KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Evelyn háza - Page 2 I_vote_lcapEvelyn háza - Page 2 I_voting_barEvelyn háza - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Evelyn háza - Page 2 I_vote_lcapEvelyn háza - Page 2 I_voting_barEvelyn háza - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Evelyn háza - Page 2 I_vote_lcapEvelyn háza - Page 2 I_voting_barEvelyn háza - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Evelyn háza - Page 2 I_vote_lcapEvelyn háza - Page 2 I_voting_barEvelyn háza - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Evelyn háza - Page 2 I_vote_lcapEvelyn háza - Page 2 I_voting_barEvelyn háza - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Evelyn háza - Page 2 I_vote_lcapEvelyn háza - Page 2 I_voting_barEvelyn háza - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
Evelyn háza - Page 2 I_vote_lcapEvelyn háza - Page 2 I_voting_barEvelyn háza - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
Evelyn háza - Page 2 I_vote_lcapEvelyn háza - Page 2 I_voting_barEvelyn háza - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Evelyn háza - Page 2 I_vote_lcapEvelyn háza - Page 2 I_voting_barEvelyn háza - Page 2 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Evelyn háza - Page 2 I_vote_lcapEvelyn háza - Page 2 I_voting_barEvelyn háza - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Evelyn háza - Page 2 Empty
 

 Evelyn háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Evelyn háza // Pént. Márc. 08, 2013 5:42 pm

First topic message reminder :

Evelyn háza - Page 2 Qo717kafcah7eg8hyefx
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
Evelyn háza - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Evelyn háza - Page 2 Dyodgn
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Re: Evelyn háza // Vas. Ápr. 21, 2013 9:24 pm

- Hééé… annyira nem vészes. – nevettem fel. – Különben nem terveztem beengedni senkit. Neked meg amúgy is kulcsod van ahhoz a szobához. * No igen. Valóban él nálunk azaz elv, hogy mindent megosztunk egymással. Bár tény, hogy a pengéimért harapok. Még Leonak is, annak ellenére, hogy nem féltem tőle. Csak rohadt pipa vagyok, ha megcsorbulnak és úgy kapom vissza. *
- Nem ma… ma pihenek, este meló. De holnap mindenképp lemegyünk a terembe. De a városba csak a szabadnapomon. Nappal nincs buli én meg éjjel meglózom. * Húztam el a számat. De hát most na, a táncos lányok nem nappal üzemelnek. S Leo sem. Szóval ez nem lesz olyan nagy tragédia, hogy nem kapom magam, hogy menjünk szórakozni.*
- Ahham… lefogod hengerelni őket és szavaid miatt nem fognak a tettekre figyelni. Nyert ügyed lesz. * Már megint azaz irónia, ami ugyan nem hallatszott de mindketten tudtuk, hogy ott van a mosolyom mögött.*
- Ó hát persze… szeretem, ha fáj. * S vigyorom ellenére ott lapult benne az igazság is. Ami ma már csak poén, de akkor mikor, és ami miatt kialakult közel sem volt ez olyan szívderítő és mulatságos. Így lesz egy gyengéd lányból egy szadista és valamilyen szinten mazochista nő. Tökéletes ellentét. Azokban úgy is jó vagyok.*
- Hmm… most, hogy így mondod rémlik valami. Ritka nagy idióta, szerencsétlen és balf*sz srác. De ügyes, hisz csak alig kétszer találtam el, mivel tökéletes tud cikk-cakkba futni és egy idő után megtanulta, hogy a kiszámíthatatlanság a legjobb dolog. Valami Leonard a neve… nem találkoztál vele véletlen Londonban? * Vontam fel kérdőn a szemöldököm, mintha csak nem is az alattam elterülő emberről beszélnénk. *
- Jó-jó… - tartottam fel a kezeim. – …féltelek. Megszokhattad volna már. De akkor befogtam. Azonban ha kimurdálsz idő előtt… levágom az „ékszered” és egy üvegben fogom tárolni. Aztán évek múlva kiásom a sírod és a szádba rakom. * Vázoltam a helyzetet, hogy ha meghal akkor kinyírom. Ha Londont túlélte, akkor ne mellettem halljon már meg. Aztán már csak a testé volt a főszerep, mégha nem is egymás csatakosságába merülve. Ott nem járunk és még csak meg sem fordult a fejünkben, még ha húztuk is egymást vele. Szimplán, jól megszokott és – magunkhoz képest – gyengéd adok-kapok. Harapok, harap, karmolok, csíp, ütök, mar… mikor mi van a szeren, avagy a porondon. A párnát magam mellé dobom, és örömömre menetközben a belé akadt tőrt elrántom – ki szakítva a huzatot, de nem érdekel – és ahogy felül a nyakához illesztem a pengét.*
- Nyertem? * Vonogatom a szemöldököm, ám csak annyira érzi a pengét, hogy tudja, hogy ha mozdul akkor neki vége lenne, ha most ez egy éles helyzet volna. De egymás ellen már egy ideje nem harcolunk. Előtte meg még nem játszadoztam pengékkel, csak a szavakkal. Ám mi sem mutatja jobban, hogy nem fél tőlem, mint az, hogy még ebben a helyzetben is képes átölelni. Ámbár ez egy elismerés is, hisz tudja, hogy biztosan fogom a pengét, így hiába mocorog, véletlen sem vágom meg. S ki az aki egy ilyen néma elismerés után még szavakat is akar? Én ugyan nem… így a kezem le is hanyatlik a nyakától és inkább így ültömben fúrom az arcom a nyakába, egy apró puszit lehelve rá.*
- Tök vagy, de imádlak… Azonban most aludjunk, ha holnap szeretnél akrobatikázni. * Mosolyodom el és egy utolsó puszit nyomva a nyakára mászok vissza az ágyra, a párnát a helyére rakva. S ha nem izeg sokat, akkor bizony ebben a melegségben és nyugalomban bőven elég számomra 5 perc, hogy elaludjak. De úgy, mint a bunda. Itt van, biztonságban vagyok. Miért is ne aludnék mélyen? Hisz bár a rémálmaim nem tünteti el, de a melegsége megnyugtat.*
Vissza az elejére Go down
Leonard Haydock
Kölyök
Leonard Haydock

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 113
◯ IC REAG : 125
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Evelyn háza // Vas. Ápr. 21, 2013 11:12 pm

-Neked, édesem, neked... és nekem. Hidd el, egy laikusnak ez meglepő. Viszont ha cselesen helyezel el mindent, akkor ez eszébe sem jutna senkinek.
Annak ellenére, hogy szabad bejárásom van, egyvalamihez sosem nyúltam, mégpedig a fegyverekhez. Az tabu, és ezt mindig is betartottam, erre kérni sem kellett, én is harapok azért, ha bármelyik kincsemnek baja esik.
-Megegyeztünk. Mivel már a bárban is el akartál aludni, nem is engedném, hogy elindulj lefelé. Le sem viszlek a vállamon, előre szólok.
Bólintok, nincs vita, nemsokára indulás van, tehát most nem rendezünk át semmit, lesz arra még idő a későbbiekben is. Az éjszakában élek, így nem fogok belehalni abba, ha nappal pihenés van, sőt. Talán még élvezem is.
-Magam is erre gondoltam. Az opciók a következők: röhögőgörcsöt kapnak, lefagynak, hogy ki ez az állat, vagy elkönyvelik, nem vagyok 100-as, és maguktól is meglépnek.
Ezeknek igen kicsi az esélye, mindketten tudjuk, ám figyelemelterelésre bőven elég. Ha csak egy tized másodpercre is kihagy valaki, az eldönthet bármilyen csatát, a cél pedig szentesíti az eszközt.
-Igen, ezt eddig is tudtam, na de a kövek... ha ezt tudom, gyűjtök neked párat, hogy kiegészíthesd a kollekciódat. Ezt pedig most hogy mondod, mintha láttam volna, párszor. Hasonlít rám, megmutassam? Bár nem tűnt balf@sznak, sem szerencsétlennek, az idiótát nem kérdőjelezem meg.
Képes lettem volna egy zsák kaviccsal beállítani, a hecc kedvéért, és most tükröt keresek, ami kimerül egy pengében, amit a képem elé tartok, hogy lássa a hasonlóságot, aztán vissza is teszem a párnám alá.
-Tudom, Drága, de nem azért jöttem és válok frizsiderré, hogy kinyírassam magam. Micsoda tervek... jobb ha tényleg vigyázok magamra. Ezzel csak egyetlen baj van. Amit üvegben tartasz, konzerválódik, míg ha engem elkaparnak, hát nem éppen. Viszont... mi van ha a víz alatt találsz meg, vagy a betonban? Leereszkedsz a fenékre, és feltöröd a betont, hogy sikerrel járj?
Játékosan fenyeget, de tudom, komolyan megtenné, ha idáig fajulna a helyzet. Tudom, hogy semmit nem hagy kihasználatlanul, így készülök, mert ez a játszma még nincs lefutva. Amint felülök, már érzem is, azonban ő is. Az egyik penge ami a párna alatt volt, már a kezemben pihen, és azt pont a mellkasának szegezem, a szívénél.
-Nem hiszem, inkább döntetlen szaga van.
Pofátlanul vigyorgok, de ki is húzom a kezem onnan, nehogy tényleg megsértsem vele, bár ez kizárt, figyelünk egymásra. Szeretem a dinkaságát, igazi lökött, de ez így van jól. Még szorosabban ölelem magamhoz, ez az, ami az elmúlt két évben hiányzott nekem.
-Én is, kislány, az összes hülyeségeddel együtt. Előbb dolgozni kell menned, utána akrobatázunk.
Homlokon csókolom, és hagyom, hogy befúrja magát a karjaimba, ahogyan régen is, és ha csak pár óráról van szó, az is több a semminél. Nem mozgolódok, fontosabb számomra az, hogy nyugodtan tudjon pihenni, mert érzésem szerint a telefon hamarosan megszólal. A haját simogatom, és nézem ahogy alszik, nem szeretném, ha bármi is megzavarná álmát.
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Evelyn háza - Page 2 Dyodgn
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Re: Evelyn háza // Szer. Ápr. 24, 2013 7:02 pm

*Csak mosolyogtam a válaszára. Tudta Ő is, hogy amit használok, azok kéznél vannak és legtöbbször észrevétlenül. Az, hogy esetleg azt hiszik, hogy rajongok a pengékért sosem érdekelt. Azt meg senkinek nem kellett tudnia előre, hogy nem csak nézegetni tudom őket.*
- A hátadon is levihetnél… *Vontam meg a vállaim. De e tényeken nem változtat, mely szerint nem akartam menni. S szerencsére Ő sem akarta annyira azt a bemutatót, hogy győzködni próbáljon vagy bevesse azokat a boci szemeket, amik mindig hatásosak.*
- Én a röhögő görcsre szavaznék… de a gyakorlás alatt ne vesd be. Egyszer jött be… azóta sem. * Vigyorogtam, mint a tök. Na igen, egyszer megvágott egy ilyen figyelmetlenségem miatt, még ha nem is volt mély. Ő arra számított, hogy kivédem… én meg mással voltam elfoglalva. Megesik…
Mikor „magára ismer” nem is próbálom meg visszatartani a nevetésem és a kövekre sem reagáltam. Úgy is megtette volna én meg úgy is kidobtam volna… mármint a köveket.*
- Megtenném… * Víz, beton, levegő… valahonnan előkaparnám előbb utóbb és bár neki akkor már mindegy lenne, de nem úszná meg. Viszont amint a mellkasomnál érzem a másik fegyverét, csak összeszűkülnek a szemeim.*
- Mint többnyire mindig… * Mosolyodtam el végül. Persze lehetett volna tovább vinni, de sok haszna nem lett volna. Úgy is ez a végzár, bármeddig is „kínozzuk” egymást. De aztán már csak a jótékony csend van körülöttünk, s álomba is merülök… a már jól megszokott kínzó álmaimba, melyektől semmi és senki nem óvhat meg…

***Három órával később***

*Ijedten ültem fel és szabad mancsomban bizony már ott lapult az egyik tőröm, miközben körbe kaptam a tekintetem. Szívem hevesen dobogott, ahogy a tekintetem felfogta, hogy nincs baj, otthon vagyok. A meleg karok is eljutnak a tudatomba, amibe aztán vissza/nekidőlve igyekszem a szapora légzésem is nyugtatni, ahogy az ujjaim szorítását is enyhíteni a markolat körül. Amely nehezen oldódik. De nem szóltam egy szót sem, csak a kócos hajamba túrtam, ami jelezte, hogy bizony sokat forgolódtam, vergődtem álmomban. Mint mindig…*
- Mindjárt csinálok egy kávét, csak megnyugszom egy kicsit. * Emeltem meg a kezeim, ami még mindig remegett. Nem jelzés értékű, csak én voltam kíváncsi, hogy hol tartok benne.*
- Kérsz Te is? *Kérdeztem miközben csak beleolvadtam az ölelésébe és szive halk dobbanásaiba. Lelkemnek több idő kell, mire megnyugszik, tudtam jól… de addigra már melóban szoktam lenni.*
- A kocsit viszem, szóval, ha jössz is, akkor is taxival kell haza jönnöd. Műszak után általában kijárok az erdőbe járni egyet. * Motyogtam halkan neki. Nem akartam hangosan beszélni. Fájt a torkom egy kicsit, valószínűleg kiabáltam is. De bármit csinálhatott a másik, amíg az álmaim nem akarják, hogy szabaduljak tőlük addig nem is fognak kirángatni belőle.*
Vissza az elejére Go down
Leonard Haydock
Kölyök
Leonard Haydock

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 113
◯ IC REAG : 125
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Evelyn háza // Szer. Ápr. 24, 2013 11:01 pm

Szavakra sem volt szükség ahhoz, hogy tudjam, mire gondol, a mosolya mindent elárult, és ugyanazt kapja viszonzásul. Szeretem, ha meglepetést okoz, és még véletlenül sem szólom el magam senki előtt, hogy Eve ügyes pengeforgató, elég, ha megtapasztalják.
-Mi vagyok én? Van két kicsi lábad, használni is tudod őket. Nem vagyok én ló.
Tudtam, hogy nem hagyja ki, valamit visszaszóljon, képes kitalálni a legkülönfélébb pozitúrákat, hogy megnézze, az milyen, ha úgy szállítják, mondván, így még nem utazott. Pont az egyik ilyen megjegyzésénél ejtettem le a földre játékosan, azt hiszem, akkor felhúzta az orrát, de nem kérdeztem meg tőle.
-Amit egyszer ellőttél, tedd el talonba, és soha ne használd azon a személyen, akin már próbáltad.
Aranyszabály, hiszen ha az ellenfeled figyel és tudod, nem utoljára akadtál vele össze, emlékezni fog arra, mit léptél adott szituációban. Egyszer megvágtam őt, nem akarattal, ártatlan helyzet volt, adta magát, hogy kivédi... tévedtem.
-Naná, a halálom után is szívnád a véremet csak azért, hogy neked legyen igazad. Te vámpírok gyöngye, Te. Abban különbözöl a legendáktól, hogy modernizáltad az eszközeidet, és felhasználod a technikát, a fogaid meg teleszkóposak, mint a Gadget felügyelő karja. De lásd, rendes leszek, előtte megkérem a kivégzőmet, hogy csapolja le neked, tartósítsa akár tasakban, és küldje el a címedre. Megfelel?
Merje azt mondani, hogy nem vagyok gáláns, úgysem fogja, maximum azt is maga akarja elintézni, hogy egy tűzoltó tömlőt belém állítva, nagy teljesítményű ipari porszívóval szerezze meg a maradék véremet, de még azt is kinézem belőle, hogy a kifolyt részt is összekanalazza. Nem mozdul, ahogyan én sem, csak akkor, amikor már kihúzom a kezem a mellkasa elől.
-Valami ilyesmi.
Ádáz kis küzdelem ez kettőnk között, melynek tétje sosem komoly, soha nem is ér véget, de nem is akarjuk. Visszateszem a pengét és hátradőlök, hagyom, hogy elhelyezkedjen a karjaimban, és úgy aludjon el.


