KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Kedd Jún. 25, 2024 9:52 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Jún. 25, 2024 10:09 am
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Abigail Cecile Kenway Vas. Jún. 23, 2024 10:40 am
írta  Rebecca Morgan Szomb. Jún. 22, 2024 9:08 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Rebecca Morgan Csüt. Május 30, 2024 10:00 am
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Theodora Zoe Morano
Tara háza - Page 2 I_vote_lcapTara háza - Page 2 I_voting_barTara háza - Page 2 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Tara háza - Page 2 I_vote_lcapTara háza - Page 2 I_voting_barTara háza - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Tara háza - Page 2 I_vote_lcapTara háza - Page 2 I_voting_barTara háza - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Tara háza - Page 2 I_vote_lcapTara háza - Page 2 I_voting_barTara háza - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
Tara háza - Page 2 I_vote_lcapTara háza - Page 2 I_voting_barTara háza - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Tara háza - Page 2 I_vote_lcapTara háza - Page 2 I_voting_barTara háza - Page 2 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Tara háza - Page 2 I_vote_lcapTara háza - Page 2 I_voting_barTara háza - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
Tara háza - Page 2 I_vote_lcapTara háza - Page 2 I_voting_barTara háza - Page 2 I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Tara háza - Page 2 I_vote_lcapTara háza - Page 2 I_voting_barTara háza - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Tara háza - Page 2 I_vote_lcapTara háza - Page 2 I_voting_barTara háza - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Tara háza - Page 2 Empty
 

 Tara háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Tara háza // Szomb. Jan. 28, 2012 9:30 am

First topic message reminder :








A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 02, 2013 6:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
Tara háza - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Gabriel Simmons
In Memoriam
Gabriel Simmons

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 486
◯ IC REAG : 605
Re: Tara háza // Hétf. Feb. 20, 2012 2:05 pm

Szóval Tara sem nagyon futott bele őrzőkbe. Kezdem azt hinni, hogy ez a fene nagy nyíltság és kirakatban élés csak Mortimer sajátja.
- Na, látod akkor egy cipőben járunk. De attól, hogy te nem találkoztál velük, attól még ők könnyen lehet, hogy mindent tudnak rólad.
Nem akarom riogatni, de ez könnyen megeshet. A Nagy Testvéreket a számunkra őrzőnek hívják, és ők figyelnek, árgus szemekkel.
Tara megkínál még egy teával. ez több mindent jelent. Az egyik, hogy az "egy tea" tartamú meghívás ideje lejárt. Nincs már más témája, amit felvethetne. Nekem is ideje lenne mennem.
- Nem, köszönöm. Ideje hazafuvaroznom a cuccokat, és nekilátni a kipróbálásuknak. Ha valami híred van, akkor a hotelben megtalálsz. Ha nekem van valami, majd kereslek. Még egyszer köszönöm a teát, és megyek is akkor. Vigyázz magadra!
Ha Tara nem tartóztat még valami miatt, akkor elballagok az autómig, és hazahajtok.
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
Tara háza - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Tara háza - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_Tara háza - Page 2 Dyodgn
Re: Tara háza // Kedd Feb. 21, 2012 10:40 am

Ezzel az "ők mindent tudnak" dologgal abszolút nem nyugtatott meg. Nem mintha lenne okom tartani tőlük, mert igazi jó kislány vagyok. Egyszerűen csak van ami jobb bent mint kint. A titok meg már nem titok, ha azt két ember tudja.
Kicsit csalódott vagyok azért, hogy máris menni akar, de ezt nem adom a tudtára. Inkább mint "jó" vendéglátó, kikísérem egészen a kocsiig.
- Mondanám, hogy megadom a telefonszámomat, de még készülékem sincs. Olyan hat óra után biztos megtalálsz itt, ha erre jársz. A szállodában meg nem keresnélek, amíg nem tudom hányadán állunk az alfával... -no igen. Biztos nézne is nagyot, ha felhívnám azzal, hogy hívja a telefonhoz Gabrielt. Mi annak az esélye, hogy nem szakítja meg a vonalat egyből? Semmi. A recepciómál meg felteszem senki nem fogja tudni, hogy ki az a Tara O'Ryan, szóval miért kapcsolnának a vezetőség szintjére... Vagy tudja a fene hogy nevezik azokat a szinteket ahol ők laknak.
- Köszönöm a fuvart Gabriel. - Mosolygok a farkasra.
Megvárom még hogy eltűnjön az autó az utca végén, csak aztán térek vissza a házba. ~Kandalló. Begyújtok a kandallóba.~

//köszönöm a játékot! Smile //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: Tara háza // Kedd Feb. 21, 2012 10:48 am

SZABAD TERÜLET
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Patrisha Bennett
In Memoriam
Patrisha Bennett

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 316
◯ IC REAG : 361
Re: Tara háza // Kedd Feb. 21, 2012 11:30 am

Nem szeretem az elintézetlen ügyeket, a függőben maradt megbeszéléseket. Igaz, mi Tarával el se kezdtünk beszélni, mert csak Castor érdekelte igazán, és vele veszekedett. De nekünk akkor is elintézetlen ügyeink vannak egymással.
Vártam egy pár napot, hogy csillapodjanak a kedélyek, vettem egy üveg Baileys-t, meg egy doboz jófajta bonbon-t, autóba vágtam magam, és elhajtottam Tara házához. Az üveggel és a dobozzal a kezemben álltam meg az ajtó előtt és csöngettem be. Nagyon reméltem, hogy beenged a hölgy, különben az üveggel töröm be az ablakot, és a bonbont használom majd pajzsnak a szilánkok ellen, és úgy hatolok be.
Ha végre szemtől szemben állunk egymással, megeresztek egy korántsem bájos, de azért visszafogottan jóindulatú mosolyt, és úgy szólalok meg.
- Hello! A múltkori jelenetet elnézve, úgy vélem, mi nők, kettesben ezt jobban meg tudnánk beszélni.


A hozzászólást Patrisha Bennett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 21, 2012 12:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
Tara háza - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Tara háza - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_Tara háza - Page 2 Dyodgn
Re: Tara háza // Kedd Feb. 21, 2012 12:10 pm

Patrisha - Tara
Tara háza - Page 2 0ba6iprxf7j06ap0 Tara háza - Page 2 Amy-lee-fun
Hallom ahogy váratlan vendégem leállítja a motort a ház előtt, csak nem veszek róla tudomást. Az ablakokra behúztam már az összes zsalut, a bejárati ajtómra meg egy nagy takarót aggattam, hogy még véletlenül se szűrődjön be a fény. Szóval nem látom, hogy Patrisha toporog az ajtóm előtt, csak érzem az energiáit. Én köszönöm, a magamét gyorsan el is rejtem, és tovább bambulom a horrorfilmet a nappaliban. Az egyetlen fényforrás csak a tv a házban, amúgy tökéletes sötétség honol minden szegletében. Adok még egy napot az önsajnálatnak, mert holnap kezdek a munkahelyemen. Semmi kedvem kitenni a lábam a házból, de dolgozni muszáj, hisz valamiből el kell húzzak innen.
Nem úgy tűnik, hogy Patrisha el akarna menni az ajtóm elől, szóval lestoppolom a filmet "a gyilkos éppen egy telefont nyom le az áldozat torkán" jelenetnél, és fogadom a vendégemet.
A szememet bántja a fény amikor kinyitom az ajtót, el is kell árnyékolnom hogy rá tudjak nézni. ~Baileys? Bonbon?? Frappáns bevezető???~
- Ha ő küldött, menj el.
- azért valamivel szélesebbre tárom az ajtót. Van ám másik lehetőség is. - Ha nem, akkor kerülj beljebb.
Vissza az elejére Go down
Patrisha Bennett
In Memoriam
Patrisha Bennett

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 316
◯ IC REAG : 361
Re: Tara háza // Kedd Feb. 21, 2012 12:24 pm

Elég szépen megvárat a kisasszony, de minden bizonnyal kicsit rendet rak, toalettet igazít, és a többi egyéb női nélkülözhetetlenséggel van elfoglalva. Vagy nem? Amikor ajtót nyit inkább az utóbbira tippelek.
Itt kint sincs túl világos, lévén sarkkor, a tél közepén, de ez semmi ahhoz képest, ami odabenn van. A bevezetőt nem szántam frappánsnak, csak éppen tényleg így gondolom.
- Nincs szándékomban Castor második kivetülésévé válni. - felelem egy fintorral, és bemasírozok.
A levegő áporodott, és a házon erősen látszik a tespedés. A farkaska elhagyta magát. Ejnye! Beballagok a nappaliba, egy pillantást vetek a képernyőre, aztán ledobom magam a fotelbe, és nekiállok kibontani a piát meg a bonbont. Ha azt hiszi, hogy ajándékba hoztam, akkor téved. Ezt most fogjuk fogyasztani.
- Hozol poharat?
Mire visszaér, remélhetőleg pohárral, és leül, minden bontva. Ha nincs pohár az se nagy baj, de azért Baileys-t üvegből ... Szóval vagy töltök, vagy átadom az üveget, miután meghúztam, és csak kicsivel később szólalok meg.
- Hogy Liu több bizalmat érdemelne azt erős túlzásnak éreztem, de szerintem megegyezhetnénk az egálban esetleg ... - kezdek bele. - És ezzel nem azt akarom mondani, hogy annyi bizalmat érdemlek, mint egy áruló. De hatásos szöveg volt. Tara, most minden hatáskeltés nélkül, őszintén, mégis mit gondolsz, mért én vagyok a béta?
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
Tara háza - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Tara háza - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_Tara háza - Page 2 Dyodgn
Re: Tara háza // Kedd Feb. 21, 2012 1:11 pm

- Ennek örülök. - mondom ugyanazzal a fa pofával ami jellemzi az utóbbi pár napomat is. Ahogy még a "semmihez nincs kedvem" és a "dögöljön meg a szomszéd lova is" életérzések is elég gyakran váltják egymást. Gondolom a horrorfilmek hatására.
Elmegyek azokért a poharakért ha már kéri.
-Remélem a vizes pohár is megteszi. Nem számítottam vendégre. - A macskás bögréket már meg sem említem. Terveztem én normális pohárkészletet is beszerezni, csak nem tettem. Mostmár meg minek.
Visszamegyek a nappaliba, Patrisha tölt, kortyol, aztán a lényegre tért.
Értem én, hogy mondhattam az ő számára is sértő dolgokat, csak az nem világos, hogy jelen pillanatban nekem ehhez mi közöm van. Úgy értem: nem vagyok tagja a vidám társaságnak, akkor miért nem tesz magasról arra, hogy mit makog egy részeg liba? De legalább nem Őt hozza elő, amiért képzeletben máris kap egy piros pontot... mondjuk hőre elpárolgó tintával, mert sok téma felmerülhet még amíg itt lesz.
A hangom nyugodt, amolyan beletörődő mikor felelek.
- Semmi közöm nincs a falkához. Azt meg végképp nem hiszem, hogy bárkit érdekelne a véleményem. - nem iszok a Baileysből még. Abszolút nem kívánom az italt. Inkább elszédelgek a villanykapcsolóig, hogy ne sötétben ücsörögjön, majd kikapcsolom a tv-t, és csak eztán ülök le én is.- Nem ismerlek. - felelem nagy soká. - És ezek szerint őt sem. Szóval nem, nem tudhatom, hogy miért te vagy a béta, és őszintén megmondom, hogy nem is érdekel... ahogy semmi más sem a falkával kapcsolatban.
Nem provokálni akarom a nőt, csak tudomására hozni, hogy nekem tényleg semmi közöm ehhez.
Vissza az elejére Go down
Patrisha Bennett
In Memoriam
Patrisha Bennett

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 316
◯ IC REAG : 361
Re: Tara háza // Kedd Feb. 21, 2012 1:23 pm

Veszek egy bonbont aztán odatolom eléje a dobozt.
- Ez nem igaz. Ha nem érdekelne a falka, akkor utaztál volna el ide, nem jössz be a hotelbe, és főleg, nem depizel itt még napokig, hanem továbbállsz.
Mondtam, hogy nem kérek semmi hatásvadászatot. Rólam amúgy is lepereg.
- Amikor megérkeztem Chicago-ba, te még béta voltál ... elméletileg ... de gyakorlatilag ... azt kell mondjam, hogy nem. Ez nem feltétlenül csak a te hibád, de akkor is így volt.
Nem részletezem ezt, ha pampog miatta, majd legfeljebb kifejtem, mért gondolom így. De nem létfontosságú, lehet már ő is rég belátta.
- Azért jöttem, mert abból, amit eddig láttam, halottam, tapasztaltam belőled, abból ne tudom eldönteni, hogy szükségünk van-e rád, vagy nem. A korod alapján egy főnyeremény lennél a csapatban. De a teljesítményed alapján ... Ash, aki csupán egy kölyök még eddig többet letett az asztalra, mint te, sőt, ha jól belegondolok, igen, Liu is. Egy megbízható, teherbíró, higgadt farkasra nagy szükség lenne nálunk, főleg, ha nő az illető, és képes értőn odafordulni a fiatalok problémáihoz. Nem véletlenül siklik félre Liu például. Neked mi a véleményed erről?
Ha most azzal jön, hogy tökmindegy, mert Castor így vagy úgy, akkor rosszul fog járni, azt garantálom. Castor jelenleg nincs itt, hogy mit akar, az nem érdekes, mellesleg meg megőrül a lányáért.
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
Tara háza - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Tara háza - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_Tara háza - Page 2 Dyodgn
Re: Tara háza // Kedd Feb. 21, 2012 2:02 pm

Nem akarok belemenni az ok-okozat témakörbe, vagyis, hogy mi- miért van, mert akkor itt ülünk még egy jó ideig. Kimondottan nincs bajom a nővel, maga a társaság gondolata irritál, tehát szeretném ezt minél rövidebbre zárni.
- Soha nem is vágytam arra a posztra. Az lett volna a meglepő, ha jól csinálom. Bár nem értem, hogy jön ez most ide. - kiveszek egy bonbont a dobozból, azzal bíbelődök amíg Patrisha folytatja. A hallottakra már mély barázdák jelennek meg a homlokomon, de kimondottan nem rengeti meg az idegrendszeremet, szóval nyugodt maradok.
- Akkor megkönnyítem a dolgodat, mert nem megyek vissza. És nem azért mert nem hívtok, hanem mert én nem akarok többé a része lenni annak.
Bekapom a bonbont, elcsócsálom mielőtt folytatom.
- A kölyköknek valóban szükségük lenne arra, hogy valaki támogassa őket, hogy törődjön velük. Hamarabb és szívesebben állnak kötélnek, ha tudják hogy felsegíti őket valaki, ha netán elesnek.
Szegény Liu biztos csuklik már, de megint csak őt tudom felhozni példának, még ha gondolatban is. Kiküldeni egyedül, törött karral holdtöltekor? Visszamentünk a középkorba, helló?! Nem, én ebből tényleg nem kérek, és ezt kivételesen nem a vérig sértett farkaskölyök "mondatja" velem.
- A balhé sok farkast idevonz. Talán közöttük akad majd aki megfelelő tapasztalattal rendelkezik a feladathoz.
Vissza az elejére Go down
Patrisha Bennett
In Memoriam
Patrisha Bennett

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 316
◯ IC REAG : 361
Re: Tara háza // Kedd Feb. 21, 2012 4:08 pm

"én nem akarok többé a része lenni annak"
Amikor ezt mondja, az érzelmek, a hangulat, a kifejezésmód igen ismerős. Azt hiszem Liu érezhet valahogy így. Ő is már csak úgy "annak" titulálhatja a jelenlegi helyzetet. Nem érzi magam körül a falkát, mert Castor arroganciája - mert ismerjük be az van neki - egyszerűen elnyomja a közösség jelenleg igen gyenge összetartó erejét.
- De hát rajtam vesztetek össze! Ha az én pozíciómmal alapvetően nincs bajod, akkor mi a frász az, ami még böki a csőröd? - morranok fel - Egymás fejéhez vágtatok egy csomó eszeveszett marhaságot. Mindnek egyetlen célja és alapja az volt, hogy minél inkább megsértsétek a másikat. És mielőtt én feljöttem volna a lifttel, még idilli volt a hangulat, tudom, éreztem. Akkor ebben hol van a logika?
Persze, van sok kóbor. De Nikolajra például nem bíznám a kölköket. Arra a nagyszájú senkiházira se, akivel a skanzenben találkoztam. Tara viszont védelmébe vette Liut. Gabe is találkozott vele, tudom. Neki menne ez. Csak ne lenne ilyen átkozottul csökönyös!
- És igen, a kölyköket fel kéne segíteni, mert jelenleg bukdácsolnak. Egymásban próbálják tartani a lelket, és egymást tanítják. Liu edzést tart a nála nagyobbaknak, és Ash, aki komplett hülye próbálja benne tartani a lelket. És közben beszerelnek hárman egy komplett biztonsági rendszert, míg a nagyok egymást marják, világfájdalmuk van, és kóbor senkit játszanak. Magunkat tesszük ezzel nevetségessé, mert lassan a kölykök és a fiatalok érettebbnek tűnnek nálunk.
Tényleg nevetséges ez így.
- Hogy várhatnám el Liutól, hogy tartson ki, amikor egy nála 200 évvel idősebb felnőtt farkas a töredékétől hisztisen elrohan, he?
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
Tara háza - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Tara háza - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_Tara háza - Page 2 Dyodgn
Re: Tara háza // Kedd Feb. 21, 2012 5:31 pm

Mielőtt feljött volna idilli volt a hangulat? Igen, és akkor még enyhén fogalmaztunk. A csillagokat lehozta volna nekem az égről, míg én felmászok az Olümposzra ambróziáért neki. Aztán megjött Patrisha... Én meg félre lettem lökve, hisz már beharapott, már megtehette. Nem a nővel volt a baj, hanem azzal, ahogy velem bánt miután megérkezett.
- Mégis hogyan kellett volna reagálnom? Kétszáz év után előáll valakivel az oldalán, kész tényként tálalja az egészet, és máris csak egy levetett rongy vagyok, mert nem értem meg azonnal, hogy ez neki milyen jó... Szóval ha ez bánt, megnyugtatlak hogy neked ehhez nincs sok közöd. Mondhatni semmi.
Ha valaki mást mutatott volna be hasonló körülmények között, akkor is ez lett volna a vége, mert Ő simán átgyalogol másokon ha úgy tartja kedve, én meg nem vagyok senki kiskutyája. Még az övé se.
- És az nem merült fel benned, hogy azért tűnnek nálatok érettebbnek a fiatalok, mert valóban érettebbek? Előbb utóbb lépni fognak, és nem biztos hogy nektek kedvező irányba. Ash- ért bármelyik falka, vagy ember is a nyakát törné a számítástechnikai profizmusa miatt. Liu kiváló harcművész. Még egy velem egykorú hímet is megizzasztana, csak ezt még ő se tudja. Gabriel meg biológus. Ki ne akarna a maga oldalán tudni egy biológust? Amber meg... Hát ő csak szimplán gyönyörű, és nagyon jó szívű nő. A kölykök nem ostobák. Nem érdemlik meg, hogy úgy bánjanak velük, és erre maguk is rá fognak jönni hamarosan.
Ha eddig még nem is értettem mire akar kilyukadni ezzel, akkor az ezt követőkben felhomályosulok.
- Nem tartozok a falkához Patrisha. Így azt sem hiszem, hogy ez az én felelősségem lenne, vagy bármi más az én lelkemen száradna a belügyetekkel kapcsolatban.
Persze, hogy ő kívülállóként azt látta, hogy elhisztiztem azt a jelenetet a szállodában. Megnézném az ő mosolya mennyire lenne természetes, ha rajta gyalogolna át az alfa, és amikor már amúgy is a padlón van, még belé rúg vagy kétszer. Mert velem pont ezt tette. Először és utoljára.
Vissza az elejére Go down
Patrisha Bennett
In Memoriam
Patrisha Bennett

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 316
◯ IC REAG : 361
Re: Tara háza // Kedd Feb. 21, 2012 6:04 pm

Sóhajtok egyet, és igazából nem tudok Tara okfejtésén rést találni.
- Igen, én is valami ilyesmit mondtam Castornak, miután elmentél. Szóval szerinted nem alkalmas alfának, és a falka szét fog esni?
Akármennyire szeretem Castort, én is tartok tőle, hogy gondok lesznek. Egyenlőre belülről emésztjük magunkat, széthullunk, és az őslakosok még hozzánk se nyúltak.
Gabriel csupán azért van itt, mert nem akart beleugrani az ismeretlenbe, és másik falkát keresni. Ash Gabriel miatt van most itt, és mert itt éppen most nem bántják. Liu nem tudom, miért van itt, mert menne szíve szerint. Amber Duncan miatt van itt, de Duncan sincsen túl sűrűn mostanában. Castor miatt csak én vagyok a falkában. Esetleg Kathrine, aki nem rég érkezett ...
- Jól van, én nem erőltetem ezt, nincs értelme. Ha nem akarsz, akkor nem jössz.
Kiiszom az italomat, és a poharat leteszem az asztalra, jelezve, hogy én akár most rögtön távozom is, hacsak neki nincs még valami mondanivalója.
Nem lettem túl lelkes vagy boldog ettől a beszélgetéstől.
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
Tara háza - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Tara háza - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_Tara háza - Page 2 Dyodgn
Re: Tara háza // Kedd Feb. 21, 2012 7:29 pm

Szóval beszéltek rólam. Nem szeretem a rivalda fényt... Vagy úgy általában magát a fényt, tehát egyáltalán nem vagyok felvillanyozva ettől.
- Ne forgasd ki a szavaimat. Attól, hogy megbántott, és egyes nézeteink nem egyeznek, még nem lesz rossz alfa. Csak emlékeztetni kell arra, hogy milyen egynek lenni a többiek közül, és nem csak uralni őket. Azok alapján amit megtudtam innen-onnan, ő ezt felejtette el. Ha erre rájön, nem hiszem, hogy bármi okotok lenne aggodalomra. De ez persze csak magánvélemény, és anonimitást kérek.
Nah tessék. Ahhoz képest, hogy "nem érdekel a falka" elég alaposan belemerültem a témakörbe. Be is fogom a szám mielőtt nyakig merülök a szmötyiben. Nekem ehhez már semmi közöm. Úgy tűnik, Patrisha is kezdi belátni. Megissza az italát, a poharat leteszi az asztalra, mintegy jelzésként, hogy kész a távozásra.
- Kikísérlek.
Nem akarok faragatlan lenni, de a témához sem tudok mit hozzáfűzni már. Addig legalábbis biztos nem, amíg annyira haragszom rá, hogy képtelen vagyok kimondani még gondolatban is a nevét.
- Pár napig még a városban leszek. Nem vagyok nagy társaság, de ha szükséged lesz valamire látogass meg. Jah, és... - a kanapé egyik párnája mögé rejtettem a fényképezőgépet amit Gabriel adott a múltkor. Előveszem, és Patrisha felé tartom. - ... ezt add át légyszíves Gabrielnek. Csináltam néhány képet az őslakosokról az arcfelismerő rendszerhez. Nem megy sokra velük, de a semminél ez is több.
Postán küldtem volna el, ha nem érkezik váratlan vendégem. Bízok Patrisha felebaráti jóindulatában, már ami a kézbesítést illeti.
Vissza az elejére Go down
Patrisha Bennett
In Memoriam
Patrisha Bennett

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 316
◯ IC REAG : 361
Re: Tara háza // Csüt. Feb. 23, 2012 6:10 pm

Nem akartam kiforgatni a szavait. De a falka széthúzó ereje jelenleg Castor, sajnos. Összetartó meg nincs vele szemben elég. Ez így egy vesztes pozíció. Hogy Castor mit felejtett el, vagy mit nem, az egy jó kérdés. Néha az az érzésem, hogy pár dolgot jó lenne, ha elfelejtene. S főleg a múltjából. De nem tudom, az segítene-e évszázadok berögződésein.
A fényképezőgépre és a hozzá járó kommentre már nem is mondok semmit. Gabe munkára tudja bírni, mi meg nem. A kicsik tényleg jobbak nálunk. É nem tudom, hogyan működhetnénk jobban.
- Köszönöm, átadom neki. Vigyázz magadra, Tara!
Kiballagok az autómhoz, és hazahajtok. Lesz miről gondolkodnom a következő napokban.
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
Tara háza - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Tara háza - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_Tara háza - Page 2 Dyodgn
Re: Tara háza // Csüt. Feb. 23, 2012 7:29 pm

Átveszi a fényképezőgépet, majd lassan az ajtó felé ballagunk. Vagyis lehet, hogy csak nekem tűnik olyan lassúnak minden, és valójában csak másodpercek teltek el. Mindenesetre elérünk az ajtóhoz, a nő pedig kilép azon.
- A legjobbakat, Patrisha. - suttogom az elköszönés félét. Megvárom míg beindítja az autó motorját, majd visszahúzódok a vackomba.
A szemem ugyan már megszokta a fényt, de még mindig közelebb érzem magam a sötétséghez, szóval lekapcsolom a villanyt és vissza vánszorgok a kanapéhoz. Hosszában elnyúlok, kezemben a két távirányító, és még a bonbont is magamhoz veszem.
Még hátra van pár óra az utolsó önsajnálattal töltött napból, hát kihasználom minden percét a rohadéknak.
Szóval visszakapcsolom a tv-t, elindítom a filmet amit abbahagytam, és végignézem ahogy a gyilkos lenyeleti telefonját a nővel. Enyhe túlzásnak tartom már, hogy a telefon még csörög is, és a kijelző fénye átvilágít az áldozat torkán. Node ennyi hiba még belefér. Csak tudnám miért szurkolok mindig a gonosznak...

-.Vége.-

//köszönöm a játékot! //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: Tara háza // Csüt. Feb. 23, 2012 7:32 pm

SZABAD TERÜLET
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Tara háza - Page 2 28txe1z
Re: Tara háza // Csüt. Feb. 23, 2012 10:52 pm

Tegnap, azaz ma hajnalban a Liunál tett látogatásom inspirált. Valamiért úgy éreztem, hogy ez a folyamat elindult, egy pozitív irányba, és ha valóban akarom még látni az életben az Egyetlenemet, akkor nekem kell lépnem. Mert én vagyok a nagyobb, én vagyok a szülő, és a felelősség is az enyém.
Kiszálltam a kocsiból a háza előtt, de még fogalmam sem volt róla, hogy mit és hogyan fogok előadni neki. Hoztam magammal egy zacskót, amit szépen összegyűrtem a markomban. A tartalmának nem árthatott...
A falat nem húztam fel, hogy legyen ideje felkészülni, esetleg menekülőre fogni a dolgot, ahogy megérezte a jelenlétemet. Nem kopogtam, csak lehajtott fejjel álltam a lábtörlőn, és a kilincset bámultam. Közben a zacskó tartalmán töprengtem, de csak futólag. Két dolog is volt benne, mindkettőt Tarának hoztam.
Addig fogok itt ácsorogni, amíg be nem ereszt, vagy el nem küld. Nagyon hideg van, de ezért megérte itt fagyoskodni. Hiszen, nem akarom elveszíteni, és azt hiszem, hogy elég sok dologról kell beszélnünk.
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
Tara háza - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Tara háza - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_Tara háza - Page 2 Dyodgn
Re: Tara háza // Csüt. Feb. 23, 2012 11:26 pm

Castor - Tara
Tara háza - Page 2 Gerard-Butler-1259944150Tara háza - Page 2 Amy-lee-mainTara háza - Page 2 Gerard-Butler

Hivatalosan letudva a második munkanapom is. Tekintve, hogy az egy disco, amit úgy önmagában nem igazán szeretek, örülök, hogy az én munkaidőm pont akkor jár le, amikor az éjszakai élet fellendül. Könyvelő lettem végül. A diploma még 2008as, így semmi akadálya nem volt annak, hogy megpályázhassak egy ilyen állást is. Az viszont már őszintén meglepett, hogy fel is vettek. Nem kedvelik az idegen arcokat erre, és amúgyis munkanélküliség van. Nem mellesleg a diplomám brit, őket mintha még ennyire se szeretnék. Na mindegy is, az a lényeg, hogy hetek helyett napokon belül itt hagyhatom a várost. Még a pakolással sem kell sokat vesződni, az a pár holmi elfér majd az egyszem bőröndömben is.
Ezen agyalok miközben befordulok az utcába. Habár sötét van, kiszúrom a házam előtt parkoló autót. Farkasd jelenlétét még nem érzem, elég messze vagyok, a pajzsom különben is éjjel-nappal fel van húzva Patrisha látogatása óta. Kimenő-bejövő jeleket egyaránt tiltok, nem vagyok kíváncsi senki másra magam körül. Szóval csak a látásomra hagyatkozok, míg közeledek a házhoz, és próbálom lebeszélni magamat arról, hogy nem egy Audi A8-at látok a felhajtón... De aztán a szél felém sodorja vendégem illatát, és minden remény szertefoszlik arról, hogy nem ő az. Már ha van ennek valami értelme, mert a nevét még mindig nem vagyok hajlandó kiejteni még gondolatban sem.
- Helló!
A felhajtón állok meg, a kocsija mellett. Nem vagyok még biztos abban, hogy közelebb akarok menni hozzá még annyira se míg kikerülöm.
- Remélem, rég óta vársz...


A hozzászólást Tara O'Ryan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 28, 2012 6:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Tara háza - Page 2 28txe1z
Re: Tara háza // Csüt. Feb. 23, 2012 11:33 pm

Megkerült a kis cseles! De nem baj. Előbb hallom meg a lépteit a hóban, mint hogy meglátnám, hogy kijött a házból. Így egy kissé elé ballagok, majd megállok a kocsim mellett, szabad kezemmel pedig végigsimítok a motorháztetőn, és egy kósza mosollyal válaszolok.
- Vártam volna többet is... Ha később jössz ki, talán megcs*szem a havat.
A mosolyom még mindig ott van, ám most már kissé pimasz, és hivalkodó. De nem baj, talán most utoljára villanthatom rá ezt a fajta tekintetet. Akkor miért is ne használnám ki? Közelebb mentem hozzá, és megálltam tőle úgy egy méternyire. Egyik kezemben a szatyrot fogtam, a másikkal pedig a kocsi tetejére támaszkodtam.
- Nos... Én arra gondoltam, ha már elmész, hogy legalább váljunk el úgy, mint Teremtő és Gyermek. Hoztam neked valamit...
Emelem fel úgy a köldököm vonaláig a fehér nejlonzacskót. Nem látszik át, annál keményebb műanyagból készült.
- Ha bemehetnék, akkor odaadnám, és fűznék hozzá egy kis magyarázatot.
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
Tara háza - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Tara háza - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_Tara háza - Page 2 Dyodgn
Re: Tara háza // Csüt. Feb. 23, 2012 11:54 pm

Pimasz vigyor, ajándék, "úgyis elmész" szöveg... Szóval Patrisha beszélt a lelkére, magától nem jött volna el... Mindegy is, mostmár itt van. És ha már eldöntötte, hogy be fog jönni, azt akkor is megteszi, ha be kell szakítania hozzá az ajtót.
- Fáradj be. - intek az ajtó felé, majd a kocsi másik oldaláról kikerülöm őt.
Az ajtó nem volt bezárva, legalább kulcsokkal nem kell bíbelődni..
Nem engedem magam elé, csak nyitva hagyom magam mögött az ajtót, hogy ő is bejöjjön. Villanyt kapcsolok, és a nappali felé veszem az irányt. Be kell gyújtani a kandallóba. Legalább lefoglalom valamivel a kezeimet amíg ő eldarálja, hogy mit akar.
- Ülj csak le.
Azt hiszem ezzel le is futottam az udvariasság tőlem telhető legszélesebb körét. Az ember azt hiszi, hogy idővel minden könnyebb lesz. Igaz, hogy "csak" pár nap telt el még az óta, de nekem még mindig olyan, mintha az előbb öklözött volna a falba... Hát bocsássa meg nekem a világ, hogy nem akarom a magam közelében tudni.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Tara háza - Page 2 28txe1z
Re: Tara háza // Pént. Feb. 24, 2012 12:02 am

Hideg és érzéketlen. Rendben, nekem így is "jó". Követem őt befelé, majd szépen becsukom az ajtót, és leütögetem a havat a cipőmről. Nem nézek körül, csak megyek utána, úgy tűnik, hogy a nappaliba. Elindul, hogy begyújtsa a kandallót. Gyanítom, hogy nem azért, mert éppen most kezdett el fázni...
Nem veszem le a kabátomat, csak leülök az első ülőalkalmatosságra, amit meglátok. Ahogy kérte.
- Akkor, majd ha végeztél a kandallóval, megmutatom, mit hoztam.
Ajánlom fel kissé lelkesen. Bár... Ami ebben a szatyorban van, azt mindig is meg akartam tartani magamnak. Legalább is az egyiket. Személyes dolog, és nekem nagyon sokat jelent. Ahogy az emlékek a felszínre kúsznak, kissé elszomorodok, de nem hagyom, hogy legyűrjön.
- Azt hiszem, hogy kibékültünk Liuval. Gondoltam az ő sorsa talán még érdekelni fog.
Azt hiszem, megint el fogjuk kezdeni a mártírkodást. Legalább is addig, amíg nem oldódik fel kissé a légkör. Én már csak arra várok, hogy legalább szembe forduljon velem, vagy leüljön, vagy csak megálljon velem szemben. Idegesen forgattam a zacskót a kezemben...
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
Tara háza - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Tara háza - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_Tara háza - Page 2 Dyodgn
Re: Tara háza // Pént. Feb. 24, 2012 12:32 am

Igazából az a nyavalyás kandalló már elő volt készítve. Még reggel kisalakoztam, és bepakoltam a gyújtóst. Tehát már csak meg kell gyújtani a kis papírlapot a máglya legalján és máris ég a nyomorult... Fenébe. De ha már tűz kell, akkor egy úttal a cigimet is leemelem a kandalló párkányáról, és a papír után rágyújtok egy PallMallra is. Már csak azért is, hogy húzzam az időt. Pár napja még talán a nyakába ugrok egy ajándékért, de most hallani sem akarok róla.
Ám amikor bedobja az ászt Liu nevével, felkapom a fejem. Nagyot szívok a cigiből, majd szembe fordulok vele.
- Valóban? - nem tudom, hogy mit takar a "kibékültünk", igazából azt sem, hogy mi volt a baj köztük, de ha nem megy megint törött karral egyedül teliholdazni a kölyök, akkor felőlem ez jelenthet egy paktumot is az ördöggel.
Még egy nagyot szívok a cigiből, a hamut bepöckölöm a kandallóba, majd leülök a kanapéra vele szemben.
- Hallgatlak.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Tara háza - Page 2 28txe1z
Re: Tara háza // Pént. Feb. 24, 2012 12:49 am

Figyelem, ahogy rágyújt, és én is megkívánnék egy szálat. De még nem lehet, a csomag közelébe sem engednék egy égő cigarettát. Fogalmam sincs, hogy mire mondja a hallgatlak szót, de most nem azért jöttem, hogy Liuról bájcsevegjünk. Ha valamit tudni akar, akkor majd felkeresi, és megkérdezi. Az ő szájából egyébként is hitelesebb lenne a vallomás.
- Rendben. Figyelj...
Kezdem, ahogy leült velem szemben, és szép lassan kinyitom a zacskót. Először egy cigarettás doboznyi fekete dobozt húzok elő. Olyat, mint amiben a nagyon drága tollakat árusítják, vagy az ékszereket. Ezt leteszem magam mellé a kanapéra, mert annak kevesebb jelentősége van számomra. Az lesz majd a második "ajándék". Az első... Nos, az elsőt kihúzom a zacskóból, és megpihentetem az ujjaim között.
- Ez a kendő a tiéd volt, talán már nem is emlékszel rá...
Valaha fehér volt, ma már inkább koszos világosbarna. De évszázadok pora és illata illan elő belőle. Ismerős szagok...
- A ruhád belsejébe volt téve, a... Nos, a keblednél. Gondolom zsebkendőnek használhattad. Amikor még nem tettelek azzá, ami vagy, egy kósza délutánon, mikor hozzád vezettek, ezzel törölgettem az arcod. De lenyúltam, mert bár a tiéd volt, nekem fontos emlék. Talán az első találkozás, már nem tudom. Mindig magamnál tartottam, de sosem beszéltem róla senkinek. Olykor, amikor távol voltál, elővettem, amikor emlékezni akartam rád, vagy hiányoztál.
Megköszörültem a torkomat, ránéztem Tarára, ha lehetett, bele a szemébe. Közben pedig ujjaim közt morzsoltam azt a szerencsétlen textilt.
- Szóval, ha valóban elmész, és nem térsz vissza, akkor azt akarom, hogy ezt vidd magaddal. Vagy égesd el, ahogy jónak látod.
Nehezen, nagyon nehezen, de eleresztettem a kendőt, és közel tettem a nőstényhez. Aztán a másik ajándék, a fekete dobozka felé nyúltam.
- Ezt inkább te bontsd ki. Ezt is kidobhatod, ha úgy látod jónak, de én szeretném, ha megőriznéd.
Felé nyújtottam a fekete dobozt, és próbáltam rohadtul tartani magam. Búcsúzni jöttem, de mégsem akartam. Tudom, hogy nagyon csúnyán elb@sztam, de ez nem azt jelenti, hogy én nem tudok elhamarkodott lenni.
Ha Tara áteszi és kibontja a dobozt, egy apró farkas fejet ábrázoló medált talál benne, ami fémláncon lógott. A farkas gyönyörűen meg volt munkálva, ám a szemei vörösek voltak. Ha megforgatta a medált, láthatta, hogy a szemek mögött miniatűr üvegcsék színezik vörösre a farkas szemét. És hogy mi van az üvegcsékben? Én.
Vissza az elejére Go down
Tara O'Ryan
Renegát
Tara O'Ryan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 237
◯ HSZ : 715
◯ IC REAG : 770
Tara háza - Page 2 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Tara háza - Page 2 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_Tara háza - Page 2 Dyodgn
Re: Tara háza // Pént. Feb. 24, 2012 11:13 am

A cigarettám mögé bújva figyelem tevékenységét. Magam elé húzok egy hamutálat is, és gyakran lehamuzom a csikket, nehogy a szőnyegre hulljon a pernye. Ronda látvány, és elég nehezen jönne ki a krém színű szőnyegből. Akár a vörösbor, csak félek a hamun nem segítene, ha nyakon öntöm tejjel...
A farkas cilinderéből egy szövet kerül elő. Felmérem ott az ujjai között, de nem tűnik túl nagy volumenű dolognak, hacsak nem aranyszálakból szőtték. Márpedig nem, hisz a színe sem olyan. Ám aztán elmagyarázza, hogy mi az... Kétszázegy éve nekem még nagyobb gondom is volt annál, hogy feltűnjön egy ilyen apróság hiánya. Nem is emlékeztem rá, így pedig túl szürreális az amit mesél róla. Nem csak az, hogy az a szövet egykor az enyém volt, hanem az, hogy ő megőrizte... és magánál tartja.
Leteszi a kendőt hozzám elég közel, de nem rögtön a kezembe akarja adni amiért kicsit hálás is vagyok. Nemsoká egy fekete doboz is kerül a kendő mellé, ám én előbb a szövetet emelem el. Ha tényleg az aminek mondja, akkor lennie kell benne egy monogramnak. Nem hímzettnek, azok csak valamivel később jöttek úgymond divatba. Az 1800as évek elején az asszonyok maguk szőtték az ilyeneket, szóval annak megfelelően készítették, hogy kinek szánták azt. Én saját magamnak csináltam, az anyagba pedig beleszőttem egy monogramot. A T.R. ről mindenki az én nevemre asszociálna. Igazából a két fiam nevét jelentette. Thomas és Richard. Ennyi idő elteltével nagyon valószínűtlennek tűnik, hogy valaha voltak gyermekeim, és hogy jobban szerettem őket bármi másnál a világon. Ezért hagytam ott őket. De ez most nem számít.
Elnyomtam a cigit, vettem egy nagy levegőt, majd a mennyezeti lámpa felé tartottam az anyagot. A monogram ott van a szöveten. Régi anyag, kopott, de amit több mint 200 éve szőttem bele az minden kétséget kizáróan, visszavonhatatlanul benne van. Ezzel pedig egy másik felismerés is belém hasít... Az ölembe ejtem kezeimet a kendővel együtt. Nagyon szeretnék hangosan káromkodni...
- Ugye tudod, hogy soha de soha nem mentem volna el, ha egyszer is kimondod, hogy szükséged van rám? - igen, rohadt könnyű a másik fejéhez vágni, hogy nem volt ott mellette... de ha jobban belegondol, rájön, hogy amint kiejtette a varázsszót felrúgtam mindent Európában és visszamentem hozzá.
A fekete dobozkát egyelőre hagyom a helyén, most azt nem keverem bele. Nem tudom, hogy mi lehet benne, de felteszem az is elég megrázó lesz, szóval előbb még a zsebkendős témán tenném túl magam.
Felállok, elmegyek még egy cigiért, amit meg is gyújtok, majd járkálni kezdek a nappaliban fel-alá. Nem tudok leülni... Miért pont most kell neki előállni ezzel, amikor én már beletörődtem, hogy többé nem része az életemnek?!
- Miután Patrisha elment a minap, gondolkoztam. Azon, hogy miért mart be annyira a tény, hogy neked van valakid. Meg se próbálom tagadni, hogy először erre pöccentem be, csak az okot nem tudtam... de azt hiszem, már értem. - megint beleszívok a cigibe. Össze kell szednem magam, és ettől várok segítséget. a nikotin jó. Vagy csak azt képzelem, hogy jó, de valójában sz*rt sem ér. Az most mindegy, elég az illúzió is, hogy segít. -... Valójában az cs*szte fel az agyam, hogy továbbléptél. Csak hetek teltek el Chicago után, de te máris túl tetted magad az egészen. Rajtam. Én majd bele pusztultam abba, hogy otthagytál velük a kaszinóban, de te olyan... te olyan jól érezted magad. Féltékeny, és irigy voltam rád amiért az én életem megállt nélküled, de te úgy folytattad, mintha soha nem is léteztem volna.
Rendben, beláttam a hibáimat. De ez még közel sem jelenti azt, hogy megbocsátok neki bármit is amit a szállodában a fejemhez vágott.
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Tara háza - Page 2 28txe1z
Re: Tara háza // Pént. Feb. 24, 2012 1:33 pm

Felsóhajtok, és leveszem róla a tekintetem. Nem követem tovább a mozgását, ahogy fújtat, mint egy ketrecbe zárt tigris. Persze, hogy csak akkor hívtam fel, amikor már nem volt más választásom. Én mindig azt akartam szem előtt tartani, hogy neki mire van szüksége. Ő nem akart Todd közelében lenni, tanult helyette és világot látott. Ki vagyok én, hogy megfosszam az igényeitől? Ha most megint az a vágya, hogy tovább álljon, akkor sem fogom visszatartani.
- Igen is szükségem volt rád! Sokszor. De te el akartál tűnni, nem bírtál Todd mellett megmaradni, nem hitted el, hogy soha nem hagynám, hogy bántson. Ha tudtam volna... Azt, amit mutattál, már sokkal előbb kihívtam volna, és nem érdekelt volna, hogy még nem állok rá készen...
Kissé elszégyelltem magam, ahogy megint eszembe jutottak az általa küldött emlékek. Toddnak ezért kellett volna meghalnia és nem azért, mert a falka megelégelte a viselkedését. Taráért kellett volna megölnöm, és baromira fáj, hogy amikor megláttam a szemében az élet utolsó, elhaló fényét, nem azzal a mondattal küldtem a másvilágra, hogy ezt a lányomért kapta. Az utolsó mondatom az volt hozzá, hogy "Köszönök mindent, de a te időd lejárt...". Bah, micsoda szentimentális, hálálkodó g*ci voltam, amikor még le is kellett volna köpnöm őt.
- Hogy mi? Hogy került ide Patrisha?
Esett le az állam hirtelen és felébredtem az önsanyargatásból. Aha, szóval ennyit arról, hogy mindenbe avassuk be egymást, igaz? Na nem baj. Nagyot nyelek, újra sóhajtok, és igyekszem a további mondandóira figyelni.
- Chicagóban szinte nem is beszéltünk, Tara. Tovább léptem, mert tovább kellett lépnem, már nem először. Nem akarok rosszindulatú lenni, de legalább kissé átérezted azt, amit én annak idején... Mert te is ott hagytál. Tovább léptél, Európába. És ha azt hiszed, hogy azért nem kerestelek, akkor vagy most, mert túlléptem rajtad, akkor nagyon tévedsz. Én is büszke és makacs vagyok. Ha nem muszáj, nem vakargatom a saját sebeimet, inkább igyekszem nem tudomást venni róla.
Egy kis szüntet tartok, majd próbálom az egészet átvetíteni a mostani helyzetre. Felkelek és kicsit közelebb sétálok a nőstényhez,már ha nem hátrál el előlem.
- Most is azért vagyok itt, mert nem tudlak még egyszer gyűlölködve elengedni. Nem akarom, hogy elmenj, de ha mégis így döntesz... Nos, most tudomást veszek a sebeimről, és már az összeset feldörzsöltem. Tessék, megtettem, feladtam a büszkeségemet, pedig tisztában voltam azzal, hogy nem fogod értékelni a jelenlétemet, és megint veszekedni fogunk. De én látni akartalak, érted? Ki tudja, újabb száz év múlva, mire megint találkozhatnánk, én lehet, hogy már nem leszek. És téged sem akarlak úgy itt hagyni, hogy amikor majd egyszer meglátogatod a síromat, bűntudatod legyen, hogy valamit nem mondtál el. És én se akarok így távozni.
A szemem kissé könnybe lábadt, ahogy magam elé képzeltem a halálomat. Talán ettől rettegtem leginkább. Remélem, Patrisha ott lesz majd velem, legalább őrá emlékezhetek majd. De ha Tara elmegy, soha többé nem fogom látni, és az utolsó percekben majd ezt a napot, ezt a szobát, a cigarettafüstöt és a kandallót idézhetem fel.
- Szeretlek, Tara. És bár mindig is utáltam a kölyköket, és megfogadtam, hogy nem harapok be senkit, egy percre sem bánom azt, hogy így döntöttem. Megtanítottál, hogyan kell figyelni valakire, milyen is az a felelősségvállalás. Remélem, hogy egyszer neked is részed lesz valami hasonlóban, és tovább viszed a véremet. Megtisztelő lenne.
Elhallgatok, nézem még egy darabig, majd egy hirtelen jött ötlettől vezérelve fogom magam, és megindulok a kijárat felé. Nem, most, hogy ezeket kimondtam, nem vagyok képes még egy adag szidalmazást végighallgatni, mert akkor oda az egész. Így legalább él az illúzió.
Ha csak meg nem állít, akkor kinyitom az ajtót, és megállok a ház előtt, és a havat bámulom...


//Bocsi, hogy csak most! Nem jelezte ez a tetű, hogy írtál Sad //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Tara háza //

Vissza az elejére Go down
 

Tara háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Gas háza
» Ian háza
» Zoe háza
» Tara szobája
» Allison háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek-