KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Michelle Tedrow Csüt. Okt. 03, 2024 1:23 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 29, 2024 10:25 pm
írta  Egon Candvelon Vas. Szept. 29, 2024 3:01 pm
írta  Bruno Manzano Vas. Szept. 29, 2024 11:25 am
írta  Jackson Carter Vas. Szept. 29, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
Bruno Manzano
Bárpult - Page 8 I_vote_lcapBárpult - Page 8 I_voting_barBárpult - Page 8 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Bárpult - Page 8 I_vote_lcapBárpult - Page 8 I_voting_barBárpult - Page 8 I_vote_rcap 
Michelle Tedrow
Bárpult - Page 8 I_vote_lcapBárpult - Page 8 I_voting_barBárpult - Page 8 I_vote_rcap 

Megosztás

Bárpult - Page 8 Empty
 

 Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Bárpult // Hétf. Márc. 19, 2012 8:06 pm

First topic message reminder :

Viszonylag nagy alapterületű helyiség, bárpulttal és folyamatosan hallatszó metál zenével.

Bárpult - Page 8 Art-pub


A hozzászólást Admin összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 19, 2014 3:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
Bárpult - Page 8 Empty
SzerzőÜzenet
Kevin Slade
Testőr
Kevin Slade

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 172
◯ HSZ : 72
◯ IC REAG : 56
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : A nyakamban egy bőrszálra húzott pentákulum medált viselek.
Bárpult - Page 8 Ks_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Bárpult // Csüt. Május 21, 2015 7:08 pm

showtime

Számítottam valamilyen ellenséges fellépésre, bár azt nem hittem, hogy ember létére ennyire gyorsan reagálni fog. A csapás célt ér, bár fájdalmat ezzel nem igazán okoz, csak a korsó csattan a pult élének, és törik ezzel össze az üveg. Pech!
Felröhögök. A maga módján nagyon mulattat a szituáció. Sikerül megragadnia, és a pultnak löknie, de csak azért, mert én ezt hagyom neki, és így akarom. Szerintem lövése sincs róla, hogy épp hol van, és kihez beszél. Tuti, hogy flúgos a tyúk, itt nem a havibaj közeleg.
Megnyalom az ajkaimat, majd a pultosra pillantok halál nyugodt tekintettel. Semmi gond, kézben tartom a helyzetet. Ha ezt a Williamsont akarja, akkor Williamson leszek. A magam beteg módján élvezem az ilyen szituációkat.
- Igen, szerintem ott lenne a helyed.
Szólalok meg, és amikor a pultnak lök, egy gyors mozdulattal fordulok meg, így a hátam koppan a pult szélének, és szemtől szembe kerülünk egymással. A cigit tartó kezemmel is, és a másikkal is megragadom az állát, és fölé magasodva mélyen a szemeibe nézek. A jobb lábam kissé előrébb van, mint a bal, nem vagyok hülye, ismerem a női praktikákat, bevédem a golyóimat a rúgás ellen.
- Szabad így viselkednie egy kislánynak?
Kérdezem, nem eresztve a fejét, hüvelykujjammal végigsimítva az arcbőrén. Hangom nyájasan, mézédesen csordogál az éterbe.
- Mert te még kislány vagy, igaz? A nagylányok nem viselkednek ilyen gorombán, hanem tudják, hol van a helyük.
Vissza az elejére Go down
Rachel Hawke
Kölyök
Rachel Hawke

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 41
◯ HSZ : 98
◯ IC REAG : 92
◯ Lakhely : Fairbanks, Forth Wainwright
Bárpult - Page 8 Tumblr_mecd9rzW271qfupqho3_250
Re: Bárpult // Szer. Május 27, 2015 4:14 pm

A hangos csattanásra, amivel a korsó „megfejeli” a pultot és ezer szilánkos darabra törik alja, már nézőközönségünk is akad egy-egy boxból kíváncsian előbukkanó fej tulajdonosainak személyében, de ez érdekel a legkevésbé jelen pillanatban.
Bosszant ez az arrogáns pöcs, aki zsenge kora ellenére is azt hiszi, több bárkinél is, csak mert a Teremtő farkat adott a lábai közé.
Röhögése bőszít, a pultnak lököm indulatos mozdulattal, s ott is tartom, ha rajtam múlik. Csípőm, testem az övének feszül, miközben kezem a vállát markolja – legkevésbé sem nőies, finomkodóan cicózó mozdulat ez. Megragadtam, biztos fogással és nem eresztettem egyszerűen.
A pultos arcából esélyesen a vér is kifut – no nem a törött korsó végett, egyet még elnéz neki a főnök, ellenben, ha itt verekedés törne ki, nem egyetlen pohár élete veszne oda és esélytelen, hogy ő legyen az, aki közbe lép. Mert a kidobók meg persze ilyenkor fűznek valami csajt odakint a dohányzásra kijelölt helyen…
Engem meg nem érdekel különösképpen sem a pultos, sem pedig a biztonságiak.
- Hímsoviniszta gyökér. – Morranok, fogaim között szűrve csak ki a szitokszót, mintegy válaszul szavaira, ahogy fogásomból kiszökik, és szemközt fordul velem a férfi.
Tekintetem zöldje dactól fűtött - Haragoszöld. Ciánszín. – miképp állkapcsom is érezhetően megfeszül, mikor államat megragadva arra kényszerít, hogy azokba a lesajnálóan feneketlen, szánalmasan szűk látókörű szemeibe nézzek.
Csuklóira fogok tulajdon kezeimmel - a helyzettől, a kérdésétől szívem ritmusa megugrik, miként az adrenalin szintje is a véremben. Eressz el, te senkiházi!
- Dögölj meg! – Valahogy sikerül kicsusszannom tartásából // lásd dobás // de mivel minimális a lendület, amit vennem sikerül a reflexszerű mozdulat közepette, így „csupán” megfejelem a másikat, egyúttal el is lökném magamat tőle, hogy legalább másfél, ha nem két lépés távolság is legyen közöttünk, ne csak egy lélegzetvételnyi.
Elsétálnék, itt hagynám a francba ezt a barmot...
Vissza az elejére Go down
Kevin Slade
Testőr
Kevin Slade

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 172
◯ HSZ : 72
◯ IC REAG : 56
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : A nyakamban egy bőrszálra húzott pentákulum medált viselek.
Bárpult - Page 8 Ks_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Bárpult // Csüt. Jún. 11, 2015 1:05 pm

- Baby, agyadra ment a feminizmus?
Szerintem más ment az agyára, de az most mellékes. Úgy tűnik eléggé elnyomhatja a környezete, ha ennyire heves reagál a nemek közti diszkriminációra. Élvezem, hogy hergelem. Hadd támadjon csak, én nagyon maximum csak védekezek ellene, hogy ha bármi gond adódna, moshassam a kezeimet. Én nem csináltam semmit, elvégre.
- Vigyázz, nehogy agyvérzést kapj.
Vigyorgok a haragtól izzó szempár láttán. Kíváncsi lennék rá, hogy milyen dolgok váltották ki belőle ezt a fajta viselkedést. A flúgosság ritkán születik az emberekkel. Az esetek többségében van egy kiváltó tényező, amitől elkorcsosul a személyiség.
Már-már édes, ahogy a maga gyenge emberi módján próbál hadakozni. Ha akarnám, egy gyors mozdulattal véget vethetnék szánalmas kis életének, de szerencséjére túlságosan szórakoztató a defektje ahhoz, hogy erre vetemedjek.
Kezeim megmarkolására kíváncsian vonom fel a szemöldökömet. Egész erős.
Adok neki egy kis sikerélményt, hadd higgye, hogy ő fejtette le magáról a kezeimet.
A fejelés viszont megvallom, egy kissé váratlanul ér, ezért nem is kapom hátra a fejemet. A homlokával szájon fejel. Érezem, hogy a vér édeskés fémes íze elönti a számat, ahogy a fogínyem megsérül. Nyelvemmel végignyalok rajta, majd hüvelykujjamat végighúzom a számon, és elvigyorodok.
- Csak óvatosan szivi, még a végén betörik a homlokod.
Félrebiccentem a fejemet, majd szemtelenül mustráló tekintettel végigmérem.
- Lehiggadtál? Vagy ez volt az előjáték?
Vigyorgok rá önelégült képet vágva.
Vissza az elejére Go down
Rachel Hawke
Kölyök
Rachel Hawke

