KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 11:39 am-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:50 am-kor
írta  Rebecca Morgan Szer. Május 15, 2024 9:33 am
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Május 14, 2024 10:54 am
írta  Bianca Giles Hétf. Május 13, 2024 10:20 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Hétf. Május 13, 2024 10:06 am
írta  Bruno Manzano Szomb. Május 11, 2024 4:46 pm
írta  Catherine Benedict Pént. Május 10, 2024 11:53 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Május 06, 2024 12:53 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 8:26 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 6:08 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
Zachariah O. Danvers
Egyetemi park - Page 10 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 10 I_voting_barEgyetemi park - Page 10 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Egyetemi park - Page 10 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 10 I_voting_barEgyetemi park - Page 10 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Egyetemi park - Page 10 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 10 I_voting_barEgyetemi park - Page 10 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Egyetemi park - Page 10 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 10 I_voting_barEgyetemi park - Page 10 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Egyetemi park - Page 10 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 10 I_voting_barEgyetemi park - Page 10 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Egyetemi park - Page 10 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 10 I_voting_barEgyetemi park - Page 10 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Egyetemi park - Page 10 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 10 I_voting_barEgyetemi park - Page 10 I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Egyetemi park - Page 10 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 10 I_voting_barEgyetemi park - Page 10 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Egyetemi park - Page 10 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 10 I_voting_barEgyetemi park - Page 10 I_vote_rcap 
Alignak
Egyetemi park - Page 10 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 10 I_voting_barEgyetemi park - Page 10 I_vote_rcap 

Megosztás

Egyetemi park - Page 10 Empty
 

 Egyetemi park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
Egyetemi park // Szer. Jan. 04, 2012 4:15 pm

First topic message reminder :

Egyetemi park - Page 10 CAM-12-3543-10_32F73065-467D-4A30-9F37BD828B1804F2_8ad3b2ca-50ec-48cb-9cce8b400e9f23e3


A hozzászólást Alignak összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 03, 2017 12:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
Egyetemi park - Page 10 Empty
SzerzőÜzenet
Prudence Versipellis
Falkatag
Prudence Versipellis

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 262
◯ HSZ : 44
◯ IC REAG : 39
◯ Lakhely : Fairbanks
Egyetemi park - Page 10 7721255793_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Egyetemi park // Kedd Május 24, 2016 10:29 am

Tetszik a kezdeményezése, a táncán látszik, hogy egy csiszolatlan gyémánt, az alapokkal nincsen gond, habár túl feszélyezettnek találom. A zene végén már bemelegedve fejezzük be a táncot, végül nagyot fújok, majd bólintok.
- Az alapokkal nem kell törődni, a tartás megvan. Érződik, hogy más táncokban is jártas... De a tangóban van egy nagyon fontos elem, amit ha nem viszünk bele, akkor elvész maga a tangó - közel lépek hozzá és szemeimmel a szemébe nézek. - Több hangsúlyt fektet a technikára, mint magára a Táncra. - A tánc szót jól megnyomom. Nem csak a cselekvésről van szó, hanem a Tánc puszta miben lététől. - Azt szeretem leginkább a tangóban, hogy nagy a hangsúly az improvizáción. Kijön az egyéniség, és az igazi összhang így mutatkozik meg a partnerek között. Mind a két fél a saját táncát táncolja, mégis együtt teszik meg azt. Ez a szenvedély tánca! A szenvedélyé a tánc iránt, a másik nem iránt, a szerelem iránt! Az agya a technikán jár. Ne gondolkozzon! Érezzen! Ne kapaszkodjon annyira az alapokba. Csak hallja a zenét, a tánc ott van a lábaiban, a mellkasában, a hátában. Bízza a testét a zenére! - Amíg beszélek az én hangom is egyre szenvedélyesebb lesz. Elkezdődik a következő dallam. Hátrébb lépek valamivel és a zene dallamára kitolom a csípőm és kezeimmel a levegőben végigsimítok oldalam vonalán. Így hívom a testemmel táncba. Csípőm megringatom, a leggings tökéletesen sejteti lábaimat, ahogyan a testhez álló fekete póló is. Ajkam enyhén nyitva, szemeim pedig szenvedélyes lánggal égnek. Így közelítünk egymás felé.
A tangó. A szerelem tánca... a vágyódás fázisa, a rövid találka, majd az elválás, a viszály, s végül újra a szenvedélyes egyesülés. A férfi domináns kisugárzással hódol a nőnek, és szolgálja ki az ő táncát. A csábítás tánca, az előjáték, a szerelem tüzes természete. Ez a Tangó.
Vissza az elejére Go down
http://www.wild-world.lapunk.hu
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
Re: Egyetemi park // Szomb. Aug. 27, 2016 5:46 pm

Egyetemi park - Page 10 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Jason Drewner
I. Tanonc
Jason Drewner

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 27
◯ HSZ : 192
◯ IC REAG : 166
◯ Lakhely : Fairbanks
Egyetemi park - Page 10 6edceb
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_inline_ovtyozaGsx1qlt39u_250
Re: Egyetemi park // Csüt. Nov. 03, 2016 10:16 pm


Leni & Jason


Ezt a hideget tuti nem fogom soha megszokni, milyen mázli, hogy ha minden úgy alakul, ahogyan azt David előre megmondta, akkor már nem sokáig kell tűrnöm. És ha ennyire fázok, akkor miért itt kint ücsörgök? Fogalmam sincs, inkább itt, mint odabent a folyosón, ahol amúgy is annyian vannak, hogy a földön kívül máshova nem tudnék ülni. Baráti társaságom nincs, akikkel befoglalhatnánk egy ülőgarnitúrás asztalt, csapódni meg nem szokásom, úgyhogy maradt egy pad a parkban. A hideg ellenére itt legalább jó a levegő és nem trappolnak bele a számba.
Lyukas órám volt, még legalább egy óra hátravolt belőle, hazamenni meg felesleges lett volna, annyira közel nem lakunk, így a padon ücsörögve való tanulás mellett döntöttem. Ártani nem fog, mert annyira príma nem voltam a tantárgyaimból, de tény és való, hogy egy csomót fejlődtem az utóbbi időben. Mire nem jó az a rengeteg idő, amit a szobájába bezárkózva tölt el az ember.. Amúgy sem nagyon számított, átmegyek-e a vizsgáimon, azért iratkoztam be egyáltalán az egyetemre, hogy csináljak valamit és nehogy ott kössek ki, hogy tényleg egész nap a szobámban gubbasztok. Már amúgy is jobb volt a helyzet, kezdtem afelé haladni, hogy inkább kiélvezném azt a fél évet, ami még maradt, minthogy sírjak és bánkódjak miatta. Mindenki jobban jár, én is, a környezetem is. Mondjuk ez nem ment egyik pillanatról a másikra, de rajta voltam az ügyön. Ékes példája ennek az is, hogy kivárom a lyukas órámat és tanulok, minthogy fogjam magam, tegyek magasról az egészre és húzzak haza, ellógva a nap hátralevő részét.
Vaskosabb kiadású francia nyelvtankönyvet bújok, homlokom ráncolva koncentrálok az anyagra, hogy minél hamarabb a fejembe verhessem. Kesztyűben lapozni mondjuk nem túl könnyű dolog, ennek köszönhetően sikerül a saját kezemből kiverni a könyvet, a vastag kötet pedig hangos puffanással landol a földön. Az alap zaj mondjuk elnyomja, de a közelben sétálók felém kapják a fejüket, én pedig amint felkaptam és találomra felcsaptam valahol a könyvet, nem győzöm lejjebb húzni a sapkámat és úgy tenni, mintha az égvilágon semmi sem történt volna.
Vissza az elejére Go down
Helena Ophélie Hagen
I. Harcos
Helena Ophélie Hagen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 172
◯ IC REAG : 158
◯ Lakhely : Fairbanks, egyetem
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Egyetemi park - Page 10 8a5d1e8d2925f1b476df7bd1ca8c4b87223be300
Re: Egyetemi park // Vas. Nov. 06, 2016 6:44 pm

Épp lyukasórám volt, már legalább fél órája dekkoltunk az előadóban, mire valaki a tanulmányiról vette a fáradtságot és elbattyogott idáig, hogy közölje: a tanárunk beteg, csak „elfelejtett” szólni, jövő héten ugyanitt, ugyanekkor folytatjuk a tananyagot, ahol abbamaradt.
Tavaly még örültem volna egy ilyen lyukasórának, mint majom a farkának, most inkább bosszantott... mérget mernék venni rá, hogy nem fogunk a tananyag végére érni, de vizsgán ugyanúgy kérdezni fogja a tanár, ha meg mégis belesűríti valahogy a maradék órákba, akkor meg azért lesz cefet hajtós az egész, ráadásul egy óra alatt már a városba sem sok értelme van kiszaladni, mert tényleg olyan rohanós lenne egy kajálás is, hogy kár érte. Inkább kapom vállamra a tagyómat, sapka a fejemre, aztán indulok az udvar felé, hogy sétáljak egyet a parkban. Mióta beköszöntött a télies idő, úgy is inkább van tömeg odabent, mint idekint, azt meg mostanában a szokásosnál is nehezebben viseltem.
Igaz, most épp nem esett, de volt valami kellemesen megnyugtató abban, ahogy a friss hó ropog az ember csizmája alatt, a kezeim zsebre vágva, ahogy dúdolászva figyelem a felhőket... nagyjából addig, amíg néhány perccel később valami tompa puffanás meg nem zavar a cél nélküli, gyermeteg ábrándozásban, amikor pedig a zaj forrása felé pillantok, ismerős vonásokat vélek felfedezni a sok téli ruhanemű alatt. Jason? Itt? Az egyetemen? Mi a fene... Egy szóval sem említette, hogy ő is ide fog járni, igaz, az utóbbi hónapokban nem is beszéltünk, hogy egyáltalán esélye legyen ilyesmiről beszámolni, és valahogy meg is tudom érteni a múltkori, vízparti kis találkánk után. Közelebb is sétálok hozzá, úgy, hogy lehetőleg ne vegyen észre, s csak amikor újra belemélyedne az olvasásba, olvasok bele a könyvébe hátulról, a válla felett átkukucskálva.
- „On ne voit bien qu'avec le cœur. L'essentiel est invisible pour les yeux.” – olvasom a jól ismert szavakat a nyelvtani példamondatok közt, mert A kis herceget még mindig jobban kedvelem, mint a száraz nyelvtant... francia-imádat ide vagy oda, a nyelvtan valahogy sosem volt a szívem csücske.
Vissza az elejére Go down
Jason Drewner
I. Tanonc
Jason Drewner

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 27
◯ HSZ : 192
◯ IC REAG : 166
◯ Lakhely : Fairbanks
Egyetemi park - Page 10 6edceb
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_inline_ovtyozaGsx1qlt39u_250
Re: Egyetemi park // Vas. Dec. 11, 2016 2:59 pm

Hamar felkapom a könyvemet és húzom be a nyakam a sálam közé, mintha semmi sem történt volna és nem én voltam olyan ügyetlen, aki sikeresen elejtette a könyvét. Aztán amint elült a közelben sétálgatók kíváncsisága és figyelmük másfelé terelődött, ismét megpróbálkoztam kinyitni azt a könyvet, ezúttal kínosan ügyelve arra, nehogy ismét a földre dobjam. Nem kell sok, hamar belemélyedek újfent az olvasásba, mert habár a nyelvtan nem éppen a kedvencem, a példamondatok érdekesek és én tényleg szeretnék jól megtanulni franciául, úgyhogy minden adott, hogy lelkesen lapozgassam azt a könyvet. Egészen addig, amíg meg nem hallok egy ismerősen csengő hangot. Hirtelen kapom fel a fejemet, a könyvet pedig nagyobb vehemenciával csapom össze, mint azt kellene, de ezúttal már nem ejtem ki a kesztyűs mancsaim közül.
- Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan - fordítom automatikusan az elhangzó szavakat, mert ez még az én francia tudásommal is tökéletesen megy, A kis herceg előttem sem ismeretlen, mindig öröm, amikor valami ismerős mondat köszön vissza a tankönyvből.
- Szia - köszönök kissé sután, ahogy tekintetem Leni arcára siklik, de akkor egyből eszembe jutnak a parton történtek és inkább lesütöm a pillantásom, cipőm orrával kezdve el böködni a letaposott havat a pad tövében. - Nem gondoltam volna, hogy pont itt fogunk összefutni - veszek erőt magamon és emelem fel a fejemet. Igazándiból nagyon is gondoltam rá, hiszen tudtam, hogy ide jár egyetemre, idő kérdése volt csupán, mikor futunk össze. - Jól vagy? - érdeklődöm félénken, mert a legutóbbi találkozásunk alkalmával egyikünk sem volt éppen csúcsformájában és bármi is történt akkor közöttünk, nem tudnék csak úgy hátat fordítani neki és itt hagyni. Az egyrészt nem én lennék, másrészről mégiscsak fontos nekem, hiába kavartuk múltkor igencsak szép fasírtba magunkat.
Vissza az elejére Go down
Helena Ophélie Hagen
I. Harcos
Helena Ophélie Hagen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 172
◯ IC REAG : 158
◯ Lakhely : Fairbanks, egyetem
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Egyetemi park - Page 10 8a5d1e8d2925f1b476df7bd1ca8c4b87223be300
Re: Egyetemi park // Szomb. Jan. 07, 2017 3:54 pm

Kissé meglep az a vehemencia, amit szerencsétlen nyelvankönyvnek kell átélnie – nem mint ha mostani hangulatomban velem jobban járt volna... Nem vonzott különösebben a nyelvtan, legalábbis olyan mélységekben, ahogy a suliban oktatják... A helyesírás ment, a szórendekkel, ragozásokkal sem volt soha problémám, de hogy már ezek történelmét meg elemzéseit nyüstöljük untalan? Túl száraz...
- És azt is tudod, hogy a könyvben kitől származnak ezek a szavak? - kérdeztem vissza, mielőtt egy sziával magam is visszaköszöntem volna.
- Miért? Pedig sosem titkoltam, hogy én is itt járok egyetemre. - nem mint ha akartam volna, szívesebben fejeztem volna be New Yorkban a tanulmányaimat, de ember tervez, a szülők pedig felülterveznek, ugyebár. Másrészt, akkor még köztünk sem volt ilyen puskaporos a hangulat, mint mióta megtudtam, hogy ő is ide költözött a városba.
- Jó, tudom, te valószínűleg nem azt a szakot csinálod, amit én, de előbb vagy utóbb várható volt... jut eszembe, milyen szakra íratkoztál be? Francia vagy irodalom? Vagy tanári? - említettem meg azokat a szakokat, amikhez így nagy hirtelen kötni tudnám A kis herceget, aztán vagy igazam lesz, vagy kijavít, ha nem, legalábbis gondolom.
- Volt már jobb is. - vonok vállat hanyag mozdulattal, mert úgy érzem, ha elkezdeném részletezni neki, hogy mi minden nyomja a szívemet, vagy nem tetszik azzal kapcsolatban, ami mostanában történt velem, körülöttem, holnap reggelig sem érek a végére, és elég egyhangú és hangulatgyilkos beszélgetés lenne.
- És veled minden rendben? - passzolom inkább vissza a kérdést, meséljen ő, remélhetőleg az vidámabb lesz, mint esetemben.
Vissza az elejére Go down
Jason Drewner
I. Tanonc
Jason Drewner

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 27
◯ HSZ : 192
◯ IC REAG : 166
◯ Lakhely : Fairbanks
Egyetemi park - Page 10 6edceb
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_inline_ovtyozaGsx1qlt39u_250
Re: Egyetemi park // Szomb. Jan. 28, 2017 9:02 pm

- Persze. Olvastam én is A kis herceget. Egyébként meg az idézetek végén oda van írva, kitől származik, ha nem lenne egyértelmű - mondjuk szerintem ez pont egy olyan idézet, ami manapság már olyan elterjedt és híres, hogy a legtöbben a mű ismerete nélkül is tisztában vannak azzal, ki írta.
- Persze, de akkora nagy ez az egyetem és elég sokan járnak ide ahhoz, hogy simán elkerüljük egymást - legalábbis szerintem, a gimiben is volt olyan, akit minden bizonnyal soha nem láttam és ide valószínűleg többen is járnak. Bár fene tudja..
- Francia - adtam választ röviden. Igazándiból teljesen mindegy lett volna, milyen szakra iratkozom be, csak pusztán időtöltés az egész, úgysem fogom tudni végigcsinálni. - Kicsit döcögősen ment az első hónap, de akadnak jófej csoporttársak, akik segítenek feltornázni kicsit a tudásomat - mondhatni már egészen szépen beszéltem a nyelvet, ahhoz legalábbis mindenképpen, amilyen az első levélváltásaink során volt. Messze vagyok még a tökéletestől, de nem is azért csinálom.
- Szeretnél beszélni róla? - őszinte a kérdésem, nem illem szülte a szavakat, mert úgy érzem, voltunk annyira jóban az incidens előtt, hogy megoszthassuk egymással az ilyen komoly dolgokat is. Ráadásul tényleg érdekel, itt vagyok, ha szeretne valakinek panaszkodni kicsit. Nem sok esélyét látom a dolognak, lévén nekem sem lenne túl sok kedvem a komoly dolgokról valaki olyannal beszélni, aki képes hónapokig bujkálni csak azért, mert szar az élet.
- Alakulnak a dolgok, igen - egyszerűbb ezt mondani, mint azt, hogy továbbra is ugyanolyan mély gödör alján csücsülök, mint eddig, de inkább most hazudok neki és akkor nem kell megint azt a képébe vágnom, hogy nem beszélhetek róla. Pedig ha tudnám, hogy azóta már tudomást szerzett erről az őrült világról, sőt a része is lett, lehet egészen más lenne a helyzet…
Vissza az elejére Go down
Helena Ophélie Hagen
I. Harcos
Helena Ophélie Hagen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 172
◯ IC REAG : 158
◯ Lakhely : Fairbanks, egyetem
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Egyetemi park - Page 10 8a5d1e8d2925f1b476df7bd1ca8c4b87223be300
Re: Egyetemi park // Vas. Feb. 05, 2017 9:56 am

- Ó, így könnyű. Legalábbis Antoine de Saint-Exupérynél. - azt meg csak magamban teszem hozzá, hogy Marcel Proust vagy André Gide idézeteinél lehet, hogy én is elvéreznék annak ellenére, hogy még mindig sokkal jobban ismerem őket, mint az amerikai költők többségét. Abban valószínűleg Jason röhögve lemosna a pályáról, de így is elég pocsék a hangulatom mostanság ahhoz, hogy ne akarjak azon versenyezni, ki ellen miben maradhatnék még alul?
- Persze, nagy az egyetem, fogjuk rá... De amikor egy-egy nem várt ismerősöm felbukkan, mégis sokszor úgy érzem, hogy a város mégis túl kicsi. Vagy a világ? - ki gondolta volna, hogy a nagyapám, akivel egész életemben szinte csak telefonon kommunikáltam, és a hangja, és néhány régi, kopott fénykép alapján kellett elképzelnem, pont itt él? Arról nem is beszélve, hogy a másik vér szerinti nagyapámat is megismerhettem?
Csak meglepetten vonom fel a szemöldököm, mert őszintén... abból kiindulva, hogy régebben mennyire vért izzadtunk mindketten azzal, hogy ilyen nyelven kommunikáljunk – gondolom Jason azzal, mire lefordította amit akart, én meg mire kitotóztam, mit is akarhat pontosan – most elég váratlanul ér.
- Hát, sok sikert hozzá. Az jó, ha akad segítség. - nagy segítség tud lenni, nálam is az Symara segítsége, legalább a sulis dolgokon kívül a munkával járó dolgokba is belekóstolhatok.
A kérdése egy kissé váratlanul ér, bár magam sem tudom, miért... talán a múltkori veszekedésünk az oka, vagy hogy az, hogy igazából hónapok óta nem is beszéltünk egymással azon kívül... vagy csak mert tényleg annyira szar fordulatot vettek a dolgok mostanában. Végül jobb híján csak vállat vonva kezdek bele, óvatosan.
- Kiderült, hogy több rokonunk is él a környéken. Az egyikük tavaly halt meg, egész fiatalon, mielőtt egyáltalán még találkozhattam volna vele, mert... apám egyszerűen rettegett attól, hogy megismerjem a valódi rokonait. Tudod, még tizenéves korában nevelőszülőkhöz került, úgyhogy a New yorki nagyszüleim sem vér szerintiek igazából... - nem vagyok biztos benne, hogy hol kéne kezdenem egészen pontosan, így csak találomra belecsapok a lecsó közepébe - Kiderült, hogy a nem csak az anyai, de az apai nagyapám is itt él. Akkor ott volt a tavalyi április, amikor még engem is elpateroltak a városból úgy, hogy beleszólásom se nagyon volt... - tudom-tudom, hogy én sírok folyton New York után, de akkor is! - Aminek a vége azzal a bizonyos kómával végződött, amit múltkor már mondtam. Azóta meg...  . A nyári vakációmat is tönkre vágta az, hogy szó nélkül hazacibáltak - igaz, valószínűleg nem szó nélkül kellett volna elhúznom otthonról, kivívva az egész család rosszallását vele - Sikerült összebarátkoznom egy fiúval, aki korábban megmentette az életemet amikor sikerült összetörni az autómat, erre rejtélyes körülmények között ő is meghalt... most komolyan, hiába rágják a fülemet azért, hogy legyek kicsit szociálisabb, mi értelme barátokat szerezni, ha mindenki meghal? Vagy eltűnik? Vagy elköltözik? - fakadok ki a végére, hisz ott volt először gyerekkori legjobb barátom, Charlie, aki mondhatni mellettem halt meg a buszbalesetben, utána Matt halála, Symara is elköltözik... ha még tudnám, hogy valószínűleg Jasonnel sem lesz túl hosszú életű a barátságunk, önhibánkon kívül...
Vissza az elejére Go down
Jason Drewner
I. Tanonc
Jason Drewner

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 27
◯ HSZ : 192
◯ IC REAG : 166
◯ Lakhely : Fairbanks
Egyetemi park - Page 10 6edceb
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_inline_ovtyozaGsx1qlt39u_250
Re: Egyetemi park // Vas. Márc. 12, 2017 9:46 pm

- Ebben van valami - mondtam halkan, elgondolkozva, mert habár nekem csak egy személy bukkant fel az életemben, akire nem számítottam volna, ő felért száz nem várt ismerőssel is. Minimum. - Kicsi is, őrült is az egész világ - az enyém legalábbis mindenképpen, elég durván a feje tetejére állt, ami azt illeti, éppen úgy, mint Lenié, bár erről túl sokat nem tudok és azt a lényeges információt valószínűleg soha nem is fogom megtudni, ami talán a leginkább számítana.
- Köszi. Igen, nem tudom, mennyire boldogulnék nélkülük - apró mosoly szaladt át a képemen. Bár aztán úgyis tök mindegy, mert ha minden igaz, a második félévet már úgysem tudom végigcsinálni, akkor meg nem mindegy, hogyan teljesítek? Valahol az volt, valahol mégsem, mert így legalább volt valami, amiért ki tudtam rugdosni magam az ágyból és hiába tűnt értelmetlen harcnak, mégiscsak volt valami célom, ha épp egy jó zh megírása, akkor az. Az én esetemben nem kellett több - nem is lehetett volna több.
Tényleg érdekel, mi történt vele és ezen az sem módosít, mennyire összevesztünk a legutóbb. A barátom és az is marad. Figyelmesen hallgattam, amit mesélt, nem véletlenül kérdeztem, érdekelt a válasza és rohadt szar volt látni, hogy neki is bőven kijutott a rossz dolgokból mostanában.
- Tényleg nem lehetett egyszerű számodra az elmúlt időszak. Sajnálom, hogy ennyi borzalmat kellett átélned… - elhűlve tekintek rá, mint aki nem akarja elhinni, hogy igaz lehet mindaz, amit hallott. Annyira képtelennek tűnik… Keserédes mosolyt fakaszt a kifakadása, mert nagyon is meg tudom érteni és ha abba gondolok, hogy hamarosan mi is ide jutunk…
- Tudod, ha picit belegondolsz a másik helyzetébe.. Legalább széppé és kellemessé teszed az utolsó napjaikat, emlékezetessé teszed az együtt töltött időt, kellemes emlékekkel ajándékozod meg őket és ez, bármennyire is legyen szar a te szemszögedből, mindenképpen értékelendő dolog - nekem legalábbis az lenne, mert kifejezetten boldoggá tudna tenni, ha ugyanolyanok lehetnénk, mint régen. Sokat segítene. De tudom, neki milyen nehéz és éppen ezért nem szeretném még ennél is nehezebbé tenni neki, főleg azok után, amiket mesélt.
- Most viszont mennem kell. Ne haragudj, hogy így magadra hagylak, de.. remélem még találkozunk - kapom fel a könyveimet, a táskámat és ha vissza is tart, akkor is megyek. Nehéz szívvel, de megyek, inkább gyűlöljön azért, mert cserben hagytam, minthogy sirassa majd az újabb elvesztett barátját. A harag hamarabb kikopik majd, mint a fájdalom…

// Sad Sad <333 Köszönöm szépen a játékot! A rövidsége ellenére én élveztem és remélem azért, hogy összefutunk még! Egyetemi park - Page 10 1839924927 <3//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
Re: Egyetemi park // Szer. Márc. 22, 2017 12:43 pm

Egyetemi park - Page 10 6oNLSFF
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Lynx Silverclaw Hunter
Tark - Mentor
Lynx Silverclaw Hunter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 202
◯ IC REAG : 176
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak (#8B6969)
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_norrhkLlU21t046cio1_400
Re: Egyetemi park // Szomb. Ápr. 22, 2023 6:32 pm





Rebecca Morgan


Will I find peace again
Or face the end in love with emptiness?



Mondhatjuk, hogy a körülményekhez képest egészen sokáig tartottam magam. Minden feladatomat elláttam, mindig ott voltam, amikor kellett. Nyilván a megjelenésen kívül sok hasznom nem volt. Tudtam, hogy erre (megint) nem leszek büszke, és senki sem (lett volna) az, aki valaha is ismert. Az egyetlen szerencsém eddig csupán annyi volt, hogy semmi olyasmi nem történt őrjáratozás közben, ami azonnali megoldást kívánt volna részemről. Nem zaklattam Kyle-t. Persze, ha ő keresett vagy hívott, megmondtam neki, hogy élek és nyilván "jól" vagyok, legalább is, viselem, ahogy tőlem telik. Ahogyan ő is tette, feltételezem. De a mai nap más volt. Már hetek óta benne vagyunk az áprilisi átok mételyében, a hétvégére nem voltam beosztva sehova sem, és én ahelyett, hogy a műhelyben szorgoskodtam volna, inkább a műhely ajtaját bezárva adtam át magam a nap közbeni ivás végtelenül káros szenvedélyének. Mostanra már nem tudtam, hogy mi nyomja jobban a szívem. A Bestia egyre csak gyűlő nyugtalansága, a hiány vagy az üresség. Nincs halál. Ezt hazudtam neki, ezt tanította a törzsem, és én teljes szívemből hittem, hogy ez igaz, de most mégis szemenszedett hazugságnak éreztem, szembe köptem az érzéseimmel a saját Teremtőmet és a népemet egyaránt. Mert talán valóban nem volt halál, mert mindannyian tovább éltünk valahol ezután, de ez ilyenkor már nem tudott vigasztalni. Mert hiába él valahol, az olyan messze van tőlem, hogy ezt a távolságot semmivel sem tudom átszelni, hogy akár csak egy szóra, egy pillantásra vele lehessek. Igenis van halál. De nem azok számára, akik elmentek. Hanem azok számára, akik itt maradtak.
Este hét körülre már nem igazán tudtam magamról. Arról sem, hogy pontosan mennyit ittam, hogy miként és hogyan kerültem le egyáltalán a városba a Lakból. Ha kocsival jöttem is, mégis hol parkoltam le. De ezek egyáltalán nem számítottak, mert a szívem ürességét a hamis vágy kezdte egyre és egyre megtölteni. Egészen addig, amíg túl nem csordult, és egy ki tudja, hányadik, félig üres vodkás üvegből nagyot kortyolva indultam meg a félhomályban az egyetemi parkon át.
Nagyon határozott (és nagyon hamis) céllal érkeztem, és mivel az agyam egyik eldugott szegletében Harcosként felsejlett, hogy mások területére merészkedek, már csak egy Napgyermeket kellett találnom, aki kezeskedik értem. Mert biztos lesz olyan.
Nem sok dolog tűnik fel a világból. A parkban lézengő civilek sem, akik, ha mást nem is, hát gyanakodva méregetik dülöngélő sziluettemet. Meghúzom a vodkát. És az sem tűnik fel, hogy amíg az egyetem épületéig vezető, végtelennek ható távolságot próbálnám átszelni, íriszimben a farkas aranysárgájának fényei világítanak bele a sötétbe. Civilek közt.
Érzéseim szerint minél közelebb kellene érnem az épült falaihoz, egyre távolabbinak látom őket. A homályos a csőlátásom közepébe egy ismerős-idegen alakja úszik be. Kicsit megrázom a fejem, mintha ettől tisztábban látnék, de nem igazán segít, aztán kicsit még össze is zavar. Hátha egy újabb korty segít.
- Re... Rebecca?
Nem valószínű, hogy meghallotta, ahogy megtippeltem a kilétét, de a semmivel sem összekeverhető mágia finom melegséggel kezdte simogatni a bőrömet, orromba saját, alkoholtól nehéz bűzöm mellett a falkatársamé is bekúszott.
- Szia Rebecca!
Ezt már szinte jó kedvűen kurjantottam felé, és még az üveget tartó kezeimet is az ég felé emeltem és gyorsítottam a lépteimen, hogy minél hamarabb közel érhessek hozzá. Már amennyire ebben az állapotban sietni tudtam, persze sokat segített az is, ha esetleg a nő is kapkodta a lábait felém.
- De jó, hogy itt vagy, Savannához jöttem... Ezen a héten nem Anchorage-ben van, szóval, mivel nem keresett, gondoltam, majd itt lesz, szóval gondoltam, meglepem....
Számomra minden szó kristály tisztán értelmezhető volt, hogy a Napgyermek és a közvetlenül mellettünk álló, öt fős civil csoportosulás számára mennyire, azt nem tudom megmondani. Hatalmas lelkesedésemben épp a havas fűről a betonra lépve eltévesztettem a padkát, és a lábaim alól elvesztve a talajt zakóztam el, a vodkásüveg pedig ezer szilánkra tört. Jobb felől csoportos nevetés ütött meg a fülem - aminek nyilván én voltam a forrása, ami egyáltalán nem tetszett. Sem nekem, sem pedig a farkasomnak. A már egyébként is aranyba borult tekintetemet egy felbőszült, sértett, állatias morgással kaptam a társaság felé, miközben négykézlábra toltam magam: a tenyereimből az esés miatt kiserkent vérem pedig csak táplálta a vadászösztönt. Hát, akkor ma ötből vacsorázunk, amiért épp rosszkor voltatok rossz helyen.
Ha mindeközben esetleg Rebecca odaért mellém, esetleg megpróbált volna hozzám érni, csak elcsaptam a kezét, és ő is kapott egyet a morranásból. De ez csak reflex volt, sosem lettem volna képes ártani egy Napgyermeknek. Még ilyen állapotban sem, amikor a világomról nem tudva az évek óta halott páromért jöttem el a "munkahelyére".
Forgott velem a világ.


//Ha kell esetleg háttérinfó, sikítsál Very Happy Aztán írjál is valahol xD//
Vissza az elejére Go down
Rebecca Morgan
I. Informátor
Rebecca Morgan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 1034
◯ IC REAG : 941
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Bal kézfején és ujjain tetoválás. Tollak háttérben farkasfej, nyílhegy és telihold.
Re: Egyetemi park // Vas. Ápr. 23, 2023 10:00 pm

3qG1hc2.jpg


Lynx és Becca



*A Vörös Hold sosem jó, és a másnappal sem múlik el. Mindig nyomot hagy, mindig mélyebbet, és mindig jobban fáj. Alignak sosem adná lejjebb és remek fekete humora van, amit én persze nem díjazok, de ha hozzá hasonló lennék, akkor dicsőíteném. Idén is megtisztelt azzal, hogy az én bőrömbe bújva próbált mást megölni. Ezt kifejezetten gyűlölöm, mert a lelkiismeretemmel játszik, eszközként használ s aztán jól megrágva eldob. De ez legalább tiszta, jön, pusztít s aztán elmegy. Ám az idei Vörös Hold egészen más volt és nem az egyetlen történés ami gondolkodásra késztetett és tehetetlenségre kárhoztatott. Egy idő után az embert felőrli a sikertelenség, és nem sokkal jutottunk előbbre. Van egy pont amikor az elme feladja, mert tele van haszontalan információkkal, elfárad és elfásul. Jelenleg ebben a fázisban voltam én is, és hiába kutattam az egyetemi könyvtárban, mármint az őrzőkében, ez pusztán hiánypótlás volt. Tény, hogy mostanra már rágörcsöltem és még Egonnal sem beszélhettem meg, mert elővette az „őrzőügy” kártyát. eMBm3rF.jpg
Munka után majdnem mindig a könyvtárban ücsörögtem és keresgéltem…valamit, amivel áttörést érhetek el. Fontos volt számomra, mert őrzőként sem remekeltem mostanában és ez plusz frusztrált még Alignakon felül. Ahogy ma is ott evett a fene, és már lassan hét felé közelített az óra mutatója amikor elkezdtem szedelőzködni. Csak néztem ki a fejemből mindaddig, míg ki nem léptem az ajtón. Kicsit kitisztult a fejem és jólesően szippantottam bele a hideg, még arcot csipkedő levegőbe. Egy pillanatra még meg is álltam, nem mintha séta közben ne élvezhetném, de jobb volt így. Emberek sétáltak az egyetem parkjában és arra gondoltam átvágok én is a parkon és csak utána kerülök vissza a furgonomhoz. A döntésem a későbbiek fényében meghatározó volt, de most csak egy futó gondolat, egy ártatlan….szeszély. Részeg farkasra egyáltalán nem számítottam, sem arra, hogy az egyetem előtt, emberek között sárgán felvillanó szempárral kell szembenéznem. Egyetlen pillanatig sem hezitáltam, nem engedtem meg magamnak a döbbenet földbe gyökereztető érzését, hanem azonnal felé siettem. El-elpillantottam az őt néző emberek felé, hogy minél előbb észrevegyem ha esetleg az amit láttak, többet jelentene számukra, mint káprázatot, vagya fények különös játékát. Egyelőre Lynx állapota felülírta a világító szemeket, én meg a sajátjaimat forgatva szaporáztam a lépteimet, hogy hozzáérve valamennyire eltakarjam a kíváncsi tekintetek elől. *
-Lynx? Mit keresel itt? *A kérdés jogos volt, másrészt igazolta ismerős voltomat mások előtt. Néhányan érdektelenül elfordultak, de voltak akik leragadtak a látványon. A szavain majdnem én is. Savannah említése bennem is rossz és fájó emlékeket ébresztett, azon túl, hogy egy őrzőtársunkat elveszítettük. A bal kezembe szúró, hasogató érzés áramlott, kénytelen voltam ökölbe szorítani néhányszor, hogy elűzzem, de a gondolatot, a veszteség érzését és a Lynx iránt érzett részvétet nem tudta semmi elmosni. Még rosszabb volt, hogy ő nevetett és láthatóan jól érezte magát, de annál rosszabb lesz majd az ébredés. Nem reagáltam a Savannah-t emlegető mondatra, hagytam elsuhanni kettőnk között. Akkor esett el. Egyszerűen megcsúszott a havas füvön és az elfogyasztott alkohol mennyisége háttérbe szorította a farkas könnyedségét, reflexeit. Borzalmas mennyiséget ihatott ha ennyire hatással volt rá, és azt még egy kezdő őrző is tudta, hogy mennyire veszélyes ez a farkasoknál, nem különben emberek között. A felharsanó nevetéstől az én szívem is ugrott egyet, akárcsak én, hogy azonnal Lynxnél teremjek, de a méltatlankodó morgás már kitört az alkohol bűzös leheletével együtt. *
-Nem most kellene gyakorolnod a fesztiválra. *Nevetősre vettem a hangomat, majd a minket figyelőkhöz fordultam mentegetőzve.*
-Medvében nagyon jó, de csak akkor amikor iszik. Ilyenkor….karcos a hangja. *A karcos szónál a saját torkomat kapargattam meg, majd még mindig halkan nevetve guggoltam le Lynx mellé s tettem a kezem a vállára, a másikat az ellenkező oldalon lévő karja alá, hogy felhúzzam, de elütötte a kezem. Na jó, itt most másra lesz szükség. Épp csak azt nem tudtam semmissé tenni, hogy a kisebb társaságra nézzen a sárgába boruló tekintetével. Elmorzsoltam magamban egy káromkodást, aztán még egyet amikor a társaságból valaki fennhangon szóvá nem tette Lynx különleges szemeit. *
-Spéci kontaktlencse. Nem láttak még ilyet? *Reméltem, hogy nem fog ennél jobban „bántani” újra megpróbáltam magamra vonni a figyelmét, ujjaimmal határozottan és erősen megfogtam az arcát, az állát és egy mozdulattal megkíséreltem magam felé fordítani, hogy az én szemeimbe nézzen.*
-Lynx! Részeg vagy, hazaviszlek! Ne morogj rám, nem vagy vicces. *És én is morogtam egyet, jóllehet az enyém halvány árnyéka volt az övének, bennem nem volt egy farkas erősítőnek, de talán ezzel elejét vehetem a gyanakvásnak. Csak játszunk….Megint a karja alá nyúltam, hogy felemeljem a megalázó négykézláb helyzetéből.*





Megjelenés
Vissza az elejére Go down
Lynx Silverclaw Hunter
Tark - Mentor
Lynx Silverclaw Hunter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 202
◯ IC REAG : 176
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak (#8B6969)
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_norrhkLlU21t046cio1_400
Re: Egyetemi park // Hétf. Ápr. 24, 2023 8:01 pm

Kérdeznie sem kellett, már magamtól meséltem neki nagy lelkesen azt, hogy mégis mit keresek itt. Hát nyilván a kedvesemet, mi/ki mást? Igazság szerint a saját érzéseimet és gondolataimat sem igazán tudtam rendesen felismerni, így a Savannah említésére benne fellángoló, gyászos érzések is elkerülték a figyelmemet. Ezen a ponton csak örültem, hogy látom, mert elhittem, hogy csak szépen kell kérnem, és akkor bemehetek az egyetemre minden baj nélkül. Tudhatta mindenki, hogy se nem kémkedni, se nem ártani nem jöttem, ismertek már egyébként is annyira, plusz, a legrosszabb, amit tehettem, hogy valami fontos mellől elrángatom a szerelmem. De az is mindegy volt, csak lássam, ha azt mondja, hogy egy óra és végez, akkor megvárom egy padon ülve, ha arról van szó. Valami nem kerek. Valami nagyon nem tetsző, nem kívánatos, messzi igazság tolul a lelkembe és a tudatomba, de nem vagyok hajlandó róla tudomást venni. Pont olyan lazasággal söpröm félre, mint amilyen lazán Rebecca érkezésére a karomat is az égnek emeltem.
És ha már voltam ennyire felelőtlen, hogy a Nagy Szellemek intését eltoltam magamtól, hát, úgy döntöttek, hogy szó szerint állítanak meg és kényszerítenek térdre nem csak a Napgyermek, hanem "ragadozó" keselyűk előtt, akik a gúnyos nevetésükkel alig várták, hogy a lelkemet metéljék.
Rebecca fesztiválra és a medve eljátszására tett szavait igazából fel sem fogom. Ha jelen lennék tudnám, hogy egyik sem nekem szól, hanem a civileknek, akiket fejben már éppen csak vacsorának képzeltem el a bestiával együtt. És ebben a portyázásban zavart meg Rebecca érintése, amit úgy vágtam el, mint egy dacos gyerek az Anyja veszélytől óvó ölelését. Hiába is ellenkeztem, a lelkem mélyén tudtam, hogy be kell adnom neki a derekam idővel, de ez a tény pont annyira tűnt most távolinak, mint az, hogy a semmiért jöttem ide.
Csak akkor csatlakozom be a társalgás medrébe megint, amikor Rebecca az arcomra fogott. Ahogy közvetlenül a bőrömhöz ért, kiszakadtam az eddigi állapotomból, már a farkas is teljes figyelmét szentelte a nőnek. Az ujjaiból forrón felém áradó mágia mindennél fontosabbnak tűnt, és ahogy maga felé fordította az arcomat, csak kissé eltátott szájjal merengtem el a vonásain. Kicsit eltátottam a szám, ahogy az annyira kedves, ismerős és hiányolt érzések másolatát kaptam tőle csupán ennyiből. Otthonosságot adott a léte és az érintése, és már nem is akartam többé morogni, csak egy kicsit elveszni négykézláb ebben az érzésben. A szavait azonban továbbra sem tudtam kellően értelmezni.
Mindezek után hagytam, hogy segítsen felkelni a földről, és egy kicsit azért megbillenve, de megálltam a lábaimon, arcomon értetlen vigyorral.
- Nem, nem, nem, várj... Nem akarok hazamenni. Szólj Savának, hogy itt vagyok, majd együtt hazamegyünk, ha végzett a dolgaival...
Abba nem kötöttem bele, hogy részeg vagyok, ez tiszta sor volt, csak az nem volt világos, hogy miért is kéne hazamennem részegen, és miért pont Rebecca fuvarozna el, amikor ez nem az ő feladata volt. Lelki szemeim előtt megjelent a kedvesem, szinte hallottam, ahogy letol azért, mert kicsit felöntöttem a garatra, de hát... Megesik, hogy a csiga (meg a farkas) elesik.
- Ja, várj, egy pillanat...
Megráztam a fejem, és tántorogva az eddig minket (engem) zrikáló  társaság tagjai felé fordultam, ha kellett, az engem esetleg akadályozni próbáló Rebeccát némileg félretolva. Mégis csak hím voltam, és Kistank-domináns, szóval azért volt még lerendeznivalóm. És a farkas fénye továbbra is az íriszeimben táncolt.
- Ő itt... - kezdtem bele a nagymonológba a Napgyermek felé mutogatva anélkül, hogy különösebben felfogtam volna, hogy a tenyerem nem csak vérzik, de tele van üvegszilánkokkal - Hazudott. Nem vagyok jó medvében. Shesh, a bátyám a medve... Én Hiúz vagyok, csak hogy tiszta legyen. Ami nektek nyilván rosszabb, mert a Hiúz sportból öl, úgyhogy...
Nagy lendülettel léptem a még továbbra is vigyorgó férfi felé, és szándékomban állt egy erőteljes öklökkel arcon vágni, csak azért, hogy tudja már, kit röhög ki itt már lassan percek óta. Határozottan lendül meg az öklöm, de egész egyszerűen arra sem vagyok képes, hogy egyáltalán eltaláljam. Helyette a lendülettő elveszítve az egyensúlyomat borulok el megint a betonon, mintha tényleg csak a Szellemek és Éganya tapostak volna le, intettek volna megnyugvásra. Hogy csihadjak. Hogy maradjak, ahol vagyok. A hátam mögül újra nevetés harsan fel, és igazából borzasztóan kellene érezzem magam, amiért nem csak magamat, de Rebeccát is nevetség tárgyává teszem csak azért, mert szemmel láthatóan az oldalamon állt a kigúnyolásom helyett.
Már meg sem próbáltam felkelni. Már a neveltetéséből is tisztelettudó farkas is csak inkább visszaszorult, és ahogy a betonon feküdtem, elhalt a sárgás fény, amit a Napgyermek spéci kontaktlencsének hazudott. Nem akartam felkelni. Jó volt ott, a fagyos talajon, elmerülve a fájdalomban.
- Ne vigyél haza... - motyogtam, ahogy megláttam, megéreztem, hogy mellém ért - Vigyél hozzá... csak vigyél be hozzá, kérlek...
Megint éreztem, hogy valami nem teljesen kerek, hogy hülyeségeket hordok össze, hogy olyannak teszem ki a nőt, aminek nem kellene. És amiért egyszer majd a bocsánatáért kell esedeznem. Ha megint megpróbált segíteni talpra állítani, kérdés és ellenkezés nélkül hagytam, de az irányból nem engedtem. Hiába vitt volna a parkoló felé, én akkor is próbáltam ellent tartani, és az egyetem felé venni az irányt.
Vissza az elejére Go down
Rebecca Morgan
I. Informátor
Rebecca Morgan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 1034
◯ IC REAG : 941
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Bal kézfején és ujjain tetoválás. Tollak háttérben farkasfej, nyílhegy és telihold.
Re: Egyetemi park // Szer. Ápr. 26, 2023 9:54 am

3qG1hc2.jpg


Lynx és Becca



*Lynx állapotáról az is pontosan beszámolt nekem, hogy semmire nem reagált amit mondtam. Arra, hogy mit keres itt, olyat mondott amire meg én nem reagáltam. Egyszerűen nem akartam, és nem is tudtam, hogy a jelen helyzetben mi lenne jó. Aztán arra jutottam, hogy semmi…vagyis nem mondok rá semmit. Nem akartam azzal kínozni, hogy elmondom mindenki előtt – volt azért hallgatóság – hogy Savannah már nincs köztünk. Az biztosan kiakasztotta volna és akkor most nem vele néznék szembe hanem a farkassal. Kinek hiányzott ez azok után, hogy megküzdöttünk a Vörös Hold nyújtotta újabb megpróbáltatásokkal és Alignakkal, na meg minden mással amit maga után hagyott. A lemedvézésre arra számítottam, hogy majd még jobban kiütközik belőle a bestia, de nem így lett, legalábbis akkor még azt hittem, de Lynxnek piszkosul jó memóriája van. Még részegen is. Igazából nem tudtam, hogy abból amit neki mondok mi marad meg, mi az ami mélyen bevésődik és mi az, amit szemétként dob ki. Arra koncentráltam, hogy a nézelődők gyanúját, ha akadt is valamennyi, teljesen más irányba tereljem.
Nem akartam a mágiát használni Lynx ellen, meg nem is volt sok mozgásterem ezen a téren, hiszen emberek voltak körülöttünk, ezért igyekeztem anélkül megoldani a helyzetet és a maradék józan eszét felém fordítani a fejével együtt. A bamba képe, az elnyíló szája – szerencsére farkasfogak nélkül, ezt azért jó jelnek fogtam fel – arról tanúskodott, hogy megértett és már kezdtem megkönnyebbülni. Leginkább azért, mert hagyta magát felsegíteni és nagyon akartam hinni abban, hogy ennyi volt. Feláll és eltámogatom a furgonig és ha sikerül beültetnem, onnan már szabad az út a lakig. De persze a sors és Lynx nagy mozdulattal bemutatott. Először csak azzal, hogy újra Savannahoz akart menni. Vetettem egy pillantást az egyetem épületére és úgy gondoltam, a mostani helyzetünknél még az is jobb ha beviszem az őrzők szűken vett területére. *
-Rendben, akkor oda megyünk. Bekötözzük a kezedet is. *Rábólintottam de a szívem sajdult belé, hogy később majd a rút valósággal csapkodom meg az elméjét és a lelkét, de inkább ott törjön ki belőle a vadállat, mint az emberek előtt. Másrészt talán ha a vérző kezét emlegetem, arra is jobban odafigyel majd és hagyja a járókelőket. Kármentés céljából jobb ötletnek tűnt. Már elindultam volna őt támogatva, megadva neki az alkohol miatt kis időre elvesztett egyensúlyt, mikor megtorpant….vagy talán el sem indult még igazán. Nem tudtam mire kell még mindig várnom, szemet forgattam türelmetlenségemben, szívesebben lettem volna már odabent, messze a mit sem sejtő emberektől. Lynx szemei még mindig sárgán ragyogtak és bár kis időre sikerült lehazudnom a csillagokat is az égről, nem sokáig tudta tartani magát ez lódítás. Annál is inkább, mert a részeg farkas teljességgel szembe fordult a nevető férfiakkal, és láttam rajtuk, hogy a nevetés már nem annyira őszinte. Lynx szövege tett még rá egy lapáttal, bár most akkora baromságnak tűnt, mint amilyeneket a részegek szoktak összehordani. *
-Jesszus Lynx…*Most inkább egy bedrogozott kismacskának tűnt, de ezt nem akartam hangosan kimondani, hogy őrzőként én gyújtsam meg a kanócot. El akartam kapni a vállát, hogy visszarántsam, de kicsúszott az ujjaim közül amikor neki akart menni a legjobban röhögő férfinek. Egyetlen pillanat alatt lejátszódott bennem minden borzalmas forgatókönyv, ami ilyenkor megtörténhetett, láttam vérben úszni a fickót, sikoltozva elrohanni a többieket és magamat amint fej lehajtva vallom be a Protektornak a hanyagságomat, vagy még inkább a tehetetlenségemet. Az eddigiekhez ez már hab lenne a tortán. De úgy tűnt az őrzőknek is van őrangyaluk és most ébredt fel az enyém, mert biztosan ő volt az aki elgáncsolta Lynx-et, egy lépéssel hátrébb taszította a röhögő fickót, így nem következett be a tragédia. Azonnal odaugrottam hozzá, vigyázva a már szétszórt szilánkokra és lehajoltam érte. Próbáltam úgy fordulni, hogy a szemei ne látszódjanak, mert kihunyt belőlük a fény, bár ez számomra megnyugtató volt, a még mindig és egyre jobban röhögő társaságnak viszont feltűnhetett. *
-Lynx jól vagy? *Kérdeztem aggódva, majd felkaptam a fejem és egyenesen a leghangosabb és a Lynx által kinézett fickó szemeibe néztem. *
-FOGJA BE! MÁSHOL SZÓRAKOZZON! *Határozottan kiáltottam rá, de nem használtam semmilyen vulgáris vagy becsmérlő szót, amivel provokálhattam volna, bíztam magamban és abban, hogy ennyi elég volt. Nem vártam meg az eredményt, felsegítettem Lynxet és az egyetem felé fordultam.*
-Beviszlek, csak gyere, támaszkodj rám.






Megjelenés
Vissza az elejére Go down
Lynx Silverclaw Hunter
Tark - Mentor
Lynx Silverclaw Hunter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 202
◯ IC REAG : 176
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak (#8B6969)
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_norrhkLlU21t046cio1_400
Re: Egyetemi park // Szer. Ápr. 26, 2023 8:54 pm

Rebecca tekintetéből és érintéséből a helyzet legjobb és legjobban működő kapaszkodóját leltem meg, ösztönösen adtam át magam neki és hagytam, hogy vezessen. A lelkemet elöntő forróságban átmeneti otthonra leltem, és a fekete farkassal együtt valahol a távolban úgy éreztük, hogy ezekben a pillanatokban képesek lennénk az életünket is rá bízni. Hiába nem volt szoros az ismeretségünk, de Napgyermek volt, és ennyi nekünk itt és most több volt, mint elég. Éppen ezért is hagytam magam végül felnyalábolni a földről, és csak amiatt ellenkeztem, hogy hazavigyen, de azt sem vittem túlzásba. Inkább csak arról próbáltam meggyőzni, hogy nekem még itt van dolgom, csak pár perc az egész, aztán már itt sem vagyok.
Szélesen elvigyorodtam, amikor rábólintott arra, hogy bekísér az egyetemre. Pontosan ebben reménykedtem már attól a pillanattól fogva, hogy megláttam. Persze nyilván a portán is vártam volna valakire, ameddig csak kellett volna, de így, hogy majdnem szó szerint belém szaladt, sokkal jobban jött ki minden. Valami késként nyilall a szívembe. Nem foglalkozom vele, nyilván az esés miatt volt.
- Köszi Rebecca, kedves tőled... - és bár a szavaim szinte egymásban estek hasra, a hálám őszinte volt - Hogy micsoda? Ja! - aprón nevetgéltem, ahogy belebámultam a sebzett tenyereimbe és egy nagyobb szilánkot némi szerencsétlenkedés után megragadtam, kirántottam és beledobtam a hóba - Az mindegy, Tark lennék, vagy mifene.
Egész könnyed, csevegő hangot sikerült megütnöm, hiszen ez számomra semmi sem volt. Egyébként sem gondolom, hogy különösebben megéreztem volna, de így, az extrém alkoholfogyasztás még azt a kevés fájdalomérzetemet is eltompította, aminek meg kellett volna lennie. Azt felfogtam, hogy jól esett a törődése és a segítő szándéka, egész egyszerűen nem éreztem szükségesnek, hogy erre pazarolja az idejét.
De mielőtt ténylegesen is megindulhatunk volna, nekem még akadt némi elintéznivalóm a civil csapat leghangosabb tagjával, legalább is. Shesh, a Bátor Medve a bátyám volt, akit a legutóbbi harcunk alkalmával ugyan legyőztem, de azt soha nem állítottam, hogy Medvébbnél medve lennék nála. Mindünknek megvolt a saját toteme, nyilván, nem véletlenül. És úgy éreztem, hogy ezt a jelenlévőknek is tudnia kellett.
Rebecca elégedetlensége most kicsit sem számított, minden probléma nélkül úsztam tova a vállamat fogni próbáló keze érintése alól, hogy az igazamért, hogy a saját becsületemért lépjek a színre, megpróbálva bebizonyítani, hogy tényleg a totememhez méltó farkas vagyok, a Hiúz, aki adott esetben csak azért bánt mást, mert megteheti. De nem tehettem meg. Valahol a háttérben éreztem Rebecca félelmét, de semmit sem számított - főleg nem akkor, amikor mintegy öngólként elterültem a földön újra. Még a farkas lángjai is kihunytak a szememből, ahogy csak szédülve meredtem bele a világba.
- Nem...
Nem vagyok jól. Megalázott vagyok, túlságosan részeg vagyok, az egész világ forog, szétmetéltem a kezeimet, lassan egy istenes hányás is érlelődik bennem, a kedvesem halott, hiába hiszem azt, hogy csak egy rossz álom volt az elmúlt néhány év és a jelenlegi illúzió a valóság... Nem. Határozottan nem vagyok jól.
Rebecca hangos szavai mennydörgésként hasítanak először a fülembe, aztán elmémbe. Nyilván nem esett jól, túl hangos és túl durva volt éppen a lelkemnek, de nem zavartattam magam annyira, hogy ezt ő is érezhesse. Ahogy kérte, rá támaszkodtam, de azt nem tudtam nem meghallani, hogy a szigorú és hangos szavaira nem csak, hogy kinevették őt is, velem együtt, de még érdektelen "elengedésükhöz" hozzácsapva a nagypofájú halkan elmormogott egy " hülye kurva" szitokszót az orra alatt, amit (sajnos) a farkas miatt meghallottam. Ami olyasmi volt, amit én nőkkel szemben sosem tudtam megtűrni, ami nem illett bele a neveltetésembe. Éganya, most velem leszel, hogy értük, hogy érte küzdjek meg? Leszartam az emancipációt, meg mindent is, én nem azért ugrottam soha az ilyenekre, mert azt gondoltam, hogy nekik erre szükségük van. Hanem mert, így illett. Részemről ez istenkáromlásnak hatott, még akkor is, ha Rebeccát ez nem érdekelte különösebben.
Rebecca számára talán az egyetlen jó hír az volt, hogy a szemeim újra a farkas színeiben villantak, ahogy az egyetem felé vezető, lassú sétánk közben megtorpantam és határozottan visszafordultam a kurvázó férfi felé. Éreztem, hogy az agyaraim is megnyúlnak, de nem sok tudomást vettem a tényről. Minden, az alkoholtól még elérhető erőmet és képességemet bevetve iramodtam meg még egyszer a tag felé, és célom volt újra eltalálni egy öklössel. Minden bizonnyal csak az alkohol miatt találtam el úgy, hogy a vére serkenjen és végre ő is kicsit megtántorodjon.
- Ha nem lennék ennyire jól nevelt, anyádat kurváznám le, te nyomorult. Kérj bocsánatot! - rivalltam rá, a torkom mélyéről felbuggyanó, "medvés" morgással" - Kérj tőle bocsánatot, és nem öllek meg itt és most, te férfiak szégyene...
Nyilván az áldozatom társasága is felém mozdult ezzel egy időben, de vagy azért, mert Rebecca is mozdult vagy azért, mert az újonnan ébredt dühöm miatt feléjük fordított fejem késztette őket megállásra, egyelőre nem mozdultak.
Vissza az elejére Go down
Rebecca Morgan
I. Informátor
Rebecca Morgan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 1034
◯ IC REAG : 941
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Bal kézfején és ujjain tetoválás. Tollak háttérben farkasfej, nyílhegy és telihold.
Re: Egyetemi park // Hétf. Május 01, 2023 6:22 pm

3qG1hc2.jpg


Lynx és Becca



*Reméltem, hogy ennyi elég, hogy nem kell most a szakadékba rántanom, hogy jobb belátásra bírjam. Egész jól alakultak a dolgok, a részeg vigyor biztosított arról, hogy nem lesz gond, legalábbis az ő részéről nem. Én is kompromisszumot kötöttem, de nem is volt nehéz, hiszen pont azért vagyunk, hogy az ilyen helyzeteket megoldjuk. Nem Lynx lesz az első farkas aki sütni tud beteszi a mancsait az egyetem, őrzők által használt területére. Szavaiból azt vettem ki, hogy egészen máshol jár lélekben és csak azért fohászkodtam, hogy ez kitartson addig, míg el nem rejtem az egyre kíváncsibb emberek elől. Mindennel ami csak szóba jöhetett, tereltem a figyelmét a provokáló röhögésről valami egészen másra. Még a felsebzett tenyerét is szóba hoztam, jóllehet mire beérünk talán magától is meggyógyul, ráadásul nekem sem tett jót, hogy vérzik, de igyekeztem ne odanézni. Még a végén a nagy mentés közben én ájulok el, aztán mindketten cseszhetjük. *
-Persze, az vagy, de még milyen. *Nem baj, csak menjünk már mielőtt még egyszer a kezére esik a pillantásom. Még jó, hogy nem láttam azt ahogyan a kezéből kihúzta a szilánkot, különben már engem kellene felmosni. Éreztem ahogy kicsit rám nehezedik és még alá is karoltam, hogy támogassam, de Lynx olyan volt, mint egy lázadó óvódás. Mindig eszébe jutott valami, amivel hátráltatott, amivel még több bajt csinálhat, ami gyorsabban sodorhat minket a nem megoldható ügy küszöbére. Nem gondoltam volna, hogy a figyelmet elterelő mondatom, a lemedvézés ekkora galibát okozhat. Egészen más jutott eszembe, hogy talán a farkas lényének nem tetszik majd, de végül is teljesen mindegy mi tartotta vissza. Mindenáron meg akarta magyarázni, közkinccsé tenni, hogy ki is ő valójában. Szerencsére….vagy még sem, akkora blődségnek hangzott az ő szájából, hogy csupán további derűt váltott ki a társaságból. Ezen a ponton kellett volna abbahagyni, elfelejteni, mindkét félnek tovább menni, egymástól ellenkező irányba, de ahogy az már lenni szokott, Murphy alaposan beleköpött a levesbe. Jó nagyot, csak úgy csobbant.
Lynx már épp megadta magát a mai napi sorsának és hagyta magát az egyetem felé terelgetni, én meg hálát adtam mindennek ami szent őrzőnek és farkasnak egyaránt, hogy végre, már csak pár perc és biztonságban vagyunk, amikor a begőzölt fickó tovább szította a tüzet. Engem nem érdekelt sem a röhögése, sem az anyázása, semmi ami farkast és férfit egyaránt kihozhatott a sodrából. Tudtam, hogy csak provokálni akar és nem akartam megadni neki azt az örömöt, hogy felveszem az elém dobott kesztyűt. Más esetben talán behúztam volna neki egyet, vagy zavarba és labirintusba viszem valamilyen intellektuális szöveggel, amire érzésem szerint köpni-nyelni nem tudott volna, most viszont vigyáznom kellett Lynxre…és a suttyó emberekre akik nem hagyták annyiban. Sajnos Lynx sem. *
-Neneneneeee! Lynx ne csináld! Nem éri meg! *Hiába kaptam utána, angolnaként folyt ki a kezeim közül és mire eszméltem, már be is húzott a legnagyobb, és legjobban röhögő fickónak, tűpontosan beazonosítva a hangját. Nem néztem az arcára, csak sejtettem, hogy a vére serken, de következetes voltam magammal szemben. Muszáj volt. Azért Lester gyógyító technikája mégis ért valamit.*
-Bassza meg! *Kicsúszott a számon, magamban folytattam és azon agyaltam hogyan oldjam meg a helyzetet és mi jöhet még. A lényeg, hogy Lynxet eltávolítsam a közelből, utána jöhet a kármentés. Egyelőre azonban a felénk mozduló csoporttal kellett valamit kezdenem, el kellett terelnem a figyelmüket Lynxről, leginkább a „világító” szemeiről, az agyarait nem is láttam.
Lelkem és testem mélyéről friss forrásként fakadt a mágia, másodpercekkel azután, hogy a farkas megütötte a fickót, Rettegést bocsájtok rá. Valahogy vissza kell tartanom és ez a legkisebb kárt okozza. Közben igyekszem Lynx-et visszafogni, hatni rá valahogy, elvonszolni onnan a „tűzfészekből”.*
-Gyere Lynx, gyere velem, kérlek! Köszönöm, hogy kiálltál mellettem. *Tenyeremet az arcára igyekszem simítani, hogy minél többet takarjak ki az arcából, bár azt hiszem, most már mindegy. Szükségem lesz segítségre, bármit is láttak, azt el kell felejteniük. Remélve, hogy a félelemtől felkiáltó férfi magára vonja mindenki figyelmét, én próbálom Lynxet hátrébb vonszolni, halkan, suttogva vázolom fel a helyzetet.*
-Nagy bajt csináltál most. Hagyd ennyiben, nem éri meg. Behúztál neki egyet, revansot vettél, de most már menjünk mielőtt még…tudod…fogd vissza a bestiát. *Néhány másodperc, míg a férfi megküzd a démonaival, a többiek értetlenül állnak mellette, van aki még hátrébb is ugrott ijedtében, de lassan kezdenek eszmélni…*


//Mágiapontok: 20. Rettegés: 2. Marad 18 pont.//





Megjelenés


A hozzászólást Rebecca Morgan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 05, 2023 9:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lynx Silverclaw Hunter
Tark - Mentor
Lynx Silverclaw Hunter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 202
◯ IC REAG : 176
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak (#8B6969)
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_norrhkLlU21t046cio1_400
Re: Egyetemi park // Kedd Május 02, 2023 7:58 pm

give in to the shadows


A bárgyú mosolyom egészen széles, talán még bárgyúbb vigyorrá szélesedik, ahogy a "dicsérő" szavai eljutnak hozzám. De még milyen Tark vagyok! Nem ám csak olyan, akire ezt ráaggaták, mert hát erős, ó nem. Én születésemtől fogva az voltam, annak készültem már onnantól kezdve, hogy még be sem haraptak, csak a törzsem történetein csüngtem. Szóval igaza volt, nem vagyok én ám akármilyen...
Természetesen nem voltam olyan állapotban, hogy Rebeccához hasonlóan logikusan átlássam az egész helyzetet, vagy hogy akár csak egy kicsit is igyekezzek visszafogni magam. Illetve, igyekeztem akkor, amikor csak a bóktól még inkább pöffedt mellkassal közöltem a mindenféle sápadtarcú népségekkel, hogy ki és mi vagyok valójában. Mert ezt, úgy éreztem, hogy nekik is fontos tudniuk. Bár, a közkinccsé tett tények utáni, fájdalmas, kiábrándító és némileg józanító hasra esés annyira nem estek jól, mint a Napgyermek elismerő szavai. Igazából már a további röhögcsélés sem érdekelt volna, csak Rebecca hangos kiabálásától éreztem magam kicsit rosszul, de tudtam, gondoltam, elhittem, hogy minden oka megvolt erre a reakcióra. Bátor volt, és ha nem is az öklével, ahogy én próbáltam, de a szavaival kiállt magáért... értem? Értem... Forog velem a világ...
Éppen ezért hagyom, hogy vigyen az egyetem felé, ha már más irányba nem engedtem volna még így sem, mert nekem meggyőződésem volt arról, hogy rám várnak. Hogy nekem tényleg dolgom van itt. Ha majd beérünk és kicsit kevésbé szédülök, akkor elmagyarázom megint, és akkor majd ő is megérti. De a látszólag békés ballagásunkba durva szavak tolakodtak bele, amik a farkas éles fülét nem voltak képesek elkerülni.
Ha nem lettem volna ennyire a város mélyén... Ha nem lettem volna ennyire részeg... Ha figyeltem volna a jelekre... Akkor talán meghallottam volna, ahogy a Hiúz a Lak melletti erdőben sikolt, és harapja át egy kölyök nyúl torkát, és véres pofáját a bokorban aggódva reszkető anya-nyúl felé kapja azon gondolkozva, hogy inkább előtte falja fel a kicsit vagy ha már úgyis kéznél van, metssze annak is a torkát. Helyette csak Rebecca aggodalmas kiáltása és tiltása hangzottak fel a távolból, de pillanatokkal később a nyomorult már a földön is volt, én pedig további fenyegetések terhe mellett egy bocsánatot próbáltam belőle kierőszakolni. Nyilván nem úgy tűnt, mint aki erre hajlandó, inkább tűnt úgy, mint aki nem hagynám magát. Mint aki fel akarna kelni és torokra menni velem. Tárt kar(m)okkal vártam rá, eltorzult pofával, a becsületért mindenre készen állva, nem gondolva a következményekre.
Fagyos volt az éjszaka, ám egy fél pillanatra mégis mindent felforrósított a mögöttem gócba gyűlő, aktív mágia. De csak azért, hogy szinte azonnal lecsapjon rám. Hogy én legyek az áldozata.
Halálfélelem költözött minden sejtembe, annak ellenére is, hogy nem hogy féltem, hanem egyenesen vártam rá. Hátra tántorodtam, fájdalmasan fel is kiáltottam, a farkasom egyenesen a lelkem mélyére pattant vissza, elvéve tőlem az agyarait, a szemeit, én pedig automatikusan a szívemhez kaptam. Nem tartott sokáig, de még utána is csapdába esett madárként vert a szívem, még akkor is, amikor Rebecca keze megint az újra emberi arcomra talált. Mint aki szellemet látott, úgy néztem rá, talán valahol mélyen feldolgoztam a köszönetét, és igen... megint csak hagyom magam vele menni. Ezekben a pillanatokban nem tudom, hogy a varázslat hatása vagy a részegségem ténye uralkodik-e jobban rajtam, de megyek... botladozok mellette... Hagyom magam vezetni.
- De... de hát... de én csak...
Nagy bajt csináltam. Nem akartam nagy bajt csinálni. A feddése összeszorította a szívemet. Annyira, hogy csak a betont néztem, ahogy haladtunk, bambultam, néha kicsit meginogtam, ahogy a fogásában haladtam előre.
- Nagyon sajnálom... - vallottam őszintén menet közben - Megöltem volna érted... - tettem hozzá egyszerűen - Mégis csak lekurvázott... - magyaráztam a bizonyítványomat elég rosszul - Egon is biztos megtette volna... nem? Persze, hogy meg...
Kezdtem sokkal összefüggéstelenebbül beszélni, mint eddig, a világ egyre inkább beszűkült és tágult is egyszerre. Ahogy aztán végre megérkeztünk az egyetem bejáratához, ahogy neonlámpák világítottak az arcomba, megtorpantam. Arra nem gondoltam, hogy neki esetleg lenne tennivalója rajtam kívül, az általam okozott nagy bajjal. Megint kibújtam a támaszából, de csak hogy végül mindkét sebzett tenyerem a vállaira tegyem. Hogy egy kicsit megint csak a szemeit fürkésszem, miközben ezen a helyszínen kicsit "eszemhez" tértem, már amennyire ilyen állapotban ment. A Hiúz az erdőben úgy döntött, hogy megöli az anya nyulat is.
- Nincs itt, mi? - kérdeztem a kisebb csend után, és a fejemmel a bejárat felé böktem - Nem is lesz, mi? - szipogtam egyet, és ahogy kimondtam ezeket a szavakat, megint benne volt a mozdulatomban, hogy hanyatt vágódom, ha esetleg meg nem tartott - Tudom, én tudom, csak... Ahh...
Eleresztem a vállait, és a kezembe temetem az arcom. Olyan jó lenne, ha csak egyetlen tiszta gondolatom is akadna, de most minden mindennel keveredik, és miután kellően összegyűrtem a saját képemet, kicsit a saját véremmel megfestve az arcomat, mint a régi szép időkben, nem csak a bőrömön voltak vörös foltok, hanem a szemeimben is, ahogy a sírás, a valóságra ébredés határán táncoltam imbolyogva.
- Nem akarok bemenni. Én leülök, én... én itt leülök. - a bejárat melletti falrész felé próbáltam indulni, ha hagyta - Megvárlak... Megvárom a büntetésemet. Megvárok én mindent is... - nem töröltem le a könnyeimet, ebben az állapotban a sírásom volt a legkisebb dolog, ami érdekelt - Sajnálom Rebecca, nagyon sajnálom...
Egyik hangulatból, egyik felismerésből a másikba zuhantam bele. Savannah nincs itt. Évek óta nincs itt. Nem lesz itt már soha többet. Én pedig berúgtam, mert elhittem megint, hogy talán mégis, balhéztam és egy szerencsétlen Napgyermeket is magammal rántottam. Ha hagyta, a hátamat a falnak vetve csúsztam le a földre a bejárat mellett, a könnyeimmel, és azzal az ígérettel, amit korábban tettem: itt megvárom. A Farkas sem akarta másképp. Amíg én sírtam, ő nyüszítve szűkölt a lelkemben.
Vissza az elejére Go down
Rebecca Morgan
I. Informátor
Rebecca Morgan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 1034
◯ IC REAG : 941
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Bal kézfején és ujjain tetoválás. Tollak háttérben farkasfej, nyílhegy és telihold.
Re: Egyetemi park // Pént. Május 05, 2023 9:57 pm

3qG1hc2.jpg


Lynx és Becca



*Mindent megpróbáltam, tényleg mindent, hogy ne kelljen a mágiát segítségemül hívni, de Lynx nem hagyott más választást. Amikor megdicsértem, hogy micsoda Tark és láttam az arcán azt részeg, de szerethető és mókás mosolyt, még volt reményem arra, hogy megússzuk, de aztán minden elcsesződött. Szinte pillanatok alatt váltott át a reményteljes hangulat káosszá, és be kellett avatkoznom. Sajnáltam őt, tudom milyen a Rettegés és sajnos volt is benne gyakorlatom, nem először alkalmaztam éles helyzetben, de ez volt az amivel a legkevesebbet ártottam, és még észrevétlen is maradt az emberek előtt. Viszont meg lett a hatása, Lynx farkasa háttérbe szorult, az arca láttán az emberek is megdöbbentek és kaptunk egy kis időt arra, hogy rendezzem a sorainkat. Lynx arcára simultak a kezeim és belenéztem a szemeibe, picit elhúztam a szám. Ösztönös reakció volt, bűntudat és sajnálat keveredett bennem iránta, de reméltem, hogy majd megbocsát. *
-Igen, tudom. Majd elrendezzük. *Amint a mágia hatása megszűnt, próbáltam vigasztalni, közben sűrűn fordultam a csoport felé, de ők a megsebzett társukkal voltak elfoglalva, s úgy tűnt, hogy az ápolása fontosabb volt, mint revansot venni. Most még, aztán majd megint felélednek és rendőrért kiáltanak. Addig kellett Lynxet minél messzebbre vinnem tőlük.*
-Én is sajnálom…*Szóltam megenyhülve, de kételkedtem abban, hogy tudja miről van szó.*
-Nem kell mindenkit megölni azért, mert lekurváz valakit. Nem hiszem, hogy a kettő egy szinten áll. *Hogy Egon megtette-e volna, azt nem tudom, bár ő is elég forrófejű és még csak innia sem kell hozzá. Lynxnek az egyetlen mentsége az volt, hogy berúgott, de nagyon. Persze a Protektor és az Atanerk majd nem így gondolja. *
-Meg, biztosan. *Csak azért adtam neki igazat, hogy letudjuk ezt a kört is és addig legalább haladtunk tovább a célom felé, az egyetem bejáratához. A vállamról lógó táskámba nyúltam a telefonomért, hogy minél előbb értesítsem Willt, Lynx azonban megint megtorpant. Kissé forgattam a szemeimet amikor a vállaimra tette a véres kezét, lelki szemeim előtt láttam a képet, amint beviszem a tisztítóba és ártatlanul megkérdezem, hogy lehet e még kezdeni vele valamit. A kedvenc kabátom. Amúgy sem derűs arcom vonásai azonnal gyűröttebbé és fájdalmassá váltak Lynx kérdésére. Az elméje harcot vívott az alkohollal és most kezdett nyerésre állni. Nagyot sóhajtva, fejemet lehajtva válaszoltam halkan, mintha attól, hgy csak suttogok könnyebb lenne, elfogadhatóbb, kevésbé fájdalmas.*
-Nincs itt. *Tudtam, hogy Savannah érdekli és ezzel együtt bennem is kínnal telt sikoly kélt. Nekem is fájt az elvesztése, a fájdalom mellett pedig Alignak iránti dühöm kelt életre az emlékekkel együtt. Bal kezem csontjaiban éreztem annak az éjszakának minden veszteségét.*
-Nem Lynx, nem lesz már itt….igen, tudom. Nehéz elfogadni. *Amikor végre eleresztett, megpróbáltam a bejárathoz támogatni, és mikor megingott ismét a karja alá fogtam. Mögöttem mozgolódás támadt, hátranézve azt láttam, hogy a vérző orrú férfi feláll és lesöpri válláról egy másiknak a kezét. Baj lesz ha nem igyekszem. Lynxet azonban most esélytelen volt eltüntetni a szemek elől, a szívem sajdult belé a látványba, megremegő hangjának hallatán és a könyörgésére. De legalább már nem balhézott. Lelkének felszakadó sebéből lobbant fel a gyász és ez letaglózta. Hagytam hát, hogy a földre üljön, a kezébe adtam egy zsebkendőt amit a telefonommal együtt halásztam elő. *
-Töröld meg az arcod, addig én elrendezek mindent, oké? *Nem kellett mondanom, hogy maradjon ott ahol van, nagyon is úgy tűnt, hogy nem megy sehova, most nem. Legszívesebben átöleltem volna és addig tartom amíg ki nem sírja magából a keserűségét, de dolgom volt. Lassan szembe fordultam a felénk induló csoporttal, és hívást kezdeményeztem. Fogalmam sem volt ki van a közelben aki képes emléket törölni, de Will minden bizonnyal képben lesz mint mindig. Míg arra vártam, hogy felvegye, felemeltem a kezemet az emberek felé mintegy védekezőn.*
-Sajnálom ami történt, a barátom kissé kiütötte magát. Hívok egy mentőt, hogy megnézze, oké? *Hát ennyit a kurváról aki segít azon túl, hogy vérig sértették. *
-Rebecca vagyok. Szervusz William, sajnálom, hogy zavarlak, de történt egy kis…esemény az egyetem parkjában. Szükségem lenne egy….*Mennyi idő lehetett? Öt perc? Tíz? Menjünk biztosra.*
-…tíz perces emléktörlésre, és nem ártana egy gyógyítás sem. Lynx-szet beviszem én.*Nem lesz elragadtatva, de ismertem már annyira, hgy tudjam, az első a kármentés lesz, majd utána ráér mérgelődni, már ha egyáltalán….Amint megegyeztem vele a társasághoz fordultam, mivel a beszélgetésemet nem hallhatták, mert arra ügyeltem, joggal hihették azt, hogy mentőt hívtam. Ha esetleg tiltakoztak ellene, ragaszkodtam hozzá, hogy a férfi meg legyen vizsgálva, addig sem mennek sehova. *
-Ültessék le oda a padra, mindjárt jön a segítség. Még egyszer elnézést kérek a barátom nevében. *Mosolyogtam, noha nagyon nehezemre esett és ezt minden porcikámban éreztem. Végül, ha nem történt más, akkor végre Lynx-hez léphettem és leguggoltam hozzá. Megfogtam a kezét anélkül, hogy vetettem volna rá egy pillantást, nem akartam vért látni. *
-Lynx…kérlek. Be kell mennünk. Tudom, hogy nem akarsz, de ott nagyobb biztonságban leszünk. Oké? Gyere, segítek. Végig melletted maradok. *Már én is majdnem sírtam, könnyek gyűltek a szemeimbe felnagyítva a két sötét holdat. *





Megjelenés
Vissza az elejére Go down
Lynx Silverclaw Hunter
Tark - Mentor
Lynx Silverclaw Hunter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 202
◯ IC REAG : 176
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak (#8B6969)
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_norrhkLlU21t046cio1_400
Re: Egyetemi park // Szomb. Május 06, 2023 8:05 pm

Igaza volt. Megölni nyilván nem kell mindenkit, aki verbálisan inzultál egy nőt, de egyébként is, csak egy ütést kapott végül. Az pedig, hogy megöltem volna, nos... Megöltem volna. Sokkal inkább kedvtelésből, mint sem azért, mert indokolt lett volna, és mondtam volna, hogy hát, kapott választást. Vagy a bocsánatkérés vagy a végítélet általam, de inkább nem mentem bele ilyen mélységekbe, mert bár fejben minden nagyon is következetesnek tűnt, a gondolataimat már nem tudtam szavakká formálni. Az persze adott némi megnyugvást, hogy Egon is hasonlóképpen lépett volna fel a helyzeteben, de ahhoz nem volt bennem annyi, hogy Rebecca ráhagyását felfogjam. Elhittem, hogy így volt, nem is akartam tudni róla, ha esetleg mégsem.
A bejárathoz érve a fejem felett lebegett az igazság pillanata, amikor még ebben az alkoholmámoros állapotban is erősebben kezdett el bennem lobogni a valóság, rátelepedve mindenre, amit eddig olyan gondtalanul és felhőtlenül hittem. Azt látom és felfogom, hogy a Napgyermek arca eltorzul, azt viszont nem értem meg, hogy ez azért is lehet, mert épp akaratlanul is, de összemocskoltam a kedvenc kabátját. Azt mondja, hogy nincs itt. És hogy nem is lesz itt. Fájdalmasan világít rá a valóságra, amivel együtt kell élnem, és én már tényleg eljutottam arra a pontra, hogy ezzel a ténnyel az arcomban semmi nem számít. Csak átveszem a zsebkendőt, a farkassal együtt ölebként omlunk össze leülni és várni, hogy majd mi fog történni ezután. Csak bólogatok, ahogy kérdez és kér, rögvest neki is állva az arcom letakarításának, bár szerintem inkább csak maszatoltam, mintsem érdemi eredményt értem volna el.

A falnál ülve a körülöttem zajló események sokkal gyorsabban peregtek le, mint ahogy a gyász és az ittasság medrében képes lettem volna követni őket. Az emberek megint itt vannak, Rebecca magyaráz és telefonál... Az egyetlen dolog, amire figyeltem, az az volt, hogy a díszes társaságból senki se mozduljon hirtelen a Napgyermek felé. Nm tudom, mennyi idő telt el, mire egy köntösös, mamuszos férfialak vágódott ki az egyetemről... Sok időbe telt, mire rájöttem, hogy ez bizony a Tetoválómester volt, aki azután, hogy engem röviden megnézett magának, először Rebeccához lépett, biztató mozdulattal fogott rá a bal felkarjára. Úgy tűnt, hogy Ő innentől majd mindent elintéz, mintha nyugtatta volna Rebeccát, mire a nő hozzám igyekezve próbált felállítani a földről és valahogy meggyőzni arról, hogy lépjem át az egyetem küszöbét.
- Nem... Nem, nem, nem, nem... - vadul ráztam a fejem, mégsem volt bennem annyi akarat, hogy teljesen ellent tudjak állni, így hát, bukdácsolva, de mégis bekerültem az épületbe. Az üvegajtón túl csak annyit láttam, hogy a férfi egy látványos kézmozdulat után mintha hipnotizálná a csapatot, és nem tellett sokba, hogy utánunk jöjjön - bárhol is kötöttünk ki Rebeccával.
Csak szavakat kaptam el. Olyasmiket, hogy végre, legalább házhoz jött a vészhelyzet, mehet is vissza hamar filmezni, ahogy ezt letudtuk. Forgott velem a szoba. Gyógyítás helyett csak egy újabb, általam észre nem vett szilánkot húzott ki a bőröm alól és ejtett újabb vágást a tenyeremen, a véremet pedig egy fiolába gyűjtötte be. "Minden évben ez van."
Ez a mondat visszhangzott a gondolataim közt, azt pedig már nm fogtam fel, hogy ezek után a Tetoválómester csak nevetve annyit közölt Rebeccával, hogy ügyes volt, rá se rántson, hagyjon itt, ameddig jónak látja, aztán vagy vigyen haza vagy hívja az Atanerket fuvarért. Eddig a farkassal együtt mindent is hagytam, és szédelgésem közben csak akkor néztem újra Rebeccára, ha már megint magunk voltunk.
- Tényleg nagy bajt csináltam? - kérdeztem lassan - Mi a büntetésem? - mert azt nem fogtam fel, hogy esszenciának be lett gyűjtve a véremből egy fiola - Neked van büntetésed?
Neki nyilván inkább dicséret járt, mint büntetés, ezt minden más esetben átláttam volna, most viszont a más gyógyuló, és csak alvadt véres kezeimmel markoltam rá Rebecca karjaira, ha tudtam, és ha csak az erőfölényem okán is, de magamhoz rántottam. A mellkasához túrtam a fejem, megint eleredtek a könnyeim. Ahogy levegőhöz és szóhoz jutottam, megint megszólaltam.
- Ha valaha... - hüppögtem - Ha valaha bármire szükséged van, hívj fel, jó?
Nem mondtam ki, hogy tudom, hogy tartozom neki. Azt sem újra, hogy sajnálom. Csak azt akartam, hogy tudja, hogy ha nem is eggyel, de sokkal tartozom neki, és hogy ezt bármikor behajthatja rajtam.
- Sajnálom, csak... Annyira hiányzik...
Több mint két évszázadon át kerestem Őt. Megtaláltam. Elveszítettem. De az, hogy megtaláltam, számomra azt is jelentette, hogy soha az életben nem lesz számomra senki rajta kívül, akit valaha a teljes szívemmel szeretni tudok. Belefúrtam a mellkasába az arcom és nagyot sóhajtottam. Akkorát, hogy az (ittas) lelkem is kijött belőle.
- Ne veszítsd el Egont... - motyogtam a helyzetemhez képest határozottan - Csak... csak... Vigyázz rá, oké? Tartsd életben, ami számomra végleg elveszett...
Mert ezt is jó lett volna látni. Ahogy régen, a törzsemben is jól esett látni mások sikerét párválasztás terén. Ha én már elvesztettem a sajátomat, legalább másoknak hadd örüljek.
- Vizet...
Ezzel tolom el magam végül Rebeccától, ahogyan a testem lassan öntudatra ébredve azt kéri, amire szüksége van, és nem azt, mit én próbálok ráerőltetni.
Vissza az elejére Go down
Rebecca Morgan
I. Informátor
Rebecca Morgan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 1034
◯ IC REAG : 941
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Bal kézfején és ujjain tetoválás. Tollak háttérben farkasfej, nyílhegy és telihold.
Re: Egyetemi park // Szer. Május 10, 2023 11:09 am

3qG1hc2.jpg


Lynx és Becca



*Nagyon sok érzelem és érzés kavargott bennem és a legtöbbje Lynx felé irányult, ám ezek mögött rejtve ott lappangott a mindent kitöltő frász, az aggódás, a félelem, hogy valami balul sül el. Nem akartam ennél több bonyodalmat de ez nem kívánságműsor és ezt tudtam jól. Féltettem Lynxet, az embereket és magamat is, noha ez utóbbi volt a leghalványabb. Persze a kellő határozottsággal mindent el lehet intézni, később sem lesz belőle probléma ha sikerül néhány percet eltüntetni a társaság emlékei közül, de attól még féltem. Kívülről ugyan nem látszott, igyekeztem tartani magam, mosolyogtam ha kellett és sajnálkoztam amikor arra volt szükség, minden gesztusommal próbáltam elejét venni annak, hogy nekimenjenek a magába összeomlott farkasnak, kikaparva azt amit már sikerült eltemetnem benne. Az adrenalin azonban jótékony hatással bírt most és segített a felszínen maradni, s úgy tűnt a körülményekhez képest minden rendben zajlik. Alig pár perc – örökkévalóságnak tűnt – telt el a telefonom óta és máris kivágódott az egyetem bejárati ajtaja, megérkezett a felmentő sereg. Nem tudtam William kit fog küldeni, még csak meg sem próbáltam kitalálni, de örültem a Tetoválómesternek. Jóllehet egészen szürreális volt a jelenet ahogy kiviharzott, s még csak cseppnyi dühöt sem véltem felfedezni a vonásai között, ám a lebegő szárnyú köntös és a mamusz…nos, ha nem éppen egy borzasztó helyzet megmentése lett volna a cél, még el is nevetem magam. Így azonban a döbbenet csupán tócsányira kerekítette a szemeimet és elnyíltak az ajkaim, és egy nyikkanást sem tudtam szólni. Megráztam a fejem, hogy elűzzem a látvány keltette érzéseimet, majd Lynxhez léptem és betereltem az egyetem épületébe, ott is vittem tovább az őrzők által zárt épületrész felé amilyen gyorsan a jelen körülmények és Lynx állapota engedte. Az elején még ellenkezett, amire fel is voltam készülve, de csak a szavai mondtak nemet, szerencsére hagyta magát és így azért viszonylag hamar eltüntettem szeme elől, még mielőtt a Tetoválómester mágiája megfogant volna. Én csak Lynx-szel foglalkoztam, nem figyeltem mit és hogyan ügyködik, már csak a közeledő, a mamuszban surranó lépteire fordultam felé. Mintha örvendett volna azért, mert Lynx helyben „garázdálkodott” és nem kellett kilépnie abból a nagypapa papucsból. Alig tudtam kinyögni egy „köszönöm”-öt, annyira ledöbbentem és már fordultam is el, amikor Lynx kezéhez nyúlt, nehogy most kelljen feladnom a harcot amikor már minden sínen van. Nem láttam hát sem azt ahogyan az üvegszilánkot eltávolítja a kezéből, sem azt, hogy begyűjt némi esszenciát magának, mintegy fizetség gyanánt. Az elmormogott mondata sokáig ott visszhangzott bennem, olyan volt mint egy szálka a bőröm alatt, zavart és fájt, de leginkább Lynx miatt. A farkasok sok mindenben érzéketlenek tudnak lenni, ezt megtanultam már Egontól, mondhatni tapasztalat útján, ám ez csupán a felszín volt. A szívük és a lelkük érzelmekkel dús volt ha szeretetről, veszteségről volt szó. Nehezen dolgozták fel, és ez a sebük sosem gyógyult be. Egy gondolat suhant át az agyamon, míg a Tetoválómester engem dicsért, hogy vajon Egon meddig fog szenvedni az elvesztésem után. Meg sem fordult a fejemben az, hogy valaha összeveszünk és elválnak az útjaink. *
-Köszönöm, de nem jár dicséret, csak tettem amit kellett. Hazaviszem én. *Nyögtem ki halkan, de már csak a távolodó hátának. *
-Egy kicsit igen, de inkább magadnak. *Vettem egy nagy levegőt mielőtt válaszoltam volna a magához térő Lynxnek. Tény, hogy nem volt akkora baj, amit ne lehetett volna könnyedén orvosolni, ám a következmények attól még nagy súllyal nehezedtek Lynx vállaira, melyekről még annyira nem volt fogalma. *
-Nem tudom, azt majd az Atanerk dönti el….nem, nem hiszem. *Ráztam meg végül a fejem, mert hát én inkább csak megelőztem a nagyobb bajt, de dicséretet sem érdemeltem, hiszen csak jókor voltam jó helyen. Már indultam volna, hogy leültessem valahol Lynxet amíg összeszedi magát és haza nem vihetem, mert ez volt a terv, de keresztülhúzta a számításaimat. Nem számítottam már arra, hogy kiborul, de egy újabb hullám ért el azzal, hogy magához rántva átölelt. Újabb sóhajjal adóztam a talán végleg tönkrement kabátom oltárán, de ez volt a legkisebb baj azt hiszem. Átöleltem és tartottam amíg ki nem adta magából a keserűségét.*
-Nem tartozol semmivel Lynx, tényleg. *Azt már nem tettem hozzá a még mindig bennem visszhangzó mondat felett érzett szomorúságomon, hogy inkább ő hívjon fel engem legközelebb, egy év múlva. *
-Tudom, tudom, hogy hiányzik. *Azt persze nem tudtam mennyire, nem tudtam, hogy mennyit várt rá, hogy milyen nagyon szerették egymást. Ebbe nem láthat bele senki, nem lehet elképzelni sem, legyen bármennyire is jó ebben valaki. Tényleg majdnem sírtam én is, nagyon meg kellett erőltetnem magam, hogy elfojtsam a könnyeimet, főleg akkor amikor ismét belefúrta az arcát a mellkasomba akkorát sóhajtott, mint egy fújtató elefánt. Egont juttatta eszembe és azt a sok mindent amin már ketten keresztülmentünk, az aggódásomat amikor eltűnt napokra és nem tudtam hol van. Amikor kéz nélkül jött haza….mégis hogyan vigyázzak rá ha azt sem tudom merre jár? *
-Vigyázok rá, nem fogom elveszíteni. *Még korai lett volna azt mondani, azzal biztatni, hogy azért nem veszett el örökre az amit most annak érez. Savannah örökké ott fog élni a szívében, de talán egyszer majd….száz év múlva újra megtörténik vele. Amilyen hirtelen húzott magához, olyan váratlanul is tolt el. Vizet kért, amit jó jelnek éreztem, mert ez azt jelentette, hogy a szervezete kezd regenerálódni, a fejéből is elillan a homály és józanodik. A táskámba túrtam, éljen a női táska aminél nincs nagyobb, és kihalásztam belőle egy fél literes palackot ami sajnos csak félig volt már, de talán elég lesz egyelőre. A kezébe nyomtam.*
-Csak ennyi van, de majd veszek útközben ha nagyon szomjas vagy. Hazaviszlek. *Úgy sejtem még az Atanerkkel is beszélnem kell, hogy elmondjam és némileg enyhítsem a történteket. Úgyis ki akartam szellőztetni a fejem a több órányi könyvtári kutatás után, bár nem pont erre gondoltam. Viszont nagyon ráérek. *



Megjelenés
Vissza az elejére Go down
Lynx Silverclaw Hunter
Tark - Mentor
Lynx Silverclaw Hunter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 202
◯ IC REAG : 176
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak (#8B6969)
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_norrhkLlU21t046cio1_400
Re: Egyetemi park // Pént. Május 12, 2023 6:20 pm

Ebben az állapotban, ahogy a valóságot is nehezen tudtam megkülönböztetni a fantáziáktól, az sem ment túlságosan jól, hogy a mindenféle érzelmek közt rendet tegyek. Fogalmam sem volt, hogy kezdődtem és érem véget én, hogy a Napgyermek félelme az övé volt-e vagy a sajátom, vagy hogy a hamarosan megérkező bohókás jókedv a Tetoválómesteré. Mert azt is el tudtam volna képzelni, hogy az alkoholtól akár bennem is ébredhetett ilyesmi, miután kezdtem felfogni, hogy mekkora ostobaságot csináltam. Megint.
Ahogy a Tetoválómester kiviharzott, és gyakorlatilag a suhanó köntösével majdnem elsodorta az arcomat, tudtam, hogy vége van. Hogy már nem lehet ennél is nagyobb baj, még úgy sem, hogy eleinte igenis ágálltam az ellen, hogy be kelljen menjek az épületbe. Ha a testemnek lett is volna, a lelkemnek már nem maradt ereje harcolni, küzdeni a sors ellen, amit mások kijelöltek számomra. Vagyis jelenleg Rebecca.
Nem tudom, végül miért hangzott el az a mondat a férfi szájából kissé nevetősen, hogy "képzeld azt, hogy vörösbor", amikor Rebecca elfordult. Én csak bambán meredtem a nő hátára, lustákat pislogva próbáltam semmit sem csinálni addig, amíg valaki nem adott utasítást vagy vitt magával. Csak ültem, mint aki a sárga földig leitta magát. Mert hát, ez volt a helyzet.
Csak akkor rezdültem össze, amikor a Tetoválómester harsányan felkacagott Rebecca szavaira. Miért kell ilyen hangosnak lenni? De legalább tisztán értettem, ahogy azt mondta:
- Jól van. Akkor majd átadom Keldronnak, hogy Ő dicsérjen meg, hátha tőle el is fogadod. Nem mintha nem mentettél volna meg négy civilt egy olyan farkastól, aki téged is leverne, mint vak a poharat, de ha nem, hát nem. Engedelmeddel, engem most vár vissza a sangriám, idáig hallom, ahogy sír... Jóéjt, mazsolák!
Nem esett jól, ahogy azt mondta, hogy kárt tudtam volna tenni Rebeccában. Mert soha nem tettem volna meg, még így, ilyen állapotban sem. Persze az emberekkel kapcsolatban nm tudtam volna elmondani ugyanezt, és tényleg csak a szerencsén múlott, hogy nem lett nagyobb baj.
- Hát... az nem jó hír. De neked örülök...
Mármint annak, hogy ő nem fog büntetést kapni, hiszen tényleg semmivel sem szolgált rá, és hát az, ami az Atanerktől várt rám... Nos, azzal Rebeccának már nem kellett foglalkoznia, és bármennyire bántam is mindent, kész voltam elfogadni és szembenézni mindennel, amit a saját vezetésemtől kaphattam. Mindez sokkal kevésbé érdekelt, mint az a tény, hogy még mindig aktívan gyászoltam, talán sokkal aktívabban, mint ami normálisnak volt mondható. Az elesettségem mellett a hála, és egyben szégyen, amit Rebecca irányába éreztem, átvették felettem az uralmat. Nem tehettem mást, mint hogy elárvult kölyökként megöleltem, és abba az ősi, mélyen tisztelt erőbe dörgöltem az arcomat, ami belőle áradt. Még akkor is, ha ezzel végleg tönkretettem a kabátját, amire nagyon remélem, hogy a sok kellemetlen részlet mellett emlékezni fogok, hogy vásárolhassak neki egy újat, amint alkalmam lesz rá.
- De igen.
Jelenleg ennél több erőm nem volt dacolni vele annak kapcsán, hogy mivel (nem) tartozom neki, és talán ez volt a szerencséje. Az hiányzott volna, hogy veszekedni kezdjek. Mondjuk normális körülmények közt sem tettem volna, inkább csak tettekben éreztettem volna minden törlesztési szándékomat. De ez minden volt, csak nem normális körülmény.
Jól esett volna, ha legalább a hajamat összeborzolja, amikor a Savannah utáni hiányomat fejeztem ki, de azt hiszem, hogy a tarkóm törődő simítása is olyan élmény többek közt, amire már csak keserű nosztalgiával gondolhatok vissza. Erről persze eszembe jutott, hogy neki minden bizonnyal Egon lehet az, aki nekem Savannah, szóval egész egyszerűen kibukott belőlem, hogy vigyázzon rá. Hogy tartsa életben. Hiába volt köztünk annak idején némi nézeteltérés a hímmel, a kapcsolatot, ami köztük volt/lehetett, mindennél jobban tiszteletben tartottam. Nincs hatalmamban ítélkezni, hogy ki, ki iránt és miért érez elköteleződést. De mivel már évek óta együtt voltak, így gyanítottam, hogy valóban komoly a dolog, és emiatt hitelt adtam neki. És azt akartam, hogy minél tovább tartson.
- Helyes...
Tudom, borzasztó társaság lehettem, nyilván nem csak társalgási szempontból. Utóbbi számlájára talán nem csak az alkoholt, hanem azt is felírhatjuk, hogy rettenetesen kiszáradt a szám. Eltoltam magam Rebeccától, és minden udvariasságot mellőzve kértem vizet, mintha ezen múlott volna a világ sorsa.
Ahogy eltoltam magam, kissé megint megbillentem, aztán olyan gyorsan kaptam az elém tartott üveg felé, hogy elsőre el sem találtam. Másodjára erőteljesen markoltam rá, és amint leszerencsétlenkedtem róla a kupakot, szinte egyetlen, hatalmas kortyban meg is ittam az egészet. Nem, böfögni nem böfögtem utána, de hatalmasat sóhajtottam.
- Ne, nem kell, ne fáradj... Egyedül is menni fog...
Büszkeségből és udvariasságból tiltakoztam a fáradozása és a kísérete ellen, holott pontosan tisztában voltam azzal, hogy még ha meg is indulnék, valahol fél úton biztos, hogy elaludnék. Szóval nem telt bele sokba, hogy végül hagyjam magam meggyőzni és Rebeccába kapaszkodva meginduljak, bármerre is vezetett.
Csak néhány lépést tettünk, mire a korábban hirtelen a gyomromba érkező víz gyógyító erejét bevetve hatalmasat bucskázott, amire baljósan torpantam meg. Ó, hogy Éganyára és minden Szellemre....
Még úgy három mély, ziháló lélegzetet tudtam produkálni, mire lesápadtam és levert a hideg verejték. Nyeltem volna, de lefelé már nem ment semmi, és bármennyire szerettem volna, képtelen voltam visszatartani a frissen megkezdődött méregtelenítési folyamatokat. Csak annyira telt, hogyha Rebecca tartott, hirtelen mozdulattal taszítottam el magamtól, mielőtt összegörnyedve, a térdeimre támaszkodva összemocskoltam az egyetem padlóját. Ha nem azt éreztem volna, hogy a túlélésemért küzdök, akkor akár azonnal a föld alá süllyedtem volna. De így csak a dolgom végeztével nyeltem a levegőt megint, némi felszabadultságot, megkönnyebbülést érezve ziháltam, mint egy fuldokló, aki levegő után kapkod.
- Én.... én... én nem... - nagyon igyekeztem a hangomra találni, de nehezen ment - Ne nézz ide! - kérleltem végül, majdhogynem a nyüszítés határán - Csak hozz valamit, amivel feltakaríthatom... És így nem ülök be a kocsidba sem...
Hagytam magam összerogyni a folyosón, törökülésbe ülve, még mindig mélyeket lélegezve. Gondoltam, hogy Rebeccának nem két perc lesz takarítóeszközöket hoznia, és addig is amellett, hogy a szégyen már billogot sütött a tarkómba, azt is sikerült felfognom, hogy valamivel tényleg jobban vagyok, mint akár öt perccel korábban. És amíg a Napgyermekre vártam, azon gondolkoztam, hogy ha Sava figyel, mennyire ítél el, hogy mégis ezek után milyen véleménnyel lehet rólam. Talán okosabb lenne vissza se menni a lakba, csak az erdőben kikaparni a saját síromat és belefeküdni. Igen, ez elég csábító opciónak hangzott, és még Rebeccát is megkíméltem volna minden további kellemetlenségtől. Egyébként sem tudom, hogy ezek után mégis hogy fogok valaha a szemébe nézni.
Vissza az elejére Go down
Rebecca Morgan
I. Informátor
Rebecca Morgan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 1034
◯ IC REAG : 941
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Bal kézfején és ujjain tetoválás. Tollak háttérben farkasfej, nyílhegy és telihold.
Re: Egyetemi park // Vas. Május 14, 2023 9:00 am

3qG1hc2.jpg


Lynx és Becca



*Csak akkor nyugodtam meg egy kicsit, mikor a Tetoválómester visszatért. A legnagyobb bajt elhárította, az emberek nem fognak semmire sem emlékezni amit Lynx művelt, ám mi igen. Ő is és én is. Leginkább tettének kiváltó oka volt az ami ott lobogott bennem, ha nem is teljesen, mert azt rajta kívül senki nem tudja, de részben át tudtam érezni a fájdalmát. A részvétem pedig abban teljesedett ki, hogy mindent magamra vállaltam, egészen addig, míg át nem adom az Atanerknek. A Tetoválómester nevetős szavaira csak felhörrentem és szemeket forgattam, utóbbit mondjuk nem láthatta egyikőjük sem, mert épp a hátamat mutattam nekik, de elképzelhető volt hogyan reagálok erre az ötletre. A dicséretet nem éreztem magaménak, annál is inkább, mert ez volt a dolgom őrzőként, de a Tetoválómester nagy szükségét érezte annak, hogy minden ellenkezésem ellenére kiemelje. Keldronnak úgyis tudnia kell az esetről, de őt ismerve kételkedtem abban, hogy bő lére ereszti majd a méltatásomat. Nem az a fajta ember volt. *
-Nekem annál erősebb kell majd. Jó éjt és jó szórakozást! *Nagy sóhajjal és egy akaratlan halvány mosollyal engedtem vissza a sangriájához. Csodáltam a nyugalmát amivel ezt az egészet kezelte, legfőképpen a humorát, ami soha nem hagyja el. Amikor azonban visszafordultam Lynx felé, már nyoma sem volt a mosolynak, vele foglalkoztam, neki válaszoltam és támogattam, hogy a maradék időt, a józanodást, a hazautat átvészelje valahogy. *
-Ami nem öl meg, az megerősít. *Lynx nem fog belehalni a büntetésébe, és remélhetőleg tanul is belőle, bár a Tetoválómester szavaira gondolva ebben kételkedtem. „Minden évben ez van.” Újra és újra visszhangzott a fejemben a kijelentése, Lynx nyúzott arca és felhős tekintete, a történtek mind arra mutattak, hogy még mindig nem volt képes feldolgozni Savannah elvesztését. Hogy a történtek felett érzett ébredése, a hely, vagy mindez együtt váltották ki belőle azt, hogy rám borította az érzelmeit, nem tudom de mindegy is volt. Szó szerint beburkolt, átölelt, a karjaim között keresett menedéket az a farkas, aki levert volna, mint vak a poharat. Szívfájdító volt, hogy mennyire sebezhető. Egon említése olyan volt, mintha belelátott volna korábbi gondolataimba, de a jelenlegi állapotában erre képtelen lett volna, így csupán véletlennek minősítettem, mégis elérzékenyültem tőle. Egon olyan nekem, mint Lynxnek Savannah volt és a felállás is ugyanaz. Farkas és őrző. Ők megmutatták már előttünk, hogy működhet a dolog, mi ugyan még csak gyerekcipőben jártunk, de már mások is elismerték ahogyan dacolunk az előítéletekkel szemben.
Minden előzmény nélkül lökött el magától, jóllehet a mozdulatban nem volt semmilyen negatív érzelem, határozottság annál inkább. Furcsa volt ez az éles váltás, de nem volt időm ezen merengeni, máris cselekedtem és a kezébe nyomtam egy vizespalackot, ami mindig volt nálam. A mozdulatai bizonytalanok voltak, már ami a koordinációját illeti, de végül sikerült elmarnia. Nekem még estig kitartott volna, de ő egyetlen korttyal tüntette el a vizet és ismét rá kellett csodálkoznom a farkasok mohóságára és befogadóképességére. Egon is képes volt két egész kacsát megenni….előétel gyanánt. Fel is ajánlottam,, hogy útközben veszek neki még, tudtam, hogy sok folyadékra lesz szüksége és ebben az ajánlatban az is benne volt, hogy hazaviszem. A lakba. *
-Erről nem nyitok vitát Lynx. *Azt már nem mondtam, hogy reggelig sem érne el a lakba ebben az állapotában és azt is jó érzéssel hagytam ki, hogy nem bízom abban, hogy oda menne. Nem ismertem a farkasát, nem lehettem biztos abban, hogy útközben nem térítené el ismét. Elvettem tőle a palackot, összenyomtam és rátettem a kupakot. A hang élesen tolakodott be az egyetem és a kettőnk közötti csendbe, s mintha el is vágta volna Lynx ellenkezését, ahogy belekaroltam, jött velem. Az ajtó felé indultam készen arra, hogy majd a mellé helyezett szelektív hulladékgyűjtőbe dobjam a kiürült palackot, de erre már nem volt időm. Az újabb adag rám szállt nyugalom, hogy végre „úton” vagyunk, elillant amikor Lynx eltaszított maga mellől és kiadta a gyomra tartalmát az aula padlójára. Hátravetettem a fejem és a mennyezetet néztem, nem mintha zavart volna a ki tudja milyen megevett ételdarabokat tartalmazó megtermett tócsa, inkább az Istenektől vártam egy kis segítséget, bármelyiktől.*
-Ó, most annyira szeretnék Hermione Granger lenni. *Egyetlen pálcaintéssel eltüntethetném Lynx produktumát és mehetnénk a dolgunkra. De sajnos még őrző varázslat sem volt a takarításra. Őt viszont nem akartam egy percre sem magára hagyni. Az volt a szerencsénk, hogy ebben az időpontban már nem járt senki az egyetemre, az emberek számára látogatható könyvtár is bezárt. Csak a portás volt itt ilyenkor, de most ő is elkolbászolt valahova. Mégis hol a fenében találhatnék takarítószereket? *
-Biztos, hogy nem hagylak itt egyedül. Nem nézek oda. *Azt hiszem úgy ahogy van ezt most itt hagyjuk. Ismét a feneketlen táskámba nyúltam és egy csomag nedves törlőkendőt vettem ki amit odanyújtottam Lynxnek, kibontva, nehogy még az is nehézséget okozzon neki, még az első kendőt ki is húztam. A fene se tudja, hogy a férfiak tudják egyáltalán, hogy létezik ilyen és hogy kell használni. Néha tudtak meglepetést okozni. *
-Csak törölközz meg és megyünk. Majd hagyok egy üzenetet a portán. *Azzal nagy lendülettel megindultam a szelektív hulladékgyűjtőhöz, beledobtam a palackot, majd el kezdtem húzni a kukát Lynx hányásához, hogy legalább akadályt képezzek mellette és ne lépjen senki bele még véletlenül se. Amíg Lynx törölközött, a portás asztalához mentem és írtam egy gyors üzenetet arról, hogy történt egy kis baleset, elnézést és takarítást kérünk a bejárati ajtóhoz. Vagy majdnem oda, de ez most mindegy volt, a kuka majd mutatja az utat, jóllehet maga a tócsa is elég nagy volt ahhoz, hogy ne lehessen nem észrevenni. Mégis mit evett Lynx és mennyit mielőtt leöblítette az ipari mennyiségű itallal? Visszatérve Lynxhez a karja alá nyúltam de egyelőre még nem noszogattam, hogy felálljon, de úgy éreztem szükséges az érintés ahhoz, hogy rám figyeljen.*
-Jobban vagy?...Elintéztem a takarítást, mi viszont most megyünk. Fel tudsz állni? Vagy esetleg van még ami kikívánkozik? *Óvatosan érdeklődtem, nehogy a hányásra való rákérdezést motivációnak érezze a folytatásra. Akkor a kuka fölé nyomom a fejét, hogy nyugodtabban hányjon, azok után ami eddig történt, már semmiség. Csak érjünk el az autóig….remélve, hogy már nem történik semmi, megpróbáltam felhúzni és kitámogatni az ajtón. A friss levegő majd helyrerántja, amit még helyre kell rántani, kitisztul a feje és képes lesz elsétálni a furgonomig. A másik kérdés az volt, hogy az öreg járgány bírni fogja-e az utat? *



Megjelenés
Vissza az elejére Go down
Lynx Silverclaw Hunter
Tark - Mentor
Lynx Silverclaw Hunter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 202
◯ IC REAG : 176
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak (#8B6969)
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_norrhkLlU21t046cio1_400
Re: Egyetemi park // Kedd Május 16, 2023 8:24 pm

Bárgyú pofával, nyikkanva, erőtlenül nevettem fel Rebecca bölcsességén, miszerint ami nem ölt meg, az megerősít. Nos, nem hogy erősebbnek éreztem volna magam Savannah elvesztése óta, hanem kifejezettebben használhatatlanabbnak, és akkor arról még nem is beszéltünk, hogy kérdés nélkül a halál mellett voksoltam volna. De a sors iróniája, hogy azóta egyetlen méltó ellenféllel sem találkoztam, és azóta egyik Vörös Hold sem tette meg azt a szívességet, hogy a Szellemek közé küld úgy igazán. Csak egyszer jártam odaát, de akkor Tupilek úgy döntött, hogy visszahoz az élők közé. Vissza hozzá, csak azért, hogy utána őt vegye el tőlem, végleg.
- Nem próbálkozom eléggé...
Csak ennyit voltam képes jelen állapotomban felelni egy sóhaj mellett. Mert az elképzelhetetlen volt, hogy csak úgy feladjam az életet, minden szempontból szégyen lett volna, de kapva kaptam volna az alkalmon, hogy megszabadulhassak, hogy mehessek oda, ahol várt rám valaki, az egyetlen, aki még ennyi év után is igazán számított. Aki nyilván nem Rebecca volt, de jelen pillanatban és állapotomban ő tudott hozzá a legközelebb vinni. Ezért is bújtam, ezért is öleltem és szint reszkettem minden támaszért, amit nyújtani tudott. És persze közben Egon is eszembe jutott, mert hát, ők minden voltak éppen, amik mi nem lehettünk. Azzal a különbséggel, hogy az én részemről a Napgyermekek nem megvetés áldozatai voltak, hanem minden tiszteleté, amit csak produkálni tudtam magamból. De a törzsemben annyi szép ceremóniát éltem át mágiahasználó nő és farkas hím között, hogy akarva-akaratlanul is, bennük is olyasmit láttam, amit még kölyökként, ahol a dárdáinkat a földnek verve adtuk áldásunkat egy-egy nászra. Nem akartam, hogy az ő történetük is szomorú véget érjen.
Miután nagy nehezen sikerült elkapnom a palackot, úgy döntöttem, hogy az egészet magamba döntöm: nem csupán azért, mert farkas voltam, hanem az alkohol miatt borzasztóan dehidratált. Arról fogalmam sem volt, hogy ezt a kapkodást perceken belül nagyon csúnyán meg fogom bánni. De legalább annyira telt, hogy a röpke hazaviteli ellenkezésemet Rebacca határozott kijelentése a sarokba dobta, és hagytam, hogy belém karolva, engem vezetve vigyen, amerre csak jónak látott.
- Oké, oké, jó, nincs vita... - feleltem, mielőtt még azt hitette volna, hogy tovább fogom fűzni - Nincs... vita.
Vita nélkül hagytam azt is, hogy a palackot elvegye tőlem, és összenyomva készítse elő kidobásra, bár azon kicsit felmorrantam, ahogy a hang túlságosan élesen hatolt az elmémbe. Nem esett jól, de egy morranásnál többet nem szántam az elégedetlenségemnek, csak támolyogtam tovább mellette, belé karolva. Egészen addig, amíg az aulában el nem löktem magamtól, mert hiába is igyekeztem, még a mély lélegzetvételek sem tudták visszatartani a hányásomat. Teljesen végem volt.
Zavartan, amennyire csak lehetett normálisan, de átvettem tőle a törlőkendőt és nekiálltam kissé ügyetlenül lemosni magamról a szégyenem maradványait. Azt hittem, hogy lehet esetleg alkalmam eltakarítani magam után a szenny nagyját legalább, de Rebecca akarata és tettei sokkal előrébb mutattak annál, mint amit előre elképzeltem. Hallottam némi mozgolódást, érzékeltem a hangokat, de ahogy a karom alá nyúlt, csak nagy levegőt vettem, és újra alávetettem magam az irányításának. Ráfogtam az ujjaira - még egy nagy levegő.
- Jól vagyok.
Ez így nyilván nem volt igaz, de arra elég volt, hogy őt is és magamat is meggyőzzem róla, hogy nem akarok megint hányni, akkor sem, ha itt van a szemetes mellettünk. Hagytam, hogy végül felrántson, és bár még így sem voltam a helyzet magaslatán, fizikailag sokkal jobb volt, mint a róka előtt, szóval a büszkeségem maradéka mögé bújva mentem vele a parkoló felé. Az újra arcon csapó hideg levegő megint csak józanítólag hatott rám, bár édes kevés volt ahhoz, hogy a valódi önmagam lehessek...
- Sajnálom... köszönöm...
Ezt a két szót mormoltam, ahogy a furgon felé haladtunk, menet közben pedig egyszer sem néztem rá, amíg célhoz érve be nem kászálódtam az anyósülésre. A kocsi belterének tömény szaga miatt újabbat bucskázott a gyomrom, de ezúttal csak egy kellemetlen érzés volt, semmi több. Ahogy becsukódott a jobbomon a kocsiajtó, a fejemet rögvest az üvegnek támasztottam, és céltalanul bambultam rá az aszfaltra. Az sem tűnt fel, ha közben megindultunk.
- Tudod, ez az egész nem arról szól ám, hogy csak úgy gyászolok... - szólaltam meg egy ponton, miközben már vezetett, én pedig még mindig az ablaknak dőlve az elsuhanó lámpák fény-árnyékába bámultam - Ahonnan én jövök, egyetlen párod van erre az életre. Több, mint két évszázadig kerestem és buktam el próbálkozásokat, aztán... Mire megtaláltam, puff, eltűnt. Meghalt. Végleg. - szusszantam egyet, de a jó hír az volt, hogy még (egyelőre) a mozgó autó sem késztetett újabb hányásra - Ez nem arról szól, hogy szakítás után megtalálod a következőt. Nekem nem... És nyilván nem is keresem az utódját, még akkor sem, ha néha akad alkalmi, de... igazából azért akarok még kicsit tovább élni, hogy úgy mehessek utána, mint egy igazi Tark. Nem mint valami gyáva nyúl.
Csak ezen a ponton emeltem el a homlokom az üvegtől, és fürkésztem a Napgyermek éppen vezető vonásait. Nem tudom miért, de valamiféle visszaigazolásra vágytam, olyasmire, amit Kyle-on kívül más is meg tud érteni kvázi kívülállóként. Aztán egy hirtelen, de szelíd mozdulattal a váltón nyugvó kezére fogtam.
- Te sem tudnád elképzelni valaki mással Egon nélkül, ugye?
Hiába hangozhatott úgy, hogy biztos tudás van a kérdésem mögött, inkább csak abban reménykedtem, hogy vissza tud igazolni. Még az autó fűtése mellett is forróbban ért a bőröm az övéhez, a fekete harcos farkas vágyakozóan csóválta a farkát. Mert végső soron, hiába voltunk mi hosszabb életre ítélve Rebeccánál és Savánál is, történhetnek... balestek. Tragédiák.
A motor brummogása mellett pedig az elhaló csendben arra voltam kíváncsi, hogy Ő miként élte volna meg, ha a választott, elfogadott párja nélkül kellene létezzen. Pótolhatja-e ezt bármi, bárki más szerinte?

Vissza az elejére Go down
Rebecca Morgan
I. Informátor
Rebecca Morgan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 1034
◯ IC REAG : 941
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Bal kézfején és ujjain tetoválás. Tollak háttérben farkasfej, nyílhegy és telihold.
Re: Egyetemi park // Szomb. Május 20, 2023 8:26 am

3qG1hc2.jpg


Lynx és Becca



*Kezdett kitisztulni a kép, Lynx kijelentése, miszerint nem próbálkozik eléggé, olyan benyomást keltett bennem, mintha tényleg azon dolgozna, hogy meghaljon. Épp csak bátorsága nem volt ahhoz, hogy megöngyilkolja magát, mástól várta. Szándékosan kereste volna azokat a helyzeteket, melyek végzetesek lehetnek? *
-Ne legyél Martin Riggs. *Dobtam oda neki az első eszembe jutó dolgot, ami kísértetiesen hasonlított arra amit Lynx művelt. Ha ehhez hozzáveszem még a Tetoválómester kijelentését, már teljes is a kép. Az alkohol sok mindenre képes, köztük arra is, hogy a férfiból síró kölyköt csináljon. Ennek most kifejezetten örültem, bár korábban az agresszió is a palettán volt, ezzel jobban megbirkóztam. Lynxnek vigaszra volt most szüksége, legalábbis most így éreztem és megadtam neki. Nem azért, hogy hamarabb jussunk a végére, hanem mert tényleg együtt éreztem vele. Mióta őrző vagyok több  veszteséget éltem meg, mint egész addigi életemben. Az őrzők és Egon az én családom, másom nincs és Egonért is aggódtam eleget amikor napokra eltűnt. Sokszor eszembe jutott, hogy elveszíthetem és a szívem szorult össze a gondolatra. De aztán mindig megjelent azzal a bárgyú vigyorral az arcán, amit csak nekem tartogatott. Mi lenne ha soha többé nem látnám? Lynx víz követelése rángatott ki a fájó, de szerencsére eddig csak elképzelt történések közül.
Már csak ezért is akartam Lynxet biztonságban a lakba vinni, másrészt nem bíztam abban, hogy oda is ér egyedül. Persze előre ittam a medve bőrére, ő meg a saját farkasáéra, mert mikor már azt hittem sínen vagyunk, és Lynx sem ellenkezik többet, újabb közjátékba csöppentem. Oké, erre számíthattam volna, de nem tettem. Most meg itt állok egy részeg, de józanodó farkassal, egy hatalmas tócsával az egyetem aulájában és sehol senki. Kételkedtem abban, hogy képes lenne feltakarítani, de értékeltem az igyekezetét, viszont takarítószerekért sem akartam nagyon kutakodni, mert akkor magára kellett volna hagynom. Ezt nem akartam, még a végén eltűnik nekem mire visszaérek és ki tudja hova ment volna. Férfiak, farkasok….nem kockáztattam meg azt, hogy egy ötlettől vezérelve alakot váltson az egyetem előtt, ha már eddig sikerült megelőznöm, ne a cél előtt valljak kudarcot. Kendőt adtam neki és írtam egy üzenetet az éppen másol ténfergő portásnak, majd újra – sokadszorra is – Lynxbe karoltam. *
-A friss levegőn még jobb lesz. *Reméltem, de nem hittem benne, ettől függetlenül magabiztosan állítottam, bár az a kurta mondat a hogylétéről nem nagyon győzött meg. Mikor kiléptünk az ajtón, el sem hittem, hogy sikerült. Egy lépéssel közelebb kerültünk a lakhoz, Lynx is nagyokat sóhajtott és láthatóan visszatért a szín az arcába. Nem az összes. *
-Sajnálhatod is, de megértem. Persze ettől még nem helyeslem. Nincs mit köszönnöd, szívesen segítek, nem csak most. Bármikor ha úgy érzed, mielőtt még leinnád magad. *Egy nagy, elégedett sóhajjal nyugtáztam amikor Lynx az anyósülésen ült és rácsuktam a kocsi ajtaját. Reméltem, hogy nyugton is marad és nem kell a kocsi megkerülése után hajtóvadászatot indítanom, hogy elkapjam. Úgy tűnt a farkasok Szellemei velünk voltak, mert az öreg piros furgonom pöccre indult és hamarosan a lakhoz vezető úton suhantunk. Időnként Lynx felé néztem, hogy tudjam tényleg jobban van és nem kell megállnom, hogy ismét megjelölje a területet egy nagy adag gyomortartalommal. Úgy tűnt a nehezén már túl van. Kókadtan ült, homlokát az ablaküvegnek nyomva. Azt hittem csendben marad míg meg nem érkezünk, meg is lepődtem amikor megszólalt. Az első mondatból nem derült ki hova fut ki ez az egész, de a második már egyértelműen Savannah-ról szólt. Újra összeszorult a szívem, látva mennyire szenved még mindig, de reméltem, ha beszél róla, egy kicsit jobb lesz. Az mindig segít, bár a fájdalom soha nem múlik el, a hiánya is végtelen űrt képez a lelkében, de idővel…talán könnyebb lesz. *
-Sajnálom Lynx. *Néztem felé pár pillanatig, és megsimogattam a vállát. Utána viszont rájöttem valamire. Amikor arról beszélt, hogy méltón mehessen Savannah után és csak ezért él, türelmetlenül szusszantam egyet. Kerestem a szavakat magamban, hogyan ne bántsam meg, de állítsam szembe a valósággal, azzal, hogy rossz döntéseket hoz. Szóval ő nem csak egyszerűen meghalni akart, hanem valami maradandót is alkotni? Keze forrón érintette az enyémet és Egonról kérdezett. Éreztem a belőle áradó reményt, hogy igazolom az ő érzéseit, az ő gondolatait. Nem tudtam úgysem mást mondani, ha akarok sem. Egonnal néha szóba került, de csak érintőlegesen, és sosem gondoltam komolyan azt amit mondott, hogy ha öreg leszek és ráncos, akkor is szeretni fog és mellettem marad. Ez annyira abszurd volt, de Egon volt az én Hegylakóm és hittem neki. Mert jó volt hinni benne, de tudtam, hogy ha eljön az idő, én hagyom el. *
-Nem Lynx nem tudom mással elképzelni az életemet, de lássuk be, ha minden jól alakul, ezzel Egonnak kell majd megbirkóznia. *Ezzel arra akartam rámutatni, hogy ha Savannah nem hal meg akkor a Vörös Hold idején és nem hal meg máskor sem, hanem mellette öregszik meg, akkor is elveszítette volna. A farkasok tovább élnek, mint az őrzők, hiába az öregedéslassítás, az csak lassítás és nem az örök élet elixírje. Másrészt viszont ideje volt Lynx agyát a helyére rántani. Lelassítottam és félreálltam, de a motort tovább duruzsolt….na jó, a szó legjobb értelmében sem lehetett duruzsolásnak nevezni a köhögő, traktorhangot. Lynx felé fordultam, nem csak a fejemmel, hanem a felsőtestemmel együtt. *
-Szóval szerinted attól jó Tark leszel, ha minden évben leiszod magad miatta és balhét csinálsz, a kettő között pedig a halált keresed? Ha Savannah látna most, elkeseredne. Az italba menekülsz ahelyett, hogy összeszednéd magad és tennéd a dolgod. Szerintem ez a gyávaság. Nem mersz szembenézni azzal az élettel, amit nélküle kell még eltöltened. Tudom, hogy fáj, hogy hiányzik, hogy fél…farkasnak érzed magad nélküle, de szerintem pont az a bátorság, ha mindezt végigcsinálod. Akkor lesz rád büszke. *Azt hiszem belegázoltam most a lelkébe, de ha másként nem tudom felébreszteni, akkor a vödör jéghideg víz a megoldás. A nyakába öntöttem, minden keserűségemmel együtt amit a saját életem felett éreztem. A jövőm felett, az elkövetkezendő döntéseim felett. *
-Szívesen segítek ameddig csak tudok, vagy ameddig szükséged van rám, leszek a pszichiátered, a lelki szemetesládád, az ivócimborád….nem, az mégsem…de bármikor felhívhatsz ha úgy érzed a fájdalom és a hiánya már elviselhetetlen, de ezt az önsajnálatot abba kell hagynod. Nem mondom, hogy felejtsd őt el, mert én sem tudom, de keresned kell neki egy biztonságos helyet a lelkedben és be kell zárnod oda. Meg kell tanulnod nélküle élni. *Fogalmam sem volt, hogy mit szól mindehhez, hogy tényleg ez a jó amit mondhatok itt és most, hogy nem kellett volna várni addig, amíg kijózanodik, de őszintén a szívemből beszéltem. A szemeibe néztem ha felém volt fordulva, egyébként meg kerestem a tekintetét, hogy rám figyeljen, hogy engem lásson. Bármennyire is volt eltompulva az italtól, azt biztosan érezte, hogy nem bántani akarom, hogy nem hazudok, hogy nem megvezetni akarom. *



Megjelenés
Vissza az elejére Go down
Lynx Silverclaw Hunter
Tark - Mentor
Lynx Silverclaw Hunter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 202
◯ IC REAG : 176
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak (#8B6969)
Egyetemi park - Page 10 Tumblr_norrhkLlU21t046cio1_400
Re: Egyetemi park // Pént. Május 26, 2023 6:58 pm

Értetlenül ráncoltam a szemöldököm Becca utalására. Lázasan pörgettem a fejemben a homályosan úszó képeket, emlékeket, próbáltam felidézni, hogy miről beszél, de elég hamar csúfos kudarcot vallottam.
- Egy Martint se ismerek...
Vallottam be végül, és még csuklottam is egyet. Azt már nem volt erőm megkérdezni, hogy adott esetben máskor, más körülmények között szeretne-e bemutatni neki. Mert jelen helyzetben egyébként sem érdekelt túlságosan sok minden, legfeljebb az, hogy némi vigaszra lelhessek, és természetesen az, hogy ne sodorjam még nagyobb bajba a Napgyermeket, mint eddig. Vagy ne hozzam még az eddigieknél is kellemetlen helyzetbe. Persze az utóbbi nem sikerült. Legfeljebb annyi vigaszom lehet, hogy ezúttal nem a saját hülyeségem keverte meg  lapokat, hanem a megmérgezett testem öngyógyító reakciója, ami a tisztító víz hatására lépett működésbe. Milyen kár, hogy a még kihányható alkohollal együtt a víz is távozott belőlem... A szégyenérzetem csak nőtt, mialatt ő szorgoskodott, én pedig csak a saját okádékomba bambulva töprengetem azon, hogy ez mennyire nem méltó hozzám, sem a nevemhez, és hogy még arra sincs lehetőségem, hogy feltakarítsam a magamból kiköpött szégyen mindenki számára látható darabját. Hogy erről is Rebeccának kell gondoskodnia. Az egyetlen, amit én itt is most tehettem, az az volt, hogy a törlőkendővel megpróbálok minél alaposabb munkát végezni, bár ez is nehezen ment. A fiatal éveim berögződései különben is vitán felül meggyőztek arról, hogy Rebecca Nőként sokkal jobban ért ehhez, az ápoláshoz, a törődéshez és a szükségek felméréséhez, mint én valaha érthettem volna. Férfiként jelenleg csak egyetlen dolgot tehettem: szilárdan megpróbáltam azt állítani, hogy márpedig jól vagyok. Ami nem volt igaz, sokkal korrektebb lett volna azt mondani, hogy jobban vagyok, de a Tark büszkesége most még ennyit sem engedett. Csak hümmögtem egyet a biztatására, és ha jobb nem is lett a fagyos levegőtől, mégis frissítően hatott rám. Legalább képes voltam minden egyéb közjáték nélkül eljutni a furgonig. Teljesen átadtam Rebeccának az irányítást, nem néztem meddig, hova és miért visz, milyen kocsiba szállok be végül: ha holnap kérdeznek biztos, hogy a színét se tudtam volna megmondani. Aprókat bólogattam a szavaira. Nem, az az igazság, hogy én sem helyeslem, és ha össze tudtam volna szedni a szavakat, akkor talán még védekezni is kezdek, hogy egyébként, csak az évforduló ilyen, amúgy remekül funkcionálok az életben, és csak az a kevés beavatott tudja, mit élek nap, mint nap, aki Savannah miatt közel került hozzám. Kyle, például.
Fogalmam sincs, hogy mennyi idő telt el, mire némaságba burkolózva végül annyira összeszedtem magam és a gondolataimat, hogy magyarázatba kezdjek. Beavattam valami olyasmibe, amit kevesekkel osztottam meg, mert még a kortársaim közül is kevesen értik meg. Persze Rebecca ha máshonnan nem is, de az "aktáimból" tisztában lehet a származásommal, hogy honnan jöttem, de hogy ki vagyok valójában, és milyen elvek szerint élek, az egyetlen felsorolásban sem lehetett benne.
Jól estek a szavai, és jól esett, ahogy megsimogatta a vállamat. Az érintésére megint melegség öntött el, az a fajta, amit csak Tőlük éreztem, amióta csak az eszemet tudom. Nem is várattam túl sokat arra, hogy egy kicsit még többet csenjek el belőle: a kézfeje után nyúltam, ami a váltón számomra is elérhető közelségben volt, és nagy reményekkel a szívemben kérdeztem tőle, hogy ő vajon mit csinálna a helyemben. Hogy ő képes lenne-e csak úgy túl lépni azon, ha elveszítené azt, akit még talán önmagánál jobban szeret. Bárgyú elégtétellel mosolyodtam el, ahogy bevallotta, hogy nem tudna Egon nélkül élni. Vagyis hát... Egonon kívül, utána mással. De azért egy apró grimasz után muszáj voltam kicsit megint ellenkezni, mert bár ugyanarról beszéltünk, a felvázolt helyzet mégsem volt ugyanaz, és továbbra is csökönyösen hajtottam az igazamért.
- Jól fog alakulni. - egy kicsit megszorítottam a kezét - Nem vagyok hülye, arra, amit mondasz, én is fel voltam készülve, de... - ezen a ponton elengedtem a kezét, és visszacsúsztam az ülés puhaságába - Ti évek óta együtt vagytok. Előtettek az élet, még akár száz évetek is lehet együtt. Nekünk kettő sem jutott.
Vagy talán mégis, beleszámítva a huzavonát kettőnk közt, és ahogy most itt szembe jutott, amikor az éjszaka közepén felhívott azzal, hogy lehet, hogy terhes... és hogy elvetette volna... Ha terhes lett volna, ha meggyőztem volna, hogy ne vetesse el, legalább maradhatott volna velem valaki, akit helyette is szerethetnék.
- Ő nem öregedett meg mellettem.
És még ha el is vetette volna, akkor sem kaptam belőle egy számomra pillanatnál többet, nem voltak mögöttünk évtizedek boldog emlékei, mert bár... Rebeccánál jóval idősebb volt, "ha minden jól alakult" volna, lehetett volna néhány igazán boldog évtizedünk. Csak arra kaptam fel a fejem, hogy megálltunk. Máris a Lakhoz értünk volna? Körbe néztem, de csak a semmi fogadott, a furgon motorjának zaja és Rebecca teljes figyelme - és persze intő szavai.
Milliószor hallottam már mindazokat, amiket jó szándékkal a fejemre olvasott. Megint elöntött a szégyenérzet, nem voltam képes tartani vele a szemkontaktust, helyette inkább a két térdem közt meredtem bele a sötétségbe, és csak vártam, hogy elmúljon. Hogy befejezze. Hogy a végére érjen a sokat hallott leckének, amit ezek szerint, Éganya akaratából újra végig kellett hallgassak. Nem tehettem úgy, mintha nem hallanám meg vagy mintha már unnám. Mert az, hogy mindezeket újra és újra valaki más megpróbálta belém verni, és közben a támogatását is kifejezni, mert sosem ért egyik sem célba igazán, azt jelentette, hogy valamit nem csinálok jól. Azt nem tudom, hogy Rebecca hozza-e el majd számomra a belátást, de nem ráztam le magamról a véleményét, sem a segítő szándékát, egész egyszerűen... Nem tudtam mit mondani. Viszont akadt egyetlen olyan dolog, amivel muszáj voltam dacolni, mert úgy éreztm, hogy félreértett, ám mielőtt megszólaltam volna, csuklanom kellett, szóval nagy levegőt vettem és bent tartottam, amíg csak tudtam, mielőtt nagyot fújtattam volna beszéd előtt.
- Nem. - ez bukott ki belőlem nagyon határozottan, gyakorlatilag az elmondottak után kontextus nélkül - Attól vagyok jó Tark, hogy nem leszek öngyilkos, bármennyire is érzem azt, hogy mennék utána... - jobbommal a kocsiajtó belsején lévő kapaszkodóba szorítottam - Harcoshoz méltóan akarok elmenni, nem gyáván, nem úgy gyáván, amire gondolsz. Igen, keresem az alkalmat, hogy megtaláljam a méltó ellenfelem, csak hát... nem jön össze. Csinálom, Rebecca. Nagyon próbálom csinálni, de ilyenkor egyszerűen... Áprilisban egyszerűen képtelen vagyok.
Mentorálok, üzletet nyitottam, kreatív dolgokba ölöm bele az energiáimat, a hiányomat a fájdalmamat. És ha olykor iszom is, ilyen szintre évi egy alkalomnál sosem szoktam lesüllyedni. Sajnálom, hogy pont ezt kellett meglássa belőlem.
- Az én lelkemben már nincs biztonságos hely.
Hogy is lehetne, amikor tényleg minden napom kihívás, amin így vagy úgy, de átevickélek, de mivel nem vagyok tökéletes, így minden évben, ebben az időszakban vezetem le az eddig összegyűlt "elzárást". Ráemeltem a tekintetem, és őszintén fejeztem ki felé a hálámat.
- Köszönöm a kedvességed, de nem hiszem, hogy a ma estén kívül többet ezzel kellene, hogy terheljelek. Már így is bőven többet tettél értem, mint amire számítottam. - felsóhajtottam, a tarkómat pedig az ülés fejtámlájába préseltem - Szívesen felhívlak, de akkor már inkább valami kellemesebb elfoglaltság ürügyén. - felé fordítottam a fejem, és elnyúzottan ugyan, de kierőltettem magamról egy mosolyt felé - Mondanám, hogy kiszállok és hazajutok innen, de gondolom, nem engednéd, szóval mehetünk. Ki kell józanodom... - a belátás fél siker ugyebár - És ne haragudj, ha semmire sem fogok emlékezni ebből az egészből.
Mert természetesen ez is benne volt a pakliban. Már nem akartam hányni, a világ még mindig forgott körülöttem, de egy időre visszataláltam abba az állapotba, ahol az ittas bölcsességek születnek meg. A fejem is  kezdett hasogatni, és mindent megadtam volna még egy kis tisztító vízért, de ezen már nem kezdtem el hisztizni. Ha felérünk a Farkaslakba, majd beköltözöm éjszakára a fürőbe.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Egyetemi park //

Vissza az elejére Go down
 

Egyetemi park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Egyetemi Könyvtár
» Egyetemi parkoló
» Fairview Lions Park
» Town Square Park
» River's Edge Trailer Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Kultúra és Tudomány :: University of Alaska Fairbanks-