KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
VIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_lcapVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_voting_barVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
VIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_lcapVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_voting_barVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
VIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_lcapVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_voting_barVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
VIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_lcapVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_voting_barVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
VIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_lcapVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_voting_barVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
VIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_lcapVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_voting_barVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
VIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_lcapVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_voting_barVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
VIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_lcapVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_voting_barVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
VIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_lcapVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_voting_barVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
VIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_lcapVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_voting_barVIP páholy az orfeumban - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
 

 VIP páholy az orfeumban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
VIP páholy az orfeumban // Hétf. Ápr. 09, 2012 2:35 pm

First topic message reminder :

Csak a kaszinó illusztris vendégeinek.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 29, 2012 10:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
VIP páholy az orfeumban - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_VIP páholy az orfeumban - Page 2 Dyodgn
Re: VIP páholy az orfeumban // Csüt. Dec. 13, 2012 5:57 am

Hogy megint túl lőttem a célon, azt sejtem ugyan, de a mértékéről csak Castor reakciója ad támpontot. Nem sétál, nem közelít, konkrétan a semmiből terem előttem, és nekem még időm sincs felfogni, hogy mennyire furakodott be a privát szférámba, vagy azt, hogy ez engem miként érin t, máris a falhoz lapít, és közli velem az álláspontját.
A farkasom megérti, az ember megérti, csak éppen egyikőnk se tud mit kezdeni ezzel a kettősséggel, ami ural minket. Az egyik a felem azt mondja, hogy hódoljak már be, a fene a fajtámat. Mert valójában ő az amit mindennél jobban akarok. De ott a másik is, a most újraéledező anya, akinek esze ágában nincs lemondani ezért a gyerekről. A kettő összeegyeztetésére már nem is ragadtatom magam...
Állom Castor tekintetét, nem csapom el a fejem. A szavai azok fájnak, perzselek odabent, de inkább azért ahogy mondja, és nem azért AMIT mond. Tudom, hogy ha még most, ebben a pillanatban még komolyan is gondolná, a következőben már a legszívesebben vissza akarna szívni mindent, vagy csak higgad annyira, hogy már ne gondolja olyan véresen komolyan. Tudom, mert néhány hónappal ez előttig még én is ugyanilyen voltam. Tehát nem, nem kapálózok, nem mocorgok, csak állok ott a falhoz lapulva, nézem a szemeit, az orrát, az ajkait, az állát, és várok. Várok arra, hogy belássa már végre. Nem azt, hogy nem akar bántani, és ehhez most a az én igazam bizonyításának sincs semmi köze. Az akarom, hogy... tökmindegy mit akarok. Castor arcán valami olyasmi suhan át, amit korábban talán még nem is láttam rajta. Nem tudom, hogy mi az, nem tudom még beazonosítani sem, már el is tűnik, ő pedig lehunyja a szemeit. Az orrcimpái kitágulnak... aztán elenged. Észbe kapni sincs időm, máris elfordul tőlem, mire engem egy fojtogató érzés kerít hatalmába, ami utoljára a Chena partján fogott el azon az éjszakán... Nem akarom, hogy megint megtörténjen. Most nem engedem meg.
Elrugózok a faltól, mert oda akarok menni hozzá.
- Most elmegyek. - ez úttal az én hangom csuklik el éppoly érthetetlenül, mint korábban az övé is. Ha nem taszított odébb magától akkor a szék háta mögé lépek, és innen nyúlok előre, hogy átöleljem. - Ne mondj semmit... Csak maradj így egy kicsit. Kérlek...
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
VIP páholy az orfeumban - Page 2 28txe1z
Re: VIP páholy az orfeumban // Csüt. Dec. 13, 2012 6:25 am

Szeretném, ha az ölelése teljesen hidegen hagyna. Ha úgy tudnám értékelni, mintha mondjuk Emily tenné meg ugyan ezt, vagy például tette meg akkor, amikor megittuk az első alaszkai italunkat. Jól eső melegséget és nyugalmat, bizalmat akarok belőle érezni, csak őt magát és azt, hogy valahol azért összetartozunk.
De ez nincs így. Lecsukom megint a szemeimet, szorítom őket, mintha ez valamiféle védelem lenne. Pedig csak hazugság. A lehúzott redőny semmit sem ér, ha odabent ezer wattos izzók égnek. Azonban néhány kósza pillanatra elhiszem, hogy most minden rendben van, hiszen itt van, érzem a testét, az egész lényét és a kisugárzását. Elernyedek, a fejemet pedig önkéntelenül hajtom hátra a vállához. A bőrét nem érzem a kabátja miatt. De talán jobb is. A jó ég tudja, mi lenne belőle.
Szeretnék most olyat tenni, amit soha többet nem fogok társaságban. Olyan veszettül felemelő érzés lenne például elbőgni magam. De a gondolat és az érzés hamar ráébresztenek, hogy ez nem az én dolgom, hanem az emberé. És rajta kívül minden másodlagos. Még kétszáz rohadt év is...
Én nem vagyok abban az állapotban, hogy megszakítsam az ölelést. Szinte elfekszem és próbálok egy kicsit nem létezni. Sodródom. Hogy hova, hát... azt hiszem a vízesés felé, de egyelőre még csak pancsolok.
Ha kimegy, ha marad, én élettelenül tartom tovább a pozíciómat. Semmi erőm sincs megmozdulni. Minden teljesen és tökéletesen mindegy.
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
VIP páholy az orfeumban - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_VIP páholy az orfeumban - Page 2 Dyodgn
Re: VIP páholy az orfeumban // Csüt. Dec. 13, 2012 1:17 pm

Állam a bal vállán nyugszik, az arcom oldalt dől az övéhez. Borosta és néhány, már hegesedő seb súrolja a bőrömet az egy mozdulat során amivel arcom az övéhez simul. Ritkán lélegzek, aprókat, mert nem akarom elfelejteni, hogy miért vagyok itt. Nem azért, hogy megint elvesszek abban az őrületben, amit ő jelent. Pedig szeretnék... Ó, nagyon is! Csakhogy a problémák, amik szétválasztottak minket, még mindig ott vannak. Tulajdonképpen semmi sem változott. Se ő, se én, se az ami közöttünk van (jóval-rosszal együtt).
- Miért csináljuk ezt megint? - A hangom inkább csak suttogás, és egy nagy sóhaj előzi meg valahol a füle magasságában, így nem is érheti váratlanul, hogy megszólaltam.
- Legyen... ahogy akarod... - hogy "jó, akkor most még nem harapom be a gyereket" azt így nem mondom ki, de lényegében erre gondolok. Nem fogok megválni tőle, mert arra úgyis képtelen vagyok már, de minden áron farkassá se tehetem. Igen, ez a jó szó erre. Nem tehetek meg mindent amit akarok.
Kiegyenesedek, a mozdulattal pedig mellkasán pihenő tenyereim, széles vállaira csúsznak fel. Ott motoszkál bennem, hogy folytassam a mozdulatot a válla mentén, a nyakára, majd az arcára, és ha még mindig hátra hajtott fejjel ül, akkor odahajolva, puha csókot leheljek az ajkaira. Félek az már túl sok volna. Neki is, nekem is...
- Mit akarsz, mit tegyek? - nincs semmi szemrehányás jellege a kérdésnek, mint általában, ha felteszem valakinek. Sokkal inkább halk, csendes beletörődés érzik ki belőle, mert most őszintén nem értem, hogy mit vár el tőlem, hogy ki legyek én neki. Vagy, hogy akar-e még egyáltalán az életében tudni, mert már ebben se vagyok biztos. Félszavakból már nem értem meg őt.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
VIP páholy az orfeumban - Page 2 28txe1z
Re: VIP páholy az orfeumban // Csüt. Dec. 13, 2012 2:15 pm

Ahogy átkarol és érzem az arcbőrét, a nyakamon pedig a finom lélegzetét, egy sokkal szebb korban járok az emlékeim között. Valahol messze, ahol még ő zenélt és én megtapsoltam Utána pedig hasonló módon pattant mögém, mert örült annak, hogy értékelem a játékát. Igazság szerint ott akarok maradni, abban a megfakult emlékképben, messze a jelentől - de nem tehetem, mert a hangja nem ijeszt meg ugyan, de úgy ránt vissza a valóságba, hogy még a gyomrom is bucskázott egyet.
A kérdésére nem tudok válaszolni. Már nem ez az első alkalom, hogy felmerül, de eddig még nem sikerült egyikünknek sem megvilágosodni. Finoman emelem meg a vállaimat, jelezve, hogy a kérdést inkább lepasszolnám valaki másnak. Nem tudom, hogy a vállvonás, vagy egyén elhatározás volt az oka, de felegyenesedett. Valahol a tudatom legutolsó legtitkosabb ajtajának legeldugottabb zugában valami tüntetni kezd a folyamat ellen, erőtlenül kiabál, hogy ne eresszen el, de befogom a száját.
Ahogy teljesen felegyenesedik, én úgy nyitom fel a szemem és emelem a fejem vissza, ahová való és csak bámulok lefelé, mint ahogy ő tette, miután megérkezett.
Legyen, ahogy akarom. Nos, értem én, hogy ebben most így beleegyezik. De az előbb még menni akart, most mégis csevegünk. Az elején rám sem bírt nézni, most pedig éppen hogy lemászott a nyakamról. Tele vagyunk ellentmondásokkal és indokolatlan hangulatingadozásokkal. Csak nekem gyanús a dolog?
- Hát, úgy biztosan nem lesz.
Nem teszek szemrehányást, egyszerűen csak közlöm. Ugyanis nem fogja azt mondani, hogy beismeri, hogy hülyeség ez az egész és hogy nem is kell neki az a kölyök.
- Hm. Nem is tudom, mi lenne akkor, ha most arra kellett volna visszajönnöd a városba, hogy nekem annyi. Közel voltam hozzá. De nem bánom. Értem én, hogy te most anya akarsz lenni, de nem tudom, hogy kezelted volna a kölyökkel a hónod alatt, hogy beadtam a kulcsot. Nem hiszem, hogy bármelyikünk fel van készülve arra a pillanatra, amikor már nem lesz több alkalom egy nagy balhé után felkeresni a másikat és ilyen... Szerencsétlen gesztusokkal jelezni, hogy "héj, azért fontos vagy". Úgyhogy elkezdheted szoktatni magad a gondolathoz, tekintettel arra, hogy most nagyobb veszélyben vagyok, mint eddig valaha.
A végét már keserűen el is nevetem, mert annyira groteszk az egész. Tálcán kínálkozik a lehetőség arra, hogy most felkeljek, megragadjam azt a dús, fekete haját és magamhoz rántsam megint. Hogy újra felszínre eresszem azt a vágyat, ami ki akar robbanni. De én mégsem élek vele. Nem akarom magam megint becsapni azzal, hogy az majd mindent helyrehoz.
A következő kérdésére megvonom a vállam. És e mellé pimasz mosoly kúszik fel a képemre. Ha ő azt tudná...
- Kezdetnek megtenné valami öltönyszaggatós "igen, én is ennyire vágytam rád Castor" jelenet. Hjaaaj... - na jó, már nem vigyorgok inkább és befejezem a sóvárgással fűszerezett szarkazmust, annak ellenére, hogy talán tényleg akarnám, hogy ezt tegye. - De talán elég lenne annyi is, hogy átgondold: egy három hónapos "kötődésért" tényleg megéri ez a cirkusz? Ha igen, akkor áldásom rá, csak nem Fairbanksben. Vettem egy házat Velencében, akár oda is költözhettek. Ott béke van és nyugalom, farkasviszonylatban is. Mert a falkámban nem fogom engedni, hogy bárki védelmébe vegye a kölyködet. A hegyiek pontosan tudják, ki vagy és milyen a kapcsolatunk. Még az is lehet, hogy tálcán kínálod nekik mindkettőnk-hármunk életét azzal, hogy a gyerek mellett kardoskodsz. Mert én meg melletted teszem ugyan azt, eszedbe juthatna, hogy én is "apa" vagyok.
Egyáltalán nem vagyok bántó, csak felsorolom a tényeket. Ennek örömére pedig iszom még egy kortyot, mert azt hiszem, hogy megérdemlem. Sokkal jobban reagálok most, mint a beszélgetésünk elején. De szinte pontosan tudom, hogy a falnak beszélek, szóval nem kergetem magam abba az illúzióba, hogy Tara majd jól átgondolja a szavaimat, esetleg még igazat is ad nekem. Fel vagyok készülve a sebbel-lobbal távozásra épp úgy, mint a kiabálásra, a szidalmakra vagy a közönyre. De ne tegyen szemrehányást, amiért feltett nekem egy kérdést, én pedig válaszoltam neki.
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
VIP páholy az orfeumban - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_VIP páholy az orfeumban - Page 2 Dyodgn
Re: VIP páholy az orfeumban // Csüt. Dec. 13, 2012 6:26 pm