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 41
◯ HSZ : 98
◯ IC REAG : 92
◯ Lakhely : Fairbanks, Forth Wainwright
Bárpult - Page 8 Tumblr_mecd9rzW271qfupqho3_250
Re: Bárpult // Szomb. Jún. 20, 2015 2:04 pm

Kérdésére csupán felmorranok, kifejezetten bosszantó, hogy nincs nálam fegyver, már rég megoldottam volna a kérdéskört, ami azt illeti...  - Mondjuk, nyilván éppen ezen oknál fogva lettem eltiltva a hétköznapi fegyverviseléstől az orvosom által, de jelenleg a racionális énem totálisan háttérbe szorulva "élvezi" a kilátást.
Amint kiszabadulnak kezeim, máris sokkal inkább nyeregben érzem magam, s (szó szerint) megfejelem a történteket egy erőteljes, hirtelen mozdulat keretében.
A csont roppanó hangját mondjuk hiányolom, de annyi baj legyen. Így is ziher, hogy megérezte a rohadék.
- Van, amiért megérné. - Villan negédes, őszintétlen mosolyom felé, ahogy elhátrálok tőle. Kérdésére már csak szemeimet forgatom és távoztamban megajándékozom egy nemzetközileg elfogadott jelzéssel, ami a felmutatott középső ujjat illeti.
Odakint hangos ajtócsapódással szállok be a kocsiba, s hajtok tova. Az italomat azt hiszem, ő fogja kifizetni.

// Köszöntem szépen. :3 //
Vissza az elejére Go down
Kevin Slade
Testőr
Kevin Slade

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 172
◯ HSZ : 72
◯ IC REAG : 56
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : A nyakamban egy bőrszálra húzott pentákulum medált viselek.
Bárpult - Page 8 Ks_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Bárpult // Szomb. Jún. 20, 2015 11:01 pm

- Megoldhatjuk.
Ha annyira be akarja törni a fejét, én szívesen segítek neki, bár szerintem csak a szája jár, de ezt a véleményemet most megtartom magamnak. Végigmérem amikor hátat fordít, majd felröhögök.
- Vedd elő!
Szólok utána, aztán visszafordulok a pult felé.
A srác óvatosan csúsztatja elém az italomat a pult tetején. Na végre! Felkapom, aztán megiszom egy húzóra. Kifizetem, a csaj sörével együtt, de borravalót nem adok, ahhoz túlságosan szar volt a kiszolgálás. Kilépek, aztán felhúzom a kabátom cipzárját, és a fejemre hajtom a csukját.


// Én is köszönöm! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Bárpult // Vas. Jún. 21, 2015 6:24 am

Bárpult - Page 8 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Blake Sieron
Wagabond
Blake Sieron

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 308
◯ HSZ : 32
◯ IC REAG : 30
Re: Bárpult // Vas. Szept. 20, 2015 6:27 pm

Maeve & Blake

Mindig úgy tartottam, az alkohol a gyengék, az elkeseredettek és a totális bukásukat beismerők utolsó mentsvára. Ha ezt veszem alapul és hajlandó vagyok elfogadni, hogy tizenöt percen belül a harmadik whisky üldögél előttem… Nos, maradjunk annyiban, hogy ezen három kategória valamelyikébe beleesek. Nem tudom még melyikbe, de szándékomban áll a kérdést is kiinni az elmémből.
Nem tudom, mit vártam. Eljöttem a világ segglyukába és arra számítottam, innen kiindulva meg tudom majd váltani a világot. Nem hittem, hogy egyszerű lesz, azt végképp nem, hogy könnyű, de abban reménykedtem, hogy fél év alatt legalább eljutok valahova. Teljesen mindegy hova, de legalább egy megállóval közelebb lehetnék az egész hacacáré végéhez. Ehelyett nem mozdultam előre semmit, a legkevésbé sem, és ez kezd kétségbeejtő lenni. Annának volt igaza – ez elvetélt ötlet volt. Alaszkából nem lehet megváltani a világot. Megfagyasztani talán igen. Lehet, be kellene törnöm a jegesmedvék háziasításával. Az a piac amúgy is pang, főleg azért, mert az árunak jó szokása megenni a vásárlót.
Nem figyelem az embereket mögöttem. Ha valamiért szeretem ezt a helyet az az, hogy nincs túl sok vendég ilyenkor, amikor a hold még éppen csak feljött. Lehet, jobb lenne elmennem vadászni, kiszellőztetni a fejemet. Vagy akár belekötni egy másik kóborba… Nem, ahhoz még innom kell párat. És amúgy is, nem ismerek sok kóbort a városban. Én is csak azért maradhattam, mert meghúztam magam, mint kutyaszar a fűben. Most elkezdek balhézni, és garantáltan kikergetnek a városból, örülhetek, ha szedhetem a lábam és nem hozzák utánam.
Inkább felhajtom az italt magam előtt. Vagy elveszi a hülye gondolatokat, vagy tovább táplálja őket. Bárhogy legyen is, egyszerűsíti a dolgom.
Vissza az elejére Go down
Destiny Maeve Bluefox
Tatkret
Destiny Maeve Bluefox

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 451
◯ IC REAG : 382
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : lapockáján és a csuklóján lévő tetoválás
Bárpult - Page 8 Tumblr_inline_ogpmsfc8hQ1tk5evm_250
Re: Bárpult // Vas. Szept. 20, 2015 7:38 pm

Nem vagyok az, aki egy ilyen helyre ne tenné be a lábát. A legtöbb helyen furán pillantanak egy nőre, ha egyedül tér be a kocsmába, de engem nem igazán érdekel. A tetoválás se volt még túlzottan elfogadott, főleg nőkre nézve, amikor már rám kerültek. Nem sokszor adok mások véleményére, hiszen kevés az olyan ember, jobban mondva farkas vagy éppen őrző, akiknek sikerült átjutniuk a falakon. A legtöbben csak azt kapják, amit éppen mutatni akarok magamból. Legyen szó kedvességről, kalandokról vagy éppen a számító kis dög felemről. Mindegyik hozzám tartozik, de ennek ellenére is ügyesen játszadozom az emberekkel, hiszen képes vagyok a titkokat rejtő palackot legtöbb esetben kinyitni anélkül, hogy még a kis ujjamat is megmozdítanám.
Most is minden habozás nélkül léptem be a bárba. A neve már igazán tetszett és reménykedtem abban, hogy belülről is éppen annyira el fogja nyerni a tetszésemet. Mindenkinek kell egy kis gondtalan szórakozás, s úgy éreztem, hogy most már talán nem is akkora baj, ha megmutatom eme arcomat is. Mosolyogva pásztáztam végig a környéket, majd megpillantottam egy férfit. Ha tippelnem kellene, akkor farkasnak mondanám, de ez most jelenleg mellékes. Határozott léptekkel indultam el az illető felé. Sose voltam rest csak úgy mások mellé csapódni. Sőt, néha egészen jó dolgok is kisülhetnek belőle. A cipőm sarkának a koppanása akár már vészjóslóan is hangozhatott volna egyesek fülébe, de szerencsére itt még nem sokan ismernek, vagy legalábbis nem túlzottan.
Szabad? – kérdezem tőle habozás nélkül, de kivételesen jókislány módjára megvárom a válaszát, ha igen, akkor helyet foglalok. Ez is ritka pillanat, hiszen általában meg se várva a választ huppanok le, de most hosszabb ideig fogok maradni a városban, így megpróbálom nem egyből a rosszabbik énemet megmutatni másoknak.
Egy olyat kérnék, amit ő iszik. – szólok a pincérhez és kíváncsian fürkészem az ismeretlent.  
Vissza az elejére Go down
Blake Sieron
Wagabond
Blake Sieron

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 308
◯ HSZ : 32
◯ IC REAG : 30
Re: Bárpult // Vas. Szept. 20, 2015 8:13 pm

