KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Michelle Tedrow Csüt. Okt. 03, 2024 1:23 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 29, 2024 10:25 pm
írta  Egon Candvelon Vas. Szept. 29, 2024 3:01 pm
írta  Bruno Manzano Vas. Szept. 29, 2024 11:25 am
írta  Jackson Carter Vas. Szept. 29, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
Bruno Manzano
Emily  & Caleb lakása - Page 2 I_vote_lcapEmily  & Caleb lakása - Page 2 I_voting_barEmily  & Caleb lakása - Page 2 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Emily  & Caleb lakása - Page 2 I_vote_lcapEmily  & Caleb lakása - Page 2 I_voting_barEmily  & Caleb lakása - Page 2 I_vote_rcap 
Michelle Tedrow
Emily  & Caleb lakása - Page 2 I_vote_lcapEmily  & Caleb lakása - Page 2 I_voting_barEmily  & Caleb lakása - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
 

 Emily & Caleb lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Emily & Caleb lakása // Szer. Május 23, 2012 7:40 pm

First topic message reminder :

*


A hozzászólást Alignak összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 21, 2017 5:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Dr. Emily Hart
Vérvonalfő
Dr. Emily Hart

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 112
◯ HSZ : 597
◯ IC REAG : 652
Emily  & Caleb lakása - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Ccc4fac0c22c95e316b23871df9b9e9d24223371
Re: Emily & Caleb lakása // Szer. Feb. 06, 2013 5:17 pm

A kiel... khm, kimerítő éjszaka után az ember lánya egy kiadós zuhanyra, kávéra vágyik, mielőtt berobogna a munkahelyére. Mindez a megszokott rutinom reggelente, így az sem töri a szívem, hogy nem szuszog mellettem senki reggelente.
Ezt már átbeszéltük Calebbel és mindketten egyetértettünk abban, hogy a legminimálisabb kockázat is kockázat. Nem hiányzik, hogy ránk nyissanak kora hajnalban, esetleg lássák valamelyikőnket kiosonni a másik szobájából. A többiről nem is beszélve.
Az ébresztőórám abból áll, hogy bekapcsol minden reggel pontban négy óra tízkor a rádió. Hangja kellemesen halk, duruzsolásszerű... de a meglepetés erejével hathat Calebre, főleg, mert a fülébe sikerül belekommentálnia a reggeli híreket a bemondónőnek.
Én magam szusszanva mozdultam, ébredezve a takaró alatt és mikor már kellően ébernek éreztem magam ahhoz, hogy lenyomjam az ébresztőt, kezemmel az éjjeliszekrény irányába nyúltam... ellenben mást sikerült elérnem, méghozzá épp telibe taperolom Caleb arcát.
Azaz taperolnám, ha a vészcsengők nem szólalnának meg bennem. Hihetetlen, milyen gyorsan "józanodik" ilyenkor az ember. Elengedem a pasast és felülök az ágyon, magamhoz ölelve védekezőn az első kezembe akadó tárgyat, ami takarhat valamennyit mezítlenségemből... ez pedig a pólója.
Csak eztán realizálom, hogy nem megölni akarnak és nem is a falka egyik tagja hozott valami hírt, feladatot, idézést Castoról, vagy bánom is én mit... hanem Caleb az.
A fejem még kótyagos kissé, de valamivel alább hagy a pihegésem és a harcias él is tovatűnik képemről. Helyét átadja az őszinte meglepettségnek.
- Baj van? - az első kérdésem totál értelmetlen ma, hurrá! Empátiából meg egyes, leülhetek.
De nem nagyon tudom hova tenni, hogy ilyenkor még a szobámban tartózkodik. Csakis valami balhé lehet a dologban, esetleg lebuktunk... ugye nem?
Vissza az elejére Go down
Caleb M. Schwarz
Renegát
Caleb M. Schwarz

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 351
◯ HSZ : 260
◯ IC REAG : 297
◯ Lakhely : Három Medve
◯ Feltűnést kelthet : All in.
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Dyodgn
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Bf4zo9
Re: Emily & Caleb lakása // Szer. Feb. 06, 2013 5:50 pm

Éppen azon morfondíroztam, hogyha egyetlen rántással kihúzom alól a pólómat, akkor az mennyire ébresztené fel? Ha gyorsan csinálom, akkor...? Nem, ez hülyeség... Nem vagyok én zsonglőr, balfasz...
Ekkor, igen, talán ezen gondolatom végén kezdett el az ébresztő óra úgy visítani a fülembe, mint akit nyúznak. Hirtelen nem is tudtam, hogy a szaros vekkert üssem le, vagy magamból csináljak oposszumot, és játsszak rá, hogy kinyúltam itt időközben. Valójában mindkét opciót elvetettem, és hozzá tenném: el is kellett vetnem, ugyanis Hart ujjai éppenséggel telibe trafálták a képemet. Szép... Legközelebb, ha elaludnék mellette, isten bizony felveszek előtte egy símaszkot. A végén még nem marad arcom...
Mindenesetre morrantam egyet, kissé feszülten. Nyilván nem az iménti arcátrendezéssel volt bajom, hanem azzal, hogy még mindig itt vagyok. De legalább a pólóm kiszabadult! Vagyis... Ezúttal már nem lepedőként funkcionál, hanem takaróeszközként. Fejlődünk!
A kérdésre számat oldalra húztam, töprengőn fürkészve Ems-t. Egyelőre nem feleltem, még ki kellett magamat puffognom... Valójában fogalmam sem volt, hogy mit gondol... Még azt is eltudtam képzelni, hogy lazán nekem esik, hogy mi a szart csinálok itt?
- Nézőpont kérdése... - kászálódtam fel végül a földről, beletúrva rövid tincseimbe. Pillantásom ide-oda cikázott, miközben próbáltam felmérni, hogy vajon mászkál-e már valaki odakinn. Jó lenne még reggel előtt kijutni, noha igazából lazán kimagyarázom a helyzetet ha arról van szó. Ettől még necces, és felettébb nyugtalanító is, még akkor is ha rajtunk kívül mindenki más leszarná.
- Ezt elveszem... - hajoltam felé, rámarkolva a pólóm tetejére, ami jelenleg eltakarta, majd egyszerűen csak kihúztam az ujjai közül, akár engedte, akár nem.
- Ahh, igen... már emlékszem miért ragadtam itt. - vontam fel egyik szemöldökömet, és felengedtem vonásaimra egy sanda félvigyort, ahogy végigpásztáztam a nőstényt. Nem, ezt a látványt sosem fogom megunni. Viszont ideje lesz rendbe tenni az agyamat, mert még mindig ki kéne jutnom...
- Egyébként nyugi. Annyi baj van csak, hogy elaludtunk. És valahogy ki kéne mennem... - rántottam fel magamra a pólómat közben, így kicsit torzulhatott a hangom. - Vannak kint. - tettem hozzá, ugyanis az energiák mellett nem tudtam elmenni, amikre most kifejezetten ki voltam éleződve.
Tekintetem hol a padlót, az ágyszélét, és egyéb területeket pásztázta, hol pedig Harton pihent meg. Kell a cipőm! Ha látnám is, de jó lenne...
- Nem feküdtél össze véletlenül a cipőmmel... is? - nevettem el magam egész halkan, ahogy elindultam az ágy végébe. Ott már minimum le kellett magamról rúgni... De semmi. Teszek rájuk legközelebb nyomkövetőt...
Mindegy, amúgy sem értem miért idegesítem magam... Maximum itt maradok estig, vagy bánom is én... Jobb ötletem jelenleg nincs, és már kezd rohadtul nem érdekelni a dolog.
- Feladom... - dobtam le magam az ágy szélére, majd el is terültem rajta, mint egy kifektetett oszlop. - Ez is a te hibád. - pillantottam fel rá szúrósan, noha láthatóan is csak megjátszottam magam, erről pedig leginkább az idétlen vigyor tanúskodott, amit felöltöttem.
Vissza az elejére Go down
Dr. Emily Hart
Vérvonalfő
Dr. Emily Hart

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 112
◯ HSZ : 597
◯ IC REAG : 652
Emily  & Caleb lakása - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Ccc4fac0c22c95e316b23871df9b9e9d24223371
Re: Emily & Caleb lakása // Csüt. Feb. 07, 2013 9:34 pm

Értetlenül söprök hátra pár kósza tincset vállamról laza mozdulattal, miközben az ő arcát figyelem. Miféle nézőpontokról beszél?
Ahogy szinte már óvatosan kéri el a pólót, azért mosoly szalad ajkaim szegletébe és elengedem a textilt, kiszélesedő mosoly közepette sütve le pillantásomat, mert bizony, magamon érzem az övét, perzselő tekintetének szinte faló, elégedett (?) kereszttüzét.
Sűrű szempillaerdő alól pillantok fel rá és el is nevetem magam... mígnem eljut a tudatomig, mit is mondott. Itt maradt. El se ment, a rohadt életbe!
Hihetetlennek tartom, hogy ilyen rövid idő alatt kiismerjem, de nem tévedett, mikor azt gondolta, képes lennék ezért nekiesni.
- Nos, ez tényleg probléma. - Szusszanok, miközben önző módon (és azért, hogy a vér ne délre csoportosuljon, hanem az agyába is jusson belőle) burkolom testem a meleg takaróba.
- Na ne mondd! Én is érzem... - Nagyon jól elvagyok az ágyon ülve, nem igazán töröm magam, hogy segítsek a ruhadarabjai előkerítésében. - Szerinted miért beszéltük meg úgy, hogy kettő körül lelép az, akinél épp nem vagyunk? Porca miseria! Hogy ilyesmi ne fordulhasson elő... - Tárom szét egyik karom indulatosan, immáron szembetűnően szabadjára engedve haragomat a dolog felett, másik kezemmel meg ugye a paplant fogom.
- Valószínűleg az ajtóban van... Vagy kint. - Ugrik be, mire elkerekedik a tekintetem. Erre azért már én is kipattanok az ágyból és magamra rángatok egy bugyit, meg egy pólót sietősen.
- Nem az én hibám, ezt most te cseszted el! - Morranok fel és ahogy elhaladok mellette, miközben ő az ágyra dől, a combjára csapok finoman, figyelmeztetően, hogy ha már elbénázta, legalább csipkedje magát, hogy helyre hozza.
Én csendesen nyitom ki az ajtót és megpróbálok kikémlelni. Ha tényleg ott van Caleb cipője, akkor az enyém is... az egyik fele, a másikat épp az előbb löktem félre az ajtóból a lábammal.
Azt hiszem, most visszavág, hogy kölyökként utáltam Hamupipőke történetét.
Vissza az elejére Go down
Caleb M. Schwarz
Renegát
Caleb M. Schwarz

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 351
◯ HSZ : 260
◯ IC REAG : 297
◯ Lakhely : Három Medve
◯ Feltűnést kelthet : All in.
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Dyodgn
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Bf4zo9
Re: Emily & Caleb lakása // Hétf. Feb. 11, 2013 2:34 pm