***Három órával később***


Az alvást kilőttem, nem tartottam fontosnak, és az igazat megvallva nem is ment volna. Éreztem a feszültségét, ami egyszer csak kitört, és tartott hosszú órákon át. Nem próbáltam nyugtatni, tudtam, hasztalan, mint annyi éven át, bármit is tettem. Csendben figyeltem, még mindig nem tudom pontosan, mi történt akkor, csak foszlányok vannak, és hogy ebből mi a valóság, mi nem? Az egyelőre megfejthetetlen. Magamban jegyzem csupán amiket hallok vagy tapasztalok, egyszer összeáll a kép, biztosan tudom, már csak idő kérdése.
Amint felriad, nyugtatólag ölelem át, nem szólok semmit, veszélyes lenne, jobb, ha maga jön rá arra, minden rendben van, a saját ágyában fekszik. A tőrt sem szedem ki a kezéből, akkor teszi le, amikor jónak látja, és ha magával viszi, akkor azt teszi.
-Rendben, van idő, a telefon sem jelzett még. Viszont megjegyezném, hogy a madárijesztő jobban fésült, mint te. Inkább ezzel foglalkozz, a kávét magam is megtalálom, és még főzni is tudok anélkül, hogy felrobbantanám.
Nem állom meg, hogy azért egy fricskát ne lőjek oda, mindezt csak azért, hogy visszarántsam a valóságba. Nem ugrom ki az ágyból azonnal, megvárom, míg megnyugszik annyira, hogy eltaláljon a fürdőig.
-Megyek, nekilátok a munkakeresésnek. Mondtam már, hogy gyűlölöm az álcákat? Viszont muszáj, nem tehetek mást. Ne aggódj, hazatalálok magam is, nem szorulok kíséretre. No de, neked irány a fürdőszoba, én mentem kávét főzni addig.
Meló... amire nem is lenne szükségem, ha nem kellene tökéletesen fednem magam, és úgy festenem, mint egy új srác, aki szerencsét próbálni érkezett ide. Nincs ezzel semmi bajom, az ilyen lehetőségeket is ki lehet aknázni, mert soha nem tudhatom, kivel futok össze, kiket ismer. Tisztes dolgozó emberként legalább nem gyanakodnak, és ez bőven elég, hogy felkeltsem bárkinek is az érdeklődését a kelleténél jobban. Eve-t kitessékelem a fürdőbe, magam pedig a konyhába indulok, hogy egy erős feketével kezdjük az éjszakát.
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Evelyn háza - Page 2 Dyodgn
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Re: Evelyn háza // Csüt. Ápr. 25, 2013 11:48 pm

*Leo szavai még mindig kissé távolról érkeznek meg hozzám, ám ennek ellenére elnevettem magam és ezzel sikerült oldanom a feszültségem. Nem nagyon, csak egy kicsit…*
- Hát… kösz a bókot. De Én még így is szép vagyok és különben sem érdekelnek a külsőségek. Bár nem hiszem, hogy Corvin örülne annak, ha így állítanék be. * Fordultam oldalra egy vérszegény mosollyal az ajkaimon és egy puszit lehelve az arcára keltem ki az ágyból, megigazítva magamon az elcsavarodott és felcsúszott felsőt. Mely alól így tökéletesen látszott a hasam. Szavaira elmosolyodtam.*
- Csak légy önmagad, és figyelj arra, hogy ne egy fekete szatyorba végezd. Ha valakinek kellesz inkább tudja az elején, hogy mire számítson… így utána már nem tud kirúgni miatta. *Tapasztalat. A kávéra és arra, hogy haza talál csak bólintottam és a fürdőbe vettem az irányt, hogy a hideg víz végig folyjék a testemen, és kissé felfrissítsen. Utáltam az ébredéseim, még ha az álmaim meg is szoktam. Hmmm… meg lehet egyáltalán szokni azokat a képeket? Egy jó negyedóra kellett, mire a víz megtette a hatását és kissé átfagyva állítottam be a megfelelő hőfokot, de utána már 10 perc alatt végeztem. Egy combfix, egy bugyi és egy melltartóba rohantam le a konyhába miközben hajam lófarokba és kifésülve össze volt fogva. Persze az alkaromra már felvolt csatolva a két pengém, a kezemben pedig ott lógott a másik kettő, ami a csizmám alá ment.*
- Nem tudod, hol a kék felsőm? - csaptam csípőre a kezem, de aztán leesett. – Honnan tudnád… csak most érkeztél. * Forgattam a szemeim, de aztán már meg is fordultam és végül a nappaliban találtam meg, a kimosott ruha halmában, ami ott volt az egyik fotelben. Ahogy megtaláltam, már mentem is vissza a konyhába, menet közben magamra kapva a felsőt és bele bújni a farmerbe, mint egy idióta. Menetközben, ugrálva. Mint aki késésben van, pedig nem voltam. A konyhába érve felpattantam az előkészítő pultra és a kávém elvéve tekintettem Leora, immár mosolyogva, újra önmagamként miközben megkóstoltam a kávém. Hmm… még mindig nem felejtette el, hogy miként iszom.*
- Szóval az O’Connors vagy melyik kocsma lesz a kiinduló pontod? * Kérdeztem s míg válaszolt lassan kortyolgattam a kávém. Azt már tudtam, hogy kirakom a célállomáson aztán nekem viharoznom kell melóba, így nem lacafacáztam sokat a kávémmal. Nem most szeretnék elkésni először.

//Szerintem a köv. reagodban zárhatsz Drága… aztán majd találkozunk a kórházba, ha végeztem a Farkasokkal. Köszöntem a játékot. *.*//
Vissza az elejére Go down
Leonard Haydock
Kölyök
Leonard Haydock

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 113
◯ IC REAG : 125
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Evelyn háza // Pént. Ápr. 26, 2013 12:36 pm

-Hol állítottam az ellenkezőjét? Csupán rávilágítottam arra, hogy jelenleg úgy festesz, mint egy felrobbant csirke. Engem nem zavar, de ha dolgozni indulsz, lehet, ott nem fogják értékelni.
Pofátlan vigyorom jelzi, eszem ágában sincs komolyra fordítani a szót, majd akkor, ha látom, hogy magához tért, és tudatában van annak, hogy senki nem bántja. A puszija az első, ami meggyőz erről, hagyom, hogy kikászálódjon mellőlem, miközben magam is ezt teszem.
-Biztos vagy ebben? Mégsem kezdhetek úgy, hogy zenész vagyok mellékállásban, de fő tevékenységem a behajtás, nem kívánt személyek félreállítása, eltüntetése és egyebek. Szerinted ez kifizetődő lenne? Hm... nem igazán. Azt sem tudom, ki kicsoda, mennyire becsületes és a többi és a többi.
Adjam magam, azzal nincs probléma, viszont nem is fedhetem fel teljesen, talán majd idővel, bizonyos körökben. Fegyverforgatásban otthon vagyok, a bunyókban is, de ezt talán nem a legelső alkalommal kellene megmutatnom, különben az életben nem találok melót.
Amíg Eve a fürdőbe megy, felsétálok a konyhába, hogy méregerős kávét eszkábáljak. A kávéfőző a megszokott helyén, na de hol a kávé? Valamelyik szekrényben csak megtalálom, ha végignyitogatom az összeset, ez azért nem túl bonyolult feladat. Sikerrel járok, és mire Eve kijön a fürdőből, már a kávé is készen van, csupán adagolnom kell. Nagy bögrébe töltöm, ahogy szoktuk, és a pultra készítem, hogy már csak fogyasztani kelljen, most pedig magam veszem célba a fürdőt.
-Édesem, a pengéidet előbb megmondom, de ne várd tőlem, hogy a gyors idegenvezetésed után azt is tudjam, hol tartod a ruháidat. A szekrényben biztosan nem, talán valamelyik fiókban.
Vigyorogva bólintok a zuhany alatt, mikor maga is rájön arra, nem én vagyok a legjobb személy arra, hogy felvilágosítsam. Az már meg sem lep, hogy így is előbb végzek, mint ő, és mire kiér a konyhába, ott várjam, a pultnak támaszkodva. Szerencséje, hogy nem láttam, hogyan veszi fel a farmert, mert minden bizonnyal hangosan röhögnék rajta.
-Az O'Connorsban kezdek, ha ott nincs meló, akkor megyek tovább. Viszem a gitárom, mondanod sem kell. Mehetünk?
Mintha én mennék időre, úgy hajtom le a kávét, és indulok az ajtó felé, felkapva hangszeremet is, mielőtt itt hagyom. Mégis milyen zenésznek néznének, ha csak önmagamat viszem? Nem vagyok amatőr és felkészületlen sem, tapasztalatból tudom, hogy a munkaadók nem kedvelik az ilyesmit. Most nem vezetek, nekem elég, ha Eve kidob a pub-nál, a többit elintézem magam is.

//Én is köszönöm. :-)//

Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Evelyn háza // Kedd Ápr. 30, 2013 9:40 am

SZABAD TERÜLET
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Evelyn háza - Page 2 Dyodgn
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Re: Evelyn háza // Hétf. Május 13, 2013 11:34 am

Bazsi & Eli

*Azt mondják, hogy nagy az isten állatkertje… De még mekkora. Oda tartozik ez a gorilla is itt az ágyam mellett. Igen, elértem Corvint és az egyik emberét kölcsönbe vettem, hogy azért mindig legyen mellettem valaki. Na hogy ez mibe fog fájni, még nem tudom. De bizonyára jót szórakozott mikor a kéréssel elé álltam. Már csak azért is, mert elég nagy kislány vagyok, hogy megvédjem magam és ezt már tapasztalta Ő is. No mindegy, szórakozzon csak, ennyi öröme legyen a sivár életében. De ez a fazon haláli… egy szót se szól, mint aki nem is él. Pislogni is csak néha. Pedig aztán a bejárónőmön és Leo-n kívül senki nincs itt. De hol máshol is lehettem volna, mint a házamban? A nénike édes, segített felöltözni miközben lefárasztott a szövegével. No mindegy, ez legyen a legkevesebb bajom. Már járkáltam, már mindent csináltam. Na jó, enni nem ettem és az igazság az, hogy még nem voltam annyira éhes, hogy hagyjam, hogy bárki is megetessen. Egy kényelmes nyakba kötős egybe ruha volt rajtam, mely a combom közepéig ért. Sokkal könnyebb ezt felvenni és a kezem is csak egy picit kell mozgatni, ami még mindig a mellkasom előtt volt rögzítve. Kényelmes, ám közel sem itthoni viselet. Azonban ez van… épp a kanapén feküdtem és fájó szívvel szemléltem a zongorám, ami már hiányzott. Játszani akartam… Persze ide is követett ez a marha. Hiába mondtam neki, hogy lazítson… nincs semmi baj, nem várok senkit, nincs itt senki. Az csak megrázta a fejét és a fejem fölött állt, mint akinek kötelező és bármelyik percben bombát dobhatnának be. Nah de a csengő megszólalt… *
- Hagyja csak kisasszony megyek én… * Hát de most izéé… nem is készültem ugrálni, hogy ajtót nyissak. Már csak azért sem, mert semmi kedvem nem volt, másrészt ki sem tudnám nyitni. Viszont füleltem.
A telt idomokkal és mélységgel megáldott nénike kinyitva az ajtót, szinte tátott szájjal tekintetett fel a férfire, hirtelen még félre állni vagy épp köszönni is elfelejtett. Talán megszédült, hogy ennyire fel kellett néznie.
- A kisasszony nem tart órákat. * Makogta zavarodottan. Az meg sem fordult a fejében, hogy mi is a helyzet. Azonban ahogy meghallottam, a szavait összevontam a szemöldököm.*
- Rosa… a diákjaim lemondtam… ki az? * Kiabáltam ki. De válasz bizony nem érkezett, csak félre állt az ajtóból, és hallottam, ahogy kattan a zár. A kis gorilla mellettem egyből haptákba vágta magát, mint aki attól tart, hogy egy merénylő az. De most komolyan… azok nem kopognak. A reakcióra csak a szemeim forgattam meg és egy lemondó sóhaj hagyta el az ajkaim. Nah de én bizony fel nem ültem… Jó volt nekem itt fekve, ahogy a sarokba álló zongorát szemléltem továbbra is. Ha valaki akar valamit, az majd úgy is idetipeg. Különösen nem hiszem, hogy fog érdekelni… éhes vagyok. S nincs rosszabb egy éhes nőnél… najó, de… egy menstruáló. De ez az esett most nem állt fent… hál istenek. Nem, nem akarom megtudni, hogy törött karokkal mihez fogok akkor majd kezdeni. Ó anyám… nem lehetne, hogy ne jöjjön meg a következő hónapokban? Eskü… teherbe ejtem magam. Még nem tudom, hogy de megoldom okosba.*
Vissza az elejére Go down
Bognár Balázs
Vezető Testőr
Bognár Balázs

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 341
◯ IC REAG : 380
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Evelyn háza - Page 2 Iei050
Re: Evelyn háza // Hétf. Május 13, 2013 10:14 pm

Mivel mindent elintéztem már, csak egy dolog van a listámon, bár ezt nem vezettem fel sehova, hiszen úgy sem felejtem el, nem mintha mást igen, de azért inkább fel szoktam írni. A kocsiban zenét hallgatok s mivel ma még nem ettem semmit, ezért előbb meg kell állnom egy helyen. Nem valami csodás a táplálkozásom az utóbbi időben, de valahogy nincs étvágyam, vagy csak be kéne iktatnom a napi rendembe. Persze ez nem olyan egyszerű, hiszen ha nem falka ügyekkel foglalkozom, akkor a boltot virágoztatom. Azzal sem olyan egyszerű, hiszen nem sokan vagyunk. Igazából az a baj, hogy csak egy állandó eladóm van. A többiek pár nap alatt megunják s felmondanak vagy nekem nem felelnek meg s kidobom őket. Van gond bőven, de talán egy kicsit ma elfelejthetem, bár elég nehéz lesz, hiszen van valami, (egész pontosan két gipsz) ami csak arra emlékeztet, hogy mekkora barom vagyok. A bolt előtt állok meg s veszek két Gyros tálat, majd visszamászok a kocsiba és mehetek is Eli házához. Amikor megérkezem, a kezembe veszem a szatyrot, s azt az egy száll fehér liliomot is, melyet hoztam neki. Mindig csak egy szálat, hiszen az sokkal többet mond, mint egy csokor az én érték rendem szerint. Megállok az ajtó előtt s megnyomom a csengőt. Nyugodtan várok, s ha lenne hajam, akkor most biztos igazgatnám, bár nem tudom, ez hogy jutott az eszembe, csak valamiért ilyen kényszert érzek, de gyorsan legyőzőm. Egy nő nyit ajtót.
- Jó napot, Elionor-t keresem.
Ez jó béna volt, mert azt kellett volna mondanom, hogy jöttem vagy valami mást, de ez jött ki a torkomból. A nő csak les, bár nem tudom, hogy miért. A hajam jól áll és normálisan vagyok felöltözve. Csak a szokásos, farmer és fekete ing. Oké, mondjuk lehet, hogy hidegebb van, mint amilyen rétegesen öltöztem, de a kocsiba van fűtés. Nem értem mit néz ennyire s mikor megszólal csak halvánnyal elmosolyodom.
- Tudok róla, az egyik barátja vagyok.....
Vagyunk mi ilyen jó kapcsolatban? Talán ismerőst kellett volna mondanom, de ez jött ki belőlem. Most már mindegy, mert nem vagyok szószivó. Végül csak beenged a nő s én be is lépek. Tényleg nem értem, hogy mit néz ennyire, bár tény nem éppen barátságos a kinézetem, de ez van. A tetkóimat akkor még nem is látta. nem kiabálok, hogy én jöttem, hanem oda megyek ahonnan érzem az illatot. Eli a kanapén terpeszkedik fekszik, s egy mosoly kerül az arcomra rögvest.
- Szia, gondoltam benézek és mielőtt kivágsz az ablakon hoztam kaját.
Vigyorodom el s a kezemben tartott száll virágot a zongorára fektetem le. Nem adom át neki, csak odahelyezem, hiszen nyilván nem a testőrnek hoztam. Gondolom a virág nem lepi meg, hiszen mindig hozok mikor benézek hozzá. A testőrnek biccentek csak köszönés képen, hiszen nem fog beszélni, a munkája része ezt én nagyon is jól tudom.
- Hogy vagy ma? Kéred most a kaját vagy majd később?
Kérdezem meg s jó lenne minél hamarabb hiszen még meleg. Persze ha most nem éhes, akkor várunk vele. Körbenézek a szobába s nem titok, hogy Leo után kutatok. Csak hogy köszönni tudjak neki vagy ez csak az álca és örülök, hogy most nincs itt? Én tudom a választ s ennyi elég is legyen, mert nem akarok róla beszélni.
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Evelyn háza - Page 2 Dyodgn
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Re: Evelyn háza // Hétf. Május 13, 2013 11:06 pm

*A mély durmoló hangot több száz közül is felismerném és csak összevontam a szemöldököm, hogy most mégis mit akar itt. De mondjuk úgy, hogy ez a pillanatnyi meglepődésem oka, hisz eleddig is eljött. De nem kezdtem el még mindig ugrálni, jó voltam én így fekve míg megtalálja a befelé vezető utat. Nagy ház, de eltévedni azért nem lehet benne. De még mindig nem tudom, hogy ennek örüljek vagy sem. Mármint annak, hogy ilyen kitartóan látogat. Persze ennek alapjáraton örülnék, azonban az már kicsit sem tetszik, hogy úgy tűnik Leonarddal a kapcsolatom rá ment arra, hogy épp kinyitottam a szám. Ó nem, még mindig mellettem van, de valami megváltozott. Kilenc év után azért észreveszem az ilyesmit. Csak azt nem tudom, hogy mi változott meg… nah de mindegy. Balázs szavaira azonban nem birom megállni, hogy ne mosolyodjak el. Vagy csak a virág az oka? Talán mindkettő. *
- Nem bírlak megfogni… de miből gondolod, hogy kivágnálak? * Oké, ez azért nem fordult meg a fejemben. Örültem a társaságának, még akkor is ha nem. Húú… ez aztán a szép ellentmondás. De ugorjunk tovább, és ennek érdekében fel is ültem. Persze csak kecsesen, semmit sem mutatva. Elvégre tudnom kell még mindig az ilyen göncökben elegánsan, sznob módjára viselkednem. No meg egyébként sem vagyunk olyan viszonyban, hogy lássa a vörös csipkés bugyimat. De ahogy felültem már tekintetem a mellettem lévő szoborra vándorolt. *
- Na… hess… menj fel pihenj le. B.B. is testőr, csak nem ért rá… szóval sipircc… menj már az istenér is, én fizetem a béred. Na tünés… vagy végig akarod nézni, ahogy végig szexeljük a hátralévő időt? * Hehe… azt hiszem ez megtette hatását és már kettesben is maradtunk, bár gőzöm sincs miért de végig mérte B.B-t mielőtt lelépett volna az emelet felé. De mit bánom én, felőlem aztán kézen állva is mehet. De akkor is menjen, nem kérek szem tanukat, történjék bármi is. Oké, nem mondom, hogy nem bíztam a másikban, hisz ez nem igaz. De volt egy szolid fenntartásom vele szemben. De még mindig nem magam miatt, nem magam féltettem Tőle.*
- Csak úgy mint mindig… unalmasan. Bár ma már rohadtul hiányzik a zongorám. – Húztam el a számat. – Szóval semmi újdonság. Gyere csüccs le… vagy te is felettem akarsz álldogálni? * Vontam fel a szemöldököm, és finoman magam alá húztam a kanapéra a lábaimat.*
- Most nem kérek… - a gyomrom persze meghazudtolva megkondult - … Akarom mondani, nem fogom hagyni senkinek, hogy megetessen. Szóval míg nem kínoz az éhség jól vagyok. Rosa… - kiabáltam ki – Hoznál be evőeszközt meg a virágot vázába tennéd? Jah és valami innivalót... Amit kér. * Már ha akad itt olyan, bár biztos, még ha az első alkalommal nem is volt, mostanra valahogy biztos beszereztünk egyet. Nem tudom hova ült le. Választék bőven van, ahogy mellettem is hely a kanapén. *
- Neked milyen napod volt? Nincs lent… * Ingattam meg a fejem, ahogy láttam a kutató tekintetét. Ha mellettem foglalt helyett, akkor kissé befelé fordultam, hogy lássam rendesen. Barna tekintetemben azonban csak a vidámság szikrái voltak, a pocsék hangulatom és éhségem ellenére. A bejáranő meg persze egy kistányéron, szalvétával meghozta az evőeszközöket, no meg az asztalra letette a virágot.*
- Köszönöm… * Mosolyodtam el, ahogy oldalra billentett fejjel nézegettem a virágszálat. Utáltam a virágot, kivéve ezt az egyet. Nem véletlen használtam ennek az illatát.*
- Miért pont fehérliliomot hozol mindig? * Tudom, nem mondtam még, hogy milyen illatot használok. Mégis ezt hozza mindig, ami most is árad belőlem.*
Vissza az elejére Go down
Bognár Balázs
Vezető Testőr
Bognár Balázs