Éppen kikérem a negyedik italt, amikor megérzem a hűvös fuvallatot, ahogy az ajtó nyílik és záródik, majd azon nyomban az energiákat. Nem mozdulok, már-már természetellenesen megfagyok egy pillanatra. Azon gondolkodok, mit kellene tennem – álljak föl és menjek el, vagy maradjak a helyemen? Végül az utóbbi mellett döntök. Ha miattam vannak itt, akkor majd intézkedem, ha alkalmam adódik rá, de addig nincs értelme kiugranom az önsajnálatomból és az italozásból csak azért, mert egy falkatag betévedt egy kocsmába a saját területén. Előbb vagy utóbb de föl kell hagynom a paranoiával. Óvintézkedésként azért készenlétbe helyezek egy illúziót, csak a biztonság kedvéért.
Furcsa módon megnyugszom, amikor letelepszik mellém. Pedig talán ennek kellene igazán megkongatnia a vészharangot, de amikor fölteszi a kérdést és végignézek rajta, rájövök, hogy nincs különösebben mitől félnem. Na, nem mintha elillanna minden gyanúm, de a paranoia határát súroló, félelemhez közeli érzet megszűnik. Egyébként is, ha egy csinos nő azt kérdezi, csatlakozhat-e hozzám italozás közben, a válasz szabályszerűen az „igen”.
– Természetesen – villantok a nőre egy megnyerő, kellemes mosolyt. Csodálkozok azon, hogy egy ilyet ki tudok erőszakolni magamból, de majdnem háromszáz év után lehet, nem kellene. Az ember elég sok mindent megtanul ez alatt az idő alatt.
Amikor olyat rendel, mint én, próbálok nem keserűen vigyorogni, és egészen jól sikerül. Amit iszok se nem jó minőségű, se nem magas árkategóriájú, de még azt sem mondhatjuk, hogy különösebben neves márka lenne. Az olcsó whisky egyik átka, hogy az ember berúg ugyan tőle, ha azt akarja, de nem élvezi különösebben. Mondjuk panaszkodni sem panaszkodhatok, ittam már rosszabbat is.
– Mi hozott egy magafajta csinos hölgyet erre a helyre? – kérdeztem társalgási hangnemben. Szemem elszakítom az italról ismételten, és a másik arcán figyelem, ahogy a válaszára várok. Ahogy elkezdek hozzászokni a másik farkas jelenlétéhez, egyre kevésbé bánom a társaságot. Ökör iszik magában, ahogy mondani szokás… No, meg az újságírók ezek szerint. Mindig is külön állatfajnak tartottam magunkat.
Vissza az elejére Go down
Destiny Maeve Bluefox
Tatkret
Destiny Maeve Bluefox

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 451
◯ IC REAG : 382
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : lapockáján és a csuklóján lévő tetoválás
Bárpult - Page 8 Tumblr_inline_ogpmsfc8hQ1tk5evm_250
Re: Bárpult // Hétf. Szept. 21, 2015 11:46 am

Legtöbb esetben el szoktam rejteni azt, hogy mi vagyok. Ennyi évtized után tökéletesen tudom alkalmazni a vérvonalam adta előnyöket, de most még se tettem így. Talán esélyt akartam adni annak, aki szeretne emiatt inkább elmenni, akkor menjen. Farkas voltam, de ennél inkább az volt fontosabb, hogy falkatag és ez nem minden kóborra nézve jelentett jót. Nem vagyok én vérmes, se olyan, aki állandóan a falkához való csatlakozásról akar beszélni, de az is tény, hogy nem igazán rajongtam a kóborokért. Egyszer akadtam úgy igazán össze velük és nem volt szép vége.  Viszont igyekszem nem az a két alak alapján megítélni őket. Senki se hasonló, hiszen köztünk is vannak angyali teremtések, elég csak Sienna-ra gondolnom, míg én mondhatni kicsit a rosszabbik fajtába tartozom. Illetve ez a falkaterület, így ha egy kóbor nekem akarna esni, annak nem hiszem, hogy jó vége lenne, ha csak nem unta meg az életét.
Hamarosan pedig helyett foglalok mellette, s kíváncsian mérem végig az ismeretlent. Barátságosan figyelem őt, miközben a kisugárzásommal is próbálom megnyugtatni, vagy legalábbis sugallni azt neki, hogy nem akarok neki ártani. Nem fejet vétetni jöttem, hanem kicsit kikapcsolódni, hiszen egy kis szórakozás mindenkinek kijár.
Köszönöm. – egy mosoly keretében válaszolok, hiszen én is ismerem az illemet, még ha nem is túl gyakran szoktam használni. A legtöbb szabályt is csak iránymutatónak szoktam venni, nem pedig úgy tekintek rájuk, mint valami megszeghetetlen dologra. Szeretem áthágni őket, de természetesen csak olyan mértékben, ami nem jár azzal, hogy a fejemet elveszítsem.
Alig, hogy megkapom az italt, meg is ízlelem és mondhatni kisebb erőfeszítésbe telik, hogy ki nem köpjem. Nem vagyok finnyás, de erre nem mondanám azt, hogy olyan, mint amilyenre számítottam. Nem a legjobb fajtából van. Végül egy kisebb fintor keretében sietve fogyasztom el, hogy minél hamarabb túl legyek eme „remek” íz világon. Komolyan miként árulhatnak itt ilyet? Sietve rázom meg a fejemet, majd a  mellettem ülő előtt heverő poharakra pillantok és egyből az fut át az agyamon, hogy igazán el lehet keseredve, ha képes volt ennyit meginni ebből...
Kikapcsolódás, úgy gondoltam itt az ideje kicsit szórakozni, élvezni az életet és felmérni a terepet. – szólalok meg egy elragadó mosoly keretében és állom a pillantását. Egy kósza tincset a fülem mögé tűrök, mielőtt még én kezdeném el faggatni őt. – S téged mi szél fújta erre? Miért egyedül üldögél itt egy ilyen szemrevaló úriember?  – teszem hozzá kíváncsian, hiszen tényleg érdekel. Szeretem az emberek, farkasok és őrzők titkait megkaparintani.
Vodkát szereted? – kérdeztem tőle sietve, hiszen talán abból jobb minőséget adnak, mint a whiskeyből. Legalábbis reménykedtem benne, ha igen volt a válasza, akkor rendeltem belőle kettőt, hiszen a társalgás mindig jobb egy ital mellett.
Régóta vagy a városban? – tekintve, hogy kóbor és még nem hallottam róla azt hiszem, hogy jogos volt a kérdésem. Na, nem mintha a falkához való csatlakozásról szerettem volna beszélgetni az este folyamán, de azért jobb tisztában lenni azzal, hogy mi az, amit tud, s mi az, amit nem.
Vissza az elejére Go down
Blake Sieron
Wagabond
Blake Sieron

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 308
◯ HSZ : 32
◯ IC REAG : 30
Re: Bárpult // Vas. Szept. 27, 2015 8:24 am

Nem mondom, hogy nem szórakoztató az arca, amikor először iszik az itteni whiskyből. Ó, egész biztos vagyok benne, hogy vannak jó italok ott a pult mögött, de ha azokra rászabadulok, hamar a pénzem végére érek, azt pedig nem akarom. Szóval marad a „lórúgás”: könnyen kapom és falhoz vág. A hölgy reakciója pedig… szórakoztató. Sokat meg lehet tudni az emberről az ilyen kis reakciók alapján, főleg, ha nem tudja, hogy a másik figyelemmel kíséri, amit csinál.
– Az mindig jó, ha arra van ideje az embernek. De mondja csak, csatára készül, ha fölméri a terepet? – felelem, és az utolsó mondatnál egy kis vigyor is megjelenik az arcomon. Barátságos, még véletlenül sem tükröz semmiféle más érzelmet. Legalábbis remélem. Az arcom izmai fölött még egészen jó kontrollom van. Azonban a mosoly, amit az előbb rám villantott még teljesen józan állapotomban is kiütne a normális ritmusomból. – Hiszi vagy sem, munka. Vagy legalábbis problémák vele. Inkább ne beszéljünk róla.
Fenébe is, leginkább pontosan azért örültem annak, hogy ide telepedett, mert reméltem, eltereli majd a figyelmem a munkáról és az azzal járó gondjaimról. Az biztos, hogy kevésbé tűnnek hangsúlyosnak ebben a szent pillanatban, de már csak az említésük is kényelmetlen érzésekkel töltött el. Inkább a hölgyre koncentrálok, na meg a Nagy Kérdésre: vajon ténylegesen ivócimborám akadt, vagy éppen kihallgatnak? Bár ennél embertelenebb kihallgatásokban is volt részem életem során, ennél sokkal kevésbé szemrevaló vallatókkal, szóval ám legyen.
– Nem vetem meg – válaszolom. – De én fizetek. Úriember vagyok, mégsem engedhetem, hogy Ön fizessen.
– Egy ideje már. Pár hónapja – felelem. Hat hónap talán, öt? Én magam sem tudom, túlságosan is összefolynak a napok, egymásra telepednek. Persze, nem lenne nehéz kibogozni, csak arra kellene emlékeznem, hány hónapja történt az önmegvágós incidens. A probléma az, hogy az agytekervényeimbe már beszivárgott az alkohol, és az ilyesféle feladatokra legalábbis nehezen akarnak ráállni. – A jobb kérdés, hogy Ön mióta van itt? A város azóta egy sokkal, de sokkal kellemesebb hely lehet…
Vissza az elejére Go down
Destiny Maeve Bluefox
Tatkret
Destiny Maeve Bluefox

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 451
◯ IC REAG : 382
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : lapockáján és a csuklóján lévő tetoválás
Bárpult - Page 8 Tumblr_inline_ogpmsfc8hQ1tk5evm_250
Re: Bárpult // Hétf. Szept. 28, 2015 12:29 pm

A kérdésén elmosolyodom, miközben szórakozottan játszadozom az üres pohárral. Az ujjaimat újra és újra végig húzom a pohár ajkán, majd mosolyogva fordulok újra felé.
Attól függ, hogy milyen csatáról beszélünk. Ha nemek közöttiről és maga úgy nevezi esetleg az ismerkedést, s annak a lehetséges következményeit, akkor igen. –szólalok meg egy huncut mosoly keretében. Sose voltam szent, de tény, hogy nem voltak konkrét céljaim, amikor beléptem a kocsmába. Legalábbis nem olyan, hogy valakit felcsípek és esetleg újra élvezem a természet adta lehetőségeket is olyan értelemben. Egyszerűen csak szórakozni, jól érezni szerettem volna magamat és úgy néz ki, hogy még társaságom is akadt hozzá.
Lassan bólintok arra, hogy rendben van. Nem fogom faggatni a munkájáról. Miért is tenném? Én se azért tértem be ide, hogy azt ecseteljem, hogy milyen nehéz orvosnak lenni és mennyire meg van kötve a kezünk bizonyos helyzetekben a sok szabály miatt. Nem állt szándékomban faggatni, de ennek ellenére is vannak olyan dolgok, amikkel inkább célszerű tisztában lenni. Na, meg szerintem eleve nehéz lenne szerintem olyan farkast találnom, aki kevesebb ideje van itt, mint én. Így a puszta kíváncsiságom is közrejátszott a fura és talán igazán kellemesnek mondható „kihallgatáson”. A válaszán meglepődve fordulok fel, hiszen ritka az olyan, amikor ezt csak úgy felajánlja valaki, de semmi jónak nem vagyok elrontója.
Rendben, s köszönöm, de nyugodtan tegezhetsz. Nem foglak megenni érte. – szólalok meg mosolyogva és egy aprót az ajkamba harapva fordulok a pincér felé, hogy kikérjem az italokat. Nem áll szándékomba csődbe vinni, de nem hiszem, hogy egy pohárnál megállnánk.
A bókjára egy kisebb pír szökik az arcomra és még szélesebb lesz a mosolyom, kíváncsian és játékosan fürkészem őt a pilláim takarásából azzal a kék szempárral, ami sok embert és farkast képes rabul ejteni. Egy kósza tincset kiigazítok az arcomból, majd végül megszólalok.
Kicsit több, mint két hónapja és nem vagyok biztos abban, hogy ezt mindenki így gondolja. – s egy kicsit se ártatlan pillantással nézek rá. Ohh, biztos vagyok abban, hogy Philip nem igazán örül annak, hogy itt vagyok, de az a találkozás után nem is csoda.
Akkor ezek szerint úriember vagy és még jól is bánsz a szavakkal. Van olyan dolog, amit érdemes rólad tudni? – kérdezem tőle kíváncsian, majd az egyik poharat felé nyújtom, s ha elfogadja, akkor koccintásra emelem a sajátomat is. – A ma estére. – szólalok meg mosolyogva és egy sokat sejtető pillantás keretében, hiszen az este és az alkohol hatásának az útjai még teljes mértékben kiszámíthatatlan. Majd észre veszek valami apró foltot vagy csak valami szöszt az arcán és habozás nélkül érintem meg őt, hogy megfosszam tőle, mert én már csak ilyen önzetlen vagyok. Végül keresztbe rakom a lábaimat és kicsit megigazítom a ruhámat is, miután az első pohár vodka végre a szervezetembe került.
Vissza az elejére Go down
Blake Sieron
Wagabond
Blake Sieron

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 308
◯ HSZ : 32
◯ IC REAG : 30
Re: Bárpult // Pént. Okt. 02, 2015 3:03 pm

– Következmények? – kérdezem, színlelt meglepetéssel a hangomban. Senki sem lepődhet meg ezen, ha egy férfi mellé leül egy csinos nő, ráadásul az imént emlegetett férfi már beáztatta az agyát némi alkoholba, garantáltam megfordul néhány ilyen gondolat a fejében. Én csak éppen eléggé kulturált vagyok ahhoz, hogy ne mutassam ki, mennyire szívesen tépném le a ruháit. Sajnálatos módon a szavaim fölött már nincsen ekkora kontrollom, és egy csibészes vigyor keretében folytatom az előző, egyszavas mondatot. – Egyre jobban kedvelem magát.
Örülök, amikor rábólint és nem faggat a munkáról. Általában nem lenne probléma erről beszélni – általában. Az elmúlt napok azonban másként alakultak, és túlságosan is jól alakul az este ahhoz, hogy ezt fölhánytorgassuk. Egyébként is, kezdem úgy érezni, az emberek többsége nem tud annyira törődni ezzel a témával, mint én magam.
Csak egy apró bólintással felelek arra, amikor arra kér, tegezzem. Végül viaskodok vagy fél percig, de nem tudom magamba fojtani a válaszom. Furcsa, kívülről talán még józannak is tűnhetek, miközben idebent meg azért kell harcolnom, hogy ne mondjak túlságosan nagy baromságokat.
– Egy-két harapásért azért nem haragszom meg – felelem. Az italom már nem is érdekel különösebben, őt figyelem, így viszonozni tudom a pillantását. Én semmilyen játéknak nem leszek az elrontója… Amúgy is, mikor kerültem utoljára legalábbis flörtölésről szóló helyzetbe, mint amilyen ez is? Nagyon, nagyon régen. Így jár az ember, aki a világot akarja megváltani.
– Tudod, mit kell tenni azokkal, akik nem így gondolják, igaz? – Tudniillik, nem foglalkozni velük, néhol erősebb szavakkal kifejezve. Nagy luxusa ez a falka nélküli életmódnak, bizonyos mértékig azt teszek és azokkal közösködöm, akikkel akarok. Ha falkatársára gondolt, akkor valószínűleg más a helyzet, de nem akarom beleártani magam a dolgába, vagy éppenséggel a falkáéba. Az csak rosszabb lenne. Két idegen vagyunk egy bárban, akik egészen jól szórakoznak, nem akarom átlépni ezeket a határokat most. Nem vagyok látó, nem tudhatom, mit hoz a jövő.
– Függ attól, mennyit akarsz tudni – felelem, rejtélyes vigyorral az arcomon. Nem vagyok én annyira izgalmas ember, de lehet, ezt sosem kell megtudnia. Amikor fölemeli a poharát, én követem a példáját. – A ma estére. És rád, amiért oldod csendes magányom.
Majd fenékig ürítem az italt. Jobb, mint whisky volt, kellőképpen éget, bár a skálán talán csak pár fokkal áll fölötte. Ezen gondolkodok éppen, amikor a nőstény megérint és egy másodpercnyi késéssel reagálok. Magam sem tudom, mit akarok tenni, szóval talán jobb is, hogy elmúlt az a pillanat. Csak egy hálás mosolyt villantok felé.
– Köszönöm – mondom.
Vissza az elejére Go down
Destiny Maeve Bluefox
Tatkret
Destiny Maeve Bluefox

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 451
◯ IC REAG : 382
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : lapockáján és a csuklóján lévő tetoválás
Bárpult - Page 8 Tumblr_inline_ogpmsfc8hQ1tk5evm_250
Re: Bárpult // Szomb. Okt. 03, 2015 7:01 pm

Lassan bólintok a kérdésére, de közben mosolyogva fürkészem a férfit. Fogalmam nincs arról, hogy ténylegesen mennyit ihatott már, de nem is érdekel. Sokkal inkább az, hogy nem bántam meg azt, hogy pont mellé ültem le. Élvezem a társaságát, majd amikor meglátom a csibészes mosolyát, akkor egy kisebb kuncogás hagyja el az ajkaimat. Amit végül inkább az italomba fojtok. – Ezt örömmel hallom és még hol van eme titokzatos este vége. – pillantok rá sokat sejtető pillantás keretében. Tényleg nem tudom, hogy miként fog végződni ez az egész, de őszintén mondva nem is akarok ezen agyalni. Egyszerűen csak úszni akarok az árral, ahogyan eddig is tettem.
Örültem annak, hogy nem beszélünk a munkáról. Nem lelkizés miatt jöttem ide, hanem amiatt, hogy kicsit kikapcsoljak és újra akár egy felelőtlen lépést tegyek. Az életet élvezni kell, nem pedig rágódni a rossz dolgokon. Tény, hogy nem oldódnak meg maguktól a gondok, de néha igen. Néha úgy kapunk választ, útmutatást, ahogyan nem is várnánk és a legfurább helyzetekben.
Nem gondolom, hogy el lenne már ázva, mert ha bármi hasonló dolgot láttam volna rajta, akkor biztosan nem mellé ülök le. Na, meg az sose baj, ha valakinek megoldja a nyelvét az alkohol. Sőt, ebben a helyzetben nagyon is élvezem. A szavait hallva hangosan felnevetek, majd közelebb hajolok hozzá, s játékosan végig húzom az ujjamat arcának a vonalán, majd pedig a füléhez hajolok.
Vigyázzon, még a végén a szaván fogom és nem lesz senki se, aki meg tudná magát menteni. – a leheletem a fülét cirógathatja, majd pedig úgy ülök vissza a korábbi helyzetbe, mintha nem most játszadoztam volna vele. Tetszik, hogy nem egy karót nyelt farkasról van szó és benne van a játékban is, már csak az a kérdés, hogy mennyire…
Úgy nézek ki, mint aki nem tudja? – kérdezek vissza kíváncsian, mert tényleg érdekel, hogy milyennek gondol pár perc után. Sose voltam olyan, aki túlzottan a szívére veszi a dolgokat, mert ha úgy lenne, akkor szerintem nem lennék ennyire játékos, hanem sokkal inkább azért küzdenék, hogy mindenkinek megfeleljek. De régóta nem foglalkozom már ilyen dolgokkal.
Hmm, minden olyat, amit egy magam fajta nőnek szabad tudnia. – pillatok rá mosolyogva és ártatlan nézéssel. Kíváncsi vagyok arra, hogy mit árulna egy ismeretlen nőnek. A kijelentésére hitetlenkedve pillantok rá. – Szóval már nem csak leitatni,- utalok itt arra, hogy ő fizeti az italt-, hanem elcsábítani is szeretnél a szavak erejével? – szegezek neki egy újabb kérdést, miután a nedű végig égette a torkomat és úgy ért végül a gyomromba. Jobb, mint az előző, de még mindig nem a legjobb.  
Nincs mit köszönni. – nézek rá ártatlanul és egy aprót az ajkamba harapok és úgy pillantok körbe a helységben.
Sok helyen jártál már? – kérdezem tőle kíváncsian, hiszen ha nem falkatag, akkor talán magához a nagyfelfedezőhöz van szerencsém. Én nem sok helyen jártam, de mindig is szerettem idegen országokról szóló meséket hallgatni.  
Vissza az elejére Go down
Blake Sieron
Wagabond
Blake Sieron

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 308
◯ HSZ : 32
◯ IC REAG : 30
Re: Bárpult // Vas. Okt. 11, 2015 4:13 pm

– Remélhetőleg nagyon, nagyon messze – felelem, de ha megkérdezné, miben mérve, valószínűleg nem tudnék neki egyenes választ adni. Fizikálisan? Vagy az elfogyasztott italok mennyiségében? Valószínűleg ezer meg egy kisebb-nagyobb dolog közrejátszhatna abban, hogy minden aszerint menjen, ahogy én ebben a pillanatban szeretném. Bár, ami azt illeti, lehet, kevesebb, mint gondolnám. A pillantásából ítélve hasonló elképzeléseink vannak.
Ahogy közelebb hajol, kedvet érzek megcsókolni, de visszafogom magam. Túl korai lenne még. De ahogy az ujja követi arcom vonalát, gyengéden megfogom a kezét, és bár kicsit lassabban, de segítek neki. Nem akarok mindvégig passzívan ülni és hagyni, hogy „körbetáncoljon”. Nem vagyok olyan ember.
– Ó, hidd el, nem vagyok olyan nyápic, hogy egy-két harapás után mentőért kiáltsak – felelem, apró kis mosoly kíséretében. Elismerem, leginkább a farkasom élvezi a szituációt, szereti, ha ilyen helyzetbe kerül. És elismerem, vannak olyan aspektusai a régi időknek, amiket preferálnék a modern világgal szemben, de a szexuális forradalommal megérkező „játék” pontosan az, ami miatt időgépet akarok építeni. Az arcomon érzem a leheletét, és valószínűleg ő is, ahogy válaszolok, mielőtt elhúzódhatna.
– Nem. De úgy, mint akit nem árt emlékeztetni rá, alkalomadtán – felelem. Igazából, ebben a pillanatban, az, miként viszonyul más emberekhez, a legkevésbé sem érdekelt. Velem kedves volt, és a táncunkban irrelevánsnak tűnt mindez.
A kitérő, vagy még inkább kihívó válaszra egy halk, beletörődő sóhaj hagyja el az ajkam. Futhatnánk köröket egész, álló nap, sőt, egészen biztosan remekelnénk benne, de nem hiszem, hogy bármit is elérnénk így. Szóval valakinek nyitnia kell, csak egy aprót – és egyébként is, nincs sok olyan dolog a múltamban, amit titkolnék.
– Talán azt, hogy idealista vagyok. Néha zavaróan és idegesítően. Az a típus, aki szentül hiszi, valaki nem bűnös, csak mert az esküdtszék fölmentette – felelem. Nem szeretem a végtelen köröket. Talán ennyi információ elég lesz neki rólam. Zavarba ejtő, hogy nem is tudok mást kitalálni, ami kicsit is érdekes lenne. Zavarba ejtő és félelmetes. Amikor a leitatás és az elcsábítás kerül szóba, már nem tudom megállni egy játékos vigyor nélkül. – Az embernek sosem szabad a véletlenre bíznia dolgokat. A kettőből talán az egyik működik…
– Meghálálni talán engeded – felelem, egy másik megközelítést alkalmazva. Ezt követően a pultos és a hely tulaja felé intek. – Hé, Paul, egy újabb kört kérnénk.
– Meglepő, de nem. – Az én körömben nem beutazni a világot néha már zavaró dolog tud lenni. – Kanadában viszonylag sokat, néhány alkalommal Európában… Plusz onnan is származom. Inkább megmaradtam a magam komfortzónájában és akkor mentem valahová, ha küldtek. És te?
Vissza az elejére Go down
Destiny Maeve Bluefox
Tatkret
Destiny Maeve Bluefox

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 451
◯ IC REAG : 382
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : lapockáján és a csuklóján lévő tetoválás
Bárpult - Page 8 Tumblr_inline_ogpmsfc8hQ1tk5evm_250
Re: Bárpult // Vas. Okt. 11, 2015 5:01 pm

A válaszát hallva csak egy ördögies mosoly keretében pillantok rá. Oh, kár lenne arra vesztegetni az időt, hogy megtárgyaljuk, hogy pontosan miként is értette. Főleg, hogy legtöbb esetben amúgy se úgy történnek meg a dolgok, ahogyan akarjuk, vagy ahogyan a másik tudomására hozzuk. Legyen ez az este zsákbamacska, s másnap reggel meg fogjuk tudni, hogy melyikünk milyen macskát is húzott ki az élet zűrzavaros kosarából.
Amikor megérzem az érintését a kezemnél, akkor kíváncsian emelem rá a pillantásomat és türelmesen várok arra, hogy vajon mit fog lépni, de végül a tette még szélesebb mosolyt varázsol az arcomra. Nem kell őt se félteni, illetve érzem a leheletének a cirógatását, miközben a válaszát hallgatom, majd egy pillanatra oldalra döntöm a fejemet, s ártatlan pillantás kíséretében nézek rá.
Ennek kifejezetten örülök, mert érdekes, ha egy orvos helyett inkább mentőért kiáltanál. – nem titok, hogy orvos vagyok, hiszen sose lehet tudni, hogy mikor van szüksége egyre. De most nem is a munkáé ez az este, hanem sokkal inkább a szórakozásé. Illetve tetszik, hogy nem olyannal akad dolgom, aki egy-egy ilyen kijelentéstől esetleg szedné máris a sátorfáját. Valószínűleg egyikünk se komolyan gondolja ezt a harapás dolgot, de ezzel is mondhatni „kóstolgatjuk” a másikat. Felmérjük a terepet, hogy milyen a partner.
A válaszát hallva egy picit felszalad a szemöldököm, de a vonásaimat hamar rendezem. Nem értem, hogy miből gondolhatja ezt, mert tényleg nem sokszor szoktam mások véleményére adni. Általában az egyik fülemen be, a másikon meg ki. Ha valakinek nem szereti azt, amit mutatok magamból, akkor szerintem megvan a lehetősége elsétálni.
Ez érdekes és nem hiszem, hogy akkora baj lenne. Kellenek idealisták is. – nézek rá kíváncsian, miközben az ujjaimmal az üres pohárral játszadozom, s közben várom, hogy lesz-e még folytatása, de nem. Fürkészem őt, mintha a szemeiből még több dolgot képes lennék kiolvasni, majd amikor meglátom a mosolyát, akkor az enyém is szélesebb lesz. – Szóval mosolygásra is képes vagy. Ez jó és nem is áll rosszul. – jegyzem meg kicsit talán pimaszul, mert nem emlékszem, hogy amióta mellé vetődtem azóta láttam volna mosolyogni és tényleg jól áll neki a mosolygás is. Majd a válaszát hallva egy kisebb kuncogásban török ki. – Hol marad az önbizalom?  Miért nem vagy biztos abban, hogy valamelyik sikerülhet? – sose voltam angyali, így érthető, hogy máris lecsaptam erre. Eddig nem olyannak tűnt, mint aki nem lenne tisztában a képességeivel és azzal, hogy miként kaphatná meg azt, amit akar, de lehet tévedtem.
Vétek lenne egy ilyen ajánlatra nemet mondani, már csak az a kérdés, hogy miként hálálod meg. – nézek rá kicsit kihívóan, majd amikor az italokat kéri, akkor a pultos felé fordulok és közelebb tolom az üres poharakat. Majd amikor válaszolni kezd, akkor kíváncsian fordulok felé, a lábaimat egymásra teszem, s a ruhámat kicsit lejjebb húzom, hiszen kicsit túlzottan felcsúszott a combomon.
Melyik országból származol és melyik hely volt a kedvenced? – kérdezem tőle ténylegesen érdeklődve, majd sietve rázom meg a fejemet. – Életem nagy részét Dublinban töltött el, megfordultam Londonban és New Yorkban, illetve természetesen a szomszédságban és egy ideje meg már itt kezdtem újra az életet. – nem túl érdekfeszítő kalandjaim voltak, de ez mindegy is. Egyszer szeretnék még elutazni és esetleg új várost, kultúrát felfedezni, de ez még szerintem nem mostanában lesz. A falkát se hagyhatom csak úgy magam mögött.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Bárpult // Csüt. Dec. 31, 2015 12:36 am

Bárpult - Page 8 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Tawny Vaidya
Falkatag
Tawny Vaidya

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 84
◯ HSZ : 171
◯ IC REAG : 157
◯ Lakhely : Fairbanks
Bárpult - Page 8 5a9d4b1530a45701942b0f9c9301f6e6727a1926
Re: Bárpult // Vas. Ápr. 24, 2016 3:44 pm


Tawny & Horatio


[Idő: 2016.04.29.]

Nem éppen ilyen visszatérésre számítottam, ahogyan semmi se úgy alakult mostanában, ahogyan elterveztem. Már az is kész rémálom volt eleinte, hogy újra ebbe a városba keveredtem, de legalább voltak ismerős arcok is, mint Jennifer és Balthazar, ahogyan rövid időre még meg is pillantottam Darrent és Horatiot is, de sose jöttem megmutatni magam, inkább csak kerültem mindenkit, mert eleinte még Axelt is, vagyis Davidet is nehéz volt túlélnem. Mégis csak az exférjem volt és nem éppen kedvesen váltunk el egymástól. Úgy éreztem, hogy ez nagyobb pokol, mint a börtön. Ott legfeljebb megöltek volna vagy elzárva tartottak volna amiatt, ami vagyok. Nagy bumm!
Nem akartam Vörös Hold miatt se elhagyni, de sok választásom nem volt, mert szépen ki lettem pakolva Anchorage-be, de amint megtudtam, hogy vége van jöttem is vissza, mint akit ágyúból lőttek ki. Az se érdekel, ha emiatt bírságot is sikerült szereznem Axelnek, mivel az ő kocsiját vezettem és rendőr nem állított meg, de ki tudja, hogy hol vannak valami mérőberendezések. Még szerencse, hogy időben jöttem, hiszen két falkatagot is megleltem összeesve és az egyik még a barátom is volt, Jennifer. Rohadtul aggódtam érte, hiszen nem reagált semmire se napokig. S Axellel se beszéltünk a visszatértünk óta. Mindenki a saját útját járta, amennyire tehette a jelenlegi helyzetben. Mintha csak mind a ketten mindent fontosabbnak láttunk volna, mint a búcsúkor felmerülő dolgokat és őszintén szólva most semmi kedvem nem volt ahhoz, hogy a békülési dolgokat vagy az akkor elhangzott dolgokat rágjuk át. Épségben volt és ezért hálás voltam, amiért vigyázott magára, de most többet nem bírtam volna lenyelni. Lehet részben azért, mert kicsit több szert is lőttem magamban, mint kellett volna, de nem érdekelt. Valahogy túl kellett élnem a helyzetet és jelenleg csak így ment.
Jó pár nap eltelt azóta, hogy magához tért a két nőstény is, de azóta Jenniferrel se beszéltem. Mintha tényleg mindenkit kerülni akartam volna. Már sötétedet, amikor betértem az egyik kocsmába. Talán azért nem esznek meg, ha inni akarok. Botrányt nem fogok keverni, mert semmi kedvem, de egy ital jól esne. – Egy whiskyt kérnék, vagyis inkább kettőt. – szólaltam meg sietve, amint helyet foglaltam a pultnál, majd nem sokkal később egy ismerős energiára lettem figyelmes, de még se fordultam meg. Nem akartam megfejteni azt, hogy miért is olyan ismerős. Helyette inkább csak legurítottam az első pohár tartalmát, majd a másodikért nyúltam.
Vissza az elejére Go down
Horatio Haskell
Amarok
Horatio Haskell

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 422
◯ HSZ : 351
◯ IC REAG : 286
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : ezüst gyűrűk, karkötők, nyaklánc
Bárpult - Page 8 Tumblr_nvuue7EB111s95j2so1_250
Re: Bárpult // Szer. Ápr. 27, 2016 8:18 pm

A kitelepülés – a vörös hold miatti wasillai tömeges kómázás –, az Ikkuma előkerítése, a hazaút, az egyik falkatag elvesztése – bár egyáltalán nem ismertem, de mégis egy falkaház tartoz(t)unk – a fiam kiborulása mind az elmúlt időszak rendkívül esemény teljes mozzanatai voltak, és akkor még nagyon enyhén fogalmaztam. Mióta hazajöttünk, visszatértem a munkámhoz a bázison és a bányában is és remélhetőleg, ha lassan is, de idővel minden visszaáll a megszokott rendjébe és a maga menete szerint folyik majd tovább. Mindenesetre bízom ebben.
Korán befejeztem a munkát, körbe jártam a környéket a Lak körül, hogy minden rendben van-e, majd pedig miután arról is megbizonyosodtam, hogy Bash teljesíti-e, amit rábíztam, úgy döntöttem, hogy lemegyek még a városba. Alapvetően most nem szórakozási céllal, inkább kóbor ügyben. Semmi konkrét, de ez is a dolgom része, hát végzem.
Első utam a Snows'ba vezet. A kocsit a parkolóban hagyom, bezárom és belépek az italmérésbe. Pajzsom a szokásos módon van a helyén, amolyan félárbócra eresztve és ennek köszönhetően azonnal ki is szúrom az ismerős nőstényt. Ugyan nem pillant rám, de ha én megéreztem őt, akkor nyilvánvalóan ő is engem, ez már csak így működik. Célzottan indulok a pult felé, pontosabban hozzá és akkor érem el, amikor már a második pohár után nyúl. Legalábbis abból a kettőből, ami előtte van.
- Nehéz nap? – köszönésnek beillő a hanglejtésem és egy mosoly kerül ajkaimra a szavam kísérőjeként.
- Hallottam hírét, hogy itt vagy, örülök, hogy látlak is. – ha felém pillant és nem bánja, akkor egy ölelést is mellékelek még, majd leteszem magam én is az egyik bárszékre.
- Ugyanazt, amit a kisasszony is. – adom le a magam rendelését, az orrom remekül jelzi, hogy nekem is kedvemre lesz az ital, amit fogyaszt.
- Mi hozott vissza? – emelem rá kék pillantásomat érdeklődőn. Jó pár éve már annak, hogy itt hagyta a falkát és a várost is, feltételezem, hogy nem véletlenül vetődött errefelé, de nyilván ezt nem tudhatom egyelőre még.
Vissza az elejére Go down
Tawny Vaidya
Falkatag
Tawny Vaidya

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 84
◯ HSZ : 171
◯ IC REAG : 157
◯ Lakhely : Fairbanks
Bárpult - Page 8 5a9d4b1530a45701942b0f9c9301f6e6727a1926
Re: Bárpult // Csüt. Ápr. 28, 2016 6:59 pm

Nem vágytam társaságra, vagy már magam sem tudom, hogy mi lett volna jó. Azt tudtam, hogy minél hamarabb rá kell jönnöm, hogy merre tovább, de talán szükségem van kezdőlöketre. Arra, hogy valaki végre megkeressen a falkából és elmondják, mik a lehetőségem, mit kell tennem bizonyos dologért. Még mindig nem mondtam 100% azt, hogy újra csatlakoznék, de ahhoz húzott a szívem, hiszen egykoron őskövület voltam itt, réginek számítottam a falkában, de a hallottak alapján rendesen felbolydult itt minden. Talán nem is volt akkora ostobaság lelépni 30 évvel ezelőtt.
Érzem az energiáit, de még se fordulok meg, mintha csak azt akarnám elhitetni, hogy nem érzem, vagy talán fel se ismerem, de erről szó se volt. Inkább csak próbáltam meghúzni magam és nem hiszem, hogy engem kutatva tért volna ide be. Bár biztos vagyok abban, hogy a falka pletyka hálózat egészen jó lehet. Könnyedén nyúlnék a második pohárért, de a szavai megállítanak benne.
- Inkább azt mondanám, hogy nehéz hetek és hónapok. - pillanatig habozok, de végül elengedem a poharat és felé fordulok. Figyelem a mosolyát és minden erőfeszítés nélkül kúszik az enyémre is, majd viszonozom az ölelését és egy puszit is nyomok arcára.
- Csak meg ne bánd, hogy rám bukkantál. Mostanában nem szokásom jó társaságnak számítani, vagyis attól függ.– rántom meg a vállaimat, majd amikor pedig kikéri az italát, akkor intek én is, hogy még egyet kérnék, s sietve tüntetem el a jelenlegi pohártartalmát.
- A sors fura játéka. Baleset, sérülés és Axel rám bukkanása. – mondtam röviden és tömören, hiszen megint sikerült pont neki rám találnia és összekaparnia, mintha ez már tényleg valami röhejes nyálas film lenne, csak eddig itt nem volt semmiféle happyend. Az már jobb kérdés, hogy mi tart még mindig itt és miért nem megyek el a fenébe. Lehet azt kellene inkább tennem, mint saját magamat kínozni…
- Amúgy semmit se változtál, legfeljebb vénültél kicsit. – féloldalas mosoly bujkál arcomon, hiszen ő is tudja, hogy csak viccelek. – Veled mi a helyzet? Nehéz napok? Esetleg más oka van, hogy itt vagy? – kíváncsiskodtam tovább, majd ha az italunk megérkezett, akkor koccintásra emeltem fel a sajátomat.
Vissza az elejére Go down
Horatio Haskell
Amarok
Horatio Haskell

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 422
◯ HSZ : 351
◯ IC REAG : 286
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : ezüst gyűrűk, karkötők, nyaklánc
Bárpult - Page 8 Tumblr_nvuue7EB111s95j2so1_250
Re: Bárpult // Szomb. Május 07, 2016 7:03 pm

- Értem. Sajnálom. – húzom el a számat, ahogy a bárpultra támaszkodok mindkét alkalommal, miután megöleltem, egyelőre nem letéve a hátsómat a bárszékre.
- Mostanában kijut a „jóból”, szóval emiatt ne főjön a fejed. Amúgy meg, hogy érted? – mivel gőzöm sincs arról, hogy mire is utalhat, így ennél konkrétabban nem tudok rákérdezni, akármennyire is szeretnék.
Ami pedig a megbánni valókat illeti… nos, azt hiszem az ilyen tettekből lassan rekordokat fogok dönteni, bármennyire is nem akarok. Akkor is, ha azért történt pár ténylegesen is jó dolog az életemben az utóbbi időben.
- Jól érzem, hogy nem annyira akartad, hogy rád bukkanjon? – fonom feljebb a szemöldökömet és amint megvan az italom, bele is kortyolok az alkoholba.
- Hát látod ez már csak így megy. Amúgy gazdagabb lettem egy kölyökkel, aki nem mellesleg a fiam is. – tömören újságolom el a dolgot, nincs ebben semmi titkos, főleg, mert büszke vagyok arra, hogy Bash apja és Teremtője lehetek. Több, mint fontos az életemben.
- Te se változtál. – már annak alapján, amit így hirtelen látok, másról meg ugye nem tudok.
Leteszem végre a tomporom, nem akarok én tótágast állni itt mellette.
- Csak a szokásos. Még most is Tark vagyok, körülnézni ugrottam be, de időm van, szóval maradhatok. – kortyolok megint a poharamba, ezúttal lehajtva az ital maradékát és intek a következőért.
- Egyébként elég sok minden történt velem, de a legfontosabbat már említettem. – a többi pedig nem olyan, amiről csakígy könnyedén beszélnék. Hiába ismerem és kedvelem is a nőstényt, nem a falka tagja, egyelőre kívülálló és emiatt nem is szívesen adok ki többet magamról, akkor sem, ha az a sok minden konkrétan az én életemben történt és nem falkaszinten.
Összekoccintom vele a poharamat, amikor erre emeli a sajátját.
- Eldöntötted már, hogy visszajössz-e a falkához? – azt tudom, hogy már folyamatban van a tárgyalás vele, így ebbe a részébe nem kívánok semmilyen szinten belefolyni, annyira sem, hogy feltegyem neki az ilyenkor szokásos és kötelező kérdéséket, mások már megtették, így felesleges volna.
Vissza az elejére Go down
Tawny Vaidya
Falkatag
Tawny Vaidya

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 84
◯ HSZ : 171
◯ IC REAG : 157
◯ Lakhely : Fairbanks
Bárpult - Page 8 5a9d4b1530a45701942b0f9c9301f6e6727a1926
Re: Bárpult // Hétf. Május 09, 2016 8:33 pm

- Tényleg? Ahhoz képest egész jól tartod magad. – pillantottam rá egy apró mosollyal az arcomon. – Mondjuk azt, hogy pontosan azzal a személlyel vagyok részben összezárva, akit egyszerre tennék el láb alól és egyszerre fúrnám magam az ölelésébe. Szánalmas, mi? – kérdeztem tőle csöppet se mosolyogva, hiszen talán kitalálja azt, hogy kire is gondolok. Valószínűleg a falka is tud az itteni őrzőkről és akkor tudja azt is, hogy az exférjem itt van.
Sok olyat tettem már életemben, amit nem kellett volna, de most egyszerre akarok innét lelépni és helyesen cselekedni, viszont ez drogosként kicsit szarabb és nehezebb is, mint gondolná az ember. Valószínűleg percek alatt rá fog jönni ő is, hogy nem vagyok tiszta – persze ő csak az elbeszéléseimből tudhatta egykoron is, hogy emberként voltam drogos -, de az is lehet, hogy már rég kiszimatolta, csak jelét nem adta neki. Ki tudja.
- Te akarnád, hogy aki részben pokollá tette az életedet az rád találjon? – vontam fel a szemöldökömet és kíváncsian pillantottam a hímre, majd pedig könnyedén kortyoltam bele az italba. Majd amikor meghallottam a mondandóját, akkor egy pillanatra majdnem félre is nyeltem, de szerencsére nem történt semmi baj.
- Van egy fiad? Woow, ez nem semmi és örülök annak, hogy ő lehet a kölyköd is. Biztosan nagyon büszke vagy. – mázlista hímek, hiszen ők ott potyogtatnak kölyköt, ahol tudnak, míg mi nőstények megvagyunk lőve ilyen téren. Bár gondolom ezt sokan nem is bánják, hiszen eléggé felelőtlen életet lehet élni így.
- Talán ez csak a látszat. – kacsintok rá játékosan, hiszen elég sok minden megváltozott és talán el se hinné, ha mesélnék. De addig jó, amíg nem ismeri az életemet.
- Látom, a felelősségteljesség még mindig megvan benned. Sose fogsz változni, igaz? Ők lesznek az elsők, vagy tévednék? – pillantok rá a pohár mögül és biztosan érti, hogy az ők alatt a falkát értem. Régen is eléggé falka centrikus volt.
- És azok titkosak? Vagy talán már nem bízol az egykori tanítványodban? – kérdeztem tőle ártatlan mosoly keretébe. Nem is adnám tovább, meg nem is lenne kinek. Bár nem lepődnék meg, ha nemleges lenne a válasz, mert talán saját magamban se bíznék, amilyen romlott életet éltem az elmúlt 30 évben.
- Ha majd a feltételek adódtak lesznek, akkor azt hiszem, hogy igen. Jennifer örülne nekem, meg Balthazar is. – pillantottam egy halovány mosollyal az arcomon, hiszen pontosan tudja, hogy velük régebben is nagyon jóban voltam, de még eldől, hogy ez mennyire lesz kivitelezhető. Addig meg jobbat nem tudok, mint várni.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Bárpult // Csüt. Jún. 16, 2016 8:06 am

Bárpult - Page 8 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Hans Elfman
Latro
Hans Elfman

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 229
◯ HSZ : 100
◯ IC REAG : 92
Bárpult - Page 8 Mason-taylor-kinney-26508445-500-280
Re: Bárpult // Pént. Nov. 10, 2017 1:42 pm

// Sarah & Hans //

Bárpult - Page 8 SourceBárpult - Page 8 Tenor

Friend or foe?
There's no way to know

A várost járni a legjobb móka. Találkoztam már a Falkával. Egy képviselőjükkel mindenképp. Azt mondta, szól a többinek. Várom szeretettel, hogy keressenek. Addig pedig úgy veszem, hogy megtűrnek, hisz nem adtak menetlevelet. Nem kértek meg a távozásra. Egy kocsma a legjobb hely, ha szociológiát akarunk tanulni, ha meg akarjuk látni a hétköznapok búját-baját. A felkelő Napot és a lemenő Holdat. Vagy ha egy jó italt akarunk.
A második whiskey-met kérem ki. Egy kocka jéggel. Az azért kell, hogy ízletes legyen. Úgy az igazi. Csörög és zörög. Megvárom, míg beleolvad. Kavargathatom. Közben fülelek.
Aki itt barát, másnap ellenség lesz. Vagy fordítva. Verekedés nincs kialakulóban. Nagyhangú részegek, alig ittasak szódával, meg biliárdozók. Oda nem vágyom, a gombás asztal (ami most rex-játékra való) maradjon meg másnak. Én csak figyelek és hallgatózom. A pultos is mással beszélget, egy törzsvendégnek látszó, kopaszodó, ötvenes fickóval, aki a yorkie-jával együtt jár ide. Bátor kis eb. Vagy buta. Már kétszer ránéztem, mégis itt van. És engem bámul. Kár, hogy nem tesz többet. Pedig rendesen izgalmas, ami itt megy. A zene kicsit durva. Annyit már tudok, hogy itt ilyenek szoktak menni. Nem igazán nekem való. Az Élősködő élvezi, én nem. Ujjaim között forgatom a poharat. Fel kéne hajtani. De egyszerre? Áh... Várom a kellő pillanatot. Ez a város még nem játszotta ki minden kártyáját.
Hm. Hm-hm. Nocsak! Ki jön itt? A megváltó, aki elhozza a rendbe a káoszt? Egyszer már találkoztunk. A farkasaink találkoztak. Ő hordozza? Ezt hordozza a bundása? Hogy bírják egymást? Tudom, hogy észrevett, de én intek először, olyat, mint az állomásfőnök a beérkező vonatnak.
- Hohó! A sorompó emelkedik, szabad az út. Hölgyem, leülhet ide, ha akar. De biztos jó helyen jár?
A falkaszagot már ismerem. Az övé nem olyan. Mi van itt? Mi történik? Semmi? Na-na-na-na. Itt vagyok. Valami fog történni. Nagyvonalú vagyok, hogy az ő környékén kínálom hellyel. Múltkor is olyan "jót" beszélgettünk. Most talán több belem marad a helyén. Az Élősködő máris négy lábon van és morog. Figyeli az ismerős nőstényt. Nem szokása felejteni...
Vissza az elejére Go down
Sarah Youngmay
Vérvonalfő
Sarah Youngmay

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 365
◯ HSZ : 422
◯ IC REAG : 432
Bárpult - Page 8 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Bárpult - Page 8 Fdx9ud
Bárpult - Page 8 Fdc5tz
Bárpult - Page 8 3144693400_1_4_7ROhh9oP
Re: Bárpult // Csüt. Nov. 23, 2017 10:30 pm



Hans & Sarah


Nem jártam már túl sűrűn a városban, de nem is mondanám azt, hogy a jelenlegi helyzet arra késztetett, hogy távol tartsam magam a falka territóriumától. Majd szólnak, ha nem tetszik nekik errefelé a pofám, addig viszont minden nyugalommal szambáztam a város utcáin. Amúgy is uncsi volt állandóan a faházban dekkolni és a kint élőkre is elég hamar rá lehetett unni. Nem tudom, meddig fogom bírni ezt az életformát, egyelőre kíváncsi vagyok, hova fognak kifutni a szálak, ez pedig éppen elég ahhoz, hogy türelmesen várjak és megüljek a fenekemen. Aztán majd lesz, ami lesz, ha pedig nem tetszik a dolog, dobbantok, ezt pedig Darren is tudja, nem fogok vele túl nagy meglepetést okozni.
Egy nyugis estére vágytam, így az O'Connorst messziről elkerültem. Minden szívbaj nélkül mászkáltam ugyan a városban, de nem is akartam egyből felkerülni a falka céltáblájának kellős közepére, úgyhogy egy kiesőbb helyet választottam. Jártam már itt, amikor még a városban éltem és annyira nem volt borzalmas. A zeneválasztás mondjuk nem mindig a legjobb, de annyi baj legyen, néhány pohárka erejéig   teljesen megfelel majd.
Belépve szinte egyből megütötte orrom az ismerős szag, farkasom is felkapta fejét, amint az energiákat is sikerült felismernem. Szám apró mosolyra szaladt és volt egy olyan sejtésem, hogy lehet nem csak egy-két pohárka lesz abból az előre eltervezett mennyiségből. Ha nem intett volna a csávó, akkor is elég hamar kiszúrtam volna, annak ellenére is, hogy csak farkas alakban találkoztunk. Nem intettem vissza neki, helyette viszont a felé meginduló lépteim kellőképpen beszédesek voltak. Felkeltette az érdeklődésemet a legutóbb, így minden gond nélkül ültem le mellé a bárpulthoz, meg sem fordult a fejemben, hogy más szórakozás, vagy társaság után nézzek. Ráér az később is.
- Nocsak, nocsak... - kísérték szavaim a mozdulatot, mivel felhuppantam a bárszékre. - Miért ne járnék jó helyen? - érdekel a válasza, miért is mondja, nem jó helyen járok. Tudom, hogy nem vagyok falkatag, de a legutóbbi találkozónkból azért azt gondolnám, elég egyértelművé vált a számára, hogy ritkán adok más véleményére.
- Amúgy is itt a legolcsóbb a whisky - azzal a lendülettel pedig intek is a pult mögött állónak, de a törzsvendéggel foglalkozzon, hanem azzal, aki inni is szeretne. Rendelek is tüstént egy dupla whisky-t. - De ha én rossz helyen járok, akkor neked egészen biztosan nincs errefelé keresnivalód - fűzöm hozzá, továbbra is ugyanazt a kedvességi szintet ütve meg a hímmel szemben, mint első találkozásunk alkalmával is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Bárpult //

Vissza az elejére Go down
 

Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult (O'Connors)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Szórakozás :: Snows In Hell kocsma-