KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Jackson Carter Ma 8:50 am-kor
írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 10:17 am-kor
írta  Bianca Giles Szer. Júl. 24, 2024 11:11 pm
írta  Zachariah O. Danvers Vas. Júl. 21, 2024 8:56 am
írta  Egon Candvelon Szomb. Júl. 20, 2024 1:55 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bruno Manzano
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_lcapPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_voting_barPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_lcapPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_voting_barPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_lcapPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_voting_barPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_lcapPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_voting_barPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_lcapPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_voting_barPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_lcapPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_voting_barPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_lcapPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_voting_barPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_lcapPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_voting_barPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_lcapPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_voting_barPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_lcapPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_voting_barPadok, pihenők a vidámparkban - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
 

 Padok, pihenők a vidámparkban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7321
◯ IC REAG : 8928
Padok, pihenők a vidámparkban // Szer. Ápr. 04, 2012 5:06 pm

First topic message reminder :

A park területén elszórva helyezkednek el a padok. Szinte minden játék mellett található valamiféle ülőalkalmatosság, szemetesek azoknak, akik szeretnének maguknak pár perc nyugalmat.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 30, 2012 10:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Caleb M. Schwarz
Renegát
Caleb M. Schwarz

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 351
◯ HSZ : 260
◯ IC REAG : 297
◯ Lakhely : Három Medve
◯ Feltűnést kelthet : All in.
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Dyodgn
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Bf4zo9
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Szer. Márc. 20, 2013 12:51 pm

Oké, azt hiszem, hogy a pia miatt van az egész... Leszámítva, hogy ez a szellemvasút tényleg elég parás. Józanon mondjuk csak kiröhögném, épp annyira hiszek ezekben a szánalmas "mutatványokban", hogy semennyire. Szellemek, zombik... boszorkányok... kész röhej! Most mégis elég erősen rá vagyok szarva. Szóval, jelenleg az se tudott meghatni, hogy ez a barom állat azt hitte, hogy én taperoltam. Minek néz ez engem, homárnak?! Jó, mondjuk én is ezt hittem eleinte, csak később kapcsoltam, hogy szopat ez vonatos "móka"...
Tényleg lefagytam... Olyan kerek szemekkel bámultam bele a sötétségbe, hogy az valami embertelen volt. Egyre gusztustalanabb formák ugráltak elénk, és az effektekből sem volt hiány. Lehet, hogy az alkohol nagyította így fel, de abban biztos voltam, hogy rohadt para ez az egész.
- Kurhvára neöm tudomm... - én is épp úgy dadogtam, mint Jesse, ahogy egyre sűrűbben cikáztak át felettünk az undorítóbbnál undorítóbb lények... Mindenesetre bennem is megfordult, hogy ez valóságos-e, tényleg egy istenverte szellemjárásba csöppentünk-e? De már nem volt időm megfejteni, és logikázni ezen, mert eleinte az újra feltörő életérzés átrasztott el, hogy vége lesz ennek az egésznek, majd törtek is le a szarvaim, ahogy a barlangi, dohos, sivár hányadékba kerültünk.
Egyébként... Csak megjegyezném, így utólag... Nem nevezném magam semmilyen szinten sem puhapöcsnek. Egyszerűen csak nem vagyok hozzászokva ezekhez az agyszüleményekhez. Talán ezért is örömködtem annyira, mikor a vérfolyamon sodródtunk át, csontvázakkal, hullákkal. Ez már nekem valóbb volt. Tekintve, hogy nem rég tértem vissza egy ennél durvább háborúból...
Persze, ez már mindegy volt jelenleg, hiszen pár perccel ezelőtt már átmásztam Jesse mellé, annyira ráfeszültem erre a sok szarra. Muszáj volt így, és egyébként is... nehogy már engem előbb érjen valami, mint őt! Talán ezért is röhögtem fel annyira, mikor majdnem lefejelt valamit, fejét oldalra rántva véve menekülőre a mozdulatot. De megint bennrekedt a fület tépő nevetés torkomban, mert időközben elnyelt az az orbitálisra tátott, agyarakkal megrakott száj. Annyira sötét volt, hogy még abban sem voltam biztos, hogy én itt vagyok. Nem, hogy Jesse. Leszámítva a szörcsögő lélegzetét. A kezébe martam ujjaimmal, mert mostanra már sikerült annyira "beijednem", hogy így könnyebb volt a nem létező lelkivilágomnak. Nem tudtam mi vár ránk, csak reméltem, hogy nem egy óránk keresztül leszünk ebbe a süketítő csöndben...
Aztán a kocsink megmozdult, célirányosan süvítve lefelé, én pedig nem győztem belemarkolni a vasrúdba, ami előttem feszült meredten. Egyik markom azt szorította, míg másik kezem az engem szorító ujjakat tördelte. Lehet, hogy üvöltöttem is, ebben nem vagyok egészen biztos, pláne, hogy a zubogó víz is elnyomhatta a hangomat, amibe megérkeztünk. Az arcomba csapódó nedves cucctól prüszkölni kezdtem, ahogy elengedve Jesse kezét söpörtem ki szememből a cseppeket.
- Hát baszod, ha itt kiszállsz, kiröhöglek... - pillantottam magunk köré, a mozgó, foszforeszkáló "tengerre", amiből egész élethű hullák kezdtek "partra" vergődni. Helyzetünket tekintve, a kocsik számítottak a szárazföldnek... Eleinte csak az előttünk lévő, tapogatózó zombi tűnt fel, ahogy a vasútba szédelgett, és csak ez után lettem arra figyelmes, hogy bizony a miénket is megkörnyékezte vagy három.
Felugrottam, két lábra, ami nem tűnt jó ötletnek, ugyanis a szállító eszközünk azon nyomban megingott. Szóval, süllyesztettem is vissza magam az ülésre.
Hirtelen áthajoltam Jessen, és akkorát basztam le a nyálkás hullának, hogy majdnem belepréselődött az oldalvást húzódó falba. Eközben már a hátamon éreztem a tapogató ujjakat...
- Üsd már le rólam ezt a szart! - kiáltottam fel, ahogy éppen a saját részem felől érkezőt csaptam le. Mi a szar van már, ezek az ölünkbe akarnak mászni? Amennyiben Jesse leszedte rólam, a hátamon felmászó rothadó testet, úgy hátradőltem, lábammal lerúgva az elölről próbálkozó egyedet.
- Hallod, szerinted hányan haltak itt szörnyet? - röhögtem fel, tovább hadakozva a többi mászókázó lénnyel, míg végül a víz elcsendesedett... újra ránk borult a nesztelen csend, vegyítve egy jeges fuvallattal. Az ereimben lassacskán megkívánt fagyni a vér, mikor hirtelen egy bálna emelkedett elénk, magába nyelve, egészen a gyomráig sodródva.
- Ki a faszom találta ki, ezt a sok eszement szarságot? - most már háborogtam, mint a tenger, majdnem hogy dühtől tajtékoztam.
Megint kacagnak... Rohadjon most már el, komolyan! Aztán megálltunk, hátulról kapva még egy erős vízlöketet... Az ülésünk pörögni kezdett, egyre gyorsabban, és gyorsabban. Csoda, hogy nem hánytam telibe a haveromat.
Mintha emelkednénk... igen. Érezhető volt a helyzetváltozás, valami vitt felfelé, mintha csak a bálna akarna kiköpni. Néhány pillanat volt még, aztán Holdfény vakította át a retinámat. Hunyorogni kényszerültem, ahogy lassacskán felismertem a vidámparkot alkotó elemeket.
- Kinn vagyunk... - peregtek le ajkaimról a szavak, egy nagyobb, erőteljes sóhajt követően, ahogy hátra vágtam magam a háttámlához. Már csak gurultunk, a kiszálló pontig, aztán az kalandos utunk véget ért. Megálltunk.
- Na jól, húzzunk innen a picsába... - ugrottam ki a vasútból, testemet több helyen megrázva, megnyújtóztatva, mint valami kutya, aki a szőréről rázza le az azon csordogáló vizet.
- Ide többet nem jövünk! Most pedig keressünk valami piát, de azonnal! Aztán... te választasz célt... - még egy ilyet nem akarok beszopni, szóval talán Jesse jobban fog választani. Mindazonáltal így utólag kurva jó volt, és még fel is röhögtem félúton, ahogy a kajás bódék felé masíroztunk.
- Öcsém, halok meg! Hát ez mi volt már!? - nevettem tovább, folytonosan, rávetődve a kiálló vékony pultra, ami a kajás bódén ékeskedett.
- Sörük biztos van. - rántottam fel a takaró huzatot, majd másztam is be. A hűtőhöz érve nem kis meglepetésemre tele volt minden lónyállal, ám az aljában ott vigyorogtak rám a sörös üvegek.
- Meg van! - ezzel együtt már dobtam is ki egy üveget Jessenek, majd magamhoz véve még egyet másztam is vissza. A zsebembe túrtam, és a pultra szórtam pár dollárt, tolvaj azért nem vagyok!
- Na, most hova? - léptem máris arrébb, Jesset a tarkójánál fogva irányítva el a kajás standtól. Az üveg tetejét egyszerűen lecsavartam, majd már gördítettem is le a torkomon a benne lévő, hideg búzaízű lét...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Csüt. Márc. 21, 2013 2:01 pm

Egy dolog foglalkoztat, még pedig az, hogy valóban egy szellemjárásba csöppentünk vagy csak mi ittunk már túl sokat ahhoz, hogy annak képzeljük az egészet? Mivel hogy ide gyerekeket is beengednek, és akkor nem lehetne olyan ijesztő, hogy már mi ketten kapaszkodunk úgy, hogy a majrévas lassan elgörbül, és hamarosan már egymás mancsát is fogjuk, úgy hüledezünk, és felváltva borzongunk, és szaladgál a hátunkon a gleccser fel és le és áll fel a szőr a tarkónkon. Mellesleg megjegyzem, a farkasomnak sem tetszik a dolog, és folyamatosan borzolja a bundáját és vicsorog bennem.
Pislogtam ki a fejemből és még levegőt is elfelejtettem alkalmanként venni és fel sem tűnt egészen addig még nagy kortyokban nem kezdtem el nyelni, hogy ne fulladjak meg. Ami amúgy nem vall rám, de írjuk ezt is a sok-sok whisky számlájára!
- Baaszkkiii….- Nyögök fel, Caleb válaszára, valami a nyakamba csorgott, ami rohadtul hideg, vagy inkább hideg ujjak tapogattak le a gerincem mentén, vagy még is csak a hideg víz folyt volna be?! Nem tudom, de egy kicsit megugrottam a kocsiban, miközben jobban rászorítottam a cimborám mancsára, aztán, szerettem volna hátra nyúlni, de nem volt rá időm, ugyan is jött a zombie attack!
- Ki a rohadt elmeroggyant anyákszomorítóóója volt az az agyhbeteg állat, aki ezt ktahláhta?! – Hőbörgök, mikor tudatosul bennem, hogy ideje aktivizálni magamat, mert ezek a dögök bizony épp bemászni készülnek hozzánk, ami cseppet sem tetszett, és undorítóak is voltak ráadásul!
- Ne a pofád járjon, hanem a kezed! – Mordulok Calebre, miközben megszabadulok egy nyálkás ocsmányságtól, ami belém kapaszkodott. De azzal a lendülettel fordulhattam is, hogy leszedjem a Caleb hátába kapaszkodó förmedvényt is, ami még farkasszemet is nézett velem, és rám tátotta ocsmány pofáját, a vicc az, hogy képen töröltem és az alsó állkapcsa a kezemben maradt, amit ijedten vágtam el a nagy feketeségbe, undorordó hangokat hallatva.
- Emlékeztess, hogy ezért, még tapossam ki a beledet! – Hörrentem fel, mikor megpróbáltam letörölni a kezemről a nyálkát. De nem volt időm sok mindenre, az ülés pörögni kezdett miután jött egy újabb löket víz, és már csak kapaszkodtam.
- Ehnélkhül is szééédülök! – Közöltem Calebbal. Sosem örültem még így a holdfénynek, mint amikor kiértünk, és kimászhattam végre a cimborám mellől, elsőnek elnyúltam a földön távolabb a kocsiktól és a Holdat néztem, ami szépen gyarapszik, napokon belül telihold lesz. Caleb szavaira feltápászkodok, és ránézek a kezeimre, amin nem érzem már a ragacsot, ami nagyon furcsa, de nem akarok azon gondolkozni, hogy mi van akkor, ha igazi volt és nem effekt. Inkább megindulok nagy egyetértésben a cimborámmal, hogy igen igyunk erre a nagy megrázkódtatásra valamit.
- Bassza a fülem, a vihogásod! – Szólok oda neki, és oldalba taszajtom, hátha eltaknyál és én érek hamarabba a bódéhoz.
A felém szálló üveget elkaptam, és én a pultot használtam nyitónak, annak már úgy is mind egy volt, amúgy meg nem izgatott, hogy kicsit lejött róla a festék. Majd nagy kortyokban nyeltem a folyékony kenyeret, mivel hát, és elvégre halálra lettünk ijesztegetve, vagy mi a fene és különben is!
- csónakázunk bazdmeg! – Vágom rá azonnal, de nem kérdezze meg tőle senki se, hogy honnan jött ez az idióta ötlet, de ebben a pillanatban úgy éreztem, hogy az sokkal -sokkal kényelmesebb lesz mit Caleb hülye hullámvasutazása egy beteg fantáziába. Menet közben megakadt a szemem az óriás kereken és a labirintuson is, végül utóbbi irányába indultam meg nagy serényen.
Vissza az elejére Go down
Caleb M. Schwarz
Renegát
Caleb M. Schwarz

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 351
◯ HSZ : 260
◯ IC REAG : 297
◯ Lakhely : Három Medve
◯ Feltűnést kelthet : All in.
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Dyodgn
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Bf4zo9
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Pént. Márc. 22, 2013 12:39 pm

Hát, ez egy felettébb érdekes szellemvasutazás volt, azt kell hogy mondjam... Nem tudom, hogy mennyi volt valóságos belőle, és mennyiben járult hozzá az elmémbe felszökő alkohol parádés humora... de nem is érdekelt. Az számított, hogy kinn vagyunk, és végre a saját lábunkon állunk. Kedvem lett volna épp úgy a földre borulni, és száz apró helyen végigcsókolgatni, mint ahogyan azt Jesse művelte. De nem... Azt még szesztől ködös szemmel, aggyal, érzékekkel is tudtam, hogy hülye lennék elhasalni a dzsuvában. De azért ezen a majmon kurva jót röhögtem!
A bódék felé még kicsit szédülten botorkáltam, meg is köszönhetem a forgó akármicsoda szarságnak, és a fejemben szaladgáló whiskynek. Azért hányni nem fogok!
Ahogy oldalba lökött, úgy azért akaratlanul is faroltam pár saroknyomot magam mellé, után, de a talajt még nem sikerült ettől benyalnom. Csúnya világ lenne...
- Hallod, átszakítsam az arcod, menőgyerek? - röhögtem tovább, már csak azért is! - Egyébként meg nem is tudtam, hogy erotikus a röhögésem! Miiilyen érzés, hogy bassza a füledet?! - ááá visítottam! Szó szerint, alig bírtam visszafogni magamat. Ez milyen baromarcú! Mégis... rohadtul csíptem a hülye buráját. Csak tudnám, hogy miért...? Na, mindegy. Ezen most nem kezdek el agonizálni, mert sose érünk el a kajás standig.
Ez utóbbit azonban elég gyorsan lerendeztük, és már sörrel a kezünkben "andalogtunk" tovább, felavatásra ítélve a következő helyszínt. Ami ezek szerint a Colorado - vízi csúszdás, kis kenus őrültködés - lesz. Vagy mégsem... ugyanis Jesse félfordulatban változtatta meg az útirányt, és indult el az óriáskerék felé. Már épp oda akartam neki szólni, hogy én oda ugyan fel nem megyek! mikor megint eltérítette az utunkat.
- Mi van szédülsz, te maki? - nevettem fel, ahogy megint utána pördültem. Ha az előbbitől nem, ettől tuti hányni fogok, ha még ötször változtat a célon. A söröm mindeközben jótékonyan fogyatkozott, már alig volt az alján pár korty. Szörnyedelmes! Hozhattam volna többet... Ehh.
Lassacskán kezdett kirajzolódni előttem, hogy mi felé is tartunk. Labirintus. Na hát az kurvára kell még nekünk!
- Sze'ntem, prohoblémáid vannak az itt fellelhető dolgokkal. Ez nem csónak, baszod! Most tényleg ide akarsz bemenni? - megállítottam, vállába marva, sietve pattanva elé, elkerekedett szemekkel. - Én sesemennyire sese vagyok biztos abban, hogy ez olyan geci jóóó ötlet lenne! - aztán újraterveztem. Mit bánom én?! Menjünk! Addig szórakozzunk, ameddig lehet, nemdebár?
- Na jól van akkor, haladjunk befelé... - vontam vállat, időközben visszasétálva Jesse mellé. Egy elég magas, tujákkal, falakkal megrakott őserdős_tégla_rengeteg elé értünk. A kis táblán az állt: Saját felelősségre! - Hát ez milyen megindító...
- Te mész előre! - tenyerem lapockáira lapult, majd egy jól irányzott lökéssel be is tessékeltem őt a labirintusba. Az első szakasz tele volt burjánzó növényekkel, álhúsevőkkel - de_romi... - liános fákkal, sötét tujákkal. Volt valami mennyezet is fölöttünk, ami borongós, viharos időjárást biztosított számunkra. Már messziről láttam, hogy jó pár méter múlva egy kiadós esőfüggöny vár ránk. Az egésznek olyan érzete volt, mintha tényleg egy kísérteties őserdőben battyognánk. Hirtelen tört rám a felismerés is, hogy már vagy egy perce valami mocsaras genyában sétálgatunk.
- De fasza... - csattantam fel kicsit mérgelődve, tekintetemmel a sárba mélyedő talpamat fürkészve. Próbáltam kikapkodni belőle, egyik kezemmel Jessebe, másikkal a közvetlen mellettem húzódó liánba kapaszkodva.
Elcseszett egy ötlet volt. A Lián kiugrott a kezemből, majd a csuklómra fonódott, majd még jött mellé három haverja. Az egyik Jesse felkarját láncolta körbe, a másik a lábát, míg a harmadik a derekamat kóstolgatta.
- Hüüülye buzi vagy, mi a picsának hoztál ide?! - ja, nem. Nem ijedtem be, de ettől még a dühöm egybekeveredett a röhögésemmel. Karjaim tépőn akaszkodtak a liánokra, rángatták, mind hiába. Pedig már akkora erőt fejtettem ki rá, hogy csoda volt, hogy nem gyökerestül rángatom ki a helyéből... Mondjuk annyira tehetségesnek bizonyultam, hogy a derekamba kapaszkodót sikerült leoldani magamról, csak a csuklómat bilincsbe záró volt nagyobb falat.
- Szakadjál már le rólam, cseszd meg! - megint cibálni kezdtem, mire végül engedett rajtam a szorítás, én meg Jesset arrébb lökve trappoltam kifelé a mocsárból, meg a liánok fogságából.
Hát jó... az egyik cipőm ott maradt, de szeretlek! Na mindegy... A helyzet csupán annyiban változott, hogy végre stabil talaj volt a lábunk alatt, semmi más... Lógtak a nyálkás növények itt-ott még meg is mozdultak. Az út pedig csak előre vezetett... bele az esőbe... Amennyiben időközben Jesse is kiérkezett, úgy kormos pillantással fürkésztem arcát a ránk borított szürkületben.
- Mooost basszalak pofán, vagy ráérek mindjártazonnal? - rágtam a szavakat, de szám szegletében ott virított az idétlen vigyorom. Jó móka lesz ez is, már látom előre...!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Pént. Márc. 22, 2013 4:46 pm

Hanyatt dőltem a földön és nem érdekelt mennyire is koszos, egyszerűen kellett ez a kis fekvés, mert a föld forgott, és sehol nem láttam a kikapcsoló gombot még véletlenül sem, szóval kellett a stabil hanyatt fekvés. Caleb röhögésére már feltápászkodtam és követtem őt egy darabig a kaják felé, aztán szívóztam vele egy kicsikét, hogy én érjek oda előbb. Igazából nem tudom mi a fenének, de jó mókának tűnt, és amúgy is részegtől, mit vár az ember?
- Egyáltalán nem orgazmikus! Szóval kasztrálhatod is magadat teljes nyugalommal! – Vágok neki vissza és megállok lépés közben honnan a fenéből szoptam én ezt a szöveget?! Kész Rose tuti rossz hatással van rám, és erről majd el kell vele komolyan beszélgetnem, hogy ilyen szavakat ne használjon már, mert ittas állapotban ez előjön, és jaj!
A sör ivása és a séta még összeegyeztethető volt, és mohón nyakaltam be az italt, mert egy szomjas voltam, kettő éhes, három meg hát még is csak szellemvasutaztunk, arra meg inni kell! Az már más tészta, hogy az alkohol szonda kiakadna, de hol van itt bárki is aki azzal próbálkozna. Viszont az már biztos, hogy atom mód részeg vagyok, és ez már csak rosszabb lesz, ha így folytatjuk a dolgot, de jééééééééééé… villog, dee érdekes! Elsőnek az óriáskerék keltette fel a figyelmemet, és meg is indultam annak az irányába, mikor az üvegből az utolsó kortyot kiittam, és akkor láttam meg a labirintust, ami izgibbnek tűnt, mint a kerék, szóval újabb éles kanyar következett és trappoltam tovább. Egyenesnek nem nevezhető módon, de ez már mellékes, vagy lábjegyzet? Tök, mind egy!
- Látom, hogy nem csóóónak, te ökör! De e jobb, nem akarok most meint vizes lenni, ráérek fürödnikésőbbis és az’amúgy se a hieg vízben szeretem… - Közlöm vele, és el is indulok, az üveget valahol már sikerült elhagynom, de nem tudom merre, viszont nem is izgattam magamat miatta, mivel, hogy kiürült.
- Nyúlbéla! – Közlöm Calebbal. Aztán szélesen elvigyorodok, és röhögni kezdek, hogy majd seggre tottyanok. Végül csak elindulunk befelé. Ha már neki lehetett cseszett szar ötlete akkor nekem is lehet, szóval belefér a dologba, amúgy is mi rosszabb jöhetne mint ami a szellemvasútban volt, ez csak egy sövény alagút!
Hittem én…
Fél lábon ugráltam egy sort Caleb lökésének köszönhetően, de megmaradt az egyensúlyon és rémesen büszke képpel néztem rá. Anyám borogass! Add, hogy ebből semmire se emlékezzünk később!
A plafont bámultam és a növényeket, így nem vettem észre, hogy menet közben már trutymóban vagyunk, e nélkül is dülöngéltem, szóval az elején nem volt nagy változás, csak akkor mikor már cuppogni kezdett a csizma talpa. Akkor pillantottam le, és vettem tudomásul, hogy épp bokáig süllyedtem be valami szarba. Ennek tetejében még jöttek a liánok is amik szépen neki kezdtek befonni minket, és bőszen azon voltak, hogy beépítsenek maguk közé.
- héééé… én nem foto…fo.fototizémicodálok! Én ragadozok!! – Közlöm a növényzettel, mikor már én is és Caleb is hadakozunk velük, az egyikbe még bele is harapok, és mellé morgok is, mint valami bolhás korcs.
- Te jöttél velem, bazd meg! – morgok vissza, és küzdök a szabadulásomért nagy bőszen. Tépem, rángatom, és vonaglok elég rendesen, de nehezen szabadulok csak, ha sikerül egyet letépni kettő lesz helyette, hát ez agyrém, már én is úgy gondolom, inkább vizeznünk kellett volna.
- Tuti el van átkozva ez az egész kicseszett hely! – Hördülök fel, miközben a kezem már kiszabadítottam, és most a bokámnál szenvedek, amire már térdi rácsavarodott ez az izgő mozgó szarság.
Áldom az eszem, hogy bokacsizmát húztam, így nekem mind a két lábbelim megmaradt, igaz az egyik félig már lekerült a lábamról, de azt sikerült korrigálnom.
- Szopjále! A hullámvasutad se volt jobb! Amúgyhish, beijedtél? – Nézek Calebra arra a krédésére, hogy most vagy azonnal üssön-é meg. Aztán fogtam magam és neki indultam, balra kanyarodtam, és úgy círka fél percen belül ránk szakadt az ég eső képében. Hátranéztem, de addigra már eltűnt mögöttünk az út amerről jöttünk, már csak egyenesen lehetett menni.
Vissza az elejére Go down
Caleb M. Schwarz
Renegát
Caleb M. Schwarz

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 351
◯ HSZ : 260
◯ IC REAG : 297
◯ Lakhely : Három Medve
◯ Feltűnést kelthet : All in.
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Dyodgn
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Bf4zo9
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Pént. Márc. 22, 2013 6:52 pm

Kasztráltassa magát a halál! Hülyebarom. Kedvem lett volna jól fejbe nyomni az öklömmel, úgy reflexből, de ez valahogy mégis elmaradt. Talán azért, mert tényleg bírom a srácot. Pedig egy kiadós Caleb szeretetet megérdemelne... Na de maaajd. Egyszer majd...
Mindenesetre a továbbiakban hagytam magam sodródni az árral, valahogy így sikerült kikötni a labirintusnál. Hát nem tudtam, hogy most annak örüljek, hogy kinn vagyunk a szellemjárásból, vagy hogy épp belesétálunk valami kurvára elbaszottba. Hát, igazából az előbbinek örültem, ettől pedig kicsit tartottam. De hát egyszer élünk nem? Esetünkben már eddig is többet, mint azt illet volna.
- Elvigyelek logopéizéhez? Miazmár... Logopédiákushoz? - röhögtem. Persze, hogy röhögtem, már csak azon is, hogy képtelen voltam kimondani, hogy logopédus. Nem, hogy még azon, amit ez összehordott. A vigyor mondjuk hamar lefagyott a képemről, mikor megálltunk a labirintusnál. Se nem szép, se nem jó... De valahogy mégis minden porcikám be akart menni. Hát ez totál ellentmondás! Na mindegy...
- 'nyád a nyúlbéla. - azzal ugyebár be is löktem őt, hogy övé a menet. - Egyszerűen 'ssak érted kevésbé kárabb, mintsenem énem! Vagy értem... na érted! - megint visítottam, de nem túl sokáig... A liánok úgy gondolták, hogy majd ők rendet tesznek közöttünk, és kis híján még sikerült is nekik. Bassza meg, hát nem volt kiírva, hogy ez is valami elbaszott kísértet erdő lesz! Jó... az kinn volt, hogy "Saját felelősségre", de szopjanak már le!
Az egyik lián úgy követte a másikat, mintha az kötelező lenne, és nem sokon múlt, hogy végül sikerült kimásznunk belőle. Mondjuk Jessen már megint röhögnöm kellett... Nem fotoszintikézik, vagy mivan? Áh, leszarom...
Egyébként az, hogy én jöttem vele, azért kicsit karcsú... Merthogy együtt jöttünk, nem én vele, vagy ő velem... Azt hiszem ezt ki is fejtettem neki, két számba lógó lián között, de már nem vagyok annyira józan, hogy erre a nyakamat tegyem. Nem is érdekes, csak az számított, hogy végre szilárd talajt tapostunk, kalimpáló liánok nélkül. Merem remélni, hogy ez így is marad...
- Tuti? Faszt. Kurvabiztos! Olyan biztos, hogy én most vissza is fordulok a picsába! - pördültem meg sarkamon, lendületesen, így azzal már nem számoltam, hogy míg mi elfordultunk balra, a mögöttünk lévő "visszaút" elsövényesedett... Meg is fejeltem a jól megrakott tuját, úgy szelíden, aztán prüszkölve annak leveleit fordultam Jesse felé. Valamit mondott az előbb, és igyekeztem is visszaemlékezni rá, kisebb-nagyobb sikerrel. Ja megvan! Hát ez egy buzi...
- Te ide figyeljél már, őshomoerectus! Mindjárt te fogsz úgy beijedni, hogy áthasítod a fél labirintust! Csak szólok... - indultam is meg felé, hogy helyből fölkapom, és áthajítom vagy hat tuján. A bibi csak az volt, hogy míg mi az eső felé indultunk, addig a többi sövényszerű növény is mozgásba kezdett, elzárva és megnyitva kereszt utakat. Na az egyik ilyen formás-frappáns olajzöld gyökér sikeresen elvitt magával, úgy izomból. Na nem csak engem... Jesset is és engem is gyomorszájon könyökölt, úgy ízlésesen, és hajított is rajtunk vagy két métert. Hassal a nedves talajon siklottam végig, félig ebbe a nyomorékba akadva. Kellett néhány másodperc, hogy eszméljek...
Tekintetem zavarosan villant fel, mialatt igyekeztem magam fellökni, de valahogy újra és újra megcsúszott a kezem. Hát persze... mert időközben besiklottunk az eső alá, ott pedig a nedves talaj már sarasnak, és nyálkásnak bizonyult...
- Hogy az a szájbavertjóédesanyád... - morogtam, miközben sikerült végre két lábra egyenesednem. Valójában mindenhol saras voltam, több helyről csöpögött is rólam alá. Pillantásom Jesse kúszott, majd amint láttam, hogy ő sincs jobb színben, felnevettem.
- Faszájos. - jegyeztem meg egy mély sóhajjal kísérve. Arcomat a műeső mosta, ami ugyan langyos volt, de ettől még egészen kellemetlen. Egymás után törölgettem képemről a cseppeket, amik szemrésemben is megültek olykor.
- Elázott a cigim... - dünnyögtem magam elé, ahogy a zsebembe kotorászva belekarmoltam a csutakos dobozba. "Bőrét" haránt irányba fel is téptem, a papír pedig finoman bemállott a körmöm alá. Szuperséges... Végül megráztam magam, és lassú, stabil léptekkel indultam szembe az esőnek, figyelemmel kísérve Jesset is, hogy jön-e. Egyre sűrűbben omlott a víz, és egyre kevésbé láttam már előre, rákényszerültem hát, hogy a talpamat bámuljam. A fejem zsongott, még mindig iszonyat módon részeg voltam, ez ellen még ez a rengeteg ébredésnek való víz sem tudott tenni semmit... A föld ingadozott alattam, volt, hogy sokszor négy lábam volt, nem is kettő...
Elfordultam jobbra. Az eső apadni kezdett, viszont egyre hidegebb volt, egyre jobban kezdett megdermedni rajtam a cseppek folytonos folyama.
- Mi a bánatos... - ejtettem el a szavakat halkan, suttogón, ahogy a távolba meredve hunyorogtam. Hátam kicsit meghajolt, és mindkét tenyerem megszilárduló térdeimre siklott. - Te is látod? - böktem oldalba Jesset, automatikusan, ahogy a távolból felderengő alakot közeledni véltem. Nem féltem, tényleg... inkább csak lesokkolt, hogy valami ilyen fura járással közelít felénk... és csaj jött... jött.. szép andalgósan, dülöngélve...
Kiegyenesedtem, egyik kezemet a zsebembe gyűrtem, másikat tarkómon pihentettem meg.
- Most hallucinálok? - már csak magamtól kérdeztem, de ahhoz elég hangos voltam, hogy Jesse is meghallja... A kontrasztos alak pedig még mindig jött... megállás nélkül falta a métereket. Kicsit hátra léptem, de újra bezárult mögöttünk a visszaút, így félig a sövénybe simultam. A nyakamba kaptam egy jó adag hideg vizet róla, szóval megint szitkozódtam egy sort. Aztán bekussoltam. Ugyanis ami eddig felénk jött, egyre iramosabb tempót diktált, majd már egészen kivehető volt, hogy mi az.
- Ez egy... ez egy zombii? - elkerekedtek a szemeim. Hát mi a faszom van már itt?! Ezt biztos, hogy képzelem, tuti... Megráztam a fejem, és újra belebámultam a távolba, már csak azt szoptam be, hogy a lény... - mert most már igenis lény! - közvetlenül farkasszemet nézett velem, aztán Jessel is.
- Hallod... - suttogtam, torkomból karcos hang szakadt fel... - Ki volt írva, hogy ez egy szellemerdő lesz? - még mindig ezt a cuccot bámultam, aminek az arcából több helyről rothadó húscafatok lógtak... Szemkerete már inkább koponyája volt, mintsem bőre... Gusztustalan!
Aztán a karja megmozdult, mindkettő, egyenesen felénk... Itt pattant el a gépszíj, és a farkasom is bemondta az unalmast. Egy jól irányzott balos horgot toltam el a zombiszerű akárminek, amitől hátra csuklott a felső teste. Megvártam míg Jesse talán arrébb rúgja, aztán indultam is tovább.. mit indultam... spuriztam. Zombikkal nem harcolok, faszom!
- Gyere már, te agyhalott! - fordultam hátra vállam fölött, megkeresve a haverom alakját, majd a zombira vezettem pillantásomat. - Na neeem... Nem te! - mert hát mocorgott... Ha nem, akkor is mocorgott, szóval kuss!
Amennyiben Jesse is utolért, úgy balra fordultam, a tuják pedig megint összecsókoltak mögöttünk... Mintha egy temetőbe érkeztünk volna. A tér nagynak tűnt, zöldes-szürkés fények suhantak át retinám előtt... és elég sok... kripta szerű építmény is volt előttünk. A föld megremegett egyszer, majd még egyszer, ezzel egyidejűleg pedig szemöldököm is felrohant homlokomra.
- Mi van, pukiztál, hülyemajom? - felröhögtem. Annyira már nem dermesztő a helyzet, még akkor sem, ha éppen egy temetőben sétálgattunk... A fák fűzfára emlékeztettek, ahogy "hajukkal" a föld felé borultak. A bokrok susogtak, a fűszálak pedig meg-meghajoltak talpaink alatt...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Pént. Márc. 22, 2013 9:02 pm

- Inkább magadat! – Szóltam vissza Calebnek, vigyorogva, és próbáltam nem röhögni, de nem ment, ő se tudott normálisa beszélni, és nekem sem ment már, és amúgy is, ennyi pia után, mi az, amin már nem röhögünk? Na jó, láthattuk, hogy van olyan amin nem röhögünk, az előbbi szellemvasutas akcióban, ez ki is derült, de ettől még, nem is tudom… na mind egy, menjünk csak be a labirintusba, mert hát miért is ne tehetnénk meg, és mit nekünk az a „saját felelőségre” tábla?! Ugyan, kérem, mi farkasok vagyunk, nagy ragadozók és amúgy is képzett és profi killerek, szóval, be kaphatja az aki kitalálta ezt a figyelmeztetést és kész!
- Sokhra méhsz velem! Kisebb vagyok mint te, a fejem fölé céloznak és téged kapnak tehibe! – Röhögtem közbe, így viszont ne is olyan egyszerű beszélni, pláne nem az észt osztani. – Különben is tanuljáh.. meg bezsélni! Ja, beszélni… na! – Közlöm Calebbal, miközben nagy elánnal elindultam, csak hát, az események úgy alakultak, hogy lehet inkább a vizi hullámvasutat kellett volna választanunk, sőt tuti biztos, hogy azt kellett volna, mert azért nekem is van egy tűrés határom, és egyetértek abban a haverommal.
- Mi a faszomé vidámpark ez a tetves hely, ha egyszer el van átkozva és elbaszott nyálkás valamik tapogatnak, és az istenit még mindig világít a seggemen a kéznyom! – Hörrenek fel liánozás közben, és mikor kiszabadulunk és tovább megyünk, még akkor is a kéznyomokon morgok, amik ott foszforeszkálnak a farmeromon. Hogy magyarázom én ezt ki Rose-nak?! Mennyire lesz neki hihető, hogy nem egy sztriptíz bárban voltunk, hanem a vidámparkban és a sötétben valami letapizott és az óta foszforeszkál a gatyám?! Kétlem, hogy bevenné elsőre, hogy mindez a szellemvasúton történt, és azon is belül egy elfuserált vaksötét részen, ahol nem csak engem tapogattak hanem Calebet.
- Bazdmeg! Te miért nem világítasz!? – Fordulok a cimborám felé, miután kijutottunk a mocsaras liános cuccból. Aztán gyerekesen rányújtom a nyelvemet, mikor azzal fenyeget, hogy áthajít a labirintuson, ugyan már, ez már tökre dedós!
Közbe jön a nyomorult fal, és mivel a gyomrom jelenleg kényes hát kétrét görnyedek, és a fal lazán eltol, Calebbal együtt, mellesleg én puhán landoltam, azaz Caleben, ő hason csúszik én meg félig meddig rajta csücsülök.
A fal akciója után, valahogy egyenesbe tornáztuk magunkat, csak az nem rémlik, hogyan is ment, de a lényeg, hogy álltunk, de mivel nem ment egyszerűen, legalább olyan saras vagyok, mint a haverom. A fekete hacukámról már nem lehet megmondani, hogy az volt, de legalább a combomon lévő kéznyom nem foszforeszkál! Ujjé!!! Caleb szötymörög a cigijével, bár gyanítom az enyém is pépes lett, no mind egy most jobban érdekel a seggemen lévő kéznyom, hogy azzal mi van így figyelmen kívül hagyom, csak arra figyelek oda, hogy oldalba bök.
- Mi van má’? – Aztán bekussolok és meresztem a szemeimet, hasonlóan dőlök előre mint Caleb, és én még a számat is eltátom, majd becsukom. Az a valami jön, és olyan izé, minta filmekben azok az izémicsodák, amik rothadnak, de véletlenül sem jut eszembe a nevük. Na, azok a szörnyű büdös és naaaaaa….
- Akkor ketten haluzzuk ugyna azt…- Nyögök fel, és idegesen kuncogok egyet. Szinte Calebbel együtt konstatálom, hogy ez egy rohadvány zombi.
- Kurva élet, ezt nem hiszem el! Mi a faszom, ez tényleg egy elátkozott hely!? – Hörrenek fel, ahogy az a rothadó izé belenéz a pofámba.
- Nem, semmi ilyet nem láttam…
- Caleb a felsőtestet célozta be, én nem haboztam, a maradékot leamortizálni, egy íves rúgással, aztán még párra, az oldalába, majd késve ugyan de rohanni kezdtem én is, nem csak Caleb nem bírja az ilyeneket, a rothadó mozgó hullák lehetősége engem is arra késztet, hogy iszkolja innen a jó édes fenébe. Futás közben hátra lesek, így neki koccanok Calebnak mikor megáll.
- Azaz izé jön! – közlöm a cimborámmal. Épp időben érkeztem, hogy a tuják ne szakítsanak el a cimborámtól, mivel hírtelen mozdultak meg és zárták el az utat, amin idáig jöttünk.
- Nem! – Morranok neki oda, és inkább az enteriőrt veszem szemügyre, megáztunk, aztán még a víz is fagyni kezdett rajtunk, volt már zombi is, mi a bánatos fene jöhet még ebben a rohadt labirintusban?
- Nem tudom mit csinálok, ha itt is zombik lesznek…- Morgok az orrom alatt, és oldalba bököm Calebet, hogy a temető túloldalán van egy nyitott rész arra menjünk tovább, máshol nem látom, hogy a sövény megszakadna. Volt valami a levegőben ami nagyon nem tetszett nekem, és ezek a fák sem, az utat mind a két oldalról fák szegélyezték, és az „hajuk” a földig ért le.
- Liános lesz ez is vagy zombis, vagy valami más? – Kérdezem meg Calebet, és teszek pár lépést óvatosan a kis úton ami átszeli a temetőt.
Vissza az elejére Go down
Caleb M. Schwarz
Renegát
Caleb M. Schwarz

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 351
◯ HSZ : 260
◯ IC REAG : 297
◯ Lakhely : Három Medve
◯ Feltűnést kelthet : All in.
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Dyodgn
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Bf4zo9
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Szomb. Márc. 23, 2013 10:34 am

// Itt szólok, hogy a zenét, ha odaérsz ahhoz a részhez, akkor nyomd be! Very Happy //

Hát ez most már kész elmebaj! Vagy mi vagyunk rohadtul részegek, vagy nem is a Vidámparkban vagyunk! Ezeknél logikusabb magyarázat ugyanis nincs. Ha mégis... akkor sikerült betaláltunk a kísértet erdős labirintust. Azt hiszem még hallottam is róla.
Minek után kijutottunk a liánok alkotta őrületből, nem tudtam elképzelni még mi várhat ránk. Volt egy olyan érzésem, hogy ennél már csak rosszabb lesz. Sokkal rosszabb... Leszámítva, hogy Jessen percenként felröhögtem, pláne mikor nyughatatlanul is a seggén figyelő, foszforeszkáló kézzel volt elfoglalva. Egyébként ezt tényleg kurvára beszívta, de engem mocsok módon szórakoztatott! Az már mondjuk kevésbé, hogy jó pár perc kellett hozzá, hogy kikecmeregjünk a liánok közül.
- Mi van?! - ráztam meg a fejem értetlenül, ahogy a világítást emlegette. Ezt már csak fokozta a nyelvnyújtogatás egyébművészete, és ezen ponton már-már kényszeresen kiszakadt belőlem a nevetés.
- Honnan a picsából tudjam, baszki? Lehet felcsináltak az ufók! Kis foszforeszkáló Jesseket fogunk kapni hetek múlva! - majdnem eldőltem a vihogástól, ahogy elképzeltem magam előtt a jelenséget, és talán még percekig így maradok, ha nem jön a hülyeségével, amire ösztönös késztetést éreztem, hogy áthajítsam a sövényen. De akkor meg jött ez a buzi, hajlongó, down kóros tuja, ami két szempillantás alatt vágott gyomorszájon, és pördített át minket egy másik útvonalra. Már attól se repestem, hogy hason csúszok végig a dagonyán, dehogy ez a baromállat itt vergődik a hátamon, mintha én lennék a díjnyertes telivér! Na az már sok(k) volt! Számból folytonosan köpködtem a sárdarabokat, ahogy állam újra meg újra a talajhoz csapódott, és mindeközben már csak az hiányzott volna, ha Jesse kurjongat a hátamon...
- Másszál már le rólam, hülyebuzi! - rúgtam le magamról irányosan a srácot, ahogy végre lassult a lendület. Kedvem lett volna még jól bele is ágyazni a saras genyába, de inkább azzal foglalkoztam, hogyan is álljak két lábra. Hát nem nagyon ment, de végül csak sikerült. Kár volt...
Ugyanis a távolból közeledő alak egyre jobban, egyre egyértelműbben zombinak tűnt. Pofám leszakad... Jesse is épp úgy meredt előre, ahogy én, és kezdtem úgy érezni, hogy egy rossz horrorba csöppentünk.
- Azah baj, haveör, hogyha te is laátod, akkorrr ez kuhurvára igazsi... öö.. igazi! - dünnyögtem magam elé, továbbra is elképedve bámulva a lényt. Szó se róla, a gyomrom jó, nem erről van szó... Sokkal inkább arról, hogy egy hulla legyen merev, és totál halott, ha már egyszer kimúlt. De ez mozog!
Ahogy közelebb ért a vészcsengők szorgosan előnyünkre váltak, és már vertük is darabjaira a rothadó zombit. A közös munka úgy látszik, most sem veszett el belőlünk! Legalább ennyi jó is volt a történetben... Aztán futottunk... Mert az teljesen rendben van, hogy farkasok vagyunk, de részegek, és épp egy ZOMBI-t trancsíroztunk szét! Legalábbis úgy tűnt... egészen addig, ameddig Jesse nem szólt, hogy az megindult újra. Mi faszom ez, Kelj fel Jancsi?! Noha, sok időm nem volt rá, hogy ezt értelemmel is képes legyek felruházni, mert már zárult el mögöttem az útszakasz, és az is csak a szerencsén múlt, hogy a cimbim épp átesett rajta. Még fel is segítettem, ösztönösen, habár íriszeim már rég elvesztek az elénk táruló, temetős egyvelegen. A levegő fagyott volt, még az ujjperceimben is éreztem a jeges vonulatot, ahogy lassan előre léptem. Ágak reccsentek, a fűszálak felsikoltottak talpam alatt. Időközben a cipőtlen lábammal valami szúrósba is beleléptem, dejó!
- Faszom, faszom, kurvafaszom! - pattogtam párat, kitépve a bőrömbe fúródó tüskét. Alapvetően élvezem én a fájdalmat, túlságosan is mazochista lélek vagyok, de ez most nem tetszett...
- Pedig esélyes, hogy az előbbi is innen szökött ki... - morogtam, ahogy egyre ütemesebben haladtam el a sírkövek mellett. Némelyik tátott szájjal bámult ránk, aljában rothadó csontvázzal. A fűzfák pedig eleinte csak észrevétlenül nyúlkáltak utánunk, ez is csak akkor tűnt fel, mikor egy egy vékonyabb, hosszú faág végig szaladt a gerincemen.
- Ne simogassál már! - kaptam fejemet Jesse felé, amikor megláttam az utánunk hajlongó lombokat. Ha jobban megnéztem volna, még talán azt is észreveszem, hogy a törzsek is megmozdulnak, mintha csak követésünkre lettek volna leszerződve.
- Na húzzunk innen... - vertem vállba a haveromat, és már rugaszkodtam is el a földtől, meg sem állva a résig, amit Jesse mutatott. A testem zihált, ahogy a levegőt is már csak kegyelemből kaptam tüdőmbe, a szívem pedig a vad roham alatt sebes kalapálásba kezdett.
Épp csak kiértünk, magunk mögött hagyva a terrorizáló fákat, és sírhelyeket, amikor a sövény megint bezárult mögöttünk, egy másik pedig önkényesen nyílt szét szemünk előtt. Vidám forgatag közepén találtuk magunkat, fények cikáztak, színesek, lilák, sárgák, zöldek, és pirosak... itt-ott kék cikornyák szaladt át. Zene szólt.
- Mi a szar ez, matiné? - egyenes tartással álltam egy ideig, és csak akkor mozdultam meg, mikor fura alakok kezdtek a távolból megmozdulni. Táncoltak, ugráltak... Aztán hirtelen egy rózsaszín, lógó fülű kutya rohant át a lábunk alatt, nagy ovációval. (Mia... Bátor, a gyáva kutya?) Belehajoltam, hogy jobban lássam, és arccal már fordultam is utána. Nem hittem a szememnek.
- Eeezt... ezt te is láttad? - rántottam fel szemöldökömet, majd elkezdtem szakadni a röhögéstől. Most komolyan, mi jöhet még? - A kérdés még csak alig fogalmazódott meg a fejemben, máris közelebb tudtuk az eddig messze ugráló lényeket. Szivárvány, meg minden ami egy elbaszott mesébe kell, elénk tárult. A fura már csak az volt, hogy a sok cucc, ami ott hepajkodott kevésbé sem tűnt valóságosnak. Úgy értem, hogy... Mi ez? Félig zebra, félig jegesmedve?! És még turmixot is iszik? Egészen elvesztem a forgatagban, a sok kétféle-kéttestű állat között, mikor egy majommadár vágódott a képembe. Hadakozva rántottam le magamról, mikor már idétlenebbnél, és groteszkebbnél absztraktabb bohócok jártak körbe minket. Némelyik alatt bicikli - egykerekű, magasított kétkerekű - fityegett, valamelyik meg lila elefánton őrjöngött. Az egyik a pofánkig mászott, hipnotikus, körökben forgó, beteg szemekkel visongva ránk.
Ledermedve kapkodtam a szemeimet jobbra-balra... nem tudtam megmozdulni, én... ezt nem tudtam elhinni...
- Miah szar vannn itt? - húzódtam Jessehez közelebb. - Fóósssol mi? - röhögtem fel, ahogy eszembe jutott hogy a vasútban is hogy ráparázott a bohócra...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Szomb. Márc. 23, 2013 4:42 pm

Azt hiszem másnap, majd erősen el fogunk gondolkozni azon, hogy ez mennyire volt valóság. Pontosabban, hogy a mai nap eseményei, mennyire voltak valódiak, a szörnyek és a többi. Mennyi volt csak az alkohol műve, amit mi képzeltünk túl és oda. Bár az gáz lesz, ha nem a részegség miatt voltak dolgok, hanem valóságosa megtörténtek, ha így lesz, akkor Rose ennek a szarnak a közelébe nem fog tudni hozni, még ha a legsexybb fehérneműben is libeg előttem egy héten át, akkor sem! Mikor ide indultunk, jó mókának tűnt, egészen a szellemvasútig, de azóta vannak kétségeim a dolgot illetőleg. De mivel szinte padlóig ittuk magunkat, és már a beszéd se megy simán, mélyenszántó gondolataim sem vannak. Szóval, be is fejezem, mielőtt totálisan belecsavarodnék.
Na, ná, hogy a seggemen figyelő foszforeszkáló kéznyom érdekelt?! Hogy magyarázom én ezt ki majd a páromnak? Jó, oké, jó seggem van ezt ő is tudja, ez még oké is lenne, de ami a combomon van?! Igen csak fent a hajlatban?! Na, azt, hogy magyarázom majd ki?!
-Az van, bazdhmeg, hogy téged is letapiztak, és még sem foszforeszszászl! – Nézek a cimborámra, de aztán a dolog lényegtelenné válik az események alakulásának köszönhetően. Némelykor alig van időm válaszolni Calebnek.
- Anyádat maximum, te nagyon agyahalott! HÍM vagyok!! – Hörgök rá, és most én akarok belemászni a képébe, minek néz ez engem szoknyás nősténynek, mikor hím vagyok ízig-vérig! Majdnem átmentünk pankrációba, mikor is a labirintus mást gondolt, és már változott a terep. Eskü megfordult a fejemben, hogy Caleb hátán felkiáltsak, „Jipijáéééé, te vadbarom!” de a szó bennem akadt, mivel lebucskáztam, sárban fetrengtem, és próbáltam felkelni. Majd jött az a rohadt zombi, szó szerint rohadt. Így inkább őt karatéztuk le, a vicc, hogy tényleg olyan nyálkás és trutymós volt, mint amilyennek tűnt, és a csizmám orrán is ott figyel egy darabja, amit az egyik tujában próbáltam letörölni.
Közben ott szobroztunk a temető szélén, de sikerült a zombitrutyit leszedni a csizmámról, ami már látott jobb napokat is, aztán Calebre néztem, és éktelen vihogásba kezdtem, a pofája saras volt, de mondjuk az enyém is. Mivel én két kézzel hátra simítottam a hajam korábban így az enyém, hátra fixálódott ebben a hidegben, és ahogy álltunk a cucc ránk is fagyott, így mikor megmozdultunk repedezni kezdett és hullott is rólunk. Osztottam Caleb véleményét, hogy rohanvást, menjünk át a nyomorult temetőn.
- Utálom a zombikat! – nyögtem fel a temető miatt, aztán már ott sem voltunk.
- Simogat a halál! – Közlöm még, és nyikkanok egyet, mikor egy csápos ág, a nyakam köré kerül, azonnal letépem és szaggatom is kifelé onnan, majd jön a gyorssprint. Még jó, hogy farkasok vagyunk, és van bennünk akkora löket, hogy így is tudjunk futni.
- Tudod Caleb, az a vicces….- szólalok meg mellette, mikor kiérünk a temetőből és lecövekelünk, de a zene félbe szakít, és csak bámulok a groteszk alakokra. A rózsaszín kutyán én is fenn akadok, mia halál már, egy rózsaszín eb, ami visítva rohan el, guvadó szemekkel. Utána néztem és a szemöldököm is felvontam, de ahogy elnéztem ez itt a groteszk izémicsodák gyűjtője lesz.
- Igen….rózsaszín eb….- Mondom halkan Calebnak, és a haveromra pillantok, hogy akkor ő is azt látta, amit én. – Ham, már ketten akkor nem haluztuk…- mondom, szinte suttogva, és bőszen remélem, ez is csak valami barom effekt lehetett és nem a valóság.
Caleb és a denevérszerű állaton röhögtem egy sort, de mikor egy bohóc termett mellettem, fűrészfogakkal, kígyó fejjel, kisminkelve, és valami cikornyás rikító ruhában a röhögés bennem akadt, és reflexből rúgtam, és ütöttem. Mikor az izé a földre került, még vagy kettőt rúgtam a bordái közé, aminek hatására ketté vált, a kígyó ment az egyik irányba, de előbb még rám sziszegett, a nyúl, meg a disznó a másikba. Caleb karja után kaptam, és megrángattam.
- Egy bazd meg, nem fosok, kettő, ezt te is láttad?! – A szemeim tányérnagyságúra kerekedtek, és csak néztem ezt a rohadt forgatagot.
- Takarodjunk innen a bús fenébe! - Ekkor tűnt csak fel az ami Calebbal szemezett, megborzongtam, és a haveromhoz intéztem a szavaimat.
- Verekedjük ki innen magunkat! – Elnézve, a rusnyábbnál rusnyább dögöket, amik lassan megindultak felénk csapatostól. Kicsit sem bizalom gerjesztően, a kimaszkírozott degenerált kígyó is feltűnt a forgatagban és kitátotta a száját, amiből apró bohóckígyók özönlöttek elő.
- Caleb, te is látod, amit én!? – Böktem oldalba a haveromat. – Te bazd meg, ezek jönnek! – Mondom ki a nyilvánvalót. Közben kiszúrok a távolban egy körhintát ami egyre gyorsabban és gyorsabban forog.
Vissza az elejére Go down
Caleb M. Schwarz
Renegát
Caleb M. Schwarz

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 351
◯ HSZ : 260
◯ IC REAG : 297
◯ Lakhely : Három Medve
◯ Feltűnést kelthet : All in.
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Dyodgn
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Bf4zo9
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Vas. Márc. 24, 2013 1:11 pm

Nem foszforeszkáltam, tény. A mérthez már eléggé be voltam marva, úgyhogy nem is erőltettem meg magam, hogy akárcsak egy pillanatra is elgondolkodjak ezen. Egyébként is hol szűköltem, hol meg éppenséggel a könnyeimmel küszködtem két röhögés között, szóval végképp nem volt rá lehetőségem, hogy logikára merjek bármit is alapozni.
- Hííím vagy! Egy igazi mityósmatyós hííímzés! - felvisítottam, kurvára nem voltam vicces, most mégis annak éreztem magam. - És eeedzsébként, sz'ted egy ki'sseszett ufónautát ez mennyire érdekel, bahszki?! - semennyire se. Ő lesz az új Junior 2.0-ás változata! Amúgy meg már most elvesztettem a fonalat, hogy miről is beszéltünk, de már nem is volt lényeges, mert két gyomorszájon verés között, és a zombitól való megszabadulást követően már egy temetőn vágtunk át.
Nem tudtam eldönteni, hogy most mindez az elmém eltorzult szüleménye-e csupán vagy, minden épp annyira valóságos, mint ahogy az látszik... Igazából, ami jobban nyomasztott, hogy Jesse is épp ugyanolyannak látott minden, mint én. Így viszont az utóbbi áll helyt. Pedig már majdnem bebeszéltem magamnak, hogy kurvára be vagyok állva... Mondjuk ez így még igaz is, csak nem segít a továbbiakon sem...
Valahogy kiértünk a temető fogságából is, a következő látvány pedig majdhogynem eltátotta a számat. Őrültté vált a forgatag, a sok szín, a cikázó fények, a groteszk állatok, és a bohócok... És ez a hátat borzoló zene, amire itt pattog ez a sok idétlen cucc. A fejemet csak úgy kapkodtam, mintha menten le kívánna szakadni a nyakamról. Komolyan ez már nevetséges...
- Mindent látok, baszod... Túlságosan is jól... Sz'al nyughass. - ropogtattam el a szavakat, de nem néztem Jessere. Jobban lekötöttek az ugráló micsodák, és a kígyóvá alakuló bohóc fejek, testek, majd az azt követő természetellenes látvány, ahogy egy óriás piton tátva ránk a száját enged ki magából egykerekű bicikliken őrjöngő, mázolt képű bohócokat, amik egyszeriben épp olyan hidegvérű csúszómászókká váltak, mint az amelyik felböfögte őket. A vicc már csak az volt, hogy mindegyik sminket viselt, így már elképzelésem se volt, hogy mit kéne bennünk inkább látnom. Már csak Jesse könyökére lettem figyelmes, ami beleállt a bordámba.
- Teperjünk... - ejtettem el a szavakat, még mindig döbbenten bámulva a forgatagot. Megindultam előre, eltaposva, átvágva a borzalmasan sokasodó apró népségen. Csak a körhinta felé tudtam rohanni, ami eszeveszett tempót diktálva pörgött, szinte kiszakadta földből. Rohanni kezdtem, elsodorva minden elém kerülő lényt. Az egyiket konkrétan kettétéptem a lendülettel, helyén pedig ezernyi színes buborék kezdett felszállni.
A körhinta előtt lefékeztem, pillantásom vadul kalimpált, fürkészett. Bevártam Jesset, majd rámarkolva a vállára felrántottam a hintára. Újabb aláfestő Zene szólalt fel, totálisan bemászva az agyamba. Irdatlan sebességgel forogtunk, fejünk felett majomkeselyűk verdestek, azzal az eltökélt szándékkal, hogy lecsapnak ránk.
- Ki kell ugornunk! - kiáltottam a haveromnak, karomat nyújtva felé, féloldalasan tapogatózva a vaskos, pörgő őrületen. Amennyiben rám fogott, úgy én is megszorítottam alkarját, majd elrugaszkodtam. A szél erős lökésének hála, mindketten benyaltuk a poros aljzatot, ismét felnyalva jó pár métert, noha ezúttal egymáson bukfenceztünk át...
A világ imbolygott, jobban, mint eddig, ahogy nagy nehezen, dülöngélve ugyan, de felegyenesedtem. Sivatagi rész tárult elénk, homokfúvással ölelve minket körbe, a távolban forgószél jelezte itt létét. Sóhajtottam, halántékomat masszírozva.
- Túl nagy a 'ssend... - füleltem, ám a homokropogáson kívül semmit sem hallottam. A levegő forró volt, szinte a szájpadlásomon éreztem a táj szárazságát. Hátamon tétova, csöppnyi gleccser indult útra, ahogy a meleg is kivert.
- Rohadék fűtőkamra! - csattantam fel, majd Jessre szegeztem íriszeimet. - Figyelj már... Nem foszoreszálsz. Vagy... szóval, ja. - állapítottam meg két lélegzetvétel között. - Pedig márr aszittem, hogy lesznek miniJessek. - felnevettem, ám a hang a torkomban ragadt, ahogy benyeltem egy adag homokot. A forgószél sebesen közeledett, így jobbnak láttam haladni tovább. A talajból rozsdás kardok, állati csontvázak emelkedtek ki itt-ott, nem volt nyugtató látvány...
- Na jól van... keressük meg Dorothy-t, Kansasba vagyunk... - ugrott be az Óz című marha nagyszabású film az ostrommal felénk hömpölygő hurrikánról, melynek hatására szélesen elvigyorodtam... A különbség csak az, hogy sem hát, sem repülő bicikli, de még nyugati boszorkányok se voltak. Mondjuk ez nem is hiányzott...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Vas. Márc. 24, 2013 2:53 pm

- Bazdmegeh!! – Közöltem nemes egyszerűséggel a cimborámmal és mellé még gesztikuláltam is nagy beleéléssel és folytattam a mondandómat is. – Túúúl sokhat ittá, bahzd meg! – Már szinte sértett képet vágok, hogy minek is néz ez engem,majd persze hagynám magam felcsináltatni az ufóizémicsodákkal, mikor nincsennek nekem olyan szerveim ami ehhez kell és különben is, én csinálhatnék fel valakit, akinek vannak ehhez izészervei, amik nekem nincsenek csak olyan amivel csinálni lehet és különben is, nekem a kocka has áll jól, nem pedig a kerek. Bár Rose úgy is sexy lenne…
Aztán a vitán szépen abba maradt mivel az események egymást követték, és nem volt arra időnk, hogy egymással vitatkozzunk a továbbiakban. A zombi és a temető élmény betette a kiskaput nekem, és mikor már bohócos vackok is voltak a képben, na akkor már kezdtem kiakadni. De persze csak úgy férfiasan, és agresszióban éltem ki a frusztrációmat, azzal, hogy szétkaratéztam a bohócot, ami nagy meglepetésemre, nem hogy megdöglött volna, á nem! Helyette inkább millió másra szakadt és elszelelt, vagy csak három másra? Nem tudom, de nem is érdekel most már, csak az, hogy takarodjunk, mér innen a vérbe!
- Én már kezdek kételkedni abban, hogy ez a pia műve, sőt! – Közlöm a haverommal, ahogy a tömeget figyelem, ami lassan körénk kezd gyűlni, és egyre furcsább és bizarrabb figurák is megjelennek az eddigiek mögött. Van pár arc, amitől hidrázásom lett, és úgy érzem, megint jégkockák futkosnak végig a gerincem mentén. A fűrészfogú nyüszi, határozottan kinézett magának és a fogait csattogtatva indult meg, így nem haboztam, mikor Caleb rohanvást megindult. Még haverom előre tört, én mögötte voltam, és tartottam a tempót, egészen addig még szét nem tépett valamit, amivel nem számoltam, és a pia is gátolt, hogy időben cselekedjek, így kibillentem az egyensúlyomból, és egy csíkos, víziló, majom karjaiban landoltam, ami bőszen be akart hurcolni a tömegbe. Sikerült magamat kitépnem a karjából, úgy, hogy az egyik karja a kezemben maradt és azzal csaptam le utána nyargaltam, tovább és ha Caleb nem áll ott, lehet, beleszállok a körhintába is. Végül csak felkerültünk arra a vacakra, csak azt tudnám, hogy, de mintegy mellékes, inkább csak, kapaszkodtam.
- akkor háromra! HÁROOOMMMM!!! – Kiáltottam el magam és elrugaszkodtam. Összegabalyodunk, mikor földet érünk, és egy homokos domboldalon gurulunk lefelé, érdekesen festhetünk, de különösen akkor mikor megállunk, és jé, már megint puhán vagyok, Caleb én úúúúgy szeretlek! Gyorsan lemásztam róla, és leseggeltem a homokba, mert erősen szédültem, és kellett kis idő, még felfogtam, amit magam előtt látok.
- Ez most, egy kicseszett sivatag!? – Hülök el, és a korábbi hideg után, már melegem volt, és éreztem, hogy a hátamon kezd rám tapadni a pólóm. Arra, hogy nagy a csend én is elhallgattam sőt levegőt sem vettem egy kis ideig, hogy hallgatózzak, de a fülemben doboló véremen túl mást nem hallottam, ami kifejezetten zavarni kezdett a korábbi hangzavar után.
- Nem lesznek, bacod! – Mondtam volna mást is, de egy hírtelen fuvallat telenyomta a számat homokkal, így inkább csak köpködés lett a dologból, meg fojtott káromkodások sora.
- Mi van!? – Én nem láttam az Óz című filmet, így nem igazán értem, hogy még is mi a fenéről hablatyol itt nekem. De ráhagyom a dolgot, tekintve, hogy az a forgószél ami felénk tart nem túl bizalomgerjesztő.
- Mi a fene ez?! Labirintusról volt szó, nem groteszk vidámparkról, meg rozsdatenetőről?! – Hőbörögtem, miközben a homokban bokáig süppedtem, és morogva ráztam meg a lábamat, hogy haladjunk is valamerre és ne itt süllyedjek el teljesen és végérvényesen.
Vissza az elejére Go down
Caleb M. Schwarz
Renegát
Caleb M. Schwarz

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 351
◯ HSZ : 260
◯ IC REAG : 297
◯ Lakhely : Három Medve
◯ Feltűnést kelthet : All in.
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Dyodgn
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Bf4zo9
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Hétf. Márc. 25, 2013 1:35 pm

Minden annyira felpörgött, annyira gyorsan változtak a színhelyek, hogy kezdtem azt hinni, megkattantam... Liánok, zombik, temető, bohócok, fura alkatú állatok, meg ez az elcseszett zene...! Kis híján libabőrzöttem, a hideg is megkísértett, hogy agyon ráz... Komolyan úgy éreztem, mintha egy elcseszett thrillerben lennénk, ahol már semmi sem emberi, természetes, vagy éppen kézenfekvő...
A körhintáról együtt távoztam Jesse-el, lendületesen gurulva végig a poros homokon. Be is nyeltem belőle egy jó adagot, itt-ott apró horzsolásokat szerezve. Ez utóbbi mondjuk marhára nem érdekelt, tekintve, hogy nem rég a fél mellkasom hiányzott, a bal karom pedig apró szilánkokra volt törve. Mára már jól vannak, mindketten, hálllelújá! Szóval, mit nekem horzsolás?!
Az sokkal jobban zavart, hogy az idétlen haverom már megint engem talált meg párnának, ágynak, szimpla felfogó erőnek. Most vagy én vagyok ennyire szerencsétlen, vagy neki segít valami baszott természetfeletti állandóan. Mindegy... Lelöktem magamról, és két lábra vergődtem néhány perc alatt, bár be kell vallanom az újabb látvány nem lendített a kedvemen. Ehhez már minimum egy hordónyi whiskyt meg kellett volna innom!
- Az... egy baszott sivatag... - válaszoltam fejet rázva. Sose kerülünk innen ki, komoly meggyőződésem volt már ezúttal. Jó, rémálomnak nem nevezném, de rohadtul idegesített már, hogy sehol sincs kijárat, kiút. Most mégis mit kéne tennem? Repülni? Nem jó ötlet... akkor nyilvánvalóan telibe fejelném a műmennyezetet...
De már ezzel sem tudtam foglalkozni, mert olyan meleg-verés tört rám, hogy néhány pillanatig azon agyaltam, helyből letépem magamról a kabátomat, felsőmet... még a nadrágomat is. Ja, persze... aztán jönne ez a hülye gyerek a buziskodásával, az kell még nekem!
- Cseszed... a teh agyament ötleheted volt, hoodzs ide jövjünk, szóval ne nyekerégejjél már nekem, mee felborítalak! - áh, röhögtem. Már ezt se tudtam komolyan mondani, szóval jobbnak is láttam, ha megindulunk ebben a gőzkamrában... A homlokomat verejték övezte, apró cseppekben vonaglott végig halántékom mentén, miközben a homok vörös pora is az arcomba ragadt. Kurvajó...!
Néhány percig nem történt semmi, leszámítva, hogy idő előtti olvadásnak indultunk mindketten... Már a hajamból is csurgott a víz, a szám pedig kezdett kiszáradni. A szél az arcomba mart, csípős homokszemekkel bombázva. A forgószél pedig egyre csak jött, vágtázott felénk, így a lépteim is iramosabbakká váltak. Homlokzatos, vagy épp alig lószarnyi dűnék között vonszoltuk át magunkat, mikor hirtelen több oldalról is fekete, óriástestű skorpiók kezdtek kiemelkedni a földből.
- A f'szomat verjeámm márh beleee! - torpantam meg, és kezdtem körbe forogni. Hátamat Jesséhez vágtam, tekintetemmel folytonosan követve a felénk araszoló, térdig érő bogarakat. - Kúúrva skorpió! - csattantam fel, ahogy az egyik felém bökött, én meg izomból akkorát rúgtam rá, hogy vagy tíz métert repült. Közben a többi is megindult, egyszerre vetődve felénk. Belemarkoltam Jesse karjába, mindkét oldalról, és felemelve őt pördítettem körbe, azt remélve, hogy ívesen lerúgja az összeset... Újra és újra megtettem, míg végül ledobtam a srácot, látván, hogy minden skorpió több méterre került tőlünk.
- Na futás... - de utálom ezt a mondatot. De hát azt hiszem a szükség nagy úr. Olyan iramban kezdtem el teperni a folyékony homokon, hogy csak akkor fékeztem a tempón, mikor már a kis feketeségek, valóban aprónak tűntek.
- Megvagy, haver? - támaszkodtam le térdemre, nagyobbakat fújtatva magam elé, vállon veregetve Jesset. A levegőt már kapkodni is alig tudtam, szinte fullasztó volt a hőség... Lassan délibábot is látni fogok...
- Látösz valahol rést? Zsövényt...? - mert én ugyan hiába forgolódtam, kurvára nem láttam szart se... Ellenben a forgószelet kiszúrtam, ami időközben felkaparta a kómában leledző skorpiókat. - Na mindegy, haladjunk. - hátam mögül rántottam vissza fejemet, sietős léptekkel indulva meg újra. Megint letudtunk jó pár métert, és talán többön is túlettünk volna, ha nem kezd el alattunk süllyedni a homok... A futóhomok... Ami úgy kezdett magába szívni mindkettőnket, mintha élve kívánna magába temetni. Jó, nyilván ez is volt a terve...
Ujjaim a homokba vájtak, ahogy próbáltam magam minduntalan kirángatni... Már karmokkal martam a földbe, ahogy a farkasom kelt segítségre.
- 'Ssúnya lenne itt dögleni... - még most is röhögtem, csak tudnám mi a kurvaanyámnak örülök ennyire...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Hétf. Márc. 25, 2013 7:33 pm

Komolyan elgondolkodtam azon, hogy biztosan jó helyen járunk-e, és ez biztos a vidámpark és nem a horrorpark. Furábbnál furább dolgok cikáztak a szemem előtt, amiket már meg sem mertem említeni Calebnek, ilyen volt a fűrészfogú nyúl is, ami a tetejében még fehér és rózsaszín volt, és mintha a Duracell tapsifüles horror változata lett volna. Hátborzongató, a bohócokat már nem is emlegetem meg, azok voltak a legrosszabbak, plusz azokat alapból is rühelltem, valahogy nem bírtam őket valami oknál fogva. A utcán is kikerültem őket, valahogy irritálnak, de nagyon és alkalmanként késztetésem van arra, hogy némelyiket leverjem a lábáról, de ezek itt, basszus, annál még láncfűrész is van! Sápadoztam, még futva nem indultunk el Calebbal, és utána le nem vetődtünk a körhintáról, bele a rohadt forró sivatagba. Nem tudom, hogy hoztuk össze, hogy megint a cimborám hátán landoljak, de ott kötöttem már megint ki a nagy gurulás után, addig még le nem dobott magáról. Én vele ellentétben előbb feküdtem még egy kicsit a homokban, mivel veszett módon szédültem. Csak aztán kíséreltem meg a lábra állást.
- Azt én is látom, bahezdmeg! – Közlöm a haverommal tápászkodás közben és rém büszke vagyok magamra mikor sikerül egyenesbe tornáznom magamat és nem dőlök el semerre sem. Aztán körbe kémlelek és hunyorgok is, miért nincs nálam napszemüveg, és hová lett a sálam is?! Azt még Izlandon vette nekem Rose, és most nincs meg!
Nem csak Caleb szenvedett én is megszédültem ettől a hírtelen melegtől és pillanatnyilag úgy éreztem, hogy a pia ki fog jönni belőle, ott ahol bement, de sikerül rendbe szednem magamat és nem dobtam el a rókát. Meglengettem a hátamon a pólóm és a dzsekim is ami mostanra teljesen a hátamra tapadt, de nem akartam kézben cipelni így maradt rajtam, ki tudja hova kerülünk és lehet ott még jól is fog jönni, hogy rajtam maradt.
- A tihed, meg az a kibebaszot, szellmhorrovr szarhság! – Nézek vissza rá, és magyarázok bősz gesztikulálás közepette, hogy ellensúlyozzam, hogy nem minden szót sikerül tökéletesen megformálnom. Caleb röhögését nem lehetett kiállni anélkül, hogy ne csatlakoztam volna hozzá, szóval a röhögéstől botladozva indultam el, és ezen a süppedős homok se sokat segített, így néha a kezemen támaszkodtam meg, ha éppen úgy mentünk át egy buckán.
- Mi a jó….?! – Meresztem a szemeimet, mikor valami fekete izék tűnnek fel körülöttünk, bár nekem elsőre inkább pókoknak tűnnek, és úgy is vagyok, hogy átgyalogolok rajtuk, mikor is Caleb mást tesz.
-khuuuuvaaaahnyáááádatkabbefaszzzzzzzooooom! – csak így egyben ennyi a kommentárom a hülye haverom reakciójára, hogy ezért még kitaposom a rohadt belét és azon fogok szteppelni és és és…. kapja be! Fussunk, hát kössz, bazd meg, azt sem tudom, hol van a fent meg a lent, de fussunk!?
Valami futásszerűt produkálok én is csak éppen nem túl egyenesen Calebnek köszönhetően, így sikerül a hátának neki gyalogolnom, és vele együtt elsüppednem a homokban, úgy derékig, és csak pislogok a haveromra, hogy ezt most mi a szar?!
- Az ehlőbhire váhlaszolva! Igen, ott van valami szar! – mutatok előre süppedés közben, mivel az előbb hallottam Caleb kérdését, csak én még kóvályogtam mellette, mikor ő megállt. Mikor kellemetlen helyen is homokot érzek, akkor kapcsolok, hogy gáz van és már én is kapálózok, hogy kijussak ebből a nyomorult süllyesztőből, eszemben sincsen homokba fulladni! Valahogy sikerült kimásznom, a homokból, azt hiszem megtapostam Caleb vállát is, de mikor már kint voltam, nyújtottam neki a mancsomat, hogy jöjjön, segítek neki is kimászni ebből a katyvaszból, amibe belekerültünk. Ha megúsztuk és kikerültünk, akkor lihegve mutogatok neki egy sötétlő folt irányába ami úgy nem is tudom, jóó sok kilométerre lehet, legalább is nekem annak tűnik.
Vissza az elejére Go down
Caleb M. Schwarz
Renegát
Caleb M. Schwarz

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 351
◯ HSZ : 260
◯ IC REAG : 297
◯ Lakhely : Három Medve
◯ Feltűnést kelthet : All in.
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Dyodgn
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Bf4zo9
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Kedd Márc. 26, 2013 10:59 am

Mindattól függetlenül, hogy vért, verejtéket izzadtunk a sivatagban, én rohadt jól szórakoztam. Főként, Jessen. Ő sem tudott már beszélni, alig értettem igazából, amiket mondd. Noha... én se panaszkodhattam. Úgy festhettünk, komolyan mondom, mint két down kóros, aberrált idióta... Félelmetes nagy barmok vagyunk, ez kétségtelen. Valójában, egész jól elmókáztam volna ezen órákig, ha nem botlunk bele abba a rengeteg skorpióba... Jesse felkiáltásán majdnem eldőltem a röhögéstől, de kivételesen visszafogtam magam, tekintve, hogy egy rakat fekete szarral kellett viaskodnunk. Mondjuk, örülhetek neki, hogy kis híján nem vitte ki a dobhártyámat... De már futottam, és ezzel sem tudtam semmilyen szinten foglalkozni, pláne, hogy egy idő után sikerült totál beletrappolnunk a vizenyős, puha futóhomokba. Tekintetem vadul villant jobbra-balra, időközben megpillantva a Jesse által látott - esetleges - kijáratot. Karmaim marón vonszolni kezdtek, de újra és újra megcsúsztam... a homok elevenen akart felfalni mindkettőnket.
- Szophjál mááh le! - rivalltam rá a haveromra, ahogy vállamba mart, taposott, így vágódva ki a szilárdabb talajra. Kicsit meg is csúsztam, és már hasközépig el voltam nyelődve, mikor végre a felém nyújtott alkarba kapaszkodva én is kikerültem ebből a rémálomból. Néhány pillanatra elterültem a földön, mélyen kapkodva a levegőért. Az izzadság szapora iramban vert ki mindenhol, arcom, kabátom, és testem minden szeglete mocsokban, homokban, sárban, és verejtékben úszott...
Nagy nehezen feltápászkodtam, de talpam többször is megcsúszott a homokon, így kicsit botladozóra sikerült a mutatványom. Pillantásom a mutatott, sötét lyuk felé villant. Kurvára remélem, hogy ott lesz a vége!
- Utaálomh eztha helyettt... - morogtam, ahogy végre sikerült fellöknöm magam két lábra, miután négykézlábra zuhantam, két botlás között.
Újra rohanni kezdtem, mert a forgószél nem tágított a hátunk mögül... egyre csak jött, egyre gyorsabban falra a métereket. Irdatlan tempót diktáltam... Bal oldalt hirtelen víz csobogását hallottam, az illata az orromba mart... Csak délibáb... csak délibáb!!! Rohadtul szomjas voltam, de nem állhattam meg a cél előtt, nem lehetett...
- Csak képzeljük... Csak képzeljük, Jesse, gyere! - ha netán ő is elgondolkozott a dolgon, hát rászorítottam vállára, és rángattam magam után. A hurrikánt alkotó üldözőnk már a hátunkban volt, a sötét lyuk pedig még túl messze... Éreztem, ahogy a kabátomat szaggatja az erős, karmoló széllöket, éreztem, ahogy ellenerővel próbál magába szívni.
- Még két méter... még két méter, gyere! - már üvöltöttem, és akaratlanul is beleakasztottam ujjaimat Jesse ruházatába, magammal vonva rugaszkodva el a földtől. Talpaink trappoló zaja megszűnt, mi pedig egy elég elcseszett tigris ugrásba vágódtunk át a sötétségen, magunk mögött hagyva a tikkasztó forróságot. Gurultunk... lefelé... nem tudom meddig... A fejem többször összekoccant a haveroméval, és ezúttal már ő sem rajtam kötött ki. Cudarul néztünk ki, ahogy a földön vergődtünk, megkeresve az egyensúlyt, a támpontot.
- Kúúhva sötéth vaen... - fújtattam, a levegő fájdalmasan áramolt tüdőmbe. És már megint szart se láttam! Kezem tapogatni kezdett... a talaj nyirkos volt a szag pedig áporodott, ami körülvett minket. Akár csak egy sírkamrába... Valahonnan szárnyak zaja tört dobhártyámba, sűrűn verdestek... sokan voltak.
- Mik ezek? - ám a kérdésem következtében egy csapat, rajzó denevér süvített át felettünk, és rajtunk is. Hozzánk csapódtak, újra és újra. Kezemet arcom elé rántottam, alkarommal védve le képemet.
- Ezek nem ultrahanggal közlekednek, faszom?! Sok elbaszott, süket bőregér! - nekilendültem, át akartam rajtuk menni. Ez kisebb-nagyobb bukkanókkal sikerült is.
Világosabb lett... Most már láthatóan is cseppkőbarlangba voltunk, szemközt pedig egy hasadék éktelenkedett. Jessre pillantottam, majd ha ő is arra gondolt, amire én - nyomás! -, akkor rohamra intve lábaimat, meg sem álltam odáig. Mielőtt még valami történhetne... Métereket faltunk, majd egyetlen, pontos ugrással átrepültem a tátongó, fényben úszó lyukon...
A talajon sebesen csúsztam végig... fű, és dér keveredett az orromban, számban... Amint megálltam, íriszeim felpattantak, a valós égbolttal sikerült szemeznem.
- Kinn vagyunnk! - ültem fel lendületesen, megkeresve az utánam érkező srácot. Szinte már lihegtem, ahogy újra beledőltem a havas avarba. Kedvem lett volna meghemperegni benne, de inkább csak feküdtem, élvezve a természet illatát.
- Én kidöglök, bazz... - sóhajtottam, ahogy újra megemelkedtem... Már nem vagyok biztos benne, hogy merre kezdtem el kúszni, vonszolni, húzni magamat, de nem is volt érdekes... Valahol sikerült kinyúlnom, ahol a fáradtság, az álom maga alá taszított...

Valami gecire irritálta a szemhéjaim alatt megülő retinámat. A fejem zsongott, ahogy kezdtem magamhoz térni, és igencsak lassan sikerült felpattintanom íriszeimet. A fénylő, kéken úszó égbolt feszült felettem, ragyogó sugarakkal vonva körbe hatalmas testét. Oldalvást valami puha nyomódott hozzám, ami a fél karomat is sikeresen elnyomta. A szag ismerős volt...
Tekintetem vánszorgón indult meg, pár másodperc elteltével megállapodva Jessen. Jessen?!
- Takarodjál már, hülyebuzi! - löktem el magamtól, ám azzal nem számoltam, hogy ez vékony padon döglődünk mindketten. Ő leborult, és valójában én magam is, hála a lendületnek. És óh! Végre én estem rá... hihetetlen! Sietősen másztam le róla, és kényszerítettem magam két lábra.
Kurvára reggel volt, én pedig kurvára józan... És mocskos... és... Jézusom. Sötét pillantásom Jesse-t kereste, vadul égve azokba.
- Erről... nem beszélünk. - bólintottam is mellé határozottan, majd megigazítottam magamon a szanaszét tépődő kabátomat, ami koszban, vörös homokban, és sárban úszott.
- Menjünk... mielőtt... kinyit ez a szar... - ráztam meg fejemet, élénkséget erőltetve magamra. Nem vágytam másra, mint egy fürdőre, egy kiadós reggelire, és az ágyamra, amit egész naposan nyomni kívántam... Az összkép már csak úgy lenne teljes, ha Hart is ott lenne...
Végül elindultam, Jesse mellett baktatva, szótlanul, olykor vicsorogva, morogva, vagy éppen halkan röhögve magamban, ahogy rám tört egy-egy emlékfoszlány. Csak mentem... fél cipőben trappolva... meg sem állva a hotelig...


// Köszöntem a játékot, egy élmény volt! *-* Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 2644565045 //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Kedd Márc. 26, 2013 12:31 pm

A fura az egészben az, hogy már egyikünk sem tudott normálisan beszélni, de valahogy még is nagyon jól megértettük mit is akar a másik, vagy néha félreértettük egymást, de azzal már se ő se én nem foglalkoztunk. Egészen egyszerűen elvoltunk, itt ebben a horror parkban. Valljuk be, én is egészen jól elszórakoztam, kivéve mikor hidegrázásom volt, de utána még is együtt röhögtem Calebbal. Viszont a szerelésünk és mi magunk is siralmasan festettünk. Sarasak, vizesek, maszatosak, és ragadósak voltunk a fekete és a vörös sártól, ami ránk tapadt, a hajam megközelítette Einstein frizuráját a sárnak köszönhetően, de a képem is legalább olyan jól ki volt maszkírozva mintha kommandós lennék bevetésen vagy valami ahhoz hasonló. A lényeg, hogy a vöröses, feketés árnyalatok ott váltogatták egymást a testemen és a ruhámon mindenhol.
Egészen jól elvoltam addig még ez a baromállat fel nem kapott a skorpiók ellen, nagy szerencséje, hogy nem okádtam bele a képébe, mert időben lerakott és rendezni tudtam a gyomortartalmamat, ennyi pörgés nekem már bőven elég volt ahhoz, hogy kitaccsoljak.
A futó homok után már olyan helyen is homok volt ahova csak a nőstényem kezét engedem be, szóval, nem csoda, ha már Calebbe is belemartam, és ugródeszkának használtam a kijutáshoz, de volt bennem annyi, hogy visszaforduljak, és a mancsom nyújtsam neki, hogy kihúzhassam onnan. Amúgy is a marás a minimum a pörgetés miatt.
-Shohah töhbet...- itt kiköptem egy adag homokot. – vidámparkot. Soooohaaaaaaaa!! – Közöltem nagy beleéléssel és állásba tronáztam magamat a homokból, hogy utána futva indulhassunk neki a fekete foltnak. A vízcsobogást én is meghallom menet közben és nagyon is szívesen dugnám bele a fejemet, és már indulnék is, mikor Caleb visszaránt, morgok is rá rendesen, de végül is tartom vele a tempót, különösen mikor megérzem a forgószelet a hátamban. Kihasználom a vérvonalam adottságait, vagyis a gyorsaságot, és szedem a lábaimat is, de nem kicsit. Rohanok, mint a bolond, hogy egy szép vetődéssel elnyúlva a levegőben beérjek abba a lukba, csak éppen arra nem számoltam, hogy egyszerre megyünk ennek Calebbal így már megint gurultunk, de most nem rajta landoltam, hanem mellette, és a hátam is oda vertem, valami oszlopszerűségnek.
- Nyisd kia szehmed bahzd meg! – Közöltem vele, aztán rájöttem valóban kibebaszottl semmit sem lehet már megint látni, és ez kezdett frusztrálni, aztán veszett vijjogás indult meg felettünk, és a képemnek neki ment egy denevér, másik kettőt a hajamból szedtem ki, és közben szitkozódtam, de már mindnet szidtam, ami csak eszembe jutott.
A végén lapítottam a padlón még elvonultak a fejünk felett.
- Kurvanyhukathmárh nekikh! – Morogtam a denevérek után és mostanra már nagyon hasogatott a fejem. Nyűgös voltam, és ki akartam innen jutni, végül csak egyenesbe tornáztam magamat és megkerestem Calebet, kicsit összeakadtunk, de végül neki tudtunk indulni. A vállára tettem a kezemet és így battyogtunk egy darabig, alkalmanként megcsúszott a csizmám talpa, és kapaszkodtam a haveromba el ne taknyoljak. Egy alkalommal, majdnem megvolt a spárga is, és akkor biztosan sírva is fakadok a jelen állapotomban, de Caleb kéznél volt, így megúsztam a dolgot.
A hasadékot meglátva, Calebra néztem, aztán biccentettem neki, itt aztán mi kimegyünk, hogy a rohadás vinné, el ezt a tetves helyet én tovább egy percet sem maradok idebent! Futásközben jó ötlet volta z ugrás, csak akkor jutott eszembe, hogy mi van, ha szakadék van alattunk, mikor már a levegőben voltunk, de később bánat, hamarosan már gurultam egy kis lejtőn és a haverommal ellentétben engem egy fa állított meg. Aztán kiderült, nem is lejtő volt, de már mind egy. A lényeg, hogy kiterültem, mint a gyalogbéka, és utána hasra fordultam, hogy egy kis havat nyaljak fel, és kimossam vele a számból a homokot.

Napfény, édese napfény, már épp elmosolyodtam, mikor leseggeltem a földre és a hátsóm jól odavertem. Már morgok, és ott tartok pofán vágom azt aki megzavart, mikor felsejlenek előttem dolgok és rájövök hol vagyok. Közben Caleb is megérkezett rám, és épp időben ment le rólam ahhoz, hogy megússza a vesén rúgást.
- Meg anyád! – vicsorgom vissza, és felülök az eddigi fekvésből. Körbenézek, és megnézem magamnak a haveromat is. Ahogy megláttam őt egy félmosoly jelent meg a képemen és rángatózott a szám sarka, ahogy végig mérte, félig cipő nélkül, állt előttem. Feltápászkodtam én is, így vissza tudtam nyelni a röhögést.
- Határozottan. Hallgatunk erről, mint a sír! – Közlöm vele, hűvösen és halálosan komolyan, bár a jelen helyzetben, ahogy festettünk, senki nem vett volna bennünket komolyan, az egyszer biztos!
- Ugye tudod, hogy mekkora egy állat vagy…- jegyeztem meg neki blazírt hanghordozásban, de valahol azért vigyorogtam is egy cseppet, hogy milyen nem normális egyedek vagyunk mi ketten ha iszunk, de valóban boruljon erre jótékony homály és soha többet ne beszéljünk erről. Calebra inkább rá sem néztem, mert, ahogy félig cipő nélkül redvásan ballagott mellettem elég röhejesen festett, bár én sem lehettem jobb.

//Én is köszönöm, szint úgy. Egy élmény volt, cimbora! Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 2644565045 Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 2928786623 //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7321
◯ IC REAG : 8928
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Kedd Márc. 26, 2013 1:48 pm

Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Cooltext834921243_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Damien Baris
Falkatag
Damien Baris

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 81
◯ HSZ : 36
◯ IC REAG : 40
Who am I? // Csüt. Május 02, 2013 12:49 pm

Este hat óra. Ha most egy szokásos mindennapjait töltő Damien-t látnánk, akkor valószínűleg nem láthatnánk itt a vidámparkban. Akkor valószínűleg a kórházban kezdené el kicserélni az ágytálakat, kiönteni a kacsákat vagy jobb esetben leszámolni a bogyókat azokba a poharakba, melyeken a betegek neve szerepel. Szokványos május másodika lenne, amikor éppen ápolóként tevékenykedik abban a kórházban, ahol a szaktudásával akár a baleseti vagy a sürgősségi osztály főorvosa lehetne. A nyomós érv arra, hogy miért nem az mégsem: nincs szüksége ilyesfajta feltűnésre, és ideje sincs arra, hogy a jelenlegi személyazonosságával megszerezze azokat a papírokat (megírja azokat a szakdolgozatokat és cikkeket), mely ezekhez lenne szükséges. Az ápolói „karrier” tulajdonképpen csak azért szükséges, hogy a fehér gazdaságban is jelen legyen valamilyen formában, mint önálló, létező személy. Valami megmagyarázhatatlan oknál fogva Damien még mindig nem szakadt el teljes mértékben az emberektől. Szereti fenn tartani azt a látszatot, hogy ő egy teljesen normális, hétköznapi ember, aki minden holdtölte alkalmával szabadnapot vesz ki. Szerencsére napjaink emberei nem igazán szoktak a Hold mozgásával foglalkozni. Gyakran fel se tekintenek az égre, hogy megcsodálják. Szóval, ha Damien éppen nem „vérfarkaskodással” tölti mindennapjait, akkor szerves részét képezi a szervezett bűnözés mindennapjainak: elintézi, hogy egy fontos csomag a megfelelő útvonalakon jusson el A-ból B-be, vagy ha komolyabb szállítmányról van szó, akkor maga gyalogolja le a szükséges kilométereket. És ez az egyik tény, mely mássá teszi Damien mai május másodikáját.

A férfi egy teljesen szokványos padon ül, ami valószínűleg senki számára se lenne meglepő, hiszen ilyen időben, mikor kezd egyre melegebb és melegebb lenni, a hó már csak a hegyek magaslatán jellemző, teljesen szokványos, hogy valaki a vidámpark egyik padján üljön nem messze a büfésortól. Damien sem igazán feltűnő figura -már ha eltekintünk attól a domináns kisugárzástól, amit nem lehet nem észrevenni- hiszen a motoros járművek kedvelt sportolóinak ruházata nem kimondottan rí ki a tömegből. Bőrcsizma, farmernadrág, testhez simuló póló és bőrkabát. Tartozéka még aktuális megjelenésének egy hotdog, amibe éppen jókorát harap, a lába mellé letett gőzölgő tea, valamint a fején lévő kötés, melyet a legtöbben, csak „kórházi sapkának” szoktak nevezni a munkahelyi szlengben. Nem lepi meg, hogy furcsállják az emberek azt, hogy egy valószínűleg fejsérülésektől szenvedő ember a vidámparkban ül. Hiszen ki jönne vidámparkba ilyen sérülésekkel? Damien azonban nem igazán foglalkozik a külvilággal, hiszen éppen elég problémája van a belső világában ahhoz, hogy ne érdekelje igazán, ami kinn történik: először is ott van az a nagyszerű kérdés: ki vagyok én? Sokan szoktak ezen gondolkodni sokféle nexusban, ám nagyon kevesen vannak úgy azzal, hogy erről halvány lila gőzük sincs. Damien a belső zsebében lévő iratai után nyúl, majd előcsapva az igazolványát jól megnézi magának. Az arc ismerős. Már sokadjára ellenőrzi és nagyon jól tudja, hogy a saját arca, hiszen nézett már tükröződő felületre az elmúlt napon. Damien Baris –olvassa le a nevet, és tudja, hogy ez ő, de mégse érti. Hogy lehet, hogy nem emlékszik erre? Ez a második kérdés, ami foglalkoztatni kezdi, mire orvosi szakzsargon jut az eszébe. Reggel elolvasta a papírokat, mielőtt eljött volna a betegszobáról. Gyakorlatilag nem lenne szabad élnie. Egy ember nem élne túl egy ilyen „balesetet”. Valahogy az a gyanúja támad, hogy nem baleset volt. Senkinek se szokott véletlen belekerülni a fejébe egy fél villanyoszlop, méghozzá olyan ripityára törve, hogy az agya darabkái közül csak hosszú órák kitartó munkáját követően tudták kiszedni a szilánkokat. Mind ez mellé komoly nehézséget okozott az, hogy lévén vérfarkas, és lévén Troll, olyan sebességgel próbálta helyre rakni magát az életfontosságú szerv, amivel nem volt egyszerű versenyezni. Szóval farkas. És farkas éhes, mert a regenerálódás folyamatosan igénybe veszi az energiaforrásait. Igazából sokkal jobb lenne, ha mondjuk egy szarvast lakmározhatna. Ezt a gondolatot bólogatással nyugtázza, mialatt eltűnik a szájában a hotdog másik fele. Vajon kit kellene megvernie valami finomabb falatért? Zavart tekintete újabb áldozat után kutat... a menüsoron, és végre megakad a tekintete az egészben grillezett húson.
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 174
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Iei050
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Fdx9ud
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Csüt. Május 02, 2013 5:37 pm

Kellett egy kis farkasoktól mentes közeg, a szálloda hemzseg a farkasoktól, persze, jó a tűz közelében lenni, az mindig feldobja, csak épp egy kicsit most nem akar odafigyelni arra, hogy mit mond, vagy tesz. Fárasztó folyamatosan a pajzsára koncentrálni, remélve, hogy nem mindenki idősebb nála fényévekkel. Szóval próbált olyan helyet keresni, ahol kevesebb valószínűséggel fordulnak elő.
Nem mintha olyan roppant vidám hangulatban lett volna… ezen nem segített a rózsaszín vattacukor sem, amivel meglepte magát, no de, legalább nyugisnak tűnt. Igazából, fogalma sem volt, mit akar jobban, egy jót aludni, vagy iszonyatosan összerúgni a port valakivel. Mindkettő egyformán kecsegtető lehetőségnek tűnt. Az is lehet, hogy pár napra eltűnik majd az erdőben, most valahogy jobban tetszett volna farkasbőrben. Egyébként is ideje lenne egy cseppet megismerni a környéket. Jelen pillanatban azonban csodás volt cél nélkül lófrálni, pont olyan volt, mint önnön létezése. Már-már nevetségesen értelmetlen. No de, nem ő lett volna, ha elkezd ezen keseregni, inkább olyan dolgokkal foglalja le magát, amik szórakoztatják, bár itt nem tudja eldönteni, hogy egyes szerkezetek elérnék-e eme nemes célt, vagy inkább elhányná magát rajtuk. Fogós kérdés.
Kezdte magát egészen jól érezni, de a sors ismét mókás kedvében volt, hamar észlelte a közelben lévő farkast. Pajzs nélkül. Nyami… az ereje már lendült is meg, hogy felfedezze magának az idegent, nem volt nehéz dolga, könnyedén haladt, mint forró kés a vajban. Üdítő volt végre olyasvalakinek a közelében lenni, aki nem aggastyán, vagy nem olyan idős, mint ő.
~Nahát, milyen ismerős vérvonal…~
Húzta el a száját rögtön, noha azt még csak nem is feltételezte, hogy a hímnek is köze lenne Toddhoz, elvégre jóval fiatalabb volt annál, minthogy ez lehetséges legyen. Az öreg a megszerzett információk alapján legalább száz éve alulról szagolja az ibolyát. Nem volt olyan idős farkas a másik, viszont úgy érezte, lehet valami köze a Betolakodókhoz. Az mondjuk nem baj, bár kivételesen örült volna egy pár farkas mentes órának. Fura, valahogy tömény bizonytalanságot érzett felőle, nem tudta hová tenni a dolgot, hisz homlokegyenest mást sugallt a külseje, merthogy most már látta is.
Nem volt szívbajos nőszemély, könnyedén odalépett, majd nemes egyszerűséggel fellépett a padra, hogy annak háttámláján foglaljon helyet, mind erőben, mind pedig a helyzetet tekintve a másik fölé magasodva. Végre valakivel szemben nem kérdéses, hogy ő fejlettebb.
- Minden oké? Kicsit elveszettnek tűnsz...
Kezd bele, nem akarja már rögtön szívatni, legalábbis addig nem, amíg rá nem jön, miért érzi ezt a kuszaságot felőle. Utána majd elválik…
Vissza az elejére Go down
Damien Baris
Falkatag
Damien Baris

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 81
◯ HSZ : 36
◯ IC REAG : 40
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Csüt. Május 02, 2013 6:46 pm

~ Valami azt súgja, hogy a megszöktem a kórházból, nem a megfelelő válasz erre a kérdésre ~ röppen át az elmés gondolat elméje szövevényes útvesztőjében ezernyi más apróság között. Már csak azért se lenne megfelelő, mert a kérdésnek csak abból a szempontból volt köze a kórházhoz, hogy jól van-e.
- Szerinted – mutat rá a fejére mutatóujjával – Úgy nézek ki, mint, akivel minden oké? - lépett fel azonnal támadóan, mert hát mit lehet tenni, ha ilyen valakinek a természete, akkor igen. Pedig viselkedhetett volna más körülmények között máshogy is. Vajon észrevette korábban, hogy valami ismerős szagot hoz felé a szél? Már mint ismerőset abban a tekintetben, hogy egy másik farkas huppant le csak úgy mellé a padra... mit mellé! nem is mellé, hanem egyenesen fölé ült, a pad támlájára. Na, jellemző: ilyet csak a kölykök vagy a nőcskék szoktak csinálni: felülni a padnak azon részére, ami majd szép csíkot váj a formás alfelükre, hogy aztán azon hisztizzenek, hogy... Összevont szemöldökökkel meredt fel a számára teljesen idegen nőre. Egészen biztos volt benne, hogy még nem érezte a... látta ezt az idegent. Felállt a padról, mert csak nem fog félháttal ülni egy teljesen idegennek, aki akár egyik pillanatról a másikra úgy dönthet, hogy azt a megmaradt darabkát is kiharapja az agyából, és akkor sutba dobhatja a regenerációs képességeit.
- Jól van – emeli fel a kezét, ami tőle elsőre fenyegetőnek látszhat, másodjára viszont sokkal inkább tűnik úgy, hogy megpróbálja megigazítani a „sapkáját”. - Jól látod, nem állok a helyzet magaslatán – amolyan leszarom fajta vállvonással zárja a mondatot, pontosabban zárná, ha nem törne rá megint az a fene nagy érzés, hogy a végére még oda kell böknie valami támadó jellegűt, mint, amilyen a:
- És akkor mi van? Veled még nem fordult elő? ~ hogy megszöktél egy kórházból, mert nem volt elég kaja ~ a gondolatra egy kaján vigyor jelenik meg az ajkain, amitől úgy tűnhet, hogy mustrálja a vele szembe került nőstényt, de közben már a sült csirkére gondol, amitől aztán azonnal összefut a szájában a nyál... és talán óvatlanul, de egy pillanatra hátra is les a válla felett. Miért is állt le beszélgetni ezzel itt? Nem. A csaj kezdett vele beszélgetni. Mostanában, mintha valami baj lenne a memóriájával.
~ Óvatosabbnak kellene lennem ~ feszül a gondolatai közé, valami olyasmi, aminek több köze van a túlélési ösztönhöz, mint ahhoz, amilyen állapotban jelenleg rátaláltak. Talán okosabb lett volna, ha a kórházban marad, akkor talán akad valaki, aki rászól, hogy nem kellene pajzsok nélkül futkorásznia semerre se, mert az nem túl egészséges, és nem is túl kifizetődő. Elkalandozó tekintete visszatér a farkas-szempárhoz, hogy farkas-szemkontaktust vegyen fel vele, fürkészően. Közben, ha a másik nem áll fel, akkor kezdi magát ismét eléggé dominánsnak érezni ahhoz, hogy ne érezze magát rosszul.
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 174
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Iei050
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Fdx9ud
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Csüt. Május 02, 2013 8:12 pm

- Anélkül sem néznél ki úgy.
Azért annyi van benne, hogy ne röhögje képen a pasit, pedig isten lássa lelkét, vagy inkább ne, de rohadt nagy a kísértés. Könnyedén rázta le magáról a támadó stílust, amolyan köhög a bolha jellege volt. Nem nézte ő le a kölyköket, csak az ostoba felüket, márpedig ez alapján eme példány az volt. Vagy csak valami nagyon fura van vele…
Fenyegetőnek ő ugyan nem érzi a másikat, viszont nagyon furcsának igen. Tutibiztos elmentek neki otthonról, itt hadonászik előtte, mint valami eszelős, és leszarja, hogy egy tőle jóval idősebb farkassal áll szemben.
- Látom sünt ebédeltél. Jön már kifelé, vagy mi van?
Jegyzi meg csak úgy mellesleg, finoman közölve a pasival, hogy bizony menjen a sunyiba. Azért, sok tahóval találkozott már, de ez itt előtte biztos benne van az első tízben. Sebaj, nem mindig használható ama tény, hogy az ember lánya jól néz ki, a jelek szerint most sem, de hát, unalmas is lenne az élet kihívások nélkül.
- De, seggfejkém, előfordult, csak épp én szeretem kihasználni, ha valaki akkora marha, hogy megpróbáljon ilyenkor segíteni.
Vont vállat, majd állt fel, de csak pár pillanatig vesztegelt a padon, majd huppant is le, smaragdjaival olyan metsző pillantást vetve a másikra, amit nem biztos, hogy zsebretesz… Annak ellenére, hogy alacsonyabb volt nála, sütött belőle a dominancia, és biztosra vehette a másik, hogy gond nélkül törné össze a csontjait, ha túlfeszíti a húrt. Bizonyos személyektől el kellett tűrnie sok mindent, de cserébe ott voltak a nála fiatalabbak, akik viszont nem engedhettek meg bármit maguknak vele szemben. Ha nem lettek volna ennyire nyilvános helyen, megszorongatja kicsit a gigáját. Ehelyett most csak közelebb lépett, egyenest bele a személyes terében, amolyan tudom, hogy megtehetem stílusban.
- Amúgy… azért vagy ekkora pöcs, mert éhes vagy, esetleg ez nálad szériatartozék?
Ha eddig nem lett volna kellőképp furcsa a szituáció, akkor vélhetőleg most már az lesz, lévén senkinek nincsenek a homlokára írva a szükségletei. Kezd olyan érzése lenni, hogy kicsit megsütötte a nap a hímet, vagy valami ilyesmi…
- Most komolyan… kikhez tartozol?
Reméli, hogy a kérdésre adott válasz némileg használhatónak bizonyul majd, nem mintha eddig bármi ilyesmihez jutott volna a pasassal kapcsolatban. Az tuti, hogy valami gond van odabenn, bár, a bunkóság még nem betegség, de eddig semmi olyasmit nem tapasztalt, ami a farkasokra lenne jellemző, márpedig az ő pajzsa sincs felhúzva, nem titkol semmit…
Vissza az elejére Go down
Damien Baris
Falkatag
Damien Baris

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 81
◯ HSZ : 36
◯ IC REAG : 40
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Pént. Május 03, 2013 2:26 pm

- Hát ebben én is biztos vagyok – válaszolja a kérdésre reflexszerűen, mely alatt valószínűleg nem ugyanazt értik. Egyrészről a vele szemben álló nőstény valószínűleg sértésnek szánta a mondatot, más részről viszont Damien -mondhatni szokás szerint- saját gondolataival van elfoglalva: ha levenné a sapkát könnyen észrevehetnék az emberek, hogy a csontozata még nem érte el eredeti állapotát, valójában a kötés kifejezetten azt a célt szolgálja, hogy senki se vegye észre, hogy mi a valódi helyzet. Vagy is éppenséggel, ha nem lenne rajta a kórházas satyek, akkor mindenki láthatná, hogy valami nincs rendben a koponyaszerkezetével.
Kellemes érzéssel tölti el, az, hogy a nőstényt bosszanthatja. Ennek okát nem tudná magának megmagyarázni, egyszerűen csak érzi: életének szükségszerű velejárója az, hogy mások bosszantása jó érzéssel tölti el, még akkor is, ha az utóbb egy elverésben ér teljes kifejeződésre. A sünös megjegyzés azért megmosolyogtatja. Egész érdekes hasonlat, bár sosem érdekelte kimondottan az irodalom. Valójában életének egyetlen szakasza volt, amikor valamennyire foglalkozott költészettel... amikor... amikor kiderült, hogy ő nem olyan, mint Jamie. Ez a gondolat a bosszankodás apró tüskéjét szúrta elméjébe, ami tüstént el is illant, ugyanis rájött arra, hogy nem is akar olyan lenni mint Jamie. Mindenkinek meg van a maga személyisége, és ha ezt valaki nem képes elfogadni, akkor Így Járt. Ő senki kedvéért se fog majommá változni.
- Jellemző – szalad ki a száján, bár lehet, hogy jobban járna, ha nem tenné. - Ha egy nőnek formás idomai vannak, az rögvest kihasználná az összes férfiegyedet, aki az útjába kerül – a tény, hogy a nőstény segíteni akar neki, úgy tűnik, hogy nem csörömpöl végig elméje útvesztőin, hanem azonnal kútba zuhan. Legalábbis az első benyomás biztosan ez lehet. Mert ugyan ki a vihar akarna pont neki, Damiennek segíteni? Mert valószínűleg egy kezén meg tudná számolni, hogy életében hány olyan ember volt, akiben megbízott és az tényleg segíteni akart neki... vagyis, hogy pontos legyen, egyetlen keze se kellene hozzá, mert eddig az egyetlen személy, aki valóban jót akart neki az... farkas volt.
- Szériatartozék – fut végig egy újabb jellemző önelégült vigyor, mintha ez lenne a világ legtökéletesebb modora. - Miért, mit vártál? Hogy lepacsizok veled, amint meglátlak? - újra a régi volt... újra az a nagyon régi, akit annak idején az a bizonyos nő úgy szájon vágott, hogy a padló adta a másikat. Ez az emlék most csak azért lett hirtelen olyan fontos, mert az volt az első olyan eset, amire emlékezett, hogy emlékezetkiesést szenvedett el tőle. Vagyis, hétköznapi szavakra fordítva a szót: visszajutott az eredeti kiindulási pontjához: azért van itt, mert eltévedt, és azért tévedt el, mert nem emlékszik semmire se... vagy legalábbis nagyon kevés dologra. Például ott volt az a Jamie, akire nem akart hasonlítani. Ha nem vonaglanának benne az ösztönök, egymást kergetve, hogy végre eldöntsék, hogy farkas vagy ember, akkor valószínűleg legalább egy szemösszevonásra méltatta volna azt, hogy a másik rájött, milyen belső indulatok vezérlik valójában.
- Szóval Te _valóban_ segíteni akarsz? - azt a félszeg mosolyt, amit ehhez a mondathoz produkált, valószínűleg még Jamie is megirigyelte volna, miközben teremtőjére pillant.
~ A szüleimhez... várj, nem, hozzájuk már nem, mert ők meghaltak ~ fut át a gondolatai között az a válasz, ami valószínűleg nyomdafestéket nem tűrő bosszankodást szült volna a nőstényből, mert könnyen hihette volna azt, hogy ez a fickó itt vele szemben szándékosan a bolondját járatja vele.
- A kórházhoz – érkezik a jól átgondolt válasz a kérdésre, mely valószínűleg nem erre vonatkozott, sokkal inkább arra az információra, amit maga sem tudna megmondani. És tekintettel arra, hogy nagyon keveset tartózkodott az utóbbi jó hosszú időben falkaterületen -ám annál határozottan többet klórszagú kórházakban- ezért még a falkatársak szaglenyomata sem lenne fellelhető rajta, hogy legalább az alapján megmondja a másik, hová tartozik. Közben a feje felett zúgó viharfelhő lassan kezd kibontakozni, ahogy gondolatai peremén végig csurog annak tudata, hogy a szülei meghaltak, az pedig, hogy hogyan haltak meg, éles pengeként hasít tudatába, mintha minden egyes ütés, melyet apja anyjára mért, kés lett volna, mely hüvelyét Damien testében kereste.
- Ha segíteni akarsz, akkor megmondhatnád, hogy hol vagyok - rajzol mutatóujjával egy spirált a levegőbe a feje mellett, melynek lehet, hogy máshol más jelentése van, de itt most éppen azt tulajdonítja neki, hogy:
- Csak mert eltévedtem - fűzi hozzá, miközben benyúl a belső zsebébe, hogy elővegye irattárcáját, majd nem kimondottan a nőstény felé, de attól nem eltakarva nézi meg a kis ablakban található személyigazolványt. Amint leolvasta saját nevét -az ehhez megszokott rutinnal- rakja is el azon nyomban, mely közben talán felfedezheti a nőstény azt a VIP belépő kártyát, ami csak azoknak a farkasoknak lehet, akik a betolakodókhoz tartoznak. Majd minden visszacsúszik a belsőzsebbe.
- Damien vagyok - nyújt kezet, miközben az eszébe se jut, hogy vajon a farkasok szoktak-e kezet fogni egymással, ahogy az sem, hogy az alig pár perccel ezelőtthöz képest mennyire irracionális az, hogy most éppen bemutatkozik.
- Meghívhatlak egy-két grillcsirkére? - csatolnak vissza gondolatai a tárca láttán a gyomrában éktelenkedő éhségre, és vált egyúttal éles kanyarban társalgási stílusra, ahol még a hangszíne is megváltozik valamelyest, miként az egy udvarias emberre lenne jellemző. Int karjával a közeli bódék irányába, ahonnan jól érezhetően szaglik a zsírcseppeket izzadó fűszeres csirke grill-szoláriumában. Közben kilép abból a nagyon belsőséges, személyes térben állós eredetileg feszült hatást keltő helyzetből, amiben eddig álltak, habár még mindig egy hosszú pillanat erejéig feláll a hátán a szőr attól a gondolattól, hogy valakit, aki olyan, mint a nő maga mögé engedjen még csak ha részlegesen is.
- Ne haragudj az előbbiért. Azt hiszem, nem akartam... veled találkozni - mondja ezt úgy, hogy eredetileg azt akarta mondani, hogy hozzád hasonlókkal találkozni, de ugyanakkor van az a halvány sejtése, hogy nem egészen tudná megmagyarázni a másiknak, hogy mit jelent pontosan a hozzá hasonló. Közben megvonja a vállát, olyan arckifejezést vágva hozzá, amiből a másiknak, leeshet, hogy ő sem igazán érti ezt a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 174
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Iei050
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Fdx9ud
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Pént. Május 03, 2013 3:42 pm

- Hát, a hallásoddal is akadnak problémák, de sebaj.
Vontam meg hegykén, érdektelenül a vállam, mit sem törődve a szemétnek szánt megjegyzéssel. Ami azt illeti, alkalomadtán valóban kihasználtam a férfiegyedeket, meg úgy mindenki mást is, csak hogy nekem jobb legyen, de ezt ő nem tudhatta. Az már ne az én problémám volt, hogy szerencsétlennek a fülével is gebasz volt, majd helyrejön…
- Sejtettem. – Húztam el a számat, már be is dobva a pasast a nem érdemes vele különösebben foglalkozni kalapba. - Nem, igazából azt szerettem volna, ha lángoló karikán veted át magad értem.
Fűztem szavaimat nem kevés iróniával teletűzdelve, az is biztos, hogy legközelebb előbb harapom magam fenékbe, minthogy valakivel megpróbáljak jó fej lenni. Valahogy nem működik a dolog, lehet, bennem nincs meg valami hozzá, a franc tudja… Mindenesetre nem is érdekel különösebben. Csak az volt igen mélységesen felháborító, hogy egy tacskó ilyen büdös görény, komolyan, az eszem elszállt, hogy mennyi bőr van a képén. Na mindegy, ha túl sokáig nyújtózkodik, úgyis a nyaka köré tekerem azt a takarót.
- Jah, akartam, de eléggé lelomboztad a lelkesedésem.
Húztam el a számat, noha úgy tűnt, kezdi kapizsgálni a dolgot, és nem kell pofán vágnom, hogy visszavegyen egy keveset az arcából. Akárkikhez is tartozik, iszonyat nagy szerencséje, hogy nem vagyok annak a falkának a tagja, lévén magányosként tengetem a napjaimat.
- És még mindig szívatsz...
Sóhajtok fel komoran, már-már lemondóan csóválva meg a fejem, marhára nem értem a tagot. Ennyire nem lehet valaki ostoba, márpedig, én nem bírom a buta embereket, hát még a farkasokat, azt hiszem, ideje lenne lassan megpattannom.
- Fairbanksben, a vidámparkban, tuti, hogy egy kórház sincs a közelben, úgyhogy nem tudom, hogy keveredtél ide.
Szívesebben oltanám be valamivel, de őszintén, már beszélni sem akarok vele, mert túlságosan nagy a valószínűsége, hogy előbb-utóbb beverem a képét, akkor pedig már nem csak a koponyájával lesznek bajok. Ennek ellenére türtőztetem magam, egészen normálisan viselkedek, pedig nem akarok…
Nem nehéz kiszúrni a kártyát, pláne úgy, hogy azonnal megragadom a karját, hagy nézzem meg kicsit jobban, de hamar megbizonyosodom arról, hogy jól láttam. Ezek szerint Castor az Alfája, még jó, hogy nem ütöttem le… cseszhetném akkor a férfi további segítségét. Jellemző, most bébi csőszködhetek itt, míg hazatoloncolom a jómadarat. Hát, ez a nap se nagyon lehet már ennél pocsékabb, az holt biztos. Csak senki ne higgye azt a szállodában, hogy én láttam el a baját. Hamar elengedem a kezét, alig telik el pár szívdobbanásnyi idő, elvégre nem megtépni akarom, úgyhogy végül elteheti azt a papírjait.
- Hm, előbújt az elviselhetőbb oldalad? - Kérdésem ellenére elfogadom a felém nyújtott kezet, és megrázom, erőteljesen, nem túl nőiesen, lévén illik ilyen módon is érzékeltetnem az erőviszonyokat. - Emma.
A következő kérdésre azonban felszalad a szemöldököm, majd végül megvonom a válla, végül is miért mondanék nemet, a grillcsirke finom. Az viszont tuti, hogy ezután a móka után az erdőben töltök pár napot, szükségem volna némi tényleges kikapcsolódásra, távol a civilizációtól.
- Meg, utána pedig hazaviszlek... Gondolom, nem emlékszel semmire, különben nem kéne a személyidet előkapnod bemutatkozásnál.
Jelentettem ki, és ha kell, felcsapom a vállamra, mint egy hisztis kisgyereket, és úgy vonszolom el a Hotelbe, de előtte legalább tömjük meg a hasunkat, úgy elviselhetőbbnek ígérkezik a dolog.
- Már-már hízelgő lenne, hogy megelőzött a hírem, de ha nem emlékszel semmire, rólam sem hallhattál, úgyhogy fogalmam sincs, hogy is érted. Inkább térjünk vissza arra a csirkére.
Indulok el az ínycsiklandozó illatok irányába, ha át akar verni, és meglépni, úgyis hamarabb rájövök, mint sejtené, és akkor nagyon morci leszek.., Ám nem sok esélyt látok rá, egyértelmű, hogy nagyon éhes.
- Tudod, mi történt a fejeddel?
Ez az emlékezetkiesés nem tarthat nála sokáig, ugyanaz a képessége, mint nekem, tehát lényegesen gyorsabban gyógyul, mint a legtöbb farkas. Meglehet, túl sok károsodás érte az agyat, sok mindent kell helyreállítani, így ezért nem tiszta még neki a kép. Hamarosan meggyógyul majd, és akkor megint képbe kerül, azt viszont nem fogom megvárni vele, majd gondoskodnak róla a falkában.
Vissza az elejére Go down
Damien Baris
Falkatag
Damien Baris

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 81
◯ HSZ : 36
◯ IC REAG : 40
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Hétf. Május 06, 2013 3:00 pm

- Tessék? - kérdezek vissza a hallással kapcsolatos megjegyzésre. Ha már így elkezdtünk belemelegedni a másik óvatos bosszantásába, vagyis az ugratásba, akkor ez a kérdés pont ide illik. Bár nem igazán érzem, hogy problémák lennének a hallásommal, hiszen egész jól hallom, amint a tőlünk pár méterre beszélgető csoportban éppen aktív telefonszám cserék mennek. Meg is fordul a fejemben, hogy
~ Hol élnek ezek az emberek? Az őskorban? Ma már ott a facebook! Senki se adja ki a telefonszámát elsőre! ~ de méltatlankodásom elmém ködébe vész, és a következő pillanatban már nem is emlékszek arra, hogy egyáltalán foglalkoztattak azok az emberek. Visszatérve a témára, mind a ketten nagyon jól tudjuk, hogy angyalok nem élnek a földön, márpedig ha egy nő megfelelően el van látva mindennel, amivel csak kell, akkor már jó ember nem lehet, ha meg ráadásul még farkas is... akkor ide a bökőt, hogy minden első férfit, akivel találkozik, kihasznál azzal a céllal, hogy valamivel kapcsolatban előrébb legyen. Nem mintha én másként élnék, csupán kisebbek az esélyeim, mert nem megfelelő a karosszériám.
Magam sem értem, hogy miért vagyok általában ilyen kretén, bár ennek sok köze lehet az amnéziámhoz is. Talán pár órával később -i-i-i-igen, _én_ regenerálódok- már erre is emlékezni fogok, sok más szarság mellett, amire nem akarok emlékezni, de muszáj lesz. Szóval igen, ha valaki feltenné azt a kérdést, hogy élvezem-e, ha gyökérként viselkedhetek, akkor azt kell mondjam, hogy nagyon is! Sőt! Azért elvigyorodok, de nem abban a bugyuta fajtában, hanem abban a szerencsés önelégültben, amit tudtommal, akik ismernek, kedvelnek bennem, hiszen ilyenkor nagyon jól látszik rajtam, hogy -ha most nem is- de általában tudom, hogy mit akarok és hogy azért mekkora energiát vagyok hajlandó felhasználni.
- Ho-hogyne... feleségül ne vegyelek? - szánkázik a röpke válaszom csillogó fehér fogaim között, amik csak úgy mosolygás közben szándékolatlanul is elővillannak. Még hogy karikán átugrálás. Persze nem ettem meszet, hogy elhiggyem komolyan gondolja, de azért, na... hogy lehet ilyen pimasz valaki, akinek még falkája sincsen? Hogy honnan tudom ezt az információt, azt magam sem értem, de nem állok meg rajta értetlenkedni. - Minek nézel engem, akrobatánk? Mert akkor rossz ajtón kopogtatsz – és ha ehhez még hozzá fűzném, hogy orvos vagyok, akkor valószínűleg sírva-röhögőssé válna a szituáció.
- Nem kell lelkesedned az iránt, amit csinálsz – mondom, és ez is egy olyan sablon válasz, ami nem azért jön, mert oda illik, hanem, mert jönnie kell. Azt hiszem, hogy meg van bennem annak a kényszernek a magja, hogy mindig válaszoljak valamit arra, amit mások mondanak nekem. Az emberek többsége nem igazán lelkesedik az iránt, amit csinálnia kell, és a farkasok nagy többsége is így van ezzel, hiszen, ha nem így lenne, akkor nem lenne a folytonos harc a hatalomért.
- A vidámpark nekem is leeset. Ez a Fairbanks olyan ismerősen cseng – tűnődök el, a gondolataimba merülve. Közben felvillan előttem egy-két ismerősnek tetsző arc, de nem tudok hozzá neveket vagy eseményeket csapni, csak úgy egyszerűen megjelennek, és abban biztos vagyok, hogy a városhoz mindegyiknek köze van.
- Elviselhetőbb? Nekem olyan oldalam nincs – újabb ezer karátos vigyor mellett megpróbálom megjegyezni a nevét. Közben még egyszer jól végig nézek rajta, hogy testet is társítsak a névhez, ne csak arcot. Lehet, hogy azon kapom magamat, hogy a levegőt is szaglászom, de sokkal valószínűbb, hogy ez már annyira vérembe ivódott, hogy észre se veszem, mit csinálok.
- Emma, akkor a grillcsirke megfelelő lesz? - ismétlem meg nevesítve a mondatot, hátha úgy közelebbinek érzem magamhoz a nőstényt, de még így is biztos vagyok benne, hogy eddig sosem láttam. Pedig rengeteg helyen jártam már -rengeteg helyen vertek már el- isten a tanúm rá, de vele még nem találkoztam.
- Haza? Ezek szerint tudod, hogy hol lakok? - ez azért egy cseppet megdöbbent, mert ha tudja, hogy hol lakom, akkor valami közünknek mégis lennünk kellene egymáshoz. Vagy a személyimen szereplő helyre akar elvinni? Mert ott biztos, hogy nem lakhatok. Annyira hülye nem lennék, hiszen azaz irodám címe, ott meg csak az alkalmazottaimat lehet megtalálni. Újabb információra bukkantam saját elmémben, aminek nagyon megörültem, még a szemeim is felcsillantak, de nem mondtam a nőnek erről semmit. Valószínűleg nem a legjobb ötlet mindenkinek kifecsegni a saját magammal kapcsolatos információkat. Még a végén megütöm a bokámat, vagy megüttetem valakinek a bokáját a falkából.
- Szóval van híred – nyugtázom magamban, de mégse hagyhatom annyiban a dolgot, főleg nem azt, hogy abbahagyja a csicsergést, ha már így elkezdtünk összemelegedni. - Mit kellett volna rólad hallanom? - kérdezem, mert feléled bennem az a furcsa vágy, hogy minél több információt gyűjtsek magamba. Ez is egy jellemző tulajdonságom. Tudom, hogy milyen értéke lehet egy-egy elejtett szónak vagy mondatnak. Ha lenne hegyezőm, akkor már beletoltam volna a füleimet, hogy jobban halljam, amit mond.
- Közben rátérünk a csirkére, félni nem kell – bár, ami azt illeti én szívesen harapnék egy darabot az eladóból is, de ennek a jelen holdállásban semmi értelme, szóval mélyen magamba űzöm a gondolatot, miközben magamban azon méltatlankodom, hogy juthatnak az eszembe ilyen dolgok. Ja persze, farkas vagyok... És eszembe se jutna meglógni, mert minek is futnék bárhová, ha úgyis utol lennék érve? Bár van egy sanda gyanúm, hogy egyébként jobban ismerem a várost, el tudnék előle tűnni, ha egy szokványos hétköznapon lennénk.
- Gondolom nem az orvosi blablára gondolsz – sandítok rá, sandítok rá elég gyakran, mert még mindig elég bizalmatlanok vagyunk egymással ahhoz, hogy rendszeresen eszembe jusson, hogy vajon mikor akarhat megtámadni, és egy kicsit megagyhelyelni. - Persze azt is elmondhatom, ha elég erős a szaktudásod vagy latinod – itt majdnem felnevetek, mert nem szoktam ilyen tudást kinézni a csinos pofikból, legyenek bármennyire idősek. Ennek persze sok köze van a neveltetésemhez, hiszen családomban -és felmenőim között se- jellemző, hogy a nők bármi módon tanuljanak takarításon és alapvető elsősegélyen kívül más értelmes dolgot.
- Egy beton villanyoszloppal próbálták darabokra zúzni a koponyámat, de csak darabosra sikerült. Iszonyatos mákom, hogy pont azaz egy apró szegmens maradt sértetlen, ami a regenerációs folyamatokért felelős – talán az emberek számára hihetetlennek tűnhet, amit mondok, de megpróbálok annyira halkan beszélni, hogy ne hallhassanak belőle túl sokat. - A hivatalos álláspont szerint nekimentem egy motorral – mondom, közben hozzáfűzve egy vállvonást. Valamit be kellett adni a rendőri szerveknek, mert nem nézett volna ki szépen az, hogy egy vérfarkas kitépet egy póznát és párszor fejbe kólintott vele. Közben eszembe ötlik, hogy Castor elégedett lesz, mert nem azért csaptak le, hogy elvegyék tőlem a cuccot, hanem azért, mert nem vehették el tőlem, hiszen már leszállítottam. Elégedettnek érzem magamat a verés ellenére is, amiért sikerült megcsinálnom ezt a küldetést.
- Te merről jöttél, Emma? - kérdezem, mert azt már min a ketten láthatjuk és tapasztalhatjuk, hogy míg én ide tartozom, addig ő nem. És ha nem tartozik ide, az gyakran nem jelent túl sok jót. - És mit keresel a városban? - csapok hozzá még egy kérdést, abban reménykedve, hogy megválaszolja miután kiszolgálnak minket. Habár meg tudnék enni többet is, de a biztonság kedvéért egyelőre csak kettő mellett döntök, mert az emberi szemszögből nézve annyira nem látszik durvának, viszont a „fiúknak is kell vinnem” szöveggel kifizetek még kettőt, amit étkezés után magammal vinnék, persze nem a fiúknak, mert nekik toll a fülükbe, hanem magamnak, hogy pár sarokkal arrébb majd azt is betömhessem. Már gyerekként is nagy evőkém volt. Ha szegények lettünk volna, anyámnak még a szoknyája is ráment volna az etetésemre. Amikor végre újra félrehúzódunk a padokhoz, akkor megismételem a kérdést, figyelve arra, hogy újra kimondjam a nevét. Meglátjuk, mennyire zavarja, ha gyakran mondogatják neki. Értékes tanúságok szoktak születni az ilyenekből.
- Mit is mondtál, Emma, mi a teljes neved? - érdeklődőm meg, mert tudom, hogy nem mondta végig, viszont jobb lenne tudni. Később, ha utána akarnék nézni, mert van egy olyan érzésem, hogy általában utána nézek vagy kérdezek a dolgoknak. Főleg, ha valamit érdekesnek találok.
- És foglalkozol valami érdekessel is, vagy csak tengsz-lengsz hasznavehetetlenül? - hogy miért teszem fel ezt a kérdést, azt magam se értem, de általában nyomós oka szokott lenni. Valószínűleg a szerint értékelem az embereket, hogy mennyire lehetnek hasznosak a számomra.
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 174
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Iei050
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Fdx9ud
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Kedd Május 07, 2013 12:08 pm

- Isten mentsen engem attól.
Legyintettem, nyilvánvalóan csupán költőinek lett szánva a kérdés, ez azonban nem akadályoz abban, hogy válaszoljak rá, lévén ő sem volt rest reagálni a hülyeségre, amivel megbombáztam. Akkor már nehogy elússzon a lehetőség még egy odamondásra.
- Jah, biztos vagyok benne, hogy elég rosszak az akrobatikus képességeid…
Célzok némileg övön alul, de hát na, ő kezdte, én meg a majom vagyok, aki folytatja, lévén egészen élvezem, hogy valakin végre én is köszörülhetem a nyelvem, és nem kell úgy viselkednem, mint egy meghunyászkodó pincsikutya. Arra meg amúgy is tojtam mindig, hogy kinek mi a véleménye becses személyemről. Egy szinte kölyökfarkas pláne nem fog érdekelni ebből a szempontból.
- Ez marhaság. - Feleltem könnyedén, olyan magabiztosan, hogy kétség sem férhetett hozzá, valóban így gondolom. - Lehet, hogy neked jó mindent ezzel a savanyú ábrázattal művelni… – Köröztem egyet nyitott tenyérrel az arca előtt szemléltetésképp, és nem átallottam mosolyogni mellé, s ha már ő villogtat, úgy előkerültek az én fehér fogaim is. - … de én jobb szeretem élvezni az életet.
Egészen sajnáltam azokat, akik így állnak a világhoz, de felőlem tegye csak, nekem nem szokásom olyasmit csinálni, amiből nem származik hasznom, vagy nem okoz akár egy cseppnyi jó érzést is bennem. Történetesen csak azért hagytam, hogy szívja a vérem, mert már tudtam, hová tartozik, és akár még jól is kijöhettem abból, ha visszaviszem a hotelbe.
- Milyen édes gondolat, mindenkinek van.
Vontam vállat, nekem is volt, egész kellemes is, de azt nem villogtattam, sebezhetőnek éreztem magam olyankor, ehhez az érzéshez meg érthető módon sosem ragaszkodtam.
- Remek lesz a grillcsirke, igen. – Bólintottam, majd azt követően még egyszer, elvégre, a következő kérdésére történetesen tudtam a választ. Nem biztos ugyan, hogy ott lakik ténylegesen, de a Betolakodók közül valaki biztosan meg tudja mondani, sőt, talán segít majd az emlékei visszatérésében, ha köztük lesz. Abban mondjuk határozottan nem voltam biztos, hogy bárkinek is jót tesz majd, ha újra önmaga lesz a pasi. - Ezek szerint tudom. – Toldottam meg azért a fene nagy bólogató mániámat néhány szóval.
A következő kérdésre nagyjából úgy nézek rá, mint egy ütődöttre. Csak nem gondolja, hogy ilyen egyszerűen kiadom magam olyannak, aki egymaga képtelen lenne kiszedni belőlem bármit is, amit nem akarok elmondani? Eszemben sincs magamról csacsogni, azt már eljátszottam részegen Castorral, elég is volt úgy egy évtizedre. Aki akar, majd megismer szépen lassan, azt meg nyilván nem fogom az orrára kötni, hogy annak az elhagyott kölyke vagyok, akit a jelenlegi Alfája megölt, és átvette a helyét.
- Csupa lényegtelen apróságot, szóra sem érdemes.
Természetesen csont nélkül a képébe hazudtam és még az sem érdekelt, ha esetleg erre ráeszmél. Maximum csak még csodásabb lesz röpke kis ismeretségünk, mire a kellemes jelző abszolút nem aggatható, még ha nagyon erőszakoljuk, akkor sem. Vajon azok, akik ekkora gyökerek már alapból, milyen kapcsolatokkal rendelkeznek? Én legalább vissza tudom fogni magam, ha a helyzet úgy kívánja. Na, most nem kívánta…
- Félni egy grillcsirkétől? Még meggondolom, talán nem fognak annyira remegni a térdeim.
Őszintén, ha nem vendégelne meg, akkor is bármikor szereznék magamnak kaját, így vagy úgy. Nem szokásom az ilyesmi miatt kétségbe esni, alapjában véve semmiért sem, annál azért jóval erőteljesebb személyiség vagyok.
- Nem, a józan paraszti elmémnek a közérthető verzióra van szüksége. – Nem igazán érdekelt, hogy mire juthat ebből, bár nem volt nehéz kitalálni a reakciókból, hogy még csak nem is feltételezi, hogy megérthetné a dolgot.
~Seggfej.~
Szívem szerint ki is mondtam volna, de már egészen belekúszott az orromba a grillcsirke illata, jól esett volna kicsiny kis ízlelőbimbóimnak. Úgyhogy kussban hallgattam, mintha érdekelne is a dolog, pedig igazából hullára hidegen hagyott a nyomora, csak igyekeztem a minimális szinten kulturált és normális ember, azaz vérfarkas látszatát kelteni. Sikerem mondjuk nem biztos, hogy túl sok volt benne, no de ez megint olyan volt, ami felett könnyedén siklottam el.
- Ezek szerint már van, amire emlékszel.
Állapítottam meg roppant elmésen, talán itt is hagyhattam volna a francba, úgyis mindjárt helyrejön, bár, ha valaki megcsókoltatott vele egy villanyoszlopot, az jó eséllyel még mindig pályázhat rá. Jobb, ha vigyáz a hülye fejére, amíg biztonságba nem kerül, még a végén ráhúznák a vizes lepedőt.
- Detroitból egész pontosan. – Erre végül is válaszolhatok, semmi komoly következtetést nem vonhat le belőle, maximum azt, hogy valahol azért mégiscsak akad valahol egy falka, amihez több közöm van, mint amit ő gondol. A következő kérdésre azonban megrebbennek sötétbarna tincseim, ahogy megrázom a fejem. A kíváncsiság nem mindig kifizetődő dolog. - Pillanatnyilag szórakozást, festői tájakat, jó pasikat, tudod, ilyen semmitmondó dolgokat. – Mondjuk, valahol ez még igaz is volt, de nem emiatt voltam főként a városba, azt viszont nem óhajtottam elárulni neki, egyébként sem tartom valószínűnek, hogy végül maradok. Elég rideg és hideg volt ez a város az én ízlésemnek. Közben elveszem az egy csirkémet, nekem bőven elég ennyi, sosem voltam nagy zabagép, bár a kedvenceimből képes vagyok elég sokat felfalni, de még mindig jobban szeretek főzni, mint enni.
- Úgy látom, rég jutottál kajához.
Ledobom magam az egyik padra, nem vagyok én ló, hogy állva egyek, és elkezdek kisebb darabokat leszántani a csirkéről. A kérdés megmosolyogtat, bájos próbálkozás, talán van is olyan hülye, aki beugrik neki, de az nem én voltam. Az tökre nem zavar, hogy gyakorolja a nevem, elvégre, szeretem, semmi bajom vele, és még bónuszként meg is jegyzi. Hát nem csodás?
- Nem mondtam.
Mosolygok rá bájosan két falat között, ezzel talán egyértelműsítve, hogy így is fog maradni, a vezetéknevem nem az, amit sokat hangoztatnék errefelé, még akkor sem, ha ő nem ismerhette a Teremtőmet. Arról már biztosan hallott, miként lett Castorból Alfa.
- Tökre hasznavehetetlen vagyok.
Jelentettem ki gondolkodás nélkül, ha már ilyen kedves ez a drága hím, akkor teljesen biztos, hogy nem áll szándékomban reklámozni magam, nézzen inkább olyan egyszerűnek, akár egy vasszöget, az sem érdekelt volna. Igazság szerint, vannak, akikkel egyszerűen nincs kedvem beszélgetni, Damien is ilyen, lévén eleve úgy kérdez, hogy attól minden idegesebb természetű egyénben felszökne a pumpa. Ha nem lenne egy emlékeit vesztett tacskó, vélhetőleg már nekiugrottam volna, hogy vegyen vissza a világegyetem méretű arcából.
- Tömd a búrád, aztán elviszlek…
Nem volt kedvem több időt vele tölteni a szükségesnél, találok én magamnak szórakoztatóbb időtöltést is, mint a nem igazán bújtatott sértések hallgatása. Inkább ettem, és reméltem, ő is így tesz, legalább addig se beszél.
Vissza az elejére Go down
Damien Baris
Falkatag
Damien Baris

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 81
◯ HSZ : 36
◯ IC REAG : 40
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Szer. Május 08, 2013 12:44 pm

Nincs szükségem arra, hogy leüljek a padra ahhoz, hogy jól érezzem magam. Lehet, több közöm van a lovakhoz, vagy egyszerűen hozzászoktam ahhoz, hogy mindig talpon (vagyis ringben) kell lennem ahhoz, hogy ne eshessek el.

Az a baj Damiennel, hogy olyan fene nagy pofával áldotta meg a sors. Már, ha áldásnak lehet ezt egyáltalán nevezni. Régebben se volt mire fel vernie a mellkasát, mégis megtette. Már, ha leszámítjuk azt a tényt, hogy milyen családba született. Mert azért mégis...! Seattle alvilági elitjébe tartozni már születésed pillanatától fogva mégis kell, hogy jelentsen legalább annyit, hogy van valamire fel. Egyfajta kék vér folyik az ereidben, még ha ezzel gyermekként nem is vagy tisztában. Ráadásul a Vezért fiának jobbik jobb karjának lenni se utolsó tizenévesen.

Egy kézzel az arcomhoz nyúlok, hogy megdörzsöljem a halántékomat. Nem kell félni attól, hogy kinyomom az agyamat a helyről, mert itt már minden rendben van, ahogy attól se hogy a masszírozástól összevérezek valamit, mert az érhálózatom az elsők között állt helyre. Ezekkel a lágy szövetekkel mindig olyan egyszerű volt. A probléma csontotokkal van, amiknek a visszanövesztése gyakran hetek kérdése.

Az a fene nagy baj Damiennel, hogy nem akar maga mellé semmit: se kutyát, se macskát, se feljebb valót, se barátokat, se segédeket, se szeretőt, se az alja népet. Egyszerűen nem akar semmit se, semmi olyat se, ami érzelmekkel, kötelességekkel járhatna. Hogy miért? Mondjuk azt, hogy túl fiatal, vagy hogy túl frissek még azok a sebek, még akkor is, ha pár tíz év már elmúlt a feje felett, mióta történt. (Ejj, Damien fiam, még mindig ugyan azokat a sebeket nyalogatni!) Ha őszinték akarunk lenni, akkor egy olyan személy számára, aki mindig mindent elveszített, amihez ragaszkodott -a saját életén kívül, persze- akkor be kell vallanunk magunknak, hogy ezek azok a dolgok, amiktől Damien igazán fél: a tárgyakból mindig vehet újat az ember, de az „emberi” kapcsolatok, ha elvesznek, nem hozza vissza azokat senki.

Halkan sóhajtok, hogy elengedjem a hirtelen felgyülemlő gondolatokat, mielőtt újra szabadjára engedném az események folyását. Pontosabban megzaboláznám azokat. Innentől már egész ismerős a téma, még úgy is, hogy emlékeim nagy része az amnézia homályába vész. A forgatókönyv a következő: Még egy-két nem éppen óvatos megjegyzés, némi egészségtelen zsörtölődés, aztán, ha nagyon kikel magából, akkor úgy fog viselkedni, ahogy emberek között nem illene. Szerencsésebb esetben nem „csiklandozza” meg az agyamat a karmaival, csak kijelenti, hogy mekkora egy kretén vagyok. Jobb esetben azt mondja, hogy mégse akar elkísérni és lelép. Rosszabb esetben elég idióta helyzet fog kialakulni.

Damien észre se veszi, hogy elkezd benne dolgozni az ösztön. Apró téglácskák kerülnek helyére, ahogy az elméje köré építendő falat, mint egy pajzsot kezdi el felhúzni, egészen addig, míg rá nem döbben arra, hogy nincs egyedül: Olyan arccal pillantok a nőstényre, mintha egy pillanatra -jó hosszúra- elkalandoztam volna ~ Ne haragudj, nem figyeltem! Mit is mondatál? ~ kérdezném, de ehelyett csak annyit nyögök ki, hogy – He? - az arcomon hagyom elülni az értetlenséget, mintha újra nem egészen lennék annak tudatában, hogy hol vagyok. Ez azért már eléggé jól megy.

~ Nem az a feladatom, hogy megkedveltessem magam, hanem, hogy meggyógyítsam őket ~ jut eszébe egy régi bölcs mondás valakitől miközben falatozok tovább, akire egykor felnézett. Az első mentorom használta ezeket a szavakat. Ő sem volt egy könnyen emészthető fajta, de megfelelő mennyiségű együtt töltött idővel hozzá lehetett szokni ahhoz, hogy ő így fejezi ki magát. Talán tőle tanulta el ezt a modort... bár ő valamivel illemtudóbb volt a fajtársakkal szemben... és, ha mégsem, akkor is volt mire fel vernie a mellét. Damien is felépített egyfajta hátteret maga mögé, amire büszke lehet és itt van ez az „Emma Detroitból”, aki még csak nem is tartozik ide, és van pofája fölé ülni a padon.

Damien kezei között hangos reccsenéssel törik darabokra a csont, míg a szélrózsa ezer irányába apró húscafatok reppennek, így valószínűleg kerül belőle a nőstény hajába és ruhájára is, nem beszélve Damien világos trikókkal vetekedő ujjatlan pólójáról, amin jól meglátszanak a zsírfoltok. Mintha csak erre kapna észbe. Nem olyan meglepő, hogy egy _jól_ átsült csirke csontja törik. ~ Bocs, ne haragudj ~ tolul elméjébe az első reakció, de hamar elfojtja magában a jófiút, és valójában csak annyit mond, hogy – Ezt nem így képzeltem el – közben szívja a fogát, mert... ha ezt mondjuk a paddal tette volna, az kicsit se lenne vicces.
- Nesze, papírkendő, vakard le magadról – húz a zsebéből elő egy tízes csomagot, és ejti a nőstény ölébe, annyira azért vigyázva, hogy ne a csirkére ejtse a csomagot, és farkasként van annyira ügyes, hogy a porban se landoljon.
- Így máris nem nézel ki olyan jól – vigyorodik el, mintha legszebb öröme mások kára lenne. Közben a maradék szalvétájával megpróbálja leszedegetni magáról a kárba ment csirkét.
- Maradtam volna a kórházi köntösben - morogja maga elé, miközben már nem deríti az a tudat, hogy nem csak neki lett rossz. Azon méltatlankodik magában, hogy mocskos lett a ruhája. Persze a bőrkabátról könnyű letörölni, viszont a bélés kényes anyagból van ebben a drága ruhán, aminek nem tesznek jót a rostok között rothadó csirkemaradványok.
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 174
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Iei050
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Fdx9ud
Padok, pihenők a vidámparkban - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: Padok, pihenők a vidámparkban // Szer. Május 08, 2013 2:43 pm

Az én szimpátiámat nem volt egyszerű elnyerni, pláne ha valaki még harcolt is ellene. Az biztos, hogy ez a hím nem fog a kedvenceim közé tartozni, legyen akárkinek az akármije… De hát, mint azt tudjuk, nagy az isten állatkertje, bőven megfér benne pár címeres ökör.
Érzem, ahogy kezd a helyére siklani a pajzsa, bár most már azt is tudom, hogy könnyen be tudnék törni mögé, ez azonban már nem állt szándékomban. Nem érdekeltek az érzései, az erejével, korával és a vérvonalával már így is tisztában voltam. A többivel úgyis csak az agyamra menne, mint ahogy a puszta lényével is teszi. Jó, én sem vagyok szinte senkivel sem kompatibilis józanul, de a pasas még rám is rám tett jó pár lapáttal. Komolyan, idegesítőbb volt, mint bárki, akit ismertem, komolyan késztetést éreztem rá, hogy viszonozzam eme csodás tulajdonságot, nekem sem esett nehezemre mások agyára menni.
- Semmi.
Felelem kurtán, most mit szívjam a fogam ama mérhetetlen tahóságon, hogy bár kérdez tőlem, de a válaszra figyelni már nem hajlandó. Ha eddig nem tanulta meg, hogy némi illemet magára hányhatna, akkor eztán sem fogja. Csodálkozom azon, hogy Castor még nem tépi meg állandó jelleggel. Na mindegy, nem érdekel, csak legyen annyi cérnám, hogy haza tudjam szállítani, a többi már abszolút nem érdekelt, csak aztán ne lássam soha újra…
A szemöldököm a magasba szaladt, ahogy szétroppant a csirke az ujjai között, lám, volt némi dühkezelési probléma odabenn. Ez igazából pofátlanul kaján vigyort csalt az arcomra, láthatóan én is idegesítem. Öröm és boldogság. Mára már nem is kell egyéb. Láthatólag abszolút nem érdekel, hogy megbombáztak pár húscafattal és csontdarabbal, bár ami azt illeti, jobb szeretem, ha ehhez vér is társul, és épp egy farkas tépi szét az áldozatát. Remélem, azzal is ráteszek a jó hangulatára egy lapáttal, hogy nem viselkedek hisztis picsaként a helyzetet illetően, és nem sápadok le, hogy úúúúristeeen, zsíros lett a ruhám. Ami amúgy rohadtul nem érdekel, van másik, ezek ilyen fogyó eszközök nálam, de szerintem a legtöbb farkas ugyanígy van vele.
- Azt hiszem, nem akarom tudni, hogy képzelted el.
Tényleg abszolút hidegen hagyja, biztos benne ugyanis, hogy csöppet sem lenne hízelgő számára, nem mintha ez az lenne, de vélhetőleg még mindig a kisebbik rossz. Nyugisan a számhoz emelek még egy falat csirkét, és bepuszilom, miközben végigmérem, aztán csak felsóhajtok. A papírkendőt nem óhajtom megköszönni, a nesze az egy olyan szó, ami úgymond fölöslegessé teszi, hogy megpróbáljam tartani magam az illemhez, lévén, úgyis csak a bunkóság lesz a válasz rá.
- Az lehet, viszont biztos, hogy finomabb vagyok.
Jelentem ki pofátlan magabiztossággal, miközben innen-onnan eltűnnek a foltok a kendőknek köszönhetően, a hajamból is előhalászok pár darabkát, a ruhám pedig hivatalosan is megkapja a kukára érett címkét.
- Jah, mert az utána nem a te problémád, mi?
Gúnyolódok, majd végül megadom magam, mert ha tovább hergelem, még a végén rosszul alakulnak a dolgok, és meglehet, nem csak az ő fülét fogják megcibálni.
- Nyugodj le, nem kell a műsor, túl sokan vannak…
Állok fel könnyed mozdulattal, majd karolok bele, mintha mi sem lenne természetesebb, így kívánom jelezni, hogy ideje menni, jobb a feszültséget biztonságos falak közt lerendezni. A szállodában biztos van olyan hely, ahol kieresztheti a gőzt… Mivel nem volt teljesen ép eszénél, nem tartottam jó ötletnek az erdőbe vinni, nem tudtam volna elmagyarázni, hogy miként engedje ki a farkasát.
- Menjünk, elviszlek a tieidhez, ott majd tiszta lesz minden.
Én nem fogok kiselőadást tartani, nem az én műfajom volt, kifejezetten röhejes lettem volna mentornak, lévén inkább vertem volna bele a kölyköket a földbe, minthogy utat mutassak nekik. Remélem, volt annyi esze, hogy tényleg velem jöjjön, és így hamar eljuthatunk a bérelt kocsiig. A sajátom még Detroitban volt, és ott is marad, amíg rá nem jövök, mit is akarok kezdeni magammal.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Padok, pihenők a vidámparkban //

Vissza az elejére Go down
 

Padok, pihenők a vidámparkban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Padok, pihenőhelyek a szabadban
» Büfésor a vidámparkban
» A vidámparkban játszható helyszínek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Városhatárokon kívül :: Aurora Miracle-