KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Bruno Manzano Ma 10:47 am-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:19 pm-kor
írta  Egon Candvelon Tegnap 9:53 am-kor
írta  Bianca Giles Tegnap 12:58 am-kor
írta  Bianca Giles Tegnap 12:24 am-kor
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 16, 2024 11:22 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Jún. 14, 2024 10:18 am
írta  Bruno Manzano Szer. Jún. 12, 2024 8:55 am
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Jún. 10, 2024 11:01 pm
írta  Zachariah O. Danvers Vas. Jún. 09, 2024 5:51 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Rebecca Morgan Csüt. Május 30, 2024 10:00 am
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
Theodora Zoe Morano
Silas bérlakása I_vote_lcapSilas bérlakása I_voting_barSilas bérlakása I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Silas bérlakása I_vote_lcapSilas bérlakása I_voting_barSilas bérlakása I_vote_rcap 
Bianca Giles
Silas bérlakása I_vote_lcapSilas bérlakása I_voting_barSilas bérlakása I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Silas bérlakása I_vote_lcapSilas bérlakása I_voting_barSilas bérlakása I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Silas bérlakása I_vote_lcapSilas bérlakása I_voting_barSilas bérlakása I_vote_rcap 
Jackson Carter
Silas bérlakása I_vote_lcapSilas bérlakása I_voting_barSilas bérlakása I_vote_rcap 
Alignak
Silas bérlakása I_vote_lcapSilas bérlakása I_voting_barSilas bérlakása I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Silas bérlakása I_vote_lcapSilas bérlakása I_voting_barSilas bérlakása I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Silas bérlakása I_vote_lcapSilas bérlakása I_voting_barSilas bérlakása I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Silas bérlakása I_vote_lcapSilas bérlakása I_voting_barSilas bérlakása I_vote_rcap 

Megosztás

Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
Silas bérlakása Empty
 

 Silas bérlakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7310
◯ IC REAG : 8916
Silas bérlakása // Kedd Nov. 13, 2012 8:42 pm

***
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Kedd Nov. 13, 2012 9:32 pm

*Legújabb ismeretsége, Christina Dawson motorján ül, méghozzá a hölgy mögött aki ide fuvarozta. Persze nem csak egy sima hazaút miatt hozták ide. Kimondatlanul de szinte pontosan tudják hogy mi a másik. Ami azt illeti itt előnye van Christynek, ő tényleg tudja mi Silas. Míg fordítva csak egy 90%os meggyőződésnek mondhatjuk a maradék 10%ban pedig csak egy baromi dögös pultoslány aki szeretne ma szórakozni. Természetesen elsőként száll le a motorról hogy ha akar még valamit parkolászni a másik azt megtehesse. Majd mikor megindulnak a parkolóból egyelőre csak vezeti de nem szól. Inkább figyeli, a másikat. Annyira nem tudja pontosan hogy is vannak ezek az őrző képességek meg milyen szinten mit tudnak, csak azt figyeli radarozik e a lány. Igazából tök egyedül jött farkasként, és nincs is farkas a szomszédságba, amennyire kiradarozta ő maga. Így a lány vagy rájönne hogy nincs senki, vagy persze trükkös módon álcázva lennének az energiák. Mindenesetre az ajtóig sétál csöndesen a kulcsot elővéve kinyitni a lakást. Mikor kinyílik az ajtó oldalra lép.*
-Érezd otthon magad!-*Szól egyszerűen mosolyogva. Odabent egyértelművé válik hogy a lakásban csak ő lakik amolyan éppen beköltözötten. Nah nem a dobozok miatt, hanem mert a ruhák nagyja még a sporttáskában van a háló oldalába dobva. Egyébként nem nagy a dolog, kis konyha rögtön az ajtótól jobbra egy folyosó vezet beljebb a másik oldalán szekrényekkel. Jobbra egy kis folyosó aminek egyik oldalán a fürdő másikon a háló van. Míg az eredeti folyosó végén a nappali ahonnan a hálóba is átlehet sétálni. Nincs semmi rejtegetnivalója, azt a pár fegyvert amit hozott már régen elrejtette biztos pontokra a lakásban. Hát mi tagadás szereti tudni hogy itthon bárhol biztonságba tud kerülni. De semmi más dolog ami különösebben info értékű lehetne.*
-Hát ez lenne a szerény kis otthonom egyelőre. Nyugodtan nézz körbe, addig én hozok magamnak egy sört. Te kérsz valamit? Sör bor vodka? Bár talán találok valami üdítőt is.-*Tipikus pasi lakás itt-ott azért avn egy egy sörös üveg elhagyva, illetve talán bent a hálóban látni a sarokba dobva egy pólót. Nem az visszataszító rendetlenség van, egyszerűen csak még káosz van a pakolás miatt, hogy mégis otthonossá tegye a helyet magának.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Szer. Nov. 14, 2012 8:59 pm

Amennyire meg tudtam állapítani, hála égnek nem kifelé kormányoz a városból, hanem inkább a belváros felé haladunk. Meg volt ugyanis bennem mindentől függetlenül a gyanú, hogy valami kietlen, külvárosi motelben fogunk kikötni, ahol ki tudja mit történik. Ahhoz képest, hogy azt mondta átutazóban van, még egy bérlakást is szerzett. ~Érdekes. Lehet, hogy hosszabb távon akar berendezkedni?!~ A választ nem tudom, minden esetre a parkolóban a motoromat elhelyezem. Nem tartok attól, hogy ellopják. Bár már szinte teljesen újnak néz ki messziről a sok felújítástól, ha közelebb megy az ember, láthatja, hogy ezt nem érdemes ellopni. Néha úgy érzem többet bütyköljük apámmal, mint amennyi energiát érdemes belé feccelni.

Ugyanakkor eszemben sincsen megválni tőle. A közös szerelgetés az egyik olyan rituálém apámmal, amiről semmi pénzért nem mondanék le. Még akkor sem, ha csak havonta egyszer van ilyen jeles alkalom. A bukót és a válltáskámat magamhoz veszem, majd elindulok Silas után. Mi nem ilyen tömbházban lakunk, bár attól még jó környéken. Érzem a tekintetét magamon, de egyenlőre nem tudom eldönteni miért figyel. Azért, mert ennyire lenyűgözőnek talál vagy mert tudja őrző vagyok. Időnként rásandítok azért, de nem túl feltűnően. A környéket és az útvonalat próbálom inkább magamban memorizálni, hogy adott esetben visszataláljak egyedül is ide. Vagy csak leadhassam az infót, hogy ide meg ide jöjjenek szétnézni a farkastanyára.

Követem egészen az ajtóig, majd belépek az előszobába, amint utat enged. Az invitálásának eleget teszek, de ezúttal a csizma marad. Máskor megkérdezném, hogy vegyem-e le, de most nem szükséges. Ki tudja milyen gyorsan kell távoznom. A lakás egyértelműen meglep, érződik, hogy frissen költözött be. Ráadásul elég kicsi ez a "bandázáshoz". ~Vagyis egyedül van. Vagy esetleg a többiek máshol szálltak meg.~ Egyenlőre elkönyvelem "egykének", hisz minden jel szerint magányos farkas tényleg.
- Takaros kis legénylakás. - Dicsérem meg, miközben a nappaliba megyek. Ekkor jön a kérdés az italról. A sört rühellem, inkább a koktélokat szeretem jobban, a tömények se gyere be.

- Nekem inkább van egy jobb öltetem, vodka narancshoz mit szólsz? Ha van minden hozzávaló, összeütök magunknak valamit inni. Pakolj ki mindent nagyfiú! - Ajánlom fel a szolgálataimat, ezúttal már ingyen. Magam is a konyhába sétálok a nappaliból, hogy ott alkossak valamit a meglévő alapanyagokból. Nem tudom, hogy van-e narancsa, bár az nálunk például mindig van otthon. A sarokba dobált pólón somolygok egy sort, majd mikor az előszobába érek leveszem magamról a kabátot és a táskámat is oda helyezem. Kifelé menet elég lesz csak felkapni, ha lépek majd. - És? Hogyan gondoltad a továbbiakat? - Tudakolom tőle, miközben számba veszem, hogy milyen italokat tett ki elém. Mindenképpen valami édeskés italt fog kapni, ha rajtam múlik.

Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Csüt. Nov. 15, 2012 1:01 pm

*A konyhában éri utol a társaság és ahogy a másik feldobta a vodkanarancs ötletét körül is néz iránta a hűtőben. A vodka jön is a fagyasztóból és persze akad itt narancslé is hozzá elegendő mennyiségben. Majd két pohár is hogy az alap dolgok meglegyenek.*
-Sajna nem vagyok olyan profi mint te szóval ilyen shaker vagy hasonló nincs. Pár napja költöztem be így elég szegényes a felszereltség még.-*Jegyzi meg mosolyogva majd a pultnak dőlve lesi a másikat ahogy készíti az italokat. A kérdésen, hogy hogyan tovább jót mosolyog. Most mondja azt hogy lesmárollak és utána ágynak döntelek? Ahhoz a másik is kell mindenképpen, nem egy erőszakoló típus. Ugyanakkor meg elmondani se jó, az annyira megöli a helyzetet. Bár ha belegondolunk, hogy valószínűleg a nő többet gondolkodik a részleteken hogy egyke farkas és mit akar, akkor már ez is eléggé elveszi a figyelmet a szórakozásról. Kicsit elgondolkozik majd amíg a másik remélhetőleg keveri a piákat mellé lép, és lágyan a derekára teszi a kezét.*
-Reméltem hogy így a munkahelyeden kívül kicsit kötetlenebbül is ismerkedhetünk. Egyedül jöttem a városba, és szeretnék kicsit beilleszkedni.-*Igen elárulta hogy egyedül jött, és ha a másik el is hiszi ezt ami egyébként még igaz is, akkor máris valamivel kevesebbet kell aggódnia. Plusz próbál jó benyomást kelteni, mint aki nem szándékozik nagy balhét csapni csak bekerülni egy falkába. Mondjuk ez igaz is az utána lévő rész lesz az izgi. Közben persze lágyan simogatja a másik derekát, hogyha engedik és nem lép el a hölgyemény.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Pént. Nov. 16, 2012 1:06 am

- Ha van egy zárható turmixgéped, az is megteszi. - Mondom, amikor szabadkozik a shaker hiánya miatt. Mondjuk igazából az is meglepő lenne, ha turmixgépe volna, de nem kizárt dolog. Az ilyesmi manapság bármelyik háztartásban megtalálható. Nem tűnik a gyúrós, protein zabálós fajtának, de én is tévedhetek. Pláne a farkasokkal kapcsolatban, van még mit tanulnom azt hiszem. Minden esetre felkészültem, hogy nemleges választ fog adni és marad a mezei összekeverős dolog. - Ha nincs az se gáz, csak akkor valami kanál nem ártana azért. - Adom elő a kérésemet, majd kitöltöm előbb a narancslevet, aztán rá az alkoholt szépen adagolva. Így homogenizálódik valamennyire, mire át tudom a kanállal keverni.

Természetesen, ha van a turmix-ba teszem és azt használom shakernek összerázva vele az italt. Egy pillanatra megmerevedek, ahogy a derekamra csúszik a keze ám aztán ahogy a farkas érintésének hatása elmúlik folytatom tovább amit csináltam. Az újabb infómorzsát elraktározom a többi közé.
- Szóval letelepednél? Nem túl hideg hely ez neked Jersey után? - Érdeklődöm finoman. Fura, hogy épp ide jön, ahol két falka is van. Bár sokkal többet egyenlőre ennél én sem tudok. Még nem sikerült jobban beleásnom magam a farkasok dolgaiba. Amint kész vannak az italok, a kezembe fogom őket és megpördülök a tengelyem körül velük.

Így egyenesen a mögöttem álló Silasszal kerülök intim közelségbe, no meg szemtől szembe. Érzem a derekamon a simogató kezeit, de nem lépek el. Így, hogy megszokom lassan az állandósuló ingert, már nem is zavar annyira mint az elején. Átnyújtom az italt, hogy aztán ismét húzhassam kicsit ingerelve a másikat. Belekortyolok az italba, mielőtt megszólalnék.
- És mond csak... hogyan gondoltad ezt a kötetlenebb ismerkedést? - Kérdezem szinte a szájába suttogva a választ. Szándékosan hajolok közel hozzá, hogy ezzel is cukkoljam. Nem én akarom átlépni azt a bizonyos, képzeletbeli határt. Elég sokáig képes vagyok elmenni némi információért, hiszen Silas jóképű és vonzó férfi, akarom mondani farkas...

Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Pént. Nov. 16, 2012 7:54 pm

-Sajna csak ilyen kis keverővel tudok szolgálni.-*Nyújt át amolyan bárokban a koktélba kapható kis műanyag keverőt. Hát igen mindenkinek van valami baja, ő előszeretettel lopja el az ilyeneket. Szóval a nyitott szekrényen levő egyik bögréből kivesz kettőt is és átnyújtja. Amíg a másik kever nem nagyon szól, csak néz ki a fejéből. Persze mert ő is figyel mint a másik, őrző és farkas játszik egymással? Lényegében már mindketten tudják a másikról mi, de nincs kimondva így csaj megy a színjáték. Szóval figyeli a másikat, és persze észreveszi a pillanatnyi habozást vagy lefagyást. Ami azt illeti kezd picit fárasztó lenni a dolog. Már éppen elhidegülne a továbbiaktól mikor meglepik. Hirtelen csak mosolyogni tud a másik szájába ahogy közel lépnek hozzá. Közben elveszi a vodkanarancsát a másiktól. Megint jön persze a hülye kérdés amire úgy döntött most már illene agresszívabban válaszolni. Így fogja és húzóra feldönti a vodkanarancsot, ne kelljen szorongatni itten a kezében már. Majd mivel a másik keze úgyis a nő derekán van még, szorosan magához húzza és belecsókol az ajkaiba. Egészen szenvedélyesen teszi, és bár forrón szorosan öleli semmi erőszak nincs a dologban ha a másik megpróbálna ellépni.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Szomb. Nov. 17, 2012 12:27 am

- Hé ez szuper lesz hozzá! - Ellenkezek, majd nekiállok a keverőt hasznosítani. Így azért könnyebb dolgom van. Persze egy rendes, fémből készült verzió jobb lenne, de azzal kell dolgozni, amink van. Jelen esetben a műanyag keverőpoharakkal. Várnám, hogy majd társalogni akar, de inkább szótlannak mutatkozik. A lemerevedéssel bármennyire is szeretném elrejteni előle, nem tudok mit kezdeni. Utálom az érzést, a képességemet. Valami szőke csajjal hempereg egy motel vagy talán hotel szobában, mikor megzavarják. A képek ahogy jöttek, úgy távoznak is az érintése nyomán. Minden esetre a lány arcát megjegyeztem magamnak. Kicsit még hasonlít is rám. Egy kósza pillanatig felmerül bennem, hogy sorozatgyilkossal akadtam össze és pont a profiljába illek.

Ezért aztán úgy döntök, jobb lesz tisztázni a helyzetet és valami fegyvert keresni a biztonság kedvéért. Közel lépek hozzá megpördülve a tengelyem körül és átadom az italát. Amikor sikeresen elvonom ezzel a figyelmét a poharamat a háta mögé a pultra lerakom és ezzel egyidejűleg a mögötte lévő késtartóból is elemelek egy nagyobb darabot. Az italt kiissza, majd hirtelen magához húz és megcsókol. Meglep vele, kis híján el is ejtem majdnem a kezemből a kést. Persze gondolkodás nélkül csókolok vissza hasonló hevességgel, mint ő - adva alá a lovat - ám a kést most már szorosabban markolom készülve arra, hogy használjam, ha kell. Kezdek elbizonytalanodni magamban, meg abban, hogy mire is készültem vele. Mert mi van, ha tévedek?!

Végül mikor elszakad tőle azért némi időbe telik összekaparni magam és nem bárgyúnak is tűnő vigyorral a képemen mosolyogni Silasra. Pokolian jól csókol, annyi szent. Azonban, mielőtt belemelegednénk úgy döntök ideje tiszta vizet önteni a poharainkba.
- Tudok a másik szőkéről. Ne nézz hülyének! - Nyomom a vastag pengéjű kést a derekának hátulról jobb kézzel úgy, hogy érezze a neki nyomódó pengét. - Szóval egyetlen rossz mozdulat és megnézem mennyire éles a kés, meg hogy a farkasoknak is szükségük van-e az életben maradáshoz a létfontosságú szerveikre. Szóval várom a magyarázatodat. Különben kénytelen leszek sorozatgyilkosként elkönyvelni téged. Kár lenne, mert jól csókolsz. És amúgy is szórakozást terveztem veled, nem harcot. - Ha kell, azonnal megszúrom.

- Tudom, hogy elcsesztem a bárban és rájöttél. A látomásoktól csak még rosszabb az egész. Mindig olyankor fagyok tőle le, amikor nem kéne. Szóval ne hazudj, láttam a lányt, nagyon is hasonlítunk. Pszichopata vagy és a szép szőkék a kedvenceid? Vagy mi? - Faggatom. - Harapni se próbálj, mert azt nyílt támadásnak veszem és szúrok. Szóval fussunk neki elölről... Valójában mit vagy inkább kit keresel Fairbanks-ben Silas? És tényleg egyedül jöttél? Vagy csak a bajt keresed? Egyenlőre nem akarok mást, csak az igazságot. Válaszokat és utána elmegyek, ha veszélytelen vagy másokra. Eddig egy kellemes estének tűntél, de most épp nem tudom, hogy mit gondoljak rólad. Lehet meggyőzni, hogy mindezt csak félreértettem. - Adom meg a lehetőséget, hogy meggyőzzön, ha tud. De amint próbálkozik bármivel belé állítom a konyhakést gondolkodás nélkül.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Szomb. Nov. 17, 2012 12:51 am

*Baromira élvezi a csókot, őszintén szólva kifejezetten el is tompul tőle így észre se veszi a késes akciót. Mi tagadás nem gondolta volna, hogy a drága pultos lányka tényleg ennyire kemény csaj. Csak valami zöldfülű őrzőnek tippelte aki nem mer majd kis enyhe vallatásnál többet. Így mikor jön a kés a derekának nyomódva és a rengeteg kérdés, szinte némán hallgatja. Majd elvigyorodik és kifejezetten harsányan felröhög. Ha nem szúrnak bele akkor kell egy pillanat míg sikerül kicsit normalizálódnia, és nem felröhögni, röfögni újra.*
-Jajj....bocs rég nevettettek már meg ennyire. Te tényleg valami nagyon amatőr őrző vagy, igaz?-*Kérdez vissza, és hangsúlyából látszik hogy szinte úgy kezeli mint valami aranyos kisgyereket.*
-Szerinted tartanék itthon bármiféle ezüstös fegyvernek használhatót ami nincs elrejtve? Ha belém döföd azt a kést nagyjából annyit érsz el vele hogy felbosszantasz és hazaküldelek válaszok nélkül. Majd kihúzom és begyógyul egy pislantás alatt.-*Mosolyog kellemesen és nagyon lassan emeli kezét, hogy a másik ne vegye támadónak a dolgot, és lassan megpróbálja eltolni azt a késes kézt magától, hogy hátraléphessen. Habár élvezi ha továbbra is összesimulva dumálnának.*
-Az a szőke nő, aki miatt ide jöttem, hogy megtaláljam. Igen a szőke nők a kedvenceim, mert rohadt jók az ágyban, de szőkén szeretem őket nem vérvörösen. És nem nem volt szándékomban megölni téged, csak reméltem hogy szórakozunk kicsit az ágyban, és cserébe jófiú leszek és kapsz annyi infót amit akarsz tőlem az első érintés óta.-*Válaszol egyelőre ennyire kiadósan és ha a másik elengedte vagy hát igazából mindegy, maradhatnak hármasban a késsel szendvicsben.*
-Mi lenne ha leülnénk a nappaliban, és kidiskurálnánk az őrző kontra farkas témát, és mivel szerintem semmi rosszra nem készülök. Utána visszatérhetnénk erre a csók témára mert te is rohadt jól csókolsz.-*A jobb kezével pedig csak a nappali irányába mutat, hogy szerinte oda kéne átmenni.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Szomb. Nov. 17, 2012 1:23 am

Oké, ezt nem gondoltam végig igazából. Ilyen az, amikor az ember lánya ösztönösen cselekszik és csak aztán gondolkozik. Valószínű, hogy nem olyan hülye, hogy ezüstöt tart otthon. Pláne nem a konyhában. Bár ki tudja, én talán tartanék a helyében más farkasok ellen. De ez én vagyok és nem őt. Kezd rémesen vér ciki lenni a dolog, pláne hogy kiröhög. Ráadásul a hangulatot is sikerült taccsra vágnom rendesen azt hiszem. Na, de mindegy. A kés egyenlőre marad ott, ahol van. Szorosan hozzá simulva "nyomom" a pulthoz, bár ez nagy túlzás. Simán odébb tud tessékelni, ha akar.
- Ha megígéred, hogy nem kell tartanom tőled benne vagyok. - Felelem, majd a kést is lerakom, amint a szavát adja. Az italomat felvéve a nappaliba sétálok át, majd a kanapéra leülve foglalok helyet és keresztbe rakott lábakkal az italt kortyolgatva várom, hogy ő is csatlakozzon.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Szomb. Nov. 17, 2012 5:53 pm

-Én megígérem, de el is hiszed?-*Kérdezek vissza kuncogva, mert hát eddig nem nagyon hitt benne, akkor most mi változna? Csak azért mert kiderült minden egymásról. Nah mindenesetre van még megbeszélnivaló, és persze továbbra is tervbe van véve hogy a lányról a gátlásait is lebeszélje. Bár lehet azt nem kell, csak a ruháit? Hogy a másik ne aggódjon ő megy előrefelé, nem akarja hátba támadni a másikat. De hölgyeké az elsőbbség, nyugodtan leülhet a másik előbb. Ő maga pedig szembe áll a nővel és a dohányzóasztalra teszi le a seggét. Előre támaszkodik a térdeire csak hogy kicsit közelebb legyen a nőhöz, illetve későbbi terveiben szerepel még ennek helye.*
-Jól van, szóval gondolom alapvetően arra vagy kíváncsi hogy mi a fenét akarok itt, ugye?-*Teszi fel a költői kérdést, és mivel a legtöbb kérdését már ismeri így neki is áll válaszolni. Persze óvatosan mert hát olyan véres szándékai nincsenek....az őrzőkkel és az emberekkel. Ő csak a falkaháborút élvezi és akar bekerülni.*
-Szóval egyedül jöttem, de van itt egy másik farkas a régi falkámból. Őt akartam megtalálni, illetve érkezik majd egy őrző is. Bár ha jól tudom ő csak volt őrző azt hiszem kirúgtátok, de ez a te szakterületed. Vele utaztam de aztán meglógtam mellőle mert sanszos hogy leakarja gyilkolni azt akiért jöttem. Nem akarok balhézni veletek, nincs bajom az őrzőkkel, és egyelőre nekik se volt velem. Azt terveztem hogy beállok valamelyik falkába és segítek elsimítani ezt a falkaháborút.-*Fejezi be a dolgot, persze ő nem a békés hanem a véres módra gondol de mindegy. Ez már igazán nem lényeg, ráadásul az őrzők is azért hívták a falkát hogy lekössék a farkasok energiáit. Részéről le van tudva a beszélgetés és bár ad még esélyt a nőnek, hogy kérdezzen, azért kezét már a nő combjára rakja és lágyan simogatja.*
-Mit szeretnél még tudni?-
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Vas. Nov. 18, 2012 12:25 am

- Gáz, ha azt mondom igen? - Kérdezek vissza zavartan elmosolyodva. Na igen, én vagyok olyan naiv, hogy elhiggyem amit mond. Elsőre, másodikra már hiába is próbálkozna. De valószínű, hogy neki egy alkalom is elég lenne ahhoz, hogy a javára fordítsa a mércét. Megnyugtató a tudat, hogy nem marad a hátam mögött. Ha én mentem volna előre folyton vissza-visszanéznék rá önkéntelenül is a szemem sarkából. Inkább helyet foglalok, minthogy zavartan álldogáljak. Persze ő is leül, térdeire támaszkodik és figyel. A kérdésére kis híján válaszolok, aztán ráeszmélek, hogy valószínűleg költői kérdésnek szánta. Így a számat is becsukom ugyanazzal a lendülettel, amivel kinyitottam. Néha határozottan előnyömre válik, hogy gondolkodok is néha beszéd előtt.

Megrágtam magamban, a hallottakat mielőtt megszólaltam volna.
- Szóval a szöszi is farkas lenne? - Érdeklődtem, kissé hitetlenül. Valahogy nőket, ráadásul egy ilyen cicababát nem tudom elképzelni kiszőrösödni a telehold fényénél. Talán azért, mert annyira hasonlít rám kinézetében; már ami az arcát és a hajszínét illeti. - Szóval szöszipótléknak szedtél fel, mi?! - Hangomban sértettség is kiérződik, de inkább kijelentés ez, mint kérdés. Az őrzős dologról nincsen háttérinfóm, így azt csak egy bólintással jelzem, hogy vettem. Majd utána kérdezek, hogy mit tudnak a fickóról. A falkaháború híre viszont meglep. Eddig úgy tudtam nem ennyire vészes a dolog köztük. Hogy visszafogják egymást.

De a háború az emberekre veszélyt jelentene. Bárki megsérülhet. Ártatlanok. Pláne, ha az ilyen Silas féle farkasok idegyűlnek a vérszagra és garantált a háború.
- Na persze. Ugye tudod, hogy túl rossz fiús a képed? Ezt nem veszem be. - Mondom, majd nyomatékosítom. - Ez az én városom, szóval ha valóban segíteni akarsz ok. De, ha nem... számíthatsz rá, hogy az őrzők nem fogják hagyni csatatérré változtatni a helyet, ahol élünk. - Azt kérdi, hogy mit szeressek még tudni. Hát például azt, hogy szex közben szokott-e harapni vagy sem. Na jó, túlságosan is elvonja az alkohol a figyelmemet. De ezt nem ismerném be soha. - Mások is jönnek Jersey-ből duhajkodni? Vagy csak te keresed a bajt? - Kérdem kihívóan.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Vas. Nov. 18, 2012 1:13 am

*Csöndesen hallgatja végig a másikat, hogy nyugodtan összeszedhesse válaszait. Ne kelljen semmit kétszer vagy többször elmondania a másiknak. Okos lány, nyilván mindent megjegyez és kb semmit se hisz el. Vagy ha el is hiszi azért biztos van benne tartózkodás. Csak lágyan simogatja a nő combját lassan feljebb és feljebb csúszva.*
-Nah jó tudjuk le a farkas dolgokat. Nem tudok senkiről Jerseyben, sose voltam a falka központja, és kétlem hogy bárki más megindulna. Ha én nem vigyázok arra a csajra akkor kb egy hét alatt kibelezik. És igen roszfiú vagyok, szeretek farkasokkal harcolni, de ez kell is különben nagyobb gáz lesz. És megjegyzem ha jól hallottam, a helyi őrzők hozták a betolakodókat hogy ne legyen gáz. Nem akarok embereket mészárolni rengeteg erdős terület van errefelé nálatok, ha rendes összecsapás lesz az ott fog lefolyni. De nem leszek alfa sehol se, szóval nem kell aggódnod miattam, nem vagyok hülye még ha be is kerülök valahova ha partizánkodok a sajátjaim harapják el a torkom.-*Fejezi be a dolgot egyértelműen, szerinte nem kell aggódni miatta, és hát egyelőre tényleg. Az egyetlen dolog amit szívesen rendetlenkedne az John nyakának eltörése. De az messze van még az is biztos. Ugyanakkor ő nem hiába kezdeményezte a beszélgetést a bárban. És ez nem az volt hogy kitálaljon a dolgairól. Sokkal inkább a másik közelebbről, belülről való megismerése. Sokat fecsegtek már és az előbbi csókból tudja hogy a lány be van indulva. De kéne egy kis löket a dolognak. Így mindkét keze rásimul a lány egy egy combjára fel a derekára ahol belekapaszkodva pillanatra megemeli a nőt. Eldönti a kanapén és fölé fekszik be a lábai közé.*
-Szőkepótlék? Nos eddig őszinte voltam, mért ne legyek az most is? Hogy dugom e a szöszi farkast? Igen! Hogy az ő pótléka lennél? Közel sem! És ha megbocsátasz és ma azért álltam le veled dumálni mert rohadt dögös vagy! És kiderült hogy agyban is ráteszel erre egy lapáttal.-*Elég egyértelműen beszél hatalmas vigyorral, az elejétől fix volt a dolog. Tudhatta a csaj hogy csak az ágyba akarja cipelni, persze nincs kikötés hogy csak mára, vagy esetleg alkalmanként. De hát rossz fiúból van és ő nekilátna a ma estének így bele is csókol a másik ajkaiba újra szenvedélyesen. Hogy harap? Igen, de csak picit hogy élvezetes legyen.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Hétf. Nov. 19, 2012 1:08 am

Megborzongok, ahogy lassan végigsimít a keze a combomon. Ha fel akar húzni, jó úton halad.
- Mondjuk, hogy hiszek neked. Az őrzők pedig békét akarnak, hogy a farkasok egymást tartsák kordában és ne haljon meg senki. De ez még egyenlőre nem valósult meg teljes egészében. - Felelem. Elég csak arra gondolni, hogy nemrégiben rejtélyes körülmények között meghalt az a fiatal lány. Utólag visszagondolva, akár még egy farkas is lehet érte a felelős. Kb. a gondolatmenetem valahol itt ér véget, mert hirtelen csak azt veszem észre, hogy megemel a derekamnál fogva. Aztán meg fogalmam sincsen, hogy hogyan is kerülünk a kanapéra. Minden esetre a hátamra dönt, ő pedig fölém helyezkedik.

