KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_lcap2016 Tavasz Játékai Nevezések I_voting_bar2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_rcap 
Bruno Manzano
2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_lcap2016 Tavasz Játékai Nevezések I_voting_bar2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_lcap2016 Tavasz Játékai Nevezések I_voting_bar2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_lcap2016 Tavasz Játékai Nevezések I_voting_bar2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_lcap2016 Tavasz Játékai Nevezések I_voting_bar2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_rcap 
Catherine Benedict
2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_lcap2016 Tavasz Játékai Nevezések I_voting_bar2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_rcap 
Alignak
2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_lcap2016 Tavasz Játékai Nevezések I_voting_bar2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_rcap 
Egon Candvelon
2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_lcap2016 Tavasz Játékai Nevezések I_voting_bar2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_rcap 
Kyle Prescott
2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_lcap2016 Tavasz Játékai Nevezések I_voting_bar2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_rcap 
William Douglas
2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_lcap2016 Tavasz Játékai Nevezések I_voting_bar2016 Tavasz Játékai Nevezések I_vote_rcap 

Megosztás

2016 Tavasz Játékai Nevezések Empty
2016 Tavasz Játékai Nevezések Empty
2016 Tavasz Játékai Nevezések Empty
2016 Tavasz Játékai Nevezések Empty
2016 Tavasz Játékai Nevezések Empty
2016 Tavasz Játékai Nevezések Empty
2016 Tavasz Játékai Nevezések Empty
2016 Tavasz Játékai Nevezések Empty
2016 Tavasz Játékai Nevezések Empty
 

 2016 Tavasz Játékai Nevezések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
2016 Tavasz Játékai Nevezések // Szer. Márc. 30, 2016 9:32 pm

A koncepció a következő:
- Nevezni azokat a játékokat lehet, amik:
           * befejeződtek / a lényeg, amiért nevezve lettek, megtörtént úgy is, hogy még nincs záró reag
           * az adott évszakban kezdődtek és fejeződtek be, vagy
           * habár az előző évszakban indultak, a játék érdemi része a nevezésre vonatkozó évszakban zajlott, vagy
           * kisebb része játszódott a nevezés évszakában, DE ekkor fejeződtek be és a korábbi szavazáson nem lettek nevezve.

- A lentebb található kód alapján töltsétek ki a Nevezési Lapokat. A beérkezett nevezéseket akár az Admin karakternek is el lehet PM-ezni, ha esetleg nem szeretnéd nyilvánosan közzétenni, de az egyszerűbb módszer, ha új hozzászólásban küldöd el ide, ebbe a topicba.

- Előre megadunk néhány, általunk kigondolt kategóriát, amelyekbe érkezhetnek a Nevezések. Amennyiben legalább 3 kategóriába érkezik 3 különböző Nevezés (tehát összesen 9 játék), akkor külön kategóriánként indítjuk el a szavazást.

- Amennyiben a fenti opció nem jön össze, egyetlen nagy és átfogó szavazás keretein belül lesz Nevezve minden beérkezett játék.

- 2016. május 31-e éjfélig fogadjuk el a nevezéseket.

- Innentől újabb 1 hét lesz az olvasásra és a szavazásokra, tehát az egész happening 2016. június 7-én zárul, ekkor lesz esedékes az eredményhirdetés.

A DÁTUMOK VÁLTOZHATNAK, CSÚSZHATNAK - ebben az esetben természetesen értesítve lesztek.

LEHETSÉGES KATEGÓRIÁK:

Non Plus Ultra: ezt a kategóriát akkor ajánljuk, ha nem tudsz konkrét kategóriát választani a nevezett játéknak, mert annyira sokrétű és színes, hogy hiba lenne egyetlen skatulyába húzni.

Frászkarika: Ebbe a kategóriába minden idegeket borzongató, izgalmas, félelmetes para-jelenség helyzet belefér, ide értve az élet-halál harcokat, sokkoló híreket, traumákat.

Melankólia: Vannak mély, megható, fájdalmas és szomorú helyzetek, amikor a karakter a szenvedésein át fejlődik, vagy éppen amortizálódik le. Ehhez a kategóriához szeretettel ajánlunk legalább egy csomag Tesco gazdaságos 100-as papír zsebkendő csomagot.

Napos Oldal: Vicces, vidám, könnyed, humoros, lehetetlen, elképzelhetetlen, hajkitépős hülyeségek tárháza várja szeretettel azokat a játékokat, amelyek során a 100-as zsepi a kacaj könnyeinek itatására ajánlott.

