KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Ma 12:45 pm-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:50 am-kor
írta  Rebecca Morgan Szer. Május 15, 2024 9:33 am
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Május 14, 2024 10:54 am
írta  Bianca Giles Hétf. Május 13, 2024 10:20 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Hétf. Május 13, 2024 10:06 am
írta  Bruno Manzano Szomb. Május 11, 2024 4:46 pm
írta  Catherine Benedict Pént. Május 10, 2024 11:53 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Május 06, 2024 12:53 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 8:26 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 6:08 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
Zachariah O. Danvers
Sziklás plató - Page 2 I_vote_lcapSziklás plató - Page 2 I_voting_barSziklás plató - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Sziklás plató - Page 2 I_vote_lcapSziklás plató - Page 2 I_voting_barSziklás plató - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Sziklás plató - Page 2 I_vote_lcapSziklás plató - Page 2 I_voting_barSziklás plató - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Sziklás plató - Page 2 I_vote_lcapSziklás plató - Page 2 I_voting_barSziklás plató - Page 2 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Sziklás plató - Page 2 I_vote_lcapSziklás plató - Page 2 I_voting_barSziklás plató - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Sziklás plató - Page 2 I_vote_lcapSziklás plató - Page 2 I_voting_barSziklás plató - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Sziklás plató - Page 2 I_vote_lcapSziklás plató - Page 2 I_voting_barSziklás plató - Page 2 I_vote_rcap 
Dr. Emily Hart
Sziklás plató - Page 2 I_vote_lcapSziklás plató - Page 2 I_voting_barSziklás plató - Page 2 I_vote_rcap 
Abigail Cecile Kenway
Sziklás plató - Page 2 I_vote_lcapSziklás plató - Page 2 I_voting_barSziklás plató - Page 2 I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Sziklás plató - Page 2 I_vote_lcapSziklás plató - Page 2 I_voting_barSziklás plató - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Sziklás plató - Page 2 Empty
 

 Sziklás plató

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
Sziklás plató // Kedd Jan. 31, 2012 3:29 pm

First topic message reminder :

Sziklás plató - Page 2 Trail-above-Juneau
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
Sziklás plató - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Gabriel Simmons
In Memoriam
Gabriel Simmons

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 486
◯ IC REAG : 605
Re: Sziklás plató // Szer. Május 02, 2012 8:27 am

Kendra kérése jogos, de nem tudom, mit tehetnék én ebben az ügyben. Iant ugyan közvetetten el tudnám érni mindenképpen valamelyik falkatagján keresztül, de nem hinném, hogy jó néven venné, ha én adnék neki gyereknevelési tanácsokat. Mellesleg lehet, hogy pont miattunk tartja magát távol a gyerektől.
- Ha látom, megmondom neki. - feleletem, és nagyon reméltem, hogy erre nem fog sor kerülni, azaz nem fogunk találkozni. Már csak az kéne nekem ...
- Örülök, hogy sikerült összehozni ezt túrát végül, mert így a tudásának megfelelő jegyet adhatok, és nem kell megbuktatnom.
A megjegyzésre nem reagál valami sokat, ebből nem tudom eldönteni, be van-e avatva vagy sem. Úgy tűnik elég nagy tudatlanságban hagyta az apja. Lehet, MAxnek is az lenne a jó, ha minél kevesebbet tudna? Nem tudom ezt eldönteni, de ahogy eddig megismertem, úgysem elégszik meg félinformációkkal.
- Sok sikert a további vizsgákhoz is! - köszönök el, aztán a saját autómhoz indulok.

// Én is köszönöm! //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
Re: Sziklás plató // Szer. Május 02, 2012 8:38 am

SZABAD TERÜLET
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ash O'connor
Kölyök
Ash O'connor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 46
◯ HSZ : 183
◯ IC REAG : 204
◯ Lakhely : Fairbanks
Sziklás plató - Page 2 Mazeum11
Re: Sziklás plató // Szomb. Júl. 14, 2012 12:15 pm

Caleb


Lassan kikászálódok az autóból. Megborzongok, a hajnali szellők jeges ujjaként vájnak bele az arcomba. Álmosan szemekkel nézek végig a tájon. Kövek mindenütt. Érdekes geológiai kutatásokat lehetne végezni a területen, de egyébként...
Amúgy is, az én hibám, hogy most itt vagyunk. Caleb még a falka buliján ajánlotta fel, hogy szívesen segít egy kicsit az edzésben. Most csütörtökön fel is kerestem, hogy akkor ha van ideje egy kicsit foglalkozni velem, állok elébe. Erre két nap múlva nem kiver hajnali háromkor az ágyamból? Alig hagyta, hogy magamra ráncigáljak néhány ruhadarabot és már a falak közös gépjárműve felé kezdett lökdösni. Lehet, hogy néhány fogalom alatt teljesen mást értünk. Számomra az edzés egy verőfényes délutánt jelent, valami mezőn. Nem pedig még napfelkelte előtt egy sziklákkal tarkított kiszögellésen.
Az út alatt nem nagyon beszéltünk. Én megpróbáltam még néhány percet bóbiskolni, Ő pedig bekapcsolt valami igen irritáló zenét, amivel megakadályozta minden pihenési kísérletemet. Minden bizonnyal már ez is valami kicseszett játék lesz a részéről.
Kicsit beljebb támolygok a és egy vastagabb fának döntöm a hátamat. Nyújtózok egyet és elnyomok egy ásítást. Kérdőn nézek rá.
-Nos? Mivel akarod kezdeni? Esetleg csináljak néhány felülést?
Hangomból egy csepp bizonytalanság árad. Fogalmam sincs, hogy mivel akar egy kicsit "farkasosabbá" tenni. Megvakarom a tarkómat és egy bárgyú mosolyt vetek rá.
Vissza az elejére Go down
Caleb M. Schwarz
Renegát
Caleb M. Schwarz

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 351
◯ HSZ : 260
◯ IC REAG : 297
◯ Lakhely : Három Medve
◯ Feltűnést kelthet : All in.
Sziklás plató - Page 2 Dyodgn
Sziklás plató - Page 2 Bf4zo9
Re: Sziklás plató // Hétf. Júl. 16, 2012 9:22 am

Korán van... A levegő csípősen mart bőrömbe, ahogy becsaptam magam mögött az autó ajtaját. Imádom ezt a nyirkos, hajnali időt. Ilyenkor kezdődik minden, kár lenne elhalasztani. Amikor Ash felkeresett két napja, talán nem is számított rá, hogy ezen a reggelen úgy verem ki szerencsétlen kölyköt az ágyból, mintha csak ágyút döngetnék a füle mellett. Pedig így volt... És milyen jót szórakoztam a kába fején! Nem volt kérdés sem, hogy most megyünk, és neki lendülünk a dolognak. Én megígértem, ő lépett, hát akkor nyavajgásra nincs ok, ugyebár... Noha, a képéről lesütő fáradtság, és kevésbé nagy öröm, mondhatni átszabta az érfalaimat is. Neeem baj, én ezt kifejezetten élvezem! A kocsiba is többek között ezért tettem be azt az elbarmolt lemezt. Egyrészt, mert ha már ébren van, ne aludjon. Elbaszná az egész szisztematikát. Egyébként meg szórakoztató volt, ahogy dörmögött olykor az orra alatt.
A talpam alatt apró gallyak reccsentek, ahogy beljebb haladtunk, mígnem Ash nekidőlt egy évszázados fának, és elég látványosan a pofámba tolta a fáradtság tüneteit. Mmmm, hát akkor mindjárt ébresztőt fújunk! Pillantásom félig kérdőn, félig értetlenül vonaglott fel a srácra, ahogy a kérdése megrezegtette dobhártyámat. Menten fel is röhögtem volna, cinikusan és vészjóslón, de végül nem tettem meg. Egyet közelebb léptem felé, ujjaimat összefonva tarkómon, így roppantva meg gerincemet.
- Vicces fiú vagy te, Ash... Nem tornaórára hoztalak... - ejtettem el egy flegma vigyort, majd egy nagyobb sóhajt követően, elkaptam a kabátjánál fogva, és magam felé rántottam. Nem, nem voltam kifejezetten agresszív, de határozott.
- Remélem tiszta sor, hogy amit mondok, azt úgy fogod csinálni. Vagy hagylak a picsába... - vontam fel egyik szemöldökömet. Végül vonásaimra futtattam egy negédes mosolyt, hogy érezze a törődést, és egész finoman elengedtem.
- Ne parázz... Inkább erőltesd meg magad. Nem szarozunk... Támadj meg! - karomat mellkasom előtt átkereszteztem, amint kisebb terpeszbe álltam. Nyilván egyelőre kis "puhapöcs" lesz, és semmit nem fog csinálni az ég egy adta világon... Na sebaj, teszünk róla.
- Például képzeld el, hogy éppen szét akarom tépni azt, ami neked fontos... Épp itt van a kezembe, a hátam mögött... - oldottam le karjaimat, majd hátul kulcsoltam össze, mintha valóban lenne ott valami... Hangom keserű volt, és érdes. Lelket szaggatóan eleven. - Fojtogatom... Meg fogom ölni, Ash! Annyira fáj neki... - villantottam egy visszataszító, sátáni vigyort, ahogy ködtől gomolygó íriszeimet az övébe fúrtam... vájtam, lángokba égettem.
Hatni akartam rá... Első körben, talán felcsigázom vele... Ha nem... Úgy a tettek mezejére lépek. De saját érdekében 'remélem', nem kell ehhez folyamodnom.
Vissza az elejére Go down
Ash O'connor
Kölyök
Ash O'connor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 46
◯ HSZ : 183
◯ IC REAG : 204
◯ Lakhely : Fairbanks
Sziklás plató - Page 2 Mazeum11
Re: Sziklás plató // Pént. Júl. 20, 2012 12:30 pm