Ezzel én is tisztában vagyok, hogy probléma. Főleg azért, mert amennyire őt is zavarja, annyira engem is. Ha nem jobban... Nem, azt hiszem nem hazudok vele, ha azt állítom, hogy rohadtul nem álmodtam erről a helyzetről egy percet sem! Totál kellemetlen, még akkor is, ha Hártot jó látni. Nem vele van a bajom, hanem ezzel az elcseszett szituval. Ez van. Legalábbis addig nem volt vele semmi bajom, amíg nem kezdte el kifejteni a gondolatait. Egy pillanatra talán meg is álltam a kereső mozdulataimba, és visszavezettem rá íriszeimet. Most mi van?! Értetlenül adóztam az elmúló percnek, ahogy a szavak elhagyták ajkait.
- Szerinted, miért nem léptem le? Nem kell hozzá sok IQ... - haraptam rá állkapcsomra, ennek következtében pedig az ívesen feszült meg. Heilige Scheiße! Most komolyan úgy csinál, mintha én tehetnék az egészről?! Lószart... Mindegy, egyelőre nem volt kedvem felfújni a dolgot, és egyébként is a cuccaim előhalászásával voltam elfoglalva. Addig mindenképp, míg a felvetésére nem sorakoztak fel elmémbe az emlékek. Szinte már robotszerűen dőltem le az ágyra, feladva, fújtatva, és még mindig jó fej voltam. De azt hiszem eddig, és nem tovább. Ahogy a combomra csap csak megforgattam a szemeimet és visszaegyenesedtem ülőhelyzetbe. Épp elkaptam a pillanatot, ahogy a cipőmet sikerült arrébb rúgnia, de ezzel se foglalkoztam.
- Na várjál már... - szólaltam meg kissé csattanósan. Egyrészt, mert kurvára van mondanivalóm, másrészt pedig isten ments, hogy kinyissa azt az ajtót!
- Azért kicsit erős túlzás, hogy az én hibám. Hogy CSAK az én hibám! Te is ugyanúgy beájultál tudtommal, ahogy én is. Úgyhogy marhára fogd vissza ezt, hogy én tehetek róla. - megáll az ész... Óh, isten bizony, leszarom. Engem is ugyanúgy idegesít a helyzet, sőt, szerintem még jobban is mint őt, úgyhogy... Grr...
- Biztos, hogy kinn vannak a cipők. - nyúltam a még meglévőmhöz közben, hogy felszereljem a lábamra. Kissé meginogtam olykor, ahogy álltamban próbáltam neki kezdeni a műveletnek, de végül sikerült.
- Na jól van. Mondd mit akarsz, aztán itt se vagyok. - morogtam halkan, ahogy mellé léptem, ujjaimat a kilincsre fonva. Kissé kijjebb nyitottam, majd húztam is vissza halkan.
- Picsába. - puffogtam, igen. És? - Kettő balról, egy jobbról. A cipők meg az ajtó előtt, jah... - tényszérűsítettem a látottakat. Most vagy kimegyek, aztán csókolom, vagy berántom a két cipőt és majd elmegyek, vaaagy, majd Hárt kitalál valamit. Nekem édes mindegy...
Vissza az elejére Go down
Dr. Emily Hart
Vérvonalfő
Dr. Emily Hart

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 112
◯ HSZ : 597
◯ IC REAG : 652
Emily  & Caleb lakása - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Ccc4fac0c22c95e316b23871df9b9e9d24223371
Re: Emily & Caleb lakása // Szer. Feb. 13, 2013 2:58 pm

Értetlen pillantására, de főleg szavaira lemondóan szusszanok és ahogy fentebb írva vagyon, kipattanok az ágyból, hogy magamra rángassam az alsóneműmet.
- Mintha te nem lennél zabos fordított esetben... - jegyeztem meg lesújtó pillantást lövellve felé és lám, a póló is rajtam volt már. Hajamat egy rutinos mozdulattal szabadítottam ki nyakának szegélyének fogságából.
Ahogy az ajtó felé lép, felpillantok rá. Nem hátrálok ki közelségéből, sőt, megállítom a mozdulatban, hogy felvegye a cipőt.
- Hagyd, a fél pár túl feltűnő... - Érezhetően megválogatom a szavaimat és állkapcsom is finoman megfeszül. Sosem voltam az a kiabálós, tányérdobálós nőszemély, de istenemre, közel járok hozzá, ha így folytatjuk!
Ahogy kikémlelt, kérdőn, metsző pillantással követtem mozdulatait és magyarázatot váró tekintetem arcát fürkészte. Szerencsére - szerencséjére - nem maradt adósom.
Aprót szusszantam, majd beletúrtam a hajamba, hogy kócosabbnak tűnjek az eddiginél is.
- Miért mindent a nőknek kell csinálniuk? - morranok, ezzel együtt Caleb érezheti, ahogy hűvös, pengeéles karmok szántanak végig a hátán, felszabdalva felsőjét és vérével áztatva el a fehér anyagot. Nem vészes, percek alatt begyógyul majd. De nekünk elég arra, hogy lelépjen ez az idióta.
- Bocs a pólóért. - szusszanok, miközben kinyitom az ajtót és finoman kifelé taszigálom. Showtime! Remélem, veszi az adást.

- ... nem tudom, mégis mit vártál? Hajnali négy van, alig látok ki a fejemből és az orvosiban tudlak csak összevarrni! - irányolom is arrafelé Calebet, miközben majdnem átesek a tulajdon cipőmön, belerúgva kissé, hogy ne legyen már olyan nyilvánvaló, hogy az én szobám felé tartanak.
Az egyik bámuló testőr láttán felvonom a szemöldökömet és szavaimat hozzá intézem:
- Ahelyett, hogy azt próbálod meg kideríteni, van-e rajtam bugyi, inkább szólhatnál annak az omega-lotyónak, hogy máskor ne hagyja a folyosó közepén cipőit! - Szélesedik ki mosolyom negédesen, noha a mellettem álló Caleb érzékelheti ideges zavaromat a megjegyzés elejét illetően. Nem szokásom ok nélkül "pucérkodni". De néha jól jön, hogy tudok élni a nőiségemmel.
Vissza az elejére Go down
Caleb M. Schwarz
Renegát
Caleb M. Schwarz

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 351
◯ HSZ : 260
◯ IC REAG : 297
◯ Lakhely : Három Medve
◯ Feltűnést kelthet : All in.
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Dyodgn
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Bf4zo9
Re: Emily & Caleb lakása // Szer. Feb. 13, 2013 3:38 pm

Nem reagáltam. Már csak azért sem, mert nem tudom milyen lennék... Két variáció áll fenn, vagy leszarnám, és majd megoldjuk, vagy kibasznám a szobából. Ennyi. A'sszem.
Épp a cipőmet venném, de megakadályoz benne, én pedig legszívesebben ráordítanék, ha tehetném, és ha tényleg megérdemelné, hogy szakadjon már le rólam! Persze nem tettem, inkább csak fogcsikorgatva leengedtem a kezemből a fél cipőt, mely tompán koppant a padlón. Bánja a f'szom.
Úgy fest életem egyik legrosszabb napja a mai. Komolyan mondom, még "otthon" sem volt ennyire szörnyű a bomló, szakadó húscafatok között, közelharcban, élet-halál között, mint most... Istenemre mondom, most nagyon szívesen lennék inkább ott...
Fel se fogtam szinte, ahogy végül csillanó villanykörte gyulladt Hárt feje fölött, és máris a pólómat szaggatta át. Hirtelen nem tudtam hova tenni, és egyszeriben valami keveredő dühöt kezdtem érezni, miközben halkan szisszentem egyet.
- Mi a picsát csi... - jah, aztán koppant. Tudom, néha nem ártana ha előbb gondolkodnék, mint "ütnék", de azt hiszem ezt már sosem növöm ki.
- Nem para... - sziszegtem fogaim alól, ahogy lesütött szemhéjjal, unott pillantással néztem rá. Most komolyan, úgy meg tudnám ilyenkor csapkodni egy kicsit... Grr... De nem tettem, így dobott ötlet lett. Inkább csak engedtem, hogy meglökdössön, kifelé az ajtón, és bár cseppet sem tetszett, kivételesen nem tettem szóvá. Már csak azért sem, mert ugyebár idekinn "tolongnak" a bolhások...
- A gyógyítók gyöngye! Úgy látszik, Beccát kell felkeresnem, ha már egyeseknek nincs ínyükre a dolguk! - csattantam fel erőteljesebben, persze csak színjátékból. Azért kicsit könnyített a feszültségemen, hogy végre megszólaltam, ráadásul elég ércesen. Tekintetem eközben az arra sétáló testőrre villantak. Egyszerűen csak megforgattam a szemeimet, aztán kezeimet zsebre vágva fújtattam egyet.
- Kétlem, hogy érdekelné a bugyid, Dr. Leszarom_a_munkám_Miss_hisztéria... - vágtam még oda csípőből, majd komótos léptekkel - cipő nélkül - elindultam a szobám felé.
- Faszt bámulsz, barom!? - sétáltam el a testőr mellett, igazán kedves szavakkal illetve őt, majd megrázva a fejemet, végleg eltűntem a folyosó sötétjében...

Folytatás...
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Emily & Caleb lakása // Szer. Feb. 13, 2013 7:55 pm

SZABAD TERÜLET
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Dyodgn
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Jkh91u
Re: Emily & Caleb lakása // Kedd Júl. 23, 2013 1:27 pm

//Még kint; A Hotel mögött //

*Szavaira csak megvontam a vállam és felmértem a környezetem, hogy nincs-e valaki a közelben, aztán Jesset is jobban megvizsgáltam. Hát itt ma már nem lesz izgalom, az biztos. Most nem tudom, hogy ezt sajnáljam vagy sem.
- Mindig van egy első... * Vontam meg a vállaim a legkönnyedebb módon. Igazából tényleg nem aggasztatott a másik állapota. Egyrészt nem nőt a szívemhez a másik, még ha kedveltem is. Másrészt sosem voltam azaz aggódó típus. Vazeg... rossz anya lesz belőlem. A szavaira bólintottam és mivel kellett mind a két kezem, hogy segítsek neki, így felvettem a dzsekijét magamra, hogy könnyebb legyen. A pengéjét a cipőmbe tűztem és elevickéltem vele a kocsijáig. Ha már ezt kérte...*
- Nem bántanál... ácsi, nem is félek Tőled. Mindössze csak a sajátos stílusomban közöltem, hogy örülnék ha nem karon ülő gyerekként kéne vinni, mert nem bírlak el és amúgy is... pasi vagy. Vagy valami olyasmi... * Már megint beszéltem és beszéltem miközben a kocsinak támasztottam, hogy kinyissam. Beültettem az anyósülésre, bekötöttem és meg sem álltam a Hotelig. Felhívtam Balázst, lévén, hogy senkinek nem tenne jót ha engem látnának meg vele. Pláne ilyen állapotban.

