KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Michelle Tedrow Csüt. Okt. 03, 2024 1:23 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 29, 2024 10:25 pm
írta  Egon Candvelon Vas. Szept. 29, 2024 3:01 pm
írta  Bruno Manzano Vas. Szept. 29, 2024 11:25 am
írta  Jackson Carter Vas. Szept. 29, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
Bruno Manzano
Bekötőút North Pole felől - Page 6 I_vote_lcapBekötőút North Pole felől - Page 6 I_voting_barBekötőút North Pole felől - Page 6 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Bekötőút North Pole felől - Page 6 I_vote_lcapBekötőút North Pole felől - Page 6 I_voting_barBekötőút North Pole felől - Page 6 I_vote_rcap 
Michelle Tedrow
Bekötőút North Pole felől - Page 6 I_vote_lcapBekötőút North Pole felől - Page 6 I_voting_barBekötőút North Pole felől - Page 6 I_vote_rcap 

Megosztás

Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
 

 Bekötőút North Pole felől

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Bekötőút North Pole felől // Vas. Ápr. 08, 2012 11:07 am

First topic message reminder :

Bekötőút North Pole felől - Page 6 D99b556883bb645180bbe631f0f34818
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Empty
SzerzőÜzenet
Dana Berger
Latro
Dana Berger

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 414
◯ IC REAG : 408
◯ Feltűnést kelthet : pillangó tetoválás tarkón
Bekötőút North Pole felől - Page 6 6edceb
Bekötőút North Pole felől - Page 6 578ef4314c580e68593986c030fd5b2da456342c
Re: Bekötőút North Pole felől // Szer. Ápr. 29, 2015 11:54 pm

[hangulat]

- Talán. Olykor megesik. - Szélesedik ki mosolyom kissé ajkaim szegletében, ahogy visszakérdezése nem marad válasz nélkül. Valóban előszeretettel agyalok az embereken, főleg azok jellemén, gyenge pontjaikon... de máskor meg van, hogy csak a külső csomagolást nézem, elvégre nőből vagyok, ráadásul se nem vak, se nem foglalt. Bár ez utóbbira lenne jelentkező, nem is egy, lássuk be, vajmi kevés esélyük van szegényeknek. Nem mintha tisztában lennének vele. És ez így van jól.
Kérdése megakaszt, finoman és sietősen nyalom meg ajkaimat, mielőtt felelnék.
- Olyannak, aki megérne egy alaposabb szemre vételt... - Értse, ahogy akarja, nem csupán a családi elvárások végett mentem jogásznak; a szócsavarás mindig is ment. Nevetése mosolyt csal arcomra, abból az elégedettnek tetsző fajtából. Örülök, hogy vevő az - állítólag - sajátos humoromra.

Az már kevésbé szimpatikus, mikor a kocsi lassít, majd le is áll, csuklómat pedig ujjai erős bilincsként tartják, tenyeremet combján pihentetve. Bókjára talán más helyzetben bájosan mosolyodnék el, most azonban csak a dacot szítja tekintetemben szavaival, de főként kérdése az, mire szép ívű ajkaim késhegynyivé préselődnek.
- Aki nincs, az aligha taníthat bármit is. - Vetem oda csendes morranással. Ne firtassa! Nem kell a sajnálata se, nagyon jól megvagyok így... Anyátlanul. Sosem volt ez másként akkor sem, mikor még nem voltunk itt egymásnak a farkasommal, miért sajnálkoznék hát a megváltoztathatatlanon? Megtanultam együtt élni a tényekkel. Túlélő vagyok, nem áldozat.
Szavára kissé hátrálok ugyan - már amennyire a kocsi tere, na meg karom hossza engedi - de pillantását állom. Igyekszem állni világoskék tekintetemmel az ő sötét, feneketlen és épp ezért vészesen veszélyes, titkokat hordozó szemeinek világát, majd...
Őszinte elképedés ül ki arcomra, egy pillanatra dacos nőből önkéntelenül is kis fruska leszek megint, ahogy kézfejemre csókol puha ajkaival.
Szóhoz se jutok, pedig más esetben biztosan elütném könnyeden bókját, most mégis valami számomra idegen oknál fogva - mely farkasomnak meglepően természetesnek hat, erre pedig nem lelek értelmes magyarázatot, miért - fordulok csupán vissza az út felé, aprót nyelve, ahogy pillantásom a szélvédőn kívülre emelem, a sötét éjszaka fényszórók által megvilágított szegleteit pásztázva.
- Látod... pont ezt olvastam ki belőled. Kiismerhetetlenséget és meglepetéseket. - Jelenik meg idővel mégis mosoly ajkaim szegletében. Hogy van-e bennem kellő spiritusz az nem kérdés. A kérdés az, hány szabályt kell átszegnem egy találkozóért, ami a falkát illeti. A fene se tudja, Dominic mikor unatkozik példának okáért annyira, hogy utánam kezdjen el szaglászni kínjában... Dante szerencsére eléggé elfoglalt a falka ügyei kapcsán, más mentort meg nem aggatott a nyakamba, kiegyezett az olaszban.
A névjegykártyát átvéve nevén futtatom végig pillantásomat, s csupán aztán tekintek fel rá sűrű szempillaerdő alól, mikor már a kocsival leparkolt az út szélén. Tekintetem arcán időzik, akaratlanul is féloldalas mosolyt csal képemre a néma pillanat.
- Meglátjuk, mit tehetek! - Jegyzem meg csalfa, gyermeki flegmasággal, direkte húzva az egyértelműt.
- Egy élmény volt! - Szállok ki a kocsiból búcsúzva, s még intek is neki, mikor elhajt, hogy a névjegyet zsebre vágva jelentkezzek le hőn imádott bétámnál: hazaértem. Egyben.

// Köszi! :3 //
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Bekötőút North Pole felől // Csüt. Ápr. 30, 2015 11:10 am

Bekötőút North Pole felől - Page 6 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Cassandra Sheridan
Kölyök
Cassandra Sheridan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 42
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 104
◯ Lakhely : Fairbanks
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Tumblr_ngrbkuH3pj1rbekqyo9_r1_250
Re: Bekötőút North Pole felől // Pént. Jún. 19, 2015 11:48 pm

Kevin & Ed & Cassie

Valahol örülnöm kellett volna annak, hogy ebben a falkában élni, olyan, amilyennek a nagy könyvben meg van írva, és mindig foglalkozik velem valaki. Annyi év után azonban nehéz volt nekem ehhez hozzászokni, és inkább éreztem azt mindig, hogy ellenőrizve vagyok. Amennyire szomjaztam a társaságot, vágytam mások elismerésére, és fogadtam szívesen a segítséget, a farkasom valahogy ugyanannyira nem akarta ezt az egészet. Csak arra vágyott, hogy a Teremtője tanítsa, de ugyebár Emma még nem volt a toppon, így mindig akadt egy másik kísérőm. Ennek is megvoltak azért a pozitív oldalai, például az, hogy több falkatagot ismertem meg.
Azt meg már talán felesleges is megemlíteni, hogy most is milyen nagyszerű, amikor éppen probléma van a kocsival, legalábbis látszólag minden jel erre utalt, akkor nem vagyok egyedül. Kissé bosszúsan ugyan, de nekidőltem a motorháztetőnek, tekintetem pedig az engem kísérő hímre szaladt.
- Azt hiszem, hogy eljött az ideje annak, hogy telefonáljak! – néztem sokatmondóan Kevinre, és már kotorásztam is a kabátom nem túl mély zsebében, hogy előszedjem a telefonomat. Megvolt még Edward száma, és ha már úgyis segített nekem a legutóbb, akkor talán most sem fog neki gondot okozni, hogy segítő jobbot nyújtson nekem, nekünk, teljesen mindegy. A lényeg az volt, hogy jöjjön ide, a többi már majd lesz valahogy. Némi idegesség azonban volt bennem, nem voltam képes szabadulni tőle, és ez biztosan feltűnt a testőrnek is.
- Ne aggódj, szerintem jönni fog, csupán idő kérdése… - tettem hozzá, majd tekintetemet elfordítottam a férfiról, egyenesen a mobilom kijelzőjére, hogy kikereshessem a korábban megadott telefonszámot. Amint megleltem, már tárcsáztam is, és csakhamar követte a búgást a már ismerős hang köszönése. – Szia! Cassie vagyok… nem tudom, hogy emlékszel-e rám, néhány héttel ezelőtt kisegítettél, amikor volt egy kis gondom a kocsimmal. Hát, most megint bajba kerültem… ha nem lenne nagy kérés, ide tudnál jönni a North Pole felé vezető bekötőútra segíteni? – kérdeztem barátságosan, reménykedve, hogy pozitív választ fogok kapni.
Amennyiben így történt, elégedetten fordultam vissza, büszkén arra, hogy megoldottam a problémát, és hamarosan talán érkezik a férfi, akit megkértem, hogy jöjjön ide hozzánk. Nem tudtam, hogy vajon mennyi idő lesz, de addig sem akartam egyedül maradni a gondolataimmal, így aztán a társam felé fordultam.
- Te az egyetemen tanítasz, igaz? – mivel nem nagyon ismertem, így próbáltam némi beszélgetést kezdeményezni. Nekem se fűlött a fogam ahhoz, hogy itt legyek, de muszáj volt, és nem volt választási lehetőségem. – Mit gondolsz, lenne esélyem beiratkozni? – érdeklődtem tovább, mert én nem nagyon voltam képben ezzel a témával kapcsolatban, de már fontolgattam egy ideje, hogy egy próbát megérne a továbbtanulás.
Vissza az elejére Go down
Kevin Slade
Testőr
Kevin Slade

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 172
◯ HSZ : 72
◯ IC REAG : 56
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : A nyakamban egy bőrszálra húzott pentákulum medált viselek.
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Ks_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Bekötőút North Pole felől // Szomb. Jún. 20, 2015 10:19 pm




Illatozó papír zsebkendőbe töröltem gépzsírmaszatos kezeimet, majd egy hanyag mozdulattal lecsuktam a motorháztetőt.
- Gőzöm sincs. Nem értek a kocsikhoz.
Közöltem kissé unottan. Általában nem dobja fel a napjaimat, ha kölyök seggére kell vigyáznom, bár a mai talán kivételesebb, hiszen a nősténykölyök egész formás. Nagyjából negyed órája állt le az autó, akkor manőverezett ki az út szélére.. én pedig minden szakmai hozzáértést mellőzve piszkálgattam találomra az alkatrészeket, de nem jutottam egyről a kettőre.
- Muszáj lesz, különben nem jutunk egyről a kettőre.
Kinyitottam az ajtót, és benyúltam az ülésre a pirított csicseriborsóért, aminek a felét már elrágtam útközben. Nekidőltem a kocsinak a nőstény mellett, és amíg a telefont intézte, én a képemet tömtem.
- Nem aggódok. Nekem van mit ennem. De ha ő nem jön, akkor neked nem lesz mit.
Vontam vállat. Nem vagyok egy gáláns lovag, hogy megosszam azt, amim van. Oldja meg a kölyök, én csak az árnyéka vagyok a mai napon.
Nem pofáztam, amíg a szerelővel tárgyalt, csak akkor szólaltam meg, amikor már bontotta a vonalat.
- Nagyon ragaszkodhatsz a szerelődhöz, ha képes vagy őt hívni miután pár hete megcsinálta, és most megint megállt.
Leplezetlenül céloztam arra, hogy talán pont az a szerelő cseszett el valamit, és ha én lennék a helyében egy hatalmas baki után már nem adnék neki újabb esélyt. De hát ilyenek a nők.
- Igen, ott.
Pillantottam le a nőstényre aki bő egy fejjel alacsonyabb volt nálam még a topánkáiban is. Kicsit megráztam a zacskót, aztán a markomba öntöttem egy adagot a rágcsából, és a számba borítottam. Diszkréten ropogtak a fogaim között a pirított darabkák miközben az utat pásztáztam. A pajzsomat nyakig eresztettem, úgy figyeltem a környéket, de úgy tűnik, hogy ebben a napszakban nem sokan járnak erre. Mióta lerobbant a kocsi, nem jött erre senki, akit leinthettünk volna segítségért. Ez Alaszka. Nincs nagy tömeg az utakon.
- Biztos, de nem tartanám jó ötletnek. Nem vagy elég önálló.
Nem fogom véka alá rejteni a véleményem ha már kikérte.
- Kölyök vagy még, ráadásul alig pár hónapja harapott át Emma. Új a farkasod, össze kell szoknotok, ráadásul az egyetemen hemzsegnek az őrzők, ami plusz feszültségforrás lehet. Az egyetem a diákok nagy részének stresszes. Ha nem tudsz uralkodni magadon, kitör a káosz.
Amit én alapvetően a magam részéről tudnék élvezni, viszont a falkára nézve nem vetne túl jó fényt, ha az őrzőknek kellene a mocskát eltakarítani.
- Mit akarnál tanulni?
Vissza az elejére Go down
Edward Crane
In Memoriam
Edward Crane

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 438
◯ HSZ : 75
◯ IC REAG : 58
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Bal vállon egy tetoválás
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Tumblr_nmv50xDimD1re1ut0o6_500
Re: Bekötőút North Pole felől // Szomb. Jún. 27, 2015 4:32 pm