Ha járnánk, kifejezetten tudnám élvezni most ezt. De nem járunk, gyakorlatilag az ellenségemnek kellene tekintenem. Egy magányos farkas, aki csak a bajt keresi és a jó numerát. Mégis felizgat a helyzet, hogy a lábaim közé fészkelve fekszik rajtam szinte. Kis híján el is hiszem, amit mond. Olyan ügyesen használja a szavakat... pont úgy adagolja, hogy reálisnak érezze az ember. A hiúságomra játszik, dicséri a kinézetemet és az eszemet is. Igazán irigylésre méltó a beszélőkéje. Pedig tudom én, hogy csak a bugyimat akarja ledumálni rólam gőzerővel. Már épp nyitnám ki a számat, hogy leparancsoljam magamról mondván, az előbbi után ne várjon egyből elolvadást. Mindketten tudjuk erre ment ki a játék, de nem könnyű átkapcsolni egyből a kettőre.

Mégis, amikor épp megszólalnék újból lecsap ajkaimra. Szenvedélyesen csókol meg, s immáron semmi akadálya, hogy nyelvével és szájával birtokba vegye az enyémet. Az elején még próbálok ellenkezni, de aztán megadva magamat a dolognak - no meg a rám nehezedő testének - visszacsókolok. Egész lázba hozott ez az ellenállás, a hozzám simuló teste, hogy valamilyen szinten igenis felizgat az, hogy én vagyok az elnyomott és neki kiszolgáltatott gyenge nő. De nyilván, ha nem lenne ilyen eszméletlenül vonzó és rossz fiús a megjelenése, nem hagynám, hogy hozzám érjen. De ez egy egészen más kérdés. Ha a hadakozás miatt még nem fogta le a kezeimet, most kezdeni is próbálok velük valamit és a tarkójánál fogva közelebb húzom magamhoz.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Hétf. Nov. 19, 2012 1:27 am

*Eleinte még kicsit azért lefogja a nőt, de érzi ahogy megenyhül és mondhatni betöri a vadlovat. Nos akkor már enged a dolgokon, így húzzák közelebb a nyakánál. Kezei lassan kezdik el megismerni a másik testét. Lágyan lecsúszva a testén, az egyik meg is állapodik a csípőjén. De a másiknak ennyi nem elég, becsúszik a nő pólója alá és forró bőrét simítva lassan kúszik felfelé. Ahogy felfelé halad direkt úgy tartja a karját hogy húzza is felfelé a nő pólóját, így láthatóvá válik a feszes hasa. Ajkai hol a másikét csókolják, de elkezdik a nő nyakát is ostromolni. Persze nem csak derék fölött aktív. Igaz hogy épp csak nekikezdtek a játéknak. Akármennyire is mondta a nő hogy sietni kéne, mert aludni is szeretne munka előtt, azért tapasztalata szerint még egy nő se volt aki ne élvezte volna az érzéki előjátékot. Csípője egészen odasimul a másikhoz és habár mindketten még famerban vannak akkor is finoman újra és újra összedörzsölődnek odalent. Minden arra mutatott hogy egy esti numerát akart a férfi és ez igaz is. De az tuti hogy nem így kezeli most, hogy megkapja a nőt. Kifejezetten élvezi azt ha örömet okozhat a másiknak, és általában ennek viszonzását szokta még ő pluszba élvezni. Egy szó mint száz, felhozta a nőt mint gyors egy éjszakás kalandot de úgy kezeli mintha forró szerelmesek lennének. Ki tudja, nem mondta egy szóval se hogy ne lehetne több közöttük ha esetleg kiderül, hogy vevők egymásra.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Hétf. Nov. 19, 2012 1:57 am

Bár az elején még lefog, a szorítása hamar felenged, ahogy más felé terelődik a figyelme. Így már könnyedén húzom magamhoz újabb csókra éhesen. Borzongató érzések ezrei futnak végig rajtam, ahogyan lassan fedez fel magának. Keze még mindig a csípőm körül matat, ám csakhamar már a pólóm alatt érezhetem meg az érintését. Ettől pedig úgy érzem felforr a vérem. Melegem lesz, mintha rekkenő hőség venne rajtam erőt. A csókjaiban szinte elveszem, kikapcsol az agyam és csak sodródom az árral. Kéjes nyögéssel fogadom a nyakamat ért csókokat. A lélegzetem is el-elakad ahogy nekem nyomódik egyre kézzelfoghatóbban vágyának bizonyítéka. Legalább annyira kíván most, mint valószínűleg én kívánom őt.

Ingerel, mintha teljesen el akarná venni a józan eszemet, hogy végül már ne bírjak magammal és rá vessem magam. Mondjuk, ha így elhúzza a dolgot a végtelenségig én nem fogom eltűrni ezt az édes kínzást az ziher. Meg se fordul a fejemben, hogy ez most csak egy egyszeri légyott. Sokkal inkább érzem úgy, hogy a világ összes figyelme és kényeztető gondoskodása az, ami most rám irányul. Az a fajta nő vagyok, aki szereti, ha hagyják érvényesülni. Ám titkon mégis egy erős férfi karjai között akar lenni. A szexre ez különösen igaz. A férfi tudja, hogy mi kell neki és a nőnek. Hangolódjon rá, legyen szenvedélyes és durva vele; de ne essen túlzásba tudja, hogy hol a határ és ebben meddig mehet el. Ha ráérez, kellően lebilincselő lehet az együttlét mindkét félnek.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Hétf. Nov. 19, 2012 10:52 am

A másik halk kéjes nyögését hallva belemosolyog a másik ajkaiba. Szereti hallani ha a másik fél élvezi az együttlétet. Vad szenvedélyes csókkal lepi meg a nőt miközben keze végre eléri a hőn áhított testrészt. Először lágyan alig ír hozzá a másik melléhez, mint aki fél hogy túl messzire ment. De nem kell aggódni, mert csak játszadozik és egy újabb szenvedélyes csók kíséretében rámarkol a nő keblére. Nem túl durván, nem bántani akarja hanem csak az őrületbe kergetni a végletekkel. Hol túl gyengéd hozzá, épp csak össze összeér a bőrük, hol pedig kemény férfias akaratos módon markolja a feszes testrészt. Persze férfiből van, és akármennyire is szeret hosszan játszani, a végtelenségi semmit se tud húzni. Több kell neki, többet akar a nőből akire egész este hajtott, többet akar abból aki kést szorított neki. Lehet hogy semmit nem tudott volna vele ártani neki, de egyszerűen annyira izgató a gondolat hogy a másik ha csak egy pillanatig is, arra gondolt hogy leszúrja. Ezzel nagyon meglehet venni a vonzalmát.
A szenvedélyes csókot lassan lassan befejezi és kicsit feltérdel. Ujjai beleakadnak a lány felsőjébe és lesegíti róla hogy utána újra fölé feküdjön. De ajkai már nem a másik ajkaira találnak vissza. A farmer szegélyénél csókolja meg először. Ujjai bele is akaszkodnak a farmer szegélyébe lefelé húzva kicsit. Nem még nem szabadítja meg a másikat, csak picit lejjebb húzzák hogy nyelve és ajkai már az intim határt kényeztessék. Majd innen felfelé indul egyesével megfontoltan. A másik köldökénél hosszan elidőzve sok csókot kap, elárasztja velük a nőt. Majd végül csak megérkezik hódításának második részéhez. Amilyen gyengéd volt eddig most olyan vadul húzza le a melltartót hogy kibuggyanjanak a másik mellbimbói. És vadul veti rá magát csókolva, néha enyhén harapva. Nyelve virgonc módon kényezteti egyik mellbimbót a másik után, néha kicsit szívogatva is azokat. Bár egyik keze a másik oldalánál fekszik el, hogy megtámaszkodjon és ne nyomja össze a törékenynek tűnő lányt. A másik ott marad a farmer szegélyénél, belekapaszkodva.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Kedd Nov. 20, 2012 12:52 am

