KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Egon Candvelon Tegnap 7:30 pm-kor
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:58 am
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:57 am
írta  Catherine Benedict Szer. Júl. 03, 2024 1:36 pm
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bruno Manzano
A hotel parkja és parkoló - Page 9 I_vote_lcapA hotel parkja és parkoló - Page 9 I_voting_barA hotel parkja és parkoló - Page 9 I_vote_rcap 
Bianca Giles
A hotel parkja és parkoló - Page 9 I_vote_lcapA hotel parkja és parkoló - Page 9 I_voting_barA hotel parkja és parkoló - Page 9 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
A hotel parkja és parkoló - Page 9 I_vote_lcapA hotel parkja és parkoló - Page 9 I_voting_barA hotel parkja és parkoló - Page 9 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
A hotel parkja és parkoló - Page 9 I_vote_lcapA hotel parkja és parkoló - Page 9 I_voting_barA hotel parkja és parkoló - Page 9 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
A hotel parkja és parkoló - Page 9 I_vote_lcapA hotel parkja és parkoló - Page 9 I_voting_barA hotel parkja és parkoló - Page 9 I_vote_rcap 
Jackson Carter
A hotel parkja és parkoló - Page 9 I_vote_lcapA hotel parkja és parkoló - Page 9 I_voting_barA hotel parkja és parkoló - Page 9 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
A hotel parkja és parkoló - Page 9 I_vote_lcapA hotel parkja és parkoló - Page 9 I_voting_barA hotel parkja és parkoló - Page 9 I_vote_rcap 

Megosztás

A hotel parkja és parkoló - Page 9 Empty
 

 A hotel parkja és parkoló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
A hotel parkja és parkoló // Szer. Jan. 04, 2012 4:31 pm

First topic message reminder :

A hotel parkja és parkoló - Page 9 Holiday-inn-express-bristol


A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 24, 2014 10:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


A hotel parkja és parkoló - Page 9 Empty
A hotel parkja és parkoló - Page 9 Empty
A hotel parkja és parkoló - Page 9 Empty
A hotel parkja és parkoló - Page 9 Empty
SzerzőÜzenet
Dario Rodriguez
Kangunart
Dario Rodriguez

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 358
◯ HSZ : 149
◯ IC REAG : 131
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
A hotel parkja és parkoló - Page 9 Tumblr_inline_p7yb3t8qlH1tcosbh_400
Re: A hotel parkja és parkoló // Szomb. Jan. 21, 2017 2:58 pm

Aprót bólintok meglátására értőn, helyeslően ha úgy tetszik, hogy legalább a falka hasznára van ténykedésével. Nem sok hasonló korú fiatal gondolkozik így, ami azt illeti, csak élnek bele a világba, s nem hibáztatom őket érte. Egyszer fiatal a farkas, még ha az ötven évig eltart, akkor is!
Nem én leszek az, aki pálcát tör felette némi füllentésért, az biztos. Tudja, hol a helye a ranglétrában, hát miért hurcolnám meg feleslegesen? Csak azt mondja, mit a helyzet elvár, nincs ebben - szerintem - semmi elítélendő. Ráhagyom hát, mint ki hiszi a kamu dumát.
- A muszáj nagy úr, de különben nem kifejezetten. - Toldom közbe gondolataimat, megerősítve feltételezésében, hogy magam is inkább a csendes elvonulás, a nyugalom híve vagyok alapjáraton. Olyankor nem kell senki máshoz igazodni, sem attól tartani, hogy illetéktelennek megy ki oda nem való információ pókhálószerű titkaim szövevényes fonatának valamely szegmenségről. Az egyetlen, akiben teljes mértékig megbízok, az én magam vagyok.
A taslit követően komoly tekintettel méregetem a kölyköt, s elégedetten nyugtázom - elébb magamban csupán - hogy úgy fest, átment az üzenete gesztusomnak. Nagyon helyes!
- Bocsánatkérés elfogadva. - Zárom ennyivel, látszólagos közöny közepette szabadkozását, még mielőtt túlzásokba esne itt a sajnálom-ok terén. Nem én leszek az sem, ki túlragozza a dolgokat, szerintem erre már ő maga is rájött.
- A családom kizárólag őrzőkből állt, úgy nőttem fel, hogy belőlem is az lesz egy napon. Nem igazán örültek a dolgok másféle alakulásának, így egy ideig a nyomomban voltak apám emberei, mikor leléptem otthonról! - Kaccantam révetegen pillantva el a távolba, nevetősen legyintve a dolog kapcsán - régen volt, már lényegében nem jelent semmit.
- Van még dolgot mára? - Érdeklődök egyúttal. Mintha valami jelentéstételt emlegetett volna, s bár engem nem tart fel érdeklődésével, azért kifogás sem szándékozok lenni, hogy nem ér oda időben a megbeszélt helyre.
Vissza az elejére Go down
Anguta
Szellem
Anguta

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 826
◯ HSZ : 430
◯ IC REAG : 417
A hotel parkja és parkoló - Page 9 Dz7d5t
Re: A hotel parkja és parkoló // Hétf. Feb. 06, 2017 9:41 pm

Örvendetes tény, hogy egyik leszármazottja nem keresi a fizikai konfliktust, és mivel nem érzett hazugságot felőle, így el tudta fogadni, hogy tényleg csak végső esetben alkalmaz erőszakot. Persze ez igaz Angutára is, és mégis számtalan lelket küldött már a halálba anélkül, hogy saját mancsát kellett volna bepiszkítania. – Aha, az jó. Asszem – bizonytalankodott egy sort, közben hol a hímre, hol a hotelre vagy a cipőire bámult. A fókuszban azért legtöbbször a cipő volt.
A nyíltan történő átváltozásért minimum egy nyakleves járt, amit meg is kapott, aztán szabadkozva bocsánatot kért, amit a testőr el is fogadott. – Köszönöm – suttogta zavartan, közben saját ostobaságán agyalt, Anguta pedig gondolatban felvidult, hogy Dario tényleg nem egy idióta elmebeteg, pedig akár a hotelbe is rángathatta volna, hogy egy életre megtaníttassa vele mikor lehet, és mikor nem lehet a vérvonal képességét fitogtatni.
- Nem hangzik túl jól. Akkor már ezek szerint vérfarkas voltál? Vagy utána lettél az? – valószínűleg akkor még nem lehetett az, különben az apja emberei úgyis hasztalan kergették volna, hacsak időben el nem fogva kitépik belőle a farkast. Szörnyű belegondolni, hogy ilyet az őrzők képesek megtenni az újszülött egyedekkel, még akkor is, ha van a dolognak létjogosultsága, hiszen akit túlságosan fiatalon marnak be arra keserves évek várnának ellenkezőleg. Meg persze van, akit véletlenül harapnak be, és nem lenne képes túlélni a kölyökkorszakot.
- Jaj, tényleg fené… mármint mennem kell. Be kell jelentenem, hogy végeztem. Köszi a beszélgetést. Remélem még összefutunk – és ha Dario nem tartotta vissza akkor, sietős léptekkel és idétlen kézmozdulatokkal egybekötött elköszönéssel intett a morfnak, aztán eltűnt a hotel belsejében.

//Köszi a játékot, ha esetleg olyat írsz, akkor még írok rá, de különben ez volt a zárom Smile //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: A hotel parkja és parkoló // Kedd Feb. 07, 2017 9:54 pm

A hotel parkja és parkoló - Page 9 6oNLSFF
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: A hotel parkja és parkoló //

Vissza az elejére Go down
 

A hotel parkja és parkoló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 Similar topics

-
» Parkoló
» A hotel uszodája
» A hotel bárja
» A hotel konyhája
» Egyetemi parkoló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Holiday Inn Express :: Vendégtér-