Épp a motel nyugalmát élveztem a kutyámmal, akivel már úgy összenőttünk, mint a borsó meg a héja. Jó döntés volt még a nagy gonosz farkasként úgy döntenem, hogy befogadom ezt az állatot, hisz néhány napra rá lényegében csak ez a kis szeretetbomba maradt nekem. Jelen pillanatban, jobb dolog híján csak játszadoztam vele, mikor is megcsörren a telefon, az ágy melletti éjjeliszekrényen. A szálloda telefonja. Nem igazán szokott engem hívni senki, így kicsit furcsának is találom a dolgot. De ettől függetlenül felveszem a telefont, és kérdően szólok bele.
- Halló? Ki beszél? - Nem hiszem, hogy szükséges volt kérdeznem, mert valószínűleg elmondta volna az illető, ha már egyszer valamiért felhívott. Aztán ismerős hang válaszol a vonal másik végén, én pedig csak csendben hallgatom. Sóhajtok egyet a telefonba, aztán pedig megszólalok.
- Persze, megyek már is. Viszont várnod kell rám, mert kocsi híján a leggyorsabb utam is a taxival vezet oda. - Azzal pedig le is rakom a telefont, és felkelek az ágyról. A fürdő felé veszem az irányt, és a csapból megindítom a vizet, hogy az arcomat megmossam. Megtörlöm aztán, és odaszólok a németjuhászomhoz.
- Gyerünk, Scoot! - De azért még a lábamra ütök néhányat, hogy jöjjön. Jön is, mint egy szófogadó kutya. A motel recepciósától kérem, hogy valami olcsó, de gyors taxist hívjon már ide. Néhány perc múlva meg is érkezik. A kutyával együtt beülünk, aztán mondom is az úti célt. Nem tudom, menny idő telhetett el, de percek múltán végül megláttam Cassie-t.
- Itt jó lesz, köszönöm! - Szólok oda a taxisnak, aki félrehúzódik. A pénzt odaadom neki, aztán pedig kiszállok a taxiból, és megindulok Cassie felé. Ki ez a férfi, akivel van? Áh, nem számít. Nem igazán tud érdekelni, ami azt illeti. Odaérve pedig köszönök is nekik.
- Napot. A kulcs a kocsiban van, vagy nálad? – Akármi is a válasza, beülök a kocsiba, aztán próbálom beindítani. Próbálkozok vele egy kevés ideig, de nem indul. Így hát, kinyitom a motorháztetőt, aztán oda is sétálok hozzá. Felnyitom, és megnézem az alkatrészeket. Azt követően pedig Cassie-hez fordulok.
- Nos, a probléma forrása, ahogy gyanítottam, hogy meghalt az akksi. A legjobb megoldásnak azt látom, hogyha elvitetitek egy műhelybe. Ott meg tudják oldani a problémát. Csak ahhoz még kell egy vontatóautó is. Én nem tudok többet tenni ezzel a kocsival. - Vallom be az igazságot, aztán a mellettem ülő Scoot fejét megsimogatom.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Sheridan
Kölyök
Cassandra Sheridan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 42
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 104
◯ Lakhely : Fairbanks
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Tumblr_ngrbkuH3pj1rbekqyo9_r1_250
Re: Bekötőút North Pole felől // Kedd Aug. 11, 2015 5:12 pm

Ami azt illeti, egyáltalán nem éreztem magam kellemetlenül azért, mert nyilvánvalóan untattam a mai kíséretemet. Nem tudok mit tenni ugyanis azzal, hogy ha egy olyan korú farkast raknak mellém, akit idegesít a magamfajta fiatalság. Azért a lehetőségekhez mérten mégis próbáltam a legjobbat kihozni ebből az egészből, hiába voltam roppant módon ideges az előttem álló dolgok miatt. Ugyanis máris voltak feladataim, amiket nekem kutya kötelességem volt teljesíteni, már csak Emma miatt is, hogy ne hozzak szégyent rá még véletlenül se!
- Tudom! – biccentettem, ugyanis a telefonhívás eljuttathatott a mai célomhoz. Ugyan telefonálás közben egy kicsit bosszantott a fülem mellett ropogtató hím, de nem mertem szóvá tenni, ennyire még azért nem nagy a szám. – Rendben, semmi gond! Meg fogsz találni szerintem! – bontottam végül a vonalat, és a mellettem megszólalóra emeltem égszínkék íriszeimet. – Ugyan… - forgattam a szemeimet Kevin felé, hiszen nyilván okkal telefonáltam, hogy el tudjam intézni azt, amit kiadtak nekem. Vagy ő esetleg nem tudna arról, amit ma itt véghez kell vinni? Akkor bizony nagy probléma lesz. – Nem tudsz Castor megbízásáról? – kérdeztem kíváncsian, óvatosan tapogatózva, hogy nehogy elmondjak valami olyat, amit nem kellene. Szándékosan nem mondtam ki egyelőre, hogy miről is beszélek, és ha megerősít egy egyszerű „de”-vel, akkor már jók vagyunk.
- Azért 16 év után nagyjából már tudok uralkodni magamon és egy ideig egyedül voltam, csak magamra számíthattam. Attól még, hogy a farkasom új és még össze kell barátkoznunk, ez a lét nem újdonság nekem – jegyeztem meg finoman, hogy azért annyira vészes nem vagyok, hiszen a városba érkezésem után is egyedül flangáltam itt napokig, anélkül, hogy bárki is felelősséget vállalt volna értem, mégsem történt semmi baj a jó voltomból. – Nekem… van őrző ismerősöm – kicsit zavarban voltam ugyan, de gondoltam megjegyzem, hátha egy kis bátorítást ad, bár nem olyan típusú embernek tűnt nekem már eddig sem. Kicsit inkább magának valónak mondtam volna, ami nekem a szöges ellentétem volt.
- De egyébként nem is most azonnal gondoltam, hanem majd idővel… - vontam végül vállat könnyedén, mintha túlléptem volna az előbbi kis elkeseredettségemen egyből. – Még nem gondolkoztam rajta. Több dolog is érdekel, de azok közül inkább valami olyanba vágnék bele, ami keresett manapság. Szeretek emberekkel is foglalkozni, meg kreatívan gondolkodni – soroltam el néhány dolgot, ám a gondolatmenetemet csakhamar félbeszakította a közeledő taxi látványa. – Úgy látom, hogy megjött a vendégünk! – jelentettem ki némi izgatottsággal, miközben ellöktem magam a motorháztetőtől, hogy üdvözöljem az érkezőt.
- Üdv! – köszöntem mosolyogva, habár a szívem máris a torkomban dobogott annak a gondolatától, ami rám várt. – Igen, ott van! – bólintottam, aztán némán figyeltem, ahogyan a kocsiba ült. – Remek… - húztam el a számat látszólag kedvetlenül. – Ez elég szomorú, főleg, hogy így potyára jöttél ki, de nagyon rendes volt tőled! – a hangom félig-meddig nyugodtnak tűnhetett, ám a tenyereim izzadtak idegességemben. – Megpróbálok akkor hívni egyet, ha találok térerőt… - kicsit távolabb mentem a két férfitől. Különös, a legutóbb még farkasnak éreztem Edwardot, most azonban semmi. Nem nagyon tudtam, hogyan lehetséges ez, de nem is az én dolgom volt ezt kitalálni. Helyette nyeltem egyet a fák takarásában, felkészülve az átváltozásra, telefonálás helyett. Kevin valószínűleg érezhette, a megmentésünkre siető azonban már nem.

// Ne haragudjatok, hogy csak most!! Embarassed //
Vissza az elejére Go down
Kevin Slade
Testőr
Kevin Slade

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 172
◯ HSZ : 72
◯ IC REAG : 56
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : A nyakamban egy bőrszálra húzott pentákulum medált viselek.
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Ks_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Bekötőút North Pole felől // Szer. Aug. 12, 2015 5:10 pm

- De, tudok róla. Csak abban nem voltam biztos, hogy te be lettél-e avatva, vagy már éles helyzetben kell közölnöm veled.
Én csak tettem, amire utasítottak, nem kérdeztem bele részletesen mindenbe. El kell kísérnem a kölyköt, és felügyelnem, hogy egy feladatot hiánytalanul elvégezzen. Illetve ha valami miatt elbukna, akkor megtenni helyette azt, amire ő nem képes. Remélhetőleg erre nem lesz szükség, mert az nem vetne rá túl jó fényt, és igencsak megnehezítené vele a falkán belül a saját életét.
- Nagyjából.
Az egész blablából kiemelem a lényeget. Ha akarnám itt és most elő tudnám belőle rángatni a farkasát könnyű szerrel, pedig még csak a teremtője se vagyok. Tíz... húsz év farkasként még nem ad biztonságot. Mindenkinek van egy érzékeny pontja, amire ha rátapintanak, nem tud uralkodni magán.
Az elején nekem is voltak ezzel problémáim. A végtelen, pofátlan mértékű nyugalmam a legnagyobb fegyverem egy jó ideje már. Érdekes. Megfigyeltem, hogy ezzel is nagyon sokakat ki lehet hozni még jobban a sodrukból. Ha idegesek valami miatt, és a mellettük levő nem osztozik az idegességükből.
A kölykön én is érzem most a feszültséget a feladata miatt, de én halál nyugodtan támasztom a kocsit.
- Remek.
Kommentálom az őrzős kapcsolatának a tényét.
- Miért nem kéred meg Emmát, hogy tanítson ki a fotós szakmából?
Az is kreatív, és ott is emberekkel foglalkozik, ha épp nem természetfotósnak csap fel.
Várnunk kellett, amíg megérkezett a szerelő. A csicseriborsóm is elfogyott, mire megérkezett. A taxira pillantottam, a rendszámát elraktároztam a fejemben, aztán végigmértem a kutyájával közeledő pasast. Biccentéssel üdvözöltem, majd a zacskót összegyűrve a kezemben figyeltem, ahogy a kocsit vizsgálgatja. Igazából tök felesleges dolgokat csinál. Ezeket már mi is megtettük, és sejthető volt, hogy a problémát nem lehet megfelelő eszközök nélkül orvosolni, aminek láthatóan szerelő létére hiányában volt.
- Csodálatos.
Szólalok meg, amikor felállítja a végleges diagnózist.
- Menj csak.
Bólintok a kölyöknek, majd utána pillantok, ahogy elsétál.
- Így utólag végiggondolva... megérte neked ez az egész?
Intézem a kérdésem Edward-hoz, miközben leguggolok a kutyájához. Az energiáim behódolást követelnek az ebtől, akinél messze erősebb és határozottabb a kisugárzásom. Két tenyerem közé fogom az eb fejét, úgy pillantok a szemei közé.
- Évszázadokon át farkasként éltél, és arcoskodásból hagytad elveszíteni azt, ami értékessé tett téged. Most pedig életed értéktelen, üres és sivár, emberként. Igazán lehangoló.
Fejtem ki a véleményem, miközben felpillantok rá, de a kutyáját továbbra se eresztem.
- És még ebből se tanultál semmit.
Csóválom meg a fejem.
- Egyáltalán nem vesszük jó néven, hogy innen-onnan visszahalljuk a fecsegésed. Mond csak, genetikailag vagy képtelen a titoktartásra, vagy bosszúnak szántad a történtek miatt?
Tényleg érdekel, hogy hogy lehet valaki ennyire hülye, és önmaga ellensége.
Vissza az elejére Go down
Edward Crane
In Memoriam
Edward Crane

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 438
◯ HSZ : 75
◯ IC REAG : 58
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Bal vállon egy tetoválás
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Tumblr_nmv50xDimD1re1ut0o6_500
Re: Bekötőút North Pole felől // Pént. Szept. 25, 2015 7:34 pm

Kíváncsi vagyok, Cassie vajon mit gondolhat arról, hogy már nem vagyok farkas. Akármit is gondolhat, annak valamiért nem ad hangot. Talán a barátja ez a férfi, vagy tudja a fene. Elég nagy hátrány az emberlétben ez, hogy nem tudom egyszerűen belőni már, kiszagolni, hogy ki-micsoda. Nemrég még elég volt egyetlen szimat, talán kis erőszakoskodás a pajzsokkal, de megtudtam állapítani az adott farkaska korát, vérvonalát, mindenét. Ez utóbbira hála égnek nem volt túl sokszor szükség. Szóval lehet ezért nem ad hangot a gondolatainak, azt pedig kétlem, hogy ne tűnne fel neki. De nem foglalkozom vele. Most nincs kedvem ezzel foglalkozni, nem ezért taxiztam ki ide a picsába.
- Valami baj van, Cassie? - A hallásom sem a régi már, de valami mintha nem stimmelne. Bezzeg néhány hónapja még egyszerűen meg tudtam volna mondani, ha csak kicsit is meginog a hangja, most pedig csak találgatok. Bár, lehet csak beképzelek magamnak mindenfélét. Az sincs kizárva.
- Hát, bent az erdőben nem fogsz térerőt találni, de te tudod. - Vonok vállat egyszerűen, hisz szerintem ugyanúgy itt is van térerő. Ha túlzottan izgatna, megnézném. Haladnom kell a korral, nem ragadhatok le a régi tradícióknál ebben a rohanó világban.
A férfit figyelem, miközben leguggol a kutyámhoz. A kérdését nem értem. Viszont figyelem, amit csinál. Scoot nem hagyná, hogy valaki rajtam kívül ezt csinálja vele, így a következtetést le tudom vonni hamar, hogy nem csak egy egyszerű emberrel van dolgom. És értelmet is nyerne a mondandója, hisz más számottevő dolog nem történt velem és nem tettem az elmúlt időben. Nem szólok egy szót sem, csak hallgatom, amiket mond. Nem hat meg, hogy próbálja ócsárolni az emberlétet. Nekem ez jelent egy új esélyt, amit régen elvettek tőlem. Ez most úgy hangozhat, mintha semmi közöm ne lett volna hozzá. Én engedtem meg Eirának, hogy beharapjon akkoriban, pedig volt lehetőségem a választásra. Én emellett döntöttem. Talán legnagyobb hibám volt az életben. A vele való találkozás annál kevésbé, hisz megmentette az életemet, amiért hálás vagyok neki. Akármennyire sem mutattam ki korábban.
- Bosszúnak? Nem, egyáltalán nem. Egyszerűen csak másnapos, jobban mondva aznapos voltam, a pofám be sem állt, és… ja. - Biztos vagyok most már benne, hogy ugyanarról beszélünk, én viszont nem mutatok semmiféle feszengést. Pedig lehet elkellene.
- Gondolom az Alfának nem igazán tetszett. Szóval miért is vagyunk itt? Kétlem, hogy csak véletlen egybeesés Cassandra hívása, pont nekem. – Sóhajtok egyet, valószínűleg tudva már az egész végkimenetelét. De semmit sem tudhatok biztosra. Nem ismerem a falkát, a mentalitásukat, így csak várok. Megpróbálni elmenni sem hiszem, hogy sikeres lenne.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Sheridan
Kölyök
Cassandra Sheridan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 42
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 104
◯ Lakhely : Fairbanks
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Tumblr_ngrbkuH3pj1rbekqyo9_r1_250
Re: Bekötőút North Pole felől // Szomb. Szept. 26, 2015 9:19 pm

- Nélkülem aligha jött volna ki ide, igaz? – mosolyodtam el bátortalanul, még amikor csak kettesben voltam a hímmel. Attól még, hogy tudtam, hogy mi a feladatom, nem lett könnyebb az egész. Nem volt kevésbé bűntudatom, már így előre is, és nem voltam képes felkészülni sem rá. Arra meg aztán végképp nem akartam gondolni, hogy milyen érzés lesz megtenni, életemben először elvenni egy másik ember életét. Gyorsan el is tereltem a gondolataimat, és abban reménykedtem naiv módon, hogy majd a megfelelő pillanatban menni fog. Muszáj is lesz, hogy így legyen, mert azt akartam, hogy Emma büszke legyen rám, és még véletlenül se adjak okot neki arra, hogy megbánja a döntését velem kapcsolatban.
- Nem tudom, valahogy a fényképezés sohasem vonzott igazán, de egyszer talán megérek rá, hogy megtanítson – igazából eszembe sem jutott még soha, hogy Emmához forduljak ezzel. Talán az egyetemre sem fogok eljutni soha, hanem maradok a szakmámnál, és valamit majd abból sikerül felépítenem. Persze nem most, hanem majd hosszú idő múlva, amikor már önállóan is megállhatok a lábamon. Addig nem is mertem hasonló álmokat dédelgetni.
Közben Ed is megérkezett, én pedig igyekeztem természetesen viselkedni, bár azt hiszem, hogy nem ment olyan jól, mert rá is kérdezett, hogy van-e valami bajom. Válasz helyett azonban csak tagadóan megráztam a fejemet, és még egy elragadó mosolyt is sikerült kipréselnem magamból, pedig a szívem majdnem a torkomban dobogott. Ezt valószínűleg Kevin hallotta is, vagy legalábbis magát a feszültséget érzékelnie kellett, míg az immár emberré lett másik férfinak, hála istennek nem tűnhetett fel a hazugság, még véletlenül sem.
Elengedtem a fülem mellett a megjegyzést, miszerint térerőre nem fogok odabent bukkanni a fák között, mert egyértelműen csupán kifogás volt, és féltem, hogy zavartabban viselkednék, mint amilyennek már most is éreztem magam. Ezt a feladatot most nem szúrhattam el, túl nagy volt a tét. Azt ugyan szívesen megtudakoltam volna, hogy mivel szolgált rá ez a férfi a halálra, hiszen nem akartam ok nélkül megölni, de nem kötötték az orromra. Meg kellett elégednem annyival, hogy ezt kívánja a falka érdeke, és kész. Nekem azonban nehezemre esett csak úgy fejet hajtani az efféle parancsok előtt még mindig, noha inkább leharaptam volna a nyelvemet, minthogy a jelenlegi helyzetemet kockáztatva visszabeszéljek. Már így is jó mélyre ástam magam az Alfánál, a szófogadás volt a minimum elvárható viselkedés tőlem.
Hallottam egyébként a kint lejátszódó beszélgetést, de nagyon távolinak tűnt. Helyette inkább arra koncentráltam, hogy alakot mindenféle ordibálás nélkül legyek képes váltani. Nem volt könnyű, olyan erősen haraptam az ajkamba, hogy még a vér is kiserkent, de olyan hangos még így sem lettem, hogy Edward immár fejletlen hallásáig eljusson a szenvedésem. Csontok roppantak és törtek el, ínak szakadtak meg, hogy aztán újra eggyé váljanak, fakó bőröm helyébe pedig még szokatlan, fekete bundám dúsuljon ki. Nem voltam nagytermetű egyáltalán, még talán a saját tükörképemet sem ismertem volna most fel, ha látom valahol, de talán egyszer olyan leszek, amilyennek Emma szeretne látni. Amilyennek magamat szerettem volna látni.
Tappancsaim puhán, nesztelenül tették meg az első lépéseket, miközben elindultam a civódó páros felé. Bundámat könnyedén ráztam meg, és az olyannyira emberi izgalom még mindig nem tűnt el belőlem, csupán vágytam rá, hogy úgy legyen. A szándék kétségkívül megvolt bennem ahhoz, hogy megtegyem, amit elvártak tőlem, ám valahol azt reméltem, a farkasom majd rásegít egy kicsit, hogy megkönnyíti életem legelső gyilkosságát. Reméltem, hogy talán az utolsó is lesz, ha nem is örökre, akkor is hosszú időre.
Könnyedén ugrottam elő a fák közül, tekintetem érdeklődően csillan a párosra. Kevin felé engedélykérően, míg Edwardot sokkal inkább méregetve néztem. Ezzel a bestiával már sokkal inkább egy hullámhosszon voltam, mint az előzővel, de nem teljesen szoktunk még össze. Ő már ugrott volna előre, míg én továbbra is halogattam volna szívem szerint az utolsó lépéseket. Ha Kevin nem sürgetett meg még jobban, akkor egy idő után elég határozott lettem ahhoz, hogy a jövőbeli áldozatom felé ugorjak, félreérthetetlenül támadó mozdulattal. A farkasomat ugyan bosszantotta, hogy meg sem próbált elmenekülni, ám ez sem gátolhatta meg abban, hogy rá ne vesse magát, engedve a felülemelkedő vérszomj és kötelességtudat elegyének. Gyorsan mozogtam, erős fogaim könnyedén tépték fel a húst, ahogyan az immár emberivé vált testbe mélyedtek. Nem okoztam egyből halálos sérülést, de elég súlyos volt ahhoz, hogy a vér íze egyetlen másodperc alatt árassza el a számat. Mélyen belül az emberi felem máris visszakozni akart, ám elég volt megízlelni a vért ahhoz, hogy az állati részem vérszemet kapva marcangoljon, ahol csak éri az egyre gyengülőt.
Vissza az elejére Go down
Kevin Slade
Testőr
Kevin Slade

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 172
◯ HSZ : 72
◯ IC REAG : 56
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : A nyakamban egy bőrszálra húzott pentákulum medált viselek.
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Ks_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Bekötőút North Pole felől // Vas. Szept. 27, 2015 6:21 pm

- Nem valószínű.
Válaszoltam a kölyök kérdésére. Vannak dolgok, amiken jobb minél előbb túlesni, és a nősténynek most jött el ez az idő. Van, akinek az első gyilkossága spontán történik… olyat öl meg, aki miatt esetlegesen bűntudata van – bár én ezt a bűntudatot sose tudtam megérteni -, neki viszont megadatott az, hogy ezzel a tettével a falkát szolgálva tegyen valami olyat, amivel biztosabbá teheti a helyzetét a falkán belül. Tudom, hogy miként került be… ahogy azt is, hogy épp úgy mint nekem, neki is bizonyítania kell az Atanerknek, hogy jó döntést hozott, amikor bizalmat szavazott.
Bár nem tartozik testőrként a kedvenc feladataim közé a kölykök pesztrálása, de ha netalántán kudarcot vallana, és visszakozna, akkor én hezitálás nélkül képes leszek megtenni azt, amit meg kell tenni.
- Akkor derítsd ki, hogy mi érdekel. Van rá időd bőségesen.
Vonom meg a vállamat. Minket nem sürget az idő semmiben.
Érzem a nőstény idegességét, de nem reagálok rá semmit. Ez az ő belső harca, én meg nem voltam sohase jó a lelki pesztrálásban. Majd Emma pátyolgatja a lelkét, ha ezen túlestünk, és visszaviszem a hotelbe.
Amíg az alakváltással foglalkozik, én Crane figyelmét kötöm le.
- Nem hallottad még azt, hogy aki nem bírja a piát, az ne igyon?
Költői kérdésnek szántam, bár az se zavarna túlzottan, ha válaszolna rá valamit. Végül is így utólag már teljesen mindegy. Megásta a saját sírját, mi pedig azért vagyunk itt, hogy beletessékeljük.
- Nem csak neki nem.
Feleltem sokat sejtetően.
- Elsimítani egy aprócska kis kellemetlenséget, de ne aggódj… nem tart sokáig, és már túl is leszünk rajta.
Mikor megérzem a nőstény közeledő energiát, a kutyára szorosabban ráfogok, nehogy hősködve közbe próbáljon avatkozni.
~ Ne az aszfalton, ha lehet.
Nagyban meghosszabbítaná a nyomok eltakarítását, ha az úttesten kapná darabjaira a férfit. Energiáim örvénylőn lengik körbe a nőstényét, lehámozva rétegről rétegre emberi ellenérzéseit… amit vérvonalam felhasználásával vonok burokba, hogy csak az állati ösztönök dolgozhassanak.
Ha lerángatja az útról, elengedem az ebet, hadd rohanjon minél messzebb az életéért. Botor lenne, ha szembe merne szállni egyértelműen erősebb és dominánsabb lényemmel.
Fütyörészve sétálok hátra a csomagtartóhoz, kivéve belőle egy ásót, majd a nőstény nyomába eredek, hogy megnézzem végzett-e már.
Vissza az elejére Go down
Edward Crane
In Memoriam
Edward Crane

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 438
◯ HSZ : 75
◯ IC REAG : 58
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Bal vállon egy tetoválás
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Tumblr_nmv50xDimD1re1ut0o6_500
Re: Bekötőút North Pole felől // Szomb. Okt. 10, 2015 10:29 am

- Mindenkinek megvannak a határai. - Vonok vállat könnyedén. Bírom én, egyszerűen csak túl sok volt az alkalommal. Megesik az ilyen, főként, ha ilyesmit él át, mint én. Az a meglepő még csak, hogy nem őrültem bele a farkasom hiányába. Bár ehelyett megástam a saját síromat lényegében.
- Jöjjön akkor hát, aminek jönnie kell…. - Kicsit hamarabb is levághattam, hogy mégis mire megy ki az egész. Cassie hívása, hogy nem egyedül van, meg a nőstény először csak magamnak beképzelt zavara. Az idősebb biztos csak a felügyelő ebben a helyzetben, és a fiatal nősténynek kell megtennie, amit kell. Valószínűleg nem vette még el egy ember életét sem. Én magamat is meglepő nyugodtsággal kezelem mégis a helyzetet. Valahol persze nem tetszik az egész, hogy így kellett alakulnia, de ilyen az élet. Tisztában vagyok vele, mi fog most történni, azzal mondjuk kevésbé, hogy milyen módon. Gyorsan, avagy lassan. De valahol belül megnyugtat a tudat, hogy végre nem kell egy nyomorultként élnem az életem hátralevő részét. Azt a néhány évtizedet, amim maradt volna normális, a legjobb esetben. Azért annyiban reménykedem, Scootnak semmi baja nem lesz. Elég, ha az én életemet elveszik, őt nyugodtan békén hagyhatják.
Érzem, ahogy egy farkas fogai a húsomba vájódnak, amire ösztönösen ordítok fel. Nem kezdek noha ordibálni segítségért, vagy bármi ilyesmiért, a magam érces, mély hangján jelzem fájdalmamat. De főként a hirtelenség volt az oka szerintem. Tudja a fene. Már nem akkora a tűrőképességem, mint akkoriban. Ha még farkas lennék, akkor kicsit tovább tartana mindezt véghez vinni, és az ügy elsimítása is annyi lenne, hogy még több farkast küldenek rám. Legalábbis abból kiindulva, milyen kis babaarca van a férfinak, nem hinném, hogy olyan nagyon idős lenne. Bár lehet Muszkli, amikkel még nekem is meggyűlik a bajom.
Míg a nőstény a húsomat marcangolja ezzel próbálom elterelni a gondolataimat, ahogy érzem, hogy egyre több sebből vérzek, és kezdek egyre inkább elgyengülni. Lehunyt szemmel tűröm és adok hangot egyre kevesebbszer, ahogy közeledünk a vége felé. A végére már nem is érzem a fájdalmat, amiket okoz. Sőt, eszméletemet is vesztettem már, ez világos…
Különböző emlékképek ugornak fel, és csak most jövök rá, mennyire is megérdemeltem ezt, amit most kapok. Már régóta érett. Nem sok jót tettem az életemben, a húgom gondozása, valamint Arián kívül. És mind a kettejüket elvesztettem. A teremtőmet, aki új esélyt adott az életre pedig cserben hagytam, és elárultam. Megérdemeltem, amit nemrég kaptam, többszörösen is. De mindez már semmit nem jelent. Viszont végre viszontláthatom a családomat, akik közvetlen-közvetett módon indítottak el ezen az úton, amit kétségkívül hiszem, hogy nem ilyennek képzeltek el. Kár lenne félnem a haláltól, egyedül azt bánom, hogy mindezeket ilyen későn vettem csak észre…

//Köszöntem a játékot, attól függően-függetlenül, hogy is alakult a vége. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Kevin Slade
Testőr
Kevin Slade

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 172
◯ HSZ : 72
◯ IC REAG : 56
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : A nyakamban egy bőrszálra húzott pentákulum medált viselek.
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Ks_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Bekötőút North Pole felől // Vas. Okt. 18, 2015 11:08 pm

Eltolok egy arcom elé lógó faágat, aztán az erdősávot elérve szúrom le a földbe az ásó hegyét, és alkarommal rátámaszkodva a vergődő testet figyelem, ahogy a vénák felszakítását követően hosszú sugárban spriccel ki belőle a vér a szív utolsó dobbanásainak ütemébe.
A valaha volt emberszerű lény teljes átalakuláson megy végbe. A végtagjaitól megfosztott torzó minden harapással eltűnik a létezés síkjáról, mintha soha nem is létezett volna. Szemem se rebben a fiatal farkas „kontár hentesmunkája” láttán, mert valahol mindenkinek el kell kezdeni, nem?
Pillantásom átszalad a vércsatakos bundásra, majd pajzsomat leeresztve lépek el az ásótól, és ahogy felé közeledek, kényszerítem energiáimmal a háttérbe a tomboló vadat, letompítva a dühét, ösztöneit… vérszomját. Visszakényszerítem emberi testébe, nem hagyva egyetlen kiskaput sem a további tomboláshoz.
Leguggolok a pucér, vérmocskos nőstény mellé, elsöpörve arcából vércsatakos haját.
- Szedd össze magad.
Duruzsolom halkan kellemesnek mondható baritonomon, a gesztusom talán megtévesztően kedvesnek tűnhet, de az őszinte kedvesség sose tartozott a tulajdonságaim közé.
- Még el kell takarítanod magad után.
Nyúltam a vékony kar alá, majd rántottam talpra, és az ásó felé intettem.
- Forgasd be a vérnyomokat a föld alá. Sose lehet tudni, ki jár erre.
Fordítottam hátat Cassie-nek, majd az egyik bokor tövében megpillantottam egy ujjpercet.
- Azt se felejtsd el.
Vállammal a fa törzsének dőlve felügyeltem, hogy rendesen eltakarítsa a rumlit, és semmit ne hagyjon ki. Ha kell, akkor rászólok, végül is ezért vagyok itt. Felügyelni, hogy minden rendben menjen.
Amíg az ásóval volt elfoglalva, visszasétáltam a kocsihoz, és kivettem a csomagtartóból egy nagy műanyag… húsz literes kannát, aztán a nőstényhez sétálva lecsavartam a tetejét, és ráborítottam a hideg víz teljes tartalmát.
Lovagiasnak mondható mozdulattal húztam elő egy fekete ruhazsebkendőt a zsebemből, majd mutató és középső ujjam között tartva nyújtottam át neki.
- Töröld át magad. Mocskosan nem szállhatsz be a kocsiba, vagy takaríthatod azt is, ha visszaértünk.
Ha végeztél, várlak a kocsinál.

Pillantottam a közelben hagyott ruhakupacára, aztán felnyalábolva az ásót és a kannát.. sétáltam vissza a kocsihoz. Bedobtam mindent a csomagtartóba, aztán beültem a volán mögé, és az órámra pillantottam.
Reméltem, hogy hamar felbukkan, és nem az erdőben akar összetörni, hanem megvárja ezzel azt, hogy visszaérjünk. Emma bizonyára érdeklődőbb hallgatóközönsége lesz, mint amilyen én magam lehetnék.
Elővettem a csipogómat, és egy rövid üzenetet küldtem Castornak: „Elintézve.”


// Köszi a játékot mindkettőtöknek, és RIP Ed! Bekötőút North Pole felől - Page 6 1839924927 //
Vissza az elejére Go down
Cassandra Sheridan
Kölyök
Cassandra Sheridan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 42
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 104
◯ Lakhely : Fairbanks
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Tumblr_ngrbkuH3pj1rbekqyo9_r1_250
Re: Bekötőút North Pole felől // Hétf. Okt. 26, 2015 7:46 pm

Nem érintett túl jól, hogy az új farkasomnak szinte az volt az első cselekedete, hogy kioltott egy emberi életet, de már csak akkor kerültem teljesen tudatába annak, hogy mi történt, amikor Ed nem lélegzett többé. Élettelen teste szétmarcangolva feküdt a lábam előtt, bundámat vér tapasztotta össze, ahogy a pofámat is az áztatta, minden egyes ízlelőbimbómat a fémes íz borította el. Ahogy felfogtam a véghez vitt pusztítást, a fejemet rázva léptem pár lépéssel hátrébb, aztán megráztam magam, hogy a bundám egy kicsit hátha jobb állapotba kerül tőle. Nem jött be.
Sajnos mielőtt még bármi mást csinálhattam volna, éreztem az ismerős késztetést. Nem akartam, hogy erővel kényszerítse vissza a fenevadat a ketrecébe, mert akkor kénytelen leszek szembenézni azzal, amit én tettem. Emberként, és nem állatként. Nem voltam rá felkészülve, ám ez nem kívánságműsor, úgyhogy üvöltve-szűkölve nyomakodott vissza a bestia a börtönébe, elgyötört testem pedig zihálva kapott levegő után, amikor már meztelenül feküdtem a porban. Fájt minden egyes porcikám, utáltam ezt az érzést, utáltam, ha bármire is kényszerítettek, ráadásul ez a férfi kegyetlenül csinálta, hiszen semmi szükség nem volt még rá.
Nem tévesztett meg a kedves hang, sajnos sok ilyen hozzá hasonló, sunyi gazemberhez volt már szerencsém, így megpróbálva összeszedni a maradék erőmet, el akartam húzódni az érintése elől. Természetesen ez nem sikerült, sőt, alig pár pillanat múlva már éreztem is a durva szorítást a karomon.
- Tessék?! - kérdeztem vissza kissé még mindig kábán. - Hé! - szökött ki hirtelen az ajkaimon, amikor felrántott. Lábaim egyből még nem voltak képesek megtartani, úgy csuklottam volna össze, akár egy őzgida a születése utáni első pillanatokban, ám csakhamar összeszedtem magam annyira, hogy képes legyek megállni a saját lábaimon. Mégis mi a francnak volt akkor itt, ha nem segíteni? Örültem, hogy gondolatot azért még nem tudunk olvasni, mert nem túl szépek keringtek most bennem. Szinte minden létező szitokszót elmondtam rá, amit csak ismertem, a hímsoviniszta baromtól kezdve, egészen az alattomos kígyóig tényleg mindent. Jobban ugyan nem éreztem magam tőle, de ezzel próbáltam elterelni a gondolataimat arról, amit egyébként csináltam. Még sohasem kellett hullát eltüntetnem, igazából még ölésre sem kényszerített senki, és reméltem, hogy többé nem is fog előfordulni.
Tekintetem követte a mutatott irányt, és meg is láttam az ujj egyik darabját, mire egyből hányinger tört rám. Az öklendezést szerencsére még idejében sikerült visszafojtanom, így az ebédem maradéka bennem maradt, bármennyire kívánkozott is ki ide. Csendesen takarítottam el a nyomokat, és amikor már azt hittem, hogy semmi nincs hátra, szó nélkül megkaptam a jéghideg zuhanyt a nyakamba. Ijedten sikítottam fel, el is ugrottam az útjából.
- Erre semmi szükség nem volt! - kiabáltam rá dühösen, szemeim gyűlölettel telien csillogtak, ahogy ránéztem. Jobban undorodtam tőle, mint saját magamtól, pedig nem gondoltam volna, hogy ez lehetséges. Talán azért volt itt, hogy legyen valaki, akit utálhatok, és az nem én vagyok? Mert akkor remekül csinálta, ennyire soha nem aláztak még meg, és az is biztos, hogy innentől kezdve nem akarok vele találkozni, ha egy mód van rá. Tudtam, hogy Emma nem fog vigasztaló vállat nyújtani nekem, így kénytelen leszek saját magam megbirkózni ezzel a helyzettel, de az is biztos, hogy közölni fogom a Teremtőmmel, hogy soha többé ne engedje, hogy ez az alak a közelembe jöjjön, mert a végén egy gyenge pillanatomban még olyasmire vetemednék, ami egyértelműen az életem végét jelentené.
- Szívesebben mentem volna vissza magam, négy lábon, minthogy beüljek ide! - sziszegtem összeszűkült szemekkel, miután beültem a kocsiba. Egyáltalán nem kellett attól tartania, hogy összetörnék, vagy hogy panaszkodni kezdek, mert dühösebb voltam annál, mint amilyen elesettnek éreztem magam. Azzal majd ráérek akkor foglalkozni, amikor már senki nem lesz körülöttem, de nem engedtem meg magamnak azt a luxust, hogy egy ilyan szemét ripacs előtt törjek darabokra a történtek miatt.

// Én is köszöntem a játékot, és sajnálom Ed!! Bekötőút North Pole felől - Page 6 1839924927 //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Bekötőút North Pole felől // Kedd Okt. 27, 2015 10:19 am

Bekötőút North Pole felől - Page 6 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Bekötőút North Pole felől - Page 6 24wr02t
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Giphy
Re: Bekötőút North Pole felől // Szomb. Nov. 21, 2015 1:21 pm


Tim & Rocky


Csendes szombat délután. Fényes nappal az út melletti erdőben ücsörgök egy fenyő tövében. Az autók zaja távolról hallatszik, mégis belerondít kicsit az erdő nyugalmába. Emberi füllel már nem lehetne hallani, hisz elég távol vagyunk. Mert nem vagyok egyedül. Páros sátrazást figyelek meg éppen. Egyszerű, sárga ponyva, bent vidáman viháncol az a figura, akit én is ismerek. Dirk Schmidt az államigazgatásban dolgozik, nagy titkok tudója és az is titok, hogy pontosan mit csinál. Egyszer kellett tőle valami és akkor találkoztunk, jó pénzért meglett az infó. Most az új feleségével ruccant ki ponyvázni kicsit. Jól nyomja, a 3. nő van mellette az elmúlt tíz évben. Ennyi válásból sikeresen kijönni, na az is művészet.
A sütögetésen már túl vannak és most épp döglenek a sátorban. Kedélyes hangokat hallani, aztán a feleség feltesz egy kérdést, amit nem hallanék meg, ha nem farkasképességeim lennének. Aggódó suttogással szól a nő:
- Dirk... Most komolyan, ki volt az a nő, aki téged keresett tegnap a recepción?
A fickó némi hallgatás után elkomolyodva válaszol:
- Susie, engem sokan keresnek. Befolyásos ember vagyok. Nem tudod?
Ezután nagy nevetésben törnek ki és a nő visong. Én pedig megérzem azt, aki miatt ráálltam a palira. Fülest kaptam, hogy Melanie Stample, vagy ahogy én ismerem, Bagoly a városban van. Québec-ben együtt dolgoztunk, őaz FBI-nál, én pedig kereskedőként és sokszor tudtam neki hasznos infókat adni, ő pedig jó bizniszeket szervezett. Nem voltunk barátok, kőkemény érdekkapcsolat volt a miénk a gyümölcsöző fajtából. A Falka is azért tűrte meg, mert velük is így tudott kijönni. Arról nem szól a fáma, mit követett el, de a közeledő energiák egyszerű embert mutatnak. Sehol a Villámok legendás fürgesége, amivel mindig el tudott tűnni a legrosszabb helyzetekből is.
Akitől elveszik a farkasát, az általában a józan eszét is elveszti, főleg, ha már évszázadok óta él. Megbirkózni azzal, hogy hiába nyújtogatja a karjait, nem szőrösödnek, nem nőnek meg, a teste hamarabb elfárad, lecsökkennek az érzékek hatótávolságai. Kész őrület! Eska nekem is beígérte, ha eljár a szám a kilétéről. Meg se fordult a fejemben, hogy ilyen hülyeségbe belevágjak. Bagolynak nem volt ilyen kegyes Teremtője vagy épp Ősatyja. Úgy hallottam a québec-iektől, hogy a helyieknél is garázdálkodott. Annyi esze még maradt, hogy farkasokkal ne kezdjen, de az egyszerű informátor ismerőseit elkezdte likvidálni. Az FBI alapítása óta dolgozik, előtte is sok furmányt kitanult, szóval ha még tud tervezni, nincs menekvés.
A fa tövéből még épp látom, hogy közelít. Távcsöves puska van nála és egy sötétzöld mellényt visel, ami még rengeteg mindent rejthet. Kesztyű, fejkendő és arcfestés, komolyan gondolta a bevetést. Az indokokat még nem látom tisztán, de az biztos, hogy már nincs az ügynökségnél és talán pont a múltját akarja leépíteni. Engem esélye se volt észrevenni, ahogy a párnak sem. Energiák nélkül, szagok nélkül, sterilen rejtőzöm egy fa töve mögé guggolva. Vártam az alkalmas pillanatot, hogy előkerüljön a hölgyemény. Ő is profi rejtőzködő és ha nem lennének ilyen képességeim, már észrevett volna. Egyelőre kivár, szívja az erdő lélegzetét, körülnéz. A feje ingatásából látom, hogy úgy próbál viselkedni, mint egy farkas. Pedig már nem az. Én is várok és a megfelelő pillanatban fogok cselekedni.
Vissza az elejére Go down
Timothy Keldron
Krónikás
Timothy Keldron

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 101
◯ HSZ : 189
◯ IC REAG : 170
◯ Lakhely : Fairbanks
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Bekötőút North Pole felől // Szomb. Nov. 21, 2015 7:06 pm

Vonzó nő volt. Határozottan olyan fajta, akit nehéz megszerezni, persze Tim nem is emiatt kezdett el érdeklődni utána. Hanem mert zenélt. Ahogy a legtöbb mágiaérzékeny ember, Elena Shilrooks is árasztotta magából a muzsikát, amit persze Timen kívül más nem hallott. Ütemesen, de halkan szólt fejében a Gnarles Barkley duó Crazy című száma, amikor elhaladt mellette az utcán, és onnantól kezdve természetesen megfigyelés alatt lett tartva, mint potenciális őrző jelölt. Azonban sokkal érdekesebb dolgok derültek ki idővel róla, amik roppant mód felkeltették Tim érdeklődését, és onnantól saját maga figyelte meg, amikor csak tehette. Egy volt vérfarkassal hozta össze a sors. Ritkán tapasztalni egy szabadon garázdálkodó jogfosztottat, hiszen a protektorátus lakat alatt tartja őket, vagy ha mégsem, akkor saját akaratukból döntöttek a farkasvesztés mellett. Természetesen a kötelező köröket megtette. Kapcsolatba lépett a környező területek protektorátusaival, és arra kérte őket, hogy terjesszék tovább a nőről az infókat, mivel senki nem jelezte a Fairbanks-i tagoknak, hogy ideengedtek egy elvonóst, így csak arra tudott gondolni, hogy valaki, valamit csúnyán elbaszott. A szervezet még vérfarkasként tartja számon (mellesleg Melanie néven), innen szűrte le, hogy elvégezhették rajta a havonta megújítani szükséges rituálét. Ilyenkor a szellemi fél háttérbe szorul, és az ember, ha mágiaérzékeny, újra zenélni kezd, amit Tim meg is hall, ha elég közel kerül hozzá. Igazából egy banánhéjon csúszott el, hiszen a nő nem gondolhatta, hogy valaki amiatt figyel fel rá, mert mentális hangszóróként tevékenykedik. Az őrző kollégák viszont nem végeztek rajta rituálét elvileg, ami a helyzetet bonyolítja, de Tim persze biztos volt benne, hogy csak csesztek feljegyezni. Természetesen az ilyen hanyagság nem tűrhető az őrzői körökben, és mindent meg kell tenni, hogy Elena, vagy Melanie státusza tisztázódjon. Azután szép lassan csordogálni kezdtek róla az infók. Legutóbb az FBI-nál dolgozott, ahonnét váratlanul eltűnt, és ami még szebb, nem csak ő, de bizonyos személyek is az ő sorsára jutottak, akiknek köze lehetett a kapcsolati hálójához. Persze néhányan elő is kerültek. Farkasok által félig kiásott sírokból. Az egyiket épp egy vérfarkas ásta ki. Eléggé meglepődött, és természetesen meg is örült a majdnem friss húsnak, persze saját állítása szerint nem evett belőlük, hanem egyből értesítette a rendőrséget. Akárhogy is, a testfelületükön „medveharapások” látszódtak, elvégre a protektorátus emiatt szállt ki elsősorban. Persze a vérfrarkas mai napig tagadja a dolgot, pedig mágiával már meglesték a helyszínt és tényleg beléjük kóstolt, de az is kiderült, hogy valóban csak rájuk talált. A dögevés pedig nem minősül főbenjáró bűnnek, csak szabálysértésnek.  
Elena nevét már az első találkozáskor megtudta, anélkül, hogy szóba elegyedett volna vele, de a puszta megfigyelésen kívül nem tett többet. A sötét részletek előkerülésének idejére pedig mintha a föld nyelte volna el. Volt, nincs. Talán újra visszatért vérfarkas létéhez és az erdőben bolyong, persze, ha nem őrző rituálé kötötte meg, akkor emberi állapota végleges, ami miatt kiszámíthatatlan és veszélyes. Az, hogy a kapcsolatai sorra meghaltak, még nem jelenti azt, hogy ő tette, de köze mindenképpen van hozzá. Lehetséges, hogy egy volt falkatárs ezzel még tovább akarja kínozni. Először a munkatársait teszi hidegre, és ha talál rajta jobb fogást, akkor az ismerőseit, vagy a barátait veszi célba.
Aztán befutott a hír is, ami nem volt éppen jó. Az egyik informátor szerint néhány részeg suhanc, a város felé néző kilátóból látott egy dögös macát távcsöves puskával az erdőben kóborolni. Elmondásuk szerint vagy be van lőve, vagy be van rúgva, mert sokszor lehajolt, és elkezdte a havas földet szaglászni, és néhány vadállati ürüléket is tüzetesen megvizsgált. Távcsővel felfegyverkezve még azt is meg tudták állapítani, hogy megnyalta a feltételezhetően nagyragadozótól eredő fagyott szarkupacot. Nem biztos, hogy Elena az, de elég idiótán viselkedik, hogy akár egy fosztott vérfarkas is lehessen.
Tim szokásához híven zsörtölődve kocsiba ült, majd a lehetséges kimeneteleken agyalva a kilátó felé hajtott. Onnan kell kezdenie. Az informátort arra utasította, hogy vagy tartsa ott a részeg srácokat, vagy vigye őket haza, de semmiképp se engedje őket magukban mászkálni. Mire odaért a kilátó már üres volt, de így is könnyedén rátalált a néhány száz méterrel arrébb lévő csapásra. Előzőleg nagyjából betájolták neki, hogy merre kell mennie. Nem kért segítséget a protektorátusról, mivel egy esetleges vaklárma nem tenne éppen jót krónikás karrierjének. Meg egyébként is? Ugyan mit tudna lelőni az erdő kellős közepén? Néhány nyulat, meg esetleg egy szarvast? Könnyű volt a nő nyomait a hóban követni, és valóban iszonyú hülye lenyomatokat produkált. Tim vagy egy percig csak nézett maga elé, és meg mert volna rá esküdni, hogy valaki itt elkezdett hemperegni a hóban. Egy hosszú tárgy súlya alatt pedig besüppedt a hó. Hát, legalább nem a puskájával szórakozott ilyen jót. Ez is valami. A hatodik érzék és a falkaszag varázslatok aktívak voltak, bár jelenleg csak az előbbire lesz szüksége, de mivel tegnap éjszaka meditálás előtt sütötte el őket, így még legalább hat órán át, mindkettő működőképes lesz. Helyes, nem szerette volna, ha a csaj lesből lelövi őt.
Túl sok előnye volt, de rengeteg időt pazarolt felesleges dolgokra. Az egyik helyen a nyomok körbe-körbe kezdtek haladni, hogy aztán újra felvegyék az eredeti csapás irányt. Timnek kezdett az egész egyre inkább nem tetszeni. Miért nem legyintett egyet és itta tovább a délutáni kakaóját, ahelyett, hogy nyomkövető kutyát játszik a vadon kellős közepén? Vagyis, már nem is igazán a vadon volt ez. A civilizáció vívmányai kandikáltak elő a fák lombjai mögül, valamint néha, egy-egy autó motorjának a zúgása is elért hozzá. Aztán meghallotta a lépések zaját is. Szíve majd kiugrott a helyéből, ahogy a távolban meglátta a nőt, távcsöves puskával a kezében. Rögtön behúzódott az egyik fa mögé, hogy aztán fatörzstől-fatörzsig lopakodva csökkentse a távolságot, ami még legalább negyven méter lehetett. Úgy tűnt a nő nem hallotta meg, vagy ha igen, nem adta jelét a felismerésnek. Tim várt, és az egyik fa tövébe kuporodott, majd óvatosan kitekintett. Látta a nőt, és még valamit. Egy sátrat. Kezdett a dolog megint csak nem tetszeni neki. Remélte idiótaságában nem fog gyanútlan sátorlakókra lövöldözni. Azonban azt sem szerette volna, ha rá lő, így amíg csak teheti fedezékből figyeli, és ha nincs más megoldás, majd rohanva fogja leszerelni a nőt a varázslataival.
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Bekötőút North Pole felől - Page 6 24wr02t
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Giphy
Re: Bekötőút North Pole felől // Hétf. Nov. 23, 2015 4:23 pm

Valószínűleg most zajlik a csókjelenet, mivel csak nyammogást, finom nyögéseket és hempergés hangját hallom. A sátortól jó 5 méterre egy hirtelen készített tűzrakóhely nyomai hallgatják, mint élvezi ki egymást a város 2 gyermeke a természet lágy ölén. A nőt nem igazán ismerem, nem tartottam lényegesnek, hogy utánanézzek. Dirk nyilván informátor volt, az FBI-nak szolgáltatott adatokat és most Bagoly le akar rá csapni. Mintha el akarna varrni minden szálat, ami az emberi valójához köti. Ettől várná vissza a Bestiát? Hiú remény, egy megbomlott elme terméke. De ettől még veszélyes, a tapasztalata és az eszköztára nem lebecsülendő.
Ott áll, szemébe lógó frufruval, ami egyébként jól állna neki, jobban, mint a hátra fogott ügynökhaj. Érdekes, hogy egyik nőn mennyivel jobban mutat az, ami a másiknak kevésbé áll jól. Nia-hoz például a lófarok illett, Bagolyt az öregítette. Csak álldogál ott és orrát az égbe emeli, mintha még képes lenne valamit kiszagolni. A sátorban pedig nyílik a cipzár, pontosabban az ajtaján és a feleség lép ki rajta. Kicsit molettebb szőke hölgyemény nagyon szép arccal és vidám kisugárzással.
- Mindjárt itt vagyok szívem!
A feleség szavait Dirk egy szolid Oké-val nyugtázza és a sátor elcsendesül. Susie egy guriga vécépapírral a kezében igyekszik a fák közé. Nem fut, de azért halad, léptei alatt törnek a kisebb ágak és zizegnek az ősz lehullajtott falevelei. Bagoly mozdulatát csak én látom. Féltérdre ereszkedve veszi célba a gyanútlan nőt. Most kell cselekedni. Készültem, begyűjtöttem pár zavaró tényezőt ide magam mellé és most egy nagyobb kavicsot el is hajítok. A sátrat dobom meg jó erősen, teljes erőmből. Aztán még egy kisebb faágat is hozzá vágok.
- Hé! Mi a fene történik? Susie, jól vagy?!
Dirk kiront a sátorból, miközben a felesége megáll és hátra néz. Aggódik az asszonyért, az első gondolata ő. Igaz szerelem lehet. Talán az előző kettő is az volt, csak nem bírták a titkos életét. Értetlenül állnak, néznek felfelé, hogy ugyan melyik fa akart kidőlni vagy mitől szakadt le róla egy ág.
- Ööö, igen. Te jól vagy? Mi volt ez? Nem is hallottam susogást, pedig mintha lezuhant volna valami... - kérdi a nő, miközben Bagoly elbújik egy fatörzs mögé.
És ekkor látom meg azt a másik fazont. Nem illik a képbe. Melanie egyedül dolgozik, mióta farkastalanítva lett. Nem tudom felmérni, ki a másik, túl messze van. Idősebb fószer, emberként kb. annyinak néz ki, mint én. Higgadt, nem agresszív. Melanie-t figyeli. A nő idegesen megrázza fejét, majd leereszti a puskáját és nyakát kinyújtva, fejét hátraszegve kezd kiadni olyan hangot, amivel a farkasvonítást utánozza.
- Jézus! Hallottad, Dirk? - kérdezi Susie és odarohan a férjéhez.
A fickó szótlanul megöleli a csajt és együtt rohannak vissza a sátor felé. Arcukon rémület és értetlenség játszik. Bagoly teljesen megkattant és mást is képes lenne az őrületbe kergetni! A mellényét babrálja és még látom, hogy egy kézigránát kerül elő belőle. Nem érnék oda, úgyhogy meg kell lepnem egy trükkel. Ugrásra kész pózt veszek fel, míg igyekszem teljesen higgadt maradni. Ha Dirkék meghalnak, az gáz, de nem dől össze a világ. Utána még elkaphatom a nőt. Csak a leselkedő fickóról kéne még megtudni valamit. Fejemet és főleg a torokszerkezetemet átalakítom, mintha átváltozásra készülnék, de igazából csak egy dologra kell.
Én is vonyítok egy hatalmasat, közönséges farkas hangját egy az egyben visszaadva. Az előző még kamu volt, talán Dirk is rájött, mert okos ember, de ez igazi. Mint a vadasparkban. Bagoly kezében megáll a gránát. Még nem húzta ki a pöcköt. Fejéről leveszi a kendőt és megrázza a rőzséjét. Aztán lekerül róla a mellény és már a pólóját is rángatja lefelé. Átváltozásra készül és komolyan érdekel, hogy ilyenkor mit érez? Tudja, hogy nem fog menni, csak úgy csinál vagy még azért számít rá? Én kerülőúton elkezdem megközelíteni, méghozzá a rejtőzködő fickó felől.
Vissza az elejére Go down
Timothy Keldron
Krónikás
Timothy Keldron

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 101
◯ HSZ : 189
◯ IC REAG : 170
◯ Lakhely : Fairbanks
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Bekötőút North Pole felől // Hétf. Nov. 23, 2015 6:41 pm

Hideg volt, nem kellett többet egy percnél csendben kuporognia, hogy érezze végtagjaiban a mínuszok okozta kellemetlen zsongást. Igazán felvehetné a kesztyűjét, akkor legalább az ujjai nem fáznának, de nem állt szándékában ezt megtenni. A kezeknek szabadon kell maradni, bármikor életet menthet – leginkább a sajátját – ha nincsenek az ujjak műbőr börtönben. Jelenleg persze nem a sajátjáért aggódott, hanem azokért, akik a sátorban leledznek, már ha nem Elena sátra az egyébként. Előfordulhat, bár akkor elég érdekes a szituáció, ami kibontakozóban van. Miért veszi távcsöves csúzlival valaki a saját sátrát célba? Válasz: mert nem a sajátja. Nyilván tapsvihar törne ki pengeéles logikája miatt a mentoráltjai körében, és még behízelgően mosolyognának is, csak, hogy engedje őket a következő vizsgára… Na, még mit nem. A seggnyalás sosem volt kedvére való, egyik végletben sem. A sátor felől elmosódott női hang hallatszódott, majd egy nő kimászott, kezében valamivel, amit Tim nem látott tisztán, de úgy tűnt egy tekercs kéztörlő, vagy esetleg vécépapír lehet. Nem vette észre a támadót, és Elena tett is róla, hogy ne legyen feltűnő. Fél térdre ereszkedett, és nyilvánvalóan le szerette volna puffantani a csajszit. Akár meg is tehetné, elvégre már nem vérfarkas… semmi köze hozzá és mégis… csak nem hagyhatja, hogy a szeme láttára lőjenek le valakit. Utálta magát, amiért a fa rejtekéből, kivágódott, hogy egyből egy közelben lévő fenyőtörzs felé orientálódva araszoljon közelebb, de mégis csak kell valami fedezék. Túl messze volt, hogy Mel Gibson rettenthetetlen alakításával, nekirontson a nőnek, és túl is élje, mert hány másodperc lehet megfordulni egy olyan cuccal és egy idiótát lelőni? Négy-öt? Talán… mindenesetre, ha már halnia kell valakinek, az ne Tim legyen. A varázslat bevetéséhez még legalább öt méter kell. Reménykedett, hogy lesz annyi ideje. Talán a hatalmas szellemek meghallgatták ki nem mondott fohászát, mert a sátor felől tompa puffanások zaját hallotta, valamint egy fickó, értetlenkedő felkiáltását. Túlságosan fátyolosan ért el hozzá, de ismerősnek tűnt a hang, csak épp ennyiből még nem tudta hova tenni, és egyébként is ez huszadrangú probléma jelenleg. Akármi is történt a nőt láthatólag megzavarta. Leeresztette a puskát, és úgy tűnt, mintha egy halálán lévő pávián hangját szeretné utánozni… vagy lehet, hogy farkas vonyítás akart lenni. Sohasem szabad egy fosztottat szabadjára engedni. Ha egy alapító tette, akkor tökön kéne rúgni, ha meg egy őrző, akkor el kellene tanácsolni a hivatásától, mert az ilyen idiótákat visszaengedni emberek közé, felér egy kisebb Azincourt-i csatával. Jó, hát a franciák szemszögéből persze. A nő, a hang hallatán odarohan a fickóhoz, akinek az arca takarásban van néhány ág miatt, de a lényeg, hogy még mindketten élnek. Tim kihasználva a támadó zavarát egy újabb fával előrébb araszolt, és aztán ismét kinézett a fa takarásából. Pont jókor, hogy a szemei elkerekedhessenek a látványtól. Az tényleg egy kézigránát? Igen, az tényleg az. Nem volt fegyverszakértő, de bizony az egy kibaszott gránát volt. Melyik idióta fegyvernepper adott el egy láthatólag zavart elmeállapotú nőnek egy kézigránátot? Talán erre is fény derül, amint leszereli a csajt. Közelebb kell menni,, és akkor… A vonyítás mozdulatlanságra késztette. Gyomra görcsberándult, és idegesen nézett körbe. Valahonnan a sátor mellől érkezhetett, de ahol egy farkas van, ott van több is. Csapdába lett volna csalva? Egy trükk volt, hogy néhány kóbor felzabálhassa? A helyi falka nem tenne ilyet, kivéve, ha nagyon szépen el tudnák rejteni a délutáni uzsonna nyomait. Akárhogy is, a nőt megállásra késztette, és még a gyutacsot sem húzta ki. Remek. Akármi vonyított, nem véletlen tette, így annak az esélye, hogy egy igazi farkas volt roppant csekély. Megy amúgy is, egyetlen retardált, közönséges farkas sem lenne képes a döglődő pávián hangján megszólaló nőt, fajtársnak nézni. Apropó nő… mi a fenét csinál? Ja, hát igen. Nyilván át szeretne változni vérfarkas alakba. Meglepő lenne, ha képes lenne rá, mert ebben az esetben Tim megfontolná, hogy benyújtja a lemondását és kér egy emléktörlést, alkalmatlanságra hivatkozva.
A falkaszag varázslat még nem jelzett be, tehát nincsenek a közelben vérfarkasok, mindazonáltal biztosra menni talán nem lenne hülyeség. Úgyis a nőt épp lefoglalja, hogy megpróbálja a csontozatát átalakítani… Tim egy pillanat alatt aktiválta a Keresést. Hamarosan felsejlett neki a távolban, jobboldalról egy vérfarkas körvonala, amit persze csak szeme sarkából látott. Nem nézett oda közvetlen, nem akarta lebuktatni magát, így is elég problémásnak érezte a szituációját. A Pácélt is aktiválta, mivel fogalma sem volt a vérfarkas szándékairól, ezért jobbnak látta a védelmét felrántani. Sok diákot kell még életében megbuktatnia, ahhoz, hogy békében távozhasson erről a világról. Akárhogy is, az új fenyegetés nem tántoríthatja el a nő leszerelésétől. Csak még néhány métert kell megtennie. Elena már a nadrágját kezdte el lerángatni, Tim pedig másfél méternyire volt, hogy varázsolhasson rá. Nem óhajtotta lebuktatni magát olyan mágiával, ami teljesen átlátszó, így miközben azon agyalt, hogy mi legyen az, ügyesen rá is lépett egy hó alatt rejtőző faágra, ami nagyot reccsenve, megdermesztette a változás imitálásában Elenát. Felé nézett, és egy macska ügyességgel ugrott a puskáért. Miért nem tud ebben idióta lenni? Csak ennyi futott át Tim agyán, aztán már vetődött is, hogy egy vékonyabb tölgy, oltalmazó törzse mögé bújjon, igyekezve egyetlen végtagját sem kívül hagyni. A lövés szinte azonnal eldördült, ahogy hátát a fának vetette. Nyilván nem spéci fanyüvő töltényt használt, mert a törzs megfogta a lövést, bár még így is érezte, ahogy a fa belerezeg a találatba. A Páncél elméletileg véd a fizikai sérülések ellen is, de Timnek rohadtul nem volt kedve eltaláltatni magát.
- Hé! – ordította a nőnek, hangjában némi kétségbeesés is táptalajra talált, bár inkább volt dühös, mint rettegős, de ezt a csajnak nem kell tudnia. – Tegye le azt a mordályt, hölgyem. Még a végén lelő valakit – mintha nem épp ez lett volna a szándéka. Amennyire lehetett igyekezett a belátható területet figyelemmel kísérni, és ha a nő kedvezőbb szöget keres a lepuffantásához, akkor kénytelen lesz vele együtt mozogni, hogy takarásban maradjon. Mennyivel egyszerűbb vérfarkasok ellen küzdeni. Azok ritkán használnak távcsöves puskát, és jobb szeretik a közelharcot, ahová az őrzők mágiája is könnyedén elér. Talán két métert kellene még megtennie, hogy hatósugáron belül legyen. Célkeresztben ezt elég nehéz lesz elérnie, de nem lehetetlen. Elég sok a hó és a lehullott tölgyfalevél, a szél most roppant hatásos lenne… csak hát a vérfarkas ugyebár. Ha a sátorozók nem is, de a vérfarkas leszűrné, hogy ki állhat a hirtelen orkán hátterében. Persze, ha nincs más lehetőség, kénytelen lesz ezt alkalmazni. Elena persze nem válaszolt, hanem lőtt még egyet. Nyilván már hason fekszik a hóban és kúszva keresi a kedvező szöget.
//Összesen 60 pont: -2 Keresés, -1.5 Páncél (Mesterszó) = maradt 56.5 pont//
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Bekötőút North Pole felől - Page 6 24wr02t
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Giphy
Re: Bekötőút North Pole felől // Hétf. Nov. 23, 2015 11:53 pm

Én meg sem lepődöm azon, hogy Bagolynak a legjobb cuccai vannak. Az ő szakmájában mindig akad egy fegyverkereskedő, akiről egyszer hallgatott és cserébe akármit kérhet. Még egy lángszórón se csodálkoznék. Persze az nincs, csak kisebb cuccok lehetnek még a mellényben. Van még ott ész, csak időnként elszáll.
Dirkék csak úgy szaladgálnak, először ki a sátorból, aztán vissza oda. A vécépapír útközben elpottyan, le az avarba. Ez a Susie teljesen magán kívül van, látszik, hogy nem szokványos neki az ilyen helyzet. A titokzatos uraság már erősebb, ő szimplán nem érti az egészet. Nem csodálom, én se látom át teljesen. Már a sátorban vannak és a cipzár is behúzásra kerül. Két farkas ellen nem sokat ér, márpedig azt hallhatták, hogy két különböző irányból jöttek a hangok. Kattanást hallok odabentről és sutyorgást.
- Drágám, nem is mondtad, hogy ezt elhoztad... Nem kéne segítséget hívni? - kérdezi a feleség fátyolos hangon.
- Pszt. Várjunk egy kicsit...
Nem tudok róla, hogy beavatott lenne vagy informátor. Egyszer találkoztunk, akkor semmi extrát nem éreztem Dirkön, most viszont valahogy magabiztosnak tűnik. Azt még kiszúrhatta, hogy Melanie produkciója nem volt díjra jelölendő, de az enyém igazi volt. Okos ember, összerakja a képet, hogy itt valami nem stimmel. Én pedig higgadt léptekkel, lehetőleg csendesen haladok abba az irányba, ahonnan már megint lövések dördülnek. A csajon már csak fehérnemű van, mikor rászól a pasas.
- Hallod ezt? Ki akarják lőni a farkast? Mi van itt, Dirk?
Az asszonyka sutyorog a sátorban, csak én hallhatom. Nagyon aggódik és onnan aztán tényleg nem lehet kitalálni. Szóval már tudják, hogy egy nő lőtt és hogy van itt egy férfi, aki nem ismeri, de próbálja megállítani.
- Susie, légy szíves...
El van hallgattatva. Melanie viszont hason fekve morgó hangokat ad ki. Mint valami kisebb kutya, ami támadásra készül. Ismerek a Falkában pszichológust, imádná, ha a kezei közé kerülhetne. Farkaskomplexus, igazi gyöngyszem. Semmi emberi szó, nincs válasz. Ha Tim hátrafordul a zajra, amit elkerülhetetlenül is csapok, akkor szám elé teszem a kezem és a másikkal intek, hogy maradjon a rejtekhelyén.
Gyorsan ki kell találnom valamit, hogy ne legyen baj. A nyílt összecsapást nem érzem jó ötletnek. Körmönfontabban kell megoldani. Teszek még egy kört, szándékosan hangoskodva, hogy Bagoly figyelmét elvonjam. Én gyorsabb vagyok, kevesebb esélye van meglőni. Azután mikor már mögé kerültem, megszólalok halkan, de úgy, hogy hallja:
- Bagoly. Szedd össze magad és menj haza!
A csaj megfordul és érzem benne az összezavartságot. Ami az érzéseiben most zajlik, az egy 90 fokon forgó mosógép tartalmára emlékeztet. Kaotikus körforgás, egyikérzést váltja a másik. Maga se tudja eldönteni, hogy fél-e, mert megtalálták a farkasok vagy örül a jelenlétemnek, egy régi partner hangjának. Plusz a csalódás, hogy meglátta egy idegen. Nem ölheti meg csak úgy, aki kiszemelt. Bonyolult a helyzet és mi a megoldás? A puska a földön marad, Bagoly pedig feláll, lerángatja magáról a maradékot is és elkezdi feszíteni az izmait. Úgy néz ki, mint akit ráz az áram, a fejét is dobálja. Tényleg várja a csodát, de nem jön. Még jó... Persze nem mehet haza, én se gondoltam komolyan. A megzavarás viszont sikerült. Fegyverek a lábánál, ő meg valami emelkedett vagy inkább lesüllyedt tudatállapotban áll, mint egy pucér kőszobor.
Vissza az elejére Go down
Timothy Keldron
Krónikás
Timothy Keldron

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 101
◯ HSZ : 189
◯ IC REAG : 170
◯ Lakhely : Fairbanks
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Bekötőút North Pole felől // Kedd Nov. 24, 2015 1:14 am

A sátorból idegeskedő hangok szűrődtek ki, és ha nem lenne egy kézigránátot tartó idióta nő a közelben, talán Tim vette volna a fáradtságot, hogy mágiával felerősítse a hallását, de így inkább nem akarta felesleges dolgokra pazarolni a tartalékait. Főleg úgy, hogy egy vérfarkas is a közelben ólálkodik, egyelőre ismeretlen eredetű szándékkal. A megközelítés egy fa, reccsenő hangjának köszönhetően kudarcba fulladt és Tim kénytelen volt egy tölgy mögött menedéket találni, mielőtt fejbe találja némi ólom, ha még egyáltalán használnak a töltényekhez ólmot. A fene tudja, régen még tele voltak vele, de manapság? Már az is lehet, hogy 3D-s nyomtatással készül műanyagból. Akárhogy is, nem szerette volna kipróbálni, hogy a Páncél ellenáll-e a lövésnek, vagy sem, ráadásul, ha véletlen a sátorlakók kinéznek, egyből le is bukott volna, és mindkettőt vihetik törlésre. Jelenleg még semmi ilyesmit nem kell tenni, és ez jó lenne, ha így is maradna. Mellesleg a vérfarkasnak sem kellene tudni, hogy egy őrzővel futott össze. Apropó vérfarkas. Elena morgott, miközben a földön hasalva próbálta Timet levadászni. Önkéntelen reakció volt részéről, de nem tudta megállni. Halkan elkezdett röhögcsélni, és csak akkor hagyta abba, amikor meghallotta a közelben a lépések zaját. Na, igen, ha vérfarkas alakban közeledett volna, nyilván nem fedte volna fel magát, de így Tim hirtelen odakapta a fejét, amerről a zaj jött. Stephen az arca elé tette ujjait, nyilván jelezve, hogy maradjon kussban. Na, nyilván majd örömittasan integet, meg kiáltozik, amikor egy idióta nőszemély, valószínűleg menstruációs elviselhetetlensége csúcspontján, éppen ki akarja lyuggatni a közelben tartózkodókat. Tim bólintott, és nem szólt semmit. Kíváncsi lett volna, mit keres egy kangunart a közelben, de a válasz elég egyértelmű. Elanát természetesen. Stephen kérésének eleget téve csöndben maradt, és közben úgy próbált meg a fa mögül kilesni, hogy lehetőleg ne kapjon telibe egyetlen töltényt sem. Sikerült, a nő éppen el volt foglalva azzal, hogy a távcsőbe kukkantson, és úgy tűnt, a fa másik oldaláról várja Tim felbukkanását. Remek, de ha most nem is vette észre, a zajra, amit elindulásával csapna, bizonyosan felkeltené a figyelmét. Nem akarta Mr. Chesterton előtt lebuktatni magát, ezért maradt a helyén és várta a megfelelő pillanatot a cselekvésre. A vérfarkas hangosan és gyorsan közlekedett, Elena pedig a zaj forrása felé tekintgetett, de persze Stephen gyerekkorában bizonyára jól játszhatta a bújócskát, meg persze felnőttként is, hiszen remekül elbújt a leprajárvány elől, amiben szülei, valamint Robert Pesnel élete is darabokra hullott. Sikeresen mögé került és megszólalt. Bagoly? Ez új információ, erről a névről nem tudott. Valószínűleg a mesterlövész képességeire utalhat, mert a szemei azért nem voltak bagolyméretűek. A nőt viszont meglepte Stephen felbukkanása, és Tim már készen is állt, hogy nekirugaszkodjon, mert Elena… transzba esett, vagy mi a fenébe. Úgy tűnt még mindig az átváltozással bajlódik. Ez persze pont kapóra jött. Lassan és óvatosan lépett ki a fa mögül. Mivel Elena már nem is felé nézett, így könnyedén képes volt észrevétlen megindulni. Persze egy kis kitérőt tett, hogy lehetőleg a perifériás látásába se essen bele, már amennyiben lát jelenleg valamit. Nem úgy tűnt, de sohasem lehet tudni. Igyekezett elkerülni, hogy zajt csapjon, és már a varázslat bevetés hatósugarán belül volt, de nem akarta lebuktatni magát Stephen előtt, így inkább a fegyver volt a célpont, és nem Elena. Amúgy is a kangunart tökéletesen funkcionált, mint kígyóbűvölő, talán szakmát kellene váltania, mindenestre ezt a javaslatát majd később teszi fel, egyelőre a puska felé araszolt. Aztán… rálépett egy ágra. Reccs… Hogy baszná meg a kurva ég azt a kibaszott hótakaró alatt rejtező avaros istennyilát. A nő egy szempillantás alatt felé fordult, acsargó hangot adott ki, közben arcát eltorzította, és megindult Tim felé. Hahh… a fegyver már smafu mi? Puszta kézzel még csak meg sem tudja karmolni azokkal az éles kis körmeivel. Tim grimaszolva széttárta a karjait, ingatott néhányat a fején, majd intett Stephennek a távcsöves puska felé, ha esetleg a hímnek nem az lett volna az első gondolata amúgy is. Akármit csinálhat vele, de a legjobb lenne, ha baseballozna egyet, és a labda az egyik fenyő törzse lenne. Addig Tim lerendezi a csajt, amúgy sem szokott problémát okozni neki, hogy megüssön egy lányt, főleg, ha az egy retardált mókus eleganciájával robog felé. Nem volt túl képzett a közelharc terén, de azért egy halandó nő, nem okozhat neki problémát. Hát, tévedett. Lendületből, vagy két méterről vetette rá magát, és Tim karja még csak az ütés kezdeti fázisába helyezkedett, amikor a nő kibillentve egyensúlyából a földre taszította. Fájdalmat nem érzett, hiába karmolta, és… harapta Timet Elena, a Páncélon nem tudott áthatolni, de Tim képtelen volt levakarni magáról. Az őrület, borzasztó erőt képes kölcsönözni valakinek. Amikor úgy tűnt, hogy sikerült a veséjébe ütnie, és a csaj megingott, már majdnem azt hitte, hogy le tudja magáról gurítani és egy pillanatra sikerült is, de aztán visszatornászta magát. – Csesznéd meg magad, nem vagy képes leszállni rólam? – talán fel kellene frissíteni a harci képzését, mert elég gyatra teljesítményt mutat. Persze varázsolhatott volna, de még mindig nem akarta magát lebuktatni Stephen előtt, ráadásul nem is volt veszélyben. Mennyi idő lehet, amíg egy halandó kikoptatja a Páncélt? Öt és fél óra? Annyi idő alatt csak megunja, ráadásul a közelben egy vérfarkas is volt, aki úgy tűnt a nő ellen van, tehát Tim mellett. Hát, legalábbis remélte.
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Bekötőút North Pole felől - Page 6 24wr02t
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Giphy
Re: Bekötőút North Pole felől // Szomb. Nov. 28, 2015 10:49 pm

Érdekes fickó ez. Távcsöves puskával lő rá egy láthatóan elmebeteg nő és képes a halál torkában azon röhögni, hogy morog a merénylője. Oké, komikus helyzet, de az életveszélyt kevesen fogják fel ilyen lazán. Egyáltalán mit csinál itt, ahol csak kirándulók vannak és ez a bolond?
Majd kiderül, addig is jelzek, hogy maradjon csendben, mert van egy tervem. Melanie nem fog ki rajtam, amíg céloz, addig én jó hangosan, de követhetetlenül elosonok a másik irányba, hogy a figyelmét eltereljem. Sikerül is, nem onnan számított a megjelenésemre, ahol előbukkantam és főleg nem ezt várta. A nevet megmagyarázhatom később, tényleg kézenfekvő az éles szem miatt. Mondjuk ennyire nem lesz egyszerű, ha kérdéseket tesznek fel.
- Hahó! A szemembe nézz, ha hozzád beszélek! - próbálom egy finom utalással megakadályozni.
Sikertelenül. Mintha ösztönből cselekedne, úgy néz hátra és már támad is. Az a szerencsétlen mit akart? Nagyon bátor. Végülis, ha meghal, eggyel kevesebb ember előtt kell magyarázkodnom. De van itt valami gyanús. Valami nem stimmel ezzel a fazonnal. Egész ügyesen kezeli a csajt, aki állat módjára ugrik rá. Az ereje így már nem nagy, de akik szívvel-lélekkel támadnak, könyörtelenül, azok mindent bedobnak és meglepő, milyen energiákat tudnak mozgósítani. Mindent egy lapra tesz fel és úgy küzd, mintha az élete múlna rajta. Tény, hogy nem szándékoztam innen már úgy elengedni, ahogy eddig járkált.
- Ez a standard FBI-eljárás? - kérdezem és közben kattan a fegyver a kezemben.
Ha kellene, épp el tudnám sütni, mert voltam katona és azóta is fogtam már fegyvert, sőt van is egy otthon, de igazából a színjáték része. Bagolynak hallania kell, hogy lebuktattam és fegyvert fogok rá. Eszelős tekintettel néz hátra, ahogy Timet próbálná tépni. Lehengeredik róla és egy fának támaszkodva megint két lábra próbál állni. Most le lehet teperni, ha a férfi ezt akarja. Máskülönben Melanie újabb színpadias, összekapós, kezeket, lábakat összezáró mozdulattal imitálja, hogy visszanyerte az emberi alakját. Hú, a feje azt mutatja, hogy eddig tényleg nem voltak otthon nála. Az érzések így is a káoszt testesítik meg.
- Fegyvert fogsz rám, Pierre? A saját fajtádra? - hangzik suttogó hangon, ha még nem lett kiütve.
Én pedig állok hideg arccal, mintha nem érdekelne, hogy a tűzvonalban tartózkodik az ismeretlen idegen is. Bagoly csak játszik, de felteszi a kezeit, a tarkója mögé. A mosolya szinte túlvilági és démoni, benne táncol legalább egy tucat pszichiátriai betegség. Elhiszi, hogy még mindig olyan, mint én. Ha élve hagyom itt, mindent ki kell kaparni a memóriájából. Szerencse, hogy vannak profi Őrzőink, akikkel lehet is tárgyalni. Majd talán hívok egyet. Ha véletlenül ez a fazon nem az. Mert van rá esély...
Vissza az elejére Go down
Timothy Keldron
Krónikás
Timothy Keldron

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 101
◯ HSZ : 189
◯ IC REAG : 170
◯ Lakhely : Fairbanks
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Bekötőút North Pole felől // Hétf. Nov. 30, 2015 12:47 am

Nem hallotta a fegyver kattanását, mert az elmebeteg nő úgy acsargott, mint egy ketrecbe zárt mosómedve, csak sokkal intenzívebben, meg kevésbé volt elegáns a tartása, ráadásul Timet az is bosszantotta, hogy képtelen lerángatni magáról. Sajnálatos helyzet, hogy a nyilvánvalóan mágikus hatásokat kénytelen elkerülni, de ez van. A férfi hangja eljutott hozzá, de hogy mit mondott, azt homály fedte Elena tevékenysége folytán. Mellesleg a belőle áradó zenét is elnyomta a nő torkából feltörő vérszomjas hang. Akármit is mondott, hatásos volt, mert a nő ügyes mozdulatokkal legurult róla, hogy az új-régi fenyegetéssel nézzen szembe, akiről láthatólag elfeledkezett. Tim Stephent kereste, és amikor fejét a földről felemelve megpillantotta rá is jött, hogy miért szállt le a támadója. A vérfarkas kezében a távcsöves mordály pihent, és úgy tűnt, hogy ért is a kezeléséhez. Hát, nem vágta az egyik fa törzséhez, de talán így még jobb is. Ha sakkban képes tartani vele, akkor az ügy le is van rendezve. Szépen megkötözik valamivel. A kirándulóknál csak van valami eszköz, amit felhasználhatnának erre a célra. Mondjuk végső esetben a sátorvászonból is lehet ideiglenes kötelet készíteni. Aztán valamilyen módon csak el lesz képes juttatni a protektorátusra egy kis emléktörlésre.
A nőre nézett, aki a retardáltságát tovább fokozza egy újabb jelenettel. Biztos megidézte a szellemeket, hogy adjanak neki erőt, vagy most változott vissza esetleg? Ugyan miért ne lehetne az előbbi? Nem kell következetesen nézni a cselekménysorozatot, ha az ember egy őrült motivációit lesi. De aztán megszólalt. Ja, hát akkor nyilván tényleg visszaváltozott. Amúgy is felhagyott az acsargással, hál istennek, így már a zenét is hallotta. Eléggé ráillett Elenára mi tagadás, de ezt persze Tim már megszokta. A szellemek szeretik az ilyesfajta tréfát, már ha nekik van közük az efféle dolgokhoz.
Tim feltápászkodott, majd oldalazott egy sort, hogy a távcsöves ágyú sugarából lehetőleg kivánszorogjon. Na meg, amúgy sem szeretne Elena közelében lenni, hiába viselkedik most pontosan úgy, mint akit lekapcsoltak. Ég és föld a különbség. Mosolyog ahelyett, hogy támadásba kezdve acsarogna. – Áh. Mindketten franciák? – kérdezte levegőkapkodós sóhajok közepette érdeklődve, mivel fogalma sem volt, hogy miként érthetné másként Elena fajtás kérdését. – Örülök a találkozásnak – intett Stephen felé, persze arcán nem pont az új ismeretség miatti kitörő öröm látszódott, hanem inkább tanácstalan bosszankodás. – Mondja, van magánál valami, amivel a kedves hölgyet esetleg lekötözhetnénk? – kérdezte miközben, kezével indulatosan Elena felé bökött. - Vagy felőlem le is lőheti – vonta meg a vállát, miközben a sátorozók felé nézett. Ha nemleges választ kapott, akkor a háta mögé bökött, és meg is indult arra felé, közben odaszólt még a fickóhoz. – Szerzek valamit a sátorozóktól – de rohadt hideg van. A harc heve elmúlt, és a hideg marta a kezét. Kár, hogy a Páncél nem véd a hideg ellen is. Persze esélyes, hogy akkor folyamat használná…
A hóban botorkálva indult a sátor felé, ahol remélhetőleg sikerül valami cserekereskedelem útján kötelet, vagy egyéb dolgot beszereznie. Az avar a hóréteg alatt hangosan roppant minden egyes lépésénél, de most nem okozott problémát, hiszen senki sem volt, aki esetleg az életére törhetne, hacsak Elena időközben nem szerezte meg a távcsöves csúzlit. Egyre szaporábbra vette a lépteit, a sátor már csak öt méterre lehetett, amikor beriasztott a Hatodik érzék. Egyből kifordult balra, majd dörrenést hallott, aztán fojtott sikkantást, közben valami a mellkasának csapódott, érezte, ahogy egyensúlyát vesztve lába kicsúszik alóla, és ismét a fölre került. A fájdalom csak később tudatosult benne, nem volt éppen kellemes, de nem is fájt neki igazán. Kezét rögtön odakapta, de vér nem áztatta át kabátját, és ahogy kapkodva a cipzárt lehúzta, öltönye sem volt véres. Lelőtték, oké, vagyis nyilván, de ki? Elenának van egy társa? A lövés a sátor felől érkezett, ezért próbált úgy helyezkedni, hogy takarásban legyen. Most csak egy vékony törzsű fa állt rendelkezésre, de megvolt azaz előnye, hogy egy bokros résznél volt. A sátor felé könnyebben kilátott, mint fordítva, és észre is vette, hogy valaki egy fekete tárgyat dug ki az egyik kicipzározható ablakon. Nem volt nagy fegyverszakértő, de egy automata kézi lőfegyvernek tűnt. A fedezék ahová húzódott túlságosan ágas-bogas volt, hogy lássa mi történik Stephen és Elena között, de úgy érezte a sátoros orvlövész nagyobb fenyegetés jelenleg. A nő, aki vécépapírral a kezében járkált, nyilván az sikkantott, és a fickó, akit messziről nem ismert fel, az lőhetett. Érthető a reakciójuk. Puskalövések, meg acsargó hangok a közelből. Lehet nem is gondolkodott, csak lőtt, amikor meglátott valakit közeledni. Szanaszét fogja rúgni a seggét, ha véletlen lőtt. Ha meg direkt, akkor meg… nyilván akkor is. De legalább megtudta, hogy a Páncél véd lövések ellen is. Igaz fájdalommal jár, de sérülést nem nagyon okoz. A Hatodik érzék viszont bekaphatja, mert rohadtul nem jó irányba ugrott… bár az is lehet, hogy aki becélozta követte a mozgását is.
Rohadjon meg az egész istenverte fegyverrel ellátott ország. Mérges volt, és ezen a ponton nem érdekelte, hogy Stephen észreveszi, hogy őrző vagy sem. Mágiához fog folyamodni. Egy kis koncentrálással elsütötte a varázslatot. Muszáj felderíteni, mielőtt berobban és lebénítja őket, mert nem szeretne a protektorátusnak plusz munkát okozni. Különös érzés volt mindig az Asztrális kémlelés állapota. Látott, szagolt, csak éppen nem tapintott és nem is érezte a lélegzetvételt. Nem csoda, hiszen jelenleg testének egyetlen porcikáját sem érezte. A fény, vagy éppen a gondolat sebességével robbant be a sátorba szelleme. Nem akarta sok időre védtelenül hagyni a testét. „Dirk, te nyomorult idióta.” Ordította volna a képébe haragjában, ha képes lett volna jelenleg rá. Ismerte őt, és már rég az őrzők táborát kellett volna gyarapítania, de valaki valamit rohadt mód elcseszett, és Dirk nemet mondott az elhívásra, aztán kapott egy jutalom emléktörést. Egy pillanat alatt visszaszáguldott a testébe, hogy aztán méregtől vöröslő fejjel ordítson a rejtekéből. – Dirk, az isten verjen meg majdnem lelőttél. Tim vagyok, Tim Keldron. Ha letennéd a fegyvert rohadt hálás lennék – kiabálta indulatosan, majd még hozzá tette. – Ja, meg ha lenne valami kötél félétek annak is örülnék. – Természetesen tanácstalan pusmogás volt a válasz. Nem értette mit mondanak, ahhoz messze volt, de azt érezte, hogy nem igazán van foganatja a kiabálásának. Nagy sokára Dirk visszakiabált. – Bocs öreg, de inkább húzz innen a fenébe – ilyen válaszra nem számított, de ez csak tovább fokozta mérgét. Fogalma sem volt, hogy miért viselkedik így, de nyilván köze lehet a farkas vonyításoknak hozzá. Lehet, hogy valaki beavatta a vérfarkasok világába engedély nélkül, és most be van szarva, mert azt hiszi Tim is vérfarkas? Lehetséges, mert amúgy meg jóban voltak, emléktörés előtt és után is. Már amennyire Tim jóban képes lenni valakivel. Persze a potenciális őrzőkkel kedvesebb, mint bárki mással, ezért is nem értette, hogy mi lehet pontosan Dirk viselkedésének hátterében. Remek. Nem elég egy idióta nőszemély, még bele kell futnia egy paraoniás beavatott(?)ba is. De legalább egy füst alatt el lehet intézni őket, persze előbb meg kellene bizonyosodni, hogy tényleg az áll-e a háttérben, amit gondol. De igazából egye meg a fene. - Mi van? Ne szórakozz már. Nézd, ha van köteled, legalább azt dobd ki nekem. Van egy kis gondunk idekint - nem hitte, hogy lesz foganatja, de a kis ablakon egy összetekert nem túl hosszú kötél vágódott ki. Hát, erre nem számított, de nem tudott mit tenni. - Vidd aztán húzz innnen - jött Dirk ideges hangja. - Jó, csak ne lőjj le - hát ennyit, arról, hogy kideríti mi az igazság. Mindegy, majd utánanéz, jelenleg nem is érdekes, úgy tűnik Dirk ténlyeg csak rohadtul be van parázva, és talán nem Elena cinkosa. Ha igen, akkor kap a seggébe egy lövést. Nagy kaland, a Páncél megvédi, csak ne tökön találja, mert az rohadult fájna még így is. Tim óvatos mozdulatokkal közeldett a kötél felé, aztán rámart, felegyenesedett és visszaindult Elenáék felé. Szerencsére nem hallott újabb lövést a sátor felől, és fájdalom sem hasított testébe.
//Varázspontok: 56.5. Asztrális kémlelés - 15 pont. Maradt 41.5 pont.//
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Bekötőút North Pole felől - Page 6 24wr02t
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Giphy
Re: Bekötőút North Pole felől // Csüt. Dec. 10, 2015 9:11 pm

Annyira idegennek érzem a fegyvert a kezemben. Eszembe jut Tupilek intése, amit Eskától tudok. Ez nem nekem való. Most is csak kamu, nem akarom elsütni. A szó is lehet fegyver és az az én harcmodorom, meg az árnyéktevékenység. Ezt viszont nem tudtam kikerülni. Bagolynál elszállt az ép elme, szerintem akkor, mikor elvették a farkasát. Hát nem így kellett volna. Rosszra használta az ajándékot, anélkül pedig még rosszabb lett. Hát gratulálok a Teremtőjének, jól megcsinálta. Majd kiderítjük, ki volt...
- Ne mozduljon! - adja ki a parancsot Timnek és rám se hederítve a férfi felé fordul.
FBI ügynökként tudhat valamit a közelharcról is, de ez a másik se piskóta. Minden erejét bevetette a bolond nő, mégse győzte le a fickót.
- Senkinek nem esik bántódása, meg fogjuk beszélni. Igaz?
Kezdi a szakmázást és a lényegtelen kérdésekre nem válaszol. Én se teszem. Egyelőre csak alapállásban áll, ebből elég gyorsan lehet támadni. Én a háta mögött vagyok és kattintok egyet a fegyveren, ahogy újabb töltényt adagolok.
- Nem vicceltem. Életeket veszélyeztetsz, nem kell a süket duma. Kezeket a tarkóra és térdelj le!
A hangom hidegen és közönyösen szól. Melanie kicsit összezavarodik, érzem benne. Csak áll ott. Valamit megérzett abból, hogy nincs már hatalma, amivel legyőzhetne egy sima puskát. Mikor meglátja Timet a sátor felé menni, nem érdekli, hogy a hátára szegeződik egy fegyver. Ő is elindul, mégpedig rohanva. A lövés eldördül, de nem tőlem, hanem a sátorból. Bagoly egy fa mögött terem és ott vicsorog. Én pedig letörlöm a puskát és leteszem. Basszus, a fickót elkapta a lövedék. Ez bonyolítja a helyzetemet. Közelebb indulok, de azt kell látnom, hogy vér sehol. Vagy golyóálló mellényt használ, ami azt jelenti, pontosan tudta, hova jön vagy... Igen. Érzem, hogy elindultak az energiái.
~Drága, Dirk nem adja könnyen magát. Nincs már fegyvered, itt csak meghalhatsz, ha támadsz. Van értelme?~üzenek a csajnak.
Ha még él benne a farkastudat, akkor nem akar meghalni. Mi mindig túl akarjuk élni. Akár éhezve, fázva, de élnünk kell. Nem is mozdul a fa mögül, nem támad. Nem válaszol. A düh és a mérlegelés között vergődik. Dirk jól felhúzta valamivel. Talán csak azzal, hogy tud róla pár sötét dolgot. Közben hallok egy nevet, amit meg is jegyzek rögtön. Újabb régi ismerős, Dirk tényleg népszerű ember. Bagoly nem is mondott hülyeséget, meg fogjuk ezt beszélni. Csak épp nem úgy, ahogy ő gondolta.
- Nem, nem kell póráz! - tör elő belőle a dac, mikor meglátja a férfit kötéllel közeledni.
Még észnél van, nem a sátor felé menekül, hanem épp ellenkező irányba. Ahol a fegyverei, a ruhája vannak és ahol én álldogálok. Hirtelen megáll, hasra vágja magát és rám néz. Csak meredten bámul. Aztán egyre jobban erőlködik, megint vicsorít, már a szemén is alig lát ki, úgy szorítja. Két mutatóujját a halántékához nyomja. Á, értem már.
~Amíg a nő telepátiát próbál, maga el tudja kapni.~
Tim a fejébe kapja az üzenetet. Nem nézek rá, direkt fixírozom a csajt és bólintok is, mintha értettem volna. Cikázzon csak benne a gondolat, hogy igen, mégis sikerült, besugárzott valamit a fejembe. Sejti még, hogy ez kamu, mert meglepődik, de érzem benne, mennyire hinni akar. Tragédia elveszteni a kispajtást, aki évszázadokig velünk volt. Én se bírnám ki. Bagoly elmosolyodik és újra üzen valamit. Talán sose derül ki, hogy mit. Timnek pedig nyílt útja van ráugrani és azt csinálni vele, amit akar. Remélem, beéri azzal, hogy harcképtelenné teszi. Dirk meg ide nem tud lőni, túl sok a növényzet.
Vissza az elejére Go down
Timothy Keldron
Krónikás
Timothy Keldron

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 101
◯ HSZ : 189
◯ IC REAG : 170
◯ Lakhely : Fairbanks
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Bekötőút North Pole felől // Szomb. Dec. 12, 2015 4:42 am

- Jó van… nem mozdulok – dünnyögte, miközben kissé megemelte a kezeit, bár nem volt fegyver közvetlen rászegezve, de ez szinte ösztönösen jött. Nem állt szándékában, nem mozdulni, de ugyan mit mondjon egy őrült nőszemélynek, aki valamilyen megmagyarázhatatlan okból úgy hisz kézben tartja az irányítást?. – Persze, hogyne, meg fogjuk beszélni – bólogatott nagyokat. Nem volt probléma a hazugsággal. Annyira átlátszóan tette, amennyire csak lehetett. Egy retardáltat kár megpróbálni még csak átverni is, főleg a gyanakvó fajtából. A szarkasztikus válasz meg amúgy is természetesebben jött a nyelvére, és lehet, hogy ezzel fogja elérni a kívánt hatást. Vagy nem, de nem is lényeges, mert elindult a sátor felé. Saját léptei zajától nem hallotta, hogy Elena vagy Bagoly követi-e, de a Páncél miatt nem is igazán érdekelte. Nem tud kárt tenni benne.
Mivel az életben maradás első számú törvénye, hogy veszélyhelyzetben magunkkal foglalkozzunk, így Tim követve az ősi szabályt magával törődött elsősorban, és nem igazán érdekelte, ha véletlen Elenát is lepuffantják. Egy gonddal kevesebb. A kangunart pedig elég idős, hogy jó néhány lövést kibírjon, mielőtt regeneráló álomba kényszerülne. Hacsak a fickó nem ezüst lövedéket használ, mert akkor az némiképp szivatós helyzet. Őszintén restellte, de informátor létére nem nézte meg, hogy a töltény milyen lehetett. Igazából persze meg sem találta, szóval azért annyira nem elkeserítő a helyzet. Az akció viszont sikerrel járt, szerzett kötelet és nem kapott újabb golyót.
Tim a nőstény felé kapta a fejét, aki fedezékből rontott Stephen felé, közben jó republikánusként a rabszolgaság eltörlését hirdette néhány szóban. Talán nem pont erre gondolt, mindenesetre Timnek ez jött át hirtelen a póráz nélküliségből. Nem, még véletlen sem a kutyákhoz hasonló megkötés jutott eszébe. Őrzők körében egy ilyen véletlen okfejtés kiejtése végzetes lehet, ha egy vérfarkas is meghallja, így korán leszokott arról, hogy bármilyen kontextusban kutyák jussanak eszébe vérfarkasokkal kapcsolatban. Tim próbálhatná megállíthatná, de minek? Fegyvertelen ember, esélytelen Stephen ellen, mellesleg még talán nem fedte fel a kilétét, de egy nőre irányzott varázslatot a kangunart minden bizonnyal észrevenne.
Aztán a csaj hasra vágódik, és csak néz. Tehát nem támadott, hanem tényleg a kötél elől menekült. Nyilván fájhat a feje, mert nagyon nyomkodja a halántékát. Nem lenne épp csoda, ennyi szarsággal a háta mögött, hogy kialakult a migrén nála.
Tim nem torpant meg, amikor a telepatikus üzenetet kapta, ennél azért rutinosabb volt, de így is elkezdte magában szidni Dirket, amiért varázslatot kellett használnia, hogy kiderítse a lövöldöző kilétét. Frusztráltan grimaszolt, mert tudta, hogy Stephen észrevette, hogy célba ért az üzenet. Nem pattant le róla, mint egy mágiaérzéketlenről, így kár is lenne tovább a színjátékot játszani. Már az a rohadt kötél sem kell, pedig beszerzett egy lövedéket miatta, ami lehet, hogy a kabátjában cselleng valahol eldeformálódva. Viszont… talán mégiscsak kell a kötél. Ha Dirk és az asszonykája ide dugja a képét, furcsállni fogják, miért van hullamerevsége Elenának. Talán csak emiatt nem dobta el a kötelet, és amint, nem túl gyors tempójában a varázslat hatótávján belülre ért, elsütötte a Bénítást, egy hanyag karmozdulat kíséretében. Elena kezei, lábai lemerevedtek, valamint, a száját és a nyelvét is lebénította. Fogorvos effektus lesz, de ha kicsit előredöntik, akkor a hóba fog nyáladzni, és nem fullad meg a saját váladékától. Jelenleg elég hülye pózban van, de majd feloldja és használja a kötelet, előbb azonban Stephennel kellene tisztázni pár dolgot.
- Üdvözlöm, személyesen még nem volt alkalmunk találkozni – ejtett meg egy érzelemmentes mosolyt. – Tim Keldron – nyújtotta felé a kezét, és teljeséggel figyelmen kívül hagyta a magatehetetlen csajt, aki nyilván épp most kezdi a havat összenyáladzani. Mondjuk a nevét az imént elkiáltotta, és ha nem halláskárosult Stephen, akkor valószínűleg meghallotta. – Egyik ismerőse? – kérdezte miközben lenézett Elenára. – Vagy inkább falkaérdek eltávolítani a beszámíthatatlan információforrásokat? – nem igazán zavarta, hogy Elena mit hall. Úgyis vár re egy kiadós emlékezet módosítás, és ha sikerrel járnak, akkor egy kedves és jóravaló, egyedülálló házvezető nő, vagy bolti eladó válik belőle hamarosan, aki odavan a macskákért, és általában imádja Alaszkát. Ja, és természetesen republikánus párti szavazó.  

//Varázspontok: 41.5 - 5 = 36.5//
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Bekötőút North Pole felől - Page 6 24wr02t
Bekötőút North Pole felől - Page 6 Giphy
Re: Bekötőút North Pole felől // Csüt. Dec. 17, 2015 7:34 pm

Ez a fickó nagyon beszédes. Semmi néma belenyugvás, azonnal kinyilvánítja, mennyire nem veszi komolyan. Egy olyan kiváló ügynök, mint Bagoly, azonnal észreveszi. Persze most egy kicsit más a lelkiállapota, de a rutin az rutin és teljesen nem hülyült meg. Már elfogták volna, ha úgy lenne.
Aztán hamarosan máshogy fordul a kocka és a sátor felé igyekvők láttán Dirk betojik. Naná, hogy nem habozik lőni. Egyébként jól is tenné, de itt árnyaltabban látom a dolgot. Egy Őrzőt hülyeségből ne nyírjanak ki, Baglyot meg szintén mi intéznénk el inkább.
Amikor kúszó mozdulatai közben gondolatátvitellel próbálkozik az őrült nő, Tim elkámpicsorodik, hogy lebukott. Hát ja. Magára tehette az elrejtő varázst vagy ha informátor, nem is kell neki, de túl feltűnően játszott itt a mágiával. Ez egy információ, amit még felhasználhatok később. Szeretem az ilyeneket begyűjteni.
- Stephen Chesterton. Öltöztessük fel, mielőtt megfagy - mondom kézfogás közben a lehető legközönyösebb arccal.
Megérdemli a diszkréciót. Szerencsétlen még éber, de nem tud mozdulni. Most fog igazán meggajdulni. Dirktől nem tartok, messze vagyunk, sok akadály áll útjában és azt is láthatja, hogy nem igazán támadó jellegű a mozgásunk.
- Dirk, mit csinálnak? Mi történt? És mi van a farkassal? Úgy félek!
Az asszony aggodalmaskodására csak egy sóhajt hallok, aztán a férjura megszólal:
- Maradj már...
Újra csend lesz. Igaz, a párbeszédet is csak az én füleim hallhatták. A ropogós hóban tapicskolva elmegyek a nő cuccaiért és mindent odaviszek. Öltöztetni ritkán szoktam nőt, maximum poénból tettem meg, de ez most komoly.
- Igen, ismerem - erősítem meg a nyilvánvalót.
Többet nem árulok el. A nevét tudom, de fogalmam sincs, honnan keveredett ide és mit lehet tőle várni. Azt már láthatta, hogy Bagoly is ismer, szóval ez nem újdonság.
- Most őszintén, egy ilyen jelenséget kinek nem érdeke eltávolítani?
Ön- és közveszélyes. Bármely pszichiátriai intézet tárt karokkal várná. Még nem tudni, mi lesz a sorsa, de nem ássuk el, az tuti. Annál többet érdemel. És túl sokan látták, mi történt.
- El kell vinni a kijózanítóba.
Melanie felé intek a fejemmel. Virágnyelven közöltem, hogy bizony itt kikérdezésre is szükség lesz egy biztos helyen és aztán ki kell pucolni a fejét. Ehhez kell egy kocsi, az enyém például rendelkezésre állhat. Plusz egy jó pont az Őrzőknél. Ha már úgyis nagy dolgokba csöppentem, amiről ők is tudhatnak, nem árt közelebb kerülni hozzájuk. Sose utáltam őket és olyat se szoktam tenni, ami a haragjukat kiváltotta. Inkább éltem a hasznukkal...
- Mit tud erről a Dirkről? Tiszta?
A morranásból hallottam, hogy ismerik egymást, nem is ellenséges a viszony, de hogy ebből mi kerekedik ki. Semmit nem hallhat. Messze vagyunk, én pedig suttogok és az erdő jóleső csendje ellenére se fog addig elmenni egy érthető foszlány sem. Elenát a fának támasztom háttal és lassan ráadom a bugyiját, felhúzkodom. Ilyen intim közelségbe még nem kerültünk, fura dolog, de igazából hidegen hagy. Ez aztán nem szexi helyzet, az szent... A zoknik után következik a farmer, ami már makacsabb darab.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Bekötőút North Pole felől //

Vissza az elejére Go down
 

Bekötőút North Pole felől

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» North Pole Club
» Best of North - A legjobb szövegeink a játéktérről!
» North Star Találkozó - Tervezet
» North Star Áttekintés - A kezdő lépések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Városhatárokon kívül :: Országút-