KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Ma 10:17 am-kor
írta  Bianca Giles Tegnap 11:11 pm-kor
írta  Zachariah O. Danvers Vas. Júl. 21, 2024 8:56 am
írta  Egon Candvelon Szomb. Júl. 20, 2024 1:55 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Júl. 13, 2024 1:05 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bruno Manzano
Jesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_lcapJesse & Rose szobája - Page 2 I_voting_barJesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Jesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_lcapJesse & Rose szobája - Page 2 I_voting_barJesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Jesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_lcapJesse & Rose szobája - Page 2 I_voting_barJesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
Jesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_lcapJesse & Rose szobája - Page 2 I_voting_barJesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Jesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_lcapJesse & Rose szobája - Page 2 I_voting_barJesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Jesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_lcapJesse & Rose szobája - Page 2 I_voting_barJesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Jesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_lcapJesse & Rose szobája - Page 2 I_voting_barJesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Jesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_lcapJesse & Rose szobája - Page 2 I_voting_barJesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Jesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_lcapJesse & Rose szobája - Page 2 I_voting_barJesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Jesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_lcapJesse & Rose szobája - Page 2 I_voting_barJesse & Rose szobája - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
 

 Jesse & Rose szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7321
◯ IC REAG : 8928
Jesse & Rose szobája // Kedd Márc. 26, 2013 2:00 pm

First topic message reminder :

Jesse & Rose szobája - Page 2 Oks2qrlbqt4b2p93ibz


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 29, 2013 9:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
Jesse & Rose szobája - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Szomb. Márc. 30, 2013 10:47 pm

- Mindent még én sem láttam, csak pár utcát, sikerült feltérképeznem, az elmúlt napokban inkább farkasként tengődtem, az erdőben. Nem éreztem magam úgy, mint akinek emberek közé kellene mennie. – Mesélem el neki. Hát igen, divat és ruhákról volt szó, és valahogy visszakanyarodtam oda, hogy én mit működtem a napokban, de hát, na. Nem az én műfajom ez az egész ruha és vásárlás dolog, bár ahogy a szobát elnézem, lehetséges, hogy egy -egy alkalommal még is Rose-al fogok tartani, mert kell nekem is néhány dolog ide.
Aztán előveszem a kártyát és átadom neki aminek köszönhetően hatalmas ováció a válasz, és az az édes kis hang amit akkor hallat ha nagyon örül valaminek. Elkapom ahogy a nyakamba ugrik, és magamhoz ölelem, istenem, mennyire hiányzott nekem az elmúlt napokban, de ezt nem vallanám be, hogy a falat is le bírtam volna kaparni. Beszívom a haja és a bőre illatát. Fura egy kapcsolat a mienk, hiszen, még is csak én haraptam be, és egy felől ő nem csak a párom, és a kedvesem, hanem a gyermekem is. Ami abszurd, mivel általában az ember nem fekszik le a maga gyermekével, de ez a helyzet más, én beharaptam őt, átadtam neki a vérvonalamat, és olyanná tette amilyen én is vagyok, hogy megóvhassam és magammal vihessem, oda ahova én megyek.
- Talán ez lehet az oka. Mindenesetre furcsa nekem ez, hogy emiatt mi vagyunk a kabalapár, bár talán olyan tekintetben jó, hogy senki nem mer bepróbálkozni nálad. – Annak könnyen lehet vérfürdő is a vége, Rose a párom, a nőstényem, és a gyengepontom is. Érte bárkinek neki mennék, és nem is a legtisztességesebb módszerekkel, sőt ha kell, akkor a legaljasabbakkal, de a lényeg csak annyi, hogy a nőstényem megvédem bármi áron.
- Lehetségesnek tartom. – Válaszolom meg, hogy lehet ez az elnevezés rajtunk fog ragadni. Megsimogatom az arcát, és egy hajtíncsét az ujjaim közé fogok, és azzal húzom finoman közelebb magamhoz, aztán jön a következő olyan téma, ami miatt kissé vége szakad a varázsnak.
- Nem tartottam lényegesnek, megtoldottam a dolgot, többet nem akart a közelembe jönni, mert nyilvánosan tettem, amit tettem és koppant nagyot. – Megvonom a vállamat és tovább nem foglalkozom a dologgal, ugyan minek is tenném teljesen felesleges, régen volt már.
Látom, hogy újra rám néz, és a szemeimet keresi a tekintetével. Nem akarok erről beszélni, még neki sem, sőt letagadnám szívesen a dolgot, ugyan akkor vicces is az amit Calebbal műveltem.
- Nem. – Válaszolom meg tömören a feltett kérdést, azok a kéznyomok amúgy sem egy csinos nőtől, hanem egy zombiszerű akármitől származtak, ami mű volt, de akkor a pia miatt nagyon is valóságosnak tűnt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Vas. Márc. 31, 2013 1:48 pm

Én sem voltam végig emberi formámban, csakúgy, mint ő. Vagyis inkább azt mondanám, hogy az időm egyik részét bundásan, a többit pedig normál alakban töltöttem.
- Elmentem vadászni. - nézek Jessere, és kíváncsi vagyok, hogy vajon mit fog ehhez szólni? Eddig egyedül még sosem voltam, csak vele, hogy ne essen bántódásom, amitől mondjuk nem én tartok ennyire. Nem zavar, hogy annyira félt Jesse, a hosszú évek során már megszoktam. Mindig nagyon odafigyel arra, hogy ne keveredjem olyan helyzetbe, amiben bajom eshet.
- És összefutottam Isabelle-el. Azt hiszem vagy száz éve is annak, hogy Londonban találkoztunk vele... - volt valamiféle tervünk, hogy falkához csatlakozzunk, de végül nem tettük, túl közel volt még Richard "emléke". És azt hiszem maga Richard is. Ma már nem számít, régen történt, és valójában a nősténnyel való ismeretség sem mélyült el komolyabban. Furcsa is, hogy olyan jól megmaradt az emlékeimben.
- Leterítettem egy jávorszarvast. A segítségével. - vallom be, hogy azért nem egyedül sikerült véghez vinnem a dolgot. Arról most még hallgatok, hogy egy hím állat volt, de mondjuk nem kifejlett példány.
- Ha bárki próbálna is, nem menne vele sokra. Nekem csak te kellesz, más nem. - és ezt alátámasztandó meg is csókolom, hosszan, szenvedélyesen.
Mikor Stina szóba kerül, megint elillan a varázs. Nem szokott kettőnk között ez így lenni, de bízom benne, hogy hamarosan minden a régi lesz újra.
Hallom a hangsúlyából és rövidke válaszából, hogy egyre kellemetlenebb neki ezt a témát feszegetni. Kérdőn nézek rá, nem kell megkérdeznem, hogy akkor mégis mik azok a kéznyomok a cseppet intim területek közelében.
- Oké, ha nem mondod el, akkor nem. - vonok vállat, de azért rosszul esik a hallgatása. Fordított esetben szerintem neki is szarul esne, ha olyan helyen találna a ruháimon tenyérlenyomatokat, ahová csak ő szokott nyúlkálni és más nem. De ezt most nem olvasom a fejére, túl közel van még a vallomásom miatti incidensünk. Inkább megint belekortyolok az üvegbe, aztán a kezébe adom azt. Felkelek a földről és átköltözöm az ágyra. A hátam a fejtámlának vetem, a lábaimat pedig kinyújtóztatom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Hétf. Ápr. 01, 2013 10:26 am

Mikor azt mondja, hogy vadászni ment akkor rá emelem a tekintetemet és az arcát fürkészem, közben bennem van, hogy megnézzem nem sérült-e meg, de azt már észrevettem volna, ha igen. Nélkülem még sosem volt vadászni, nem is tanítottam meg neki mindent, mivel nem akarta, hogy vakmerően neki akarjon menni, valami olyan nagy vadnak, ami kárt tehet benne. Igen, tudom, lehet, hogy túlféltem bizonyos helyzetekben, de nem érdekel. Figyelem, de nem mondok semmit, várom, hogy folytassa a dolgot, és rövidesen újra megszólal. Isabelle, a név ismerősen cseng, de nem tett rám túl nagy benyomást, így nem tudom belőni, honnan is ismerős, ráadásul szerintem, az elmúlt években nem is egy ilyen nevű személlyel futhattunk össze, de London az már szűkíti a dolgot.
- Egy jávorszarvast a segítségével? – Kérdezek vissza, persze, részben büszke vagyok rá, hogy ilyen ügyes, és sikerült neki, egy másik részem, ami birtokló, az morog, hogy baja is eshetett volna. Végül úgy döntök, nem veszekszem vele, túl közel van még a vallomása, és az, hogy négy napra elmentem miatta.
- Ügyes…- Mondom neki szűkszavúan, és közben őt nézem. Megszoktam már, hogy csak ő van nekem. Nincs más körülöttünk, és óvnom kell meg tanítanom és a többi. Aztán eszem be jut valami, és rákérdezek.
- Ennek a falkának a tagja? – Kérdezem meg. – Ha nem akkor, vigyázz vele, régi ismeretség ide vagy oda, nem a barátod többé, és te is hallottad, vérre megy ez a dolog. – Figyelmeztetem, hogy legyen sokkal óvatosabb most már, eddig kevés volt az esély a konfliktusra jelen helyzetben, mert úgy festett a kóborokat nem szekálják itt, nem úgy mint máshol, de mivel már falka tag, így jobb ha vigyáz az másik falkának a tagjaival kapcsolatban.
- Az még nem jelenti azt, hogy ne próbálkozna be valaki…- Mondom és magamhoz húzom, igen tudom, hogy most éppen, szinte gyerekes birtoklási vágy tört rám. De ez van kész, ez velem együtt jár. A csókot viszonozom, és a harapás nagyon is tetszik nekem, sok minden elindul bennem, és a szemem előtt a belső mozimon már pörög egy film, hogy mit fogok vele tenni, de akkor újra szóba kerül Stina, aki az ölembe mászott és fuccs a hangulatnak.
A következőnél mérlegeltem a választ, és végül, úgy döntök, kap egy fél igazságot, hogy megnyugtassam, nem sztriptíz bárban voltam, és azok nem is női kéznyomok.
- Sok volt a whisky, és szellem vasutaztam a vidámparkban… valami zombiszerű izék nyúlkáltak…. – Ennél többet viszont tényleg nem fogok neki mondani, mivel az már túl sok infó lenne, és azt az estét Calebbal együtt letagadjuk, de nem is szeretnénk ha napvilágra kerülne, mit őrültködünk ott abban a vacakban, hát még ami utána volt!?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Hétf. Ápr. 01, 2013 1:12 pm

Hmm. Azt gondoltam, hogy talán elmondja, nem kellett volna, vagy hogy jobban is vigyázhatnék, vagy, hogy meggondolatlan voltam, vagy valami ehhez hasonlót. Ehhez képest egészen jól fogadta a hírt, hiszen csak csendben hallgat. Bár mondjuk fogalmam sincs mi zajlik le ilyenkor a fejében, van egy olyan sejtésem, hogy azért több, mint amit az arcáról le tudok olvasni. Kérdésére bólintok előbb.
- Igen azt. Segített benne, mert elsőre elvétettem. Kicsit tanítgatott, hogy hogyan és mit kellene tennem. Végül pedig bejött, amiket tanácsolt. Elkaptam a szarvast. - mesélek neki tovább. Eddig csak Jesse tanított, más nem. Kíváncsi vagyok, hogy fogja ezt fogadni. Bár az előbbiek után van egy sanda gyanúm, hogy talán mély hallgatással. Amúgy meg rettentő büszke vagyok, hogy végül sikerült elejteni az állatot.
- Kösz Édes! - mosolygok rá szélesen és lerí rólam, hogy most nagyon meg vagyok elégedve magammal. Oké, sejtem, hogy egy olyan korú nősténynek, mint én, ez már nem jelent akkora dolgot, de nekem igen, mivel ez volt az első alkalom, hogy egyedül vittem véghez egy ekkora állat léterítését. Na jó, majdnem egyedül.
- Legközelebb is szeretném megpróbálni. Amikor majd együtt megyünk vadászni. - határozott a hangom és közben csillognak a szemeim. Tényleg nagyon jó érzés volt, hogy én is meg tudom csinálni, az meg még jobb, hogy végre az enyém volt az első falat az állatból.
- Háááát... - őszintén? Fogalmam sincs. Nem került szóba közöttünk, hogy hol áll, nem tartottam fontosnak megtudakolni, mással voltunk elfoglalva akkor. Szóval passz.
- Jó, rendben, észben tartom. - hagyom rá Jessere, hogy megnyugodjon a lelke. Majd óvatosabb leszek.
- Ugyan, hagyd már, nem vagyok én olyan kikapós darab. - jegyzem meg viccelődve, nem hiszem, hogy bárki be akarna próbálkozni. Ha meg igen, akkor koppan egyet és kész.
Az ágyon üldögélek már, amikor Jesse végre hajlandó megszólalni. Ránézek és közben úgy hallgatom.
- Vidámparkban te? - kérdezek vissza, mert ez valahogy nem vall rá. Bár ennek ellenére nem gondolom, hogy nem mond igazat. Kicsit hallgatok és átgondolom a hallottakat. Szeretném megnézni Jesset, ahogy vidámparkozik. Felderül az arcom.
- Úúúúú! Menjünk el! Én is szeretnék vidámparkba menni!! - szólalok meg izgatottan és kicsit előre is hajolok felé. Érte nyújtom a kezemet, hogy végre másszon be mellém az ágyba. Azonban még mielőtt bárhová is mennénk, másfajta szórakozást eszeltem ki vele. Szerintem neki is tetszeni fog az ötlet...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Szer. Ápr. 03, 2013 10:22 pm

- Vigyázz magadra, és ettől még egyedül ne akarj neki menni, egy baknak, vagy egy kifejlett hím szarvasnak. – Szólalok meg miután végig hallgattam a történetét a vadászatról és arról, hogy ketten együtt leterítettek egy szarvast. Nem kifejezetten örülök neki, de valahol büszke is vagyok rá, de ettől még nem szeretném, ha rendszeresen ezt csinálná. nem mintha nem tartanám rá képesnek, de nem szeretném, ha megsebesülne, ő hozzám tartozik, és kész. Nem akarom, hogy baja essen, ennyi az egész, és felesleges tovább ragozni a dolgot.
- Vásárolja csak, szerezz ide valami normális függönyt, és ami csak kell, hogy ez a szoba otthonosabb legyen. – Tudom, hogy ennek örülni fog, és boldoggá teszi, hát akkor tessék, megadom neki a lehetőséget, ott a limit, amit nélkülem nem oldathat fel, szóval, pánikra semmi ok, nem fog kifosztani. Amúgy is szükségünk lesz pár plusz dologra, én utálok vásárolni ő meg imád, így ez kapóra fog jönni mind a kettőnknek, és eddig a ruhaválasztásban nem lőtt félre, már, mint ha nekem kellett vennie valamit, és ami azt illeti, kell nekem pár új farmer és ing. meg még pár dolog.
- Ha már vásárolni mész, kéne egy két dolog nekem is. – Szólalok, megy egy adag hallgatás után, és Rose-t nézem. aztán a következő szavaira, kissé félre fordítom a fejemet és úgy nézem őt, szóval szeretné legközelebb velem is megpróbálni ezt? Nem válaszolok rá csak biccentek egyet, hogy majd lesz valahogy a dolog.
Felmászom mellé az ágyra, és én is a támlának támasztott háttal ülök le és elveszem tőle az üveget, én is kérek belőle, nehogy már ő igya meg az összeset. Aztán figyelem amit magyaráz de nem mondok rá már semmit sem, szerintem igen is nagyon csinos, és nem egyszer nézték meg mellettem pasik, még úgy is, hogy átfogtam a derekát és egyértelműen jeleztem a nő velem van, volt aki így is próbált volna neki udvarolni egy pub-ban még Írországban. Jó, igaz, nem most volt, de akkor is. Ami az enyém az az enyém, és aki hozzám tartozik, azt védem.
- Nem, én oda vissza, nem megyek! – Közlöm, és elveszem tőle megint az üveget, hogy nagyot kortyoljak belőle, az a vidámparkozós este is így kezdődött, ittam, bár akkor Calebbal ittam és ő találta ki, hogy akkor menjünk szépen be arra a nyamvadt helyre, és szellem vasutazzunk, amitől hideglelésünk volt a végére!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Csüt. Ápr. 04, 2013 11:05 pm

- Vigyázok, de nem látom be miért is ne vadászhatnék egyedül egy bakra, vagy bármilyen más állatra? Nem vagyok már kölyök, és őszintén szólva elég cikinek érzem, hogy még sosem voltam teljesen egyedül vadászni és, hogy még nem terítettem le egyetlen valamire való vadat sem segítség nélkül. Tudom, hogy féltesz, de én is farkas vagyok, nem pedig valami plüss. - azt már nem teszem hozzá, hogy olyan, akit feltehet az ágy szélére és ott hagyhat, ahol semmilyen bántódása nem eshet, mert a legizgalmasabb, ami bekövetkezhet az életében, hogy belepi a por. Szeretem Jesset, ő a mindenem, az egész életem, és nem baj, hogy védeni akar, hálás vagyok ezért, de örülnék neki, ha akkor is biztonságban tudhatnám magamat, amikor nincs éppen mellettem, és tudnám, hogy mit, hogyan kell. Példának okáért, hogy hogyan kellene levadásznom egy komolyabb négylábú vadat.
- Örülnék neki, ha tanítanál. Elvégre nem vagy mindig mellettem. - a hangom nagyon lággyá vált, amolyan dorombolóan selymessé, hogy tudja nagyon szeretem és, hogy semmi bajom azzal, ha meg akar óvni. De mindezzel együtt hálás lennék, ha inkább ő tanítana, és nem pedig egy másik farkas. Még egy csókot lehelek az ajkaira, hogy ne azt érezze azért akarok megtanulni rendesen vadászni, mert nincs szükségem rá, vagy az óvó-vigyázó tekintetére. Mert ez nem igaz, nagyon is szükségem van rá. Csupán csak arról van szó, hogy a korom ellenére úgy érzem, hogy csak egy kis kölyök vagyok. Pedig azt a kort már réges-rég kinőttem.
- Meglesz! Ezt nem kell kétszer mondanod! - örömködök még egy kicsit, és közben már el is döntöm, hogy miket kell most azonnal, de máris beszerezni ebbe a szobába. Na jó, elég lesz holnap is, ma már nem akarok kimozdulni innen.
- Miket vegyek neked? - a tekintetem élénk, és most nem csak az alkoholtól, hanem az érdeklődéstől is. Imádok neki is vásárolni, szóval nyugodtan ide bízhatja a dolgot. mondjuk azt már most tudom, hogy jóval több mindent fogok neki is beszerezni, mint amit fel fog most nekem sorolni. Feltéve, ha elmondja, hogy mit vegyek neki.
Kicsit meghökkenek a válaszán, nem hiszem, hogy olyasmit kértem, amit ne lehetne teljesíteni a vidámparkozással. Bánt az, ahogyan mondta, szóval az újabb varázsnak is annyi.
- Oké, értem, kösz. - válaszolom neki kurtán, és azért a hangomban benne van, hogy nem esett jól az elutasítása. Kimászok mellőle az ágyból és a korábban a kezembe nyomott plasztikkártyát az éjjeli szekrényre teszem, ami több, mint meglepő tőlem. Ha egyszer a kezembe kerül egy bank - vagy hitelkártya, akkor ahhoz rendszerint hozzánövök, és a tárcám mélyére süllyesztem el, és többet nem teszem le akárhová. Leülök az ágy szélére, leveszem a cipőimet és a táskám felé dobom mind a kettőt. Aztán megint felállok, felhúzom a szoknyám, kikapcsolom a harisnyatartókat és leveszem a combfixeket, egyiket a másik után a lábaimról. Ebben nincs semmi szexi mozdulat, egyszerűen és gyorsan cselekszem. Ezeket is szétdobálom, a táska felé céloztam, de repült, amerre repült. Késő van, hosszú volt a nap, és épp bedőlni készülök az ágyba. Fáradt vagyok ahhoz, hogy megfejtsem Jessenek most meg mi baja van a vidámparkkal, vagy az ég tudja mivel, amivel így agyoncsapta a lelkesedésemet és a kedvemet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Szomb. Ápr. 06, 2013 9:57 pm

Hallgatom Rose.-t és az okfejtését is, hogy miért ne hagyom neki sosem, hogy egyedül vadásszon, pláne nem egy megtermett hím állatra. Talán, mert megszoktam, hogy mindig én vigyázok rá, és ragaszkodok is hozzá. Ám ha jobban belegondolok, akkor abban igaza van, hogy nélkülem is tudnia kellene ezt tenni, elvégre egy falka részei lettünk, ahol ezt nélkülem is tudnia, kell, ha baj van, akkor egyedül is mennie kell ennek neki, és nem utolsósorban felderítő lett ebben a falkában, azt hiszem, a józan észre hallgatva rá kell bólintanom arra, hogy ideje ilyen dolgokat megtanítanom neki.
A csókra és a doromboló hangra, egy félmosoly jelenik meg a szám szélén, és magamhoz húzom, hogy üljön csak bele az ölembe. A részleteket majd itt és így beszéljük meg, én legalább is így gondolom.
- Jól van, tanítani foglak. – Egyezek bele a dologba. Ahogy mérlegelem a dolgot, tényleg meg kellene ezt tanítanom neki, elvégre már nem kölyök, és tudnia kellene,e én ennél jóval fiatalabb koromban tisztában voltam.
Aztán inkább a kérdésére válaszolok, az előzőeken nincs mit ragozni tovább, szükséges, hogy megtanítsam arra, mit és hogyan is kellene neki nélkülem, szóval megteszem. Nagyobb biztonságban lesz felderítőként, ha ilyeneket is tud, és úgy érzem ideje a fegyver ismeretet is átvennem vele, korábban sok félautomata és automata fegyvert megismertettem vele, de azt hiszem ideje átismételni, és kiválasztani egyet a számára, ami testhezálló lesz neki.
- Ing, hosszú ujjú póló, meg farmer. – válaszolom meg neki, hogy mit kellene nekem vennie, az ilyeneket nélkülem is meg tudja venni, nem kellek én oda, szóval, ezt nyugodtan rábízom, egyedül majd a lábbelinél kell nekem is mennem.
Elveszem tőle az üveget, miután közöltem vele, hogy én ugyan nem vagyok hajlandó elmenni a vidámparkba, arra rá nem fog venni, szóval erről le is tehet már most azonnal! Látom, hogy nem tetszik neki a válaszom, de nem az a típus vagyok, aki oda járna és élvezné is, szóval elébb élek túl vele egy közös vásárlást, mintsem, hogy neki kezdjek vidámparkozni vele.
Figyelem, ahogy elmászik, és a kártyát is leteszi. Utána pedig mindenféle csábítás nélkül neki kezd vetkőzni. Lerakom az üveget az éjjeli szekrényre, és Rose-t kezdem el figyelni, aztán kimászok az ágyból és oda lépek elé, magamhoz húzom, hogy belenézzek a szemeibe.
- Most meg mi a fene bajod van?! Kaptál egy kártyát, vásárolhatsz kedvedre…. – Nézek a nőre akit szeretek, és lehet ennyi idő után is tapintatlan vagyok vele szemben. De akkor sem megyek vele el a vidámparkba, még ha a világ összedől akkor sem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Szomb. Ápr. 06, 2013 10:38 pm

Kíváncsi voltam arra, hogy mégis, hogyan fogja fogadni, hogy nem akarok mindig rá hagyatkozni és bizony szeretném, ha végre én is tudhatnék olyasmiket, amiket egyébként normál esetben minden farkas már régen tud, aki annyi idős, mint én.
- Akkor ezt meg is beszéltük. Valamelyik nap kimehetnénk és el is kezdhetnénk a gyakorlást. - magyarázok neki vidáman, örülök, hogy végül beadta a derekát és hajlandó tanítani, és hagyni, hogy egyedül is vadászhassak. Aztán meghallgatom, hogy miket is kellene vásárolnom neki.
- Oké. Veszek neked egy új bőr dzsekit is. - jelentem be, szerintem itt az ideje, hogy kapjon egy másikat. Ha nem akarja, akkor is megveszem, majd később megszereti és akarni fogja, csak max nem tudatosan. Nem egyszer eljátszottam már ezt, vettem neki olyasmit, amit egyébként nem akart, de később jól jött, felvette és hordta. Nem szoktam az orra alá dörgölni az ilyesmit. Örülök, ha végül mégiscsak hordja, amiket összevásárolok neki.
Aztán jön a durva elutasítása és ettől érthető, hogy nem lett virágos jó kedvem. A szemeibe nézek, amikor elém toppan.
- Hogy nekem mégis mi bajom van? Neked mi a franc bajod van? Nem én utasítottam el az ötleted nyersen minden magyarázat nélkül! Bocs, ha a ridegségedtől nincs éppen napsugaras jó kedvem! - kérdezek vissza és az utolsó mondatomból süt a gúny. Érzem, ahogy a pumpa elindul bennem felfelé. A hangom élessé válik és benne vannak a szemeimben, hogy dühös vagyok és megbántott. Aztán újra megszólal és abban a pillanatban szakad el nálam a cérna. Kirántom magam a karjaiból és dühösen meredek rá.
- Hogy kaptam egy kártyát, amivel kifizettél? Hosszú évek óta nem vagyok már kurva, főleg nem a te kurvád! - csattan a hangom élesen. Mikor még az voltam, ő akkor sem fizetett érte soha, szóval talán nem most kellene elkezdenie. Nem tudom mi a franc baja van, az egész vidámpark dolgot nem is én hoztam szóba, és urambocsá', hogy lett volna kedvem vele elmenni oda és kicsit kikapcsolódni, meg szórakozni. De ez egyáltalán nem erőszak, semmit sem mondott, vagy magyarázott meg, csak undok volt és durva. Hátat fordítok neki, hogy ne vágjam a képébe azt, hogy menjen és szépen csessze meg magát. Állati pipa vagyok rá, és az érzéseimet nem rejtem véka alá előle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Vas. Ápr. 07, 2013 10:24 pm

- Ahogy gondolod. – Hagyom rá, hogy bőrdzsekit akar nekem venni, nincs ellene kifogásom a mostanit is ő vette nekem, jó volt a mérete is, és a fazonja is. Tudjak, hogy az egyszínű és egyszerűbb szabásúakat szeretem, persze, van, hogy olyat keres, ami a kettőnk ízlése között van, de ameddig egyszínű fekete a cucc, addig nincs vele semmi bajom sem, nekem meg fog felelni. A vadászatra több szót nem pazaroltam, a napokban ki fogok vele menni és megtanítom neki azt, amit már korábban is meg kellett volna, nekem, csak én nem vagyok mentor, így nem is vagyok jó tanár az ilyenekben, de majd akkor is kihozom a helyzetből a maximumot, és megpróbálom megtanítani neki azt, amit én, tudok.
Végig hallgatom, amit mond nekem, és mérlegelem, amit ő mondott, és amit én is mondtam neki, azt hiszem, ha átgondolom, a dolgot igaza van. A válaszom túl nyers volt neki, és nem éppen a legkedvesebb. Mögé lépek és magamhoz húzom, a nyakába harapok bele finoman és átölelem őt a hasánál fogva, nem engedem el még akkor, sem ha el akarna, menni helyette a nyaka finom bőrét harapdálom.
- Sajnálom, ha megbántottalak, de a vidámpark egy olyan hely, ahova nem akarok vissza menni. Bárhova máshova elkísérlek, de oda nem szeretnék vissza menni. – Tudok én szebben is beszélni, ha emlékeztetve vagyok arra, hogy a stílusom túlságosan is nyers. Közben még mindig nem akarom őt elengedni, és újra a nyakát támadom be, ahogyan az előbb is aprókat harapok rajta, és van, amikor megszívom a bőrét és kis piros foltot hagyok ott ahol kicsit kiszívtam.
- A kártyával se akartalak megbántani. Gondoltam örülni fogsz neki. – Teszem még hozzá az előbbihez. Közben visszafelé húzom őt az ágy irányába, és most a nyakam másik oldalát veszem célba, fél kézzel kisimítva onnan a haját.
Ha hagyja magát, akkor magam felé fordítom, hogy megcsókolhassam, és magammal húzhassam az ágyra, úgy, hogy az ölemben legyen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Hétf. Ápr. 08, 2013 7:00 pm

Ahogy elléptem tőle a karjaimat összefontam a mellkasom előtt, és el is fordultam, hogy ne mondjak többet, pedig éppenséggel kedvem az lett volna, mögém lép. Dühös vagyok, de mindezzel együtt nem szeretem amikor veszekszünk. Ha annyi ideig van együtt valaki a kedvesével, mint mi, akkor bizony megtanulja az ember, hogy vannak helyzetek, amikor inkább le kell nyelni dolgokat és nem tovább szítani a tüzet. Igen, én most kimondtam amit, de van amikor az a bizonyos pohár nálam is túlcsordul és olyasmi is kiszalad a számon, aminek nem kellene.
Az érintésétől csak jobban megfeszülök, kell néhány lélegzetvételnyi idő, amíg kicsit kifújom magam és lehűtöm a gondolataimat, na meg az indulataimat. Érzem a lélegzetét a nyakamon, amitől bizseregni kezd a vékony bőröm. Beleborzongok, tudom mit fog mindjárt tenni, amivel nagyon is jól le tud szerelni, szinte mindig. Szeretnék ellépni, még mielőtt megtehetné és ez a vita is elülne úgy, hogy ott marad a tüske. De nem hagyja, határozottan tart a kezeivel. Veszek egy nagy levegőt és lassan eresztem ki, közben pedig már érzem, hogy a fogaival finoman ingerel. A jobb vállam felé nézek és úgy hallgatom végig, amit mond. Nem szólalok meg azonnal, hagyok egy kis időt még magamnak.
- Rendben. - muszáj szünetet tartanom és egy újabb nagy lélegzetet vennem, mielőtt folytatnám, hogy amikor újra megszólalok a hangomban ne legyen több sértettség.
- És ezt meg is értem. Nem akartam rád erőltetni. - nehezen formáltam a szavakat, szerettem volna, ha ez úgy hangzik, hogy oké, nincs semmi gond, de nem vagyok teljesen biztos abban, hogy tényleg nincs már semmi gond.
- Nem mintha bármit is rád tudnék valaha is erőltetni... - csúszott ki a számon, de sokkal halkabban, mint ahogyan eddig beszéltem. Lehunytam a szemeimet és egy újabb lélegzettel igyekeztem kifújni a haragomat.
- Nem erőszak. Ha nem akarod, akkor nem ragaszkodom hozzá. Csak egy ötlet volt, semmi több. Eddig sem ez volt életem nagy vágya odamenni, hát most sem lesz az. Nem megyünk és kész. Többet nem hozom fel. - ahogy egyre több szó szaladt ki a számon, úgy állt helyre megint a lelki békém és úgy vált a tartásom is egyre lazábbá. A görcs szépen feloldódott minden egyes kimondott szóval. Talán még egy apró félmosoly is megbújt az ajkam sarkában, mert igenis nagyon élveztem azt, amit a nyakamon művel.
- Örültem is neki, egészen addig, amíg nem dörgölted az orrom alá, hogy ezzel ki vagyok fizetve, és nehogy már ne tetsszen valami... Tudod... - megálltam a mondatban, amíg a hajamat átrendezte és máshol kezdte ingerelni a nyakamon a bőrömet.
... azzal, ha teszel egy gesztust, aminek örülök, és azt körülbelül szinte azonnal agyon is csapod azzal, hogy ilyeneket mondasz, nem igazán van értelme örömet szerezned nekem. - azt már nem tettem hozzá, hogy mert így már később sem fog felhőtlen örömet jelenti a dolog, jelen esetben a kártya, amit adott. Nőből vagyok, összekötök dolgokat, most például azzal a kártyával, ami ott hevert az éjjeli szekrényen, azt, hogy ezt azért kaptam, hogy fogjam be a szám, örüljek, mint egy boldog kiskutya és nehogy már szólni merjek azért, ha valami nem tetszik, vagy nem örülök neki. Sejtem, hogy eredetileg nem az volt a szándéka, hogy megbántson, de hazudnék, ha azt mondanám nem gyalogolt belém egy kicsit. Túl leszek rajta, túl sok mindenen túl vagyunk már, hogy egy kis semmiség komolyabb problémát jelentsen, na, de azért mégiscsak rosszul esett. És persze ettől még el fogom tenni a kis plasztikdarabot, amivel kedvemre vásárolhatok. Neki is.
Mikor maga felé fordít, kicsit előre bukik az állam és így nézek rá felfelé, a szemeibe. Hagyom, hogy megcsókoljon és viszonozom. Aztán az ágyig is eljutunk, az ölébe ülök és most már én csókolom őt, harapva.
- Nehéz veled, és gyakran egy kicsit sem segítesz, hogy megkönnyítsd... - súgom az ajkai közé, de már nyoma sincs a haragomnak, inkább csak elmosolyodom és újra csókolom. Szeretem őt, és még ha nem is könnyű vele mindig, nekem akkor is így kell.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Csüt. Ápr. 11, 2013 9:13 pm

Látom Rose-on, hogy kedve lenne még pár dolgot a fejemhez vágnia. Lenne még mondandója, de nem sok hangulatom van vele vitatkozni, most azon, hogy mit mondtam, és hogyan. Bocsánatot kértem tőle, amiatt, hogy megbántottam, és ezek után én már úgy gondolom, hogy nincs mit tovább ragozni ezen. Tettem pár megjegyzést, amit lehet nem így kellett volna, vagy nem ilyen módon, de már mind egy. A Szavakat már nem tudom vissza vonni, de mást tehetek, ami neki is és nekem is jó és elfeledteti vele, hogy az előbb még veszekedésben volt velem.
Hallom, amit mond nekem, de már nem válaszolok, csak a nyakát harapdálom, és közben a hasán és a combján simítok végig, nem hiszem, hogy részemről ide szavak kellenének. Inkább beszéljenek csak a tettek.
Az ágyhoz húzom és leülök, az ölembe vonom, és a nyakát harapdálom megint, majd elkezdem kibújtatni a ruhájából. Aztán belenézek a szemeibe, és elmosolyodom.
- De ilyennek szeretsz…- Válaszolom neki vissza. Ha nem így lenne, akkor már réges régen elhagyott volna valaki másért, de ő még mindig itt van velem, és mellettem, és a menyasszonyom is most már jó néhány napja. Közelebb húzom őt magamhoz, hogy finom bőrét harapdálhassam. Akárhogy is, de szeretem ezt a nőt, és mind a kettőnk szerencséje, hogy alapvetően nagyon is higgadt és nyugodt az alaptermészetem. Más valószínűleg már megverte volna, azért, amit az előbb levágott. Például az apám, ő már biztosan képen törölte volna, de én nem ilyen vagyok. Ha nem kellett volna elmenekülnünk Angliából a beharapása után, akkor azt az átkozott embert is megöltem volna, aki kezet emelt rá, de fontosabb volt, hogy biztonságban tudhassam őt, mintsem a bosszú. Végül az öreget úgy is elérte a vég, és már régen elrothadt a földben. Mi pedig még mindig élünk, együtt vagyunk, és ami fontosabb, itt van velem ez a nő, benne az ölemben, és már nincs közöttünk semmi sem, se ruha se levegő. csupasz bőröm az övéhez ér, és ezt nagyon is szeretem. Az éjszaka elég hosszú ahhoz, hogy elfeledtessem vele a veszekedést, és a beszólásaimat, amik miatt kiakadt. Azt hiszem, ide is vennünk kell majd egy jó adag lepedőt is. De nem nagyon izgattam magam a dolog miatt, ha hasadt hát hasadt, ha útban volt, ledobtam az ágyról, nem érdekelt, csak a nő, aki ott volt alattam, fölöttem, mellettem, és még számtalan helyzetben az éjjel folyamán. Szeretem rajta érezni a magam szagát, alapból is van benne egy kevés, mivel én haraptam be őt, de ez más, teljesen más.
Amikor elnyúltam mellette, véglegesen kifulladva, az órára néztem, és elvigyorodtam, mielőtt álomba merültem volna, hiszen már javában benne voltunk a hajnalba, addig húztuk és nyúztuk ameddig csak lehetett.
Átölelem, és magamhoz húzom még őt, a takarót már rá bízom, én már félig alszom is.

//Köszönöm :*//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Szomb. Május 18, 2013 11:04 pm

[Kb. 3 héttel később]


Mielőtt a hotelbe belépnék, ránézek a telefonomra, hogy tudjam nagyjából mennyi az idő. Mindjárt éjfél. Nem szóltam Jessenek, hogy elmegyek és arról sem, hogy kimaradok, szóval fogalmam sincs, hogy mit fog szólni ahhoz, hogy csak most kóválygok haza. Remélem nem épp a város fésüli át utánam, vagy ilyesmi. Bár simán meglehet, hogy még mindig lent van a biliárd szobában.
Sietős léptekkel megyek be a hotelbe. Lent alig van pár szállingózó vendég, a legtöbben vagy buliznak valahol, vagy alszanak gondolom. Kedvesen köszönök a recepciósnak, aztán a lifthez baktatok és ahogy meg is érkezik a szerkezet, belépek és megnyomom a gombot, ami a mi emeletünkre küldi a masinát. Az ajtó súlyosan zárul be előttem és indul el a lift velem együtt. Közben pedig lázasan gondolkozom azon, hogyan adjam be Jessenek, hogy miként sérült meg a vállam, és miért is van rajtam egy farkas marása úgy, hogy a kedvesem ne akarjon nyakra-főre azonnal rohanni és bundát csinálni Cédricből. Nagyon kedvelem azt a hímet és bár még nem olyan mély a kettőnk ismeretsége, szeretném, ha jobban összebarátkozhatnánk. Abszolút ebben bízom, de azt hiszem ezt a vágyamat aligha mozdítaná előre, ha Jesse begőzölve menne neki a másiknak.
Mire a gondolatmenetem végére érek, mér meg is érkezem arra az emeletre, ahol a szobánk van. Normál tempóban, puhán lépkedve megyek végig a folyosón, nem akarok senkit sem felébreszteni, aki mér esetleg alszik. Mikor az ajtónkhoz érek, lassan nyitok be. Teljes odabent a sötétség. Egy pillanatra lehunyom a szemeimet és mivel nem érzem a kedvesem jelenlétét odabent, villanyt kapcsolok, belépek és becsukom az ajtót magam mögött. Nekitámaszkodok az ajtónak a hátammal és lehunyom újra a szemeimet egy pillanatra. Érdekes egy este áll a hátam mögött. Körözök egyet a fejemmel és a vállaimmal, aztán ellököm magam az ajtótól és elindulok a szekrényem felé. Kibújok a ruháimból, amik az erdő illatát ontják magukból. Felkötöm a hajamat és belebújok a köntösömbe, meg a papucsomba. Magamhoz veszem a tusfürdőmet és elnyargalok egyet tusolni.
Most kivételesen nem áztatom magam sokáig a zuhany alatt, hanem sietek vissza a szobába. Hála az égnek a mosdóban nem volt senki, ezért nem kellett várnom. A szobába visszaérve megállok a tükör előtt. Megnézem a vállamon a sebet, amibe egy fadarab ékelődött bele. Próbálok forgolódni, hogy lássam a sebet a tarkómon is, amit Cédric ejtett rajtam, noha nem szándékosan. Nem nagyon vészes, el fog múlni nyomtalanul, csak sajnos nem elég gyorsan ahhoz, hogy ne kelljen majd megmagyaráznom Jessenek. Ahogy félig háttal állok a tükörnek és épp próbálom látni, hogy milyen is a seb, megérintem az ujjaimmal. Mivel nem tudok vele mit kezdeni, hagyom a fenébe a "pózolást" a tükör előtt és inkább belebújok a mini selyem hálóingembe és leengedem a hajam. Ha van egy kis szerencsém, Jesse észre sem veszi majd, begyógyul és akkor nincs mit magyarázkodni, meg semmi. Félreértés ne essék, Cédric nem a titkolni való kategória, nincs is mit titkolni, csak tényleg nem akartam, hogy Jesse esetleg neki menjen, vagy felkeresse emiatt, vagy mit tudom én... Néha teljességgel kiszámíthatatlan, hogy mit akar tenni... A jobb vállam pedig... még nem tudom mit mondok azzal kapcsolatban, de nyilván az igazat. Vadásztam és megsérültem.
Végül lekapcsoltam a villanyt és még egyszer ránéztem a telefonomra. Elmúlt hajnali fél egy. Bebújok az ágyba és lehunyom a szemeimet. Mielőtt még elaludnék, végiggondolom a ma estémet. Érdekes volt, de ezzel együtt jó is. Elmosolyodom és elnyom az álom.
Arra sem ébredek fel, amikor a kedvesem végre visszaér a szobába. Átfordulok a máik oldalamra. A jelenléte mindig nagy megnyugvást hoz nekem, ezért alszom tovább, sőt, álmomban még mosolyra is húzódik a szám.
- Szeretlek... - hagyja el a szó az ajkaimat öntudatlan állapotomban. Arra viszont, hogy szöszmötöl kissé a szobában, már elkezdek felébredni.
- Merre jártál? - kérdezem meg kíváncsisággal, még csukott szemekkel és közben arrébb pakolom a hajamat, hogy ne zavarjon.
- Jössz aludni? - dünnyögöm még, továbbra is zárt szemhéjakkal és megint forgolódok az ágyban, most úgy, hogy Jessenek háttal legyek. Szeretek úgy aludni, hogy hátulról ölel át és fúrja a nyakamba az arcát.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Szomb. Május 25, 2013 9:25 pm


Rose & Jesse


A tetőn voltam és onnan figyeltem a várost és annak fényeit, plusz elszívtam pár szál cigarettát, és próbáltam elérni Rose-t, de nem vette fel a telefont és egy idő után a készülék közölte velem, hogy az előfizetőt jelen pillanatban nem tudja nekem kapcsolni, később próbáljam újra. Na, ez volt az a pont mikor elszívtam a kitudja hányadik cigimet, aminek a vége az lett, hogy a doboz kiürült, és nem volt benne több, és én felkeltem a leshelyemről, és elindultam lefelé. Nem is sejtettem, hogy addigra már Rose a szobánkban van, és éppen bebújik az ágyunkba. Mikor úgy éreztem már eleget vártam rá, és neki indulok megkeresni. Lefelé menet a lépcsőn, azon gondolkoztam, hogy farkasként indulok meg, de akkor hogyan is viszem magammal a mobilomat és a váltás ruhámat, mert ha valami baja van nem biztos, hogy farkasként kellene ott toporognom mellette, hiszen emberi mivoltomban lehet többet tudnék tenni. Továbbá, hogy vigyem magammal a kis elsősegély készletem, amiben sebvarró tű és fonál is van a steril kötszerrel egyetemben? Igen, elég érdekes képek peregtek le előttem, mivel Rose nem szokott csak így és ennyi időre eltűnni, telefonon vagy sms-ben vagy hívásban mindig jelzi, hogy megvan, pláne, ha valami érdekeset látott, így ehhez nem vagyok hozzászokva, hogy eltűnjön ennyi időre és ne tudjak róla semmit sem. Ráadásul, a harctéri képességei is.. hm,… nos, megtanítottam ugyan harcolni, de ezt sosem kellett kamatoztatnia, tud lőni is, de csak céltáblára kellett neki eddig. Sok mindent megtanítottam neki, mikor csalinak használtam, de egyszer sem kellett ezeket bevetnie, amiket tanult így lehet nem is tudná magát megvédeni sem. Szóval, azt hiszem joggal kezdtem miatta aggódni.
Belépek a szobánkba és felkattintom a villanyt, de nem a nagyot csak a kicsit, hiszen megéreztem, a párom jelenlétét és illatát is a szobában. Megkönnyebbültem, hogy ott van, és nem kell felkutatnom érte a várost és a környéket. Közelebb húzódom hozzá, a halovány fényben szemügyre veszem, és elsőnek nem is látok rajta sebesülést, és az orrom is tele van a tusfürdője gyümölcsös illatával, csak akkor látom meg a nyakán a sebeket, mikor megfordul.
A szeretlekre csak elmosolyodtam, én is szeretem őt, de nem szoktam olyan gyakran kimondani, inkább éreztetem vele, mintsem, hogy agyoncsépeltté tegyem, mert annyit mondogatom.
- A tetőn, és még pár helyen…- válaszolom neki, miközben ledobom a dzsekim, a pulcsim és a pólóm is, ő ekkor fordul meg és húzza el a haját az útból, hogy kényelmesen befeküdhessek mellé, így megakad a szemem a sebesülésén, amire kapásból egy morgás a válaszom, és már ott is vagyok az ágyon, a nyakához hajolok, a sebet nézem, a kis éjjeli lámpa fényénél, lehúzom róla a takarót és feltűnik a vállsebe is, most már teli torokból morgok, az energiám is kavarogni kezdenek és a bestiám is feszültté válik, és agresszívvé. Rose nyakán egyértelműen harapásnyomok vannak, a vállán a sebesülést más okozta, de egyiken se érzek már farkas szagot, csak a gyümölcsös tusfürdőt. Morogva, rántom le róla a takarót, és kutatok a testén további sebesülésekért.
- Ki volt az?! és Mikor!? – Vicsorgok, dühösen és ingerülten, ahogy az ágyon térdelek, és őt nézem. Aggódva. Alapvetően nagyon is nyugodt és higgadt a természetem, de Rose ki tud borítani az egyensúlyomból, és ha valami történik vele az is ilyen. Mint most is, morogva próbálok lenyugodni, hogy ne akarja azonnal miszlikbe szedni valamit. Rose állát megfogom finoman, és belenézek a szemeibe.
- Mesélj, ki az akit élve kell felkoncoljak?! – Nézek a kedvesem szemeibe, miközben az én szemeimben ott van már az olvadt aranyszín, még csak kezdi megszínezni az alapjáraton csokoládé tekintetemet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Szomb. Május 25, 2013 10:30 pm

Mikor válaszol, mosolyra húzódik a szám és hagyom, hogy az álom újra elnyomjon és kirántson a valóságból. Valahol az ébrenlét és a tudatlanság fátyol vékonyságú határán kezdek el lebegni és közben hagyom, hogy a biztonság érzete teljesen átjárjon. Az orromban már ott van Jesse illata, ami megnyugvással és melegséggel tölti a lelkem. A kellemes idillbe nem igen illik bele a kedvesem morgó hangja, de ez még nem hat rám olyan erővel, hogy kitépjen az álomba merülés édes öleléséből. Ami viszont mégiscsak megfoszt attól, hogy újra az alvásnak engedjem át magam, az az energiája, ami csapongó és háborgó lesz, akár a viharos tenger. A farkasa is izgatott és ideges, amire az enyém azonnal reagál. Zavartan figyel a fekete bestiára. Mire a takaró lekerül rólam, már búcsút mondtam a visszaalvásnak és kinyitom a szemeimet. Már ébren vagyok teljesen. Jesse felé fordulok, és habár az első pillanatban az értetlenkedés tükröződött a tekintetemben, az szinte azonnal tova tűnt és most már tudom, hogy mi az, ami ennyire felzaklatta a kedvesemet és a farkasát.
- Jól vagyok. - a hangom nyugodt, de ugyanakkor benne van, ezzel nem csak megnyugtatni akarom őt, hanem tényleg így is van. Felülök az ágyban és hagyom, hogy elteljen néhány lélegzetvételnyi idő, miután Jesse türelmetlenül tette fel a kérdéseit. Szeretném elmondani a történteket, de nem úgy, hogy közben alig tud figyelni, mert a düh elönti az elméjét. A könnyű hálóing rám simul miközben felhúzom a térdeimet, de végül meggondolom magam és úgy helyezkedem, hogy Jessevel szemben térdeljek az ágyon a lábaimat magam alá húzva üljek végül le. Mikor megfogja az államat a tekintetem az övébe kapcsolódik. Látom, ahogy kezdenek olvadt aranyba fordulni a szemei és ez ingerli a farkasom, hogy hagyjam őt előre furakodni és, hogy ugyanaz a színű szempár nézzen vissza a kedvesemre, mint amiket én is látok most. Azonban nem hagyom, hogy a bundásom megkapja, amit akar. Továbbra is a zöldeskék tekintetem figyeli a másikét. Még mindig nem szólalok meg, helyette inkább odahajolok Jessehez és megcsókolom őt. Előbb csak puhán és finoman, majd egyre mohóbban folytatom. Mikor elszakadok tőle újra a tekintetét kutatom.
- Elmesélem, de ahhoz kérlek nyugodj meg. - jobb kezemmel megsimítom az arcát, de csak akkor folytatom a mondandómat, ha már nem azt érzem, hogy bármelyik pillanatban robbanhat, akár egy időzített bomba.
- Először is, senkit sem kell bántanod. Jól vagyok és nem szándékosan... mart meg. - vagyis de, de akkor még nem tudta, hogy ki vagyok és ezt kellene most valahogy felvezetnem Jessenek, csak még azt nem tudtam, hogy hogyan. Legjobb lesz, ha az elejéről kezdem a dolgot. Közben mindkét kezemmel megfogom Jesse kezeit. Egy pillanatra lenézek, veszek egy mély lélegzetet, aztán újra Jessere nézek.
- Ma délután nem volt kedvem itt maradni a négy fal között, és arra gondoltam folytatom a város feltérképezését. Csakhogy nem igazán figyeltem merre is megyek és mire körbenéztem, már kint voltam a város szélén. Vagy el is hagytam talán azt. Nem tudom. Lényeg, hogy az jutott eszembe a farkasommal folytatom a kirándulást az erdőben. Elrejtettem a ruháimat és váltottam, majd elindultam csakúgy vaktában. Azzal pedig nem számoltam, hogy olyasvalaki területére tévedtem, aki azt hiszem nem igazán szereti a hívatlan vendégeket. Ne szakíts félbe, tudom, hogy kérted legyek óvatosabb és, hogy ott a másik falka is, de nem vagyok már kölyök és nem láthatok minden bokorban ellenséget. És igen tudom, hogy neked erről más a véleményed, de ismersz, tudod, hogy milyen vagyok. - hadartam el, mielőtt még meg tudott volna szólalni.
- Szóval a lényeg, hogy belebotlottam egy másik farkasba. És mikor meglátott, az első reakciója az volt, hogy a földre szorított. Mivel nem tudta, hogy ki vagyok. Vagyis, hogy pontosabb legyek... nem ismert meg. - megálltam egy pillanatra, hogyha Jesse szeretne közbeszólni, akkor legyen rá lehetősége, mert eddig mindent úgy mondtam el neki, hogy ne tudjon közbeszólni. Ha nem mondott semmit, akkor csak vettem még egy lélegzetet és úgy folytattam a dolgot.
- Nem most találkoztam vele először... és ami azt illeti nem ismered. És még mielőtt olyasmit feltételeznél, ami... csak egyszer találkoztunk hosszú évekkel ezelőtt. Bekapott néhány golyót, betévedt abba a kocsmába, amiben akkoriban dolgoztam és kiszedtem azokat belőle. És ennyi. Reggelre eltűnt. Te akkoriban oda voltál valahol dolgozni és mivel ennél több nem volt az ismeretségünk, nem meséltem el. Meg azért sem, mert ahogy visszaértél a munkádból, összepakoltunk és tovább álltunk és ki is ment a fejemből az egész. - vonom meg a vállamat, azt amelyik nem sérült meg.
- Lényeg, hogy nem akart bántani, főleg miután tisztázódott, hogy ki vagyok. Szóval nincs gond. - mondom neki határozottan.
- A vállam pedig... vadászni indultunk és a szarvas lerántott magáról. Nekiestem egy fa törzsének és az egyik kiálló darabja belém fúródott. Nem komoly és hamar be fog gyógyulni, szóval ezt én szereztem teljesen egyedül. - utalok arra, hogy ezért biztosan nem a másik farkas a felelős, teljesen magamnak köszönhettem a dolgot.
- Jól vagyok. Tényleg. - elengedem Jesse kezeit és lassan átölelem őt. Nem meséltem el neki mindent, de most nem is akarok többet mondani. Főleg nem arról, hogy Cédric az emlékeimben turkált. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez sem tetszene Jessenek. Ő sem mesélt el nekem mindig mindent, hát van amit én is megtartok magamnak. Elengedem őt és remélem, hogy sikerül megnyugodnia annyira, hogy már nem akar élve felkoncolni senkit sem.
- Viszont az jutott eszembe ez után az este után, hogy talán edzenünk kellene. Vagyis neked engem. Mert nevetséges, hogy olyan könnyen a földre tud taszítani egy másik farkas, mint ahogyan ez az este történt... És hát... jó lenne, ha kicsit gyorsabban tudnék regenerálódni is... - magyarán arra kell kérjem, hogy bántson. Most, hogy itt vagyunk, a falka tagjaivá váltunk, nem lehetséges az az opció, hogyha gázos lesz a helyzet, akkor egyszerűen lelépünk majd. Meg kell tanulnom rendesen megvédeni magam. És jobban a sarkamra állni. Nem hagyhatom, hogy bárki könnyű prédája legyek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Vas. Május 26, 2013 12:14 am

Az energiáim, úgy csapongtak és háborogtak körülöttünk, mint amilyen a tenger is viharos időben, tajtékot vetett, és kavarodott. Amikor ez tudatosult benne, akkor vissza fogtam az energiáimat, mielőtt még felébreszteném velük a szomszédjainkat. Pajzsom lekerült, és így a farkasom a párom bestiáját vizsgálgatta, ha ő is leengedte miattam a pajzsát. Az én fekete bundás másik felem, idegesen toporgott, vicsorgott és morgott és ez a hang az én torkomban is felhangzott, végig rezgetve a hangszálaimat, és résnyire nyitott ajkaim között tört magának utat, hogy halkan bezengje a szobát. Ugyan halk volt, de még is több fenyegetés szorult bele, mint egy kiáltásban lehetett volna.
- Jól vagy? – Kérdezek vissza még mindig, feszülten, és szinte ugrásra készen, hogy ha megmondja a nevet, mehessek és levadászhassam azt, aki kárt okozott benne, aki fájdalmat okozott neki. Jelen pillanatban nem sikerül higgadtan és logikusan gondolkoznom. Bántották azt, akit szeretek, aki hozzám tartozik, és az enyém, és erre a mai napig harapok. Figyelem, ahogy feltérdel velem szemben és a sarkaira ül szépen lassan. Majd belenézek a szemeibe, és figyelem őt, de valóban nincs rajta annál több sebesülés, mint amit láttam, és ő maga is nyugodtan viselkedik, így én is csillapodok, nem érzem rajta a félelmet, vagy a kétségbeesést, se a nagy megkönnyebbülést. Ami valahol kissé zavar, de most ezzel nem foglalkozom.
A csókját viszonzom, és kedvem lenne, ledönteni, és a magamévá tenni, de várok, tudni akarom előbb mi a fene történhetett vele. Lassan fújom ki a levegőt és a kezeim a combjaimra teszem, amin még ott feszül a farmerom, amiben egész nap voltam. Lassan kezdek felengedni és az izmaim sem feszülnek meg. A szemeimből eltűnik az olvadt arany derengés, és a pajzsom is vissza felvonom, végül törökülésbe helyezkedek el az ágyon és így figyelek a kedvesemre.
- Hallgatlak. – Noszogatom, hogy kezdjen bele a mesélésbe. – A nem szándékos megmarás kissé nehezen mehetett volna végbe.. sőt…- Nézek a kedvesemre, mert ezt bőven tudnám vele szemben vitatni, de nem állok le kötözködni, inkább csak jelzem felé, hogy rendben folytassa csak tovább.
Hallgatom amit mesél nekem, és nem egyszer nyitom ki a számat, hogy közbeszóljak, és kommentáljam a dolgot, vagy kifejezzem más módon a nem tetszésemet, de nem hagy időt nekem arra, hogy beleszóljak a mondandójába, így minden egyes alkalommal befogom a számat és nem szólalok meg, csak a szemeimben láthatja, hogy nem kifejezetten tetszik amit mesél nekem. A másik farkasnál, már felmorranok, hogy kifejezzem, ez nagyon nem tetszik nekem, és ellenemre van, hogy nem volt elég óvatos, és hagyta magát megtámadni. Mi van akkor, ha nem ismerős támadja meg hanem egy hegylakó? Meg is ölhették volna, vagy súlyosan megsebesíthették volna. Nem olyan erős, hogy könnyen visszaverhessen egy támadást, ami valahol az én hibám is, mivel sosem hagytam, hogy kipróbálja, amit tanítottam neki, mindig megvédtem, vagy ha bajba került akkor gyorsan dobbantottunk onnan ahol éppen voltunk.
- Egyedül, egy olyan részen ahol akár Őslakosba is botolhattál volna… eszednél vagy?! – hördülök fel, mikro hagy egy kis szünetet, végül, csak megropogtatom a nyakam, hogy folytassa csak, majd utána kommentálom a dolgot, jobban.
Átölelem és magamhoz húzom őt, és a sebes nyakához nyomom az orromat, de nem érzek rajta mást csak a tusfürdőt, megnyalom a sebeket, és utána meg is csókolom őt.
- Ki ez a fickó, és honnan ismered? – Kérdezem meg tőle higgadtabban, mikor a haját kisimítom az arcából, és így nézek végig rajta. A hálóruhájával is bajom van, hogy ugyan minek is vette fel, de azt majd később döntöm romba, előbb van még mit megbeszélnünk.
- Ez már nekem is megfordult a fejemben, hogy újra kellene vennünk, amit tanítottam neked önvédelem címén. – majd elhallgatok, ahhoz, hogy a regeneráló képességét fejlesszük bántanom, kell őt, amit el akartam eddig kerülni, így csak az alapvető és minimumot tanítottam meg neki korábban.
- A regenerációhoz, bántanom kell téged…. csak úgy tudod megtanulni, ha szándékosan sebezlek meg, mélyen és fájdalmasan…- Nézek Rose-ra és ez nem tetszik. Mindig is azért védtem és óvtam, hogy többet ne kelljen olyan fájdalmakat elszenvednie, mint azon az estén, mikor megverte és megkínozta az egyik kuncsaft és ami után beharaptam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Vas. Május 26, 2013 1:13 am

Arra, hogy visszakérdez biztosan jól vagyok-e, csak határozottan bólintok. A pajzsom nem eresztem le úgy, ahogyan ő. Nincs teljesen fent, de mivel nem akarok mindent töviről hegyire elmesélni most, ezért nem akarom előtte teljesen "lecsupaszítani" magam. A farkasom feszülten figyelt egy ideig Jesseére, de mikor egyértelművé tetem számára, hogy nem fogom hagyni neki, hogy átvegye a terepet, végül lenyugodott. Ő is jól van, én is jól vagyok és szeretném, ha Jesse is rendezné az energiáit, mert ehhez a tomboláshoz késő van. És különben sem kell tudnia a szomszédoknak, hogy valami nem kerek. Nem azért, mert azt feltételezem, hogy érdekli őket akár egy kicsit is a mi dolgunk, - mert ezt nem gondoltam egy pillanatig sem - hanem, mert egyszerűen ez nem tartozott másra, főleg, hogy nem is történt semmi komoly dolog.
- Jesse... kérlek... csak, hagyd, hogy végigmondjam. - néztem rá közben és a hangom megőrizte a határozottságát és nyugodtságát. Mikor látom rajta, hogy nem akar már mást hozzáfűzni, belekezdek. Nem kell keresgélnem a szavakat, a mondatok könnyen jönnek az ajkaimra és hagyják el azokat gyors egymásutánban. Látom és tudom, hogy szeretne többször is közbe szólni és azt hiszem ismerem már annyira, hogy tudjam, a rosszallását szeretné újra és újra kifejezni és tudatni velem. Mikor aztán megállok, és szünetet hagyok a mondandómban pótolja, amit eddig belé fojtottam.
- Nem vagyok már kölyök, ne beszélj velem így. Kérlek. Tudom, hogy féltesz és szeretsz, de nem várhatod tőlem, hogy a négy fal közé legyek bezárva egész nap. Ráadásul kaptam Castortól egy feladatot, amihez muszáj kimennem és belebotlanom másokba. A lényeg, hogy nem maradhatok itt naphosszat, azt meg nem várom el tőled, hogy kísérgess, ahogyan az újonnan beharapottakat szokás. - azt sem most akarom kifejteni neki, hogy az a dolgom, hogy felkutassam a kóborokat a városban. Egyszerre elég lesz egy hírt megemészteni és kivesézni, és nem is akarom most a beszélgetés fonalát másfele elvinni.
Jól esik az ölelése és az érintése és az is, hogy megnyalja a sebeimet. Ettől valamiért jobban is érzem magam sokkal. A csókját pedig hasonló lelkesedéssel viszonozom, mint amikor én csókoltam meg őt, mielőtt belekezdtem volna az egész mondandómba.
- Nem mondtam, hogy fickó, de ráhibáztál. Franciaországban ismertem meg. - tudom, hogy azt szeretné adjak neki egy nevet, és hiába kérném, hogy hagyja Cédricet, az az érzésem, hogy akkor is felkeresné. Ezt pedig nem akarom. Pontosabban azt nem, hogy esetleg neki essen Jesse vagy ilyesmi. Kedvelem azt a hímet - és ebben nincs semmilyen olyan jellegű vonzalom, ami miatt Jessenek aggódnia kellene - és pont emiatt nem szeretném, ha a találkozásuk esetleg derékba vágná azt, hogy Cédricket barátokká váljunk. Szeretem Jesset, a világon mindennél jobban, több fűz hozzá, mint egy szimpla szeretőt a kedveséhez, ő harapott be, vigyázott rám, tanított engem, és soha nem hagyott cserben. De szükségem van barátokra is. Főleg, hogy mindketten itt akarunk maradni ebben a városban.
Látom, hogy nem tetszik neki, amit felvetettem. Vagyis nem teljesen, hiszen arra már ő is gondolt, hogy újra kéne vennünk, amire már megtanított, - és amit nagy valószínűséggel én már el is felejtettem - és most én is nagyon szeretném, hogy újra eddzen, mint régebben.
- Tudom, hogy mit kérek. De százszor inkább te tedd meg gyakorlásból, mint, hogy élesben kelljen átélnem. Mástól pedig ilyesmit nem akarok kérni. - nekem is van büszkeségem, ráadásul nem vagyok már kölyök, szóval nem akarom, hogy akárki lássa azt, amit majd át fogok élni azért, hogy tanuljak. Jesse az egyetlen, aki előtt nem fogom szégyellni azt, ha valami piszkosul fáj. És most nem, mint a kedvese kérem őt erre, hanem, mint a kölyke. Neki kell megtanítania arra, hogyan viseljem el a fájdalmat.
- Jó sokáig elodáztuk a dolgot, de most muszáj lesz ezen átesnem. Szóval kérlek, csak mondd, hogy megteszed nekem. - a szemeibe nézek és megfogom a kezeit.
- És még valamit kérni akarok. Lehet, hogy furcsa lesz, de jobban érezném magam tőle. Tudom, hogy nincs jelentősége annak, hogy a másik farkas megmart, mert tényleg nincs, de olyan furcsa, mert rajtad kívül senki sem harapott meg. Szóval, amit kérni akarok, hogy növessz agyarakat és tedd meg te is, harapj meg, harapj be... újra. - persze beharapni újra nem tud, ez világos és amit Cédric csinált, azt sem nevezném átharapásnak, mert attól távol állt a dolog nagyon is. Egyszerűen csak arról van szó, hogy amióta Jessevel vagyok senki sem harapott meg/belém még annyira sem, hogy csak leszorítson a földre, és most olyan furcsa, hogy ott vannak a bőrömön a másik farkas agyarainak nyomai. Nekem viszont Jesse nyomai kellenek. Várakozón nézek rá és kíváncsi vagyok, hogy mit szól ehhez.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Vas. Május 26, 2013 12:46 pm

Leülök vele szemben, rendezem magam és a pajzsom is, teljesen felvonom, és innentől figyelek rá, bár lenne mint mondanom neki, közbeszólnék többször is. Neki nem kellene csak úgy egyedül katatnia, sosem használta amit tanítottam neki, sosem verekedett talán már meg sem tudja magát védeni, én pedig nem vagyok ott körülötte, hogy megvédjem, mert más feladataim munkáim vannak, így, hogy falkatagok lettünk. Tudom, hogy már nem kölyök, de nos… valahol az, hiszen én haraptam be, vérvonal szerint ő az én kölyköm… nem csak a kedvesem…
- Tudom… - Végül elhallgatok. Igen, szinte el is felejtettem, hogy Castor feladattal bízta meg őgt, hogy Felderítő és igen is ki kell mennie, járnia a várost, és információkat szereznie, és nem csak itt és az Upperben kell lézengenie. Jelen pillanatban nem érzem igazán jó ötletnek, hogy falkába csatlakoztunk, felborult az életünk, és valljuk be, Rose igen csak le van maradva a korabeli farkasokhoz képest. Szándékosan sosem estem neki, csak a minimumot tanítottam meg neki a regenerációval kapcsolatban, mert nem akartam bántani. Tudom, hogy hülye voltam akkor, de lássuk be, akkor a kettőnk dolga még eléggé új volt, és a beharapása után sűrűn vándoroltunk, nem hagytam magára még bele nem tanult a farkas létbe. Vagy csak nagyon rövid időre, és akkor nem igazán volt időm kitérni még erre is, később pedig elmaradt. Most látom csak, mennyire bolond voltam akkor…
- Volt rá egy tippem… - Mondtam halkan mikor belekezd abba, hogy honnan ismeri. De a nevet csak nem akarja nekem elárulni, ami egy cseppet sem tetszik, hát ennyire nem bízik bennem, hogy nem árulja el ki volt az aki megmarta?
- Fájdalmas lesz, szánt szándékkal kell, hogy bántsalak, és fájdalmat okozzak neked, szinte kínzás lesz majd, karommal, agyarral, pengével és ezüstözött pengével. – Abba már nem is gondolok bele, hogy annak idején Richard átlőtte a lábamat, hogy ezzel is tanítson erre, nem volt egy kellemes élmény, mikor a golyó a húsomba mart és átszakította azt, hogy a lábamon keresztül menve a földbe csapódjon bele. S ekkor még csak alig múltam el tíz-tizenkét éves, bár Rose ennél jóval több és megérti, mit miért kell tennem, hogy segítsek és tanítsam ebben is, de akkor is nem lesz egy kellemes érzés, hogy hidegvérrel kell majd őt szinte kínoznom. A kívánt cél elérésének érdekében.
Lassan veszek egy mély lélegzetet, és gyorsan átgondolom a dolgokat, ez egy kötelező rossz és szükséges muszáj lesz amit meg kell tennem, mindannyiunk érdekében, de leginkább az övében, hiszen ezt eddig igen erősen elodáztuk, és sok minden kimaradt aminek nem kellett volna. Csak azt kell eldönteni, milyen sorrendben állunk neki, mert ha előbb a regenerációra gyúrunk rá, lehet napokig harcképtelen lesz, és akkor önvédelemre se tudom tanítani, bár annál többet kell majd neki mutatnom.
- Meg, megfogom tenni, de nem lesz sétagalopp, nem lesz kellemes, sőt egyenesen némelyik akár iszonyú is lesz, különösen az ezüst, nem aprózom a dolgot holmi egyszerű acéllal, az nem lesz elég…- Szólalok meg, egy csepp némaság után. Vettem pár mély lélegzetet, és lehiggadtam, profi bérgyilkos vagyok, higgadt és hűvös észjárással, nem billenthet ki az egyensúlyomból az, hogy megteszem, most amit meg kellett volna már korábban tennem Rose-al ahhoz, hogy mindent tudjon, amit egy farkasnak tudnia kell, és megfeleljen a pozíciójának.
A tekintetemben már nyoma sincsen a bizonytalanságnak vagy annak, hogy szeretem, és nem akarom bántani. Most a profizmus mögé bújok. Tudom jól, hogy meg kell tennem.
- Fordulj meg. – Szólalok meg, semleges hangon, a melegség, ami benne szokott lenni, mikor vele beszélek nincs már ott. Elhúzom a haját és szemügyre veszem a harapást a nyakán, majd feltérdelek mögötte.
- Ne sikolts! – Szólalok meg és rövidesen, a nyakába marok, keményen és kíméletlenül, állkapcsom összezárul, és fogaim a finom bőrébe mélyednek, érzem a húst a csontot, és a kibuggyanó vérét, nyelem, és nyalogatom a vért, miközben az állkapcsom összezár és marom a húsát. Nem akarom kitépni vagy túlzottan megtépázni, így csak harapok, egy darabig. Néhány másodperc az egész, de neki lehet perceknek fog tűnni. Még egy utolsót szorítok rajta és utána elengedem. majd visszahajolok a nyakához, és a kiserkenő vért kezdem lenyalogatni onnan, szépen és finoman.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Vas. Május 26, 2013 3:19 pm

16+


Hallgatom, amit arról mesél, hogy mi is vár majd rám. Oké, elméletben tudom, - valójában inkább csak halványan sejtem - hogy milyen is lesz majd az, amire az imént kértem meg. Ennek ellenére muszáj túlesnünk rajta, ez az én érdekem. Fájni fog, de kell. Nem mondom, hogy nem rémülök meg vagy, hogy nem ijeszt meg az, amikor eltűnik a tekintetéből, hogy szeret. Tudom, hogyan érez irántam, kétségem sincs e felől, de attól még nem túl kellemes érzés a valóságban szembesülni a rideg tekintetével, amivel most rám néz. És azt is tudom, hogy neki erre van szüksége, hogy megtegye azt, amire megkértem. Bebújik a ridegség álcája mögé, neki ez segít. És ahogy erre rájövök, én is felteszem a magam "maszkját", ami elrejti az összes félelmem és kétségem.
- Jó. Rendben van. Én kértelek erre és nem is szeretném, ha kímélnél, vagy ha időközben meginognál. Minél durvább és... kegyetlenebb vagy, annál hamarabb túl leszek rajta. - bár a hangom a határozottságából semmit sem veszített, a szavak nem könnyen jöttek az ajkaimra. Ijesztő belegondolnom abba, - még akkor is, ha éppen én kérem ezt tőle - hogy pont ő lesz az, aki iszonyatos fájdalmat fog okozni nekem. Pont Ő, aki eddig megóvott minden ilyesmitől. Akarom a dolgot és tudom, ha egyszer elhatározta majd magát, akkor nem fog visszalépni, meghátrálni, vagy akár egy pillanatig is kegyes lenni. Szeretném az gondolni, hogy pontosan tudom mire vállalkozom, de az hazugság lenne. Nem tudom, hogy mi vár rám, halvány elképzelésem sincs, hogy miket fogok átélni, de ennek ellenére próbálom magamban azt a gondolatot teljesen elmélyíteni, hogy minden dacára szükségem van erre. Értem fogja tenni amit, azért, hogy nekem jobb legyen. És végső soron a célnak kell a szemeim előtt lebegnie, nem pedig másnak.
Rémítő a hangját hallanom, amiben még csak a halvány árnyéka sincs meg annak, ahogyan érez irántam. Megint végig zongorázom magamban, hogy ezt értem teszi. Végül sóhajtok egyet, örülök, hogy eleget akar tenni a kérésemnek és bólintok egyet lassan, de határozottan. Megfordulok és ugyanúgy vagyok, mint ahogyan vele szemben is voltam, megint a sarkaimra ülök és előrehajtom a fejemet, szabaddá téve így a tarkómat. Hallom ahogyan Jesse feltérdel mögöttem, érzem az ujjait, ahogyan a nyakamhoz érnek, a lélegzetének melegségét a bőrömön. Minden úgy történik, mintha az idő lelassult volna hirtelen. Könnyedén söpri félre a hajamat, amit én még el is igazítok, amikor bal oldalt előre kerül a vállamra. Kétszer simítok végig a hajamon, hogy biztosan ne zavarjon. Bár ez csak pótcselekvés, azt hiszem az fog a legkevésbé zavarni, hogy a tincseim merre vannak. Veszek egy mély lélegzetet.
- Csak csináld. - a hangom kérő, semmint parancsoló lenne. Muszáj volt mondanom valamit, miután közölte, hogy ne sikoltsak, jelezve ezzel, hogy nem lesz kíméletes velem. Furcsa, hogy eszembe jut, ha mások lennének a körülmények most, ha az egymás iránti vágyaink uralnának minket, akkor akár még kellemes is lehetne a dolog. Kezeimet a combjaimra helyezem. Igyekszem ellazulni, de félek nem sikerül annyira, mint ahogyan én azt szeretném. Nincs több időm gondolkozni, érzem, ahogy a tarkómra hajol. Az agyarai először csak a finom fehér bőrömet érintik, majd átszakítják azt. Erővel nyomakodnak előre a húsomba, a vérem kövér, bíbor cseppekben buggyannak ki a fogai nyomán, hogy aztán lustán gördüljenek alá, megfestve ezzel a porcelán szín bőrömet, s végül elnyelje őket a finom selyem hálóing szövete, ami ezeken a pontokon síkossá és ragacsossá válik. Érzem ahogy Jesse a véremből kortyol, és ettől halvány és kellemes bizsergés jelentkezik a hasamban és az ölemben. Ennek az érzésnek azonban nem tudom magam átadni, mert minden józan gondolatomra ráömlik a fájdalom keserédes árnya, hogy aztán arra késztessen sikoltsak, kiáltsak, szóljak, hogy elég és ne tovább! A lélegzet belém szakad, erőnek erejével zárom össze az állkapcsomat és préselem egyetlen vékony és elfehéredő vonallá az ajkaimat. A körmeim utat vájnak maguknak a combon bőrén, de ennek a fájdalma szinte már élvezetnek számít ahhoz képest, amit most Jesse agyarai művelnek a tarkómon. Érzem, ahogy eléri a csigolyákat a nyakamban, keserves fájdalmat okozva ezzel.
Nem tudom mennyi idő telik el, a szemeim olvadt aranyba fordulnak, a farkasom nyüszít odabent, nem érti miért bántja a másik bestia. Teljesen lelapul és behódol újra, habár eddig is mindig tudta, hogy a helye a fekete farkas mellett, vagy inkább mögött.
Tekintetemet könny homályosítja el, ezért inkább összezárom a szemhéjaimat és így várom ki, amíg Jesse elenged. Kedvem lenne felkiáltani, de nem teszem és ez nem kis erőfeszítésembe kerül. A fájdalom mindent elhomályosít, az egyetlen amibe még kapaszkodom, az az, hogy ezt most tűrnöm kell. És én ezt teszem. Mikor még egyszer rászorít a nyakamra egy nyögés szakad fel a torkomból, ahhoz hasonló, amit teljesen más körülmények között hallatok, és amit rajta kívül más még nem is hallott, azon egyszerű oknál fogva, hogy csak Ő képes ezt kiváltani belőlem.
Ahogy elenged, előre esem és a kezeimen támaszkodok meg. A fejem előre hajlik, balról a hajam takarja be az arcomat, a vérem pedig lustán és melegen folyik végig a nyakamon két oldalról előre, hogy aztán cseppekben hulljon alá az ágyneműre. Érzem, ahogy a kedvesem megint hozzám hajol és a sebet nyalja végig újra és újra. Olyan felszínesen és zihálva veszem a levegőt, mintha most futottam volna le a maratont. Megint lecsukódnak a szemeim és kicsit rendezem magam, a légzésem, a szívverésem és a gondolataimat. Az egész nem tart tovább pár pillanatnál és mire újra kinyitom a szemeimet, már megint a természetes színében vannak. Jesse felé fordulok és a tekintetét kutatom. Az ajkán még látom a véremet. Hirtelen odahajolok hozzá és forrón, harapva tapadok rá, olyan szenvedéllyel csókolva, mintha ezt vagy száz éve nem tehettem volna meg. A számat betölti a saját vérem édes-sós fémes íze. Közelebb húzódok hozzá, csupasz mellkasán szaladnak végig az ujjaim, ahogy megsimítom a bőrét, majd szorosan ölelem át a nyakát és ülök az ölébe. Nem eresztem, mohón vágyom az ajkaira, hosszasan ízlelgetem azokat. A szenvedély a szerelem és a vágy minden hulláma elemi erővel szalad végig a testemen, és én hagyom, hogy utat törjenek maguknak. Szeretném, ha ez az érzés Jesset is magával sodorná.
A hajába túrok a jobb kezemmel, finoman hozzá dörgölőzöm és egy pillanatra elszakadok a csókból.
- Akarlak. - suttogom az egyszerű és rövid szót, belesűrítve ezzel mindent, amit most iránta érzek. Azt pedig, hogy mennyire is vágyom rá, már nem öntöm szavakba, csak hagyom, hogy a gondolataimon keresztül áramoljanak felé, amit megérezhet, ha leengedi annyira a pajzsát, hogy eljuthassanak hozzá. Ha nem, akkor pedig az érzékei lesznek segítségére, hiszen hamarosan érezhető lesz, hogy a testem mennyire kívánja őt.


A hozzászólást Rose Anne McGregor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 26, 2013 9:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Vas. Május 26, 2013 9:11 pm

16::+
Nem tudja, hogy mit kért tőlem, hogy mire kér engem. Fogalma sincsen arról, hogy mit jelent az, hogy minél durvább és kegyetlenebb. Rose ezt az oldalamat nem ismeri, ezt sosem mutattam neki. Én is tudok igazán brutális, és kegyetlen alak lenni, olyan, aki vértengerben sétál, és a tekintete hideg, érzelem mentes. Bár ezt az oldalam nem akarom neki megmutatni, egyhamar biztosan nem, pláne nem az első leckék egyikénél. Hallgatom amit mond, de ekkor már nem őt nézem, hanem csukva vannak a szemeim, és néhány mély lélegzetet veszek. Először is félre teszem, az ellenérzéseim, azzal kapcsolatban, hogy egy idegen hím megmarta, aztán azzal kapcsolatban, hogy bántani fogom őt, mert ehhez, hogy a regenerációja gyorsuljon ez fog kelleni, így tehát, mindent elrendezek magamban, és mikor újra ráemelem a tekintetemet, akkor már nem úgy tekintek rá, mint férfi a kedvesére, hanem mint a farkas, a nemző aki a kölykét tanítja. Hidegen és érzelem mentesen. A harapásom is ilyen, hideg és durva. Nem vezetem fel semmivel sem, csak agyaraim a húsába vájnak egészen a csontig, a csigolyákig, és azokat is megkarcolják. Nem viszem túlzásba, nem kezdem el marcangolni, csak rászorítok, és nyelem a kiserkenő vért, egy darabig úgy maradok, harapva őt, majd elengedem, és a nyakára hajolok vissza lenyalogatva, az édes, fémes ízű vérét.
Hangom parancsoló volt korábban, mikor azt kértem tőle ne sikoltson. Csak tűrje csendesen, hogy agyaraim a húsába vájnak. Ezt be is tartotta nem sikoltozott, még akkor sem, mikor éreztem benne a feszültséget, a fájdalmat, ahogy a farkasom is az ő farkasán, a kis nőstény rettegve nézett az én bestiámra.
Érzem a könnyei sós illatát, tudom, hogy némán sírt miközben a nyakába haraptam, de ezt kérte tőlem, ő kérte és én megtettem, ez nem fájdalom mentes, és valljuk be, közel sincsen ahhoz, amit még érezni fog a továbbiakban, ma és azon túl. Mert nem egy alkalom, nem egy nap, még megtanítom csendben tűrni a fájdalmat, még megtanulja a regenerációt úgy igazán és nem csak annyira, mint eddig. Félek, ez valamennyire megtöri majd a lelkét így is úgy is, még akkor is, ha ő kérte, ő akarta és erre szükségünk van, neki is és nekem is, hiszen én is nyugodtabban engedem útjára, ha tudom, képes ölni, és megvédeni magát, és jól működnek a regenerációs képességei, de ő nem olyan típus, akinek a lelkén ez nem hagyna foltot. Ő ehhez túl emberi maradt. Hallgatom a ziháló lélegzetvételeit, és közben figyelem őt. Lassan felegyenesedem róla, miközben ő velem szembe fordul. Szám és állam is véres, a borostámba is belevegyült a vére, és így vörössé festette azt. Hagyom, hogy csókoljon, viszonzom, de nem azzal a szenvedéllyel, amivel szoktam. Közben felemelem a jobb kezem és a haját fogom meg, az öklöm köré csavarom, és fájdalmas szögben rántom hátra a fejét, a nyakát kifeszítem, és végig nézek rajta.
Akar, mondta ő, én pedig nem álltam neki ellent, azonban, ami most fog történni? Nos, majd kiderül, ezt mennyire fogja akarni. Lehúzom erővel a fejét, egészen az ölemig, ne csókoljon, ne úgy, ahogy eddig tette, én most egészen mást gondoltam. Az ölemnél tartom a fejét, nem engedem másfelé, ha akar, akkor csókoljon csak így. Közben a hátam mögé nyúlok, az övemen derék magasan van egy tok, abban két kisebb pengéjű tőr. Elég magas bennük az ezüst tartalom, hogy keserves kínokat lehessen okozni vele egy vérfarkasnak, de ez nem olyan mennyiség, ami rontana az ötvözet tűrőképességén, így használat közben nem fog eldeformálódni, bár nem tervezem, hogy brutális dolgokat műveljek a tőrökkel Rose testén, de meg fogom ismertetni az ezüsttel, és annak a csókjával, mikor a húsába mar, és égeti.
- Ne merészelj harapni, sem sikoltani! – szűröm a fogaim között, hiszen a nyaksebéhez közelítem a pengét, amit úgy tartok, hogy ő ne lásson, ne tudja, mi következik. Lehet, magammal szúrok ki, ha még is harapni fog, már ha kibontott a farmerból, és benne vagyok a szájában. Tartom a fejét a hajánál fogva, hogy ne ránthassa el rossz irányba, közben a pengét, ráfektetem a sebre, elegendő benne az ezüst, hogy fájdalmat okozzon neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Vas. Május 26, 2013 10:36 pm

16+

Furcsa, hogy a csókot nem úgy viszonozza, ahogyan szokta. Először nem igazán értem, hogy miért. Kell egy kis idő, hogy rájöjjek, nem holnap, vagy holnapután kezdi el megtenni, amit kértem tőle, hanem most. És erre akkor döbbenek rá végleg, amikor a hajamnál fogva ránt hátra, el magától. Nem voltam felkészülve erre, azt hittem átbeszéljük majd jobban, vagy, hogy előre elmondja mit akar majd tenni velem. De azt hiszem nem ez fog történni. Alig van pár szempillantásnyi időm, hogy tudatosuljon bennem, egészen más szabályokat akar diktálni, mint amire számítottam. Hogy most is akarom-e? Igen. De ettől még újra és újra emlékeztetnem kell rá magamat. Az azonban, ahogy az öléhez húz a hajamnál fogva, több szempontból sem tetszik. Nem arra kértem, hogy alázzon meg, ráadásul pont így. Érzem rajta, hogy nem fog elengedni, hogy nem hagyja, hogy szabaduljak, vagy, hogy ellenkezzek. Nem arról van szó, hogy nem csinálom neki szívesen, amit most elvár, hanem arról, hogy az nem tetszik, ahogyan elvárja. Ennek ellenére nem ellenkezem. Egyszerűen hagyom a dolgot. Nem ő az első, aki így kezel, bár ettől most bevillan minden emlékem a Pipacsról. Ha szajhaként akar bánni velem, ám legyen.
Kibontom őt a nadrágjából, addig pedig teljesen felhúzom a pajzsom és minden érzésemet lenyelem. Nem háborgok, nem mondok nemet, de nem is éreztetem vele azt tovább, amit az előbb. Megálljt parancsolok az érzéseimnek és a gondolataimnak. Kibontom őt a farmerjéből és megteszem azt, amit akar. De nem úgy, ahogy eddig az elmúlt évtizedek alatt. Nincs ebben semmi a szívemből. Visszasüllyedek a funkcionalitás azon szintjére, amire Giselle tanított.
Nem reagálok arra, amit mondott. Legalábbis szavakkal és tettekkel nem. A gondolataim már egészen mások, de azokat csak hagyom, hadd áramoljanak át az elmémen, nem állok meg megrágni és kielemezni őket.
Mikor a penge a sebhez ér megállok abban, amit csinálok. Mindkét kezemmel Jesse csípőjébe kapaszkodok és erőn felül teljesítek azzal, hogy nem szorítom össze az állkapcsomat. A maró fájdalom pokoli erővel súlyt le rám és vág fejbe. Az orromban érzem a saját húsom égett szagát és hallom, ahogy serceg az ezüst alatt a bőröm, a nyílt sebem. Egyszer már éreztem ehhez hasonlót. Az eredményét most is ott viselem a jobb lapockámon. Bevillannak azok az emlékek, amikor apám megbillogozott. Megvonaglok az egész testemben és mélyeket lélegzek, lassan. Megszorítom Jesse csípőjét, hogy levezessem a fájdalmat valahogyan némán, anélkül, hogy megharapnám. A könnyeim újra végigcsordulnak az arcomon. És ennek az egésznek a dacára, hogy annyira fáj, hogy nem csak fizikailag okoz fájdalmat, hogy lekezel, hogy olyan emlékeket tép fel, amikre több, mint száz éve gondolni sem akarok... élvezem a dolgot valahol. Amikor végre abbahagyja és engedi, hogy felegyenesedhessek, Jesse szemeibe nézek. Az enyémek olvadt aranyba fordultak és nem is akarom, hogy visszaváltozzanak. Az ő farkasának szemeit kaptam, hát azt akarom, hogy most azokba nézzen bele. A következő pillanatban pedig felemelem a kezem és arcon vágom Jesset, akkora erővel, amekkorát csak képes vagyok kifejteni. Ha akarja érezheti, hogy nincs bennem harag, vagy dac. Kíváncsiság viszont annál több, és vágy is. Tudom, hogy most nem a kedveseként tekint rám és azzal is tisztában vagyok, hogy mekkora tiszteletlenség, hogy kezet emeltem a Teremtőmre. Tudom, hogy meg fogja torolni a dolgot, de nem érdekel. Pontosabban ez az amit szeretnék. Amit most akarok. Hogy fejezze be, amit elkezdett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Vas. Május 26, 2013 11:06 pm

16::+
Nem akartam megalázni, semmi ilyen szándék nem volt bennem, de ahhoz, hogy meg tudjam tenni vele azt, amit, ez kellett. Másképp nem fogom tudni a tarkójához nyomni a pengét, az ezüstöt, ami égeti a bőrét, és kínokat okoz neki. Elcseszett egy éjszaka ez, és a helyzet is, ha nem ilyen helyzetben lennénk, nem aggódtam volna, hogy hol van miért nincs még itthon, és nem kapom fel a vizet azon, hogy valaki megmarta talán nem így kezdek neki ennek a dolognak, és arra, hogy mit teszek, akkor ismerek rá, mikor maximálisan elzárkózik előlem, és érzem, a mozdulatain és a tartásán, hogy ő is félre tettem az érzelmeket.
Kedvem lenne rászólni hagyja abba, és magamhoz ölelni, de ha már elkezdtük ezt az átkozott játékot akkor végig kellene csinálni, hogy tudja, mi vár rá, ez és még ennél keményebb dolgok, bár nem szándékoztam belekeverni a sexet ebbe, de ez most így alakult. Hazudnék, ha tagadnám, hogy nem tetszik ez az alá fölérendelt dolog, de annyira nem izgat, hogy innentől kezdve így bánja vele és ezt követeljem meg tőle minden egyes alkalommal. Valahol azért izgat, ez új kettőnk között, és talán még lehetne jó is, ha játszanánk, de ez most nem az, mind a ketten érzelmek nélkül vagyunk, és ez nem tetszik. Több mint száz éve velem van, óvom, szeretem, és vigyázok rá, és most ezt teszem vele. Viszont ez kell ahhoz, hogy megértse, ennél keményebb dolgok várnak rá, hogy ha ebbe komolyan belemegyünk, és tényleg elkezdem edzeni a sebekkel és a fájdalommal, régi sebeket fogok így felszakítani benne, és félek, ez megfogja őt változtatni, holott nem akarom megtörni, vagy bármi ilyesmi. Pont azt szeretem benne, hogy olyan kis közvetlen és cserfes.
De ettől még hátravetem a fejem, és felsóhajtok. Ettől függetlenül jól esik amit csinál, bár mikor az ezüstöt helyezem a sebére, és a csípőmbe vájja az ujjait, nos, fáj valamennyire, de érdekes érzést is ad egyben, majdnem olyan mint mikor harap és karmol, az együttléteink alatt. A hajának szorításán lazítok, de csak annyira, hogy az ne legyen szoros, és ne érjen bele az ezüstbe, mikor már eleget volt a nyakán és megcsapja az orrom az ezüst okozta seb szaga, elveszem onnan a pengét, és ő felegyenesedik.
Belenézek az oldat arany tekintetbe, figyelem a könnyeket, amik az arcát áztatja, látom, hogy lendül a keze, és ha akarnám, tehetnék ellene, de nem mozdulok. Hagyom, hogy pofon vágjon, csattanjon a tenyere az arcomon, és a lendület elfordítsa a fejemet róla. Az én tekintetem még mindig emberi, nem vegyül benne a farkasom arany színe.
Visszafordítom fel a fejemet, és elkapom, a vállait lenyomom a takaróra, amin már ott figyelnek a vércseppek, amik a nyaksebéből cseppentek le, most kap mg a lepedő egy kis vért. Én pedig ott maradok Rose fölött, lehajolok, hozz, és belenézek a szemeibe.
Megcsókolom, hirtelen és forrón. Akarom, hogy tudja, szeretem, és ez nem változott. Megsimogatom, közben az arcát letörlöm a könnyeit, és közelebb húzódok hozzá, neki simulok. Végig simítok jobb kézzel a combján, és finoman harapok a nyakába. Aztán az alsó ajkába.
- Nem így kellene… de… akarom, hogy … tud…. ennél jobban fog fájni…. rossz emlékeket fog felidézni… - szólalok meg szaggatottan, miközben gyengéden simogatom meg az arcát.
A pofont még megtorlom rajta, de előbb tudni akarom, hogy akarja –e még mindig ezt a dolgot, a fájdalmat, és engem is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Vas. Május 26, 2013 11:58 pm

16+


Nem mérlegelem, hogy el tudna húzódni a pofon elől, vagy, hogy meg tudna állítani, ha akarna. Nem teszi, a többi pedig engem most egyáltalán nem érdekel. Nem haragszom rá, nem sértődtem meg, nincs bennem dac és nem akarok semmi olyat sem a tudtára adni, hogy nem tűröm azt, hogy úgy viselkedjen velem, ahogyan azt az előbb is tette. Egyfelől egészen más munkálkodik bennem. Eddig sosem gondoltam, hogy az ilyen szintű fájdalom és alá-fölérendeltségi viszony valaha is érdekes lehet számomra, pedig az, másfelől pedig nem akarom, hogy az érzelmeim uraljanak, amik hullámzóak és zavarosak. Nem akarom, hogy Jesse pontosan tudja min megyek keresztül. Szeretem őt, a világon mindennél jobban, de amit most megélek, az csak enyém. Az én érzéseim, amiket magamnak akarok megtartani. És azt sem szeretném, ha a szomszédaink így az éjszaka közepén olyan energiahullámokat kapjanak, amilyen hullámzó érzéseket most megélek. És talán Jesse is. Azonban akármennyire is szeretem őt, jelen pillanatban képtelen vagyok arra, hogy ő érzéseivel foglalkozzak. A sajátjaim is éppen eléggé kuszák, főleg, hogy olyasmiket - olyan érzéseket és vágyakat - fedezek fel magamban, amikről nem is tudtam, hogy léteznek.
Kíváncsisággal figyelem mit szól ahhoz, hogy kezet emeltem rá. A farkasom izgatottan toporog, túl türelmetlen ahhoz, hogy nyugodtan várakozzon, ezzel szemben bennem nincs se idegesség, se félelem. Érdekes, ilyen disszonanciában már nagyon régen nem voltam vele. Nyugalomra intem, de azt hiszem hasztalan. Az ő erejével ütöttem meg Jesset, és biztos vagyok abban, hogy sem ő, sem a farkasa nem fogja ezt szó, vagy tett nélkül hagyni. Mondjuk nem is akarom, hogy szemet hunyjanak felette.
Váratlanul ér, hogy az ágyra taszít. A két karjára fonódnak az enyémek, hogy valamennyire eltartsam őt magamtól. Fáj ahogy az egyébként finom anyagú ágynemű és a tarkóm találkoznak egymással. Legszívesebben azonnal elforgolódnék. Ég és csíp az ezüst marta rész. Ha az ép bőrömet égette volna össze vele, az is kellően fájdalmas lett volna, és nagyon lassan gyógyult volna, de az, hogy ezt az egyébként is sebes tarkómhoz nyomta, még lassabban és fájdalmasabban fog helyre jönni. Napok múlva is úgy fog fájni, mintha friss seb lenne. Nem titkolom Jesse előtt, hogy pokolian fájt, amit tett és azt sem, hogy úgy éreztem megaláz. Lehet, hogy ez nem volt célja, de én erről nem tudok és a magam szájíze szerint értelmezem a történteket. Olyan ponton gyalogolt belém, amire a legkevésbé sem számítottam, főleg nem tőle. Haragudni viszont ezért sem tudok. Egyszerűen ezen is túl kell esnem és kész. Én legalábbis ennyiben könyvelem el magamban a dolgot. És nem is akarok rajta tovább filózni. Az most aztán végképp nem menne.
Az, ahogyan megcsókol, meglep. Lassan képtelen vagyok követni a hullámzásait, a sajátjaimmal is rendesen megküzdök. Ezért pedig nem tudom úgy viszonozni neki a csókot, ahogyan kapom tőle. Nem azért, mert kevésbé szeretném attól, amit tett. Erről egyáltalán szó sincs. Egyszerűen csak nem tudok ennyire csapongani, követve az ő változásait. Hagyom, hogy gyengéden simogasson, hogy letörölje a könnyeimet, amiket ő csalt az arcomra, hogy a lábamon simítsa végig a bőrömet, hogy a nyakamat harapja meg szelíden, hogy ajkamat vegye a fogai közé. Bal tenyerem az arcára siklik, ahogy őt figyelem. Nyugodt vagyok, biztonságban érzem magam még most is dacára annak, amit tett. Az érintésem lágy, és egyáltalán nem mechanikus. Szeretem és ez benne van érintésemben. Hallgatom, amit mond és lehunyom a szemeimet egy kicsit.
- Rendben. - válaszolom neki szinte suttogva. A hüvelykujjam az alsó ajkát simítja meg. kinyitom a szemeimet és még mindig a farkasom tekintetét szegezem rá.
- Nem leszek előtted nyitott könyv, hacsak nem töröd át a pajzsomat. Tedd, amit tenned kell, nem fogok ellenkezni, igyekszem elviselni, de kérlek ne törj be a gondolataim közé. Azt ma nem akarom. - a hangom lágy. Most úgy beszélek vele, mint a kedvese, és nem, mint a kölyke. Az elmúlt százharminc évet nem pótolhatjuk be egyetlen éjszaka alatt és ha többet nem is lesz tekintettel arra, amit szeretnék ezzel az egésszel kapcsolatban, remélem, hogy ezen az éjszakán legalább ezt meghagyja nekem. A gondolataimat és azt, hogy semmit nem olvashat ki belőlem. Hogy csak egy test leszek számára, érzelmek és gondolatok nélkül.
- Kibírom, amit okozni fogsz nekem. Erősebb vagyok, mint gondolnád. - nem tudom, hogy tényleg így lesz-e, mindenesetre a hangom olyan, mintha arról tanúskodna tisztában vagyok a dolgokkal. Pedig távolról sem. Viszont nem akarom, hogy visszakozzon, vagy meginogjon. És én sem akartam, hogy velem bármelyik megtörténjen ezek közül. Végig akarom csinálni az egészet minden kínjával együtt.
Azt még engedem, hogy érezze, akarom őt, szeretem őt és készen állok, most már teljesen, arra, amit tenni akar, amit tenni fog, de utána teljesen elzárkózom előle. A pajzsomat erőnek erejével illesztem a helyére és nem engedek át rajta semmit. Se ki, se be. Elhúzom a kezemet az arcától és az aranyszínű tekintetem is megkeményedik. Bár a farkasom még mindig zavart egy kicsit, de lassan átjárja őt is az, ami engem is. Az akarat, hogy erősebb, jobb legyen, hogy tanuljon, hogy ne egy utolsó, gyenge farkas legyen, aki örökké csak a fekete bestiára van utalva...


A hozzászólást Rose Anne McGregor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 27, 2013 8:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Hétf. Május 27, 2013 6:55 pm

Jelen pillanatban nem csak Rose érzelmei hullámoznak, hanem az enyémek is. Ez pedig nem jellemző rám, nem szoktam ilyen helyzetbe kerülni, és most még is benne vagyok egy olyan érzelmi hullámvasútban, aminek nem tudom pillanatnyilag mi lesz a vége. Aztán csak összekapom magam rövid úton, és a kezembe veszem az irányítást. Szeretem ezt a nőt, és nem véletlenül haraptam be, akkor már jó ideje a közelében voltam, és többnek tűnt, mint múló fellángolás vagy csak a puszta vágy. Azóta eltelt több mint száz év.
Eddig még sosem tettem vele ilyet, már, mint, hogy erővel kényszerítsem valamire, amit magától nagyon is lelkesen tud csinálni. Eddig. Most megtettem, és valahol nagyon is élveztem, hogy alá-fölérendeltségi viszont alakítottam ki magunk között. Ami alapjáraton nem lenne furcsa, teremtő és kölyke között, de a mi viszonyunk sosem volt ilyen igazán. Hiszen mikor beharaptam akkor is a nőt láttam benne és a kedvesemet, miután az én fajtám lett. Sosem gondoltam rá úgy mintha a kölyköm lenne, és talán itt rontottam el dolgokat. Igen is szem előtt kellett volna tartanom ezt korábban. Akkor talán tényleg megtanítom neki amit a regenerációról igazán tudni kell, azaz megteszem vele azt amit nem pár perccel ezelőtt az ezüst pengével tettem.
Simogatom, és letörlöm a könnyeit, nem akarok ajtóstól rontani a háznak, hagyok neki időt arra, hogy szusszanjon. Most elsőnek okozok neki ilyen komoly fájdalmakat, így hagyni akarok most egy kis időt arra, hogy fellélegezzen, hogy figyelmeztessem ennél csak rosszabb dolgok fognak jönni.
- Előbb utóbb azt is meg kell majd tennem…- szólalok meg, mikor arra kér, hogy a pajzsát még ne törjem át. Azt megteszem, hogy ma ehhez nem folyamodok, de előbb utóbb majd ezen is túl kell esnünk majd. De persze nem rögtön az első leckék egyike lesz ez. Majd később mikor már a pengéket jobban bírja, akkor majd ez is bekövetkezik, de addig békén hagyom.
- Az ezüst éget és mar… de ezt már érezted…. nem fogom elaprózni a dolgot, nem kis vékony acélpengékkel kezdjük, annak nem látom értelmét. Felderítő lettél, és minél hamarabb be kell hozni a lemaradást… - Szólalok meg, miközben újra megsimogatom az arcát, és a két kezemen támaszkodom meg a vállai mellett és ott vagyok fölötte, csípőm a combjai között van, de most nem nézek rajta végig, csak a szemeit figyelem.
- Az endorfin csökkenti a fájdalmat… - szólalok meg egy kis gondolkozás után, és kissé furcsa dolog jutott eszembe. A sex sok endorfint szabadít fel, ami elnyomja valamennyire a fájdalmat, amit okozni szándékozok neki.
- Elég vagy folytassuk? – Kérdezem meg tőle, és felveszem a kis pengét, ami eddig a kezemben volt és előbb letettem maguk mellé a lepedőre, most a combjának finom bőrén húzom végig a helyét, felkarcolom a bőrét, de vére nem fakad, ugyanakkor érezheti az ezüst simogatását, ami cseppet sem olyan hideg mintha csak hagyományos acél lenne.
Lassan húzom a pengét, fel egészen a térdéig, majd visszafelé, is lehúzom, de akkor már erősebben nyomom a hegyét a bőrének, hogy egy vékony csíkban a vére is kiserkenjen. Figyelem a szemeit és az arcát. Közben az én tekintetem is változik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Hétf. Május 27, 2013 8:25 pm

16+


Jól esik az érintése, hogy simogat és letörli a könnyeimet. Megnyugszom tőle teljesen. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer eljutunk ide is, hiszen annyi éven át hordozott a tenyerén minden értelemben, hogy valahogy valószerűtlennek tűnt, egyszer majd az ő keze fog fájdalmat okozni nekem. És az egészben az a legabszurdabb, hogy ez egyáltalán nem rémít meg. Nem félek tőle, és attól, ami rám vár általa. Figyelek rá, olvadt arany tekintettel nézek a szemeibe és így hallgatom őt végig.
- Tudom, csak... ne ma éjszaka. - még nem tudom mire, hogyan fogok reagálni és jobb szeretném ezt egyedül megélni, anélkül, hogy közben kutakodna bennem, a fejemben. Bízok benne, hogy ezt megérti. Tovább hallgatom és közben nyelek egyet, ami nem tudatos, azt hiszem nem is veszem észre, hogy ezt teszem. És most már van bennem félelem, de talán jobb, hogy beszél arról, ami rám vár, amit tenni akar.
- Jó. Rendben... csak... - megállok egy pillanatra. Hullámzanak az érzéseim és a gondolataim. Az előbb még olyan határozottan éreztem és gondoltam, hogy csak tegye, amit akar és én majd kibírom. De most meg... mintha a félelem jeges folyamként indulna el valahonnan a gyomromból a testemben mindenfelé. Mindkét kezem hideg lesz és talán meg-megremegek Jesse alatt. Egy pillanatra lehunyom a szemeimet, veszek egy mély lélegzetet és felhúzom a lábaimat Jesse csípője mellett, így fogva őt közre. Kinyitom a szemeimet és újra az övébe fúrom a tekintetem.
- Lehet, hogy mégsem leszek olyan bátor, mint amilyennek most gondolom magam. De kérlek... ne gondold meg magad... közben. - ha már bekezdtünk, akkor játsszuk végig. Jobb, ha minél hamarabb túl esünk azon, amin még kölyök koromban kellett volna. Ennek ellenére valahogy nem bánom, hogy Jesse akkoriban nem bánt velem keményen, vagy kegyetlenül.
- Hogy? - kérdezek vissza és közben kicsit összeráncolom a szemöldökeimet és így nézek a kedvesemre. Aztán azt hiszem leesik, hogy mire is akar célozni. Mikor felé fordultam a harapás után, elég egyértelműen gondoltam arra, amire szerintem most ő is, de aztán máshogy alakultak a dolgok. Ennek ellenére azonban benne vagyok a dologban, nekem is eszembe jutott, hogy úgy talán kevésbé lenne fájdalmas, amit tenni szándékozik. Sőt, még az is lehet, hogy inkább tetszene (?) is a dolog.
Kicsit megemelem a csípőmet és neki dörgölöm az övének. Rajta még ott a farmer, amiből már ugyan kibontottam korábban, rajtam pedig a selyem hálóing és fehérneműt is viselek.
A kérdésére nem válaszolok azonnal. A pengére vándorol a tekintetem, amikor Jesse azért nyúl. Nézem, ahogy végig karcolja a combomon a finom és hibátlan bőrt. Hallom, ahogy az serceg az ezüst simítása alatt. Megfeszülnek az izmok a lábamban és közben a bal kezemmel belekapaszkodok a kedvesem vállába. Emelkedni és süllyedni kezd a mellkasom, ahogy egyre jobban gyorsul fel a légzésem. Aztán újra elindul a pengével visszafelé, de most már erősebben nyomja a combomnak és érintése nyomán kibuggyan a vérem, aminek a szaga lassan betölti az egész szobát. Elszakítom a tekintetemet a pengéről és a combomról és újra a kedvesem szemeibe nézek.
- Folytasd! - suttogom a szót halkan, de határozottan. Látom, ahogy lassan az ő tekintetét is olvadt arany pettyek kezdik beszínezni. Megrándul egy izom az arcomon a fájdalomra, de ezúttal a könnyek elmaradnak. Bal kezemen a körmeim megnyúlnak és fokozatosan változnak karmokká. Nehezen uralom a saját fájdalmamat, még akkor is, ha ez most kevésbé rossz, mint a korábbiak. A farkasom karmai szépen lassan utat vájnak maguknak Jesse vállán a bőrébe, és a húsába is, de nem túl mélyen. Jobbommal lenyúlok kettőnk között és rámarkolok, majd lassú játékba kezdek vele, finoman mozgatva rajta a tenyeremet. Közben pedig a bal kezem elindul a válláról a hátára, négy vérvörös csíkot szántva a "simítás" nyomán. Most már Jesse vére is kiserkent.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája // Hétf. Május 27, 2013 9:21 pm

18 :: +

- Rendben. Ezt megígérhetem, hogy nem ma lesz, az mikor belemászok a pajzsod mögé. Nem foglak előtte figyelmeztetni, de annyit megígérhetek, nem most és azonnal és nem is holnap fogom megtenni. – Ennyit valóban megígérhetek neki, bőven elég lesz neki, az amit adni fogok neki, amit tennem kell majd vele. Nem lesz egyszerű, és nem lesz számomra sem sétagalopp, hiszen eddig mindig óvtam, és most szánt szándékkal fogok neki keserves fájdalmat okozni, kínozni. Látom és hallom, mikor nyel egyet, figyelem a tekintetét, és érzem rajta, hogy kissé meginogott és most nem teljesen biztos abban amit kért tőlem, de innen már nincs vissza út, ha ő visszakozna nekem kellene kiállnom a mellett, hogy ezt végig kell csinálnunk, hiszen egy Felderítőnek erre szüksége lesz, nem maradhat védtelen a munkája során. még akkor sem ha ők nem elsősorban agresszióval és harccal dolgoznak, hanem ésszel és fondorlattal. De akkor is kerülhet veszélyes helyzetbe. Tehát nincs más választásunk, ezen túl kell jutnunk mind a kettőnknek. Én nekem át kell hágnom az ígéretemet, hogy sosem bántom, és vigyázok rá, neki pedig a fájdalmon. Hosszú heteknek és éjszakának nézünk elébe, már most úgy érzem.
- Nem tehetem meg, hogy meggondolja magamat, ezt már végig kell csinálnunk, neked és nekem is érdekem, így nem fogok meghátrálni a dolog elől…- Nézek bele komolyan a szemeibe, és abból már csak azt olvashatja ki, hogy elhatároztam magamat és valóban nem lesz hátra arc, megállni megállhatunk majd, hogy pihenjen, mikor már elég volt, de nem fogok vissza táncolni már ettől. Ezt végig kell csinálnunk, már jóval korábban túl kellett volna jutnunk ezen.
Látom, hogy nem érti elsőnek, amire gondolok, de ahogy közelebb húzódok hozzá, ahogy a csípőjének nyomom a magamét, és finoman neki dörgölőzök, úgy esik le neki, hogy mit értek endorfin és fájdalom kapcsán. Sex és fájdalom, a kettő ma együtt lesz terítéken kettőnk között.
A pengét csak lassan emelem fel, nem teszek hirtelen és gyors mozdulatokat, csak nyugodtan fogom a tenyerembe, úgy hogy a helye a csuklóm felé nézzen. Csak akkora ez a kis kés, hogy elfér a kezemben, dobókésnek használják, így nem túl nagy, csak akkora, amivel lehet sebezni, vagy ölni ha jól van használva. Ő nekem dörgölőzik, miközben én felsimítom a hálóinget a csípőjére, hogy ne legyen útban, aztán a bőrén húzom végig a pengét, lassan, és módszeresen, de elsőnek csak finoman, hogy csak karcolja a bőrét, és csak visszafelé nyomom úgy a finom és selymes bőrnek, hogy a hegye megvágja, és vére kiserkenjen. Ami így elindul le a lepedőre, hogy azt beszínezze és ragacsossá tegye.
Látom és hallom, ahogy a légzése felgyorsul és a mellkasa gyors ütemben emelkedik és süllyed. Nem hagyom abba, és nem torpanok meg még akkor sem, mikor a körmei, karmokká nyúlnak és a vállaimba vájnak bele, ezzel kiserkentve a véremet, ami lassan indul el egy -egy cseppben a hátamon lefelé. Egy két kövérebb csepp leér a farmeromig, ami a csípőmön áll lazán, végül a boxerom fogja fel a cseppeket.
Jobb kezének játékára, csak egy halk nyögés a válaszom, aztán megnyalom a számat, és kissé előre mozdulok a csípőmön lökök egy kicsit előre, majd visszahúzom, közben a penge visszaér a kiindulópontra. Gondolok egyet, és a tenyeremben lévő késsel, feltépem Rose hálóingjét, majd végig hasítom a nyakáig. Nincs erre szükség, és amúgy sem szeretem, ha mellettem ruhaneműben alszik. Bár alvásról most egy cseppet sincsen szó!
Végig nézek hullámzó keblein, és gondolok, egyet ráhajolok keblére, és az egyikbe belemélyesztem a fogaimat, megharapom, és meghúzom a bőrt. A penge most a tenyeremben van és saját magamnak okoz fájdalmat, hiszen nem a nyelét fogom ami be van vonva piha bőrrel, hanem én magam is hozzá érek az ezüstözött részhez. Egy pillanatra megvonaglok, és elveszem onnan a kezemet.
Aztán hirtelen nyúlok le a falatnyi fehérneműért, és félre húzom, hogy ne legyen útban. Birtokba veszem Rose-t, és keményen mozgok benne, már most, nem érdekelve, hogy nem elég tág ehhez, hanem szűk, istenem, de szűk! Erre felnyögök, hiszen nagyon szorosan fog közre. Egy darabig így mozgok benne, keményen, és a penge ott pihen mellettünk a lepedő egy gyűrődésében. Bal combján ott a hosszú seb, amit eddig okoztam neki, közben a vállamon ott van, amit ő okozott nekem, egyik seb sem zárult még össze, de kit érdekel. Addig mozgok benne kis és be keményen még úgy nem érzem, hogy el fogok menni, akkor kirántom magam belőle, és bele nézek a szemeibe, már az enyémek is olvadt aranyszínűek.
- Fordulj meg! – hangom parancsolóbb lett, mint amit akartam, de ez már ilyenre sikerült. ha megfordul, a vállait lenyomom a lepedőre, és úgy térdelek mögé, hogy a feneke a magasban legyen, még a vállai odalent vannak. Így vágom bele magam újra, és amikor úgy érzem, hogy éppen orgazmusa van és forrón lüktetve öleli körbe a farkam, akkor a penge után nyúlok, és megsebzem vele a másik combját is, jobb oldalon, mártom belé, határozott és pontos mozdulattal, és tövig kapta meg abban a pillanatban a pengét, mikor én is tövig vágtam belé magamat újra, majd ugyan azzal a lendülettel rántom ki belőle, és a pengét a lepedőre ejtem magunk mellett. Én továbbra is mozgok benne ki és be, ki és be, kemény ütemet diktálva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse & Rose szobája //

Vissza az elejére Go down
 

Jesse & Rose szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» #4 - Sarah, Rose, Adam, Jesse
» Jesse Northfolk
» Jesse Northfolk
» Ray szobája
» Liu szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek-