KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 11:39 am-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:50 am-kor
írta  Rebecca Morgan Szer. Május 15, 2024 9:33 am
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Május 14, 2024 10:54 am
írta  Bianca Giles Hétf. Május 13, 2024 10:20 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Hétf. Május 13, 2024 10:06 am
írta  Bruno Manzano Szomb. Május 11, 2024 4:46 pm
írta  Catherine Benedict Pént. Május 10, 2024 11:53 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Május 06, 2024 12:53 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 8:26 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 6:08 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
Zachariah O. Danvers
Cooper's phone I_vote_lcapCooper's phone I_voting_barCooper's phone I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Cooper's phone I_vote_lcapCooper's phone I_voting_barCooper's phone I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Cooper's phone I_vote_lcapCooper's phone I_voting_barCooper's phone I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Cooper's phone I_vote_lcapCooper's phone I_voting_barCooper's phone I_vote_rcap 
Jackson Carter
Cooper's phone I_vote_lcapCooper's phone I_voting_barCooper's phone I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Cooper's phone I_vote_lcapCooper's phone I_voting_barCooper's phone I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Cooper's phone I_vote_lcapCooper's phone I_voting_barCooper's phone I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Cooper's phone I_vote_lcapCooper's phone I_voting_barCooper's phone I_vote_rcap 
Bianca Giles
Cooper's phone I_vote_lcapCooper's phone I_voting_barCooper's phone I_vote_rcap 
Alignak
Cooper's phone I_vote_lcapCooper's phone I_voting_barCooper's phone I_vote_rcap 

Megosztás

Cooper's phone Empty
Cooper's phone Empty
Cooper's phone Empty
Cooper's phone Empty
Cooper's phone Empty
Cooper's phone Empty
Cooper's phone Empty
Cooper's phone Empty
 

 Cooper's phone

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Michael Cooper
Atanerk
Michael Cooper

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 314
◯ HSZ : 272
◯ IC REAG : 206
◯ Lakhely : Fairbanks
Cooper's phone Tumblr_p157tyCslb1w88fjao1_400
Cooper's phone // Vas. Május 22, 2016 11:29 pm

SMS-ek, e-mailek, telefonhívások helye.
Vissza az elejére Go down
Michael Cooper
Atanerk
Michael Cooper

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 314
◯ HSZ : 272
◯ IC REAG : 206
◯ Lakhely : Fairbanks
Cooper's phone Tumblr_p157tyCslb1w88fjao1_400
Re: Cooper's phone // Vas. Május 22, 2016 11:29 pm


Néhány nappal azután, hogy fent voltam a hegyen és azontúl, hogy egyik drága Tarkunk bemutatta, miként üdvözli az újakat, Darrennel is összefutottam. Őt tárcsáztam most és ha felvette, hát egyből bele is kezdtem a mondandómba.
- Szevasz! Utánajártam a kapott listád alapján a dolgoknak és egészen érdekes fejleményeim vannak - köszörültem meg a torkomat. - Egészen jól kalkuláltunk, mert azok, akiket megkérdeztem, alátámasztották a feltételezéseinket. A tőrt választók mindegyike szinte egyhangúan azt állította, hogy azóta sokkal ingerültebbek, könnyebb kihozni őket a sodrukból és a farkasuk is sokkal kezelhetetlenebb - dörgöltem végig a képemet, mert ez valószínűleg még jó adag fejfájást fog okozni nekünk. - A tollat választók nyugodtabbak és kiegyensúlyozottabbak azóta, még nagyobb az összhang a farkasukkal. Mondjuk akadt egy-két tollas, aki azt állította, semmi változást nem tapasztalt, de mivel ők alapjáraton elég nyugisak, így annyira ez talán nem meglepő - vakartam meg a tarkómat, mert valószínűleg ők is átestek a változáson, csak nem túlzottan számottevő az alap mentalitásukhoz képest. - Átküldöm mindjárt név szerint is neked a listát, hogy azért tudd, kinél számíts arra, hogy bármelyik pillanatban eldurranhat az agya, illetve kik azok, akik a nyugalom szigeteként funkcionálnak - nem állt szándékomban elpoénkodni a helyzetet, hiszen baromi fontos dologról volt szó. Sokkal inkább tartottam röhejesnek azt, hogy a Szellemek ilyennel szórakoznak. Komolyan, nincs jobb dolguk..? Az eszem megáll...
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Cooper's phone Cwvam61lhomr6dpggpwe
Cooper's phone Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Cooper's phone // Hétf. Május 23, 2016 9:42 am

Épp füveztem - milyen meglepő -, amikor Mike hívott. A szavait hallgatva keserű elégedettség töltött el, mert ezek szerint jók voltunk, de kár, hogy abban, hogy megtippeljük, mennyire fos a helyzet.
- Okés, kösz - hálálkodtam a viszont-listáért. - Azt meg lehet nem ártana publikussá tenni, kik robbannak könnyen emiatt. Hátha úgy könnyebben tudnánk kezelni egymás közt az ilyesmit. Mit szólsz?
Ciki lenne, ha azért alakulni ki kismillió öri-hari, mert a Nagy Szellemek úgy döntöttek, szórakoztatnak minek kicsit VH-n kívül is még. Mert miért ne? Uncsi lenne amúgy, nem? Kurvára nem...
Nem azt mondom, hogy ez mentesít minden tőröst a hülyeségei alól, mert nem. De így hátha legalább a falkán belüli, ebből kiinduló szarokat minimalizálni tudjuk.
Vissza az elejére Go down
Michael Cooper
Atanerk
Michael Cooper

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 314
◯ HSZ : 272
◯ IC REAG : 206
◯ Lakhely : Fairbanks
Cooper's phone Tumblr_p157tyCslb1w88fjao1_400
Re: Cooper's phone // Hétf. Május 23, 2016 10:24 am

- Egyáltalán nem rossz ötlet - bólintottam, bár ebből mit sem láthatott. - Intézem máris az ügyet. Felkeresed akkor az Őrzőket? - azért ezt még nem árt tisztázni, nehogy a végén semerre se haladjunk és csak ácsorogjunk egy helyben, míg mindenki a másiktól várja a megoldást. - Ha nincs más, akkor nem is tartanálak fel tovább, kössz a segítséget és pár percen belül küldöm a listát is - ha nem volt más, akkor elköszöntem tőle és bontottam a vonalat, majd szavaimhoz hűen néhány percen belül már olvasgathatta azt a bizonyos listát is.
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Cooper's phone Cwvam61lhomr6dpggpwe
Cooper's phone Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Cooper's phone // Hétf. Május 23, 2016 10:31 am

- Aha, ma benézek hozzájuk. Meg akkor már rákérdezek, volt-e náluk ájult és hasonlóakat tapasztaltak-e, mint mi. Meglátjuk, farkasspecifikus-e a dolog... - Nem tudom mi lenne a jobb, ha igen, vagy ha nem? - Hívlak, amint megtudok valamit. - Ami remélem, több lesz a semminél!
Vissza az elejére Go down
Amanda Bishop
Informátor - Mentor
Amanda Bishop

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 75
◯ HSZ : 532
◯ IC REAG : 540
◯ Lakhely : Fairbanks
Cooper's phone C8gl53oy3ktwets8gb5a
Cooper's phone Tumblr_oxpovfEcMI1qcbhllo1_r1_400
Re: Cooper's phone // Szer. Nov. 29, 2017 11:38 pm

Egy ideig telefonnal a kezemben figyeltem a fiatal farkast, elgondolkozva, hogyan tovább. Végül tárcsáztam a számot, amihez nagyon nem fűlött a fogam, de hát akkor is szükségét éreztem a tájékoztatásnak.
- Mike, itt Mandy! – úgy éreztem, hogy vagyunk olyan viszonyban, hogy ne legyek túlságosan hivatalos, vagy távolságtartó. – Az a helyzet, hogy az egyik fiatal farkasotok nagyon nem bír magával. Most hoztuk be garázdaságért, és a fiúk azt mondják, hogy már nem először fordult elő, hogy bajt kevert. Semmi komoly, nem sérült meg senki, de szeretném, ha ez így is maradna. Felvesszük az adatait, aztán reggel valószínűleg kiengedem, csak gondoltam jobb, ha tudsz róla. – ha esetleg nem vette fel, csupán az üzenetrögzítő kapcsolt be, akkor is ugyanezt a monológot mondtam rá. – Jó éjszakát! – azzal bontottam is a vonalat, és eltöprengve érintettem a számhoz a készüléket.
Vissza az elejére Go down
Michael Cooper
Atanerk
Michael Cooper

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 314
◯ HSZ : 272
◯ IC REAG : 206
◯ Lakhely : Fairbanks
Cooper's phone Tumblr_p157tyCslb1w88fjao1_400
Re: Cooper's phone // Csüt. Nov. 30, 2017 12:29 am

Mióta a társasházba költöztünk, jóval békésebben alszom éjszakánként és nem ébredek fel minden apró kis neszre. Éppen ezért a telefonom csörgése is későn jut el a tudatomig, mire észbe kapok, már csak a hangüzenetről érkező üzenet fogad a telefon képernyőjén. A nem fogadott hívásnál szereplő nevet látva egyből a homlokom ráncolom. Mit akar ilyenkor? Aztán hamar leesik...
- Basszus... - mormogásom közepette ülök fel az ágyban, hogy megnyissam a hangpostámat, az Őrző szavait végighallgatva pedig csak sóhajtozni vagyok képes. Remek!
- Melyikük volt? - az ifjú Palmer fiú át sem fut az agyamon hirtelen, első blikkre egyből Lesterre gondolok, éppen ezért szinte már-már megkönnyebbüléssel ér fel a tudat "csak" Blake volt az. - Köszönöm, hogy szóltál. Kérlek értesíts majd, mi a végleges döntés, ha reggel elmehet, akkor küldök érte valaki - mondjuk a Palmer nőstényt, ha már anno vállalta, hogy tartja érte a hátát, hát akkor tessék, itt a remek lehetőség, hogy helyre pofozza kicsit a fiút. Megint.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Cooper's phone //

Vissza az elejére Go down
 

Cooper's phone

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Caleb's Phone
» Aiden's phone
» McDowell's phone
» Tipvigut's phone
» Sarah's phone

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Kétsoros-