KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Egon Candvelon Tegnap 7:30 pm-kor
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:58 am
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:57 am
írta  Catherine Benedict Szer. Júl. 03, 2024 1:36 pm
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bruno Manzano
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_voting_barSzületésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_voting_barSzületésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_voting_barSzületésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_voting_barSzületésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_voting_barSzületésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_voting_barSzületésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_voting_barSzületésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 I_vote_rcap 

Megosztás

Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
 

 Születésnapi köszöntések [ARCHÍV]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Szomb. Márc. 24, 2012 11:07 pm

First topic message reminder :

Mint tudjátok, a Staff minden felhasználó IC születésnapját nyomon követni, amit a rendszer ki is jelez. Ebben a topicban lehetőségetek van felköszönteni egymást, amikor aktuális. Linkelhettek képet, zenét, videót, írhattok verset, vagy azt, hogy milyen ajándékkal lepnétek meg IC az ünnepeltet. Ezt tetszőleges módon illusztrálhatjátok is Razz

Aki szeretné IC kijátszani a születésnapi partiját, és esetleg nincs hozzá játékostársa, vagy egy ötletre vágyik, keresse fel az Adminokat. Meglepetésbulikat, esküvőket és halotti torokat is vállalunk! Very Happy Na de lehet kérni ilyesmiket is, ha van hozzá kedv Smile


A hozzászólást Alignak összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 09, 2017 3:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Empty
SzerzőÜzenet
Julia T. Kiluan
Wagabond
Julia T. Kiluan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 534
◯ HSZ : 122
◯ IC REAG : 78
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : vak vagyok
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Tigi_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Hétf. Márc. 02, 2015 7:50 pm

Csomagszállító cég autója érkezik a hotelhez, amiből többek között az egyik dolgozó – Philip Harwell – számára is érkezik egy küldemény hétfő reggel Anchorage-ból. A személyzettől függően idővel bizonyára Philip kezébe akad a küldemény, aminek a tetejére egy borítékot is rögzítettek.


Drága Philip!

Sok szeretettel köszöntelek Születésnapodon! A Szellemek óvjanak, és egyengessék utadat még sok hosszú éven át! Kérlek, fogadd el tőlem ezt a néhány apróságot. Remélem örömöd, és hasznod leled bennük!

Ölel,
Julia






Ajándék:
Vissza az elejére Go down
Payne Holmes
Falkatag
Payne Holmes

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 600
◯ IC REAG : 463
◯ Lakhely : Fairbanks
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Mb05ue
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po4_r2_250
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 2cqcza0
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Hétf. Márc. 02, 2015 10:11 pm

A nagy nap reggelén már egészen korán kipattantam az ágyból, hogy bevessem magam a konyhába. Minden szükséges holmit előző nap megvettem és összekészítettem, így ma már csak a sütés és a tényleges akció maradt. Merthogy én nem felejtettem el Phil szülinapját és azok után, hogy én milyen csodálatos ajándékot kaptam tőle, az volt a minimum, hogy nem egy tábla csokival fogom felköszönteni. Amúgy sem tettem volna ilyet, az egyedi dolgoknak voltam a híve, Phil-t ráadásul a legutóbbi kis akciónk során eszméletlenül megkedveltem és akkor még ott volt az anchorage-i út is..
Inkább sütök. Nem egy muffint rontottam el, így bőven keletkezett "selejt", elpusztításra váró mintadarab, Darren legnagyobb örömére. Én mindenesetre élveztem a dolgot és igyekeztem a maximumot kihozni mind magamból, mind a muffinokból.
Tudtam, hogy Phil mikor megy el dolgozni és azzal is tisztában voltam, meddig tart a munkaideje, így nagyjából egy órával a várható hazaérkezése előtt osontam be a szobájába, hogy szépen mindent előkészítsek. Lepakoltam a cuccokat az asztalra, elővettem a szép kis kockás terítőmet, ízlésesen letakartam vele az asztalt, hogy aztán előkerüljön a tányér, rajta a muffinokkal, amiket szépen le is takartam ezután. Jöhetett a termosz, egy adag finom teával, majd a bögre és nem utolsó sorban a kis kártya, rajta a kézzel írott szavaimmal.

Drága Phil!
Nagyon boldog szülinapot kívánok neked! Mivel nem tudom, hogyan, kivel töltöd a mai napodat, így ide készítettem mindent, de ha gondolod és lesz egy szabad délutánod, felpakolhatunk és odakint is szívesen megterítek neked. A hideg nem akadály, ugyebár. ; )
Legyen csodálatos napod!

Puszi,
Payne


Amint minden tökéletes, még a kis piknik kosarat is ott hagyom, amiben a cuccokat hoztam, hogy teljes legyen az összkép. Remélem ha van is terve estére, előtte még hazajön. Még igazgatok egy kicsit, hogy minden tökéletesen álljon, aztán iszkolok is vissza a saját szobámba, hogy a konyhában okozott rumli feltakarításának álljak neki.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 700full
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Hétf. Márc. 02, 2015 11:14 pm

Az ajándékom nagyon egyszerű, apró csomagban érkezik, vörös masni van rajta, utalva ezzel arra, hogy ki is lehet a feladó. Hogyha Phil kinyitja a dobozt, akkor három kulcsot találhat benne felfűzve egy kulcskarikára, melyen egy kulcstartó is díszlik. Ha emlékai között kotor, akkor megismerheti a kulcstartót, neki is volt ugyanilyen, nekem is, s Pruenak is. Egyik nyáron vettük, bóvli kis valami, de kifejezte azt, hogy tulajdonképpen összetartozunk. Prudenceét kapja mostg meg tőlem ekképp, valamint a Mallory-lakhoz tartozó, lemásolt kulcsokat. Kapu, bejárati ajtó, hátsó ajtó. Az ajándékhoz mellékelt szöveg igen rövid, velős és lényegre törő.

"Mert az én otthonom a tiéd is. Szeretlek! P.S."

