KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Egon Candvelon Tegnap 7:30 pm-kor
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:58 am
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:57 am
írta  Catherine Benedict Szer. Júl. 03, 2024 1:36 pm
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bruno Manzano
Játszótér - Page 9 I_vote_lcapJátszótér - Page 9 I_voting_barJátszótér - Page 9 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Játszótér - Page 9 I_vote_lcapJátszótér - Page 9 I_voting_barJátszótér - Page 9 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Játszótér - Page 9 I_vote_lcapJátszótér - Page 9 I_voting_barJátszótér - Page 9 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Játszótér - Page 9 I_vote_lcapJátszótér - Page 9 I_voting_barJátszótér - Page 9 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Játszótér - Page 9 I_vote_lcapJátszótér - Page 9 I_voting_barJátszótér - Page 9 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Játszótér - Page 9 I_vote_lcapJátszótér - Page 9 I_voting_barJátszótér - Page 9 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Játszótér - Page 9 I_vote_lcapJátszótér - Page 9 I_voting_barJátszótér - Page 9 I_vote_rcap 

Megosztás

Játszótér - Page 9 Empty
 

 Játszótér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Játszótér // Csüt. Dec. 15, 2011 12:10 pm

First topic message reminder :

Játszótér - Page 9 Tumblr_or0prjuhh41uuir2po4_500


A hozzászólást Admin összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 24, 2014 10:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
Játszótér - Page 9 Empty
SzerzőÜzenet
Claude F. Deveraux
Nem Játékos Karakter - Wagabond
Claude F. Deveraux

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 471
◯ HSZ : 138
◯ IC REAG : 129
Re: Játszótér // Csüt. Feb. 19, 2015 11:08 am


Norina & Claude

- Hmm.. ez igaz. – értek egyet vele. Vannak árnyalatok, amiket majd idővel megtalál, de a lényeget megfogta. – Saját maguknak köszönhetik. Ez is részben félelem, részben kényelem. – szívesen vállat vonnék, ám pont nem az vagyok, aki tesz az emberiség pszichéjének gondjaira. Megteheteném.
A válaszára a fejemet ingatom.
- Lehet, hogy a szavakon való lovaglás mindez, de a próba nem egyenlő a nem csinálásssal. A hozzáállást mutatja. Ha valami van, megteszi az illető, de mivel felkészül a lehetséges bukásra, és nem arra, hogy biztos megbukik, mert a te értelmezésedben a próba egyenlő a bukással, ha jól vettem ki. Yoda bácsi mondatát sokan így értelmezik, és nem mennek ennél tovább. Aki próbálkozik, figyel és mérlegel. És nem arra értem, hogy leül a szikla elé, időt pocsékolva. Hanem azt, hogy esetleg keres kalapácsot és szegeket, nem pedig a fejét használja szó szerint a falnál. – mosolygok. – Bátraké a szerencse, valóban, és attól, hogy józan ésszel, megfelelő ösztönnel megy valaki a próbának még nem jelenti azt, hogy biztos megbukik. Ám… - nézek rá ismét. – az is igaz, hogy aki jobban hisz magában és megteszi, sokkal nagyobb esélye van sikeresnek lenni. Attól, hogy próbálkozik, még lehet bátor, hihet magában és cselekszik. Figyeld meg magad legközelebb, ha ilyenkre kerül sor, hogy mik zajlanak le benned. És az a tapasztalat és felismerés csakis a tiéd lesz.
Nem várom az azonnali választ. És én sem vagyok megdönthetetlen semmiben sem.
- Ezeket… te is így tapsztaltad meg? – kérdezek vissza, amikor a hiperaktív dolgokról beszél. Csak azután folytatom, hogy meghallgattam a válaszát. Zsebeimbe teszem a kezeimet.
- Talán én is ilyen voltam. – mosolygok rá. A következő életről csendben hallgatok. A legtöbb helyen kényes kérdés, és rengeteg elméletet gyártottak maguk az emberek is.
- Honnan tudod, hogy ez a nehezebb út, ha a másikat nem tapaszaltad meg? – kérdezek vissza. – Az egyenes út sem egyenlő a könnyebbel.
- Várom. – kacsintok rá. Eléggé tudatos, ami vagy előny, vagy hátrány. A tudatosság nálam esztelenségben jelent meg. Szép párosítás.
- Nekem is eszembe jutott már ez. – az átharapására hümmentek egyet. – Abban hiszek, hogy minden vérvonal rendelkezik ezzel, csak más megközelítésben. Ettől lesz minden tökéletesebb. Meglátják azt, amit esetleg a másik vérvonalbeli észre sem vesz.
- Idővel erősebb leszel. És megjelenik azért. Ez jó jel. Fontos vagy neki. – jegyzem meg halkan. Mi is fontosak vagyunk egymásnak Akival. Akkor értettem meg, amikor eltűnt az anyagi világból.
Nagyon aggódsz valakiért. Eh. – a gally összetörik a kezemben, visszalépek a bokorhoz és körbenézek, majd letörök egy száraz ágat, aminek még ujjvégszerű vége is van. – Ez még jobb is. – szúrom bele a testbe.
Vissza az elejére Go down
Norina Stefanson
Kölyök
Norina Stefanson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 26
◯ HSZ : 436
◯ IC REAG : 455
Re: Játszótér // Szomb. Feb. 21, 2015 8:33 pm

-Nem hiszek a kényelemben, ez tudatos rombolás eredménye, amivel elérték, hogy a mai kor embere vagy ne vegye komolyan, vagy pedig rettegjen.
Megpróbáltak mindent kiölni, mindent eltüntetni, holott sejthették volna, ez nem fog sikerülni, hiszen mindig lesz egy kis csoport, akik tovább tudják vinni és adni a tudást. Nem kellenek hozzá jegyzetek, ha megvan minden a fejekben.  Persze elgondolkodtató amit a hím ecsetel, de a kényelemmel semmiképpen sem ért egyet. A másik kérdést is másként látja, hiszen az arénába úgy ment fél karral, tudta, hogy esélytelen a döntőre, és így is volt. Holott ma már azt mondja, ha nem elégeli meg azt, hogy Connorral ízekre szedik egymást, és nem mondja azt, hogy ennek semmi értelme, fejezzék be, az is lehet, ha neccesen, de nyert volna, bár akkor már a döntőre nem állt volna lábra.
-Nem is, de az sem mindegy, hogy neki sem látok, próbálom immel-ámmal, vagy odateszem magam, mert tudom, hogy képes vagyok rá. Ha akkor nem sikerül, az lehet pillanatnyi kihagyás, de nem egyenlő a próbával. Szerintem ha lehetséges bukás gondolatával állok a feladathoz, akkor nem bízok abban teljes mértékig, hogy meg tudom csinálni, hanem félig a szerencsére bízom magam. Figyeltem, és nálam speciel így működik. Amint az volt bennem, hogy megpróbálom, de lehet, hogy elbukom, abban a pillanatban megremegett a "kezem" és a hitem, nem volt az a magabiztosság, ami kellett volna.
Ő ezt másként látja, mint Claude, igaz, keveset élt, így az is létezhet, amit ő mond, és majd megtapasztalja, ha eljut odáig, de egyelőre ebben hisz, és rendületlenül.
-Igen, így.
Először mosolyog, aztán vigyorog, végül nevet. Bizony így volt, így döbbent rá arra, valamiért más, mint a többiek.
-Biztos vagyok benne. Most pihensz, vagy csak titkolod, hogy ki vagy igazából?
Szemernyi kétsége sincs afelől, hogy Claude ilyen lehetett. Viszont nem tudja megfejteni, hogy a foglalkozik most is ezzel a "szereppel", vagy egyelőre félretette? Hiszen nem lépett falkába, vagyis nem segít társakat, ezért kérdez.
-Onnan, hogy ha nem így lenne, akkor már réges régen rátaláltam volna az utamra, és semmiféle akadály nem gördült volna elém. Viszont nem így történt, magamra maradtam, végül nem is őrző lettem, elvesztettem azt, akitől tanultam, vagyis nehezített pályán haladok. Azt nem mondtam, hogy az egyenes könnyebb, akkor biztos még nehezebb próbákat kapok a végrehajtásoknál, de legalább hosszabb időt tölthettem volna mindennel.
Azt már nem részletezi, hogy akkor nem vesztette volna el Ravent, és nem kellene harcot vívnia Natannel, illetve pontosabban mosolyszünetet tartani, véglegesen, és nem egyedül küzdene azért, hogy fejlődjön, hanem társakkal.
-Rendben, nem felejtem el, de ne holnap várd.
Nevetni kezd, szép is lenne, ha beállítana valamelyik nap a hímhez, hogy akkor jött szólni, azért ez nem ilyen egyszerű. A harmadik gömbbel is elkészül, felpakolja a félhóember tetejére, és kavicsokat kezd keresni, legyen szegénynek szeme is.
-Mindenképpen, hiszen az állat ösztönösen látja azt, amit az emberi szem nem, ösztönösen érez olyan energiákat, amikre az ember rá sem bagózik. A vérvonalak biztos, hogy együtt alkotnak egy egészet, vagyis azok, amikről tudunk. Azonban valakik mégis tovább lépnek, tehát bennük megvan még az a plusz, ami a többiekben nincs. Hiszen tudjuk, kevesekből lesz Suttogó, ezt nem lehet Teremtőtől örökölni, ez benne van az egyénben, csak a kérdés az, mikor ébred rá, és mikor jön a felszínre, és hajlandó-e belátni, hogy onnantól kezdve még többet kell tanulnia? Asszem.
A farkas... nem véletlenül hittek benne, hisznek benne, és tartják totemállatnak, vagy vezetőnek, hol hogyan hívják, és hányféle formában létezik.  Az állati ösztönök felbecsülhetetlen értékkel bírnak, és sokan természetesnek veszik, hiszen megkapják, de innen is látszik, hogy az, ami a spiritualitást jelenti, azt kevesen értik és érthetik.
-Remélem, azon vagyok, legyen bármilyen rögös is az út, végigmegyek rajta. Igen, meg... és ő is nekem. Ezt tőle kaptam... azaz... örököltem, amikor elment. Te szoktál találkozni Akival?
Halvány mosoly jelenik meg az arcán, Ravent szerette, nagyon szereti most is, és érti ő, hogy ennek így kellett lennie, de nagyon nehezen tudja elfogadni, hogy mennie kellett. Előszedi a láncot, hogy megmutassa a hímnek, egy ősi kelta medál van rajta. Claude-ra pillant, érdekes Teremtője lehetett, egyben jó is, hogy a közvetlen közelében volt az, akitől tanult.
-Ennyire érződik? Aggódok, olyasvalakiért, aki dacból szembemegy a végzetével, mert hülye.
Sokat rágódik Natan miatt, de azt nem hitte, hogy ez ennyire nyilvánvaló. Egyszerűen nem érti azt a hímet, főleg azok után nem, hogy kiderült, a druida volt a tanítója, beavatták, és mégis. Suttogó lehetne, és erre megtagad mindent.
Vissza az elejére Go down
Claude F. Deveraux
Nem Játékos Karakter - Wagabond
Claude F. Deveraux

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 471
◯ HSZ : 138
◯ IC REAG : 129
Re: Játszótér // Pént. Feb. 27, 2015 10:58 pm

- Így van. – értek vele egyet, mert egyről beszélünk, és akkor is igazat adnék neki, ha nem. A hegy tetejére sokféleképpen lehet eljutni. A végeredmény ugyanaz.
A logikus érvelése tökéletes, ahogy leírja, biccentek is többször.
- Ha te így élted meg, ezzel vitába senki sem szállhat. Így látod, így érzed és így van jól. – bólintok a végén. – Sokáig legyőzhetetlennek tartottam magam, a bukás elkerületetlen volt. Túléltem, mert túl akartam élni. – vonok vállat.
Vele nevetek egy röviden, mert erre rájönni nagyon fontos dolog.
A kérdésre egy képet vágok, magyarázatként.
- Fogalmazzunk úgy, hogy ez olyan, mint egy kígyóbőr. Volt, elmúlt, levedlettem, más vagyok. – azért azt nem mondanám, ha fogam fehérjét ki kell mutatni, leállok mahjongozni az ellenféllel.
- Azelőtt előbb ütöttem, nem kérdeztem, most kérdezek és ha lehet, nem ütök. – vigyorodom el. Ragadozó vagyok, azt sosem fogom levedleni, emberként is az voltam. – Hogy ki vagyok igazából? Az folyton változik, fejlődik. Nem igaz? – nézek rá.
Komolyan hallgatom végig.
- Tehát úgy gondolod, hogy az akadályok azok szükségszerű rosszak, amelyek nem kellenek? Hacsak… az az akadály nem valami, hanem valaki. Vagy valakik. – puhatolózom.
Széttárom kicsit a karom és sokat sejtetően elmosolyodom.
- Nem lehet tudni, akár az is elképzelhető.
Halvány mosoly jelenik meg az arcomon.
- Egy suttogó vagy anernek semmivel sem lesz több vagy különb egy tarknál vagy atanernknél, de még az omegánál sem. Mindenkinek feladata és célja van, senki sem tanul kevesebbet vagy ér többet, csak mert az, ami. – többnek hittem magam, pofára is estem, meg is érdemeltem.
- Akkor legyen is így. - vállon veregetem, nem lenézésből, régi megszokásból, akik bíztatják a másikat.
~Még hogy szoktál-e?~ halk kuncogás érkezik Aki felől, aki továbbra is a madárral szórakozik.
- Igen, szoktam. Eléggé össze vagyunk nőve. – és az nem kifejezés. Ugyanakkor elég rossz lenne nélküle. –a medálra érdeklődve tekintek, alaposan megnézem, de nem érek hozzá.
- Ez nagyon becses darab. Nem csodálom, hogy vigyázol rá. – hümmentek egyet.
A kérdésre bólintok.
- Fontosnak tartod az életedben, mert akkor nem aggódnál érte. Az aggódás és a szeretet is átütközik rajtunk. – mosolyodom el. – A hülyeségből ki lehet gyógyulni. – nevetek fel aztán. Elégedetten nézem a kész hóembert.
- Kész. – seprem le a havat a kezemről. – Nagyon szép lett. – bár arról inkább hallgatok, hogy néha hova mit szoktak tenni a hóemberen.
- A műhely felé tartok, merre tartasz? – nem sietek, a hóember is belefért, ám vannak még teendők és kényelmes típus lettem.
Vissza az elejére Go down
Norina Stefanson
Kölyök
Norina Stefanson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 26
◯ HSZ : 436
◯ IC REAG : 455
Re: Játszótér // Kedd Márc. 03, 2015 8:00 pm

Elgondolkodik Claude szavain, azért van köztük 444 év, nem kérdés, ki tapasztalt többet az életből, de az a kevés ami neki eddig megadatott, abból egyelőre ezt szűrte le.
-Remélem, hogy azért az el fog kerülni akkor is, ha felnövök. sokaktól hallottam, hogy amint erejük teljében voltak, akkor azt hitték, övék a világ, de mindig jöhet valaki, aki erősebb, rutinosabb, ezt igyekszem nem elfelejteni. A nagy kérdés, hogy sikerül, vagy nem? Tuti nálam is lesz olyan, hogy egyszer csak azért is alapon én leszek az erős, de túlélni túl akarom, ez biztos.
Nevetni kezd, mert ismerve a farkasát és jellemét, benne van a pakliban, hogy bizony bele fog esni a hibába, mert melyik farkas ne tenné? A legtöbbjük mind, főleg a fiatalok, akik kinőttek a kölyökkorból, és igen, akkor kell az a pofon, hogy belássák, ez nem így működik.
-Ó, ezzel szerintem mindenki így van, aki belekóstol ebbe a világba. Viszont azt nem tudom, mennyire hasonlítható a kígyóbőrhöz? Szerintem az az én ott van az emberben, csak a kérdés, mikor és miért jön a felszínre? Az alapot kiölni nem lehet, de javítani igen, és mi van akkor, ha az, aki most vagy, az voltál mindig is, csak nem is tudtál róla, a többi pedig volt az álarcod?
Ahogy egyre inkább odafigyel arra, mit alkot -azaz próbál, mert még néha az ösztönök bizonyulnak erősebbnek-, rá kell jönnie, hogy amiket eddig mutatott magából, az mind-mind egy olyan álarc, amit magára öltött az évek alatt. Nem rossz, hiszen sajnos muszáj szerepet játszani néha, de ezzel elnyomja a valódi énjeit, és soha nem ismeri meg önmagát.
-Nem, dehogy. Hiszem, hogy azok a próbák, amiket kapunk, azok azért vannak, mert azokból is valamit meg kell tanulnunk, hogy tovább tudjunk haladni, és az alapok biztosak legyenek. Lehet ez személy is, bármi más, de arra gondolok, hogy ha ezek nincsenek, akkor lehet, előrébb tartanék. Oka van, hogy nem így történt.
Kellenek az akadályok, mert a küzdelemmel elérhető az, hogy sokkal jobban megbecsülje az ember azt, amit elér, mintha az ölébe pottyanna. Ezt sokan nem tudják kezelni, és akkor jön az, hogy a fejükbe száll a dicsőség.
-Ezzel nem értek egyet, azaz nem így, ahogyan mondod. Mindenki értékes a maga módján, de nézz körül. Az emberek elfelejtették, mit tudtak, mik az igazi értékek, és szerintem egy anernerk vagy suttogó egyik feladata az is, hogy ezeket sose engedje a feledés homályába merülni. Ha tudja, segíti a falkát, és próbálja elérni azt is, hogy a jó irányba terelje őket. Lehet, ez hülyeség, de szerintem a legnagyobb baj az, hogy sajnos önös érdekek vezérelnek már mindenkit, és értem én, hogy ha azt mondják a falkaérdek mindenekelőtt, csak... csak... mindegy.
Sok dolgot másként lát, mint a társai, vagy akikkel találkozik, de vajon ez a helyes, vagy az, amit a többiek csinálnak? Raven is hibázott, de tudta, hogy hol rontotta el, még ha nem is volt bátorsága utána megtenni azt, amit kellett volna. Nála csodálta, hogy meg tudott maradni annak, akinek indult, és nem fordult ki magából az utolsó pillanatban sem. Natan már egészen más, Claude pedig úgy tűnik, oda talált vissza.
Remélni tudja, hogy a farkasa ösztönei is segítik majd, ha esetleg tévútra téved, ha már nem tudja minden egyes pillanatban Ravent kérni.
-Csak éljem meg.
Mosolyogva fogadja a vállon veregetést, és kíváncsian pillant a hímre. Idősebb sokkal, és rendkívül tapasztalt, nagy valószínűséggel neki nem okoz gondot az, hogy bármikor felvegye a kapcsolatot a Teremtőjével. Morrighanra néz, az valamivel játszik, de a farkasa is feszülten figyel egy irányba. Igen, ők látnak valamit, amit ő nem. Milyen rossz már.
-Jó nektek. Ha jól értem, akkor ő a védőszellemed is? Akkor biztos, hogy nem fogsz olyat tenni, amit később megbánnál, mert figyelmeztet.
Ő áldásnak fogja fel az ilyesmit, valaki átoknak, hiszen mindig valaki beleszól a tevékenységbe, de szerinte ennek pont ez az értelme. Helyes irányba terelni azt, akit szükséges, illetve segíteni, ha megérett rá. A medált nem titkolja, Claude sejtheti, miért, ő legalább érti.
-Igen. Nem csak azért, mert ezt tőle kaptam, persze ez így sokkal többet jelent, de ezen felül is.
Érzi az energiákat, amik áradnak belőle, és erősek, nagyon is erősek. Legelőször le kellett vennie, mert egy idő után szédült tőle, most már összeszoktak, azaz lehet, hozzáerősödött annyira, hogy ne zavarja.
-Igazad van. Kicsit bonyolult a dolog. Az a druida, akit elveszítettem, azt mondta, nem maradok egyedül. Bízik ebben az illetőben még így is, holott... nem tudom mi lesz. Remélem, hogy tényleg talpra áll.
Claude annyira magabiztosan állítja, hogy a hülyeség múlandó lehet, hogy ezen ő is nevetni kezd. A hóember elkészül, egész pofás darab lett, talán nem rombolják le, csak kiegészítik... bár inkább nem akarja tudni, ki mennyire perverz, és helyezget át ezt-azt a móka kedvéért.
-Tulajdonképpen semerre, csak kijöttem ide, hogy figyeljek. tolakodásnak vennéd, ha elkísérnélek? Talán tudok segíteni is. És... még meg sem köszöntem a munkádat, tehát köszönöm szépen, nagyon szépek. Morrighan nagyon élethű, csodálom, hogy nem beszélget magával, de büszkén feszít a szobor mellett.
Jókat szórakozik a hollón, amikor odaül a szobra mellé, és ki is húzza magát, mint aki megmutatja, igen ő az.
Vissza az elejére Go down
Claude F. Deveraux
Nem Játékos Karakter - Wagabond
Claude F. Deveraux

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 471
◯ HSZ : 138
◯ IC REAG : 129
Re: Játszótér // Hétf. Márc. 09, 2015 10:52 pm

- Bízom abban, hogy ami szükséges, az meg is történik. – bíztatom, még ha furcsán is. Mindenki azt kapja, amire szüksége van, nem pedig azt amit akar. Azt hiszem, ezt tapasztaltam meg a lehető legjobban. És mert… ki kell próbálni, át kell élni. Nem igazán bánom, hogy mindkettőt megéltem, ez is tapasztalat.
- Nincs ott. Örökre elveszted. – elég határozott a válaszom. Az üresség, a gyász, ami ezzel járt és jelen van ma is, részemre egyértelmű, hogy ezzel jár. Másnak lehet, hogy mással. – És egy nagyon jó kérdés ugyanakkor. Neked erről mi a véleményed?
Végiggondolom, jogos az érvelése és mégsem érzem logikusnak.
- Miért sietnél? Lehet, hogy a halálba szaladnál és halottan tapasztalatot szerezni elég nehéz. Valószínű. Idővel majd megtudod, mi is az oka. Mi volt az oka.
Fiatalság, akaraterő és éles rálátás.
- Értéktelennek tartasz ezek szerint egy vak embert? Még akkor is, ha zenéjével eljuttat a mély megértés állapotába, de sosem fogja megérteni, milyen a holdat bámulni? Azt, hogy csakis a suttogó és az anernerk képes arra, hogy kiemelje a szennyből a világot, egyrészt önzés, másrészt eléggé hibádzik. Senki sem kiválasztott és mindenki az. Az önteltség útja néha virággal van kikövezve. De az is lehet, hogy félreértettem, amit mondtál.
A falkára megindul az állkapocs izmom. Annyira nem tudnak ezen kívülre tekinteni, akik falkában vannak. Sok kóbor van és sok ember, őrző, akiknek ugyanúgy segítenünk kötelesség, mint ha falkában lenne a suttogó vagy anernerk.
Láthatóan eltöpreng dolgokon és ebben nem akarom megzavarni, türelmesen és egyben némán megvárom, hogy folytassuk.
A mosoly marad, mert jót szeretnék kvánni neki. Már éppen válaszolnék, amikor elér a második fele válaszának és szinte egyszerre nevetünk fel Akival.
- A helyzet az, hogy nem. Ha úgy látja jónak, még lök is rajtam, hogy megtanuljam, amit nem vagyok hajlandó megtanulni. De nem bánom.
Már elég régóta nem morgok azért, mert ezt teszi. Beharapásom után közvetlen még ennél is szigorúbb és keményebb volt, mire sikerült az éles és durva élekből lefaragnia. Csakis elsimeréssel tudok erre gondolni.
- Felesleges lenne azt mondanom, hogy vigyázz rá, azt hiszem. – a törődést érzem belőle, felőle áramlani. – Megértem. – bólintok.
Komolyan és egyben derűs tekintettel nézek rá.
- Ahogy te sem vagy egyedül, úgy ő sem. A druida tudta. Mi már csak ilyenek vagyunk. Az ő útját azonban neki kell végigjárnia, te nem járhatod helyette. Csak mellette lehetsz.
Egy hógolyó azért landol stikában, Norina felé dobom, a ruhájára inkább.
- Persze, örülök neki. – szélesedik a derű az arcomon. – Meglátjuk, miben tudnál, tennivaló mindig akad. Örülök, hogy tetszenek, és hogy sikerült örömöt okoznod. Tényleg? – nevetek fel. Szép látvány lehet. – tekintek Morrighanre.
A kocsi felé indulunk, s mivel nem éppen mai darab, ezért udvariatlan módon előbb én mászok be, majd kinyitom a másik oldalon az ajtót.
- Morrighan is elfér! – szólok ki, ha úgy gondolják, ő is beszáll velünk.
Platós, négyszemélyes, stramm, és viharvert, de amikor beindítom a motort, szinte dúdol.

//Köszönöm a játékot! ❤ //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: Játszótér // Vas. Júl. 26, 2015 1:52 pm

Játszótér - Page 9 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Játszótér - Page 9 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Játszótér - Page 9 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Játszótér // Kedd Júl. 28, 2015 3:22 pm

előzmény

- Az éjszaka a felnőtt tartalmaké - vontam vállat ártatlan képpel. Nappal meghatna, hogy gyerekek helye az a placc jó esetben, este viszont nem, úgyhogy cseppet sem éreztem rosszul magam miatta.
- Ezúttal kivételesen szexmenteset képzelegtem! - emeltem fel egyből védekezőn a kezem, majd elhúztam a szám. - Azért ez valahol szomorú. A végén még megjavulok... - Kétségbeejtő kilátások, mit ne mondjak. Bár a közös esetünket nézve ez azt hiszem annyira nem lenne rossz hír, meg amúgy is van még egy rakás területe az életnek, ahol garázdálkodhatok. Egyébként meg ismert már annyira a jelek szerint, hogy - helyesen - feltételezzen újabb félrekacsintást, ha az ölembe hullana. Akár ő, akár más.
Egyetértettem a mosdó elvetésében, így nem ellenkeztem, amikor elkapott. Királylányos integetéssel, bazsalyogva vettem búcsút a pultosoktól, kettővel csökken a távozásunknak hála azok száma, akik miatt Dee migrént kaphat. Kajla vidámságom viszont amilyen hamar felröppent, úgy ereszkedett leszállópályára.
- Biztos nem ok nélkül - motyogtam azért még csökönyösen, de nem feszegetem tovább egyelőre. Tök jó amúgy, hogy én prédikáltam hetekkel ezelőtt Payne-nek arról, mennyire ne érezzen bűntudatot a Vörös Hold idején történtek miatt, erre én vagyok az, aki képtelen csak úgy elengedni az egészet, mintha mi sem történt volna. Azt hiszem, ez az, amit soha nem leszek képes teljesen megtenni.
A néptelen játszótéren nyújtózom egyet, hátam roppan, majd röpke nézelődés után már lendülök is a félgömb alakú, rácsos mászóka felé. A váz megnyikordul lendületem és súlyom alatt - hiába, nem ekkora állatokra tervezték -, de én akkor is csúcsra török, hogy ott találjak magamnak megfelelő ülőhelyet. Ott várom be Triát, s onnan is felelek pimasz vigyorral képemen.
- Tövig, úgy az igazi. Nem szeretem a félmunkát. - Ha valakit akarok, akarunk, azt teljesen megszerezzük, ha csak egy órára, akkor csak egy órára. De az nem járja, hogy csak felszínesen, immel-ámmal. Ezzel is ugyanígy vagyok. Ha nem nyom agyon teljesen, mindig kísérteni fog, főleg a mazochista részemet. Tépjen szét, ha kell, hogy utána továbbléphessek, mert ez a köztes állapot kezd kicsinálni, és lehet, hogy ő sokadjára idézi fel mindezt, ám az én önzésem meg ebben mutatkozik meg.
Kikészült tőle, érzem rajta, a megmutatott energiáiban halványan vibrál, én pedig ha akarnám se tudnám előle elrejteni, hogy bennem is hasonló játszódott és játszódik le. Mindenki mást meg tudok téveszteni finom észrevétlenséggel és némi aggodalmaskodó másokra figyeléssel, őt nem. Valahol pedig felszabadító, hogy erre véletlenül sem kell ügyelnem a társaságában.
Amíg ő iszik, én rágyújtok. Nem lettem dohányos, csak alkalmanként rákívánok, s ahogy Tria felém nyújtja az üveget, én úgy teszek hasonlóképp a cigivel. Tudom, hogy nem vigyor és boldogság most a helyzet, de akkor is könnyebbnek érzem magam, mert minden minket mételyező szarság ellenére ez a pillanat egyszerű, kényszerű titkolózástól mentes, szabad.
Vissza az elejére Go down
Annakpok
Szellem
Annakpok

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 825
◯ HSZ : 311
◯ IC REAG : 336
◯ Lakhely : Fairbanks - Viktoriánus kúria
Játszótér - Page 9 Tumblr_m9m89lyscl1rcnrx8o1_500
Re: Játszótér // Vas. Aug. 16, 2015 11:39 pm

- Hogy te milyen picsa tudsz lenni! - kezdem rögvest ezzel a felütéssel, de benne van az elismerésem. Mert igen, kivételesen szexmentesre gondolt és ez a mi fajtánktól nagy szó. Nem voltam soha erkölcscsősz és nem is leszek, de valamiért kezdek átmenni öreg szentimentalistává, hogyha róluk van szó. Róla, meg Yettáról, ilyen pöcs módon felcserélve az illendőségben a nemeket.
- A tököm se tudja, hogy ok nélkül-e vagy sem, oké? Majd együtt kitaláljuk. De egyébként nem te vagy a szarjankó, hanem Alignak barátunk, szóval tényleg ne vedd magadra. - vonom meg a vállamat. Nem akarom ezt feszegetni, őszintén szólva nem akarom én senkinek megmondani mit érezzem, meg nagy általánosságban le is szarom. Nincs ezen mit szépíteni, éb még mindig én vagyok. De amúgy el tudom képzelni, hogy miylen lehet neki, ha csak negyedannyira szar - éljen az egoizmusom - mint nekem, akkor nyüszítve gubbaszt saját lelkének sarkában és fájdalmában vonaglik. Nevetséges az egész helyzet. Pont nem olyanok vagyunk, akik nyafka libák módjára szenvednek, de ez a büdös görény jól kibaszott velünk.
Röhögve nézem a mászását, s nem bírom ki, hogy ne tegyek rá megjegyzést.
- Húú, valakire ráférne egy Happy Meal... - iramodom utána, hogy szájalásom közepette én is a csúcson teremjek, mit sem izgatva magam azon, hogy összeszakad-e alattunk egy a fostalicska, vagy sem.
- Egész jó innen a kilátás. Szinte romantikus. - horkantok fel. Elkapom a csuklóját, hogy mielőtt beleszívhatna abba a cigibe, a magam szája felé fordíthassam a nikotinrudat, s beleszívhassak. Cseréltünk már nyálat és testnedveket egyéb úton is, nincs mit szégyenkezzem. A szipkámat meg otthon hagytam, s pont nincs kedvem hazanyargalni érte. Így amúgy is bensőségesebb. A szokásokról meg nem fogok egy mászóka tetején sem lemondani.
Elengedem a kezét, az üveg nyakára csókolok, erőt gyűjtve némi alkohol kíséretében a beszédhez. Hosszú lesz, s kihűl a gyomrom közben esélyesen. De remélem figyel majd, mert csak egyszer mondom el.
- Kezdjük az elején. A thermonukleáris világégés mindig igen népszerű volt, bár meg kell mondanom, a nagyfiúk igen udvariasak voltak egymással a kezdetekkor. Épp csak a fejemhez vágtad, hogy nem vagyok elég szabad. Mindezt tetted úgy, hogy az én pofámat viselted. Elég színpadias volt, azzal jöttél, hogy nő is vagyok meg férfi és hogy sose lehetett vér szerinti gyerekem. Hát jah, nem. Szar ügy, de talán megmenekült az univerzum. - nevetek fel keserűen. Amennyire lehet, kényelembe helyezem magam a rudakon.
- Aztán kiverted Biisaiyowaqnak. - ezen azért így utólag röhögnöm kell, elképesztően hangzik, még tőlem is. Nem ragozom tovább, a végén még bele kéne mennem abba, hogy miért is jelent meg épp a Megoldó a képletben. Másodfokú egyenlettől mentesen.
- Szerettél fegyvert elsütni, az övével kezdted. Lelőtted a Megoldót, egy kölykömet, akit előtted már én is.. hergeltél. Én meg ugrottam. - szünetet tartok. Karcosan felnevetek, megint.
- Mit is vártunk, igaz? Hiszen te voltál én. Meg amúgy is nevetségesen kiszámítható egy hergelődésű fajtánk van. Khm.. a továbbiakban.. biztos akarod hallani?
Adok neki menekülési útvonalat, hátha élne vele. Mert a következő etapban jön csak a java, hogy a ló - vagy valami állat - vegye a hátára, ahogy Eskától hallottam egyszer a kifejezést.

//Zsebzseb Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Játszótér - Page 9 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Játszótér - Page 9 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Játszótér // Hétf. Aug. 17, 2015 12:12 am

Bazsalygok a beszóláson, mert fején lett találva a szög. Mit szépítsünk? Semmit. Éppen ezért sem feszegetem és firtatom tovább a bűnösségremre vonatkozó részt, bár nem tesz boldogabbá, sem megkönnyebbültebbé, hogy már megint Alignak. Kezdem nagyon unni, és őszintén remélem, hogy nem fog nálam másfél-kéthavonta látogatásokat megejteni, mint valami elcseszett havibaj. Lehet szellem-sebtapasz helyett szellem-tampont kéne kérnem Lilitől. Tuti ott térne ki a hitéből.
Mászok-mászok, ő megint beszól, mire visszanézek, le rá.
- Francokat, így is híztam négy dekát, vigyáznom kell a vonalaimra! Úgyhogy inkább BigMac legyen, ha már rossz, legyen kövér - vigyorodtam el a kicsavart és értelmetlen logika végén, majd elhelyezkedtem és bevártam őt. - Te is elég öregasszonyosan mászol, mit ne mondjak.
Felröhögtem a romantikára. Mert mi pont olyanok vagyok, akik egymás társaságában romantikáznak.
- Kikiáltjuk randinak és napokon belül hullazsákban leszünk - ingattam a fejem, miközben egyáltalán nem zavartattam magam attól, hogy slukkolásból is elsőbbségért rodeózott. Hagytam, hogy akkorát szívjon, amekkorát akart, korábban úgyis akaratunkon kívül szívtunk egy kurva nagyot, s amikor elengedte a kezem, minden finnyáskodás nélkül szívtam én is a bagóba. Még éreztem rajta az ajka ízét és ez egy pillanatra megmagyarázhatatlan, keserédes érzéssel töltött el, amit a füsttel együtt tüdőztem le, majd lélegeztem ki.
Ivott, rákészült, én pedig pöfékelve vártam, hogy pár mondattal később elcsaklizzam tőle az öveget, mert köszi, ezt nem fogom végighallgatni pia nélkül.
- Remélem, legalább egyszer letapiztam magam - szúrtam közbe, amikor közölte, hogy az ő bőrébe bújtam. Bújtattak. De megint nem volt kéjes csillanás, csak tompa fény. Nem is néztem rá, csak a hangját ittam magamba, s egy idő után megfeledkeztem róla, hogy lenne bármi is a kezeim között, szóval úgy nyúlhatta le, ami neki kellett, hogy abszolút nem tűnt fel.
- Tényleg egy ribanc vagyok - nevettem fel, ám valószínűleg ez a korábban és az imént elfogyasztitt ital miatt sikerült ilyen vidámra. Kivertem a Megoldónak...
Az említett ott létének okát egy laza libbenéssel ugrotta át, ebből pedig levontam a magam kótyagos következtetését: nem rám tartozik. Oké, akkor meghagyom neked.
Lövöldöztem. Erre keserű mosolyra húztam a szám.
- Végülis... amikor először találkoztunk, mondtam, hogy egyszer szívesen játszanék veled orosz rulettet. Lehet Alignak úgy gondolta, hogy jó poén satnyán teljesíteni kisfiúk kívánságait. - Rohadtul hagya meg nekem a kívánságaim beteljesítését! Megropogtattam az ujjaimat, hogy biztosan érezzem, én irányom a testem, hogy a magam ura vagyok, miközben megint viszketegséget érztem és undort, saját magammal szemben, amiért kétszer is megbecstelenítette a lelkem. Nem vagyok egy erkölcsi mintakép és van az én kis belső világomban is rothadás, de ez túlment azon, amit csak úgy félre tudtam tenni és lenyelni. Baszódjon meg ez a szellem ott, ahol van.
Nevet, nincs benne különösebben öröm, enegm mégis kedélyes mosolygásra késztet. Nevessen csak. Röhögje ki az egészet, ha kell, kettőnk helyett is, mert itt már azt hiszem, tényleg nem lehet többet tenni.
- Jah, megvan, mire ugrunk - nevettem kurtán, és mióta beszélni kezdett, először fordítottam oldalra a fejem, hogy ránézzek. - Mindent szeretnék tudni, Tria. - Ebben ennél biztosabb sose leszek, és csak azért se fogom megbánni később se. Jöjjön, aminek jönnie kell.
Vissza az elejére Go down
Annakpok
Szellem
Annakpok

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 825
◯ HSZ : 311
◯ IC REAG : 336
◯ Lakhely : Fairbanks - Viktoriánus kúria
Játszótér - Page 9 Tumblr_m9m89lyscl1rcnrx8o1_500
Re: Játszótér // Vas. Szept. 20, 2015 10:20 pm

- Amikor én már öreg voltam, te még pajzán gondolat se, szóval maradjunk annyiban, hogy mászhatok úgy, ahogy akarod.
Nevetek rá, mit nevetek? Már-már röhögök, miközben fellendítem magam a csúcsra – a San Franciscoban tanyázó őrzők tudnának mesélni arról, hogy ez régen is milyen remekbe szabott szokásom volt – és kényelembe helyezem magam ott.
- Hülye vicc volt.
Jegyzem meg fanyarul, de azért megint fel kell nevessek, ezzel is jelezve, hogy akár hülye volt, akár nem, esetünket illetőn a hullazsák nagyon is helytálló fogalom, s ha nem is a szó elhíresült értelmében randiztunk, de az eredeti szó jelentésében – mint találka – igenis a halálba találkoztuk magunk. Ez még számomra is bizarr.
Beleszívok a cigarettába, visszaeresztem hozzá, elvéve csuklójáról ujjaimat, majd megmuzgatom azokat, mintha őt akarnám kimorzsolni ujjbegyeimből. Vagy ízlelgetném tapintással, hogy élő húsát érezhettem bőrömmel. Nem filozofáltam soha saját cselekedeteimen, s nem is most fogom elkezdeni.
- Magadat épp nem. Sajnálom.
Vonok vállat, s telik meg hangom hamis, tettetett sajnálattal. Muszáj ennek az egésznek őrült feneket keríteni, mert ha nem tesszük, akkor túl komollyá válik, s nem kedélyesen fogunk itt csevegni, hanem bicskánkba dőlünk zokogva. Éppen ezért értékelem a humorát, s fogalmazom én is a saját szavaimat úgy, ahogy.
- Ezzel nem vitatkozom!
Tárom szét megadón karjaim, majd ezzel a lendülettel helyezkedem egy kicsit a csöveken, hiszen nem tartom kellemesnek, amikor a mászórudak nyomnak illetéktelen helyeken.
- Nincs ellenemre az orosz rulett, de aki halott, azt nem kell újra megölni, ezt a szabályt fektessük le azért.
Forgatom meg keserédes horkantással szemeimet. Nem nagyon dicsekedtem senkinek azzal, hogy a hippikorszakban mégis mivel szórakoztattam magam és a leszármazottaimat, de ha már így az orosz rulett szóba került, nem átallom legalább ennyiben közölni is. Mélyebben maximum akkor megyek bele, ha rákérdez, de aligha hiszem, hogy épp ezen akadna fenn.
- Rendben van, akkor jól figyelj, mert nem tartok közben szünetet.
Vetítem előre, miközben kíváncsiságát próbálom magas fokon kielégíteni. Előtte még egy korcs, s uccu, mehetünk is az igazságnak neki.
- Úgy vélem elfogytak egy idő után kezeid közül a múltam halottjai, már nem tudtál mit előhozni, hát elrugaszkodtál az addig feszegetett húroktól. Meglibbentetted előttem, hogy megszabadítasz a szenvedéseimtől, megölsz engem, majd megölöd magadat is, ígéred, hogy nem fogsz életben maradni, jössz utánam, békében leszünk. Sejtheted, hogy mennyire hittem ezeknek az ígéreteknek. Egymás előtt álltunk, az ezüstlándzsával lábfejeinket egymáshoz szegeztem, s ezzel együtt magunkat a talajnak, hát nem volt más hátra, mint előre, beleharaptam a nyakadba és hagytam, hogy te is megharapd az enyém. Egymás tükörikreivé lettünk emígy, s amikor a halált emlegetted, úgy éreztem ez az utunk. Felajánlottam, hogy együtt halhatunk, mondjuk hogy elkértem a fegyvert tőled, s miközben a lándzsát kirángattam magunkból, téged ölembe húztalak, hogy a kőoltárnak vethessem hátamat és szívünk ugyanazon magasságban dobogjon. A te szíveden keresztül lőttem át a sajátomat, s basszameg, bármilyen nevetségesen is hangzik, békés volt az egész. Kellemes. Egyszerű. Egészen addig a pillanatig, amíg rá nem döbbentem, hogy tényleg halott vagyok..
Arról egyelőre nem beszélek, hogy honnan tudtam meg, hogy ő volt ő. Emésztgesse csak ezt, hiszen van rajta mit, azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Játszótér - Page 9 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Játszótér - Page 9 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Játszótér // Kedd Szept. 22, 2015 1:11 pm

Vele nevettem, a találkozás és a közelmúlt eseményeinek súlya mintha eltűnt volna, vagy legalábbis jelentősen megcsappant. Mintha mellette könnyebb lenne félretenni mindazt, ami megpróbál rám telepedni. Csak akkor biggyedt le a szám, amikor közölte, hogy nem tapiztam le magam, bár eddigre már félig szerintem mindketten kínunkban is röhögtünk. Mert ezzel nem lehet mást tenni, máshogy feldolgozni, csak így: röhögve.
- Feltámadni nem ér, oké - biccentettem, olyan könnyed hangot megütve, mintha ez az egész tényleg ennyi lenne, miközben képtelen voltam eldönteni, hogy most, hogy egyszer már mindez megtörtént velem, jobban féltem-e az életem, vagy ellenkezőleg.
A rulettről többet nem kérdezek. Így is jóval többet tudok már róla - mind a hajdani rulettezéséről, mind róla, magáról -, most más érdekel, erre pedig úgyis visszatérek, amikor épp olyanom lesz. Vagy ő akarna valamiért még erről beszélni.
Jól figyeljek? Köszi, eddig se tettem mást és az igazat megvallva, már kráter tátongott az oldalamon. Szívtam még egyet a cigarettából, mert utána már csak ernyedten lóghatott az ujjaim között, önmagát pusztítva tovább, egyes egyedül, mert képtelen voltam rásegíteni a továbbiakban. Próbálnék másfelé nézni, ám ahogy beszél, tekintetemet le nem veszem arcáról, szavai mellett pedig próbálom megragadni azt a... valamit. Azt, amihez nincs kezem, de ami elé megindul a farkasom a maga kimért, kényelmes tempójában.
Nem tudom, melyik ponton és miért szorult el a torkom. Szeretnék emlékezni. Szeretném, ha a pillanat az enyém is lenne, ha nem csak nyomokból állnék. Energiáim az övéinek súrlódnak, a fagyos északi farkas a zabolátlan acsargót méregette, a harapások emlékével, benne élt ennek az érzése, bennem a tudata.
Akkor fordítottam el róla a tekintetem, amikor a végére ért, ám akkor is csupán magam elé, a semmibe meredtem, fel se tűnt, hogy leégett a cigi. Képtelen voltam megszólalni. Az, hogy órákon át halott voltam, többekkel együtt, egy állapot volt, amit másoknak sokkal nehezebb volt elfogadni, feldolgozni, mint nekem. De maga az aktus, ahogy ténylegesen megtörtént, az csak minket érintett, azt senki más nem látta - ahogy meghasadt a szívünk.
Némán nyúltam felé fél kézzel, s ahogy húztam, úgy hajoltam közelebb, hogy sután öleljem, arcom az arcát érte, kezem kissé hajába markolt, de nem volt követelőző a mozdulat. Ne kelljen szólnom, mondatokat alkotnom, majd később beszélek, most viszont pihenőt kértem. Mert erre... erre emlékszem, erre az érzésre, a békére, hogy nem voltam egyedül. A végtelen megkönnyebbülésre és arra a pillanatnyi szabadságra, amihez hasonló íz nem létezik az életben. Te adtad meg. Szikrányi idő se volt, mert utána megkeseredett és hazugsággá vált. Tudod, ugye? Anélkül, hogy mondanám, vagy bólogatnék.
Egy csendes zugomban büszke vagyok. És ugyanitt bizonyossá vált az eddigi erős sejtelem is: valami végleg eltörött benne, soha többé nem lesz már ugyanolyan, mint régen, s amíg ki nem söpröm az elhasznál szilánkokat, újra és újra megsebeznek majd. Nem folytathatom úgy és ott az életem, ahogy és ahol eddig tettem. Nem is akarom már, mert csak vegetálnék. Azt viszont, hogy merre tovább, nem tudom, ahogy más sem képes megmondani, s önbecsapás nélkül: nem is akarom, hogy bárki beleszóljon.
Nem is tudnának.
Ha nem tolt el, úgy csak ezen a ponton eresztettem. Cseppet sem éreztem rosszul magam, vagy szégyenkeztem amiatt, hogy ilyennek látott, jelenleg ez van, majd lesz máshogy is. Ittam inkább, a leégett cigit meg elpöcköltem.
- Honnan tudtad meg, hogy én voltam? - kérdeztem halkan, amikor már nem kellett attól tartanom, hogy megremeg a hangom. - És hogyan... jöhettünk vissza? Te tudod?
Vissza az elejére Go down
Annakpok
Szellem
Annakpok

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 825
◯ HSZ : 311
◯ IC REAG : 336
◯ Lakhely : Fairbanks - Viktoriánus kúria
Játszótér - Page 9 Tumblr_m9m89lyscl1rcnrx8o1_500
Re: Játszótér // Kedd Okt. 20, 2015 10:38 pm

- Élménynek elég volt egyszer is. - húzom el a számat a nevetés lassan megkeseredő ízével. - Nagy dráma volt nálatok belőle?
Jut eszembe a kérdés, mintegy mellékesen kapargatva meg a Falka felszínét. Nem annyira az érdekel, hogy mit szóltak hozzá a nagykutyák, épp csak valahol mintha sajnálni tudnám előre is, hogy bárkinek fájdalmat okozott Darren halála, ami a lelkemen száradt. Sosem érdekelt különösebben, hogy kit szivatok meg és hogyan, a lelki üdvük hidegen hagyott, de ebben a helyzetben nem tudok kilépni a helyzet érzelmes oldalából. És ha valaki előtt nem szégyellem, az Darren. Különben sem bőgünk egymás vállára borulva - azon már majdnem túl vagyunk - szóval nincs ebben semmi rossz. És megismételendő sem. Egyszer volt, ami egyszer volt.
A fehér, folyton dühös most mintha egész bánatosan lógatná a pofáját, s hogyha a másik közelebb oldalog, akkor egy rövid pillanatra oldal az oldalhoz törleszkedik hozzá, hogy így járja körbe, a végén egy busa fej a busa fejhez bökéssel szántson megint árkot távolsággal maguk közé.

..tell me some things last..

- Ne mondd el senkinek.. - reszelem bele fülébe a suttogást, ahogy ölelésébe von, s legyen ez bármilyen kifacsart is egy mászóka tetején, arcomat mégis arcához hajtom, s tudom, hogy hamarosan orrlikaiba csap majd vissza nem tartott, sós könnycseppjeim szaga. Ennél megalázkodóbban nem is kérhetnék bocsánatot. Két csepp, semmi az egész, de mégis többet jelent, mint a szoros ölelés, amiből nem engedem el.  Nem tudom, hogy mit jelent szeretni, de valami van közöttünk, valamitől több ő, mint a szívemben a többi, szabadabb, másmilyen. És ezért sajnálom annyira, hogy elvettem a lelke egy darabját azon az éjjelen.
Nem tolom el, eszemben sincs. Maradok csendben, a közös némaságunkban és élvezem, hogy megtehetem. Akkor is, hogyha a kellemes jólét saját lelkünk szilánkjain való táncban teljesedik ki. Nem törünk meg, nem törhetünk. Már mindenen túl vagyunk egymás által - milyen ironikus - és aligha hiszem, hogy újat mutathat neki az élet. Ez a nevelés, nem? Mondhatni, hogy életemben egyszer jól csináltam? Nem filozofálok ezen, csak megélem azt, ami van és közben visszavedlek picsogó kislányból azzá, akinek a páncélját a húgom megfojtásakor magamra olvasztottam. Minden gyilkosság után ilyen, mert általában vérvonalat, számomra fontosakat öltem. Mind egyforma, de mind más. Viszont az érzelemvihar nagyon hasonlatos és soha, soha nem szeretem.
- Láttalak.
A válaszom végtelenül egyszerű, s olyan könnyen csorog elő belőlem, mintha nem is akarná követni több magyarázat. Viszont még mielőtt levegőt vehetne egy sürgetéshez, kettőnk közé pergetem a további magyarázatot. És arról, hogy közben utánanyúltam a kezének, s ujjai közé fontam saját ujjaim nem veszek tudomást. Mert ha észrevenném magam, ha hagynám feltűnni, akkor elereszteném. De önző vagyok és jó ez így.
- Többeket láttam, de egyiküket sem jegyeztem meg ennyire. Ott álltunk mind, hogy aztán egyesével tűnjünk el. Gondolom ők mind úgy jártak, ahogy mi. Nem tudom.. - vállat vontam - ..hogy miért nem kellett több bizonyíték. Megláttalak és éreztem, hogy csak te lehettél. Azt hiszem senki mással nem ment volna így. Kicsit Oscar vagy, kicsit Jean-Jacques.
Kelletlen szájhúzásba fúl a hogyan kérdésköre. - Alkut kötöttünk. Mindannyiunknak ígérni kellett valamit. Alignak bosszúja volt, Tupilek jóvátétele, de ha engem kérdezel, egyik nagyobb gennyláda, mint a másik. Semmire sem emlékszel?
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Játszótér - Page 9 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Játszótér - Page 9 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Játszótér // Kedd Okt. 20, 2015 11:45 pm

~~~

- Volt sírás-rívás - feleltem szinte könnyedén, ami annyiból megállta a helyét, hogy nekem ebben a tekintetben tényleg könnyebb volt. Csak az utóhatást érzékeltem. - Mintha csak szellemek lettünk volna napokig... - Eszembe jutott Ginette, ahogy megérintett a konyhában, mindegy biztosra menve, hogy valóban élek, lélegzem, a testem nem kihűlt, élettelen, ereim lüktetnek. Visszatértünk a halálból és utána küzdenünk kellett azért, hogy tényleg éljünk, nem csak a magunk számára, hanem mások szemében is, valóságosan.
De megérte, ugye? Csak remélni tudom, miközben itt üldögélve lassan olyasmi ér, amit nem tudok hova tenni.
Ennek nem kéne ilyennek lennie. Ennyire elcsendesültnek, keserédesnek, de amennyire idegen ez egymás társaságában, annyira ad valamiféle ellenállhatatlan békességet. Ezüstmarokkal markol szívemre, szorít rá, ordasom pedig megy, mert ő a forrás, a miénk, mi pedig az övé vagyunk ezáltal. Pillanatnyi gesztus, leheletnyi, mégis belénk ég a különös törődés, aminek hála egy másodpercre felülíródik a kölyökkor elhagyatottsága, elapátlanodása. Fogalmam sincs, miért, mitől van mindez, nem is érdekel, hiszen akkor sem találnék választ, ha igazán szeretnék, csak érzem és ez jó, mert a megfoghatatlanságában mégis biztos. Bonyolultságában egyszerű, nem hajt afelé, hogy próbáljam megfejteni, akár őt, akár ezt az egészet, csak engedem, hogy sodorjon az ő szeszélyes szabadsága, miközben megélem a magamét, amikor csak tudom.

Kér. És ez jobban megráz, mintha rám parancsolna, azzal együtt pedig, hogy nem ereszt, az én ölelésem is szorosabb lesz kicsit, magasról téve a kicsavart testhelyzetre. Nem akarok a tükörképe lenni, nem akarom, hogy bennem verjen visszhangot mindaz, ami benne éled, mégsem vagyok képes visszanyelni saját könnyeimet, amikor megérzem az övéi illatát. Nevetséges, hogy olyas valakit akarok megtartani, a pillanat hatására védeni, aki nálam százszorta erősebb. De megtenném, csak ne sírjon, ne ejtsen könnyeket, mert ha vele ezt tették, ha már ő se képes visszafojtani mindezt, én mégis mibe kapaszkodjak, mit reméljek?
Nincs miért bocsánatot kérnie. Hiszen csak tette, amit akart, mert neki szabad. És én belekóstolhattam az ő szabadságába, még ha csak egy nyeletnyit is. El sem tudja képzelni, mit adott ezzel nekem. Ezt... ezt szeretném többszörös erővel visszhangozni, a világba üvölteni.
Nincs pajzsom, sose szoktam felhúzni, de most tényleg semmi sincs, csak a bennem lapuló csend, farkasom hűvös energiái, amik lassan ölelnek körbe, nem rejtve érzést, reakciót belőlem, csupaszok vagyunk mindketten, vele együtt. Képtelen vagyok kimondani, mert ha kinyitnám a szám, elcsuklana a hangom, az meg milyen lenne? Hozzá méltatlan, így hát hallgatok, felépítem a talpunk alatt csikorgó szilánkokra a bástyámat, mert azokon sokkal erősebb fog állni, mint bármikor korábban.
Ajkaim elválnak attól az egy szótól, de nem sürgetem, csak fogom a kezét, képtelen lévén eldönteni, melyikünk kapaszkodik melyikünkbe.
- Bocs - nyögtem és elcsuklott a hangom, és csak folytak a könnyeim, zokogásomat pedig semmi más nem gátolta meg, mint az, hogy számba haraptam. Már rég sírnom kellett volna. Nem tudom, miért hasított belém ez a felismerés, hogy ezt kellett volna tennem már korábban, akkor, amikor visszajöttem. Most viszont rám szakadt minden, amikor Oscart és Jeant említette. Nem tudom, miért pont akkor, de minden, amit eddig hamisan építettem magamban április óta, ripityára törött bennem, mert hazugság volt.
Hülyeség, hogy a többiek miatt nem ment? Hogy elfojtottam inkább, mosoly mögé bujtatva mindent? Szeretnék ezért tisztességesen bocsánatot kérni, de nem tudok, csak hallgatom tovább, várva, hogy végre ne fessek ennyire gyámoltalanul, kiszolgáltatottan, mert lehet, hogy nekem szabad, de azt is, hogy elutasítsam ezt.
Fejem a vállán pihen, mintha pihennék rajta, talán így is van, mert ahogy alább hagyott a kíméletlen hullám, úgy telepedett rám a kimerültség.
- Alku? - ismételtem rekedten, kissé elcsigázottan, s megtöröltem az arcom, ám ha nem jelzett semmivel, én bizony úgy maradtam. Nagyot sóhajtottam, megráztam a fejem. - Benyomásom maradt egy kevés. Semmi több... Elhagytam valamit, ugye?
Nem mertem "valakit" mondani. Nem akartam, hogy Ő legyen az oka a furcsa hiánynak, a kitölthetetlenségébe dermedt űrnek. Szeretném azt hinni, hogy már tényleg mindenen túl vagyunk, hogy mindent megéltem már, mégis tartok a választól. Mégsem állítanám le, szívnám vissza kérdésem, mert ha már elindultunk, menjünk el a végéig, az újrakezdésig, hadd szülessek tényleg újjá. Könyörgöm...
Vissza az elejére Go down
Annakpok
Szellem
Annakpok

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 825
◯ HSZ : 311
◯ IC REAG : 336
◯ Lakhely : Fairbanks - Viktoriánus kúria
Játszótér - Page 9 Tumblr_m9m89lyscl1rcnrx8o1_500
Re: Játszótér // Kedd Nov. 10, 2015 12:48 am

In a crowded place trying not to feel so alone,
Just remember that we’ve all been broken once!
So let's love hate the broken ones


- Gondolom egy évre eléggé kipicsogták magukat. - forgatok szemet, csak magamban teszem hozzá, hogy éppen úgy, ahogy én tettem azt a padláson valakinek, aki akkor és ott érdemes volt rá. Többet nem tenném, s nem a személye miatt. Egyszerűen méltatlan hozzám ez az egész. Vagyis az. Nem tudom már szétválasztani.
Kérek, majd ölelem, elgyengülök, hogy az ő romjain épüljek újjá, magamba olvasztva megint egy részét, mert én már csak ilyen önző vagyok. Azzal, hogy felszólítom a titoktartásra, megint csak súlyt aggatok vállára, nem foglalkozva azzal, mennyire van már mélyen, mennyi lepte el az apály-dagály táncából. Akarom, hogy ő legyen az őrzője mindennek, mert ha nem így teszek, akkor én magam sem tudom, hogy hol is keressem a romjaim. Márpedig nekem nincsenek romjaim, én egész vagyok, teljes és törtető. Épp csak soha, de soha többé nem akarok feltörni az ég felé. Elég nekem mindazon csúcs, ami a lepedőkön megadathatott, amondó vagyok.
Sírok, nem sokat és nem hisztérikusa, mégis olyan érzések kezdenek bennem gyökeret verni a viszonzására, melyeket nem éreztem már jó ideje. Furcsa, gyomorforgató keserűség ez, minden belsőszervemet szaggató szörnyeteg, az ijedtség maga.
Nem tudom mióta nem féltem már, s azt sem tudnám kikapkodni a múlt ködéből, hogy mikor rettegtem utoljára, de most ijeszt az, aminek az előszelét érzem. Nem, nem azért, mert egy férfinak erősnek kellene lennie és nem zokogni. Leszarom a nemeket. Összességében egy Fakír legyen erős, de kurvára örülök, hogy most ő sem volt az, így nem kell olyan mélységesen szégyellnem magam a saját gyengeségemért.
Az acsargó ha tudja, magához édesgeti a másik fehéret, lefekszik elé, de odakap lábába, ha amaz nem akar elheverni mellette. Addig jelez neki, amíg egymás mellé nem omlanak, s akkor a hatalmas, kétnemű fehér dög áthelyezkedik a másikon, felemelkedve pofáját és mellső mancsait a hím hátának nyaki részére fekteti, így telepedve rá a másikra, mintha csak a hatalmát és a felette állását akarná bizonygatni, ezzel csitítva el a másik ordas gyanakvását abba az irányba, hogy ez most tulajdonképpen a törődés jele. Ölelés. Az ő módján, a magam elnyomó, érdes jellegében. Test a testhez. Meghitten, de mégis birtokló állatias ösztönökkel teli.
Nem tudom mire vélni azt a rövid kis szót, visszakérdeznék, de helyette csak hagyom, hogy elsodorjon az a lavina, aminek én löktem a martalékául őt. Eleresztem a kezét, erősen, szinte ridegen marok arcára, hogy két tenyerem zárójelébe simítsam orcáit, kényszerítve ezzel arra, hogy rám kelljen néznie. Hüvelykujjaimmal szinte szétpeckelem ajkait, hogy ne tudjon rájuk harapni, ne menekülhessen ebbe saját könnyei elől.
Elengedem, hagyom, hogy visszaejtse fejét a vállamra, nem erőszakoskodom vele tovább, de nem azért, mert megszállt volna valami jótét szellem. egyszerűen csak nem vagyok képes végignézni, ahogy darabjaira esik, mert ez az első - majdnem - olyan dolog hosszú évek óta, amiben nem érzem jól jóságomat. Tudom, hogy én vagyok az oka, az egyik, de nem a legnagyobb. Vagy ha az lennék, akkor sem feküdne kényelmesebben ez az egész téma.

***

Halvány "sssh"-t duruzsolok a fülébe, nyugtatni próbálva, s bármilyen idegen is legyen tőlem az ilyesmi, míg egyik kezemmel hátát simítom meg, másikkal tarkóját cirógatom.
~ Soha nem volt gyermekem, Darren, tudtad ezt?
Szalad ki a számon a kérdés majdnem, de ez még nekem is annyira abszurd, hogy csak gondolatban merem megüzenni neki. Beszélek inkább az alkuról, mert az sem egyszerűbb, de még mindig kevésbé tépáz meg mindent közöttünk, mint az, ha befejezném a gondolatmenetemet.
Megkaptam, mint férfit, mint hímet, megszerettem, mint utódot, de így, hogy a szemeim láttára esett szét teljesen egy pillanatra azt kívántam, bár a fiam lenne, a vérem, igazán. Lehetne, volt testem, melyben lehetett volna, melyben beteljesíthette volna azt, amire mindig vágytam. Apa akartam lenni, soha nem anya, de az most lényegtelen. Nem tudok már másként nézni rá, a vére nem az enyém, de mégis az.
Te vagy az, aki a legközelebb áll ahhoz, hogy az legyél. - Tartom meg magamnak ezt a gondolatot, nem fintorítva el az időt lelki nyavalygásommal, nyálasságommal.
- Jobbnak lenni annál, ami voltam. Teremtővé válni, helyrehozni a hibákat, s elcsitítani Alignakot. Tupilek mellé állni.. és egyéb baromságok. Nem emlékszem pontosan, tudod épp el voltam foglalva azzal, hogy térdre rogyva zokogjak a nagy szellem előtt, valahogy nem kúszott be agyamba több információ.
Ütöm el ezzel, mert mi mást tehetnék? Figyeltem, de mindent nem vagyok hajlandó elmesélni. Így is túl sokat ártottam már neki. Számolatlanul sok titkot nem kellett volna pofájába öntenem eddig sem. De ahogy nem tudtam visszafogni ezelőtt, úgy nyilván eztán sem fogom.
- El. Saját magadat. Éppen úgy, ahogy én!
Simítom meg arcát gyengéden, ha felemelte fejét, hogy aztán a simítás pofonná változzon, s lökéssé. Belekapaszkodom és ha sikerül, akkor vele együtt zuhanok le a mászókáról. Nincs magasan, nem fogjuk semminket kitörni, de valahogy ki kellett rángassam ebből az egész szarból. Nem mehet tönkre. Nem lehet!
Tekintetem bocsáss meg, lehetnél-fiam!-ját nem rejtegetem, akkor sem, miközben feltápászkodom.
- Húzzunk haza, oké? Üres a Kúria..

//Ha nincs más, én itt köszöntem. És nyű Sad Azért nagyon sajnálom, hogy így elkámpicsorodtál. Játszótér - Page 9 1839924927 Imádtam, köszönöm! Játszótér - Page 9 2787330404//
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Játszótér - Page 9 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Játszótér - Page 9 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Játszótér // Kedd Nov. 10, 2015 7:30 pm

I just need some help

Megint titkok, újabb dolog, amiről hallgatnom kell miatta, róla, mégis ugyanolyan természetességgel csomagolja be mindezt a hallgatás bennem, ahogy tette azt a kilétével is. Nem fogok beszélni. Ha akarnék se tudnék, mert nincs kinek - erről? Ugyan. Árulás lenne, amit már képtelen vagyok megtenni, ha eddig se tettem. A saját romjaim mellett megférnek az övéi is. Elbírom, tényleg képes vagyok rá, ha többre nem, de ahhoz, hogy ez ne pillanatnyi legyen, szükségem van az összeomlásra, a pillanatban való megsemmisülésre.
Fáj a mellkasom, éget, szorít és kapar, könnyei illatát érezve, s ha ez nem lenne elég, a teljes zavar  követi mindezt, mikor az acsargó átöleli a fagyos északit. Olyan volt ez, mint nézni egy poharat, ami lassan de biztosan gurul az oldalán, az asztal széléhez közeledve, te pedig hiába tudod, hogy ha leesik, összetörik, képtelen vagy utána nyúli. Csak nézed megbabonázva és vársz. Hogy eltűnjön a szemed elől, hogy egy pillanatig néma csend legyen, hogy ezt a csendet a csörömpölés szaggassa ezer szilánkra. Éreztem a közeledést, a fenevad nyugtalanná vált mert nem értette, mi történik, semmi korábbihoz nem hasonlított ez, nem csak Triától, hanem... úgy egyébként. Egyikünk sem moccant - feszült várakozás némasága, amit az "ölelés" tépett szét. Minket tépett szét.
Szép egymásutánban, előbb egyikünket késztetve cseppet sem megszokott szűkölésre, holott inkább szabadult volna, mégis képtelen volt elmarni a másikat és nem az erőkülönbség miatt. Aztán másikunk is sorra került, ahogy keze közé fogta arcom. Kérlek, ne csináld!
Bőgtem, mint egy gyerek, tökéletesen koordinálatlanul, minden bennem leülepedett, frissebb-régibb érzés egyszerre követelt magának figyelmet, zúdult le rólam, mint egy kíméletlen lavina. Ez nem járja: az én vállamon szoktak sírni, nem én másokén, főleg nem így, ilyen elveszetten és kétségbeesve, mintha nem létezne új nap. Érzem a soha el nem múló hiányt, amit tíz éves koromban kaptam és azóta csak halmozódott, hozzá csapódott a fenevadé is, mindez pedig a magunk önzésébe torkollt. A miénk mindenki. Minket ne hagyjon el többé senki. Én se akarok elhagyni senkit, akkor sem, ha ez már öncsonkítás, ha a józan ész diktálja, nem megy!
Mégsem vagyok képes többre egy magatehetetlen csecsemőnél, csak sírok, szinte vigasztalhatatlanul. A farkas és az ember is.
Nem akarok többet hallani, többet tudni. Tűnjön el minden, belőlem és körülöttem, hadd legyen csak én és a kihalt, kopár jégmező. Mégsem tudok tiltakozni, mert jól esik a törődés, a bizalom, az elmémbe súgott szavakra pedig csak oldalra döntöm a fejem, neki az övének, arcomra száradt könnyek nyomával, kisírt szemmel.
~ Szeretlek ~ válaszoltam, mert habár nem ezt kérdezte, mégis felelet volt, mert megértettem. Teljesen és tökéletesen a magam darabokra hullottságában. Érzek, értek, felfogni mintha mégis képtelen lennék, de elmerülök a fejem búbjáig ebben, a ki nem mondott vallomásban, nem keresve miérteket, nem tekerve vissza az utat, ami ide vezethetett. Csak hagytam, hogy átjárjon ennek a keserédes melegsége.
Egyszerűen megadom maga - neki, a helyzetnek és csak hallgatok, hallgatom és nem követelek többet, csak biccentek erőtlen. Elég ennyi, igaza van és mégsem, mert a magam részét is kérdezem elszorult torokkal, tartva a választól.
Saját magamat... Az jó. Azt eddig mindig vissza tudtam szerezni, bármi is történt. Mégsem érzem úgy, hogy ezúttal is maradéktalanul sikerrel járnék, mert valami belőlem végérvényesen ott rekedt.
Felemelem a fejem, kissé elhúzódva tőle, ahogy arcomat éri keze ismét, előbb simítva, majd pofonnal, hogy cseng belé a fülem. Mielőtt felocsúdhatnék a hirtelen váltásból, már csak az esést és a becsapódást észlelem, hogy aztán meglepetten pislogjak párat a tekintetét keresve.
- Bocsánat - motyogtam, bár elképzelni se tudtam, milyen mélyre zuhanhattam, ha már ilyen drasztikus módszerek kellettek. Az ő szeme is sajnálatról árulkodik, amit nem akarok, se ezt az arckifejezést, se azt, hogy miattam, nekem legyen. Inkább szórakozottan húzom végig ujjaim hegyét a pofon nyomán, miközben felülök.
- Menjünk - nézek fel rá még mindig ülve és ahogy felkelek én is, nagyobbnak, ugyanakkor nehezebbnek érzem magam. - Rohanjunk... - súgom magam elé, mint egy régi, elfeledett kívánságot.

no one has to understand

//Én is köszönöm, egyszerűen imádtam, minden mélyövi depijével együtt. Játszótér - Page 9 3358430178 Játszótér - Page 9 1839924927 Játszótér - Page 9 2787330404 //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: Játszótér // Szer. Nov. 11, 2015 12:02 pm

Játszótér - Page 9 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Madison River Layton
Naturalak
Madison River Layton

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 31
◯ HSZ : 185
◯ IC REAG : 169
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Erős smink
Játszótér - Page 9 Ebadd3cf4e55745f8b0240902afb3f81927ccc5a
Re: Játszótér // Szer. Nov. 11, 2015 7:03 pm

Előzmény

Régebben én is sokat beszéltem, amíg mondhatni volt kinek, de mostanában nem túlzottan akadt társaságom és az évek alatt megtanultam hallgatni és csak akkor beszélni, ha szükséges, de akkor is csak mértékkel, hogy nehogy valami olyat mondjak, amit nem szabad. Viszont szemmel láthatóan a férfi szeret beszélni és én ezt egyáltalán nem bántam. Jó hallgatni, hiszen így több mindent tudhatok meg róla.
Nem voltam büszke arra, hogy én miként láttam az élet sötét oldalát, de egyáltalán nem bántam azt, hogy nem rózsaszínfelhőkkel tarkított az életem. Hamar meg kellett tanulnom azt, hogy az élet nem olyan, mint amilyet mi megálmodunk, de ugyanakkor büszke voltam és jó érzéssel töltött el, hogy nem veszítettem eme terhek és pillanatok alatt önmagamat. Mélyen legbelül még mindig ugyanaz a lány voltam, aki egykoron, de azt már kevesen pillanthatták meg.
- Szóval nem ismered a várost? – kérdezem kíváncsian, majd pedig körbepillantok, mert a távol töltött idő óta nem sokat változott. Inkább csak „emberek” tűntek el, vagy csak már nem tértek vissza, de még mindig volt olyan, akinek a visszatértében reménykedtem. Szerettem volna újra megölelni és látni a mosolyát, újra biztonságban érezni magamat. Biztonságot jelentő testvér ölelése volt az korábban és nem tudtam elhinni azt, amit a férjem mondott, hogy ő is meghalt… Nem veszíthetek el mindenkit, aki fontos volt számomra…
A tippjét hallva egy kisebb kuncogás hagyja el az ajkaimat, de inkább marad a sapkás megoldás. – Lehet, de nem szeretnék úgy kinézni és a sapka is megteszi. – jegyzem meg sietve, hiszen tényleg hálás voltam azért, amiért odaadta, ahogyan azért is, hogy nem kezdett el faggatni, hogy miért nem akarom, hogy lekapjanak az emberek. S nekem ez a gesztus is elég ahhoz, hogy még inkább meglássam benne azt, hogy van jó oldala, vagyis még lappang szeretet és jóság is ama kemény falak mögött…
- Ezt úgy mondod, mintha megtapasztaltad volna… - bár alig, hogy kimondom, legszívesebben visszavonnám, hiszen ha már megtapasztalta volna a halált, akkor nem valószínű, hogy itt beszélgetnél. Tudomásom szerint a halálból nem igazán térnek vissza az emberek, de ebbe jobb nem is belegondolni, így inkább sietve rázom meg a fejemet és próbálom száműzni minden bugyuta gondolatomat.
- Szeretsz itt élni? S hol élsz pontosan, mert nem ez a város az otthonod az elmondottak alapján, viszont az itteni időjárás nem újdonság számodra, így feltehetően valahol már tanyát vertél. - nem mindenki szereti a hideget és amennyire eleinte nem szerettem itt lenni, annyira szerettem meg az évek alatt és alig vártam, hogy végre hazatérhessek a birtokról. Fura volt, hogy nem volt itt sose Gerard, hiszen akkor minek vett el? De úgy éreztem, hogy okkal tartja magát távol ettől a helytől és mindentől, ami itt történi, de fogalmam sem volt a miértre. Egyszer talán választ kapok…
Amikor pedig a férjemről kezd el kérdezni, akkor hirtelen nem tudom, hogy mit mondhatnék… Mit hazudjak? Nem akarok még több hazugságon alapuló kapcsolatot. Főleg akkor nem, ha valóban ő az édesapám…
- Biztos van olyan, aki szerintem imádja őt. Én még nem igazán ismerem. Ez az egész bonyolult. – jegyzem meg, hiszen kit érdekel, hogy valaki gazdag vagy nem? Szerintem egyedül annak kellene számítani, hogy a két ember igazán szereti egymást és boldogok együtt. A pénz nem boldogít, de az igaz szeretet már annál inkább.
- Ohh, ez ennyire rosszul érint téged? Az vagyok, ha a varrás és a hasonló dolgok azt jelentik, de szerintem nem vagyok olyan elvont, mint a legtöbb művész. – jegyzem meg kicsit halkabban, miközben elkezdek lemászni a paciról. Ezek után pedig megsimogatom, amikor pedig a fejét dugja oda, akkor egy kisebb nevetés hagyja el az ajkaimat és mosolyogva kényeztetem tovább. Imádom a lovakat és igazán hiányzik villám, egyedül csak abban reménykedem, hogy jó helyre került és jól érzi magát az új helyen.
- Nem… - jegyzem meg egy sóhaj keretében, majd pedig elindulok mellette, vagy néha kicsit mögötte befelé a kórházba. Nem szólalok meg, hiszen intézzék a nagyok. Én nem haltam volna bele még egy-két napba, de ha ő emiatt nem tud jól aludni, akkor legyen ma. Bár tény, hogy amíg nem lesz meg az eredmény, addig én is ezen fogok kattogni, hiszen a szívem már tudja, hogy ő az édesapám, de biztosra kell mennem… Biztosan szeretnék végre valamit tudni…
Figyelem az eseményeket és néha megköszörülöm a torkomat, mintha csak így szeretném figyelmeztetni arra, hogy nyugalom, de amikor elkezd kitörni belőle a vadabb éne, akkor sietve lépek közelebb és teszem a kezemet a karjára, mintha abban reménykednék, hogy így végre kicsit visszavesz és rájön arra, hogy nem fogjuk tudni ma elintézni. Ezek után pedig sietve kérek elnézését a nőtől és a többiektől is, akik esetleg megjelentek.
- Tudja két évtizedig kellett várni és már nagyon szeretné tudni az eredményt. –nézek rájuk, majd sietve elindulok kifelé.

******

Amikor pedig a kórház fala bánja a dolgot, akkor egy pillanatra ijedten ugrom hátra, de végül erőt veszek magamon és odasétálok hozzá. Óvatosan és talán félénken érintem meg, de néha egy-egy érintés elegendő ahhoz, hogy vissza tudjuk fogni magunkat.
- Holnap is jó lesz, s nem szeretném, ha esetleg a rendőrséget hívnánk…- nézek rá kérlelően, majd a szavaira csak bólintok, hogy rendben menjünk, de most hova? Én eleve mondtam, hogy felesleges ilyen későn jönni, de ő nem hallgatott rá. Így nem sok mindent tehetek. Csak annyit, hogy megpróbálom lecsillapítani őt. Az újabb kijelentésére viszont megrázom a fejemet, mert ezt ő se gondolhatja komolyan.
- Ha a kórházban nem csinálnak már ilyet, mert túl késő van, akkor magán praxist se fogunk találni. Miért nem jó holnap? Egy kis türelem senkinek se ártott még meg… - tényleg jó lenne, ha picit visszafogná magát, mert nem először esik már meg, hogy a frászt hozta rám a találkozásunk óta, de ennek ellenére még se tudnám magára hagyni. Szeretném őt megismerni. De ugyanakkor nem lenne rossz, ha kicsit gyakrabban kerülne előtérte a barátságosabb énje, az amelyikkel nem ijeszt meg. Amikor pedig felém nyújtja a kezét, akkor egyszerűen elfogadom és hamarosan újra mögötte ülök.
- Mi lenne, ha visszamennék a játszótérhez? Ott leülhetünk és beszélgethetünk. S ha szeretnéd, akkor felhívok valakit és megkérdezem, hogy van-e még valahol DNS tesztes rendelés… - teszem hozzá egy kisebb mosoly keretében. Majd pedig várom a válaszát és remélem, hogy nem kell sokáig győzködnöm őt, de addig győzködöm, amíg bele nem megy a dologba.

******

Amint megérkeztünk arra a helyre,- amit nem kizárt, hogy kikönyörögtem-, akkor sietve húztam a fejére a sapkát, majd egyszerűen lepattantam a paci hátáról. Még egyszer megsimogattam, majd elindultam a hinták irányába, de egy pillanatra megtorpantam, mert a múlt emlékei megjelentek a lelki szemeim előtt és sietve töröltem le egy apró könnycseppet az arcomról, majd felpillantottam az égre, egy kisebb mosoly keretében, miközben azt kívántam, hogy „Remélem Darren jól vagy és egyszer újra láthatlak.” Ezek után pedig helyet foglaltam az egyik hintában és kicsit meglöktem magamat.
- Szeretem ezt a helyet. Sok jó emlék köt ide. – fordultam Achilles felé, a papám felé és türelmesen vártam arra, hogy közelebb jöjjön, esetleg a korlátnak dőljön és onnét figyeljen engem. Nem érdekelt, hogy mennyire gyerekes hintázni, hiszen vannak olyan dolgok, amiket az ember sose nő ki és ez ilyen volt…





Vissza az elejére Go down
Achilles Kilpatrick
Tark
Achilles Kilpatrick

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 394
◯ HSZ : 307
◯ IC REAG : 256
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Bazi nagy tetkók a karomon és a hason-háton
Játszótér - Page 9 Giphy
Re: Játszótér // Szer. Nov. 11, 2015 9:00 pm

- De, csak folyton változik.
Faszom ebbe a sok vasbetonba, meg hasonlóba! Mikor Penelopéval idejöttünk, még fasza kis város volt, azóta meg digitalizálták. Anchorage se úszta meg, de ott élek, azt követtem. Nem leszek kis szaros, aki eltéved. Megyek, keresek és találni fogok, mert addig nem hagyom abba. Ennyi. Nem kell taxisofőrnek lenni. A bérgyilkosok is ismerik a városokat, de Fairbanks-be eddig nem jöttem ölni, a Falka miatt. Na, velük is lesz még egy tali. Lehetnek még belőle dolgok, de egyszerűen vonz. A város. És ha itt van egy Falka, egy fasza Falka, akkor nekem jó lesz. Csak én is elvárásokkal jövök és meglátjuk, mennyire találkoznak a lehetőségekkel.
- Te tudod, de el fogod mesélni, mi elől menekülsz...
Nem vicc volt. Én is nyomultam már tökig hajban és anyám se ismert volna fel. Az meg kurvára érdekel, hogy mitől fél. Ha van oka rá, akkor az, ha meg nincs, akkor valami lelki szarság. Meglepően komolyan veszem ezt az egészet. Nővel nem szoktam ennyit foglalkozni és hát gyerekem meg nem volt még. Azt hiszem, nem vallottam be magamnak, de vágytam erre. Sokszor gondoltam már rá, de faszom fog 9 hónapig rostokolni a megdugott nők mellett, hogy na? Na? De ez így, hogy nem kellett a pelenkát rakogatni, kényelmes. Csak nem az én kezem munkája a gyerek. Nehezebb lesz, de a nehéz feladatoktól sosem ijedtem meg. Büszke akarok lenni rá és ezért tenni is fogok!
- Most mondtam, hogy az asszony purcant ki...
Nem figyel vagy nem ért, faszom tudja, de kettőnél többször nem mondom el. Nem vagyok a szavak mestere, de ez van, ezt kell szeretni. Belőlem soha nem lesz megírt beszédeket mondó politikus, költő meg pláne nem. Én a földön járok, két lábbal állok rajta. Ez meg egy elvarázsolt liba. Mégse zavartam még el, mert van benne valami egyedi. Verhetném a mellkasomat, hogy tőlem örökölte. Remélem, így is van!
- Fasznak beszélek, ha nem figyelsz? Mondtam, hogy Anchorage! Olaszból feljönni meg kb. olyan lehetett, mint amikor én kaktuszok helyett jégmezőket találtam. Szar volt?
Még pár hülye kérdés és balhé lesz. Elvárom, hogy értelmesen dumáljunk. Európában sose jártam, nem is kell, de Olaszország olyasmi hely lehet, mint Mexikó. Forró és laza. Onnan felköltözni nem lehetett sokkal jobb. Igaz, nálam fokozatos volt. Évekig csak utaztam, jó nagy pihenőkkel.
- Hogy a picsába nem ismered? Akkor minek van?
Vannak pénzért lihegők, de ő kurvára nem olyannak tűnik. Aztán lehet, ezek sok mindent eljátszanak. Az én kurváim is színészkednek. Bonyolult... Az érzései valami szart mutatnak, nem csípi az egészet. Csak nemtommér.
- Hát nem vagy egy favágó alkatú parasztlány se. Le kéne jönni a földre, mert még nagyot esel, kislány!
Beszóltam. Megmondtam. Találkoztam már igazán elvont arcokkal, akik józanul olyan dumát nyomtak, mint a drogosok. Azt nem bírom. Madison tényleg nem olyan vészes, de még kell rajta alakítani.
A kórházas jelenet közben csak durván lerázom magamról a kezét. Ezt még megbeszéljük, de nem itt. És még övé lenne az utolsó szó!
- Ne dumálj hülyeségeket, hanem gyere! - ordítok rá kurva mérgesen és ha kell, visszamegyek, aztán kirángatom onnan.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Te gyerek, idefigyelj! Nem csitítgatsz engem, nem beszélsz helyettem! Kinek képzeled magad? Mi? - ordítok még mindig, a ló előtt.
A szemeimmel kinézem belőle a lelket. Amikor dühös vagyok, a szokásosnál is ijesztőbb az ábrázatom. Minden ránc összeszalad és a homlokom egy nagy felhőhalom, amiből bármikor kitörhet a vihar. A mindent elsöprő vihar. Ha halálfélelme lesz, nem csodálkozom. A rendet meg kell tanulnia. Így.
Engem nem győznek meg, ha azt mondják, nem lehet. Nekirohanok a falnak és ha nem tudom áttörni, akkor esetleg elhiszem, hogy tényleg nem lehet. De ahhoz kurva erős fal kell. A bürokrácia sajnos erős, más erőt igényel és utálom is. Amíg nem válaszol, addig nézem. Nincs más választása...
- Te kussolj, amíg nem tudsz valami értelmeset mondani! - szólok rá, de úgy, hogy a szememből süt, mindjárt le is csapom.
Kétszer megmondtam, hogy nem adjuk fel. Türelem. Faszság. Hagyni a dolgokat menni, neeeem. Én csinálom az életemet, nem nézem a fotelből. És nem érdekel, hogy telefossa a tangáját. Ettől persze még felülhet mögém. Képes ő érteni, csak sok meló kell hozzá. Velem nem beszélhet úgy, mint akárkivel. A férjének rinyálhat akár, nekem nem fog.
- Fúúú, baszd meg! - kiáltok fel kurva hangosan az ég felé loboncomat megrántva, mikor a játszóteret emlegeti.
Rázom a fejemet, hogy hogyan lehet ilyen gyerekes 20 évesen? Megyünk homokvárat építeni? Lapát nélkül? Most hátranyúlnék, megragadnám a grabancát és felhajítanám a szemközti lakóház harmadik emeletére, hogy az éjszakai filmeket néző család ablakán berobbanjon az igazán izgalmas valóság. De ez itt a gyerekem és abból nem tanul, ha kinyírom. Nincs róla papír, de tudom, hogy ezek a tények. Én elmegyek vele a játszótérre, de ha hülye lesz, leállítom. Amúgy meg jó lett volna, ha mondjuk 14-15 évvel ezelőtt én vihetem ki játszani. Ezt már nem pótolom be, de valamit csinálunk. Kivételesen legyen valami, amit ő akar. Ajándék a papától. De nem mondom meg, hogy oda megyünk. Főjön a levében, aztán lepődjön meg, hogy mégis. Semmi nem megy könnyen, de azt legalább meg fogja becsülni.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Jolly Jokernek tetszik a hely. Elindulna itt körbe. Egy ideig hagyom, de nem vele akarok foglalkozni. A kötözött sonkákat idéző építmény mellett megállítom és megpaskolom.
- Jól van, koma, pihenj kicsit!
A táskából megint kap kaját. Most répát adok neki, azt nagyon szereti. A fejemre közben visszakerül a sapi. Bátor, hogy így felrakta. Éreztem, hogy semmi hülyeséget nem akar, ezért nem csaptam hátra, mikor közeledett. Pedig kurvára nem szeretem, mikor sunyin akar valaki becserkészni. Hátranézek és felmérem, mennyire fél még. Nem vágom az egészet. Lángolnak az érzései, faszán van, de mélyen is. Ha így fáj, minek akart ide jönni? Amikor én nem bírtam a városban maradni, ahol a Teremtőm meghalt a szerelmemmel együtt, ráadásul egymást nyírták ki, nem jöttem vissza. Majd lesz egy kör a temetőbe, de most már nem lesz nehéz.
- Na, mesélj, miket látott ez a műanyag falu?
A lovam közben bezabál, megpaskolom a pofáját, ő meg cserébe megnyalja a fülemet. Hehe. Még a sörényét megsimogatom, aztán ki kell kötnöm. Remélem, megbírja a cucc. Kicsit megrángatom az oszlopot. Jó lesz. Én odamegyek az egyik mászókához és nekidőlök. Szünet. Ne tartson sokáig, de végülis lehet róla szó. Követem a szemeimmel, ahogy leng előre, leng vissza. Karomat összefonom a mellkasom előtt, lábaimat pedig bokánál. Annyira távoli tőlem az ilyesmi. Figyelem az arcát is szótlanul.
- Ez miért jó most neked? És honnan akarsz telefonálni? Kurvára nem látok itt fülkét...
Vissza az elejére Go down
Madison River Layton
Naturalak
Madison River Layton

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 31
◯ HSZ : 185
◯ IC REAG : 169
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Erős smink
Játszótér - Page 9 Ebadd3cf4e55745f8b0240902afb3f81927ccc5a
Re: Játszótér // Csüt. Nov. 12, 2015 7:30 pm

Fogalmam nincs arról, hogy milyen az élet ott, ahonnét ő jött, de szemmel láthatóan nem túlzottan szereti ezt a vidéket. Vagy legalábbis a modernkor vívmányait, viszont ez nem baj. Én is jobban szerettem a párizsi birtokon lenni a természet közelében, s ezért szeretem itt a házat, mert nem a belvárosban van, hanem sokkal inkább a városhatárában vagy talán már kicsit a városhatáron túl is. Legalább ott senki se zavarhat. Na, nem mintha sok társaságom lenne, de majd egyszer talán ez is változni fog.
- Egyszer el fogom mesélni. Ha majd itt lesz az ideje. – szólalok meg komolyan. Már nem először hozza rám a frászt, de ennek ellenére nem tudok csak úgy elkezdeni beszélni olyanról, amit már jó pár éve tettem el magamban. És tudom, hogy nem szabad beszélnem róla, mert akkor rossz dolgok történtek. Ugyanakkor félek attól is, hogy mi lesz akkor, ha a férjem rájön arra, hogy ráleltem édesapámra. Egyszer már megfosztott attól a személytől, akit szeretem és fontos volt számomra, vagyis nem is egyszer, hanem már többször.
Lehet, hogy még nem volt meg az eredmény, de attól még a szívemben éreztem azt, hogy ő az édesapám. Még akkor is, ha szemmel láthatóan és az elmúlt percek alapján nem sokban hasonlítunk, de az élet tele van meglepetéssel, s ha nem fog eltűnni, akkor még esélyünk is lesz arra, hogy megismerjük a másikat. Szerettem volna őt mindennél jobban megismerni, hiszen részben belőle voltam. Bár ez picit furán hangzik, de ez az igazság.
- Tudom, de azt hittem, hogy más miatt is így gondolod... – szólaltam meg óvatosan, mert szemmel láthatóan nem tetszett neki az, hogy visszakérdeztem. De biztosan megélt már jó pár évtizedet és így sok minden történhetett vele, így nem csoda, ha esetleg megfordult a fejemben az, hogy más is történhetett vele, de inkább csöndben maradok.
A kérdését hallva egy pillanatra csendbe burkolózom, hiszen rossz volt, de az is tény, hogy az egész utazást átaludtam. Amikor kocsiba raktak, majd pedig utána már egy ágyban ébredtem. De tényleg rossz volt, viszont nem a táj miatt, hanem sokkal inkább amiatt, mert a családomat hátra kellett hagynom.
- Igen, rossz volt és szokatlan volt minden, de legfőképpen nem a táj miatt, hanem amiatt, hogy akiket szerettem azok nem jöhettek velem. – adok választ, meg nem is. Nem mondhatom csak úgy el azt, hogy szinte kitéptek anyám karjai közül. Hogy a sorsom a megszületésemkor megpecsételődött. Miként vette volna ki magát? Minél kevesebbet tudnak az életemről, annál jobb. Annál kisebb a veszély.
- Mert nem mindig mi döntünk a dolgok felett. – ezzel is többet árultam már el, mint szabad lett volna. Nem sok választásom volt, hiszen én is egy levélből értesültem arról, hogy esküvőm lesz és onnét tudtam meg az igazi családnevemet is. Fura dolog az élet… Főleg, hogy a férjemet szinte nem is látom, de talán így jó mindenkinek.
- Miért gondolod azt, hogy nem a földön járok? – szólalok meg kíváncsian, hiszen szerintem nem zengtem semmilyen olyan ódákat, ami miatt esetleg mást kellene gondolnia. De sose lehet tudni, hogy ki mire következtet. Tény, hogy szoktam ábrándozni, s reménykedni is, de szerintem ez nem olyan nagy gond és emiatt nem repdesem a fellegekben. Egyszerűen csak reménykedek abban, hogy egyszer minden jobb lesz…
Rosszul esik, hogy lerázza a kezemet magáról. Kicsit még hátrébb is lépek, s apróra húzom össze magamat. Lehet félnem kellene és talán kicsit félek is, de ennek ellenére hinni szeretnék abban, hogy idővel sikerül majd a benne lakozó szeretet előhozni.
A szavaira picit összerezdülök, de végül elindulok. A nőnek csak megrázom a fejemet, hogy nincs semmi baj… Vagyis remélem, hogy nincs…


A pillantásának köszönhetően aprónak érzem magamat és talán még egy kisebb szívrohamot is kihordtam állva. Nem értem, hogy miért néz így rám. Nem tettem semmi rosszat se, egyszerűen csak segíteni szerettem volna. Talán ő még a férjemnél is bonyolultabb. Hallgatom őt és szavainak köszönhetően még egy picit össze is rezdülök, majd a szememet is lesütöm.
- Sajnálom… - suttogom eme egy szót, hiszen tényleg nem akartam kihozni őt a sodrából. Egyszerűen csak szerettem volna, ha nem viszik el vagy nem hívnak zsarut a viselkedése miatt. A földet bámulom, mert semmi kedvem eme arckifejezésekkel szembenézni, hiszen már így is kicsit félelmetes ez a helyzet. De menni fog, minden rendben lesz, mert nem fogok elfutni és pár pillanattal később újra megtalálom őt az íriszeimmel.
Nem feladni szerettem volna eme dolog kinyomozását, hanem csak próbáltam ésszerűen látni a dolgokat. S aszerint cselekedni. Este volt már, így nem csoda, ha azon a véleményen vagyok, hogy holnap kellene visszajönnünk, de ez se tetszik neki, így inkább csak csendben maradok. Abból akkora baj talán nem lehet.
Felülök mögé, hiszen miért ne tenném? Ha a papámról van szó, akkor megyek vele. Lehet, hogy ijesztő, de nem mindig. Tény, hogy jelenleg többségben az, majd a szavaira csak egy kisebb sóhaj hagyja el az ajkaimat, de tényleg megfogadom, hogy nem mondok már semmit se. Nincs értelme, mert nem szeretném még inkább felhúzni. Nem hiszem, hogy abból bármi jó is származna. Fogalmam sincs, hogy megyünk, de bízok abban, hogy nem most akar elrabolni. Így inkább csak figyelem a kivilágított utcákat, a kezem a dereka köré fonódik, hiszen továbbra is „kapaszkodom”. De hirtelen inkább úgy teszek, mint aki megnémult. Jobb a biztonság.


Egy apró mosoly kúszik az arcomra, amikor meglátom, hogy hova mentünk. Örülök annak, hogy mégis meghallotta a kérésemet. Sietve pattanok le a lóról, adom vissza a sapkát papítónak, majd pedig elindulok a jól ismert ösvényen. Figyelem a fákat, a kihalt és magányos játékokat, de ennek ellenére is egy apró mosoly kúszik az arcomra. Az ezüstösön csillogó apró könnycseppet sietve törlöm le az arcomról, de ebből ő mit sem láthat, mert háttal állok neki. Végül pedig elérek a hintához és hamarosan már picit meg is lököm magamat. Egyik pillanatban Toszkánában vagyok, míg a másikban 7 éves vagyok és itt vagyok. Itt ahol megismertem valakit.
- Műanyag falu? – kérdezek vissza csodálkozva, majd megrázom a fejemet és egy újabb mosoly kúszik az arcomra, amikor látom, hogy milyen szeretettel van a lova felé. S ez is csak azt erősíti, hogy képes a gyengédségre, csak talán túl mélyre van eltemetve.
- Emlékek? Egyszer ideszöktem ki és megismertem valakit, egy olyan személyt, akiben igazán megbíztam. Szerintem attól még, hogy elveszítünk valakit, nem jelenti azt, hogy ne emlékezhetünk rájuk és bizonyos helyek képesek boldog pillanatokat felidézni. – adok neki választ, majd pedig előkotrom azt a telefont, amit Matthew szokott odaadni. Senki se tud erről a telefonról, de hiába ő őrzi általában, mert tudom, hogy sose kutakodik benne, vagy utánam.
- Nem kell, hiszen van ez. – s azzal megmutatom a telefont neki. Végül pedig sietve tárcsázni kezdek. Pár percig beszélek a férfival, majd egyszerűen lerakom a telefont.
- Van egy rossz hírem. Ma már senki se tud minket fogadni, mert túl késő van. – a hangom halkan és óvatosan cseng, hiszen ki tudja, hogy ezek után milyen égzendülés lesz.




Vissza az elejére Go down
Achilles Kilpatrick
Tark
Achilles Kilpatrick

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 394
◯ HSZ : 307
◯ IC REAG : 256
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Bazi nagy tetkók a karomon és a hason-háton
Játszótér - Page 9 Giphy
Re: Játszótér // Pént. Nov. 13, 2015 3:12 pm

Egyszer mindennek eljön az ideje. Mindent el kell mondania. Hihetetlen a szellemek játéka, hogy pont ezen a mocskos, lucskos estén hoztak össze minket. 20 évet várattak. Hová nőtt volna, ha az én kezeim között cseperedik fel? Erről már lecsúsztam, de a jelenről nem fogok. Nyuszi lett a kislányomból. Nem tetszik, hogy az. A kezembe kell vennem a gyeplőt...
Az első lépés, hogy senki ne köthessen bele. Az emlékek erősebb a múltnál, meggyőződésem, hogy ez a lány annak a ribinek a gyereke és ha nem nagyon járkált el mással, akkor az enyém is. De valami itt bűzlik és nehéz lesz elindulni... Mint valami titkos összeesküvés, úgy hangzik, faszságnak, de utána kell járnom.
Kussolok, ahogy megmagyarázza. Nem válaszolok rá, ebből érteni fogja, hogy ő itt nem magyaráz. Ennyi. Én vagyok az úr a háznál, a ló hátán és bármikor, ha mi találkozunk. Mert nem ez az utolsó. Nem fog meglépni. Lassacskán azért ért a szóból és visszafogja magát. Amit elmesél, az érthető, én is ismerem ezt.
- Szar ügy, vágom. Én is elhagytam egyszer az őseimet. De itt már csak jobb, hogy nem röppentél vissza, nem?
Ismerem én ezt, ja. És kurvára nem hiányzott, mikor kirántottak a családból, hogy vérfarkassá tegyenek. De most már nem cserélnék az emberekkel, semmi pénzért. Olyan ez az ajándék, mint a koszos papírba csomagolt aranyrúd. Azt hinnéd, hogy ronda, mocskos, undorító, aztán kibontod, belenézel és hoppá! Madison más típus, lehet, hogy visszavágyik, de nem engedik. Majd megtudom, nála minden lassan megy.
- Ezzel dobálóznak a lusta disznók! Mindennek van egy oka. Nálad mi az?
Veri a férje? Kikötözi az ágyhoz? Ha csak csúnyán néz rá, meg beszól, az lószar. Az nem indok, hogy maradjon. Valahogy azt érzem, nem a vagyonra pályázik, hanem valami elbaszott kényszer miatt van ott. Láttam én is fura életeket, istenített férjet, meg asszonyt. Nálam nem így mentek a dolgok. Lazáztunk, olyat találtam, akivel lehet. Az úr én voltam, aztán mikor megunta, lelépett és én is meguntam a szarakodást. Nem kergettem, csak sokkal később. És végül már nem hallhattam újra a hangját, csak egy történetet a haláláról...
- Hát nem duzzadsz az erőtől, hagyod menni a dolgokat. A sok szarság aztán visszaüt.
Az én gyerekem pedig nem ilyen lesz. Nem! Majd meglátja, meg én is, hogy mit kezdünk egymással, de nyuszit nem nevelek, max ketrecben, vágásra. A gyerek nem házikedvenc, hanem az örökség továbbvivője. A tükörképem. Szar képnek meg szar a gazdája, szóval egyáltalán nem mindegy, milyen ez a kislány.

Mindig próbálkozik, feszegeti a határokat, de mikor ránézek, akkor már a vállán ül a halálfélelem. Össze tudnám roppantani a koponyáját és rá se jönne, mi történt. Nem ez a cél, de a nézésemben benne van. És ez a mocskos női praktika! Tudom, hogy újra megcsinálja attól, hogy most bocsánatot kér. Mint az álszentek a templomban. Két miatyánk, aztán megint enyém a világ, mi? Nem úgy van az. Lehet, hogy Isten elnéző, én nem vagyok olyan.
Végül Jolly Joker hátán már úgy tapad rám, hogy nem is értem teljesen, mit gondol. Retteg tőlem, menekülne, de kíváncsi is. Meg játszótérre akar menni. Teljes a káosz, olyan csomót kötött a titkai zsákjára, hogy csak nagykéssel lehet elvágni. Azokból meg nekem komoly készletem van... Ez a megindult, zokogós hangulat átérződik, akkor is, ha hátulról látom. Nyitott könyv előttem, mit gondol és hogy éli meg ezt a pillanatot. A múltból élni, piha... Amikor hintázik, akkor is figyelem, a lábait, hogy himbálja őket, az arcát. Mintha nem is itt lenne. Mintha nem is lenne. Légüres térben jár, valahol igen messze.
- Hát ez itt, baszd meg! - intek végig a játszótéren.
Olyan, mint egy kis falu kiskölyköknek. Rohadt műanyagból. Hülye egy találmány, könnyű, de sokkal tartósabb anyagokat lehet találni.
- Mikor én voltam gyerek, még fára másztunk, összetörtük magunkat és sokkal tanulságosabb volt, mint a seggünk alá tolt puccparádén lesni a színes szarokat.
Komolyan, mi ez? Ilyeneken nőtt fel az én gyerekem is? Most már eskü, gumit húzok, mert nagyon szar ezt utólag felfogni. Vittem volna parkba, erdőbe, de nem ilyen helyre. Hogy aztán mikor nagy lesz, egy kamuférjjel éljen, akit nem ismer. Elbasztam. Nem vigyáztam, tiszta sor. Rinyálni nem fogok, de tanulok belőle. A felelősség pofáncsapott ma este és akármennyire kényelmetlen, hallgatnom kell az intelmeire, mert ezt diktálja a szívem, lelkem is. A Bestiám meg csak néz, hogy mi a faszt pirinckázom itt ezt a kislányt. Hát baszki, még jó, hogy nem követte az anyja útját! Ha őt is megnyomtam volna és utána derül ki, hát baszd meg... Király, hogy nem úgy lett!
- És meghalt vagy mi lett vele? Ez faszság. Mit vársz a hintázástól? Ebből semmi nem lesz. Feljön a Nap és sehol se tartunk.
Még hagyom, nem rángatom ki onnan. Á, a mobil! Na, erre nem gondoltam. Tudom, hogy most már szinte azzal születnek, de nem nyomogatta eddig, nem hittem, hogy nála van. A beszélgetést végighallgatom. A hangját hallgatom, nem is annyira a szavakat. A túloldalt is hallom, akármilyen halk. Vérfarkas fülek előtt nem lehetne kamumesét tálalni.
- A kurva életbe! - ordítok egy nagyot és ellököm magam a mászókától, aztán belebokszolok ököllel. Szarul találom el, lehorzsolom a kezemet, ezért még egyet kap. Kicsit be is horpad, mert nem vigyáztam eléggé. Köpök egyet, Jolly Joker meg néz, hogy mi van. Már ismeri a dühkitöréseimet, tudja, hogy nem ő kapja a következőt.
- Mit csinálsz holnap? Hánytól van suli?
Tudom, hogy ha komoly lóvét akar, akkor komolyan kell tanulni és nem rángatnám ki az iskolapadból. Nekem is óriási munkám van abban, amit tudtam emberként és aztán farkasként is. A képzetlen mitugrászokat ki nem állhatom, Madison ne is legyen olyan, hanem csak tanuljon, de napközben én majd nyomozok időpontért.
Közelebb megyek, beállok elé, a hinta korlátjához, ami megakadályozza a kisgyerekeket, hogy nekirohanjanak a lóbált társaiknak. Rákönyökölök a cuccra, feljebb tolom fejemen a sapkát és fixírozom a gyereket. Ő az. Tuti.
- Na. Addig is... Az a papír sok mindenen már nem változtat, de na. Mindketten tudjuk, hogy mi van. Én már elmeséltem a fél életemet, most te jössz! Szóval hogy nőttél fel Olaszországban, kik hoztak ide, hogy van ez a férje marhaság? Gyerünk!
A végére katonásan szólok rá úgy, hogy megint összerezzenjen és ne merjen hallgatni. A hintából azért csak nem esek ki, de ha mégis, hát túléli...


:: Storytime ::
Vissza az elejére Go down
Madison River Layton
Naturalak
Madison River Layton

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 31
◯ HSZ : 185
◯ IC REAG : 169
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Erős smink
Játszótér - Page 9 Ebadd3cf4e55745f8b0240902afb3f81927ccc5a
Re: Játszótér // Szomb. Nov. 14, 2015 12:52 pm

Nehezen tudtam még mindig elhinni azt, hogy tényleg ennyi év és ennyi dolog után ismerhetem meg az apámat. Tudom, vagyis érzem, hogy édesanyámat már csak a halál után ismerhetem meg vagy esetleg mások elmeséléseiből. De apám eddig nem igazán tudott semmi jót se mondani róla. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy valóban a testéből élt volna, mert ha így lett volna, akkor nem valószínű, hogy én meglátom a napvilágot.
- Nem hiányoznak? – kérdezem kíváncsian, majd a kérdésén rövid időre elgondolkozom. – Szeretek itt lenni, de attól még hiányoznak. Nem a város, vagy a táj, esetleg az időjárás, hanem a szüleim. – jegyzem meg picit halkabban az utolsó szót. Lehet, hogy ő vér szerinti apám, de attól még nem ő nevelt fel. S valóban a szüleimnek tartottam őket. 7 éven keresztül neveltek és sajátjukként szerettek, még akkor is amikor nem lett volna szabad.  
A szavaira lesütöm a szemeimet, mintha ez annyira egyszerű lenne. Szeretném elmondani, de még se tudom, hogy miként tehetném, vagy mi fog akkor történni, ha kimondom hangosan.
- Jó pár évtizeddel korábban voltak kényszer házasságok és ez talán mára se halt ki. – jegyzem halkan, mert nem akarok arról beszélni, hogy miként tudtam meg azt, hogy férjhez fogok menni, vagy miként éltem az életemet bezárva. Majd idővel, amikor már ez a beszélgetés is könnyebben fog menni. Sokszor gondoltam arra, hogy milyen lehet megismerni édesapámat, de most, hogy valósággá vált hirtelen nem tudtam, hogy mit mondjak vagy tegyek.
- Szerintem nem csak a fizikai adottság számít. Lehet valaki olyan, mint a régi görög istenek, de attól még a lelke és a szíve nem lesz erős. – nézek rá komolyan, hiszen számomra tényleg fontosabbak a belső értékek, mint a külső. Lehet, hogy gyengének tűnök, de az még nem jelenti azt, hogy valójában az vagyok.


Ijesztő a pillantása és másodpercek alatt érzem magamat újra pár évesnek. Egyik felem elrohanna, míg a másik maradni szeretne és az utóbbi győzz. Bízok abban, hogy nem lenne képes bántani. Egyszerűen csak érzem… Bár azt se értem, hogy miért reagál így a dolgokra, de talán csak a sokk, vagy ő eleve ilyen, viszont megmutatta, hogy tud kedves is lenni és remélem az idő előrehaladtával inkább azt fogom látni belőle, mint ezt az énjét, mivel a frászt hozza rám.
Jó érzés volt újra itt lenni, de ugyanakkor rossz is. Túl sok emlék, túl sok boldog pillanat, amik már a múltban ragadtak. A hinta megindul alattam, s pillanatok múlva már én is messze járok. Kell egy kis idő, egy is békesség eme zűrzavaros találkozásba is. Valami régi, valami olyan, ami egyszer már az enyém volt. Emlékszem, hogy gyerekként is képes voltam messze repülni, szállni, ahogyan a madarak az égen.
- Ez csak egy játszótér. A gyerek kedvükre játszhatnak és kicsit még a képzeletükben is lemerülhetnek, miközben barátokra lelnek. – felelek neki könnyedén, hiszen nem értem, hogy ebben mi rossz lehet. Családokat is képes összehozni ez a hely.
Mosolyogva hallgatom őt, majd picit megrázom a fejemet, hiszen ettől még a gyerekek ugyanúgy másznak fára és hasonlóak.
- Szerintem az még ugyanúgy megvan a világban. A gyerek továbbra is másznak fára, elvesznek az erdőbe. De itt kicsit minden másabb. Barátokra lelhetnek, társakra, akik örökké velünk maradhatnak és még a szülők is barátokra lelhetnek. – válaszolok neki barátságosan. Egy dolgot sose fogok lefelejteni, amire az életben megtanítottak, hogy a szeretet a legnagyobb fegyver eme világban. Amíg az emberek képesek hinni a szeretet erejében, addig van remény. S megismerni másokat, barátokat szerezni is eme dolog, vagyis érzésében lehet. Legalábbis szerintem.
- Sose merülsz el a múlt emlékeibe? Sose gondolsz azokra, akik egyszer életed fontos része volt? – kérdezem tőle kíváncsian tőle. Hiszen emlékezni nem rossz dolog vagy a gyengeség jele, vagyis véleményem szerint. – Azt mondják, hogy igen, de véleményem szerint nem. Itt ez a kis vacak azt súgja, hogy még mindig él. – s azzal a szívemre bökök. Mondhatnak az emberek bármit, hiszen legtöbb esetben a megérzéseinknek köszönhetően maradunk életben és szerintem most se hagytak cserben.
Amikor pedig felordít, akkor riadtam ugrok össze és kíváncsian pillantok rá. Nem értem, hogy mi történhetett. Miért ekkora baj az, ha nem ma este tudjuk meg az eredményt. A szívünk amúgy is megsúgta a dolgot, az pedig csak egy papír, ami a kétely apró szikráját is képes lenne eltűntetni. Szeretnék oda menni, vagy mondani valamit, de abból eddig se lett semmi jó, így inkább hallgatok és aggódva figyelem őt, illetve azt, ahogyan kárt tesz magában.
- Otthon leszek, olvasok és csinálom tovább a munkámat. Jelenleg nem járok iskolába. – Szerintem, ha iskolába járnék, akkor kapna szívrohamot Gerard, vagy visszavinne a birtokra, hogy járjak ott iskolába. Így inkább megmaradok tovább a varrás mellett és az újabb ruhák tervezésnél.
- A mende-monda szerint, egy esős napon beállított egy idegen, majd egy gyermeket hagyott ott egy levél kíséretében. A levél szerint ezeket se kaphattam volna meg. - s azzal megérintem a nyakláncomat, illetve a gyűrűmet, de így már kezd értelmet nyerni, hogy miért idegesítette férjemet az, amikor megpillantotta rajtam. – Egy egyszerű család nevelt fel, Úgy szeretek, mintha a sajátjuk lettem volna, de amint 7 éves lettem értem jöttek és utána idekerültem. Tudták, hogy ez lesz, de a szívük mélyén azt hiszem mindig is reménykedtek a lelűk mélyén, hogy nem tér vissza értem. – mondom alig hallhatóan, mert mit mesélhetnék? Én se tudok sok mindent, csak a levél alapján és a történtek alapján tudom összerakni a dolgokat. Figyelem őt és újra kicsit meglököm magamat.
- Szerettél volna valaha gyereket? – kérdezem kíváncsian és közben őt fürkészem…
Vissza az elejére Go down
Achilles Kilpatrick
Tark
Achilles Kilpatrick

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 394
◯ HSZ : 307
◯ IC REAG : 256
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Bazi nagy tetkók a karomon és a hason-háton
Játszótér - Page 9 Giphy
Re: Játszótér // Szomb. Nov. 14, 2015 11:25 pm

- Úgy nézek én ki, mint akinek még élnek a szülei?
Vénségesen vén vagyok és mivel már elég gondterhelt életem volt emberként is, meg gének vagy mi a faszom, látszik is a kor.
- Mikor eljöttem, új életbe kezdtem és eléggé lefoglalt.
Néha még gondoltam rájuk, de aztán telt az idő és végül leszartam az egészet. Új családom lett, Teremtőm, szerelmem. Már nem éreztem azt, hogy megérteném magam a régiekkel. Azért remélem, tisztes kort éltek meg és nem volt fájdalmas haláluk. Nem fog kiderülni. Mikor túrára indultam Mexikóvárosból, még megtaláltam a helyet, ahonnan el lettem rabolva, de ennyi. Több emlékem nincs már róluk.
- De ki kényszerített? Nem a szüleid, azt kihallom a szavaidból...
Vágom én, hogy van lelki terror és ennek a lánynak az nem hiányzik. Inkább hozzáment valami faszkalaphoz. Pont erről beszélek, de ő elviszi a fizikai síkra. Hát akkor megmagyarázom érthetően.
- Nem arról beszélek, hogy a bicepszed olyan vastag, mint a spagettitészta. Pont a lélek erejére gondolok. Eddig nem sokat mutattál belőle.
Rinyál, panaszkodik, aztán szót fogad, de kesereg. Oké, hogy nő, de az én gyerekem és ezt nem lehet így! Görög istenek... A volt nőm, az átmeneti csajom értené, mikre gondol, kikre gondol. Én annyit tudok, hogy csináltak szobrokat nagy istenekről, de nem tudnék sokat felsorolni. Achilles nem az volt, csak hős. Pénelopé valami istennek a nője volt, aztán ennyi. A művelődés nálam kimaradt és nem is akarom behozni. Felesleges...



- Hát ez egy kurva élettelen hely. Akkor is, mikor nyüzsögnek itt a lurkók.
A falu szélén, a tónál, az utcákon is van társas élet, hasonló kiskölykök, jó fej szülők. Nem jó irányba halad a világ ezzel, hogy merev tárgyakat tesznek elénk. Egy fát megmászni sokkal nagyobb élmény. Az él, lélegzik, levelet hajt, elhullatja és jövőre ugyanúgy megteszi. Egy ilyen mászóka meg csak mocskos lesz és ennyi. Többre nem képes.
- Úgy nem, hogy letaglózzon. Emlékszem mindenkire, de nem sírok magányomban. Annak kurvára semmi értelme.
A városból elmenekültem, mikor kiderült, hogy a számomra két legfontosabb személy itt halt meg. Nem ment volna az élet a szellemükkel, a hely szellemével. A Falkával, ami megtalálta őket. Kóborló kóborból letelepedett kóbor lettem Anchorage-ban. Annak is megvolt a helye. Időnként rámjön, hogy elindulok és akkor költözés van. Sírás helyett valami újba kezdek olyankor. Ez a bánatos emlékezés nem a stílusom és tényleg hasztalan.
Amikor elönt a düh fekete áradata, a mászóka rúdja lesz az áldozat. A ló már nem fél tőlem, de Madison igen. Szán? Ne már! Ennyire félreért mindenkit vagy csak engem tisztel meg? Hát baszd meg, odamegyek. Elegem van ebből. A korláton könyökölve fixírozom.
- Varrod a blúzokat, mi? Mondd a címet és hogy mikor csöngethetek be!
Valamit benéztem, hogy diáknak gondoltam. Van saját élete férjjel és melóval, nem mindegy, mikor megyek. Ennyi belefér, ha már úgyis szarakodunk a bürokrácia útvesztőjével. El fogok menni hozzá, mert az a legtisztább. Telefont én nem használok, se drótosat, se mobilt. Azt meg nem tudom még, hol szállok meg és nem is bízom benne, hogy Madison megkeresne. Én viszont megtalálom és ha kamucímet mond, akkor dühösebb leszek, mint valaha. Nem szeretne velem úgy találkozni... Az átbaszást kurvára rühellem!
- Egy idegen... Nos, már tudod, hogy nem ő volt az apád.
Ez egyre bonyolultabb. Maggie szült és egy idegen elvitte a gyerekét. Az ékszereket pedig nem nyúlta le, hanem a szülőknek adta, hogy dugják el. Ó, baszd meg, jó kis nyomozás lesz mindent kideríteni... Nem ezért jöttem a városba, de a Falka várhat. Dobok nekik csontot, ha rám akadnak közben és felderítem a történéseket, mert ez fontos. A vérem. Az örökségem.
- Na, várj! Az idegen már Olaszországban rakott le eléjük? Vagy ők is itt éltek és már veled mentek el Európába?
Nem mindegy, mert ha itteniek, utánuk lehet járni. Szar élet ez. 7 évesen kiszakították a családból. Vágom, hogy azokat látja szüleinek, akik felnevelték. Apámmal én is így voltam, pedig sokan jártak anyámban, a rohadék spanyol matrózoknak kellett a csóri rabszolganő. Isten nyugosztalja...
- Nálad van a levél? Mi állt benne? Mindent el kell mondanod!
Akadnak itt infók, csak rá kell állni. Akarat. Már mindent tudna, ha ő is a sarkára állt volna. Nem fogadom el, hogy nem lehetett. Most is csak hintázik, mélázik. Menekül, aztán rinyál. Ehh...
- Ja. Csak nem így.
Nem állok elő olyan hülyeséggel, hogy impotens vagyok. A mágia egész más, átalakítja a testünket, de ezt Madison nem értheti. Van fedősztorim, talán majd elmesélem. Jolly Joker közbenyerít, mert valaki jön. Odanézek. Én is hallottam a lépteket, de nem figyeltem, hogy erre jönnek. Egy termetes anyuka két kisgyerekkel. Ahogy rájuk nézek, megállnak. A hölgy Madisonra néz, aki úgy leng, mint egy önfeledt kislány, aztán a lóra a rakétamászóka mellett és végül vissza az én morcos ábrázatomra. Bátortalanul tesz egy lépést, gyerekei kezét fogva.
- Ööö...bocsánat! Jó estét kívánok! Rendezvény van? Mert akkor elmegyünk, csak gondoltam, lejövünk a gyerekekkel. Nem tudták feldolgozni az időeltolódást. Most érkeztünk Lengyelországból.
Felborult az időrendjük, vágom. Semmi titkosról nem beszéltünk, úgyhogy tőlem aztán jöhetnek. A fejemmel intek is, hogy szállják meg a játékokat, amiket akarnak.
- Köszönjük! - mondja a hölgy és a gyerekek visítva meg is rohanják a csúszdát, alig győzi utolérni őket.
Visszanézek Madisonra és elvigyorodom. Baljós mosoly ez, torz, mint mindig, mégis elárul valamit. Kölykök. Én is voltam. Melóznom kellett, de emlékszem, mennyire tele voltam energiával és mennyire védtem az öcsit is. A dzsungelben aztán már játszhattunk is. Bepótoltuk, amit a barakkban nem lehetett. Ez már egy szabad világ. A rabszolgaság körmönfontabban van itt, ilyen hülye házasságokkal, mint Madinél.
Ahogy látom, mint gondoskodik anyuka a kölkeiről, segíti őket fel a lépcsőn, egymás után, én is úgy érzem, ideje leküzdeni a távolságot. Volt egy haverja, aki talán meghalt. Szerintem azt csinálhatták, amire én is készülök most. Két kézzel rámarkolok a korlátra, elrugaszkodom és lendületből átugrom. Eddig is láthatta, hogy csak öreg vagyok, de gyenge nem. Ismét ezt bizonyítom, mikor a hintája előtt termek és elkapom a bokáját, nehogy nekem ütközzön. Szó nélkül elengedem, miközben megkerülöm. Ha hagyja, akkor hátulról megfogom a kis fémszerkezetet és eltaszajtom. Nem teljes erővel, hisz nem űrutazót akarok csinálni belőle. Csak lazán. Mint apa a lányát. Ez kimaradt és bepótolni nem lehet, de most kurva jól esik. Fiatalság. Az övé. És az enyém.


:: We are young ::
Vissza az elejére Go down
Madison River Layton
Naturalak
Madison River Layton

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 31
◯ HSZ : 185
◯ IC REAG : 169
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Erős smink
Játszótér - Page 9 Ebadd3cf4e55745f8b0240902afb3f81927ccc5a
Re: Játszótér // Vas. Nov. 15, 2015 9:09 pm

- Akár élhetnének még. Nem tűnsz annyira öregnek, mint a Vénséges vén morla. - nézek rá egy halovány mosoly keretében, mert remélem, hogy nem fogja sértésnek venni azt, amit mondtam. De ötvennél többnek nem mondanám, s ha nem tévedek akkor még élhetnének a nagyszüleim.
- Más részt meg attól, hogy már valaki nem él, attól még velünk van, mert a szívünkben él tovább. - mondom komolyan. Bár lehet, hogy ő másképpen gondolja ezt az egészet. Egyik ember se hasonló, de tudom, hogy örökké velem lesz Dory, a tanácsai és minden egyéb, amit neki köszönhetően tanultam meg. Olyan volt számomra, mint egy gyermeknek a nagymama, vagy talán kicsit olyan is, mint egy édesanya.
A következő kijelentésére csak egy apró sóhaj hagyja el az ajkaimat, de mielőtt még válaszolhatnék megelőz. Kíváncsian fordulok felé, hallgatom azt, amit mond. Nem vágok a szavába, mert kíváncsi vagyok, hogy mire szeretne kilyukadni.
- Nem rég találkoztunk, így nem csoda, ha még nem sok mindent mutathattam magamból. - válaszolok szinte suttogva. Nem szeretnénk veszekedni. Inkább csak egy egyszerű tényt mondok. - Az itteni birtokon tartózkodtunk, amikor kaptam egy levet és abban az állt, hogy pár nappal később férjhez megyek. Nem is ismertem az illetőt, de más választásom nem volt... - adom meg neki választ. Miért nem szöktem el? Miért nem tettem semmit se? Mert nem tudtam volna. Olyan embereknek ártottam volna akkor, akiket megszerettem. S már így is egy ember élete a lelkemen szárad. Azért halt meg, mert szeretet és én is őt...


- Ezzel nem értek egyet. Nevetés, kacaj és élettel töltik meg ezt a papírvárost. - fordulok felé egy mosoly kíséretében. Fura dolog, hogy mennyire másképpen gondolkodunk, de szerintem ez egyáltalán nem baj. Ő felnőtt férfi, én meg a felnőttség küszöbén állok vagy mi a szösz, de ennek ellenére eszmecserét folytathatunk úgy, mint két értelmes felnőtt. Nem kell egymás torkának ugranunk. Legalábbis én tuti nem fogok, engem nem olyan fából faragtak. Én inkább a szeretet erejében hiszek, mint a dühös szavak erejében.
- Könnyeke hullajtani elveszett szeretteinkért nem hasznos? A könnyek nem mindig a gyengeség jelei, hanem azt jelenti, hogy sokáig volt valaki erős. S elvesztett családtagokért, barátokért mondott fohász se hiába való, akkor a könnyek miért lennének azok? - kérdezem tőle kíváncsian. Fogalmam sincs, hogy mennyire vallásos, mert engem nem annak neveltek, így nem mondanám magamat annak. De ha a fohászokat sokan nem tartják hiábavalónak, akkor egy-egy könnycseppet miért? A könnyek segítenek néha a léleknek megtisztulni...
Nem értettem, hogy miért így vezeti le a dühét, miért tesz magában és másban is kárt. Inkább csak aggódom érte, nem pedig szánom. A kettő között szerintem van különbség. Figyelem őt, azt ahogyan közelít, de a hinta még mindig mozog velem. Minden egyes lépését szinte követem a tekintetemmel. Mintha csak attól tartanék, hogy elvész a sötétségben és többé nem látom.
- Nem, ruhákat tervezek. Olyanokat, amiket utána bemutatnak a nagyközönségnek, majd pedig megvarrom őket. Nem csak blúzokat. - szólalok meg barátságosan. Én tervezem a ruhákat, hogy utána életet leheljek beléjük és a bátrabbak feldobják a szürke hétköznapjaikat vele. - Nem tudok címet mondani. - s óvatosan pillantok fel rá, mert ki tudja, hogy erre miként fog reagálni, de tényleg nem mondhatok címet. Az senkire nézve se lenne jó. S valószínűleg ő se akar bajba sodorni. Az se kizárt, ha beállítana és megtudná Mr. Layton, akkor még aznap repülnék vissza Párizsba, én pedig azt nem szeretném. Szeretnék itt maradni, megismerni édesapámat, Lil-t és a többieket is, akikkel találkoztam. Illetve Matthewt se szeretném baja sodorni, amiért annyiszor segített már kiszökni otthonról. - Esetleg mond a számodat, vagy mondj egy helyet hol és mikor találkozzunk... - teszem hozzá szinte suttogva, mert talán kicsit félek is attól, ami ezek után jöhet. Eddig is eléggé erősen a tudtomra adta azt, ha valami nem tetszett neki. A hinta egyre inkább lassult és én félve pillantottam fel rá.
- Szerintem a jelenlegi családom egyik tagja volt. - fűzöm hozzá a dolgot. Nem tudnám megmondani azt, hogy miért gondolom ezt. Egyszerűen csak megérzés, hogy abba a dologban is a Laytonok keze volt benne. Ez nem lehet véletlen, hogy belőlem is Layton feleség lett. S egy feleség erre felé tudomásom szerint nem tanúskodhat, vagy nem kötelező a férje ellen... Nem tudom, hiszen nem is akarok. Szeretnék hinni abban, hogy minden helyre jöhet és ő is meg fog változni. Egyszer, egy pillanatra lehullott róla az álarc... Majd pedig újra megrázom a fejemet.
- Ők mindig is Toszkánában éltek, valószínűleg édesanyám valahol arra felé adott életet nekem. Nem hiszem, hogy egy csecsemővel csak úgy repülni lehetne. - legalábbis szerintem nem engednének senkit se repülni egy csecsemővel. De ezt se tudom, mert ha én repültem, akkor az magángép volt. Így kicsit másabb szabályok és ellenőrzéseken estünk mi át, mint az átlag.
Egy pillanatra lehunyom a szemeimet és próbálok a levelekre gondolni, de végül azt idézem fel, amelyet a szüleimnek írtak egykoron, hiszen az is a dobozkában volt.

„Köszönöm, hogy befogadtak, de most arra kérem, hogy ezt a tündéri lányt is fogadják be és neveljék fel. De sose gondoljanak úgy rá, mintha a sajátjuk lehetne,- amiről már annyit ábrándoztak-, mert amint betölti a hetet, akkor újra eljövök érte és magammal viszem. Ne próbáljanak meg megkeresni, mert sose fognak megtalálni, ha úgy vélem, hogy szükséges beszélnünk, akkor majd én keresem Mr. és Mrs. Bianchi!
Gyermek édesanyját sose ismerhette, s jelenleg nem áll módomban felnevelni őt,– tudják a gyász túl kegyetlen-, de ha valóban jó körülmények között nevelik, akkor annak meg lesz a jutalma is. Ahogyan egyszer Önök már jót tettek egy vándorral, úgy ez a vándor meg fogja hálálni a segítségüket.
A gyermek neve Madison River, a családneve maradjon az én titkom. Minél kevesebbet tudnak, annál jobb mindenki számára. A borítékban egy gyűrűt és egy medált találnak. Sokat érnek és ritkaságnak számítanak. Magukra bízom, hogy eladják-e vagy esetleg csak egyszerűen eltüntetik, de nem kerülhetnek a lányhoz!


Alázatos Tisztelettel
Mr. Layton”


- Ez állt a levélben. - fordulok papám felé újra és közben kíváncsian fürkészem őt. Mintha csak arcának vonásaiból szeretném megállapítani azt, amit gondol és érez.
- Akkor miként? Felnevelted volna? - s a kíváncsiság továbbra is ott lappang a szemeimben, a hangomban. Figyelem a családot és mosolyogva pillantok a gyerekekre. Az egyik még integet is, mire én játékosan visszainteget, s ő pedig picit elkacagja magát. A hintának dőlök és őket figyelem, miközben hallgatom a "nagyok" beszélgetését. Örülök annak, hogy nem küldte el őket, hiszen elég nagy és egy-két gyermek kacaj nem hiszem, hogy megzavarhatna minket, vagyis remélem.
Ezek után pedig visszafordulok és őt figyelem, de hirtelen nem értem, hogy mire készül. Arra már rájöttem, hogy nem mai "darab", de attól még erősebb, mint a fiatalok, vagy legalábbis jobb kondiban van, mint a legtöbb fiatal. Hamarosan pedig már a korláton ugrik át, s amint földet ér szinte elkapja a bokámat és megállít. Figyelem őt kicsit talán bambán, mert nem értem, hogy mire készülsz. Pár pillanattal később már mellettem halad el, majd megáll mögöttem, a keze a láncokra fonódik és hamarosan már újra repülök a hintával. Egy-két másodpercbe tuti beletelik mire felfogom, hogy mit tett és egy apró boldog nevetés hagyja el az ajkaimat, a szám pedig mosolyra húzódnak. Hagyom, hogy a hintával repítsen, egészen addig, amíg végül lassulni nem kezd. Amint megáll, vagy majdnem megállt a hinta kipattanok és sietve termek ellőtte.
- Szeretlek Papító! - mondom neki mosolyogva és egy apró puszit nyomok az arcára. Nem kell nekem papír, se teszt, mert a szívem már rég megsúgta, hogy ő az édesapám és egy pillanatra még meg is ölelem, ha csak nem lép el.







Vissza az elejére Go down
Achilles Kilpatrick
Tark
Achilles Kilpatrick

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 394
◯ HSZ : 307
◯ IC REAG : 256
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Bazi nagy tetkók a karomon és a hason-háton
Játszótér - Page 9 Giphy
Re: Játszótér // Hétf. Nov. 16, 2015 7:49 pm

Az utolsó szó. Az övé kell legyen. Fasz tudja, mi az a morla, de nem is érdekel. Lezártam a témát, hülyeség, kész. A szívemben nem élnek, csak a szellemvilágban. Az emlék teljesen más, az megvan. És a kép is a hátamon. De ezt most nem értené meg. Fél és izgatott, meg amúgy se most kell belemenni.
- Az igazi erőnek nem kell idő.
Nyersen beszóltam, hogy ha annyira bika csaj lenne, megláttam volna benne a lelkierőt. Nincs, azért nem láttam. Ezt a leveles marhaságot majd elmagyaráztatom vele. Kurrrva szarul hangzik! Csak miért is ártom bele magam már most? Mert a gyerekem. De alaposan fel kell készülni, mert ez bonyolult.

- Láttam, amit láttam gyerekkoromban. Ma nem az van. Ennyi.
Nekem nem fogja megmagyarázni, hogy műanyagok között ugyanúgy kacagnak a gyerekek. Nevetnek, de tök más az egész. A régi világról mi a szart tud? Semmit, de magyaráz.
- Ez az, hogy nem elég sokáig. Az imádság más. Ha szívből jön és hittel mondják, akkor van ereje. De a tettnek van a legnagyobb ereje. Az a hús, minden más csak saláta.
Ezek szerint Madison is vallásos, valahogy a maga módján. Egy kis kisugárzást érzek is nála, de nem sokat. Figyelnem kell majd rá. Az ilyenekre lecsapnak a héják...
- Ja, ezek a hülyeségek, amiket normális nő nem vesz fel? Max farsangra? Frankón ilyeneket tervezel?
Hogy ennek mi értelme van, nem vágom. Soha senkit nem láttam még az utcán ilyenben. A nagy gálákon a művésznők öltöznek almának meg romlott tojásnak, de arra nem kell egy egész iparág.
A szemeibe nézek és szavak nélkül kényszerítem, hogy nyögje már ki végre. Úgy fixírozom, hogy mindjárt meg is eszem. Rácsapok egyet a korlátra, tenyérrel. Hatalmasat csattan. Lassan leesik, hogy maffiaszerű az a család, akkor jobb is várni. De mondja ki ő, ne szarozzon itt nekem!
- Mi van, nem tudod, hol laksz?
Számom az nincs, max a boltomnak Anchorage-ban, de azzal nem vagyunk kisegítve. Találkozó egy eldugott helyen. Ha hoz egy normális érvet, hogy miért ne nyeljem le keresztbe, akkor esetleg.
- Megdugtam és rögtön repülőre ült, mi? A férjed rokonai meg csak úgy követték...
Ez a mese olyan szinten sérti a büszkeségemet, hogy az nem igaz. Elmegyek arra birtokra és odacsapok. Nem fognak nemet mondani. Az életnek mondanak nemet, ha megteszik. Ahogy csukott szemmel koncentrál a gyerek, elnézem és meglátok benne valamit. Ezt nagyon nem kéne. Mikor valakit magamhoz kötöttem, kurva szar volt elengedni. Ő is meghal egyszer. Kölyköt szerezni meg nem így fogok. Magamtól sose választottam volna ki őt, ahhoz gyenge. De esze az van. Úgy elmondja a levelet, mint a leckét a tanárbácsinak.
- Baszd meg, ennyire ne legyél már majom! Ez tele van nyomokkal!
Még emberi erővel is lehetne nyomozni. Ez meg csak ült a kis seggén, hogy jaj, semmit nem tehet. Az én képességeimmel gyerekjáték. Úgy kinyírnám azt az egész rohadt maffiát, ahogy kell. De először látni kell, mekkora, hova ér el a keze, mivel dolgozik, mik a módszerei. A végére járok, az tuti! Nem a sajnálat dolgozik bennem, hanem a düh, hogy ezt megcsinálták velem és a gyerekemmel.
- Naná! Ha tudtam volna, akkor igen.
Zsarolni nem lehetett volna, hogy vegyem el azt a kurvát. De a gyerek nem kamuapával nőtt volna fel. Az egyre parázslóbb beszélgetést megzavarja a család. Messziről jöttek, ők is meg vannak zavarodva. Menjenek, na! Ahogy látom őket, elkap valami hasonló vágy és becserkészem a gyerekemet. Már nem fél tőlem. Érzi, hogy nem ő az ellenség. Meg akarom védeni, erről dumálok már mióta. Végre megértette.
Az a nevetés felidéz bennem valamit. Így már rég nevetett mellettem bárki. Rég hagytam, hogy megtegye. Nem kellett a kedvesség, a kötődés. Elmúlik, aztán szar lesz utána. De most muszáj. A gyereket nem dobom el. Nem lehet. A dzsungel törvénye is az, hogy ha már kinyomtuk a világra, akkor megvédjük és megtanítjuk élni. Ez a hintázás nem is tudom, honnan jött. Egy-két lökés után érzem rajta, hogy megunta. Kiszáll és figyelem a mozdulatait, hogy nem szédült-e el. Morcosan nézem, ahogy közelít. Ugrani akarok, hogy ne essen el. Nem baszhatja be itt a fejét. Mikor puszit nyom le, belepislogok. Ez most...
Csak állok, mint faszent. Lenézek a gyerekemre. Nem viszonzom se a puszit, se az ölelést. Mintha szobrot szorongatna, olyan érzés lehet. Csak nézek rá a bajszom alól, vizsgálgatva, méregetve. Ennyire könnyen adja a bizalmát. Nálam nem ilyen gyors a dolog... Nem szeretem ezt a lányt. Az túl erős szó. Csak foglalkozni akarok vele. Az idő majd hoz többet is, nem kapkodok. De valamit megdobogtatott odabent jó mélyen. A szívemet, ami remek állapotban van, mivel nem használom. Én így vagyok egyszerű, ezt szeretem, ezt értem, ezt tudom adni. Elégnek kell lennie, a jövő majd megmutatja.
- Mesélj nekem a férjedről! Mivel foglalkozik Layton, kik látogatják? Kikkel éltek? - kérdezem nyersen, mintha nem lett volna itt puszi, meg ölelés.
Jolly Joker közben dübög és prüszköl egy nagyot. Valami zavarja. Talán a gyerekek visongása így az éjszaka közepén. Vagy a fene tudja. Szokta bírni a zajt, nemtom, mi baja lehet most.

:: Simple Man ::


Vissza az elejére Go down
Madison River Layton
Naturalak
Madison River Layton

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 31
◯ HSZ : 185
◯ IC REAG : 169
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Erős smink
Játszótér - Page 9 Ebadd3cf4e55745f8b0240902afb3f81927ccc5a
Re: Játszótér // Hétf. Nov. 30, 2015 12:05 pm

A szavaira csak bólintottam, bár nem teljesen értettem őt, hiszen mennyi lehetett? 50 éves esetleg vagy kicsit több? Bár már azt is sikerült megtudnom, hogy ő másik országból származik, de ennyire másabb lett volna ott az élet, mint itt? Nem tudom, de inkább nem is firtatom, hiszen a világ változik. S nem biztos, hogy ezek a változások mindenkinek tetszenek, de el kell fogadnunk. Mást amúgy se tudunk tenni…
- Hmm lehet, nem tudom. Sose voltam igazán hívő, de szerintem néha a tettek többet jelentenek vagy a szívek titkos dallama. – jegyzem meg, hiszen emiatt csak nem harapja le a fejemet. Nem neveltek mindenáron katolikusnak, de 7 éves koromig azért jobban jelen volt az életemben a hit, mint utána.
- Nem, nem olyanokat tervezek. Lehet, hogy néha igazán extrém ruhákat is kreálunk, de sok olyat is megalkottam már, amit a hétköznapokban, esetleg egy-egy bálon viselnek az emberek. Szóval nem farsangi ruhákat tervezek. – szólalok meg mosolyogva, hiszen nem mindent divatterv, ruhaköltemény olyan, amit mások nem vesznek fel, vagy csak ritkán. Rengeteg olyan ruhát is tervezünk, amik később a boltokban is kikerülnek, legfeljebb néha kicsit változtatunk rajta.
Amikor pedig más vizekre evezünk a beszélgetésben, akkor próbálok megmaradni a békésebb dolgoknál, de egy kicsit nehezen megy. A nézése eléggé ijesztő, a tette pedig még inkább kicsit megrémiszt. De igyekszem nem kimutatni. A pillantását állom, nem fordítom el a fejemet, nem sütöm le a szemeimet se.
- De tudom, viszont nem mondhatom el… - szólalok meg higgadtan és komolyan. Én tényleg nem szeretném őt bosszantani, de a jelenlegi helyzet alapján tényleg nem mondhatom el neki. Az senkinek se lenne jó. Se őt, se mást nem szeretnék bajba sodorni, ahogyan magamat se, de legfőképpen mások életéért aggódom.
- Ezt nem állítottam. Nem tudom, hogy miként kerültek a képbe a férjem rokonai és miért csak egy idő után vettek magukhoz. Ahogyan azt se tudom, hogy miként kerültem Toszkánába. Egyedül csak annyit tudok, hogy valaki beállított velem, majd pedig értem jöttek. – nem értem, hogy miért kell mindenre így reagálnia. Nyomozhattam volna, de néha nem olyan egyszerű, mint amilyennek hangzik. Amikor minden apró szálat kétszer ásnak alá, amikor igazából már lépni se léphetsz úgy, hogy ne követné valaki a lépteidet a pillantásával. Nem fogom arra kérni, hogy megértse azt, hogy miért nem nyomoztam eddig, de reménykedek abban, hogy egyszer a saját nézőszempontján is túljut és megért, viszont mielőtt túlzottan ebben reménykedhetnék, megszólal újra, de nem kedvesen. Sokkal inkább vészjóslóan és kicsit én is összerezdülök.  
- Nem vagyok az… - sütöm le még a szemeimet is, hiszen tényleg ijesztő. Hiába érzem azt, hogy nem lenne képes bántani, attól még kicsit félek tőle és a szavai pedig fájnak. Nem voltam az sose, lehet, hogy nem ütöttem szét játszótereket, nem voltam olyan, aki mindenen felhúzza magát. Én nem ilyennek születtem és ez sose fog már változni. De szemmel láthatóan ő pedig ilyen lett.
Az újabb kijelentésére pedig csak bólintok. Hirtelen nem tudom elképzelni, hogy milyen lehetett volna felnőni vele, milyen lett volna az, ha ő vigyázz rám, ő mesél neki, akkor vajon mennyire lennék másabb? Akkor sokkal inkább hasonlítanék rá, vagy akkor is ugyanilyen lettem volna? Ezek mind, mind olyan kérdések, amikre már sose fogunk választ kapni. Legfeljebb a jövő tudhatja azt, hogy ő és én mennyire fogunk szót érteni, mennyire fogunk jól kijönni és mikor jön el az a pillanat, amikor egy-egy hevesebb megnyilvánulásával nem fog megijeszteni.
Az események ezek után kicsit felgyorsulnak. Változás szele járja körbe testünket, lök egymás felé. Az ijedség pár pillanatra tovareppen, helyette sokkal inkább a remény és a kedvesség költözik be a szívembe. Biztos megtudnám magyarázni, hogy mit miért teszek, de bármennyire is ijesztő, ugyanakkor érzem azt, hogy van benne jó, olyan rész, ami a szeretetre érett meg. De jelenleg még ezt nem túlzottan tudnám szavakba önteni. Amikor nem ölel meg, akkor se szomorodom el, valakinek több idő kell, míg másnak kevesebb. Végül elengedem, pár röpke másodpercig tart ez az egész, majd kicsit végül hátrébb lépek. A kérdését hallva sietve rázom meg a fejemet. Nem mesélhetek, most még nem. Nem ismerem még őt annyira és jelenleg senkinek se akarok bajt.
- Mostanában egyedül élek itt, ő máshol van. Intézi az ügyeit, de többet nem mondhatok. Majd talán idővel, de most nem megy. – mondom sietve, s közben reménykedek abban, hogy megint nem fog úgy reagálni, amivel a frászt hozza rám. De valami miatt inkább még inkább hátráltam pár lépést, viszont közben még mindig őt figyeltem.




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Játszótér //

Vissza az elejére Go down
 

Játszótér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Mindennapi élet :: Utca-