KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Ma 12:45 pm-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:50 am-kor
írta  Rebecca Morgan Szer. Május 15, 2024 9:33 am
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Május 14, 2024 10:54 am
írta  Bianca Giles Hétf. Május 13, 2024 10:20 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Hétf. Május 13, 2024 10:06 am
írta  Bruno Manzano Szomb. Május 11, 2024 4:46 pm
írta  Catherine Benedict Pént. Május 10, 2024 11:53 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Május 06, 2024 12:53 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 8:26 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 6:08 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
Zachariah O. Danvers
Egyetemi park - Page 9 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 9 I_voting_barEgyetemi park - Page 9 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Egyetemi park - Page 9 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 9 I_voting_barEgyetemi park - Page 9 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Egyetemi park - Page 9 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 9 I_voting_barEgyetemi park - Page 9 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Egyetemi park - Page 9 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 9 I_voting_barEgyetemi park - Page 9 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Egyetemi park - Page 9 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 9 I_voting_barEgyetemi park - Page 9 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Egyetemi park - Page 9 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 9 I_voting_barEgyetemi park - Page 9 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Egyetemi park - Page 9 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 9 I_voting_barEgyetemi park - Page 9 I_vote_rcap 
Dr. Emily Hart
Egyetemi park - Page 9 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 9 I_voting_barEgyetemi park - Page 9 I_vote_rcap 
Abigail Cecile Kenway
Egyetemi park - Page 9 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 9 I_voting_barEgyetemi park - Page 9 I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Egyetemi park - Page 9 I_vote_lcapEgyetemi park - Page 9 I_voting_barEgyetemi park - Page 9 I_vote_rcap 

Megosztás

Egyetemi park - Page 9 Empty
 

 Egyetemi park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
Egyetemi park // Szer. Jan. 04, 2012 4:15 pm

First topic message reminder :

Egyetemi park - Page 9 CAM-12-3543-10_32F73065-467D-4A30-9F37BD828B1804F2_8ad3b2ca-50ec-48cb-9cce8b400e9f23e3


A hozzászólást Alignak összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 03, 2017 12:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
Egyetemi park - Page 9 Empty
SzerzőÜzenet
Abigail Cecile Kenway
Vezető Gyógyító - Mentor
Abigail Cecile Kenway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 62
◯ HSZ : 891
◯ IC REAG : 927
◯ Lakhely : Fairbanks, kertváros
◯ Feltűnést kelthet : Aida - 2016.01.13
Egyetemi park - Page 9 Jkh91u
Egyetemi park - Page 9 Iei050
Egyetemi park - Page 9 Mb05ue
Egyetemi park - Page 9 Fdx9ud
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_inline_n4blpo39WO1s6fq3n
Re: Egyetemi park // Szomb. Aug. 01, 2015 1:29 pm

Meglepetééés! ^^


A héten valami felújítást csinálnak a Síparadicsomban… vagy javítást? Már nem emlékszem pontosan, mindenesetre azt már jóval előre közölték, hogy sajnos ez idő alatt nemigen fogjuk tudni használni az épületet, hisz hol az áramszolgáltatás, hol a víz nem lesz elérhető. Egy orvosi rendelőben pedig, legyünk őszinték, mindkettőre szükség van. Így alakult, hogy a hetem szabad volt, én pedig elintézhettem minden olyan jellegű dolgot, amire a Vörös Hold óta nem sikerült időt szakítanom.
A délelőttömet az egyetemen töltöttem, az ottani készleteket leltárazva, összeírva a megrendeléseket, amikre szükségünk lehet a közeljövőben, illetve egyúttal a főzeteket is sorra vettem, mik azok, amikből ideje lesz némi utánpótlást készítenem. Délután viszont megtudtam, hogy valami konferenciát tartanak az egyetem parkjában, amin az előadók között vérfarkas is akad, s feltételezhető, hogy aki ilyen nyilvános szerepléseket vállal, az képes kordában tartani a bestiáját, az óvatosság sohasem árt. Mivel Killian még késő délutánig úgy is a könyvesboltban időzött, én pedig nem akartam egyedül otthon ücsörögni – hisz hamarosan mondhatni házhoz leszek kötve – kihasználtam a még meglévő szabadságomat, és elvállaltam, hogy majd kinézek az előadásokra, nehogy valami gond adódjon. Legalábbis a vérfarkasokkal… a technikai gubancok kapcsán túl sokra nem mentek volna velem, megy amúgy is, civilként látogattam el az eseményre.
Épp ezért, első dolgom volt az Oltalom szárnyait magamra ölteni, hogy elrejtsem az aurámat minden, környéken megforduló vérfarkas elől, s igaz, időnként, ha érdekesebb volt a téma, meg-megálltam belehallgatni az előadásokba, de többnyire csak elvegyültem a tömegben, szép lassan keringve az emberek között. Nem igazán számítottam rá, hogy bármi galiba is adódna, épp azért is lepődtem meg kissé, amikor kiderült, tévedtem. Nem volt nehéz megérezni, honnan ered a baj, hisz szinte tapintani lehetett a kétségbeesést és a félelmet a levegőben, én pedig sietve megindultam feléjük, utat törve az emberek között, ha kellett, bevetve az örökzöld „Engedjenek, orvos vagyok!” kártyámat is.
Csak amikor egészen közel értem, toppantam meg a látványtól, ahogy a nézők gyűrűjében egy fehér farkast pillantottam meg, állkapcsai között egy fiatal gyerek nyakával. Te szentséges ég…
Egy pár pillanat, és már meg is idéztem magamban a Páncél varázslatot, azonban nem saját magam számára – hanem a túszként tartott gyermeket védve vele, hogy a következő pillanatban már a Bénítással vegyem célba az ifjú farkast… Reménykedtem benne, hogy valóban annyi idős, mint amennyinek én saccolom az energiái alapján, és nem csak rejtegeti a valós erejét, hisz míg így egy teljes testre kiható bénítást tudok megidézni nála, anélkül, hogy az életfunkciói károsodnának, ha erősebb, örülök, ha az állkapocsnál sikerül ezt elérnem.
Idő közben megkerültem annyira, hogy a háta mögé kerüljek, és egy üres, a táskámból elővarázsolt injekciós tűvel lopakodjak egészen közel hozzá, eljátszva a nézők szeme előtt is, hogy a szuri ütötte ki kis barátunkat, nem pedig a mágia ereje. Ha már kellően lebénult, zsibbadt mindene, akkor, és csak akkor nyúlok óvatosan az állkapcsa felé, hogy mielőtt szájzárat kapna véletlenül, óvatosan szétfeszítsem, és kiszabadítsam a kisfiút, azonnal vetve egy pillantást a nyakára, hogy mekkora kárt okozott benne a vérfarkas?
-Kérem, nyugodjanak meg, pánikra semmi ok! Orvos vagyok. És szükségem lenne némi segítségre… -pillantok körbe az emberek gyűrűjén, amikor kiszúrok egy ismerős arcot, akivel még az esküvőnkön találkoztam utoljára – nem is értem, eddig hogyhogy nem vettem észre! - és egyből intek is neki, hogy jöjjön - Mondjuk maga, ott! Ide tudna jönni? -tettetem, mint ha most találkoznánk először, majd ahogy közelebb ér, lehalkítva a hangom, folytatom.
- Nem tudom, mi a franc történt itt, de mielőbb el kéne tűntetnünk innen. Segítenél nekem? Be kéne vinnünk az egyetemre, el ebből a tömegből… -hadarom sietve, miközben jómagam ölbe veszem a kisfiút, a szülei után kutatva a tekintetemmel… De úgy tűnik, nincsenek a közelben. Sebaj, akkor ő is velünk jön, némi orvosi ellátás és egy emléktörlés úgy is elkél…


// 50 pont – 5 (oltalom szárnya) – 3 (páncél) – 2 (bénítás, mesterszó) = 40 pont //
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Egyetemi park - Page 9 2wq5ouh
Egyetemi park - Page 9 6edceb
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Egyetemi park // Szomb. Aug. 01, 2015 2:15 pm

Süt a mélyfagyasztott büszkeség abból a három szóból. Úgy mondta, mintha egyívásúak lennénk. A Bestiám most már nem annyira dühös, inkább játékos kedvébe kezd jönni, én magam pedig éhezem és szomjúhozom az igazságot, mint egy törvényszéki héja. Persze, hogy pontosan mire értette, az a szűkszavúság homályába vész. Nem hülye és nem naiv, csak váltogatja a szerepeit, mint komikus az egyszereplős hangutánzó műsorban. Vidámság kezd körbeárnyékolni, egyrészt, mert úgy érzem, most én diktálok és ő táncol füttyszóra, másrészről pedig a válaszában benne van annak a tagadása is, amit az előbb mondott. Ha nem lenne veszélyben, miért spórolna a szavakkal, mint kisnyugdíjas a nagybani piacon? Érdekfeszítő figura és most már kissé szórakoztatónak is találom. Ha nem idegláncon akar rángatni, akkor a nevetőizmaimra hat.
~Egyszer majd próbáld ki valakinél az alakváltó idegen fedőtörténetét, azt imádja a popkultúra~
Láttam én is filmalkotásokat mindenféle átváltozó művészekről és ismertem olyan elvarázsolt királylányt is, aki meg volt győződve róla, hogy a macskája az előbb említett bolygóról érkezett és éjszakánként szörnnyé változva járja a forró bádogtetőket, mert már unja a Whiskas-t. A hiszékeny emberek királlyá koronáznának egy ilyen vetítőgépészt, mint Jason. A dühöm szárnyakat kapott, mintha Red Bullt ivott volna és elrepült dél felé V alakban, most már vigyorgósabb atmoszférába léptem. A gyerek nyakán is rajta van a fogsorom, már nem is szorítom. Másnak nem tűnne fel, de aki miatt csinálom, az láthatja. Ha farkasként tudnék nevetni, most meg is tenném.
~Keresztkérdés: ez csak egy irányzott 100 éves hatásszünet, amit rákérdezéssel történő kiemelésre szántál vagy tényleg átaludtad az összes számtanórát?~
A hangomban most már csengő mulatozást, a felhőtlenül szórakozó cirkuszi közönség porondra kiabáló hangsúlyát hallhatja. Ó, hogyne, mindjárt előáll azzal is, hogy ő szállt meg mindenkit a Vörös Hold éjszakáján és az igazi neve Alignak. Rögtön kiszúrtam az apró hibádzó részletet és arra rámutattam anélkül, hogy hinnék neki. A lépéseimen közben változtatok, toporgok, mint kezdő buzi a gőzben. Ha lesz folytatás a részéről, akkor lesz a részemről is, de a véresszájúaknak unalmas folytatás.
~A csalitosban békák kuruttyoltak és az éjszaka szemeként a Földre tekintgető Hold előtt fátyolfellegek úsztak el. Na, ekkor ütöttük a biciklist.~
Ezt egy biztosítási kárbejelentőkből készített egyvelegben olvastam és valami hasonló végkifejletet várok. Fejem felemelkedik a megszorongatott torokról. A gyerek szemébe nézek és az összegyűlt tömegre. Fehér pofámból kinyújtom a vöröses, sötétrózsaszín nyelvemet és a rémült kölyök arcát kezdem vele nyalogatni. Mint egy játékos állat, aki torokra megy, de nem azért, hogy öljön, hanem csak gyakorol az igazi bevetésre. Majd körbetelefonálják az állam farkassimogatóit, hogy honnan hiányzik ez a hópihe. Felesleges itt halállal fenyegetőzni, mikor kabaré előadást kapok. Most már kezdem azt érezni, hogy nem is kell erőltetni az igazságot. Inkább játssza csak, amit tud, én pedig alázom majd és a rekeszizmaimat edzem. Ulfred Brandt meg a Nagy Egész, haha!
~A kreativitásodból eredőleg szerintem írógépet kéne lopnod először és lehet, hogy megalkotnád az év fantasy-jét! Tavaly jelent meg A farkasok hallgatnak, azt nem olvastad véletlenül?~
A könyvvásáron találkoztam a félelmetesen életszerű regénnyel. Allen Wrightnak ismernie kell a világunkat és rendkívül bátor, hogy bevállalta annak a műnek a megírását. Jó kérdés, hogy ki ő és miért tehette meg. Vagy a mi fajtánk vigyáz rá, vagy az Őrzők.
Jason meg belekezdett valamibe, amit természetesen elektromos töltésű szögesdróttal elkülönítek a valóságtól, de a szórakoztató avagy ponyva műfajba sorolva már egész derítő jelenség. Az emberek kezdenek közelebb húzódni és a gyerek, aki most a szemét is lehunyta, mert azt is nyalogatom az egész fejével együtt, már kapálózni kezd.
Ebben a pillanatban a nyalizás befejeződik, felnézek az emberekre, akik megállnak vagy lassított felvételben osonnak, mint a lopakodó hadegység. Egy utolsót üzenek a csenő manónak, mielőtt túlfeszített órarugóként pattanok fel:
~Ezt folytatjuk egy üdítő mellett és esküszöm, meghívlak rá. Taps helyett érd be ennyivel!~
Esti mese a száműzött gyerekről, aki az első farkasok látkörébe került. Sejtem a folytatást, az ősatya megharapta és kész is a sikertörténet. Már csak az lesz érdekes, hogy adja elő. Komolyan megfizetem a színdarabot, ha színvonalas. Nem várom én el, hogy ingyen csinálja. És pont annyira fogom elhinni, amennyire a Gyaloggalopp musical változatát kell. És a kis fehér farkas ezzel elrohan jobbra a hússütő standok felé. Az emberek kitérnek előlem és nekem így tökéletesen meg is felel. Harapásra nem készülök, illetve igen, de csak egy elcsórt marhaszelet gőzölgő darabjának fűszerezését akarom megkóstolni. A roham során feldöntök, amit lehet, a menekülő szakácsokra rávicsorgok és a pultról lekapott húsdarabbal eliszkolok. Egyenesen be az egyik színpad alá, ami szintén magaslaton áll és az állványzatot fekete nylon takarja. Ez a rendezvény designja, nem akarnak alucsöveket villantani, inkább a hullazsákok anyagát idéző borításban hisznek. Sokkal diszkrétebb, tényleg.
Hallom, hogy több irányból közelítenek és néhány kiabálnak, hogy látták, hova futott el a ragadozó. Szerencsémre a másik irányból jönnek, én pedig megint alakot váltok és egy félbarna, szinte kutyaszerű farkas alakjában kicsapódom a színpad túloldalán olyan sebességgel, hogy a kamerák semmit se rögzíthessenek. Ha mégis, akkor azt hihetik majd, hogy a barna folt valamiért ott rejtőzött el korábban és most elmenekült, mert nála erősebb állat érkezett a területre. Az ismeretlen farkas elűzte az ismeretlen kutyát és neki is nyoma veszett. Mókás lesz majd kisétálni innen és megkérdezni, mi a bugyborékoló izlandi gejzírek arcpirító gőzét hujjognak ennyire az emberek?

---

Ez volt a terv, amit összekotyvasztottam szürkeállományom begőzölt, ám hűlőfélben lévő főzőüstjében, az élet viszont másfelé terelte az ösvényt. A meglepetés nem is volt olyan meghökkentő. Mint egy világháború, mindig benne van a levegőben, csupán a kezdés időpontja kérdéses. A gondolati üzeneteket elküldtem még Jasonnak, hadd teljen meg a telepatikus postafiókja, de időközben a fogaim lepattantak a gyerkőc nyakáról. Mintha szó szerint kővé vált volna a félelemtől. Innentől már csak azt kerestem, merről jönnek a rendfenntartók, hol keressem a tetovált fegyelmező részleget, ami már megtalált engem. A lábaim olyan szépen rogytak össze, mint marionett bábué az előadás végén és felborított liszteszsákként terültem el a mögöttem szorgoskodó hölgyemény előtt. Pont most akartam útjára engedni a gyermeket, miután körbenyalogattam, de az Őrzőknek muszáj mindenbe belekotnyeleskedniük. Ismerem az általános indoklást: már az imént emlegetett ősatyák is ezt akarták, pánik lenne úrrá a világon, ha szabadon garázdálkodhatnánk mindig, amikor ránk jön a hírnév 15 perce, kegyesség, józan belátás, világbéke, rózsaszín szemüveget mindenkinek és hasonló, tőlem rendkívül távol álló eszmék. Sose tudtam elfogadni, hogy egyszerűen kijönnek és rácsapnak a kezemre egy ezüst sodrófával. A mostani gyorsreagálású egység szerencsére egy fűszálnyit csillapítja a megjelenésük során mindig tapasztalható felháborodásomat, mert úgy ragyognak a szemei, mint egy 100 wattos villanykörte Florida égszínkék tengervizében. Nála csinosabb Őrző még sose tette rá a takarót a madárketrecemre, hogy aludjak már az éjszaka beköszöntének elhitetésével. Lábadozó düh szavai fognak megszólalni a fejében, hacsak nem bűvészkedik olyat, amitől már a gondolataim is befogják a szájukat.
~Szép szőke boszorkány, hát nem tudtál volna türelemmel lenni, míg a halál torkából bizalmamba fogadó körbenyalogatást eszközölök a kabátos csöppségen? Szedd le ezt a csodakényszerzubbonyt és a két szép szemedért akkor megbocsátok neked, tetovált lány!~
Figyelem, hogy kinek intett, de nem igazán veszem észre, mert most túl nagy a kavarodás a parkban és a fejemben. Logikus lépés lenne Jasont idehívni, aki fajtabéliként többet tudhat a jelenlegi esetről, mint a laikus kívülálló szemlélődők.
Egy tömény, kollektív fellélegzés suhantja meg a füleimet, egyesek azon csodálkoznak, hogy tudott mögém kerülni a doktor néni, mikor orvosnak tűnik, nem némaléptű nindzsának. Szuper, az üdítőzésre nem kerül sor, helyette elvisznek a kínzókamrába. Ahol Őrzők győzködnek engem, hogy ne csináljam, amire hajt a vérem, az maga a vasszűz és a spanyolcsizma bevetésének helye. A nő nyilván láthat alibit is a szavaim mögött, de Jasonnak éreznie kell, hogy a belsőm tükrözi azt a lelkiállapotot, amit szavakba öltöttem. Némi harag a hölgyemény felé, némi nemi vonzódás ugyanebbe az irányba és a gyerek felé béke, nyugalom. Már megint rossz lecsóba csaptam bele és kifröccsent, aztán idegyűltek a legyek, akiket nem szeretek, még akkor se, ha ennél a példánynál szebbet nem küldtek még ellenem...
Üzenek még Jasonnek, nehogy szó érje a ház elejét, hogy faképnél hagyom, mikor belémcsapott az Őrzők villáma. Félmunkát ne végezzen, aki nem félember!
~Ősfarkas, most már kíváncsi vagyok, ki a gyilkos, úgyhogy a történeted végét majd meg akarom hallgatni. És áll a meghívás, egy üdítőre az enyém vagy. Még tárgyalok a banyával, de ha elrabolnak, úgy harmadik típusúlag, akkor meg foglak keresni.~
Ez hangozhatna fenyegetésnek is, de valójában csak arról van szó, hogy a film végén már váltom is a jegyet a 2. rész bemutatójára. Az érzéseim ki vannak terülve a farkas előtt, mint én a varázsló előtt. Ezeket a helyzeteket a pokol legmélyebb bugyrába kívánnám...
Vissza az elejére Go down
Anguta
Szellem
Anguta

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 826
◯ HSZ : 430
◯ IC REAG : 417
Egyetemi park - Page 9 Dz7d5t
Re: Egyetemi park // Vas. Aug. 02, 2015 2:03 am

Füstölgő haragja ellenére, egyet tudott érteni Lesterrel. Tényleg ki kellene próbálnia az alakváltós idegen sztorit, hála képességeinek még hatásosabb is lenne, mintha csupán farkassá, meg farkasszörnyé tudna változni. Gondolatiak ezen a téren közös nevezőre jutottak, de Anguta nem engedett néhány pillanatnál többet ennek a kellemes érzésnek, és hamarosan gyökerestül tépte ki, mint mutáns tulipánt a virágágyásból. Nem válaszolt rá semmit, mivel mélyen bujkáló dühe a gyermek veszélyeztetése miatt nem akart lappadni.
Anguta válaszra sem méltatta a százéves időhiány felvetését, hiszen tovább folytatta a történetet megszakítás nélkül, miközben Lester állkapcsának mozdulatait figyelte. Nem szerette, ha a szavába vágnak, persze telepatikus társalgásnál sokszor előfordul átfedés, mivel a gondolat gyorsabban száll, mint a szó, ezért nem is vette túlságosan zokon az ifjú morftól a szégyenletes tettet. Egyébként is, vidámságot vélt felfedezni a hang mögött, és nem tajtékzó haragot, a kitaláltnak vélt történet miatt. Anguta büszkesége ritkán jött elő, jelen pillanatban, azonban borzasztóan megsértődött leszármazottja viselkedése miatt. Nem hisz neki. Elregéli élete történetének elejét, ráadásul teljesen őszintén és mi történik? Kamunak tartja az egészet és jót derül rajta. Persze hálásnak kellene lennie, mivel a fehér farkas nem óhajtja a másvilágra harapni a fiatal fiút, és úgy tűnt szent faragókését sem kell a szájpadlásába állítania, de a fene vigye már el, hát mekkora kegy, ha egy alapító valakit beavat a régmúlt idők homályba veszett világába. Talán mégis csak fel kellett volna fednie nyolcszáz éves mivoltát, vagy legalább egy rohadt látképet kellett volna küldenie a környező hegyekről, amikor még nem magasodtak épületek, amik zavarták volna a kilátást. Lester fogai már nem szorultak annyira a gyerek nyakára, látta, észrevette, ahogy a pofa lazul a vékony nyak körül. Haragja mégsem csillapodott. Egyrészt mivel Lester nem tett semmit, amivel megbékélhetett volna, csupán már nem akart megölni valakit, akit egyébként sem kellett volna bántania. Másészt – és ez volt a döntőbb, mérgének huzamosabb fenntartásában – a leszármazottja nem kapott két kézzel a története iránt. Úgy érezte magát, mint a pásztorfiú, aki farkast kiáltott. Teljesen egyet tudott érteni a történet morális tanulságával. Túl sokat hazudott Lesternek, és amikor végre igazat mond, nem hisz neki. Annyiból legalább jobban sült el itt a történet, hogy igazmondása ellenére nem fognak életek kihunyni. Nem, Lester hangjában és érzelmeiben már közel sem volt meg a tettrekészség, már nem akarta megölni a gyereket. Anguta nem tudta eldönteni, hogy megtette-e volna, de talán tényleg igaza volt, hogy a hím nem lenne rá képes, vagy… csak belátta tetteinek következményét és készül elnapolni a mészárlást.
- Nem, nem olvastam – feszült figyelme azonban nem lankadt, a szarkazmusból kinőtt dicséret ellenére sem. Már épp mondani akarta, hogy mi lenne, ha elengedné a fiút, amikor bőrét forró szélként kezdte el égetni a különös szellemi erő, ami a fiú testéről áramlott. Idegei egy pillanat alatt feszültek pattanásig, markában tartott faragókésére rászorított, miközben a mágia örvénye keresztültombolta magát a parkon, felborzolva Anguta kedélyeit, bár nyilvánvalóan kora miatt érzékeli ennyire intenzíven a szellemi tevékenységet. Őrző mágia, ahogy a tetovált békebírók nevezik. Kisvártatva még egy hullám csapta meg, és már a varázslat illata is elért hozzá. Remek, már épp kezdett megoldódni a helyzet, és most újabb bonyodalmakkal néznek szembe. Ennek ellenére nem volt hálátlan. Végzik a dolgukat, és nem tudhatták, hogy már épp a túszdráma vége felé tart a kis incidens. Nyilván egy informátor lehetett, mivel a tömegből nem érzett őrzői jelenlétet, de az is lehet, hogy csak a szellemek erejével palástolta auráját. Nem tudta miféle varázslat sült el, de talán nem kellene megvárni, amíg Lester újdonsült dühvel észhez tér, és mégis úgy dönt, hogy haragjában kettéharapja a fiú nyakát. Óvatos lépést tett előre, miközben a fehér farkast nézte. Semmi reakció, ezért felbátorodva közeledett normál emberi léptekkel, majd egy nő tűnt elő a tömegből, ami Angutát megtorpanásra késztette. Nahát, nahát… Kilaun asszonypajtása. Meg van a ludas, de ha jól rémlett neki, ő nem informátor… mintha érzett volna az esküvőn őrző energiákat felőle.
Mindegy is, úgy látszik a nő Lester mögé próbál kerülni, aki nem akar ellenállni, és hagyja, hogy egy tűt nyomjon a testébe. Nyilván elmeroggyantós varázslatot kapott be az ifjú morf, különben nem tűrte volna ezt a manővert ilyen mozdulatlanul. Már várta, hogy mikor fog nyáladzni és a holdra vonyítani… fényes nappal.
- Mármint én? Pe… persze, hogyne – nem volt szükség energiáinak idegességet kölcsönözni,, ahogy közelebb somfordált, hiszen csak Lester érezhette, ő meg be van gárgyulva éppen (és amúgy sem hinne neki). Tökéletesen elég volt fizimiskájára tanácstalan feszültséget vinni, ahogy odakocogott kettejükhez.
- Rendben, oké – mondta saját maga is halkan. Ugyan minek foglalkozzon a telepátiával, amikor a showműsort Lester is élvezheti, már persze, ha a tudata nem lyukasabb jelen pillanatban, mint egy termesz rágta csónak. – Nagyon sajnálom, nem… nem akartam, csak valahogy kicsúszott a kezem közül a dolog… ühm… nem… nem esett baja? – nyilván nem Lesterre gondolt, hanem a gyerekre, aki Abigail nyakába karolt, miután az felnyalábolta, és most úgy szorította, mint akinek feltett szándéka Kilaunt özveggyé varázsolni. Remélte Lester nem kotyogott valamit a nőnek, ami az éppen fejébe ötlő történetet borítaná, de ha igen, akkor majd megvonja a vállát és értetlenül szabadkozik.
Lester a gondolati üzenetét akkor küldte, amikor éppen Abigailnak játszotta a bűnbánót, de most nem zavarta igazán, de legalább kiderült, hogy mégsem lett ideiglenesen elmehibbant a hímből.
- Nyugi, úgy tűnik, veled megyek. Ja, és ketten visszük el a balhét… amúgy meg, elég jó a konyhájuk, már voltam bent és kunyeráltam kaját. Biztos van üdítőjük is. És, ha még nem árultál el sok mindent, mond, hogy illúzió alatt áltál egy jó darabig. Abigail azt hiszi illuzionista vagyok… - hacsak azóta Kilaun nem mesélte el a valóságot neki, amit nem igazán bánt volna, de most mindent tönkre vágna. Nem, szó sincs arról, hogy megenyhült volna Lester irányába, haragja még mindig ott volt, de egy ilyen támadás, ha nem véletlen balesetre fogják, a városból való kiűzetéssel is végződhet. Anguta pedig jelenleg nem tudta volna követni, és a mai eset bebizonyította, hogy Lesterre oda kell figyelni. Nem szívesen engedett volna el egy olyan farkast, aki gyerekekre támad, csakhogy kicsikarjon némi igazságot valakiből. Még, ha hasonlítottak is a módszereik, a megtévesztés, ahogy a fehér farkas alakját felvette, és a blöffölés. Már persze, ha tényleg blöff volt. A belőle áradó haragból ítélve nem csak az volt, és mégis… több infóra van szüksége, hogy nyugodt szívvel nála hagyhassa bestiáját. – És mielőtt téves gondolataid születnének, nem, nem érted teszem, hanem… a Nagy Egészért – bízott benne, hogy Lester nem makacsolja meg magát, és hajlandó egy kis hazugságba belemenni, ha nem, hát akkor így jártak.
Anguta felkapta Lestert, bár szíve szerint a grabancánál fogná meg, és úgy húzta volna az egyetem pincéjéig, de akkor két órán belül már az első számú amerikai közellenség lenne, aki egy ártatlan (igaz gyerekre támadó) farkast kínoz élő egyenes adásban. Örült, hogy nem kellett a telefonokat széttörnie.
Óvatosan, kicsit szerencsétlenkedve felemelte Lestert, majd Abigail után baktatott, ahogy az a gyerekkel a karjában (hol lehetnek a szülei?) az egyetem alagsora felé sietett. Remélte, hogy alapos fejmosásban lesz mindkettejüknek részük, amikor a nő megtudja, hogy miként is történt ez a szerencsétlen baleset.
Vissza az elejére Go down
Abigail Cecile Kenway
Vezető Gyógyító - Mentor
Abigail Cecile Kenway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 62
◯ HSZ : 891
◯ IC REAG : 927
◯ Lakhely : Fairbanks, kertváros
◯ Feltűnést kelthet : Aida - 2016.01.13
Egyetemi park - Page 9 Jkh91u
Egyetemi park - Page 9 Iei050
Egyetemi park - Page 9 Mb05ue
Egyetemi park - Page 9 Fdx9ud
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_inline_n4blpo39WO1s6fq3n
Re: Egyetemi park // Vas. Aug. 02, 2015 2:47 pm

- Sajnos nem vagyok gondolatolvasó, és azok alapján, amit eddig láttam, nem akartam kockáztatni. Köszönöm a bókot, de előbb kellett volna gondolkozni. -súgom oda csendesen a farkasnak. Szép próbálkozás, de azok után, amiket művelt, ennyivel nem fogja megúszni a dolgot. Mások életével fenyegetőzni még viccnek is rossz, ha pedig valaki képes ilyesmire, máskor is megtörténhet – mi pedig azért vagyunk itt, hogy az ilyesmit megelőzzük, vagy legalább elvegyük a kedvét tőle.
- Egy jó darabig kitart a varázslat hatása, úgyhogy kár próbálkozni. A legjobb, amit tehet, az az, hogy lehiggad – ellenben kénytelen leszek arról is gondoskodni. -közlöm a tényeket, akár újabb varázslat bevetésével, akár valamelyik főzet bevetésével… igaz, ez utóbbit már csak az egyetemen tudnám eszközölni, lévén, hogy néhány apró orvosi kellék elvétve még akad a civil táskámban is, de a főzeteket csak az orvosi táskámban szoktam tartani.
- Pedig ahogy látom, elég csúnyán kicsúszott… -csóváltam meg a fejem a férjem ismerősének szavai hallatán - Azt hiszem, talán nem meglepő, hogy a későbbiekben ha lehet, mellőzni kéne az ilyen műsorokat, legalábbis az ilyen nyilvános helyeken mindenképp. -kaptak egy finom kis dorgálást a részemről, hisz gondolom, mindketten tisztában voltak vele, mekkora bajt okoztak – legalábbis nagyon remélem – és nem szükséges leordítani a fejüket ahhoz, hogy érzékeljék a történtek súlyát. Ha meg mégis ez szükséges ahhoz, hogy végre észhez térjenek, akkor az egyetemen akadnak sokkal alkalmasabb egyének is eme nemes feladatra.
- Nem tűnik súlyosnak, inkább csak karcolás… Az ijedelem sokkal nagyobb, mint a fizikai seb, de arról is gondoskodunk. A szülei? Nincsenek a közelben véletlenül? Mert eddig nem tűnt fel, hogy bárkinek is hiányozna a kicsi. -néztem körbe újra a tömegben, miközben megnyugtatóan simogattam a kisgyerek hátát; hátha látok valakit, aki egy kisfiút keres, de hiába, sehol senki ilyen téren.
- Mindegy… a legjobb, ha visszamegyünk az egyetemre, és ha idő közben nem kerülnének elő a szülők, akkor majd felvesszük a kapcsolatot a rendőrséggel. -sóhajtottam némileg lemondóan, majd miután David felnyalábolta a mozdulatlanná dermesztett kóbort, intettem neki, hogy kövessen – azzal angolosan távoztunk, igaz, nem túl messzire, csak az egyetem alagsorába invitáltam a férfiakat.
Igaz, alapból nem igazán szoktunk senkit oda vinni, de hová máshová vihetnénk őket? Így aztán miután bejutottunk az orvosi szobába, Willt is értesítettem a történtekről, hogy képben ne érje váratlanul a dolog – meg ha nem nagy kérés, esetleg kerítsen nekem valakit, aki átveszi az ügyet a későbbiekben.
- De addig is, amíg várunk… elmesélnéd, kérlek, hogy mégis mi történt? Az elejéről sajnos lemaradtam… -felelem, miután az egyik vizsgálóasztalon Lester pihen kiterülve, sorsára várva, a másikon pedig a kisfiú ücsörög, akinek nekilátok kezelésbe venni a nyakát… némi fertőtlenítő, majd kötés. Ha pedig már ismerem a teljes sztorit, valamelyik bundás tolmácsolásának tála, akkor attól függetlenül emléktörlés vagy –módosítás.
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Egyetemi park - Page 9 2wq5ouh
Egyetemi park - Page 9 6edceb
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Egyetemi park // Vas. Aug. 02, 2015 3:36 pm

~Akkor az írógép mellé ez legyen a következő könyv, amit elemelsz. Allen Wright tollából és tényleg kitűnő, ezt szakmai megalapozottságból mondom, nem ugratásképp.~
Ez volt az utolsó gondolati üzenet, amit még oda tudtam lökni, mint füleskorsóban a sört. Beköszöntött a szőke ciklon ideje és olyan gyorsan történtek az események, hogy csak kapkodtam volna a fejem, ha nem bénult volna le minden porcikám. Szétfeszít az erő, de nem tudom használni. Tiszta leláncolt Prométheusznak érzem magam. A lesújtó hölgyemény menti magát, de engem ezzel nem nyugtat meg, nem most jöttem a falvédőről, sőt máskor sem.
~Vér egy csepp sincs, nemhogy tengerben folyna. Ez azért valamit elárul a halálra éhes ragadozó pillanatnyi félreismeréséről. Tudod, mennyi gondolkodás és béketűrés előzte meg a kölyökharcot?~
Mert ez már csak annyira volt harc, mint amennyire két farkaskölyök birkózik egymással. Torokra megyünk, de nem csontig, hanem csak semi-contactban. Amit Abi mond, az úgy hangzik, mint mikor az alkoholista eltanyál és mondják neki, hogy nem kellett volna annyit inni, ő pedig csípőből visszatüzel azzal, hogy dehogynem, hanem menni nem kellett volna. Amire hajt a vér, arra van szükség és ne a tintáshátúak mondják meg, mikor kell gondolkodnom! A büszkeségemet mindig sértik az ilyen helyzetek, amikből már megéltem párat a természetemből fakadóan, ugye.
~Értem én, hogy a munkádat végzed, mint a lakótelepek felrobbantását parancsra végző drónpilóta, de ettől még nem mászol be a szívembe, amire más körülmények között pedig nagy esélyed lett volna, bébi!~
Csodával határos, hogy egy szép női pofika mennyit tud finomítani a stílusomon. Ha egy marcona szőrmókot küldtek volna ide, annak már a halála napját emlegetném vagy legalábbis az öreganyja térde kalácsát. Ez a nő hordoz magában valami olyasmit, hogy tényleg megbocsátok neki. Ha nem fokozza tovább. Még most is ott tartunk, hogy szemet tudok majd hunyni a történetmesélés félbeszakítása felett.
Jason megint hozza a figurát és újabb álarcot ölt. Én nem vagyok képes követni a hazugságspirálját, pedig nem vagyok szédülős fajta. Asszisztáljon a szolganép, én nem fogok. A félreszámolós ősfarkas regéjéről hallgatok, mert az a kettőnk dolga és amúgy se érdekelne senkit az Őrzők közül egy ilyen csalimese.
~Jól van, mami, de akkor kérek egy gyógypuszikát is!~szólok vissza évődve.
Azzal tisztában vagyok, hogy az utolsó vagy azutáni dobásom ez és szorítani kell a Bestia nadrágszíján. Már ha lenne oly civilizált és hordana nadrágot. Be nem állnak a gondolataim és felváltva üzengetek, most a másik bundásnak:
~Meg sem lep, hogy már náluk is előadtad a koldusok királyát. Nem hinném, hogy odabent nyugodt körülmények várnának, de ha enyhítő körülményként kísérni kívánsz, hát nosza rajta!~
Köszönetet nem mondok, mert nem bízom én abban a fenenagy jóindulatban, amit ő tanúsítani fog ezek után. Most kezdem érezni, hogy ebből még lehet repülés szó szerint is, ha felültetnek az első gépmadárra, hogy keressek helyet magamnak a világban bárhol, úgy 1000 km távolságra innen. Heves ellenkezést fogok mutatni és ha erővel nem megy, akkor alkuval fogom ezt megtenni. Gyomorforgató alkuval, amit csak egyszer hozok meg és utána kirohanok az erdő szélére kipusztítani a helyi madárállományt stresszlevezetésként. Az első lépés mindig a szóbeli intés és ott meg kell állnom. Halad velem az idő kisbusza és tényleg meg kellene már tanulnom, hogy ne curikkoltassam már mindig vissza a kölyökkorom mentalitásával.
~Csillagszemű napsugár...miként is szólíthatlak anyakönyvezett néven? Jómagam Dr. Lester J. Edison vagyok itt a lábaid előtt heverve. Hallom, már közeleg az anyuka, majd kiesik a szíve a helyéről. Breston, ezt a nevet ismételgeti.~
A tömegből annyira élesen elválik ez az egy hang, jó messziről érkezve és az energiái egyértelműen ide irányulnak. Nem érdekem, hogy a gyerek kórházi ágy helyett egy kisméretű fadobozban végezze, ezért is hívom fel a figyelmet a hölgyre. A farkasfül pedig kiszűri, milyen nevet szajkóz a hölgy kétségbeesett rebegése.
~Elfajult kissé a társalgás az újdonsült asszisztenseddel. Azóta már lecsillapodtam és akármennyire is füstölgő pipát idéz, csak kérdezd meg tőle, mit érzett. Néhány valódi szót akartam kihúzni belőle, de igazából csak jegyet váltottam egy komédiaestre. Amiben amúgy kifejezetten tehetséges.~
Nem kívánok fikciót elővezetni, illúziókkal és illusztrációkkal. Hiányfoltok maradhatnak a történeten, de a feje tetejére nem állítom azt. Amúgy meg tudok én jót mondani arról is, akit korábban még nokedliszaggató alá kívántam volna vetni, hisz alkalmazkodom a tényekhez. Most például ahhoz, hogy a végén már csak jól mulató közönség voltam és egy egérlyuknyit kellett volna hamarabbra időzítenem a szabadon engedést. A felelősség az én nyakamat húzza ólomsúllyal és semmi értelme nem lenne Jason nyakába varrnom azt, ami nem oda tartozik. Merem remélni, hogy ő se tesz rá egy púpozott kanállal a bűnlajstromomra. És úgy visz a kezében, mint ha az atyám lenne, ez pedig szerfelett különös érzés, mégis olyat érzek benne, hogy gyakorlott ebben.
~Hány kölyköt termeltél ki almaidban eddig? Gyakorlottnak tűnsz a fiatalok kimentésében~üzenem Jasonnak, ahogy lógok a béna testemmel.
Fehér Agyar legendája megelevenedik és kitűnő kérdés, hogy happy enddel ér-e véget vagy valami olyannal, ami botrányosan pocsék érzés lesz... Mindenesetre düh már sehol, inkább remény és küzdő gondolatok, hogy ne kelljen újra a padlóról indulnom. Már többször felálltam és nem szeretnék ismét parkettanyalogatással kezdeni. A szépség és a szörnyeteg együtt sem tudnak most eléggé idegesíteni. A Nagy Egész pedig csak néz onnan fentről és nem hajlandó megosztani magát szegény kis gyermekterrorizáló leszármazottjával.
Vissza az elejére Go down
Anguta
Szellem
Anguta

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 826
◯ HSZ : 430
◯ IC REAG : 417
Egyetemi park - Page 9 Dz7d5t
Re: Egyetemi park // Vas. Aug. 02, 2015 8:10 pm

- Majd meglátom – válaszolta kimérten. Már akár meg is vehetné a könyvet, nem lenne muszáj lopnia, hiszen van elég pénze rá… de fene egye meg, egy írógépet ellopni azért csak kihívás még neki is. Kivéve, ha az eladó magasról tesz a kuncsaftokra és simán kisétálhat vele. Persze, így már nem is lenne túl szórakoztató…
Anguta hallotta Abigail szavait, amit a fehér farkasnak suttogott. Csak találgatni tudott milyen telepatikus üzenetre lehetett ez a válasz, mindenesetre remélte, elsütheti az illúziós ötletét és Lester nem fog nagyon mélyen belemászni a magyarázkodásba, mert akkor a nő nem fog hinni neki, aminek az lesz az eredménye, hogy a professzornak búcsúcsókot nyomnak és útjára engedik a nagyvilágba.
- Igen, igen. Teljesen egyetértek – válaszolta gyorsan, feszült idegességgel a hangjában Abigailnek. A tömegből valahonnét aggódó hang jelezte, hogy valaki keresi Brestont. Nyilván a gyerek neve lehet, ha ideér, oda kellene adni a gyereket a szüleinek, és ez jelen pillanatban nem lenne bölcs dolog, amikor egy farkas állkapcsa fogta közre vagy fél percig a fiú nyakát.
- Talán nem ártana megnézni a karcolás nem indított-e el valamit – nem érzett a gyerek felől születendő farkas jelenlétét, de a mágikus aura még mindig körbefonta, így ha esetleg a teremtés elhúzódott, akár ebben a pillanatban is kezdetét vehette a gyerek lassú átváltozása, ami véletlen beharapásoknál amúgy is időigényes folyamat. Lehet, hogy az őrző mágia teljesen elnyomta a kölyök farkas jelenlétét, vagy nem is történt beharapás, akárhogy is, nem kellene kockáztatni. Bízott Abigailban, és abban, hogy ha a gyerek szülei ide is érnek idejében, le tudja őket szerelni valami kifogással, ami miatt nem akarnak ők is az alagsorba jönni csemetéjükkel együtt.
- Nem kértem az engedélyed – válaszolta kedélyesen Lesternek. – Amúgy sem tudsz tenni ellene semmit bénán – a professzor nem kommentálta, hogy vajon belemegy-e a játékba, vagy már olyan infókat közölt a nővel, amik elcseszték az illúziós sztorit. Ettől eltekintve elő fogja adni a saját verzióját, ha Abigail rákérdez, és ha nem egyezik a két történet, akkor ráfogja, hogy Lester az illúzió hatása alatt áll valahogy még mindig, és nem tudja, mit beszél. Mellékhatás az agyturkálás miatt, vagy valami.
- Tényleg? – küldte Lester felé gondolatban megrökönyödve. – Még egyet sem, de régen dolgoztam sokat állatokkal. Elkábított kutyákat és macskákat cipeltem műtőtől a ketrecig – miért ne? Hatvan éve alatt, akár még ilyen helyen is dolgozhatott volna ideiglenesen.

Végül csak beértek az alagsorba kábított farkasostul, gyerekestül, komolyabb feltartóztatás nélkül. Anguta letette Lestert az egyik asztalra, majd némi aggódó pillantást vetett a szótlan kölyökre, akit a nő helyezett a vizsgálóasztalra. Elintézett egy hívást, majd kezelésbe vette a gyereket.
- Hát az eleje úgy történt, hogy fogadtunk vele úgy két hónapja– intett a fejével a fehér farkas felé -, hogy nem vagyok képes megbolygatni az elméjét a vérvonalammal, de ma megnyertem a fogadást, viszont még elég gyakorlatlan vagyok benne – ejtett meg egy sóhajt, majd bánatosan a földre pillantott. – Szóval nem csak őt sikerült megtévesztenem, hanem saját magamat is… hát a lényeg, hogy egy macskát haluztam be neki, ő meg utálja azokat a dögöket, ezért átváltozott, hogy levadássza, de valahogy én is saját illúzióm alá kerültem és nem szándékosan, de a legkisebb élőlényre vetítettem a macska képét. Általában külön tudom választani a valóságot és az illúziót, de most túl élethűre akartam és, hát nem figyeltem a valóságra kellőképpen – szája kelletlen grimaszba fordult. Telepatikusan küldte az üzenetet Abigail elméjébe, hogy ne kelljen feleslegesen a fiú agyát kihipózni, és aztán pár pillanat késéssel Lester tudatába is elküldte ugyanazt, majd még hozzátette. – Ez a sztori. Ha szeretnél itt maradni a városban, ajánlatos alátámasztanod a történetet. De persze azt csinálsz amit akarsz...
Vissza az elejére Go down
Abigail Cecile Kenway
Vezető Gyógyító - Mentor
Abigail Cecile Kenway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 62
◯ HSZ : 891
◯ IC REAG : 927
◯ Lakhely : Fairbanks, kertváros
◯ Feltűnést kelthet : Aida - 2016.01.13
Egyetemi park - Page 9 Jkh91u
Egyetemi park - Page 9 Iei050
Egyetemi park - Page 9 Mb05ue
Egyetemi park - Page 9 Fdx9ud
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_inline_n4blpo39WO1s6fq3n
Re: Egyetemi park // Csüt. Aug. 06, 2015 11:18 pm

- Nem, nem tudom… De így, hogy a végeredményt sikerült elcsípnem, ez is bőven elég volt. -súgom oda csendesen, amikor pedig meghallom a bókját, csak nevetve,  hitetlenkedve csóválom meg a fejem - Sajnálom, de el kell, keserítselek, nem is ez volt a célom. -tettem hozzá, ettől függetlenül azért nem árt megjegyezni – hátha a jövőben még jól jöhet, bár lehet, hogy az esetleges esélyeimet is most kaszálom éppen el. Valahogy majd csak túlélem, a gyógypuszira is már csak a fejemet csóválom. Hihetetlen ez az alak.
Végül csak sikerül felnyalábolnunk a lurkót meg a farkast is, miközben támad némi mozgolódás a háttérben… talán a szülők azok? Ki tudja… Mindenesetre, ahogy haladunk, az egyik szervezőnek azért meghagyom, hogy ha előkerülnének idő közben, akkor irányítsák át őket az egyetemre – ott van egy elintézni való körünk, mindenképp. Épp ennek kapcsán bólintok is David felvetésére, bizony, hogy megnézetjük…
- Dr. Abigail C. Kenway. És köszönöm az információt, de egyelőre még nem engedhetjük vissza a kicsit a szüleihez, hála önnek. Én a helyében nem lennék így feldobva. -feddem meg a fehér bundást, hisz valóban az ő érdeme, hogy még Dimit is meg kell keresnem a biztonság kedvéért, nehogy elkapja a pöttöm a farkas kórt. Mondjuk ilyen enyhe kis karcolásoknál nem valószínű, de minimális esély van rá, szóval kénytelenek leszünk megejteni.
- Hát azt látom. És rendkívül hálásak lennénk érte, ha legközelebb az ilyen nézeteltéréseket valami istenek háta mögötti elhagyatott helyen intéznék, nem ennyi ember szeme. És nem érdekel, hogy mennyire jó komikus, ez az egész amit műveltek, még viccnek is rossz! Mások élete nem játék. -kezdett felmenni a pumpa bennem, amiért ennyire könnyelműen veszi a történteket.
Végül aztán csak megérkezünk az orvosi szobába, s miután elláttam a kicsi sérüléseit, értesítem Dimit, hogy lenne egy kis plusz munka számára… amíg pedig rá várunk, meghallgatom a másik fél beszámolóját is a történtekről – épp végszóra esett be a szórakozott görög tetoválómesterünk is, akinek átadtam a kisfiút, miközben gyorsan vele is megosztottam a főbb tudnivalókat, majd miután távoztak, csípőre tett kézzel fordultam vissza a fiúk felé.
- Pont macskát kellett? Nem lehetett volna inkább pillangót? Vagy katicabogarat? Vagy szivárványt? Ezt nevezem szegénységi bizonyítványnak, illuzionista létedre… Könyörgöm, ami nem megy, azt minek kell erőltetni? Értem én, hogy gyakorlással lehet fejleszteni a dolgot, de ahogy neki is megmondtam, ugyanúgy rád is érvényes a dolog, hogy „emberek-előtt-nem-villogunk-a-vérfarkas-képességekkel”. Nincs semmi kifogás, nincs de, még egyszer nem akarok egyikőtökkel sem ilyen helyzetben viszonttalálkozni. Értve vagyok? -intéztem a költői kérdést mindkettő érintett felé, amolyan ellentmondást nem tűrő hangon. Próbáljanak csak mást mondani.
- Mellesleg remélem, hogy felkészült az apaságra, Lester, hisz az is benne van a pakliban, hogy a mai napon Teremtővé válik, úgyhogy büszke lehet magára. Egy felnőtt korú emberrel sem egyszerű eset boldogulni, ha beharapják, hát még egy ilyen fiatal kisgyermekkel. -készítettem fel a „legrosszabb” lehetőségre is, hogy ne érje váratlanul. Igaz, igen elenyésző ennek az esélye, de ettől függetlenül még megtörténhet, ha nincs szerencsénk. És inkább ijedjen meg, mint hogy még egyszer akár csak eszébe is jusson ilyesmi műsor.
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Egyetemi park - Page 9 2wq5ouh
Egyetemi park - Page 9 6edceb
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Egyetemi park // Pént. Aug. 07, 2015 8:29 pm

Ha a szemek varázsa alól kivonom magam egy pillanatra és a sértett büszkeségem sebeit sem nyalogatom bősz ellentámadásba lendülve, akkor képes vagyok külső szemlélőként testen kívüli élménnyel meglátni, hogy mi is történt. Nem árt emlékeztetnem magam, hogy azok az emberek, akik a haragom lángjait érezhetik, mikor kiszállási díj nélkül érkeznek, intézkedtek, hogy a tetemem megfelelő bánásmódban részesüljön. Amikor még nem is tudták, hogy új életet kapok odafentről, akkor kérték ki a pokróc stílusú boncmesterasszonytól a testemet és később derült ki, hogy ez mekkora jótétemény volt. Nem szaladgálhatnék ma, ha akkor hagynak a kés alá kerülni, mint sertéstarját a kifőzdében. Szóval egy kicsit lejjebb eresztem az orromat, mert tényleg kéne úgy hordani, hogy esővízzel teljen meg. Ismerem én a hála fogalmát, de az Őrzőknél ez vegyül az utálat pírjával és a felháborodás pillanatnyi gondatlanságával.
~Azért ez nem ért fel egy zsák citrommal, édes keserítő!~
Nem tört még belé a bicskám és tudom én, hogy a nők közül sokan várják el a kitartó bókhadjáratot vagy csak szeretik, hogy kapják, mikor előre tudják a hepiend elmaradását. Nem én lennék, ha ilyen helyzetben nem lennék képes a csillagokat leszavalni az égről egy ilyen jelenségnek. Harcolok a győzelemért a ringben, a katedrán és a női szívek csatamezején is. A morftestvérrel még váltunk pár pengét szóban engedélyről és annak feleslegességéről, meg a kölykét hordozó farkasatyáról, aki kutyamentő is lehetne, aztán visszatérek a szöszikéhez.
~Szintén doktor, Abigail gyönyörű nevet adtál magadnak. Ha jól sejtem, már szépkorú vagy, csak a varázslat sminkesdoboza fiatalít ilyen csodássá~
Remélem, ezt nem veszi sértésnek, mert most már nem annak szánom. Az idő telik, még nem született meg az a lény, aki megállítaná illetve fene tudja. Nem szégyen a ráncok korába lépni, főleg olyanoknak, akik botox nélkül is örökifjak maradnak. Az erejéből következtetek a nagymamakorra, mert simán lesöpört a színpadról, mint vak takarítónő a kandallódíszeket. Kezek között utazni egyáltalán nincs ínyemre, mert ez csak akkor következik be, mikor demonstrálja valaki az enyémnél nagyobb erőt és azt nem komálom.
Az egyetemen azért mindent megtekintek a rejtett útvonalon, ahová egyszerű becsengetéssel nem nyitottak volna nekem ajtót és lehet, hogy jobban jártam volna, ha lepattanó labdát játszom az Őrzők katakombáinak lakatra zárt ajtaja előtt. Egy fővel csökken az érkező csapat létszáma, ahogy az a fura kisugárzású mágiában érezhetően izompacsirtának számító gentleman elrabolja a gyerkőcöt, akinek az anyját én már megjelöltem Abigail előtt. Én harapófogót játszottam, ők humanitárius gyermekrablót.
~Kedves Abigail főnővér, én hajlom a megegyezésre, mint nádszál az északi szél lengedező ereje előtt.~
A megfontolt tekintély mintaképe ez a nő, minden hisztérikusan felfokozott szuggesztibilitás nélkül közli a tényeket és közben nem mászik olyan magas lóra, amiről túl nagyot eshetne. Az ilyen mentalitást szeretem, a tanártársak között is akad, aki hasonló okok miatt méltó az elismerésemre. Vele képes leszek úgy szót váltani kényesebb témákról is, hogy nem szeretném, ha a fogaim között vagy a karmom végén hunyná le égszínkék fénnyel világító szemeit.
Jason meg csak mondja a meséjét és az improvizációs készsége ismét megmutatkozik. Végre megláttam az igazi tehetségét. A bűvésztrükköknek is nekifeküdt múltkor, de azt még betudhattam a farkasügyességnek. Ilyen történeteket viszont csak a legpengébb tollforgatók szülnek meg pillanatok alatt. Menteni kívánja a mentőshölgy előtt a nehezen menthetőt, ez egy új fordulat. Az tiszta, hogy a cél felé tart, ami további terveket jelent velem kapcsolatban és talán rosszul ítéltem meg, nem a z élve elföldeltetésem a végső állomás, amely felé robog a Montgomery-vonat.
~Erre mondanák a kölykök a hátsó udvarból, hogy "Kösz, tesó!"~
A gyanú még lappang bennem, mint a lyme-kór kullancscsípés után, de nyitvahagyom azt a kaput is, hogy emögött nem kell pokolbéli hátulsó terveket keresni. Nincs minden bokorban ártó szándék és aláaknázott "Welcome" feliratú lábtörlő. Őszinteség Őnagyságát igen sajnálom megcsalni, de kezd az az érzésem lenni, hogy tényleg kapok egy one-way ticketet a forró égövre, ha homlokegyenest ellenkezve holdirányba viszem a történetet. Féléves félmunkát végezni ostobaság lenne, még a dühöm és a természetem sem indok rá. Tisztul a fejem, mint az ég dinamikus légáramlatok idején és már nem borzasztja annyira a méreg villogó szemű kígyója. Abigail most kicsit kiereszti a karmait és ez némileg engem is felbőszít, így olyan választ kap, amire én is nem tetsző válaszra számíthatok. Direkt azzal a két szóval, amit nem kért.
~Kifogás, DE tényleg azt hitted, hogy meg fogja haladni a felfogóképességemet? Úgy vélem, nem egy zigóta szintjén kommunikálok.~
A foggal karcolás utáni apás fenyegetés hasonlatos ahhoz, mint amikor a lyukas gumival gördülő kocsit emlegetik a nők. Minimális érintkezés történt és szándék mínusz nulla alá, ha egy nem létező osztályzatot kellene adnom rá. Ha mégis kölyköt alkottam, vegye el az ég vagy nekem kell tutujgatnom, amiből szerintem inkább szolid eltemetés lenne. Egy kissé zavarbaejtő ez a körülbelül fél ezreléknyi esély.
~Kérem, szólíts csak Jay-nek. J, mint jajdeszánombánom, hogy fogsorral ölelgetős kedvem szottyant. Néhány hónapja a halál jeges érintése fagyasztotta arcomra a mosolyt, szóval egy nem kívánt szaporodásnál súlyosabbat is átéltem már a közelmúltban. Inkább tárgyaljuk ki, meddig kívánod a mágikus kényszerzubbonyt rajtam hagyni? Nem tagadom, a bénítás öltöztet, de jobban kedvelem, ha képes vagyok gesztikulációval is alátámasztani a fejből fejbe avagy szájból fülbe intézett üzeneteimet. Arra pedig ígéretet teszek, hogy a mozgás képességét e helyen nem kívánom offenzív módon felhasználni, ha mégis ezen kapnátok rajta, vállalom a taxidermiai célú felhasználást is~
A diktátor szerepét nem adom át, követelésekkel állok elő, mint mesterlövészekkel és a terrorelhárítás bevetésével fenyegetett túszejtő. Egy kis szemtelenség mindig van a zsebemben, mint Zsugás Jimmy-nél a pótpakli és nem hiszem, hogy a tárgyalás útjára lépve a tartózkodási engedélyem megvonását eredményezné néhány fennhéjázó szó. A lényeg megfogható, hajlandó vagyok még arra is, hogy ha esetleg itt és most rögtönzött kihallgatást kívánnak tartani a város életét érintő céljaimról, jöttömről s mentemről, múltamról s jövőmről, csirkemenüről s edzéstervről, ha nem szűkítik le az érdeklődési körüket a kényszer hozta kérdésekre.
~Ha jól sejtem, a pincemélyi látogatásom soha vissza nem térő alkalmat nyújt arra is, amit ti, tetováltak minden új jövevénnyel szerettek elvégezni. Ha a mikrofon a te kezedbe kerül, igencsak készséges interjúalany leszek, becsületszavamra mondom és hidd el, az nekem igen sokat jelent!~

Az ígéret szép szó, a "megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért" még szebb, a tartalom viszont a szóalaknál is fontosabb a számomra, ezért is jelentettem ki, hogy ha szószegésen fognak, akkor kitömött farkassá tehetnek, ami a mágiámból eredően emberi alakban érne perverz véget. Most sem a poéngyáros szólt belőlem illetve az állítás lényege, hogy kérdezhetnek, én pedig válaszolok úgy igaz, minthogy fülből kettő nőtt a fejemre.
Annak az amputáltak között fél lábbal királynőnek számító egyetemistának nem nyilatkoztam szívesen, Abigailben viszont érzem az erőt a szellem és mágia szintjén együtt, ezeket pedig csak a begyűjtött festésekből eredően fizikailag is jóval turbósabb Őrzők birtokolják, így szívesen társalgok vele.
~Apropó új jövevény, a Te érezhetően nagy szíved alatt méltóságteljesen nyugodt ritmusban dobog a kicsi szívecske. Ki a szerencsés flótás, aki az elkészítésében oroszlánrészt vállalhatott?~
Indiszkréció a javából, de fel kell mérni, hogy egy magára hagyott anya esendőségére lecsapva próbálkozzak-e az esélyekért két kézzel kapó nőnél vagy teljesen más a gyerek fekvése. Nem hagyom ki az ilyen létfontosságú információk megtudakolását. Kérdésre kérdéssel, akár meg is nyithatjuk a zártkörű ülést, csak szeretnék már megmozdulni, mert így növekszik bennem a feszültség, mint egy túlhevülő erőműben.
Vissza az elejére Go down
Abigail Cecile Kenway
Vezető Gyógyító - Mentor
Abigail Cecile Kenway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 62
◯ HSZ : 891
◯ IC REAG : 927
◯ Lakhely : Fairbanks, kertváros
◯ Feltűnést kelthet : Aida - 2016.01.13
Egyetemi park - Page 9 Jkh91u
Egyetemi park - Page 9 Iei050
Egyetemi park - Page 9 Mb05ue
Egyetemi park - Page 9 Fdx9ud
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_inline_n4blpo39WO1s6fq3n
Re: Egyetemi park // Pént. Aug. 07, 2015 11:02 pm

- A citrom nem keserű, hanem savanyú. Az aszpirin, na az keserű, ha mentolos cukorka helyett azt nyammogja az ember ahelyett, hogy egyben lenyelné. -világosítom fel a doktor urat a képzavaráról, mert igaz, nálunk most nem ez az életbevágóan fontos téma, de attól még nem mindegy.
- Köszönöm, bár egyik nevemet sem én választottam. Az első a szüleimnek tetszett meg, a másodikat a nagymamám után kaptam, a harmadikat pedig a férjemtől „csentem”. És rosszul sejted, attól azért még fiatalabb vagyok. -javítottam ki, ha már ezek szerint az életkorunkat nem tudják pontosan megtippelni a farkas-érzékeikkel. Legalábbis amennyire én tudom, olyan 80-90 éves kor felett használják ezt a kifejezést, addig azonban még van jó pár évem hátra… Már ha az égiek is úgy akarják, hogy megéljem ezt a kort.
Az egyetemre menet nem fárasztom magam különösebben azzal, hogy befogjuk a farkaska szemeit, elvégre egy egyszerű emléktörléssel mintegy varázsütésre eltüntethetjük az összes emlékét, ami ehhez a helyhez kötődik – vagy akár módosíthatjuk is őket, mint ha nem az alagsorban, hanem teszem azt, az erdő közepén baktatnánk éppen.
Végül aztán csak megérkezünk, meghallgatom a történteket, megvizsgálom a kisfiút, majd Dimi is előkerül, hogy átvegye a gyermeket farkastalanság-ellenőrzési célzattal, én pedig újra a két bundásnak szentelhetem a figyelmemet.
- Valóban kifogás. -jegyzem meg teljes nyugalommal a farkas szavai hallatán, amikor pedig ő is belekezd a saját meséjébe, csak kíváncsian várom, hogy vajon mivel rukkol elő? Valami használhatóbb kifogással? Mondjuk úgy is kétlem hogy sikerül olyat kitalálnia, amivel sikerül meggyőznie.
- Jay… mint látom rajtad, hogy annyira mégsem jajdeszánodbánod, ha így folytatjuk, akkor nekem meg mindjárt varázsolós kedvem lesz, amit legalább annyira fogsz értékelni, mint én a te fogsorral ölelgetős mutatványod. Szerencsés vagy, hogy neked csak azt kellett megélned, azt is egyszer. Igaz, a halál engem elkerült, de épp eleget láttam elhullani a barátaim közül, hogy a nem kívánt szaporodós esetekről ne is beszéljek. Szép is az, ha orvos az ember. -sóhajtottam fejcsóválva, mielőtt még azt hinné, hogy saját magamra értettem ez utóbbit, amikor pedig azért puncsol nálam, hogy oldjam fel a bénítás varázslatot, egy pillanatra elgondolkozok a szavain.
- Lásd, kivel van dolgod… Legyen. -felelem, azzal óvatosan le is térdelek mellé a földre, hogy mielőtt feloldom a bénítás varázslatát, egy újabbat aktiváljak – a csapdát. Igaz, így nem lesz a mozdulatlanság börtönébe kényszerítve, hanem szabadon mozoghat – ellenben a nagyjából két méter átmérőjű kör területéről képtelen lesz kitörni.
Amint a varázslatot sikeresen megidéztem, kihátrálok a körből, s csak aztán vetem le róla a mozdulatlanság békjóit.
- Mire gondolsz pontosan? -kérdezek vissza, de ahogy megemlíti az interjút, már tiszta, hogy pontosan mire is, és nem bírom megállni, hogy ne mosolyodjak el - Nos, nem ígérhetek semmi biztosat. Majd meglátjuk. -ha Will úgy dönt, hogy enyém a megtiszteltetés, hogy kivallassam, akkor úgy sem fogok nemet mondani, de azt hiszem, akadnak erre alkalmasabb embereink is, mint én. Mást nem, majd némi sütivel és teával benézek közben, nehogy éhezzenek-szomjazzanak a nagy munka közepette, bár attól is erősen függ a dolog, hogy ki kapja meg a feladatot. Kate-t vagy Ginát valószínűleg nem merném ilyesmikkel zavarni, ha épp dolgoznak.
Amikor Jay újból megszólal, elsőre nem is értem, hogy mit magyaráz, de aztán hamar kapcsolok, hogy mi a helyzet, ám mire pedig a végére ér, az arcom a pipacsmezők színével vetekszik, már csak a megfogalmazás miatt is. Ez most komoly?! Ó, hogy én néha mennyire tudok "örülni" annak, hogy ilyen éles hallással áldották meg őket az égiek…
- A férjem. -böktem ki végül az igazat, miután szóhoz tudtam jutni, majd a kezemet is felemelem felé, úgy fordítva, hogy a nem-túl-régóta ott díszelgő jegygyűrű is jól látható legyen számára, ha esetleg a szavam nem lenne elég bizonyíték.
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Egyetemi park - Page 9 2wq5ouh
Egyetemi park - Page 9 6edceb
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Egyetemi park // Szomb. Aug. 08, 2015 8:47 pm

~Örömömre szolgál tapasztalni, hogy nem csak érfelmetszésben jeleskedsz, hanem elvégezted a szőrszálhasogatás kiegészítő képzését is~
Szinte dermesztően félelmetes, hogy mennyire képes oldani a haragos természetemet egy bájos pofika szemlélése. Nem ilyen egyszerű a képlet, hisz Abigail aurájában is van valami szelíd tekintély, az erő tudata és a pedagógiai attitűd, no meg ide citáltam a kimentő akció emlékét is, amiről szeretnék néha elfeledkezni és ütni-vágni, mint egy megvadult cséplőgép az aszfaltdzsungelben, de időnként saját fejjel is kell gondolkodni, nem csak a Bestiáméval. Időről időre úgyis előhívja egy-egy elejtett szó. Nem nyugszik soha és így is van jól. Csak halálom napján feküdne le teljes csendben, sőt talán akkor sem. Lehet, hogy már megtörtént, sajna törlődött a memóriakártyám odaát.
~Nyitva vannak még a füleid, Dickens-rajongó? Ezt a nőt keblemre ölelném, mint te a Karácsonyi éneket. Az itteni Őrzők milyen néven ismerik a jelenséget, amit én Jason Fellmore-ként tartok nyilván? Ha már te kihúztál a mocsárból, én sem taszajtalak bele botladozó nyelvvel.~
A betyárbecsület megnyilvánulása ez és talán el fogja hinni nekem, hogy az a szó, amit én adottnak mondok, szentebb a Vatikánnál vagy mit tart ő sérthetetlennek. Korban mellé lőttem és öregítettem, ami egy nőnél szerencsétlen fordulat, de hát férjnél van vagy csak bekötötték a fejét, de azóta eldobta a takarót, ez majd kiderül. Nem egy könnyű dió, amit hüvelykkel és kisujjal szétnyomnék még emberi erővel is.
~Könnyeket ne várj, nem bengáli tigris vagyok, se nem nílusi krokodil, hanem vérfarkas. A magam szamuráj becsületkódexébe felvéstem, hogy igenis szánom-bánom és egyszer ismételt, nem követendő határfeszegetési kísérletnek minősült. Nem szükséges mágikus ostorral az orromra csapnod, de nehogy azt hidd, hogy a félsz ültetett zabszemet a fenekembe! Ha belső késztetést érzel a kínok további fokozására, tiszta sor, hogy meg fogod tenni, de azzal csak bőszíted a sarokba állított fenevadat~
A hangsúlyozás most szinte kiegyensúlyozott. Ha nem dob rám valami olyan varázslatot, amitől azt érzem, hogy lenyeltem egy termeszbolyt, akkor így is marad. A tragédiái nem nyomják meg különösebben a lelkemet, mivel a helyiek közül még keveset ismerek és fogalmam sincs, kit veszíthetett el véglegesen és amúgy se kerültünk még olyan közel egymáshoz.
~Az orvossal halál jár, a pankrátorral csonttörés. Le kell nyelni a békát és hagyni, hogy a cső végén kiugorjon más formában~
Talán gyomorforgatóan plasztikus hasonlattal kívántam rámutatni arra, hogy aki hivatásosnak áll, ne csodálkozzon, ha hálni szólítják, de az ilyen önsajnáltatást nem kedvelem, mert felesleges, mint lódarázs elé zabot tenni.
~Ugye nem hippi ez a mágiamániákus exorcista, akinek reményeink szerint senkit nem kell átűzni a szellemfarkasok birodalmába?~
Az én fülem mögött vaj van, de akié mögött virág és a béke-szeretet duóját isteníti, azt a földbe döngölném legszívesebben. Pont egy ilyen hipokrita miatt kerültem ingyenes fegyveres őrséggel ellátott cellába napi háromszori koszttal és azóta allergikus reakcióim vannak a fajtájára. Abi bűvészkedése során a tagjaim visszakapják a mozgás képességét, amit ilyenkor tudok leginkább értékelni. Persze ettől még nem szeretem meg a Bénítás varázslatot. A gesztust viszont nagyra becsülöm, mert adott egy esélyt s nem tekint rögtön minden hájjal megkent kriminalisztikai jelenségnek. A fehér farkasalakom felkel és első hadműveletként megrázza magát, mint kutya a strandolás után. A bundámba ragadt parki koszt kiporolom és elkezdek járkálni, mint aki becserkészi a zsákmányt. A fejemet hátrakapom, mikor orrom láthatatlan falba ütközik. A vasbeton és plasztik szentélyek elektronikus számzárjával őrzött biztonsági széfjeire! Már megint egy korlátozó cselekvés, amivel nem először találkozom...
~Látom én. Ismered-e a történet végét? A török császár janicsárjai foglyul ejtenek egy vándort, aki tiltott mezsgyére tette be az út porától elvásott lábait. Az uralkodó mondása kétélű kardként csap le és látszólag megoldhatatlan választás elé állítja a gondatlanságból elkövetett határsértés bűncselekményének elgyötört megvalósítóját. "Egy mondatod van! Ha igazat szólsz, felakasztanak. Ha hazudsz, lefejeznek." Eddig szól a történet általam idézett része. Ismered-e a rab mondatát, ami a túlélése kulcsává lett?~
A történet tanulságát pedig rá fogom bízni, hogy ismerjen magára avagy rám. Méltatlan eljárásnak tartom és ideje bevonni a nagy mesemondót is. Nem a történetbe, mert az egyszemélyes feladvány, a közönség segítsége nélkül.
~Levegőbörtönbe csukott a banya. Még jó, hogy nem mézeskalács-házikóba, megőrülnék a túlcukrozástól. Nincs kedved igazolni az előtted bizonyára nyitott könyvként olvasható érzéseim alapján, hogy nem kívánok itt életeket elvenni, csak a mozgásterem lecsökkenését úgy tűröm, mint fogság miatti depresszióval jelentős élettartam-csökkenéssel küzdő kilométer-hiányos foltos jaguár?~
A segítő kéz tulajdonosának talán több hitele van a doktornő előtt, hisz őt csak meggondolatlan illuzionizmussal vádolhatja, semmi súlyosabbal. Én pedig a biztonsági kockázat tényét kimerítő elemként szorulok egy hurokba. Trükközhetnék még, hogy behívom Jasont a kör közepén állni és együttes erővel kitörni, de én inkább szavahihetőséget akarok. Amíg meg nem kapom, járkálok körbe és karikába, a nyelvem pedig lóg, mint gigantikus építőelem az emelődaruról. A mozdulataim lassúak, de folyamatosak, hisz több percnyi kiesést kell bepótolnom, ami nálam igen soknak számít.
~Világos, mint a vakablak UV-fény alatt. Tehát mit tudsz biztosra ígérni? Mi a következő tisztán kivehető állomás a sötét metróalagútban?~
A tétlenség fehér kenyere elhizlalja az izmaimat és szeretnék inkább haladni az úton, amit kijelöltek, ha már letérni egyelőre nem áll módomban. Addig élvezheti a kíváncsi kérdéseket, hátha a mielőbbi megoldásra sarkallom ezzel is. Csalódást okoz azzal, hogy aktuálisan is le van foglalózva. Az arcpír viszont üdítő jelenség és meg is kell jutalmaznom a gyengeség egyértelmű jelét valamivel, amit ilyenkor oda szoktam vetni rágni való csontként.
~Szerencsés ember a gyűrűpár másik felének viselője és igen bátor lépés egy efféle városban kis Őrzőket gyártani, úgy hallottam~
A Teremtőm mesélt a városról és a társadalomrajzból kiindulva erősen felelőtlenségnek számít a fajfenntartás a tetkósoknál. Ami érdekelne engem, hogy mennyire gondolta komolyan a parton elejtett szavait a hazugságontó?
~Ímhol egy női lány cseperedő csemetével a szíve alatt. Őt is sajnálnád csak azért, mert látszólag gyengébb az erősebb nem képviselőinél? Igencsak nagy mértékű dinamizmus és erő feszült belé, ez némileg árnyalja a dolgot, nemde? Mielőtt szándékosan félre kívánnád érteni, aminek nagymestere vagy, 200-as szöggel szögezném le, hogy kérdésem pusztán elméleti, nem készülök a szép szemek fényét A kis hercegből ismert lámpaoltogató szakmájának áldozatává tenni~
A kőoltár mellett döbbentem rá, mekkora malomkőként őrli a hallgatóság idegeit időnként a stílusom egyik vagy másik oldala, de mivel azóta belőlem már csak egy van, eszemben sincs változtatni rajta. Még egy kardinális problémát kell megbeszélnem a majdnem sáros bűvész úrral:
~Egy mélyinterjúra számíthatok és lehetséges a jelenlévő személytől eltérő újságíró-küldöttség érkezése is. Megvársz a kapu előtt, mint vaksi bírót a vesztes csapat szurkolói vagy egyezzünk meg egy későbbi időpontban? Befejezetlen játszmákat még Zsugás Jimmy sem szeretett maga után hagyni.~
Az örökké emlegetett szenvedélybeteg legendája még Minneapolis-ban született meg és szájhagyomány útján terjed. Talán sosem élt, talán itt jár közöttünk, mindenesetre egyik kedvenc színesítő elemem a hamiskás hamiskártyás. A lényeg pedig, hogy az őstörténeti fejtegetést végig akarom hallgatni és egy üdítőt is ígértem a falazó falkapártinak.
Vissza az elejére Go down
Anguta
Szellem
Anguta

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 826
◯ HSZ : 430
◯ IC REAG : 417
Egyetemi park - Page 9 Dz7d5t
Re: Egyetemi park // Vas. Aug. 09, 2015 4:39 pm

Anguta kíváncsian hallgatta Abigali válaszait Lester mentális kisüléseire, és magában azon morfondírozott, hogy vajon miről is beszélhetnek ilyen bőszen, és bár volt némi fogalma a nő válaszaiból, hogy mit közvetíthetett a professzor, azonban biztosat sohasem fog tudni. Kicsit sajnálta, hogy nem Kaskae gondolatolvasó képességét birtokolja, egyrészt mert azzal kihallgathatná a beszélgetést teljes mértékben, másrészt igazán hasznos lenne Lester gondolataiba belemászni. Bár, sejtése szerint hamar belefájdulna a feje.
A protektorátus területére belépve sem lett a beszélgetésük felvilágosítóbb, mivel Lester bénultsága miatt nem tudott emberi alakot ölteni, hogy végre ne egyoldalúnak tűnjön a társalgás külső szemlélő számára.
Anguta egészen apróra próbálta összehúzni magát, ahogy egy széken ülve, hallgatta Abibail korholását. Mindenhova nézett éppen, csak a nő tekintete felé nem. Ilyenkor milyen érdekes tud lenni egy amúgy érdektelen folt is az orvosi szoba padlóján. Mintha egy miniatűr sárkány repülne kitárt szárnyakkal… Ajkait összepréselte, ujjaival combján feszülten dobolt, és feltűnően sóhajtgatott. Legutoljára öt éve kapott fejmosást őrzőtől, és nem gondolta, hogy itt Fairbanksban is ki fog harcolni egy lecseszést, persze gondolhatta volna. Hiszen az utóbbi négy és fél évben farkasként élt, ami megnehezítette a protektorátus tagjainak, hogy helyre tegyék őt.
- Igazán nincs mit… tesó – gondolati hangja vidám volt, feszült idegességnek nyoma sem volt benne.
- Sajnálom… – mondta kurtán Abigailnek válaszul, majd megpróbálta még rosszabbá tenni a helyeztet azáltal, hogy elkezd a nővel vitatkozni. – De hát ment… túl jól is – bizonygatta apró bólintgatások közepette. Végül is tényleg jól ment az „illúziókeltés” a mese szerint, hiszen a macska roppant élethű lett, és képes volt vele Lester agyát megzavarni, más kérdés, hogy ez Jasonra is visszaütött. Kicsit igazságtalannak érezte Abigailtől a leszidást ezen a téren, mert nem villogni akart… Na…na… minek pörög ezen, amikor nem is illuzionista? – De, igaza van, sajnálom, nem lett volna szabad… - szomorkás sóhajt produkált, majd Abigail szemeibe nézett. Tekintete bűnbánó és elesett volt, nem fog sírni, azért annyira nem volt kemény a lecseszés, de Abigailnek látnia kellett, hogy komolyan megbánta, hogy ne akarja teremtőjének beárulni, mert Kilaun nagyon morcos lehetne egy ilyen baklövésért. Hm… talán nem kellene ennyire gondolatban is beleélnie magát a szerepébe, mert még itt helyben elkezd könyörögni a nőnek, hogy Killiant ne avassa be. Persze mondjuk ez őrző ügy, nem valószínű, hogy kifecsegné neki, csak azért mert a felesége.  – Ki tudja a fickó szedni belőle a farkast, ha esetleg született benne egy? – ha ő nem akkor senki sem, de ezt persze neki nem kell tudnia, ahogy Abigailnak sem, hogy akár magához is vehetné a kölyökből a farkast, de az minden bizonnyal a szellemi mágia terén olyan hullámokat indítana útjára, amit a közelben lévő összes őrző megérezne, ezért ezt az opciót Anguta természetesen nem szerette volna kijátszani.

Anguta ücsörgött, közben hallgatta a nőt, érezte Lester érzelmeiben a változásokat, és találgatott. Gondolatban jó néhány cifra körmondatot szerkesztett, amire Abigail a válaszait megejthette, de nem érezte egyiket sem túl Lesteresnek, így egy idő után a szobát kezdte el tanulmányozni, aztán meghallotta a hím szavait a fejében.
- Nem ajánlom, hogy megkörnyékezd Abigailt – hangja nevetős volt, semmi fenyegetés nem volt benne, inkább számított csupán jó tanácsnak. – Amúgy Davidként ismer, Frederick David Montgomery, így pontos. Igazán értékelem, hogy nem zúdítatsz rám kérdésáradatot – tényleg örült neki, persze ki tudta volna magyarázni, de egyszerűbb, ha Lester van leginkább porondon, még ha „lényegében” nem is ő tehet a félresikerült illuzionista mutatványról.
Hamarosan történt valami, mert Abigail a padlóra térdelt, és a varázslat szele ismét megcsapta Angutát, de nem mutatta, hogy megérzett volna ebből bármit is. Ugyanúgy ücsörgött épp csak a fejét fordította a nő irányába, aki nyilván észrevette a különös foltot a padlón és fel szerette volna takarítani. Tényleg, vajon a takarítást is az őrzők végzik? Vagy van egy bejáratott takarítójuk, akinek minden műszak végén emléktörést szerveznek? Remélte, hogy nem így van, mert az elég rossz fényt vetne rájuk Anguta szemében.
A Lestert mozdulatlanságra ítélő varázslat viszont elenyészett, a fehér farkas felkelt és megrázta magát. Jason/David/Frederick/Anguta elmosolyodott és némi derűvel bámulta a farkas szabadságát. Kíváncsi lett volna milyen varázslatot aktivált az imént Abigail, de nem kellett sokat töprengenie, amikor meglátta, hogy Lester tagjai ugyan képesek mozogni, de valójában a mozgási szabadság csak egy korlátozott területre hat. Szinte meg sem lepte, hogy a professzor a segítségét kéri, bár nem hitte, hogy észérvekkel akar kikecmeregni a csapdából, és nem a mágiát akarja fondorlatos módon megtörni. Anguta tudta, hogy ezt miként kell kijátszani, de nem lehetett biztos benne, hogy Lester is tudja-e és nem akarta ezt az információt egy olyan farkassal megosztani, aki az imént még egy gyerek torkának esett.
- Hát, akár még meg is mondhatnám, de Abigail már olyan sok energiáját rád pazarolta, és amúgy sem hiszem, hogy hinne nekem, de tudod mit? Egye fene, hátha elérünk valamit – attól nem tartott, hogy Lester Abigailnek támad, mert ha ilyen érzések dúltak volna benne, azt felfogná Lester pajzsának nyitottsága miatt. Na meg amúgy is, alig két méterre van tőle, ha neki akarna ugrani a nőnek, Anguta könnyedén elkaphatná, mielőtt elérné őt, és azt sem szabad elfelejteni, hogy Abigail mágiája is igen erős, még akkor is, ha sokat elpazarolt már a tartalékaiból.
- Abigail… izé Lester azt mondta, hogy mondjam meg, hogy… idézem szó szerint: „Levegőbörtönbe csukott a ba…” illetve inkább nem is idézem… szóval a lényeg, hogy arra kért, hogy mondjam meg, hogy nincsen támadó szándéka… csak nem bírja a bezártságot, és én ezt tanúsíthatom is. Tényleg nem dúl benne vérszomj, csak kicsit frusztrált a csapdavarázslatod miatt.
Újabb mentális-verbális társalgás bontakozik ki és Anguta újfent próbálta kibogozni a kérdésekre/válaszokra adott feletetek előzményeit, de már nagyon bele volt kavarodva így felhagyott vele. Csak akkor figyelt ismét, amikor Lester hozzá intézte mentális szavait.
- Mérges lennék igen, talán sajnálnám is, főleg úgy, hogy hatalmunkban állt volna megállítani, akkor ott a vízben… még mielőtt megölnél újból valakit, már amennyiben valóban gyerekek és asszonyok mészárosa vagy. A holtak már holtak, semmit sem lehet tenni értük, de azok, akik gyilkolnak, folytathatják a hobbijukat, ami pedig már minket is belekeverne, hiszen egyszer már megkíméltünk. Legalábbis Ulfred így vélekedik, de ez csak a személyes hibbantsága, nem emiatt vagy számunkra lehetőség. Igazából a gyerek torkának elkapásával már léptünk is egyet előbbre, vagyis te… nem akartam elmondani, de Ulfred azért akart veled beszélni, hogy hathatósan rávegyen egy kis kémkedésre a protektorátuson. Szóval jegyezz meg mindent, amit látsz… én is így teszek. Az egyetemi pozíciódból adódóan közel vagy hozzájuk, hallhatod a beszélgetéseiket a falakon keresztül, talán az egyetemi vécé ódon csövei könnyebben tudják vezetni felfelé a hangot, mint a vasbeton szerkezetű födém – jobb szerette volna, ha ezt Ulfreddtől tudja meg, de így is jó. Kettejük találkozása úgy is elkerülhetetlen lesz, mivel Angutának szüksége volt rá, hogy Lester elárulja neki azt, amitől a Teremtő tartott. – De hogy a kérdésedre is válaszoljak, az őrzők vállalták a kockázatot, mindazonáltal számunkra pontosan olyan érzetet váltana ki tetted, mintha a gyerek torkát roppantottad volna ketté, nem számít, hogy erősebb nálad, mindenkinek lehetnek gyengébb pillanatai, amit a fajtánk képes könnyedén kihasználni. Nem, az ereje egyáltalán nem lenne felmentő tényező – és valóban, mit számít, hogy valaki erős, ha lelövik? Abigail erős, de őt is érhetik váratlanul, ő sem sebezhetetlen és akár még Lester is jelenthet veszélyt rá, amennyiben a mágikus tartalékai kifogynak.
- Egy későbbi időpont… mondjuk egy hónap múlva… Augusztus 19-én. Fairbanks keleti szélén, ahol az erdő már kezd burjánzani, van néhány elhagyatott birtok, amit a természet már magának követelt. Aznap éjfélkor az egyikben várunk téged, addig pedig türelem és tartsd nyitva a füled. Javaslom, hogy jóval előbb kutasd fel a helyet, nem szeretnénk csalódni és hiába várni, ha esetleg akkor nem találnád meg. Az ajtón egy faragvány fog várni téged… tudni fogod, hogy jó helyen jársz – majd ha innen kijut neki is kell állnia a faragásnak, fejben már megvolt az egész koncepció, de időbe telik megcsinálni. Remélte Lester nem fog túl hamar rátalálni a házikóra.


A hozzászólást David A. Blandern összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 17, 2015 8:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Abigail Cecile Kenway
Vezető Gyógyító - Mentor
Abigail Cecile Kenway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 62
◯ HSZ : 891
◯ IC REAG : 927
◯ Lakhely : Fairbanks, kertváros
◯ Feltűnést kelthet : Aida - 2016.01.13
Egyetemi park - Page 9 Jkh91u
Egyetemi park - Page 9 Iei050
Egyetemi park - Page 9 Mb05ue
Egyetemi park - Page 9 Fdx9ud
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_inline_n4blpo39WO1s6fq3n
Re: Egyetemi park // Szomb. Aug. 15, 2015 1:40 am

Csak mondom, mondom, mondom, felpaprikázva a magamét, erre nem nekiáll nekem itt ilyen bűnbánó tekintettel pislogni rám, mint valami elárvult, út szélén felejtett kölyökkutya? Nekem ez így nem megy… A kezemet a halántékomhoz emelve kezdem finoman masszírozni azt, miközben próbálom továbbra is megőrizni a szigorú hangnemet, nem túl sok sikerrel.
- Tényleg nem lett volna szabad… Lehetne, hogy a későbbiekben hanyagoljátok az ilyesmiket? -kérdeztem vissza Davidnek, majd ahogy ismét szóba került a kisfiú és a balesetből született farkas, csak aprót bólintok.
- Egész hamar ideértünk, úgyhogy elvileg nem kéne, hogy gond legyen. -maradok a diplomatikus válasznál, mert balesetek persze mindig lehetnek, teszem azt simán kinézem Dimitrisből, hogy olyan jól elvan a lurkóval, hogy teljesen megfeledkezik róla, hogy valójában mi is a feladata, néha roppant szétszórt tud lenni kedvenc görög rajztanárunk…
- A témára visszatérve, nem akarok több ilyen produkciót látni tőletek, pláne nem közönség előtt, értve vagyok? -vetettem még egy-egy szigorú pillantást a fiúkra, mielőtt a bundás barátunknak szenteltem volna a figyelmem, igaz, az első néhány megjegyzését kapásból elengedem a fülem mellett… jobban járnak, mint ha tovább paprikáznák a hangulatomat vele.
- Nem is panaszkodásnak szántam, sajnálom, ha esetleg úgy érződött. -jegyzem meg arra, hogy orvos létemre ne panaszkodjak, ha halállal találkozok. És ez rendben is volna, de könyörgöm, nem baleseti sebész vagyok, hogy eleve félholt páciensekkel dolgozzak, hanem háziorvos… És amúgy is, az elhalálozások sokkal inkább az őrzői életemhez kötődnek, és köztük is többnyire farkasok az illetők.
Mindegy is, felmentem a férfit a bénítás varázslata alól, hogy helyette a mágikus csapdában ejtsem rabul. Nem tudom, akár ő, vagy David mennyire otthonos a varázslatainkkal, de ha ez utóbbinak kedve támadna közelebb jönni, akkor mindenképp megtartóztatom, eddig és ne tovább… Ha kell, akár rajta is bevetek valami varázslatot, csak hogy megakadályozzam benne, hogy Jay kiszabadulhasson.
- Igen? -kérdeztem vissza, amikor David óvatosan megszólított, ám ahogy meghallom az elharapott idézetét, egyből lemerevedek egy kissé, még ha nem is mondja végig.
- Sajnálom, de ennyit tehetem. -feleltem végül, miután ismét a bundásra siklott a tekintetem - Mégiscsak azért került ide, mert emberre támadott, én pedig lévén gyógyító vagyok, és nem harcos, sem erőnlétileg, sem reflexek tekintetében nem tudnám felvenni a harcot vele, ha mégis meggondolná magát. Mint pedig azt már szemfülesen megállapította, jelen állapotomban pláne nem árt óvatosnak lennem. -zártam le a témát, hisz mégis, mihez kezdenénk? Tekintve, hogy David is milyen hamvas korú, tőle sem várhatom el, hogy időben közbeavatkozzon. Ha Killian itt lenne, akkor már talán rábólintanék, hogy feloldjam a csapdát, de így… kizárt. Mivel a bénítás megszűnt, ha szűknek érzi a farkastest határait, semmi nem gátolja meg abban, hogy emberi alakot öltsön.
Arra, hogy Jay szerencsésnek titulálja a férjemet, csak aprót bólintok, arra pedig, hogy bátor lépésre szántuk el magunkat… lehetséges. Szerintem mindenki másképp ítéli meg, még ha nem is kötik az orrunkra, és azokhoz képest még egész pozitívan hat a bátorság említése. Persze ők nem tudhatják azt, amit én, hogy a kedves apuka nem közönséges vérfarkas, így azért kicsit más a helyzet a város kapcsán…
Vetettem néhány türelmetlen pillantást az ajtó felé. Hol késlekednek már a többiek? Hisz már egy ideje itt várunk rájuk…
- David? -fordulok a fiatalnak hitt hím felé - Te is szeretnél itt maradni egy interjúra, vagy inkább szóljak Killiannek, hogy beszélgessen el veled a történtekről? –sorolom a lehetőségeit, hisz ha már a férjem leszármazottja, akkor egy ilyen után igazán leülhetnének, mert kijárna némi fejmosás. Azt meg, hogy hogy rendezik maguk között, már nem az én problémám, úgy is megkaptam még az elején, hogy ne szóljak bele abba, hogyan végzi „alapítói kötelességeit”.
- Jay? Kér esetleg valamit, amíg várakozni kényszerül? Vizet, vagy valami mást? És nem, a mágikus ketrec megszüntetése ezúttal sem opció.-teszem hozzá a biztonság kedvéért, ellenben ha képes komolyan venni a kérdésemet, akkor annyival még hozzájárulhatok a dologhoz.
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Egyetemi park - Page 9 2wq5ouh
Egyetemi park - Page 9 6edceb
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Egyetemi park // Vas. Aug. 16, 2015 7:54 pm

I can't escape this hell
So many times I've tried
But I'm still caged inside
Somebody get me through this nightmare

I can't control myself

So what if you can see the darkest side of me?
No one would ever change this animal I have become
And help me believe it's not the real me
Somebody help me tame this animal



Csak futjuk a köröket, mint egy hajnali kocogóedzésen, amit sokkal szívesebben vállalnék most, minthogy egy 2x2 magánzárkában járkáljak az őrület bekövetkezéséig. Jasonnal, aki David is és szerintem még számtalan álnéven ismerik, megegyeztünk, hogy építem köré a falat és ha tudom, hogy ő is felhúzott egy másikat, azt sem rombolom le. Ismerem én az összetartás fogalmát és képes vagyok vállvetve küzdeni, ha meg vagyok győződve róla, hogy jobb kivételesen nem a saját, hőn tisztelt fejem után menni.
Abigail túlbuzgó óvónéniként ismételteti velünk vissza a ma tanultakat és ez nem tetszik, így ki is nyilvánítom a nyilvánvalót:
~Az imént már megkötöttük az egyezséget. Sajnálom, ha memóriazavarral küzdő agysérültnek tűnünk, de lehet, hogy ez még mindig az illúzió mellékhatása, ami esetleg rád is átterjedt. Amit megmondtam, azt nem felejtettem el 5 perc után és gerincem is van, ha nem vetted volna észre.~

Farkasommal végrehajtok egy kis produkciót, amivel a fent említett csontszerkezetet egyértelműbbé tudom tenni. Abinek háttal állva ágaskodni kezdek, kaparom a levegőt, ami most megtart. Sose csíptem, mikor azt mondták, burokban vagyok, de most igaz. Már két hátsó lábon álldogálok és nekifekszem a morftrükknek. Hátam közepét a gerinc vonalánál átalakítom és egy szürke farkassá változom. Dasmarinas-ban volt egy igen tápos gyereknek számító informatikus vérfarkas, Barnaby. Alig evett és emberként is olyan volt, hogy be lehetett volna fűzni a tűbe. Azt a gebe farkast másolom most le, mint lusta diák a házi feladatot. A csigolyák úgy domborodnak ki, mintha egy sornyi varjúfióka bökdösné belülről a bundámat a csőrével. Íme, a gerinc! És ezt egy orvosnak mutogatom. Feel the kindness...
Jason a kérésemet egyéni látásmódban adja elő és gondolatban a homlokomra csapok. Nem azt kértem, hogy mondja el, mit kérek, hanem, hogy mondja el, mit lát az érzéseimben! Ez így most olyan, mint a botcsinálta bankrablóknál, mikor elmondják, merre akarnak menekülni és a végén hozzáteszik, hogy ehhez senkinek semmi köze. Megfordulok a nagy ágaskodásból és felöltöm azt az ábrázatot, amit talán már Abigail is látott, hisz mindketten az egyetemre járunk. Én tanítani, ő őrizni a békét és egyensúlyt. Dr. Lester J, Edison néz szembe vele, nyaktól lefelé pedig újra a fehér farkas.
- Nem egy félbeharapott káromló szót kell ott sejteni, hanem a banyát, ami az én olvasatomban szimplán mágiával operáló női emberpéldányt nyilvánít meg. A hitetlenséged arcpirító, mert ha az A szökés Alcatraz-ból modernkori változatában akarnék főszerepet vállalni - igaz, ehhez le kellene fogynom Clint Eastwood méretére - , akkor behívtam volna közös falnak feszülésre Davidet, nem a cellakulcsot kértem volna szép szavakkal a szép szemek tulajdonosától.
Egyelőre lefekszem és csak nézek Abire, majd Davidre felváltva, mint egy őrszem, aki pásztázza a terepet. Fejben még kommunikálhatunk és így beszéljük meg a folytatást, amiről azért eléggé eltérően vélekedünk.
~ Bizony mondom neked, hogy fekete cipőhöz nem szabad fehér frottírzoknit hordani. Szívből gyűlölöm a jelenséget, mikor az Őrzők kiszállnak, mint rab madár a ketrecből és félbeszakítják a Móka Miki műsorát, de az ittenieket van okom nagyra becsülni. Ha kémre van szükséged, akkor mellényúltál, mint vak gyerek a rózsabokorban. Én ugyan nem fogom a füleimet süttetni az egyetem központi fűtésén! Tudod, ahogy az a rapmetal sláger mondja: De ez vagyok én... Csak ilyen tudok lenni... elfogadod vagy el lehet menni.~
Talán megérti, hogy nem a cimpáim hőmérsékletéért aggódom, hanem ragaszkodom hozzá, hogy akik miatt újra életben lehetek, azokról nem fogok aktát vezetni, mint CIA-ügynök a felesége terhességéről. A konkrét válaszban általánosságokat találok és megint nem tudom eldönteni, mennyire kell komolyan venni vagy mennyire vetítésé. Léteznek világbékét hirdető farkasok, de nekik inkább szépségversenyen kellene indulniuk, mint közénk sorolni magukat...
~Augusztus idusa után 4 nappal a keleti szélen, északi szélben, vettem az adást! Nem fog ki rajtam a szagodat megtalálni, de a faragvánnyal cizellált ajtókra is kivetem majd a szemeimet.~
Ulfred szerepében fogalmam sincs, kit tisztelhetek majd. Meglepődnék, ha tényleg az lenne, akit leírt, a Nagy Egész nevű fantazmagória élharcosát. Egy név nem sokat számít, a lényeg odabent van. Tiszta horrorhétvége lesz, ősi farkasokról szóló mese egy elhagyatott házban. Ha készül filmes trükkökkel, maguktól nyikorgó ajtókkal és hasonlókkal, akkor válik teljessé a katarzis. Haha, már várom a mese végét! Elég lesz nekem aznap este nyomkereső túrára indulni, elvégre nem egy amatőr kiscserkész vagyok, hanem fejlett érzékekkel bíró vérfarkas.
Abitől pedig igazán kedves, hogy belökne ide egy kis ásványvizet, de azért ez elég kevés a mágikus cellám otthonosabbá tételéhez. Minimum egy vandálbiztos mosdó és egy ágy kellene, plusz valami megfogható, mert ezen levegőkerítésen legfeljebb könnyű fekvőtámaszt tudnék nyomni, semmi ingergazdagabb dologra nem jó. Ilyenkor gondolkozom el, hogy miként lehetne szóra bírni a bennem élő fenevadat és kicsit elnáspángolni, hogy ne én kapjam a virgácsot a seggemre. De hát ez lettem, ilyen az állat és ilyen az élet, ezzel élek együtt, mégis bízom abban, hogy sikerül elfogadhatóbb és fenntartható mederbe terelni a természetem vizét a mai napon is.
- Köszönettel veszem a nemes gesztust, de inkább egy húzódzkodó rudat szeretnék vagy legalább egy könyvet, hogy vagy a széles hátizmaimat vagy az elmémet pallérozhassam. Most már tudom, ki a férjurad, láttam a szórólapot és meg kell hagyni, eredeti ötlettel állt elő abban a mesekönyvboltban!

Mintha csak kémkedtem volna utána, pedig nem. Egyszerűen az egyetemi faliújságon annyi mindent kifüggesztenek a félregépelt ingatlanhirdetéstől a portugál-tibeti szótár elkészítésére keresett segítségig, hogy néha belekukkantok és ezen megakadt a szemem. A fotókon, a leíráson, az egész valami földöntúli varázsvilágot idézett és így már értem is. Gondolom, Killian Kenway szintén Őrző és a mágiát hétköznapi módon csempészi be a gyerekek lelkivilágába. Megelőlegezem a szőkének a bizalmat, hogy nem kívánok az információval visszaélni és hogy ezt megértve ő sem hág az ideglépcső tetejére. Pedig esélyes lenne ezt tenni, mikor egy problémásnak kikiáltott vérfarkas megtudja, ki a terhes Őrző férje.
- Azt hittem, ki fogsz akadni, hogy a pasidat nézegetem.


// zsebszöveg //


// Abi, Guta, nagyon köszöntem a játékot és remélem, mihamarabb találkozunk! :tarol: Egyetemi park - Page 9 2761312936 :box: //
Vissza az elejére Go down
Anguta
Szellem
Anguta

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 826
◯ HSZ : 430
◯ IC REAG : 417
Egyetemi park - Page 9 Dz7d5t
Re: Egyetemi park // Hétf. Aug. 17, 2015 10:12 pm

- Igen, mindenképp – lelkes bólogatások közepette erősítette meg, hogy ilyesmi soha, de soha… de soha nem fog ismét előfordulni. És ezt kivételesen még őszintén meg is tehette, hiszen pont ebben a formában nyilván nem fognak ők ketten rendet bontani. Másképp talán igen, Lester esetleg mérgében elkezd könyveket gyújtogatni, vagy házakat, de hogy újra egy gyerek torkának essen az egyetem parkjában? Nem, az szinte kizárt. Igazából persze Abigail nem érzi úgy a hazugság hullámokat, mint egy vérfarkas, de valahogy így sokkal őszintébbnek gondolta a dolgot, ráadásul még Lestert is megkavarhatja vele. – Az jó – Jason arca megkönnyebbültségről árulkodott, de energiái hűvös nyugalommal keringték körbe. Nagyon bízott benne, hogy az őrzőknek még nincs spéci hazugság letapogató varázslatuk, mert akkor kénytelen lesz sokat és hosszan magyarázkodni, mire mehet a dolgára. – Persze, persze – már nem bólogatott olyan lelkesen, pusztán igyekezett rettentő megbízható arcot vágni. Véleménye szerint sikerült neki, de sohasem lehet tudni Abigail mennyire lát át a kamu arcokon.
Végül Jason lekerült a porondról és újra Lester telepatikus üzeneteire adott a nő válaszokat. Anguta igen jól érezte magát, amikor sikerült teljesen „véletlen” még csak az esélyét is elvenni annak, hogy Lester kiszabadulhasson. Nem árt neki egy kis büntetés, amiért nem átallott egy gyerekre támadni. Erről majd szépen el fog beszélgetni vele, ha eljön az ideje, de mostanra már nem dúlt benne harag iránta, hiszen végül is nem ártott neki, mellesleg ha Abigail nem jön közbe, el is engedte volna. Mindegy, azért majd helyre kell tenni, biztos, ami biztos alapon.
Lester közben kínjában gebévé változott fene tudja, milyen megfontolásból, de Angutának mindenesetre tetszett a műsor és csillogó tekintettel figyelte a jelenetet. Megjegyezte az alakot, sajnálatos, hogy a belőle áradó eredeti energiáit Lester nem tudja felvenni, mert akkor azt is elorozhatná tőle, de ez a képesség bosszantó módon csak alapítói kiváltság. Azután visszaalakult a fehér farkassá és felvette a doktor fizimiskáját. Annyira borzasztóan groteszk volt, mégis Anguta örült, hogy a professzor így tett. Nyilván azért csinálta, hogy szóban tudjon kommunikálni Abigaillel. Ezért akár hálás is lehetett volna, de nem valószínű, hogy Lester Jason miatt csinálta.
Kissé meglepte, hogy Lester is tudja, hogy kell a csapdát kiiktatni, ami annyit tesz, hogy már volt dolga őrzőkkel. Ezen mondjuk nem csodálkozott, amilyen hirtelen haragú bizonyosan más városokban is okozott már gubancot. – Az úgy működne? – kérdezte leginkább Abigailtől, miközben lábaival dobolni kezdett a padlón, és látszott rajta, hogy ki szeretné próbálni, amit Lester állított. Azonban nem mozdult, csak kósza pillantásokkal figyelte a másik hímet és a láthatatlan falat.
Vegyes érzelmekkel fogadta Lester elutasító magatartását a kémkedéssel kapcsolatban, persze nem az zavarta, hogy nem akar hallgatózni, hanem az, hogy nem akar együtt működni. Mindegy talán Ulfred majd jobb belátásra bírja. Gondolhatta volna, hogy nem lesz rá hajlandó, elvégre az őrzőknek köszönheti, hogy nem halt meg újra a Vörös Hold után a boncasztalon. – Ez sajnálatos, de azért ne vedd zokon, ha nem mondunk még le rólad – hangja bizakodó volt és vidám. Egyébként sem gond, majd kitalál valami mást, amivel huzamosabb kapcsolatot alakíthat ki kettejük között, ha még esetleg Ulfred sem lesz képes meggyőzni őt.
- Rendben – a baj a szaggal csak az, hogy eshet az eső és fújhat a szél is, ami a szagokat elfedi, de nem állt szándékában kiábrándítani, olyan lelkesnek tűnt, hogy újra összefuthatnak.
Jason arca egy szempillantás alatt merevedett le, kikerekedő szemekkel nézett Abigailre, majd felocsúdva elkezdett halként tátogni vagy tíz másodpercig, mire hang is kijött a torkán. – Én… hát… öhm. Talán… majd, elmondom én neki rendben? – nyilván nem lesz rendben. – Becsszó, ígérem, tényleg el fogom mondani neki… de persze, maga is megemlítheti. Mondjuk akkor már tudni fog róla, mert… mert már megyek is akkor, ha elenged és közlöm vele… jó? – Jason idegesen felkelt a székről, és az ajtó felé sandított. Nem hitte, hogy kíséret nélkül csak úgy kisétálhat, de nem vette zokon. Nyilván nem akarnak kóborló farkasokat a területükön. Ha Abigail adott mellé valakit, vagy saját maga kitessékelte a szabadba, akkor engedelmesen minden gond nélkül elhagyta a protektorátust. Egy élmény volt mindig ide jönni és ez most sem volt másképp. Talán néha beugorhatna őrzőként, hogy többet is lásson. Persze nem hitte, hogy tudnának újat mutatni neki itt Fairbanksban, hiszen már több száz protektorátust bejárt szerte a világon. Ettől eltekintve furdalta a kíváncsiság. De nem ma fog felfedező útra indulni, hiszen farigcsálnia kell egy ajtóra néhány mintát. Alig várta már, hogy elteljen a hónap

//Köszöntem én is a játékot Very Happy Élmény volt Smile //
Vissza az elejére Go down
Abigail Cecile Kenway
Vezető Gyógyító - Mentor
Abigail Cecile Kenway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 62
◯ HSZ : 891
◯ IC REAG : 927
◯ Lakhely : Fairbanks, kertváros
◯ Feltűnést kelthet : Aida - 2016.01.13
Egyetemi park - Page 9 Jkh91u
Egyetemi park - Page 9 Iei050
Egyetemi park - Page 9 Mb05ue
Egyetemi park - Page 9 Fdx9ud
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_inline_n4blpo39WO1s6fq3n
Re: Egyetemi park // Szomb. Aug. 22, 2015 4:44 pm

Bánom is én, ha a kedves „vendégünk” neheztel amiatt, hogy többször kell ugyanazt végighallgatnia, ismétlés a tudás anyja, ahogy pedig meghallom a panasszavait, nagy a kísértés, hogy még elismételjem, úgy tizenötször, minimum. Aztán biztos, hogy utána egy életre megjegyzi és legközelebb kétszer átgondolja, hogy hasonlóképp cselekedjen-e. Még szerencse, hogy legalább David nem akadékoskodik annyit, így különösebben nincs is szívem tovább sanyargatni a szavakkal.
Ahogy aztán Jay mocorogni kezd a mágikus ketrecében és még egy kisebb alakváltást is bemutat előttem, csak őszinte kíváncsisággal figyelem – hisz ilyennek azért nem mindennap szemtanúja az ember, úgy tűnik, Anguta leszármazottaiból talán kevesebb kószál a nagyvilágban, mint a többi vérvonalból. Vagy csak az én esetemben hozta úgy az élet, hogy többnyire elkerültük egymást.
Olyan szépen rajzolódnak ki a csigolyái, hogy szívem lenne egy kisebb csapatra való tanoncot idecsődíteni, hogy ők is szemtanúi lehessenek a műsornak, úgy is ritkán van alkalmunk farkasokkal közös órákat ejteni, sajnos azonban ez most elmarad, lévén, ahányan vannak, annyi felé. Talán majd legközelebb.
- David marad a helyén, nem igaz? -tettem fel költői kérdésem, vetve egy szigorú pillantást a szóban forgó személyre, melyről ha eddig nem szűrte volna le, most világossá válik számára – csak azt próbálja meg, és őt is mágiával fogom helyhez kötni, nem csak a kis barátját. …és igen, azt is leszűrheti ebből, hogy sajnos működne, épp ezért nem is engedem odamenni. Hát tanuljanak már meg viselkedni!
- Te magad mondtad, hogy nem szereted ugyanazt többször hallani, de akkor elmondom még egyszer, hogy bizony maradsz szépen a helyeden. A cellakulcsot pedig majd a bájos kolléganőm hozza számodra, miután válaszolták néhány kérdésére. -csak tudnám már, hol késlekedik ennyit Gina.
- Köszönöm az öltözködési tippeket, ami pedig a rapmetált illeti, az eddig kimaradt az életemből. A „Hum tere bin ab reh nahin sakte, Tere bina kyaa vajood meraa…” féle dallamok valahogy mindig is közelebb álltak hozzám. -éneklem el párt hindi nyelven az Indiában oly jól ismert dalból, gondolom, ennyiből is be tudja határolni, hogy nagyjából milyen lehet a zenei ízlésem.
- Ó, én igazán toleráns és elfogadó teremtés vagyok. -felelem ahogy a mondandója végére ér, a rózsabokros megjegyzését meg inkább elengedem a fülem mellett. Hisz miért ismételgessem magam? Nem kémekre van szükségünk, egyszerűen ez a bevett procedúra, ha egy vérfarkast szabálysértésen csípünk. Legalábbis ha olyan fiatal, hogy elbírunk vele, egy 300 év körüli hímet nyilván nem ráncigáltam volna ide magammal úgy, hogy esélyem se lenne ellene, még mágiával se…
- Húzódzkodó rúddal sajnos nem tudok szolgálni, egy rendelőben vagyunk, nem pedig az edzőteremben, ellenben könyvvel tudok szolgálni… -felelem, majd már lépnék is az egyik szekrényhez, amiben az olvasnivalóinkat tartjuk, valami gyógynövényes kötet csak megfelel az ízlésének… Elvégre aki a virágot szereti, ugyebár… Ám még oda sem érek a könyvekhez, amikor szóba kerül a férjem, én pedig megtorpanok egy pillanatra, hogy a vállam fölött pillanthassak vissza a bundásra. Most fenyegetni próbál? Mert akkor nagyon mellényúlt vele… viszont azt meg kell hagyni, még mindig kevésbé tűnt morbidnak anorexiás farkasként, mint így, emberfejjel…
- Én a helyedben inkább attól félnéd, hogy ő akad ki emiatt… -felelem komolyan, miközben visszaindulok hozzá, majd egy hirtelen ötlettél vezérelve nem a szekrényből szerzek neki könyvet, hanem a táskámból varázsolok elő egy  könyvet az egyik kedvenc szerzőmtől, és csúsztatom be Deepak Chopra – Az élet mágikus kezdete című kötetét a mágikus ketrecbe. Gondolom, baba-mama könyvből úgy sem sokat forgatott eddig, jó eséllyel kellően elegendő új információra tud szert tenni belőle elméje pallérozására.
- Még én sem értem a végére, úgyhogy kéretik itt hagyni a randevú végén. -felelem komolyan, mielőtt intettem volna Davidnek, hogy kövessen.
- Rendben, akkor majd megbeszélitek. Azért odaszólok neki, hogy ne érje váratlanul az érkezésed. -bólintok komolyan a másik hím szavaira is, miközben kiscsibe módjára kihessegetem a folyosóra, ahol csak annyira állunk meg, hogy a vallatásra érkező Ginának néhány mondatban vázoljam a helyzetet Jay kapcsán, aztán már kísérem is tovább a kijáratig, hogy fájdalmas búcsút vegyünk egymástól. Aztán vissza a munkához, a kisfiúhoz, és még Killiant is fel kell hívnom, hogy panaszkodjak egy sort arról, milyen neveletlen, de legalább tisztelettudó leszármazottjához volt épp szerencsém.


// Én is köszöntem a játékot! Very Happy Kicsit hosszúra nyúlt az 1 reagosra tervezett cameo, de imádtam ^^ Egyetemi park - Page 9 1839924927 Lester, Ginához sok sikert, a baba-mama könyvemet pedig nem lenyúlni mert morci leszek! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Gina Wang
Harcos
Gina Wang

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 151
◯ IC REAG : 88
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_n3g0uqeIZF1tw5cw5o3_250
Re: Egyetemi park // Szomb. Aug. 22, 2015 9:10 pm


Lester & Gina




.:kihelyezett rendelő:.

You feel like laughing but you start to cry


Nem apróztam el az érkezést, öles léptekkel kerültem elő a Krónikák Terméből, a borospohár még mindig a kezemben van, jóféle vöröset siekrült leljek, nem fogom veszni hagyni csak azért, mert valakinek kedve szottyant randalírozni. Inni mondjuk nem ittam belőle, s inkább a szemem folyjon ki, mint a nedű, szóval remek egyensúlyban tartottam a talpas, öblös poharat.
Elhallgatom Abigail beszámolóját, minden szakmai lényeget megjegyzek belőle és nagyvonalúan semmi mellékes zöngét nem képzelek mellé. Ítélni nem az én tisztem, egészen másért vagyok itt, így a hogy vagy? kérdezgetése is elmarad, de egy mosoly azért jár a köszönés mellé. Mégsem barlangból szalajtottak, s kedvelem én a Gyógyítónőt, épp csak annyira vagyok kedves, mint egy lópokróc. Megszokhatták tőlem.
A helyiségbe lépve - miután Abietől elköszöntem - első körben is becsukom magam után az ajtót, s a poharamat az egyik szekrényre teszem, nehogy baleset érje a vöröset.
- Hello kispapa!
Teszek rögvest kedélyes megjegyzést a nála levő könyvre, ha felemelte, ha nem. Persze ha úgy fordította, hogy ne lássak rá a címére és a borítójára sem, akkor a hellonál megakad a köszönésem.
Odapenderítek egy széket a csapda környékére, majd mielőtt lovaglóülésben a lábaim közé kapnám az alkalmatosságot a támla felé helyeződve, ellépek poharamért. Kellemesebb a társalgás egy pohár borral karöltve, nem igaz?
- Úgy hallottam egy kis zűrt sikerült csinálni.
Ciccegek rosszallóan. Amennyiben az egyetelem nem behunyt szemmel jár, tudhatja, hogy a biológia tanszéken oktatok. A bemutatkozásom pedig egyelőre ráér.
- Mi vitte rá a cirkuszra, miszter..?
Tartok szünetet, várva, hogy a saját fogai kerítésén szöktesse keresztül felém a nevét. Abigail elrendezte a csapdával, nekem nem maradt más hátra, mint előre: kóbor, hát ennek fényében információt akarok. De nem vagyok olyan kifinomult és türelmes, mint az informátorok.
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Egyetemi park - Page 9 2wq5ouh
Egyetemi park - Page 9 6edceb
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Egyetemi park // Vas. Aug. 23, 2015 12:35 pm

A műsor sikert arat, idáig kisütnek a kíváncsi lelkesedő szemekből a felélénkült aura energiavonalai. A csigolyabemutató tényleg nem mindennapi produkció és noha nem előadóművész vagyok, hanem előadókban tartok nyelvi órákat, a jussomat bezsebelem. Úgy érdemes cselekedni, ha van hatása a közönségre és Abi hálás publikumnak számít. És becsesnek is, minden hipermaternális vonása ellenére megkedveltem a szőke boszit.
- Kegyetlenségből állsz, kedves csillagszemű és noha a Napra lehet nézni, de rád nem, mégis jobban várom most bájos segítődet, mint a te foglalt bájaidat.
Férjjel az oldalán és aprónéppel a szíve csücske alatt nem pattanna rá az örökítőrúdra. Ismertem olyat, aki gond és gondolkodás nélkül megtette, terhes nővel pedig igazi csemege a párnatorna, de Abi nem olyan állatfajta. Őszinte sajnálatomra.
A sportszer követelése próbálkozás volt, nem eleve halálra ítélt kísérlet, hisz ahol Őrzők vannak, ott harcosoknak szóló edzőterem is fellelhető. Egyébként pedig nem esek kétségbe, 2 évig egy cellában edzettem. Jobban fel volt szerelve, mint a mágikus börtönöm, ami igencsak puritán, de szertelenül is edzhetek, ha akarok. Figyelem a babrálást a könyvekkel és felcsigáz, mit húz elő a kötetek archívumából. Jellemező az érzésekre, hogy ennyi osztás után nem meri bezsebelni a zsetonokat, hanem újabb negatívumot vár. Pedig nem vagyok én annyira lineáris személyiség, hogy megkíméljem a szimpatikus egyedeket némi határfeszegetéstől vagy hogy ne ismerjem el, amit az utáltakon is lehet becsülni. Vagy talán a félalakom borzasztja, mint alaszkai eső a libabőrt?
- Most már kifejezetten megkérlek, hogy add át neki, miként értékeltem a reklámanyagot. Ha kiakad, majd te visszaakasztod a fogasra.
Abire vigyorgok, mert az a hegyek mozdíthatatlanságánál is biztosabb, hogy remekül tud bánni a férjével. Aki tényleg szerencsés és irigylésre méltó. Ha együtt értik félre az egészet és eljönnek megbeszélni, hogy Don Corleone stílusában értettem-e ezt az egészet, akkor majd kapnak egy határozott nemet. Nem izgatom magam ily jelentéktelen problémák miatt.
Úgy érzem, rövidségében is hosszúra nyúlt társalgásunk a könyv átadásával abbamarad, így újra a fehér farkas bájos pofáját öltöm magamra. Lógó nyelvvel fekszem a könyv előtt.
~Köszönöm, drágaság és hidd el, nem fogom szétrágni, mivel fogakrobatikához ennél masszívabb anyagokkal próbálkozom és a fehérjebevitelt se akarom nyomdafestékes cellulóz fogyasztásával kiváltani~
A végére még be kell szúrnom egy olyan mozdulatot, amitől a nők és az állatbarátok hanyatt esnek. Felemelem a jobb mancsomat és integetek vele Abinak. Meg Jasonnek is, akit kikísér a hölgyemény. Egyedül maradtam, mint a gyermek, akit várat az anyja, hogy eméssze magát, hány napi játékmegvonás következik a rossz fa tűzre tétele folyományaként. Továbbra is szépségesen hófehér farkas alakban fekszem emelt fővel. A mancsaimat emberi kézzé alakítva forgatom meg a könyvet, hogy a hátlapon írtak alapján rájöjjek, ez miféle kötete a tudtommal egészségesen ezoterikus írónak. Kismamáknak szóló felvilágosító irodalom, komolyan ezt volt képes idetolni a pisze nózim elé? A búcsú tőrdöfése, szinte fájóbb, mintha még egyszer elismételt volna mindent. Rajtam ugyan nem fog ki, ha ezzel akart volna az unalomba száműzni. Egy indiai szellemóriás megközelítésében ez a téma sem hétköznapian rózsaszín és nyálfolyatós, úgyhogy vágjunk bele! Kiterítem és nekilátok, amíg érkezik a felkonferált riporter.



As you look around this room tonight
Settle in your seat and dim the lights
Do you want my blood, do you want my tears

What do you want
What do you want from me

Should I sing until I can't sing any more
Play these strings until my fingers are raw
You're so hard to please
What do you want from me



Telnek a percek, peregnek az oldalak, pedig nem villámolvasásban rágom át magam a könyvön, mivel nem szeretném úgy összegezni, mint Woody Allen a Háború és békét hasonló olvasási technika után annyival, hogy Oroszországban játszódik. Az érzéseim már lecsillapodtak, hűs tengeri levegőt szívnak itt a pince kövezetén. Nem tartok attól, hogy megmossák a bundás fejemet, sem kérdések tömkelege nem kelt félelmet a szívemben. A gondolataim majdnem elkalandoznak Ulfred meséi felé, amiket Jason, azaz David, művésznevén Houdini adott elő. Kihajtottam belőle némi együttműködést és igazmondási kísérletet. Igazán kimondta, hogy csak mesékben képes élni és én letettem arról, hogy egy bomlott elmétől kérjem, varrja már össze magát. Ha már epilepsziás, akkor fogadjuk el! Be a kádba, szennyest, mosószert mellé, aztán hadd menjen! Komolyan, már várom a találkozás az isten háta mögötti erdei házban. Remélem, elhozza Drakulát vagy a jetit legalább néhány történetben. Az itteni sorsom aggasztó is lehetne, de most bízom abban, hogy képes leszek kultúrpolitikát folytatni és a csillagokat leígérni, majd később lehozni az égről. Ha nagyon rászorítom a Bestiám nyakára a pórázt, annyira, hogy fuldokoljon, akkor képes vagyok balhé nélkül tovább leledzeni a városban. Túl sok minden köt már ide és ekkora energiabefektetés után balgaság volna hagyni magamat kitoloncolni, mint nemkívánatos személyt. Egy pillanatra felmerül bennem az is, hogy Abi életfogytiglanra ítélt és itt fog éheztetni, de ezt elvetem, mert nem életszerű aggály.
Az ajtó nyikordulására felkapom a fejem és füleimet előre fordítva figyelek az érkezőre. Deepak bácsi intelmei félretétetnek, mert megjött az interjúvoló. És még milyen! Nekem is ázsiai felmenőim vannak, kis csájníz vonással, ami a Fülöp-szigeteken is jellemző, szóval a mongolredős nőket nem vetem meg. Ennek itt olyan csípője és tornászbajnok teste van, hogy tátva marad a szám és lóg a nyelvem, igaz, ez csak farkaskodás, egy békét sugalló vadállat szeretni való külseje, de tényleg lenyűgöző a jelenség.
A könyv borítóval lefelé, kinyitva hever farkasalakom előtt, amiben csak a kezek emberiek, hisz manccsal nem lapozzuk egy megbecsült kismama könyvét, nehogy elszakadjanak a bölcsesség irományának oldalai. Témától függetlenül megkapó a stílus és a gondolatvilág is, ezért sem rúgtam ki a kötetet a dutyiból.
~Üdvözlégy, kecses fürtű szépség!~felelek meg gondolatban visszaköszönve.
Szemeim kutatják a részleteket, végighordozom a tekintetemet a nő ruházatán és az abból kiemelkedő részeken. Eszméletlenül jó géneket örökölhetett, ha ez nem edzéshegyek következménye. A haja pedig külön figyelemreméltó. Akár egy öltöztetős babáé, amit a játékboltok kirakatában látni. Kipróbálnám, hogy ha megpróbálnám átöltöztetni, mit találnék alatt és mit tudnék vele kezdeni. Nagyon is sokat, úgy látom. A bor nem hatja át minden sejtmagját, nem egy masszív alkoholistával van dolgom, de most bizony hozott egy kis vallató misenedűt. Hát ez azért elgondolkodtató, érzi a nüanszokat, ha nem egy egész palackot hívott segítségül, csak néhány kortynyi elit szeszt. A legfinomabb hölgy lehet! Mindkét kezemmel integetek is neki, mint anonim alkoholisták az új tag köszöntésekor.
~Tisztelt élettanos tanárnő, ennél tetszetősebb pozícióban még nem láttalak ülni!~
A nyilvánvalót felesleges megerősíteni, megcáfolni pedig nem fogom, amit egy egész park látott. Inkább kiemelem, hogy innen szemből nézni egy nőt, aki bátran terpeszti szét a lábait előttem, igencsak gondolatébresztő. Még akkor is, ha nem csibefalatnyi bikiniben teszi meg, a kétpúpú sivatagi hajó lába végét idézve, hanem rendes öltözetben. Azon kollégák egyike, akikkel még nem váltottam szót igazán, de itt az idő bepótolni! A híre egyébként is megelőzte, hallottam már a boncolt hulláiéhoz hasonló kedvességű biosztanerőről.
~A várandós naphajú méltóztatott téged kihagyni a gyaníthatóan nem túl hosszúra nyújtott információs láncból?~
Tudom én hogy megy az ilyesmi, mindenkit megkérdeznek, mit látott, aztán a gyanúsítottól is elkérik a saját verzióját, hogy az egyéni látásmód mennyire vág egybe a közösségi élménnyel. Ezzel a mondattal felágaskodom, ahogy a farkasok szoktak, kissé esetlenül és ülő pózt veszek fel, amiben deréktól felfelé emberré alakítom magam, hogy az esetlegesen felmerülő hitetlenkedésnek elejét vegyem. A buksimat már láthatta az egyetemen és szerintem a nevemet is mindenki ismeri, még azok is, akik leragadnak a bulvárnál, hisz a gázmérgezésben elhunyt diák tavaszi eseténél én voltam az, aki riasztotta a hatóságot és segédkezett a helyszínelés során.
- Dr. Lester J. Edison módfelett boldog attól, hogy megismerhet, Gina! A kérdésedre adott válasz egy macska. Játékosságánál fogva nem átallott megkörnyékezni és nem tágítani, a szellemi tekintély elfogadására nemet mondott, ezért fizikai atrocitásra ragadtattam el magam és torokszorító történetté alakítottam a találkozásunkat. Tehetséges illuzionista és komédiás ez a David, hogy képes volt elhitetni velem arról a lurkóról, kit aggódó anyja Brestonként szólongatott, hogy egy whiskas-imádó kóborkedvenc. Tudni már valamit, hogy hogy van a véletlen áldozat?
A kép teljességébe belerondít az, hogy Gina-n érzem, amit már máskor is éreztem a jelenlétében. Egy informátornál ilyenre nem lenne módom, úgyhogy vagy nyaral az összes vagy üresedés van náluk. Első körben gyógyítóra tippelnék a szakterületéből eredően, de majd kiderül és nem is ez a legfontosabb.
- Abi ígért nekem egy cellakulcsot, amit - idézem - "bájos kolléganője" hoz. A bájaid valóban lenyűgöznek, mint ipari lasszó a tenyészbikát, de szeretnék végre szabadulni is börtönöm láthatatlan rácsai közül, amik fogságában egyetlen barátom egy holisztikus kismamaismertető könyv volt az elmúlt percekben, ami noha eredeti és magával ragadó nyelvezettel bír, témaválasztásában inkább illik a birtokosához, mint egy testépítő nyelvész magánzóságában szabad attitűdjéhez. Balhéra nem szükséges számítani, csupán szeretném a mozgásteremet visszakapni, mielőtt begémberedek a csőszobába.
Hát ily szó szökkent ki fogaim kerítésén, rövid betekintés nyújtva az előadássorozatot megszakító farkasbemutatóba. Gina szemeit nézem egy egészen kedvesnek mondható mosollyal és időnként áttérek a hajára. Ha a füle is kiviláglik a sötét fürtök közül, mint szentjánosbogár az éjszakai bányában, akkor őket is megdícséri tekintetem figyelme.
- A te ketyegőd alatt nem dobog egy másik, ezt kiszűrték szívhangra fókuszáló füleim, de vajh nálad is akad-e, ki önerőből dobogtatja meg szívedet?
Finom utalás arra, hogy van-e barátja. Snassz módon nem kérdeznék rá, jobban szeretem a gömbölyűt emelni és a szögleteset gurítani, ha szóbeli önkifejezésről van szó.
Vissza az elejére Go down
Gina Wang
Harcos
Gina Wang

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 151
◯ IC REAG : 88
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_n3g0uqeIZF1tw5cw5o3_250
Re: Egyetemi park // Vas. Szept. 20, 2015 10:15 pm

Mosónő nem vagyok és soha nem is voltam, így fájdalom, de a vödör otthon maradt, amivel nyakon önthetném Lestert nagy olvasásának közepette. Vagyis nyilván nem a vödörrel, hanem annak tartalmával, ami felőlem akár vér vagy gymortartalom is lehetne, attól sem riadnék vissza. Lényeg a lényeg, hogy míg a farkas a kismamakonyv rejtelmeivel van elfoglalva, nekem Abigail vázolja az esetet, s mire odabent vagyok, már tökéletesen felkészültem a helyzet történelméből.
A szájtátást nem veszem magamra, bár tudom, hogy jó nő vagyok – aki nem így gondolja, az meg nem néz rám, ilyen egyszerű – de jelen esetben nem hódítási minőségemben vagyok itt, szóval nem gondolom, hogy foglalkoznom kellene egy mondatnál hosszabb ideig azzal, ami az orrom előtt történik.
- Abigail megorrol, hogyha nyálad rácseppen a lapokra.
Hogy más testnedvet ne is emlegessek. A székpenderítés is megtörténik közben, s mivel nem vagyok farkas, így a gondolatait felőlem megtarthatja magának, nem tudok felröhögni azok bátorság és spiritusztartalmán.
Az egy dolog, hogy mibe vagyok beavatva és mibe nem. Arra vagyok hajlandó reagálni, amit hallok is, s mindent az illetékestől, ugye, épp ezért kérdezek. A válasz első részén szemet is forgatok azon nyomban.
- Csak azok beszélnek magukról harmadik személyben, akiknek gond van az önértékelésükkel.
Jegyzem meg, s most nem megyek bele abba, hogy milyen tünetegyüttessel rendelkező pácienseknél fordul még elő ez a dolog. Nem akarom őt nagyon megszakítani, hadd beszéljen, hallgatom, s csak a végén, szinte egyben reagálok mindarra, amit vázolt nekem.
- Tanár úr, kérem, nem egy előadáson vagyunk, úgyhogy tartózkodjunk az irodalmi felhangtól.
Jegyzem unottan, s kissé türelmetlenül.
- Tényeket, ha kérhetem.
Persze mindent megjegyzek én abból, amit mondott az imént, de ez nem tart vissza a kötekedéstől. Az oltalom szárnya valóban hiánycikk a testemen, szóval nem vagyok informátor, de ez cseppet sem kisebbít érdemeimen.
- Ez esetben biztosan nem rám gondolt, szóval a kulcs még nem érkezett meg.
Nevetem el magam karcosan. Nem éppen arról vagyok híres, hogy bájos lennék, így az udvarlása mindennek tűnik, csak őszintének sem. Ettől még szórakoztató, de nem fog megnedvesedni tőle semmilyen ruhadarabom.
- Ó, hogy így állunk?
Kalandozik el tekintetem egyértelmű irányokba az állást emlegetvén. Ötlet fogalmazódik meg koponyámban, s nem restellem kimondani sem.
- Talán mégis lesz nálam egy kulcs, hogyha megkapom, amit akarok. Olyan szépek a szavaid.. vajon a tested minden pontja is épp ilyen kielégítő?
Támasztom meg államat a szék támlájára könyöklésemben.
- Unalmas így ez a csevegés. Töviről-hegyrire meséld el miért is vagy itt, rébuszoktól mentesen, s közben ne csak történetileg meztelenítsd le magad.
Az ilyen fajta érteni fogja, mire célzok. Miért ne szórakozzam? Nincs mitől tartanom, s az információt, amire szükségem van, így is úgyis megkapom. Azt gondolom.
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Egyetemi park - Page 9 2wq5ouh
Egyetemi park - Page 9 6edceb
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Egyetemi park // Szer. Szept. 23, 2015 8:55 pm

~Ej-ej, a doktornénit felhasználni védvonalnak, hogy ne puhítsanak meg a bókok és csókok tüzes békái, királylány?~
Igazán nőies ellenkezés, amit csak úgy veszek, hogy kéreti magát, mint vágnivaló kacsa a gágogással. Megyek tovább az ösvényen, amin általában járni szoktam, mert mindig áll egy miniszoknyás az út mentén.
~Akik pedig magukat sorolják egy skatulyázott tömegbe, azok té per hármat használnak, mint a személyiségüket indokolatlan mennyiségű számmal megszorzó királyok?~
Nyelvészpoén volt, amit kaptam és ugyanolyan lapáttal dobok én is a vicc tüzére egy adag szenet, csak púpozottan.
~Elnézést kérek, szakmai ártalom szövődménye, hogy gyakorlatilag kikerülhetetlen akadálynak tekintem a túlzottan kurtafarkú mondatszerkesztést, hisz még az üveghegyen túl is megteremnek a legszebb szóvirágok.~
Rövidebben: nem. Persze ezt így csak nagyon ritkán mondom ki, akkor is sokkal többet jelentenek a lenyelt kiegészítő mondatrészek és szándékoltan csípem le a bővítményt. Ez az indítás kezd arra emlékeztetni, mikor egy másik kórboncnok nőcivel társalogtam. Az is jobban szeret kipukkant májak és felfeszített bordázat mellett álldogálni, mint kommunikálni és Gina-nak is ilyesmi híre van. Nem tudom, akik hullákkal dolgoznak, belehalnak a szakmájukba lelkileg? Kettőből kettő eléggé letális arány...
~Az órák, melyek halk remekbe fogták
A szép látványt, mit minden szem csodál
Zsarnokként törnek majd rá, s tönkre rontják
A gyönyörűt, mely most oly fényben áll;

Mert nyarunk a meg-nem-álló idő
Zord télbe hajtja és ott megöli;
Fagy nedvet ront; a friss lomb: lombeső;
Szépség: hó alatt; s táj?: csak romjai!...

Ne lenne akkor üvegcsékbe fogva
A nyár párlata, folyékony fogoly,
A szépség s a hatása oda volna,
És emléke se maradna sehol.

De jöhet tél: szűrt virágnak csak a
Színe hal el; él édes zamata.~
Nos, hó alól feljövő női mivoltjának éreznie kell, hogy butéliába szorított szellemnek érzem magam és sokkal közlékenyebb lennék, ha a zsebét égetni kezdené a mágikus cella varázstollú kulcsa. Az egyik legszebb szonettet idéztem, amit nemrégiben vettünk a diákokkal és sokukat megérintette. Nem vagyok egy verseket fejből elszavaló típus és színészi előadásmódot se kell várni, de ez most kijött, mert sokat foglalkoztam vele. Fantasztikus vers, számtalan réteget lebontottunk róla az órákon és még maradt is. Megintcsak a kéretésre adok választ azzal, hogy külön kiemelem, mennyire bájos a kolléganő és azt is, hogy ennél a bájtartálynál van az, ami engem kiengedhet a fogságból, amiben nem szaporodom... A lélek babusgatása mögött önös érdek is van és nem fog hálátlanságot tapasztalni, ha megnyitja az ajtókat.
~A dolgok állása ilyetén formában bizony megmutatkozik. Lested-e már egy hím farkas legnemesebb testrészének izgalmi állapotát?~
Nem hinném, hogy erre izgulna, de egy élettanos képes lehet a szodómiára is. Akár pusztán tudományos megfigyelés céljából. Vagy egyszerűen az ember már túl keveset jelent neki, mert mindent tud róla és állati módon vágyik a szexre, haha. Mókamester az öreglány, egészen kezd tetszeni a stílusa és tekintélye is van az egyetemen, úgyhogy nem akárki. Én is becsülöm, talán majd megérti. Például azért is, hogy nem átallja megkívánni azt, amire Abi nem volt vevő.
~Nem szeretnélek megsérteni azzal, hogy ne adjak lehetőséget a kérdés saját hatáskörben történő eldöntésére, fekete szálú hőskanca!~
A mutatványt válltájékon kezdem. Megláthatja, milyen formás domborulatokat növesztettem oda a súlyok emelgetésével. Farkastesten ez furán veheti ki magát, de fő a fokozatosság.
~Tövig merítelek a történetembe~
Szavaimat tett követi, örömmel teszem ki megtekintés céljából a sok munkát növekedéssel dícsérő testemet. Utána pedig őt is hasonlóra fogom majd kérni, természetesen, de egyelőre csorgassa a nyálát ő. Abi könyve nincs veszélyben, elég messze van Gina-tól.
- A technika ördöge megrágta a mikrofonkábelemet, ezért kényszerültem a mai előadás abbahagyására. Érthető hát, miért itt folytatom, zártkörű rendezvényként - mondom, mikor a számat és a hangképző szerveimet már emberivé alakítottam.
Igazi csemege lesz ez egy testszakértőnek, hisz farkassal kombinált emberi porcikákat nem látni olyan gyakran, lévén ritka vérvonal a miénk.
- A backstage szendvics és üdítőállományát kezdtük pusztítani Jasonnel, amikor engem elszólított a kiválasztás kérlelhetetlen parancsszava. Akkor még nem sejthettem, hogy a mobilmosdó békés magányában illúziót képes rám árasztani.
A következő lépés az orrom és az arcom megjelenítése, ami kimért lassúsággal úszik be a bunda közepébe. Kezdetben még szőrös valék, ám kopaszra, azaz inkább drótszőrűre váltok és felöltöm teljes emberi fejemet. Immár az egyetemről megismert jellegzetes arc néz szembe a másik jellegzetességgel. És egy vigyor ül ott rajtam, amivel az arca játékát avagy rezzenéstelenségét kísérem.
- A megmásított valóság kezdetét nem is tudom megmondani, annyira igazinak tűnt. Ismered azt az érzést, mikor ürítenéd a túltöltődött tárolót, de nyugalmadat egy bőszen nyávogó és kaparó macska zaja zavarja meg? Kivágtam a fülke alját és rátámadtam a csintalan szörnyetegre, hogy megfegyelmezzem.
Jason története színesedik, mint egy véraláfutással sújtott belső comb. Immár a nyakam is megjelenik eredeti formájában és a mellkasom is Gina elé tárul. Szinte tetkóversenyt játszunk, mert amilyen erős benne a mágia, biztosan ő is szénné van varrva. Leülök a fenekemre és deréktól felfelé már teljessé alakítom magam. Karjaimat az égre emelve folytatom:
- A fürge jószág a tömegbe szaladt, de rangon aluli lett volna futni hagyni. Beértem és a torkát kezdetem jótékony jelzéssel lefogni, hogy közöljem vele, ki az úr a területen. Akkor kaptam egy hátbaszúrást Abi bénító varázsinjekciójától. A mozgással együtt az illúzió is megszűnt és feltűnt a másik farkaskoma, aki talán most van vallatáson a kismama meggyűrűzőjénél. Onnantól pedig karbantartva utaztam ide, hogy elétek táruljak.
Ekkorra már karjaimat leeresztem és törökülésben ücsörgök a hideg kövezeten. Tenyereim a térdeimen nyugszanak és az ölemben Gina olyat láthat, amit csak ritkán. Farkasméretű szerszámot, méghozzá a teljes vérfarkas képességét. Mindkét kezemet felemelem és a like egyezményes jelét veszem fel, miközben fejemet oldalra biccentve vigyorgok egy 24 karátosat kacsintással. De nem csak a hüvelykujjam mutat ám az ég felé... Kutakodó nézéssel lesem, hogy értékeli-e, mennyire értékelem a csinos testalkatát.
- Abivel már tisztáztuk, hogy nem szándékozunk hasonló merényleteket elkövetni a város békéje ellen. Én megtartom, amit ígérek és nem úgy, mint a politikusok, akik béremelést ígérnek és megtartják maguknak. Professzori címet akarok, ezen az egyetemen kívánom megszerezni, nem másikon és uralmam alá hajtom a némely időben szerfelett szertelen fenevadat. Nos, nyikordul-e már a cella rácsa? Gina, tegyél próbára, ha a hit még nem született meg benned! Oldd fel a varázst és nem rúgom ki a szoba oldalát, nem szükségeltetik az erődet használni, ami ordít rólad, bár a szépséged mellett eltörpül. Ha mégis offenzív jellegű leszek, bezárhatsz újra.
Széttárt karral várom a következő lépést és bízom abban, hogy az a hűtőházi hőmérsékletű fej tényleg képes hideg ész logikájának megfelelő döntést hozni. Cirkalmazhatom még, ha hiányol bizonyos részleteket, de szerintem elég tág horizontot mutattam.
Vissza az elejére Go down
Gina Wang
Harcos
Gina Wang

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 151
◯ IC REAG : 88
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_n3g0uqeIZF1tw5cw5o3_250
Re: Egyetemi park // Szomb. Okt. 31, 2015 10:54 pm

Ha pipáznék, akkor most mondhatnám azt, hogy ilyenre se gyújtottam még, de mivel nem teszem, így inkább csak azt fogalmazom meg magamban, hogy szíves örömest felgyújtogatnám az egoját ezen nagyra nőtt kannak. Nem, mintha ne lenne teljesen reális és valós dolog, hogy állati jó nő vagyok, éppenséggel csak a szóvirágokat sosem szerettem. Valaki legyen lényegre törő, akkor talán elgondolkozom azon, hogy bedőlök-e a buta bókjainak. Bár az értelmes bókoknak se szokásom, szóval fájdalom, de azt hiszem, hogy ez kapufa.
- úgy nézek én ki, mint akinek védvonal kell?
Vonom fel a szemöldökömet némiképp csodálkozva. Rég nézhettem tükörbe azt hiszem, ha ez nekem nem jutott eszembe.
Tömören és lényegre törve nem reagálok az újabb szóvirágokra, melyek erőteljesen dudvaszámba mennek már nálam. Unom, az a nagy igazság, bár valahol szórakoztat a lelkesedése. Egy régi Tina Turner szám jut eszembe róla, melyben holmi ragaszkodó kutyáról is esik szó.. na, hát ilyen lihegéssel elmehetne Lester is annak a zenének a szövegforrásául szegődni.
- Akkor vegyük úgy, hogy allergiás vagyok. Kevesebb pollennel kérem a homoszexuális, virágszedő fétist kiélni.
Jegyzem meg minden gúny különösebb kedveskedés nélkül, épp oly átéléssel, mintha csak szótárból olvasnám fel a szöveget.
Szavalni kezd, mire én komolyan elgondolkozom egy sorvasztás varázslatot, mellyel nyelvét illetném legszívesebben, de mire komolyan kivitelezésre jutnék, szerencsére elhallgat, így nem kell tikkelnem a bődület balgaságaitól.
- Szívesen tesztelném, hogy vajon a nyelvét külön kell-e kitennünk az időjárás bomlasztó körülményeinek becses és tudományt szolgáló halála után.
Veszek elő én is egyet a tőlem telhető legszebb virágok közül, hadd akadjon azon a soha ki nem száradó torkán. Mosolyom persze nem marad el, nem vagyok én olyan udvariatlan, hogy ne zavarjam össze ilyenekkel. Szeretem, ha valaki hülyén érzi magát a társaságomban, mert nem tudja eldönteni, hogy a pokolba vagy a mennyekbe kívánom-e.
- Sajnos az urológia nem szakterületem, így ezen a téren hiányosak a tapasztalataim, de szívesen megtekinteném szigorúan tudományos érdeklődésemmel annak a pénisznek a vérbefogadó térfogatát.
Vágom ki a rezet, mert ha valamivel engem nem fog zavarba hozni, az a biológia jelen állása, vagy lankadása.
Van az a pont - valahol a kancánál - amikor nem bírom, fe kell nevessek. Ennél jobban be se találhatott volna, ugyanis röhögésem vetekszik egy ló nem épp nemes nyerítésével,vegyítve azzal, hogy a szegény pára lenyelt némi reszelőt.
A történet sem szórakoztatóbb, mint a teste, szakértő és szakmai szemmel-füllel jegyzem mindkettőt, úgy vizsgálgatva Lestert, mintha valami mikroszkóp alá tolt baktériumtörzsben gyönyörködnék.
- Abban ugye mindketten egyetértünk, hogy egy cseppet sem vagy abban a helyzetben, hogy úr legyél bármilyen területen.
Jegyzem fitymálón, s hogy ezt most a testének látványa hozza-e elő belőlem, vagy a történetének magányos-farkas-a-falka-szemétdombján volta, az erősen kétesélyes.
- A tisztázás dicséretes, de nem elégséges. Van itt még pár dolog, amire szeretnék választ kapni, mielőtt kijjebb eresztelek ebből a csodás kalitkából.
Jegyzetfüzetet mókolok elő, majd visszatelepszem a székbe, s még mielőtt íráshoz készülődnék, megoldok egy gombot a viselt ingemen.
- Minden komoly, helyes és igaz, szóvirágoktól mentes válaszért egy gomb jár. Áll az alku?
Engedek meg magamnak egy szemtelen, élveteg vigyort. Ha már erre gerjed.. szerintem ő az egyetlen ebben a városban - sőt, egész Alaszkában - akit pia nélkül fel tudtam izgatni valaha. Kár lenne veszni hagyni egy ilyen főnyereményt dögöt.
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Egyetemi park - Page 9 2wq5ouh
Egyetemi park - Page 9 6edceb
Egyetemi park - Page 9 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Egyetemi park // Szer. Nov. 04, 2015 8:58 pm

- Úgy hallatszol, mint aki pont ezt akarta kérdezni.
A párduc és ocelot közti kidolgozottsága kétségtelen, de az a fenenagy keménység még rejthet csigalágyságú érzéseket a kacskaringós házikó belsejében. És a drága kis lelke allergiás a szóvirágporra! Ilyen kegyetlen szépséggel szemben képtelen vagyok a felháborodás nemes eszméje mögé állni, főleg hogy már melegebb éghajlatokat emleget.
- Mi tagadás, kobakom nem veti ki magából a gondolatot, hogy kacér fürtjeid tényleg nehezen férnének össze egy világló liliommezőn gyűjtögető porzásra váró lényke attitűdjével, de ettől én még nem fordulok ki magamból beleket ontó jógamestert utánozva.
Nem kér sem csavart bókot, sem sima rejtvényt, a szavak értelme mögötti értelem beférkőzik elmémbe, de nem hatja meg különösen. Ahogy őt sem Shakespeare csodálatos eszmefuttatása a szerelemről, ami létezhet első látásra.
- A tudomány maskarája mögé rejti, hogy bizony erősen érdeklődik a nyelvem működése iránt, nemde, kolléga?
Az én mosolyom sem marad el, ahogy ismét feje tetejére állítom az állítást. Ennek mindig nagymestere voltam és a gondolatok ébredése a vágy felkeltésével jár együtt.
- Teljes töltöttség esetén segédkezhetsz a jótékony ürítés folyamatának akcelerációjában és tudod, azt sem bánnám, ha ezt még a hulkhúzásra tökéletesen alkalmas rácsok mögött tennéd meg.
A cellakulcs nem pottyant még ki a zsebe feneketlenségéből, de ha nem csak a zsebe fenekét kínálja fel, akkor megbékélek a fogda gondolatával, hisz jó társaságban jobban múlik a kangörcs rohanó idő is. Nem is fából van, hanem valami sokkal keményebb anyagból, de a látszat néha csaj és ha ilyen, én bizony megpróbálnám felpróbálni.
Minneapolis biotrágyával nemesített almafáinak pirosan pozsgó terméskosaraira! Ez a nevetés egy szilajul vágtató paripa szellemét idézi és mily szívesen fognám kezeim közé a felbőszült kanca csípője táját, hogy gyeplővel irányítsam ágyéki vonaglását! Nincs a világon még egy ilyen esztétikum, aki torkából a lóimitáció ily kellemetes volna.
- A cél felé tisztán haladva már elértnek kell tekinteni a zászló hegycsúcsi hóba tűzésének tényét.
A történetem szerint egy macskával kívántam közölni, kié a territórium, de azt se ismerem el szívesen, hogy a cukorként káros édességű Gina hordja a nadrágot, míg én pőreségben dicsőülök a hideg kövezeten.
- Kérdéseidet bátran dobd be ide a pince éterébe, drágalátos százkarátos borivó hírvivő! - tárom ki karjaimat, jelezve, hogy minden értelemben állok a további interjúzás elé.
A papír alapú jegyzethalmozásra készülve a mongoloid ujjai olyan tájékra tévednek, hogy szemeim végigkísérik a csontos ujjbegyecskék húsos begyhalmok felé irányuló feltáró munkáját. Nagy kilégzés következik és erősödés odalent, a vér növeli a térkitöltést és szemeim tágabbra nyílnak. Komolyan venni képtelenség, mivel ennél komolyabb nő hírében áll és mielőtt villantással horgászná ki a nagy halamat, le fogja pöckölni a csalit. Nem feltételül szabtam az élvhajhász együttlétet, hanem független időtöltésként, ezért is csalódás a kényszergombolkozás, de hát férfiatlan hím lennék, ha nem adnám egyértelmű jelét az altesti alkunak.
- Igen. Még egy gomb jöhet.
Annyi évtizeden átívelő szóvirágkor után szellemi kihívást fog jelenteni a tömör fogalmazás, de két ikercsúcsért megéri. Képes vagyok a spórolós beszédre és még a hallgatásra is, ha indokát érzem a húsomban. Az első helyes válaszért pedig várom is a következő gomblyuk felszabadulását és szemeimmel gyorsan felmérem, hány darab hasonló maradt még azon a csodás testre húzott szövetdarabon. A történetet így is, úgy is elmeséltem volna, de most olyan lesz, mint a kurta farkú kismalac, én pedig nagy disznóként kurtakodnék a jutalom után. A vigyorunk pedig kezd közelíteni stílusban. Ez a nő valami lenyűgöző verziója az északi fagy erejébe zárt, higgadt keleti erotikának. Hát bébi, légy az én egyetlen és igazi napfényladym itt a pince hűvös romantikájában!

:: Hey baby Very Happy ::
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
Re: Egyetemi park // Csüt. Jan. 28, 2016 10:29 am

Egyetemi park - Page 9 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Franz Meyerhof
Gyógyító
Franz Meyerhof

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 87
◯ HSZ : 113
◯ IC REAG : 93
◯ Lakhely : Költözőben Fairbanksbe
Re: Egyetemi park // Szer. Feb. 10, 2016 3:25 pm

[Egyetemi sportközpont]

Körülbelül egy hete látta meg a hirdetést egyik betege facebook oldalán, hogy egy helyi táncos magánórákat vállal. Rögtön elkezdett kattogni az agya a dolgon. Jobban kedvelte a csoportos órákat, azonban a kötött időpontok miatt, ezeket ritkán tudta szükséges rendszerességgel látogatni. Anno más volt a helyzet, amikor még tanonc volt, sokkal több ideje volt, könnyebben tudta rendszerbe szedni az időpontokat, manapság a kutatáson és a zenén kívül kevés dolog van, amit nem flexibilisen alakít ki maga körül, mivel csak így tudja teljesíteni a felé irányozódó kívánalmakat, de voltaképpen ez valamennyi korosabb őrzőre igaz lehet, másként nemigen tudnának a szolgálatnak élni.
Egy emailt küldött a tánctanárnőnek, és a válasz is hamarosan megérkezett. Franz vállalta a helyszín intézését. Nem volt nagy varázslat elérni, hogy az esti órákban szabad termet kapjon a sportlétesítményben, és szerencséjére a fal is tükrös volt, sőt a belmagasság is közel négy méter. Az egyik botanikus kutató cimborája ismerte a helyi rögbi csapat masszőrét, aki pedig jóban volt a mazsorett csoport koreográfusával, vélhetően igen jóban… Tehát a terem rögtön elérhetővé is vált, és még pénzbe sem került – nem mintha problémát jelentett volna -, csak pár szívességbe.
Amikor a portán felvett kulccsal kinyitotta a termet elégedetten konstatálta, hogy itt bizony 15 fős formációkat is könnyen lehetne gyakorolni.
~Terünk az lesz… Nem gondoltam, hogy a ház hiányát ennyire megfogom érezni, de legalább jobban beilleszkedem itt az egyetemen is.~
Belső vívódása után, telefonjával az oldalt található elektronikai pulthoz lépett csatlakoztatta egymáshoz az eszközöket, és kellemes latin dallamot csalt a hangfalakba. Még az angyalok városában társastáncozott, közel három évet, kisebb nagyobb megszakításokkal, akkor és ott döntötte el, hogy szeretne jobban megtanulni tangózni. A swing, lindy-hop után talán ez a zenei irányzat állt a lelkéhez legközelebb, és ezt voltaképpen a Szent Ilonán töltött éveknek tudta be. A latin környezet adott volt, és az ottani illatok, a pára, a nedves és sós levegő, a mai napig erős érzéseket kavarnak fel benne.
A tudását illetően kezdő középhaladónak konstatálta magát, ami apró alulbecslés volt részéről, de inkább akart gyakorlott gyakorlatlannak tűnni, mint elbizakodott lúzernek. A férfiak már csak ilyenek…
A zakója egy akasztón végezte, a gumírozott hosszított orrú bőrcipőt azonban felváltotta egy bőrtalpú, lekerekített fejű tánccipő, az évek és a swing megtanította arra, hogy bizony a hosszított orrú lábbelik tánc közben problémásak tudnak lenni… Egy sötét bordó használtabb inget választott az alakalomra, és persze trikót is vett alá, az esetleges kellemetlen izzadtság felszívása okán, nadrágját azonban nem cserélte, mindennapokban is öltönynadrágban járt, és a fellépésekre, táncos eseményekre is ilyenben érkezett. Eredeti szürke kockás ingje pedig a zakó mellett végezte a falon.
~19:37, negyvenötöt beszéltünk meg. Úgy tűnik sikerült korán érkeznem. Sosem vallanám be, de izgulok. 3 éve nem tangóztam, plusz ki tudja milyen lesz ez az oktató… Hastáncra és rúdtáncra utaló képek az fb oldlán… Mielőtt írtam neki, át kellett volna néznem a profilját… Meglátjuk.~

Zene: https://www.youtube.com/watch?v=vaXNdVTGT0k
Vissza az elejére Go down
Prudence Versipellis
Falkatag
Prudence Versipellis

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 262
◯ HSZ : 44
◯ IC REAG : 39
◯ Lakhely : Fairbanks
Egyetemi park - Page 9 7721255793_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Egyetemi park // Pént. Márc. 18, 2016 1:28 pm

47 perckor megérkezek. Vállamon egy sporttáska, rajta a kabátom. Testre simuló fekete pólóban, vállamra hulló hajzuhataggal, fekete sportos leggings-ben sétálok be. Felmérem a terepet. A terem több, mint megfelelő. Egyből kiszúrom az egyetlen ott tartózkodó személyt. Hallom, hogy a zene alapján ő lesz a kliens. Kedves mosollyal kezet nyújtok neki. - Prudence Versipellis - mutatkozom be. - Látom, már hangolódik. Remek helyet választott!
Megvárom, míg bemutatkozik. Majd a fal mellett lepakolok, lecserélem a csizmám a táncos cipőre, melynek magas sarka dob rajtam vagy tíz centit. Kontyba kötöm a hajam. Majd ismét széles, elbűvölő mosollyal a férfi felé fordulok.
- Van már gyakorlata? Tangót beszéltünk meg igaz? - Ha nem is emlékeznék rá, a zene alapján is tudnék következtetni. Az úriember öltözéke teljesen megfelel a kívánalmaknak. Kezdem érezni azt a bizsergést, ami a társas táncok gyönyöre. Persze, ha mind a két fél tud táncolni.
A férfi vezet, nekem csak hagynom kell, hogy a zene kitöröljön mindent a fejemből, és csak figyelem a partner minden mozdulatát, apró rezdülését, amelyre testem reagálhat. Hasonló szenvedély, akárcsak a szex. Viszont ez tiszta, és endorfin-dús szórakozás, mindenféle szeretsz-nemszeretsz perpatvar nélkül. Az igazi kikapcsolódás.
Vissza az elejére Go down
http://www.wild-world.lapunk.hu
Franz Meyerhof
Gyógyító
Franz Meyerhof

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 87
◯ HSZ : 113
◯ IC REAG : 93
◯ Lakhely : Költözőben Fairbanksbe
Re: Egyetemi park // Hétf. Ápr. 04, 2016 12:05 pm

~Késik…~
Konstatálom, amikor a fali óra mutatója a 46-ra ér. Ez is a bennem motoszkáló apró izgalom jele, alapvetően nem vonnék le ilyen következtetéseket, de a mostani helyzet más, csak rúdtáncos a hölgy, aki… ~Meglehetősen csinos….~
Vonódik le a végső konklúzió, amikoris megérkezik a tanárnő. A Kuruzsló nem is sokat teketóriázik, a pillanat, az ösztönök, az évek, legyűrik a ”drukkot”.
- Üdvözlöm. Engedje meg, hogy bemutatkozzak személyesen is. Franz Meyerhof.
Reagál a felé nyújtott kézre.
- Én is alkalmasnak találom. Persze volt egy cseppnyi szerencse is a dologban.
A zene a hobbim, és részben a hivatásom is, szeretek elmélyülni a hangulatban, amit áraszt egy-egy szám.

Ezt követően a doki még kicsit megmozgatja a bokáját, és a vállait, nem szeretne rögtön izomhúzódást már az első alkalommal.
- Igen tangót beszéltünk meg. A gyakorlatot döntse el kegyed. Szabad?
Nyújtom balomat táncra felhívóan, miközben jobbom megindul a nő válla irányába. Próbálok egy viszonylag feszes tartást kialakítani, mivel a tangó a legtöbb latin tánccal ellentétben nem annyira kisívű tartást igényel, valahol a klasszikus táncok és a könnyedebb hangvételűek közt félúton állhat.
Azonban az már az első pillanatban lerí a doktor tartásáról, hogy sokat táncol, bár sokkal lazább stílusokban.
A magasság különbség sem nagy, talán két centivel lehet a Kuruzsló magasabb.
~A következő alkalomra nem fog ártani egy, magasabb talpú tánccipő.~
Vonja le a konklúziót, majd a zenére fejében elindulnak az ütemek, és kezdetét veheti az első tánc.
1…2…3…4
Bal lábbal előre, lassú-lassú… gyors-gyors lassú… Az apró ringó csípőmozdulat egészen jó, a tartás is elég feszes, és kimért. Az egyenes irányú haladás stabil, az irányváltások is jók. A döntés és a forgatás már többet elárul. A középhaladó szintet bőven megüti, ezt rögtön észreveheti egy képzett oktató, azonban a swing hatásai is egyértelműek, sok finomítási lehetőség, és bonyolultabb figurák várhatnak kettejükre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Egyetemi park //

Vissza az elejére Go down
 

Egyetemi park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Egyetemi Könyvtár
» Egyetemi parkoló
» Fairview Lions Park
» Town Square Park
» River's Edge Trailer Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Kultúra és Tudomány :: University of Alaska Fairbanks-