Szupercsapat: A kategória nem a a tökéletes férficsapatot hivatott képviselni, hanem minden olyan jellegű játékot, amely funkcióját tekintve hasznos lehet a résztvevőknek, vagy akár az olvasóknak is, ami a karakterek fejlődését illeti. Minden példa értékű tanuló játék, jellemfejlődésre, IC életvitelre és gondolkodásra hatással levő esemény, büntetés, feladat itt találhat otthonra.

Casablanca: Régen látott ismerős viszontlátása, halott ismerős "feltámadása", vadidegenek spontán randevúja... Azon találkozások gyűjtőhelye, amik valamiért rendhagyóra, megindítóra, kiborítóra, felforgatóra sikerültek - értelemszerűen a napi kapcsolattartásos találkák nem tartoznak ide.

NEVEZÉS KÓDJA:

A játék címe
KATEGÓRIA: Lorem ipsum dolor sit amet

RÉSZTVEVŐK: consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

ÖSSZEFOGLALÓ: Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur?

OLVASSEL.TXT: consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt


Kód:
<center><div style="width:500px;height:500px;background:url('http://i.imgur.com/gk70AYs.jpg'); border-radius: 140px 140px 3px 3px; border: 1px solid #101010; box-shadow: rgb(0, 0, 0) 0px 0px 10px;"><div style="width: 480px; height: 25px;font-family: 'Lobster', cursive;opacity: 0.7;color: white;font-size: 25px;letter-spacing: 0px;text-align: center;text-shadow:0 0 3px #000, 0 0 2px #111, 0 0 3px #111, 0 0 4px #111, 0 0 5px #111, 0 0 6px #111, 0 0 7px #111; margin-top: 100px;">A játék címe</div><div style="width: 480px; height:350px;border-bottom: 5px solid #682c2a; border-top: 5px solid #682c2a;padding: 5px; overflow: auto; text-align: justify; margin-top: -10px;">[b][color=#682c2a]KATEGÓRIA:[/color][/b] Lorem ipsum dolor sit amet

[b][color=#682c2a]RÉSZTVEVŐK:[/color][/b] consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

[b][color=#682c2a]ÖSSZEFOGLALÓ:[/color][/b] Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur?

[b][color=#682c2a]OLVASSEL.TXT:[/color][/b] consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt </div></div></center>
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
2016 Tavasz Játékai Nevezések Cwvam61lhomr6dpggpwe
2016 Tavasz Játékai Nevezések Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: 2016 Tavasz Játékai Nevezések // Csüt. Márc. 31, 2016 11:30 pm

Brainstorming végítélet előtt
KATEGÓRIA: Szupercsapat

RÉSZTVEVŐK: Lucas Flynn & Darren Northalke

ÖSSZEFOGLALÓ:
"- Szeretném megadni a lehetőséget a választásra a falkának, a kérdés inkább az lenne, hogy mennyire borítaná fel a belső egyensúlyt, ha esetleg lennének, akik megragadnák a biztonság esélyét…"

"- Ha valakiket célzatosan és konkrétan el kéne távolítani erre az időre, azok a Kölykök. Túl kicsik és még ha a megszállást túl is élnék, a sebeikbe utána könnyebben belehalhatnak. Az ittlétükkel a falka jövőjét kockáztatjuk, de kitenni őket egy környékbeli településre vagy a területeinken kívüli erdőbe se jelent túlélést, védelem kell nekik is. Felnőtt védelem."

"- Én azokat is elküldeném, akik tavaly meghaltak."


OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t201p350-castor-irodaja#62793



looking for freedom
KATEGÓRIA: Melankólia (?)

RÉSZTVEVŐK: Yetta Northlake-Nacrosh & Darren Northlake

ÖSSZEFOGLALÓ: "Érezzük a veszélyt és félünk, féltünk. Dühösek vagyunk, mert elküldött, mikor ő maradt és semmi más nem jutott nekünk, csak a magunk két szavas kérése, gyermeki dactól fűtött parancsa: éld túl. Vonyítunk, a farkasom és én, miközben kénytelenek vagyunk a mélybe száműzni annak lehetőségét, hogy felé, hozzá legközelebb talán csak gyászunkban szólhatunk. Nem mondom, hogy sose kértem semmire, mert biztos volt már, csak elfeledtem, de akkor is... ennyi jár. Azok után hogy miket volt képes elhallgatni és ki tudja, mi minden van még."

"Kezem után kap, én pedig bármennyire is szeretnék megnyugvást lelni eme mozdulatban, megriaszt az egész, eszelős viselkedése, ezt pedig képtelen vagyok rejteni előle - nem csak energiáimban, de mozdulatomban is, ahogy finoman összerándulnak izmaim, ahogy tenyere az enyém után kap és rámar."

OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t459p200-fairbanks-anchorage-autopalya#63609


Nyílt lapokkal
KATEGÓRIA: Non Plus Ultra

RÉSZTVEVŐK: Sarah Youngmay & Darren Northlake

ÖSSZEFOGLALÓ: "- Unalaq, a Nyugati Szél - mondtam minden felvezetés vagy átkötés nélkül és az elfogyasztott italmennyiség ellenére most tökéletesen tiszta volt a tekintetem, bár komorságnak nyoma sem akadt. - Eltaláltam?"

"- Talált süllyedt - még mázli, hogy nem ittam, mert most tuti rajtam lett volna a köhögő roham sora! - Te is tudod, hogy ugraszd a hangulatomat a béka segge alá..."

OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t40p250-hatso-boxok-o-connors#64795


farewell babybro
KATEGÓRIA: Szupercsapat

RÉSZTVEVŐK: Daniel Corvin, Michelle Tedrow, Duncan Corvin

ÖSSZEFOGLALÓ:
A Falka elől nincs menekvés. Ha megszöksz, levadászunk.

Mint egy kibaszott rangadó: Omega vs Omega, Tedrow bírónő színe előtt. De ez kivégzés, munka, feladat, amire önként jelentkeztem. Nem akartam, hogy ide jussunk, de hát sok mindenhez nem akartam eljutni az életben, ilyenkor pedig nincs más, mint előre, bele a közepébe. Megteszed, ami tőled telik, majd várod, hogy kiderüljön: elég volt-e ennyi.

"~ Velem maradsz ~ mondtam még, hagyva egy szívdobbanásnyi időt, hogy felfogja, magába igya csipetnyi szentimentalizmusom morzsáját.
Összezártam állkapcsom.
[...]
Állatias ösztön hajtott, emberi ragaszkodással vegyülve, miközben alig fogtam fel, mit teszek. Velem maradsz. Felfalom a szíved, magammal viszlek, elragadlak, magamba olvasztom azt, ami jó lehet benned, mert így, együtt talán többek lehetünk. Segítesz majd, ugye?
"

Nincs könnyebb út. Soha nem is létezett a magunkfajtának.

OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t2907-munchen-nemetorszag#65570


A hozzászólást Darren Northlake összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 04, 2016 6:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jasmine Nolen
Renegát
Jasmine Nolen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 159
◯ HSZ : 81
◯ IC REAG : 72
◯ Lakhely : Neverland
2016 Tavasz Játékai Nevezések Tumblr_nvhl2dGMh01uuir2po9_75sq
2016 Tavasz Játékai Nevezések Jasolen
Re: 2016 Tavasz Játékai Nevezések // Vas. Ápr. 03, 2016 11:20 am

I don't care if heaven won't take me back
KATEGÓRIA: Non Plus Ultra

RÉSZTVEVŐK: Olen Nacrosh, Jasmine Nolen

ÖSSZEFOGLALÓ: Akár engedett nekem, akár nem... fogaim, ajkaim birtoklón vándoroltak végig torka vonalán, hogy végezetül vállövébe marjak, édes kínt hagyva csókom helyén.
Pecsétet.


A tiéd vagyok. Basszameg. És te az enyém.

Sometimes to win, you've got to sin.
Don't mean I'm not a believer.

OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t454p225-kilato-a-varos-fele#62729
Vissza az elejére Go down
Mallory N. Nash
In Memoriam
Mallory N. Nash

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 828
◯ HSZ : 224
◯ IC REAG : 203
2016 Tavasz Játékai Nevezések Tumblr_nhih5v09ow1tihywxo8_250
Re: 2016 Tavasz Játékai Nevezések // Kedd Ápr. 05, 2016 9:47 am

One of Them
KATEGÓRIA: Szupercsapat?

RÉSZTVEVŐK: Ryder Woods & Nagojut

ÖSSZEFOGLALÓ:
Szeretnék méltó utódot választani, ki átveszi tőlem mindazt, mi egy vérvonalfő szerepével jár. A képességet, az erőt... és a terheket is. Tudom, hogy sok minden köt a városhoz és a lányaid fontosak számodra, de te is egy vagy a lehetséges jelöltjeim közül, Ryder.
[...]
Mert minden képességed megvan rá, hogy méltó módon képviselj.


OLVASSEL.TXT:
https://northstar.hungarianforum.com/t2132p50-muhely#59920
Vissza az elejére Go down
Dr. Emily Hart
Vérvonalfő
Dr. Emily Hart

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 112
◯ HSZ : 597
◯ IC REAG : 652
2016 Tavasz Játékai Nevezések C8gl53oy3ktwets8gb5a
2016 Tavasz Játékai Nevezések Ccc4fac0c22c95e316b23871df9b9e9d24223371
Re: 2016 Tavasz Játékai Nevezések // Vas. Jún. 05, 2016 9:38 pm

what we got is not good enough
KATEGÓRIA: Napos Oldal Non Plus Ultra

RÉSZTVEVŐK: Duncan Corvin & Emily Hart

ÖSSZEFOGLALÓ:
- Ne aggódj, a művész sors még előtted áll, halálod után híres lehetsz - mondtam számat gonosz vigyorra rántva. - Akkor majd iszok az előléptetésedre - emeltem felé egy képzeletbeli poharat -, Omegaként.

OLVASSEL.TXT:
https://northstar.hungarianforum.com/t486p50-vip-paholy-az-orfeumban#65330


because of you
KATEGÓRIA: Casablanca

RÉSZTVEVŐK:Caleb M. Schwarz & Emily Hart

ÖSSZEFOGLALÓ:
- Mit gondolsz, édesem? Bántani akarlak? - játszadozom el vele, mint mindig, most sem a kíméletességem az első. Mégis, ahogy tartom őt az gyengéd, csupán satuba zárja őt karom. Fájdalmat nem okozok.
Még nem... és ha okos kislány, nem is vívja ki.
- Miattad jöttem vissza, így tetszik már?


OLVASSEL.TXT:
https://northstar.hungarianforum.com/t235p175-a-hotel-parkja-es-parkolo#64305
Vissza az elejére Go down
Zachariah O. Danvers
Wagabond
Zachariah O. Danvers

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 230
◯ HSZ : 304
◯ IC REAG : 245
◯ Lakhely : Anchorage
2016 Tavasz Játékai Nevezések Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
2016 Tavasz Játékai Nevezések 07afc40c40f6b7f12d24c70dca7ad55d125c60e3
Re: 2016 Tavasz Játékai Nevezések // Vas. Jún. 05, 2016 11:02 pm

April in Anchorage
KATEGÓRIA: Melankólia/Non Plus Ultra

RÉSZTVEVŐK: Solomon A. LaChazar & Zachariah O. Danvers

ÖSSZEFOGLALÓ:
... tiltakozást nem tűrőn fordítottam magam felé, hogy immár én is sárgába váló szemmel meredjek az ő tekintetébe.
- Fele annyira se örülsz a saját életednek momentán, mint én, felfogtad?

[... ] De mindazok után, hogy tudom, hogy a lányom meg fog halni, a fiam elvesztésének lehetősége már annál is több, mint egyébként lenne.


OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t459p200-fairbanks-anchorage-autopalya#64945
Vissza az elejére Go down
Payne Holmes
Falkatag
Payne Holmes

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 600
◯ IC REAG : 463
◯ Lakhely : Fairbanks
2016 Tavasz Játékai Nevezések Mb05ue
2016 Tavasz Játékai Nevezések Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po4_r2_250
2016 Tavasz Játékai Nevezések 2cqcza0
Re: 2016 Tavasz Játékai Nevezések // Vas. Jún. 05, 2016 11:48 pm

You have choice
KATEGÓRIA: Szupercsapat

RÉSZTVEVŐK: Philip A. Harwell, Darren Northlake, Payne Holmes

ÖSSZEFOGLALÓ:
"~ Érzed őt? ~ löktük elméjébe a szavakat és mint egy szörnyeteg, úgy lódultak meg energiáink, immár zömmel Phil felé, hogy őt kapjuk el ilyen módon. Szenvedj és szűkölj, Szub, most ez a legtöbb és legjobb, amit tehetsz.
~ Azt akarod, hogy összezúzzam? ~ üvöltöttem morogva. ~ Megtegyem, amire te képtelen vagy? Tényleg ezt akarnád?
Ha nem nézett a hím felé, hát elintéztem, hogy amíg másképp nem akarom, ne tudja elfordítani a tekintetét róla.
~ Valóban azt szeretnéd, ha szenvedne a hím, min datter?
Izmaim megfeszültek, szorításom erősebb lett, miközben a válaszra vártam - mancsomé Payne tarkóján, energiáim Philen."

OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t1094p75-csocso-szoba-farkaslak#65322
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
2016 Tavasz Játékai Nevezések 24wr02t
2016 Tavasz Játékai Nevezések Giphy
Re: 2016 Tavasz Játékai Nevezések // Vas. Jún. 05, 2016 11:53 pm

Bocs, hogy egyben küldöm el Smile

Beware, take care
KATEGÓRIA: Napos oldal

RÉSZTVEVŐK: Saya & Rocky

ÖSSZEFOGLALÓ:
Mikor az indián 100 év után hagyja el a rezervátumot és bőrbetegségnek néz egy darab műanyagot.

"Most, hogy felfedtem a valóságot, megint előveszem a napszemüveget. Eldobom, mindkettőnktől elég távol.
- Ha szeretnéd, megszaglászhatod, megérintheted. Sőt neked is adom, ha érdekel. Honnan érkeztél egyébként?
A kérdésem nyugodt és egyszerűen érdeklődő hangon szól, nem provokatív, gyanút sem kelt. Remélem. Ha egy normális farkast kell itt sejteni, akinek ép az elméje, csak elzárták a külső világtól, akkor nem feltétlenül nagy a baj."

"A fehér emberekkel szembeni gyanakvásom gőzerővel működött, és bár azt mondta a hím, hogy ez egy tárgy, fenn tartottam a lehetőségét annak, hogy mégsem az, és esetleg megmozdul. De mozdulatlan volt, még akkor is, mikor már a közvetlen közelében voltam.
Megálltam, és csak bámultam, majd a mancsommal felé kaptam, és megütöttem. Arrébb repült, de ezen kívül semmit nem csinált. Kíváncsian léptem ismét közelebb, és óvatosan toltam közelebb a fejem, körbeszaglászva. Idegen, ismeretlen, semmihez sem hasonlítható szaga volt. Nem mondhatnám, hogy tetszett, de annyira szörnyű sem volt, mint vártam. Ráadásul még a fejemre, meg a szememre sem támadt. Megbökdöstem az orrommal is, és mikor akkor sem történt semmi, megkönnyebbülten morrantam egyet."

OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t2823-beware-take-care




Beavatás
KATEGÓRIA: Casablanca

RÉSZTVEVŐK: David A. Blandern & Lester J. Edison

ÖSSZEFOGLALÓ:
Kiderül, hogy a nagy mesemondó, akit Jay ismer, mégsem az, akinek mondja magát, hanem maga az egyik ősatya - mintha új ismeretség lenne, pedig már régi.

"Az alak azonban megint változni kezdett, és egy alacsonyabb ugyancsak inuit férfi manifesztálódott. – Ő pedig Anguta… - jelentette ki ünnepélyes hanggal, erőtől sugárzó energiahullámokkal körülvéve, de ezek az energiák csupán háromszáz körül mozogtak és egyáltalán nem voltak ártó szándékúak. Békésen lengték körbe őt. -…volt valamikor, hogy aztán egy új testbe költözve – megint változott, és az energiák százötven évvel megnőttek, ahogy az arca is megváltozott, de még mindig helybéli vonásai voltak – járja a kontinenst, végül kikötött Európában, és ismét új testet kapott. De őt már ismered – vigyorodott el szélesen, ahogy halk némileg hisztérikus nevetés csendült fel, miközben az energiák erősebbé és baljóslatúbakká váltak. "

"Szemem a másik hímen, de érzéseim a kíváncsi és az újtól majdnem rettegő csecsemőkéével vetekednek. Nem szeretném elismerni, hogy most akkora hatalommal szembesülök, amekkorával talán még soha. A halál pillanatában éreztem ilyesmit és amikor számon éreztem a véremmel együtt az örök elmúlás ízét, akkor csúszott ki telepatikus számon egyetlen tömör káromkodás. Legutóbb említette is, hogy ő látta az egészet, pedig az nem nyilvános színdarab volt. Alignak unokaöcsikéje mégis végignézhette."

OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t997p100-vadorzok-terulete#60111




Háború a betegszobában
KATEGÓRIA: Frászkarika

RÉSZTVEVŐK: Rebecca Morgan & Egon Candvelon & Lester J. Edison + cameo: Maeve Macgowan

ÖSSZEFOGLALÓ:
Szép dolog a Vörös Hold után benézni egy beteg nőhöz, akire mindkét hím hajt, csak nem egyszerre kellett volna...

"Eddig tartott az eszméletem, a vérveszteség és az eddig ágyban, párnák között tartó fekvés nem tesz jót a fittségnek. Nem vagyok vérfarkas és jobbára a hagyományos orvostudománynak voltam a kísérleti alanya, a felépülés lassabb mint ahogy a csiga elér A pontból B pontba. Kifut a szín az arcomból és ezt még érzem is, hirtelen hűvösség költözik az arcomba és egyre lejjebb szalad, mintha egy hógolyó indult volna el a tarkómtól egészen a hasamig, valahol nyakmentén véve egy merész fordulatot. Mire leér a hűvösség, én nem túl kecsesen hajlok össze akár egy elengedett marionett bábu."

"Válaszolni egyébként most sem óhajtott rá, de mindinkább elégedettséggel figyelte, hogy ellenfeléből ömlő vér egyre nagyobb tócsában gyűlik alatta, és mellette… gyakorlatilag az egész ajtó rész csurom vér volt a harc miatt, de a földön határozottan több volt, mint azt a másik szerette volna. A mozdulatai is lassabbak lettek, de Egon egyre kevésbé törődött vele, mert Lester szavai újra eszébe jutatták Rebeccát, és jó néhány perce először, újra aggódni kezdett érte. Haragja Lester iránt, úgy csökkent, ahogy mozdulatai egyre szánalmasabb vergődésnek tűntek. Már egy ideje Egon sem támadott, csak védekezett, ha szükség volt rá, és egyre inkább a lány állapota érdekelte, nem pedig ellenfele kivéreztetésének lehetősége, ami egyébként úgy tűnt már Egon további közreműködése nélkül is be fog következni."

"Ahogy a nyakamból és vállamból kicsorduló vér a testemet mossa, úgy válik még ádázabbá a küzdelem. Ruha szakad, gombok repülnek, cipzárok pusztulnak és én is teljes természetességemben farkaskodom neki a másiknak. Harapnám a torkát és metszeném a gyomrát, hadd legyen kisebb súlyú a félkarú óriás bélrendszere, de attól tartok, hogy ekkora sebesüléssel nem fog menni. Érzem, hogy sokkal nehezebben koncentrálok és a vérveszteség előbb vagy utóbb ki fog ütni, akkor pedig az őrjöngő sörivó képes lehet a gyávák harcmodorára, az ájult kivégzésére."

"– Meg ne merj halni, mert még nem végeztem veled! – szólaltam meg kissé dühösen, de mégis egészen higgadtan, mintha valami nem lenne rendben velem. Amikor pedig megérkezett a segítség, akkor sietve adtam ki, hogy nézzék meg Rebeccát is, hiszen láttam a nevét a helységben. Majd pedig az egyik hordágyra pakoltattam fel a behemótot, akivel még lesz beszédem. Viszont vizsgáló helyett egyenesen az irodámba vitettem, ahol ezüst tű segítségével könnyedén összevarrtam a sebét, mielőtt még több vért veszítene és elhalálozna esetleg... Utána megnéztem van-e rajta még több sérülés, ha volt, akkor azt is elláttam és még egy kis vérpótlást is kapott, hiszen túl sokat veszített. "

OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t1170p75-1-betegszoba#64845




Nyomkodd meg a hátam!
KATEGÓRIA: Napos oldal

RÉSZTVEVŐK: Wendy Camason & Lester J. Edison

ÖSSZEFOGLALÓ:
Hátmasszázs közben repülnek a bókok.

"- Még jó, kénytelen lennék kosarat fonni neked.
Nem csak neki, bárkinek, az én ujjamra gyűrű nem való, miként szívemet sem volt még képes soha megérinteni a szerelem szele. Talán kissé szánalmas, de amíg jól érzem magam így, miért is aggódnék, hogy a kutya se akarna elvenni? Miért is tenné bárki, enyhén szólva is erkölcstelen egy némber vagyok."

"- Nem örülnék neki, bár biztos szépet alkotnál, mert a te kezedben minden nemesfémmé változik. Apropó, nem tudod, mennyit ér most egy aranyrúd?
Önelégült vigyoromat megtartom a fejpárnának, amin nyugtatom a bucit. Feleségül biztos nem fogom kérni, soha ne mondd, hogy soha, de tényleg sose leszek olyan bolond, ahogy ő sem."

OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t2710-masszazsszalon#61658




A múlt elrejtett árnyai
KATEGÓRIA: Casablanca

RÉSZTVEVŐK: Tawny Vaidya & Balthazar Bluefox

ÖSSZEFOGLALÓ:
Az egykori páciens visszatér és elmondja a dokinak, mi hajtotta ki a kábulat mezejére?

"Sose beszéltem arról, hogy miért nyúltam droghoz, vagy miért zuhantam szét, esetleg miért kerülöm az érintéseket, ha nem tudok felkészülni rájuk vagy nem én irányítok. – hadarom el a dolgot, majd kicsit közelebb hajolok. – Tudod mások szerint én tehetek arról, ami történt. Voltak olyan rendőrök, akik azt gondolták, hogy amiatt raboltak el, majd adtak el, mert túl kihívóan öltözködtem. Szinte még csak gyerek voltam, s a nővéremmel mentem bulizni. Én csak haza akartam jutni és mégis az én hibámnak tartják. – s éreztem, amint egy könnycsepp kicsordul."

"Eltolom a tányért is, mert ezek után képtelen vagyok enni. Összefonom magam előtt a karomat. A nőstényt a barátomnak nevezhetem, bulipajtásnak, ilyesminek és megtudni, hogy ezt tették vele, iszonyú érzés. Mintha belőlem haraptak volna ki egy darabot. Á, dehogyis, az sokkal tűrhetőbb. Hamarabb gyógyul."

OLVASSEL.TXT: https://northstar.hungarianforum.com/t258p75-gyorsettermek#62479




Who's Your Daddy?
KATEGÓRIA: Non plus ultra

RÉSZTVEVŐK: Jyotsana S. Sharma & Madison River Layton & Achilles Kilpatrick

ÖSSZEFOGLALÓ:
DNS-teszt kölcsönös ijesztgetéssel, humorral vagy annak szánt próbálkozással és a bizonyíték: egy apa és egy gyermek egymásra talált.

"~ Ha megtudom, hogy bármelyikük... bárkinek is akár csak egy említést tett arról, hogy itt jártak, nálam... ~ - hagytam nyitva a mondat végét szánt szándékkal, mert lehet, hogy nagyjából magával egykorúnak hisz engem, de elhiheti, ha kiderült, hogy eljárt a szájuk, ahogy korábban másnak is, úgy annak nem lesz szép vége, akármelyik testvérem vérvonalához is tartozzon."

"~A lányomat meg ne fenyegesse! Fejbebaszom én, ha kell. És döntse már el, mit akar, kinyírni, akitől tudjuk, hogy maga létezik vagy csinálni a melót?~
Most már leszarom az egészet és lehet, hogy jobb is, ha Madi kussol. A nő feladta, akkor meg csináljuk. Ha ekkora a titok, kideríti ő, honnan tudtuk meg. Nem lehet sok ismeretsége."

"Ezek után meg komolyan úgy vizslatják egymást, mintha éppen azon morfondíroznának, hogy egymásnak essenek-e, esetleg valamelyikükből vacsora legyen vagy ne. De az se kizárt, hogy már én képzelődöm ebben a fura és eléggé dermesztő, akarom mondani ijesztő helyzetben. Aztán a nő szavai meglepnek, amikor hangot adok annak, hogy nem éppen gyengéd velem Achilles. Egy pillanatra talán még hitetlenkedve is nézek a nőre, majd amikor megszólal apu, akkor csak megforgatom a szemeimet."

OLVASSEL.TXT:https://northstar.hungarianforum.com/t1111-hutohaz-es-krematorium-az-alagsorban#59676
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: 2016 Tavasz Játékai Nevezések //

Vissza az elejére Go down
 

2016 Tavasz Játékai Nevezések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 2016 Ősz Játékai Nevezések
» 2015-2016 tél játékai nevezések
» 2016 Nyár Játékai Nevezések
» 2016-2017 tél játékai nevezések
» 2017 tavasz játékai nevezések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: IC Központ :: Játéknevezések-