Érintése kínzó, csókjai perzselőek. Ez a Silas nagyon érti a dolgát, annyi szent. Rég nem volt részem ilyen alapos előjátékban, s ennyi elég is arra, hogy felkorbácsolja a meglévő vágyamat. Amikor melleimet kezdi babusgatni, miközben csókkal terel elvigyorodom. Az elégedettségem pedig csak nőttön nő, ahogy időnként hevesebbé és durvábbá válik. Szerencsére csak finoman teszi ezt is, nem szalad el vele a paci. Ez pedig kifejezetten kellemes éjszakát ígér mindkettőnk számára. Élvezem, ahogy birtoklóan markolászik, kéjes nyögések sorával jutalmazom csókjait. ~Ahhoz képest, hogy egy tíz perce még le akartam szúrni?!~ Nem, határozottan nem gondoltam volna, hogy egymás karjaiban fogunk hamarosan kikötni a dolog után.

Egy pillanatra feltérdel, ám mégsem azért, hogy itt hagyjon. A felsőmtől szabadít meg, amit készségesen hagyok. A fekete, merev melltartó bár nem engedi láttatni, mellbimbóim a kényeztetésére reagáltak. Újra rám fekszik és én szinte már vártam a dolgot, hogy megtörténjen. A gondolatától is felizgulok, hogy testével szegez az ágyra vagy jelen esetben kanapéra. A csókból ismét csak elszakad, de miközben nemtetszésem jeleként felszisszenek, már a farmeromat birizgálja. Érzem, ahogy húzza le rólam, ám kicipzározni még nem akarja. Kínoz, s úgy érzem ez az égető érzés elevenen felemészt. Tovább akarok lépni, kielégülni. A csípőfarmer amúgy se takar sokat, de ahhoz még így is épp eleget, hogy az őrületbe kergessen a vággyal, amit most érzek.

Ahelyett, hogy végre megszabadítana a zavaró ruhadarabtól és ajkai megízlelnének odalent, inkább felfelé indul el újra. A kényeztetése pedig röhögésbe fullad, ugyanis a köldököm környékét próbálja izgatni, de inkább csak csikiz a dolog. Röhögcsélve tűröm, hogy felfelé folytassa útját és vegye birtokba a melleimet, miután megszabadított a melltartótól. Amikor enyhén rá is harap a csók közben a mellbimbómra, ismételten megmerevedek. Arról volt szó, hogy nem fog megharapni nem? Ehhez képest máris szegi a szavát. Próbálom eltolni magamtól, ám nyelvével akarja megtörni a gyengécske, ismét feltámadó ellenkezésemet. Nem tudok nem felnyögni attól, amit művel velem. Pedig tudom, hogy le kéne ezt állítani, mielőtt elveszti az eszét és megharap jobban, rendesen.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Kedd Nov. 20, 2012 1:19 am

[16-18+]

A harapdálás ami nagyjából annyi hogy fogai éppcsak súrolják a másik bőrét nem nyeri el a lány tetszését. Bár ez talán érthető, de ebbe a gondolatmenetbe nem igazán tud belemenni. Lévén az összes vér kiszáguldott a fejéből délre. Ennek megfelelően ő is délnek indul újfent. Most kihagyva a köldök részt, mert nem nevettetni hanem nyögni akarja hallani a nőt. A szenvedélytől és nem tehertől persze. Egyelőre ő az aktív amivel eddig nem volt gondja, hiszen ő vadászta le a prédát, és hozta a kanapéra ha nem is az ágyba. És hát fel kell tüzelni a nőt az is biztos. De ha már tüzes lesz remélhetőleg ezt aktív tevékenységben fogja látni. Egy szó mint száz már csak azért is elhúzza az előjátékot hogy felhúzza a nőt a szexre, és addig addig húzza míg az meg nem őrül csak hogy nekiessenek már.
Ujjaival megoldja a farmer gombját majd a cipzárat és most nem lacafacázik. Lehúzza a nőről a farmert és hozzáfogja a bugyit is. Nem lesz az itt útban. Szépen oldalra dobja, alig láthatóan persze a fehérneműt másfelé. Mindig meg kell próbálni trófeát szerezni, ő már csak ilyen. Ha ma nem megy akkor újra nekipróbálkozik az őrző lánynak, bár ha sikerül akkor is sok esélye van. Ahogy a nő egy száll melltartóban fekszik előtte, és még az is lejjebb húzva kicsit végigszemléli. Elvigyorodik gonoszul, már már rosszra lehetne gondolni, de nem akar úgy lecsapni. Egyszerűen csak élvezi a látványt. Saját pólóját ledobja mert már rohadtul fel van fűtve. És így dől újra előre.
Kezei végigsimulnak lefelé a lány lábán, majd ráfognak bokáira és lágyan fel tolják és picit szét. Így tökéletes látványra tehet szert, és odahajolva nyelvével máris komoly ingereket kelthet a szőke szépségben. Botrányosan jól tudja hol és hogyan használja nyelvét, vagy képezzen vákumot a szájával. Kifejezetten élvezi a dolgot csukott szemmel tapad rá a lány intim részére. Megvan a kellő perverzség benne, hogy ne csak örömszerzés céljából csinálja, hanem mert kifejezetten élvezi és ízlik is neki odalent.
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Kedd Nov. 20, 2012 1:45 am

+18-as tartalmat is tartalmaz nyomokban!

Elakad a lélegzetem, amikor végre a nadrág és a fehérnemű is lekerül rólam. Szaggatottá váló lélegzettel figyelem, ahogy végigszemléli fedetlen altestemet. Nem készültem együttlétre és az előző se mostanság volt; így már enyhe, szőkés barna pihék borítanak. Zavar is kissé a dolog, mert általában, mielőtt hasonlóba belevágok szoktam borotválkozni. Elvégre a férfiak elvárják, hogy a nő legyen mindenhol minimum babapopsi simaságú... mindegy, hogy a lábáról, a hóna aljáról vagy épp az öléről van szó. Silas meg úgy méreget, hogy nem tudom eldönteni elégedett-e a látvánnyal vagy nem tetszik neki. De aztán sunyi vigyor ül ki a képére és én már tudom, hogy mire készül. Ehhez nem kell semmilyen látomás.

Előbb még megszabadul a pólójától, majd előre dőlve végigsimít a lábamon. Beleborzongok az érintésébe, amikor a bokáimra kulcsolja a kezét és lábaimat így tárja széljel. Ha eddig nem tudott volna felizgatni, most minden kétséget kizáróan sikerült volna neki. Tisztában vagyok vele, hogy nedves vagyok, nem is kicsit. Mint valami Niagara, ezzel sosem volt gondom, ha megkívántam valakit. De ezt ő legfeljebb sejtheti, vagy ha olyan jó az orra érezheti is. Kapkodó lélegzettel várom, hogy végre birtokba vegyen nyelvével. A nevét nyögöm az érzéstől, amikor végre a csiklómra talál a nyelve és táncba kezd rajta, miközben kezem a fejére talál. Hátra vetett fejjel és lehunyt szemekkel élvezem nyöszörögve mindazt amit művel velem. Ha nem elég, amit ad hát a fejét oda irányítom kezemmel, ahol a legjobb nekem.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Kedd Nov. 20, 2012 11:57 am

[A műsorszámot 18+en aluliak csak felnőtt felügyelete mellett olvashatják]

*Nyelve a játszi könnyedséggel mozog a lány csiklóján és azon belül is. Már mikor az alsóneműt levette látta mennyire nedves a kedves. Ez is csak neki visszajelzés hogy bizony jól csinálja a dolgát. Persze a nyelves kényeztetésre is jön a visszajelzés kéjes nyögések és elakadó lélegzetek személyében. Hagyja, hogy néha irányítsák nincs abban semmi gond. Tudja mit és hol kell csinálni, de csak a nő tudhatja hogy mit érez és hol kéri éppen az érzéki stimulálást. Miközben nyalja és falja a lányt ajkaival és nyelvével kezei se restek. Simogatják a bájos testet ahol csak éri. Minden domborulatot felfedez. De nem kell aggódnia a lánynak, hogy olyat találna ami nem tetszik. Lehet hogy a másik nem úgy készült, hogy ma megfektetik és akad egy kis szőke pihe, de ez igazán elnézhető amikor ilyen szép lábak között falhatja az élvezeteket. Persze arra játszik, hogy a nő minden pillanatot kiélvezzen és együttesen az estéről is az az emléke legyen hogy fergeteges érzés legyen. Adni kell a dolognak, hogy lehessen máskor is repetázni esetlegesen. Ennek reményében egyik keze lágyan visszacsúszik és mutató valamint középső ujját a lányba csúsztatja. Nem siet el semmit mert hát ezzel tényleg csak az eszét akarja elvenni, és nem felrepíteni a csúcsra. Hosszan nyalogatja és ujjazza a másikat, de végső soron már neki is kell valami így csak abbamarad a kényeztetés. Bár előbb még kis aktívságot akart a nőtől, már elért a türelme végére azzal hogy sokáig kényeztette a másikat. Így lehetőséget se hagy a nőnek, hogy megmozduljon. Feltérdel kicsatolja az övét, lehúzza a cipzárt majd letolja a boxerral együtt. Már régen meredező farka előbukkan a ruhák rejtekéből. Így hajol oda a másikhoz. Nem, nem hatol be épp csak hozzányomja a neves csiklóhoz meredező férfiasságát és lassan előre hátra csúsztatja csípőjét, hogy a természetes síkosítás rá is átjusson. Addig is visszakerül a másik fölé és újabb csókot követel a nőtől.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Csüt. Nov. 22, 2012 12:27 pm

+18-as tartalmat is tartalmaz nyomokban!

Érzem, ahogy teljesen elveszi az eszemet azzal, amit művel. Nem tartom magam nimfománnak, de néha rám jön a kívánhatnék elég rendesen. És akkor aztán marhára nehéz leállni vele. Valószínűleg ezért sincs senkim jelenleg. Valahogy nem megy a kapcsolatok kialakítása, a megtartásukról már nem is beszélve. Szexre pedig nem a legszerencsésebb alapozni egy kapcsolatot, mint a példám is mutatja. Na, nem mintha a szingli létet nem lehetne élvezni. Minden esetre Silas megint felpiszkálta azt a lángoló tüzet, amit csak nagyon kevesen tudtak kioltani bennem. Szégyentelenül élvezem a kényeztetést, amit ad nekem. Nyögve, zihálva, a nevét kéjesen ejtve ki minden egyes alkalommal, miközben még többet és többet követelek tőle.

Hosszan és hangosan felnyögök - vagy inkább felsikkantok - ismét, amikor a ujjait megérzem magamban. Ha így akar elvinni, már nem kell túl sok neki hozzá. Bár gyanítom, inkább elhúzná még a dolgot. Kezeimmel közben simogatom, ahol érem. A fejét, karját, mindenét. Jobban most nem férek hozzá, érthető módon megmozdulni pedig nincs kedvem. Amikor ott hagy nemtetszésemet kifejezendő felmordulok, ám mozdulni hiába akarok. Nem hagyja, helyette egyetlen határozott mozdulattal szabadul meg a nadrágjától; hogy aztán az égnek meredő férfiasságát tárja elém. Nyelek egyet a látványra, miközben szinte felfalom a tekintetemmel ahogy közelebb hajol hozzám. Várnám, hogy majd most végre belém hatol, de még elodázza a dolgot.

Testem meg-megrázkódik, ahogy az érzékennyé vált csiklómat izgatja a farkának fejével. Kínzóan lassú és mégis pokolian élvezetes az, amit művel velem. Zihálásomat a fülénél érezheti, kicsit bele is harapok a fülcimpájába így noszogatva a folytatásra. Imádok mások fülével játszani. Szopogatni, nyalogatni, harapdálni. Egyszerűen magamat is felhúzom vele, nem csak a másikat. Amikor csókért hajol, szenvedélyesen, mohón csókolom. Nyelvemet se hagyom ki a jóból, majd az álla vonalán haladva végigcsókolom, harapdálom az utat a nyakán elidőzve egészen a füléig jutva. Ott megint csak kóstolgatom, néha bele-belenyögve fülébe kéjesen, amikor odalent össze-összerándul a testem. - Aaah... Silaaas... ne... kínozz... - Nyögöm végül, mikor már nem bírom tovább.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Csüt. Nov. 22, 2012 12:44 pm

[A műsorszámot 18+en aluliak csak felnőtt felügyelete mellett olvashatják]

Élvezi ahogy a másik még kicsit szenved, de további előjátéknak egyáltalán nem látja értelmét. Egyszerűen már nincs mit hova fokozni a dolgon, és egyszerű perverzitása hogy esetleg a leányzó szája nem csak a fülét és ajkait, hanem farkát is lekezelhetné bőven ráér most már máskor is. Majd még akár pozitúra váltásnál is feljöhet vagy esetleg búcsúzóul jut egy pár pillanatra az eszébe.
Most már csak az érdekli hogy a másikba legyen. A védekezéssel nem aggódik, persze ilyenkor jönne a nagy hacacáré. De ha beleakarna élvezni a lányba akkor rákérdezne a tablettára, így maximum időben kihúzza. Nem túl biztonságos, de jelentjük 370 év alatt még senkit nem ejtett teherbe, és feltehetően nem is steril.
Kicsit még fordítja is a fejét az a típus aki tudja élvezni ha a nő a fülével játszik. Az is egyfajta erogén zóna nem csak a farka az. Így élvezi a dolgot, de közben már nem tud tovább várni. Egy kicsit mozdul el csak a csípője és már farka csusszan is be a lány csiklójánál. Nem vacakol túl sokat szereti meglepni a nőt. Persze várta már a másik, már reklamált is érte. De amennyire eddig húzta olyan gyorsan teszi magáévá a másikat. Karjai a két formás lábat alulról karolva kicsit felhúzzák hogy minél könnyebben és erősebben tudja betolni férfiasságát. Nem játszik tovább egyszerűen gyorsan és keményen dolgozik a közös örömért.
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Szomb. Nov. 24, 2012 1:10 am

+18-as tartalmat is tartalmaz nyomokban!

Teljesen elfelejtek mindent magam körül és csak a kéjes érzéssel foglalkozom, amit okoz nekem. Se arra nem gondolok egy percig sem, hogy Silas vérfarkas valójában; se arra, hogy védekezni kéne vagy egyéb dolgok. Na nem, mintha nem szednék gyógyszert, de a fene tudja, hogy a vérfarkasok milyen kórságokat hordoznak ugyebár. De most értelmesen gondolkodnom kizárt dolog. Legalábbis, amíg ezt műveli velem. De én sem vagyok rest viszonozni a kölcsönt. És úgy tűnik élvezi, mert még úgy is fordítja a fejét, hogy jobban hozzáférjek a nyakához meg a füléhez. Orrom alig-alig érintve a nyakánál lévő érzékeny bőrt siklik végig, simogatva, becézve ezzel is a másikat. De nem csak orrom, ajkaimat és nyelvemet is bevetem a játékba.

Igyekszem még jobban felkorbácsolni a szenvedélyt kettőnk között. Rám senki se mondja, hogy csak fekszem mozdulatlanul, mint egy darab fa. Kéjes nyögéssel vegyes sikoly tör elő mellkasomból, amikor hirtelen hatol belém. A fájdalom és a kéj érzésének elegye keveredik bennem, miközben feszítő érzést okoz, ahogy kitölt teljesen. Szinte satuként öleli körül ölem a férfiasságát, s egy pillanat erejéig körmeim a hátába, pontosabban a lapockájába vájnak. Nem serken ki vér, de piros csíkok jelzik majd minden bizonnyal másnap neki, hogy heves éjszakai kalandon van túl. Szerencsére hagy időt alkalmazkodni és nem kezd egyből mozogni. Inkább magához húz, így még beljebb hatol bennem - már ha ez egyáltalán lehetséges.

Nem vár tovább, elkezd mozogni én pedig a vállába kapaszkodom, miközben lábaim a csípőjét fonják körbe. Nem igazán van mozgásterem, a kanapé elég kis helyet biztosít ehhez. Bezzeg, ha az ágyon lettünk volna?! De késő bánat, ezt kell szeretni. És a világ minden kincséért se mondanám azt, hogy most hagyjuk abba és vonuljunk át a hálóba. Ezt én itt és most akarom. Még akkor is, ha kb. mozdulatlanságra vagyok kárhoztatva jelenleg. Egyik kezem a hajába túr, miközben megpróbálom szenvedélytől zihálva megcsókolni. Szinte csak a számon vagyok képes már levegőt venni, de vágyom a csókjára. Ha hagyja, megcsókolom, s játékosan meg is harapdálom finoman az alsó ajkát, hogy megduzzadjon kissé.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Szomb. Nov. 24, 2012 1:26 am

[A műsorszámot 18+en aluliak csak felnőtt felügyelete mellett olvashatják]


Eleinte direkt elfordítja a fejét, hogy a másik nyugodtan csókolgathassa nyakát, arcát és fülét is akár. Közben pedig ahogy köré fonódnak az izgató lábak, ő csak még erősebben és mélyrehatóbban kezdi döngetni a lányt. Ahogy ajkai után kutatnak a másiké odafordul és picit belassul. Nem akarja összekoccantani a fogsorát miközben épp heves nyelvcsatában éli ki a vágyait. Majd újra délre koncentrál és dolgozza meg a nőt. Bár nem fáradt egyáltalán bőven van ereje, kicsit azért elnyomta már karját ahogyan támaszkodik Christina fölött, mert mégse akar ráterhelni rendesen. Így habár ő se kíván elmenni, de kicsit váltana. Szabad keze a lány dereka alá csúszik és könnyedén emeli meg a másikat miközben farka továbbra is ki be jár a lány hüvelyébe. Egyszerűen átfordulva fekszik el a hátára maga fölé kerítve a nőt. Ezzel megadva a lehetőséget a másiknak a mozgásra. Nem olvas a másik fejében, de úgy tűnik rá van hangolódva. Plusz ő azért továbbra is mozgatja a derekát és dolgozik.
Ebben a pózban a drága keblek gyakran kerülnek arcába amit ki is élvez csókokkal és nyalogatással. Nem túl aprólékos a helyzetnek köszönhetően de talán éppen elég izgató a nőnek pont úgy mint a férfinak.
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Szomb. Nov. 24, 2012 2:43 am

+18-as tartalmat is tartalmaz nyomokban!

Amint a lábaimat is bevetem egész belevadul Silas. Fogalmam sincsen, hogy mennyivel erősebbek a farkasok az embernél, de úgy sejtem még így is jócskán visszafogja magát és az erejét. Egy kósza pillanat erejéig felmerül bennem a kíváncsiság az iránt, hogy vajon milyen is lehet, miközben átváltozik. Láttam Jerichot farkasként és hatalmas volt. Óhatatlanul is megindul a fantáziám arról, hogy vajon félig-meddig is képes volna-e átváltozni vagy csak bizonyos khm... testrészeit. Ezzel persze saját magamat hozom még izgatottabb állapotba, de kizártnak tartom, hogy ez megvalósuljon. Egyrészt, mert nem fogom elmondani Silasnak; másrészt, mert kizártnak tartom, hogy belemenne a megvalósításába, ha mégis beszélnék róla.

Nem azért, mert nem vagány ő annyira, inkább nem biztonságos rám nézve. És jelenleg emberként szeretném túlélni az éjjelt, nem farkasként vagy hullaként. Érzem a lassítását, így most rajtam a sor, hogy csípőmmel erőteljesebben kezdjek mozogni, míg ő a csókba feledkezve "pihen". Szeretem, ha egy pasi mer vad lenni szex közben. De még sose szexeltem vérfarkassal, így talán nekem már túl sok lenne, ha ő bevadulna. Legalábbis tartok ettől. Érzem a derekamra csúszó kezét, ahogy átfordít átadva a kezdeményező szerepet. Most én diktálhatok, kedvem szerint. És hazudnék, ha nem mondanám azt, hogy ez tetszik. Bár azt is bírtam volna, ha lefogja a kezeimet a csuklóimnál fogva. De nem vagyok telhetetlen, talán később arra is sor kerül még.

Miután kényelmesen elhelyezkedtem nekiállok előre-hátra hintázni rajta. Nem sietek a lovaglással, de a kezdeti lassú, bemelegítő tempó után felgyorsítok. Hozzá hajolok és zsokékat megszégyenítő gyorsaságra kapcsolok, miközben próbálok megfelelő tempót diktálni mindkettőnknek. Érzem, hogy ő is mozog, keze a csípőmön és segít belőni vele a gyorsaságot meg az ütemet. Fel-felnyögök, amikor az arcába hulló melleimet babusgatja. Kifejezetten érzékeny és fogékony vagyok az ilyesmire. Nem tudom, hogy mióta csinálom már a dolgot, amikor érzem fáradok. És egyúttal elég közel kerülök ahhoz, hogy elmenjek. Így viszont jobbnak látom átadni a terepet.
- Silaaas... nem... bírom... már... tartani... magam... - Nyögöm fülébe hozzá hajolva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Silas bérlakása //

Vissza az elejére Go down
 

Silas bérlakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Raven bérlakása
» Iris bérlakása
» Rachel bérlakása
» Salem bérlakása
» Jezebell bérlakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek-