KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
2017 tavasz játékai nevezések I_vote_lcap2017 tavasz játékai nevezések I_voting_bar2017 tavasz játékai nevezések I_vote_rcap 
Bruno Manzano
2017 tavasz játékai nevezések I_vote_lcap2017 tavasz játékai nevezések I_voting_bar2017 tavasz játékai nevezések I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
2017 tavasz játékai nevezések I_vote_lcap2017 tavasz játékai nevezések I_voting_bar2017 tavasz játékai nevezések I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
2017 tavasz játékai nevezések I_vote_lcap2017 tavasz játékai nevezések I_voting_bar2017 tavasz játékai nevezések I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
2017 tavasz játékai nevezések I_vote_lcap2017 tavasz játékai nevezések I_voting_bar2017 tavasz játékai nevezések I_vote_rcap 
Catherine Benedict
2017 tavasz játékai nevezések I_vote_lcap2017 tavasz játékai nevezések I_voting_bar2017 tavasz játékai nevezések I_vote_rcap 
Alignak
2017 tavasz játékai nevezések I_vote_lcap2017 tavasz játékai nevezések I_voting_bar2017 tavasz játékai nevezések I_vote_rcap 
Egon Candvelon
2017 tavasz játékai nevezések I_vote_lcap2017 tavasz játékai nevezések I_voting_bar2017 tavasz játékai nevezések I_vote_rcap 
Kyle Prescott
2017 tavasz játékai nevezések I_vote_lcap2017 tavasz játékai nevezések I_voting_bar2017 tavasz játékai nevezések I_vote_rcap 
William Douglas
2017 tavasz játékai nevezések I_vote_lcap2017 tavasz játékai nevezések I_voting_bar2017 tavasz játékai nevezések I_vote_rcap 

Megosztás

2017 tavasz játékai nevezések Empty
2017 tavasz játékai nevezések Empty
2017 tavasz játékai nevezések Empty
2017 tavasz játékai nevezések Empty
2017 tavasz játékai nevezések Empty
 

 2017 tavasz játékai nevezések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
2017 tavasz játékai nevezések // Hétf. Május 01, 2017 10:14 am

A koncepció továbbra is a következő:
- Nevezni azokat a játékokat lehet, amik:
           * befejeződtek / a lényeg, amiért nevezve lettek, megtörtént úgy is, hogy még nincs záró reag, vagy
           * az adott évszakban kezdődtek és fejeződtek be, vagy
           * habár az előző évszakban indultak, a játék érdemi része a nevezésre vonatkozó évszakban zajlott, vagy
           * kisebb része játszódott a nevezés évszakában, DE ekkor fejeződtek be és a korábbi szavazáson nem lettek nevezve.

- A lentebb található kód alapján töltsétek ki a Nevezési Lapokat. A beérkezett nevezéseket akár az Admin karakternek is el lehet PM-ezni, ha esetleg nem szeretnéd nyilvánosan közzétenni, de az egyszerűbb módszer, ha új hozzászólásban küldöd el ide, ebbe a topicba.

- Előre megadunk néhány, általunk kigondolt kategóriát, amelyekbe érkezhetnek a Nevezések. Amennyiben legalább 3 kategóriába érkezik 3 különböző Nevezés (tehát összesen 9 játék), akkor külön kategóriánként indítjuk el a szavazást.

- Amennyiben a fenti opció nem jön össze, egyetlen nagy és átfogó szavazás keretein belül lesz Nevezve minden beérkezett játék.

- 2017. június 9-e éjfélig fogadjuk el a nevezéseket.

- Innentől újabb 1 hét lesz az olvasásra és a szavazásokra, tehát az egész happening 2017. június 16-án zárul, ekkor lesz esedékes az eredményhirdetés.

A DÁTUMOK VÁLTOZHATNAK, CSÚSZHATNAK - ebben az esetben természetesen értesítve lesztek.

LEHETSÉGES KATEGÓRIÁK:

Non Plus Ultra: ezt a kategóriát akkor ajánljuk, ha nem tudsz konkrét kategóriát választani a nevezett játéknak, mert annyira sokrétű és színes, hogy hiba lenne egyetlen skatulyába húzni.

Frászkarika: Ebbe a kategóriába minden idegeket borzongató, izgalmas, félelmetes para-jelenség helyzet belefér, ide értve az élet-halál harcokat, sokkoló híreket, traumákat.

Melankólia: Vannak mély, megható, fájdalmas és szomorú helyzetek, amikor a karakter a szenvedésein át fejlődik, vagy éppen amortizálódik le. Ehhez a kategóriához szeretettel ajánlunk legalább egy csomag Tesco gazdaságos 100-as papír zsebkendő csomagot.

Napos Oldal: Vicces, vidám, könnyed, humoros, lehetetlen, elképzelhetetlen, hajkitépős hülyeségek tárháza várja szeretettel azokat a játékokat, amelyek során a 100-as zsepi a kacaj könnyeinek itatására ajánlott.

Szupercsapat: A kategória nem a a tökéletes férficsapatot hivatott képviselni, hanem minden olyan jellegű játékot, amely funkcióját tekintve hasznos lehet a résztvevőknek, vagy akár az olvasóknak is, ami a karakterek fejlődését illeti. Minden példa értékű tanuló játék, jellemfejlődésre, IC életvitelre és gondolkodásra hatással levő esemény, büntetés, feladat itt találhat otthonra.

Casablanca: Régen látott ismerős viszontlátása, halott ismerős "feltámadása", vadidegenek spontán randevúja... Azon találkozások gyűjtőhelye, amik valamiért rendhagyóra, megindítóra, kiborítóra, felforgatóra sikerültek - értelemszerűen a napi kapcsolattartásos találkák nem tartoznak ide.

NEVEZÉS KÓDJA:

A játék címe
KATEGÓRIA: Lorem ipsum dolor sit amet

RÉSZTVEVŐK: consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

ÖSSZEFOGLALÓ: Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur?

OLVASSEL.TXT: consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt


Kód:
<center><div style="width:500px;height:500px;background:url('http://i.imgur.com/gk70AYs.jpg'); border-radius: 140px 140px 3px 3px; border: 1px solid #101010; box-shadow: rgb(0, 0, 0) 0px 0px 10px;"><div style="width: 480px; height: 25px;font-family: 'Lobster', cursive;opacity: 0.7;color: white;font-size: 25px;letter-spacing: 0px;text-align: center;text-shadow:0 0 3px #000, 0 0 2px #111, 0 0 3px #111, 0 0 4px #111, 0 0 5px #111, 0 0 6px #111, 0 0 7px #111; margin-top: 100px;">A játék címe</div><div style="width: 480px; height:350px;border-bottom: 5px solid #682c2a; border-top: 5px solid #682c2a;padding: 5px; overflow: auto; text-align: justify; margin-top: -10px;">[b][color=#682c2a]KATEGÓRIA:[/color][/b] Lorem ipsum dolor sit amet

[b][color=#682c2a]RÉSZTVEVŐK:[/color][/b] consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

[b][color=#682c2a]ÖSSZEFOGLALÓ:[/color][/b] Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur?

[b][color=#682c2a]OLVASSEL.TXT:[/color][/b] consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt </div></div></center>
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Nagojut
Szellem
Nagojut

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 828
◯ HSZ : 35
◯ IC REAG : 34
2017 tavasz játékai nevezések E28ac006bd62b2dc38d2a14fb5ec5e00
Re: 2017 tavasz játékai nevezések // Hétf. Május 01, 2017 10:30 am

bittersweet reunion
KATEGÓRIA: Casablanca

RÉSZTVEVŐK: Daisy Corinna Lacroix & Nagojut

ÖSSZEFOGLALÓ:
Szívem nehézkessé vált, valahogy nem ilyen viszontlátásban reménykedtem, de az égiek úgy döntöttek, hogy amennyire nehéz néhány búcsú annyira nehéz lehet egy-egy viszontlátás. – Elmesélsz mindent? – kérdeztem meg gyermeki kérleléssel, ...

OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t1203p200-nagojut-forrasa#72989


pikatti is his name
KATEGÓRIA: Casablanca

RÉSZTVEVŐK: Elijah Naveen Harper & Nagojut

ÖSSZEFOGLALÓ:
Bólintok, nem adom elő nagy mellénnyel, hogy van már mögöttem ez-az. Mindenki mögött van, s abból, amit belőle érzek, előtte sokkal több, miként én azt felfoghatnám. Nem gondolok bele, egyszerűen nem akarok. Próbálom kilökni a fejemből a tényt, hogy szinte játékos könnyedséggel vonzza magához a farkasaimat, és bár odabenn megfeszülve ugranék, mégsem teszem. Sokszor megtanultam már életem során, hogy többet ésszel, mint a forró fejemmel. Az önmérséklet fontos dolog, nekem jutott abból is, még ha alapvetően könnyen lobbanok be, miként a gyufa vége teszi, ha szikrát kap.
- Én is így sejtem. Elijah Naveen Harper. S te lennél? [...]

OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t459p225-fairbanks-anchorage-autopalya#72994
Vissza az elejére Go down
Catherine Benedict
Naturalak
Catherine Benedict

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 577
◯ IC REAG : 486
◯ Lakhely : Fairbanks - Farkaslak
2017 tavasz játékai nevezések Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po8_r1_250
2017 tavasz játékai nevezések 6hrlxO3
Re: 2017 tavasz játékai nevezések // Vas. Május 14, 2017 3:47 pm

Ninjakutya akcióban, avagy az Egy Gyűrű átka
KATEGÓRIA: Napos oldal

RÉSZTVEVŐK: Jonathan, Bessie és Shiva

ÖSSZEFOGLALÓ: Tipikus lehetetlen helyzetek, filmszerűen csomagolva. Azt mondod, ilyen nincs….és mégis van! Amikor úgy gondolod rosszabb már nem lehet…és mégis beüt a krach. Az élet igazolást nyer, miszerint az Egy gyűrű mindig problémát jelent, szóval menekülj, vagy viseld a következményeket. A kutyáról már nem is beszélve.  

OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t432p275-bevasarlo-utca#71493

Ugyan még egy záróval tartozom a részemről, de az napokon belül meglesz. Smile
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
2017 tavasz játékai nevezések Cwvam61lhomr6dpggpwe
2017 tavasz játékai nevezések Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: 2017 tavasz játékai nevezések // Szomb. Jún. 03, 2017 6:26 pm

vihar előtt
KATEGÓRIA: Non Plus Ultra

RÉSZTVEVŐK: Sarah Youngmay & Darren Northlake

ÖSSZEFOGLALÓ: Kérdésére megállt a mozdulat, amivel a bagót újabb slukkra emeltem volna a számhoz. Szeretném neki elmondani. Az egész szarságot, mert bár - tudtommal - vér szerinti gyereke nincs és nem volt, de kölyke van. Utód ő is, ahogy én. Annyival könnyebb lenne úgy szembenézni ezzel, ha valaki, bárki tudhatná, aki hasonló cipőben jár, mint én.
- Falkát fogok alapítani.
***
Láttam, hogy megakadt a mozdulatban a kérdésemet követően, így valami nagy válaszra vártam, ám az elmaradt. Legalábbis olyan értelemben, amire elsőre számítottam, merthogy ezek a szavai sem olyanok, amiket egy legyintéssel el lehetne intézni.
- Beszarok rajtad, komolyan mondom!

OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t1042p150-fairbanks-nemzetkozi-repuloter#74305



első nap új munkahelyen...
KATEGÓRIA: Frászkarika / Non Plus Ultra

RÉSZTVEVŐK: YettA(lignak) Northlake-Nacrosh & Darren Northlake

ÖSSZEFOGLALÓ: - De… tegyük fel, hogy hajlandó vagyok megalkudni veled az életük kapcsán. – Fűzöm tovább szavaimat, világossá téve számára, hogy nem lesz itt alkudozás, csak a kész akarat, minek kibökéséhez az időt húzom.
[...]
- Mivel Annakpok hol férfitestbe zárt női lélek, hol nőiben férfi volt az évszázadok során, így elsőszülött fiúd és lányod szívével megválthatod a fakírok békéjét a te idődre. Ha majd átkerül a válladról másra a kör… nos, az már nem a te gondod lesz, úgy hiszem.
***
– Nem én rúgtam fel az egyezségeteket, ők meg végképp nem tettek semmi rosszat. A párom sem tehet erről, úgyhogy hagyd ki ebből!
***
- Azt hiszed, őket érdekelte annak idején, hogy én mit akarok? Azt hiszed, öcsém szavát kikérték, mikor többszörös túlerővel jöttek?! Vagy hogy érdekelte őket, mit érzett tettük nyomán, veszteségében? Azt csinálsz, amit akarsz Szabad! – Köptem felé a jelzőt, mint szitokszót tenné az ember. – A döntés a tiéd.
***
– Baszódj meg!
Tévedsz te átkozott: nem tehetem azt, amit akarok, mert a felkínált utak közül egyik sem egyezik azzal, amit akarok. Ennél fogva ezzel a döntési szabadsággal kitörölhetem a seggem.
[...]
Csinálok, amit akarok heh? Fogod te még kívánni, hogy bár más lenne a Szabad…
OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t1774p100-a-haz-tobbi-resze#74241



the winds of winter
KATEGÓRIA: Frászkarika

RÉSZTVEVŐK: YettA(lignak) Northlake-Nacrosh & Darren Northlake

ÖSSZEFOGLALÓ: – Ám a vérvonaladra atyátok által hozott átok ellen aligha létezik gyógyír. Apránként terjed el, lassan ölő méregként, miként a vérvonalak egykor. A fajtátok az évszázadok előrehaladtával kihal, akárcsak a királyi családok a történelem folyamán, kiknek nem jutott fiú utód. – Szinte tapintani lehet a szánakozó sóhajt, mivel porrá zúzom a kisebbik szívet is. Hogy figyelmeztetés vagy elégtétel gyanánt hintettem felé a szavakat, tökéletesen mindegy jelen helyzetben.
***
Farkasom dühe fagyosan mar csontig mert képtelen lenyelni a sértést, bennem pedig meg sem fordul, hogy az ellenkezőjére próbáljam kényszeríteni. Lesz még annak böjtje, hogy így elbántak velünk.

OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t3142-alignak-sziklaja#74407



hagyaték
KATEGÓRIA: Szupercsapat / Non Plus Ultra

RÉSZTVEVŐK: Nessa O'Brien & Darim S. Howl

ÖSSZEFOGLALÓ: - Két titkom van csupán. Utálnék együtt élni a tudattal, hogy képtelen voltam összetartani a mieinket, és utálnék úgy meghalni, hogy nem marad hátra belőlem semmi. - Vonásaim szigora nem lágyult akkor sem, mikor tekintetét fürkészve "adtam ki magam" a hímnek.
[...]
- Négyszáz év alatt egyetlen egyszer adtam tovább a farkasom lényét valakinek, azt is kicseszésből. Tudtam, hogy képtelen lesz megbírkózni vele és úgysem húzza sokáig... Eltékozolt ajándék volt minden szempontból a dolog! Nem szeretném, ha másodjára is ekképp történne, ezt biztosan megérted.
***
- Megtisztelsz - hajtottam fejet ifjabbként és Tarkként egyaránt.

OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t98p125-ritualek-helyszine#74312
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: 2017 tavasz játékai nevezések //

Vissza az elejére Go down
 

2017 tavasz játékai nevezések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 2016-2017 tél játékai nevezések
» 2016 Tavasz Játékai Nevezések
» 2015 Tavasz Játékai Nevezések
» 2017 Ősz Játékai Nevezés
» 2014-2015 Tél Játékai Nevezések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: IC Központ :: Játéknevezések-