Nem érdekel, hogy mi lesz, hogyha otthon találja Claudeot valamikor, amikor esetleg használni akarja a kulcsait. Falka és farkasszinten nem gondolkodtam el az ajándékom természetén, ahogy őrzőfejjel sem. Egyszerűen a rokoni szeretet csalta elő belőlem az ötletet, a gesztust, s remélem, hogy értékelni fogja majd. Tulajdonképpen a lelkemet nyitottam ki neki, megint. Mertg fontos nekem, hiányzott, s nem akarom újra elveszíteni, hangozzon ez akármilyen nyálasan.
Vissza az elejére Go down
Philip Abraham Harwell
Falkatag
Philip Abraham Harwell

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 44
◯ HSZ : 216
◯ IC REAG : 188
◯ Lakhely : Fairbanks
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Dgp3lk
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Tumblr_n3t1wi7DtC1qg8dzlo8_r1_250
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Vas. Márc. 08, 2015 10:36 am

Épp az ebédszünetemet töltöttem, a hotel konyhájáról kifelé somfordálva, amikor az egyik kollégám megtalált, hogy csomagom érkezett. Egyből el is szaladtam érte a recepcióra, hogy megnézzem, mi lehet az, ám amint megláttam a címzést, egyből elvigyorodtam. A nagyi!
Akármennyire is furdalt a kíváncsiság, hogy ugyan mi lapulhat a csomagban, erőt vettem magamon és nem ebben az őrültek házában nyitottam ki… Nem, nem, adjuk meg a módját, majd otthon, ha nyugi lesz…!
Nos, végül mégsem sikerült tartani magam az elhatározáshoz – az igaz, hogy a hotelben nem bontottam fel a csomagot, de úton a hegyre a Farkaslak felé megálltam az egyik útelágazásnál, hogy egy kivágott fenyő tönkjére telepedve megnézzem, mit rejt a doboz. Vagyis, először a levél, utána a többi…
Miközben a sorokat olvastam, megállás nélkül vigyorogtam, mint a vadalma… ezek után mondja valaki, hogy minden hétfő borzalmas! Igaz, ahogy megbabonázott tekintettel kivettem a kaikent a dobozból, majd a hüvelyből, sikerült egy kis vágást ejtenem az ujjamon… most már legalább azt is tudom, hogy ez is olyan veszélyesen éles, mint a többi japán kard- és tőr féleség. A füstölőket viszont csak gyorsan végignéztem, mindenképp ki akarom majd próbálni őket, de nem itt, a szabad ég alatt. Különlegesebb alkalmakra tartogatom.


Mire visszaérek a Farkaslakik, szerintem még legalább 15-ször olvasom el Julia levelét, ahogy viszont benyitok a szobámba és meglátom, hogy mit „garázdálkodott” itt valaki, egyből sikerül elterelniük a figyelmemet róla… ha nem is hosszú időre. A csomagot lerakom az ágy szélére, majd néhány nagyobb lépéssel már az asztalnál is termek, hogy közelebbről is megszemléljem az engem váró kis terülj-terülj asztalkát. Fel is kapok egy muffint a tálról, s amíg a rövid kis lelvélkét olvasom, el is pusztítom. Annyira nem meglepő, a munkától mindig megéhezek…
Payne levelét olvasva egyből felcsillan a szemem, tetszik az ötlet, és valóban… csak most szúrom ki, hogy a piknikkosarat is itt hagyta. Tulajdonképpen belegondolva, ma délutánra úgy sem terveztem semmit, és ha már így kitett magáért, akkor most is adja magát a piknik… A poharat látva elkönyvelem magamban, hogy most már tuti nekem van a legmenőbb bögrém az egész Lakban, ám miután felavatom néhány korty teával, elő is túrom a mobilomat a zsebemből, hogy üzenjek az első emeletre.
”Most értem haza, istennő vagy! Köszönöm! Mit szólsz a maihoz, mint szabad délután? Phil
Egy órán át még önmegtartóztatom magam és csak még egy muffint tüntetek el a tányérról, bár az is nagyban segít, hogy olyan szépek, hogy nem nagyon van szívem megenni őket. De „sajnos” finomak is, úgyhogy egy órát várok, aztán ha addig nem érkezik válasz, akkor én bizony tovább pusztítom őket, mást nem máskor, mogyoróvajas szendviccsel megyünk kirándulni az erdőbe.


Este, a Farkaslak nappaliján átrohanva veszem észre, hogy bizony még egy csomag érkezett mára, biztos valamelyik nyugdíjasunk vehette át, mert ők úgy is mindig itthon vannak túl büszkék és lusták ahhoz, hogy felhozzák nekem a másodikra. A masni színét látva már van egy erős sejtésem, ki lehet a feladója, amikor pedig kibontom az apró dobozkát, egyből be is bizonyosodik a megérzésem – Pandora. Igaz, ahogy meglátom a kulcstartót, egyből eszembe jut Prue is, és egyből eluralkodik rajtam valamiféle különös hiányérzet, mint amikor az ember nem igazán tudja elhinni, hogy valakit már soha többé nem fog látni, mert… mert olyan hihetetlen az egész. Ez a kis intermezzó sikeresen eltereli a figyelmemet a lényegről, magáról a kulcsokról, néhány pillanatra, de aztán leesik, hogy hoppá, ezek is itt vannak, és mielőtt még túlságosan elmeditálhatnék arról, hogy vajon mihez tartoznak, a rövid kis üzenetet is megpillantom a doboz alján.
Lakáskulcs. Hirtelen nem is tudom, hogy mit szóljak a meglepettségtől és a meghatottságtól, így egy pár pillanatig még a tenyeremben tartva nézek farkasszemet a fényes fémdarabokkal, mielőtt a zsebembe csúsztathatnám őket. Amikor már visszafelé tartok a szobámba, még mindig nem találok szavakat az unokatesóm ajándékára, így csak egy egyszerű ”Köszönöm!”-öt küldök neki üzenetben. Azt hiszem, már késő lenne a látogatásra, azt viszont már most eldöntöm, hogy ha kipróbálom a kulcsokat, igyekszem valami meglepetéssel egybekötni. Úgy is adja magát egy közelgő alkalom…


Azt hiszem, ilyen gyorsan sem rohant még el a hét, mint ez a mostani… Munka a köbön, így minden nap végén szinte már annak is örültem, ha csak beájulhattam az ágyamba és semmi mással nem kellett foglalkozni… Nem is vittem túlzásba semmi mást, legyen szó főzésről vagy házimunkáról, egy dolgot azonban nem felejtettem el – vasárnap Pandora is egy évvel öregebb lesz… akarom mondani, tizedik 18. születésnapját fogja ünnepelni, mert mind tudjuk ugyebár, hogy a nők nem öregszenek…
Amire szükségem volt, a hátizsákomba pakoltam, aztán fel is kerekedtem, hogy a háza közelében telepedjek le – előbb meg akartam bizonyosodni róla, hogy nincs otthon, így egy darabig csak a közelben kuksoltam, aztán merészkedtem közelebb, hogy megpróbáljam kideríteni. Szerintem vagy egy órám is ráment, mire eljutottam odáig, hogy benyissak a házba, ám akkor munkához is láttam – vagyis előbb még nem, előbb körbenéztem, mert a kíváncsiság az nagy úr… Amúgy vicces, hogy úgy kalapál a szívem, mint ha épp betörő lennék, pedig eszem ágában sincs bármit is magammal vinni, sőt! Inkább itt hagyni szeretnék…
Végül a hálószobában, a párna alatt találok helyet az apró kis csomagomnak, amit ha kibont, egy nem olyan kis tűzzománc szelencére bukkanhat benne. Ha már ilyen „jó” és kreatív neve van a leányzónak, használjuk ki, mellesleg tetszik is a neve, szóval remélem nem megyek az idegeire azzal, hogy mindig ehhez köthető meglepetésekkel állok elő neki… Bár véges a lista, szóval meglátjuk, meddig tudom még így folytatni a rögtönzött kis hagyományt. Végül még keresgélek-turkálok annyit, hogy egy kis üzenetet is hagyjak neki, lopok némi papírt a nyomtatóból, meg egy tollat az íróasztalról, aztán neki is látok. Végül a nappali kanapéján hagyom a levelet, gondolom, ott gyakrabban megfordul, mint a konyhában…
”Jelentem, „felavattam” az ajándékodat, igazán bájos otthonod van! Bocsi, hogy olyankor jöttem, amikor pont nem vagy itthon, de ez volt az első és ilyen alkalom, ígérem! Sajnálom, de attól tartok, én nem tudok hozzád hasonlóan lakáskulccsal szolgálni, félő, hogy a falkatársaim élve megnyúznának érte… De majd ha egyszer elköltözök!
Köszönöm, hogy legalább te még itt vagy nekem a családból, remélem, még hosszú-hosszú éveken keresztül így is marad! Boldog születésnapot! P.A.

Ui.: Az ajándékodat elrejtettem a házban, de hogy még a következő szülinapod előtt megtaláld, segítek egy kicsit... (=^-ω-^=) ”


Végül jöhetnek az elmaradhatatlan post-itek, amivel nem bánok szűkmarkúan, ki is dekorálom vele a lakást – az biztos, hogy haza nem fogok vinni belőle… „hideg”, „langyos”, „melegszik”, „meleg”, „forró”, meg néhány „nem, sajnos ez nem nyert…” üzenet a lakás különböző részeiben, bútoron, falon, tükrön, ágy alatt, ablakon, fiókra ragasztva, meg még sorolhatnám, hol hagytam kis útmutatást, a keresgélés segítésére.
Persze nem csupán a szelence az egyetlen meglepetés, amit neki szántam, a kibontja, akkor egy egyszerű CD lapul benne, mellette egy újabb kis üzenettel:

Majd hallgasd meg! Az első két számot neked komponáltam, a többi sajnos nem eredeti...”, a CD-re pedig alkoholos filccel az alábbi pár szót firkantottam: ”Boldog születésnapot! 2015”

Ahogy végeztem a lakás kidekorálásával, fogtam is a hátizsákomat, és sietve távoztam a lakásból, mielőtt még Pandora hazaállítana és kapnék a fejemre a post-itekért… Így azonban biztosan megúsztam, mást nem egy darabig, és dilemmázhattam azon, hogy vajon mi a búbánatot keresett egy másik vérfarkas az unokahúgom házában? Egyszer majd biztos rákérdezek…
Vissza az elejére Go down
Flora Ashwood
Informátor
Flora Ashwood

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 51
◯ HSZ : 188
◯ IC REAG : 120
◯ Lakhely : Salt Lake City (Utah)
◯ Feltűnést kelthet : Sárga VW Beetle típusú személyautóm, bájos szempilláival ;)
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Avatar_victoria_justice_mtv_s_eye_candy_promo_19L6Xy0q.sized
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Hétf. Márc. 09, 2015 12:04 am

Szerettem volna megragadni az alkalmat, hogy Pandorát személyesen köszönthessen fel a születésnapján. Délután kerestem fel, ennek főként az volt az oka, hogy a tortának kellett egy kis idő, hogy álljon a hűtőben. Sejtem, hogy nem én leszek az egyetlen, aki ma felköszönti, de remélem sikerül elcsípnem az otthonában.. Széles mosollyal az arcomon üdvözlöm, majd nyújtom át az ágyneműt és az ékszert tartalmazó nagyobbik dobozt, a tetejére rátéve a torta dobozát, miután két puszit az arcára nyomtam felköszöntése megkoronázásaként.
- Boldog Szülinapot!





Ajándék:
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Iei050
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Fdc5tz
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Dgp3lk
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Hétf. Márc. 09, 2015 8:46 pm

Ki nem hagynám Panda szülinapját, szóval, viszonozva a látogatását, én is relatíve korán, már reggel hét órakor bekopogtattam, hogy zaklassam. Igen, igen, vasárnap. Kölcsönkinyír ugyebár visszajár, de különösképpen nem hiszem, hogy meglepném vele.
Elsőnek egy csinosra formázott reggeli kerül elé, amihez ugyan kértem némi megvalósítási ötletet a Nagyitól, de egyébként szerintem egész értékelhetőre sikerült. Úgysem ez a lényeg. Csak utána, illetve, ha már valamelyest felébredt, kapta meg a többi ajándékát is, abban a szellemben, ha már ráaggattam egy becenevet, hát azonosuljon kicsit vele. A sapkával régóta szemeztem, a játék pedig csak szembejött, meglátjuk, mennyire lesz kellemes időtöltés. A szesz pedig nyilvánvaló célzás, nem hiszem, hogy nagyon a szájába kellene rágnom, hogy feleleveníteni vágyom azt a múltkori kellemes ereszd el a hajam típusú bulizást. Atyaég, már egy év is eltelt azóta.

Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Gift-Massage-Package
Vissza az elejére Go down
Sarah Youngmay
Vérvonalfő
Sarah Youngmay

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 364
◯ HSZ : 422
◯ IC REAG : 432
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Fdx9ud
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Fdc5tz
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 3144693400_1_4_7ROhh9oP
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Csüt. Márc. 12, 2015 11:58 pm

Yvonne születésének jeles napján közepes méretű ajándékdoboz várja a konyhaasztalon. Nem vittem túlzásba a dolgot, de mégsem hagyhattam szó nélkül a Kölyköm születésnapját és habár ez évben semmi olyan frappánsat nem sikerült kitalálnom, mint előző évben, azért igyekeztem. Ha a bodozt kinyitja, egy fekete alsónemű várja, ugyanazzal a mintával az elején, mint ami a tavalyi pólót díszítette. Hogy legyen mit felvenni hozzá, ugyebár.
Aztán persze komolyabb dolgok is lapulnak abban a dobozban, egy elegáns cipő és egy csinos ruha, mert habár tudom, hogy rengeteg divatos darabja van, erről legalább elmondhatja, hogy tőlem kapta. Apró cetlit mellékeltem a saját kézírásommal, bizonyára nem kell sokáig magyaráznom, miféle ismétlésre gondoltam.
Ismétlés valamikor? Boldog szülinapot,
S


Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Dp9077
Vissza az elejére Go down
Chulyin
Szellem
Chulyin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 845
◯ HSZ : 140
◯ IC REAG : 107
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : átható tekintet, mint ha nem lenne titkod
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Tumblr_mn9zh7jICb1s1052do1_500
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Szer. Ápr. 01, 2015 10:00 pm

Törtem a fejem rendesen, hogy mit lehetne küldeni. Megajándékozni valakit, akinek igazából megvan a lehetősége a világ legtöbb dolgát megvásárolni. Rengeteget gondolkodtam, mondjuk mikor nem. Aztán nagy nehezen beugrott a megoldás. Neeem, most nem faragni fogok, valami más ütötte meg a fejem. Még jó, hogy ismerek megfelelő szakembereket. A modern technológiával már elég érdekes dolgokat lehet létrehozni. Megtévesztően élethű dolgokat. Én ugyan nem értek hozzá, de van, aki igen, szóval miután megadtam neki a megfelelő paramétereket, munkához is látott. Mondjuk szegénnyel elég házsártos voltam, mert kétszer is visszaküldtem az eredményt, mire a harmadika megfelelőnek találtam. Ezt követően a jeles napon el is juttattam az ünnepeltnek. A hotel recepciójánál szóltak neki, hogy csomagja érkezett, majd át is adták neki. Viszonylag vékony csomag volt, kemény szélekkel. A csomagot kibontva viszont kis csalafintasággal szembesülhetett, ugyanis egy újabb csomag volt a csomagban, egy levéllel együtt. Szűkszavú volt.

Boldog születésnapot Sofia!

V.


Persze most gondolkodhatott, hogy mégis honnan tudtam meg a születésnapját, de én erre csak azt mondanám, megvannak az eszközeim. Viszont utána jöhetett a másik csomag. Egy A4-es fénykép nézett vissza rá, be is volt keretezve. Saját képe... hihette első ránézésre. Ám jobban megnézve eltéréseket tapasztalhat. Zahirah élethű fényképe nézett vissza rá (a hátter nincs rajta a képen).
Vissza az elejére Go down
Duane Alvarez
II. Harcos
Duane Alvarez

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 248
◯ IC REAG : 201
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Bongo-Player
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Pént. Ápr. 03, 2015 7:39 pm

Duane nem volt ugyan túl közeli kapcsolatban a születésnapossal, úgyhogy a fülét nem húzogatta meg, csak egy kis meglepetéssel készült. Az egyik legújabb Őrzőjük, a nemrég csúnyán megkínzott Alice az egyetemi bázis kis gondoskodója volt, többek között karácsonyra is kaptak tőle egy apró figyelmességet. A kubaiék fülébe jutott, hogy közeledik a lány születésnapja és úgy gondolták, jár neki egy kis ajándék. Igyekeztek olyat választani, aminek örülne az állatbolond leányzó, aki sose spórol a mosollyal. Nagyon megkedvelték, amióta csatlakozott.
Az ajándékot együtt választották ki Judy-val, kellett hozzá a női szem is. Egy szép táskát szántak a lánynak, ami hirdeti az állatok szeretetét, főleg a kutyákét, akikkel talán a legtöbbször találkozik egy állatorvos és még praktikus is. Duane úgy gondolta, egy kis házi süteménnyel hozzájárul és egy pár saját kezűleg készített almás pitét csempészett be a tatyóba dobozkában. Kis segítséggel elhelyezték a meglepit Alice szobájában. A táskába, a dobozka tetejére egy színes lufikat ábrázoló üdvözlő kártyát csentek be, melynek belső oldalán Őrzőtársuk az alábbi szöveggel találkozhatott:

"Kedves Alice!

Még sokszor annyi boldog születésnapot kívánunk neked, ahányat eddig megéltél! A szellemek őrizzenek és maradj mindig ugyanolyan mosolygós, amilyennek megszerettünk!

Judy és Duane!"
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 5508w6
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Hétf. Ápr. 06, 2015 10:33 pm

Egy hosszú és fárasztó nap után alig várja az ember, hogy visszavonulhasson a saját kis "birodalmába", hogy végre lepihenhessen. Miután minden munkával végeztem én is ezt tervezem be. Így hát kissé fáradtan sétálok a szobámhoz és nyitok be az ajtón. Nem is sejtem azt, hogy születésnapom alkalmából egy nagyon kellemes meglepetés fogad engem.

Megdöbbenve sétálok az asztalhoz és veszem kezembe a táskát. Milyen aranyos kis kép van rajta. Miután azt szemügyre vettem belekattantok és meg is pillantom a képeslapot. Érdeklődve veszem kezembe és olvasom el a kis üzenetet. Egy széles mosoly kúszik arcomra. A meghatottságtól még pár könny is legördül az arcomon, amit azonnal le is törlök. Tényleg nem számítottam ilyen kedvességre, így még nagyobb az öröm.

A levél elolvasása után a süteményt is kiveszem a táskából és meg is kóstolom azt. Isteni!!!
Természetesen amint esélyem van rá személyesen is megköszönöm Judy és Duane kedvességét.

//IC meglátogatott titeket Alice, hogy megköszönje az ajándékot! Very Happy OOC meg nagyon szépen köszönöm. Nagyon kedves tőled Duane ez a figyelmesség! Igazán meghatódtam! Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 1839924927 //
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 5508w6
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Kedd Ápr. 07, 2015 1:48 pm

Edwardnak Sok szeretettel!

"Képzeld el a Földet az emberi élettől mentesen - kizárólag növényekkel és állatokkal benépesítve! Gondolod, akkor is lenne múlt és jövő? Vajon akkor is lenne értelme az időről beszélnünk? A "mennyi az idő?" vagy a "hányadika van ma?" kérdés - ha lenne ott bárki is, akitől megkérdezhetnénk - teljesen értelmetlenül csengene. A tölgyfa vagy a sas csak összezavarodna az ilyen kérdéstől."Hát természetesen most van. Az idő: most. Mi más lehetne?"
//Eckhart Tolle//

Ezzel a szép, elgondolkodtató kis idézettel, meg a finom tortával szeretnék neked Nagyon Boldog Születésnapot Kívánni!

Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 752fa3bdf5e1a89cf329f85a0e891eed
Vissza az elejére Go down
Julia T. Kiluan
Wagabond
Julia T. Kiluan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 534
◯ HSZ : 122
◯ IC REAG : 78
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : vak vagyok
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Tigi_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Vas. Ápr. 19, 2015 6:00 pm

Miért törvényszerű az, hogy születésnapon csak az ünnepeltet kell felköszönteni? Soha nem születhettünk volna meg, nem léteznénk, ha ehhez nem teremtett volna lehetőséget az, akitől származunk. Mivel a valódi születésnapomat nem tudom, ezért mindig is azon a napon ünnepeltem meg azt, amikor Kilaun beharapott. Hosszú évszázadokon át nem volt alkalmam megosztani vele ezt a napot, és sajnos most is úgy alakult, hogy nem tudtam Fairbanksbe menni hozzá. Az esküvőt követően már elkezdtem előkészíteni az ajándékomat, amivel sikerült is időre elkészülni, és április 19-e reggelén egy futárautó áll meg a Fairbanks-i ház kocsibejáróján... Egy nagy, lapos dobozt ad át, és egy kísérőlevelet a címzettnek, vagy a feleségének... Függően attól, hogy ki nyit ajtót.


Drága apa!

Bár ezt a napot nem tölthetjük együtt, de így is boldogabban, és hálásabban fogok felkelni ezen a reggelen, mint az elmúlt évszázadok bármelyikén, mert tudom, hogy élsz, és boldog vagy! Hosszú évszázadokon át ezeket a napokat az emlékezésnek szenteltem. Elvonulva idéztem fel magamban gyermekkoromat, és minden emléket, ami a családomhoz, és hozzád köthető. A szellemek óriási ajándéka, hogy ebben az évben, 516 évvel azután, hogy megajándékoztál egy résszel magadból, immáron már friss emlékeket is felidézhetek magamban, hiszen újra az életed részévé válhattam.
Köszönöm, hogy méltónak találtál arra, hogy gyermekeid közé fogadj. Bármennyire is szeretném, úgy érzem, hogy ezt a kiváltságot soha semmilyen egyenértékű dologgal nem leszek képes meghálálni. Amit adhatok, és adok, az az őszinte tiszteletem, és a végtelen... évszázadok óta érzett önzetlen szeretetem.
Egy jelképes aprósággal mégis szeretnélek most megajándékozni téged. Egy festmény található a csomagban, amit egy Anchorage-i festőművésszel készíttettem neked. Kérlek nézd el nekem, ha kicsit pontatlan a festmény, a művészről azt tartják, hogy kiválóan forgatja az ecsetet, és ragaszkodtam hozzá, hogy az általam agyagból formált arcok alapján dolgozzon.

Szeretettel ölel; Tiguaq




Vissza az elejére Go down
Nora A. Wilde
Felderítő
Nora A. Wilde

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 204
◯ HSZ : 143
◯ IC REAG : 158
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Tumblr_n7t74bY3F61r2ocy3o5_r1_250
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Szer. Május 20, 2015 6:10 pm

Igazándiból nem ismertem túlságosan a nőstényt, de úgy voltam vele, hogy ki ne örülne annak, ha valaki felköszönti a születésnapján? Allison is biztosan örül neki, pontosan emiatt készültem neki egy kis meglepetéssel. Nem volt valami nagy durranás, lévén nem ismertem a nőstényt és nem tudtam, mi az, amit szeret, de egy egyszerű tortával csak nem lehet mellé lőni, ugye? Mivel nem találtam a szobájában, ezért csak letettem az asztalra a tortát, mellékelve hozzá egy saját kezűleg írt kis szöveget.
Kedves Allison!

Boldog születésnapot, még sokszor-sokszor ennyit kívánok neked!
Remélem a torta ízleni fog!
Szeretettel, Nora


Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Znt374
Vissza az elejére Go down
Dr. Paloma Santiago
Ember
Dr. Paloma Santiago

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 277
◯ IC REAG : 292
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Fehér "Honda VFR800 ABS" típusú motorral közlekedek
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 2wq5ouh
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 200x112_giphy44_zps66f27f08_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Vas. Júl. 12, 2015 10:20 pm

07.07.
Nappali

Kicsinosítva magam várom haza Adamet.
Nem volt nehéz dolgom amikor az ajándékát kiválasztottam. Előre gyártott dobozokba helyeztem őket, és letettem a dohányzóasztalra az epres-csokis muffin tál mellé. Szóval az úgy volt, hogy vettem tortát, deee... inkább hagyjuk. A muffin vészmegoldás, majd pótolom a tortát.
Elé sietek, amikor hazaér, majd tenyeremet az arcára simítva megcsókolom.
- Boldog Szülinapot! Gyere... - Húzom magammal a szobába, majd átnyújtom a két dobozkát. Egyik se kifejezetten nagy...

Ajándék:
Vissza az elejére Go down
Duane Alvarez
II. Harcos
Duane Alvarez

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 248
◯ IC REAG : 201
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Bongo-Player
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Szer. Júl. 15, 2015 7:28 pm

Emlékül a régi szép időkre Duane úgy gondolta, meglepi a nemrég újra felbukkant "Prim nénit", ahogy akkoriban szólította, mikor náluk lakott. Lehet, hogy már rég nem ilyenkor tartja a születésnapját. Az idők változnak és velük a farkasok nevei is, megújítják a papírjaikat, a személyazonosságot, stb. A lényeg, hogy amire Duane emlékezett szülinapként, azt az időpontot meg akarta örökíteni, emlékezetessé tenni. Annak, akit nővére helyett nővérként szerethetett rövid ideig.
Primrose lakásának ajtaján egy csomagküldő szolgálat embere kopogtat. Ha a lány ajtót nyit, a bukósisakos, piros ruhás fickó egy csomagot nyújt át és megkéri, hogy a lap alján írja alá. A csomag közepesen nehéz és a feladó adatainál ott díszlik rajta Duane neve és címe, plusz egy felirat:
"Az istenek éltessenek! Smile"
A sárga csomagolópapírba burkolt és piros szalaggal átkötött doboz masniját kibontva újabb doboz következik. Nagy dobozban kis doboz és abban még két kisebb. A hosszúkásban papírtálcán egy szép rúd tiramisu rejlik. Duane azonnali postázást kért, nem utazott sokat a süti. Mióta Cassie volt náluk, olyan tiramisut tud sütni, hogy csak na! Most Prim is élvezheti. A másik dobozka pedig 1 modellt rejt magában. Nem is nagyon rejti, hisz átlátszó a borítása. A kubai úgy gondolta, a polcon jó helye lesz egy kis Harley-nak, mivel Prim nagyon kedveli a motorokat. Ez volt a születésnapi meglepetés és Duane nagyon szurkolt, hogy telibe találja a lányt egy adag örömbombával, amit mindig szívesen hajigált. A dobozkák mellett pedig egy piros-sárga lufikat ábrázoló, halványlila alapú üdvözlőkártyán az alábbi szöveg állt:

"Kedves Prim!

Nagyon boldog születésnapot kívánok, még sokszor annyit élj meg, amennyi mögötted van! Fogadd szeretettel ezt a kis pöfögőt és a sütit, amit saját kezűleg készítettem!

Az istenek áldásával
Duane"
Vissza az elejére Go down
Norina Stefanson
Kölyök
Norina Stefanson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 26
◯ HSZ : 436
◯ IC REAG : 455
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Kedd Aug. 04, 2015 9:42 pm

Szeret kockáztatni és veszélyesen játszani, élni, és ez most sincs másként. Ahogy az irodát átrendezte, most is újít, de hogy mit fog szólni az apja hozzá, na azt meg nem tudná mondani. Nem kis utánajárásába került, no meg Emma segítségébe, hogy pontos méretet tudjon leadni. Azóta azon izgul, hogy nehogy kicsi legyen pocakban, vagy bárhol, mert az nagyon ciki.
Szóval így üget az apja irodája felé, hatalmas dobozt cipel, melyet gyorsan le is pakol, majd ráhelyezi a kis kártyát is:
"Sok boldog szülinapot kívánunk!

Sienna, Duncan, Norina"


A doboz tartalma egy méretre szabott és készíttetett öltöny, ami eltér a megszokott, hagyományos szabástól, de kellően elegáns, laza, fiatalos, akárcsak Castor maga. Szerinte. Mellé téve egy Hugo Boss parfüm, ami véleményük szerint illik az apjukhoz, bár erről Duncant nem kérdezte meg, mennyire találja férfiasnak az illatot... inkább nem. A harmadik kis csomag valami olyat takar, amiért a legjobban izgul, azaz izgulnak. Farkasos mandzsettagombok, remélhetőleg tetszeni fognak ezek is.
Vissza az elejére Go down
Dante LaRusso
Vezető Testőr
Dante LaRusso

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 331
◯ HSZ : 314
◯ IC REAG : 331
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Kedd Aug. 04, 2015 9:58 pm

Mit adhatok olyasvalakinek, akit testvéremként, bátyámként szeretek, tisztelek? Azon kívül, hogy mellette állok mindenben, és ha kell, akkor is védem, magamra vállalom a gyökér szerepét, ha ez másoknak nem tetszik... valami olyat, amit tudom, hogy szeret, amit tudom, hogy kedvel.
Nagy valószínűséggel a lakosztályába fog kerülni, mégis az irodájába teszem le. Van, ami nekem is szent, és nem megyek be addig, amíg nem kapok rá engedélyt.

Egy kisebb whisky bárt kerítettem, az általa kedvelt és ritka példányokból, remélve, hogy örömet szerez. A kis pultra egy aktát teszek le, a nyomozásom jelenlegi állását, ami kapcsolódik a harcomhoz, amiről csak ő tud... no és az az "idegen". Nyomon vagyok, a teóriámat olvashatja is, de ezt majd vele megbeszélem.
A tetejére egy lapot teszek:

"Bratyesz!

Boldog születésnapot kívánok! Ne aggódj, már értem...

Ölellek:

Dante"


Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 5508w6
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Szer. Aug. 26, 2015 11:01 pm

Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 52505-biker-party-happy-birthday-lunch-napkins

Halk léptek zaja töri meg a folyosó csendjét. Még korán van, a legtöbb diák mélyen alszik a pihe-puha ágyában, de csak egynek van ma Születésnapja.
Egy szőke leányzó sétál végig a folyóson, figyelve arra, hogy ne csapjon zajt, majd az egyik zárt ajtónál meg is áll. Az ember azt hinné, hogy azonnal be is kopog, de ez most elmarad. A kezében lévő csomagot szépen lehelyezi a földre, majd felegyenesedve csak az ajtót figyeli hosszú percekig. Nem kopog be csak nézi némán, majd szép lassan elsétál magára hagyva a kis csomagot.
A kis csomag tartalma:
Vissza az elejére Go down
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 27
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Fdc5tz
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Dgp3lk
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 2wq5ouh
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 2jb181u
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Wolf-black
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Vas. Szept. 13, 2015 12:23 pm

Vártam már ezt a napot, és nagyon örültem, hogy az ő születésnapja is beleesik az együtt töltött időnkbe. Így hát, vasárnap korán keltem, hogy összehozhassak neki egy fincsi reggelit, ez a minimum, ha már szülinapról van szó. Induljon tökéletesen a nap. Úgy gondoltam, megfelelően férfiasra, és kiadósra sikerült a fogás, de ha mégsem, még mindig volt mindenféle jó a hűtőben. Természetesen almalé dukált még a kávé mellé, ha már az a kedvencünk.
Míg vártam, hogy felébredjen, a lakás különböző pontjaira általam eszkábált kis képeket raktam, mert szerettem volna megerősíteni benne azt, hogy nem haragszom, és igenis az apukámnak tekintem, ez pedig olyasmi, amin senki a világon nem változtathat. A legédesebb kétségkívül ismerős lehet, mert hasonlót csináltam még egészen kicsi lányként, mikor még reményem sem volt arra, hogy valaha megismerhetem. Talán kissé túlzottan lányosra sikerült a következő darab, de muszáj volt, ez jött, és kész. A harmadok már valamivel komolyabb volt, remélem, egyszer majd valóban úgy fog gondolkodni magáról, ahogyan én róla.
Az utolsó pedig, amit becsempésztem az éjjeli szekrényére, míg aludt, egy amolyan viccesebb példány volt, de én úgy gondoltam, tökéletesen kifejezi azt, amit érzek. S valószínűleg ez lett az ébresztőm is, mert aligha tudnék még ki is menni anélkül, hogy ne ébredjen fel.

Az utolsó pedig, amit csak akkor talált meg, ha már távozásomkor kiment cigizni a kis teraszra, kis fehér papír lobogott alatta a lágy, hűvös esti szélben:
S végül, ezt szeretném, ha majd velem innád meg, tekintettel arra, hogy sosem fogyasztottam még pár korty pohárnál többet. Csak szeretném tudni milyen, és arra vágyom, hogy Te vigyázz rám, amikor megtapasztalom.
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 24wr02t
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Giphy
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Kedd Szept. 15, 2015 7:37 pm

Az életben mindig meg kell állni 1-1 napra és emlékezni arra, ami megtörtént. Örömteli pillanatokra és olyanokra, amik későn lesznek naggyá. Senki nem tudhatta Bordeaux-ban sem, hogy milyen nagyszerű nő lesz a kislányból, aki felsírt 3 és fél évszázaddal ezelőtt, de hálistennek az lett, minden rigolyájával és sárkánykodásával együtt egy bájos és értékes teremtés. A félre- majd vissza sikerült diszkós buli emlékével gondoltam ki neki egy kis meglepetést, amivel megünnepelhetjük azt az immár jó régi napot, mikor Sarah a világra jött. Lehet, hogy kevesen lepik meg ilyennel, gondoltam, tőlem jól veszi ki magát a dolog.
Nem bíztam a véletlenre, a posta kegyeire, hogy keringjen a cucc és darabokban érjen oda késéssel. Megkértem egy pizzafutárként dolgozó falkatagot, hogy fogadja el a hálapénzt (csak tőlem, az ünnepelttől nem, mert vissza fogom hallani és akkor dádá lesz) és most azonnal vigye a küldeményt a megadott címre. Ellenőriztem, hogy Sarah otthon van-e, mert a kellő pillanatot akartam tettenérni.
Sarah lakásának ajtaján csengetnek az álmos őszi délután során és mire ajtót nyit, a futár már sehol sincs. A lábtörlőn egy hatalmas doboz díszeleg. figyelmes voltam és szép nőies, rózsaszín csomagolópapírt választottam, fehér indákkal és sárga-piros szirmokkal. Emellett pedig egy fél készletnyi alkoholos filcet és némi fehér illetve sárga színes lapot használtam fel, saját kezűleg látva el a dobozt különböző piktogramokkal:
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Dmeu_y1840709_01_std.lang.all Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Fragile_t Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Photo
A törésveszély az egyetlen, ami igazi figyelmeztetés, de a pohár jobban ki van emelve, mint a felirat. A tűz- és robbanás veszély elég nehéz volt, sokat Sarah-kodtam szarakodtam vele, de sikerült valami majdnem hasonlót összehozni, hogy a kedves klubtulaj levágja, mely estének állítok emléket. Biztos, ami biztos, még odaraktam a nukleáris fenyegetettséget is.
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Photo-thumb-21022
Ha a futár ki akarna baszni velem és máshoz vinné el, akkor már csengetne is nálam a rendőrség, hogy mit fenyegetőzöm itt...

A helyzet komolyságát nyilván át fogja látni a nőstény és a doboz illata meg a futáré is sok mindent elmond, például azt, hogy az én kezem van a dologban. Jellemző rám, hogy se címzett, se feladó nincs. Sokkal személyesebb így, kézből kézbe egy megbízható ismerősön keresztül. Rejtélyes meglepi Árny módra. Amikor kibontja, egy nagy fehér ajándékdoboz fogadja őt és nagy dobozban még két nagy doboz, pukkantós nylonnal biztosítva. Az egyik egy igazán exkluzív skót Chivas Regal. Egy díszdobozos kiadást választottam, ami külsejében és ízében is elnyeri a nőstény tetszését remélhetőleg. Jó erős whisky, szerintem pont neki való.
A másik pedig Rocky-féle humor és egyben tisztelgés is. A nagyobbik fehér doboz hajtogatásából is ki lehet találni, hogy mit tartalmaz. A külsejére tűzött üdvözlőkártya egyszerű, szerintem igazán Sarah-s a szövege is, a belsején pedig a következő felirat fogadja:
"Bonne fête, bombe faite!"
Szójáték az anyanyelvünkön, kb. annyit tesz, hogy készítettem egy kirobbanóan vidám ajándékot a szülinapjára. Pontosabban készíttettem, méghozzá egy igen kreatív cukrászdában. Elmondták, hogy milyen piskótaszerűség az alapja, amit bevontak csoki- és sajtkrémmel, keményre fagyasztva, aztán graham-keksz, természetes ételszínezékek és még pár csoda összetevő segítségével állt össze ez a bombajó ötlet. Nekem legjobban a fekete marcipánból készült kábelek tetszenek, remélem, a nőstény is odalesz és egy jó nagyot röhög majd amellett, hogy örül a figyelmességnek.
A detonátort úgy kértem, hogy az ezredmásodperceket számláló részben legyen ott a 355, ami elég izgalmas lenne egy igazi bombánál, most pedig főhajtás a nőstény által megélt tisztes kor előtt. Hát boldog születésnapot, kedves földim!
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 24wr02t
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Giphy
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Vas. Okt. 18, 2015 8:08 pm

Ennek a meglepetés ajándéknak nem is az a lényege, hogy az ünnepelt nem tudja előre, mit fog kapni, hanem az, hogy tőlem nem is számít semmire. Egy jókívánságnál többre nem szokott futni, de változtam és még fogok is, mert kell. Nem tudni, meddig leszek a Falkával, folyamatosan készülök arra, hogy egyszer le kell válnom és vérvonali nagyanyám helyébe lépnem, ha úgy akarják a szellemek is, hogy ez megtörténjen. A Falka pedig akkor is fog rám emlékezni, kérdés, hogy milyen szájízzel, de a mai ajándék talán egy kicsit kellemesebb dolgokat is idéz majd egykori Alfánknál, ha leveszi a polcról. Egy ünnep és egy kis örömcsinálás Rocky módra
Külön erre az alkalomra készíttettem egy partikalapot a táncparkett és minden egyéb hülyeség ördögének. Igazi ezüstdarabok fénylenek rajta, mert bírja és tudom, hogy imádja is. Kár, hogy kénytelen voltam a készítőtől kérni a becsomagolást, mivel én össze-vissza égettem volna a kezemet. A kalaposdoboz kapott egy piros csomagolópapírt sárga szalaggal átkötve. Diszkrét kézbesítést választottam: gyorsan leteszem a küszöbére, becsöngetek és már ott sem vagyok. Mikor ajtót nyit, a dobozon egy Darrenhez méltóan partiállat üdvözlőkártya fogadja. Hogy kinek rázza, az az ő döntése, ez egy kis poén. Ha felnyitja, akkor elindul egy zene is, mert ez ilyen spéci muzsikáló valami, a belső felén az alábbi felirattal:
Öregem, még sokszáz évig ropd a ropnivalót! Boldog születésnapot, Darren!
Vissza az elejére Go down
Maya Carter-Sharp
I. Tanonc
Maya Carter-Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 17
◯ HSZ : 107
◯ IC REAG : 77
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 2jb181u
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Szer. Nov. 04, 2015 11:18 pm

Ezzel kívánunk Boldog születésnapot, Anyuci! Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 1839924927 Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 3358430178
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Iei050
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Fdc5tz
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Dgp3lk
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Csüt. Nov. 05, 2015 8:15 pm

Nagyon szépen köszönöm Nektek! <3333 (Le is fogom reagálni, amint tudom!)
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 24wr02t
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Giphy
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Vas. Nov. 08, 2015 12:37 pm

Hogy a zokogás napjai könnyebben múljanak, készültem egy kis aprósággal. Nálam sokkal jobb vigasztalót is találhat az egykori marseilles-i falkatárs, így csak jelzésértékkel veszek részt a mentőakcióban, ami után remélhetőleg kikerül a bánat gödréből. Minden energiámat elrejtve, szagmentesen lopakodom a lovarda közelébe és a bejáratnál leteszem a dobozkát a kőre.
Szerintem nagyon eredeti üdvözlőkártyát sikerült választani. Az egész Falka szeretete benne van, a lényeget pedig én írtam rá kézzel:
Drága Odie! Még sokszáz évet húzz le vidámságban és önfeledt kacagásban vágtázva!
Ha kibontja a piros dobozkát, amit sárgával kötöttem át. finom selyempapírba csomagolva várja őt az ajándék. Már a nevéből eredően is szereti a lovakat és ez valóság, hús-vér valóság. Láttam is, mikor nála nosztalgiáztam. Úgy gondoltam, egy kis pacis csésze a hozzá tartozó alátéttel jól fog mutatni a croissant-ok nagymestere konyhájában.
Most pedig megdobálom kaviccsal az ablakát és olyan sebesen húzok el innen, hogy esélye sincs utolérni. Távolról, a névtelenségből, Árnyhoz méltóan kívánom neki, hogy füle érjen bokájáig!
Vissza az elejére Go down
Horatio Haskell
Amarok
Horatio Haskell

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 422
◯ HSZ : 351
◯ IC REAG : 286
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : ezüst gyűrűk, karkötők, nyaklánc
Születésnapi köszöntések  [ARCHÍV] - Page 11 Tumblr_nvuue7EB111s95j2so1_250
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] // Szer. Nov. 11, 2015 3:43 pm

To do list on Aimée’s birthday:

• Korán kelés, lehetőleg Aimée előtt
• Kávé főzés végül kissé hangosan lehetőség csendben
• Kávé ágyba szervírozása kilöttyentés nélkül, felköszöntés, születésnapi-jóreggelt csók
• Reggeli készítés! Palacsinta & Gofri nem égettem oda és még el is mosogattam
• Napközben lehetőleg nem láb alatt lenni, minél többet segíteni
figyelni, hogy a rosszkedv ellenére ne vágjak egésznap savanyú pofát, holnap majd bepótolom a mai adag önsanyargatást
• Jár a hát- , nyak- és talpmasszázs a nap bármely percében
• Ebédrendelés
• Délután tovább folytatni ami már délelőtt is ment
• Elmenni az ajándékokért
• Vacsora főzés ehető lett
• Ajándékok átadása


Boldog Születésnapot Életem!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Születésnapi köszöntések [ARCHÍV] //

Vissza az elejére Go down
 

Születésnapi köszöntések [ARCHÍV]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

 Similar topics

-
» Születésnapi köszöntések
» Zenék-Videók [ARCHÍV]
» Vicces képek [ARCHÍV]
» Képek, avatárok, aláírások [ARCHÍV]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Leírások & OOC :: Szabadidő :: Archívum [Szabadidő]-