Úgy tűnik mellé lőttem. Bizonytalan arckifejezést vágok, majd kiseprek néhány göndör hajtincset a szememből. Ezt nem sokan mondják nekem. A humorom elég kezdetleges és még így is enyhén szólva sajátosnak mondható. Nem vetem így a szemére, hogy teljesen komolyan mondtam az előbbit.
Megrántom a vállaimat. Arcom kipirosodik a hidegtől, és így egy leheletnyivel több magabiztosságot sugárzok. Még ha nem is érzem éppen a toppon magam ez ügyileg.
-Nem is mertem volna másra gondolni. Maga a tanárbácsi, én pedig a szorgos diák.
Most rajtam a sor, hogy ironikus mosolyt küldjek felé. Azonban hamar lelohad a vidámságom. Az Ő negédes arckifejezésétől kiráz a hideg. Még az időjárást is messze elfeledteti velem. Tipikusan vihar előtti csendet ígér nekem. Körmeimmel a mögöttem lévő fenyő kérgét kaparászom.
Amikor felszólít a támadásra, valóban meglepődök. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan előránt egy nyuszikát a kalapból. Előre lépek egyet, majd meggondolom magam és hátamat újra a fának támasztom. Ha most nekimegyek akkor én sokkal rosszabbul jöhetek ki a dologból. Azonban, ahogy az előbb is mondta, szót kell fogadnom neki.
Mielőtt még bármit is cselekedhettem volna újra elkezd beszélni. Jó taktikát választott. A legjobban azzal tud felingerelni, ha egy hozzám közel állót bánt. Megjelenik előttem egy fiatalnak tűnő, vörös hajú leányzó képe. Tudom, hogy nem Őt kéne elképzelnem, de a farkasom mást súg. Még ha nem is valódi, a bennem lakozó bestia nyomban nekiront a rácsainak. Vad hevességgel próbál megszabadulni a kontrolltól. A vigyora egyre feljebb és feljebb pumpálja bennem az erejét, míg néhány másodperc múlva már képtelen vagyok visszafogni. Egy hangos mordulással rugaszkodom el a fától és rávetem magam. Testemen a szemmel követhetetlen változások mennek végbe. Arcomon, kéz és lábfejemen szőr burjánzik, körmeim helyén ronda karmok nőnek. Magamból kikelve csapkolódok Caleb felé.
Vissza az elejére Go down
Caleb M. Schwarz
Renegát
Caleb M. Schwarz

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 351
◯ HSZ : 260
◯ IC REAG : 297
◯ Lakhely : Három Medve
◯ Feltűnést kelthet : All in.
Sziklás plató - Page 2 Dyodgn
Sziklás plató - Page 2 Bf4zo9
Re: Sziklás plató // Kedd Júl. 24, 2012 11:30 am

Szemöldököm flegmán rántódott meg, ahogy szavai a dobhártyámat érték. Sőt, igazából még egy gúnyos arcjáték is párosult mellé. Még hogy tanárbácsi. Mindjárt egyesével tépkedem ki a bongyori kis tincseit, csak hogy érezze az együttérzésemet. Nem faszkodni jöttem, hanem előrángatni a farkasát, és keményíteni. De, ha sokáig fáraszt, fogom azt egyszerűen beleépítem a talajba, hátha kivirágzik!
Végül nagyjából sikerült elérnem azt, amit akartam és amikor Ashből érezhetően feltört a düh és harag, a képemre is felmászott egy elégedett, sátáni vigyor. Azzal se foglalkoztam, hogy toporog, mint aki mindjárt maga alá vizel, hiszen a végére olyan szinten belemásztam a kis lelkébe, hogy még azt is elértem, hogy nekem rontson. Ezt vártam, igen! És bár nem számítottam rá, hogy egyből ekkora hatást tudok gyakorolni, de sikerült, és csak ez tudott a szemem előtt lebegni. Élvezettel figyeltem a gyorsan beálló jelenetet, ahogy teste változásokon ment át, szinte észrevehetetlenül. Legalábbis emberi szemnek... Nem mozdultam el, vártam, hogy a nyakamba kössön ki. Szilárdan álltam, ahogy teste az enyémhez préselődött, és a lendülettel együtt pár lépést hátráltam is.
- Nem rossz, kölyök... - sziszegtem fogaim alól, ahogy agyaraival néztem szembe. Ujjaim pofájába markoltak, majd izomból letéptem magamról, nem foglalkozva vele, hogy visz-e belőlem pár darabot, majd a földre taszítottam.
- De még elég gyengécske... Így saaajnos, szegény szeretett barátod, hamarosan megdöglik... - villantottam egy vészjósló, ezerfogas vigyort. Szemeimben ott lappangott a kárhozottság tüze, a fájdalmas sátáni láng. Egyetlen mozdulattal hajítottam arrébb Ash-t vissza a fáig, hogy teste lenyekkenjen róla.
- Próbáld újra. Nem elég, ha csak itt érzed... - mutatóujjamat a szívem fölé emeltem, majd átvezettem a halántékomra. - Itt is irányítanod kell... - egész alakzatom meggörnyedt, ahogy kissé lejjebb hajoltam. Nem, nem akartam átalakulni, úgy nem lett volna sok értelme. Mivel még kölyök, így sem tud kivégezni, hiába vedlik át teljesen. Játszunk...
- Gyere, Ash! Gyere csak... - tekintetemben felvetette fejét farkasom képe, ahogy a sötét íriszeimben borostyán cirkák fénylettek fel. - Különben én rontok neked! - morrantam is egyet, bestiám hangján, ahogy izmaim megfeszülve táncoltak bőröm alatt...
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
Re: Sziklás plató // Szer. Dec. 12, 2012 8:13 pm

Sziklás plató - Page 2 Cooltext834921243_www.kepfeltoltes.hu_

PS.:ilyet azért játsszatok majd még! Smile
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Sziklás plató // Hétf. Ápr. 22, 2013 9:30 pm




Alice & Jesse




Örültem amikor Alice felhívott. Először azt hittem, hogy a képek miatt csörög rám, de végül hamar megtudtam, hogy ma állítólag megfigyelhetjük a sarki fényt, ha hajlandóak vagyunk kimenni a városból a szabadba és felmenni egy magasabb pontra, ahol nem takarják be az égboltot a fák. Azonnal igent mondtam neki, sőt, az az ötletem támadt, hogy Jesse-t is magammal cibáljam. Egyrészről, mert nagyon régen láttuk ezt az égi jelenséget, és jó lenne megint a látvány részese, tanúja lenni, másrészt, mert amikor meséltem neki Alice-ről, mondta, hogy esetleg ő is találkozna vele. Tekintve, hogy a lány fotókat csinált rólam, amiben szerintem nincs semmi extra, vagy félnivaló, de Jesse nem éppen tapsikolt örömében attól, hogy valaki meg merte örökíteni a pofimat. Summa summarum, ahogy kinyomtam a kis készüléket, amin az imént megbeszéltük Alice-el, hogy a város szélén fogunk találkozni és onnan indulunk együtt egyre kijjebb a városból, odatoppantam a kedvesem elé.
- Alice telefonált, hogy ma elvileg látszódni fog a sarki fény. Legutóbb abban maradtunk, hogy együtt megnézzük majd és úgy tűnik ez most lesz. Ugye eljössz velem? - szerettem volna, hogy elkísérjen. Azt már nem tettem hozzá, hogy ugye nem akarja, hogy a nősténye egyedül flangáljon egy tök idegen helyen kint a fene nagy sötétben a város mellett, számítok arra, hogy ő is erre a következtetésre jut majd és nem fog nemet mondani.
- Szeretném, ha eljönnél! Szóval...? - most rajta állt a sor, hogy eldöntse jön, vagy sem, és meg is válaszolja a kérdést. Közben a szekrényemhez lépek és feltúrom egy passzos farmer után, hozzá pedig egy sötétkék csini kötött felsőt választok. Csizmát húzok, laposat, olyat, ami hosszú szárú és a farmert bele lehet tűrni. A hajamat most kivételesen copfba fogom a fejem tetején és akkor már csak a bőr dzsekim kell felvennem. A kedvesem felé fordulok, hogy akkor most jön, vagy sem, mert én tuti biztos, hogy megyek.

Kicsit később sikerül a találka helyére érni, mint azt korábban megbeszéltem Alice-el. Rácsörögtem, hogy ne aggódjon, nem ültettem fel, csak egy kicsit később sikerült elindulni a hotelből. És marha büszke voltam arra egyébként, hogy most kivételesen nem miattam! Azt hiszem úgy 10-15 percet sikerül majd csúszni. Még nem értünk oda, így nem tudom, hogy szegény Alice ott vár-e, vagy sem, de remélem, hogy nem fagyott még hóemberré, mert kicsit csípősebb a levegő most. Persze, hiszen tiszta az égbolt, sehol egyetlen felhő sem az égen, így érthető, hogy hűvösebb van, mint az elmúlt pár napban. A csillagok nagyon is jól kivehetően látszanak, amikor felnézek és megcsodálom őket. Szeretek a szabadban lenni. Persze a várost is imádom, hiszen ott van minden, amiért bolondulok, az üzletek, a pörgés, a bulik és szórakozóhelyek, de mindezzel együtt imádom a természet lágy ölét is. Itt ugyan nincsenek butikok, de legalább nem tévedek el, mert nem zavarják össze az érzékszerveimet a város fényei és kipárolgása. Az órámra nézek. Még kb. 10 perc és ott leszünk.
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Sziklás plató - Page 2 5508w6
Re: Sziklás plató // Csüt. Ápr. 25, 2013 11:14 pm


Sziklás plató - Page 2 1066444706N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_ Sziklás plató - Page 2 N_vtelen02_www.kepfeltoltes.hu_ Sziklás plató - Page 2 N_vtelen01_www.kepfeltoltes.hu_
Rose & Alice & Jesse

Amióta találkoztam Roseal minden nap megnézem az interneten, a helyi újságban, hogy mikorra jósolnak északi fényt. Fellelkesültem ettől a dologtól. Már rég láttam ezt a csodálatos jelenséget, így nagyon is örülnék, ha sikerülne egyszer elkapni.
Boldogság öntött el, mikor megláttam, hogy ma estére várható lesz a sarki fény. Első dolgom volt, hogy azonnal felhívtam Roset és, ami még jobban feldobja a napomat az a válasza. Ők is ráérnek ma este, így le is egyeztettünk a randevúnkat. Remélem Jesse, a párja is eljön és őt is megismerhetem majd.
Este jó melegen felöltözöm, hiszen azért mégis csak északon vagyunk és még elég hűvösek az esték. A téli kabátomat még nem sikerült eltennem, de azt hiszem egy ideig talán még nem is fogom tudni. Csokit végül inkább nem viszem magammal. Félek, hogy neki túl hideg lenne odakint, még a kis kabátja mellett is és állatorvosként igen ciki lenne, ha megbetegedne mellettem a kutya egy ostoba döntés miatt. Viszont a az állatkertben készült képeket beteszem a táskámba. Nem felejtettem ám el őket. Rose is biztosan nagyon várja már, hogy ismét megnézhesse őket.
Időben elindulok itthonról, így pontosan is érkezem a megbeszélt helyre. Én voltam az első. Az, hogy késnek engem nem zavar. Mindenkivel megesik az ilyen. Mondjuk, ha egy órát kellene várnom lehet, hogy kicsit berágnék rájuk, de pár perc az még nem a világ vége.
Miközben várom őket a csillagos eget kémlelem. Olyan régen vonultam ki a természetbe este nézegetni csak úgy az égboltot, pedig milyen jó dolog is ez.
-Sziasztok!-Köszönök nekik ahogy megpillantom őket. Örülök, hogy sikeresen ide értek és nem késték le azt, amiért ide jöttünk.
-Örülök neki, hogy te is eljöttél! Alice Lavant!-A kezem Jesse felé nyújtom. Biztosan tudja, hogy hogy hívnak engem, de mivel most látjuk egymást először így illedelmesen bemutatkozom neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Sziklás plató // Pént. Ápr. 26, 2013 9:54 pm


Sziklás plató - Page 2 1l8mdg681i9y9n5ac47 Sziklás plató - Page 2 6m97370ml4sk4m5el97i Sziklás plató - Page 2 Jrhclpyu5c188pppaem2
Rose & Alice & Jesse


Mikor Rose telefonja csörgött akkor én a zuhanyzóban voltam még és maximálisan lemaradtam arról, hogy kivel és mit beszélt meg. Helyette inkább a forró víz alatt áztattam magamat és utána még fogat is mostam, aztán eldöntöttem, hogy ideje enni is valamit, mert éhes vagyok. Törölközővel a derekamon és eggyel a fejemen jövök vissza a szobánkba a zuhanyzásból. ezt, hogy közös zuhanyzónk van, a többiekkel nagyon nem bírom megszokni, és szó szerint igen csak utálom is. Vinni magammal a törölközőt, a tusfürdőt meg a fogkrémet és a fogkefét.
Belépek a szobába és az ágyra dobom a cuccot, aztán becsukom az ajtót és a kedvesemre nézek, aki éppen elém perdült. Végig nézek rajta, és már épp mondanék neki valamit, mikor ő kezd bele a mondandójába.
- Szóval, Alice… a fotós, ugye? – kérdezem vissza, valami ilyesmi rémlik, hogy ő az a fotós lány, aki képeket készített Rose-ról, ő pedig érdekel engem is, hogy ugyan ki fia borjának engedte meg a drága kedvesem, hogy lefotózza csak úgy potyára.
- Mikor? – Kérdezek, vissza miközben megdörgölöm a hajamat, és utána azt a törölközőt is rádobom az ágyra, így már csak az az egy van rajtam, ami a derekam körül van. Még Rose öltözködik, én addig megszárítom a hajamat, utána én is felöltözöm, kék kopott farmert veszek, csizmával, mivel hóba megyünk, így az enyém is térdig ér, és a farmerom szára is elfér benne. Egy fekete izompólót veszek fel és arra egy garbót, majd egy bőrdzsekit, ami nem túl vastag, de nem is azért kell, mert éppenséggel fáznék odakint, hanem a tárcámnak, a kulcsaimnak, hogy elrejthessek egy két fegyvert benne, és mert az emberek megnéznének, ha nem venném fel. Hideg van kint nekik, na.

A megbeszélt helyről miattam késtünk, mivel vacsora nélkül nem voltam hajlandó elindulni. Éhes voltam. Szóval, enni kellett, így igen is leültünk a hotel étteremrészébe enni, noha nem húztam el a dolgot, még is csak késtünk miatta, de nem izgatom magam a dolgon. az éhes farkas agresszív farkas, szóval, jobb, ha van időm enni, és nem korgó gyomorral kell éjjel a hóban ácsorognom.
A hóban úgy sétálok Rose mellett, hogy átfogom bal kezemmel a derekát és a jobb oldalán vagyok. Folyamatosan figyelem mi van körülöttünk, a pajzsom résnyire lent van, hogy időben tudjam, ha valaki más is van a közelünkben, ezt Rose-nak is tanácsolom.
Aztán feltűnik előttünk a lány a hóban, gondolom, ő lehet Alice, és Rose köszönéséből és lelkesedéséből ítélve tényleg nem tévedtem.
Mikor Alice a kezét nyújtja, akkor én is nyújtom a magamét és kezet fogok vele, megszorítom, de csak kicsit és bemutatkozom neki.
-Szia, Jesse Northfolk. – Mondom neki a nevemet. Aztán elengedem a kezét, és továbbra sem engedem el Rose derekát, átfogom a bal kezemmel, csak akkor engedtem el, ha Rose esetleg megölelte Alicet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Sziklás plató // Hétf. Ápr. 29, 2013 8:47 pm

- Alice! - kicsit hangosabban ejtettem ki a nevét a lánynak, amikor már észrevettem őt és még integettem is neki, hogy végre itt vagyunk már. Őszintén örültem a viszontlátásnak, ezért, amikor odaértünk megöleltem a lányt és reméltem, hogy nem bánta. Még elég friss az ismeretségünk, de én a magam részéről nagyon is megkedveltem a lányt és sosem voltam egy zárkózott, vagy visszahúzódó típus, ezért nekem természetesen jön, hogy egy rövid öleléssel köszöntsem őt.
- Nagyon örülök, hogy felhívtál. - nézek a lányra, és közben eszembe jut, hogy talán illendőbb lenne, ha bemutatnám őket egymásnak, de megelőznek.
- Szóval ő lenne Jesse, már meséltem neked kicsit róla, a kedvesem. - Alicenek címzem a szavaim és közben egy kicsit a kedvesemre pillantok mosolyogva, de aztán újra a lányra nézek.
- Alice-el pedig az állatkertben futottunk össze, aminek nagyon örülök. - ez pedig Jessenek szól és közben a lány felé küldök egy széles mosolyt.
- Csokit merre hagytad? - nézek kicsit körbe, mert valahol azért reméltem, hogy Alice elhozza a kis barátját is. Úgy szeretnék vele találkozni. A képeket olyan nagyon cuki volt, amiket Alice mutatott róla.
- Alice-nek van egy tündéri kutyusa, őt hívják Csokinak. - magyarázom meg kicsit Jessenek, hogy mégis milyen csokit keresgélek.
- Nos akkor merre is induljunk el felfelé? - pillantok a lányra, mivel én még erre nem jártam, és remélem, hogy Alice tudja, hová kell ahhoz feljutnunk, hogy lássunk is valamit majd a sarki fényből. Ahogy megvan az irány elindulok arra.
- Mikorra jósolták, hogy a fény megjelenik az égbolton? - faggatózom kicsit, csakhogy ne legyen olyan nagy a csend.
- Ó, és jut eszembe, milyenek a képek nyomtatásban? Bár úgy is biztos szépek. - mert hát én csak a gépén láttam a képeket, fotópapíron még nem. Mondjuk valószínű nem lehetnek nagyon mások, mint ahogyan láttam őket.
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Sziklás plató - Page 2 5508w6
Re: Sziklás plató // Szer. Május 01, 2013 3:34 am

Nem zavar Rose ölelése, viszonzom is neki, csak én magamban nem tudtam eldönteni, hogy mennyire is lettünk jóban a múltkor. Viszont most megkaptam a választ a kérdésemre.
-Végül nem hoztam el. Félek attól, hogy megfázna. Nagyon hideg van még most esténként és lehet, hogy a kis kabát sem segítene neki. Szóval most otthon csicsikál...Vagyis nagyon remélem, hogy azt csinálja!-Mert azok hárman igen nagyon jól át tudják rendezni a lakást!
-De ígérem, hogy a legközelebbi találkozásunk alkalmával őt is magammal hozom! Megígértem, hogy élőben is láthatod és én általában be is tartom az ígéreteimet.-Meg azt sem felejtettem ám el, hogy puhítani kell Jesse szívén, hogy megengedhesse a kutya tartást Rosenak.
-Öhm ha minden igaz fél-egy óra múlva már látnunk kell, ha lesz. Minél jobban belátható területre kell mennünk. Így semmi sem fogja megzavarni a látványt. De elvileg, ha kicsit feljebb megyünk már le is telepedhetünk. Amúgy ha ma nem is fogunk látni két nap múltára is nagy esélyt mondanak a jelenségre.-Közben az említett irány felé mutatok és ha benne vannak el is indulhatunk.
-Oh tényleg a képek! El is hoztam neked!-Nem állok meg, csak belenyúlok a táskámban és kihúzok belőle egy jó nagy borítékot, amit át is adok neki.
-Szerintem jók lettek. Jó a minősége a képnek. Remélem neked is tetszeni fog!-De az még jobban érdekel, hogy vajon Jesse mit fog hozzájuk szólni. Amint felérünk a kisebb lejtő tetejére körbe nézek a területen. Tökéletes kis éjszakai megfigyelésnek. Remélem igazat szóltak és valóban látni fogunk majd sarki fényt. Még a fényképezőgépemet és az állványt is elhoztam, hogy megörökíthessem ezeket a szép pillanatokat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Sziklás plató // Csüt. Május 02, 2013 1:20 pm

Figyelem a lányt aki ott van előttünk és akit Rose Alice néven szólít, majd azt is ahogy a párom fogja és megöleli a lányt. Nekem ez idegen. Rose nagyon gyorsan és könnyen barátkozik, bárkivel szóba elegyedik, mióta ismerem mindig is ilyen volt. A mi első találkozásunk is furcsa volt, bár … ha jobban belegondolok, ott megijedt tőlem, és menekülni próbált, én pedig utána indultam, hogy megöljem, de végül nem tudtam megtenni. Azt hiszem, mind a ketten örülünk ennek, hogy nem tettem ezt meg.
Most is, vidám és nagyon lelkesen öleli a másik lányt, én egy kicsivel távolabb vagyok, és távolságtartóbb an is viselkedek. Hallgatom a beszélgetésüket és a bemutatás celebrálás előtt, mikor Alice felém fordul csak akkor lépek oda, hogy kezet foghassak vele.
Végig mérem még egyszer a lányt miután bemutatkoztunk, és még Rose is mesélt pár szót nekünk egymásról. Aztán a csoki név hallatán felvonom az egyik szemöldökömet, de rövidesen megtudom, hogy egy kutyáról van szó.
- Valami padlócirkáló, hogy nem bírja a hideget? – Kérdezek rá. Amúgy nem bánom, hogy nem hozta a kutyát tekintve, hogy nem kifejezetten szívlelem őket. A dominánsabb félékkel, bajom szokott lenni, de melyik vérfarkasnak nem? Az állatok érzik rajtunk, hogy mi mások vagyunk, nem olyanok, mint a többi ember.
A képeket elveszem és megnézem, Rosenak akarta adni, de gyorsabb voltam. A párom feje búbjára adok egy puszit, hogy ne vegye rossz néven, hogy elvettem előle a képeket, amiket meg is nézek. Tényleg nagyon jól sikerültek, és valóban nagyon is csinosan fest rajta a menyám. Aztán mikor megnéztem átadom azokat Rose-nak, és Alicre pillantok.
- Jól sikerültek a képek…- Ezt tényleg el kell ismernem, nagyon jók lettek, de ettől még nem örülök ezeknek. Engem még úgy tanítottak, sose hagyjam magamat megörökíteni semmilyen módon sem. A mi létünk titok, mind farkasként, mind bérgyilkosként. Erre a menyasszonyom lazán áthágja ezt a szabályt és lefotóztatja magát. Szóval, vannak ezzel gondjaim, de azt hiszem ez csak engem zavar.
Odafönt körbe pillantok, minden nyugodtnak tűnik, sőt túlságosan is nyugodtnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Sziklás plató // Vas. Május 05, 2013 12:29 pm

Bólintok arra, hogy Csoki most otthon maradt, de azért egy kicsit sajnálom, hogy nem lehet itt. Nagyon kíváncsi vagyok Alice kutyusára.
- Jesse! - a hangomban van némi él, ahogy kiejtem a kedvesem nevét. Megbeszéltük, hogy nem lesz goromba, akkor pedig ne titulálja Alice kis barátját "padlócirkálónak"!
- Egy kis testű kutyus. Mi is a fajtája? - pillantok a lányra, mert azt elfelejtettem. Nem igazán vagyok jó abban, hogy megjegyezzem melyik milyen, mert nem tartom fontosnak. Szeretem a kutyákat, legyen az akármilyen. Kicsi, nagy, foltos, egyszínű, sok színű, rövid szőrű, hosszú szőrű... szóval nekem aztán tényleg nem számít a pedigréje. Ezzel szemben viszont Jesse nem kedveli őket. Amit - hozzáteszem - nagyon sajnálok. Most még ugyan nem aktuális a legkevésbé sem, de egyszer nagyon szeretném, ha majd lenne egy nekünk is. Azt nagyon tudnám díjazni. Előtte azonban még jó lenne, ha saját otthonba költözhetnénk, aztán még rá kell vegyem az én jó uramat is, hogy engedje a kutyust. Vagy, hogy legalább ne hadakozzon ellene kézzel-lábbal.
- Mindenképpen, mert nagyon szeretném már látni élőben is. Legközelebb valami nappali programot szervezünk, amikor szépen süt a nap, hogy ne fázzon a kis barátod. - mosolygok szélesen Alicere. Talán elmehetnénk a városban valahová, ahová Csoki is velünk tarthat. Szerintem jó muri lenne.
- Akkor van még időnk felérni olyan helyre, ahonnan jobban látni az égboltot. - közben felfelé emelem a tekintetem. A csillagok fényei már vidáman táncolnak odafönt, ami már magában is gyönyörű látvány, de ezzel együtt amikor tiszta az ég éjjel, hűvösebb is van.
- Hát, ha ma nem lesz szerencsénk, visszajöhetnénk akkor. - most már újra Alicere nézek és mellé még mosolygom is. Közben elindulunk feljebb és ahogy újdonsült barátném megszólal, megint rá figyelek. Izgatottság fut át rajtam, ahogy megemlíti a képek nála vannak, elhozta őket.
- Ó, de nagyon jó! - lelkendezem és már nyújtanám a kezem a borítékért, amikor Jesse elhalássza az orrom elől. Már épp közölnék vele valamit, hogy érezze a felháborodásomat, de közben kapok egy puszit tőle és így lenyelem a dolgot. Amíg ő átnézi és lecsekkolja a képeket, addig odasorolok Alice mellé.
- Nem is számítottam arra, hogy ilyen hamar előhívatod őket. - fordulok felé vidáman, mert tényleg örülök neki, hogy már most láthatom őket papíron is. Vagyis láthatnám, ha épp nem Jesse kotlana rajtuk.
- Nagyon örülök, hogy elhoztad és köszönöm szépen! - teszem még hozzá és hálásan mosolygok Alicere. Közben végre megkapom a képeket Jessetől és most már én is át tudom lapozni őket.
- Még mindig gyönyörűek. - dicsérem meg én is, mert tényleg nagyon tetszenek a képei. Pont olyan szépek, mint amilyenekre emlékeztem. Alicenek jó érzéke van a fotózáshoz, már amennyire én laikusként meg tudom ítélni.
Jessevel ellentétben engem nem zavar, ha lencsevégre kapnak. Nem vagyok paranoiás, sosem voltam az, és azt hiszem közöttünk már örök vita marad, ahogy a képekhez állunk. A kedvesem szerint nem kellene, hogy képeken köszönjön vissza az arcmásunk, mert szerinte titokban kell maradnia a kilétünknek és itt azt hiszem mindenre gondol. Nem csak arra, hogy farkasok vagyunk, máshogy változnak a vonásaink az évek alatt, sokkal lassabban, mint az embereké, és ez vethet fel esetleges, bizonyos kellemetlen kérdéseket, hanem, hogy az ő szakmája miatt sem épp ildomos, ha visszaköszön az arcunk egy-egy fotón. De én ezzel nem értek egyet, mert a képekhez nem társulnak nevek, ráadásul ma már könnyen megmagyarázható, hogy a képen csak egy hasonmás van. Szóval én ebből nem csinálok akkora ügyet. Amúgy sem hiszem, hogy bárki felfigyelne pont ránk. Vagyis most ebben az esetben rám, mert a képeken én szerepelek.
Feljebb érve már tényleg nagyon szépen és tisztán látszik az égbolt, sehol egy felhő, vagy méteres fa, ami kitakarhatná előlünk. Most már csak várnunk kell arra, hogy megjelenjen az, amiért tulajdonképpen most itt vagyunk.
- Nem is emlékszem mikor láttunk utoljára sarki fényt. Jesse, neked rémlik? - nézek a kedvesemre. Nekem az rémlik, hogy akkor kettesben voltunk a természet lágy ölén és együtt élveztük a látványt. Meg egymást. Az emlékre még szélesebben mosolygok, de tova is hessegetem a fejemből a képet, mert most nem erre kell, hogy figyeljek.
- Látom hoztál állványt is. - félig kérdezem, félig pedig mondom Alicenek, mert csak tippelem, hogy a nála lévő nagyobb csomag, az egy állvány lehet, amire a fényképezőgépet szokás tenni.
Valahol a hátunk mögül némi neszezés üti meg a fülemet, de ahogy odafigyelnék rá, már el is hal a zaj, mintha meg sem történt volna. Jessere nézek, hogy ő vajon hallotta-e, vagy csak én képzeltem az egészet. A nesz? vagy zaj? olyan halk volt, hogy nem vagyok biztos benne Alice hallhatta-e egyáltalán, bár ezt ugye nem tudhatom. Mivel semmi sem történik, ezért nem tulajdonítok nagyobb jelentőséget a dolognak, újra az eget kezdem el kémlelni.
- Most már lassan jelentkeznie kellene a jelenségnek, nem?
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Sziklás plató - Page 2 5508w6
Re: Sziklás plató // Kedd Május 14, 2013 6:12 pm

Jesse viselkedése meglep. Nem hittem volna, hogy ilyen mogorva lesz. Jó persze nem várom el tőle, hogy azonnal a nyakamba boruljon és arcon pusziljon, de reméltem, hogy kedvesebb lesz ennél.
-Csoki egy basset hound. Igen kicsi kutya, de nem a nagysága miatt fázósabb a többinél, hanem mert rövid szőrzete van....A kopasz ember is jobban megérzi a hideget, mint egy hosszú hajú.-Teljesen nyugodt hangnemben válaszolok a kérdéseire. Nem szokásom ilyenek miatt feldühödni. Viszont a nyugalmam nem tart sokáig. A bemutatkozás után egy újabb csuklási roham tör rám. Rose már tudhatja, hogy mennyire idegesít ez engem, hiszen mikor vele találkoztam is rám tört...Csak azt lenne jó megtudni, hogy miért? Nem iszom semmilyen szénsavas üdítőt és nem is nevetek megállás nélkül. Akkor miért kínoz ez engem.
-Elnézést!-Gyorsan előkotorászom a vizemet és már iszom is azt a kilenc kicsi kortyot. Remélem ez hatásos lesz és rögtön elmúlik. Ahogy sokszor most is megmentett a víz. Igaz Abs mondta, hogy ne aggódjak e miatt, de talán tényleg fel kellene keresnem egy orvost megkérdezni tőle, hogy vajon mégis mitől lehet mind ez.
Pislogok párat ahogy Jesse kikapja a kezemből a képeket. Nem neki szerettem volna odaadni, de úgy tűnik ezt őt csöppet sem zavarja. Legalább egy bocsit megejthetne felém...Csak tudnám miért ennyire ellenséges velem. Valami rosszat mondhattam?
-Nem szoktam sokáig várni az előhívással. Persze függ attól is, hogy mennyi munkám van. De gondoltam ha már úgy is összefutunk jó lenne elhozni. Nah meg ez a legkevesebb azok után, hogy modellt álltál nekem.-Elmosolyodom, de óvatosan azért Jessere is vetek egy pillantást. Örülök neki, hogy tetszenek nekik a képek. Leginkább Jesse véleményére voltam kíváncsi, hiszen Rose már a múltkor kifejtette azt.
Élvezem, hogy itt lehetek kint ma este. Régen mentem ki a természetbe és most olyan ez nekem, mint a növényeknek télen a vastag felhőkön átverekedő halvány kis napsugarak.
-Igen hoztam! Ha már kijöttünk meg is szeretném örökíteni. Úgy vélem ez olyan mint a naplemente...Mindegyik teljesen más.-Elő is veszem az állványt, majd a megfelelő helyet kiválasztva neki felállítom és ráerősítem a gépet.
-Ha szeretnétek rólatok is csinálhatok majd pár képet!-Igazából itt főleg Jesse válaszára vagyok kíváncsi, mert tudom, hogy Roset nem zavarná a dolog. Én semmi zajt nem hallok, így zavartalanul folytatom a a fényképállvány beállítását.
-Igen elvileg mindjárt! Viszont én akkor gyorsan félre is vonulok. Kicsit sok teát ittam és inkább most megyek. Sietek!-Zsebkendő van nálam, így nem hezitálok sokat. Elindulok az egyik irányba és bevetem magam a bokrok közé.
Mikor már végeztem a dolgommal és már a nadrágom gombjával bíbelődök meghallok a hátam mögött valami reccsenést. A fejem azonnal hátra kapom és próbálok figyelni, látni valamit, de nem járok sikerrel. Úgy vélem, hogy csak egy kis rágcsáló lehetett...Ám mikor már indulnék is vissza mást is meghallok. Ez a hang viszont azonnal gyorsabb dobogásra kényszeríti a szívem. Az előbbi gyors mozdulataim lelassulnak. Hátra pillantok ismét és ekkor már viszont meglátom, amit jobb lett volna nem látni. Egy medve állt előttem négykézláb és nem tűnt valami boldognak. Hang nem jön ki a torkomon pedig talán jeleznem kéne Roséknak, hogy mi is a helyzet. De vajon ők mit tehetnének? Semmit...Nincs nálunk semmi, ami elkergethetné ezt az állatot. Így csak hátrálni kezdek szép lassan, de nem jutok messzire. Az első bokorban megbotlok és seggre esem, amitől egy kisebb sikoly is kiszökik az ajkaim közül amire a medve egy hangos üvöltéssel válaszol is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Sziklás plató // Szomb. Május 18, 2013 6:29 pm

Szerintem nem is voltam se goromba, se pedig undok. Csak nem kedvelem a kutyákat. Így mikor Rose-ra emelem, a tekintetemet benne van, hogy nem értem minek kellett éllel kimondania a nevemet, mikor nem is voltam pokróc. Legalább is a magam véleményem szerint, az már más, ha az ő finom női lelke annak vette. De végül, mivel szeretem őt, közelebb húzódom hozzá, hogy a vállam az övéhez érjen, és kicsit összesimuljunk, de amit kimondtam. Azt már kimondtam, visszaszívni nem lehet, így nem is próbálkozom ilyennel. A pillantásom Alice-re téved, mikor a kutyájáról kezd el beszélni, az álláspontom továbbra is ugyan az, nem kedvelem a kutyákat és nem is akarok magam köré egyet sem. Inkább elviselek egy macskát, mint egy hangoskodó ebet.
- Az valami vadászkutya, nem? – Kérdezek rá, mert mintha valami ilyesmi rémlene a múltam egyik szegletéből. Csak már az nem rémlik, hol is találkozhattam ilyesmi fazonú kutyával, pedig abban szinte biztos vagyok, hogy volt, ha ez az a padlócirkáló, aminek hatalmasak a fülei, és állandóan olyan búskomor az ábrázata. A csuklási rohamra nem reagálok, nem tudok vele mit kezdeni, és az okát sem tudom.
A képeket nézem, és az elején lenne kedvem vicsorogni is mellé, én nagyon ellene vagyok ennek a totózásos témának, bár ahogy nézem a képeket, kezdek megenyhülni, nagyon jókat készített, és valahogy a hangulatuk is érdekes… nem is tudom, hogyan is fejezhetném ki, de a lényeg, hogy több is nagyon tetszik, és az utolsók között az egyiken nagyon is megakad a szemem. Az kifejezetten megtetszik nekem, sőt olyannyira, hogy úgy döntök, azt magamnak akarom, holott én ezeknek a szentimentális dolgoknak nem vagyok a híve. Kiveszem azt a képet a többi közül, és felmutatom nekik.
- Ez kifejezetten elnyerte a tetszésemet! Nagyon jól elkapott pillanat, emlékeztet egy sok évvel ezelőtti alkalomra is… - Azt nem mondom ki mikorira, csak annyit teszek még hozzá. – Mikor először voltunk Párizsban, emlékszel? – A vonásaim ellágyulnak, az emlék igen kedves nekem, Rose akkor is hasonló pózban ült, és a fény oldalról világította meg. A hajaát érdekes ragyogó fényhatás vette körbe és átsütött rajta a nap, vagy hogyan is fogalmazzam meg, egy a lényeg a látvány nagyon szép volt. A parton ültünk, akkor már egy ideje együtt voltunk, Rose még kölyök farkasnak számított. Örültünk egymásnak, az életnek, és a csodálatos látképnek is.
Átnyújtom a képeket Rose-nak, és mellékelek neki még egy csókot is, hogy ne méltatlankodjon azon, hogy elhalásztam előle a csomagot. Aztán felpillantok az égre és Alice fotós kellékeihez. Végül, hogy jóvátegyem a gorombaságom, megejtek a lány irányába egy gesztust.
- Felviszem én az állványod, csúszik a hó… - Nem vagyok bőbeszédű, sose voltam az és idegenek előtt végképp keveset beszélek, de szerintem ezt nem is kell túl ragozni. ha elfogadja a segítségesem, akkor átveszem tőle az állványt és én cipelem fel a magasba.
- Nem tegnap volt, Finnországban azt hiszem akkor láttunk ilyet utoljára…- Gondolkozom el, miután az állvány a helyére kerül. Hát igen, Finnország, se a közelmúltban volt, Skandináviában már többször is jártunk, de a Finn vidéket nem jártuk be annyiszor.
A neszezésre én is oda figyelek, és mozdulatlanságba dermedek, feszülten figyelek, de a neszezés rövidesen elhal mögöttünk, és újra békesség van a tájon. Rose-ra pillantok, hiszen neki is hallania kellett, de mivel nem ideges én sem zavartatom magamat.
- Én nem vagyok híve a fotózásnak, nem szeretem, ha lencsevégre kapnak, szóval kihagyom a dolgot.. – Jegyzem meg, mellékesen, bár ha Rose elkezdi rágni a fülemet, lehet engedni fogok.
Arra, hogy Alice elvonul, nem mondok semmit sem, ha menni kell, akkor menni kell, ez már csak ilyen addig is Rose-ra fordítom a figyelmemet, és közelebb húzom magamhoz, szemből, és a nyakába harapok finoman.
- Jól van, elismerem, tényleg ne akkora tragédia, hogy képeket csinált rólad. De ettől még én magam nem ugrálok a dolog miatt… - Nézek bele a kedvesem szemeibe, és ha tiltakozni akarnak, beléfojtom a szót egy csókkal.
Alice sikolyára kapom fel a fejemet, és figyelek abba az irányba, amerről a hang jött, a medve hangjára, már megfeszülök, és pár lépést teszek is a bokrok irányába.
- A fenébe.. – szűröm a fogaim között. – Medve…- közlöm a nyilvánvalót, és Rose-ra pillantok. – Enyém a medve, te szedd össze a barátnőd és menjetek távolabb, ha kellően felbosszantotta, akkor váltanom kell…. – Közlöm a párommal, és a dzsekim, meg a sálam már most oda adom neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Sziklás plató // Kedd Május 28, 2013 8:53 pm

Ahogy Jesse mellém lép és a vállamhoz simul az övé, a kezébe kulcsolom a sajátomat és hallgatom, ahogy Csokiról beszélgetnek kicsit. Tudom, hogy nincs oda a kutyákért és azt is, hogy nem igazán értette, miért szóltam rá az imént, amikor éllel ejtettem ki a nevét. És azt is sejtem, hogy Alice is ugyanolyannak hallotta Jesset, mint én. Kissé goromba volt lepadlócirkálózni Csokit. Még akkor is, ha ő történetesen olyannyira nincs oda az ebekért. Vannak akik igen, és egészen biztos vagyok abban, hogy aki a szereti a kutyusát, annak nem esne jól egy ilyen megjegyzés. Még akkor sem, ha nem bántásból nevezte így. No, de ez nem is számít olyan nagyon, hiszen már túl is lendültünk a témán. Mikor Alice csuklani kezd, rápillantok.
- Minden oké? - már a legutóbb is rátört teljesen váratlanul. Most sajnos nincs nálam folyadék, mint legutóbb, de kiderül, hogy Alicenél van, szóval hamar meg is oldódik a "kellemetlenség".
Ahogy a képeket elhalássza Jesse, a lányra pillantok és némán formálok az ajkaimmal egy "bocsi"-t, elnézést kérve a kedvesem helyett, hiszen a képeket Alice nem az ő kezébe akarta adni. Aztán váltunk pár szót és végül a kedvesemre pillantok, mikor felmutat egy képet. Kicsit elgondolkozom a szavain. Ellágyulnak teljesen a vonásaim és elmosolyodom is mellé, ahogy eszembe jut a kedves emlék Párizsról, a Szajna partról. Nem mostanában voltunk ott, de még most is jól őrzöm az emlékeimet a városról és az érzésekről, amiket ott éltünk meg.
- Szerintem sosem tudnám elfelejteni. - Jessere nézek és a pillantásomban benne van, hogy az elmúlt pillanatban végig pörgettem magamban az emléket, ami nekem is olyan édes, mint neki. Alice felé fordulok.
- Néhány éve jártunk ott és... hát szép volt. - fogalmam sincs mit mondhatnék hirtelen neki erről, de nem akartam kihagyni a beszélgetésből. Még akkor sem, ha nem mondhattam meg neki, hogy ez az emlék bizony több, mint száz éves, és most is olyan élénken él bennem - és ezek szerint Jesseben is - mintha csak mostanában történt volna. A csókot viszonozom, és a kedvesem kap tőlem gondolatban egy hatalmas nagy piros pontot, amiért felajánlja, hogy felviszi Alice állványát. Magyarán örülök, hogy eszébe jutott a dolog.
- Hmm... tényleg. Pedig meg mertem volna esküdni, hogy Izlandon láttuk utoljára. - vonom meg végül a vállaimat. A kis finnországi kitérőnket nem vettem számításba. Tulajdonképpen lényegtelen a dolog. A neszezésre én is odafigyelek, de miután elhal a hang, nem foglalkozom vele tovább és ahogy látom Jesse sem. Akkor pedig nem lehet ránk nézve fenyegető, amit hallottunk.
- Ez nagyon kedves tőled Alice, egy képet mindenképpen szeretnék. - és itt Jessere is pillantok. Abba talán ő sem fog belehalni. Jó lenne egy közös kép rólunk. Én szeretném.
- Csak egy képet... kérlek. - halkan intézem a szavaimat Jessehez, mikor Alice már elszaladt a bokrok jótékony takarásába.
- És igen, megértem, de... - a mondatot már nem sikerül befejeznem, mert megcsókol és nem hagyja. Teszek még egy kísérletet, hogy elmondjam, amit szeretnék, de megint csak úgy szerel le, hogy közben az ajkaimra tapad. Hát megadom magam neki, és élvezem az ajkai ízét. A csókból azonban hamarosan el kell szakadnunk, mert meghalljuk Alicet sikoltani. Mi a fene? Én is a hang irányába kapom a fejem. A levegőbe szimatolok és mire megállapítom, hogy mi váltotta ki a sikolyt Aliceből, Jesse már közli is, hogy egy medve az. Megfogom a kabátot és a sálat, de végül leejtem azokat a földre, a saját dzsekimmel együtt, mert én is a bokrok közé indulok, Aliceért. Mindketten a hang irányába megyünk. Megtalálom a földön kuksoló lányt, aki rémülten (?) néz a hatalmas állatra. Nem foglalkozom a medvével, csak addig, ameddig felmérem, hogy mi is a helyzet. A behemótot Jessere bízom és óvatosan lépek oda a lány mellé, majd a karjai alá nyúlok.
- Ssss! - súgom neki halkan és lassan elkezdem felemelni a földről.
- Jesse eltereli a figyelmét, mi addig megpattanunk. - folytatom a suttogást és nem kapkodom el a mozdulatot, nehogy ezzel is jobban felhergeljük a medvét. Ha Alice hagyta magát, akkor elindultunk hátrálva, ki az erdőből. Jesse közben elhagyta a ruháit valahol, mert a következő pillanatban teljes vérfarkas alakban áll a medve előtt és üvölt az állatra.
- Oké, most pedig, futás! - fogom Alice kezét, megfordulok vele, ha hagyja magát és az ellenkező irányba kezdünk el rohanni, de hamarosan meg kell torpanjunk, mert a bokor mögött egy másik medve is lapul. Érzem a szagát, az orromat teljesen betölti.
- Basszus! - szalad ki a számon és megszorítom Alice kezét. A másik medve ekkor áll a hátsó lábaira és így néz ránk. Egyetlen pillanatra hátra fordulok, de ezt mire a medve felfoghatná, már újra szemben vagyok vele. Hogy Alice észrevette-e a mozdulatot, azt nem tudom. Meg kellett, hogy nézzem Jesset, de őt teljesen lefoglalja a nagyobb medve, ez ami szemben van velünk, valamivel kisebb. "Remek..."
A dzsekimet, már korábban elhagytam, most pedig eleresztem Alice kezét, lerángatom a felsőt magamról, aztán taszítok egyet a lányon oldalra.
- Fuss! - kiáltok és leveszem a csizmákat, majd a farmert rántom le magamról nagyon gyorsan és a következő pillanatban már én is váltok. A medve felé indulok meg és lendületből, teljes erőből csapom meg a pofáját, és marok belé, végigszántva a képét, hogy rám figyeljen és ne Alicere. Remélem, hogy a lány közben tényleg futásnak eredt.
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Sziklás plató - Page 2 5508w6
Re: Sziklás plató // Hétf. Jún. 03, 2013 4:14 pm

-Igen vadástkyutákhoz tarozik a baset hound is.-Meglep, hogy ilyeneket tud. Az emberek 99%-a nem is gondol arra, hogy esetleg őt is vadászkutyának tenyésztették ki. Igaz nem is tudnám elképzelni Csokit, ahogy elkezd hajkurászni az rókát, de biztosan képes lenne rá, ha edzeném őt.
-Persze minden oké. Most már mindig csak egy üveg vízzel hagyom el a lakást. Nélküle sehová sem megyek.-Mosolygok rá továbbra is kedvesen, majd kicsit elfordulok, mikor egymásra találnak.
Kissé kellemetlenül kezdem érezni magam, mikor előtörnek a régi szép emlékek. Nem azt mondom, hogy nem örülök a boldogságuknak, vagy hogy leginkább kitekerném a nyakukat, amiért előttem falják egymást, csak vannak olyan pillanatok főleg, ha az ember egy párral van valahol, amikor érzi, hogy neki most nem kellene itt lennie. Ha elküldenének nem is sértődnék meg. Megérteném, hogy kettesben akarnak lenni. Egyszer talán majd én is kettesben lehetek a párommal.
Izland, Párizs, Finnország...Olyan fiatalok és annyi helyen jártak már. Hogyan csinálták ezt? Talán nekem is utaznom kellene? De a munkámat nem hagyhatom itt hónapokra. José biztosan kitekerné a nyakam.
-Oh ez igazán kedves tőled Jesse, de fel tudom vinni. Nem kell fáradoznod miattam!-Szerencsére nem nehéz az állvány, valami spéci könnyű, de strapabíró anyagból készítették, így igazából meg sem érzem a súlyát.
Elmosolyodom, ahogy Jesse máris ellenkezik a fényképezés miatt. Nem értem, hogy miért nem vállalja el Rose miatt legalább. Oké én sem vagyok az az alkat aki szereti, ha sokat fényképezik, de azért nem is dugom a homokba a fejem, mikor megpróbálnak lencsevégre kapni.

De mind ezekre már nem tudok gondolni, mikor megpillantom a hatalmas medvét. Ha az állatkertben lennénk csodálva figyelném ezt a gyönyörű állatot, de most az életemet kockáztatnám, ha leállnék őt bámulni.
Hirtelen megjelenő Rosetól halkan ismét felsikoltok. Megnyugszok valamilyen szinten, hogy itt látom magam mellett, de közben félek is, hogy most ők is veszélyeztetik az életétüjket miattam. Jesse eltereli? De mégis hogyan? Nem tudja leállítani csupaszkézzel. Egy medve még a világ legerősebb emberét is seperc alatt széttépné.
-De Jesset nem hagyhatjuk itt! Nem állhat ki a medve ellen egymaga!-Mondom teljesen megrémülve, de közben engedek is Rose húzásának és felállok, majd futni kezdek, de mikor egy utolsó pillanatra vissza pillantok meglátok egy farkast. Azonnal eszembe jut Jesse. Szóval ők is farkasok, ahogy James is! Döbbenek le teljesen, de nem blokkolok le és torpanok meg, inkább csak futok tovább.
Mostanában sűrűn kell rohangásznom a városban, de így még sosem futottam. Ez teljesen más volt, mint a megszokott hétköznapokban. Gyorsabb voltam és nem éreztem se fáradtságot, se fájdalmat, csak az adrenalin hajtott egyre előrébb.
Megtorpanok Roseal együtt ahogy egy másik medve emelkedik ki egy előttünk lévő bokorból. Kedvem lenne sikítani, ahogy a filmekben is szokták, de még a levegő is megakadt bennem. Fussak? De mégis mit csinál? Ez a lány bolond! Nem tudja legyőzni!
-Rose ne csináld!-Kiáltom oda neki, de mint aki meg sem hallja. Futok pár lépést, de végül megállok és vissza pillantok. Rose helyén már csak egy farkas áll, aki hezitálás nélkül támadja le az állatot.
Mégis mit csináljak? Hívjam Willt? De mégis ő mit csinálhatna? De nem nézhetem végig a harcot, úgy, mint valami akciófilmet. Tennem kell valamit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Sziklás plató // Szer. Jún. 05, 2013 11:39 am

- Rémlett valami a fajtájáról, bár nem kifejezetten figyeltem oda…- Megvontam a vállamat. Mivel az információ nem volt releváns semmijen tekintetben sem. Aztán csendben maradtam és hallgattam, ahogy a lány csuklásáról beszélgetnek. Én még azt hallottam, hogy a csukló embert meg kell ijeszteni, de ez nem az én tisztem, majd Rose orvosolja a dolgot ha úgy gondolja.
A képeket megnézem, és miután végeztem oda adom azokat Rose-nak, közben eszembe jut valami az egyik képről és erről váltunk pár szót. Igen, jó régen volt már az a párizsi napnyugta, mikor úgy ült kint a folyóparton, és a vizet nézte, hallgatva Párizs neszeit és zajait. Gyönyörűen festett ott és akkor, és nem bántam meg, hogy beharaptam és feladtam miatta az életemet, a névtelenséget és minden mást, ami Londonhoz kötött.
Felfelé menet elengedtem Rose-t és felajánlottam Alice-nek, hogy felviszem az állványát, de elutasította, az ő dolga én ne fogok vele vitatkozni emiatt.
- Még meggondolom…- Szakítom félbe Rose-t, mikor azzal jön, hogy csak egy képet engedjek, meg amin megvagyunk mind a ketten. Amúgy nem értem minek kell ez neki? Itt vagyok vele több, mint száz éve, akkor minek a fénykép? Az nem fogja, ölelni és boldoggá tenni, csak egy nyomorult kép, ami csak áll egy tartóban és semmi több.

A medvénél szólok Rose-nak, hogy menjenek innen a lánnyal, de nagyon gyorsan még én elterelem az állat figyelmét, el is indulnak, ahogy én is a medve felé, és gyorsan szórom le a ruháim, hogy pillanatokkal később már ott álljak vérfarkasként a medve előtt, és egymás pofájába ordítsunk bele. Én a hímet fogtam ki, a lányok a nőstényt. Aminek cseppet sem örülök, pláne nem annak, hogy Rose is vált és a medvének neki megy. Ennek aztán kifejezetten nem örülök. De most nincs időm ezzel foglalkozni, mivel a hím úgy dönt, hogy nem éri be azzal, ha a képembe ordít és én vissza, ő bizony tökös legény és meg akarja nyerni magának medvehölgyét, így támad. Csak egyvalamivel nem számol, a vérfarkas az vérfarkas, nem kis ordas.
Néhány pillanat múlva tompa puffanás hallatszik, és a medve ordítása, én a hátán vagyok, és a fülét téptem le, vicsorogva, morgok a hátán, és a karmaim a sűrű bundába vájom bele, de túl nagy sérülést nem akarok okozni neki ő csak egy állat és mi vagyunk az ő területén a betolakodók. De végül is, ennyi és egy hatalmas pofánvágás is elég ahhoz, hogy megfutamodjon. Rajta tartom a szemem, és cseppet se barátságosan, utána kapok párszor, hogy eszébe ne jusson megfordulni és újra támadni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Sziklás plató // Csüt. Jún. 06, 2013 2:19 pm

Felsegítem Alicet, amíg Jessevel kapcsolatban fejti ki az aggodalmát és indulásra unszolom, mielőtt még válaszra nyílna a szám.
- Nem lesz baja! Bízz bennem! - nem arról van szó, hogy nem féltem a kedvesemet, de tudom, hogy megoldja a dolgot, szóval nekünk semmi más feladatunk nincs most, minthogy olyan gyorsan kereket oldjunk, ahogy Alice bírja a tempót. Amikor visszapillant, akkor ezt én is megengedem magamnak és látom, hogy Jesse immáron farkasként áll a medvével szemben. Tudom, hogy mostanra Alice is tudja a titkunkat, de ez legyen a legkisebb gondunk, egyelőre az a legfontosabb, hogy biztonságos távolba vigyem a lányt, ahol nem lesz semmi baja. Ez azonban nem teljesen úgy sikerül, ahogy terveztem, tekintve, hogy majdnem belefutottunk a másik medvébe. Szuper...
Igyekszem úgy cselekedni, hogy Alice ép bőrrel megússza és, hogy közben én se sérüljek nagyon, szóval teszem, ami zsigerből jön, nem gondolkozom. Nem hallom Alice kiáltását, csak az előttem lévő medvére koncentrálok és közben remélem, hogy a lány már messze jár.
A medve előbb megtántorodik, ahogy a mancsommal végigszántom a képét és fájdalmasan üvölt fel. Ekkor tompa puffanást hallok magam mögül, onnan ahol Jesse van a másik medvével. Hallom az ő küzdelmük zajait, az a maci is üvölt, és én a puffanásra odakapom a tekintetem. Tudni akarom, hogy Jesse jól van. Látom, hogy a másik medve a földön fekszik, rajta a fekete bestia és épp a fülét tépi az állatnak. És ekkor fájdalom nyilall valahol a nyakam bal oldalába és ez az érzés elkezd lekúszni átlósan jobb felé a mellkasomra. Visszarántom a tekintetem a nőstény medvére és egy pillanat alatt tudatosul bennem, hogy visszakaptam az iménti marást. Lendületből vágom képen újra az állatot, majd megyek neki a következő pillanatban és döntöm fel. Ahogy földet érünk én legurulok róla, ő négy lábra áll és elindul felém. A hátamon fekszem és érzem, hogy minden szívdobbanással a saját vérem nedvesíti át a bundámat.
Zubog bennem az adrenalin, a fájdalmat csak tompán érzékelem. A medve, ahogy elér a hátsó lábaira emelkedik megint és arra készül, hogy ismét lesújtson. Próbálok talpra állni, de nem egészen úgy megy, ahogyan azt szeretném. Egyelőre fogalmam sincs milyen mélyen mart belém az állat. Végül nem tudok felállni, épphogy elgurulok a súlyos két mellső mancs útjából. A medve most megint négy mancsán áll és közelít, de én sem hagyom magam. Felé harapok és a pofájába marok az agyaraimmal. Leginkább az orrát találom telibe, mire az állat fej rázva tántorodik vissza és távolodik el tőlem. Ezt azonban már nem tudom a tekintetemmel követni, visszafekszem az avarba és próbálok mélyeket lélegezni. Visszaváltok. Érzem, hogy még mindig vérzik a négy medvekarom marta seb a nyakamtól körülbelül a mellkasom közepéig. Az égboltra téved a tekintetem és mielőtt behunyom a szemeimet, megjelenik a sarki fény...
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Sziklás plató - Page 2 5508w6
Re: Sziklás plató // Csüt. Jún. 06, 2013 11:53 pm

Ahol megállok sok mindent nem látok Jesse harcából, de a hangok sokat elárulnak a helyzetéről. Először ő ordít fel, majd a medve, de ezek mind csak erőfitogtatás. Fájdalom egyelőre nincs a hangjukban, ami még jó jel!
Rose is megállás nélkül küzd a medvéjével. Én meg végig azon agyalok, hogy mit tehetnék. Az nem segítene, ha magamra vonnám a figyelmüket. Én nem tudom magam megvédeni egy medve ellen. A tekintetemet hirtelen kapom el Roseról, mikor Jesse felől egy iszonyatos ordítás hallatszódik. Nem a farkas hangja ez, hanem a medvéé. Nem tudom, hogy mi történhetett, de azt érzem, hogy a fájdalma nagy az állatnak. Bevallom őszintén kicsit sajnálom őket. Akármennyire is vad állatok és veszélyesek ránk nézve nekik is joguk van élni és mi léptünk be az ő területükre. Mi érdemelnénk meg a „pofont”, nem ők.
De ezen most nem gondolkozhatok. Nem most van ennek itt az ideje főleg, hogy Rose farkasa is felordít fájdalmában. Csak ekkor pillantom meg, hogy medve sebet ejtett rajta.
-Rose!-Ordítom el magam, majd gondolkodás nélkül kezdek el rohanni felé. Ő még harcol medvével, de végül elkergeti őt. A farkas lassan visszaalakul azzá a nővé, akit én megismertem. Még nem láttam ilyen átváltozást. Rémisztő és hihetetlen.
Ahogy a lány mellé térdelek szemügyre veszem a sebét. Szerencsére nem ért ütőeret, de így is súlyos. Tudom, hogy a farkasok meg tudják gyógyítani magukat, de vajon ilyen nagy sebnél nincs meg annak a kockázata, hogy elvérzik?
Ahogy körülnézek a földön megtalálom Rose felsőjét. A kezembe veszem és azonnal a sebre szorítom. Ha a rendelőben lennék több mindent tudnék csinálni, de így csak ennyit.
-JESSE!....Rose megsérült!-Nem látom a fiút így csak reménykedni tudok, hogy a kiabálásomat meghallja és ide jön. Talán el kellene vinni őt a rendelőbe. De hogyan? Nincs kocsink és a városban kitűnnék, ha egy meztelen ájult, sebesült nővel sétálnánk az utcán.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Sziklás plató // Hétf. Jún. 10, 2013 9:56 pm

A medve nem akarta azt amit én, hiába kezdtünk bele az erőfitogtatásba, és üvöltöttem bele a képébe én is, ahogy azt ő tette velem, bár tény az én hangom nem volt olyan mint az övé, sőt a morgásom eltörpült a medve bőgés mellett, de legalább olyan fenyegető voltam, felborzolt bundával, agyarakat villogtatva és oda, oda kapva. Azonban a bundás dög úgy döntött mit neki egy vérfarkas, nem tudom, hogy mi zajlott le a fejében, hogy nekem támadt, de egy biztos rosszul tette, igen csak rosszul. kettőnk közül én vagyok a profibb és hidegvérűbb gyilkos, ám az is biztos volt, hogy nem akarok benne nagy kárt tenni, hiszen mi voltunk az ő felségterületén és nem fordítva. Küzdelmünket nem nevezhetném hosszúnak, de nem is egy fél pillanat műve volt, az, hogy letépjem a fülét, és elkergessem, előbb szerettem volna, megoldani a dolgot, vér nélkül, de ez nem így alakult, plusz mikor meghallottam a másik medve üvöltését azonnal az jutott eszembe, hogy Rose és a barátnője arra menekültek, tehát nincs időm tökölni a hímmel, hanem rövidre kell zárjam a viaskodásunkat és ugrani a másik állat irányába, mielőtt még a lányoknak baja esik. Egyértelműen kértem Roset, hogy tűnjenek el innen, de nem ezt tette és ez bosszant, különösen mikor meghallom a sikolyt, a nevem és megérzem a nőstényem vérének a szagát. Addigra a medve fül nélkül, irdatlan pofonnal oldalog el, belátva, itt nem ő a nagyfiú. Vérfarkas alakban hamarabb érek oda mostanra teljesen mindegy, hiszen Rose Alice előtt váltott, attól tartok, ha ennek vége, a lánnyal végeznem kell, Rose tiltakozása ellenére is! Nem tudódhat ki a titkunk. A lány előtti váltás miatt még lesz elszámolni valóm az asszonyommal, de addig is a sebe jobban leköt.
Rose mellé ereszkedem, de nem sok hasznom van így állatias formámban, a karmok nem alkalmasak a seb körüli matatásra, így csak amennyire tudom óvatosan ellököm az anyagot és Alice kezét a sebről, majd lenyalogatom onnan a vért, hogy lássam mi is a helyzet. A seb nem olyan vészes, nekem volt már rosszabb is, de Rose-nak nem igazán, szóval, ezzel tenni kell valamit mindenképpen. Bár már gyógyulgat, azonban még vérzik, szóval mindenképen kötést kellene ráhelyezni.
Visszaveszem emberi formámat, és nem érdekel, hogy tök pucéran ereszkedem fél térdre Rose mellett, a sebe jobban érdekel. Vérfarkas begyógyul magától, de ettől még be kellene kötözni.
- Hozd ide a pólóm, ott van hátrébb… - Szólok rá Alice-re, hogy tegye magát hasznossá, addig elkezdem, elszaggatni Rose felsőjét, úgy, hogy abból meg tudjam csinálni a kötést, ami eltakarja a sebet. Az öltözködéssel később foglalkozom majd, az ráér akkor, ha Alice esetleg az összes ruhámat magával hozza. Így is a pólóm biztosan Rose mellkasán és nyakáén köt ki, hogy azzal rögzítsem az ő pólója anyagát, így a sajátom is szét lesz szaggatva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Sziklás plató // Hétf. Jún. 10, 2013 10:43 pm

Lehunytam a szemeimet, mert kell egy kis pihenő. Nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy fizikailag sérüljek, habár a korom szerint nem így kellene, hogy legyen. Viszont így van és ezzel most aligha lehet bármit is kezdeni. Hallom Alice hangját, a lépteinek a zaját, ahogy mellém térdel és érzem, ahogyan valamit a sebre szorít. Kinyitom a szemeimet és felé fordítom a tekintetem. Halványan elmosolyodom.
- Jól... leszek... - oké, még így is erős túlzás lenne, ha azt mondanám, hogy jól vagyok, mert nem. De kétségtelenül jól leszek, a seb már gyógyul, tudom, hogy gyógyul és ezzel együtt marhára fáj is, de farkas vagyok, szóval rendben leszek. Felemelem az Alicehez közelebb lévő kezemet és megfogom a lányét, amivel az anyagdarabot a sebemhez szorítja.
- Semmi baj... ne ijessz rá... - kérem tőle amikor Jesse nevét kiáltja és a hangom csupán suttogó. Nem megy most, hogy ennél nagyobbra vegyem a hangerőt, de nem is kell. Végül aztán Jesse is mellém ér. Most már őrá nézek, lassan forgatom felé a tekintetem. Tudom, hogy emiatt még elég pipa lesz. Érdekes... azt hiszem az elmúlt hosszú évtizedek alatt nem okoztam ennyi "fejfájást" neki, mint az utóbbi időben. De meg kell jegyezzem, abszolút nem szándékosan akasztom ki újabban... Mintha ebben a városban lenne valami... valami, ami változást hoz... Most azonban nem akarok ilyesmikre gondolni, és lehet nincs is igazam. Egyszerűen csak újabban többször akasztom ki a kedvesemet, mint szeretném.
Hagyom, sőt még jól is esik, hogy lenyalogatja a sebemet. Lehet ez talán Alicenek furcsán hathat - bár ezt nem tudhatom, csak tippelem -, de részemről nem az. A legkevésbé sem.
Miután szólt Alicenek, várok egy picit. Ha a lány elment Jesse cuccáért, csak akkor szólalok meg.
- Segíts felvenni.... a farmerem. - a hangom még mindig nagyon halk, csak suttogás. Meg is mozdulok, ám a vonásaimat összerántja a fájdalom. Szeretnék felülni, fel akarom venni a ruhámat. Sejtem, hogy felsőmnek annyi, de a kabátom is épp olyan jól megteszi majd, mert remélem egyiküknek sem jutott eszébe, hogy ruha nélkül cipeljenek akárhová is. Ha Jesse segített, akkor nagyon lassan és óvatosan rám került a farmer és a kabát is.
- Ne bántsd őt! - suttogom Jessenek, de a hangom közben nagyon is határozott. Tudom, hogy Alice meglátott minket és az is, hogy nem a lány lenne az egyetlen beavatott, aki tud a titkunkról. Mármint a farkasok létezéséről. De amúgy is körül lengi valami furcsaság az egész lányt, nem olyan mint a legtöbb ember. Ezért nem hiszem, hogy bántani kellene. Amúgy sem ő tehet arról, hogy meglátott. Csak meg akartam őt védeni a medvétől, ami elől a lány biztosan nem tudott volna elég gyorsan elszaladni. A közhiedelemmel ellentétben egy maci igenis lehet nagyon gyors...
- Kérlek... csak ne... - kérem újra a kedvesemet.
- Vigyél a hotelbe. És nem kell orvos... - vázolom, hogy mit szeretnék. Doki nélkül is meg fogok gyógyulni és nem kell a többieknek tudniuk arról, hogy egy medve kárt tett bennem. Egyszerűen nem akarom, hogy kitudódjon mekkora lemaradásom van a képességeimet illetően azokhoz képest, akik velem egyidősek. Közben hagyom, hogy a sebet bekösse Jesse, vagy akár mindketten, ha Alice is a közelben van. Majd a kedvesem nyakát karolom át, ha felnyalábolt a földről. Szép kis kirándulás volt ez...
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Sziklás plató - Page 2 5508w6
Re: Sziklás plató // Szer. Jún. 19, 2013 11:20 pm

-Csss, most ne beszélj! Minden erődre szükséged lesz! És tudom, hogy minden rendben lesz...-Igen megtanultam a leckét és tudom, hogy a farkasok sokkal gyorsabban gyógyulnak, mint az emberek, de vannak sebek, amik azért náluk is súlyos lehet. Semmi fontosabb ér nem sérült meg, de a vérzés nem akar elmúlni, ami engem nagyon is aggaszt. Lehet, hogy csak egy állatorvos vagyok, de azért így is tudok egy két dolgot az embergyógyításról.
Mikor Rose megszorítja a kezemet érzem, hogy megint rám
tör a csuklás. Nem, most nem kezdődhet el! Ez csak zavarni fog a munkámban. Basszus kulcs! Mi folyik velem? Miért csuklok egyre többet?
Hátrébb vonulok, mikor Jesse farkasa felénk közeledik. Még sosem láttam eddig átváltozott vérfarkast. Tudom, hogy nem fog bántani engem, de mégis elfog a rettegés. Érzem, hogy szívem vadul kalapálni kezd. Elkerekedett szemekkel figyelem ahogy Rosehoz nyúl, majd megnyalogatja őt. Nem szólok bele, nem merek beleszólni. Csak akkor vonul vissza félelmem, mikor Jesse ismét emberi alakban áll előttem. Az arcom elvörösödik ahogy megpillantom mezítelen testét. Tudom, most van ennél sokkal fontosabb gondunk is, így inkább ismét Rosera pillantok.
-Rendben! De szorítsd rá ezt! A vérzésnek el kell állnia, különben előbb elvérzik, mint hogy begyógyulhassanak a sebei. Hívok segítséget. A mentorom, Abigail majd tud neki segíteni.-Mondom továbbra is riadtan. Még sosem kellett vérfarkast gyógyítanom, így még nem tapasztaltam ki, hogy náluk milyen gyorsan is mennek a dolgok, de ha tíz-tizenöt percen belül nem áll el a vérzés, akkor nagyon is aggódnunk kell majd érte.
Miközben elsietek a ruhákért a zsebemből kiveszem a telefont és azonnal felhívom Abset. Remélem hamar ide tud érni.
-Szia! Kérlek segíts! Egy farkas megsebesült!...-Mindent elmondok neki részletesen, hogy hol is talál meg bennünket és, hogy milyen súlyosak a sebek. A hangja és a szavai kissé megnyugtatnak engem, így tisztább fejjel tudom átgondolni a dolgokat.
Jesse ruháihoz érve mindegyiket összegyűjtöm, majd visszasietek hozzájuk.
-Elértem őt. Siet ahogy tud. Ő ért ehhez a gyógyításhoz majd meglátod Rosenak is jobb lesz!-Mondom Jessenek megnyugtatás képen. Figyelem ahogy a kötéseket csinálja, de kicsit bele is szólok a technikájába. Már százszor csináltam ilyet. Igaz állatokon, de ez mit sem változtat azon, hogy tudom milyen a rendes kötés.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Sziklás plató // Pént. Jún. 21, 2013 2:16 pm

Megijedni? Nem, nem ijedtem meg csak ideges lettem, és nem is kicsit, a hangokat hallva, és ahogy megéreztem Rose vérének a szagát. Ez együttesen felpaprikázott, hiszen megsérült a nőstényem, a párom, a kölyköm, és ez nem tetszett, azt mondtam meneküljenek, de nem így tettek szembeszállt a másik medvével, ami felbukkant, ahelyett, hogy nekem szólt volna, és most dől belőle a vér. Mellé érve nem érdekel, hogy Alice nem rohan el sikoltozva miattam, látta Rose-t is ebben biztos vagyok, de jelen pillanatban nem izgat a dolog, Rose sebe annál inkább. Óvatosan kezdem lenyalogatni a vérét, hogy megtisztítsam a sebet és lássam mekkora a baj. Nem ért eret, de a karmolások mélyek, és látom a kulcs csontját is, két sebnél is. Nem olyan komoly, de ettől még nagyon vérzik, és Rose gyógyulási képességét ismerve ezt muszáj, lenne összevarrni, de mindenek előtt kötést kell rá készíteni. Nem kellene hagyni, hogy elvérezzen még elérek vele egy orvoshoz, így vissza váltok, és Alicnek adok pár utasítást, hogy szedje össze a ruháinkat, az, hogy meztelen vagyok hidegen hagy a seb jobban aggaszt annál, hogy villog a hátsóm.
- Később, az most nem fontos! – Szólok rá Rose-ra, hogy a ruházkodás még ráérős maximálisan, előbb a sebét kellene elintéznünk, és nem azon vacakolni, hogy felöltöztessem, megfázni nem fog, és ne most legyen szégyellős mikor a vére folyik.
Már éppen ott vagyok, hogy a lányra vicsorogjak emberként és közöljem vele, hogy nem vagyok hülye, tudom, hogy el kell állítani a vérzést, de megüti a fülem egy mondata. Mentorát hívja. Rose-ról Alice-re pillantok, és leesik a tantusz, Őrző, de nem valami erős, mentor, akkor valami kezdő Őrző lehet. A lánynak, jó hír, hogy így nem ölöm meg, az Őrzők tudnak rólunk, tudják, mik vagyunk, és néha segítenek is nekünk, szóval, a lánynak marha nagy a szerencséje.
- Orvos kell, össze kell varrni a sebet és nálam most nincs semmi, a Hotel pedig messze van és dől a véred. Ostobaság lenne, neki indulnom így veled! – Válaszolom vissza Rose-nak, és mikor Alice beleszól abba, hogyan kell a kötéseket csinálni akkor ránézek, megfogom a kezét, és a kezébe adom a cuccot, csinálja meg, én addig felöltözöm. A kezemről lenylaom a vért, miközben felállok mellőlük, és utána nyúlok a farmerom után, hogy felvegyem, majd jöhetett a lábbelim, és a dzsekim, a pólómnak lőttek és a pulcsimnak is, Rose sebéhez adtam oda kötszernek. Amint rajtam van ruha, teljesítem a kedvesem kérését, és óvatosan feladom rá a farmerjét. A kabátját is összeszedem, azzal takarom be, hogy azért még se legyen fedetlen keblekkel a vakvilágban. Aztán térdre ereszkedek, és a sarkaimra ülök a feje mellett, oda hajolva hozzá és a kötést vizsgálgatom.
- Mi a fenét gondoltál? Menekülnötök kellett volna, nem szembeszállni a másik medvével! – Nézek a nőm szemeibe bele egészen közelről, és a harag mögé bújok, hogy ne látszódjon mennyire is aggódom miatta. Farkasom persze idegesen toporog, és hol nyüsszent, hol pedig vicsorog.
- Mennyi még ide ér a mentorod, Őrző? – Kérdezem meg a lánytól, és lassan felé fordítom a fejemet, az Őrző szót megnyomom, és ebbe az egy mondatba sűrítem bele, hogy ez mentette meg az életét. Továbbá hálás is vagyok neki, hogy segített, de ezt nem most és nem itt fogom kifejezni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Sziklás plató //

Vissza az elejére Go down
 

Sziklás plató

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Városhatárokon kívül :: Erdős terület-