KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Michelle Tedrow Csüt. Okt. 03, 2024 1:23 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 29, 2024 10:25 pm
írta  Egon Candvelon Vas. Szept. 29, 2024 3:01 pm
írta  Bruno Manzano Vas. Szept. 29, 2024 11:25 am
írta  Jackson Carter Vas. Szept. 29, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
Bruno Manzano
Étkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 I_vote_lcapÉtkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 I_voting_barÉtkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Étkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 I_vote_lcapÉtkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 I_voting_barÉtkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 I_vote_rcap 
Michelle Tedrow
Étkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 I_vote_lcapÉtkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 I_voting_barÉtkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 I_vote_rcap 

Megosztás

Étkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 Empty
 

 Étkező és bisztró a Síparadicsomban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Étkező és bisztró a Síparadicsomban // Szer. Dec. 14, 2011 3:16 pm

First topic message reminder :

Étkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 Lavelles-bistro-3


A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 24, 2014 10:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Étkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 Empty
Étkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 Empty
Étkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 Empty
Étkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 Empty
SzerzőÜzenet
Gloria Dirtywater
In Memoriam
Gloria Dirtywater

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 74
◯ HSZ : 123
◯ IC REAG : 100
Étkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 Giphy
Re: Étkező és bisztró a Síparadicsomban // Vas. Júl. 24, 2016 7:08 pm

- Mert az igazságnak sokszor rusnya pofája van.
Jobban kedvelem azokat, akik nem menekülnek a Valóság nevű szörnyeteg elől. Túlzás, hogy kedvelem...jobban el tudom fogadni. Maeve ilyen alak. Jól elásom magam előtte, de én máskor is leülök vele beszélni, ha nem bánja. Ha bánja, akkor meg megy a többi mellé, akik lekoptak. Emberek jönnek és mennek, egyszer én is el fogok menni.
- Ez a nagy dilemma. Mi van, ha ott se lesz nyugalom?
Tulajdonképpen ezért vagyok itt. Tudom, hogy jó 50 évig rá se jönnék, hogy meghaltam, utána is csak kóvályognék. Nagy eséllyel visszatérnék, mint nyughatatlan lélek, erőszak áldozata. Az érzéseim viszont nem ezért mondtak nemet. Féltek a fájdalomtól. Szar ügy. Már rég túl lehetnék rajta.
- Most mondd meg, itt ül előtted egy adag rohadt cseresznye.
Gúnyosan hangzik, de csak lefordítottam, amit mondott. Megvan rólam a véleménye. Az a durva, hogy nem zavar, mekkora csődtömegnek tart. Az vagyok, elfogadtam, tudomásul vettem. Maeve-nek kellemetlen pillanatokat okozok. Nem ez volt a cél, de ez az igazság. Mi ketten szembenézünk vele, ahogy már megbeszéltük.
- Megpróbáltam kimászni a pöcegödörből. Mindig visszacsúsztam, szóval azt hiszem, rám nem érvényes, hogy nem szabad feladni. Csak a hülye keresi a kijáratot egy ajtó nélküli betonfalban. Azt viszont nem mondanám, hogy más gondjait nem látom meg és azt se, hogy néha nem segítek másokon. Csak tudom, hogy mindez ideiglenes és vége lesz. Talán nem is olyan sokára.
Belefulladok a szarságaimba, de amikor vészhelyzet van, akkor mindent elfelejtek. Maeve is emlékezhet, hogy beállítottam a gyerekekkel, akiket meglőttek. Nem dőltem a falnak, hogy milyen gonosz a világ, kicsik halnak meg, jaj, jaj, jaj! Cselekedtem. Végülis magamért is teszek ezt-azt, elköltöztem, dolgozom, macsekot tartok. Az igazság az, hogy ennek sincs értelme, egyetlen lépésnek lenne értelme és itt jött el az a pont, amikor én se akarom belátni az igazságot. Mindenkinek van ilyen.
- Ámen. Egyet viszont tudj: tisztelem a szándékot. Cuki vagy.
Mikor megállt a kezében a villa, sőt a szájában a falat is, akkor esett le, hogy mekkora bunkó paraszt vagyok. Egy rendes lánnyal beszélgetek és bevágom előtte az ajtót. Mindenkit nem lehet elzavarni. Ha praktikus oldalról nézem, van egy kontaktom a kórházban, aki egyébként csupa szív. Mosolyra nem futja, de érezheti, hogy amit mondtam, igaz. Nem tud nekem segíteni, de egyet elért: megláttam, mekkora szíve van és azt nem akarom összetörni, ahogy az enyémet szétzúzták.
- Akkor egészségedre! Nekem hosszú napom volt, nagyot sétáltam itt a hegyen, már vár a szobám magánya.
Vagy én várom őt, ahogy nézzük.
- Maeve, lehet, hogy nem úgy tűnt, de nagyon örültem! Máskor is találkozhatunk, ha van még hozzám türelmed.
Intek a pincérnek, hogy kérni fogom a számlát. Lassan érkezik és le is rendezem a cehhet. Addig pedig számot cserélhetünk, ha a doktornőnek nincs ellenére. Fura találkozás volt. Miattam volt fura, mint általában. Remélem, látom még. Egy halovány reménysugár itt a városban, ami azt hiszem, életem végét fogja elhozni egyszer. Miután elbúcsúzunk, én sietek, mert vonattal akarok menni és olyan kényelmesen ettem, hogy képes lennék lekésni. Maeve még kap egy puszit, aztán nyakamba veszem a lábam és megszabadulok a mai naptól, a tömegtől, a nyüzsgéstől. Otthon majd megvakargatom Bud füle tövét és beleásom magam a kódolásba. Egy kis pia kíséretében. Remek lesz. Ja. Fenéket...

// Köszi szépen, remélem, találkozunk még! Étkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 3873769663 Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Destiny Maeve Bluefox
Tatkret
Destiny Maeve Bluefox

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 451
◯ IC REAG : 382
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : lapockáján és a csuklóján lévő tetoválás
Étkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 Tumblr_inline_ogpmsfc8hQ1tk5evm_250
Re: Étkező és bisztró a Síparadicsomban // Vas. Júl. 24, 2016 7:52 pm

- Miért kell olyanon agyalni, amibe amúgy sincs beleszólásunk? – fordítottam vissza a kérdést. Mi van akkor, ha nem lesz nyugtunk? Semmi, mert minden okkal történik, csak míg egyesek képesek megbirkózni idővel a dolgokkal, addig másoknak annyira nem. Az életes-szörnyös hasonlatra pedig már nem reagáltam semmit se, mert úgy éreztem, hogy ő se tudott úgy igazán szembe nézni a valósággal, mert különben nem így gondolkodna az életről. Mindenkivel történnek szörnyűség, egyszerűen csak valaki hagyja azt, hogy a mocsárba lökje őt, míg a másik kimászik onnan bármi áron. Mondhatni valaki küzd a végsőkig az életéért, míg más nem tenné meg.
- Ezt nem én mondtam, hanem te mondtad saját magadra, így ezek után nehéz lenne elhinni azt, hogy tényleg minden rendben van. – hívtam fel arra a figyelmét, hogy én ilyet nem állítottam, hogy az lenne. Én csak egy általános dolgot mondtam, s szemmel láthatóan magára ismert, ezek után nem fogom elhinni azt, hogy tényleg minden rendben van és talán végre ő is kinyithatná a szemét, hogy lássa semmi nem oké körülötte. Fiatal még, előtte lenne az élet, de ehelyett inkább kesereg és falakat épít maga köré. Én is építettem, de nem olyat, ami mindenkivel szemben állna.
- Vagy talán pont egy "hülye" gondolja azt, hogy nincs ajtó, mert mindig van, csak nem mindig ott, amerre keressük, vagy éppen gondoljuk, hogy lehet. De az se kizárt, hogy nem olyan könnyedén elérhető, mint szeretnénk, vagy egyedül nem érhetjük el. Megannyi lehetőség van, de sose hittem abban, hogy nincs kijárat valahonnan. Inkább szerintem csak azon múlik, hogy mi lappang felszín alatt, a lelkünk mélyén. – sose voltam nagy lelkizős, de ha már feljött, akkor miért is kellene elrejtenem azt, amit gondolok? Nap, mint nap látott betegeket, minden orvos valamilyen szinten pszichológus, de sose lennék olyan, aki mások agyában akarna ilyen módon turkálni. Én másképpen gyógyítom az embereket, s még valahogy az se érdekelt, ha esetleg a szavaimmal a lelkébe gázolok, vagy sebeket nyitok fel, mert néha egy sebet jobb felnyitni, mint gondosan ápolgatni, befedni, miközben tudjuk, hogy sose gyógyulhat be, vagy éppen a fejünket elfordítani.
- Cuki?! – kérdeztem vissza úgy, mint aki tényleg nem érti a dolgot, hogy mi a manó van itt. Mindennek elmondható vagyok, de cukinak ritkán. Sőt, szerintem már akadt volna olyan is, aki rám borítja az asztalt, amiatt, amiket mondtam. Néha tényleg túl őszinte vagyok, vagyis inkább mindig, de valahogy sose érdekelt az, hogy egyszer ez okozhatja a vesztemet. Túl sok hazugság van a világban, túl sokan élnek csukott szemmel, én meg miért is segítsem hozzá őket még inkább ehhez a vaksághoz? Én hazudni csak annyit hazudok, amennyit muszáj amiatt, ami vagyok, vagy mások védelmének érdekében, de amúgy eléggé messze áll tőlem a szürkehétköznapokban.
- Ha menni akarsz, akkor menj, vagy inkább menekülj… - pillantottam rá komolyan, majd megtöröltem újra a számat és kortyoltam az italomból. Talán kegyetlenség volt ezt mondanom, de ha egyszer menekülésnek látszott a magányba eme tette, akkor nem tudom másnak látni.
- Talán még látjuk egymást, annyira nem nagy ez a város és tudod, hogy hol találsz meg. – feleltem barátságosan, mert nem fogok úgy tenni, mintha nem ismerném, de direktbe se fogom keresni a társaságát, mert szemmel láthatóan sokáig nem bírja elviselni, vagy csak engem nem és inkább elfutna a sötétségbe, az üres szobába, vagy éppen a magányba, a lelke mocsarába. Figyeltem a távolodó alakját még az ablakon át is, majd lassan én is fizettem, de mielőtt még elindultam volna csendesen, elmélkedve elfogyasztottam az italomat, hogy utána a városba visszamenjek.


|| Én is köszönöm a játékot, s biztosan! Very Happy Étkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 1839924927
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Étkező és bisztró a Síparadicsomban // Hétf. Júl. 25, 2016 9:09 pm

Étkező és bisztró a Síparadicsomban  - Page 7 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Étkező és bisztró a Síparadicsomban //

Vissza az elejére Go down
 

Étkező és bisztró a Síparadicsomban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Hegyvidék - White Mountains :: Síparadicsom-