KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Michelle Tedrow Csüt. Okt. 03, 2024 1:23 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 29, 2024 10:25 pm
írta  Egon Candvelon Vas. Szept. 29, 2024 3:01 pm
írta  Bruno Manzano Vas. Szept. 29, 2024 11:25 am
írta  Jackson Carter Vas. Szept. 29, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
Bruno Manzano
Naomi bérlakása - Page 3 I_vote_lcapNaomi bérlakása - Page 3 I_voting_barNaomi bérlakása - Page 3 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Naomi bérlakása - Page 3 I_vote_lcapNaomi bérlakása - Page 3 I_voting_barNaomi bérlakása - Page 3 I_vote_rcap 
Michelle Tedrow
Naomi bérlakása - Page 3 I_vote_lcapNaomi bérlakása - Page 3 I_voting_barNaomi bérlakása - Page 3 I_vote_rcap 

Megosztás

Naomi bérlakása - Page 3 Empty
 

 Naomi bérlakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Naomi bérlakása // Szomb. Júl. 20, 2013 10:13 am

First topic message reminder :

Naomi bérlakása - Page 3 Lakas_1_20111019_1449123489_www.kepfeltoltes.hu_

Naomi bérlakása - Page 3 H_l__www.kepfeltoltes.hu_

Naomi bérlakása - Page 3 F_rd__www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
Naomi bérlakása - Page 3 Empty
SzerzőÜzenet
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Naomi bérlakása - Page 3 Iei050
Naomi bérlakása - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Naomi bérlakása - Page 3 Fdc5tz
Naomi bérlakása - Page 3 Dgp3lk
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Naomi bérlakása - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Naomi bérlakása // Hétf. Dec. 29, 2014 11:50 pm

- Szerintem meg pont hogy meg akar, csak van józan esze.
Jegyzem meg csendesen, az önző dolgot nem értem, én nem tartom annak, de nekem nem is olyan a viszonyom vele, mint Diminek, így hát aligha lehet arról szó, hogy képes lehetek annak valójában átérezni a kapcsolatuk milyenségét.
- Nem ismerem ezt a dalt, és bár kötve hiszem, hogy ez megnyugtatna, de szerintem részegen őszintébb a nagy átlag. Van aki címeres ökör lesz, vagy épp a kettő együtt, de hazudni önkontroll hiányában elég nehéz.
Nem ítélem el Dimitrist, és meglehet, ezzel szembeköpöm a barátságunkat, de nem vagyok képes rá, én sem akarnám, hogy rosszat gondoljon Connorról, ha esetleg majd kellemetlen irányba fordulnak a dolgaink.
- Mi? Hogy vonzódsz hozzá? Ezzel szerinted mégis mi a baj? Ennyi erővel engem már Kínáig kellett volna repíteniük, hiszen egy vérfarkassal találkozgatok. Nem hinném, hogy le fog adni, de ha mégis, akkor… azt hiszem, könnyebb lenne egy kicsit, nem látnád olyan gyakran.
Meglehet, hogy most nem fog szeretni ezen szavaim miatt, de vannak dolgok, amiket egyszerűen ki kell mondani, különben sosem lépünk túl életünk egy bizonyos szakaszán. Szerintem még nála is jobban vágyom arra, hogy összejöjjön ez az egész köztük, de nem táplálhatom hiú reményekkel, az lenne a legostobább dolog.
- Hé, nyugi, biztos nem kell innen elmenned.
Ölelem meg, mert kötve hiszem, hogy ennyire súlyosnak találná bárki a helyzetet. Egyszer majd el kell, de még bőven nem most, és pláne nem olyasmiért, hogy gyengéd érzelmeket táplál egy őrzőtársa iránt.
- Akkor éljen az éjjel palacsinta habzsolás.
Remélem, nem fog meglátszani rajtam, mert Gina engem fog megenni reggelire akkor. Na jó, annyira nem vészes a helyzet, de valahogy vele kapcsolatban sosem vagyok képes megálljt parancsolni a túlzó gondolataimnak. Legalább azt nem gondolta komolyan, hogy még meghúzni sem akarja, mert őszintén, lelkileg nagyon üresnek kell ahhoz lenni, hogy megelégedjünk a szexszel valaki olyannal, akiért egyébként a szívünk dobog.
- Értem, de gondolj csak bele, ő már… mennyi is? Majdnem száz? Túl van már sok mindenen, biztosan megvoltak a maga szerelmei és csalódásai, lehet nem szeretne többet. Nem ismerem a történetét, nem tudhatom, de úgy hiszem, megvan mindenkinek az oka arra, ha csak annyit akar egy nőtől, amennyit ő.
Kissé gondterhelt sóhajjal kezdem el összeszedegetni a hozzávalókat, majd gyors, gyakorlott mozdulattal keverem be a tésztát, hiába, szerintem palacsintát sütök a leggyakrabban, hisz nagy kedvencem nekem is.
- Naná, legalább azon a helyen egy rövid ideig nem lenne hó, szerintem átmenetileg még a kanapéd romjaira is költöznék.
Tudom, nem kellene viccet csinálnom belőle, de nevet, s ha nevet, az csak jó lehet, nemde? Igenis hiszem, hogy sok mindenre gyógyír a nevetés, nem oldja meg ugyan a húzós helyzeteket, de a lelket foltozgatja egy kicsit, s ez éppen elég néha. Most is jöhet kicsit derű a könnyek után.
- Szórakozol? Bármit megtennék érted, nem egy ilyesmi lesz kivétel, és nem akarom, hogy valaha lesz olyan, amit nem mondhatsz el nekem, mert ilyen nem létezhet. Oké?
Nyomok egy puszit az arcára, aztán már kezdem is sütni a palacsintákat, én nem szoktam állni hagyni a tésztát, eszméletlenül türelmetlen vagyok, ha palacsintáról van szó.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Naomi bérlakása - Page 3 700full
Re: Naomi bérlakása // Hétf. Jan. 12, 2015 5:16 pm

- Öhm.. – szalad ki a számon igen értelmesen, s könnymosta arc ide vagy oda, ezen igenis fel kell nevessek. Mit nevessek? Szinte ez már röhögés, amolyan kínos forma. Nem, mintha nem a hóhér akasztása folyna, hisz általában ilyeneket én szoktam mondani. Illetve hát ezt a témát én kaparhatom. Hm.. maradjunk annyiban, hogy egyáltalán nem akarom tudni, hogy ész nélkül mit akar velem csinálni Dimi. Azért az kínos lenne, azt hiszem.
- Emlékeim szerint amikor a menzán először találkoztunk, akkor azt mondta, hogy szörnyű részegen és soha, de soha ne akarjak vele inni. Én meg erre elmondtam neki, hogy én meg akkor vagyok szörnyű, ha filmeket nézek, szóval velem meg ahhoz kell erős idegzet. És akkor ott megbeszéltük, hogyha ki akarjuk kergetni egymást a világból, akkor majd filmnézés közben iszunk. - jut eszembe. Totálisan lényegtelen információhalmaz, de ha már felötlött bennem, akkor nem átallottam közölni Naomival. Némi öniróniát is biggyesztek a végére:
- Ha ez előre eszembe jut, akkor nem szerelmet vallok, hanem elcibálom, hogy nézze meg velem az Igazából szerelmet. Az legalább vicces, bár szemét húzása van benne a szőke csajszinak, aki a néger felesége. Belerúgni a reménytelen szerelmesbe egy soha-többé csókkal.. ocsmadék. – húzom el a szám.
Hevesen megrázom a fejemet, mintha most az egész Connor ügy tök normális lenne. Kínáig? Dehogy! Én még a következő utcáig se zavarnám érte. Elvégre miért ne kavarhatnának? Az őrzők legendája szerint nem voltak rosszban régen az őrzők meg a farkasok. Mármint, ami közöttünk van az valamiféle elcseszett jelenű szimbiózis számomra. S ki más jut erről eszembe, ha nem Dimitris? Meg az, amit mondott a minap.
- Nem hiszem, hogy gáz lenne. Mármint például Dimitrisnek is vannak farkas haverjai, szóval ha haverkodni lehet, szerintem vonzódni is. Nálatok a gáz a korából és tapasztalatlanságából adódik. Ha idősebb lenne, akkor maximum az lenne a cinkes, hogy pedofil-effektusnak tűnhetne. Bár, ha jobban belegondolok, én sem épp egy mai csirkébe buzzantam bele. – ezen megint nevetnem kell. Úgy látszik ez már ilyen, egyszer sírok, egyszer nevetek, s a kettő között meg annyit jártatom a számat, hogy az elég lenne egy hadsereg éves eligazításának is.
- Remélem! – suttogom bele az ölelésbe. Azt hiszem kissé túlzásba estem, de hát na, megijedtem, ami azt illeti. Nagyon nem szívesen hagynám itt a világomat, s bár tudom, hogy erre sor fog kerülni majd, de az a majd nem kívánatos, hogy hamar most legyen.
Engem cseppet sem érdekel, hogy meglátszik-e vagy sem, egyelőre harcolni nem kezdtem el komolyabban, csak a kötelező edzéseket csinálom, s inkább a varázslásra feküdtünk rá. Először Dimivel a lámpás, aztán Adammel a Keresés.
- Nincs is jobb, mint az éji nasi! – jelzem egyetértésemet egy hiányzó kacsintás ízével a szavakban.
A tea is elkészül, hát ha van még valami, amiben palacsintaügyben segíthetek, akkor eztán azzal foglalatoskodom.
- Na jó, de nem fogja azonnal feldobni a pacskert. Ott van a múmia is, ő százötven vagy mennyi, meg akkor ne is beszéljünk a több száz éves farkasokról. Hosszú élet, sok csalódás. De persze megértem, mármint meg fogom érteni, hogyha épp nem esik ilyen rosszul az egész. Tanulópénznek azért nem volt rossz..
Megvonom a vállamat. A kanapéégetést elképzelem, szinte érzem a lángok melegét. Megint nevetnem kell. Tudtam én, hogy Nonó a gyógyír minden bajomra. Mindig és mindenkor felvidít.
- Vica versa! – ígérek és kérek is egyben. Mindent elmondhat nekem, remélem, hogy tudja. Nagyon, nagyon szeretem őt. Nem tudom hová lennék nélküle!
- Mostanában találkoztatok? – veszem fel a Connor-fonalat is, ha már itt tartunk.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Naomi bérlakása - Page 3 Iei050
Naomi bérlakása - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Naomi bérlakása - Page 3 Fdc5tz
Naomi bérlakása - Page 3 Dgp3lk
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Naomi bérlakása - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Naomi bérlakása // Hétf. Jan. 12, 2015 10:02 pm

- Esküdni mernék, hogy néztünk együtt filmet, és nem voltál idegesítő. Ez most vagy azt jelenti, hogy amúgy sem vagy, vagy azt, hogy pont annyira, mint én. Magunkat ismerve tutira az utóbbiról van szó.
Kuncogom el magam, elvégre elég sokat kommentálom a látottakat, és soha nem gondoltam úgy, hogy ez bárkit is zavarna, de így jobban belegondolva egyáltalán nem lehetetlen.
- Az biztos, legalább hitette volna el vele, hogy nem érdekli. Egyébként meg, naivitásra vall azt feltételezni, hogy együtt maradt a férjével, nagyjából az első percben megcsalta. Jó nagy lehetett a szerelem.
Rántom meg a vállamat, nincs annál undorítóbb, ha valaki ilyesmit követ el az ellen, akit egykor szeretett, álljon elé, mondja meg, hogy figyelj, ennyit rólunk, nem megy tovább, köszönjön el szépen, de ne kacsintgasson félre. Hányni tudnék az ilyenektől.
- Finoman szólva sem maiba, és mondjuk nem is csirkébe…
Ezen a ponton majdnem megfulladok a röhögéstől, olyannyira, hogy képtelen vagyok kimondani a kappan szót, ami ugyan nem öreg kakas, de basszus, valahogy ez ugrott be, és még véletlenül sem akarok úgy gondolni Dimitrisre, mint akit kiheréltek. Istenem, de nagy makimajom vagyok én. Beletelik vagy két percbe, míg képes vagyok nyugodtságot erőltetni magamra, de a béke megőrzése érdekében, akkor sem mondom el, mint röhögtem, ha erőszakoskodik, illetve, ráfogom, hogy a csirkére, mert elképzelni Dimit babos kendőben, magvakat csipegetni a földről legalább akkora poén.
- Azért, az biztos, hogy a Krónikás például nem nézi jó szemmel, nem túl finoman rávezetett, hogy kilátástalan a helyzetünk. Bekérdezett egy olyat, hogy és mikor költözünk össze? Félelmetes… Amúgy jó fej az öreg nagyon, de egy kicsit elvette az életkedvem a dologgal. Tudom én, hogy igaza van, akkor is tudtam, amikor belevágtunk. De ha egyszer képtelen vagyok parancsolni a szívemnek? Olyan, mintha minden út hozzá vezetne.
Sóhajtok fel, aztán inkább maradok a palacsintánál, az a biztos. Palacsinta nélkül nincs értelme a létezésnek, és kész, és most, hogy mindketten befordultunk szerelmetes szívünk kilátástalansága okán, hát nagyon is jól fog jönni.
- Ne haragudj, de most elképzeltem ősz hajjal és ráncosan…
Kuncogom el magam, nagyjából addig, míg eszembe nem jut más aspektusból is a dolog.
- Nem mintha jobb lenne azon képzelegni, hogy 130 év múlva én leszek ráncos vénasszony, Connor pedig még mindig nem fog kinézni harmincnak sem. Oké, palacsinta… elég ebből.
Feddem meg magam, mert tényleg nincs értelme ezen lamentálnom, még mindig sokkal több juthat így, mint amennyi emberként jutna. Jobb ezt észben tartanom, fő a pozitív életszemlélet.
- Persze. Többször is. A hálaadást három vérfarkassal töltöttem, vele, a nevelőanyjával, meg a teremtőjével. Na, az is egy érdekes este volt, egy lelkileg kevésbé megterhelő pillanatban majd elmesélem.
Aztán jöhetett a palacsinta, meg a tea, és az is teljesen biztos, hogy nem engedtem haza sehová sem, hanem befeküdtünk az ágyamba vagy aludni, vagy dumálni reggelig, de ha arra szavazott, hát a kanapém is tárt karokkal várta, – szigorúan szűzies életet élő kanapé volt egyébiránt – és megnézhettünk valami filmet is az éjjeli nasink közepette.

//Köszönöööm szépen életem értelme! <33333 //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Naomi bérlakása // Kedd Jan. 13, 2015 1:43 pm

Naomi bérlakása - Page 3 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Naomi bérlakása - Page 3 Iei050
Naomi bérlakása - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Naomi bérlakása - Page 3 Fdc5tz
Naomi bérlakása - Page 3 Dgp3lk
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Naomi bérlakása - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Naomi bérlakása // Szer. Jún. 03, 2015 4:52 pm


Connor & Naomi


Azt már akkor tudtam, hogy mielőbb beszélnem kell Connorral, amikor Jackson felbukkant, de eddig ezt nem sikerült megejtenünk, mert vagy Ő nem ért rá, vagy engem rángattak Anchorageba, és kiesett két nap egyből, szóval pluszban még ezért is feszenghettem. Mindenesetre ma délután elméletileg érkezik, én meg feszültség levezetés gyanánt palacsintát sütögetek, mert azt még én sem rontom el, és Connor is szereti, szóval kellemeset a hasznossal.
Különösképpen nem terveztem el előre, hogyan fogom az egész lavinát rázúdítani, de tudnia kellett. Azt még nem tudom, hogy a Maya apja kártyát is kijátszom-e, mert ez egyelőre nem olyan dolog volt, amit sokaknak tudnia kellett. Nem azért, mert nem bíztam benne, egyszerűen nem lett volna fair, ha előbb tudja, mint az illetékes. Úgyhogy végül is ezt a beszélgetés alakulására bíztam, már persze, ha nem fog nagyon kiakadni az egész miatt, én még mindig ki vagyok, ez biztos, szerintem a hajamon is tökéletesen látszik... Ahh, már most megbántam, hogy levágattam. Nem arról van szó, hogy ne tetszene, inkább arról, hogy így világgá kürtöltem ama tényt, hogy valami nincs rendben.
Pluszban még azzal is elő kell álljak, hogy jó eséllyel júliusban megpattanok egy pár hétre, és ha minden jól megy, Maya hamarosan hozzám kerülhet. Azt hiszem, elég hamar fogok beleesni a problémás barátnő kategóriába a kedves, megértőből, de ez mind az életem része, nem tudom csak úgy kitörölni.
Már épp elkészülök a palacsintákkal, amikor becsenget, Milo ezúttal nem megy ugatni az ajtóhoz, lepasszoltam a Nagyiéknak, nem szeretném, ha probléma lenne belőle, bár az ominózus esetre nem emlékszem, de tudom, hogy szegény nem viselte jól ezt a vérfarkas dolgot.
- Szia!
Köszöntem, amint kinyitottam előtte az ajtót, majd betereltem egy röpke csók után a lakásomba. Hú, azt sem tudom, ezzel mi lesz, valószínűleg inkább a Nagyiékhoz költözöm majd be Mayával, ha jól alakulnak a dolgok.
- Sütöttem palacsintát. Milyen ízűt kérsz? Már, ha kérsz egyáltalán. Én tutira... Hümm, mogyorókrémeset. Nyami.
Egyelőre jöjjön a dolgok kellemesebb része, mert így egyből nem vagyok képes kinyögni, hogy a városban van az exem.
- Milyenek az edzések mostanában?
Valahogy fel kell vezetni, nemde? Igyekszem nem túlságosan feszültnek lenni, hogy ne birizgáljam a farkasát, de nem biztos, hogy jól sikerül palástolnom a dolgot. Mindenesetre előbb inkább palacsintát kenegetek, neki olyat, amilyet kért, magamnak meg az említett ízűt.
Vissza az elejére Go down
Connor Harris
In Memoriam
Connor Harris

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 257
◯ IC REAG : 266
◯ Lakhely : Anchorage (#33cc33)
Naomi bérlakása - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Naomi bérlakása - Page 3 67856195ac32bd820f2b7d0c6528406642088fee
Re: Naomi bérlakása // Szer. Jún. 03, 2015 11:51 pm

Naomi & Connor





Ilyenkor délután mindig egy kicsit bepunnyadok. Szóval egyébként sem hiszem, hogy lenne erőm tanulni vagy a vizsgákra készülni ilyen tájban, úgyhogy megengedtem magamnak, hogy elígérkezzek Nonóhoz mára. Egyébként is egészen régen láttam, és bár a telefon meg az internet kurva csodálatos, azért az mégsem pótolja a puszit meg ilyesmiket.
Korábban beugrottam a könyvtárba néhány anyagért, szóval félvállon lógó sulitáskával csengetek Naomi ajtaján, bár már a folyosó végéről éreztem a palacsintát, mégis úgy voltam vele, hogy nem rontok be egyből, mint valami zombi, hanem szépen megvárom, amíg bejelenti.
- Szia! - köszönök vissza, és a "megszokás" egyszerű szépségével viszonozom a röpke üdvözlést. Gyorsan ledobom a tásimat meg a cipellőimet, aztán már beljebb is orientálódom - és tök jó, hogy kicsit sem érzem magam nála idegennek.
- Tényleg? - kérdezek vissza komolyan, aztán elnevetem magam - Na jó, már odakint éreztem, de nem voltam benne biztos, hogy tőled jön. A mogyis jó lesz nekem is, csak valamit hadd igyak légyszi, mert szomjan fogok halódni. De hagyd csak! Te csak kenegess...
És már nyúlok is, hogy megkeressem a poharakat rejtő szekrényt, és egy szimpatikus darabot leemelve megtöltsem sima csapvízzel - amiből megiszom vagy három pohárral hirtelen. Ha kínálna is bármi mással, csak nagyokat hümmögve rázom a fejemet. Most nem ilyen protokollpia kell, tényleg szomjas vagyok.
Az üres poharat a mosogatóba teszem, aztán oldalazva letámaszkodom Nonó mellé, figyelve, hogy mit össze nem bűvészkedik a palacsintával.
- Semmi extra. - vonom meg a vállam a kérdésére - Bezzeg a vizsgáimról nem is kérdezel? Jövő héten lesz az első, be is vagyok... izé, szóval, parázok is rendesen. Ja! Lol, nem is mondtam, ugye... kaptunk új edzőt, ezt a Cartert. Első nap megpróbáltuk megszívatni, de nem lehet. Najó, a pad összeszakadt alatta, az király volt. Meg fel akartuk tölteni a youtube-ra, hogy nyalogatja a kupát, de kihátrált a mocsadék. - hát nem egy ünneprontó, most meg?! Azt viszont nem áll szándékomban megosztani vele, hogy mit gondolok róla nőként... Vagyis, hát, na.
Ja! Meg azt mondta, hogy ki kéne próbálnunk, hogy úgy fekvőzöm, hogy közben a hátamon ülsz. Van kedved pali előtt? - nevetem el magam, és egy nagyobb, szabad padlófelület felé intek a hüvelykujjammal, és már tűrném is fel a lezser pulcsim ujját, mert legalább az alkarom látszódjon már... Nem?
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Naomi bérlakása - Page 3 Iei050
Naomi bérlakása - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Naomi bérlakása - Page 3 Fdc5tz
Naomi bérlakása - Page 3 Dgp3lk
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Naomi bérlakása - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Naomi bérlakása // Csüt. Jún. 04, 2015 3:06 pm

- Nyugodtan, szolgáld ki magad, bármit találsz a hűtőben, ami iható, csak hajrá, felőlem jégkockákat is szopogathatsz.
Úgysem árt majd valami, ami lehűti egy kicsit a kedélyeket, miután közlöm a csupasz tényeket, mert bizony nem hinném, hogy olyan jó lesz hallani, de persze lehet, hogy tévedek, és tök jól fogadja majd. Mindenesetre inkább nem találgatok, ellenben palacsintát azt kenegetek, mert bizony durván szükséges lesz ez a boldogsághormon is. Miért ilyen bonyolult az életem? Eddig sem tűnt egyszerűnek, már Connorral és az Őrzőséggel sem, de most aztán már pláne nem az, és kezdem úgy érezni, hogy kicsúsznak a kezeim közül a dolgok.
- Hú, neked aztán van huzatod.
Állapítom meg nevetve a harmadik pohár végénél, fölöslegesen nem kínálgatom, úgyis mondtam, hogy azt iszik, amit talál. Én csak szorgosan kenegetek, azért csinálok pár baracklekvárosat is, mert azt is bírom, de több a mogyorókrémes, szóval nem lehet ok panaszra. Az más miatt kerül majd a képletbe.
- Basszus, a jövő héten lesz az első vizsgád?
Kérdezek rá, és megfordul a fejemben, hogy ezt akkor lehet, hogy át kellene ütemeznem, mert ha most ráborítom ezt a sok szart a fejére, akkor nem biztos, hogy annyira jól fog szerepelni a vizsgáin.
- Biztos menni fog, ha szeretnéd, szívesen próbavizsgáztatlak előtte, nagyjából szerintem úgyis képben vagyok még a dolgokat illetően.
Mit nagyjából… gyógyszerész vagyok, Ő meg kémiát hallgat, kisujjamban van a téma, de inkább nem jelentem ki ilyen formán, kínos volna, ha mégis van, amit már nem vágok.
- Nem is értem, miért nem volt hajlandó kupát nyalogatni.
Édes, mondjuk, nem csodálkozom rajta, hogy nem sikerült átverniük, Jackson nem ma jött le a falvédőről, nem mellesleg játékosként ő is eljátszotta ezeknek a nagy részét az edzőivel, szóval újat nehéz neki mutatni. A raktáras téma mondjuk újnak tűnt, lévén istenesen beleszaladt.
- Ezt mondta? Hümm, hát biztos nem mondta volna, ha tudja, hogy én vagyok a barátnőd.
Gyorsan betömök egy palacsintát, mert kell némi energia, hogy tovább tudjam fűzni a szavaimat, és kibökjem azt, amiért tulajdonképpen áthívtam ma, szívesen elbeszélgetnék én vele bármiről, de tőlem kell tudnia, még mielőtt esetleg Jackson megtudja, és az orra alá dörgöli. Ezt nem kívánnám neki, szörnyen kínos lenne. Az egy dolog, hogy engem folyton igyekszik a porig alázni a megjegyzéseivel, de Connort nincs joga kikészíteni. Épphogy lenyelem az utolsó falatot, már ki is bököm.
- Connor… Jackson az exem.
Nyelek egy nagyot, és kissé félszegen nézek rá, de azt nagyon is érezheti, hogy nem viccelek, ilyennel egyébként sem tenném, épp elég nehéz nekem előállni a témával.
Vissza az elejére Go down
Connor Harris
In Memoriam
Connor Harris

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 257
◯ IC REAG : 266
◯ Lakhely : Anchorage (#33cc33)
Naomi bérlakása - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Naomi bérlakása - Page 3 67856195ac32bd820f2b7d0c6528406642088fee
Re: Naomi bérlakása // Csüt. Jún. 04, 2015 3:39 pm

- Dögmeleg van odakint.
Oké, ezért biztos rengetegen kiröhögnének a világ mediterrán részein, de azért a -40 fokokhoz képest az, hogy néha már 15 fok van napközben, az már igenis dögmeleg. Pláne úgy, hogy eleve egy lázas ember testhőjével kell közlekednem.
- Ja, nem nagy ügy. - próbálom elbagatelizálni a dolgot a lehető legbénábban, még legyintek is mellé, amikor azonban a próbavizsgát pedzegeti, azt hiszem, hogy elárulom magam.
- Megtennéd? Úristen, imádlak. - odalépek hozzá és jó szorosan megölelem - Anyámhoz nem akarok menni ezzel, mert a végén még tök hülyének nézne, és azt gondolná, hogy meg sem érdemlem a pénzt, amit belém fektet, szóval... neki jusson csak a kitűnő vizsgaeredmény.
Jó vicc azért, hogy ilyesmikben gondolkozom, amikor az esetek nagy részében tökre úgy érzem, hogy nem tudok semmit, de a neten olvastam, hogy állítólag minden vizsgázó ezt érzi, de szükséghelyzetben a tudás mindig előmászik. Lehet vinnem kéne síkosítót, hogy még véletlen se akadjon el menet közben.
- Akkor megcsinálta volna, ha előtte mi is. Tudod mikor... - úgyis átvert volna bennünket, szóval ez nem volt járható út. Azt meg inkább el se mesélem, hogy nekem kellett minderre felkérni őt.
Én is elveszek egy palacsintát, aztán már egyből nyúlok a következőért. Még jó, hogy ilyen sokat csinált, szerintem én vagy tizenötöt meg fogok enni az elkövetkezendő fél órában, szóval jobb is, hogy még lekvárosat is kent.
- Ja! - nevetem el magam, amikor megjegyzi, hogy az edző nem mondott volna ilyesmit, ha tudja, hogy róla van szó - Af tuti. - teszem hozzá teli szájjal - Még a végén neki if mufogafhattaf volna a bifepfedet. - prüszkölök fel, és lenyelem a falatot - Én se viccelődnék veled a helyében.
Egy kicsit azért megijedek, hogy valami rosszat mondtam. Hogy talán túl sokat ugrattam már a bicepszével, meg azzal, hogy ironlady ennyi gyúrás után, és azért szólít meg ennyire komolyan? Ó, bár ezért tette volna.
- Mi van? - rándul értetlen grimaszba az arcom az információk hallatán. Csak másodpercekkel később esik le a biológiai műkődésemnek az egész, és kezd el vadul kalapálni a szívem, a szemem előtt pedig apró, fekete pontok kezdenek ficánkolni.
A világ teljesen megfagy körülöttem és bennem is. Eszembe jut az első pillanat, amikor megláttam Cartert a pálya felé sétálni. Szinte élőben hallom a hangját, az orromba benne van az edzés előtti, kellemesen férfias dezorodjának az illata, látom a mosolyát... mit mosolyát? Azt az önelégült, pökhendi, felsőbbrendű vigyorát, és én...
A kezemben tartott palacsinta teljességgel összepréselődött, ahogy öntudatlanul mindkét kezem ökölbe szorult.
- Ez... ez nem fair.
Szólalok meg bizonytalan hangon, közben pedig hátrálva Naomitól a szemetest keresem - persze nem találom egyből, aztán pedig megmosom a mogyorókrémes-olajos-tésztás kezemet.
Félek, oké?
- Te ilyen pasikkal jártál előttem?
Nyüszítek fel kínomban, és próbálok se nem üvölteni - se nem suttogva motyogni. Nehéz eltalálnom a kellő mennyiségű levegőt, ami a kiegyensúlyozott beszédhez kell.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Naomi bérlakása - Page 3 Iei050
Naomi bérlakása - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Naomi bérlakása - Page 3 Fdc5tz
Naomi bérlakása - Page 3 Dgp3lk
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Naomi bérlakása - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Naomi bérlakása // Csüt. Jún. 04, 2015 4:41 pm

- Nekem ez még távol van a dögmelegtől, de azt hiszem, meg tudlak érteni.
A farkasa miatt mindenképpen, szóval neki nem olyan hideg a hideg, mint mondjuk nekem, bár én elég extrém eset vagyok ilyen téren, mert én akkor is hajlandó vagyok reszketni, ha távolról integet nekem egy kis szelecske.
- Persze, mert ez viszont tényleg nem nagy ügy. Bár az nem biztos, hogy képes leszek szigorú tanár nénit játszani, azt hiszem, kicsit elfogult lennék.
Ölelem vissza mosolyogva, tény és való, hogyha rajtam múlna, bármiből simán átengedném pár felhőtlen mosolyért cserébe.
- Nem hiszem, hogy így gondolná, inkább örülne, hogy mindent megteszel a siker érdekében, és ez tök jó.
Mondjuk, annyira nem ismerem Jyotsanát, szóval ki tudja, lehetséges, hogy mégiscsak Connornak van igaza, de a lényegen nem változtat, én szívesen segítek neki ebben, szerintem neki is jól jönne az a sikerélmény, amit egy jeles vizsga nyújthat, én pedig szeretném látni az arcán az elégedettséget utána.
- Ravasz…
Állapítom meg, ezzel biztos könnyen leszerelte őket, mert ugyan melyikük akart volna kupát nyalogatni, főleg egymás után, annyi hely tutira nincs egy serlegen, hogy egy egész csapat összenyaldossa nyálcsere nélkül. Hát ez undi. Észre sem veszem, hogy fintorgok egy sort.
Ami azt illeti, még a bicepszem is volt alkalma megnézni tegnap azon a hülye szintfelmérőn, szóval igen, mutogattam neki, bár nem szánt szándékkal, és határozottan nem olyan vége lett, mint mikor Connornak példálóztam vele, de ebben nincs semmi csoda.
- Ajj már. Mutogassa neked legközelebb a bicepszét valami testépítő rusnya némber, megnézném, őt mennyire lenne kedved ugratni.
Öltök nyelvet rá, fel sem tűnt egyébként eddig, hogy milyen rég nem csináltam, azt hiszem, Jackson még ettől is elvette a kedvem. Valahogy utána mégis sikerül kellőképpen komolyan kinyögnöm az igazságot, és láthatóan eljut az infó Connor agyáig is, mert egészen ideillő arckifejezést produkál. Nem fair, nos, ezt én is így érzem, bár vélhetőleg egészen más okból, mint amiből ő. Erre mégsem tudok mit mondani, előtte végképp nem szeretnék Jackson céltáblájának képében tetszelegni. Annak semmiképpen nem lenne jó vége. Még csak az hiányozna, hogy esetleg neki menjen, mert tudja, hogyan viselkedik velem. Nem, erről szó sem lehet, így is tartok attól, hogyan fognak egymáshoz viszonyulni, hogyha mindketten tudni fognak a másikról.
Csöndben várom meg amíg megszabadul a jobb sorsra érdemes palacsinta maradványaitól, én addig szó nélkül piszkülok egy másikat amolyan pótcselekvésként.
- Tulajdonképpen nem... Nekem csak egy pasim volt előtted.
Lehet, hogy ettől most még rosszabbnak fog tűnni az egész, de nem tehetek róla, ez az igazság. Volt közöm pasikhoz, de soha senkinek nem adtam esélyt arra eddig, hogy közelebb kerüljön a lelkemhez is. Jackson után nagyon sokáig nem ment, és amikor végre engedtem az érzéseknek, akkor felbukkan. Na ez sem fair...
- Nem szerettem volna, ha nem tőlem tudod meg, de egyébként teljesen mindegy már egy ideje, hogy ő milyen. Meg véletlenül se érezd úgy, hogy olyannak kell lenned...
Nem is biztos, hogy el tudnám viselni. Ne legyen olyan, ő Connor, teljesen másmilyen, és ez így van jól.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Naomi bérlakása // Vas. Aug. 02, 2015 10:57 pm

Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Naomi bérlakása - Page 3 Iei050
Naomi bérlakása - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Naomi bérlakása - Page 3 Fdc5tz
Naomi bérlakása - Page 3 Dgp3lk
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Naomi bérlakása - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Naomi bérlakása // Kedd Szept. 15, 2015 9:58 pm



Primrose & Naomi


Pár napra visszajöttem Fairbanksbe, egyrészt két hónap már így is sok volt, másrészt megígértem Mayának, hogy csinálok neki egy rövidke videót a városról, hátha úgy könnyebb lesz döntenie. Így már jártam a Nagyiéknál, felvettem a belvárost, köztük a munkahelyemet, és még az általános sulit is kívülről, és most jött a lakásom. Úgyis várom Primet, elméletileg benéz ma, mert szeretne valamit. Néhányszor beszéltünk telefonon, de találkozni sajnos nem tudtunk, amit a magam részéről nagyon bánok, de most egészen másról szól az életem, és amíg Maya nem lesz tényleg az én felügyeletem alatt, addig mondhatni nem létezik senki más, de tényleg. Pandával is alig beszélek, Connorral sem sikerült pár szónál többet váltanom, pedig szerettem volna őt is meglátogatni ebben a pár napban. Valami baja van, de még nem sikerült kihúznom belőle, hogy micsoda.
Épp végzek a felvétellel, aminek a felében Milo csahol a lábamnál, majd kikapcsolom a kamerát, és indulok a konyhába, hogy némi frissítőt elővegyek, meg kicsomagoljam a Nagyi sütijét. Nem vagyok vendégvárásra berendezkedve jelenleg, nem lett volna időm készülődni, de a Nagyi most is készséges volt, és örömmel sütött nekem egy keveset. Úgyhogy lesz mit nassolni, bár bevallom, kissé aggódom Prim mondandója miatt is, fogalmam sincs, mi lehet ennyire fontos. Remélem, jól van, mert most aztán nem hiányozna, hogy összecsapjanak a fejem fölött a hullámok. Bármennyire is ismerem kevéssé, nagyon hamar megkedveltem. Az én szívembe meglehetősen könnyű beférkőzni, kijutni onnan már lényegesen nehezebb.
El is felejtettem, Milo mennyire nem kedveli a vérfarkasokat, mert Connor óta nem engedtem egynek a közelébe sem, de most kiment a fejemből a viszontlátás örömében, és elhoztam magammal. Kár volt, mert amint meghallom a morgását, és látom a vicsorgó pofáját, már tudom, hogy Prim megérkezett, s lám, így is van, felhangzik a csengő berregése, én pedig jobbnak látom Milot bezárni a hálómba, mert nem szívesen tartanám ölben távol a nősténytől. Ez a kis dinka simán nekimenne, ilyen kellemetlenséget pedig senkinek sem akarok.
Amint ezzel megvagyok, sietek az ajtóhoz, és ki is tárom Prim előtt, ajkaimon széles mosoly virít, bármi is zajlik most körülöttem, annak nincs nyoma a vonásaimon, mert túlságosan labilis még ez az egész, nem akarok beszélni róla, netán elkiabálni valamit, de az biztos, hogy nem olyan egyszerű, mint amilyennek reméltem. Jó úton haladunk, a szellemek adják, hogy végig tudjunk menni rajta.
- Szia! Gyere csak be!  
Terelem is befelé, majd halkan záródik mögötte az ajtó, kap egy házi mamuszt, amit felvehet, nem szeretem, ha valaki mezítláb mászkál a lakásomban, de ez csak azért van, mert én magam fázós vagyok. Egyébként igen sok plüss papucsom van, bár nyilván a legtöbb női, de férfiak nem is jönnek ide túl sűrűn.
- Kérsz sütit? Ne aggódj, a Nagyim sütötte, nem én. Mit adhatok inni?  
Ha kér valamit, azonnal meg is kapja, de aztán irány a nappali, mert tűkön ülök, hogy vajon miért szeretne beszélni velem. Esküszöm, elképzelésem sincs róla. Ugyan korábban felvetettem neki, hogy van kiadó szobám, de szerintem azt simán elmondta volna telefonban is, hogy igényt tartana rá.
- Na mesélj, mi van veled?
Vissza az elejére Go down
Primrose Trevelyan
Wagabond
Primrose Trevelyan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 104
◯ HSZ : 738
◯ IC REAG : 618
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : Jobb csukló környékén egy "Joy" tetoválás
Naomi bérlakása - Page 3 2jb181u
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_orb7cqknif1uefpmfo6_250
Re: Naomi bérlakása // Kedd Szept. 15, 2015 11:45 pm

Nem régóta ismertem még csak Naomi-t. Sőt, szinte alig ismertem őt. A megérkezésem napján találkoztam vele, ami most már jó pár hete volt, de mégis úgy beszélgettünk akkor, mintha ezer éve ismernénk egymást. Nem tudom, hogy nála ez mennyire nagydolog, hiszen eléggé kedvesnek tűnik, így gondolom ő mindenkivel jól kijön és hamar megtalálja a közös hangot. Nos, rám ez egyáltalán nem igaz. Én nehezen barátkozom, de annál könnyebben szerzek szerintem ellenségeket. Nem túlzás és meg is lepődtem azon, hogy itt nem így történt, ahogyan Anchorage-ben se. Talán végre tényleg sikerült kicsit lecsillapodnom, illetve most eléggé figyeltem arra, hogy ne is keveredjek bajba. Megígértem a testvéremnek, Duane-nek. Pár órája még az ő társaságában töltöttem el az időmet. Jó érzés volt újra látni őt, ahogyan az is jól esett, hogy megértette a döntésemet, s ha nem is teljesen, de legalább részben elfogadta. Még egy testvért nem szeretnék elveszíteni, egyszer már elég volt őt és a húgomat elveszíteni.
Nem értettem magamat se, hogy miért szeretném Nonónak elmondani ezt a dolgot, illetve elbúcsúzni, hiszen azóta nem is láttuk egymást. Talán tényleg fontos lett számomra eme lány, annak ellenére is, hogy szinte fel se tűnt egészen idáig. Természetesen az elmúlt hetekben is megfordult már a fejemben, hogy ráírok, hogy lenne-e kedve találkozni velem, esetleg beszélgetni, hiszen barátokra mindenkinek szüksége van. S szemmel láthatóan tudok egészen normális és jókislány is lenni. Viszont az is tény, hogy eléggé sok minden kavargott a fejemben, hiszen túl sok minden történt az elmúlt időszakban. Ott volt a falka dolog, újra találkoztam Elvis-sel, Blake-kel, az öcsémmel, illetve még Jackson és Wendy is megjelent, mint derült égből a villámcsapás, illetve utána jött Rhyd „ajánlata”, ami végül megmutatta azt, hogy merre is húz a szívem eme hatalmas nagy választásban. Mindegyik találkozásnak örültem, de azt hiszem kell még egy kis idő, amíg helyre rakom a dolgokat a fejemben. Főként azt a sok kavargó gondolatot.
Végül egy kisebb sóhaj hagyta el az ajkaimat, illetve picit megráztam a kobakomat is, hogy most száműzzek minden kusza gondolatot. Majd pedig hamarosan megnyomtam a csengőt és türelmesen vártam arra, hogy ajtó kinyitódjon.
Szia és köszönöm! – szólalok meg egy barátságos mosoly keretében, majd leveszem a kabátomat és kibújok a cipőmből is. Ezek után pedig mosolyogva bújok bele a mamuszba és egy pillanatra még el is kezdek vele hülyülni, mint egy rossz gyerek. Nem tehetek róla, még mindig képes vagyok gyermeteg dolgokra.
Nem aggódtam volna, s igen, elfogadom. Hmm, esetleg tea van? – kérdezem tőle barátságosan és közben a szobát, a házat pásztázom. Igazán hangulatos és tökéletesen tükrözi azt a lányt, akit múltkor megismertem.
Remélem nem zavarok, mert nem akartam tolakodó lenni, hiszen tudom, hogy nem igazán és nem régóta ismerjük egymást. – szólalok meg sietve, miután helyet foglaltam a nappaliban. Kicsit izgultam, mert nem szerettem volna se megijeszteni, se tolakodó lenni.
Amiatt kerestelek fel, hogy részben elbúcsúzzam. Reméltem, s remélem továbbra is, hogy később is fogunk még találkozni, de történt valami amiatt, úgy döntöttem, hogy Anchorage-be költözöm. – bököm ki végül a találkozásnak az okát, de azt még nem árulom el, hogy mi az ok, ami miatt így döntöttem. Inkább most kicsit hallgatásba burkolózóm és őt figyelem, illetve a reakciójára várok. Mert lehet hamarosan kidob, hogy emiatt kerestem fel. Tényleg lehet valami gond velem….
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Naomi bérlakása - Page 3 Iei050
Naomi bérlakása - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Naomi bérlakása - Page 3 Fdc5tz
Naomi bérlakása - Page 3 Dgp3lk
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Naomi bérlakása - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Naomi bérlakása // Szer. Szept. 16, 2015 12:27 am

- Megnyugtató látni, hogy nem csak én vagyok képes belefeledkezni a viselésükbe.  
Az enyém baglyos, Pandától kaptam, azóta többnyire ezt hordom, Prim farkasosat kapott, mert hát az a testhezálló, ugyebár. Egyébként van még nyuszis, zsiráfos, sőt, teknősös is, ez amolyan új keletű mánia nálam, bár abba nem szeretek belegondolni, hogy kitől kaptam az első meleg házi papucsot. Jobb úgy a kis lelkemnek.
- Tea mindig van. Még meleg, nem rég estem haza, és nekem ez létszükséglet. Nem szoktam hozzá még az itteni időjáráshoz.  
Legyintek, szerintem soha nem is fogok, de töltök neki a frissen lefőtt teából, aztán ízesítheti kedve szerint, ugyanis nekem fogalmam sincs róla, hogy szereti. Határozottan nem mindegy, én sem örülnék, ha valaki túl sok cukrot, citromot, akármit tenne bele nekem.
- Nem, igazság szerint pont jókor kerestél, hétfőn megyek vissza New Yorkba, nem is voltam itthon két hónapja, szóval soha jobbkor.  
Azt nem áll szándékomban ecsetelni, mi dolgom a Nagy Almában, kedvelem, és szimpatikus, de ennyire bizalmas viszonyban nem vagyunk. Ki tudja, talán még az sem tűnik fel neki, hogy levágattam a hajam, hiszen mióta találkoztunk, felbukkant Jackson, és úgy istenesen összezavarta a kártyavárként felépített kis lelki békémet. Tudom én, hogy illúzió volt csupán, de szívesen lubickoltam volna még benne egy ideig.
- Az meg, hogy nem igazán, és nem régóta ismerjük egymást… nos, mit számít? A lehetőség adott, csak élni kell vele, ha szeretnénk. Én nyitott vagyok rá, mert tök szimpatikus vagy, de valamiért úgy érzem, hogy nem kifejezetten jó hír az, ami miatt itt vagy.  
A sütis tálat a nappali asztalára teszem, és le is ülök, kezemben a saját forró teámmal. Már az érintésétől is sokkal komfortosabban érzem magam, pedig még bele sem ittam. Amikor meghallom, hogy elbúcsúzni jött, lebiggyesztem az ajkaimat, lám, a megérzéseim még mindig remekül működnek, bár ezúttal örültem volna neki, ha tévedek. Ez esetben nem igazán fogjuk tudni megismerni egymást úgy igazán, de ezek szerint így kell lennie.
- Ohh.  
Kortyolok bele egy aprót a teámba, majd felsóhajtok, úgy nézek rá. Sajnálom, ez tény, ugyanakkor neki bizonyára így a jobb, s ha ott jobban érzi magát, ott a helye, tiszta sor. Még csak azt sem mondhatom, hogy elképzelhetetlennek tartom a valaha odaköltözést, bár nem rángatnám annyit Mayát, ha velem lesz egyáltalán valaha, de talán Fairbanksnél még mindig biztonságosabb, ugyanakkor én nagyon megszerettem ezt a várost, és nem szeretnék elmenni.
- Persze, Anchorage annyira azért nincs messze, szoktam arra járni 2-3 havonta tanulni, de gyakrabban sajnos nincs lehetőségem megtenni.  
Nem tehetek róla, de ezen a ponton kicsit elhúzom a számat. Kicsit ironikus, hogy az általam leginkább kedvelt mágus mellett most még egy friss, de tökéletesen pozitív ismeretségem is ott ver tanyát. Nem mintha Fairbanksben ne lennének barátaim, ohh, nagyon is sok van, de szeretek ismerkedni, barátkozni, viszont ritkán találkozom olyannak, akit tényleg szeretnék úgy igazán megismerni, Prim ilyen a szememben.
- Gondolom, ne is kérdezzem miért?  
Elmélkedem hangosan, hisz, ha el szerette volna mesélni, már biztosan belekezdett volna, bár lehetséges, hogy rosszul gondolom.
- Azért azt nagyon remélem, hogy nem rossz dologról van szó…  
Azt sikerült megtudnom az első találkozásunkkor, hogy nem volt épp fáklyásmenet az élete, és már a gondolatát is utálom, hogy esetleg valaki bántsa…
Vissza az elejére Go down
Primrose Trevelyan
Wagabond
Primrose Trevelyan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 104
◯ HSZ : 738
◯ IC REAG : 618
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : Jobb csukló környékén egy "Joy" tetoválás
Naomi bérlakása - Page 3 2jb181u
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_orb7cqknif1uefpmfo6_250
Re: Naomi bérlakása // Szer. Szept. 16, 2015 6:24 pm

Ohh, nem kell félteni. Még mindig részben gyerek vagyok. – szólalok meg egy kisebb nevetés keretében, hiszen a szavai hallatára kapok csak észbe, hogy mit is művelek. Úgy játszok a lábamon lévő farkasos mamusszal, mintha csak egy ötéves felelőtlen gyerek lennék. De részben talán tényleg az vagyok.
Az tény, hogy nem hasonlítható egyik vidékhez se eme időjárás, de talán majd az idővel megszokjuk és köszönöm.   – nézek rá mosolyogva, majd amikor visszatér a teával, akkor egy köszönöm keretében veszem el tőle és a kezeimmel a bögrét kezdem el szorongatni, hiszen tény, hogy egyre inkább kezd lehűlni az idő és az ujjaimat nem árt kicsit átmelegíteni.
New Yorkban jártál? – szólalok meg csodálkozva, majd kicsit kíváncsian fürkészem őt, de nem akarom faggatni se. – Én is éltem ott egy darabig, igazán remek város. – teszem hozzá sietve, majd ahogyan jobban szemügyre veszem feltűnik, hogy a haja is másabb lett. Remélem, hogy nincs nagy baj, mert szívesen meghallgatnám, de azt is tudom, hogy nem vagyunk még olyan viszonyban. Talán egyszer még változni fog és igazán jó barátnők leszünk. – Amúgy jó lett a hajad. Igazán jól áll neked. –mosolyogva pillantok rá.
Ezt örömmel hallom, mert szintén így gondolom. Örülnék annak, ha lenne lehetőségem megismerni téged, s ha úgy hozza a sors, akkor esetleg még barátok is lehetünk, mert te is szimpatikus vagy. Többször is megfordult már a fejemben, hogy esetleg rád írok, de akkor ezek szerintem nem is voltál itt. – a hangom barátságosan, illetve kicsit reménykedően cseng, majd egy kósza tincset kisimítok az arcomból, majd pedig az ujjammal a pohár száján kezdek el körözni. -  Ez attól függ, hogy milyen szemszögből nézzük. – egy kisebb habozás után szólalok csak meg.  Ez tényleg nézőpont kérdése. Ha azt nézzük, akkor távol kerülök jó pár fontos embertől, ami rossz. Viszont ott van az, hogy egy új életet kaphatok, ami jobb lehet ennél, ez meg természetesen csak pozitívum.
Néha bele-belekortyolok a teába, miközben hallgatom őt. Reménykedtem abba, hogy nem ez lesz egy éppen kialakuló barátság vége. Kár lenne, mert tényleg fura módon fontossá vált számomra ez a lány. Talán egy barátnőt, de az se kizárt, hogy egy testvért láttam benne. Hosszabb időre terveztem maradni, így annyira nem is akartam elzárkózni az ilyen fajta dolgok elől.
Ohh, értem. Hát ha más nem, akkor majd én látogatlak meg téged, vagy esetleg a városhatárban is találkozhatunk, mint először. Nem akarok tolakodó lenni, de örülnék annak, ha lenne lehetőségem még látni téged ennek ellenére. - a pillantásommal nem engedtem el őt. Figyeltem minden apró rezdülését, de ugyanakkor próbáltam rájönni arra, hogy mit is kellene mondanom még. Nem voltam hozzá szokva az ilyen beszélgetésekhez, ahogyan az itt eltöltött pár hónap tele volt meglepetésekkel, úgy ez a beszélgetés is szolgált meglepetésekkel és ismeretlennel.
Mielőtt válaszolhatnék a kérdésére újra megszólal, így inkább csak a teába kortyolok bele. Sietve rázom meg a fejemet, hiszen nem rossz dologról van szó.
Nem, semmilyen rossz dologról nincs szó. Sőt, jó dologról van szó. – szólalok meg mosolyogva és egy kisebb elmélkedés közepette. – Kaptam egy esélyt arra, hogy új életet kezdhessek, s végre otthonra leljek. Lehet, hogy kicsit hirtelennek tűnik a döntésem, de úgy érzem, hogy jól döntöttem.  – teszem hozzá még mindig kicsit a gondolataimba merülve, miközben egy pillanatra a tegnapi nap eseményei jutnak eszembe.
Átharapnak… - bököm ki végül hirtelen, de az se kizárt, hogy csak az emlékembe bevillanó eseményekben merültem el teljesen, aminek köszönhetően az egyik szót hangosan ejtem ki. Bízom benne, de talán még se kellett volna letámadnom vele.
Sajnálom, nem akartam rád zúdítani ezt, csak ha tényleg komolyan gondolod, hogy esetleg még később találkozhatunk és lehetünk barátok, akkor jobb, ha tudod, hogy miért nem találkozhatunk egy darabig. – szinte hadarva mondom el ezt az egy mondatot, majd óvatosan pillantok a vörös hajzuhatag tulajdonosára.

Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Naomi bérlakása - Page 3 Iei050
Naomi bérlakása - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Naomi bérlakása - Page 3 Fdc5tz
Naomi bérlakása - Page 3 Dgp3lk
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Naomi bérlakása - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Naomi bérlakása // Szer. Szept. 16, 2015 10:06 pm

- Tudom, ezt megbeszéltük a múltkor.  
Kuncogok fel, amikor visszaemlékszem ama fejtegetésre, hogy simán eljátszaná a lovat, én meg ülhetnék a hátán. Tényleg határtalan ökörség lenne, de pontosan olyasmi, amire igen könnyen képes lennék.
- Nekem két év alatt nem sikerült.  
Ez nem jelenti azt, hogy soha nem is fog, de azért ez is elég beszédes szerintem. Egyébként könnyen alkalmazkodom, de ez egyáltalán nem akart összejönni eddig, és szerintem az idei tél sem lesz sokkal jobb ilyen téren.
- Igen, ott.  
Biccentek rögtön, azt így nagy hirtelen nem értem, miért csodálkozik, de a szavai elég hamar eloszlatják a dolgot, tényleg rettentően kicsi a világ. Igaz, New York meglehetősen nagy város, szóval nem olyan meglepő, hogy sokan megfordultak arra. Ha nem ott születtem volna, akkor is mindenképpen ellátogattam volna legalább egyszer.
- Tényleg? Mikor éltél ott? Én New Yorkban születtem, 2013-ban költöztem ide, addig ott laktam.  
Meg ért annyi fájdalom, hogy arról jobb nem beszélni, legalábbis én olykor jobban örülnék, ha inkább elfeledhetném az egészet, de sajnos ez nem lehetséges.
- Köszi, hirtelen döntés volt, kicsit már bánom, de végül is elég jó.  
Jobban szeretem, ha hosszú, csak az a baj, hogy Jackson is, miatta hagytam kamaszként hosszúra megnőni, aztán azóta olyan volt, néha kicsit kurtábban, de ennyire rövidre sosem sikerült. S most… úgy éreztem meg kell válnom a tincseim nagy részétől, mikor újra felbukkant az életemben.
- Nem, nem voltam.  
Csak ennyit mondok, mert tényleg olyan ez a helyzet, amiről akárkinek nem beszélnék, pedig ha tudnám, hogy a sztorit ismeri az egyik oldalról, nem aggódnék amiatt, hogy még egy lélek beáll a sorba, aki ismeri a tökéletesen elszúrt kis életem legnagyobb tragédiáját. Halálos ugyan nem volt, de őszintén, legalább olyan fájdalmasnak tűnt mindig is.
- Ez nem túl bíztató.  
Pislogok párat zavartan, és úgy döntök, kivárok, mert még tényleg bármi lehet. Elsősorban az ő szemszöge számít, hogy neki mi a jó, és remélem, inkább azért a jó felé hajlik a dolog, de talán megtudom. Ha pedig csak ennyit kapok, akkor marad a jó öreg reménykedés, és keresztbetett ujjak, hogy jól menjen a sora.
- Ha Anchorageban fogsz élni, biztosan jobb ötlet lenne a városhatárt, nem tudom, mennyire díjazná az itt létedet a falka, már ha jutottál velük valamire egyáltalán.  
Mindenesetre azt hallottam, hogy van némi ellenérzés a semleges terület felé, meg volt valami balhé az egyik falkatag körül, de semmi konkrét nem jutott el hozzám.
- Egyébként én is örülnék neki, és ne aggódj, egyáltalán nem vagy tolakodó.  
Kortyolgatom lassan a teát, elmélázva fürkészve olykor a vonásait. Annyira más, mint én, küllemben bizonyosan, és jellemben aligha csak hasonlóságaink akadnak, de mégis képesek voltunk megtalálni a közös hangot, és ez tök jó.
- Ohh. Tudod… szerintem a hirtelen döntések sokszor jobbak is, mert nem merül fel velük kapcsolatban a kétség, szóval bizonyára a szívünk mélyén is úgy gondoljuk, hogy jól döntünk.  
Állapítom meg halkan, nem akarok én okoskodónak tűnni, de én magam sosem voltam egy túlzottan agyalós típus, ha valamit a fejembe vettem, azt véghez is vittem, addig hajtottam. A költözésem is egyértelmű volt, már rég szabadulni akartam New Yorktól, és függetlenedni a szüleimtől. Már korább nagykorúsítottam volna magam, ha elvégeztem volna az egyetemet. Ám addigra már betöltöttem a huszonegyet bőven, és leléphettem. Vissza is csak Maya miatt néztem, más nem volt képes rávenni erre.
- Nahát. Azt hallottam, hogy elég kellemetlen érzés, amikor megölik a farkasodat, már a mostanit. Ismerek olyat, akit átharaptak.  
Mivel Connor falkatag, nem fogom részletezni a dolgot, de tudom, hogy nem olyan egyszerű ez, bármennyire is nagyszerű lehetőség. Connor is jól járt vele, hisz immár olyan Teremtője van, aki ténylegesen foglalkozik vele, támogatja, lehetőségeket teremt a számára. Bízom benne, hogy Prim esetében is csak jól jöhet majd ki a dologból.
- Ne viccelj… nincs semmi gond, én kérdeztem, hogy miért jöttél, ez is hozzátartozik az igazsághoz. Egyébként pedig, szerintem nincs ebben semmi rossz. Elmeséled, hogy mik történnek veled, én ennek csak örülök.  
Kacsintok rá egészen vidáman, alapvetően nincs rossz kedvem, hisz még semmit sem kell temetnem, nem kellett lemondanom Mayáról, csak éppen hagyok elég időt, hogy ebben a kis egyenletben mindenki eldönthesse, hogy mit szeretne.
- És komolyan gondolom, különben nem mondanám. Bár, én úgy hallottam, hogy idősebb farkasoknál, mármint nem kölyköknél azért hamarabb helyrerázódnak az erőviszonyok, és könnyebben megtanulja az illető kezelni az új farkast, mert már tapasztaltabb. A képesség az, amit a nulláról kell kezdeni. És… nem fog hiányozni a mostani farkasod? Bocsánat, ha túlságosan indiszkrét lennék…  
Már nem tehetek semmit, kiszaladt a kérdés, de a válasz egyértelműen nem kötelező.
Vissza az elejére Go down
Primrose Trevelyan
Wagabond
Primrose Trevelyan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 104
◯ HSZ : 738
◯ IC REAG : 618
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : Jobb csukló környékén egy "Joy" tetoválás
Naomi bérlakása - Page 3 2jb181u
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_orb7cqknif1uefpmfo6_250
Re: Naomi bérlakása // Csüt. Szept. 17, 2015 9:44 pm

Azért az nem rövid idő,  de a remény hal meg utoljára. – a hangom barátságosan cseng, s el se tudom képzelni azt, hogy évekig szokjam eme időjárást. Tény, hogy nem sok olyan helyen éltem, ahol ennyire hideg idő uralkodik, de reménykedtem abban, hogy ezt az éghajlatot is egész hamar megszokom, ahogyan a városokkal is történt.
Akkor elkerültük egymást, mert én az utána lévő időszakban költöztem oda rövid időre. Eléggé nagy város, így ott kicsi lett volna az esélye, hogy találkozunk egymással. Bár sose lehet tudni, hogy a sors milyen bolondságokat űz az emberrel. – szólalok meg mosolyogva, hiszen ha tudtam volna, hogy van egy közös ismerősünk onnét, akkor biztosan nem mondtam volna ezt. Akkor valószínűleg a fotózásnak köszönhetően vele is találkoztam volna, csak akkor nem úgy alakultak volna az események. Nem egy őrző mellett kötöttem volna ki rövid időre.  
Néha nem kell agyalni a dolgokon, s biztos vagyok abban, hogy meg fogod ezt is szokni. – bár eme kijelentése is azt sugallta, hogy valami nincs rendben, de ha annyira kikívánkozott volna belőle, akkor biztosan már elmondta volna. Lehet még nem bízik bennem, de ez meg érthető. Nem ismer, s a látszat néha csal. Akár lehetnék egy őrült és vérengzős vadállat is. Aggódva pillantottam rá, de még mielőtt elkaphatta volna eme pillantást inkább a teámat kezdtem el vizsgálni.
Csendesen hallgatom őt, hiszen valóban tényleg jobb ötletnek tűnik. Bár Emma se tűnt annyira vérmesnek, hogy emiatt aggódni kezdjek, hogy betehetem-e még ide a lábamat vagy nem. Lassan bólintok arra, amit mond, hiszen ha ő azt látja jobbnak, akkor legyen.
Beszéltem egy falkataggal, akivel úgy nézett ki, hogy pénz fejében maradhatok, de végül az események egyre gyorsabban zajlottak körülöttem és mire észbe kaptam, addigra már Anchorage-ra esett a választásom. Így nem igazán volt lehetőségem ezt túlzottan megbeszélni velük. – vallom be neki a dolgot, hiszen Emma tényleg rendesnek tűnt, de ahogyan ő, úgy én is rájöttem arra, hogy nem ez a város a nekem való. Túl sok a szabály, s tele van falkatagokkal, én pedig arra még nem állok még készen, mint kiderült. Kölyökkoromtól kezdve falka nélkül élek, így nem csoda, ha annyira nem egyszerű nálam ez a dolog.
Ezt örömmel hallom. – mosolygok rá, majd egy újabbat kortyolok a teából, hiszen melegen jó és nem akkor már, amikor kihűlt. Legalábbis szerintem.
Ebben van igazság és azt hiszem ezt most elég gyorsan eldöntöttem. Mármint ahhoz képest, hogy amikor megtudtam ezt az egészet, hogy lehetőséget kapok egy jobb életre. – kicsit hadarva beszélek, mert még én magam is alig tudom elhinni. Tudom, hogy a múltamat nem felejthetem el, de nem is akarom, hiszen a hibáinkból tanulunk. Illetve életem során elég sokszor döntöttem spontán és minden agyalás nélkül, de ennek ellenére még mindig képes vagyok agyalni is bizonyos döntéseken. Mondhatni ebben a két véglet vagyok.
Én is ezt hallottam, de azt hiszem vannak olyan dolgok, amikért megéri áldozatot hozni. – látom rajta, hogy nem akarja elárulni, hogy honnét tudja, de azért a lakásában található illatok is mesélnek, hiszen nem én vagyok az első vérfarkas ebben a házban, de most ez valahogy annyira nem is érdekel. Lehet, hogy fájni. Talán úgy, ahogyan nem is gondolnám, de utána kapni fogott egy újat, egy reményt arra, hogy végre olyan életem lehessen farkasként, ami a legtöbb farkasnak megadatik.
Igen, valóban. Tudod, nem vagyok a legjobb ezekben a barátkozós beszélgetésekben. Sokáig szeltem a világot, így kevés barátom lett. Csak nem akarom azt se, hogy úgy érezd, hogy legszívesebben menekülnél eme témák, dolgok elől. Egyszerűen csak jó érzés valakinek elmondani. – vallom be neki a dolgot egy halovány mosoly keretében. Tényleg nem akarom elijeszteni, de a barátkozás nem az erősségem, hiszen a korábbi életmódomnál nem volt túl jó dolog az, ha valakihez kötöttem, mert utána fájt az elvesztésük, legyen szó bármilyen értelemben is erről.
Igen, ez az előnyünk megvan, de ugyanakkor azért az új farkast is meg kell szokni. Illetve pontosan az új vérvonallal járó dolgokat is. Csak remélni tudom, hogy ez jobban fog elsülni, mint az első. – majd a kérdését hallva sietve rázom meg a fejemet nemlegesen. Majd egy pillanatra elgondolkozom azért rajta, hiszen teljes mértékben sose tudtam utálni, megszoktam őt, de így jobb lesz. – Nem, vagyis talán egy kicsit. Tudod, sok emlékem kötődik hozzá, de nem mindegyik vidám. Harmóniában kellene élnünk, de még se teljesen működik nálunk. Csak megtűrjük a másikat, hiszen a múltunkat szennyező dolgokat egyikünk se tudja elfelejteni. – a hangom alig hallható és közben nem ránézek, hanem a poharat figyelem és a benne lévő italt. Sok rosszat tettünk, s se a farkas, se én nem tudom elfelejteni azokat, ahogyan az árulást se…  
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Naomi bérlakása - Page 3 Iei050
Naomi bérlakása - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Naomi bérlakása - Page 3 Fdc5tz
Naomi bérlakása - Page 3 Dgp3lk
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Naomi bérlakása - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Naomi bérlakása // Csüt. Szept. 17, 2015 11:39 pm

- Ez a reményhal már elúszott.  
Nem hiszek abban, hogy valaha is meg fogok barátkozni ezzel a hideggel, inkább a három harisnya, két pulcsi, meg minden hasonló. Télen valóban megirigyelhetnek még a Michelin babák is.
- Igen, New Yorkban még az is el tud veszni, aki évek óta ott él. Első kézből tapasztaltam.
Én lennék eme díj nyertese, annak, aki kicsit is ismer, ebben nincs semmi meglepő, de szerintem Primnek azért még új, hogy mennyit tudok én bénázni az élet minden területén. Csoda, hogy még őrzőként nem csináltam valami eget rengető ügyetlenséget.
- Persze, biztosan, de ha mégsem, hát elég gyorsan nő.  
Abszolút nem vagyok büszke arra, hogy beálltam azon nők táborába, akik egy pasi miatt változtatnak a külsejükön, még ha nem is a klasszikus értelemben, elvégre Jackson nem hagyott faképnél, éppenséggel fordítva történt, bár ez a helyzet ennél lényegesen bonyolultabb. Mennyire jó lenne, ha tudnék nem agyalni dolgokon, ezen az egész elcseszett helyzeten. Beszélni sem szeretnék róla, rongyosra jártattam már a számat a hozzám legközelebb állókkal a témáról, és nem lett jobb semmivel sem. Következésképpen nem szeretném megint felhozni, egyrészt őt sem terhelni vele, másrészt ebben tényleg senki a világon nem tud segíteni.
- Hümm, nos, akkor lehet tényleg jobban jársz, ha nem erőlteted, bár csak értesítenek majd, ha eldöntötték, hogy milyen elbírálás alá estél.
Nem tudom pontosan, miként mennek a falkában a dolgok, de nyilván foglalkoznak a magányosokkal, különben elharapódzhatna a helyzet. Én nem ítélek el előre senkit, sőt, még sokadjára sem tudok igazán haragudni senkire, ám azt azért már tudom, hogy nem mindenki érkezik jó szándékkal a városba. Prim persze a szememben ártatlan ilyen téren, szóval kétlem, hogy ártani akarna itt bárkinek is, egyszerűen nem nézem ki belőle, és nagyon remélem, hogy fordítva sem fog megtörténni a dolog, és nem bántják az itteni farkasok.
- Ezzel csak egyetérteni tudok.  
Áldozat… nem, inkább bele sem kezdek, még gondolati szinten sem, túlságosan fáj még mindig, szerintem sosem fog kevésbé. S az egész helyzeten csak ront az, hogy egy város levegőjét szívjuk, és képtelenek vagyunk két mondatot úgy váltani, hogy valaki ne sérülne, és persze mivel én vagyok az évszázad bőgőmasinája, naná, hogy jobbára én sérülök be. Attól még tudom, hogy neki is fáj, de eszemben sincs kimutatni, nem kell, hogy még amiatt is pocsékul érezze magát, hogy még mindig túl jól ismerem. S ott van Maya is, minden csepp jelenlegi boldogságomat eldobnám érte, ugyan nem jutott nekem ki vele a leélt kilenc éve, de tényleg bárkit és bármit feláldoznék, hogy vele lehessek.
- Nekem szerencsére van jó pár barátom, és tudod, soha senkinek sem mondtam, hogy nem oszthatja meg velem a gondjait. Azért nevezzük barátságnak, mert nem csak az örömünkben osztozunk. Tudom… mi még alig ismerjük ehhez egymást, de ha elzárkóznék a problémáid elől, soha nem is lehetnénk azok.  
Egyébként is érdekel, mi van vele, én elég nyitott személyiség vagyok, könnyen, gyorsan ismerkedtem, kedvelhetőnek tartanak a legtöbben, szóval ezért hálás lehetek a sorsnak, legalább nem vagyok összeférhetetlen személyiség.
- Szóval nyugi, én jó vagyok ebben.  
Kacsintok mosolyogva, mert tény, ami tény, valóban megy a dolog, könnyed személyiségem mindig is a segítségemre volt ilyen téren, meg úgy általánosságban rossz szavam se nagyon szokott lenni senkihez, még akkor sem, ha kígyót-békát tudnék kiabálni rá.
- Majd gondolok rád, hogy jól menjenek a dolgok, aztán ha már úgy vagy, hogy találkozhatunk, nagyon szívesen bemutatkozom majd az új bundásodnak.  
Kicsit abszurd ezt úgy megbeszélni, hogy még a mostani ott van benne. Vajon hallja szegény? Kicsit sajnálom, de nyilván így lesz a jobb Primnek, különben nem menne bele. Connornak is így volt a jobb, és az újabb farkasa legalább nem akar állandó jelleggel megenni.
- Értem. Jobban mondva, nyilván teljesen esélyem sincs átlátni a helyzetedet, de ha így érzed, akkor teljesen biztos, hogy jó döntést hoztál. Én úgy gondolom, hogy mindenkinek jár egy második esély. Ha valami nem működik, akkor más alternatívákat kell keresni.  
Kissé zavartan harapom be az ajkaimat, úgy tűnik, megviseli a visszaemlékezés, viszont kérdezni sem merem róla, egyelőre még úgy érzem, ennyire nem rugaszkodhatok el a valóságtól. Inkább csak hagyom, hogy kicsit elmerüljön a gondolataiban, és eleressze a felbukkanó démonait. Biztos, hogy neki sem volt egyszerű az élete, alig körvonalazva érintettük a dolgait, de semmi konkrétat nem tudok. Egyszer majd talán… Most marad a tea és a sejtelmes mondatok, meg egy vékony fal, amit érzéseim szerint roppant könnyű volna ledönteni.
Vissza az elejére Go down
Primrose Trevelyan
Wagabond
Primrose Trevelyan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 104
◯ HSZ : 738
◯ IC REAG : 618
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : Jobb csukló környékén egy "Joy" tetoválás
Naomi bérlakása - Page 3 2jb181u
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_orb7cqknif1uefpmfo6_250
Re: Naomi bérlakása // Szomb. Szept. 19, 2015 7:14 pm

New York elég nagy, így nem csoda, hiszen azért senki se ismerheti minden apró kis zugát annak a városnak. – szólalok meg mosolyogva, hiszen sose gondoltam azt, hogy az baj, ha képesek vagyunk a saját városunkban is eltévedni. A legtöbb város tényleg hatalmas és nem hiszem, hogy az emberek azzal töltenék az idejüket, hogy felfedezzék minden egyes négyzetcentiméterét a lakóhelyüknek, legalábbis a mai világ tuti nem ilyen. Ma már ott vannak a drágábbnál drágább kütyük.
Megbántad? Esetleg valaki miatt csináltad?- fordultam újra felé érdeklődve, hiszen ahogyan a hajáról beszélt nem éppen volt biztató. Úgy tűnt, mintha megbánta volna, mintha ő nem igazán szeretné ilyen röviden a haját. Pedig jól állt neki, fiatalosabb volt. Na, nem mintha panaszkodnia kellett volna amúgy is. Fiatalos, bájos és szép volt. Bár sose értettem az olyan nőket, akik férfiak miatt változtattak külsőjükön, hiszen ha igazán szeretsz valakit, akkor mindenhogyan fogod. Mindegy, hogy rövid, hosszú, vagy vörös, fekete a haja és így tovább. Mert nem a külsőjével esel szerelembe, hanem a lelkével, az ejt rabul elsődlegesen, ami a felszín alatt lappang és utána jön csak a felszín. Lehet valaki Hercules, ha legbelül meg lelki szegény az illető. Legalábbis én így látom a dolgokat.
Reméljük fognak, de azt már nem itt fogom megvárni. – s eme gondolatra egy halovány mosoly jelenik meg az arcomon. Tudom, hogy mit szeretnék, de ugyanakkor rossz érzés is kicsit, hogy minden egyes ismerősömet szinte magam mögött kell hagynom. Fura érzés volt őket újra látni, de ugyanakkor jó érzéssel is töltött el. Remélem, hogy még láthatom majd őket, ahogyan Naomi-t is.
Gondolom te is sok áldozatott hoztál. Legalábbis múltkori beszélgetésünkből erre tudok gondolni. Nem akarlak faggatni, de remélem te nem bántad meg az áldozattal járó tetteidet, vagy legalább a legnagyobb részét. – barátságosan beszélek, hiszen nem akarom megbántani őt, se ítélkezni a feje felett, mert nem ismerem még. Egyszerűen csak reménykedek abban, hogy ő jól döntött.
Csendesen hallgatom a gondolat menetét és azt hiszem igaza van. Bár az eddig ismerőseimet teljesen más körülmények között ismertem meg. A legtöbbet akkor, amikor nem volt ennyire nyugodt körülöttem minden. Kivétek eddig Jackson volt, hiszen New Yorkban se nem voltam a halálomon, se nem voltam egy őrült farkas, illetve nem is az életét mentettem meg. De hozzá meg más dolog kötött, olyan dolog, amiről azt mondják, hogy a barátságnál is erősebb. Talán így van, de lehet csak én vagyok kevésbé szerencsés ilyen téren.
Ez igaz, de akkor se kellett volna így letámadnom téged. Legalább az egyikünk jó ebben. – szólalok meg biztatóan és továbbra is a bögrét markolászom, mintha az életem múlna rajta.
Hát lehet, hogy egy darabig még velem kell beérned és utána jöhet csak a bundás. Bár ő mindig velem lesz. – ajkaim mosolyra húzódnak, pedig legbelül érzem, hogy a jelenlegi farkasom egyre inkább kezdi sejteni a vesztét, de akkor se engedhetek neki. Nem hagyom, hogy újra irányítson engem. – Én pedig remélem, hogy a dolgait hamarosan jobb irányt vesznek. Mármint látszik rajtad, hogy van valami baj, vagyis inkább megérzés, s megértem, hogy nem akarod elmondani. De akkor is remélem, hogy jobban leszel. – teszem hozzá kicsit hadarva, hiszen egyre inkább furának érzem ezt a szituációt. Talán csak az a baj, hogy tényleg szokatlan számomra ez az egész.
Néha viszont több kell, mint esély. Néha küzdeni kell és nem az esélyeket számolgatni. Ha igazán fontos valami, vagy valaki számunkra, akkor nem hiszem, hogy az esélyeit fogjuk számolgatni. – rántom meg a vállamat könnyedén. Lehet, hogy átvertek, lehet, hogy nem hiszek könnyedén a szerelemben se, de hiszek abban, hogy mindenkinek jár a boldogság és a boldog élet. Legfeljebb nem mindig jó helyen keressük azt.
Meddig maradsz a városban? – kérdezem tőle kíváncsian, hiszen tényleg érdekel, hogy vajon hosszabb ideig ne is keressem, vagy most már maradni fog… Végül pedig újra elmerültem a tea ízvilágában.
 
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Naomi bérlakása - Page 3 Iei050
Naomi bérlakása - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Naomi bérlakása - Page 3 Fdc5tz
Naomi bérlakása - Page 3 Dgp3lk
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Naomi bérlakása - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Naomi bérlakása // Hétf. Szept. 21, 2015 11:47 pm

- Ez tény és való, én meg főleg nem.  
Kuncogtam fel, mert bizony egészen biztos voltam benne, hogy én a legkisebb városokban is képes volnék eltévedni, de tovább nem rontottam inkább a renomémat, mert bolond lennék leírni magam előtte.
- Kicsit, jobban szeretem, ha hosszú, és igen, valaki más miatt csináltam. Tudod, mint a legtöbb nő.  
Rántok vállat, próbálva jelentéktelenebbnek feltüntetni a dolgot, mint amilyen, de azt hiszem, ez felettébb esélytelen volna a részemről, mert így is elég egyértelmű, hogy komolyabb a dolog, mint szeretném. Ám ez az, amivel sajnos nem tudok mit kezdeni, akármit is csinálok, jobban mondva, csinál ő, Jackson fontos lesz számomra, nem is lehetne másként.
- Kedves tőled, hogy ezt mondod, de sajnos mindent megbántam. Ha másként csinálhattam volna, ki tudja, most lenne egy kicsi, boldog családom. Nem mintha most ne lennék boldog, csak tudod, van, hogy a múltad a lehető legrosszabbkor kopogtat be, és istenesen felrúgja a jelenedet.  
Nálam ez történt, mikor elhittem végre annyi év után, hogy igenis jár nekem, hogy boldog legyek valaki mással, hogy tovább lépjek, akkor szembesétál velem az egyetem folyosóján. Létezhet ennél igazságtalanabb dolog? Nem, ezt a kérdést inkább fel sem teszem, mert egyértelműen igen, lennének ötleteim… de köszi, nem adok tippeget a sorsom írójának, így is épp eléggé köcsög velem.
- Felejtsd el, én nem veszem letámadásnak, szóval neked sem kell. El se hiszed, milyen üdítő más dolgairól beszélni.  
Még Panda esküvője is lesz a hónapban, legalább akkor is elmerenghetek kicsit az ő boldogságukon, és nem kell azon agyalnom, hogy az isten haragjába fogom összeegyeztetni a lányomat, az exemet, és a kedvesemet, mert őszintén, olykor nagyon bonyolultnak tűnik a dolog.
- Ne aggódj, türelmes teremtés vagyok.
Fura mód szeretem a fajtáját, még úgy is, hogy Connor majdnem megevett egy ízben, és csak az isteni szerencsének, meg némi lélekjelenlétnek köszönhettem, hogy nem történt végzetes baj.
- Köszönöm, aranyos vagy. Tudod, néha úgy érzem, hogy a baj egész egyszerűen rákapaszkodott a lábamra, és esélyem sincs levakarni, akármit csinálok, megtalál. Biztos lesz majd jobb is, és tényleg nem terhelnélek ezzel most, ez egy nagyon hosszú, és bonyolult sztori. Talán majd máskor.  
Nyilván, ha közelebbi kapcsolatba kerülünk, be fogom avatni, mert a barátaim előtt nem szeretek titkolózni, ám jelen pillanatban úgy gondolom, hogy még nem kell beavatnom, előtte ismerjük egymást meg jobban, aztán ha úgy van, még többet is fog tudni rólam, mint szeretne, hála a nagy, lepcses számnak.
- Én inkább úgy gondolok erre, mint lehetőség, amivel élni kell, ha valaki változtatni akar. Elvégre, bárki szájába berepülhet a sült galamb, ha nem képes ráharapni, akkor az egészért kár. Meg kell látni azt, ami az orrunk előtt van, és megragadni, s igen, néha kockáztatni.  
Talán először nem jól fejeztem ki magam, de sebaj, mint már mondtam, úgyis szeretem jártatni a szám, remélem, most már kicsit világosabb, hová is akartam kilyukadni.
- Ez jó kérdés. Attól függ, milyen hamar sikerül találnom egy korrekt lakást, vagy házat. Úgy néz ki ugyanis, hogy költözöm. Mármint, városon belül, de innen el. Kénytelen leszek lemondani a bérleti szerződésemet.  
Szeretem ezt a kis lakást, de az is lehet, hogy nem teszem meg, hanem fű alatt kiadom valakinek kicsit olcsóbban, fogalmam sincs. Őszintén, kételkedem abban is, hogy Jacksonnal valaha találnánk olyan helyet, amibe mindketten beleegyezünk, vagy legalább a legcsekélyebb mértékben is tetszik mindkettőnknek. Olykor az az érzésem, hogy neki egyetérteni velem fizikai fájdalommal jár.
- Utána egy rövid időre megint vissza kell mennem New Yorkba, aztán már nem megyek sehová remélhetőleg. Telefonon viszont bármikor zaklatható vagyok.  
Kacsintok rá, elvégre számot azt cseréltünk, és szívesen beszélgetek telefonon keresztül is, de persze lehet, hogy neki problémája van vele, sok vérfarkas nem szereti a modern technikát.
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 710
◯ IC REAG : 576
◯ Lakhely : Fairbanks
Naomi bérlakása - Page 3 2jb181u
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Naomi bérlakása // Kedd Szept. 22, 2015 4:42 pm

Meglepetés! Na jó, annyira mégsem...


Meg mertem volna fogadni arra, hogy a new yorki lakásomon talált levelet a kabátzsebembe gyűrtem, ám miután hazaértem, hiába kerestem, nem találtam. Végül már az összes ruhám összes létező zsebét áttúrtam elszántságomban, hogy még egyszer, nyugodtabb körülmények között is elolvassam, úgy, hogy a levélben emlegetett bizonyos Harmadik nem csücsül épp a lakásom közepén, de semmi. Mint ha sosem létezett volna...
Végül ma reggel bukkantam rá, merő véletlenségből, épp, amikor Naomi lakásához indultam. A hátizsákomba rámoltam át a cuccaimat - és egyből beugrott, hogy igen, kabátzsebet is megjárt már az a levél, de hamar átkerült a nálam lévő hátizsák belső zsebébe, ne vesszen el, no meg eszemben legyen, ha keresem - erről ennyit... De ha már meglett, még egyszer gyorsan átfutottam, aztán ment is vissza a helyére, másodszor már csak nem megy ki a fejemből. Mellévágtam a többi papírt és iratot, legalább egy mappányit, meg a szükséges apróságokat, aztán már indultam is. Igaz, azt megérdeklődtem előre, hogy mikor fújja ismét erre a szél, Fairbanksbe, de pontosabban nem maradtunk, hogy mikor ugrok be hozzá némi egyeztetésre, de akkor már kössük össze a "kellemeset" a "hasznossal". Szerencsére nem kell sokat utazni, így nem sokkal később már a bejárati ajtaja előtt nyomom a csengőt, bebocsájtásra várva. Vagy ha nem nyit ajtót elég gyorsan, átváltok kopogásra is, mint ha azt jobban lehetne hallani...
- Szia! -köszöntöttem, ha ajtót nyitott, majd fél kézzel már túrtam is a táska mélyébe, hogy a következő pillanatban a kezébe nyomjam a mappát, közben pedig bőszen magyarázok tovább - Délelőtt voltam az ingatlanközvetítőnél, azt mondta, hogy nézegessünk kedvünkre belőlük, ezek az új lakások a legutóbbi kör óta. Majd valahogy jelöld meg azokat, amiket szimpatikusnak találsz, ami nálam bent maradt a rostán kép meg leírás alapján, azokra nyomtam egy-egy post itet, aztán ha akad olyan, ami mindkettőnknek tetszik, szerzek egy időpontot jövő hétre. Vagy amikor neked jó, csak nem tudom, mennyire ragaszkodsz ahhoz, hogy élőben is lásd... -vagy bízik-e annyira a kritikus ízlésemben, hogy hisz nekem, ha valamire azt mondom, hogy nem. Vagy hogy na, ez lesz a tökéletes! Régen valahogy nagyobb volt az összhang, meg sokkal könnyebb volt bármiben is közös döntésre jutni...
- Illetve lenne még valami, amit meg kéne beszélnünk... -nyúltam ismét a táskámba, hogy ezúttal a levelet húzzam elő belőle, meglobogtatva előtte - gondolom, a borítékon lévő kézírásáról csak ráismer, miről is van szó.
- Nos, jelentem, megkaptam. -jobb későn, mint soha, ugyebár, bár nem vagyok biztos, hogy esetünkben nem lett-e volna szerencsésebb az a verzió, amiben a soha jut győzelemre.
- Csak egyet árulj el... hogy a fenébe lehettél olyan idióta, hogy az otthoni címünkre küldöd? Ennyi erővel akár anyámnak is címezhetted volna! -csattanok fel, a legkevésbé sem titkolva, hogy kinek köszönhető, hogy majd' tíz év késéssel került csak a kezeimbe. Értem én, hogy a koliba, vagy az egyetemre címezni sokkal körülményesebb, de könyörgöm... még úgy is több esélye lett volna arra, hogy rövidebb idő alatt célba érjen.
- Esetleg van bármi hozzáfűzni valód a téma kapcsán, amiről még nem tudok, de illene? Csak mert ahogy elnézem, már jó ideje nem aktuális a dolog. -utalok itt arra, hogy idő közben sikerült más oldalán megtalálnia a boldogságot - Amúgy igazad van, egyedül tényleg nem voltál rá képes. Ahogy elnézem, még most sem, azonban ettől függetlenül részemről kapsz egy esélyt. - arra, hogy egy fedél alatt lakjunk, és ne stornózzam az egész ötletet a fenébe, azok után, hogy én hoztam fel, meg megígértem Mayának - Hármunknak, csakis Maya miatt. Ha már lemond a mostani életéről, joga van egy másik normálishoz. -fejezem be a magyarázkodást, várva, hogy jön-e bármi reakció a másik féltől, avagy rövidre zárhatom a látogatást?


A hozzászólást Jackson Carter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 22, 2015 6:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Primrose Trevelyan
Wagabond
Primrose Trevelyan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 104
◯ HSZ : 738
◯ IC REAG : 618
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : Jobb csukló környékén egy "Joy" tetoválás
Naomi bérlakása - Page 3 2jb181u
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_orb7cqknif1uefpmfo6_250
Re: Naomi bérlakása // Kedd Szept. 22, 2015 6:23 pm

Nem akarlak elítélni, de ha nem tetszik neked, akkor más miatt nem kellett volna változtatnod. Először az a fontos, hogy magadat fogad el és utána mások is el fognak. – szólalok meg egy kisebb elmélkedés közepette, de barátságos hangnemben. Nem akarom és nincs is jogom kioktatni őt, hiszen én se vagyok a kapcsolatok mintaképe, de legalább nem változtattam sose semmin se egy férfi miatt. A következő kijelentésén csak hangosan elnevetem magamat, hiszen hosszú a lista arról, hogy mennyi múltbeli árny bukkant fel az életemben pont itt.
Nos, ezzel egyetértek. Elég sok régi ismerősbe botlottam hosszú évtizedek után. De az élet mindig is ilyen volt. Szereti felkavarni az állóvizet, de nem minden múltbéli árny jelent rosszat, még ha elsőre annak is tűnik. – s egy barátságos és biztató mosollyal az arcomon pillantok rá. Remélem, hogy semmi komoly nincs szó, de biztos vagyok abban, hogy nem véletlen ez a sok változás. New Yorkba jár sokat, a haja is másabb lett. S egyáltalán nem úgy érzem, hogy azért, mert valakinek tetszeni akarna, hanem sokkal inkább amiatt, hogy ne kedvezzen valakinek. Egyetlen egy embert ismerek rajta kívül abból a városból, Jacksont és ő is hasonlódolgokról beszélt, de ahhoz már elég durván pici lenne a világ, így inkább jó messzire hessegetem ezt a hirtelen gondolatot.
Lassan bólintok, hogy rendben. Nem akarom faggatni őt, illetve majd, ha szeretné, akkor elmondja.
Rendben, de ha szeretnél valakinek beszélni róla, akkor szívesen meghallgatlak. Jó hallgatóság vagyok, ha másban nem is vagyok az. – s egy újabb kósza tincset tűrök a fülem mögé és lassan belekortyolok a még mindig kicsit forró teába. Reméltem, hogy nem veszi tolakodásnak, de lehet, hogy néha olyannak kell pont elmondani a „fájdalmunkat”, aki nem ismer, mert ő adhat olyan tanácsot, amit esetleg egy barát sose mondana az arcodba.
Igen, pontosan én is így gondolom. Csak remélem, hogy a megérzéseim nem csalnak és minden rendben lesz. Mindegy, hogy ki mennyi ideje él, mert a múltjainak az árnyait, s abból keletkező félelmeket nem tudja csak úgy elfelejteni, de bízom abban, hogy jól döntöttem. – s egy köszönöm pillantással nézek rá, hiszen tényleg jól esik, hogy kicsit lelket is önt belém, majd a költözésre hirtelen felkapom a fejemet.
Biztosan nincs nagy gond? – szólalok meg aggódva, hiszen szemmel láthatóan jól érzi magát itt, így nem értem, hogy miért akarna költözni. Lehet, hogy nem ismerem, de ennek ellenére is nagyon aggódok érte.
Akkor majd kereslek telefonon és amint biztonságos lesz, illetve te is visszatértél, akkor majd találkozatunk. Megvitatjuk majd az élet nagy kérdéseit. – nevetve szúrom az utolsó mondatot már a mondandóhoz. Aztán hamarosan megérkezik. Ha elnézést kér vagy bármit mond Naomi, akkor csak legyintek, hogy ugyan semmi.
Igyekszem nem fülelni, de farkas vagyok, illetve valami fura érzés kezd úrrá lenni rajtam. Próbálom elfoglalni magamat, nem akarok kellemetlenkedni se, így újra a csészének és a teának szentelem a figyelmemet. De egyre nehezebben megy, mert az illat és a hang is egyre is erősebb kezd lenni. Végül felállok, teszek pár lépést, de aztán inkább megállok, mert mi van, akkor ha a megérzéseim jók? Majd, hogy megnyugodjak újra kortyolok a teába és elhatározom, hogy inkább elköszönök, akár igazam van, akár nem, de persze, hogy a dolgok másképpen történnek. Alig, hogy kilépek a nappaliból Jackson áll Nonóval szemben.
Jackson?- bukik ki belőlem, de abban a pillanatban félre is nyelem az utolsó kortyot és elkezdek fuldokolni, s köhögni. Szinte erőfeszítés, hogy a poharat ne törjem össze a kezemmel vagy ne ejtsem el a sokknak köszönhetően. Próbálom összekapni magamat, de hirtelen úgy érzem, mint aki valami rossz tréfába sétált bele.
Ez ugye, csak valami vicc? Ő volt az? – nézek hirtelen Naomi-ra két köhögés közepette, ami még mindig a félrenyelés miatt tart, majd inkább csöndben maradok. Egyszerűen ez nem lehet igaz. Nem-nem. Ez csak valami bugyuta horror, ez nem valóság.  Majd sietve túrok a hajamba a szabad kezemmel.  Most kellene távoznom, de a lábaim nem akarnak mozdulni…
Ez nem a valóság. Biztosan csak valami hallucinogén volt a teámban… - motyogom az orrom alatt, hiszen nem akarom elhinni azt, amit látok. Nem értettem, hogy mit vétettem, hogy az égiek így állnak rajtam bosszút, de ha tényleg Naomi volt az a lány, akkor…. Nem, nem akarok erre gondolni, viszont az, amit hallottam a beszélgetésükből csak erre utalhat. Jesszusom, miért kell nekem itt lenni? Miért nem szöktem ki inkább az ablakon?!

Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Naomi bérlakása - Page 3 Iei050
Naomi bérlakása - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Naomi bérlakása - Page 3 Fdc5tz
Naomi bérlakása - Page 3 Dgp3lk
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Naomi bérlakása - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Naomi bérlakása // Kedd Szept. 22, 2015 10:36 pm

- Igazából, magam miatt csináltam, azt hittem, jobb lesz. Tévedtem.  
Vonom meg a vállam, előfordul mindenkivel, velem lehetséges, hogy az átlagnál többször, de ezért nem fogok a Chenának menni. A hajam legalább megnő, az idő kerekét viszont aligha forgathatnám vissza.
- Nem mondtam, hogy rosszat jelent. Inkább csak mérhetetlenül bonyolult.  
Hisz mikor, ha nem akkor, mikor végre kivakartad magad a végtelennek tűnő érzelmi gödörből, és beengedtél a szívedbe valaki mást? Annyi idő után? Rohadtul igazságtalan, és nem értem, miért itt, miért most. Miért nem két éve, vagy három év múlva? Nevetséges olykor, mennyire szeret szívatni az élet. Ezt azonban anélkül nem tudnám megérteni vele, hogy ne meséljek el mindent töviről hegyire, de az most túlságosan hosszadalmas volna, és tényleg semmi hangulatom nem volt erről beszélni. Épp elég nekem magamban megbirkózni vele.
- Ne viccelj, biztos nagyon sok dologban szuper vagy még. Én például verhetetlen süti evő vagyok. Tök haszontalan, de legalább jól esik,  
Kacsintottam rá kuncogva, persze másban is jó vagyok még, de nem szokásom sztárolni magam, csak érzékeltetni akartam, hogy a szememben a legkisebb dolog is rengeteget számít. Egyébként, értékeltem a társaságát, és valahol még annak is örültem, hogy nem kozmetikáz semmit, megmondja az arcomba a véleményét. Pont erre van szükségem most. Van, amit nem kell szépíteni.
- Én mindenesetre szorítok neked, szerintem megérdemelnéd végre a jót is, mert ahogy a múltkor kivettem, abból nem sok jutott.  
Ami azt illeti, nekem sem, de ez most épp róla szól, és néha saját magamat, meg a problémáimat kifejezetten unom. Mit szólhatnak akkor a barátaim, akik tudnak róla, és telezokogom a vállukat? Inkább nem akarom tudni.
- Nem is tudom. Az nagy gond lenne, ha együtt kellene élned valakivel, aki régen a világot jelentette számodra, de most utál?  
Nem bírom visszatartani a sóhajomat, de rögvest utána bele is kortyolok a teámba, mert nem szeretnék erről többet beszélni, egész egyszerűen túlságosan sok már, csak Mayát akarom végre úgy megölelni, hogy kimondhatom, jogilag igenis hozzám tartozik. Aztán érzelmileg majd jön a többi, szépen lassan, kialakul, bíznom kell ebben, másként sajnos nem megy.
- Szuperül hangzik!  
Azonnal rábólintok, elvégre nem is kérdés, hogy számomra egyértelmű, szívesen találkoznék még vele a jövőben is, remélem, hogy össze is fogjuk majd tudni hozni a dolgot. Ekkor hallom meg a csengőt, meg Milo éktelen ugatását, és kissé meglepetten pislogok.
- Nem vártam senki mást mostanra, bocsáss meg, mindjárt jövök.  
Gőzöm sincs, ki lehet az, bár Jacksonnal elvileg össze kell futnunk, mert egyeztetnünk szükséges ezt-azt, de úgy egyébként senki más nincs a terítéken, és bízom abban, hogy legalább megcsörget, mielőtt jönne, hogy valamelyest összeszedjem magam lelkileg. Ám rá kell döbbennem, hogy nem, mert ő áll az ajtó előtt, én pedig csak zavartan beharapom az ajkamat. Nem tudom, hogy fog-e ez valaha működni, de Maya érdekében bármit hajlandó vagyok megtenni, és ha ehhez minden éjszaka álomba kell bőgnöm magam egy-egy jól célzott megjegyzés, fájó pillantás miatt, akkor így lesz.
- Szia!  
Állok el az ajtóból, hogy beljebb léphessen, bár ha neki jó volt ott az ajtóban, nekem aztán mindegy, el is veszem a mappát, és belelapozok rögtön, legalább addig sem a vonásain időzik a tekintetem.
- Ha a hét elejére kapnánk időpontot, akkor szívesen megnézném, de ha nem, akkor rád bízom. Nem ragaszkodom hozzá.  
Annyira, de annyira nem a lakás számít, és kötve hiszem, hogy ő így lenne vele, persze, Maya miatt legyen a lehető legjobb, egy olyan birodalom, amiben egy gyereknek öröm felnőni, de az egekre, amíg köztünk ilyen fagyos a levegő, addig Mayának ugyan semmikor sem lesz öröm egyszerre kettőnk közelében tartózkodni.
- Igen? Micsoda?
Pillantok fel az egyik egész kellemesnek ítélt ház képei közül, és mikor meglátom a levelet, AZT A levelet, valósággal lesápadok, és nyelek egy nagyot, mert nem, ennyire nem lehet kegyetlen az élet, de tényleg, ez… ezt nem hiszem el.
- Azt mondta, hogy elégetted.      
Közlöm halkan, és legszívesebben kivágnám a kukába azt a darab papírt, azt, amit annyira gyűlölök, amitől megváltást reméltem, de semmit sem kaptam, csak újabb könnyeket. Nem, nem akarom látni, mint ahogy jelen pillanatban Jackson arcát sem. Annyira kínos ez pont akkor, amikor vendégem van. Jobb nem is lehetne az időzítés.
- Levélírás kezdőknek, Jackson. Nem tűnt fel, hogy a keresztneveden kívül nincs más azon a borítékon?  
Azt hiszem, az idióta gyújtotta be bennem a kanócot, mert egészen addig úgy voltam vele, hogy inkább az egereket itatnám, de ez a hangsúly, az én lakásomban, az ő szájából nem az, amit most hajlandó vagyok eltűrni. Tegye, ahová akarja. Nem fogom közölni, hogy átmentem hozzájuk, azt remélve, átadhatom személyesen, hogy volt akkora gerincem, hogy így próbálkozzak, nem pedig feladom postán. Ezek szerint rosszul gondoltam, de tele van már a padlás a magyarázkodással, elegem van ebből, nem fogok egész hátralévő életemben meghunyászkodva a bocsánatáért könyörögni.
- Van. Nincs jogod számon kérni a levéllel kapcsolatban ennyi idő után. Kérd azt, akinek az állítása szerinte te ezt a levelet elégetted, és nem érdekelt az egész.  
Vágok vissza, igenis haragszom, és mellé még a kétségbeesés is kaparja a torkom, fogalmam sincs róla, mit kellene ezzel az egésszel kezdenem, hogyan lehetne egy kicsit is jobb, és őszintén nem tudom, van-e egyáltalán a legcsekélyebb értelme is.
- Tűnj innen.  
Sziszegtem az arcába, olyan mély fájdalommal a szemeimben, aminek a létezéséről nem is tudtam. Szemét disznó. Hogyan lehet ennyire keserű, és szívtelen? Hogy nem képes egy szemernyit sem enyhülni? A legjámborabb kutya is odakap, ha sokadszor rúgnak belé, nekem ennyi elég volt.
- Normálisnak? Ez…- Mutatok rá meg magamra. - Soha nem lesz normális. Minek is áltatjuk magunkat? Ez egy vicc, Jackson. Megteszem érte, te is megteszed érte, és olyan mérgezett kamaszkora lesz, amit elképzelni sem tudok. Ez így nem megy. Úgy nem, hogy gyűlölsz.
A végét már suttogtam, és eme szent pillanatban került elő Prim is, és vágott egy igen elegáns bombát a már pattogó puskaporos hordóra. Nem vagyok rest azonban hátba veregetni, mert az nem hiányzik, hogy megfulladjon, még egy áldozata az én egykori döntésemnek, mi? Az kéne még. Legszívesebben most rögtön elhúznék innen, ha nem épp a saját lakásomban lennék.
- Én voltam az? Életének megrontója? A ribanc, aki megcsalta? Az, aki miatt egy megkeseredett alak lett belőle? Kétségkívül. Meg lehet kövezni.  
Eszméletlen. Mégis mennyi esélye volt annak, hogy ismerjék egymást? Csodálatos. Remélem, testi-lelki jó barátok is, és így még valakinél csodás starttal indulhatok megítélés terén.
- El kell keserítselek Prim, nem drogoztam be a teádat, de ha ti ketten ismeritek egymást, akkor ez az egész tényleg egy vicc.
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 710
◯ IC REAG : 576
◯ Lakhely : Fairbanks
Naomi bérlakása - Page 3 2jb181u
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Naomi bérlakása // Szer. Szept. 23, 2015 5:11 pm

Ahogy nyílik az ajtó, igaz, bentebb lépek, de igazából nem terveztem túl sokáig maradni, szóval az előszobánál tovább biztos, nem battyogok. Inkább csak azért megyek bentebb, hogy még csak esélye se legyen Naominak rám vágni az ajtót, mert szerintem hamarosan nagy lesz rá a kísértés.
- Rendben, vedd úgy, hogy el van intézve. -bólintok a hét elejére, ha akkor, hát akkor, majd lemeccselem az ingatlanossal. Úgy is mindent az ügyfélért, szóval... Ha nem jó neki, majd szabaddá teszi a kedvünkért.
- Nos, nekem nem úgy néz ki, mint ami túlélt egy tüzet. -forgatom meg látványosan a borítékot, amikor meg beszól a címzés kapcsán, azt én sem hagyom szó nélkül - Kac-kac. Igazán vicces vagy. -mint ha olyan sok levelet írtam volna... Meg amúgy is, egy szóval nem említettem a postát, ennyi erővel simán bedobhatta ő is a postaládába, hisz nem laktunk messze egymástól. Vagy tudja a fene, hogy jutott el a házunkig, nem voltam otthon, anya meg nem részletezte.
- Nehéz lett volna elégetnem úgy, hogy meg sem kaptam. Amúgy sem New Yorkban töltöttem a karácsonyt... meg az azt követő pár évet se. -jegyeztem meg csak úgy mellékesen, mert ugyebár nem voltunk együtt, honnan is kellett volna tudnia...
- Mellesleg nem fogom számon kérni, mert van egy sanda gyanúm, hogy pont ezzel akarja kiprovokálni, hogy beszéljek vele. Ha még tartanánk a kapcsolatot, szerintem a büdös életbe nem tudtam volna meg soha, hogy írtál. Úgy döntöttem, hogy kompenzációként mondjuk a következő 9-10 évben nem beszélek vele, helyette inkább hozzád jöttem vele. -anya úgy se sok mindent tudna nyilatkozni a témáról, max. lenne egy orbitálisan nagy veszekedésünk arról, hogy milyen jogon sikkasztotta el a nekem szánt levelet. Meg a többi, ami miatt már egy ideje nem beszélünk.
- Amikor először elküldtél és hallgattam rád, életem egyik legnagyobb baromsága volt. Amikor legutóbb küldtél el, akkor meg nagyjából két percen belül már rohantál is utánam. Szóval az eddigiekből okulva, bocs, de eszem ágában sincs. -közlöm nemes egyszerűséggel, hogy  én biza maradok. Legalábbis egy darabig még mindenképp, sok mindent amúgy se nagyon tud tenni ellene. Aztán csak figyelem, ahogy kiakad és panaszkodik, de nem igazán tudok mit reagálni rá, mint hogy felnevessek kínomban.
- Mert ezt a feledet akarod mutatni a lányodnak is? Érdekes, de úgy emlékszem, hogy régebben egész jó színésznő voltál. -vágok vissza, gondolom, nem kell agyonmagyarázni, hogy melyik esetre is gondolok. Arra a bizonyos szakítósra...
És akkor meghallom az ismerős hangot, és akaratlanul is összerezzenek, ahogy riadtan kapom a tekintetem Prim felé, és... legszívesebben a fejem verném a falba, hogy... ilyen... nincs...
- Prim, te meg hogy az ördögbe kerülsz ide?! Mióta ismeritek egymást? -nézek rá némileg kétségbeesve, de aztán már mondom is a magamét tovább, Naominak - A fenébe is, miért nem bírtál szólni, hogy nem vagy egyedül?! -csattanok fel, Prim kérdését meg már meg se kell válaszolnom, megelőz Naomi, mielőtt megtehetném. Igaz, ahogy hallgatom, csak még inkább felmegy a pumpa bennem... na jó, nem. Lassan már csak röhögni tudok ezen az egészen, olyan abszurd a komplett helyzet.
- Ó, ha tudnád... -grimaszolok Mimi kifakadását hallva - hogy soha, egyszer sem illettem semmi hasonló szitokszóval, akármennyire is dühített és irritált az, hogy így alakultak a dolgok. Sőt, még a tulajdon húgommal is összevesztem miatta, hogy megvédjem. Már akkor se voltam normális, csodálkozik bárki is, ha azóta nem történt nagy változás?!
- Jah, ismerjük egymást. Az egyetem után jártunk egy darabig. -közlöm szemrebbenés nélkül, mert ha már Prim tudja, hogy milyen kapcsolatban voltam a jelen lévő harmadikkal, akkor nehogy már Naomi kirekesztve érezze magát, amiért visszafelé nem igaz a dolog. Az meg különösebben nem tud érdekelni, hogy valószínűleg rohadtul nem kíváncsi az életemre ilyen téren.


Do you want to stay by my side?
Do you want me to turn and hide?
We are disappearing inside,
Seeing pictures of our goodbyes...



- Nah jó... Igazad van, ez így tényleg nem mehet tovább. -ráztam meg a fejem komolyan, majd a borítékot visszavágtam a hátizsákba, nem mint ha ezer évig őrizgetni szeretném, de na... Egy darabig azért még megtartanám. Ha már végre lejutott hozzám is.
- Indítsunk tiszta lappal. -sóhajtottam megadóan valamivel később, mert tényleg megint túl gyorsan harapódzott el a helyzet. Legalábbis igyekszem moderálni magam a gyűlölet-téma kapcsán, még ha inkább nem is ígérek semmi biztosat. Mert nem csak én tehetek róla, hogy rekordidő alatt képes feltornázni a vérnyomásomat az egekbe!
- Szóval... -vonom megint előre a hátizsákom, hogy aztán az ép kezemmel előbányásszak egy újabb csomagot belőle - komolyan, kezdem úgy érezni magam mint valami futárszolgálat - hogy aztán Naomi kezébe nyomjam, adva a magyarázatot hozzá, és az sem zavart különösebben, hogy Prim is jelen van. Múltkor úgy is lerántottuk a leplet egymás előtt életünk nagy titkairól, szóval ha már ilyen pechem van, hogy pont azon kevesek egyikével pacsizott le a lányom anyja, akiknek egyáltalán meséltem a történtekről, azt hiszem, már úgy is mindegy.
- Annak a karácsonyi ajándéknak a nyomába sem ér, amit tőled kaptam arra a bizonyos karácsonyra, de ha már úgy esett, akkor én sem őrizgetem tovább, amit neked szántam akkor. -nem mint ha különösebb lelki életet akartam volna élni vele valaha is, ha már úgy történt, ahogy, de mily meglepő, ezt is sikerült annak idején valahogy elgórnom a cuccaim között, kisebb csoda, hogy a múltkori new yorki hazaruccanásomon rábukkantam kutakodás közben. Ha meg eddig túlélt, miért ne kaphatná meg az, akinek eredetileg szántam.
- Tessék, nyisd csak ki. Kérlek... Levelet nem írtam mellé, de szerintem nem is nagyon van rá szükség. Amúgy is másképp terveztem. -feleltem, és valóban, a pár perccel korábbi önmagamhoz képest mint ha kicseréltek volna, nyoma sincs se gúnynak, vagy elfojtott dühnek a hangomban, csak várok, szép türelmesen, és csak azért nem kulcsolom össze a hátam mögött a kezeimet, mert az egyik még mindig rögzítve van...
A doboz egy közönséges, közepes méretű doboz, igaz, a papírcsomagolás már kissé viseltes rajta, lévén, majd 10 év alatt átszelte egy párszor a szoba levegőjét, meg nem egy utazást is megélt, de még egyben van, és horpadás sincs rajta! Remélem, hogy Naomi veszi a fáradtságot, hogy kibontsa, de ha nem, akkor csak leteszem valamelyik közelben lévő bútorra, majd megvárja esetleg akkor is, ha már nem leszek itt. Hacsak nem vágja egyből kukába...
Amikor pedig kibontja, akkor a sok kis habszivacs-labdacs között az első, ami feltűnhet neki, az a már sokat emlegetett füldugó-páros egy átlátszó csomagolásban, illetve egy doboz Cavinton - ha a csomagolás nem tükrözné kellően a doboz régiségét, akkor akár a gyógyszeren lévő dátum alapján is következtetni lehet, hogy bizony nem ma gyártották, és én sem tegnap állítottam össze a kis "szeretetcsomagot".
Amennyiben tovább keresgél, csak szótlanul várakozok tovább, ellenben ha elbizonytalanodna, csak intek neki, hogy hajrá, van ott még más is - és valóban, valahol a szivacslabdacsok alatt, egészen alul egy másik, kisebb doboz is lapul, ami pont az, mint aminek látszik - egy ékszerdoboz. Benne pedig az a bizonyos gyűrű, amit még valamikor az egyetem első hetében vettem, és karácsonykor szándékoztam odaadni neki. Amire annyira ügyeltem, hogy nehogy véletlenül is elszóljam magam miatta, pedig nem egyszer voltam közel hozzá, ráadásul a kísértés is nagy volt, hogy várjon a fene karácsonyig! A szülinapja úgy is előbb van.
Igaz, hogy mindketten fiatalok voltunk, de ha maga az eljegyzés nem is vonzott volna magával egyből esküvőt, legalább akkor is ott lett volna bizonyíték gyanánt, hogy valóban szeretem, komolyak a szándékaim és közös jövőben gondolkoztam vele. De ahogy a 10 évvel ezelőtt írt levele, úgy a 10 évvel ezelőtt vásárolt jegygyűrű sem feltétlenül tükrözi a jelen állapotokat, és a közös jövő lehetősége helyett inkább csak azt sugallja, hogy mi lett volna, ha...
- Azért kíváncsi vagyok, hogy alakultak volna a dolgaink, ha a mi kapcsolatunkba legalább feleannyi energiát ölsz, mint amennyire Connorért képes voltál. Sajnálom, hogy ilyen könnyen feladtad. -nem tudom, a lovagja beszámolt-e neki a kis találkánkról távollétében, de ha nem, én aztán nem csinálok titkot belőle. Úgy sem ez most a lényeg.
Vissza az elejére Go down
Primrose Trevelyan
Wagabond
Primrose Trevelyan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 104
◯ HSZ : 738
◯ IC REAG : 618
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : Jobb csukló környékén egy "Joy" tetoválás
Naomi bérlakása - Page 3 2jb181u
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_orb7cqknif1uefpmfo6_250
Re: Naomi bérlakása // Szer. Szept. 23, 2015 9:23 pm

Lassan bólintok arra, amit mond, mert még mindig nehezen tudom elhinni, hogy tényleg csak maga miatt csináltatta meg, de ezt most nem nekem kell kideríteni. Az a dolgom, hogy „elhiggyem” azt, amit mond, még annak ellenére, hogy nehéz.  
Néha kimondva a dolgok nem tűnnek annyira bonyolultnak, illetve kicsit segítenek átlátni a helyzetet. – Ohh, én kis naiv. Ha tudom, hogy hamarosan ilyen „háborús” övezet fog ki alakulni, akkor tuti, hogy nem mondom ezt. De talán még tőle hallva is megúszhattam volna azt, amibe nem sokkal később az élet belesodort. Továbbra se erőltetem a dolgokat. Ha szeretné elmesélni, akkor tudja, hogy később is merre talál. Talán számára is túl friss még ez a dolog és előbb neki kellene megemésztenie, s utána tud majd róla beszélni. Egyedül csak abban reménykedtem, hogy nincs túl nagy baj.
Köszönöm, aranyos vagy. – szólalok meg egy barátságos pillantás keretében. Tény, hogy nem volt fenékig tejfel az életem, de talán egyedül ennek köszönhetően tudtam talpon maradni. Amiatt, hogy szinte a kezdetektől fogva mondhatni magamra voltam utalva. Használnom kellett a fejemet, de ugyanakkor hallgatni a szívemre is, még ha az utóbbi elég nehezen is ment, megy...
Egy kérdésem van, hogy te még mindig szereted őt? Mert ha igen, akkor lehet megpróbálnám helyre hozni a dolgokat, ha nem, akkor szerintem nem éri meg erőltetni, mert a végén az esetleges harmadik személyt is megmérgezhetitek, anélkül, hogy feltűnne nektek. Nincs olyan látszat, amit oly sokáig fenn lehet tartani a kíváncsi szempár(ok) előtt. – szólalok meg egy kisebb gondolkodás után. Nem vagyok a kapcsolatok szakértője, hiszen legtöbbször én léptem le, vagy felváltva az illetővel, illetve a bizalom nálam elég nehezen alakul ki. Főleg ilyen téren. De úgy gondolom, hogy ez igaz. Ha lenne egy gyerekem akár a beharapómtól, akkor se tudnék vele együtt élni. Még annak ellenére se, hogy a mennyasszonya voltam. Vannak olyan fájó dolgok az életben, amiket nem lehet csak úgy helyre hozni, hanem néha el kell engedni, hogy ne ragadjunk örökre a fájdalom, a démonok mocsarában.
Ezt örömmel hallom. – szólalok meg lelkesen, hiszen tényleg örülök annak, hogy egészen jól alakulnak már most a dolgaink. Nem akarok előre inni a medve bőrére se, de azért reménykedni szabad. Meg tényleg örülnék egy barátra és Naomi, eléggé szimpatikus, s remélhetőleg az élet se fog közbeszólni…
Persze, menj csak nyugodtan. – a hangom barátságosan cseng, majd újra a szobát pásztázom a szemeimmel, míg végül újra elmerülök a teát jelentő mámorban. Ekkor még minden annyira békés és nyugodt volt.




Néha tényleg azt kívánom, hogy bárcsak lakatott tudnék tenni a számra, vagy megálljt parancsolni a lábaimnak, de hamarosan már ott állok és őket figyelem. S persze még sikerül is elszólnom magamat, hogy a váratlan vendéget,- akinek a hallottak alapján nem túlzottan örül a házigazda,- ismerem.
Akkor ismertem meg, amikor Fairbanksba jöttem. Mondhatni belebotlottam és segített nekem. – szólalok meg habozás nélkül, mert egy pillanatra igazán lesokkolt az, hogy látom őt. Na, meg a félrenyelés se volt tervbe véve, de hálásan pillantok a lányra, amiért legalább a segítségemre siet. De mielőtt bármi mást mondhatnék meghallom a házigazda kifakadását, mire csak kikerekedett szemekkel pislogok. Hirtelen köpni, nyelni nem tudok, hiszen ezt azért nem néztem volna ki belőle, de tény, hogy minden nő képes kicsit „őrültként” viselkedni.
Először is elég! – csattanok fel, miután megtalálom a hangomat, mert valahogy tényleg nem vágytam erre, de szemmel láthatóan még egy mérgezett egér is piskóta ahhoz képest, mint ami itt van. – Sose mondott ilyeneket rólad! S szerintem sose gondolta azt, amit te most mondtál! –néztem Naomira minden habozás nélkül. Ohh, miért nem lehet csak úgy beragasztani a számat? Remélem nem az én fejemet fogják levenni, de úgy éreztem, hogy nem volt jogos a kifakadása ilyen értelemben. Nem mondom azt se, hogy Jackson ártatlan, de ami a szívemen az a számon típus vagyok. Meg sose szerettem, ha valaki hazugságban él. Majd Jackson szavait meghallva csak megforgattam a szemeimet, s olyan pillantással néztem rá, hogy ez most tényleg muszáj volt? Ekkor még nem féltem a bundámat se, de talán nem ez a legjobb módja annak, hogy normális emberi hangnemben megbeszéljék a dolgokat. Lehet, hogy nekem meg inkább távoznom kellene. Legalább két füllel kevesebb lenne itt.
A következő kijelentésre inkább csak hátrálok és képzeletben behúzom a cipzárt a számon. Nem akarok, vagyis nem szabad megszólalnom, de ekkor még fogalmam sem volt arról, hogy ennek ilyen folytatása lesz. A hátam hamarosan a falhoz ér, összefonom magam előtt a karomat és próbálok inkább más felé figyelni, de az se kizárt, hogy csak menekülési útvonal után leskelődöm, hiszen az ajtóhoz át kellene vágni rajtuk. Fel kellene kapnom valahogyan a cipőmet is és köddé válni, még ha nincs is köd. Ha meg ez nem megoldható, akkor egyszerűen csak mamuszban fogok távozni és majd visszajuttatom valahogyan Naomi-nak. De hirtelen túl sok minden zakatol az én fejemben is, hiszen tényleg néha azon gondolkozom, hogy miért történik velem ilyen. Lehet, hogy ezzel kell vezekelnem azért, hogy kölyök fejjel bántottam ártatlanokat is, vagy tényleg nem tudom. Tény, hogy reménykedtem abban, hogy egyszer végre kicsit helyes útra fog terelődni az életem. Esetleg barátokat is szerzek, de ezek után fogalmam sincs, hogy mi lesz.
Ha pedig kibontja az ajándékot is és esetleg a gyűrű is szemmel látható lesz, akkor most az én szemeim kerekednek ki és egy pillanatra alig akarom elhinni azt, amit látok. Tényleg az egyik tizenkilenc, másik egy híján húsz, mert ez aztán tényleg a békésebb út. Komolyan, milyen „tanfolyamra” járt az életben, hogy ezt nevezi a békésebbnek. De persze nem ez a koronázás vége, hanem közös „barátunk” szavai. Hirtelen tényleg azt kívánom, hogy bár csak képes lennék láthatatlanná válni, de aztán végül nem bírom magamba fojtani a szavakat.
Ti aztán nem vagytok semmi. Elméletileg te boldog vagy valakivel, te meg békésebb utat akarod járni, de igazából csak egyre inkább éleszted a tűzet. Ja, s akkor még azt se felejtsük el, hogy szemmel láthatóan egyikőtök se tudott túl jutni a múlton, megölni azokat a bizonyos érzéseket. – s ekkor igazán nyomatékosan a férfira pillantottam, hiszen régebben pontosan emiatt robbant ki a vita köztünk, de legalább igazam volt. Még ha ez a tény most nem is tesz boldoggá. - S a poén az, hogy ti össze akartok költözni valószínűleg valaki miatt, vagyis egy gyerek miatt. Remélem tudjátok, ha így haladtok tovább, akkor nem csak egymást fogjátok megölni, hanem a gyereketek életét is tönkre teszitek. Néha nem az fontos, hogy együtt éljen a két szülő, hanem az, hogy a boldogságot lássa a világ borzalmai ellenére is. – hadarom el egy szuszra, majd végül ellököm magam a faltól. Ohh, már az se érdekel, ha hirtelen én lettem Dr. Pszichómókus és hamarosan az én fejemet szedik le, de ez már rosszabb, mint egy elbénázott dráma. Komolyan, mint egy rossz komikum.
De talán nekem inkább távoznom kellene. Remélhetőleg nem ölitek meg egymást, vagy talán hamarosan még lány kérés is lesz. Ki tudja. – szólalok meg egy kisebb elmélkedés és vállrándítás közepette, hiszen nem akarok a „doktor” lenni ebben a szituációban és a felesleges harmadik fél se, illetve hirtelen még én se tudom, hogy hova rakjam a dolgokat. Ezek után még a nem olyan régen hallott szavakat se tudom elhinni, amiket Jackson mondott a múltra értve, amikor még fogalmam sem volt arról, hogy eme lány rabolta el egykoron a szívét. Ohh, komolyan az élet olyan, mint egy lengőajtó. Akkor vág arcon, amikor legkevésbé számítasz rá.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Naomi bérlakása - Page 3 Iei050
Naomi bérlakása - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Naomi bérlakása - Page 3 Fdc5tz
Naomi bérlakása - Page 3 Dgp3lk
Naomi bérlakása - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Naomi bérlakása - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Naomi bérlakása // Szer. Szept. 23, 2015 10:32 pm

- Nos, ha te ezt segítenél átlátni, akkor egyenesen istennőnek tartanálak, de most tényleg nem porolnám le a témát.  
Elvégre, annyit beszélek róla így is, hogy esély sincs bármiféle por megülepedésére rajta, nem hogy leporolni kelljen. Még jó is, hogy nem tépem a számat, mert úgyis sokkal többet tud az egészről, mint a legtöbb ismerősöm.
- Sosem fogom tudni nem szeretni, de az, ami régen köztünk volt, már nem állítható helyre. Túl mély sebet okoztam neki, és most kamatostul visszakapom. Nem mondom, hogy nem értem meg, vagy tartom egy részét jogosnak, de mostanra már igazán elég lehetne. Teljesen igazad van egyébként, szerintem halálra ítélt ötlet.  
Nem ragoznám, de lassan tényleg olyan érzésem van, hogyha már itt húzgálom előtte a mézesmadzagot, akár el is mondhatnám, hiszen így nem teljesen világos, hogy miről is beszélek. Valahogy mégsem megy, totálisan értelmetlennek érzem, bár azt nem tudom, ennek mi lehet az oka. Talán csak az, hogy akárhányszor beszéltem róla, könnyebb semmivel nem lett, csak másokat traktáltam a gondjaimmal. Hozzá hasonlóan én sem vagyok a kapcsolat szakértője, az első kapcsolatom olyan szépen zátonyra futott, aminél szebb nem is kell, a másodikban meg egy kamasz vérfarkas a párom, és mindenki körberöhög a dolog reménytelensége okán. Bíztató.
Azonban kénytelen vagyok berekeszteni a beszélgetésünket, mert váratlan vendégem érkezik, akitől most igazán megkímélhetett volna az élet, mert kötve hiszem, hogy jó vége lesz a dolognak, és az úgy elég kínos, hogy vendégem is van mellé. Mindenesetre egy ideig még reménykedem, hogy csak a lakáskeresés miatt jött, mondjuk attól a témától is a hideg ráz, elképzelni sem tudom, hogy megmaradjunk egy fedél alatt. S mit ad isten, nem csak arról van ám szó, de az, amit látok, a legvadabb álmaimban sem fordult volna elő.
- Nyilván nem tudtam.  
Mindegy is, már annyira mindegy, ennek a levélnek azon a karácsonyon kellett volna eljutni hozzá, de nem így történt. Most már? Csak egy újabb dinamit, egy újabb eszköz, amiért gyűlölhet, bár a jelenlegi helyzettől eltekintve, minden szavam igaz benne, még most is, más kérdés, hogy a körülmények már nem engednék, hogy valósággá váljanak. Egyikünk oldaláról sem.
- Azt hiszem, nem vagyok meglepve, az utóbbi időben kiderült, hogy igencsak haragtartó vagy. Meg fogod bánni.  
Pusztán tényt közlök, de tudom, makacs mint az öszvér, és úgyis megteszi, hogy valóban nem beszél vele ilyen sokáig. Még ha nem is a szívem csücske az édesanyja, attól még első kézből jöttem rá, milyen is, ha valaki nem beszélhet a gyermekével. S mi lesz, ha mondjuk jövőre meghal? Vagy pár év múlva? Hogy fog ott állni a sírjánál? Még, ha jogos is a haragja, akkor sem hiszem, hogy ez a módja. Bár ő ismeri, talán sokkal jobban szenved ettől, mint a hatalmas veszekedésektől tenné.
- Most bezzeg bírsz maradni, mi?  
Ha már az én fejemre is rá lett olvasva, hogy képes voltam arra, amire, hát nem bírom visszafogni magam. Csak éppen én sosem hibáztattam őt, de már elegem van abból, hogy újra csak én legyek az eset negatív hőse, aki istenesen elszúrta az egészet. Hát nem, mindenhez két ember kell.
- Csak túl könnyen elhittél mindent.  
Nesze neked. Mint az oviban, tényleg olyanok vagyunk, mint két hülyegyerek, akiket jól seggbe kéne rúgni, hogy észre térjenek. Erre a gondolatra majdnem felnevetek, inkább minthogy pofon akarjam vágni, de Prim megjelenése gátat szab a dolognak.
- Két lecseszés között? Jó, majd legközelebb sort kerítek rá. Szerintem lassan az ózonlyuk is az én hibám lesz, meg a fák tömeges irtása, esetleg a legutóbbi kihalt állatfaj.
Legyintek, eszméletlen ez a pasi, kínomban már tényleg csak felhorkanok, majd a fejemet csóválom Jackson szavaira. Nem, köszi, nem akarom tudni. Ám úgy tűnik, Prim erről másként vélekedik, mert rögvest belém is fagyasztja a szót a szavaival, én meg felvont szemöldökkel pillantok rá, meglehetősen hitetlenül, mert őszintén, nagyon is kételkedem benne, hogy úgy van, ahogy mondja. Abban nem, hogy ő így hiszi, nincs okom feltételezni, hogy kamuzna nekem, de szerintem Jackson nagyon is határozottan állítaná, hogy én tettem tönkre érzelmi szempontból az életét. Egyébként, nyilvánvalóan így történt, ezt nem is tagadnám, de attól még pocsék érzés, és nagyon is bánom.
- Legyen igazad.  
Hagyom ennyiben, vele nincs okom vitatkozni, semmit sem tett ellenem, arról meg pláne nem tehet egyikünk sem, hogy a sors olyan büdös ribanc, hogy egymás útjába sodort minket, és szimpatizálunk a másikkal.
- Szupi.  
Most erre mit lehet mondani? Prim kedves, csinos nő, bizonyára ezerszer érettebb is nálam, és többet is kaphatott tőle, hirtelen nagyon kicsinek érzem magam, és valahogy… nem értem, mit keresek én ebben a képletben. Megint elszáll minden önbizalmam, régen sem tudtam, mit keresett mellettem, és most megint összefacsarodik a szívem. A menő végzős sportoló, meg a bénácska elsős, annyira hihetetlen volt mindig is. Erre most itt van ez… Nyilván ő csak fejlődött a kit választ kérdéskörben, én meg visszafelé, mindenki szerint legalábbis. Ettől most valahogy pocsékabbul érzem magam, mint hittem volna, hogy fogom. Nos, nem tudom, ezek után mi lesz, nehéz úgy néznem rá, mint egy egyszerű, bájos, bolondos csajra, akit nagyon tudnék barátként szeretni. Ellenben úgy, hogy ő jött utánam, bár ki tudja, lehettek előtte mások is, már nehéz megemésztenem a jelenlétét.
Csak most szúrom ki, hogy sérült az egyik keze, megrebben a szemem, de visszafogom magam, nem, nem fogom megkérdezni, még a végén azért is berágna, hogy aggódom, noha ehhez éppen lenne jogom, elvégre, mégiscsak a gyermekem apja. Tiszta lappal, hát erre befizetek, de igyekszem moderálni magam, ha már úgy néz ki, ő megteszi ezt az erőfeszítést. Ettől eltekintve, nem hiszem, hogy tetszeni fog, ami még vár rám, de ettől függetlenül kivárom csendben, az a biztos. Leteszem a mappát, és elveszem a csomagot, bár közel sem szeretném megnézni, mi van benne. Épp annyira nem szerintem, mint amennyire ő nem akarta elolvasni a levelet.
- Ugye tudod, hogy nem én juttattam el végül neked azt a levelet? Más szemétsége miatt miért engem gyötörsz?  
Kérdezem halkan, de tessék, lássa csak, megteszem, megkért rá, én pedig sosem tudtam nemet mondani arra, ha valamit kért tőlem. A mozdulataim lassúk, és valahol ezen a ponton ismét vetek egy bocsánatkérő pillantást Primre, tényleg borzalmasan sajnálom, hogy ennek így kellett alakulnia, és el kell szenvednie ezt az egészet, ugyanakkor talán tahóság lenne az is, ha megkérném, menjen el. Igazság szerint, nem is akarom, sokkal rosszabb lenne, ha megint egyedül kellene maradnom Jacksonnal.
Bármi borzalmat is gondolok a dobozról, a füldugó és a Cavinton láttán mégis elmosolyodom, mert bármennyire is a múlt, bármennyire is fáj, ez számomra szép emlék, és nem fogom hagyni, hogy befeketítse nekem. Lám, ironikus, tényleg azt kaptam volna karácsonyra, amiért a levélben áhítoztam. Azaz, nem teljesen, mert ahogy tovább kutatok, a kezembe akad valami, ami már az első pillanatban, mielőtt még látnám, mi az, úgy mar belém, akár a legmérgesebb kígyó. A doboz nemes egyszerűséggel kiesik a kezemből, és csak tartom a tenyeremben magam előtt a dobozt, amolyan mondd, hogy ebben ugye nem az van, amit gondolok jelleggel, kérlek, legyen egy nagyon-nagyon rossz vicc, de sajnos tudom, hogy akkoriban, amikor ez a doboz be lett csomagolva, nem tett volna ilyet velem. Az a Jackson, aki ezeket becsomagolta, a szíve egészével szeretetett, és nem tudott volna bántani.
Felnyitom, és érzem, hogy a már gyülekező könnycseppek rohanvást indulnak meg az arcomon. Észre sem veszem, mennyire reszketek, és majd kiugrik a szívem a helyéről. Hát tényleg nincs már szíved? Mégis hányszor és mekkorát akarsz még belém rúgni, hogy elég legyen? Mikor fogod észrevenni, hogy szépen apránként pusztítasz el? Hogy végleg megölsz bennem valamit? Talán jobb lenne nélküle, talán akkor kibírnám, ha a közeledben kell lennem. Így… nekem ez nem megy. Szánalmasan gyenge vagyok. S most még arra sem vagyok képes, hogy megelőzzem Primet a mondandómmal, mert olyan szinten magához ragadja a szót, hogy csak pislogni tudok. Közben csak forgatom ujjaim között a kis ékszert, kétség sem férhet hozzá, imádtam volna. Lehordott gyereknek érzem magam, és tudom, hogy igaza van, de nem akarok most azzal takarózni, hogy a boldogságomba páros lábbal taposott Jackson megjelenése. Őszintén, abban kételkedem, hogy neki ne sikerült volna, vagy ha mégsem, remekül játssza az érzéketlen szemétládát. Ez esetben felmerülhet a melyikünk is a jobb színész kérdéskör.
- Ezt mondtam én is.  
Jegyzem meg csendesen, de ismétlés a tudás anyja, én aztán nem bánom, hogy más is tudatosítja Jacksonban, hogy ez így nem fog menni. Mayával. Hárman. Addig biztosan nem, amíg nem vagyunk képesek félretenni a sérelmeinket, és normálisan kommunikálni. Legutóbb sikerült, de az a hülye levél mindent elrontott. Bár ne is írtam volna meg… vagy ha már megírtam, akkor jutott volna el hozzá, amikor kellett.
- Lánykérés? Ugyan már, ezt te sem gondolhatod komolyan. És… bocsánat, hogy ezt az egészet el kell szenvedned, de ne aggódj, már nem tart sokáig, és akkor… eldöntheted, hogy mész, vagy maradsz még.  
Csóválom meg a fejem, tényleg sajnálom, hogy így alakult, és lehetőséget is fog kapni a megpattanásra, elhiszem, hogy mennyire kényelmetlen számára ez az egész, én sem akarnék itt maradni a helyében. Ám előtte még elmondom, amit el akarok, aztán ha úgy van, mehetnek egyszerre, nyilvánvalóan úgyis olyan jóban vannak, hogy nem fogja megviselni egyikkőjüket sem. Nem viselem olyan jól, mint hittem. Egyszer, évekkel ezelőtt láttam New Yorkban valakivel… Jacksont, boldognak tűnt. Te jó ég, talán pont ő lett volna? Nem, nem is akarom tudni, szemmel láthatólag most már nincsenek együtt, de ez attól még jelenleg nem könnyíti meg a helyzetemet.
- Mennyivel könnyebb lenne, ha már egyáltalán nem érdekelnél.  
Sóhajtottam fel suttogásomat követően, reszelős, reszketeg hangon, letörölve a könnyeimet, ebből már tényleg elég volt, nem akarok miatta többet sírni, a nyakamhoz nyúlok, hogy kicsatoljam a medálomat, felpattintom a fedelét, már rég nem nyílik könnyen, és elé lógatom, így pár pillanat múlva, mikor megáll a forgásban, rájöhet, Maya képe mellett kié van még benne azóta, hogy megkaptam.
- Befejezhetjük a ki tud nagyobbat rúgni a másikba játékot?  
Kérdezem halkan, majd visszapattintom a medál fedelét, és visszateszem a nyakamba. Nem tudok én már ezzel az egésszel mit kezdeni, és olyan szívesen az arcába üvölteném, hogy te hülye majom, sosem foglak tudni nem szeretni, de úgy érzem, azzal csak még több olajat öntenék a tűzte.
- Nem szép tőled, hogy a fejemre olvasod, hogy van valakim. A jelek szerint te is próbálkoztál, és úgy gondoltam, nyolc és fél év után talán nekem is jár annyi, hogy adjak esélyt valaki másnak. Miért, szerinted mire voltam képes Connorért? Őt is elhagytam egyszer, mert Mayát választottam, és kitörölték a fejemből. A különbség köztetek annyi, hogy tőle kaptam második esélyt, te pedig nem is tudsz anélkül a közelemben lenni, hogy ne változz egy dühös vadállattá, aki nem képes túllátni a saját problémáin. Gondolod, nekem ez az egész örömet okozott? A szíved egy csöpp szikrája sem képes azt érezni, hogy ugyanúgy megszenvedtem ezt az egészet, mint te? Az ég szerelmére…  
Hajtom le a fejem, nem tudok már mit mondani, és ha még a levelet olvasván sem volt képes rájönni, hogy küzdöttem érte, hogy minden félelmemen felülemelkedtem, amit a családjaink generáltak bennem, akkor tényleg csak sajnálni tudom, és nincs már mit mondanom. Nem tudok, mert egyszerűen semminek sincs értelme, lehet, hogy hallja, de hogy nem jut el hozzá, az biztos. Már rég nem jut el hozzá semmi, ami tőlem ered. Még csak azt sem mondom, hogy fordítsuk meg a kérdést. Mi lett volna, hogyha ő nem hisz el mindent rögtön? Ha benne marad a kétség szikrája? Ha akkor is bizonyítékot akar, hogy nem az övé, mint most, hogy az övé? Ha rájött volna, hogy minden szabad percemet vele, az edzésein, és a meccsein töltöttem, és amikor elment, csak sajnáltam magam a szobámban, és hülye x-eket rajzolgattam a naptáramba a következő találkozásunkig. Azt hiszem, most szeretném, ha egy tündérmesében lennénk, ahogy Mayával beszéltük, és minden jól alakulna, de ez az élet, és ezt a majd tíz éve gyűrűző gyűlöletet nem hiszem, hogy valaha semmissé tudom tenni, még csak olyan erős sem tudok lenni, hogy felülemelkedjek, és ne viszonozzam a „kedvességeit”. Az nagy hirtelen el sem jut a tudatomig, hogy honnan tudja Connor nevét.
- Igent mondtam volna.  
Állok az ajtó mellé, és fogok rá a lapjára, mintegy ráutaló magatartással, hogyha istent ismer, ő innen most elmegy. Egyikünknek sincs most szüksége erre, és talán jobb, ha hagyjuk elsikkadni, mert őszintén szólva semmi értelme sincs már ezzel gyötörnünk egymást. Amennyiben képtelenek vagyunk a sérelmeinket magunk mögött hagyni, nem lesz értelme annak, hogy megpróbáljunk egyáltalán együtt lakni, és mindketten egyszerre ott lenni a lányunknak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Naomi bérlakása //

Vissza az elejére Go down
 

Naomi bérlakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Rachel bérlakása
» Salem bérlakása
» Jezebell bérlakása
» Silas bérlakása
» Raven bérlakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek-