KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Silverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_lcapSilverclaw Jewelries - Page 3 I_voting_barSilverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Silverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_lcapSilverclaw Jewelries - Page 3 I_voting_barSilverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Silverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_lcapSilverclaw Jewelries - Page 3 I_voting_barSilverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Silverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_lcapSilverclaw Jewelries - Page 3 I_voting_barSilverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Silverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_lcapSilverclaw Jewelries - Page 3 I_voting_barSilverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Silverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_lcapSilverclaw Jewelries - Page 3 I_voting_barSilverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_rcap 
Alignak
Silverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_lcapSilverclaw Jewelries - Page 3 I_voting_barSilverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_rcap 
William Douglas
Silverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_lcapSilverclaw Jewelries - Page 3 I_voting_barSilverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Silverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_lcapSilverclaw Jewelries - Page 3 I_voting_barSilverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Silverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_lcapSilverclaw Jewelries - Page 3 I_voting_barSilverclaw Jewelries - Page 3 I_vote_rcap 

Megosztás

Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
 

 Silverclaw Jewelries

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Silverclaw Jewelries // Szomb. Dec. 15, 2012 9:31 pm

First topic message reminder :

Northlake asztalosműhely: "Meglehetősen nagy helyiség, a sarokban több különböző nagyságú léc, a falakon szerszámok, fa illat lengi be az egész helyet és csak ritkán van rend..." - Darren Northlake

Jelen: Silverclaw Jewelries, tulajdonos: Lynx Silverclaw Hunter.

A falakon lévő szerszámok a mai napig helyet foglalnak, csupán néhány új gép és egy pici dolgozósarok jelzi, hogy az üzlet asztalosból ötvösműhellyé alakult.



A hozzászólást Alignak összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 09, 2022 8:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
Silverclaw Jewelries - Page 3 Empty
SzerzőÜzenet
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Silverclaw Jewelries // Hétf. Május 27, 2013 8:00 pm

Alexander; Jamie; Ashley; Raven (a hétvége rémképe..)


Hétvégre


Nem mondom, hogy hétvégére nem gondoltam jobb programot, de most ez van. Nem léptem le, nem dobtam föl a bakancsot, bár eléggé közel voltam hozzá néha. Franc essen az Őrzőkbe... Meg az egész bagázsba! A városból sétálva, fel a hegyre, irány Darren műhelye. Zenét hallgatva mentem végig az erdőn. Farkasom nyugodtan lengett körbe. Pajzsot nem vittem fel, eléggé lustának éreztem magam most hozzá. A friss levegő a tüdőmbe kúszott. Ellenszerként cigarettára gyújtottam. A tavaszi napsütés melengette arcomat. Egy fekete, kapucnis pulcsit viseltem, alatta egy fekete ujjatlan, farmer, bakancs, és sapka fejfedőként.
A házhoz felérve megálltam. A füstszűrőt eltapostam a fűben. Megálltam az ajtó előtt, kopogtam, majd benyitottam.
Két fiatal srác ügyködött épp a műhelyben. Egyik keresgélt, másik bátortalanul mutatott felé valamit. Egyiket sem ismertem.
Belépve a helyiségbe becsuktam magam mögött az ajtót.
~ Üdv! - köszöntem feléjük mentálisan, most beszélni nem igazán volt kedvem. ~ Darren?
Nem éreztem a jelenlétét, de ez nem azt jelenti, hogy nincs esetleg a közelben. Körbe pillantottam a műhelyben. A szokásos rumli, a szokásos festék szag... Én nem rántottam fel a pajzsomat, minek? Nincs rejtegetni valóm. És még nyugodt vagyok. Talán ezek itt ketten nem fognak kihozni a sodromból. Kikapcsoltam a telefont, majd a fülest körbetekertem a műszeren, és a pulóver zsebébe tettem. Igazából nem erre számítottam, hogy ilyen kis társaság lesz a műhelyben. Bár nincs min csodálkozni. Az egyik asztal oldalának dőltem, a két rácot figyeltem, ahogy ügyködnek.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Silverclaw Jewelries - Page 3 Jkh91u
Re: Silverclaw Jewelries // Hétf. Május 27, 2013 9:01 pm

*Hát bazz… Darren nem vitt magával. Bár… no mindegy, annyira nem érdekel a dolog. De én is a műhely felé veszem az irányt. Egyrészt, érdekel, hogy az én és Ryan unatkozását sikerült-e már levakarni, másrészt ott van az akit keresek. Alex… nekem Ő kell. Tudom, tudom… sokat akarok. De akkor is. José megvan… Ő ehhez képest… a franc se tudja. Majd kibújik a majom a zsákból, vagy elefánt… vagy mi is szokott.
Jamie… hát, nem mondom, hogy nem számítottam rá. De mondjuk úgy, hogy jól vagyok én, pláne hogy nincs lent a pajzsa szuper. Én meg nem tudok beszélni. Mi sem mutatja jobban, mint az a szép kötés a torkomon. Nem tudom, hogy ki tudja és ki nem, hogy mi történt, de igazából nem is érdekel. Ámbár eleddig még nem próbáltak meg rajtam élcelődni, szal gőzöm sincs, hogy miként is reagálnék egy esetleges inzultálásra. De reméljük a legjobbakat.
Szóval a műhelybe érve egy szabad asztalra felhuppantam és már csak megszokásból is ott volt a zsebemben egy csomag gumicukor. Az fontos kellék. Mármint járulékos tartozék. Megesik az ilyesmi, ahogy az is, hogy csak a kabátom zsebét húzza, tekintve, hogy nem tudok enni. Agyam pedig csak is azon jár, hogy mi a Pokolt csináljak itt. Okké… nekem Alex kell ez nem vitás,de mégis, hogy is adjam a tudtára, úgy, hogy nem tudok beszélni. Nos, sehogy sem leginkább.
Lehuppanva az asztalról álltam meg Alex felett. Szőke tincseim egy copfba voltak fogva, csak úgy ahogy puffant. Hát könyörgöm, nem barbie babának készülök. Fekete kabátom alatt, egy lila hosszított felső volt és egy citromsárga nadrág volt a lábaimon, no meg a fekete tornacipőm.*
~ Nem vagyok asztalos… de ha mondod, hogy mit csináljak, akkor egyszerűbb a dolog, hogy hasznomat is vedd. ~
Üzentem Alexnek, ahogy próbáltam a tekintetét keresni. De aligha hiszem, hogy Kittytől elszakítaná. Szóval… de azért igyekeztem. Nah ekkor érkezet meg Raven. Hamarabb éreztem az energiáit, mintsem, hogy láttam volna. Hát vazz… Jamie, Raven ki jön még ma? Sam esetleg nem akar csatlakozni? És akkor már kész is az agybajom. Testem lemerevedett egy kicsit, ahogy felkaptam a tekintetem az érkezőre. Szürkészöld tekintetem eddig sem örömködöt a csillogástól. Azonban most még jegesebb lett, ha ez lehet. Apám, valaki fogja vissza a dögöm. Légyszi-légyszi… Annyira unom, hogy mindenkinek örül. Vagyis, majdnem mindenkinek. A kérdésére nem válaszoltam. Egyrészt nem tudtam, másrészt azt sem tudtam, hogy hol az apám. Szar ügy mi? Hát az… de nem a felesége vagyok, hogy számon kérjem. Viszont azért egy halvány biccentéssel feleltem neki, azaz üdvözöltem.*
Vissza az elejére Go down
Alexander Marrey
Tark
Alexander Marrey

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 223
◯ HSZ : 246
◯ IC REAG : 281
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Silverclaw Jewelries // Hétf. Május 27, 2013 9:40 pm

Ezzel a sráccal kurva jó társaság vagyunk, és nem két hónapja ismerjük egymást, ami kifejezetten előny. Ő is ismeri az én rigolyáimat, én is az övéit, és még felesleges pofázás sincs. Áldom az eget, hogy Darren kölyke ilyen, legalábbis ez a kölyök, mert nekem az.
Viszont tökéletes munkaerő, jól dolgozik, kevés az ugatás, és sok a munka, erről van szó. Már csak azt nem vágom, miért ennyire izé... visszafogott, vagy mi, de mivel sosem kérdeztem, hát nem fogok ítélkezni. Amíg dolgozik, amíg elviseljük egymást, rohadtul nem érdekel az egész.
Már pár perce azt a tetves reszelőt keresem, esküszöm, már ott tartok, hogy kimegyek, és egy nő körömreszelőjét cibálom el kölcsönbe, amikor Jamie megjelenik azzal, amit hajkurászok, mint a mérgezett egér. Az arcomon a kérdés, "ezt honnan szedted elő?"
-Kösz.
Ellenben a várttal nem felelek semmi többet, de egy vigyornak induló vicsor sikeredik erre az éppen nem bevert pofázmányomra, és csak megragadom az ereklyét, úgy cipelem vissza az ágyhoz, mintha egyenesen a győzelmi zászlót vihetném a falka élén. Idült vigyorom jelzi az elégedettségemet, így állok neki a finomításoknak, hogy a fejtámla megkapja a végső formáját, és már csak átcsiszolni keljen.
Még mindig ez a vigyor van a képemen, amikor érkező vendégünk van. Felé pillantok, köszönésképpen biccentek, aztán nemet intek a fejemmel.
De hős vagyok, sikerül még a kezemet is megemelnem az olimpiai lángként tartott reszelővel együtt. Micsoda erőfeszítés apukám, ezért külön díjat érdemlek.
A tököm se tudja, Darren merre van, de ha itt lenne, már az ágyam sem lenne egészben. Szerencsétlen fószer biztos kint van velem a vízből, ha arra számított, itt komoly beszélgetések folynak... hát nem. Elzártuk a csapot.
Lehet, ha közölném vele, a főnök a beszélő csapunkhoz keres rozsdaoldót, akkor magától is kifordulna, mondván, ezek sem normálisak, na de Jamie sem az a típus, aki egyből lerohanná, hogy tájékoztassa. Az idegenen érzem Ashley szagát, Darren lányáét, és farkasa sem tűnik fenyegetőnek, így különösebben nem foglalkozom vele, majd elmondja, miért jött. A főnök nem említette, iderendelt valakit, én meg nem tudok teát rittyenteni, hogy megkínáljam vele. Addig jó... akkor már egy bögre sem lenne épségben.
Aztán ha ez nem lenne elég, akkor beesik a kis kanárink is, mert baszódjak meg, kifolyik a szemem ettől a citromsárgától, az egyszer tuti. Felpattan az asztalra, aztán le. Miva? Újítottak az asztalitenisz játékszabályain, vagy mi? Pattog itt nekem... gyors ez a tempó, ácsi van, fékezz.
Amikor mellém keveredik, csak rápillantok, üdvözlöm, és folytatom a melót. Elő kell készíteni mindent a festéshez, de előtte védeni, amit lehet. Várom, hogy megszólaljon, ám az nem következik be, meg is állok a mozdulatban... ilyen is van?
Aztán kapom az üzenetet, aminek a fele kimarad, na de hát na, nem vagyok én dekóder, miért vegyem a domát, vagy mit? Mert kurva élet, azt mondta... a domat is vedd. Az meg mi a rák? Darren nem mondta, hogy kész kódfejtő labor kell a kiscsajhoz. Na de kölyök, így csak felvonom a szemöldököm, az arcomra kiül a "most szopatsz?" kérdés, és az egyik festékes bödönre mutatok.
-Festünk.
Hallelujah... megszólaltam, és máris megteszem a kezdő lépést. Letakarok mindent, még Jamie munkáit is, aztán a már előre kivágott fóliát felerősítem a falra. Eddig szuper, bár mindenkiben felmerülhet a kérdés, hogy az miért ábrázolja ezt a Hello Kittys macskabúrát, na de az az én titkom. Darren azt mondta, fessük ki... hát jó, a rózsaszínhez meg ez a menő, hát de nem?
Ha már ilyen baromi ügyes voltam, fogom az egyik vödröt és úgy hajítom neki a falnak, hogy öröm nézni, amint ezer darabra törik, beterítve mindent fehér festékkel. Én normális vagyok kérem szépen, csak gyorsítottam a munkatempón. Nem tetszik? Most nehogy már baromnak nézzetek ezért.
Vissza az elejére Go down
Jamie D. Hayes
Falkatag
Jamie D. Hayes

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 80
◯ HSZ : 221
◯ IC REAG : 240
◯ Lakhely : Hegyvidék (99ff99)
Re: Silverclaw Jewelries // Csüt. Május 30, 2013 8:49 am

Tudom ám, hogy Alex hálás azért a reszelőért, csak hát... Nehezen fejezi ki, na. A köszönésére csak egy apró, kedvesen mosolygós biccentés találkozik az ő torz vigyorával, aztán megyek is vissza a dolgomra.
Illetve mennék, de a közeledő léptek zajára felkapom kissé a fejem, mint valami őrkutya. Nem ismerem ezeknek a lépteknek az ütemét, s a később beúszó szag sem mond semmit. De még mielőtt feltehetném a kérdést Alexnek, hogy mégis ki ez és mit keres itt, már be is lép a zajok gazdája. Ó, anyám.
Nem köszön. Legalább is szóban nem, ha esetleg máshogy beszélne, azt nem hallom, mert fent van a pajzsom. Minden esetre én tökig lemerevedve állok, és már-már illetlenül bámulom az erős hímet. Aztán, amint eszembe jut, hogy a légzés és a pislogás nem csak egy ócska hobbi, rögvest el is kapom a tekintetem, egyenest az idegen lábai felé. Lehajtom a fejem és úgy kullogok vissza a majdnem-kész bútorhoz. Mivel nem érzékeltem a köszönését, így nem szólalok meg én sem, nem érzem, hogy fel lennék rá hatalmazva. A magam üdvözlése kimerült a meghunyászkodó főhajtásban, és abban, hogy teszem a dolgomat.
Amint végzek, kerítek egy fóliát, és amit még nem ért el Alex, azt szépen letakargatom. Újabb, ám már sokkal ismerősebb léptek és illatok közelednek. Na ne már...
Ha ez a kis szuka megint tönkretesz mindent, vagy csak a legkisebb jelét adja annak a fölényeskedő, pöffeszkedő, öntelt és... és... hálátlan oldalának, én lelépek. Komolyan lelépek!
Szeretném szűkölve megrángatni Alex pulcsijának ujját, hogy ezt most ugyan miért kell, amikor ketten is remekül ki tudnánk festeni, de Ashley előtt nem leszek még egyszer megalázva, az fix!
Még a farkasom is megmoccan odabent az érkezésére. Ő sem felejtette el a múltkorit.
- Veled meg mi történt?
Upsz. A kérdés, aminek nem lett volna szabad kicsúsznia, de hát ugyebár Ashley-nek nem hódolunk be, annyira meg nem vagyunk okosak, hogy kapcsoljunk, rajtunk kívül még van itt két batár hím, akik lecsaphatnak, mint a taxiórát. Vagy két taxiórát.
Nem beszél. Talán nem tud? HÁHÁ, nem tud beszélni! Tudtam, tudtam, hogy van igazság a Földön, létezik egészséges káröröm, na meg a revansnak is megvannak a kulturált formái. El kell fordulnom, hogy ne lássa premier plán mindenki, hogy milyen elégedettség ül ki az arcomra.
Én csak figyelem, ahogy Alex nekivágja a falnak a festékes vödröt, aztán fogok egy hengert,odalépek és elkezdem eldolgozni a festéket.
- Így egyenletlen és ronda lesz. De ha mégis inkább így szeretnéd, akkor oké, majd én eldolgozom, ami felkerült.
A világért se oktatnám ki a Tarkot, tényleg. Ha neki így jó, akkor nekem is, majd én kijavítom, amit elbarmolt - neki ezt így nem kell tudnia. A lényeg, hogy Darren elégedett legyen.
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Silverclaw Jewelries // Csüt. Május 30, 2013 11:44 am

Ashley jelenléte nem ért váratlanul, legalábbis ahogy rám villantak a szemei, nem éreztem semmit. Nyugodt voltam, mint mindig, s válaszaikra csak bólintottam. A lány farkasának boldog köszöntésére farkasom egy pofanyalintással válaszolt. Attól, mert az emberek nem jönnek ki, a farkasok még igen. Nem fogom rángatni a másik elől, mint valami talált döglött állatnál, amit kíváncsian szaglászna, hogy "Pfúj, nem szabad!".
Azonban a pajzsot fenntartó srácra néztem. Behúzta fülét, farkát, úgy bámult, mint aki most lát először farkast, és először nem értettem miért. Kezemet a levegőbe emelve integettem felé, a pajzs miatt nem hallotta mentális üzenetem. Aztán felébred, mint aki visszatért egy gyors utazásról, és el is fordítja tekintetét. Vállat vontam. Ő tudja.
Nem zavart, hogy csönd van, én legalábbis nem éreztem zavarónak. Jó volt nézni, ahogy ügyködnek, próbálnak dolgozni valamin. Azonban a pajzsos srác egy kérdése megcsapta a fülemet. Igazából nem nekem tette fel a kérdést, de Ashből nem néztem ki, hogy mindenhová papírfecnikkel jár, és azokra írogat, telepatikusan meg nehezen kommunikált. Ám mikor a srác nem kapott választ, akaratlanul is láttam, ahogy elfordul, s az elégedettséget, melyet rejteni akart.
- Kitépték a nyelőcsövét a segítségemmel. - szólaltam meg nyersen, mintha valami hétköznapi dologról volna szó. Igazából nem érdekelt, mit hozok most ki, sem a srácból, sem Ashből, vagy akármelyikükből. Ha ehhez még hozzá fűztek valamit, már nem igazán foglalkoztam vele. Az asztalnak támaszkodva, mellkasom előtt összefontam a karjaimat. Nyugodt voltam, és csak az ügyködéseiket figyeltem.
Figyeltem, ahogy a csendesebb srác valami macskás mintát erősít a falhoz, majd egy szép, ívelt erőbedobással a falhoz placcsantja a vödröt, ami ennek köszönhetően összetört. A fehér festék beterített mindent. A macska minta igen csak ismerős volt. Hello Kitty? Darren meleg? Vagy mi a...? A másik fiú a festékes hengerrel egyenletesen eligazította a festéket a felületen.
Tovább figyeltem mit művelnek, de ahogy a mintát néztem, egyre szélesebb mosoly lett úrrá az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Silverclaw Jewelries - Page 3 Jkh91u
Re: Silverclaw Jewelries // Pént. Május 31, 2013 6:34 pm

*Alex nem értette, hogy mit mondtam, amit csak egy lemondó sóhajjal jutalmaztam és már mentem is volna Darren asztalához, hogy szerezzek egy ceruzát meg valami papírt, ami nincs tele vázlatokkal. Bezony, leakartam írni, hogy a kérdésem nem az volt, hogy mit csinálnak, mert az látom. Eléggé közeli élménybe kerültem a rózsaszín festékkel, mikor Ryannel kimázoltuk a helyet. Különben meg… szerintem akkor több festék volt rajtunk, mint a falon. De annyi baj legyen, valamikor játszani is kell. JAmie kérdésére csak megingattam a fejem, jelezvén, hogy; Semmi. Legalábbis semmi olyan, ami rá tartozna. Másra sem… rá meg végképp nem. Amennyire szeretjük egymást… nem is értem, hogy miért kérdezi. De a lépteim megállnak, hisz hallom Raven hangját, amint megadja rá a választ. Csalódottság lesz rajtam úrrá, testem megfeszül és kissé kihúztam magam. Mondjuk gőzöm sincs minek. Igen, ez történt és akkor most leszakad az ég? Megfordulva néztem Raven szemébe ismét.
~ Senkire nem tartozik!~
Küldtem neki mentálisan és ismét Alex mellé sétáltam. Akarom mondani sétáltam volna, ha épp nem áll fel s kreatívkodik a vödörrel egy kört. Ajkaim mosolyra húzódnak és a narancssárga sálam a szám elé húzva rejtem el, hogy épp nevetni készülök a műveleten. Praktikus… el kell ismernem, még akkor is ha legalább annyi pocsékolás is. Jamie reakciójára csak a szemeim forgattam meg. Hogy ez semmit sem tud díjazni!? Egy lemondó sóhajjal ingattam meg a fejem, miközben első zsebeimbe csúsztattam a mancsom. Nem, nekem ez így nem megy. A farkasom továbbra is barátkozik, de hiába tudok Raven és Darren kis összeröffenéséről, engem ez nem vígasztalt. Nem volt a szívem csücske a férfi és valószínűleg már nem is lesz. De ki az a hülye, aki egy olyan társaságba marad, ahol három főből kettőt egy csepp vízbe megtudna fojtani? Hát én… én megtenném. De nem most… most nem pattoghatok, pedig aztán szívesen megtenném. A végén még a két hétből több lesz. Az meg nem kell. Szóval csak Alexre néztem és egy pillanat alatt elvetettem az ötletet. Majd, ha tudok beszélni és érti is. Az ajtó felé vettem az irányt, ahonnan még köszönés kép integettem egy kört és már ott sem voltam. Nem kell a felesleges feszkó jelenleg… szóval inkább irány haza, hogy szóljak, hogy átmegyek Jameshez. Milyen jó, hogy újabban engedélyt kell kérnem, hogy kitegyem a lábam. Csodás… *

//Sajnálom srácok. IRL okok miatt nem vagyok képes – hangulatilag – vinni a játékot. Viszont hátráltatni sem akarlak titeket. Jó szórakozást. :* //
Vissza az elejére Go down
Alexander Marrey
Tark
Alexander Marrey

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 223
◯ HSZ : 246
◯ IC REAG : 281
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Silverclaw Jewelries // Pént. Május 31, 2013 7:41 pm

A társaságon végignézve érzem, hogy most következik az armageddon, mert úgy izzik a levegő, hogy öröm nézni. Komolyan rágyújtanék egy koporsószögre, berobbanna az egész műhely, aztán magyarázhatnék Darrennek, mégis mi történt.
Magyarázhatnék? Le sem mosnám magamról, hogy a hello kittys műveletem fulladt kudarcba, és tuti valami saját készítésű tűzijátékot teszteltem, csak elfelejtettem beállítani az irányzékot. Vigyorognék, na, mert amíg a szerszám a kezemben van, a fejtámla épségben, addig az sem érdekel, hogy itt a hátam mögött vér folyik, maximum hozok vödröt, hogy ne pazaroljuk, jó az sütve. Isteni kaja.
A lényeg a lényeg, a kezemben a reszelő, amit Jamie volt olyan kedves és a kezembe juttatott, különben már hason csúsznék a padlón, mint egy elbaszott fóka, hogy megleljem. Alkotok, mert hát arra lettem fölvéve, vagy mi, bár a munkaköri leírásom nem zárta ki, hogy a fák megmunkálásán kívül mással is tevékenykedjek, így bátran vetem magam picassoi énem kiélésben.
Engem is az utókor fog értékelni, kurva élet, pedig olyan rohadt szép napraforgót tudok festeni, hogy az öreg Pic is sírva könyörögné tőlem a technikát, és akkor senki nem veszi a képeimet. Micsoda hálátlan egy bagázs, majd mindenkit kizárok a végrendeletemből, és hagyok mellé egy zacskó papír zsebkendőt.
Jamie izgatottá válik, pedig ez tőle marha nagy szó, és hirtelenjében az ágyékára nézek meredten, hogy mi történt, de rá kell jönnöm, hogy csak Darren kölyke váltotta ki belőle ezt a nemes cselekményt, és nem egészen úgy, ahogy én gondoltam. Mielőtt félreérti, miért lesem a tökét, rávigyorgok, és ezzel elpocsékolom a fele festésre szánt energiámat, azaz most pihenek, és úgy személem az idegent.
Baszki, ha most bunyózni akarnak itt, akkor szóljanak, elpakolok mindent, hogy rögtönzött ringet teremtsek, mielőtt a komédia tragédiába csapna át. Ashleyt figyelem, mert meg mernék rá esküdni, szívatni akar, de akkor szótlan társam kifakad, és kérdez. Ez még önmagában nem is érdekelne, na de a válasz... kitépték a nyelőcsövét. Ez mekkora. Na de ehhez miért kellett segítség? Rohadjak meg, ha értem. Odanyúlsz, kihúzod, laza mozdulat, szerintem, na de ezt egy kiscsajnál?
Beszarok, erre már magam is felpillantok, és végigmérem az öreget. Vajon ő is nyugger, hogy ehhez segítséget kellett kérnie? Járókeret nincs nála, a keze mozog, hiszen az előbb emelte meg, pedig zsineg sem lóg rajta, hogy marionett bábu lenne. Viszont Jamie elégedettsége... öcsém, lassan kénytelen vagyok azt hinni, hogy ez a lány egy báránybőrbe bújtatott bestia, akire mindenki pályázik, de Darren erről csak szólt volna.
-Úú.
Aztakurvaaaa, megszólaltam, mert eljött a pillanat, mint a nagy Ő, vagyis most már engem is érdekel, hogy miért választották külön Ashley gégéjét a torkocskájától? Aztán azt is megnézem, kinek mekkora a keze, mert hát na, azt a vékony nyakat elnézve, nekem nem ment volna csak a lényeg, jött volna az egész, ahogy van. Ennek ellenére baromira nem vágom, mit kell egy kölyköt basztatni, amikor arra sem képes, hogy normálisan a bokámba harapjon, mert hát na.
Persze a festés nem állhat meg, de amikor Jamie szófosásban tör ki, akkor felvonom a szemöldökömet, és "mi történt kissrác?" kérdéssel meredek rá. Miért nem felelt meg, hogy egyszerre letudtam az egészet? Energiatakarékos vagyok, na és? Aztán itt hengerel nekem ezerrel, ha ezt tudom, beszerzek neki egy fali úthengert, hogy örüljön a kis buksija.
Ashley meg engem néz, én Jamie-t, Jamie a falat, az öreg meg mindenkit... hát kérem szépen, itt most ilyen menetrendszerinti körbebámulás van, és hogy ki ne essek a ritmusból, gyorsan Ashley-re pillantok, aztán az öregre, és a falra, majd ismét Jamie-re. Ők jönnek, én letudtam a kört.
Valami azonban változik, mert a kiscsaj lelép, mint kurva a díványról, ami valahol nem baj, mert ez férfimunka kérem szépen, kibaszott nagy energiákat emészt fel. Megvárom, míg Jamie kihengereli magát a falnál... de ahogy simogatja... hát komolyan mondom, tiszta szerencse, hogy a falnak semmije nem állhat fel, mert ezektől a lágy mozdulatoktól, már kilőtt volna a macska nyelve legalább.
Türelmes gyerek vagyok, még véletlenül sem zavarom meg a műveletben, mert még belezavarodik a húzásirányba, és az régen rossz, de ha végzett, máris kezembe veszem az irányítást, lerántom a fóliát, és jöhet az aprólékos munka, az elcseszett kitty megalkotása.
Vissza az elejére Go down
Jamie D. Hayes
Falkatag
Jamie D. Hayes

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 80
◯ HSZ : 221
◯ IC REAG : 240
◯ Lakhely : Hegyvidék (99ff99)
Re: Silverclaw Jewelries // Hétf. Jún. 17, 2013 2:36 pm

Jaaa, így már értem. Szóval kitépték Ashley nyelő... hogymiii?! Úristen, az égben! Őszinte döbbenet ül ki az arcomra, amikor meghallom, hogy mi történt, és akkor meg pláne, amikor érzékelem, hogy a lány egyáltalán nem örül annak, hogy az idegen hím ennyire nyíltan kiteregette a dolgot. Én pedig, hát... Kissé elszégyellem magam. Mert hát bakker, oké, nem vagyunk jóban Ashley-vel, meg mondok itt mindenfélét, de azért ez durva!
- Basszus, én sa... Sajnálom.
Motyogom az orrom alá, és igazán szeretném elkapni a lány tekintetét, de elég gyorsan távozik, és nekem nem marad más, mint Alex tekintete, valamint még egy kiskapu, hogy még eléri Ashley-t a jókívánságom.
- Jobbulást...
Elég vérszegény és bátortalan próbálkozás volt, de azért ezek után némileg lehetne tisztább a lelkiismeretem, nem? Hát nem. De az most teljesen mindegy. Egy bunkó paraszt voltam.
Azt azonban nem tudom, hogy mit keres itt még mindig az idegen, aki szemmel láthatóan csak Ashley-t ismeri, de mindegy is. Inkább a fallal foglalkozom és azzal, hogy helyrehozzam Alex igénytelenségét. Mert valljuk be, így felhányni a festéket a falra... Az igénytelenség. Megszólni nem szólom meg, de attól még tehetem csendben a dolgomat.
Ahogy elkészülök, pár lépést hátrálok és megcsodálom a "művemet". Persze Alex már veti is rá magát, és nekiáll kis ecsettel festegetni. Egy ideig nézem, megköszörülöm a torkomat és bátortalanul megindulok az idegen felé, ha esetleg még mindig csak ott állna. Odabent a farkasom totálisan kushadva közelít, de a barátsága jeleként azért meg-meglibbenti a fekete kis farkát, azzal sepregetve maga mögött a képzeletbeli földet. Nem csak a kora miatt, hanem azért is, amit az előbb mondott, mindketten tudjuk, hogy ettől a farkastól vagy jobb távol lenni, vagy esetleg érdemes a kegyeibe férkőzni. Persze a "benyalás" nem az én asztalom, de csak ha simán magamat adom, talán úgy is lehet esélyem arra, hogy az én torkomat békén fogja hagyni.
- Segíthetek valamit? Ahogy látom, Alex valami macskát csinál. Maga... te... izé... - kapkodom a tekintetem hirtelen, aztán megköszörülöm a torkom, végre az idegen szemébe nézek és egy fokkal határozottabban szólalok meg - Te is akarsz valamit díszíteni? Adok hozzá cuccot.
Kissé kihúzom magam, mert valamiért büszke vagyok arra, hogy ilyen fontos feladatom is lehet, minthogy kiszolgáljam egy domináns igényeit, még akkor is, ha csak egy kis festékről és ecsetről van szó. Letámaszkodom a még a kezemben levő henger botjára, és kíváncsian várom, mi lesz ebből az egészből.
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Silverclaw Jewelries // Szer. Jún. 19, 2013 7:46 pm

Ash után pillantottam, ahogy kiviharzott a műhelyből. Ez se az én napom. Farkasom mordult egyet bennem, ezzel kifejezve viselkedésem felé a nem tetszését. De ez van. Jobb, még így, ha távol van tőlem. Még friss a seb. Nem számítottam arra, hogy itt lesz. Távol álljon tőlem, hogy ártó szándék lett volna bennem, de mégis ezt értem el, és nem éreztem különösebb megbánást, habár farkasom enyhén szólva is orrolt rám. De ez izgatott most a legkevésbé. 
Tekintetem a két srác felé tévedt. Figyeltem, min munkálódnak. Hmm... Fura sablonjaik vannak. 
Amikor a bizonytalanabb felém lép, figyelem mozdulatait. Nem voltam elragadtatva sose a félénkebb természetű farkasoktól, de nem is hibáztattam ezért őket, igyekeztem türelemmel viseltetni irántuk, bár a jelenlegi hangulatomban nehéz volt higgadtnak maradni. Szavaira a festékes kupacok felé pillantok, amik a műhely egyik sarkában foglalnak helyet. Díszíteni? Miért is ne? Addig se tétlenül ácsorgok itt. 
- Ha már itt vagyok, miért is ne. - mondom érzelemmentes hangon, majd ha ad számomra egy vastagabb, s egy vékonyabb ecsetet, akkor egy "köszönöm" kíséretében a festékes dobozokhoz lépek. Párat kiválasztva a középen álló munkaasztalra teszem a színeket, majd egy sámli után nyúlok, ami az egyik asztal alatt található. Levettem a pulcsimat, fölakasztottam egy szabad szegre a falon, majd felállva a sámlira, állok neki a fejemben kirajzolódó alakoknak. Nem csepegtettem szét a festéket, aprólékosan nyújtom, pötyögtetem a mintákat, s az alapok egy kettőre ki is rajzolódnak, s láthatóvá válik egy, a híres Sixtusi kápolna freskójának egyik világhírű jelenete, azaz Ádám teremtése. Bár csak nagyjából van fölrajzolva, könnyen felismerhető, aki tanult történelmet, annak legalábbis, s az aprólékos munkának nekiállva viszem fel az új festéket, és állok neki a kidolgozásnak. Nem vagyok vallásos, még mielőtt bárki ezt megkérdezné, és változtatást is fogok belevinni a műbe, de Michelangelo Buonarroti munkáit nagyon tisztelem, korának egyik legnagyobb művésze volt Leonardo Da Vinci mellett. Az meg, hogy ez hogy jön a Hello Kittyhez, azt ne tőlem kérdezzétek.
Vissza az elejére Go down
Alexander Marrey
Tark
Alexander Marrey

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 223
◯ HSZ : 246
◯ IC REAG : 281
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Silverclaw Jewelries // Pént. Jún. 21, 2013 10:32 am

Intek... Ashley után, ebben aztán minden benne van, úgy szerintem, bár ecsettel a kezemben lehet, ez nem úgy néz ki. Még mindig ezen a nyelőcsöves műveleten gondolkodom, azaz vizuális típusként oda-vissza játszogatom a jelenetet, mint valami vhs lejátszó. Elég viccesen néz ki. Nyelőcső ki, majd vissza, tiszta burleszk lenne tulajdonképpen, ha nem tudnám, hogy ezt éppen Ashley-n követték el. Szeretem a horror filmeket, ilyen jeleneteket meg nem mostanában láttam, felvette ezt valaki? Hm... majd megkérdezem, ha végeztünk, de akkor olyasmi történik, amire nekem is leesik az állam.
Jamie tovább beszél. Sajnálja... jobbulást... húha, lehet, túl sok koffeint nyakalt be reggel? Sokkal hihetőbb volt  a gyűlölködő tekintete, mint ez, de kussolok, mert nem az én dolgom lemeccselni ezt, hanem az övéké. Én maximális módon nézőként leszek jelen, még a bíráskodást sem vállalom, nem, nem, még izomlázas lenne a szemem a nagy kapkodásban.
A festés viszont nem állhat meg, ezt megmondta a főnök, meg kell csinálni. Csak azt nem vágom, hogy más szarát miért nekünk kell helyrehozni? Ja, hogy nem mondott konkrétumot, mert remélte, a két nagyfiúnak van esze, és tudja mire gondolt? Aha, kurvára van... a hülyeségre is, sőt, abban vagyunk a legjobbak.
Ha most tudnám, hogy Jamie igénytelennek nevezi a munkámat, akkor belőle is hello kittyt csinálnék rövid úton. Még hogy igénytelen? Éééén? Tessék megnézni, milyen helyre kis bajuszt festek egy pillanat alatt, és fejezem be ezt az elbaszott macskát. Még egy piciny felhőcskét is rajzolok a fejtől indulva, és beleírom miau, ha esetleg valaki nem ismerné fel az amúgy egyértelmű alakot.
Hátrébb lépek, gyönyörködve a saját művemben, amikor érzem, hogy a kölyök félénken közelíti meg az idegent. Erre már magam is felhorkanok.
Mégis ki a tököm ez az öreg raszta, aki elől elmenekül Darren kölyke, és Jamie is behúzza fülét-farkát? Most már végigmérem, rohadjak meg, de a fél hippi külsejét leszámítva semmi félelmeteset nem találok benne, ezért muszáj közelebbről is megnéznem, azaz körbejárom, és minden irányból alaposan megszemlélem. Annyira ügyes vagyok, hogy még az ecsettel sem kenem ki, ezért igazán hálás lehet nekem. Jamie meg dadogni kezd, így jóindulatúan hátba vágom, nehogy bent maradjon aminek ki kell jönnie, aztán befejezem a kitty utolsó simításait. Tökéletes lett, már csak száradnia kell. Büszkén szemlélem a művemet, amikor hallom, az idegen is beszáll a festésbe.
Figyelem az öreg munkálkodását, és felszalad a szemöldököm. Hogy jön az elbaszott macskához Michelangelo?
-Nem rózsaszín párduc.
Óriási vagyok, felismerem, hogy amit alkot, nem párduc és még csak nem is rózsaszín, vagyis nem vagyok színtévesztő. Baszki, most már ennek is örülnöm kell, én viszont végeztem, így van időm rájönni, hogy a raszta hippinek még humorérzéke is van. Abban pedig már csak reménykedni tudok, hogy Jamie a marha nagy támaszkodásban nem gurítja ki maga alól a hengert, és nem fekszik ki mint egy béka... mert akkor biztos, hogy kiröhögném, és a padlót is festhetnénk.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Silverclaw Jewelries // Szomb. Júl. 13, 2013 9:43 pm

Silverclaw Jewelries - Page 3 Cooltext836692039_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Silverclaw Jewelries - Page 3 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Silverclaw Jewelries - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Silverclaw Jewelries // Szer. Júl. 31, 2013 3:03 pm

Ashley & Castor

Az első órája fél ötkor kezdődött Ash-nek, mikor még volt órarendje, célja, egyben érezte magát és nem zúdult minden érzelmi-lelki szar a nyakunkba. Ha hihettem Castornak, már pedig hinnem kellett, akkor eddigre megérkezik Ashley is, de persze nem tudtam volna megvárni a hegyen gubbasztva, úgyhogy négykor elindultam le.
Kicsit gyorsabban mentem, mint terveztem, nem tehettem róla, már tényleg türelmetlen és ideges voltam, aggódtam, hogy milyen állapotban látom őt viszont bár az már egy rohadt jó kezdés lesz, hogy élve. A többi meg majdhogynem nem számított, csak lássam végre, hogy egyben van, él, lélegzik, szuszog, beszél, rám néz.
Kínzó gyomorgörccsel trappoltam lefelé, és észre se vettem, mikor futásba váltottam, csak azt, hogy már a műhelynél vagyok. Onnan viszont nem mentem tovább, mert még a végén lerohanok a Hotelhez, Castor meg azt hiszi, pankrációt akarok és Ash issza meg a levét, köszönöm szépen ez egyáltalán nem hiányzott, inkább mászkáltam fel-alá a műhely előtt. Heges képemet borús árnyékok uralták, nem örültem, hogy a másik Alfa így fog látni, de ez sokkal elenyészőbb mértékben érdekelt Ash-hez képest. Ha ebből rájön, hogy harc volt és vezető váltás, ámen, nem zavar, ha tudja, minek titkoljam?
A járkálással akkor hagytam fel, mikor autómotor zúgása ütötte meg a fülem, egyelőre csak hallottam, de mire zsebre tettem a kezem és nyugalmat erőltettem magamra, már láttam is.
Éreztem Ash energiáit, ahogy a másik hímét is. Nem éreztem a teljes erejét, a pajzsa nem engedett át mindent, akárcsak az enyém. Igaz, hogy a terveim között volt személyesen is találkozni vele a hatalomátvétel után, azt azonban nem gondoltam, hogy ez ilyen hamar bekövetkezik. Az is meglepett némileg, hogy személyesen hozta fel Ash-t, de szavam nem volt.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Silverclaw Jewelries - Page 3 28txe1z
Re: Silverclaw Jewelries // Szer. Júl. 31, 2013 3:12 pm

Én reggel 4-kor felkaptam a kölyköt, hogy el tudjunk indulni időben. Ha még mindig farkas alakban volt, akkor segítettem neki visszaváltozni.
Miattam egészen biztosan nem fogunk késni, egyébként is éjszakai állat volnék a magam ragadozó felével, úgyhogy egyáltalán nem zavart a kevés alvás és az sem, hogy ilyen körülmények között kell vezetnem.
Még sosem voltam a másik falka területén. Amikor legutóbb betettem a lábamat egy idegen területre, valami ősi szellem dobott rám átkot. Na nem mintha most újra ettől félnék, de valamiféle gyermeteg izgalommal tölt el, hogy kapok egy kóstolót a hegyi levegőből.
Ashley-t a hátsó ülésre ültettem, egy fekete hűtőtáskába tettem Dave fejét és betettem az ülésre, a lány mellé. Utána pedig egy csirkehúsos szendvicset és egy üveg narancslevet nyomtam a kezébe, hogy reggelizzen. Ha esetleg dacból nem teszi, hát az ő baja, én megpróbáltam.
És egyébként borzasztóan örülök, hogy végre láthatom Darren Northlake fizimiskáját.
Ashley-hez nem szólok, csak néha kérdezem, hogy merre menjünk. Gondolom segít, mert minél előbb vissza akar kerülni az apjához.
A fekete Audi valamiféle műhely mögé kanyarodik, aztán lassan a bejárat elé. A pajzsom félig leeresztve viselem, hiszen nem hinném, hogy okom lenne teljesen bezárkózni. Ahhoz túl biztos vagyok magamban.
Még a kocsiban ülve nyúlok hátra, és ha csak nem vágódott még ki a kölyök az ülésről, akkor bentről nyitom ki neki azt ajtót, aztán magam is kiszállok.
A korai időpont ellenére csodálatosan festek, mint akit most rántottak elő a szekrényből. Fekete öltöny, fehér ing, nyakkendő, csak a szokásos business class.
Nem szólok egy szót sem. Nem megyek közelebb, csak nekidőlök a kocsi oldalának, karba tett kezekkel és kissé oldalra billentett fejjel, hogy végignézzem a nagy egymásra találás (burkolt) pillanatait.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Silverclaw Jewelries - Page 3 Jkh91u
Re: Silverclaw Jewelries // Szer. Júl. 31, 2013 4:19 pm

*Valamikor az éjszaka közepén felriadva keltem fel és szomorúan vettem tudomásul, hogy nem csak egy rémálom volt, hogy tényleg a Hotelben vagyok. Az már a legkevesebb volt, hogy megint visszatértek az álmaim. A kis szőrmók kipihente magát annyira, hogy békében hagyjon így egy kis alvás után viszonylag könnyen visszatuszkoltam magamba. Viszont a fájdalom, a csontjaim melyek egyébként is töröttek voltak újra törtek és vették fel emberi alakom. Szégyen és gyalázat, mi? De nem bírtam ki egy hang nélkül és nem irigyeltem a szomszédszobában alvókat, kik morgás szerű kiáltó hangot hallhattak. Mintha csak visszatért volna az első időszak... pár percig mozdulni sem bírtam. S bár már nem véreztem, közel sem voltam jó passzban. Elvonszoltam magam a fürdőig, de sehogysem volt jó. A hideg víz csípett, a meleg pedig égette a sebeim. De a langyosat is melegnek éreztem és ha ez nem volt elég, fél kézzel nehéz boldogulni továbbra is.

Törölközőben ültem az ablakban egészen addig, míg nem jött el a hajnal. Csak néztem a hegy irányában és... Rohantam volna, türelmetlenül vártam, hogy mikor érhetek haza. De mégis, befalaztam volna magam ebbe a szobába, hogy soha ne kelljen szembe néznem azzal, ami otthon vár. De csak a tartózkodó-türelmetlen várakozás maradt. Mikor meghozták a ruhát kinyitottam a szám, hogy megköszönöm de nem volna őszinte. Tekintetem lesütve vártam, hogy felöltözhessek és megjöjjön Castor is. Indulni kellett, de miért akartam maradni? Gondolkodás helyett azonban inkább magamra vettem a farmert és egy pólót, amit kaptam. De a pulcsit már nem erőszakoltam inkább magamra, ez is bőven elegendő volt.

A kocsiban nagyon jól tudtam, hogy mi van a táskában és igyekeztem nem tudomást venni róla. Amiről a kezembe nyomott szendvics gondoskodott, hogy ne sikerüljön hisz vett egy háromszázhatvan fordulatot a gyomrom, de egyenlőre a helyén maradt minden. Talán csak azért, mert a narancslevet viszont iszogatni kezdtem. De csak akkor szóltam, ha szükséges volt az útbaigazítás, ami egyenesen Darren műhelyéhez volt. Homlokom a hideg üveglapnak támasztottam és néztem az elrohanó tájat, mely most mégis lassított felvétel volt és túl gyors. Kedvem lett volna szólni, hogy álljon meg, csak még egy kicsit várjunk. Ugyanakkor mégis ha már ott lettem volna is késő lett volna, hisz el sem kellett volna jönnöm. Egyetlen éjszaka. S én féltem. Bár ha meg kérdezné valaki, akkor továbbra is azt mondanám, hogy Darren nem tenne ilyet. De ott volt az, hogy mi van ha kiderül, hogy mégis. Hogy tegnap teljesen jogosan kaptam azt amit, hogy Castornak igaza van és, hogy minden szavam hiába való volt mit Apu védelmére tettem - na nem mintha egyébként sok haszna lett volna -, mert Én éltem egy olyan világban ami nem létezik, hogy Én magam nem láttam az igazságot. Rettegtem, hogy az a pici alap melyet Darren nyújtott beomlik alattam. S mind ez mögött - vagy inkább bennem mellett? - ott volt Dave is. A lelkiismeretem, a szégyenem mely tegnap este óta marcangolt. Hogyan nézzek Darren szemébe? De az még a legkevesebb, már megszoktam, hogy az utóbbi időben vagy a Pokolba kívánjuk egymást, vagy nem akarunk egymás közelében lenni vagy veszekszünk. A kérdés inkább az, hogy hogyan nézek a többiek szemébe mikor innen haza érünk. A jobb kezem, melyben porrá zúzta a csontokat még mindig fájtak, mozgatni sem bírtam és a kocsi minden egyes apró mozdulatára emlékeztetett a gerincemig hatoló fájdalommal. A jobb csuklómon a hús már regenerálódni kezdett, de még mindig csúnya volt, ám elmondhattam, hogy ez a legkisebb bajom. A jobb lábam a szobában talált elsősegély dobozból rögzítettem bokánál, hogy legalább azt tartsa valami. Abban eltört több helyen is a csontom. Így jár az, aki kapálózik miközben a földbe vágják és a lábaival próbálja meg tompítani az esést. A nyakam meg... Castor pincéjében bizonyára jól jártak a patkányok azzal ami onnan hiányzott, már már az is próbált regenerálódni, ahogy a felsőtestem körkörösen körbe ölelő ezüst lánc okozta csíkok is. Pocsékul festettem, de nem volt olyan vészes. Az viszont igen, hogy mikor öltöztem már nem tudtam felhúzni a pajzsom még egy percre sem. A testem kimerült és nem tudta eldönteni, hogy mit és merre regeneráljon, de azért én megpróbáltam. Castor minden apró rezdülésem érezte - márha akarta -, nyitott könyv voltam a számára, annak ellenére, hogy vérvonalamhoz hűen az energiáim fagyosan lengtek körbe.

Megérezve Darren energiáit farkasom felkapta a fejét, én pedig lesütöttem a sajátom. A kis vakarcs ment volna, rohant volna de szégyellte magát és nem mászott semerre csak állt és leste a másikat, mintha ezzel jobb lenne. Várt, várta a másik fedését mert rossz helyen volt, mert nem állta meg a helyét. Én pedig csak lemondóan sóhajtottam miközben mozdultam, hogy egyenesbe hozzam magam és kiszálljak a kocsiból. Természetesen a narancslevemmel és a szatyorral a kezemben, miután Castor kinyitotta az ajtót. Na nem az udvariasság miatt, de én magam nem lettem volna képes rá. És nem azért mert életképtelen és hasznavehetetlen vagyok, hanem csak egyik kezem sem tudom használni. Ahogy a szatyor húzza a karom, arcom megrándul de nem szólok egy szót sem, még csak hangot sem adok miközben oda sántikálok. Kerülöm Darren tekintetét és nem, nem vagyok képes a szemébe nézni és két lépésre Tőle állok meg valahol mellette. Viszont ahogy oda érek annál inkább emelem az Alfára kékes-zöld tekintetem, miközben a szatyrot Darren felé nyújtom.*
- Ajándék... * Mondanám én mentálisan is, de már meg sem próbálkozom vele. Hangom száraz és csak remélem, hogy nem kell mellé tennem, hogy nem a narancslé ami ugyan abban a kezemben volt, hanem a szatyor tartalmára gondoltam. Azonban semmi érzelem nem hallatszik ki, csak az újra éledő lelkiismeret furdalásom és Castortól el nem szakadó tekintetem jelzi. Elvégre, csak annyit tudnak befogadni amik Ők maguk is hagynak kiszivárogni. Talán remélhetem, hogy Darren nem dobja le a sajátját vagy szolgáltatja ki magát, hogy ilyeneket, hagy kívül szivárogni. Közben mélyen remélem, hogy Darren majd rácáfol erre az egészre és megmondja, hogy Ő nem küldött senkit maga helyett. Hogy véget vett ennek az egész tévhitnek. Miért néztem Castort? Magam sem tudom... talán reménykedtem benne, hogy nem ugyan az a két ember a mai meg a tegnapi. Hogy tegnap bár a Hotelben voltam, de mégsem úgy volt ahogy és ember Ő maga is. Nem tudom, de féllábon állni nem egyszerű. Az edzés megkezdődött... állóképesség. Szóval Darrennek sem lehet egy szava sem. Nem ültem le, nem támaszkodtam semminek. Csak vártam a csodát... Naiv vagyok mi? De hát valakinek annak is kell lennie. Nem tehettem róla, hogy még mindig képtelenségnek hittem, hogy ilyen létezik, hogy hittem az emberekben és a farkasokban is. Még akkor is, ha más a szaga.*
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Silverclaw Jewelries - Page 3 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Silverclaw Jewelries - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Silverclaw Jewelries // Szer. Júl. 31, 2013 9:52 pm

Én nem voltam úgy kicsípve, mint de Luca, mi több, azt hiszem hozzá képest eléggé nyúzott voltam, mármint az ábrázatom. A virrasztás az oka, a ruházatom viszont rendben: fekete bőrdzseki, farmer, bakancs, mélykék póló. Semmi extra, csak a szokásos kis stílusom, amihez passzolnak a fülbevalók és gyűrűk, meg a bal karomat díszítő tetováláshalom - amit nyilván nem láthat a dzsekim ujjától. Az összképet igazán az arcomon futó hegek rontják, alig várom, hogy eltűnjenek, kaszabolós gyilkosnak bizalomgerjesztőbb pofázmánya van, mint nekem - érzésem szerint. Nem szoktam meg, hogy ilyen rusnya arc fogadjon a tükörbe nézve, de legalább mutat minden lelki kórságot, amiktől szintén szeretnék már megszabadulni.
Mikor Ashley kiszállt a kocsiból, hosszan néztem őt, igyekezve felmérni minden kárt, ami külsőleg látni lehetett. Volt már jobb bőrben is, de lehetett volna sokkal rosszabban, úgyhogy nem kezdtem el puffogni meg acsarkodni, hogy mi lett szegény kicsikémmel. Különben is, valamit hozott, valamiért nem nézett a szemembe és valamiért két méterre állt meg tőlem. Nagyon reméltem, hogy ezek a valamik nem kapcsolódnak egymáshoz, de elnézve az arcát, érezve a belőle áradó bűntudatot ez hiú ábrándnak tűnt.
Átvettem a felém nyújtott "ajándékot", szag alapján pedig már volt tippem, de biztosra mentem és kinyitottam.
- Váo - csúszott ki a számon, ahogy megláttam Dave fejét, halántékában az ezüsttel. Se borzadás, se sápadás, csak egy árnyalatnyit változott az arckifejezésem, amiből tudni lehetett, hogy ennél szebb ajándékot is el tudtam volna viselni... Természetesen sajnáltam, hogy ilyen véget ért az egyik mentorunk, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy most boldogabb lennék, ha ő élne és Ash lenne halott.
Farkasom energiái a félig felhúzott pajzsnak hála érezhetőek voltak valamelyest, ezzel a kevéssel pedig a kölykének dörgölőzött kurtán, mintegy üdvözlésképp, utána viszont egyből a másik hímet fürkészte. Kíváncsiak voltunk, igazság szerint ő sokkal jobban érdekelt most minket, mint a fej. A hófehér szörnyetegemet felcsigázta, nem lett tőle izgága, de figyelte, kutatta, az erejét méricskélte, de hogy mi célból, azt csak mi tudtuk, ez pedig még egy ideig így is lesz.
- Köszönöm, hogy élve visszahozta a lányom - biccentettem felé, majd lehajtottam a hűtőtáska tetejét, hogy a szag kevésbé áradjon belőle. - De legközelebb ha találkozni akar vele, szóljon, felesleges köröktől kímél meg mindnyájunkat.
A szemébe néztem egy hosszú pillanatra, majd Ash felé fordultam.
- Mehetünk? - léptem oda hozzá, de még mindig nem mutattam több érzelmet némi megkönnyebbülésnél. Castor szavatartó, de ettől még nem fogok neki mindent megmutatni, s nem tűnt hülyének.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Silverclaw Jewelries - Page 3 28txe1z
Re: Silverclaw Jewelries // Szer. Júl. 31, 2013 10:23 pm

Az ajkaimra egy szolid, üzletemberes félmosoly kúszik, ahogy Ashley átadja a csomagot, és a tekintetét egy pillanatra sem veszi le rólam. Túlnőttem én már azokon a dolgokon, hogy megpróbáljam kibogozni,megérteni, hogy mégis mi járhat a fejében vagy mit akar. De innentől ez már nem az én problémám, hanem Darrené.
Tisztában vagyok azzal, hogy melyik az a pillanat, amikor a másik hím farkasa érdeklődve igyekszik felmérni engem és a Bestiát. Más körülmények között talán egyből felcsattantunk volna, hogy mégis mi a faszt kering itt, mint egy dögevő, de most csak finom kacagásra és fejcsóválásra futotta.
Mindeközben a fekete farkas egész egyszerűen hátat fordít az őt kémlelőnek, "alomelkaparó" mozdulatot tesz a hátsó lábával, aztán lefekszik pihenni. Ennyire tartja a másikat, és nem azért, mert egy pillanatra is alábecsülné, egész egyszerűen a helyzet kívánja, hogy valaki, aki akár a gyilkosunk is lehetett volna, most köszönettel fordul felénk. Szomorú...
A köszönete és a megjegyzése után hideg szürkén villan egyet a tekintetem. Most esik le, hogy egész végig csendben voltam...
Ellököm magam a kocsitól, és lusta léptekkel közelebb orientálódom, továbbra is karba tett kézzel. Most először nézem meg, és vésem örökre az emlékezetembe Darren arcvonásait a hegekkel együtt.
- Ha csak nem dönt úgy, hogy lecseréli rám, a Mentorát, kötve hiszem, hogy találkozunk még.
Gunyoros, fölényeskedő mosoly. Igen, általában a legtöbb ismeretlen ilyenkor érez ingerenciát arra, hogy visszakézből pofán vágjon. De milyen jó, hogy nem teszik. A tekintetét továbbra is állom, a farkasom meg továbbra sem kíván foglalkozni vele.
Amikor felteszi a kérdést a gyerek felé, csak akkor szólalok meg újra.
- Northlake! Darren... Ha hívhatom Darrennek. - már miért ne hívhatnám, úgy hívom, ahogy akarom, de azért beadom a kedves mosolyt - Lenne itt még valami.
Odabent a Bestia gurgulázva néz fel a megmozdulásomra. Ez már őt is érdekli annyira, hogy a gerincét végigropogtatva felkeljen és adjon egy falatot Darrennek abból az erőből, ami Ashley-t majdnem összeroppantotta. Semmi fenyegetés, csak a tisztánlátás érdekében és hevületében suhan át a vörös árny a szemeimen, de már ott sincs: megbújik a sötétben.
- Ha úgy érzi, hogy szeretne valamit... elintézni, akkor azt tegye meg itt és most. - a tekintetem csak azért nem kapom Ashley-re, mert egy burkoltan kiprovokált kihívás alkalmával nem engedünk meg magunknak holmi félrenézéseket - Most már legalább oka is van rá. - bökök a fejemmel a lány felé, de a romantikusba hajló szemezést nem szakítom meg - Ha pedig mégsem, akkor legközelebb ne becsüljön ennyire alá. És akkor rendben leszünk.
Az utolsó két mondatot már csak akkor mondom el, hogyha úgy reagált, hogy elutasította a táncba hívást. Feleslegesen nem fogok "fenyegetőzni", még a végén azt hiszi, hogy nagy az arcom. Ettől függetlenül érdeklődő tekintettel fürkészem a másikat, s ha úgy adja a helyzet, hogy szükséges, akkor valamelyest lejjebb eresztem a pajzsomat, ismerkedjen csak meg a végzetével, ha már egyszer van rá lehetősége.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Silverclaw Jewelries - Page 3 Jkh91u
Re: Silverclaw Jewelries // Szer. Júl. 31, 2013 11:21 pm

*Csak figyeltem. Tekintetem Castort, míg a farkasom Darrent. Nem lépet, nem tett semmit azaz idióta dög, de annyit épp igen, hogy a segítségével felfogjam mind azt, ami Darrenből árad. De ahhoz nem volt szükség, hogy tudjam tekintete engem kémlel szinte égetett és kedvem lett volna vakarózni tőle, mint egy bolhás dög.
Ahogy a szatyrot oda adtam Apunak és hallottam, hogy bontogatni kezdi még lélegezni is elfelejtettem. Az igazság az volt, hogy nem akartam. Nem akartam érezni a belőle áradó bűzt, hisz tudtam, hogy ha a szendvicsre így reagál a gyomrom, akkor arra be is dobja a kulcsot. Tekintetem csak akkor kaptam el Castortól, de úgy, mint akit pofon vágtak és minimum porrá tört egyetlen ütéssel az a fele mikor Darren megszólalt. Közöny, némi sajnálat... energiái sem árulkodtak többről. Kedvem lett volna megszólalni és nyitni a szám, hogy; "Ennyi?" Nem, nem hittem azt, hogy nem érti az üzenetet. Nem hülye, nem is buta... néha idióta és dinka, de az most nem ide tartozik. Meghökkentem? Igen, de még mindig vártam, hogy lesz folytatása és nem hagyja ennyiben. Hogy elmondja, hogy pompás üzenet és lényegre törő, de a célszemély rossz. Viszont a "köszönömnél" lehunytam a szemeim és megpróbáltam rá kényszeríteni magam arra, hogy felhúzzam a pajzsom. Egy picit feljött és máris a fejembe nyilalt a fájdalom, mintha ketté akarnák vágni az agyam egy vajazó késsel, melyre arcom megrezdült, fogaim összeszorultak és abban a pillanatban le is hullott, mintha nem is létezne. Nem hittem el, hogy ezt mondja. Tekintetem szintén Castort találta meg és ha valaha is volt tizenéves gyerek közelében, akkor láthatott és olvashatott belőle, még ha az energiáim jobban meg is hűltek. Láthatta, hogy mivel Darrentől nem kaptam meg, Tőle "vártam", hogy majd most nevet egyet és közli, hogy csak vicc volt. Hogy csak azért volt az egész, mert ehhez volt kedve, mert tegnap csak rossz napja volt és nem volt kit szekíroznia és én útba estem. Hogy nem azaz ok, amit mondott és csak kellett egy kifogás mely olykor az Alfáknak is kell. Mikor közelebb lép kedvem volna hátrálni egy lépést Castortól, hisz nem felejtettem az esti energiáit, melyek fojtogattak, melyek Darrennél is rosszabbak voltak, s ugyan akkor valahonnan egy hasonlót rángatott elő belőlem. Még ha utána kihatott saját magamra is. De csak azon imádkozom, hogy az ami kiszivárog belőle nem dönt le a lábamról, szó szerint.*
- Ha haza hoz éjfélre, megeshet. * Feleltem szárazon, minden érzelmet mellőzve. Nem tudtam eldönteni, hogy igazából most Davere gondolt-e valójában vagy csak szimplán egy oktatóra. Nos, én az utóbbiban reménykedtem, ami a válaszomból kiderült. DE! Csak is azért mert nem óhajtottam arról beszélni senkinek. S a senki alatt konkrétan senkire gondolok és reménykedtem - vagy bíztam is? - abban, hogy a férfi nem akarja ezt megtenni. Darren kérdésére nem feleltem. Amire egyetlen okom volt, az, hogy én még vártam valamit. Itt belül és nem is olyan mélyen még mindig reméltem, hogy Darren bezengi az igazat, hogy nem Ő volt. Ez a sok bizalom és reménykedés... ez fog a sírba vinni, a Papa is megmondta mikor csomagolás közben arról áradoztam, hogy milyen lesz majd itt. Viszont ahogy Cas újra szól és megérzem azt amit tegnap is, hátrálok egy lépést a két hímtől és várható volt egy kontra és inkább kerüljek ki a körből, mint essek össze és fulladjak meg a tamagoccsijuk miatt. Fuldokoltam már eleget. Mikor felém bök Castor már nyitom is a szám, azt ami mindig bajba kever. Nyitnám, hogy engem hagyjanak ki a farok méregetős játékból, hogy miattam aztán nem kell ilyet csinálni. Viszont ahogy az utolsó két mondatot meghallom ennek az apróságnak az energiái elvész a két (?) másik között, de Darren jelenlétében sem reagál kevésbé hevesen és dühödten, mint az éjjel. Ahogy a farkasom is hallatni engedi bennem a hangját.*
- Már mondtam, hogy nem tenne ilyet. De persze Én hiába beszélek, csak egy kölyök vagyok a szemedben. De Apunak talán hiszel majd... * Hangom még most is meggyötört akár csak az éjjel, de lássuk be ott volt benne a felháborodásom ismételten. Jóóó, nem tudok viselkedni. Megesik, már hallottam egy párszor és remélem Castor nem akarja ismételni önmagát megint. Darren pedig közli, hogy ez nem igaz és igazam van. Nem azért, hogy nekem legyen igazam, hanem azért mert Ő nem ilyen. Nem vetemedne ilyesmire és mert Castor téved. *
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Silverclaw Jewelries - Page 3 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Silverclaw Jewelries - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Silverclaw Jewelries // Csüt. Aug. 01, 2013 11:03 pm

A farkasom nem szereti, ha lefitymálón reagálnak rá, mikor kíváncsiságot mutat, sajnos nem az a fajta, aki ezek után is erőlködik. A kaparó mozdulat minden érdeklődését elvette, a pökhendi gesztusra egyszerűen elfordul és a továbbiakban nem hajlandó a másikról tudomást venni. Visszavackolja magát a kényelmes kis pihenőállásába.
A periférikus látásnak hála, észrevettem, mikor Ash felém kapta a fejét a "váo"-ra. Éreztem a döbbenetét, egy pillanatra rá is néztem, hogy lássam is, holott erre semmi szükség nem volt. Az energiái árulkodtak, sokkal több mindenről, mint szerettem volna ebben a helyzetben, nem ezt várta - tőlem -, mást akart, másra számított, mást remélt, s az, hogy nem kaphatta meg, nem csak neki fájt. Nem mutathattam ki, minden, amit tettem, vagy mondtam volna, annak szinte a szöges ellentéte kellett most ide. Talán ha Castor elmegy... bár félek, ha megindul a lavina, többé nem lesz uralmam felette és akkor cseszhetjük.
A gunyoros mosoly és stílus nem hatott meg, mindössze egy szájelhúzást kapott válaszul, sokkal hosszabb volt ez az este annál, semmint hogy némi cinizmus és gúny felpörgessen. Legszívesebben most... mindegy, másodlagos a személyes igény még mindig.
Mikor mennénk, de Luca utánunk, pontosabban utánam szól, én meg vagyok még olyan udvarias, hogy ne fordítsak neki hátat és hagyjam faképnél. Különben is érdekelt, hogy mit akart, mindemellett pedig éreztem, hogy ha ragaszkodnék a "Northlake"-hez, akkor is Darrenre váltana, úgyhogy:
- Hallgatlak, Castor.
Nem volt pimasz a hanghordozásom, egyszerűen csak annyi, hogy ha ő eldönti, hogy keresztnevez, akkor részemről se probléma. Nyilván nem azért szólított így, hogy hű de nagy barátkozásba fogjon. De lássuk be, ezzel és a következő szavaival megkaptam, amit akartam - legalábbis a kiindulást. Egy aprócska reménysugár, s ennél többet ettől a találkozótól nem is kaphattam, jött élből a feketeleves.
- Nem érzem úgy - ráztam meg a fejem, a szemöldököm ráncolva, mint aki nagyon elgondolkodott, de értettem a célzást, ettől függetlenül a válaszom határozott volt. - Sok mindenre van okom, de megvan a fontossági sorrendem is. Ha most megtenném, amire hív... nem lennék előrébb. - A falka, azt kell néznem. Leengedtem a pajzsom, s tudhatta már, hogy mitől a heg az arcomon, s hogy megint más az Atanerk. Nem remegek, nem félek tőle, ám semmi agresszív nincs most bennem, nem akarok nekimenni, a farkasomat se érdekli még mindig. Talán ha sokkal erősebb lenne... nem, akkor sem. A tekintetét gond nélkül álltam, szép hosszan szemeztünk, de eszembe se volt megszakítani a kontaktust. Az alábecsülésre halványan elmosolyodtam, de emögött szemernyi jókedv, vagy öröm nem lapult. - Hamarosan megtudja, mennyire becsülöm - hagytam ennyiben.
Az, hogy mindezzel mekkora csalódást okozhattam Ashleynek, azzal, hogy nem cáfoltam, hogy nem hívtam ki Castort egyelőre csak sejtettem, mert még mindig nem volt alkalmas az idő, hogy a keserűségét magamhoz öleljem és újabb súlyt köszöntsek a mellkasomon - még jó, hogy széles, sok hely van rajta, lehet rá pakolni.
- Ha mindent elmondott, ami a szívét nyomta, akkor... - mutattam előzékenyen az Audija felé - tudja mi a jó -, finoman de határozottan jelezve, hogy tovább már egyikünk sem tart igényt jelenleg a társaságára és minden kört lefutottunk. Itt már megtett mindent, amit lehetett - amíg el nem ment, nem néztem Ash-re, nem akartam látni a csalódott tekintetet.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Silverclaw Jewelries - Page 3 28txe1z
Re: Silverclaw Jewelries // Pént. Aug. 02, 2013 10:56 am

Bármennyire nem lenne helyes, hogy egy ilyen helyzetben csak a legkisebb mértékig is figyelembe vegyem egyáltalán a kölyök létezését, de a kíváncsiságomnak köszönhetően megteszem. Mialatt Darren reakcióit figyelem és a válaszra várok, egy mellékes csatornán pontosan érzékelem a lány szinte kétségbeesett vágyódását afelé, hogy a Teremtője márpedig hazudtolja meg a szavaimat és a tegnap estét. De nem fogja. Mert nem teheti.
Egyáltalán nem veszem zokon, hogy Darren is tegezni kezd. Szeretem én a kimért udvariasság látszatát kelteni, de van az a pont, amikor mindez feleslegessé válik. A helyzetet pedig az simítja el gyönyörűen, hogy én voltam a kezdeményező fél, nekem ennyi elég. Egyelőre.
Igazán nehéz megállni, hogy ne vicsorogjak önelégülten a hím arcába, amikor kihátrál a helyzetből. De még így sem állom meg egy újabb elégedett félmosollyal. Hogy utána mit mond és mivel szépíti a megfutamodását, azt magasról leszarom. A saját pontozótáblám szerint kettő-nullra vezetek. Bár azt nem tudom ép ésszel megemészteni, hogy mi lehet fontosabb annál, minthogy a becsületét megvédje, ki tudja, talán megmosni a gyereke haját, vagy levagdosni a lábkörmeit, amit a múlt éjszaka zaklatottságában elfelejtett.
Aztán megmutatja nekem, amije van. Feltárja előttem a hatalmát, jelezve, hogy a sejtéseim jók voltak. Átvette a falkát, és most ő az ideiglenes kiskirály, ami egyszerre szórakoztat és tölt el mérhetetlen undorral a hegyi banda felé.
- Hát, ti aztán nem szarral gurigáztok, ami a stabil hierarchiát illeti. Őszintén kívánom, hogy te legalább addig kibírd, amíg Alfákhoz méltó körülmények között újra találkozunk.
Na igen, vele legalább találkoztam. Mondjuk Vincenttel is, ami azt illeti, de nagyon úgy fest, hogy azok a hegyi vezetők, akik élni akarnak, inkább messziről elkerülnek.
- Megyek, megyek, már itt se vagyok...
Emelem fel megadóan a kezeimet, de egyáltalán nem amiatt, hogy szégyellném magam azért, mert esetleg zavarok. Pusztán ezzel a gesztussal újfent kiélezem, hogy már megint én vagyok a magasabb lovon, és vagyok olyan kegyes kihátrálni a helyzetből.
- Te pedig ne emészd magad... Órák kérdése, és már kint lesz belőled.
Fordítom a tekintetem Ashley felé, és ha némileg bizalmasabb viszonyban lennénk (egy kölyökkel?!), akkor még a vállát is meglapogatnám.
Nem fordítok hátat, könnyed léptekkel hátrálok a kocsimhoz, elégedett mosollyal aprókat bólogatva. Kinyitom az ajtót, aztán egy pillanatra megállok, és mélyet szippantok a levegőből, és körbenézek.
- Tetszik itt. Lehet, hogy meg kellene tanulnom síelni...
Közlöm elgondolkodva és csevegően, aztán egy hanyag vállvonást követően beülök a kocsiba, és már ott se vagyok. Micsoda könnyes búcsú. És micsoda éjszaka...

//Köszöntem srácok, sok sikert nektek a továbbiakban!//


A hozzászólást Castor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 03, 2013 9:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Silverclaw Jewelries - Page 3 Jkh91u
Re: Silverclaw Jewelries // Pént. Aug. 02, 2013 2:16 pm

*Reméltem és reméltem és vártam. De egyik hím sem adta meg azt az egyetlen mondatot amit szerettem volna. Egyik sem közölte, hogy ez csak egy ostoba tréfa vagy bármit, amiből az derül ki, hogy ezaz egész nem igaz. Nem, nem vártam, hogy Darren a másiknak esik. Miattam ne. Pláne az után meg sem fordult ilyesmi a fejemben, hogy én bizony megtapasztaltam a matuzsálem korához tartozó erőt, vagyis annak az energiáit. Hát olyan nagy kérés, hogy cáfoljon rá? Annyira nagy dolog? Nyilván, hisz még csak tudomást sem vett a szavaimról. Vicces, hogy engem sokkal jobban bosszant, dühít és okoz fájdalmat Castor a szavaival mint neki. Már csak egy reményem maradt, hogy más helyett tartja a hátát mint Atanerk. De ez már olyan szinten abszurd, hogy tényleg csak gyermeki énem az mely lázasan kutatta a megoldásokat és amely még mindig nem akar szembe nézni azzal, hogy ez az egész igaz. Nem szóltam, csak Castor hozzám intézett szavaira kaptam fel a fejem s hunytam le a szemeim egy pillanatra. Próbáltam elnyomni a képeket, a mardosó lelkiismeret furdalásom, az önvádam, önutálatom és az összes ilyesmit, melyet nem sikerült. De a legerősebb mégis a tudat volt, hogy a férfinek igaza volt és valahol teljesen jogos volt ezaz egész. De csak mereven néztem ahogy elhátrál és elhajt. Még akkor is néztem mikor már nem hallottam a kocsi hangját. Mondani akartam valamit, de nem tudtam, hogy mit. Kérdeztem volna, de féltem a választól. Vádaskodtam volna, de még mindig élt bennem a remény, hogy csak valaki helyett tartja a seggét. Még ennek is örültem volna és egy szavam sem lett volna azért mert Én ittam meg a levét. Sőőt... egyenesen boldoggá tett volna, hogy nem Apu mancsa van benne és csak ez számított. Féltem... de hát szembe kell nézni vele, még akkor is, ha kiábrándító a válasz és összeomlik minden.*
- Tehát igaz? Fejvadászt küldtél egy farkasra és kapásból az Alfára? Darren... mond, mond, hogy más miatt tartottad a hátad. Hogy Te nem mással intézteted a... piszkos munkát. * Húztam el a számat. Nem, nem az zavart, hogy van egy ilyen része is, aki nem veti meg az agresszivitást, aki ha kell akkor öl. Hanem az, hogy ezt mással próbálta elintéztetni és ráadásul a távolból. Az már édes mindegy, hogy milyen rangot foglal el vagy egyáltalán el-e foglal ilyesmit. *
- Tudod Darren, tegnap éjjel... egész éjjel azon morfondíroztam, hogy ki lehetett az, aki ezt mondta Castornak. Egész végig hülyének néztem a férfit, hogy valaki megvezette s mikor egyetlen rossz szót is szólt rád, annyi mázlim volt, hogy addigra már nem voltam képes irányítani a farkasom, fáradt volt és benne nagyobb volt a félelem mert kicsi. Ha tudtam volna, ha csak egy picit is van befolyásom rá gondolkodás nélkül ugrottam volna a hímnek, annak tudatában, hogy nem élem meg a következő pillanatot. Ezért... * Tártam szét a karjaim miközben keservesen felnevettem. De ebben egy hangyányi jó kedv sem volt és kissé fáradt, nyúzott is volt. Szürkészöld iriszeim sem árulkodtak másról, csakis ezekről. Csalódtam? Nem, ez attól valami sokkal mélyebb volt, felemésztőbb és nem tudom... Olyan volt, mint amikor Steve közölte, hogy meghaltak a szüleim. A különbség annyi, hogy az a Darren aki most meghalt bennem, talán nem is létezett soha, csak én emeltem ki a többi közül, mert szerettem, mert számomra rövid időn belül nőtte ki magát példaképpé. De az a pici alap amire építettem nem is volt.*
- Ezért, hogy szembesüljek vele, hogy végig igaza volt a másiknak és teljesen jogos volt, minden mozdulata. S ezek után... ezek után még valóban nekem kéne megköszönnöm, hogy nem ölt meg és csak ennyit kaptam. Még valahol most is azt remélem, hogy röhögsz egyet és közlöd, hogy csak egy morbid vicc volt, unalom űzés vagy legalább azt, hogy tényleg más volt és nem Te. Kedvem lett volna a kezeim közé kapni azt, aki ezt tette, aki hazudott Castornak. De... én sem tettem volna másképp, legyen bárkiről is szó. Remélem meg sem fordult a fejedben, hogy előszeded az illetőt és legalább most, most elfogadod és beismered, hogy mekkora marha voltál. Nem nekem, magadnak Darren. Ha nem magad miatt, miattam hagyd. Mert én Darren, fordított esetben, nem lettem volna ennyire... akármilyen. Nem kell bemutatnom mit tettem volna, Reed is csak miattad van MÉG életben. De azt hiszem, hogy amiről ott beszéltél az csak elterelés volt. Te sem vagy olyan szent, mint ahogy előadtad magad. S Havannán, az utcán mikor csillapítottad a farkasom is csak elterelés volt. Mert veled, a farkasommal együtt az is a véremben van. * Ingattam meg a fejem. Emlékszem, hogy miért akarta, hogy ne tegyem. Az már más kérdés, hogy azért nem tettem, mert Ő kérte. Mert reméltem, hogy igaza van és csak én vagyok ilyen elcseszett ami kibukott Havannán, amit elaltatott.*
- Kérem a telefonod, hadd szóljak Stevenek már ha nem gyújtotta még fel a házat. Te pedig szólj Lucának vagy bárkinek aki képes megcsinálni egy műtétet. Csak Jamesnek ne... de előtte még egy kérdésre válaszolj. Miért? * Pillantottam rá, miközben a narancslevet ledobtam a földre és úgy ahogy épp kezem a telefonért nyújtottam. Energiáim jegesen kavarogtak és ezer meg egy érzelem húzódott meg mögötte. De nem... nem dühöngtem, nem vádaskodtam mindössze csak... elmondtam amit akartam. Aztán vagy meghallgatta vagy nem, vagy elfogadta vagy nem. Már abban sem voltam biztos, hogy végig hallgat vagy, hogy egyáltalán nem talál süket fülekre a szavaim.*

//Én is köszönöm és jó pihit, kevesebb kölyköt. Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Silverclaw Jewelries - Page 3 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Silverclaw Jewelries - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Silverclaw Jewelries // Pént. Aug. 02, 2013 3:48 pm

[Reagzene]

Összeszorítottam az állkapcsom arra a reakcióra, amit a hír váltott ki belőle, hogy én vagyok most az új Atanerk. Nem, nem mondtam semmit, mit is lehetett volna? Ettől még nem húztam össze magam, nem felé tartoztam elszámolással, se most, se régebben, ahogy a falka sem. Kimerült voltam, már semmi másra nem futotta, csak arra, hogy meggyőzően fenntartsam a nyugalom és érdektelenség látszatát, hogy a farkasom ügyesen rejtsen el minden érzelmet, többre, válaszra, vagy arra, hogy felvegyem a cinizmusát jelenleg képtelen voltam.
Amint eltűnt a kocsi a színről, s már csak távoli motorzúgás jelezte az irányát, a műhely falának döntöttem a hátam, leültem a földre, törökülésbe rendeződtem és magam elé tettem a fekete hűtőtáskát.
- Takarodj... - suttogtam magam elé, miközben térdeimre könyököltem, lehajtottam a fejem és kezeimbe temettem. A "parancs" viszont nem Ash-nek szólt, s ezt ő is tudhatta, mivel a következő pillanatban mintha vihar söpört volna végig rajtam, energiáimon, hogy a végén szinte hallottam, ahogy a ketrec ajtaját dühösen csaptam rá a farkasomra.
Az álcám szinte leomlott rólam, mint egy romos várfal, felfedve azt, ami/aki mögötte volt eddig elzárva, mint egy rohadt rab. Úgy éreztem magam, mint akit ezen az éjjel és ezen a kora reggelen kiszipolyoztak, megöltek. Fájt a mellkasom, a torkomban öklömnyi gombóc honolt, s tudtam, hogy a legrosszabb még most jön. Mélységes mély, fekete ürességet éreztem, amit csupa olyan érzelem töltött meg, amik fojtogattak, kizsigereltek, cafatjaimra téptek.
Csak akkor engedtem le a kezem, mikor Ash megszólalt, hogy aztán erőt véve magamon ránézzek. Muszáj volt, látnom kellett, amit vele tettünk Castorral közösen, amit elkövettem ellene, aminek most itt volt az eredménye.
- Megpróbáltam télen felbérelni Jesse-t - adtam a választ a kérdésre, mialatt majdhogynem kellemesen könyveltem el magamban, hogy még tudok beszélni.
Minden szó fájt, ütött, de nem is csak a szavak, hanem az érzelmek, gesztusok, mimika, ami hozzájuk járult, az energiái, a megtörtsége, a fáradtsága, az a mérhetetlen kiábrándultság, ami körbelengte. Sokkal messzebb volt, mint Quebecben, de már meg se próbáltam elérni. Charles halott. Dave halott. Ash-nek nagyobb csalódást talán nem is okozhattam volna.
- Szerinted jogos az én hibámért téged büntetni? - kérdeztem csendesen, de választ nem vártam. A beismerésre viszont megvillant a szemem, némi indulat kezdett pislákolni bennem, főleg mert... ez olyan kioktató volt, mintha egy hülyegyerek lennék. - Azt hiszed, nem tudom? Azt hiszed, nem bánom? Hogy olyan kurva büszke vagyok arra, amit elértem, hogy nem tudom pontosan, mit és hol rontottam el? Csak azért, mert nem adtam ki neki magam élből, még tudom! Érzem a veszteséget és fáj, két farkas szárad a lelkem, te meg felszólítasz, hogy ismerjem be magamnak a hibáimat? - Ez feldühített, erre most nagyon nem volt türelmem, se kapacitásom. - Ne menjek utána? Majd azt én eldöntöm, hogy ki után megyek és miért, vagy mennyire, én megkaptam, ami járt nekem, más is részesüljön a jóból. "Akármilyen"? Nem, ne magyarázd, mindegy. - A szentnél és az elő adtam magamnál álltam fel. - Sajnálom, hogy nem vagyok általában olyan elbaszott, mint most, és olyan meggondolatlan vadbarom, mint mikor felbéreltem volna. Tényleg, annyira szarul érzem magam miatta, hogy próbálok normális és figyelmes lenni, hogy nem hajtalak gyilkosságokba, hogy nem szúrok mindig mindenkit hátba, mert akkor most nyilván nem tartanánk itt, akkor boldogabb lennél, hogy azt kaptad most is, mint mindig, ugye? Kurva szar, hogy az esetek többségében egyáltalán nem ilyen vagyok, de oké - emeltem fel a kezeim mintegy megadón, de közben megint mérges voltam, ez azonban egészen másfajta harag volt, mint ami a farkasommal társult, ami őt hívta elő. Ez keserű volt, szúrt, fájt, égetett és emésztett, tömve volt önutálattal.
- Hívd... - dobtam oda neki a telefonom, ha elkapta, elkapta, ha nem, akkor koppant egyet, leszartam. - És azt is mondd meg neki, hogy egy darabig nem fogsz nálam aludni. - A műtétvégző dokira csak tettem egy türelmetlen legyintő mozdulatot, amolyan "jól van, meglesz" stílusút. - Tök mindegy, semmin sem változtat, hibáztam, ez lett belőle, és igen, ez egy bazi nagy elismerése volt annak, hogy gerinctelen, gyáva barom vagyok. - Hangomba némi gúny kúszott. Csak azért, mert az ilyet magamban és elvonultan szoktam lerendezni, kiheverni, nem pedig teleóbégatni vele Farkaslakot, attól még tudtam, ha elszúrtam valamit.
Amíg ő telefonált, kinyitottam a műhely ajtaját és bementem. Sokkal messzebbre mentem volna, s ha Steven idejön és elviszi Ashleyt, majd megyek is, addig viszont leültem az egyik tervezőasztal mellé, rákönyököltem, majd fél kézzel a homlokomat támasztva dőltem egy kusza rajz fölé. Akkora volt bennem a káosz, hogy meg se próbáltam rendet tenni, üres semmit éreztem magamban, mégis túlzsúfoltnak tűnt, nem tudtam, mit tegyek, mivel mulasszam ezt el, hogyan kapjam vissza a lányom, hova tűnt a talaj a talpam alól, hol van az, aki valójában vagyok?
Két könnycsepp gördült végig némán az arcomon, a fejemben egymást kergették a kusza gondolatok, Ash, Dave és Charles arca felváltva villant fel, régebbi és friss események képei váltogatták egymást. Nem volt megnyugvás, biztos kapaszkodó, fix pont, csak a mantrázás, hogy mindjárt vége, már nem kell sok, mindjárt vége, már nem kell sok... De hiszen tudtam, mit vállalok, nem? Tudtam, csak úgy tűnik, felkészülve nem voltam rá.
Megtöröltem az arcom, s mikor hallottam, hogy Ash végzett a telefonálással, vissza kimentem.
- Érted jön?
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
Silverclaw Jewelries - Page 3 Jkh91u
Re: Silverclaw Jewelries // Pént. Aug. 02, 2013 5:33 pm

*Láttam Darrent, láttam ahogy összeomlik és ha tehettem volna leharaptam volna a nyelvem, hogy ne szólaljak meg. Nem azért mert féltem Tőle, hanem azért mert fájt így látnom. Jobban fájt, mint bármi amióta itt vagyok ebben a városban. Oda akartam menni, csak csendesen átölelni, hogy itt vagyok és azt mondani, hogy minden jobb lesz és helyre jön. De tudnom kellett és bár ne akartam volna tudni.*
- Jesset... * A név kiejtésébe néma harag vegyült, melybe ott volt a hitetlenkedésem és ha jobban lennék, biztos társítottam volna mellé egy "nem vagy normális" felszólalást. De Jesset, azt aki még ott is bejött hozzám. Aki elhitette, hogy semmi köze ehhez az egészhez és én még el is hittem. A kérdésére csak nyeltem egy nagyot.*
- Ha Te nem játszol tisztességesen, hogy várod el, hogy más azt tegye? Különben meg Téged büntettek, a hülye is tudja, hogy a család a legsebezhetőbb és az fáj a legjobban, mindenkinek. * Suttogtam szinte némán a kérdést és a kiegészítést is. Hangom tényleg csak akkor hallhatta, ha figyelt. Hisz a kérdése nem volt igazán kérdés, de attól még a válaszom ez rá, még ha nem is érdekli. De persze a visszakérdésem megint csak arról tanúskodhatott, hogy egész végig ideákat kergettem és álomországban éltem. Csak a rózsaszínt cserélték vörösre, mert kiment a divatból. *
- Két? * Kaptam fel a fejem, ahogy meghallottam a szavait. Nem tudtam, hogy miről beszél, fogalmam sem volt arról, hogy mi az ami még van a dolog mögött. Kétlem, hogy egyetlen éjszaka történt volna mindez. De hát... nem tudhattam. Viszont további szavaira ismét lesütöttem a szemem és tudtam, hogy nem fog tetszeni neki amit hallani fog. Bármit teszek, mondok sosem volt jó. Szóval legalább ilyen téren változatlan a helyzet.*
- De Te indítottad el a lavinát Darren. Nem vezet sehova, ha előszeded Jesset csak még több farkast von bele. * Ez az én szemléletemből igaz volt, azonban ott volt mögötte az, hogy Jesse nem sokkal fiatalabb mint Darren és féltettem. Féltettem mert szerettem és szeretem.*
- Nem aról van szó, hogy mikor lennék boldogabb!!! De ha szólsz, ha tudok róla, jobban odafigyelek. Ha tudom, akkor számítok rá Darren. Ha tudtam volna, nem kerülünk ide és rajtam keresztül a kutya sem tudott volna ártani neked. Nem tudtam, nem mondtad el Darren! Itt, itt van a probléma, hogy még mindig titkolózol előttem pedig nem adtam rá okot! A legkisebbet, aki a legsebezhetőbb nem figyelmezteted! Pedig Castor kérdéseit is hatszor megkerültem, hogy egy szót se mondjak. Azt, hogy Te vagy az Atanerk is csak most tudta meg Tőled. * De a legrosszabb az, hogy még csak nem is lőttem nagyon mellé. De az, hogy dühös voltam még ha a hangomon nem is hallatszott tökéletesen észrevehető volt abból, hogy nem becézgettem a rangját ahogy szoktam, hanem a rendes nevén hívtam ahogy mindig is kellene. De talán felfogja, hogy mi a bajom. Áh.. naiv ábránd ismételten. Tesz rá Ő magasról, hogy mi volt a gond és igazából mindegy, tekintve, hogy nem változtat semmin. Ámbár elkerülhető lenne a következő, de mindegy csak néztem ahogy némán őrjöng. Ahogy érzem a belőle áradó érzelmeket, melyek nem is állnak olyan messze a sajátjaimtól csak az ok más. Amire tökéletesen rátett egy lapáttal az, hogy oda dobta a telefont. Ha akartam volna sem tudtam volna elkapni, hisz a fojtatással a lehető legmélyebbre mart. De nem csak bennem, hanem a farkasomban is. Mintha elvett volna valamit onnan, mintha egy olyan részemhez szólt volna ami csak olyankor van jelen ha mellettem van. Bár sokan szerettek, de nekem csak Ő volt. Steve is furcsa mostanában és vannak dolgok amikhez nem kellenek szavak. Ja igen, egy farkas mellett nehéz eltitkolni bármit is pláne ha az egy kölyök, lévén, hogy még érzékenyebb ilyenkor. Annyira elemi volt ez a maró, sajgó és minden mást kiűző érzés, hogy még megszólalni sem tudtam. Csak akkor léptem egyet előre, hogy elkapjam mikor beindult a műhelybe de hát az a csoda, hogy eddig álltam, nem még, hogy hirtelen lépjek is. A másik lában el volt törve így az első mozdulatnál elestem és Darren pedig eltünt a műhelyben. Semmit nem éreztem, képtelen voltam befogadni azt, ami onnan áradt ki. Csak elmerültem és fuldokoltam a sajátjaimban. Alig egy hónapon belül másodjára... másodjára tagad meg, dob el. Minek? Minek kellett neki kölyök, ha egyszerűen nem kér belőle? Ha megun akkor egyszerűen lepasszol Stevennek? Stevenek akit bár imádok, de... hagyjuk. Mindig ez lesz? Csak néztem a telefont, de nem tudtam érte nyúlni. Nem tudtam, mert nem akartam. Csak újabb vitát szülne, magyarázkodást, sárdobálást és nem most akartam elkezdeni a hazugságokat, hogy elkerüljem a bajt. Csak ültem és próbáltam rájönni, hogy mit kéne csinálni? Magammal, velünk. Néma könnyek peregtek végig az arcomon és szemem lehunyva hívtam elő az ordasom. Fizikai fájdalmam semmi volt, ahhoz képest amit magamban éreztem. Nem akar látni, csak azt akarja, hogy vége legyen. Nem kér belőlem. Csak ez járt a fejemben, csak ez abban a pár pillanatban míg észhez tértem az alakváltásom után, hisz nem bírtam azonnal mozdulni pedig már nem az első és nem is a második. Sántikáló, féloldalas lépteim az erdőbe vezettek és tudtam, hogy nincs senki a környéken, hisz azt éreztem volna. De hát ennél jobban úgy sem tud megbüntetni. A fáktól visszatekintetem az épületre de csak a fejem hajtottam le némán és hunytam be a szemeim.
~ Nem csak neked Darren... neki sem kellek. A nagybátyám, de nem vagyok hülye. Nem véletlen nem töltöttem nála a hétvégéimet és azokat a napokat sem, melyeket az órarendem szerint kellett volna, vagy legóztam össze, hogy valamiért ne kelljen haza mennem. Nem mondtam, mert nem akartalak terhelni, de attól még ez az igazság.~
Üzentem neki és már ott sem voltam. Szaladtam, amennyire tőlem tellett ilyen állapotban, hogy nem érdekel, hogy mennyire fáradok ki vagy akár merülök ki és hol csak minél távolabb legyek. Pár száz méter után már csak bukdácsoltam és alig haladtam valami de nem számított egészen addig mentem míg már fel állni sem tudtam és aludtam el ott ahol voltam, hogy aztán újra útra kéljek és megpróbáljam az ösztöneimmel kirekeszteni azt ami bennem volt...*

//Köszöntem, ha Darren nem ír semmi olyat, akkor ez volna a záróm. Ash a következő napokban - és talán hetekben is - az erdőben van. Azok a farkasok akik a területet "védik" vagy arra járnak érezhetik, de Ash kerüli, hogy összefusson akár eggyel is. De ettől függetlenül nem hagyja el a falkaterületet, ahogy azt egyszer megígérte.//
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Silverclaw Jewelries - Page 3 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Silverclaw Jewelries - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Silverclaw Jewelries // Pént. Aug. 02, 2013 8:04 pm

- Akkor a hülyénél is hülyébb vagyok! - vágtam oda indulatosan. Remegtem mindattól, ami bennem sűrűsödött, s azt hiszem, most először, mióta Fairbanksben letelepedtünk, tényleg el akartam futni, elmenekülni, magam mögött hagyni mindent, ami itt volt, ami ide kötött, nem érdekelne, mi lesz utána. Gyáván, mint egy utolsó féreg.
És itt lettem teljesen biztos abban, hogy átkozottul nagy baj van velem.
- Igen, kettő - morogtam minden lelkesedés nélkül, de nem magyaráztam, nem mondtam, mert nem tudtam erről beszélni. Nem csak neki, másnak sem most. Még fel se fogtam azt hiszem, de a mellkasomat szaggató gyász és Charles megcsonkított testének látványa elevenen élt bennem.
Arra számítottam, hogy megkönnyebbülés lesz viszontlátni Ash-t, főleg mindazok után, ami este volt. Hogy megölelem, elmagyarázom, bocsánatot kérek, hogy legalább... ennyi kis enyhülés lesz, ehelyett szinte fuldokoltam.
Én indítottam el a lavinát. Sose jöttem volna rá magamtól! De milyen is a lavina? Addig zúdul megállíthatatlanul, míg ki nem köt e legmélyebb ponton, el nem éri a lejtő alját, maga alá nem temeti mindazt, ami a hegyoldalon várja. Ha tudnák, ha csak sejtenék, mennyire félek ettől a lavinától, attól, hogy még milyen mélyre jutok és hogy nem fogok tudni felkapaszkodni, vissza hozzájuk... A családomhoz, a barátaimhoz, a szeretteimhez... Ashleyhez.
Dühös voltam az egész világra, de elsősorban magamra, arra, hogy Ash még a szemembe is vágta mindazt, amit amúgy is tudtam, mégis mit hitt? Hogy én minderre nem gondolok? Bár a korábbi meggondolatlanságom miatt talán nem is csoda, ám akkor sem szerettem, ha hülyének néznek. Minderre pedig egyetlen reakcióm jelen helyzetben az elutasítás, elmarás volt.
Egyedül akartam lenni, ne kérdezzen senki, ne szóljanak hozzám.
Azt az egyet bántottam, aki ott volt velem, abba rúgtam bele a gesztusaimmal, a szavaimmal, a saját lányomat sebeztem még jobban, s vele magamat is. Fájt neki, éreztem, tudtam, mégis bementem a műhelybe, elbújtam előle, elrejtettem a könnyeket, nem hagytam, hogy így lásson. Szeretem még mindig, cseppet sem kevésbé, mint korábban, még mindig nem bánom, hogy beharaptam, hogy van nekem, ám most bárkit elüldöztem volna a közelemből. Castor és a sors kegyetlen humora, hogy ő volt az, aki megsínylette a zuhanásom.
Éreztem, hogy átváltozott, majd hallottam a felém küldött szavakat, amik halkak voltak, csendesek, távoliak, mintha egy kút mélyéről szólna hozzám. Nem kell Steve-nek? Nem kell NEKEM???
Összetörtünk mindketten. Most tényleg, igazán mélyre kerültünk. A farkasom kétségbeesetten ugrott a rácsoknak, a kölyke után akart menni, olyan elszántan és ijedten kapaszkodott volna belé, ahogy sose hittem volna, hogy képes ragaszkodni. Ám a ketrec nem nyílt. Bezárva tartottam, nem mehettem, mert azzal tovább rontanék mindenen.
Hagytam, hogy elmenjen...

//Fájt, pokoli volt, de pont ezért tartom értékesnek és köszönöm mindkettőtöknek a játékot! Smile Silverclaw Jewelries - Page 3 1839924927 //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Silverclaw Jewelries // Vas. Aug. 04, 2013 3:46 pm

Silverclaw Jewelries - Page 3 Cooltext834921243_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Yetta Northlake-Nacrosh
Renegát
Yetta Northlake-Nacrosh

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 176
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 741
◯ Lakhely : Rørvik (Norvégia)
Silverclaw Jewelries - Page 3 Fdc5tz
Silverclaw Jewelries - Page 3 Tumblr_inline_p3jvqxuWTA1qlt39u_250
Re: Silverclaw Jewelries // Szer. Aug. 21, 2013 12:22 am


(a Norival való játék estéjén, zene)
Már egy hete leadtam a jelentést Alexnek, szóval biztosan tájékoztatva van mindenről a "nagyfőnök", így a jerseyi tartózkodásomról is. Oké, előtte hetente nem jelentkeztem le, ahogyan ígértem, de nem is láttam értelmét, amíg érdemben nem tudok mondani semmit, állandóan hívogatni őt és küldözgetni Darrenhez, mint valami elcseszett postagalambot.
Most meg időpontra jövök az atanerkhez, mint a fogorvoshoz szokás. Egy nagyonnn, hüm, fogorvoshoz, ami azt illeti. Ebben nehezen csalnának az emlékeim, eléggé belém égett minden egyes porcikája azon az együtt töltött éjszakán. Legfeljebb a tekintetének fájó csillogása az, ami változott az elmúlt hónapban. (Remélem, más nem.) De az a... na jó, elég!
Azt mondta, hogy szeret. Igen, gondoljunk csak erre. Szeret, szeret, szeret... - milyen ironikus, hogy nálam ez azzal a mondattal ér fel, hogy "Fuss, ha kedves az életed!", míg más nők epekednének a szóért, talán csalnának, hazudnának is érte.

Nem futok el a mantra ellenére sem, ha már idáig eljöttem, hanem benyitok.
Egyszerű farmert viselek lapos balerinacipővel és fehér ejtett vállú felsővel. Hajam kuszán feltűzve. Csak lazán, egyszerűen, természetesen. Mintha a szomszédból ugrottam volna át - épp csak a "welcome" süti maradt el. Éles a kép a mostani és az utolsó találkozásunk között, az biztos.
- Hahó... - tekintek körbe érdeklődőn a helyiségben, ahova belépek. Sosem jártam még itt, ami azt illeti.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Silverclaw Jewelries //

Vissza az elejére Go down
 

Silverclaw Jewelries

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Hegyvidék - White Mountains :: Síparadicsom-