KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Michelle Tedrow Csüt. Okt. 03, 2024 1:23 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 29, 2024 10:25 pm
írta  Egon Candvelon Vas. Szept. 29, 2024 3:01 pm
írta  Bruno Manzano Vas. Szept. 29, 2024 11:25 am
írta  Jackson Carter Vas. Szept. 29, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
Bruno Manzano
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_vote_lcapNorth Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_voting_barNorth Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_vote_rcap 
Bianca Giles
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_vote_lcapNorth Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_voting_barNorth Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_vote_rcap 
Michelle Tedrow
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_vote_lcapNorth Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_voting_barNorth Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
 

 North Star Találkozó - Tervezet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Eljönnél az első North Star Találkozóra?
Igen!!!
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_vote_lcap33%North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_vote_rcap
 33% [ 5 ]
Igen, de a helyszíntől függ.
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_vote_lcap53%North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_vote_rcap
 53% [ 8 ]
Nem, mert nem akarok ismeretlenekkel találkozni.
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_vote_lcap13%North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_vote_rcap
 13% [ 2 ]
Nem és nem is tartom még jó ötletnek.
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_vote_lcap0%North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 15
 
Poll closed

Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 04, 2012 3:17 pm

First topic message reminder :

Egy, már korábban kiírt szavazáson 12-en szavaztátok meg, hogy ha lenne lehetőségetek, akkor szívesen részt vennétek egy North Star Találkozón (továbbiakban NST). Akkor 6-an egyértelmű igennel feleltetek, a másik 6 szavazat pedig azt jelezte, hogy a részvétele nagyban függ attól, hogy hol tartanánk meg az első NST-t.

A szavazást most újra kiírom, egy 30 napos határidővel ellátva. Tehát, a szavazás 30 napig él, kérlek benneteket, hogy mindenki fontolja meg, hogy mire szavaz. A továbbiakban egy kis észosztás következik, akit untatok, nyugodtan ugorja át, de aztán ha lemarad valamiről, ne nyivákoljon! Razz

Kérlek benneteket, hogy ezt a szavazást vegyétek komolyan! Ha valóban szeretnél részt venni egy NST-n, akkor azon kívül, hogy Igennel szavazol, más feladatok is hárulnak rád!

A szervezés piszkosul nehéz lesz, és körülményes. Mi, a Fővárosi brancs gyakorlatilag akkor tudunk találkozni, amikor időnk engedi, tehát egyértelmű, hogy mindenkinek utaznia kellene - kinek többet, kinek kevesebbet. Azért is készülünk jó előre, hogy ne az utolsó pillanatban kelljen az esetleges utazási és egyéb költségekre szánt pénzt összeszednie senkinek. Tudatosan készülünk, és ha együtt tudunk működni, akkor a siker garantált.

Tudjuk továbbá azt is, hogy az ország nagyon sok részéről játszunk, játszotok itt, így olyan helyszínt kellene találni, ami mindenki számára vállalható távolságban van, de mégsem leszünk magunkra utalva. Ilyenkor jó, hogy kicsi az ország, képzeljétek, ha amcsik lennénk, és államok választanának el egymástól Very Happy

Itt kérek mindenkit, hogy ha szavaz, akkor rögtön utána egy hozzászólásba írja be azokat a városokat, amiket még be tudna vállalni utazásilag. Az sem hátrány, ha azt is megírjátok, hogy milyen helyismerettel rendelkeztek. Mert megszavazhatjuk Kiskunlacházát, de ha csak ott állunk az állomáson, az nem biztos, hogy élvezetes lesz Very Happy

  • "Jó, ha tudod" fejezet: Az első NST-t nagyjából nyár elejére gondoltam. Persze addig lehet zsebtalikat szervezni, de az más kategória. Gabriel felajánlása volt, hogy nyár végén esetleg mehetnénk hozzájuk is Veszprémbe, de ez még nagyon sok mindentől függ. Elsőre nem gondoltam "tábor-szerű" ottalvós bulit, de ha ezt akarjátok, ám legyen. Erről is írhattok véleményt a topicba, meg úgy egyébként bármiről, ami eszetekbe jut.


  • Programterv: Egy régi, kedves tanárom szavait idézve: "Mindent szabad, amit nem tilos". Természetesen a beszélgetős, lazulós chill-out mellett szeretném, ha lennének programjaink, amiknek az előkészítését természetesen vállalom, de ti is hozzácsaphattok saját ötleteket. Szokásomhoz híven mindenki kapna ajándékot, lehetne éles zsebszöveg játék, IC-vel kapcsolatos fejtörők, miegymás. De felőlem Monopolyzhatunk is, még a Twistert is bevállalom, csak nem ígérem, hogy bírja a térdem Very Happy Szóval még semmi sem konkrét, ötletek persze lehetnek, de először helyet kellene választani.


Első körben azt hiszem, hogy ennyi elég lesz. Jöjjenek azok a szavazatok, borítsatok el ötlethalmokkal, helyszínjavaslatokkal, hogy minél előbb belekezdhessünk a szervezésbe!

NST-re fel!

A Staff nevében ezt a szösszenetet Castor firkantotta ide.

Eddig javasolt városok, amiket ismertek:
- Balatonfenyves: 1
- Bárhol (XD): 2
- Békéscsaba: 2
- Budapest City: 4
- Budapest City és 30 km-es vonzáskörzete: 2
- Dobogókő: 1
- Dunaújváros: 1
- Eger: 1
- Esztergom: 1
- Gödöllő: 1
- Győr: 1
- Martonvásár: 1
- Miskolc: 1
- Nyíregyháza: 1
- Pécs: 1
- Sátoraljaújhely: 1
- Sopron: 1
- Székesfehérvár: 2
- Szentendre
- Szolnok: 1
- Velencei-tó: 1


A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 04, 2012 4:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 18, 2012 11:22 pm

Bár új vagyok még, de mire lenne, addigra tán belerázódnék ^^""". Budapesti révén, Budapestre szavaznék, és mivel konzervatív és féltő szűlőkkel rendelkezem, így másfelé nem is nagyon lenne megoldható. Margit sziget remek hely egy ilyen talira, nagyon sok netes társaság szervez oda.

Sütit csinálnék Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 28txe1z
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 18, 2012 11:28 pm

Aylin, te nem akarsz jönni most szombaton? Razz Csak kérdezem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anya Suresh
In Memoriam
Anya Suresh

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 99
◯ HSZ : 149
◯ IC REAG : 166
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 18, 2012 11:53 pm

Én viszek _magamnak_ sört, mert nem vagyok italbolt, plusz olcsón kifekszek, szóval a saját ivászatomat állom. XD

Ez a hatszázhúszmillió helyen találkozunk és úgy megyünk a szigetre dolog meg nekem nembegyere, szóval én leszek a sziget bejáratánál a hídnál, aztán vagy megleszek vagy nem. XD A telefonszám meg kár belém, mert csóri gyerek vagyok, úgyse tudok hívni senkit, de én szoktam szeretni, ha engem hívnak. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 28txe1z
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Ápr. 18, 2012 11:56 pm

jó, akkor majd ha látsz pár félőrültet, akkor biztos mi leszünk azok Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 28txe1z
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Csüt. Ápr. 19, 2012 3:31 pm

Akkor summázva, úgy, hogy minden érintettel sikerült konzultálnom:

- Tali helye EGYSÉGESEN a Margitsziget bejáratánál valahol a Margit híd felőli oldalon, a combájnó kukac környékén.
- A tali időpontja: valamikor ebéd után, hogy ne legyen éhes a banda. Erről kérek véleményeket: kinek mi az ebéd után? 12-13-14 óra? Ki mit szeretne, mikorra tud odaérni, stb... Ha a "mindegy" opció nyer, akkor 13:00-kor talizunk.
- Jake azt mondta, hogy hoz pokrócot. Ilyen irányú igényeket, mint pokróc, napszemcsi, naptej, esernyő, plüssmaci, fotel, gumimatrac, stb... mindeki intézze magának Razz

A felszerelés

Nincs belépő, beugró, semmi se. Mindenki azt hozzon inni-enni, amit magának szeretne elsősorban, aztán úgyis beindul a cserekereskedelem Very Happy Vagy nem Very Happy Egyéb irányú felajánlásokat szívesen fogadunk.
- Sörből sok lesz, mert szinte mindenki fog hozni magával
- Ash valószínű hoz egy borocskát
- Raffi hoz egy pezsgőt, és egy vodkát
- Én viszek egy kólát a vodkához, elviszem a fütyülőst (ha nem is isszuk meg, nyugodtan hazaviheti az, aki szereti, vagy feltudja használni), meg sört, mert az alap, meg valami rágcsát.
- Jake és Greg sört hoznak, és lehet, hogy valamiféle házi pálinkát (javaslom, hogy aki inni akar belőle, szerezzen be ejtőernyőt, vagy kötelet), és lehet, hogy vízipipát is. (?)
- Dotty 2-ig suliban lesz, a palacsintámat nem hozza, de cserébe suli után csatlakozik majd
- Anya gondoskodik magáról, mert hát egy igazi anya nem igényel támogatást Razz

ESŐNAP:

Ha ránk szakad az ég, fázunk, vacogunk, akkor irány újra a sárkányok földje, harmadik kerület, Jake és Greg kuckója. Az újaknak mondom, hogy nagyjából 15 perc séta az Árpád-hídtól, szóval az eredeti tervektől sincs messze.

Ha valamit kihagytam, egészítsetek ki nyugodtan, továbbá várom az időpont megjelöléseket!
Vissza az elejére Go down
Raffaello De Luca
Falkatag
Raffaello De Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 353
◯ HSZ : 239
◯ IC REAG : 283
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Csüt. Ápr. 19, 2012 3:52 pm

Nálam a 13 óra a nyerő Razz
Vissza az elejére Go down
Raffaello De Luca
Falkatag
Raffaello De Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 353
◯ HSZ : 239
◯ IC REAG : 283
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Pént. Ápr. 20, 2012 8:14 pm

Sziasztok Pajtik!

Az a szomorú helyzet állt elő nálam, hogy sajnos szombaton behívtak dolgozni, így nem tudok részt venni a talin. Sajnálom, de egyik munkatársam beteg lett és átszervezték a hétvégét. Sad

Érezzétek jól magatokat. Smile

Raffy
Vissza az elejére Go down
Ash O'connor
Kölyök
Ash O'connor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 46
◯ HSZ : 183
◯ IC REAG : 204
◯ Lakhely : Fairbanks
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Mazeum11
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Pént. Ápr. 20, 2012 8:27 pm

Egyszerűbb lenne, ha valaki kiszakítaná a szívemet! Üres mellkassal könnyebben meg tudnám fenyíteni a munkáltatódat! Sad Sad

Azért a lehető legkellemesebb munkát! Smile
Vissza az elejére Go down
Jake Westmoreland
Harcos
Jake Westmoreland

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 456
◯ IC REAG : 495
◯ Lakhely : Fairbanks
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Pént. Ápr. 20, 2012 10:11 pm

Gyorsan összefoglalom én is, hogy nekünk hogy néz ki a dolog Greggel holnap:

Mivel mára is esőt mondtak, de gyönyörű idő volt, hasonló várakozásaink vannak a szombattal kapcsolatban is…

Amennyiben ez bejön, úgy mi már dél körül kicuccolunk a szigetre, és valahol a zenélő kút környékén fogunk letáborozni, úgyhogy érkezési sorrendben lehet minket keresgetni arrafelé. (telefonos segítséget kérni ezúttal is bármikor lehet, ha nem lennénk meg Very Happy )

Egyébként az egységes időpontnak mi is az egy órát szavazzuk meg, így ha valami közbejön, mi még akkor is időben oda tudunk érni XD

Pokrócot annyit viszünk, amennyivel még nem érezzük magunkat túlterhelt málhás szamárnak.

Igen, mi viszünk sört, amennyi még maradt itthon, vízipipát biztosan nem (majd talán legközelebb), a pálinka attól függ, holnap reggel sikerül-e megtalálnom Very Happy

És amennyiben az idő mégis szar lesz, tehát már akkor esik, mikor indulnunk kéne, akkor mi majd valahol útban hozzánk csatlakozunk a csapathoz.

Ha később szakad ránk az eső, akkor meg közösségileg menekülünk vissza a sárkányok földjén foglalt kis lakásunkba XD

Amennyiben akartok frizbit, labdát, kártyát, sikítsatok még időben, és kilogisztikázzuk Very Happy

Holnapig aztán mostmár legyetek jók Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anya Suresh
In Memoriam
Anya Suresh

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 99
◯ HSZ : 149
◯ IC REAG : 166
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Pént. Ápr. 20, 2012 10:19 pm

Raff, sajnálom Sad

És én egyre megyek valószínűleg, ha meg valami közbejönne, akkor már megvan Cas száma, szóval majd jelzem. Smile

A zenélő kút az a bazinagy szökőkút a bejáratnál?
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 28txe1z
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Pént. Ápr. 20, 2012 10:23 pm

Az, de ha egyre jössz, akkor ne menj el addig Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anya Suresh
In Memoriam
Anya Suresh

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 99
◯ HSZ : 149
◯ IC REAG : 166
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Pént. Ápr. 20, 2012 10:25 pm

Semmiképp. Ha egy tucat emberrabló is akarna odébb vonszolni, akkor sem. Megmondom majd, hogy Castor azt mondta ne menjek tovább és kész. XD
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 28txe1z
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Pént. Ápr. 20, 2012 10:30 pm

Azért előttem van a jelenet Very Happy
Meg az is, ahogy betoppanok a diszkrét százhatvan-valahány centimmel, mint Castor, és az emberrablók meg visítva röhögnek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Raffaello De Luca
Falkatag
Raffaello De Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 353
◯ HSZ : 239
◯ IC REAG : 283
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Csüt. Ápr. 26, 2012 11:02 pm

Halihó Pajtik.

Remélem, szeretném, akarom, ha májusban is lenne egy tali. Nos, mivel már sikerült lecsúsznom. Szeretném jelezni, hogy május 19.-én és 20.-án szabad leszek. Ezer tuti fix, mert kértem még januárban és minden hónapban elmondtam, hogy ez a hétvége, kell nekem és ebből nem engedek, még akkor sem, ha piros hóemberek hullanak is az égből. Szóval ezen a hétvégén én esetleg ráérnék egy talira, ha benne vagytok ti is.
Annyi csak, hogy 19-én délelőtt más dolgom van, de utána ráérek. Szóval összejöhetne a csípet-csapat megint, ha nincs fontosabb dologa senkinek. Smile

Gondoltam kicsit könnyeben tudok veletek talizni (amit már nagyon szeretnék) ha beíróm ezt.

Úgy sejtem, akkor már az idő is, a mi malmunkra fog játszani és mehet a Margitsziget.

Ennyi lettem volna.

Ifj. De Luca Razz
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 28txe1z
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Pént. Május 04, 2012 7:31 pm

BRÉKING!

Tudtam, hogy megígértem valamit, és aztán el is felejtettem... Naszóval.

Imádjuk egymást, még mindig, és szerencsére mindig újabb pajtáskák szeretnének IRL is csatlakozni hozzánk, és ez nagyszerű!!!

A legközelebbi ZsebTalira két időpont is jelölve van.

MÁJUS 12. SZOMBAT és MÁJUS 19. SZOMBAT

Valamelyiket mindenképp jó lenne összehozni (esteleg both?), viszont fennakadások vannak az időpontokkal. Íme pár tény azoknak, akik szeretnének eljönni (bárki, ismétlem bárki jöhet Wink ):

>>MÁJUS 12. SZOMBAT
- Ezen a napon mio drága fratello (az ifjabb de Luca akkoriskisdével) nem tud eljönni, mert dolgozik. Legfeljebb 1-2 órát tölthetne velünk, de azt is délelőtt.
- Ezen a napon, ha jól tudom (megerősítésre várok) Jake Cicc sem biztos, hogy felhőtlenül ráér, mert megeshet, hogy vizsgája lesz.

>>MÁJUS 19. SZOMBAT
- Ezen a napon Zokni (Ash) biztosan nem tud jelen lenni, mert iskolai elfoglaltságai vannak, és egész héten nem lesz egyébként sem.
- Ezen a napon nekem legkésőbb 5-kor le kell lépnem a banzájról.

Ennyit a tényekről. Most jönnek a gondolkodni valók.

- Margitsziget alkalmas, megfelelő, szimpatikus helyszín-é a drága csapatnak?
- Melyik nap lenne nektek a jobb? (minden "mindegy" válasz egy-egy strigula mindkét időponthoz)
- Mit szeretnénk csinálni? Eszünk-iszunk-dínunk-dánunk? Vagy szolidan, mint az első Meetingen mondjuk talkolunk, és esetleg nyomunk egy kör Vampire-t? Vaaaagy kollektíven megbolondulunk, átmegyünk IC-be és lefegyverezzük a vattacukorárusokat? Brainstorming-brainstorming.
- A választott napon/napokon mettől-meddig értek rá?

Plusz: bármi, ami eszetekbe jut. Kérlek, postoljatok ide minden észrevételt, kommentet, válaszoljátok meg a fenti kérdéseket, és egészítsétek ki, ha szükségesnek érzitek.

Köszöntem!
Cas


A hozzászólást Castor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 05, 2012 3:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Anya Suresh
In Memoriam
Anya Suresh

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 99
◯ HSZ : 149
◯ IC REAG : 166
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Pént. Május 04, 2012 7:35 pm

Nekem bármelyik időpont megfelel és az eszünk-iszunk-dínunk-dánunk opció is szimpatikus, de akár szívesen Vampire-özök is. Smile
Vissza az elejére Go down
Dustin A. Cooper
Dustin A. Cooper

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 181
◯ HSZ : 141
◯ IC REAG : 157
◯ Lakhely : Cooper's / Eden & Dustin háza
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Pént. Május 04, 2012 7:49 pm

Nekem csak a 12.e jó :/ Merthogy 19.én Baján leszek, szóval esélytelen... De persze többség dönt ^^
Egyéb hozzájárók: Az már mindegy, hogy mit csinálunk, és hol. Sziget nekem teljesen jó, iszunk-eszünk-mókázunk, vagy játszunk, teljesen lényegtelen x) Igaz még nem asztali sz.j.-ztem, szóval azt lehet max hallgatom Very Happy


A hozzászólást Dustin A. Cooper összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 05, 2012 12:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sedna Stormborn
Falkatag
Sedna Stormborn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 258
◯ HSZ : 185
◯ IC REAG : 200
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Valent11
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Pént. Május 04, 2012 7:53 pm

Nos előre láthatóan nekem is megfelel mind a két időpont. Viszont azt hozzátenném, hogy csak 12 után tudok odaérni, legyen bármelyik nap is, mert előtte edzésem van.
Amúgy a kajálás piálás is jó, de a Vampire-ban is benne vagyok. Ha akarjátok még az őrült Torreadrok is visszatérhetnek... de valami normálisan is mesélhetek, ha ahhoz van kedvetek. Very Happy De a terefere is tökéletesen megfelel. Smile
Vissza az elejére Go down
Ash O'connor
Kölyök
Ash O'connor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 46
◯ HSZ : 183
◯ IC REAG : 204
◯ Lakhely : Fairbanks
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Mazeum11
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Pént. Május 04, 2012 10:20 pm

Castorom kérte, hogy én is mutassak valami reakciót. Ezért most meg is teszem. Very Happy
Nos, ahogy ő is írta, nekem csak a 12-e jó. De úgy viszont nincs Raffi Sad Szóval azt mondom, ha a többség 19-ét szeretné, akkor nem lesz hiszti a részemről. Smile A program nekem tulajdonképpen majdnem mindegy. /Nem Castor, a nyulak zaklatása nincs benne!/ Bár, személy szerint szívesen folytatnám a Vampiret. Razz
Vissza az elejére Go down
Raffaello De Luca
Falkatag
Raffaello De Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 353
◯ HSZ : 239
◯ IC REAG : 283
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szomb. Május 05, 2012 4:49 am

Halihó Pajtik!

Ahogy mio drága fratello is írta (akkorisnagydével) én 12.-én dolgozom. Max 1.-ig tudok maradni a díszes társasággal. Ebből adódóan pia-kaja nálam ki is esik, mert szépen nézne ki, ha dülöngélve jelenék meg munkahelyen XD

19.-én pedig kb 1.-től érnék rá és nem is sietek haza. Sajna ez kocsányon lógó, zamatos, üde, friss fürtökkel gazdagon ellátott gyümölcsömnek (Ash) nem jó. Amit sajnálok nagyon. Sad
Itt nekem teljesen mindegy, hogy mit csinálunk, mindenbe benne vagyok Razz

Asszem ennyi.

Big Raff
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szomb. Május 05, 2012 3:57 pm

Én is mennék *-* Nekem 12-dike jobban jön, egész naposan ráérek szerintem, már ha reggel kidob az ágy.

Vampire-hez nem értek, az az igazság, még sosem játszottam bár ajánlotték már, én a vattacukrot és a bújjunk IC karijaink bőrébe-nt pártolom, abból mindig vicces dolgok jönnek ki XD Nem is kicsit.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 28txe1z
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szomb. Május 05, 2012 4:17 pm

Én is jobban örülnék a 12-ének, mert akkor maradhatok, ameddig jól esik.

Akkor summázom:

Résztvevők és időpontok eddig:

Anya: mindkét nap jó
Olen/Dus: 12-e
Sedna: mindkét nap jó, 12:00-tól ér rá
Ash: 12-e
Raffi: 12-én 13:00 óráig tud maradni, 19-én 13:00-tól ér rá
Asher: 19-e
Castor: 12-e
Jake: 19-e
Greg: 19-e

Eszerint:
MÁJUS 12: 6 voks
MÁJUS 19: 6 voks

Még Jake-et mindenképp szeretném bevárni, de egyébként aki esetleg lemaradt, és úgy érzi jönne, ne habozzon jelentkezni! Smile


A hozzászólást Castor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 07, 2012 9:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Nikolai J. Vladik
Falkatag
Nikolai J. Vladik

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 342
◯ HSZ : 276
◯ IC REAG : 309
◯ Lakhely : Fairbanks
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
North Star Találkozó - Tervezet - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Vas. Május 06, 2012 2:34 am

Gyerekek, mi Greggel nagyon sajnáljuk, de a 12 egyáltalán nem jó nekünk, esetleg este kilenc után tudnánk előkeveredni...

Vizsga, aztán kötelező családi ereszd el a hajam... Pedig mindegyik találkozót élveztük, és szívesen mennénk. Úgy tűnik, ezt kénytelenek leszünk kihagyni Sad

De nektek jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Vas. Május 06, 2012 1:12 pm

Mondhatom hogy mennyire utálom a főnökeimet?! Ma küldte át a beosztást, nem lesz szabad a hétvégém, hanem csak a 19-dikei. Megpróbáltam besélni vele hogy nem-e lehet fordítva, de nem engedte meg, így sajna csak a 19-dikeire tudnék menni, a mostanira az ígértekkel szemben nem.

Ne haragudjatok srácok, pedig mennék ha tudnék.... *elballag szomorkodni*
Vissza az elejére Go down
Anya Suresh
In Memoriam
Anya Suresh

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 99
◯ HSZ : 149
◯ IC REAG : 166
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: North Star Találkozó - Tervezet // Szer. Május 09, 2012 3:20 pm

Na, emberek, akkor most mi lesz? A nekem minden mindegy most egy kicsit változott, így én preferálnám ezt a hétvégét, szóval ha valaki igényli, akkor ha más nem velem lehet randizni szombaton, de akár vasárnap is. Valakit vonz ez az opció? Csak hogy tudjam, érdemes-e felkelni szombaton/vasárnap. És ettől függetlenül jövő héten is lehet tali, csak azon én nem leszek. Na?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: North Star Találkozó - Tervezet //

Vissza az elejére Go down
 

North Star Találkozó - Tervezet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» North Star Áttekintés - A kezdő lépések
» North Pole Club
» Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről!
» Bekötőút North Pole felől
» Főoldali Bannercsere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt szavazások-