KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Zachariah O. Danvers Tegnap 9:52 pm-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 8:44 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Aug. 02, 2024 6:05 pm
írta  William Douglas Csüt. Aug. 01, 2024 9:11 pm
írta  Rebecca Morgan Csüt. Aug. 01, 2024 12:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Catherine Benedict Hétf. Júl. 29, 2024 12:15 pm
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Theodora Zoe Morano
Hegyvidéki erdőség - Page 5 I_vote_lcapHegyvidéki erdőség - Page 5 I_voting_barHegyvidéki erdőség - Page 5 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Hegyvidéki erdőség - Page 5 I_vote_lcapHegyvidéki erdőség - Page 5 I_voting_barHegyvidéki erdőség - Page 5 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Hegyvidéki erdőség - Page 5 I_vote_lcapHegyvidéki erdőség - Page 5 I_voting_barHegyvidéki erdőség - Page 5 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Hegyvidéki erdőség - Page 5 I_vote_lcapHegyvidéki erdőség - Page 5 I_voting_barHegyvidéki erdőség - Page 5 I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Hegyvidéki erdőség - Page 5 I_vote_lcapHegyvidéki erdőség - Page 5 I_voting_barHegyvidéki erdőség - Page 5 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Hegyvidéki erdőség - Page 5 I_vote_lcapHegyvidéki erdőség - Page 5 I_voting_barHegyvidéki erdőség - Page 5 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Hegyvidéki erdőség - Page 5 I_vote_lcapHegyvidéki erdőség - Page 5 I_voting_barHegyvidéki erdőség - Page 5 I_vote_rcap 
William Douglas
Hegyvidéki erdőség - Page 5 I_vote_lcapHegyvidéki erdőség - Page 5 I_voting_barHegyvidéki erdőség - Page 5 I_vote_rcap 

Megosztás

Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
 

 Hegyvidéki erdőség

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7321
◯ IC REAG : 8928
Hegyvidéki erdőség // Szer. Dec. 14, 2011 3:16 pm

First topic message reminder :

Ha meguntad már a sílécet, vagy ha csak el akarsz szabadulni a városból, tégy egy sétát a hegyekben!
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Alaska_f76t4291


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 07, 2013 11:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Empty
SzerzőÜzenet
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Hétf. Ápr. 29, 2013 6:10 pm

Sóhajtva belül utána eredtem a kis idétlennek. Kikerülve a fákat a nyomában maradtam, s figyeltem minden mozdulatát. De meg kell jegyeznem, igencsak szép farkas. A mozgásán elmélázva haladtam felé. Szegény kis nyúl. De nem szabad ennie. Meg kell tanulnia uralkodnia magán. Ashley némaságát nem igazán díjaztam. Nem szeretem, ha megsértődnek, puffognak körülöttem. Oké, hogy bizonyítanom kell, de nem hiába, nem esett jól a viselkedése. Ilyenkor jut eszembe, hogy még csak egy kislány. Egy akaratos kislány. 'Sóhaj'. Még mennyi bajom lesz ebből... Pedig határozottan emlékszem, hogy NEM voltam biztos abban, hogy akarok csatlakozni.
De már itt a feladat. El kell végezni. Remélem, lesz eredménye. Elmosolyodtam magamban, ahogy a nyúl közelébe ért. Mikor épp megfogta volna, hirtelen közé, és a nyúl közé kerültem. Így egér utat adva a kis szerencsétlennek. Szemeimmel a hóba mélyedt farkasra néztem, s határozott hullámokkal utasítottam figyelemre. Nem engedem enni, ennek most nincs itt az ideje. Fölé tornyosultam, hogy minden figyelme rám irányuljon. Ha megpróbálna a nyúl után eredni, a nyakánál finoman elcsípem a bőrt, mint ahogy a felnőttek teszik a nagyon kicsi kölyköknél rendre utasításnál. Ha nem mozdul, és figyel, várok, míg a nyúl eltűnik a közelünkből. Most nincs játék. Nem engedem el, figyelem, ha esetleg feláll, s neki iramodna ismét. Határozott hullámokkal simogatom, s igyekszem a feladatra koncentráltatni. Jöjjön mellettem. Ha fegyelmetlen, felé kapok, s nem engedem, hogy elszaladjon.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Hétf. Ápr. 29, 2013 7:34 pm

*Ó nem, nem voltam sértődött vagy megbántott. Mindössze nekem a mentális kommunikáció erőfeszítés, aminek nem most volt itt az ideje. Persze ha fontos mondai valóm akadt volna, azt megtettem volna. De nem akadt, hisz a másiknak maga kell kitapasztalnia és megoldani a helyzetet. A buksim viszont ráérek még megerőltetni hisz van pár mentális óra még előttünk. Majd akkor beszélek, ha lesz mit. Ha meg nem akkor sok sületlenséget. Időmből kitelik*
Ahogy fölém áll, csak lentről pislogok nagyokat, hogy mit akar itt előttem. Nem tudom, hogy most haragudjak rá avagy örüljek. Nos, farok csóválva morogtam meg a férfit, hogy ugyan ne vegye már el a játékom. Mégis mit képzel magáról, hogy majd itt tanulok, miközben ott ugrál a játékom? NA ne vicceljünk már kérem szépen. Kissé oldalra billentve a pofán nézek el a lábai között és egy csalódott nyüszítéssel keveredek lábra. Megpróbálom kikerülni, de hiába. Aztán csak úgy lazán eltérni Tőle, véletlen kioldalazva, de hát hiába, már utánam is kap és visszatessékel maga mellé. A kislánynak kicsit sem tetszett a helyzet. Azonban nekem annál inkább. S ahogy gyorsított a próbálkozásaim közben követtem. Mikor szagot fogva megint ki akartam oldalazni, már megint visszahúzott. Morogtam egyet, de hát nem mentem. Vagyis vadászni nem mentem, de vele vágtattam keresztül az erdőn, miközben a gyomrom jelezte, hogy bizony éhes vagyok. Ez pedig nem töltött el felhőtlen örömmel. De hát nincs mit tenni, a feladat az feladat, amit most teljesíteni kell. Mélyen magamban pedig az emberi felem örült, hogy Raven még sem menthetetlen… annyira
Mikor eljött az idő… mármint lejárt az egy óra és visszatértünk a ruháimhoz megtorpantam. Megállásra késztettem a farkasom.*
~Vége~ *Üzentem a férfinek tömören, hisz a többi már szakadozva jutott volna el hozzá. Majd később ráérek beszélni és persze már jócskán elment húsz perc a kaja szünetből. Mire visszaérünk még negyed óra, szóval durván lesz félóra reggelizni. Megesik… legyen ennyi elég neki, nekem is elég. Ettem már tíz perc alatt is. S a földre feküdve, az első mancsaimra fektettem a pofám és vártam, hogy visszatuszkolja a farkasom. Ha bénázik, akkor bizony csak még több idő megy el a kaja szünetből, ami egyben a pihenő időm is volna, hogy Darrennek ne járjon a szája, hogy megerőltetem magam és semmi pihenésem nincs. Dehogy nincs… Csak kevés… ami nekem bőven elég. De lényegtelen… sárga tekintetem a férfiére függesztettem akár emberként volt, akár még feketeségbe burkolózott.*
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Hétf. Ápr. 29, 2013 8:32 pm

Végre jött, s futott. Megkönnyebbülve, de nem mutatva ki, határozott tartással, és csipkelődéssel a feladatra késztettem a másikat. Így futottunk kb. egy órát, s vissza is értünk a ruháinkhoz. Mikor üzent, én egyetértően bólintottam, s miközben elmentem mellőle, átváltoztam. Reccsent a csont, hullt a bőr, s kiegyenesedve hátra pillantottam Ashley felé. A bokor mögé sétáltam és felvettem a nadrágom, cipőm, pólómat a vállamra dobtam. Mikor kijöttem a bokor mögül, zsebemből egy doboz piros Marlborot vettem elő, majd leguggoltam a farkas elé, s közben meggyújtottam egy szálat. Beszívtam a füstöt, majd mentálisan megszólítottam, igencsak széles vigyorral.
- Ide figyelj, leányzó. Én rohadtul éhes vagyok, és, bár van türelmem még játszani veled, a hasam korog. Szóval vagy szépen kijössz a bunda mögül, vagy szépen itt hagylak, mert hogy te farkas alakban nem fogsz reggelizni, az is hótziher.
S pimaszul a pofijába fújtam a füstöt, s közben kicsit megrángattam a fülét. Mielőtt megpróbálta volna kiütni a kezemből, felálltam, és elindultam visszafelé, de az önelégült vigyor nem tűnt el a képemről.
- Meg aztán, tartozol még egy pofán veréssel is, azt hiszem. - vetettem oda neki, még gondolatban
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Hétf. Ápr. 29, 2013 9:10 pm

*Vártam, hogy visszaváltoztasson. De nem következett be a dolog, csak mind aki jól végezte a dolgát visszaváltozott. Te jó ég… még szerencse, hogy hátra volt fordulva. Azonban még igy is a mancsaimat a szememre tettem, ahogy lapítottam a hóban. Nem, nem akarom látni a szőrös hátsóját, lábát és semmijét sem. Egy csendes nyüszítés száguldott fel a torkomból jelezve, hogy ez megrázó volt. Mért kell nekem csupasz segget néznem? Nem akarok én ilyeneket látni, még az apámét sem, pedig neki formás kis hátsója van. Na jó, nem is olya kicsi, de kényelmes hozzá bújni már amikor hátat fordít nekem éjjel. Csak akkor vontam el a pancsom, mikor meghallottam a hangját a fejemben. De csak egy kicsit csúsztattam lejjebb, nehogy olyat lássak amit nem kéne. De mivel felvolt már öltözve félig, így elvettem. S miközben hallgattam a tetoválásait fürkésztem. Egészen addig míg a képembe nem fújta a füstöt. A füst szinte az agyamig hatolt és prüszkölve túrtam az orrom a hóba, nyaltam meg a mellső mancsom, hogy megtakarítsam az orrom, a fülem, amit megráncigált. Ezt a pofátlanságot. Azonban ahogy felállt magam is felálltam és utána iramodva igyekeztem a combjába harapni.*
~ Barom… nem (tudok) visszaváltozni…(hahó)… még csak (a 2.) teliholdam (lesz. Változtass) vissza! *Fújtattam gondolatban. Nem hiszem el, hogy ennyire tudatlan a másik. Vagy mi a célja, azért mert befenyít majd menni fog? Hát baromira nem… visszafelé még csak dühből sem megy, nem úgy mint oda. De álljon már meg a menet… Viszont, ha elsőre nem sikerült megharapnom, akkor újra és újra próbálkoztam lehető leghirtelenebb mozdulatokkal, hogy megállásra késztessem.*
~ (Na) csinálj (most már) valamit… ne (raboljuk már) egymás idejét. Álljál (neki és a) pofán verésed is (megkapod ha) ez a kívánságod. Csak csináld… ~ Feleltem még mindig mentális síkon neki, hogy nincs kedvem játszadozni. Tegye a dolgát.
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Hétf. Ápr. 29, 2013 9:29 pm

Mosolyogva fordultam visszafelé. Hoppááá! Gyorsan elléptem, még mielőtt megharapott volna. A pólómat levéve a vállamról gyengén pofán ütöttem vele.
- Ejnye, nem mész innen. - mondtam vigyorogva neki. - Amúgy, egész helyes vagy így farkas alakban. - mondtam, miközben megint megpróbált megharapni, de a pólómmal megint csak elütöttem.
Hallgattam, ahogy próbált mentálisan kommunikálni velem.
- Jajj, nem megy... Hát akkor tanuld meg, drága. - mondtam, s egy kisebb hógolyót gyúrva megdobtam. Szembe álltam vele, majd a cigimet a hóba elnyomtam, s miközben igyekezett megharapni, lehajoltam hozzá, s egy hirtelen mozdulattal megfogva, ellöktem a hóba. Aztán rávetve magamat a havat rákotorva megfürdettem. Közbe összeborzoltam a bundáját, s ha megpróbál eliramodni elkapom, s ismét a hóba hempergetem.
Hangosan felnevettem, ahogy rúg kapált, s esetleges mentális szitkait hallgatom. Tudom, hogy nincs sok idő, de néha pihennie is kell. Megverni meg úgyis ráér. Egy lány csak, aki farkasok közt nevelkedik, farkas életet él. De valakinek a normális életet is meg kell mutatnia neki. Újabb adag havat kotortam a fejére, s aztán hagytam, had fusson, ha esetleg elfut. Eldőltem a hóban, s néztem a kék eget. Ha esetleg visszajön, s fölém hajol, kedvesen megvakargatom a fejét. Ha nem, akkor egy darabig elvagyok a hűs hóban.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Kedd Ápr. 30, 2013 2:31 am

*Helyes? HELYES? Most komolyan azt, mondta, hogy helyes vagyok? Hát ez a fazon nem csak, hogy szerencsétlen, hanem őrült is. Most komolyan, mért kell megkeserítenie az életem? Ez, ez még csak az első nap és már borult szinte az egész napom. Nem hiszem el, miért kell? Más… más már összerakta volna a két kezét, hogy nem kell a játékkal megküzdenie. Hogy nem mindig csak arról van szó, hogy van egy kölyök, akinek céljai vannak. Aki elég erős ahhoz, hogy végig is vigye. Erre… erre jön valaki, egy idióta és játékkal próbál tukmálni.
A második csapással a pólóra haraptam, hogy azt egy mozdulattal kirántsam a másik kezéből és félre dobjam. Ha nem engedte el, akkor csak hagytam. Nem fogok én itt játszadozni. Dühös voltam, a farkasom játékos energiái már nem voltak sehol. Most, most először akartuk ugyan azt. Visszaváltozni. Ő fáradt volt, én meg menni akartam tovább. De emberként. Ahogy oldalra lökött, nem számítottam rá, azonban sikerült megállnom a lábamon és nem a hóba landolni. Ennyire nem voltam szerencsétlen. Ezt Ő sem gondolhatta, hogy bejön. De még így is rám vetette magát és a hóba birkózott. De amíg Ő azzal volt elfoglalva, hogy a havat kotorja rám, én nem csak kapálóztam, mint egy tehetetlen kölyök. Hanem kieresztve a karmaim vágtam bele a mancsom a hátába és húztam végig rajta a mancsom, kiragadva/kitépve a hátából egy darabot. De nem próbálkoztam mentális beszélgetéssel. Felesleges, ezt már bizonyította. De másra még nem volt képes. A vére szaga az orromba kúszott, ahogy a vörös nedű szinte végig folyt fehér bőrén. De csak letaszítottam magamról és a ruháimhoz sétáltam. Kaparni kezdtem közte, és az energiáim szinte fortyogtak a dühtől. A hó most biztos jót tesz a hátának, szóval csak fetrengjen nyugodtan. Nem érdekelt, hogy esetleg a karmaimtól véresek lesznek a ruháim, vagy épp szétszakad, a zsebet amúgy is kiszakítottam. Végül rátapicskolva a telefonra, nyomtam be az újrahívás gombot. Három gomb volt a telefonon, egymástól távol. Nem volt nehéz. Nem ez az első alkalom. Én csak ott hasaltam a hóba, és ahogy meghallottam Darren hangját a telefonba, csak keservesen felnyüszítettem. Ezzel hívtam az apámat, egyúttal elismerve a vereségem. Tudta, hogy hol fogom tartani az órákat, részletesen elmondtam neki, hogy hova helyezem ki őket. Különben meg Steven jóvoltából nyomkövető program is volt rajta, ha netalán elvesznék vagy valami. Miután Darren megszakította a vonalat, csak a mancsom nyalogattam, amin Raven vére vöröslött. Tisztítottam a fehér bundám, mely most bűzlőtt. Csalódottságom szinte kézzel tapintható volt. Csalódtam… magamban. Elismertem, hogy kudarcot vallottam. Amivel nem volt baj, hisz elismerem, ha valamire nem vagyok képes. De ilyen korán, ilyen hamar. De ez csak az én kudarcom volna? Én… én megpróbáltam, meghagytam az esélyt… nem egyszer, nem kétszer… de… csak vártam, vártam, hogy az apám jöjjön, kizárva a világot. Ó nem, nem érdekelt, hogy Raven mit csinált. Farkasom pihent, én meg némán zokogtam magamban. A farkasok tudnak sírni? Hát az enyém némán tette… Miközben pedig én még mindig fortyogtam a dühtől, a haragtól és egy csomó érzelem keveredésében. Már nem tudtam, hogy mennyire tudom reálisan megítélni az embereket, már nem tudtam, hogy jól tettem-e amit. Elbizonytalanítottam és ez keserűvé tett… keserűbb, fájdalmasabb volt mint amit Samuel okozott bennem. Ő csak a lelkemen tiport végig, de nem ingatott meg. Nem rengette meg alapjaiban azt, amit hittem. Gyenge vagyok… s Raven csak még gyengébbé tett. Sárga szemeim lehunyva igyekeztem visszaidézni azt a dalt, azt, amit az utolsó emlékeivel osztott meg előző nap. Igen, megyünk haza… a hazám már jön, útban van ide.*
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Szer. Május 01, 2013 11:57 am

A hátam sajgott, ahogy felültem. Megéreztem, hogy nincs jól. Lassan felálltam, és elindultam hozzá. Láttam ügyködéseit, de nem fogok oda rohanni, és könyörögve kikapni a mancsa alól a telefont. Ha szüksége van az apjára, fusson. Nem fogom megakadályozni. Lassan oda léptem hozzá, addigra már csak feküdt, a "mosdást" is befejezte. Lassan, óvatosan megsimogattam a nyakánál a bundát. Nem zavart, hogy bűzlött, csak néztem őt. Sejtettem kit hívott, és éreztem a keserű, dühös, csalódott hullámait. Mélyet sóhajtottam. Hát, asszem ennyi.
Gyengéden dúdolni kezdtem neki. Valószínűleg ez lesz az utolsó. Simogattam a hátát, s lassan leültem mellé. Nem éreztem semmit. Talán csak ürességet. A sebeim sajogtak, de nem érdekelt. Halkan énekelve nyugtattam, altattam farkasát, s a lányt hívtam.
Tudtam, hogy komolyan veszi. És szembesülnöm kellett azzal, hogy túl komolyan. Nem becsültem le, nem tartottam kisgyereknek. Egyszerűen csak nem találkoztam még ekkora elhivatottsággal. Gyengéden simogattam tovább, s közben a fák felé emeltem a tekintetem.
Egy nő alakját véltem felfedezni, illatokat, ahogy a dal körbe ölelt minket. Lassan futva jött a fák között, én pedig keserű örömmel néztem a képet. A haja gyengéden omlott a vállára, ruhája végig simult testének vonalán. Ajkairól gyengéd, hívó szavak hangzottak, én pedig keserűen néztem, s énekeltem tovább Ashleynek. Farkasom óvón, gyengéden altatta hullámaival, nem törődve azzal, mi van velem. Keserűség, és düh költözött a szívembe, ahogy az illúziót figyeltem, de nem mutattam a lány felé.

-
Cu allate, papon sod urege
eððiIo de iantu in cridie
VediIumi: cante moi uosta!
Boua daga uimpi geneta
Immi trouga, lana nariIas

Hallottam a nő hangját. Mintha csak ott súgott volna a fülembe. Nem. Nem, nem, és nem.
Gyengéden simogattam tovább a mellettem fekvő farkast. Elemeltem tekintetem az álomképről, majd a pihenő farkasra néztem.
- Ne, a gnata, ne uostami, ne te carami! Nec carasumi! - suttogtam halkan.
Az álomképre emeltem tekintetem, s az csalódottan, könnyes arccal nézett rám a fák közül.
Aztán, mint egy füst felhő, elillant a szélben. Halkan dúdoltam tovább:

Land of sun and land of moonlight
Land that gave us joy and sorrow
Land that gave us love and laughter
We will go home across the mountains

We will go home, we will go home
We will go home across the mountains
We will go home, we will go home
We will go home across the mountains

When the land is there before us
We have gone home across the mountains
We will go home, we will go home
We will go home across the mountains

A szívem keserűséggel telt, de végig csak a farkasra koncentráltam. Hagytam, had pihenjen, altattam, s hívtam közben Ashleyt. De ha ide ér előtte az apja, már az sem izgat. Csalódott a lány? Én még inkább. De nem engedtem, hogy bármit megérezzen belőlem. Csak gyengéden hívtam tovább, farkasát terelve, altatva vissza a kis zugába. Bundája gyengéden simult a tenyerem alatt. Azt hiszem, ha letelt a hét, tovább állok. Szegény lány... Nem akartam rosszat neki. De ez már lényegtelen. Megtörtént...
Tovább nyugtattam, kinyújtottam felé lélekben a kezem. A dudák, s dobok hívó szava körbe ölelte a lelkem, s ezt felé is megmutattam. Gyere Ashley, gyere. Utána eldöntheted, akarsz-e velem lenni, avagy sem...

We will go home, we will go home
We will go home across the mountains
We will go home, we will go home
We will go home across the mountains



Við vilja fara heim, Við villja fara heim
Við vilja fara heim yfir bærghinn
Við vilja fara heim, Við villja fara heim
Við vilja fara heim yfir bærghinn


Suttogtam neki halkan énekelve.
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Hegyvidéki erdőség // Szer. Május 01, 2013 2:05 pm

Hopp egy körre

A reggeli futásomat a megszokottnál rövidebbre fogtam és nem önszántamból. A terepfutásból a telefonom zökkentett ki, annyira azért szerencsére nem, hogy hasra vágódjak. Amikor megláttam, ki keresett, meglepetten vontam fel a szemöldököm, és Raven érdekében ajánlottam, hogy Ashleynek ne legyen semmi baja. Panaszos nyüsszögése nem épp arról árulkodott, hogy minden a legnagyobb rendben, csakhogy ez nem egy sebesült farkas szűkölése volt, ami némiképp megnyugtatott.
Nagyot sóhajtottam, és hogy a korai mozgásomnak se legyen teljesen fuccs, futva indultam arra, amerre Ash szokott nyargalászni. Egy idő után nem volt szükség az emlékezetemre, megérezve a lány energiát, felém szálló illatát, már nem téveszthettem irányt. Raven jelenlétét is éreztem, a farkas nyugodt volt én meg egyelőre el nem tudtam képzelni, mi történhetett, amiért ide lettem szalajtva.
Azt mindenesetre tudtam, hogy ennek nem így kéne kinéznie, ismerve Ash edzéstervét, javában futnia kéne, Ravennek meg a "próba" alapján kísérni. Nem emberi alakban, összekaristolt háttal csücsülni a földön és simogatni a lányom bundáját. A hangulat meglehetősen... siralmas volt.
- Úgy néztek ki, mint akik több éves házasság után válni készülnek - szólaltam meg köszönés helyett, majd megráztam a fejem és odaléptem Ashleyhez. - Mi lesz veletek a hét végére, hm? - Leguggoltam, kezemet pedig a kölyök fejére tettem és a szemébe néztem.
Levettem a kapucnis melegítőpulcsim, ami rajtam is majdnem csípőig ért, így biztos voltam benne, hogy őt aztán mindenütt takarni fogja, aztán a farkasomé volt a terep. Energiái felcsaptak, körbeölelték a kölykét, szemem sárga lett, majd határozottan visszaszorítottam a farkast, hogy Ash emberként kerüljön a felszínre. Egyből ráadtam a pulcsim.
- Na, hadd halljam, mi történt? - néztem először Ash-re, aztán Ravenre.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Szer. Május 01, 2013 3:56 pm

