KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Jackson Carter Ma 10:34 am-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:50 am-kor
írta  Rebecca Morgan Szer. Május 15, 2024 9:33 am
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Május 14, 2024 10:54 am
írta  Bianca Giles Hétf. Május 13, 2024 10:20 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Hétf. Május 13, 2024 10:06 am
írta  Bruno Manzano Szomb. Május 11, 2024 4:46 pm
írta  Catherine Benedict Pént. Május 10, 2024 11:53 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Május 06, 2024 12:53 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 8:26 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 6:08 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
Zachariah O. Danvers
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_lcapBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_voting_barBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_lcapBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_voting_barBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_lcapBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_voting_barBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_lcapBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_voting_barBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_lcapBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_voting_barBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_lcapBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_voting_barBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_lcapBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_voting_barBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_lcapBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_voting_barBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_lcapBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_voting_barBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_rcap 
Alignak
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_lcapBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_voting_barBest of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 I_vote_rcap 

Megosztás

Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
 

 Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Kedd Márc. 20, 2012 12:18 am

First topic message reminder :

Ebbe a topicba bárki írhat! Az ötlet Taráé volt, de szerintem nagyon kreatív és hatalmas lesz Razz
Ide kerülhet minden, amit valaki leír IC, és nagyon vicces, elgondolkodtató, megbotránkoztató, vagány, vagy egész egyszerűen baromi jól lett megfogalmazva néhány gondolat/mondat. Írjatok bátran! Írhatod a sajátodat is, mások mondatait is, bármit, ami megragadott valamiért!
Tüntesd fel, hogy kitől származik az idézet, és ha van kedved, akkor a szöveget tartalmazó hozzászólást is linkeld mellé. Írhatsz egyszerre többet is, több embertől, ahogy jól esik, hiszen ez egy kötetlen, szórakoztató topic lesz!


A hozzászólást Alignak összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 09, 2017 3:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Empty
SzerzőÜzenet
Tipvigut
Szellem
Tipvigut

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 842
◯ HSZ : 383
◯ IC REAG : 327
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : farkasom teljes szemgolyója ébenfekete
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Tumblr_nve53yB0JW1tznrduo8_250
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Szomb. Dec. 20, 2014 12:12 am

Nem tudom másnak is vicces lesz-e eme kis szösszenet, mindenesetre én nagyon jót derültem rajta. xD

Szitu a következő, Sura felsorolja hová és hogyan mehetünk, amíg összeszedem magam:

-Fel bírsz kelni és járni, ha segítek? Vagy visszaváltozol kisebb formádba, és úgy vigyelek? Vagy maradsz így, és megpróbálok hazaegyensúlyozni veled… (...) Van egy barlang, innen nem messze, ott akarod eltölteni ezt a pár napot, amíg rendbe jössz?

~ Jó, hogy nem a bundámnál fogva akarsz elhúzni.

-Az sem rossz megoldás, de ilyen alakban amilyen súlyod van, félő, hogy egy-egy maréknyi szőr a kezemben maradna belőle, ahogy vonszolni próbállak, (...)

~ Mondhattam volna a farkam is, de azt mindenképpen kihagynám.

A hím visszavágását inkább válaszra sem méltatom, csak egy szemforgatással reagálok rá. Pedig lehet, hogy hasznára lenne, ha nélkülöznie kéne becses tagját egy ideig, az idő alatt legalább „tudná” az agyát is használni, így pedig valószínűleg többször előfordulna esetében az „előbb gondolkozik, aztán cselekszik” stratégia. De sebaj, azért így is szeretjük.

Azért örülök, hogy végül is így is szeretsz Sura, őszintén szólva rettentően hiányolnám a becses tagom. :') xD
Vissza az elejére Go down
Abigail Cecile Kenway
Vezető Gyógyító - Mentor
Abigail Cecile Kenway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 62
◯ HSZ : 891
◯ IC REAG : 927
◯ Lakhely : Fairbanks, kertváros
◯ Feltűnést kelthet : Aida - 2016.01.13
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Jkh91u
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Iei050
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Mb05ue
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Fdx9ud
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Tumblr_inline_n4blpo39WO1s6fq3n
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Hétf. Dec. 29, 2014 1:59 pm

Most tűnt csak fel ez az aranyos kis elírás... Úgy tűnik, a Douglas-éknél a kutya-macska, mint háziállat, túl mainstream Very Happy

Eleanor Penelope Douglas írta:

- Nos, cseppet sem egyszerű, ami azt illeti. – vallok színt, de molyom elárulhatja a másik nő számára, hogy nem arról van szó, hogy bármi kellemetlenséget látnék ebben az egészben.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 700full
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Hétf. Jan. 12, 2015 10:36 pm

Nem éppen elírás, de aranyköpésnek aranyköpés. Szerintem kimeríti a BEST OF kategóriát :'D

Naomi P.S. párbeszéd, Dimitrisről:

P.S.: - (...) Bár, ha jobban belegondolok, én sem épp egy mai csirkébe buzzantam bele.

Nonó: "- Finoman szólva sem maiba, és mondjuk nem is csirkébe…
Ezen a ponton majdnem megfulladok a röhögéstől, olyannyira, hogy képtelen vagyok kimondani a kappan szót, ami ugyan nem öreg kakas, de basszus, valahogy ez ugrott be, és még véletlenül sem akarok úgy gondolni Dimitrisre, mint akit kiheréltek. Istenem, de nagy makimajom vagyok én. Beletelik vagy két percbe, míg képes vagyok nyugodtságot erőltetni magamra, de a béke megőrzése érdekében, akkor sem mondom el, mint röhögtem, ha erőszakoskodik, illetve, ráfogom, hogy a csirkére, mert elképzelni Dimit babos kendőben, magvakat csipegetni a földről legalább akkora poén."

Dimi és a babos kendő egyértelműen photoshop-gyanús :behal:
Vissza az elejére Go down
Ethan O'Neill
Falkatag
Ethan O'Neill

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 168
◯ HSZ : 235
◯ IC REAG : 188
◯ Lakhely : Fairbanks
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Fdx9ud
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 1414878052578558_animate
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Kedd Jan. 13, 2015 10:44 am

Baboskendő? Szerintem még be is vállalná (a magcsipegetéssel együtt), de akkor minimum első sorból csápolna és üvöltené a 8 óra munkát egy Beatrice koncerten (pakk-pakkolva, csirkés fejmozgással) xDDDDD

Lököttek vagytok, csajok <3333333
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Iei050
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Fdc5tz
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Dgp3lk
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Vas. Jan. 25, 2015 8:42 pm

Payne után szabadon:

- Hm, a nagyi féle isteni fingom sütit aligha múlhatja felül a palacsintám, úgyhogy én mondjuuuk


Szegény Nagyi most felfordult szerintem. ^^ Azt hiszem, mégis inkább  a palacsintát kérjük. :DD

Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 768310591 Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 768310591 Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 768310591 Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 768310591


(És először még rossz helyre is írtam XD)
Vissza az elejére Go down
Payne Holmes
Falkatag
Payne Holmes

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 600
◯ IC REAG : 463
◯ Lakhely : Fairbanks
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Mb05ue
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po4_r2_250
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 2cqcza0
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Vas. Jan. 25, 2015 8:46 pm

Köszönöm Naomi, hogy a nyilvánosság elé hoztad a bénázásom, én is szeretlek! xDDD <333
Vissza az elejére Go down
Tipvigut
Szellem
Tipvigut

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 842
◯ HSZ : 383
◯ IC REAG : 327
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : farkasom teljes szemgolyója ébenfekete
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Tumblr_nve53yB0JW1tznrduo8_250
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Kedd Jan. 27, 2015 1:21 pm

Abi most megkavartál, akkor hová is adtátok le azt a rendelést? Very Happy

"Mindenesetre odáig már eljutottunk, hogy kiválasszuk a megfelelő meghívót, majd le is adtuk a megrendelést a nyomda mellé,(...)"
Vissza az elejére Go down
Kyle Prescott
Informátor - Mentor
Kyle Prescott

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 99
◯ HSZ : 352
◯ IC REAG : 281
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 6edceb
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 24wemg2
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Csüt. Feb. 05, 2015 10:31 am

Bár nem játéktér, de... Szóval így születnek a Black Star Project hírei:

W: de most 5nél járunk akkor időben? XD
D: igen, RT van hírekben
így egyszerűbb XD
W: jójó csak nem követem, mert én látom a jövőt is XD
D: LOOOOOOOL XDDDDDD
mit nekem a valós idő és követése, látom a jövőt fuck yeah XD
Vissza az elejére Go down
Kilaun
Szellem
Kilaun

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 840
◯ HSZ : 401
◯ IC REAG : 486
◯ Lakhely : Fairbanks (#71637D)
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Tumblr_nff819Au511s49yexo6_250
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Szomb. Feb. 07, 2015 4:05 pm

indokolatlanul felröhögtem, és sajnálok mindenkit, akivel valaha játszottam xDDDDD Szerintem mindannyian át tudjátok érezni...


"Körbevett, s nekem első gondolataim közé tartozott a "több Kilaunnal több probléma". Eggyel is elég volt boldogulni, zavaros lelki világát lecsendesíteni, nem hogy tucatnyival!" - by Sangilak
Vissza az elejére Go down
Marcus Schmitt
Wagabond
Marcus Schmitt

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 31
◯ IC REAG : 28
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Hannibal_by_theminttu-d730z5r
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Hétf. Márc. 23, 2015 4:32 pm

Nem játék során jött elő, de végülis... Mikor az user-és JK-ja kapcsolatát Anguta véleményezi, avagy, hol is rejtőzik Marcus?

"lelked hetedik bugyrának legsötétebb zugában, ott ahol az ego is csak félve merészkedik egy szikrányi fényre, megbújik a sötét éned, mely másra sem vágyik, csak ölni és kegyetlen módon megkínozni az ártatlanokat"

Mondjuk ezek alapján nagyon sürgősen lelkidokihoz kéne fordulnom. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Chulyin
Szellem
Chulyin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 845
◯ HSZ : 140
◯ IC REAG : 107
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : átható tekintet, mint ha nem lenne titkod
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Tumblr_mn9zh7jICb1s1052do1_500
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Szomb. Ápr. 04, 2015 8:48 pm

Szegény Annakpok nagyon csuklik valahol a városban...

Chulyin: - Találkoztál már vele? - intek fejemmel Annakpok előttem levő szobrára. - Ha nem, akkor készülj fel rá, hogy csúnya meglepetés vár rád.
Anguta: - Nem, még nem – nézett értetlen arccal Holló megnyilvánulására. – Miért, hegyitroll lett belőle? – kérdezte nevetve.
Vissza az elejére Go down
Henry McCarty
Wagabond
Henry McCarty

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 164
◯ HSZ : 632
◯ IC REAG : 550
◯ Lakhely : Anchorage (#B88438)
◯ Feltűnést kelthet : Gyűrű tetoválás a bal gyűrűsujjon
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 C6f7e3fb7dd5899b4f21c975f90fa8ddf7e4b52b
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Kedd Ápr. 07, 2015 2:47 pm

Az Őrzők varázslat-fejlesztési kutatómunkájához érkezzék most néhány tipp Angutától.



"Egyébként nem én kértem a találkozást, hanem maguk hárman. Ketten a fogdában, egy a házban. Kimondták az ős nevét, egyazon percen belül. A paktum értelmében, háromszor hangozzék el Anguta neve, saját leszármazottaitól, egyazon óra egyazon percében, egyenlő szárú háromszöget bezárva három farkas által, és a kapu mely az élőket és holtakat választja el egymástól kitárul, és a Teremtő meglátogathatja az idézőket."


wtf?! xD
Vissza az elejére Go down
Eeyeekalduk
Védőszellem
Eeyeekalduk

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 841
◯ HSZ : 285
◯ IC REAG : 309
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 A1_2014_3_10_ggasjp4ta5
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Szomb. Ápr. 25, 2015 10:24 pm

Iszonyatosan aranyos mondat, már ezt magát megkönnyeztem. Sad
A gyermekkori énem így nyilatkozik a kicsi Kilaunról - Misha tollából

"Amikor őt hallgatom, valahogy minden szebbnek és jobbnak tűnik. Olyan, mint egy varázsló, aki reményt és örömöt csal az emberek szívébe."

Vissza az elejére Go down
Savannah Blake Richmond
In Memoriam
Savannah Blake Richmond

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 91
◯ HSZ : 246
◯ IC REAG : 217
◯ Lakhely : Fairbanks
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 2wq5ouh
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Tumblr_nuov0c08Bu1t0u8w9o1_250
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Pént. Júl. 31, 2015 4:48 pm

Mi lenne, ha Black Star helyett Pokol Konyhája kaland indulna, Holdisten helyett pedig Gordon Ramsayt kapnánk...
(Avagy: Cas a Tizenhármaktól már teljes idegroncsként bemegy a hotel konyhájába terepszemlézni.)

Henry McCarty (+Abi és Dé kisegítés):
ezt a steaket úgy szabdaltad fel, HOGY MÉG SURA SE TUDNÁ HELYREHOZNI A VÁGÁSAIT!
ez a tészta olyan kemény, HOGY MÉG SANGILAKNAK IS BELETÖRNE A FOGA!
ez a parfé olyan gusztustalan, HOGY MÉG KILAUN SE TUDNA ILYET RÉMÁLMODNI!
ez a húsleves olyan zavaros, HOGY MÉG ESKA KÖPENYE IS ÁTLÁTSZÓBB!
ebben a halfilében több a szálka, MINT AMENNYIT ANNAKPOK EL TUDNA VISELNI!
ez a valami annyira szenesre égett, HOGY BIISAIYOWAQ MÉG AZ EMLÉKEIBŐL SE TUDNÁ KISZEDNI, MINEK KÉSZÜLT EREDETILEG!
amikor azt mondtam, hogy blansírozd a zöldséget, NEM ÚGY ÉRTETTEM, HOGY ÚGY RÁNGASD KI A FAZÉKBÓL, HOGY MÉG TIPVIGUT IS MEGIRIGYELNÉ!
ez a rántott hús annyira rondán van szeletelve, HOGY ANGUTA ELŐBB VÁLTOZNA AFRIKA TÉRKÉPÉVÉ, MINT HOGY FELVEGYE ENNEK AZ IZÉNEK AZ ALAKJÁT!
amikor azt mondtam, hogy főzőműsort csinálunk, EGY SZÓVAL SEM EMLÍTETTEM, HOGY KASKAE LESZ A FŐNÖK!
ez a gyümölcstál annyira túlzsúfolt, HOGY MÉG NAGOJUT IS KLAUSZTROFÓBIÁT KAPNA ENNYI FARKAS TÁRSASÁGÁBAN!
ennek a valaminek olyan szaga van, HOGY CHULYIN KÉT SZIPPANTÁSTÓL ÉTELMÉRGEZÉST KAPNA!
olyan bizalomgerjesztő ez az étel, HOGY MÉG EEYEEKALDUK SINCS AKKORA MÁRTÍR, HOGY EZT MEGEGYE!
HA UNALAQ ÍGY DOBTA VOLNA A PALACSINTÁT, SOSE FOG FÉRJET MAGÁNAK!

+3
én nem tudom, hogy mi a francot keresel te egy főzőműsorban, MERT A JELENTKEZÉSED SZERINTEM MÉG DENAALINAK IS TÚL MAGAS!
ez a mártás annyira kiábrándító, HOGY MÉG ALIGNAK SEM CSINÁL KI ENNYIRE ÁPRILISBAN!
ez a pulyka nem csak döglött és megszégyenített, DE MÉG TUPILEK SEM LENNE KÉPES ÚJRA ÉLETET LEHELNI BELÉ!
Vissza az elejére Go down
Henry McCarty
Wagabond
Henry McCarty

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 164
◯ HSZ : 632
◯ IC REAG : 550
◯ Lakhely : Anchorage (#B88438)
◯ Feltűnést kelthet : Gyűrű tetoválás a bal gyűrűsujjon
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 C6f7e3fb7dd5899b4f21c975f90fa8ddf7e4b52b
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Pént. Júl. 31, 2015 5:00 pm

Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 UQ26Rc0
Vissza az elejére Go down
Duncan Corvin
Renegát
Duncan Corvin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 165
◯ HSZ : 1436
◯ IC REAG : 1310
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Mb05ue
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Tumblr_nhiuhqZ2lU1sy2z51o1_500
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Szomb. Aug. 01, 2015 11:31 pm

Ehhez nem akarok és nem is tudok mit hozzáfűzni. XD

@ Duncan Corvin :
akkor inkább csiszolópapírba fektess XDDD
[23:21:54 01/08/2015] Abigail Cecile Kenway :
francokat, polír :3
[23:22:06 01/08/2015] @ Duncan Corvin :
LOOOOOOL XDD
[23:22:38 01/08/2015] @ Duncan Corvin :
és akkor Dennek majd befeszítek, hogy vigyázz, kispajtás, mit mesélsz, mert megcsillantom neked a fejem úgy, hogy megvakulsz! XDDDDD
[23:23:09 01/08/2015] Abigail Cecile Kenway :
http://static.giantbomb.com/uploads/original/1/19821/694167-armstrong.jpg xD
[23:23:14 01/08/2015] Varen C. Morrison :
majd Eska ködösít Very Happy
[23:23:27 01/08/2015] Varen C. Morrison :
vááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá *kiégett* XD
[23:23:28 01/08/2015] @ Duncan Corvin :
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[23:23:36 01/08/2015] @ Duncan Corvin :
ISTNEMEEEEEEEEM XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[23:23:42 01/08/2015] @ Duncan Corvin :
nembírombasszus XDDDDDDDDDDD
[23:23:53 01/08/2015] Abigail Cecile Kenway :
már én se xDDDDDDDDDDDDD
[23:23:55 01/08/2015] Varen C. Morrison :
"Ez a fejcsillogatási technika generációk óta öröklődik a Sangilak családban"
Vissza az elejére Go down
Havardr A. Bjartesson
II. Tanonc
Havardr A. Bjartesson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 42
◯ HSZ : 129
◯ IC REAG : 115
◯ Lakhely : Anchorage
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 NAHhyL8
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Szomb. Aug. 01, 2015 11:32 pm

Egy régebbi chat beszélgetés, ami nemrég került elő valahonnan. Very Happy

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Aleesha Mirabelle Rains
Kölyök
Aleesha Mirabelle Rains

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 29
◯ HSZ : 200
◯ IC REAG : 174
◯ Feltűnést kelthet : Világtalan a szentem
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Tumblr_nryhn9Ydna1swonpwo1_500
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Kedd Aug. 04, 2015 11:27 pm

Napi agymenés, avagy kedvenc Dé-nk műhelytitkai:

+18:
Vissza az elejére Go down
Maya Carter-Sharp
I. Tanonc
Maya Carter-Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 17
◯ HSZ : 107
◯ IC REAG : 77
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 2jb181u
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Szer. Aug. 05, 2015 11:29 pm

Freud aludt. Reméljük mind. Very Happy

@ Castor :
lehet hogy Denaali vámpír O.O
[23:26:51 05/08/2015] Manech T. Valeran :
másik bőrben xD
[23:27:00 05/08/2015] @ Emily Hart :
:DD téged is látni itt, öreg?
[23:27:02 05/08/2015] Maya Honeycutt :
mindig Denyalinak olvasom.. shane on me
[23:27:04 05/08/2015] Maya Honeycutt :
shame, na
[23:27:05 05/08/2015] Maya Honeycutt :
baszki Very Happy
[23:27:13 05/08/2015] Sienna Corvin-Davis :
XDDD
[23:27:17 05/08/2015] @ Castor :
LOOOOOL XDDDD
[23:27:17 05/08/2015] Sienna Corvin-Davis :
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[23:27:18 05/08/2015] Jackson Carter :
csillog a napon? mert akkor tuti nem... :')
[23:27:20 05/08/2015] @ Emily Hart :
Shane csak ne legyen rajtad!
[23:27:20 05/08/2015] @ Emily Hart :
XD
[23:27:25 05/08/2015] @ Emily Hart :
*mondá a szubja*
[23:27:28 05/08/2015] @ Castor :
hát az nagyon fájhat egy ekkora kislányak xDDDDDDDDDDDDDD
[23:27:30 05/08/2015] Jackson Carter :
looooooooooooooooool xDDDD
[23:27:42 05/08/2015]
* Maya Honeycutt nyerít Very Happy
[23:27:47 05/08/2015] Sienna Corvin-Davis :
neeeeem csinálhatod ezt velem egy ilyen komoly reag közepén egy alvó férjjel a hátam mögött XDDDDD
[23:27:47 05/08/2015] @ Castor :
remélem erről meg a printscreen xD
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Szomb. Aug. 08, 2015 1:51 pm

@ Darren Northlake :
másnap nem mersz majd a szemembe nézni avgy rám, mert mindig az előző estét fogod látni XD
[13:40:21 08/08/2015] @ Darren Northlake :
én meg szívatásból lehet abba is beavatlak, aminél már nem voltál ott XD

[13:43:54 08/08/2015] Payne Holmes :
jhujj
[13:43:58 08/08/2015] Payne Holmes :
ne már xDDDD
[13:44:08 08/08/2015] Payne Holmes :
hát ez elég morbid lenne xDDD

[13:46:16 08/08/2015] @ Darren Northlake :
nem morbid, csak szemét és céda XD

[13:47:29 08/08/2015] Payne Holmes :
nekem ez már mirbid xD
[13:47:32 08/08/2015] Payne Holmes :
morbid

[13:48:00 08/08/2015] @ Darren Northlake :
mirbid XDDD
[13:48:18 08/08/2015] @ Darren Northlake :
annyira, hogy akcentust veszel fel tőle, értem én XD

[13:48:39 08/08/2015] Payne Holmes :
totális lesokkolódás Very Happy
[13:48:45 08/08/2015] Payne Holmes :
látid, mit teszel velem? Very Happy
[13:48:48 08/08/2015] Payne Holmes :
*látod
[13:48:49 08/08/2015] Payne Holmes :
xDDDDDDDDDDDDD

[13:48:53 08/08/2015] @ Darren Northlake :
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Vissza az elejére Go down
Miloš Vaskovic
Dux
Miloš Vaskovic

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 343
◯ HSZ : 93
◯ IC REAG : 74
◯ Lakhely : Valahol keleten...
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 837135bad6710312ef5fd43568e032b61b863251
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Pént. Aug. 14, 2015 8:37 pm

Abi: xDDDD azt próbáld meg, Odie kilyuggatná a hátsó feled...
Hárt: ennél is jobban? XD
Abi: igaz... átmegy rajtad Sad
Hárt: mától a nevem Milos Ementáli Vaskovic
Hárt: xD
Abi: banyek xDDDDDDDDDDDDDd
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 28txe1z
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Hétf. Aug. 17, 2015 11:14 am

Kezdem érteni, miért van Darrennek annyi rajongója, mivel őszinte és tudja, hogy kell bókolni. xD

Cas: Szóval találkoztál "apámmal".
Darren: Igen, találkoztam vele is. Majdnem olyan elragadó, mint te.
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Hétf. Aug. 17, 2015 4:49 pm

NS-re igazított szólás-mondás a Jégvihartól:
Az ember sosem tudhatja milyen események láncolatát indíthatja el egy vallomás az apákkal kapcsolatban
(Értve mindezt a Castor-Darren öregasszony traccspartira, ami az ő unszolásának hála jöhetett létre. XD Köszönjük a szponzorációt! <3)
Vissza az elejére Go down
Camille Véronique Janvier
Gyógyító - Mentor
Camille Véronique Janvier

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 92
◯ HSZ : 83
◯ IC REAG : 61
◯ Lakhely : Fairbanks
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 Tumblr_n7uomtdb3O1qcis4mo5_250
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Kedd Szept. 08, 2015 5:27 pm

Amikor másnap rádöbbensz, hogy előző nap marhaságot kérdeztél... :szakad:


Camie:
Amikre kapok választ, azt gyorsan beírogatom az adatlapjára, aztán előveszem a lázmérőt is, és a felsőjét kicsit elhúzva a mellkasától, betolom a hóna alá. - Kaptál valaha... esetleg az elmúlt egy évben veszettség elleni oltást?

Jonny:
– Veszettség? – veszett halak haraphatták meg odalent? – Nem, soha nem kaptam, vagyis – kicsit elgondolkozott aztán folytatta. – Egy éven belül legalábbis biztos nem. Be kell oltani ellene? – a tűk gonoszul röhögve táncoltak elméjében, miközben orgona muzsikára körbe-körbe masíroztak és Jonathan szentül meg volt győződve, hogy a kórházban legalább egy tucatszor meg fogják szúrni.




Tetanuszt akartam kérdezni, nem tudom hogy lett belőle veszettség elleni, de neeeeeem gááááááz.... Very Happy Very Happy Very Happy Laughing
Vissza az elejére Go down
Ben D. Lavant
Gyógyító
Ben D. Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 161
◯ IC REAG : 146
◯ Lakhely : Fairbanks
Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! - Page 5 KFqL5UQ
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! // Pént. Szept. 25, 2015 6:54 pm

Csodálom, hogy senki nem szólt érte, mondjuk nekem is csak most tűnt fel.

"Az üveget végül visszarakom a pohárba[...]"

Hűtőt akartam írni, de én megoldom, és a whiskys üveget egy pohárba rakom vissza. Cool
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről! //

Vissza az elejére Go down
 

Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» North Pole Club
» North Star Találkozó - Tervezet
» Bekötőút North Pole felől
» North Star Áttekintés - A kezdő lépések
» Július Legjobb játéka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Leírások & OOC :: Szabadidő-