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 341
◯ IC REAG : 380
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Evelyn háza - Page 2 Iei050
Re: Evelyn háza // Csüt. Május 16, 2013 11:30 am

- Mert lehet már unod a rusnya pofámat.
Jegyzem meg jó kedvűen neki, de nem gondolom, hogy így lenne, hiszen csak kérnie kell, hogy ne jöjjek s én nem fogok erre járni. Ez ennyire egyszerűen működik, bár az teljesen más kérdés, hogy távol tudom e magamat tartani vagy sem. Azt hiszem nehéz lenne, de nincs lehetetlen. hagyjuk is ezt a részt, mert egyelőre ilyenről szó nincs, remélem. Figyelem ahogy felül s most is csinos és nőies, ahogy mindig. Az sem kerüli el a figyelmemet, ahogy a paprika Jancsi méreget. Veszély forrás vagyok ezt nem kell tagadni. Azonban Eli szavaira elmegy, de biztos vagyok benne, hogy ugrásra készen áll. Ma nem tervezem, hogy bántom, – ez de szar – soha nem tervezem, de sajnos már előfordult az ellenkezője. Szavai hatására az ételes zacskót is letesz a zongora mellé s helyett foglalok mellette. Úgy, hogy a felső testem szembe legyen a hölggyel a lábaim viszont merednek a zongora felé, de csak féloldalasan. A fejemet csóválom meg, s amíg szól a szobalánynak? addig előveszem a telefonomat.
- Már pedig enni kell, mert a végén csontváz leszel és amúgy sem kell itt a játék. Inkább ezt nézd meg.
Megkeresem a képet, amit róla csináltam az első találkozásunkkor. Igen a cumisat s felé tartom a kijelzőt.
- Ezek után szerintem simán megetethetlek vagy nem?
Nevetek fel, mert elég vicces még mindig a kép és eszembe jut az a nap s beszélgetés is. Mennyit nevetem vele akkor és milyen jó volt, hogy annyi év után képes volt valaki erre a cselekedetre sarkalni.
- Kólát kérek természetesen.
Napközben nem iszom, bár nem vagyok szeszkazán, de azért szeretem levezetni a napot egy jó pohár bor mellett. Azt még nem tudom, hogy megyek e valahova a mai nap, – nem terveztem semmit – de borozni ráérek ha haza mentem. Egyébként is inkább éhes vagyok.
-Velem ma nem történt semmi érdekes. reggel óta bent voltam a boltba és intéztem az ügyeket, főleg papírmunkát. Kéne találnom egy könyvelőt.....
Valóban jó lenne, mert soka munka és nem csak a boltba. A falka körül is és főként nekem kell ellátnom, bár lehet ki kéne vennem egy kis szabadságot, nos, ilyen a falkán belül nincs sajnos, bár a módját meglehetne találni, ha nagyon akarnám. Azonban nincs kedvem egyedül utazgatni a nagyvilágban. Arra, hogy Leo nincs itthon, nem válaszolok semmit, de azért örülök neki. Nem mondhatnám, hogy kedvelem, de még azt sem, hogy igen. Semleges számomra.
- Nincs mit, azért, mert ez az illat árad belőled, már az első találkozásunknál éreztem rajtad és mióta ismerlek, ha érzem valahol, Te jutsz az eszembe.
Ez az igazság, mivel eddig a kezembe volt a telefon, csak most teszem zsebre. Az evőeszközös megérkeznek s így elég kényelmetlen lesz enni, ezért felállok s Eli-re nézek. Gondolom, tudja mit szeretnék és nem kell kérni, hogy jöjjön, bár nem én vagyok itthon. A lényeg azonban az, hogy kell egy asztal, amint ha megtalálok, akkor oda viszem az evőeszközöket és a kaját is. Nem kell engem kiszolgálni s megteríteni sem, mert nagy fiú vagyok már, és amúgy sem szeretem, ha körbeugrálnak. Kicsomagol az egyik kaját.
- Nem gondoltad meg magad?
Kérdezem meg, s ha olyan választ kapok, akkor az övét is kicsomagolom. Praktikus találmány ez a papírdoboz vagy mi a csuda, mert nem kell tányérra szedni csak enni. Ha nem eszik továbbra sem, akkor helyet foglalok – elvileg vele szembe – s neki látok enni.
- Corvin-tól mennyiért bérled a testőr.....vagy inkább kidobó a srác?
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Evelyn háza - Page 2 Dyodgn
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Re: Evelyn háza // Csüt. Május 16, 2013 8:18 pm

- Hmm… mi tagadás, rusnya. De közel sem unalmas. Ha meg unom, majd átszabom. * Vontam volna meg könnyedén a vállaim, ha tudtam volna, De persze a komolynak ható szavaim mellett ott volt a játékos mosolyom, ami jelezte, hogy csak ugratom a másikat. Bár, hogy most a rusnyával vagy azzal, hogy átszabom… talán mindkettővel. De ki tudja… najó, én. De az egy dolog. Az már viszont nem, hogy a kajás zacsival a zongorámnál lepzsel. Összevont szemöldökkel nézem, hogy mégis mit akar vele csinálni. Oké, a virágért nem harapom meg, ha a zongorára teszi. De ha a kaját is oda rakta volna… nos, lehet, hogy így törött karokkal is neki megyek. Lábam még van – és nem is akár milyen - vagy mi a szösz. De szerencsére – hogy kiére, az most lényegtelen – csak mellé rakta. Kissé összébb húztam magam a kanapén, ahogy leült mellém – mindjárt elolvadok -, de nem azért mert féltem Tőle vagy valami, hanem szimplán megpróbáltam elkerülni a véletlen érintkezést is, annak ellenére, hogy nem rég még saját magam kértem. S talán pont ezért.*
- Egyébként sem vagyok egy vastag darab és még csak nincs is kinek tetszenem. * Szépen is néznénk ki, ha táncos létemre kövér lennék. Bár az sem jobb, ha épp valakinek tetszeni akarok. Nos… a férfiak csesszék meg. Én tök jól vagyok így, köszönöm. Ha nem tetszik, lehet másfelé pislogni. De már kissé felé is dőltem, hogy lássam mit is akar mutogatni. Na de mikor megláttam… csak kikerekedett szemekkel pislogtam a képre, aztán meg Bazsira és vissza a képre. De a kérdésére, már megállapodik rajta a tekintetem. Ó anyu… *
- Szóval ezért volt a cumisüveg? *S akár mennyire is próbálok mérges lenni, nem megy. Egyszerűen a nevetése végig jár és mosolyt csal az ajkaimra. Mellesleg én sem hagytam volna ki a kép készítését, ha van rá lehetőségem. S az sem utolsó, hogy messzemenőleg az volt az egyik legjobb napom, mióta itt vagyok. Nah de a kérésére, csak megforgattam a szemeim.*
- Csoda, hogy még nem lyukadtál ki annyi szénsavtól. * Nevettem fel. De most komolyan… ennyi széndioxidtól már lufinak kéne lennie és repülnie. Bááár hmm… kitudja, mit takar a póló és lehet, hogy épp sör pocak helyett inkább széndioxid pocak van.*
- Nincs könyvelő ismerősöm, vagyis van… de Londonban. Viszont a számláidat én is rendbe tudom rakni, addig, míg nem találsz valakit… Legalább lefoglalom magam. * Oké, nem vagyok könyvelő és nem is ezt mondtam. Azonban számolni, rendszerezni, felvezetni a kiadásokat és a bevételeket még én is megtudom csinálni. A kézfejem tudom használni, ahogy az ujjaim is. Az excel meg nem egy nagy szám, ahhoz, hogy diploma nélkül ne boldoguljak vele. *
- Viszont ha annyira könyvelőre akarod bízni, az Orfeumnak van könyvelője, ahogy a Hotelnek is kell lennie. Szerintem a családod nem haragudna meg, ha kölcsön vennéd pár órára az övékét. S ha Corvint is ismered… Ő sem hiszem, hogy túlságosan ellenkezne. * Csak logika… de aztán kitudja. Nem ismerem Corvint és az Ő kapcsolatát sem, a családjáról meg végképp nem tudok semmit. Szóval… csak tippek voltak, ha mindenképp hivatalos emberhez akarja vinni a sok papírt. Mellesleg nem azt mondtam, hogy nincs itthon Leo, csak azt, hogy itt lent nincs. *
- Okéé… ezt én is tudom, de nem virágban fürdök, hogy ennyire erős legyen, és ha még így is lenne kevesen tudják azonosítani. Csak annyit, hogy valamilyen virág… * De nem forszíroztam tovább. Érezte, felismerte és pont. Nincs mit ezen lovagolni. Na de mikor a telefont rakja el érzem, hogy felállni készül… Na de Ő sem gondolhatta komolyan, hogy ennyivel megússza ezt a képet… Szóval ahogy rakja a telefont én már térdelek is fel a kanapén és mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne vetem át a lábam a lábain. De tekintve, hogy rögzítve vannak a karjaim, nem értem hozzá és a lábaim is csak a nadrágjához értek, amin nem sokkal ezuttán a súlyomat is érezhette.*
- Csak ne olyan hevesen… Annyi szerencséd van, hogy nem tudom mozgatni a kezem, különben már rég a telefonodért kutatnék. Nah de jelen esetben maradt az üzlet. * Biccentettem oldalra a fejecském, ahogy a szemébe néztem. Egy pillanatra elhallgattam, na nem azért mert annyira akartam, hanem mert mindössze elmerültem a tekintetében pár pillanatra. Azonban ez elég volt ahhoz, hogy elhallgassak és megfeledkezek a nyakam ívén éktelenkedő sebről, amiről a vak is megmondja, hogy egy penge nyoma. Igen, eddig gondosan ügyeltem rá, hogy ne látszódjon és a hajam minden esetben takarja Corvin kis hmmm… nyomát. Kivéve a kórházban, de ott különben sem volt ennyire nyilvánvalóan látható, mint most. Tekintetem egy pillanatra az ajkaira tévedt, de aztán inkább elmosolyodtam, mintha csak most tértem volna észhez. Mintha? A frászt… valójában csak most tudatosult bennem, hogy mit is teszek.*
- Kitörlöd a képet és megetethetsz vagy megtartod, de böjtölök. Esetleg megmutatom milyen a durcás Eli… * Vigyorodtam el szélesen. Így viszont a kajáért sem tudott menni, ahogy nem is követtem volna. Egyszerűen felesleges, hisz velem szemben csak akkor foglalhatott helyett, hogyha átrendezi a nappalim, az asztal meg ugyan úgy van, ahogy a képen eddig is. De jelenleg kicsit sem érdekelt az asztal, tök jó volt nekem itt az ölében, vele szemben. Addig biztosan, míg nem törli ki a képet. De ha kell, hát kupám vágom én a gipsszel is. Najó, nem, nem bántom… úgy is én húznám a rövidebbet bár ez nem mindig rossz. Mint azt tapasztaltam már… *
- Nem tudom, de nem is érdekel, hogy melyik valójában. Corvin nem alkalmaz selejtes tudással rendelkező embereket. Szóval rám sem sózott volna ilyet. De azt hiszem, a bére… nos… egy külön játszmám lesz Duncannal. Bár a franc se tudja… semmi konkrétat nem mondott. De ezen már meg sem lepődök. Sosem érdekli semmi, mégis mindig felcseszi a kíváncsiságom. De hát… nem törvényszerű utálnom, mert a Főnököm. *


//Ha nagyon gáz, csak dobj egy pm-et. Felmérgesítettem magam a vége felé. De holnap kapsz akkor másikat. Embarassed Sajnálom, hogy ilyen lett. //
Vissza az elejére Go down
Bognár Balázs
Vezető Testőr
Bognár Balázs

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 341
◯ IC REAG : 380
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Evelyn háza - Page 2 Iei050
Re: Evelyn háza // Pént. Május 17, 2013 2:51 pm

- Kösz a bókot. A szabást pedig kihagynám.
Vigyorodom el ahogy szoktam. Nem veszem én magamra, mert tudom, hogy csak poén az egész, hiszen ez látszik is rajta. Egyébként sem feküdnék kés alá, legalább is, ami az arcomat illeti. Mellé ülök le, mert miért kell nekünk 6 km távolságot tartani……talán az lenne az ész szerű, de nem célra vezető ez egészen biztos és amúgy is szeretek a közelében lenni. Csak a fejemet csóválom meg, hogy nem eszik vagy inkább arra, hogy nem akar senkinek tetszeni?
A képet megkeresem, s mivel most van alkalmam megmutatni, hát nem hagyom ki. Engem most is nevetésre késztet s bólintok a kérdésre. Azonban jó látni, hogy mosolyog és nem vág hozzám semmit, nem mintha erre most képes lenne.
- Ne aggódj egy szénsavfeldolgozó üzem rejlik a pólóm alatt.
Kacsintok rá, mert semmi bajom nincs vele és igen, mindig ezt iszom. Szeretem az ízét, de csak ha hideg. Melegen gondolom, olyan lehet, mint a pisi, bár még soha nem kóstoltam vizeletet és nem most fogom kipróbálni. Valóban kéne egy könyvelő, de nem azért, mert én nem tudom megcsinálni, hanem azért, mert időhiányban szenvedek. Sok felé kell koncentrálnom és hamarosan eljön az idő, amikor már nem bíróm és valami háttérbe fog szorulni. Nos, a falka természetesen nem, tehát a bolt marad, de nem azért nyitottam meg s valósítottam meg az egyik álmomat, hogy utána összedőljön, mint egy kártyavár.
- Oh, az nagyon nagy segítség lenne. A családomat ebből kihagynám és a könyvelőjüket is. Tudod ez amolyan egyedi vállalkozás és nem akarom egyik családtagomat sem bele vonni a könyvelésben. Corvint pedig hagyjuk inkább.
Valóban nem akarom, hogy úgy mond közük legyen az üzletemhez, már mint a könyvelés részben. Corvin is a családom tagja, de ezt nem mondom meg neki. Nekem az is bőven elég ha Eli segít egy kicsit, mert rengetek számla van, amit nem rögzíttetem fel és ha jön egy ellenőrzés, akkor megüthetem a bokámat.
- Mondj egy árat, hogy mennyiért segítesz be, mert ingyen nem kérem. Lehet, hogy nem fizethetek helyetted, de ez munka, szóval jár a fizetés érte. Azonban azt is tudnod kell, hogy elégé be vagyok úszva, szóval nem kis meló.
Hívóm fel a figyelmét, mert ez az igazság. ha pedig nem akar érte pénzt elfogadni, akkor én nem kérek a segítségből és ebből nem engedem. őszintén felelek a kérdésre, hogy honnan tudtam, milyen illatot használ s ez meglepi kicsit. Nem tehetek róla, hogy ennyire jó a szaglásom, ez a farkas lét egyik előnye.
- Jó a szaglásom
Zárom le ezzel a dolgot és nem fejtem ki, hogy miért. A telefonomat zsebre csúsztatom s állnék is fel, de két láb és egy teste ebben megakadályoz. Meglep nem mondom, de nem ellenkezek. Végig futtatom a tekintetem az egyik lábán s igen csak felcsúszott a ruhája, de ha ez még nem lenne elég, akkor a mély kivágás miatt két dombbal találom szembe magamat. Hát egy kicsit felszökött vagyis inkább leszökött a vérem, de nem annyira, hogy ennek érezhető nyoma legyen. Inkább csak beköszönt nekem a kis fickó, hogy még él és virul. Aminek nem örülök, mert nem akarom, hogy megtudja milyen hatást gyakorol a testemre. Csinos nő és teljesen normális ha a testem felpezsdül tőle. Az már más kérdés, hogy abszolút nem szeretem ezt a vér eltávozást a fejemből.
-Üzlet?
Csak ennyi ragad meg a szavaiból s szemeibe nézek, s próbálom helyes irányba terelni a gondolataimat, mert Eli nem az a Nő aki hozzám való, hiszen törékeny és amúgy sem vagyok neki elég jó. Tekintetünk összekapcsolódik s látom, ahogy az ajkamat nézi és érzem is azt a bizonyos dolgot amire gondol. Az illata elárulja, mely ilyenkor árad egy nőből. Az a gondolat támad a fejembe, hogy ez az a pillant amit meg kell ragadni még pedig úgy, hogy megcsókolóm. Tisztán érzem, ahogy megszűnik a világ s nem marad más bennem csak a vágy az ajka iránt. Vajon milyen íze lehet az ajkának? Nem szabad ilyenre gondolnom s a pillantott is hagyom elszállni. Az lenne a legokosabb ha lehámoznám magamról, de valahogy a kezem nem hajtja végig azt a parancsot amit az agyam kiadott. Szabadulnom kell ebből a helyzetből, mert a gondolataim egyre hangosabbak és a testem is túl fűtött lesz, és ha az elszabadul nem lesz megállás.
- Kiváncsian váróm a durcás Eli-t, de mielőtt kijön belőled feltennék egy kérdést. Mi az a vágás a nyakadon?
Nem érek hozzá, de a szemeimmel végig simogatom az a csúnya vágást, melyet csak egy penge okozhatott rajta. Nem tudom, hogy került oda vagy miért, de az is lehet nem ez a megfelelő alkalom, hogy ezt megkérdezzem, mert ahogy követem a nyaka vonalát ismét a dombokhoz térek vissza, pedig nem akartam. Elszakítom a tekintetem s most már egyre jobban cseng bennem az a bizonyos vészcsengő.
- Kérlek, szállj le rólam Eli.
Hangom gyengéd s még mindig nem érek hozzá, de remélem leszáll, mert ha nem akkor lehámozom magamról. Nem örülök, de igen, örülök, hogy rajtam van, de nem akarok olyat tenni, ami neki nem jó vagy nem akar. Makacs ezt már tudom, de ha nem száll le, akkor kénytelen leszek leszedni magamról, mert ha továbbra is itt marad és feszíti a húrt, az bizony elfog szakadni és még a végén az ajkam az övén lesz. Mély levegőket veszek s fejben csendesítem magamat és kövér apácákra gondolok, de egyelőre nem sokat használ és egyre jobban feszülök. Remélem nem érzi, de ebben nem lehetek most már biztos. Igaz, hogy farmer van rajtam, de még soha nem próbáltam ki, hogy azon keresztül mit érez, az aki rajtam van s ilyen helyzetbe hoz. Nem mintha olyan sokan ülnének az ölembe.
- Valóban nem törvényszerű és az nem rossz dolog ha a kíváncsiságodat valami fent tudja tartani.
Nyelek egyet ismét és még mindig váróm, hogy leszálljon, ha még nem tette meg. ha megteszi amit kértem, akkor az asztalét közelebb húzom s neki látok enni, bár már nincs étvágyam még is valamivel le kell magamat foglalni, hogy lenyugodjak s a vér visszatérjen a fejembe.
Ha pedig nem száll le, akarok maradok megbénultan alatta és kíváncsian váróm a következő lépését, bár remélem hallgat rám csak most az egyszer.
- Miért csinálod ezt velem?

// Semmi gond nincs vele :<333: //

Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Evelyn háza - Page 2 Dyodgn
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Re: Evelyn háza // Pént. Május 17, 2013 5:09 pm

*Ó anyú… ilyen labdákat. De most komolyan… miért pont most? Na de a szemöldököm össze szaladt, ajkaim vidám mosolyra húzódtak az üzem hallatán. De aztán lebiggyesztett ajkaimmal ráztam meg a fejem.*
- Mocsok vagy ám… akkor dobálózol ilyen labdákkal, mikor tudod, hogy tehetetlen vagyok. Különben már rég megnéztem volna. * Éppenséggel kívülről és csak úgy, hogy felhúzom a felsőjét. De nem tehettem meg és meg voltam esküdve, hogy direkt most dobálózik ilyennel. De se baj, nem felejtek ám… egyszer még megnézem. Mients lekerül a gipszem…
Már kezdtem azt hinni, hogy elfogadja a segítségem még akkor is, hogy a családját ki akarja hagyni. Vagyis, éppen ezért mikor kiegészíti a mondani valóját. Na ez az a pont, amikor a hajamba túrnék mérgesen és egy fújtatás hagyná el az ajkaim. De most csak a lemondó sóhaj maradt számomra. *
- Nézd… úgy nézek ki mint aki fizetésre szorul? Azért táncolok, mert élvezem és nem azért mert szükségem van rá. És a segítségem is ide tartozik. Időm mint a tenger és valami legalább lefoglal és nem azon kattogok, hogy nem tudok zongorázni, hogy nem táncolok és nincs semmim. Szóval szívesen megcsinálom, még akkor is, ha kilehetne tapétázni vele az egész házat. De nem fogok pénzt elfogadni… de ha annyira akarod, akkor legyen szívesség. S majd ha szükségem lesz viszonzásra, megtalállak. Hasznosabb számomra ez, mintha fizetnél… Eléggé hmm… vonzom a káoszt. * Adtam egy kompromisszumot, vigyorogva. De ha ez sem tetszik, akkor tehet egy szívességet… és szenvedjen a számláival Ő maga. Jó-jó… hát akkor legyen jó a szaglása. Mit bánom én… ez hmm… csak egy kis plusz. Legalább ha valami rohad a konyhában, könnyű szerrel megmondja, hogy hol találom. De remélem, eddig nem jutunk, azért nem trehány Leo… de na, sosem lehet tudni. Majd Bazsi lesz az én vadászkutyám. Vagy valami ilyesmi…
Nah de azért tényleg nem eszik olyan forrón azt a bizonyos kását. S már rajta is landoltam, csak kissé finomabban. De mellesleg nem érezhettem volna a „kis fickót” bár ha kicsi, akkor úgy sem éreztem volna, ha konkrétan rajta lennék , mert nem az ölébe ültem, hanem csak a combjára. Nem véletlen távolabb helyezkedve el az ölétől. Persze láttam én, hogy végig szalad rajtam a tekintete. De ahogy máskor, úgy most sem érdekelt, ahogy az sem, hogy a combom kissé jobban megvillant. A tekintetek azok azért vannak, hogy nézzenek. *
- Az. Valamit valamiért… de kelljen már bemutatnom, hogy mi az. * Nem ismételtem meg, mert már elmondtam. Ennyire nem lehetek hatással senkire, vagy ha igen, akkor az már régen rossz. Szóval betudtam annak, hogy csak fogalomzavarban van a másik. Amúgy sem úgy tűnt, mint aki egy hű de na észkombájn lenne. Bár mintha olyasmi rémlene, hogy csak mellettem. De a franc se tudja, hogy mi volt már, volt jobb dolgom is. Mint mondjuk elfojtani a fájdalmam. A válaszára felhorkantam. Még hogy kell neki a durcás Eve… izé.. Eli. Minek? Mért nem jó az, ha mosolygok? Nah de a kérdésére kissé megmerevedtem és fejem visszakerült az eredeti egyenes állapotában, ahogy feszülten húztam ki magam kissé. Mintha ettől elódázhatnám a választ… szép ábránd. Bár most bizonyára rásimítanám a kezem a sebre, de nem tudom. Eltakarni meg már felesleges. Komolyan, de mégis furcsa csillogással a tekintetemben néztem továbbra is mereven a másik szemeibe.*
- Mint mondtam… vonzom a káoszt. Némelyik kedvemre való, más meg nem. De sosem úszom meg sérülés nélkül. Mondjuk úgy, hogy ajándékba kaptam. De miért érdekel? * Vontam össze a szemöldököm. Na nem, semmi köze, hozzá, hogy milyen szituban szereztem. Érdekes lenne… majd akkor ha esetleg képes volna megadni azt, amit szeretek. De nem, és ami azt illeti nem is igazán akarom, hogy megadja. Mondjuk… soha nem akartam, mégis sikerült. Viszont a kérését én a válaszomra írtam és bekapcsolt az a bizonyos csak azért sem. A térdéről előre csúsztam a lábán és már ténylegesen az ölét találtam meg. Köztünk pedig csak azért volt távolság, mert a mellkasom előtt volt a kezem rögzítve. Különben ez sem lenne, hisz ez is szinte közénk ékelődött. *
- Nem… * Adtam meg a választ is, ha a mozdulat nem lett volna elég beszédes. Elegem van ebből és kezdem unni a dolgot. Ellök, összetör mégis látogat. Ennek semmi értelme. De azt azért ne higgye, hogy minden szavára ugrok. Még akkor sem, ha ilyen… érzelgős (lágy) a hangja. Na azt már nem… Én bizony innen már csak akkor megyek ha saját kezűleg rak odébb. Corvint illető szavaira csak megforgatom a szemeim, és a vállára fektettem a fejem. Nem tudom miért, de most így volt jó. Tetszik, tetszik. Nem tetszik… akkor is ez van. Bár rohadt kényelmetlen így, hogy a kezem ott van, de annyi baj legyen.
- Tudom, hogy nem rossz. De a kíváncsiság nálam ártalmas… a testi épségemre. * Na igen, képes vagyok messzire menni, hogy megtudjam azt, amit akarok, ami érdekel. Szavaim közben a kiáramló levegő, a lélegzetem a nyakát cirógatta. De engem speciel ez nem hatott meg túlzottan. Kerestem valamit, még ha nem is szó szerint. De nem akartam megtudni, hogy mit. Így nem is merültem bele ebbe a gondolatba. Ölem a szénsav lebontó üzemnek feszült, combjaim az oldalához simultak, a karom meg továbbra is távol tartotta felsőtestem. De az arcom, az még mindig ott volt, ahol eddig. A vállán, minden apró légzésem eléggé hm… közelről adva a tudtára, bár tény, hogy nem értem a nyakához közvetlen. A kérdésére azonban összeráncoltam a homlokom. *
- Gőzöm sincs, hogy mire gondolsz… Nem csinálok semmit. * S ha kissé oldalra fordította a fejét, akkor láthatta az arcomon az értetlenséget. De nem vontam el magam. Nem volt kedvem és kész. De nem tudtam, hogy mire gondol. Nála ridegebb már csak a gleccser lehet. Így tuti, hogy nem a közelségem hatotta meg, bár még akkor sem érteném a kérdése lényegét. De bízom benne, hogy kifejti.*
Vissza az elejére Go down
Bognár Balázs
Vezető Testőr
Bognár Balázs

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 341
◯ IC REAG : 380
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Evelyn háza - Page 2 Iei050
Re: Evelyn háza // Szomb. Május 18, 2013 4:23 pm

Zsebszöveg

Abszolút nem vagyok mocsok. Nem azért mondtam, hogy meg is nézze, bár nem ellenkeznék, azonban mivel gipsz van a kezén, így valóban nem tudja kihasználni a lehetőséget. Hát van ez így, szokták volt mondani.
- Erre mondják, hogy 1-0 ide, asszem. Egyébként pedig amúgy sem mutatnám meg a tangámat, mert még a végén itt marad, s akkor jogosan tenném fel a kérdést: Mit keres nálad az ÉN tangám? Persze ha annyira tetszene itt hagynám zálogba.
Tangát nem hordok, de képletesen kell érteni. A hangom játékos s hogy még hitelesebb legyek egy kicsit felhúzom a felsőmet, de csak annyira, hogy a hasam ne látszódjon ki. Nem tudom, hogy jutott eszembe ez a tangás történet, de valamiért úgy éreztem, hogy ezt el kell mondanom. A könyvelés kerül szóba és a havazásom. Tudom, hogy nem szorul anyagi támogatásra, de azt nem gondoltam volna, hogy milliomos. Már mint ő nempénzből él? Én igen, bár nekem volt majdnem 255 évem, hogy felhalmozzam a vagyonom, amiért azért megdolgoztam, bár azt nem jelenteném ki, hogy verejtékes munkával kerestem meg.
- Rendben, nekem így is megfelel. Holnap reggel áthozatom a futóárral, amikor pedig itt vagyok, majd én is melozok egy kicsit.
Persze ha lesz jobb program amit kettesben csinálhatunk, akkor nem, mert nem feltétlen azért jövök, hogy könyveljek. Ez önző volt mi? Tényleg azért jövök, hogy vele legyek, meg persze, hogy egy kicsit lerójam a büntetésemet is vagy valami olyasmit. Nem igazán örülök, hogy ennyire közel jött hozzám, nem azért, mert én nem akarom, inkább nem túl biztonságos. Csak azt nem tudom eldönti, hogy nekem vagy neki. Talán egyikünknek sem. Tudom, hogy mit jelent az üzlet, de egyszerűen most teljesen másra koncentrálok vagy már nem tudom, hogy mit is mondott. Összezavar s ez egy kicsit sem tetszik, de nem tudok mit tenni ellene vagy csak nem akarok? Nem kerüli el a figyelmem az a vágás a nyakán s nem vagyok szívbajos, hogy ne kérdezzek rá. Látom, bár elég nehéz lenne nem észrevenni, hogy kihúzza magát, hiszen közvetlen előttem van. A kezem közé fogok egy vastag tincset s anélkül, hogy érinteném a bőrét előre hozom, próbálva eltakarni a nyomot vagy vágást. Nem kell, hogy kellemetlenül érezze magát.
- Ez mondjuk igaznak látszik, már mint, hogy nem tudod elkerülni a káoszt. Ajándékba nem szoktak ilyen vágást kapni, de rendben nem firtatom.
Vonom meg a vállamat s ha nem akarja elmondani, hát nem erőltetem a dolgot. Azért, mert minden érdekel ami vele kapcsolatos, de ezt már nem közlöm vele. Felesleges lenne, hiszen az csak azt bizonyítaná, hogy vonzódom hozzá, bár ezt eddig sem tagadtam. Nekem már így is feszül a helyzet de azért az ölembe csusszan. Hát mi ez ha nem provokáció? Vagy tán csak én veszem annak ez természetes dolog? Nem, nem hiszem. Játszik velem, csak tudnám miért ha nem érdeklem. Ráadásul tök szépen kérem, hogy szálljon le, de nem teszi.
- Miért nem?
Kérdezek vissza, hát ha kapok rá valami értelmes választ is. Jó lenne. A gipsz a mellkasomnak feszül s csak ez áll közénk jelen pillanatban. A fejét a vállamra teszi s én még nagyobb levegőt jutatok a tüdőmbe. Ilyenkor bánom, hogy csak ennyire kicsi, mert sokkal több levegőre lenne szükségem, de az emberi testnek korlátai annak, még pedig a csontok. Ahogy a szavait leheli egy ismerős bizsergés áramlik végig a testemen és valóban régen éreztem már ilyet, de azért még felismerem, hogy mi ez s mi a hatása. A hatást egyébkénét már egy ideje érzem. Nah ez tényleg nem lesz jó így.
- Nézd, milyen csini a bal lábam! Nézd csak meg nem fogod megbánni.
Mosolyodom el, bár fogalmam sincs, hogy látja e az arcomat vagy nem. Én aztán nem tudom, hogy mi érdekes lehet a nyakamban, de jobban örülnék ha inkább a lábamra koncentrálni.
Ha megakarja nézni, akkor bizony le kell szállnia rólam s ezzel nyerek magamnak teret. Ha ez megtörténik akkor felhajtom a nadrágomat s megmutatom az egyik tetkómat, mely egy kis farkast ábrázol. // Ha megnézed, akkor majd linkelek képet, ha pedig nem, akkor úgy is mindegy. Very Happy //
Ha pedig nem akkor nagyon rossz próbálkozás volt a részemről és vesztettem.
Igen próbálok menekülni tőle és a közelségétől, bár elég szarul csinálnom ezt meg kell hagyni. Nincs rutinom az ilyenbe, bocsánat amiért bénázok itt. Miért van olyan érzésem, hogy nem érdekli a csini lábam? Elvileg tovább simul, én pedig tovább növök. Nagyszerű mondhatom.
- De igen, mindig kihozod belőlem az állatot, mert hiába szólók, mintha a falnak beszélnék. Megkérlek még egyszer mielőtt hozzád érek, hogy szállj le létszíves rólam, bár már tök mindegy, mert kezdesz felhúzni, csak azt nem tudom miért jó ez neked.
Tényleg nem értem, mások megértik amit kérek és megcsinálják. Nem kell ugrani rögtön, vagyis de, kell, mert nem véletlen jártatom a számat. Miért kell neki megint a fájdalom? nem értem! Az egy dolog, hogy én szeretem és élvezem, de nem hiszem, hogy erre gerjed, bár nagyon úgy tűnik, hogy még is.
-Nem mondom azt, hogy én vagyok Batman, de gondoljuk csak végig: még soha senki nem látott Engem és Batman-t egy szobában tartózkodni.....magyarul ne akard, hogy kirepüljek az ablakon, mert megteszem ha tovább hergelsz.
Ha még mindig nem szállt re rólam, akkor megfogom a derekát és (én szóltam előre, hogy hozzá fogok érni, bár lehet nem jelent semmit) lehámozom magamról, már ha tudom. Csak nem szorít azokkal a csinos lábbakkal, mert ha igen, akkor mást kell kitalálnom, de már az is benne van a fejemben. Ha nem, akkor a kapanépére teszem le, magam mellé s kissé mérgesen tekintek rá, bár elég hamar elillan ez a nézés. Inkább a kajával foglalkozom. Ha pedig igen......az mindjárt kiderül.
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Evelyn háza - Page 2 Dyodgn
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Re: Evelyn háza // Szomb. Május 18, 2013 7:48 pm

*Egy-null… na jah, de nem tudtam, hogy erre játszunk. Ebben verhetetlen vagyok, azt hiszem. Legalábbis vesztesen nem sűrűn kerültem ki játszmákból. De nem feltétlen volt kedvem játszadozni a másikkal. Viszont a tangás megjegyzésére elnevettem magam.*
- Hmm… pedig szívesen megnéznélek tangában. Sőőt… melót is ajánlanék. De ha annyira tetszene, én magam venném le rólad. *Természetesen persze a tanga tetszene és nem Bazsi az nélkül. Nem, nem és nem. Nem érdekel, hogy mit takar az anyag. Tényleg nem? Nah erre majd visszatérünk ha használható vagyok, akarom mondani, ha képes leszek használni valakit. Viszont egy némiképp megkönnyebbült mosoly terült el az ajkaimon, mikor végre belement a dologba. S még csak plusz kérdéseket sem tett fel. Bár tény, hogy pénzből élek… azonban van egy szép örökségem anyukám után és az apám is életben van, aki szintén nem panaszkodhat az üzletére. S bár apám segítségét ritkán kértem ilyen téren, azonban ha kell, megteszem, és azért én magam is elég régóta dolgozom.*
- Ööö… én asszem aludni fogok akkor még, ha csak nem keltenek fel a karjaim. DE! Rosa itt lesz. Úgy döntött, hogy mindennap itt lebzsel, míg nem jövök rendbe. Szóval beenged. Te meg hozd fel a szobámba kérlek. Lehetőleg ne Leonard szobájába nyiss be. De ha követed az illatom megtalálsz. * Nevettem el magam, hisz ha olyan hű de jó a szaglása, akkor akár meg is találhat. De ezt csak viccnek szántam.*
- Az emeleti folyosón a legutolsó szembelévő ajtó. De ha szeretnéd, mielőtt mész megmutatom. És ne felejts el hozni egy usb-sticket. S mentsd rá, a már kész könyvelést is, a bolt gépjéről. Azt nem mondom, hogyha nem találod, akkor hozd el az egész gépet, mert a sajátomon fogom csinálni… és ennyit azért csak megtalálsz. * Reméltem, hogy még csak meg sem fordul a fejében, hogy a számlái közt akarok kutakodni. De mennyivel egyszerűbb ha látom, hogy mi van már be vezetve és mi az ami nincs? Sokkal… pláne, hogy akkor nem neki kell majd a két könyvelést – az eddigieket és amit most csinálok – összefésülni. Az meg, hogy mennyire nyereséges vagy veszteséges a boltja… nos, képet kapok róla, de nem igazán érdekel. Az, hogy amikor itt lesz segít… nos… képesek volnánk a munkára figyelni olyankor? A franc se tudja. Majd kiderül…
Nah de kérem szépen… én mondtam, hogy nem tudja megadni… de hogy még elviselni sem, azt azért nem gondoltam volna. De most komolyan… még csak a látványát sem bírja. Oké, kicsi vagyok, éhes vagyok, törékeny vagyok… szeressetek. De nem marcipánt, egy vágás nem a világ vége. S ha ezt az egyet nem bírja elviselni, akkor mi lenne a többivel? Bár a mellemen ékelődő vágás szintén friss, azonban van pár darab, amik nem. S közel sem olyan kellemes helyzetben kaptam, mint ezt a kettőt. *
- Sosem hazudok, maximum kitérek a válasz alól és egy másik igazsággal felelek, ahogy most is tettem. Az ajándék meg relatív… Leo kardot és tőröket szerez be ajándéknak, van aki macskát és virágot és van aki ilyeneket. * Ráztam meg kissé a fejem, hogy ismét a szeme elé kerüljön. Ó nem, én kicsit sem szégyelltem a dolgot. Vannak rosszabbak is mint mondtam. Azonban igenis lássa, hogy nem vagyok azaz elvárt tökéletes, kirakati bábú, még akkor sem, ha jól nézek ki. Állítólag legalábbis. De most komolyan, mégis hogyan mondjam el egy vad idegennek, hogy…*
- Eltudnád fogadni, ha azt mondanám, hogy ajándék alatt azt értsd, hogy egy igen, hmm… kellemes helyzetben kaptam és kicsit sem volt ellenemre a dolog… vagyis a fóbiám ellenére még élveztem is? * Na igen, egy vágáshoz nem feltétlen kell hozzám érni, ezt azt hiszem bebizonyítottuk. De az már más tészta, hogy a válasza rohadtul érdekelt. Azonban ha nem olyan feledékeny, mint amennyire kopasz, akkor talán rémlik neki a bárból a beszélgetésünk, mikor a pengék kerültek szóba és megjegyeztem, hogy másra is alkalmasak nem csak önvédelemre. Akkor elhúzta rá a száját. De most, hogy szembesül azzal, hogy nem a levegőbe beszéltem, hanem komolyan gondoltam talán… talán nem csak ennyi lesz a reakciója. Az meg már más kérdés, hogy meddig jutottunk az élvezetekben, ahogy az is, hogy Corvinon is éktelenkedik párdarab vágás eléggé nyilvánvaló helyeken.
A visszakérdésére azonban csak lemondóan sóhajtottam – ezzel még jobban ingerelve a nyakát. – és egy pillanatra lehunytam a szemeim. Miért? Tényleg… miért? Nos, elintézhetném annyival, hogy; mert. De ez annyira tipikusan semmit mondó csajos válasz, hogy ezért képes volnék megütni magam. Így inkább megpróbálok gondolkodni egy kicsit, hogy miért is nem. Aztán, hogy mennyit mondok el már más kérdés. *
- Miért-miért… mert így jó. Akkor is, ha ez neked spec nem tetszik. Különben meg… nem fogok ugrálni minden szavadra. Nem én vagyok azaz ember, aki képes az érzékeny kis lelkivilágodra oda figyelni. Nem az én asztalom a dajkálás, ahogy az önérzeted ápolása sem. Nem fogok ugrálni minden kérésedre, parancsodra azért, mert Te mondtad. * Próbáltam összefoglalni, a dacom, a makacsságom és azt, hogy mind ezekkel karöltve, mégis jó volt így. De a mondandómnak nem lett se füle, se farka. De Én is lehetek szétszórt nem csak a másik. De álmos vagyok egy kicsit a gyógyszerektől, éhes is… szóval ennyit megengedhetek magamnak. Hisz még véletlen sem a másik számlájára írható…. ááá… dehogy. Nah de a lábas megjegyzésére csak pislogva emelem fel a fejecském és néztem a szemébe. Most ez komoly?*
- Eléggé szar próbálkozás… de lássuk azt a szőrös lábat. * Nah de nem szálltam én le, mindössze a jobb lábára ültem át oldalasan, hogy a ballába szabad legyen és rálássak. Azonban már pedig nem távolodtam el, ugyanis így az oldalam és a felkarom gipsze volt az ami hozzá simult. Így is előre tud hajolni, hogy felhúzza a nadrágját, ámbár meg kell hagyni, hogy igen csak hmm… érdekes domborulatok előtt vezet el az arca útja, hogy ezt megtegye. És csak remélem, hogy közben engem meg nem billent le onnan ahol vagyok. HA így is megmutatta, akkor bizony megnéztem és a képre csak nagyokat pislogtam és szívesen futattam volna végig az ujjam rajta.*
- Egy farkas? Miért? * Nos igen, a másik számára, nem volt titok, hogy engem kimondottan vonzanak a farkason, hisz említettem már neki, hogy sokat járok az erdőbe és biztos nem, mogyorót szedni. Pláne, hogy legutóbb még kedvesen meg is jegyezte, hogy kutya szagom van. Pedig nem is szeretem a kutyákat, na mindegy. Persze ha nem mutatta meg, akkor nem hangzott el a kérdésem sem, de arra rájöhetett, hogy eléggé leleményes vagyok, ha ott akarok maradni ahol. De ettől függetlenül sem értem, hogy mi a baja… Mert hát… tényleg nem csinálok semmit. Nah de a válaszára dühösen fújtatok és elemelve a fejem nézek a szemébe. S ha már letette a mutogatós lábát is, akkor visszaültem rendesen, úgy ahogy korábban foglaltam helyet. Márha hagyta… ha meg nem mutogatott, egyébként is úgy maradtam.*
- Az állat nem rossz… különben meg, miből gondolod, hogy nem pontosan ezt akarom? Mármint, hogy hozzám érj… De akar Téged a Pokol felhúzni. Nem tehetek arról, hogy így reagálsz. * Ingattam meg a fejem, de továbbra sem mozdultam… egyáltalán nem értettem a másikat. De kell hát nekem mindent értenem? Jah, kéne… de miért nem megy? Hím még nem igazán fogott ki rajtam ennyire. Általában nem eltaszítani szoktak, hanem megpróbálni megfogni. Mármint nem épp azért, hogy letegyenek, mint most a másik próbálkozott. A repülős, Batmanes megjegyzése nem érdekelt. Egyrészt, nem szeretem a filmet… másrészt meg… a combom izmai feszültek meg épp, ahogy leakart tenni magáról. Az érintése meg… inkább hagyjuk, de ha akartam volna se tudtam volna felképelni a másikat. Csak tudnám, hogy a dekoltázsom íve miért is lett libabőrös. Egyáltalán nem fáztam… S pont ezért, szálltam le magamtól utána, márha hagyta. A szőnyegen csak fel-le járkáltam, mint egy ketrecbe zárt vad. Úgy is éreztem magam. A düh szinte forrt az ereimben, az értetlenségemmel keveredve. Ütni, vágni akartam. Egy kardot akartam az ujjaim közé, hogy kiadhassam az indulataim. Vagy legalább a zongorám. De egyik sincs… csak a szám maradt hol utat engedhettem ennek. Még mindig járkálva kezdtem el beszélni és sötét tekintetemben már semmi jó kedv nem volt, amely néha-néha rá villant.*
- Mi a frászt keresel itt Szépfiú, ha egyszer idegbajt kapsz attól is, ha két lépésnél közelebb megyek hozzád? Miért nem hagyod ennyiben az egészet, ha ennyire… feszélyeztetlek? Rohadtul elegem van abból, hogy nem értelek. Elhúzódsz a bárban, aztán rám veted magad a kocsidban és összetörsz. Látogatsz… épp kezdeném megszokni, hogy napi pár órát velem vagy, hogy itt vagy és igyekszem… ah ez így nem igaz… hagyom, hogy tegyem amit az ösztöneim diktálnak, de megint csak frászt kapsz és mindent megteszel, hogy azt érezzem ez egy baromság. * Álltam meg előtte hisz, egészen eddig csak járkáltam és igazán vicces lehettem, hogy nem tudtam magamból rendesen kiadni. De bakker… én nem szoktam kiabálni, most szinte tajtékzik a hangom. S nem is csoda, hogy Rosa pillanatokon belül megjelenik a nappali ajtajában sietős léptekkel, mintha égne a ház. De nem a ház éget, hanem csak én… én kezdtem el égni ebben a… káoszban. Ez a fajta káosz egyáltalán nem volt kedvemre.*
- Baj van kiasszony?
- Nincs Rosa… kéne a boltból valami édesség… a kocsi kulcsom az ajtó melletti szekrényen. * Feleltem fojtottan és Balázst nézve vártam, hogy az asszony elmenjen. A hülye is megmondja, hogy ez csak egy kifogás volt, hogy ne legyen itt senki. Az őr léptei is hallatszottak a lépcsőn, de még mielőtt leérhetett volna csattantam fel.*
- MENJ VISSZA! * Utáltam parancsolgatni, de most egyedül akartam lenni akarom mondani kettesben Balázzsal. Nem volt szükségem sem a bejárónőm aggodalmára, sem az Őr figyelő tekintetére. HA ismét törik valamim teszek rá magasról, de akkor is válaszolni fog, különben kiherélem… valahogy. Mikor végre mindenki elcsendesedett, már én is halkabban folytattam. Ez a pár pillanat elég volt ahhoz, hogy már ne kiabáljak.*
- Örülnék ha közölnéd, hogy mi a Pokolt akarsz elérni vagy mi a fene a célod, vagy legalább lefektetnéd a játékszabályokat. Mert így befogok kettyósodni Tőled és nincs szükségem még egy emberre, aki azért létezik, hogy a lelkembe tiporjon szüntelen. Nem sok mindent maradt ott… de azt a keveset nem fogom hagyni, hogy tönkre tedd. Szóval beszélj vagy menj… * Persze jobban örültem volna, hogyha marad, és inkább beszél vagy mutogat, vagy az ég szerelmére felőlem le is rajzolhatja. De nem, ezt így nem értem és amit nem értek, az idegesít… Szóval vagy kezd valamit a helyzettel, vagy lelép. Az utóbbinál… nos, nem én fogom megakadályozni az fix, még akkor sem, ha ismét üresnek fogom érezni a házat, csak úgy, mint az elmúlt napokban is a távozása után. De most csak ott álltam és néztem… fájdalmam akár a kezemre is írhatja, amely ott pislogott a szememben. De köze sem volt hozzá a dolognak… Nem is érdekelt, hogy mi ez… mi az, ami egyszerre késztet menekülésre és maradásra. Egyszer öl meg és ölel magához, taszít el melenget. Nem, nem… nem gondolkozunk, az ártalmas.*
Vissza az elejére Go down
Bognár Balázs
Vezető Testőr
Bognár Balázs

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 341
◯ IC REAG : 380
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Evelyn háza - Page 2 Iei050
Re: Evelyn háza // Hétf. Május 20, 2013 1:40 pm

A tangás részre csak felnevetek, de nem mondok semmit. Aztán pedig az üzlet kerül szóba s megszületik a megállapodás is, miszerint segít, vagyis megcsinálja a könyvelést.
- Ne aggódj megtalállak
Valóban azt fogom tenni s követem az illatát. Ne hiszen, hogy gond lenne és esetleg másnak a szobájába nyitnék be. Végül pedig csak elárulja, hogy merre is kell menni ebben a nagy házban, amit természetesen megjegyzek. Bólintok a szavaira, mert én is így gondoltam s ez a logikus. Nem nagyon érdekel, hogy bele fog látni a könyvelésbe vagy abba mennyire sikeres a vállalkozásom. Ami biztos, hogy nem leszek ebből milliomos, de a rezsit kitermelem és azért akad egy kis nyereség is, bár nem nagy összeg, de a legkevésbé sem zavar, hiszen nekem ez csak hobby. A nyakán lévő vágás mellet pedig nem tudok elmenni szó nélkül. Szavaira nem mondok semmit, inkább elgondolkodom, csak akkor szólalok meg mikor bele kezd abba a részbe, hogy eltudom e fogadni? hmmm, ez egy igen csak jó kérdés, mert ha más szerzi neki akkor nem, de ha én, az már teljesen más kérdés, azonban mivel nincs közünk egymáshoz, ezt nem mondhatom neki. Ezért:
- Azt csinálsz magaddal amit csak akarsz. Eli, nincs közöm hozzá, hogy miként szerezted vagy éppen kitől. Ha neked erre van szükséged.....
Talán nem ezt a választ várta, de most mit kéne mondanom? Az igazat elvileg, de az nem tehetem. Igazából nem mintha gátolna is valami benne, hogy elmondjam vonzódom hozzá és nem is kicsit, de valamiért még is van bennem egy gát. Talán a múltam miatt, talán mert nem vagyok érett egy igazi nőre......magam sem tudom. Talán az lenne a legjobb ha csak sodródnék az árral, ezzel pedig csak a az a baj, pont nem ilyen a természetem. Nehéz dolog mi? Hiába jár az agyam, már csak fél üzemmódba képes rá, mert ingerel Eli és a vér könnyen távozik a fejemből. A szavai azonban egy kicsit sem tetszenek s ez is alá támasztja az iménti kérésem miszerint szálljon le rólam, de hiába.
- Úgy gondolod, hogy érzékeny a lelki világom? Hogy dajkálásra szorulok s ápolni kell az önérzetemet? Ha tényleg ezt gondolod akkor egy kicsit sem ismersz!
Mondom komolyan, hiszen már régen kinőttem azt a kort mikor ilyenre szorultam, sőt nem is volt ilyen korszakom, hiszen ezeket kiölték a táborba és a fogságban is, de ezekről semmit nem tudhat, sőt mi több elképzelése sem lehet. Még nem vagyok ideges, de már kezd felhúzni. Megpróbálom el teleportálni az ölemből, de tettek helyett szavakkal próbálkozom. Ami nem sikeres, mert megoldja másképp. Asszem, erre mondják 1-1. A nadrágom felé hajolok le, de a melle előtt el kell haladnom, amit ismét szemügyre veszek, s ha már ott vagyok, akkor kifújom a levegőt, de nem úgy mint egy szélivar, csak fokozatosan. Aztán pedig felgyűröm a nadrágom szárát, hogy lássa a farkasom. Azt hittem, hogy leszáll rólam s jobban szemügyre veszi, de nem, inkább vissza helyezkedik. Most ez mire jó? Mi a frászkarikát akar tőlem, mert azt ne mondja, hogy minden férfi ölébe bele veti magát. Tudom, hogy nem így van, hiszen nem képes elviselni, hogy hozzá érjenek. Nem tudom, hogy van e a világon még egy férfi akinek ekkora önuralma van. Más már régen megfogdosta volna, vagy bármi, én meg itt ülök, úgy, hogy nem érek hozzá. Barom vagyok, amiért nem támadom le vagy erény, hogy figyelembe veszem a fóbiáját? Fogalmam sincs!
- Azért, mert van egy farkasom.
Vonom meg a vállamat. Kell részletezni, hogy miért van rajtam egy farkas tetkó? Másnak kell, hogy miért van rajta mondjuk egy lepke? Nem hiszem, így én sem fejtem ki. Csak tömören válaszoljunk, ahogy szoktam. Egyébként sem fejteném neki ki, hogy miért van rajtam. Érdekes szavak nem mondom.
- Ha azt akarod, hogy hozzád érjek, akkor miért nem kéred?
Kérdezek vissza s kíváncsian várom a válaszát. Nem kell belőlem kihozni az állatot ahhoz, hogy hozzá érjek, csak mondja, hogy igen, akarlak, akarom. Ennyire egyszerű, s neki is megmaradna a csontja. Nem értem én ezt a nőt, de már nem is akarom, úgy sem tudnám. Megfogom a derekát, de nem kell lehámozni magamról, mert mire megemelném, már érzem, hogy mozdulni fog. Szóval csak leszáll rólam. Érzem, ahogy sugárzik belőle a düh, s bekebelez engem is. Olyan meleg lesz a légkör, mely körbe vesz minket, hogy szinte forr. Az egyik lábamat a térdemre teszem s mivel még nem gyűrtem le a nadrágom most megteszem. Nem mindig nézek a másikra beszéd közben, ám ez nem jelenti azt, hogy nem rágom meg minden egyes szavát és nem gondolom végig, azt, amit mond. Nem válaszolok, mert bejön az ajtónyitó asszony, majd a testőr is. Tényleg erőteljesen beszélt az imént s nem csoda, hogy az egész ház érzi a kitörni készülő vulkánt. Miután kettesben maradtunk ismét beszélni kezd. Felálltam s néztem egy darabig, magam sem tudom, hogy percek vagy órák teltek el, de megindultam felé, s olyan erő söpör végig a testemen, hogy magam sem tudom mire vélni. Azt azonban tudom, hogy az előbb még a kanapénál álltam, most pedig már előtte vagyok. Harag vagy ideg azonban nincs bennem, ez azonban nem jelenti azt, hogy az a „kedves” ábrázat nézi. Érzem ahogy a szemem izzik és tudom, hogy mitől van.
- Rosszul látod, mert nem kapok idegbajt vagyis igen, de nem olyan értelembe........*teljesen elé megyek s fölé tornyosulok.* - Mit akarok elérni? Inkább Te mit akarsz, mert azt még nem közölted, de ha már nekem kell vallanom, akkor tessék, megkapod azt is.* Ez az, ami idegesít, mert nem szoktam vallani, most még is megteszem, de hogy az erőt/vágyat/dühöt levezessem még közelebb lépek hozzá, s ha nem megy arrébb akkor bizony a felső testem fogja irányítani s hogy éppen ott van a karja ami fáj? Nem nagyon érdekel, hiszen az imént mondta, hogy szereti a fájdalmat. Oké, ezzel csak most áltatom magamat, de ha minden igaz, akkor lépésre kényszerűn, még pedig egyenesen a falnak. Én pedig addig meg nem állok, míg nem találkozik a háta a hideg fallal és szóhoz sem hagyom jutni. Most én beszélek, ő pedig hallgat.* - Elég nagy a vívódás bennem, mert az utóbbi években senki nem volt ilyen hatással rám, s magam sem tudom, hogy egész pontosan mit akarok. Ami viszont biztos, hogy nem tudok távol maradni sokáig, ezért látogatlak s ez egy kicsit önző, főleg úgy, hogy azt sem tudom, Te mit akarsz.* Ha oda ért a falhoz, akkor mind a két kezemet a falra helyezem s úgy beszélek tovább*- Erősebb és gyorsabb is vagyok mint te, félek attól, hogy bántalak, de Te mindig kiprovokálod, hogy felmenjen bennem a pumpa, pedig nyugalomra lenne szükségem, mert egy szörny lakik bennem. Nem tudom miért jó neked ha mérges vagy ideges vagyok, s most is idejöttem, gondoltam eszünk valamit és kellemesen eltöltünk pár órát, de nem, neked az ölembe kell menned, tessék erre vagy kíváncsi?* Közelebb préselem hozzá az alsó testemet, hogy érezze mi a helyzet oda lent. Elvileg éreznie kell, hogy a kis fickó köszönget neki, bár már egy jó ideje ezt csinálja* - Most már tudod milyen hatással vagy a testemre is, remélem boldog vagy, minden porcikám veszettül sikolt érted, de nem csak a testem. Valamiért olyan dolgokat hozol elő belőlem amiket már egy jó ideje próbálok temetni, s ez nem kicsit meglepő a számomra. Nem szoktam nőket bántani csak ha megérdemlik s abszolút nem volt bűntudatom, ha ilyen előfordult. Most meg mi van? Véletlen bántalak és még szarul is érzem magamat. Szóval fogalmam sincs, hogy mi zajlik jelenleg bennem és azt sem tudom, hogy ez pozitív vagy inkább negatív. Nem, valóban nem tetszik a vágás a nyakadon, de csak azért nem, mert eltudom képzelni, hogy mit műveltél az illetővel, de mint mondtam korábban, azt teszel amit csak akarsz, hiszen nem vagyunk együtt. * Ha rám néz, akkor a fejemet gyorsan nyomom közelebb s az ajkam az ajkán landol, de nem éppen finoman. Erőteljesen s erőszakosan is egyben. Úgy is kíváncsi voltam milyen az ízé most legalább megtudom. Azonban nem kezdem el csókolgatni, hiszen az sem biztos, hogy akarja. Ezért csak egy puszit kap, de mielőtt elvonnám a fejemet egy apró harapást is ajándékozok az ajkára. Nem érdekel ha megfejel vagy megrúg. Amilyen gyorsan pusziltam meg, olyan gyorsan vonom el a fejemet s a testemet is egyben. Kb három lépés távolság keletkezik köztünk. Mivel elmondtam mindent, amit csak akartam, így:
- Akkor megyek......
Ha pedig nem marad a falnál, akkor is elmondom amit akarok, persze a testre simulós és a puszis rész kimarad, de a többi játszik.
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Evelyn háza - Page 2 Dyodgn
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Re: Evelyn háza // Hétf. Május 20, 2013 5:23 pm

*Namármost… Ami azt illeti kicsit sem féltem, hogy nem talál meg, pláne nem aggódtam. Még olyankor is sikerült belé akadnom, mikor nagyban kerültem. Tehát így, hogy még térképet is adok magamhoz… azt hiszem, elég egyszerű a dolog és nyilvánvaló. Mármint az, hogy megfog találni és az is, hogy akarom, hogy megtaláljon. De aztán kitudja… De azt biztosan, tudtam, hogy a válasza egy nesze semmi fogd meg jól. Nos… akár hogy igyekeztem, ennek se füle se farka nem volt. De mondjuk úgy, hogy azért ezzel egyet értettem. Azt teszek, amit akarok. Ámbár közel sem azért, mert nem vagyunk együtt. Ha együtt lennénk is azt tenném ami jó. Ámbár…*
- A kérdésem nem erre vonatkozott. *Valóban nem ez a része érdekelt a dolognak, hanem az, hogy mint ember képes volna-e elfogadni. Apám valószínűleg bedugott volna egy szanatóriumba, hogy meggyógyítsanak. Mintha ez olyan egyszerű lenne… Valami megváltozott azokon a napokon és ez lett belőlem, amiből TALÁN az emlékeim visszaszerzése „gyógyíthatna” ki. De még ez sem biztos. *
- Így gondolom, mert így viselkedsz. * Gőzöm sincs, hogy miért van annyira hozzászokva, hogy mindenki ugrál neki, de szokja azt is, hogy van, aki nem. S ez a valaki én vagyok, még akkor is ha nem tehetném meg, hogy nemet mondjak. De megtehetem. Azonban a szavaim őszinték. Valóban nem ismerem, így csak abból tudok következtetni ahogy, viselkedik. Ezt pedig magának köszönje, ne nekem.
A tetoválásra várva, igen, éreztem, ahogy lehelete a bőröm perzselte. De ez a lágy, simogató érzés kicsit sincs hatással rám. Sorry, de nem bukom az ilyesmire így azonban semmilyen reakcióm nincs a dologra, csak türelmesen megvárom, míg kipréseli magából, aztán megmutatja a tetoválást. S mivel a kezem használhatatlan, így végig simítani sem tudnék rajta. Szóval nincs miért órákig nézegetnem, de ez nem jelenti azt, hogy nem néztem meg. Elvégre, ha meghal, akkor legalább azonosítani lehessen. Najó, ez még viccnek is rossz. Szerettem a tetoválásokat, ámbár nem mindet, mindig és pláne nem mindenkin. De azért örömmel konstatáltam, hogy bár elég szép csalit dobott be, de egyszerre akadtam rá a horogra és úsztam tova.*
- Szeretem a farkasokat… * Kúszott egy szeretet teljes mosoly az ajkaimra. Ilyet maximum akkor láthatott, mikor édesanyámról vagy apámról beszéltem neki. Bár még akkor sem biztos. Azonban a visszakérdésére felkaptam a fejem.*
- Miért kérjek olyat, amit természetesnek érzek? * Barom! Idióta! S még ezer és egy szóbal illethetném magam az ostoba mód ki mondott kérdésem miatt magamra. Nah de mentsük ami menthető…*
- Vagyis nem szoktam hozzá, hogy ilyesmit kérjek. Bocs, de Leoval élek… *S ez mindent megmagyaráz. Számomra legalábbis. Ő hozzám ér akkor is ha nem kérem és még sem csapom le. Csakhogy a kettőt ilyen téren mért vontam egy kalap alá, na jó kérdés.
De aztán már jött a vihar, amit igazából már kezdek megszokni. S most látom csak igazán… ez a nem törődöm, nem figyelek viselkedése csak még inkább dühít. S még Leonard azt mondta, hogy szeretem és Ő látja. Hát vegyen szemüveget! Mint mondottam volt, Balázs azaz ember, akibe vagy beleszeret az ember lánya, vagy vérdíjat tűz ki a fejére. Nos én ott tartok, hogy magam zsebelem be azt a vérdíjat és kiteszem a fejét trófeának. Rühellem mikor felbosszant valaki, aztán így viselkedik. De azért kitessékeltem mindenkit, el a közelünkből. Ha viszi a vulkán a házat, azért ne legyenek ártatlan áldozatok.
Aztán végül úgy látszik, hogy nem teljesen talált süket fülekre a szavaim, hisz megindul. Éljen… azonban én csak álltam mint egy hülye. Engem aztán nem ijeszt meg és mi sem mutatja jobban, hogy még egy kicsit fel is szegtem az állam dacosan, de bizony nem hátráltam. Fájt, tény… de azt hiszem, ennyit még kibírok viszont ha nem akartam, hogy elesek akkor egy idő után kénytelen voltam hátrálni. A rohadt életbe is… Az a hülye, „ijesztő” bizsergés csak erősödött a gerincembe. Csak úgy, mint Jaynél a Biliárdszobában. Hogy ezt mennyire rühelltem. De azonban ez csak még több makacsságot csempészet belém és még jobban felszegem az állam. Azonban tekintetemben csak a düh van, semmi félelem vagy ijedség hiába toronykodik itt nekem. Hátam a falnak a nyomódik, ahogy hallgatom a szavait és a hűs érintés kicsit sincs ellenemre. Talán még hasznot is hoz. Nah de, hogy én mit akarok…*
- Azt, hogy ne legyél barom. * Tömör, rövid és őszinte válasz, haragtól sziszegő hangon. Ő beszél és nekem kuss… hát nem tudom épp mikor ért bilibe a keze, de akkor is közbe vágtam a mondatom, ha épp ezzel a szavába vágtam. Tetszett, tetszett, ha nem hát fogja be a szám. Kezei a mellettem pihennek, de én még mindig nem tudok tenni semmit. S az igazság az, hogy nem is akarok. Tudok én hallgatni is… azaz, mégsem. Hisz a következő szavaira szinte elkuncogom magam és alig bírom visszafolytani a nevetésem. De eskü’ nagyon igyekszem komolyan venni a szavait azonban…*
- Mi van? Már Te is Twiligh-ot nézel? * Szakadt fel belőlem a kérdés. Abban volt, hogy a csillám vámpír azt a fehér picsát, így próbálta elijeszteni magától. Csak épp az erdőben vagy mi… Szemeimben azonban már vidám fények cikáztak. S igen, meglehet kövezni, de megint közbe vágtam eléggé pofátlanul és annál is pofátlanabb dologgal. De most izééé röhejes volt ez a helyzet. Egészen addig, míg nekem nem feszült az öle. Tekintetem nem változott azonban az ajkaimról lehervadt a vigyorom és az elfojtott kuncogásom. *
- Most kérjek bocsánatot mert Nő vagyok? Ha tudom, hogy így vagyishogy… szóval ha tudom, akkor nem teszem. * Ámbár tény, hogy szokásom játszadozni, de nem ennyire és nem ennyire közvetlenül. S a következő szavai azonban szinte ostorként hasítanak végig rajtam és az arcom is megrezdült, kissé fájdalmasan. Nem akartam én ennyi nyűgöt okozni neki. Azonban nem mondhatom azt, hogy a szavai hidegen hagytak. *
- Akkor vedd el… * Suttogtam halkan, még mielőtt az utolsó részhez ért volna. Igen, megint párhuzamosan beszéltem vele. De ha ennyire akar, ha ennyire szeretne… akkor legalább próbálja meg, vagy nem tudom… sok kárt nem tehetek benne, még akkor sem, ha rájövök, hogy ellenemre van a dolog. NAh de az utolsó rész egészen úgy hangzik mintha féltékeny lenne. De mivel szokásom annak a szemébe nézni, akivel beszélek, vagy épp hozzám beszél, reagálni már nem volt időm. Már éreztem is forró ajkai ölelését, a dühét, a szenvedélyét és mi tagadás, lefagytam egy pillanatra. De ez bőven elég volt ahhoz, hogy ne legyen időm viszonozni és már csak a fogai marására reagáljak. De ellenvetés helyett, szemeimbe „különös” fények gyúltak és ez volt az, amire már a testem is reagált a maga fura módján… méghozzá úgy, hogy kissé csípőm előrébb toltam ösztönösen. De elhúzódott. S a vágyam jelei közé keveredet némi sajnálat is. Igen, nem tetszett, hogy ezt tette… mármint, hogy eltávolodott és nem is akár mennyire. Alsó ajkam, már én haraptam be, kiélvezve nyomának ízét miközben tettem előre egy lépést. A francba… Ezt nem hiszem el. Most mért kell??? *
- Gyere vissza… * Kértem. Ó ég… Elionore Grehem kér és nem is akár mit. Kémény van, korom a kandalóba… sipirc írni. Jah, nem tudok írni. DE csak vártam, hogy megtegye… vagy azt, hogy visszatér ide, most hozzám vagy azt, hogy elhúzzon a fenébe… ahogy szándékozik. Azonban volt némi kétségem afelől, hogy maradni fog. Használhatatlan vagyok… A fene essen ebbe az egészbe. De azért reméltem… újra, bár éreztem, de valahogy nem fordítottam rá nagy figyelmet. DE valószínűleg nem arra vártam, hogy vissza lépjen és csak álldogáljon előttem. Azért reméltem, hogy ez le is esik neki. *
Vissza az elejére Go down
Bognár Balázs
Vezető Testőr
Bognár Balázs

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 341
◯ IC REAG : 380
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Evelyn háza - Page 2 Iei050
Re: Evelyn háza // Kedd Május 21, 2013 9:18 am

+ 16 vagy +17

Érdekes amint mond, már mint hogy neki pont ezek jöttek le, mert nem ilyen vagyok. Ezek szerint eddig nem a valódi oldalamat mutattam, ami meglepetésként ér engem. Miért ilyeneket hív elő belőlem? Talán nem kéne, hogy foglalkozzak vele. Puhánnyá tesz ha úgy tetszik. A bőréhez közel kell mennem, hogy megtudjam mutatni a tetkómat s figyelem minden egyes rezdülését, de semmi. Kezdek rájönni, hogy más dolgok hozzák lázba, s nekem ez imponál. Eddig viszont ezt nem tudhattam, mivel nem kerültünk ennyire közel. Talán még is akad bennünk valami közös. A megjegyzésre nem válaszolok, de nem kerüli el a figyelmem, az a mosoly, mely az arcán villog. Ismét meglep a válassza, hiszen szerintem nem természetes dolog, hogy pont én érjek hozzá. Mikor megtettem megfejelt, után pedig két pengét is belém állított. Ez természetes? Talán maffiózó körökben vagy farka körökben, bár ott nem pont ezeket az eszközöket alkalmazzuk. Ezek után nem kell csodálkozni, ha vigyázok a mozdulataimmal. Nem mintha nagy kárt tudna bennem tenni.
- Én nem vagyok ő.
Csak ennyit mondok, mert lehet, hogy Leo nem kérdez csak fogdos, de én nem ismerem kilenc éve vagy mennyi ideje. Mondjuk ha jobban belegondolok, akkor pozitív is lehet, hogy ennyi idő után, már-már természetesnek venné, ha hozzá akarnák érni.
Közelebb megyek hozzá és beszélni kezdek, de miért nem tudja befogni a száját csak egy kicsit? Most miért kell közbekotyogni? Olyan mint egy kis lány, aki nem tudja, mikor kell hallgatni. Vannak ilyen emberek, bár nem értem, hogy ez miért bosszant jobban a kelleténél. Pedig nem szoktak kihozni a sodromból ilyen dolgok, most még is, érzem ahogy a düh kezd ismét szétáramlani a testemben. Ne legyek barom? Oh ez nagyon egyszerű, talán nem kéne kihozni belőlem, nem? A közbe kotyogásánál csak sóhajtok egyet s tovább folytatom a mondani valómat. A következő szavaira megvillannak a szemeim s ha elég figyelmes, akkor látnia kell benne a tűzet. Ráadásul még ki is nevet és ami ennél is rosszabb, azt hiszi nézek ilyen idióta filmeket. A franc sem akarja megvédeni a farkastól vagyis hát de, még is, az emberi felem, de nem azért, mert bántanám őt, inkább azért, mert úgy sem lehet így jövőnk. Ő pedig nem az a nő, akit egy éjszakára felpróbálnék. Sokkal több annál, mint holmi levetett darab, bár a fene sem tudja. Akitől a vágást szerezte biztosan elszórakoztatta kellemesen. Idegesít. Az alsó testemet, pedig hozzá nyomom, hogy tudja hányadán is állunk, de ismét közbe szól. Hát ez nem lehet igaz, de tényleg. Amint kimondja a „Most kérjek bocsánatot, mert Nő....” A kezemet egy könnyed mozdulattal a szájára teszem s rá nyomom. Remélem nem kell a falba passzírozni, hogy felfogja "kuss a nevem" című játékot játsszuk éppen.
- Nem hiszem el, hogy nem tudod befogni, mikor beszélek éppen. Látod ezzel, éred el amit.
Inkább ezzel is. Addig nem veszem el a kezemet, míg el nem mondom amit akarok, mert ha belepusztul, akkor is hallgatni fog. Azt is elég nehezen tudom elfogadni, hogy nem hallgat rám, mert kurvára nincs megszokva, de az, hogy még közbe óbégat, nah az, már erősen veri a biztostitkot nálam. Miután elmondtam mindent, elveszem a kezemet, s az ajkammal találhatja szembe magát. Finomkodásnak semmi helye nincsen. Érzem a vágyat, melyet a harapásom váltott ki belőle, de nem foglalkozom vele s inkább ellépek előle. Hogy nem e? Jó egy kicsit, de inkább távozom. Mint mondtam korábban s ahogy érezte is, baromság az egész. Léptem is egy párat a bejárat felé, de közben figyeltem a rezdüléseket, mellyel betöltötte a szobát. Megkért, hogy maradjak. Egy elégedett mosoly húzódik végig az ajkamon. Már mondtam neki nem is egyszer, hogy csak kérnie kell nem? Két lehetőség van. Az egyik, hogy elmegyek s hagyom hadd főjön a levében egy kicsit. Ami lehet azzal jár, hogy többet nem találkozunk, hiszen ki tudja elviselni ha faképnél hagyják? Vaaaaaagy letámadom s elveszem azt amit akarok, úgy ahogy akarom. Dominancia, hmmm hát igen, ez benne van a mindennapjaimba, de nem olyan formában ahogy most lehetne. Elég gyorsan átgondolom a lehetőségeket s izzik a vérem. Amint megtehetsz ma, azt ne halaszd holnapra, mondta a jó öreg tanítom.
Ezzel a gondolattal fordultam meg s két lépésben szeltem át a köztük lévő távolságot. Ismét a falnak nyomtam s megint csak nem finomodtam. Ajkam ismét az övén volt, s nyers erővel követeltem a csókját. Szinte belepusztultam annyira akartam, hogy visszacsókoljon. Amint megéreztem a szándékot az egyik kezem a dereka köré fonódott s egy határozott, erős mozdulattal húztam magamhoz, hogy érezzem a testét. Csak egy zavaró tényező van, még pedig a kezein lévő gipsz, bár én most teljesen figyelmen kívül tudom hagyni. A másik kezemet pedig a haja közé csúsztatóm egészen a tarkójáig, s amint megvan a megfelelő magasság, nemes egyszerűséggel húzom hátra, hogy a nyaka szabad legyen számomra. Csak annyira harapdálom a bőrét, hogy ne váljam bele a fogamat. A vágy, elemi ösztönnel száguld végig az ereimbe, s amikor a vágáshoz érek, mely még friss, selymes bőré, mérhetetlen késztetést érzek arra, hogy felszakítsam. Megkívántam a vérének ízét s ami kell el is veszem. Ott jobban beleharapok a nyakába, hogy a vére kiserkenjen, dehogy valóban célba érhessek, megszívóm a sérült felületet. A testem pedig tűzben ég, s most már alig van vér a fejembe, mert bizony ez az, ami igazán lázba hoz. Ha minden igaz, akkor sikerrel is járok, de ez mindjárt kiderül.
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Evelyn háza - Page 2 Dyodgn
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Re: Evelyn háza // Kedd Május 21, 2013 9:24 pm

Részemről; +17

*Az, hogy miből mi következik, már lényegtelen. Azonban azért mert én épp nem beszéltem róla, még nem jelenti azt, hogy nem vagyok hülye. Najó, ezt beismerem bármikor, de persze most nem erről szól a dolog. Igen, megfejeltem… nagy dolog, nem ismertem. Kapott egy kis fémet is… nagy kaland… mérges voltam, elakartam lökni és kicsit sem tetszett, hogy minden erőfeszítésem ellenére bele futottam akkor. No meg, ne felejtsük el, hogy erőszakos volt… amivel nincs probléma, ha nem lep meg közben. Sok olyan van, amire bár kerestem a magyarázatot és meg is találtam, de megtartottam magamnak. Ezek is oda tartoztak. *
- Valóban nem… * Hagytam annyiban a dolgot. Ámbár valószínűleg most is, csak mint bármikor máskor nem épp ugyan azért jutottunk erre a véleményre. S jelenleg édes mindegy, hogy miért is került erre sor és mi volt az, ami bennem erre jutatott.
De édes mindegy, hogy mit erősködik itt nekem, akkor sem fogok félni, még Tőle sem, hiába van az, hogy a ruhás szekrényembe is kicsi lenne neki. S bizony, ahogy nálam nem működik a megfélemlítés, úgy a „kuss a neved” című játék sem. Legalábbis egészen addig nem működik, míg be nem fogja a szám. Szó szerint… fogta volna inkább mással. Nah de nehogy már… Ahogy az Ő szemében ott volt nem is olyan rég a dühe tüze, úgy az enyémbe egy kis csalafintaság vegyült. Egy olyan fajta csillogás, ami sokat ígért… de semmi jót nem garantált, ahogy a tenyerén is érezte, hogy egy apró mosolyra húzódik a szám. Ám a következő pillanatban már belé is harapok a tenyerébe. S bizonyára, még ha a dühe el is nyomta a fájdalmát, abban biztos lehet, hogy bizony ez látszani fog egy ideig és ha mázlija van, vagy épp időben elrántja akkor csak pár napig. De ha megpróbál rászorítani jobban, hát csak megfelelő aláfekvést nyújtott ahhoz, hogy erősebben haraphassak rá a tenyerére és vérét véve sebek is legyenek rajta. Nem egy rossz gyerek vagyok, akit így elhallgattathat. Bár tény, egy gyereknek Bazsi láttán meg sem fordulna a fejében, hogy megmukkanjon. De milyen kár, hogy így nem halotta röpke suttogásom, hisz meg sem próbálkoztam vele és csak egy gondolat maradt az egész.
Minden egyes lépte, egy-egy pattanása volt a kissé hirtelen túlfűtött testemnek, ami épp a higgadtság felé söpörte. De nem a dac volt az, amely ezt tette… hanem amilyen gyorsan fellehetett szítani, olyan gyorsan is lehetett lehűteni. Az, hogy mi lett volna, ha elmegy… nem tudom. Már semmit sem tudok, ha róla van szó, azon kívül, hogy bosszant, idegesít és szabadulni akarok Tőle. Azonban ez nem megy, mivel olyankor is itt van mikor nincs. Minden egyes dobbanás szinte hosszúra nyúlt, egészen addig, míg meg nem láttam az önelégült vigyorát. A dühöm végig hullámzott a testemen, és ha fizikális testet ölthetett volna, az egész házat vitte volna az erejével. *
- Cseszd meg… * Szűrtem dühödten a fogaim között, ahogy észrevettem azt a vigyort. Hogy én ezt mennyire gyűlöltem. Egyszer… egyszer kérek és akkor is ez a reakció. Hát csoda ha nem teszem szinte soha? Ráadásul most még csak… De csak eddig jutottam a nagy őrjöngő gondolatokban mikor visszaindult és mintha egy mázsás kő zúgott volna le valahova a láthatatlan mélységbe. De megkönnyebbülni már nem volt időm, talán még pislogni sem, hogy jól látok-e, hisz nem adtam sokat annak, hogy marad… De már ismét a hátamon érzem a fal már nem annyira hűvös érintését, ajkaimon követelőző szenvedélyét. Most viszont… Ajkaim agresszíven tapadtak a másikéra, hogy kielégítsék azt a mohóságot, állatias ösztönt mely minden mozdulatából áradt. Nyelvem heves csapásai hívták táncra a másikat, ösztönözve, hergelve de mégis belevegyítve a saját dühödt vágyam, mely ismét, ám sokkal elemibben kerített hatalmába. Én komolyan mondom, ha most leáll törött kézzel, de akkor is megölöm. De ez volt az egyetlen éppkézláb gondolatom, hisz a következő pillanatban már éreztem a határozott ölelését, mellyel szinte magához préselt, de kicsit sem akartam szabadulni s már fogaim is beszálltak a csókba, olykor-olykor véletlen szándékossággal meg-meg marva a férfi ajkát, nyelvét. Kezem közénk szorulva pihent magának és ütemes lüktetésével adta a tudtomra, hogy Ő is létezik ám és nem kéne nyomorgatni, mert egy „kis” fájdalommal viszonozza a „kedvességet”. De ez sem érdekelt, csak az, hogy még többet akartam és nem épp elvenni, hanem adni. S remélem, hogy ez az ostoba érzés csakis azért van, mert épp amúgy sem tudnék elvenni semmit, és ha lekerül rólam a gipsz, akkor már elvenni akarok, ahogy mindig is valahol mélyen. A nyakamon érezve a meleg érintését ösztönösen szakadtam ki az ajkai közül és billentettem hátra a fejem, hogy az ujjai a tincseim közé furakodjon. Ugyan már, tudtam, hogy így a nyakam szabaddá lesz és abban csak bíztam, hogy nem hagyja ki a lehetőséget és leesik neki, hogy mit is szeretnék. Ujjai szorítása nem zavar, ahogy az sem, hogy látszólag ha akarnám sem tudnám vissza húzni a fejem, de talán azért mert nem is akartam. Szívem hevesebb ütemre kalapált, légzésem felgyorsult, ahogy megéreztem fogai apró marásait. Csípőmmel és ha lehetett volna a felsőtestemmel is, csak még közelebb nyomakodtam, egyenesen neki, ám a testem továbbra is akadályba ütközött. Ám kissé meg emeltem a mellkasom, hogy folytassa, hogy birtokba vegyen teljesen. Ám a lejjebb helyett, a sebet találta meg és én készségesen billentettem oldalra a fejem, tartó ujjai, tenyere között. Lapos- hisz igyekeztem szemmel tartani a másik mozdulatait –pillantásaimból szinte sütött a vágy, ahogy halkabb sikolyomban is a kéjes élvezet, elnyomva azt az apró fájdalmat, ami hangomba vegyült, mikor ráharapott. Fejem nem kaptam vissza, csak egy röpke pillanatra mozdult, ahogy kissé megemelve a vállaim is préseltem jobban az ajkaihoz. Nah most volt az a pont, hogy gyűlöltem, hogy használhatatlan a kezem, hisz… most volna az a pillanat, hogy csak erőszakosabban szorítanám magamhoz, lehetőséget sem nyújtva arra, hogy elhúzódjon vagy meggondolja magát. Az utolsó mozzanata az utolsó gátjaim, falaim is porig rombolta. Szívására egy nyögés szakadt fel az ajkaim közül miközben továbbra is szabadon hagyva számára a nyakam, vontam közelebb ajkaim B.B. nyakához. Hiába tartott, húzta a hajam, maximum eltehet emlékbe pár hajszálamat és megvuduzhat ha kedve szottyan. De ha csak nem akadályozta meg mindenképp, akkor a nyakát igyekeztem birtokba. Fogaim táncoltak a bőrén, ahogy mit sem törődve azzal, hogy mennyi és milyen nyomot hagyok rajta harapdálták, s utána mégis nyelvem apró simításai enyhítették a tettem. Így, vad, követelőző ösztöneimnek néma hangot adva, ami most nem csak tépni akart, hanem… gőzöm sincs, azonban mégis vegyült bele némi érzékiség is. S mi tagadás számomra az utóbbi furcsa volt, az már azonban nem, hogy ölem fájdalmasan lüktetet, de az mégis, hogy ennyire célirányosan Bazsiért. Nem, (most) nem elégedet volna meg mással. S az sem számított, hogy épp hol vagyunk. Hogy bármikor betoppanhat Rosa az édességgel, vagy lejöhet a testőr. Csak szabadulni akartam a gipszemtől, hogy teljesen az övé enyém lehessekn. Minden apró rezdülésem erről árulkodott, ahogy az ölem melege is.*
- Kérlek… *Nyögtem „fájdalmasan”, halkan bele a nyakába, vagy ha épp nem hagyta, hogy elérjem, akkor csak a levegőbe. Tessék, legyél boldog… kértem, de most már akkor add is meg, ha már elérted! Ja és igen, tudok én hallgatni... ha akarok, ez az ékes példája.*
Vissza az elejére Go down
Bognár Balázs
Vezető Testőr
Bognár Balázs

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 341
◯ IC REAG : 380
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Evelyn háza - Page 2 Iei050
Re: Evelyn háza // Szer. Május 22, 2013 5:35 pm

+ 18

A követelésem célba talál, mert megkapom, azt, amire vágyom, vagyis a csókot. Öröm vagy vágy? A kettő keveredése inkább az, mely tombol bennem. Kívánom és ez árad is belőlem. Eszemben sincs leállni vagy megállni közben. Csak a rezdülésére figyelek s a vágya illatára, mely egyre erősödik. Minden egyes harapása ég az ajkamon, s hullámként száguld végig a testemen, de nem mozdulok, csak akkor mikor a nyakát célzom meg. Nem kell hátra húznom a fejét, mert önként ajánlja fel, csinos testrészét. Én pedig ki is használom az alkalmat s rögtön harapdálni kezdem. Hallom és érzem is, hogy tetszik neki, s talán képes vagyok megadni azt, amire vágyik. A csípője jobban hozzám feszül s ezzel jobban érezheti, hogy az a bizonyos testrészem növésnek indult. Sejtem, hogy mit akar, de ne szaladjunk annyira előre, ezért a nyakán lévő sebet fedezem fel a nyelvemmel először, majd egy apró harapást is ejtek rajta. Kívánom a vérét, s mivel nincs nálam penge, így a leggyorsabb, hogy eme vágyam kielégítsem, sőt még meg is szívóm. A vérének íze pedig felrobban a számba. Annyira édes számomra, hogy szavakkal ki sem tudnám fejezni. A farkasom is tombolni kezd oda bent, hogy ennyi kevés. Azonban képes vagyok kezelni, s amennyire csak tudom elnyomom magamban, bár a vére miatt nem olyan egyszerű. Érzem, ahogy a szíve egyre hevesebben ver, s ha tudná, hogy az enyém is, biztosan meglepődne. Amint megérzem, hogy mozdulni szeretne a feje, engedek a szorításon s hagyom, hadd csináljon azt, ami a fejében motoszkál. Egy kicsit könnyebbé teszem neki a nyakam elérést azzal, hogy megbillentem, de a világért sem hagynám abba a vérének apró, határozott szívogatását. Olyan ez mintha mézet csepegtetnének valakinek a szájába. Lassan felborzol, legalább is bennem ez a hatás van. A harapdálásai nagyon is jól esnek, s mi sem bizonyítja jobban, minthogy a hideg futkos a hátamon, de ez a borzongás a pozitív kategóriába sorolható. Abszolút nem érdekel, hogy milyen erősen harapdál, mármint az igen, hiszen az váltja ki bennem a szenvedélyt. Az azonban nem, hogy lesz e nyoma, hiszen gyorsan be fog gyógyulni, de ha nem lennék farkas akkor sem hiszem, hogy foglalkoznék vele, mert ez a kis „kellemetlenség” simán megéri. Érzem, hogy mit akar s én megadom neki, amit kér....de nem most!
A kérésre egy apró mosoly keletkezik az arcomon, de ez inkább kéjes mintsem elégedett. A hangja most a legkellemesebb, s ha ezt tudom, akkor lehet, hamarabb megteszem, amit kell. Valszeg nem, de ezt most hagyjuk. A fejemet lejjebb vonom a testén, s így már a kulcsoltjához érkezem. A fogam viselkedik most ujjként, s simítom végig a bőrét.
- Mond ki...... Hallani akarom!
Nyögöm a melle közé. Nem parancs, a hangomban nincs az a nyers erő, mely a mozdulataimban igen. vagy amit általában megszokhatott. Inkább a sóvárgás dominál most bennem. Hallani akarom, hogy mit szeretne, bár a mozdulatai elárulják. Azonban tényleg tetszik a hangja és hergel is, ez a hanglejtés. Mondhat bármit ilyen hangon szerintem. Azonban addig nem teszek semmit, míg ki nem mondja azt, amit szeretne. Oké, most hazudtam, mert a kezemet elvonom a derekáról s a combja alá nyúlok, hogy a lábát magam köré tudjam fonni. A ruhája pedig, mivel fel van vágva, simán engedi. Ha még nem mondta, amit szeretnék, akkor a fejemet elvonom a mellétől s az alsó ajkamba harapva nézek a szemeibe. A vágy ott tombol a tekintetem. Egy percre sem fordul meg a fejembe, hogy talán azt akarja álljak meg, hiszen a testéből nem ez sugárzik. A másik kezem pedig felmászik egészen a ruhája tetejére, ahol a masni van, s csak játszadozom vele, úgy, hogy egy kicsit meghúzom. Nem akarom, hogy kibomoljon. Ez is csak azt támasztja alá, hogy várok, azokra a bizonyos szavakra.
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Evelyn háza - Page 2 Dyodgn
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Re: Evelyn háza // Szer. Május 22, 2013 6:45 pm

*A segítsége valahol mélyen egy halvány mosolyt csalt az ajkaimra, hisz most teljesen mással voltam elfoglalva ahhoz, hogy teljesen felülkerekedjen rajtam a dolog öröme. Mely szimplán abból fakadt, hogy örültem a tettének, hogy nem akart ellenkezni, hogy hagyta. Ki is élveztem minden egyes pillanatát, apró nyomokat, vöröslő foltokat hagyva magam után. Szép lassan kizárva a külvilágot, a jelent és minden apró rezdülést. Egy dolog létezik, az pedig a most és a számomra kényeztetőnek minősülő tettei a másiknak. Kínzó fogai, nyelve apró csapásai mely folyamatosan halad a sebre és onnan tova a csontjaimhoz. Egy várakozó sóhaj szakad fel belőlem, majd pedig a kérésem, mely engem lep meg a leginkább, de ezzel majd később foglalkozom. Az édes karcolásra, csak a testem remeg bele, szinte minden porcikámat életre keltve. De Én magam nem állok meg, egészen addig míg szavait nem hallom. Persze hallom a kérést a hangjában, amelyet eleddig nem hallottam. De… szavak helyett inkább csak folytattam nyaka kínzását, hisz, csak ez maradt, tekintve, hogy nem vehetem le a felsőjét, mert nem tudom. Pedig… olyan szívesen megtenném. Combom érintésére kissé megmerevedek, de csak egy röpke pillanat az egész, míg némi feszültség kerekedik bennem felül. Azonban olyan röpke ez a pillanat, hogy a lábaim már szinte engedelmeskedve engednek a tartó ujjaknak, ahogy a másik csípője köré fonódnak és egy magamhoz mérten erős, határozott szorítással vonom még jobban magamhoz s ezzel Ő még jobban présel a falhoz. Azonban ajkai abbahagyják az édes kínzást és pislogva lesem, hogy most mégis mi baja. Halványan vonom fel a szemöldököm kérdőn, mikor eljut a tudatomig azon a nehéz felhőn át, hogy mégis mire vár. *
- És még Én beszélek sokat és nem tudom, hogy mikor kell befogni? * Kérdeztem szinte suttogva, karcos hangon, azonban kéjtől, sóvárgó vágytól csillogó tekintetem, mely eddig szinte perzselhette a másikat kissé keményebb lesz. Én mondtam, hogy amit könnyen fel lehet szítani azt le is lehet rombolni. A testem bár még mindig lüktetett, de már nem olyan hevesen, mint a kérése előtt. De hát tehetek én arról, hogy pont most érzett eszméletlen késztetést arra, hogy beszéljen.*
- Pontosan tudod, hogy mit akarok. Tedd, vagy ne tedd, de ne játssz Szépfiú. Én nem fogok könyörögni azért, hogy megkapjalak. * Jó, részben kimondtam, hogy mit szeretnék, de akkor is! Velem itt ne játszadozzon, mert ha jól leszek esküszöm kiherélem. Nem egy bábú vagyok, amit úgy pakol ahogy akar, vagy félrerak ha meggondolja magát vagy megunja a dolgot. Még ha az ujjai nyomával, marásával jár is, lábam elvonom a dereka körül és ismét a földre helyezem. S tekintetem a lépcsőre siklik.*
- Ha eltudod fogadni, hogy nem ugrálok neked és sem most, sem a későbbiekben nem fogok könyörögni, talán fel kéne menni. * Rosa bármikor megérkezhet és erre a ház előtt elhaladt autó a legjobb figyelmeztető dolog. Kissé a csípőmmel lököm odébb és…

Ha hagyta, hogy elmenjek, akkor egyenesen a lépcső felé vettem az irányt, felsétálva az emeletre a szobámat megtalálva. Nem kellett kinyitni az ajtót, hisz nyitva volt. Testem továbbra is lángolt, de már közel sem olyan hévvel mint eleddig. S ha követett a másik, akkor amint belépet löktem be az ajtót mögötte és testemmel szorítottam az ajtónak, ahogy kissé lábujjhegyre állva – a fene azt a colos mivoltát – tapadtam az ajkaira, kissé beszorítva. Így nem vette észre, azonban a szobám (lásd. kép) vidám színeit egyetlen dolog torzította. Az ágyammal szemben volt egy gyakorló fabábú, amelyen vékony hasítékok éktelenkedtek. Ha unatkozom, ebbe szoktam dobálni a pengéim az ágyból, kényelmesen. Mellette pedig egy asztal, amelyen a már korábban látott pengéim helyezkedtek el, központi helyen, vörös bársonyon a kard, mely akkor annyira elnyerte a tetszését. De ezek most nem érdekeltek…
Ha nem jött utánam, akkor csak bedőltem az ágyba és szemeim lehunyva igyekeztem lehűteni magam és vártam, hogy mikor veszi át a vágyam lüktetését a karjaim fájdalmas dobbanásai s csillapodik szívem heves üteme is, mely szinte csak tovább sóvárgott. De velem, akkor sem játszhat senki. Nem csak Ő, mástól sem viselem el. Pláne nem, ha ilyen mocskosul teszi.

Ha nem sikerült szabadulnom, akkor még mindig lent álltam vele szemben és csak határozottan néztem továbbra is. Nem lesz egyszerű dolga ismét a vágyam szítani. De lássuk be, elcseszte. Miért kell neki beszélni? Olyat kérni, ami nyilvánvaló? Kértem én, hogy Ő tegye? Nem, nem, nem. Nem kértem semmit… csak a testem sikoltott, de az szüntelen. Azonban tudtam, hogy hamar elmúlik ez is.
- Megvárjuk még felkel a Hold vagy haladunk is valamerre? Lassan be kéne vennem a gyógyszereim, azoktól meg elalszok. * Kérdeztem cinikusan. Bár tény, hogy a gyógyszereim már reggel be kellett volna vennem, de mivel nem ettem, így nem tettem. Ugyanis nem akartam szét cseszni a gyomrom. Annyit nem ért… inkább fájjon, mintsem, hogy hosszabb távon bajom legyen. Bár tény, hogy a gyulladás csökkentőm nem ártana és több haszna volna. Milyen mázli, hogy Balázs nem tudja, hogy már megint hanyag voltam és nem szedtem be azokat a vackokat. De hát istenem… nem kell nekem semmilyen drog. S ezek is azok… az álmaim meg… azokat hagyjuk. Tekintetem fokozatosan hűlt ki a szenvedély hiányától, már ha nem tett semmit. De majd kiderül, hogy mi lesz.
Vissza az elejére Go down
Bognár Balázs
Vezető Testőr
Bognár Balázs

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 341
◯ IC REAG : 380
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Evelyn háza - Page 2 Iei050
Re: Evelyn háza // Szer. Május 22, 2013 8:34 pm

+ 18

Várok, hogy kimondja, amit hallani akarok, hogy ezzel is tovább fokozza a vágyat, s csak ezért csinálom, azt a kis játékot a ruhájával és vonom el a fejemet is kívánatos testéről. Azonban nem azt kapom amit szeretnék s én is felhúzom kérdőn a szemöldökömet. Hogy ez most mi? Nem szólók egy szót sem, csak nézem a szemeit. Most tényleg nem tudom, hogy mit tettem ezért várok, hogy ezt jobban kifejtse, amit meg is tesz. Nem kicsit ért félre s ez tisztán látszik a szavaiból, de akkor világosítsuk fel.
- Teljesen félre értesz, nem játszok és meg sem fordult a fejembe, hogy könyörögj. Minek nézel Te engem?
Sért és a vágy egyre jobban csillapodik bennem iránta, helyét valami teljesen más érzés kezdi átvenni, s ha ezt tovább folytatja, akkor olyan gyorsan józanodok ki, mint még soha
- Pusztán csak izgat a hangszíned.
Adom meg neki a rém egyszerű választ s mivel nem szőke biztosan leesik a tantusz. Nem azt mondtam, hogy órákat beszéljen közbe, de pár szó szerintem simán bele fér, vagyis nálam. Mindenkinek meg van a heppje ha úgy tetszik, hát nekem ez és akkor még elő sem álltam azzal, hogy a hangjával irányítson közbe. Kíváncsian várom, hogy erre mit lép. Mikor a lábát akarja elvonni, engedem neki. Most nem érzek semmit, ami a testéből árad, mármint valami reakciót erre. Ha nem hát nem én aztán nem erőltetek semmit. A levegőt próbálom bejuttatni, mert nekem nem úgy megy, hogy arrébb másztam és már kókad is. Követem a tekintete vonalát, s egy kicsit azért megnyugszom, talán nem leszek kivágva, bár ebben mellette, soha nem lehetek biztos. Azt nem tudom, hogy ezek után elhangzott e, a mondat a szájából vagy nem. Természetesen engedem, hogy arrébb menjen, s hogy ezt pont egy csípő dobással kötötte össze, hát én nem bánom. Gondolom egyenesen meg is indulunk s én követem. Egy szót sem szólók csak átlépek a küszöbön, de nincs időm szétnézni, mert letámad. Természetesen lejjebb hajolok, hogy elérje az ajkamat. Nem érdekel, milyen szobája van, mert jelenleg mással vagyok elfoglalva. Az ajtónak préselődöm, de csak azért , mert ha nem teszem, akkor megpróbál keresztül menni rajtam. Szóval hátrébb lépek s a kilincs nyomja a bordámat, de nem foglalkozom vele. Mind a két kezemet köré fonom s erősen magamhoz szorítom. Vad táncra hívom, a nyelvét s azok a harapdálások sem maradhatnak el. Nem nehéz a vágyamat újra felkorbácsolnia, ezt nem tagadom. Kiélvezem minden egyes percét, de most már itt az idő, hogy a tettek mezejére lépjünk, ezért megemelem, s pár lépésben szelem át az ágy és az ajtó között lévő távolságot. Amint földet ér, tök egyszerűen tépem le róla a ruhát, majd a rögzítő kendőnek is ez lesz a sorsa. Az ajkait pedig közben nem eresztem. A pólóm a következő ruhadarab, ami repül, de azt nem tépem le, hanem keresztül húzom a fejemen, s csak most eresztem el a testét és a puha testrészét is egyszerre. Nem lököm az ágyra, csak végig járatom a tekintetemet a testén s az övemet kezdem el babrálni vagyis kicsatolni, hogy megtudjak szabadulni a nadrágomtól. Ha figyelmes, akkor egy forradást kandikál ki a még rajtam lévő nadrágból. Elég régen szereztem, egész pontosan akkor mikor beharaptak s azóta is ott „díszeleg.” Nem tudom, hogy miért nem tűnt el s mikor találkoztam azzal, aki ezt tette velem, akkor nem az volt a legfontosabb, hogy ezt megkérdezzem. Ez van. Amint letolom a nadrágomat, már tisztán látszik a forradás, mely kb 1 centi hosszú és kereszti irányban van. A vágy pedig csillog a szemembe. Csillog? Annál azért erősebb.

Ha az ágyon van, akkor fölé mászok s ismét a nyakát célzom meg, de nem töltök el ott sok időt, mert inkább lejjebb mennék már, ezért a mellbimbójával kezdek el játszani az ajkammal, majd a fogammal s meg is szívóm azt, már ha hagyja is és ez a póz. A két karomon kell most támaszkodnom, így nem érek hozzá, máshol vagy éppen máshogy.
Ha pedig még mindig áll, akkor is megtalálom a nyakát s miközben játszadozom az egyik kezem a fenekére siklik, melybe erősen bele „kapaszkodom” olykor s miután elégnek érzem a nyakán, kulcs csontján való játszadozást, testemmel kényszerítem az ágynak s mászok a testén lejjebb és lejjebb.
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Evelyn háza - Page 2 Dyodgn
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Re: Evelyn háza // Szer. Május 22, 2013 9:45 pm

+18

*Nah azt inkább hagyjuk, hogy minek nézem, hogy minek akarom látni és hogy, mivel álltatom magam nap mint nap. Szóval így erre a kérdésre nem is feleltem. Pont most nem hiányzott az, hogy hosszasan eszmét cseréljünk, mert annak nem lesz jó vége. Majd utána, ha még mindig akarja hallani, hogy minek nézem. Szóval csendesen haraptam az ajkaimba és vártam a folytatást, már ha volt és volt. Szóval akár ezen felül is kerekedhetnék, de a következő szavaira összeszűkül a tekintetem kissé. Nem, nem kell fogalom magyarázni, tökéletesen értem, hogy mire mondja vagyis, hogy miért. Ámbár régen rossz, ha a hangom az ami izgatja és nem én magam. De… mitbánomén már, hogy mi az, ami erre készteti. Csak… tegye a dolgát, mint férfi. Szóval ezt is szó nélkül hagytam és inkább a lényegre koncentráltam, arra, hogy biztonságos környezetbe jussunk, ahol a kutya sem nyithatna ránk. Vagyis nyithatna… de nem fognak. Aki megtehetné, az nincs itthon és aszem Ő azzal a lendülettel ki is fordulna. Szóval mindegyis.
A szobába érve azonban, kicsit sem teketóriázok. Nincs miért. Nekem nincs szükségem a körítésre, az ostoba, hazug szavakra, a lágy cirógatásokra. Sőt… ezekre maximum aludni vagyok képes, de tény, hogy hasznos, mert úgy mint a bunda. Legalábbis az elején… De mint nőnek nem erre van szükségem, hanem pontosan arra a nyers szenvedélyre, mellyel birtokba veszem az ajkait és találom szembe magam. Az ösztön az, mely arra késztett, hogy ezt tegyem. Ő késztet az közben minden másra is, de mivel a kezem használhatatlan, kénytelen vagyok beérni a fogaim marásával. S csak akkor veszem észre, hogy egyik mozzanatom erélyesebb volt, mikor a nyelvemen érzem a vére ízét. Nem tudom miért – bár azt igen, hogy mióta -, de a vér valahogy megvadít. Ösztönösen mozdítanám a kezem, amiből csak egy fájdalmas nyögés lesz, mely az ajkai közé száll tova. Ahogy megemel, lábaim a dereka köré fonódnak, amolyan biztonságérzetet adva, amire semmi szükségem nem volt, de csak tovább kínzom az ajkait, olykor-olykor elcsípve a nyelvét játékosan egy-egy pillanatra. A vágyam már nem csak minket ölel körbe, hanem szinte fojtogatva tölti be az egész szobát. Lábam földet ér és az anyag halk surrogását követve, a kezem kissé lejjebb „esik”, ameddig engedi a gipsz, előrébb lépve préselem csupasz testem a férfi felsőtestének, ahogy megszabadult a pólójától. Én ugyan nem mászok be az ágyba. Valahogy sokkal jobban foglalkoztat az, hogy mellizmait lepjem el, „apró „ harapásokkal. Csak fútólag veszem észre a heget. Azonban megjegyzést nem teszek és nem is kérdezek. Egyrészt, nincs itt az ideje. Másrészt meg, csak Tőle függ, hogy mennyire figyelmesen szemléli a testem. Hisz, apró, hegek torzítják itt-ott, melyek halványak és mutatják, hogy évek teltek el a szerzése óta. S ha látott már műtét utáni hegeket, akkor talán azt is látja, hogy ezek sebész kezei által hagyott apró forradások. A „kómámban” apám döntött helyettem. Összekaszabolt testem, mellyel elő kerültem az elrablásom után plasztikai sebész alá dugta, hogy ne szembesüljek vele. Ámbár, legalább annyi esze volt, hogy nem „javítatott” semmit rajtam, mindössze csak a csúnya nyomokat tüntették el. De ezeken kívül a csípőm vonalában akadt egy 3 centis recés heg, amely penge okozta és azt is akkoriban szereztem. No meg pár sima felületű, de apróbb. Ahogy ilyen halvány nyomok a combomon is akadtak. De csak az egyik volt feltűnő, mely szúrás nyoma volt. Van ez így… a korrekció nem az én művem, azonban nem is tehettem ellene semmit. Bár valószínűleg magam is megtettem volna ébredés után, hisz annyi csúnya vágással, mellyel szembesültem évekkel később… nem hogy táncos nem lehettem volna, de még csak nő sem.
Balázs szándékára csak oldalra biccentem a fejem, hogy könnyedén tehesse amit akar. Érzem tenyere simitását, ahogy a markolására nemhogy hátra, hanem még inkább előre próbálok lépni, szorosan hozzá. De lépésre késztet visszafelé és a másodiknál már az ágyon kötök ki, s csak remélem, hogy jön utánam. S ha jött, akkor hosszú combjaim tűzöm köré. Nemes egyszerűsséggel úgy helyezkedve, hogy ölem az övének feszüljön. Támaszkodik, azonban a lábaim erősen vonják magamhoz közelebb. A-a… most, nincs helye játéknak. Legalábbis az én szememben nincs. Már így is eléggé kívánom ahhoz, hogy ne állja semmi sem útját.*
- Akarlak B.B. * Suttogom a fülébe, úgy, hogy hiába játszadozott a mellemen és bizony kissé megemeltem a felsőtestem közben, hogy elérjem a fülét. S szavaim végeztével finoman harapjak bele a fülcimpájába. Nem tudtam, hogy mit akar… hogy mit szeretne, hisz nem ismertem. De azt igen, hogy én kérlelhetetlenül őt. S annyira sürgető vággyal, hogy nem akartam, hogy játszadozzon. Azt meg már csak reméltem, hogy nem nagyon szórakozik a párnákkal. Ciki lenne, ha bele nyúlna az egyik tőrbe, mely mindig ott pihen. Ölem kissé hozzá dörgöltem, ahogy a pillanatnyi harapásom után visszahanyatlottam. Kezem magam mellett pihen békésen a gipsszel. Barna izzó tekintetem pedig a másikét kutatta. Látni akartam, hogy milyen neki… látni az arcán, hogy mit vállt ki belőle az, amikor megkap. Hisz bár elmondtam, hogy mit szeretnék, de nem csak feküdtem mint egy hülye. Bár a kezem használni nem tudtam, csókjaitól duzzadt ajkaim is pihentek, attól még a lábammal folyamatosan próbáltam magamhoz és egyúttal magamba vonni a másikat, csípőmmel rásegítve, hogy megtaláljuk a megfelelő utat. Ám ha megvolt sem finomkodtam akár a segítségével, akár nem, de csak egy egyszerű, határozott mozdulattal rántottam magamba a lábaimmal. Már ha persze hagyta a dolgot és nem voltak más igényei, vagy nem akart a végsőkig feszíteni…
Vissza az elejére Go down
Bognár Balázs
Vezető Testőr
Bognár Balázs

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 341
◯ IC REAG : 380
Evelyn háza - Page 2 Jkh91u
Evelyn háza - Page 2 Iei050
Re: Evelyn háza // Szer. Május 22, 2013 10:35 pm

+ 18

Nem, már nem kell játszani, hiszen tisztán érzem a másik felfűtött buja illatát mely teljesen körül ölel. A testén lévő forradások engem nem zavarnak, s most nem ez a legalkalmasabb idő, hogy kérdezzek bármit is. Egyébként sem tudnék egy normális mondatott összerakni, hiszen a vér mely az ereimbe pumpál, már szinte csak egy részembe összpontosul. Az alsó nadrágom pedig most már elég kicsinek bizonyul, hiszen már-már fájdalmasan feszít a kéj rudam, s a teste forróságát követeli, melyet szeretne már teljesen birtokba venni. Azonban nem ismerem a másikat és nem tudom mennyi szükséges neki, ahhoz, hogy könnyen betudjon fogadni. Persze nemes egyszerűséggel hatolhatnék bele úgy, hogy erre nem figyelek, de még is csak most vagyunk együtt először, s ha már itt kötöttünk ki, akkor szeretném, ha jó lenne neki is. Ámbár meg kell jegyeznem a torkából felszökő hangokból tudom, hogy jó úton járunk. Minden egyes harapást kiélvezek, melyet a testemen visz végbe s mikor az ágyra huppan, megyek utána. A szavai pedig még jobban korbácsolnak s a húzása, melyet a csinos lábaival végez egyértelmű jelzés még számomra is, hogy mi a következő lépés, ezért csak egy kézen támaszkodom meg addig, míg lehúzom a nadrágomat. Hát bokszerben elég nehéz bedugni bármit is, bár nem lehetetlen, de most ezt inkább kihagynám. Azonban a bugyitól nem szabadítom meg, hanem félre húzom azt, hogy ne zavarjon. Most érzem igazán, hogy mennyire nedves és nem lesz gond a behatolással. A tekintetük összekapcsolódik, s ugyan azt látom a szemeiben, mint amit belül érzek. Akarom Őt nem is kicsit és nem csak erre az estére. Egy erőteljes lökéssel kerülök belé s elég szűk ahhoz, hogy egy hang hagyja el a torkomat, jelezve mennyire is jó a forrósága. Mozogni kezdek benne. Pár lökésem nem olyan erős, hiszen azért be kell járatni a kéjbarlangot, de utána egyre gyorsul és erősödnek is a lökések. Biztos vagyok benne, hogy nem kedveli azt az érzéki lassú szexet mint sok nő. Nos, ezért is vagyok vele, mert azt én sem kedvelem. Egyre több hang szabadul fel a torkomba s közben a nyakát harapdálom elég közel a sebéhez. Csak most tudatosul bennem, hogy nem is olyan régen a véremet vette, de a vágy melyet azzal a harapással váltott ki olyan elsöprő volt, hogy fel sem fogtam mit történt. Előfordul. Azonban én is arra pályázok, hogy ismét a vérét vegyem, így mikor még jobban bele lendülök ismét a vágást találom meg, melyet ismét megszívok. Ahogy az izé és a mozgás okozta öröm párosul, az olyan mintha a fellegekbe járnék, de nem teljesen úgy, hogy a katarzis bekövetkezzen. A véres ajkamat nyomom az övére s az egyik kezemet a párnája alá csuszatatom két lökés között. Egyszer mondta, hogy ott tart pengét, amit meg is keresek, de még nem veszem elő, csak ha hallom és érzem is a másikat alattam. Amikor úgy érzem, hogy eljön a megfelelő pillanat, akkor elő veszem, s mivel már van egy vágás a melle közelében, ezért én a másik oldalt célzom meg. Az élét lassan kezdem el hozzá nyomni, most ügyelek az erőmre, hogy tényleg csak a vörös nedű serkenjen ki s kárt ne tegyek benne. Amint ez megtörténik, már vonom is oda az ajkamat, hiszen vele mozgok és annyira vagyok távol a dologtól, mint a másik. Ismét megízlelem a vérét, de most sokkal nagyobb dózisba jut a szervezetembe s ez elég ahhoz, hogy nagyon közel járjak a csúcshoz. A szív verésem olyan szapora lesz, hogy simán kiakadnak az EKG. Rá nézek, mert kíváncsi vagyok az arcára s érzékelem, hogy merre jár jelen pillanatban. Természetesen tudom magamat tartani, ha a lökéseim még nem sodortál az élvezet felé. Azonban ha arra jár, akkor még állatiasabb leszek, s ha sikerült neki, akkor nem tartogatom, a magvaimat másnak s belé eresztem ami kijön belőlem. Egy hangos kéjes hang szakad fel a torkomból, mely sokkal mélyebb s vadabb is mint a beszéd hangom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Evelyn háza //

Vissza az elejére Go down
 

Evelyn háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Zoe háza
» Ian háza
» Gas háza
» Aiyana háza
» Fenrir háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek-