KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Jackson Carter Ma 10:34 am-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:50 am-kor
írta  Rebecca Morgan Szer. Május 15, 2024 9:33 am
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Május 14, 2024 10:54 am
írta  Bianca Giles Hétf. Május 13, 2024 10:20 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Hétf. Május 13, 2024 10:06 am
írta  Bruno Manzano Szomb. Május 11, 2024 4:46 pm
írta  Catherine Benedict Pént. Május 10, 2024 11:53 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Május 06, 2024 12:53 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 8:26 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 6:08 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
Zachariah O. Danvers
North Star Találkozó - Tervezet I_vote_lcapNorth Star Találkozó - Tervezet I_voting_barNorth Star Találkozó - Tervezet I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
North Star Találkozó - Tervezet I_vote_lcapNorth Star Találkozó - Tervezet I_voting_barNorth Star Találkozó - Tervezet I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
North Star Találkozó - Tervezet I_vote_lcapNorth Star Találkozó - Tervezet I_voting_barNorth Star Találkozó - Tervezet I_vote_rcap 
Bruno Manzano
North Star Találkozó - Tervezet I_vote_lcapNorth Star Találkozó - Tervezet I_voting_barNorth Star Találkozó - Tervezet I_vote_rcap 
Jackson Carter
North Star Találkozó - Tervezet I_vote_lcapNorth Star Találkozó - Tervezet I_voting_barNorth Star Találkozó - Tervezet I_vote_rcap 
Catherine Benedict
North Star Találkozó - Tervezet I_vote_lcapNorth Star Találkozó - Tervezet I_voting_barNorth Star Találkozó - Tervezet I_vote_rcap 
Egon Candvelon
North Star Találkozó - Tervezet I_vote_lcapNorth Star Találkozó - Tervezet I_voting_barNorth Star Találkozó - Tervezet I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
North Star Találkozó - Tervezet I_vote_lcapNorth Star Találkozó - Tervezet I_voting_barNorth Star Találkozó - Tervezet I_vote_rcap 
Bianca Giles
North Star Találkozó - Tervezet I_vote_lcapNorth Star Találkozó - Tervezet I_voting_barNorth Star Találkozó - Tervezet I_vote_rcap 
Alignak
North Star Találkozó - Tervezet I_vote_lcapNorth Star Találkozó - Tervezet I_voting_barNorth Star Találkozó - Tervezet I_vote_rcap 

Megosztás

North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
North Star Találkozó - Tervezet Empty
 

 North Star Találkozó - Tervezet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Eljönnél az első North Star Találkozóra?
Igen!!!
North Star Találkozó - Tervezet I_vote_lcap33%North Star Találkozó - Tervezet I_vote_rcap
 33% [ 5 ]
Igen, de a helyszíntől függ.
North Star Találkozó - Tervezet I_vote_lcap53%North Star Találkozó - Tervezet I_vote_rcap
 53% [ 8 ]
Nem, mert nem akarok ismeretlenekkel találkozni.
North Star Találkozó - Tervezet I_vote_lcap13%North Star Találkozó - Tervezet I_vote_rcap
 13% [ 2 ]
Nem és nem is tartom még jó ötletnek.
North Star Találkozó - Tervezet I_vote_lcap0%North Star Találkozó - Tervezet I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 15
 
Poll closed

Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 04, 2012 3:17 pm

Egy, már korábban kiírt szavazáson 12-en szavaztátok meg, hogy ha lenne lehetőségetek, akkor szívesen részt vennétek egy North Star Találkozón (továbbiakban NST). Akkor 6-an egyértelmű igennel feleltetek, a másik 6 szavazat pedig azt jelezte, hogy a részvétele nagyban függ attól, hogy hol tartanánk meg az első NST-t.

A szavazást most újra kiírom, egy 30 napos határidővel ellátva. Tehát, a szavazás 30 napig él, kérlek benneteket, hogy mindenki fontolja meg, hogy mire szavaz. A továbbiakban egy kis észosztás következik, akit untatok, nyugodtan ugorja át, de aztán ha lemarad valamiről, ne nyivákoljon! Razz

Kérlek benneteket, hogy ezt a szavazást vegyétek komolyan! Ha valóban szeretnél részt venni egy NST-n, akkor azon kívül, hogy Igennel szavazol, más feladatok is hárulnak rád!

A szervezés piszkosul nehéz lesz, és körülményes. Mi, a Fővárosi brancs gyakorlatilag akkor tudunk találkozni, amikor időnk engedi, tehát egyértelmű, hogy mindenkinek utaznia kellene - kinek többet, kinek kevesebbet. Azért is készülünk jó előre, hogy ne az utolsó pillanatban kelljen az esetleges utazási és egyéb költségekre szánt pénzt összeszednie senkinek. Tudatosan készülünk, és ha együtt tudunk működni, akkor a siker garantált.

Tudjuk továbbá azt is, hogy az ország nagyon sok részéről játszunk, játszotok itt, így olyan helyszínt kellene találni, ami mindenki számára vállalható távolságban van, de mégsem leszünk magunkra utalva. Ilyenkor jó, hogy kicsi az ország, képzeljétek, ha amcsik lennénk, és államok választanának el egymástól Very Happy

Itt kérek mindenkit, hogy ha szavaz, akkor rögtön utána egy hozzászólásba írja be azokat a városokat, amiket még be tudna vállalni utazásilag. Az sem hátrány, ha azt is megírjátok, hogy milyen helyismerettel rendelkeztek. Mert megszavazhatjuk Kiskunlacházát, de ha csak ott állunk az állomáson, az nem biztos, hogy élvezetes lesz Very Happy

  • "Jó, ha tudod" fejezet: Az első NST-t nagyjából nyár elejére gondoltam. Persze addig lehet zsebtalikat szervezni, de az más kategória. Gabriel felajánlása volt, hogy nyár végén esetleg mehetnénk hozzájuk is Veszprémbe, de ez még nagyon sok mindentől függ. Elsőre nem gondoltam "tábor-szerű" ottalvós bulit, de ha ezt akarjátok, ám legyen. Erről is írhattok véleményt a topicba, meg úgy egyébként bármiről, ami eszetekbe jut.


  • Programterv: Egy régi, kedves tanárom szavait idézve: "Mindent szabad, amit nem tilos". Természetesen a beszélgetős, lazulós chill-out mellett szeretném, ha lennének programjaink, amiknek az előkészítését természetesen vállalom, de ti is hozzácsaphattok saját ötleteket. Szokásomhoz híven mindenki kapna ajándékot, lehetne éles zsebszöveg játék, IC-vel kapcsolatos fejtörők, miegymás. De felőlem Monopolyzhatunk is, még a Twistert is bevállalom, csak nem ígérem, hogy bírja a térdem Very Happy Szóval még semmi sem konkrét, ötletek persze lehetnek, de először helyet kellene választani.


Első körben azt hiszem, hogy ennyi elég lesz. Jöjjenek azok a szavazatok, borítsatok el ötlethalmokkal, helyszínjavaslatokkal, hogy minél előbb belekezdhessünk a szervezésbe!

NST-re fel!

A Staff nevében ezt a szösszenetet Castor firkantotta ide.

Eddig javasolt városok, amiket ismertek:
- Balatonfenyves: 1
- Bárhol (XD): 2
- Békéscsaba: 2
- Budapest City: 4
- Budapest City és 30 km-es vonzáskörzete: 2
- Dobogókő: 1
- Dunaújváros: 1
- Eger: 1
- Esztergom: 1
- Gödöllő: 1
- Győr: 1
- Martonvásár: 1
- Miskolc: 1
- Nyíregyháza: 1
- Pécs: 1
- Sátoraljaújhely: 1
- Sopron: 1
- Székesfehérvár: 2
- Szentendre
- Szolnok: 1
- Velencei-tó: 1


A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 04, 2012 4:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Dorothy Caine
Falkatag
Dorothy Caine

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 82
◯ HSZ : 223
◯ IC REAG : 231
North Star Találkozó - Tervezet El_dor10
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 04, 2012 3:27 pm

Hát, én aki Budapesten is elég hamar eltéved, nem rendelkezem nagy helyismerettel egyik városban sem, kivéve Békéscsabát és Sopront, na meg mondjuk Balatonfenyves, de ez a három olyan pont, ahová nem sok értelme lenne megszervezni xD Javasolni esetleg...Székesfehérvár? Bár csak egyszer jártam ott, nemtudom milyen lehetőségek vannak, na meg az is nehezítés, hogy azt sem tudom ki merről jönne, de ez kb Veszprém és Bp között van. Egyéb.. Hm, majd igyekszek nézelődni ^^
Vissza az elejére Go down
Ash O'connor
Kölyök
Ash O'connor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 46
◯ HSZ : 183
◯ IC REAG : 204
◯ Lakhely : Fairbanks
North Star Találkozó - Tervezet Mazeum11
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 04, 2012 4:02 pm

No, nekem területügyileg bárhol jó. Nagyjából sehol nem ismerem ki magam Gödöllő és a saját kerületem kivételével. De klafán tájékozódom, és nem vagyok rest kérdezősködni sem. Very Happy Nálam inkább időpont függvénye a dolog. Nyár elején lesz az egyik terepgyakorlatom. Az még nem derült ki, hogy pontosan mikor. De a lehető leghamarabb közölni fogom az illetékesekkel.
Vissza az elejére Go down
Raffaello De Luca
Falkatag
Raffaello De Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 352
◯ HSZ : 239
◯ IC REAG : 283
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 04, 2012 5:16 pm

Nah akkor én is, mert szeretnék menni vagy fogalmazhattam volna úgy is, hogy ott a helyem! Very Happy

Helyismeret:
Nincs valami jó tájékozó képességem, szóval ha én lennék az idegen vezető, akkor lehet lemásznánk a térképről XD
Hát hm. (Veszprémbe már jártam és imádom, a férfi kézlabda csapatát)-> ez csak ilyen mellékes infó volt Razz
- Esztergomba többször voltam már és nagyjából tudom, mi hol van.
- Szentendre, bár az elég közel van Pösthöz
- Dobogókő, de az is közel van, viszont nagyon szép.

Asszem ennyi, mert a többi helyen csak egyszer vagy kétszer voltam. Nem voltam valami hasznos, tudom én is Razz
Vissza az elejére Go down
Gabriel Simmons
In Memoriam
Gabriel Simmons

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 486
◯ IC REAG : 605
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 04, 2012 5:19 pm

Közlekedési szempontból Pest az ajánlott, hiszen oda vezet minden út és sín az országban. Very Happy Pesten belül esetleg a Margit sziget.
Aki tud autóval jönni, arra bíznánk az üdítő/ásványvíz beszerzést, é a a többiek meg hoznának kaját/sütit. Így elég olcsóban meglenne az étkezés része. Termet se kell foglalni.
Vissza az elejére Go down
Raffaello De Luca
Falkatag
Raffaello De Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 352
◯ HSZ : 239
◯ IC REAG : 283
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 04, 2012 5:24 pm

Igen, igen Margitsziget az egyik legjobb hely, de szerintem a Citadella vagy a Gellérthegy sem rossz. Padok, gyepek és friss levegő. Razz

Jaj hát két dolog lemaradt. Az egyik:

Gabe otthona: Szerintem jó ötlet, bár első tali helyszínek nem a legideálisabb viszont később (még idén) szerintem okés. Én legalább is, szívesen megyek ha vendégül lát ^^
Sőt ha már ott leszünk még akár mehetne egy mese is. Én spec Dark fantasy-t szoktam mesélni, de bármire kapható vagyok.

Progi terv: Zsebszöveg, váltóláz, ezek mind lehetnek véleményem szerint. Activiti? Most más nem jut az eszembe.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
North Star Találkozó - Tervezet 28txe1z
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 04, 2012 5:31 pm

Na, akkor itt az ideje, hogy csatlakozzam!
Nekem igazából édes mindegy. Mint az oldal egyik alapítója és húzóereje, kötelességemnek érzem, hogy oda menjek, ahová ti akarjátok! Very Happy De ettől függetlenül én is bedobom a közöse a saját dolgaimat. Én elég sokfelé jártam már külföldön-belföldön egyaránt, de ahogy végiggondoltam, gyakorlatilag mégis inkább nyugat felé húz a mérleg.
- Budapest és környéke: itt nem térek ki mindenre pontosan, de vegyük bele a város 20 km-es körzetét.
- Martonvásár: ott a kastélypark, gyönyörű és hatalmas. Bár azt hiszem, hogy belépős lett.
- Velencei-tó: ismerem, mint a tenyeremet, van nyaralónk is. Mehetnénk, de sajnos tavasztól őszig mindig ki van adva külföldieknek.
- Székesfehérvár: ott nagyon rég voltam, de az tuti, hogy a város nem hagyna minket cserben.
- Pécs: lassan egy éve jártam arra, de jól emlékszem rá.
- Győr: itt talán háromszor jártam, és megyek is, ha kell
- Szolnok: itt egyszer jártam, és igazából akkor se sokat tudtam kezdeni magammal. De lehet, hogy én mentem el valami mellett, csak azért soroltam, hogy nőjön a lista keleten is.
- Füzesabony-Eger vonal: nos, majdnem egy évig minden hétvégén errefelé kóricáltam.
- Dunaújváros: valahogy nekem úgy tűnik, hogy ez olyan... középút jellegű Very Happy Egyszer voltam, nem tudom,van-e itt valami említésre méltó.

Egyébként bármi lesz az eredmény, én tuti megyek. Ennyit tudtam hozzátenni ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 04, 2012 8:02 pm

Mennék én is, de nekem eléggé helyfüggő. Én személy szerint Dunán-túlra nem mennék, esetleg, ha több napos kiruccanásról lenne szó. Akkor is valamiféle segítséggel, hogy átvergődjek Budapest labirintusén Very Happy

De ilyen egy napos, éjszakás találkozásra Budapestre mennék el maximum.

Meg még ajánlom Nyíregyházát, Sátoraljaújhelyt, és Miskolcot.

Mind a 3 városban kiismerem magam.
Vissza az elejére Go down
Jake Westmoreland
Harcos
Jake Westmoreland

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 456
◯ IC REAG : 495
◯ Lakhely : Fairbanks
North Star Találkozó - Tervezet 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
North Star Találkozó - Tervezet Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Csüt. Ápr. 05, 2012 2:51 pm

És itt vagyok én is Very Happy

Nos, Greg meg én természetesen megyünk, hacsak nem valami számunkra lehetetlen időpont véglegesedik, és megmaradunk a fővárosban, illetve annak mondjuk 30 km-es vonzáskörzetében.

Kifejtős rész: Smile

Most úgy néz ki, hogy tuti nem fogok ráérni jún. 2-án, 9-én, 23-án, 30-án, de ha valami változik, akkor majd update-elem a dolgot.

Helyszínnek én nagyon lelkesen megszavazom a Margit szigetet, esetleg a hajógyárit, kinek melyik szimpatikusabb. Főleg népsűrűség szempontjából különböznek.
(Nagytalit nem mernék menedzselni nálunk, aki itt volt, tudja, hogy az már szűkös lenne Razz)
Amúgy a fentebb (legtetején) említett területen belül nekünk akárhol jó XD

Annyit hozzáfűznék Gabe ötletéhez, hogy a Margit szigetre kocsival menni elég húzós a parkolási díj miatt, ha valaki nagy mennyiségű cuccot szeretne szállítani a helyszínre, akkor inkább a Hajógyári, ott ingyenes a behajtás is, meg a parkolás is.

Ami a programokat illeti, én nagyjából bármilyen ökörségre kapható vagyok, de igény szerint tudunk vinni tollas-felszerelést, labdát, kártyát, frizbit, fene tudja még mit. Azért majd töprengek, hátha nekünk is eszünkbe jutnak fantasztikus ötletek Smile
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
North Star Találkozó - Tervezet 28txe1z
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 11, 2012 8:18 pm

Hahóóóó emberek! Na mi a pálya? Aki nem szavazott, vagy nem írt ide semmit, azt vegyük úgy, hogy nem akar találkozót, csak parázott a nemre kattintani? Razz Na jó, nem gonoszkodom, csak elszomorít, hogy leállt a szervezés. De írni, véleményezni, bekapcsolódni a témába bárkinek bármikor van lehetősége, van még idő kisakkozni.

MÁS! Úgyhogy az egészet zárójelben írom.

(Budapest City lakosai és környékiek! Ha elmúlik ez a tavasznak csúfolt hideg és ború, akkor egy vasárnap nem megyünk ki kempelni egyet a Margitra?

És ha már úgyis összeverődnénk, megdumálhatnánk, hogy Raffi ötlete alapján nyáron kinek lenne kedve eljönni vidámparkba ÉS esetleg paintballozni!

A szigetes téma tényleg ASAP jellegű, szóval ha benne lesz az időjárás jelentésben, hogy 23 fok, napsütés, akkor cuccolunk, és megyünk. Jelentkezni, véleményezni itt a topicban, hsz formájában lehet.)

De a Nagy Tali se legyen elfelejtve!!!!!!!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Raffaello De Luca
Falkatag
Raffaello De Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 352
◯ HSZ : 239
◯ IC REAG : 283
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 11, 2012 8:20 pm

Én megyek, ha esik, ha fúj, ha jön a cunami vagy a hurrikán. Tök 8! Razz
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
North Star Találkozó - Tervezet 28txe1z
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Vas. Ápr. 15, 2012 12:42 pm

HIÁNYOZTOK!

Szombat, margit sziget, sörözve fetrengés az anyaföld drága füvében? Ki tart velünk? Bárki jöhet *_* (Ash, Cas, Dotty) XD
Vissza az elejére Go down
Sedna Stormborn
Falkatag
Sedna Stormborn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 258
◯ HSZ : 185
◯ IC REAG : 200
North Star Találkozó - Tervezet 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
North Star Találkozó - Tervezet Valent11
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Vas. Ápr. 15, 2012 3:26 pm

Én sajnos nem tudok jönni, jövő szerdától egy hétig nem is igazán leszek, szóval sorry, majd máskor. Sad
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Vas. Ápr. 15, 2012 3:31 pm

Nem mondok semmit sem biztosra, de lehet szombaton kinézek a Margit-szigetre, ha már pesti vagyok. Smile
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
North Star Találkozó - Tervezet 28txe1z
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Vas. Ápr. 15, 2012 3:33 pm

Ez a beszéd, Rob!

Sedna, te pedig nagyon fogsz hiányozni, de nem ez az első, és nem is az utolsó alkalom, hogy összeugrunk Razz (remélem) Smile
Vissza az elejére Go down
Raffaello De Luca
Falkatag
Raffaello De Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 352
◯ HSZ : 239
◯ IC REAG : 283
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Vas. Ápr. 15, 2012 3:38 pm

Attól függ hánytól akarjátok ezt az összeruccanást? Asszem 2-re kell mennem dolgozni, ami azt jelenti, hogy kb 1 kor el kell indulnom. Ellőtte viszont simán ráérek, bár sörözni nem fogok, de gumicukorral szolgálhatok. Razz
Szóval ha megvan az időpont szóljatok és akkor meglássuk.

Igazából elhagytam a beomat XD Holnap meglesem Razz

Ha meg délelőttös leszek, akkor olyan 3 körül tudok csatlakozni a tárassághoz. ^^
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
North Star Találkozó - Tervezet 28txe1z
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Vas. Ápr. 15, 2012 4:03 pm

Jobb lenne, ha délelőttös lennél, drága egyetlen Testvérem! De ha olyan, akkor kimehetünk délelőtt, és akkor te is velünk lehetsz kicsit ! ^^
Vissza az elejére Go down
Raffaello De Luca
Falkatag
Raffaello De Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 352
◯ HSZ : 239
◯ IC REAG : 283
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Hétf. Ápr. 16, 2012 2:36 pm

Nah hát, úgy néz ki, hogy szabad napos vagyok Razz Szóval bármikor jó lesz, ha csak be nem hívnak, de az ritkán szokott előfordulni. Smile
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
North Star Találkozó - Tervezet 28txe1z
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Hétf. Ápr. 16, 2012 2:47 pm

Ne hívjanak! Razz

Don't call my name,don't call my name.... Raffaello.... *dúdol* XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Hétf. Ápr. 16, 2012 5:13 pm

Nekem igazából bárhol jó lenne a tali, mivel gyakorlatilag némi szerencsével bárhová eltalálok. Very Happy Csak épp az a baj, hogy nekem inkább úgy nyár vége felé lenne inkább a jobb. Mivel júniusban már meg van beszélve a barátnőimmel egy kéthetes angliai út, amit semmiképp nem szeretnék lemondani, valamint a júniusom egyébként is nagyon sűrű. Május meg teljes egészében, nekem legalábbis, ki van lőve.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
North Star Találkozó - Tervezet 28txe1z
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 18, 2012 10:35 pm

Lys! Szerintem biztosan sokszor lesz majd ilyen villámtali, szóval lesz majd olyan alkalom, hogy neked is jó lesz, ha szeretnél eljönni Wink *amúgy irigykedik az angliai út miatt*


Többiek! Akkor, ha jól tévedek:
- Ash
- Dotty
- Greg
- Jake
- Raffi
- Rob
- valamint ÉÉÉN!! jövünk!

Ha valakit kihagytam, sorry, emlékezetből írtam, nem lestem vissza Razz

Időpont: mikor vagytok hajlandók felkelni? Én leghamarabb 11-re vagyok hajlandó kiérni a szigethez Razz De cserébe hajlanig ráérek XD

Fel tudok ajánlani egy majdnem egész üveg mézes-cseresznyés fütyit (gyk.: fütyülőst), mert én nem igazán szeretem, úgyse innám meg, szóval ha akarjátok, elviszem Razz

Előre bocsátom, hogy én viszek ezen kívül +18-as terméket, mert a sok gálya után rám fér, hogy lazuljak, aki akar betársulhat, de átmehetek ökörbe is, majd iszom magamban, csak majd vigyetek el a moszkváig XD
Vissza az elejére Go down
Raffaello De Luca
Falkatag
Raffaello De Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 352
◯ HSZ : 239
◯ IC REAG : 283
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 18, 2012 11:09 pm

O.o jah hogy ez ívó buli/tali lesz? XD

Cas, hogy ne mondhasd, hogy nem vagyok jó tesó, én megmentelek az ökör szereptől Razz éssssss ha kell, elviszlek Spártáig is XD

Feltudok ajánlani egy üveg BB Spumante pezsgőt + 0.7 Kalinka vodkát, ha van rá érdeklődő. A pezsi szerintem biztosan velem jön a másik pedig, akkor ha valakit érdekel.

Nekem teljesen mindegy mikor találkozunk. A 11 óra az nekem is megfelel. A kérdés csak az, hogy hol egész pontosan. A sziget bejáratánál a hídon?

Egyébként pedig késő délutánig ráérek ha úgy van.....és általában úgy van, lent megtalálsz, a Margit szigeten *énekel* XD
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
North Star Találkozó - Tervezet 28txe1z
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 18, 2012 11:13 pm

Hozd a vodkát, veszek kólát! Very Happy

Kérdés ki merről jön. A budaiak felszedhetnek a budai hídfőnél engem a maccsnál, a pestiek meg... nos, ha valaki pest felől jön, és esetleg bevárja a jászain az onnan érkezőket, az is jó, aztán a bejáratnál ütközünk.

A számomat továbbra is el lehet kérni, aki még nem tudja, a múltkor is mindenki engem hívott Razz
Vissza az elejére Go down
Raffaello De Luca
Falkatag
Raffaello De Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 352
◯ HSZ : 239
◯ IC REAG : 283
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 18, 2012 11:17 pm

Oké akkor viszem a vodkát is Razz

Én Pest felől jövök, mert Pesti vagyok Razz Szóval ha valaki gondolja akkor Jászain lehet egy tali. Akkor Pest és Buda ütközik a bejáratnál XD

Az én számom sem titkos és akkor esetleg aki jön a Jászaira azzal cserélnék is, csak hogy meglegyek ismerve, mert ugye engem még nem látott senki élőben, de azért teszek is róla, hogy még véletlen se menjetek el mellettem Razz
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
North Star Találkozó - Tervezet 28txe1z
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 18, 2012 11:19 pm

Igenigen, lehet hozni megint a karakterre jellemző dolgokat!

Jake szívem, azért ne öltözz be megint, mert most nem megyünk haza XDDD

Ja, meg viszek még sört is mert anélkül nem buli a buli Very Happy Meg ajándékot minden "szűznek", a többiek hozzák magukkal a múltkorit, és azzal a kezükben jöjjenek! Ha csak nem dobtátok ki azóta... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: North Star Találkozó - Tervezet //

Vissza az elejére Go down
 

North Star Találkozó - Tervezet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» North Star Áttekintés - A kezdő lépések
» North Pole Club
» Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről!
» Bekötőút North Pole felől
» Főoldali Bannercsere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt szavazások-