KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 11:43 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Silas bérlakása - Page 2 I_vote_lcapSilas bérlakása - Page 2 I_voting_barSilas bérlakása - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Silas bérlakása - Page 2 I_vote_lcapSilas bérlakása - Page 2 I_voting_barSilas bérlakása - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Silas bérlakása - Page 2 I_vote_lcapSilas bérlakása - Page 2 I_voting_barSilas bérlakása - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Silas bérlakása - Page 2 I_vote_lcapSilas bérlakása - Page 2 I_voting_barSilas bérlakása - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Silas bérlakása - Page 2 I_vote_lcapSilas bérlakása - Page 2 I_voting_barSilas bérlakása - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Silas bérlakása - Page 2 I_vote_lcapSilas bérlakása - Page 2 I_voting_barSilas bérlakása - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
Silas bérlakása - Page 2 I_vote_lcapSilas bérlakása - Page 2 I_voting_barSilas bérlakása - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
Silas bérlakása - Page 2 I_vote_lcapSilas bérlakása - Page 2 I_voting_barSilas bérlakása - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Silas bérlakása - Page 2 I_vote_lcapSilas bérlakása - Page 2 I_voting_barSilas bérlakása - Page 2 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Silas bérlakása - Page 2 I_vote_lcapSilas bérlakása - Page 2 I_voting_barSilas bérlakása - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Silas bérlakása - Page 2 Empty
 

 Silas bérlakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Silas bérlakása // Kedd Nov. 13, 2012 8:42 pm

First topic message reminder :

***
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
Silas bérlakása - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Szomb. Nov. 24, 2012 2:56 am

[A műsorszámot 18+en aluliak csak felnőtt felügyelete mellett olvashatják]

Bár erős férfiállat mondhatni, azért benne van a lustaság is. Kifejezetten élvezi ahogy a munka nagyját átveszi a lány, és mi tagadás félelmetes tempót diktál a végére. Meg is érti, hogy már nehezen tartja. De nem kell sok, ő is közel van már az élvezethez így átveszi a gyeplőt. Megint fordít a helyzeten, gyorsan hogy ne lankadjon a kedvük.
Kezei végigcsúsznak a másik karján fel emelve a feje fölé lefogva őket. Nem kifejezetten lekötözés vagy bilincselés, de biztosan fogja. Az övé a lány, most bebirtokolja és végleg magáévá teszi. Nem engedi kezeit. Ahogy a nő feje fölé fogja a kezeit a feszes mellei is megemelkednek és kapnak pár csókot és nyelvével is elizgatja őket. De már közel az akció vége így visszatér a csípője mozgatásához. Nem csókolgat, nem nyalogat csak lefogja a lányt és gyors ütemmel keményen hajtja. Közben tekintete szinte belefúródik a másikéba. Annyira fenomenálissá tették ezt az estét, hogy egyszerűen csak hab a tortán. Lehet most találkoztak este, de birtokolni akarja ezt a törékeny, de annál tüzesebb kis szőkét. Nem romantikázós nem az a járós típus, de ha valami igaz rá, hogy szex közben tényleg csak akkor pillant ennyire mélyen a másik szemébe ha valami fantasztikus érzéki és személyes élményt akar.
Lefogta a nőt, mozdulni se tud szinte, tekintetét is rabul ejti amennyire tudja a sajátjával. Innentől csak amennyire tudja a másikat döngeti méretes farkával amíg nem sikít és üvölt az élvezettől.
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Szomb. Nov. 24, 2012 3:37 am

+18-as tartalmat is tartalmaz nyomokban!

A kérésem után nem teketóriázik, hirtelen kap el a derekamnál fogva, s fordít megint csak a hátamra. Felsóhajtok, ahogy kezei végigsimítanak testemen, majd a karjaimat felemelve a fejem fölé vezetik. Engedelmesen és kíváncsian hagyom neki, hátha olyasmi sül ki belőle, ami nekem is tetszik. Amikor összefogja a kezeimet beleborzongok a dologba és ha lehet, még jobban nedvesebb leszek. Pontosan olyasmit csinál, amit imádok és nemrégiben jutott eszembe szex közben, hogy milyen jó is lenne, ha úgy csinálna. Mondani persze nem akartam, ehhez egyfajta bizalom kialakulása kell, nem elég a puszta szenvedély. Most mégis el tudja érni, hogy valamilyen szinten a bizalmamba fogadjam és hagyjam neki a dolgot. Nem mintha tehetnék ellene.

Ahogy testem enyhén feszessé válik és mellkasom is megemelkedik, a melleimet kezdi kényeztetni ismét, de nem ereszt. És ez a fajta kiszolgáltatottság sajgó lüktetést okoz egyre forróbbá váló ölemben. Próbálom kissé mozgatni a kezem, ha hagyja, mintha szabadulni akarnék kezeimmel. De valójában nem viszek bele túl nagy erőt, különben a bőröm túlságosan is húzódni kezdene miközben lefog. Erősen tart, érzem és valószínű, hogy képtelen lennék nekifeszülni oly erővel, hogy kiszabaduljak. Ez, hogy úgymond csapdába estem csak plusz löket a vágynak és az élvezetnek. Igazából most mozdulni se tudok, de bőszen próbálkozom miközben nyögve, zihálva élvezkedem. Silas számára is egyértelmű lehet, hogy nem feltétlen szabadulás céljából csinálom.

Inkább, mert izgató a tudat, hogy elnyom, ugyanakkor valamennyire azt a látszatot is akarom kelteni, hogy nem adom annyira könnyen magam és küzdök. Amikor ismét csak a mozgásra koncentrál, nyögések sora szakad fel bennem. Érzem, ahogy a kemény rúdja ki-be jár bennem és én egyre síkosabb leszek ettől, hogy közben lefogja a kezem. Sose volt vele gondom, ha izgalomba hoztak, de az is igaz, hogy engem elég könnyű felizgatni, ha őszinte akarok lenni. Mindez talán már önmagában is elég izgató volna, de még hozzá kell venni, hogy szinte felfal. Na nem a szájával, a szemével. Nem is tudok másfelé nézni, miközben vergődöm alsó ajkamat harapdálva, kéjes nyögésekkel ajándékozva őt meg mindezért amit velem művel.

