KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Zachariah O. Danvers Ma 5:34 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 12:11 am-kor
írta  Egon Candvelon Kedd Ápr. 30, 2024 12:00 pm
írta  Catherine Benedict Hétf. Ápr. 29, 2024 10:20 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Helena Ophélie Hagen Kedd Ápr. 23, 2024 9:21 am
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 4:54 pm
írta  Bruno Manzano Szer. Ápr. 03, 2024 9:45 am
írta  Bruno Manzano Kedd Ápr. 02, 2024 8:31 am
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Pént. Márc. 15, 2024 9:45 am
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 04, 2024 5:13 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Márc. 03, 2024 7:09 pm
írta  Alignak Pént. Márc. 01, 2024 6:09 pm
Zachariah O. Danvers
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! I_vote_lcapBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! I_voting_barBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! I_vote_rcap 

Megosztás

Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Empty
 

 Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7300
◯ IC REAG : 8908
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Kedd Márc. 20, 2012 12:18 am

Ebbe a topicba bárki írhat! Az ötlet Taráé volt, de szerintem nagyon kreatív és hatalmas lesz Razz
Ide kerülhet minden, amit valaki leír IC, és nagyon vicces, elgondolkodtató, megbotránkoztató, vagány, vagy egész egyszerűen baromi jól lett megfogalmazva néhány gondolat/mondat. Írjatok bátran! Írhatod a sajátodat is, mások mondatait is, bármit, ami megragadott valamiért!
Tüntesd fel, hogy kitől származik az idézet, és ha van kedved, akkor a szöveget tartalmazó hozzászólást is linkeld mellé. Írhatsz egyszerre többet is, több embertől, ahogy jól esik, hiszen ez egy kötetlen, szórakoztató topic lesz!


A hozzászólást Alignak összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 09, 2017 3:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Dyodgn
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Kedd Márc. 20, 2012 7:03 pm

Akkor kezdem én Smile

Nikolai
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Niko Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Niko2
Nikolai J. Vladik írta:

- Eléggé férfiközpontú társadalomból származom, és a nők azóta sem győztek meg róla, hogy ennek a fene nagy emancipációnak van létjogosultsága.
A miértjét ugyan nem tudom eldönteni, de nálam több kategóriában is nyertes ez a szösszenet Very Happy
1., A hozzászólás- és az user pillanatnyi hangulatának köszönhetően fél órás röhögőgörcsöt kaptam.
2., Iszonyat jól van megfogalmazva. Very Happy
_________ _@/'____________

A következő szösszenet szintén Raymond tollából származik, illetve a Valentin kaland "beköszönő" posztjából.
Nikolai
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Irons8 Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Thumb_jeremy-irons-rocks-animated
Nikolai J. Vladik írta:
Ha Tara még a konyhában van, akkor én is arra veszem az irányt.
- Jó napot! Nem sejtettem, hogy a programszervezőknek ilyen fergeteges a humoruk… De már értem azt az undorító mosolyt a hostess arcán
Hát nem aranyos? Very Happy Ezen még mindig röhögök. xD
_________ _@/'____________

Liu
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Th_3448958263 Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Th_2596576366
Liu Xiaobo Wu írta:

- Huha ... nos, nemsokára 20 évesek lesznek, szóval amikor alapultak, én akkor még ilyen kis stöpszli voltam.. - mutatom az akkori magasságomat. - Persze nem igazán tudtunk egymásról, de volt akkor egy barátnőm ... hát szóval ilyen ovis szerelem ... emlékszem, úgy kezdtem el neki udvarolni, hogy - itt elváltoztatom a hangom - Szeretnék egy puszit adni a hasadra, de félek, hogy attól gyerekünk lesz. - megfenyegetem Tarát, ha nevetni akarna. - Ne röhögj, még csak 5 éves voltam! Ő meg hét, és így joggal kérdezett vissza, hogy "Te mint kívülálló, mit gondolsz az intelligenciáról?" Én meg még lefordítani se tudtam, hogy mért is válaszolja éppen ezt. Na, szóval nem jött össze a dolog akkor. ...
...........
- Beszélek itt össze-vissza. És még ha tudnád, mikre gondolok ... És az a lókötő is nyüzsög ott belül ... - persze a farkasra gondolok, de ezt azért hangosan nem mondom ki. - Úgy megkurkásználak, csak úgy majomszeretetből.
Hátborzongatóan jól megoldott zsebszöveg játék xD

_________ _@/'____________

Liu
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Liu1-1 Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Liu-1
Liu Xiaobo Wu írta:
Tara ... aranyos. Olyan kis ... buldózer.
Sosem gondoltak még ennél kedvesebbet rólam Very Happy

_________ _@/'____________
Castor
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 1743787986_gerard20butler_19_answer_101_xlargeBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Gerard-Butler
Castor írta:

~Nesze! Egyél egy kicsit, csak hogy lásd, milyen nagylelkű vagyok... Szerintem ezek után lehetnénk barátok, és akkor már rögtön nem egy idegen fogja felhasítani a torkodat...
No comment :szakad:
Vissza az elejére Go down
Gabriel Simmons
In Memoriam
Gabriel Simmons

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 486
◯ IC REAG : 605
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Kedd Márc. 20, 2012 7:48 pm

Ok. Én egy sokkal régebbi klasszikust átmentek ide az enyészet elől, hogy közkincs lehessen. Mikor már sokadszor rongálták meg egyesek a kaszinó berendezését, akkor Castor büntetésként takarítási melót osztott ki. Duncan kapta a főnök lakosztályát. Íme:



Duncan és a tisztítószerek balladája, aláfestő zenét a Puha Sörtés Fogkefe és Partvis Pörgető együttes szolgáltatja



I. ének: A Partvis visszacsap
Takarítás. Azt hittem, a büntetések minden formájával találkoztam már, de ez merőben új volt, és annyira nem testhezálló, hogy Castor nappalijában ácsingózva csak bámultam a felmosóvödörre, a felmosóra, két-három flakon tisztítószerre és a partvisra. Azon morfondíroztam, hogyha a vegyszereket összeborogatnám, vajon robbanna-e a kóceráj.
Körbenéztem ihletért, hogy hol a francban kezdjek. És mivel.
A nappaliban való söprögetés egész barátinak tűnt, szóval elkaptam a partvist egy tangó erejéig. Egész jól taladtam, a lábára se létem, ő se az enyémre, csakhogy elkövettem az a hibát, hogy lefektettem. Egy levelet találtam a földön Castornak címezve, hát fölvettem, és egyelőre a farzsebembe csúsztattam, nehogy a nagy takarítási lázban elkeverjem.
Amint visszafordultam a munkához, ráléptem a partvis fejére, mire a nyele meglendült, és kegyetlenül orrbavágott. Cserébe belerúgtam, mire nem nekirepült ez a rohadék egy méregdrágának tűnő, bazi nagy vázának? (De komolyan, ki tart földön drága cuccot??)

II. ének: Kefélés
Sietősen eltakarítottam a váza földi maradványait - éljen a szemeteszsák -, és nekiláttam a munka legrázósabb részének. Ennek a drága jó alfának ugyanis volt egy kikötése, ami elég nagy szopás volt, de hogy valójában mekkora, az csak akkor tudatosult bennem, amikor megláttam a csempe hátán csempe fürdőszobát és a csempe-csempén konyhát. Bammeg!
Elővettem harci eszközöm - egy puha fogkefét -, és válogatott szitkok, meg káromkodások közepette láttam neki a csempék közötti fúga lepucolásához. Csak legyen alkalmam egyszer kicsit megszívatni... csak egyetlen egyszer!!!
Pár évezreddel később...


III. ének: Belassult az öreg, avagy a feltörekvő ifjúság
Egy tucat fogkefe elhasználása, és több értékes óra elpocsékolása után végre felmostam, elmosogattam, mindehhez pedig az összes tisztítószert felhasználtam. Heh, naná! Olyan vegyszer szag volt, hogy alig lehetett megmaradni benne. Magamban jót rötyögtem, persze lehet, hogy ezért kapok még, de egy szava nem lehet, minden tiszta, és még azokkal a szaros - valójában tiszta (volt) - fogkefékkel is szórakoztam.
Már majdnem leléptem, amikor eszembe jutott a levél. Elővettem, megforgattam, fény felé tartottam, és... éljen!! Átlátszott! Imádom a hajszálvékony, félig-meddig áttetsző borítékokat. Valamiféle mérési eredményeknek tűntek.
Amikor megláttam a nevem, már azt is tudtam, hogy miféle.
Fogtam a levelet és a hálószobába osontam vele, ott pedig becsúsztattam a párna alá, aztán kimentem, kerestem lapot, tollat borítékot, és némiképp elváltoztatott írással körmölni kezdtem.

Kedves Castor!
Itt vannak a mérési eredmények, hogy kinél milyen gyorsan szűnt meg a zsibbadás a karban.
Leonel: 12 másodperc
Caleb: 6 másodperc
Castor: 4 másodperc
Duncan: 1 másodperc
Azt vonom le ebből, hogy már igencsak benne jársz a korban, de semmi gond, némi ránctalanító éveket adhat vissza!
Milliószor puszillak:
Liu

Aztán odatettem mellé egy másik fecnit is:
A fogkeféket csokorba fűzve otthagytam a WC tetején, ha szükséged lenne rájuk, az eredeti levelet pedig betettem a párnád alá, hogy szépeket álmodj!
D

És már ott se voltam.
V É G E
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 28txe1z
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Szer. Márc. 21, 2012 12:10 pm

_________Gabriel aranyköpései I._________
:gabe:

"- Jaj, drága biztos úr! Higgye le nekem, hogy nem akar Ön tőle vért venni! Azt biztosan nem! - próbálok a legjobb akarattal óva inteni Jake-et az öngyilkosságtól. " - Még részegen is jóindulatú Very Happy Nekem az tetszik, ahogy elkezdi, szinte hallom, ahogy "Jaj, drága biztos urat" kurjant Very Happy

"- Te jó ég, Jake! Magából hogy lett őrző? És mit keres itt? Szondáztatni akar már megint?" - az őszinte elképedés gyönyörei Very Happy

"- A fürdőben van fésű. Behozzam?
Tudom ám, hogy mi kell egy nőnek! A külső az elsődleges." - ha nőből vagy, és épp cafatokra szaggattak, fordulj Gabrielhez szépségápolási tanácsokért Very Happy

_________Jake cicc aranyköpései I._________
:jake:

"Tulajdonképpen hány kiló maga? Mintha egy autó esett volna rám…" - Gabriel, fogyjál le! Very Happy

"- Vigyázzon rájuk, irányítsa őket, mit bánom én?! Ms. Bennett-et kedvelem, az ő biztonsága megéri nekem, hogy maga egy seggfej. Ami meg a korát illeti, gratulálok, 350 év alatt tökéletesen kiállhatatlan tapló lett magából!" - az első bók, amit kaptam tőle <3 Very Happy

"Ha nem harapja át a torkom – bár amilyen instabil jellem már azt sem csodálnám (biztos nála vannak méretproblémák, ha így kompenzál) -, akkor most lépek a távozás hímes mezejére lassan, de biztosan." - hmmm, remélem, azóta rájött, hogy nincsenek méretproblémám Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 32538530 XD

"- Simmons!
Nyögök fel elkínzottan, amint meghallom a hangját.
- Maga állati vicces… Hagyjon békén, hogy verné ki a ragya mindegyiküket!" - ez egy örök barátság kezdete.

_________Patrisha alkotásai I._________
:pat:

"Na, ide figyeljen! Én azzal teljes mértékben tisztában vagyok, hogy nem ajánlott megölni egy őrzőt. De ha az illető nem tisztázza az elején, hogy kicsoda, micsoda, csak idejön szívózni, akkor ne csodálkozzon, ha hirtelen alulról szagolja a még kis sem kelt ibolyákat! Mire apellált mégis? Hogy olyan áldott jó szívem van, hogy semmiképpen sem bántom? Hogy lehet ennyire kib@szottul elbizakodott?!" - szegény, szegény Jake cicc Very Happy

_________A'la Castor_________
:cas:

"Nem kedvel? Na mit nem mondd... Ha így folytatja, még a végén annyira csalódott leszek, hogy szíven szúrom magam, és kiugrok az ablakon." - Jake nem szeret, ez már tény Sad

folyt.köv.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 28txe1z
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Szomb. Márc. 24, 2012 2:26 pm

:kat:

"Végül összeszedtem a gondolataim, az arcom fölvette megszokott hűvös, királynő maszkját, és amikor aranyszínben szikrázó pillantásom az övébe fúrtam olyan nyugalommal és fensőbbséggel szólaltam meg, hogy szerint az összes Habsburg ősöm elsírta volna magát a gyönyörűségtől." - hát ezen felvisítottam XDDD
Vissza az elejére Go down
Gabriel Simmons
In Memoriam
Gabriel Simmons

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 486
◯ IC REAG : 605
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Szer. Márc. 28, 2012 7:43 pm

Evolúció Atanerk módra:

"Jól elfetrengtem és relaxáltam a hatalmas kádban. Már egészen kezdtem otthonosan érezni magam a vízben.
~ Ha ez így halad tovább, még a végén vérfarkas helyett vérpotyka lesz belőlem, vagy a helyet és az időjárást tekintve vérjegesmedve... ~"
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 28txe1z
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Pént. Márc. 30, 2012 8:36 pm

Ahogy elkezdtem olvasni, vártam ezt a szófordulatot, és meg is kaptam. Nem csalódtam! Very Happy

"Liu mormol valami válasz félét a beköszönésemre, de akármit is mond, az nekem kínai. Valószínűleg azért, mert tényleg kínaiul mondja." - by Tara
Vissza az elejére Go down
Patrisha Bennett
In Memoriam
Patrisha Bennett

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 316
◯ IC REAG : 361
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Vas. Ápr. 01, 2012 2:58 pm

Amikor egy halandó rájön, hogy az élet bonyolultabb, mint hitte, és a csajozásnak is vannak veszélyei.

"- Lehetséges, hogy a hotelban még néhány, az átlagnál gyorsabb és erősebb egyénnel futok össze? - Direkt nem mondtam ki a farkas szót, de valahogy meg kellett kérdeznem. Véletlen elhívok magammal egy lányt, aztán az ágyban meg keresztbe lenyel. Kell ez nekem?"
(by Max)
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 28txe1z
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Kedd Ápr. 03, 2012 11:37 am

"Hmm...furcsa egy népek. Eddig azt szűrtem le belőlük, hogy a kis pincéjükben gőtepörköltet főznek és varázslatokat kántálnak. " - Ash definíciója az Őrzőkről Very Happy
Vissza az elejére Go down
Raffaello De Luca
Falkatag
Raffaello De Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 352
◯ HSZ : 239
◯ IC REAG : 283
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Szer. Ápr. 04, 2012 2:01 am

Gabe rakpartra írt hsz-ben van két mondat, amit muszáj vagyok megemlíteni, mert nagyon tetszik. Olyan kis aranyos és mosolyt csalt az arcomra. ˇˇ

"Mérges vagyok valamilyen szinten, mert ez a sok vér mind feleslegesen folyt ki, az az ember is feleslegesen halt meg, és én is rohadt sokat fogok szenvedni amiért ők itt egymásnak estek. Legszívesebben elfenekelném mind a kettőt, vagy lekevernék egy-két maflást."
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 28txe1z
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Pént. Ápr. 06, 2012 11:58 am

Tara loves Harry Potter! Very Happy

"Értem én, hogy Castor alfaként valami félisten itt, a szava megkérdőjelezhetetlen... Vágom, de tééényleg. Csakhogy ennek a félistennek most tört el a fekete varázspálcája, az oldalán meg maga a főgonosz Voldemort fekszik. A többiek (a muglik) meg persze, hogy ezt a pillanatot választják arra, hogy feltétel nélkül megbízzanak az alfában, és magasról tesznek a veszélyre, amit a kóbor kutya jelent." - ezen még mindig nevetek Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Duncan Corvin
Renegát
Duncan Corvin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 165
◯ HSZ : 1436
◯ IC REAG : 1310
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Mb05ue
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Tumblr_nhiuhqZ2lU1sy2z51o1_500
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Vas. Ápr. 08, 2012 11:45 pm

Castor első mondata, miután 3 hónapot követően először találkozik az O'Connorsban egyik elkóricált testőrével:
Idézet :
Csak azt ne mondd, hogy egész eddig az O'Connors pincéjében feküdtél a hordók alatt.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 28txe1z
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Vas. Ápr. 08, 2012 11:56 pm

És a reakció az előző postra:

"Úgy fordultam az ablak felé, mint aki a Kaszással készült farkasszemet nézni, de nem... ez annál rosszabb volt. Castor. " - by Duncan Very Happy
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 28txe1z
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Hétf. Ápr. 09, 2012 1:12 am

Gyerekek, ez egy ilyen nap Very Happy Very Happy

"~ Hidegen!......azért nehogy megfagyassz….. langyos.~* Az elejét rögtön rávágtam, ridegen, de másik felébe már költözött egy csepp melegség is. Nem belém, csak a szavaimba!" - drága öcsém, és a homofóbia XD
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Dyodgn
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Hétf. Ápr. 09, 2012 1:14 am

Ilyen hát Very Happy

Mr RDL, Castorral a zuhany alatt :szakad:
Idézet :
~ Öhm, ide adnád a szappant, csak le ne ejtsd könyörgöm~
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 28txe1z
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Hétf. Ápr. 09, 2012 5:33 pm

"Nőstényed van e?" - buzievagy? XD nem tudom miért ez ugrott be, de nekem nevetnem kellett Very Happy Egyébként az én drága jó öcsém érdeklődött Very Happy
Vissza az elejére Go down
Duncan Corvin
Renegát
Duncan Corvin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 165
◯ HSZ : 1436
◯ IC REAG : 1310
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Mb05ue
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Tumblr_nhiuhqZ2lU1sy2z51o1_500
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Kedd Ápr. 10, 2012 11:37 pm

Tara sanyarú sora szerény hajlékomban:
Idézet :
Felfegyverkezve a "vacsorával", hosszában elnyúlok a kanapén, és unottan kapcsolgatom a tv-t hol a répát rágcsálva, hol a Heinekkent kortyolgatva.
Remélem mindenki előtt él a kép. XD
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Dyodgn
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Kedd Ápr. 10, 2012 11:41 pm

Így rágcsáljanak répát a betolakodók farkasai! xDDDDD

Duncan reakciója erre:
Idézet :
Tara a kanapén ült, tévézett, egyik kezében sör, a másikban...
- Azt ne mondd, hogy Castor már eteti is veletek a motivációs répáját!
:szakad: :szakad:

Emberek, a répából nem szálló ige lett, hanem intézmény!!! xD
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 28txe1z
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Szer. Ápr. 11, 2012 10:50 pm

Barátaim! Új fajunk van az oldalon!

"...zsibongástól és zajtól túlterhelt épületben lenni egy várfarkasnak igazán kimerítő." - by Duncan

Gabriel szerint a várfarkasok olyan farkasok, akik csak kőépületekben érzik jól magukat, mert nem szeretik a természetet Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 28txe1z
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Hétf. Ápr. 16, 2012 10:21 pm

"Hát nem vagy te egy kicsit kapdbeaf@szom, Duncan?!" - konkrétan megakadt a torkomon a kaja, amikor ezt olvastam XD Egyébként Tara írta Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cain di Notte
In Memoriam
Cain di Notte

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 280
◯ HSZ : 78
◯ IC REAG : 84
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Hétf. Ápr. 23, 2012 10:42 pm

Jó tudni, hogy drága Protektorunknak is van humorérzéke! Very Happy

Idézet :
- Neked most a konyhában van dolgod. - fordulok a fogadóshoz, és a "jedis" kézmozdulatot csak poénból rakom hozzá, anélkül is működne.
Vissza az elejére Go down
Duncan Corvin
Renegát
Duncan Corvin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 165
◯ HSZ : 1436
◯ IC REAG : 1310
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Mb05ue
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Tumblr_nhiuhqZ2lU1sy2z51o1_500
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Szomb. Ápr. 28, 2012 6:20 pm

A szitu: Dun gyorsabb nyelvvisszanövésre vágyik, ezért Liu elmeséli, hogy kicsi-Liut hogyan kapta vissza...

Idézet :
"- Nekem az őrzők segítettek. El is véreztem volna, ha nem hívom ki őket. Aztán ... kvázi visszaragasztották ... nem tudom jobban mondani, de még napokig eléggé érzékeny volt. Gondlom a tiéd nincs meg ... - na, ez idiótán jött ki - úgy értem a nyelved ..."
Vissza az elejére Go down
Raffaello De Luca
Falkatag
Raffaello De Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 352
◯ HSZ : 239
◯ IC REAG : 283
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Vas. Ápr. 29, 2012 12:24 am

Szerintem nem én vagyok az egyetlen aki követ egy bizonyos játékot. Nos, az én drága bátyám (akire nagyon büszke vagyok, jelen pillanatban is XD ) vajon lecsókol egy medvét vagy nem? Még nem tudni, de én az első sorba váltok jegyet. Very Happy Ezért Tara, kérlek úgy reagálj, hogy ezt lássam is. Ebben az esetben Jövök neked egyel Razz Nekem ez így hajnali fél 1 környékén nagyon tetszik, mert vizuális típus vagyok Razz

"Ha most is eltolt, akkor többet nem próbálkozok. Akkor majd összecsókolózok egy medvével." - by Castor
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 28txe1z
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Hétf. Ápr. 30, 2012 11:11 am

"Végül is melyik az az ember, aki Fifike rémületét látva, nem arra gondol, hogy fél az állatorvosi rendelőtől, hanem arra, hogy a dokiban biztos rejtőzik valami más?" - by José

Rejtőzik valami más? Valami... más? MÁS???? Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Duncan Corvin
Renegát
Duncan Corvin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 165
◯ HSZ : 1436
◯ IC REAG : 1310
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Mb05ue
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! Tumblr_nhiuhqZ2lU1sy2z51o1_500
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Hétf. Ápr. 30, 2012 7:29 pm

Most mit mondjak... imádom, amikor Castor ilyen kis határozatlan! Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! 1839924927 Eszem a szíved! Very Happy

Idézet :
Megvakartam a szemöldökömet, mert már attól is tartottam, hogy esetleg Duncan feláll, rám önti a narancslevet, mint valami szakítós drámában, felképel, aztán itt hagy, ahelyett, hogy segítene.
Belülről rágtam a szám húsát, és amíg a lehetséges mondatokat raktam össze a fejemben, rájöttem, hogy lehet, hogy finoman kellene kezdeni, nem pedig egyből ráborítani mindent.
- Tudod, hogy nem vagyok... Az a kimondottan romantikus alkat.
Nem csodálkoznék, ha most esetleg arra gondol, hogy házasodni akarok, és töketlen vagyok a leánykéréshez. Mert kábé annyira voltam zavart.
- És a helyzet kicsit bonyolultabb akkor, amikor a hatalom és a nőügyek egymásba vannak ágyazva...
Autózva... Izé.. Na! Jó, most már tényleg egészen biztosan hülyének néz.
- Szóval... Mivel te elég sok mindenen keresztül mentél Amberrel, és kölyökkorod óta ismersz, gondoltam, adhatnál egy kis útmutatást ebben a... csajos témában.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! //

Vissza az elejére Go down
 

Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» North Pole Club
» North Star Találkozó - Tervezet
» Bekötőút North Pole felől
» North Star Áttekintés - A kezdő lépések
» Július Legjobb Zsebszövege

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Leírások & OOC :: Szabadidő-