*Csak feküdtem ott és vártam, mint egy tehetetlen kölyök. De hisz az is voltam. Nem tehettem semmit sem a másik ellen, a farkasom ellen. Nem tehettem azért, hogy visszahívjam, hogy megadjam neki a pihenést, ami kijárt neki egyenlőre. Csak feküdtem ott némán, magamba temetkezve. Ó nem, nem az önsajnálatomba hanem, csak próbáltam felmérni, az utam, a célom. Éreztem a simogató mancsokat és egy morgással fejeztem ki a nemtetszésem. De ha nem hagyta abba, az sem érdekelt. Én bizony nem mentem onnan sehova, szóval, ha nem vette a lapot, akkor folytathatta.
De aztán neki állt énekelni azt a dalt, amit próbáltam felidézni magamban. De ez egyszerre bosszantott és nyugtatott meg, csakúgy mint az erdőben, az emlékében mikor a buszon voltam. Azonban a csitító, hívogató szavai elértek a farkasomhoz. De köszöni szépen, neki jó így és esze ágában sincs visszamászni a kalitkába, mely az emberi testem volt. Nos, úgy látszik, hogy minimális közös van bennünk. Én sem szerettem bezárva lenni, még a saját testemben sem.
Mikor megéreztem Apám energiáit csak felkaptam a fejem és az érkezése irányába fordítottam a tekintetem. Lusta disznó farkasom azonban máris örömtáncot lejtve ölelte körbe, míg én csak lehunytam a szemeim. Tudtam, hogy szembe kell néznem a kudarcommal és meg is tettem mindig is, de attól még nem kell örülni neki, nem de? Azonban a szavaira felmorrantam. Ez emberi felemből származott. Házasság? Ez hülye… vagy csak vicces kedvében van. Ő akar álmaiban megnősülni és nem én férjhez menni. Meg különben is… Ah mindegy. Ahogy a keze a fejemhez ért, pofám bele fordítottam a tenyerébe és bár nem nyaltam meg, de szomorkás sárgás tekintetem a szemeibe emeltem. Hogy mi lesz? Nos ez baromi jó kérdés, amire nincs válaszom. Még egy ilyen, és szerintem valamelyikünk holtan végzi. Nos, nem kérdés, hogy melyikünk, hisz Raven idősebb, erősebb és marhább is. De nem feleltem mentálisan sem. Megtartottam magamban. Időm sem lett volna. Szemeibe nézve már éreztem is, ahogy határozott, erőteljes farkasa visszaszorítja az enyém. A kislány ágált egy kicsit ellene, de már közel sem annyira, mint az elején. Különben is fáradt volt. Gerincem ívbe feszült és ajkamba harapva vártam, hogy egy hang nélkül érezzem meg a hideg hó simogatását. Pár pillanatig csupán, de a sajgó csontjaim hűsítette. Nem tartott már olyan sok ideig, míg az elején és a fájdalom is lágyabb volt, még ha nem is tudtam élvezni a dolgot. De megtanultam elfojtani. Ahogy rám került a pulcsi már fel is pattantam, hogy állva nézzek szembe Ravennel és közben meghallottam Apám kérdését is és visszapillantva rá sütöttem le a szemem. Düh szinte fortyogott bennem, amit Raven dala ismét lenyugtatott korábban. De a csalódottság is ott lapult bennem, ahogy az is, hogy nem tudtam mit tegyek. Végül gondolatban vállat vontam és visszavezettem Ravenre az íriszeim. És higgadtan kezdtem bele, de kitudja meddig tart.*
- Nem egy játékszer vagyok Raven. Edzés! Nem tudom nálatok ez mit jelentett, vagy nálad mit takar, de nálam azt, hogy nincs kegyelem. Nincs pihenés csak a kijelölt időpontokban, nincs lazsálás, játék, szórakozás csak edzések után, a nap végén, ha még az embernek van rá energiája. Egy kölyökfarkas játszik, elkalandozik… határozottság és olykor kegyetlenség kell, ahhoz, hogy előhívd vagy visszatuszkold, hogy fegyelemre tanítsd. Nincs idő, nem érek rá holmi szabadságérzéssel szórakozni, hátha előjön. Megfogod és a felszínre rántod megmutatva, hogy Te vagy az erősebb, hogy az akaratod kell, hogy teljesítse. De nem félelmet keltve, hisz akkor a büdös életbe nem fog előjönni. Nincs vadászat, ha csak nem az van az órarendemben. Nem játszunk a farkas éhségére, csak akkor, amikor Vadászat van, amelynek sikertelenül kell vége térnie. *Megfogtam apám kezét, mert éreztem, hogy kezd bennem a pumpa megint felmenni és nem akartam kiabálni, nem akartam kikelni magamból. Hagytam, hogy a farkasa szeretete körbeöleljen és közelsége lenyugtassa a kedélyeim.*
- Megvannak a céljaim és akár tetszik, akár nem ebben a hétben neked is végig kell csinálnod azt, amit nekem. Figyelemre, önfegyelemre kell tanítanod. Tiszteletre méltó, hogy nem vagy egy kegyetlen barom, de ne felejtsd el, hogy egy kölyök a farkasom. Mint minden gyereket, ragadozót csak erővel, dominanciával lehet befolyásolni. Nem azt akarom, hogy megváltozz… csak fogadd el, hogy vannak céljaim és a legkegyetlenebb módszereket, órákat választottam a haladáshoz. Mint volt alfa képesnek kell lenned rá. De mint ember, képes vagy végig csinálni Raven? Ha itt, az első órán nem voltál képes, képes leszel a harci edzéseimet, a vérvonalam erősítését végig csinálni? Mint emberben lesz erőd, kitartásod újra és újra fájdalmat okozni, ezüsttel megszabdalni olyannyira, hogy csak Darren lakásáig legyen erőm elmászni? Képes vagy rá Raven? * Én hittem benne, még mindig úgy véltem, hogy képes rá. De persze honnan is tudhatnám? Így számolnom kell azzal is, hogy nem.*
- Van választásod… visszatérhetek az eredeti napjaimhoz és bizonyára kaphatsz mást is, aki elintézi veled ezt a hetet, hogy be tudd bizonyítani. Nem ez az, egyetlen választásod és kevés olyan kölyök akad, aki ennyire kitartó. Más valószínűleg értékelné a módszereid, még ha nem is célra vezető. Rajtad múlik, hogy megbirkózol velem, az edzés tervemmel felvértezve magad arra, hogy nem kegyelmezhetsz akkor sem, ha én kérem vagy könyörgök azért, hogy hagyd abba. * Bár erre még nem volt példa. Annál büszkébb vagyok, minthogy könyörögjek és makacsabb, hogy megálljt kérjek. Hisz ha nem bírom a kiképzésem, akkor Tarkként egyenesen bedobom a törölközőt. S inkább haljak korábban, minthogy utólag derüljön ki, hogy az a pár évtized felesleges volt és csak mások idejét raboltam a képzésemmel. De mindig van egy első alkalom. Ahogy végeztem szinte meg sem várva a válaszát Apámhoz fordultam.*
- Megsebesítette magát, hogy fél óra csúszással végül átváltoztassa a farkasom, az éhségére játszva. Hagyott vadászni, még ha csak rövid ideig is és végül megakadályozta. Utána egész jól maga mellett tartott. Azonban ahogy végeztünk, neki állt velem játszadozni, a pólójával pofozgatni, hóba fürdetni és mindezt úgy, hogy farkas alakba hagyott, míg Ő átváltozott és még csak kísérletet sem tett arra, hogy visszaszorítsa a farkasom. Merthogy neki épp pihenni volt kedve, vagy csak elfáradt… vagy nem tudom, talán Ő tudná megmondani, hogy miért kezdett el játszani, mikor különben is csúszásban vagyok. – Pillantottam Ravenre, hogy ez engem is érdekelne. – S ezért a kedvességért – irónia uraim - cserébe kimartam a hátát, hogy észhez térjen és arra koncentráljon, amire kell, és ne csak azt vágja a pofámba, hogy tanuljam meg. Mikor Ő is tudja, hogy csak a harmadik telihold után leszek képes rá. És ne, ne mond, hogy nem tudhatta, mert figyelmeztettem, hogy ez az Ő dolga lesz. Csak a mikéntjét nem árultam el, mert érdekelt, hogy hogyan áll hozzá. Röviden ennyi Darren. S bocsánat, hogy ide hívtalak. De… tudod, hogy az edzés az olyan, amiben nem ismerek semmilyen határt és köszönöm. * Szorítottam meg finoman a kezét, hogy érezze, hogy valóban köszönöm. Szívesen bújtam volna hozzá, öleltem volna magamhoz, hogy csillapítsa a csalódottságom mely ott pislákolt.
~Kudarcot (vallottam)… sajnálom…~
Üzentem neki mentálisan, miközben tekintetét kerestem. De kivételesen semmi érzelmet nem érezhetett a hangomban. Egyrészt nem akartam, másrészt pedig ezzel jeleztem, hogy nem csak elméleti szinten vagyok képes emelt fővel elviselni a bukásom és vállalni azt. *
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Szer. Május 01, 2013 5:12 pm

Apjának közeledésére elhallgattam. Megvártam, míg oda ér hozzánk, de szavait nem kommentáltam semmivel. Vártam, míg átváltoztatja lányát. Majd Ashleyre emelve tekintetem, néztem a tekintetébe. Megszűnt a világ, megszűntek az érzések. Csak sajgó hátam lüktetését éreztem valahol messze, a tudatom legmélyén. De csak íriszeibe mélyedve néztem fel rá.
Tudom, hogy nem vagy játékszer kislány. Egyszerűen csak nem vagyok kegyetlen. Ahhoz az élet túl sokszor vert. Nincs lazsálás, nincs játék... igen. Mindig, mindig ez a kötelességtudatos marhaság. Egy Falkával szemben még megértem, de nem egy 16 éves kislánnyal szemben! Az istenek nevére! Élned kellene, nem pedig elhivatott, harcos utak rögös útját járni, azt ráérsz egy háborúban! Élned kellene, felfedezni, élvezni, hogy élhetsz! De én gondolhatok bármit, csak egy képtelen ex-alfa vagyok, aki egy rátermett, elhivatott kölyökkel nem bír el. És kész. Ennyi. Nem bír el egy kötelességtudatos lélekkel, akinek mások a tervei, az élvezeteken, s a szabadságon kívül. Továbbra is a tekintetébe mélyedtem. Nem szóltam semmit, hallgattam, ahogy beszél. Dühös volt, és én csak néztem őt. Mást akar?
Bizonyítsak? Mégis miért? Senki nem kért belőlem, azért jöttem ide, hogy megtaláljam az apámat, nem pedig, hogy... nem pedig, hogy csalódjanak bennem. A rohadt, franc essen, az egész...!
Eszembe jutott az álomkép. Nyugodt voltam, de lassan felálltam, s még mindig íriszeibe mélyedve álltam vele szemben. Megvártam, míg befejezi apjával a beszédet, majd ismét rám emelte tekintetét. A hátam sajgott, a karmolástól, de leszartam nagy ívben. Nem, nem adom fel. Kibírod velem ezt az egy hetet, ha a végén bele is döglünk, s saját magunknak kell megásnunk a sírunkat.
- Mégis, mit gondolsz? Első óra, első kudarcnak vélt valami, és feladom? Hát a francokat! Sosem adtam fel, soha a büdös életben! És ezt éreztem akkor is, mikor kirángattam belőled a kis bolhást, az, hogy most a végén nem tuszkoltam vissza beléd, na bumm! Rágós csont vagy, az istenek verjenek meg, de azért is elrágom! Te vagy a felüdülés, a hideg zuhany, az áldás és átok a Sors baszta pergamen lapomon, amit ha megdöglöttem, szépen aláírhatok, hogy igen, cseszd meg, én tanítottam ezt az elhivatott, akaratos, nehézsúlyú farkas lányt, de igen, túléltem, én is, ő is, és ha a hét végét temetéssel zárjuk, leszarom!
A saját, nyugodt, de határozott hangom rázott fel. Nem voltam dühös, vagy gyűlölködő. Egyszerűen kinyitottam a számat. Éreztem magamon a tekintetüket Darrenét, és Ash-ét is, de már nem számított. Mindezt hangosan mondtam? Annál jobb!
De igen, megmutatom neked, nem azért, mert annyira Falka tag akarok lenni, hanem azért, mert számítottál rám!
- A te döntésed, hogy akarsz-e velem bajlódni a hét további napjain, de tudd, nem fogom elfogadni, hogy más tesztalanyt dobjanak elém. Te elvállaltad, én is ezt teszem, és megbirkózok a feladattal. Ha ezt akarod, hogy félig holtan akarsz haza térni esténként, én meg adom. Képes vagyok rá, farkasként és emberként is. Nem mondom, hogy viseld a következményeit, mert tudom, kivel állok szemben. Én nem fogok tágítani mellőled, szóval erről ne is álmodj.
A pólómat a vállamra csaptam, szememben határozottság fénye csillant. Nem fog érdekelni, sem az ő, sem az apja kifogása. Egy reggeli edzés, és a többi még nincs sehol! Bassza meg, én oktatni fogom!
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Hegyvidéki erdőség // Szer. Május 01, 2013 6:20 pm

Egy "cseppet" mintha feszült lett volna a légkör, ami se engem, se a farkasomat nem hatotta meg. Zsebre tettem a fél kezem, a másikba engedtem, hogy Ash kapaszkodjon, s közbe megnyugatón öleltem az energiáimmal. Feldúlt volt, de most legalább nem olyan ismeretlen okból, mint legutóbb a műhelyben.
Egy fél szóval nem vágtam közbe, míg Ravennek beszélt, hüvelykujjammal lassú körök írtam le a kézfejére, a nyugalom mintaszobra ehettem volna. Lehet hogy csak azért, mert én nem voltam úgy benne ebben, mint ők, de távolról se láttam olyan tragikusnak a helyzetet.
Amikor Ash hozzám fordult, és elmondta töviről hegyire, mint esett az esett, Ravenre pillantottam egy kósza megerősítésért. Nem mintha nem adtam volna hitelt a lány szavainak, csak tudni akartam, mennyire ért vele egyet a hím. Neki se volt ínyére a helyzet. Pazar...
Finoman viszonoztam a szorítást, majd elhúztam a gondolati szavakra a szám és aprón megráztam a fejem.
~ Egy idegennel nem lehet egyből összecsiszolódni, nem klappolhat minden. Ha több éve ismernéd, akkor vallottál volna kudarcot. Puhatolózz, ismergesd, ne kapkodj, van időd bőven.
Raven is előadta a maga monológját, a halál említésekor viszont érezhetően megfagyott körülöttem a levegő. Nem félelem volt és nem is harag, egy rideg, meghatározhatatlan érzés, amire nem találtam szót, csak úgy éreztem tőle, mintha vér helyett jég folyna az ereimben. A farkasom energiái nagyobb dózisban voltak érzékelhetőek, járkálni kezdett bennem, de messze volt még attól, hogy elő akarjon jönni.
- Se halál, se temetés, világos? - kérdeztem síri hangon hol egyikre, hol másikra pillantva. - És nem kell egyből apokaliptikus végletekben gondolkodni, kicsit túllihegitek. Raven, nem kell tanítod, annyit mondtam, hogy vele kell töltened egy hetet. Nem tanárként, csak segítőként. Örülök, hogy nem ugrasz két szó után Ashley torkának - simogattam meg a lányom fejét -, de igaza van. Nem szadizzuk a Naturalakokat, de Ash-nek van egy célja, és én is nyugodtabban alszom azzal a tudattal, hogy a lányom nem egy elesett újszülött, akit még arra is meg kell tanítanom, hogyan legyen erős lélekben és jellemben. - Hangom nyugodt volt, se harag, se él nem csendült benne, inkább tárgyilagosság. - Az elején én is pihentetni akartam, de rájöttem, hogy hiba. Hiába fiatal, már nem gyerek - és arról az az átkozott verseny tehet -, tudja mit akar. Vétek lenne megakasztani pont akkor, amikor ennyire fogékony és eltökélt.
Mind Innarkként, mind apaként úgy voltam vele, hogy addig, amíg nem rohan a saját vesztébe, biztos nem fogom leállítani. Megvan az útirány, és ha ebbe neki nem fér bele, hogy gyerek legyen...
- Tarknak lenni óriási felelősség - mondtam Ravennek. - De ezt te is tudod. Nem kell megértened, még elfogadnod sem, ebben az egy hétben viszont, hogy durva legyek, úgy táncolsz, ahogy Ash fütyül. Belementetek mindketten, ugyanakkora a nyomás mindkettőtökön. Vagy ha másképp érzitek...
Vissza lehet lépni, de ezt nem mondtam már ki, tudják maguktól is, ráadásul olyan hevesen bizonygatnak, hogy csak na!
- Ha marad minden az eddigiekben, nem szeretnék több hisztit. Mert most mindketten azt csináltátok. - A hajamba túrtam. - Ilyen egymást és magatokat hergelő eposzi szövegekre meg tényleg semmi szükség, ne lihegjétek túl, oké? Egy hét, az nem a világ, és nem is az életetek múlik rajta. Szépen végigcsináljátok és kész. Türelem - pillantottam Ash-re, ert ez most bizony az ő türelemjátéka volt -, és megértés. - Vándorolt a tekintetem Ravenre, mert neki meg le kellett bizony nyelnie, hogy a lányom körül biza másképp mennek a dolgok.
A falkék jelen állását elnézve azt kell, hogy mondjam, Ash csinálja jól ezzel a feszített tempóval. MÁs kérdés, hogy ő bírja, a többi kölyök pedig nem feltétlen lenne képest azt végigcsinálni, amit ő. De ezért is egyénileg neveljük őket.
~ Nem kell kegyetlenkedned, de azzal őt jobban bántod, ha érzése szerint megrekeszted. ~ Kis szakmai titok a másik hímnek. Hiába, na, én is pozitív eredménnyel akarom zárni ezt a hetet (is).
- Azt hiszem, mindkettőtöknek megvolt a tanulópénz - húztam kis mosolyra a szám. - Ennél pedig sokkal nagyobb kudarcok is vannak az életben, nem kell felfújni. Következőre menni fog.
Rájuk néztem és ha Ash-nek már nem volt akkor szüksége a nyugalomhoz a közelségemre, kicsit elléptem tőle, elvégre ez az edzés, nem az enyém.
- Majd belejöttök.
Ha nem volt más, akkor ez volt a búcsúszavam is. Ashleynél hagytam a pulcsim - úgyis visszakapom -, majd elindultam Farkaslak felé. Reggeli, kávé, aztán munka, éljenek a szürke hétköznapok!
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Szer. Május 01, 2013 7:56 pm

Apám mentális válaszára felkaptam a fejem és a zöld tekinteteim megkeményedtek. Nem, nem ellene szólt és ezt tudhatta, érezhette. Mindössze volt egy bökkenő, amire a farkasom is a nem tetszését fejezte ki a maga módján.
~ Pont, (hogy) az nincs Darren. (Az) idő az, (amire) Ravenre nézve (hét) napom (van, és ha) csak hátráltat, akkor hét újabb (napot add) Reednek, amit (már) nem érdemel meg. Nem a sírjához (akarok) kijutni… (hanem) magam akarom (oda) tenni.~
A részeg estémen beszéltünk az ébredésem óta először Reedről. Azonban bár nem szóltam, vele feküdtem, vele ébredtem és töltötte be a napjaim. Hangom tőlem nem megszokott módon rideg volt és kegyetlen. Ó nem, apám előtt nem csináltam titkot belőle, hogy épp egy lelkiismeret furdalás nélküli gyilkoló gépet képzek magamból. Reed az első lépés, Tarkként jöhet a többi, még ha más is a cél, már ha megélem.
Hallgattam Raven szavait. Nem azt mondom, hogy nem érdekeltek, mert ez nem igaz. Nagyon is érdekeltek. De nem érdekelt, hogy kudarcot vall-e vagy sem, csak az érdekelt, hogy ne a hátrányomra legyen, míg itt van. Azok azokat az embereket és farkasokat, akik csak a hátráltatnak, nem akarom magam mellett tudni. Nem csak Ravent nem, egyiket sem, aki szerint játszanom kéne, fodrászhoz meg műkörmöshöz járnom, meg az ég tudja még mennyi minden olyan csajos, tini dolgot csinálnom ami már a balesetem előtt sem igazán fért bele az életembe. Azóta meg végképp nem…
Én nem azt mondtam volna, hogy „na bumm”… nem tette azt, amit kellett és ezzel már hátráltatott. Hát tényleg ilyen nehéz ésszel felfogni? Most komolyan ki kéne teregetnem a kártyáim, hogy valaki képes legyen úgy kezelni, ahogy azt kell? Nem… Nem fogom elmondani senkinek, mindenkinek megvannak a maga titkai, motivációi. Az enyém is megvan, még ha Apámmal osztozom vele. A csúnya beszéde nem hatott meg, jártam én is iskolába és emberek közé. James sem válogatja meg a szavait. Szóval… nem olyan ártatlan a lelkem, mint amilyennek vélni lehet első ránézésre. Azonban mégis felvontam a szemöldököm, ahogy azt kezdte el ecsetelni, hogy Ő tanított… könyörgőm, ez évtizedek munkája, ami egyáltalán nem az Ő érdeme lesz, azért mert egy hetet túlélt mellettem és én sem dobtam fel a pacskerom. *
- Majd mindennap azt teszem Raven. * Szúrtam közbe halkan. Mit hisz, hogy miatta keményítettem be a héten? Nem, egyáltalán nem ezek eddig is megvoltak, csakhogy tegnaptól kaptam engedélyt sűríteni az óráimat, úgymond a mentoromtól, aki lényegében az atyám. De valahol mélyen örültem annak, hogy Raven nem adja fel. De ez olyan mélyen volt, hogy még Darren is alig érezhette, ha csak a farkasa fel nem figyelt rá. Én azonban felfigyeltem a változására és csak finoman, még jobban megszorítottam a kezét, hogy nyugtassam. Nem lesz baj… ösztönös mozdulat, de ebben már magam sem voltam biztos. Hangjára azonban összevontam a szemöldököm és az arcát fürkésztem. Hallottam én ilyennek valaha is? Nem, nem hiszem.. bár nem is ismerem évek óta, ez tény. Ahogy hallgattam a szavait lesem tagadhattam volna, hogy figyeltem rá. Nem is akartam és a simításába már ösztönösen mozdult bele a buksim, úgy, hogy én észre sem vettem maga a mozdulatot.
Túllihegni? Ebben azért kételkedtem. Mindjárt vége a kaja szünetemnek, és ha nem jön, akkor még mindig farkasként tengődök. A kajaszünetet már így is buktam, az óráimat nem akartam. De nem cáfoltam szavaira, nem szóltam közbe. Viszont mikor igaza volt sem bólintottam helyeslőn. Pedig tény… megvannak a céljaim és bár kölyök vagyok, de nem gyerek. Nem ilyen szintűbe ugyan, de ebben nőttem fel. Mióta az eszem tudom harcosnak készültem, így nem meglepő, hogy nem akartam pihenni. Az sem volt titok, hogy Tarknak készülök. Viszont, mikor kitért arra, hogy meggondoljam magam össze vontam a szemöldököm.*
- Ezt te sem gondoltad komolyan… * Motyogtam halkan, hogy Ő hallja. Legalábbis ez volt a cél, de Ravennek is farkas hallása van, szóval aligha jött össze. Nem fogok meghátrálni, Ravenen múlik, hogy segítségemre lesz vagy a hátráltatásomra. S ha az utóbbi, akkor köszönöm szépen nem kérek belőle. Veheti Darren annak, aminek akarja, meghátrálásnak vagy bánom is én, de nem fogom kockáztatni a haladásom. Hogy ezt ellógva aztán kezdhessem elölről mert nem bírnék egyik pillanatról a másikra visszaállni. Azonban mikor eljut oda, hogy nem az életünk múlik rajta, már nem tudom csendesen lenyelni a dolgot. Bakker… eddig sem hisztiztem, oké az orvosiban. De ott lelkileg készültem ki és még mindig jobb volt, mintha magamban emésztettem volna. *
- De az Ővé igen… - Nem voltam dühös, nem voltam semmilyen. Mindössze csak elmondtam, amit gondoltam, amit már korábban is mondtam. Azt pedig mind ketten tudtuk, hogy Reedről van szó. Ennyire erővel, ha ilyen lazán venném, mert úgy sem múlik az életem rajta. Minek edzek? Minek csináljam? Semmi értelme nem volna… hét nap… már két hónappal többet élt az a mocsok, mint, amennyit érdemelt. Nem tisztem ítélkezni, de már Ő maga télkezet maga felett, mikor indult a versenyen és barom módjára balesetet okozott.*
- Két hónapja várok… *S minden egyes nap végig csinálom ezt a sok szarságot, amit ugyan menetközben megszerettem. De mi tudtuk, hogy nem a hű de izé nagy falka családért kezdtem el. Hogy nem akartam közéjük kerülni, hogy csakis azért kezdtem el foglalkozni a farkasommal, mert Reedet csak úgy érem el. Az mellékes, hogy menetközben kialakult egy fajta ragaszkodás és szeretet bennem. De egyszer sem kérdeztem meg, hogy mikor mehetünk Reed után. Míg nem tudok magam alakot váltani semmi kép sem. S ez olyan, amin én nem változtathattam, mert nem rajtam múlt. Ez mi ha nem türelem? Bár tény, hogy mások hamar eltudják szakítani. Még utoljára megszorítottam a kezét, de aztán hagytam, hogy csak lehulljon magam mellé.*
- Este megyek… * „Búcsúztam” és nem voltam benne biztos, hogy ezt a Reedes dolgot megúszom ennyivel. Még akkor sem, hogy nem voltam sem tiszteletlen sem semmi ilyesmi. ahogy Darren eltávolodott lehajolva kaptam magamra a nadrágom, a cipőm és közben már újra beszélni kezdtem Ravennek.*
- Szóval… a Reggeli időt kissé eljátszottuk, szóval tíz perc van a Farkas gesztusok kezdéséig. Irány hozzád, hogy utolérjük magunkat. * Ó nem, nincs kegyelem. Őt nem fogja annyira meg viselni mint engem, hogy kimarad a reggelim. De kibírom. Megfigyelés alatt amúgy sem ugrálhatok el a Mekibe kajáért. Szóval bele nem halok a többi nem érdekelt.

//Apu, köszönöm :* Raven, a szabad edzés lesz a következő, szóval a reagodban enterrel elválasztva már úgy írd a folytatást, hogy végeztünk a Farkasgesztusokkal és a 9-10-es edzés jön.//
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Szer. Május 01, 2013 9:05 pm

Összefontam a mellkasom előtt a kezem. Nem mosolyogtam, nem voltam dühös, de zavart ez az állapot.
- Persze - mondtam Darren szavaira. Mikor mentálisan tanácsot adott, lassan bólintottam, s elfogadtam szavait. Igen, Ash dalol, s én úgy táncolok. Több elfogadás, több szigor, s még több türelem, s kitartás. Már nagyon nem tudtam hozzá szólni, nem igazán akartam. Mindenki elmondta gondját, baját... És ennyi. Jön a főnök, és mindenkit lerendez. Kicsit jól esett, hogy ilyen lazára vette. De ugyanakkor megéreztem farkasának figyelmét. De aztán egész könnyedén hagyott magunkra. Hiszti, bah... Lehet, hogy igaza van. Igen, túllihegtük. Elvégre ez csak egy hét. De ugyanakkor mindkettőnknek fontos. Ash rövid és halk szavaira felfigyeltem, de inkább nem kérdeztem rá. Neki is vannak céljai. Nekem is. Mindenki a maga céljaiért küzd. Ash, mikor láttam, hogy ruhái után fordul, elfordultam illendően, s közben magamra vettem a pólómat. Megvártam, míg végez, szavaira csak bólintottam. Haza fele úton rágyújtottam. És minden megy tovább...

*Két óra múlva*


Megint az erdő felé mentem, vállamon egy-egy hosszú, vászon anyagba bugyolált eszközt cipeltem. Ash mellettem baktatott. Eddig nem mutattam meg neki, miket hozok. A reggel történtek óta elszállt a nyugtalanságom, és az a kevés dühöm is, amit időközben magamban tartottam, de nem voltam túl jó beszéd partnere azóta se a lánynak. A Farkas gesztusok azonban egész jól elteltek, bár azok sem voltak hibátlanok. De nem játszottam vele. Nem poénkodtam, s a legfőképpen, minden dalt, ami esetleg felmerült volna, kiűztem a lelkemből. Nem dúdolgattam neki. Nem volt túl jó kedvem, ennyi. Nem voltam megsértődve, nem haragudtam rá, egyszerűen nem volt túl jó kedvem. És melóztunk. Ennyi. 9 közeledett az idő járása szerint. Szabad óra következett. Hát, zenét oktattam volna neki, de a reggel történtek után, egyenesen lemondtam erről a lehetőségről. Szóval marad a baranta. Farkasom nyugodtan körbelengve haladt velem, megcirógatva Ash farkasát is. Legalább a farkasok kijönnek, ha már az emberek nem. Rá gyújtottam út közben, s egy szabadabb, fával ritkásabban benőtt tisztásra vezettem a lányt. Levéve az eszközöket a vállamról, óvatosan, nehogy megüssem Ashleyt, bár ez nem valószínű, kiterítettem az eszközöket. A ruhák takarásából két 190 cm. hosszú vastag, faragott fa botok kerültek elő, és 4 100 cm-es rövid bot.
- Ezek itt a Baranta Harcművészet eszközei. - mondtam fel se nézve ügyködésemből - Egy-egy hosszú bot, és kétkezes harchoz a rövid botok. Van más eszköz is, de azokat még nem hoztam el.
Felálltam, majd az egyik hosszú botot letettem elé a hóba.
- A baranta egy ősi tánc mozdulatokkal körbeívelt harcművészet. Egyszerű népek erős lelkei űzték. - mondom, miközben felállok, s kézbe veszem a magam botját. - A rövid botok átívelnek a kardok használatába, míg a hosszú bot bevezetést enged a dárdák, lándzsák világába. De megtanulhatsz később ostorral, íjjal, tőrökkel és más egyéb fegyverrel küzdeni.
Megforgatom magam előtt a faragott botot, s éppen hogy nem érinti meg a havat.
- Elsőnek próbáld meg kézbe venni, és felemelni az eléd rakott hosszú botot. Így - majd az egyik végén megfogva felemelem a nálam is magasabb botot, majd függőlegesen, egyenes karral a fejem mellé emelem. Van súlya, de a farkas erővel elérni ezt nem nehéz. Olyan egyenesen álltam ott, mint egy gyertyaszál.
- Próbáld meg! - mondtam nyugodtan nézve a lányra.
Ha megpróbál lehajolni érte, s a kezével megpróbálja megfogni a bot testét, hirtelen a keze felé ütök a magam botjával, majd vissza gyertya helyzetbe.