A Hotelhez érve, valamiért a Hotel hátuljához mentem. Ja igen, csupa vér vagyok a másik meg sérült, nem fogom a főbejárathoz vinni, hogy minden vendég csámcsogjon és rendőrt akarjon hívni. Balázs már ott volt és valószínűleg Jesse kocsiját is felismerte. Mivel a hím állapota jelenleg fontosabb csak egy halvány mosolyt eresztettem meg felé, ahogy barna íriszeim rá emeltem.*
- Ne kérdezd... nem én voltam, és fogalmam sincs, hogy mi történt. A garázssoron találtam rá, de szerintem elkél egy takarító brigád oda. Sok vért vesztett és bizonyára senki nem örülne, ha valaki ráakad holnap, bejelentést tesz és megnézik a vérét. Itt a dzsekije és a pengéje is. *Bújtam ki a kabátból, vettem elő Jesse pengéjét és adtam át a hímnek vagy ha épp felnyalábolta Jesset, akkor a férfire helyeztem.*
- A kocsiját elviszem, az enyém ott maradt és hát... így nem volna ildomos rohangálnom. - néztem végig a véres ruháimon - Egy óra és visszahozom csak át kell öltöznöm, hogy elhozzam a sajátom taxival. Utána otthon leszek. * Daráltam le a mondani valóm és ha már Jesse Balázzsal volt én ott sem voltam. Egyrészt, nem akartam megvárni míg BB közli, hogy lépjek le de gyorsan. Volt eszem, nem kellett mondania sem. Másrészt pedig, tényleg nem akartam tudni erről az egészről semmit. Megvan a magam keresztje, másokéból nem kérek. Ha az ügy érinti Balázst azt úgy is mondja. Addig pedig, jobb az édes tudatlanság.*

//Jesse, a kocsid egy órán belül a Hotel előtt lesz, de máshogy nem tudtam megoldani. Jobbulást.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Emily & Caleb lakása // Kedd Júl. 23, 2013 1:40 pm

<3 : Eli & BB & Ems & Rose: <3

Ameddig be nem kerülök a saját kocsimba, meg sem nyikkanok. Nem akarom pazarolni az erőmet felesleges beszédre, miközben a bal lábamra szinte rá sem tudok állni, a jobb oldalamon ezüst ütötte seb, ami erősen vérzik, szóval, inkább hallgatok, és csak később válaszolok. – Nem, nincs első alkalom. – Aztán elvigyorodom, azt hiszem groteszk módra sikerül azzal a sok vérrel a képemen, de a szavait nem tudom így megállni, és azt hiszem sokkos állapotban lehetek ha így viselkedem, mindenesetre bele süppedek az ülésbe, és kezd kicsúszni a kezeim közül a tudatom, nem mindig tudom, hol járunk és egyebek, tudom, hogy elindult a kezem a kesztyűtartó irányába, ott hagytam az ezüsttel töltött desert eaglet. De már nem tudom miért, azt sem, hogy vajon kivettem-e onnan vagy a fájdalom, ami a vállamba hasított nem hagyta.

Következő ami rémlik, hogy a Hotel mögött vagyunk és látom BB alakját feltűnni, aztán vissza lecsukom a szemeimet, a kocsi anyósülése eléggé véres mostanra, és mintha azt hallanám, hogy a padlóra csöpög a vérem, halk de ismétlődő monotonitással, hallom Eli és a gyereke szívdobogását, aztán megint a nagy semmi. Egy valamit tudok, nem akarom, hogy Rose így lásson. Ezért meg is szólalok, mikor meghallom BB hangját.
- Ne szólj neki, … nem mondd el Rosenak, … csak megijedne…. – Nem akarom, hogy halálra rémüljön, mert éppen vérzek, és nem a legjobb formámban vagyok, de gyorsan gyógyulok, csak kell egy kis rásegítés, orvosi részről, meg egy zuhany és menten nem leszek rémes látvány, de addig is, jobb ha nem lát így, csak megijedne, és félne, azt pedig nem akarom.

// Sebesüléseim: Néhány karomnyom a hátamon, azok nem vészesek. A bal lábam térdtől lefelé, egy manccsal csontig marva. A jobb oldalamon a bordáim alatt van egy ezüstkés okozta seb, az orrom vagy megrepedt vagy eltörött. A jobb kezemen két ujjam csontig marva. //
Vissza az elejére Go down
Bognár Balázs
Vezető Testőr
Bognár Balázs

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 341
◯ IC REAG : 380
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Jkh91u
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Iei050
Re: Emily & Caleb lakása // Kedd Júl. 23, 2013 2:41 pm

Mire oda érnek már ott állok s várom a kocsit ami be is fut. Amint a motor leáll én az ajtót nyitom ki, hogy megnézzem mennyire lett szétkapva Jesse. Azt azonban nem tudom, hogy került oda Eli, bár mondta, hogy bele futott. Miután a hím elég csúnya állapotban van a kedvesemen futtatom végig a tekintetem. Neki nincs baj és a baba szíve is ver. Ez legalább egy jó hír. Bemászok a kocsiba, hogy könnyen oda férjek a hímhez. Nem finomkodom, mert annak most nincs helye. Megpróbálom az ölembe venni a testét, de nem éppen kényelemes. Mindegy. majd kint a vállamra dobom ha máshogy nem megy. Közben pedig figyelek Eli szavaira is természetesen.
- Oké, küldök oda valakit, hogy kitakarítson. Biztos nincs bajod?
Egy kis aggódás csillan meg a szemembe, ami természetes. Persze, hogy aggódom érte, ha nem így lenne, nem is szeretném a másikat. Intek neki, hogy a pengét csúsztassa a zsebembe, a kabátot pedig dobja csak rá a testre. Kárt nem okozhat és Jessének most édes mindegy mi van rajta vagy éppen nincs. Mielőtt azért távozna egy puszi csak jár nekem vagy az sem? Azért én megpróbálok egyet lopni tőle. Jesse teste egy kicsit zavar, de megint csak idili pillant lesz ez. Nekünk csak ez jut, de én ezt nem bánom. Szóval ha kaptam egy röpke csókot akkor nincs más dolgom mint indulni.
- Rendben, sajnos nem tudok ma átmenni hozzád, vigyáznom kell erre a lököttre.
Azért ezt még elmondani neki, mielőtt elindulok a testtel a kezembe.


A hím kér valamit amit csak részben tudok neki teljesíteni, de rajta leszek az ügyön. Én sem szeretném ha ilyen állapotban látna a kedvesen. Ezt teljesen megértem.
- Na aggódj, csak gyógyulj
Mondom neki, bár nem tudom, hogy sikerült e felfognia vagy csak beszélek itt magamban. Lényegtelen, mert a lépcsőket sorra veszem s meg sem állok Ems ajtajáig. Kopognék én ha tudnék. a kobakom pedig nem erre való, így csak benyomom az ajtót ami remélhetőleg nyitva van. ha sikerül akkor beviszem a testet és az első olyan helyre teszem le amit mutat a nő.
- Szia Ems. Itt van. Elég szarul fest, de tudom, hogy Te csodákra vagy képes. Gondolom útban vagyok. Kint várok.
Miután lefektettem nem zavarok és a levegőt sem akarom elszívni Jesse elől vagy a dokinőtől. Ezért az ajtó előtt verek cöveket s nem mozdulok onnan. Senkit nem fogok beengedni amíg azt nem mondja az orvos, hogy fogadhat látogatókat. A telefonomat kinyitom s felhívóm Rose-t. Közlöm vele, hogy most azonnal jelenés van előttem. hangom nyugodt mint mindig s az okát sem mondom neki. Majd akkor, ha itt lesz, addig ne aggódjon feleslegesen. Én pedig türelmesen várok. Persze ha valamiben tudok Ems-nek segíteni akkor csak szólnia kell.
Vissza az elejére Go down
Dr. Emily Hart
Vérvonalfő
Dr. Emily Hart

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 112
◯ HSZ : 597
◯ IC REAG : 652
Emily  & Caleb lakása - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Ccc4fac0c22c95e316b23871df9b9e9d24223371
Re: Emily & Caleb lakása // Kedd Júl. 23, 2013 4:31 pm

[odabent a szobában]

Balázs ugrasztott, hogy kellene egy hely Jessenek, így míg ő lefelé vette az irányt, addig én az orvosiba, ahonnét nem szórakozva pakolással, egészen egyszerűen áthúztam egykori hálószobámba a komplett műszeres kocsit. Így biztos minden kéznél lesz, ami meg nem, azért elszalajtom a testőrt majd.
És most várok. Lehuppanok az ágy szélére és a négy sarkot számolom meg újra és újra.
Ijesztően üres az egész szoba, mintha soha nem is laktam volna itt. Nem mondom, hogy megbántam, hisz Calebbel remekül megvagyunk. Csak fura szembesülni az egésszel, visszagondolni arra, hogyan is kezdődött az egész. Mennyire rühelltem a képét kezdetben és hasonlók...

A nyíló ajtó felé pördülve pattanok fel, mikor az érkező Bazsi és a nem túl fényes helyzetben lévő bongyorka betoppannak.
- Csak tedd le az ágyra, a többit megoldom, azt hiszem. - Szusszanok és közben már a hajamat gumizom össze, hogy ne lógjon a képembe egyetlen szőke tincsem sem a művelet közepette. Gyors kézmosás követi ezt, majd fájdalmas, jellegzetes csattanással a fehér, orvosi gumikesztyűk is felkerülnek a kezeimre.
Balázs szavaira, mi szerint biztosan zavar, akaratlanul is hűvös, mégis őszinte mosoly szalad képemre. Sajátosan bájos, mondhatni.
- Imádom, mikor ennyire jól nevelt vagy! Ne engedj be senkit, az alfa is ráér akkor betolulni, ha már összekapartam valamennyire. Már ha be akar... - Mindegy, érti ő, ahogy a dolgát is biztosan - nem először kértem már hasonlót testőrtől.
Az ajtó becsukódott utána, én pedig kettesben maradtam az alaposan helyben hagyott Jessevel.
- Jól éreztem én, hogy nem kell a szikét beléd állítanom, elintézed te magadnak... - jegyeztem meg, miközben mellé ereszkedtem az ágyra és nem csak tekintettel, hanem a felsője és nadrágja (maradványainak) eltávolítása után - egészen egyszerűen levágom a rongyokat róla - finom, óvatos és mégis határozottnak tetsző tapintásokkal felmérem a helyzetét.
A beálló csendet csak szapora lélegzetvétele töri meg, én magam akkor sem tekintek a sebről más felé, mikor megszólalok nyugodt, kellemesen hűvös hangomon.
- A jó hír az, hogy az ujjaid kivételével mindent rendbe tudok annyira hozni, hogy három napnál tovább ne kelljen feküdnöd. Az is egész kellemesen vissza fog húsosodni meg  minden addigra. A rossz az, hogy ez nem két perces meló lesz, szóval javasolnék érzéstelenítőt. - Az ő dolga, hogy elfogadja e, nem szokásom reklámozni, hogy a szadista énem mélyen mennyire rajong érte, ha fájdalomittas áriákba öntik a nevemet. Na meg lehet, be is ájulna a felénél amennyi vért vesztett eddig...
Miközben beszélek egyébként, hátra is nyúlok egy egészen apró tűvel ellátott teli fecskendőért.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Emily & Caleb lakása // Kedd Júl. 23, 2013 6:12 pm

Ma kivételesen nem maradok bent az Upperben éjfélig, vagy hajnalig, mint rendesen szoktam, hanem elindulok haza időben. Délután bent járt nálam egy nőstény a discoban, aki egy képet hozott Jesseről. Pontosabban azt állította, hogy Jesse küldte hozzám, a róla készült képpel. Az egész történet hatványozottan érdekes, eleve ott kezdve, hogy a párom hagyta magát lefotózni, majd hagyta, hogy a képet Emma elő is hívhassa vagy kinyomtassa, vagy tudom is én, hogy manapság mit csinál egy fotós a digitálisan készült képeivel, ha papíron akarja viszontlátni. Lényeg, hogy a képet behozta, én majdnem dobtam egy hátast, de lényegében majd kiugrom a bőrömből a fotó miatt. Nagyon tetszik a kép, egy nagyon jól elkapott pillanatot sikerült a nősténynek megörökítenie. És ettől - szentimentális lévén - egész délután nagyon hiányzott Jesse. Egyszerűen nem tudtam tovább bent ülni és dolgozni, haza akartam érni, hogy lássam és, hogy együtt költsük el a vacsit.
Mire hazaértem, azonban ő még sehol sem volt. Nem ismertem a napirendjének minden egyes mozzanatát teljesen, de azért annyival megtisztelt, hogyha olyan dolog jött közbe, hogy nem tud haza jönni, akkor legalább szólt, hogy ne várjam. Akkor is, ha többet nem is közölt velem, minthogy mit is csinál és merre is van. Nem mintha ezt olyan nagyon megosztotta volna velem bármikor is, mert általában nem volt szokása. Szerinte az a jó, ha minél kevesebbet tudok. A vicces már csak az, hogy Felderítőként pont az ellenkezője igaz ennek. No mindegy.
Lényeg, hogy elvileg mostanra itt kellene lennie, mert nem szólt, hogy meló van, dolog, vagy akármi, ami miatt oda lenne. Több, mint egy évszázada vagyok vele, tudom, hogy micsoda, éppen ezért eléggé jól belejöttem abba, hogy ne kezdjek lépten-nyomon kiakadni, vagy nagyon aggodalmaskodni vele kapcsolatban. Ez nem jelenti azt, hogy ne motoszkálna ott állandóan a fejemben, hogy baja is eshet, de a lényeg, hogy ezt igyekeztem teljesen elfojtani magamban, mert tudom, hogy szinte minden alkalommal, amikor aggódnék, csak vaklármáznék, az meg nem kell. És nem, nem fordult meg a fejemben, hogy félrejárna, megbízom benne, és tudom, hogy van annyira egyenes, ha már nem hozzám akar hazajönni, akkor azt közli velem. Nem egy sunyi alak, aki fű alatt járjon félre. Ennél jóval korrektebbnek tartom.
Az jutott eszembe, hogy talán elmehetnénk valahová vacsizni, vagy rendelhetnék valamit, mire megjön. Viszont azt nem tudom, hogy éppen mire is lenne gusztusa, ezért úgy döntök, hogy felcsörgetem és megkérdezem tőle. A telefonja kicseng ugyan, de nem válaszol. Ez számomra érthetetlen, hiszen ha nem alkalmas, akkor inkább kinyomja a készüléket ne zizegjen neki, vagy válaszol. Vagy eleve kikapcsolja, de az ritka, hogy hosszan csengjen ki. Még mindig nincs okom túlaggódni a dolgot, bontom a vonalat és várok, hátha visszahív, vagy küld egy üzenetet. De ez nem történik meg...
Mikor épp újra hívnám, akkor csörren meg a készülékem, de nem Jesse hív, hanem Balázs. Gyanútlanul veszem fel és Hallózok bele. Gyorsan darálja le, hogy jelenésem van előtte, elmondja, hogy hol, de többet nem. Oké, nem is olyannak ismerem, mint aki hosszan trécselne telefonon keresztül, főleg nem velem. Mondjuk ettől még lehet locsifecsi fajta, annyira még nem ismerem, hogy ezt biztosan tudjam, csak azt tudom, hogy velem ilyet nem szokott csinálni. Nem, mintha vágynék rá, vagy ilyesmi, mert nem.
Ahogy kinyomtam a telefont, úgy, ahogy voltam, abban a szerelésben amit akkor vettem át, amikor hazaértem, már indultam is a Balázs által megadott szobához. Még nem tudom mit akarhat, de gondolom, ha majd odaértem, akkor csak kiböki, mihez is kellek ilyenkor. Gondolom nem vacsi tippeket vár tőlem. Mondjuk azokat hiába is várna, lévén, hogy nem vagyok egy konyhatündér. De ez most nem ide tartozik.
Ahogy meglátom Balázst, az orromat betölti Jesse vérének szaga és ezzel egy időben, jeges, nyúlós folyam kezd el szétáradni az ereimben, hogy aztán a gyomrom diónyira zsugorodjon össze és a lelkemet vasmarokkal szorítsa össze a rettegés. Megállok egyetlen pillanatra, majd tovább indulok Balázs felé, de a lépteim lassabbak, mint ahogyan eddig sétáltam. Nyelek egyet, a torkomba gombóc tolul és közben igyekszem megőrizni a higgadtságom és a nyugalmam. Semmi baj Rose! Nincs semmi baj! Biztos csak valami kis semmiségről lehet szó és van arra logikus magyarázat, hogy mitől érzem intenzíven és töményen a kedvesem vérének szagát. Biztos, hogy nincs semmi baja. Csak nyugodtan, okosan kislány! Veszek egy mély lélegzetet, de egyre lejjebb engedem a pajzsom, Jesset keresem, a farkasom is az ő bestiája után kutat. Érzem az energiáit, a pajzsát, de egyik sem a megszokott, ingadozik mind a kettő és ez nagyon nem vall rá. Mire Balázs elé érek az arcomra van írva, hogy semmi jót nem sejtek, és tekintetem végigpásztázza a másik ruházatát, amin ott díszeleg Jesse vére foltokban, de ennek ellenére még mindig igyekszem meggyőzni magam arról, hogy nem lehet olyan nagy a baj. Pedig valahol mélyen tudom, hogy csak magamat csapom be...
- Jessevel van valami. Mi? - emelem a tekintetem a hímre és nem kertelek, nem kerülgetem a kását. Balázs egy ajtó előtt áll, mondhatni strázsál, ami elég fura. Az ajtóra pillantok. Érzem, hogy Jesse azon túl van, odabent. Előrébb lépek, határozott szándékom benyitni és nem feltételezem, hogy Balázs nem megy arrébb. Vagy ha marad, hát szépen neki trappolok.
- Hagyj bemenni! - a hangom nagyon halk és még mindig az ajtóra szegezem a tekintetem. Minden erőmmel próbálok nem pánikba esni, holott tudom, hogy már rég abban vagyok. Nem tud most érdekelni, hogy Balázs vagy én hol állok a falkában, teszek a hierarchiára, be akarok menni és kész. Farkasom is és én is rettegve aggódunk, de egyikünk sem áll neki hisztériázni. Csak látni akarjuk a másik felünk, tudni, hogy jól van Jesse és a bestiája is. Ennyi. Semmi más célunk nincs.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Emily & Caleb lakása // Pént. Júl. 26, 2013 8:53 pm

Érzem, hogy Balázs kivesz a kocsiból, de az maximálisan kimaradt még ideértünk. Eve vezette a kocsim, ez még megvan, az is, hogy a Desert eagle után akartam nyúlni, de nem érzem a kezemben, vagy nem értem el vagy kiesett, nem tudom. Hallom, hogy beszélgetnek, de nem igazán értem mit, a hangjuk túl távoli, csak addig jutok, hogy a pajzsom felrántsam, és a következő pillanatban már nem is vagyok magamnál. Lebegek a nagy semmiben, ami ólmosan nehezedik rám. Valahol félúton a lépcsőkön még magamhoz térek, de nem sokáig vagyok tudatomnál, azt felfogtam, hogy Balázs a vállára dobott és onnan lógok lefelé, hogy ő halad velem felfelé és a lépcsőn megyünk.
Farkasom fekszik, bundája tépett, de jól van, viszonylag. Füleit forgatja és figyel arra ami körülöttünk van, már ha ő is eszméleténél van, hiszen velem együtt hol magánál van hol pedig elveszti az eszméletét. Mind a ketten gyűlöljük az ilyen érzést, ezt a kiszolgáltatott állapotot.
Hallom Emily hangját, és arra, amit mond haloványan elmosolyodok, ahogy a tudatom a felszínre úszik. Újra felvonom a pajzsom, idebent vagyok a hotelben, nem akarom, hogy Rose megérezze, hogy bajom van, megijedne. Nem akarom, hogy féljen, vagy aggódjon, túlélem a sebesüléseim, nem olyan vészesek ezek.
- Végrehajtó vagyok…. – Mondanék még mást is neki, de nem esik jól a beszéd, az oldalamon a seb, amit az ezüst égetett, eléggé fáj, megnehezíti a beszédet és a légzést is, emiatt elhallgatok egy időre, majd Emily megvizsgálja a sebeim, és jobbnak látom, ha nem is próbálok beszélni. Noha csak kézzel ér hozzám, néhol így is pokoli fájdalmat okoz. addig meg sem szólalok, még nem kezdi el levágni rólam a ruhát.
- A fegyver….tartó….tokokat ne, … ne vágd le…- Kérni próbálom tőle, közben nyelek egy nagyot. Aztán hirtelen ragad el a sötét, hullik a pajzsom a porba. Emilyt hallom, beszél hozzám, magyaráz valamit, a mondandója végét fel is fogom, majd a pajzsom is újra felrántom.
- Nem! – Szólalok meg, majd megismétlem magam tisztább hangon. – Nem kell, ne adj fájdalomcsillapítót! – Kérem tőle, tisztában vagyok azzal, hogy vagy elájulok, a fájdalom miatt vagy végig bírom, de az pokoli kínokat is ígérhet, de ettől függetlenül nem akarok gyógyszert, nem kell a fájdalomcsillapító, gyűlölöm, ha eltompulok és kiütnek az ilyen szerek, hosszabb ideig leszek csak eszméletlen és gyámoltalan tőle, amit nem akarok magamnak megengedni, túlságosan is kiszolgáltatott leszek. Na, azt már nem! Inkább fájjon!
- Emily, ne engedd be Roset,... kérlek. – Azt hiszem ez az utolsó szavam, mielőtt Ems neki kezdene dolgozni rajtam, innentől, örülök, ha nem ordítok fel. Érzem, hogy a párom itt van a közelben, hogy zaklatott, mintha félne, azt hiszem lesz Balázshoz is egy két szavam, ha nem tartotta be amit kértem tőle! Az idősebb jogán még seggbe rúgom…
Ha Emily időközben munkához látott, akkor egy darabig még eszméletemen vagyok, és sziszegek, vagy fojtottan nyögök fel.
Vissza az elejére Go down
Bognár Balázs
Vezető Testőr
Bognár Balázs

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 341
◯ IC REAG : 380
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Jkh91u
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Iei050
Re: Emily & Caleb lakása // Szomb. Júl. 27, 2013 11:08 am

Zsebszöveg

A testet az ágyra helyezem le s nem akarok én zavarni. Nem hiszem, hogy nagy segítséget találna bennem. Nem értek hozzá. Olyanba pedig nem szeretem bele ütni a kicsi orromat, melyhez egy kicsit sem értek. Jól nevelt lennék? Lehet benne valami, de inkább ésszerűnek nevezném. Ems szótárában pedig ezt is jelenti.
- Ne aggódj, ide nem jön be senki. Dolgoz csak nyugodtan.
A szavaim teljesen komolyan csengnek, hiszen senkit nem fogok beengedni. Ha még is valaki bejutna, akkor az, arra vetemedett mint sokan mások, de még senkinek nem sikerült, vagyis meghaltam. Én kimegyek s beállok az ajtóba. Telefonon szólok Rose-nek, hogy halasztást nem tűrően jelenjen meg itt, mert mondandóm van a számára. A kezeimet keresztbe fonom magam előtt. Kényelmes terpeszállást veszek fel, s várok. Elég gyorsan megérkezik a vörös s tisztán látom az arcán, azt amit talán próbál elkendőzni. Nem kell, hogy a pajzsa lent legyen, mert így van sejtésem mi játszódik le benne. Arcom komoly s a testtartásom sem remeg meg.
- Igen, vele van valami. Aggodalomra semmi ok, jó kezekben van.
Csak ennyit közlök vele, bár van egy olyan érzésem, hogy ezzel nem fogja beérni. Fordított esetben én már régen bent lennék, ha nem egy erősebb hím áll az ajtó előtt. Mondjuk teljesen mindegy lenne, mert akkor is megpróbálkoznék bejutni. A nőstény nekem trappol, mert nem mozdulok továbbra sem. A kezeimet leengedem közben. Lenézek rá, mivel jóval alacsonyabb mint én.
- Nem mehetsz be, mert két pont távolsága egyenlő a két pont megfelelő koordinátáinak különbségeinek négyzetösszegéből vont négyzetgyökével...vagyis kell neki a levegő és Emily-t is hagyni kell dolgozni.
Közlöm vele szárazon a szavakat. Tényleg nem fog bemenni és csinálhat bármit, ha kell lekeverek neki pár pofont. Ráadásul nem érdekel, hogy nőstény. Értse meg a szép szót, ha nem akkor a fizikálist. Ha még nem lépett arrébb, akkor az egyik kezem segítségével növelem a távolságot köztünk, vagyis arrébb taszajtom.
- Ha erősebb lennék, ez a beszélgetés másképp végződne. Nekem mindig ezt mondta egy kedves barátom. Nem fizikális erőre értendő. Szóval próbálj megnyugodni, mert az nem segít, ha hárpia lesz belőled. Jesse él, de ezt te is tudod. Nem akarja, hogy így lásd, ezt a kérését pedig tiszteletben kell tartani.
jegyzem meg komolyan s ennél szebb? Gyengédebb? szavakra nem vagyok képes. A fene sem tudja, hogy szokták ezt nevezni, mert nem szoktam picsogni, bár most sem lehet nevezni annak. Inkább tényeket közlök. A nőtényen tartom továbbra is a szememet s remélem, hogy nem jön nekem egy tank módjára, mert esélye nulla. Hogy ne csak gondolati síkon maradjon ez, a farkasom üdvözli az övét, de nem mint egy jó barátot, hanem úgy mint aki felette áll. Csakhogy tudja, a másik hol a helye. A telefonom megcsörren és látom a kijelzőn, hogy Dante az. Nem tudom mit akarhat, de felveszem.
- Na mi van aranyapám? Nem tudsz aludni a stressztől?....igen…nem…oké. Pá aranyom.
Ezzel leteszem a telefont, s ismét a nőstényre függesztem a tekintetemet. Szerintem most már biztosan felfogta, hogy nem tágítok egészen addig míg Ems, azt nem mondja, hogy bemehet hozzá valaki. Ha ez 5 napig tart akkor olyan sokáig nem mehet be hozzá senki. Viszont addigra én megkövülők, így majd szólok egy másik testőrnek, hogy váltson le.
Vissza az elejére Go down
Dr. Emily Hart
Vérvonalfő
Dr. Emily Hart

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 112
◯ HSZ : 597
◯ IC REAG : 652
Emily  & Caleb lakása - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Ccc4fac0c22c95e316b23871df9b9e9d24223371
Re: Emily & Caleb lakása // Kedd Aug. 06, 2013 7:52 pm

- Mondogasd még, hátha az majd helyrehoz. - Szusszantam árnyalatoktól mentes, szürke hangon, mely szinte már szenvtelenül fagyosan hagyta el ajkaimat. Va'all'inferno az összes végrehajtó!* És ami azt illeti, pár pillanatig komolyan gondolom, hogy Castor is bekaphatja a bal bokámat.
Szerencséjük, hogy nem vagyok drámázós, hisztis fajta feleslegesen, mert akkor itt dögölne meg Jesse a hülye végrehajtós rizsája közepette. Isten nem válogat, nagy ívben leszarja, milyen posztot tölt be az ember.
Amikor kéri, hogy ne vágjam le róla a cuccot, vagyok olyan kegyes, hogy megnézzem, le lehet e szedni egyszerűen, anélkül, hogy mozgatnom kellene, de úgy fest, ez nem a szerencse napja.
- Ez nem divatbemutató Northfolk. Semmibe nem kerül újakat szerezni, de továbbra is fennáll a lehetőség, hogy itt hagyjalak. - Jegyeztem meg, miközben arca felé se tekintettem, csak tettem a dolgom. Nem hagynám itt. A falkám tagja, ráadásul sértené a maximalizmusomat, ha nem fejezném be azt, aminek nekikezdtem. Azt az örömet pedig meghagyom neki, hogy ne kapjon fájdalomcsillapítót, de ha csak egy rossz szót szól is ezzel kapcsolatban, istenemre mondom, az öklöm fogja csillapítani a baját. Jelen állapotában amúgy sem lenne nehéz az én nem túl nőies erőmmel álomba szenderíteni a bongyor fejét.
Először akkor tekintek rá, mikor a nőstényt említi.
- Balázs érti a dolgát, te pedig egyszerre csak egy dologra koncentrálj. - Szinte már barátian csendülhet a hangom, de az is lehet, hogy csupán a fájdalom és a kétségbeesettség engedi ezt a fajta élt kihallatni hangomból Jessenek.
Akárhogy is, jobban teszi, ha hozzám hasonlóan csöndben van és legfeljebb a fájdalmát fejezi ki - mely hangok egyvelege zene füleimnek - ahelyett, hogy baromságokat beszél, különben tényleg megütöm minden sérülésének a tetejében - az ő érdekében és a saját idegeim nyugalmáért.

Beletelik negyed órába is, ha nem húsz-huszonöt percbe, mire azt mondom, hogy végeztem. A legapróbb sebeit is elláttam, azok pár órán belül már gond nélkül gyógyulnak, akárcsak helyre tett orra. Vonalzóval sem rajzolhatna szebbet a teremtő, ha a csontja összeforr...
Ha nem merült volna a végére álomtalan álomba a hím, akkor kérése ellenére rásegítek némi injekcióval. Szüksége van most erre, nyugalmi állapotban gyorsabban regenerálódik a szervezet. Még a takarót is megigazítom rajta, miután újra leellenőriztem a kötéseit, majd szusszanva lépek ki az ajtón, behúzva azt magam után.
- Rendben lesz most már. - Tekintek Rosera egy apró szusszanás keretében, majd miközben folytatom a dolgot, kihúzom a hajgumit hajamból és szőke tincseim közé túrok. - A komolyabb sérüléseinek kell egy hét legalább, a csontjaira húst növeszteni már macerásabb, éppen ezért is fontos, hogy minél többet pihenjen. - Ezzel együtt acélosan kék tekintetem átvándorol Balázsra.
- Ma még ne menjen be senki hozzá, a holnap meg majd elválik. - Ezzel együtt biccentettem felé, majd Rose-nak is egy magamhoz mérten biztató pillantással, hogy végül angolosan távozzak a színről.



* 'Menjen a pokolba az összes végrehajtó!'
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Emily & Caleb lakása // Kedd Aug. 06, 2013 8:58 pm

Balázs szavai... nem hiszem, hogy aggodalomra semmi ok. Akkor elmondta volna telefonon, hogy mi van, és nem csak iderendel.
- A vére szaga belengi az egész folyosót és minden energiája zavaros, ami nem jellemző rá. Szóval ne mondd, hogy aggodalomra nincs ok. Mi történt? - a hangom nagyon halk, nincs benne semmi, amire azt lehetne fogni, hogy hiszti. Egyszerűen csak nem vagyok ötéves, hogy ne lehessen elmondani mi is van Jessevel.
Simán nekigyalogolok Balázsnak, nem feltételeztem, hogy nem fog arrébb menni. Oké, egy fél pillanatra meglepődöm és a hímre emelem a tekintetem. Nem értem kinek ártok azzal, ha látni akarom azt a hímet, akihez én tartozom és nem a falka többi tagja. Ehhez pedig minden jogom megvan.
- Ezekben egyiket sem szándékoztam megakadályozni. Látni akarom. - fogalmam sincs mi ebben olyan nagy dolog, hogy szeretném látni, nem pedig csak azt érezni, hogy gáz van. Ez így sokkal ijesztőbb, mintha a két szememmel is láthatnám őt. Farkasom a fekete bestia körül sertepertél, ő is tudni akarja, hogy mi van a másikkal.
Balázs arrébb tol - nem mintha olyan nagyon nehéz dolga lenne velem, gyakran érzem magam valami elfuserált játékbabának, tekintve, hogy a nagyobb hímekben megvan az az ingerencia, hogy arrébb pakoljanak, akaratom ellenére és ez nagyon bosszantó - és hadovál nekem holmi erőről. Igazából halvány gőzöm sincs arról, hogy mit mond, mert még mindig Jesse energiáira figyelek és arra, hogy hol eszméleténél van, hol pedig nem. Ezt könnyen nyomon követem a pajzsából, vagy a hullámaiból. És ettől csak még jobban aggódom. Azt hiszem ilyet még nem tapasztaltam tőle.
- Jesse csessze meg! - szalad ki a számon, mikor megtudom, hogy ő nem akarja, hogy bent legyek. Elfordulok Balázstól, úgy, hogy az oldalammal legyek felé, mert könny szökik a szemeimbe. Hogy teheti ezt Jesse? Hogy lehet ennyire kegyetlen, amikor pontosan tudja, hogy halálra fogom aggódni magam miatta?! Hogy lehet ennyire hiú? Jobb kezem a derekamra teszem, a bal kezemet pedig a lehunyt szemeimhez emelem és veszek néhány mély lélegzetet. Hátat fordítok a szekrénnyi hímnek, leengedem a karom az arcomtól és hátravetem a fejem kissé. Pislogok jó párat, hogy visszatartsam a könnyeimet. Sikerül.
Farkasom nem foglalkozik Balázséval, a fekete bestia köti le, ő hozzá tartozik és nem máshová, hiába nagyobb és erősebb Balázsé. A továbbiakban nem fogok megint azzal próbálkozni, hogy bemenjek. Nagyon dühös vagyok Jessere, de ezzel együtt aggódom is érte borzasztóan. Tehetetlenségemben nem teszek mást, csak egy kicsit távolabb sétálok és leguggolok a falnak vetve a hátamat. Gondolataimat megtartom magamnak. Vajon mennyire lehetek fontos Jessenek, ha annyiba nem vesz, hogy hagyja lássam őt??
Nem tudom meddig szobrozok, teljesen a pajzsom mögé zárkózva - könnyebb, ha nem érzem Jesset - amikor kinyílik az ajtó és kilép rajta Ems. Felállok és odalépek a nőstényhez. Végighallgatom és hatalmas kő esik le a szívemről. Veszek egy mély levegőt.
- Rendben, értem. És köszönöm. - szólalok meg halkan, kissé talán rekedt hangon. A nőstényről az ajtóra vándorol a tekintetem. A gyomrom még mindig öklömnyire van összezsugorodva... Majd holnap? A szavak újfent szíven ütnek, de ezt már nem mutatom kifelé. Ems biccentését viszonozom, de még mindig az ajtót nézem. Mikor a gyógyító már elment, csak megrázom egy kicsit a fejem és szusszanok egyet. Aztán se szó, se beszéd sarkon fordulok és lendületesen elindulok a folyosón. Majd észbe kapok, hogy Balázs semmiről sem tehet és vele nem akarok bunkó lenni. Visszafordulok.
- Gondolom azt sem akarta, hogy szólj nekem. Azért köszönöm, hogy mégis megtetted. Hálás vagyok érte. Később visszajövök. - még egy halvány és zavart mosolyt is küldök felé, majd újra elindulok, ki a Hotelből. Abban persze koránt sem vagyok biztos ebben a pillanatban, hogy tényleg visszajövök-e. Pedig nyilván visszafogok, de egyelőre túl dühös vagyok. És félek.
Vissza az elejére Go down
Bognár Balázs
Vezető Testőr
Bognár Balázs

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 341
◯ IC REAG : 380
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Jkh91u
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Iei050
Re: Emily & Caleb lakása // Hétf. Aug. 12, 2013 1:03 pm

- Szétkapta egy hegyi. Ennél többet én sem tudok. Nem volt olyan állapotban, hogy elmesélje mi történt.
Közlöm vele a tényeket, mert sajnos én sem tudok sokat. Majd ha jobban lesz, akkor kikérdezem mi történt s ki volt aki így elbánt vele. Persze az oka sem hanyagolható, de mindent a maga idejében. A következő kijelentésre a fejemet ingatom meg, jelezve, hogy nem! Arrébb is tolom, hogy ezt nyomatékosítsam benne. Nem mondok többet, mert nincs mit. A farkasom készenlétben van s én mint jó testőr őrzőm a bejáratott. Amint nyílik, arrébb állok, hogy Ems ki tudjon jönni. Bólintok a szavaira. Ez is hosszú éjszak lesz. Visszahelyezkedem, ahogy az előbb voltam s a nőstényre pillatok.
- Valóban nem. Gondoltam tudnod kell. Én itt leszek.
Egy darabig nézem ahogy távozik, majd előveszem a telefonomat s pötyögni kezdek rajta. Eli-nek írók természetesen, hogy Jesse jól van és ma nem megyek át, mert őrzőm, szóval ne várjon. Miután pedig elküldtem neki állok játszani. Valamivel el kell ütnöm az időt nekem is. Mivel senki nincs, a közelben halkan nyitom ki az ajtót s egy pillantást vetek a hímre. Alszik. Nem is zavarni akarom, pusztán egy székért jöttem, amit kiviszek az ajtó elé. Így már egész kényelmes lesz. A játékot pedig tovább folytatom, mert meg kell dönteni a csúcsomat.

* Másnap *


Sikerült is pár órát aludnom, bár fele annyira sem pihentem, mint ahogy az ágyamba szoktam. Nem túl kényelmes a szék. Nekem csak ez jutott. Hallom ahogy közeledik valaki s az illatáról tudom, hogy az alacsony nőstény tért vissza. Valami más illat is terjeng a levegőben s a gyomrom a tudtomra adja, hogy bizony már 24 órája nem ettem semmit. Sajnos ehhez a munkához nem jár teljes körű szolgáltatás. Nem állok fel a székről csak a nőstény kémlelem, meg azt a valamit a kezében.
- Jó reggelt, még alszik.
Közlöm vele, bár ezt ő is érezheti, hiszen nyugalmi állapotban van még Jesse. Nem is tudom, én mikor aludtam ennyit egyfolytában. Azt hiszem az nem mostanában volt. A telefont a zsebembe csúsztatom, s csak most állok fel. Érzem ahogy Jesse energiái azt jelezik felébredt. Azt hiszem ideje bemenni és megtudni, hogy mi történt. Engem is legalább annyira érdekel mint magát a nőstényt. Most nem ütközik ellenállásban ha benyit. Amint bent van én is követem a példáját. Ámbár nem szándékozok órákat itt tölteni. Az ágy lábánál állok meg s a tekintetem Jesse-n állapodik meg.
- Jobban vagy? Eltudod mondani mi történt?


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Emily & Caleb lakása // Vas. Aug. 18, 2013 1:57 pm

Álomtalanul alszom eléggé mélyen ahhoz, hogy semmit ne érzékeljek magam körül. Emily összefoltozása közben elájultam, azóta azt hiszem nem is tértem magamhoz egy alkalommal sem. Lassan úszom fel az álomból az ébrenlét határára, ahol már érzem, hogy fájnak a sebeim, különösen az oldalam ahol az ezüst mart a húsomba, a saját tulajdon pengém lett belém állítva, emiatt is és az állapotom miatt is remélem, hogy a szuka megdöglött az általam okozott sebekben, vagy ha nem akkor lesz módom levadászni őt és a fejét kitenni a hotel zászlórúdjának a tetejére, barbár középkori módszer, de akkor is erre vágyom.
Farkasom is lassan ébredezik, és nyitja fel a szemét, érzékeljük, hogy kint az ajtó előtt ketten is vannak, mire nyílik az ajtó már én is rápislogtam a világra és a szemem hozzá szokott a fényhez, farkasom is fekszik ahogyan én is, és csak a fejét forgatja kábultan az érkezők felé, Balázs farkasát tudomásul veszi, de elsősorban a nőstényét keresi, a vörös apró nőstényt. Arra vágyik, hogy a nőstény mellé kuporodjon, és oda gömbölyödjön hozzá. Én pedig a vezetős testőrre emelem a tekintetemet, majd halkan reszelős hangon szólalok meg.
- Vizet, víz kellene… - Nézek rá, reszelős hangon szólva, miközben szeretnék fentebb ülni kényelmesebben, hogy ne vízszintből kelljen rá néznem, utána elnézek mellette, Rose irányába. Ha kapok vizet, akkor, lassan de még is mohón elkortyolom, és kérek még egy nagy pohárral magamnak, aztán megköszörülöm a torkomat, és átgondolom mi is történt velem.
- A garázssoroknál akadtam össze vele, egy hegyi szuka, hosszú szőke hajjal, tenyérbe mászó stílussal, nem gyenge van benne erő. – kezdek bele, majd folytatom is tovább a beszámolómat. – Egymásnak ugrottunk, a garázssoroknál, elég jól elrejtettek minket az emberi szemek elől. A kis nyomorult egy Fakír lehet, nem különösebben hatotta meg az ezüst, mikor felszántottam vele a gyomra alatt. – Itt elhúzom a számat, mivel az én oldalam feszül és fáj is, eléggé kellemetlen az érzés, és a heg is meg fog maradni, nem gyógyul be nyom nélkül, mintha csak penge okozta volna. Átkozott szuka! – Ha nincs szerencséje nem ért oda időben hozzá a segítség és elvérzett valahol az út mentén… - Teszem még hozzá ezt a mondandómhoz, és utána nyugton és csendben maradok, szomjas vagyok még és kezdek éhes is lenni, na meg evés után aludnék még, hogy gyorsabban gyógyuljak.

//bocs, hogy csak ennyi//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Emily & Caleb lakása // Hétf. Aug. 19, 2013 5:59 pm

Egyszerűen túl dühös voltam, és túlságosan is aggódtam, és baromira meg voltam ijedve ahhoz, hogy tétlenül ácsorogjak a Hotel egyik folyosóján arra várva, hogy majd mások megmondják, mikor is láthatom Jesset. Az a személyt, akihez csak nekem volt közöm, mindenkinél több jogom ahhoz, hogy lássam, mellette és vele legyek, de ehhez képest, mintha csak valami utolsó senki volnék, odaparancsoltak az ajtaja elé, hogy eddig és nem tovább, nem mehetek be, nem lehetek vele, nem lehetek mellette, nem láthatom, nem érinthetem, mert mások ezt akarják. Mások, akik teljesen idegenek, akik semmit sem tudnak rólunk, akiknek semmi közük hozzánk, akik alig pár hónapja, hogy ismernek minket. És most ők határozzák meg, hogy mikor lehetek együtt azzal, akihez egyedül nekem van igazán közöm.
Ezen felül pedig nem tudtam mit kezdeni azzal, hogy maga Jesse sem akarta, hogy ott legyek, hogy lássam őt. És ez pokolian fájt. Haragudni akartam - és haragudtam is - mindenkire, aki nem eresztett a közelébe, és is, aki annyiba sem vett, hogy meghagyja valakinek, szóljon nekem. Hiszen Balázs saját magától döntött úgy, hogy erről tudnom kell, ha Jessen múlt volna, akkor idegeskedhetnék a szobámban, bizonytalanságban, hogy hol van és miért nem került még elő. Pedig a bizonytalanságnál, még a biztos rosszat is sokkal jobb tudni. Hát ezért léptem le, mert ha nem teszem, vagy a falat kezdem el kaparni, vagy fogalmam sincs mit teszek, de a lényeg, hogy nem voltam képes ott maradni és tehetetlenül számlálni a perceket, amíg egy tök kívülálló azt nem mondja, hogy most már szabad bemennem hozzá. És visszatértem megint ugyanoda. Ki milyen alapon tiltja meg nekem, hogy bemehessek abba a szobába, ahol van?????
Dühömben az Upperbe mentem és, mint egy eszelős kezdtem el dolgozni és mentem az alkalmazottaim agyára. Semmilyen kis hibát sem tűrtem meg és zsörtölődtem mindenkivel, amiért még bocsánatot kell kérnem tőlük, mert ők aztán végképp nem tehettek semmiről. Azt hiszem az éjjel a kákán is csomót találtam, semmi sem tetszett, semmi sem volt elég jó és két hónapra előre megterveztem a beosztást, ami mindig nagy meló, egy hónapra előre tervezni, nemhogy kettőre?! De ez most nem volt lényeg, hajtottam magam, hol adminisztráltam, hol pedig a pultban pörögtem, olyan tempóval, amit aligha vehetett volna fel bárki is. Nem, nem buktattam le magam azzal, hogy jóval gyorsabb vagyok, mint az emberek, de olyan feszített tempót diktáltam, amit normál esetben senkitől sem követeltem volna meg, most azonban kegyetlenül szorosan fogtam azt a bizonyos gyeplőt (vagy inkább korbácsot?) és mindenkitől azt követeltem, hogy vegye fel az én ritmusomat. Hát most megismerhettek személyemben egy borzalmas főnököt, de remélem, hogy ilyen ritkán történik meg a jövőben, mert ajánlom Jessenek, hogy többet ne kapassa szét magát ennyire. Gyűlölöm, hogy ennyire aggódok és félek, és, hogy egy igazi sárkány vált belőlem a munkahelyemen.
Zárás után visszaindulok a hotelbe, némileg higgadtabban és nagyon is fáradtan. Útközben megállok egy pékségnél és veszek kaját. Én nem vagyok éhes, de gondolom Jesse az lesz, majd ha felébred és szerintem Balázsnak sem vitt senki vacsit, vagy villás reggelit, és hím farkasból van, gondolom az egész éjszakán ajtónállás alatt megéhezhetett.
Veszek négy nagy méretű húsos batyut, két papírzacskóba kérem, majd folytatom az utamat vissza a Hotel felé, de mielőtt beérnék, még két kávét is beszerzek, illetve egy kis palack ásványvizet is. Egy kávét Balázsnak, egyet pedig magamnak veszek. Én a sajátomba csak egy kevés tejszínt rakatok, de mivel nem tudom, hogy a vezető testőr, hogyan issza a magáét - feltéve ha egyáltalán kávézik - neki mindenből pakoltatok elvitelre az üres, fekete koffein mellé, aztán majd beleteszi, amit kér, vagy kidobja, ami nem kell.
Beérve azonnal arra a folyosóra megyek, ahol Jesse is van.
- Neked is jó reggelt. Oké, értem. - felelem és egy pillanatra elidőzöm azzal, hogy az ajtót szemlélem, nem is tudom, talán azt remélve, hogy mindjárt kinyílik és Jesse tök egészségesen lép ki rajta azzal, hogy mi ez a gyűlés itt kint? Majd megrázom kicsit magam és Balázsra pillantok.
- Gondoltam éhes lehetsz, hoztam neked két extra méretű húsos batyut és egy forró kávét, amit nem tudom, hogyan iszol, szóval a zacsiban találsz fehér és barna cukrot is, meg tejszínt, hogy beletehesd, ami jól esik. - adom át az említett pakkot, amiben a kaja és a kávé is gőzölög még. A kezemben marad a saját kávém és a másik két sós péksütemény is, de most valahogy nincs kedvem még a koffeinembe sem belekortyolni.
A pajzsom lent van és a cipőm orrát bámulom, amikor megérzem, hogy Jesse ébredezik. Most nem nagyon izgat, hogy megint Balázsba gyalogolok-e vagy sem, de a szívem nagyot dobban és hevesebben kezd el verni, én pedig automatikusan indulok neki és nyitok be a szobába. csak miután beléptem, akkor esik le, hogy a testőr nem állt az utamba. Ahogy megpillantom Jesset görcsbe rándul a gyomrom, de valahol egy nagy kő esik le a szívemről. Farkasom odaszalad a fekete bestiához, képen nyalja, körül ugrálja, megszimatolja, hozzádörgölőzik, majd végül, miután megnézte, hogy a hímnek mindene megvan-e, odabújik hozzá és gombóccá gömbölyödve fekszik mellé úgy, hogy a fejét a másik testére teszi és innen nem mozdul. Én azonban megállok a fal mellett, ott ahol láthatom Jesset és ő is engem. Nem megyek oda, nem csókolom meg, nem ölelem át, csak csendesen a háttérből figyelem, kezemben a kávéval és a kajával, aminek az illata lassan betölti a helyiséget.
Hallgatom Balázst, de közben végig Jesset figyelem. Még mindig ijedt vagyok, de megkímélem mindkét hímet attól, hogy ennek hangot is adjak. Nem akarok és nem is fogok nagyjelenetet rendezni. Mikor vizet kér és rám néz, leteszem az egyik szekrény tetejére a pakkomat és kiveszem a kis üveg ásványvizet, majd odaviszem Jessenek. Kinyitom amíg fészkelődik a kedvesem, majd szótlanul nyújtom át neki és ott maradok az ágya mellett. Kicsit elveszettnek tűnhetek, ahogy ott állok mellette, de felfogom, hogy most az az első, hogy elmondja mi történt vele és nem az, hogy körbe aggódjam, vagy ugráljam.
Némán hallgatom végig, ahogy Balázs és Jesse megbeszélik, amit meg kell és csak ezután szólalok meg én is, amikor már nem zavarom őket a dolgok megtárgyalásában.
- Hoztam egy kávét, csak tejszín van benne, ha kéred. És reggelit is. - szinte suttogom a szavakat. Még dühös vagyok és ijedt és nagyon fáradt is. De ettől még valahol boldog is, hiszen Jesse él és viszonylag jól van, vagy idővel jól lesz...
Vissza az elejére Go down
Bognár Balázs
Vezető Testőr
Bognár Balázs

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 267
◯ HSZ : 341
◯ IC REAG : 380
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Jkh91u
Emily  & Caleb lakása - Page 2 Iei050
Re: Emily & Caleb lakása // Kedd Aug. 20, 2013 1:34 pm

Az illatra rögtön felélénkülök s a gyomrom is jelzi, hogy bizony már egy ideje nem kapott enni. Hát ez a sorsom, ha ilyen helyzetbe vonnak be. Amint egyébként nem bánok, ez is a dolgom., ahogy sok más is. Ez a nőstény kincset ér, hogy ilyenre is gondolt. Gondoskodó, pedig nem is ismer igazán. Ami számomra kicsit meglepő, mert nem sok ilyenbe volt részem mostanában. Mármint, hogy „idegen” nőstények kedveskedjenek nekem. Mosollyal az arcomon veszem át tőle a pakkot.
- Köszönöm szépen. Kedves tőled.
Meg is keresem a kávét s beízesítem. Tej és cukor kerül bele. Elkevergetem s amint felolvadt minden, meg is kóstolom a fekete nedűt. Finom. A nőstényre nézek.
- Gondolom nem sokat aludtál az éjjel...
Ez nálam felér egy „hogy vagy” kérdéssel. Érdekel, hogy sikerült e megnyugodnia vagy valami, bár az energiái még mindig zavarosak, de azt hiszem ilyen helyzetben ez teljesen érthető. A farkasom is nyugodt s csak lustán emeli meg a fejét, hogy üdvözölje a nőstényét. A kávét megiszom vagyis arra nincs időm, mert megérzem, hogy Jesse felkel. Rose pedig már bent is van. Nem akadályozom semmiben. Én is bemegyek, hogy tudjam mi is történt igazából. A hím szavaira figyelek s közelebb lépkedek az ágyához.
- Fakír? Ez hasznos infó. Mennyi idős lehet?
Kérdezek rá, mert ez is fontos lehet. Amint befejezte, amit mond, biccentek egyet. A vállára tenném kezét, de félő nagyobb kárt csinálok, mint hasznot, ezért marad a biccentés s pár szó.
- Gyógyulj meg mimnél hamarabb, mással ne foglalkozz. Magatokra hagylak benneteket. Rose, hagyd pihenni, hogy mielőbb felépülhessen.
Fordulok a nőstény felé s biccentek neki is. Remélem, nem akar 24 órát bent lenni, bár ha hagyja pihenni a hímet, felőlem maradhat is. Csak kímélje. Később azért majd visszanézek hozzá még is hogy van.

// Ha nincs semmi más, akkor én most kiszállok. Kari visszanézeget olykor, de nem kell kijátszani. Köszönöm a játékot Northfolk-ék Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Emily & Caleb lakása // Kedd Aug. 20, 2013 4:20 pm

Rose farkasának a jelenlétére az enyém felemeli a fejét, és a nőstényt figyeli, majd ahogy az apró vörös farkas odamegy, hozzá, képen nyalja, és a farkát is csóválja. Örül annak, hogy ott van a nősténye, és neki semmi baja sincsen. Figyeli ahogy a másik körbenézi, majd ahogy a nőstény mellé gömbölyödik, a vörös bundába fúrja az orrát, és elégedetten szusszan egyet, fájnak neki is a sebei, ahogyan nekem is a magaméi, de a bestiám így már rendben van. Ott van vele a párja és együtt egy nagy kupac bunda csomagot alkotva, összegömbölyödve tovább alszik. a kávé és a kaja illata felkelti az érdeklődésemet, és Rose felé fordítom a fejem ahogy sikerül valamennyivel kényelmesebben elhelyezkednem, hogy ne feküdjek, érzem a kötést a vállaimon, ahol a nőstény felmarta a húsom, ahogy a jobb kezemen is, ott egy részen csak csont és porcok maradtak a lábam és az oldalam is kellemetlenül feszül és szúr-égető fájdalmat is érzek, de nem akarok gyógyszert rá, nem akarok elkábulni, ameddig fáj addig tudom, hogy élek és nem a halál küszöbén ácsorgok.
Balázs felé fordítom a tekintetem és elmondom neki, hogy mi is történt majd a kérdésén elgondolkozom, mennyi idős is lehetett az a szuka.
- Nagyjából velem egy idős lehet, nem tudom pontosan, a pajzsunk annyira nem engedtük le, viszont tud harcolni, és körülbelül hasonlóan súlyos sérüléseket okoztunk egymásnak. – Mondom kicsit elgondolkozva, a vizet a kezembe veszem újra és belekortyolok a vállam még tiltakozik a megerőltetés ellen, de szomjas vagyok és szükségem van a folyadékra.
- Nézd, ő nem kifejezetten reagált az ezüst okozta sebre, a hangja a fájdalmas és az élvezetes nyögés között volt, mikor belé mártottam. Én jól viselem a fájdalmat, viszont az ezüst baromira éget. – Toldom még meg ezzel a mondandómat, hogy innen gondolom azt, hogy a másik egy fakír vérvonalbeli lehetett. Balász búcsújára csak biccentek neki egyet és Rose irányába fordítom a tekintetemet, furcsa, hogy nem jön közelebb hozzám, még mindig a fal mellett áll.
Nézem a párom, és nem értem miért is nem jön hozzám közelebb.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Emily & Caleb lakása // Pént. Aug. 23, 2013 11:49 am

Balázs mosolyát halványan viszonozom, tekintve, hogy nagyon agy kedvem mosolyogni most nincs, ami furcsa tőlem, hiszen nálam ez az alapcsomag része általában. Most azonban egészen más dolgok kötik le a gondolataimat, pontosabban aggasztanak, és ezért nem feltétlenül van hagulatom, vagy kedvem bűbájosat játszani.
- Igazán nincs mit. Gondoltam, hogy éhes lehetsz. - vonom meg a vállamat, ahogy átveszi tőlem a kis csomagot. Elnézem, ahogy bekeveri a kávéját, mást egyelőre amúgy se nagyon tehetek.
- Valóban nem. Dolgoztam és igyekeztem nem teljesen szétesni. - mert hát éppen eléggé a padlón voltam és vagyok. Ijesztő nekem ez az egész helyzet, még akkor is, ha bárki bármikor meghalhat. Egy dolog ezt tudni, de egy egészen másik dolog szembesülni vele. Nem vagyok arra felkészülve, hogy elveszítsem Jesset. Ő nekem az egész világom, hogyan is számolhatnék azzal, hogy egyszer nem lesz többé??!
Amíg Balázs és Jesse beszélgetnek, nem szólalok meg és nem is megyek igazán Jesse közelébe, csak addig, amíg a vizet odaadom neki. Hiába akartam, nem tudtam átgondolni a dolgokat és fogalmam sincs, hogy hogyan kellene mindehhez viszonyulnom. Legszívesebben kettészakadnék, a szívem azt súgja, bújjak oda hozzá és ápolgassam, hiszen mindennél jobban szeretem, míg az eszem egyfolytában sulykolja, hogy azt sem akarta Jesse, hogy tudjak arról, mi történt vele.
Balázs szavaira csak bólintok, bár még mindig ott tartok, hogy senkinek semmi köze Jessehez és hozzám, tehát nem kell engem figyelmeztetni, pontosan tudom, hogy mennyire is fáraszthatom ki vagy sem, elvégre én vagyok vele majd' százharminc éve.
Ahogy Balázs kimegy Jessere pillantok, de nem megyek hozzá közelebb. Az ágya mellett álldogálok, kartávolságon kívül, hiszen a vizet már odaadtam neki, és akkor közelebb kellett, hogy sétáljak hozzá.
- Az előbb kérdeztem, de talán túl halk voltam... Hoztam kávét, csak tejszín van benne és reggelit is. Kéred valamelyiket, vagy bármi mást? - látszik rajtam, hogy nagyon megviselt az éjszaka. Halk vagyok és bár szeretnék odabújni Jessehez, ahogy az apró kis vörös nőstényem a nagy fekete bestiához, mégsem teszem, csak tétován álldogálok, arra várva, hogy válaszoljon.
Ha bármit is kért, hát odaadtam neki, ha semmit, akkor óvatosan teszek pár lépést felé és végül az ágya szélére ülök fel. A kezeimet az ölembe ejtem és azokat nézem.
- Még csak azt sem akartad, hogy tudjak arról, ami veled történt. Bizonytalanságban tartottál volna, hogy rettegve attól tartsak, olyasmi történt veled, ami miatt nem tudsz hazajönni, vagy már haza sem jössz... Haragszom rád. Nagyon. - a hangom fáradt és nagyon halk, csak alig valamivel hangosabb a suttogásnál. - Azt sem tudom hol és mennyire sérültél meg... Nem engedtek be hozzád, vagy te nem akartad. Mások tiltották meg, holott a legkevésbé van nekik közük hozzád, vagy joguk ehhez. - persze, hogy bánt ez az egész. Alig pár hónapja élünk csak ebben a falkában, hogy jön ahhoz Balázs, vagy Ems, hogy bármit is megtiltson nekem, ami Jessevel kapcsolatos. Ők nem tartoznak hozzánk, semmit sem tudnak rólunk és ehhez nem volt joguk. Elhallgatok és nem szólalok meg újra, mert nem akarom kifárasztani Jesset. Lehet talán mennem kellene inkább, ha nem is akarta, hogy megtudjam mi történt vele. Végtelenül szomorú vagyok, ijedt, fáradt és megbántott, de az én nyűgöm most nem számít. Csak az, hogy Jesse jobban legyen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Emily & Caleb lakása // Pént. Aug. 23, 2013 12:31 pm

Balázs távozása után csak nézem Roset, ahogy nem igazán akar közelebb jönni hozzám, holott farkasaink, egy meleg és bundás kupacot alkotva együtt aludnak nagy egyetértésben. Közöttük semmi probléma sincsen, boldogan fekszenek és bújnak össze, farkasom már jobban érzi magát, hogy ott van vele a nősténye. Én meg csak nézem a magamét, hogy kartávolságon kívül áll meg és nem akar közelebb jönni, a vizet már ide adta, így végül abból iszok nagyon lassan, a vállam még erősen feszül a megerőltetésre. Aztán a vizet ott tartom a kezemben, amit leengedek magam mellé az ágyban. Derékig be vagyok takarva, ami azt jelenti, Rose nem láthat a bekötözött lábamat, csak, hogy az oldalamon van kötés jobbról, a két vállaimon, és a jobb kezemen is amivel jelenleg fogni sem tudok.
- Nem, most egyiket sem kérem, a víz elég. – Ugyan éhesnek érzem magam, de a kávét most nem kérem, és a kaja sem izgat annyira, hogy egyek a víz sokkal jobban esik, már ha sikerül megint innom, de nem erőltetem, csak ha már nagyon kell, nem kértem fájdalomcsillapítót, nem szeretem, ha eltompít, és nem érzékelek mindnet tisztán. Ahogy leül az ágy szélére, az üveg vizet neki támasztom a csípőmnek, és a keze után nyúlok, szeretném, ha közelebb lenne hozzám, és mondjuk, odabújnak, mint a farkasa az enyémhez. Ha elérem, és hagyja magát akkor finoman közelebb húzom magamhoz, hogy én is vissza hanyatt dőlhessek, és pihenhessek, az oldalamnak egyelőre nem tetszik, hogy ülök és nem fekszem.
- Nem akartalak megijeszteni. Rosszabbul néztem ki, mint amekkora volt a baj. – ha oda bújik hozzám, akkor a feje búbjára nyomok egy puszit és belélegzem az illatát, a sampont és az ő bőrének és hajának illatát, ami alatt meglapul a farkasának illata is, ami hasonlít az enyémhez.
- Még összerakott, addig úgy sem jöhettél volna be, ha nem szólnak, akkor is csak most jöhettél volna… - mondom neki halkan. – Mindig hazajövök. – Szólalok meg kis idő múlva. Eddig legalább is, mindig haza érkeztem minden harcomból, sosem maradtam ott a harcmezőn, de persze nem tudhatom, mit hoz az élet, lehet holnap nem jövök, de erre nem gondoltam sosem, mindig csak azzal foglalkoztam, hogy jövök és kész, nincs másik lehetőség.
- Nem olyan vészesek, néhány nap és rendben leszek. – Szólalok meg. Nem részletezem le neki, hol és mennyire sérültem meg. Bár ha tudni akarja, majd akkor rákérdez konkrétan és akkor majd elmondom neki, de majd meg is nézheti, ha úgy tetszik neki. Bal kézzel finoman megsimogatom az arcát. ó, hogy itt van, megnyugtató.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Emily & Caleb lakása // Pént. Aug. 23, 2013 1:40 pm

Ahogy a kezem után nyúl és megfogja, előbb az ő kezére pillantok, aztán a karján végig futtatva a tekintetemet, végül az arcát nézem, majd a tekintetébe fúrom a saját, szomorúságot és aggódást sugárzó szürkéskék íriszeimet. Még mindig imádok elveszni az ő olvadt csokoládé tekintetében, és most, ahogy elnézem, hiába vagyok mérges és feldúlt, rádöbbenek, hogy mennyire nagyon szeretem és, hogy mennyi mindent jelent nekem. Farkasom csak még szorosabban bújik oda az övéhez, lassan szuszog és élvezi, ahogy a másik illata betölti az orrát.
Odabújok Jessehez, ahogy visszadől a párnákra persze csak óvatosan, mert nem akarok neki felesleges fájdalmat okozni, szóval igyekszem figyelni és csak annyira hozzá bújni, amivel még nem okozhatok bajt.
- Szerettelek volna látni. Kibírtam volna, de így végig rettegtem az éjszakát. Nem ismerem Emst, és hiába falkatárs és orvos, ettől még jobb lett volna, ha látlak és tudom, hogy tényleg minden rendben lesz. Egy idegen szava és ígérete nekem nem sokat ér. Te kibírnád, ha nem jöhetnél be hozzám, mikor pontosan tudod, hogy baj van, hogy valami történt velem? - halkan beszélek és nem akarom nagyon kifárasztani sem. Elmondtam neki, amit gondolok, de azt hiszem ezt a továbbiakban nem feszegetem. Nem volt ahhoz senkinek sem joga, hogy hosszú órákon át távol tartson tőle. Ezt nem tehették volna meg!
- Nem ártottam volna azzal senkinek sem, ha melletted lehetek közben. - bár segíteni nem tudtam volna, ez tény, de sosem voltam az a hisztis típus, jelentet pedig nem rendezek mások előtt, azt maximum csak Jesse tapasztalhatta meg, ha kiakadtam. Mások előtt azonban tudom, hogy tartom magam, legalábbis egy ilyen helyzetben.
Mikor azt mondja, hogy mindig hazajön, egy szaggatott és mély sóhaj szakad fel belőlem és minden mérgem elpárolog, mintha nem is lett volna sohasem. Könnybe lábadnak a szemeim és azt hiszem az éjjel minden feszültsége most szaladt ki belőlem. Finoman átölelem Jesset. - Szeretlek. - suttogom el neki. Valahogy készpénznek veszem, hogy mindig hazajön majd, mintha egy ígéret lenne.
- Mégis hol sérültél és mennyire? - érdekel, hogy mégis mije sérült és mennyire súlyos és, hogy meddig tart, amíg majd rendbe jön?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Emily & Caleb lakása // Pént. Aug. 23, 2013 2:24 pm

- Ott a kuka ott vannak a ruháim. – Szólalok meg halkan, merő vér az egész és szét vannak szaggatva, plusz Emily is levágta azokat rólam, de kapta Rose egy képet arról hogyan is festhettem. rengeteg vért veszítettem, az arcom is véres volt a magam és az ellenfelem vére is megtalálható a cuccaimon, és a bőrömön is ott volt, talán a hajamban még most is van belőle. Aztán válaszolok neki.
- Jó kezekben voltam, összevarrt, de nem hiszem, hogy itt bent kellett volna lenned. Rosszabbul néztem ki, mint amilyen állapotban valóban voltam, az ellenfelem vére is rajtam volt. - mesélem el neki, miközben a haját kezdem el simogatni, és a bekötött jobb kezem a hasamon pihentetem, fogni nem tudok vele, úgy is van bekötve, sőt mozgatni sem tudom, bizonyos részeket nem is érzek, tehát nyilván nincs meg minden része, a hosszból ítélve, úgy tippelem csontok, porcok és inak vannak csak a hús nincs meg, de majd kiderül, most annyira nem fontos a dolog.
- Az orvos mellett nem lábatlankodnék, nem akarnám fenntartani azzal, hogy sík ideg vagyok, mert bajod esett…- sőt az is lehet még őt a doki foltozza az után mennék aki bántott, és ez szinte már biztos, hogy inkább levadásznám, mintsem idegesen itt toporogjak az ajtóban. De ha rajtam múlik, ilyen nem történik meg, vigyázok rá, és nem fogom hagyni, hogy bajba kerüljön.
Következő mondatára nem mondok semmit, nem hisztis ezt én is tudom, de a dokik nem szeretik, ha láb alatt vannak a hozzátartozók, így nem is engedik be őket, még a pácienst össze nem pakolták, ennek köszönhetően, amúgy sem lett volna beengedve, emiatt úgy vagyok vele erre felesleges szót pazarolni, inkább csak a haját simogatom, és az arcát. Örülök, hogy itt van és hozzám bújik, hogy érzem a teste melegét és az illatát is. Néhány könnycseppet letörlök az arcáról, és puszit adok a feje búbjára. – Én is téged, kedvesem. – súgom vissza neki, és még egy könnyet letörlök az arcáról, mivel folyamatosan potyognak, bár nem sír csak a könnyei folynak, tényleg nagyon megijedt, pedig épp ezt akartam elkerülni.
- Nem olyan nagy dolgok, pár nap és rendben leszek. – Válaszolom neki, aztán a derekát simogatom meg. – A vállaim, a kezem, az oldalam, a lábam, ennyi, az orrom is megtörte, de az már most rendben van Ems helyre rakta.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Emily & Caleb lakása //

Vissza az elejére Go down
 

Emily & Caleb lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Caleb szobája
» Caleb "gyűjteménye"
» Caleb's Phone
» Alice lakása
» Sam lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek-