KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Michelle Tedrow Csüt. Okt. 03, 2024 1:23 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 29, 2024 10:25 pm
írta  Egon Candvelon Vas. Szept. 29, 2024 3:01 pm
írta  Bruno Manzano Vas. Szept. 29, 2024 11:25 am
írta  Jackson Carter Vas. Szept. 29, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
Bruno Manzano
Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 I_vote_lcapSzeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 I_voting_barSzeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 I_vote_lcapSzeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 I_voting_barSzeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 I_vote_rcap 
Michelle Tedrow
Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 I_vote_lcapSzeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 I_voting_barSzeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 I_vote_rcap 

Megosztás

Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 Empty
 

 Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak // Vas. Ápr. 05, 2015 4:29 pm

First topic message reminder :

Cím: Láda-mese finálé
Hely: Farkaslak
Idő: 2015. január 1., Victor születésnpja
Érintettek: Autumn A. Autenberry, Victor Wainwright

Hazaérkezésem után a három láda, amit Tria mondott, megérkezett Victorhoz. Pontosabban becsempésztem a szobájába, egyelőre nem akartam a szeme elé kerülni. Sokáig úgyse bujkálhatok előle, főleg így, hogy egy épületben lakunk, mégis: ameddig lehetett, még húzni akartam.
A három ládából egyben Yetta kisujja volt, egyben az én bal gyűrűsujjam, az utolsóban pedig a bal kézfejem. Valami azt súgta, nem fogja őket ezüstláncra fűzve a nyakában hordani - bár ha igen, akkor aztán tényleg semmi kétséget nem hagy afelől, hogy kinek a Kölyke. Rock 'n' Roll nagypapa lenne a flúgos Dédi mellett, senki nem szólhatna többé a hülyeségeim miatt. Ami király lenne, de inkább abbahagyom az álmodozást.
A pakk mellé egy rövid üzenet is járt. Írásban közöltem, amit akartam, mert egyfelől így biztosan nem szakított félbe, másfelől én is normálisabban és összeszedettebben fogalmaztam így, semmint az "atyai" pillantás súlya alatt rogyadozva.

"Boldog születésnapot, Victor! Ezt elsősorban a Teremtőd üzeni ezekkel a dobozokkal, én kevésbé véresen köszöntöttelek volna fel, de azt hiszem, tudod milyen ellenállhatatlan. Én pedig már tudom, miért voltál olyan dühös rám. Tudod... azt kívánom, bár ne lenne igaz, de ez nem kívánságműsor, igaz? Bocsánat...
Az én ajándékom két jó hír, legalábbis bízom benne, hogy neked is azok lesznek. Az egyik: Yetta biztonságban van, távol minden szarságtól, ami itt kavarog. A másik: úton vagyok a tisztességes hímmé válás felé, ugyanis eljegyeztem és igent mondott - és ez nem olyan leánykérés volt, mint az a tucatnyi még anno Európában. Fogalmam sincs, mikor látom újra, de akkor el fogom venni, és erre szeretném az áldásodat kérni.
Edward

U.i: Gondolkodtál már családi vacsin? Irtó vicces lenne."
Vissza az elejére Go down


Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 Empty
Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 Empty
Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 Empty
SzerzőÜzenet
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak // Szomb. Dec. 30, 2017 1:54 pm

[2017.12.27. éjjel - Angel]

Rövid hívást terveztem az eme alkalomra vett eldobhatós telefonról. Semmi sallang, csak a lényeg, akár felvette, akár az üzenetrögzítő kapcsolt.
- Január 22., a ti egyetemeteken. Ha megy. - Nem, véletlen se mondok se várost, se nevet, se semmi egyebet. Nem vagyok paranoiás, csak óvatos. Az pedig, hogy "ha megy..." nos, ebből gondolhatta, hogy 50-50%-os randit szerveztem le nekik, de annyi baj legyen. Legalább egyikünk sincs gyanú-kereszttűzben, erről Eden gondoskodott, s ez már önmagában is elég jó szerintem.
- Boldog Új Évet! - azzal, ha csak nem volt olyan kommentárja, kérdése vagy hozzáfűznivalója, bontottam is a vonalat.
Vissza az elejére Go down
Angel Honore Gadot
Latro
Angel Honore Gadot

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 82
◯ HSZ : 159
◯ IC REAG : 139
◯ Lakhely : fagyos Alaszka
◯ Feltűnést kelthet : Erős smink, kihívó öltözködés és jellem
Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak - Page 6 Tumblr_od6yq4JE5o1rqiewno7_250
Re: Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak // Szomb. Dec. 30, 2017 7:54 pm

Nem számítottam hívásra, ismeretlen számokat meg eleve utálom, de végül mégis csak felvettem, mert úgy éreztem, hogy fontos lehet. Meglepődtem, amikor meghallottam az ismerős hangot, de erről semmi se árulkodhatott neki, majd ajkam mosolyra húzódott, amikor meghallottam a dátumot.  
- Ott leszek, de azért majd valami időt írj, hogy ne kelljen beköltöznöm oda. – feleltem hanyagul, a hozzám megszokott stílusban. – De vigyázz, még a végén nyakad szegik. – tettem még hozzá, hiszen fogalmam sem volt arról, hogy miként fogja megcsinálni, nem érdekelt. Csak hozza össze a találkát, ahogyan azt is tudtam, hogy ebben a városban se szívesen látott vendég, de ez se az én gondom, hanem az övé. Nekem a hím kell és pár perc vele, hogy emlékeztessem, hogy jobb ha a határokon belül marad, mert a végén végzetes lesz a kirándulása.
- Boldog Újévet! – viszonoztam a dolgot, majd a vonalbontása után egyszerűen csak töltöttem a bort és máris beindult a fantáziám, hogy mit is tennék szegény professzorral, vagyis inkább fogok, mert biztos, hogy valamelyik megvalósul belőle.  
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak //

Vissza az elejére Go down
 

Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Kétsoros-