//Kössz Darren! Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Pént. Május 03, 2013 4:50 pm

*Utáltam a farkas gesztusokat… Csupa olyan dolog, amire nem lesz szükségem. Megnézném én azt a farkast, akinek én behódolok. Még apámnak sem, csak elfogadom az akaratát, HA épp úgy van. Vagyis ha épp valóban igaza van. No de mindegy, ha kell, hát rajtam aztán ne múljék… hál’ istennek – vagyis magamnak, meg Darrennek, aki jóváhagyta - ebből kevés van az órarendemben. Nem véletlen. De ennek is vége, és ami azt illeti, nem is kérdeztem, hogy mi van abba az izébe tekerve. Mindent megtudok a maga idejében. Szóval minek kérdezzek feleslegesen? Én sem voltam beszédes… azonban olykor a lecke miatt nem tetszésem egy morgással fejeztem ki. De van ez így… én sem szerethetek mindent. Engem sem szeret senki. Szóval akár ugorhatunk is ezen. A cigi füstöt, a bűzét sem szeretem… de elvégre nem smárolni akarok Ravennel, szóval míg tisztesnél kicsit nagyobb távolságban van felőlem aztán drogozhat is, ha nem megy a teljesítményre. Szóval az érkezés után is csak csendesen vártam, hogy mi fog kisülni ebből még akkor is mikor beszélt. Ámbár az „ősi tánc” résznél összeráncoltam a szemöldököm. Na ne már… még valaki, aki táncolni akar tanítani? De még a gondolat végére sem értem, mikor befejezte és máris mosolyogva hallgattam tovább és a lelkesedésem is mintha nőt volna, ahogy haladt a beszédben. Az elém állított hosszú izét megfogtam és ujjaim végig futattam a mintán. Kíváncsiságom feléledt, hogy mik lehetnek azok. De nem mesedélután van, szóval lenyeltem a kérdésem. Majd a nap végén, ha vége az utolsó órának is vagy valamikor az edzéseken kívül. Ha lesz olyan.
Azonban mikor a rövid botokat kezdi el ecsetelni és elér a kardokhoz, na már a szemeim is élénken csillognak nem csak az energiáimból érezheti, hogy érdekel a dolog. De nem vágtam közbe, ugyanis még beszélt, na de mikor a fegyverekre került a sor már megszólaltam.*
- Ami azt illeti, tőrökkel már tanulok. Nem véletlen a pengék vannak első helyen és mivel azt mondtad, hogy a kicsik hasonlítanak a kardokhoz…. *Vontam meg a vállaimat, számomra egyértelmű volt a folytatás, hogy akkor arra van szükségem és nem a dárda szerűségekre. Ez nem azt jelentette, hogy elzárkózom, Ó nem… továbbra is érdekelt. De előttem állt a bosszúm, amihez nekem pengék kellettek. Szóval nem fogok mást tanulni addig, míg azt be nem fejezem. A nagy izét finoman visszafektettem az anyagra próbálgatás helyett és két kisebbet fogtam meg.*
- Szóval azt hiszem ez hasznosabb _jelenleg_ - Hangsúlyoztam ki. – Aztán ha ezen túl vagyok és tökéletesen megy, visszatérhetünk rá. Bár az nem egy-két hét… szóval a jövő zenéje. * Viszont volt valami, amire ezek a kis botok emlékeztettek. Gimnasztikánál használatos buzogányokhoz, annyi, hogy ennek nincs „hasa” a végén. Fel is dobtam a levegőbe mind kettőt, hogy pörögjön és elkaptam a végüknél mosolyogva. Hmm… annyit nem is felejtettem. Bár megkell vallanom, hogy én a szalagért voltam oda, nem a buzogányért de ezt is megkellett tanulnom. Szóval egy két „trükk” még ment vele, bár tény, hogy jelenleg nem gimnasztikázni fogunk, szóval ezek úgymond hasztalanok. Hátráltam pár lépést miközben az ujjaim közt forgattam őket. De nem szólaltam meg, azonban tekintetem bár csillogott az „örömtől” és a kíváncsiságtól… de azonban várakozó is volt. Vártam, hogy mit kell csinálnom, mit akar tanítani Raven. Ha a hosszút az pech, az nem érdekel, mert nincs szükségem rá. Szóval ebből nem engedtem, még ha nem is terítettem ki, hogy miért. Különben is, ha valami érdekli, van szája. Tud kérdezni. Bár tény, hogy a válasz nem biztosított, de lássuk be… aki nem mer, az nem is nyerhet. *
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Pént. Május 03, 2013 6:58 pm

- Rendben, ahogy gondolod. - vontam a vállam, leengedve a karomban tartott botot. A ruhákra fektettem, majd kézbe véve a másik két eszközt pillantottam fel rá. Próbálgatta a botokat, és ennek örültem. Legalább érdekli.
Felállva, kicsit távolabb tőle, mellé álltam. Majd az egyik fegyvert felé szegezve egyenesen kitartottam.
Laza terpeszt vettem fel. Bal láb előre, jobb hátra.
- Kövesd a példámat. Állj be úgy, mintha a tükörképem lennél. Majd próbáld lekövetni a mozdulatsort. Engedd farkasodat táncra kelni. Ne feledd, te most tükörkép vagy!
Egyenesen tartva tovább a karom, meg várom, míg ugyanilyen tartásba helyezkedik, csak ellentétesen.
Lehunytam a szemem, és hagytam, hogy Farkasom energiái átjárjanak. Éreztem a másik illatát, s attól, hogy lehunytam a szemem, hallásom és érzékeim olyanná váltak, hogy vakon is képes voltam érzékelni őt. A szemembe húztam a sapkám, hogy a látás lehetőségét végképp elszakítsam magamtól.
- Neked nem muszáj vakon tenned, első óránkon. De ettől függetlenül, a lehető legpontosabban próbáld azt tenni, amit én. - mondtam felé nyugodtan.
Aztán elengedtem. Elengedtem azt a bennem dúló dallamot, ami segített a mozdulatok elvégzésében. Azt, ami megtanított a baranta művészetére. Hagytam, hogy átjárjon, s vezessen. ( https://www.youtube.com/watch?v=ya-zOiiCd6U )
Ash felé emeltem arcomat.
- Ritmusra lesz szükséged. Ehhez meg kell osszak veled egy dallamot. Ha viszont nem akarod, nem erőltetem. - a válaszától függ, hallani fogja-e, ami bennem van. Ha igen, megosztom vele, ha nem, elindítom a mozdulatsort.
A lábam előre indult, ahogy az első hang megszólalt. A suttogó hangok betöltötték a körülöttem lévő teret, s a lány felé léptem. Eddig egyenesen tartott karom oldalra lendült, s a másik Ash válla felé lendült. Hallottam a hangokból a mozdulatait, s ha ugyanúgy követi a mozdulatot, a keze megállítja az enyémet. Bennem dúlt a dallam, s mozdulataimban a tánc kecsessége testet öltött. De ugyanakkor a támadás, és erőteljes harc mozdulatai is voltak ezek. A dal szelíden körbe ölelt, de erőt is merítettem belőle. Megfeszült a testem, ahogy Ash körül mozogtam. Lábammal nem álltam meg, a ritmusra lépve bal lábammal az övé mögé lépek. Meghajlottam, mint a nádszál, s próbáltam felé ütni, de ha ugyanígy tesz, ahogy én, ismét kivédheti. Nem állt meg a lábam, távolabb lépve tőle megpördültem a levegőben, majd felé ugorva a nyaka felé csaptam mindkét bottal. A dobok dübörögve hatoltak a tudatomig, ahogy megéreztem kezének mozgását, elhajolok a botok elől, amik nagy csattanással ütődnek össze fölöttem, majd a hóban elbukfencezek mellette. Felpattanva a levegőbe felugorva bukfencezek a levegőben, ismét felé tartok, ha ugyanezt véghez viszi s elhaladok mellette a levegőben, kicsapok a háta felé a bottal. Nehéz kivédeni, de nem lehetetlen. Ha számított a támadásra, s nem placcsan a hóban, földet éréskor elismerően bólintok felé.
Ám ha bármelyik olyan mozdulatot nem tudja végre hajtani, megállok, és megvárom, míg talpra áll, ill. ismét harcra képes.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Pént. Május 03, 2013 9:31 pm

- Nyugalom Raven… ha valamit, utánozni tudok. Harcolni is így tanultam Steventől. * Mosolyodtam el halványan, reggel óta először. De annyi baj legyen, követtem a mozdulatait és felvettem a kezdő állást, ahogy Ő is. Pontosan követve a tartását, a keze irányát, még a bot megfogásának a helyét is.*
- Csukott szemmel nehéz volna másolni… nem vagyok profi… csak… *Vontam meg a vállaim félbehagyva a mondatom és eszembe sem jutott folytatni. Tekintetem nyitva hagytam, s vártam egy pillanatra sem kimozdulva az állásból, azonban a ritmusra elbizonytalanodtam. Tudtam, hogy milyen hatással van rám Raven zenéi, hangja… de mit veszthetek? Ha nem megy, ha nem tudok figyelni legfeljebb, szólok, hogy hagyja abba.*
- Oké… *Egyeztem bele és egy utolsó levegőt kifújva vártam, hogy felcsendüljön a fejemben a dallam, mely Darrenből sugárzott. Nos… ez is fura volt. Egyszerre akartam a hajam kitépni az erős, mély hangokra, azonban életre kellteni a lábaim. Nem is tudok táncolni, mégis szinte ösztönösen akartam mozogni, de nem tettem. Csak hagytam, hogy a zene, amit ad átjárjon és meglepő mód kitörölt mindent a fejemből, a lelkemből. Nem létezet semmi, csak az itt és most.
Ahogy felém lép, én sem teszek másképp és a keze lendültével lendül az enyém is, a fák halkan csapodnak össze, ahogy egymást „védik” és egészen addig folytatom, míg a dupla támadás nem jön. Bár tény, hogy kevésbé kecsesen mint Raven, de lássuk be, nem vagyok egy táncos alkat. S nem is igazán fektettem hangsúlyt az ilyenekre. A dőlés sem esik nehezemre, tekintve, hogy elég hajlékony vagyok hála a gimnasztikának. Azonban ebbe a csapásba már beleremeg a kezem, ahogy az ereje végig szánkózik a karomon. De zöld tekintetem továbbra sincs itt. Figyel, lát, követ… de a látszik benne, hogy a lélek az nem itt van. Az valahol messze jár, olyan helyen ahol semmi nem létezik, se bú se öröm.
Ez egészen addig tart, amíg a levegőben nem bukfencezik, s ahogy felém halad én csak hátralépek, hogy az érkezésekor távolabb legyek tőle és ne legyek az útjában sem. Mikro földet ér és nem támad, csak csípőre vágom a kezem.*
- És ezt mégis, hogy a Pokolba? Nem légtornász vagyok, külön-külön ’aszem még megy. De egyben sehogy sem. Szóval… vagy mutasd meg, vagy nem tom’ hagyjuk ki… * Persze ott volt bennem a tudásvágy, de rajta múlik, hogy megmutatja vagy sem. Ott volt bennem az érdeklődés és bizony az elismerés is a férfi felé. Ámbár ez nem csak az utolsó mozzanata miatt, hanem az egész miatt. Senkit nem láttam még ilyen átéléssel bármit is csinálni.*
- Vannak dolgok amiket nekem is lekell bontani az alapokra. Ha nem lenne már Tark lennék. * Vontam meg a vállaim könnyedén. Ha nem mutatja meg, nem ellenkezek, nem kérem. Csak annyiban hagyom. Ha mutatja, akkor követem a mozgását és teszem az útmutatásait.*
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Pént. Május 03, 2013 10:12 pm

Mikor megálltam, nem húztam fel a sapkát. Továbbra is hagytam hogy a zene kettőnk közt dübörögjön. Ügyesen hárított, s nem túlzott, hogy tud utánozni.
Nem mosolyogtam, fél térdre ereszkedtem, jobb kezemet felé nyújtva, a balba pedig mindkét fát tartva.
- Megmutatom. Csak gyere. - intek felé a kezemmel. - Neki futásból helyezd a testsúlyod a térdemre, majd ugorj át a fejem felett. Azt hiszem eddig ez nem nehéz. Ha leérsz a földre, bukfencezz a földön. Azután ugyanígy állj fel, és fuss felém, ugorj át, a végén bukfenc. De vigyázz! Légy elővigyázatos!
A dallam tovább dübörög, végig a gerincemen. Hallom, ahogy a talpa alatt a hó ropog. Az illatát, ahogy futás közben közelít. Kinyújtva tartottam továbbra is a kezemet. Még kapaszkodhat. Ha nem fogadja el, nem baj. Amint megérzem a lábamon a súlyát, enyhén felemelkedem, s ezzel tovább lököm a lendületét. Az érzékeim nem csaptak be, s amint hallom, hogy átért a hátam mögé, fordulok, s felé csapok a két bot végével. Hallgatom, ahogy a hó besüpped a súlya alatt, s ahogy tova gurul. A fa csattanása a tudatomig hatol. Mintha valami lassított felvétel hangjait hallanám. Két kézbe kapom a fegyvereket.
Össze csattintom őket a kezeim között, majd a hóba teszem a kezem. Egy gyors kézen állás, s újból térdelő helyzetbe érkezem. De közelebb vagyok a lányhoz. Kezem támadásra lendül, a ritmusból nem esik ki, sebesen suhan, egyenesen a lány teste felé. Mozdulataim sebesek, de nem zökken ki a ritmusból.
- Gyorsabban, ne engedd, hogy így a közeledbe érkezhessek! Gyorsabban!
Ha kivédi az ütésem, és sikerül újból felém rohannia, megvárom, míg ismét átugrik fölöttem. De mielőtt leérkezne, a lába után kapok, így kizökkentve a ritmusból. Ha sikerül a hóba hajítanom, a combjára ütést mérek. Ha sikerül mégis átugornia, a dereka felé ütök, miközben bukfencezik.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Szomb. Május 04, 2013 2:01 pm

- Nem a legalkalmasabb idő egy lánykérésre… * Nos, esetemben szó szerint lányról beszélek, de csak hülyülésnek szántam. Amíg haladunk, nem tilos beszélni, ha a másik fél közben tud a lényegre koncentrálni. Kevés ilyen akadt. De Ravennek képesnek kell lennie rá. Nem tudom miért, talán csak az, amit szeretnék keveredik az ítélő képességemmel. Majd ráérek otthon szétszedni őket, most nem fontos. Amit mond, az… nem nehéz, csakhogy; *
- Oké, így lépésről, lépésre meg van. De amíg a lábaim előtt heversz nincs is vele probléma, de mégis ha állsz a magam Törpe mivoltával mégis, hogyan, hogy ne rúgjalak fejbe? * Vontam fel a szemöldököm, de aztán már futottam is. Jobb lábammal léptem fel a térdére, ballal löktem el magam a talajtól és jobbal segítettem rá, hogy átbukjak a feje felett és már abból bukfencezve érjek a földre és guruljak tovább egy kicsit.*
- Ez olyan mint a rúg ugrással és a szertorna ötvözve… * Igen, jártam tesi órára és ha tetszett ha nem meg kellett csinálnom. Tesiből nincs pótvizsga és ezek amúgy is jól jöttek, miközben Stevennel tanultam. S ahogy megfordulok már csattan is a fa, ami kissé váratlan de a farkasomnak vannak reflexei, szavaira azonban egy széles mosoly kúszik az arcomra.*
- Kimondta, hogy nem akarom, hogy a közelembe légy? * Persze tudtam én, hogy mire gondol, de én ilyet akkor sem mondtam és nem hagyhattam ki. Azonban szavai szerint cselekedtem közben és gyorsabbra fogtam a mozgásom, a mozdulataim melyek az övé voltak, ahogy utánoztam, hogy aztán felé rohanva ismételten átugorjak felette, hogy aztán megismételve… ahham, csak hogy hangos csattanással huppantam a hóba a hátamon.*
- Picsába… * Szűrtem a fogaim között és zöld tekintetembe az esés következtében némi önutálat gyűl. Számtanom kellett volna rá, könnyen elüthettem volna a kezét a bottal. Viszont még végig sem gondoltam, máris kiakartam gurulni alóla, oldalra, hogy ne érjen el a keze, de lassú voltam. Már egyáltalán nem figyeltem a zene sürgető dallamát. A combomba bele hasít a fájdalom, ahogy végig szánkózik az egész testemen és biztos vagyok benne, hogy a fa nyoma biza megfog látszódni. De ez legyen a legnagyobb bajom.*
- Oké… ez a zenés, táncolós, ugrálós izé nem nekem való. Ugorjunk vissza elsőbe… maga a izék alap használatához… Ha táncolni akarsz, akkor bírj még ki két évet, aztán Velem táncolhatod a szalagavató táncom. * Meg sem próbáltam felállni, csak elterültem a hóba és a kék eget kémleltem. Nem, nem lazsáltam és pihentem. Csak tudni akartam, hogy mi lesz ebből még. No meg, nem ártana a lábam zsibbadásának múlását megvárni.
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Szomb. Május 04, 2013 3:34 pm

- Tudom, hogy nem alkalmas, éppen ezért gyere, hogy ahhoz is oda érjünk később. - mondom, miközben szélesedik a mosolyom.
- Nem fogok fölállni, ettől nem kell félned. - vigyorgok, ahogy elhagyják a számat a kétértelmű szavak. - Amikor felém jössz, mindig térdelni fogok.
A poénkodás nem árt. Engem nem zavar, ha közben beszélünk. Csak nem vagyok túl beszédes fajta. Éreztem, ahogy elindul, s egész szépen véghez is vitte a feladatot. A testnevelés óráktól azért egy kicsit eltér a baranta. Látványos, és erőteljes, de mondjuk... ja. Nem fűztem megjegyzést ehhez, de amint a közelébe értem, és megszólalt, elmosolyodtam.
- Az effajta közelségeket kedveled? - kérdeztem, miközben a támadást megindítottam. Ismét jött, és ugrott, de sikerült a hóba dobnom. Ütésem a combján landolt, s amint visszahúztam a kezem, megszakítottam a dalt.
Szép foltja lesz, ez nem vitás. Térdelésből felálltam, majd felé léptem, miközben mondta szavait. Még mindig nem húztam fel a sapkámat a szememből de tudtam, hogy van a hóban. Lenéztem rá, majd ekkor húztam fel a sapkát a szememből.
- A baranta, nem zenés, táncolós izé. Mindez csak segítség, hogy könnyebben tanulj. Ez az első óra, és tudom, hogy nem vagy mindenre képes, de eddig nagyon ügyesen vetted a mozdulatokat. Másrészről örülnék, ha nem lennél ennyire lekezelő. Se mással, se magaddal szemben. Igen, vétettél, de legközelebb már odafigyelsz a mozdulatomra, és nem egy hatalmas kék folttal leszel gazdagabb a combodon. Legyél türelmesebb, erre kérlek, és azt hiszem, erre kért Darren is. - nem mérgesen mondom, nyugodt vagyok, és nem is kioktatóan beszélek. Csupán kérem.
Miközben fekszik, meg sem várva válaszát, ellépek mellőle, és folytatom.
- A kézben használatos "izék" a rövid botok. - a fák közé sétálva egy nagyobb fajta, tömör rönköt keresek, amit találok is. - A botokkal blokkolod az ellenfelet. Csontot törhetsz vele. Szép képet festhetsz a bőrre. - Felemelem a rönköt, majd oda cipelem Ashleyhez. A fa kicsit kisebb Ashleynél, de a célnak megfelel.
- A barantának több jelentése is van: fegyveres vetélkedés, megmérettetés, törvényesen alkalmazható erőszak... de talán, a legtalálóbb jelentése: harcra való felkészülés. - a lányra pillantok, miközben a rönköt egyenesben tartva kitámasztom a kezemmel, majd folytatom.
- Mai napig nem tudják teljesen behatárolni a barantát. Nincs határok közé szorítva. A lovas íjászattól kezdve, a régi fegyvereken át, a pusztakezes harcig, mindent taglal.
- A barantában a harci táncokat látod a mozgásban. A harci táncokat harcosok végezték, és sámánok, s rajtuk kívül senki más nem értett hozzájuk. Mindegy, hogy milyen kultúra, hogy nevezi a maga harcosát. Samuráj, testőr, ninja, katona vagy tark... mindez lényegtelen. A baranta minden harcos eszköze. De csak harcosé!
Mikor látom, hogy megáll a fa egy helyben, kitámasztom még néhány fával, hogy semmi lehetősége ne lehessen eldőlni, s aztán elengedem, s Ash felé lépve nyújtom felé a kezem.
- Nem hülyeségből választják a farkasok azt, hogy Tarkok legyenek. De őszintén bevallom, nem hiszem, hogy te a Falka miatt tennéd. Más cél vezet, de nem akarom tudni, ne mondd el. Én csak annyit mondok, a baranta, ha akarod, segít felkészülni. Még ha csak ebben az 1 órában csupán, de akkor is.
Ha elfogadta a kezem, segítek felhúzni. Ha nem, és anélkül is feláll, a fa elé állítom.
- A kezedbe véve a rövid botokat, fogd meg egy-egy végüknél. Majd kövesd a mozdulataimat.
Bal kézzel ütök a levegőben egyenesen, jobbal alulról fölfelé ívelő ütést mérek, majd előre lépve forgok, s a két bottal lefelé vágok.
- Neked ott lesz a fa, mint ellenfél. Egy tömör test. Az utolsó ütést, amit mutattam frontálisan mérd a rönkre. Ne félj, a botok nem fognak eltörni. Ha a rönk beroppan, vagy eltörik, az a jó.
Majd ismét beállok mellé, hogy tudja követni a mozdulataimat.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Szomb. Május 04, 2013 9:01 pm

- Ejha, kérjek neked egy időpontot Stevhez és Darrenhez? Jobban jársz ha egykalap alatt tudod le őket. * „Vágtam” vissza a magam gyerekes módján a szavaira. Lánykérés és két apám van. Szerintem a kettő közül egyik sem fogadná repeső örömmel Raven későbbi szándékait.*
- De persze a később tág fogalom… * Pislogtam rá továbbra is mosolyogva, ámbár némi ártatlansággal, mely én magam voltam. Oké, szám az van… ám csak az van. A következő megjegyzésére azonban már nem reagáltam, hanem tettem a dolgom. Hisz ezért vagyunk itt… minden más máskor lényeges. Ámbár biztos, hogy nem hagynám szó nélkül, ha nem volna feladatom. A támadása közbeni kérdésre azonban elmosolyodtam, de nem vette el a figyelmem és védésem közben válaszoltam rá.*
- Tudsz mutatni más milyet is? * Ez finomabb, mint az, hogy nem ismerek más fajtát. Csak ezt, meg azt ami Darren és Steven mellett kapok. De az teljesen más. Viszont egy újabb ugrás következett, ami nem úgy sült el, ahogy annak kellett volna, vagyis inkább azt mondanám, hogy figyelmetlen voltam és nem számítottam rá. Mindenesetre ott lapultam a hóban. De Rav, nem hogy térdelt volna, hanem még el is takarta az eget, ahogy fentről beszélt nekem. Ja nem, csak ösztönösen fordítottam az arca felé a fejem. Megesik, hogy nem veszem észre mit csinálok. Azonban mikor oda ért ami nem igaz megszólaltam.*
- Hééé… nem vagyok lekezelő. Mással meg pláne nem. Magammal szemben meg csak realista vagyok. De most mi rosszat mondtam? Ennyire ne zavarjon a szalagavatótánc… tuti jót röhögnék ha öltönyben látnálak. * Vigyorodtam el pofátlanul szélesen. Mást nem láttam, hogy mi az ami kiválthatta ezt belőle. Nem mondtam én semmi rosszat, még csak becsmérlőt sem. Csak káromkodtam, de asszem a reggeli után kicsit sem vetheti a szememre.*
- A kék folt legyen a legkevesebb… nem hordok szoknyát, hogy lássák és még mindig jobb mintha eltört volna, vagy a tenyered nyomát viseli. Szoknyát nem hordok, de pólóban alszom. * Szóval evidens, hogy Darren kiszúrná. Ha nem akkor, akkor máskor. Mondjuk mikor épp zuhanyozok és nem képes megvárni míg végzek hanem bejön kiszedni a kimosott ruhát vagy épp pisilni.*
- Mellesleg türelmes vagyok, nem látod? Ahelyett, hogy erőltetném itt fekszek, hogy magától múljon el a zsibbadás. Különben is, Veled szemben kért türelemre és nem magammal. Azt nem kérte volna… tudja, hogy lehetetlen kérés, amiért szájalni kezdtem volna, miközben felhívom erre a figyelmét. És kaptál volna még egy kis ízelítőt a mi furcsa kapcsolatunkból, mikor dühömben neki megyek, ha nem érti, hogy mit akarok és Ő meg még partner is benne, miközben nevetségessé tesz. * Vigyorodtam el szélesen. Ismertem az Apámat és már nem egyszer ez lett belőle. Nem egy agresszív jellem. Ha rólam van szó, meg pláne nem. De nem épp ezért, azonban mégis ott volt a vigyoromban a szeretet. Lehet, hoyg nem várta ezt a hosszú választ. De istenem, ez engem soha nem érdekelt. Mondtam, és ha csak nem akart párhuzamosan beszélni, kénytelen volt megvárni míg végzek. Különben sem érdekelt a „festészet”, szóval csak hallgattam utána de nem reagáltam rájuk. Csontot törni nélküle is megy. Viszont ahogy haladt és közben ügyködött annál jobban figyeltem. Na nem őt… még mindig nem szeretem a szőrzsákokat, de a szavait annál inkább. Olyan érzésem volt, hogy képes volnék itt elaludni a hangjára. OMG… Ash! Mi a frász van veled? ÉBRESZTŐŐŐ… még mindig edzésen vagy. Csaptam a homlokomra szándékosan egy adag hóval a tenyeremben. Azonban mikor kitér rám és felém nyújtja a kezét arcom megkeményedik, tekintetem sötétebb zöldbe vállt miközben felnyújtom a kezem. De nem magam húzom fel, hanem egy egyszerű rántással lefelé rántom, miközben ezzel egy időben kap egy finom kis rúgást a lábához, hogy ezzel kisöpörve mellém kerüljön a földre. Tőlem nem számtani ilyesmire, szóval akár még össze is jöhetett. De csak ennyi volt és ha földet ért, márpedig mért ne tenné az égre emeltem a szemem eresztve. *
- Tévedsz… részben. Lassan hét éve kezdődtek az edzéseim, amiket már valóban annak fogtam fel. Előtte meg a futást fogócskaként tálalta Steven, a célzást hógolyózásnak, az erőfejlesztést birkózásnak… egyszerűen játék volt előtte. De úgy tíz évesen fogtam fel, hogy mi is ez valójában. Azóta harcosnak készülök. Nem volt különösebb oka… mindig is olyan akartam lenni, mint Steven. Őrző. Ezért pedig suli után és előtt is edzettem, együtt. Harcosnak neveltek és nem bébi csősznek. Egy Őrző harcosnak. Nem tudnék mást csinálni Ravenen. Ezért dolgoztam, ezért jártam kéken-zölden suliba és ez tett és tesz még most is boldoggá. – vezettem át íriszeim az övébe. – De a „sors” vagy micsoda útjai kifürkészhetetlenek és farkas lettem. Azonban csak egy kislányt kaptam, nem lettem új ember. Továbbra is ez tesz egészé, ez feledteti velem, hogy mi is történt. Olyan, mintha minden a régi lenne… csak kicsit intenzívebben csinálom. Őrző harcos, Tark… a lényegen nem változtat. Valóban nem a falka miatt teszem, azonban mégis. Hisz elárulhatnám… csak annyit kéne tennem, hogy átmászok az Őrzőkhöz. De nem tudnám megtenni, hiába volt minden álmom, hogy ott lehessek Steve mellett. Szeretem őket… de ez még minimum száz-százötven év. – biggyesztettem le az ajkaim. – Az alatt senki nem lehet Tark még akkor sem, ha rohamosabb tempóban fejlődök a többi Naturalakhoz képest és gyorsabban is tanulom meg azt, ami nekünk kell. Viszont… nyugtat a tudat, hogy valószínűleg meg sem élem. Így viszont jelenleg csak a bosszúm motivál és az, hogy bár tudom, hogy nem élem meg, nem fogom feladni, azt, hogy ott kössek ki. Addig is tanulok, lefoglalom az időm, távol tartom magam a nagyobb bajoktól és ha gond van… mint ahogy apu is említette, nem esek kétségbe tudom mit kell tennem, és nem tőrnek össze lelkileg. * Legalábbis nem olyan gyorsan, Samnek is nagy erőfeszítésébe telt, mire siekrült mégis. Hangom nyugodt maradt csak néha-néha derenget fel némi szomorú él, de ezen kívül csak a határozottság, vágy és voilá.. némi kedvesség volt benne, ahogy a tekintetemben is, ahogy a férfit néztem. Viszont ahogy ott ült mellettem és beszéltem, észre sem vettem, hogy mikor kezdett el játszadozni az ujjaim egy fonatának a végével. Én még most sem vettem észre, ahogy a szálak, a „tincs” az ujjaim közt játszadozik.*
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Vas. Május 05, 2013 6:25 pm

- Ha szeretnéd, muatthatok más közelségeket. - vigyorodtam el a kérdésére. Persze csak hülyülök. Még gyermek. Eléggé felnőtt gondolkodással.
Ugrott, s elkaptam. Aztán jöttek a hegyi beszédek. Megint csak. De nem zavart. Örültem, hogy végre egyáltalán beszélgetünk.
- Nyugi, nem haragszok rád. Amúgy igenis, elegáns lennék öltönyben. - feleltem neki vigyorogva.
Mikor apjáról ecsetelt, elnevettem magam. Észveszejtő, észveszejtő ez a lány.
- Örülök, ha látom, mikor apád fülét cibálod. Igazán lélek melegítő. - nevetek tovább.
Amint lehajoltam hozzá, s ahogy keze, a kezembe simult, rántott egyet, s maga felett átemelve puffantam a hóban mellette. Pislogtam párat, erre nem számítottam. Tüzes kis bestia. Én meg egy vén fasz vagyok. -_-"
Mikor mesélni kezdett, csodálkoztam. Az előbb mondtam, hogy nem akarom hallani, miért teszi ezt. Vagy hülyén fogalmaztam? Esetleg norvégul beszéltem hozzá? Mindegy, végül is nem zavart. Csendben hallgattam mondatait. Az ég kéken ragyogott le ránk. Egész jó időnk van. A hideg hó hűsített. A szemeibe néztem. Aztán felültem, átkaroltam a felhúzott térdeimet, kényelmesen, de még mindig csak hallgattam őt. Néha rá-rá néztem. Nyugodtan hallgattam. Kicsit megtisztelve éreztem magam. Olyan dolgokat oszt meg, ami... ami furcsa mód megnyugtat. Úgy értem, most bízni próbál bennem? Ha nem tenné, biztosan nem mondaná ezt el.
Az Őrzőkhöz készült... Hát, eléggé eltért az útiránytól. De harcossá válni bárhogy képes lehet. Igen, tény, hosszú afelé az idő. De nem lehetetlen.
A hangjából kihallatszódó határozottság, vágy és kedvesség jól esett.
Jó volt hallgatni. Bár kissé szomorúan jutott eszembe, mikor ugyanez a hangvétel volt bennem is. Az apámmal szemben. De egyáltalán nem a Falkáért. Hanem a Világjárásért, a szabadságért. Apám Tarkot akart. Én meg nem akartam. És lám... Apám biztosan örült volna, ha Ashley lett volna a kölyke. Biztosan dagadt volna a mellkasa a büszkeségtől.
Határozott, a céljaiért bármit megtesz. S Tark akar lenni.
A sors... Elfintorodtam, ahogy a szó elhangzott, de nem mutattam a lány felé. Mikor elhallgatott, rá emeltem sötét szemeimet. Előtte csak apró motoszkálást éreztem a hátamnál, de figyelmen kívül hagytam, most viszont láttam, ahogy keze birizgálja egyik fonott tincsem végét. Nyugodtan mosolyogtam le rá.
Csend állt be közénk.
- Tudod Ash - fordítom el a tekintetem - kölyökként, mikor még apám szárnyai alatt voltam, ő azt akarta, hogy Tark legyek. Azt akarta, hogy méltó utódja legyek. De én ezt nem akartam. Jobban vonzott a világ, a szabadság, mint az, hogy hűséggel tartozzak magamon kívül bárkihez. Alfaként persze, más lett a véleményem, jó volt azt éreznem, hogy tartozok valahova. De miután meghalt mindenki, aki számomra fontos volt, a céljaim elvesztek. Nekem már nincs kiért, vagy miért küzdenem, s őszintén szólva, kicsit irigyellek is ezért, hogy neked van. - íriszeibe mélyedt a tekintetem - Őszintén kívánom, hogy sikerüljön elérned mindent. És bár valószínű, hogy nem érem meg, de tudom, hogy nagyszerű, és kiváló Tark lesz belőled.
Bátorítóan elmosolyodtam, s egy pillanatra megcirógattam a kezét, amivel a hajamat babrálta, de a mozdulat után ismét összefogtam a térdeim.
Elemeltem a tekintetem, s egy kicsit hallgattam az erdőt.
- Folytassuk, vagy hagyjuk mára? - kérdeztem, mikor ismét rá néztem.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Vas. Május 05, 2013 10:59 pm

*Szerettem volna válaszolni a szavaira de valahogy nem volt már rá időm, így aztán hagytam is a dolgot és tettem amit kell, hogy aztán megint a hóban kössek ki és ott is maradjak, míg a másik intézkedik.*
- Ó a lehető legnyugodtabb vagyok. Ha nem tűnt volna fel, ha épp nem cseszed el az edzés tervem egész nyugtató hatással vagy rám. Ne kérdezd miért... gőzöm sincs, de nem is különösebben érdekel. *Vigyorodtam el, már megint. Az öltönyre már megsem szólaltam. Minek? Úgyis azt hiszem el, amit látok. Akkor meg már úgy is mindegy és aktuálisan adok hangot a véleményemnek. Mikor elneveti magát, tekintetemben boldog fény csillan. Úgy látszik ezt nem ölte még ki a baleset. Ugyanúgy szeretem ha a közelemben nevet valaki, mint amennyire emberként rajta voltam azon, hogy jó kedvet és vidámságot csempésszek mindenkibe.*
- Ahham... annak is örülni fogsz, mikor a Tiédet cibálom? * Kérdeztem rá pofátlanul. Nincs kizárva, hogy lesz még ilyen. Felőlem ezer éves is lehet valaki, ha "nevelésre" szorul, akkor biza megcibálom a fülét, mégha képletesen is. Mondjuk fizikálisan vicces lenne és ahogy elképzeltem hogy DArren fülét cibálom és Ő meg még le is hajol, hogy elérjem... na erre nevetnem kellett és újból lágy hangom töltötte be az erdőt. Nos, néha elszórakoztatom saját magam. Mi tagadás...
De aztán már ahogy rárántottam, komolyabb dolgok felé haladtunk, ahol már helye se volt nevetgélésnek, mégha nem is szegte komolyabban a hangulatom pozitivitását, de azért kissé megcsappant. És valóban nem kérdezte a másik és még ki is jelentette, hogy nem érdekli vagyis hogy nem akarja, hogy elmondjam. De ez engem hol érdekelt? Úgy éreztem, hogy azért tartozom némi magyarázattal, hogy miért is kell végig szívnia a hetet velem. Mikor mehetne Hawaii-ra nyaralni, pasizni, csajozni vagy mittudomén, hogy milyen életet él. Nos és volt valami más oka is, de az nem érdekelt jelenleg. Nem akartam fejtegetni, maximum megütöm a bokám... megesik, bekötöm, meggyógyul és kinyírom. Mármint Raven, de meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg "elárulna". Persze önkénytelen piszkálásba kezdtem, ami mutatta, hogy nem épp kellemes a dolog. De ez csak minimálisan látszódott rajtam. Nem azért mert rejtegettem, vagy szándékosan takartam el. Hanem mert sosem voltam az a típus, aki világ elé tárja az érzéseit. Ha valaki figyel, ha valakit igazán érdekel, akkor az látja, hogy mi zajlik szavak nélkül is. Steven mindig tudta és Darren is, bár neki nagy segítségre van a farkasa, aki minden apró nyűgjét megérzi a kölykének. A fonat csak ide-oda siklott az ujjaim közt, de nem is figyeltem rá igazán, pedig tekintetem olykor bizony annak kígyó szerű mozgását követte. Igazából nem vártam reakciót Raventől és a kis csend ezt is bizonyította, hogy nem is lesz. DE aztán mégis. Csendesen hallgattam a szavait, de az ujjam nem hagyta abba a játékát. Egészen addig a pillanatig, míg a hűség fel nem merült. Akkor bizony megállt és már kiélezve figyeltem a másikat, ez nem volt valami biztató, azonban még hallgattam. S egy pillanat múlva válaszoltam. Lassan, nyugodtan mintha minden szavam megkéne fontolnom. Talán így volt, de nem a feladatom miatt. Ettől sokkal önzőbb dolog volt. Féltem, hogy nem tetszik majd a válasz, hogy fájni fog az amit hallok majd.*
- Az élet pörög, az emberek meghalnak és születnek. Ahogy a farkasok is. De mindig hagynak maguk után valamit, amit már csak akkor látunk, ha képesek vagyunk túllátni a fájdalmon amit az elvesztése okoz. De az élők élete nem áll, ha nem temetkezünk a gyászba akkor feldugja a fejét az együtt töltött örömök és a boldogság. Az, amit a halálukkal sem vehetnek el tőlünk. Ezeket csak mi magunk vagyunk képesek kiölni, feledni azzal, hogy a gyászba temetkezünk. Nem szabad, hisz ezzel az emléküket sértjük meg. De bár a helyüket senki nem veheti át, de mindig lehetnek újabbak mégha mások is. Most lehet, hogy nincs Raven... de még lehet kiért küzdened. Csak engedd el a gyászod amit a lelkedben hordasz és jobb lesz. Tudom, nagy szavak ezek egy kisembertől... De, alig kicsivel több mint két hónapja vesztettem el a szüleim, egyszerre. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem hiányoznak, hogy néha nem akarok négy kávét csinálni kettő helyett és csak akkor veszem ezt észre mikor már kitöltöttem. De... nézz rám Raven. Fáj... de csak belül, azonban nem emészt fel. Nem azért mert nem fogom fel, hanem mert elfogadtam, bármennyire is nehéz még most is, de elengedtem Őket és könnyek helyett, már mosolyt csalnak az arcomra ha rájuk gondolok, vagy elszámolom magam és több kávét csinálok. * Mosolyodtam el halványan, miközben felültem, kissé féloldalasan. Egyik kezem a hóban támasztottam meg, míg a másik a fonatról siklott végig a hátán, a vállán keresztül míg végül az arcán állapodott meg.*
- Ha hagyod, akkor lesz ismét kiért küzdened, lesz hova tartoznod. A kérdés rajtad múlik Raven... - kezem a szívére siklott, persze csak kívülről - amit itt kell eldöntened. Képes volnál hűséges lenni élőkhöz újra? Képes volnál ide fogadni ismét valakit? Az életed adni ha csak úgy tudod védeni? * Nem tudom, hogy most ezek csupán költői kérdések vagy olyanok amikre szerettem volna választ kapni. Talán mindkettő, hisz szerettem volna választ kapni, azonban tudtam, hogy ezek olyan kérdések melyeket csak idővel lehet megválaszolni. A biztatását szándékosan hagytam figyelmen kívül. Nem azért mert nem esett jól, hogy Ő is bízik bennem ilyen szinten legalábbis, hanem mert Én nem éreztem így. Ezt is csak az idő és a tettek bizonyíthatják be. Nekem is és másoknak is, hogy a belém fektetett hitük reális volt-e vagy sem. A kérdésére sem válaszoltam, még nem tudtam.*
- Nem is olyan rég, még másfajta közelséget akartál megmutatni. * S bizony amire korábban nem volt időm válaszolni visszatért. Nem felejtek, még akkor sem ha nem reagálok egyből. Mindössze vannak sokkal fontosabb dolgok melyek előrébb valóak. Kíváncsi voltam, hogy milyenre gondolt, mert nekem gőzöm sincs.*
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Hétf. Május 06, 2013 7:20 pm

- Igen, imádnám. Ha már megcibálnád, akkor meg is vakarhatnád a fülem tövét, az egy gyenge pontunk. - mondom, s nevetésem bekapcsolódik az övébe. Hangunktól zeng az erdő, s kifejezetten könnyebbnek érzem magam. Felszabadultnak. Már rég volt így. Nagyon rég. Miután sikerült a hóban landolnom mellette, az érzések kissé megváltoztak. A vidámság nem tűnt el közülünk, de ugyanakkor mindketten tudtuk, hogy ezek már komoly dolgok. A múlt nem változik. Tudom, hogy fel kéne állnom, tudom, hogy el kellene engednem. De még mindig kísért. A drogok és az alkohol nem segített, a banda, a turnék, az egyetem, elfordították az elmém, de Ashnek fogalma sem volt róla, miket éltem át. Mikor az egyetemi előadásról üvöltve rohantam ki, mert egy lány rám pillantott, és Melissa arcát láttam magam előtt. Vagy amikor alkohol és drog mámorban töltött nappalaim során őt láttam az ágyam fölött, ahogy néz, és csalódottan figyel. Vagy mikor vérfürdőt rendezve Helsinkiben a folyóba ugrottam, hogy elmeneküljek a rendőrök elől. S a folyó habjai közt ott találkoztam vele. Helsinki utcáin alkoholtól bűzölögve mászkáltam, drogot kuncsorogva, minden egyes arra járótól. Azok voltak a leglerobbantabb napjaim. És akkor egy fiatal kislány megállt előttem, mikor épp az egyik kukánál kezdtem turkálni a szemétben. Megérintett. S ránézve Melissát láttam magam mellett. Őrjöngve menekültem előle, ő pedig utánam eredt. Üldözött, és nem bírtam vele. Végül kétségbeesésemben átváltoztam, s gyilkolni kezdtem. Bűnöst, bűntelent, asszonyt, férfit... gyermeket egyaránt. Nem bírtam uralkodni magamon. Végül a rendőrség is a nyomomba szegődött, közöttük Őrzők. A folyóba vetve magamat akartam kijózanodni... meghalni. És Melissa ott várt a habok között. Lágyan megérintett, én pedig megakartam ölelni, de nem tudtam elérni. S gyengéd hangon dúdolt nekem...

Ohhh
öffne mir, lass mich hinein
dein Liebster steht im Mondenschein
diese Nacht ist so kalt
so öffne mir
denn morgen wird's zu spät sein



( Faun - Diese Kalte Nacht )

Én pedig azt hittem, kétségbeesett könnyek és üvöltések között, végre meghalhatok. Végre, nyugovóra térhetek. Nem... A "Sors" kegyetlen, az istenek játéka gyűlöletes. A hajnal fényei a folyóparton találtak, messze Helsinki városától. S a szenvedés nem múlt el. De ezt ash nem tudja. Nem tudhatja. Nem tudja, és ez így jó. De bármennyire is az új élet reményében jöttem ide, és bármennyire is megtanultam uralkodni magamon, s igyekeztem felejteni, a gyász és a bánat ugyanúgy követ. Csak már tudok uralkodni magamon. De nem tudok tovább lépni. Ezért jöttem ide, hogy talán Fairbanks gyógyír lesz a számomra. Talán az apám segít. De nem voltam ebben se biztos. Ahogy semmiben azóta. Melissa emléke kísért. Ahogy reggel is kísértett. És azt hiszem, halálomig kísérteni fog. Nem tudom, hogy felejthetném el...
Mikor rám szólt, a szemeibe néztem. Egy fiatal kölyök próbál segíteni. Ugyanakkora bánatot hordozhat magában, de nézd. Él, és igyekszik túllépni ezen. Él, és küzd. Él, és küzd. Ahogy egykoron te is, Raven. Egykoron...
Ökölbe szorult a kezem, és elfordítottam a tekintetem. Nem lenne szabad erről beszélni, nem lenne szabad feltépni a sebeket, nem lenne szabad gondolnom se rá! Az istenek legyenek átkozottak, miért kell erről beszélnünk?
Nem tudom, mikor, vagy hogyan, de egy pillanatra megremegett a vállam, és meleg kezének érintése végigsiklott a hátamon át, a vállamon keresztül, egészen az arcomig. Mikor arcomon éreztem a kezét, íriszeibe néztem. A tekintete megóvott. Nem néztem máshova, nem láttam senkit, és semmit. Elmélyedtem a szemeiben, és nem maradt semmim. Olyan meztelennek éreztem magam, mint ahogy Melissa előtt régen, a lelkem csupaszon, nyersen ott volt előtte. És nem haragudott már, nem gyűlölt... Csupán fáradt volt, s halni akart. A bánat ott volt benne, de az már felemésztette. De ugyanakkor szememben a remény egy csöppnyi lángja ott lobogott erőtlenül. Nem úgy, ahogy egy élettel teli farkas szemeiben, nem úgy, ahogy egy szívszerelmes szemeiben... De ott volt, ott éledezett. Még akkor is, ha én magam nem voltam ezzel tisztában.
Végig tekintetébe néztem, s hallgattam szavait, ahogy a meleg keze a mellkasomra siklott. A szívem ütemesen, nyugodtan vert. Gyűlöltem magam. Gyűlöltem mindezért a lényem. S a kérdései úgy hatoltak belém, mint a kiélezett ezüst kés.
Lehajtottam a fejem, de közben megfogtam a kezét, s a mellkasomhoz, a szívem fölött tartottam a puha kacsót.
- Sokkal bölcsebb vagy Ashley, mint én valaha is voltam, vagy leszek. - mondtam ismét felnézve rá, s másik kezemmel megsimítottam gyermeki arcát. Fogó kezem hüvelykujjával megsimítottam a kezét.
- Nem tudom Ashley... nem tudom... - suttogtam, de hangomból őszinte keserűség csengett. Tényleg nem tudtam. És nem akartam, hogy hiú ábrándokat tápláljon irántam. Őszintén nem tudtam. Sok év telt el. És sok mindent tettem azért, hogy felejteni tudjak. De nem ment.
Még mindig a szemébe néztem. Aztán lassan, megemelve a törzsemet, a homlokára leheltem egy apró csókot. Ez a tisztelet jele. Nekem még ezt tanították hajdanán.
- De köszönöm kicsi lány. - néztem a szemeibe, miközben elhajoltam tőle. A szívem nyugodtan vert tovább, de erősebben ütött, mint eddig. Bár én ezt nem éreztem. Aztán elengedve őt néztem rá.
Kérdésére halkan felnevettem.
- A közelséget biztosan nem én mutatom majd meg neked. - mondtam széles mosollyal - De a Szalagavatódra szívesen elmegyek.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Hegyvidéki erdőség - Page 5 Jkh91u
Re: Hegyvidéki erdőség // Kedd Május 07, 2013 8:10 pm

Raven szavaira már nem válaszoltam, csak vidáman megingattam a fejem. Még hogy vakargassam meg, na azt lesheti.
Láttam, ahogy a keze ökölbe szorul, de nem reagáltam rá. Mindenkinek nehéz és ha valaki felemlegeti a szüleim, valószínűleg én nem csak szorongatom az öklöm, hanem be is mutatom, hogy miként is szoktam használni, ha valaki olyan veszi a szájára a szüleim, a szeretteim ahogy nekem az nem tetszik. Márpedig ez a téma sosem tetszik az elmúlt időszakban, még akkor sem, ha én magam hozom fel. Rázkódó vállára azonban biztatóan rászorítottam, hisz nincs minden veszve. Keserű, emészt, de mindig lehet jobb, még ha olyan mint volt nem is lesz soha.
Láttam a tekintetét, láttam mennyire elveszett, mennyire kereste a menedéket, melyet a halálban remélt. De nem lehet, hogy feladja. Nem menekülhet el, nem halhat azért, mert azt hiszi, hogy így jobb lesz neki. Nem, ezt… ezt nem akartam elfogadni, de leginkább azt a hülye fájdalmat nem akartam, ami furcsa mód ott volt bennem, a farkasomban ennek eshetőségére. Szívem szerint kértem volna, hogy ne nézzen így, hogy ne lássam ezt a tekintetet ismét. Hisz Steven tekintete volt ilyen. Még fel sem fogtam, de Ő nézet így rám, Katherinka halála után. Vagyis állítólagos halála után, mint kiderült. De már él… ott lobog benne az öröm, bánat, boldogság csalódottság… nem mindig felhőtlen az élet, de a negatív érzelmek is érzelmek, amik azt mutatják, hogy az ember él. Szerettem volna ezt látni Ravenében is, de ha Stevennek visszahoztam, akkor az Övébe is sikerül. Nem egy nap, nem kettő, de sikerülni fog.
Ahogy lehajtotta a fejét, csak csendesen vártam, miközben másik kezem, ami jelenleg szerintem jégverem volt, ahogy eddig a hóban pihent finoman simított végig a másik arcán. Szavaira azonban megingattam a fejem. *
- Az a bölcs ember Rav, aki tudja, hogy mit kell tennie és nem az, aki utólag rájön, Ő más kárából is képes tanulni. Én csak a saját tapasztalatomból beszéltem, hisz Én magam is abból tanultam. De a lényeg, hogy így vagy úgy, de tanul az ember. Te is képes vagy rá és ezekre magad is ráfogsz jönni, még ha nehéz is elfogadni a szavaim. * De ha tehetem, ha már tudom mért ne mondanám el a véleményem? Amúgy sem vagyok olyan, aki befogja a száját. A kérdésemre mint mondtam, nem igen vártam választ, de ahogy kaptam egy kesernyés mosoly bujkált ajkaim szegletében.*
- Senki nem tudná megmondani, még Én sem. De ha hagyod, ha nem zárkózol el, akkor előbb vagy utóbb eljön. Lehet, hogy nem ma, nem holnap… de apránként kialakul és eljön az ideje. Észre sem veszed, ha kialakul majd. *Mosolyodtam el halványan. Én sem kötöttem le magam. Én csak és kizárólag Darrennek tartoztam hűséggel, rajta keresztül pedig a falkához. De ez egy másik történet. Hisz Darrenen és a családján kívül senkit nem fogadtam a szívembe innen. *
- Nincs mit Raven. Ha bármikor szükséged van valakire, vagy a farkasodnak, akkor megtalálsz. Akár éjjel is... hozzá szoktam.* Hallhatta, hogy komolyan gondoltam. S tudtam, hogy a farkasoknak mire van szüksége, nekem is szükségem van a „társaim” közelségére. Mindenkinek szüksége van rá… Senki sem lehet élete végéig magányos. Abba a farkasa rokkan bele.*
- Elmész te a… * Vágtam hozzá egy adag havat, ahogy leesett, hogy mire gondolt közelség alatt és vörösödő fejjel álltam fel megtörölve a kezem.*
- Inkább folytassuk… magam nem cseszhetem le, mert nem edzek. * Érdekes lenne, bár magamban szoktam magammal veszekedni. Kissé ránehezedtem a lábaimra, arra leginkább amire az ütést kaptam. Össze nem csuklottam, szóval folyt. köv…*

// Ha nincs semmi, akkor ez a szál részemről vége. Köszönöm a játékot. Ha jössz és tudunk beszélni, máris indítom a következőt. //
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Hegyvidéki erdőség // Szer. Május 08, 2013 6:04 pm

Szavai mélyen bennem maradtak, ahogy hallgattam. Egyszer még biztosan hasznát veszem a biztatásának. Igen. Egyszer még. De most nem érzek rá erőt.
- Nos, lehet, hogy élek majd ezzel a lehetőséggel. - mondtam kedves mosollyal rá nézve. Igen, lehet, ha úgy érzem, képes leszek éjjel megkeresni, és sétálni vele a Hold világnál. Ha meg nem... mindegy, jól esett az ajánlata. Jól esett, hogy számíthatok valakire. Elvégre, nem vagyok kőből. Mindenkinek szüksége van egy barátra.
Mikor hozzám vágott egy adag havat, kezemet védekezően magam elé emeltem nevetve.
- Miért, azt szeretnéd, ha én mutatnám meg? - kérdeztem két kacaj között.
Amikor azonban felállt, én is feltápászkodtam, s levertem magamról a havat. Rendben. Nos, óra. Megvizsgáltam tekintetemmel, hogy jól van-e, de semmi komolyabb baja nem volt. A kezébe nyomtam a rövid botokat, majd az óra hátra lévő részében különböző ütő, és támadó mozdulatokat gyakoroltattam vele. Egész ügyes, ahhoz képest, hogy most először harcol baranta művészettel.
Igyekeztem nem gondolni, az óra alatt történtekre, de a szavai, végig ott csengtek a lelkem legmélyén, egészen a nap végéig.



//Ok, köszönöm az eddigieket! Mehetünk a következő próba tételre! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Hegyvidéki erdőség //

Vissza az elejére Go down
 

Hegyvidéki erdőség

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Ház körüli erdőség

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Hegyvidék - White Mountains :: Síparadicsom-