Nem is kell túl sok már hozzá, hogy alfelem minden eddiginél erőteljesebb rángatózásba kezdjen amikor elemi erővel sújt le rám az orgazmus elsöprő ereje. Testem ívben megfeszül, mellkasom kissé megemelkedik és hirtelen csillagokat látok, ahogy a beteljesülés elektromosságként vágtat végig testemet rázva a gerincem mentén. Ezt már nem bírom ki sikoltások nélkül, ahhoz túl intenzív. Minden eddiginél erősebben próbálok szabadulni Silas kezei közül, de persze nem megy. A végén már fejem hátra hanyatlik, szemeim lecsukódnak és szűkölve, nyögve viselem a hosszan elnyújtott beteljesülést, mely szinte rázza a testemet. Az izmok összehúzódnak, majd elernyednek és folytatják táncukat, ki tudja meddig.

Végül már Silas nevét nyögöm, de nyelvem akadozik, szám is kiszáradt. Hajam izzadtan tapad a homlokomhoz, miközben szaggatottan, a számon veszem a levegőt. Szólnék, könyörögnék, hogy hagyja abba, mert nem bírom már. De nem bírok értelmes mondatot összehozni, sőt megszólalni sem rendesen. Minden próbálkozásom nyögésbe fullad. S ha ezt még sokáig folytatja a végén még eszméletlenségig fog kefélni. És Isten rá a tanúm, hogy élvezném azt is. Bármit élveznék, amit ő tesz velem jelenleg. Közel vagyok ahhoz, hogy ez megtörténjen. Csak vonaglok alatta, inkább a gyönyörtől, mint attól, hogy szabadulni próbálok tőle és reménykedem benne, hogy nem akar még kínozni, mert ez az élvezet lassan már elviselhetetlen számomra. Ennek pedig holnap böjtje lesz.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Szomb. Nov. 24, 2012 3:55 am

Tartja erősen a másikat. Nem fájdalmasan ránehezedve, egyszerűen csak pont annyira, hogy habár tudja enyhén mozgatni, de vasbilincsként nem mozdulnak saját kezei. Szemei mélyen a másikéba égnek, őt is megigézi ahogy állják a tekintetét.
Ahogy a másik feje hátrahanyatlik és elkezd rázkódni igazi élmény látni. Mellé az összehúzódások a hüvelyében kész fenomenális élmény a farka számára, így neki is. Persze már igen komolyan nekiálltak régen, és nem mondhatni hogy nagyon sokáig bírná. De épp annyival hogy a másik orgazmusán túlmutat a dolog. Persze látja hogy mennyire megviselt a lány és kimerült már. De ahogy élvezte a lefogást nem fog azért se sírni ha kicsit jobban meg lesz hajtva. Így még a nő orgazmusán túl dolgozik erősen gyorsan épp hogy még egy kicsit megerőltetve a másikat, de aztán már őt is eléri a dolog.
Nem tud gondolkozni hogy nem védekeztek és vajon szed e valamit a szőke szépség. De szinte reflexből húzza ki férfiasságát a lányból. Feltérdelve élvez a lány ölébe. Ha a másikat zavarja se valószínű hogy most bármit is tudna ellene tenni vagy mondani.
Izmain a beszűrődő fény megcsillan ahogy megállva az izzadság jobban kigyöngyözik. És kell pár pillanat neki míg annyit szusszan hogy megmozduljon. Persze gyorsabban regenerálódik mint a másik és nem is élt fel annyi energiát, de ő is megadta a módját a dolognak.
Nem egy hálátlan szerető nem hagyja ott a másikat a kanapén. Sőt odahajol és lágy csókot nyom az ajkaira, majd szó nélkül veszi fel a karjaiba. Besétál vele a hálószobába hogy elfektesse. Elég komoly menetet nyomtak le ezek után a minimum hogy itt aludhat, szinte mozdulni se tudna. Sőt már előre látja hogy a másik munkába se fog elsietni a nő.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Silas bérlakása // Kedd Nov. 27, 2012 11:52 am

JÁTÉK VÉGE! SZABAD TERÜLET!
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Pént. Dec. 14, 2012 12:27 am

[Christina Dawson]


*Akármilyen kemény és kimerítően kielégítő is volt az éjszakája, mégis korán kelt. Mindig is az a korán ágyból kipattanó típus volt. Elég gáz lenne ha délig aludna, és a háromszázhetven évét jóformán elaludja. De most nem is ez a lényeg.
Ahogy még ott aludt mellette a lány meg se lepődött. Észrevette volna ha lelép, meg hát csodálkozott volna ha lett volna annyi erő a csajban. A paplan alatt még kicsit odacsúszik a meztelen testéhez, játékosan végigsimít a hasán.
Végignéz a nőn, hát mi tagadás eléggé büszke a hódítására. Élmény végignézni a domborulatokat, de nem akarja felkelteni. Inkább visszahúzza a nőre a takarót, és ő meg kikel az ágyból. Egy fekete boxert húz fel, annyi pont elég itthonra. Így indul kifelé a konyhába kávét főzni, és jóféle tojásrántottát gyártani baconnel. Kell az energia, meg hát nagy falánk ő ha nem is látszik rajta. A konyhaajtóban látható egy rúd keresztbe, ez a felrakható húzódzkodó. Amint végez a reggelivel, már megy is oda, hogy lábait felemelve elkezdjen húzódzkodni párat, előre hátra. Nem csak dísznek vannak azok az izmok rajta.
Közben kivételesen gondolkodik is, akármennyire is nem a stílusa. Hogy mégis mire mehetne ezzel a kis őrző lánnyal. Nem lenne egy hátrány ha magához édesgetné. Nem volt semmi dolga a fajtájával eddig, de amennyire tudja még mindig megfigyelés alatt tartják Altsoba miatt. Az a szenilis öreg barom, még halálában is próbálja tönkretenni az életét. Talán jól jönne ha a lánykát kielégítve tartja, és hébe hóba csöpögne tőle valami info. Fene tudja, egyelőre felkelhetne hogy legyen valami társasága.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Pént. Dec. 14, 2012 1:56 am


[Silas O'Reilly]
*Másnap*

Az a baj, hogy ha kiverik a szememből az álmot forgolódom, de nem vagy csak nagyon nehezen tudok visszaaludni. És jelen esetben pontosan ez történt. Amikor Silas felébred, először még fordulok egyet az oldalamon. Továbbra is magzatpózban fekszem, csak épp fordítva, mint az imént. Ám amikor simogatni is kezd lassanként felébreszt vele. Először csak félálomban vagyok, s a hasamon végigsimító kezét amolyan takaróféleként magamra húzom (ha hagyja), majd amikor betakar és otthagy lassan magamtól is felébredek. Igazság szerint a konyhából kiáramló - kávé és rántotta - illat nagyban hozzájárult a dologhoz.

Az ágyban először felülök, a hajamba túrok, majd egyazon lendülettel hagyom magam visszaesni. A takarót a szememre húzom, de nem segít; így az egyik kispárnát fogom meg, s rakom a fejemre a fény elleni védelem jegyében. Megint csak oldalt fekve vagyok, hátha segítek vele a dolgon. Ráadásul mintha ez önmagában nem lenne elég, fáj mindenem. Nem csak a lábam köze vagy a combjaim, mint más esetben ha hevesek voltunk és a súrlódás érzése maradt emlékül egy felejthetetlen éjszakáról. Nem, egész testem fájt, mindenhol. Most, hogy úgymond felébredtem pokolian fájt bármerre is mozdultam.

A hátam a derekam, a karom, szinte alig volt olyan izom vagy testtáj rajtam, ami ne fájt volna. Na, erre értettem azt tegnap, hogy ennek még böjtje lesz. Nagy nehezen megmozdultam, átfordulva a hátamra. Ez valamelyest segített, bár őszintén szólva még mindig fájt a mozgás. Egyértelműnek tűnt, hogy én ma nem fogok menni dolgozni. Kivéve, ha Silas elvisz kocsival vagy valami. Nem voltam olyan állapotban, hogy motorozzak vagy egyáltalán mozogjak. Éreztem a húzódó, sajgó érzést a bőrömön - itt-ott nyilván lejött a klazúr a bőrömről is -, mondanom se kell, eléggé fájó érzést okozott, ha hozzáértem vagy megtapogattam.
- Azt hiszem, hogy nem tudok menni dolgozni. - Szólaltam meg erőtlen hangon. Másra se vágytam, mint ágyban feküdni, lehetőleg minél mozdulatlanabbul.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Pént. Dec. 14, 2012 2:33 am

*Elég csak meghallania azt a kis mondatot amit a lány erőtlenül nyög ki a szobában. Még szép hogy meghallja, hisz nem egy mai farkas már. Jó a figyelme akármit is csinál. Így leengedi magát és leteszi lábait is. Kicsit nyújtózkodik és megmozgatja tagjait, jól esett reggeli ébresztőnek a dolog. Szerencsére még a tojás is meleg ami maradt az övé után. Szóval egy kis tálcán összeszed egy kis reggelit és egy bögre kávét azzal indul meg befelé.*
-Jó reggel!-*Jegyzi meg egyszerűen miközben lerakja a tálcát az éjjeli szekrényre a másik mellé.*
-Rántotta és kávé, gondoltam beléd is kell egy kis energia. Hogy érzed magad? Hogy tetszett az este?-*Kérdi kíváncsian miközben visszasétál az ajtóba. Kezei belekapaszkodnak az ajtó félfa felső részébe, és kicsit előre dől. Próbálja karjait nyújtani egy kicsit, nehogy itten korán reggel bedurranjanak. Persze ezzel eléggé ízléses látványt is nyújt ahogy kockás hasa és izmos vállai mozognak. Persze mindezt egy szem kis fekete boxerben, hát melyik lány ne zúgna rögtön belé? Főleg hogy még reggelit is hozott, azt ritkán csinálja ám. Csak azok a lányok kapnak akiket mondhatni ájulásig döngetett, és tegnap este is ez volt. Persze a kérdésekre vigyorog, várja a választ. Nincs 24 órája, hogy megismerték egymást, de talán 12 sem. És már egy igen komoly kis éjszakát töltöttek együtt.*
-Ne aggódj nem áll szándékomban kidobni téged, ha esetleg túl durva lettem volna éjjel.-*Utal itt arra, hogy néha meg megmozgatta a szegény kis lányt és igen rendesen kapott behatásokat is, olyan jó farkasos tempóval és érzettel. Közben persze lesi a lány minden apró mozdulatát, és élvezi mikor itt ott kicsit kilóg a paplan alól valami. Szereti az ilyen szép feszes idomokat. Mindig szereti elnézni őket mint a mesematinét a tvben.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Vas. Dec. 16, 2012 2:52 am

Azt hiszem erre nem voltam felkészülve. Mármint, hogy olyan leszek utána, mint akin átment egy vérfarkasokkal teli úthenger. Igazából felülni is nehezen ment az ágyban. De amikor Silas megjelent egy tálcával a kezében megpróbálkoztam a dologgal.
- Neked is jó reggelt. - Feleltem, bár őszintén szólva nem tudtam mit mondhatnék erre. Tegnap még le akartam szúrni, a fene se gondolta volna, hogy ma ilyen fogadtatásban lesz részem. Az éjjeli hancúrról meg még csak szó sem esett. Azt hittem a tálcát majd az ölembe rakja vagy valami, de nem.

Az éjjeli szekrényen kap helyet. Ráadásul jön a faggatás is, pedig fogalmam sincsen, hogy mit mondhatnék a tegnap estére. Az egyike azon pillanataimnak, amikre nem tudok értelmes magyarázatot mondani. Fogalmam sincsen, hogy megharapott e amikor elkapta a hév. Én nem emlékszem ilyesmire, de ez semmit se jelent. Még elég kómás vagyok, szóval némi szemtörölgetés után esik csak le, hogy egy szál boxerben nyújtózik Silas. Ami marhára izgató meg minden, csak épp most jelenleg jó ideig képtelen leszek a szexre vagy bármilyen mozgásra úgy érzem. Eléggé lestrapált vagyok, azt hiszem.

- Mint, akin átment a buldózer. - Felelem a kérdésére őszintén. Még jó, hogy ágyhoz hozta a reggelit, mert én képtelen lennék felkelni jelenleg. - Kösz a reggelit. Mond, te minden egy éjszakás lánynak ágyba viszed a kaját másnap? Mert lehet, megtudnám szokni. - Incselkedem a kérdésemmel, kerülve a másik részére adandó választ. - Ez igazán kedves tőled. - Jegyzem meg némi iróniával. - De jelenleg, ha akarnék se tudnék mozdulni. Tudod én még ember vagyok és a gyűrődést nem bírom, hiába is élvezem olyan nagyon. - Adok egy burkolt feleletet neki a végére. Igazából nem tudom mit vár tőlem.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Vas. Dec. 16, 2012 3:11 am

-Azért a buldózertől eltekintve örülök hogy élvezted a dolgot. Nem szokásom ennyire meghajtani senkit. Ha majd esetleg kérsz repetát kicsit gyengédebb leszek.-*Vigyorodik el szélesen és végül elengedi az ajtót. Újra odasétál és mivel beszéltek is meg látja is mennyire ki van a másik, megfogja a tálcát és átrakja a lány ölébe. Nem tudta hogy mennyire akar nekiállni a kajának most, csak azért került a szekrényre.*
-Csak azoknak akik este még próbáltak halálosan megfenyegetni. Tudod gyengéim azok a csajok akik elakarnak tenni láb alól.-*Vigyorodik el, és benyúl a takaró alá hogy a lány belső combját simogassa. Nem csúszik fel nagyon a keze, meg bár simán teljesítene egy laza kört, most nem kifejezetten erre játszik. Csak szereti a finom forró feszes női bőr érintését.*
-Hát mint mondtam addig maradsz amíg kedved tartja. Ma nincs dolgom, szóval akár ismerkedhetünk is. Vagy kicsit gyengédebben is kielégíthetlek úgy hogy élvezd de ne fájjon.-*Vigyorodik el szélesen ahogy végigtekint a nőn.*
-Apropó jó lenne most tisztáznunk mielőtt még valami történne. Ugye már nincs szándékodban megszurkálni semmivel? Nekem legalábbis nincs ilyen dolog az eszemben, ha csak nem a farkammal, de semmi ilyen vérontós jelenetre nem gondoltam. Remélem az este után neked is megfelel ha békésen megvagyunk, ugye?-*Mert azért para lenne ha most állna itt neki szurkálni a lány, mikor már megvolt az aktus. Plusz itt van egy szál boxerban ha belemártanak egy kést mindent összevérez mire sikerül regenerálódnia. Elég kellemetlen lenne a főbérlőnek magyarázkodni hogy mért mossa az ágyból meg a szőnyegből a vérfoltokat, és persze akkor már a szőke hullát is elkéne valahova tüntetni. Izgató mikor egy dögös nő megpróbálja megölni, de azért elég könnyen felkapja a vizet és széttépi a hölgyet is gondolkodás nélkül.
De most semmi ilyen nincs látóhatárban vagy gondolatban. Inkább csak eszébe jut a másik láttán érintésén és szavain, hogy micsoda kihívás lenne úgy orgazmust okozni a lánynak, hogy közben ne fájjon semmije. Ő pedig imádja a kihívásokat.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Hétf. Dec. 17, 2012 1:45 am

- Kérnék én, de jelenleg megmozdulni is fáj, a levegővételről nem is beszélve. - Kellett nekem vadul szexelni egy ki tudja mennyi idős farkassal. De ilyen hülye is csak én lehetek. Sajnos azonban Eva az őrző gyorstalpalón a látogatása során kifelejtette a "hogyan kell egy vérfarkassal szexelni" című fejezet összefoglalóját. Anyával meg még nem tartunk ott. Na mindegy. Szuszogok, amikor az ölembe pakolja a tálcát. Felnevetek, de megfájdul tőle az oldalam. Úgy kell fognom, hogy tűrhető legyen a dolog. - Nehehe nehevehetesss... - Mondom neki rötyögve. Amikor a kezét megérzem a combomon sikerül abbahagynom a dolgot.

- Mit szeretnél? - Érdeklődöm, de nagyon remélem nem mondja azt, hogy egy újabb, ezúttal lassabb kört. Mert én ezt tuti nem fogom bírni, hosszú távon. Még jó, hogy csak egy egyszeri alkalomról van szó. Vagy mégse? Úgy tűnik Silas ismerkedni akar. - Hát először telefonálnom kéne, aztán meglátjuk. - Felelem, majd megkérem, hogy hozza ide a kabátzsebemből a telefonomat. Persze mielőtt menne érte még nekem szegezi a kérdést, de csak egy felvont szemöldököt kap válaszul. Aztán rájövök, hogy valószínűleg nem fogja érteni. - Kb. megmozdulni nem tudok, szóval nem valószínű, hogy próbálkoznék bármivel is. - Tárom szét kezeimet.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Szer. Dec. 19, 2012 8:57 pm

-Máris!-*Biccent és kisétál hogy előkaparja a lány telefonját. Persze mielőtt még megindulna visszafelé, a biztonság kedvéért a sajátjába elmenti a számot. Nehogy kamut kapjon meg. Illetve megnézi miféle is a telefon, újabban szeretne kicsit utánajárni a modern technika találmányának a GPS követésnek. A fene tudja mikor jön jól ebben az új városban. De nem marad el sokáig, a telefonon nem is látszik semmi különös. Csak odadobja a lány melletti párnára.*
-Hát még egyszer bocsi, legközelebb megpróbálok gyengédebb lenni veled.-
*Kuncog halkan, mert hát ő mindenképpen akar újabb kört. És egyelőre úgy tűnik Christy is benne van a dologban, csak most épp kicsit le van amortizálva. Majd amíg a lány telefonál és vagy eszik ő a szekrényekhez lép hogy elkezdjen felöltözni. Vége a gyereknapnak, nem fog itt rohangálni egy szál boxerben a másik előtt. Dolgozzon meg érte, hogy újra abban, vagy jobb esetben anélkül álldogáljon.*
-Ha gondolod van ilyen izomlazító gyulladás és fájdalomcsökkentő krémem. Azzal bekenhetlek, hogy egy picit jobban érezd magad legalább.-*Fordul a másik felé mikor épp egy rövidujjú inget gombol befelé magán.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Csüt. Dec. 20, 2012 4:43 pm

Silas elrohan a telefonomért, pedig még nem is mondtam neki hol találja.
- A KABÁTOM JOBB ZSEBÉBEN VAN! - Kiáltok még után, bár nem tudtam hallja e. Nem örülnék neki, ha turkálni kezdene a hátitáskámban vagy valami. De első körben megkapja a bizalmat, lássuk tud-e vele élni. Amikor vissza ér a lila puha tokba csomagolt telefonnal az ágyamra dobja. Lustán nyúlok utána, hogy elővegyem a fekete színű Samsung Galaxy S-es telefonomat. Kénytelen voltam lecserélni a közelmúltban a Young-omat, mert a 4.0-s androidot nem lehetett frissíteni rá és a 2.3.6-os verziójával meg a flasht nem vitte. És különben is, mire jó egy okos telefon, ha még filmet se tudok nézni rajta neten?! Na ugye!

Szóval elővettem a telefont és gyorsban egy sms-t pötyögtem be Dustinnak, hogy ne haragudjon, de megbetegedtem és nem tudok lábra állni. Továbbá jeleztem, hogy kivennék egy kis szabadságot. Estére össze kell kaparnom magam, mert Taránál ezt már nem játszhatom el. Jó, kicsit tartok a nőtől elég nyers volt legutóbb is. Nem firtattam, de a képére volt írva, hogy paprikás a kedve. Nem is tudom azóta kialudta e a dolgot. De inkább nem kockáztatok. A telefont szépen elraktam a tokjába, majd Silasra néztem.
- Úgy néz ki van néhány nap szabim, míg helyre nem jövök. Szóval... mennyi idő alatt jönnek helyre a csajok, akikkel ugyanezt műveled? Gondolom a szöszke farkas jobban bírja nálam a gyűrődést. - Érdeklődöm.

Nyilván nem ahhoz van szokva, hogy ne bánts virágokkal meg mimózákkal kezdjen. De jelenleg kb. a karomat nem fáj egyedül megmozdítanom. A lábam, az izmaim, mindenem fáj. Persze a kíváncsiságomon túl azért egyfajta féltékenység is bujkál a hangomban, hiszen szeretem ha nincs gond a teljesítményemmel. Pedig örülhetnék igazából, hogy még élek és úgy nézem farkas se nagyon lettem. Látom, hogy felöltözik; de nem nagyon tudok mit kezdeni vele. Így a kajához is hozzálátok, s mire megfordul a nagyját már el is tüntettem. A rántottát hamar bevágtam, férfi létére egész ügyes. A kávét fogom most kezeim közé és lassan szürcsölgetem. Elég forró még.

A masszírozásos ötletére elvigyorodom. Én ugyan sose kérnék ilyet egy pasitól, de ha már így ajánlkozik nem fogom kihagyni. Pláne, hogy nem csak jót tesz, de kellemes kis kényeztetés is, ha jól csinálják.
- Jól hangzik. - Felelem, majd amikor megittam a kávét is, még a segítségét kérem. - Akkor... izé... elpakolnád ezt? Légyszi! - Kérem, majd amint elvette az ölemből a tálcát kényelmesen a hasamra fordulok. Így megcsodálhatja a két lapockám között lévő tetoválást. Két angyalszárnyat formázó minta, rajta a szöveg: "Alis Volat Propiis", ami annyit tesz latinul, "Szárnyakon közelebb".

Ezt még az egyetemi időszak alatt csináltattam és a szabad szárnyalásra emlékeztet. Nem szeretem, ha gúsba kötnek akár szabállyal, akár mással. Amúgy is elég öntörvényű tudok néha lenni. A takarót azért még magamra húzom nyakig, majd elhelyezkedem. Remélhetőleg nem takar ki egy az egyben. Hiszen nincs rajtam semmi ruha és tutira libabőrös lennék, ha a bemelegített takarómból kihámozna. Szóval csak fekszem és várom, hogy elővegye a krémjét és bekenjen. Arról persze fogalmam sincsen, hogy itt-ott a hevessége nyomán véraláfutások tarkítják a derekamat vagy a hátamat. Csak a fájdalmas, húzódó érzést érzem az izmaimban.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Csüt. Dec. 20, 2012 6:57 pm

*Míg a másik befejezi a reggelit ő kisétál a fürdőszobába előkaparni a krémet. Szerencsére van bontatlan tubus, persze ez nem egy masszázs krém, de talán az is akad az ilyen kellemes helyzetek végett. Mikor jön visszafelé akkor válaszol csak.*
-Hát a szöszi tényleg jól bírja az iramot, sőt diktálja is.-*Kezd bele kellemes mosollyal, igen hát többek között ezért van vele olyan rég óta. Majd azért folytatja nem szeretné a helyben levő szöszi kedvét szegni.*
-A többi emberi nőről nem tudom, ritka az olyan hogy én reggel még lássam az éjjeli társaságom. Vagy én lépek le tőle, vagy itthon hagyok cetlit hogy eltűntem melózni. Ritka mikor valaki annyira izgató, hogy itthon maradok vele.-*Bókol kicsit, hogy megmaradjon ez a kis friss ismeretsége. Jól fog még jönni, meg hát szórakoztató is. El is veszi a dolgokat átpakolja a kis szekrényre, hogy végignézhessen a másikon mikor hasra fekszik. Kicsit kihasználja a dolgot és ajkai kis csókot nyomnak a formás fenekére majd halad felfelé a gerince nyomán. De most még nem csinál semmi komolyat csak letérdel a lány két oldalán a feneke mögött. Kezébe nyom a krémből majd lágyan elkezdi a másik oldalát és hátát simogatni, itt ott óvatosan masszírozni bekrémezni.*
-Hmm nem vagyok egy tuskó alkat, de most belegondoltam hogy milyen könnyedén megkaphatnálak újra.-*Mosolyog és kuncog kicsit mellé, majd hátrébb csúszik kicsit. Megfogja a lány combját és kicsit feljebb húzza hogy kezével könnyedén körbe bebírja dörzsölni a krémet. Kezei először egészen a térdénél kezdik, de egészen addig felcsúszik, hogy kézfejének oldala már szinte a lány csiklóját simogatja már. Ráérősen lassan dörzsöli a lány combját, és idővel áttér a másik oldalra is.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Pént. Dec. 21, 2012 1:23 am

+16 itt-ott

Sejtettem hogy efféle választ ad majd, de azért kicsit reménykedtem, hogy azt mondja vagyok olyan jó emberként, mint a farkaslány vagy valami. Bár hasonlítunk ő szebb nálam, ez nem vitás. Talán mert farkas, fene se tudja. ~Ezt a klisét vámpíréknál szokás bevetni a regényekben, nem a farkasoknál. Apropó vámpírok... ezt meg kell kérdezni Silastól. Mármint, hogy vannak-e vagy sem. Érdekelne.~ Persze próbálja magát kivágni, de ez most nem nagyon fog összejönni neki. Legfeljebb, ha megmasszíroz megfelelően.
- Aha, és hogyhogy nem melózol ma? - Érdeklődöm, mintha meg se hallottam volna a mondata többi részét. Szelektív hallás, tudjátok.

Persze, hogy kap az alkalmon, ajkaival meglepetésként hatva csókot lehel a hátsómra, majd a gerincem vonalára itt-ott. Aztán abbahagyja és nekikezd a masszírozásnak meg a krémezésnek. Én pedig elengedem magam és lehunyt szemmel élvezem ezt az egészet. Néha fel-felszisszenek, ha olyan helyen masszíroz, ami kellemetlen vagy fáj. Ám ekkor megint olyat mond, amire kb. megmerevednek az ellazulóban lévő izmaim is.
- Csak szeretnéd. - Felelem, majd próbálok ismét ellazulni több-kevesebb sikerrel. Amikor a combomat masszírozza olykor-olykor felszisszenek, mert hát fájnak az izmaim.

- Hé-hé! Óvatosaaan! - Figyelmeztetem, mert hát erősen csinálja néha vagy legalábbis én úgy érzem. Amikor a combomat fogja meg és húzza fel hagyom neki, de persze egyből beindul a fantáziám köszönhetően annak, hogy a combomat kezdi masszírozni. Szinte várom, hogy mikor fogja a csiklómat megérinteni, de semmi. Hozzá se ér. Ellenben alaposan felhúzza az amúgy is mocskos fantáziámat. ~A dög.~ Persze tudom, hogy szándékosan teszi. Direkt cukkol. Csak ennek nálam látható jele van. Elég hamar fel vagyok képes izgulni, aminek cseppfolyós jelei is akadnak. Bár most még csak csillogó nedvesség, mégis simán láthatja és gyanítom érzi is a vágyam illatát.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Szomb. Dec. 22, 2012 7:25 pm

16+++++++


-Hát mondtam, hogy csak pár napja jöttem a városba. Szóval még nincs munkám vagy ilyesmi. Majd ha úgy alakul, hogy maradok akkor találok valamit.-*Válaszolja kis egyszerűen, minek ennél többet mesélni? Ebben benne van az hogy van lehetőség rá hogy marad, arra is hogy nem. Meg hogy mit fog melózni az még neki is rejtély. Amit talál és amiben helyt tud állni, talán annál a kis egyszerű autószerelő műhelynél bepróbálkozik majd. De hát még kérdés ha marad akkor is melyik csapatban, és bizony a két falka eléggé megszabja a munkalehetőségeket. De most minek ezen gondolkozni amikor épp a lányt kenegeti.*
-Bocsi, próbálok jobban figyelni.-*Válaszolja halkan kellemesen miközben érezhetően ellágyul az érintése, hogy csak krémezzen. Keze egészen felcsúszik a lány csiklója mellé, hogy a combhajlatban kezdje el simogatni, kenegetni a lányt. Figyel rá hogy kifejezetten a csiklója két oldalához érjen csak és magához a fő ponthoz ne. Ezért is nyitja szét középső és mutató ujját hogy egyszerre csússzon végig mindkét ujja a két oldalon. Mikor kellően krémes már mindenhol a másik, akkor gyengéden megpaskolja a másik fenekét.*
-Forgás!-*Adja ki egyszerű utasításba, és nem segít a mozdulatban, majd Christy tudja hogy nem fáj ez a művelet és akkor bizony könnyedén kezdheti tovább a folytatni a munkásságát a nőn.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Pént. Jan. 18, 2013 9:04 pm

+16-os szerű reag

Figyelmesen hallgattam amit mond, s egyenlőre nincs okom másként feltételezni, mint mondja. De azért sose lehet tudni a farkasoknál ugyebár. Hiszen azt se gondolta volna szerintem egyikünk se, hogy így alakul a tegnap este vagy inkább a ma hajnal. Jobban sikerül elengednem magam, mikor érezhetően finomabban folytatja a mozdulatait tovább. Egy pillanatra a szívverésem is felgyorsul, ahogy a keze körbejárja a csiklómat. De aztán csalódott sóhaj tör elő belőlem szuszogásnak álcázva. Bár hiába igyekszem leplezni a dolgot, a feléledt vágyam nedves bizonyítéka bizony-bizony már a kezére csöppen. De persze ezt én nem érzékelem, csak ő. Ám hiába reménykedem a folytatásba, inkább egy kis paskolást kapok a fenekemre. Így kénytelen vagyok megfordulni, amiben persze nem segít szóval elég lassan sikerül teljesíteni az utasítását. Látom magam felett, s meztelenebbnek érzem így magam hogy egymással szemben vagyunk, mint ahogy az imént voltunk. Minden esetre próbálom eltűrni a mozdulatokat, de fantáziám már meglódult és tovább és tovább képzelem lehunyt szemem alatt mindazt, amit ebből a szituációból ki lehetne hozni.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Hétf. Jan. 21, 2013 11:27 pm

16+ 18+


*Végignéz a másik meztelen testén. Ahogy gyengéden szét van nyitva a lába és látja, meg előbb már érezte is milyen nedves a másik. Majd feljebb a heytke mellei is. Csak újabb adad masszázskrém és nekikezd először a lány combjának. Mindkét oldalt kívül belül végigmasszírozva egészen fel a combja tövéig. Már kezének oldala hozzáér a lány puncijához is. Majd a két láb után végig kenegeti és simogatja a hasát míg végül feljut a melléhez. Ott nem játszik, rátér a lényegre és gyengéden simogatja, a mellbimbóját is ujjai közé véve. Így krémes kézzel talán izgatóbb is picit csavargatni a bimbókat hogy mikor kicsit enged már fordulnak is vissza ujjai közt súrlódva. Egyik keze lassan lejjebb indul újra végigsimít a nő hasán körkörösen. Majd egyértelműen csiklójára csúszik és elkezdi először a két oldalán végighúzni ujjait. Fel és le fel és le. Aztán kifejezetten a klitoriszához simítja mutatóujját. Lágyan ér hozzá de szépen ütemesen simogatja minden irányból. Szinte folyik a lányból az élvezet, amit ki is használ így végül ujjait is becsúsztatja, és egészen a hüvely falának nyomva azt is mintha masszírozná húzza végig kifelé ujjait. Persze ő farmerban és ingben van már, így egészen más a felállás mint mondjuk este.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Kedd Jan. 22, 2013 7:19 pm

18+

Kezdem úgy érezni, hogy a farkas szándékosan masszíroz arrafelé, amerre az erogén zónáim vannak. Felhúz vele teljesen, aztán meg ott fog hagyni kielégületlenül. Az nem volna valami szép dolog tőle. Már a combom tövénél érzem a kezét, amikor a lábam közé is oda-odaér a keze. Ajkamat beszívva próbálom visszafogni magam, hogy ne nyögjek fel fennhangon az érzéstől. Mégsem sikerül teljesen elfojtanom a kikívánkozó hangokat, legfeljebb tompítani azt a nyögést, ami kikívánkozik. Ám Silas se rest folytatja lassan haladva a hasamon felfelé. Néha röhöghetnékem támad a mozdulataitól, de sikerül vigyorgás szintjére lecsökkentenem a dolgot.

Krémes kezei könnyedén csúsznak végig a testemen, de úgy tűnik ő már régen eldöntötte, hogy tovább megy. Legalábbis abból, ahogy kényeztetni kezdi melleimet becézgetve én ezt szűröm le. Persze engem se kell félteni, sejtettem nagyon is, hogy valami ilyesmire lyukadunk ki a végén. Ahogy az egyik keze megindul visszafelé a testemen, mint valami macska homorítani kezdek. Így jobban hozzám fér majd reményeim szerint és még kicsit neki is tudok dörgölőzni. Bár fájdalom, ő ruhában van. Jó kérdés, hogy meddig. Mert, ha jól sejtem hamarosan ő lesz az, aki megszabadul tőle ismét. Szaggatottan lélegzem, amikor kezei lassan haladnak végig testemen.

Kellemesen borzongat a dolog, majd megérzem végre a mutatóujját a megfelelő helyen. Ütemesen mozgatja a kezét, de én se vagyok rest. Enyhén hintázva mozgatom magam, hogy még intenzívebben érezhessem a kényeztetését. Mondanom se kell, már rég Niagara üzemmódba kapcsoltam; így könnyedén csúszik belém az ujja, amire én is rásegítek picit. Kéjes nyögés szakad fel torkomból erre, mert úgy tűnik nem nagyzolt tényleg van bőséges tapasztalata a női nemmel kapcsolatban. Próbálok közben úgy helyezkedni, hogy még jobb legyen, ám ez nem is olyan egyszerű. ~Itt most szex lesz!~ Döntöm el és amint sikerült megragadom az ingénél fogva és magamra húzom.
- Vetkőzz! - Parancsolom ellentmondást nem tűrő, vágytól karcos hangon.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Kedd Jan. 22, 2013 7:52 pm

+++18 Razz


*Mikor a lány elkezdi húzni egészen rágyorsít odalent a kezével, hogy elterelje a figyelmét. A másik kezével elengedi a lány mellét. Még szerencse hogy nem vett fel még övet. Így könnyen kigombolja a farmert, lehúzza a cipzárt. Majd kicsit még alkotva előveszi a farkát, hogy után a lány kezét rá helyezze. Ő pedig csak tovább dörzsölgeti a lány testét. Odafent a mellét markolássza és vagy a mellbimbóit csavargatja. Odalent pedig aktívan ujjazza a lányt, a tenyere pedig a csiklóját dörzsölgeti aktívan. Kíváncsi hogy a nő mit fog kezdeni a farkával. Este nagyjából csak ő dolgozott. Most direkt nem csinál még többet. Szeretné annyira felhergelni a másikat, hogy totál bevaduljon és rávesse magát. Bár tudja, hogy a másiknak mindene fáj, így nem lesz az igazi, de valahogy meg fogja oldani a helyzetet, hogy igenis megkapja amit akar, amellett hogy hatalmasat szexelnek már megint.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Szer. Jan. 23, 2013 1:38 am

+21

Vigyorogva figyelem, ahogy a banánt előbányázza a rejtekhelyéről. Közben persze nagyon is élvezem, hogy épp ott kényeztet és épp úgy, ahogy szeretem. Kapnék a farka után, de megelőzve a kezembe adja. Így viszont nem férek hozzá kellőképpen.
- Fordulás! - Adom ki az újabb utászt, majd keresztben elfekszem az ágyon. Így már sejtheti, hogy mit akarhatok. Nem feltétlen 69-et, de a pozitúra egyértelműen ehhez biztosít a legkényelmesebben helyet. Fogom a farkát és először csak a kezemmel simogatom, húzogatom a virslijén a bőrt. Majd oda hajolok rá és óvatosan megnyalintom. Egyszer, kétszer megismétlem a dolgot, majd a számba is beveszem... egyenlőre csak a fejét. A makkját se teljesen, inkább csak incselkedve engedem hol beljebb, hogy pedig nem. Közben a kezem nem áll meg, míg az egyik a bőrt húzogatja a rúdján, a másik a golyóit veszi kezelésbe. Lassan, gyengéd kényeztetéssel gyúrom őket úgy, hogy kellemes érzést okozzanak és ne ártsak nekik. Végül úgy ítélem meg elég merev a farka ahhoz, hogy jobban a számba vegyem... lassan, ütemes mozdulatokkal hajolok rá a farkára, hogy aztán egyre gyorsuló ütemben szopjam le a farkát. Merem remélni, hogy közben nem hagyja abba a velem való foglalkozást, mert akkor nagyon pipa leszek.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Szer. Jan. 23, 2013 10:14 pm

++++21 Razz


*Követi az utasítást kivételesen, és ahogy a lány elfekszik feje fölött mellett térdel le. Elvigyorodik és kellemesen elnyitja a száját a kényeztetésre. Hát mi tagadás a nyelv és a kéz mozgása együtt elég izgató és pik pak kő keményen áll a farka. De nem tétlenkedik ő se. Lehajtja fejét és vadul tapasztja rá ajkait a másik csiklóját. Nem gyengéd, egyből aktívan nyalogatja a lány klitoriszát, máskor szívja vákumot képezve. Aztán picit lejjebb végighúzza nyelve hegyét a lány szeméremajkai között, hogy kicsit szétnyíljanak, majd bedugja. Ilyen nedves lánnyal még nem találkozott, de isteni finomnak mondaná, elég perverz hogy ezt kész reggelinek fogja fel. Végül visszatér a lány csiklórészéhez, és ujjait csúsztatja be a másikba. Hát mi tagadás a keze jóval gyorsabb tud lenni mint a csípője és ezt ki is használja. Baromi gyorsan ujjaza a lányt maga alatt. Csípőjét néha újra és újra leengedi, hogy a másiknak nem kell teljesen felemelni fejét. A csípőjénél fogva nyugodtan tologathatja őt a lány, így nem kell mély torkoznia. Most hosszasan eljátszik itt lent, este olyan pik pak meghúzta a másikat, most kicsit aktívabb játékokat akar.*
Vissza az elejére Go down
Christina Dawson
II. Tanonc
Christina Dawson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Silas bérlakása // Szer. Jan. 30, 2013 11:46 pm

+18-as karika. A következő felnőtt matiné csak saját felelősségre ajánlott!

Egy pillanatra megállok a művelet közben, mert elég intenzív ostrom alá fog.
- Hé... lassabban, hová rohansz? - Szuszogom, de aztán folytatom is a dolgot. Majd rájön, hogy rosszul jár ha előbb elmegyek mint ő. Alfelem meg-megrázkódik a vágy hullámaitól, de ez csak a kezdet. Hevesebben bukom rá a rúdjára és sokkal mélyebbre is be-beengedem a számba, ahogy egyre jobban felizgat. Próbálom elodaázni a dolgot, s inkább Silas kényeztetésére koncentrálni ahelyett, hogy élvezzem a sajátomat. Úgy túlságosan is hamar meglennék ettől az egésztől. Pokolian ügyes a nyelve, bár ez sejthető volt a tegnapiak után. Nem kispályás és ki tudja hány éves. Szóval tuti volt ideje kitapasztalni, hogy mit hogyan kell. Felnyögök, amikor az ujjait megérzem magamban. Eszeveszetten gyors tempót diktál vele, érzem ahogy a lábaimon folyik végig a vágyam nedvessége. Mert mi tagadás, élvezem amit művel. Én is rágyorsítok a mozgásra, mert már közel vagyok hozzá, hogy meglegyek. Már így is ficánkolok a keze alatt, mint valami epilepsziás. - Siiilaaahs... ééén... miindjááárt... aah... meg... ééén... mooost... mooost... aaah. - Nyögök fel kiengedve a számból, miközben alfelemet a vágy villamosa rázza veszettül az orgazmus elérkeztekor.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Silas bérlakása // Szer. Feb. 13, 2013 9:06 pm

21+++++ Nincs frappánsabb megjegyzésem ^^

*Csak mosolyog szélesen és folytatja ugyanolyan hévvel. Nem lát a másik fejébe, legalábbis most nem. A tegnap este jól megdolgozta a lánykát, és ő dolgozott. Persze nem rója fel ezt a másiknak. De most újfent kifejezetten jót akar a másiknak. Illetve gonosz mód, ha a lány most elmegy akkor mondhatjuk hogy adósa lesz. Ezt pedig szeretné még most reggel behajtani. Ha innen a másik elmegy sok dolga van, ami sok sok változást eredményezhet. Fene tudja mikor lesz ideje újra erre a kis szöszire, de az eddigiek alapján nem lenne rossz hébe-hóba meglátogatni.
Egészen odanyomódik arca ahogy egyre jobban belelendül és beleizgul. Ahogy kapja odalent a kényeztetést erősen felforr a vágy benne. És míg szájával vákumot képezve szívogatja a lányt, vagy lassan óvatosan izgatja a csiklóját. Addig ujjai gyorsan és ügyeskésen csúsznak be a természetes síkosítástól könnyen. Egészen mélyre amennyire keze, ujjai engedik. És mikor a lány leáll odaát és elkezd sóhajtozva beszélni csak még jobban figyel minden mozdulatra. Nem hagyja abba amíg teljesen le nem folyik nála az orgazmus. Majd csak hogy biztosítsa a saját jólétét kis kedveskedéssel hagy alább. Lassítanak ujjai, kicsúszva még simogatják a másik csiklóját. Pár csókot lehel lágyan a lány alhasára combjaira, és picit feljebb hasára ahogy elkezd lemászni róla. Elfekszik vigyorogva a másik mellett és nézi a szuszogó lányt aki épp túlvan a csúcson. Majd pofátlanul a másik láttára, lenyalogatja ujjait. Köszöni a reggelit szépen, a főétel megvolt, jöhet a desszert. Ennek érdekében a lányka kezét meg is fogja kedveskésen és merev farkához húzza, hogy rámarkoltassa, és lassan elindítsa. De persze utána hagyja, hogy Chris kitalálja, hogyan is végzi ki őt. Elég szépen dolgozott eddig. HA csak ennyi kis nyelv és száj játtékkal megy tovább is hamar végez. Vagy ha megrodeózná azzal se lenne gondja, de való igaz hosszabb menet tőle se várható már.*
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Silas bérlakása // Szomb. Szept. 07, 2013 1:18 pm

Silas bérlakása - Page 2 Cooltext834921243_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Silas bérlakása //

Vissza az elejére Go down
 

Silas bérlakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Naomi bérlakása
» Rachel bérlakása
» Salem bérlakása
» Jezebell bérlakása
» Raven bérlakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek-