettétek el őket?
Fogalmam sincs, honnan jött most ez a kérdés, miért lett annyira rohadtul fontos, hogy feltegyem… csak jött. Mint a legtöbb hirtelen felindulásból elkövetett emberölésem. Petrov „vitézkedésére” pedig csak megcsóválom a fejemet. Kellett neki a hülye feje után menni.
- Szembenyomni a másikat a nyilvánvalóval a legjobb – nevetek a taktikai eszmecserénkkel, de aztán eszembe jut egy kérdés, ha már előjött a vérvonal taktika. – Nem is mondtad még… kinek a vérét hordozod?
Vannak tippjeim így a felderítő pálya meg az előbbi felkiáltásom utáni reakcióját követően, de valahol jobb lenne azért ezt az ő szájából hallani.
- Aha, mint Tapsi Hapsi „Miahézag hapsikám” style? – kuncogok, de remélem azért idáig nem jutunk el. – Nem, engem otthagyott egy csapat begyepesedett barom között akik csak azért kitaszítottá tettek a falkán belül, mert soha az életben nem láttak illuzionistát. Remélem csuklott, amikor emlegettem őt ezért.
Najó, azért nem szidtam én az öreg Kilaunt, de néha tényleg elmorfondíroztam rajta hangosan egy-egy nehezebb nap után, hogy hogyan foghattam ki ezt a bagázst. A köszönetére csak bólintottam. Nem akartam szembehazudni a húgomat a véleményemmel, aztán ha nem úgy sült el, ahogy gondoltam… hát ez van, csináltam már ennél rosszabb dolgot is vele az életben.
- Nem feltétlenül a vér íze vonzott, de az sem elhanyagolandó. Sokkal inkább az, hogy lássam a nagyvilágot. A történelmünk egy jelentő része a csatatereken dőlt el, én pedig szerettem volna látni ezeket a világformáló történéseket, ha már ilyen hosszú életet kaptam a teremtőmtől.
Azok a régi szép elképzelések. Milyen fiatal voltam még akkor… s mégis mennyire ostoba. Már nem mint ha ma már minden rendben lenne a fejemmel. Az ötletem mindenesetre a jelek szerint jól sül el, ahogyan talpra ugrunk és nekiállunk vetkőzni. Fura, de egyáltalán nem feszélyez, hogy a testvérem csupaszodik egyre inkább mellettem. Hát na, azért oroszhonban akkoriban a ruha néha eléggé kuriózum volt…
- Mit is, mit is… nem ártana nem feldobni a talpam. Hát őszintén Tanya, valahol már csak élni szeretnék. Újra a páromként szeretném tudni Sarah-t, hasznára akarok lenni a falkának a tudásommal… gondolkodtam rajta, hogy csatlakozok a mentorokhoz, aztán majd kiderül, mennyire állom meg úgy a helyemet. Na meg persze megszabadulni ettől a vérfüggéstől… nem kérek nagy dolgokat az élettől, nemde? Na meg persze van még valami…
Közben az én felsőtestem is csupasz volt már, lehetett látni rajtam a sebesüléseket, amelyeket a tetoválásaim hivatottak elrejteni. A testem hibái valahol, de mégis, a tetoválás akár még erősségé is teheti. Közben magán érezhette a tekintetemet, ahogyan a hátát néztem. Naja, felismerem a sebesüléseket, akkor ezért mondta, hogy majdnem bent égett… majd érezhette, ahogy hátulról ráteszem a vállára az egyik kezem.
- Büszke vagyok rád, amiért idáig eljutottál, Tanya… és szeretném, hogy továbbra is az lehessek. Szóval ne hallgass a bátyád gyepes meglátásaira és tett, ami jól esik – rám aztán ne mondja senki, hogy beleszólok az életébe. – Na és te hogy tervezed kihúzni mellettem ép ésszel?
Talán tényleg nem kérek túl sokat az élettől… talán mégis, majd elválok. Én csak rámosolyogtam a testvéremre, ahogyan elfordultam tőle, majd kinyitottam az ajtót. Visszább sétálva megszabadultam a maradék ruháimtól, majd pár másodperc múlva már ott álltam farkas valómban. Megvártam, míg a húgom is átváltozik… majd vigyorra emlékeztetőre húzódtak a vonásaim.
~Kapj el, ha tudsz~
Azzal kirohantam a házból, bele a távolba… abban a tudatban, hogy a testvérem, ki annyi év után újra része lett az életemnek, követni fog… s valahol ez az érzés nagyon jó kedvvel töltött el engem.

//Köszi szépen a játékot, hugi Tupilek könnye - Page 5 1839924927 foly köv Wink //
Vissza az elejére Go down
Michelle Tedrow
Vérvonalfő
Michelle Tedrow

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 354
◯ HSZ : 258
◯ IC REAG : 222
◯ Lakhely : Holiday Inn Express
◯ Feltűnést kelthet : égési sérülésből származó heg a háton
Tupilek könnye - Page 5 Dgp3lk
Tupilek könnye - Page 5 Tumblr_o3fh0tvEmp1ux2jboo2_500
Re: Tupilek könnye // Vas. Nov. 02, 2014 12:34 pm

-Ámen. -tettem pontot bátyám kis monológjára, jelezve, értettem a lapot, szájzár, és inkább ne álljak le tovább replikázni vele.
-Félsiker. -jegyeztem meg „biztatásképp”, de remélem, nem kell nekiállnom magyarázni, hogy az csak egy dolog, hogy él… de őrző, ezáltal kevesebb ideig is él, mint mi – jobb, ha felkészül rá, valószínűleg őt is túl fogja élni, még hacsak nem jön közbe valami nem várt baleset.
-Igen, igen, emlékszem… hogy ne emlékeznék rá? -mosolyodtam el, ahogy anyánk is szóba került.
-Te ezt nem értheted, Alexei… -kezdtem bele egy fáradt sóhajjal -Ennyire figyelsz? Magyarázzam el még egyszer? Száműzve lett a falkából és nem sok esélyt látok rá, hogy valaha visszaveszik… Ergo választanom kéne, hogy maradok a mostani falkával, vagy az egészet sutba dobva inkább utána kezdek kutatni… Gondolom, megérted, hogy jelen helyzetben inkább az első verzió a szimpatikus. Sajnálnék lelépni, azok után, hogy végre itt vagyok. Pláne, hogy kiderült, te is élsz… -feleltem, de aztán széles vigyorra húzódott a szám és megpaskoltam a bátyó vállát -De tudod mit? Ha már ilyen lelkes vagy, akár keríthetsz nekem mást helyette. De szólok előre, nagyon kritikus tudok ám lenni! -tettem hozzá nevetve, bár nem tudom, ez überelné-e a tipikus nagytestvéri féltést – ki lenne elég jó a kishúg számára?
Vagy akár felkutathatja Henryt is, de kétlem, hogy hónapokra, évekre el akar tűnni Európába, már ha egyáltalán még ott van a hollandom… Arról nem is beszélve, hogy utána még a falkába való visszajutást is meg kéne oldania, mert túlságosan is elkényelmesedtem ahhoz, hogy a jelen életem mellett egy kóborral való kapcsolatba is belevágjak…

-Ugye tudod, hogy ilyenkor utállak? A fránya képességeddel együtt? -húztam el a szám, mert szó mi szó, tényleg gusztustalan volt, pláne egy olyannak, aki már magabiztosan használni is tudja. Te jó ég, de nem akarok én rosszban lenni vele… és most adok hálát az égnek, hogy Petrov „csak” erős volt, azt legalább ki lehetett játszani…
-Mondjuk… úgy, hogy csurig felhúzott pajzzsal nem sokra mész a képességeddel? -jutott eszembe még egy kiskapu, hogy lehetne kicselezni, bár nem vagyok benne biztos, mennyire lenne hatásos ellene… Tekintve, hogy nagyjából egy súlycsoport voltunk.
-Áh… ma már sokkal macerásabb lenne a dolog. Régen egyszerűbb volt minden… vagyis, akkor nem tűnt annak, de belegondolva abba, hogy ahhoz képest milyen fegyverek, biztonsági intézkedések meg egyebek vannak, nem hiszem, hogy újból belevágnék. -magyaráztam a bankrablás kapcsán, arra meg, hogy miért nem tudtak elkapni, csak vigyorogva vállat vontam. Mert ügyesek voltunk, azért.
-Rendben, ahogy gondolod… de nem felejtsd el, hogy segítséget kérni nem gyengeség, pláne, ha van, akire számíthatsz. -feleltem a magyarázatára, értem én, hogy egyedül szeretne kilábalni belőle, ha már egyedül mászott bele, de akkor is… nem szégyen, ha van egy kis segítsége az embernek. Sőt, bizonyos helyzetekben kimondottan sokat tud könnyíteni a dolgon.
-Rendben, nem hagyok! -feleltem nevetve, amikor pedig előjön a sztereotípiákkal, ismét csak sóhajtok -Ne is mondd… szembesülök vele én is eleget, de akkor sem fogom hagyni, túlságosan is szeretem ahhoz, hogy csak úgy ott hagyjam valami holmi bolti eladó, vagy hasonló szintű munkáért.
-Otthon. A helyi temetőben. -feleltem röviden-tömören, de mikor volt az már… abban sem vagyok biztos, hogy azóta még megvannak valahol a sírok, vagy egyáltalán a sírkövek. Ennyi év alatt a kő is szétmállik, arról nem is beszélve, hogy nagyjából száz-százötven év után szokás újra felhasználni a sírhelyeket, pláne, ha kevés a rendelkezésre álló hely - Petrovot meg Chicagóban keresd, ha halottak napján gyertyát szeretnél gyújtani érte. -tettem hozzá, ám ahogy a hirtelen témát váltunk, habozok egy kicsit mielőtt válaszolnék. De végül is, a testvérem előtt nem fogok ilyesmikkel titkolózni, nem?
-Chulyin. -feleltem, hisz az eddigi beszélgetésünk alapján már lehetne következtetni.
-Úgy tűnik, ez valami beteg, vérvonal-alapítói perverzió. -feleltem , amikor pedig szóba került a csuklás - Szerintem annyi idő után már immunisak lehettek rá… amennyi kölykük lehetett, meg ahányan emlegethették őket… vagy emlegetik a mai napig. -legyintettem.
-Elég sajnálatos az, ha eddig nem érezted sehol sem azt, hogy „élsz”. -jegyzem meg neki a vetkőzés közepette, majd a Sarah-s tervére is bólintok - Nocsak, nocsak… nekem a végrehajtói pálya felé húz a szívem, neked meg a mentorkodás felé? Majd meglátjuk, ki hogy halad vele. -vigyorodok el, de csak akkor pillantok hátra rá, amikor a vállamon érzem a kezem.
-Hm? –hümmentettem egyet, a kis dicséretére azonban nem bírtam megállni, hogy ne mosolyodjak el, ismét -Köszönöm. Ami pedig azt illeti, hogy hogy húzzam ki melletted… ne aggódj, vannak terveim. -kacsintottam rá, ám nem voltam hajlandó többet elárulni. Ha szükségét látom, majd úgy is megtudja, addig meg…
Ahogy elindul kifelé, magam is utána sietek, ledobálva a maradék ruhadarabokat magamról, hogy néhány szempillantásnyi idővel később már én is farkasként sorakozzak fel mögötte.  Ő szürke, én vörös…
~ Vigyázz, mit kívánsz, mert a végén még valóra válik, és akkor már késő lesz panaszkodni! ~ –ajándékoztam meg egy ingyen tanáccsal, aztán azt kezd vele, amit akar – én mindenesetre elrugaszkodtam, majd mint a rakéta, indultam meg utána, hogy minél előbb beérjem, sőt mi több, le is körözzem, megmutatva, hogy kivel szemtelenkedjen a későbbiekben.

// Én is köszöntem a hosszúra nyúlt viszonttalálkozós játékunkat, bátyuskám, folytatást pedig majd mindenképp… Very Happy Tupilek könnye - Page 5 1839924927 Tupilek könnye - Page 5 1676056229 //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Tupilek könnye // Vas. Nov. 02, 2014 2:53 pm

Tupilek könnye - Page 5 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Nora A. Wilde
Felderítő
Nora A. Wilde

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 204
◯ HSZ : 143
◯ IC REAG : 158
Tupilek könnye - Page 5 Tumblr_n7t74bY3F61r2ocy3o5_r1_250
Re: Tupilek könnye // Szer. Május 20, 2015 5:37 pm



Sienna & Nora


Illedelmesen kopogok a falka legújabb és egyben legifjabb tagja ajtaján és türelmesen megvárom, amíg bebocsátást nyerek. Egyik kezemben két doboz van, az egyik nagyobbacska, míg a másik egészen kicsinek tűnik a másik mellett, ezekkel egyensúlyozva lépek be a szobába és teszem le őket az asztalra, vagy bárhova, ahol helyet találok.
- Szia Sienna! - köszönök persze kedvesen, vidáman, energiáim teljes mértékben nyugodtan, farkasom kíváncsian szemrevételezi az új jövevényt. - Még nem találkoztunk, Nora vagyok - nyújtok neki kezet a bemutatkozásommal egyetemben, majd ha letudtuk az ismerkedést, akkor a lepakolt dobozok felé mutatok. - Hoztam neked egy kis meglepetést - mosolygok továbbra is kedvesen, ahogyan a szóban forgó két csomag mellé lépek és ha eddig nem is igazán tanulmányozta őket, akkor most már egyértelmű lehet a dobozról, hogy mit is rejtenek. Az egyikben egy laptop lapul, a másik pedig egy telefont rejt. Mindkettőt elvittem előtte Eden-hez, hogy a Castorral megbeszéltek szerint járjon el velük és tegye őket a lány számára használhatóvá és biztossá.
- Castor küldte őket - azzal tisztában vagyok, hogy eddig nem gyakran használt ilyesmi dolgokat, legalábbis a telefonból elég régi darabja volt, így próbáltam valami olyasmit választani, ami kezelhetőségben nem sokban tér el az előzőtől, csupán tudásban. És persze árban, de az már teljesen mindegy.
- A telefonban minden szükséges szám benne van, amit esetleg használnod kell majd, illetve vettem a bátorságot, hogy töltsek rá néhány számot, ha esetleg unatkoznál - csupa vidám, pörgős dalocskát, remélem tetszenek majd neki. - Illetve van néhány bugyuta játék is rajta, szintén csak azért, ha el akarnád ütni az időt valamivel - mosolyodtam el újfent, ahogyan átnyújtottam neki a kisebbik dobozt, a fülhallgató is benne van, illetve a használati útmutató is, szóval nem hiszem, hogy gond lenne belőle.
- Ez pedig a laptop, majd kibontod, ha szeretnéd - böktem a nagyobbik dobozra, ugyanúgy benne van a dobozban minden szükséges holmi, nem lesz ezzel sem semmi probléma.
- Ha bármi másra szükséged lenne, csak szólj nyugodtan - a kedves mosoly csücsült továbbra is ajkaimon, azonban csak annyit vártam, amíg esetleg a telefont megnézi, utána folytattam is a mondandómat, merthogy nem csak ennyivel készültem.
- Most pedig kiszabadítalak a kastélytornyodból, úgyhogy öltözz kérlek, lehetőleg kényelmesen, a többit pedig bízd rám. Ne félj, az összes sárkányt legyőztem befelé jövet - kacsintottam a végén egyet kissé cinkosul, mintha ez csak a mi titkunk lenne, aztán már indultam is az ajtó felé - A recepciónál megvárlak, jó? - azzal ha nem volt kérdése, kérése, bármi egyéb megjegyzése, fogtam magam és el is tűntem az ajtó mögött, hogy szavaimhoz hűen a bejáratnál várjam be a leányzót.

- Mióta nem mozdultál ki a hotelből? - tettem fel a kérdést, amikor már beszálltunk a kocsiba, az egyik terepjárót szemeltem ki, ezzel könnyebb a hegyi utakat róni, mint az én egyszerű kis járgányommal.
- Elviszlek kicsit kirándulni, jártál már fent a hegyeknél? Valami elképesztően gyönyörű látvány! Ha van kedved, akkor a naplementét is megvárhatjuk, komolyan mondom, hogy csodálatos! - én teljes mértékben lelkes voltam, mindig is szerettem kirándulni, a szép helyekre meg pláne. A lánykának meg egy kis friss levegő egészen biztosan nem fog megártani, főleg mivel nem is nagyon mozdult ki a hotelből.
- Ha gondolod a farkaslakot is megnézhetjük majd, ott él a falka másik fele, de elsődlegesen az erdő és a látvány a cél - fordítottam egy picit oldalra a fejem, hogy a lányra nézhessek, de aztán már az utat fürkésztem. Nem megyünk túl sokáig, hála égnek azért nincs olyan, de ahogyan haladunk felfelé, egyre lassabb és döcögősebb az út is, főleg, ahogyan lefordulunk az aszfaltos útról és áttérünk a homokosra. Egy kisebb pihenőnél állítom le a motort, hogy itt szálljunk ki, hoztam egy kisebb táskát, ezt kapom a hátamra, van benne néhány szendvics, meg víz, hátha megéhezünk útközben, vagy hosszabbra nyúlik a kis kirándulásunk.
- Hogy érzed magad? - teszem fel a kedvesen érdeklődő kérdést, amikor már elindultunk, kíváncsian pillantok a lány felé, miközben mutatom az utat és haladunk előre.
Vissza az elejére Go down
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Tupilek könnye - Page 5 Fdc5tz
Tupilek könnye - Page 5 Dgp3lk
Tupilek könnye - Page 5 2wq5ouh
Tupilek könnye - Page 5 2jb181u
Tupilek könnye - Page 5 Wolf-black
Re: Tupilek könnye // Pént. Május 22, 2015 7:55 pm

Nora & Sienna


Azt már kezdem megszokni, hogy átjáró ház a szobám, de igazából nem zavar, legalább nem jut túl sok időm agyalni a történteken, és legalább meg is ismerek pár falkatagot, ami nem árthat, elvégre most már ez az életem, így kell boldogulnom.
- Szia Nora! Tényleg? Nem mondom, hogy nem bírnám megszokni, ha mindenki meglepetésekkel érkezne.
Mosolyodom el őszintén, kedvesnek tűnik, de én hajlamos vagyok mindenkiről ezt gondolni, szóval egyelőre nem lovalom bele magam semmibe ilyen téren, mert ki tudja… Mindenesetre, arra azért meglehetősen kíváncsi vagyok, hogy mit hozott a számomra, bár van bennem némi kellemetlen érzés ezt illetően. Talán illene visszautasítanom? Fogalmam sincs, nem akarom természetesnek venni, hogy most már mindig így lesz, hogy bármit akarok, és pénzen megvehető, azt megkaphatom.
- Ohh, értem.
Ha Castor küldte, akkor egyértelműen nem utasíthatom vissza, még a végén sértésnek venné, márpedig én határozottan nem szeretnék semmilyen téren a terhére lenni, nehéz ügy. Hogy fogom én ezt megszokni?
- Köszönöm szépen, ez nagyon kedves tőled, a zenéket szeretem, és hát, azt hiszem, a játékok is jól fognak jönni. Mármint… ne érts félre, nem vagyok egy haszontalan jellem, meg semmi ilyesmi, csak eddig iskolába járta, edzettem és dolgoztam mellette, nem volt egy szabad percem sem, most meg…
Nem tudok mit kezdeni magammal, és kezdem úgy érezni, hogy meg fogok bolondulni. Világ életemben szigorú szabályok közé szorítottam az életemet, mindennek megvolt a maga menetrendje, most pedig itt vagyok egész álló nap, nem nagyon mehetek egyedül sehová sem, és ez meglehetősen frusztrál.
- Laptop? Ez nem túlzás?
Mondjuk, jótól kérdezem, de kötve hiszem, hogy Castor előtt feltenném eme kérdést, hiszen, ha úgy gondolta, ez jól jön, akkor… legyen. Fogalmam sincs, mire használhatnám, bár talán a könyvek mellett nézhetek majd rajta filmeket és sorozatokat, úgysem volt soha időm rájuk. Vajon a torrentezés mennyire ütközik a falka elveivel?
- Ez lehet, hogy buta kérdés lesz, de… a konyhát lehet főzésre is használni? És… van esetleg olyan éjjel-nappali, vagy szupermarket a közelben, ahová elmehetnék veszélytelenül egyedül bevásárolni? Szeretek főzni, és legalább elfoglalnám magam vele néha. Nem mintha baj lenne a szállodai koszttal, nagyon finom.
A telefont megnézem, de elég hamar leteszem magam mellé az ágyra, nem vagyok hálátlan, szép darab, és biztos okos is, de nekem csak az jut eszembe róla, hogy úgysem hívhatom fel róla sem az édesapámat, sem pedig Mattet, és ez meglehetősen elszomorít. Azonban a hangulatomon sokat segít, hogy azt mondja, elvisz innen, és már pattanok is fel az ágyról.
- Komolyan? Egy angyal vagy… Azonnal öltözöm.
Eszembe sem jut, hogy azért is elvihetne bárki, hogy megszadizzon, vagy valami, a történtek ellenére még mindig inkább csak jót nézek ki a környezetemből. Gyorsan át is öltözöm kényelmes holmikba, aztán már szaladok is le, mint akit kergetnek.
- Május hetedike óta.
Azt nem tudom, mennyire egyértelmű másoknak, hogy pontosan arról a napról van szó, amikor Duncan le lett vágva a tetőről, engem pedig bemart Castor. Gond nélkül beültem mellé a kocsiba, be is csatoltam rögtön a biztonsági övemet. Úgy voltam vele, hogy ha valaki a szobámig eljut, az csak falkatag lehet, és mivel nálam mindenki idősebb, hallgatnom kell mindenkire. Kivéve Duncanre, mert ő meg omega, vagy mi, a legutolsó a falkában. Hát, attól még én nem fogom macerálni, szóval marad az előző verzió.
- Nem jártam még a hegyekben, csak augusztus vége óta vagyok a városban, és jobbára olyan havas volt minden, hogy nem merészkedtem fel, de attól még szívesen megyek, és a naplementét is megnézném. Nagyon kedves tőled egyébként, de tudod… ha kötelességből pesztrálsz, akkor igazán nem szükséges, én senkinek sem szeretnék gondot okozni.
Talán elég önző gondolat jelenleg, hogy szeretném, ha valaki miattam akarjon a közelemben lenni, nem azért, mert esetleg egy feladat vagyok. Egy részem reméli, hogy ő tényleg ennyire kedves nőstény, és megtenné bármikor, s nem a kötelességtudat vezérli.
- Az is szuper lenne, legalább megismerném a helyet. Ne haragudj rám az előbbiért, csak… sok ez az egész még nekem.
Pillantok rá oldalvást elnézést kérően, ha esetleg túlságosan elragadtattam volna magam, és lelomboztam volna a lelkesedését, mert azt igazán nem szeretném. Jobbára egyébként a környéket szemlélem, ami határozottan szép, és nem is értem, eddig miért nem jártam erre. Végül kiszállok, mikor megállunk, és valamiért az a nap ugrik be, amikor apával hamburgereztünk, aztán az, amikor egy tisztáson elmondta a titkát. Talán az a pillanat vezetett ide, de meglehet, az is bőven elég volt, hogy rátaláltam, nem lehet tudni.
- Örülök, hogy kimozdulhatok, szóval most kicsit jobban.
Azt nem mondom ki kerek-perec, hogy jól, hisz nem volna igaz, és nem azért nem teszem, mert tudom, hogy rájönnek a hazugságra, hanem mert eleve nem szoktam hazudni, egyszer tettem, Matt miatt a Vörös Holdkor, de remélem, többé nem lesz rá szükség.
Vissza az elejére Go down
Nora A. Wilde
Felderítő
Nora A. Wilde

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 204
◯ HSZ : 143
◯ IC REAG : 158
Tupilek könnye - Page 5 Tumblr_n7t74bY3F61r2ocy3o5_r1_250
Re: Tupilek könnye // Vas. Május 24, 2015 3:34 pm

- Aki nem szereti a meglepetéseket, az igencsak fura személyiség lehet, nem igaz? - jegyzem meg mosolyogva, hiszen jobbára mindenki örül neki, ha valaki némi aprósággal kedveskedik neki, én is ilyen vagyok, ezek szerint Sienna is. Nem nagyon találkoztam még olyan személlyel, aki ne örülne az ilyesminek, persze kivételek azért mindig vannak.
- Ne aggódj, ezt teljes mértékben megértem - bólintok egyetértően - De emiatt ne fájjon a fejed, amint beindul az itteni életed, akkor nem hiszem, hogy túl sok szabadidőd lesz. Vagy azt mind alvással töltöd majd - nem tudom, Castor miként tervezi majd a lány taníttatását, de az biztos, hogy a fiatal Kölykök nem szoktak unatkozni. Edzések, tanulás, fejlődés, fejtágítás és minden egyéb, csoda, ha egy húzósabb nap végén nem dőlnek be az ágyukba. De semmi konkrétan nem mondok, hiszen tényleg nem vagyok azzal tisztában, Castor hogyan gondolja ezt, így inkább nem is mélyedek bele túlságosan ebbe a dologba.
- Én csak a futár vagyok - vonom meg a vállam, Castor szólt, én intézkedtem, amilyen gyorsan csak tudtam, ennek eredménye a gép és a telefon is. - De ha másra nem, akkor filmet nézni jó lesz - mosolyodom el végül, mert nem tudom, mennyire tarthatja a külvilággal a kapcsolatot, illetve vannak-e egyáltalán olyanok, akikkel tartaná, ennyire azért nem lettem beavatva, kérdezősködni meg nem fogok.
- Persze, hogy használhatod! Általában mindig van benne minden, de ha valami nagyon kellene, akkor van a közelben bolt, ott lehet vásárolni. Viszont egyedül nem hagyhatod el a hotel területét, de akadnak ám segítőkész falkatagok, akik elkísérnek majd, ha megkéred őket. Illetve ha házon belül vagyok, engem is bármikor megkereshetsz - elég Kölyökbarát személyigének tartom magam, hogy képes legyek akár csak fél órát is áldozni bármelyikükre, ha szeretnék, legyen szó akár csak egy bevásárlásra való elkísérésről, vagy bármi komolyabbról. Nem árt, ha tudja, hogy engem tényleg bármikor megkereshet.
A visszakérdezésére csak mosolyogva bólintok, aztán már ott sem vagyok, lent várakozom tovább, miután felkaptam a táskámat, amibe minden szükséges holmit belepakoltam. Szerencsére nem kell a kis nőstényre túl sokat várnom, így rövid időn belül már az egyik terepjáróval zötykölődünk felfelé a hegyre.
- Ha azt nézzük, hogy annyi ideje birtoklod a kis bundást, akkor az nem sok, viszont ha a másik oldalról nézem, hogy ennyi ideje nem dugtad ki az orrod a hotelből.. akkor az már rengeteg idő, egek! - rázom meg a fejem, ismét csak magamból indulok ki. Én egyenesen megőrülnék, ha több napon keresztül nem mozdulhatok ki, az eddigiek alapján pedig Siennára is ráfér már végre egy kis „friss levegő”.
- Komolyan? Pedig akkor az igazi, mindent hó borít, eszméletlen szép tud lenni akkor is - lágy görbület jelenik meg arcomon, amennyire az ideköltözésünkkor ódzkodtam a helytől, most már annyira a szívemhez nőtt, mert tényleg csodálatos hely. - Ráadásul akkor még szánkózni és síelni is lehet. Már nem mintha én tudnék síelni, de azoknak, akik tudnak, biztosan nagyszerű lehet - kuncogok fel röviden, mert tényleg soha nem síeltem még, nem is tudok, de hátha Sienna tud, akkor pedig neki vonzó lehetne ilyen lehetőség is.
- Ne butáskodj! - pillantok rá röviden, mégis némi komolyságot csempészve a szavaimba - Egyáltalán nem okozol gondot és nem kötelességből pesztrállak. Tudom jól, hogy a Kölyök évek nem túl könnyűek, semmiféle tekintetből sem, gondoltam jól jönne valaki, akivel tudsz egy kicsit beszélgetni, ha szeretnél, vagy kikapcsolódni, bármi ilyesmi - vonom meg kissé a vállamat, ez természetesen ismét csak magával vonja azt, ha bármit szeretne, engem tényleg nyugodtan megkereshet, elküldeni legfeljebb csak nagyon extrém esetekben fogom, amúgy nem igazán jellemző rám az ilyesmi. Szeretek a Kölykökkel foglalkozni, talán pontosan amiatt, mert az én kölyökéveim nem voltak túl pompásak, nekem még csak választásom sem volt, hogy szeretném-e ezt az életet.
- Nagyszerű, akkor bekukkantunk majd oda is - bólintok mosolyogva, legalább ott is megismerkedhet néhány falkataggal, ami gondolom ártani biztosan nem fog. - Ne viccelj, teljesen megértem, nem egyik napról a másikra megy, míg megbarátkozol ezzel az egésszel. Senkinek sem úgy ment, nekem sem - ismét csak rápillantok egy szívdobbanás erejéig. Engem egyből belöktek a mélyvízbe és igazándiból csak azért lettem farkas, hogy a Teremtőm tönkretehesse a családot, akit szolgáltam. Micsoda kedves dolgok, nem igaz? - De ne aggódj, idővel sokkal könnyebb lesz minden - bíztató mosoly kúszik ajkaimra, persze ezért tenni is kell, ugyebár, de idővel letisztulnak a dolgok és természetessé válnak olyan dolgok is, amiktől jelen pillanatban még esetleg feláll a szőr a hátán.
- Szuper, ennek örülök - ismét csak egy kedves mosoly, amikor megindulunk, de ennél jobban nem firtatom a dolgot. Tényleg örülök, hogy kicsit jobban érzi magát, már az is haladás, nem várom el azonban, hogy mindent megosszon velem. Szeretném, ha nem érezné azt, hogy muszáj beszélnie, mert idősebb vagyok és a ranglétra szerint felette állok, majd mesél, ha úgy érzi, megbízik bennem és szüksége van arra, hogy valakivel beszélgessen. Ha esetleg nem is én leszek ez a személy, akkor sem számít, a lényeg, hogy találjon majd magának valakit. Ismerkedjen majd meg a többiekkel, mert ez szerintem nagyon fontos egy falka esetében.
Nagyjából egy fél óra séta csupán, direkt nem parkoltam le túl messze, hogy azért annyit ne kelljen caplatnunk, már nem mintha én ne szeretnék kirándulni, de elsőre ennyi is elég lesz szerintem. Amint kiérünk az erdőből, egyből a szemünk elé tárul a gyönyörű látvány, a tó és az azt öleli erdőség, kissé hátrébb pedig még a hegyek magasodnak. Imádom, szerintem csodálatos.
- Nos, meg is érkeztünk - állok meg, mikor kicsit közelebb araszoltunk a tóparthoz, hagyom, hogy Sienna kicsit nézelődjön, van itt bőven látnivaló, aztán némi idő múlva felteszem a kérdésemet - Mennyit tudsz a történelmünkről? - halovány mosoly játszik az ajkaimon, nem tudom, beszélt-e már neki valaki ilyesmiről, de ugyebár ismernie kell, hogy értse a tó történetét, én szívesen mesélek neki erről, amennyiben igényel ilyesmit, de azt is elfogadom, ha inkább a táj szépségével szeretne betelni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Tupilek könnye //

Vissza az elejére Go down
 

Tupilek könnye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Tupilek barlangja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Hegyvidék - White Mountains :: A hegyi farkasok területe-