KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Jackson Carter Ma 10:57 am-kor
írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 1:25 pm-kor
írta  Rebecca Morgan Tegnap 11:07 am-kor
írta  Bianca Giles Kedd Júl. 09, 2024 10:07 pm
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bruno Manzano
Hegyvidéki erdőség - Page 4 I_vote_lcapHegyvidéki erdőség - Page 4 I_voting_barHegyvidéki erdőség - Page 4 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Hegyvidéki erdőség - Page 4 I_vote_lcapHegyvidéki erdőség - Page 4 I_voting_barHegyvidéki erdőség - Page 4 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Hegyvidéki erdőség - Page 4 I_vote_lcapHegyvidéki erdőség - Page 4 I_voting_barHegyvidéki erdőség - Page 4 I_vote_rcap 
Alignak
Hegyvidéki erdőség - Page 4 I_vote_lcapHegyvidéki erdőség - Page 4 I_voting_barHegyvidéki erdőség - Page 4 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Hegyvidéki erdőség - Page 4 I_vote_lcapHegyvidéki erdőség - Page 4 I_voting_barHegyvidéki erdőség - Page 4 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Hegyvidéki erdőség - Page 4 I_vote_lcapHegyvidéki erdőség - Page 4 I_voting_barHegyvidéki erdőség - Page 4 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Hegyvidéki erdőség - Page 4 I_vote_lcapHegyvidéki erdőség - Page 4 I_voting_barHegyvidéki erdőség - Page 4 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Hegyvidéki erdőség - Page 4 I_vote_lcapHegyvidéki erdőség - Page 4 I_voting_barHegyvidéki erdőség - Page 4 I_vote_rcap 

Megosztás

Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
 

 Hegyvidéki erdőség

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7320
◯ IC REAG : 8928
Hegyvidéki erdőség // Szer. Dec. 14, 2011 3:16 pm

First topic message reminder :

Ha meguntad már a sílécet, vagy ha csak el akarsz szabadulni a városból, tégy egy sétát a hegyekben!
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Alaska_f76t4291


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 07, 2013 11:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Empty
SzerzőÜzenet
Olen Nacrosh
Renegát
Olen Nacrosh

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 347
◯ IC REAG : 372
◯ Lakhely : Észak
Hegyvidéki erdőség - Page 4 28l73wo
Re: Hegyvidéki erdőség // Kedd Ápr. 09, 2013 11:12 am

Eltűnődtem szavain.
Igazából, én szívesen segítenék neki a farkasa rendszabályozásában, de tényleg nem az én feladatom. Ő Darren kölyke... a felelősség az övé. Nem volna kedvem ezért összeakaszkodni az Ikkumával. Mindenesetre, ha Ashley a későbbiekben igényt érezne, nyilván nem mondanék nemet, amennyiben Darrennel is egyeztettem. Noha, az én módszereim, nem túl maiak, nem túl korabeliek...
- Biztos, hogy kezesebb lenne. De azt se felejtsd el, hogy abban az esetben inkább tőlem tartana, mint sem tőled. Nem vagyok egy mentor típus, viszont az bizonyos, hogy neked kell őt legyőzni. Most még nehéz... De akaratosabbnak kell lenned, mint ő maga. Csak eleinte tűnik nehéznek, aztán már egyre jobban fog menni. - halkultam el, felengedve vonásaimra egy könnyed mosolyt.
- Szóval, Tarknak készülsz? - pillantottam fel rá oldalasan, miközben még mindig a lábát szorítottam. - Remélem, erős hozzá az idegrendszered. - nevettem fel játékosan, noha szavaimat komolyan gondoltam. - Csak azért mondom, mert erős hidegvér, és lelki nyugalom kell hozzá, hogy tudd végezni a... hogy is mondtad? Tarajosságot! Mi vagyunk a falka egyik kemény magja, akik harcolnak, vakulásig... Néha nagyon kemény helyzetekbe bonyolódva. De, ahogy elnézlek, van benned tehetség. - biztattam talán, mindenesetre tényleg így gondoltam. Az elszántsága, és akarata erősnek bizonyult, legalábbis eddig, ez pedig alapvető követelmény egy Tarknál.
Újabb kérdésénél megint rá emeltem acélos íriszeimet. Tetszett az érdeklődése, kevés kölyökben láttam eddig ilyesmit.
- Valami olyasmi. A dobótőrök keskenyek, jobban mozognak ezáltal a levegőbe. Gyorsak, és ha ügyes leszel, eltéveszthetetlenül célt érnek. A szúrópengék is hasonlóak, azzal a különbséggel, hogy a markolatuk biztosabb, erősebb. Így stabilabban a kezedben maradnak. Ez által pedig a találatod esélye is biztosabb. Közelharcban ezeket használjuk. A vágótőrök pedig... azok leginkább bicskák. Kétlem, hogy rájuk gondoltál volna. A vágópengéket túléléshez használjuk... élelem, fák aprításához. Amire te gondolsz, az ugyancsak a szúrótőr, amivel végzetes sebet ejthetsz. - zártam le végül a monológot. Igazából én több esetben stukkert használok, azonban elengedhetetlen, hogy pengékkel is dolgozzam. Sok esetben hatékonyabbnak bizonyulnak.
- Nincs baj. - válaszoltam egyszerűen, miközben igyekeztem őt talpra állítani. Igazából a fújtatásom oka nem más volt, mint hogy nem örültem neki, hogy lesérült. Nem azért, mert így nem tudtunk dolgozni, hanem mert szimplán nem fogadtam örömmel. A sebek kellenek, tudom én... De jobb lett volna, ha ez most nem így történik.
- Nem reménykedtem. Ha már eljöttünk, úgy fogsz hazamenni, hogy tudsz is valamit. - rántottam meg egyik szemöldökömet. Határozott volt hangom, és félreérthetetlen. Nem vagyok az a fajta, aki ennyitől elhátrálna, nem erre neveltek. Úgyhogy bizony folytatjuk a gyakorlást.
Ezért is adtam vissza a tőrt a kezébe, nem akartam leállni, mikor már egyre jobban ráérzett a dolgokra, miként kell használni a pengéket.
- Szóval sebesség... - fogtam rá kicsit erősebben derekára, szélesebben, hogy nagyobb legyen a mozgás tere a dobást követően.
- Ehhez semmi más nem kell, mint hogy minél hátrábbról indítsd a kezed, és annál később engedd el a tőrt. Tehát... minél nagyobb a hatótáv, az induló- és végpont között, amíg még tartod a pengét, annál gyorsabban fog nekifeszülni a levegőnek. Próbáld meg. A cél most nem érdekes... - hajoltam kicsit arrébb, hogy véletlenül se zavarjam őt a mozgásban. Ha pedig elhajította a gyilkos fegyvert, úgy már adtam is a kezébe a következőt, és így tovább... ameddig a negyedik penge is útra kelt.
- Néha mozdítsd meg a lábfejed. Mindjárt jövök. - azzal elengedtem őt, és az eldobott tőrök után mentem, majd sietősen vissza is tértem velük. Az egyiket ismét tenyerébe helyeztem, pillantásommal az övét keresve.
- Újra. Pörgessük egy kicsit. - mosolyodtam el szelíden, és vártam, hogy ismét nekifeszüljön a feladatnak... - Mehet! - emeltem meg megint egy hajszálnyival a hangomat, hogy egyre jobban érezze a nyomást, ami akár egy éles helyzetben előkerülhet. Igaz, ez kicsit más, de a hatás talán határos azzal...
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Kedd Ápr. 09, 2013 7:21 pm

- Körülmény és tálalás kérdése. Ha olyankor kapja el valaki grabancát mikor épp dacol velem, akkor mint egy gyerek érteni fogja, hogy miért kapta. – Mosolyodtam el. – De persze értem én, hogy nekem kell megvívnom vele és ebben Darren sem tud segíteni igazán. De attól még néha próbálom keresni a legrövidebb utat, még akkor is, ha rázósabb. * Ingattam meg a fejem. Buta szokás fejjel rohanni a falnak, de ne legyen már minden olyan könnyű. Bár csak azért sem, mert a könnyebb út, általában a leghosszabb. Csendesen hallgattam Olen összegzését, hogy milyen is Tarknak lenni, vagyis, hogy ez mit takar, és mi kell hozzá.*
- Egy jó pár éve, pontosabban lassan hét éve Harcosnak készülök csak épp a másik oldalra szántak. Hmmm… az utóbbi időben az idegrendszerem épp felmondta a szolgálatot. De tudom, hogy ez nem sokáig lesz már így. De köszönöm a biztatást. Csak, még Darren elé kell tárnom a terveim. Viszont ezt Én szeretném vele közölni, ha nem gond. * Kértem meg a férfit, hogy erről hallgasson még egy kicsit. Tudom, hogy beszélni fog Darrennel már csak az órák miatt is. De az talán nem lesz gond, ha nem mondja el, hogy mit beszéltünk. Én szerettem volna elmondani neki, hisz nekem a kötelességem és nem árt, ha tudja. Már csak az a kérdés, hogy miként tálalom neki. De gondolataim csak egy pillanatra kalandoztak el, s már vissza is tértek, ahogy kíváncsiságtól csillogó zöldes tekintetem a másikra emeltem és jól meg rágva magamban a szavait raktároztam el az információ köteget. Még ha a bicskáknál kicsit össze is szaladt a szemöldököm, de nem vágtam közbe.*
- Vagy épp kevésbé végezeteset, de ez csak használat kérdése. Viszont a keskenységet és maga a markolatot leszámítva nincs is különbség? A bicskák azok kicsik és a túlélésen kívül valóban nem tudom másra elképzelni. És mi van a kardokkal? * Na ilyenhez csak egy kiállításon volt szerencsém, azt is csak muszájból szóval akkor nem igazán figyeltem, hogy mit is magyaráznak. De maga a szúró pengéket ugyan ebben a méretbe képzeltem el, mint amiket most használunk, így lehet, ami nekem kell, az már abba a kategóriába tartozik. Bár a fene sem tudja, hogy mi alapján kategorizálják még azon kívül, hogy milyen célt szolgálnak.
Arra, hogy nincs baj, kicsit megkönnyebbülten bólintottam, de nem kérdeztem rá, hogy akkor miért sóhajtott. Szavaira csak vigyorogva, vidáman forgattam meg a szemeim.*
- Csak hülyéskedtem. Ha reménykednél azt valószínűleg érezném. Nem szeretek senki terhére lenni… * Persze ez csak egy tipp volt, hisz nem tudtam, hogy mennyi mindent érez meg a farkasom és abból mennyit tudok azonosítani. De így, hogy nekem nem volt s Olen sem húzta fel a pajzsát, talán tényleg megéreztem volna. S akkor kétség sem férhet hozzá, hogy már említettem volna a másiknak, hogy akár haza is mehetünk.
De ehelyett csak figyeltem, hogy miként kell a sebességet növelni és ebből értelem szerűen a visszájára fordítva a szavait kiderül az is, hogy miként lehet csökkenteni. *
- Tehát valahogy innen? * Kérdeztem rá azért, miközben a pengét tartó kezem úgy emeltem meg, hogy a csuklóm kicsit a vállam mögé kerüljön, hogy onnan indítva nagyobb lendületet kapjon. S ha bólintott, vagy korrigálta a kezem a megfelelő helyre, úgy el is dobtam, mind a négyet, amit a kezembe adott. Az útra, a célra nem figyeltem. Így, nem volt újdonság, hogy itt – ott kilengett és közel sem voltak egyenesek a dobásaim. Bár tény, a karom sem volt merev, de épp fix sem.*
- Rendben. * S ahogy elengedett, fél lábon megállva igyekeztem mozgatni kicsit a lábam néha-néha megemelve, vagy épp ránehezedve egy hangyányit, kicsit többet bírt, mint mikor felálltam, de még inkább hagytam, nehogy felszakadjon a még épp regenerálódott belső rétegek. *
- A ööö… hatótávval – kerestem meg azt a szót amit Ő használt. - sebességet adok neki, viszont a sebességgel növelhetem a hosszát is? Mármint, hogy ez befolyásolja azt is, hogy mennyire megy el messzire? * Kérdeztem mikor félúton volt visszafelé, hisz menet közben is lehet beszélni és ezért még csak meg sem kell állni. Ahogy visszaért, ismét ráfogtam a karjára és abba hagyva a lábam tornáztatását fogtam meg rendesen a pengét. A ráfogás egész jól kezdett alakulni, kevesebbet kellett rajta igazítani. Szavaira bólintottam, és ahogy megkaptam az ukázt, gondolatban jót kuncogtam, hisz a farkasomnál a reakció még „rosszabb” volt mint az elsőnél. Sejtettem, hogy ennek a mentális helyre rázása volt az oka, de én csak a kezem lendítettem. Az egyiknél azonban a gyorsaság miatt nem figyeltem és bár most nem sebeztem meg magam, de a csuklóm kilengett, ahogy szinte a lapockámtól indítottam és ez bizony elment oldalasan. De annyi baj legyen, nem álltam meg, csak egyszerűen nyúltam a felém nyújtott tőrért, hogy a maradékot is eldobjam ám már figyeltem arra, hogy csuklóm viszonylag fix maradjon és ne oldalra dobjak, hanem azért előre.*
- Még pár ilyen sor és a bögrém sem tudom megemelni. *Mosolyodtam el, és ez elárulhatta, hogy nem érdekel a dolog, csak nagy volt a csend. Apropó bögre. Egy tök vagyok, inni nem is hoztam. Összevont szemöldökkel tekintettem a másikra.*
- Csak én voltam olyan tök, hogy nem hoztam magammal inni? * Kérdeztem meg. Hisz indulás előtt nekem csak a kaja jutott eszembe, de azt elvetettem, mert akkor ettem és jó ha napi kétszer eszek. De hogy inni elfelejtsek hozni. Kész. *
- Szeretnék kérni még valamit, ha nem gond. – Sütöttem le a tekintetem egy pillanatra. – Én nem járok a városba, viszont nem ártana egy gyakorló cucc, hogy mikor egyedül vagyok is tudjak gyakorolni. Ha megígérem, hogy nem állítom magamba és senki másba sem beszereznéd nekem? *Ő valószínűleg többet jár bent, mint én, no meg nagyobb tapasztalata is van a dologban és nem áll és pislog bambán, hogy mit is szeretne.*
Vissza az elejére Go down
Olen Nacrosh
Renegát
Olen Nacrosh

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 347
◯ IC REAG : 372
◯ Lakhely : Észak
Hegyvidéki erdőség - Page 4 28l73wo
Re: Hegyvidéki erdőség // Kedd Ápr. 09, 2013 8:26 pm

Csak mosolyogtam rá, ahogy a farkasáról beszélt. Már nem igazán tudtam hozzáfűzni semmit se, így némi bólogatást követően rá is hagytam a dolgot. A bestiáját neki kell megismerni, és később irányítani. Ez talán idővel a leghálásabb feladat lesz, amire visszanézhet úgy, hogy már tudja uralni önmagát. Legalábbis én mindig örömmel nézek vissza...
A Tarkságot illetően azért elhalkultam, főként mert az őrzők jöttek szóba, amire akaratlanul is megszívtam a fogamat, noha csak halkan. Nem volt belük velük gondom, félre értésbe ne essünk. Egyszerűen csak jobb szerettem őket távol...
- Nyugi. Ez a te dolgod. Én csak az edzésekről fogok apáddal beszélni. - zártam le egyszerűen a témát végül, majd pár perc elteltével belekezdtem a pengékről való mesébe. Eleinte nem gondoltam, hogy képes leszek erről ennyit beszélni, de mivel ő is információ éhes volt, én pedig nem szándékozom huszonezerszer elmondani neki, hogy is van ez... így igyekeztem a leghatékonyabban előadni magamat.
- Amit a használathoz tudnod kell, nincs. Egyébként pedig persze, vannak még más különbséges is, mint például a pengék hossza, formája... De alap táv- és közelharchoz, ezek nem lényegesek. A kardok pedig... - vontam fel egyik szemöldökömet, ahogy rápillantottam. - ...már más téma. Azok csak vágó fegyverek. Szúrókard, csak a vívásban létezik, de nem hiszem, hogy muskétásnak akarnál szerződni. - mosolyodtam el barátságosan, hangszínem továbbra is halk volt, nyugodt. - Egyelőre ne keverjük a kettőt, Ash. - pláne, mert mind a kardokat, mind pedig a tőröket máshogy és másért használjuk. Nyilván a gyilkolás, vagy védekezés azonos bennük, de teljesen más mozgást, és figyelmet igényel.
- Nem vagy a terhemre. Még. - vigyorodtam el szórakozottan, miközben már a kezébe adtam az egyik pengét. Egyébiránt, tényleg nem zavart egyelőre az, hogy az egész napomat lefoglalja. Nem tűnt sem hisztérikusnak, sem akaratosnak. Már egy bizonyos határt nézve.
- Úgy-úgy. - bólintottam is, hagyva, hogy mind a négy tőrt neki indítsa a vakvilágnak. Egyre ügyesebbnek tűnt, noha ezt nem kötöttem az orrára. Tipikus helyzet lenne... megdicsérném, aztán a következőt máris a lehető legrosszabb módon rontaná el. Abból pedig nem kérek.
Eközben elmásztam a tőrökért, amik a fűben lapultak meg, egymástól több méterre terülve el. Nem volt ezzel sem gond, én mondtam, hogy ne a célt nézze, csak a sebességre koncentráljon.
- Ezért hívják sebességnek. - szólaltam meg kedélyesen, ahogy visszafelé haladtam, egyre közelebb érve hozzá. - Ha kisebb a gyorsulás, kisebb lesz a táv is. Ha pedig a lehető legnagyobb sebességet viszed bele, akkor a legtávolabb fog elrepülni. - álltam meg végül előtte, újra a kezébe adva az egyik pengét. - Szóval, igen. Befolyásolja. Most pedig dobj újra. - léptem el tőle, hogy újra neki lendüljön a feladatnak.
Ahogy a csuklója kilengett az egyik hajítást követően, nem állítottam meg. Megvártam, míg minden tőr elszáll a tenyeréből, és csak ezt követően emeltem rá szürkés íriszeimet.
- Nem rossz. Arra mondjuk figyelj legközelebb, hogy egyenesen repüljenek a pengék. Nem feltétlen a cél felé, csak ne lengjen ki se a csuklód, se a vállad. Magad mellől indítsd, és tartsd is meg az irányt. Nem fent... nem lent... - vigyorogtam játékosan, miközben mutattam neki -erősen illusztrálva -, hogy ne a feje fölött menjen el a keze, alul meg még véletlen se. Csak egyenesen...
- Nem baj az. Legalább érezni fogod, hogy milyen izmokat mozgattál. - mentem el eközben újra a tőrökért, majd visszatérve megkerestem Ash zöldes íriszeinek fényét.
- Csak te. - hajoltam le a táskámhoz - halkan felkacagva -, ami pár lépéssel arrébb fetrengett, majd kirántottam belőle egy ásványvizes üveget, és átdobtam Ashnek, amennyiben felém figyelt. Eközben elővettem még egy üveget, hogy én magam is megöntözzem egy kicsit a száradásnak induló torkomat.
- Kérj. - emeltem el végül a frissítő italt ajkaimtól, egyelőre csak a testem mellé lógatva le, visszatekerve rá a kupakot.
A szavain kénytelen voltam néhány másodperc csendre hagyatkozva elgondolkozni. Nem tudom Darren mennyire díjazná, ha a kölykének fegyvert adnék a kezébe... Ellenben, ha nem én adom, vagy ő kerít magának ,vagy simán kiveszi a konyhakést a fiókból.
- Elvihetsz majd két pengét, ha végeztünk. Ezért nem kell a városba bemászni. Ezek egyébként is gyakorló pengék, kevésbé sem olyan élesek, mint egy ezüstözött. - vágtam rá végül egyszerűen, megvonva kissé vállaimat. Újabbat kortyoltam még, majd a hátam mögött visszahajítottam a félig megfogyatkozott üveget a táskámra.
- Lábaddal mi a helyzet? - léptem Ash mellé, lepillantva az említett testrészre. - Életképes már? Mert, akár megpróbálhatnál most célra dobni. A sebességed már nem rossz. Mit szólsz? - vezettem át rá tekintetemet, kérdőn fürkészve íriszeit.
Amennyiben rábólintott úgy, megint a tenyerébe csúsztattam az egyik tőrt, és mellé állva, a célnak kinevezett fát kezdtem pásztázni.
- Tisztítsd ki a fejed. Csak a célt figyeld, semmi mással ne foglalkozz. A kezed egyenesen mozduljon. Egy síkban a fán ejtett hasítékkal. Hajrá! - és neki kezdhettünk egy újabb körnek, újabb egymást követő dobásoknak, noha ezúttal nem vettem kapkodóra. Fontosabb volt ,hogy felmérje a távot, és a célt, mint hogy a vakvilágba, csak úgy hajigálja a pengéket...
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Kedd Ápr. 09, 2013 9:44 pm

- Remek. * Mosolyodtam el szélesen, és bár észrevettem a reakcióját mikor megemlítettem az Őrzőket, de nem feszegettem. Felesleges lett volna, s ismerve magam és tudva azt, hogy mire képesek és egy ismeretlen elég nagy veszélyt jelent számomra, biztosra vettem, hogy csak egy tök értelmetlen és felesleges vitát vagy épp csak szócsatát eredményeznék. Hisz, farkasság ide vagy oda, van, ami nem változik. *
- Hmmm… pedig meggondolandó. Csini a zöld ruhájuk, pláne a tollas kalapjuk. * Kuncogtam el magam a muskétás megjegyzésre. De felfogtam, hogy az már – egyenlőre – lényegtelen a számomra, ahogy a további különbségek is a pengék között. Amit tudnom kell, azt ismertette már. S ezzel párhuzamba arra is rájöttem, hogy Olen nem fecseg feleslegesen. Utolsó szavaira azonban már csak bólintottam. Ha itt lesz, az ideje majd megtudom. Különben sem hiszem, hogy sok szükségem lenne rá. Elmúltak azok az idők, mikor holmi becsületsértést karddal vívott párbajjal rendezték.*
- Hát, ha negyven kilóm arra lesz, akkor gondolkozz el egy járókereten. * Na de hülyéskedés off, mert a végén messzire megyek és azt nem szeretném. Hmm… fura, érdekel, hogy ne menjek a másik agyára a szám miatt. Eh… pedig még Darren sem beszélt a buksimmal, hogy fogjam be, ha csak nem létfontosságú beszélnem. Nos, akárhogy is, azt hiszem ez csak annak a jele, hogy kezdem meg kedvelni a másikat. Hisz, az, hogy csak hozzá fordulhattam jelenleg, ha nem akartam Darrenhez nálam sosem volt ok, hogy oda figyeljek a másikra.
A négy tőr pedig közben átszelte a levegőt az új, mutatott indulási ponttal és a kérdésemre adott válaszára csak megforgattam a szemeim lemondóan.*
- Oké, hülye kérdés volt. Ilyenkor szólj rám, hogy gondolkozzak egy kicsit. A nyelvem gyorsabban pörög, mint a buksim. * Ismertem el, hogy előbb beszélek, és csak aztán gondolkozom. Oké, ez farkaséknál egy életbiztosítás, de nincs mit tenni ez általánosságba is kiterjed, nem csak akkor, ha érdekel valami. S újra a dobásokra koncentráltam. Vagyis inkább, akkor a kezemre, amíg újra indult mind a négy egymás után szelve át a teret. Kisebb hibával ugyan, de sikerült eldobálnom őket. A szavaira azonban figyeltem, hisz tudtam, hogy azért mert nem állított meg, még elfogja, mondani a hibám.*
- A francba, pedig azt hittem, hogy ha a fejem fölött kapálózok, akkor elérem az égi meszelő magasságod és nem kell majd lenézned rám. * Cincogtam fejem ingatva, hisz a törpe mivoltomnak köszönhetően, ha közel állt mindig fel kellett rá néznem. De na, leszek én még magasabb is ha nem a postás csinált.
Egy mosollyal nyugtáztam, hogy kettőnk közül Olennek legalább volt esze mikor indultunk, vagyis mikor összepakolta a cuccait. De hogy egyből kettőt pakolt, nos… ezek után mondja azt az ember, hogy nem figyelmes. A felém dobott üveget elkaptam és kicsit ki is lengett az egyen súlyom. Amit kicsit oldalra kitolva a lábam, próbáltam meg korrigálni.*
- Már el is felejtettem, hogy miért is jó az, ha valaki közelében van egy olyan ember, aki képes előre gondolkodni. Kösz. * S közben bizony lecsavartam a flakon tetejét, hogy igyak is, ne csak a szám járjon. Észre sem vettem, hogy mennyire szomjas vagyok ez csak akkor derült ki mikor úgy ittam, mint egy teve, akinek mind a két púpja szárazra tikkadt és épp próbálja pótolni. Persze aztán felötlött bennem, hogy lehet a regeneráció volt az, ami ennyi folyadékot vont ki belőlem. Közben, hogy levegőt is kapjak Olen elé tártam a kérésem és csak aztán tapadtam megint az üvegre, aminek végül aztán rácsavartam a tetejét és nem messze tőlem ledobtam a hóba, hogy ne legyen láb alatt, de azért könnyen elérjem, ha kell. *
- Rendben, és ha lesz sajátom visszaszolgáltatom. * Mosolyodtam el, de legalább meg van a napi plusz programom. Ahogy a lábamra terelődött a szó, kissé megmozgatva a lábujjaimmal martam a hóba, majd pedig picit visszafeszítettem.*
- Hát… még tátog. De nem annyira vészes, szóval meglehet próbálni. A fájdalmat meglehet szokni, ha meg vérezni kezd akkor… akkor így jártam. * Tekintettem fel rá miközben könnyedén vontam meg a vállaim és kicsit sem érdekelt. Persze, ha azt akartam, hogy használni is tudjam még mielőtt elvettem volna a tőrt párszor kicsit ránehezedtem és megpróbáltam rugózni rajta. Ahham, hogy a fene essen bele, ez még mindig sajog. Na de legalább érzem, szóval használható. S egy mélyet lélegezve igyekeztem legyűrni a feltüremkedő sóhajom és kissé megkeményíteni a vonásaim is, hogy ne igen látszódjon rajta semmi. A pengét végül elvéve hallgattam végig az iránymutatásait. Bal lábam kicsit előrébb helyezve, hogy a kezemmel együtt, ahogy lendülök, azon legyen a súlyom, míg kezdésnél a hátsó lábamon. Tekintetem a célra szegeztem, s magam mellett tartva a kezem próbáltam vele egy magasságba helyezni. S végül, mikor úgy véltem, hogy ez hellyel – közzel meg van, csak eldobtam a pengét. A csuklóm és a vállam fixálva volt, még ha nem is eléggé. S ahogy lendítettem a kezem a lábamra nehezedve lendültem egy ideig a tőrrel, míg azt az útjára nem engedtem a korábbi gyorsasággal ötvözve, hisz ezzel megy messzebb is. Ezt a folyamatot megismételtem még háromszor és csak az első kettőnél rándult az arcom fájdalmasan, hisz, ahogy csak a feladatra koncentráltam megfeledkeztem a vonásaim kordában tartásáról. De Olen mellett vagyok és nem épp egy olyan emberrel szemben, aki előtt titkolni kéne, avagy épp gyengeségnek mutatkozna meg, így nem is foglalkoztam vele. Továbbra is csak a cél volt egyedül és az újabb tőr mely felé hasít. Kifújva magam tértem vissza a jelenbe és mértem fel, hogy miként is sikerült. Nos egy a földön, egy túl magasan, egy túl alacsonyan a negyedik meg nagyon szélen, bár ott már a magasság meg volt. *
- Tűrhető… - állapítottam meg kissé oldalra biccentett fejjel – Viszont ezt a kört még meghagyom neked. * Tekintettem fel Olenre, hogy Én mire oda bicegek, meg vissza lemegy a nap.*
Vissza az elejére Go down
Olen Nacrosh
Renegát
Olen Nacrosh

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 347
◯ IC REAG : 372
◯ Lakhely : Észak
Hegyvidéki erdőség - Page 4 28l73wo
Re: Hegyvidéki erdőség // Szer. Ápr. 10, 2013 12:16 pm

Az események pörögtek, én pedig hol eltökélten magyaráztam a dolgokat, a tanítás alapjait, vagy épp a pengék sajátosságát, hol pedig kedélyesen vigyorogtam. Igazából jól éreztem magam, Ash remek kölyök. Legalábbis az utóbbi pár évtizedben kevés olyannal találkoztam, mint ő.
Tetszett a benne nyüzsgő akarat vágy, és határozottság, még akkor is, ha mindehhez hozzájárult a letapaszthatatlan szája. Még ez se zavart. Sőt, valójában remekül szórakoztam rajta, már egészséges kereteken belül.
- Ugyan, azért vagyok itt, hogy kérdezz. Abból is tanulsz. A kardokat pedig, azért mondtam, hogy hanyagoljuk egyelőre, mert összezavarna. Ha majd megakarod tanulni, szólj. De most napoljuk el. Mellesleg... szerintem jobban járnál, ha legközelebb lőni akarnál tanulni. - vigyorodtam el kedvesen. Természetesen nem kötelező megfogadnia a szavaimat, egyszerűen csak - szerintem - jobban jár, ha a stukkerek használatát sajátítja el idővel. Egyszerűbb is velük játszani, ami azt illeti...
Játékos "kifakadására" megint kénytelen voltam elengedni egy elszélesedő mosolyt. Tekintetem az övébe szaladt, mialatt fejemet szórakozottan megingattam.
- Ha gondolod berogyaszthatom a térdeimet, de hosszú távon lehet úgy is maradok. - viccelődtem egy kicsit, ahogy meglapogattam lapockáját. Egyre közvetlenebbé váltam irányába, amivel nem is volt gond. Noha, még engem is meglepett, hogy ennyire jól kijövök vele, de azt hiszem, ezek a dolgok már régóta bebizonyosodtak, hogy nem kor függők. Én pedig abszolút nem vagyok az előítéletek híve.
Az italra való utalás során mosolyogva dobtam át neki az egyik üveget. Nem vagyok túlságosan figyelmes típus ,de edzeni mindig hozok magammal valami löttyöt, ami felfrissít. És mivel tudtam, hogy nem leszek egyedül, ezért meg mertem kockáztatni, hogy bepakolok még egyet. Hátha szükség lesz rá. És a helyzetet tekintve: jól tettem.
- Nincs mit. - egyenesedtem ki, ahogy leküldtem egy adagot a torkomon. Igazán jól esett, kezdtem már lassan száradásnak indulni.
- Ráérsz. Előbb használd biztosan ezeket, aztán jöhet a saját, komolyabb penge is. - kacsintottam egyet, miközben már visszadobtam a táskámba az ásványvizet, lassan Ash mellé lépdelve.
- Vérezni már csak nem fog. - reagáltam a lábát illetően. - A hó segít lefagyasztani a véráramot. Elvileg. - vezettem fel tekintetemet lábáról, arcára.
Aztán megint belecsaptunk... Egyik tőr a másikat követte, és ezúttal már fát is ért, majdnem mindegyik. Halovány, rejtett mosollyal nyugtáztam a látványt, majd indultam el a pengékért, hogy összeszedjem őket.
Visszatérve ismét Ash kezébe adtam az egyiket.
- Nem szar... - dünnyögtem mély baritonnal, habár hangomból kihallatszott némi elégedettség. - Csináld újra. És most te fogd a többit is. - nyújtottam át neki a maradék három tőrt. - Így te irányítasz mindent. Az erőt, a sebességet, a lendületet, és az időt, amivel nekimész a feladatnak. Ja és... - léptem el tőle egyet. - A sebesség már egész klassz, a lendület is. Kicsit több erőt vigyél bele, és ne veszítsd el a célt. - azt már direkt nem mondtam, hogy a farkasát is használja. Pedig sokkal egyszerűbb dolga lenne, ha tökéletesen a bestia szemén át látna, és célozna. De ez még ráért.
- Na lássam. - szegtem fel szórakozottan államat, karjaimat összekulcsolva mellkasom előtt.
Már nem emeltem meg a hangomat, innentől kezdve, teljesen szabad kezet kapott, hogy önmaga irányítson mindent. Rá kell éreznie minden apró mozzanatra ahhoz, hogy a végén sikerrel járjon. Nem kell ehhez feltétlen hosszú, rögös út, hiszen ahogy elnéztem, elég gyorsan tanul, és ügyesen próbálkozik.
Az egyik dobás előtt hirtelen elkaptam lendülő karját, és megcsavartam benne a pengét úgy, hogy az ujjai ezúttal ne sérüljenek.
- Lejjebb... - sziszegtem, majd hagytam is magára, hogy tovább hajigálja a tőröket. Ez a kis közjáték mindössze azért kellett, mert így esélyesebb, hogy célt talál vele.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Szer. Ápr. 10, 2013 4:53 pm

*Már nyitottam is a szám, hogy válaszoljak Olennek de aztán elhallgattam. Kissé megrágtam magamban a szavait és bár még mindig ugyan azt mondtam volna, de lássuk be, ostoba kijelentés lett volna a részemről, ha figyelembe veszem, hogy ki tudja meddig élek. Saját elméletem szerint nem sokáig, de ezt nem tudhatom előre. Így kicsit máshogy feleltem, miközben oldalra biccentett fejjel válaszoltam.*
- Nem olyan könnyű összezavarni, de nem ismerem a pengéket, szóval napoljuk. Ami pedig a lő fegyvert illeti… hangos, végzetes de leginkább gyors. * Jó, a hangos nem csak a figyelem felkeltés miatt került bele, hisz James Bond is hangtompítóval dolgozik. De a hallásom még néha idegesít. A másik két opció már jelenleg inkább csak a hátrányomra volt.*
- Ha az kell, az íjtól kezdve az összes létező fegyverrel megtanulok bánni, hogy hatékonyabb legyek. De most a pengékre van szükségem. Ezért vettem előre. De, miért lenne jobb?* Kérdeztem, hisz tagadhatatlan tény, hogy nem értettem, hogy miért javasolja a másik fajta fegyvert. Persze nem vetettem el az ötletet, úgy, ahogy első nekifutásra akartam. Butaság lett volna elutasítani egy olyan anyagot, ami akár jól is jöhet a jövőben. Na de a megjegyzésére csak nem tudtam befogni.*
- A Te korodban ezen nem csodálkoznék, de ismerek egy jó terapeutát. Egy állat, de engem is helyre rakott egy félre sikerült gimnasztikai bemutató után… * Haraptam az ajkaimba, ahogy a mondatom sem ért véget. Bár nem is volt fontos, azonban az már igen, hogy kikotyogtam a gimnasztikát. Oké, Olen elég „érett” és biztos nem ez lesz az, ami miatt esetleg leírna. De nem venném jó néven, ha ez miatt a céltábla közepében lennék, ha heccelésekről van szó. De inkább mással foglalkoztam, hogy ne mondjak túl sokat. Először inkább az szomjam oltásával és Olen szavaira csak bólintottam. Nem sietettem én a dolgot, legalábbis ami a saját pengéket illeti. Ezt még be kell adagolnom Stevennek. Hogy én mennyire utálom, hogy zárolták a számlám, míg lefolynak a hivatalos ügyek. *
- Ha teljesen lefagyassza akkor nem jut bele vér, ergo nem érzem így megtartani sem tud. * Vontam össze a szemöldököm, de persze ha látná a bizonyítványom. Nos, inkább ne lássa, de a lényeg, hogy csak tippeltem. De az sem lepne meg, hogyha butaságot mondtam volna. Elvégre a Biológia óráimon egy dolgot tanultam meg, még pedig, hogyan kell puskázni. De itt nem lehet, szóval újra dobtam a tőröket a felesleges vérkeringésről való fecsegés helyett. Ahogy átszelték a távot, mint mindig most is magam ítéltem meg a teljesítményem. Persze, nem voltam megelégedve vele, de volt olyan rossz, mint elsőre, még ha a tökéletestől messze is állt. S azt a szintet talán nem is fogom elérni. De Olen megjegyzésére rá pislogtam. De szó nélkül hagytam a dolgot és inkább elvettem a tőrt azaz, a tőröket. Hisz, mint kiderült már teljesen egyedül kell megoldanom a dolgot. Szavaira figyeltem és egy aprót bólintva jeleztem, hogy az erőmre (is) fogok figyelni. Annak ellenére, hogy egyébként eddig is igyekeztem figyelni, csak épp úgy látszik, hogy az emberi felem ide kevés. ~ Na kislány, most segíts vagy vegetáriánus lesz belőled és legelhetsz gazt.~ Bíztam benne, hogy ez majd meghatja, de hát ha még érdekelné is a dolog. No mindegy. Tekintetem elkapta Olen mozdulatát és csak vidáman ingattam meg a fejem.*
- Ritka fazon vagy… *Jegyeztem meg, miközben visszafordultam előre, hogy valóban neki lássak a feladatnak. Hogy miként értettem? Nos, valahogy biztosan, de most dolgom van szóval… Miután megigazítottam a kezemben a három tőrt, úgy, hogy kényelmesen és lehetőleg sérülés mentesen tudjam majd elvenni azokat. Tekintetem a célra szegeztem és igyekeztem felvenni a korábbi test és kéztartásom is. Ahogy eldobtam a pengét, a lendülettel együtt igyekeztem több erőt is belevinni, úgy, ahogy azt kérte korábban a férfi. Viszont a találataimra nem figyeltem, mármint arra, hogy miután elengedtem célt talált-e, csak monoton – ám nem unottan – nyúltam a következőért és az azt következőért, hogy eldobjam.*
- Mi a… * Pislogtam meglepve oldalra, ahogy a férfi elkapta a karom, hogy igazítson egy kicsit rajta. De a sziszegésére csak összevontam a szemöldököm. Kezdené elveszteni a türelmét vagy mi? De, ez rá ér, most csak a megadott helyzetből ledűltem és miközben eldobtam igyekeztem a felszín közelébe hozni a farkasom is, hátha hajlandó lesz egy kicsit rám is figyelni. S ugyan ezt megtettem az utolsóval is, a korábbi mutatott helyről. Majd Olenhez fordultam.*
- Legközelebb azért figyelmeztethetnél, mert ha véletlen kicsit jobban elmerülök még a végén támadásnak veszem és az fájni fog… nekem. *Kissé zord monológom azért kiegészítettem és az utolsó szóhoz már egy mosoly is társult, annak ellenére, hogy tekintetemben ott maradt a szavaim komolysága. S a mosoly is inkább csak arra szólt, hogy tudatában vagyok annak, hogy én húznám a rövidebbet, de azért nem szívesen kockáztatnám, hogy véletlen támadásnak ítéljem meg a hasonló tetteit. Jamie pont elég volt, arra, hogy Darren türelmét kimerítsem. Nem biztos, hogy okos dolog lenne még egy falkatagnak ugrani, pláne nem egy olyannak, akit még kedvel is és nem mellesleg egy Tark.*
Vissza az elejére Go down
Olen Nacrosh
Renegát
Olen Nacrosh

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 347
◯ IC REAG : 372
◯ Lakhely : Észak
Hegyvidéki erdőség - Page 4 28l73wo
Re: Hegyvidéki erdőség // Pént. Ápr. 12, 2013 12:08 pm

- Lehet, hogy nem könnyű összezavarni, de ne próbálkozunk most vele. Egyébként meg azért ajánlottam a stukkereket, mert sokkal pontosabbak, gyorsabbak, és alattomosabbak. Habár, nem tudom mi a célod a tanulással, a tőrökkel. De, akár harc, akár önvédelem, én a helyedben a fegyverekre is rámennék. - vontam vállat egyszerűen. Igazából semmi közöm hozzá, hogy miért akarja elsajátítani a pengék forgatását, ahogy ahhoz sem, hogy érdeklik-e egyáltalán a pisztolyok és társaik.
Az, hogy az én koromban nem csodálkozna, akaratlanul is vigyort csalt az arcomra. Habár, nem állt szándékomba kifejteni, hogy ebben a korban - vérfarkasként - mennyivel erősebbek és stabilabbak, mind az izmok, mind pedig a stabilitás.
- Gimnasztika? - pillantottam át rá, egyik szemöldökömet megrántva. - Az tök jó... Mármint, ezek szerint elég hajlékony voltál emberként is. Ez farkasként sokat fog segíteni. Főleg, hogy Tark akarsz lenni. - na igen... nem egyszer megesett már, hogy lankás hegyoldalon, barlangokon át vezetett az út. Oda pedig olyan művészien kellett néha behajtogatnunk magunkat, hogy az valami félelmetes volt... De persze, a hajlékonyság tűzerővel szemben is marhára előnyös dolog tud lenni...
A lábát illetően azért már nem voltam annyira vidám, tekintve, hogy jobban örültem volna neki, ha egyben marad a mai edzés folyamán, de már kár ezen sopánkodni.
- Teljesen nem fogja lefagyasztani. Annál sokkal forróbb a hőmérsékleted. Már nem vagy ember. Mindenesetre, ha már okésnak érzed, vedd vissza a cipőt. - jegyezte meg egykedvűen, tárgyilagosan.
Végül elmásztam a pengékért, és visszatérve az összeset Ash kezébe adtam. Ideje lesz egyedül mozgatnia őket, ráérezni a tempóra, a fogásra, és az egész műveletre.
Vidám szavaira lejjebb hajtottam a fejemet, szórakozott képet vágva.
- Ritka... Mint az arany farkas. - kacsintottam is mellé egyet. Egyébként valóban, nem hétköznapi a bestiám rézarany bundája, ellenben - bár sokan mást állítanak - igazán jól lehet vele rejtőzködni. Akár hóban, akár avarban.
Eközben már repültek is tőrök, ívesen követve egymást, mígnem meg nem állítottam Asht a mozdulatban. Nem azért, hogy kizökkentsem, egyszerűen nem akartam, hogy újra megvágja magát, így pedig talán meg is érti, ráérez végre, hogy kell tartani a pengét dobás előtt.
Aztán az is elrepült, mint egy kilőtt ágyúgolyó. Már látszólag is egyre ügyesebb volt a kölyök ,ez pedig újabb elégedettséggel töltött el. Épp indultam volna összeszedni a tőröket, mikor Ash szavai a dobhártyámba értek. Visszafordultam rá, ahogy ő ezt felém tette meg.
- Ugyan... Pontosan tudod, hogy nem támadnálak meg. A tudatod pedig legyen már erősebb, mint az ösztönöd. - borzoltam bele hajába játékosan, figyelve rá, hogy azért ne kócoljam össze. - Egyébként meg nem bántatnálak akkor sem, ha hirtelen átdobnád magadat farkasba, vagy szimplán nekem jönnél. Lefoglak, ha túlságosan kapálózol és kész. Annál fontosabb volt, hogy végre érezd, hogy fogd a pengét. - billentettem felé fejemet, majd lassan hátrálásba kezdtem, elmászva újra a pengékért.
Visszatérve újfent Ash kezébe adtam őket, közvetlenül mellé állva oldalasan.
- Célra tarts. Most már próbáld meg a közepébe lőni. És vedd fel a cipődet. - villantottam le lábára íriszeimet, majd vissza arcára.
- Mostanra értened kell a mozgást, az erőt, és a kifejtett sebességet. A célt pedig látod, szóval ne lányoskodj tovább, hanem adj bele mindent. Meg tudod csinálni. - mosolyodtam elvégül biztatón, hiszen tudtam... menni fog neki. Amit eddig csinált, sokkalta jobb volt, mint sok más kezdőnél, úgyhogy mertem remélni, hogy ez kicsit megmozgatja őt, mind emberileg, mind farkasilag.
- Ja, és ha... nem talál legalább egy, akkora következő sorozatnál, én leszek a céltáblád. - vigyorodtam el sunyin, ravaszul. Igazából, ha így is lenne, nem tudtam meghatni. És neki is talán jobb lenne, ha élő húson gyakorolna. Mindenesetre ösztönzésnek így is, úgy is jó volt. Aztán elválik mennyire vált be...
- Toljad... - sziszegtem még, és már vezettem is át szürkés lélektükreimet a fára, várva, hogy meginduljanak a pengék egymás után...
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Pént. Ápr. 12, 2013 9:28 pm

*Mikor kitért arra, hogy nem tudja, hogy miért ez a nagy tanulás önkénytelen is lesütöttem a szemem. Nem szokásom hazudozni, de mivel nem konkrét kérdés volt, így nem is volt rá szükség, hogy válaszoljak. Nem tudtam, hogy miként reagálna az igazságra. Nem, nem tartottam Tőle, hisz farkas és talán még meg is értené, de attól még volt bennem egy kis tartás. S ezért jobbnak láttam, ha ez valóban csak az Én és Darren titka marad. Ahogy végzett csak felpillantva halványan elmosolyodtam.*
- Ráfogok. Mients úgy látod, hogy a pengékből eleget tudok, és már megy annyira, hogy képes legyek egyedüli gyakorlással is tovább fejleszteni, akkor az lesz a következő. Márha, akkor még lesz türelmed hozzám vagy fogsz tudni valakit mondani, aki segítene. * Vált a mosolyom vigyorrá. S ahogy a gimnasztikára kitért, visszakaptam a tekintetem rá és ahogy folytatta némi megkönnyebbülés lett úrrá rajtam, de csak egy picit.*
- Voltam… A balesett óta nem csináltam és a farkasommal meg már csalás is lenne. Hisz miatta sokkal jobb az egyensúlyom és a reflexeim is többek között. Nem hiszem, hogy folytatnám, és amúgy sincs kedvem mindenkinek neki ugrani, aki esetleg úgy gondolja, hogy jó heccelés téma. Rövid időn belül a bundám bánná, emberként sem viseltem jól, ha rajtam élcelődtek. Már pedig volt benne részem bőven, mikor fogszabályzót hordtam. Nem épp repesnék örömömben, ha ez kiderülne.* Húztam el keserűen a szám. Persze régen volt és már akkor is megtudtam magam védeni. De akkor még nagyon sok idő kellett mire valaki átlépte a türelmem, na ez a határ ma már nagyon vékony lábakon áll és könnyen elpattan. Tuti, hogy valaki megunná előbb vagy utóbb, hogy kakaskodom.
A szavaira bólintottam, és ahogy elment a pengékért csak néztem miközben igyekeztem magamban rendezni a gondolataimat. A lábam kissé megint megmozgattam és egy vigyorral vettem tudomásul, hogy szinte már majd nem teljesen összeforrt. Ha volt valami, amit szerettem a farkas létben ház ez oda tartozott. Kicsit rá is nehezedtem és újabb rugózásnál már csak elenyész volt az inger, amit a megterhelésem okozott. De azért még vártam egy kicsit. A megjegyzésére kérdőn szaladt fel a szemöldököm, de a kacsintására már el is kaptam a tekintetem. Arany farkas? Ezt meg mégis hogy értette? S inkább foglalkoztam azzal, hogy eldobjam a fegyvereim. Egészen addig, míg el nem kapta a kezem. Amivel bár nem ezt akarta valószínűleg de kicsit visszarántott a jelenbe. A válaszára azonban csak még jobban összeszaladt a szemöldököm.*
- Reflex és mit sem ér a tudat, ha épp nem kapcsolt még vissza. * De mikor megborzolta a buksim, zordság ide vagy oda, de elnevettem magam. S talán nem is olyan meglepő, hogy nem kezdtem el egyből a hajam igazgatni. Nem érdekelt.*
- Az utóbbi valószínűbb, a farkasomat nem izgatod. * Vontam meg könnyedén a vállaim, na de ahogy befejezte, hogy akkor sem bántana, csak lefogna, mint egy hisztis kölyköt kitágult szemekkel, hitetlenkedve pislogtam rá párat. Na, nem azért mert hiányzik a fájdalom, hanem csak, maga azért, hogy ennyire alábecsül. Oké, tudtam én, hogy ez így is van, de akkor is. De még mielőtt megszólalhattam volna már hátrálni kezdett és bizony lehajolva gyúrtam egy hógolyót és dobtam utána a hátsóját eltalálva. (Megjegyzem, hogy a lábára céloztam, csak nem úgy jött össze.)*
- Ezt csak azért, mert még nem tudok utánad futni és magam belevágni a hóba. * Öltöttem rá nyelvet. De aztán már a vizemért hajoltam, hogy igyak egy kortyot, míg visszaér. S felegyenesedve hallgattam a további feladataimat, a pengéket átvéve a lábamra néztem és megvonva a vállaim nyújtottam neki vissza. Aztán pedig letelepedve a hóba felvettem a cipőm, persze letehettem volna magam mellé is addig, de ne legyen vizes, ha nem muszáj. Közben pedig figyeltem a szavaira, ám újra sikerült megnevettetnie az első blokkolásom után, a lányos megjegyzésével. *
- Tudod Olen, menj a fenébe. De külön élvezni fogom, mikor végre szétrúghatom a segged. *Vigyorodtam el, miközben felálltam és újra átvettem a pengéket. Tekintetem és a vonásaim is elárulhatták a másinak, hogy csak a fele volt vicc. Még hogy ne lányoskodjak, ez kész. Eddig pont erről akartak meggyőzni, hogy legyek kicsit lányosabb. Élvezet, mikor az ember lányát kétfelé húzzák aztán meg csodálkoznák, mikor az felé húz jobban és azt kedveli meg, aki nem akarja megváltoztatni. Kezemben eligazítottam a tőröket csak úgy mint korábban is tettem, és a kezembe véve az elsőt emeltem fel mikor meghallottam Olen szavait.*
- Hmm… már ezért megéri elcseszni ezt a sorozatot. * Szóltam vissza kicsit sejtelmesebb hangon halványan elmosolyodva, de tekintetem nem vezettem rá. Hát most na, oldódtam a társaságában azonban a szemeimen látszódott volna, hogy kicsit sem akartam a férfit használni céltáblának. Oké, bénázok, és nem találok, meg nem lenne sok baja. De ha már egyszer sebet ejtek rajta, azt ne így tegyem hisz akár véletlen találhatok is. Igazán Murphyre vallana. De kivételesen nem érezhette a másik, hogy most csak ugratom vagy sem, hisz valóban eljátszottam a gondolattal, de csak azért, hogy milyen lehet a hangja, ahogy… Na jó, ne ábrándozzak már itt mert jövőre is csak itt fogok állni és a farkasom is felkeltem megint.
Tekintetem, ahogy eddig is most is a célon volt, míg felvettem a korábbi állásom. Magam mellé emelve a kezem, a korábban mutatott magasságban belőve a célt fújtam ki magam és a következő pillanatban már lendültem is, hogy a súlypontom is áthelyezve nagyobb lendületet adva neki hajítsam el, hogy az a fába csapodva álljon meg. A következő penge már ott is volt a kezemben és megismételve a mozdulatokat még több erőt vittem bele. De a második sem a célt találta el, hanem bár vonalban volt, de mellé ment egy pár centit. ~ Hallod, tényleg tehenet csinálok belőled.~ Morogtam, ahogy már nyúltam is a harmadikért. Egy pillanatra azonban megakadtam. Fejem oldalra kapva, vigyorodtam el, miközben a kezem leengedtem. Tőlem balra a fák között valami motoszkálni kezdett. Fogalmam sincs milyen állat lehetett, de se nem nyúl, se nem szarvas azt megismertem volna, hisz volt már hozzá szerencsém. De valami kistestű, fogpiszkálónak se érdemes teremtmény lehetett. Máskülönben már nem állnék itt, hanem ott lennék bundában, hisz a farkasom nyomban rávetette volna magát még úgy is, hogy alapjaiban tart Olentől. De ehelyett csillogó tekintetem Olenre emeltem. Egy dolog volt más, hogy bár kissé vidáman csillogott, azonban sárgák voltak. Nem tudtam, hogy meddig tartja a felszínen a lény a bestiám így nem vesztegettem az időt. Kezem ismét dobásra emeltem, ahogy visszavezettem a tekintetem a célra. A fülemben pedig az apró szívdobbanások szinte dobként verte az ütemet, ahogy a bennem motoszkáló farkas is érdeklődve szaglászott az irányába. De sem a hallásomra, sem a szaglásomra nem volt szükségem, azonban a látására már annál inkább. Amivel ismét bemértem a célt, s még egy kicsit igazítva a magasságon hajítottam el a tőrt. Ezúttal már nem csak a látását, hanem az erejét is kihasználva, amit így adott. S nyomban, meg is ismételtem az utolsóval is még mielőtt tényleg bemondja az unalmast és visszasétál a kalitkájába. Ahogy eldobtam, visszaléptem és kissé oldalra biccentett fejjel néztem a dobásaim.*
- Hát… azt hiszem ezt megúsztad. Milyen kár…* Húztam el a szám, mintha valóban bánnám, hogy az utolsó kettő tényleg betalált. Bár, az egyik kicsit feljebb volt a hasítékban, míg a másik alatta. Ám, a hasítékban volt és nem mellette valahol, mint az első kettő. Azonban pontosan érezhette, hogy egyáltalán nem sajnálom. Viszont az is feltűnhetett neki, hogy egyáltalán nem érezhette azt belőlem, amit a sikerélmény ki vált valakiből. Nem ugráltam örömömben, nem voltam boldog, nem voltam elégedet sem, de legfőképp az önbizalmam nem érezhette nőni. Nagyon is jól tudtam, hogy csak is a farkasomnak köszönhettem azt, hogy talált. Ráadásul nem is egymás mellé ment, mint ahogy Olennek korábban. Hát igen, elég magas a mércém pláne, ha önmagamról van szó.*
- Elmegyek értük, hátha addig visszahúzódik… * Nem fejtettem ki, hogy mi, elég nyilvánvaló volt. Csak elsétáltam – olykor kissé bicegve, mikor rosszul léptem – a Tőrökért, hogy kirángatva ugyan ezt megtegyem visszafelé is. De a fene se tudja miért fél úton kissé elbizonytalanodtam és tekintetem az égre emeltem egy pillanatra, kissé hunyorítva, ahogy a tiszta kék égre néztem. De nem láttam semmit, mégis… olyan furcsán éreztem magam és a farkasom is visszavonulót fújt. A mellkasom szorítani kezdett, és még a hátamon is felállt a szőr, pedig aztán emberként ez érdekes kiváltani. Fejem megrázva, egy mélyet sóhajtva fejeztem be az utam. Olen előtt megállva végül kiböktem.*
- Nézd, ne röhögj ki… de van itt valami, vagy valaki, vagy csak közeledik... nézd, nem tudom megfogalmazni. – Túrtam kissé a hajamba zavartan. Nem tudtam volna elmagyarázni… - De a farkasom visszavonulót fújt és olyan furcsa volt, ahol megálltam. Egyszer majdnem megütöttem a bokám még emberként, mert nem hallgattam a megérzéseimre. Gondoltam szólok… * Tekintettem a szemébe komolyan, talán komolyabban, mint azt várni lehetne egy korombeli lánytól, pláne egy alig két hónapos farkastól. De végül csak megingattam a fejem. *
- Mindegy… folytassuk. Még egyszer? * Tekintettem rá, bár emberi lelkem nem nagyon nyugodott le. De végül is mi bajom lehet? Ott még jelen volt a farkasom is, és így sem hallottam semmit. Talán csak megfog jönni, vagy nem tudom… mindegy is. *
Vissza az elejére Go down
Olen Nacrosh
Renegát
Olen Nacrosh

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 347
◯ IC REAG : 372
◯ Lakhely : Észak
Hegyvidéki erdőség - Page 4 28l73wo
Re: Hegyvidéki erdőség // Hétf. Ápr. 15, 2013 1:04 pm

Csak egy biccentéssel jeleztem, hogy értettem, hogy idővel majd rááll a fegyverekre is. Nem mintha engem ez annyira érintett volna, tekintve, hogy csak segítek neki. Egyszerűen csak tanács volt, aztán vagy megfogadja, vagy nem... Egyébként sem tudom minek tanul ennyire, egyszerűbb betudnom annak, hogy a Tarkság miatt. Mindenesetre a bólintásomba az is beletartozott, hogy természetesen abban az esetben is szívesen segítek neki. Már, ha éppenséggel nem szakad rám száz másik teendő.
A gimnasztikával kapcsolatosan csendesen hallgattam őt, bár erre sem reagáltam többet, mint az előző szavaira. Sőt, erre talán még annyit sem, leszámítva, hogy önmagamban erősen helyeseltem. Hiszen, farkasként a sportok már sajnos csak úgy képviselhetők, ha hobbiból csinálja az ember, vagy ha minden vér és egyéb vizsgálatot eltusolnak... Elég necces, valljuk be. Én magam sem próbálkozom - többek között emiatt - már a sportokkal.
- Majd idővel ráérzel... - jegyeztem meg, ahogy már összes penge elszállt a kezéből. - Pár év múlva már pontosan jelezni fognak a vészjelzőid, ha valós támadás közelít feléd. Ez olyan, mintha egy láthatatlan péklapáttal fejbe vágnának. - tettem még hozzá csak úgy plusz információként, vigyorogva továbbra is, miközben újra megindultam az eldobott tőrökért. Az, hogy a farkasát nem izgatom, kifejezetten hidegen hagyott. Főleg, mert nem is állt szándékomban felkelteni az érdeklődését. Ha úgy alakul, majd megismerkednek közelebbről, de ehhez volt a legkevésbé kedvem.
Eközben hallottam már a felém szálló hógolyót, amint áthasítja a levegő parányi atomjait, de nem foglalkoztam vele. Így viszont sikerült eltalálnia a hátsófelemen, amire az ütődést követően hátra pillantottam - már ahogy tudtam, mivel nem vagyok gumiból -, és egyszerű mozdulattal lesöpörtem nadrágomról a hótörmeléket. Pillantásom még felsiklott Ashre, majd egy rövid, villanó vigyor után, már haladtam is tovább.
- Minek futnál utánam? Helyből is belevághatod magad a hóba. - nevettem fel, miközben már a pengékkel sétáltam visszafelé. Igazából kicsit kiforgattam a szavait, de tulajdonképpen mindkét oldalról helyén valók voltak. Tekintve, hogyha utánam jön is esélyes, hogy ő kerülne a havas talajra...
Szavaira, miután felvette a cipőjét elvigyorodtam, kisebb nevetést hallatva.
- Nos, ott leszek, mikor szétrúgod a seggem. - kacsintottam is rá, tovább feszítve a kirajzolódott vigyort képemen.
Aztán vártam, hogy belekezdjen, tudatában annak, hogy a következő célpontja én leszek, ha ezúttal nem figyel eléggé. Ösztönözni próbáltam, az ilyesmi elengedhetetlen, elvégre ott van benne... ott van minden. Csak el kell hinnie, hogy menni fog...
És lám... az újabb dobások nem csak, hogy erősek voltak, gyorsak... de majdhogynem tökéletesen betalálták a fán tátongó hasítást. Arcomon halovány mosoly tündökölt fel, noha nem látszott túlságosan. Kár volna - mint már mondtam - ezerrel dicsérni őt, hogy azt követően visszaessen a lendülete. Ilyet nem játszunk.
- Igen... eléggé kár érte... - oldalvást sandítottam át rá, kisebbet sóhajtva szavaim mellé.
Egyelőre nem mutattam felé, hogy én magam is érzékeltem valamit, azt pedig végképp nem, hogy tökéletesen tudatában vagyok - a mentális síkok által -, hogy mi is az. Nem kívántam felkavarni, sem megzavarni őt, így jobbnak láttam semlegességet mutatni magamból. Ez egészen jól is ment addig, míg ő maga meg nem jegyezte a jelenséget, miután visszatért a pengékkel.
Egy ideig csak néztem őt, kezeimet zsebembe ékelve, kissé szemközt fordulva vele. Még akkor se szólaltam meg pár percig, mikor ő maga már elcsendesedett. Még mindig az arcát fürkésztem, kissé felszegett fejjel, miközben fülem mögött a bőr újra és újra megrándult, egy-egy ág reccsenést követően. Ezek csak állatok... amit Ash is érzékelt merőben más volt...
Messze volt még, legalábbis nem közvetlen közelről éreztem az energiákat.
- Jó füled van. - sziszegtem csupán fogaim alól, miután hajlandó voltam egyáltalán megszólalni. Nyeltem egyet, majd fejemet lehajtottam némileg, és sarkamon át fordultam a mellettünk húzódó erdőség felé. A fák sorjázva borultak egymásba, a dértől fagyott levelek vacogtak ágaikon.
- Nem. Nem folytatjuk. Ne zizegj. Várj egy kicsit. - hangom nyugodt volt, finoman rezegtette a levegőt, ahogy egyet előre léptem. Talpam alatt roppant a vékonyka jégbe állt hóréteg, és ezt a következő lépésem után is tisztán lehetett hallani. Aztán megálltam, és ha Ash közeledett, úgy kitartva karomat, megállítottam őt.
- Hmm... furcsa... - sziszegtem továbbra is, homlokomat összeráncolva. Ritkán éreztem ilyen erős jelenlétet, képlékeny testtől származót.
Visszafordultam Ashley felé, jobban mondva: felé billentettem az arcomat.
- Ez egy szellem... - suttogtam csupán, továbbra is szögegyenesen bámulva a végtelen semmiséget, ami a fák között bújt meg. - Nem fog semmit se csinálni. - állapítottam meg végül, majd ívesen megpördültem tengelyem körül, Ash-t vállánál fogva irányítva vissza a fánk elé.
- Folytathatjuk. - magyaráztam halkan, egyetlen pillanatra még visszapillantva az erdő felé, majd újra a kölyköt pásztázták íriszeim, várva, hogy neki kezdjen újonnan a dobálásnak...
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Szer. Ápr. 17, 2013 11:43 am

- Tartanék már ott. * Addigra már minden rendben lenne. Legalábbis az újonnan szerzett dolgaim többségével biztosan kibékültem volna, nem tartanék annyira a teliholdtól és úgy alapjaiban véve jobb lenne. Talán. De mindig, minden csak talán. Hisz honnan tudhatnám, hogy mi lesz vagy mi nem? Örülnék egy használati útmutatónak farkasokhoz, az biztos.
Ahogy a hógolyó eltalálta csak mosolyogva vártam a reakcióját, amire aztán összeszaladt a szemöldököm. S kellett pár pillanat, mire feldolgoztam, vagyis inkább megértettem, hogy ez most, hogy jött neki. Hát naná, hogy kiforgatta a szavaim a felfedezésre azonban csak lágyan megingattam a fejem.*
- Kösz a tanácsot. Valóban egy kis energiát megspórolok vele… * Hisz, nem futok feleslegesen. De ez még közel sem jelenti azt, hogy alapjaiban nem próbálkoznék meg vele. De persze az alaphelyzetektől távol állunk jelenleg és nem vagyok az a fajta, aki ilyen gyerekes butaságok miatt hagyna elröppeni pár percet, órát a tanulási időszakából. Bár azt nem mondhatom, hogy nem érdekelt volna Olen reakciója, hogy mégis miként is reagált volna egy ilyen próbálkozásra, vagy arra, ha a szavait követve valóban meghempergek a hóban. De talán, majd egyszer.
A következő szavaimra adott válaszára elmosolyodtam és bár szükségtelen volt, de halványan bólintottam egyet. Egyszer, ha nagy leszek majd biztos sikerül. Addig meg ha Darren rábólint az új órarendemre meg szívok, mint a torkos borz, de megéri. Azonban már nem szóltam, csak tettem azt amit kellett, eldobtam a pengéket, amikből kiderült, hogy nem kell Olent használnom célpontnak és bár nem mutattam, de attól még megkönnyebbültem némiképp. S nem is volt semmi baj, míg nem fogott el az a hülye érzés, ahogy sétáltam vissza a pengékkel. Én nagyokos, meg még meg is jegyeztem Olennek. Hisz csak hallgatott és már kezdtem nagyon bután érezni magam, hogy egyáltalán szóltam. Hisz ha valóban gond lenne, akkor Ő már hamarabb észre vette volna, hisz Ő idősebb is, jobb is… és-és-és… egy idióta barom vagyok. Na mindegy, leküzdve magamból azt a sok negatív baromságot álltam kész, hogy folytassuk.*
- De… mire? * Tettem fel egy bugyuta kérdést, hogy mégis miért kéne várnom a semmire és egyáltalán miért jó a „fülem”. Az minden farkasnak jó, szóval ebben semmi újdonság nincs. De ahogy tett pár lépést követtem. Vagyis követtem volna, ha nem jelzi, hogy álljak meg. Na akkor megtorpantam és csak értetlen, összevont szemöldökkel néztem Olenre, hogy most mégis mi ez a nagy óvatosság. De aztán meg kaptam a válaszom, amire nem tudtam, hogy most nevesek, sírva fakadjak vagy épp mit is csináljak egyáltalán. De a kikerekedett szemekkel pislogás jött csak ezekből, még ellenkezni is elfelejtettem, ahogy visszairányított a célpontomhoz. De azért a nyelvem is megeredt.*
- És még azt hittem, hogy Te fogsz engem hülyének nézni. Mi van itt? James múltkor valami istenfélő a fene se tudja milyen hitű, tisztító halálról vagy miről beszélt, Te szellemekről… valamilyen hittan körökből választanak ki mindenkit farkasnak? Kezdem azt érezni, hogy mindenki meg van veszve körülöttem. * S bizony neki sem álltam dobni, csak egyszerűen a kezemben fogtam a pengéket és az egyiknek a hegyével játszottam az ujjamon.*
- Azért mert csalnak az érzékeim nem kell minden féle baromságot kitalálni, csakhogy megnyugtasd a lelkem vagy épp a valóság elrejtése helyett ilyen kitalálni ilyet. Nem olyan törékeny a lelkem, hogy ilyeneken fent akadjak vagy pánikolni kezdjek. De legközelebb azért lehetnél leleményesebb… méghogy szellem… chh… * S bizony megfogtam a pengét és már csalódottságom dühében kezdtem eldobni a fának. Nos, ez „kicsivel” feljebb sikerült. De ahogy a következőre fogtam már lejjebb eresztettem a karom, de a szám sem állt be.*
- Mi lesz a következő? Azt próbáljátok majd megetetni velem, hogy ez itt valójában a szüleim szellemképe? * S most már a keserűség is hallatszott a hangomból, ahogy a lelkem is szinte kőfalként ölelte körbe, ahogy hangos puffanással csapódott a fába a penge.*
- Értem Én, hogy az új tagokat szívatni kell, akár csak a gólyabálon az elsősöket. De nektek ez a móka? Ettől még a foghagyma krémmel való fogmosás is jobb volt, pedig azt sem csináltam meg. * Csak beszéltem és beszéltem, háborgó lelkemmel, a szűnni nem akaró furcsa érzésemmel miközben az utolsó két penge is elhagyta a mancsom. Mellé nem dobtam, de célt sem találtam. Bár talán ez nem is csoda, ha figyelembe veszem, hogy mennyire idiótának éreztem magam és bár beszéltem, ami ugyan nem akadályozott a mozgásban, de ilyen állapotban még egy nyulat sem tudnék lepofozni, nem még csak egyetlen pontra koncentrálni, hogy végül oda érjenek be a fegyverek.*
Vissza az elejére Go down
Olen Nacrosh
Renegát
Olen Nacrosh

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 347
◯ IC REAG : 372
◯ Lakhely : Észak
Hegyvidéki erdőség - Page 4 28l73wo
Re: Hegyvidéki erdőség // Vas. Ápr. 21, 2013 11:01 am

Felvontam a szemöldököm, ahogy a hitetlensége megütötte dobhártyámat. Oldalasan pillantottam le rá, kissé megemelt szemöldökökkel, így homlokomon ezernyi redő halovány vonala vonult fel.
- Ash... - szólaltam meg végül, ahogy végre kicsit elhallgatott. Ám folytatni már nem tudtam, mert egész dühösen pördült meg tengelye körül, és dobálni kezdte a pengéket. Utána léptem, és mellkasom előtt átkeresztezett karokkal figyeltem a sietős, indulatos mozdulatokat. Még a fejemet is megingattam, majd döntöttem oldalra, úgy fürkészve a szőke tincsek között megbúvó arcot.
Csak mondta, és mondta a saját elképzeléseit, én pedig... nem szakítottam félbe. Joga van neki is megnyilatkozni, még akkor is, ha hülyeségeket beszél.
Ám, ahogy végleg elcsendesedett, és az összes tőr meglelte helyét a fában, ráemeltem tenyeremet vállára. Nem néztem rá, csak a távolba bámultam, ahol a megfáradt fa magasodott, melyből itt-ott kikandikáltak a belé állított pengék.
- Tudod, sok dolog van, amit még furcsának találhatsz. Amik emberi életed után teljesen hihetetlenek számodra. - ajkaimba haraptam, majd lassan, monoton mozgással vezettem rá acélszín íriszeimet.
- A mi világunkban sok minden másként működik. És akár tetszik, akár nem... az iménti jelenség egy szellem volt. Vannak... ősi lelkek, régi farkasok szellemei, akik bizony köztünk is megfordulnak. Ez a mostani, nyilván egy védő szellem volt. Ők... régi szerettek, teremtők, családtagok... Ha szüksége van egy farkasnak rájuk, akkor megjelennek. Ennél többet pedig nem tudok mondani, nem vagyok mentor. - zártam le végül. Akár elhiszi, akár nem, ez van...
Elléptem tőle, és a fa felé indultam, hogy kihámozzam belőle a pengéket, és amint ezzel megvoltam, úgy már sétáltam is vissza, ám ezúttal a tőröket a táskámba szórtam, és csupán kettőt hagytam ujjaim között.
- Ezeket tedd el. Már elég volt ennyi. Gyakorolj otthon, aztán a héten még kijövünk. Most viszont menjünk. - adtam át neki a tőröket, amit nem rég ígértem meg neki, majd hajoltam is le a táskámhoz, hogy abba visszapakolászva, behúzzam a cipzárját, és a vállamra vágjam.
- Egyébként, ha többet akarsz tudni, az efféle dolgokról, apáddal beszélj. - tettem még hozzá, ahogy a motor felé indultunk, amennyiben Ash is kész volt rá.
Félre értésbe ne essünk... nem azért hagytam abba az edzést, mert hitetlenkedett. Nem. Már jó ideje itt vagyunk, ráadásul egy szellem is a nyakunkon van, mára elég is lesz ennyi. Gyakorolni most már egyedül is tud, a továbbiakban pedig később segítek majd neki.
A Vyper még mindig a helyén várakozott, csendesen. A táskámat rádobtam, majd kilöktem a tartó pöcköt, és rászorítottam a kormánymarkolatra.
- Ülj fel. - szóltam Ashnek, és ha megtette, úgy én is követtem a mozdulatot, aztán a motor feldübörgött alattunk. - Kapaszkodj. - pillantottam rá hátra vigyorogva, és amennyiben éreztem karjait derekam körül, úgy már el is löktem magunkat a járdáról, hogy végig száguldjunk a főúton, kis utcákon át, egészen a farkaslakig...

// Szerintem zárhatunk, és bocsi, hogy ilyen hirtelen vissza mentünk, de majd remélem még játszunk ^^ Köszönöm a játékot! Smile //
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Hétf. Ápr. 22, 2013 10:48 pm

*Hallottam a nevem, persze, hogy hallottam. De nem hagytam abba a beszédet. Miért tettem volna? Dühös voltam a bugyutaság miatt amit itt elém tárt és bosszantott, hogy itt azt hiszi nekem, hogy még meg is eszem ezt az egész maszlagot. Dühöm máskor edzéssel enyhítem, vagy egy adag fagyival. De most csak a pengék maradtak és még csak zokon sem vettem, hogy a dühöm irányította dobások egyáltalán nem voltak megfelelőek. Legalábbis mindegyik más helyen volt, körbe dobálva a hasítékot a fában. De ezek is elfogytak, csak úgy mint a fagyim szokott, még mielőtt elérném a célom. Most sem volt másképp. S ahogy Olen kezét megéreztem szívem szerint leráztam volna magamról, de a lelkem nem vitt rá. Miért is vitt volna? Kezdtem megszokni, hogy szinte már nyugtatóan hat rám a falka tagok érintése. Jobbak mint a fagyi. Csak őket nem kell nyalogatni vagy harapni és el sem olvadnak, hogy szívni kelljen. Szavaira azonban figyeltem. Nem értettem, hogy miről beszél, ám nem is tűnt úgy, mint aki épp viccelne. De most komolyan, volt pár évszázada, hogy megtanulja jól előadni magát. De hirtelen nem tudtam mit mondani, csak néztem a távolodó alakját.*
- Háthogyne… én meg a Piroska vagyok a farkasok közt. * Morogtam az orrom alatt és inkább ittam egy kicsit, ezzel kiürítve az üveget, amit kaptam korábban Olentől. Ahogy visszaért csak összevontam a szemöldököm, ahogy indulásra adta a fejét. Hirtelen és nem értettem, hogy most meg miért. Értetlenségem a szememben volt, és már nyitottam is a szám, hogy rákérdezzek az okára. De inkább becsuktam. Nem jogom számon kérni, örülhetek, hogy egyáltalán segít. A felém nyujtott tőrökre pillantottam, hogy mégis hova rakjam… a zsebembe… hmm… elég hamar gyomron szúrnám magam.*
- Majd otthon… nem tudom hova rakni. * Ingattam meg a fejem, de nem szóltam többet. Vagyis egészen addig, míg nem szólalt meg a másik. Egy mély sóhajt eresztettem útnak.*
- Oké. * Rákérdezek. Legfeljebb jót röhög a markában vagy nem tudom. De kérdeztem már baromságokat Darrentől. Nem lesz számára újdonság a dolog. Csendesen követtem Olent a motorhoz vissza és nem járt a szám. Persze magamban száz meg száz gondolat kavargott, a csend átka. De felesleges lett volna hangot adni nekik. A motorhoz érve egy halvány mosoly kúszott az ajkamra és nem kellett kétszer mondani, hogy száljak fel, a kapaszkodást meg pláne nem.
Ahogy a menetszél a hajamba tépet, úgy ürült ki a fejem is haza fele. S mikor leszálltam, ismét ugyan az a boldog csillogás volt látható benne, mint amikor felfelé mentünk. A pengéket elvettem Tőle és szinte már vigyorogva köszöntem meg a mai edzést és megint a tőröket. Aztán már csak vidám léptekkel mentem fel Darren lakásába… *

// Bizonyára. Smile Én is köszönöm. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7320
◯ IC REAG : 8928
Re: Hegyvidéki erdőség // Kedd Ápr. 23, 2013 5:41 pm

SZABAD TERÜLET!
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Szomb. Ápr. 27, 2013 8:02 pm

Ashley McLoyd


A szabadba kimozdultunk. A hegyi, friss levegő üdén hatott érzékeimre. Nyugodt hullámokkal árasztotta el farkasom a másikat, s így sétáltunk végig az erdőn is. Az alvás zavarairól kérdeztem volna még, de inkább elterelte a témát, így hát nem firtattam tovább. Jól esett a jelenléte, pajzsomat leengedve lépkedtem mellette. Nyugodt voltam, és igencsak kellemesen éreztem magam a reggel fényében.
Kicsit feltűnt, hogy a lány gondolataiba merül, de nem beszéltem, élveztem a reggeli csendet.Mikor felértünk a hegyre, Ashley elkérte a plédet, majd kicsit beljebb a tudtomra adta, hogy forduljak el. Elmosolyodtam, majd egy enyhe biccentéssel távolabb sétáltam, s elfordultam. Miközben a velem szemben sorakozó fákat, halkan dúdolásztam az esti dalt. Még mindig átjárt, s gondoltam, így Ashnek se olyan kellemetlen ha néma csöndben vetkőzik. Miközben tett-vett, én is levettem a pólóm, de ezzel be is fejeztem. Mikor szólt, megfordulva, egy plédbe bugyolálva találtam magamat szembe vele.
Még csak tegnap találkoztunk először. Futott át az agyamon. Közelebb léptem hozzá, de nem mentem olyan közel hozzá, hogy kellemetlenül érezze magát.
Közben halkan dúdolgattam. Vizsgálgattam az arcát.
Farkasom a fiatalabbat figyelte, s játékosan kezdte kerülgetni. Nem akartam megijeszteni, de készítgettem, hogy figyeljen.
Nekem már nem volt megterhelő az átváltozás, de nem tudhattam, pontosan mennyi időd vesz számára igénybe. Lassan megfordultam, s az egyik bokor mögé rejtőzve levetkőztem. 2 szívdobbanásba se telt, s farkasalakként jöttem ki a bokrok közül. Mély szemeimmel az övébe kapcsolódtam.
Mentálisan szólítottam meg.
Nyugodtságom egy pillanatra sem lankadt, s a dalt, amit dúdoltam, szintén nem hagytam elhallgatni.
- Nyugodtnak kell lenned. Egy olyan érzést kell követned, amiről biztosan tudod, hogy sikerül rá átalakulnod. - mondtam a kapcsunkon keresztül.
- Jó érzésnek kell lennie, egy olyannak, amire szívesen gondolsz.

Állva maradtam vele szemben, vártam, mit felel, vagy mit tesz.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Szomb. Ápr. 27, 2013 8:35 pm

*Ahogy meghallottam felcsendülni a dalt, amit nem is olyan rég hallottam egy pillanatra megálltam és a férfire pillantottam. Aztán végül egy halvány mosollyal kezdtem el vetkőzni, ahogy nem szakadtam el a zenétől. Megint ott volt az a furcsa nyugalom, ami közben megszállt, akár csak az előző nap. Nem zavart, hogy épp vetkőzök és nem is kémleltem a másikat. Minek leskelődne? Nem egy húsz éves gyerekről van szó.
A közelsége sem zavart, nem nyúlt hozzám. Addig meg nem esik neki, így a pléd a helyén marad, ami szinte nyakig össze volt fogva rajtam. Ahogy az arcom nézegette csal felvontam a szemöldököm, hogy most meg mire várunk. Az óra ketyeg és nem estig akarok átváltozni.
A farkasom csak állt és ahogy a pofája előtt elhaladt Raven farkasa a farkára csapott minden egyes alkalommal. Figyelt Ő, a játékra. Úgy, ahogy azt kell neki. Vagyis pont ahogy nem kell, de megszokott egy kölyöktől. Aztán meg elment… csak a szemeim forgattam, hogy most mégis mit akar, de nem szóltam csak vártam.
Tekintetem csak nézte a fekete farkast, ahogy az kijött a bokorból. Leguggoltam és az egyik kezem ügyetlenül kiszabadítva simítottam végig a farkas fején mosolyogva, ahogy közben tekintetem a világosabb feketében mintázó tetoválások mintáját nézegette elvigyorodtam. Nem is tudtam, hogy ezek így is látszanak.
A mentális szavaira összevontam a tekintetem és már fel is álltam. Komor és egyben komoly tekintettel nézve le a farkasra, pontosabban pedig a szemeibe.
- Édes norvég vagy. De erre majd visszatérünk a harmadik teliholdam után, most még csak a második lesz. Szóval ez csak idő pazarlás. Mint mondtam, neked kell előcsalogatnod… Old meg, de gyorsan… egy óránk van, nem fél napunk. S felőlem tökölhetünk de, megjegyzem, hogy az egy óra az egy óra. Annyit futunk… amit ezzel szórakozunk, azt a kajaidőből tesszük. Szóval hajrá Raven… tudnod kell, hogy ez felesleges próbálkozás egyenlőre. *Mosolyodtam el az utolsó szónál. HA annyira akarja később így is taníthat, rajtam ne múljék. De az még két telihold mire elkezdhetem. Addig nincs ilyen… addig farkas, farkassal van. Nem pedig emlékek… hisz az már tudatos előhívás lenne, amire 3. Teliholdig nem vagyok a képes, hiába változtam már egy csomoszor oda - vissza. De most haladni kell… erőszakkal vagy lágyan, hívogatva. Rajta múlik… de az Ő energiáira nem fog ugrani egyből a farkasom. Nagyon remélem. *
Közben leültem és csendesen vártam, hogy mihez kezd a másik. Ugyan nem kellett csak pár másodperc mire átváltok, de ettől még nem szerettem a földre esni. Bőven elég, hogy onnan kell felállnom minden alkalommal. Pláne mikor dühből vagy haragból jön a bestiám… na az maga a pokol.
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Szomb. Ápr. 27, 2013 8:56 pm

Hagytam, had simogasson. A kijelentésére azonban gonosz mosoly villant át gondolataimon, bár ez farkas alakban ugye nem kivitelezhető. Csalogassam? Hát jó.
Ezután nem feleltem semmit, válaszképp megcsíptem a karján a bőrt. Nem ejtettem rajta sebet, de igyekeztem, hogy is mondjam... bosszantó lenni. Figyeltem, ha esetleg megütne, vagy védekezik, elkerüljem, s a támadó kézre is csípkedős kis harapással válaszoltam. Kerülgettem, az ülő lányt, s minden egyes fordulatnál, amit csak értem, megcsíptem. Játszottam vele, bosszantottam. Elhalt a dal, már nem dúdoltam neki. Bosszantás kép még havat is kotortam a fejére, de a bosszantó csipkedéseket nem hagytam abba. Ash-t ismerve, hamar megunja, ha meg élvezi, akkor bevetjük a B tervet. Figyeltem, feláll-e, vagy ülve marad. Megráncigáltam a haját, s igyekeztem lerángatni róla a plédet is, bár abba csak hátulról kaptam bele, de erőteljesen megrángattam. Néha meg-meg morrantam, de egyáltalán nem fenyegetően. Gyerünk kislány. Próbálj megütni, védekezz. 1 óráig foglak bosszantani, és kettőnk közül te leszel fáradtabb. Fejemmel is meg-meg löködtem, s amint láttam, hogy eldőlne, a vállába csíptem újból, és újból. Gyorsan mozogtam, mint egy idegesítő szúnyog, de nem hagytam abba. Élveztem, kicsit kijött belőlem a kölyök énem, de miért tagadnám? Mikor el-el haladtam mellette, farkammal is meg-meg ütöttem az arcát, de játékosan. Piszkáltam, csipkedtem, s igen nagyon reméltem, hogy talpra állítom.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Szomb. Ápr. 27, 2013 10:08 pm

*Csak vártam valami reakciót, vagyis inkább azt, hogy a farkasom elkezd a felszínre kúszni, hogy aztán tegye a dolgát. De nem. Ez a fekete szőrcsomó belecsípet a kezembe, amire összevontam a szemöldököm.*
- Most meg mit akarsz… Te tudsz kommunikálni rendesen. Nyögd ki. * De aztán újabb és újabb követte, amire már felvontam a szemöldököm. A farkasomnak tetszett a dolog, örült, hogy játszottak vele. Ő viszont mentális síkon, az energiáival csipkedte a másikat, ám kissé sokkal játékosabban, ahogy a farkát csóválta. Emberi felem azonban hirtelen elnevette magát.*
- Oké… hagyd már abba Raven. * Terültem el a földön és egy pár percig még hagytam játszani. Ha ez kell neki, játssza ki magát aztán koncentrálhatunk a fontosabb dolgokra is. Olykor – olykor csak kitartottam a kezem és mikor megcsípet, vagy meghúzta a hajam lefogtam a tincs tövét, hogy ne fájjon. A földön feküdve végül fújtattam egyet. Észre sem vettem, hogy a lágy kacagásom tölti, be a teret köztünk, az erdőt és vész el a fák közt a mélybe. Mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Mintha csak egy felhőtlen gyerek lennék a kutyájával. Végül aztán csak szorosabbra fogtam a plédet, hogy ne legyen kint semmim.*
- Elég volt Rav… csináljuk… *De nem hagyta abba én meg kezdtem elveszíteni a türelmem annak ellenére, hogy a farkasom élvezte a dolgot és boldogan szórakozott a másikon, a másikkal továbbra is. *
- ELÉG! CSINÁLJ MOSTMÁR VALAMIT, VAGY MENJ! NEM ÉREK RÁ! HA JÁTSZANI AKARSZ KERES MEG NYOLC UTÁN. * Rivalltam az ex alfára. S nem akart az időm vesztegetni. Ha edzésről van szó, nem ismerek játékot, és ha már megkaptuk egymást akkor teljesítse is az erre a hétre ráhárult kötelességet.*
- HA ENNYIT NEM VAGY KÉPES TELJESÍTENI, HOGY AKARSZ MÁST? HMMM? *Dobtam felé a kérdést, még mindig üvöltve. S a korábbi nevetésem, vidámságom helyén vád volt. Nem képes, nem alkalmas… egyelőre csak ezt tudtam. Egymás idejét vesztegetjük. Semmi más nem sült ki ebből eddig. S edzés alatt nem vagyok türelmes fajta. Utána játszhatunk, bármi jöhet… de addig... addig nem. Sem ma, sem holnap és soha. Addig nem míg a célom nem érem el. Harcos leszek, ott pedig nincs lazsálás, nincs olyan, hogy játék… addig nem míg nem állok készen. Nem véletlen idegeskedtem, hogy apám meg-e engedi ezt az egészet, az új edzés tervet. De felesleges volt, hisz bele ment.*
- HOGY AKARSZ A FALKA LENNI… MIKÉNT AKARSZ TE NAGYRA TŐRNI? – nem felejtettem tegnapi szavait. – HOGYAN LEHETTÉL EGYÁLTALÁN ALFA, HA NEM TUDSZ EGY 2 HÓNAPOS KÖLYÖK FARKAST ELŐRÁNGATNI? *Igen, dühös voltam. Éreztem, ahogy az utolsó kérdésem szinte rajtam csapott végig, a lelkembe mart, csakúgy, ahogy Apám szavai tegnap, mikor ezt hozta fel. Lelkiismeret furdalásom volt, de ha ez kell… ha nem jó a kedves, a maga módján szelíd Ash, akkor tudok ilye is lenni. Ha kell, kölyökként kérdőjelezem meg az erejét, a rátermettségét. Alapjaiban rengetem meg, ha az kell… dühös lesz? Nem zavar… Széttép? Nem érdekel. De az edzésnek haladnia kell! Nem vita tárgya.*
- VAN BÁRMI, AMIRE ALKALMAS VAGY EGYÁLTALÁN? *Dobtam mellé még lenézően. Sam is előtudja rángatni pedig csak 17. Zöld iriszeim azonban nyugodtak voltak, nem nem voltam ideges... annyira.*
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Vas. Ápr. 28, 2013 1:32 pm

Játékosan haraptam tovább, s folytattam bosszantását. Jó volt hallani csengő kacagását, de sajnos tudnom kellett, hogy ez, amit most művelek, nem vicc. Nem lesz az. Dühösnek kell lennie. Tovább bosszantottam, s láttam az arcán, s a hangján is, hogy ez egyre inkább előrébb tör. Mikor üvölteni kezdett, megálltam. Megmerevedtem, mint egy márvány szobor. A szavai végig tiportak a lelkemen. Igen, erre számítottam, de ez is benne van. Így hihetőbb. Játékos hullámaimatt visszahúztam, olyan hirtelen, ahogy csak tudtam. Hátrálni kezdtem. A kölyök játékos hullámait dühvel, és keserűséggel csaptam vissza. Igen, tudnia kell. Tudnia kell, hogy most bajba került. De ez volt a cél. Hátrébb léptem, a hátamon fölborzolódott a szőr, s morogva vicsorítottam rá. Nem kommunikáltam vele mentálisan, de végig a szemébe néztem. Semmit se tud rólam, amit tud, az igen csak kevés. Fogalma sincs róla, miken mentem keresztül, és senkinek nem kívánok olyan életet, amilyen nekem volt. Ezek a gondolatok még több harag hullámot hoztak ki belőlem. Sajnos hergelnem kellett magamat, de uralkodtam farkasom felett. Ashley farkasának tudnia kell, hogy ez most nagyon nagy baj. Ha nem fogja fel, hogy embere fenyegetve van, akkor bukta az egész. De kockáztatnom kell. A düh után könnyebben jön a félelem.
Néhány métert hátráltam tőle, s vicsorítva, dühösen, fenyegetőn morogtam rá. A szemébe néztem, s egy emlékképet dobtam elé.
Ash újra a cellában állt. A talpa alatt meleg nedvesség folyt végig. Lenézett, s vért látott. A halál szaga kúszott az orrába. Az árnyékból egy remegő, véres kéz kapálózott a földön. Roppant valami, mint mikor csont törik. Egy szempár meredt rá a sötétből, s morogva egy farkas lépett ki, szájában egy nő torkát tartva. Morogva Ashre nézett.
A lány a hóban találta magát, néhány méterre, még mindig dühösen álltam tőle jó pár lépésre.
- Támadni, csak torokra. - hörögtem neki gondolatban.
S támadásba lendültem. Fölverve mancsommal a havat, haladtam felé. Ha most nem fél eléggé, ha nem retteg, akkor bajban lesz. Ha farkasa nem fog védekezni, akkor a támadásnál elharaphatom a torkát. Sajnos benne van a kockázat. Vagy ha sikerül felállnia, és elfutnia, végig kergetem az erdőn, bár ha pucéran fog futni, az neki kellemetlenebb. Felé ugrottam, fogaimat kivillantva a nyaka felé kaptam.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Vas. Ápr. 28, 2013 2:39 pm

*A játékos hullámok eltűntek és a mentális csapásnak hála, a farkasom hasra feküdve húzta be a farkát. Hogy én ezt mennyire utálom, hogy mennyire elegem van ebből, hogy mindenki megfélemlíti. Azonban halk nyüszítésbe kezdett a másik után, melyben benne volt a bocsánatkérése is. Azonban ez csak az Ővé. Bennem… bennem nem múlt. Engem nem lehet csak úgy megfélemlíteni, az emberi felem tapasztaltabb és dacosabb. A hátráló farkasra csak felszegtem kissé a fejem. Igazam van. Bár a szavaim nekem is fájtak lelkileg, de van valami, amiben nem ismerek határokat. Azaz az edzésem folyamata. Nem érdekel, hogy ki fia borja. Az sem, hogy erősebb vagy sem. Azért van itt, mert akar Tőlünk valamit. Nem véletlen ment bele apám, abba, hogy mellettem legyen. Egy mentor leáldozott mellettem. Nem véletlen. Nyilvánvaló volt számomra, hogy a másik mérges már azelőtt, hogy vicsorítani kezdett volna, ahogy égnek álltak a szőrei. De bennem… nem érezhetett félelmet, csak is a farkasomból, aki már a testem egy zugába gubózódott be, szemeit eltakarva, farkát behúzva igyekezett láthatatlanná válni. De én… én nem. Továbbra is csak vártam, hogy csináljon valamit.
Az emlékkép, szinte a lelkemig hatolt, ahogy a bűz elérte a tudatom. Az a bűz, mely még mindig elevenen élt bennem Darren emlékéből. A szüleim halálának bűze. Ez azonban felbosszantott, de még mindig nem féltem. Nem fogok félni, egy ex-alfától, aki nem bír egy 16 éves kislánnyal. Aki nem képes meglátni, hogy miként lehet előhívni egy 2 hónapos kölyök. Láttam a képet, míg az meg nem szakadt.
A mentális szavaira már tudtam, hogy mi jön. Zöld szemeim sárgába váltottak és sokkal élesebben láttam mindent, ahogy megindult felém. Tudtam, hogy a nyakam veszi célba és a részleges átváltozás ösztönösen ment. Dühített a másik, hogy nekem esik. De nem voltam elveszett. Egyik kezem mancsban végezte, kieresztve a karmait. Pár pillanat volt az egész… A higgadtság azzal jár, hogy az ember feltudja mérni a helyzetét, nem vakítja meg a düh, a harag és a félelem is csak a farkasomban élt. Lassan hét éve készülők harcosnak, Őrző harcosnak. A technika, az alapok megvannak, csak egy farkassal lettem gazdagabb, nagyobb erővel, mint az emberként volt. Még ha, Raven farkasától jóval gyengébb is voltam, nem voltam elveszett. Engem, nem lehet megfélemlíteni… egy harcos erénye a higgadtsága és ezzel lesz hatékony.
Ahogy Raven ellökte magát a földről, már kaptam is torka után a mancsommal, még mielőtt elérhette volna, s egy nagyot taszítva rajta, löktem el magamtól ezzel úgy mond oldalra dobva a fekete dögöt. Nem tudom, hogy sikerült-e, de az biztos, hogy a farkasom nem tudom visszafogni, ahogy az erejét sem. A férfi túl nagy félelmet keltett benne ahhoz, hogy a felszínre törjön és átváltozzon. Azonban bennem nem, így a farkasom ereje megmaradt, nem tűnt el, ahogy a látása, a reflexei is az enyémek voltak. Ha sikerült, akkor tekintetem már fordítottam is az állat felé, felkészülve az esetleges újabb támadásra. *
- Alábecsültél… öreg hiba… de ez a holnapi tan… változtass át és haladjunk. * Hangom morgós volt, de szavaim kivehetőek. Nem volt a felszínen a farkasom teljesen. Azonban még így is érthetően, érezhette a másik, hogy még mindig nem ismerek viccet. Könyörgőm, az edzésemről van szó. Így a büdös életbe nem fogok futni ma. De nem álltam fel és ahogy a másikat eldobtam, a pléd is lehullott a vállamról, a lábaimat és az ölemet takarva. De most… most nem értem rá szégyenlősködni. A másik újabb támadására vártam, hogy védeni tudjam. Ha pedig nem sikerült… nos, az majd kiderül…
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Vas. Ápr. 28, 2013 3:18 pm

Mikor bocsánatkérően húzódott a farkasa, a szívem összefacsarodott. De meg kell játszani. A gond csak a két lélek közti teljes különbsége zavart. Ashleyn akartam látni azt, amit a farkasánál elértem. Tudtam, hogy nehéz lesz, de na... azért megdolgoztat. Mikor felugrottam, s a mancsát a nyakam felé emelte, hagytam, had lökjön. Igen, most. Amint földet értem, fölpattanva fordultam, s miközben várta a támadást, s fenyegetően morgott felém, egy gyors ugrással mögötte teremtem, s fejemmel alá bújtam, s erővel fölbuktattam. Mielőtt elröppent volna messzire a hóba, alá futva a hátamon landolt. Mielőtt elengedett volna, vagy bármit tehetett volna, gyors iramban futni kezdtem vele.
- Ne engedj el! - súgtam felé mentálisan. - Kérlek, ez most fontos.
Tovább szaladtam. Ha kiabál, üvölt, az nem zavar, én élveztem a száguldást. Úgy futottam, hogy a szél a lány hajába kapott a félig-meddig takaró pokróc szélét is rángatva. Bocsánat kérő hullámot vittem farkasa felé, de tovább szaladtam vele a hátamon. Nem fogom félelemben éltetni. Ez nem az én stílusom. Miért erőszakoskodjak vele? Olyanként hozom elő belőle azt, ahogy mindig is tettem, minden kölyökkel. Én futni fogok s nem érdekel ha csalódást okozok. Nekem már mindegy. Ha máshol csődöt mondtam, itt miért aratnék győzelmet. Kis híján felüvöltöttem, de ekkor megcsapott Ashley illata.
Észbe kaptam, és még nagyobb iramra kapcsoltam. Kérlelőn, bátorítón szólítottam farkasát. Olyan szabadság érzetet vittem felé, olyan önfeledt vágyat, ami engem is elfogott, s farkas alakban futva kapott el. Élveztem a száguldást, s az előbbi harag hullámom már sehol se volt. Őrjítő dobok hangzottak a fejemben, s ettől még inkább futni akartam. (https://www.youtube.com/watch?v=kAziO5RSzwc) Könnyedén ugrottam át a nagyobb, kidőlt fákat, mancsom nyoma mély nyomot hagyott a hóban. Az erdő fáin keresztül látni lehetett messze, messze a hegyek hó födte csúcsait. Néhány holló károgva röppent fel az ágakról, ahogy elszáguldottunk közöttük. Csalogattam, hívtam farkasát, hogy fusson. Bundámba bele kapott a szél, s én önfeledtem hagytam, hogy elöntsön a száguldás adrenalinja. Egyszerűen megfeledkeztem arról, hogy miért vagyok itt, miért teszem ezt, csak farkasára koncentráltam, s minden érzés, mely feltolódott bennem, azt az önfeledtséget átadtam neki. Fuss, fuss, s egyre nagyobb iramot diktáltam magamnak. Mintha egy szellem lettem volna. Egy árny, egy erdei szél fiú. Aki játszik, s csak jön. A dobok felerősödtek lelki szemeim előtt. Síp hangja kúszott a fejembe, s a dallamot megosztottam a lánnyal, s farkasát egyre erősebb vággyal csalogattam elő.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Vas. Ápr. 28, 2013 4:00 pm

*Nem tudom, hogy mit akart, de kezdtem unni a játékot, azt a fajta örömöt, amit máskor értékeltem volna, de nem most. Miért olyan nehéz megérteni, hogy ez nem játék? Miért nem képes felfogni apámon kívül senki az elhivatottságom. Ez… ez szomorúsággal töltött el. Emberként is kölyökként próbáltak bánni velem, pedig attól több voltam. Igen, farkasként az voltam. Négy lábon játszottam, ugráltam és nehéz volt a cél felé terelni…
Ahogy felbuktam ösztönösen emeltem meg magam és már repültem is. Egy mély morgás szakadt fel az ajkaim közül a pléddel nem foglalkozva. A mentális szavaira nem reagáltam, csak kapaszkodtam. Hagytam, hogy megpróbálja… nem vagyok könyörtelen, nem vagyok annyira a megszokott módszerek híve. Az új sosem árt. Így kapaszkodva hagytam, hogy az erdő, a szembe szél a hajamba tépjen, kiszakítva pár tincset a fonatból. A farkasom fürdött benne, de jó volt neki ott bennem. Én jobban élveztem a dolgot, mint Ő. Ám a pozitív élmény… csak az emberi felemre volt hatással és elűzte a farkasom korábbi félelmét. Egy pár száz méteren keresztül hagytam, hogy nyargaljon… de ahogy a dal a fejembe tódult, a dobok basszusa egy újabb morgás tőrt fel belőlem, ám ez emberi volt. Mancsaim már nem voltak sehol és a sárga szemeim is zöldek voltak. De aztán csak megvártam, míg egy tisztásabb területre tévedtünk és egy oldalra gördüléssel leszálltam róla. Pár métert forogtam a hóban, hogy aztán felülve, felhúzott térdekkel szólaltam meg, miközben takartam magam.*
- Oké… nem jött be. Komolyan mondom Raven, csinálj valamit, mert itt hagylak. Csak hátráltatsz… egy két hónapos kölyök hátrányára vagy. Ez nem épp biztató, a Te háromszáz körüli farkasoddal. * Nem voltam ideges, csak kissé csalódott.*
- Utolsó esély, hogy megpróbáld elő hívni a farkasom… * Tekintetem szigorú volt és még mindig nem ismertem semmi olyat, ami szórakozássá tette volna. Azonban lelkemben mélyen pislákolt valami… valami olyan, mint a csalódás. Ennyire félre ítéltem volna? Ennyire befuccsolt volna az ember ismeretem? Nem, nem lehet ilyen... ilyen semmilyen. Mint egy tanuló... tippel, de nem látja meg a célt. Persze én tudtam, hogy miként lehet a farkasom előszedni... de Ő, Ő nem... és ezaz Ő próbája.*
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Vas. Ápr. 28, 2013 4:17 pm

Mikor hirtelen elszakadt tőlem csalódottan álltam meg. Kis híján felbuktam, de nem érdekelt. Fölhúzott térdekkel lekuporodott a hóba. Kezdtem igen csak szomorúan venni az akadályt. Más kölyök már rég örvendetesen nyargalt volna mellettem. Vagy kihívóan méregetett volna a támadás után. De nem Ashley.
Ő más volt. Komolyan vettem a feladatot, és nem akartam csalódást okozni neki. Lefeküdtem elé a hóba. De mit tehetnék? Érzelmekkel bombáztam, a két skála legszélső határaival. És nem, egyszerűen nem.
Farkas. Egy farkas nem fél, nem hátrál, és legfőképpen... elhivatott. Felálltam.
Ez az utolsó, az utolsó próbám, amivel talán, Talán előhívhatom. De utána nem tudok mit tenni. Nem adom fel, mellette leszek, de el fogom ismerni, hogy nem tudtam előhívni a farkasát.
Lassan elé sétáltam. Kedvesen hívtam farkasát, nyugodtságot árasztva felé. A lány szemeibe néztem. Ez az utolsó próbálkozásom. De nem adom fel, ne hidd azt, kicsi lány. Nem adom fel, soha. Szemeimben fény villant, ahogy íriszeibe mélyedtem. Aztán megtörtént a mozdulat... olyan hirtelen, és olyan gyorsan, hogy a fájdalom utólag, a seb láttán tódult belém. Egy durva mozdulattal saját mellső jobb lábamba haraptam, felszakítva a bőrt, mély sebet ejtve ezzel a lábamon. Vér fröccsent a hóra, a lány lábára. Lassan felnéztem rá, majd lefeküdtem elé, s elé toltam a vérző sebet. Nyugodt voltam, nem törődtem a fájdalommal. Csak a lány tekintetét fürkésztem. Ha ezzel nem hívom elő, akkor semmivel...
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Hétf. Ápr. 29, 2013 4:02 am

*Meztelen ültem, fáztam és az volt a legnagyobb bajom, hogy már egy jó negyedórája futnom kéne és nem itt ücsörögnöm, csalódottan. Ennyire nem vagyok nehéz esett. Ennyire nem lehetek más. Igaz nem? Tudtam én, hogy valószínűleg nem az első kölyök vagyok a kezei között. De akkor mért nem ment? Miért nem boldogul? Bánom, nagyon bánom, hogy felajánlottam magam. Másképp kellett volna apunak eldöntenie, hogy alkalmas-e Raven. Nem elég, hogy az első nap már negyed órát vesztettem, de még fájt is a kudarca. Kétségeket ébresztett önmagam iránt. Visszatuszkolni könnyebb, tudtam jól de előhívni sem bonyolult. Annyi, hogy nem ugrik minden ingerre. Na igen, a vérvonal… még ha én gyorsabban is értem el azt a fokot, amit apunak órákba telik, vagy hetekbe.
Csak néztem, ahogy ott fekszik előttem és fejem a felkaromra fektettem szomorkás zöld szemeimet a másikra függesztve. A tekintetén keresztül próbáltam a lelkébe látni. Abszurd igaz? De kerestem, hogy mi volt az, mi volt az, ami ennyire megragadt benne. Kizárt, hogy egy dal, kizárt, hogy a hangja, hogy csak a játéka az, ami megfogott. S bár a farkasom félelme csillapodott, a hívó szóra még mindig gyanúsan méregette a másikat, míg én csak csalódott voltam.
A következő pillanatban azonban már minden megváltozott, a mozdulattal egy időben a vér illata és a fájdalma egyszerre tódult belém. S farkasom felkapva a fejét kereste rajtam a rést. Erőszakosan, ahogy egy éhes farkas teszi…*
- Ezért még számolunk… * Tört fel a torkomból a mély, állatias morgással vegyült szavak. Igen, a szemem már sárgán fénylett. Két kör sem kellett ennek a dögnek, hogy megtalálja a felszínre vezető utat. Gyűlöltem ilyenkor, de csak szorosabban fontam a karjaim a lábam köré, ahogy egy halk nyögéssel szakadt fel az ajkaimból, ahogy beindult az átváltozásom. Már nem tartott sokáig, de a fájdalom… na azt még mindig megéreztem, pedig messzemenőleg sem fájt annyira, mint az elsők. Csontjaim újra törtek, ahogy a bőröm felszakadt és egy új alakot formálva forrtak ismét össze. Pár pillanat volt csupán és már dús, fehér bundámban álltam fel a másik előtt. Sárga tekintetem nem szakadt a lábától, s fájdalmát enyhítve nyalogatta a másik sebeit. Igen, bocsánatot kért én meg csak saját ketrecembe zárva morgolódtam. Még a dögöm kér bocsánatot a másik ostobasága miatt. Hát nem tudja, hogy mi lesz most? Ma nem szabad vadásznom… be kell tartania a mértéket, különben mindennap követeli majd rajtam. Az istenbe is már… nem hiszem el.
Azonban a farkasom pár nyalást követően már el is iramodott, a vér íze csak megdobta az étvágyát és bár érezte, hogy a másik szabadpréda… mégsem bántotta, az a furcsa dolog ott volt, amit emberként én is érzékeltem és Darren is. Az erdőket betöltő fákat kerülgette, egészen addig, míg az egyiknek neki nem szaladt és az ágról nem hullt a fejére hó, ahogy seggre ült. De csak felállt, megrázta magát és már ment is tovább. Nem foglalkozva azzal, hogy Raven jön-e vagy sem. Csak vágtatott, mint akinek kötelező. Játszott és vadászott egyszerre. Csakhogy szagot épp nem fogott még, de kitartóan kutatta, miközben farkát csóválva haladt tovább. Az éhség mellett azonban ott volt a játékossága, amely olykor-olykor Raven felé csapott ki.
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Hétf. Ápr. 29, 2013 3:54 pm

A tekintetében azt a csalódottságot, azt a kérdést, amiről sejtettem, hogy felteszi magának, most nem törődhettem. A vér kibuggyant a sebből, s a remény lángja fellobbant, ahogy Ash szemei átalakultak. Csak figyeltem, semmi mással nem törődve, farkasát még mindig hívogatóan szólítva. Mikor morogva megszólalt, én csak mosolyogtam belül, s egy apró bólintással jeleztem, hogy ezt majd később. A csont hangja, testének átváltozását szemlélve figyeltem, s közben simogattam farkasát a hullámaimmal. Ahhoz képest gyorsan átváltozott, bár láttam Ashleyn, hogy még megérzi az ezzel járó fájdalmakat. Később már meg se fog kottyanni, neki biztosan nem. Végigmértem, ahogy ott állt előtt gyönyörű, fehér bundájában, büszkén. Még nem álltam fel, figyeltem, ahogy jön felém. Bocsánat kérő hullámai megérintettek, s hagytam, hogy megnyalja a sebem. Bár lehet, nem kellett volna, de ez már nem érdekelt. Ash haragszik, de kit érdekel? Sikerült. Sikerült kihívnom. Farkasom gyengéden megnyalta a fejét, én pedig megkönnyebbülve dőltem hátra kis szobámban. Ajh, köszönöm istenek!
Ám ekkor a kis kölyök futva, éhségtől vezetve elrohant. Ingatva fejem néztem utána. Hajh, még nincs vége. Néztem, ahogy elrohan, s a kis balesetét oldalra billentett fejjel szemléltem. Belül elmosolyodtam, ahogy figyeltem ügyködéseit. A hó puffanva landolt a fején, s kis híján felvakkantottam, hogy óvatosabban, de látva, hogy semmi baja, inkább nem tettem. Néztem, ahogy tovább szalad, vadászva, játékosan. Nem tévesztettem szem elől, de egy kicsit eldőltem a hóban, s hagytam, hogy farkasom megfürödjön a hóban. Büszke vagy mi? Várj csak, amikor visszaváltozunk nem leszel olyan vidám. Ashley ki fog kelni magából. Farkasom tovább hempergett a hóban, én meg csak hagytam, ám a kölyök játékos hullámaira felfigyelt. Felült, megvakarta a fülét, majd elindult a kicsi után. A seb fájdalma kissé zavart, de hamar el fog tűnni. Halvány vérfoltos csíkot húztam magam után. Remek...
Mindent a kölykökért! Nem volt nehéz utolérni, a keresgélő, szaglászó kölyköt. Bár ahhoz képest, szép távot tett meg.
Mikor beértem, játékosan megcsíptem a fülét, s gyengéden megsimogattam nyugalmammal. Figyeltem ahogy keresgél, de aztán gyengéden oldalba böktem, jelezve, hogy most nem ennek van itt az ideje. Tudtam, hogy éhes, de sajnos ezt is kontrollálni kell, meg kell tanulnia uralkodni az ösztönein. Futnunk kell, ha mást nem kocogni. Vagy elkapok egy hollót, s azzal fogom rávenni, hogy fusson utánam. Jeleztem felé, hogy jöjjön, itt az ideje egy kis sportnak.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 4 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Hétf. Ápr. 29, 2013 4:47 pm

*Hallottam, ahogy Raven végül utánam ered. Nagyon helyes. Az a dolga, hogy visszafogja, hogy a terv szerint terelgesse a farkasom. Bár tény, hogy vadászat közben is fut, de a cél nem ez… hanem, hogy kimondottan csak a mozgásra figyeljen. Nem pedig arra, hogy csőrtetve vadásszon utat engedve az éhségének. Azonban ahogy Raven közeledett, csak jobban csóválta a farkát és vette sebesebbre az iramot, cikk-cakkosan kerülgetve a fákat. Nehogy még egybe bele szaladjon. Nem hülye Ő, csak olykor figyelmetlen. Ahogy Raven belecsípet a fülébe, megrázta a pofáját és megállva az első mancsával dörzsölte meg. Nem tetszett neki… megesik. Azonban ahogy oldalba böki a másik, csak oldalra billentett fejjel nézi, hogy az épp most mit csinál. Aztán meg már a fülét hegyezi és naná, hogy futni kezd. Na de, nem Raven után… hanem a másik irányba, ahonnét egy nyúl ugrásai hallatszódtak. A kis ugri-bugris azonban a csörtetésre már fel is vette a nyúlcipőt… azonban a farkasom csak rohant utána, mint akinek kötelező. Én, én tudtam, hogy a nyulat nem megenni akarja. De ez vicces lesz… újabban nyúl fétise van a farkasomnak.
Egy ugrással próbálta meg elkapni, de csak nagyot puffant a hóban, ahogy a kis bestia elugrott még mielőtt elkaphatta volna. Jelenleg szerencsétlen kölyök úgy festhetet, mint egy szőnyeg,a hogy a négy lába oldalra kivolt terülve, hassal a talajon. DE csak egy pillanat volt, hisz már fel is állt és ment is tova, természetesen a nyúl után és nem Ravent vette célba. Ő játszani akart, és ha a nyúl nem bizonyul kellő szórakozásnak, akkor vacsizni akarom mondani reggelizni. De ahhoz előbb elkell kapni és most minden idegszála erre volt ráfeszülve és ha Raven nem akadályozta meg, akkor bizony el is kapta a kis szőrnyomót, adott neki egy finom pofont és tova engedte, hogy újra elkaphassa, addig míg meg nem unja vagy a szél nem hoz magával egy vad szagát. BEszélhettem volna Ravennek mentálisan, hogy mi a dolga és mit csináljon. De nem... oldja meg, ha már az éhségére játszott a farkasomnak. De ha most meg kajáltatja bizz isten megint megismeri az öklömet.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Hegyvidéki erdőség //

Vissza az elejére Go down
 

Hegyvidéki erdőség

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Ház körüli erdőség

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Hegyvidék - White Mountains :: Síparadicsom-