KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Szarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_lcapSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_voting_barSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Szarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_lcapSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_voting_barSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Szarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_lcapSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_voting_barSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Szarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_lcapSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_voting_barSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Szarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_lcapSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_voting_barSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_rcap 
Alignak
Szarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_lcapSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_voting_barSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Szarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_lcapSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_voting_barSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Szarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_lcapSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_voting_barSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Szarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_lcapSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_voting_barSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_rcap 
William Douglas
Szarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_lcapSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_voting_barSzarvascsorda pihenője - Page 10 I_vote_rcap 

Megosztás

Szarvascsorda pihenője - Page 10 Empty
 

 Szarvascsorda pihenője

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Szarvascsorda pihenője // Szer. Jan. 23, 2013 10:51 am

First topic message reminder :

Szarvascsorda pihenője - Page 10 Kissing-Moose
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Szarvascsorda pihenője - Page 10 Empty
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Empty
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Empty
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Empty
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Empty
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Empty
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Empty
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Empty
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Empty
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Empty
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Empty
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Empty
SzerzőÜzenet
Catherine Benedict
Naturalak
Catherine Benedict

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 577
◯ IC REAG : 486
◯ Lakhely : Fairbanks - Farkaslak
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po8_r1_250
Szarvascsorda pihenője - Page 10 6hrlxO3
Re: Szarvascsorda pihenője // Pént. Aug. 25, 2023 8:22 pm

VMdbSQI.jpg


Dakota és Bessie



*Csak halványan elmosolyodtam azon, hogy nem kellene megbíznom benne. Még ő sem bízik magában. Tudom, mert mondta, ha nem is ezekkel a szavakkal, de egyértelmű volt abból, ahogy kifakadt a kávézóban. Félt, hogy elszúrja Henryvel. Most is éreztem, bár igyekezett elrejteni, de ez nem olyan amit egy pajzs mögé lehet pakolni. Éreztem az emberi oldalammal, az emberi lelkemmel, a romantikus énemmel. S mert nem tudom befogni a számat, miután alakot váltottam és Henry szagában fürdő pulcsiban próbáltam feszíteni, Dakota támogatásán csüngve elmondtam az én gondolataimat. Nem voltam biztos abban, hogy meg is érti a szavak mögött bújó tartalmat, de reméltem. Legfeljebb később elgondolkodik rajtuk. Egyszerűen nem akartam kettejük közé állni, de Henry barátságát sem akartam elveszíteni. *
-Ne nyeld le. Ne érezd. *Fűztem hozzá még ezt, mert tudtam azt is, hogy lenyelni nem jó, csak megfekszi a gyomrot és ott marad akár egy nehéz kő. Azért vicces volt, hogy pont én adok párkapcsolati tanácsot, aki folyton kiesik ebből a kosárból, de talán kívülállóként jobban ráláttam a dolgokra. Még abból a kevésből is amit Henry mesélt nekem, sikerült kihámoznom a lényeget. Dakotát azonban meg kellett győznöm, és nem csak Henry miatt, hanem kettejük miatt és próbáltam kifejteni miért. A végén úgy éreztem egy kicsit talán sikerült és megkönnyebbülten sóhajtottam amikor halkan közölte, hogy elég volt a bizonygatásból. Ha akartam volna sem tudtam volna többet mondani, megérkeztünk a vadászokhoz én meg igyekeztem nem az elejtett vad felé pislogni. Amúgy is el voltam foglalva azzal, hogy az előítéleteimet kidobhattam a fenébe, mert a pasi csapat roppant kedves és együtt érző volt. A sérülés, a félbe hagyott nyúl hiánya, a gyengeségem éhessé tett és a kapott szendvicset gyömöszöltem magamba, miután a csikket a gép padlójára ejtettem, remélve, hogy észrevétlenül.
Végül kaptam egy fejhallgatót, és örültem annak, hogy ki tudom zárni a külvilágot.*
-Remek, köszi. *Már mosolyogtam Dakotára, a korábbi feszültségem és haragom semmivé lett, a bestia érzéseit háttérbe szorítottam és a beszélgetésünk okozta elégedettséggel traktáltam. Az úton csak néztem ki a fejemből, engem is békén hagytak, én is Dakotát azon egyszerű hátsó szándéktól vezérelve, hogy ne zuhanjunk le. Nem akartam, hogy még egy merően ártatlan, de számára kiakasztó megjegyzéssel megint kihozzam belőle az „állatot”. Másrészt társaságunk volt és nem tartozott rájuk a téma. A megérkezés ismét az előítéleteimmel vacakolt, ahogy a gépet megrohanták a sipítozó gyerekek, a vadászok családjai, mutatva, hogy mégiscsak normális emberek. Már ha az állatok sportból való leölése normálisnak számít. Én inkább elfordultam amikor kipakoltak, addig a fejhallgatót sem vettem le. Csak amikor viszonylag csend és nyugalom lett, hámoztam le magamról a külvilágot elzáró fejhallgatót és fordultam ki a gépből, lábaimat lelógatva. *
-Látsz valamit amitől nem úgy tűnik? *Kérdeztem vissza mosolyogva, fejemet az ülés támlájának döntve, magamat ölelve. Füleltem míg Dakota telefonált és nem tudtam nem hallani a választ is. Remek. Csak szemet forgattam Dakota virágnyelvezetére, a vörös gyapjasra….*
-Mondhattál volna bundát is, az reálisabb. Bárány….*Nos, Sátánka nem volt épp bárány, de ha csak engem nézünk, ránk illett a báránybőrbe bújt farkas. Szó szerint. Ezen elkacarásztam, de csak óvatosan. Még fájtam. *
-Két óra. Mit csinálunk addig? Beszélgessünk. *A füstölő cigarettára önkéntelenül húztam el a számat, noha nem akartam szóvá tenni. Viszont úgy éreztem még nem fejeztük be a megkezdett dilemmázást és érdekelt volna Dakota véleménye. Gyanítottam, hogy nem fogja megosztani az érzéseit, bár kevés és rövid találkozásunk alkalmával előfordult, hogy kifakadt. Láblóbálva, akár egy unatkozó gyerek álltam – ültem – elébe a beszélgetésnek. Szerettem volna megismerni jobban, és szerettem volna ha ő is megismer engem jobban. *



Megjelenés
Vissza az elejére Go down
Dakota Miles
Wagabond
Dakota Miles

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 113
◯ HSZ : 582
◯ IC REAG : 527
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : gyűrű tetoválás a bal gyűrűsujjon
Szarvascsorda pihenője - Page 10 5a378730396725d0a57df603452002d28ce7f64d
Re: Szarvascsorda pihenője // Pént. Szept. 15, 2023 6:07 pm

Megtorpantam a velős "tanácsára".
- Hja, ez aztán kurvára így megy! - horkantam fel, és ahelyett, hogy azon kezdtem volna lovagolni, hogy már ne csak szimplán ne éreztessek valamit, hanem magáról az érzésről is "le vagyok tiltva", inkább folytattam Bessie-vel a vánszorgást a vadászokhoz majd a géphez.
A folytatástól persze csak szarabbul éreztem magam, pont annak az ok nélkül féltékenykedő és ügyet felfújó picsának, aki nem akartam lenni. Akinek az életben nem volt okom lenni, mert Aidennel megvolt az ásó-kapa-nagyharang (haha), utána pedig ugyan ki a faszomat érdekelt, hogy az aktuális futó kaland kivel lehetett még és milyen szinten-viszonyban. Idegen és kényelmetlen volt az egész, erre az a megoldás, hogy akkor ne érezzem...
Kösz bazmeg.
Mire a három pasashoz értünk, már teljesen felhúztam a pajzsom, minden jelenleg lehetséges módon elzárkózva. Az aktuális helyzetet használtam fel arra, hogy legalább egy kicsit eltereljem a figyelmem, próbálva inkább a kis feladatokat előtérben tartani, semmint bármi mást. Annyira se futotta tőlem, hogy legalább egy gunyoros kis mosolyt dobnak Bessie-nek, miután a vadászok az előítéleteivel ellentétben nem egy darab húsnak nézték. Ki vagyok én, hogy bármilyen helyzetet is megítéljek ugye? Lehet ezt is rosszul láttam és valójában már másztak rá, tudja tök.
Akkor éreztem egy tized fokkal jobban magam, amikor végre megint a pilótaülésbe huppantam. A géppel egyszerű volt, és hiába gubbasztott mellettem a kölyök, akinek odaadtam az egyik rádiós fejhallgatót, még így is könnyebbnek tűnt minden, miután felszálltunk. Külön jól jött, hogy nem akart minden áron beszélgetni, így amennyire a kis kabin engedte, kizárhattam. Őt, a vadászokat, mindent és mindenkit. Csak az alattunk elterülő táj, a hegyek és a felhők léteztek, a megnyugtató tudat, hogy ha máshol, másban nem is, de itt legalább tényleg enyém volt az irányítás és készben is tartottam mindent.
Semmi bajom nem volt általánosságban véve a bizonytalansággal, az életem javát ebben töltöttem. De voltak helyzetek és pillanatok, amikor jól esett az ellenkezője.
Szinte sajnáltam, amikor le kellett szállni, bár ez legalább azt is jelentette, hogy potom két óra és Bessie-től is elköszönhettem. Aztán mehettem haza a katyvaszommal... olyan jó!
Leszállás után segítettem pakolni - haladjunk, bassza meg! -, és miután sikerült a népes csapattól megszabadulnom, dobtam egy állapotfelmérő kérdést is a kölyök felé.
- Én már nem tudom, mit látok vagy mit nem - vontam vállat, majd ezzel a lendülettel mentem is telefonálni, remélve, hogy nem a legszebb délutáni szundijából zargattam fel Rodriguezt. Hát na, öreg volt már, ki tudja, lehet kell neki a beauty sleep. Nem, ezt sose mondtam volna ki hangosan, főleg nem neki, előtte.
Miután végeztünk, tovább pöfékeltem a gép Bessie-felőli oldalánál. Elég nagy volt a sansz, hogy addig bagózok, amíg a hím meg nem érkezik. Kivéve, ha előbb kifogyok a cigiből.
- A mai nap után bárány vagy, a falkád pedig nyáj - summáztam a jelenlegi véleményem. - Bocsi - tettem hozzá üres frázisként, pusztán azért, hogy ha valakihez ez valamikor is visszajutna, elmondhassam, hogy én mondtam, hogy sajnálom.
A beszélgetés ötletére csak felsandítottam rá, és vagy egy percig bámultam, mielőtt újból a hevenyészett repteret pásztáztam volna a tekintetemmel. Csak mi voltunk itt.
- Bessie, nekünk egy közös témánk van, az is olyan, hogy azt kívánom, bár ne lenne annyi se. Te nem értesz engem, én nem értelek téged, összességében meg kurvára ég és föld vagyunk, vagy tűz és víz, hót picsa mindegy, milyen ellentétpárt nézünk. A mai nap pedig végképp megmutatta, hogy ennél jobban nem is különbözhetnénk, slussz poénnak pedig mindent tök máshogy látunk. Mit akarsz, miről beszéljünk? - vontam fel a szemöldököm.
Újabb slukkot szívtam és nagyon örültem volna, ha van nálam egy üveg pia. Akármi, csak tömény legyen, de hát baszhattam. Munka közben nem iszok, már csak azért sem, meg valamelyik fasz megérzi rajtam esetleg, bemárt, nekem meg semmi kedvem az egész huzavonához, ami ezt követheti.
Vissza az elejére Go down
Catherine Benedict
Naturalak
Catherine Benedict

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 577
◯ IC REAG : 486
◯ Lakhely : Fairbanks - Farkaslak
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po8_r1_250
Szarvascsorda pihenője - Page 10 6hrlxO3
Re: Szarvascsorda pihenője // Szer. Szept. 20, 2023 10:43 am

VMdbSQI.jpg


Dakota és Bessie



*Igaza volt, valóban nem volt olyan könnyű, mint ahogy kimondtam, ahogy hangzott, de idővel ő is belátja. Nem kavartam ennél jobban bele a lelkébe, le kell még ülepednie, másrészt nekem is volt min gondolkodnom. Példának okáért azon, hogy fogom magam kimagyarázni ebből a történetből. Hogy kerültem oda egyedül ahol Dakota rám talált, miért tettem ki magam a vadászok szenvedélyének, miért nem figyeltem, hogy a fenébe nem vettem észre előbb őket….stb. Mondjuk ebből csak az első kérdés megválaszolása volt nehéz, de végül az improvizációs képességemre bíztam magam. Elcsendesedtem, már csak azért is, nehogy kiakasszam Dakotát míg a gépet vezeti, míg nincs szilárd talaj a lábunk alatt és míg el nem tűnnek a zsibongó vadászék. Szerencse, hogy rajtam volt a fejhallgató, így őket is ki tudtam zárni a világból. Próbáltam hát a háttérbe szorítani a fájdalmat ami ugyan már nem lüktetett bennem élesen, de jelen volt. Simább út volt, mint egy kocsiban zötykölődve, és még a táj is szép volt, hát abban gyönyörködtem már amikor nem hunytam le a szemeimet. Kicsit el is bambultam, és mikor végre csend lett körülöttünk, eszmélésem olyan volt, mintha akkor ébredtem volna, noha nem aludtam el. Láblógatva mosolyogtam Dakota morgós válaszára, majd rajtam volt a sor, hogy elkomorodjam. Reméltem, hogy kisebb farkas ér rá arra, hogy eljöjjön értem, de mindez a telefonbeszélgetést hallva szisszenve hunyt ki. Azonban sok idő maradt addig, hogy megérkezzen és addig jól akartam érezni magam, és megismerni Dakotát úgy, ahogyan eddig nem sikerült. Csak az az egy kávéházi találkozás és Henry néhány megjegyzése volt a támpontom, az meg édeskevés. *
-Jó, legyen neked igazad. *Ráhagytam a bárányt, azt viszont kétlem, hogy a falka örülne annak, hogy birkanyájnak lett titulálva. *
-Ez nem hangzott túl őszintén. *Fűztem még hozzá a „bocsihoz” mert csak úgy oda lett vágva, mint rossz kocsmában a sör. Nesze. Fogalmam sem volt mivel töltsem el azt az időt ami még hátra volt, hogy a pesztrám megérkezzen, dakota sem hagyott magamra, így kézenfekvő volt, hogy akkor beszélgessünk, de nem volt nagyon oda érte. Mondjuk erre számítottam, paprikás hangulatban volt. Meghallgattam az érveit, melyeket aztán egyetlen mondattal kukáztam.*
-Az ellentétek vonzzák egymást. Jó, oké, férfira és nőre szokták ezt mondani, de szerintem ránk is ugyanúgy húzható ez a…ponyva. A beszélgetés pont arra jó, hogy megértsük egymást, hogy megpróbáljuk közelíteni a lényünket a másikéhoz. De ha egyáltalán nem is akarod, nem is fog menni. De ha mindent másképp látunk, értünk és értékelünk, akkor is lehetünk még jóban. A viták is lehetnek egészségesek, építő jellegűek, és még szórakoztatók is. Mesélj magadról valamit amit fontosnak tartasz, utána én is mondok valamit magamról. Aztán beleköthetünk a másik történetébe. Na mit szólsz? Ugye nem akarsz két órán keresztül itt füstölni kukán? Irtó unalmas lesz. *Lelkesen mondtam el mindezt, akkor is ha félbeszakított esetleg, folytattam onnan, ahol szünetre kényszerültem. Tudtam, hogy soha nem leszünk azok a kifejezett jó barátnők, de legalább annyit érjünk el, hogy nem hányunk a másik társaságában, vagy nem megy fel a vérnyomásunk kétszázra. Mondjuk én eddig sem voltam így. Kedvelem a csajt, én láttam benne jó dolgokat, vicceseket, még a morgását is annak tartottam, de én előnyből indultam. A romantikus énem egészen másképp láttatta velem a dolgokat. Persze lehet, hogy százötven év múlva pár csalódással, fájdalommal, veszteséggel és borzalommal a hátam mögött én is ilyen leszek, de reméltem, hogy lesz egy „Bessie” mellettem aki figyelmeztet, hogy rossz irányba haladok.*



Megjelenés
Vissza az elejére Go down
Dakota Miles
Wagabond
Dakota Miles

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 113
◯ HSZ : 582
◯ IC REAG : 527
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : gyűrű tetoválás a bal gyűrűsujjon
Szarvascsorda pihenője - Page 10 5a378730396725d0a57df603452002d28ce7f64d
Re: Szarvascsorda pihenője // Szer. Szept. 20, 2023 8:21 pm

Észleltem, hogy komorabb lett, hallva, hogy kit hívtam és így kit várhattunk. Vigasztalhattam volna, hogy nyugi, én még annyira se szeretném látni, mint ő, de nem akartam. Mindenkinek a maga keresztje, legrosszabb esetben esélyesen kap némi fejmosást, esetleg büntit és kész. Koszt-kvártély-védelem ugyanúgy megmarad neki, fölösleges ezt túlaggódni.
Ahogy a bárány-nyáj dolgot se kellett túlmisztifikálni. Nem akartam, hogy minden áron igazam legyen, sose volt az ilyesmi fétisem, már csak azért sem, mert ez a maszek véleményem. Oké, nem a hízelgő fajtából, tény és való, de ez van.
- Nem is szántam annak - vontam vállat hanyagul. - Formaság, biztos találkoztál már vele.
Nekem elég volt huszonhat év belőle, meg az üres udvariaskodó változatából, hogy megcsömörlött legyek tőle. Sőt, igazából kevesebb, mert mire a beharapásig jutottam rég túlcsordult a pohár, a bőröm pedig napról napra szűkebbnek tűnt, szívem szerint letéptem volna, hogy legyen helyem, kapjak levegőt...
Most hasonló érzés kezdett felkúszni a gerincemen, amikor Bessie elkezdte a beszélgetést pedzegetni. Pontosabban inkább olyan volt, mintha egy szikével közelített volna, hogy ő maga nyúzza le azt a bőrt rólam és másszon szövetek, csontok közé. A nőstény berzenkedve rázta meg magát bennem a felvillanó képre. Mindezek összessége miatt szépen elmondtam, hogy kurvára nem fog ez a csevegés működni, és voltam olyan cukorpofa, hogy még az indokokat is hozzátettem. Azt hiszem, ma legalább egy havi karmámat tisztítottam meg, legalábbis nagyon remélem! Ennyi erőfeszítés után kijárt volna.
- PFFFFFFF! - bukott ki belőle azonnal a közhelyre. - Ezt valami lányregényből, vagy csajmagazinból tanultad? Megsúgom, mindkettő kibaszott nagy hazugsággal kajáltatott meg. Az ellentétek... - egy pillanatra befogtam, mert a faszért magyarázzak, aztán inkább folytattam, mert ad egy: addig sem bennem vájkálunk; ad kettő: nem tud valami random váratlannal kiborítani. - Az ellentétek ideig-óráig izgik, mert újak a másiknak, aztán baromi gyorsan kibukik, hogy hát ez hosszútávon minden csak nem konstans fenntartható. Hány olyat ismersz, akik külső kényszerítő tényező nélkül, önszántukból bármilyen pozitívabbank és egészségesnek mondható kapcsolatot ápolnak egymással, és totál ellentétek?
Én se véletlenül Henry mellett kötöttem ki és tudtam újra megállapodni, plusz Anchorage farkasai közül is inkább a hasonszőrűeket kedveltem.
- Ha van némi difi, oké, ki tudja egészíteni a másik hiányosságát, de kurva kevesen keresik azt másban, amik totál nem ők. Teszem azt, mi a szart kezdenék egy begyöpösödött, otthonülő egyetemi professzorral, akinek élete legnagyobb bűne kimerül annyiban, hogy megette az utolsó kekszet az öccse elől tíz évesen? Persze bájos meg cuki lenne, hogy aaaah, milyen kis ártatlan, de én nem értem az ő világát, ő pedig az enyémet, és ezen a világ összes pofázása sem fog húsbavágóan változtatni.
Szomi, ja, brühühü, de akkor is ez az igazság. Az a fajta, ami ellen jól láthatóan még mindig küzdött Bessie, és oké, kezdtem értékelni a kitartását. De az erdőben is kitartóan mondta a magáét...
Az ötletére, hogy meséljek magamról valami fontosat, majd ő is önmagáról, hosszú évek cigizésétől rekedtesebb hangon röhögtem fel. Majd' egy percig mulattam ezen az alkun, aztán megráztam a fejem, leejtettem és elnyomtam a csikket, majd újabb szálért nyúltam.
- Itt van a kutya elásva, kislány: nem akarom - mondtam a fogam közt fityegő cigivel, miközben előtúrtam a zsebemből a gyújtót és rágyújtottam.
Az első slukk után felpillantottam Bessie-re a gép mellől és a szemébe néztem. Nyersen, kendőzetlenül, a sajnálat legkisebb jele nélkül, még az üresen kongó "bocsi"-t is mellőzve.
- A fontos dolgaim pedig nem tartoznak rád - tettem hozzá ridegen, majd visszafordultam a tájat bámulni. - A tieid meg nem érdekelnek - mondtam mindennemű szégyenkezés nélkül, mert ez volt az igazság: az udvariaskodás mellett az érdeklődés színlelése se ment. - Max, ami Henryt is érinti.
Már ha volt ilyen, de azt meg érthető okokból jobb szerettem a férjem érces hangján hallani.
Egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy talán bunkó voltam, aztán a következő adag füsttel együtt fújtam ki ezt a gondolatot is. Ismerni akart, ez is én vagyok. Az meg jót fog tenni a fejlődésének, ha olykor belefut olyanba, akinek az erődítményébe nem tudja bedumálni magát. Száz vagy kétszáz év múlva talán. Ha még egyáltalán egy kontinensen leszünk - magamból kiindulva voltak efelől megnyugtató kétségeim.
- Ha akarsz, változz át és aludj. Gyorsabban gyógyulsz kicsit.
Nekem aztán nem jelentett gondot a néma kussban várakozás. Életem nagyjában egyedül voltam mint a kisujjam, hosszasan kellett lapítanom és várnom, megszoktam. Közléskényszerem se volt, szóval ja, simán kibekkeltem így azt a nagyjából két órát.
Vissza az elejére Go down
Catherine Benedict
Naturalak
Catherine Benedict

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 577
◯ IC REAG : 486
◯ Lakhely : Fairbanks - Farkaslak
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po8_r1_250
Szarvascsorda pihenője - Page 10 6hrlxO3
Re: Szarvascsorda pihenője // Hétf. Szept. 25, 2023 11:23 am

VMdbSQI.jpg


Dakota és Bessie



*Ahh! Formaság. Szóval csak udvarias szófordulat. Persze, hiszen nem volt őszinte. Csak hümmögtem arra, hogy már találkoztam ilyesmivel. Valójában túl sokszor is, ami némi szarkazmust váltott ki belőlem. Egyelőre azonban őt akartam meggyőzni arról, hogy nem olyan gennyláda, mint amilyennek beállítja magát. De hát ez nem sikerült maradéktalanul, mint azt a jelenlegi ábra is mutatja. Dakotának mindenre volt egy ellenérve, ami leginkább arra utalt, hogy ő mégis csak egy gennyláda. Mégis a korábbi megjegyzése, a félelmei, hogy nem akarja elcseszni Henry-vel, azért még ott motoszkált az agyam hátsó zugában. *
-Henry és én. Mondjuk csak barátok vagyunk, vagy még az sem, de egész jól megértjük egymást. Aztán ott van az őrző, aki azzal a kacsaszörnnyel jár a falkából. *Elmélkedtem, de most nem jutott eszembe más pár, de nem is vagyok olyan régóta újra itt. Nem térképeztem fel az egész falkát, jóllehet mindenki kivétel nélkül a lakba kényszerült. De ami késik, nem múlik. Ez is egyfajta közhely volt, de ezeknek a közhelyeknek az a tulajdonságuk, hogy igazak. Csak már annyiszor lettek emlegetve, hogy elveszítették a köztudatban betöltött jelentőségüket. Dakota tovább fejtegetésére elnevetem magam, aztán felmorrantam, mert a fájdalom még mindig belém hasított. *
-Ez elég sarkított ellentét, nem pont ilyenre gondoltam. A farkasok között nincs ilyen. *Na igen, lássuk be, hogy mi nem is válogathatunk az emberek közül. Annak beláthatatlan következményei lennének, másrészt nem is ésszerű ha azt vessük, hogy a farkasok jóval túlélnék az ember párjukat. A beszélgetés itt meg is csömörlött volna, ha nem dobok fel újabb röhögésre és morgásra okot adó témát. Én csak elmosolyodtam, hanyagoltam a nevetést a korábbi fájdalom érzése miatt. Azért meg kell mondjam, nagyon nehéz Dakotával, és felmerült bennem a kérdés, hogy miről beszélgethetnek Henryvel amikor éppen kimerítették a szex elemeiket. *
-Akkor mesélj nem fontos dolgokról. Például, hogy mivel töltöd szívesen a szabadidődet, amikor nem Henryvel vagy. *Arra nem reagáltam, hogy az én dolgaim nem érdeklik őt. Apróság. Attól még elmondhatom és megragad benne. Pech. A tekintetem akkor lobbant felé igazán, amikor Henryt érintő dolgokról azt vallotta, hogy legfeljebb azok érdeklik.*
-Na, hát akkor beszéljünk arról. *Nem tudtam lehámozni róla a rétegeket. Harapós volt, tüskés, mint egy rózsa, nem engedett senkit közel magához. *
-Nem akarok átváltozni. Egyébként miért vagy ilyen…izé? Senkit nem engedsz magadhoz közel. Csak panaszkodsz, hogy nem akarod elcseszni, de közben egy kiállhatatlan, mufurc, életuntnak állítod be magad, aki leginkább ámokfut. Mitől félsz? *Éreztem, hogy valami komolyabb van a háttérben, ami miatt ezt teszi magával. Henryvel is ezt tette volna, csak a karma közbeszólt, és egymásba szerettek. Ez volt a ding. Senki nem tehet ellene. Gyanítottam, hogy vagy kikel magából és leordítja a hajat is a fejemről, vagy egyszerűen begubózik és nem szól egy szót sem. Mondjuk az első verzió esélyesebb volt, egy kicsit már kiismertem, de a másodikra is meg volt a B tervem. Lehet, hogy ő elég makacs ahhoz, hogy tartsa magát az elhatározásához, de én beszélgetni akartam és én is elég makacs vagyok.*



Megjelenés
Vissza az elejére Go down
Dakota Miles
Wagabond
Dakota Miles

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 113
◯ HSZ : 582
◯ IC REAG : 527
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : gyűrű tetoválás a bal gyűrűsujjon
Szarvascsorda pihenője - Page 10 5a378730396725d0a57df603452002d28ce7f64d
Re: Szarvascsorda pihenője // Hétf. Szept. 25, 2023 3:19 pm

Magasba szaladt a szemöldököm és talán még a számat is eltátottam volna, ha nem épp újabb slukkot szívok arra, hogy most komolyan, tényleg képes volt az ellentétek vonzására felhozni a férjemet és saját magát pozitív példaként, miután nem olyan rég még arról trécseltünk nagy csajosan - kac-kac -, hogy amúgy féltékeny vagyok, dehátnincsisokom. Zsibbadni kezdett az agyam, eskü éreztem.
Azon meg magamban mosolyogtam, hogy a nagy kapcsolat elég gyorsan devalválódott egy mondaton belül.
- És ez neked az ellentétek pozitív vonzása? Meg a kacsaszörny. Mondták már, hogy szarul érvelsz?
Cserébe megosztottam vele a saját elméletemet a téma kapcsán, bár kezdtem fölösleges szájszellőztetésnek érezni a dolgot.
- Te már csak tudod, milyen van meg nincs a farkasok között - mondtam cigis kezemmel legyezve szórakozottan, és megtartottam magamnak, hogy láttam én már kétszázas hímet tizennyolcéves lánnyal házasodni majd családot alapítani - nem az enyém az egyetlen ilyen sztori. Arról nem is beszélve, hogy az őrzők is kurvára jóval kevesebbet élnek, mint a farkasok, de hát... farkasok közt nincs ilyen.
Megmasszíroztam fél kézzel a halántékomat arra, hogy meséljek akkor a nem fontosakról. Kezdtem bánni, hogy nem vállaltam be a Fairbanksbe vitelt, vagyis inkább azt, hogy már szóltam Rodrigueznek. Mondjuk csinálhattam volna segget a számból, újra hívva őt, hogy áh, hagyd csak, kapuig viszem a gyereket, gyorsabb mindenkinek, de szarás után pelenka ez is.
- Henryre gondolva maszturbálok - mondtam végül, hátha átmegy valami, bár egyre jobban kételkedtem.
Azután meg pláne, hogy nagy lelkesen benne lett volna, hogy a Henrys dolgairól beszélgessünk. Tupilek az égben segíts meg!
- Hallgatlak - sóhajtottam, mert igazából hót mindegy, mit mondok, akkor is beszélni fog.
Persze, hogy nem akar váltani, azzal már túl szép lenne ez a nap! Csikk elnyom-eldob, újabb szál cigi. Ha ma nem kapok rá a láncdohányzásra, akkor soha. A jellemrajzomra igazából már végképp nem tudtam mit mondani. Oké, ez nem igaz, jószerével mindenre tudok valamit mondani, csak a szemmel láthatóan felesleges szájtépést kezdem egy idő után baromira unni.
- Tudod, az a "senki" leginkább te vagy - mondtam kerek perec. - Nem kedvellek, ez van. Bájolgáshoz és hamis érdeklődéshez nincs erőm, a valós és vélt félelmeimet meg biztos kurva élet, hogy nem veled tárgyalom ki. A kávézóban volt egy szar indítás, amit utána próbáltam magamban elegyengetni, de a mai alakításod már attól független. Nem tegnap lettél farkas, emberként se számítasz gyereknek, mégis rettenetesen ostobán viselkedsz, és képtelen vagy érteni a még nagyjából szép szóból, mint egy elkényeztetett picsa. Mit akarsz? Legyek tényleg tajparaszt és küldjelek el a kurva anyádba, vagy megtépjelek, hogy legalább egy hétig csak szívószállal tudj enni? - Rubinvörös lobbant a szememben, a nőstény kezdte unni a szűnni nem akaró csipogást. - Mert a szellemekre esküszöm neked Bessie, megmutatom, milyen, ha Tipvigut vére tényleg kiállhatatlan - vegyült morgás a szavaim közé, ahogy a Farkas bennem felkelt és megrázta a bundáját.
Közben meg jeges érintés kúszott fel a gerincem mentén, ahogy a másik felem eddig egyszer sem tapasztalt ingerültsége formálódott bennünk. Eleget hallgatta ma már a kis nőstény kaffogását, meg az eredménytelen szájtépésemet, és ettől kissé tiltakozón megfeszültem. Lassabban vettem a levegőt, kínosan ügyelve minden slukkra, miközben a szememet le se vettem Bessie-ről, meredten figyeltem. A Farkas, mint egy feszes húr várt, hogy vajon megpendítik-e vagy sem.
- Utoljára mondom: jobb, ha befogod és lepihensz. - A szavaimat cigarettafüst kísérte, a szürke fátylon át szinte égetett vörös szemem, az emberi aggályok egyre mélyebbre süllyedtek.
Vissza az elejére Go down
Catherine Benedict
Naturalak
Catherine Benedict

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 577
◯ IC REAG : 486
◯ Lakhely : Fairbanks - Farkaslak
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po8_r1_250
Szarvascsorda pihenője - Page 10 6hrlxO3
Re: Szarvascsorda pihenője // Csüt. Szept. 28, 2023 10:40 am

VMdbSQI.jpg


Dakota és Bessie



-Hát nem mindig jöhet össze minden, de próbálkozom. Veled szemben elég nehéz. *Vallom be saját gyenge láncszememet elé terítve és ez az igazság. Szarul érvelek. Ő meg nem hagyja rendesen. Az sem állja meg a helyét igazán, hogy ki nincs és ki van a farkasok között, milyen párkapcsolatok keletkeztek az évszázadok során, de még fiatal vagyok ehhez. Másrészt a farkasoknál a nagy korkülönbség egészen más, egy százas pasi is még fiatal, nem az ibolya alulról szagolását várja. *
-Jó, oké, keveset láttam még, de esetleg felvilágosíthatnál. Ez is egy jó téma. *Adok én ötleteket a beszélgetésre, ezen ne múljon, csak beszéljen minél többet, amiből jobban megismerem. Dakota meg beszélt. Amikor megdörzsölte a halántékát még nem gyanakodtam, őszintén szólva utána sem. A mondat elhangzása után azonban már kicsit megbántam, hogy nem állítottam fel korlátokat az információ mibenlétét illetően. Picit elnyíltak az ajkaim, de pár pillanat alatt összeszedtem magam. Tudtam, hogy csak nyúzni akar, hátha feladom. Szándékosan említett olyan dolgot amitől azt remélte, hogy kiakadok tőle. Máskor, más helyzetben, nem farkasként élve az életemet, nem edződve Henry-n, talán így is lett volna, de elhatároztam, hogy nem fog kicseszni velem. *
-Ó, nos ez egy kicsit több információ mint amire számítottam, de eléggé csajos, szóval mesélj még. *Mosolyogtam, bár nem akartam erről többet hallani, viszont azt az örömöt sem akartam megadni neki, hogy lepattintott. Ha a maszturbálásról és Henryről beszélgetünk, nekem az is jó, csak jussunk már el egy pontra. *
-Oké. Sajnos nem tudtam, hogy el fog menni és azóta sem hívott, de gondolom egyszer majd. Megkérdeztem volna tőle milyen az élet Ancgorage-ban, hogy érzi magát, hiányzik-e neki a falka, meg ilyenek. Neked mesélt erről? *Ebből is tudhatja, hogy semmi oka féltékenységre. Arról meg nem beszéltem, hogy hogyan ünnepeltük meg a büntetésének a végét, amit ugye Dakota miatt kapott. Ha Henry nem mesélt róla, akkor meg sem történt. Azt sem mondtam, hogy nekem hiányzik Henry, mert ő volt az egyetlen akivel úgy igazán el tudtam engedni magam, pedig nem akartam, és sokat tanultam tőle, emberként és farkasként egyaránt. Bírtam, hogy lehetett cukkolni és a reakciói olykor viccesek voltak, kivéve amikor majdnem felborultunk a kocsival. De ő is sokat edződött mellettem. Dakota viszont még csak meg sem akart ismerni, meg sem akarta tudni az igazságot, pedig váltig hangoztattam, hogy Henry mennyire oda van érte. Nem tudtam meg mi az oka, helyette fellobbant benne az amúgy is már égő harag és verbálisan nekem esett. Csak pislogtam ahogy darálta a szavakat, a farkasom meg értetlenül állt az események sodrában, nem tudta miért nem harapom le a másik fejét. Már nem volt nyugodt ő sem, felborzolta a bundáját és megszellőztette a fogait. Én csak azért akartam Dakotával beszélgetni, hovatovább barátkozni, mert abból amit Henry elmesélt róla, jófejnek tűnt, másrészt Henry miatt. Nehéz volt nyugodtan maradni a bestiával a lényemben, kellett néhány nagy levegő, de felőlem nem érezhetett haragot, sem azt a lobbanó dühöt amit Dakota közvetített magából. Lassan leszálltam az ülésről, némi fájdalom árán de sikerült hang nélkül, majd a csikkért indultam, hogy felvegyem. *
-Igen, bármennyire is nem szerettem volna, veled valahogy mindent elszúrtam, ne haragudj. *A békés kezdetet a megbántottság követte. Hát nem estek jól az utolsó mondatok.*
-Csak azért nem kedvelsz, vagy még utálsz is, mert Henry-vel voltam előtted. De ez még sokakra áll, csak épp ők nincsenek a közelben. Tényleg mindenkit meg akarsz tépni amiért Henry exe? Lehetnék én megsértődve rád amiért miattad dobott, de nekem fontosabb, hogy szeretitek egymást. Kedvelem Henry-t és ezen nem tudsz változtatni, de a francba is már, nem akarom elvenni tőled. *Oké, hát nem leszünk barátok, több is veszett Alignak sziklájánál, nem fogok a kardomba dőlni, csak Henry-t sajnáltam. Ha még ezek után van lehetőségem folytatni, hát folytatom. Ha a csikkig is eljutottam, azzal a kezemben mondom, magamban meg csitítva a farkast, aki még mindig úgy érzi, meg kell védenünk az érdekeinket.*
-Nem kell tajparasztnak lenned, megértettem, csak gondoltam hátha meggyőzhető vagy. Nem akartam veled rosszban lenni, még ha jóban esély sem lett volna rá, és értékelném ha az anyámat kihagynánk a dologból. De azért elég gáz, hogy egy kis beszélgetés miatt akarsz megtépni. *Nem tudtam úgy visszafogni a farkasomat, ahogyan szerettem volna. A Dakota szemeiben lobbanó vörösre borostyánsárga volt a válasz, bár én nem haragudtam rá, a bestia feszült volt és az sem tetszett neki, hogy nem engedtem szabadon. *





Megjelenés
Vissza az elejére Go down
Dakota Miles
Wagabond
Dakota Miles

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 113
◯ HSZ : 582
◯ IC REAG : 527
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : gyűrű tetoválás a bal gyűrűsujjon
Szarvascsorda pihenője - Page 10 5a378730396725d0a57df603452002d28ce7f64d
Re: Szarvascsorda pihenője // Csüt. Szept. 28, 2023 8:01 pm

- Egy komplett falkával élsz, ha egy kóbornak kell felvilágosítania ráadásul ennyi idősén, több évvel a beharapásod után... - vállat vontam a függőben hagyott mondat végén.
Megvan a véleményem, maradjunk ennyiben, és mivel nem ismerem behatóbban a falka - vagy az ő - működését, így inkább kollektíve nagy blamának tartom az egészet, nem pedig egyiket vagy másikat okolva elsősorban. Mondtam helyette mást, ami pontosan azt a hatást érte el, mint amivel számoltam. Ettől nem támadt kedvem vállon veregetni magam, csak elkönyveltem a dolgot.
Felvontam a fél szemöldököm arra, hogy meséljek még. A maszturbálásomról.
- Hát jó. Ha már nagyon nem bírom és tudom, hogy csak egy kis simi kell, munkahelyen elvonulok a mosdóba, egyébként szeretem elhúzni. Inkább csiklódörzsizek, mint ujjazok, azt a végére hagyom, hogy érezzem a középső- és a gyűrűsujjamon az összehúzódásokat. Van, hogy utána kezet mosok, de általában csak lenyalogatom, azt közben ha megint rám jön, nyálas ujjal nyúlok magamhoz. Ezzel kényelmesen és elég hangosan úgy fél órát elvagyok, a kanapé rá a legjobb terep, de párszor csináltam a tetőn meg az erkélyen is. Szép a városi látkép.
Duma közben végig egy pillanatra se zavartattam magam, olykor még Bessie felé is pillantottam, miközben egykedvűen cigiztem tovább. Hát na, ő akarta a csajos dolgot, és ha bármi másra számított, akkor nem az, hogy nem ismert, de az eddigi ismeretségünk alatt nem is figyelt. Ami nem az én problémám.
Én minden esetre azon nem lepődtem meg, hogy amint a kelletlen "hallgatlak" elhagyta a számat, már beszélt is. Tényleg teljesen mindegy volt, hogy mit és hogyan fejeztem ki, mondtam, nem mondtam, feltett szándéka volt nyomulni. És képtelen volt az összes konkrétan kimondott figyelmeztetésemmel együtt is megérteni, hogy én ezt nem akarom jelenleg semmilyen formában sem. Hm. Lehet valójában megerőszakolta Henryt, csak csóri querido férfiúi büszkesége nem tudta elviselni a tényt, ezért lett a közös megegyezéses sztori. Jó, nyilván nem, bár ezek után nem csodálkoznék. Nem fogta fel, honnan hova jutott a hangulatom, a miérteken, amik ott hevertek a lába előtt átnézett, és csak törtetett előre, mászott be a bőröm alá, kereste a zsigereimet, hogy egyesével húzgálja meg mindet.
- Nem kellett mesélés - zártam rövidre ennyivel ezt is.
Az előző hónapot egy az egyben azzal töltöttem, hogy Henry a falka - vagy inkább Pat - elhagyásával meg Anchorage-ben létezésével kapcsolatos véleményét ittam magamba. Az elmúlt hetek összehasonlíthatatlanul jobbak voltak, de erről sem kellett kifejezetten beszélgetnünk. Éreztem, láttam, minden gesztusában és rezdülésében ott volt, mesélt pusztán azzal, hogy lendülettel, jókedvvel ért haza, vagy esetleg csak mordult egy kiadós tekerés után és nyűgösen lerogyott a kanapéra.
De eddigre a nőstény megunta. A helyzetet, a folyamatos faggatást, az értelmetlen tiltakozásokat. Mintha megpróbáltam volna magamon tartani a gönceimet, de mohón tépő kezek mindenáron le akarták szaggatni őket rólam. Minél inkább erőlködött, annál jobban bezártam és annál inkább ébredezett a Farkas is. És ha a szép szó, az emberi hang, a leállítási szándék nem segített... jött az erősítés.
Az, ami április elején is velem volt, amit még mindig nem ismertem igazán, mert többségében védve voltunk, vagy szimplán okosan kikerültem a bajt. Eddig pedig ha jött, hogy megacélozzon, mindig azért tette, mert valaki rajtam kívül bajban volt, sérült, másért küzdöttünk a magunk módján.
Most nem volt más. Se kölykök, se Henry, se Aiden... Csak én. Velem pedig a Farkas, a távolban morajló mennydörgés, a Villám visszhangja. Az ő szemével néztem végig, ahogy Bessie lekecmergett az ülésről, kiszállt és megint a kurva csikkért indult. Sose látod a lényeget, igaz?
Pislogás nélkül meredtem rá, a pajzsom lejjebb csusszant, energiáim a megszokott nyugalom, vagy épp jókedvű hullámzás helyett most nyugtalanul kavarták körülöttem a levegőt. Ez lett egyre viharosabb, tépőbb, ahogy az életösztön teljes hiányában csak tovább pofázott a vörös! Ó, és még miket... A kezemben füstölgő cigivel már nem törődtem, a szemem izzott, a szemfogaim mondatról mondatra nyúltak meg, a halk, figyelmeztető morgás pedig hangosabb és fenyegető lett.
De végighallgattam. Tudni akartam, meddig megy el. Olyan serényen pengette azt a kurva húrt... és még azzal is megtolta, hogy nem tudta helyben tartani a farkasát, szemlesütés helyett pedig egyenesen rám villantotta annak sárga szemét.
Hagytam, hogy a csikk kiessen a kezemből, még földet se ért, de már visszakézből lekevertem Bessie-nek egy pofont. A Farkas mordult, sebesen mozdultam és félig átváltoztatott kezemmel megragadtam a csitri sérült vállát, keményen rámarkoltam és annál fogva basztam a gép oldalához. Nem olyan erősen, hogy egyből elájuljon, ó nem! És el se eresztettem, nem csak egy kis taszítás volt. A karmaimat viszont nem vájtam bele - csak a hüvelykujjamét, pontosan a lőtt sebbe.
Energiáim fojtón nehezedtek az övéire, hangomba a Farkas morgása vegyült, agyaraim kivillantak, amikor ráförmedtem a kölyökre.
- Takarodj! - rivalltam a kikívánkozóra és a Farkassal a kölyök marjához kapva, energiáimmal visszanyomtam a mélybe a gyereket, hogy a kék szempár maradjon.
Mélyebbre nyomtam a sebbe a karmom, a friss vér fémes szagára most összefutott a nyál a számban, de nem az éhségtől. Henry pulcsija kilyukadt, a vér egyre terjedő foltban szennyezte az elejét. Minden kilégzésnél mélyről rezgő morgás hagyta el hallgatáskor is kissé nyitott szám.
A vihar itt volt, a mennydörgés már nem a távolban morajlott. Egyszer sem emeltem fel beszéd közben a hangom, a szavak ridegen jöttek, egészen közel hajolva az arcához. Tudjuk már le ezt az egészet.
- Ha Henry miatt rühellnélek, ott hagylak a picsába, vagy magam lőlek fejbe, esetleg elviszlek pár kiéhezett hímhez, hogy baszasd magas velük - nyomtam mélyebbre a karmom és vele együtt most már hüvelykujjam hegye is eltűnt a sebben.
A szorításom erősebb lett, de a Farkas ügyelt rá, hogy meg se repesszem a csontot. Megmozgattam benne kicsit karmos hüvelykujjam, ha fájt, sikított, rezzent vagy kapálózott, egyik se hatott meg. Aztán belülről karmolva kicsit kijjebb húztam az ujjam, majd vissza be erősebben, miközben energiáimmal folyamatosan tartottam és nyomtam lefelé a kölyköt, durván tartva. Közben ugyanazzal a rideg nyugalommal folytattam, legfeljebb elkaptam a még mozgásképes keze csuklóját.
- És nem értetted meg, különben befogod a pofád.
Begörbítettem az ujjam, hogy erősebben a húsba tépjek a karmommal. Még mindig csak eggyel, még mindig csak azon az egy ponton. Minek okozzunk fölösleges felfordulást, nem igaz? Ricsajozva, feltűnően, amikor szép csendben is el lehet intézni, ha csak nem sikítozik. Más nagyon úgyse tehet. Már csak azért sem, mert részemről ez volt a záró akkord és minden további nélkül leütöttem Bessie-t, mielőtt megint valami okosat mond.
Eleresztettem és hagytam, hogy rongybabaként essen össze. Ha beütötte pluszban a fejét... ártani már esélyesen semmit sem ártott. A csizmám orrával megbökdöstem a sérült vállát, mire rezdült, szóval élt, ennél többre meg nem volt szükségem.
Lenyalogattam a vért a hüvelykujjamról, visszaváltoztattam a kezem emberire és újabb szálért nyúltam. Jól esett a csönd. A csöndben a kölyök szuszogása. Végre nyugtom volt, hát olyan sokat kértem? A bőröm alatt hullámzó kezek eltűntek, a vetkőztető szándék visszahúzódott tőlem, amitől fellélegeztem - és ezzel magamba ittam a Bessie vérének szagát.
Amit én serkentettem. A Farkassal. Mert jött, jönni akart, én pedig hagytam. Nem átvette az irányítást, átengedtem, mert nem volt hova menekülnöm, hát használtam, amim van. A nyelvemen keveredett a füstös és a fémes íz, az irányítás az erőfölénnyel... Újabb mély slukk.
Lenéztem az ájultra, az agyam hátsó zugában pedig egy hang egyre hangosabban követelte, hogy fussak. Tűnjek el, vissza se nézzek, nem én voltam, nem én tettem, falka területen kívül igaz, de egy falkást bántottam és tudom mi az a megtorlás. Tettér, szóért, szándékért. Újabb mély slukk - a kezem remegett.
Kezet emeltem egy gyerekre. Mert az, gyerek. Fejben, farkasban, mindenben. A füst apró pamacsokban hagyta el a szám. Felbaszott. A Farkas nem osztozik a traumáimban, de pontosan tudja, mit jelent egyedül lenni, én pedig mér annál is jobban. Felbaszott, hogy nem érezte a súlyát, mert megtehette. Mert egy kibaszott falka tagja. Aminél megtűrt státuszom van. Aminek a párom a tagja volt, az apósom pedig jelenleg is az.
Picsába... Picsába. Picsába!
Elkezdtem fel-alá járkálni.
A légzésem kapkodó lett, felszínes, a kezem tovább remegett, a vérzés lassan abbamaradt, és hé, sokkal nagyobb kárt nem tettem, annyi, hogy így már lassabban fog gyógyulni, mintha csak a golyó lett volna. Gyógyulhatott volna gyorsabban is, a lehetőség és a tanács adott volt. Nem tette. Léptem.
Fél kézzel a hajamba túrtam.
Fuss-fuss-fuss! El a környékről, az államból... hiszen annyiszor és annyi helyről léptem már meg, mi lenne a különbség? Hogy már van otthonom. Mellette. Bassza meg, hogyan a picsába fogom ezt elmondani neki? Mi a fasz?!
Leguggoltam és kicsit előre-hátra dülöngéltem, a szemem lehunyva, mintha ezzel eltüntethetnék mindent, ami az elmúlt órákban történt.
A nőstény nyugodtan hevert bennem. Minek idegeskedjen? A kölyök él, mindjárt hazaviszik, hülye volt, örüljön, hogy nem halott, ennyire egyszerű. Még jófej is volt vele. És nem, rohadtul nem fogunk elfutni. Az alkunak lőttek, de így legalább egálban vagyunk, nem? Le van szállítva, és talán még szívességet is tettünk a falka felnőttjeinek. A kíméletlensége, amit a sértett önérzet szült, belülről karistolt. Velünk így nem beszélnek.
Elnéztem Bessie-rongybaba felé, a gyomrom idegesen nagyot rándult. Így maradtam még pár percig, aztán kiegyenesedtem, még mindig reszketve elszívtam az aktuális szálat, majd egyből újabbért nyúltam.
Így telt a várakozás: dohányozva, olykor járkálva, néha a kölyök felé pillantva - csöndben. Közben pedig barátkoztam a gondolattal, hogy Rodriguez esélyesen nem lesz elragadtatva. Már ha veszi a fáradságot és ő maga jön.
Valamivel később érkező kocsi hangjára kaptam fel a fejem és egyből odafordultam. A gyomrom görcsben volt, a Farkas teljes lelki nyugalomban. Végülis... voltunk már ennél kismilliószor nagyobb szarban. Mondjuk fél éve, amikor ismeretlen terepre mentünk, idegen, esélyesen agresszív farkasok közé kis száztízesként, minden különösebb harci tapasztalat nélkül. Legalábbis ezzel próbáltam nyugtatni magam.
Ledobtam és elnyomtam az aktuális cigimet. Az utolsó előtti volt, még jó, hogy teli dobozzal indultam. Igen, ilyen apróságokkal vérteztem fel magam, aztán becsapódásra várakozva álltam és figyeltem az érkezőt.


//Nos, ez itt a könnyes búcsú Bessie, Rodriguez - vagy akit küld - elválaszt minket egymástól. Very Happy És ezzel köszöntem a játékot, nagyon élveztem. Szarvascsorda pihenője - Page 10 1839924927 //
Vissza az elejére Go down
Catherine Benedict
Naturalak
Catherine Benedict

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 577
◯ IC REAG : 486
◯ Lakhely : Fairbanks - Farkaslak
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po8_r1_250
Szarvascsorda pihenője - Page 10 6hrlxO3
Re: Szarvascsorda pihenője // Pént. Szept. 29, 2023 9:17 pm

VMdbSQI.jpg


Dakota és Bessie



*Na igen, nem értette miért akartam, hogy ő „világosítson fel” csak darálta a maga érveit, meglátásait, melyeket már előre elrendezett magában és amelyek mind, kivétel nélkül az én lealacsonyításomat szolgálták. Hát ha ettől boldog volt….Nem volt ez másként akkor sem amikor rákérdeztem a szabadidejére. Mondhatott volna bármit, de ő inkább a lelkem világát borogatta szándékosan. Szerintem ez már nem lazaság volt, hanem közönségesség, de belementem, hátha könnyebben megnyílik, még ha nem is megyünk bele komolyabb dolgokba. De természetesen a saját csapdámba estem, mint mindig ha Dakotáról volt szó. Bármennyire is szerettem volna jobban csinálni, valami mindig elromlott. Nos, az elbeszélés eleje még csak-csak, de amikor belement a részletekbe, szó szerint a sikamlósakba és erre külön szlengje is volt, a lélegzetem is elakadt és nem azért, mert élveztem volna a verbális előadást. Ő még csak bele sem pirult, az én arcom viszont minden bizonnyal magasan verte a hajam színét, de csak mosolyogtam. Próbáltam. Tutira nyúzottnak hatott. Oké, egy-null a javára. *
-Hmmm, milyen romantikus. *Picit szarkasztikusra sikerült a hűvös, de mosolygós megjegyzés, ahogy a nagymamám csinálta volna. Mire megszólaltam, össze is szedtem magam. Arra gondoltam, hogy a nagyi vajon hogyan fogadná az effajta előadást anélkül, hogy okot adna a kárörömre? A biztosabb pont felé haladva inkább Henryről kérdeztem, de ekkor valamiért teljesen bezárkózott és csupán egyetlen mondatot kaptam amivel semmire sem mentem. Egyszerűen nem tudtam miért utál ennyire, mikor a fáradtságot sem vette arra, hogy megismerjen. Mi az amit utál bennem? Jó, tényleg szarul indítottam a kávézóban, de lelkes voltam és örültem a boldogságuknak, honnan a fenéből tudhattam volna, hogy miket beszélnek meg és miket nem? Tényleg mindig mellélőttem és ahelyett, hogy jobbá tettem volna, csak elszúrtam. Ezt be is vallottam, de addigra már körüllengett a harag, a fenyegetés, a majdnem fröcsögő gyűlölet amivel nem tudtam mit kezdeni. Tudom, hogy néha kiállhatatlan vagyok és bosszantó, de ekkora gyűlölettel még nem találkoztam, ebből nem lehetett következmények nélkül kihátrálni. A szavaimmal totál szemben állt a farkasom, a másik negatív érzelemhullámait lovagolta meg és nem érekelte semmi, kimutatta a foga fehérjét. Nem szó szerint ahogyan Dakota tette, ő teljesen szabadjára engedte a magáét és mielőtt még eszméltem volna, már repült is a keze. A fájdalom inkább a lelkembe mart, a bestia már ugrott is, de a másikhoz képest túl lassú volt. A levegő kiszorult a tüdőmből amikor a géphez csapott, mire a bestia a karmaival végigszántotta volna Dakota arcát, addigra a száz év visszanyomta. Belül tombolt, az én lelkemben és ettől én is tomboltam. *
-Baszódj meg! *Hörögtem a megmaradt levegőmet kifelé és nem érdekelt, hogy hova tűnt belőlem a hölgy. Ez nem az a pillanat volt amit meg tudott volna oldani. A már nem vérző sebembe hasító fájdalom kiáltássá változott, de összeszorítottam a fogaimat és rámartam az övére, hogy legalább a hüvelykjének párnájába vájva a körmeimet, ne tudjon mélyebbre hatolni. A fájdalom olyan volt, mintha egy izzó kést forgattak volna a sebben, de nem törődtem vele, csak még dühösebb lettem, ahogy a bestia is. Jóllehet őt láncra verte az idősebb farkas, attól még erőt adott és vágyat arra, hogy valamennyit visszaadjak. Ököllel csaptam Dakota arca felé amikor egészen közel hajolt hozzám. *
-Baszasd te magad! Még élveznéd is! *Túl voltam már azon, hogy meg akarjam kedvelni és ezt senki nem róhatta fel nekem. Bántani akartam, de nála volt a meggyőzőbb érv. Hiába tombolt bent a bestia, hiába próbáltam segíteni neki, hogy kiteljesedjen, a köztünk lévő problémák és Dakota farkasának évei és tapasztalata nem engedte. Azt hiszem még soha nem fájt ennyire semmim és még soha nem voltam ennyire dühös, mint most. *
-El fogod cseszni vele. *Mondtam még kissé szaggatottan, az izzó kín ki-be járkált a sebben és éreztem ahogy szakadnak az izmok, recseg a bőröm, melyen forró lávaként csordogált a vérem, eláztatva a pulcsit. Aztán minden elsötétült. Még arra sem volt időm, hogy magamban konstatáljam, le lettem ütve. Jótékony sötétség borult rám, fájdalom nélkül. Testem olcsó rongyként hullott a földre és ott is maradt, nem éreztem már azt sem ahogyan Dakota megalázón belém rúg. A földön fekvőbe. Nagy sokára tértem magamhoz, lassan és fejfájósan, éreztem a karommal feltúrt sebemet is és nem tudtam melyik fáj jobban. Fekve is szédültem, meg sem próbáltam felkelni, jó volt így. Saját vérembe fürödve…a legjobb az volt, hogy éreztem a friss fű illatát….szenvedtem ez kétségtelen volt és még akkor sem mozdultam amikor a bestia felugrott és fülelni kezdett….*

//Köszönöm a játékot, én is nagyon élveztem, Szarvascsorda pihenője - Page 10 218417366  Bessie már nem annyira. :fallen:  Abban azért engedtessék meg a kételkedés, hogy könnyet ejtesz miattam.  :integet2: //





Megjelenés
Vissza az elejére Go down
Dario Rodriguez
Kangunart
Dario Rodriguez

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 358
◯ HSZ : 149
◯ IC REAG : 131
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
Szarvascsorda pihenője - Page 10 Tumblr_inline_p7yb3t8qlH1tcosbh_400
Re: Szarvascsorda pihenője // Pént. Szept. 29, 2023 10:20 pm

[not the cameo you wanted]

Mondtam a kis nősténynek, hogy csak akkor hívjon, ha érdemi mondanivalója van, ugyanakkor mindez alatt... nem egészen egy ilyen jellegű hívásra gondoltam.
Annak hírére, kivel is hozta össze a kellemetlen Sors, előbb felvontam szemöldökeimet, majdan lassan ingattam meg a fejemet, elfojtva egy kikívánkozó vigyort, mielőtt még esetleg megneszelnék a vonal túlfelén, mennyire jól szórakozom a felálláson. Baszd meg, Henry, téged tényleg baromira gyűlölnek az isteneid...!
Lehetőségek széles tárháza futott át gondolataim között, mikor közölte, menjek a kölyökért. Ha csak egy kicsit is kevéssé lennék megfontolt, mint amennyire vagyok, csuklóból visszavágtam volna, vigye ő el Anchorage-ig, onnét meg majd lesz, ki hazajuttassa... de abból pedig Bessie nem tanulna semmit minden bizonnyal, így rábólintottam a kérésre. I am a generous God.

Mondjuk, ha előre látom, mi kerekedik az egészből, meglehet, magam érkezem a helyszínre és nem Joanát, meg a tacskó kölykét küldöm el kocsikázni. Merthogy az említett szőkeség parkol le nem messze és száll ki a kocsiból, nem szerénytelen személyem. Ugye senki nem gondolta, hogy magam jövök? Annyit nem ér - egyikőjük se. Különben is, nehogy már ugráltasson egy kóbor perra...
Blake - magát is meglepve, - kis híján nekimegy az idegen nősténynek, mikor az ájult kölyöktársat kiszúrva realizálja, mi is történhetett, ám az tark nőstényben van annyi higgadtság és diplomáciai érzék, hogy ne hagyja tovább fajulni az eseményeket; helyette utasítja a srácot, hogy fektesse a kocsiba Bessie-t. Az, hogy a pulcsit róla visszaszolgáltatják Dakotának, egyéni döntésük a helyzetben, ám a vérben ázó gönccel együtt érkezik a megjegyzés is, metsző hűvösséggel:
- Rodriguez kérte, hogy hívd fel, amikor megvan a kölyök. Én a helyedben sietnék, mert ahogy beszállok a kocsiba, ugyanezt fogom tenni... - Ám abban minden bizonnyal nem lesz semmiféle köszönet.

Az autó elhajt, a telefon kicsöng.
Ám ahelyett, hogy felvennék a túlsó végen, egyszer csak valami felvillan a kijelzőn...

-------------------
// Dakota, hamarosan meg PM. Bessie, falkaterületre írok neked, illetve belsőben lesz jelentés a dolog kapcsán, amikre majd lehet reagálni azoknak, akik megszólítva érzik magukat. Igyekszem mielőbb abszolválni neked őket! Wink //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Szarvascsorda pihenője // Szomb. Szept. 30, 2023 12:25 pm

Szarvascsorda pihenője - Page 10 6oNLSFF
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Szarvascsorda pihenője //

Vissza az elejére Go down
 

Szarvascsorda pihenője

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Városhatárokon kívül :: Erdős terület-