KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Ma 6:05 pm-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 8:44 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Aug. 02, 2024 6:05 pm
írta  William Douglas Csüt. Aug. 01, 2024 9:11 pm
írta  Rebecca Morgan Csüt. Aug. 01, 2024 12:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Catherine Benedict Hétf. Júl. 29, 2024 12:15 pm
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Theodora Zoe Morano
Közös helyiségek - Page 5 I_vote_lcapKözös helyiségek - Page 5 I_voting_barKözös helyiségek - Page 5 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Közös helyiségek - Page 5 I_vote_lcapKözös helyiségek - Page 5 I_voting_barKözös helyiségek - Page 5 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Közös helyiségek - Page 5 I_vote_lcapKözös helyiségek - Page 5 I_voting_barKözös helyiségek - Page 5 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Közös helyiségek - Page 5 I_vote_lcapKözös helyiségek - Page 5 I_voting_barKözös helyiségek - Page 5 I_vote_rcap 
William Douglas
Közös helyiségek - Page 5 I_vote_lcapKözös helyiségek - Page 5 I_voting_barKözös helyiségek - Page 5 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Közös helyiségek - Page 5 I_vote_lcapKözös helyiségek - Page 5 I_voting_barKözös helyiségek - Page 5 I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Közös helyiségek - Page 5 I_vote_lcapKözös helyiségek - Page 5 I_voting_barKözös helyiségek - Page 5 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Közös helyiségek - Page 5 I_vote_lcapKözös helyiségek - Page 5 I_voting_barKözös helyiségek - Page 5 I_vote_rcap 

Megosztás

Közös helyiségek - Page 5 Empty
 

 Közös helyiségek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7321
◯ IC REAG : 8928
Közös helyiségek // Vas. Május 12, 2013 1:57 pm

First topic message reminder :

Közös helyiségek - Page 5 4416541_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Alignak összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 04, 2015 4:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Közös helyiségek - Page 5 Empty
Közös helyiségek - Page 5 Empty
Közös helyiségek - Page 5 Empty
SzerzőÜzenet
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Közös helyiségek - Page 5 Iei050
Közös helyiségek - Page 5 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Közös helyiségek - Page 5 Fdc5tz
Közös helyiségek - Page 5 Dgp3lk
Közös helyiségek - Page 5 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Közös helyiségek - Page 5 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Közös helyiségek // Kedd Jún. 09, 2015 2:41 pm

- Rendben, majd megbeszélem vele.
A hétvége mindenkinek könnyebben összehozható, ez kétségtelen, bár még mindig izgulok, hogy mi lesz, ha találkoznak, de mivel Panda is rágja a fülem, és immár Connor is, azt hiszem, jobb lesz, ha beadom a derekam. Két oldalról érkező támadásokat úgysem vagyok képes visszaverni, ahhoz egyébként is túlságosan szeretem őket, hogy nemet tudjak mondani. A vacsi úgy tűnik hármasban nem nyerő, a strandot is megtorpedózza, oda kénytelen leszek akkor barátnőstül járni.
- Pedig a mindent a szemnek, semmit a kéznek is tartogat bizonyos kellemesen bizsergető érzéseket.
Na jó, igazából én sem biztos, hogy jól viselném, most is alig bírtam leállni, nem igazán tudom, hogyan viselném ezt a melegben egy strandon. Mondjuk, nem is vagyok egy nagy szám bikiniben szerintem, de ezen most nem állok neki pörögni. Miközben agyalok, eljátszadozom a hátán az ujjaimmal, legalább a bőrét hagy érintsem, ha már igazából minden mástól hajlamos elgurulni a gyógyszerünk, nem szépítem, az enyém is. Eddig is tudtam, hogy nem éppen ajánlatos ilyesmibe belemásznunk, de most már aztán pláne biztos vagyok benne. Kész szerencse, hogy nem vagyok egy türelmetlen lélek, idővel meg fogjuk oldani ezt is, csak ki kell várni. Könnyű mondjuk ezt bizonygatni, de úgy vagyok vele, hogy eddig is ment, eztán is fog.
- Golf? Téged vonzanak az ilyen úri sportok? Amúgy játszottam már, bár attól nem félek, hogy unatkoznék közben kettőtök mellett. Meg elég szép helyen van a country club, csak a teniszpálya közelébe ne menjünk, mert abban halálosan béna vagyok.
Elvigyorodom, ahogy visszaemlékszem, mit össze bénáztam, mikor megjelent Payne meg Hunter, szerintem ha nem jönnek, maximum akkor álltam volna fel a földről, ha kifogy a labda a gépből.
- A kisvasúton még úgysem voltam, szóval jöhet az is, látod, máris van miből válogatni. A paintballban lehet meglepetés okoznék, lévén megtanultam lőni, szóval jó a célzókám.
Kacsintok, s persze, hogy én is nevetek, egy darabig csak vigyorogva nézek rá, majd úgy döntök, hogy szerintem nem ciki, ha egy lányt érdekel az ilyesmi, pláne nem akkor, hogyha ezzel örömet okozok neki. Az előző jelenetsor után szerintem ráfér.
- Hát taníts!
Mondom végül, kíváncsian figyelve a reakcióit rá, de gondolom, tetszeni fog neki a dolog, elvégre eléggé rá van pörögve a játékokra, akkor meg már értsem is, hogy éppen miért nem veszi fel a telefont, vagy reagál órákkal később egy-egy sms-re. Én sosem voltam az ilyenek rabja, ez tény, egy könyv előbb köt le órákra, vagy épp valami szirupos maszlag, de attól még nagyon szívesen kipróbálom.
- Oké, akkor vacsi ketten, az amúgy is romantikusabb.
Meg meghittebb, és azt hiszem, szükségünk is van az ilyen pillanatokra, hogy legyen miből táplálkoznunk, ha esetleg túlságosan nehéznek bizonyulni idővel a helyzet. A vállára fektettem az állam, és egy darabig csak figyeltem az arcát, békés, elégedett mosoly pihent az arcomon, és a történtek ellenére is boldognak éreztem magam. Connor volt az én Pandám fiúban, rendkívül szerencsés vagyok, hogy az életem részei ők ketten. Egyébként meg nagyon örültem, hogy képesek voltunk ezt az egészet viszonylag könnyedén elsimítani, ez reményt adott, hogy meg fogjuk oldani, bármi is jöjjön.
Nemsokára azonban elindultam hazafelé, hacsak nem kapott a javaslatomon, hogy tanítson meg Mortalozni, mert akkor maradtam, és volt is mivel elütni az időt.

//Köszönöm szépen! Közös helyiségek - Page 5 3165133712 <33//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7321
◯ IC REAG : 8928
Re: Közös helyiségek // Kedd Jún. 09, 2015 2:46 pm

Közös helyiségek - Page 5 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Közös helyiségek //

Vissza az elejére Go down
 

Közös helyiségek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Közös Helyiségek
» Közös helyiségek
» Közös helyiségek
» Közös helyiségek
» Közös helyiségek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek :: Faye & Connor háza-