KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Üvegház - Page 3 I_vote_lcapÜvegház - Page 3 I_voting_barÜvegház - Page 3 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Üvegház - Page 3 I_vote_lcapÜvegház - Page 3 I_voting_barÜvegház - Page 3 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Üvegház - Page 3 I_vote_lcapÜvegház - Page 3 I_voting_barÜvegház - Page 3 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Üvegház - Page 3 I_vote_lcapÜvegház - Page 3 I_voting_barÜvegház - Page 3 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Üvegház - Page 3 I_vote_lcapÜvegház - Page 3 I_voting_barÜvegház - Page 3 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Üvegház - Page 3 I_vote_lcapÜvegház - Page 3 I_voting_barÜvegház - Page 3 I_vote_rcap 
Alignak
Üvegház - Page 3 I_vote_lcapÜvegház - Page 3 I_voting_barÜvegház - Page 3 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Üvegház - Page 3 I_vote_lcapÜvegház - Page 3 I_voting_barÜvegház - Page 3 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Üvegház - Page 3 I_vote_lcapÜvegház - Page 3 I_voting_barÜvegház - Page 3 I_vote_rcap 
William Douglas
Üvegház - Page 3 I_vote_lcapÜvegház - Page 3 I_voting_barÜvegház - Page 3 I_vote_rcap 

Megosztás

Üvegház - Page 3 Empty
 

 Üvegház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Üvegház // Hétf. Dec. 12, 2011 4:02 pm

First topic message reminder :

Üvegház - Page 3 1_original
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
Üvegház - Page 3 Empty
SzerzőÜzenet
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Üvegház - Page 3 5508w6
Re: Üvegház // Szer. Jún. 05, 2013 12:06 am

-Köszi a bíztatást James. Bár elég fura elképzelni azt, hogy száz éves koromban is élni fogok.-Tudom erről is mesélt nekem Abs, de azért nem könnyű ezt felfogni, elhinni. Leginkább azt a részét, hogy nem leszek akkor sem egy öreg asszony, ahogy James sem lett az....Bár ő farkas, de végül is hasonló a dolog.
-Sütit én sem kérek most köszönöm! Majd az óra végén jól fog esni!-Nem akarom visszautasítani, de most nem is tudnám nyugodt szívvel elmajszolgatni. Az mondjuk kicsit elszomorít, hogy Abi nem nézi meg most a válaszainkat, de igaza van. Kár lenne ezzel eltölteni az órát. Ha valami nagy hibám lesz szólni fog és kijavít, amit meg én majd megtanulok, mert meg kell tanulnom. Gyógyítóként kötelességem lesz az összes növényt felismerni.
Abs kérésére elkerekednek szemeim. Oké, hogy James önként vállalta a dolgot, de nem hittem volna, hogy tényleg meg is kérik rá. De ez nem lesz veszélyes? Az aggodalom lesz urrá rajtam, ahogy James elindul kutakodni. Nem szólalok meg csak rémült tekintettel pillantok Abigailre. Félek ettől. Tudom, hogy farkas és komolyabb baja nem eshet neki, de valamiért legbelül mégis aggódom.
-Talán nem kellene...-Az összest megenni, de már későn szóltam. Csodálkozva figyelem, hogy milyen könnyen meg tudja enni és lenyelni. Én biztosan sokat hezitálnék, hiszen mégis csak kínlódni fog a következő percekben. Ha szerencsés csak hányni fog, vagy rájön a hasmenés...Ha meg nem...
James most nem a szerencsések közé sorolhatja magát. Habzás, hányás, idegrángás...Ez után szinte már csak a halál következhetne, de szerencsére a mi esetünkben ilyenről nem is lehet szó.
-Abs! Csinálnunk kell valamit. Nem nézhetjük végig ahogy szenved!-Mondom neki rémülten, majd le is térdelek James mellé és ahogy tudom lefogom őt,hogy magában ne tehessen kárt. Az egyetemen megtanították nekünk, hogy milyen lépéseket kell tenni egy rohamos betegnél. A nyelvét is megfognám, de mivel folyton jön ki valami a szájából semmire se mennék vele.
Több ötletem nincsen, hogy miben is segíthetnék neki, így csak reménykedni tudok, hogy Abi is tesz valamit Jamesért.
Vissza az elejére Go down
Abigail Cecile Kenway
Vezető Gyógyító - Mentor
Abigail Cecile Kenway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 63
◯ HSZ : 892
◯ IC REAG : 928
◯ Lakhely : Fairbanks, kertváros
◯ Feltűnést kelthet : Aida - 2016.01.13
Üvegház - Page 3 Jkh91u
Üvegház - Page 3 Iei050
Üvegház - Page 3 Mb05ue
Üvegház - Page 3 Fdx9ud
Üvegház - Page 3 Tumblr_inline_n4blpo39WO1s6fq3n
Re: Üvegház // Pént. Jún. 07, 2013 10:38 pm

-Ne aggódj, nem is mostanra gondoltam. Ha már az óra elején nem kértetek belőle, van annyi eszem, hogy nem haldoklás előtt etetem meg veled. –nyugtatom, hogy ne aggódjon, eszem ágában sincs így elpocsékolni a „jutalmat”.
Azt, hogy milyen lesz majd 100 évesnek lenni, még én sem igazán tudom elképzelni, képzelem, akkor Alice-nek milyen nehéz lehet, hisz még csak épp hogy elkezdte őrzői pályafutását…
Ahogy már mondtam, dolgozatok a táskámba, amikor pedig James lelkesen elrobog növényt választani magának, csak biccentek. Gondolom, tisztában van vele, melyik hogyan hat, vagy mennyire küldi padlóra, ezért is szorgalmaztam azt az ötletet, hogy ő válasszon. Ha már önként felajánlotta szenvedését a tudomány oltárán, akkor ennyit igazán megérdemel. Ahogy kezében a növényekkel visszatér, csak alaposabban szemügyre veszem a kiválasztott példányt. Valami vízi növény, szárnyalt levelekkel, fűrészelt, lándzsás levélkékkel… fehér virág, jellegzetes, erős szag.
-Mit választottál? Csak nem gyilkos csomorikát? –szaladt fel a szemöldököm- Te aztán nem kispályázol, hallod-e… Biztos, hogy ennyire durván mérgezőt akarsz…
És mire a mondat végére értem volna, már be is termelte az összest, pedig épp mondani akartam, hogy nem várom el tőle, hogy ilyen durván padlóra küldje magát. De már úgy is mindegy, csak sóhajtottam egyet, aztán nekiláttam, hogy teljesítsem a kérését.
-Rendben… Szóval, Alice, ahogy te is láthattad, ez a gyilkos csomorika. Terjednek olyan szájbeszédek is, hogy annyira mérgező, hogy ahol nagy számban előfordul, ott a réteket is megmérgezi. Egyébként a paszternákkal, petrezselyemmel vagy a zellerrel szokták összekeverni. Rendkívül mérgező, tudtommal az orvostudomány nem alkalmazza semmire. A mérgező vegyülete a cicutoxin, s ahogy az első tüneteket láthatod, elég durván felgyorsítja a szívverést és a légzést. Ha gondolod, meg is nézheted. Ugye szabad? –léptem oda Jameshez, majd a mellkasának bal felére szorítottam a tenyerem, ahol a szíve is található- Hm, igen, már érezni!
Aztán a nyaki ütőereket is megtapogattam, hogy minden rendben van-e, és folytattam is az előadást.
-Szóval, ha minden a terv szerint halad, akkor mindjárt jelentkeznek az első görcsök, akárcsak valami epilepsziás rohamnál. És ennyi csomorika után én inkább nagy rohamra gyanakszok, de nem tudom, egy vérfarkas szervezete hogyan reagál, szóval majd meglátjuk. Mit kell még tudni… bő nyálfolyás, öklendezés, hányás, száj- és gyomorfájás, ha ember lenne, akkor pedig valószínűleg a légzési bénulás általi halál lenne a vége. Ó, nézd csak! Kezdődnek a rángások… -hadarok a végére, nehogy már az én szófosásom miatt maradjon le Alice valamiről.
Mert hát na, itt a kihagyhatatlan lehetőség, ugyan mikor máskor láthat ilyet? Na ugye, tessék figyelni! A lány pánikolását hallva csak próbálok inteni neki, hogy ugyan, nyugalom. Most egy kicsit rohadtul padlóra küldi magát szegény James, de hát most már nincs mit tenni.
-Ne aggódj, Alice. Amíg a roham nem múlik el, nem igazán tudunk vele semmit sem tenni. –vontam vállat- Mindenesetre ne próbáld meg lefogni, vagy a szájába nyúlni. Nem, nem kell a nyelvét piszkálni, jó helyen van az ott, ahol van. Inkább harapja le a saját nyelvét, mint a te ujjad, az előző legalább visszanő. Bocs James, de nincs igazam? Ne félj, pár perc, és vége. Vagyis nem úgy vége, hanem a rohamnak… elmúlik, na!
Persze tévedtem már ennél nagyobbat is, de a fene gondolta volna, hogy majd’ 20 percig fog tartani a hattyú halála? Körben még egy összegöngyölt pulcsi került a férfi feje alá, hogy kicsit megemeljük, meg azt az egy széket ami a közelben volt, arrébb pakoltam, mielőtt megsebesíti magát, de itt aztán kimerült a tennivalók sora. Őszintén, egy icipicit paráztam, nehogy átváltozzon itt nekünk, mert túl nagy falat lenne számomra egyedül visszatartani, de úgy tűnik, ügyes fiú, ezzel sem lesz gond.
Szóval csak várok szép türelmesen, néha azért körbepillantva, nehogy társaságunk akadjon, mert akkor még az agymosás is mehet a hazaút előtt. Aztán lassan alább hagynak a rángások, öklendezni sincs már mit, James pedig kissé nyúzottan, kissé fáradtan, de legalább még mindig lélegezve köztünk van.
-Ahogy nézem, vége a rohamnak. Akkor azt hiszem a legjobb, ha felkaparjuk a földről, aztán jöhet a takarítás, mielőtt kitiltanak minket. Alice, megnéznéd, hogy hozott-e magával váltás ruhát? Visszafelé meg tudnál hozni némi vizet? Ott az üres palack! –kértem meg a lányt, miközben James mellé térdelek, hogy „elcsenjem” a kocsikulcsát a zsebéből, és Alice-nek passzoljam azt.
-James… James… Hogy érzed magad? Jobb egy kicsit? –próbálom felsegíteni, legalább ülő helyzetbe, vagy ha úgy adódik, akkor arrébb is sétálok vele, hogy valami tisztább helyen ültessem le pihenni.
-Ugye tudod, hogy nagyon bátor voltál? Egyébként köszönjük a kis bemutatót, nagyon látványos volt. Remélem, Alice-t nem rémítette meg túlságosan. –kaptam elő egy köteg papír zsebkendőt a táskámból, hogy megtörölgessem az arcát, meg amennyire tudom, a ruháját- Te csak ülj, és pihenj, én meg mindjárt szólok a takarítóknak, hogy majd nézzenek be. Inni valamit esetleg? Van teám, meg mindjárt víz is lesz.
Amennyiben a lány visszaér, én el is megyek takarítókat vadászni, aztán ha James jobban érzi magát, akkor mára azt hiszem, ennyi elég volt a tanulásból. Jöhet a főzőcskézés! Amennyiben James még rá bír nézni...




// Köszönöm a játékot, kedves kis tanítványaim! ^^ //
Vissza az elejére Go down
Jason Lane Harley
Renegát
Jason Lane Harley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 257
◯ HSZ : 408
◯ IC REAG : 495
◯ Lakhely : Anchorage (#99ccff)
Üvegház - Page 3 Giphy
Re: Üvegház // Hétf. Jún. 17, 2013 12:50 pm

Igazán impozáns, hogy Abi ilyen romantikus jelleggel tapogatja a mellkasomat, közvetlenül az előtt, hogy beindulna a halálfutam. Válaszra már nem telik, de azért remélem, hogy az, hogy nem ellenkezem, hallgatás-beleegyezés alapon nem sérti majd meg, és nem hiszi azt, hogy olyan helyen nyúlkál, ahol nem kéne. Bár szerintem nem is létezik olyan hely a testemen, de ezt jó lenne majd akkor megvitatni, amikor éppen nem készülök halálközeli élményre.
Elindul a dolog, elég szánalmasan vergődöm, de mindennek ellenére pontosan tisztában vagyok azzal, hogy mi történik körülöttem. Abi kiválóan teljesít: minden elismerésem, amiért ilyen tárgyilagosan és csevegő hangon kommentálja, hogy éppen mi történik velem. Alice pedig... Ó, egyem a drága lelkét. Szívesen megsimítanám az arcát és közölném vele, hogy ne aggódjon, mert minden rendben lesz... De erre nem vagyok képes, képtelen vagyok irányítani a saját testem vagy éppen a gondolataim, hogy legalább úgy üzenjek neki. Szóval remélem elég lesz majd, hogy Abi nyugalomra inti őt, aztán szépen közösen várják meg, amíg megjavulok.
Amikor ez bekövetkezik, csak lihegve és némileg szörnyülködve a gyomortartalmamon fekszem, aztán lassan, de legalább bizonytalanul felülök és hallgatom Abi szavait és tűröm, hogy tisztogasson. Kedves...
- Úgy érzem magam, mint aki azt is kihányta, ami sose volt benne...
A végén még el is nevetem magam kissé fáradtan, de biztos vagyok benne, hogy percek múlva úgy fogok grasszálni az üvegházon kívül, mintha semmi sem történt volna.
A bókjára pimasz mosollyal és szemkontaktussal felelek. Ó, James, te hős lovag!
- A szép hölgyekért mindent. Tudod, ez olyan brit szokás. A víz... A víz az jó lesz.
El sem tudom képzelni, hogy én most egy darabig olyasmit egyek vagy igyak, aminek egy kicsit is intenzív íze van, ezért utasítom el Abi teáját, ahogyan tettem azt a csokis kekszével is. Szánom-bánom, de attól még jobban járok a vízzel.
Úgy tíz percet igénylek még, mire fel tudok kelni. Amikor kiérünk a kocsihoz, ledobom magamról a felső ruházatot, bekapcsolom a fűtést a kocsiban, és csak reménykedni merek abban, hogy amíg hazafuvarozom a lányokat, nem szaladunk bele egyetlen zsaruba sem, aki feltétlenül arra lenne kíváncsi, hogy miért vezetek félpucéran, két nővel az autómban. Hehehe, kis huncut.

//Én is nagyon köszönöm! És akkor vegyük úgy, hogy együtt főztünk és ettünk még egy jót! Smile Puszi, csajok <3//
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Üvegház - Page 3 5508w6
Re: Üvegház // Szomb. Jún. 29, 2013 6:15 pm

Érdeklődve hallgatom végig Abs kis bemutatóját a mérgező növényt illetően. Ha valóban ezek a hatásai én személy szerint nem szívesen találkoznék vele. Csak reménykedni tudok, hogy Jamesnél valóban csak pár percről lesz szó és nem fogjuk elveszíteni.
A szív megemlítésénél én is közelebb sétálok Jameshez, majd a kezem a mellkasára helyezem Abs után. Valóban hevesebben ver a szíve. Így még sosem figyeltem meg egy emberi szívet. Az állatokhoz vagyok szokva, de igazából nincs sok különbség a kettő között.
Abs halálosan nyugodt marad, mikor Jamesre rátör a roham. Nekem is ugyan így kellene reagálnom, de képtelen vagyok rá. Én arról vagyok híres, hogy mindenért túlságosan is aggódni tudok. Talán nem vagyunk a legjobb barátok Jamesel, de nem is adott okot arra, hogy utáljam. Maximum akkor nem sajnálnám, ha bántana engem, vagy a szeretteimet.
-Én pont az ellenkezőjét tanultam!-Nézek fel Abigailre. Most kivételesen nem hallgatok rá. Bízom a tudásomban, így továbbra is lefogom őt. Nem hiszem, hogy rosszat tennék vele ezzel, hiszen így legalább semmijét sem verheti be komolyabban.
Ez a húsz perc számomra egy órának tűnt. Már alig vártam, hogy James ismét rendben legyen és elmúljanak a növény hatásai.
Amint a farkasunk magához tér és Abs kiadja az „utasításokat” fogom magam és körülnézek James cuccai között, de semmi használhatót nem találok, így inkább a vízzel foglalkozom. Nem telik el öt perc és már ismét mellettük guggolok, majd át is nyújtom a palackot, amiből nem rég én is ittam.
-Bevallom megijedtem, bár mondtátok, hogy nem kell...De sajnos ilyen vagyok. Néha túlzásba viszem az aggódást!-Egy aprócska mosoly kúszik az arcomra.
-Mindenesetre örülök, hogy jól vagy James!-És ezt teljesen őszintén mondtam neki. A mai óra is nagyon izgalmas és érdekes volt. Sokat tanultam, de nem csak a növényekről, hanem a farkasokról is, de tudom, hogy mind ez csak a kezdet. Ennél majd jóval többet meg fogok tudni erről a számomra új világról.
//Én is nagyon szépen köszönöm és milliószor is bocsánat, amiért csak most írtam. Nagyon szégyellem magam Embarassed //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Üvegház // Kedd Júl. 02, 2013 5:16 pm

SZABAD TERÜLET
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Velkan Bouver
I. Harcos
Velkan Bouver

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 132
◯ IC REAG : 160
◯ Lakhely : Fairbanks azon belül, bárhol
Re: Üvegház // Hétf. Dec. 02, 2013 3:02 pm

Alice Danielle Lavant

Az itteni, decemberi hideghez, még mindig nem voltam hozzá szokva. Hiába, vérbeli new york-i vagyok, nem tehetek róla. A hölgy, akivel találkozót beszéltem meg, Miss Cross tanítványa volt, Alice. A telefonban hallva a hangját, rendesnek tűnt, s reméltem, hogy néhány varázs használatában segíthet nekem. Meditáltam, mielőtt jöttem, szóval teljesen kipihenve állhattam neki a dolgoknak.
Füzet, könyv, íróeszköz, minden, ami kellhet.
Kicsit izgultam, mégiscsak egy hozzám hasonló tanonccal fogok találkozni. Jó, ő mondjuk Gyógyító, én meg Harcosnak tanulok, de azért... Ja.
Ahogy beléptem, a kissé fülledt, de meleg üvegházba. De fura... Gyorsan becsuktam magam mögött az ajtót, s már léptem is tovább a kis ösvényen. Bár nem tűntem elveszettnek, fogalmam se volt, merre, hogyan, és miként.
- Alice? - kérdeztem végül egy nagyobb pálmafának tűnő növény közelében, mert hát fogalmam se volt, hol keressem. Hangom erőteljesen, mégis kissé elveszetten verődött vissza a növényekről.

Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Üvegház - Page 3 5508w6
Re: Üvegház // Kedd Dec. 10, 2013 11:41 pm


Velkan & Alice

Bevallom őszintén kicsit meglepett, mikor Velkan felkeresett telefonon. Természetesen szívesen segítek bárkinek, amiben csak tudok, de nem hittem volna, hogy a varázslatok gyakorlásába kérnek majd segítséget. Mindenesetre örömmel mentem bele a ki gyakorlásba. Ezzel legalább én is fejlődöm kicsit. Otthon fel is öltözöm rendesen és mivel úgy tervezem, hogy semmi megerőltetőbb dolgot nem csinálunk, így kicsit a hétköznapinál elegánsabb ruhát veszek fel. Nem mindig van erre lehetőség főleg nem télen, de mivel az Üvegházban lesz a tali, így nem félek attól, hogy megfáznék.
Amikor éppen elindulnék megszólal a telefonom, hogy be kéne ugranom a rendelőbe. A tegnap műtött kutyával gondok vannak. Úgy tűnik nagyon fontos a dolog, így ne kérdéses, hogy előbb arra veszem az irányt. Üzenetet írok Velkannal a buszon, hogy kési fogok közbejött munka miatt, de sietek ahogy csak tudok.
Sosem szerettem késni. Általában én vagyok az, aki mindenhova elsőként ér oda. Így neveltek engem.
A rendelőben legalább negyed órát maradok, míg végül sikerül a beteget ellátni és megnyugtatni. Szerencsére bent volt a köpenyem és a váltócipőm így sehol sem lehettem véres, vagy koszos. Igen érdekes lett volna úgy megjelennem.
Így tehát egy húsz, harminc perces késéssel meg is érkezem az üvegházba kicsit lihegve. Igen próbáltam sietni a busztól. Ahogy megpillantom Velkant el is mosolyodom, majd köszöntöm őt.
-Szia! Ne haragudj, hogy megvárattalak, de gondok voltak a rendelőben.-Mivel itt jóval melegebb van, mint kint így le is veszem a sapkám, sálam, kabátom. Semmi szükség rájuk és le is teszem az egyik padra. Ha minden igaz most sokáig fogunk itt időzni.
-Hoztam egy kis harapnivalót, ha esetleg kérnél!-Azzal elő is veszem a dobozt, amiben sós sütemények vannak.
-Nah de ha benne vagy tőlem kezdhetjük is!-Nem tudom még, hogy pontosan mit is szeretne gyakorolni, így most remélem ez is kiderül.
Vissza az elejére Go down
Velkan Bouver
I. Harcos
Velkan Bouver

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 132
◯ IC REAG : 160
◯ Lakhely : Fairbanks azon belül, bárhol
Re: Üvegház // Hétf. Dec. 16, 2013 1:09 pm

Nos, a kérdésemre válasz helyett a telefonom pittyeg egy sort. Alice írt. Késik. Hát... max. később megyek le edzeni. Nem igazán toleráltam sose a késéseket, ha én pontos tudok lenni, legyen más is az, de Alice úgy tudom állatorvos, szóval neki mondjuk nem az lesz a kifogása, hogy elaludt. Mert azért tegyük hozzá, ez sem mindegy.
Amíg vártam, az üvegház növényei közt sétáltam, s egy padon kikötve vettem elő a jegyzeteimet, s az új anyag olvasásába merültem. Csak akkor emeltem fel a fejem, mikor hallottam, hogy hideg szökik be az épületbe, s az ajtó nyitódik, majd léptek zaja hangzott a csöndben. Becsuktam a füzetem, majd felálltam a helyemről, s némi fejbólintás kíséretében köszöntöttem én is a nőt.
- Üdv Alice! Semmi gond, gondoltam, hogy nem valami pitiáner dolog miatt jössz később.
Figyeltem, ahogy levetkőzik, és akaratlanul is, de végigmértem. Nagyon csinos. Rég volt már, hogy nő közelében voltam, és így... khm... na jó, elég, Velkan, nem csajozni jöttél a városba, a feladatra koncentrálj!
Egy egyszerű, vékonyabb, fekete, hosszú ujjú fölsőt viseltem, megy egy lazább farmert, s vastagabb, fekete edző cipőt. Sportos, az edzéshez kiváló. Kissé meglepett, ahogy felém nyújtotta a sütit, majd mosolyogva el is fogadtam a felém kínált ételt.
- Köszönöm, de nem kellett volna. - mondtam, s beleharaptam a sütibe, ami igencsak ízletes volt. Jó, mondjuk egy egyetemista Őrző életében melyik kaja nem ízletes?
Lenyeltem a falatot, majd bólintottam.
- Alice, Miss Cross mesélte, hogy a Tanonca vagy, és te is "most" kezdted a szakmát, így arra gondoltam, segíthetnénk egymásnak a tanulásban. Én Harcosnak készülök, és sok problémám van az önuralmammal. Sokszor elragad a harag, és ez a mágiámon is érződik. Mint gyógyítót, arra kérlek a közös tanulásnál, hogy segíts lehiggadni, s ha kell mágiával fogj vissza.
Talán feltehetné a kérdést, hogy ilyen téren miért nem a Mentorokat kérem segítségre? Nos, a válasz egyszerű. Az idősebbek, tapasztaltabbak, hiába segítséggel fordultak felém, valamiért mégis rájuk támadtam, ha a gyűlölet, vagy düh elhatalmasodott felettem gyakorlásnál. Ám ha tanoncokkal kellett együtt gyakorolnom, mivel ők is velem "egy szinten" vannak, valamiért könnyebben uralkodtam magamon. Talán azért, mert tudtam, hogy őket védenem kell.
- Néhány könnyebb varázslat gyakorlására gondoltam, Bénítás, Gyógyítás, s egy nehezebb, az Ezüst Fullánk. Mindkettőnknek jól jönnek ezek. - mosolygok rá, s remélem hogy nem ijesztem el rögtön a dolgokkal.
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Üvegház - Page 3 5508w6
Re: Üvegház // Szer. Dec. 18, 2013 11:14 am

Ha vett a sütiből leteszem a padra a dobozt, természetesen nyitva. Bármikor vehet belőle, ha szeretne. Meglepődöm, ahogy Abit Miss Crossnak szólítja. Még így sem hallottam a nevét, meg is jelenik egy kis mosoly az arcomon, ahogy tovább hallgatom őt.
Hogy én nyugtassam meg? Erre aztán nem számítottam. Oké, hogy sok állatot kellett már életem során lenyugtatni és általában mindig sikerült, de ő nem egy ember. Náluk nem olyan egyszerű a dolog, de nem fogok már most az elején meghátrálni.
-Nos minden tőlem telhetőt megpróbálok majd, bár azért remélem erre majd nem kerül sor. Viszont ami a varázslatokat illeti...Sajnálom, de én csak a gyógyításban tudok segíteni. A másik kettőt még nem tanultam. Olvastam róluk, nem idegenek, de ha minden igaz nekem ez a következő szint lesz majd. De ezen kívül sok mást ismerek. Például ami hasonlít az ezüst fullánkra az a Valami ezüst. Bármilyen tárgyat bevonhatsz vele ezüsttel. Gondolom akár egy tőrt is, ha arról van szó. A Bénítás helyett, meg ha az tetszik neked a Rettegést vehetnénk. Igaz nem a legjobb "fegyver", de azért az is hatásos lehet.-Ne tudom mennyire fog neki tetszeni ez az ötlet, mert valóban gyengébbek ezek a varázslatok, de hatásosak lehetnek, ha jól használjuk őket.
Vissza az elejére Go down
Velkan Bouver
I. Harcos
Velkan Bouver

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 132
◯ IC REAG : 160
◯ Lakhely : Fairbanks azon belül, bárhol
Re: Üvegház // Szomb. Jan. 04, 2014 1:34 pm

Bólintok, aztán elgondolkodva nézek rá.
- Az Ezüst Fullánk mindkettőnknek a következő szinten van, de megkérdeztem Mr. Douglast, elméletileg, ha közösen, esetleg összevonjuk a mágiánkat, akkor összehozhatjuk ezt a nehezebb varázslatot. De persze nem erőltetem, a te ötleteid is jók.
Összedörzsöltem a tenyereimet, mosolyogva néztem rá, majd szembe álltam vele.
- Na, akkor lássuk. Vegyük akkor a Rettegést. Nekem már sikerült Vérfarkason alkalmaznom, de mivel tanonc vagyok, nem tudom sokáig tartani. Mivel most itt nincs Vérfarkas, maradok én, akin gyakorolhatod. Utána meg ezüstözünk. Oké?
Lerázom a kezeimet, megropogtatom az ujjaimat, majd mosolyogva nézek a lányra.
- Mehet? - nézek rá. Ha bólint, vagy igen a válasz, lélekben is felkészülök az érzetre.
- Koncentráld a mágiádat rám, mintha belém akarnál szúrni, mintha megakarnál ijeszteni. Keltsd életre bennem a félelmet!
Várok, tudom, hogy nem lesz könnyű egyikünknek se a feladat, de hát erről szól a gyakorlás, nem igaz?
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Üvegház - Page 3 5508w6
Re: Üvegház // Hétf. Jan. 06, 2014 9:46 pm

-Oh értem! Hát akkor akár ki is próbálhatjuk, bár én tényleg sosem gyakoroltam ezt.-És az is biztos, hogy izgulni fogok rendesen, ahogy minden új varázslatnál is. Remélem nem fogom őt kiborítani a ügyetlenkedésemmel. Amiket Abi megtanított azok jól mennek, egyre jobban. Már nem is tartok tőlük annyira, mint a legelején és ez az eredményen is meglátszódik.
-Rendben! Előre szólok, hogy nem biztos, hogy rögtön fog sikerülni. Egyik gyengeségem, hogy képes vagyok túlságosan is idegeskedni e miatt. De idővel lenyugszom és akkor jobb lesz!-Gondoltam jobb szólni erről előre neki. Így legalább fel tud készülni a dologra. a kérdésre bólintok, majd mélyeket lélegzek a levegőből. Próbálom már most megnyugtatni magam. Miközben hallgatom Velkant behunyom szemeim és próbálom kiüríteni az elmém. Tudom, hogy ennek sokkal gyorsabban kellene menni, hiszen éles helyzetben nem fog várni az esetleges ellenfél arra, hogy lenyugodjak...bár akkor meg ott vannak Adam mozdulatai.
Egy kis rövid idő után végül ismét kinyitom a szemeimet és az övébe fúrom miközben elképzelem, ahogy átjárja az egész testét a félelem. Érzem, hogy elsőre még nem az igazi, így félbe is hagyom a dolgot és inkább újra próbálkozom vele. Ismét a szemeibe nézek, csakis ő rá koncentrálok. Közben egyik kezemmel megfogom a csuklóját is. Nem szorítom erősen, csak annyira, hogy a pulzusát is érezhessem és, hogy a mágia is jobban áradjon. egy pillanatra sem tévesztem szem elől. Nem pislogok, csak nézem őt meredten.
Vissza az elejére Go down
Velkan Bouver
I. Harcos
Velkan Bouver

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 132
◯ IC REAG : 160
◯ Lakhely : Fairbanks azon belül, bárhol
Re: Üvegház // Szer. Jan. 08, 2014 11:46 pm

Csak bólintok szavaira. pontosan tudom, hogy egy Őrző, bár lehet egyedül erős, mi ennyiben talán hasonlítunk, sőt, túlszárnyaljuk a farkasokat. Az erőnk abban rejlik, hogy együtt, közösen küzdünk, tanulunk, harcolunk.
- Ha nem hibáznál, akkor nem lenne értelme annak, hogy itt legyünk. - mosolygok, és csak hagyom, hogy felkészüljön.
Hagyom, hogy próbálkozzon, igyekszem türelmes lenni. Engem se siettettek, mikor először fogtam neki a Rettegés igéjének.
Furcsán érzem magam, mikor a szemembe néz, de igyekszem nem zavarba jönni. A mágiáját érzem befurakodni a bőröm alá, de valami csiklandós érzet fog el. Próbálom megállni, de hirtelen kuncogni kezdek, fogalmam sincs miért, pedig rohadtul nem vagyok csikis, másrészt meg neki sem akarok kellemetlenséget.
- Ne... ne haragudj! - fordítom el róla a tekintetem, szerencsére ő is visszahúzza a mágiáját, mert érzi, hogy ez most nem jött össze. Lerázom magamról az érzést, és újra komolyan állok szembe vele. Újra a szemembe néz. Szemei úgy fúródnak a tekintetembe, hogy zavarba jövök tőle, de nem fordítom el a szemeimet. Milyen gyönyörű tekintete van...
Érzem meleg kezét a csuklómra fonódni. Tudom, hogy mi miatt teszi, de ezzel egyidejűleg azt is érzem, hogy arcomra felszalad a pír. Nem azért, volt már barátnőm, meg nem vagyok egy elveszett lélek, de... ööö... nem... csajokkal szemben sose voltam egy "normális" fazon. Sose maradtam sokáig senki mellett. A leghosszabb ideig tartó barátnőm is 2 hétig tartott. Erre most itt mered rám egy ilyen tiszta tekintetű lány, próbál megfélemlíteni, de valahogy ez... Öööö.... Velkan, koncentrálj!!! Hallod?
Tovább nézek a szemeibe, és csak most esik le, hogy időközben egymáshoz hajoltunk a nagy farkasszem nézésben. Még inkább elvörösödök, de ekkor érzem meg, hogy a bőröm alatt az a mágia érzet, ami tőle áramlik, már egyáltalán nem olyan kellemes. Hideg fut végig a gerincemen, hirtelen egyenesedek ki, Alice vonásai először haloványan, aztán egyre erősebben mállanak le, mintha valami irtózatos szörnyeteg próbálna kiszabadulni a bőre alól.
- Alice... - suttogom, a hangom rekedt, a pupilláim kitágulnak, érzem, hogy megremeg a csuklóm kezei közt.
A félelem végigszánkázik a gerincem mentém, de amilyen gyorsan életre kelt, hirtelen szakad meg. Néhányat pislogok, s hirtelen elrántom a kezemet tőle.
Pár pillanatig értetlenül nézek rá, aztán az órámra pillantok. 3 másodperc...
- Váó, első nekifutásnak nem is rossz! - nézek rá, és mosolyogni próbálok, hála az égnek, rendesen látom Alice kedves arcát. - 3 másodpercig tartottad rajtam! Szép! - elismerően szólok, s elfordulok tőle, hogy egy kicsit lerázzam magamról a félelem utolsó foszlányait is.
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Üvegház - Page 3 5508w6
Re: Üvegház // Szomb. Jan. 11, 2014 12:19 pm

Az első próbálkozásnál csak azt érem el, hogy elkuncogja magát. Meglepődve pillantok rá. Igen éreztem, hogy ez nem lesz az igazi, de nem számítottam ilyen reakcióra. De inkább nem is foglalkozom vele. A feladatra koncentrálok. Tudom, hogy mit kell csinálnom, de azért valljuk be még nem megy olyan jól, hogy rögtön sikerüljön is a dolog. Majd idővel már csak rá kell pillantanom valakire és abban a pillanatban elkapja majd őt a rettegés. Bár nem szándékozom ezt felhasználni senki ellen, de igaz, hogy nem árt, ha rendesen megtanuljuk a használatát.
Csak a szemeit figyelem semmi mást. Nem veszem észre, hogy elpirult volna, vagy közelebb kerültünk volna egymáshoz. Túlságosan is koncentrálok ahhoz, hogy ezek most feltűnjenek nekem. Talán jobb is így, mert akkor az én arcom is felvenné a lángvörös színt. Érzem ahogy a keze megremeg az enyémben, a tekintetében látom a félelmet. Próbálom még tartani a dolgot, de ekkor meghallom a nevem. Elkerekednek szemeim, mintha egy pofont kaptam volna úgy térek magamhoz. Hagyom, hogy kirántsa a kezét az enyémből, majd csak tétlenül figyelem, hallgatom őt. Három másodperc. Ez semmi főleg, hogy eljutni odáig sokkal több időbe telt. Egy sóhaj szalad ki az ajkaim közül, majd végül csak megszólalok.
-De gyorsabbnak kéne lennem. Ha valakin alkalmaznom kellene az nem fogja megvárni, hogy sikerüljön...-Egy kissé elmerengek, majd hirtelen kapom fel rá a tekintetem és egy mosolyt varázsolok az arcomra.
-Nos te is megszeretnéd próbálni? Bár gondolom neked ez már remekül megy, ha sikerült egy farkasnál is alkalmaznod...De ha gyakorolnád, csak nyugodtan!-Én mondjuk még vagy ötször nekifutnék ennek, de nem akarom Velkant megterhelni vele. Tudom, hogy borzalmas érzés, mikor alkalmazzák rajtad. Abi már bemutatta nekem és talán erősebb is volt, mint most az enyém.
Vissza az elejére Go down
Velkan Bouver
I. Harcos
Velkan Bouver

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 132
◯ IC REAG : 160
◯ Lakhely : Fairbanks azon belül, bárhol
Re: Üvegház // Csüt. Jan. 16, 2014 12:12 am

Lerázom magamról a félelem utolsó mozzanatát is. Rá nézek, mikor visszafordulok.
- Ahhoz képest, hogy most először csináltad, jól ment. Ennyi bőven elegendő, hogy előnyhöz juss egy Farkassal szemben. Legutóbb pl. amikor én alkalmaztam, a Farkas, megijedt egy őztől.
Azt már nem teszem hozzá, hogy félelmében felém kezdett el szaladni, és kis híján lesmárolt, mert az már nekem lenne ciki. Alice előtt meg valahogy, nem szeretnék beégni.
- Ha eleget gyakorlod, menni fog. Gyorsabban is, és tovább is. Minden gyakorlás kérdése.
Na. Lássuk. Szembe fordulok vele, hirtelen, mint valami cöveket, felemelem a kezem, s elsuttogom a Rettegés szavait. Mágiám kígyóként tekeredik köré, bújik be fülén, száján, siklik végig torkán, s tüdején keresztül, jut el a véráramaiba, s onnét mindenhová a félelem. Nem tudom pontosan, mit lát ilyenkor a másik, de azt tudom, hogy érzem, a foglyom.
Elrántom a kezem, s ezáltal elengedem, pár pillanatig tartott a varázs, és nem akarom ezalatt tartani, mert tudom, milyen érzés. Gyorsaság, és kitartás. Csak ez kell. Megvárom, míg a félelemből magához tér egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Üvegház - Page 3 5508w6
Re: Üvegház // Pént. Jan. 17, 2014 4:50 pm

-Nagyon szépen köszönöm.-Azért jól esik nekem, hogy ennyire biztat engem. Ez mindig is sokat segített nekem, és erre Abi is rájött. Mellette úgy érzem, hogy sokkal kitartóbb vagyok. Nem egyszer akartam már feladni a próbálkozásokat, de akkor Abi jött és helyrerázott.
Velkan próbálkozása elég hirtelen jön. Nem is jut idő számomra felkészülni a dologra. Meglepetten pillantok ő rá, és meg sem mozdulok. Oké elvileg egy farkas nem fog megállni csak azért, hogy neked jobb legyen, de ez most csak gyakorlás.
Nagyon hamar megérzem a mágiáját, a csontig hatoló félelmet. A szívem hevesen kezd el kalapálni. Egész testem megfeszül, arcomra a rémület ül ki. Már rég nem éreztem ilyen fokú rettegést. Talán még kölyök voltam, mikor egyik este a vihar miatt elfogott a félelem, de olyan mértékben, hogy mozdulni se bírtam. A szemeimből még pár könny is kicsordul, majd végigfutnak az arcomon.
Lehet, hogy csak pár másodpercig tartott a varázslat mégis úgy érzem, hogy percek teltek el.
Ahogy elenged egy nagy levegőt veszek. Egész testemben remegek. Elfordulok tőle, hogy ne lásson ilyennek. Egyelőre semmit sem mondok neki, csak próbálom megnyugtatni magam. Arcomról letörlöm a könnyeket.
-Ügyes voltál, nagyon!-Szólalok meg végül, de továbbra is háttal állok neki. Kell még pár perc, hogy teljesen összekapjam magam. Az övé sokkal erősebb volt az enyémnél, így nem csoda, hogy hatásosabb is.
Vissza az elejére Go down
Velkan Bouver
I. Harcos
Velkan Bouver

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 132
◯ IC REAG : 160
◯ Lakhely : Fairbanks azon belül, bárhol
Re: Üvegház // Hétf. Jan. 20, 2014 7:24 pm

Megingatom a fejem.
- Ne köszönd, ez természetes. - mondom kissé zavart mosollyal.
A mágiám telibe kapja, és tény, nem hagytam felkészülni, de sajnos a Fenevadak sem hagynak időt, és nem állnak meg, ha arról van szó. Ám mikor látom, hogy könny csordul vágig az arcán, leengedem a kezem, visszaszorítom a varázslatom. Azért ekkora hatást nem akartam nála elérni...
Zavartan nézek rá, s mikor elfordul, elszégyellem magam. Nem, ezt nem akartam.
- Alice, én... - nem tudok mit mondani, keresem a szavakat. Az erős, kitartó, elérhetetlen, megingathatatlan Őrző nőkhöz vagyok szokva, és elfelejtettem, hogy Alice is Tanonc, akár csak én. Fogalmam sincs, mi játszódhatott le a szemei előtt, de nem akartam, hogy könnyeket ejtsen. Mögé lépek, mikor megdicsér.
Nem tudom mit tegyek, végül, azt teszem, amit Lucyvel tettem mindig, mikor félt, s nem számíthatott másra, csak rám.
Karjaim óvón fonják át Alicet, kedvesen magamhoz vonom, nyaka és mellkasa között összefonom karjaimat, hajába temetem arcomat, s egy hosszú pillanatig csak tartom magamhoz. Érzem, milyen ütemben veszi a levegőt, s ahogy ott állok mögötte, megérzem hajának kellemes illatát, s érzem, hogy a mellkasomban valami üt egy hatalmasat. De nem úgy, mint azon a furcsa Teliholdas éjszakán... Ez valahogy... Kellemesebb.
Nem tudom meddig állunk így, nem érzem, hogy Alice eltaszítana, én meg nem értem, miért teszem ezt. Csak azt érzem, hogy ez jó így.
Végül elengedem, s érzem, hogy vörösödik a fejem, a torkomat megköszörülve fordulok el tőle, ne lássa, hogy totál zavarban vagyok.
- Khm... folytassuk a nyíllal, vagy a bénítással oké? - a táskámhoz lépek, matatok valami után, fogalmam sincs mit keresek, végül csak a sütis dobozból veszek el egy sütit, és elropogtatom, tekintetem mindenfelé téved, csak épp Alice arcára nem...
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Üvegház - Page 3 5508w6
Re: Üvegház // Hétf. Jan. 20, 2014 8:53 pm

La vie en rose
Angol szöveg

Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy Velkan nem akart engem megríkatni, de általában a félelemre, vagy idegességre könnyekkel reagálok. Ez már csak ilyen nálam. Sosem szerettem, hogy ennyire könnyen elsírom magam, nem egy kellemetlen helyzetem adódott ebből. Egyszer még Will előtt is sikerült kiborulnom, pedig neki sem az volt a szándéka, hogy megbántson engem.
Hallom, hogy a nevemet mondja. A mondatot nem fejezi be, de így is sejtem, hogy mit akart mondani. Csöppet sem haragszom rá, vagy ilyesmi. Pont az volt a lényeg, hogy megfélemlítsen és sikerült neki, csak jobban, mint amire számítottunk. Majd ahogy fejlődöm úgy fogom egyre jobban bírni ezt is.
A szavaira csak megrázom a fejem, jelezve, hogy nincs semmi baj. Pár perc múlva, majd minden rendbe jön és el is felejtem ezt az egész butaságot. Ám ekkor hirtelen erős karjai óvón körbeölelnek engem, a nyakamon meg megérzem meleg leheletét, ahogy a hajamba fúrja arcát. A szívem megint gyors ütemben kezd el verni. Szemeim kikerekednek. Erre a lépésre nem számítottam.
Az arcom semmi perc alatt veszi fel a legsötétebb vörös színt, amit csak tud. Teljesen összezavarodom, de mind e mellett ott belül ez az ölelés melegséget önt a szívembe. Jól érzem magam a karjaiban. Már nagyon rég nem éreztem ilyet, szinte már idegenné vált.
Az egyik kezemet végül az övére helyezem. Nem, nem tolom el magamtól, nem csinálok semmit csak próbálom felfogni a dolgokat. A könnyeim már teljesen visszavonultak, mintha sosem lettek volna és a nyugalom telepszik le rám.
Hirtelen enged el, ami engem is visszaránt a valóságba. Zavartan tűröm hátra a hajam a fülem mögé. Én sem merek rá pillantani, inkább próbálok úgy csinálni, mint aki valami nagyon érdekeset pillantott meg.
-Hogy?...Öhm, rendben!-Csak egy gyors pillantást veszek, majd én is a táskámhoz sétálok és kiveszem belőle az italomat, hogy oltsam a nem létező szomjamat. Érzem, hogy még mindig teljesen vörös az arcom. Valahogy össze kell kapnom magam!
-Kérek pár percet!-Azzal meg sem várom a válaszát csak elindulok a mosdók felé. Ha el akarom tüntetni ezt a pírt az arcomról muszáj kicsit félrevonulnom. Csak öt percig várakoztatom meg. Mikor visszaérek már szinte alig látszódnak azok a bizonyos piros foltocskák az arcomon. Még iszom pár kortyot, majd odalépek mellé próbálva úgy tenni, mintha mi sem történt volna.
-Akkor melyik legyen?-Mivel én egyiket sem próbáltam még, így rá hagyom a döntést.
Vissza az elejére Go down
Velkan Bouver
I. Harcos
Velkan Bouver

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 132
◯ IC REAG : 160
◯ Lakhely : Fairbanks azon belül, bárhol
Re: Üvegház // Hétf. Jan. 20, 2014 9:28 pm

Totál zavarban vagyok, mint valami kisiskolás diák. Nem tudom mit mondjak, mit reagáljak. De látva Alicet, ő is így van a helyzettel. Kimegy, én pedig mielőtt még szólnék, már el is tűnik az ajtó mögött. Ha nem jönne vissza, azon se csodálkoznék.
Velkan, te isten barma!!! A kezemmel verem a fejem, hogy hogy lehettem ekkora állat. Úristen Velkan, te barom! Ég az arcom, olyan mély levegőket veszek, amekkorát csak bírok. Velkan, higgadj le. Velkan, higgadj, le... nyugi! Nyugalom! A közeli kis csaphoz lépek, hogy megmossam az arcom. Higgadj le Velkan... Semmi sem történt! Mikor hallom a lépteit, kapkodva lépek a táskámhoz, mintha keresnék valamit, ki is veszem a füzetem, de annyira gyorsan csinálok mindent, hogy a táska tartalma a földre borul, a füzeteim, könyveim, jegyzeteim, tollakkal, ceruzákkal együtt... Francba!
Gyors mozdulatokkal szedem össze a dolgokat, érzem, hogy mellém lép, de nem merek rá nézni. Finom volt az illata, jó volt megölelni, de szinte kiakarom magamból tépni az érzést, nem akarok emlékezni rá. Az egyik jegyzetet olvasva nézem, mik a teendőink, majd végül döntésre jutok.
- Ööö... legyen akkor az Ezüst nyíl, az még egyikünknek se megy.
Felállok, a táskámat a padra teszem, igyekszem végre higgadtan gondolkodni.
- Na, akkor... megpróbálom én először, oké? Ha már megformáljuk, szerintem az is bőven elég lesz.
Hangom kissé rekedt. Lerázom az adrenalint magamban, kinyújtom a kezem, mintha valami íjat tartanék, majd halkan elmormogom a varázs szavakat. Nem történik semmi, bár a levegő megmoccan körülöttem. Újra próbálkozom, ezúttal már látszik, hogy vibrál a levegő, de újfent nem történik semmi.
Sóhajtok, megvakarom a tarkóm, gondolkodom, hogy lehetne, hogy sikerüljön.
- Te is próbálgasd, hátha neked sikerül. - mosolygok a lányra.
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Üvegház - Page 3 5508w6
Re: Üvegház // Hétf. Jan. 20, 2014 9:56 pm

Miután visszajövök próbálom elfelejteni az előzőeket, próbálok a feladatainkra koncentrálni, de a kép, az érzés nem akar eltűnni. Látom rajta, hogy ő is ugyan annyira zavarban van, mint én. Kapkod és ennek köszönhetően a táskája le is esik a földre. Azonnal lehajolnék segíteni neki, de megállítom a mozdulatot. Nem, nem lehet...Maradj nyugton Alice! A végén megint rákvörös leszel.
-Rendben!-Mondom alig hallhatóan, majd kicsit ellépek tőle, hogy nagyobb teret hagyjak neki a próbálkozáshoz. Először csak figyelem a mozdulatát, az arcát, ahogy koncentrál a varázslatra. Nem szólalok meg, hiszen az csak kizökkenthetné őt. Látható, hogy valami megindul, de ez még édes kevés ahhoz, hogy elő is bújjon az a kis nyíl.
Végül én is beállok mellé, kinyújtom a karom és megpróbálom előhívni. A szemeimet becsukom, hogy minden erőmmel a varázslatra koncentráljak. Ám ahogy ezt megteszek egy kép ugrik be. Halványan ismét megjelenik a pír az arcomon. Szemeim felpattannak és óvatosan oldalra pillantok, egyenesen Ő rá. Az arcát fürkészem, a szemeit, a az orrát, az...az ajkait. Talán másodpercek, de meglehet, hogy percek is eltelnek mire észhez térek. Azonnal elkapom a tekintetem, kicsit hátat fordítok neki, mintha csak célba venném az egyik fát és ismét megpróbálkozom elképzelni az ezüst nyilat ahogy megjelenik és a fába fúródik. Kisebb bizsergést kezdek érezni a karomban, de ahogy Velkannak nekem sem sikerül. Még párszor megpróbálkozom vele, majd leeresztem karom és felé fordulok.
-Talán...esetleg...meg kellene próbálni....hogy mi ketten...egyszerre!-Nehézkesen mondom ki ezeket a szavakat, de végül sikerül megosztanom vele az ötletemet. Ha együtt próbálnánk meg, több esélyünk lenne előidézni.
Vissza az elejére Go down
Velkan Bouver
I. Harcos
Velkan Bouver

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 132
◯ IC REAG : 160
◯ Lakhely : Fairbanks azon belül, bárhol
Re: Üvegház // Hétf. Jan. 20, 2014 10:46 pm

Érzem, hogy beáll mellém. Csak előre meredek, feszesen kihúzom a képzeletbeli íjat, de akaratlanul is, szaporábban veszem a levegőt. Mágiámat igyekszem koncentrálni, de érzem, hogy a tarkómba bizsergés fut, s vörös lesz a képem. A szemem sarkából észreveszem, hogy figyel. Figyel Alice... engem. Kihúzom magam, erősebbnek akarok tűnni. Kínos csend, csak halk lélegzetünk töri meg a csendet. Én nem tudok így... VELKAN!
Megrázom a fejem, s leengedem a kezem, s látom, hogy ő már a fával szemben próbálkozik. Pulcsim ujjával megtörlöm a homlokom, pedig nem izzadok, mégis pokolian melegem van. Fogalmam sincs, miért. Figyelem alakját. Olyan... szép. Vonalai kecsesen rajzolódnak a képzeletbeli íj fájára. Mágiája finoman érződik a levegőben, körülötte, de enélkül is csodálatosnak látom. Tincsei meglibbennek a levegőben, nyakának puha bőre kivillan tincsei alól, s kedvem lenne megcsókolni ott... S beletemetni tincsei közé újra az arcomat. Eszembe jut, ahogy öleltem, s testének finom melegét, ahogy hozzám... Atyaég, VELKAN!!!
Érzem, hogy a gatyám kényelmetlenné válik. Vörös leszek, és még inkább, mikor azok a gyönyörű szemek rám tekintenek. Gyorsan zsebre vágom a kezeimet, hogy ne látszódjon a szemmel látható gatyaméret változás. Kellett nekem farmert felvennem!
-Ööö... i.. igen? Biztos vagy benne? - próbálok nem túl zavart lenni. Velkan, higgadj le! Sürgősen higgadj le!
Végül nyelek egyet, mély levegőket veszek, mögé lépek.
- Oké... akkor nyújtsd ki a... keted... izé... kezed. Bocsi, nyelvbotlás. - nevetek zavartan. A csuklóját fogom, s én is kinyújtom közben a kezem. Érzem, hogy a mellkasomban erőseket üt a szívem, ahogy újra megérzem testének melegét hozzám simulni. Bal kézfejemet bal kezének tenyerébe simítom, majd úgy teszek, mintha kihúznék egy íjat. Vezetem végig a kezét.
- Ha kényelmetlen, szólj nyugodtan! - mondom, most már kicsit bátrabban, bár a pír nem akar eltűnni az arcomról.
Mágiám finoman koncentrálom, s hagyom, hogy az ő kezébe áramoljon át. Az illata, parfümje az orromba kúszik.
- Finom... az illatod. - suttogom váratlanul, ahogy gyakoroljuk a mozdulatot. Nem tudom, miért suttogok. Talán azt remélem, nem hallja meg?
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Üvegház - Page 3 5508w6
Re: Üvegház // Kedd Jan. 21, 2014 1:52 am

Szerencsére semmit sem látok abból, amit Velkan tesz, mivel háttal állok neki. Ha tudnám, hogy ő is elkezd engem méregetni, úgy bizony teljesen elvörösödnék, már megint. Így tehát csak az ártatlan gondolataim maradnak meg, meg a koncentrálás a varázsigére. Bár nem fűzök túl nagy reményeket neki, hiszen két szinttel le vagyok maradva, de azért próbálkozom, ahogy máskor is szoktam.
Miután a sok próbálkozás ellenére sem érek el semmit Velkanhoz fordulok. Nem kell aggódnia semmitől a szemeim nem vándorolnak le a derekától délebbre. Annál sokkal szerényebb, félénkebb vagyok.
-Nem, nem vagyok, de mivel ez egy erős varázslat így gondolom ketten többre mennénk vele. Egy próbát azért megér, szerintem.-De nem akarom erőltetni a dolgot. Ha ő nem szeretné, akkor tovább is léphetünk. A tekintetemmel figyelem, ahogy mögém lép, majd egy mosoly kíséretében kinyújtom a karom, ahogy eddig is tettem. Mind addig, míg meg nem érinti a kezemet teljesen nyugton maradok, de ahogy megérzem a meleg, puha bőrét az enyémen a szívem hevesen kezd el lüktetni és az arcom is kipirul, de nem foglalkozom vele...Vagyis megpróbálok nem foglalkozni vele.
-Rendben!-Még bólintok is egyet szavaimat megerősítve. Hagyom, hadd vezesse a kezemet, végül ismét behunyom a szemem és megpróbálok mindent kizárni az elmémből, hogy csak a varázslatra gondoljak. Érzem ahogy szép lassan átvezeti energiáit a karomban, így egyre erősebben kezdek el koncentrálni, de ekkor meghallom a hangját.
Szemeimet kinyitom, kicsit hátrafelé fordulok és úgy szólalok meg.
-Tessék? Mit mondtál?- Hallottam, hogy megszólalt, de nem értettem meg, hogy mit mondott. Akár  válaszol, akár nem végül visszafordulok és újból koncentrálni kezdek. Lehunyom a szemeimet, egy mély levegőt veszek és hagyom, hogy az energiáink lassan alakot öltsön. Ha Velkan figyel láthatja, hogy a kezünk végénél valami felsejlik, de még nem igazán lehet kivenni a körvonalait. Ez mind csak pár másodpercig tart, majd hirtelen elfog a szédülés és, mintha súlyos nehezéket pakoltak volna fel rám. Hirtelen kapaszkodom meg benne. Semmi kedvem egy jó nagyot esni.
-Ne...ne haragudj, de nem érzem jól magam!...Le kell ülnöm!-Nem várom meg a reakcióját, csak elindulok az egyik közeli padhoz, majd helyet foglalok rajta. A térdeimre könyökölök és arcomat a tenyereimbe temetem.
-Azt hiszem ez még túl sok volt nekem!-A kezeim kissé remegni kezdenek. Talán lement a vércukrom. Ennem kéne valamit!
-Kérlek hoznál nekem a sütikből!-Pillantok fel rá végül kérően. Nem akarom megijeszteni, meg biztos vagyok benne, hogy egy kis pihenés után minden rendben lesz és folytathatjuk majd a gyakorlást.
Vissza az elejére Go down
Velkan Bouver
I. Harcos
Velkan Bouver

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 132
◯ IC REAG : 160
◯ Lakhely : Fairbanks azon belül, bárhol
Re: Üvegház // Csüt. Jan. 23, 2014 6:44 pm

O Mare E Tu

Talán a szívem miatt, vagy Alice illata miatt, de ahogy ott állok mögötte, úgy érzem, mintha felemelkednék. Mintha lebegnék... Mintha a szél szárnyaira venne, és repülnék... Illata körbeleng, s én csak lehunyom a szemem, és hagyom, hogy a mozdulat szinte ösztönösen ismétlődjön, újra és újra. Mágiám finoman áramlik át kezébe, úgy érzem mintha, lángolna a mellkasom szívem lüktetésétől. Még soha nem éreztem ilyesmit.
Hirtelen az jut az eszembe, hogy mi lenne, ha a nyakába csókolnék? Hogy miért? Mert úgy érzem, hogy erre van szükségem. Hogy ez... neki is jó lenne. Kezétől forró lesz a kezem, s a gondolat egyre inkább nem akar kiszállni a fejemből. Azt veszem észre, hogy még közelebb hajolok hozzá, bőre forróságát is megérzem, s ekkor ejtem ki azokat a bókoló szavakat, amik még engem is meglepnek. Kérdez, rám néz, és kis híján összeér az arcunk, ahogy hátra pillant. Mégis nyugodtnak érzem magam, ahogy tekintetünk találkozik.
- Finom az illatod. - mondom, egy mosoly kíséretében, s továbbra is csak szemeit figyelem. Aztán láthatóan, szemeim letévednek ajkaira. Bizsergek, s érzem, ahogy a tovább áramló mágiámba is valami bizsergető hullám költözik. Még sose tapasztaltam ilyesmit, de nem rossz érzés. Ajkait nézve, eszembe jut, hogy... hogy megakarom tenni. Megakarom csókolni. Mintha az illata megrészegítene, és azok az ajkak olyan csábítóak... annyira hívnak, kívánatosak...
Mintha elfelejtettem volna levegőt venni, kiegyenesedek hirtelen. Mintha valami ködfátyolból most téptem volna ki magam. A kezeinkre összpontosítok, a feladatra koncentrálok. Látom, hogy ő is így tesz, és próbálok a gyakorlatra figyelni. A kezünk végén mágiánk összpontosul, aprón vibrál a levegő, s mire még inkább tovább áramoltatnám a varázslatot, csak azt érzem, hogy Alice hirtelen belém kapaszkodik. Azonnal elkapom, nehogy elessen, megtartom, s ösztönösen magamhoz húzom.
- Minden rendben? - nézek rá, s mikor szavatkozni kezd, csak ingatom a fejem, hogy semmi gond. A padhoz kísérem, s leülök mellé, majd felé nyújtom a sütis dobozt, kérnie sem kell. A táskámból előveszek egy kulacsot, benne víz, s még egy becsomagolt szendvics is előkerül.
- Tessék. Még nem kezdtem meg, egyél nyugodtan, neked adom. És nincs ellenkezés. - ellentmondást nem tűrően teszem az ölébe a szendvicset - Mára szerintem hagyjuk, kigyakoroltuk magunkat bőven.
Megsimítom bátorítóan a vállát. Arcát figyelem, s gondolataim hirtelen kiszállnak a fejemből, csak ő létezik újra, senki más. Megint az a köd, amit éreztem az elmémen, mikor mögötte álltam.
Olyan... nehéznek érzem mindenem. Nem tudom, meddig ülhetek így mellette, csak arra eszmélek, hogy kezem a bőrén pihen, nem simogatom, csak nézem őt, mintha... mintha megdermedtem volna. A képem rákvörössé válik, s elemelem a kezem, majd inkább előre meredek, magam elé.
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Üvegház - Page 3 5508w6
Re: Üvegház // Csüt. Jan. 23, 2014 7:54 pm

A szavakat megismétli és most meg is értem őket. Egy aprócska mosolyra húzódnak ajkaim és ugyan abban a pillanatban az arcom kissé elvörösödik. Érzem, hogy egyre jobban kezdek zavarba jönni, de nem hagyom, hogy eluralkodjon rajtam.
-Köszönöm!-Válaszolom neki alig hallhatóan, végül visszafordulok, mert most a feladatra kell koncentrálni és le kell nyugtatnom a szívemet, különben nem fog menni. Talán akkor sem menne, ha minden erőnkkel arra figyelnénk, hiszen ezt nekünk még nem kell tudni, de egy kísérletet tényleg megér a dolog.
Nem számítottam arra, hogy ez az egy próba annyira elveszi az erőmet, hogy rosszul leszek ettől. Valahogy nem gondoltam bele, egyikünk sem gondolt bele, de ezzel is csak tanultunk. Legközelebb nem erőltetjük azt, ami nem megy. Nem hiába bontották külön szintekre ezeket. Gondolom meg kell lennie a kellő tapasztalatnak, erőnek, hogy végül ezek is menjenek.
A támogatásával végül sikeresen helyet foglalok az egyik padon. Mikor a szendvics az ölemben landol hálásan pillantok rá, majd egy mosolyt is elővarázsolok.
-Ez igazán kedves tőled, de nem akarom megenni előled. Ezt magadnak hoztad!-Jól esik a gondoskodása, de valahogy az ilyeneket mindig is rosszul kezeltem. Tudom, hogy néha nem árt elfogadni a segítséget, hogy ne csak adjak, hanem hagyjam, hogy kapjak is, de mégis nehezemre esik elfogadni. Az érintése kellemes, nem is húzom el magam tőle, csak élvezem a bőre melegét az enyémen.
-Ne! Ne hagyjuk abba! Tényleg jól leszek pár perc múlva, csak ennem kell egy kicsit meg pihennem. De én szeretném folytatni. Ha nem is ilyen erős varázslatokat, de legalább az alapvetőeket, amiket már megtanulhattam és természetesen te is gyakorolhatsz rajtam...De az ezüst nyilat valóban hagyni kellene. Nem vagyok elég erős még hozzá.-Még alig csináltunk valamit. Ha ennyitől megfutamodom, akkor sosem leszek jobb őrző. Ha mégis ragaszkodik ahhoz, hogy enyém legyen a szendvicse kicsomagolom és elfelezem, majd az egyik részét át is adom neki. Nem lett így valami guszta, de neki is szüksége van az energiára. Ahogy felé pillantom észreveszem, hogy az arca vörös. Először arra tudok gondolni, hogy esetleg melege van...De akkor miért nem veszi le a pulcsiját...Vagy esetleg másról van szó?
Már a gondolattól is elpirulok. Nem az nem lehet...Hátamat nekitámasztom a padnak és én is csak előre bámulok miközben elkezdem eszegetni a szendvicset. A gondolataim ezerfelé járnak és próbálom őket kihajítani a fejemből, de egyszerűen nem megy. Mikor az egyik varázslatra kezdek el koncentrálni, vagy csak a munkámra rögtön bevillan Velkan, ahogy átölel, ahogy mögöttem áll.
Nem...nem...nem! Nem szabad erre gondolnom. Különben is ő biztosan nem érezte ugyan azt, nem érezhette.
-Amúgy ha jól tudom te sem idevalósi vagy. Honnan is jöttél?-Igen ezaz, talán a beszélgetés eltereli a gondolataimat és sikerül majd kivernem a fejemből őt.
Vissza az elejére Go down
Velkan Bouver
I. Harcos
Velkan Bouver

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 132
◯ IC REAG : 160
◯ Lakhely : Fairbanks azon belül, bárhol
Re: Üvegház // Pént. Jan. 24, 2014 12:36 pm

Csak finoman a szám elé teszem a mutatóujjam, mikor próbál visszautasítani.
- Edd csak meg. Semmi gond, a koliban majd eszek én is. Meg amúgy sincs ráírva a nevem. - mosolyogva nézek rá.
Aztán az a zavart csend. Elveszem a kezem, igyekszem lehiggadni, és zavartan megvakarom az arcom. Még mindig vörös vagyok, nem is nézek rá Alicera. A szavaira mégis mosoly kerül fel arcomra.
- Rendben, ahogy akarod. Akkor, ha megetted a szendvicset, folytassuk a bénítással. Ha úgy jó neked. - még mindig kerülöm a pillantását, de a pír egyre inkább visszahúzódik.
Mikor felém nyújtja a szendvics felét, zavart mosollyal veszem el, s csendben majszolgatni kezdem.
- New Yorkból jöttem. - felelem a kérdésre. - Vérbeli nagyvárosi vagyok, bár ez azt hiszem, nem mindig előny. Legalábbis mióta itt vagyok Fairbanks-ben, azóta ezt érzem.
- És te Alice? Te itteni vagy? - kérdezem, miközben tovább majszolgatok.
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Üvegház - Page 3 5508w6
Re: Üvegház // Szomb. Jan. 25, 2014 12:03 pm

-Bénítás? Nekem az is jó, de azt csak te tudod majd rajtam gyakorolni. Nem mernék megint egy erősebbel kísérletezni.-Remélem megérti ezt, de rajtam cserébe annyiszor gyakorolhatja, ahányszor csak szeretné. Ez a minimum, ha már ilyen kedves velem.
-Nem én sem vagyok helybéli!...Kanadából jöttem, pontosabban Dawsonból, egy kisváros a határhoz közel. Ott nőttem fel egy farmon...De pár évig a nagyvárosi életet is kipróbálhattam, de rájöttem, hogy nem nagyon való az nekem.-Igaz nem azért jöttem el ide Fairbanksben, de itt sokkal otthonosabbnak érzem magam. A kisvárosoknak is megvannak a maga előnyei.
Szép lassan a szendvicsem is elfogy és kezdem is jobban érezni magam. A rosszullétem elmúlt. Úgy tűnik az étel sokat segített nekem. Jobban oda kellene figyelnem az étkezéseimre.
-Ha te készen vagy akár folytathatjuk is. Már sokkal jobban vagyok!-Még egy mosolyt is az arcomra varázsolok, hogy ezzel is csak megerősítsem a szavaim. Idő közben egy süti is a kezembe landol. Ezt még megeszem és teljesen helyrerázódom.

//Hu hát ez most nem lett valami jó, bocsi Embarassed//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Üvegház //

Vissza az elejére Go down
 

Üvegház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Kultúra és Tudomány :: Georgeson Botanikus Kert-