Ellentmondások azóta vannak közöttünk, és körülöttünk, amióta csak ismerjük egymást, szóval ez az apróság nekem már fel se tűnik. Inkább az, hogy nem akarjuk bántani egymást, mégis megtesszük újra meg újra, mindketten valahol máshol akar lenni, és mégis itt vagyunk. És egyikünk se akar így érezni, mégis megőrülünk egymásért. Ha ezt nézzük, mit számít már az, hogy kijelentettem "elmegyek", de mégis itt maradtam? Hmmm? Mert szerintem semmit.
Már akkor elengedem, mikor egy nagy lélegzetvételt vesz a beszédhez, és megkerülve őt, vele szemben állok meg, illetve támaszkodok a páholy "korlát"-jakén funkcionáló falhoz. Hacsak nem vált idő közben "nézőpontot", én most valahol közte és a pont között helyezkedek el, ahová ő révedt.
A gondolattal még elméleti síkon sem vagyok hajlandó eljátszani, miszerint "ha ő már nem lesz többé". Egyrészről (és legfőképpen azért), mert nem fogadom el még a lehetőségét sem, hogy ő meghalhat. Másfelől meg: ha ebbe belemerülök, akkor elkerülhetetlen lesz felvetni azt a sérelmemet is, hogy őt vajon miként érintette volna az, hogy ha azt a hírt kapja Chicago-ból egy évvel ez előtt, hogy a teremtményét, akit ott hagyott, apró darabokra tépte az ő exfalkája. Nem, ebbe nem megyek bele. Nem fogok veszekedni vele.
Így hát jobbára csak nézem az arcát amíg beszél, hallgatom amit mond, és visszatartom a saját komentjeimet. Még az öltönyszaggatós megjegyzése után is, pedig a legszívesebben hisztérikus, eszelős röhögésben törnék ki. mert éppen ez volt a másik ok, ami a nyilvános hely mellett szól. Ugyanis ha mi összekerülünk egy ilyen kicsi helyen, mint amilyen ez is, akkor vagy összeveszünk, vagy más értelemben esünk egymásnak. Itt és most nagyon nehéz elképzelni, hogy egykor még létezett egy arany középút is. Akkor kellett volna jól pofán b*szni mindkettőnket egy szívlapáttal, mikor letértünk róla. Hát ez az én véleményem.
Én ezt nem így terveztem. Csak le akartam tisztázni, hogy a falka tagja vagyok-e még, és ügyvédeket megszégyenítő tárgyilagossággal beszámolni a Cicago-i utamról, a gyerekről, hogy miért hoztam magammal, és hogy miért akarom beharapni. Most meg egyik percről a másikra azon kapom magamat, hogy már nem elfogadni akarom a tényt, hogy többé, nincs semmi közünk egymáshoz, hanem meg akarok menteni valamit, amit tulajdonképpen sosem lehetett megvádolni azzal, hogy kapcsolat volt.
- Nem akartam cirkuszolni veled. - se dühös, se izgatott nem vagyok, inkább mocskosul fáradt, ami ki is érződik a hangomból. - És nem is fogok. Belefáradtam már ebbe... Abba, hogy valahányszor kinyitom a számat, az hisztinek lesz minősítve. Ha meghozok egy döntést, a miértje még el se hangzott, de már elkönyveled szeszélynek, és jobb esetben csak ordítasz velem...
meg úgy általában abba, hogy a koromhoz képest, csak egy taknyos kölyök vagyok neked, és ha már neked is eleged van, akkor végszó gyanánt letakarod az egészet egy előjog fogalmával, amit már legalább 150 éve nem gyakorolsz felettem, mert nem is volt szükségszerű azt tenned.
- Tanácstalanul megdörzsölöm az arcomat, mert hiába tettem meg az előbbi összegzéssel azt az elengedhetetlen első lépést a helyzet tisztázása felé, nagyon valószínű hogy így is borzalmas irányt fog venni a beszélgetés. Megint.
- Te nem bízol bennem. És ebből hagyd ki a gyereket, meg a többit ami bánt, ami sért velem kapcsolatban, mert... mert ha jobban a dolgok mögé nézel, minden erre fog visszamutatni. - ha jelét látom annak, hogy nem ért meg, és van rá lehetőségem is, akkor a bizonyításokkal folytatom.
- Chicagoba akkor hívtál vissza, mikor már semmi más választásod nem maradt. A legfontosabb, a falkát érintő ügyeket meg sem osztottad velem, holott a bétád voltam. Nem beszéltél az átokról, ami miatt megőrültél Chicagobam, és amit később Gabriel vállalt át magára rólad. Összevesztél velem egy idegen szuka miatt, aztán egy idegen hím miatt, mert az én álláspontom nem érhetett fel máséhoz. Végül pedig egy -gyakorlatilag még- ember miatt, mert annyira sem bíztál meg bennem, hogy tudd: ÉN soha senkit nem volnék képes ÚGY közel engedni magamhoz , ahogyan téged... - ha indulatból beszélnék, akkor ez utóbbit valahogy úgy mondtam volna, hogy "szakítás ide, vagy oda, én nem baszattam meg magam senkivel, és még csak a gondolat se merült fel, hogy megtegyem sem most, sem korábban, mikor még egy "párt" alkottunk. Nem így ő... ", de nem, most fáradt lassúsággal beszélek, így némileg megválogattam a szavaimat is. - És most, hogy hoztam egy merészebb döntést, ami egyáltalán nem bölcs, és semmi magasztos célja nincs, Te máris elkönyvelted, hogy mind meghalunk, mert nem hiszel bennem.
Ha végighallgatott, akkor most rugaszkodok el a támasztékul szolgáló "korláttól", és készülődök az induláshoz. Nem kapkodok, nincs miért.
- Tisztázd le magadban, hogy mi ennek az oka, és ha úgy érzed, hogy tudsz ezen változtatni, akkor keress meg. Addig hiába beszélünk bármiről is, ugyanide fogunk kilyukadni.
Ha mindez megtörténhetett, és ő nem kívánja folytatni, akkor most távozom. Afféle búcsúzásképpen még vállára teszem a kezem, míg elhaladok mellette, de a mozdulatsorozat végére már le is csúszik róla tenyerem.
Nincs semmi drámaiság abban ahogy távozom. Egyszerűen csak kisétálok.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
VIP páholy az orfeumban - Page 2 28txe1z
Re: VIP páholy az orfeumban // Szomb. Dec. 15, 2012 3:31 pm

Persze, hogy előhozakodok az előjogaimmal. Mondjuk az egészet akár ezzel is kezdhetném, de azért tartogatom a végére, mert mégis csak sokkal etikusabb (lenne) valamit megbeszélni, mintsem esélyt sem adni a kompromisszumra, hanem mindent lezárni azzal, hogy én vagyok a Teremtőd és az Alfád, innentől legyen kuss.
Egyébként pedig fogalmam sincs, hogy mégis mit és minek kellett volna gyakorolnom rajta, amikor talán fogalma sincs, hogy milyen szerencsés körülmények között lett kiemelve a prédából. Jó, Toddot most tegyük félre, annak is elejét lehetett volna venni, ha kinyitja a száját.
- Nem bízom, mert nem is kellett bízzak benned. - vonok vállat hanyagul - Szerintem eddig te csak az előnyeit élvezted annak, hogy a Teremtőd vagyok. Soha nem kértem tőled semmit, csak adtam. A figyelmem, a szeretetem, a tudásom, a pénzem...
Ezt kivételesen nem azért sorolom fel, mert bármit is bánok az egészből, vagy mert számon kérem rajta mindazt, amit szívből adtam neki. Hülye lennék, tényleg nem sajnálok és soha nem is sajnáltam tőle semmit.
- Másfél éve bíztam rád Chicagót. Mert nem volt más, akiről nem hittem, hogy elárul. Valahol ez is a bizalom jele, nem gondolod? Azt meg hagyjuk, hogy ki kinek mit nem mondott el, mert ugyebár neked is van bőven a számládon. Meg Jerry-nek is, de ez már lefutott kör, ugyebár, ez túl személyes, ezzel nem illik előhozakodni.
Nem is értem, hogy miért nem vele akarta összeszűrni a levet helyettem. Ő egy pillanatig sem volt romlott, olyan volt, mint egy kibaszott lovag. Hatalmas, erős, voltak elvei, satöbbi... Mindegy, ez is csak egy olyan mellékvágány, ami azért jut eszembe, mert el vagyok keseredve. Pont.
- Az pedig, hogy kivel kefélek, rohadtul nem tartozik rád. Fordítva sem. Szóval teljesen felesleges a lelkiismeret furdalás keltés, amikor kellett és amikor elvárható volt, egyikünk sem lépett félre és neked egyedül ezt az időszakot lenne jogod számon kérni.
Ezt már csak zárójelben teszem hozzá. Sajnos nincs kapacitásom még azzal is foglalkozni, hogy ez mennyire zaklatja fel. Már nem is kellene zavarnia ugyebár, hiszen amikor utoljára beszéltünk én az ő kezébe adtam az utolsó döntés jogát - ő pedig úgy döntött, hogy legyen vége köztünk.
- Én a kölyökben nem hiszek. Rajtad lassan már meg se lepődöm.
Kacagok fel keserűen. Lassan már őszintén azt mondom, hogy jobb nekünk jó messze egymástól, ahol nem hányjuk egymás szemére sem a múltat, sem a jelent. Ahol Tara egy kiteljesedett, felnőtt nőstény lehet, akinek nem kell a Teremtője árnyékában élnie. De az is az ő döntése volt, hogy itt akar lenni a közelemben. Fogalmam sincs, hogy miért teszi ezt, de ha már nincs megtiltva neki az eltáv, és nem akar élni vele, akkor egy minimális alkalmazkodást igazán elvárhatok.
Igazán bölcs és magasröptű gondolattal fejezi be a beszélgetést. Aztán felém lép, szinte már lemondóan megsimítja a vállamat és elindul az ajtó felé. Csodás.
- Én nem foglak keresni.
Eresztek el egy megjegyzést, mielőtt a távozás mezejére lépne. Ebből is elegem van, az ide-oda passzolgatásból. Te keress meg, én nem kereslek, most tegyél még valamit, ha nem akarsz elveszíteni... A régi sablon megint. Nem szívesen emlékszem vissza azokra a pillanatokra, amikor saját magamból kikelve fürödtem előtte könnyben és takonyban. Egy Alfától már ez több, mint megengedhető és én soha többet nem akarom, hogy Tara gyengének lásson. Inkább kétszer meghalok, minthogy még egyszer bőgjek előtte.
~Szeretlek.~
Nem, a világért sem mondtam volna a szemébe. Tudom, hogy fel van húzva a pajzsa, és semmi esetre sem tuszkolnám át ezt az egyetlen, lejárt szavatosságú és hatezerszer meggyalázott szót rajta. Ennek ellenére valamelyest könnyebbség a lelkemnek az, hogy "kimondtam", bár kevés esély van arra, hogy ezt ő is hallani fogja.
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
VIP páholy az orfeumban - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_VIP páholy az orfeumban - Page 2 Dyodgn
Re: VIP páholy az orfeumban // Szomb. Dec. 15, 2012 5:01 pm

- Azt egy percig se tagadom, hogy elbasztam néhány dolgot, de úgy isten igazából. - még mindig nem indulatból beszélek. - De én legalább megpróbáltam nyitni feléd, mert azt hittem, hogy te is azt teszed. - hogy mekkorát csalódtam benne, azt hagyom ott lógni a mondat végén. Így is meg lesz a perverz öröme, hogy megint végiggyalogolt rajtam. Most jobban uralom magamat, így "már csak azért se!" alapon nem kezdek kiabálni vele. Még akkor sem mikor a kefélést említi, meghogy mennyire nincs már jogom ezt a szemére hányni. Ahogy neki sincs többé.
- Ezt... ezt én észben fogom tartani... de Te se felejtsd el. - Azt kívánom, bár rohadnék meg amiért nem tudom ezt már olyan haláli nyugalommal mondani, ahogyan a többit is... Felhúzott, tessék. Remélem most rohadtul örül magának.
Egyébként talán nem ártott volna akkor kijelentenie ilyen határozottsággal, hogy "egyikünk se kefélt félre", amikor Westmoreland miatt balhézott velem. Akkor ez számára még nem volt olyan rohadtul egyértelmű, és magától értendő, mint most. Mert a hangjából ezt veszem le. Egyrészt örülök, hogy ezt végre belátta, másfelől meg: ez már nem jelent semmi, mert már bőven elkésett vele. Dehát megint hova gondolok! Nem az volt a célja ezzel, hogy a tudomásomra hozza, ez csak a sértés része volt. Semmi több. Nem akar ő már semmit megmenteni... És most hogy ez megfogalmazódott bennem, iszonyat dühös lettem saját magamra, mert egy pillanatig is elhittem, hogy talán majd ezek után, vagy idővel ha átgondolta és majd... akkora idióta vagyok! Ez az ember többször is a földbe döngölt az utóbbi egy évben, mialatt mást sem érzékeltetett velem, minthogy nem vagyok elég jó se számára, se a falkának, legutóbb megerőszakolt, amiért most szemen kellene köpnöm, és most is csak sérteget, miközben én azon agyalok, hogy mennyire szeretem?! Itt valami nagyon elbaszva... Én tényleg nem vagyok normális...
- Akkor ne keress! - vágom rá hirtelen, ezt már indulatból, gondolkodás nélkül.- Akkor ettől a pillanattól csak az alfám vagy, vagy még az sem, ha te úgy döntesz... Most én leszek az aki továbblép, Castor; és te az, aki nem elég jó. - ezt már csak úgy a hátának mondom, mielőtt kilépek a páholyból.
A "szeretlek" ide már nem elég.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
VIP páholy az orfeumban - Page 2 28txe1z
Re: VIP páholy az orfeumban // Szomb. Dec. 15, 2012 7:33 pm

+16

- Végre egy őszinte reakció!
Kiabálok utána, ahogy az eddig véka alá rejtett dühével kiront a páholyból. Hogy mit érzek a szavaira? Kurvára semmit. Már percekkel ezelőtt átléptem már azon a bizonyos határon, hogy ennél elcseszettebbül tudjam érezni magam. Menjen, mit bánom én... Az sem érdekel, ha soha többet nem látom. Majd teremtek magamnak én is valami csodaszép ál-boldogságot, ahogyan ő teszi azzal a redvás kölyökkel és élem a világomat, mintha az egész világon semmi gondom nem lenne.
Ezen felül nem tudom, hogy mennyi hitelt adjak a szavainak. Mert megint marhára kiragadta belőle azt a gondolatot, ami neki a legjobban fáj: azt, hogy másokkal is lefeküdtem. Ígértem neki olyat, hogy nem nyúlok máshoz? Nem. Innentől kezdve - és egyébként is - azt csinál, amit akar. Egészen addig a pontig, amíg nem arra megy ki a játék, hogy direkt előttem bájolog valakivel, mert akkor nem garantálom, hogy nem tépem ketté a kedves pótlékhímet.
Egyébként meg mondhat, amit akar. Nem tekint többet a Teremtőjének? Tessék csak. Ezzel kapcsolatban azt mondhat az emberi fele, amit akar. Azt úgyse fogja tudni semmissé tenni, ami az ereiben folyik és ami teliholdkor visszaköszön rá a víztükörből. Azt az érzést sem fogja tudni kontrollálni, amit a jelenlétemben érez, mert hát valljuk be férfiasan, az még nekem sem megy.
Most, hogy egyedül hagyott, és a páholyban rajtam és a sötétségen kívül nem maradt más, egész egyszerűen hátradőlök, belesüppedek az ülés gyengéd puhaságába, és mint valami perverz kéjelgő állat, úgy szívom magamba a nőstény illatát. Rendkívüli mód megnyugtat valahol, egy olyan űrt elégít ki, ami minden körülménytől és kimondott szótól függetlenül ott van a lelkem legmélyén. Mondanám, hogy szebb és jobb körülményeket is el tudok képzelni ehhez a fajta kielégüléshez, de csak ez jutott. A testi öröm akkor is öröm marad, ha a lelked tropa. Még ha csak időlegességről is van szó.

~Nézd meg, hova jutottál. Hónapok óta ülsz a falkának nevezett szemétdomb tetején. És miért? Ja, hát végső soron azért, mert neked muszáj volt rájönnöd ara, hogy teljességgel és megmásíthatatlanul bele vagy esve a Gyermekedbe. Hány emberen is gázoltál át emiatt...? Ó, nem, inkább el se kezdj számolni. Most pedig itt ülsz, mint egy kiégett és elvált alkoholista férj, álló fasszal és a világ összes emberi nyomorával. Összetörték a kicsi szívedet? Ne aggódj, neked olyan nem is volt, úgyhogy akár el is felejthetnéd az egészet. Megcsömörlöttél amióta belekeveredtél az egy éjszakánál tovább tartó nőügyekbe és már Alfának is elég csapnivaló vagy. Úgyhogy azt javaslom, hogy inkább még azelőtt mondj le, hogy valaki véletlenül rád nyitna, ahogy Tara után szűkölve ereszted magadra a forróvizet a kádban. Vagy felejtsd el, lépj túl és kezdj megint mindent úgy, mint ahogy Chicagóban volt. Vincent már egészen jó kezdetnek tűnt, talán elkezdhetnéd keresni azt, hogy ki lesz a következő. A testvéreddel együtt és a falka erősebb tagjaival bárkit levadásztok, hiszen elvileg Vincent volt az, akit mindenki olyan sokra tartott, neked mégis sikerült elintézned. Minden esetre minden, amit most és az elmúlt fél órában csináltál nem több, mint szánalmas. Úgyhogy menj szépen haza, és mindenki nevében köpd szembe a tükörképedet - ha már magadat nem tudod - és legyél végre Alfa.~

Szépen lassan kiiszom az üvegem tartalmát és egész egyszerűen ledobom a páholyból. Alig van itt valaki, a takarítók meg majd megoldják. Ha meg Duncan emiatt akar velem balhézni, nagyon szívesen fogadom. Szerintem már épp elég idő eltelt ahhoz, hogy Tarának már ne legyen nyoma a parkolóban - de ha nem, az sem érdekel túlzottan. Új szabályok szerint fogjuk már játszani ezt az egész játékot, bár még én sem vagyok bennük száz százalékig biztos. De erre meg még ráérek, úgysem hiszem, hogy olyan hamar újra találkoznánk.

//csöpögős karakterhez illő kötelezően lyricsonscreen nyál//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: VIP páholy az orfeumban // Szomb. Dec. 15, 2012 9:25 pm

VIP páholy az orfeumban - Page 2 Cooltext834921243_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Camille Duvalier
Latro
Camille Duvalier

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 312
◯ HSZ : 50
◯ IC REAG : 60
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: VIP páholy az orfeumban // Kedd Ápr. 23, 2013 4:52 pm

Dominic drága

Még mindig elég morcos voltam amiatt, hogy a múltkor őfelsége, Dominic Santoro nem volt hajlandó megjelenni a megbeszélt időpontban, de azért megadtam az esélyt arra, hogy kiengeszteljen. Persze nagyon kellett igyekeznie, de azt már egy remek kezdésként könyveltem el magamban, hogy nemcsak meginvitált az Orfeumba, de még a VIP páholyt is megszerezte. Csakis ettől lágyult meg a szívem, annak pedig egészen biztosan nem volt ehhez semmi köze, hogy egyébként is az egyik legrégibb és legközelebbi barátomként tartottam őt számon a kicsi fejemben.
Mivel elegáns helynek tartottam, ezért úgy gondoltam, hogy illik szépen kicsípnem magam. Na, azért nem olyan túlzásba vitt módon, de a többi vendéghez mérten. Hiába, szerettem, ha azért felfigyeltek rám, és nem csak úgy reakció nélkül elsétáltak mellettem. Igazán azt sem bántam, ha esetleg úgy megnézett magának valaki, amit én már nem tartottam illendőnek, mert akkor legalább volt okom, hogy problémázzak a dolog miatt és kiverjem a balhét. Ahhoz aztán nagyon értettem, már akkor is, mikor Chicagóban éltem éppen a virágkoromat. Az volt aztán a szép időszak! Talán ezért is örültem annyira Domnak, mert erre emlékeztetett. Egy kicsit visszakalauzolt a múltba, a mulatók és titkos összejövetelek időszakába. Szerettem!
- Tudod… - kezdtem bele, miközben hosszú lábaimat kereszteztem. – Egészen érdekes dolgot tudtam meg a minap. Tudod akkor, amikor neked ott kellett volna lenned, aztán szarban hagytál! – böktem ujjammal felé egy kicsit dühösen. Formás combjaim kivillantak a hosszan felhasított szoknyának és a jelenlegi pozíciómnak hála, de a mellettem ülő hím miatt én igazán nem zavartattam magamat. Itt nem sokan láttak minket, és akkor sem valószínű, hogy zavarba jöttem volna. Sokkal inkább felhúztam volna magamat, ha bámulnak.
Közben megérkezett a pincér a korábban megrendelt italokkal. A behűtött pezsgőt félretette, a koktélomat pedig a kezembe adta, mire csak biccentettem egyet felé, és én ezzel le is tudtam a hálálkodást. Ez a dolga, vagy nem? Én meg azért vagyok itt, hogy fizessek, bár nem bántam volna, ha Dom férfiasan magára vállalja a számla intézését. Talán majd megemlítem neki, ha egy kicsit felöntött a garatra, és már jóval felfokozottabb hangulatban fog itt üldögélni mellettem. Már ha nem lép le valami kis táncos lány miatt… Mertem remélni, hogy nem hagy itt már megint.
- Már idejét sem tudom, hogy mikor voltunk oda legutoljára közösen szórakozni… - sajnálkozva elhúztam a számat, aztán az ajkamhoz emeltem a szívószálat, és megkóstoltam az italomat. Elégedett hümmögésem jelezte, hogy finomnak találom, mert másként képes lettem volna visszaküldeni a pincérrel, hogy csináljanak nekem újat, másféle arányokkal. Talán nem kellett volna kukacoskodnom, de hol érdekelt ez most engem? Amikor én dolgoztam, akkor precízen elláttam a feladataimat, elvártam hát az ilyen helyeken, hogy normális kiszolgálásban legyen részem. Oké, nehéz eset vagyok…
- Egyébként még mindig nem bocsátottam meg! – jelentettem ki némi szünetet követően. Odalent még mindig javában folyt az előadás, de különösebben nem kötötte le a figyelmemet. Talán, ha meztelen férfiak vonaglanának ott, de lehet, hogy még az sem lenne elég hatásos a számomra. Valahogy ilyesmivel nem lehetett egykönnyen felkelteni az érdeklődésemet, ami már így is lanyhulni látszott. Már kínomban volt az is, hogy egyáltalán beszéltem hozzá, pedig mikor elindultam otthonról, még úgy terveztem, hogy némaságba fogok burkolózni, és nem leszek hajlandó egyetlen szót sem kiejteni a számon. Megérdemelte volna, annyi szent! Egy nemrég érkezett régi barátot nem lehet csak úgy elhanyagolni, de hát ez az én véleményem, és mint azt tudniillik, Dominic külön lapra tartozik, nagyjából minden szempontból.
Vissza az elejére Go down
Dominic Santoro
Renegát
Dominic Santoro

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 221
◯ HSZ : 153
◯ IC REAG : 138
◯ Lakhely : Fairbanks
VIP páholy az orfeumban - Page 2 24wr02t VIP páholy az orfeumban - Page 2 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po8_r1_250
VIP páholy az orfeumban - Page 2 RDulK
Re: VIP páholy az orfeumban // Szer. Ápr. 24, 2013 1:39 pm

Anita
(alias Camille)

VIP páholy az orfeumban - Page 2 Tumblr_m5z4a1wsLm1rz4an0o1_500

Borzasztóan röstelltem eddigi mulasztásom, kiváltképp mert azzal a donnával szemben követtem el, kit leghosszabb ideje ismerek. Úgy vélem, Anita az egyetlen nő, aki elmondhatja magáról, hogy tartós kapcsolatot ápol velem. Hosszútávút, s mi több, működőt! Bár tény, hogy teste puhaságát, melegét, bőre ízét, csókja kábulatát sose ismerhettem, csakhogy pont ezért maradhatott oly' hosszan ismerőseim, mi több, barátaim körében.
Hogy érezze törődésem, nagybecsű szeretetem és megbánásom, amit mulasztásom felett éreztem, külön kettőnk számára egész estére kisajátítottam egy VIP páholyt az Orfeumban. Mehettünk volna füstös kis kocsmába is, ám azokban jóval több modern kori ártalom ült, semmint hogy nyugodtan elmerenghessünk közös múltunkon, amiben annyi gyönyört leltünk.
- Mio carino, fájnak szavaid, főleg, hogy ily' otrombák. - Kissé oldalra biccentettem a fejem, s az arcát fürkésztem. - A szépségedhez nem illik e beszéd - kortyoltam a magamnak rendelt finom borból, aminek minden cseppjét élvezettel nyeltem. - Tudom, hogy egy utolsó vermo vagyok most csodás szemedben, de kegyelmezz gyarló fejemnek és áruld el, milyen hír a birtokodban!
Kérlelőn néztem rá, de nem meghunyászkodva, tekintetemben kíváncsi fény gyúlt, úgy kutattam arcát, mintha finoman ívelő ajkait mozgásra, beszédre tudnám bírni a puszta akaratommal. Bár képes lettem volna ilyesmire, nagy hasznát venném, ennek híján azonban maradt személyem varázsa.
- Túl rég. - Lejjebb csúsztam ültömben, s elcsigázva pillantottam le a színpadon kecsesen mozgó hölgyekre. - S félek, hogy e koszfészek távolról sem oly' kielégítő, mint a mi drága Chicagónk volt. - Unottan lötyköltem körbe bordó italomat az öblös kristálypohárban, majd szemem réveteg pillantása visszatalált Anita kellemes tónusú arcára, csokoládészín szemére. Szám pajkos mosolyra rebbent, amint neheztelésének hangot adott.
Eddig is tudtam, milyen haragos lehet mulasztásom végett, de így, hogy már-már számon kérő duzzogással mondta, nem állhattam meg e gesztus nélkül.
- Óvatosan, mio carino, a végén még azt hiszem, magadhoz kívánsz igazítani. - Hangom játékos volt, tekintetem mélyén azonabn ott rejtőzött a szomorú igazság: egy nőt se hagyok közelemben, ki bármily formában sajátjának kíván.
Vissza az elejére Go down
Camille Duvalier
Latro
Camille Duvalier

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 312
◯ HSZ : 50
◯ IC REAG : 60
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: VIP páholy az orfeumban // Szer. Ápr. 24, 2013 3:24 pm

- Talán valóban így van… - nemes egyszerűséggel megvontam a vállaimat, úgy fordítottam azután felé a fejemet. – De nem fogok olyan fennkölten beszélni, mint te, hiszen az sem illene hozzám – küldtem felé egy halovány mosolyt, kezeimet közben lazán az ölemben nyugtattam. – A szépség nem rejti magában a műveltséget, tudod jól – azt azért már nem tettem hozzá, hogy ettől függetlenül én még annak tartottam magamat. Akármilyen mocskos legyen is időnként a szám, vagy csattanjanak fájón szavaim, igencsak intelligens nőnek tartottam magam. A rabszolgasorból bizony eléggé sikerült felküzdenem magamat, ez tagadhatatlan tény volt.
- Még nem tudom, hogy megérdemled-e – jelentettem ki őszintén. Vele valahogy mindig őszinte lehettem, vagy legalábbis többnyire. Azért életemnek minden apró mozzanatáról még ő sem tudott, többek között azt sem kötöttem az orrára, hogy mi hozott vissza Alaszkába. Sőt, azt sem óhajtottam igazán elárulni neki, hogy ismerem a másik falka régi tagjait is. Még a végén megpróbálnák kikényszeríteni belőlem azokat az információkat, amelyeket nem szívesen adnék ki a birtokomból. Nekem nem kellett a rizikó. Annyira nem is benne nem bíztam, hanem sokkal inkább a környezetünkben. Egy ilyen helyen még a falnak is füle volt. Mindegy, hogy a szobájában, a hotelnek melyik részén, vagy esetleg itt voltunk. Bárki illetéktelen hegyezhette éppen a fülét, ami nekem nem volt ínyemre különösebben.
- Valóban nem – ingattam a fejemet rosszallóan, ahogyan végignéztem az Orfeumon. Meg kell hagyni, nem volt ám rossz hely, de régen sokkal másabb világot éltünk. Jobb volt, elegánsabb, stílusosabb. Szerettem a maga izgalmát és varázsát, ennek pedig a mai világban már nyoma sem volt, amit őszintén sajnáltam. Pedig életem egyik legszebb, legjobb időszaka volt, amit akkor ott töltöttem a Szeles városban.
- Azt hittem, hogy jobban ismersz annál, minthogy azt feltételezd, ilyen botor lennék, hogy megpróbáljam… - egy kicsit mulattatott a gondolat, úgyhogy leheletfinoman meg is jelent egy mosoly az ajkaim szegletében, de ez volt minden. Helyette inkább kortyoltam egyet az italomból, amit még mindig nagyon finomnak találtam, de mégiscsak a pezsgő volt a kedvencem. Kifinomult nő vagyok, a kezembe ilyen helyeken a pezsgő dukál!
- Egyébként csupán arról van szó, hogy találkoztam egy nővel. Felettébb érdekes párbeszédet folytattunk a hotelben, míg téged vártalak, mint utóbb kiderült, hiába – nem bírtam ki, hogy ne szurkálódjak egy egészen kicsit. Azt hiszem, hogy bátran megengedhettem magamnak azok után, ami történt. Nem lesz könnyű dolga, már ami az engesztelésemet illeti. Ez csak egy jó kezdés volt, de nem szoktam könnyedén megbocsájtani senkinek. Még azoknak sem, akiket közel engedtem magamhoz egyszer. Jelenleg egy kicsit betekintést nyerhetett azon oldalamba, amelyet a többség látott belőlem. Ő valahogy kezdettől fogva kivételezett helyzetnek örvendhetett, de néha muszáj volt kapnia egy kis ízelítőt is. Főleg, hogy jelen pillanatban meg is érdemelte, és szerintem ezzel még ő maga sem szívesen szállt volna vitába.
Vissza az elejére Go down
Dominic Santoro
Renegát
Dominic Santoro

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 221
◯ HSZ : 153
◯ IC REAG : 138
◯ Lakhely : Fairbanks
VIP páholy az orfeumban - Page 2 24wr02t VIP páholy az orfeumban - Page 2 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po8_r1_250
VIP páholy az orfeumban - Page 2 RDulK
Re: VIP páholy az orfeumban // Szer. Május 01, 2013 12:45 am

Kellemesen somolyogtam.
- Megnyugtató, hogy nem törsz babérjaimra. - Ittam némi bort, majd érdeklődve oldalra biccentettem a fejem, s úgy fürkésztem tovább Anita rég látott vonásait. Mindig megnyugvással töltött el látni, hogy mi, vérfarkasok évtizedek múltával is ugyanúgy tündököltünk. Kár lett volna, ha szépsége oly korén megkopik.
- Fájlalom is, mikor a csábító ajkak közül otromba böfögésként törnek elő a trágár szavak - sóhajtottam lemondóan. - Illúzióromboló!
Nem sürgettem, abból túl nyilvánvalóvá vált volna, mennyire foglalkoztatott, amit titkolni akarta előlem. Pontosabban: úgy tett, mint aki bőszen titkolózna. Ha valóban nem kívánna velem megosztani valamit, utalás szintjén se tenne rá említést. Jelen helyzetben csupán az én türelmemet tette ki próbának, s bár farkas tekintetében nem voltam dominánsnak nevezhető, ettől még kínosan érintett volna a kihívás elöli meghátrálás.
- Mio carino, a nők változékonyak, sose tudhatom, mikor fordul hízelgő érdeklődésük fojtogató ragaszkodássá. - Már a gondolattól is jeges ujjak futkostak gerincem mentén.
Legapróbb sejtem se kívánta mindama traumának tetsző megpróbáltatást, amit egy komoly kapcsolat jelenthetett. Bár való igaz, én addig sose jutok el, amint megérzem eme szándék csíráját az aktuális donnában, érzékeny búcsút veszünk egymástól, s ez így egészséges. Sose értettem, mi tetszik annyira sok ostobának a szerelemben, az elköteleződésben.
- Bocsáss meg Anita, mulasztásomra nincs mentségem - lötyköltem körbe a vörös nedűt öblös poharamban. - Ígérem, többé nem fordul elő. Bár meg kell valljam, alaposan megleptél, nem számítottam rá, hogy egy ilyen porcaióban találkozunk ismét. Ennél izgalmasabb városok illenek hozzád.
Enyhén összehúztam a szemem, ahogy pillantását kutattam. Felettébb kíváncsivá tett, mi szél hozhatta Fairbanksbe. Erős kétségeim voltak afelől, hogy a régi falka hiányzott neki, ha így lett volna, már korábban visszajön, vagy egyáltalán el se megy. Ám hiába, a női elme még ennyi év tapasztalattal a hátam mögött is talány maradt.
Vissza az elejére Go down
Camille Duvalier
Latro
Camille Duvalier

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 312
◯ HSZ : 50
◯ IC REAG : 60
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: VIP páholy az orfeumban // Csüt. Május 02, 2013 11:52 am

- Megvannak a sajátjaim, Dominic… - már ami a babérokat illeti. Közben vetettem rá egy oldalpillantást, de többre nem méltattam. Egyelőre még szerettem volna játszani a sértettet, amihez az kellett, hogy tekintetemmel a színpadra koncentráljak, mert ha őt néztem volna hosszan, akkor egészen biztos, hogy végül elnevetem magamat. Az rontotta volna az alakításomat, csak kár, hogy nem voltam olyan nagy színész, mint a hím itt mellettem. Mellette eltörpültek az én kis szerepeim, de ez számomra jelenleg csupán részletkérdés volt, hiszen nálam soha nem lehetett biztos az ember abban, hogy mi zajlik bennem.
- Tudod, hogy csak akkor rombolom le az illúziót, ha nagyon muszáj – ezúttal már elmosolyodtam, akaratlanul is. Szerettem az elegáns, előkelő nőt játszani, aki jó nevelést kapott, de időnként képtelen voltam uralkodni magamon, és olyankor kikívánkoztak a káromkodások, méghozzá cifrábbnál-cifrább formákban. Nem tehetek róla, egyszerűen ilyen vagyok, ő pedig ezt megszokhatta volna már annak idején is. Igaz, hogy az egy teljesen más korszak volt, és azóta én magam is sokat változtam, de bizonyos tulajdonságai az embernek sohasem lesznek mások.
Mondandóját hallva csak legyintettem egyet könnyed nemtörődöm mozdulattal, egyik lábamat pedig lazán átvetettem a másikon. Ittam még egy kortyot a koktélomból, aztán precízen lehelyeztem az asztalkára, mielőtt a kezemtől teljesen felmelegedne az ital. Annak nem örültem volna túlzottan, ha már egy regiment jégkockát kértem bele a pincértől, csak úgy, mint a pezsgőhöz is.
- Nem, tényleg nincs! – ráztam meg a fejemet, még mindig sértettséget imitálva. Már egyre inkább nehezemre esett, de nem akartam engedni. – Valóban… - ismertem el némi tétovázás után, immár ismét ráemelve tekintetemet. – De megvan az oka annak, hogy itt vagyok. Egyébként is szerettem itt élni annak idején, még ha nekem kissé hűvös is az éghajlat – itt most hiába nem fáztam, mégis megborzongtam már csak a kinti idő puszta említésétől is. – És mint ahogyan azt már említettem, úgy látszik, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki ebbe a városba érkezett valamiért. Az a nő… akiről az előbb beszéltem, tudod… - magyaráztam neki, közben a kezemmel is gesztikuláltam, ahogyan szoktam. Csupa hanyag eleganciát sugárzó mozdulat volt.
- Szóval ő Todd kölyke – fejeztem be végül a nagy sztorit. Lehet, hogy csak nekem volt ilyen furcsa és meglepő ez a történet, lehet, hogy mások tudtak róla, de azt kizártnak tartottam, hogy Dom is közéjük tartozzon. Már csak azért is, mert később került a falkába, mint én, és maradjunk annyiban, hogy nem ápoltam rossz viszonyt a volt alfával, annyi idő alatt pedig ő szerintem nem kerülhetett hozzá olyan közel, hogy ilyesfajta információ birtokosává váljon. – Kíváncsi leszek, hogy Castor mit szól majd hozzá… - mulattatott a gondolat, ezért széles mosoly telepedett az arcomra, közben pedig a szívószálammal játszadoztam az egyik olvadásnak indult jégkockával. – De még ne szólj neki! Ez az ő ügyük! – szóltam rá, még az ujjammal is felé böktem. – Egyébként mi a fenét kerestek itt? – kérdeztem pusztán mellékesen, ha már itt tartottunk.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: VIP páholy az orfeumban // Pént. Május 31, 2013 12:56 pm

VIP páholy az orfeumban - Page 2 Cooltext836692039_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 175
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Iei050
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Fdx9ud
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: VIP páholy az orfeumban // Pént. Jún. 07, 2013 12:59 pm

A válasza végén elmosolyodom, ezzel mélységesen egyet tudok érteni, pedig alig vagyok itt pár napja. Fairbanks azonban az egyértelműen kellemes fotótémákon kívül eddig nem nagyon mutatott számomra túl sok izgalmat, igaz, néhány benne élő azért segít áthidalni eme problémámat.
- Mitől múlt el? Úgy értem… biztos elmúlt? Mert tudomásom szerint azok nem tűnnek el csak úgy, hacsak le nem szedik rólad. Lehet, hogy csak lappang.
Találgattam, mert bár tapasztalnom még nem sikerült semmi ilyesmit, de Detroitban volt pár olyan falkatársam, akiknek kijutott egy-egy őrszellem óvó tekintete, érdekes beszélgetéseket lehet velük folytatni. Azonban, ha Castor nem óhajt több szót ejteni a témáról, én nem fogom forszírozni a dolgot, elvégre, nem célom kellemetlen irányba terelni az este folyamát.
Számomra a tánc egész mást jelent, mint a mai leányzóknak, nekem is volt szerencsém olyan évtizedekhez, amikor még közel sem azt jelentette nőnek lenni, mint most. A vonaglás nem volt az én világom, nem is tartottam kifejezetten vonzónak, bár, a nőket ugyancsak nem, ilyen tekintetben sem ért utol a modern felfogás.
- Ezt örömmel hallom, bár, azt nem mondom, hogy bizonyos mértékig nem vonz a veszély, de azért teljesen őrültnek sem tartom magam.
Annyira… valahogy a téma ellenére megmosolyogtat a szó, elvégre, tudom, hogy nincs oka még a bizonyos réseket keresni a pajzsomon, nem ártottam neki, vagy a falkájának, s célom sem volt semmi ilyesmi. Túlzottan is szerettem élni ahhoz, hogy bármivel is kockáztassam csodaszép bundámat. Meg aztán, azon kívül, hogy a magam, néha nem túl finom módján némileg bosszantsam, nem leltem volna szemernyi örömöt sem abban, ha tényleg felidegesítem. Nem, még mindig érdekelt, hogy mit tudhatok meg tőle, s egyúttal róla is, mindamellett pedig kétségkívül élveztem a társaságát.
Nem tudnám megmondani, mikor volt szerencsém utoljára olyanhoz, aki nem csak tessék-lássék cibál a táncparketten, hanem tényleg van fogalma arról, amit csinál. Igazi felüdülés volt, jól éreztem magam, nem akartam elengedni ezt az érzést. Könnyen belefeledkeztem a kellemes pillanatokba, és hagytam magam sodródni, a tánc igazából már egészen ösztönös volt, adták magukat a mozdulatok.
- Talán van esély arra, hogy addig itt maradjak, de akkor kénytelen leszel kideríteni azokat az álneveket.
Jegyeztem meg sanda mosollyal, igazság szerint, én már eldöntöttem, hogy némileg tovább maradok, bár függő kérdések még mindig voltak, de most nem feltétlenül akartam komoly dolgokkal foglalkozni. Az már nem a szórakozásról szólna.
- Fél pont? Na jól van, legyen, de csak ha hozzávesszük a feneked is.
Jó na, van, hogy józanul se igazán vagyok képes féket kötni a nyelvemre, oké, általában ez igaz rám, de azt hiszem, ezen már most se nagyon csodálkozhat. A mozdulatomon talán, de az be sem következne, ha ő nem merészkedik olyan közel a döntést követően, nekem meg nem szokásom viszonzatlanul hagyni a némileg pikáns mozzanatokat. Egyébként is, annyira illúzióromboló, ha egy ilyen bedöntésnél a lábaim sután préselődnek össze, mintha fogalmam sem lenne róla, miként kell még tovább fűszerezni a mozdulatsort.
- Nem, nekem nincs szükségem gyermeteg badarságokra.
Nem jövök zavarba attól, hogy leüti a magas labdát, én is megtenném gondolkodás nélkül, bár ez azért közel sem az a szemérmes fajta lábbillentés, amire én gondoltam. Na olyat sosem látna tőlem, közel sem vagyok egy széplelkű, romantikus fehércseléd, engem nem olyan anyagból gyúrtak. Az életem tett róla, hogy kihasználjam, amim van, és ne akarjam a bennem valahol jól elrejtett angyalkára hallgatni. Ennek ellenére, mikor ellép tőlem, már-már tündérien bájos mozdulattal pukedlizek egyet, mintegy ezzel köszönve meg a táncot, s talán, mondom talán, most még az sem zavar, hogy láthatólag nem volt hatással rá a dolog.
- Ugye, azt azért nem kell végignéznem?
Kérdezem, épp hogy visszafojtva egy kacajt, mert hát, azért, ez a kép nem olyasmi, amit szívesen fogadnék, ennyire azért nem vagyok szabad felfogású. Két pasi persze jöhetne, de akkor ne egymással foglalkozzanak, hanem velem… Ennek ellenére természetesen megyek utána, magassarkaim koppanása ütemesen cseng, mégsem rohanok, mint egy idióta pincsikutya, mosolyt villantok az ajtónállóra, majd lépek be a VIP Páholyba Castor után.

[VIP Páholy]

- Polgármester Úr!
Hajtok kecsesen fejet felé, s ha netán valakinek kedve támadna a kacsómat csókolgatni, akkor természetesen odanyújtom, egyébiránt nem kívánok többnek látszani annál, mint ami vagyok. Én csak akkor forgolódom ilyen körökben, ha valaki vagy valami megköveteli, de akkor nem mint Emma Ridley vagyok jelen…
Jó duma. Úgy tűnik, mégis megvan a módja annak, hogy eltűnjön innen a vélhetőleg azért annyira nem mélyen tisztelt férfi, bár messzemenő következtetéseket azért inkább nem vonok le. Az számomra rejtély, hogy miként is lehet bármi érdekeset lelni a helyi áramellátás korszerűsítésében, de hála az égnek nem vagyok polgármester, hogy ilyesmivel kelljen foglalkoznom.
Van valami bájos abban, ahogy kifejezi a sikerélményét a kezem megszorításával, abban a pillanatban mintha tényleg azt látnám, hogy valamiért lelkesedik, még ha az csupán annak a győzelemnek is szól, hogy elhappolta a VIP Páholyt a polgármestertől.
- Hm, úgy látom, ez az üveg whisky kezd állandóvá válni a társaságunkban.
Nem mintha bánnám, bár, nekem most eszemben sincs fogyasztani belőle, azaz, talán oldódna tőle az a kis gombóc a torkomban, de szeretnék megmaradni a józanabbik felemnél. Nem kérek még egy olyan estéből, mint a múltkor, noha tökéletesen szórakoztató volt, de igazán remekül példázta azt is, hogy egyikünk sem hajlandó engedni a huszonegyből, ebben a tekintetben pedig holt biztos, hogy semmi sem változott azóta.
- De, igazán figyelemreméltó.
Furcsa, de most valahogy mintha elpárologna az a fenenagy biztonságérzetem, talán pont azért, mert amikor legutóbb kettesben voltunk, tulajdonképpen visszautasított, már persze az én értelmezésem szerint. Még jó, hogy páholyról beszélünk, van hová „menekülni”. Így rögvest oda is lépek, ahonnan belátni a táncteret, és a színpadot, hogy pillantásom körbevándoroljon, mintha csak kapaszkodót keresne.
- Milyen műsor is lesz?
Nyilván valami 50-es évekhez kötődő, de egyébként nem volt infóm erről, tényleg érdekelt, nos, annál nem, hogy kinek a társaságában tartózkodtam itt, de ez talán ezúttal nem volt ennyire nyilvánvaló, vagy csak én reméltem azt, hogy nem az. Igazából, felettébb érdekelt volna, hogy miért is döntött úgy, hogy mégis megpróbálja valamiként kitenni innen a polgármestert, hogy bejussunk, de inkább nem kérdeztem rá. Ujjaim a korlátra futottak, egészen megnyugtató volt annak hűvöse, ha nem nézett volna ki roppant bénán, tán még a homlokom is nekinyomom. Bokáimnál összekulcsolt lábakkal álltam, és figyeltem, mintha semmi egyéb nem lenne a páholyban, ami pillantásomra érdemes.
- Egyébként, kérnél majd nekem valami alkoholmenteset?
Kérdeztem, röpke pillantást vetve rá, arcomra varázsolva egy mosolyt, majd visszafordultam, mert már kezdték is beharangozni a nyitótáncot. Tulajdonképpen, még ezt a hirtelen támadt zavaromat is az előnyömre fordíthatom, vagy legalábbis megtudhatom, hogy ez mit hoz ki belőle. Ez persze nem jelentette azt, hogy nem szeretném elkergetni, és épp olyan könnyedén állni ehhez az egész estéhez, mint eddig.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
VIP páholy az orfeumban - Page 2 28txe1z
Re: VIP páholy az orfeumban // Pént. Jún. 21, 2013 2:29 pm

Ahhoz már túlságosan ráállt az agyam a páholy elkobzására, hogy minden szavamat alaposan végiggondolva reagáljak Emma kérdéseire. Majd odafent rá fogunk érni megbeszélni mindent. Illetve... Majdnem mindent. Vannak dolgok, amibe nem fogom beavatni, főleg nem az átok kapcsán. Nem akarok mélyebbre nyúlkálni a dologban, nem csak azért, mert idegen, hanem mert már attól a hideg kiráz, hogy a kelleténél többet beszéljek a dologról.
Sikerül elfoglalni a páholyt, ráadásul a whisky is megérkezik, hamarosan. Békésen, már-már királyként foglalok helyet a finomra párnázott, vörös karosszékben, s közben figyelem, hogy Emma mit lép. Nos, meglepő az a hirtelen változás, amit felőle érzek. Nem csak az energiái szintjén, hanem a viselkedésében is. De megállom, hogy ne kérdezzek rá, sőt, még a szemöldököm sem szökken mély barázdákba, pedig nagyon kikívánkozna.
- Ha nem szereztem volna sebesüléseket, már rég azt gondolnám, hogy szesz folyik az ereimben.
Tűnődök el azon, hogy mégis hány gallont ittam már meg életem során. Persze ez most csak másodlagos lehet, hiszen az ezen való elmélkedés nem annyira mulattató, mint Emma látványos kihátrálása. Lehet, hogy rossz szót használtam, de... Számomra úgy tűnik. Ez persze abszolút nem szegi kedvemet, mindig is szerettem a kihívásokat.
A kérdésére, miszerint milyen műsor lesz, mély levegőt veszek. A mellkasom megfeszül, az arcomra pedig pillanatnyi tanácstalanság ül ki, ami egyre inkább érdektelenségbe csap át, ahogy lassan és hangosan kieresztem a szuszt. Aztán csak elnevetem magam röviden.
- Fogalmam sincs. De nézd csak, ha érdekel.
Említem meg hanyagul, cseppet érzékeltetve, hogy esetleg még meg találok sértődni, ha többre értékel egy szervezett táncot és egy röpke stad-upost a társaságomnál. De ez csak játék. Fene tudja, talán én is remekül fogok szórakozni rajta.
A whisky megérkezik, én pedig közlöm a pincérrel, hogy a hölgy mást szeretne rendelni, s már át is adom a szót Emmának. Fogalmam sincs, hogy mit kérhetnék én neki, ami alkoholmentes. Én olyanból legfeljebb vizet és kávét fogyasztok, abban nincs tapasztalatom, hogy a nők mit isznak, amikor szórakoznak, de nem akarnak megszédülni.
Minden esetre ledobom a kalapom a mellettem levő ülésre, kigombolom a zakómat és már meg is ízlelem az italt - ami semmit sem változott a lentihez képest, de attól még jól eső sóhajt engedek ki, ahogy lenyelem a kortyot.
- Visszatérve az átokra... - kezdem kissé habozva - Talán igazad van és nem múlt el teljesen. Erről akartam veled... beszélni, hogy úgy mondjam.
Bár a szavaim nem feltétlenül mutatják ezt, de mégis határozottan csendül meg a hangom. Mert oké, beszélni akartam Emmával a dolgokról, de azt még egyszer sem képzeltem el, hogy hogyan fog zajlani ez a beszélgetés.
Újabb sóhajjal süllyedek bele az ülésbe, de ezúttal már a szabad kezemmel végigdörzsölöm a homlokom, majd a mozdulatot tovább víve túrok bele a hajamba is. Végül a karfán doboló ujjakban teljesedik ki az egész folyamat.
- Szerintem jobb, ha leülsz.
Biccentek a fejemmel a jobbom felé, ahol szabadon áll az ülés. Fene tudja, talán ezzel elbizonytalanítom Emmát az est folytatását illetően. Talán már nem kell feszélyezze magát a hirtelen támadt magányunk miatt. De talán mégis azt fogja majd kívánni, hogy bárcsak inkább amiatt fájt volna a feje.
Várok egy kicsit, hogy hallgat-e a tanácsomra, vagy inkább jót állna magáért, aztán a dobolást felfüggesztve csapok a dolgok közepébe.
- Todd itt van. Vagyis... Most éppen nincs itt, nem tudom, de a lényeg az, hogy már hónapok óta kísért. Úgy két hónapja ultimátumot adott, hogy köttessem magamhoz, különben pokollá teszi az életemet. De azóta nem volt hozzá szerencsém, hogy megismertelek a bárban. És fogalmam sincs, hogy kell őt... Megidézni, hívni, vagy franc tudja, minek nevezik ezt a komédiát.
Emma érezheti a hangomból, hogy ámbár a saját bőrömön tapasztaltam meg a túlvilág létét, mégis mintha még mindig szkeptikus lennék. Mert hát most mondja bárki is, hogy nem vicc kategória az, hogy még holtában sem hagy nekem nyugtot az, aki minden bajom egyik fő okozója volt a maga idejében?
Iszom, és megcsóválom a fejem. Most először jutok el oda, hogy újra felvegyem a stabil szemkontaktust a nővel. Gyanítom, hogyha eddig próbálkoztam volna, akkor kudarcot vallok. Nem könnyű nekem erről beszélni, ahogy szerintem Emmának se lehet könnyű ezt hallgatni.
- Akkor akartam ezt elmondani, amikor már, esetleg... Biztosra lett volna lehetőséged számon kérni őt magát, rajtam keresztül. De közbejött egy csomó szar, és... Nem tudtam ezzel foglalkozni.
Vagy talán nem akartam. Mert még mindig ott él bennem a dac, hogy engem egy halott márpedig nem fog utasítgatni. Engem senki sem utasítgathat. De lényegében Todd már megmutatta, hogy mire képes, végső soron az ő közreműködésével veszítettem el a Gyermekem. Ezek után pedig végképp nem kívánom őt az életem részévé tenni.
Minden esetre pont mielőtt felérne Emma rendelt itala, egy sovány mosollyal azért felé döntöm a whiskys üveget, hátha... Mert hát ki tudja...
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 175
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Iei050
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Fdx9ud
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: VIP páholy az orfeumban // Kedd Jún. 25, 2013 7:56 pm

- Néha már én is így érzem.
Vontam meg a vállam, nem pillantva hátra, mindenkinek kell egy pótcselekvés, nekem több is akad, de elég előkelő pozíciót foglal el a sorsban a szesz. Nem mintha bármi jobb lenne tőle, de azokban a mámoros pillanatokban igenis tökéletesen jól érzem magam, feledve azt, hogy mikor, miként kellene viselkednem, vagy akár megpróbálnom megfelelni a nagykutyáknak. Én az ilyenben pocsék vagyok.
Nem tudom, miért érzem magam hirtelen ennyire furán, az idegesség szinte vibrál a bőrömön, tipikusan az az érzés, amikor biztos benne az ember lánya, hogy valami rossz fog következni, mégsem hajlandó tudomást venni róla.
- Hm, annyira nem…
Jegyzem meg, mégsem fordulok felé, hiába könnyű elképzelni, ahogy a tekintete lyukat éget a hátamra, mi tagadás, az azért jól esik, hogy némileg zavarja, ha nem rá figyelek. Végül is, érthető, én sem csípem, ha a társaságomnál többre értékelik a környezetemet, legyen az bármilyen szórakoztató is. Most fordul meg először a fejemben, hogy talán mégiscsak jobb lett volna kihagyni ezt az estét, nem tudom, mi a frászért gondolom hirtelen így…
- Egy jeges limonádét kérnék, köszönöm.
Közlöm a pincérrel, és remélem, kellőképp gyorsan megérkezik majd vele, tekintettel arra, hogy kezd egyre csábítóbb lenni az a whiskey. Ráadásul még sóhajtozik is itt utána, és pontosan tudom, mit érez. Akaratlan, ösztönös mozdulattal nyalom meg ajkaim, még mindig a színpadra függesztett tekintettel, legalább nem látja, ez is valami. Fura, legutóbb az ilyesmi abszolút nem zavart. Nem, most sem zavarna, csak nem hagy nyugodni az a kellemetlen érzés, ami uralmába kerített. S lám, pillanatokon belül ki is derül, hogy nem lesz épp lányregénybe illő a mai téma, mire azért már felé fordulok, határozottan érdeklődő tekintettel, noha kétségtelenül ott lappang benne egy kis félsz, mintha tudnám, hogy szegről-végről lehet közöm a dologhoz.
- A francba a tetves női megérzésekkel.
Mordulok fel, hisz amikor azt javasolja, hogy üljek le, már biztos vagyok a témát illetően. A hideg futkos a hátamon, még ha tudni is akarok mindent róla… Ennyire nem egyszerű, szeretni és gyűlölni valakit ennyi időn keresztül, hogy aztán megtudjuk, valószínűleg csak egy ballépés eredménye vagyunk, nem épp könnyen emészthető téma. Ám mégiscsak a Teremtőm volt, még ha azóta nem is láttam sosem. Elindulok hát felé, pillanatnyi kétségbeesésem ellenére a lépteim könnyedek és kecsesek, mintha meg sem érintene a dolog, de tudom, hogy számára van sokkal beszédesebb, mint a testem. Ez nem olyan megnyugtató, de most nem érdekel. Leülök a mutatott ülésre, rögvest keresztbe vetve lábaimat, már-már kislányos zavarban birizgálva szoknyám szélét. Nem szeretem, mikor ennyire esetlennek érzem magam, olyan, mintha sebezhető lennék, pedig sosem tartottam magam annak, hisz senkit nem engedek olyan közel, hogy bántani tudjon.
- Ohh.
Formálják ajkaim szép kereken, szinte némán az o betűt, ahogy hallgatom, pár másodpercig még megszólalni sincs sok kedvem, illetve, ez nem a jó szó, inkább nem tudok. Ha Todd itt van, már szellemként, akkor az azt jelenti, hogy nem hagy nyugtot azoknak, akiknek eddig megkeserítette az életét, márpedig olyanokból sok volt az eddigi tapasztalataim alapján. Látszólag nem zavar, hogy azóta, mióta felbukkantam, nem mutatta meg magát, de gondolatban elküldöm a picsába. Nem, nem esik jól a lelkemnek, hogy semennyire sem érdeklem, még ha talán jobban is járnék, ha ott maradna, ahol van. Mondjuk, a pokol elég jó hely erre a célra. Az a szemét talán még csak fel sem ismert akkor a bárban, különben Castor már tudta volna, ki vagyok.
- Gondolom, eszedben sincs magadhoz köttetni.
Nem kérdezem, mert őszintén, még őt is elég nagy baromnak gondolnám, ha ezt megtenné, elvégre, nagyon sokáig keserítette meg az ő és az övéi életét. Az már más kérdés, hogy mennyit tud ártani egy szellem egy élőnek, ez a téma ismeretlen terep volt a számomra, de őszintén, nem hittem volna, hogy túl sokat. Már azon kívül, hogy a szimpla jelenlétével az őrületbe kergeti a célszemélyt.
- Hát, remélem, az nem elég hozzá, hogy beszélünk róla, bár akkor már a múltkor is meg kellett volna jelennie.
Mondjuk, el tudom képzelni a szellemekről, hogy elég szeszélyesek ilyen téren. Amikor ismét összetalálkozik a tekintetünk, maximum tanácstalanságot láthat benne, ezzel a helyzettel nem biztos, hogy tudok mit kezdeni. Abban viszont az utolsó porcikámig biztos voltam, hogy nem akartam a felvázolt lehetőséget. Todd csak maradjon meg a hamvainál, ne akarja más testét uralni bármily csekély szinten is. Megvolt a maga lehetősége, amit istenesen elbaszott, senkinek sem jár kettő, főleg azoknak, akikben szikrányi jó szándék sincs
- Semmi baj. Úgy értem, biztosan neked is sokkal könnyebb, ha nem zaklat, nem akarok én ilyesminek senkit kitenni.
Csóválom meg a fejem, talán beijedtem némileg, mert az holt biztos, hogy marhára nem szokott érdekelni, kin gázolok át, ha megtudom, amit akarok. Akartam vajon Toddtól is hallani, hogy sosem állt szándékában megkeresni? Nos, ebben határozottan nem voltam biztos. Elhúzom a szám, és végül csak a kezemben köt ki a whiskeys üveg, hogy kortyoljak belőle, a téma szinte megköveteli a dolgot.
- Tudod mit? Majd ha alkalom adódik rá, akkor beszélek vele rajtad keresztül, de nem kell erőltetni. Jobb mindeninek nélküle…
Sóhajtottam fel, azt tényleg senkitől sem várhattam, hogy miattam kerüljön kapcsolatba a Teremtőmmel, holott nyilvánvalóan rengeteg problémát okozott neki.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
VIP páholy az orfeumban - Page 2 28txe1z
Re: VIP páholy az orfeumban // Hétf. Júl. 01, 2013 8:39 pm

Csak szusszanok. Egyre gyakrabban, egyre mélyebbeket és egyre türelmetlenebbül. Ettől függetlenül egyáltalán nem tudom hova tenni a hirtelen zárkózottságot. Emma persze nem tartozik nekem semmivel, hiszen nem tagja a falkának, meg lehetnek (és feltételezem, meg is vannak) a kis titkai, de mégis... Valahogy úgy éreztem, hogy ez az este sokkalta szabadabb lesz annál, minthogy akár csak egy pillanatra is ehhez hasonló zárkózottságot véljek a közösen eltöltött órákban felfedezni.
Azonban ahogy kiszalad a száján a női megérzéssel kapcsolatos mondata, kissé mintha magam is megkönnyebbülnék, hogy talán óhatatlanul is ez az egyetlen oka volt annak, hogy ez a feszültség kialakult. Talán bele kellene nyugodnom és legyinteni, hogy jó, ha már ezt megbeszéltük, akkor biztosan elszáll? Kétlem. De legalább amiatt nem gyötröm magam, hogy elbaszom a hangulatot a témával, mert hát, anélkül is eléggé lefelé kezdett ívelni ez az egész.
Figyelem minden mozdulatát. Ahogy közeledik az általam felkínált ülőhely felé, majd ahogy tán kissé feszengve, de mégis csak helyet foglal.
- Az, hogy mi van az eszemben és hogy mennyire képes sakkban tartani, sajnos nem fedik egymást. A világon semmilyen metszéspontja nincs ennek a ét halmaznak.
Emma (még) nem tudja, hogy történetesen az egyébként is minden bizonnyal vakvágányra futó magánéletemet milyen brutális módon cseszte tönkre, de egyelőre nem is tervezem, hogy ennyire mélyen beavatom. Végül is, egy olyan nősténnyel szemben, akit némiképpen kedvemre való megkörnyékezni, nem biztos, hogy jó pont eljátszani, hogy ja, egyébként már erőszakoltam meg nőt teljesen öntudatlanul, mert Todd megszállta a fejemet. Tök csábító, nem?
Legfeljebb az arcomon tükröződhet némi elégedetlen fintor, ahogy igyekszem az emlékképeket kihessegetni a fejemből. Próbálkozom Emma vállára omló, hullámos hajára fókuszálni, s ezzel láncolni magam a valósághoz.
- Nem... - nyögöm ki valami iszonyat réveteg hangon, aztán megnyalom a szám, meghúzom a whiskyt és gyekszem rátalálni a hangomra és mégse Emma vállán nyugvó haját nézni - Azaz, hogy nem tudom. Tökéletesen kiszámíthatatlanul csinálja, és amilyen köcsög, minél inkább elő akarnám rángatni a kalapból, annál jobban elzárkózik. Mondjuk van egy ilyen... Médium-szerű izénk a falkában, akinek sikerült előhívnia.
Őszintén hittem, hogy majd ráveti magát a témára. Hogy majd akarni fogja azt a kapcsolatot, erre az utolsó pillanatban mondhatni meghátrál a dologtól. Ez kissé meglep, ámbár ez lehet pozitívum is, tekintve, hogy legalább nem csak amitt keresi a társaságom, hogy közel férkőzhessen holtában ahhoz a majomhoz.
Finoman mosolyodom el, amikor közli, hogy ő nem akar senkit zaklatásnak kitenni. Milyen... kedves. De egyébként tényleg, holott szerintem ezt a jelzőt ötven évente egyszer, ha eszembe jut használni.
Átadom az italt, és amíg a nő iszik, addig én még egyszer végigfuttatom ezt a beszélgetést és szituációt. Az elmúlt öt-tíz percet, és szinte hihetetlen, hogy ennek fényében túl vagyunk egy remek táncon.
Amikor azonban felteszi a kérdést, ritka ártatlan érdeklődéssel emelem rá a tekintetemet, és egész egyszerű, ösztönös reflexek által vezérelve nyúlok át Emma felé, hogy határozott erővel fogjak rá a kézfejére, majd engedjem puhán a tenyerembe simulni, amint érzem, hogy nem akarja elhúzni.
- Ahhoz viszont velünk kell, hogy maradj.
Jegyzem meg, mint akár egy simán elhanyagolható tényezőt. Nem akarok én itt átmenni érzelgősbe, mert arról mindig kiderül, hogy valójában nem én vagyok. Ennek ellenére kettőnk közt mégis akad egy olyan rideg és erős közös pont, hogy a lelkem egyik mélyre temetett zugában úgy érzem, hogy valamiféle "támogatás" vagy "biztos pont" kell. És az lehet akár az is, hogy megfogtam a kezét és nem érzem úgy, hogy ebben a helyzetben szeretném elengedni. Mindketten el vagyunk baszva és mindkettőnket ugyan az a gyökér tett ilyen elcseszetté.
- Én szeretném, ha maradnál. - megcsóválom a fejem - Tudom, hogy időt kértél, de egyszersmind pofátlanság lenne a részedről befejezetlenül itt hagyni engem és ezt az ügyet, ha már ilyen jó érzékkel felbolygattad. - aprón elnevetem magam, aztán átnyúlok Emma felett, hogy kivadásszam a kezéből az üveget - Nem tudom, hogy mennyi idő, de ha megkaptad, amit akartál, elmehetsz. Addig viszont lenne időd, és... Végső soron hogy máshogy dönthetnéd el a csatlakozást, hacsak nem testközelből ismered meg a "családot", nem?
Dehogynem. Ha most az érdekelne, hogy milyen fölénnyel nyertem meg ezt a nem-is-igazán-szópárbajt, mint inkább logikus érvelést, akkor marha büszke lennék magamra. Csak kár, hogy jelen pillanatban ez érdekel a legkevésbé. Inkább iszom.
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 175
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Iei050
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Fdx9ud
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: VIP páholy az orfeumban // Hétf. Júl. 01, 2013 9:44 pm

- Ezek szerint komoly fegyverténye van veled szemben.
Nem tudom, miért zavart ez a normálisnál jobban… Mégis, mit számított? Nem volt közöm sem Castorhoz, sem a Betolakodókhoz. Talán csak a tudat volt a bosszantó, hogy egy halott még a síron túlról és képes ártani, és meg is teszi. Nem kérdeztem, mi is az, amivel Todd még most is képes sakkban tartani, én tuti nem mondanám el magamnak a helyében, ő pedig azért jóval tapasztaltabb nálam. Nincs oka arra, hogy bízzon bennem, és olyasvalamit is az orromra kössön, aminek súlya van. Látom ugyan a fintort, de nem kardoskodom az igazságért, ha egyszer meg kell tudnom, meg fogom. Ha olyan súlyos a dolog, és a városban maradok, tovább óhajtván élvezni egyesek társaságát, Todd úgyis gondoskodni fog arról, hogy ne tehessem meg. Legalábbis, kinézem belőle.
- Akkor... csinálj olyan dolgokat, amik zavarnák. Mármint, ha éppen elő akarod csalni. Biztosan van jó pár ilyen.
Elvégre, egy arrogáns faszkalapot sok minden zavarhat. Azt sajnos nincs értelme felajánlanom, hogy segítek benne, mert az már kiderült, hogy annyira sem érdeklem a drágalátós teremtőmet, mint egy marék hangya. Őszintén, ma sem Todd miatt voltam itt, hanem mert az a múltkori alkalom rohadtul baszta a csőrömet. Nem vagyok én ehhez hozzászokva.
Ahogy a whisky végigcirógatja az érzékeimet, máris sokkal jobban. Sajnos nem állíthatná senki, hogy a józanság mintaképe volnék. Miért is tenném, ha részegen minden jobb és könnyebb? Tudom, hogy nem kéne innom, csak hogy nem érdekel. Mi a francért érdekelje? Nincs rá okom, hogy megpróbáljak normális lenni, nincs az életemben olyan lélek, akiért hajlandó lennék változni, és soha nem is akartam ilyet. Nekem jó így. Tehát iszom. Nesze nekem logika.
Megfogta a kezem. Mondom! Nem vicc. Tényleg megfogta. Egészen lesokkol a dolog, pedig az első gondolatom az, hogy ezt kösz, de nekem nem. A kézfogás az olyan… izé… túlságosan is intim az én érzelemmentes kis világomnak. Némi túlzással azt is jobban viselném, ha a mellemre fogna rá épp. Khm. Na jó, nem lenne túlzás. Aztán még meg is szólal, én meg úgy nézhetek ki, mint akit pofán csaptak egy péklapáttal, és leesett az álla. Felváltva nézem a kezét, és az arcát.
~Szedd össze magad…~
Mondani kéne valamit. Jah, de mit? Most tényleg, erre mit lehet mondani? Őszintén szólva, annyira ledöbbentett a dolog, hogy képtelen vagyok megszólalni. Kell, hogy maradjak… Ezt mondta. Tök mindegy, hogy miért, de holt biztos, hogy tisztességesen hízik tőle a májam. Azt nem látom értelmét közölni, hogy jó eséllyel így lesz.
Nem sokszor van, hogy én nem jutok szóhoz, de most így van, odáig húzom-halasztom, míg ismét megszólal, tovább sokkolva a tudatomat. Ez lassan már kandi kamerába illő jelenet, egészen addig, míg nem ad egy apró kapaszkodót, amitől pillanatok alatt magamhoz térek, és elvigyorodom. Nem tudom, hogy ez egy tisztességes elszólás volt, vagy valami rendkívül átgondolt, kitervelt dolog, de mindenképpen szórakoztató.
- Befejezetlenül hagyni téged? Nekem elég… befejezettnek tűnsz.
Húzom vissza az üveget a kezétől, de csak annyi időre, hogy egy újabb kortyot csenjek belőle, de aztán visszakapja, elvégre az övé.
- Testközelből?
Nesze neked egysíkúság, mármint elég egyértelmű, hogy mi az, ami megragadja a figyelmem. Nem arról van szó, hogy a többit nem hallanám meg, egyszerűen arról, hogy a többivel nem tudok mit kezdeni, ezzel viszont igen. A mélyebb témák nem mennek, nem tudok mit kezdeni velük, mint ahogy egy kézfogással sem, bármennyire is jól esik a forró tenyerének érintése.
- Jól van.
Adom meg magam, fura… ha a közelébe, közelükbe akartam volna kerülni, nem is mehetett volna jobban, mint ezzel a csinos kis meghívóval az Alfa szájából. Mégis… most először nincsenek hátsó szándékaim, és ennyire egyszerű a dolgom. Ez kicsit fura. Jó, nagyon fura. Nem mintha baj lenne, hogy az életben először valamiért nem kell kiköhögnöm a tüdőmet, de nem vagyok hozzászokva. Ha kicsit is paranoiásabb lennék, akkor azt hinném, csapda.
- És hogy is képzeled ezt a testközelből ismerem meg a „családot” dolgot?
Vonom fel a szemöldököm érdeklődve, elvégre, nem vagyok benne biztos, hogy tökéletesen értem, miként is gondolja ezt. Most sem vagyok a falkájának a tagja, de a szállodában élek. Ennél többet sejtéseim szerint jelen helyzetben sem tudnék tenni, de talán ő valahogy másként képzeli.
- Azt meg ne vidd olyan messze, ha már rám tukmáltad.
Bökök az üveg felé vigyorogva, miközben mintegy mellesleg még pofátlanul nyelvet is öltök Castorra, annak tökéletes tudatában, hogy nem kicsit túlzó az előbbi kijelentésem.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
VIP páholy az orfeumban - Page 2 28txe1z
Re: VIP páholy az orfeumban // Pént. Júl. 12, 2013 9:12 am

- Ja.
Mondom, talán több nyomatékkal, mint az szükséges volna, de nézzék el nekem. Nem akarok erről többet mondani, és ebből talán Emma is veszi a lapot, ha eddig nem tette meg.
A javaslatára alig hallható szusszanással mosolyodom el, nevetem el magam. Természetesen az első néhány gondolatom eléggé földhözragadt, mint legtöbbször én magam is. A széfjét már rég kifosztottam, a kedvenc örömlányait már rég a magamévá tettem, s voltaképpen, azok már egészen biztosan halottak - vagy ha valamilyen csoda folytán mégsem, akkor aszott vénasszonyok valahol egy rizsföldön. Aztán persze ahogy a tekintetem megállapodik a smaragzöld szempárban, mint a villám, csap belém a felismerés, hogy ja! Igen. Talán zavarná Toddot, ha adott esetben rámozdulnék a kölykére.
- Én inkább csak szeretném elfelejteni, ha hagyna rá módot.
De nem hagy, és ezt világosan megmondta, amikor Jospehine segítségével értelmes szóra bírtuk őfelségét.
Tűnjek bármennyire bunkónak, nem tehetek róla, de igencsak széles vigyorra ösztönöz Emma arca és meghökkenése. Én azt hittem, hogy ennél azért jobban bírja a kiképzést, elvére nem a mellét fogtam meg, pusztán a kezét, és ne felejtsük el, hogy ő volt az, aki rácsapott a fenekemre, úgyhogy...
Aztán persze hamar összeszedi magát - ahhoz legalább is pont eléggé, hogy kellőképpen szó szerint értelmezze, s ezáltal jól ki is forgassa a szavaimat. Felnevetek hosszan, jóízűen.
- Annak tűnök, igen...
Mosolyogva bólogatok, de a kezét még mindig nem engedem el.
- De még mennyire, hogy testközelből...
Előző mimika és mozdulatsor folytatása következik, a végét viszont megkoronázom némi fejcsóválással is. Emma...
A kérdésére, miszerint hogyan ültesse át az elméletemet a gyakorlatba, csak felvonom az egyik szemöldököm, a nevetésem félmosollyá szelídül, a kezem szorítása viszont erősödik, mígnem rá nem próbálom venni arra, hogy csússzon át az üléséről az ölembe. Ha akarnám, akkor egyszerűen csak megfognám és átemelném, de érezze csak azt, hogy van választása.
- Kezdésnek ez nem is tűnik olyan rossznak.
Próbálgatom szemtelenül azt a bizonyos gyakorlati megvalósítást, majd miután kortyolok az üvegből, átadom Emmának, mindenféle megjegyzés nélkül. Amíg az ivászattal van elfoglalva, a felszabadult kezem határozott, ámbár nyugodt tempójú túrára indul a masnis szoknya alja felé, pofátlan módon markolva rá az Emma térde feletti finom húsra.
- Ki ne öntsd.
Figyelmeztetem halkan a nőstényt, ahogy kissé kihúzom magam ültömben, eleresztem a kezét, a derekára fogok és valamelyest közelebb húzom magamhoz, míg a combján egyre szemtelenebbül haladok felfelé.
A nagy fekete dög, az évszázados útitársam minden racionális körülményt figyelmen kívül hagyva mohón kapja fel a fejét a "vérszagra". Csak feltolja magát eddigi nyugalmából, és kimért vadászléptekkel kezdi el a körtáncát a nőstény körül, végiggusztálva annak minden báját és megrontani való négyzetcentiméterét. Még türelmesek vagyunk, még nem hatott át az "elvesszük, amit akarunk" életérzés. Ez pusztán egy egyszerű, domináns hím érdeklődése, aki már így is elodázta a kikapcsolódást, mindenféle morális okokra hivatkozva. Ha a Bestia köpni tudna, most biztos megtenné.
- Nos...?
Teszem fel az ösztönző kérdést, miközben a szemhéjaim egy gyors pillanatra résnyire szűkülnek, és az ujjbegyeim a harisnya sikamlósan mű felületéről a nő bőrére csusszannak.*

//*ha jól emlékszem, akkor combfixet írtál... ha nem, akkor csapj fejbe xD//
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 175
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Iei050
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Fdx9ud
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: VIP páholy az orfeumban // Pént. Júl. 12, 2013 11:44 am

Ha nem beszélünk róla többet, hát nem, nem célom rángatni az oroszlán bajszát, azt hiszem, jobban járok így. Az sem biztos, hogy tudni akarom. Na jó, de, biztos, ám van egy sanda gyanúm, hogy az ugye már nem Toddra lenne terhelő, így nyilván nem óhajt róla beszélni. Én sem tenném. Nem, sok mindenről nem beszélnék magammal kapcsolatban, mert nem vagyok rá büszke, bár, eddig sem játszottam a jó kislány szerepét, hisz nem vagyok az. Bár, minden csak értelmezés kérdése, van, akihez mérten egy valóságos szent vagyok.
Ajkaimon szolid mosollyal nyugtázom, hogy a jelek szerint nyomon van. Igaz, abban közel sem biztos vagyok benne, hogy ezzel fel lehetne idegesíteni Todd-ot, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy ne akarnám megkísérteni a sorsot. Basszus, és még csak nem is azért, mert a Teremtőm reakciója érdekelne. Szar dolog, ha a saját fegyverét kóstoltatják meg valakivel, szeretem húzni a férfiak idegeit, holott gyakorta már az első pillanatban tudom, hogy hajlok-e a dologra, vagy sem. Most meg az enyémen táncolnak…
- Nem, ő sem úriember.
Csóválom meg a fejem, s bár némi poént próbálok belevinni a dologba visszautalva a korábbiakra, a dolog ettől még komoly, nyilván én is tisztában vagyok vele, hogy ha Todd kijelenti, hogy megkeseríti valaki életét, akkor meg fogja. Ennyit már sikerült leszűrnöm rendkívül vitatható személyiségéről.
A széles vigyor láttán kénytelen vagyok kidugni a nyelvemet ajkaim fogságából, mert bizony, elmehet a sunyiba. Az sem zavar, ha félreérti, előbb-utóbb úgyis megtudja, hogy nem csak a pofám nagy, de tényleg bírom azt a bizonyos kiképzést. Hjaj, mindig is tudtam, hogy szórakoztató személyiség vagyok, de azért jó tudni, hogy ez másokban is így csapódik le. Igazság szerint, eleinte nem fogadtam volna rá, hogy Castor képes jóízűen nevetni. Visszaigazolásnak tökéletes.
- Naaa de… mindenkit?
Kerekednek el a szemeim, de nyilván nem komolyan kérdezem, nem óhajtok egy egész falka játékbabája lenni, az még nekem sem pálya. Azzal meg vélhetőleg tisztában van, hogy konkrétan őt nem okozna gondot testközelből megismernem. Pár pillanatig csak felvont szemöldökkel pillantok rá, mintha nehezemre esne értelmezni, mit is óhajt, de végül engedek a szelíd erőszaknak, és könnyed mozdulattal siklok át az ölébe. Nos, a testközel már egyértelműen megvan, a kis éjszín nőstényem lelkesen csóválja odabenn a farkát, mintha rendkívül elégedett lenne. Hát… hogy a frászba ne lenne az?
- Azt hiszem, ez még nem haladja meg a képességeimet.
Mosolyodom el, és furcsa mód sokkal kevésbé tűnök meghökkentnek a jelenlegi helyzettől, mint mikor a kezem fogta meg. Az üveget el is veszem, hogy kortyoljak belőle, és nem a keze vándorlását figyelem, hanem a vonásait, az előbbit úgyis érzem, nincs szükségem a látványra is ahhoz, hogy elindítson bennem bizonyos dolgokat.
- Ne? Pedig lenne ötletem, hová lehetne önteni… és még kárba sem veszne.
Kacsintok, véleményem szerint ismét sikerült belőnöm azt a némileg sikamlós talajt, mint legutóbb, pedig most még részeg se vagyok, de hát istenem, ha már a lábamon a mancsa, szerintem még több jogalapom is van rá.
Közelebb… némileg gyorsuló szívdobbanással simulok hozzá féloldalasan, felszabaduló kacsóm a vállára siklik, tekintetemben játékos fény villan, ahogy érzem egyre feljebb kúszni a kezét. Hümm, vajon megáll azon pont előtt, mi okot adna számára is némi megdöbbenésre, vagy megint csak a határokat feszegeti, és hamarosan a földre pottyanok? Vajon mikor kezd el megint túlgondolni mindent?
A fekete, smaragdzöld szemű nőstényem folyamatosan fordul a hím után, szereti, hogy ugyanolyan színű a bundája, mint az övé. S bár nem szívesen várakozik türelmesen, de nem akar átlépni egy határt, tudja, hogy itt most nem az számít, hogy ő mit akar, hanem hogy a hím meddig megy el. Bár domináns, de nem okoz gondot neki elismerni egy egyértelműen erősebb hímet. Egy Alfát.
Ám én már sokkalta kevésbé vagyok türelmes, szeretem azt az elvet követni, hogy amit másnak szabad, azt bizony Emmának is, úgyhogy elindulok az inge felé, hogy lazítsak a mélybordó nyakkendőn, majd elkezdjem kigombolni, mert hát, én is szeretnék bőrt érezni finom kis kacsóm alatt. Is.
- Nos mi? Esetleg elég testközeli-e?
Kérdezem már-már vérlázítóan ártatlan pillantással, csupán ajkaim szegletébe kúszik a rám jellemző játékos huncutság, és persze, nem vagyok rest megválaszolni a saját kérdésemet, de azt már egészen közelről suttogom a fülébe, meglátjuk, most kiugrik-e a nyúl a bokorból. Vagy épp, hogy be.
- Határozottan nem.
Némi forró lehelet kíséri a két szót, majd fogaim finom fogságába kerül a hím fülcimpája, mert vele ellentétben én nem szeretem a túl sok gondolkodást, és ha valamit akarok, akkor azért bizony hajlandó vagyok átlépni bizonyos határokat.
A bőröm forró, és nem tagadom, némi izgatottság is fűt, hogy vajon eljut-e addig, hogy kiderüljön a folyton keresztbetett lábaim rejtélye, ami bár egy nőnél szokványos, de ma nálam határozottan nem az.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
VIP páholy az orfeumban - Page 2 28txe1z
Re: VIP páholy az orfeumban // Szer. Júl. 17, 2013 10:12 pm

[+16]

A "mindenkit" kérdésre csak játékosan vonom meg a vállam. Most erre mégis mit mondhatnék, fene a gusztusát, hát azt csinál, amit akar... A lényeg az, hogy én legyek az első, nem? Dehogynem!
Nem sokat vacakol szerencsére, mert gyorsan megadja magát a hívó szónak, és milyen jól teszi! Pontosan érzem, hogy a farkasa mennyire lelkes, érdeklődő, és egészen biztosan legalább akkora (jelen esetben jó értelemben vett) céda, mint a gazdája. Az enyém egyelőre roppantul élvezi a könnyed prédát és azt, hogy micsoda végtelen erőfölényben van hozzá képest. Az izmai dagadnak a vastag bunda alatt, ahogy közelít a másikhoz.
- Nem? Ezt örömmel hallom...
Felelem tettetett meglepettséggel, inkább már valamiféle távoli hangon, aminek semmi köze sincsen ahhoz, hogy éppen az Orfeumban üldögélünk. Valahol egészen máshol járok és jár a farkasom is, a térkép pedig nem más, mint Emma belső combja bőrének puha forrósága.
Tetszik az az út, amin elindultunk, és nem feltétlenül csak a bennem tomboló farkasnak, aki ennyivel is közelebb jutott ahhoz, hogy elvegye, amit akar, mert megteheti. Könnyed, abszolút tiszta, felnőttekhez méltó szórakozás. A kacsintására kissé elnevetem magam.
- Na jó, megadom magam. De csak egyszer.
Figyelmeztetem a nőt, majd kissé hátradöntöm a fejem, hogy kitátsam a szám, és mint valami csaliállat, úgy várom, hogy a számba öntse az italát. Behódoltam, nekem ne mondja senki, hogy velem nem lehet szórakozni...
Az ingemhez és a nyakkendőmhöz nyúl. Az agyam hátsó szegletében valami nagyon hirtelen és nagyon erősen feszül meg, ahogy a törékenynek látszó, ügyesen munkálkodó ujjakra vándorol a tekintetem. De igyekszem nem tudomást venni róla, és nem becsődölni ennyi idősen egy ilyen helyzetben, hogy "bocs, nekem nem megy". Nagyon sóhajtok, és ezzel a sóhajjal igyekszem minden maradék levegőt és tartást kipréselni magamból. A vegyes érzelmek helyére pedig rák módjára eszi be a magát a hím ösztönös birtoklási vágya.
- Akár...
Préselem ki rekedten a szavakat és elhatározom, hogy roppantul nem szeretnék kezdő szűzlányhoz hasonlóan puhapöcs lenni, szóval mialatt Emma vetkőztet, én szépen hátradőlök. Így amikor a nőstény a fülembe óhajtja suttogni a véleményét, elég éles szögben kénytelen utánam hajolni.
Mielőtt válaszolna, lehunyom a szemeimet, és megnyalom az ajkam. A fülharapásra finoman szorul össze a markom a combján, és szalad ki egy elégedett morgás a fogaim közt. Aztán pedig már sokkal határozottabban keresnék fehérneműt, de...
Az ujjbegyeim csak forró bőrrel találkoznak, anyag sehol. Teljesen letaglóz a felismerés, a farkasom tajtékozva kapja fel a fejét és rohanna a nőstény szagára, arra, amelyet nem zár kelepcébe holmi csipke és pamut.
- Te készültél... - leplezem le, és közben csodálkozva fedezve fel Emma ölének ismeretlen területeit, vigyorgok bele a hajába - Ne tagadd, máskülönben ronda jelzőkkel kell, hogy illesselek.
Fenyegetem meg aljasul, miközben szinte pótcselekvésnek is betudható állandósággal simogatom ott, ahol talán nem volna teljesen illendő.
A farkasom mindeközben teljesen tettre kész, csak azt nem tudja (tudjuk) eldönteni, hogy hódítunk, vagy hagyjuk magunkat kényeztetni. Hogy mennyire siessünk... Vagy éppen mennyire ne. A helyzetet ráadásul rendkívül fokozza, hogy alattunk nem kevesen vannak, körülöttünk fülledt a levegő az energiáktól, és ki tudja, ki óhajt rosszkor felpillantani a páholy felé.
- És így már alakul? Ha nem, akkor kénytelen leszel megmutatni, mi lenne számodra elég testközeli...
Kibújok kissé a takarásból, ha eddig nem távolodott volna el, hogy most is a szemébe nézhessek, miközben beszélek, közben pedig aljasul próbálom meggátolni a válaszadást azzal, hogy intenzívebb simogatást eszközölök Emma combjai között.
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 175
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Iei050
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Fdx9ud
VIP páholy az orfeumban - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: VIP páholy az orfeumban // Vas. Júl. 21, 2013 4:19 pm

[+16]

Nem, azért akkora nagybetűs szajha én sem vagyok, hogy végigmenjek az egész falkáján. Különösképpen úgy, hogyha már megkóstoltam a főfogást, tök fölösleges lecsekkolni a többit. Onnantól kezdve már úgysem érdekel a többi, hogy közhelyesen szóljak, van még elég hal a tengerben, a házinyúlra nem lövünk témához pedig szándékomban állt tartani magam. Erre megvolt a megfelelő okom, de az egy egészen másik lapra tartozott, és nem is szerettem gondolni rá. Meg egyébként is, miért rontanám el a ma estét borús gondolatokkal?
A kis fekete farkas, már legalábbis a hímhez képest kis példány, félrebiccentett fejjel figyeli, miként fitogtatja erejét a másik. Tény és való, le van nyűgözve, pedig volt már alkalma alfával összeszűrni a levet, és azt gyűlölte. Mert… nem akarta. Ez most más, most nem zavarja semmi, olyan könnyű simulékonynak lenni, és belemerülni a pillanatokba.
Érzem, ahogy az ujjai egyre bátrabban térképezik fel a szoknyám alatti területet, és csak egy pillanatra fordul meg a fejemben a kérdés, hogy ha a múltkor nem, most miért igen? Talán még Castor sem képes kétszer ellenállni a kísértésnek? Meglehet, de megfejteni úgysem fogom tudni, mi mozgatja, meglehet, nem is akarom, csak az itt és most számít, és az, hogy jól érezzük magunkat, illetve egymást.
- Erről van szó.
Somolygok, bár, nekem egy fokkal pikánsabb megoldás jutott eszembe, de ez is megfelel. Végül is, volt már fagyi, most jön egy kis whiskey, amit megkóstoltatok vele, noha kötve hiszem, hogy engedne rendszert csinálni ebből.
Az ujjaim könnyedén szabadítják meg a gombokat fogságukból, így hamarosan már a forró mellkasán táncolhatnak. Elégedett vigyorral konstatálom a szorítást a combomon, láthatólag bejött neki a fülharapás, s igen, egészen belendült tőle. A pillanatnyi zavaromat gyorsan leküzdöm, lévén nem áll szándékomban megfutamodni, miután kellőképpen felhergeltem a hímet, egyébként sem szokásom… Általában én is megkapom, amit akarok, bármeddig is tartson, vagy legyen nagy falat. Azt hiszem, ezzel sikerült kellőképpen meglepnem, s ebben a helyzetben talán nevezhetjük kellemesnek is a tényt, hogy bizony, nincs rajtam alsónemű.
- Ohh, eszemben sincs tagadni. – Nyelek egy aprót, mert hát, az ujjai már bőven olyan terepen járnak, ami képes néha belém fojtani a szavakat. - De… nincs bajom a ronda jelzőkkel.
Somolygok, elvégre, miért is lenne? Nem voltam jó kislány, és ennek tökéletesen tudatában is voltam. Vannak elegen a szemérmes leánykák, én szerettem játszani, s igen, sokszor nem voltam fair, mint ahogy a hím sem, akinek az ölében csücsültem.
- Azt hiszem, azt már megbeszéltük legutóbb...
Suttogtam immár némileg fátyolos hangon, engem történetesen nem érdekelt, hogy odalentről esetleg kiszúrhatnak minket, sőt, némileg még tovább is fokozta az izgatottságomat.
- De… azért, meg… öhm… mutathatom,… mit használhatnál… hozzá...
Nyögöm némileg szakaszosan, és nagyon is jól tudom, hogy direkt csinálja, de hé... miért is zavarna? Smaragdzöld íriszeim összekapcsolódnak a tekintetével, miközben én is támadásba lendülök, hogy ne csak én érezzem magam édes csapdában. Igaz, én még csupán most érek el az öltönynadrág öv részéhez, de nem furakszom egyelőre alá, csupán kicsit lejjebb az anyagon keresztül tapintom ki a lényeget, hogy rámarkolhassak, remélve, hogy kicsit szorultabb helyzetben fogja érezni magát tőle. Ezzel párhuzamosan igyekszem a nyakához közelíteni, hogy forró leheletemet kísérő csókokkal, majd fogaim szelíd karcolásával fokozzam a dolgot. Közben pedig élvezem a felettébb intim simogatást, aminek természetesen hangot is adok, kezd egyértelmű lenni, hogy bajban leszünk, mert bizony én nem szerettem benntartani azt, ami kikívánkozott.
A fekete bundásom türelmetlenül ül a hátsóján, az ösztönei valósággal mágnesként vonzzák az erős hím felé, aminek jelenleg semmi oka sincs ellenállni, így hát nem is próbálkozik.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
VIP páholy az orfeumban - Page 2 28txe1z
Re: VIP páholy az orfeumban // Csüt. Aug. 01, 2013 1:48 pm

[+18]

Az igazsághoz azért az is hozzátartozik, hogy nem vagyok egy beszédes típus. Úgy egyébként sem, eltekintve azoktól a helyzetektől, amikor az észt osztom, de az ilyen intim pillanatokat legfeljebb akkor szakítom meg bármilyen megszólalással, amikor masniba csomagolt Omegák kínálják fel magukat nekem, hogy aztán az expasijuk nevét nyögjék, amíg én dolgozom.
De foglalkozzon az egy ilyennel, amikor egy A-kategóriás nőstény ül az ölében és olyan dolgokat művel, amik minden épelméjű hímet apró darabokra szaggatnak.
Amikor a kezei közé kerül az üveg, én nyelem a tartalmát, és mondanom sem kell, élvezem a helyzetet akkor is, ha rendszer nem lesz belőle. Az ital minimum annyira éget, mint amennyire a helyzet forrósodni kezd, a kettő egyvelege pedig olyan, mintha a már egyébként is égő házra locsolnának még egy kis benzint...
- Nem? - kérdezek vissza némileg vicceskedve - Hát akkor te tényleg egy igazán szofisztikált kis céda vagy.
Nos meglehet, hogy nem pont attól fog beindulni, hogy intellektuálisan illetem ronda jelzőkkel, ettől függetlenül ha már ennyire őszinte volt, megérdemli, hogy hirtelen felindulásból ne kurvázzam le, főleg, hogy még fizetni sem tervezek semmiért.
Apró, szemtelen és talán kicsinyesnek mondható játszadozásom úgy látszik, kezdi megtenni a hatását. A nő beszédtempója megváltozott, szaggatottá vált, és minden önelégültség nélkül állíthatom, hogy élvezi is, amit csinálok.
Persze a Bestia már hajtana előre, tenné a kötelességét, de az emberi felem pontosan tudatában van annak, hogy ahhoz még túlságosan kényelmes ez a fajta játszadozás, és hamarosan úgyis eljutunk majd arra a pontra, hogy eleresszem a gyeplőt. Na akkor aztán a fekete dögök is megkaphatják egymást.
Amikor szóba kerül az a bizonyos megmutatás, azért egy rövid pillanatra meghökkenek, hogy mégis mit kellene használnom. Történetesen eszembe sem jut az evidens megoldás, rögtön valami extrémebb után kezdek kutakodni, de ahogy a nő a nadrágom felé nyúl és megmarkolja a használni kívánt eszközt, egyrészt megnyugszom. Másrészt el is felejtem, hogy egyáltalán máson gondolkoztam, mert most csak az számít, hogy rámarkolt, és... Bassza meg, már rég volt...
Most rajtam a sor, hogy rekedten sóhajtsak egyet, kissé hosszabb ideig csukva tartva a szemhéjamat, mint az normális lenne.
- Nem tudom, hogy... megérdemled-e.
Szólok vissza aljasul, és ezzel párhuzamosan mélyre merülök Emmában két ujjal is, ha már a bugyival nem kell bajlódom. Ha a várt hatást sikerül ezzel kiváltani, addig folytatom, amíg egészen messzire nem táncoltatom, talán majdnem a táncparkett szélére, már persze akkor, ha elégedett azzal, amit nyújtok.
Ciki vagy sem, nem hiszem, hogy ha az óhajtott eszközt használom, bírom majd annyira sokáig, hogy ne legyen sírás a vége és elégedetlenség. Jobb tehát előmelegíteni a terepet, és akkor még meg is köszönheti, hogy rá is gondolok.
És ha már idáig sikerült elhúzni a mézesmadzagot, hirtelen eresztem el, húzom ki a kezem és kezdek idegőrlő lassúsággal a nadrágom és az övem kioldásába. Aztán amikor már nincs szükségem arra, hogy összehangoljam a kezem mozdulatait olyan dolgokkal, mint gomb és cipzár, nem csak a valóságban, de a mentális síkon is vetkőzésbe kezdek.
Ahogy a pajzsom nyílik, a Bestia szinte átugrik valamiféle mentális palánkon egy gyors szagmintát vége a fekete nőstényről és máris elemei erővel kényszeríti maga alá.
Az ölemből a karjaimba kapom Emma pillekönnyű testét és a földre fektetem. Hirtelen és lendületesen húzom szét a lábait és támaszkodom a terpeszébe, hogy végigszagolhassam a belső combját, mintha valami étel volna csak, aztán az öléhez egészen közel mélyesztem bele a fogaimat a húsába, megízlelve a vérét. Ettől a ponttól kezdve már nem igazán ismerek se Istent, se embert, rajtam kívül más már nem számít, és bárki, aki megzavarja a szórakozásomat, halott. Ennyire egyszerű.
A jazz-klasszikusok dallamát állatias morgással zavarom meg, amikor elszakítom a szám Emma lábától, bár egyelőre kétlem, hogy rajtunk kívül bárki hallaná. Feltolom magam, és még kibújok a félig-meddig rajtam lógó ingből, amit vehemensen vágok el valahova a sarokba. Aztán megadom Emmának azt, amit óhajtott. Cseppet sem finoman és cseppet sem udvariaskodva hatolok belé, s bár ráhajolok valamelyest, alkarjaimat a földre támasztva, nem csókolom meg, csak a szemkontaktust igyekszem fenntartani.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: VIP páholy az orfeumban //

Vissza az elejére Go down
 

VIP páholy az orfeumban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Hátsó boxok az orfeumban
» Asztal a nézőtér közepén az orfeumban
» Asztal az első sorban az orfeumban

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Szórakozás :: GoldenWolf Kaszinó és Mulató-