KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Michelle Tedrow Csüt. Okt. 03, 2024 1:23 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 29, 2024 10:25 pm
írta  Egon Candvelon Vas. Szept. 29, 2024 3:01 pm
írta  Bruno Manzano Vas. Szept. 29, 2024 11:25 am
írta  Jackson Carter Vas. Szept. 29, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
Bruno Manzano
Buszmegálló - Page 6 I_vote_lcapBuszmegálló - Page 6 I_voting_barBuszmegálló - Page 6 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Buszmegálló - Page 6 I_vote_lcapBuszmegálló - Page 6 I_voting_barBuszmegálló - Page 6 I_vote_rcap 
Michelle Tedrow
Buszmegálló - Page 6 I_vote_lcapBuszmegálló - Page 6 I_voting_barBuszmegálló - Page 6 I_vote_rcap 

Megosztás

Buszmegálló - Page 6 Empty
 

 Buszmegálló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Buszmegálló // Kedd Május 14, 2013 6:39 pm

First topic message reminder :

Buszmegálló - Page 6 D0c010113e5fab65d8a56d5dcdd4c9f5


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 24, 2014 10:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
Buszmegálló - Page 6 Empty
SzerzőÜzenet
Madison River Layton
Naturalak
Madison River Layton

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 31
◯ HSZ : 185
◯ IC REAG : 169
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Erős smink
Buszmegálló - Page 6 Ebadd3cf4e55745f8b0240902afb3f81927ccc5a
Re: Buszmegálló // Csüt. Dec. 03, 2015 9:20 am

- Tudod elég sok váratlan dolog történt velem azóta, amióta visszaérkeztem ide. – pillantok rá mosolyogva. Nem akarom elhitetni magammal, hogy ugyanarról a személyről van szó. Talán inkább csak reménykedek benne és az szerintem nem akkora vétek. Másrészt meg tényleg megtanultam azt, hogy az élet mindig képes meglepetéssel szolgálni.
A kijelentésére egy aprót bólintok, de nem mozdulok meg. Csak figyelem őt, mert igaza van. Legbelül tudom, hogy igaza van. De reménykedni attól még szabad, de vajon képes leszek igazán lemondani róla egyszer. Valamikor a remény meghal irányába? Talán igen, vagy csak egyszerűen teljesen sose, legfeljebb megfakul ez a dolog.
- Akkor ebben hasonlítunk. – nincs bajom a várossal, de örülök annak, hogy a birtok már majdnem a városhatáron van, mert békésebb, nyugodtabb és a természetcsodáit is láthatom onnét. Szeretek sétálni, elveszni a fák között és látni mind azt, amire a természet képes. Az emberek is képesek szépet alkotni, de a természet alkotásai sokkal inkább magával ragadóak.
- Lehet, nem tudom. Viszont néha el kell engednünk azokat, akik már nincsenek velünk. – szólalok meg egy kisebb habozás után. Hiányzik Dory, de biztos vagyok abban, hogy most már egy jobb helyen van. De az is rossz, hogy a sírjához nem tudok már kimenni, így maradt a fa és a képek, amik utána maradtak. Talán majd idővel a fa is életre kell, ahogyan én.
Ha akarnám se tudnám leplezni, előtte nem, hogy nem olyan egyszerű választ adnom a kérdésére. Én adtam lehetőséget arra, hogy kérdezzen, így nem fogok megfutamodni a válaszadás nélkül. Csak kell egy kis idő, mire képes vagyok megszólalni, mire képes vagyok valamennyire a dolgokat szavakba önteni. Nem akarok és nem is tudok neki hazudni, valami fura és megfoghatatlan érzés eme ismeretlen lányhoz is köt. Idővel pedig majd csak rájövök arra, hogy miért érezhetem ezt, de előtte inkább választ adok, miután pedig befejeztem a beszédet óvatosan pillantok rá. Talán kicsit szégyellem is magam amiatt, hogy mások előtt maszkot húzok... Sose szerettem, de nem volt más választásom.
- A remény mindig élni fog, csak idővel egyre inkább halványodni fog, mert vannak olyan lelkek, amiket nem lehet megmenteni… - a hangom alig hallhatóan csendül az utca zajában, mintha csak hirtelen valaki ellopta volna, vagy a szellő magával vitte volna. Eddig igazán egyetlen egy férfit szerettem igazán, de azt elvették tőlem, de valami miatt a férjemet meg akartam menteni attól a sötétségtől, amiben él, viszont minél inkább próbálkoztam, annál inkább ellökött.
- Én se szeretem, de néha nincs más választásunk. – pillantok rá komolyan. Mindenkinek vannak titkai és a titkok elrejtéséhez egy fajta álca, héjra is szükségünk van. Nem mondom azt, hogy ő esetleg titkolna valamit, mert annyira nem ismerem, de néha az életben maradásunkhoz van szükségünk rá.
- Hogy végre elmehessek, hogy szabad lehessek és ne kelljen maszkok ruhájában élnem a mindennapjait… - suttogom eme szavakat úgy, mintha csak valami nagyon nagy kincset árulnék el. Nehéz lenne pontosan megfogalmazni, de talán eme szavak eléggé kifejezik azt, amire vágyom, amiben reménykedek. Érzem, hogy a szívem is dobban egyet, hiszen a rejtett dallamait végre kimondtam, vagy legalábbis valamennyire.
- Rám? Régebben Dory vigyázott rám, őt ismertem meg, amikor 7 éves voltam. Olyan volt számomra, mint egy nagymama. – majd ajkaim mosolyra húzódtak, majd hamarosan újra a játszótérre pillantottam. – Majd becsöppent az életembe Darrim, akkoriban meg ő is vigyázott rám. Most meg… -  kezdek bele, de nem tudom befejezni. Ki vigyázz rám? Matthew esetleg? Végül egy újabb tincset a fülem mögé tűrtem.
- Talán a jelenben is lesz valaki, aki vigyázzon rám, amikor itt az ideje. Rád valaki vigyázz? – fordulok felé egy kíváncsi pillantás keretében és közben a lány vonásait fürkészem.



Vissza az elejére Go down
Lilianne C. Moore
Anernerk
Lilianne C. Moore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 321
◯ HSZ : 375
◯ IC REAG : 321
◯ Lakhely : Fairbanks
Buszmegálló - Page 6 2wq5ouh
Buszmegálló - Page 6 2jb181u
Re: Buszmegálló // Pént. Dec. 04, 2015 3:05 pm

- Persze, akadnak ilyenek mindenki életében, és azt sem mondom, hogy nem éri meg reménykedni, csak szerintem kicsi az esélye.
Én speciel nem ismerek más Darrent, és nem is tartom gyakori névnek, szóval nem feltétlenül igaz, amit mondok, de különösképpen nem foglalkoztat ez a tény. Neki nem kell tudnia, és nem akarom a bajait azzal tetézni, hogy Darren épp megpattant lelki válságában a városból. Van elég problémája enélkül is.
- Örülök.
Tényleg, mert a jelek szerint alapvetően egészen sok dolog közös bennünk, és ami azt illeti, egyre inkább úgy érzem, hogy nem szeretném eztán csak úgy elengedni, hogy meg szeretném védeni, illetve felkészíteni arra, hogy idővel ő védhesse meg magát. Ez még borzasztóan sok idő lenne, és kérdéses az is, hogy végül megteszem-e, de… egyre inkább foglalkoztat, hogy talán itt az ideje.
- Ez igaz. Van, hogy sokáig tart, és még ha el is engedtük, a szép emlékekből lehet meríteni. Gondolj azokra, bárkit is veszítettél el.
Mondom szelíd mosollyal öltöztetve fel vonásaimat. Én mindennap gondolok elhunyt gyermekeimre, pedig már réges-régen elemésztette őket az idő, és a földdel váltak egyenlővé. Mégis, könnyebb így, bár nem tagadom, nagyon örülnék, ha Gwen legalább a közelemben lenne, de ez sajnálatos módon lehetetlen, annyira igyekszik elkerülni, hogy egy levegőt kelljen szívnia velem.
- Pontosan, mert nem akarják, hogy megmentsük őket. S ha így van, akkor olyanokra kell koncentrálnunk, akik engedik is, hogy segítsünk nekik.
Tiszta, ragyogó a lelke, becsülöm, hogy a történtek ellenére is ilyen, azért meg pláne, hogy a történtek ellenére is megmaradt ilyennek. Remélem, a továbbiakban is képes lesz erre. Csupán bólintok. Választás. Nekem nem volt. Tőlem elvették a lehetőséget, hogy ember maradhassak, ha úgy akarom. S te, Madison? Vajon megadjam neked ezt a kegyet? Legyen ez az első, amiben valóban saját magad döntesz a sorsod felől? Legyen vízválasztó? Nem akarlak összetörni, szeretném, ha bíznál bennem, ha lehetőségként tekintenél erre, s nem valami elborult rettenetként… Ezt szeretném, hogy élj, velem, mellettem, mint lényem egy darabja. Immár egészen biztos vagyok benne.
- Bocsáss meg egy pillanatra.
Húzom elő zsebemből a telefonom, hogy egy röpke sms-t intézzek a falka Bétája felé, miszerint könnyen lehet, hogy új taggal fog bővülni a falka, és tudom, van elég kölyök, de érzésem szerint halaszthatatlan a kérdés. Nem tudom, mennyire akarjam magyarázni bárkinek is az engem körüllengő misztikumot, vannak dolgok, amiket csak úgy tudok, mintha a világ legtermészetesebb dolgai lennének.
- És mondd csak, mit lennél hajlandó feláldozni a szabadságodért?
Kérdezem finoman, puhatolózva, mert vannak, akik a nagy szavak mesterei, de tartalom már nincs mögöttük, és a vágy elenyészik, amint tettekre kellene váltani őket.
- Talán lesz valaki. Ezek szerint most nincs. Látod? Egyedül vagy, holott mégsem kéne így lennie. Mindegy, hányan vannak körülötted, de belül magányos vagy.
A szívem fölé teszem a kezem, bár szerintem enélkül is tudja, mire gondolok.
- Nekem nincs igazán szükségem arra, hogy vigyázzanak rám, de a kedvesem nagyon igyekszik.
Békés, szeretetteljes mosoly csempész derűt ajkaimra, ahogy Emmettre gondolok, s mondhatnám, hogy vannak még, akik megtennének dolgokat a biztonságom érdekében, de ez olyasmi, amit csak akkor kell tudnia, ha a dolgok olyan irányt vesznek, ami fellebbenti a fátylat róla.
- Vigyáznék rád… ha engednéd.
Meglepően csendes-bátortalanok a szavaim az eddigiek után, talán mert most csinálok először hasonlót, és bizonytalan vagyok a hogyannal kapcsolatban. Abban már nem, hogy valóban így szeretném.
Vissza az elejére Go down
Madison River Layton
Naturalak
Madison River Layton

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 31
◯ HSZ : 185
◯ IC REAG : 169
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Erős smink
Buszmegálló - Page 6 Ebadd3cf4e55745f8b0240902afb3f81927ccc5a
Re: Buszmegálló // Kedd Dec. 08, 2015 9:13 am

A szavaira csak bólintok, mert igaza van. Lehet reménykedni, de túl elvakultan nem. Egy pillanatra még az is megfordul a fejemben, hogy megpróbálom előhalászni emlékeimből Darren alakját és szavakba önteni, hátha ugyanarról beszélünk, de végül sietve vetem el az ötletet, mert ha még se, akkor még mindig ott vagyok, ahol most. Csak a remény marad és az, hogy egyszer még újra láthatom...
Egyetlen egy szó hagyja el ajkait, de még is egy apró mosoly kúszik arcomra. Régóta nem hallottam már ezt a szót, vagy legalábbis másnak a szájából biztosan. A férjem se túl gyakran használja, illetve Dory is régóta nincs már velem. Figyelem a szőke hajú lányt, arcának apró rezdüléseit, majd néha inkább visszafordulok a játszótér felé, a gyerek felé és elgondolkozom azon, hogy mi volt jobb? Tudni azt, hogy mi zajlik valójában a férjem közelében, vagy ártatlan gyereknek lenni és mit sem sejteni. Csak élvezni az életet és hinni abban, hogy a világ szép és jó. Bár eme dolgokban még mindig hiszek, csak néha nehezebben megy, mint gyerekként.
- Te is elveszítettél olyat, aki fontos volt számodra? – kérdezem meg tőle óvatosan, mert a szavai alapján csak arra tudok gondolni, hogy a tapasztalat beszél belőle, olyan szavak ezek, amelyek mögött történések is vannak, majd végül sietve rázom meg a fejemet. – Sajnálom, nem akartam túl tolakodó lenni. – teszem hozzá sietve, mert nem ismerjük annyira egymást, hogy jogom legyen ilyen kérdést tenni. Néha a veszteség emlékét felidézni nem a legjobb, mert fájdalmas is tud lenni, ahogyan akár felemelő is és erőt is adhat az ő emlékük.
- S mi van akkor, ha akarják csak még ők se tudnak róla? Igen, valóban azokra kell koncentrálni, de ugyanakkor nem szabad senkiről se lemondani. Néha a legnehezebb küzdelmek árán lehet csak változtatni, kinyújtani a segítő kezet. – szavak lassan hagyják el ajkaimat. Néha küzdeni kell, jobban, mint első pillanatban gondolnánk. Tudom, ha egyszer elmegyek és magam mögött hagyom a férjemet, ezt az életemet, akkor is reménykedni fogok abban, hogy lesz olyan személy, aki képes lesz megmenteni őt. Lesz olyan személy, aki nem csak egy pillanatra láthatja az igazságot a szemeiben, azt, amit én is rövid időre megpillanthattam, hogy utána újra falak mögé zárja be….
Csendesen figyelem őt, hajának játékát a szellővel. Gyönyörű volt, a fények játékában tényleg olyan volt, mint egy angyal, mint aki nem véletlenül csöppet az életemben. Nem tudnám megmondani, hogy miért gondolom ezt, ahogyan azt se, hogy pontosan mit érzek a közelében. Egyszerűen csak valami fura, de jó értelemben és idővel talán szavakba is fogom tudni önteni eme érzéseket.
- Csak nyugodtan. – sietve válaszoltam neki, majd amíg ő a telefonját nyomkodta, addig én újra a tájat, a gyerekeket figyeltem. S azt, ahogyan szép lassan magára maradnak a tárgyak, a játékok. Estére senki se marad itt, hogy nevetéssel ölelje őket körbe, este már csak a szél marad és szép lassan az egész város kihalt lesz, de még se érezem sok idő után egyedül magamat. Lilianne mellett úgy éreztem, hogy valahova tartozom és nem vagyok egyedül, ahogyan a csillagok sincsenek egyedül az éjszakai égbolton…
- Bármit… - szólalok meg egy kisebb csend után. – Tudom, hogy sokan mondják ezt, de vannak olyan dolgok, amiket nem lehet igazán szavakba önteni, hanem csak itt, legbelül – érintem meg a szívem helyét. – érezzük, hogy képesek lennék bármit megtenni érte, ha egyszer úgy érezzük, hogy itt az idő, hogy van miért cselekednünk… - bíztam abban, hogy továbbra is megérti kicsit talán kusza szavaimat, gondolataimat, de eddig se volt gond. Hasonlítunk egymásra, ami szerintem jó, mert talán egy-egy pillantásból is képesek vagyunk megérteni a másikat. Ugyanakkor a közelében valami megfoghatatlan melegség kezdett el bekúszni a szívembe, talán amiatt, mert szép lassan kezdett fontossá válni számomra, elkezdem benne bízni…
- Igen, azt hiszem igazad van. Nem kellene, de még se érzem magamat teljesen egyedül. Itt vagy te… - az utolsó három szót picit halkabban ejtettem ki. Nem akartam elijeszteni, de még se bírtam magamban tartani, hogy szeretek mellette lenni… Hogy kezdek bízni benne és a többi hasonló érzés talán ebbe a három szóba tódult.
- Ohh, értem. Akkor te is olyan vagy, mint néhány virág. – Magával ragadó, gyönyörű, de ugyanakkor még se törékeny, mint amilyennek talán sokan gondolnák. Képes megvédeni magát, de valami még inkább örültem annak, hogy van, aki vigyázzon rá. Nem szerettem volna, ha baja esik miattam. Apró mosolya, ami arcára kúszik mosolyt csal az arcomra és még inkább biztos leszek abban, hogy fontos számára az illető. Örülök annak, hogy ő megtalálta a boldogságot, olyat, amitől engem megfosztottak, de még se irigyeltem sose másoktól. Örültem mások boldogságának…
- Miért? – kérdezek vissza óvatosan, majd egy pillanatra lesütöm a szemeimet, a hajamat fülem mögé tűröm végül, amikor újra megtalálom őt a pillantásommal. Nem értem, hogy miért akarna rám vigyázni… – Bízom benned, talán majdnem jobban, mint eddig bárkiben. Nem tudnám szavakba önteni, hogy miért és talán furán hangzik, hiszen alig ismerjük a másikat, de melletted újra úgy érzem, hogy élek… - a hangom nem remeg meg, biztos vagyok abban, amit mondok, de ennek ellenére kicsit halkan csendül. A szívemben érzem, hogy így van. Szükségem van rá és nem szeretném elveszíteni őt. Mellette újra önmagam lehetek, ha még nem is teljesen, de kicsit már igen. Idővel meg talán teljesen sikerülni fog a héj leplében megbúvó igazi énemet előcsalogatni. Óvatosan figyelem őt, mintha félnék attól, hogy a szavaimmal esetleg elriasztottam őt, hogy csak egyszerűen eltűnhet az éjszakai sötétségben…
Vissza az elejére Go down
Lilianne C. Moore
Anernerk
Lilianne C. Moore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 321
◯ HSZ : 375
◯ IC REAG : 321
◯ Lakhely : Fairbanks
Buszmegálló - Page 6 2wq5ouh
Buszmegálló - Page 6 2jb181u
Re: Buszmegálló // Szer. Dec. 09, 2015 9:36 am

- Több olyat is, de sajnos ez az élet velejárója.
Azt egyelőre nem firtatnám, milyen rég is volt ez, igaz, nem mint, mert egykor fontos volt Guillaume is, és ő nem oly rég halt meg, noha a szememben akkorra már rég elveszett, s persze ott volt az egykori Atanerkem, Vincent is, akit szintén elnyelt a föld, míg távol voltam.
- Nem voltál az, ne aggódj, igaz tény, hogy az ilyesmiről elég nehéz beszélni.
Nem is szerettem volna több szóval illetni a témát, vélhetőleg a jövőben, ha úgy alakul, többet fog tudni rólam, de egyelőre nem nyílhattam ki teljes mértékben, elijesztettem volna vele, azt pedig nem szeretném. Végtelenül kellemetlennek ítélném, ha nekem is korlátoznom kellene a szabadságában, míg elviszem az Őrzőkhöz. Talán nem lesz rá szükség, de egyelőre nem tudom megmondani, van benne valami, ami miatt érzelmileg instabilnak gondolom, talán pont a remény, ami a férjéhez fűzi az oka.
- Olykor meg lehet próbálni újra, de folyamatosan egyvalakire vesztegetni az időt, aki nem akar megnyílni, és elfogadni a segítő kezet, sajnos nem éri meg. Néha egyébként elég, ha tudatosítjuk, hogy mindig ott vagyunk, és van, aki végül magától bekopogtat, de még így is sokan akadnak, akik köszönik, de nem kérnek a segítségből.
Ez szomorú, de így van, én pedig azonkívül tényleg nem tehetek semmit, hogy biztosítom az ilyen személyeket, hogyha esetleg meggondolnák magukat, akkor itt vagyok.
Megírom az sms-t, aztán jöhet egy meglehetősen fontos kérdés, jelen pillanatban talán a legfontosabb, ami választól függően elvezethet valahová, avagy éppen hogy zsákutca lesz, nem tudhatom… Elválik. A szavait hallgatván egyszerre érzem úgy, hogy itt tényleg elkezdődhet valami jó, illetve szorul össze a szívem, mert nagyon nagy mértékű elkeseredettséget sugallnak a szavai, és nem szeretném, ha ez huzamosabb ideig így maradna. Egész egyszerűen segítenem kell, nem csak most, de állandóan kényszert érzek rá, ami valljuk be, néha már elég nagy teher tud lenni, de sosem cserélnék senkivel. Szeretem az életemet, értékelem a tehetséget, amit a sorstól kaptam, és nem adnám semmiért.
- Ezek szerint még sosem érezted, hogy itt az idő?
Vélhetőleg nem, hisz akkor talán cselekedett volna, ettől még válaszolja meg inkább ő a kérdést, mint én bonyolódjak feltételezésekbe, azokból sok jó úgysem sülhet ki.
- Igen, itt vagyok.
Nem is fogok menni sehová, amennyiben ő úgy akarja, de azért nem rohannék inkább ennyire előre, mert ki tudja, miként fog reagálni, ha beavatom a dolgokba, nem is ha, mert be fogom, eldöntöttem, csupán az amikor a kérdés. Magamat látom benne, túlságosan élénken, sosem kerestem olyat, akinek átadhatnék valamit magamból, de most, hogy szembejött, nehéz elengednem. Nem akartam kölyköt sokáig, az utóbbi időszakban lehetőségem sem volt rá, és most is kész őrültség ebben mentálisan, szellemileg bonyolult helyzetben, de egyszerűen érzem, hogy ezt kell tennem.
- Azt hiszem, értem, mire gondolsz. Az biztos, hogy velem kapcsolatban a látszat csal.
Szubmisszív vagyok, fejet hajtok, ha szükséges bárkinek, de csak próbáljanak bántani, vagy épp bármely szerettemet, és 312 évem minden erejével fogok lecsapni az illetőre.
- Pontosan azért, amit mondasz. Döbbenet számomra, hogy te is érzed… hogy van valami, ami egész egyszerűen pillanatok alatt kötött össze bennünket, és azóta is a másik felé vonz. Egyszerűen érzem, hogy meg kell védjelek, csak azt nem tudom, hagynád-e, hogy megtegyem a magam módján…
Emberként nem tudom, nem vihetem a farkaslakba csak úgy, a saját otthonában meg nem lehetek ott, megoldhatnám, hogy beépülök, de ugyanaz lenne a vége előbb-utóbb, és nem nagyon van szívem visszaengedni abba a házba. Nem is otthon az, inkább valamiféle börtön lehet. Neki szárnyalnia kellene, megvalósítania önmagát… ragyogni!
Vissza az elejére Go down
Madison River Layton
Naturalak
Madison River Layton

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 31
◯ HSZ : 185
◯ IC REAG : 169
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Erős smink
Buszmegálló - Page 6 Ebadd3cf4e55745f8b0240902afb3f81927ccc5a
Re: Buszmegálló // Szer. Dec. 09, 2015 8:04 pm

Talán a halál egyedül olyan, amit senki se kerülhet el. Néhány embernek sok idő, míg másoknak talán túl kevés idő adatik meg az életre, de a végén egy biztos, hogy mindenki meghal. A veszteség mély nyomot hagy az emberek lelkében, olyat, ami talán sose képes igazán begyógyulni. Egyszerűen csak megtanulunk vele együtt élni. Nem akartam tovább beszélni róla, se faggatni őt, így inkább nem mondtam semmit se, majd az újabb szavaira is csak bólintottam, mintha ezzel is jelezni szerettem volna, hogy tudomásul vettem, amit mondott. Egyet is értek vele, de jelenleg nem szeretnék róla többet mesélni…
Kíváncsian hallgatom, amit mond, miközben a szellő szőke tincseimmel kell táncra, ahogyan az ő hajával is incselkedik, de egyikünket se zavar. A szellő egyre hidegebb lesz, ahogyan egyre közelebb érünk az éjfélhez. Közelebb már a másnap, mint a ma hajnal… De még se zavar. Nem érdekel a hideg, mert jó érzés itt lenni vele, újra megtalálni önmagamat. Sose vesztettem el igazán azt, aki valójában vagyok, egyszerűen csak bezártam hét lakat alá és ritka pillanat volt már az, amikor megengedtem valakinek, hogy lássa az igazi énemet, de ő belém látott. Sokszor eltalálta azt, amit gondolhatok, érezhetek vagy csak éppen mire van szükségem.
- Azt hiszem igazad van. Talán tényleg ezt kell tenni, vagy talán már meg is tettem… - az utolsó pár szót halkabban ejtem ki. Eleinte tényleg igyekeztem megérteni a férjemet, megismerni és szeretni a sötét titkai és tettei ellenére is, de aztán a hónapok múlásával, az évszakok változásával ez is változott. Ott voltam, nem löktem volna el, ha segítséget kér, de szép lassan egyre inkább visszavonulót fújtam, viszont néha azért próbálkoztam, de már nem úgy, ahogyan eleinte. – Néha tényleg vannak olyanok, akiket nem lehet megmenteni. – újabb halk szavak, mintha csak magamban szeretném azt tudatosítani, amit hallottam és amit már régóta éreztem. Mintha csak végre elszerettem volna azt fogadni, amit már régóta sejtettem Mr. Laytonnal kapcsolatban.
Nem túlzottan zavart az, hogy valakinek üzen. Mindenkinek van magánélete, meg annyira már korán se volt, így nem csoda, ha esetleg valakit megszeretne nyugtatni, hogy minden rendben van, vagy hasonló. Amúgy se az én dolgom, hogy kinek vagy éppen mit üzent. Így inkább addig elmerültem a látványban.
- Egyszer már éreztem, de elég balul sült el. Utána azt hiszem tartottam attól, hogy bárkit is igazán közel engedjek, mert nem szerettem volna még több tragédiát. Nem szerettem volna, ha valaki miattam veszti életét… - eddig talán egy embernek meséltem erről, de neki se részletesen, de benne valami miatt megbíztam és jó érzés volt kimondani, még ha legbelül még mindig fájt az, ami történt. Még mindig hiányzott az a személy… - de most valami megváltozott. Nem tudnám megmondani, hogy mi, de most úgy érzem, hogy újra esélyt kapok rá, hogy elmehetek és szabad lehetek… - sütöm le a szemeimet, mert nem arra akarok célozni, hogy mindenképpen meg kell menteni, mert már az is sokat jelent, hogy itt van, meghallgat és támogat is. Megért, ahogyan régóta már senki se. Mondhatni ő a kezdő löket, és ha mellettem maradna, akkor biztosan sikerülne, egyszerűen csak érzem a zsigereimben, de teher se akarok lenni…
Szavaira csak egy apró mosoly kúszik az arcomra, mert jól esik, de nem akarom túlzottan beleélni se magamat, mert sose lehet tudni, hogy mikor támad egy olyan forgó szél, ami akár távol is sodorhat egymástól minket, de ennek ellenére is jó érzéssel töltöttek el a szavai.
- Tényleg érzed? Féltem attól, hogy esetleg megrémiszthetlek ezzel, mármint még csak háromszor találkoztunk, de itt van ez a fura érzés és… - kezdem el kicsit lelkesebben, majd végül eljut a tudatomig, amit mond és akkor hirtelen elhallgatok. A lányt fürkészem, igyekszem megfejteni őt, hogy mire is gondolhat, majd végül bólintok. – Igen, hagynám. – jelentem ki határozottan és picit talán engem is meglep eme határozottság, ami a szavak mögött lappang. – Pontosan amiatt, amit korábban mondtam. Van az a fura kapocs közöttünk és bízom benned, de nem tudnám meggyarázni továbbra se az okát, egyszerűen csak érzem. – vallom be neki, majd egy picit közelebb lépek hozzá, majd az üres térre pillantok.
- Van kedved esetleg valami melegebb helyet keresni? – kérdezem tőle kíváncsian. Nem kell forgalmas helynek lennie, de egy forró ital jól esne, mert kicsit átfagytam és azt mondják, hogy italozás mellett a beszélgetés is könnyebben megy. Na nem mintha eddig nem ment volna. Igazából még nem szerettem volna hazamenni, inkább mellette szerettem volna és beszélgetni vele, megismerni…
Vissza az elejére Go down
Lilianne C. Moore
Anernerk
Lilianne C. Moore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 321
◯ HSZ : 375
◯ IC REAG : 321
◯ Lakhely : Fairbanks
Buszmegálló - Page 6 2wq5ouh
Buszmegálló - Page 6 2jb181u
Re: Buszmegálló // Csüt. Dec. 10, 2015 9:26 pm

Helyeslően bólintok, feladni nem szép dolog, tudom jól, de van, amikor már nincs választásunk, csak ez maradt nekünk, csöndesen elvonulva elmélkedni, hogy talán csinálhattuk volna másként, más oldalról közelítve meg a problémát. Én legalábbis ezt szoktam tenni, de sokszor belátom, hogy más földhözragadtsága nem kell, hogy az én hibám legyen.
- Ezzel azt akarod mondani, amit sejtetnek a szavaid? Valaki, akit szerettél… meghalt?
Nem azért sápadok le, mert őt hibáztatnám, mert megijedtem, hogy én is erre a sorsra jutnék, megnézném, mit tenne ez a Mr. Layton ellenem… Inkább azért, hogy valaki képes volt eltenni láb alól egy személyt azért, mert Madison szerette. Ez rohadtul ocsmány dolog, épp annyira érzem felháborítónak, mint amennyire összetörte a szívemet a tény, hogy anyám eladott egy gazdag pasasnak. Én szerencsésebb voltam, mint ő, mert megszöktettek, bár, talán én is ezt fogom tenni vele, csak éppen igencsak másként. Nem hiszem, hogy volna oka visszamenni oda, a tárgyak csupán tárgyak, de ha szükséges, elviszem majd egyszer, ha nagyon ragaszkodna a múltja valamely szegletéhez. Nekem is van egy zsebórám, ami anyám szerint apámé volt, a reményt sosem adtam fel, hogy legalább az egyik szülőm nem égetni valóan szennyes lelkű, bár mostanra már bőven halott is lehetne, de nem hiszem, hogy az. Anyám sírja felett álltam, apámról sosem tudtam semmit, még egy nevet sem, szerintem anyám se tudja, ki volt az, talán csak reménykedett, hogy az, akihez az óra tartozik, aztán lehetséges, hogy lopta… Viszont sokszor mondta, hogy szakaszott olyan szemeim vannak, mint apámnak, talán tényleg nem csak jó erős tipp volt, fogalmam sem lehet róla, de talán mostanra már mindegy is.
- Ha úgy érzed, esélyed van rá, meg kell ragadnod.
Nem mondom, hogy az, amit én ajánlok neki, nem rabság valamilyen szinten, ugyanakkor nagyobb szabadság is, amit emberként akárki el tudna képzelni. A bennünk élő fenevad szabadabb, miként arra az emberek képesek.
- Sokkal több mindent érzek és tudok, mint amit el tudsz képzelni, Madison. Talán egyszer majd rájössz, mennyire igazak ezen szavaim. Nem rémisztettél meg egyáltalán, kettőnk közül inkább te lehetnél riadt, ám szemmel láthatólag nem vagy az.
Sok mindent teszek fel egy lapra, mikor megkérdezem, hagyná-e, hogy segítsek, érzem, hogy a bennem élő farkas kész arra, hogy segítsen, hogy olyat nyújtson, ami egyszerre sodor a szakadék szélére, és ránt vissza onnan. Kissé meglep, hogy igennel felel, pedig tudom én valahol nagyon jól, hogy szüksége van egy kapaszkodóra, és ha most engem lát benne, akkor meg fogja ragadni, hozzátenném nagyon is helyesen, de attól még furcsa számomra is, hogy már úgy érzi, bízhat bennem, és valahol olyan elrendeltetés szerű.
- Melegebb helyet? Nos… én valami másra gondoltam. Hogyha valóban bízol bennem, akkor kövess, és elmondom, hogy tudok én segíteni, utána még mindig meggondolhatod magad.
Én senkire nem fogom ráerőszakolni ezt a létet, tényleg azt szeretném, ha érezné, van választása, hogy valóban úgy dönt, és ez nem arról szól, hogy két rossz közül a kevésbé rosszat, mert ha nemet mond, én akkor is segíteni fogok neki, hogy megtalálja az útját, csak nem annyira szoros kapcsolat keretein belül.
Vissza az elejére Go down
Madison River Layton
Naturalak
Madison River Layton

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 31
◯ HSZ : 185
◯ IC REAG : 169
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Erős smink
Buszmegálló - Page 6 Ebadd3cf4e55745f8b0240902afb3f81927ccc5a
Re: Buszmegálló // Hétf. Dec. 14, 2015 10:34 am

A kérdése kicsit érzékenyen érint, ezt kár lenne tagadni. Nem pillantok rá, inkább a táj szépségében veszem el, a kihalt utcák sajátos „bájában”, mintha csak a lelkemben is erre a magányra, vagy inkább csendre vágynék, majd végül lassan bólintok.
- Igen, egyszer igazán szerettem egy férfit, vagyis fiút, de meghalt. Nem menthettem meg. Elmondták, hogy miként történt a baleset, de én tudtam, hogy ő soha nem tenne olyat… - a szavaim alig hallhatóak voltak, mintha a szellő magával vitte volna, mintha a lelkem egy darabkáját tépték volna újra és újra ki. Szinte még gyerek voltam és túl naiv, hogy elhiggyem azt, hogy a szabadság létezik számomra és azt szeretek, akit a szívem választ. De ez már régen volt, jó pár éve és ha nem is teljesen, de valamennyire sikerült már elfogadnom azt a tényt, hogy valakinek az élete a lelkemen szárad, mert szerettem őt… De ezt a dolgot talán sose fogom megbocsájtani magamnak…  Nem tudok a lányra nézni, nem akarom, hogy lássa a szemeimben megbúvó fájdalmat, emlékek sokaságát, így nem láthatom azt se, hogy lesápadt. Nem kellett volna elmondanom, nem lett volna szabad, de még se akartam magamban tartani. Úgy éreztem, hogy muszáj kimondani, hogy el kell mondanom, mert bízhatok benne és bízni is szeretnék, ahhoz pedig szükség van az őszinteségre. Sietve törlök le egy-két könnycseppet, majd picit megrázom a fejemet is, hogy újra messzire száműzzem a múltam eme darabkáit.
- Igen, ebben azt hiszem igazad van. – suttogok még mindig, hiszen sose lehet tudni, hogy mikor kapunk mi egy segítőkezet az élettől, mikor nyílik lehetőségünk arra, hogy a megrepedezett héj örökre lehulljon, vagy éppen a törött szárnyaink újra kibontakozzanak és repüljünk. Szerettem volna szabad lenni, azt tenni és azt szeretni, amit a szívem sugall, amit a szívem dallamai rejtenek. De ha egyszer szabad leszek, akkor se tudom, hogy miként lesz ez lehetséges, hiszen férjnél vagyok, akár szerettem volna ezt, akár nem… ez egyszerűen nem számít a törvény nevében és ha egyszer „elszökhetnék” innét, akkor se tudom csak úgy levetni azt, hogy férjezett vagyok…
Csendesen hallgatom a szavait, miközben kíváncsi szempárral fürkészem őt. Mintha csak megszeretném fejteni őt, a szavai mögött lappangó igazságot, s legbelül érzem, hogy igaza van. Nekem kellene félnem, esetleg óvatosabbnak lennem, de még se félek és nem akarok óvatos lenni. Egyszerűen csak le akarom vetni a végre a maszkot, ahogyan este lemosom majd a sminket, a mázat magamról, hogy a csupasz valóság maradjon és ne a látszat.
- Tudom, hogy riadtnak kellene lennem, de még se vagyok az, mármint sokszor voltam már életemben riadt, féltem, de tőled nem tudok. Valami fura megfoghatatlan békesség leng körbe a közeledben, amikor a közeledben vagyok, akkor úgy érzem, hogy élek és nem csak egy árny vagyok, nem csak egy látszat, amit az emberek szeretnének látni… - szólalok meg komolyan. Mert ez az igazság. Olyan dolgok lengenek körbe a közelében, amiket már régóta nem éreztem. Azt hiszem röviden úgy hívnák ezt, hogy biztonság. Mellette biztonságban érzem magam, úgy érzem, hogy van remény, de nem tudnám pontosan megmondani, hogy miért. Sose bíztam könnyedén, de most még is túl könnyedén megy és ez egyszerre remek érzés, s egyszerre kicsit ijesztő is.
- Rendben. – szólaltam meg sietve, majd ha elindult, akkor követtem őt az egyre inkább kietlen utcákon át. Talán a legtöbb ember most ijedt volna meg, most szaladt volna el azért, mert egy idegen valahova invitálja, de én nem tettem. Kíváncsi voltam, hogy vajon hova mehetünk.
- Hova megyünk? – törtem meg végül a csendet. Nem tehetek róla, hiszen én is emberből vagyok, így a kíváncsiság bennem is lappang.
Vissza az elejére Go down
Lilianne C. Moore
Anernerk
Lilianne C. Moore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 321
◯ HSZ : 375
◯ IC REAG : 321
◯ Lakhely : Fairbanks
Buszmegálló - Page 6 2wq5ouh
Buszmegálló - Page 6 2jb181u
Re: Buszmegálló // Hétf. Dec. 14, 2015 9:06 pm

- Nagyon sajnálom.
A részvétem való, már csak azért is, mert tudom milyen, ha erőszakkal ragadnak el tőlünk valakit, akit még nem állunk készen elengedni. Ugyan Gwen nem halott, de sosem ismerhettem igazán, és talán soha nem is fogom. Halottai mindenkinek vannak, de nem mindegy, miként távoznak el, azért, mert eljött az ideig, vagy mert valaki úgy dönt, hogy menniük kell. Azonban mindezek fényében még inkább csodálom, hogy olyan, amilyen, erősebb a lelke, mint a legtöbbeknek, bosszúvágynak a nyomát sem látom, inkább szeretné megmenteni azt, aki minden rossznak okozója az életében. Ez az, ami miatt értékes a szememben. Ez nem is a jó kifejezés, mert sokan értékesek számomra, inkább úgy fogalmazok, hogy olyan szinten értékes, hogy el tudom képzelni, hogy a kölyköm legyen. Ilyet még nem tapasztaltam, újdonság, de jól esik elképzelni, hogy talán lehet egy új esélyem, és valaki úgymond felnőhet mellettem. Farkasként ugyan, de attól még nem lesz kevésbé értékes kötelék.
Attól, hogy nem néz rám, nagyon is jól tudom, hogy mi zajlik benne, minden érzése visszhangot ver a lelkemben, a farkasom érzi, és könnyedén fejti meg, hisz már rég ez az életünk. Sejtem, hogy máris megbánta, hogy elmondta, de nincs ezzel semmi baj, idővel talán belátja, hogy nem volt véletlen, amiért kinyílt nekem. A könnyei ellen nem teszek, hiszem, hogy meg kell élnie a fájdalmunkat, mindenkinek meg kellene, különben elemészt belülről, szépen lassan felfal, és nem marad utána semmi, csak egy érzelemmentes burok.
- Sosem voltál csak egy árny, akármit is gondolsz magadról. Meglehet, hogy gyakran bújsz el, mert azt hiszem, hogy senki sem nyújtaná ki a kezét, hogy segítsen, vagy lehúzza rólad a maszkot, de én szeretném megtenni. Nem erővel, csak azzal, aki vagyok, mert segíteni szeretnék. Én is érzem, amit te.
Hajaj, de mennyivel jobban érzem, szinte tapad rám, körbefon, és nem ereszt, csakhogy ez ellen nem is szeretnék tiltakozni, örömmel fogadom be, és ha kell, az életembe is beengedem Madisont, de ahhoz szükséges a beleegyezése is. Csak úgy magamtól nem tenném meg, senkit sem szakítanék ki erőszakkal az életéből.
Csak bólintottam, és kinyújtottam felé a kezemet, hogy karoljunk egymásba, haladjunk úgy, nem siettem, nem kellett sehová, ha kell, idejében haza fog érni, gondoskodom róla, de egyelőre időt akartam hagyni neki, hogy gondolkodjon, és kiteljesedjen benne az az érzés, hogy mellettem biztonságban van. Nem kietlen helyre vezettem, inkább az erdő felé, de ahhoz azért szükség volt egy tisztességes sétára, de azért közben igyekeztem szóval tartani.
- Sétálunk egyet a frissen esett hóban, tudod mit mondanak, a falnak is füle van, nekem pedig sem falakra, sem fülekre nincs szükségem, hogy beavassalak valamibe, amit szerintem megérdemelsz. Az már a te dolgod lesz, hogy mit kezdesz vele.
Nyilván ez most még elég kusza a számára, de egyelőre ennyivel szolgálhatok. Ez hamarosan változni fog, és értelmet nyerhet minden, aminek esetleg addig nem volt. A csendet nem hagytam megülepedni közöttünk, de inkább csak semleges témákról beszéltem, olyan egyszerűekről, hogy mit szeret enni, mi a kedvenc színe, van-e kedvenc hobbija, és hasonlóak. Egészen addig, míg be nem értünk a fák közé, ott aztán kicsit lassabban haladtunk, de nem akartam én sietni, ezzel tán ráijeszteni, hogy mi ilyen sürgős neki. Nagyjából azonban mindösszesen tíz percet mentünk a hóban, mikor végül megálltam, eleresztettem a karját, és a vállaira helyezve finoman a kezeimet, magam felé fordítottam.
- Elöljáróban annyit szeretnék kérni, hogy ne sikíts, és ne fuss el. Valószínűleg ijesztő lesz, amit hallani, illetve látni fogsz, de azt sose feledd el, hogy nem akarlak bántani. Felkészültél?
Tudom, nem biztos, hogy ilyen kezdés után erre fel lehet, de bízom benne, hogy elég erős a lelke ahhoz, hogy elbírja ezt a tudást. Mindenesetre, ha rábólintott, akkor elmosolyodtam, és folytattam.
- Mutatok neked pár dolgot, furcsa élmény lesz valószínűleg, de egyáltalán nem kellemetlen. Lehunynád a szemeid?
Kérdeztem, kértem egyúttal szelíden, s amennyiben ezt is megtette, hagytam, hogy pár emlékem megelevenedjen előtte, mert elmondani nem akarnám, de van más mód, amivel megmutathatom. Hagyom, hogy megelevenedjenek előtte gyermekkorom képei, minden mocsokkal, szaggal, fájdalommal, anyám képével, amit a szekrényből láthat, ahogy újabb és újabb férfi fetreng rajta. A hamarosan élénkké váló bizonyosságról, hogy nem a mi korunk, illetve, nem az ő kora elevenedik meg előtte. A szégyenteljes megaláztatás, amit akkor éltem át, mikor anyám eladott, a fiú, aki kiszabadított… Egy régi újság 1721-ből… Három gyermek. Apró képek talán, benyomások, illatfoszlányok, elmébe magát berágó hangok, mik a tragikusból hamarjába csodálatossá válnak, ahogy kiteljesedem feleségként, és anyaként, pontosabban, neki olyan, mintha ő tenné meg, hisz mindent úgy adok át neki, ahogyan történt.
S akkor… az előttem megelevenedő rettenet, akitől akkor úgy féltem, akiről azt hittem, a halált hozza el, megharapott… fájdalom, düh, elkeseredettség, minden, ami rossz elmondható, lezajlott bennem, nekem akkor a pokol volt, de hagyom, hogy érezze, milyen változást éltem meg, amikor megláttam a tarka farkast, a minden színt magára öltő tökéletességemet, a gyógyírt minden frissen sarjadt sebemre, és azt a semmivel sem összehasonlítható érzést, miszerint végre pontosan olyan vagyok, amilyennek lennem kell.
Aztán megszűnt minden, ott álltam előtte én, kíváncsian, hogy megértett-e, s egyúttal féltem, hogy a kétségbeesés és a félelem maguk alá gyűrik majd, szívemből reméltem, hogy nem fogják.
Vissza az elejére Go down
Madison River Layton
Naturalak
Madison River Layton

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 31
◯ HSZ : 185
◯ IC REAG : 169
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Erős smink
Buszmegálló - Page 6 Ebadd3cf4e55745f8b0240902afb3f81927ccc5a
Re: Buszmegálló // Szer. Dec. 16, 2015 10:32 am

A szavaira csak bólintottam, ezzel kifejezve azt, hogy köszönöm, de a sajnálom se hozhatja őt vissza. Vajon, ha csak eltiltottak volna tőle, akkor most még mindig élne? Akkor esetleg lenne családja? Tanulna vagy barátnője? Vagy akkor is megpróbáltuk volna, csak titkoltuk volna? Vagy csak szenvedés várt volna rá is? Ez mind-mind olyan kérdés, amire nem tudok felelni, mert nem maradt más, csak az emléke, ami olykor erősebb, máskor meg egyre inkább halványodik. De egy dologban reménykedek, hogy ő is már jó helyen van és talán ott van neki Dory is, így már nincs egyedül se….
Pár perc erejéig, ami talán jelenleg hosszú perceknek, óráknak is tűnhet nem tudok rápillantani. Nem azért, mert szégyellem a könnycseppemet, hanem egyszerűen még mindig fáj az ő elvesztése és részben saját magamat hibáztatom azért, mert neki meg kellett halnia. Sose tudtam igazán ezt megbocsájtani magamnak, hiszen szerettem és ezért kellett meghalnia, ezért kellett megalázni őt mások előtt és hirtelen mindenki szemében feltűntetni rosszként. Néha még az is megfordult a fejemben, hogy a kórházat is lefizették, hogy véletlenül se mentség meg az életét, de ennyire gonosznak még se tudtam gondolni Layton családot, így mindig elég hamar száműztem a fejemből eme gondolatokat.
Szavai igazán meglepnek, s a pillantásommal minden egyes másodpercben a őt fürkészem, miközben a belőle áradó kedvesség és az a megfoghatatlan dolog egyre inkább a bőröm alá kúszik, míg végül a lelkemet és a szívemet nem öleli körbe. Nincs menekvés, de nem is akarok, hiszen a belőle áradó dolgok szinte békességet és melegséget csempésznek az életet jelentő, s a hét lakat alatt őrző szívembe. Egy picit még a fejemet is oldalra billentem, majd hamarosan pár röpke másodperc erejéig hallgatásba burkolózom.
- Köszönöm. – suttogom ezt az egy szót, miközben a szememben is fellelhető az, hogy ezért igazán hálás vagyok, de már a szavai nélkül is az voltam, hiszen mellette tényleg úgy éreztem, hogy a törött madár szárnyaim újra bontakoznak, és újra képes lennék szárnyalni.
Hamarosan pedig elindulunk, s szép lassan magunk mögött hagyjuk a városkülönböző részeit is. A felém nyújtott kezet elfogadom és lassan haladok mellette. Figyelem az embereket, az utcákat és rövid ideig képes voltam megállni azt is, hogy ne kérdezzek, de aztán már nem ment.  Majd pedig újra a pillantásommal megtaláltam őt és ajkaim mosolyra húzódtak úgy, mint a találkozásunk óta már sokszor.
- Rendben, amúgy is szeretem a frissen esett hó látványát. Annyira magával ragadó és igen, sajnos a városban mindennek füle van. – s a végére egy apró sóhaj is elhagyta ajkaimat, de ugyanakkor kicsit izgatott is lettem, hogy vajon miről lehet szó. Tudtam, hogy sose lenne képes kényszeríteni semmire se, ahhoz túlzottan angyalinak tűnt a szemeimben és emiatt nem is tartottam attól, hogy bajom eshet, ha elhagyjuk a várost és az erdőbe megyünk.
A friss hó ropogott a lábunk alatt, majd játékosan megérintettem egy ágat is, amiről hamarosan lehullt a hó, így megszabadítva őt a terhétől. Mosolyogva fújtam le az ujjamra tapadt havat. Nem tehetek róla, hogy eme fehérszépség mindig képes volt a gyermeki énemet előhozni és elvarázsolni. Körülbelül 10 perce gyalogolhattunk, amikor is megálltunk. Kíváncsian pillantottam rá, majd lassan bólintottam.
- Nem fogok elfutni, illetve sikítani se fogok. Nem hiszem, hogy olyat tudnál mondani vagy mutatni, amitől ennyire megijednék. – szólalok meg kicsit halkan, hiszen a férjemnek köszönhetően elég sok borzalmat láttam már, illetve a „barátainak” köszönhetően is, hogy egy-egy pompás ruhába bújtatott személynek milyen sötét lelke van.  – S tudom, hogy sose tudnál bántani. – teszem hozzá sietve, mert ezt már szinte az első percektől kezdve éreztem, de ennek ellenére is jobbnak láttam, ha óvatos maradok, mert nem szerettem volna bajt hozni a fejére, vagy újra azt, hogy esetleg egy ember élete a lelkemen száradjon.
Lassan bólintottam, miután viszonoztam a mosolyát, majd lehunytam a szemeimet. Féltem-e? Talán egy picit, de sokkal inkább kíváncsi voltam és vártam arra, hogy megmutassa, amit szeretne. Bár nem értettem, hogy csukott szemmel miként is láthatnék bármit…
Hamarosan pedig emlékképek jelentek meg, vagy legalábbis gondoltam az lehet, de magam sem voltam biztos. Figyeltem a gyermekeket, s hamarosan Lilianne vonásait véltem felfedezni az egyik gyermek arcának vonásaiban. Egy pillanatra még össze is rándultam, de sokkal inkább a szomorúság miatt, amiatt, hogy egy gyermeknek ezt kellett látnia, ezt kellett átélnie… Nem értettem, hogy miként képes egy anya erre, de a ruhákból ítélve úgy éreztem, hogy nem 20-30 évvel ezelőtt járunk, de így még furább lett az egész. Talán néha még a szívem is hevesebben vert, de nem mozdultam meg. Egyszerűen csak hagytam, hogy az általa megmutatott emlékek újra életre keljenek bennem, az elmémben és a lelkemben, hogy én is részese lehessek, hogy megismerjem őt és azt a titkot, amit nem akart elmondani a zűrzavaros, illetve mindent halló és látó város falai között. Egy újság is bekúszik, illatok, képek, emberek, gyermekek arcai, évszámok. Fura ez a világ, de még se akarok menni, nem akarok. Magammal akarom hozni azt a gyermeket, megvédeni, kiragadni onnét, de nem tehetem meg. Ez a múlt és nem a jelen, de akkor is a szívem kicsit összeszorul…
Aztán hirtelen minden elillan, minden megváltozik. Érzem a félelmét, látom azt, amitől tartott, azt amit vele tett. A fájdalma, a dühe úgy járja át a testemet, mintha én érezném, de aztán a vihar csendesedni kezd, a vihar szép lassan lankadni kezd, a vízfelszíne szép lassan kisimul… Megváltozik. Érzem azt, hogy miként élte meg azt, amivé lett, mit érzett azokban a percekben. Mintha csak velem történt volna meg, majd végül minden halványodni kezd, ahogyan a szél felkap egy falevelet és messzire sodor, úgy sodortak messzire engem is az emlékképek, majd egyszerűen elhalványodtak, míg végül teljesen meg nem szűntek…
Pár pillanat erejéig még nem nyitottam ki a szememet, majd végül lassan kinyílt és őt kerestem a pillantásommal. Nem tudtam, nem bírtam megszólalni. Talán még mindig picit féltem, de ugyanakkor sajnáltam őt azért, hogy ezt kellett átérnie és hirtelen már az én „gondjaim” is eltörpültek. Végül tettem egy-két lépést az egyik fához, az ujjaimat végig húztam az ágain telepedő hón, miközben a hangomat kerestem.
- Te, te akkor farkas vagy? – kérdeztem végül kicsit megremegett hanggal. Olvasni lehet ilyen történeteket, de látni, átélni teljesen másabb. Végül megfordultam és úgy fürkésztem őt. – A farkasod gyönyörű volt. – halkan csengett a hangom, hiszen nem tudtam, hogy mit mondhatnék. Egyszerűen csak éreztem, hogy maradni szeretnék, hogy többet szeretnék tudni. Úgy éreztem akkor, hogy nem csak neki hozott a sebeire gyógyulást az a pillanat, hanem nekem is, pedig nem is velem történt.
- Bocsánat, én csak… - rázom meg a fejemet zavaromban, majd az ujjamra tapadt hóra pillantok. – nem tudom, hogy mit mondhatnék. Biztos most meg kellene ijednem, elfutni vagy nem tudom, de még is maradni szeretnék. Nem tudom megmondani, hogy miért. Egy piciny része a lelkemnek fél, de a nagyobbik része vágyakozik és …. – nem tudtam, hogy miként is fejezhetném be, így inkább elhallgattam, mert túl sok minden kavargott a fejemben. Végül lefújtam újra a hót az ujjaimról és közben őt figyeltem, mintha csak a pillantásaiból szerettem volna olvasni, válaszokat kapni a kimondatlan kérdéseimre…
Vissza az elejére Go down
Lilianne C. Moore
Anernerk
Lilianne C. Moore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 321
◯ HSZ : 375
◯ IC REAG : 321
◯ Lakhely : Fairbanks
Buszmegálló - Page 6 2wq5ouh
Buszmegálló - Page 6 2jb181u
Re: Buszmegálló // Szer. Dec. 16, 2015 10:23 pm

- A frissen esett hó valóban magával ragadó.
Ehhez kétség sem férhetett, viszont azt is meg kellett hagyni, hogy a természetben nem csak így volt gyönyörű, ott nem köpködték tele semmivel az autók, emberek, napokkal később is gyönyörű fehér volt minden, maximum nehezebben járható. Engem az ilyesmi aligha zavart, emberek meg ilyenkor azért jóval ritkábban vetődnek erre. A mi fajtánk jobban alkalmazkodik ezekhez a körülményekhez.
Mosolyogva figyelem, ahogy az ágakkal játszik, de arra a gondolatra, hogy milyen ritkán lehet erre lehetősége csak azért, mert valaki úgy döntött, rövid pórázon tartja. Ehhez senkinek a világon nem lenne joga, dühössé tesz a gondolat, és nem örülök neki. Mindenkinek alapvető joga lenne úgy élni az életét, ahogy szeretné, elkövethetné a saját hibáit, tanulhatna belőlük, férjhez mehetne szívből, s legalább az ő saját döntése lenne, és egyúttal az ő hibája is, ha valami elromlik, ha nem olyan, amilyennek elképzelte. De nem így… ez nem élet, bármilyen fényűző is legyen.
- Éppenséggel tudnék, de próbálom finoman adagolni a dolgot, hogy ne sokkoljon annyira. Remélem, sikerülni fog.
Korábban egyedül a gyermekeinket avattuk be Guillaumemal, de akkor ketten voltunk, úgy könnyebbnek tűnt, egy pillanatig sem aggódtam, hogy valami rosszul sül el, úgy éreztem, ura a helyzetnek. Olyan borzalmasan nem is alakult, bár az idősebb leányunk úgy döntött, ő inkább köszöni, nem kér ebből a világból. Nagyon szeretném, ha most nem így lenne, de nem fogok olyat tenni, amit ő nem akar, megóvni szeretném, nem pedig több fájdalmat okozni, szóval a jövője most tényleg az ő kezében van. Megragadhatja, amit kínálok neki, vagy marad ott, ahol most van, előbb-utóbb talán szabadulna önerőből is, de fogalmam sincs, milyen áron.
- Bántás és bántás között is sok különbség van, Madison, van olyan, amire szükség van, de öncélúan valóban nem tenném, az akaratod ellenére sosem. Később majd megérted, miért mondom ezt.
Nem mondom, hogy oly jól esne, ha a vérét kellene vennem a jövőben bármikor is, de a regeneráció érdekében szükséges lesz, de akkor is mindent el fogok neki magyarázni, és megértetem vele a dolog fontosságát, ám ez még odébb van, közel sem biztos, hogy igent fog mondani, hiába súgja azt minden érzékem, hogy ez a jó út.
Megmutattam a gyermekkorom morzsáit, amik közel sem voltak tiszták, sem szépek, vagy épp békésen, aztán az anyaság csodáját, de azt már nem élvezhettem sokáig emberként, és tudom, ezt a lehetőséget el fogom venni tőle, de nincs módom megvárni, míg megtalálja a nagy őt, és lebabázik. Nem is kell, öngyilkosság a mi világunkba, talán kölyköt teremteni is az, mégis, mintha mindenki érezné, hogy kiemelt fontosságú, hogy az eljövendő generáció kinevelődjön, hiszen a kihalásunk veszélye fenyeget, bármennyire is próbálnák szépíteni. Erről nem beszéltem sokaknak, de nem is hiszem, hogy szükséges volna, az ösztöneink általában megsúgják, mit kell tennünk, nem hiszem, hogy véletlen lenne az én hirtelen támadt vágyam is erre.
Nyugodtan fürkésztem a vonásait, amikor kinyitotta a szemeit, nem kérdeztem semmit, inkább érzelmileg próbáltam figyelni rá, hogy tudjam, miként csapódott le benne ez az egész. Nem tűnt éppenséggel riadtnak semmilyen értelemben, némi félelem volt benne, de nem tudom pontosan, mi miatt. Amit látott, az egyébként is csak a jéghegy csúcsa, de a személyes tragédiámmal a szerelem vs kölyök-teremtő kapcsán nem kell, hogy ismeretes legyen előtte, miként az sem, mit művelt velem férjem, atyám, egykori szerelmem, hogy maga mellett tartson.
- Vérfarkas.
Apró javítás, de fontos, mert a természetben fellelhető farkasoktól azért különbözünk, noha külcsín tekintetében határozottan hasonlítunk rájuk.
- Köszönöm, de még mindig az. Megmutathattam volna őt is élőben, de attól tartottam, hogy az sokkal nehezebben emészthető lett volna, de ami késik, nem múlik.
Ha úgy alakul, látni fogja, ehhez kétség sem férhet, miként sok minden mást is, mert vannak dolgok, amiket csak farkasom alakjában vagyok képes eszközölni. Hagytam, hogy az energiáim egy része elérje, körbeölelje, olyan megnyugvást hozva, amire kevesen képesek, én már csak Suttogó mivoltom miatt is lényegesen pozitívabb aurával, energiamezővel, nevezzük bárminek, vagyok megáldva.
- Ugyan, nincs semmi baj, nem mindennap értesül ilyesmiről az ember lánya.
Legyintek egyet, sokkal több időt is hagynék neki arra, hogy emésszen, ha szüksége lenne rá, csakhogy nekem úgy tűnik, hogy erről nincs szó, egyáltalán nem döbbent meg, kicsit tart ettől az egésztől, de őrült lenne, ha nem így tenne.
-  Nem, én nem szeretném, hogy megijedj, és elfuss, az nem szerepel a távlati terveim között, hogy utánad rohanva citállak el az Őrzőkhöz, hogy kitöröljék a fejedből az elmúlt pillanatokat, sőt, inkább egy az egyben engem. Ők amolyan rendfenntartó, mágiát használó csoportosulás.
Magyarázom röviden, mielőtt még felmerülne kérdésként, hogy kikről beszélek.
- És mi? Ne félj kimondani, amit gondolsz, sose félj, addig kiváltképp ne, amíg velem vagy.
Előttem nem kell, hogy titkai legyenek, sem most, sem pedig máskor, de erre neki kell ráéreznie, a szájába rágni ennél jobban aligha fogom, nem az én stílusom. Találgatni viszont nem fogok azzal kapcsolatban, hogy mit szeretett volna, mert annak semmi értelmét nem látom.
- Amint láthattad, nekem nem volt választásom, a fejem felett döntöttek. Én viszont felajánlom neked a lehetőséget. Lehetsz olyan, mint én, lehetsz az én Kölyköm, de ennek ára van. Egy darabig a mi világunkban sem lehetnél egyedül, mert veszélyessé válhatnál a környezetedre, de ez nem jelenti azt, hogy nem mehetnél sehová, csupán azt, hogy meg kellene kérned valakit, hogy kísérjen el, nem a te biztonságod érdekében, az emberekében. Nem lehetne gyermeked, vérfarkasként erre képtelenek vagyunk, viszont később te magad is teremthetnék kölyköket.
Ez a feketeleves része, és én mindent meg is tennék azért, hogy ne érezze rabságnak, a lak egyébként is kellemesebb hely, mint a hotel véleményem szerint, és a közelben, a hegyekben még bátran kószálhatna egyedül is.
- De hogy valami jót is mondjak, ennek vannak ám előnyei is. Gyorsabb, erősebb, ügyesebb leszel, ahogy múlnak az évek, egyre inkább, kiélesednek az érzékszerveid, beteg sohasem leszel többé, igaz ittas is nehezebben, bár nem tűnsz olyan típusnak, aki állandóan a pult felett görnyedne. Gyorsabban gyógyulnál, és persze a filmekben hangoztatott ezüst dolog igaz, pokolian fáj… A leglényegesebb azonban mindközül, hogy idebenn… – mutattam a mellkasára… - Soha nem lennék egyedül, kapnál egy bundás pajtást, akivel vagy jól jönnétek ki, vagy nehezebben, ki milyen szerencsés. Én végtelenül az voltam, szinte ugyanolyan a farkasom jelleme, mint az enyém, így nem okozott gondot sosem. Azt azonban nem tudhatom, mennyire hasonlítana rám akár küllemben, akár belső tulajdonságok terén…
Felsóhajtottam, és megnyaltam a sok beszédtől kiszáradt ajkaimat, ezzel együtt el is hallgattam, egyszerre ennyi elég, meglátjuk, mire jut magában, sürgetni nem fogom.
Vissza az elejére Go down
Madison River Layton
Naturalak
Madison River Layton

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 31
◯ HSZ : 185
◯ IC REAG : 169
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Erős smink
Buszmegálló - Page 6 Ebadd3cf4e55745f8b0240902afb3f81927ccc5a
Re: Buszmegálló // Csüt. Dec. 17, 2015 10:23 am

Szavaira csak elmosolyodom. Biztos vagyok abban, hogy nem szeretne sokkolni, de néha nem mi döntünk erről. Sokszor megesik az, hogy azt hisszük, hogy ismerjük a másikat, de valójában nem. Pont akkor fordít nekünk hátat, amikor leginkább lenne szükségünk valakire, egy segítő kézre, vagy csak egyszerűen arra, hogy tudjuk, hogy nem egyedül állunk szemben a hurrikánnal.
- Tudom, hogy sose bántanál, sose tennél olyat velem, amit én ne akarnék. Azt is tudom, hogy a bántás és bántás között is különbség van. De azt se fogom mondani, hogy értek mindent, mert nem, de idővel talán érteni és érezni fogom mind azt, amit szeretnél velem megosztani… - a hangom egyre halkabban csendült és türelmesen vártam, miközben belül kicsit felütötte a fejét a félelem és a kíváncsiság is…
Nem tudtam, hogy mi vár rám, hogy mi fog történni vagy éppen mit szeretne mutatni, de igyekeztem az apró félelmet is eltűntetni, kizárni elmémből és inkább arra összpontosítani, hogy bízhatok benne, hogy nem kell félnem tőle, mert nem szeretne bántani. Mondta is, de sokkal inkább éreztem, hogy ez így van. A legtöbb ember könnyű szerrel tud hazudni, de róla nem feltételeztem ezt. Ugyanakkor kíváncsi is voltam arra, hogy vajon mi fog történni és miért kellett lecsuknom a szememet.
Emlékképek túl valódiak, tudom, hogy őt láttam gyerekként, ahogyan azt is láttam, hogy miként lett belőle farkas, vagyis azt hiszem az. Nem csak láttam, hanem éreztem is minden apró érzését, szívének dobbanását, szinte már a vágyait is hallottam. Éreztem, hogy egyszerre szeretnék ott lenni és megmenteni attól, amit gyerekként kellett átélnie, ahogyan a dühét is éreztem, illetve azt, ahogyan a lelke végül megbékélt. Békére lelt abban a pillanatban, ahogyan farkassá vált. De nem csak az ő lelkében tomboló vihar kezdett el csillapodni, hanem az enyém is. Az átváltozása, saját magának a megpillantása, olyan volt, mintha minden velem történt volna. Túl eleven, a bőröm alá kúszott minden apró rezdülés és úgy éreztem, hogy hazataláltam. Féltem, nem tagadom, de még is melegség költözött a szívembe, a lelkemet valami megfoghatatlan dolog ölelte körbe. Nem akartam elfutni. Maradni szerettem volna, majd hamarosan minden szertefoszlott, s nem maradt más, mind a hűvös szellő incselkedése, a havas táj csábítgatása, miközben egy szempár fürkészett.
- Ohh, vérfarkas? – kapom fel a fejemet és inkább költői kérdésnek szántam, mint sem olyannak, amire választ várok. Tény, hogy filmekben, könyvekben olvasni teljesen másabb ilyen. S lehet, hogy mindig azt mondták minden történetnek van valami alapja, de ez még akkor is szokatlan, ugyanakkor kíváncsibbá is tesz, hiszen miért mutatta meg nekem? Miért avatott be az élete apró rezdüléseibe? Olyan rezdülésekbe, amik meghatározóak voltak?
- Szóval, ha akarnál, akkor csak úgy át tudnál változni egyik pillanatról a másikra? – szólaltam meg csodálkozva és kicsit talán kikerekedett szemekkel. Végül egy picit megköszörültem a torkomat. – Akkor te valójában több száz éves vagy? – kérdeztem meg óvatosan és kicsit remegő hanggal, hiszen az újságon látott évszám miatt nem tudok másra gondolni, de ugyanakkor kicsit még hihetetlen számorma ez az egész.
- Kivéve, ha szeret olvasni és ábrándozni… - szökik egy apró mosoly arcomra, majd egy pillanatra újra a messzeségbe pillantok. – De tény, hogy ez eléggé fura volt, viszont jó értelemben. – teszem hozzá picit halkabban, majd félszegen és óvatosan pillantok rá újra. Tényleg nem tudom, hogy mit kellene mondanom vagy tennem, hiszen jelenleg annyi minden kavarog a fejemben, a szívemben és kissé megtépázott lelkemben.
- Szóval mágia is létezik? Őrzők? – ezek inkább automatikus kérdések voltak, mint amikor az embert sokkolták kicsit. -  Nem szeretném, hogy kitöröljenek téged, vagy azt, amit láttam. Én nem akarom elfelejteni. – szólaltam meg kicsit sietve és hadarva. Tényleg nem akartam elfelejteni. Emlékezni szeretnék rá, s nem pedig felejteni. Miért akarna az ember olyan dolgot elfelejteni, ami szívének valami megfoghatatlan okból jó?
- Nem tudom, vagyis talán… - kezdek bele újra, amikor biztat arra, hogy fejezzem be a mondatot, de még magam sem tudom, hogy miként kellene. Egy pillanatra még kicsit a lábammal is megkavarom a friss hót. – Amikor megpillantottad, amikor békesség költözött a szívedbe, akkor úgy éreztem, hogy az enyémbe. Hogy valami megfoghatatlan dolog kúszott a bőröm alá és úgy éreztem, hogy végre hazatértem… - suttogok már a végére, mert biztos ez is eléggé furán fog hangzani, ahogyan a legtöbb dolog a mai napon, amit mondtam. De néha a szavak kevesek, nem érnek fel azzal, amit valójában érzünk. Szerettem volna én is megosztani vele azt, hogy mit éreztem akkor és most, de én erre nem voltam képes, így a szavak erejével próbáltam meg átadni neki az érzéseimet, a gondolataimat, ami néha ment, néha nem.
Amikor pedig beszélni kezdett, akkor sietve kaptam fel a fejemet és úgy hallgattam őt, mintha a világ legérdekesebb meséjét, óva intéseit hallgatnám, de számomra az is volt. Csendesen figyeltem őt, minden egyes szavára figyeltem, hirtelen még a táj is megszűnt létezni, mert szép lassan még inkább tudatosult bennem az, hogy miért mutatta meg ama képeket, ama érzéseket, s hogy pontosan miért is vagyunk itt. Tudtam, vagyis szép lassan elmémbe kúszott, hogy amiatt vagyunk itt, hogy kölykévé fogadna, ahogyan egykoron vele is tették, de nekem választási lehetőséget ad, azt, ami számára nem adatott meg… Nem lehet gyermekem? Tény, hogy szerettem volna, de régóta lemondtam erről az álmomról, de legfőképpen akkor, amikor férjhez mentem. Az élet sokszor nem úgy alakul, ahogyan eltervezzük, de most még se tudtam úgy gondolni erre a lehetőségre, mintha veszteség lenne… Valami miatt nem. Sokkal inkább csábított, s talán nem is amiatt, amit mondott rólam, hanem amit érezhettem neki köszönhetően, az emlékképeknek köszönhetően… Mindennek van előnye és hátránya, de a hátrányok az én szememben szinte eltörpültek. Amikor pedig elhallgatott, akkor egy rövid ideig én magam sem szólaltam meg. Csak figyeltem őt, illetve néha lesütöttem a szemeimet is, mintha hirtelen nem tudnám, hogy mit kellene mondanom.
- Nem szeretnék elmenni. Maradni szeretnék és elfogadni ezt az ajándékot… - suttogtam újra a válaszomat, majd óvatosan pillantottam rá, miközben arcomba hullott hajamat kiszedtem. – Alig ismerlek, ahogyan te is, de ennek ellenére olyan dolgokat érzek a találkozásunk óta, amiket még soha, vagy csak nagyon rég éreztem. Nem tagadom, egy picit talán féle is, de még is úgy érzem, hogy a viharos tenger csillapodott, hogy végre hazataláltam. Egyszerűen csak úgy érzem, hogy én ide tartozom… - a hangom alig hallhatóan csendül a havas táj elveszett szegletében, de még is komolyan gondolom azt, amit mondtam. Nem akarok elfutni, se felejteni. Egyszerűen csak szeretnék több mindent tudni, s megpróbálni azt, amire vágyik a lelkem, a szívem…


Vissza az elejére Go down
Lilianne C. Moore
Anernerk
Lilianne C. Moore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 321
◯ HSZ : 375
◯ IC REAG : 321
◯ Lakhely : Fairbanks
Buszmegálló - Page 6 2wq5ouh
Buszmegálló - Page 6 2jb181u
Re: Buszmegálló // Csüt. Dec. 17, 2015 8:43 pm

Elképesztett, hogy milyen szinten átadja magát a megérzéseinek, hogy bízik bennük, és ezáltal bennem is. Mérhetetlenül jól esett, és egyre inkább igazolta bennem azt, hogy jó úton járok. Nehéz lenne megfogalmaznom olyanok számára, akik ezt nem érzik, de tudtam, hogy jó irányba haladunk, nem csak én, hanem együtt. Az első találkozásunk óta különben, illetve csupán egy elkapott pillantás volt, ide vezetett minden. A szavaira csak bólintottam, és bíztam abban, hogy valóban lesz lehetőségem minderre, nagyon szeretném, ha így lenne.
Az emlékeim felelevenítésének egy része nem esett jól, de most nem rólam, illetőleg a korábbi tragédiáimról volt szó, most Madison van a középpontban, meglátjuk, hogy mennyire lesz erre vevő.
Bólintok, vérfarkas, többször elmondani fölösleges volna, jól hallotta elsőre is, ez a napnál is világosabb. Ugyanakkor nem szólok, vagy erőltetem, ez olyasmi, amivel neki kell megbékélnie.
- Igen át tudnék, csak a ruháim bánnák.
Nem szeretném itt megtenni előtte, de hazavihetném, és ott nem lenne problémás a dolog, bár az biztos, hogy szoknia kellene ama tény, hogy olykor megfordulnak előtte mások meztelenül is, de mindezzel nincsen semmi baj, engem határozottan feszélyezett sokáig, jellemfüggő, lehet, hogy ő könnyebben fogja viselni.
- Igen, egész pontosan 312 éves vagyok.
Vallom be, nem nézhetek ki sokkal többnek huszonötnél még most sem, hála a genetikának, bár bizonyára nem a kivénhedt szajha anyámnak köszönhetem a rugalmas bőrt, de ezen kár is volna lamentálnom, egy gondolatot sem ér meg.
- Igen, létezik, mi is a mágia miatt vagyunk vérfarkasok, viszont mágikus erőnk már nincs, varázsolni nem tudunk. Te is érzékeny vagy egyébként a mágiára, máskülönben nem tudtam volna neked megmutatni az emlékeimet. Ebből következik, hogy akár Őrző is lehetne belőlem. Annak viszont nagyon örülök, hogy nem szeretnéd elfelejteni.
Ennek viszont ára van, remélem érti és érzi, hogy komoly dologról van szó, és nem olyan egyszerű az egész, hogy nem szeretné elfelejteni. Én embert nem hagynék soha szabadon élni ezzel a tudattal, az Őrzők olykor a családjuk körében tesznek kivételt, de én a saját gyermekem emlékeit töröltettem, mikor elfordult mindkét lehetőségtől.
- Tudod, Madison, egyre inkább úgy érzem, hogy erre a sorsra rendeltettél. Nekem is sokszor voltak ilyen megfoghatatlan érzéseim, s még most is vannak, de annak már más oka van. A vérfarkasok világában akadnak vérvonalak, szám szerint 13, legalábbis ezek azok, amik valóban az őseinktől erednek. Én Biishaiyowaq leszármazottja vagyok, ő a Megoldó, és telepatikus képességekkel vagyunk megáldva. Ezért vagyok képes teljes egészében átadni az emlékeimet valakinek, különben csak színtelen-szagtalan képek lennének. Valamint könnyebben is kommunikálunk mentálisan. Igen, olyat is tudunk.
Toldottam meg a mondandómat, mert úgy sejtettem, ez is felmerülne benne kérdésként, s akkor legalább valamennyire legyen képben ezt illetően is. Van, aki szereti, mások kevésbé, szerintem kifejezetten hasznos. Végül egészen belelendültem, jó pár információval megdobva még létünk árny, és naposabbik oldaláról is, összességében szerintem fantasztikus dolog a vérfarkaslét, főleg, ha valaki kinőtte a kölyökcipőt, mert önmagunkat nem uralni semmilyen szinten az azért elég lélekölő volt eleinte. Bizonyára ő sem fogja könnyen venni, legalábbis a jelleméből ezt a következtetést tudnám levonni. Közben figyeltem, mire miként reagált, és úgy tűnt, semmi sem viseli meg igazán, ami egész jó kezdetnek tűnt, nincsen kiakadva, szóval talán van értelme reménykednem, hogy nem kell az Őrzőkhöz rángatnom emléktörlésre, hanem egészen más élete lehet.
Ugyanakkor éreztem is benne a vágyakozást, hogy egy része szeretné, a kérdés csupán az, hogy ez a vágy, avagy a félelem lesz erősebb benne, kíváncsi vagyok rá nagyon, bízom benne, hogy az előbbi, de kivárom a végét, próbálok nem belelátni semmit, amit talán csak az én elképzeléseim láttatnak velem.
Mély sóhajjal fogadtam, amikor kimondta a súlyos, sorsokat megpecsételő szavakat, az már csak rajta fog múlni, hogy ez a pecsét a jövőben megfeketedik, vagy egyre fehérebben fog ragyogni. Kissé félszegen, mosolyogva érintettem meg szép vonású, sminktől takart arcát, a valóság biztosan sokkal szebb és értékesebb, de mint mindenre, erre is meglehet a maga oka.
- A félelem természetes, nem szabad elfelejtenünk, milyen érzés, előrevihet minket az is, akár úgy, hogy legyőzzük, akár úgy, hogy szívünk teljességével megéljük. Viszont, vigyázni fogok rád, ezt megígérhetem. Sosem volt még kölyköm, Madison, sosem éreztem úgy, hogy bárki méltó lehetne rá. Ez egészen új lesz nekem is, de bízom benne, hogy együtt megbirkózunk vele.
Mosolyogva húztam bele az ölelésembe, mert úgy hittem, immár megtehetem, nem fogja különösképpen kényelmetlenül érni. Azt érzi, amit én is, ennél nagyobb bizonyíték nem kell arra, hogy a szellemek szánt szándékkal vezéreltek minket egymás útjába.
- Vár még ránk egy kis séta, előtte szeretnélek biztonságban tudni, rendben? Csak így az erdő közepén nem érezném megfelelőnek, akármikor járhat erre magányos farkas. Megmutatom az otthonomat előtte… És Madison, van még valami. Falkában élek, ami azt jelenti, hogy lesz egy rakás új ismerősöd, akik megvédenek, ha kell, illetve akiktől tanulhatsz majd, és szükséges is lesz, mert szörnyen tapasztalatlan leszel eleinte. Attól viszont nem kell félned, hogy bármikor magadra maradnál.
S ha rábólintott, már indulhattunk is felfelé a hegyre, egyenest a lakba, mert esély sem volt arra, hogy máshol harapjam meg, tényleg jól akartam csinálni.
Vissza az elejére Go down
Madison River Layton
Naturalak
Madison River Layton

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 31
◯ HSZ : 185
◯ IC REAG : 169
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Erős smink
Buszmegálló - Page 6 Ebadd3cf4e55745f8b0240902afb3f81927ccc5a
Re: Buszmegálló // Kedd Dec. 22, 2015 1:03 pm

A szavaira kár lenne tagadni, hogy pár pillanat erejéig csak pislogni tudok. Mert nem gondoltam volna, hogy tényleg csak úgy áttud változni, majd végül bólintottam. Elfuthattam volna, hagyhattam volna kenyérmorzsa helyet a hóban nyomokat, de nem akartam. Úgy éreztem, hogy idetartozom, hogy végre hazatértem és talán emiatt akarta azt az élet, hogy visszatérjek ebbe a városba. Néha a múltunkat el kell engedni, hogy a jövőbe léphessünk, egy jobb útra tévedhessünk.
- Wooow, de még is olyan fiatalnak nézel ki. – csúszik ki az ajkaimon az, ami hirtelen eszembe jut. Nem mondtam volna meg azt, hogy több száz éves, hiszen úgy néz ki, mint a bimbózás hajnalán a rózsa. Gyönyörűen és fiatalosan. Bár gondolom a farkas élethez lehet köze annak, hogy még mindig ennyire fiatal. Bár ebben csöppet se vagyok biztos, ez csak egy fura és talán ostoba következtetés is a részemről, így lehet, hogy jobb lett volna, ha inkább csöndben is maradok.
- S ők azért vannak, hogy fenntartsák az egyensúlyt? – kérdeztem kíváncsian, majd amikor azt mondta, hogy én is mágiaérzékeny vagyok, akkor csodálkozva pillantottam. – Tényleg? Nem is tudtam, mármint Ev-nek néha voltak fura meséi farkasokról, de gyerekként azt hittem, hogy ez mind csak kitaláció.De mindig csak akkor mesélt farkasokról, amikor sose hallhatta más és amikor valami miatt túl riadt voltam. A meséi mindig túl szépek voltak, s mindig képesek voltak megnyugtatni. – szólaltam meg egy kisebb habozás után, hiszen azokat a meséket soha nem fogom elfelejteni, illetve Ev már régóta halott. Nem is egyszer jártam kint a sírjánál, mert ő jóval az esküvőm előtt halt meg. De egészen eddig mindig is azt hittem, hogy csak élénk fantáziája volt, de talán ő többet tudott, mint szabad lett volna neki… Ezt már soha nem tudom meg. Főleg, hogy igazából még pontosan azt se tudom, hogy ez a farkaslét mivel jár. Elfelejteni meg tényleg nem szerettem volna, nem akartam újra érezni azt a nagy ürességet, ami minden egyes perccel kisebb lett. Mintha tényleg a lelkem és a szívem is végre otthonra lelt volna.
- Szóval, ha gondolsz egyet, akkor megtudod osztani az emlékeidet, úgy, mintha ő lenne a résztvevője? Mármint a másik fél? – kérdezem kíváncsian és közben próbálom elraktározni a dolgokat, amiket mond. Nem szeretnék állandóan visszakérdezni, de ez azért nem olyan, mint amikor egy könyvet olvasol, hanem ez a valóság és találkozni ezekkel a dolgokkal nem olyan egyszerű. – Mármint úgy, hogy csak gondolsz valamire és a másik fejében is felüti az a dolog a fejét? – tettem fel megint egy kicsit talán ostobának tűnő kérdést, de tényleg érdekelt, hogy pontosan miként is mehet az a kommunikáció.
Hamarosan pedig több és több információt kaptam. Nem mondom azt, hogy nem lepettek meg a hallottak, s esetleg kicsit nem ijesztettek meg. De az ember olyannak lett teremtve, hogy az ismeretlentől mindig is tart kicsit. S ez most se volt másképpen. De ennek ellenére is pontosan tudtam azt, hogy nem szeretnék elmenni, nem szeretnék elmenni innét. Sokkal inkább többet és többet szeretnék tudni. Ezért is figyeltem úgy minden szavára, mint egy kisgyermek tenné édesanyja szavaival. S reménykedtem abban, hogy tényleg nem sikerül semmi rosszat se mondanom, mert újra visszalépni az ürességbe és a sötétségbe… Nem, szeretnék mellette maradni és ezeket a fura, de jól eső érzéseket érezni, amit az ember talán a családja társaságában érezhet. A szívem is idehúzott, nem pedig vissza a régi életembe.
Hamarosan pedig nem csak a tetteim lehettek árulkodóak, hanem a szavaim is. Eldöntöttem, hogy mit szeretnék. Szeretnék mellette maradni és esélyt adni egy új életnek, egy jobbnak, amivel ő ajándékozhat meg engem. Hallom a sóhaját, mire óvatosan pillantok rá, mint egy félénk, de ugyanakkor bátor kismadár. Amikor pedig megérzem az érintését, akkor egy halovány mosoly jelenik meg arcomon. Tudtam jól, hogy sok smink fedi arcomat, de az is segített a régi életemben a rejtőzködés és a héj alá mászásban, de talán idővel ez is változni fog. Talán majd idővel sikerül önmagamra lelni melletti, vagy legalábbis  visszatalálni teljesen ahhoz, aki egykoron voltam és aki a héj és a máz alatt vagyok.
- Igyekszem majd nem csalódást okozni. – s ezt komolyan is gondoltam, illetve a szavainak köszönhetően melegség költözött a szavaimba, majd egy apró puszit nyomtam az arcára. – Köszönöm. – hogy mit köszöntem? Eléggé sok mindent. Minden olyan érzést, ami az elmúlt percekben kerített hatalmába, azt, hogy esélyt add nekem, ugyanakkor bizalmat szavaz és megajándékoz. – Kölyöknek lenni nehéz? – kérdeztem végül óvatosan, mert tényleg nem tudtam, hogy mire számíthatok és nagyon is érdekelt a dolog. Meg igyekeztem figyelni a szóhasználatára is ilyen téren és az alapján visszakérdezni, mert nem szerettem volna butaságot mondani.
- Ohh, egy egész falka van itt? – csodálkoztam el, hiszen fogalmam sem volt arról, hogy az mennyit is jelenthet, de biztos voltam abban, hogy nem keveset. Végül bólintottam és lassan elindultam mellette. – Tudom, hogy sose leszek egyedül, mert te itt vagy, s ők kedvelni fognak? – fogalmam nem volt arról, hogy mennyire örülhetnek egy új jövevénynek és nem szerettem volna bajt hozni, viszont Lilianne szavai még mindig ott csengtek a fülemben. – Ugye, majd nem engeded, hogy ostobaságot csináljak, amíg túl tapasztalatlan leszek? – kérdeztem meg félénken, mert nem szerettem volna senkinek se ártani, s tényleg bíztam benne, de még is úgy éreztem, hogy nem csak éreznem kell erre a választ, hanem hallanom is.
- S akkor mostantól mindig ott fogok lakni? Veled, vagy velük? – faggattam tovább, ha pedig esetleg azt láttam, hogy inkább hallgatnom kellene, akkor inkább lakatott tettem a számra és próbáltam magamban tartani a kíváncsiságomat, miközben a hó egyre inkább ropogott a lábunk alatt és egyre közelebb értünk oda, ahova menni szeretet volna. Nem vágytam arra, hogy hazamenjek. Egy embertől búcsúztam volna el, de majd felhívom idővel, vagy majd írok neki, hogy jól vagyok és ne aggódjon…
Vissza az elejére Go down
Lilianne C. Moore
Anernerk
Lilianne C. Moore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 321
◯ HSZ : 375
◯ IC REAG : 321
◯ Lakhely : Fairbanks
Buszmegálló - Page 6 2wq5ouh
Buszmegálló - Page 6 2jb181u
Re: Buszmegálló // Csüt. Dec. 24, 2015 11:59 pm

- Ez is egy áldásos mellékhatása a létünknek, nem öregszünk olyan gyorsan. Bár, épp ezért olykor változtatásokra van szükség, hogy ne szúrják ki, hogy hiába telnek az évek, mi nem öregszünk.
Ilyenkor jön a név, munka, lakóhelyváltás, nekem legutóbb jól jött a húsz éves kiruccanásom, szóval most egy ideig nem fogja senki csőrét birizgálni a szerencsés génszerkezetem. Mondjuk, amennyi farkas és őrző van ebben a városban, lassan alig marad valaki, aki ezen meglepődhetne.
- Valami olyasmi, ha túlkapásaink vannak, sokkal több a dolguk, bár nem kifejezetten rajonganak érte, ha utánunk kell takarítani. Nem csodálom...
Egyelőre arról sem beszélek neki, hogy úgy egyébként most nekik is bőven főhet a fejük a jelenlegi helyzet miatt, ez olyasmi, amiről nem kell tudnia, igazság szerint örülnék, ha én sem tudnám, mert nem hiányzott az életemből ez a sok agyalást kívánó, tenni akarásért kiáltó tényáradat.
- Ki az az Ev? Egyébként, nem csak szép mesék vannak rólunk, ezzel nem áltatnálak, a fajtánk képes esztelen gyilkolásra is, de a legtöbben szerencsére nem így vannak vele.
Nem fogom hiú ábrándokba ringatni, hogy ez valami csoda, és csak jót kaphat tőle. Nem, lesznek olyan pillanatok, amikor zokogva rogy majd maga alá, és a jó isten sem fogja tudni elmagyarázni, hogy az életünkben ez sajnos normális. Nem újdonság, ha valaki embert öl, netán fajtársat, ezzel jár. Én is megtettem, noha szerencsére nem kölyökként, hanem már érettebben, és mindig egy szerettemet, vagy magamat védtem. Ettől még nincsenek illúzióim, gyilkos vagyok, mint szinten minden farkas, nem mondom, hogy nincsenek kivételek, de bizonyosan ritkák, mint a fehér holló.
- Pontosan.
Bólintottam rá a dologra, tudom, sok az infó, de az ilyesmit már most sem árt tudnia, tekintettel arra, hogy ez szerves része lesz az életünknek nagyon hamar, mert a képességéről tudnia kell majd mindent. Nem mondom, hogy hamar el fogja sajátítani, de ez olyasmi, aminek már a kezdetekkor jele van, lévén erőteljesen a mentális képességekre épít. Azt egyáltalán nem bánom, hogy kérdez, épp ez a jó, legalább célirányos a dolog, és nem maradnak lyukak a rendszerben.
- Nem. Akármit nem tudok átadni, csak olyat, amit én megéltem. De avatatlan szem hiheti azt, hogy képzelődik, vagy vele történik, vagy fog, meg lehet zavarni vele olyanokat, akik nincsenek tisztába a létezésünkkel, de ilyesmire nagyon ritkán van szükség. Egyébként, farkasként mindent megtudunk kép formájában osztani egymással, de csak a mi vérvonalunk képes arra, hogy ezt élővé tegye, mint ahogy te is láttad az enyémeket. Ez sokszor fontos, ha olyan esemény történik, amiről a lehető legalaposabban be kell számolni.
Sokszor esett már meg szerintem majd mindünkkel, hogy valakinek meg kellett mutatnia valamit, mert elmondani talán nem is tudta volna, olyan borzalmas.
- Nekem nehéz csalódást okozni, Madison. Olyan típus vagyok, akibe többször bele kell rúgni, hogy feladja egy kapcsolatát, vagy törekvéseit valakivel kapcsolatban.
A puszi megmelengette a szívemet, jól esett, és boldog mosoly simult vonásaimra. A köszönetére sem tudtam másként reagálni, bár szívesen mondtam volna, hogy ne tegye, talán meg fogja bánni idővel, de bíztam benne, hogy nem véletlen ez az erős vonzás közöttünk. A kérdésére azonban ismét csak sóhajtottam egyet.
- Nem fogok hazudni neked, Madison, igen, kölyöknek lenni nehéz. Megtalálni a közös nevezőt a farkasunkkal sokaknak hosszú, és fáradtságos folyamat. Nekem szerencsém volt, a farkasom és én nagyon hasonlítottunk már a kezdetektől, így csak a hirtelen érzelmi kitöréseket kellett korrigálnom, de nekem nagyon nagy motivációs erő volt, hogy ott a három gyermekem. Én mellettük voltam kölyök, és ha átváltoztam volna egyszer is túlságosan nagy érzelmi töltet miatt a közelükben, annak visszavonhatatlan következményei lettek volna.
Nehéz, néha pokoli, és nem csak ezért, szóval folytatom is.
- A csúnyábbik része mégis inkább az a fájdalom, amit átváltozásról átváltozásra meg kell majd élned. Elég csak elképzelni, milyen lehet, amikor minden csontod eltörik, hogy újraformálódjon, és farkasként taposhassuk a földet. Nekem már nem fáj, és hamar túl is vagyok rajta, szinte észre sem veszem, de ami nekem alig pár pillanat, neked még hosszú percekbe fog telni, talán negyed órába is, és pokoli módon fogsz szenvedni. Tudom, rossz lehet ezt hallani, de csak azt tudom mondani, hogy idővel kárpótolni fog érte a többi csoda. Maga a természet, a társak közelsége, a család gondolata, sok másik kölyök is van most a falkában, meg fogod találni a társaságodat szerintem.
S akkor lesz csak nagy öröm, ha esetleg az ő Darrenje, meg az általam ismert egy és ugyanaz. Reméltem, hogy így van, mert érzéseim szerint nagyon örülne neki Madison.
- Igen, pontosan nem tudom, mennyien vagyunk, de sokan. Szerintem sokkal jobb falkába "születni", mint magányosként tengődni. Több a segítség, bár az inger is, de megéri a kockázatot.
A kérdésére elmosolyodom, a szavai ismét csak örömet hoznak a lelkembe, az valóban biztos, hogy én mellette leszek, amíg csak módomban áll, ám azt nem tudhatom, mikor rendelnek más sorsot számomra a szellemek, mindenesetre akkor is igyekezni fogok gondoskodni róla.
- Ez csak rajtad és rajtuk múlik. Vannak olyanok, akikkel szinte lehetetlenség megtalálni a közös hangot, de sokan nagyon szociálisak, és pár kölyök is van a lakban, akikkel barátkozhatsz. A másik része a falkának a Hotelben él, ott is van pár kölyök, de te itt leszel sokkal gyakrabban, velük ritkábban fogsz találkozni.
Nem féltem, egyrészt az én kölyköm lesz, engem meg a falka nagy része becsül azért, amit csinálok, olyan nincs köztük, akivel kifejezetten rosszban lennék. Így hát mondhatni ő is pozitívabban lesz fogadva szerintem, mert ahogy az elmúlt időszakban tapasztaltam, Duncan kölykét viszont semmibe veszik szinte, függetlenül attól, hogy miként is viselkedik, vagy milyen ő maga. Sajnos eleinte mindenképp rányomjuk a bélyegünket a kölykeinkre.
- Nem, nem fogom engedni, hogy ostobaságot csinálj.
Mosollyal toldottam meg a szavaimat, valóban nem állt szándékomban, de nyilván nem lehetek mellette a nap 24 órájában, de sosem fogom úgy ott hagyni, hogy nem gondoskodtam a lehető legbiztonságosabb körülményekről.
- Velem, elég nagy a kuckóm, csinálunk benne egy szobát neked is.
Úgyis van egy kihasználatlan helyiség, berendezzük, és kész is van, addig szerintem megbékél a kanapéval, vagy én megyek a kanapéra, ő meg alszik a szobámban, úgyis csak napok kérdése. Kedélyesen válaszolgattam egyébként a kérdéseire, szóval nem érezhette úgy, hogy csendben kellene maradnia. Majd rájön, hogy nálam tényleg borzasztóan nehéz kihúzni a gyufát. Időközben célirányosan haladtunk a lak felé, bár már jócskán benne jártunk az estében, amikor végül felértünk, megálltam vele a fák között, és gondolkodás nélkül elkezdtem ledobálni a ruháimat magamról.
- Most átváltozom, Madison, hagyom, hogy kicsit ismerkedj a dologgal, a farkasommal, de utána meg foglak harapni. Igyekszem óvatosan és finoman csinálni, de nyilván bármennyire is próbálkozom, nem kímélhetlek meg a fájdalomtól, de nem is igazán akarlak. Mármint, a fizikaitól, sok minden, és sokszor fog még fájni, ez az életünk része.

//Te még ide írj egyet, és utána zárasd már légyszi, aztán én majd a Lak körül firkálom majd valahová a folytatást. <3333//
Vissza az elejére Go down
Madison River Layton
Naturalak
Madison River Layton

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 31
◯ HSZ : 185
◯ IC REAG : 169
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Erős smink
Buszmegálló - Page 6 Ebadd3cf4e55745f8b0240902afb3f81927ccc5a
Re: Buszmegálló // Hétf. Dec. 28, 2015 11:40 am

A szavaira csak lassan bólintottam, hiszen még is mit kérdezhettem volna? Egyértelmű volt, hogy miért van szükség a változásokra, hiszen az embereknek feltűnne az, ha túl sokáig nem változik senki se, vagy csak túl lassan öregszik. De még is annyira hihetetlen volt ez az egész. Igyekeztem minden információt megjegyezni, hogy később ebből ne legyen baj, hogy nem figyeltem, de azért kár lenne tagadni, hogy néha nem sokkolt a hallott dolog, de ugyanakkor egyre kíváncsibb is lettem.
- Ohh, szóval ők vigyáznak arra, hogy ne szaladjunk el velünk a ló? – lehet furán hangzott, de abból amit hallottam róluk nem tudtam másra gondolni és fura módon hirtelen fel se tűnt az, hogy azt mondtam „velünk” és nem pedig azt, hogy „veletek”. Talán úgy tűnhetett, hogy úgy érzem közéjük tartozom, de nem nagyzásból vagy bármi miatt mondtam így, hanem tényleg egyszerűen úgy éreztem, hogy hazatértem. Úgy éreztem itt a helyem, s egy pillanatra se fordult meg a fejemben az, hogy felejteni szeretnék, vagy elfutni.
- Dajkám volt, jó pár éve meghalt. – válaszoltam halkan és reménykedtem abban, hogy nem mondtam semmi rosszat se. Én csak egy ártatlan mesének gondoltam mindent. S kicsit tényleg hasonlít az a mese arra, amit most hallottam, de nem teljesen. Viszont bajt senki fejére se szerettem volna hozni, még egy halott fejére se. Mert szerettem őt is, még ha nem is ő lett az a személy, aki legközelebb állt hozzám.
Közben kapott információkat pedig igyekszem elraktározni minden utána hallott vagy éppen előtte elmondott dolgot. Tény, hogy sok volt az információ, de eddig sose volt gond a dolgok megjegyzésével, reménykedtem abban, hogy most se lesz, ha mégis… Nos, akkor nem lesz más választásom, mint kérdezni. Még akkor is, ha már elmondta nekem. Nem olyannak tűnt, aki megenne azért, ha esetleg valami nem ragadna meg a kobakomban és emiatt újra rákérdeznék, de eddig minden világos volt. Vagyis még nem állt össze a teljes kép, de igyekeztem egymáshoz illeszteni az információkat és minél jobban értelmezni a látottak fényében.
Hallottak alapján egyre inkább nyilvánvalóvá vált az, hogy nem lesz egy olyan egyszerű dolog, de még se ijedtem meg, vagy legalábbis nem annyira, hogy menekülőre fogjam. Minél többet hallottam, annál inkább kíváncsibb lettem. Ugyanakkor reménykedtem abban, hogy nem leszek túl ügyetlen, meg nem lesz velem semmi gond, hanem büszke lesz rám és sose fogja majd megbánni azt, hogy megajándékozott ezzel a dologgal, mondhatni, hogy a kölyke lettem, vagyis ha jól értettem, akkor az leszek.
- Ohhh, értem, vagyis azt hiszem. Tudod, kicsit sok az információ, de igyekszem lépést tartani. – mosolyodom el haloványan és kicsit félénken. – Szóval ezért volt minden ennyire élethű, ezért volt olyan, mintha velem történne meg a dolog. – gondolkoztam hangosan, mint valami fura diák, vagy aki tényleg csak emészti a hallottakat. Elsőre tényleg furán hangoztak, de úgy éreztem, hogy nem lesz gond, vagyis reméltem, hogy nekem is menni fog ez a plusz ajándék is, ami ezzel az élettel együtt jár. Bár néha szavakkal is nehezen tudtam kifejezni azt, hogy mit érzek vagy megmutatni azt, hogy ki is vagyok valójába – ő kivétel volt ez alól – így biztos voltam abban is, hogy ez számomra még nehezebb lesz, hiszen ezzel úgymond valakit közel engedek, megmutatom azt, hogy mi történt velem és mit éreztem, de idővel remélhetőleg jobban fel fogok oldódni, s tényleg nem lesz gond.
- Én nem akarlak bántani, de a hallottak alapján egyáltalán nem lesz könnyű, s nem akarok csalódást okozni, de úgy érzem, hogy biztosan fogok hibázni. Mármint, időre lesz szükségem azt hiszem, hogy mindent megtudjak jegyezni, amíg menni fog ez a dolog. – a hangom halkan csendült. Biztos voltam abban, hogy ő ezt sejtette már előre, de ugyanakkor úgy éreztem, hogy muszáj hangosan kimondanom. Mintha csak ezzel is még inkább az elhatározásomat szerettem volna magamban még biztosabbá tenni.
- Ohh, szóval ha hirtelen valami nagy érzelmi hatás ér, akkor lehet, hogy csak egyszerűen a farkasom előbukkan? – kérdeztem vissza, majd bólintottam egy aprót, hogy értem. Nekem meg ott lesz motivációnak az, hogy nem akarok senkit bántani, illetve neki se akarok csalódást okozni. Igyekezni fogok, hogy a lehető legjobban menjen és minden rendben legyen. – Viszont te, s én is eléggé hasonlítunk, vagyis gondolom. Így esélyes, hogy a farkasommal én is jól ki fogok jönni? – kérdezem kíváncsian. Bár lehet, hogy eléggé nagy butaságot kérdeztem, de a farkasa is hozzátartozik, így a farkasa se lehet sokkal másabb, mint ő, mármint amilyen emberi alakban. Jesszus, ez még mindig fura így végig gondolva, de menni fog, mert szeretném és mert tényleg úgy érzem, hogy végre hazataláltam.
Nem tehetek róla, egy kicsit tényleg kirázott a hideg, amikor a csontok törése került előtérbe. De mindennek ára van, s a hallottak alapján, majd idővel egyre jobban fog menni és egyre gyorsabban. – S én tudom majd kontrollálni azt, hogy mikor vagy eleinte ez teljesen káosz lesz és bármikor megtörténhet? S ha nem tudom uralni, akkor valaki vissza tudja őt tartani? – kérdeztem picit talán aggódva, mert lehet, hogy a többiek is farkasok lesznek, de akkor se szeretném azt, ha minden nagyobb dolognál esetleg előmászna. Nem is a fájdalom miatt, hanem amiatt, hogy nehogy valakinek baja essen, vagy esetleg a család többi tagjára bajt hozzak, mert rosszkor rossz helyen változtam át.
- Amíg te mellettem vagy, addig nem érthet semmi baj. – mondtam ki hangosan azt, amit éreztem és gondoltam. Tényleg úgy gondoltam, hogy amíg ő a közelemben lesz addig a többiek között se érhet semmi baj.
- Értem, hát remélem, hogy velük is megtalálom a közös hangot, s sikerül egy-két barátot majd szereznem… - tényleg szerettem új embereket megismerni és jó érzés volt régen is, amikor valakit a barátomnak nevezhettem. Igaz sok éve volt már az, de az ember mindig örül egy barátnak. S arról fogalmam sem volt, hogy két személy is itt él azok közül, akik fontosak számomra Lil-en kívül.
- Köszönöm! – tényleg hálás voltam azért, hogy ezt mondta. Tudtam, hogy nem csak mondja, hanem komolyan gondolta. Ugyanakkor azt se vártam el, hogy minden egyes másodpercben mellettem legyen, mert mindenkinek megvan az élete. De akkor is tudtam, hogy egy emberre, vagyis farkasra biztosan számíthatok, majd bármi is történjen és ez számomra mindennél többet jelentet.
- Biztosan szép lehet. – szólaltam meg mosolyogva és boldogan, mert tényleg kíváncsi voltam arra, hogy hol fogok ezentúl élni. De majd egy üzenet pár nap múlva mindenképpen meg kell írnom. Meg akarom írni azt, hogy többé ne keressen a férjem, mert elmentem, illetve nem szeretném azt se, ha a ház lakóinak baja esne eme döntésem miatt. Én szöktem el, így én tehetek róla, nem pedig ők.
Közben pedig el is indultunk az újabb végállomás felé. Követtem őt, s közben néha még kérdezgettem, majd a kapott információkat a többi mellé raktam és elraktároztam. Jó érzés volt az, hogy kedvesen és segítőkészen válaszolt mindenre, amit kérdeztem. Egyszerűen csak azt éreztem, hogy lehető legjobb helyen vagyok és tényleg egy farkasbőrbe bújt angyallal találkoztam.
- Rendben. – szólaltam meg kicsit remegő hanggal, majd figyeltem őt, mert magam sem tudtam, hogy mire számítsak, vagy mi fog történni. Amikor pedig átváltozott, akkor egy pillanatra tényleg lefagytam. Lassan ereszkedtem térdre, majd óvatosan nyújtottam felé a kezemet, ha engedte, akkor a bundáján végig simítottam, figyeltem őt úgy, mintha valami csodát látnék.
- Gyönyörű vagy… - csúszott ki végül a nagycsodálkozások közepette ajkaim ez, de tényleg az volt.


|| Rendben, várni fogom <333
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Buszmegálló // Kedd Dec. 29, 2015 12:40 pm

Buszmegálló - Page 6 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Sage Miller
Informátor
Sage Miller

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 56
◯ HSZ : 95
◯ IC REAG : 82
◯ Lakhely : Fairbanks
Buszmegálló - Page 6 Tumblr_n97durF7HZ1rmdty4o4_250
Re: Buszmegálló // Szomb. Jan. 23, 2016 12:23 pm


Matt & Sage


Öt perc a busz érkezéséig. Bakker, addig megfagyok! Teljesen elfelejtettem, itt Fairbanks-ben milyen hideg van, az a röpke öt délebbre töltött év is bőven elegendő volt, hogy hozzászokjak az enyhébb klímához. Persze ott sem volt melegem, de még mindig kevésbé röpködtek a mínuszok, mint itt. A kapucnit a fejemre húzom, legalább a füleimet védi a széltől, a kiengedett barna tincseimet így is megcibálja kissé. Egy helyben toporgok, jöjjön már a busz, így estefelé már ritkábban járnak, nem is csoda, rajtam kívül senki sem ácsorog a megállóban.
Fáradtan sóhajtok, hosszú volt a nap. Rohangáltam a lakás miatt, a munka miatt, nem gondoltam volna, hogy ennyi mindent el kell intézni ennek kapcsán, de hála égnek úgy tűnik, már látom az alagút végét és még csak nem is dudál, úgyhogy elégedett vagyok a mai napi teljesítménnyel. Igazán tartalmas és eredményes napot zárhatok, csak jussak vissza az egyetemre, hogy bezuhanhassak az ágyamba. Bár egy forró zuhany is rettentő jól esne, egek, nem tudom eldönteni, melyikre vágyom jobban...
A táskámban kezdek kotorászni, mintha megcsörrent volna a telefonom, de úgy tűnik, csak hallucinálok, merthogy se üzenet, se nem fogadott hívás, úgyhogy ismét csak sóhajtozni tudok. Épp húznám be a cipzárját a tatyómnak, amikor a megálló bódéja mögül előpenderül egy sötét ruhás, kapucni takarta arcú fazon, nem érzek felőle semmiféle olyan kisugárzást, ami azt sugallná, ő is a világunk része, Informátornak meg nem mondanám, hiszen a magunkfajták tuti nem hozzák így a szívbajt a megállóban ácsorgó emberekre. Arról nem is beszélve, hogy hirtelen lép elém-mellém, hogy míg egyik kezével ráfogjon a táskámra, addig a másikkal taszajtson egyet rajtam. Halkan nyekkenve csapódok neki a megálló falának, ő meg már rohan, kezében a táskámmal, amiben minden iratom, a pénzem, telefonom, ráadásul a frissen szerzett, házhoz szükséges papírok is benne vannak!
- Ó, hogy az a..! - harapok el egy káromkodást, hiszen illedelmes hölgy nem tesz ilyet, aztán már ugrok is, hogy elkezdjek futni az ismeretlen tolvaj után.
- Tolvaj! Valaki állítsa meg! - kiabálok is hozzá, mert a távolban mintha látnék egy alakot, de fene tudja, lehet megint csak képzelődöm. Azért ez egyáltalán nem poénos, remek lesz, ha már a megérkezésem követő első napokban kirabolnak, kitépem az összes hajam. Úgyhogy gyorsabb tempóra kapcsolok, hála égnek azért jó kondinak örvendek, de úgy tűnik a tolvajszarka is, merthogy egyáltalán nem akar csökkenni közöttünk a távolság...
Vissza az elejére Go down
Mattias Jake Dillon
In Memoriam
Mattias Jake Dillon

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 340
◯ HSZ : 162
◯ IC REAG : 138
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : Tattoos
Buszmegálló - Page 6 Tumblr_inline_nn3ypy1q9I1rpdlxb_500
Re: Buszmegálló // Szomb. Jan. 23, 2016 2:48 pm


Sage
& Matt


Nincs még egy olyan, mint én. Az egyetlen, aki olyan, mint én, az nem más, mint… meglepő módon, én. Egyedi vagyok és különleges.
Soha nem hittem volna, hogy ezt fogom tenni. Soha. Mégis itt vagyok, szinte vágyom arra, hogy visszalépjek és hagyjam az egészet a francba, de ezt most muszáj. Meg kell tennem ezt a lépést, még így hívatlanul is, mert ha nem teszem…akkor igazam lesz. Unalmas az életem? Nem. Csak kell egy kis izgalom, mint amit korábban említettem Alecnek. Mert különben is... itt hagytam valamit, vagyis meg kellene vennem, mert hiányos a gépem tőle.
A játék címe...
Épp az út szélén zsebre vágott praclikkal haladok előre, mikor sikításra leszek figyelmes, terelődik is arra a figyelmem. Egy csaj pit bull mód üldöz egy piti kis szarkát… Hagyhatnám elszaladni mellettem az amatőr futóbajnokot, de valahogy ma nincs kedvem a jófiút játszani…
A pillanat tört része alatt mellette termek és hirtelen kinyúló lábammal pofára ejtetem a ficsúrt. Ő meg némán és szemeit kimeresztve szeli át a puffanásig a távot.
A kezembe kerül a táskaszerű szerzeménye is, amit magam mellé lógatok 2 ujjam közzé csippentve azt.  Mint valami több éves szennyest.
Egy szó, mint száz, nem érdekelnek az emberek. Közömbösek a számomra.
Nem azért bántom őket, mert tettek valamit ellenem. Egyszerűen csak én így maradok életben, nekem ez aranyozza be a napomat, nem egy-egy mosoly. Ami mellesleg szörnyen nagy közhely. Az ember nem született semmire sem, hiába próbálják győzködni magukat a reménytelenek. Élnek és meghalnak, azt csinálnak, amit csak akarnak, semmi célja nincs az életüknek. Az ostobaságuk pedig egyértelműen megmutatkozik abban, hogy saját maguk helyett mindig másokkal foglalkoznak.
Másért élnek, másért harcolnak és másért is halnak meg. Az ember gyáva és túlzottan is gyengéd. Én ezt lecseréltem, mikor beharaptak. Lecseréltem őket a könyörtelenségre (meg egyéb másra), egyszerűbb, na meg zűrösebb az életem az óta. Fájdalomordítás a tagtól. Valamije nagyot reccsent…
- Na ugye, hogy van hangod!? - a kaján, fülig érő vigyor egyrészt semmi jót nem sejtet, másrészt pedig egy olyan fokú mániákus őrületre enged következtetni, ami aligha volna egészséges… főleg itt.
Aztán befut végre a kis csibe is…
- Mond csak? Az ágyban is így „üvöltesz”? - kérdem unottan és talán nyűgösen, a kis csajnak meg tudomásul kell vennie, hogy ez a találkozás még sokba fog kerülni neki. Csak a miheztartás végett.
Viccen kívül, ez még most az udvariasabb énem, nem hinném, hogy a másikat meg akarja ismerni az kissé… agresszívabb és nyersebb, mint a mostani.
Sajnos én soha nem voltam tetőtől talpig úriember.
Vissza az elejére Go down
Sage Miller
Informátor
Sage Miller

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 56
◯ HSZ : 95
◯ IC REAG : 82
◯ Lakhely : Fairbanks
Buszmegálló - Page 6 Tumblr_n97durF7HZ1rmdty4o4_250
Re: Buszmegálló // Szomb. Jan. 23, 2016 4:28 pm

Rohantam, ahogy csak bírtam és úgy tűnik jól láttam, hogy valaki sétál felénk az utcán, merthogy pillanatok alatt zakózik egy akkorát a tolvaj, hogy szinte én is beleszisszennék, ha nem futnék éppen. Már szinte majdnem ott vagyok, amikor a fájdalmas ordítás is felhangzik és remélni merem, hogy nem az önjelölt megmentőmtől érkezett, mert akkor valószínűleg búcsút mondhatok a táskámnak.
Odaérve a pároshoz veszem tudomásul, hogy a rossz fiú fetreng a földön és remélem, hogy a talpon álló, aki a táskámat fogja a jó fiúk közé tartozik, mert nem akarok balhét. Előre görnyedve támaszkodok a térdeimre, szaporán szedve a levegőt.
- Egek, kiköpöm a tüdőmet… - motyogom magamnak a jelenlegi állapotomról árulkodó szavakat, ahogyan próbálom megnyugtatni kicsit a szervezetem és nagyobb, mélyebb levegőket véve lecsitítani a ziháló légvételeimet. Felegyenesedek, a hős lovag unott kérdését hallva azonban megemelkedik a szemöldököm és egy kósza pillanatra az a gondolat is átsuhan rajtam, hogy lehet az illető mégsem a jófiúk közé tartozik. Főleg azért, mert ekkor az energiáit is megérzem; vérfarkas. Mázli, hogy az Informátori tetoválásom elrejti a mágikus kisugárzásom, így teljesen olyannak tűnök számára, mintha közönséges ember volnék, ezen pedig változtatni sem kívánok.
- Igazán hálás vagyok, tényleg és tudom, hogy csúnya dolgot művelt ez az alak, de azért nem kell kinyírni szerencsétlent - még mindig kissé lihegve fordítom tekintetem a hím felé, nincs szükség arra, hogy önjelölt igazságosztó szerepében tetszelegjen. - Ha volna olyan kedves, hogy visszaadja a táskámat, máris hívnám a rendőrséget - mert azért nem fogok csak úgy elsiklani a tény fölött, hogy tolvajlás történt, jobb minél előbb riasztani az illetékeseket.
- És köszönöm - szalad halvány mosoly a képemre, mert tényleg hálás vagyok, fogalmam sincsen, mit csináltam volna, ha elszalad a táskámmal. Kezem nyújtom érte, de van egy olyan kósza gondolatom, hogy nem fog megelégedni ez az illető egy egyszerű köszönömmel.
Vissza az elejére Go down
Mattias Jake Dillon
In Memoriam
Mattias Jake Dillon

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 340
◯ HSZ : 162
◯ IC REAG : 138
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : Tattoos
Buszmegálló - Page 6 Tumblr_inline_nn3ypy1q9I1rpdlxb_500
Re: Buszmegálló // Szomb. Jan. 23, 2016 5:28 pm

Soha nem fordult meg az a gondolat a fejemben, hogy esetleg vissza kéne magamat fognom. Miért is kéne? Nem vagyok ember, farkas vagyok,  csúcsragadozó, én is csak a létfenntartás miatt ölök… na jó, azért ebben (NÉHA) a szórakozás is bizony derekas szerepet vállal, de az ember is öl csak úgy szórakozásból, nemde?
Az ember is csak egy állat, méghozzá a legrosszabb. Nem bízom különösebben senkiben sem meg magamon és a kis csapat(om)on kívül. Alecben meginoghatatlan bizalmam van… hisz testvér. Egyikünknek sincs már meg a józan esze.
A kis csajra pillantok, amikor rám pillant, a fáradtság tükröződik vissza a tekintetéből. Meg kellene itt és most khm… A gondolat is gyönyörű, de persze nem tehetem meg.
Persze, soha ne üss meg nőt, de… egy-kettő kiált azért, hogy megtegyem. - Legközelebb kicsit jobban vigyázz. - vakarom meg az állam egy pillanatra. Majd rá kacsintok egy suta vigyor társaságában.
Számomra csak halott és élő ember létezik, szórakozás, ha nagyon le kéne egyszerűsítenem a dolgot, akkor így mondanám...
De a dolog amúgy is végtelenül egyszerű. Ha megtámadnak, harcolok, ha megpróbálnak megölni…. én ölöm meg őket. Az egyenlőség és az összes többi magas röptű téma… nem igazán tud érdekelni. Ne öljem meg szerencsétlent?
- Ne? Ugyan miért, ne? - én már abban a korszakban születtem mikor mások megölése bevett napi rutin volt. Harcos voltam egész életemben, most is az vagyok, megtudok békélni azzal, hogy megölök valakit, az én lelkiismeretem nem igazán vádol emiatt engem meg…ráadásul azokban a régi szép időkben, egy tolvajra vagy halálbüntetés várt…vagy pedig a karjait vették, amivel lopott.
Ha mindkettővel?
Repült mind kettő kar…
Csak pár pillanatig kalandozok el a lány arcán, szinte megelevenül előttem a látvány, ahogy itt teszem magamévá… - Nem ölöm meg, miért tenném? A sitt nem az én világom… - soha nem fogom megérteni a nőket.
Mégis mi baja van ennek a némbernek? Amikor a kezét nyújtja a táskáért, újra végig nézek rajta, felé fordulok és megindulok felé, majd nyújtom is a táskát.…
De a másikkal már ragadom is meg a karját, hogy egy rántással a hátát a mellkasomnak húzzam, kezem pedig átkarolja a nyakát, finoman, de mégis férfiasan.
- Ugye tudod, hogy este felé egy ilyen bombázónak, nem kellene egyedül lennie? Mert jól helyben hagyhatják... - nyalom meg a szám, miközben lepillantok rá... de csak eleresztem és a táskát is felé repítem lazán és könnyedén.
Vissza az elejére Go down
Sage Miller
Informátor
Sage Miller

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 56
◯ HSZ : 95
◯ IC REAG : 82
◯ Lakhely : Fairbanks
Buszmegálló - Page 6 Tumblr_n97durF7HZ1rmdty4o4_250
Re: Buszmegálló // Szomb. Jan. 23, 2016 10:10 pm

- Köszi a jó tanácsot - bólintok, bár nem egészen őszinte az a bizonyos köszönöm, hiszen egek, most is vigyáztam, nem tehetek róla, hogy az az őrült felöklelt! Oké, csak fellökött, de akkor is... Nem lesz legközelebb, legalábbis igyekezni fogok. Az meg kár, hogy ember volt, mert simán megcsillantottam volna az igazi tudásom, ha lehetőségem lett volna rá. De hát civileket nem bántunk, ugyebár...
Úgy tűnik ezzel csak én vagyok tisztában, mert a hím minden gond nélkül csalogatja elő a szerencsétlen kiáltását. Nem tudom, mit csinált vele, őszintén nem is érdekel, mindössze annyit kérek, hogy azért ne ölje meg.
- Gondolom neked hiába beszélnék a lelkiismeretről és a bűntudatról... - billentem oldalra a fejemet egy kicsit, ahogyan az arcát szemlélem. Nyilván nem azt mondom, hogy egy gyilkossal állok szemben, csak egyszerűen egy ilyen visszakérdezés után elég egyértelmű, hogy nem egy szenttel futottam össze. Ráadásul vérfarkas is, ami még egy lapáttal megdobja az aggodalmam. - De gondolom nem szeretnél a sitten rohadni néhány évig, nem igaz? - gondolom nem ez a legfőbb vágya. Még a végén tényleg kiderül, hogy egy gyilkossal sodort össze a sors, akkor aztán hivatkozhatnék arra, hogy láttam, mit művelt, mert minden bizonnyal velem is simán végezne. Miért nem járnak erre ilyenkor többen? A busz is az előbb száguldott el mellettem, szóval nagyszerű, sétálhatok majd haza, mert ki tudja, mikor jön a következő...
- Ennek kifejezetten örülök - halovány megkönnyebbülés árad szét bennem, hiszen ezek szerint nincsenek gyilkos vágyai a hímnek. Nyúlnék is a táskémért, hogy egyrészt visszakapjam végre, másrészt pedig elővéve a telefonom hívjam fel a rendőrséget. Csakhogy a hím felé lép és ahelyett, hogy visszaadná, ami az enyém, megargadva a karomat ránt közelebb magához. Hátam a mellkasának feszül, érzem a nyakam körül a karját és egyetlen pillanat elég hozzá, hogy a pánik eluralkodjon rajtam.
- Eressz el! - kétségbeesetten szűröm a fogaim között, némi dühvel a szavak mögött, túl kényelmetlen, túl sok a feltörni akaró emlék. Érzem, hogy a szívverésem meglódul, zihálva kezdem venni a levegőt, pont, mint a futás után, csakhogy ezúttal nem a hirtelen való sok mozgás okozza mindezt, hanem a félelem. Mindkét tenyerem a karjára fonódik, szeretném ellökni magamtól, de nem tudom, túl erősen tart. - Csak.. eressz el, kérlek! - szinte már kérlelem a szavait hallva, nagyot nyelve, mert tényleg rettentően félek attól, hogy itt helyben nekem esik, ki tudja, milyen szörnyűségeket lenne képes művelni velem...
Fogalmam sincsen, mennyi ideig tart mindez, nekem mégis egy örökkévalóságnak tűnik, így amikor végre elereszt, egyből hátrálni kezdek tőle. Még mindig kapkodom a levegőt, mintha csak most buktam volna a víz alól a felszínre, tekintetemben pedig a félelem uralkodik, ahogyan a hímre pillantok. Dobja a táskám, mégsem vagyok képes mozgatni a karjaimat, annyira csak arra koncentrálok, hogy messzebb kerüljek tőle. A mellkasomnak ütközik a táska, hiába nyúlok utána, kiesik a karjaim közül, földet ér és természetesen a járdára köpi magából a tartalmának egy részét.
- Basszus, ennek is a legjobbkor kell történnie... - mormogom az orrom alatt, eszembe sem jut, hogy a hím is hallhatja a szavaimat. Arra koncentrálok, hogy minél előbb visszadobáljam a cuccokat a táskámba, hogy aztán magamhoz szorítva azt egyenesedjek fel és nézzek a hímre.
Vissza az elejére Go down
Mattias Jake Dillon
In Memoriam
Mattias Jake Dillon

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 340
◯ HSZ : 162
◯ IC REAG : 138
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : Tattoos
Buszmegálló - Page 6 Tumblr_inline_nn3ypy1q9I1rpdlxb_500
Re: Buszmegálló // Vas. Jan. 24, 2016 10:24 am

A csaj méretei alapján, na meg tiszta lapos és deszka hatást kelt, így elsőre legalábbis... semmi önvédelmi lecke? Vagy valami tempósabb és tartósabb rohanás? A mai világban el kellene egy ilyen edző ezeknek is.
Jön a lelkiismeretes dumával, basszus. Angyalkám, minek nézel? Szent Péternek, vagy valami elszart Mikulás jelöltnek?
- Még mindig nem sikerült modort találnom... – a több évtized által megviselt hang érzelemtől mentesen cseng belőlem, megszokott (és titokban megkedvelt) bariton. Egy busz épp mellettünk vonul el, látóteremben pont bele is húz, aztán volt is és már itt sincs.
Adok neki egy elégé közeli jó tanácsot, aztán mintha bomba robbanna. Benne!
A táskát visszaszolgáltatom neki, de az a tartalmával együtt a földre költözik. A kis csaj remegő teste, kapkodó mozdulatai és ziháló, kapkodó levegővétele elárul sok mindent. Egy ilyen farkasnak meg pláne.
Amilyen hirtelen röppen fel a törött szárnyú kismadár, olyan hirtelen zuhan vissza a földre, és esik rá törött szárnyára a földbe döngölődve.  
Ez a kismadár pedig ez a lány. Az előbb még itt osztotta nekem az eszét, most meg azt sem tudja miképp kapkodja a levegőt, mintha elvennék előle. Bár a félelme messzire el érződik, eléggé meglepett, pedig nem tettem benne kárt. Előbb utóbb még megtörténhet. Farkasomat mindez felizgatja és vadászni akar, pofáját nyalja, nyálát csorgatja és ketrecének rácsait "rágja".
- Hé! - szólalok meg elé guggolva. - Néz rám törpe! - utasítom, nem harag van szavaim mögött, sokkal inkább más vegyül belé. Valami mélyebb.
- Nem akartalak bántani... Eskü'... - teszem fel bal kezemet, hiszen tényleg ez a helyzet, azt hittem lekever egyet vagy valami, erre szétesik nekem a város kellős közepén... bakker. Léteznek ilyenek?
- Az imént elhúzott egy busz. A tied volt gondolom. - nyúlok az egyik holmijáért, mely közelebb van felém és neki nyújtom. - Ebben az állapotban, alig ha képes lennél egyedül haza menni. Elkísérlek. - szigorúan, ellentmondást nem tűrve pislantok a szemeibe. Szavaim komolyan csendülnek kettőnk között. A következő járatig van bő 1 óra, ha nem több, addig meg itt fagyoskodna? Kizárt.
Vissza az elejére Go down
Sage Miller
Informátor
Sage Miller

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 56
◯ HSZ : 95
◯ IC REAG : 82
◯ Lakhely : Fairbanks
Buszmegálló - Page 6 Tumblr_n97durF7HZ1rmdty4o4_250
Re: Buszmegálló // Vas. Jan. 24, 2016 1:29 pm

- Igen, ezt észrevettem - mormogom az orrom alatt, bár nyilván hallja ő is, de nem érdekel. Egyetértek vele, hogy nem kifejezetten a modoros emberek közé tartozik és még csak nem is én mondtam ki. Ám mindez cseppet sem vigasztal a következő percek eseményeiért, amikor is közelebb ránt magához. Nem vagyok kíváncsi a tanácsára, arra meg még kevésbé van szükségem, hogy fogdosni kezdjen. Oké, nem fogdosott, de azért ez a magához rántás, meg a karja a nyakam körül… Nem, egy cseppet sem tetszik és ha kicsit tovább ment volna, tuti nem hagytam volna annyiban a dolgot, bármennyire is ne akarjam valódi kilétemet felfedni előtte.
A táska a földön landol, én meg szedegetni kezdem, azt azért látom, hogy ő is leguggol elém, de a világért sem akarnék a szemébe nézni, még akkor sem, amikor utasít. Ne utasítgasson! Hagyjon békén!
- Hahh, persze! - kapom fel hirtelen a fejem, hitetlenkedő, kissé már-már hisztérikus, rövid nevetést hallatva. - Remélem nem sértődsz meg, hogyha az előbb bemutatott akciód után már nem igazán hiszek neked - gúnyosak a szavaim, a kétségbeesés szüli őket. Nem akar bántani… Persze, én meg majd elhiszem azok után, amit az előbb művelt!
- Köszi, de pont nem a te segítségedre szorulok - talán kissé indulatosabb vagyok, mint kellene, de még mindig félek, a pánik ott munkálkodik bennem és ha nem tűnök el innen nagyon gyorsan, akkor tuti maga alá teper. Mármint a pánikroham. Meg ez a hím is, fene tudja, mit akar, én viszont csak eltűnnék innen, de minél hamarabb. - Majd hívok egy taxit, szóval nem kell ez a szigorú tekintet. Nem fogok veled menni. Csak menj el és hagyj békén, mindketten jobban járunk úgy - hirtelen kapom ki a kezéből is a felém nyújtott holmit. Nem kell a segítsége, mert jelen pillanatban csak tőle féltem magamat. Felállok, amint végeztem, egyből előhalászva a telefonom a táskámból, hogy valami szám után kotorásszak. Fenébe is, hogy nem tudok taxi számot! Nem érdekel, erről a hímnek nem kell tudnia, merthogy az ő segítsége nem kell, az fix.
Vissza az elejére Go down
Mattias Jake Dillon
In Memoriam
Mattias Jake Dillon

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 340
◯ HSZ : 162
◯ IC REAG : 138
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : Tattoos
Buszmegálló - Page 6 Tumblr_inline_nn3ypy1q9I1rpdlxb_500
Re: Buszmegálló // Vas. Jan. 24, 2016 9:27 pm

Neki áll hisztis picsát játszani.
Kérlek, ember! Hol vagyunk, óvodában? Ne csináljátok márt ezt velem. Ez annyira gáz.
Itt vagyok a nyakamon egy nőcivel, aki ráadásul totál kikészült egyetlen érintésemtől.
Mondjátok csak az ilyet miért kell életben hagyni? Jó persze, nem az én dolgom intézkedni e téren… de akkor is.
Nem ítélkezek, de ez a visítozás az én érzékeny füleimnek azért eléggé nem illő.
Nem szólok, azzal csak még jobban locsolnám a tűzet, olajjal meg benzinnel. Nem kellene felverni az egész várost… az kellene még. A végén még kísértésbe esek...
Biztosra megyek a dolgomban - lehet, akadnak olyanok, akik máshogy oldanák meg ezt a szituációt, de én, ÉN vagyok! Na nem mintha bármin is változtatna a dolog, szavai hamar leperegnek rólam. Csak felállok lassan és figyelem a kapkodó, igyekvő mozdulatait. Minderre csak egy sóhajra futja… majd a tarkómra csúszik mindkét kezem, ujjak egymásba fonódva. Így lesem a kis nő minden egyes szaggatott lélegzet vételét. Talán megnyugszik kicsit, ha az igazat látja szavaimban tettek terén.
Kivételesen nem érzek késztetést arra, hogy az leányt fantáziadús történetekkel untassam, vagy hogy különleges természetemnek áldozatává tegyem, esetleg flörtölésével zaklassam, a csontjaimban érzem, hogy ez a csaj nem olyan, mint a többiek.
Vissza az elejére Go down
Sage Miller
Informátor
Sage Miller

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 56
◯ HSZ : 95
◯ IC REAG : 82
◯ Lakhely : Fairbanks
Buszmegálló - Page 6 Tumblr_n97durF7HZ1rmdty4o4_250
Re: Buszmegálló // Vas. Jan. 24, 2016 9:49 pm

Nem piszkál, nem szól hozzám többet, feláll és a cuccaimmal sem foglalkozik. Nagyszerű, egy lépéssel közelebb a megnyugváshoz. Lehunyom a szemem és mély levegőt veszek, mielőtt még felállnék. Nem bízom benne továbbra sem és igenis tartok tőle, mert szórakozásból aligha ölelgeti a nőket az utcán. Vagy ha igen, akkor bolond és igencsak furcsa szokásokkal rendelkezik, ez pedig ismét csak olyan dolog, ami aggodalomra ad okot.
Felállok és a telefonomban kezdek el keresgélni egy szám után, mivelhogy taxit nem tudok hívni. Ha visszaérek az egyetemre, okvetlenül fel kell jegyeznek a taxi társaság telefonszámát, mert nem szeretnék még egyszer ilyen helyzetbe sodorni.
- Oké, mit akarsz? - eresztem le a telefonomat és fordulok felé. - Megkértelek, hogy menj el, mert nincs szükségem a segítségedre, mi nem volt ebből világos? - nem akadok ki, messze áll tőlem, de nagyon durván szeretném, hogy eltűnjön végre innen. Nem bízok benne és habár már egy fokkal jobb, akkor sem nevezném teljesen nyugodtnak magamat. Már nem kapkodom a levegőt és a szívverésem is kezd közelíteni a normálishoz.
- Én most elindulok. És kifejezetten boldoggá tennél, ha nem jönnél utánam, oké? - nézek még rá, ám ezúttal már nem ül kétségbeesés a barnák mélyén. Egyszerűen csak tényleg jobb lesz mindkettőnknek, ha nem jön utánam. Az első lépéseket hátrálva teszem meg, végig rajta tartva a szemem, nehogy meglepetést okozzon és amikor már jó néhány lépésnyi távolság feszül kettőnk közé, csak akkor fordítok hátat neki, hogy sietős léptekkel igyekezzek minél messzebb kerülni tőle.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Buszmegálló //

Vissza az elejére Go down
 

Buszmegálló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Mindennapi élet :: Utca-